Bricks Internationalisation - en to bg_BG translation catalogue (3822 entries)

en: "%s" imported.
bg_BG: „%s“ импортирано.

en: "Coming soon" mode (HTTP status code 200) indicates that your site is available for search engine indexing.
bg_BG: Режимът „Очаквайте скоро“ (HTTP код на състояние 200) показва, че вашият сайт е достъпен за индексиране от търсачки.

en: "Maintenance" mode (HTTP status code 503) indicates that your site is temporary unavailable, signaling search engines to come back later.
bg_BG: Режимът „Поддръжка“ (HTTP код на състояние 503) показва, че вашият сайт временно не е наличен, като сигнализира на търсачките да се върнат по-късно.

en: "Page Number" uses page numbers, "Offset" uses an offset value.
bg_BG: "Номер на страница" използва номера на страницата, а "Отместване" използва стойност на отместване.

en: %1$d orphaned elements found across %2$d posts. Click "Clean up all orphaned elements" to remove all orphaned elements from your site. Please backup your site before you proceed.
bg_BG: Намерени са %1$d изоставени елемента в %2$d публикации. Кликнете върху „Изчисти всички изоставени елементи“, за да премахнете всички изоставени елементи от вашия сайт. Моля, направете резервно копие на сайта си, преди да продължите.

en: %1$s about %2$s in the Bricks Academy.
bg_BG: %1$s за %2$s в Bricks Academy.

en: %1$s data for "%2$s" deleted.
bg_BG: Данните на %1$s за „%2$s“ са изтрити.

en: %1$s is not enabled for post type "%2$s". Go to "%3$s > %4$s" to enable this post type.
bg_BG: %1$s не е активиран за тип публикация „%2$s“. Отидете на „%3$s > %4$s“, за да активирате този тип публикация.

en: %1$s of %2$s
bg_BG: %1$s от %2$s

en: %1$s out of %2$s global elements components were already converted to components.
bg_BG: %1$s от %2$s глобални елемента вече са били преобразувани в компоненти.

en: %1$s out of %2$s global elements have been converted to components.
bg_BG: %1$s от %2$s глобални елемента са преобразувани в компоненти.

en: %1$s requires PHP version %2$s+.
bg_BG: За %1$s е необходима версия %2$s+ на PHP.

en: %d class permanently deleted | %d classes permanently deleted
bg_BG[0]: %d клас е изтрит окончателно
bg_BG[1]: %d класа са изтрити окончателно

en: %d orphaned elements found
bg_BG: Намерени са %d изоставени елемента

en: %s added to this button if there is no active filter.
bg_BG: %s се добавя към този бутон, ако няма активен филтър.

en: %s ago
bg_BG: преди %s

en: %s allow you to render custom pages for the user login, registration, lost and reset password.
bg_BG: %s ти позволяват да изобразяваш персонализирани страници за логване на потребители, регистрация, загубена и нулиране на парола.

en: %s are best configured before you start working on your site.
bg_BG: Най-добре е да конфигурирате %s, преди да започнете работа по вашия сайт.

en: %s component block
bg_BG: %s блок с компоненти

en: %s components
bg_BG: %s компоненти

en: %s components in the block editor
bg_BG: %s компоненти в редактора на блокове

en: %s file
bg_BG: %s файл

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
bg_BG: %s в момента работи по тази публикация, което означава, че не можеш да правиш промени, освен ако не поемеш контрола.

en: %s layout
bg_BG: %s оформление

en: %s settings
bg_BG: Настройки на %s

en: %s typography
bg_BG: Типография на %s

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
bg_BG: %s ще бъде добавен към най-подходящия HTML възел.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
bg_BG: %s. Задайте условия за шаблона или активирайте шаблоните по подразбиране.

en: %s. Template conditions precede default templates.
bg_BG: %s. Условията на Template предшестват тези по подразбиране.

en: %s: New contact form message
bg_BG: %s: Ново съобщение от контактната форма

en: (Cancel Reply)
bg_BG: (отмени отговора)

en: (Function)
bg_BG: (функция)

en: (no title)
bg_BG: (без заглавие)

en: 1 comment | %1$s comments
bg_BG[0]: 1 коментар
bg_BG[1]: %1$s коментара

en: 1 day
bg_BG: 1 ден

en: 1 hour
bg_BG: 1 час

en: 1 week
bg_BG: 1 седмица

en: 20GB web space
bg_BG: 20GB уеб пространство

en: 30 minutes
bg_BG: 30 минути

en: 404 Error Page
bg_BG: Страница с грешка 404

en: A class with the same internal ID, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
bg_BG: Клас със същия вътрешен ID, но с различни настройки, вече съществува на този сайт. Трябва или да презапишете съществуващия клас на вашия сайт, или да отхвърлите тази импортирана версия.

en: A class with the same name, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
bg_BG: Клас със същото име, но с различни настройки, вече съществува на този сайт. Трябва или да презапишете съществуващия клас на вашия сайт, или да отхвърлите тази импортирана версия.

en: A font variation with this weight and style already exists.
bg_BG: Вече съществува вариация на шрифта с това тегло и стил.

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
bg_BG: Списък с вградени действия за избраната кука, които ще бъдат премахнати от Bricks.

en: ACF Date picker, for example, uses Ymd.
bg_BG: ACF Date picker например използва Ymd.

en: ACF Get Row Layout
bg_BG: ACF Вземи оформление на ред

en: AJAX add to cart
bg_BG: AJAX добавяне в количката

en: AJAX loader
bg_BG: AJAX зареждане

en: API endpoint is not set or invalid.
bg_BG: Крайната точка на API не е зададена или е невалидна.

en: API key
bg_BG: Ключ за API

en: API keys
bg_BG: API ключове

en: API settings
bg_BG: Настройки на API

en: Absolute header
bg_BG: Абсолютен хедър

en: Accept
bg_BG: Приеми

en: Accepts multiple addresses separated by comma
bg_BG: Приема множество адреси, разделени със запетая

en: Access breakpoints manager
bg_BG: Достъп до мениджъра на точки на прекъсване

en: Access class manager
bg_BG: Достъп до мениджъра на класове

en: Access color palettes
bg_BG: Достъп до цветови палитри

en: Access content (HTML) settings
bg_BG: Достъп до настройки на съдържание (HTML)

en: Access element conditions
bg_BG: Достъп до условия за елементи

en: Access element hide
bg_BG: Достъп до скриване на елементи

en: Access element interactions
bg_BG: Достъп до взаимодействия с елементи

en: Access font manager
bg_BG: Достъп до мениджъра на шрифтове

en: Access icon manager
bg_BG: Достъп до мениджъра на икони

en: Access page settings
bg_BG: Достъп до настройки на страница

en: Access pseudos & selectors
bg_BG: Достъп до псевдо елементи и селектори

en: Access query loop builder
bg_BG: Достъп до конструктор на цикъл на заявки

en: Access query manager
bg_BG: Мениджър на заявки за достъп

en: Access remote templates
bg_BG: Достъп до отдалечени шаблони

en: Access revisions
bg_BG: Достъп до ревизии

en: Access style (CSS) settings
bg_BG: Достъп до настройки на стил (CSS)

en: Access template settings
bg_BG: Достъп до настройки на шаблон

en: Access theme styles
bg_BG: Достъп до стилове на темата

en: Access variable manager
bg_BG: Достъп до мениджъра на променливи

en: Accordion
bg_BG: Акордеон

en: Accordion layout at breakpoint
bg_BG: Оформление на акордеона в точката на прекъсване

en: Account
bg_BG: Профил

en: Account creation on "My account" page is not enabled.
bg_BG: Създаването на акаунт на страницата „Моят акаунт“ не е активирано.

en: Across sessions
bg_BG: Между сесии

en: Action
bg_BG: Действие

en: Action URL
bg_BG: URL на действието

en: Actions
bg_BG: Действия

en: Actions after successful form submit
bg_BG: Действия след успешно изпращане на формата

en: Activate license
bg_BG: Активиране на лиценз

en: Activate your account
bg_BG: Активирай си акаунта

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
bg_BG: Активирайте своя лиценз, за да редактирате с Bricks, да получавате обновления с едно кликване и достъп до всички шаблони от общността.

en: Activation status
bg_BG: Статус на активиране

en: Active
bg_BG: Активен

en: Active Filters
bg_BG: Активни филтри

en: Active Plugins
bg_BG: Активни плъгини

en: Active Tab
bg_BG: Активен раздел

en: Active background
bg_BG: Фон при активно състояние

en: Active border
bg_BG: Граница при активно състояние

en: Active box shadow
bg_BG: Активна сянка

en: Active class
bg_BG: Активен клас

en: Active classes
bg_BG: Активни класове

en: Active color
bg_BG: Активен цвят

en: Active filter
bg_BG: Активен филтър

en: Active filters
bg_BG: Активни филтри

en: Active filters count
bg_BG: Брой активни филтри

en: Active rating icon
bg_BG: Икона за активна оценка

en: Active rating typography
bg_BG: Типография на активната оценка

en: Active styles
bg_BG: Активни стилове

en: Active typography
bg_BG: Типография при активно състояние

en: Adaptive height
bg_BG: Адаптивна височина

en: Add
bg_BG: Добави

en: Add "%root%" via keyboard shortcut "r + TAB".
bg_BG: Добави „%root%“ чрез клавишната комбинация „r + TAB“.

en: Add "brx_code_errors" as an URL parameter to show PHP errors if needed.
bg_BG: Добави „brx_code_errors“ като URL параметър, за да покажеш PHP грешки, ако е необходимо.

en: Add "position: relative" as needed
bg_BG: Добавяне на „position: relative“ при необходимост

en: Add / Search for
bg_BG: Добави / търси за

en: Add / Search for templates
bg_BG: Добави / Търси шаблони

en: Add Item
bg_BG: Добави елемент

en: Add New
bg_BG: Добави нов

en: Add New Custom Font
bg_BG: Добави нов персонализиран шрифт

en: Add New Template
bg_BG: Добави нов Template

en: Add New Template Bundle
bg_BG: Добавяне на нов пакет с Templates

en: Add New Template Tag
bg_BG: Добавяне на нов етикет на Template

en: Add a "Toggle" element to your page that targets this Offcanvas to open it.
bg_BG: Добави елемент „Превключвател“ към твоята страница, който е насочен към този Offcanvas, за да го отвори.

en: Add a font variant
bg_BG: Добавяне на вариант на шрифт

en: Add at least two colors to create a gradient.
bg_BG: Добавете поне два цвята, за да създадете градиент.

en: Add context
bg_BG: Добави контекст

en: Add context to dates on archive templates.
bg_BG: Добави контекст към датите в шаблоните за архив.

en: Add context to title on archive/search templates.
bg_BG: Добавяне на контекст към заглавието в шаблони за архив/търсене.

en: Add custom headers in JSON format. Leave empty for default headers.
bg_BG: Добави персонализирани заглавки в JSON формат. Остави празно за стандартни заглавки.

en: Add element ID as needed
bg_BG: Добави ID на елемент при нужда

en: Add elements
bg_BG: Добави елементи

en: Add images
bg_BG: Добави изображения

en: Add larger variable
bg_BG: Добавяне на по-голяма променлива

en: Add meta query
bg_BG: Добавяне на метазапитване

en: Add new capability
bg_BG: Добави нова възможност

en: Add parameters to be sent in the request body.
bg_BG: Добавяне на параметри, които да бъдат изпратени в тялото на заявката.

en: Add prefix
bg_BG: Добави префикс

en: Add products to cart to see cross-sells.
bg_BG: Добавете продукти в количката, за да видите кръстосани продажби.

en: Add smaller variable
bg_BG: Добавяне на по-малка променлива

en: Add suffix
bg_BG: Добави суфикс

en: Add taxonomy query
bg_BG: Добавяне на заявка за таксономия

en: Add to cart
bg_BG: Добави в количката

en: Add to favorites
bg_BG: Добави към любими

en: Add to icon set
bg_BG: Добави към набор от икони

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
bg_BG: Добави първия си цвят към тази палитра, като избереш цветова стойност отгоре и след това кликнеш на „Запази“.

en: Add your offcanvas content in here
bg_BG: Добави съдържанието на твоя offcanvas тук

en: Added
bg_BG: Добавен

en: Added to cart
bg_BG: Добавено в количката

en: Added to icon. If there is no icon, it will be added to the overlay.
bg_BG: Добавено към иконата. Ако няма икона, ще бъде добавено към наслагването.

en: Added to the search form as hidden input fields.
bg_BG: Добавени към формата за търсене като скрити входни полета.

en: Adding
bg_BG: Добавяне

en: Adding to cart
bg_BG: Добавяне в количката

en: Additional info
bg_BG: Допълнителна информация

en: Additional information
bg_BG: Допълнителна информация

en: Additional parameters
bg_BG: Допълнителни параметри

en: Additional properties
bg_BG: Допълнителни свойства

en: Additional target elements
bg_BG: Допълнителни целеви елементи

en: Address
bg_BG: Адрес

en: Addresses
bg_BG: Адреси

en: Adds inline CSS to %s tag.
bg_BG: Добавя вграден CSS към %s таг.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
bg_BG: Добавя скриптове точно след отварящия %s таг.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
bg_BG: Добавя скриптове точно преди затварящия %s таг.

en: Admin
bg_BG: Админ

en: Admin email
bg_BG: Имейл на администратора

en: Administrator
bg_BG: Администратор

en: Administrator role is not allowed as a security precaution.
bg_BG: Ролята на администратор не е позволена като предпазна мярка.

en: Adobe fonts
bg_BG: Adobe шрифтове

en: Affiliate
bg_BG: Партньорски

en: After
bg_BG: След

en: After order review heading
bg_BG: След заглавието за преглед на поръчката

en: After title
bg_BG: След заглавието

en: Ajax loader
bg_BG: Зареждащо устройство Ajax

en: Ajax loader animation
bg_BG: Анимация на Ajax товарача

en: Ajax loader selector
bg_BG: Селектор за зареждане на Ajax

en: Alert
bg_BG: Известие

en: Align
bg_BG: Подравни

en: Align content
bg_BG: Подравняване на съдържанието

en: Align cross axis
bg_BG: Подравняване по напречна ос

en: Align horizontal
bg_BG: Подравняване по хоризонтала

en: Align items
bg_BG: Подравни елементи

en: Align main axis
bg_BG: Подравняване по основната ос

en: Align self
bg_BG: Самоподравняване

en: Align tables
bg_BG: Подравняване на таблиците

en: Align vertical
bg_BG: Подравняване по вертикала

en: Alignment
bg_BG: Подравняване

en: All
bg_BG: Всички

en: All %s
bg_BG: Всички %s

en: All Code elements, SVG elements (source: code), and Query editor instances now require code signatures.
bg_BG: Всички елементи за код, SVG елементи (източник: код) и инстанции на редактора на заявки вече изискват подписи на код.

en: All Custom Fonts
bg_BG: Всички персонализирани шрифтове

en: All Template Bundles
bg_BG: Всички пакети с Templates

en: All Template Tags
bg_BG: Всички етикети на Template

en: All Templates
bg_BG: Всички Templates

en: All archives
bg_BG: Всички архиви

en: All author posts
bg_BG: Всички публикации на автора

en: All code instances
bg_BG: Всички инстанции на код

en: All components are enabled in the block editor.
bg_BG: Всички компоненти са активирани в редактора на блокове.

en: All headings
bg_BG: Всички заглавия

en: All index jobs removed
bg_BG: Всички задачи за индексиране са премахнати

en: All indexing jobs completed.
bg_BG: Всички задачи за индексиране са завършени.

en: All revisions deleted
bg_BG: Всички ревизии са изтрити

en: All right
bg_BG: Всичко е наред

en: All selected elements must have the same parent
bg_BG: Всички избрани елементи трябва да имат един и същ родител

en: All sides linked
bg_BG: Всички страни са свързани

en: All template types
bg_BG: Всички типове шаблони

en: All terms
bg_BG: Всички термини

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
bg_BG: Позволи на други сайтове да преглеждат и вмъкват твоите шаблони от тяхната библиотека с шаблони. Ограничи достъпа до шаблоните чрез настройките „Списък с разрешени URL адреси“ и „Защита с парола“ по-долу.

en: Allow specific user roles or individual users to execute code.
bg_BG: Разрешете на конкретни потребителски роли или отделни потребители да изпълняват код.

en: Allow the element's normal click behavior (like following links) instead of blocking it.
bg_BG: Позволи нормалното поведение при кликване на елемента (например следване на линкове) вместо да го блокираш.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
bg_BG: Позволяване на потребителя да променя и изпълнява код чрез елемента Код

en: Allow user to upload SVG files
bg_BG: Позволяване на потребителя да качва SVG файлове

en: Allowed file formats
bg_BG: Разрешени формати на файлове

en: Alphabetically
bg_BG: По азбучен ред

en: Alternate images
bg_BG: Редуване на изображенията

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
bg_BG: Алтернатива на полетата за географска ширина/дължина

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
bg_BG: Въпреки че е супер изкушаващо да започнете да редактирате с Bricks веднага, ще имате много по-добро изживяване, ако бързо прегледате „Първи стъпки“ секцията на Bricks Academy за това как да използвате Bricks най-продуктивно.

en: Always
bg_BG: Винаги

en: Always show
bg_BG: Показвай винаги

en: Always shows in builder for editing.
bg_BG: Винаги се показва в конструктора за редактиране.

en: Always visible
bg_BG: Винаги видима

en: Always visible in builder for styling purpose.
bg_BG: Винаги видимо в конструктора за целите на стилизирането.

en: Amazing
bg_BG: Удивително

en: An error occurred while cleaning up orphaned elements.
bg_BG: Възникна грешка при почистването на изоставените елементи.

en: An error occurred while scanning for orphaned elements.
bg_BG: Възникна грешка при сканирането за изоставени елементи.

en: An error occurred, please try again later.
bg_BG: Възникна грешка, моля опитайте отново по-късно.

en: An error occurred.
bg_BG: Възникна грешка.

en: And
bg_BG: И

en: Angle in °
bg_BG: Ъгъл в °

en: Anim. Typing
bg_BG: Анимирано писане

en: Animation
bg_BG: Анимация

en: Animation delay
bg_BG: Забавяне на анимацията

en: Animation duration
bg_BG: Продължителност на анимацията

en: Animation end
bg_BG: Край на анимацията

en: Animation in ms
bg_BG: Анимация в ms

en: Animation speed in ms
bg_BG: Скорост на анимацията в ms

en: Another user
bg_BG: Друг потребител

en: Any
bg_BG: Всеки

en: Any breakpoint
bg_BG: Всяка точка на прекъсване

en: Any option text
bg_BG: Текст за всяка опция

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
bg_BG: Приложимо само за настройка на „Стил“ на заглавие или бутон. Създай и използвай глобални цветове чрез твоята персонализирана „Палитра от цветове“.

en: Apply
bg_BG: Приложи

en: Apply on
bg_BG: Приложи върху

en: Apply preview
bg_BG: Приложи преглед

en: Apply spacing inside
bg_BG: Приложи разстояние вътре

en: Apply to
bg_BG: Приложи към

en: Apply to child pages
bg_BG: Приложи към дъщерни страници

en: Apply to child terms
bg_BG: Приложи към дъщерни термини

en: April
bg_BG: Април

en: Archive
bg_BG: Архив

en: Archive (products)
bg_BG: Архив (продукти)

en: Archive description
bg_BG: Описание на архива

en: Archive post types
bg_BG: Архивни типове публикации

en: Archive terms
bg_BG: Архивни термини

en: Archive title
bg_BG: Заглавие на архива

en: Archive type
bg_BG: Тип архив

en: Archives
bg_BG: Архиви

en: Archives: %s
bg_BG: Архиви: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази точка на прекъсване?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете генерираните от Bricks данни за този %s?

en: Are you sure you want to delete this category? Deleting it also deletes all variables in this category.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете тази категория? Изтриването ѝ води до изтриване на всички променливи в тази категория.

en: Are you sure you want to delete this font and all of its font variation files?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този шрифт и всичките му вариации?

en: Are you sure you want to delete this icon set?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да изтриете този набор от икони?

en: Are you sure you want to move this font to the trash?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да преместите този шрифт в кошчето?

en: Are you sure you want to remove all orphaned elements from your site? This action cannot be undone. Please perform a backup of your site before you proceed.
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да премахнете всички изоставени елементи от вашия сайт? Това действие не може да бъде отменено. Моля, направете резервно копие на сайта си, преди да продължите.

en: Are you sure you want to remove this icon?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да премахнете тази икона?

en: Are you sure you want to unlink this component?
bg_BG: Сигурни ли сте, че искате да отделите този компонент?

en: Argument
bg_BG: Аргумент

en: Arguments
bg_BG: Аргументи

en: Arrows
bg_BG: Стрелки

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
bg_BG: Статиите не можаха да бъдат заредени. Моля, посетете официалната база знания:

en: Ascending
bg_BG: Възходящ ред

en: Asides
bg_BG: Бележки

en: Aspect ratio
bg_BG: Съотношение на страните

en: Assign/unassign global classes
bg_BG: Задаване/премахване на глобални класове

en: Attachment
bg_BG: Прикачен файл

en: Attachment Page
bg_BG: Страница с прикачен файл

en: Attribute
bg_BG: Атрибут

en: Attributes
bg_BG: Атрибути

en: Attribution
bg_BG: Приписване

en: Attribution Control
bg_BG: Контрол на приписването

en: Audio
bg_BG: Аудио

en: August
bg_BG: Август

en: Author
bg_BG: Автор

en: Author ID
bg_BG: ID на автора

en: Author archive URL
bg_BG: URL на архива на автора

en: Author avatar
bg_BG: Аватар на автора

en: Author bio
bg_BG: Биография на автора

en: Author email
bg_BG: Имейл на автора

en: Author meta
bg_BG: Мета данни за автор

en: Author name
bg_BG: Име на автора

[ctx: Author name]
en: Name
bg_BG: Име

en: Author website
bg_BG: Уебсайт на автора

en: Author: %s
bg_BG: Автор: %s

en: Authorization
bg_BG: Оторизация

en: Auto
bg_BG: Автоматично

en: Auto height
bg_BG: Автоматична височина

en: Auto log in user
bg_BG: Автоматично влизане на потребителя

en: Auto login after activation
bg_BG: Автоматично влизане след активиране

en: Auto poster
bg_BG: Автоматичен постер

en: Auto scroll element into view
bg_BG: Автоматично превъртане до елемента

en: Auto toggle child terms
bg_BG: Автоматично превключване на дъщерни елементи

en: Auto width
bg_BG: Автоматична ширина

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
bg_BG: Автоматично генерирано, ако формулярът изисква само имейл адрес за регистрация.

en: Autocomplete
bg_BG: Автоматично довършване

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
bg_BG: Автоматично генерирана, ако не се изисква/подава парола.

en: Automatically adjust the map view to fit all markers when markers are added or removed.
bg_BG: Автоматично коригиране на изгледа на картата, за да побере всички маркери, когато маркери се добавят или премахват.

en: Autoplay
bg_BG: Автоматично възпроизвеждане

en: Autoplay delay in ms
bg_BG: Забавяне на автоматичното възпроизвеждане в ms

en: Autoplay is not supported when using preview image.
bg_BG: Автоматичното възпроизвеждане не се поддържа при използване на изображение за преглед.

en: Autosave
bg_BG: Автоматично запазване

en: Autosave by
bg_BG: Автоматично запазване от

en: Autosave interval (seconds)
bg_BG: Интервал на автоматично запазване (секунди)

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
bg_BG: Достъпно чрез иконата за действие „+“ и контекстното меню с десен бутон.

en: Available via "Layout" action icon.
bg_BG: Достъпно чрез иконата за действие „Оформление“.

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
bg_BG: Достъпно чрез клавишна комбинация и контекстното меню с десен бутон.

en: Avatar
bg_BG: Аватар

en: Avatar border
bg_BG: Рамка на аватара

en: Avatar box shadow
bg_BG: Сянка на аватара

en: Avatar image of %s
bg_BG: Аватар на %s

en: Avatar position
bg_BG: Позиция на аватара

en: Avatar size
bg_BG: Размер на аватара

en: Avoid using in combination with third-party filter plugins.
bg_BG: Избягвайте използването в комбинация с плъгини за филтриране на трети страни.

en: Aye
bg_BG: Да

en: BCC email address
bg_BG: BCC имейл адрес

en: Back
bg_BG: Назад

en: Back delay in ms
bg_BG: Забавяне при изтриване в ms

en: Back speed in ms
bg_BG: Скорост на изтриване в ms

en: Back to Top
bg_BG: Връщане нагоре

en: Back to builder
bg_BG: Обратно към конструктора

en: Back to icon sets
bg_BG: Обратно към набори от икони

en: Back to import manager
bg_BG: Обратно към мениджъра за импортиране

en: Back to settings
bg_BG: Обратно към настройките

en: Backdrop
bg_BG: Фон

en: Background
bg_BG: Фон

en: Background active
bg_BG: Активен фон

en: Background attachment
bg_BG: Прикрепване на фона

en: Background blend mode
bg_BG: Режим на смесване на фона

en: Background color
bg_BG: Цвят на фона

en: Background custom size
bg_BG: Персонализиран размер на фона

en: Background filters
bg_BG: Филтри на фона

en: Background image
bg_BG: Фоново изображение

en: Background position
bg_BG: Позиция на фона

en: Background repeat
bg_BG: Повторение на фона

en: Background size
bg_BG: Размер на фона

en: Background video
bg_BG: Фоново видео

en: Bar
bg_BG: Лента

en: Bar background color
bg_BG: Цвят на фона на лентата

en: Bar border
bg_BG: Рамка на лентата

en: Bar color
bg_BG: Цвят на лентата

en: Bar height
bg_BG: Височина на лентата

en: Base breakpoint
bg_BG: Базова точка на прекъсване

en: Base font size
bg_BG: Основен размер на шрифта

en: Baseline
bg_BG: Базова линия

en: Baseline step
bg_BG: Базова стъпка

en: Basic
bg_BG: Основни

en: Basic Text
bg_BG: Основен текст

en: Beautiful
bg_BG: Красиво

en: Before
bg_BG: Преди

en: Before order review heading
bg_BG: Преди заглавието за преглед на поръчката

en: Before payment
bg_BG: Преди плащане

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
bg_BG: Преди да деактивирате Bricks, бихте ли ми казали защо? Бих искал да включа вашата обратна връзка, за да подобря Bricks. Благодаря ви много!

en: Berlin, Germany
bg_BG: Берлин, Германия

en: Billing address
bg_BG: Адрес за фактуриране

en: Bio
bg_BG: Биография

en: Black
bg_BG: Черен

en: Block
bg_BG: Блок

en: Block editor
bg_BG: Редактор на блокове

en: Block not available
bg_BG: Блокът не е наличен

en: Blockquote
bg_BG: Цитат

en: Blockquote border
bg_BG: Рамка на цитат

en: Blockquote margin
bg_BG: Поле на цитат

en: Blockquote padding
bg_BG: Padding на цитат

en: Blockquote typography
bg_BG: Типография на цитат

en: Blur
bg_BG: Размазване

en: Body (footer) scripts
bg_BG: Скриптове в тялото (долна част)

en: Body (header) scripts
bg_BG: Скриптове в тялото (заглавна част)

en: Body - Heading
bg_BG: Тяло - заглавие

en: Body parameters
bg_BG: Параметри на тялото

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
bg_BG: Скриптовете в тялото се добавят веднага след отварящия %s таг.

en: Body typography
bg_BG: Типография на основния текст

en: Bold
bg_BG: Дебел

en: Border
bg_BG: Рамка

en: Border / Box Shadow
bg_BG: Граница / сянка на кутията

en: Border color
bg_BG: Цвят на рамката

en: Border width
bg_BG: Ширина на рамката

en: Both
bg_BG: И двете

en: Bottom
bg_BG: Отдолу

en: Bottom / End
bg_BG: Долу / край

en: Bottom center
bg_BG: Долу в центъра

en: Bottom left
bg_BG: Долу вляво

en: Bottom right
bg_BG: Долу вдясно

en: Box Zoom
bg_BG: Полето за увеличение

en: Box list
bg_BG: Списък с кутии

en: Box shadow
bg_BG: Сянка

en: Boxed
bg_BG: В кутия

en: Boxed max. width
bg_BG: Макс. ширина на кутията

en: Breadcrumb
bg_BG: Навигационна пътека

en: Breadcrumbs
bg_BG: Навигационна пътека

en: Breakpoint already exists
bg_BG: Breakpoint вече съществува

en: Breakpoint label must start with a letter.
bg_BG: Етикетът на Breakpoint трябва да започва с буква.

en: Brightness
bg_BG: Яркост

en: Brilliant
bg_BG: Блестящо

en: Browse
bg_BG: Разгледай

en: Browse Media Library
bg_BG: Разгледай медийната библиотека

en: Browse Unsplash
bg_BG: Разгледай Unsplash

en: Browser
bg_BG: Браузър

en: Browser storage
bg_BG: Съхранение в браузъра

en: Builder
bg_BG: Конструктор

en: Builder access
bg_BG: Достъп до конструктора

en: Builder capabilities
bg_BG: Възможности на конструктора

en: Builder mode
bg_BG: Режим на конструктора

en: Built in icon sets
bg_BG: Вградени набори от икони

en: Built-in icon sets
bg_BG: Вградени набори от икони

en: Bulk actions
bg_BG: Масови действия

en: Bulk edit
bg_BG: Масово редактиране

en: Bullet List
bg_BG: Списък с точки

en: Bulleted list
bg_BG: Списък с булети

en: Bundle
bg_BG: Пакет

en: Bundles
bg_BG: Пакети

en: Butt
bg_BG: Задник

en: Button
bg_BG: Бутон

en: Button background
bg_BG: Фон на бутона

en: Button border
bg_BG: Рамка на бутона

en: Button box shadow
bg_BG: Сянка на бутона

en: Button link
bg_BG: Връзка на бутона

en: Button size
bg_BG: Размер на бутона

en: Button style
bg_BG: Стил на бутона

en: Button text
bg_BG: Текст на бутона

en: Button typography
bg_BG: Типография на бутона

en: Button width
bg_BG: Ширина на бутона

en: Buttons
bg_BG: Бутони

en: Buy product
bg_BG: Купи продукт

en: By default, covers entire available width.
bg_BG: По подразбиране покрива цялата налична ширина.

en: By default, form fields are validated on input, blur and submit.
bg_BG: По подразбиране полетата на формата се валидират при въвеждане, фокус извън полето и изпращане.

en: By default, only the most specific theme style is loaded. To load all theme styles whose conditions are met, select "Load all matching theme styles".
bg_BG: По подразбиране се зарежда само най-специфичният стил на темата. За да заредите всички стилове на темата, чиито условия са изпълнени, изберете „Зареди всички съвпадащи стилове на темата“.

en: By default, the favorite fonts are listed first in the font-family options. To show only the favorite fonts, select "Show favorites only" at %s.
bg_BG: По подразбиране любимите шрифтове се изреждат първи в опциите за семейство шрифтове. За да покажеш само любимите шрифтове, избери „Покажи само любимите“ в %s.

en: By default, the min/max values are dynamically set based on each filter query loop results. Disable this feature so the min/max values are only set initially.
bg_BG: По подразбиране, мин./макс. Стойностите се задават динамично въз основа на резултатите от всяка филтър заявка. Изключете тази функция, така че мин./макс. стойностите да се задават само първоначално.

en: By default, this icon is always visible and rotates 90° when the accordion item is expanded. To display different icons for each state, duplicate this icon and set the "Show" option to "Collapsed" for one and "Expanded" for the other.
bg_BG: По подразбиране тази икона е винаги видима и се завърта на 90° когато акордеон елементът е разгърнат. За да покажете различни икони за всяко състояние, дублирайте тази икона и задайте опцията „Показване“ на „Свито“ за едната и „Разгърнато“ за другата.

en: By default, users can access the default WordPress auth pages by adding %1$s to the URL, bypassing custom authentication pages. Enable this setting to remove this bypass option and always use your custom authentication pages and behavior as set above.
bg_BG: По подразбиране, потребителите могат да достъпват стандартните WordPress страници за автентикация, като добавят %1$s към URL адреса, заобикаляйки персонализираните страници за автентикация. Активирай тази настройка, за да премахнеш тази опция за заобикаляне и винаги да използваш твоите персонализирани страници за автентикация и поведение, както е зададено по-горе.

en: Byline
bg_BG: Подпис

en: Bypass maintenance
bg_BG: Заобикаляне на поддръжката

en: CSS Filters
bg_BG: CSS филтри

en: CSS Selector
bg_BG: CSS селектор

en: CSS class
bg_BG: CSS клас

en: CSS classes
bg_BG: CSS класове

en: CSS files processed
bg_BG: Обработени CSS файлове

en: CSS filter
bg_BG: CSS филтър

en: CSS is automatically wrapped in style tags.
bg_BG: CSS автоматично се обгръща в style тагове.

en: CSS loading method
bg_BG: Метод на зареждане на CSS

en: CSS selector
bg_BG: CSS селектор

en: CSS selector of the element to insert the AJAX loader into.
bg_BG: CSS селектор на елемента, в който да се вмъкне AJAX зареждането.

en: CSS selectors
bg_BG: CSS селектори

en: Cache
bg_BG: Кеш

en: Cache duration
bg_BG: Продължителност на кеша

en: Cache query loops
bg_BG: Кеширай циклите на заявките

en: Calculation method
bg_BG: Метод на изчисление

en: Calendar
bg_BG: Календар

en: Can also be set globally via theme styles.
bg_BG: Може да се зададе и глобално чрез стиловете на темата.

en: Cancel
bg_BG: Отказ

en: Canvas
bg_BG: Платно

en: Capabilities
bg_BG: Възможности

en: Capability
bg_BG: Възможност

en: Capitalize
bg_BG: Главни букви

en: Caption
bg_BG: Надпис

en: Caption type
bg_BG: Тип надпис

en: Caret
bg_BG: Клюн

en: Carousel
bg_BG: Карусел

en: Cart
bg_BG: Количка

en: Cart Cross-sells
bg_BG: Кръстосани продажби в кошницата

en: Cart Details
bg_BG: Детайли на количката

en: Cart contents
bg_BG: Съдържание на количката

en: Cart count
bg_BG: Брой в количката

en: Cart coupon
bg_BG: Купон за количката

en: Cart cross sells
bg_BG: Кръстосани продажби на количката

en: Cart items
bg_BG: Артикули в количката

en: Cart product name
bg_BG: Име на продукта в количката

en: Cart product quantity
bg_BG: Количество на продукта в количката

en: Cart product subtotal
bg_BG: Междинна сума на продукта в количката

en: Cart remove product
bg_BG: Премахване на продукт от количката

en: Cart subtotal
bg_BG: Междинна сума в количката

en: Cart totals
bg_BG: Общо за количката

en: Cart update
bg_BG: Обновяване на количката

en: Cart updated
bg_BG: Количката е обновена

en: Cascade layer
bg_BG: Каскаден слой

en: Categories
bg_BG: Категории

en: Categories & Tags
bg_BG: Категории и етикети

en: Categories deleted
bg_BG: Категории изтрити

en: Categories imported
bg_BG: Категории импортирани

en: Categorize
bg_BG: Категоризирай

en: Category
bg_BG: Категория

en: Category: %s
bg_BG: Категория: %s

en: Center
bg_BG: Център

en: Center center
bg_BG: Център център

en: Center left
bg_BG: Център ляво

en: Center mode
bg_BG: Централен режим

en: Center right
bg_BG: Център дясно

en: Champ
bg_BG: Шампион

en: Change content
bg_BG: Промени съдържанието

en: Change image
bg_BG: Промени изображението

en: Characters per minute
bg_BG: Знаци в минута

en: Chart size in px
bg_BG: Размер на диаграмата в px

en: Chats
bg_BG: Чатове

en: Check for orphaned elements on builder save
bg_BG: Проверка за осиротели елементи при запазване в конструктора

en: Checkbox
bg_BG: Отметка

en: Checkout
bg_BG: Плащане

en: Checkout coupon
bg_BG: Купон при плащане

en: Checkout customer details
bg_BG: Детайли за клиента при плащане

en: Checkout login
bg_BG: Вход при плащане

en: Checkout order payment
bg_BG: Плащане на поръчката при плащане

en: Checkout order review
bg_BG: Преглед на поръчката при плащане

en: Checkout order table
bg_BG: Таблица с поръчката при плащане

en: Checkout thank you
bg_BG: Благодарствена страница при плащане

en: Checks for %1$s on builder save to check for orphaned elements. Always checked on load regardless of this setting. Can also be manually enabled by adding %2$s to the builder URL.
bg_BG: Проверява за %1$s при запазване в конструктора, за да провери за осиротели елементи. Винаги се проверява при зареждане, независимо от тази настройка. Може също да бъде ръчно активирана чрез добавяне на %2$s към URL адреса на конструктора.

