Bricks Internationalisation - en to fa_IR translation catalogue (3933 entries)

en: "%s" imported.
fa_IR: «%s» درون‌ریزی شد.

en: "Coming soon" mode (HTTP status code 200) indicates that your site is available for search engine indexing.
fa_IR: حالت «به زودی» (کد وضعیت HTTP 200) نشان می‌دهد که سایت شما برای ایندکس شدن توسط موتورهای جستجو در دسترس است.

en: "Maintenance" mode (HTTP status code 503) indicates that your site is temporary unavailable, signaling search engines to come back later.
fa_IR: حالت «تعمیر و نگهداری» (کد وضعیت HTTP 503) نشان می‌دهد که سایت شما به طور موقت در دسترس نیست و به موتورهای جستجو علامت می‌دهد که بعداً بازگردند.

en: "Page Number" uses page numbers, "Offset" uses an offset value.
fa_IR: «شماره صفحه» از شماره صفحات استفاده می‌کند، «افست» از مقدار افست استفاده می‌کند.

en: %1$d orphaned elements found across %2$d posts. Click "Clean up all orphaned elements" to remove all orphaned elements from your site. Please backup your site before you proceed.
fa_IR: %1$d المان بدون والد در %2$d نوشته یافت شد. برای حذف تمام المان‌های بدون والد از سایت خود، روی «پاکسازی تمام المان‌های بدون والد» کلیک کنید. لطفاً قبل از ادامه، از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: %1$s about %2$s in the Bricks Academy.
fa_IR: درباره %2$s در آکادمی Bricks %1$s.

en: %1$s data for "%2$s" deleted.
fa_IR: داده‌های %1$s برای «%2$s» حذف شد.

en: %1$s is not enabled for post type "%2$s". Go to "%3$s > %4$s" to enable this post type.
fa_IR: %1$s برای نوع نوشته «%2$s» فعال نیست. برای فعال کردن این نوع نوشته به «%3$s > %4$s» بروید.

en: %1$s of %2$s
fa_IR: %1$s از %2$s

en: %1$s out of %2$s global elements components were already converted to components.
fa_IR: %1$s از %2$s المان سراسری قبلاً به کامپوننت تبدیل شده بودند.

en: %1$s out of %2$s global elements have been converted to components.
fa_IR: %1$s از %2$s المان سراسری به کامپوننت تبدیل شده است.

en: %1$s requires PHP version %2$s+.
fa_IR: %1$s به نسخه PHP %2$s+ نیاز دارد.

en: %d class permanently deleted | %d classes permanently deleted
fa_IR[0]: %d کلاس برای همیشه حذف شد.
fa_IR[1]: %d کلاس برای همیشه حذف شدند.

en: %d orphaned elements found
fa_IR: %d المان بدون والد یافت شد

en: %s added to this button if there is no active filter.
fa_IR: اگر فیلتر فعالی وجود نداشته باشد، %s به این دکمه اضافه می‌شود.

en: %s ago
fa_IR: %s پیش

en: %s allow you to render custom pages for the user login, registration, lost and reset password.
fa_IR: %s به شما امکان می‌دهد صفحات سفارشی برای ورود کاربر، ثبت‌نام، فراموشی و بازیابی گذرواژه رندر کنید.

en: %s are best configured before you start working on your site.
fa_IR: %s بهتر است قبل از شروع کار روی سایت شما پیکربندی شوند.

en: %s component block
fa_IR: %s بلوک کامپوننت

en: %s components
fa_IR: %s کامپوننت

en: %s components in the block editor
fa_IR: %s کامپوننت در ویرایشگر بلوک

en: %s file
fa_IR: فایل %s

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
fa_IR: %s در حال کار بر روی این نوشته است، به این معنی که شما نمی‌توانید تغییری ایجاد کنید، مگر اینکه ویرایش را به دست بگیرید.

en: %s layout
fa_IR: طرح‌بندی %s

en: %s settings
fa_IR: تنظیمات %s

en: %s typography
fa_IR: تایپوگرافی %s

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
fa_IR: %s به مرتبط‌ترین گره HTML اضافه خواهد شد.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
fa_IR: %s. شرایط قالب را تنظیم کنید یا قالب‌های پیش‌فرض را فعال کنید.

en: %s. Template conditions precede default templates.
fa_IR: %s. شرایط قالب بر قالب‌های پیش‌فرض اولویت دارند.

en: %s: New contact form message
fa_IR: %s: پیام جدید فرم تماس

en: (Cancel Reply)
fa_IR: (لغو پاسخ)

en: (Function)
fa_IR: (تابع)

en: (no title)
fa_IR: (بدون عنوان)

en: 09:00
fa_IR: ۰۹:۰۰

en: 1 comment | %1$s comments
fa_IR[0]: %1$s دیدگاه
fa_IR[1]: %1$s دیدگاه

en: 1 day
fa_IR: ۱ روز

en: 1 hour
fa_IR: ۱ ساعت

en: 1 week
fa_IR: ۱ هفته

en: 20:00
fa_IR: ۲۰:۰۰

en: 20GB web space
fa_IR: ۲۰ گیگابایت فضای وب

en: 30 minutes
fa_IR: ۳۰ دقیقه

en: 404 Error Page
fa_IR: صفحه خطای ۴۰۴

en: A class with the same internal ID, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
fa_IR: یک کلاس با شناسه داخلی یکسان، اما با تنظیمات متفاوت، از قبل در این سایت وجود دارد. شما باید کلاس موجود را بازنویسی کنید یا این نسخه درون‌ریزی شده را رد کنید.

en: A class with the same name, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
fa_IR: یک کلاس با نام یکسان، اما با تنظیمات متفاوت، از قبل در این سایت وجود دارد. شما باید کلاس موجود را بازنویسی کنید یا این نسخه درون‌ریزی شده را رد کنید.

en: A font variation with this weight and style already exists.
fa_IR: یک نوع فونت با این وزن و استایل از قبل وجود دارد.

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
fa_IR: لیستی از اقدامات بومی روی هوک انتخاب شده که توسط Bricks حذف خواهند شد.

en: ACF Date picker, for example, uses Ymd.
fa_IR: برای مثال، انتخابگر تاریخ ACF از Ymd استفاده می‌کند.

en: ACF Get Row Layout
fa_IR: دریافت طرح‌بندی ردیف ACF

en: AJAX add to cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید با ایجکس

en: AJAX loader
fa_IR: بارگذار ایجکس

en: API endpoint is not set or invalid.
fa_IR: نقطه پایانی API تنظیم نشده یا نامعتبر است.

