Bricks Internationalisation - en to et translation catalogue (3881 entries)

en: "%s" imported.
et: „%s“ imporditud.

en: "Coming soon" mode (HTTP status code 200) indicates that your site is available for search engine indexing.
et: „Tulekul“ režiim (HTTP olekukood 200) näitab, et sinu sait on otsimootori indekseerimiseks saadaval.

en: "Maintenance" mode (HTTP status code 503) indicates that your site is temporary unavailable, signaling search engines to come back later.
et: „Hooldus“ režiim (HTTP olekukood 503) näitab, et sinu sait on ajutiselt kättesaamatu, andes otsimootoritele märku hiljem tagasi tulla.

en: "Page Number" uses page numbers, "Offset" uses an offset value.
et: „Lehekülje number“ kasutab leheküljenumbreid, „Nihe“ kasutab nihkeväärtust.

en: %1$d orphaned elements found across %2$d posts. Click "Clean up all orphaned elements" to remove all orphaned elements from your site. Please backup your site before you proceed.
et: Leitud %1$d orbunud elementi %2$d postituses. Klõpsake „Puhasta kõik orbunud elemendid“, et eemaldada kõik orbunud elemendid oma veebilehelt. Palun varundage oma veebileht enne jätkamist.

en: %1$s about %2$s in the Bricks Academy.
et: Vaata lisainfot %1$s kohta %2$s Bricksi akadeemias.

en: %1$s data for "%2$s" deleted.
et: %1$s andmed „%2$s“ jaoks kustutatud.

en: %1$s is not enabled for post type "%2$s". Go to "%3$s > %4$s" to enable this post type.
et: %1$s pole lubatud postituse tüübile „%2$s“. Mine „%3$s > %4$s“, et see postituse tüüp lubada.

en: %1$s of %2$s
et: %1$s / %2$s

en: %1$s out of %2$s global elements components were already converted to components.
et: %1$s %2$s-st globaalsest elemendist olid juba teisendatud komponentideks.

en: %1$s out of %2$s global elements have been converted to components.
et: %1$s %2$s-st globaalsest elemendist on teisendatud komponentideks.

en: %1$s requires PHP version %2$s+.
et: %1$s nõuab PHP versiooni %2$s või uuemat.

en: %d class permanently deleted | %d classes permanently deleted
et[0]: %d klass jäädavalt kustutatud
et[1]: %d klassi jäädavalt kustutatud

en: %d orphaned elements found
et: Leitud %d orbunud elementi

en: %s added to this button if there is no active filter.
et: Kui aktiivset filtrit pole, lisatakse sellele nupule %s.

en: %s ago
et: %s tagasi

en: %s allow you to render custom pages for the user login, registration, lost and reset password.
et: %s võimaldavad sul kuvada kohandatud lehti kasutaja sisselogimiseks, registreerimiseks, kaotatud ja lähtestatud parooli jaoks.

en: %s are best configured before you start working on your site.
et: %s on kõige parem konfigureerida enne, kui alustad oma saidi kallal töötamist.

en: %s component block
et: %s komponendi plokk

en: %s components
et: %s komponendid

en: %s components in the block editor
et: %s komponendid plokiredaktoris

en: %s file
et: %s fail

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
et: %s töötab praegu selle postituse kallal, mis tähendab, et sa ei saa teha muudatusi, kui sa just üle ei võta.

en: %s layout
et: %s paigutus

en: %s settings
et: %s seaded

en: %s typography
et: %s tüpograafia

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
et: %s lisatakse kõige asjakohasemale HTML sõlmele.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
et: %s. Määra malli tingimused või luba vaikemallid.

en: %s. Template conditions precede default templates.
et: %s. Malli tingimused eelnevad vaikemallile.

en: %s: New contact form message
et: %s: Uus kontaktvormi sõnum

en: (Cancel Reply)
et: (tühista vastus)

en: (Function)
et: (funktsioon)

en: (no title)
et: (pealkirjata)

en: 1 comment | %1$s comments
et[0]: 1 kommentaar
et[1]: %1$s kommentaari

en: 1 day
et: 1 päev

en: 1 hour
et: 1 tund

en: 1 week
et: 1 nädal

en: 20GB web space
et: 20 GB veebiruumi

en: 30 minutes
et: 30 minutit

en: 404 Error Page
et: 404 vealeht

en: A class with the same internal ID, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
et: Sama sisemise ID-ga, kuid erinevate seadetega klass on sellel saidil juba olemas. Pead kas saidil olemasoleva klassi üle kirjutama või selle imporditud versiooni hülgama.

en: A class with the same name, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
et: Sama nimega, kuid erinevate seadetega klass on sellel saidil juba olemas. Pead kas saidil olemasoleva klassi üle kirjutama või selle imporditud versiooni hülgama.

en: A font variation with this weight and style already exists.
et: Selle kaalu ja stiiliga fonditeisend on juba olemas.

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
et: Loend valitud haagi algsetest toimingutest, mille Bricks eemaldab.

en: ACF Date picker, for example, uses Ymd.
et: ACF kuupäevavalija kasutab näiteks vormingut Ymd.

en: ACF Get Row Layout
et: ACF Hangi rea paigutus

en: AJAX add to cart
et: AJAX ostukorvi lisamine

en: AJAX loader
et: AJAX-i laadija

en: API endpoint is not set or invalid.
et: API lõpp-punkt pole määratud või on vigane.

en: API key
et: API võti

en: API keys
et: API võtmed

en: API settings
et: API seaded

en: ASC
et: Kasvav

en: Absolute header
et: Absoluutne päis

en: Accept
et: Nõustu

en: Accepts multiple addresses separated by comma
et: Võtab vastu mitu aadressi, eraldatud komadega

en: Access breakpoints manager
et: Ligipääs katkestuspunktide haldurile

en: Access class manager
et: Ligipääs klasside haldurile

en: Access color palettes
et: Ligipääs värvipalettidele

en: Access content (HTML) settings
et: Ligipääs sisu (HTML) sätetele

en: Access element conditions
et: Ligipääs elemendi tingimustele

en: Access element hide
et: Ligipääs elemendi peitmisele

en: Access element interactions
et: Ligipääs elemendi interaktsioonidele

en: Access font manager
et: Ligipääs fondi haldurile

en: Access icon manager
et: Ligipääs ikoonide haldurile

en: Access page settings
et: Ligipääs lehe sätetele

en: Access pseudos & selectors
et: Ligipääs pseudodele ja selektoritele

en: Access query loop builder
et: Ligipääs päringu tsükli ehitajale

en: Access query manager
et: Juurdepääs päringu haldurile

en: Access remote templates
et: Ligipääs kaugmallidele

en: Access revisions
et: Ligipääs versioonidele

en: Access style (CSS) settings
et: Ligipääs stiili (CSS) sätetele

en: Access template settings
et: Ligipääs malli sätetele

en: Access theme styles
et: Ligipääs teema stiilidele

en: Access variable manager
et: Ligipääs muutujate haldurile

en: Accordion
et: Akordion

en: Accordion layout at breakpoint
et: Akordioni paigutus murdepunktil

en: Account
et: Konto

en: Account creation on "My account" page is not enabled.
et: Konto loomine „"Minu konto"“ lehel pole lubatud.

en: Across sessions
et: Üle seansside

en: Action
et: Toiming

en: Action URL
et: Tegevuse URL

en: Actions
et: Toimingud

en: Actions after successful form submit
et: Tegevused pärast edukat vormi esitamist

en: Activate license
et: Aktiveeri litsents

en: Activate your account
et: Aktiveeri oma konto

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
et: Aktiveeri oma litsents, et muuta Bricksiga, saada ühe klõpsuga uuendusi ja ligipääsu kõigile kogukonna mallidele.

en: Activation status
et: Aktiveerimise staatus

en: Active
et: Aktiivne

en: Active Filters
et: Aktiivsed filtrid

en: Active Plugins
et: Aktiivsed pluginad

en: Active Tab
et: Aktiivne vahekaart

en: Active background
et: Aktiivne taust

en: Active border
et: Aktiivne ääris

en: Active box shadow
et: Aktiivse kasti vari

en: Active class
et: Aktiivne klass

en: Active classes
et: Aktiivsed klassid

en: Active color
et: Aktiivne värv

en: Active filter
et: Aktiivne filter

en: Active filters
et: Aktiivsed filtrid

en: Active filters count
et: Aktiivsete filtrite arv

en: Active rating icon
et: Aktiivse hinnangu ikoon

en: Active rating typography
et: Aktiivse hinnangu tüpograafia

en: Active styles
et: Aktiivsed stiilid

en: Active typography
et: Aktiivne tüpograafia

en: Adaptive height
et: Kohanduv kõrgus

en: Add
et: Lisa

en: Add "%root%" via keyboard shortcut "r + TAB".
et: Lisa „%root%“ kiirklahviga „r + TAB“.

en: Add "brx_code_errors" as an URL parameter to show PHP errors if needed.
et: Lisa „brx_code_errors“ URL-i parameetrina, et vajadusel näha PHP vigu.

en: Add "position: relative" as needed
et: Lisa vajadusel „position: relative“

en: Add / Search for
et: Lisa / otsi

en: Add / Search for templates
et: Lisa / Otsi malle

en: Add Item
et: Lisa üksus

en: Add New
et: Lisa uus

en: Add New Custom Font
et: Lisa uus kohandatud font

en: Add New Template
et: Lisa uus mall

en: Add New Template Bundle
et: Lisa uus malli komplekt

en: Add New Template Tag
et: Lisa uus malli silt

en: Add a "Toggle" element to your page that targets this Offcanvas to open it.
et: Lisa oma lehele „Lüliti“ element, mis on suunatud sellele külgmenüüle selle avamiseks.

en: Add a font variant
et: Lisa fondi variant

en: Add at least two colors to create a gradient.
et: Lisa vähemalt kaks värvi, et luua gradient.

en: Add context
et: Lisa kontekst

en: Add context to dates on archive templates.
et: Lisa kontekst arhiivimallide kuupäevadele.

en: Add context to title on archive/search templates.
et: Lisa kontekst pealkirjale arhiivi/otsingu mallides.

en: Add custom headers in JSON format. Leave empty for default headers.
et: Lisa kohandatud päised JSON-vormingus. Jäta tühjaks vaikepäiste jaoks.

en: Add element ID as needed
et: Lisa elemendi ID vastavalt vajadusele

en: Add elements
et: Lisa elemente

en: Add images
et: Lisa pilte

en: Add larger variable
et: Lisa suurem muutuja

en: Add meta query
et: Lisa meta päring

en: Add new capability
et: Lisa uus võimalus

en: Add parameters to be sent in the request body.
et: Lisa parameetrid, mida saadetakse päringu kehas.

en: Add prefix
et: Lisa eesliide

en: Add products to cart to see cross-sells.
et: Lisa tooteid ostukorvi, et näha ristmüüke.

en: Add smaller variable
et: Lisa väiksem muutuja

en: Add suffix
et: Lisa järelliide

en: Add taxonomy query
et: Lisa taksonoomia päring

en: Add to cart
et: Lisa ostukorvi

en: Add to favorites
et: Lisa lemmikutesse

en: Add to icon set
et: Lisa ikoonikomplekti

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
et: Lisa oma esimene värv sellesse paletti, valides ülal värvi väärtuse ja seejärel klõpsates „Salvesta“.

en: Add your offcanvas content in here
et: Lisa siia oma külgmenüü sisu

en: Added
et: Lisatud

en: Added to cart
et: Lisatud ostukorvi

en: Added to icon. If there is no icon, it will be added to the overlay.
et: Lisatud ikoonile. Kui ikooni pole, lisatakse see kattele.

en: Added to the search form as hidden input fields.
et: Lisatakse otsinguvormi peidetud sisendväljadena.

en: Adding
et: Lisamine

en: Adding to cart
et: Lisatakse ostukorvi

en: Additional info
et: Lisainfo

en: Additional information
et: Lisateave

en: Additional parameters
et: Lisaparameetrid

en: Additional properties
et: Lisaomadused

en: Additional target elements
et: Täiendavad sihtelemendid

en: Address
et: Aadress

en: Addresses
et: Aadressid

en: Adds inline CSS to %s tag.
et: Lisab %s sildile CSS-i.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
et: Lisab skriptid vahetult pärast %s sildi avamist.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
et: Lisab skriptid vahetult enne %s sildi sulgemist.

en: Admin email
et: Admini e-post

en: Administrator
et: Administraator

en: Administrator role is not allowed as a security precaution.
et: Administraatori roll ei ole turvakaalutlustel lubatud.

en: Adobe fonts
et: Adobe kirjatüübid

en: Affiliate
et: Partneri

en: After
et: Pärast

en: After order review heading
et: Pärast tellimuse ülevaate pealkirja

en: After title
et: Pärast pealkirja

en: Ajax loader
et: Ajaxi laadija

en: Ajax loader animation
et: Ajaxi laadija animatsioon

en: Ajax loader desc
et: Ajaxi laadija kirjeldus

en: Ajax loader selector
et: Ajaxi laadija selektor

en: Alert
et: Teade

en: Align
et: Joonda

en: Align content
et: Joonda sisu

en: Align cross axis
et: Joonda risttelg

en: Align horizontal
et: Horisontaalne joondus

en: Align items
et: Joonda üksused

en: Align main axis
et: Joonda peatelg

en: Align self
et: Joonda ise

en: Align tables
et: Joonda tabelid

en: Align vertical
et: Vertikaalne joondus

en: Alignment
et: Joondus

en: All
et: Kõik

en: All %s
et: Kõik %s

en: All Code elements, SVG elements (source: code), and Query editor instances now require code signatures.
et: Kõik koodi elemendid, SVG elemendid (allikas: kood) ja päringuredaktori instantsid nõuavad nüüd koodi allkirju.

en: All Custom Fonts
et: Kõik kohandatud fondid

en: All Template Bundles
et: Kõik malli komplektid

en: All Template Tags
et: Kõik malli sildid

en: All Templates
et: Kõik mallid

en: All archives
et: Kõik arhiivid

en: All author posts
et: Kõik autori postitused

en: All code instances
et: Kõik koodi juhtumid

en: All components are enabled in the block editor.
et: Kõik komponendid on plokiredaktoris lubatud.

en: All headings
et: Kõik pealkirjad

en: All index jobs removed
et: Kõik indekseerimistööd eemaldatud

en: All indexing jobs completed.
et: Kõik indekseerimistööd on lõpetatud.

en: All revisions deleted
et: Kõik versioonid kustutatud

en: All right
et: Kõik korras

en: All selected elements must have the same parent
et: Kõigil valitud elementidel peab olema sama ülemtaseme element

en: All sides linked
et: Kõik küljed seotud

en: All template types
et: Kõik malli tüübid

en: All terms
et: Kõik terminid

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
et: Luba teistel saitidel sirvida ja lisada sinu malle oma malliteegist. Piira mallide juurdepääsu allpool olevate seadete „Valge nimekirja URL-id“ ja „Paroolikaitse“ kaudu.

en: Allow specific user roles or individual users to execute code.
et: Luba kindlatel kasutajarollidel või üksikutel kasutajatel koodi täita.

en: Allow the element's normal click behavior (like following links) instead of blocking it.
et: Luba elemendi tavapärane klõpsamiskäitumine (näiteks linkide järgimine) selle blokeerimise asemel.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
et: Luba kasutajal muuta ja käivitada koodi koodielemendi kaudu

en: Allow user to upload SVG files
et: Luba kasutajal üles laadida SVG-faile

en: Allowed file formats
et: Lubatud failivormingud

en: Alphabetically
et: Tähestikuliselt

en: Alternate images
et: Vahelduvad pildid

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
et: Alternatiiv Laiuskraadi/Pikkuskraadi väljadele

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
et: Kuigi on väga ahvatlev kohe Bricks'iga redigeerima hakata, saad palju parema kogemuse, kui vaatad kiiresti üle Bricks'i Akadeemia „Alustamise“ osa, et õppida Bricks'i kõige tõhusamalt kasutama.

en: Always
et: Alati

en: Always show
et: Näita alati

en: Always shows in builder for editing.
et: Näitab alati ehitajas redigeerimiseks.

en: Always visible
et: Alati nähtav

en: Always visible in builder for styling purpose.
et: Alati nähtav ehitajas stiili eesmärgil.

en: Amazing
et: Suurepärane

en: An error occurred while cleaning up orphaned elements.
et: Tekkis viga orbunud elementide puhastamisel.

en: An error occurred while scanning for orphaned elements.
et: Tekkis viga orbunud elementide skaneerimisel.

en: An error occurred, please try again later.
et: Tekkis viga, palun proovi hiljem uuesti.

en: An error occurred.
et: Tekkis viga.

en: And
et: Ja

en: Angle in °
et: Nurk kraadides

en: Anim. Typing
et: Animeeritud trükkimine

en: Animation
et: Animatsioon

en: Animation delay
et: Animatsiooni viivitus

en: Animation duration
et: Animatsiooni kestus

en: Animation end
et: Animatsiooni lõpp

en: Animation in ms
et: Animatsiooni kestus millisekundites

en: Animation speed in ms
et: Animatsiooni kiirus millisekundites

en: Another user
et: Teine kasutaja

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Any breakpoint
et: Ükskõik milline murdepunkt

en: Any option text
et: Mis tahes valiku tekst

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
et: Kehtib ainult pealkirja või nupu „Stiil“ seadele. Loo ja kasuta globaalseid värve oma kohandatud „Värvipaleti“ kaudu.

en: Apply
et: Rakenda

en: Apply on
et: Rakenda

en: Apply preview
et: Rakenda eelvaade

en: Apply spacing inside
et: Rakenda vahekaugus sisse

en: Apply to
et: Rakenda

en: Apply to child pages
et: Rakenda alamlehtedele

en: Apply to child terms
et: Rakenda alamterminitele

en: April
et: Aprill

en: Archive
et: Arhiiv

en: Archive (products)
et: Arhiiv (tooted)

en: Archive description
et: Arhiivi kirjeldus

en: Archive post types
et: Arhiivi postituse tüübid

en: Archive terms
et: Arhiivi terminid

en: Archive title
et: Arhiivi pealkiri

en: Archive type
et: Arhiivi tüüp

en: Archives
et: Arhiivid

en: Archives: %s
et: Arhiivid: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
et: Kas oled kindel, et soovid selle murdepunkti kustutada?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
et: Kas oled kindel, et soovid kustutada Bricksi genereeritud andmed selle %s jaoks?

en: Are you sure you want to delete this category? Deleting it also deletes all variables in this category.
et: Kas oled kindel, et soovid selle kategooria kustutada? Selle kustutamine kustutab ka kõik muutujad selles kategoorias.

en: Are you sure you want to delete this font and all of its font variation files?
et: Kas oled kindel, et soovid selle kirjatüübi ja kõik selle variandifailid kustutada?

en: Are you sure you want to delete this icon set?
et: Kas oled kindel, et soovid selle ikoonikomplekti kustutada?

en: Are you sure you want to move this font to the trash?
et: Kas oled kindel, et soovid selle fondi prügikasti liigutada?

en: Are you sure you want to remove all orphaned elements from your site? This action cannot be undone. Please perform a backup of your site before you proceed.
et: Kas olete kindel, et soovite eemaldada kõik orbunud elemendid oma veebilehelt? Seda toimingut ei saa tagasi võtta. Palun tehke oma veebilehest varukoopia enne jätkamist.

en: Are you sure you want to remove this icon?
et: Kas oled kindel, et soovid selle ikooni eemaldada?

en: Are you sure you want to unlink this component?
et: Kas olete kindel, et soovite selle komponendi eemaldada?

en: Arguments
et: Argumendid

en: Arrows
et: Nooled

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
et: Artikleid ei saanud laadida. Palun külastage ametlikku teadmusbaasi:

en: Ascending
et: Kasvav

en: Asides
et: Kõrvalmärkused

en: Aspect ratio
et: Kuvasuhe

en: Assign/unassign global classes
et: Määra/eemalda globaalseid klasse

en: Attachment
et: Manus

en: Attachment Page
et: Manuse leht

en: Attribute
et: Atribuut

en: Attributes
et: Atribuudid

en: Attribution
et: Viide

en: Attribution Control
et: Viite juhtelement

en: Audio
et: Heli

en: Author
et: Autor

en: Author ID
et: Autori ID

en: Author archive URL
et: Autori arhiivi URL

en: Author avatar
et: Autori avatar

en: Author bio
et: Autori biograafia

en: Author email
et: Autori e-post

en: Author meta
et: Autori metaandmed

en: Author name
et: Autori nimi

[ctx: Author name]
en: Name
et: Nimi

en: Author website
et: Autori veebisait

en: Author: %s
et: Autor: %s

en: Authorization
et: Autoriseerimine

en: Auto height
et: Automaatne kõrgus

en: Auto log in user
et: Logi kasutaja automaatselt sisse

en: Auto login after activation
et: Automaatne sisselogimine pärast aktiveerimist

en: Auto poster
et: Automaatne poster

en: Auto scroll element into view
et: Keri element automaatselt vaatesse

en: Auto toggle child terms
et: Automaatselt laienda alamterminid

en: Auto width
et: Automaatne laius

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
et: Automaatselt genereeritud, kui vorm nõuab registreerimiseks ainult e-posti aadressi.

en: Autocomplete
et: Automaatne täitmine

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
et: Automaatselt genereeritud, kui parooli ei nõuta/ei esitata.

en: Automatically adjust the map view to fit all markers when markers are added or removed.
et: Kohanda kaardi vaadet automaatselt, et kõik markerid mahuksid, kui neid lisatakse või eemaldatakse.

en: Autoplay
et: Automaatne esitus

en: Autoplay delay in ms
et: Automaatse esituse viivitus millisekundites

en: Autoplay is not supported when using preview image.
et: Automaatne esitamine ei ole toetatud, kui kasutatakse eelvaate pilti.

en: Autosave
et: Automaatsalvestus

en: Autosave by
et: Automaatsalvestus autori

en: Autosave interval (seconds)
et: Automaatsalvestuse intervall (sekundites)

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
et: Saadaval „+“ toiminguikooni ja parema klõpsu kontekstimenüü kaudu.

en: Available via "Layout" action icon.
et: Saadaval „Paigutus“ toiminguikooni kaudu.

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
et: Saadaval kiirklahvi ja parema klõpsu kontekstimenüü kaudu.

en: Avatar border
et: Avatari piirjoon

en: Avatar box shadow
et: Avatari varjuefekt

en: Avatar image of %s
et: %s Avatari pilt

en: Avatar position
et: Avatari asukoht

en: Avatar size
et: Avatari suurus

en: Avoid using in combination with third-party filter plugins.
et: Väldi kasutamist koos kolmandate osapoolte filtri pluginatega.

en: Aye
et: Jah

en: BCC email address
et: Pimekoopia e-posti aadress

en: Back
et: Tagasi

en: Back delay in ms
et: Tagasi viivitus ms

en: Back speed in ms
et: Tagasikiirus ms

en: Back to Top
et: Tagasi üles

en: Back to builder
et: Tagasi ehitajasse

en: Back to icon sets
et: Tagasi ikoonikomplektide juurde

en: Back to import manager
et: Tagasi impordihaldusse

en: Back to settings
et: Tagasi seadetesse

en: Backdrop
et: Taust

en: Background
et: Taust

en: Background active
et: Aktiivne taust

en: Background attachment
et: Tausta kinnitus

en: Background blend mode
et: Tausta segamisrežiim

en: Background color
et: Taustavärv

en: Background custom size
et: Tausta kohandatud suurus

en: Background filters
et: Tausta filtrid

en: Background image
et: Taustapilt

en: Background position
et: Tausta asukoht

en: Background repeat
et: Tausta kordus

en: Background size
et: Tausta suurus

en: Background video
et: Tausta video

en: Bar
et: Riba

en: Bar background color
et: Riba taustavärv

en: Bar border
et: Riba piirjoon

en: Bar color
et: Riba värv

en: Bar height
et: Riba kõrgus

en: Base breakpoint
et: Baas-murdepunkt

en: Base font size
et: Baasfondi suurus

en: Baseline
et: Baastase

en: Baseline step
et: Baasjoone samm

en: Basic
et: Põhiline

en: Basic Text
et: Põhitekst

en: Beautiful
et: Ilus

en: Before
et: Enne

en: Before order review heading
et: Enne tellimuse ülevaate pealkirja

en: Before payment
et: Enne makset

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
et: Enne kui sa Bricksi deaktiveerid, kas sa võiksid mulle öelda miks? Ma tahaksin sinu tagasisidet arvestada, et Bricksi paremaks muuta. Suur tänu!

en: Berlin, Germany
et: Berliin, Saksamaa

en: Billing address
et: Arve aadress

en: Bio
et: Biograafia

en: Black
et: Must

en: Block
et: Plokk

en: Block editor
et: Plokiredaktor

en: Block not available
et: Plokk pole saadaval

en: Blockquote
et: Blokktsitaat

en: Blockquote border
et: Tsitaadibloki ääris

en: Blockquote margin
et: Tsitaadibloki veeris

en: Blockquote padding
et: Tsitaadibloki polster

en: Blockquote typography
et: Tsitaadibloki tüpograafia

en: Blur
et: Hägustus

en: Body
et: Keha

en: Body (footer) scripts
et: Keha (jaluse) skriptid

en: Body (header) scripts
et: Keha (päise) skriptid

en: Body - Heading
et: Keha - pealkiri

en: Body parameters
et: Keha parameetrid

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
et: Keha skriptid lisatakse kohe pärast %s sildi avamist.

en: Body typography
et: Sisu tüpograafia

en: Bold
et: Paks

en: Border
et: Ääris

en: Border / Box Shadow
et: Ääris / kasti vari

en: Border color
et: Äärise värv

en: Border width
et: Äärise laius

en: Both
et: Mõlemad

en: Bottom
et: All

en: Bottom / End
et: Alla / lõpp

en: Bottom center
et: All keskel

en: Bottom left
et: All vasakul

en: Bottom right
et: All paremal

en: Box Zoom
et: Kasti suurendus

en: Box list
et: Kasti loend

en: Box shadow
et: Kasti vari

en: Boxed
et: Karbistatud

en: Boxed max. width
et: Karbistatud maks. laius

en: Breadcrumb
et: Lingirada

en: Breadcrumbs
et: Lingirada

en: Breakpoint
et: Murdepunkt

en: Breakpoint already exists
et: Murdepunkt on juba olemas

en: Breakpoint label must start with a letter.
et: Murdepunkti silt peab algama tähega.

en: Breakpoints
et: Murdepunktid

en: Brightness
et: Heledus

en: Brilliant
et: Suurepärane

en: Browse
et: Sirvi

en: Browse Media Library
et: Sirvi meediateeki

en: Browse Unsplash
et: Sirvi Unsplashi

en: Browser
et: Brauser

en: Browser storage
et: Brauseri mälu

en: Builder
et: Ehitaja

en: Builder access
et: Ehitaja juurdepääs

en: Builder capabilities
et: Ehitaja võimalused

en: Builder mode
et: Ehitaja režiim

en: Built in icon sets
et: Sisseehitatud ikoonikomplektid

en: Built-in icon sets
et: Sisseehitatud ikoonikomplektid

en: Bulk actions
et: Hulgimuudatused

en: Bulk edit
et: Hulgiredigeerimine

en: Bullet List
et: Punktidega loend

en: Bulleted list
et: Täpploend

en: Bundle
et: Kogum

en: Bundles
et: Kogumid

en: Button
et: Nupp

en: Button background
et: Nupu taustavärv

en: Button border
et: Nupu ääris

en: Button box shadow
et: Nupu varjutus

en: Button link
et: Nupu link

en: Button size
et: Nupu suurus

en: Button style
et: Nupu stiil

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Button typography
et: Nupu tüpograafia

en: Button width
et: Nupu laius

en: Buttons
et: Nupud

en: Buy product
et: Osta toode

en: By default, covers entire available width.
et: Vaikimisi katab kogu saadaoleva laiuse.

en: By default, form fields are validated on input, blur and submit.
et: Vaikimisi valideeritakse vormi väljad sisestamisel, fookuse kaotamisel ja esitamisel.

en: By default, only the most specific theme style is loaded. To load all theme styles whose conditions are met, select "Load all matching theme styles".
et: Vaikimisi laaditakse ainult kõige täpsem teema stiil. Et laadida kõik teema stiilid, mille tingimused on täidetud, vali „Laadi kõik sobivad teema stiilid“.

en: By default, the favorite fonts are listed first in the font-family options. To show only the favorite fonts, select "Show favorites only" at %s.
et: Vaikimisi kuvatakse lemmikkirjatüübid kirjatüübi valikutes esimesena. Et näha ainult lemmikkirjatüüpe, vali „Näita ainult lemmikuid“ %s juures.

en: By default, the min/max values are dynamically set based on each filter query loop results. Disable this feature so the min/max values are only set initially.
et: Vaikimisi määratakse min/max väärtused dünaamiliselt iga filtri päringu tulemuste põhjal. Keela see funktsioon, et min/max väärtused määrataks ainult alguses.

en: By default, this icon is always visible and rotates 90° when the accordion item is expanded. To display different icons for each state, duplicate this icon and set the "Show" option to "Collapsed" for one and "Expanded" for the other.
et: Vaikimisi on see ikoon alati nähtav ja pöörleb 90°, kui lõõtsa üksus on laiendatud. Erinevate ikoonide kuvamiseks iga oleku jaoks dubleerige see ikoon ja seadke „Näita“ valik ühele „Kokkupandud“ ja teisele „Laiendatud“.

en: By default, users can access the default WordPress auth pages by adding %1$s to the URL, bypassing custom authentication pages. Enable this setting to remove this bypass option and always use your custom authentication pages and behavior as set above.
et: Vaikimisi pääsevad kasutajad WordPressi vaikimisi autentimislehtedele, lisades URL-ile %1$s, möödudes kohandatud autentimislehtedest. Lülita see seade sisse, et eemaldada see möödaviimise võimalus ja kasutada alati oma kohandatud autentimislehti ja käitumist, nagu ülal seadistatud.

en: Byline
et: Autoririda

en: Bypass maintenance
et: Väldi hooldust

en: CSS Filters
et: CSS filtrid

en: CSS Selector
et: CSS valija

en: CSS class
et: CSS-i klass

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: CSS files processed
et: CSS-failid töödeldud

en: CSS filter
et: CSS-i filter

en: CSS is automatically wrapped in style tags.
et: CSS on automaatselt ümbritsetud style siltidega.

en: CSS loading method
et: CSS-i laadimise meetod

en: CSS selector
et: CSS-i selektor

en: CSS selector of the element to insert the AJAX loader into.
et: Elemendi CSS-i selektor, millesse AJAX-i laadija sisestada.

en: CSS selectors
et: CSS selektorid

en: Cache
et: Vahemälu

en: Cache duration
et: Vahemälu kestus

en: Cache query loops
et: Vahemälusta päringutssüklid

en: Calculation method
et: Arvutamismeetod

en: Calendar
et: Kalender

en: Can also be set globally via theme styles.
et: Saab määrata ka globaalselt teema stiilide kaudu.

en: Cancel
et: Tühista

en: Canvas
et: Lõuend

en: Capabilities
et: Võimekused

en: Capability
et: Võimekus

en: Capitalize
et: Suurtähestamine

en: Caption
et: Pealkiri

en: Caption type
et: Pealkirja tüüp

en: Caret
et: Kursor

en: Carousel
et: Karussell

en: Cart
et: Ostukorv

en: Cart Cross-sells
et: Ostukorvi ristmüük

en: Cart Details
et: Ostukorvi andmed

en: Cart contents
et: Ostukorvi sisu

en: Cart count
et: Ostukorvi arv

en: Cart coupon
et: Ostukorvi kupong

en: Cart cross sells
et: Ostukorvi ristmüük

en: Cart items
et: Ostukorvi tooted

en: Cart product name
et: Ostukorvi toote nimi

en: Cart product quantity
et: Ostukorvi toote kogus

en: Cart product subtotal
et: Ostukorvi toodete vahesumma

en: Cart remove product
et: Eemalda toode ostukorvist

en: Cart subtotal
et: Ostukorvi vahesumma

en: Cart totals
et: Ostukorvi kogusummad

en: Cart update
et: Ostukorvi uuendamine

en: Cart updated
et: Ostukorv uuendatud

en: Cascade layer
et: Kaskaadkiht

en: Categories
et: Kategooriad

en: Categories & Tags
et: Kategooriad ja sildid

en: Categories deleted
et: Kategooriad kustutatud

en: Categories imported
et: Kategooriad imporditud

en: Categorize
et: Kategoriseeri

en: Category
et: Kategooria

en: Category: %s
et: Kategooria: %s

en: Center
et: Keskel

en: Center center
et: Keskel keskel

en: Center left
et: Keskel vasakul

en: Center mode
et: Keskmine režiim

en: Center right
et: Keskel paremal

en: Champ
et: Võitja

en: Change content
et: Muuda sisu

en: Change image
et: Muuda pilti

en: Characters per minute
et: Tähemärki minutis

en: Chart size in px
et: Diagrammi suurus pikslites

en: Chats
et: Vestlused

en: Check for orphaned elements on builder save
et: Kontrolli orbunud elemente ehitaja salvestamisel

en: Checkbox
et: Märkeruut

en: Checkout
et: Kassa

en: Checkout coupon
et: Tellimuse kupong

en: Checkout customer details
et: Tellimuse kliendi andmed

en: Checkout login
et: Tellimuse sisselogimine

en: Checkout order payment
et: Tellimuse makse

en: Checkout order review
et: Tellimuse ülevaatus

en: Checkout order table
et: Tellimuse tabel

en: Checkout thank you
et: Tellimuse tänusõnum

en: Checks for %1$s on builder save to check for orphaned elements. Always checked on load regardless of this setting. Can also be manually enabled by adding %2$s to the builder URL.
et: Kontrollib %1$s ehitaja salvestamisel, et leida orbunud elemente. Seda kontrollitakse alati laadimisel, olenemata sellest seadest. Saab ka käsitsi lubada, lisades ehitaja URL-ile %2$s.