en: Child of
bg_BG: Дете на

en: Childless
bg_BG: Без деца

en: Childless terms only
bg_BG: Само за бездетни

en: Choose a color for this attribute term
bg_BG: Избери цвят за този термин на атрибута

en: Choose a color for this attribute value.
bg_BG: Избери цвят за тази стойност на атрибута.

en: Choose an image for this attribute term
bg_BG: Избери изображение за този термин на атрибута

en: Choose an image for this attribute value.
bg_BG: Избери изображение за тази стойност на атрибута.

en: Choose at which breakpoint do you want to start showing this popup or on which specific breakpoints.
bg_BG: Изберете на кой брейкпойнт искате да започнете да показвате този попъп или на кои конкретни брейкпойнти.

en: Choose files
bg_BG: Избери файлове

en: Choose how passwords are managed. "Template password" uses this template's password to protect content according to template conditions. "Post password" protects content that has an individual post password set. "Template & post password" uses the template password, but individual post passwords will be used instead if set.
bg_BG: Изберете как да се управляват паролите. „Парола за Template“ използва паролата на този Template за защита на съдържанието според условията на Template. „Парола за пост“ защитава съдържание, което има зададена индивидуална парола за пост. „Парола за Template и пост“ използва паролата на Template-а, но индивидуалните пароли за постове ще се използват вместо нея, ако са зададени.

en: Choose how to display product variations.
bg_BG: Избери как да се показват вариациите на продукта.

en: Choose image
bg_BG: Избери изображение

en: Circle
bg_BG: Кръг

en: Class
bg_BG: Клас

en: Class "%s" has been moved to trash but your modifications are kept.
bg_BG: Класът „%s“ е преместен в кошчето, но вашите промени са запазени.

en: Class found in trash
bg_BG: Класът е намерен в кошчето

en: Class name
bg_BG: Име на клас

en: Class name already exists
bg_BG: Името на класа вече съществува

en: Classes
bg_BG: Класове

en: Classes discarded
bg_BG: Класове отхвърлени

en: Classes duplicated
bg_BG: Класове дублирани

en: Classes found
bg_BG: Класове намерени

en: Classes renamed
bg_BG: Класове преименувани

en: Clause name
bg_BG: Име на клауза

en: Clause name description
bg_BG: Име на клаузата Описание

en: Clean
bg_BG: Изчисти

en: Clean up
bg_BG: Почисти

en: Clean up all orphaned elements
bg_BG: Изчисти всички изоставени елементи

en: Clear
bg_BG: Изчисти

en: Clear all
bg_BG: Изчисти всичко

en: Clear filter
bg_BG: Изчисти филтъра

en: Clear form
bg_BG: Изчисти формуляр

en: Clear gallery
bg_BG: Изчистена галерия

en: Clear non-existing dynamic data
bg_BG: Изчисти несъществуващи динамични данни

en: Click
bg_BG: Клик

en: Click "Accept" to use the incoming database changes. Click "Discard" to save your current builder data instead.
bg_BG: Кликнете върху „Приеми“, за да използвате входящите промени в базата данни. Кликнете върху „Отхвърли“, за да запазите вместо това текущите данни на конструктора.

en: Click "Continue filter index" to immediately run any remaining/queued filter index jobs instead of waiting for the next WP cronjob.
bg_BG: Натиснете „Продължи индекса на филтъра“, за да стартирате незабавно всички останали/изчакващи задачи за индексиране на филтъра, вместо да чакате следващата WP cron задача.

en: Click "Regenerate filter index" to regenerate the query filter index for your entire website.
bg_BG: Натиснете „Регенерирай индекс на филтъра“, за да регенерирате индекса на филтъра за заявки за целия ви уебсайт.

en: Click me
bg_BG: Натисни ме

en: Click on any element to add it to your canvas.
bg_BG: Кликни на всеки елемент, за да го добавиш към платното си.

en: Click on any element to add it to your popup.
bg_BG: Кликни на всеки елемент, за да го добавиш към изскачащия прозорец.

en: Click or hover
bg_BG: Кликване или посочване

en: Click the "+" icon to add your first condition.
bg_BG: Кликни на иконата „+“, за да добавиш първото си условие.

en: Click the "+" icon to add your first interaction.
bg_BG: Кликни на иконата „+“, за да добавиш първото си взаимодействие.

en: Click the "Generate variables" button to auto-generate all your fluid typography variables.
bg_BG: Щракнете върху бутона "Генериране на променливи", за да генерирате автоматично всички променливи за флуидна типография.

en: Click the button above to retrieve all Code element, SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances and review the code for every page, template, etc.
bg_BG: Щракнете върху бутона по-горе, за да извлечете всички инстанции на елемента Code, елемента SVG (код), редактора на заявки и тага „echo“ и да прегледате кода за всяка страница, шаблон и т.н.

en: Click the button to retrieve a list of all global element instances. Then review and convert them to components either individually, in bulk, or by manually unlinking them in the builder. Once done, please delete all global elements from the elements panel in the builder.
bg_BG: Натиснете бутона, за да получите списък с всички инстанции на глобални елементи. След това ги прегледайте и превърнете в компоненти поотделно, групово или като ръчно премахнете връзката им в конструктора. След като приключите, изтрийте всички глобални елементи от панела с елементи в конструктора.

en: Click this button to remove all index jobs. Useful if your index jobs are stuck due to unknown reasons. You should regenerate the filter index afterwards.
bg_BG: Натиснете този бутон, за да премахнете всички индексни задачи. Полезно е, ако вашите индексни задачи са блокирани поради неизвестни причини. След това трябва да регенерирате индекса на филтъра.

en: Click to apply the latest filter settings. This ensures all filter options are up-to-date.
bg_BG: Кликнете, за да приложите последните настройки на филтъра. Това гарантира, че всички опции за филтриране са актуални.

en: Click to download
bg_BG: Кликни за изтегляне

en: Click to set preview content.
bg_BG: Кликнете, за да зададете съдържание за преглед.

en: Clone
bg_BG: Клонирай

en: Close
bg_BG: Затвори

en: Close (ESC)
bg_BG: Затвори (ESC)

en: Close after
bg_BG: Затвори след

en: Close button
bg_BG: Бутон за затваряне

en: Close color
bg_BG: Цвят на затваряне

en: Close icon
bg_BG: Икона за затваряне

en: Close mini cart
bg_BG: Затваряне на мини количката

en: Close mobile menu
bg_BG: Затвори мобилно меню

en: Close on
bg_BG: Затваряне при

en: Close popup on click
bg_BG: Затваряне на изскачащия прозорец при щракване

en: Close position
bg_BG: Позиция на затварянето

en: Close search
bg_BG: Затваряне на търсенето

en: Close size
bg_BG: Размер на затваряне

en: Closest corner
bg_BG: Най-близък ъгъл

en: Closest side
bg_BG: Най-близка страна

en: Cloud
bg_BG: Облак

en: Cloudflare Turnstile API key required! Add key in dashboard under: %s
bg_BG: Изисква се Cloudflare Turnstile API ключ! Добави ключ в административния панел под: %s

en: Cluster
bg_BG: Клъстер

en: Code
bg_BG: Код

en: Code control
bg_BG: Контрол на кода

en: Code execution
bg_BG: Изпълнение на код

en: Code execution has been explicitly disabled by the %s filter. This filter is currently overriding your Bricks settings.
bg_BG: Изпълнението на код е изрично забранено от филтъра %s. Този филтър в момента има предимство пред вашите настройки в Bricks.

en: Code execution is disabled
bg_BG: Изпълнението на код е деактивирано

en: Code execution not allowed.
bg_BG: Изпълнението на код не е разрешено.

en: Code execution, if needed, must be explicitly enabled.
bg_BG: Изпълнението на код, ако е необходимо, трябва да бъде изрично активирано.

en: Code execution: Disabled by default
bg_BG: Изпълнение на код: Деактивирано по подразбиране

en: Code review
bg_BG: Преглед на кода

en: Code signatures
bg_BG: Подписи на код

en: Code signatures are locked.
bg_BG: Подписите на кода са заключени.

en: Code signatures regenerated successfully.
bg_BG: Подписите на кода са регенерирани успешно.

en: Code signed
bg_BG: Код подписан

en: Code that requires execution only runs when it has a valid code signature.
bg_BG: Кодът, който изисква изпълнение, се изпълнява само когато има валиден подпис на кода.

en: Collapse
bg_BG: Свий

en: Collapse inactive
bg_BG: Свиване на неактивните

en: Collapse on page load
bg_BG: Свий при зареждане на страницата

en: Collapsed
bg_BG: Свито

en: Color
bg_BG: Цвят

en: Color #%s
bg_BG: Цвят #%s

en: Color close
bg_BG: Цвят на затварянето

en: Color editor
bg_BG: Редактор на цветове

en: Color palette
bg_BG: Цветова палитра

en: Color preview
bg_BG: Преглед на цвета

en: Color stop
bg_BG: Цветова спирка

en: Colors
bg_BG: Цветове

en: Column
bg_BG: Колона

en: Column gap
bg_BG: Разстояние между колоните

en: Columns
bg_BG: Колони

en: Coming soon
bg_BG: Очаквайте скоро

en: Comma-separated list of results per page options.
bg_BG: Списък с опции за резултати на страница, разделени със запетая.

en: Command palette
bg_BG: Палитра с команди

en: Comment
bg_BG: Коментар

en: Comment count
bg_BG: Броя коментари

en: Comment navigation
bg_BG: Навигация на коментарите

en: Comments
bg_BG: Коментари

en: Comments are closed.
bg_BG: Коментарите са затворени.

en: Comments are disabled.
bg_BG: Коментарите са деактивирани.

en: Common classes
bg_BG: Общи класове

en: Common taxonomies
bg_BG: Общи таксономии

en: Community
bg_BG: Общност

en: Community templates
bg_BG: Шаблони на общността

en: Compact
bg_BG: Компактен

en: Compare
bg_BG: Сравни

en: Compare with
bg_BG: Сравни с

en: Component
bg_BG: Компонент

en: Component %s
bg_BG: Компонент %s

en: Component configured but preview unavailable
bg_BG: Компонентът е конфигуриран, но визуализацията не е налична

en: Component preview error
bg_BG: Грешка при визуализацията на компонента

en: Component preview unavailable
bg_BG: Прегледът на компонента не е наличен

en: Components
bg_BG: Компоненти

en: Condition
bg_BG: Условие

en: Conditions
bg_BG: Условия

en: Conditions always run before query loop.
bg_BG: Условията винаги се изпълняват преди цикъла на заявката.

en: Conditions don't run in the builder.
bg_BG: Условията не се изпълняват в конструктора.

en: Configure
bg_BG: Конфигурирай

en: Configure "Marker: Type" on the connected "Map" element to render text or image markers. The settings below will precede the settings on the "Map" element.
bg_BG: Конфигурирайте „Маркер: Тип“ на свързания елемент „Карта“, за да покажете текстови или графични маркери. Настройките по-долу ще имат предимство пред настройките на елемента „Карта“.

en: Configure the API settings to retrieve data from an API endpoint.
bg_BG: Конфигуриране на настройките на API за извличане на данни от крайна точка на API.

en: Configure the scale generator as per your requirements.
bg_BG: Конфигурирайте генератора на скали според изискванията си.

en: Configure your API settings (URL, etc.) and fetch data to view and work with the API response data.
bg_BG: Конфигурирайте настройките на API (URL и др.) и извличайте данни, за да видите и работите с данните от отговора на API.

en: Confirm
bg_BG: Потвърди

en: Confirmation
bg_BG: Потвърждение

en: Confirmation email
bg_BG: Имейл за потвърждение

en: Conflict
bg_BG: Конфликт

en: Conflict: Class "%s" has been permanently deleted by another user.
bg_BG: Конфликт: Класът „%s“ е изтрит окончателно от друг потребител.

en: Conflict: Some classes exist in both trash and active classes
bg_BG: Конфликт: Някои класове съществуват както в кошчето, така и в активните класове

en: Conflicts
bg_BG: Конфликти

en: Congrats
bg_BG: Поздравления

en: Conic
bg_BG: Коничен

en: Connect
bg_BG: Свържи

en: Connect property
bg_BG: Свържи свойство

en: Connect the CSS ID to a property to set it on an per-instance basis to avoid same ID conflicts.
bg_BG: Свържете CSS ID към свойство, за да го зададете за всяка отделна инстанция, за да избегнете конфликти на същите ID.

en: Connect the form fields to the post data that you want to create on form submit.
bg_BG: Свържете полетата на формуляра с данните за публикацията, която искате да създадете при подаване на формуляра.

en: Connect the form fields to the post data that you want to update on form submit.
bg_BG: Свържете полетата на формуляра с данните на публикацията, които искате да актуализирате при подаване на формуляра.

en: Connected property
bg_BG: Свързано свойство

en: Construct the selector you want to create from the node tree below by toggling the relevant selectors.
bg_BG: Конструирайте селектора, който искате да създадете, от дървото на възлите по-долу, като превключвате съответните селектори.

en: Contact form
bg_BG: Контактна форма

en: Contact us
bg_BG: Свържете се с нас

en: Contain
bg_BG: Съдържа

en: Container
bg_BG: Контейнер

en: Content
bg_BG: Съдържание

en: Content align horizontal
bg_BG: Подравняване на съдържанието по хоризонтала

en: Content align vertical
bg_BG: Подравняване на съдържанието по вертикала

en: Content background
bg_BG: Фон на съдържанието

en: Content border
bg_BG: Рамка на съдържанието

en: Content box shadow
bg_BG: Сянка на съдържанието

en: Content goes here ..
bg_BG: Съдържанието отива тук..

en: Content loaded
bg_BG: Зареждане на съдържанието

en: Content margin
bg_BG: Отстъп на съдържанието

en: Content padding
bg_BG: Вътрешен отстъп на съдържанието

en: Content selector
bg_BG: Селектор на съдържанието

en: Content text align
bg_BG: Подравняване на текста в съдържанието

en: Content type
bg_BG: Тип съдържание

en: Content typography
bg_BG: Типография на съдържанието

en: Content width
bg_BG: Ширина на съдържанието

en: Context ID
bg_BG: ИД на контекста

en: Context type
bg_BG: Тип на контекста

en: Contextual spacing
bg_BG: Контекстуално разстояние

en: Contextual spacing applies a top margin to elements with a preceding sibling within embedded content.
bg_BG: Контекстното разстояние прилага горно поле към елементи с предходен съседен елемент в рамките на вграденото съдържание.

en: Contextual spacing targets embedded content (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Use this field to apply contextual spacing to additional selectors, separated by commas.
bg_BG: Контекстното разстояние е насочено към вграденото съдържание (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Използвай това поле, за да приложиш контекстно разстояние към допълнителни селектори, разделени със запетаи.

en: Continue index job
bg_BG: Продължи индексната задача

en: Continue on error
bg_BG: Продължи при грешка

en: Contrast
bg_BG: Контраст

en: Control dropdown element text.
bg_BG: Контролира текста на елемента от падащото меню.

en: Control group visibility
bg_BG: Контролирай видимостта на групата

en: Control panel
bg_BG: Контролен панел

en: Control when to show the global classes import manager when pasting elements, importing classes or templates.
bg_BG: Контролирай кога да се показва мениджърът за импортиране на глобални класове при поставяне на елементи, импортиране на класове или шаблони.

en: Controls
bg_BG: Контроли

en: Convert
bg_BG: Конвертирай

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
bg_BG: Превърни „Контейнер“ в нови елементи „Секция“ и „Блок“

en: Convert Block editor data into Bricks data and vice versa.
bg_BG: Конвертиране на данни от редактора на блокове в данни за тухли и обратно.

en: Convert element IDs & classes
bg_BG: Конвертиране на ID и класове на елементи

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
bg_BG: Конвертирай шаблона при импортиране/вмъкване от Контейнер към новата структура на елементите за оформление

en: Convert templates
bg_BG: Конвертиране на шаблони

en: Convert to components
bg_BG: Превърни в компоненти

en: Convert variation dropdowns to color/image/label swatches on the add to cart element.
bg_BG: Преобразува падащите менюта за вариации в мостри за цвят/изображение/етикет в елемента за добавяне в количката.

en: Converter
bg_BG: Конвертор

en: Cookie consent
bg_BG: Съгласие за бисквитки

en: Cool
bg_BG: Готино

en: Coordinates
bg_BG: Координати

en: Copied
bg_BG: Копирано

en: Copied to clipboard
bg_BG: Копирано в клипборда

en: Copy
bg_BG: Копиране

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
bg_BG: Копирайте и поставете паролата за „Достъп до моите Templates“, предоставена от отдалечения сайт, тук.

en: Copy CSS selector
bg_BG: Копирай CSS селектор

en: Copy and paste the code below into your Bricks child theme to allow those functions to be called through the "echo" tag. Remove the function names you don't want to allow. Explore the %s documentation for more code examples such as using regex for more flexible echo tag checks, etc.
bg_BG: Копирайте и поставете кода по-долу във вашата дъщерна тема на Bricks, за да позволите извикването на тези функции чрез тага „echo“. Премахнете имената на функциите, които не искате да разрешите. Разгледайте документацията на %s за повече примери за код, като например използване на regex за по-гъвкави проверки на echo tag и др.

en: Copy the element ID you want to toggle and paste it into the "CSS selector" setting below.
bg_BG: Копирайте ID на елемента, който искате да превключвате, и го поставете в настройката „CSS селектор“ по-долу.

en: Copy to clipboard
bg_BG: Копирай в клипборда

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
bg_BG: Копирай+постави код от една от картите на %s

en: Copy/paste element attributes
bg_BG: Копиране/поставяне на атрибути на елементи

en: Copy/paste element conditions
bg_BG: Копиране/поставяне на условия за елементи

en: Copy/paste element interactions
bg_BG: Копиране/поставяне на взаимодействия с елементи

en: Copy/paste element styles
bg_BG: Копиране/поставяне на стилове на елементи

en: Copy/paste elements
bg_BG: Копиране/поставяне на елементи

en: Copy/paste global class styles
bg_BG: Копиране/поставяне на стилове на глобални класове

en: Corrupted filter element database has been fixed
bg_BG: Поправена е повредената база данни на филтърните елементи

en: Count
bg_BG: Брой

en: Count from
bg_BG: Брой от

en: Count to
bg_BG: Брой до

en: Countdown
bg_BG: Обратно броене

en: Counter
bg_BG: Брояч

en: Coupon
bg_BG: Купон

en: Coupon applied
bg_BG: Приложен е купон

en: Coupon message
bg_BG: Съобщение за купон

en: Coupon removed
bg_BG: Купонът е премахнат

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
bg_BG: Купоните са деактивирани. За да активираш купоните, отиди в %1$sнастройки на WooCommerce%2$s

en: Cover
bg_BG: Покрий

en: Coverflow
bg_BG: Изглед с обложки

en: Create
bg_BG: Създай

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
bg_BG: Създайте и управлявайте неограничен брой персонализирани странични ленти. Добавете странични ленти в конструктора с помощта на елемента „Странична лента“.

en: Create component
bg_BG: Създай компонент

en: Create components
bg_BG: Създаване на компоненти

en: Create global classes
bg_BG: Създаване на глобални класове

en: Create icon set
bg_BG: Създай набор от икони

en: Create new sidebar
bg_BG: Създай нова странична лента

en: Create new template:
bg_BG: Създай нов шаблон:

en: Create post
bg_BG: Създаване на публикация

en: Create properties and connect them to your component settings to customize a component instance.
bg_BG: Създай свойства и ги свържи с настройките на компонента си, за да персонализираш копие на компонента.

en: Create property
bg_BG: Създай свойство

en: Create template
bg_BG: Създай шаблон

en: Create templates
bg_BG: Създаване на шаблони

en: Create your own builder mode via CSS variables.
bg_BG: Създай свой собствен режим на конструктора чрез CSS променливи.

en: Create your own elements
bg_BG: Създайте свои собствени елементи

en: Create, edit and use global queries inside any query loop throughout your website. Changes to a global query apply to all instances throughout your website.
bg_BG: Създавайте, редактирайте и използвайте глобални заявки във всеки цикъл на заявка в уебсайта си. Промените в глобална заявка се прилагат за всички екземпляри в целия ви уебсайт.

en: Create/select a fluid typography category (i.e. Headings, Text).
bg_BG: Създайте/изберете категория за типография на флуиди (напр. Заглавия, Текст).

en: Created
bg_BG: Създадено

en: Cropped
bg_BG: Изрязано

en: Cross sells
bg_BG: Кръстосани продажби

en: Cross-sells
bg_BG: Кръстосани продажби

en: Cube
bg_BG: Куб

en: Currency
bg_BG: Валута

en: Currency position
bg_BG: Позиция на валутата

en: Current
bg_BG: Текущ

en: Current URL
bg_BG: Текущ URL

en: Current date
bg_BG: Текуща дата

en: Current interaction ID
bg_BG: ИД на текущото взаимодействие

en: Current job
bg_BG: Текуща задача

en: Current layout
bg_BG: Текущо оформление

en: Current location
bg_BG: Текущо местоположение

en: Current page
bg_BG: Текуща страница

en: Current post author
bg_BG: Автор на текущата публикация

en: Current post term
bg_BG: Термин на текущата публикация

en: Current version by
bg_BG: Текуща версия от

en: Current width
bg_BG: Текуща ширина

en: Currently all matching theme styles are loaded. To load only the most specific theme style, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
bg_BG: В момента се зареждат всички съответстващи стилове на темата. За да заредите само най-специфичния стил на темата, коригирайте настройките си в „Стилове на темата: Метод на зареждане“.

en: Currently only the most specific theme style is loaded. To load all matching theme styles, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
bg_BG: В момента е заредена само най-специфичната тема. За да заредите всички съвпадащи теми, променете настройките си в „Теми: Метод на зареждане“.

en: Currently previewing content from "%s".
bg_BG: В момента преглеждаш съдържание от „%s“.

en: Cursor
bg_BG: Курсор

en: Cursor character
bg_BG: Знак за курсор

en: Custom
bg_BG: Персонализиран

en: Custom CSS
bg_BG: Персонализиран CSS

en: Custom CSS and JavaScript added below are loaded on your entire website.
bg_BG: Персонализираният CSS и JavaScript, добавени по-долу, се зареждат на целия ви уебсайт.

en: Custom Font
bg_BG: Персонализиран шрифт

en: Custom Fonts
bg_BG: Персонализирани шрифтове

en: Custom URL
bg_BG: Персонализиран URL

en: Custom alt text
bg_BG: Персонализиран алтернативен текст

en: Custom attributes
bg_BG: Персонализирани атрибути

en: Custom authentication pages
bg_BG: Персонализирани страници за автентикация

en: Custom breakpoints
bg_BG: Потребителски контролни точки

en: Custom capabilities
bg_BG: Персонализирани възможности

en: Custom caption
bg_BG: Персонализиран надпис

en: Custom code
bg_BG: Персонализиран код

en: Custom elements
bg_BG: Персонализирани елементи

en: Custom email address
bg_BG: Персонализиран имейл адрес

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to create the post.
bg_BG: Потребителско съобщение за грешка, което да се показва, когато текущият потребител няма необходимата възможност за създаване на публикацията.

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to edit the post.
bg_BG: Потребителско съобщение за грешка, което се показва, когато текущият потребител няма необходимата възможност за редактиране на публикацията.

en: Custom field
bg_BG: Персонализирано поле

en: Custom fields
bg_BG: Персонализирани полета

en: Custom fields integration
bg_BG: Интеграция на потребителски полета

en: Custom font
bg_BG: Персонализиран шрифт

en: Custom fonts
bg_BG: Персонализирани шрифтове

en: Custom icon sets
bg_BG: Персонализирани набори от икони

en: Custom language switchers
bg_BG: Персонализирани превключватели на езици

en: Custom link
bg_BG: Персонализирана връзка

en: Custom links
bg_BG: Персонализирани връзки

en: Custom location only takes effect on the frontend. Ensure this element is placed at the top of this template so the element can hook on the desire location successfully.
bg_BG: Персонализираното местоположение оказва ефект само във фронтенда. Уверете се, че този елемент е поставен в началото на този шаблон, за да може елементът успешно да се закачи на желаното местоположение.

en: Custom map style
bg_BG: Персонализиран стил на картата

en: Custom options
bg_BG: Персонализирани опции

en: Custom preview text
bg_BG: Персонализиран текст за преглед

en: Custom redirect URL
bg_BG: Персонализиран URL за пренасочване

en: Custom shape
bg_BG: Персонализирана форма

en: Custom size
bg_BG: Персонализиран размер

en: Custom styles
bg_BG: Потребителски стилове

en: Custom tag
bg_BG: Персонализиран таг

en: Custom text
bg_BG: Персонализиран текст

en: Custom title
bg_BG: Персонализирано заглавие

en: Custom video player
bg_BG: Персонализиран видео плейър

en: Customer details
bg_BG: Детайли на клиента

en: Customise this breadcrumb structure for specific post types.
bg_BG: Персонализирай тази структура на навигационната пътека за конкретни типове публикации.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
bg_BG: Персонализирайте детайлите за споделяне на този URL в социалните мрежи.

en: Customize how the data is structured. Leave empty to send all form fields.
bg_BG: Персонализирайте как се структурират данните. Оставете празно, за да изпратите всички полета от формуляра.

en: Customize in "Settings" group.
bg_BG: Персонализирайте в групата „Настройки“.

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
bg_BG: Персонализиране на лайтбокса: Настройки > Стилове на темата > Общи

en: Customize the language switcher from your WordPress dashboard
bg_BG: Персонализирайте превключвателя на езици от вашия WordPress панел

en: Danger
bg_BG: Опасност

en: Danger color
bg_BG: Цвят за опасност

en: Dark
bg_BG: Тъмно

en: Dark color
bg_BG: Тъмен цвят

en: Dashboard
bg_BG: Табло

en: Dashed
bg_BG: На пунктир

en: Data
bg_BG: Данни

en: Data format
bg_BG: Формат на данните

en: Data source
bg_BG: Източник на данни

en: Database
bg_BG: База данни

en: Date
bg_BG: Дата

en: Date & time
bg_BG: Дата и час

en: Date Reached
bg_BG: Достигната дата

en: Date format
bg_BG: Формат на датата

en: Date range
bg_BG: Диапазон на датите

en: Datepicker
bg_BG: Избор на дата

en: Datetime
bg_BG: Дата и час

en: Day: %s
bg_BG: Ден: %s

en: Deactivate license
bg_BG: Деактивирай лиценза

en: Debounce
bg_BG: Забавяне

en: December
bg_BG: Декември

en: Decimal places
bg_BG: Десетични знаци

en: Default
bg_BG: По подразбиране

en: Default capabilities
bg_BG: Стандартни възможности

en: Default center of the map.
bg_BG: Стандартен център на картата.

en: Default color for terms without a specific color
bg_BG: Цвят по подразбиране за термини без специфичен цвят

en: Default query
bg_BG: Запитване по подразбиране

en: Default sorting
bg_BG: Сортиране по подразбиране

en: Default tab
bg_BG: Раздел по подразбиране

en: Default templates are disabled
bg_BG: Шаблоните по подразбиране са деактивирани

en: Default templates are enabled
bg_BG: Шаблоните по подразбиране са активирани

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
bg_BG: По подразбиране: 60 секунди. Минималният интервал за автоматично запазване е 15 секунди.

en: Define a unique, more readable URL parameter name for this filter.
bg_BG: Дефинирайте уникално, по-четимо име на URL параметър за този филтър.

en: Delay
bg_BG: Забавяне

en: Delete
bg_BG: Изтрий

en: Delete Bricks data
bg_BG: Изтриване на данните на Bricks

en: Delete all
bg_BG: Изтрий всички

en: Delete components
bg_BG: Изтриване на компоненти

en: Delete database table
bg_BG: Изтрий таблицата в базата данни

en: Delete elements
bg_BG: Изтриване на елементи

en: Delete global classes
bg_BG: Изтриване на глобални класове

en: Delete icon
bg_BG: Изтрий икона

en: Delete permanently
bg_BG: Изтрий завинаги

en: Delete revisions
bg_BG: Изтриване на ревизии

en: Delete screenshots
bg_BG: Изтрий екранните снимки

en: Delete selected
bg_BG: Изтрий избраните

en: Delete templates
bg_BG: Изтриване на шаблони

en: Delete this sidebar
bg_BG: Изтрий тази странична лента

en: Deleted
bg_BG: Изтрит

en: Deprecated
bg_BG: Остарял

en: Descending
bg_BG: Низходящ

en: Description
bg_BG: Описание

en: Description lightbox video
bg_BG: Описание lightbox видео

en: Description typography
bg_BG: Типография на описанието

en: Descriptive name for viewing submissions on the "%s" page.
bg_BG: Описателно име за преглед на подаванията на страницата „%s“.

en: Descriptive name of your API connection.
bg_BG: Описателно име на вашата API връзка.

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
bg_BG: Описателен текст за тази страница. Показва се в резултатите от търсачките. Препоръчително: 50 - 300 знака.

en: Deselect
bg_BG: Отмени избора

en: Design sets
bg_BG: Дизайнерски комплекти

en: Desktop
bg_BG: Десктоп

en: Details
bg_BG: Подробности

en: Determines how components are made available in the block editor.
bg_BG: Определя начина, по който компонентите са достъпни в редактора на блокове.

en: Determines what happens when someone visits a default WordPress authentication URL (%s). Only applies when custom pages above have been set. Caution: If hiding default paths, remember your custom page URLs to avoid lockout.
bg_BG: Определя какво се случва, когато някой посети URL адрес за стандартна WordPress автентикация (%s). Прилага се само когато са зададени персонализирани страници по-горе. Внимание: Ако скриеш стандартните пътища, запомни URL адресите на персонализираните си страници, за да избегнеш блокиране.

en: Determines which slide should be active if the carousel has multiple slides in a page.
bg_BG: Определя кой слайд трябва да бъде активен, ако каруселът има няколко слайда на една страница.

en: Developer
bg_BG: Разработчик

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
bg_BG: Разгледахте ли %1$s? Или се свързахте с мен чрез %2$s?

en: Direction
bg_BG: Посока

en: Directory is created in your "uploads" directory if it doesn't exist.
bg_BG: Директорията се създава във вашата „uploads“ директория, ако не съществува.

en: Directory name
bg_BG: Име на директорията

en: Disable
bg_BG: Деактивирай

en: Disable "Skip links"
bg_BG: Изключи „Пропусни връзки“

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
bg_BG: Изключи Bricks Open Graph мета тагове

en: Disable Bricks SEO meta tags
bg_BG: Изключи Bricks SEO мета тагове

en: Disable Bricks cascade layer (discouraged)
bg_BG: Изключи каскадния слой на Bricks (не се препоръчва)

en: Disable CSS variables manager
bg_BG: Изключи мениджъра на CSS променливи

en: Disable Default UI
bg_BG: Изключване на стандартния потребителски интерфейс

en: Disable Google Fonts
bg_BG: Изключи Google шрифтове

en: Disable URL parameter filter
bg_BG: Деактивирай филтъра за URL параметри

en: Disable WP REST API render
bg_BG: Изключи визуализирането чрез WP REST API

en: Disable WooCommerce builder
bg_BG: Деактивирай WooCommerce конструктора

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
bg_BG: Изключи персонализираните полета на WordPress в падащото меню

en: Disable auto focus
bg_BG: Деактивиране на автоматичния фокус

en: Disable auto min/max value
bg_BG: Изключи автоматичната мин./макс. стойност

en: Disable auto-expand
bg_BG: Изключи автоматичното разгъване

en: Disable autosave
bg_BG: Деактивирай автоматичното запазване

en: Disable backdrop
bg_BG: Деактивирай фона

en: Disable capability checks
bg_BG: Деактивиране на проверките на способностите

en: Disable chaining element & global class
bg_BG: Изключи верижното свързване на елемент и глобален клас

en: Disable class chaining
bg_BG: Изключи верижното свързване на класове

en: Disable clickable POI
bg_BG: Изключване на кликване върху POI

en: Disable coupon message
bg_BG: Изключване на съобщение за купон

en: Disable cross sells
bg_BG: Изключване на кръстосани продажби

en: Disable custom authentication page bypass
bg_BG: Изключване на заобикалянето на персонализираната страница за автентикация

en: Disable default templates
bg_BG: Деактивиране на шаблоните по подразбиране

en: Disable element spacing
bg_BG: Изключи разстоянието между елементите

en: Disable embed
bg_BG: Изключи вградено съдържание

en: Disable emojis
bg_BG: Изключи емотикони

en: Disable footer
bg_BG: Деактивирай футър

en: Disable for WordPress data
bg_BG: Изключи за WordPress данни

en: Disable for logged-in users
bg_BG: Деактивирай за влезли потребители

en: Disable form validation
bg_BG: Изключи валидацията на формата

en: Disable global class manager
bg_BG: Изключи мениджъра на глобални класове

en: Disable global classes
bg_BG: Изключи глобалните класове

en: Disable globally
bg_BG: Изключи глобално

en: Disable header
bg_BG: Деактивирай хедър

en: Disable icon
bg_BG: Деактивиране на иконата

en: Disable image
bg_BG: Деактивиране на изображението

en: Disable jQuery migrate
bg_BG: Изключи jQuery migrate

en: Disable lazy load
bg_BG: Изключи забавеното зареждане

en: Disable lazy loading
bg_BG: Изключи отложеното зареждане

en: Disable link
bg_BG: Деактивиране на връзката

en: Disable login message
bg_BG: Изключване на съобщението за вход

en: Disable navigation
bg_BG: Изключване на навигацията

en: Disable popups
bg_BG: Деактивирай изскачащи прозорци

en: Disable product gallery lightbox
bg_BG: Деактивирай лайтбокса на галерията на продукта

en: Disable product gallery zoom
bg_BG: Деактивирай мащабирането на галерията на продукта

en: Disable query merge
bg_BG: Деактивирай сливането на заявки

en: Disable text
bg_BG: Изключване на текст

en: Disabled
bg_BG: Деактивирано

en: Disabled (default)
bg_BG: Изключено (по подразбиране)

en: Disabled: Insert below existing content.
bg_BG: Изключено: Вмъкни под съществуващото съдържание.

en: Disabled: Keep original image filename.
bg_BG: Изключено: Запази оригиналното име на файла на изображението.

en: Disabled: Show placeholder images.
bg_BG: Изключено: Показване на заместващи изображения.

en: Disables the %s. While this may maintain compatibility with certain existing setups, we strongly recommend leaving this option OFF for optimal functionality and future compatibility.
bg_BG: Изключва %s. Въпреки че това може да поддържа съвместимост с определени съществуващи настройки, силно препоръчваме да оставите тази опция ИЗКЛЮЧЕНА за оптимална функционалност и бъдеща съвместимост.

en: Disallowed keyword found
bg_BG: Открита е неразрешена ключова дума

en: Discard
bg_BG: Отхвърли

en: Discarded
bg_BG: Отхвърлено

en: Disconnect
bg_BG: Прекъсни връзката

en: Dismiss
bg_BG: Отхвърли

en: Dismissable
bg_BG: С възможност за отхвърляне

en: Display
bg_BG: Показване

en: Display name
bg_BG: Показвано име

en: Display names as
bg_BG: Покажи имената като

en: Display on breakpoints
bg_BG: Покажете на брейкпойнти

en: Display the object type (e.g. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") in the query loop type dropdown.
bg_BG: Покажи типа на обекта (напр. „acf_related_writers“, „mb_page-to-user“) в падащото меню за тип на цикъла на заявката.