en: API key
fa_IR: کلید API

en: API keys
fa_IR: کلیدهای API

en: API settings
fa_IR: تنظیمات API

en: ASC
fa_IR: صعودی

en: Absolute header
fa_IR: سربرگ مطلق

en: Accept
fa_IR: پذیرش

en: Accepts multiple addresses separated by comma
fa_IR: چندین آدرس را که با کاما از هم جدا شده‌اند، می‌پذیرد

en: Access breakpoints manager
fa_IR: دسترسی به مدیریت نقاط شکست

en: Access class manager
fa_IR: دسترسی به مدیریت کلاس‌ها

en: Access color palettes
fa_IR: دسترسی به پالت‌های رنگی

en: Access content (HTML) settings
fa_IR: دسترسی به تنظیمات محتوا (HTML)

en: Access element conditions
fa_IR: دسترسی به شرایط المان

en: Access element hide
fa_IR: دسترسی به پنهان کردن المان

en: Access element interactions
fa_IR: دسترسی به تعاملات المان

en: Access font manager
fa_IR: دسترسی به مدیریت فونت

en: Access icon manager
fa_IR: دسترسی به مدیریت آیکون

en: Access page settings
fa_IR: دسترسی به تنظیمات برگه

en: Access pseudos & selectors
fa_IR: دسترسی به شبه‌کلاس‌ها و انتخابگرها

en: Access query loop builder
fa_IR: دسترسی به سازنده حلقه کوئری

en: Access query manager
fa_IR: مدیر پرس و جو دسترسی

en: Access remote templates
fa_IR: دسترسی به قالب‌های راه دور

en: Access revisions
fa_IR: دسترسی به بازبینی‌ها

en: Access style (CSS) settings
fa_IR: دسترسی به تنظیمات استایل (CSS)

en: Access template settings
fa_IR: دسترسی به تنظیمات قالب

en: Access theme styles
fa_IR: دسترسی به استایل‌های پوسته

en: Access variable manager
fa_IR: دسترسی به مدیریت متغیرها

en: Accordion
fa_IR: آکاردئون

en: Accordion layout at breakpoint
fa_IR: طرح آکاردئونی در نقطه شکست

en: Account
fa_IR: حساب کاربری

en: Account creation on "My account" page is not enabled.
fa_IR: ایجاد حساب در صفحه «حساب من» فعال نیست.

en: Across sessions
fa_IR: در تمام نشست‌ها

en: Action
fa_IR: اقدام

en: Action URL
fa_IR: آدرس اقدام

en: Actions
fa_IR: اقدامات

en: Actions after successful form submit
fa_IR: اقدامات پس از ارسال موفقیت‌آمیز فرم

en: Activate license
fa_IR: فعال‌سازی لایسنس

en: Activate your account
fa_IR: حساب خود را فعال کنید

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
fa_IR: لایسنس خود را برای ویرایش با Bricks، دریافت به‌روزرسانی‌های تک-کلیکی و دسترسی به تمام قالب‌های جامعه فعال کنید.

en: Activation status
fa_IR: وضعیت فعال‌سازی

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active Filters
fa_IR: فیلترهای فعال

en: Active Plugins
fa_IR: افزونه‌های فعال

en: Active Tab
fa_IR: زبانه فعال

en: Active background
fa_IR: پس‌زمینه فعال

en: Active border
fa_IR: حاشیه فعال

en: Active box shadow
fa_IR: سایه جعبه فعال

en: Active class
fa_IR: کلاس فعال

en: Active classes
fa_IR: کلاس‌های فعال

en: Active color
fa_IR: رنگ فعال

en: Active filter
fa_IR: فیلتر فعال

en: Active filters
fa_IR: فیلترهای فعال

en: Active filters count
fa_IR: تعداد فیلترهای فعال

en: Active rating icon
fa_IR: آیکون امتیاز فعال

en: Active rating typography
fa_IR: تایپوگرافی امتیاز فعال

en: Active styles
fa_IR: استایل‌های فعال

en: Active typography
fa_IR: تایپوگرافی فعال

en: Adaptive height
fa_IR: ارتفاع تطبیقی

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add "%root%" via keyboard shortcut "r + TAB".
fa_IR: «%root%» را از طریق میانبر صفحه‌کلید «r + TAB» اضافه کنید.

en: Add "brx_code_errors" as an URL parameter to show PHP errors if needed.
fa_IR: برای نمایش خطاهای PHP در صورت نیاز، «brx_code_errors» را به عنوان پارامتر آدرس اضافه کنید.

en: Add "position: relative" as needed
fa_IR: افزودن «position: relative» در صورت نیاز

en: Add / Search for
fa_IR: افزودن / جستجو برای

en: Add / Search for templates
fa_IR: افزودن / جستجو برای قالب‌ها

en: Add Item
fa_IR: افزودن آیتم

en: Add New
fa_IR: افزودن جدید

en: Add New Custom Font
fa_IR: افزودن فونت سفارشی جدید

en: Add New Template
fa_IR: افزودن قالب جدید

en: Add New Template Bundle
fa_IR: افزودن مجموعه قالب جدید

en: Add New Template Tag
fa_IR: افزودن برچسب قالب جدید

en: Add a "Toggle" element to your page that targets this Offcanvas to open it.
fa_IR: یک المان «تغییر وضعیت» به صفحه خود اضافه کنید که این Offcanvas را برای باز کردن هدف قرار دهد.

en: Add a font variant
fa_IR: افزودن یک نوع فونت

en: Add at least two colors to create a gradient.
fa_IR: برای ایجاد یک گرادیان، حداقل دو رنگ اضافه کنید.

en: Add context
fa_IR: افزودن زمینه

en: Add context to dates on archive templates.
fa_IR: افزودن زمینه به تاریخ‌ها در قالب‌های بایگانی.

en: Add context to title on archive/search templates.
fa_IR: افزودن زمینه به عنوان در قالب‌های بایگانی/جستجو.

en: Add custom headers in JSON format. Leave empty for default headers.
fa_IR: هدرهای سفارشی را با فرمت JSON اضافه کنید. برای هدرهای پیش‌فرض خالی بگذارید.

en: Add element ID as needed
fa_IR: افزودن شناسه المان در صورت نیاز

en: Add elements
fa_IR: افزودن المان‌ها

en: Add images
fa_IR: افزودن تصاویر

en: Add larger variable
fa_IR: متغیر بزرگتر اضافه کنید

en: Add meta query
fa_IR: اضافه کردن متا کوئری

en: Add new capability
fa_IR: افزودن قابلیت جدید

en: Add parameters to be sent in the request body.
fa_IR: پارامترهایی را که باید در بدنه درخواست ارسال شوند، اضافه کنید.

en: Add prefix
fa_IR: افزودن پیشوند

en: Add products to cart to see cross-sells.
fa_IR: برای مشاهده فروش‌های مکمل، محصولات را به سبد خرید اضافه کنید.

en: Add smaller variable
fa_IR: متغیر کوچکتر اضافه کنید

en: Add suffix
fa_IR: افزودن پسوند

en: Add taxonomy query
fa_IR: اضافه کردن کوئری طبقه‌بندی

en: Add to cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید

en: Add to favorites
fa_IR: افزودن به علاقه‌مندی‌ها

en: Add to icon set
fa_IR: افزودن به مجموعه آیکون

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
fa_IR: با انتخاب یک مقدار رنگ در بالا، اولین رنگ خود را به این پالت اضافه کنید و سپس روی «ذخیره» کلیک کنید.

en: Add your offcanvas content in here
fa_IR: محتوای offcanvas خود را اینجا اضافه کنید

en: Added
fa_IR: اضافه شد

en: Added to cart
fa_IR: به سبد خرید اضافه شد

en: Added to icon. If there is no icon, it will be added to the overlay.
fa_IR: به آیکون اضافه شد. اگر آیکونی وجود نداشته باشد، به روکش اضافه خواهد شد.

en: Added to the search form as hidden input fields.
fa_IR: به عنوان فیلدهای ورودی پنهان به فرم جستجو اضافه شد.