en: Child of
et: Alamkategooria

en: Childless
et: Ilma alamkategooriateta

en: Childless terms only
et: Ainult ilma alamateta terminid

en: Choose a color for this attribute term
et: Vali värv sellele atribuudi terminile

en: Choose a color for this attribute value.
et: Vali värv sellele atribuudi väärtusele.

en: Choose an image for this attribute term
et: Vali pilt sellele atribuudi terminile

en: Choose an image for this attribute value.
et: Vali pilt sellele atribuudi väärtusele.

en: Choose at which breakpoint do you want to start showing this popup or on which specific breakpoints.
et: Valige, millisel murdepunktil soovite seda hüpikakna kuvamist alustada või millistel konkreetsetel murdepunktidel.

en: Choose files
et: Vali failid

en: Choose how passwords are managed. "Template password" uses this template's password to protect content according to template conditions. "Post password" protects content that has an individual post password set. "Template & post password" uses the template password, but individual post passwords will be used instead if set.
et: Vali, kuidas paroole hallatakse. „Malli parool“ kasutab selle malli parooli sisu kaitsmiseks vastavalt malli tingimustele. „Postituse parool“ kaitseb sisu, millel on määratud individuaalne postituse parool. „Malli ja postituse parool“ kasutab malli parooli, kuid individuaalseid postituse paroole kasutatakse selle asemel, kui need on määratud.

en: Choose how to display product variations.
et: Vali, kuidas kuvada toote variatsioone.

en: Choose image
et: Vali pilt

en: Circle
et: Ring

en: Class
et: Klass

en: Class "%s" has been moved to trash but your modifications are kept.
et: Klass „%s“ on prügikasti tõstetud, kuid sinu muudatused on säilitatud.

en: Class found in trash
et: Klass leitud prügikastist

en: Class name
et: Klassi nimi

en: Class name already exists
et: Klassi nimi on juba olemas

en: Classes
et: Klassid

en: Classes discarded
et: Klassid hüljatud

en: Classes duplicated
et: Klassid dubleeritud

en: Classes found
et: Klassid leitud

en: Classes renamed
et: Klassid ümber nimetatud

en: Clause name
et: Klausli nimi

en: Clause name description
et: Klausli nimi kirjeldus

en: Clean
et: Puhasta

en: Clean up
et: Korista

en: Clean up all orphaned elements
et: Puhasta kõik orbunud elemendid

en: Clear
et: Tühjenda

en: Clear all
et: Tühjenda kõik

en: Clear filter
et: Puhasta filter

en: Clear form
et: Tühjenda vorm

en: Clear gallery
et: Tühjenda galerii

en: Clear non-existing dynamic data
et: Puhasta mitteeksisteerivad dünaamilised andmed

en: Click
et: Klõps

en: Click "Accept" to use the incoming database changes. Click "Discard" to save your current builder data instead.
et: Klõpsa „Nõustu“, et kasutada sissetulevaid andmebaasi muudatusi. Klõpsa „Hülga“, et selle asemel salvestada oma praegused ehitaja andmed.

en: Click "Continue filter index" to immediately run any remaining/queued filter index jobs instead of waiting for the next WP cronjob.
et: Klõpsa „Jätka filtri indekseerimist“, et kohe käivitada kõik allesjäänud/ootel filtri indeksi tööd, selle asemel et oodata järgmist WP cronjob'i.

en: Click "Regenerate filter index" to regenerate the query filter index for your entire website.
et: Klõpsa „Taasta filtri indeks“, et taastada päringu filtri indeks kogu sinu veebisaidi jaoks.

en: Click me
et: Klõpsa mind

en: Click on any element to add it to your canvas.
et: Klõpsa suvalisel elemendil, et lisada see oma lõuendile.

en: Click on any element to add it to your popup.
et: Klõpsa suvalisel elemendil, et lisada see oma hüpikaknale.

en: Click or hover
et: Klõps või hiirega üle liikumine

en: Click the "+" icon to add your first condition.
et: Klõpsa „+“ ikooni, et lisada oma esimene tingimus.

en: Click the "+" icon to add your first interaction.
et: Klõpsa „+“ ikooni, et lisada oma esimene interaktsioon.

en: Click the "Generate variables" button to auto-generate all your fluid typography variables.
et: Klõpsa nuppu „Genereeri muutujad“, et automaatselt genereerida kõik oma voolava tüpograafia muutujad.

en: Click the button above to retrieve all Code element, SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances and review the code for every page, template, etc.
et: Klõpsa ülalolevat nuppu, et hankida kõik koodi elemendi, SVG elemendi (kood), päringu redaktori ja „echo“ sildi juhtumid ning vaadata üle kood iga lehe, malli jne jaoks.

en: Click the button to retrieve a list of all global element instances. Then review and convert them to components either individually, in bulk, or by manually unlinking them in the builder. Once done, please delete all global elements from the elements panel in the builder.
et: Klõpsa nuppu, et saada nimekiri kõigist üldiste elementide juhtudest. Seejärel vaata need üle ja teisenda need komponentideks kas ühekaupa, hulgi või käsitsi lahti sidudes ehitajas. Kui oled valmis, kustuta kõik üldised elemendid ehitaja elementide paneelilt.

en: Click this button to remove all index jobs. Useful if your index jobs are stuck due to unknown reasons. You should regenerate the filter index afterwards.
et: Klõpsa seda nuppu, et eemaldada kõik indekseerimistööd. Kasulik, kui sinu indekseerimistööd on tundmatutel põhjustel kinni jäänud. Peaksid seejärel filtri indeksi uuesti taastama.

en: Click to apply the latest filter settings. This ensures all filter options are up-to-date.
et: Klõpsa, et rakendada viimased filtri seaded. See tagab, et kõik filtri valikud on ajakohased.

en: Click to download
et: Klõpsa allalaadimiseks

en: Click to set preview content.
et: Klõpsa eelvaate sisu seadistamiseks.

en: Clone
et: Klooni

en: Close
et: Sulge

en: Close (ESC)
et: Sulge (ESC)

en: Close after
et: Sulge pärast

en: Close button
et: Sulgemise nupp

en: Close color
et: Sulgemise värv

en: Close icon
et: Sulgemise ikoon

en: Close mini cart
et: Sulge mini-ostukorv

en: Close mobile menu
et: Sulge mobiilne menüü

en: Close on
et: Sulge

en: Close popup on click
et: Sulge hüpikaken klõpsamisel

en: Close position
et: Sulgemise positsioon

en: Close search
et: Sulge otsing

en: Close size
et: Sulgemise suurus

en: Closest corner
et: Lähim nurk

en: Closest side
et: Lähim külg

en: Cloud
et: Pilv

en: Cloudflare Turnstile API key required! Add key in dashboard under: %s
et: Vaja on Cloudflare Turnstile API võtit! Lisa võti juhtpaneelil kohas: %s

en: Cluster
et: Klaster

en: Code
et: Kood

en: Code control
et: Koodi kontroll

en: Code execution
et: Koodi täitmine

en: Code execution has been explicitly disabled by the %s filter. This filter is currently overriding your Bricks settings.
et: Koodi täitmine on %s filtri poolt selgesõnaliselt keelatud. See filter alistab praegu sinu Bricks'i sätted.

en: Code execution is disabled
et: Koodi käivitamine on keelatud

en: Code execution not allowed.
et: Koodi käivitamine pole lubatud.

en: Code execution, if needed, must be explicitly enabled.
et: Koodi käivitamine, kui vajalik, peab olema sõnaselgelt lubatud.

en: Code execution: Disabled by default
et: Koodi täitmine: Vaikimisi keelatud

en: Code review
et: Koodi ülevaatus

en: Code signatures
et: Koodi allkirjad

en: Code signatures are locked.
et: Koodi allkirjad on lukustatud.

en: Code signatures regenerated successfully.
et: Koodi allkirjad genereeriti edukalt uuesti.

en: Code signed
et: Kood allkirjastatud

en: Code that requires execution only runs when it has a valid code signature.
et: Kood, mis vajab täitmist, käivitub ainult kehtiva koodi allkirjaga.

en: Collapse
et: Ahenda

en: Collapse inactive
et: Muuda mitteaktiivsed kokkuvoldituks

en: Collapse on page load
et: Ahenda lehe laadimisel

en: Collapsed
et: Kokkupandud

en: Color
et: Värv

en: Color #%s
et: Värv #%s

en: Color close
et: Sulgemise värv

en: Color editor
et: Värvi redigeerija

en: Color palette
et: Värvipalett

en: Color preview
et: Värvi eelvaade

en: Color stop
et: Värvisamm

en: Colors
et: Värvid

en: Column
et: Veerg

en: Column gap
et: Veeru vahe

en: Columns
et: Veerud

en: Coming soon
et: Tulekul peagi

en: Comma-separated list of results per page options.
et: Komadega eraldatud loend tulemuste arvu valikutest lehel.

en: Command palette
et: Käsupaneel

en: Comment
et: Kommentaar

en: Comment count
et: Kommentaaride arv

en: Comment navigation
et: Kommentaaride navigeerimine

en: Comments
et: Kommentaarid

en: Comments are closed.
et: Kommentaarid on suletud.

en: Comments are disabled.
et: Kommentaarid on keelatud.

en: Common classes
et: Levinud klassid

en: Common taxonomies
et: Ühised taksonoomiad

en: Community
et: Kogukond

en: Community templates
et: Kogukonna mallid

en: Compact
et: Kompaktne

en: Compare
et: Võrdle

en: Compare with
et: Võrdle

en: Component
et: Komponent

en: Component %s
et: Komponent %s

en: Component configured but preview unavailable
et: Komponent on konfigureeritud, kuid eelvaade pole saadaval

en: Component preview error
et: Komponendi eelvaate viga

en: Component preview unavailable
et: Komponendi eelvaade pole saadaval

en: Components
et: Komponendid

en: Condition
et: Tingimus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Conditions always run before query loop.
et: Tingimused käivitatakse alati enne päringutsüklit.

en: Conditions don't run in the builder.
et: Tingimused ei käivitu ehitajas.

en: Configure
et: Seadista

en: Configure "Marker: Type" on the connected "Map" element to render text or image markers. The settings below will precede the settings on the "Map" element.
et: Seadista „Marker: Tüüp“ ühendatud „Kaart“ elemendil, et kuvada teksti või pildi markereid. Allolevad seaded on ülimuslikud „Kaart“ elemendi seadete suhtes.

en: Configure the API settings to retrieve data from an API endpoint.
et: Seadista API seaded andmete hankimiseks API lõpp-punktist.

en: Configure the scale generator as per your requirements.
et: Konfigureeri skaala generaator vastavalt oma nõuetele.

en: Configure your API settings (URL, etc.) and fetch data to view and work with the API response data.
et: Seadista oma API seaded (URL jne) ja hangi andmed, et vaadata ja töötada API vastuse andmetega.

en: Confirm
et: Kinnita

en: Confirmation
et: Kinnitus

en: Confirmation email
et: Kinnituskiri

en: Conflict
et: Konflikt

en: Conflict: Class "%s" has been permanently deleted by another user.
et: Konflikt: Klass „%s“ on teine kasutaja jäädavalt kustutanud.

en: Conflict: Some classes exist in both trash and active classes
et: Konflikt: Mõned klassid eksisteerivad nii prügikastis kui ka aktiivsete klasside hulgas

en: Conflicts
et: Konfliktid

en: Congrats
et: Palju õnne

en: Conic
et: Kooniline

en: Connect
et: Ühenda

en: Connect property
et: Ühenda omadus

en: Connect the CSS ID to a property to set it on an per-instance basis to avoid same ID conflicts.
et: Ühenda CSS ID omadusega, et määrata see igal juhul eraldi, vältimaks sama ID konflikte.

en: Connect the form fields to the post data that you want to create on form submit.
et: Ühenda vormi väljad postituse andmetega, mida soovid vormi esitamisel luua.

en: Connect the form fields to the post data that you want to update on form submit.
et: Ühenda vormi väljad postituse andmetega, mida soovid vormi esitamisel uuendada.

en: Connected property
et: Ühendatud omadus

en: Construct the selector you want to create from the node tree below by toggling the relevant selectors.
et: Koosta selektor, mida soovid luua, lülitades sisse asjakohased selektorid alltoodud sõlmede puus.

en: Contact form
et: Kontaktivorm

en: Contact us
et: Võta meiega ühendust

en: Contain
et: Sisalda

en: Container
et: Konteiner

en: Content
et: Sisu

en: Content align horizontal
et: Sisu horisontaalne joondus

en: Content align vertical
et: Sisu vertikaalne joondus

en: Content background
et: Sisu taustavärv

en: Content border
et: Sisu ääris

en: Content box shadow
et: Sisu kasti vari

en: Content goes here ..
et: Sisu tuleb siia ..

en: Content loaded
et: Sisu laaditud

en: Content margin
et: Sisu veeris

en: Content padding
et: Sisu polster

en: Content selector
et: Sisu valija

en: Content text align
et: Sisu tekstijoondus

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Content typography
et: Sisu tüpograafia

en: Content width
et: Sisu laius

en: Context ID
et: Konteksti ID

en: Context type
et: Konteksti tüüp

en: Contextual spacing
et: Kontekstuaalne vahe

en: Contextual spacing applies a top margin to elements with a preceding sibling within embedded content.
et: Kontekstuaalne vahekaugus lisab ülemise veerise elementidele, millel on eelnev sõsarelement sisus.

en: Contextual spacing targets embedded content (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Use this field to apply contextual spacing to additional selectors, separated by commas.
et: Kontekstuaalne vahekaugus on suunatud sisule (Rich Text, Postituse sisu, WooCommerce). Kasuta seda välja, et rakendada kontekstuaalset vahekaugust täiendavatele selektoritele, eraldatud komadega.

en: Continue index job
et: Jätka indekseerimist

en: Continue on error
et: Jätka veaolukorra puhul

en: Contrast
et: Kontrast

en: Control dropdown element text.
et: Määra rippmenüü elemendi teksti.

en: Control group visibility
et: Kontrollgrupi nähtavus

en: Control panel
et: Juhtpaneel

en: Control when to show the global classes import manager when pasting elements, importing classes or templates.
et: Määra, millal kuvada globaalsete klasside impordi haldur elementide kleepimisel, klasside või mallide importimisel.

en: Controls
et: Juhtnupud

en: Convert
et: Teisenda

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
et: Teisenda „konteiner“ uuteks „sektsiooni“ ja „bloki“ elementideks

en: Convert Block editor data into Bricks data and vice versa.
et: Teisenda plokiredaktori andmed Bricksi andmeteks ja vastupidi.

en: Convert element IDs & classes
et: Konverteeri elemendi ID-d ja klassid

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
et: Konverteeri mall importimisel/lisamisel Konteinerist uuele paigutuse elementide struktuurile

en: Convert templates
et: Konverteeri mallid

en: Convert to components
et: Teisenda komponentideks

en: Convert variation dropdowns to color/image/label swatches on the add to cart element.
et: Muuda variatsiooni rippmenüüd värvi/pildi/sildi valikuteks ostukorvi lisamise elemendil.

en: Converter
et: Teisendaja

en: Cookie consent
et: Küpsiste nõusolek

en: Cool
et: Lahe

en: Coordinates
et: Koordinaadid

en: Copied
et: Kopeeritud

en: Copied to clipboard
et: Kopeeritud lõikelauale

en: Copy
et: Kopeeri

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
et: Kopeeri ja kleebi siia kaugveebisaidi poolt antud „Minu mallide ligipääsu“ parool.

en: Copy CSS selector
et: Kopeeri CSS-i selektor

en: Copy and paste the code below into your Bricks child theme to allow those functions to be called through the "echo" tag. Remove the function names you don't want to allow. Explore the %s documentation for more code examples such as using regex for more flexible echo tag checks, etc.
et: Kopeeri ja kleebi allolevkood oma Bricks'i alamteemasse, et lubada nende funktsioonide väljakutsumist „echo“ sildi kaudu. Eemalda funktsioonide nimed, mida sa ei soovi lubada. Tutvu %s dokumentatsiooniga, et leida rohkem koodinäiteid, nagu regex'i kasutamine paindlikumateks echo sildi kontrollideks jne.

en: Copy the element ID you want to toggle and paste it into the "CSS selector" setting below.
et: Kopeeri selle elemendi ID, mida soovid lülitada, ja kleebi see allpool olevasse „CSS-selektori“ seadistuse välja.

en: Copy to clipboard
et: Kopeeri lõikelauale

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
et: Kopeeri ja kleebi kood ühelt kaardilt %s

en: Copy/paste element attributes
et: Kopeeri/kleebi elemendi atribuute

en: Copy/paste element conditions
et: Kopeeri/kleebi elemendi tingimusi

en: Copy/paste element interactions
et: Kopeeri/kleebi elemendi interaktsioone

en: Copy/paste element styles
et: Kopeeri/kleebi elemendi stiile

en: Copy/paste elements
et: Kopeeri/kleebi elemente

en: Copy/paste global class styles
et: Kopeeri/kleebi globaalse klassi stiile

en: Corrupted filter element database has been fixed
et: Rikutud filtri elemendi andmebaas on parandatud

en: Count
et: Loendur

en: Count from
et: Loe alates

en: Count to
et: Loe kuni

en: Countdown
et: Tagasilugemine

en: Counter
et: Loendur

en: Coupon
et: Kupong

en: Coupon applied
et: Kupong rakendatud

en: Coupon message
et: Kupongi sõnum

en: Coupon removed
et: Kupong eemaldatud

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
et: Kupongid on keelatud. Kupongide lubamiseks mine %1$sWooCommerce'i seadetesse%2$s

en: Cover
et: Kata

en: Coverflow
et: Kaanekujundus

en: Create
et: Loo

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
et: Loo ja halda piiramatul hulgal kohandatud külgribasid. Lisa külgribasid ehitajas kasutades „Külgriba“ elementi.

en: Create component
et: Loo komponent

en: Create components
et: Loo komponente

en: Create global classes
et: Loo globaalseid klasse

en: Create icon set
et: Loo ikoonikomplekt

en: Create new sidebar
et: Loo uus külgriba

en: Create new template:
et: Loo uus mall:

en: Create post
et: Loo postitus

en: Create properties and connect them to your component settings to customize a component instance.
et: Loo omadused ja ühenda need oma komponendi seadetega, et kohandada komponendi eksemplari.

en: Create property
et: Loo omadus

en: Create template
et: Loo mall

en: Create templates
et: Loo malle

en: Create your own builder mode via CSS variables.
et: Loo oma ehitaja režiim CSS-muutujate abil.

en: Create your own elements
et: Loo oma elemendid

en: Create, edit and use global queries inside any query loop throughout your website. Changes to a global query apply to all instances throughout your website.
et: Loo, muuda ja kasuta globaalseid päringuid mis tahes päringutsüklis kogu oma veebisaidil. Globaalse päringu muudatused rakenduvad kõigile instantsidele kogu veebisaidil.

en: Create/select a fluid typography category (i.e. Headings, Text).
et: Loo/vali voolava tüpograafia kategooria (nt Pealkirjad, Tekst).

en: Created
et: Loodud

en: Cropped
et: Lõigatud

en: Cross sells
et: Ristmüük

en: Cross-sells
et: Ristmüük

en: Cube
et: Kuup

en: Currency
et: Valuuta

en: Currency position
et: Valuuta asukoht

en: Current
et: Praegune

en: Current URL
et: Praegune URL

en: Current date
et: Praegune kuupäev

en: Current interaction ID
et: Praeguse interaktsiooni ID

en: Current job
et: Praegune töö

en: Current layout
et: Praegune paigutus

en: Current location
et: Praegune asukoht

en: Current page
et: Praegune leht

en: Current post author
et: Praeguse postituse autor

en: Current post term
et: Praeguse postituse termin

en: Current version by
et: Praeguse versiooni autor

en: Current width
et: Praegune laius

en: Currently all matching theme styles are loaded. To load only the most specific theme style, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
et: Praegu laaditakse kõik sobivad teema stiilid. Et laadida ainult kõige spetsiifilisem teema stiil, muuda oma seadeid valiku „Teema stiilid: Laadimisviis“ all.

en: Currently only the most specific theme style is loaded. To load all matching theme styles, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
et: Praegu laaditakse ainult kõige konkreetsem teemalaadistik. Kõigi sobivate teemalaadistike laadimiseks muutke oma sätteid jaotises „Teemalaadistikud: Laadimismeetod“.

en: Currently previewing content from "%s".
et: Praegu eelvaates sisu allikast „%s“.

en: Cursor
et: Kursor

en: Cursor character
et: Kursori sümbol

en: Custom
et: Kohandatud

en: Custom CSS
et: Kohandatud CSS

en: Custom CSS and JavaScript added below are loaded on your entire website.
et: Allpool lisatud kohandatud CSS ja JavaScript laaditakse kogu su veebilehel.

en: Custom Font
et: Kohandatud font

en: Custom Fonts
et: Kohandatud fondid

en: Custom URL
et: Kohandatud URL

en: Custom alt text
et: Kohandatud alt tekst

en: Custom attributes
et: Kohandatud atribuudid

en: Custom authentication pages
et: Kohandatud autentimislehed

en: Custom breakpoints
et: Kohandatud murdepunktid

en: Custom capabilities
et: Kohandatud võimekused

en: Custom caption
et: Kohandatud pealkiri

en: Custom code
et: Kohandatud kood

en: Custom elements
et: Kohandatud elemendid

en: Custom email address
et: Kohandatud e-posti aadress

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to create the post.
et: Kohandatud veateade, mida kuvatakse, kui praegusel kasutajal pole postituse loomiseks vajalikku õigust.

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to edit the post.
et: Kohandatud veateade, mida kuvatakse, kui praegusel kasutajal pole postituse muutmiseks vajalikku õigust.

en: Custom field
et: Kohandatud väli

en: Custom fields
et: Kohandatud väljad

en: Custom fields integration
et: Kohandatud väljade integratsioon

en: Custom font
et: Kohandatud font

en: Custom fonts
et: Kohandatud kirjatüübid

en: Custom icon sets
et: Kohandatud ikoonikomplektid

en: Custom language switchers
et: Kohandatud keelevahetajad

en: Custom link
et: Kohandatud link

en: Custom links
et: Kohandatud lingid

en: Custom location only takes effect on the frontend. Ensure this element is placed at the top of this template so the element can hook on the desire location successfully.
et: Kohandatud asukoht toimib ainult esiliideses. Veendu, et see element on paigutatud selle malli ülaossa, et element saaks edukalt soovitud asukohta haakuda.

en: Custom map style
et: Kohandatud kaardi stiil

en: Custom options
et: Kohandatud valikud

en: Custom preview text
et: Kohandatud eelvaate tekst

en: Custom redirect URL
et: Kohandatud ümbersuunamise URL

en: Custom shape
et: Kohandatud kuju

en: Custom size
et: Kohandatud suurus

en: Custom styles
et: Kohandatud stiilid

en: Custom tag
et: Kohandatud silt

en: Custom text
et: Kohandatud tekst

en: Custom title
et: Kohandatud pealkiri

en: Custom video player
et: Kohandatud videopleier

en: Customer details
et: Kliendi andmed

en: Customise this breadcrumb structure for specific post types.
et: Kohanda seda lingiraja struktuuri konkreetsete postituste tüüpide jaoks.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
et: Kohanda selle URL-i jagamise üksikasju sotsiaalmeedias.

en: Customize how the data is structured. Leave empty to send all form fields.
et: Kohanda andmete struktureerimist. Jäta tühjaks, et saata kõik vormi väljad.

en: Customize in "Settings" group.
et: Kohanda „Sätted“ grupis.

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
et: Kohanda lightbox'i: Seaded > Teema stiilid > Üldine

en: Customize the language switcher from your WordPress dashboard
et: Kohanda keelevahetajat oma WordPressi juhtpaneelilt

en: Danger
et: Oht

en: Danger color
et: Ohu värv

en: Dark
et: Tume

en: Dark color
et: Tume värv

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Dashed
et: Kriipsutatud

en: Data
et: Andmed

en: Data format
et: Andmete vorming

en: Data source
et: Andmeallikas

en: Database
et: Andmebaas

en: Date
et: Kuupäev

en: Date & time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Date Reached
et: Kuupäev saavutatud

en: Date format
et: Kuupäeva vorming

en: Date range
et: Kuupäevavahemik

en: Datepicker
et: Kuupäeva valija

en: Datetime
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Day: %s
et: Päev: %s

en: Deactivate license
et: Deaktiveeri litsents

en: Debounce
et: Viivitus

en: December
et: Detsember

en: Decimal places
et: Komakohad

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default capabilities
et: Vaikimisi võimekused

en: Default center of the map.
et: Kaardi vaikimisi keskpunkt.

en: Default color for terms without a specific color
et: Vaikimisi värv terminitele ilma konkreetse värvita

en: Default query
et: Vaikepäring

en: Default sorting
et: Vaikimisi sortimine

en: Default tab
et: Vaikimisi vahekaart

en: Default templates are disabled
et: Vaikemallid on keelatud

en: Default templates are enabled
et: Vaikemallid on lubatud

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
et: Vaikimisi: 60 sekundit. Minimaalne automaatsalvestuse intervall on 15 sekundit.

en: Define a unique, more readable URL parameter name for this filter.
et: Määra sellele filtrile unikaalne, loetavam URL-i parameetri nimi.

en: Delay
et: Viivitus

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete Bricks data
et: Kustuta Bricksi andmed

en: Delete all
et: Kustuta kõik

en: Delete components
et: Kustuta komponente

en: Delete database table
et: Kustuta andmebaasi tabel

en: Delete elements
et: Kustuta elemente

en: Delete global classes
et: Kustuta globaalseid klasse

en: Delete icon
et: Kustuta ikoon

en: Delete permanently
et: Kustuta jäädavalt

en: Delete revisions
et: Kustuta versioone

en: Delete screenshots
et: Kustuta kuvatõmmised

en: Delete selected
et: Kustuta valitud

en: Delete templates
et: Kustuta malle

en: Delete this sidebar
et: Kustuta see külgriba

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Deprecated
et: Iganenud

en: Descending
et: Kahanev

en: Description
et: Kirjeldus

en: Description lightbox video
et: Lightboxi video kirjeldus

en: Description typography
et: Kirjelduse tüpograafia

en: Descriptive name for viewing submissions on the "%s" page.
et: Kirjeldav nimi esituste vaatamiseks lehel „%s“.

en: Descriptive name of your API connection.
et: Sinu API ühenduse kirjeldav nimi.

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
et: Selle lehe kirjeldav tekst. Kuvatakse otsingumootorite tulemustes. Soovitatav: 50–300 tähemärki.

en: Deselect
et: Tühista valik

en: Design sets
et: Disainikomplektid

en: Desktop
et: Lauaarvuti

en: Details
et: Üksikasjad

en: Determines how components are made available in the block editor.
et: Määrab, kuidas komponendid tehakse plokiredaktoris kättesaadavaks.

en: Determines what happens when someone visits a default WordPress authentication URL (%s). Only applies when custom pages above have been set. Caution: If hiding default paths, remember your custom page URLs to avoid lockout.
et: Määrab, mis juhtub, kui keegi külastab WordPressi vaikimisi autentimise URL-i (%s). Kehtib ainult siis, kui ülaltoodud kohandatud lehed on seadistatud. Ettevaatust: Kui peidad vaikimisi teed, pea meeles oma kohandatud lehe URL-e, et vältida väljatõrjumist.

en: Determines which slide should be active if the carousel has multiple slides in a page.
et: Määrab, milline slaid peaks olema aktiivne, kui karusellil on lehel mitu slaidi.

en: Developer
et: Arendaja

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
et: Kas sa uurisid %1$s? Või võtsid minuga ühendust %2$s kaudu?

en: Direction
et: Suund

en: Directory is created in your "uploads" directory if it doesn't exist.
et: Kaust luuakse sinu „üleslaadimiste“ kausta, kui seda pole olemas.

en: Directory name
et: Kausta nimi

en: Disable
et: Keela

en: Disable "Skip links"
et: Keela „Kiirlingid“

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
et: Keela Bricksi Open Graph meta-sildid

en: Disable Bricks SEO meta tags
et: Keela Bricksi SEO meta-sildid

en: Disable Bricks cascade layer (discouraged)
et: Keela Bricks'i kaskaadkiht (ei ole soovitatav)

en: Disable CSS variables manager
et: Keela CSS-muutujate haldur

en: Disable Default UI
et: Keela vaikimisi kasutajaliides

en: Disable Google Fonts
et: Keela Google'i fondid

en: Disable URL parameter filter
et: Keela URL-i parameetri filter

en: Disable WP REST API render
et: Keela WP REST API renderdamine

en: Disable WooCommerce builder
et: Keela WooCommerce'i ehitaja

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
et: Keela WordPressi kohandatud väljad rippmenüüs

en: Disable auto focus
et: Keela automaatne fookus

en: Disable auto min/max value
et: Keela automaatne min/max väärtus

en: Disable auto-expand
et: Keela automaatne laiendamine

en: Disable autosave
et: Keela automaatsalvestus

en: Disable backdrop
et: Keela taust

en: Disable capability checks
et: Keela õiguste kontrollid

en: Disable chaining element & global class
et: Keela elemendi ja globaalse klassi aheldamine

en: Disable class chaining
et: Keela klasside aheldamine

en: Disable clickable POI
et: Keela klõpsatavad huvipunktid

en: Disable coupon message
et: Keela kupongi sõnum

en: Disable cross sells
et: Keela ristmüük

en: Disable custom authentication page bypass
et: Keela kohandatud autentimislehe möödaviik

en: Disable default templates
et: Keela vaikemallid

en: Disable element spacing
et: Keela elementide vahekaugus

en: Disable embed
et: Keela manused

en: Disable emojis
et: Keela emojid

en: Disable footer
et: Keela jalus

en: Disable for WordPress data
et: Keela WordPressi andmete jaoks

en: Disable for logged-in users
et: Keela sisselogitud kasutajatele

en: Disable form validation
et: Keela vormi valideerimine

en: Disable global class manager
et: Keela üldine klasside haldur

en: Disable global classes
et: Keela globaalsed klassid

en: Disable globally
et: Keela globaalselt

en: Disable header
et: Keela päis

en: Disable icon
et: Keela ikoon

en: Disable image
et: Keela pilt

en: Disable jQuery migrate
et: Keela jQuery migrate

en: Disable lazy load
et: Keela laisk laadimine

en: Disable lazy loading
et: Keela laisk laadimine

en: Disable link
et: Keela link

en: Disable login message
et: Keela sisselogimise sõnum

en: Disable navigation
et: Keela navigatsioon

en: Disable popups
et: Keela hüpikaknad

en: Disable product gallery lightbox
et: Keela toote galerii lightbox

en: Disable product gallery zoom
et: Keela toote galerii suurendus

en: Disable query merge
et: Keela päringu ühendamine

en: Disable text
et: Keela tekst

en: Disabled
et: Keelatud

en: Disabled (default)
et: Keelatud (vaikimisi)

en: Disabled: Insert below existing content.
et: Keelatud: Lisa olemasoleva sisu alla.

en: Disabled: Keep original image filename.
et: Keelatud: Säilita algne pildi failinimi.

en: Disabled: Show placeholder images.
et: Keelatud: Näita kohatäitepilte.

en: Disables the %s. While this may maintain compatibility with certain existing setups, we strongly recommend leaving this option OFF for optimal functionality and future compatibility.
et: Keelab %s. Kuigi see võib säilitada ühilduvuse teatud olemasolevate seadistustega, soovitame tungivalt jätta see valik VÄLJA lülitatud optimaalse funktsionaalsuse ja tulevase ühilduvuse tagamiseks.

en: Disallowed keyword found
et: Leitud keelatud võtmesõna

en: Discard
et: Hülga

en: Discarded
et: Hüljatud

en: Disconnect
et: Katkesta ühendus

en: Dismiss
et: Loobu

en: Dismissable
et: Suletav

en: Display
et: Kuva

en: Display name
et: Kuvatav nimi

en: Display names as
et: Kuva nimed kui

en: Display on breakpoints
et: Kuva murdepunktidel

en: Display the object type (e.g. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") in the query loop type dropdown.
et: Kuva objekti tüüp (nt „acf_related_writers“, „mb_page-to-user“) päringutssükli tüübi rippmenüüs.