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
bg_BG: Показва се в URL адреса. Само с малки букви. Използвайте тирета вместо интервали.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
bg_BG: Показва се в резултатите от търсенето, социалните мрежи и уеб браузъра. Препоръчително: Макс. 60 символа.

en: Divider
bg_BG: Разделител

en: Do not close this window, the process is running in the background.
bg_BG: Не затваряйте този прозорец, процесът работи на заден план.

en: Do not set this interaction on a Toggle element.
bg_BG: Не задавайте това взаимодействие на елемент Toggle.

en: Do not track
bg_BG: Не проследявай

en: Do you really want to delete this sidebar?
bg_BG: Наистина ли искате да изтриете тази странична лента?

en: Do you want to unlink all nestable global elements?
bg_BG: Искате ли да прекъснете връзката на всички вложени глобални елементи?

en: Document title
bg_BG: Заглавие на документа

en: Documentation
bg_BG: Документация

en: Don't auto focus on first focusable element when offcanvas opens.
bg_BG: Не фокусирай автоматично върху първия фокусируем елемент, когато offcanvas се отваря.

en: Don't close on click outside mini cart
bg_BG: Да не се затваря при клик извън мини количката

en: Don't focus on first focusable element inside popup when popup opens.
bg_BG: Без фокусиране върху първия елемент, който може да бъде фокусиран в изскачащия прозорец, когато той се отваря.

en: Don't render in builder
bg_BG: Да не се визуализира в конструктора

en: Done
bg_BG: Готово

en: Dots
bg_BG: Точки

en: Dotted
bg_BG: На точки

en: Double
bg_BG: Двойна

en: Double opt-in
bg_BG: Двойно потвърждение

en: Double-click
bg_BG: Кликнете два пъти върху

en: Download
bg_BG: Изтегли

en: Download %s
bg_BG: Изтегли %s

en: Downloaded
bg_BG: Изтеглено

en: Downloading
bg_BG: Изтегляне

en: Downloads
bg_BG: Изтегляния

en: Draft
bg_BG: Чернова

en: Draft font deleted successfully.
bg_BG: Черновата на шрифта е изтрита успешно.

en: Drag & drop
bg_BG: Влачене и пускане

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
bg_BG: Плъзнете и пуснете тук.JSON или.ZIP файл(ове) с шаблони..

en: Draggable
bg_BG: С възможност за влачене

en: Dragging
bg_BG: Влачене

en: Drop file(s) here
bg_BG: Пуснете файл(ове) тук

en: Dropdown
bg_BG: Падащо меню

en: Drops
bg_BG: Капки

en: Dual ring
bg_BG: Двоен пръстен

en: Duplicate
bg_BG: Дублиране

en: Duplicate classes detected
bg_BG: Открити са дублирани класове

en: Duplicate classes detected. Resolve conflicts before importing.
bg_BG: Засечени са дублиращи се класове. Разрешете конфликтите преди импортиране.

en: Duplicate content
bg_BG: Дублиране на съдържание

en: Duplicate content is available to all users with the %s capability. Use this feature for any post or page to ensure that all relevant WordPress and/or Bricks data is duplicated accurately.
bg_BG: Дублирането на съдържание е достъпно за всички потребители с възможност %s. Използвайте тази функция за всяка публикация или страница, за да гарантирате, че всички съответни WordPress и/или Bricks данни са дублирани точно.

en: Duplicate elements
bg_BG: Дублиране на елементи

en: Duplicate entries not allowed.
bg_BG: Дублиращи се записи не са разрешени.

en: Duration
bg_BG: Продължителност

en: Dynamic Data
bg_BG: Динамични данни

en: Dynamic data
bg_BG: Динамични данни

en: Dynamic data is empty.
bg_BG: Динамичните данни са празни.

en: Dynamic data tag
bg_BG: Етикет за динамични данни

en: Dynamic dots
bg_BG: Динамични точки

en: Dynamically retrieve map addresses from a connected query on the same page, allowing real-time updates with query-based content, including query filter support.
bg_BG: Динамично извличане на адреси за картата от свързана заявка на същата страница, позволяващо актуализации в реално време със съдържание, базирано на заявки, включително поддръжка на филтри за заявки.

en: Eager
bg_BG: Нетърпеливо

en: Echo tags: Allow functions via filter
bg_BG: Echo тагове: Разрешаване на функции чрез филтър

en: Edit
bg_BG: Редактиране

en: Edit Custom Font
bg_BG: Редактиране на персонализиран шрифт

en: Edit Template
bg_BG: Редактиране на Template

en: Edit Template Bundle
bg_BG: Редактиране на пакет с Templates

en: Edit Template Tag
bg_BG: Редактиране на етикет на Template

en: Edit WordPress content (WP admin).
bg_BG: Редактиране на съдържание в WordPress (WP admin).

en: Edit account
bg_BG: Редактиране на профил

en: Edit address
bg_BG: Редактиране на адрес

en: Edit capability
bg_BG: Редактирай възможност

en: Edit component
bg_BG: Редактирай компонент

en: Edit components
bg_BG: Редактиране на компоненти

en: Edit content
bg_BG: Редактиране на съдържание

en: Edit dropdown to set icon individually.
bg_BG: Редактирай падащото меню, за да зададеш икона индивидуално.

en: Edit elements
bg_BG: Редактиране на елементи

en: Edit footer
bg_BG: Редактирай футър

en: Edit global classes
bg_BG: Редактиране на глобални класове

en: Edit header
bg_BG: Редактирай хедър

en: Edit icon
bg_BG: Икона за редактиране

en: Edit in WordPress
bg_BG: Редактирай в WordPress

en: Edit link
bg_BG: Редактиране на връзка

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
bg_BG: Редактирайте свързаните продукти, за да добавите допълнителни или кръстосани продажби.

en: Edit palette
bg_BG: Редактирай палитра

en: Edit product content in WordPress.
bg_BG: Редактирайте съдържанието на продукта в WordPress.

en: Edit product short description in WordPress.
bg_BG: Редактирайте краткото описание на продукта в WordPress.

en: Edit properties
bg_BG: Редактиране на свойства

en: Edit templates
bg_BG: Редактиране на шаблони

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
bg_BG: Редактиране на заглавието: Настройки > Настройки на страницата > SEO

en: Edit with %s
bg_BG: Редактиране с %s

en: Edit your WordPress menu item to enable multilevel functionality.
bg_BG: Редактирай твоя елемент от WordPress менюто, за да активираш функционалност за многостепенно меню.

en: Edit your WordPress menu item to set a Bricks mega menu template.
bg_BG: Редактирай твоя елемент от WordPress менюто, за да зададеш шаблон за мега меню на Bricks.

en: Edited
bg_BG: Редактирано

en: Editing
bg_BG: Редактиране

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
bg_BG: Редактирането на ширината на базовата точка на прекъсване засяга всички медийни заявки.

en: Effect
bg_BG: Ефект

en: Element
bg_BG: Елемент

en: Element "%s" doesn't exist.
bg_BG: Елемент „%s“ не съществува.

en: Element %s not found.
bg_BG: Елемент %s не е намерен.

en: Element - Video
bg_BG: Елемент - видео

en: Element ID
bg_BG: ID на елемента

en: Element ID that holds the live search results. Only visible when the live search is performed.
bg_BG: ID на елемента, който съдържа резултатите от търсенето в реално време. Видимо само когато се извършва търсене в реално време.

en: Element Manager
bg_BG: Мениджър на елементи

en: Element actions
bg_BG: Действия с елементите

en: Element breadcrumbs
bg_BG: Навигационна пътека на елементите

en: Element can't be rendered as the connected component doesn't exist. Unlink this instance or import the missing component.
bg_BG: Елементът не може да бъде визуализиран, тъй като свързаният компонент не съществува. Премахнете връзката с този екземпляр или импортирайте липсващия компонент.

en: Element classes
bg_BG: Класове на елемента

en: Element doesn't exist.
bg_BG: Елементът не съществува.

en: Element editing & styling
bg_BG: Редактиране и стилизиране на елементи

en: Element has been disabled globally.
bg_BG: Елементът е деактивиран глобално.

en: Element is not visible in the builder elements panel, but still rendered in the builder and frontend.
bg_BG: Елементът не е видим в панела с елементи на билдъра, но все още се рендерира в билдъра и фронтенда.

en: Element is not visible in the builder nor on the frontend.
bg_BG: Елементът не е видим нито в билдъра, нито на фронтенда.

en: Element is visible in the builder and frontend. This is the default behaviour.
bg_BG: Елементът е видим в билдъра и фронтенда. Това е поведението по подразбиране.

en: Element margin
bg_BG: Поле на елемента

en: Element not found
bg_BG: Елементът не е намерен

en: Element structure name
bg_BG: Име на структурата на елемента

en: Elements
bg_BG: Елементи

en: Elements without code signature. Review, then sign your code one-by-one or all-at-once.
bg_BG: Елементи без подпис на кода. Прегледайте, след това подпишете вашия код един по един или всички наведнъж.

en: Ellipse
bg_BG: Елипса

en: Ellipsis
bg_BG: Многоточие

en: Email
bg_BG: Имейл

en: Email address
bg_BG: Имейл адрес

en: Email address already exists.
bg_BG: Имейл адресът вече съществува.

en: Email address in submitted form
bg_BG: Имейл адрес в изпратената форма

en: Email address is not valid.
bg_BG: Имейл адресът не е валиден.

en: Email address required.
bg_BG: Изисква се имейл адрес.

en: Email content
bg_BG: Съдържание на имейла

en: Email or username
bg_BG: Имейл или потребителско име

en: Empty
bg_BG: Празно

en: Empty cart
bg_BG: Празна количка

en: Empty response from the API.
bg_BG: Празен отговор от API.

en: Empty star color
bg_BG: Цвят на празните звезди

en: Enable
bg_BG: Активирай

en: Enable "%s" button
bg_BG: Активирай бутон „%s“

en: Enable AJAX
bg_BG: Активирай AJAX

en: Enable AJAX add to cart
bg_BG: Активирай AJAX добавяне в количката

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout coupon" element
bg_BG: Активирай Bricks WooCommerce „Купон за плащане“ елемент

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout login" element
bg_BG: Активирай Bricks WooCommerce „Вход при плащане“ елемент

en: Enable Bricks WooCommerce "Notice" element
bg_BG: Активирай Bricks WooCommerce „Известие“ елемент

en: Enable all
bg_BG: Активирай всички

en: Enable all components automatically
bg_BG: Автоматично активиране на всички компоненти

en: Enable code execution
bg_BG: Разреши изпълнение на код

en: Enable code execution if your site uses Code elements, SVG elements (source: code), Query editors, or "echo" tags.
bg_BG: Активирайте изпълнението на код, ако вашият сайт използва елементи за код, SVG елементи (източник: код), редактори на заявки или „echo“ тагове.

en: Enable form submission access for specific user roles. Edit the user's profile directly to grant access to a specific user.
bg_BG: Активирай достъп до изпращания на формуляри за определени потребителски роли. Редактирайте профила на потребителя директно, за да дадете достъп на конкретен потребител.

en: Enable if image is cropped for a smooth lightbox image transition.
bg_BG: Активирайте, ако изображението е изрязано за плавен преход на изображението в лайтбокса.

en: Enable if the API supports pagination.
bg_BG: Активирайте, ако API поддържа страниране.

en: Enable if this popup template is for a map "Info Box".
bg_BG: Активирай, ако този шаблон за изскачащ прозорец е за „Информационна кутия“ на карта.

en: Enable if you experience issues loading the builder in combination with Cloudflare Rocket Loader.
bg_BG: Активирай, ако имаш проблеми със зареждането на конструктора в комбинация с Cloudflare Rocket Loader.

en: Enable if your archive pagination is not working.
bg_BG: Активирай, ако страницирането на архива ти не работи.

en: Enable individual components manually
bg_BG: Ръчно активиране на отделни компоненти

en: Enable live search
bg_BG: Активиране на търсенето в реално време

en: Enable log-in during checkout disabled. Check %1$sWooCommerce settings%2$s
bg_BG: Възможността за вход по време на плащането е деактивирана. Проверете %1$sнастройките на WooCommerce%2$s

en: Enable product variation swatches
bg_BG: Активирай мостри за вариации на продукти

en: Enable this setting to preload custom fonts to avoid FOUT (Flash of unstyled text).
bg_BG: Активирайте тази настройка, за да заредите предварително персонализираните шрифтове и да избегнете FOUT (Премигване на нестилизиран текст).

en: Enable time
bg_BG: Включи време

en: Enable to automatically generate template screenshots on every builder save, view them, and use the bulk generate button in the template manager.
bg_BG: Активирай, за да генерираш автоматично екранни снимки на шаблони при всяко запазване в конструктора, да ги преглеждаш и да използваш бутона за масово генериране в мениджъра на шаблони.

en: Enable to automatically group markers that are close to each other into a cluster.
bg_BG: Активирайте, за да групирате автоматично маркерите, които са близо един до друг, в клъстер.

en: Enable to automatically log the user in after successful email verification.
bg_BG: Разрешете автоматичното влизане на потребителя в системата след успешна проверка на имейл.

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
bg_BG: Активирай, за да направиш шаблоните си публични и видими за всички онлайн. Деактивирай, за да позволиш само на влезли потребители да виждат шаблоните ти.

en: Enable to not load/render this element in the builder.
bg_BG: Активирайте, за да не се зарежда/рендерира този елемент в конструктора.

en: Enable to not load/render this element on the frontend.
bg_BG: Активирайте, за да не се зарежда/рендерира този елемент във фронтенда.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
bg_BG: Позволява отваряне и затваряне на елемент без да се повлияе на други елементи.

en: Enable to position in document flow (e.g. inside offcanvas).
bg_BG: Активирай за позициониране в потока на документа (напр. вътре в offcanvas).

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
bg_BG: Активирай, за да визуализираш текста с динамични данни на платното за подобрен преглед.

en: Enable to replace global classes set on the element with the classes set on the property.
bg_BG: Активирайте, за да замените глобалните класове, зададени на елемента, с класовете, зададени на свойството.

en: Enable to require user to verify the email after registration through an activation link.
bg_BG: Разрешаване на изискването потребителят да потвърди имейла си след регистрация чрез връзка за активиране.

en: Enable to show the template thumbnail column under %s, displaying the featured image or screenshot.
bg_BG: Активирай, за да покажеш колоната с миниатюри на шаблони под %s, показваща основното изображение или екранна снимка.

en: Enable to sync global classes on every builder save between all open builder instances. Useful to avoid overwriting each others changes when multiple people work on the same dataset (e.g. adding, deleting, modifying global classes).
bg_BG: Активирай, за да синхронизираш глобалните класове при всяко запазване в конструктора между всички отворени инстанции. Полезно за избягване на презаписване на промените на други потребители, когато множество хора работят върху един и същ набор от данни (напр. добавяне, изтриване, модифициране на глобални класове).

en: Enabled
bg_BG: Активирано

en: Enabled: Download template images to media library.
bg_BG: Включено: Изтегляне на изображенията от шаблона в медийната библиотека.

en: Enabled: Rename image before download.
bg_BG: Включено: Преименувай изображението преди изтегляне.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
bg_BG: Включено: Замени съществуващото съдържание с данни от шаблона.

en: End
bg_BG: Край

en: End Size
bg_BG: Краен размер

en: End date
bg_BG: Крайна дата

en: End time
bg_BG: Краен час

en: Endpoint
bg_BG: Крайна точка

en: Endpoint URL
bg_BG: URL на крайната точка

en: Endpoints
bg_BG: Крайни точки

en: Enjoy
bg_BG: Наслаждавай се

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element and that a width is defined, especially when using a Div element.
bg_BG: Уверете се, че няма конфликтни CSS стилове, приложени към този елемент, и че е дефинирана ширина, особено когато използвате Div елемент.

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element.
bg_BG: Увери се, че няма конфликтни CSS стилове, приложени към този елемент.

en: Enter Bricks IDs, separated by comma, of filter elements to exclude.
bg_BG: Въведете Bricks ID-та, разделени със запетая, на филтърните елементи, които искате да изключите.

en: Enter CSS filters + value (learn more)
bg_BG: Въведете CSS филтри + стойност (научете повече)

en: Enter CSS variable definitions separated by semicolon
bg_BG: Въведи дефиниции на CSS променливи, разделени със точка и запетая

en: Enter SVG URL
bg_BG: Въведете SVG URL адрес

en: Enter URL of media file
bg_BG: Въведете URL адреса на медийния файл

en: Enter a custom label for this attribute value (optional).
bg_BG: Въведи персонализиран етикет за тази стойност на атрибута (по избор).

en: Enter a dynamic data tag for ACF Icon Picker or MetaBox Icon fields
bg_BG: Въведете динамичен таг за данни за полетата ACF Icon Picker или MetaBox Icon

en: Enter a generic error message. Otherwise the reason why the login failed is displayed.
bg_BG: Въведи общо съобщение за грешка. В противен случай ще се показва причината за неуспешното влизане.

en: Enter a search term or command
bg_BG: Въведете термин за търсене или команда

en: Enter dynamic data tag or custom value
bg_BG: Въвеждане на динамичен таг за данни или потребителска стойност

en: Enter new template name
bg_BG: Въведи ново име на шаблона

en: Enter search term
bg_BG: Въведете термин за търсене

en: Enter shortcut name
bg_BG: Въведете име на пряк път

en: Enter the JSON body to be sent with the request
bg_BG: Въведете тялото JSON, което ще бъде изпратено със заявката

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
bg_BG: Въведи името на първия си глобален CSS клас в полето по-горе. След това натисни Enter, за да го създадеш.

en: Enter viewport
bg_BG: Влизане във видимата област

en: Enter width between 180 and 500.
bg_BG: Въведете ширина между 180 и 500.

en: Enter your Google Maps API key under %s to access all options.
bg_BG: Въведете вашия Google Maps API ключ под %s, за да получите достъп до всички опции.

en: Enter your Google Maps ID, which you can find in the %s, to enable the latest Google Maps features.
bg_BG: Въведете вашето Google Maps ID, което можете да намерите в %s, за да активирате най-новите функции на Google Maps.

en: Entire website
bg_BG: Целият уебсайт

en: Entries
bg_BG: Записи

en: Entries per page
bg_BG: Записи на страница

en: Entry animation
bg_BG: Анимация при влизане

en: Entry animation to interaction
bg_BG: Анимация на вход към интеракция

en: Equal
bg_BG: Равно

en: Error
bg_BG: Грешка

en: Error Tile URL
bg_BG: URL адрес на плочка за грешка

en: Error deleting class
bg_BG: Грешка при изтриване на клас

en: Error fetching site classes
bg_BG: Грешка при извличане на класовете на сайта

en: Error loading results
bg_BG: Грешка при зареждане на резултатите

en: Error message
bg_BG: Съобщение за грешка

en: Error on save
bg_BG: Грешка при запазване

en: Error page
bg_BG: Страница за грешка

en: Error processing font files
bg_BG: Грешка при обработката на шрифтовите файлове

en: Error rendering component
bg_BG: Компонент за визуализиране на грешки

en: Error restoring class
bg_BG: Грешка при възстановяване на клас

en: Error uploading font
bg_BG: Грешка при качване на шрифта

en: Error: Could not load class
bg_BG: Грешка: Не можа да зареди клас

en: Error: Could not load class control
bg_BG: Грешка: Не можа да зареди контрола на класа

en: Error: Could not load gallery
bg_BG: Грешка: Не можа да зареди галерията

en: Error: Could not load image
bg_BG: Грешка: Не може да зареди изображение

en: Error: Could not load link
bg_BG: Грешка: Не може да зареди връзка

en: Error: Could not load query
bg_BG: Грешка: Не можа да зареди заявката

en: Error: Could not load select
bg_BG: Грешка: Не можа да зареди селекцията

en: Error: Could not load toggle control
bg_BG: Грешка: Не можа да зареди контрола за превключване

en: Error: Invalid license key
bg_BG: Грешка: Невалиден лицензен ключ

en: Error: License mismatch
bg_BG: Грешка: Несъответствие на лиценза

en: Even background
bg_BG: Фон на четните

en: Events
bg_BG: Събития

en: Every 5 minutes
bg_BG: На всеки 5 минути

en: Example
bg_BG: Пример

en: Example: {"Authorization": "Bearer token"}
bg_BG: Пример: {„authorization“: „bearer token“}

en: Example: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}
bg_BG: Пример: {„name“: „{{43f295}}“, „email“: „{{a5c626}}“}

en: Excellent
bg_BG: Отлично

en: Exceptional
bg_BG: Изключително

en: Excerpt
bg_BG: Резюме

en: Excerpt length
bg_BG: Дължина на откъса

en: Exclude
bg_BG: Изключване

en: Exclude current post
bg_BG: Изключи текущата публикация

en: Exclude filter IDs
bg_BG: Изключи ID на филтри

en: Exclude posts
bg_BG: Изключване на публикации

en: Exclude posts/pages
bg_BG: Изключи публикации/страници

en: Exclude templates
bg_BG: Изключи шаблони

en: Exclude terms
bg_BG: Изключване на условията

en: Excluded terms
bg_BG: Изключени категории

en: Execute code
bg_BG: Изпълнение на код

en: Exercise great caution with granting code execution privileges. Enable them sparingly and only for trusted roles or ideally only specific users. Grant the least permissions necessary to maintain tight security.
bg_BG: Бъдете изключително внимателни при даването на права за изпълнение на код. Разрешавайте ги пестеливо и само за доверени роли или в идеалния случай само за конкретни потребители. Предоставяйте минималните необходими разрешения, за да поддържате строга сигурност.

en: Exists
bg_BG: Съществува

en: Expand
bg_BG: Разгъни

en: Expand active element & scroll into view
bg_BG: Разгъни активния елемент и го превърти в изглед

en: Expand all
bg_BG: Разгъни всички

en: Expand first item
bg_BG: Разгъни първия елемент

en: Expand item indexes
bg_BG: Разгъни елементите по индекс

en: Expand panel when dropdown is visible
bg_BG: Разгъни панела, когато падащото меню е видимо

en: Expanded
bg_BG: Разгърнато

en: Experimental
bg_BG: Експериментален

en: Export
bg_BG: Експортиране

en: Export Settings
bg_BG: Експортирай настройки

en: Export Template
bg_BG: Експортиране на Template

en: Export Variables
bg_BG: Експортирай променливи

en: Export all components first by clicking the "Export" icon above before deleting any. Once exported, hover over the component you'd like to delete, then click the "Delete" icon.
bg_BG: Първо експортирайте всички компоненти, като кликнете върху иконата „Експорт“ по-горе, преди да изтриете които и да е. След като сте експортирали, преминете с курсора върху компонента, който искате да изтриете, след което кликнете върху иконата „Изтрий“.

en: Exquisite
bg_BG: Изискано

en: Extend allowed tags through filter
bg_BG: Разшири разрешените тагове чрез филтър

en: Extend contextual spacing to other elements within embedded content.
bg_BG: Разшири контекстното разстояние към други елементи във вграденото съдържание.

en: External
bg_BG: Външен

en: External URL
bg_BG: Външен URL

en: External files
bg_BG: Външни файлове

en: External product
bg_BG: Външен продукт

en: Extra Bold
bg_BG: Свръхдебел

en: Extra Light
bg_BG: Свръхлек

en: Extra large
bg_BG: Много голям

en: FAQ schema
bg_BG: FAQ схема

en: Facebook Page
bg_BG: Facebook страница

en: Facebook page URL
bg_BG: URL адрес на Facebook страницата

en: Fade
bg_BG: Избледняване

en: Fade in
bg_BG: Постепенно появяване

en: Fade in animation
bg_BG: Анимация с появяване

en: Fade in down
bg_BG: Появяване отгоре надолу

en: Fade in left
bg_BG: Появяване отдясно наляво

en: Fade in right
bg_BG: Появяване отляво надясно

en: Fade in up
bg_BG: Появяване отдолу нагоре

en: Failed to clean up orphaned elements.
bg_BG: Неуспешно почистване на осиротели елементи.

en: Failed to create font
bg_BG: Неуспешно създаване на шрифт

en: Failed to create font draft.
bg_BG: Не успя да създаде чернова на шрифт.

en: Failed to delete classes
bg_BG: Неуспешно изтриване на класове

en: Failed to delete draft font.
bg_BG: Неуспешно изтриване на чернова на шрифт.

en: Failed to delete font
bg_BG: Неуспешно изтриване на шрифта

en: Failed to fetch Instagram account details.
bg_BG: Неуспешно извличане на детайли за Instagram акаунта.

en: Failed to fetch Instagram posts.
bg_BG: Неуспешно извличане на Instagram публикации.

en: Failed to move font to trash.
bg_BG: Неуспешно преместване на шрифта в кошчето.

en: Failed to process any font files.
bg_BG: Неуспешна обработка на шрифтови файлове.

en: Failed to publish font.
bg_BG: Неуспешно публикуване на шрифта.

en: Failed to restore font.
bg_BG: Неуспешно възстановяване на шрифта.

en: Fallback
bg_BG: Резервен вариант

en: Fallback applies to elements in embedded content without a specific spacing rule.
bg_BG: Резервното се прилага към елементи във вграденото съдържание без специфично правило за разстояние.

en: Fallback color
bg_BG: Резервен цвят

en: Fallback fonts
bg_BG: Резервни шрифтове

en: Fallback image
bg_BG: Резервно изображение

en: Fallback label
bg_BG: Резервен етикет

en: Fallback label for terms without a specific label
bg_BG: Резервен етикет за термини без специфичен етикет

en: Fallback preview image
bg_BG: Резервно изображение за преглед

en: Fallback spacing
bg_BG: Резервно разстояние

en: False
bg_BG: Невярно

en: Fantastic
bg_BG: Фантастично

en: Farthest corner
bg_BG: Най-далечен ъгъл

en: Farthest side
bg_BG: Най-далечна страна

en: Fast
bg_BG: Бързо

en: Fast forward
bg_BG: Превъртане напред

en: Favorites
bg_BG: Любими

en: Featured
bg_BG: Препоръчани

en: Featured image
bg_BG: Избрано изображение

en: Featured image height
bg_BG: Височина на представителното изображение

en: Featured image sizes
bg_BG: Размери на представителното изображение

en: Featured image tag
bg_BG: Таг на основното изображение

en: Featured image width
bg_BG: Ширина на представителното изображение

en: Featured products
bg_BG: Препоръчани продукти

en: Featured products only
bg_BG: Само препоръчани продукти

en: Features
bg_BG: Функции

en: Features typography
bg_BG: Типография на характеристиките

en: February
bg_BG: Февруари

en: Fetch content via AJAX
bg_BG: Извличане на съдържание чрез AJAX

en: Fetch data
bg_BG: Извличане на данни

en: Fetch priority
bg_BG: Приоритет на зареждане

en: Fetching
bg_BG: Извличане на

en: Field
bg_BG: Поле

en: Field ID
bg_BG: ID на полето

en: Field mapping
bg_BG: Картографиране на полета

en: Field type
bg_BG: Тип на полето

en: Fields
bg_BG: Полета

en: Fieldset
bg_BG: Група от полета

en: Figure
bg_BG: Фигура

en: File
bg_BG: Файл

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
bg_BG: Файл %s не е приет. Превишен лимит на файловете.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
bg_BG: Файл %s не е приет. Превишен лимит на размера.

en: File URL
bg_BG: URL адрес на файл

en: File URL, YouTube/Vimeo URL/ID.
bg_BG: URL на файл, YouTube/Vimeo URL/ID.

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
bg_BG: Файлът не е качен поради грешка при санитизация. Моля, проверете SVG файла или се свържете с нас.

en: Files
bg_BG: Файлове

en: Fill
bg_BG: Запълване

en: Fill - Dark
bg_BG: Запълване - тъмно

en: Fill - Light
bg_BG: Запълване - светло

en: Fill - Primary
bg_BG: Запълване - основно

en: Fill color
bg_BG: Цвят на запълване

en: Fill grid
bg_BG: Запълни решетката

en: Filter
bg_BG: Филтър

en: Filter by
bg_BG: Филтрирай по

en: Filter by parent term
bg_BG: Филтриране по родителски термин

en: Filter by parent term ID
bg_BG: Филтриране по идентификатор на родителския термин

en: Filter for more advanced duplicate content rules
bg_BG: Филтър за по-разширени правила за дублиране на съдържание

en: Filter input
bg_BG: Въвеждане на филтър

en: Filter media by mime type
bg_BG: Филтрирай медия по MIME тип

en: Filter title
bg_BG: Заглавие на филтъра

en: Filter type
bg_BG: Тип на филтъра

en: Find
bg_BG: Намери

en: Fine
bg_BG: Добре

en: Finish
bg_BG: Завърши

en: First name
bg_BG: Име

en: First post full width
bg_BG: Първата публикация на цяла ширина

en: Fit map on markers change
bg_BG: Нагласяване на картата при промяна на маркерите

en: Fix corrupted database
bg_BG: Поправи повредена база данни

en: Fixed
bg_BG: Фиксирано

en: Flag size
bg_BG: Размер на флага

en: Flex basis
bg_BG: Flex основа

en: Flex direction
bg_BG: Посока на гъвкавост

en: Flex grow
bg_BG: Flex растеж

en: Flex shrink
bg_BG: Flex свиване

en: Flex wrap
bg_BG: Пренасяне на flex елементите

en: Flip
bg_BG: Обръщане

en: Float
bg_BG: Плаващ

en: Fluid typography
bg_BG: Плавна типография

en: Fluid typography scale
bg_BG: Плавна типографска скала

en: Fluid typography variable added
bg_BG: Добавяне на променлива за плавна типография

en: Focus
bg_BG: Фокус

en: Focus outline
bg_BG: Контур при фокус

en: Focused
bg_BG: Фокусиран

en: Follow
bg_BG: Последвай

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
bg_BG: Следвайте тази %1$sвръзка%2$s за редактиране на описанието на архива с продукти или редактирайте описанията на категориите/етикетите на продуктите

en: Font Family
bg_BG: Семейство шрифтове

en: Font Manager
bg_BG: Мениджър на шрифтове

en: Font deleted permanently
bg_BG: Шрифтът е изтрит окончателно

en: Font download failed
bg_BG: Изтеглянето на шрифта се провали

en: Font downloaded
bg_BG: Шрифтът е изтеглен

en: Font downloaded successfully.
bg_BG: Шрифтът е изтеглен успешно.

en: Font family
bg_BG: Шрифтово семейство

en: Font file selected
bg_BG: Избран файл с шрифт

en: Font manager
bg_BG: Мениджър на шрифтове

en: Font moved to trash
bg_BG: Шрифтът е преместен в кошчето

en: Font moved to trash successfully.
bg_BG: Шрифтът е преместен успешно в кошчето.

en: Font name
bg_BG: Име на шрифта

en: Font not found.
bg_BG: Не е намерен шрифт.

en: Font preview
bg_BG: Преглед на шрифта

en: Font restore error
bg_BG: Грешка при възстановяване на шрифта

en: Font restored
bg_BG: Шрифтът е възстановен

en: Font size
bg_BG: Размер на шрифта

en: Font size at the largest viewport. Acts as the upper bound—text will not grow beyond this.
bg_BG: Размер на шрифта при най-големия изглед. Действа като горна граница - текстът няма да нарасне над нея.

en: Font size at the smallest viewport. Acts as the lower bound—text will not shrink below this.
bg_BG: Размер на шрифта при най-малкия изглед. Действа като долна граница - текстът няма да се свие под нея.

en: Font style
bg_BG: Стил на шрифта

en: Font variants
bg_BG: Варианти на шрифта

en: Font variation settings
bg_BG: Настройки на вариациите на шрифта

en: Font variations
bg_BG: Вариации на шрифта

en: Font weight
bg_BG: Дебелина на шрифта

en: FontAwesome - Brands
bg_BG: FontAwesome - Марки

en: Fonts
bg_BG: Шрифтове

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
bg_BG: Шрифтовете са синхронизирани! Може да отнеме няколко минути за синхронизиране на проект с шрифтове, който току-що сте публикували или актуализирали.

en: Foot
bg_BG: Долна част

en: Footer
bg_BG: Футър

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
bg_BG: Скриптовете в долната част се добавят точно преди затварящия %s таг.

en: For better preview select content to show.
bg_BG: За по-добър преглед изберете съдържание за показване.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
bg_BG: Само за SEO цели във фронтенда. Не презаписва заглавието на публикацията. Препоръчително: Макс. 60 символа.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
bg_BG: За описания на архиви на категории или етикети на продукти, редактирайте описанието на всеки термин.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
bg_BG: За въпроси относно Bricks, моля, изпратете имейл на help@bricksbuilder.io. Ако искате да знаете какво се разработва в момента, посетете нашата публична пътна карта. Там можете също да изпращате свои предложения за функции, които другите да гласуват и коментират.

en: Force home
bg_BG: Принудително към началната страница

en: Form
bg_BG: Формуляр

en: Form ID
bg_BG: ID на формата

en: Form Submissions
bg_BG: Изпратени формуляри

en: Form data
bg_BG: Данни от формуляр

en: Form name
bg_BG: Име на формуляра

en: Form submission access
bg_BG: Достъп до изпращане на формуляр

en: Form submission table could not be deleted.
bg_BG: Таблицата с изпратените формуляри не може да бъде изтрита.

en: Form submission table deleted successfully.
bg_BG: Таблицата с изпратените формуляри е изтрита успешно.

en: Form submissions
bg_BG: Изпращания на формуляри

en: Form submissions could not be deleted.
bg_BG: Изпратените формуляри не могат да бъдат изтрити.

en: Form submissions deleted.
bg_BG: Изпратените формуляри са изтрити.

en: Form submissions table could not be resetted.
bg_BG: Таблицата с изпратените формуляри не може да бъде нулирана.

en: Form submissions table resetted successfully.
bg_BG: Таблицата с изпратените формуляри е нулирана успешно.

en: Form title
bg_BG: Заглавие на формата

en: Format
bg_BG: Формат

en: Format to send the data in.
bg_BG: Формат, в който да се изпратят данните.

en: Friday
bg_BG: Петък

en: From email address
bg_BG: От имейл адрес

en: From name
bg_BG: От име

en: Front
bg_BG: Отпред

en: Front page
bg_BG: Начална страница

en: Frontend
bg_BG: Фронтенд

en: Full
bg_BG: Пълен

en: Full access
bg_BG: Пълен достъп

en: Full response
bg_BG: Пълен отговор

en: Full size
bg_BG: Пълен размер

en: Fullscreen
bg_BG: Цял екран

en: Fullscreen Control
bg_BG: Контрол на цял екран

en: Function name
bg_BG: Име на функцията

en: Function names
bg_BG: Имена на функции

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the %s filter.
bg_BG: Имената на функциите, извиквани през „echo“ тага, трябва да бъдат включени в бял списък чрез %s филтъра.