en: Adding
fa_IR: در حال افزودن

en: Adding to cart
fa_IR: اضافه به سبد خرید

en: Additional info
fa_IR: اطلاعات تکمیلی

en: Additional information
fa_IR: اطلاعات تکمیلی

en: Additional parameters
fa_IR: پارامترهای اضافی

en: Additional properties
fa_IR: ویژگی‌های اضافی

en: Additional target elements
fa_IR: المان‌های هدف اضافی

en: Address
fa_IR: آدرس

en: Addresses
fa_IR: آدرس‌ها

en: Adds inline CSS to %s tag.
fa_IR: CSS درون‌خطی را به تگ %s اضافه می‌کند.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
fa_IR: اسکریپت‌ها را درست بعد از باز شدن تگ %s اضافه می‌کند.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
fa_IR: اسکریپت‌ها را درست قبل از بسته شدن تگ %s اضافه می‌کند.

en: Admin
fa_IR: مدیر

en: Admin email
fa_IR: ایمیل مدیر

en: Administrator
fa_IR: مدیر

en: Administrator role is not allowed as a security precaution.
fa_IR: نقش مدیر به عنوان یک اقدام احتیاطی امنیتی مجاز نیست.

en: Adobe fonts
fa_IR: فونت‌های ادوبی

en: Affiliate
fa_IR: معرفی محصول

en: After
fa_IR: بعد

en: After order review heading
fa_IR: بعد از سربرگ بررسی سفارش

en: After title
fa_IR: بعد از عنوان

en: Ajax loader
fa_IR: لودر آژاکس

en: Ajax loader animation
fa_IR: انیمیشن بارگذاری آژاکس

en: Ajax loader desc
fa_IR: شرح لودر آژاکس

en: Ajax loader selector
fa_IR: انتخابگر لودر آژاکس

en: Alert
fa_IR: هشدار

en: Align
fa_IR: تراز

en: Align content
fa_IR: تراز کردن محتوا

en: Align cross axis
fa_IR: تراز محور متقاطع

en: Align horizontal
fa_IR: تراز افقی

en: Align items
fa_IR: تراز کردن آیتم‌ها

en: Align main axis
fa_IR: تراز محور اصلی

en: Align self
fa_IR: تراز خودی

en: Align tables
fa_IR: تراز کردن جداول

en: Align vertical
fa_IR: تراز عمودی

en: Alignment
fa_IR: تراز

en: All
fa_IR: همه

en: All %s
fa_IR: همه %s

en: All Code elements, SVG elements (source: code), and Query editor instances now require code signatures.
fa_IR: تمام المان‌های کد، المان‌های SVG (منبع: کد) و نمونه‌های ویرایشگر کوئری اکنون به امضای کد نیاز دارند.

en: All Custom Fonts
fa_IR: همه فونت‌های سفارشی

en: All Template Bundles
fa_IR: همه مجموعه‌های قالب

en: All Template Tags
fa_IR: همه برچسب‌های قالب

en: All Templates
fa_IR: همه قالب‌ها

en: All archives
fa_IR: همه بایگانی‌ها

en: All author posts
fa_IR: همه نوشته‌های نویسنده

en: All code instances
fa_IR: همه نمونه‌های کد

en: All components are enabled in the block editor.
fa_IR: همه اجزا در ویرایشگر بلوک فعال هستند.

en: All headings
fa_IR: همه سربرگ‌ها

en: All index jobs removed
fa_IR: تمام کارهای ایندکس حذف شدند

en: All indexing jobs completed.
fa_IR: تمام کارهای ایندکس‌گذاری تکمیل شد.

en: All revisions deleted
fa_IR: همه بازبینی‌ها حذف شدند

en: All right
fa_IR: بسیار خب

en: All selected elements must have the same parent
fa_IR: تمام المان‌های انتخاب شده باید والد یکسانی داشته باشند

en: All sides linked
fa_IR: همه اضلاع پیوند داده شده

en: All template types
fa_IR: همه انواع قالب

en: All terms
fa_IR: همه ترم‌ها

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
fa_IR: به سایت‌های دیگر اجازه دهید قالب‌های شما را از کتابخانه قالب خود مرور و درج کنند. دسترسی به قالب را از طریق تنظیمات «آدرس‌های مجاز» و «حفاظت با گذرواژه» در زیر محدود کنید.

en: Allow specific user roles or individual users to execute code.
fa_IR: به نقش‌های کاربری خاص یا کاربران فردی اجازه اجرای کد را بدهید.

en: Allow the element's normal click behavior (like following links) instead of blocking it.
fa_IR: به جای مسدود کردن رفتار عادی کلیک المان (مانند دنبال کردن پیوندها)، به آن اجازه دهید.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
fa_IR: اجازه تغییر و اجرای کد از طریق المان کد به کاربر

en: Allow user to upload SVG files
fa_IR: اجازه بارگذاری فایل‌های SVG به کاربر

en: Allowed file formats
fa_IR: فرمت‌های فایل مجاز

en: Alphabetically
fa_IR: بر اساس حروف الفبا

en: Alternate images
fa_IR: تصاویر جایگزین

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
fa_IR: جایگزین فیلدهای عرض/طول جغرافیایی

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
fa_IR: اگرچه شروع فوری ویرایش با Bricks وسوسه‌انگیز است، اما با مرور سریع بخش «شروع به کار» آکادمی Bricks، تجربه بسیار بهتری در استفاده بهینه از آن خواهید داشت.

en: Always
fa_IR: همیشه

en: Always show
fa_IR: همیشه نمایش داده شود

en: Always shows in builder for editing.
fa_IR: همیشه برای ویرایش در سازنده نمایش داده می‌شود.

en: Always visible
fa_IR: همیشه قابل مشاهده

en: Always visible in builder for styling purpose.
fa_IR: برای اهداف استایل‌دهی، همیشه در سازنده قابل مشاهده است.

en: Amazing
fa_IR: شگفت‌انگیز

en: An error occurred while cleaning up orphaned elements.
fa_IR: هنگام پاکسازی المان‌های بدون والد خطایی رخ داد.

en: An error occurred while scanning for orphaned elements.
fa_IR: هنگام اسکن المان‌های بدون والد خطایی رخ داد.

en: An error occurred, please try again later.
fa_IR: خطایی رخ داد، لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: An error occurred.
fa_IR: خطایی رخ داد.

en: And
fa_IR: و

en: Angle in °
fa_IR: زاویه به درجه (°)

en: Anim. Typing
fa_IR: انیمیشن تایپ

en: Animation
fa_IR: انیمیشن

en: Animation delay
fa_IR: تأخیر انیمیشن

en: Animation duration
fa_IR: مدت زمان انیمیشن

en: Animation end
fa_IR: پایان انیمیشن

en: Animation in ms
fa_IR: انیمیشن (میلی‌ثانیه)

en: Animation speed in ms
fa_IR: سرعت انیمیشن (میلی‌ثانیه)

en: Another user
fa_IR: کاربر دیگر

en: Any
fa_IR: هر

en: Any breakpoint
fa_IR: هر نقطه شکست

en: Any option text
fa_IR: متن هر گزینه

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
fa_IR: فقط برای تنظیمات «استایل» سربرگ یا دکمه قابل اعمال است. رنگ‌های سراسری را از طریق «پالت رنگ» سفارشی خود ایجاد و استفاده کنید.