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
et: Kuvatakse URL-is. Kõik väiketähed. Kasuta tühikute asemel sidekriipse.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
et: Kuvatakse otsingutulemuste, sotsiaalvõrgustike ja veebibrauseri jaoks. Soovitatav: max 60 tähemärki.

en: Divider
et: Eraldaja

en: Do not close this window, the process is running in the background.
et: Ärge sulgege seda akent, protsess töötab taustal.

en: Do not set this interaction on a Toggle element.
et: Ära määra seda interaktsiooni lülituselemendile.

en: Do not track
et: Ära jälgi

en: Do you really want to delete this sidebar?
et: Kas sa tõesti soovid seda külgriba kustutada?

en: Do you want to unlink all nestable global elements?
et: Kas soovite lahti siduda kõik pestastavad globaalsed elemendid?

en: Document title
et: Dokumendi pealkiri

en: Documentation
et: Dokumentatsioon

en: Don't auto focus on first focusable element when offcanvas opens.
et: Ära fokusseeri automaatselt esimesele fokusseeritavale elemendile, kui külgmenüü avaneb.

en: Don't close on click outside mini cart
et: Ära sulge klõpsates väljaspool mini-ostukorvi

en: Don't focus on first focusable element inside popup when popup opens.
et: Ära fokuseeri esimesele fokuseeritavale elemendile hüpikaknas, kui hüpikaken avaneb.

en: Don't render in builder
et: Ära kuva ehitajas

en: Done
et: Valmis

en: Dots
et: Punktid

en: Dotted
et: Punktiirjoon

en: Double
et: Topelt

en: Double opt-in
et: Topelt nõusolek

en: Double-click
et: Topeltklõps

en: Download
et: Laadi alla

en: Download %s
et: Laadi alla %s

en: Downloaded
et: Allalaaditud

en: Downloading
et: Allalaadimine

en: Downloads
et: Allalaadimised

en: Draft
et: Mustand

en: Draft font deleted successfully.
et: Mustandi font edukalt kustutatud.

en: Drag & drop
et: Lohista ja aseta

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
et: Lohista ja aseta .JSON või .ZIP mallifail(id) siia ..

en: Draggable
et: Lohistatav

en: Dragging
et: Lohistamine

en: Drop file(s) here
et: Lohista fail(id) siia

en: Dropdown
et: Rippmenüü

en: Drops
et: Tilgad

en: Dual ring
et: Topeltring

en: Duplicate
et: Dubleeri

en: Duplicate classes detected
et: Tuvastati dubleeritud klassid

en: Duplicate classes detected. Resolve conflicts before importing.
et: Tuvastati dubleeritud klassid. Lahendage konfliktid enne importimist.

en: Duplicate content
et: Sisu dubleerimine

en: Duplicate content is available to all users with the %s capability. Use this feature for any post or page to ensure that all relevant WordPress and/or Bricks data is duplicated accurately.
et: Sisu dubleerimine on saadaval kõigile kasutajatele, kellel on %s õigused. Kasuta seda funktsiooni mis tahes postituse või lehe puhul, et tagada kõigi asjakohaste WordPressi ja/või Bricksi andmete täpne dubleerimine.

en: Duplicate elements
et: Dubleeri elemente

en: Duplicate entries not allowed.
et: Duplikaatkirjed pole lubatud.

en: Duration
et: Kestus

en: Dynamic Data
et: Dünaamilised andmed

en: Dynamic data
et: Dünaamilised andmed

en: Dynamic data is empty.
et: Dünaamilised andmed on tühjad.

en: Dynamic data tag
et: Dünaamiliste andmete silt

en: Dynamic dots
et: Dünaamilised punktid

en: Dynamically retrieve map addresses from a connected query on the same page, allowing real-time updates with query-based content, including query filter support.
et: Hangi dünaamiliselt kaardi aadressid ühendatud päringust samal lehel, võimaldades reaalajas uuendusi päringupõhise sisuga, sealhulgas päringu filtri toega.

en: EXISTS
et: EKSISTEERIB

en: Eager
et: Agar

en: Echo tags: Allow functions via filter
et: Echo sildid: Luba funktsioonid filtri kaudu

en: Edit
et: Muuda

en: Edit Custom Font
et: Muuda kohandatud fonti

en: Edit Template
et: Muuda malli

en: Edit Template Bundle
et: Muuda malli komplekti

en: Edit Template Tag
et: Muuda malli silti

en: Edit WordPress content (WP admin).
et: Muuda WordPressi sisu (WP admin).

en: Edit account
et: Muuda kontot

en: Edit address
et: Muuda aadressi

en: Edit capability
et: Muuda võimekust

en: Edit component
et: Muuda komponenti

en: Edit components
et: Muuda komponente

en: Edit content
et: Muuda sisu

en: Edit dropdown to set icon individually.
et: Muuda rippmenüüd, et määrata ikoon individuaalselt.

en: Edit elements
et: Muuda elemente

en: Edit footer
et: Muuda jalust

en: Edit global classes
et: Muuda globaalseid klasse

en: Edit header
et: Muuda päist

en: Edit icon
et: Muuda ikooni

en: Edit in WordPress
et: Muuda WordPressis

en: Edit link
et: Linki muutmine

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
et: Muuda seotud tooteid, et lisada toote ülesmüüke või ristmüüke.

en: Edit palette
et: Muuda värvipaletti

en: Edit product content in WordPress.
et: Muuda toote sisu WordPressis.

en: Edit product short description in WordPress.
et: Muuda toote lühikirjeldust WordPressis.

en: Edit properties
et: Muuda omadusi

en: Edit templates
et: Muuda malle

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
et: Muuda pealkirja: Seaded > Lehe seaded > SEO

en: Edit with %s
et: Muuda %s-ga

en: Edit your WordPress menu item to enable multilevel functionality.
et: Muuda oma WordPressi menüü elementi, et lubada mitmetasemeline funktsionaalsus.

en: Edit your WordPress menu item to set a Bricks mega menu template.
et: Muuda oma WordPressi menüü elementi, et määrata Bricksi mega-menüü mall.

en: Edited
et: Muudetud

en: Editing
et: Muutmine

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
et: Baas-murdepunkti laiuse muutmine mõjutab kõiki meediapäringuid.

en: Effect
et: Efekt

en: Element "%s" doesn't exist.
et: Elementi „%s“ pole olemas.

en: Element %s not found.
et: Elementi %s ei leitud.

en: Element - Video
et: Element - video

en: Element ID
et: Elemendi ID

en: Element ID that holds the live search results. Only visible when the live search is performed.
et: Element ID, mis hoiab reaalajas otsingu tulemusi. Nähtav ainult reaalajas otsingu sooritamisel.

en: Element Manager
et: Elementide haldur

en: Element actions
et: Elemendi toimingud

en: Element breadcrumbs
et: Elemendi teekond

en: Element can't be rendered as the connected component doesn't exist. Unlink this instance or import the missing component.
et: Elementi ei saa kuvada, kuna ühendatud komponenti pole olemas. Eemalda see instants linkimisest või impordi puuduv komponent.

en: Element classes
et: Elemendi klassid

en: Element doesn't exist.
et: Elementi pole olemas.

en: Element editing & styling
et: Elementide muutmine ja kujundamine

en: Element has been disabled globally.
et: Element on globaalselt keelatud.

en: Element is not visible in the builder elements panel, but still rendered in the builder and frontend.
et: Element pole nähtav ehitaja elementide paneelil, kuid renderdatakse siiski ehitajas ja esilehel.

en: Element is not visible in the builder nor on the frontend.
et: Element pole nähtav ei ehitajas ega esilehel.

en: Element is visible in the builder and frontend. This is the default behaviour.
et: Element on nähtav ehitajas ja esilehel. See on vaikekäitumine.

en: Element margin
et: Elemendi veeris

en: Element not found
et: Elementi ei leitud

en: Element structure name
et: Elemendi struktuuri nimi

en: Elements
et: Elemendid

en: Elements without code signature. Review, then sign your code one-by-one or all-at-once.
et: Elemendid ilma koodi allkirjata. Vaata üle, seejärel allkirjasta oma kood ükshaaval või kõik korraga.

en: Ellipse
et: Ellips

en: Ellipsis
et: Kolm punkti

en: Email
et: E-post

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Email address already exists.
et: E-posti aadress on juba olemas.

en: Email address in submitted form
et: E-posti aadress esitatud vormis

en: Email address is not valid.
et: E-posti aadress ei ole sobiv.

en: Email address required.
et: E-posti aadress on nõutav.

en: Email content
et: E-posti sisu

en: Email or username
et: E-post või kasutajanimi

en: Empty
et: Tühi

en: Empty cart
et: Tühi ostukorv

en: Empty response from the API.
et: Tühi vastus API-lt.

en: Empty star color
et: Tühja tähe värv

en: Enable
et: Luba

en: Enable "%s" button
et: Luba nupp „%s“

en: Enable AJAX
et: Luba AJAX

en: Enable AJAX add to cart
et: Luba AJAX ostukorvi lisamine

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout coupon" element
et: Luba Bricksi WooCommerce'i „Ostu kupong“ element

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout login" element
et: Luba Bricksi WooCommerce'i „Ostu sisselogimine“ element

en: Enable Bricks WooCommerce "Notice" element
et: Luba Bricksi WooCommerce'i „Teate“ element

en: Enable all
et: Luba kõik

en: Enable all components automatically
et: Luba kõik komponendid automaatselt

en: Enable code execution
et: Luba koodi täitmine

en: Enable code execution if your site uses Code elements, SVG elements (source: code), Query editors, or "echo" tags.
et: Luba koodi täitmine, kui sinu sait kasutab koodi elemente, SVG elemente (allikas: kood), päringuredaktoreid või „echo“ silte.

en: Enable form submission access for specific user roles. Edit the user's profile directly to grant access to a specific user.
et: Luba vormide esitustele juurdepääs konkreetsetele kasutajarollidele. Konkreetsele kasutajale juurdepääsu andmiseks muuda otse kasutaja profiili.

en: Enable if image is cropped for a smooth lightbox image transition.
et: Luba, kui pilt on lõigatud sujuvaks lightbox'i pildi üleminekuks.

en: Enable if the API supports pagination.
et: Luba, kui API toetab lehekülgede jaotust.

en: Enable if this popup template is for a map "Info Box".
et: Luba, kui see hüpikakna mall on kaardi „infoakna“ jaoks.

en: Enable if you experience issues loading the builder in combination with Cloudflare Rocket Loader.
et: Luba, kui sul esineb probleeme ehitaja laadimisel koos Cloudflare Rocket Loaderiga.

en: Enable if your archive pagination is not working.
et: Luba see, kui sinu arhiivi lehekülgede vahetus ei tööta.

en: Enable individual components manually
et: Luba üksikud komponendid käsitsi

en: Enable live search
et: Luba otsing reaalajas

en: Enable log-in during checkout disabled. Check %1$sWooCommerce settings%2$s
et: Tellimuse ajal sisselogimine on keelatud. Kontrolli %1$sWooCommerce'i seadeid%2$s

en: Enable product variation swatches
et: Luba toote variatsiooni valikud

en: Enable this setting to preload custom fonts to avoid FOUT (Flash of unstyled text).
et: Luba see säte, et eellaadida kohandatud fondid, vältimaks FOUT-i (vormistamata teksti vilksatust).

en: Enable time
et: Luba aeg

en: Enable to automatically generate template screenshots on every builder save, view them, and use the bulk generate button in the template manager.
et: Luba automaatselt genereerida malli kuvatõmmiseid iga ehitaja salvestamisel, vaata neid ja kasuta mallihalduri massigenereerimise nuppu.

en: Enable to automatically group markers that are close to each other into a cluster.
et: Luba, et grupeerida automaatselt markerid, mis on üksteisele lähedal, klastrisse.

en: Enable to automatically log the user in after successful email verification.
et: Luba, et kasutaja logitaks pärast edukat e-posti kinnitamist automaatselt sisse.

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
et: Luba, et teha oma mallid avalikuks ja kõigile võrgus nähtavaks. Keela, et lubada ainult sisselogitud kasutajatel oma malle vaadata.

en: Enable to not load/render this element in the builder.
et: Luba, et seda elementi ehitajas mitte laadida/kuvada.

en: Enable to not load/render this element on the frontend.
et: Luba, et seda elementi avalikus vaates mitte laadida/kuvada.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
et: Võimaldab avada ja sulgeda üksust ilma teisi üksusi lülitamata.

en: Enable to position in document flow (e.g. inside offcanvas).
et: Luba dokumendi voos positsioneerimiseks (nt offcanvas'i sees).

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
et: Luba dünaamilise andmete teksti renderdamine lõuendil, et parandada eelvaate kogemust.

en: Enable to replace global classes set on the element with the classes set on the property.
et: Luba, et asendada elemendile määratud globaalsed klassid omadusele määratud klassidega.

en: Enable to require user to verify the email after registration through an activation link.
et: Luba, et nõuda kasutajalt pärast registreerimist e-posti kinnitamist aktiveerimislingi kaudu.

en: Enable to show the template thumbnail column under %s, displaying the featured image or screenshot.
et: Luba malli pisipildi veeru kuvamine %s all, kus kuvatakse esile tõstetud pilt või kuvatõmmis.

en: Enable to sync global classes on every builder save between all open builder instances. Useful to avoid overwriting each others changes when multiple people work on the same dataset (e.g. adding, deleting, modifying global classes).
et: Luba globaalsete klasside sünkroonimine igal ehitaja salvestamisel kõigi avatud ehitaja instantside vahel. Kasulik, et vältida üksteise muudatuste ülekirjutamist, kui mitu inimest töötab sama andmekogumiga (nt globaalsete klasside lisamine, kustutamine, muutmine).

en: Enabled
et: Lubatud

en: Enabled: Download template images to media library.
et: Lubatud: Lae malli pildid meediakogusse.

en: Enabled: Rename image before download.
et: Lubatud: Nimeta pilt enne allalaadimist ümber.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
et: Lubatud: Asenda olemasolev sisu malli andmetega.

en: End
et: Lõpp

en: End Size
et: Lõpu suurus

en: End date
et: Lõppkuupäev

en: End time
et: Lõpuaeg

en: Endpoint
et: Lõpp-punkt

en: Endpoint URL
et: Lõpp-punkti URL

en: Endpoints
et: Lõpp-punktid

en: Enjoy
et: Naudi

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element and that a width is defined, especially when using a Div element.
et: Veendu, et sellele elemendile ei rakendata vastuolulisi CSS-stiile ja et laius on määratletud, eriti Div-elemendi kasutamisel.

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element.
et: Veendu, et sellele elemendile ei rakendata vastuolulisi CSS-stiile.

en: Enter Bricks IDs, separated by comma, of filter elements to exclude.
et: Sisesta komaga eraldatud Bricks'i ID-d filtri elementide välistamiseks.

en: Enter CSS filters + value (learn more)
et: Sisesta CSS-i filtrid + väärtus (lisateave)

en: Enter CSS variable definitions separated by semicolon
et: Sisesta CSS-muutujate definitsioonid, eraldades need semikoolonitega

en: Enter SVG URL
et: Sisesta SVG URL

en: Enter URL of media file
et: Sisesta meediafaili URL

en: Enter a custom label for this attribute value (optional).
et: Sisesta kohandatud silt sellele atribuudi väärtusele (valikuline).

en: Enter a dynamic data tag for ACF Icon Picker or MetaBox Icon fields
et: Sisesta dünaamiliste andmete silt ACF ikoonivalija või MetaBox ikooni väljade jaoks

en: Enter a generic error message. Otherwise the reason why the login failed is displayed.
et: Sisesta üldine veateade. Vastasel juhul kuvatakse põhjus, miks sisselogimine ebaõnnestus.

en: Enter a search term or command
et: Sisesta otsingutermin või käsk

en: Enter dynamic data tag or custom value
et: Sisesta dünaamilise andmete silt või kohandatud väärtus

en: Enter new template name
et: Sisesta uue malli nimi

en: Enter search term
et: Sisesta otsingusõna

en: Enter shortcut name
et: Sisesta otsetee nimi

en: Enter the JSON body to be sent with the request
et: Sisesta JSON keha, mis saadetakse päringuga

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
et: Sisesta oma esimese üldise CSS-klassi nimi ülal olevasse välja. Seejärel vajuta selle loomiseks enterit.

en: Enter viewport
et: Siseneb vaatevälja

en: Enter width between 180 and 500.
et: Sisesta laius vahemikus 180 kuni 500.

en: Enter your Google Maps API key under %s to access all options.
et: Sisesta oma Google Maps API võti %s alt, et pääseda ligi kõigile valikutele.

en: Enter your Google Maps ID, which you can find in the %s, to enable the latest Google Maps features.
et: Sisesta oma Google Mapsi ID, mille leiad %s, et lubada uusimad Google Mapsi funktsioonid.

en: Entire website
et: Kogu veebisait

en: Entries
et: Kirjed

en: Entries per page
et: Kirjeid lehel

en: Entry animation
et: Sisenemise animatsioon

en: Entry animation to interaction
et: Sisenemise animatsioon interaktsiooniks

en: Equal
et: Võrdne

en: Error
et: Viga

en: Error Tile URL
et: Vea paani URL

en: Error deleting class
et: Viga klassi kustutamisel

en: Error fetching site classes
et: Viga saidi klasside hankimisel

en: Error loading results
et: Viga tulemuste laadimisel

en: Error message
et: Veateade

en: Error on save
et: Viga salvestamisel

en: Error page
et: Vealeht

en: Error processing font files
et: Viga fondifailide töötlemisel

en: Error rendering component
et: Viga komponendi renderdamisel

en: Error restoring class
et: Viga klassi taastamisel

en: Error uploading font
et: Viga fondi üleslaadimisel

en: Error: Could not load class
et: Viga: Klassi ei saanud laadida

en: Error: Could not load class control
et: Viga: Klassi kontrolli ei saanud laadida

en: Error: Could not load gallery
et: Viga: Galeriid ei saanud laadida

en: Error: Could not load image
et: Viga: Pilti ei saanud laadida

en: Error: Could not load link
et: Viga: Linki ei saanud laadida

en: Error: Could not load query
et: Viga: Päringut ei saanud laadida

en: Error: Could not load select
et: Viga: Valikut ei saanud laadida

en: Error: Could not load toggle control
et: Viga: Lülituskontrolli ei saanud laadida

en: Error: Invalid license key
et: Viga: Vigane litsentsivõti

en: Error: License mismatch
et: Viga: Litsentsi mittevastavus

en: Even background
et: Paaris taust

en: Events
et: Sündmused

en: Every 5 minutes
et: Iga 5 minuti järel

en: Example
et: Näide

en: Example: {"Authorization": "Bearer token"}
et: Näide: {„authorization“: „bearer token“}

en: Example: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}
et: Näide: {„name“: „{{43f295}}“, „email“: „{{a5c626}}“}

en: Excellent
et: Suurepärane

en: Exceptional
et: Erakordne

en: Excerpt
et: Väljavõte

en: Excerpt length
et: Väljavõtte pikkus

en: Exclude
et: Välista

en: Exclude current post
et: Jäta praegune postitus välja

en: Exclude filter IDs
et: Välista filtri ID-d

en: Exclude posts
et: Välista postitused

en: Exclude posts/pages
et: Välista postitused/lehed

en: Exclude templates
et: Välista mallid

en: Exclude terms
et: Välista terminid

en: Excluded terms
et: Välistatud kategooriad

en: Execute code
et: Käivita kood

en: Exercise great caution with granting code execution privileges. Enable them sparingly and only for trusted roles or ideally only specific users. Grant the least permissions necessary to maintain tight security.
et: Olge koodi täitmise õiguste andmisel väga ettevaatlik. Andke neid piiratud ulatuses ja ainult usaldusväärsetele rollidele või ideaaljuhul ainult konkreetsetele kasutajatele. Andke minimaalse vajalikud õigused, et säilitada range turvalisus.

en: Exists
et: Eksisteerib

en: Expand
et: Laienda

en: Expand active element & scroll into view
et: Laienda aktiivne element ja keri vaatesse

en: Expand all
et: Laienda kõik

en: Expand first item
et: Laienda esimest üksust

en: Expand item indexes
et: Laienda üksuste indeksid

en: Expand panel when dropdown is visible
et: Laienda paneel, kui rippmenüü on nähtav

en: Expanded
et: Laiendatud

en: Experimental
et: Eksperimentaalne

en: Export
et: Ekspordi

en: Export Settings
et: Ekspordi sätted

en: Export Template
et: Ekspordi mall

en: Export Variables
et: Ekspordi muutujad

en: Export all components first by clicking the "Export" icon above before deleting any. Once exported, hover over the component you'd like to delete, then click the "Delete" icon.
et: Ekspordi esmalt kõik komponendid, klõpsates üleval „Ekspordi“ ikoonil, enne kui kustutad mõne. Pärast eksportimist hoia kursorit komponendi kohal, mida soovid kustutada, seejärel klõpsa „Kustuta“ ikoonil.

en: Exquisite
et: Oivaline

en: Extend allowed tags through filter
et: Laienda lubatud silte filtri kaudu

en: Extend contextual spacing to other elements within embedded content.
et: Laienda kontekstuaalset vahekaugust teistele elementidele sisus.

en: External
et: Väline

en: External URL
et: Väline URL

en: External files
et: Välised failid

en: External product
et: Väline toode

en: Extra Bold
et: Eriti paks

en: Extra Light
et: Eriti kerge

en: Extra large
et: Eriti suur

en: FAQ schema
et: KKK skeem

en: Facebook Page
et: Facebooki leht

en: Facebook page URL
et: Facebooki lehe URL

en: Fade
et: Hajumine

en: Fade in
et: Ilmu sisse

en: Fade in animation
et: Ilmumise animatsioon

en: Fade in down
et: Ilmu alla

en: Fade in left
et: Ilmu vasakule

en: Fade in right
et: Ilmu paremale

en: Fade in up
et: Ilmu üles

en: Failed to clean up orphaned elements.
et: Orbuks jäänud elementide koristamine ebaõnnestus.

en: Failed to create font
et: Fondi loomine ebaõnnestus

en: Failed to create font draft.
et: Fondi mustandi loomine ebaõnnestus.

en: Failed to delete classes
et: Klasside kustutamine ebaõnnestus

en: Failed to delete draft font.
et: Mustandi fondi kustutamine ebaõnnestus.

en: Failed to delete font
et: Fondi kustutamine ebaõnnestus

en: Failed to fetch Instagram account details.
et: Instagrami konto andmete hankimine ebaõnnestus.

en: Failed to fetch Instagram posts.
et: Instagrami postituste hankimine ebaõnnestus.

en: Failed to move font to trash.
et: Fondi prügikasti viimine ebaõnnestus.

en: Failed to process any font files.
et: Ühegi fondifaili töötlemine ei õnnestunud.

en: Failed to publish font.
et: Fondi avaldamine ebaõnnestus.

en: Failed to restore font.
et: Fondi taastamine ebaõnnestus.

en: Fallback
et: Varuväärtus

en: Fallback applies to elements in embedded content without a specific spacing rule.
et: Varuvahekaugus kehtib sisus olevatele elementidele, millel pole konkreetset vahekauguse reeglit.

en: Fallback color
et: Varuvärvus

en: Fallback fonts
et: Varukirjatüübid

en: Fallback image
et: Varupilt

en: Fallback label
et: Varusilt

en: Fallback label for terms without a specific label
et: Varusilt terminitele ilma konkreetse sildita

en: Fallback preview image
et: Varueelvaate pilt

en: Fallback spacing
et: Varuvahekaugus

en: False
et: Väär

en: Fantastic
et: Fantastiline

en: Farthest corner
et: Kaugeim nurk

en: Farthest side
et: Kaugeim külg

en: Fast
et: Kiire

en: Fast forward
et: Kiirelt edasi

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Featured
et: Esiletõstetud

en: Featured image
et: Esiletõstetud pilt

en: Featured image height
et: Esiletõstetud pildi kõrgus

en: Featured image sizes
et: Esiletõstetud pildi suurused

en: Featured image tag
et: Esiletõstetud pildi silt

en: Featured image width
et: Esiletõstetud pildi laius

en: Featured products
et: Esiletõstetud tooted

en: Featured products only
et: Ainult esiletõstetud tooted

en: Features
et: Funktsioonid

en: Features typography
et: Omaduste tüpograafia

en: February
et: Veebruar

en: Fetch content via AJAX
et: Hangi sisu AJAXi kaudu

en: Fetch data
et: Hangi andmed

en: Fetch priority
et: Toomise prioriteet

en: Fetching
et: Hankimine

en: Field
et: Väli

en: Field ID
et: Välja ID

en: Field mapping
et: Väljade seostamine

en: Field type
et: Välja tüüp

en: Fields
et: Väljad

en: Figure
et: Joonis

en: File
et: Fail

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
et: Faili %s ei aktsepteeritud. Faililimiit ületatud.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
et: Faili %s ei aktsepteeritud. Suuruse limiit ületatud.

en: File URL
et: Faili URL

en: File URL, YouTube/Vimeo URL/ID.
et: Faili URL, YouTube'i/Vimeo URL/ID.

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
et: Faili ei laaditud üles saniteerimise vea tõttu. Palun kontrolli SVG-faili või võta ühendust.

en: Files
et: Failid

en: Fill
et: Täida

en: Fill - Dark
et: Täitmine - tume

en: Fill - Light
et: Täitmine - hele

en: Fill - Primary
et: Täitmine - põhivärv

en: Fill color
et: Täitevärv

en: Fill grid
et: Täida võrgustik

en: Filter
et: Filtreeri

en: Filter by
et: Filtreeri

en: Filter by parent term
et: Filtreeri vanemterminiga

en: Filter by parent term ID
et: Filtreeri vanemtermini ID järgi

en: Filter for more advanced duplicate content rules
et: Filter täpsemate sisu dubleerimise reeglite jaoks

en: Filter input
et: Filtri sisend

en: Filter media by mime type
et: Filtreeri meediat MIME tüübi järgi

en: Filter title
et: Filtri pealkiri

en: Filter type
et: Filtri tüüp

en: Find
et: Otsi

en: Fine
et: Hästi

en: Finish
et: Lõpeta

en: First name
et: Eesnimi

en: First post full width
et: Esimene postitus täislaiuses

en: Fit map on markers change
et: Sobita kaart markerite muutmisel

en: Fix corrupted database
et: Paranda rikutud andmebaas

en: Fixed
et: Fikseeritud

en: Flag size
et: Lipu suurus

en: Flex basis
et: Flex alus

en: Flex direction
et: Paindlik suund

en: Flex grow
et: Flex kasv

en: Flex shrink
et: Flex kahanemine

en: Flex wrap
et: Painuta ümbermurdmist

en: Flip
et: Pööra

en: Float
et: Ujukomaarv

en: Fluid typography
et: Voolav tüpograafia

en: Fluid typography scale
et: Voolava tüpograafia skaala

en: Fluid typography variable added
et: Voolava tüpograafia muutuja lisatud

en: Focus
et: Fookus

en: Focus outline
et: Fookuse piirjoon

en: Focused
et: Fookuses

en: Follow
et: Jälgi

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
et: Järgi seda %1$slinki%2$s toodete arhiivi kirjelduse muutmiseks või muuda tootekategooria/sildi kirjeldusi

en: Font Family
et: Kirjatüüp

en: Font Manager
et: Fondihaldur

en: Font deleted permanently
et: Font kustutati jäädavalt

en: Font download failed
et: Kirjatüübi allalaadimine ebaõnnestus

en: Font downloaded
et: Kirjatüüp alla laaditud

en: Font downloaded successfully.
et: Font laaditi edukalt alla.

en: Font family
et: Fondiperekond

en: Font file selected
et: Fondi fail valitud

en: Font manager
et: Kirjatüübihaldur

en: Font moved to trash
et: Kirjatüüp liigutati prügikasti

en: Font moved to trash successfully.
et: Font viidi edukalt prügikasti.

en: Font name
et: Kirjatüübi nimi

en: Font not found.
et: Fonti ei leitud.

en: Font preview
et: Fondi eelvaade

en: Font restore error
et: Kirjatüübi taastamise viga

en: Font restored
et: Kirjatüüp taastatud

en: Font size
et: Kirja suurus

en: Font size at the largest viewport. Acts as the upper bound—text will not grow beyond this.
et: Fondi suurus suurimal vaatealal. Toimib ülemise piirina – tekst ei kasva sellest suuremaks.

en: Font size at the smallest viewport. Acts as the lower bound—text will not shrink below this.
et: Fondi suurus väikseimal vaatealal. Toimib alumise piirina – tekst ei vähene sellest väiksemaks.

en: Font style
et: Fondi stiil

en: Font variants
et: Kirjatüübi variatsioonid

en: Font variation settings
et: Kirjatüübi variatsiooni seaded

en: Font variations
et: Kirjatüübi variatsioonid

en: Font weight
et: Fondi paksus

en: FontAwesome - Brands
et: FontAwesome - brändid

en: FontAwesome - Regular
et: FontAwesome - regular

en: FontAwesome - Solid
et: FontAwesome - solid

en: Fonts
et: Kirjatüübid

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
et: Fondid sünkroonitud! Võib võtta mõne minuti, et sünkroonida fondi projekt, mille just avaldasid või uuendasid.

en: Foot
et: Jalus

en: Footer
et: Jalus

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
et: Jaluse skriptid lisatakse vahetult enne %s sildi sulgemist.

en: For better preview select content to show.
et: Parema eelvaate jaoks vali sisu, mida näidata.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
et: Ainult esilehe SEO eesmärgil. Ei kirjuta üle postituse pealkirja. Soovitatav: max 60 tähemärki.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
et: Tootekategooria või tootesildi arhiivi kirjelduste muutmiseks muuda iga termini kirjeldust.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
et: Bricks'i kohta küsimuste korral saada e-kiri aadressile help@bricksbuilder.io. Kui soovid teada, mis on praegu arenduses, vaata meie avalikku teekaarti. Seal saad esitada ka oma funktsioonisoove, mille poolt teised saavad hääletada ja kommenteerida.

en: Force home
et: Sunni avalehele

en: Form
et: Vorm

en: Form ID
et: Vormi ID

en: Form Submissions
et: Vormi esitamised

en: Form data
et: Vormi andmed

en: Form name
et: Vormi nimi

en: Form submission access
et: Vormi esitamise juurdepääs

en: Form submission table could not be deleted.
et: Vormi esitamise tabelit ei õnnestunud kustutada.

en: Form submission table deleted successfully.
et: Vormi esitamise tabel kustutati edukalt.

en: Form submissions
et: Vormide esitused

en: Form submissions could not be deleted.
et: Vormi esitamisi ei õnnestunud kustutada.

en: Form submissions deleted.
et: Vormi esitamised kustutatud.

en: Form submissions table could not be resetted.
et: Vormi esitamiste tabelit ei õnnestunud lähtestada.

en: Form submissions table resetted successfully.
et: Vormi esitamiste tabel lähtestati edukalt.

en: Form title
et: Vormi pealkiri

en: Format
et: Vorming

en: Format to send the data in.
et: Vorming, milles andmed saadetakse.

en: Friday
et: Reede

en: From email address
et: Saatja e-posti aadress

en: From name
et: Saatja nimi

en: Front
et: Esiosa

en: Front page
et: Esileht

en: Frontend
et: Esikülg

en: Full
et: Täis

en: Full access
et: Täielik ligipääs

en: Full response
et: Täielik vastus

en: Full size
et: Täissuurus

en: Fullscreen
et: Täisekraan

en: Fullscreen Control
et: Täisekraani juhtimine

en: Function name
et: Funktsiooni nimi

en: Function names
et: Funktsioonide nimed

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the %s filter.
et: Funktsioonide nimed, mida kutsutakse välja „echo“ sildi kaudu, peavad olema lisatud valgesse nimekirja %s filtri kaudu.

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the new %s filter.
et: Funktsioonide nimed, mida kutsutakse „echo“ sildi kaudu, peavad olema lubatud nimekirjas uue %s filtri kaudu.

en: Function names must pass the check through the %s filter.
et: Funktsioonide nimed peavad läbima kontrolli %s filtri kaudu.

en: Galleries
et: Galeriid

en: Gallery
et: Galerii

en: Gallery layout
et: Galerii paigutus

en: Gap
et: Vahe

en: General
et: Üldine

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Generate FAQPage structured data (JSON-LD).
et: Loo KKK-lehe struktureeritud andmed (JSON-LD).

en: Generate custom image sizes
et: Loo kohandatud pildisuurused

en: Generate password
et: Loo parool

en: Generate review schema
et: Genereeri arvustuse skeem

en: Generate screenshots
et: Genereeri kuvatõmmised

en: Generate variables
et: Genereeri muutujad

en: Generating variables will delete all existing variables in this category. Do you want to proceed?
et: Muutujate genereerimine kustutab kõik olemasolevad muutujad selles kategoorias. Kas soovid jätkata?

en: Generator
et: Generaator

en: Get In Touch
et: Võta ühendust

en: Get current post author
et: Hangi praeguse postituse autor

en: Get started here
et: Alusta siit

en: Get terms from current
et: Hangi terminid praegusest

en: Get terms from current post
et: Hangi terminid praegusest postitusest

en: Get terms that are children of specified term
et: Hangi terminid, mis on määratud termini alamad

en: Get the author of current post
et: Hangi praeguse postituse autor

en: Getting Started
et: Alustamine

en: Global
et: Üldine

en: Global class
et: Üldine klass

en: Global class import manager
et: Üldise klassi impordihaldur

en: Global classes
et: Globaalsed klassid

en: Global data sync
et: Globaalsete andmete sünkroonimine

en: Global element
et: Üldine element

en: Global elements
et: Globaalsed elemendid

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and must be converted to components or unlinked.
et: Üldised elemendid on alates versioonist 2.0 aegunud ja need tuleb teisendada komponentideks või lahti siduda.