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the new %s filter.
bg_BG: Имената на функциите, извиквани чрез „echo“ тага, трябва да бъдат включени в белия списък чрез новия %s филтър.

en: Function names must pass the check through the %s filter.
bg_BG: Имената на функциите трябва да преминат проверката през филтъра %s.

en: Galleries
bg_BG: Галерии

en: Gallery
bg_BG: Галерия

en: Gallery layout
bg_BG: Оформление на галерията

en: Gap
bg_BG: Разстояние

en: General
bg_BG: Общи

en: General settings
bg_BG: Основни настройки

en: Generate FAQPage structured data (JSON-LD).
bg_BG: Генерира структурирани данни за FAQPage (JSON-LD).

en: Generate custom image sizes
bg_BG: Генерирай потребителски размери на изображения

en: Generate password
bg_BG: Генериране на парола

en: Generate review schema
bg_BG: Генериране на схема за отзив

en: Generate screenshots
bg_BG: Генерирай снимки на екрана

en: Generate variables
bg_BG: Генериране на променливи

en: Generating variables will delete all existing variables in this category. Do you want to proceed?
bg_BG: Генерирането на променливи ще изтрие всички съществуващи променливи в тази категория. Искате ли да продължите?

en: Generator
bg_BG: Генератор

en: Get In Touch
bg_BG: Свържете се с нас

en: Get current post author
bg_BG: Получаване на текущия автор на публикацията

en: Get started here
bg_BG: Започнете от тук

en: Get terms from current
bg_BG: Получаване на условия от текущия

en: Get terms from current post
bg_BG: Получаване на условия от текущата публикация

en: Get terms that are children of specified term
bg_BG: Получаване на термини, които са деца на посочения термин

en: Get the author of current post
bg_BG: Получаване на автора на текущата публикация

en: Getting Started
bg_BG: Първи стъпки

en: Global
bg_BG: Глобално

en: Global class
bg_BG: Глобален клас

en: Global class import manager
bg_BG: Мениджър за импортиране на глобални класове

en: Global classes
bg_BG: Глобални класове

en: Global data sync
bg_BG: Синхронизация на глобалните данни

en: Global element
bg_BG: Глобален елемент

en: Global elements
bg_BG: Глобални елементи

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and must be converted to components or unlinked.
bg_BG: Глобалните елементи са остарели от версия 2.0 и трябва да бъдат превърнати в компоненти или да се премахне връзката им.

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and will be removed in the near future. Please convert them into components as soon as possible under %s. Once done, please delete all global elements by hovering over a global element below and clicking the "Delete" icon.
bg_BG: Глобалните елементи са остарели от версия 2.0 и ще бъдат премахнати в близко бъдеще. Моля, конвертирайте ги в компоненти възможно най-скоро в %s. След като приключите, изтрийте всички глобални елементи, като посочите с мишката върху глобален елемент по-долу и щракнете върху иконата „Изтрий“.

en: Global elements converted to components.
bg_BG: Глобалните елементи са преобразувани в компоненти.

en: Global elements review
bg_BG: Преглед на глобални елементи

en: Global queries
bg_BG: Глобални заявки

en: Global query
bg_BG: Глобална заявка

en: Global settings
bg_BG: Глобални настройки

en: Global styles & settings
bg_BG: Глобални стилове и настройки

en: Go back
bg_BG: Върни се назад

en: Go to
bg_BG: Отиди на

en: Go to first slide
bg_BG: Към първи слайд

en: Go to last slide
bg_BG: Към последен слайд

en: Go to slide %s
bg_BG: Към слайд %s

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
bg_BG: Отидете на: Настройки > Настройки на Template > Попълване на съдържание

en: Go to: WooCommerce > Products > Inventory
bg_BG: Отидете на: WooCommerce > Продукти > Инвентар

en: Good
bg_BG: Добре

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
bg_BG: Изисква се API ключ за Google Maps! Добавете ключ в таблото за управление под: %s

en: Google fonts
bg_BG: Google шрифтове

en: Google fonts have been disabled
bg_BG: Google шрифтовете са деактивирани

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
bg_BG: Изисква се Google reCAPTCHA API ключ! Добави ключ в административния панел под: %s

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
bg_BG: Google reCaptcha: Невалиден ключ на сайта.

en: Got it
bg_BG: Разбрах

en: Gradient
bg_BG: Градиент

en: Gradient / Overlay
bg_BG: Градиент / припокриване

en: Grand
bg_BG: Чудесно

en: Greater than
bg_BG: По-голямо от

en: Greater than or equal
bg_BG: По-голямо от или равно на

en: Grid
bg_BG: Мрежа

en: Grid (Round)
bg_BG: Мрежа (кръгла)

en: Grid (Square)
bg_BG: Мрежа (квадратна)

en: Grid auto columns
bg_BG: Автоматични колони в мрежата

en: Grid auto flow
bg_BG: Автоматичен поток в мрежата

en: Grid auto rows
bg_BG: Автоматични редове в мрежата

en: Grid column
bg_BG: Колона на мрежата

en: Grid item
bg_BG: Елемент на мрежата

en: Grid row
bg_BG: Ред на мрежата

en: Grid template columns
bg_BG: Шаблон на колоните в мрежата

en: Grid template rows
bg_BG: Шаблон на редовете в мрежата

en: Groove
bg_BG: Вдлъбнат

en: Group
bg_BG: Група

en: Group already exists
bg_BG: Групата вече съществува

en: Grouped
bg_BG: Групиран

en: Grouped product
bg_BG: Групиран продукт

en: Groups
bg_BG: Групи

en: HTML email
bg_BG: HTML имейл

en: HTML tag
bg_BG: HTML таг

en: HTML tag not allowed
bg_BG: HTML таг не е разрешен

en: HTTP method
bg_BG: HTTP метод

en: Hamburger toggle
bg_BG: Превключвател за хамбургер меню

en: Has conflict
bg_BG: Има конфликт

en: Has inherited settings
bg_BG: Има наследени настройки

en: Has no styles
bg_BG: Няма стилове

en: Has pagination
bg_BG: Има страниране

en: Has styles
bg_BG: Има стилове

en: Head
bg_BG: Заглавие

en: Header
bg_BG: Заглавна част

en: Header location
bg_BG: Позиция на хедъра

en: Header scripts
bg_BG: Скриптове в заглавната част

en: Header scripts are added right before closing %s tag.
bg_BG: Скриптовете в заглавната част се добавят точно преди затварящия %s таг.

en: Header width
bg_BG: Ширина на хедъра

en: Headers
bg_BG: Заглавки

en: Heading
bg_BG: Заглавие

en: Heading selectors
bg_BG: Селектори на заглавия

en: Heading typography
bg_BG: Типография на заглавието

en: Headings
bg_BG: Заглавия

en: Headings offset
bg_BG: Отместване на заглавията

en: Height
bg_BG: Височина

en: Help
bg_BG: Помощ

en: Here goes my text ...
bg_BG: Тук отива моят текст...

en: Here goes your caption ...
bg_BG: Тук въведете вашия надпис...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
bg_BG: Тук отива вашият текст... Изберете която и да е част от вашия текст, за да достъпите лентата за форматиране.

en: Hero
bg_BG: Герой

en: Hidden
bg_BG: Скрит

en: Hide
bg_BG: Скрий

en: Hide "All" option
bg_BG: Скрий опцията „Всички“

en: Hide "View cart" button
bg_BG: Скрий „Виж количката“ бутон

en: Hide %s
bg_BG: Скриване на %s

en: Hide CTA button
bg_BG: Скрий CTA бутона

en: Hide additional information
bg_BG: Скриване на допълнителна информация

en: Hide at breakpoint
bg_BG: Скрий на контролна точка

en: Hide cart details to link directly to the cart.
bg_BG: Скрийте детайлите на количката за директна връзка към количката.

en: Hide close
bg_BG: Скрий затварянето

en: Hide count
bg_BG: Скрий броя

en: Hide count bracket
bg_BG: Скрий скобите с броя

en: Hide cover
bg_BG: Скрий корицата

en: Hide current
bg_BG: Скрий текущия

en: Hide current post
bg_BG: Скрий текущата публикация

en: Hide dynamic data label in dropdown
bg_BG: Скрий етикета на динамичните данни в падащото меню

en: Hide element
bg_BG: Скрий елемент

en: Hide empty
bg_BG: Скрий празните

en: Hide if empty
bg_BG: Скриване, ако е празна

en: Hide if no active filter
bg_BG: Скрий, ако няма активен филтър

en: Hide if no translation
bg_BG: Скрий, ако няма превод

en: Hide if not open
bg_BG: Скрий, ако не е отворено

en: Hide image
bg_BG: Скрий изображение

en: Hide info
bg_BG: Скрий информация

en: Hide label
bg_BG: Скрий етикет

en: Hide labels
bg_BG: Скрий етикети

en: Hide message
bg_BG: Скриване на съобщението

en: Hide out of stock
bg_BG: Скрий изчерпаните

en: Hide password
bg_BG: Скрий парола

en: Hide placeholders
bg_BG: Скрий placeholders

en: Hide popup
bg_BG: Скрий изскачащ прозорец

en: Hide regular price
bg_BG: Скрий редовната цена

en: Hide reviews link
bg_BG: Скрий връзката за отзиви

en: Hide stock
bg_BG: Скрий наличност

en: Hide the form by default, and show it only when the toggle is clicked.
bg_BG: Скрийте формата по подразбиране и я показвайте само когато превключвателят е натиснат.

en: Hide title
bg_BG: Скриване на заглавието

en: Hierarchical
bg_BG: Йерархично

en: High
bg_BG: Високо

en: Highlight
bg_BG: Акцент

en: Highlight label
bg_BG: Етикет на акцента

en: Highlight on focus
bg_BG: Подчертаване на фокуса

en: History
bg_BG: История

en: History deleted
bg_BG: Историята е изтрита

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
bg_BG: Задръжте CMD/CTRL, за да изберете няколко изображения.

en: Home
bg_BG: Начало

en: Home URL
bg_BG: URL на началната страница

en: Home page
bg_BG: Начална страница

en: Honeypot: Create form field(s) and enable the "Honeypot" checkbox. Those honeypot fields aren't visible to users, but add an extra layer of protection against spam submissions.
bg_BG: Honeypot: Създай поле(та) във формуляра и активирай „Honeypot“ отметката. Тези honeypot полета не са видими за потребителите, но добавят допълнителен слой защита срещу спам подавания.

en: Hook
bg_BG: Кука

en: Horizontal
bg_BG: Хоризонтално

en: Horizontal align
bg_BG: Хоризонтално подравняване

en: Horizontal alignment
bg_BG: Хоризонтално подравняване

en: Horizontal order
bg_BG: Хоризонтален ред

en: Hover
bg_BG: При посочване

en: How Editing With Bricks Works
bg_BG: Как работи редактирането с Bricks

en: How long to keep
bg_BG: Колко време да се съхранява

en: How long to keep the same random order (in seconds)
bg_BG: Колко дълго да се поддържа една и съща случайна подредба (в секунди)

en: How many numbers on either side of the current page.
bg_BG: Колко числа да има от двете страни на текущата страница.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
bg_BG: Колко числа да има в началото и края на списъка с ръбове.

en: How many numbers to either side of the current page.
bg_BG: Колко номера да се показват от двете страни на текущата страница.

en: How to create a footer template
bg_BG: Как да създадете шаблон за долна част

en: How to create a header template
bg_BG: Как да създадете шаблон за заглавна част

en: How to get your Adobe fonts project ID
bg_BG: Как да получите вашето ID на проект в Adobe fonts

en: How to get your Facebook App ID
bg_BG: Как да получите вашето ID на приложение за Facebook

en: How to get your Google Maps API key
bg_BG: Как да получите вашия API ключ за Google Maps

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
bg_BG: Как да получите вашия таен API ключ за Google reCAPTCHA v3

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
bg_BG: Как да получите вашия API ключ за сайт за Google reCAPTCHA v3

en: How to get your Instagram Access Token
bg_BG: Как да получите вашия токен за достъп до Instagram

en: How to get your MailChimp API key
bg_BG: Как да получите вашия API ключ за MailChimp

en: How to get your SendGrid API key
bg_BG: Как да получите вашия API ключ за SendGrid

en: How to get your Turnstile secret key
bg_BG: Как да получите вашия таен ключ за Turnstile

en: How to get your Turnstile site key
bg_BG: Как да получите вашия ключ за сайт за Turnstile

en: How to get your Unsplash API key
bg_BG: Как да получите вашия API ключ за Unsplash

en: How to get your hCaptcha secret key
bg_BG: Как да получите вашия таен ключ за hCaptcha

en: How to get your hCaptcha site key
bg_BG: Как да получите вашия ключ за сайт за hCaptcha

en: How to use the fluid typography
bg_BG: Как да използваме флуидната типография

en: How to use the global query manager
bg_BG: Как да използвате глобалния мениджър на заявки

en: How to use the global variable manager
bg_BG: Как да използваш мениджъра на глобални променливи

en: Hue
bg_BG: Нюанс

en: Hybrid
bg_BG: Хибридна

en: I am a button
bg_BG: Аз съм бутон

en: I am a heading
bg_BG: Аз съм заглавие

en: I am a slide
bg_BG: Аз съм слайд

en: I am a so called subtitle.
bg_BG: Аз съм така нареченото подзаглавие.

en: I am an alert.
bg_BG: Аз съм известие.

en: I don't know how to use this Bricks
bg_BG: Не знам как да използвам Bricks

en: I found a better site builder
bg_BG: Намерих по-добър конструктор на сайтове

en: I no longer need Bricks
bg_BG: Вече не се нуждая от Bricks

en: I.e.: 200px / 50% etc.
bg_BG: Напр.: 200px / 50% и т.н.

en: ID
bg_BG: ИД

en: IP address
bg_BG: IP адрес

en: Icon
bg_BG: Икона

en: Icon Box
bg_BG: Кутия с икона

en: Icon List
bg_BG: Списък с икони

en: Icon Size
bg_BG: Размер на иконата

en: Icon align
bg_BG: Подравняване на икона

en: Icon background
bg_BG: Фон на икона

en: Icon background color
bg_BG: Цвят на фона на иконата

en: Icon border
bg_BG: Граница на иконата

en: Icon box shadow
bg_BG: Сянка на иконата

en: Icon collapsed
bg_BG: Икона в свито състояние

en: Icon color
bg_BG: Цвят на иконата

en: Icon expanded
bg_BG: Икона в разгънато състояние

en: Icon expanded typography
bg_BG: Типография на иконата в разгънато състояние

en: Icon height
bg_BG: Височина на иконата

en: Icon manager
bg_BG: Управление на иконите

en: Icon margin
bg_BG: Отстояние на иконата

en: Icon only
bg_BG: Само икона

en: Icon padding
bg_BG: Отстъп на иконата

en: Icon position
bg_BG: Позиция на иконата

en: Icon rotate in °
bg_BG: Ротация на иконата в °

en: Icon rotation for expanded accordion.
bg_BG: Ротация на иконата за разгънат акордеон.

en: Icon set
bg_BG: Набор от икони

en: Icon size
bg_BG: Размер на иконата

en: Icon source
bg_BG: Източник на икони

en: Icon spinning
bg_BG: Въртяща се икона

en: Icon transform
bg_BG: Трансформация на иконата

en: Icon transition
bg_BG: Преход на иконата

en: Icon typography
bg_BG: Типография на иконата

en: Icon width
bg_BG: Ширина на иконата

en: Icon(s) deleted successfully
bg_BG: Иконата(ите) са изтрити успешно

en: Icon(s) imported successfully
bg_BG: Иконата(ите) са импортирани успешно

en: Icons
bg_BG: Икони

en: If enabled Bricks will try to use the image of the matching product variation when no term-specific image swatch is set.
bg_BG: Ако е активирано, Bricks ще се опита да използва изображението на съответната вариация на продукта, когато не е зададена специфична мостра с изображение за термина.

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
bg_BG: Ако е активирано, се зарежда допълнителен JS & CSS файл.

en: If enabled, form submission will succeed even if the webhook fails. Errors will be logged to the server error log.
bg_BG: Ако е активирано, изпращането на формуляра ще успее дори ако webhook-ът се провали. Грешките ще бъдат записани в сървърния лог за грешки.

en: If no form field is selected, the first password field in the form is used.
bg_BG: Ако не е избрано поле от формуляра, се използва първото поле за парола във формуляра.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
bg_BG: Ако не са зададени условия за шаблони, Bricks показва публикуваните шаблони (хедър, футър и т.н.) във фронтенда на сайта ти. Избери тази настройка, за да деактивираш това поведение. Увери се, че вместо това си задал условия за шаблоните.

en: If the shape doesn't take up all available space add %s to the "svg" tag.
bg_BG: Ако формата не заема цялото налично пространство, добави %s към „svg“ тага.

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
bg_BG: Ако видеото е скрито, ще трябва да въведете хеша за поверителност на видеото.

en: If this account exists, a password reset link will be sent to the associated email address.
bg_BG: Ако този акаунт съществува, линк за промяна на паролата ще бъде изпратен на свързания имейл адрес.

en: Iframe title
bg_BG: Заглавие на iframe

en: Ignore selector
bg_BG: Игнориране на селектор

en: Ignore sticky posts
bg_BG: Игнорирай фиксираните публикации

en: Ignored when posts per page set to "-1".
bg_BG: Игнорира се, когато публикациите на страница са зададени на „-1“.

en: Image
bg_BG: Изображение

en: Image Gallery
bg_BG: Галерия от изображения

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
bg_BG: Изображение с ID (%s) вече не съществува. Моля, изберете друго изображение.

en: Image Overlay
bg_BG: Наслагване на изображението

en: Image align
bg_BG: Подравняване на изображението

en: Image border
bg_BG: Рамка на изображението

en: Image box shadow
bg_BG: Сянка на изображението

en: Image caption
bg_BG: Надпис на изображението

en: Image click action
bg_BG: Действие при кликване върху изображението

en: Image gallery
bg_BG: Галерия от изображения

en: Image height
bg_BG: Височина на изображението

en: Image link alt text
bg_BG: Алтернативен текст за връзката на изображението

en: Image not found
bg_BG: Изображението не е намерено

en: Image position
bg_BG: Позиция на изображението

en: Image ratio
bg_BG: Съотношение на изображението

en: Image size
bg_BG: Размер на изображението

en: Image width
bg_BG: Ширина на изображението

en: Images
bg_BG: Изображения

en: Images file types
bg_BG: Типове файлове с изображения

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
bg_BG: Изображения със същия ID на лайтбокса са групирани заедно.

en: Import
bg_BG: Импортиране

en: Import CSS variables
bg_BG: Импортиране на CSS променливи

en: Import Settings
bg_BG: Импортирай настройки

en: Import classes
bg_BG: Импортиране на класове

en: Import images
bg_BG: Импортиране на изображения

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
bg_BG: Импортирането на „%s“ се провали: Името вече съществува.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
bg_BG: Импортирането на „%s“ се провали: Грешен формат.

en: Import pasted images/SVGs
bg_BG: Импортирай поставените изображения/SVG файлове

en: Import settings
bg_BG: Импортирай настройки

en: Import template
bg_BG: Импортиране на шаблон

en: Import/export components
bg_BG: Импортиране/експортиране на компоненти

en: Import/export templates
bg_BG: Импортиране/експортиране на шаблони

en: Imported
bg_BG: Импортирано

en: Imports
bg_BG: Импортирания

en: Impressive
bg_BG: Впечатляващо

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
bg_BG: Ако сте разработчик, можете да персонализирате Bricks още повече с персонализирани куки, филтри или като създавате собствени елементи.

en: In same term
bg_BG: В същата категория

en: In stock
bg_BG: В наличност

en: Inactive
bg_BG: Неактивни

en: Include
bg_BG: Включи

en: Include children
bg_BG: Включи дъщерни елементи

en: Include posts
bg_BG: Включете публикации

en: Include terms
bg_BG: Включете условия

en: Incoming
bg_BG: Входящи

en: Incoming changes
bg_BG: Входящи промени

en: Incorrect configuration might cause unwanted side effects. Only use these settings if you know what you are doing.
bg_BG: Неправилната конфигурация може да доведе до нежелани странични ефекти. Използвайте тези настройки само ако знаете какво правите.

en: Incorrect password.
bg_BG: Неправилна парола.

en: Incredible
bg_BG: Невероятно

en: Indent
bg_BG: Отстъп

en: Independent toggle
bg_BG: Независимо превключване

en: Index
bg_BG: Индекс

en: Index of the item to expand on page load, start at 0.
bg_BG: Индекс на елемента, който да се разгъне при зареждане на страницата, започва от 0.

en: Indexes of the items to expand on page load, separated by comma, start at 0.
bg_BG: Индекси на елементите, които да се разгънат при зареждане на страницата, разделени със запетая, започвайки от 0.

en: Indexing in progress.
bg_BG: Индексиране в процес.

en: Indexing job is stuck?
bg_BG: Индексираща задача е блокирана?

en: Individual
bg_BG: Индивидуални

en: Individual users with code execution capability
bg_BG: Отделни потребители с възможност за изпълнение на код

en: Infinite
bg_BG: Безкрайно

en: Infinite scroll
bg_BG: Безкрайно превъртане

en: Info
bg_BG: Информация

en: Info Box
bg_BG: Информационно каре

en: Info Box template enabled.
bg_BG: Шаблонът на информационната кутия е активиран.

en: Info color
bg_BG: Информационен цвят

en: Info lightbox
bg_BG: Информационна кутия

en: Infobox
bg_BG: Информационна кутия

en: Infobox appears on map marker click.
bg_BG: Информационната кутия се появява при кликване върху маркера на картата.

en: Inherited from
bg_BG: Наследено от

en: Initial
bg_BG: Начален

en: Initial slide
bg_BG: Начален слайд

en: Inline styles (CSS) are added at the end of the %s tag.
bg_BG: Вградените стилове (CSS) се добавят в края на %s тага.

en: Inline styles (default)
bg_BG: Вградени стилове (по подразбиране)

en: Inner background color
bg_BG: Цвят на вътрешния фон

en: Inner container
bg_BG: Вътрешен контейнер

en: Input
bg_BG: Вход

en: Input background
bg_BG: Фон на полето за въвеждане

en: Input border
bg_BG: Рамка на полето за въвеждане

en: Insert
bg_BG: Вмъкни

en: Insert "Toggle" element after "Nav items" to show/hide your mobile menu.
bg_BG: Вмъкни елемент „Превключвател“ след „Елементи на навигацията“, за да покажеш/скриеш твоето мобилно меню.

en: Insert after
bg_BG: Вмъкни след

en: Insert components
bg_BG: Вмъкване на компоненти

en: Insert element
bg_BG: Вмъкни елемент

en: Insert elements in Emmet-like syntax.
bg_BG: Вмъкнете елементи в Emmet-подобен синтаксис.

en: Insert layout
bg_BG: Вмъкни оформление

en: Insert media
bg_BG: Вмъкни медия

en: Insert of the same component is not possible.
bg_BG: Вмъкване на същия компонент не е възможно.

en: Insert section
bg_BG: Вмъкни секция

en: Insert template
bg_BG: Вмъкни шаблон

en: Insert templates
bg_BG: Вмъкване на шаблони

en: Inserted
bg_BG: Вмъкнато

en: Inserted template uses theme style "%s"
bg_BG: Вмъкнатият шаблон използва стил на темата „%s“

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
bg_BG: Вмъкването на всеки шаблон презаписва вашите данни. Препоръчваме ви първо да запазите промените си.

en: Inset
bg_BG: Вмъкване

en: Instagram access token required! Add in WordPress dashboard under %s
bg_BG: Изисква се Instagram токен за достъп! Добавете го в WordPress таблото под %s

en: Instagram feed
bg_BG: Instagram емисия

en: Installed version
bg_BG: Инсталирана версия

en: Instance
bg_BG: Екземпляр

en: Instances
bg_BG: Копия

en: Integer
bg_BG: Цели числа

en: Interaction
bg_BG: Взаимодействие

en: Interaction ID
bg_BG: ID на взаимодействие

en: Interactions
bg_BG: Взаимодействия

en: Interactions don't run in the builder.
bg_BG: Взаимодействията не се изпълняват в конструктора.

en: Interface
bg_BG: Интерфейс

en: Internal post/page
bg_BG: Вътрешна публикация/страница

en: Interval in ms
bg_BG: Интервал в милисекунди

en: Invalid
bg_BG: Невалиден

en: Invalid CSS response from Google Fonts.
bg_BG: Невалиден CSS отговор от Google Fonts.

en: Invalid SVG files
bg_BG: Невалидни SVG файлове

en: Invalid action
bg_BG: Невалидно действие

en: Invalid element names
bg_BG: Невалидни имена на елементи

en: Invalid font ID.
bg_BG: Невалидно ID на шрифт.

en: Invalid font file
bg_BG: Невалиден шрифтов файл

en: Invalid form token.
bg_BG: Невалиден токен на формата.

en: Invalid license key.
bg_BG: Невалиден лицензен ключ.

en: Invalid password reset key
bg_BG: Невалиден ключ за смяна на паролата

en: Invalid post ID or form ID.
bg_BG: Невалиден ID на публикация или ID на формуляр.

en: Invalid pseudo class. Must start with a colon (:)
bg_BG: Невалиден псевдо клас. Трябва да започва с двоеточие (:)

en: Invalid request
bg_BG: Невалидна заявка

en: Invalid signature
bg_BG: Невалиден подпис

en: Invalid total pages value "%1$s" extracted from path "%2$s". Expected a numeric value.
bg_BG: Невалидна стойност на общия брой страници "%1$s", извлечена от пътя "%2$s". Очаква се числова стойност.

en: Invalid webhook URL.
bg_BG: Невалиден URL адрес на webhook.

en: Invalid webhook payload format.
bg_BG: Невалиден формат на webhook данните.

en: Invert
bg_BG: Обърни

en: Invisible
bg_BG: Невидим

en: Is
bg_BG: Е

en: Is archive main query
bg_BG: Дали архивът е основната заявка

en: Is main query
bg_BG: Е основна заявка

en: Isolation
bg_BG: Изолация

en: It's just a temporary deactivation
bg_BG: Това е само временно деактивиране

en: Italic
bg_BG: Курсив

en: Item
bg_BG: Елемент

en: Item width
bg_BG: Ширина на елемента

en: Items
bg_BG: Елементи

en: Items to scroll
bg_BG: Елементи за превъртане

en: Items to show
bg_BG: Елементи за показване

en: January
bg_BG: Януари

en: JavaScript function name without parentheses or window object.
bg_BG: Име на JavaScript функция без скоби или обект window.

en: JavaScript is automatically wrapped in script tags.
bg_BG: JavaScript автоматично се обгръща в script тагове.

en: Join Us
bg_BG: Присъедини се към нас

en: July
bg_BG: Юли

en: June
bg_BG: Юни

en: Just another slide
bg_BG: Просто още един слайд

en: Justify
bg_BG: Подравни

en: Justify content
bg_BG: Подравняване на съдържанието

en: Justify items
bg_BG: Подравняване на елементите

en: Keep formatting
bg_BG: Запазване на форматирането

en: Keep open while styling
bg_BG: Дръж отворено по време на стилизиране

en: Key
bg_BG: Ключ

en: Keyboard
bg_BG: Клавиатура

en: Keyboard shortcuts
bg_BG: Клавишни комбинации

en: Label
bg_BG: Етикет

en: Label text
bg_BG: Текст на етикета

en: Label typography
bg_BG: Типография на етикета

en: Labels
bg_BG: Етикети

en: Language
bg_BG: Език

en: Language codes
bg_BG: Езикови кодове

en: Language switcher
bg_BG: Превключвател на езици

en: Languages
bg_BG: Езици

en: Laptop
bg_BG: Лаптоп

en: Large
bg_BG: Голям

en: Last fetch
bg_BG: Последно извличане

en: Last generated
bg_BG: Последно генериране

en: Last name
bg_BG: Фамилия

en: Last order
bg_BG: Последна поръчка

en: Last refresh
bg_BG: Последно опресняване

en: Latest
bg_BG: Най-нови

en: Latitude
bg_BG: Географска ширина

en: Layers
bg_BG: Слоеве

en: Layout
bg_BG: Оформление

en: Lazy
bg_BG: Мързеливо

en: Lazy load offset
bg_BG: Отместване при отложено зареждане

en: Lead
bg_BG: Водещ

en: Learn more
bg_BG: Научете повече

en: Learn more about CSS filters
bg_BG: Научи повече за CSS филтрите

en: Learn more about CSS transform
bg_BG: Научи повече за CSS transform

en: Learn more about CSS transform-origin
bg_BG: Научи повече за CSS transform-origin

en: Learn more about CSS transitions
bg_BG: Научи повече за CSS преходите

en: Learn more on wordpress.org
bg_BG: Научете повече на wordpress.org

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
bg_BG: Научете кои %1$s трябва да добавите към полетата по-горе чрез %2$s динамичен тег за данни.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
bg_BG: Оставете празно, за да приложите шаблона към всички архивни термини.

en: Leave empty to apply template to all post types.
bg_BG: Оставете празно, за да приложите шаблона към всички типове публикации.

en: Leave empty to update the current post.
bg_BG: Оставете празно, за да актуализирате текущата публикация.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
bg_BG: Оставете празно, за да използвате стандартния списък на WooCommerce.

en: Leave empty to use the default WordPress home URL.
bg_BG: Оставете празно, за да използвате URL адреса на началната страница на WordPress по подразбиране.

en: Leave options empty to use the options of the first connected control.
bg_BG: Оставете опциите празни, за да използвате опциите на първия свързан контрол.

en: Leave the first comment
bg_BG: Оставете първия коментар

en: Leave viewport
bg_BG: Излизане от видимата област

en: Leave your comment
bg_BG: Оставете вашия коментар

en: Left
bg_BG: Ляво

en: Left to right
bg_BG: От ляво надясно

en: Left with space
bg_BG: Ляво с интервал

en: Lesser
bg_BG: По-малко

en: Lesser or equal
bg_BG: По-малък или равен

en: Letter spacing
bg_BG: Разстояние между буквите

en: License
bg_BG: Лиценз

en: License activated.
bg_BG: Лицензът е активиран.

en: License key format
bg_BG: Формат на лицензионния ключ

en: Light
bg_BG: Лек

en: Light color
bg_BG: Светъл цвят

en: Lightbox
bg_BG: Лайтбокс

en: Lightbox Animation
bg_BG: Анимация на Lightbox

en: Lightbox ID
bg_BG: ID на лайтбокс

en: Lightbox Image
bg_BG: Изображение в лайтбокс

en: Lightbox Video
bg_BG: Видео в лайтбокс

en: Lightness
bg_BG: Яркост

en: Limit how often this popup appears.
bg_BG: Ограничете колко често се появява този попъп.

en: Limit the number of webhook requests that can be sent per hour.
bg_BG: Ограничи броя на webhook заявките, които могат да бъдат изпратени за час.

en: Line cap
bg_BG: Край на линията

en: Line height
bg_BG: Височина на реда

en: Line width in px
bg_BG: Ширина на линията в px

en: Linear
bg_BG: Линейно

en: Link
bg_BG: Връзка

en: Link & status
bg_BG: Връзка и статус

en: Link To
bg_BG: Връзка към

en: Link attributes
bg_BG: Атрибути на връзките

en: Link configured
bg_BG: Конфигурирана връзка

en: Link entire post
bg_BG: Връзка към цялата публикация

en: Link entire product
bg_BG: Линк към целия продукт

en: Link image
bg_BG: Връзка на изображението

en: Link rendered as
bg_BG: Връзката е представена като

en: Link styles apply only to specific elements. Overwrite them via the %s filter or extend them via the CSS selectors setting below.
bg_BG: Стиловете на връзките се прилагат само към специфични елементи. Презапиши ги чрез %s филтъра или ги разшири чрез настройката за CSS селектори по-долу.

en: Link title
bg_BG: Заглавие на връзката

en: Link to
bg_BG: Връзка към

en: Link to lightbox
bg_BG: Връзка към лайтбокс

en: Link to post
bg_BG: Връзка към публикацията

en: Link to product
bg_BG: Връзка към продукта

en: Link to website
bg_BG: Връзка към уебсайт

en: Link type
bg_BG: Тип на връзката

en: Linked
bg_BG: Свързано

en: Links
bg_BG: Връзки

en: List
bg_BG: Списък

en: List item
bg_BG: Елемент от списък

en: List item #1
bg_BG: Елемент от списък #1

en: List item #2
bg_BG: Елемент от списък #2

en: List items
bg_BG: Елементи на списъка

en: Live search
bg_BG: Търсене в реално време

en: Live search info
bg_BG: Информация за търсене в реално време

en: Live search wrapper selector
bg_BG: Селектор на обвивката за търсене в реално време

en: Load Block editor data into %s
bg_BG: Зареждане на данни от редактора на блокове в %s

en: Load all matching theme styles
bg_BG: Зареди всички съвпадащи стилове на темата

en: Load more
bg_BG: Зареди още

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
bg_BG: Зареждай шаблони от всяка друга Bricks инсталация, до която имаш достъп, в твоята библиотека с шаблони.

en: Loading
bg_BG: Зареждане

en: Loading component preview
bg_BG: Зареждане на предварителен преглед на компонента

en: Loading font data
bg_BG: Зареждане на данни за шрифта

en: Loading method
bg_BG: Метод на зареждане

en: Loading templates
bg_BG: Зареждане на шаблони

en: Local storage
bg_BG: Локално съхранение

en: Location
bg_BG: Местоположение

en: Location content
bg_BG: Съдържание на локация

en: Location subtitle
bg_BG: Подзаглавие на локация

en: Location title
bg_BG: Заглавие на локация

en: Lock
bg_BG: Заключи

en: Lock selected
bg_BG: Заключи избраното

en: Lock/unlock global classes
bg_BG: Заключване/отключване на глобални класове

en: Locked
bg_BG: Заключено

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
bg_BG: Влезте в %s, за да получите вашия лицензионен ключ или го копирайте от имейла за потвърждение на покупката.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
bg_BG: Влизане на потребителя след успешна регистрация. Съвет: Задай действие „Пренасочване“, за да насочиш потребителя към акаунта/административната част.

en: Logged in
bg_BG: Влязъл

en: Logged out
bg_BG: Излязъл

en: Logged-in users
bg_BG: Влезли потребители

en: Logged-in users with role
bg_BG: Влезли потребители с роля

en: Login
bg_BG: Вход

en: Login URL
bg_BG: URL за вход

en: Login form
bg_BG: Форма за вход

en: Login message
bg_BG: Съобщение за вход

en: Logo
bg_BG: Лого

en: Logo inverse
bg_BG: Инверсно лого

en: Logout URL
bg_BG: URL за изход

en: Longitude
bg_BG: Географска дължина

en: Loop
bg_BG: Цикъл

en: Lost password
bg_BG: Забравена парола

en: Low
bg_BG: Нисък

en: Low stock
bg_BG: Малко количество

en: Lowercase
bg_BG: Малки букви

en: Lowercase removes leading zeros
bg_BG: Малките букви премахват водещите нули

en: Magnificent
bg_BG: Великолепно

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
bg_BG: Изисква се Mailchimp API ключ! Добави ключ в административния панел под: %s

en: Main
bg_BG: Главно

en: Main query
bg_BG: Главна заявка

en: Maintenance
bg_BG: Поддръжка

en: Maintenance mode
bg_BG: Режим на поддръжка

en: Make sure not to use the "Product tabs" element on the same page.
bg_BG: Внимавай да не използваш елемента „Раздели на продукта“ на същата страница.

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
bg_BG: Уверете се, че отдалеченият уебсайт, въведен по-горе, ви е предоставил „Достъп до моите Templates“.