en: Apply
fa_IR: اعمال کردن

en: Apply on
fa_IR: اعمال در

en: Apply preview
fa_IR: اعمال پیش‌نمایش

en: Apply spacing inside
fa_IR: اعمال فاصله‌گذاری در داخل

en: Apply to
fa_IR: اعمال به

en: Apply to child pages
fa_IR: اعمال به برگه‌های فرزند

en: Apply to child terms
fa_IR: اعمال به ترم‌های فرزند

en: April
fa_IR: آوریل

en: Archive
fa_IR: بایگانی

en: Archive (products)
fa_IR: بایگانی (محصولات)

en: Archive description
fa_IR: توضیحات بایگانی

en: Archive post types
fa_IR: بایگانی انواع نوشته

en: Archive terms
fa_IR: ترم‌های بایگانی

en: Archive title
fa_IR: عنوان بایگانی

en: Archive type
fa_IR: نوع بایگانی

en: Archives
fa_IR: بایگانی‌ها

en: Archives: %s
fa_IR: بایگانی: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
fa_IR: آیا از حذف این نقطه شکست مطمئن هستید؟

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
fa_IR: آیا از حذف داده‌های ایجاد شده توسط Bricks برای این %s مطمئن هستید؟

en: Are you sure you want to delete this category? Deleting it also deletes all variables in this category.
fa_IR: آیا از حذف این دسته مطمئن هستید؟ حذف آن، تمام متغیرهای موجود در این دسته را نیز حذف می‌کند.

en: Are you sure you want to delete this font and all of its font variation files?
fa_IR: آیا از حذف این فونت و تمام فایل‌های انواع آن مطمئن هستید؟

en: Are you sure you want to delete this icon set?
fa_IR: آیا از حذف این مجموعه آیکون مطمئن هستید؟

en: Are you sure you want to move this font to the trash?
fa_IR: آیا از انتقال این فونت به زباله‌دان مطمئن هستید؟

en: Are you sure you want to remove all orphaned elements from your site? This action cannot be undone. Please perform a backup of your site before you proceed.
fa_IR: آیا از حذف تمام المان‌های بدون والد از سایت خود مطمئن هستید؟ این عمل قابل بازگشت نیست. لطفاً قبل از ادامه، از سایت خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: Are you sure you want to remove this icon?
fa_IR: آیا از حذف این آیکون مطمئن هستید؟

en: Are you sure you want to unlink this component?
fa_IR: آیا از لغو پیوند این کامپوننت مطمئن هستید؟

en: Argument
fa_IR: آرگومان

en: Arguments
fa_IR: آرگومان‌ها

en: Arrows
fa_IR: فلش‌ها

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
fa_IR: مقالات بارگیری نشدند. لطفاً از پایگاه دانش رسمی بازدید کنید:

en: Ascending
fa_IR: صعودی

en: Asides
fa_IR: یادداشت‌های کناری

en: Aspect ratio
fa_IR: نسبت تصویر

en: Assign/unassign global classes
fa_IR: تخصیص/لغو تخصیص کلاس‌های سراسری

en: Attachment
fa_IR: پیوست

en: Attachment Page
fa_IR: صفحه پیوست

en: Attribute
fa_IR: ویژگی

en: Attributes
fa_IR: ویژگی‌ها

en: Attribution
fa_IR: انتساب

en: Attribution Control
fa_IR: کنترل انتساب

en: Audio
fa_IR: صدا

en: August
fa_IR: اوت

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Author ID
fa_IR: شناسه نویسنده

en: Author archive URL
fa_IR: آدرس بایگانی نویسنده

en: Author avatar
fa_IR: آواتار نویسنده

en: Author bio
fa_IR: بیوگرافی نویسنده

en: Author email
fa_IR: ایمیل نویسنده

en: Author meta
fa_IR: متای نویسنده

en: Author name
fa_IR: نام نویسنده

[ctx: Author name]
en: Name
fa_IR: نام

en: Author website
fa_IR: وب‌سایت نویسنده

en: Author: %s
fa_IR: نویسنده: %s

en: Authorization
fa_IR: مجوز

en: Auto
fa_IR: خودکار

en: Auto height
fa_IR: ارتفاع خودکار

en: Auto log in user
fa_IR: ورود خودکار کاربر

en: Auto login after activation
fa_IR: ورود خودکار پس از فعال‌سازی

en: Auto poster
fa_IR: پوستر خودکار

en: Auto scroll element into view
fa_IR: اسکرول خودکار المان به نمای دید

en: Auto toggle child terms
fa_IR: تغییر وضعیت خودکار ترم‌های فرزند

en: Auto width
fa_IR: عرض خودکار

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
fa_IR: در صورتی که فرم فقط به آدرس ایمیل برای ثبت‌نام نیاز داشته باشد، به صورت خودکار ایجاد می‌شود.

en: Autocomplete
fa_IR: تکمیل خودکار

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
fa_IR: در صورت عدم نیاز یا ارسال گذرواژه، به صورت خودکار ایجاد می‌شود.

en: Automatically adjust the map view to fit all markers when markers are added or removed.
fa_IR: هنگام افزودن یا حذف نشانگرها، نمای نقشه را به طور خودکار تنظیم کنید تا با همه نشانگرها مطابقت داشته باشد.

en: Autoplay
fa_IR: پخش خودکار

en: Autoplay delay in ms
fa_IR: تأخیر پخش خودکار (میلی‌ثانیه)

en: Autoplay is not supported when using preview image.
fa_IR: هنگام استفاده از تصویر پیش‌نمایش، پخش خودکار پشتیبانی نمی‌شود.

en: Autosave
fa_IR: ذخیره خودکار

en: Autosave by
fa_IR: ذخیره خودکار توسط

en: Autosave interval (seconds)
fa_IR: فاصله ذخیره خودکار (ثانیه)

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
fa_IR: از طریق آیکون اقدام «+» و منوی راست‌کلیک در دسترس است.

en: Available via "Layout" action icon.
fa_IR: از طریق آیکون اقدام «طرح‌بندی» در دسترس است.

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
fa_IR: از طریق میانبر صفحه‌کلید و منوی راست‌کلیک در دسترس است.

en: Avatar
fa_IR: آواتار

en: Avatar border
fa_IR: حاشیه آواتار

en: Avatar box shadow
fa_IR: سایه جعبه آواتار

en: Avatar image of %s
fa_IR: تصویر آواتار %s

en: Avatar position
fa_IR: موقعیت آواتار

en: Avatar size
fa_IR: اندازه آواتار

en: Avoid using in combination with third-party filter plugins.
fa_IR: از استفاده همزمان با افزونه‌های فیلتر شخص ثالث خودداری کنید.

en: Aye
fa_IR: آری

en: BCC email address
fa_IR: آدرس ایمیل BCC

en: Back
fa_IR: بازگشت

en: Back delay in ms
fa_IR: تأخیر بازگشت (میلی‌ثانیه)

en: Back speed in ms
fa_IR: سرعت بازگشت (میلی‌ثانیه)