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and will be removed in the near future. Please convert them into components as soon as possible under %s. Once done, please delete all global elements by hovering over a global element below and clicking the "Delete" icon.
et: Üldised elemendid on versioonist 2.0 alates aegunud ja eemaldatakse lähitulevikus. Palun muundage need komponentideks võimalikult kiiresti %s all. Kui olete valmis, kustutage kõik üldised elemendid, liikudes hiirega üldise elemendi peale ja klõpsates „Kustuta“ ikooni.

en: Global elements converted to components.
et: Globaalsed elemendid on teisendatud komponentideks.

en: Global elements review
et: Üldiste elementide ülevaade

en: Global queries
et: Globaalsed päringud

en: Global query
et: Globaalne päring

en: Global settings
et: Globaalsed seaded

en: Global styles & settings
et: Üldised stiilid ja sätted

en: Go back
et: Mine tagasi

en: Go to
et: Mine

en: Go to first slide
et: Mine esimesele slaidile

en: Go to last slide
et: Mine viimasele slaidile

en: Go to slide %s
et: Mine slaidile %s

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
et: Mine: Seaded > Malli seaded > Täida sisu

en: Go to: WooCommerce > Products > Inventory
et: Mine: WooCommerce > Tooted > Ladu

en: Good
et: Hea

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
et: Google Maps API võti on vajalik! Lisa võti juhtpaneelil: %s

en: Google fonts
et: Google'i kirjatüübid

en: Google fonts have been disabled
et: Google'i kirjatüübid on keelatud

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
et: Vaja on Google reCAPTCHA API võtit! Lisa võti juhtpaneelil kohas: %s

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
et: Google reCaptcha: Vigane saidi võti.

en: Got it
et: Sain aru

en: Gradient / Overlay
et: Gradient / ülekate

en: Grand
et: Suurepärane

en: Greater than
et: Suurem kui

en: Greater than or equal
et: Suurem või võrdne

en: Grid
et: Ruudustik

en: Grid (Round)
et: Võrgustik (ümar)

en: Grid (Square)
et: Võrgustik (ruut)

en: Grid auto columns
et: Võrgustiku automaatsed veerud

en: Grid auto flow
et: Võrgustiku automaatne voog

en: Grid auto rows
et: Võrgustiku automaatsed read

en: Grid column
et: Võrgustiku veerg

en: Grid item
et: Ruudustiku element

en: Grid row
et: Võrgustiku rida

en: Grid template columns
et: Võrgustiku malli veerud

en: Grid template rows
et: Võrgustiku malli read

en: Groove
et: Sooned

en: Group
et: Grupp

en: Group already exists
et: Grupp on juba olemas

en: Grouped
et: Rühmitatud

en: Grouped product
et: Grupeeritud toode

en: Groups
et: Grupid

en: HTML email
et: HTML e-post

en: HTML tag
et: HTML-silt

en: HTML tag not allowed
et: HTML silt pole lubatud

en: HTTP method
et: HTTP meetod

en: Hamburger toggle
et: Hamburgeri lüliti

en: Has conflict
et: On konflikt

en: Has inherited settings
et: On päritud seaded

en: Has no styles
et: Pole stiile

en: Has pagination
et: Lehekülgede jaotus

en: Has styles
et: On stiilid

en: Head
et: Pea

en: Header
et: Päis

en: Header location
et: Päise asukoht

en: Header scripts
et: Päise skriptid

en: Header scripts are added right before closing %s tag.
et: Päise skriptid lisatakse vahetult enne %s sildi sulgemist.

en: Header width
et: Päise laius

en: Headers
et: Päised

en: Heading
et: Pealkiri

en: Heading selectors
et: Pealkirja selektorid

en: Heading typography
et: Pealkirja tüpograafia

en: Headings
et: Pealkirjad

en: Headings offset
et: Pealkirjade nihe

en: Height
et: Kõrgus

en: Help
et: Abi

en: Here goes my text ...
et: Siia läheb minu tekst ...

en: Here goes your caption ...
et: Siia tuleb sinu pealkiri ...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
et: Siia tuleb sinu tekst... Vali ükskõik milline osa oma tekstist, et pääseda ligi vormindamise tööriistaribale.

en: Hidden
et: Peidetud

en: Hide
et: Peida

en: Hide "All" option
et: Peida „Kõik“ valik

en: Hide "View cart" button
et: Peida „Vaata ostukorvi“ nupp

en: Hide %s
et: Peida %s

en: Hide CTA button
et: Peida CTA nupp

en: Hide additional information
et: Peida lisateave

en: Hide at breakpoint
et: Peida murdepunktis

en: Hide cart details to link directly to the cart.
et: Peida ostukorvi andmed, et linkida otse ostukorvi.

en: Hide close
et: Peida sulgemine

en: Hide count
et: Peida loendur

en: Hide count bracket
et: Peida loenduri sulud

en: Hide cover
et: Peida kaanepilt

en: Hide current
et: Peida praegune

en: Hide current post
et: Peida praegune postitus

en: Hide dynamic data label in dropdown
et: Peida dünaamiliste andmete silt rippmenüüs

en: Hide element
et: Peida element

en: Hide empty
et: Peida tühjad

en: Hide if empty
et: Peida, kui tühi

en: Hide if no active filter
et: Peida, kui pole aktiivset filtrit

en: Hide if no translation
et: Peida, kui tõlget pole

en: Hide if not open
et: Peida, kui pole avatud

en: Hide image
et: Peida pilt

en: Hide info
et: Peida info

en: Hide label
et: Peida silt

en: Hide labels
et: Peida sildid

en: Hide message
et: Peida sõnum

en: Hide out of stock
et: Peida laost otsas

en: Hide password
et: Peida parool

en: Hide placeholders
et: Peida kohatäitjad

en: Hide popup
et: Peida hüpikaken

en: Hide regular price
et: Peida tavahind

en: Hide reviews link
et: Peida arvustuste link

en: Hide stock
et: Peida laoseis

en: Hide the form by default, and show it only when the toggle is clicked.
et: Peida vorm vaikimisi ja näita seda ainult siis, kui lülitile klikitakse.

en: Hide title
et: Peida pealkiri

en: Hierarchical
et: Hierarhiline

en: High
et: Kõrge

en: Highlight
et: Esiletõste

en: Highlight label
et: Esiletõste silt

en: Highlight on focus
et: Esiletõstmine fookuse korral

en: History
et: Ajalugu

en: History deleted
et: Ajalugu kustutatud

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
et: Hoia all CMD/CTRL, et valida mitu pilti.

en: Home
et: Avaleht

en: Home URL
et: Avalehe URL

en: Home page
et: Avaleht

en: Honeypot
et: Meepott

en: Honeypot: Create form field(s) and enable the "Honeypot" checkbox. Those honeypot fields aren't visible to users, but add an extra layer of protection against spam submissions.
et: Honeypot: Loo vormi väli (väljad) ja luba märkeruut „Honeypot“. Need honeypot väljad pole kasutajatele nähtavad, kuid lisavad täiendava kaitsekihi rämpsposti esitamise vastu.

en: Hook
et: Haak

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Horizontal align
et: Horisontaalne joondus

en: Horizontal alignment
et: Horisontaalne joondus

en: Horizontal order
et: Horisontaalne järjestus

en: Hover
et: Hõljumine

en: How Editing With Bricks Works
et: Kuidas Bricks'iga redigeerimine toimib

en: How long to keep
et: Kui kaua säilitada

en: How long to keep the same random order (in seconds)
et: Kui kaua säilitada sama juhuslik järjestus (sekundites)

en: How many numbers on either side of the current page.
et: Mitu numbrit kuvada praeguse lehe mõlemal küljel.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
et: Mitu numbrit kuvada loendi alguses ja lõpus.

en: How many numbers to either side of the current page.
et: Mitu numbrit praeguse lehe kummalgi küljel.

en: How to create a footer template
et: Kuidas luua jaluse malli

en: How to create a header template
et: Kuidas luua päise malli

en: How to get your Adobe fonts project ID
et: Kuidas saada oma Adobe fontide projekti ID

en: How to get your Facebook App ID
et: Kuidas saada oma Facebook App ID

en: How to get your Google Maps API key
et: Kuidas saada oma Google Maps API võti

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
et: Kuidas saada oma Google reCAPTCHA v3 API salajane võti

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
et: Kuidas saada oma Google reCAPTCHA v3 API saidi võti

en: How to get your Instagram Access Token
et: Kuidas saada oma Instagram Access Token

en: How to get your MailChimp API key
et: Kuidas saada oma MailChimp API võti

en: How to get your SendGrid API key
et: Kuidas saada oma SendGrid API võti

en: How to get your Turnstile secret key
et: Kuidas saada oma Turnstile salajane võti

en: How to get your Turnstile site key
et: Kuidas saada oma Turnstile saidi võti

en: How to get your Unsplash API key
et: Kuidas saada oma Unsplash API võti

en: How to get your hCaptcha secret key
et: Kuidas saada oma hCaptcha salajane võti

en: How to get your hCaptcha site key
et: Kuidas saada oma hCaptcha saidi võti

en: How to use the fluid typography
et: Kuidas kasutada voolavat tüpograafiat

en: How to use the global query manager
et: Kuidas kasutada globaalse päringu haldurit

en: How to use the global variable manager
et: Kuidas kasutada üldist muutujate haldurjat

en: Hue
et: Värvitoon

en: Hybrid
et: Hübriid

en: I am a button
et: Ma olen nupp

en: I am a heading
et: Ma olen pealkiri

en: I am a slide
et: Olen slaid

en: I am a so called subtitle.
et: Olen niinimetatud alapealkiri.

en: I am an alert.
et: Olen teade.

en: I don't know how to use this Bricks
et: Ma ei oska Bricksi kasutada

en: I found a better site builder
et: Leidsin parema saidiehitaja

en: I no longer need Bricks
et: Ma ei vaja enam Bricksi

en: I.e.: 200px / 50% etc.
et: Nt: 200px / 50% jne.

en: IP address
et: IP-aadress

en: Icon
et: Ikoon

en: Icon Box
et: Ikoonikast

en: Icon List
et: Ikoonide loend

en: Icon Size
et: Ikooni suurus

en: Icon align
et: Ikooni joondus

en: Icon background
et: Ikooni taust

en: Icon background color
et: Ikooni taustavärv

en: Icon border
et: Ikooni ääris

en: Icon box shadow
et: Ikooni varjutus

en: Icon collapsed
et: Ikoon kokkupandud

en: Icon color
et: Ikooni värv

en: Icon expanded
et: Laiendatud ikoon

en: Icon expanded typography
et: Laiendatud ikooni tüpograafia

en: Icon height
et: Ikooni kõrgus

en: Icon manager
et: Ikoonihaldur

en: Icon margin
et: Ikooni veeris

en: Icon only
et: Ainult ikoon

en: Icon padding
et: Ikooni vooderdus

en: Icon position
et: Ikooni asukoht

en: Icon rotate in °
et: Ikooni pööramine °

en: Icon rotation for expanded accordion.
et: Ikooni pööramine laiendatud akordioni jaoks.

en: Icon set
et: Ikoonikomplekt

en: Icon size
et: Ikooni suurus

en: Icon source
et: Ikooni allikas

en: Icon spinning
et: Ikooni pöörlemine

en: Icon transform
et: Ikooni transformatsioon

en: Icon transition
et: Ikooni üleminek

en: Icon typography
et: Ikooni tüpograafia

en: Icon width
et: Ikooni laius

en: Icon(s) deleted successfully
et: Ikoon(id) edukalt kustutatud

en: Icon(s) imported successfully
et: Ikoon(id) edukalt imporditud

en: Icons
et: Ikoonid

en: If enabled Bricks will try to use the image of the matching product variation when no term-specific image swatch is set.
et: Kui see on lubatud, üritab Bricks kasutada sobiva toote variatsiooni pilti, kui termini-spetsiifilist pildi värviproovi pole määratud.

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
et: Kui see on lubatud, laaditakse täiendav JS ja CSS fail.

en: If enabled, form submission will succeed even if the webhook fails. Errors will be logged to the server error log.
et: Kui see on lubatud, õnnestub vormi esitamine isegi siis, kui veebihaak ebaõnnestub. Vead logitakse serveri vealogisse.

en: If no form field is selected, the first password field in the form is used.
et: Kui ühtegi vormivälja pole valitud, kasutatakse esimest parooli välja vormis.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
et: Kui malli tingimusi pole määratud, kuvab Bricks avaldatud mallid (päis, jalus jne) oma saidi eesliidesel. Vali see seade, et see käitumine keelata. Veendu, et määraksid selle asemel malli tingimused.

en: If the shape doesn't take up all available space add %s to the "svg" tag.
et: Kui kuju ei täida kogu saadaolevat ruumi, lisa %s „svg“ sildile.

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
et: Kui video on loendamata, pead sisestama video privaatsuse räsi.

en: If this account exists, a password reset link will be sent to the associated email address.
et: Kui see konto on olemas, saadetakse parooli lähtestamise link seotud e-posti aadressile.

en: Iframe title
et: Iframe'i pealkiri

en: Ignore selector
et: Ignoreeri selektorit

en: Ignore sticky posts
et: Eira kleepuvaid postitusi

en: Ignored when posts per page set to "-1".
et: Ignoreeritakse, kui postitusi lehel on seatud „-1“-ks.

en: Image
et: Pilt

en: Image Gallery
et: Pildigalerii

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
et: Pildi ID (%s) ei eksisteeri enam. Palun vali teine pilt.

en: Image Overlay
et: Pildi ülekate

en: Image align
et: Pildi joondus

en: Image border
et: Pildi ääris

en: Image box shadow
et: Pildi varjutus

en: Image caption
et: Pildi pealkiri

en: Image click action
et: Pildi klõpsamise toiming

en: Image gallery
et: Pildigalerii

en: Image height
et: Pildi kõrgus

en: Image link alt text
et: Pildi lingi alt tekst

en: Image not found
et: Pilti ei leitud

en: Image position
et: Pildi asukoht

en: Image ratio
et: Pildi suhe

en: Image size
et: Pildi suurus

en: Image width
et: Pildi laius

en: Images
et: Pildid

en: Images file types
et: Pildifailide tüübid

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
et: Sama lightbox ID-ga pildid grupeeritakse kokku.

en: Import
et: Impordi

en: Import CSS variables
et: Impordi CSS muutujad

en: Import Settings
et: Impordi sätted

en: Import classes
et: Impordi klassid

en: Import images
et: Impordi pildid

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
et: „%s“ import ebaõnnestus: Nimi on juba olemas.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
et: „%s“ import ebaõnnestus: Vale formaat.

en: Import pasted images/SVGs
et: Impordi kleebitud pildid/SVG-d

en: Import settings
et: Impordi sätted

en: Import template
et: Impordi mall

en: Import/export components
et: Impordi/ekspordi komponente

en: Import/export templates
et: Impordi/ekspordi malle

en: Imported
et: Imporditud

en: Imports
et: Impordid

en: Impressive
et: Muljetavaldav

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
et: Kui oled arendaja, saad Bricks'i veelgi kohandada kohandatud konksude, filtrite või oma elementide loomisega.

en: In same term
et: Samas kategoorias

en: In stock
et: Laos

en: Inactive
et: Mitteaktiivne

en: Include
et: Kaasa

en: Include children
et: Kaasa alamad

en: Include posts
et: Kaasa postitused

en: Include terms
et: Kaasa terminid

en: Incoming
et: Saabuvad

en: Incoming changes
et: Saabuvad muudatused

en: Incorrect configuration might cause unwanted side effects. Only use these settings if you know what you are doing.
et: Vale konfiguratsioon võib põhjustada soovimatuid kõrvaltoimeid. Kasutage neid seadeid ainult siis, kui teate, mida teete.

en: Incorrect password.
et: Vale parool.

en: Incredible
et: Uskumatu

en: Indent
et: Taane

en: Independent toggle
et: Sõltumatu lülitamine

en: Index
et: Indeks

en: Index of the item to expand on page load, start at 0.
et: Lehe laadimisel laiendatava elemendi indeks, alates 0-st.

en: Indexes of the items to expand on page load, separated by comma, start at 0.
et: Lehe laadimisel laiendatavate üksuste indeksid, eraldatud komadega, algab 0-st.

en: Indexing in progress.
et: Indekseerimine on käimas.

en: Indexing job is stuck?
et: Kas indekseerimistöö on kinni jäänud?

en: Individual
et: Üksikud

en: Individual users with code execution capability
et: Üksikkasutajad koodi täitmise õigusega

en: Infinite
et: Lõpmatu

en: Infinite scroll
et: Lõpmatu kerimine

en: Info Box
et: Infoaken

en: Info Box template enabled.
et: Infoboxi mall on lubatud.

en: Info color
et: Info värv

en: Infobox appears on map marker click.
et: Infobox ilmub kaardi markeri klõpsamisel.

en: Inherited from
et: Päritud allikast

en: Initial
et: Algne

en: Initial slide
et: Algne slaid

en: Inline styles (CSS) are added at the end of the %s tag.
et: Reasised stiilid (CSS) lisatakse %s sildi lõppu.

en: Inline styles (default)
et: Sisemised stiilid (vaikimisi)

en: Inner background color
et: Sisemine taustavärv

en: Inner container
et: Sisemine konteiner

en: Input
et: Sisend

en: Input background
et: Sisendi taust

en: Input border
et: Sisendi ääris

en: Insert
et: Lisa

en: Insert "Toggle" element after "Nav items" to show/hide your mobile menu.
et: Lisa „Lüliti“ element pärast „Navigatsiooni üksusi“, et näidata/peita oma mobiilimenüüd.

en: Insert after
et: Lisa järele

en: Insert components
et: Lisa komponente

en: Insert element
et: Sisesta element

en: Insert elements in Emmet-like syntax.
et: Sisesta elemendid Emmet-laadses süntaksis.

en: Insert layout
et: Sisesta paigutus

en: Insert media
et: Lisa meedia

en: Insert of the same component is not possible.
et: Sama komponendi sisestamine ei ole võimalik.

en: Insert section
et: Sisestage lõik

en: Insert template
et: Sisestage mall

en: Insert templates
et: Lisa malle

en: Inserted
et: Lisatud

en: Inserted template uses theme style "%s"
et: Sisestatud mall kasutab teema stiili „%s“

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
et: Mis tahes malli sisestamine kirjutab sinu andmed üle. Soovitame sul esmalt muudatused salvestada.

en: Inset
et: Sisemine

en: Instagram access token required! Add in WordPress dashboard under %s
et: Vaja on Instagrami juurdepääsutunnust! Lisa see WordPressi töölaualt %s alt

en: Instagram feed
et: Instagrami voog

en: Installed version
et: Paigaldatud versioon

en: Instance
et: Instants

en: Instances
et: Instants

en: Integer
et: Täisarv

en: Interaction
et: Interaktsioon

en: Interaction ID
et: Interaktsiooni ID

en: Interactions
et: Interaktsioonid

en: Interactions don't run in the builder.
et: Interaktsioonid ei käivitu ehitajas.

en: Interface
et: Kasutajaliides

en: Internal post/page
et: Sisemine postitus/leht

en: Interval in ms
et: Intervall millisekundites

en: Invalid
et: Kehtetu

en: Invalid CSS response from Google Fonts.
et: Google Fontsist saabus vigane CSS vastus.

en: Invalid SVG files
et: Vigased SVG-failid

en: Invalid action
et: Vigane toiming

en: Invalid element names
et: Vigased elemendi nimed

en: Invalid font ID.
et: Vigane fondi ID.

en: Invalid font file
et: Vigane fondifail

en: Invalid form token.
et: Kehtetu vormi tunnus.

en: Invalid license key.
et: Vigane litsentsivõti.

en: Invalid password reset key
et: Vigane parooli lähtestamise võti

en: Invalid post ID or form ID.
et: Vigane postituse ID või vormi ID.

en: Invalid pseudo class. Must start with a colon (:)
et: Vigane pseudoklass. Peab algama kooloniga (:)

en: Invalid request
et: Vigane päring

en: Invalid signature
et: Vigane allkiri

en: Invalid total pages value "%1$s" extracted from path "%2$s". Expected a numeric value.
et: Vigane lehekülgede koguarvu väärtus „%1$s“ eraldatud teelt „%2$s“. Oodati numbrilist väärtust.

en: Invalid webhook URL.
et: Vigane webhook'i URL.

en: Invalid webhook payload format.
et: Vigane webhook'i andmevormingu formaat.

en: Invert
et: Pööra ümber

en: Invisible
et: Nähtamatu

en: Is
et: On

en: Is archive main query
et: Kas arhiivi põhipäring

en: Is main query
et: On põhipäring

en: Isolation
et: Isoleerimine

en: It's just a temporary deactivation
et: See on vaid ajutine deaktiveerimine

en: Italic
et: Kursiiv

en: Item
et: Üksus

en: Item width
et: Üksuse laius

en: Items
et: Elemendid

en: Items to scroll
et: Keritavad üksused

en: Items to show
et: Näidatavad üksused

en: January
et: Jaanuar

en: JavaScript function name without parentheses or window object.
et: JavaScripti funktsiooni nimi ilma sulgudeta või window objektita.

en: JavaScript is automatically wrapped in script tags.
et: JavaScript on automaatselt ümbritsetud script siltidega.

en: Join Us
et: Liitu meiega

en: July
et: Juuli

en: June
et: Juuni

en: Just another slide
et: Lihtsalt veel üks slaid

en: Justify
et: Reastus servast servani

en: Justify content
et: Sisu reastus

en: Justify items
et: Joonda üksused

en: Keep formatting
et: Säilita vormindus

en: Keep open while styling
et: Hoia avatud stiili muutmise ajal

en: Key
et: Võti

en: Keyboard
et: Klaviatuur

en: Keyboard shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Label
et: Silt

en: Label text
et: Sildi tekst

en: Label typography
et: Sildi tüpograafia

en: Labels
et: Sildid

en: Language
et: Keel

en: Language codes
et: Keelekoodid

en: Language switcher
et: Keelevahetaja

en: Languages
et: Keeled

en: Laptop
et: Sülearvuti

en: Large
et: Suur

en: Last fetch
et: Viimane hankimine

en: Last generated
et: Viimati genereeritud

en: Last name
et: Perekonnanimi

en: Last order
et: Viimane tellimus

en: Last refresh
et: Viimane värskendus

en: Latest
et: Viimased

en: Latitude
et: Laiuskraad

en: Layers
et: Kihid

en: Layout
et: Paigutus

en: Lazy
et: Laisk

en: Lazy load offset
et: Laisa laadimise nihe

en: Lead
et: Juhtsisu

en: Learn more
et: Loe lähemalt

en: Learn more about CSS filters
et: Loe lähemalt CSS filtritest

en: Learn more about CSS transform
et: Loe lähemalt CSS-transformatsioonist

en: Learn more about CSS transform-origin
et: Loe lähemalt CSS transform-origin'ist

en: Learn more about CSS transitions
et: Loe lähemalt CSS üleminekutest

en: Learn more on wordpress.org
et: Loe lisaks wordpress.org-ist

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
et: Õpi, milliseid %1$s peaksid lisama ülaltoodud väljadele %2$s dünaamiliste andmete sildi kaudu.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
et: Jäta tühjaks, et rakendada mall kõigile arhiivi terminitele.

en: Leave empty to apply template to all post types.
et: Jäta tühjaks, et rakendada mall kõigile postituse tüüpidele.

en: Leave empty to update the current post.
et: Jäta tühjaks, et uuendada praegust postitust.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
et: Jäta tühjaks, et kasutada WooCommerce'i vaikeloendit.

en: Leave empty to use the default WordPress home URL.
et: Jäta tühjaks, et kasutada WordPressi vaikimisi avalehe URL-i.

en: Leave options empty to use the options of the first connected control.
et: Jäta valikud tühjaks, et kasutada esimese ühendatud juhtimisseadme valikuid.

en: Leave the first comment
et: Jäta esimene kommentaar

en: Leave viewport
et: Väljub vaateväljast

en: Leave your comment
et: Jäta oma kommentaar

en: Left
et: Vasak

en: Left to right
et: Vasakult paremale

en: Left with space
et: Vasakul tühikuga

en: Lesser
et: Väiksem

en: Lesser or equal
et: Väiksem või võrdne

en: Letter spacing
et: Tähtede vahe

en: License
et: Litsents

en: License activated.
et: Litsents aktiveeritud.

en: License key format
et: Litsentsi võtme vorming

en: Light
et: Kerge

en: Light color
et: Hele värv

en: Lightbox Animation
et: Lightboxi animatsioon

en: Lightbox ID
et: Lightbox'i ID

en: Lightbox Image
et: Lightbox'i pilt

en: Lightbox Video
et: Lightbox'i video

en: Lightbox id
et: Lightboxi ID

en: Lightness
et: Heledus

en: Limit how often this popup appears.
et: Piira, kui tihti see hüpikaken ilmub.

en: Limit the number of webhook requests that can be sent per hour.
et: Piira veebihaagi päringute arvu, mida saab tunnis saata.

en: Line cap
et: Joone ots

en: Line height
et: Reavahe

en: Line width in px
et: Joone laius pikslites

en: Linear
et: Lineaarne

en: Link & status
et: Link ja olek

en: Link To
et: Lingi

en: Link attributes
et: Lingi atribuudid

en: Link configured
et: Link konfigureeritud

en: Link entire post
et: Lingi kogu postitus

en: Link entire product
et: Lingi kogu toode

en: Link image
et: Lingi pilt

en: Link rendered as
et: Link kuvatud kui

en: Link styles apply only to specific elements. Overwrite them via the %s filter or extend them via the CSS selectors setting below.
et: Lingi stiilid kehtivad ainult teatud elementidele. Kirjuta need üle %s filtri kaudu või laienda neid allpool CSS selektorite seade kaudu.

en: Link title
et: Lingi pealkiri

en: Link to
et: Lingi

en: Link to lightbox
et: Link lightbox'ile

en: Link to post
et: Link postitusele

en: Link to product
et: Link tootele

en: Link to website
et: Link veebilehele

en: Link type
et: Lingi tüüp

en: Linked
et: Seotud

en: Links
et: Lingid

en: List
et: Loend

en: List item
et: Loendi üksus

en: List item #1
et: Loendi üksus #1

en: List item #2
et: Loendi üksus #2

en: List items
et: Loendi üksused

en: Live search
et: Otsing reaalajas

en: Live search info
et: Reaalajas otsingu info

en: Live search wrapper selector
et: Reaalajas otsingu ümbrise selektor

en: Load Block editor data into %s
et: Laadi plokiredaktori andmed %s sisse

en: Load all matching theme styles
et: Laadi kõik sobivad teema stiilid

en: Load more
et: Lae rohkem

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
et: Lae malle igast teisest Bricksi paigaldusest, millele sul on juurdepääs oma malliteegis.

en: Loading
et: Laadimine

en: Loading component preview
et: Komponendi eelvaate laadimine

en: Loading font data
et: Fondi andmete laadimine

en: Loading method
et: Laadimisviis

en: Loading templates
et: Mallide laadimine

en: Local storage
et: Kohalik mälu

en: Location
et: Asukoht

en: Location content
et: Asukoha sisu

en: Location subtitle
et: Asukoha alapealkiri

en: Location title
et: Asukoha pealkiri

en: Lock
et: Lukusta

en: Lock selected
et: Lukusta valitud

en: Lock/unlock global classes
et: Lukusta/ava globaalseid klasse

en: Locked
et: Lukustatud

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
et: Logi sisse %s, et saada oma litsentsi võti või kopeeri ja kleebi see oma ostu kinnituse e-kirjast.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
et: Logi kasutaja sisse pärast edukat registreerimist. Nõuanne: Määra toiming „Ümbersuunamine“, et suunata kasutaja konto/administreerimisalale.

en: Logged in
et: Sisse logitud

en: Logged out
et: Välja logitud

en: Logged-in users
et: Sisselogitud kasutajad

en: Logged-in users with role
et: Sisselogitud kasutajad rolliga

en: Login
et: Logi sisse

en: Login URL
et: Sisselogimise URL

en: Login form
et: Sisselogimise vorm

en: Login message
et: Sisselogimise sõnum

en: Logo inverse
et: Logo inversioon

en: Logout URL
et: Väljalogimise URL

en: Longitude
et: Pikkuskraad

en: Loop
et: Kordus

en: Lost password
et: Unustasid parooli

en: Low
et: Madal

en: Low stock
et: Vähe laos

en: Lowercase
et: Väiketähed

en: Lowercase removes leading zeros
et: Väiketähed eemaldavad juhtivad nullid

en: Magnificent
et: Suurejooneline

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
et: Vaja on Mailchimpi API võtit! Lisa võti juhtpaneelil kohas: %s

en: Main
et: Peamine

en: Main query
et: Peamine päring

en: Maintenance
et: Hooldus

en: Maintenance mode
et: Hooldusrežiim

en: Make sure not to use the "Product tabs" element on the same page.
et: Veendu, et sa ei kasuta „Toote vahekaardid“ elementi samal lehel.

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
et: Veendu, et ülal sisestatud kaugveebisait on sulle andnud „Minu mallide ligipääsu“.