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
bg_BG: Уверете се, че няма елементи с връзки вътре в свързания контейнер (вложени връзки).

en: Make sure to save settings after closing this modal to apply changes
bg_BG: Не забравяйте да запазите настройките след затварянето на този модал, за да приложите промените

en: Make sure to set "%1$s" in your "%2$s" definitions below.
bg_BG: Не забравяй да зададеш „%1$s“ в твоите дефиниции на „%2$s“ по-долу.

en: Manage
bg_BG: Управлявай

en: Manage global elements
bg_BG: Управление на глобални елементи

en: Manage my menus in WordPress.
bg_BG: Управлявай моите менюта в WordPress.

en: Manage your custom font files
bg_BG: Управление на вашите персонализирани шрифтови файлове

en: Mandatory
bg_BG: Задължително

en: Manually regenerate CSS files
bg_BG: Ръчно регенериране на CSS файлове

en: Map
bg_BG: Карта

en: Map Connector
bg_BG: Връзка с карта

en: Map ID
bg_BG: ID на картата

en: Map Type Control
bg_BG: Контрол на типа карта

en: Map center
bg_BG: Център на картата

en: Map style
bg_BG: Стил на картата

en: Map type
bg_BG: Тип карта

en: March
bg_BG: Март

en: Margin
bg_BG: Отстъп

en: Mark
bg_BG: Отбележи

en: Mark all as read
bg_BG: Маркирай всички като прочетени

en: Mark as active
bg_BG: Маркирайте като активен

en: Mark as inactive
bg_BG: Маркирайте като неактивен

en: Marker
bg_BG: Маркер

en: Markers
bg_BG: Маркери

en: Markers set on individual addresses or map connectors precede these settings.
bg_BG: Маркерите, поставени на отделни адреси или конектори на картата, имат приоритет пред тези настройки.

en: Marvelous
bg_BG: Прекрасно

en: Mask
bg_BG: Маска

en: Masonry
bg_BG: Масонство

en: Max
bg_BG: Макс

en: Max Zoom
bg_BG: Максимално увеличение

en: Max payload size
bg_BG: Максимален размер на данните

en: Max requests per hour
bg_BG: Максимален брой заявки на час

en: Max resolution
bg_BG: Максимална резолюция

en: Max results
bg_BG: Максимален брой резултати

en: Max upload size: %s
bg_BG: Максимален размер за качване: %s

en: Max. entries
bg_BG: Макс. записи

en: Max. files
bg_BG: Макс. брой файлове

en: Max. height
bg_BG: Макс. височина

en: Max. items
bg_BG: Макс. брой елементи

en: Max. length
bg_BG: Макс. дължина

en: Max. post width
bg_BG: Макс. ширина на публикацията

en: Max. price
bg_BG: Макс. цена

en: Max. products
bg_BG: Макс. брой продукти

en: Max. rating
bg_BG: Макс. оценка

en: Max. related posts
bg_BG: Макс. брой свързани публикации

en: Max. size
bg_BG: Макс. размер

en: Max. time
bg_BG: Макс. време

en: Max. value
bg_BG: Макс. стойност

en: Max. width
bg_BG: Макс. ширина

en: Maximum
bg_BG: Максимум

en: Maximum number of entries reached.
bg_BG: Достигнат максимален брой записи.

en: Maximum number of results to display for each query loop in the builder. Applies only to Bricks-native queries. Leave blank to use the default value.
bg_BG: Максимален брой резултати за показване за всеки цикъл на заявка в конструктора. Прилага се само за заявки, вградени в Bricks. Остави празно, за да използваш стойността по подразбиране.

en: Maximum number of webhook requests allowed per hour.
bg_BG: Максимален брой разрешени webhook заявки на час.

en: Maximum size of the webhook payload in kilobytes.
bg_BG: Максимален размер на webhook данните в килобайти.

en: Maximum value
bg_BG: Максимална стойност

en: May
bg_BG: Май

en: Media
bg_BG: Медия

en: Media File
bg_BG: Медиен файл

en: Media URL
bg_BG: URL адрес на медиите

en: Media library
bg_BG: Медийна библиотека

en: Media query
bg_BG: Медиен запит

en: Medium
bg_BG: Среден

en: Mega menu
bg_BG: Мега меню

en: Member
bg_BG: Член

en: Menu
bg_BG: Меню

en: Menu bar
bg_BG: Лентата с менюта

en: Menu order
bg_BG: Ред в менюто

en: Message
bg_BG: Съобщение

en: Message sent from:
bg_BG: Съобщение изпратено от:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
bg_BG: Съобщението беше успешно изпратено. Ще се свържем с вас възможно най-скоро.

en: Messages
bg_BG: Съобщения

en: Meta
bg_BG: Мета

en: Meta Data
bg_BG: Мета данни

en: Meta Key
bg_BG: Мета ключ

en: Meta description
bg_BG: Мета описание

en: Meta key
bg_BG: Мета ключ

en: Meta keywords
bg_BG: Мета ключови думи

en: Meta query
bg_BG: Мета заявка

en: Meta robots
bg_BG: Мета роботи

en: Meta typography
bg_BG: Типография на мета данните

en: Meta value
bg_BG: Мета стойност

en: Meta value num
bg_BG: Мета стойност num

en: Metadata
bg_BG: Метаданни

en: Mid Size
bg_BG: Среден размер

en: Middle center
bg_BG: Средно центрирано

en: Middle left
bg_BG: Средно ляво

en: Middle right
bg_BG: Средно дясно

en: Mime type
bg_BG: MIME тип

en: Min
bg_BG: Мин

en: Min Zoom
bg_BG: Минимално увеличение

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
bg_BG: Минималната PHP версия за работа на Bricks е PHP 5.4

en: Min. characters
bg_BG: Мин. брой символи

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
bg_BG: Мин. размер: Двойно по-голям от стойността под височина на логото / ширина на логото за правилно показване на retina устройства.

en: Min. height
bg_BG: Мин. височина

en: Min. height is 70.
bg_BG: Мин. височина е 70.

en: Min. length
bg_BG: Мин. дължина

en: Min. price
bg_BG: Мин. цена

en: Min. time
bg_BG: Мин. време

en: Min. value
bg_BG: Мин. стойност

en: Min. width
bg_BG: Мин. ширина

en: Min/max date
bg_BG: Мин./макс. дата

en: Mini cart
bg_BG: Мини количка

en: Minimum
bg_BG: Минимум

en: Minimum value
bg_BG: Минимална стойност

en: Misc
bg_BG: Разни

en: Miscellaneous
bg_BG: Разни

en: Missing sidebar name.
bg_BG: Липсва име на страничната лента.

en: Mobile
bg_BG: Мобилен

en: Mobile first
bg_BG: Първо мобилни

en: Mobile landscape
bg_BG: Мобилен пейзаж

en: Mobile menu
bg_BG: Мобилно меню

en: Mobile portrait
bg_BG: Мобилен портрет

en: Mode
bg_BG: Режим

en: Modified
bg_BG: Модифициран

en: Modified date
bg_BG: Дата на промяна

en: Monday
bg_BG: Понеделник

en: Month: %s
bg_BG: Месец: %s

en: Monthly
bg_BG: Месечно

en: More about meta robots directives.
bg_BG: Повече за указанията на мета роботите.

en: More content to come ..
bg_BG: Още съдържание предстои...

en: More layouts
bg_BG: Повече оформления

en: More text
bg_BG: Още текст

en: Most Popular
bg_BG: Най-популярни

en: Most specific
bg_BG: Най-специфичен

en: Mouse enter
bg_BG: Влизане на мишката

en: Mouse leave
bg_BG: Излизане на мишката

en: Mouse leave window
bg_BG: Излизане на мишката от прозореца

en: Move
bg_BG: Премести

en: Move elements
bg_BG: Преместване на елементи

en: Move selected
bg_BG: Премести избраното

en: Move to trash
bg_BG: Премести в кошчето

en: Moved
bg_BG: Преместено

en: Moved to trash
bg_BG: Преместено в кошчето

en: Multilevel
bg_BG: Многостепенно

en: Multiple options
bg_BG: Множество опции

en: Must match with the format saved in database.
bg_BG: Трябва да съвпада с формата, запазен в базата данни.

en: Mute
bg_BG: Без звук

en: Muted
bg_BG: Приглушено

en: Muted color
bg_BG: Приглушен цвят

en: My Templates
bg_BG: Моите Templates

en: My account
bg_BG: Моят профил

en: My templates
bg_BG: Моите шаблони

en: My templates access
bg_BG: Достъп до моите шаблони

en: MySQL version
bg_BG: MySQL версия

en: NUMERIC
bg_BG: ЧИСЛОВИ

en: Name
bg_BG: Име

en: Name is required
bg_BG: Името е задължително

en: Name to display instead of the remote template URL in the template source dropdown.
bg_BG: Име за показване вместо отдалечения URL адрес на шаблона в падащото меню за източник на шаблони.

en: Native actions on this hook
bg_BG: Вградени действия за тази кука

en: Native elements
bg_BG: Вградени елементи

en: Nav
bg_BG: Навигация

en: Nav Menu
bg_BG: Меню за навигация

en: Nav items
bg_BG: Елементи на навигацията

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
bg_BG: Навигирай между различните страници на заявката без да презареждаш страницата.

en: Navigation
bg_BG: Навигация

en: Neat
bg_BG: Спретнато

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
bg_BG: Имате нужда от помощ? Открили сте грешка? Предложете функция?

en: Nestable
bg_BG: Вложим

en: Nestable elements can't be converted to components. You can either unlink them manually by right-clicking the global element in the builder or convert them automatically by clicking the "Convert to components" button above and then confirm the prompt.
bg_BG: Вложимите елементи не могат да бъдат превърнати в компоненти. Можете или да премахнете връзката им ръчно чрез десен клик върху глобалния елемент в конструктора, или да ги превърнете автоматично, като натиснете бутона „Превърни в компоненти“ по-горе и след това потвърдите подканата.

en: Never
bg_BG: Никога

en: New
bg_BG: Нов

en: New Custom Font
bg_BG: Нов персонализиран шрифт

en: New Template
bg_BG: Нов Template

en: New Template Name
bg_BG: Име на нов Template

en: New capability
bg_BG: Нова възможност

en: New category name
bg_BG: Име на нова категория

en: New class name
bg_BG: Ново име на клас

en: New classes detected. Resolve conflicts, if any, to import or skip.
bg_BG: Открити са нови класове. Разрешете конфликтите, ако има такива, за да импортирате или пропуснете.

en: New color could not be saved.
bg_BG: Новият цвят не може да бъде запазен.

en: New color palette name
bg_BG: Име на нова цветова палитра

en: New feature
bg_BG: Нова функция

en: New group name
bg_BG: Име на нова група

en: New sidebar created.
bg_BG: Създадена е нова странична лента.

en: New tab
bg_BG: Нов раздел

en: New theme style name
bg_BG: Име на новата тема

en: New variable name
bg_BG: Ново име на променлива

en: Newer Comments
bg_BG: По-нови коментари

en: Next
bg_BG: Следващ

en: Next Icon
bg_BG: Следваща икона

en: Next arrow
bg_BG: Следваща стрелка

en: Next label
bg_BG: Етикет 'Следваща'

en: Next page
bg_BG: Следваща страница

en: Next post
bg_BG: Следваща публикация

en: Next slide
bg_BG: Следващ слайд

en: Nice job
bg_BG: Добра работа

en: Nicename
bg_BG: Псевдоним

en: Nickname
bg_BG: Прякор

en: No
bg_BG: Не

en: No Bricks data found.
bg_BG: Не са намерени данни от Bricks.

en: No CSS variable found.
bg_BG: Не е намерена CSS променлива.

en: No Custom Font found in Trash
bg_BG: Не са намерени персонализирани шрифтове в кошчето

en: No Custom Fonts found
bg_BG: Не са намерени персонализирани шрифтове

en: No Facebook page URL provided.
bg_BG: Не е предоставен URL адрес на Facebook страница.

en: No HTML markup defined.
bg_BG: Няма дефиниран HTML маркъп.

en: No Instagram account found.
bg_BG: Не е намерен Instagram акаунт.

en: No Instagram posts found.
bg_BG: Не са намерени Instagram публикации.

en: No Polylang languages found.
bg_BG: Не са намерени езици в Polylang.

en: No SVG selected.
bg_BG: Няма избран SVG.

en: No Template Bundle found
bg_BG: Няма намерен пакет с Templates

en: No Template Tag found
bg_BG: Няма намерен етикет на Template

en: No Template found in Trash
bg_BG: Няма намерени Templates в кошчето

en: No Templates found
bg_BG: Не са намерени Templates

en: No URL parameters are generated or read, even if filter elements are present.
bg_BG: Не се генерират или четат URL параметри, дори ако са налични елементи на филтъра.

en: No Vimeo ID provided.
bg_BG: Не е предоставено Vimeo ID.

en: No Vimeo URL provided.
bg_BG: Не е предоставен URL адрес на Vimeo.

en: No WordPress added content found.
bg_BG: Не е намерено добавено съдържание от WordPress.

en: No WordPress widget type selected.
bg_BG: Не е избран тип WordPress уиджет.

en: No YouTube ID provided.
bg_BG: Не е предоставено YouTube ID.

en: No YouTube URL provided.
bg_BG: Не е предоставен URL адрес на YouTube.

en: No access
bg_BG: Без достъп

en: No accordion item added.
bg_BG: Няма добавен елемент на акордеон.

en: No action has been set for this form.
bg_BG: Не е зададено действие за тази форма.

en: No active icon set selected
bg_BG: Няма избран активен набор от икони

en: No additional information to show.
bg_BG: Няма допълнителна информация за показване.

en: No audio file selected.
bg_BG: Не е избран аудио файл.

en: No caption
bg_BG: Без надпис

en: No checkout fields defined.
bg_BG: Няма дефинирани полета за плащане.

en: No classes specified for deletion
bg_BG: Няма зададени класове за изтриване

en: No classes to import.
bg_BG: Няма класове за импортиране.

en: No code found.
bg_BG: Не е намерен код.

en: No components found.
bg_BG: Не са намерени компоненти.

en: No conflict
bg_BG: Няма конфликт

en: No connectable property found.
bg_BG: Не е намерено свързващо се свойство.

en: No content
bg_BG: Няма съдържание

en: No date/fields set.
bg_BG: Не са зададени дата/полета.

en: No default value
bg_BG: Няма стойност по подразбиране

en: No dynamic data found.
bg_BG: Не са намерени динамични данни.

en: No dynamic data set.
bg_BG: Не са зададени динамични данни.

en: No effect with loop enabled
bg_BG: Няма ефект при включено повторение

en: No elements found for the selected filter.
bg_BG: Не са намерени елементи за избрания филтър.

en: No email address provided.
bg_BG: Не е предоставен имейл адрес.

en: No excerpt found.
bg_BG: Не е намерено резюме.

en: No file URL provided.
bg_BG: Не е предоставен URL адрес на файл.

en: No file selected.
bg_BG: Няма избран файл.

en: No files were uploaded.
bg_BG: Не са качени файлове.

en: No filter source selected.
bg_BG: Не е избран източник на филтър.

en: No fluid typography category selected. Please create and select a category, then generate your fluid typography variables.
bg_BG: Не е избрана категория за типография на течности. Моля, създайте и изберете категория, след което генерирайте променливите си за флуидна типография.

en: No fluid typography variables found. Configure the scale generator on the right-hand side as per your requirements. Once done, click the "Generate variables" button to automatically create your fluid typography variables.
bg_BG: Не са намерени променливи за типография на течности. Конфигурирайте генератора на мащаби от дясната страна според изискванията си. След като го направите, щракнете върху бутона "Генериране на променливи", за да създадете автоматично променливите си за флуидна типография.

en: No font files found in the CSS.
bg_BG: Не са намерени шрифтови файлове в CSS.

en: No form field added.
bg_BG: Няма добавено поле във формата.

en: No hook selected.
bg_BG: Няма избрана кука.

en: No icon selected.
bg_BG: Не е избрана икона.

en: No image selected.
bg_BG: Няма избрано изображение.

en: No instances
bg_BG: Няма копия

en: No languages found.
bg_BG: Не са намерени езици.

en: No latitude/longitude or address provided. Use dynamic data tags to retrieve the coordinates/address from your query loop results.
bg_BG: Не са предоставени географска ширина/дължина или адрес. Използвайте динамични тагове за данни, за да извлечете координатите/адреса от резултатите на вашата заявка в цикъл.

en: No license for provided license key found.
bg_BG: Не е намерен лиценз за предоставения лицензен ключ.

en: No link
bg_BG: Без връзка

en: No list items defined.
bg_BG: Няма дефинирани елементи в списъка.

en: No locations found
bg_BG: Не са намерени локации

en: No menu items
bg_BG: Няма елементи в менюто

en: No meta data selected.
bg_BG: Не са избрани мета данни.

en: No name
bg_BG: Без име

en: No native actions on this hook
bg_BG: Няма вградени действия за тази кука

en: No nav menu found.
bg_BG: Не е намерено навигационно меню.

en: No order found or the order is not suitable for this element.
bg_BG: Не е намерена поръчка или поръчката не е подходяща за този елемент.

en: No orphaned elements found.
bg_BG: Не са намерени осиротели елементи.

en: No pagination on singular posts/pages.
bg_BG: Няма странициране на отделни публикации/страници.

en: No pagination results.
bg_BG: Няма резултати за странициране.

en: No permission
bg_BG: Няма разрешение

en: No post ID provided.
bg_BG: Не е предоставено ID на публикация.

en: No posts found
bg_BG: Не са намерени публикации

en: No previous or next posts found..
bg_BG: Не са намерени предишни или следващи публикации.

en: No pricing table defined.
bg_BG: Няма дефинирана таблица с цени.

en: No product archive description found.
bg_BG: Не е намерено описание на архива с продукти.

en: No product selected
bg_BG: Няма избран продукт

en: No products in cart
bg_BG: Няма продукти в количката

en: No products to show.
bg_BG: Няма продукти за показване.

en: No progress bar created.
bg_BG: Няма създадена лента за прогрес.

en: No properties connected.
bg_BG: Няма свързани свойства.

en: No properties found.
bg_BG: Не са намерени свойства.

en: No property groups found.
bg_BG: Не са намерени групи свойства.

en: No query selected
bg_BG: Не е избрана заявка

en: No rating
bg_BG: Без оценка

en: No ratings
bg_BG: Няма оценки

en: No ratings yet.
bg_BG: Все още няма оценки.

en: No related products to show.
bg_BG: Няма свързани продукти за показване.

en: No repeat
bg_BG: Без повторение

en: No results
bg_BG: Няма резултати

en: No results found
bg_BG: Няма намерени резултати

en: No scroll
bg_BG: Без превъртане

en: No sharing option selected.
bg_BG: Не е избрана опция за споделяне.

en: No shortcode provided.
bg_BG: Не е предоставен шорткод.

en: No sidebar selected.
bg_BG: Не е избрана странична лента.

en: No signature
bg_BG: Няма подпис

en: No slide added.
bg_BG: Няма добавен слайд.

en: No social icon added.
bg_BG: Няма добавена социална икона.

en: No spaces. No pound (#) sign.
bg_BG: Без интервали. Без знак за номер (#).

en: No tabs added.
bg_BG: Не са добавени раздели.

en: No target query selected.
bg_BG: Няма избрана целева заявка.

en: No team members added.
bg_BG: Не са добавени членове на екипа.

en: No template selected.
bg_BG: Не е избран шаблон.

en: No templates found.
bg_BG: Не са намерени шаблони.

en: No testimonials added.
bg_BG: Не са добавени отзиви.

en: No text added.
bg_BG: Не е добавен текст.

en: No valid font files were processed.
bg_BG: Не са обработени валидни шрифтови файлове.

en: No variables found. Create a CSS variable using the input at the bottom or in bulk by clicking the "Import" icon at the top.
bg_BG: Не са намерени променливи. Създай CSS променлива с помощта на входа в долната част или масово, като щракнеш върху иконата „Импортирай“ в горната част.

en: No video selected.
bg_BG: Не е избрано видео.

en: No wrap
bg_BG: Без пренасяне

en: No-repeat
bg_BG: Без повторение

en: None
bg_BG: Няма

en: Normal
bg_BG: Нормален

en: Not allowed
bg_BG: Не е разрешено

en: Not allowed: Infinite template loop.
bg_BG: Не е позволено: Безкраен цикъл на шаблона.

en: Not applied in the builder.
bg_BG: Не се прилага в конструктора.

en: Not empty
bg_BG: Не е празно

en: Not exists
bg_BG: Не съществува

en: Not featured
bg_BG: Не е препоръчан

en: Not found
bg_BG: Не е намерено

en: Not new
bg_BG: Не е нов

en: Not on sale
bg_BG: Не е в разпродажба

en: Not possible while bulk-editing.
bg_BG: Невъзможно по време на масово редактиране.

en: Not supported on mobile devices
bg_BG: Не се поддържа на мобилни устройства

en: Nothing found
bg_BG: Няма резултати

en: Nothing found.
bg_BG: Нищо не е намерено.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
bg_BG: Нищо не е намерено. Моля, опитай отново с друга ключова дума!

en: Nothing to copy
bg_BG: Няма какво да се копира

en: Nothing to paste
bg_BG: Няма какво да се постави

en: Notice
bg_BG: Забележка

en: Notice from %1$s: But don't worry. %1$s regularly updates all WooCommerce template files with each new release. If you are on the latest version and see this message, any necessary compatibility enhancements will be included in the next update.
bg_BG: Забележка от %1$s: Но не се притеснявайте. %1$s редовно обновява всички WooCommerce шаблонни файлове с всяко ново издание. Ако сте на последната версия и виждате това съобщение, всички необходими подобрения на съвместимостта ще бъдат включени в следващата актуализация.

en: Notices
bg_BG: Известия

en: Notifications
bg_BG: Известия

en: November
bg_BG: Ноември

en: Number
bg_BG: Число

en: Number of comments
bg_BG: Брой коментари

en: Number of posts
bg_BG: Брой публикации

en: Number of users to retrieve
bg_BG: Брой потребители за извличане

en: Numbered list
bg_BG: Номериран списък

en: Numeric
bg_BG: Цифрови данни

en: Numeric meta value
bg_BG: Числова мета стойност

en: Object fit
bg_BG: Побиране на обекта

en: Object position
bg_BG: Позиция на обекта

en: Oblique
bg_BG: Наклонен

en: October
bg_BG: Октомври

en: Odd background
bg_BG: Фон на нечетните

en: Off
bg_BG: Изключено

en: Off-Canvas
bg_BG: Изскачащ панел

en: Offcanvas
bg_BG: Страничен панел

en: Offset
bg_BG: Отместване

en: Okay
bg_BG: Окей

en: Older Comments
bg_BG: По-стари коментари

en: On
bg_BG: Вкл

en: On backorder
bg_BG: По поръчка

en: On blur
bg_BG: При фокус извън полето

en: On input
bg_BG: При въвеждане

en: On input, blur and submit
bg_BG: При въвеждане, фокус извън полето и изпращане

en: On sale
bg_BG: В разпродажба

en: Once done editing, click the "Save Settings" button at the bottom below to persist your changes.
bg_BG: След като приключите с редактирането, кликнете върху бутона „Запази настройките“ в долната част, за да запазите промените си.

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
bg_BG: След като се запознаете с начина на работа на Bricks, добра идея е да научите за шаблоните. Така създавате хедъра, футъра и всякакъв друг вид повторно използваемо съдържание на вашия уебсайт, като оформления на блог постове, архиви, страница с резултати от търсене и страници за грешки.

en: One Page Navigation
bg_BG: Навигация на една страница

en: One Result
bg_BG: Един резултат

en: One feature per line
bg_BG: Една функция на ред

en: One or more of the selected classes conflict with existing classes on your site. You must either override the existing classes on your site or discard these imported versions.
bg_BG: Един или повече от избраните класове са в конфликт със съществуващи класове на вашия сайт. Трябва или да презапишете съществуващите класове на вашия сайт, или да отхвърлите тези импортирани версии.

en: One or more webhook requests failed.
bg_BG: Една или повече webhook заявки се провалиха.

en: One post found
bg_BG: Намерена е една публикация

en: Only added if none of your product fields contains any links.
bg_BG: Добавя се само ако нито едно от полетата на продукта не съдържа връзки.

en: Only applicable for purchasable simple products with in stock status.
bg_BG: Приложимо само за закупуеми прости продукти с наличност.

en: Only applicable if the add to cart display as form (e.g. on single product page).
bg_BG: Приложимо само ако добавянето в количката се показва като форма (напр. на страницата на отделен продукт).

en: Only applied in builder and template preview.
bg_BG: Прилага се само в конструктора и прегледа на шаблона.

en: Only applies to Image, Image Gallery, and SVG elements. Images will not be imported if the source is a custom URL or a dynamic data tag.
bg_BG: Прилага се само за елементи Изображение, Галерия от изображения и SVG. Изображенията няма да бъдат импортирани, ако източникът е персонализиран URL адрес или динамичен етикет за данни.

en: Only applies to new items added to the DOM.
bg_BG: Прилага се само за нови елементи, добавени към DOM.

en: Only applies to top level dropdown elements.
bg_BG: Прилага се само за елементи на падащо меню от най-горно ниво.

en: Only empty draft fonts can be deleted.
bg_BG: Могат да се изтриват само празни чернови на шрифтове.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
bg_BG: Предоставяй достъп до шаблоните си само на уебсайтовете, въведени по-горе. По един URL адрес на ред.

en: Only muted YouTube videos will autoplay on iOS Safari.
bg_BG: Само заглушени видеоклипове от YouTube ще се възпроизвеждат автоматично в Safari за iOS.

en: Only one "Table of contents" element can be visible on a page at a time.
bg_BG: Само един елемент „Съдържание“ може да бъде видим на страницата едновременно.

en: Only parent terms
bg_BG: Само родителски термини

en: Only post queries are supported in this version.
bg_BG: Само заявки за публикации се поддържат в тази версия.

en: Only rendered if link is set.
bg_BG: Изобразява се само ако е зададена връзка.

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
bg_BG: Задай само ако имаш проблеми с визуализирането по подразбиране в конструктора (изключен REST API и т.н.)

en: Only supports Post, Term, and User context. More context are available inside the "Interaction" settings that open this popup.
bg_BG: Поддържа само контекст на публикация, термин и потребител. Повече контексти са налични в настройките на „Взаимодействие“, които отварят този изскачащ прозорец.

en: Only the first assigned term will be displayed.
bg_BG: Ще се показва само първият назначен термин.

en: Only works if the first assigned term is a child term.
bg_BG: Работи само ако първият назначен термин е дъщерен термин.

en: Opacity
bg_BG: Непрозрачност

en: Open
bg_BG: Отвори

en: Open accordion
bg_BG: Отвори акордеон

en: Open icon manager
bg_BG: Отвори мениджъра на икони

en: Open image in lightbox
bg_BG: Отвори изображението в лайтбокс

en: Open in new tab
bg_BG: Отвори в нов раздел

en: Open mobile menu
bg_BG: Отвори мобилно меню

en: Open on add to cart (AJAX)
bg_BG: Отваряне при добавяне в количката (AJAX)

en: Open on page load
bg_BG: Отвори при зареждане на страницата

en: Open tab index
bg_BG: Индекс на отворения таб

en: Open tab on
bg_BG: Отваряне на таб при

en: Operating system
bg_BG: Операционна система

en: Opposites linked
bg_BG: Противоположните са свързани

en: Option
bg_BG: Опция

en: Optional
bg_BG: Незадължително

en: Options
bg_BG: Опции

en: Options (one per line)
bg_BG: Опции (по една на ред)

en: Options type
bg_BG: Тип опции

en: Or
bg_BG: Или

en: Order
bg_BG: Подреди

en: Order by
bg_BG: Подреди по

en: Order date
bg_BG: Дата на поръчката

en: Order details
bg_BG: Детайли на поръчката

en: Order email
bg_BG: Имейл на поръчката

en: Order id
bg_BG: ID на поръчката

en: Order matters. Start at smallest breakpoint. If using mobile-first start at largest breakpoint.
bg_BG: Редът е от значение. Започнете от най-малката точка на прекъсване. Ако използвате подхода 'първо мобилни', започнете от най-голямата точка на прекъсване.

en: Order meta key
bg_BG: Мета ключ за подреждане

en: Order number
bg_BG: Номер на поръчката

en: Order overview
bg_BG: Преглед на поръчката

en: Order payment method
bg_BG: Начин на плащане на поръчката

en: Order receipt
bg_BG: Разписка за поръчка

en: Order review
bg_BG: Преглед на поръчката

en: Order total
bg_BG: Обща сума на поръчката

en: Order updates
bg_BG: Актуализации на поръчката

en: Ordered list
bg_BG: Подреден списък

en: Orders
bg_BG: Поръчки

en: Organize your properties in groups. Reorder your groups via drag & drop. Click to rename. Create a property group using the form below.
bg_BG: Организирайте свойствата си в групи. Пренаредете групите си чрез влачене и пускане. Кликнете, за да преименувате. Създайте група свойства, като използвате формуляра по-долу.

en: Original price
bg_BG: Оригинална цена

en: Original price typography
bg_BG: Типография на оригиналната цена

en: Orphaned elements
bg_BG: Елементи сираци

en: Orphaned elements detected (%s). Please back-up your site or at least copy all elements in the structure panel, then click the "Clean up" button below to remove all orphaned elements.
bg_BG: Открити са елементи сираци (%s). Моля, направи резервно копие на сайта си или поне копирай всички елементи в панела на структурата, след което кликни на бутона „Почисти“ по-долу, за да премахнеш всички елементи сираци.

en: Orphaned elements removed.
bg_BG: Елементите сираци са премахнати.

en: Orphaned elements review
bg_BG: Преглед на изоставените елементи

en: Other
bg_BG: Друго

en: Other (URL)
bg_BG: Друго (URL)

en: Other classes
bg_BG: Други класове

en: Other pages
bg_BG: Други страници

en: Other styles
bg_BG: Други стилове

en: Others
bg_BG: Други

en: Out of stock
bg_BG: Изчерпан

en: Outer width of the info box popup.
bg_BG: Външна ширина на изскачащия прозорец с информационна кутия.

en: Outline
bg_BG: Контур

en: Outline - Dark
bg_BG: Контур - тъмен

en: Outline - Light
bg_BG: Контур - светъл

en: Outline - Primary
bg_BG: Контур - основен

en: Output PHP function
bg_BG: Изходна PHP функция

en: Outset
bg_BG: Издаден

en: Outstanding
bg_BG: Изключително

en: Overflow
bg_BG: Препълване

en: Overlay
bg_BG: Наслагване

en: Overlay content
bg_BG: Съдържание на наслагването

en: Overline
bg_BG: Надчертаване

en: Override
bg_BG: Презапиши

en: Override local class
bg_BG: Презапиши локален клас

en: Overwrite
bg_BG: Презапиши

en: PHP class does not exist
bg_BG: PHP класът не съществува

en: PHP execution time limit
bg_BG: Лимит на времето за изпълнение на PHP

en: PHP max input vars
bg_BG: Максимален брой PHP входни променливи

en: PHP max upload file size
bg_BG: Максимален размер на качен файл в PHP

en: PHP memory limit
bg_BG: PHP лимит на паметта

en: PHP post max size
bg_BG: Максимален размер на PHP POST

en: PHP safe mode
bg_BG: PHP безопасен режим

en: PHP version
bg_BG: PHP версия

en: Padding
bg_BG: Вътрешен отстъп

en: Page
bg_BG: Страница

en: Page %s
bg_BG: Страница %s

en: Page ID
bg_BG: ID на страницата

en: Page background
bg_BG: Фон на страницата

en: Page date
bg_BG: Дата на страницата

en: Page layout
bg_BG: Оформление на страницата

en: Page modified
bg_BG: Модифицирана страница

en: Page not found
bg_BG: Страницата не е намерена

en: Page order
bg_BG: Подредба на страницата

en: Page settings
bg_BG: Настройки на страницата

en: Page title
bg_BG: Заглавие на страницата

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
bg_BG: Стиловете, специфични за страницата, се зареждат вградено по подразбиране. Изберете „Външни файлове“, за да зареждате само необходимия CSS и да позволите кеширане на таблиците със стилове.

en: Pages
bg_BG: Страници

en: Pages:
bg_BG: Страници:

en: Pagination
bg_BG: Странициране

en: Pane
bg_BG: Панел

en: Panel
bg_BG: Панел

en: Panel width could not be saved.
bg_BG: Ширината на панела не може да бъде запазена.

en: Paragraph
bg_BG: Параграф

en: Parameter name for the page number (e.g., "page" or "offset"). This parameter will only be added when AJAX enabled pagination element are used.
bg_BG: Име на параметъра за номера на страницата (например "page" или "offset"). Този параметър ще бъде добавен само когато се използва елемент за страниране с активиран AJAX.

en: Parameters
bg_BG: Параметри

en: Parent
bg_BG: Родител

en: Parent theme URI
bg_BG: URI на родителската тема

en: Parent theme author URI
bg_BG: URI на автора на родителската тема

en: Parent theme name
bg_BG: Име на родителската тема

en: Parent theme version
bg_BG: Версия на родителската тема

en: Parse dynamic data
bg_BG: Анализирай динамични данни

en: Password
bg_BG: Парола

en: Password accepted. You can now access the protected content.
bg_BG: Паролата е приета. Вече имате достъп до защитеното съдържание.

en: Password min. length
bg_BG: Минимална дължина на паролата

en: Password protect your templates.
bg_BG: Защити шаблоните си с парола.

en: Password protected
bg_BG: Защитено с парола

en: Password protection
bg_BG: Защита с парола

en: Password protection limits access to content on the rendered frontend only. It does not restrict alternative access methods (e.g. REST API). For sensitive data, consider stricter security controls.
bg_BG: Защитата с парола ограничава достъпа до съдържанието само във визуализирания фронтенд. Тя не ограничава алтернативните методи за достъп (напр. REST API). За чувствителни данни, обмисли по-строги мерки за сигурност.

en: Password required.
bg_BG: Изисква се парола.

en: Password source
bg_BG: Източник на парола

en: Password toggle
bg_BG: Превключване на паролата

en: Paste
bg_BG: Постави

en: Pasted
bg_BG: Поставено

en: Path to extract nested data. Leave empty to use full response. Example: "data.results" to get results from {data: {results: [...]}}
bg_BG: Път за извличане на вложени данни. Оставете празно, за да използвате пълния отговор. Пример: "data.results" за извличане на резултати от {data: {резултати: [...]}}

en: Pattern
bg_BG: Шаблон

en: Pause autoplay
bg_BG: Пауза на автоматичното възпроизвеждане

en: Pause on focus
bg_BG: Пауза при фокус

en: Pause on hover
bg_BG: Пауза при посочване

en: Paused
bg_BG: На пауза

en: Pay
bg_BG: Плати

en: Payment
bg_BG: Плащане

en: Pending message
bg_BG: Съобщение за изчакване

en: Per page load
bg_BG: На зареждане на страница

en: Per session
bg_BG: На сесия

en: Percent
bg_BG: Процент

en: Percentage
bg_BG: Процент

en: Percentage typography
bg_BG: Типография на процента

en: Performance
bg_BG: Производителност

en: Permalink
bg_BG: Постоянна връзка

en: Permanently delete this icon? This action cannot be undone.
bg_BG: Да изтрия ли трайно тази икона? Това действие не може да бъде отменено.

en: Picture in picture
bg_BG: Картина в картината

en: Pie Chart
bg_BG: Кръгова диаграма

en: Pin
bg_BG: Закачи

en: Pin/unpin elements
bg_BG: Закачане/откачане на елементи

en: Pinned
bg_BG: Закачено

en: Pinned elements
bg_BG: Закачени елементи

en: Place and configure a "Map Connector" element inside the query loop to enable dynamic address retrieval. On the frontend, actual location markers will be displayed based on the retrieved addresses. In the builder, a placeholder marker will be shown using your Map Center settings for styling purposes.
bg_BG: Поставете и конфигурирайте елемент „Връзка с карта“ вътре в цикъла на заявката, за да активирате динамичното извличане на адреси. На фронтенда ще се показват действителни маркери на местоположения въз основа на извлечените адреси. В конструктора ще се показва заместващ маркер, използващ настройките на Центъра на картата за стилизиране.

en: Place this query on the cart page.
bg_BG: Поставете тази заявка на страницата на кошницата.

en: Place this query on the product page.
bg_BG: Поставете тази заявка на страницата на продукта.

en: Place this query on the single product page.
bg_BG: Поставете тази заявка на страницата на отделния продукт.

en: Placeholder
bg_BG: Заместващ текст

en: Placeholder color
bg_BG: Цвят на placeholder-а

en: Placeholder image shown.
bg_BG: Показано е заместващо изображение.

en: Placeholder typography
bg_BG: Типография на заместващия текст

en: Placeholders
bg_BG: Заместители

en: Play inline
bg_BG: Възпроизвеждане в линия

en: Play interaction
bg_BG: Изпълни взаимодействие

en: Play once
bg_BG: Изпълни еднократно

en: Please check your email to confirm your subscription.
bg_BG: Моля, проверете имейла си, за да потвърдите абонамента си.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
bg_BG: Моля, щракнете върху бутона по-долу, за да генерирате всички необходими CSS файлове.

en: Please connect your Instagram account.
bg_BG: Моля, свържете вашия Instagram акаунт.

en: Please copy & paste your license key in here ..
bg_BG: Моля, копирайте и поставете вашия лицензионен ключ тук...

en: Please create a full-site backup and perform a "Code review" (see above) before generating code signatures globally.
bg_BG: Моля, създайте пълно резервно копие на сайта и изпълнете „Преглед на кода“ (вижте по-горе) преди да генерирате подписи на кода глобално.

en: Please create a full-site backup before running the converter.
bg_BG: Моля, създайте пълно резервно копие на сайта, преди да стартирате конвертора.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
bg_BG: Моля, уверете се, че SMTP е настроен на този сайт, за да се доставят правилно всички изходящи имейли.

en: Please ensure that the SVG code you paste in here does not contain any potentially malicious code. You can run it first through a free online SVG cleaner like %s
bg_BG: Моля, уверете се, че SVG кодът, който поставяте тук, не съдържа потенциално злонамерен код. Можете първо да го пуснете през безплатно онлайн SVG почистване като %s

en: Please enter a password of at least %s characters.
bg_BG: Моля, въведете парола с поне %s символа.

en: Please enter at least 2 characters
bg_BG: Моля, въведете поне 2 символа

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
bg_BG: Моля, въведете географската ширина/дължина, когато използвате множество маркери.

en: Please fetch the data again as the API settings have changed.
bg_BG: Моля, извлечете данните отново, тъй като настройките на API са променени.

en: Please make sure to set the "Scale X" value inside the transform setting above to "-1".
bg_BG: Моля, уверете се, че сте задали стойност „Мащаб по X“ в настройката за трансформация по-горе на „-1“.

en: Please provide a new password
bg_BG: Моля, въведете нова парола

en: Please review all code instances found on your site page by page to ensure they don't contain any malicious or faulty code. Click on the title to edit the page, template, etc. with Bricks.
bg_BG: Моля, прегледайте всички инстанции на код, намерени на страниците на вашия сайт, за да се уверите, че не съдържат злонамерен или неизправен код. Щракнете върху заглавието, за да редактирате страницата, шаблона и т.н. с Bricks.

en: Please review your code and generate code signatures.
bg_BG: Моля, прегледайте кода си и генерирайте код сигнатури.

en: Please select a filter input.
bg_BG: Моля, изберете въвеждане на филтър.

en: Please select rating icons.
bg_BG: Моля, изберете икони за оценка.

en: Please set at least one product filter.
bg_BG: Моля, задайте поне един филтър за продукти.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
bg_BG: Моля, споделете причината(ите) за деактивирането на Bricks. Колкото повече подробности, толкова по-добре :)

en: Please update your WordPress URLs under Settings > General to use https:// instead of http:// for optimal performance & functionality. Valid SSL certificate required.
bg_BG: Моля, актуализирайте URL адресите на WordPress в Настройки > Общи, за да използвате https:// вместо http:// за оптимална производителност и функционалност. Изисква се валиден SSL сертификат.