en: Back to Top
fa_IR: بازگشت به بالا

en: Back to builder
fa_IR: بازگشت به سازنده

en: Back to icon sets
fa_IR: بازگشت به مجموعه‌های آیکون

en: Back to import manager
fa_IR: بازگشت به مدیریت درون‌ریزی

en: Back to settings
fa_IR: بازگشت به تنظیمات

en: Backdrop
fa_IR: پس‌زمینه

en: Background
fa_IR: پس‌زمینه

en: Background active
fa_IR: پس‌زمینه فعال

en: Background attachment
fa_IR: پیوست پس‌زمینه

en: Background blend mode
fa_IR: حالت ترکیبی پس‌زمینه

en: Background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه

en: Background custom size
fa_IR: اندازه سفارشی پس‌زمینه

en: Background filters
fa_IR: فیلترهای پس‌زمینه

en: Background image
fa_IR: تصویر پس‌زمینه

en: Background position
fa_IR: موقعیت پس‌زمینه

en: Background repeat
fa_IR: تکرار پس‌زمینه

en: Background size
fa_IR: اندازه پس‌زمینه

en: Background video
fa_IR: ویدیوی پس‌زمینه

en: Bar
fa_IR: نوار

en: Bar background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه نوار

en: Bar border
fa_IR: حاشیه نوار

en: Bar color
fa_IR: رنگ نوار

en: Bar height
fa_IR: ارتفاع نوار

en: Base breakpoint
fa_IR: نقطه شکست پایه

en: Base font size
fa_IR: سایز فونت پایه

en: Baseline
fa_IR: خط مبنا

en: Baseline step
fa_IR: مرحله پایه

en: Basic
fa_IR: پایه

en: Basic Text
fa_IR: متن ساده

en: Beautiful
fa_IR: زیبا

en: Before
fa_IR: قبل

en: Before order review heading
fa_IR: قبل از سربرگ بررسی سفارش

en: Before payment
fa_IR: قبل از پرداخت

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
fa_IR: قبل از غیرفعال کردن Bricks، لطفاً دلیل آن را به ما بگویید. مایلیم از بازخورد شما برای بهبود Bricks استفاده کنیم. بسیار سپاسگزاریم!

en: Berlin, Germany
fa_IR: برلین، آلمان

en: Billing address
fa_IR: آدرس صورت‌حساب

en: Bio
fa_IR: بیوگرافی

en: Black
fa_IR: سیاه

en: Block
fa_IR: بلوک

en: Block editor
fa_IR: ویرایشگر بلوک

en: Block not available
fa_IR: بلوک موجود نیست

en: Blockquote
fa_IR: نقل‌قول

en: Blockquote border
fa_IR: حاشیه نقل‌قول

en: Blockquote margin
fa_IR: فاصله خارجی نقل‌قول

en: Blockquote padding
fa_IR: فاصله داخلی نقل‌قول

en: Blockquote typography
fa_IR: تایپوگرافی نقل‌قول

en: Blur
fa_IR: تاری

en: Body
fa_IR: بدنه

en: Body (footer) scripts
fa_IR: اسکریپت‌های بدنه (پاورقی)

en: Body (header) scripts
fa_IR: اسکریپت‌های بدنه (سربرگ)

en: Body - Heading
fa_IR: بدنه - سربرگ

en: Body parameters
fa_IR: پارامترهای بدنه

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
fa_IR: اسکریپت‌های بدنه درست بعد از باز شدن تگ %s اضافه می‌شوند.

en: Body typography
fa_IR: تایپوگرافی بدنه

en: Bold
fa_IR: ضخیم

en: Border
fa_IR: حاشیه

en: Border / Box Shadow
fa_IR: حاشیه / سایه جعبه

en: Border color
fa_IR: رنگ حاشیه

en: Border width
fa_IR: عرض حاشیه

en: Both
fa_IR: هر دو

en: Bottom
fa_IR: پایین

en: Bottom / End
fa_IR: پایین / پایان

en: Bottom center
fa_IR: پایین وسط

en: Bottom left
fa_IR: پایین چپ

en: Bottom right
fa_IR: پایین راست

en: Box Zoom
fa_IR: بزرگنمایی جعبه‌ای

en: Box list
fa_IR: لیست جعبه‌ای

en: Box shadow
fa_IR: سایه جعبه

en: Boxed
fa_IR: جعبه‌ای

en: Boxed max. width
fa_IR: حداکثر عرض جعبه‌ای

en: Breadcrumb
fa_IR: بردکرامب

en: Breadcrumbs
fa_IR: بردکرامب‌ها

en: Breakpoint
fa_IR: نقطه شکست

en: Breakpoint already exists
fa_IR: نقطه شکست از قبل وجود دارد

en: Breakpoint label must start with a letter.
fa_IR: برچسب نقطه شکست باید با یک حرف شروع شود.

en: Breakpoints
fa_IR: نقاط شکست

en: Brightness
fa_IR: روشنایی

en: Brilliant
fa_IR: درخشان

en: Browse
fa_IR: مرور کردن

en: Browse Media Library
fa_IR: مرور کتابخانه رسانه

en: Browse Unsplash
fa_IR: مرور Unsplash

en: Browser
fa_IR: مرورگر

en: Browser storage
fa_IR: حافظه مرورگر

en: Builder
fa_IR: سازنده

en: Builder access
fa_IR: دسترسی به سازنده

en: Builder capabilities
fa_IR: قابلیت‌های سازنده

en: Builder mode
fa_IR: حالت سازنده

en: Built in icon sets
fa_IR: مجموعه آیکون‌های داخلی

en: Built-in icon sets
fa_IR: مجموعه‌های آیکون داخلی

en: Bulk actions
fa_IR: کارهای دسته‌جمعی

en: Bulk edit
fa_IR: ویرایش دسته‌جمعی

en: Bullet List
fa_IR: لیست گلوله‌ای

en: Bulleted list
fa_IR: لیست گلوله‌ای

en: Bundle
fa_IR: مجموعه

en: Bundles
fa_IR: مجموعه‌ها

en: Butt
fa_IR: صاف

en: Button
fa_IR: دکمه

en: Button background
fa_IR: پس‌زمینه دکمه

en: Button border
fa_IR: حاشیه دکمه

en: Button box shadow
fa_IR: سایه جعبه دکمه

en: Button link
fa_IR: پیوند دکمه

en: Button size
fa_IR: اندازه دکمه

en: Button style
fa_IR: استایل دکمه

en: Button text
fa_IR: متن دکمه

en: Button typography
fa_IR: تایپوگرافی دکمه

en: Button width
fa_IR: عرض دکمه

en: Buttons
fa_IR: دکمه‌ها

en: Buy product
fa_IR: خرید محصول

en: By default, covers entire available width.
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض، کل عرض موجود را پوشش می‌دهد.

en: By default, form fields are validated on input, blur and submit.
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض، فیلدهای فرم هنگام ورودی، تاری و ارسال اعتبارسنجی می‌شوند.

en: By default, only the most specific theme style is loaded. To load all theme styles whose conditions are met, select "Load all matching theme styles".
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض، فقط خاص‌ترین استایل پوسته بارگیری می‌شود. برای بارگیری تمام استایل‌های پوسته‌ای که شرایط آنها برآورده شده است، «بارگیری تمام استایل‌های پوسته منطبق» را انتخاب کنید.

en: By default, the favorite fonts are listed first in the font-family options. To show only the favorite fonts, select "Show favorites only" at %s.
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض، فونت‌های مورد علاقه ابتدا در گزینه‌های خانواده فونت لیست می‌شوند. برای نمایش فقط فونت‌های مورد علاقه، در %s گزینه «نمایش فقط علاقه‌مندی‌ها» را انتخاب کنید.

en: By default, the min/max values are dynamically set based on each filter query loop results. Disable this feature so the min/max values are only set initially.
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض، مقادیر حداقل/حداکثر به‌صورت پویا بر اساس نتایج حلقه‌های کوئری فیلتر تنظیم می‌شوند. این ویژگی را غیرفعال کنید تا مقادیر حداقل/حداکثر فقط در ابتدا تنظیم شوند.