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
et: Veendu, et lingitud konteineri sees pole linke sisaldavaid elemente (pesastatud lingid).

en: Make sure to save settings after closing this modal to apply changes
et: Muudatuste rakendamiseks veenduge, et salvestate seaded pärast selle modaali sulgemist

en: Make sure to set "%1$s" in your "%2$s" definitions below.
et: Veendu, et määrad „%1$s“ oma „%2$s“ definitsioonides allpool.

en: Manage
et: Halda

en: Manage global elements
et: Halda globaalseid elemente

en: Manage my menus in WordPress.
et: Halda oma menüüsid WordPressis.

en: Manage your custom font files
et: Halda oma kohandatud fondifaile

en: Mandatory
et: Kohustuslik

en: Manually regenerate CSS files
et: Genereeri CSS-failid käsitsi uuesti

en: Map
et: Kaart

en: Map Connector
et: Kaardi ühendaja

en: Map ID
et: Kaardi ID

en: Map Type Control
et: Kaardi tüübi juhtimine

en: Map center
et: Kaardi keskpunkt

en: Map style
et: Kaardi stiil

en: Map type
et: Kaardi tüüp

en: March
et: Märts

en: Margin
et: Veeris

en: Mark
et: Märgi

en: Mark all as read
et: Märgi kõik loetuks

en: Mark as active
et: Märgista aktiivseks

en: Mark as inactive
et: Märgista mitteaktiivseks

en: Markers
et: Markerid

en: Markers set on individual addresses or map connectors precede these settings.
et: Üksikutele aadressidele või kaardi ühendustele määratud markerid on nendest sätetest eespool.

en: Marvelous
et: Imeline

en: Masonry
et: Plaatladestus

en: Max Zoom
et: Max suurendus

en: Max payload size
et: Maksimaalne kasuliku koormuse suurus

en: Max requests per hour
et: Maksimaalne päringute arv tunnis

en: Max resolution
et: Maksimaalne eraldusvõime

en: Max results
et: Maksimaalne tulemuste arv

en: Max upload size: %s
et: Max üleslaadimise suurus: %s

en: Max. entries
et: Maks. kirjed

en: Max. files
et: Max. failid

en: Max. height
et: Max. kõrgus

en: Max. items
et: Maks. üksuste arv

en: Max. length
et: Max. pikkus

en: Max. post width
et: Maksimaalne postituse laius

en: Max. price
et: Max. hind

en: Max. products
et: Maks. toodete arv

en: Max. rating
et: Maksimaalne hinnang

en: Max. related posts
et: Maksimaalne seotud postituste arv

en: Max. size
et: Max. suurus

en: Max. time
et: Max. aeg

en: Max. value
et: Max. väärtus

en: Max. width
et: Max. laius

en: Maximum
et: Maksimum

en: Maximum number of entries reached.
et: Maksimaalne kirjete arv on saavutatud.

en: Maximum number of results to display for each query loop in the builder. Applies only to Bricks-native queries. Leave blank to use the default value.
et: Maksimaalne kuvatavate tulemuste arv iga päringutssükli kohta ehitajas. Kehtib ainult Bricks'i-põhistele päringutele. Jäta tühjaks, et kasutada vaikeväärtust.

en: Maximum number of webhook requests allowed per hour.
et: Maksimaalne lubatud veebihaagi päringute arv tunnis.

en: Maximum size of the webhook payload in kilobytes.
et: Maksimaalne veebihaagi kasuliku koormuse suurus kilobaitides.

en: Maximum value
et: Maksimumväärtus

en: May
et: Mai

en: Media
et: Meedia

en: Media File
et: Meediafail

en: Media URL
et: Meedia URL

en: Media library
et: Meediakogu

en: Media query
et: Meediapäring

en: Medium
et: Keskmine

en: Mega menu
et: Mega menüü

en: Member
et: Liige

en: Menu
et: Menüü

en: Menu bar
et: Menüüriba

en: Menu order
et: Menüü järjekord

en: Message
et: Sõnum

en: Message sent from:
et: Sõnum saadetud aadressilt:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
et: Sõnum edukalt saadetud. Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel.

en: Messages
et: Sõnumid

en: Meta Data
et: Metaandmed

en: Meta Key
et: Meta võti

en: Meta description
et: Meta kirjeldus

en: Meta key
et: Meta võti

en: Meta keywords
et: Meta märksõnad

en: Meta query
et: Meta päring

en: Meta robots
et: Meta robotid

en: Meta typography
et: Metaandmete tüpograafia

en: Meta value
et: Meta väärtus

en: Meta value num
et: Meta väärtuse number

en: Metadata
et: Metaandmed

en: Mid Size
et: Keskmine suurus

en: Middle center
et: Keskel keskel

en: Middle left
et: Keskel vasakul

en: Middle right
et: Keskel paremal

en: Mime type
et: MIME tüüp

en: Min Zoom
et: Min suurendus

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
et: Minimaalne PHP versioon Bricksi käitamiseks on PHP 5.4

en: Min. characters
et: Min. tähemärgid

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
et: Min. mõõt: Kaks korda logo kõrguse / logo laiuse väärtusest retina seadmetes korrektseks kuvamiseks.

en: Min. height
et: Min. kõrgus

en: Min. height is 70.
et: Minimaalne kõrgus on 70.

en: Min. length
et: Min. pikkus

en: Min. price
et: Min. hind

en: Min. time
et: Min. aeg

en: Min. value
et: Min. väärtus

en: Min. width
et: Min. laius

en: Min/max date
et: Min/max kuupäev

en: Mini cart
et: Mini-ostukorv

en: Minimum
et: Miinimum

en: Minimum value
et: Miinimumväärtus

en: Misc
et: Muu

en: Miscellaneous
et: Mitmesugust

en: Missing sidebar name.
et: Külgriba nimi puudub.

en: Mobile
et: Mobiil

en: Mobile first
et: Mobiil esmalt

en: Mobile landscape
et: Mobiili rõhtpaigutus

en: Mobile menu
et: Mobiilimenüü

en: Mobile portrait
et: Mobiili püstpaigutus

en: Mode
et: Režiim

en: Modified
et: Muudetud

en: Modified date
et: Muutmise kuupäev

en: Monday
et: Esmaspäev

en: Month: %s
et: Kuu: %s

en: Monthly
et: Kuupõhine

en: More about meta robots directives.
et: Loe lähemalt meta robotite direktiividest.

en: More content to come ..
et: Rohkem sisu tulekul..

en: More layouts
et: Rohkem paigutusi

en: More text
et: Rohkem teksti

en: Most Popular
et: Kõige populaarsemad

en: Most specific
et: Kõige täpsem

en: Mouse enter
et: Hiir siseneb

en: Mouse leave
et: Hiir väljub

en: Mouse leave window
et: Hiir väljub aknast

en: Move
et: Liiguta

en: Move elements
et: Liiguta elemente

en: Move selected
et: Liiguta valitud

en: Move to trash
et: Liiguta prügikasti

en: Moved
et: Liigutatud

en: Moved to trash
et: Liigutatud prügikasti

en: Multilevel
et: Mitmetasandiline

en: Multiple options
et: Mitu valikut

en: Must match with the format saved in database.
et: Peab vastama andmebaasi salvestatud vorminguga.

en: Mute
et: Vaigista

en: Muted
et: Summutatud

en: Muted color
et: Tuhmunud värv

en: My Templates
et: Minu mallid

en: My account
et: Minu konto

en: My templates
et: Minu mallid

en: My templates access
et: Minu mallide juurdepääs

en: MySQL version
et: MySQL versioon

en: NUMERIC
et: NUMBRILINE

en: Name
et: Nimi

en: Name already exists
et: Nimi on juba olemas

en: Name is required
et: Nimi on kohustuslik

en: Name is reserved
et: Nimi on reserveeritud

en: Name to display instead of the remote template URL in the template source dropdown.
et: Nimi, mida kuvada kaugmalli URL-i asemel malli allika rippmenüüs.

en: Native actions on this hook
et: Algsed toimingud sellel haagil

en: Native elements
et: Algupärased elemendid

en: Nav
et: Navigatsioon

en: Nav Menu
et: Navigatsioonimenüü

en: Nav items
et: Navigatsiooni üksused

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
et: Liigu läbi erinevate päringu lehtede ilma lehte uuesti laadimata.

en: Navigation
et: Navigatsioon

en: Neat
et: Korralik

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
et: Vajad abi? Leidsid vea? Soovid uut funktsiooni?

en: Nestable
et: Pesastatav

en: Nestable elements can't be converted to components. You can either unlink them manually by right-clicking the global element in the builder or convert them automatically by clicking the "Convert to components" button above and then confirm the prompt.
et: Pesastatavaid elemente ei saa teisendada komponentideks. Saad need käsitsi lahti siduda, paremklõpsates üldist elementi ehitajas, või teisendada need automaatselt, klõpsates ülal olevat nuppu „Teisenda komponentideks“ ja seejärel kinnitades viipa.

en: Never
et: Mitte kunagi

en: New
et: Uus

en: New Custom Font
et: Uus kohandatud font

en: New Template
et: Uus mall

en: New Template Name
et: Uue malli nimi

en: New capability
et: Uus võimekus

en: New category name
et: Uue kategooria nimi

en: New class name
et: Uus klassi nimi

en: New classes detected. Resolve conflicts, if any, to import or skip.
et: Tuvastati uued klassid. Lahenda konfliktid, kui neid on, et importida või vahele jätta.

en: New color could not be saved.
et: Uut värvi ei õnnestunud salvestada.

en: New color palette name
et: Uue värvipaleti nimi

en: New feature
et: Uus funktsioon

en: New group name
et: Uue grupi nimi

en: New query name
et: Uue päringu nimi

en: New sidebar created.
et: Uus külgriba loodud.

en: New tab
et: Uus vahekaart

en: New theme style name
et: Uue teemalaadistiku nimi

en: New variable name
et: Uue muutuja nimi

en: Newer Comments
et: Uuemad kommentaarid

en: Next
et: Järgmine

en: Next Icon
et: Järgmise ikoon

en: Next arrow
et: Järgmine nool

en: Next label
et: Järgmise silt

en: Next page
et: Järgmine lehekülg

en: Next post
et: Järgmine postitus

en: Next slide
et: Järgmine slaid

en: Nice job
et: Tubli töö

en: Nicename
et: Kuvatav nimi

en: Nickname
et: Hüüdnimi

en: No
et: Ei

en: No Bricks data found.
et: Bricksi andmeid ei leitud.

en: No CSS variable found.
et: CSS muutujat ei leitud.

en: No Custom Font found in Trash
et: Prügikastist ei leitud kohandatud fonte

en: No Custom Fonts found
et: Kohandatud fonte ei leitud

en: No Facebook page URL provided.
et: Facebooki lehe URL-i pole sisestatud.

en: No HTML markup defined.
et: HTML-märgistust pole määratud.

en: No Instagram account found.
et: Instagrami kontot ei leitud.

en: No Instagram posts found.
et: Instagrami postitusi ei leitud.

en: No Polylang languages found.
et: Polylang'i keeli ei leitud.

en: No SVG selected.
et: SVG-faili pole valitud.

en: No Template Bundle found
et: Malli komplekti ei leitud

en: No Template Tag found
et: Malli silti ei leitud

en: No Template found in Trash
et: Prügikastist malli ei leitud

en: No Templates found
et: Malle ei leitud

en: No URL parameters are generated or read, even if filter elements are present.
et: URL-i parameetreid ei genereerita ega loeta, isegi kui filtri elemendid on olemas.

en: No Vimeo ID provided.
et: Vimeo ID-d pole esitatud.

en: No Vimeo URL provided.
et: Vimeo URL-i pole esitatud.

en: No WordPress added content found.
et: WordPressi lisatud sisu ei leitud.

en: No WordPress widget type selected.
et: Ühtegi WordPressi vidina tüüpi pole valitud.

en: No YouTube ID provided.
et: YouTube'i ID-d pole esitatud.

en: No YouTube URL provided.
et: YouTube'i URL-i pole esitatud.

en: No access
et: Ligipääs puudub

en: No accordion item added.
et: Ühtegi lõõtspilli elementi pole lisatud.

en: No action has been set for this form.
et: Sellel vormil pole määratud ühtegi toimingut.

en: No active icon set selected
et: Ühtegi aktiivset ikoonikomplekti pole valitud

en: No additional information to show.
et: Lisateavet pole näidata.

en: No audio file selected.
et: Ühtegi helifaili pole valitud.

en: No caption
et: Pealkirjata

en: No checkout fields defined.
et: Tellimuse välju pole määratud.

en: No classes found
et: Klasse ei leitud

en: No classes specified for deletion
et: Kustutamiseks pole klasse määratud

en: No classes to import.
et: Imporditavaid klasse pole.

en: No code found.
et: Koodi ei leitud.

en: No components found.
et: Komponente ei leitud.

en: No conflict
et: Konflikti pole

en: No connectable property found.
et: Ühtegi ühendatavat omadust ei leitud.

en: No content
et: Sisu puudub

en: No date/fields set.
et: Kuupäeva/välja pole määratud.

en: No default value
et: Vaikeväärtus puudub

en: No dynamic data found.
et: Dünaamilisi andmeid ei leitud.

en: No dynamic data set.
et: Dünaamilisi andmeid pole määratud.

en: No effect with loop enabled
et: Tsükli lubamisel ei ole mõju

en: No elements found for the selected filter.
et: Valitud filtri jaoks ei leitud ühtegi elementi.

en: No email address provided.
et: E-posti aadressi ei sisestatud.

en: No excerpt found.
et: Väljavõtet ei leitud.

en: No file URL provided.
et: Faili URL-i pole esitatud.

en: No file selected.
et: Ühtegi faili pole valitud.

en: No files were uploaded.
et: Ühtegi faili ei laaditud üles.

en: No filter source selected.
et: Filtri allikat pole valitud.

en: No fluid typography category selected. Please create and select a category, then generate your fluid typography variables.
et: Voolava tüpograafia kategooriat pole valitud. Palun loo ja vali kategooria, seejärel genereeri oma voolava tüpograafia muutujad.

en: No fluid typography variables found. Configure the scale generator on the right-hand side as per your requirements. Once done, click the "Generate variables" button to automatically create your fluid typography variables.
et: Voolavaid tüpograafia muutujaid ei leitud. Konfigureeri skaala generaator paremal pool vastavalt oma nõuetele. Kui oled valmis, klõpsa nuppu „Genereeri muutujad“, et automaatselt luua oma voolavad tüpograafia muutujad.

en: No font files found in the CSS.
et: CSS-ist ei leitud fondifaile.

en: No form field added.
et: Ühtegi vormi välja pole lisatud.

en: No found rows
et: Ei leitud ridu

en: No hook selected.
et: Haaki pole valitud.

en: No icon selected.
et: Ühtegi ikooni pole valitud.

en: No image selected.
et: Pilti pole valitud.

en: No instances
et: Ühtegi eksemplari pole

en: No languages found.
et: Keeli ei leitud.

en: No latitude/longitude or address provided. Use dynamic data tags to retrieve the coordinates/address from your query loop results.
et: Laiuskraadi/pikkuskraadi või aadressi pole antud. Kasuta dünaamilisi andmemärke koordinaatide/aadressi hankimiseks oma päringu tsükli tulemustest.

en: No license for provided license key found.
et: Esitatud litsentsivõtmele ei leitud litsentsi.

en: No link
et: Linki pole

en: No list items defined.
et: Loendi elemente pole määratud.

en: No locations found
et: Asukohti ei leitud

en: No menu items
et: Menüü-üksusi pole

en: No meta data selected.
et: Metaandmeid pole valitud.

en: No name
et: Nimi puudub

en: No native actions on this hook
et: Sellel haagil pole algseid toiminguid

en: No nav menu found.
et: Navigatsioonimenüüd ei leitud.

en: No options found
et: Valikuid ei leitud

en: No order found or the order is not suitable for this element.
et: Tellimust ei leitud või tellimus ei sobi sellele elemendile.

en: No orphaned elements found.
et: Orbusid elemente ei leitud.

en: No pagination on singular posts/pages.
et: Üksikutel postitustel/lehtedel pole lehekülgedeks jagamist.

en: No pagination results.
et: Lehekülgedeks jagamise tulemusi pole.

en: No permission
et: Luba puudub

en: No post ID provided.
et: Postituse ID-d ei esitatud.

en: No posts found
et: Postitusi ei leitud

en: No previous or next posts found..
et: Eelmisi või järgmisi postitusi ei leitud.

en: No pricing table defined.
et: Hinnatabelit pole määratud.

en: No product archive description found.
et: Toodete arhiivi kirjeldust ei leitud.

en: No product selected
et: Toodet pole valitud

en: No products in cart
et: Ostukorvis pole tooteid

en: No products to show.
et: Pole tooteid, mida näidata.

en: No progress bar created.
et: Edenemisriba pole loodud.

en: No properties connected.
et: Ühtegi omadust pole ühendatud.

en: No properties found.
et: Ühtegi omadust ei leitud.

en: No property groups found.
et: Ühtegi omaduste gruppi ei leitud.

en: No query selected
et: Päringut pole valitud

en: No rating
et: Hinnang puudub

en: No ratings
et: Hinnanguid pole

en: No ratings yet.
et: Hinnanguid pole veel.

en: No related products to show.
et: Seotud tooteid pole näidata.

en: No repeat
et: Ei kordu

en: No results
et: Tulemusi pole

en: No results found
et: Tulemusi ei leitud

en: No scroll
et: Kerimist pole

en: No sharing option selected.
et: Jagamisvalikuid pole valitud.

en: No shortcode provided.
et: Lühikoodi pole sisestatud.

en: No sidebar selected.
et: Külgriba pole valitud.

en: No signature
et: Allkiri puudub

en: No slide added.
et: Ühtegi slaidi pole lisatud.

en: No social icon added.
et: Ühtegi sotsiaalmeedia ikooni pole lisatud.

en: No spaces. No pound (#) sign.
et: Ilma tühikuteta. Ilma trellita (#).

en: No tabs added.
et: Vahelehti pole lisatud.

en: No target query selected.
et: Ühtegi sihtotsingu päringut pole valitud.

en: No team members added.
et: Meeskonnaliikmeid pole lisatud.

en: No template selected.
et: Malli pole valitud.

en: No templates found.
et: Malle ei leitud.

en: No testimonials added.
et: Soovitusi pole lisatud.

en: No text added.
et: Teksti pole lisatud.

en: No valid font files were processed.
et: Ühtegi kehtivat fondifaili ei töödeldud.

en: No variables found. Create a CSS variable using the input at the bottom or in bulk by clicking the "Import" icon at the top.
et: Muutujaid ei leitud. Loo CSS-muutuja, kasutades sisestusvälja allosas või hulgi, klõpsates „Impordi“ ikooni ülaosas.

en: No video selected.
et: Videot pole valitud.

en: No wrap
et: Ära murra

en: No-repeat
et: Kordust pole

en: None
et: Puudub

en: Normal
et: Tavaline

en: Not allowed
et: Pole lubatud

en: Not allowed: Infinite template loop.
et: Pole lubatud: Lõputu mallide tsükkel.

en: Not applied in the builder.
et: Ehitajas ei rakendata.

en: Not empty
et: Pole tühi

en: Not equal
et: Ei võrdu

en: Not exists
et: Ei eksisteeri

en: Not featured
et: Pole esiletõstetud

en: Not found
et: Ei leitud

en: Not new
et: Pole uus

en: Not on sale
et: Pole allahindlusega

en: Not possible while bulk-editing.
et: Pole võimalik hulgimuutmise ajal.

en: Not supported
et: Ei ole toetatud

en: Not supported on mobile devices
et: Ei ole toetatud mobiilseadmetel

en: Nothing found
et: Midagi ei leitud

en: Nothing found.
et: Midagi ei leitud.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
et: Midagi ei leitud. Palun proovi uuesti teise märksõnaga!

en: Nothing to copy
et: Midagi pole kopeerida

en: Nothing to paste
et: Midagi pole kleepida

en: Notice
et: Märkus

en: Notice from %1$s: But don't worry. %1$s regularly updates all WooCommerce template files with each new release. If you are on the latest version and see this message, any necessary compatibility enhancements will be included in the next update.
et: Teade %1$s-lt: Aga ära muretse. %1$s uuendab regulaarselt kõiki WooCommerce'i mallifaile iga uue väljalaskega. Kui oled uusimal versioonil ja näed seda teadet, lisatakse kõik vajalikud ühilduvusparandused järgmisse värskendusse.

en: Notices
et: Teated

en: Notifications
et: Teavitused

en: Number of comments
et: Kommentaaride arv

en: Number of posts
et: Postituste arv

en: Number of users to retrieve
et: Hangitavate kasutajate arv

en: Numbered list
et: Nummerdatud loend

en: Numeric
et: Numbriline

en: Numeric meta value
et: Numbriline meta väärtus

en: Object fit
et: Objekti sobitamine

en: Object position
et: Objekti asend

en: Oblique
et: Kaldkiri

en: October
et: Oktoober

en: Odd background
et: Paaritu taust

en: Off
et: Väljas

en: Off-Canvas
et: Külgpaneel

en: Offcanvas
et: Kõrvalribaga menüü

en: Offset
et: Nihe

en: Offset key
et: Nihke võti

en: Offset key location
et: Nihke võtme asukoht

en: Okay
et: Okei

en: Older Comments
et: Vanemad kommentaarid

en: On
et: Sees

en: On backorder
et: Järeltellitav

en: On blur
et: Fookuse kaotamisel

en: On input
et: Sisestamisel

en: On input, blur and submit
et: Sisestamisel, fookuse kaotamisel ja esitamisel

en: On sale
et: Allahindlusega

en: On sale products only
et: Ainult allahinnatud tooted

en: Once done editing, click the "Save Settings" button at the bottom below to persist your changes.
et: Kui oled redigeerimise lõpetanud, klõpsa all olevat nuppu „Salvesta seaded“, et muudatused jääksid püsima.

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
et: Kui oled tuttav Bricks'i tööpõhimõtetega, on hea mõte õppida mallide kohta. Nii lood oma veebilehe päise, jaluse ja mis tahes muud tüüpi taaskasutatava sisu, nagu blogipostituste paigutused, arhiivid, otsingutulemed ja vealehed.

en: One Page Navigation
et: Ühe lehe navigatsioon

en: One Result
et: Üks tulemus

en: One feature per line
et: Üks omadus rea kohta

en: One or more of the selected classes conflict with existing classes on your site. You must either override the existing classes on your site or discard these imported versions.
et: Üks või mitu valitud klassi on konfliktis sinu saidil olevate klassidega. Pead kas saidil olevad klassid üle kirjutama või need imporditud versioonid hülgama.

en: One or more webhook requests failed.
et: Üks või mitu webhook'i päringut ebaõnnestus.

en: One post found
et: Leiti üks postitus

en: Only added if none of your product fields contains any links.
et: Lisatakse ainult siis, kui ükski sinu tooteväli ei sisalda linke.

en: Only applicable for purchasable simple products with in stock status.
et: Rakendub ainult ostetavatele lihttoodetele, mis on laos.

en: Only applicable if the add to cart display as form (e.g. on single product page).
et: Kehtib ainult siis, kui lisa ostukorvi kuvatakse vormina (nt üksiku toote lehel).

en: Only applied in builder and template preview.
et: Rakendub ainult ehitajas ja malli eelvaates.

en: Only applies to Image, Image Gallery, and SVG elements. Images will not be imported if the source is a custom URL or a dynamic data tag.
et: Kehtib ainult Pildi, Pildigalerii ja SVG elementidele. Pilte ei impordita, kui allikas on kohandatud URL või dünaamiline andmesilt.

en: Only applies to new items added to the DOM.
et: Kehtib ainult DOM-i lisatud uutele elementidele.

en: Only applies to top level dropdown elements.
et: Kehtib ainult peamise taseme rippmenüü elementidele.

en: Only empty draft fonts can be deleted.
et: Ainult tühje fondi mustandeid saab kustutada.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
et: Anna juurdepääs oma mallidele ainult ülal sisestatud veebilehtedele. Üks URL rea kohta.

en: Only muted YouTube videos will autoplay on iOS Safari.
et: Ainult vaigistatud YouTube'i videod käivituvad automaatselt iOS Safaris.

en: Only one "Table of contents" element can be visible on a page at a time.
et: Korraga saab lehel nähtav olla ainult üks „Sisukord“ element.

en: Only parent terms
et: Ainult ülemised terminid

en: Only post queries are supported in this version.
et: Selles versioonis toetatakse ainult postituste päringuid.

en: Only rendered if link is set.
et: Kuvatakse ainult siis, kui link on määratud.

en: Only return terms
et: Tagasta ainult terminid

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
et: Määra ainult siis, kui sul esineb probleeme vaikerenderdusega ehitajas (REST API keelatud jne)

en: Only supports Post, Term, and User context. More context are available inside the "Interaction" settings that open this popup.
et: Toetab ainult postituse, termini ja kasutaja konteksti. Rohkem kontekste on saadaval „Interaktsiooni“ seadetes, mis avavad selle hüpikakna.

en: Only the first assigned term will be displayed.
et: Kuvatakse ainult esimene määratud termin.

en: Only works if the first assigned term is a child term.
et: Toimib ainult siis, kui esimene määratud termin on alamtermin.

en: Opacity
et: Läbipaistvus

en: Open
et: Ava

en: Open accordion
et: Ava lõõts

en: Open icon manager
et: Ava ikoonihaldurit

en: Open image in lightbox
et: Ava pilt lightbox'is

en: Open in new tab
et: Ava uues vahekaardis

en: Open mobile menu
et: Ava mobiilne menüü

en: Open on add to cart (AJAX)
et: Ava ostukorvi lisamisel (AJAX)

en: Open on page load
et: Ava lehe laadimisel

en: Open tab index
et: Avatava vahelehe indeks

en: Open tab on
et: Ava vaheleht

en: Operating system
et: Operatsioonisüsteem

en: Opposites linked
et: Vastupidised seotud

en: Option
et: Valik

en: Optional
et: Valikuline

en: Options
et: Valikud

en: Options (one per line)
et: Valikud (üks rea kohta)

en: Options type
et: Valikute tüüp

en: Or
et: Või

en: Order
et: Järjekord

en: Order by
et: Järjesta

en: Order date
et: Tellimuse kuupäev

en: Order details
et: Tellimuse andmed

en: Order email
et: Tellimuse e-post

en: Order id
et: Tellimuse ID

en: Order matters. Start at smallest breakpoint. If using mobile-first start at largest breakpoint.
et: Järjekord on oluline. Alusta väikseimast murdepunktist. Kui kasutad mobiilivaate prioriteeti, alusta suurimast murdepunktist.

en: Order meta key
et: Järjesta meta võtme järgi

en: Order number
et: Tellimuse number

en: Order overview
et: Tellimuse ülevaade

en: Order payment method
et: Tellimuse makseviis

en: Order receipt
et: Tellimuse kviitung

en: Order review
et: Tellimuse ülevaatus

en: Order total
et: Tellimuse kogusumma

en: Order updates
et: Tellimuse uuendused

en: Ordered list
et: Järjestatud loend

en: Orders
et: Tellimused

en: Organize your properties in groups. Reorder your groups via drag & drop. Click to rename. Create a property group using the form below.
et: Organiseeri oma omadused rühmadeks. Korrastage rühmi pukseerides. Ümbernimetamiseks klõpsa. Uue omaduse rühma loomiseks kasuta allpool olevat vormi.

en: Original price
et: Algne hind

en: Original price typography
et: Algse hinna tüpograafia

en: Orphaned elements
et: Orvud elemendid

en: Orphaned elements detected (%s). Please back-up your site or at least copy all elements in the structure panel, then click the "Clean up" button below to remove all orphaned elements.
et: Tuvastati (%s) orvu elementi. Palun varunda oma sait või vähemalt kopeeri kõik elemendid struktuuri paneelil, seejärel klõpsa allpool nuppu „Puhasta“, et eemaldada kõik orvud elemendid.

en: Orphaned elements removed.
et: Orvud elemendid eemaldatud.

en: Orphaned elements review
et: Orbunud elementide ülevaade

en: Other
et: Muu

en: Other (URL)
et: Muu (URL)

en: Other classes
et: Muud klassid

en: Other pages
et: Teised lehed

en: Other styles
et: Muud stiilid

en: Others
et: Teised

en: Out of stock
et: Läbi müüdud

en: Outer width of the info box popup.
et: Infoakna hüpikakna väline laius.

en: Outline
et: Kontuur

en: Outline - Dark
et: Kontuur - tume

en: Outline - Light
et: Kontuur - hele

en: Outline - Primary
et: Kontuur - põhivärv

en: Output PHP function
et: Väljasta PHP funktsioon

en: Outset
et: Ääristatud

en: Outstanding
et: Silmapaistev

en: Overflow
et: Ületäitumine

en: Overlay
et: Ülekate

en: Overlay content
et: Ülekatte sisu

en: Overline
et: Ülajoon

en: Override
et: Ülekirjutus

en: Override local class
et: Kirjuta üle kohalik klass

en: Overwrite
et: Kirjuta üle

en: PHP class does not exist
et: PHP klass ei eksisteeri

en: PHP execution time limit
et: PHP täitmisaja piirang

en: PHP max input vars
et: PHP max sisendmuutujad

en: PHP max upload file size
et: PHP maksimaalse üleslaadimisfaili suurus

en: PHP memory limit
et: PHP mälu limiit

en: PHP post max size
et: PHP posti maksimaalne suurus

en: PHP safe mode
et: PHP turvarežiim

en: PHP version
et: PHP versioon

en: Padding
et: Täidis

en: Page
et: Leht

en: Page %s
et: Lehekülg %s

en: Page ID
et: Lehe ID

en: Page background
et: Lehe taustavärv

en: Page date
et: Lehe kuupäev

en: Page layout
et: Lehe paigutus

en: Page modified
et: Lehe muutmise aeg

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: Page number
et: Lehekülje number

en: Page order
et: Lehe järjestus

en: Page parameter
et: Lehekülje parameeter

en: Page settings
et: Lehe seaded

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
et: Lehepõhised stiilid laaditakse vaikimisi sisemiselt. Vali „Välised failid“, et laadida ainult vajalik CSS ja võimaldada laadilehtede vahemällu salvestamist.

en: Pages
et: Lehed

en: Pages:
et: Leheküljed:

en: Pagination
et: Lehekülgede vahetus

en: Pagination method
et: Lehekülgede jaotuse meetod

en: Pagination parameter location
et: Lehekülgede jaotuse parameetri asukoht

en: Pane
et: Paneel

en: Panel
et: Paneel

en: Panel width could not be saved.
et: Paneeli laiust ei õnnestunud salvestada.

en: Paragraph
et: Lõik

en: Parameter
et: Parameeter

en: Parameter name for the page number (e.g., "page" or "offset"). This parameter will only be added when AJAX enabled pagination element are used.
et: Parameetri nimi lehekülje numbri jaoks (nt „page“ või „offset“). See parameeter lisatakse ainult siis, kui kasutatakse AJAX-i toega lehekülgede jaotuse elementi.

en: Parameters
et: Parameetrid

en: Parent
et: Ülemleht

en: Parent term
et: Vanemtermin

en: Parent term ID
et: Vanemtermini ID

en: Parent theme URI
et: Ülemteema URI

en: Parent theme author URI
et: Ülemteema autori URI

en: Parent theme name
et: Ülemteema nimi

en: Parent theme version
et: Ülemteema versioon

en: Parse dynamic data
et: Parsi dünaamilised andmed

en: Password
et: Parool

en: Password accepted. You can now access the protected content.
et: Parool vastuvõetud. Nüüd pääsed ligi kaitstud sisule.

en: Password min. length
et: Parooli min. pikkus

en: Password protect your templates.
et: Kaitse oma malle parooliga.

en: Password protected
et: Parooliga kaitstud

en: Password protection
et: Paroolikaitse

en: Password protection limits access to content on the rendered frontend only. It does not restrict alternative access methods (e.g. REST API). For sensitive data, consider stricter security controls.
et: Paroolikaitse piirab juurdepääsu sisule ainult kuvataval eesliidesel. See ei piira alternatiivseid juurdepääsumeetodeid (nt REST API). Tundlike andmete puhul kaaluge rangemaid turvakontrolle.

en: Password required.
et: Parool on nõutav.

en: Password source
et: Parooli allikas

en: Password toggle
et: Parooli lüliti

en: Paste
et: Kleebi

en: Pasted
et: Kleebitud

en: Path that contains the total item count. Use "body" to target the response path root and "header" for the response headers. Required for the pagination to work. Use "header.x-wp-totalpages" for WordPress REST API calls.
et: Teekond, mis sisaldab esemete koguarvu. Kasutage "body" vastuse tee juureks ja "header" vastuse päiste jaoks. Vajalik, et lehekülgede järjestamine toimiks. Kasutage "header.x-wp-totalpages" WordPressi REST API kutsete jaoks.

en: Path to extract nested data. Leave empty to use full response. Example: "data.results" to get results from {data: {results: [...]}}
et: Tee pesastatud andmete eraldamiseks. Jäta tühjaks, et kasutada täielikku vastust. Näide: „data.results“ tulemuste saamiseks {data: {results: [...]}} struktuurist

en: Pattern
et: Muster

en: Pause autoplay
et: Peata automaatesitlus

en: Pause on focus
et: Pausi fookuse korral

en: Pause on hover
et: Peata hiirega üle liikudes

en: Paused
et: Peatatud

en: Pay
et: Maksa

en: Payment
et: Makse

en: Pending message
et: Ootel sõnum

en: Per page load
et: Lehe laadimisel

en: Per session
et: Seansi kohta

en: Percent
et: Protsent

en: Percentage
et: Protsent

en: Percentage typography
et: Protsendi tüpograafia

en: Performance
et: Jõudlus

en: Permalink
et: Püsilink

en: Permanently delete this icon? This action cannot be undone.
et: Kas soovid selle ikooni jäädavalt kustutada? Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

en: Picture in picture
et: Pilt pildis

en: Pie Chart
et: Sektordiagramm

en: Pin
et: Kinnita

en: Pin/unpin elements
et: Kinnita/eemalda elemente

en: Pinned
et: Kinnitatud

en: Pinned elements
et: Kinnitatud elemendid

en: Place and configure a "Map Connector" element inside the query loop to enable dynamic address retrieval. On the frontend, actual location markers will be displayed based on the retrieved addresses. In the builder, a placeholder marker will be shown using your Map Center settings for styling purposes.
et: Paiguta ja seadista „Kaardi ühendaja“ element päringu tsükli sisse, et võimaldada dünaamilist aadresside hankimist. Esilehel kuvatakse tegelikud asukohamarkerid hankitud aadresside põhjal. Ehitajas näidatakse platshoidja markerit, kasutades sinu Kaardi keskme seadeid stiili eesmärgil.

en: Place this query on the cart page.
et: Aseta see päring ostukorvi lehele.

en: Place this query on the product page.
et: Aseta see päring toote lehele.

en: Place this query on the single product page.
et: Aseta see päring üksiku toote lehele.

en: Placeholder
et: Kohatäide

en: Placeholder color
et: Kohatäite värv

en: Placeholder image shown.
et: Näidatakse kohatäite pilti.

en: Placeholder typography
et: Kohatäite tüpograafia

en: Placeholders
et: Kohatäited

en: Play inline
et: Esita sisemiselt

en: Play interaction
et: Esita interaktsioon

en: Play once
et: Esita üks kord

en: Please check your email to confirm your subscription.
et: Palun kontrolli oma e-posti, et kinnitada oma tellimus.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
et: Palun klõpsa allolevat nuppu, et genereerida kõik vajalikud CSS-failid.

en: Please click the link below to activate your account
et: Palun klõpsa alloleval lingil oma konto aktiveerimiseks

en: Please connect your Instagram account.
et: Palun ühenda oma Instagrami konto.

en: Please copy & paste your license key in here ..
et: Palun kopeeri ja kleebi oma litsentsi võti siia ...

en: Please create a full-site backup and perform a "Code review" (see above) before generating code signatures globally.
et: Palun tee täielik varukoopia ja vii läbi „Koodi ülevaatus“ (vaata ülalt) enne koodi allkirjade üldist genereerimist.

en: Please create a full-site backup before running the converter.
et: Palun loo täielik saidi varukoopia enne teisendaja käivitamist.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
et: Palun veenduge, et sellel saidil on SMTP seadistatud, et kõik väljuvad e-kirjad edastatakse korralikult.

en: Please ensure that the SVG code you paste in here does not contain any potentially malicious code. You can run it first through a free online SVG cleaner like %s
et: Palun veenduge, et siia kleebitud SVG kood ei sisalda potentsiaalselt pahatahtlikku koodi. Võite seda esmalt puhastada tasuta veebipõhises SVG puhastustööriistas nagu %s

en: Please enter a password of at least %s characters.
et: Palun sisesta vähemalt %s-tähemärgiline parool.

en: Please enter at least 2 characters
et: Palun sisesta vähemalt 2 tähemärki

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
et: Palun sisesta laiuskraad/pikkuskraad, kui kasutad mitut markerit.

en: Please fetch the data again as the API settings have changed.
et: Palun hangi andmed uuesti, kuna API seaded on muutunud.

en: Please make sure to set the "Scale X" value inside the transform setting above to "-1".
et: Palun veenduge, et seate ülaltoodud transformatsiooni seadetes „Scale X“ väärtuse „-1“-ks.

en: Please provide a new password
et: Palun sisesta uus parool

en: Please review all code instances found on your site page by page to ensure they don't contain any malicious or faulty code. Click on the title to edit the page, template, etc. with Bricks.
et: Palun vaata üle kõik leitud koodi juhtumid oma saidi igal lehel, et veenduda, et need ei sisalda kahjulikku või vigast koodi. Klõpsa pealkirjal, et redigeerida lehte, malli jne Bricks'iga.

en: Please review your code and generate code signatures.
et: Palun vaata oma kood üle ja genereeri koodi signatuurid.

en: Please select a filter input.
et: Palun vali filtri sisend.

en: Please select rating icons.
et: Palun vali hinnangute ikoonid.

en: Please set at least one product filter.
et: Palun määra vähemalt üks tootefilter.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
et: Palun jaga oma põhjus(i) Bricksi deaktiveerimiseks. Mida rohkem detaile, seda parem :)

en: Please update your WordPress URLs under Settings > General to use https:// instead of http:// for optimal performance & functionality. Valid SSL certificate required.
et: Palun uuenda oma WordPressi URL-id Seaded > Üldine all, et kasutada https:// http:// asemel optimaalse jõudluse ja funktsionaalsuse jaoks. Nõutav on kehtiv SSL-sertifikaat.