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
bg_BG: Моля, използвайте имейл адреса на вашия Bricks акаунт за всички заявки за поддръжка на клиенти. За да прикачите по-големи файлове, моля, изпратете имейл директно на %1$s. За да видите какво е в процес на разработка или да подадете/гласувате за заявки за функции, моля, посетете нашата %2$s.

en: Popular
bg_BG: Популярни

en: Popularity
bg_BG: Популярност

en: Populate Content
bg_BG: Попълни съдържанието

en: Populate the query loop address above through dynamic data tags.
bg_BG: Попълнете адреса на цикъла на заявката по-горе чрез динамични тагове за данни.

en: Popup
bg_BG: Изскачащ прозорец

en: Popup data not found
bg_BG: Изскачащите данни не са намерени

en: Popup limit
bg_BG: Лимит на попъпа

en: Position
bg_BG: Позиция

en: Positioning
bg_BG: Позициониране

en: Post
bg_BG: Публикация

en: Post Content
bg_BG: Съдържание на публикацията

en: Post ID
bg_BG: ID на публикацията

en: Post Navigation
bg_BG: Навигация на публикациите

en: Post Title
bg_BG: Заглавие на публикацията

en: Post author
bg_BG: Автор на публикацията

en: Post comments
bg_BG: Коментари на публикацията

en: Post comments count
bg_BG: Брой коментари на публикацията

en: Post content
bg_BG: Съдържание на публикацията

en: Post could not be duplicated
bg_BG: Публикацията не може да бъде дублирана

en: Post date
bg_BG: Дата на публикацията

en: Post excerpt
bg_BG: Откъс от публикацията

en: Post link
bg_BG: Връзка към публикацията

en: Post meta
bg_BG: Мета на статията

en: Post meta typography
bg_BG: Типография на мета данните на публикацията

en: Post modified date
bg_BG: Дата на промяна на публикацията

en: Post navigation
bg_BG: Навигация на публикациите

en: Post parent
bg_BG: Родителска публикация

en: Post password
bg_BG: Парола за публикация

en: Post slug
bg_BG: Слъг на публикацията

en: Post status
bg_BG: Статус на публикацията

en: Post time
bg_BG: Време на публикацията

en: Post title
bg_BG: Заглавие на публикацията

en: Post title typography
bg_BG: Типография на заглавието на публикацията

en: Post type
bg_BG: Тип публикация

en: Post types
bg_BG: Типове публикации

en: Poster
bg_BG: Постер

en: Poster image
bg_BG: Постер изображение

en: Poster size for YouTube
bg_BG: Размер на постера за YouTube

en: Postmeta table meta_value type
bg_BG: Postmeta таблица meta_value тип

en: Posts
bg_BG: Публикации

en: Posts per page
bg_BG: Публикации на страница

en: Posts per row
bg_BG: Публикации на ред

en: Posts should be in a same taxonomy term.
bg_BG: Публикациите трябва да са в една и съща таксономична категория.

en: Powered by %s
bg_BG: Задвижвано от %s

en: Precedes "Link Image" setting.
bg_BG: Предшества настройката „Линк към изображение“.

en: Precedes image height setting.
bg_BG: Предхожда настройката за височина на изображението.

en: Prefix
bg_BG: Префикс

en: Prefix block
bg_BG: Префиксен блок

en: Preload
bg_BG: Предварително зареждане

en: Preload custom fonts
bg_BG: Предварително зареждане на персонализирани шрифтове

en: Prev
bg_BG: Предишна

en: Prev arrow
bg_BG: Предишна стрелка

en: Prev label
bg_BG: Етикет 'Предишна'

en: Prevent duplicates
bg_BG: Предотвратяване на дубликати

en: Preview
bg_BG: Предварителен преглед

en: Preview autosave
bg_BG: Преглед на автоматичното запазване

en: Preview image
bg_BG: Изображение за преглед

en: Preview mode
bg_BG: Режим на предварителен преглед

en: Preview notice type
bg_BG: Преглед на типа известие

en: Preview order ID
bg_BG: Преглед на ID на поръчката

en: Preview template
bg_BG: Шаблон за предварителен преглед

en: Previous
bg_BG: Предишен

en: Previous Icon
bg_BG: Предишна икона

en: Previous interaction ID
bg_BG: ИД на предишното взаимодействие

en: Previous page
bg_BG: Предишна страница

en: Previous post
bg_BG: Предишна публикация

en: Previous slide
bg_BG: Предишен слайд

en: Price
bg_BG: Цена

en: Price meta
bg_BG: Мета данни за цената

en: Price prefix
bg_BG: Префикс на цената

en: Price suffix
bg_BG: Суфикс на цената

en: Price typography
bg_BG: Типография на цената

en: Pricing
bg_BG: Ценообразуване

en: Pricing Tables
bg_BG: Таблици с цени

en: Pricing table
bg_BG: Таблица с цени

en: Primary
bg_BG: Основен

en: Primary color
bg_BG: Основен цвят

en: Priority
bg_BG: Приоритет

en: Privacy
bg_BG: Поверителност

en: Privacy policy
bg_BG: Политика за поверителност

en: Product
bg_BG: Продукт

en: Product ID
bg_BG: ID на продукта

en: Product SKU
bg_BG: SKU на продукта

en: Product additional information
bg_BG: Допълнителна информация за продукта

en: Product archive
bg_BG: Архив на продукти

en: Product attribute
bg_BG: Атрибут на продукта

en: Product badge "New"
bg_BG: Значка на продукта „Нов“

en: Product badge "Sale"
bg_BG: Значка на продукта „Разпродажба“

en: Product badge new
bg_BG: Значка за нов продукт

en: Product categories
bg_BG: Категории продукти

en: Product category
bg_BG: Категория на продукта

en: Product category image
bg_BG: Изображение на категория на продукта

en: Product content
bg_BG: Съдържание на продукта

en: Product content is empty.
bg_BG: Съдържанието на продукта е празно.

en: Product featured
bg_BG: Продукт на фокус

en: Product gallery
bg_BG: Галерия на продукта

en: Product gallery images
bg_BG: Галерия с изображения на продукта

en: Product images
bg_BG: Изображения на продукта

en: Product is out of stock.
bg_BG: Продуктът не е наличен.

en: Product meta
bg_BG: Мета данни на продукта

en: Product new status
bg_BG: Статус на нов продукт

en: Product on sale
bg_BG: Продукт в промоция

en: Product price
bg_BG: Цена на продукта

en: Product purchased by user
bg_BG: Продукт, закупен от потребителя

en: Product rating
bg_BG: Рейтинг на продукта

en: Product ratings are disabled.
bg_BG: Оценките на продукта са деактивирани.

en: Product regular price
bg_BG: Редовна цена на продукта

en: Product reviews
bg_BG: Отзиви за продукта

en: Product sale price
bg_BG: Промоционална цена на продукта

en: Product sale status
bg_BG: Статус на разпродажба на продукта

en: Product search
bg_BG: Търсене на продукт

en: Product short description
bg_BG: Кратко описание на продукта

en: Product sold individually
bg_BG: Продукт, продаван индивидуално

en: Product stock
bg_BG: Наличност на продукта

en: Product stock management
bg_BG: Управление на склада на продукта

en: Product stock quantity
bg_BG: Количество на продукта в склада

en: Product stock status
bg_BG: Статус на наличност на продукта

en: Product tabs
bg_BG: Раздели на продукта

en: Product tag
bg_BG: Етикет на продукта

en: Product tags
bg_BG: Етикети на продукти

en: Product title
bg_BG: Заглавие на продукта

en: Product type
bg_BG: Тип продукт

en: Product up/cross-sells
bg_BG: Допълнителни/кръстосани продажби

en: Products
bg_BG: Продукти

en: Products archive description
bg_BG: Описание на архива с продукти

en: Products filter
bg_BG: Филтър за продукти

en: Products orderby
bg_BG: Подреждане на продукти

en: Products pagination
bg_BG: Странициране на продукти

en: Products per page
bg_BG: Продукти на страница

en: Products total results
bg_BG: Общ брой резултати за продукти

en: Products with the same category or tag.
bg_BG: Продукти със същата категория или етикет.

en: Profile picture
bg_BG: Профилна снимка

en: Progress
bg_BG: Напредък

en: Progress Bar
bg_BG: Лента за напредък

en: Project ID
bg_BG: ID на проекта

en: Project not found.
bg_BG: Проектът не е намерен.

en: Properties
bg_BG: Свойства

en: Properties found, but none are conneted to any setting of your main component.
bg_BG: Намерени са свойства, но нито едно не е свързано с настройка на главния ти компонент.

en: Property
bg_BG: Свойство

en: Property groups
bg_BG: Групи свойства

en: Property name
bg_BG: Име на свойството

en: Property value
bg_BG: Стойност на свойството

en: Provide the element ID that holds the live search results below.
bg_BG: Въведи ID на елемента, който съдържа резултатите от търсенето в реално време по-долу.

en: Provide your own options in JSON format
bg_BG: Предоставете свои опции в JSON формат

en: Provider
bg_BG: Доставчик

en: Pseudo class
bg_BG: Псевдо клас

en: Pseudos
bg_BG: Псевдокласове

en: Public templates
bg_BG: Публични шаблони

en: Publish
bg_BG: Публикувай

en: Published
bg_BG: Публикувано

en: Published date
bg_BG: Дата на публикуване

en: Quantity
bg_BG: Количество

en: Queries
bg_BG: Справки

en: Queries of the types "Post", "Term", and "User" are supported.
bg_BG: Поддържат се заявки от типовете „Публикация“, „Термин“ и „Потребител“.

en: Query
bg_BG: Заявка

en: Query Bricks data in search results
bg_BG: Търси Bricks данни в резултатите от търсенето

en: Query Results Summary
bg_BG: Резюме на резултатите от заявката

en: Query editor
bg_BG: Редактор на заявки

en: Query editor in use. But not accessible due to lack of code execution rights.
bg_BG: Редакторът на заявки се използва. Но не е достъпен поради липса на права за изпълнение на код.

en: Query filters
bg_BG: Филтри на заявката

en: Query filters are disabled
bg_BG: Филтрите на заявките са деактивирани

en: Query filters reindex job started.
bg_BG: Започна задачата за преиндексиране на филтрите на заявките.

en: Query loop
bg_BG: Цикъл на заявката

en: Query loop results in the builder are limited to %1$s.
bg_BG: Резултатите от заявката в конструктора са ограничени до %1$s.

en: Query object type not supported
bg_BG: Типът на обекта на заявката не се поддържа

en: Query results count
bg_BG: Брой резултати от заявката

en: Query type
bg_BG: Тип заявка

en: Quick Feedback
bg_BG: Бърза обратна връзка

en: Quick View
bg_BG: Бърз преглед

en: Quotes
bg_BG: Цитати

en: REST API Prefix
bg_BG: Префикс на REST API

en: Radial
bg_BG: Радиален

en: Radio
bg_BG: Радио бутон

en: Radio list
bg_BG: Списък с радио бутони

en: Radius
bg_BG: Радиус

en: Random
bg_BG: Произволен

en: Random order
bg_BG: Случаен ред

en: Random seed TTL
bg_BG: TTL на произволното зърно

en: Range
bg_BG: Обхват

en: Rate limit exceeded. Please try again later.
bg_BG: Достигнат лимит на заявки. Моля, опитайте отново по-късно.

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
bg_BG: Достигнат е лимитът за този час. Моля, изчакайте до началото на следващия час, за да бъде нулиран.

en: Rate limiting
bg_BG: Ограничаване на заявките

en: Rated %s out of 5
bg_BG: Оценка %s от 5

en: Rating
bg_BG: Оценка

en: Rating icon
bg_BG: Икона за оценка

en: Rating typography
bg_BG: Типография на оценката

en: Raw
bg_BG: Необработен

en: Raw HTML
bg_BG: Необработен HTML

en: Read more
bg_BG: Прочети повече

en: Read more about %s
bg_BG: Прочетете повече за %s

en: Reading progress bar
bg_BG: Лента за напредък на четенето

en: Reading time
bg_BG: Време за четене

en: Ready to publish your first post?
bg_BG: Готови ли сте да публикувате първия си пост?

en: Recent comments
bg_BG: Последни коментари

en: Recent posts
bg_BG: Последни публикации

en: Recommended column type
bg_BG: Препоръчителен тип колона

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
bg_BG: Препоръчителна дължина: 55 знака. По подразбиране: Откъс от публикацията/страницата.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
bg_BG: Препоръчителна дължина: 95 знака или по-малко. По подразбиране: Заглавие на публикацията/страницата.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
bg_BG: Препоръчително max_execution_time: 180 (или повече)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
bg_BG: Препоръчителен размер: Голям. По подразбиране: Основно изображение.

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
bg_BG: Препоръчително wp_memory_limit: 64M (или повече)

en: Redirect
bg_BG: Пренасочване

en: Redirect after (ms)
bg_BG: Пренасочване след (мс)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
bg_BG: Пренасочването се задейства само след успешно изпращане на формуляра.

en: Redirect to
bg_BG: Пренасочване към

en: Redirect to admin area
bg_BG: Пренасочване към административната част

en: Redirect to custom authentication page
bg_BG: Пренасочване към персонализирана страница за автентикация

en: Redirect to product page
bg_BG: Пренасочи към страницата на продукта

en: Redirect to specific page
bg_BG: Пренасочване към конкретна страница

en: Redo
bg_BG: Повтори

en: Referrer
bg_BG: Препращащ сайт

en: Referrer URL
bg_BG: Препращащ URL

en: Regenerate CSS files
bg_BG: Регенерирай CSS файлове

en: Regenerate code signatures
bg_BG: Регенерирай подписите на кода

en: Regenerate code signatures whenever your WordPress salts (secret keys) change.
bg_BG: Регенерирайте подписите на кода, когато вашите WordPress salt-ове (тайни ключове) се променят.

en: Regenerate filter index
bg_BG: Регенерирай индекс на филтъра

en: Register form
bg_BG: Форма за регистрация

en: Registered
bg_BG: Регистриран

en: Registered sidebars
bg_BG: Регистрирани странични ленти

en: Registration
bg_BG: Регистрация

en: Regular expression to validate the input.
bg_BG: Регулярен израз за проверка на входа.

en: Regular price typography
bg_BG: Типография на редовната цена

en: Rel attribute
bg_BG: Rel атрибут

en: Related Posts
bg_BG: Свързани публикации

en: Related posts
bg_BG: Свързани публикации

en: Related products
bg_BG: Свързани продукти

en: Related videos from other channels
bg_BG: Свързани видеоклипове от други канали

en: Relation
bg_BG: Връзка

en: Reload
bg_BG: Презареди

en: Reload canvas
bg_BG: Презареди платното

en: Remarkable
bg_BG: Забележително

en: Remember me
bg_BG: Запомни ме

en: Remote
bg_BG: Отдалечен

en: Remote playback
bg_BG: Отдалечено възпроизвеждане

en: Remote templates
bg_BG: Отдалечени шаблони

en: Remove
bg_BG: Премахни

en: Remove all index jobs
bg_BG: Премахни всички индексни задачи

en: Remove attribute
bg_BG: Премахни атрибут

en: Remove billing fields
bg_BG: Премахване на полета за фактуриране

en: Remove default margins
bg_BG: Премахни полета по подразбиране

en: Remove file
bg_BG: Премахни файл

en: Remove from favorites
bg_BG: Премахване от любими

en: Remove from icon set
bg_BG: Премахни от набора икони

en: Remove image
bg_BG: Премахване на изображение

en: Remove selected
bg_BG: Премахни избраното

en: Remove shipping fields
bg_BG: Премахване на полета за доставка

en: Removed
bg_BG: Премахнато

en: Removed from cart
bg_BG: Премахнато от количката

en: Rename
bg_BG: Преименувай

en: Rename images
bg_BG: Преименувай изображения

en: Renamed
bg_BG: Преименувано

en: Render
bg_BG: Визуализиране

en: Render dynamic data text on canvas
bg_BG: Визуализирай текста с динамични данни на платното

en: Render footer
bg_BG: Покажи футър

en: Render header
bg_BG: Покажи хедър

en: Render on the front-end without the div wrapper.
bg_BG: Рендиране в интерфейса без div обвивката.

en: Render popups
bg_BG: Покажи изскачащи прозорци

en: Render with %s
bg_BG: Рендерирай с %s

en: Render without wrapper
bg_BG: Рендиране без обвивка

en: Rendered with %s
bg_BG: Рендериран с %s

en: Repeat
bg_BG: Повтори

en: Repeat-x
bg_BG: Повтаряй-x

en: Repeat-y
bg_BG: Повтаряй-y

en: Replace
bg_BG: Замени

en: Replace content
bg_BG: Замени съдържанието

en: Replace element classes
bg_BG: Замени класовете на елемента

en: Replace image
bg_BG: Ззамени картинка

en: Replace with
bg_BG: Замени с

en: Replace with this string
bg_BG: Замени с този низ

en: Reply
bg_BG: Отговор

en: Reply to email address
bg_BG: Отговор до имейл адрес

en: Request
bg_BG: Искане

en: Required
bg_BG: Задължително

en: Requires enabling of "%1$s" and/or "%2$s" permission.
bg_BG: Изисква се активиране на разрешение за „%1$s“ и/или „%2$s“.

en: Reset
bg_BG: Нулиране

en: Reset Settings
bg_BG: Нулирай настройките

en: Reset all
bg_BG: Нулиране на всички

en: Reset database table
bg_BG: Нулирай таблицата в базата данни

en: Reset filters
bg_BG: Нулиране на филтрите

en: Reset password
bg_BG: Нулиране на парола

en: Reset styles
bg_BG: Нулиране на стиловете

en: Reset text after .. seconds
bg_BG: Нулирай текста след.. секунди

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
bg_BG: Нулирането на всички точки на прекъсване изтрива всички персонализирани точки на прекъсване и връща всички точки на прекъсване по подразбиране.

en: Resize
bg_BG: Преоразмеряване

en: Resolve all conflicts listed below to save your changes.
bg_BG: Разрешете всички конфликти, изброени по-долу, за да запазите промените си.

en: Resolve all conflicts listed below, highlighted in red, to continue with importing those classes.
bg_BG: Разрешете всички конфликти, изброени по-долу и маркирани в червено, за да продължите с импортирането на тези класове.

en: Response
bg_BG: Отговор

en: Responsive breakpoints
bg_BG: Точки на прекъсване за адаптивност

en: Responsive control indicator
bg_BG: Индикатор за отзивчив контрол

en: Restart
bg_BG: Рестартиране

en: Restore
bg_BG: Възстанови

en: Restore all
bg_BG: Възстанови всички

en: Restore icon
bg_BG: Възстанови икона

en: Restored
bg_BG: Възстановено

en: Result Count
bg_BG: Брой резултати

en: Results
bg_BG: Резултати

en: Results for: %s
bg_BG: Резултати за: %s

en: Results per page
bg_BG: Резултати на страница

en: Return query parameters in PHP array. Learn more about the query parameters for %1$s, %2$s, %3$s
bg_BG: Връща параметрите на заявката в PHP масив. Научете повече за параметрите на заявката за %1$s, %2$s, %3$s

en: Reveal animation
bg_BG: Анимация при разкриване

en: Reverse
bg_BG: Обърни

en: Review
bg_BG: Отзив

en: Review all Code element (PHP & HTML), SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances.
bg_BG: Прегледайте всички инстанции на елемента Code (PHP & HTML), елемента SVG (код), редактора на заявки и тага „echo“.

en: Review author
bg_BG: Автор на отзива

en: Reviewed
bg_BG: Прегледан

en: Reviewed item name
bg_BG: Име на оценявания елемент

en: Reviewed item type
bg_BG: Тип на оценявания елемент

en: Revision applied
bg_BG: Ревизията е приложена

en: Revision by
bg_BG: Ревизия от

en: Revision deleted
bg_BG: Ревизията е изтрита

en: Revision discarded
bg_BG: Ревизията е отхвърлена

en: Revisions
bg_BG: Ревизии

en: Rewind
bg_BG: Превъртане

en: Rewind by drag
bg_BG: Превъртане чрез плъзгане

en: Ribbon
bg_BG: Лента

en: Rich Text
bg_BG: Rich текст

en: Ridge
bg_BG: Изпъкнал

en: Right
bg_BG: Дясно

en: Right to left
bg_BG: От дясно наляво

en: Right with space
bg_BG: Дясно с интервал

en: Ring
bg_BG: Пръстен

en: Ripple
bg_BG: Вълна

en: Roadmap
bg_BG: Пътна карта

en: Role
bg_BG: Роля

en: Roles
bg_BG: Роли

en: Roller
bg_BG: Валяк

en: Root container margin
bg_BG: Поле на основния контейнер

en: Root container padding
bg_BG: Padding на основния контейнер

en: Root container width
bg_BG: Ширина на основния контейнер

en: Rotate
bg_BG: Завъртане

en: Rotate X
bg_BG: Завъртане по x

en: Rotate Y
bg_BG: Завъртане по y

en: Rotate Z
bg_BG: Завъртане по z

en: Round
bg_BG: Кръг

en: Row
bg_BG: Ред

en: Row gap
bg_BG: Разстояние между редовете

en: Rows
bg_BG: Редове

en: Run only once
bg_BG: Изпълни само веднъж

en: Run this interaction if the following conditions are met.
bg_BG: Изпълни това взаимодействие, ако са изпълнени следните условия.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
bg_BG: %s Открива остарели Bricks данни и автоматично ги актуализира до най-новия синтаксис.

en: SSL certificate
bg_BG: SSL сертификат

en: SVG code
bg_BG: SVG код

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
bg_BG: SVG файловете описват изображения в XML формат и поради това могат да съдържат злонамерен код. Когато %s е активиран, Bricks ще се опита да санитизира SVG файловете по време на качването.

en: SVG files not imported for security reasons.
bg_BG: SVG файловете не са импортирани поради съображения за сигурност.

en: SVG logo: Set "Height" & "Width" in "px" value.
bg_BG: SVG лого: Задайте „Височина“ и „Ширина“ в „px“ стойност.

en: SVG uploads
bg_BG: SVG качвания

en: Sale
bg_BG: Разпродажба

en: Sale price typography
bg_BG: Типография на цената с отстъпка

en: Sale!
bg_BG: Разпродажба!

en: Satellite
bg_BG: Сателитна

en: Saturation
bg_BG: Наситеност

en: Saturday
bg_BG: Събота

en: Save
bg_BG: Запази

en: Save IP address
bg_BG: Запазване на IP адрес

en: Save Settings
bg_BG: Запази настройките

en: Save Variables
bg_BG: Запази променливи

en: Save as
bg_BG: Запази като

en: Save as component
bg_BG: Запази като компонент

en: Save as template
bg_BG: Запази като шаблон

en: Save changes
bg_BG: Запази промените

en: Save draft
bg_BG: Запази чернова

en: Save file
bg_BG: Запази файла

en: Save form submissions in database
bg_BG: Запазвай изпращанията на формуляри в базата данни

en: Save in custom directory
bg_BG: Запази в персонализирана директория

en: Save in media library
bg_BG: Запази в медийната библиотека

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
bg_BG: Запазете моето име, имейл и уебсайт в този браузър за следващия път, когато коментирам.

en: Save new style
bg_BG: Запази нов стил

en: Save new title/permalink
bg_BG: Запази ново заглавие/постоянна връзка

en: Save style
bg_BG: Запази стил

en: Save submission
bg_BG: Запази подаването

en: Saved
bg_BG: Запазено

en: Saved as template
bg_BG: Запазено като шаблон

en: Scale
bg_BG: Мащаб

en: Scale X
bg_BG: Мащабиране по x

en: Scale Y
bg_BG: Мащабиране по y

en: Scale color
bg_BG: Цвят на скалата

en: Scale down
bg_BG: Намаляване

en: Scale length in px
bg_BG: Дължина на скалата в px

en: Scan complete: %1$d orphaned elements found across %2$d posts.
bg_BG: Сканирането завърши: Намерени са %1$d осиротели елементи в %2$d публикации.

en: Scan your site for orphaned elements that may cause issues.
bg_BG: Сканирай сайта си за осиротели елементи, които могат да причинят проблеми.

en: Scanning your entire site. This may take a moment.
bg_BG: Сканира се целият ви сайт. Това може да отнеме известно време.

en: Schedule
bg_BG: График

en: Schema
bg_BG: Схема

en: Scope
bg_BG: Обхват

en: Screen reader label for the marker. Set for better accessibility.
bg_BG: Етикет за четец на екрана за маркера. Задайте за по-добра достъпност.

en: Screen width
bg_BG: Ширина на екрана

en: Screenshots generated
bg_BG: Генерирани екранни снимки

en: Scroll
bg_BG: Превъртане

en: Scroll offset
bg_BG: Отместване при скролиране

en: Scroll snap
bg_BG: Прилепване при скролиране

en: Scroll to
bg_BG: Скролиране до

en: Scroll to notice
bg_BG: Превърти до известието

en: Scroll to top
bg_BG: Превъртане нагоре

en: Scroll to top of popup when popup opens.
bg_BG: Превъртане до върха на изскачащия прозорец при отварянето му.

en: Scroll to top when offcanvas opens.
bg_BG: Превърти до върха, когато offcanvas се отваря.

en: Scrolling background
bg_BG: Фон при скролване

en: Scrolling box shadow
bg_BG: Сянка на кутията при скролване

en: Scrolling text color
bg_BG: Цвят на текста при скролване

en: Search
bg_BG: Търсене

en: Search ...
bg_BG: Търсене...

en: Search Custom Fonts
bg_BG: Търсене на персонализирани шрифтове

en: Search Template Bundles
bg_BG: Търсене на пакети с Templates

en: Search Template Tags
bg_BG: Търсене на етикети на Template

en: Search Templates
bg_BG: Търсене на Templates

en: Search and replace label value.
bg_BG: Търсене и замяна на стойността на етикета.

en: Search background color
bg_BG: Цвят на фона на търсенето

en: Search border
bg_BG: Рамка на търсенето

en: Search documentation
bg_BG: Търси в документацията

en: Search elements ..
bg_BG: Търсене на елементи..

en: Search for
bg_BG: Търсене за

en: Search for posts, pages, or custom post types
bg_BG: Търсене на публикации, страници или персонализирани типове публикации

en: Search or create post
bg_BG: Търси или създай публикация

en: Search pages ..
bg_BG: Търсене на страници..

en: Search posts/pages
bg_BG: Търси публикации/страници

en: Search results
bg_BG: Резултати от търсенето

en: Search results for:
bg_BG: Резултати от търсенето за:

en: Search settings
bg_BG: Настройки за търсене

en: Search site
bg_BG: Търсене в сайта

en: Search tag
bg_BG: Търсене на етикет

en: Search templates ..
bg_BG: Търсене на шаблони..

en: Search term
bg_BG: Търсене

en: Search variable
bg_BG: Търсене на променлива

en: Searching
bg_BG: Търсене

en: Secondary
bg_BG: Вторичен

en: Secondary color
bg_BG: Вторичен цвят

en: Section
bg_BG: Секция

en: Security warning
bg_BG: Предупреждение за сигурност

en: Select
bg_BG: Избери

en: Select Color
bg_BG: Избери цвят

en: Select HTML tags
bg_BG: Избери HTML тагове

en: Select SVG Icons
bg_BG: Избери SVG икони

en: Select a slide to show
bg_BG: Избери слайд за показване

en: Select a template or provide a custom text to show if this query doesn't return any results.
bg_BG: Избери шаблон или въведи персонализиран текст, който да се показва, ако тази заявка не върне резултати.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
bg_BG: Изберете тема или създайте нова, за да стилизирате сайта си (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
bg_BG: Изберете действие(я), които искате да се изпълнят след успешно изпращане на формата.

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
bg_BG: Изберете и импортирайте JSON файла с настройки от вашия компютър.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
bg_BG: Изберете и импортирайте вашия JSON/ZIP файл с шаблон от компютъра си.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
bg_BG: Избери всяка ревизия, за да я прегледаш. Кликни на „Приложи“, за да продължиш да редактираш избраната ревизия. Кликни на „Отхвърли“, за да продължиш да редактираш текущата ревизия.

en: Select archive term
bg_BG: Изберете архивен термин

en: Select archive type
bg_BG: Изберете тип архив

en: Select author
bg_BG: Изберете автор

en: Select color
bg_BG: Избери цвят

en: Select color palette
bg_BG: Избери цветова палитра

en: Select condition
bg_BG: Избери условие

en: Select content type
bg_BG: Изберете тип съдържание

en: Select dynamic data
bg_BG: Избери динамични данни

en: Select element structure
bg_BG: Избери структура на елемента

en: Select end date
bg_BG: Изберете крайна дата

en: Select file
bg_BG: Избери файл

en: Select file(s) to import
bg_BG: Избери файл(ове) за импортиране

en: Select font file
bg_BG: Избери шрифтов файл

en: Select icon
bg_BG: Избери икона

en: Select icon set
bg_BG: Избери набор от икони

en: Select image
bg_BG: Избери изображение

en: Select images
bg_BG: Изберете изображения

en: Select individual
bg_BG: Изберете отделно

en: Select items
bg_BG: Избери елементи

en: Select link type
bg_BG: Избери тип връзка

en: Select nav menu
bg_BG: Избери меню за навигация

en: Select option
bg_BG: Избери опция

en: Select options
bg_BG: Избери опции

en: Select post
bg_BG: Избери публикация

en: Select post type
bg_BG: Избери тип публикация

en: Select post types to edit with %s.
bg_BG: Изберете типове публикации за редактиране с %s.

en: Select post/page
bg_BG: Избери публикация/страница

en: Select posts
bg_BG: Избери публикации

en: Select posts/pages
bg_BG: Избери публикации/страници

en: Select product type
bg_BG: Избери тип продукт

en: Select products
bg_BG: Избери продукти

en: Select query loop
bg_BG: Изберете цикъл на заявката

en: Select shape
bg_BG: Избери форма

en: Select smallest breakpoint that this video should play at. Preview on frontend.
bg_BG: Изберете най-малката точка на прекъсване, при която това видео трябва да се възпроизвежда. Прегледайте на сайта.

en: Select sort
bg_BG: Избери сортиране

en: Select start date
bg_BG: Изберете начална дата

en: Select taxonomies
bg_BG: Избери таксономии

en: Select template
bg_BG: Избери шаблон

en: Select template tags
bg_BG: Избери етикети за шаблон

en: Select template to update
bg_BG: Избери шаблон за обновяване

en: Select template type
bg_BG: Избери тип шаблон

en: Select templates
bg_BG: Избери шаблони

en: Select templates to exclude from remote template access.
bg_BG: Избери шаблони, които да изключиш от отдалечен достъп до шаблони.

en: Select term
bg_BG: Избери термин

en: Select terms
bg_BG: Избери термини

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
bg_BG: Изберете текст на платното, за да го форматирате. За да добавите заглавия, параграфи и изображения, използвайте елемента „Богат текст“.

en: Select the elements for which you want to remove the default margins.
bg_BG: Избери елементите, за които искаш да премахнеш полетата по подразбиране.

en: Select the node that you want to style inside the currently active element on the canvas.
bg_BG: Изберете възела, който искате да стилизирате, в рамките на текущо активния елемент на платното.

en: Select the query this filter should target.
bg_BG: Избери заявката, към която този филтър трябва да се насочи.

en: Select the type of template you want to create:
bg_BG: Изберете типа шаблон, който искате да създадете:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
bg_BG: Изберете типа съдържание, което да се показва на платното, след това кликнете върху „ПРИЛОЖИ ПРЕГЛЕД“, за да покажете избраното съдържание на платното.

en: Select which post types can be edited using Bricks.
bg_BG: Избери кои типове публикации могат да се редактират с Bricks.

en: Select/enter unit
bg_BG: Изберете/въведете мерна единица

en: Select/upload font variation
bg_BG: Избери/качи вариация на шрифта

en: Selected
bg_BG: Избран

en: Selected classes
bg_BG: Избрани класове

en: Selected elements
bg_BG: Избрани елементи

en: Selected posts/pages will be accessible even when maintenance mode is active.
bg_BG: Избраните публикации/страници ще бъдат достъпни дори когато режимът на поддръжка е активен.

en: Selected sidebar has no active widgets.
bg_BG: Избраната странична лента няма активни widget-и.

en: Selected variables
bg_BG: Избрани променливи

en: Selecting an element in the structure panel scrolls it into view on the canvas.
bg_BG: Избирането на елемент в панела със структурата го превърта в изглед на платното.

en: Selection
bg_BG: Избор

en: Selector
bg_BG: Селектор

en: Selector detector
bg_BG: Детектор на селектори

en: Selector exists
bg_BG: Селекторът съществува

en: Selectors
bg_BG: Селектори

en: Self
bg_BG: Себе си

en: Semi Bold
bg_BG: Полудебел

en: Send
bg_BG: Изпрати

en: Send WordPress notification
bg_BG: Изпращане на WordPress известие

en: Send an email to every newly registered user with an activation link that must be clicked to activate their account.
bg_BG: Изпратете имейл до всеки новорегистриран потребител с връзка за активиране, която трябва да бъде кликната, за да се активира акаунтът му.

en: Send email to %s
bg_BG: Изпрати имейл до %s

en: Send to custom email address
bg_BG: Изпрати до персонализиран имейл адрес

en: Send to email address
bg_BG: Изпрати до имейл адрес

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
bg_BG: Изисква се Sendgrid API ключ! Добави ключ в административния панел под: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
bg_BG: Разделете ключовите думи със запетая. Помага на търсачката да определи темата на страницата.

en: Separate value & label by ":".
bg_BG: Разделете стойността и етикета с „:“.

en: Separate values by comma.
bg_BG: Разделете стойностите със запетая.

en: Separated by space. Without class dot.
bg_BG: Разделени с интервал. Без точка за клас.

en: Separator
bg_BG: Разделител

en: Separator color
bg_BG: Цвят на разделителя

en: Sepia
bg_BG: Сепия

en: September
bg_BG: Септември

en: Server Environment
bg_BG: Сървърна среда

en: Server info
bg_BG: Информация за сървъра

en: Server-side render not available
bg_BG: Не е налично визуализиране от страна на сървъра

en: Service
bg_BG: Услуга

en: Session storage
bg_BG: Съхранение в сесията

en: Set "Align items" under "Mobile menu" instead.
bg_BG: Задай „Подравни елементи“ в „Мобилно меню“ вместо това.

en: Set "ID" on items above to open via anchor link.
bg_BG: Задай „ID“ на елементите по-горе, за да ги отваряш чрез котвен линк.

en: Set "ID" on tab menu "Div" to open a tab via anchor link.
bg_BG: Задайте „ID“ на таб менюто „Div“, за да отворите таб чрез котвен линк.