en: By default, this icon is always visible and rotates 90° when the accordion item is expanded. To display different icons for each state, duplicate this icon and set the "Show" option to "Collapsed" for one and "Expanded" for the other.
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض، این آیکون همیشه قابل مشاهده است و با باز شدن آیتم آکاردئون ۹۰ درجه می‌چرخد. برای نمایش آیکون‌های مختلف برای هر حالت، این آیکون را کپی کرده و گزینه «نمایش» را برای یکی روی «جمع شده» و برای دیگری روی «باز شده» تنظیم کنید.

en: By default, users can access the default WordPress auth pages by adding %1$s to the URL, bypassing custom authentication pages. Enable this setting to remove this bypass option and always use your custom authentication pages and behavior as set above.
fa_IR: به‌طور پیش‌فرض، کاربران می‌توانند با افزودن %1$s به آدرس، صفحات احراز هویت پیش‌فرض وردپرس را دور زده و به آنها دسترسی پیدا کنند. این تنظیم را فعال کنید تا این گزینه دور زدن حذف شود و همیشه از صفحات و رفتار احراز هویت سفارشی خود استفاده کنید.

en: Bypass maintenance
fa_IR: دور زدن حالت تعمیر و نگهداری

en: CSS Filters
fa_IR: فیلترهای CSS

en: CSS ID
fa_IR: شناسه CSS

en: CSS Selector
fa_IR: انتخابگر CSS

en: CSS class
fa_IR: کلاس CSS

en: CSS classes
fa_IR: کلاس‌های CSS

en: CSS files processed
fa_IR: فایل‌های CSS پردازش شدند

en: CSS filter
fa_IR: فیلتر CSS

en: CSS is automatically wrapped in style tags.
fa_IR: CSS به طور خودکار در تگ‌های استایل قرار می‌گیرد.

en: CSS loading method
fa_IR: روش بارگذاری CSS

en: CSS selector
fa_IR: انتخابگر CSS

en: CSS selector of the element to insert the AJAX loader into.
fa_IR: انتخابگر CSS المانی که بارگذار ایجکس در آن درج می‌شود.

en: CSS selectors
fa_IR: انتخابگرهای CSS

en: Cache
fa_IR: کش

en: Cache duration
fa_IR: مدت زمان حافظه پنهان

en: Cache query loops
fa_IR: کش کردن حلقه‌های کوئری

en: Calculation method
fa_IR: روش محاسبه

en: Calendar
fa_IR: تقویم

en: Can also be set globally via theme styles.
fa_IR: همچنین می‌تواند به صورت سراسری از طریق استایل‌های پوسته تنظیم شود.

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Canvas
fa_IR: بوم

en: Capabilities
fa_IR: قابلیت‌ها

en: Capability
fa_IR: قابلیت

en: Capitalize
fa_IR: بزرگ‌نویسی حرف اول

en: Caption
fa_IR: کپشن

en: Caption type
fa_IR: نوع کپشن

en: Caret
fa_IR: فلش

en: Carousel
fa_IR: کاروسل

en: Cart
fa_IR: سبد خرید

en: Cart Cross-sells
fa_IR: فروش مکمل در سبد خرید

en: Cart Details
fa_IR: جزئیات سبد خرید

en: Cart contents
fa_IR: محتویات سبد خرید

en: Cart count
fa_IR: تعداد اقلام سبد خرید

en: Cart coupon
fa_IR: کوپن سبد خرید

en: Cart cross sells
fa_IR: سبد خرید متقاطع می‌فروشد

en: Cart items
fa_IR: آیتم‌های سبد خرید

en: Cart product name
fa_IR: نام محصول در سبد خرید

en: Cart product quantity
fa_IR: تعداد محصول در سبد خرید

en: Cart product subtotal
fa_IR: جمع جزء محصول در سبد خرید

en: Cart remove product
fa_IR: حذف محصول از سبد خرید

en: Cart subtotal
fa_IR: جمع جزء سبد خرید

en: Cart totals
fa_IR: مجموع سبد خرید

en: Cart update
fa_IR: به‌روزرسانی سبد خرید

en: Cart updated
fa_IR: سبد خرید به‌روزرسانی شد

en: Cascade layer
fa_IR: لایه آبشاری

en: Categories
fa_IR: دسته‌بندی‌ها

en: Categories & Tags
fa_IR: دسته‌بندی‌ها و برچسب‌ها

en: Categories deleted
fa_IR: دسته‌بندی‌ها حذف شدند

en: Categories imported
fa_IR: دسته‌بندی‌ها درون‌ریزی شدند

en: Categorize
fa_IR: دسته‌بندی کردن

en: Category
fa_IR: دسته‌بندی

en: Category: %s
fa_IR: دسته‌بندی: %s

en: Center
fa_IR: وسط

en: Center center
fa_IR: وسط وسط

en: Center left
fa_IR: وسط چپ

en: Center mode
fa_IR: حالت وسط

en: Center right
fa_IR: وسط راست

en: Champ
fa_IR: قهرمان

en: Change content
fa_IR: تغییر محتوا

en: Change image
fa_IR: تغییر تصویر

en: Characters per minute
fa_IR: کاراکتر در دقیقه

en: Chart size in px
fa_IR: اندازه نمودار (پیکسل)

en: Chats
fa_IR: گفتگوها

en: Check for orphaned elements on builder save
fa_IR: بررسی المان‌های بدون والد هنگام ذخیره در سازنده

en: Checkbox
fa_IR: چک‌باکس

en: Checkout
fa_IR: تسویه حساب

en: Checkout coupon
fa_IR: کوپن تسویه حساب

en: Checkout customer details
fa_IR: جزئیات مشتری در تسویه حساب

en: Checkout login
fa_IR: ورود در تسویه حساب

en: Checkout order payment
fa_IR: پرداخت سفارش در تسویه حساب

en: Checkout order review
fa_IR: بررسی سفارش در تسویه حساب

en: Checkout order table
fa_IR: جدول سفارش در تسویه حساب

en: Checkout thank you
fa_IR: تشکر از پرداخت

en: Checks for %1$s on builder save to check for orphaned elements. Always checked on load regardless of this setting. Can also be manually enabled by adding %2$s to the builder URL.
fa_IR: برای بررسی المان‌های بدون والد، هنگام ذخیره در سازنده، %1$s را بررسی می‌کند. صرف‌نظر از این تنظیم، همیشه هنگام بارگذاری بررسی می‌شود. همچنین می‌توان با افزودن %2$s به آدرس سازنده، آن را به صورت دستی فعال کرد.

en: Child of
fa_IR: فرزندِ

en: Childless
fa_IR: بدون فرزند

en: Childless terms only
fa_IR: فقط شرایط بدون فرزند

en: Choose a color for this attribute term
fa_IR: یک رنگ برای این ترم ویژگی انتخاب کنید

en: Choose a color for this attribute value.
fa_IR: یک رنگ برای این مقدار ویژگی انتخاب کنید.

en: Choose an image for this attribute term
fa_IR: یک تصویر برای این ترم ویژگی انتخاب کنید

en: Choose an image for this attribute value.
fa_IR: یک تصویر برای این مقدار ویژگی انتخاب کنید.

en: Choose at which breakpoint do you want to start showing this popup or on which specific breakpoints.
fa_IR: انتخاب کنید که از کدام نقطه شکست می‌خواهید این پاپ‌آپ نمایش داده شود یا در کدام نقاط شکست خاص.