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
et: Palun kasuta kõigi klienditoe päringute jaoks oma Bricksi konto e-posti aadressi. Suuremate failide lisamiseks saada palun e-kiri otse aadressile %1$s. Arendusel olevate funktsioonide nägemiseks või uute funktsioonide soovitamiseks/hääletamiseks külasta meie %2$s.

en: Popular
et: Populaarsed

en: Popularity
et: Populaarsus

en: Populate Content
et: Täida sisu

en: Populate the query loop address above through dynamic data tags.
et: Täida ülal olev päringu tsükli aadress dünaamiliste andmemärkide abil.

en: Popup
et: Hüpikaken

en: Popup data not found
et: Hüpikakna andmeid ei leitud

en: Popup limit
et: Hüpikakna piirang

en: Position
et: Asend

en: Positioning
et: Paigutus

en: Post
et: Postitus

en: Post Content
et: Postituse sisu

en: Post ID
et: Postituse ID

en: Post Navigation
et: Postituste navigeerimine

en: Post Title
et: Postituse pealkiri

en: Post author
et: Postituse autor

en: Post comments
et: Postituse kommentaarid

en: Post comments count
et: Postituse kommentaaride arv

en: Post content
et: Postituse sisu

en: Post could not be duplicated
et: Postitust ei õnnestunud dubleerida

en: Post count
et: Postituste arv

en: Post date
et: Postituse kuupäev

en: Post excerpt
et: Postituse väljavõte

en: Post link
et: Postituse link

en: Post meta
et: Postituse meta

en: Post meta typography
et: Postituse meta tüpograafia

en: Post modified date
et: Postituse muutmise kuupäev

en: Post navigation
et: Postituste navigeerimine

en: Post parent
et: Postituse ülempostitus

en: Post parent ID
et: Postituse vanema ID

en: Post password
et: Postituse parool

en: Post slug
et: Postituse lühiaadress

en: Post status
et: Postituse olek

en: Post time
et: Postituse aeg

en: Post title
et: Postituse pealkiri

en: Post title typography
et: Postituse pealkirja tüpograafia

en: Post to update
et: Uuendatav postitus

en: Post type
et: Postituse tüüp

en: Post types
et: Postituse tüübid

en: Poster image
et: Postripilt

en: Poster size for YouTube
et: Postri suurus YouTube'i jaoks

en: Postmeta table meta_value type
et: Postmeta tabeli meta_value tüüp

en: Posts
et: Postitused

en: Posts per page
et: Postitusi lehel

en: Posts per row
et: Postitusi reas

en: Posts should be in a same taxonomy term.
et: Postitused peaksid olema samas taksonoomia kategoorias.

en: Powered by %s
et: %s Poolt

en: Precedes "Link Image" setting.
et: Eelneb „Lingi pilt“ seadele.

en: Precedes image height setting.
et: Eelneb pildi kõrguse seadele.

en: Prefix
et: Eesliide

en: Prefix block
et: Eesliite plokk

en: Prefix with a dot (.) to filter results that start with this string, or suffix with a dot (.) to filter results ending with this string.
et: Lisa punkt (.) ette, et filtreerida tulemusi, mis algavad selle stringiga, või lisa punkt (.) lõppu, et filtreerida tulemusi, mis lõppevad selle stringiga.

en: Preload
et: Eellaadimine

en: Preload custom fonts
et: Eellae kohandatud fondid

en: Prev
et: Eelmine

en: Prev arrow
et: Eelmine nool

en: Prev label
et: Eelmise silt

en: Prevent duplicates
et: Väldi duplikaate

en: Preview
et: Eelvaade

en: Preview autosave
et: Eelvaate automaatsalvestus

en: Preview image
et: Eelvaate pilt

en: Preview mode
et: Eelvaate režiim

en: Preview notice type
et: Eelvaate teate tüüp

en: Preview order ID
et: Eelvaate tellimuse ID

en: Preview template
et: Eelvaate mall

en: Previous
et: Eelmine

en: Previous Icon
et: Eelmise ikoon

en: Previous interaction ID
et: Eelmise interaktsiooni ID

en: Previous page
et: Eelmine lehekülg

en: Previous post
et: Eelmine postitus

en: Previous slide
et: Eelmine slaid

en: Price
et: Hind

en: Price meta
et: Hinna metaandmed

en: Price prefix
et: Hinna eesliide

en: Price suffix
et: Hinna järelliide

en: Price typography
et: Hinna tüpograafia

en: Pricing
et: Hinnastamine

en: Pricing Tables
et: Hinnatingimused

en: Pricing table
et: Hinnatingimus

en: Primary
et: Esmane

en: Primary color
et: Põhivärv

en: Priority
et: Prioriteet

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Privacy policy
et: Privaatsuspoliitika

en: Product
et: Toode

en: Product ID
et: Toote ID

en: Product SKU
et: Toote SKU

en: Product additional information
et: Toote lisateave

en: Product archive
et: Toodete arhiiv

en: Product attribute
et: Toote atribuut

en: Product badge "New"
et: Toote märgis „Uus“

en: Product badge "Sale"
et: Toote märgis „Allahindlus“

en: Product badge new
et: Toote märgis "Uus"

en: Product categories
et: Tootekategooriad

en: Product category
et: Toote kategooria

en: Product category image
et: Tootekategooria pilt

en: Product content
et: Toote sisu

en: Product content is empty.
et: Toote sisu on tühi.

en: Product featured
et: Toode on esiletõstetud

en: Product gallery
et: Toote galerii

en: Product gallery images
et: Toote galerii pildid

en: Product images
et: Toote pildid

en: Product is out of stock.
et: Toode on laost otsas.

en: Product meta
et: Toote meta

en: Product new status
et: Toote uudsuse olek

en: Product on sale
et: Toode on allahindlusel

en: Product price
et: Toote hind

en: Product purchased by user
et: Kasutaja on toote ostnud

en: Product rating
et: Toote hinnang

en: Product ratings are disabled.
et: Toote hinnangud on välja lülitatud.

en: Product regular price
et: Toote tavahind

en: Product reviews
et: Toote arvustused

en: Product sale price
et: Toote soodushind

en: Product sale status
et: Toote allahindluse olek

en: Product search
et: Toote otsing

en: Product short description
et: Toote lühikirjeldus

en: Product sold individually
et: Toodet müüakse ühekaupa

en: Product stock
et: Toote laoseis

en: Product stock management
et: Toote laohaldus

en: Product stock quantity
et: Toote kogus laos

en: Product stock status
et: Toote laoseis

en: Product tabs
et: Toote vahekaardid

en: Product tag
et: Toote silt

en: Product tags
et: Toote sildid

en: Product title
et: Toote pealkiri

en: Product type
et: Toote tüüp

en: Product up/cross-sells
et: Toote üles-/ristmüügid

en: Products
et: Tooted

en: Products archive description
et: Toodete arhiivi kirjeldus

en: Products filter
et: Toodete filter

en: Products orderby
et: Toodete järjestus

en: Products pagination
et: Toodete lehekülgede vahetamine

en: Products per page
et: Tooteid lehel

en: Products total results
et: Toodete kogutulemused

en: Products with the same category or tag.
et: Sama kategooria või sildiga tooted.

en: Profile picture
et: Profiilipilt

en: Progress
et: Edenemine

en: Progress Bar
et: Edenemisriba

en: Project ID
et: Projekti ID

en: Project not found.
et: Projekti ei leitud.

en: Properties
et: Omadused

en: Properties found, but none are conneted to any setting of your main component.
et: Omadused leiti, kuid ükski neist pole ühendatud sinu põhikomponendi seadetega.

en: Property
et: Kinnisvara

en: Property groups
et: Omadusrühmad

en: Property name
et: Omaduse nimi

en: Property value
et: Omaduse väärtus

en: Provide the element ID that holds the live search results below.
et: Sisesta allpool element ID, mis hoiab reaalajas otsingu tulemusi.

en: Provide your own options in JSON format
et: Esitage oma valikud JSON-vormingus

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Pseudo class
et: Pseudoklass

en: Pseudos
et: Pseudod

en: Public templates
et: Avalikud mallid

en: Publish
et: Avalda

en: Published
et: Avaldatud

en: Published date
et: Avaldamise kuupäev

en: Quantity
et: Kogus

en: Queries
et: Päringud

en: Queries of the types "Post", "Term", and "User" are supported.
et: Toetatakse päringu tüüpe „Postitus“, „Termin“ ja „Kasutaja“.

en: Query
et: Päring

en: Query API
et: Päringu API

en: Query Bricks data in search results
et: Päri Bricksi andmeid otsingutulemustes

en: Query Results Summary
et: Päringu tulemuste kokkuvõte

en: Query configured
et: Päring konfigureeritud

en: Query editor
et: Päringu redaktor

en: Query editor in use. But not accessible due to lack of code execution rights.
et: Päringu redaktor on kasutusel. Kuid pole ligipääsetav koodi käivitamise õiguste puudumise tõttu.

en: Query filters
et: Päringu filtrid

en: Query filters are disabled
et: Päringu filtrid on keelatud

en: Query filters reindex job started.
et: Päringu filtrite uuesti indekseerimise töö alustatud.

en: Query loop
et: Päringu tsükkel

en: Query loop index
et: Päringutsükli indeks

en: Query loop results in the builder are limited to %1$s.
et: Päringutsükli tulemused ehitajas on piiratud %1$s-ga.

en: Query manager
et: Päringu haldur

en: Query name
et: Päringu nimi

en: Query object type not supported
et: Päringu objekti tüüp ei ole toetatud

en: Query results count
et: Päringu tulemuste arv

en: Query settings
et: Päringu seaded

en: Query type
et: Päringu tüüp

en: Query with this name already exists.
et: Sellise nimega päring on juba olemas.

en: Quick Feedback
et: Kiire tagasiside

en: Quick View
et: Kiirvaade

en: Quotes
et: Tsitaadid

en: REST API Prefix
et: REST API eesliide

en: Radial
et: Radiaalne

en: Radio
et: Raadionupp

en: Radio list
et: Raadionuppude loend

en: Radius
et: Raadius

en: Random
et: Juhuslik

en: Random order
et: Juhuslik järjekord

en: Random seed TTL
et: Juhusliku seemne TTL

en: Random seed ttl
et: Juhusliku seemne TTL

en: Range
et: Vahemik

en: Rate limit exceeded. Please try again later.
et: Päringute limiit ületatud. Palun proovi hiljem uuesti.

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
et: Selle tunni piirnorm on täis. Palun oodake järgmise täistunnini, mil see lähtestatakse.

en: Rate limiting
et: Sageduse piiramine

en: Rated %s out of 5
et: Hinnatud %s 5-st

en: Rating
et: Hinnang

en: Rating icon
et: Hinnangute ikoon

en: Rating typography
et: Hinnangute tüpograafia

en: Raw
et: Töötlemata

en: Raw HTML
et: Puhas HTML

en: Read more
et: Loe edasi

en: Read more about %s
et: Loe rohkem %s kohta

en: Reading progress bar
et: Lugemise edenemisriba

en: Reading time
et: Lugemisaeg

en: Ready to publish your first post?
et: Kas oled valmis avaldama oma esimest postitust?

en: Recent comments
et: Viimased kommentaarid

en: Recent posts
et: Viimased postitused

en: Recommended column type
et: Soovitatav veeru tüüp

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
et: Soovitatav pikkus: 55 tähemärki. Vaikimisi: postituse/lehe väljavõte.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
et: Soovitatav pikkus: kuni 95 tähemärki. Vaikimisi: postituse/lehe pealkiri.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
et: Soovituslik max_execution_time: 180 (või rohkem)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
et: Soovitatav suurus: suur. Vaikimisi: esiletõstetud pilt.

en: Recommended upload_max_filesize
et: Soovitatav upload_max_filesize

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
et: Soovitatav wp_memory_limit: 64M (või rohkem)

en: Redirect
et: Ümbersuunamine

en: Redirect after (ms)
et: Ümbersuunamine pärast (ms)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
et: Ümbersuunamine käivitub ainult pärast edukat vormi esitamist.

en: Redirect to
et: Suuna sihtkohta

en: Redirect to admin area
et: Suuna administreerimisalale

en: Redirect to custom authentication page
et: Suuna kohandatud autentimislehele

en: Redirect to product page
et: Suuna ümber toote lehele

en: Redirect to specific page
et: Suuna kindlale lehele

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Referrer
et: Viitaja

en: Referrer URL
et: Viitav URL

en: Regenerate CSS files
et: Taasta CSS-failid

en: Regenerate code signatures
et: Genereeri koodi allkirjad uuesti

en: Regenerate code signatures whenever your WordPress salts (secret keys) change.
et: Genereeri koodi allkirjad uuesti, kui su WordPressi soolad (salajased võtmed) muutuvad.

en: Regenerate filter index
et: Taasta filtri indeks

en: Register form
et: Registreeri vorm

en: Registered
et: Registreeritud

en: Registered sidebars
et: Registreeritud külgribad

en: Registration
et: Registreerimine

en: Regular expression to validate the input.
et: Regulaaravaldis sisendi valideerimiseks.

en: Regular price typography
et: Tavahinna tüpograafia

en: Rel attribute
et: Rel atribuut

en: Related Posts
et: Seotud postitused

en: Related posts
et: Seotud postitused

en: Related products
et: Seotud tooted

en: Related videos from other channels
et: Seotud videod teistest kanalitest

en: Relation
et: Seos

en: Reload
et: Laadi uuesti

en: Reload canvas
et: Laadi lõuend uuesti

en: Remarkable
et: Märkimisväärne

en: Remember me
et: Jäta mind meelde

en: Remote
et: Kaugelt

en: Remote playback
et: Kaugesitus

en: Remote templates
et: Kaugmallid

en: Remove
et: Eemalda

en: Remove all index jobs
et: Eemalda kõik indekseerimistööd

en: Remove attribute
et: Eemalda atribuut

en: Remove billing fields
et: Eemalda arve väljad

en: Remove default margins
et: Eemalda vaikimisi veerised

en: Remove file
et: Eemalda fail

en: Remove from favorites
et: Eemalda lemmikutest

en: Remove from icon set
et: Eemalda ikoonikomplektist

en: Remove image
et: Eemalda pilt

en: Remove selected
et: Eemalda valitud

en: Remove shipping fields
et: Eemalda saatmise väljad

en: Removed
et: Eemaldatud

en: Removed from cart
et: Eemaldatud ostukorvist

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Rename images
et: Nimeta pildid ümber

en: Renamed
et: Ümbernimetatud

en: Render
et: Renderdamine

en: Render dynamic data text on canvas
et: Renderda dünaamilise andmete tekst lõuendil

en: Render footer
et: Kuva jalus

en: Render header
et: Kuva päis

en: Render on the front-end without the div wrapper.
et: Renderdamine esilehel ilma div ümbritsevata.

en: Render popups
et: Kuva hüpikaknad

en: Render with %s
et: Renderda %s-ga

en: Render without wrapper
et: Renderdamine ilma ümbritsevata

en: Rendered with %s
et: Renderdatud %s-ga

en: Repeat
et: Korda

en: Repeat-x
et: Korda-x

en: Repeat-y
et: Korda-y

en: Replace
et: Asenda

en: Replace content
et: Asenda sisu

en: Replace element classes
et: Asenda elemendi klassid

en: Replace image
et: Asenda pilt

en: Replace with
et: Asenda millega

en: Replace with this string
et: Asenda selle stringiga

en: Reply
et: Vasta

en: Reply to email address
et: Vastuse e-posti aadress

en: Request
et: Päring

en: Request body
et: Päringu keha

en: Request body type
et: Päringu keha tüüp

en: Required
et: Kohustuslik

en: Requires enabling of "%1$s" and/or "%2$s" permission.
et: Nõuab loa „%1$s“ ja/või „%2$s“ lubamist.

en: Resend activation email
et: Saada aktiveerimise e-kiri uuesti

en: Reset
et: Lähtesta

en: Reset Settings
et: Lähtesta seaded

en: Reset all
et: Lähtesta kõik

en: Reset database table
et: Lähtesta andmebaasi tabel

en: Reset filters
et: Lähtesta filtrid

en: Reset password
et: Lähtesta parool

en: Reset styles
et: Lähtesta stiilid

en: Reset text after .. seconds
et: Lähtesta tekst pärast .. sekundit

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
et: Kõigi murdepunktide lähtestamine kustutab kõik kohandatud murdepunktid ja lähtestab kõik vaikemurdepunktid.

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Resolve all conflicts listed below to save your changes.
et: Lahenda kõik allpool loetletud konfliktid, et oma muudatused salvestada.

en: Resolve all conflicts listed below, highlighted in red, to continue with importing those classes.
et: Lahenda kõik allpool loetletud konfliktid, mis on punasega esile tõstetud, et jätkata nende klasside importimist.

en: Response
et: Vastus

en: Response path
et: Vastuse tee

en: Response settings
et: Vastuse seaded

en: Responsive breakpoints
et: Kohanduva kujunduse murdepunktid

en: Responsive control indicator
et: Kohanduva juhtimise indikaator

en: Restart
et: Taaskäivita

en: Restore
et: Taasta

en: Restore all
et: Taasta kõik

en: Restore icon
et: Taasta ikoon

en: Restored
et: Taastatud

en: Result Count
et: Tulemuste arv

en: Results
et: Tulemused

en: Results for: %s
et: Tulemused otsingule: %s

en: Results per page
et: Tulemusi lehel

en: Return query parameters in PHP array. Learn more about the query parameters for %1$s, %2$s, %3$s
et: Tagasta päringu parameetrid PHP massiivis. Loe rohkem päringu parameetrite kohta: %1$s, %2$s, %3$s

en: Reveal animation
et: Ilmumise animatsioon

en: Reverse
et: Pööra ümber

en: Review
et: Arvustus

en: Review all Code element (PHP & HTML), SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances.
et: Vaata üle kõik koodi elemendid (PHP ja HTML), SVG elemendid (kood), päringu redaktor ja „echo“ sildi juhtumid.

en: Review author
et: Arvustuse autor

en: Reviewed
et: Üle vaadatud

en: Reviewed item name
et: Arvustatud eseme nimi

en: Reviewed item type
et: Arvustatud eseme tüüp

en: Revision applied
et: Versioon rakendatud

en: Revision by
et: Versioon autorilt

en: Revision deleted
et: Versioon kustutatud

en: Revision discarded
et: Versioonist loobutud

en: Revisions
et: Versioonid

en: Rewind
et: Tagasikerimine

en: Rewind by drag
et: Tagasikerimine lohistamisel

en: Ribbon
et: Lint

en: Rich Text
et: Vormindatud tekst

en: Rich text
et: Rikkalik tekst

en: Ridge
et: Kõrgendatud

en: Right
et: Parem

en: Right to left
et: Paremalt vasakule

en: Right with space
et: Paremal tühikuga

en: Ripple
et: Lainetus

en: Roadmap
et: Teekaart

en: Role
et: Roll

en: Roles
et: Rollid

en: Roller
et: Rull

en: Root container margin
et: Juurelemendi veeris

en: Root container padding
et: Juurelemendi polster

en: Root container width
et: Juurelemendi laius

en: Rotate
et: Pööra

en: Rotate X
et: Pööra x

en: Rotate Y
et: Pööra y

en: Rotate Z
et: Pööra z

en: Round
et: Ümar

en: Row
et: Rida

en: Row gap
et: Rea vahe

en: Rows
et: Read

en: Run only once
et: Käivita ainult üks kord

en: Run this interaction if the following conditions are met.
et: Käivita see interaktsioon, kui järgmised tingimused on täidetud.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
et: %s Käivitamine tuvastab kõik aegunud Bricksi andmed ja uuendab need automaatselt uusimale süntaksile.

en: SSL certificate
et: SSL-sertifikaat

en: SVG code
et: SVG kood

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
et: SVG-failid kirjeldavad pilte XML-vormingus ja võivad seetõttu sisaldada pahatahtlikku koodi. Kui %s on lubatud, üritab Bricks üleslaadimise ajal SVG-faile puhastada.

en: SVG files not imported for security reasons.
et: SVG-faile ei imporditud turvakaalutlustel.

en: SVG logo: Set "Height" & "Width" in "px" value.
et: SVG logo: Määra „Kõrgus“ ja „Laius“ „px“ väärtustes.

en: SVG uploads
et: SVG-failide üleslaadimine

en: Sale
et: Allahindlus

en: Sale price typography
et: Soodushinna tüpograafia

en: Sale!
et: Soodushind!

en: Sample text
et: Näidistekst

en: Sanitization method
et: Puhastamise meetod

en: Satellite
et: Satelliit

en: Saturation
et: Küllastus

en: Saturday
et: Laupäev

en: Save
et: Salvesta

en: Save %s data as Block editor data
et: Salvesta %s andmed plokiredaktori andmetena

en: Save IP address
et: Salvesta IP-aadress

en: Save Settings
et: Salvesta seaded

en: Save Variables
et: Salvesta muutujad

en: Save as
et: Salvesta nimega

en: Save as component
et: Salvesta komponendina

en: Save as template
et: Salvesta mallina

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Save draft
et: Salvesta mustand

en: Save file
et: Salvesta fail

en: Save form submissions in database
et: Salvesta vormide esitused andmebaasi

en: Save in custom directory
et: Salvesta kohandatud kausta

en: Save in media library
et: Salvesta meediateeki

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
et: Salvesta minu nimi, e-post ja veebisait sellesse brauserisse järgmise korra jaoks, kui kommenteerin.

en: Save new style
et: Salvesta uue stiilina

en: Save new title/permalink
et: Salvesta uus pealkiri/püsilink

en: Save style
et: Salvesta stiil

en: Save submission
et: Salvesta esitus

en: Saved
et: Salvestatud

en: Saved as template
et: Salvestatud mallina

en: Scale
et: Skaala

en: Scale X
et: Skaleeri x

en: Scale Y
et: Skaleeri y

en: Scale color
et: Skaala värv

en: Scale down
et: Vähenda

en: Scale length in px
et: Skaala pikkus pikslites

en: Scale type
et: Skaala tüüp

en: Scales
et: Skaalad

en: Scan complete: %1$d orphaned elements found across %2$d posts.
et: Skannimine lõpetatud: %1$d vanemata elementi leitud %2$d postituse seas.

en: Scan your site for orphaned elements that may cause issues.
et: Skanni oma saiti orbunud elementide leidmiseks, mis võivad põhjustada probleeme.

en: Scanning your entire site. This may take a moment.
et: Skaneeritakse kogu teie saiti. See võib võtta veidi aega.

en: Schedule
et: Ajakava

en: Schema
et: Skeem

en: Scope
et: Ulatus

en: Screen reader label for the marker. Set for better accessibility.
et: Ekraanilugeja silt markeri jaoks. Määra parema ligipääsetavuse tagamiseks.

en: Screen width
et: Ekraani laius

en: Screenshots generated
et: Ekraanitõmmised loodud

en: Scroll
et: Keri

en: Scroll offset
et: Kerimise nihe

en: Scroll snap
et: Kerimise napsamine

en: Scroll to
et: Keri kohani

en: Scroll to notice
et: Keri teateni

en: Scroll to top
et: Keri üles

en: Scroll to top of popup when popup opens.
et: Keri hüpikakna ülaossa, kui hüpikaken avaneb.

en: Scroll to top when offcanvas opens.
et: Keri üles, kui külgmenüü avaneb.

en: Scrolling background
et: Kerimise taust

en: Scrolling box shadow
et: Kerimise kasti vari

en: Scrolling text color
et: Kerimise teksti värv

en: Search
et: Otsi

en: Search ...
et: Otsi ...

en: Search Custom Fonts
et: Otsi kohandatud fonte

en: Search Template Bundles
et: Otsi malli komplekte

en: Search Template Tags
et: Otsi malli silte

en: Search Templates
et: Otsi malle

en: Search and replace label value.
et: Otsi ja asenda sildi väärtus.

en: Search background color
et: Otsingu taustavärv

en: Search border
et: Otsingu piirjoon

en: Search classes
et: Otsi klasse...

en: Search documentation
et: Otsi dokumentatsioonist

en: Search elements ..
et: Otsi elemente ..

en: Search for
et: Otsi

en: Search for posts, pages, or custom post types
et: Otsi postitusi, lehti või kohandatud postituste tüüpe

en: Search options
et: Otsingu valikud

en: Search or create post
et: Otsi või loo postitus

en: Search pages ..
et: Otsi lehti ..

en: Search posts
et: Otsi postitusi

en: Search posts/pages
et: Otsi postitusi/lehti

en: Search results
et: Otsingutulemused

en: Search results for:
et: Otsingutulemused:

en: Search settings
et: Otsingu seaded

en: Search site
et: Otsi saidilt

en: Search tag
et: Otsi silti

en: Search templates ..
et: Otsi malle ..

en: Search term
et: Otsingusõna

en: Search variable
et: Otsi muutujat

en: Searching
et: Otsimine

en: Secondary
et: Teisene

en: Secondary color
et: Teisene värv

en: Section
et: Sektsioon

en: Security warning
et: Turvahoiatus

en: Select
et: Vali

en: Select Color
et: Vali värv

en: Select HTML tags
et: Vali HTML-sildid

en: Select SVG Icons
et: Vali SVG ikoonid

en: Select a slide to show
et: Vali slaid näitamiseks

en: Select a template or provide a custom text to show if this query doesn't return any results.
et: Vali mall või sisesta kohandatud tekst, mida näidata, kui see päring ei tagasta ühtegi tulemust.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
et: Valige teemalaadistik või looge uus, et kujundada oma veebisaiti (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
et: Vali tegevus(ed), mida soovid teha pärast vormi edukat esitamist.

en: Select an icon library
et: Vali ikooniteek

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
et: Vali ja impordi oma sätete JSON-fail oma arvutist.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
et: Vali ja impordi oma malli JSON/ZIP fail oma arvutist.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
et: Vali ükskõik milline versioon selle eelvaatamiseks. Klõpsa „Rakenda“, et jätkata valitud versiooni muutmist. Klõpsa „Loobu“, et jätkata praeguse versiooni muutmist.

en: Select archive term
et: Vali arhiivi termin

en: Select archive type
et: Vali arhiivi tüüp

en: Select author
et: Vali autor

en: Select class
et: Vali klass

en: Select classes
et: Vali klassid

en: Select color
et: Vali värv

en: Select color palette
et: Vali värvipalett

en: Select condition
et: Vali tingimus

en: Select content type
et: Vali sisu tüüp

en: Select dynamic data
et: Vali dünaamilised andmed

en: Select element structure
et: Vali elemendi struktuur

en: Select end date
et: Vali lõppkuupäev

en: Select file
et: Vali fail

en: Select file(s) to import
et: Vali importimiseks fail(id)

en: Select font file
et: Vali fondifail

en: Select icon
et: Vali ikoon

en: Select icon library
et: Vali ikooniteek

en: Select icon set
et: Vali ikoonikomplekt

en: Select image
et: Vali pilt

en: Select images
et: Vali pildid

en: Select individual
et: Vali üksikult

en: Select items
et: Vali üksused

en: Select link type
et: Vali lingi tüüp

en: Select multiple images
et: Vali mitu pilti

en: Select nav menu
et: Vali navigatsioonimenüü

en: Select option
et: Vali valik

en: Select options
et: Vali valikud

en: Select post
et: Vali postitus

en: Select post type
et: Vali postituse tüüp

en: Select post types to edit with %s.
et: Vali postituse tüübid, mida redigeerida %s abil.

en: Select post/page
et: Vali postitus/leht

en: Select posts
et: Vali postitused

en: Select posts/pages
et: Vali postitused/lehed

en: Select product type
et: Vali toote tüüp

en: Select products
et: Vali tooted

en: Select query loop
et: Vali päringu tsükkel

en: Select shape
et: Vali kuju

en: Select smallest breakpoint that this video should play at. Preview on frontend.
et: Vali väikseim murdepunkt, kus see video peaks mängima. Eelvaade avalehel.

en: Select sort
et: Vali sorteerimine

en: Select start date
et: Vali alguskuupäev

en: Select taxonomies
et: Vali taksonoomiad

en: Select taxonomy
et: Vali taksonoomia

en: Select template
et: Vali mall

en: Select template tags
et: Vali malli sildid

en: Select template to update
et: Vali uuendatav mall

en: Select template type
et: Vali malli tüüp

en: Select templates
et: Vali mallid

en: Select templates to exclude from remote template access.
et: Vali mallid, mida välistada kaugjuurdepääsust mallidele.

en: Select term
et: Vali termin

en: Select terms
et: Vali terminid

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
et: Vali tekst lõuendil, et seda vormindada. Pealkirjade, lõikude ja piltide lisamiseks kasuta „Rikasteksti“ elementi.

en: Select the elements for which you want to remove the default margins.
et: Vali elemendid, millelt soovid eemaldada vaikimisi veerised.

en: Select the node that you want to style inside the currently active element on the canvas.
et: Vali lõuendil aktiivseks märgitud elemendi sees sõlm, mida soovid laadida.

en: Select the query this filter should target.
et: Vali päring, mida see filter peaks sihtima.

en: Select the type of template you want to create:
et: Vali, millist tüüpi malli soovid luua:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
et: Vali lõuendil kuvatava sisu tüüp, seejärel klõpsa „RAKENDA EELVAADE“, et kuvada valitud sisu lõuendil.

en: Select which post types can be edited using Bricks.
et: Vali, milliseid postituse tüüpe saab Bricksiga redigeerida.

en: Select/enter unit
et: Vali/sisesta ühik

en: Select/upload font variation
et: Vali/lae üles kirjatüübi variatsioon

en: Selected
et: Valitud

en: Selected classes
et: Valitud klassid

en: Selected elements
et: Valitud elemendid

en: Selected field
et: Valitud väli

en: Selected posts/pages will be accessible even when maintenance mode is active.
et: Valitud postitused/lehed on ligipääsetavad isegi siis, kui hooldusrežiim on aktiivne.

en: Selected sidebar has no active widgets.
et: Valitud külgribal pole aktiivseid vidinaid.

en: Selected variables
et: Valitud muutujad

en: Selecting an element in the structure panel scrolls it into view on the canvas.
et: Elemendi valimine struktuuripaneelil kerib selle lõuendil vaatesse.

en: Selection
et: Valik

en: Selector
et: Selektor

en: Selector detector
et: Selektori detektor

en: Selector exists
et: Selektor on olemas

en: Selectors
et: Selektorid

en: Self
et: Ise

en: Semi Bold
et: Poolpaks

en: Send
et: Saada

en: Send WordPress notification
et: Saada WordPressi teavitus

en: Send an email to every newly registered user with an activation link that must be clicked to activate their account.
et: Saada igale uuele registreeritud kasutajale e-kiri aktiveerimislingiga, millele tuleb konto aktiveerimiseks klõpsata.

en: Send email to %s
et: Saada e-kiri aadressile %s

en: Send to custom email address
et: Saada kohandatud e-posti aadressile

en: Send to email address
et: Saada e-posti aadressile

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
et: Vaja on Sendgridi API võtit! Lisa võti juhtpaneelil kohas: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
et: Eralda märksõnad komaga. Aitab otsingumootoritel määrata lehe teemat.

en: Separate value & label by ":".
et: Eralda väärtus ja silt märgiga „:“.

en: Separate values by comma.
et: Eralda väärtused komaga.

en: Separated by space. Without class dot.
et: Tühikuga eraldatud. Ilma klassi punktita.

en: Separator
et: Eraldaja

en: Separator color
et: Eraldaja värv

en: Sepia
et: Seepia

en: Server Environment
et: Serveri keskkond

en: Server info
et: Serveri info

en: Server-side render not available
et: Serveri-poolne renderdamine pole saadaval

en: Service
et: Teenus

en: Session storage
et: Sessiooni mälu

en: Set "Align items" under "Mobile menu" instead.
et: Määra „Joonda elemendid“ hoopis „Mobiilimenüü“ all.

en: Set "ID" on items above to open via anchor link.
et: Määra ülemistele üksustele „ID“, et avada ankurlingi kaudu.

en: Set "ID" on tab menu "Div" to open a tab via anchor link.
et: Seadista „ID“ vahelehe menüü „Div“-ile, et avada vaheleht ankurlingi kaudu.

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
et: Määra „Ikoon“ video esitamise nupuks parema kasutajakogemuse saavutamiseks.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
et: Määra „Ülemine“ väärtus, et teha see element „kleepuvaks“.