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
bg_BG: Задайте „Икона“ като бутон за възпроизвеждане на видео за по-добро потребителско изживяване.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
bg_BG: Задай стойност за „Горе“, за да направиш този елемент „фиксиран“.

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
bg_BG: Задай %s за всяка потребителска роля. За да дефинираш достъп за конкретен потребител, редактирай директно профила на потребителя.

en: Set Unsplash API Key
bg_BG: Задай API ключ за Unsplash

en: Set a specific height for your template manager thumbnails in the builder. Thumbnails exceeding this height auto-scroll on mouseover.
bg_BG: Задай специфична височина за миниатюрите в мениджъра на шаблони в конструктора. Миниатюрите, надвишаващи тази височина, се скролват автоматично при преминаване с мишката.

en: Set attribute
bg_BG: Задай атрибут

en: Set clause name to be used as "Order by" parameter.
bg_BG: Задайте име на клаузата, което да се използва като параметър за „Подреждане по“.

en: Set code execution capability for individual users by editing their user profile.
bg_BG: Задайте възможност за изпълнение на код за отделни потребители като редактирате техния потребителски профил.

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
bg_BG: Задайте условие(я) за прилагане на избраната тема към целия сайт или определени области.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
bg_BG: Задайте условие(я) за показване на шаблона в определени области на вашия сайт.

en: Set conditions
bg_BG: Задай условия

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
bg_BG: Задай специален линк за логото в лентата с инструменти на конструктора.

en: Set for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
bg_BG: Задай за по-добра производителност в конструктора. Все още е възможно използването на етикети за динамични данни като {cf_my_wordpress_field}.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
bg_BG: Задай за по-добра производителност, ако не изпълняваш jQuery код по-стар от версия 1.9.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
bg_BG: Задай за по-добра производителност, ако не използваш вградено съдържание, като например YouTube видеа, на сайта си.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
bg_BG: Задай за по-добра производителност, ако не използваш емотикони на сайта си.

en: Set for video SEO best practices via poster attribute on the video tag. If the source is Youtube or Vimeo, it will be used as preview image.
bg_BG: Задайте за най-добри практики за SEO на видео чрез атрибута poster на видео тага. Ако източникът е YouTube или Vimeo, той ще бъде използван като изображение за преглед.

en: Set globally under %s
bg_BG: Задай глобално в %s

en: Set if this element doesn't contain any descriptive text.
bg_BG: Задай, ако този елемент не съдържа описателен текст.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
bg_BG: Задай, ако не използваш Google шрифтове или си качил и хостваш Google шрифтове като „Персонализирани шрифтове“.

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
bg_BG: Задай, ако имаш проблеми с вграденото отложено зареждане на Bricks.

en: Set if your dynamic data in AJAX popup is rendered incorrectly.
bg_BG: Задайте това, ако динамичните данни в AJAX изскачащия прозорец се визуализират неправилно.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
bg_BG: Задайте индивидуални контроли за видео плейъра под: Настройки > Стилове на темата > Елемент - Видео

en: Set interactions for this popup.
bg_BG: Задайте взаимодействия за този изскачащ прозорец.

en: Set maximum number of form submissions that you want to store in the database.
bg_BG: Задай максималния брой подавания на формуляра, които искаш да съхраняваш в базата данни.

en: Set number of columns on smaller breakpoints.
bg_BG: Задаване на броя колони на по-малки разделителни точки.

en: Set only width generates 16:9 ratio videos.
bg_BG: Задаването само на ширина генерира видеа с пропорция 16:9.

en: Set options as %s
bg_BG: Задайте опции като %s

en: Set source image at base breakpoint to use main image as fallback image.
bg_BG: Задайте изходно изображение при базовата точка на прекъсване, за да използвате основното изображение като резервно.

en: Set template style
bg_BG: Задай стил на шаблона

en: Set the builder language direction.
bg_BG: Задай посоката на езика на конструктора.

en: Set the builder language.
bg_BG: Задай езика на конструктора.

en: Set the default field value/content.
bg_BG: Задайте стойността/съдържанието по подразбиране на полето.

en: Set the key you used for the offset. Example: limit = 20 set on query parameter, Page parameter is "skip", set this offset key as "limit". Clicking page 3 on the pagination element will generate the final URL as https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20
bg_BG: Задайте ключа, който сте използвали за отместването. Пример: ограничение = 20, зададено в параметъра на заявката, параметърът на страницата е "пропусни", задайте този ключ за отместване като "ограничение". Щракването върху страница 3 на елемента за страниране ще генерира крайния URL адрес като https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20

en: Set the required password under Settings > Template settings > Password protection for template-wide protection, or set an individual password directly for each post/page.
bg_BG: Задайте необходимата парола в Настройки > Настройки на Template > Защита с парола за защита на целия Template, или задайте индивидуална парола директно за всеки пост/страница.

en: Set the status of each element, native and custom, in the builder and frontend.
bg_BG: Задайте статуса на всеки елемент, вграден и персонализиран, в билдъра и фронтенда.

en: Set to "0" to disable default animations.
bg_BG: Задай на „0“ за деактивиране на стандартните анимации.

en: Set to "0s" to disable open/close animation.
bg_BG: Задай „0s“, за да изключиш анимацията при отваряне/затваряне.

en: Set to "50%" to scroll active element into center or "off" to disable auto-scroll.
bg_BG: Задай на „50%“ за да превърташ активния елемент в центъра или „изключено“ за да деактивираш автоматичното превъртане.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
bg_BG: Задайте на „Фиксиран“ за паралакс ефект.

en: Set to improve performance by caching query loops. This is particularly useful when your query loop arguments remain relatively unchanged. For optimal functionality, ensure that server object caching is enabled for persistent caching. Disable this setting if you experience any unexpected query results.
bg_BG: Активирайте, за да подобрите производителността чрез кеширане на циклите на заявките. Това е особено полезно, когато аргументите на цикъла на заявката остават относително непроменени. За оптимална функционалност се уверете, че кеширането на сървърни обекти е активирано за постоянно кеширане. Деактивирайте тази настройка, ако срещнете неочаквани резултати от заявки.

en: Set to load %s in the builder to improve compatibility in older browsers. Not recommended to enable for modern browsers due to potential performance impact.
bg_BG: Задай да зареди %s в конструктора, за да подобриш съвместимостта в по-стари браузъри. Не се препоръчва да се активира за съвременни браузъри поради потенциално влияние върху производителността.

en: Set to show the responsive indicator next to controls that can have different values at each breakpoint.
bg_BG: Настрой да се показва индикаторът за отзивчивост до контролите, които могат да имат различни стойности за всяка контролна точка.

en: Set up your own capabilities with the exact permissions you want to allow. Then assign it to specific user roles from the "Builder Access" dropdown below.
bg_BG: Настрой свои собствени възможности с точните разрешения, които искаш да позволиш. След това ги присвои на конкретни потребителски роли от падащото меню „Достъп до конструктора“ по-долу.

en: Set who can bypass maintenance mode. To grant bypass privileges to a specific user, modify the user's profile settings directly.
bg_BG: Задайте кой може да заобиколи режима на поддръжка. За да предоставите права за заобикаляне на конкретен потребител, променете настройките на профила на потребителя директно.

en: Sets direction to row
bg_BG: Задава посоката на ред

en: Settings
bg_BG: Настройки

en: Settings imported
bg_BG: Настройките са импортирани

en: Settings resetted
bg_BG: Настройките са нулирани

en: Settings saved
bg_BG: Настройките са запазени

en: Shape
bg_BG: Форма

en: Shape Dividers
bg_BG: Разделители на форми

en: Shape dividers
bg_BG: Разделители на форми

en: Share on %s
bg_BG: Споделяне в %s

en: Share via
bg_BG: Споделяне чрез

en: Share via email
bg_BG: Споделяне по имейл

en: Shop template
bg_BG: Шаблон за магазин

en: Shortcode
bg_BG: Шорткод

en: Shortcode content is empty
bg_BG: Съдържанието на шорткода е празно

en: Shortcuts
bg_BG: Бързи клавиши

en: Show
bg_BG: Покажи

en: Show After Grid
bg_BG: Показване след мрежата

en: Show Before Grid
bg_BG: Показване преди мрежата

en: Show again after .. hours
bg_BG: Покажи отново след.. часа

en: Show all
bg_BG: Покажи всички

en: Show all fonts
bg_BG: Покажи всички шрифтове

en: Show arrows
bg_BG: Покажи стрелки

en: Show artist
bg_BG: Покажи изпълнител

en: Show at breakpoint
bg_BG: Покажи на контролна точка

en: Show author
bg_BG: Покажи автор

en: Show avatar
bg_BG: Показване на аватар

en: Show badge if product is less than .. days old.
bg_BG: Показвай значка, ако продуктът е на по-малко от.. дни.

en: Show bio
bg_BG: Показване на биография

en: Show count
bg_BG: Покажи брой

en: Show custom element names
bg_BG: Покажи персонализираните имена на елементите

en: Show date
bg_BG: Покажи дата

en: Show default element names
bg_BG: Покажи имената на елементите по подразбиране

en: Show different images per breakpoint.
bg_BG: Показвай различни изображения за различните точки на прекъсване.

en: Show dots
bg_BG: Покажи точки

en: Show dynamic data key in dropdown
bg_BG: Покажи ключа на динамичните данни в падащото меню

en: Show element
bg_BG: Покажи елемент

en: Show empty
bg_BG: Покажи празно

en: Show empty stars
bg_BG: Покажи празните звезди

en: Show empty terms
bg_BG: Показване на празни термини

en: Show excerpt
bg_BG: Покажи откъс

en: Show favorites only
bg_BG: Покажи само любимите

en: Show featured image
bg_BG: Покажи представително изображение

en: Show flags
bg_BG: Покажи флагове

en: Show for class conflicts
bg_BG: Покажи при конфликти в класовете

en: Show for new & conflicting classes
bg_BG: Покажи при нови и конфликтни класове

en: Show for new classes
bg_BG: Покажи при нови класове

en: Show friends' photos
bg_BG: Покажи снимките на приятелите

en: Show fullscreen
bg_BG: Покажи на цял екран

en: Show if any value exists
bg_BG: Покажи, ако съществува стойност

en: Show if non-base breakpoint value exists
bg_BG: Покажи, ако съществува стойност за друга контролна точка

en: Show image
bg_BG: Показване на изображение

en: Show info
bg_BG: Покажи информация

en: Show label
bg_BG: Показване на етикет

en: Show labels
bg_BG: Покажи етикети

en: Show link to author posts
bg_BG: Показване на връзка към публикации на автора

en: Show name
bg_BG: Показване на име

en: Show names
bg_BG: Покажи имена

en: Show navigation
bg_BG: Покажи навигацията

en: Show notice
bg_BG: Покажи известие

en: Show on all responsive controls
bg_BG: Покажи за всички отзивчиви контроли

en: Show on hover
bg_BG: Покажи при посочване

en: Show only active dropdown. Toggle on click. Inner dropdowns inherit multilevel.
bg_BG: Покажи само активното падащо меню. Превключване при кликване. Вътрешните падащи менюта наследяват многостепенността.

en: Show parent posts
bg_BG: Покажи родителски публикации

en: Show parent terms
bg_BG: Покажи родителски термини

en: Show password
bg_BG: Покажи парола

en: Show percentage
bg_BG: Показване на процент

en: Show popup
bg_BG: Покажи изскачащ прозорец

en: Show post type archive
bg_BG: Покажи архив на типа публикация

en: Show quantity input field in product loop
bg_BG: Показвай поле за въвеждане на количество в списъка с продукти

en: Show query loop type
bg_BG: Покажи типа на цикъла на заявката

en: Show required asterisk
bg_BG: Покажи задължителна звездичка

en: Show tabs
bg_BG: Показване на раздели

en: Show taxonomy
bg_BG: Покажи таксономия

en: Show tips
bg_BG: Показване на съвети

en: Show title
bg_BG: Покажи заглавие

en: Show under
bg_BG: Показване под

en: Shows when popup content is fetched via AJAX.
bg_BG: Показва се, когато съдържанието на изскачащия прозорец се извлича чрез AJAX.

en: Shows when using infinite scroll, load more interaction, AJAX pagination.
bg_BG: Показва се при използване на безкрайно превъртане, зареждане на повече взаимодействия, AJAX странициране.

en: Shuffle
bg_BG: Разбъркване

en: Sidebar
bg_BG: Странична лента

en: Sidebar deleted.
bg_BG: Страничната лента е изтрита.

en: Sidebar name *
bg_BG: Име на страничната лента *

en: Sidebars
bg_BG: Странични ленти

en: Sign all
bg_BG: Подпиши всички

en: Sign code
bg_BG: Подпиши код

en: Simple
bg_BG: Прост

en: Simple product
bg_BG: Обикновен продукт

en: Single
bg_BG: Единичен

en: Single product
bg_BG: Единичен продукт

en: Single product template
bg_BG: Шаблон за единичен продукт

en: Site
bg_BG: Сайт

en: Site Address
bg_BG: Адрес на сайта

en: Site URL
bg_BG: URL на сайта

en: Site background
bg_BG: Фон на сайта

en: Site border
bg_BG: Рамка на сайта

en: Site layout
bg_BG: Оформление на сайта

en: Site tagline
bg_BG: Слоган на сайта

en: Site title
bg_BG: Заглавие на сайта

en: Size
bg_BG: Размер

en: Size - Default
bg_BG: Размер - по подразбиране

en: Size - Extra Large
bg_BG: Размер - много голям

en: Size - Large
bg_BG: Размер - голям

en: Size - Medium
bg_BG: Размер - среден

en: Size - Small
bg_BG: Размер - малък

en: Sizing
bg_BG: Оразмеряване

en: Skew
bg_BG: Наклон

en: Skew X
bg_BG: Накланяне по x

en: Skew Y
bg_BG: Накланяне по y

en: Skillful
bg_BG: Умело

en: Skin
bg_BG: Тема

en: Skip
bg_BG: Пропусни

en: Skip & Deactivate
bg_BG: Пропусни и деактивирай

en: Skip class import
bg_BG: Пропусни импортирането на класове

en: Skip to footer
bg_BG: Към долната част на страницата

en: Skip to main content
bg_BG: Към основното съдържание

en: Slide
bg_BG: Плъзгане

en: Slide from left
bg_BG: Плъзгане отляво

en: Slide from right
bg_BG: Плъзгане отдясно

en: Slide up after
bg_BG: Плъзгане нагоре след

en: Slider
bg_BG: Слайдер

en: Slides
bg_BG: Слайдове

en: Slow
bg_BG: Бавно

en: Small
bg_BG: Малък

en: Small header
bg_BG: Малък хедър

en: Smooth scroll
bg_BG: Плавно превъртане

en: Snap
bg_BG: Прилепване

en: Snapping elements selector
bg_BG: Селектор на прилепващи елементи

en: Social Sharing
bg_BG: Споделяне в социални мрежи

en: Social media
bg_BG: Социални медии

en: Solid
bg_BG: Плътен

en: Something went wrong.
bg_BG: Нещо се обърка.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
bg_BG: Съжаляваме, но не е предоставен URL адрес на сайт.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
bg_BG: Съжаляваме, но не успяхме да ви абонираме.

en: Sort
bg_BG: Сортиране

en: Sort by
bg_BG: Сортирай по

en: Sort by average rating
bg_BG: Сортиране по среден рейтинг

en: Sort by latest
bg_BG: Сортиране по най-нови

en: Sort by options
bg_BG: Опции за сортиране

en: Sort by popularity
bg_BG: Сортиране по популярност

en: Sort by price: high to low
bg_BG: Сортиране по цена: от висока към ниска

en: Sort by price: low to high
bg_BG: Сортиране по цена: от ниска към висока

en: Sort options
bg_BG: Сортиране на опциите

en: Source
bg_BG: Източник

en: Sources
bg_BG: Източници

en: Space
bg_BG: Разстояние

en: Space around
bg_BG: Пространство около

en: Space between
bg_BG: Пространство между

en: Space between header and footer.
bg_BG: Разстояние между хедъра и футъра.

en: Space evenly
bg_BG: Пространство равномерно

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
bg_BG: Списък с CSS класове, разделени с интервали, които да се добавят към тага <body> на тази страница.

en: Spacing
bg_BG: Разстояние

en: Spam protection
bg_BG: Защита от спам

en: Speed
bg_BG: Скорост

en: Speed in ms
bg_BG: Скорост в милисекунди

en: Spellcheck
bg_BG: Проверка на правописа

en: Spinner
bg_BG: Спинър

en: Spread
bg_BG: Разпространение

en: Square
bg_BG: Квадрат

en: Standard
bg_BG: Стандартно

en: Standard fonts
bg_BG: Стандартни шрифтове

en: Star color
bg_BG: Цвят на звездите

en: Stars
bg_BG: Звезди

en: Start
bg_BG: Начало

en: Start animation
bg_BG: Стартирай анимация

en: Start autoplay
bg_BG: Стартирай автоматично възпроизвеждане

en: Start date
bg_BG: Начална дата

en: Start delay in ms
bg_BG: Начално забавяне в ms

en: Start display at breakpoint
bg_BG: Започнете да показвате на брейкпойнт

en: Start index
bg_BG: Начален индекс

en: Start play at
bg_BG: Започни възпроизвеждането от

en: Start time
bg_BG: Начално време

en: Starting angle in º
bg_BG: Начален ъгъл в º

en: Static
bg_BG: Статично

en: Static dropdown content always toggles on click, not hover.
bg_BG: Статичното съдържание на падащото меню винаги се превключва при кликване, а не при посочване.

en: Status
bg_BG: Статус

en: Statuses
bg_BG: Статуси

en: Step
bg_BG: Стъпка

en: Sticky
bg_BG: Прилепващо

en: Sticky header
bg_BG: Залепващ хедър

en: Sticky on scroll
bg_BG: Залепване при скролване

en: Stock
bg_BG: Наличност

en: Stock management not enabled for this product.
bg_BG: Управлението на наличностите не е активирано за този продукт.

en: Stop
bg_BG: Стоп

en: Stop on last slide
bg_BG: Спиране на последния слайд

en: Street View Control
bg_BG: Контрол на изглед от улицата

en: Stretch
bg_BG: Разтегли

en: Strike
bg_BG: Зачеркване

en: Strikethrough
bg_BG: Зачеркване

en: Strings
bg_BG: Низове

en: Stroke
bg_BG: Щрих

en: Stroke #2
bg_BG: Щрих #2

en: Stroke color
bg_BG: Цвят на щриха

en: Stroke width
bg_BG: Ширина на щриха

en: Structure
bg_BG: Структура

en: Structure panel
bg_BG: Панел със структурата

en: Stunning
bg_BG: Зашеметяващо

en: Style
bg_BG: Стил

en: Style notices globally under Settings > Theme Styles > WooCommerce - Notice.
bg_BG: Стилизирайте известията глобално в Настройки > Стилове на темата > WooCommerce - Известие.

en: Style saved
bg_BG: Стилът е запазен

en: Styles
bg_BG: Стилове

en: Stylesheet
bg_BG: Стилов лист

en: Stylesheets (default)
bg_BG: Таблици със стилове (по подразбиране)

en: Sub menu
bg_BG: Подменю

en: Sub menu, mega menu, or multilevel area.
bg_BG: Подменю, мега меню или многостепенна област.

en: Subject
bg_BG: Тема

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
bg_BG: Изпращането не бе успешно. Моля, презаредете страницата и опитайте да изпратите формата отново.

en: Submit
bg_BG: Изпращане

en: Submit & Deactivate
bg_BG: Изпрати и деактивирай

en: Submit Comment
bg_BG: Изпращане на коментар

en: Submit button
bg_BG: Бутон за изпращане

en: Subtitle
bg_BG: Подзаглавие

en: Subtitle goes here
bg_BG: Подзаглавието отива тук

en: Subtitle typography
bg_BG: Типография на подзаглавието

en: Subtitles typography
bg_BG: Типография на подзаглавията

en: Subtotal
bg_BG: Междинна сума

en: Success
bg_BG: Успех

en: Success color
bg_BG: Цвят за успех

en: Success message
bg_BG: Съобщение за успех

en: Successful
bg_BG: Успешно изпращане

en: Successfully removed %1$d orphaned elements across %2$d posts.
bg_BG: Успешно премахнати %1$d осиротели елементи в %2$d публикации.

en: Suffix
bg_BG: Суфикс

en: Suffix block
bg_BG: Суфиксен блок

en: Sunday
bg_BG: Неделя

en: Superb
bg_BG: Превъзходно

en: Supported field types
bg_BG: Поддържани типове полета

en: Supported filters
bg_BG: Поддържани филтри

en: Suppress PHP errors
bg_BG: Подтисни PHP грешки

en: Sure thing
bg_BG: Разбира се

en: Sure?
bg_BG: Сигурни ли сте?

en: Swatch type
bg_BG: Тип мостра

en: Sweet
bg_BG: Сладко

en: Switch
bg_BG: Превключи

en: Sync fonts
bg_BG: Синхронизирай шрифтове

en: Sync global classes
bg_BG: Синхронизирай глобалните класове

en: Sync with query
bg_BG: Синхронизиране със заявка

en: System Information
bg_BG: Системна информация

en: T-shirt
bg_BG: Тениска

en: TIME
bg_BG: ВРЕМЕ

en: Tab
bg_BG: Раздел

en: Tab 1
bg_BG: Раздел 1

en: Tab 1 label
bg_BG: Етикет на раздел 1

en: Tab 2
bg_BG: Раздел 2

en: Tab 2 label
bg_BG: Етикет на раздел 2

en: Tab content
bg_BG: Съдържание на таба

en: Tab menu
bg_BG: Таб меню

en: Table
bg_BG: Таблица

en: Table background
bg_BG: Фон на таблицата

en: Table border
bg_BG: Рамка на таблицата

en: Table box shadow
bg_BG: Сянка на таблицата

en: Table of contents
bg_BG: Съдържание

en: Tablet
bg_BG: Таблет

en: Tablet portrait
bg_BG: Таблет портрет

en: Tabs
bg_BG: Табове

en: Tag
bg_BG: Етикет

en: Tag cloud
bg_BG: Облак с тагове

en: Tag: %s
bg_BG: Таг: %s

en: Tags
bg_BG: Тагове

en: Take over
bg_BG: Поеми контрола

en: Target
bg_BG: Цел

en: Target a "CSS selector" on "Hide popup", but not a popup directly! As this action runs after the popup has been closed.
bg_BG: Насочете към „CSS селектор“ за „Скрий изскачащ прозорец“, но не директно към изскачащ прозорец! Тъй като това действие се изпълнява след като изскачащият прозорец е затворен.

en: Target form selector
bg_BG: Селектор на целевия формуляр

en: Target interaction ID
bg_BG: ИД на целевото взаимодействие

en: Target query
bg_BG: Целева заявка

en: Target query has not been set. Without connecting a filter to a query, the filter has no effect.
bg_BG: Целевата заявка не е зададена. Без свързване на филтър към заявка, филтърът няма ефект.

en: Taxonomies
bg_BG: Таксономии

en: Taxonomies related posts must have in common.
bg_BG: Таксономии, които свързаните публикации трябва да имат общи.

en: Taxonomy
bg_BG: Таксономия

en: Taxonomy query
bg_BG: Заявка за таксономия

en: Taxonomy slug
bg_BG: Слъг на таксономията

en: Team Members
bg_BG: Членове на екипа

en: Team member
bg_BG: Член на екипа

en: Team members
bg_BG: Членове на екипа

en: Telephone
bg_BG: Телефон

en: Template & post password
bg_BG: Парола за Template и пост

en: Template Bundle
bg_BG: Пакет с Templates

en: Template Bundles
bg_BG: Пакети с Templates

en: Template Tag
bg_BG: Етикет на Template

en: Template Tags
bg_BG: Етикети на Template

en: Template bundle
bg_BG: Пакет с Templates

en: Template created
bg_BG: Template е създаден

en: Template deleted
bg_BG: Template е изтрит

en: Template has not been published.
bg_BG: Template-ът не е публикуван.

en: Template imported
bg_BG: Template е импортиран

en: Template insert failed: This template has no data
bg_BG: Неуспешно вмъкване на Template: Този Template няма данни

en: Template inserted
bg_BG: Template е вмъкнат

en: Template manager thumbnail height
bg_BG: Височина на миниатюрата в мениджъра на Templates

en: Template overridden
bg_BG: Template е заменен

en: Template password
bg_BG: Парола за Template

en: Template saved
bg_BG: Template е запазен

en: Template screenshot generation is disabled.
bg_BG: Генерирането на екранни снимки на Template е деактивирано.

en: Template screenshots
bg_BG: Екранни снимки на Template

en: Template screenshots deleted
bg_BG: Премахнати екранни снимки на Template

en: Template settings
bg_BG: Настройки на Template

en: Template tag
bg_BG: Етикет на Template

en: Template tags
bg_BG: Етикети на Template

en: Template thumbnail column
bg_BG: Колона с миниатюри на Template

en: Template title
bg_BG: Заглавие на Template

en: Template type
bg_BG: Тип на Template

en: Term
bg_BG: Термин

en: Term ID
bg_BG: ID на условие

en: Term archive URL
bg_BG: URL на архива на термина

en: Term count
bg_BG: Брой на термина

en: Term description
bg_BG: Описание на термина

en: Term id
bg_BG: ID на термина

en: Term meta
bg_BG: Мета данни за термин

en: Term name
bg_BG: Име на термина

en: Term slug
bg_BG: Слъг на термина

en: Term taxonomy slug
bg_BG: Слъг на таксономията на термина

en: Terms
bg_BG: Термини

en: Terrain
bg_BG: Терен

en: Testimonial
bg_BG: Отзив

en: Testimonials
bg_BG: Отзиви

en: Text
bg_BG: Текст

en: Text align
bg_BG: Подравняване на текста

en: Text block
bg_BG: Текстов блок

en: Text color
bg_BG: Цвят на текста

en: Text decoration
bg_BG: Декорация на текста

en: Text editor
bg_BG: Текстов редактор

en: Text link
bg_BG: Текстова връзка

en: Text list
bg_BG: Текстов списък

en: Text padding
bg_BG: Отстъп на текста

en: Text shadow
bg_BG: Сянка на текста

en: Text to display when hovering over the field.
bg_BG: Текст, който да се показва при преминаване с мишката над полето.

en: Text transform
bg_BG: Трансформация на текста

en: Text wrap
bg_BG: Пренасяне на текста

en: Textarea
bg_BG: Текстова област

en: Thank you
bg_BG: Благодарим ви

en: Thank you for your message
bg_BG: Благодарим за съобщението ви

en: The "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce setting must also be active.
bg_BG: Настройката на WooCommerce „Активирай AJAX бутони за добавяне в количката в архивите“ също трябва да бъде активна.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
bg_BG: Статиите за „Функции“ обхващат теми като интеграцията с Unsplash, персонализиран код (CSS & JS), градиенти, странични ленти, разделители на форми, глобални елементи и т.н.

en: The URL to send the form data to.
bg_BG: URL адресът, към който да се изпратят данните от формата.

en: The active theme has no sidebars defined.
bg_BG: Активната тема няма дефинирани странични ленти.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
bg_BG: Персонализираният видео плейър е приложим само за видео източник „Медия“ или „URL на файл“.

en: The dynamic data is empty.
bg_BG: Динамичните данни са празни.

en: The executed code will run on your site! Only add code that you consider safe.
bg_BG: Изпълненият код ще работи на твоя сайт! Добавяй само код, който считаш за безопасен.

en: The field "%s" exceeds the allowed maximum length of %2$d characters.
bg_BG: Полето „%s“ надвишава разрешената максимална дължина от %%2$d символа.

en: The following classes have been modified by the user below since your last save. Accept or discard those changes to continue your save.
bg_BG: Следните класове са били модифицирани от потребителя по-долу от последното ви запазване. Приемете или отхвърлете тези промени, за да продължите със запазването.

en: The form is not rendered if the current user is lacking the required capability.
bg_BG: Формулярът не се визуализира, ако текущият потребител няма необходимата способност.

en: The full URL of the API endpoint you want to retrieve data.
bg_BG: Пълният URL адрес на крайната точка на API, от която искате да изтеглите данни.

en: The query element doesn't exist.
bg_BG: Елементът на заявката не съществува.

en: The query filter database is outdated. Please click "Regenerate filter index" button to update it.
bg_BG: Базата данни с филтри за заявки е остаряла. Моля, натиснете бутона „Регенерирай индекс на филтъра“, за да я актуализирате.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
bg_BG: Сайтът, от който искате шаблони, е деактивирал достъпа до техните шаблони.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
bg_BG: Сайтът, от който искате шаблони, изисква парола за отдалечени шаблони.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
bg_BG: Това име на стил вече съществува. Моля, изберете друго име.

en: The value is automatically populated based on the font-size in percentage that you have set under Theme Styles > Typography > HTML: font-size. For an HTML font-size of 100%, the value is 16, if the HTML font-size is 62.5%, the value is 10, and so on. If left empty, your fluid typography unit will be "px" instead of "rem".
bg_BG: Стойността се попълва автоматично въз основа на размера на шрифта в проценти, който сте задали в Стили на темата > Типография > HTML: размер на шрифта. При размер на шрифта в HTML 100% стойността е 16, ако размерът на шрифта в HTML е 62,5%, стойността е 10 и т.н. Ако бъде оставена празна, единицата за флуидна типография ще бъде "px" вместо "rem".

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
bg_BG: Видео <iframe> се зарежда мързеливо след кликване върху изображението за преглед.

en: The webhook endpoint(s) to send the submitted form data to.
bg_BG: Крайна(и) точка(и) на webhook за изпращане на данните от подадената форма.

en: Theme
bg_BG: Тема

en: Theme Information
bg_BG: Информация за темата

en: Theme Style
bg_BG: Стил на темата

en: Theme Styles
bg_BG: Стилове на темата

en: Theme author
bg_BG: Автор на темата

en: Theme author URI
bg_BG: URI на автора на темата

en: Theme is child theme
bg_BG: Темата е дъщерна тема

en: Theme name
bg_BG: Име на темата

en: Theme style created
bg_BG: Темата е създадена

en: Theme style deleted
bg_BG: Темата е изтрита

en: Theme styles
bg_BG: Стилове на темата

en: Theme version
bg_BG: Версия на темата

en: There is an "Activation status" column under "Users", where you can manually set the status to active/inactive and resend the activation email.
bg_BG: В "Потребители" има колона "Статус на активиране", в която можете ръчно да зададете статус на активен/неактивен и да изпратите отново имейл за активиране.

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
bg_BG: Има по-скорошно автоматично запазване от версията, която разглеждаш в момента.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
bg_BG: Няма откъс, защото това е защитена публикация.

en: These styles also apply to all Gutenberg captions.
bg_BG: Тези стилове се прилагат и за всички надписи в Gutenberg.

en: These styles will also apply to all Gutenberg captions.
bg_BG: Тези стилове ще се прилагат и за всички надписи в Gutenberg.

en: Thin
bg_BG: Тънък

en: This %s component is not enabled for use in the block editor. Ask your site administrator to enable this component for use in the block editor.
bg_BG: Този компонент %s не е разрешен за използване в редактора на блокове. Попитайте администратора на сайта си да разреши този компонент за използване в редактора на блокове.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
bg_BG: Това съдържание е защитено с парола. За да го видите, моля, въведете паролата си по-долу:

en: This data will be used in your query.
bg_BG: Тези данни ще бъдат използвани в заявката ви.

en: This dataset has unsaved changes
bg_BG: Този набор от данни има незаписани промени

en: This element works alongside a "Map" element when "Sync with query" has been set. An invisible <template> node is generated that stores location data. Allowing the map to retrieve and display markers dynamically.
bg_BG: Този елемент работи заедно с елемент „Карта“, когато е зададено „Синхронизиране със заявка“. Генерира се невидим <template> възел, който съхранява данни за местоположението. Това позволява на картата да извлича и показва маркери динамично.

en: This feature affects all new user registrations, not just those submitted via the Form element.
bg_BG: Тази функция засяга всички нови регистрации на потребители, а не само тези, които са изпратени чрез елемента Форма.

en: This icon set is currently disabled and hidden from the icon dropdown menu. However, any existing icons from this set will still display on your site.
bg_BG: Този набор от икони е в момента деактивиран и скрит от падащото меню за икони. Въпреки това, всички съществуващи икони от този набор все още ще се показват на вашия сайт.

en: This is an experimental feature. Query filters and components are not supported when using API requests.
bg_BG: Това е експериментална функция. Не се поддържат филтри за заявки и компоненти, когато се използват API заявки.

en: This page is built with %s.
bg_BG: Тази страница е изградена с %s.

en: This post has no %s terms.
bg_BG: Тази публикация няма %s категории.

en: This post has no related posts.
bg_BG: Тази публикация няма свързани публикации.

en: This post is already being edited.
bg_BG: Тази публикация вече се редактира.

en: This query type doesn't support pagination.
bg_BG: Този тип заявка не поддържа странициране.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
bg_BG: Този шаблон съдържа цветова палитра. Искате ли да я импортирате?

en: This template contains color palettes. Would you like to import them?
bg_BG: Този шаблон съдържа цветови палитри. Искате ли да ги импортирате?

en: This template contains global variables. Would you like to import them?
bg_BG: Този шаблон съдържа глобални променливи. Искате ли да ги импортирате?

en: This template contains the following theme styles. Would you like to import them?
bg_BG: Този шаблон съдържа следните стилове на темата. Искате ли да ги импортирате?

en: This template is currently not rendered on pages that meet the template conditions as no password has been set.
bg_BG: Този шаблон в момента не се показва на страници, които отговарят на условията на шаблона, тъй като не е зададена парола.