en: Choose files
fa_IR: انتخاب فایل‌ها

en: Choose how passwords are managed. "Template password" uses this template's password to protect content according to template conditions. "Post password" protects content that has an individual post password set. "Template & post password" uses the template password, but individual post passwords will be used instead if set.
fa_IR: نحوه مدیریت گذرواژه‌ها را انتخاب کنید. «گذرواژه قالب» از گذرواژه این قالب برای محافظت از محتوا مطابق با شرایط قالب استفاده می‌کند. «گذرواژه نوشته» از محتوایی که گذرواژه فردی برای آن تنظیم شده است، محافظت می‌کند. «گذرواژه قالب و نوشته» از گذرواژه قالب استفاده می‌کند، اما در صورت تنظیم، گذرواژه‌های فردی نوشته به جای آن استفاده خواهند شد.

en: Choose how to display product variations.
fa_IR: انتخاب نحوه نمایش تنوع‌های محصول.

en: Choose image
fa_IR: انتخاب تصویر

en: Circle
fa_IR: دایره

en: Class
fa_IR: کلاس

en: Class "%s" has been moved to trash but your modifications are kept.
fa_IR: کلاس «%s» به زباله‌دان منتقل شد اما تغییرات شما حفظ شده است.

en: Class found in trash
fa_IR: کلاس در زباله‌دان یافت شد

en: Class name
fa_IR: نام کلاس

en: Class name already exists
fa_IR: نام کلاس از قبل وجود دارد

en: Classes
fa_IR: کلاس‌ها

en: Classes discarded
fa_IR: کلاس‌ها رد شدند

en: Classes duplicated
fa_IR: کلاس‌ها کپی شدند

en: Classes found
fa_IR: کلاس‌ها یافت شدند

en: Classes renamed
fa_IR: نام کلاس‌ها تغییر کرد

en: Clause name
fa_IR: نام عبارت

en: Clause name desc
fa_IR: نام بند (توضیح)

en: Clean
fa_IR: پاک کردن

en: Clean up
fa_IR: پاکسازی

en: Clean up all orphaned elements
fa_IR: پاکسازی تمام المان‌های بدون والد

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Clear all
fa_IR: پاک کردن همه

en: Clear filter
fa_IR: پاک کردن فیلتر

en: Clear form
fa_IR: پاک کردن فرم

en: Clear gallery
fa_IR: پاک کردن گالری

en: Clear non-existing dynamic data
fa_IR: داده‌های پویای ناموجود را پاک کنید

en: Click
fa_IR: کلیک

en: Click "Accept" to use the incoming database changes. Click "Discard" to save your current builder data instead.
fa_IR: برای استفاده از تغییرات ورودی پایگاه داده، روی «پذیرش» کلیک کنید. برای ذخیره داده‌های سازنده فعلی خود، روی «رد کردن» کلیک کنید.

en: Click "Continue filter index" to immediately run any remaining/queued filter index jobs instead of waiting for the next WP cronjob.
fa_IR: روی «ادامه ایندکس فیلتر» کلیک کنید تا کارهای ایندکس فیلتر باقی‌مانده/در صف را به جای منتظر ماندن برای کران جاب بعدی وردپرس، فوراً اجرا کنید.

en: Click "Regenerate filter index" to regenerate the query filter index for your entire website.
fa_IR: برای بازسازی ایندکس فیلتر کوئری برای کل وب‌سایت خود، روی «بازسازی ایندکس فیلتر» کلیک کنید.

en: Click me
fa_IR: روی من کلیک کنید

en: Click on any element to add it to your canvas.
fa_IR: روی هر المانی کلیک کنید تا به بوم خود اضافه شود.

en: Click on any element to add it to your popup.
fa_IR: روی هر المانی کلیک کنید تا به پاپ‌آپ شما اضافه شود.

en: Click or hover
fa_IR: کلیک یا هاور

en: Click the "+" icon to add your first condition.
fa_IR: برای افزودن اولین شرط خود، روی آیکون «+» کلیک کنید.

en: Click the "+" icon to add your first interaction.
fa_IR: برای افزودن اولین تعامل خود، روی آیکون «+» کلیک کنید.

en: Click the "Generate variables" button to auto-generate all your fluid typography variables.
fa_IR: برای تولید خودکار تمام متغیرهای تایپوگرافی سیال، روی دکمه‌ی «ایجاد متغیرها» کلیک کنید.

en: Click the button above to retrieve all Code element, SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances and review the code for every page, template, etc.
fa_IR: روی دکمه بالا کلیک کنید تا تمام نمونه‌های المان کد، المان SVG (کد)، ویرایشگر کوئری و تگ «echo» را بازیابی کرده و کد هر صفحه، قالب و غیره را بازبینی کنید.

en: Click the button to retrieve a list of all global element instances. Then review and convert them to components either individually, in bulk, or by manually unlinking them in the builder. Once done, please delete all global elements from the elements panel in the builder.
fa_IR: برای بازیابی لیستی از تمام نمونه‌های المان سراسری، روی دکمه کلیک کنید. سپس آنها را به صورت جداگانه، دسته‌جمعی یا با لغو پیوند دستی در سازنده، بررسی و به کامپوننت تبدیل کنید. پس از اتمام، لطفاً تمام المان‌های سراسری را از پنل المان‌ها در سازنده حذف کنید.

en: Click this button to remove all index jobs. Useful if your index jobs are stuck due to unknown reasons. You should regenerate the filter index afterwards.
fa_IR: برای حذف تمام کارهای ایندکس، این دکمه را کلیک کنید. اگر کارهای ایندکس شما به دلایل نامشخصی متوقف شده‌اند، مفید است. پس از آن باید ایندکس فیلتر را بازسازی کنید.

en: Click to apply the latest filter settings. This ensures all filter options are up-to-date.
fa_IR: برای اعمال آخرین تنظیمات فیلتر کلیک کنید. این کار تضمین می‌کند که تمام گزینه‌های فیلتر به‌روز هستند.

en: Click to download
fa_IR: برای دانلود کلیک کنید

en: Click to set preview content.
fa_IR: برای تنظیم محتوای پیش‌نمایش کلیک کنید.

en: Clone
fa_IR: شبیه‌سازی

en: Close
fa_IR: بستن

en: Close (ESC)
fa_IR: بستن (ESC)

en: Close after
fa_IR: بستن بعد از

en: Close button
fa_IR: دکمه بستن

en: Close color
fa_IR: رنگ بستن

en: Close icon
fa_IR: آیکون بستن

en: Close mini cart
fa_IR: بستن سبد خرید کوچک

en: Close mobile menu
fa_IR: بستن منوی موبایل

en: Close on
fa_IR: بستن در

en: Close popup on click
fa_IR: بستن پاپ‌آپ با کلیک

en: Close position
fa_IR: موقعیت بستن

en: Close search
fa_IR: بستن جستجو

en: Close size
fa_IR: اندازه بستن

en: Closest corner
fa_IR: نزدیک‌ترین گوشه

en: Closest side
fa_IR: نزدیک‌ترین سمت

en: Cloud
fa_IR: ابر

en: Cloudflare Turnstile API key required! Add key in dashboard under: %s
fa_IR: کلید Cloudflare Turnstile API الزامی است! کلید را در پیشخوان زیر این بخش اضافه کنید: %s

en: Cluster
fa_IR: خوشه

en: Code
fa_IR: کد

en: Code control
fa_IR: کنترل کد

en: Code execution
fa_IR: اجرای کد

en: Code execution has been explicitly disabled by the %s filter. This filter is currently overriding your Bricks settings.
fa_IR: اجرای کد به صراحت توسط فیلتر %s غیرفعال شده است. این فیلتر در حال حاضر تنظیمات Bricks شما را بازنویسی می‌کند.