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
et: Määra %s kasutajarolli põhiselt. Konkreetse kasutaja juurdepääsu määramiseks muuda otse kasutaja profiili.

en: Set Unsplash API Key
et: Määra Unsplash API võti

en: Set a specific height for your template manager thumbnails in the builder. Thumbnails exceeding this height auto-scroll on mouseover.
et: Määra oma ehitaja mallihalduri pisipiltide jaoks kindel kõrgus. Seda kõrgust ületavad pisipildid kerivad automaatselt hiirega üle libistades.

en: Set attribute
et: Määra atribuut

en: Set clause name to be used as "Order by" parameter.
et: Määra klausli nimi, mida kasutatakse „Järjesta“ parameetrina.

en: Set code execution capability for individual users by editing their user profile.
et: Määra koodi täitmise õigus üksikkasutajatele nende kasutajaprofiili muutes.

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
et: Seadke tingimus(ed) valitud teemalaadistiku rakendamiseks kogu veebisaidile või teatud aladele.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
et: Määra tingimus(ed) malli kuvamiseks kindlates sinu saidi osades.

en: Set conditions
et: Määra tingimused

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
et: Määra kohandatud lingi sihtkoht ehitaja tööriistariba logole.

en: Set for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
et: Määra parema ehitaja jõudluse jaoks. Dünaamiliste andmesildi nagu {cf_my_wordpress_field} kasutamine on endiselt võimalik.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
et: Määra parema jõudluse jaoks, kui sa ei käivita ühtegi jQuery koodi, mis on vanem kui versioon 1.9.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
et: Määra parema jõudluse jaoks, kui sa ei kasuta oma saidil manuseid, nagu YouTube'i videod.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
et: Määra parema jõudluse jaoks, kui sa ei kasuta oma saidil emojisid.

en: Set for video SEO best practices via poster attribute on the video tag. If the source is Youtube or Vimeo, it will be used as preview image.
et: Määra video SEO parimaks tavaks video sildi poster atribuudi kaudu. Kui allikas on Youtube või Vimeo, kasutatakse seda eelvaate pildina.

en: Set globally under %s
et: Määratud globaalselt %s all

en: Set if this element doesn't contain any descriptive text.
et: Määra, kui see element ei sisalda kirjeldavat teksti.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
et: Määra, kui sa ei kasuta Google'i fonte või oled üles laadinud ja majutad Google'i fonte ise kui „Kohandatud fondid“.

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
et: Määra, kui sul on probleeme Bricksi sisseehitatud laisa laadimisega.

en: Set if your dynamic data in AJAX popup is rendered incorrectly.
et: Määra, kui sinu dünaamilised andmed AJAX-i hüpikaknas kuvatakse valesti.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
et: Seadista individuaalsed videopleieri juhtnupud: Sätted > Teema stiilid > Element - Video

en: Set interactions for this popup.
et: Määra selle hüpikakna interaktsioonid.

en: Set maximum number of form submissions that you want to store in the database.
et: Määra maksimaalne vormiesituste arv, mida soovid andmebaasi salvestada.

en: Set number of columns on smaller breakpoints.
et: Määra veergude arv väiksematel ekraanidel.

en: Set only width generates 16:9 ratio videos.
et: Ainult laiuse määramine genereerib 16:9 suhtega videod.

en: Set options as %s
et: Määra valikud kui %s

en: Set source image at base breakpoint to use main image as fallback image.
et: Määra allikapilt baas-murdepunktis, et kasutada põhipilti varuvalikuna.

en: Set template style
et: Määra malli stiil

en: Set the builder language direction.
et: Määra ehitaja keele suund.

en: Set the builder language.
et: Määra ehitaja keel.

en: Set the default field value/content.
et: Määra välja vaikeväärtus/sisu.

en: Set the key you used for the offset. Example: limit = 20 set on query parameter, Page parameter is "skip", set this offset key as "limit". Clicking page 3 on the pagination element will generate the final URL as https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20
et: Määra võti, mida kasutasid nihke jaoks. Näide: limit = 20 on määratud päringu parameetrina, lehekülje parameeter on „skip“, määra nihke võtmeks „limit“. Klõpsates leheküljenumbril 3 lehekülgede jaotuse elemendil, genereeritakse lõplik URL kujul https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20

en: Set the required password under Settings > Template settings > Password protection for template-wide protection, or set an individual password directly for each post/page.
et: Määra nõutav parool valikus Seaded > Malli seaded > Paroolikaitse mallipõhiseks kaitseks või määra eraldi parool otse igale postitusele/lehele.

en: Set the status of each element, native and custom, in the builder and frontend.
et: Määra iga elemendi, nii algupärase kui kohandatud, olek ehitajas ja esilehel.

en: Set to "0" to disable default animations.
et: Määra „0“, et keelata vaikimisi animatsioonid.

en: Set to "0s" to disable open/close animation.
et: Määra „0s“, et keelata avamise/sulgemise animatsioon.

en: Set to "50%" to scroll active element into center or "off" to disable auto-scroll.
et: Määra „50%“ peale, et kerida aktiivne element keskele, või „väljas“, et keelata automaatne kerimine.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
et: Määra „Fikseeritud“ parallaksefekti jaoks.

en: Set to 0 to disable caching. Default is 300 seconds (five minutes).
et: Määra 0, et vahemälu välja lülitada. Vaikimisi on 300 sekundit (viis minutit).

en: Set to improve performance by caching query loops. This is particularly useful when your query loop arguments remain relatively unchanged. For optimal functionality, ensure that server object caching is enabled for persistent caching. Disable this setting if you experience any unexpected query results.
et: Määratud jõudluse parandamiseks päringutsüklite vahemällu salvestamise teel. See on eriti kasulik, kui sinu päringutsükli argumendid jäävad suhteliselt muutumatuks. Optimaalseks toimimiseks veendu, et serveri objektide vahemällu salvestamine on püsiva vahemällu salvestamise jaoks lubatud. Kui koged ootamatuid päringtulemusi, keela see säte.

en: Set to load %s in the builder to improve compatibility in older browsers. Not recommended to enable for modern browsers due to potential performance impact.
et: Määra, et laadida %s ehitajas, et parandada ühilduvust vanemates brauserites. Ei ole soovitatav lubada kaasaegsetes brauserites võimaliku jõudluse mõju tõttu.

en: Set to show the responsive indicator next to controls that can have different values at each breakpoint.
et: Määra kohanduva indikaatori kuvamiseks juhtelementide kõrval, mis võivad iga murdepunkti juures erinevaid väärtusi omada.

en: Set up your own capabilities with the exact permissions you want to allow. Then assign it to specific user roles from the "Builder Access" dropdown below.
et: Seadista oma võimalused täpselt selliste õigustega, mida soovid lubada. Seejärel määra need kindlatele kasutajarollidele allpool olevast rippmenüüst „Ehitaja juurdepääs“.

en: Set who can bypass maintenance mode. To grant bypass privileges to a specific user, modify the user's profile settings directly.
et: Määra, kes saavad hooldusrežiimist mööda minna. Konkreetsele kasutajale möödapääsuõiguste andmiseks muuda kasutaja profiili sätteid otse.

en: Sets direction to row
et: Määrab suunaks rea

en: Settings
et: Seaded

en: Settings imported
et: Seaded imporditud

en: Settings resetted
et: Seaded lähtestatud

en: Settings saved
et: Seaded salvestatud

en: Shape
et: Kuju

en: Shape Dividers
et: Kujujaotajad

en: Shape dividers
et: Kuju jagajad

en: Share on %s
et: Jaga platvormil %s

en: Share via
et: Jaga

en: Share via email
et: Jaga e-posti teel

en: Shop template
et: Poe mall

en: Shortcode
et: Lühikood

en: Shortcode content is empty
et: Lühikoodi sisu on tühi

en: Shortcuts
et: Kiirklahvid

en: Show
et: Näita

en: Show After Grid
et: Näita pärast võrgustikku

en: Show Before Grid
et: Näita enne võrgustikku

en: Show again after .. hours
et: Näita uuesti pärast .. tundi

en: Show all
et: Näita kõiki

en: Show all fonts
et: Kuva kõik fondid

en: Show arrows
et: Näita nooli

en: Show artist
et: Näita artisti

en: Show at breakpoint
et: Näita murdepunktis

en: Show author
et: Näita autorit

en: Show avatar
et: Näita avatari

en: Show badge if product is less than .. days old.
et: Näita märgist, kui toode on vähem kui .. päeva vana.

en: Show bio
et: Näita biograafiat

en: Show cart cross-sells
et: Näita ostukorvi ristmüüki

en: Show count
et: Näita arvu

en: Show cross-sell products
et: Näita ristmüügi tooteid

en: Show custom element names
et: Kuva kohandatud elementide nimed

en: Show date
et: Näita kuupäeva

en: Show default element names
et: Kuva vaikeelementide nimed

en: Show different images per breakpoint.
et: Näita erinevaid pilte eri murdepunktide jaoks.

en: Show dots
et: Näita punkte

en: Show dynamic data key in dropdown
et: Kuva dünaamiliste andmete võti rippmenüüs

en: Show element
et: Näita elementi

en: Show empty
et: Näita tühja

en: Show empty stars
et: Näita tühje tähti

en: Show empty terms
et: Näita tühje termineid

en: Show excerpt
et: Näita väljavõtet

en: Show favorites only
et: Kuva ainult lemmikud

en: Show featured image
et: Näita esiletõstetud pilti

en: Show flags
et: Näita lippe

en: Show for class conflicts
et: Kuva klasside konfliktide korral

en: Show for new & conflicting classes
et: Kuva uute ja vastuoluliste klasside korral

en: Show for new classes
et: Kuva uute klasside korral

en: Show friends' photos
et: Näita sõprade fotosid

en: Show fullscreen
et: Näita täisekraanil

en: Show if any value exists
et: Kuva, kui mis tahes väärtus on olemas

en: Show if non-base breakpoint value exists
et: Kuva, kui mitte-baas murdepunkti väärtus on olemas

en: Show image
et: Näita pilti

en: Show info
et: Näita infot

en: Show label
et: Näita silti

en: Show labels
et: Näita silte

en: Show link to author posts
et: Näita linki autori postitustele

en: Show name
et: Näita nime

en: Show names
et: Näita nimesid

en: Show navigation
et: Näita navigatsiooni

en: Show notice
et: Näita teadet

en: Show on all responsive controls
et: Kuva kõigil kohanduvatel juhtelementidel

en: Show on hover
et: Näita hiirega üle liikudes

en: Show only active dropdown. Toggle on click. Inner dropdowns inherit multilevel.
et: Näita ainult aktiivset rippmenüüd. Lülita klõpsamisel. Sisemised rippmenüüd pärivad mitmetasandilisuse.

en: Show only featured
et: Näita ainult esiletõstetud

en: Show parent posts
et: Näita vanempostitusi

en: Show parent terms
et: Näita vanemtermineid

en: Show password
et: Näita parooli

en: Show percentage
et: Näita protsenti

en: Show popup
et: Näita hüpikakent

en: Show post type archive
et: Näita postituse tüübi arhiivi

en: Show products related
et: Näita seotud tooteid

en: Show quantity input field in product loop
et: Näita koguse sisestusvälja toodete loendis

en: Show query loop type
et: Kuva päringutssükli tüüp

en: Show required asterisk
et: Näita kohustuslikku tärni

en: Show tabs
et: Näita vahekaarte

en: Show taxonomy
et: Näita taksonoomiat

en: Show tips
et: Näita näpunäiteid

en: Show title
et: Näita pealkirja

en: Show under
et: Näita allpool

en: Show up-sell products
et: Näita ülespoole müügi tooteid

en: Shows when popup content is fetched via AJAX.
et: Kuvatakse, kui hüpikakna sisu on AJAXi kaudu välja otsitud.

en: Shows when using infinite scroll, load more interaction, AJAX pagination.
et: Kuvatakse lõpmatu kerimise, laadi rohkem interaktsiooni, AJAX-i leheküljenduse kasutamisel.

en: Shuffle
et: Sega

en: Sidebar
et: Külgriba

en: Sidebar deleted.
et: Külgriba kustutatud.

en: Sidebar name *
et: Külgriba nimi *

en: Sidebars
et: Külgribad

en: Sign all
et: Allkirjasta kõik

en: Sign code
et: Allkirjasta kood

en: Simple
et: Lihtne

en: Simple product
et: Lihtne toode

en: Single
et: Üksik

en: Single product
et: Üksik toode

en: Single product template
et: Üksiku toote mall

en: Site
et: Sait

en: Site Address
et: Saidi aadress

en: Site URL
et: Saidi URL

en: Site background
et: Saidi taust

en: Site border
et: Saidi ääris

en: Site layout
et: Saidi paigutus

en: Site tagline
et: Saidi slogan

en: Site title
et: Saidi pealkiri

en: Size
et: Suurus

en: Size - Default
et: Suurus - vaikimisi

en: Size - Extra Large
et: Suurus - eriti suur

en: Size - Large
et: Suurus - suur

en: Size - Medium
et: Suurus - keskmine

en: Size - Small
et: Suurus - väike

en: Sizing
et: Mõõtmed

en: Skew
et: Kalde

en: Skew X
et: Kalluta x

en: Skew Y
et: Kalluta y

en: Skillful
et: Osav

en: Skin
et: Välimus

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Skip & Deactivate
et: Jäta vahele ja deaktiveeri

en: Skip class import
et: Jäta klassi import vahele

en: Skip to footer
et: Liigu jaluse juurde

en: Skip to main content
et: Liigu põhisisu juurde

en: Slide
et: Slaid

en: Slide from left
et: Libise vasakult

en: Slide from right
et: Libise paremalt

en: Slide up after
et: Libista üles pärast

en: Slider
et: Liugur

en: Slides
et: Slaidid

en: Slow
et: Aeglane

en: Small
et: Väike

en: Small header
et: Väike päis

en: Smooth scroll
et: Sujuv kerimine

en: Snap
et: Kinnita

en: Snapping elements selector
et: Napsavate elementide selektor

en: Social Sharing
et: Sotsiaalne jagamine

en: Social media
et: Sotsiaalmeedia

en: Solid
et: Ühtlane

en: Something went wrong.
et: Midagi läks valesti.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
et: Vabandust, aga veebilehe URL-i pole esitatud.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
et: Vabandust, aga me ei saanud sind tellida.

en: Sort
et: Sordi

en: Sort by
et: Sorteeri

en: Sort by average rating
et: Sordi keskmise hinde järgi

en: Sort by latest
et: Sordi uusimate järgi

en: Sort by options
et: Sorteerimise valikud

en: Sort by popularity
et: Sordi populaarsuse järgi

en: Sort by price: high to low
et: Sordi hinna järgi: kõrgest madalani

en: Sort by price: low to high
et: Sordi hinna järgi: madalast kõrgeni

en: Sort options
et: Sorteeri valikud

en: Source
et: Allikas

en: Sources
et: Allikad

en: Space
et: Vahe

en: Space around
et: Vahe ümber

en: Space between
et: Vahe vahel

en: Space between header and footer.
et: Ruum päise ja jaluse vahel.

en: Space evenly
et: Vahe ühtlaselt

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
et: Tühikutega eraldatud CSS-klasside loend, mis lisatakse selle lehe <body> sildile.

en: Spacing
et: Vahekaugus

en: Spam protection
et: Rämpsposti kaitse

en: Speed
et: Kiirus

en: Speed in ms
et: Kiirus millisekundites

en: Spellcheck
et: Õigekirja kontroll

en: Spinner
et: Keerlemine

en: Spread
et: Hajutus

en: Square
et: Ruut

en: Standard
et: Tavaline

en: Standard fonts
et: Standardsed fondid

en: Star color
et: Tähe värv

en: Stars
et: Tähed

en: Start
et: Alusta

en: Start animation
et: Alusta animatsiooni

en: Start autoplay
et: Alusta automaatesitlust

en: Start date
et: Alguskuupäev

en: Start delay in ms
et: Alguse viivitus ms

en: Start display at breakpoint
et: Alusta kuvamist murdepunktis

en: Start index
et: Algusindeks

en: Start play at
et: Alusta esitust kohast

en: Start time
et: Algusaeg

en: Starting angle in º
et: Alguse nurk kraadides

en: Static
et: Staatiline

en: Static dropdown content always toggles on click, not hover.
et: Staatiline rippmenüü sisu lülitub alati klõpsamisel, mitte hiirega üle liikumisel.

en: Status
et: Olek

en: Status bar
et: Olekuriba

en: Statuses
et: Staatused

en: Step
et: Samm

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Sticky header
et: Kleepuv päis

en: Sticky on scroll
et: Kleepuv kerimisel

en: Stock
et: Laoseis

en: Stock management not enabled for this product.
et: Laohaldus pole selle toote jaoks lubatud.

en: Stop
et: Peata

en: Stop on last slide
et: Peatu viimasel slaidil

en: Street View Control
et: Tänavavoaate juhtimine

en: Stretch
et: Venita

en: Strike
et: Läbikriipsutus

en: Strikethrough
et: Läbikriipsutus

en: Strings
et: Stringid

en: Stroke
et: Joon

en: Stroke #2
et: Joone #2

en: Stroke color
et: Joone värv

en: Stroke width
et: Joone laius

en: Structure
et: Struktuur

en: Structure panel
et: Struktuuripaneel

en: Stunning
et: Üllatav

en: Style
et: Stiil

en: Style notices globally under Settings > Theme Styles > WooCommerce - Notice.
et: Muuda teateid globaalselt valikus Seaded > Teema stiilid > WooCommerce - Teade.

en: Style saved
et: Laadistik salvestatud

en: Styles
et: Stiilid

en: Stylesheet
et: Stiilileht

en: Stylesheets (default)
et: Laadilehed (vaikimisi)

en: Sub menu
et: Alammenüü

en: Sub menu, mega menu, or multilevel area.
et: Alammenüü, mega-menüü või mitmetasemeline ala.

en: Subject
et: Teema

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
et: Esitamine ebaõnnestus. Palun laadi leht uuesti ja proovi vormi uuesti esitada.

en: Submit
et: Esita

en: Submit & Deactivate
et: Saada ja deaktiveeri

en: Submit Comment
et: Saada kommentaar

en: Submit button
et: Esita nupp

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Subtitle goes here
et: Alapealkiri läheb siia

en: Subtitle typography
et: Alapealkirja tüpograafia

en: Subtitles typography
et: Alampealkirjade tüpograafia

en: Subtotal
et: Vahesumma

en: Success
et: Õnnestus

en: Success color
et: Õnnestumise värv

en: Success message
et: Eduka esitamise teade

en: Successful
et: Edukas

en: Successfully removed %1$d orphaned elements across %2$d posts.
et: Eemaldati edukalt %1$d orbuks jäänud elementi %2$d postitusest.

en: Suffix
et: Sufiks

en: Suffix block
et: Järelliite plokk

en: Sunday
et: Pühapäev

en: Superb
et: Suurepärane

en: Supported field types
et: Toetatud väljatüübid

en: Supported filters
et: Toetatud filtrid

en: Suppress PHP errors
et: Peida PHP vead

en: Sure thing
et: Kindlasti

en: Sure?
et: Kindel?

en: Swatch type
et: Värviproovi tüüp

en: Sweet
et: Magus

en: Switch
et: Lüliti

en: Sync fonts
et: Sünkrooni fondid

en: Sync global classes
et: Sünkrooni globaalsed klassid

en: Sync with query
et: Sünkrooni päringuga

en: System Information
et: Süsteemi teave

en: T-shirt
et: T-särk

en: TIME
et: AEG

en: Tab
et: Vahekaart

en: Tab 1
et: Vahekaart 1

en: Tab 1 label
et: Vahekaardi 1 silt

en: Tab 2
et: Vahekaart 2

en: Tab 2 label
et: Vahekaardi 2 silt

en: Tab content
et: Vahelehe sisu

en: Tab menu
et: Vahelehe menüü

en: Table
et: Tabel

en: Table background
et: Tabeli taust

en: Table border
et: Tabeli piirjoon

en: Table box shadow
et: Tabeli varjuefekt

en: Table of contents
et: Sisukord

en: Tablet
et: Tahvelarvuti

en: Tablet portrait
et: Tahvelarvuti püstpaigutus

en: Tabs
et: Vahekaardid

en: Tag
et: Silt

en: Tag cloud
et: Sildipilv

en: Tag: %s
et: Silt: %s

en: Tags
et: Sildid

en: Take over
et: Võta üle

en: Target
et: Sihtmärk

en: Target a "CSS selector" on "Hide popup", but not a popup directly! As this action runs after the popup has been closed.
et: Sihi „CSS-i selektorit“ „Peida hüpikaken“ puhul, mitte otse hüpikakent! Kuna see toiming käivitub pärast hüpikakna sulgemist.

en: Target form selector
et: Sihtvormi selektor

en: Target interaction ID
et: Sihtinteraktsiooni ID

en: Target query
et: Sihtotsingu päring

en: Target query has not been set. Without connecting a filter to a query, the filter has no effect.
et: Sihtotsingu päringut pole määratud. Ilma filtri ühendamiseta päringuga ei ole filtril mingit mõju.

en: Taxonomies
et: Taksonoomiad

en: Taxonomies related posts must have in common.
et: Taksonoomiad, mis peavad seotud postitustel olema ühised.

en: Taxonomy
et: Taksonoomia

en: Taxonomy query
et: Taksonoomia päring

en: Taxonomy slug
et: Taksonoomia lühikirjeldus

en: Team Members
et: Meeskonnaliikmed

en: Team member
et: Meeskonnaliige

en: Team members
et: Meeskonnaliikmed

en: Telephone
et: Telefon

en: Template
et: Mall

en: Template & post password
et: Malli ja postituse parool

en: Template Bundle
et: Malli komplekt

en: Template Bundles
et: Malli komplektid

en: Template Tag
et: Malli silt

en: Template Tags
et: Malli sildid

en: Template bundle
et: Malli komplekt

en: Template created
et: Mall loodud

en: Template deleted
et: Mall kustutatud

en: Template has not been published.
et: Malli pole avaldatud.

en: Template imported
et: Mall imporditud

en: Template insert failed: This template has no data
et: Malli sisestamine ebaõnnestus: Sellel mallil pole andmeid

en: Template inserted
et: Mall sisestatud

en: Template manager thumbnail height
et: Malli halduri pisipildi kõrgus

en: Template overridden
et: Mall üle kirjutatud

en: Template password
et: Malli parool

en: Template saved
et: Mall salvestatud

en: Template screenshot generation is disabled.
et: Malli kuvatõmmise genereerimine on keelatud.

en: Template screenshots
et: Malli kuvatõmmised

en: Template screenshots deleted
et: Malli kuvatõmmised kustutatud

en: Template settings
et: Malli seaded

en: Template tag
et: Malli silt

en: Template tags
et: Malli sildid

en: Template thumbnail column
et: Malli pisipildi veerg

en: Template title
et: Malli pealkiri

en: Template type
et: Templaaditüüp

en: Templates
et: Mallid

en: Term
et: Termin

en: Term ID
et: Termini ID

en: Term archive URL
et: Termini arhiivi URL

en: Term count
et: Termini arv

en: Term description
et: Termini kirjeldus

en: Term group
et: Termini grupp

en: Term id
et: Termini ID

en: Term meta
et: Termini metaandmed

en: Term name
et: Termini nimi

en: Term slug
et: Termini lühiaadress

en: Term taxonomy ID
et: Termini taksonoomia ID

en: Term taxonomy slug
et: Termini taksonoomia lühiaadress

en: Terms
et: Tingimused

en: Terrain
et: Maastik

en: Testimonial
et: Soovitus

en: Testimonials
et: Soovitused

en: Text
et: Tekst

en: Text align
et: Teksti joondus

en: Text block
et: Tekstiplokk

en: Text color
et: Teksti värv

en: Text decoration
et: Teksti dekoratsioon

en: Text editor
et: Tekstiredaktor

en: Text link
et: Tekstilink

en: Text list
et: Tekstiloend

en: Text padding
et: Teksti polster

en: Text shadow
et: Teksti vari

en: Text to display when hovering over the field.
et: Tekst, mida kuvatakse välja kohal hõljudes.

en: Text transform
et: Teksti transformatsioon

en: Text wrap
et: Teksti murdmine

en: Textarea
et: Tekstiala

en: Thank you
et: Täname

en: Thank you for your message
et: Täname sind sõnumi eest

en: The "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce setting must also be active.
et: WooCommerce'i seade „Luba AJAX ostukorvi lisamise nupud arhiivides“ peab samuti olema aktiivne.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
et: „Funktsioonide“ artiklid käsitlevad teemasid nagu Unsplashi integratsioon, kohandatud kood (CSS ja JS), gradiendid, külgribad, kujundite eraldajad, globaalsed elemendid jne.

en: The URL to send the form data to.
et: URL, kuhu vormi andmed saadetakse.

en: The active theme has no sidebars defined.
et: Aktiivsel teemal pole külgribasid määratud.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
et: Kohandatud videopleier kehtib ainult „Meedia“ või „Faili URL“ video allika puhul.

en: The dynamic data is empty.
et: Dünaamilised andmed on tühjad.

en: The executed code will run on your site! Only add code that you consider safe.
et: Käivitatud kood töötab sinu saidil! Lisa ainult kood, mida pead turvaliseks.

en: The field "%s" exceeds the allowed maximum length of %2$d characters.
et: Väli „%s“ ületab lubatud maksimaalset pikkust %%2$d tähemärki.

en: The following classes have been modified by the user below since your last save. Accept or discard those changes to continue your save.
et: Järgmisi klasse on muutnud allolev kasutaja pärast sinu viimast salvestamist. Nõustu või loobu nendest muudatustest, et jätkata salvestamist.

en: The form is not rendered if the current user is lacking the required capability.
et: Vormi ei kuvata, kui praegusel kasutajal puudub nõutav õigus.

en: The full URL of the API endpoint you want to retrieve data.
et: API lõpp-punkti täielik URL, kust soovid andmeid hankida.

en: The query element doesn't exist.
et: Päringu elementi ei eksisteeri.

en: The query filter database is outdated. Please click "Regenerate filter index" button to update it.
et: Päringu filtri andmebaas on aegunud. Palun klõpsa nuppu „Taasta filtri indeks“, et seda uuendada.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
et: Veebilehel, millelt malle küsid, on mallide juurdepääs keelatud.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
et: Veebileht, millelt malle küsid, nõuab kaugmallide parooli.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
et: Sisestatud laadistiku nimi on juba olemas. Palun valige teine nimi.

en: The value is automatically populated based on the font-size in percentage that you have set under Theme Styles > Typography > HTML: font-size. For an HTML font-size of 100%, the value is 16, if the HTML font-size is 62.5%, the value is 10, and so on. If left empty, your fluid typography unit will be "px" instead of "rem".
et: Väärtus täidetakse automaatselt fondi suuruse protsendi põhjal, mille oled määranud valikus Teema stiilid > Tüpograafia > HTML: font-size. HTML fondi suuruse 100% korral on väärtus 16, kui HTML fondi suurus on 62,5%, on väärtus 10 jne. Kui jätta tühjaks, on sinu voolava tüpograafia ühikuks „px“ mitte „rem“.

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
et: Video <iframe> laetakse laiskalt pärast eelvaate pildi klõpsamist.

en: The webhook endpoint(s) to send the submitted form data to.
et: Veebikonksu lõpp-punkt(id), kuhu saadetakse esitatud vormi andmed.

en: Theme
et: Teema

en: Theme Information
et: Teema informatsioon

en: Theme Style
et: Teema stiil

en: Theme Styles
et: Teema stiilid

en: Theme author
et: Teema autor

en: Theme author URI
et: Teema autori URI

en: Theme is child theme
et: Teema on alamteema

en: Theme name
et: Teema nimi

en: Theme style created
et: Teemalaadistik loodud

en: Theme style deleted
et: Teemalaadistik kustutatud

en: Theme styles
et: Teema stiilid

en: Theme version
et: Teema versioon

en: There is an "Activation status" column under "Users", where you can manually set the status to active/inactive and resend the activation email.
et: Valiku „Kasutajad“ all on veerg „Aktiveerimise olek“, kus saad käsitsi määrata oleku aktiivseks/mitteaktiivseks ja saata aktiveerimise e-kirja uuesti.

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
et: Leidub automaatsalvestus, mis on uuem kui versioon, mida sa praegu vaatad.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
et: Väljavõte puudub, sest see on kaitstud postitus.

en: These parameters will be added to the API request URL.
et: Need parameetrid lisatakse API päringu URL-ile.

en: These styles also apply to all Gutenberg captions.
et: Need stiilid rakenduvad ka kõigile Gutenbergi pealkirjadele.

en: These styles will also apply to all Gutenberg captions.
et: Need stiilid rakenduvad ka kõigile Gutenbergi pealkirjadele.

en: Thin
et: Õhuke

en: This %s component is not enabled for use in the block editor. Ask your site administrator to enable this component for use in the block editor.
et: See %s komponent pole plokiredaktoris kasutamiseks lubatud. Palu oma saidi administraatoril see komponent plokiredaktoris kasutamiseks lubada.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
et: See sisu on parooliga kaitstud. Selle vaatamiseks sisesta palun allpool oma parool:

en: This data will be used in your query.
et: Neid andmeid kasutatakse sinu päringus.

en: This dataset has unsaved changes
et: Sellel andmestikul on salvestamata muudatusi

en: This element works alongside a "Map" element when "Sync with query" has been set. An invisible <template> node is generated that stores location data. Allowing the map to retrieve and display markers dynamically.
et: See element töötab koos „Kaart“ elemendiga, kui „Sünkrooni päringuga“ on seadistatud. Genereeritakse nähtamatu <template> sõlm, mis salvestab asukoha andmeid. See võimaldab kaardil dünaamiliselt markereid hankida ja kuvada.

en: This feature affects all new user registrations, not just those submitted via the Form element.
et: See funktsioon mõjutab kõiki uusi kasutajate registreerimisi, mitte ainult neid, mis on esitatud vormi elemendi kaudu.

en: This icon set is currently disabled and hidden from the icon dropdown menu. However, any existing icons from this set will still display on your site.
et: See ikoonikomplekt on hetkel keelatud ja peidetud ikooni rippmenüüst. Siiski kuvatakse kõik olemasolevad ikoonid sellest komplektist endiselt sinu saidil.

en: This is an experimental feature. Query filters and components are not supported when using API requests.
et: See on eksperimentaalne funktsioon. Päringu filtrid ja komponendid ei ole toetatud API päringute kasutamisel.

en: This page is built with %s.
et: See leht on loodud %s abil.

en: This post has no %s terms.
et: Sellel postitusel pole %s kategooriaid.

en: This post has no related posts.
et: Sellel postitusel pole seotud postitusi.

en: This post is already being edited.
et: Seda postitust juba muudetakse.

en: This query type doesn't support pagination.
et: See päringu tüüp ei toeta lehekülgedeks jagamist.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
et: See mall sisaldab värvipaletti. Kas soovid seda importida?

en: This template contains color palettes. Would you like to import them?
et: See mall sisaldab värvipalette. Kas soovid neid importida?

en: This template contains global variables. Would you like to import them?
et: See mall sisaldab globaalseid muutujaid. Kas soovid neid importida?

en: This template contains the following theme styles. Would you like to import them?
et: See mall sisaldab järgmisi teema stiile. Kas soovid neid importida?

en: This template is currently not rendered on pages that meet the template conditions as no password has been set.
et: Seda malli ei kuvata praegu lehtedel, mis vastavad malli tingimustele, kuna parooli pole määratud.