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
bg_BG: Този тип шаблон се рендерира автоматично на правилната страница.

en: This text is displayed when the "Registration privacy policy" text is filled in WooCommerce.
bg_BG: Този текст се показва, когато текстът „Политика за поверителност при регистрация“ е попълнен в WooCommerce.

en: This text is displayed when the "When creating an account, send the new user a link to set their password" option is enabled in WooCommerce.
bg_BG: Този текст се показва, когато опцията „При създаване на акаунт, изпратете на новия потребител връзка за задаване на парола“ е активирана в WooCommerce.

en: This user role has %s capability, and therefore full builder access. Effectively overriding this setting.
bg_BG: Тази потребителска роля има възможност за %s и следователно пълен достъп до конструктора. Ефективно отменя тази настройка.

en: Thousand separator
bg_BG: Разделител за хилядите

en: Thumb
bg_BG: Снимка

en: Thumbnail
bg_BG: Миниатюра

en: Thumbnail navigation
bg_BG: Навигация с миниатюри

en: Thumbnail size
bg_BG: Размер на миниатюрите

en: Thursday
bg_BG: Четвъртък

en: Tick if this popup is for WooCommerce Quick View.
bg_BG: Отбележи, ако този изскачащ прозорец е за WooCommerce Бърз преглед.

en: Tick if you do not display any post meta fields. Reduce additional queries.
bg_BG: Поставете отметка, ако не искате да показвате мета полета на публикациите. Намалете допълнителните заявки.

en: Tick if you do not display any taxonomy terms. Reduce additional queries.
bg_BG: Поставете отметка, ако не показвате никакви термини от таксономията. Намалете допълнителните заявки.

en: Tick if you do not need pagination, load more or infinite scroll. Performance boost.
bg_BG: Поставете отметка, ако не се нуждаете от страниране, увеличаване на зареждането или безкрайно превъртане. Увеличаване на производителността.

en: Tilt
bg_BG: Наклон

en: Time
bg_BG: Време

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
bg_BG: Време в минути, през което ще трае произволното зърно. Избягвайте дублирани публикации при използване на произволен ред.

en: Time zone
bg_BG: Часова зона

en: Timeline
bg_BG: Времева линия

en: Timezone
bg_BG: Часова зона

en: Timing function
bg_BG: Функция за времеви интервал

en: Title
bg_BG: Заглавие

en: Title Tag
bg_BG: Таг на заглавието

en: Title margin
bg_BG: Отстъп на заглавието

en: Title tag
bg_BG: Таг за заглавие

en: Title typography
bg_BG: Типография на заглавието

en: To add decorative text, but not user input. Runs through %s.
bg_BG: За добавяне на декоративен текст, но не и потребителски въвеждания. Преминава през %s.

en: To ensure showing a marker please provide the latitude and longitude, separated by comma.
bg_BG: За да сте сигурни, че ще се покаже маркер, моля, въведете географската ширина и дължина, разделени със запетая.

en: To select a default value you have to first connect this property with the select control.
bg_BG: За да изберете стойност по подразбиране, първо трябва да свържете това свойство с контрола за избор.

en: To trigger the interaction when 50%% of the element is in the viewport, set the rootMargin to %s.
bg_BG: За да задействате взаимодействието, когато 50%% от елемента е във видимата област, задайте rootMargin на %s.

en: Toggle
bg_BG: Превключване

en: Toggle attribute
bg_BG: Превключи атрибут

en: Toggle controls
bg_BG: Превключване на контролите

en: Toggle coupon form
bg_BG: Превключване на формата за купон

en: Toggle dropdown
bg_BG: Превключване на падащото меню

en: Toggle login form
bg_BG: Превключване на формата за вход

en: Toggle mini cart
bg_BG: Превключване на мини количката

en: Toggle offcanvas
bg_BG: Превключи страничен панел

en: Toggle on
bg_BG: Превключване при

en: Toggle search
bg_BG: Превключване на търсенето

en: Toggle width
bg_BG: Ширина на превключвателя

en: Toggleable form
bg_BG: Форма с превключване

en: Toolbar
bg_BG: Лентата с инструменти

en: Toolbar logo link
bg_BG: Линк към логото в лентата с инструменти

en: Tooltip
bg_BG: Подсказка

en: Top
bg_BG: Топ

en: Top / Start
bg_BG: Горе / начало

en: Top center
bg_BG: Горе в центъра

en: Top left
bg_BG: Горе вляво

en: Top level
bg_BG: Най-горно ниво

en: Top level terms only
bg_BG: Само елементи от най-високо ниво

en: Top right
bg_BG: Горе вдясно

en: Total
bg_BG: Общо

en: Total items path
bg_BG: Общ път на елементите

en: Total jobs
bg_BG: Общо задачи

en: Track color
bg_BG: Цвят на пистата

en: Transform
bg_BG: Трансформация

en: Transform origin
bg_BG: Начална точка на трансформация

en: Transition
bg_BG: Преход

en: Translate X
bg_BG: Преместване по x

en: Translate Y
bg_BG: Преместване по y

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
bg_BG[0]: %s коментар
bg_BG[1]: %s коментара

en: Transparency
bg_BG: Прозрачност

en: Trash
bg_BG: Кошче

en: Trash is empty
bg_BG: Кошчето е празно

en: Triangle
bg_BG: Триъгълник

en: Triangle concave
bg_BG: Триъгълник вдлъбнат

en: Triangle convex
bg_BG: Триъгълник изпъкнал

en: Triangle double
bg_BG: Двоен триъгълник

en: Trigger
bg_BG: Задействане

en: Trigger "register_new_user" action to send WordPress notification. %s
bg_BG: Задействай „register_new_user“ действие за изпращане на WordPress известие. %s

en: True
bg_BG: Вярно

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
bg_BG: TrueType шрифт: Некомпресирани шрифтови данни, но частична поддръжка в IE9+.

en: Tuesday
bg_BG: Вторник

en: Type
bg_BG: Тип

en: Type keyword, hit enter.
bg_BG: Въведете ключова дума и натиснете Enter.

en: Type name, hit enter
bg_BG: Въведи име, натисни Enter

en: Type speed in ms
bg_BG: Скорост на писане в ms

en: Type to search
bg_BG: Въведете за търсене

en: Type to search for ..
bg_BG: Въведи за търсене..

en: Typography
bg_BG: Типография

en: Typography active
bg_BG: Активна типография

en: URL
bg_BG: URL адрес

en: URL parameter
bg_BG: URL параметър

en: URL parameters
bg_BG: URL параметри

en: URL redirect to after applying the filter. Leave it empty if not intended to.
bg_BG: URL адрес за пренасочване след прилагане на филтъра. Оставете празно, ако не е необходимо.

en: Unable to calculate total pages for offset pagination. Items per page not found for element "%s".
bg_BG: Не може да се изчисли общият брой страници за офсетно страниране. Не са открити елементи на страница за елемента "%s".

en: Unable to determine items per page for offset pagination. Check offset key settings.
bg_BG: Невъзможно е да се определят елементите на страница за офсетно страниране. Проверете настройките на офсетния ключ.

en: Unable to fix corrupted filter element database
bg_BG: Не може да се поправи повредената база данни на филтърните елементи

en: Uncategorized
bg_BG: Без категория

en: Unconnected
bg_BG: Несвързан

en: Unconnected properties detected. Edit your component or any of its children to connect your properties to a specific setting.
bg_BG: Открити са несвързани свойства. Редактирайте компонента или негови дъщерни елементи, за да свържете свойствата към конкретна настройка.

en: Underline
bg_BG: Подчертаване

en: Understanding the layout
bg_BG: Разбиране на оформлението

en: Undo
bg_BG: Отмяна

en: Unique lightbox identifier
bg_BG: Уникален идентификатор на светлинната кутия

en: Unknown
bg_BG: Неизвестно

en: Unlimited websites
bg_BG: Неограничен брой уебсайтове

en: Unlink
bg_BG: Премахване на връзка

en: Unlink component
bg_BG: Отделяне на компонент

en: Unlinked
bg_BG: Несвързано

en: Unlock
bg_BG: Отключване

en: Unlock password protection
bg_BG: Отключи защита с парола

en: Unlocked
bg_BG: Отключено

en: Unordered list
bg_BG: Неподреден списък

en: Unpin
bg_BG: Откачи

en: Unpinned
bg_BG: Откачено

en: Unsigned code
bg_BG: Неподписан код

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
bg_BG: Изисква се API ключ за Unsplash! Добавете ключ в таблото за управление под: %s

en: Unused elements
bg_BG: Неизползвани елементи

en: Unused on this page
bg_BG: Неизползвано на тази страница

en: Unused on this site
bg_BG: Неизползвано в този сайт

en: Unwrap
bg_BG: Разопаковане

en: Up-sells
bg_BG: Допълнителни продажби

en: Update
bg_BG: Обновяване

en: Update Template Bundle
bg_BG: Актуализиране на пакет с Templates

en: Update Template Tag
bg_BG: Актуализиране на етикет на Template

en: Update filter index
bg_BG: Обнови индекса на филтъра

en: Updated
bg_BG: Обновено

en: Updating references to %s global variable(s) across the entire site...
bg_BG: Обновяване на референциите към %s глобална(и) променлива(и) в целия сайт...

en: Upload
bg_BG: Качи

en: Upload .%s file
bg_BG: Качи.%s файл

en: Upload SVG
bg_BG: Качване на SVG

en: Upload/Add image
bg_BG: Качване/Добавяне на изображение

en: Uploaded file type is not allowed.
bg_BG: Качен е неразрешен тип файл.

en: Uppercase
bg_BG: Главни букви

en: Upsells
bg_BG: Допълнителни продажби

en: Usage
bg_BG: Употреба

en: Use "%root%" to target the element wrapper.
bg_BG: Използвай „%root%“ за насочване към обвивката на елемента.

en: Use "ip" to prevent multiple entries from the same IP address.
bg_BG: Използвай „ip“ за предотвратяване на множество записи от един и същ IP адрес.

en: Use %s to pass data such as the source and target elements to your custom function.
bg_BG: Използвайте %s, за да предадете данни като изходния и целевия елемент към вашата персонализирана функция.

en: Use %s when adding columns/rows
bg_BG: Използвай %s при добавяне на колони/редове

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
bg_BG: Използвай AJAX вместо WP REST API заявки за визуализиране на елементите.

en: Use PHP constant
bg_BG: Използване на константа PHP

en: Use a prefix to avoid conflicts with plugins or WordPress reserved parameters.
bg_BG: Използвайте префикс, за да избегнете конфликти с плъгини или запазени WordPress параметри.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
bg_BG: Използвайте всяка стойност на поле от формата чрез нейния ID по този начин: {{form_field}}. Заменете „form_field“ с действителния ID на полето.

en: Use block editor
bg_BG: Използвай редактор на блокове

en: Use brand colors
bg_BG: Използване на брандирани цветове

en: Use field IDs to personalize your message.
bg_BG: Използвайте ID на полета, за да персонализирате вашето съобщение.

en: Use for sticky scrolling header etc.
bg_BG: Използвай за фиксирано заглавие при скролиране и др.

en: Use min/max
bg_BG: Използвай мин/макс

en: Use min/max date from index table.
bg_BG: Използвай мин./макс. дата от индексната таблица.

en: Use product variation image
bg_BG: Използвай изображение на вариацията на продукта

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
bg_BG: Използвайте конструктора, за да добавите персонализиран код към конкретна страница.

en: Use the date format as set under Settings > General > Date format
bg_BG: Използвайте формата на датата, зададен в Настройки > Общи > Формат на датата

en: Use the dynamic picker in the "Meta key" control below to select the desired custom field. The dynamic data tag is used to retrieves the field settings, it is not parsed.
bg_BG: Използвайте динамичния селектор в контрола „Мета ключ“ по-долу, за да изберете желаното персонализирано поле. Динамичният таг за данни се използва за извличане на настройките на полето, той не се анализира.

en: Use the generated variables in your design (theme styles, elements, etc.)
bg_BG: Използвайте генерираните променливи в дизайна си (стилове на темата, елементи и др.)

en: Use valid HTML syntax. No spaces.
bg_BG: Използвайте валиден HTML синтаксис. Без интервали.

en: Use vertical position of target node.
bg_BG: Използвай вертикалната позиция на целевия възел.

en: Use width & horizontal position of target node.
bg_BG: Използвай ширината и хоризонталната позиция на целевия възел.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
bg_BG: Използва се, ако изображението за преглед по подразбиране или персонализираното не може да се зареди.

en: Used if logo image isn't set or available.
bg_BG: Използва се, ако изображението на логото не е зададено или не е налично.

en: Used on this page
bg_BG: Използвано на тази страница

en: Used on this site
bg_BG: Използвано в този сайт

en: Used to creat visual hiarchy between nested dropdowns.
bg_BG: Използва се за създаване на визуална йерархия между вложените падащи менюта.

en: User
bg_BG: Потребител

en: User ID
bg_BG: Потребителско ID

en: User Login
bg_BG: Вход на потребител

en: User Registration
bg_BG: Регистрация на потребител

en: User author URL
bg_BG: URL адрес на автора

en: User login
bg_BG: Потребителско име

en: User meta
bg_BG: Мета данни за потребител

en: User name
bg_BG: Потребителско име

en: User portrait
bg_BG: Портрет на потребителя

en: User profile
bg_BG: Потребителски профил

en: User registered
bg_BG: Потребител регистриран

en: User registered date
bg_BG: Дата на регистрация на потребителя

en: User registration
bg_BG: Регистрация на потребител

en: User role
bg_BG: Потребителска роля

en: User roles
bg_BG: Потребителски роли

en: User roles with code execution capability
bg_BG: Потребителски роли с възможност за изпълнение на код

en: Username
bg_BG: Потребителско име

en: Username already exists.
bg_BG: Потребителското име вече съществува.

en: Username is not valid.
bg_BG: Потребителското име не е валидно.

en: Username required.
bg_BG: Изисква се потребителско име.

en: Users
bg_BG: Потребители

en: Users could upload potentially malicious files through your form. To minimize this risk, please specify the "Allowed file formats" below.
bg_BG: Потребителите могат да качват потенциално злонамерени файлове чрез вашата форма. За да минимизирате този риск, моля, посочете „Разрешените формати на файлове“ по-долу.

en: Using "Auto height" might lead to CLS (Cumulative Layout Shift).
bg_BG: Използването на „Автоматична височина“ може да доведе до CLS (Кумулативно изместване на оформлението).

en: Using Cloudflare Bot Fight Mode? Try disabling it
bg_BG: Използваш Cloudflare Bot Fight Mode? Опитай да го деактивираш

en: Valid
bg_BG: Валиден

en: Valid JSON data required to run the importer
bg_BG: За да стартирате импортирането е необходим валиден JSON формат

en: Valid code signatures are required for all Code (element), SVG (element) and Query editor instances to run.
bg_BG: Валидни подписи на кода се изискват за всички инстанции на Code (елемент), SVG (елемент) и Query редактор, за да се изпълняват.

en: Valid signature
bg_BG: Валиден подпис

en: Validation failed
bg_BG: Валидацията не успя

en: Value
bg_BG: Стойност

en: Value type
bg_BG: Тип на стойността

en: Variable
bg_BG: Променлив

en: Variable dropdown: Hide value
bg_BG: Падащо меню за променливи: Скрий стойността

en: Variable name
bg_BG: Име на променлива

en: Variable name already exists
bg_BG: Името на променливата вече съществува

en: Variable name missing
bg_BG: Липсва име на променлива

en: Variable product
bg_BG: Продукт с вариации

en: Variables
bg_BG: Променливи

en: Variables duplicated
bg_BG: Променливите са дублирани

en: Variables imported
bg_BG: Променливите са импортирани

en: Variables renamed
bg_BG: Променливите са преименувани

en: Variation swatches
bg_BG: Мостри на вариациите

en: Variations
bg_BG: Вариации

en: Vertical
bg_BG: Вертикално

en: Vertical - Cloud
bg_BG: Вертикален - облак

en: Vertical - Drops
bg_BG: Вертикален - капки

en: Vertical - Pixels
bg_BG: Вертикален - пиксели

en: Vertical - Stroke
bg_BG: Вертикално - линия

en: Vertical - Stroke #2
bg_BG: Вертикално - линия #2

en: Vertical - Tilt
bg_BG: Вертикално - наклон

en: Vertical - Triangle
bg_BG: Вертикално - триъгълник

en: Vertical - Triangle double
bg_BG: Вертикално - Двоен триъгълник

en: Vertical - Wave
bg_BG: Вертикално - вълна

en: Vertical - Wave brush
bg_BG: Вертикално - Вълнообразна четка

en: Vertical - Waves
bg_BG: Вертикално - вълни

en: Vertical - Zigzag
bg_BG: Вертикално - зигзаг

en: Vertical align
bg_BG: Вертикално подравняване

en: Vertical alignment
bg_BG: Вертикално подравняване

en: Very fast
bg_BG: Много бързо

en: Very slow
bg_BG: Много бавно

en: Very well
bg_BG: Много добре

en: Video
bg_BG: Видео

en: Video URL
bg_BG: URL адрес на видео

en: Video file URL
bg_BG: URL адрес на видео файла

en: Video url
bg_BG: URL на видео

en: Videos
bg_BG: Видеоклипове

en: View
bg_BG: Преглед

en: View %s
bg_BG: Преглед на %s

en: View Custom Font
bg_BG: Преглед на персонализиран шрифт

en: View Custom Fonts
bg_BG: Преглед на персонализирани шрифтове

en: View Template
bg_BG: Преглед на Template

en: View Template Bundle
bg_BG: Преглед на пакет с Templates

en: View Template Tag
bg_BG: Преглед на етикет на Template

en: View Templates
bg_BG: Преглед на Templates

en: View cart
bg_BG: Преглед на количката

en: View changelog
bg_BG: Преглед на списъка с промени

en: View classes
bg_BG: Преглед на класовете

en: View on frontend
bg_BG: Преглед във фронтенда

en: View order
bg_BG: Преглед на поръчка

en: View products
bg_BG: Виж продуктите

en: Vimeo privacy hash
bg_BG: Vimeo хеш за поверителност

en: Vimeo video ID/URL
bg_BG: Vimeo видео ID/URL

en: Visibility
bg_BG: Видимост

en: Visible
bg_BG: Видимо

en: Visible after
bg_BG: Видим след

en: Visible on scroll up
bg_BG: Видим при скролиране нагоре

en: Visit docs
bg_BG: Посети документацията

en: Visit the website %s
bg_BG: Посети уебсайта %s

en: Visual
bg_BG: Визуален

en: Visual grid builder
bg_BG: Визуален конструктор на мрежи

en: WP debug
bg_BG: WP дебъг

en: WP language
bg_BG: WP език

en: WP memory limit
bg_BG: WP лимит на паметта

en: WP multisite
bg_BG: WP мултисайт

en: WP version
bg_BG: WP версия

en: Warning
bg_BG: Предупреждение

en: Warning color
bg_BG: Цвят за предупреждение

en: Wave
bg_BG: Вълна

en: Wave brush
bg_BG: Вълна с четка

en: Waves
bg_BG: Вълни

en: We recommend setting a padding for your lightbox to accommodate the thumbnail navigation.
bg_BG: Препоръчваме да зададете отстъп за вашия лайтбокс, за да се побере навигацията с миниатюри.

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
bg_BG: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType шрифт с още по-добра компресия от WOFF 1.0, но без поддръжка в IE браузърите.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
bg_BG: Web Open Font Format: Компресиран TrueType/OpenType шрифт с информация за източника на шрифта и пълна поддръжка в IE9+ (препоръчителен).

en: Web design
bg_BG: Уеб дизайн

en: Webfont loading method
bg_BG: Метод на зареждане на уеб шрифтове

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
bg_BG: Уеб шрифтовете (като Google Fonts) се зареждат чрез таблици със стилове по подразбиране. Изберете „Зареждане на уеб шрифтове“, за да избегнете FOUT (Проблясване на нестилизиран текст), като скриете съдържанието на уебсайта си, докато всички уеб шрифтове се заредят.

en: Webhook payload too large.
bg_BG: Твърде голям обем webhook данни.

en: Webhook request failed with status code
bg_BG: Webhook заявката се провали със статус код

en: Website
bg_BG: Уебсайт

en: Wednesday
bg_BG: Сряда

en: Weekday
bg_BG: Ден от седмицата

en: Welcome to %s
bg_BG: Добре дошли в %s

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
bg_BG: Какво е името на този конструктор на сайтове? И защо го избрахте?

en: When a Map ID is present, map styles are controlled via the %s.
bg_BG: Когато има Map ID, стиловете на картата се контролират чрез %s.

en: When editing your popup template, you have to enable the "Info Box" setting under "Template Settings > Popup".
bg_BG: Когато редактирате вашия изскачащ Template, трябва да активирате настройката „Информационно поле“ в „Настройки на Template > Изскачащ прозорец“.

en: When enabled, this field acts as a spam trap. It will not be visible to users, but will capture any bots that fill it out.
bg_BG: Когато е активирано, това поле действа като капан за спам. То няма да бъде видимо за потребителите, но ще улови всички ботове, които го попълнят.

en: When enabled, this query only runs when a live search is performed.
bg_BG: Когато е активирано, тази заявка се изпълнява само при търсене в реално време.

en: When pasting elements from another site that contain image or SVG files, placeholders are used by default. Enable to download the image from the source site. If the current user lacks SVG upload permissions, a placeholder SVG is used.
bg_BG: При поставяне на елементи от друг сайт, съдържащи изображения или SVG файлове, по подразбиране се използват заместители. Активирай, за да изтеглиш изображението от източника. Ако текущият потребител няма права за качване на SVG, се използва заместващ SVG.

en: When rendering without wrapper your settings under the style tab won't have any effect.
bg_BG: При рендиране без обвивка твоите настройки в раздела за стил няма да имат ефект.

en: When someone visits a default WordPress authentication URL (%s), they are redirected to this selected page.
bg_BG: Когато някой посети URL адрес за стандартна WordPress автентикация (%s), той се пренасочва към избраната тук страница.

en: When using dynamic data that contains formatted text (e.g. WYSIWYG field, or any other HTML tags such as p, div, headings, etc.), set the HTML tag to "div", not "p". Alternatively, use the Rich Text element.
bg_BG: Когато използвате динамични данни, които съдържат форматиран текст (напр. WYSIWYG поле или други HTML тагове като p, div, заглавия и т.н.), задайте HTML тага на „div“, а не „p“. Алтернативно, използвайте елемента Богат текст.

en: Where to set the pagination parameter in the request.
bg_BG: Къде да се зададе параметърът за страниране в заявката.

en: Where you defined the offset key. Bricks will retrieve the value from there.
bg_BG: Където сте дефинирали ключа за отместване. Bricks ще извлече стойността оттам.

en: White space
bg_BG: Празно пространство

en: Whitelist URLs
bg_BG: Списък с разрешени URL адреси

en: Whoops, that page is gone
bg_BG: Упс, тази страница я няма

en: Wide
bg_BG: Широко

en: Widget
bg_BG: Уиджет

en: Widget margin
bg_BG: Отстъп на widget-а

en: Widget title
bg_BG: Заглавие на уиджет

en: Widget title border
bg_BG: Рамка на заглавието на уиджета

en: Widget title typography
bg_BG: Типография на заглавието на уиджета

en: Widgets
bg_BG: Джаджи

en: Width
bg_BG: Ширина

en: Window
bg_BG: Прозорец

en: Window storage
bg_BG: Съхранение в прозореца

en: Wireframes provide basic structural templates that serve as a starting point for designing a layout. They are based on classes and variables.
bg_BG: Структурните модели представляват основни структурни шаблони, които служат като отправна точка за проектиране на оформлението. Те се основават на класове и променливи.

en: Without attributes
bg_BG: Без атрибути

en: Wonderful
bg_BG: Чудесно

en: WooCommerce Template Hook
bg_BG: Кука за Template на WooCommerce

en: WooCommerce template hooks
bg_BG: Куки за шаблоните на WooCommerce

en: Woohoo
bg_BG: Ура

en: WordPress Environment
bg_BG: WordPress среда

en: WordPress authentication page access
bg_BG: Достъп до страницата за WordPress автентикация

en: WordPress field
bg_BG: WordPress поле

en: Words limit
bg_BG: Лимит на думите

en: Words per minute
bg_BG: Думи в минута

en: Words per minutes
bg_BG: Думи в минута

en: Would you like to import the variable categories as well?
bg_BG: Искате ли да импортирате и категориите на променливите?

en: Wrap
bg_BG: Пренасяне

en: Wrap element
bg_BG: Обгърни елемента

en: Wrap reverse
bg_BG: Обратно пренасяне

en: Wrap your scripts in %s tags.
bg_BG: Обвийте вашите скриптове в %s тагове.

en: Wrapper
bg_BG: Обвивка

en: X axis
bg_BG: Ос X

en: Y axis
bg_BG: Ос Y

en: Yeah
bg_BG: Да

en: Year: %s
bg_BG: Година: %s

en: Yearly
bg_BG: Годишно

en: Yep
bg_BG: Да

en: Yes
bg_BG: Да

en: You
bg_BG: Ти

en: You are about to delete all form submissions (including the database table). Do you wish to proceed?
bg_BG: На път сте да изтриете всички подадени формуляри (включително таблицата в базата данни). Искате ли да продължите?

en: You are about to delete all form submissions of form ID %s. Do you wish to proceed?
bg_BG: На път сте да изтриете всички подадени формуляри с ID %s. Искате ли да продължите?

en: You are about to delete all form submissions. Do you wish to proceed?
bg_BG: На път сте да изтриете всички подадени формуляри. Искате ли да продължите?

en: You are about to delete all template screenshots. Not your featured images, though. Do you wish to proceed?
bg_BG: На път сте да изтриете всички снимки на шаблони. Но не и вашите избрани изображения. Искате ли да продължите?

en: You are about to delete this capability. Do you wish to proceed?
bg_BG: На път сте да изтриете тази възможност. Искате ли да продължите?

en: You are about to fix the element database. Do you wish to proceed?
bg_BG: На път сте да поправите базата данни с елементи. Искате ли да продължите?

en: You are about to regenerate code signatures for all executable code on your website. Please ensure you have a recent backup before continuing. Do you wish to proceed?
bg_BG: На път сте да регенерирате кодови подписи за целия изпълним код на вашия уебсайт. Моля, уверете се, че имате скорошно резервно копие, преди да продължите. Искате ли да продължите?

en: You are about to regenerate indexes for all query filters. Do you wish to proceed?
bg_BG: На път сте да регенерирате индексите за всички филтри за заявки. Искате ли да продължите?

en: You are about to remove all index jobs. Do you wish to proceed?
bg_BG: На път сте да премахнете всички индексни задачи. Искате ли да продължите?

en: You are about to remove all selected icons from this set. Do you wish to proceed?
bg_BG: На път сте да премахнете всички избрани икони от този набор. Искате ли да продължите?

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
bg_BG: На път сте да нулирате всички глобални настройки на Bricks. Искате ли да продължите?

en: You are about to trigger Index Job. Do you wish to proceed?
bg_BG: На път сте да стартирате Индексна задача. Искате ли да продължите?

en: You are editing the selected global query settings. Changes to this global query apply to all instances throughout your website.
bg_BG: Редактирате избраните глобални настройки на заявката. Промените в тази глобална заявка се прилагат за всички екземпляри в целия ви уебсайт.

en: You are missing out!
bg_BG: Пропускаш нещо важно!

en: You are not allowed to add scripts.
bg_BG: Не ви е позволено да добавяте скриптове.

en: You are not allowed to uploads SVG files.
bg_BG: Нямате право да качвате SVG файлове.

en: You are now running the latest version
bg_BG: Вече използвате най-новата версия

en: You are viewing the first 1000 results. Perform search to see more.
bg_BG: Виждате първите 1000 резултата. Извършете търсене, за да видите повече.

en: You can manage code execution permissions under: %s
bg_BG: Можете да управлявате разрешенията за изпълнение на код в: %s

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
bg_BG: Можете да управлявате лиценза си, да актуализирате метода на плащане и да преглеждате фактурите си директно от %s.

en: You can now manage your custom fonts using the new %s in the builder.
bg_BG: Вече можете да управлявате персонализираните си шрифтове с новия %s в конструктора.

en: You can render API response data through dynamic data tags. Create custom-labeled dynamic data tags for the {query_api} tag by hovering over any key in the response above and and click the "+" icon. Those labeled tags are stored for you in your browser local storage, not in the database. They are therefore not available on other devices or browsers.
bg_BG: Можете да визуализирате данните от отговора на API чрез динамични тагове за данни. Създайте потребителски маркирани динамични тагове за данни за тага {query_api}, като наведете мишката върху който и да е ключ в отговора по-горе и щракнете върху иконата "+". Тези маркирани тагове се съхраняват за вас в локалното хранилище на браузъра, а не в базата данни. Поради това те не са достъпни на други устройства или браузъри.

en: You can use the title attribute to provide a description of the expected input value to meet the "pattern" requirement set above.
bg_BG: Можете да използвате атрибута title, за да предоставите описание на очакваната входна стойност, за да отговорите на изискването за "шаблон", зададено по-горе.

en: You did not select any action(s). So when this form is submitted nothing happens.
bg_BG: Не сте избрали никакви действия. Така че когато тази форма бъде изпратена, нищо няма да се случи.

en: You don't have permission to perform this action.
bg_BG: Нямате разрешение да извършите това действие.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can create posts through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
bg_BG: Деактивирали сте проверките на възможностите. Сега всеки, включително невписаните посетители, може да създава публикации чрез този формуляр. Това може да доведе до неоторизирано създаване на съдържание, спам и злонамерени публикации, замърсяване на базата данни и потенциални пробиви в сигурността. Използвайте тази настройка само ако имате алтернативни мерки за сигурност, формулярът се намира на защитена страница или напълно разбирате последиците за сигурността.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can edit the post through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
bg_BG: Деактивирали сте проверките на възможностите. Сега всеки, включително невписаните посетители, може да редактира публикацията чрез тази форма. Това може да доведе до неразрешено създаване на съдържание, спам и злонамерени публикации, замърсяване на базата данни и потенциални пробиви в сигурността. Използвайте тази настройка само ако имате алтернативни мерки за сигурност, формулярът е на защитена страница или напълно разбирате последиците за сигурността.

en: You have set an icon, but no text. Please provide the "aria-label" for accessibility.
bg_BG: Задали сте икона, но не и текст. Моля, осигурете „aria-label“ за достъпност.

en: You have to add the "Checkout coupon" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout coupon is removed when this setting is enabled. The "Enable the use of coupon codes" WooCommerce setting under "General" must be active.
bg_BG: Трябва да добавите „Купон за плащане“ елемента сами на страницата за плащане, тъй като нативният WooCommerce купон за плащане се премахва, когато тази настройка е активирана. Настройката на WooCommerce „Разреши използването на кодове за отстъпка“ под „Общи“ трябва да бъде активна.

en: You have to add the "Checkout login" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout login is removed when this setting is enabled. The "Enable log-in during checkout" WooCommerce setting under "Accounts & Privacy" must be active.
bg_BG: Трябва да добавите „Вход при плащане“ елемента сами на страницата за плащане, тъй като нативният WooCommerce вход при плащане се премахва, когато тази настройка е активирана. Настройката на WooCommerce „Разреши влизане по време на плащане“ под „Акаунти и поверителност“ трябва да бъде активна.

en: You have to add the "Notice" element yourself wherever necessary as all native WooCommerce notices are removed when this setting is enabled.
bg_BG: Трябва да добавите „Известие“ елемента сами където е необходимо, тъй като всички нативни WooCommerce известия се премахват, когато тази настройка е активирана.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
bg_BG: Все още не сте регистрирали персонализирани странични ленти.

en: YouTube video ID/URL
bg_BG: YouTube видео ID/URL

en: YouTube, Vimeo or file URL.
bg_BG: YouTube, Vimeo или URL на файл.

en: Your CSS files were automatically generated in the background.
bg_BG: Вашите CSS файлове бяха автоматично генерирани във фонов режим.

en: Your Email
bg_BG: Вашият имейл

en: Your Message
bg_BG: Вашето съобщение

en: Your Name
bg_BG: Вашето име

en: Your Unsplash API key is not valid.
bg_BG: Вашият API ключ за Unsplash е невалиден.

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
bg_BG: Прикачените файлове надвишават максималния лимит за качване от 25 МБ.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
bg_BG: Прикачените файлове надвишават максималния размер за качване на вашия сървър от %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
bg_BG: Вашият браузър не поддържа аудио тага.

en: Your browser does not support the video tag.
bg_BG: Вашият браузър не поддържа видео тага.

en: Your builder capability doesn't allow you to access these settings.
bg_BG: Вашите права за конструктора не ви позволяват достъп до тези настройки.

en: Your comment is awaiting moderation.
bg_BG: Коментарът ви очаква одобрение.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
bg_BG: Коментарът ви очаква одобрение. Това е предварителен преглед; коментарът ви ще бъде видим след като бъде одобрен.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
bg_BG: Твоето съобщение отива тук. Колкото повече детайли, толкова по-добре ;)

en: Your name (optional)
bg_BG: Твоето име (по избор)

en: Your password
bg_BG: Вашата парола

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
bg_BG: Предоставеният лицензен ключ е невалиден. Моля, деактивирайте и след това активирайте отново вашия лиценз.

en: Your remote templates password is incorrect.
bg_BG: Вашата парола за отдалечени шаблони е неправилна.

en: Your selected template is empty.
bg_BG: Избраният шаблон е празен.

en: Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.
bg_BG: Вашата тема (%s) съдържа остарели копия на някои WooCommerce шаблонни файлове.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
bg_BG: Правата за запис в директорията за качване са недостатъчни.

en: Your user role "%1$s" is not allowed to edit this post type with %2$s. Please get in touch with the site admin to change it.
bg_BG: Вашата потребителска роля „%1$s“ няма разрешение да редактира този тип публикация с %2$s. Моля, свържете се с администратора на сайта, за да промените това.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
bg_BG: Вашият уебсайт (%1$s) няма разрешение за достъп до шаблони от %2$s

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
bg_BG: Вашият уебсайт не съответства на лицензния ви ключ. Моля, деактивирайте и след това активирайте отново вашия лиценз.

en: Z-index
bg_BG: Z-индекс

en: Zigzag
bg_BG: Зигзаг

en: Zoom
bg_BG: Мащабиране

en: Zoom Control
bg_BG: Контрол на мащабирането

en: Zoom in
bg_BG: Приближаване

en: Zoom level
bg_BG: Ниво на мащабиране

en: Zoom or close
bg_BG: Увеличаване или затваряне

en: Zoom out
bg_BG: Отдалечаване

en: add key after
bg_BG: добави ключ след

en: after
bg_BG: след

en: alphanumeric characters only
bg_BG: само буквено-цифрови символи

en: auto
bg_BG: автоматично

en: before
bg_BG: преди

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
bg_BG: %1$s на %2$s

en: builder access
bg_BG: достъп до конструктора

en: by
bg_BG: от

en: carousel
bg_BG: карусел

en: cloned
bg_BG: клонирано

en: contains
bg_BG: съдържа

en: dashed
bg_BG: пунктирана

en: deprecated
bg_BG: остарял

en: does not contain
bg_BG: не съдържа

en: double
bg_BG: двоен

en: email
bg_BG: имейл

en: experimental
bg_BG: експериментално

en: hCaptcha key required! Add key in dashboard under: %s
bg_BG: изисква се ключ hCaptcha! Добавете ключа в таблото за управление под: %s

en: is
bg_BG: е

en: is empty
bg_BG: е празно

en: is not
bg_BG: не е

en: is not empty
bg_BG: не е празно

en: learn more
bg_BG: научи повече

en: legacy
bg_BG: остаряло

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
bg_BG: нови шаблона са пуснати от момента, в който сте отказали Bricks.

en: not set
bg_BG: не е зададено

en: official roadmap
bg_BG: официална пътна карта

en: per month
bg_BG: на месец

en: posts
bg_BG: публикации

en: results for:
bg_BG: резултати за:

[ctx: revision date format]
en: M j @ H:i
bg_BG: J M в H:i

en: set
bg_BG: зададено

en: slide
bg_BG: слайд

en: will be using this constant
bg_BG: ще използвате тази константа

en: wp_remote_post request failed. Please check your server configuration. Required for query filters.
bg_BG: wp_remote_post заявката се провали. Моля, проверете конфигурацията на сървъра си. Необходимо за филтрите на заявките.

en: x-axis
bg_BG: x-ос

en: y-axis
bg_BG: y-ос

en: your account
bg_BG: вашия акаунт