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
et: See malli tüüp renderdatakse automaatselt õigel lehel.

en: This text is displayed when the "Registration privacy policy" text is filled in WooCommerce.
et: See tekst kuvatakse, kui WooCommerce'is on täidetud „"Registreerimise privaatsuspoliitika"“ tekst.

en: This text is displayed when the "When creating an account, send the new user a link to set their password" option is enabled in WooCommerce.
et: See tekst kuvatakse, kui WooCommerce'is on lubatud valik „"Konto loomisel saada uuele kasutajale link parooli määramiseks"“.

en: This user role has %s capability, and therefore full builder access. Effectively overriding this setting.
et: Sellel kasutajarollil on %s võimalus ja seega täielik juurdepääs ehitajale. See alistab efektiivselt selle seade.

en: Thousand separator
et: Tuhande eraldaja

en: Thumb
et: Pisipilt

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Thumbnail navigation
et: Pisipiltide navigatsioon

en: Thumbnail size
et: Pisipildi suurus

en: Thursday
et: Neljapäev

en: Tick if this popup is for WooCommerce Quick View.
et: Märgi, kui see hüpikaken on WooCommerce'i kiirvaate jaoks.

en: Tick if you do not display any post meta fields. Reduce additional queries.
et: Märkige, kui te ei näita ühtegi postituse metavälja. Vähendage täiendavaid päringuid.

en: Tick if you do not display any taxonomy terms. Reduce additional queries.
et: Märkige, kui te ei näita ühtegi taksonoomiaterminit. Vähendage täiendavaid päringuid.

en: Tick if you do not need pagination, load more or infinite scroll. Performance boost.
et: Märkige, kui te ei vaja lehekülgede liigendamist, rohkem laadimist või lõpmatut kerimist. Jõudluse suurendamine.

en: Tilt
et: Kalle

en: Time
et: Aeg

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
et: Aeg minutites, kui kaua juhuslik seeme kestab. Väldi korduvaid postitusi, kui kasutad juhuslikku järjestust.

en: Time zone
et: Ajavöönd

en: Timeline
et: Ajajoon

en: Timezone
et: Ajavöönd

en: Timing function
et: Ajastuse funktsioon

en: Title
et: Pealkiri

en: Title Tag
et: Pealkirja silt

en: Title margin
et: Pealkirja veeris

en: Title tag
et: Pealkirja silt

en: Title typography
et: Pealkirja tüpograafia

en: To add decorative text, but not user input. Runs through %s.
et: Dekoratiivse teksti, mitte kasutajasisendi lisamiseks. Läbib %s.

en: To distinguish markers in the builder.
et: Et eristada markereid ehitajas.

en: To ensure showing a marker please provide the latitude and longitude, separated by comma.
et: Markeri kuvamise tagamiseks sisesta palun laiuskraad ja pikkuskraad, eraldatuna komaga.

en: To select a default value you have to first connect this property with the select control.
et: Vaikeväärtuse valimiseks peate kõigepealt ühendama selle omaduse valiku juhtimisseadmega.

en: To trigger the interaction when 50%% of the element is in the viewport, set the rootMargin to %s.
et: Et käivitada interaktsioon, kui 50%% elemendist on vaateväljas, määra rootMargin väärtuseks %s.

en: Toggle
et: Lülita

en: Toggle attribute
et: Lülita atribuut

en: Toggle controls
et: Lülita juhtnupud sisse/välja

en: Toggle coupon form
et: Lülita kupongi vorm

en: Toggle dropdown
et: Lülita rippmenüü sisse/välja

en: Toggle login form
et: Lülita sisselogimise vorm

en: Toggle mini cart
et: Lülita mini-ostukorv

en: Toggle offcanvas
et: Lülita kõrvalribaga menüü

en: Toggle on
et: Lülita sisse

en: Toggle search
et: Lülita otsing

en: Toggle width
et: Lüliti laius

en: Toggleable form
et: Lülitatav vorm

en: Toolbar
et: Tööriistariba

en: Toolbar logo link
et: Tööriistariba logo link

en: Top
et: Tipp

en: Top / Start
et: Üles / algus

en: Top center
et: Üleval keskel

en: Top left
et: Üleval vasakul

en: Top level
et: Peamine tase

en: Top level terms only
et: Ainult kõrgeima taseme terminid

en: Top right
et: Üleval paremal

en: Total
et: Kokku

en: Total items path
et: Üksuste koguarvu tee

en: Total jobs
et: Kokku töid

en: Track color
et: Rea värv

en: Track resize
et: Jälgi suuruse muutust

en: Transform
et: Teisendus

en: Transform origin
et: Transformatsiooni päritolu

en: Transition
et: Üleminek

en: Translate X
et: Nihuta x

en: Translate Y
et: Nihuta y

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
et[0]: %s kommentaar
et[1]: %s kommentaari

en: Transparency
et: Läbipaistvus

en: Trash
et: Prügikast

en: Trash is empty
et: Prügikast on tühi

en: Triangle
et: Kolmnurk

en: Triangle concave
et: Kolmnurk nõgus

en: Triangle convex
et: Kolmnurk kumer

en: Triangle double
et: Topeltkolmnurk

en: Trigger
et: Käivitaja

en: Trigger "register_new_user" action to send WordPress notification. %s
et: Käivita „register_new_user“ toiming WordPressi teavituse saatmiseks. %s

en: True
et: Tõene

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
et: TrueType Font: Tihendamata fondiandmed, kuid osaline IE9+ tugi.

en: Tuesday
et: Teisipäev

en: Type
et: Tüüp

en: Type keyword, hit enter.
et: Sisesta märksõna, vajuta enterit.

en: Type name, hit enter
et: Sisesta nimi, vajuta enterit

en: Type scale ratio
et: Tüübi skaala suhe

en: Type speed in ms
et: Trükkimiskiirus ms

en: Type to search
et: Sisesta otsinguks

en: Type to search for ..
et: Sisesta otsitav tekst ..

en: Typography
et: Tüpograafia

en: Typography active
et: Aktiivne tüpograafia

en: URL parameter
et: URL-i parameeter

en: URL parameters
et: URL-i parameetrid

en: URL redirect to after applying the filter. Leave it empty if not intended to.
et: URL, kuhu suunatakse pärast filtri rakendamist. Jäta tühjaks, kui pole vajalik.

en: Unable to calculate total pages for offset pagination. Items per page not found for element "%s".
et: Ei suuda arvutada lehekülgede koguarvu nihkega lehekülgede jaotuse jaoks. Üksusi lehekülje kohta ei leitud elemendile „%s“.

en: Unable to determine items per page for offset pagination. Check offset key settings.
et: Ei suuda määrata üksuste arvu lehekülje kohta nihkega lehekülgede jaotuse jaoks. Kontrolli nihke võtme seadeid.

en: Unable to fix corrupted filter element database
et: Rikutud filtri elemendi andmebaasi ei õnnestunud parandada

en: Uncategorized
et: Kategoriseerimata

en: Unconnected
et: Ühendamata

en: Unconnected properties detected. Edit your component or any of its children to connect your properties to a specific setting.
et: Tuvastati ühendamata omadused. Muutke oma komponenti või selle alamelemente, et ühendada omadused konkreetse sättega.

en: Underline
et: Allajoonitud

en: Understanding the layout
et: Paigutuse mõistmine

en: Undo
et: Võta tagasi

en: Unique lightbox identifier
et: Unikaalne lightboxi identifikaator

en: Unknown
et: Tundmatu

en: Unlimited websites
et: Piiramatu arv veebisaite

en: Unlink
et: Eemalda link

en: Unlink component
et: Eemalda komponent

en: Unlinked
et: Sidumata

en: Unlock
et: Ava lukust

en: Unlock password protection
et: Ava parooli kaitse

en: Unlocked
et: Avatud

en: Unordered list
et: Järjestamata loend

en: Unpin
et: Eemalda kinnitus

en: Unpinned
et: Kinnitus eemaldatud

en: Unsigned code
et: Allkirjastamata kood

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
et: Unsplash API võti on nõutav! Lisa võti juhtpaneelil: %s

en: Unused elements
et: Kasutamata elemendid

en: Unused on this page
et: Selles lehel kasutamata

en: Unused on this site
et: Sellel saidil kasutamata

en: Unwrap
et: Eemalda ümbris

en: Up sells
et: Ülespoole müük

en: Up-sells
et: Ülesmüügid

en: Update
et: Uuenda

en: Update Template Bundle
et: Uuenda malli komplekti

en: Update Template Tag
et: Uuenda malli silti

en: Update cart via AJAX
et: Uuenda ostukorvi AJAX-i kaudu

en: Update filter index
et: Uuenda filtri indeksit

en: Update post
et: Uuenda postitust

en: Updated
et: Uuendatud

en: Updating references to %s global variable(s) across the entire site...
et: Uuendatakse viiteid %s globaalse(te)le muutuja(te)le kogu saidil...

en: Upload
et: Lae üles

en: Upload .%s file
et: Lae üles .%s fail

en: Upload SVG
et: Lae üles SVG

en: Upload/Add image
et: Laadi üles / Lisa pilt

en: Uploaded file type is not allowed.
et: Üleslaaditud failitüüp pole lubatud.

en: Uppercase
et: Suurtähed

en: Upsells
et: Lisapakkumised

en: Usage
et: Kasutus

en: Use "%root%" to target the element wrapper.
et: Kasuta „%root%“ elemendi ümbrise sihtimiseks.

en: Use "ip" to prevent multiple entries from the same IP address.
et: Kasuta „ip“, et vältida mitut kirjet samalt IP-aadressilt.

en: Use %s to pass data such as the source and target elements to your custom function.
et: Kasuta %s, et edastada andmeid nagu lähte- ja sihtelemendid oma kohandatud funktsioonile.

en: Use %s when adding columns/rows
et: Kasuta %s veergude/ridade lisamisel

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
et: Kasuta AJAX-it WP REST API väljakutsete asemel elementide renderdamiseks.

en: Use PHP constant
et: Kasuta PHP konstanti

en: Use a prefix to avoid conflicts with plugins or WordPress reserved parameters.
et: Konfliktide vältimiseks pluginatega või WordPressi reserveeritud parameetritega kasuta eesliidet.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
et: Kasuta mis tahes vormi välja väärtust selle ID kaudu nii: {{form_field}}. Asenda „form_field“ tegeliku välja ID-ga.

en: Use block editor
et: Kasuta plokiredaktorit

en: Use brand colors
et: Kasuta brändi värve

en: Use field IDs to personalize your message.
et: Kasuta välja ID-sid oma sõnumi isikupärastamiseks.

en: Use for sticky scrolling header etc.
et: Kasuta kleepuva kerimisega päise jms jaoks.

en: Use in block editor
et: Kasuta plokiredaktoris

en: Use min/max
et: Kasuta min/max

en: Use min/max date from index table.
et: Kasuta min/max kuupäeva indeksi tabelist.

en: Use product variation image
et: Kasuta toote variatsiooni pilti

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
et: Kasuta ehitajat, et lisada kohandatud koodi kindlale lehele.

en: Use the date format as set under Settings > General > Date format
et: Kasuta kuupäeva vormingut, mis on määratud Sätted > Üldine > Kuupäeva vorming all

en: Use the dynamic picker in the "Meta key" control below to select the desired custom field. The dynamic data tag is used to retrieves the field settings, it is not parsed.
et: Kasuta dünaamilist valijat allolevas „Meta võti“ juhtelemendis, et valida soovitud kohandatud väli. Dünaamilist andmesilti kasutatakse välja seadete hankimiseks, seda ei tõlgendata.

en: Use the generated variables in your design (theme styles, elements, etc.)
et: Kasuta genereeritud muutujaid oma kujunduses (teema stiilid, elemendid jne)

en: Use valid HTML syntax. No spaces.
et: Kasuta kehtivat HTML-süntaksit. Ilma tühikuteta.

en: Use vertical position of target node.
et: Kasuta sihtmärk-sõlme vertikaalset asendit.

en: Use width & horizontal position of target node.
et: Kasuta sihtmärk-sõlme laiust ja horisontaalset asendit.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
et: Kasutatakse, kui vaikimisi või kohandatud eelvaate pilti ei saa laadida.

en: Used if logo image isn't set or available.
et: Kasutatakse, kui logo pilt pole määratud või saadaval.

en: Used on this page
et: Selles lehel kasutatud

en: Used on this site
et: Sellel saidil kasutatud

en: Used to creat visual hiarchy between nested dropdowns.
et: Kasutatakse visuaalse hierarhia loomiseks pesastatud rippmenüüde vahel.

en: User
et: Kasutaja

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: User Login
et: Kasutaja sisselogimine

en: User Registration
et: Kasutaja registreerimine

en: User activation
et: Kasutaja aktiveerimine

en: User author URL
et: Kasutaja autori URL

en: User login
et: Kasutajanimi

en: User meta
et: Kasutaja metaandmed

en: User name
et: Kasutajanimi

en: User portrait
et: Kasutaja portree

en: User profile
et: Kasutaja profiil

en: User registered
et: Kasutaja registreerunud

en: User registered date
et: Kasutaja registreerimise kuupäev

en: User registration
et: Kasutaja registreerimine

en: User role
et: Kasutaja roll

en: User roles
et: Kasutaja rollid

en: User roles with code execution capability
et: Kasutajarollid koodi täitmise õigusega

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Username already exists.
et: Kasutajanimi on juba olemas.

en: Username is not valid.
et: Kasutajanimi ei ole sobiv.

en: Username required.
et: Kasutajanimi on nõutav.

en: Users
et: Kasutajad

en: Users could upload potentially malicious files through your form. To minimize this risk, please specify the "Allowed file formats" below.
et: Kasutajad võivad laadida üles potentsiaalselt ohtlikke faile läbi sinu vormi. Selle riski vähendamiseks palun määra allpool „Lubatud failivormingud“.

en: Using "Auto height" might lead to CLS (Cumulative Layout Shift).
et: „Automaatse kõrguse“ kasutamine võib põhjustada CLS-i (Cumulative Layout Shift).

en: Using Cloudflare Bot Fight Mode? Try disabling it
et: Kas kasutad Cloudflare'i Bot Fight Mode'i? Proovi see välja lülitada

en: Valid
et: Kehtiv

en: Valid JSON data required to run the importer
et: Importija käivitamiseks on vaja kehtivaid JSON andmeid

en: Valid code signatures are required for all Code (element), SVG (element) and Query editor instances to run.
et: Kehtivad koodi allkirjad on nõutavad kõigi Koodi (element), SVG (element) ja Päringu redaktori instantside käivitamiseks.

en: Valid signature
et: Kehtiv allkiri

en: Validation failed
et: Valideerimine ebaõnnestus

en: Value
et: Väärtus

en: Value type
et: Väärtuse tüüp

en: Variable
et: Muutuv

en: Variable dropdown: Hide value
et: Muutuja rippmenüü: peida väärtus

en: Variable name
et: Muutuja nimi

en: Variable name already exists
et: Muutuja nimi on juba olemas

en: Variable name missing
et: Muutuja nimi puudub

en: Variable product
et: Muutuv toode

en: Variables
et: Muutujad

en: Variables duplicated
et: Muutujad dubleeritud

en: Variables imported
et: Muutujad imporditud

en: Variables renamed
et: Muutujad ümber nimetatud

en: Variation swatches
et: Variatsiooni värviproovid

en: Variations
et: Variatsioonid

en: Verification failure page
et: Kinnitamise ebaõnnestumise leht

en: Verification success page
et: Kinnitamise õnnestumise leht

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Vertical - Cloud
et: Vertikaalne - pilv

en: Vertical - Drops
et: Vertikaalne - tilgad

en: Vertical - Pixels
et: Vertikaalne - pikslid

en: Vertical - Stroke
et: Vertikaalne - joon

en: Vertical - Stroke #2
et: Vertikaalne - joon #2

en: Vertical - Tilt
et: Vertikaalne - kalle

en: Vertical - Triangle
et: Vertikaalne - kolmnurk

en: Vertical - Triangle double
et: Vertikaalne - Topeltkolmnurk

en: Vertical - Wave
et: Vertikaalne - laine

en: Vertical - Wave brush
et: Vertikaalne - Laineline pintsel

en: Vertical - Waves
et: Vertikaalne - lained

en: Vertical - Zigzag
et: Vertikaalne - siksakk

en: Vertical align
et: Vertikaalne joondus

en: Vertical alignment
et: Vertikaalne joondus

en: Very fast
et: Väga kiire

en: Very slow
et: Väga aeglane

en: Very well
et: Väga hea

en: Video file URL
et: Videofaili URL

en: Video url
et: Video URL

en: Videos
et: Videod

en: View
et: Vaata

en: View %s
et: Vaata %s

en: View Custom Font
et: Vaata kohandatud fonti

en: View Custom Fonts
et: Vaata kohandatud fonte

en: View Template
et: Vaata malli

en: View Template Bundle
et: Vaata malli komplekti

en: View Template Tag
et: Vaata malli silti

en: View Templates
et: Vaata malle

en: View cart
et: Vaata ostukorvi

en: View changelog
et: Vaata muudatuste logi

en: View classes
et: Vaata klasse

en: View on frontend
et: Vaata avalehel

en: View order
et: Vaata tellimust

en: View products
et: Vaata tooteid

en: Vimeo privacy hash
et: Vimeo privaatsuse räsi

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Visible
et: Nähtav

en: Visible after
et: Nähtav pärast

en: Visible on scroll up
et: Nähtav üles kerimisel

en: Visit docs
et: Külasta dokumentatsiooni

en: Visit the website %s
et: Külasta veebilehte %s

en: Visual
et: Visuaalne

en: Visual grid builder
et: Visuaalne võrgustiku koostaja

en: WP debug
et: WP silumine

en: WP language
et: WP keel

en: WP memory limit
et: WP mälupiirang

en: WP multisite
et: WP multisait

en: WP version
et: WP versioon

en: Warning
et: Hoiatus

en: Warning color
et: Hoiatuse värv

en: Wave
et: Laine

en: Wave brush
et: Laine pintsel

en: Waves
et: Lained

en: We recommend setting a padding for your lightbox to accommodate the thumbnail navigation.
et: Soovitame määrata lightbox'ile vooderduse, et mahutada pisipiltide navigatsioon.

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
et: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font veelgi parema tihendusega kui WOFF 1.0, kuid ilma IE brauseri toeta.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
et: Web Open Font Format: Tihendatud TrueType/OpenType font koos teabega fondiallika kohta ja täieliku IE9+ toega (soovitatav).

en: Web design
et: Veebidisain

en: Webfont loading method
et: Veebifontide laadimise meetod

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
et: Veebifondid (nagu Google Fonts) laaditakse vaikimisi laadilehtede kaudu. Vali „Veebifontide laadija“, et vältida FOUT-i (vormindamata teksti välgatus), peites veebisaidi sisu, kuni kõik veebifondid on laaditud.

en: Webhook
et: Veebikonks

en: Webhook payload too large.
et: Webhook'i andmevormingu maht on liiga suur.

en: Webhook request failed with status code
et: Webhook'i päring ebaõnnestus staatuskoodiga

en: Website
et: Veebisait

en: Wednesday
et: Kolmapäev

en: Weekday
et: Nädalapäev

en: Welcome to %s
et: Tere tulemast %s

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
et: Mis on selle saidiehitaja nimi? Ja miks sa selle valisid?

en: When a Map ID is present, map styles are controlled via the %s.
et: Kui kaardi ID on olemas, kontrollitakse kaardi stiile %s kaudu.

en: When editing your popup template, you have to enable the "Info Box" setting under "Template Settings > Popup".
et: Oma hüpikakna malli redigeerides pead lubama „Infovälja“ seade valikus „Malli seaded > Hüpikaken“.

en: When enabled, this field acts as a spam trap. It will not be visible to users, but will capture any bots that fill it out.
et: Kui see on lubatud, toimib see väli rämpsposti lõksuna. See pole kasutajatele nähtav, kuid püüab kinni kõik robotid, kes selle täidavad.

en: When enabled, this query only runs when a live search is performed.
et: Kui see on lubatud, käivitub päring ainult reaalajas otsingu sooritamisel.

en: When pasting elements from another site that contain image or SVG files, placeholders are used by default. Enable to download the image from the source site. If the current user lacks SVG upload permissions, a placeholder SVG is used.
et: Kui kleebid elemente teiselt saidilt, mis sisaldavad pildi- või SVG-faile, kasutatakse vaikimisi kohahoidjaid. Luba pildi allalaadimine lähteveebisaidilt. Kui praegusel kasutajal puuduvad SVG üleslaadimise õigused, kasutatakse SVG kohahoidjat.

en: When rendering without wrapper your settings under the style tab won't have any effect.
et: Kui renderdad ilma ümbritsevata, ei ole sinu stiilivahelehtede seadetel mingit mõju.

en: When someone visits a default WordPress authentication URL (%s), they are redirected to this selected page.
et: Kui keegi külastab WordPressi vaikimisi autentimise URL-i (%s), suunatakse nad sellele valitud lehele.

en: When using dynamic data that contains formatted text (e.g. WYSIWYG field, or any other HTML tags such as p, div, headings, etc.), set the HTML tag to "div", not "p". Alternatively, use the Rich Text element.
et: Kui kasutad dünaamilisi andmeid, mis sisaldavad vormindatud teksti (nt WYSIWYG väli või muud HTML-sildid nagu p, div, pealkirjad jne), määra HTML-sildiks „div“, mitte „p“. Alternatiivina kasuta Rikasteksti elementi.

en: Where to set the pagination parameter in the request.
et: Kuhu määrata lehekülgede jaotuse parameeter päringus.

en: Where you defined the offset key. Bricks will retrieve the value from there.
et: Kus määrasid nihke võtme. Bricks hangib väärtuse sealt.

en: White space
et: Tühik

en: Whitelist URLs
et: Valge nimekirja URL-id

en: Whoops, that page is gone
et: Ups, see leht on kadunud

en: Wide
et: Lai

en: Widget
et: Vidin

en: Widget margin
et: Vidina veeris

en: Widget title
et: Vidina pealkiri

en: Widget title border
et: Vidina pealkirja ääris

en: Widget title typography
et: Vidina pealkirja tüpograafia

en: Widgets
et: Vidinad

en: Width
et: Laius

en: Window
et: Aken

en: Window storage
et: Akna mälu

en: Wireframes
et: Traatmudelid

en: Wireframes provide basic structural templates that serve as a starting point for designing a layout. They are based on classes and variables.
et: Traatmudelid pakuvad põhilisi struktuurseid malle, mis on lähtepunktiks paigutuse kujundamisel. Need põhinevad klassidel ja muutujatel.

en: Without attributes
et: Ilma atribuutideta

en: Wonderful
et: Imeline

en: WooCommerce Template Hook
et: WooCommerce'i malli konks

en: WooCommerce template hooks
et: WooCommerce'i malli haagid

en: Woohoo
et: Juhuu

en: WordPress Environment
et: WordPressi keskkond

en: WordPress authentication page access
et: WordPressi autentimislehe juurdepääs

en: WordPress field
et: WordPressi väli

en: Words limit
et: Sõnade piirang

en: Words per minute
et: Sõna minutis

en: Words per minutes
et: Sõna minutis

en: Would you like to import the variable categories as well?
et: Kas soovid importida ka muutujate kategooriad?

en: Wrap
et: Murra

en: Wrap element
et: Mähi element

en: Wrap reverse
et: Murra vastupidi

en: Wrap your scripts in %s tags.
et: Mässi oma skriptid %s siltidesse.

en: Wrapper
et: Ümbris

en: X axis
et: X-telg

en: Y axis
et: Y-telg

en: Yeah
et: Jah

en: Year: %s
et: Aasta: %s

en: Yearly
et: Aastapõhine

en: Yep
et: Jep

en: Yes
et: Jah

en: You
et: Sina

en: You are about to delete all form submissions (including the database table). Do you wish to proceed?
et: Olete kustutamas kõiki vormi esitusi (sealhulgas andmebaasi tabelit). Kas soovite jätkata?

en: You are about to delete all form submissions of form ID %s. Do you wish to proceed?
et: Olete kustutamas kõiki vormi esitusi vormi ID-ga %s. Kas soovite jätkata?

en: You are about to delete all form submissions. Do you wish to proceed?
et: Olete kustutamas kõiki vormi esitusi. Kas soovite jätkata?

en: You are about to delete all template screenshots. Not your featured images, though. Do you wish to proceed?
et: Olete kustutamas kõiki malli kuvatõmmiseid. Mitte teie esiletõstetud pilte. Kas soovite jätkata?

en: You are about to delete this capability. Do you wish to proceed?
et: Olete kustutamas seda võimekust. Kas soovite jätkata?

en: You are about to fix the element database. Do you wish to proceed?
et: Olete parandamas elementide andmebaasi. Kas soovite jätkata?

en: You are about to regenerate code signatures for all executable code on your website. Please ensure you have a recent backup before continuing. Do you wish to proceed?
et: Olete uuesti genereerimas koodi signatuure kogu täidetavale koodile oma veebilehel. Palun veenduge, et teil on hiljutine varukoopia enne jätkamist. Kas soovite jätkata?

en: You are about to regenerate indexes for all query filters. Do you wish to proceed?
et: Olete uuesti genereerimas indekseid kõigile päringu filtritele. Kas soovite jätkata?

en: You are about to remove all index jobs. Do you wish to proceed?
et: Olete eemaldamas kõiki indeksi töid. Kas soovite jätkata?

en: You are about to remove all selected icons from this set. Do you wish to proceed?
et: Sa oled eemaldamas kõik valitud ikoonid sellest komplektist. Kas soovid jätkata?

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
et: Olete lähtestamas kõiki Bricksi globaalseid seadeid. Kas soovite jätkata?

en: You are about to trigger Index Job. Do you wish to proceed?
et: Olete käivitamas indeksi tööd. Kas soovite jätkata?

en: You are editing the selected global query settings. Changes to this global query apply to all instances throughout your website.
et: Muudad valitud globaalse päringu seadeid. Selle globaalse päringu muudatused rakenduvad kõigile instantsidele kogu veebisaidil.

en: You are missing out!
et: Sa jääd millestki ilma!

en: You are not allowed to add scripts.
et: Sul pole lubatud skripte lisada.

en: You are not allowed to uploads SVG files.
et: Sul pole lubatud SVG faile üles laadida.

en: You are now running the latest version
et: Kasutad nüüd uusimat versiooni

en: You are viewing the first 1000 results. Perform search to see more.
et: Sa vaatad esimest 1000 tulemust. Rohkema nägemiseks teosta otsing.

en: You can manage code execution permissions under: %s
et: Koodi käivitamise õigusi saad hallata järgmises kohas: %s

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
et: Saad hallata oma litsentsi, uuendada maksemeetodit ja vaadata oma arveid otse %s.

en: You can now manage your custom fonts using the new %s in the builder.
et: Nüüd saad hallata oma kohandatud fonte uue %s abil ehitajas.

en: You can render API response data through dynamic data tags. Create custom-labeled dynamic data tags for the {query_api} tag by hovering over any key in the response above and and click the "+" icon. Those labeled tags are stored for you in your browser local storage, not in the database. They are therefore not available on other devices or browsers.
et: Saad kuvada API vastuse andmeid dünaamiliste andmesiltide kaudu. Loo kohandatud sildiga dünaamilised andmesildid {query_api} sildi jaoks, hõljutades kursorit vastuse mis tahes võtme kohal ja klõpsates ikooni „+“. Need sildistatud sildid salvestatakse sinu brauseri kohalikku salvestusruumi, mitte andmebaasi. Seetõttu pole need saadaval teistel seadmetel või brauserites.

en: You can use the title attribute to provide a description of the expected input value to meet the "pattern" requirement set above.
et: Saad kasutada title atribuuti, et pakkuda kirjeldust oodatava sisendväärtuse kohta, mis vastaks ülal määratud „mustri“ nõudele.

en: You did not select any action(s). So when this form is submitted nothing happens.
et: Sa ei valinud ühtegi tegevust. Seega ei juhtu vormi esitamisel midagi.

en: You do not have the required capability to perform this action.
et: Sul pole selle toimingu tegemiseks vajalikku võimekust.

en: You don't have permission to perform this action.
et: Sul pole luba selle toimingu tegemiseks.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can create posts through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
et: Oled keelanud õiguste kontrollid. Nüüd saab igaüks, sealhulgas sisselogimata külastajad, selle vormi kaudu postitusi luua. See võib viia volitamata sisu loomiseni, rämpsposti ja pahatahtlike postitusteni, andmebaasi saastumiseni ja võimalike turvarikkumisteni. Kasuta seda sätet ainult siis, kui sul on olemas alternatiivsed turvameetmed, vorm asub kaitstud lehel või mõistad täielikult turvariske.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can edit the post through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
et: Oled keelanud õiguste kontrollid. Nüüd saab igaüks, sealhulgas sisselogimata külastajad, selle vormi kaudu postitust muuta. See võib viia volitamata sisu loomiseni, rämpsposti ja pahatahtlike postitusteni, andmebaasi saastumiseni ja võimalike turvarikkumisteni. Kasuta seda sätet ainult siis, kui sul on olemas alternatiivsed turvameetmed, vorm asub kaitstud lehel või mõistad täielikult turvariske.

en: You have set an icon, but no text. Please provide the "aria-label" for accessibility.
et: Oled määranud ikooni, aga mitte teksti. Palun lisa „aria-label“ ligipääsetavuse tagamiseks.

en: You have to add the "Checkout coupon" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout coupon is removed when this setting is enabled. The "Enable the use of coupon codes" WooCommerce setting under "General" must be active.
et: Pead lisama „Ostu kupong“ elemendi ise ostu lehele, kuna WooCommerce'i originaal ostu kupong eemaldatakse, kui see seade on lubatud. WooCommerce'i seade „Luba kupongikoodide kasutamine“ „Üldise“ all peab olema aktiivne.

en: You have to add the "Checkout login" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout login is removed when this setting is enabled. The "Enable log-in during checkout" WooCommerce setting under "Accounts & Privacy" must be active.
et: Pead lisama „Ostu sisselogimine“ elemendi ise ostu lehele, kuna WooCommerce'i originaal ostu sisselogimine eemaldatakse, kui see seade on lubatud. WooCommerce'i seade „Luba sisselogimine ostu ajal“ „Kontod ja privaatsus“ all peab olema aktiivne.

en: You have to add the "Notice" element yourself wherever necessary as all native WooCommerce notices are removed when this setting is enabled.
et: Pead lisama „Teate“ elemendi ise kõikjale, kus vajalik, kuna kõik WooCommerce'i originaalteated eemaldatakse, kui see seade on lubatud.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
et: Sa pole veel ühtegi kohandatud külgriba registreerinud.

en: YouTube video ID/URL
et: YouTube'i video ID/URL

en: YouTube, Vimeo or file URL.
et: YouTube'i, Vimeo või faili URL.

en: Your CSS files were automatically generated in the background.
et: Sinu CSS-failid genereeriti automaatselt taustal.

en: Your Email
et: Sinu e-post

en: Your Message
et: Sinu sõnum

en: Your Name
et: Sinu nimi

en: Your Unsplash API key is not valid.
et: Teie Unsplash API võti ei ole kehtiv.

en: Your account is inactive
et: Sinu konto on mitteaktiivne

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
et: Sinu lisatud failid ületavad maksimaalse üleslaadimise piiri, mis on 25 MB.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
et: Sinu lisatud failid ületavad serveri maksimaalse üleslaadimise suuruse, mis on %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
et: Sinu brauser ei toeta audiosiltide kasutamist.

en: Your browser does not support the video tag.
et: Sinu brauser ei toeta videosiltide kasutamist.

en: Your builder capability doesn't allow you to access these settings.
et: Sinu ehitaja õigused ei luba sul nendele seadetele ligi pääseda.

en: Your comment is awaiting moderation.
et: Sinu kommentaar ootab modereerimist.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
et: Sinu kommentaar ootab modereerimist. See on eelvaade; sinu kommentaar muutub nähtavaks pärast heakskiitmist.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
et: Sinu sõnum siia. Mida rohkem detaile, seda parem ;)

en: Your name (optional)
et: Sinu nimi (valikuline)

en: Your password
et: Sinu parool

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
et: Sinu esitatud litsentsivõti on vigane. Palun deaktiveeri ja seejärel taasaktiveeri oma litsents.

en: Your remote templates password is incorrect.
et: Sinu kaugmallide parool on vale.

en: Your selected template is empty.
et: Sinu valitud mall on tühi.

en: Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.
et: Sinu teema (%s) sisaldab mõnede WooCommerce'i mallifailide aegunud koopiaid.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
et: Sinu üleslaadimiskausta kirjutamisõigused on ebapiisavad.

en: Your user role "%1$s" is not allowed to edit this post type with %2$s. Please get in touch with the site admin to change it.
et: Sinu kasutajarollil „%1$s“ pole lubatud seda postituse tüüpi muuta %2$s-ga. Palun võta ühendust saidi administraatoriga, et seda muuta.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
et: Sinu veebilehel (%1$s) pole luba mallide juurdepääsuks lehelt %2$s

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
et: Sinu veebisait ei vasta sinu litsentsivõtmele. Palun deaktiveeri ja seejärel taasaktiveeri oma litsents.

en: Z-index
et: Z-indeks

en: Zigzag
et: Siksakk

en: Zoom
et: Suurendus

en: Zoom Control
et: Suumi juhtimine

en: Zoom in
et: Suurenda sisse

en: Zoom level
et: Suumi tase

en: Zoom or close
et: Suurenda või sulge

en: Zoom out
et: Suurenda välja

en: add key after
et: lisa võti pärast

en: after
et: pärast

en: alphanumeric characters only
et: ainult tähed ja numbrid

en: auto
et: automaatne

en: before
et: enne

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
et: %1$s %2$s

en: builder access
et: ehitaja juurdepääs

en: by
et: autor

en: carousel
et: karussell

en: cloned
et: kloonitud

en: contains
et: sisaldab

en: dashed
et: kriipsudega

en: deprecated
et: aegunud

en: does not contain
et: ei sisalda

en: double
et: topelt

en: email
et: e-posti aadress

en: experimental
et: eksperimentaalne

en: hCaptcha key required! Add key in dashboard under: %s
et: hCaptcha võti vajalik! Lisage võti armatuurlaua alla: %s

en: is
et: on

en: is empty
et: on tühi

en: is not
et: ei ole

en: is not empty
et: ei ole tühi

en: learn more
et: loe lähemalt

en: legacy
et: pärand

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
et: uut malli on välja lastud pärast seda, kui sa Bricksi tühistasid.

en: not set
et: määramata

en: official roadmap
et: ametlikku teekaart

en: per month
et: kuus

en: posts
et: postitust

en: results for:
et: tulemust päringule:

[ctx: revision date format]
en: M j @ H:i
et: J. M kell H:i

en: set
et: määratud

en: slide
et: slaid

en: will be using this constant
et: kasutab seda konstanti

en: wp_remote_post request failed. Please check your server configuration. Required for query filters.
et: wp_remote_post päring ebaõnnestus. Palun kontrolli oma serveri seadistust. Vajalik päringufiltritel.

en: x-axis
et: x-telg

en: y-axis
et: y-telg

en: your account
et: oma kontole