en: Code execution is disabled
fa_IR: اجرای کد غیرفعال است

en: Code execution not allowed.
fa_IR: اجرای کد مجاز نیست.

en: Code execution, if needed, must be explicitly enabled.
fa_IR: اجرای کد، در صورت نیاز، باید به صراحت فعال شود.

en: Code execution: Disabled by default
fa_IR: اجرای کد: به‌طور پیش‌فرض غیرفعال است

en: Code review
fa_IR: بازبینی کد

en: Code signatures
fa_IR: امضاهای کد

en: Code signatures are locked.
fa_IR: امضاهای کد قفل شده‌اند.

en: Code signatures regenerated successfully.
fa_IR: امضاهای کد با موفقیت بازسازی شدند.

en: Code signed
fa_IR: کد امضا شد

en: Code that requires execution only runs when it has a valid code signature.
fa_IR: کدی که نیاز به اجرا دارد، فقط زمانی اجرا می‌شود که امضای کد معتبر داشته باشد.

en: Collapse
fa_IR: جمع کردن

en: Collapse inactive
fa_IR: جمع کردن غیرفعال

en: Collapse on page load
fa_IR: جمع شدن هنگام بارگذاری صفحه

en: Collapsed
fa_IR: جمع شده

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Color #%s
fa_IR: رنگ #%s

en: Color close
fa_IR: رنگ بستن

en: Color editor
fa_IR: ویرایشگر رنگ

en: Color palette
fa_IR: پالت رنگ

en: Color preview
fa_IR: پیش‌نمایش رنگ

en: Color stop
fa_IR: توقف رنگ

en: Colors
fa_IR: رنگ‌ها

en: Column
fa_IR: ستون

en: Column gap
fa_IR: فاصله ستون

en: Columns
fa_IR: ستون‌ها

en: Coming soon
fa_IR: به زودی

en: Comma-separated list of results per page options.
fa_IR: لیست گزینه‌های نتایج در هر صفحه که با کاما از هم جدا شده‌اند.

en: Command palette
fa_IR: پالت دستورات

en: Comment
fa_IR: دیدگاه

en: Comment count
fa_IR: تعداد نظرات

en: Comment navigation
fa_IR: ناوبری دیدگاه‌ها

en: Comments
fa_IR: دیدگاه‌ها

en: Comments are closed.
fa_IR: دیدگاه‌ها بسته هستند.

en: Comments are disabled.
fa_IR: دیدگاه‌ها غیرفعال هستند.

en: Common classes
fa_IR: کلاس‌های رایج

en: Common taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌های مشترک

en: Community
fa_IR: انجمن

en: Community templates
fa_IR: قالب‌های انجمن

en: Compact
fa_IR: فشرده

en: Compare
fa_IR: مقایسه

en: Compare with
fa_IR: مقایسه با

en: Complex value
fa_IR: مقدار مختلط

en: Component
fa_IR: کامپوننت

en: Component %s
fa_IR: کامپوننت %s

en: Component configured but preview unavailable
fa_IR: کامپوننت پیکربندی شده اما پیش‌نمایش در دسترس نیست

en: Component preview error
fa_IR: خطای پیش‌نمایش کامپوننت

en: Component preview unavailable
fa_IR: پیش‌نمایش کامپوننت در دسترس نیست

en: Components
fa_IR: کامپوننت‌ها

en: Condition
fa_IR: شرط

en: Conditions
fa_IR: شرایط

en: Conditions always run before query loop.
fa_IR: شرایط همیشه قبل از حلقه کوئری اجرا می‌شوند.

en: Conditions don't run in the builder.
fa_IR: شرایط در سازنده اجرا نمی‌شوند.

en: Configure
fa_IR: پیکربندی

en: Configure "Marker: Type" on the connected "Map" element to render text or image markers. The settings below will precede the settings on the "Map" element.
fa_IR: «نشانگر: نوع» را در المان «نقشه» متصل پیکربندی کنید تا نشانگرهای متنی یا تصویری رندر شوند. تنظیمات زیر بر تنظیمات المان «نقشه» اولویت دارند.

en: Configure the API settings to retrieve data from an API endpoint.
fa_IR: تنظیمات API را برای بازیابی داده‌ها از یک نقطه پایانی API پیکربندی کنید.

en: Configure the scale generator as per your requirements.
fa_IR: مولد مقیاس را مطابق با نیازهای خود پیکربندی کنید.

en: Configure your API settings (URL, etc.) and fetch data to view and work with the API response data.
fa_IR: تنظیمات API خود (URL و غیره) را پیکربندی کنید و داده‌ها را برای مشاهده و کار با داده‌های پاسخ API دریافت کنید.

en: Confirm
fa_IR: تایید

en: Confirmation
fa_IR: تایید

en: Confirmation email
fa_IR: ایمیل تأیید

en: Conflict
fa_IR: تداخل

en: Conflict: Class "%s" has been permanently deleted by another user.
fa_IR: تداخل: کلاس «%s» توسط کاربر دیگری برای همیشه حذف شده است.

en: Conflict: Some classes exist in both trash and active classes
fa_IR: تداخل: برخی کلاس‌ها هم در زباله‌دان و هم در کلاس‌های فعال وجود دارند

en: Conflicts
fa_IR: تداخل‌ها

en: Congrats
fa_IR: تبریک

en: Conic
fa_IR: مخروطی

en: Connect
fa_IR: اتصال

en: Connect property
fa_IR: اتصال ویژگی

en: Connect the CSS ID to a property to set it on an per-instance basis to avoid same ID conflicts.
fa_IR: شناسه CSS را به یک ویژگی متصل کنید تا آن را به صورت موردی تنظیم کنید تا از تداخل شناسه‌های یکسان جلوگیری شود.

en: Connect the form fields to the post data that you want to create on form submit.
fa_IR: فیلدهای فرم را به داده‌های پستی که می‌خواهید در فرم ارسال ایجاد کنید، متصل کنید.

en: Connect the form fields to the post data that you want to update on form submit.
fa_IR: فیلدهای فرم را به داده‌های پستی که می‌خواهید هنگام ارسال فرم به‌روزرسانی شوند، متصل کنید.

en: Connected property
fa_IR: ویژگی متصل

en: Construct the selector you want to create from the node tree below by toggling the relevant selectors.
fa_IR: با تغییر وضعیت انتخابگرهای مربوطه، انتخابگری را که می‌خواهید از درخت گره زیر ایجاد کنید، بسازید.

en: Contact form
fa_IR: فرم تماس

en: Contact us
fa_IR: تماس با ما

en: Contain
fa_IR: شامل شدن

en: Container
fa_IR: کانتینر

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content align horizontal
fa_IR: تراز افقی محتوا

en: Content align vertical
fa_IR: تراز عمودی محتوا

en: Content background
fa_IR: پس‌زمینه محتوا

en: Content border
fa_IR: حاشیه محتوا

en: Content box shadow
fa_IR: سایه جعبه محتوا

en: Content goes here ..
fa_IR: محتوا اینجا قرار می‌گیرد...

en: Content loaded
fa_IR: محتوا بارگیری شد

en: Content margin
fa_IR: فاصله خارجی محتوا

en: Content padding
fa_IR: فاصله داخلی محتوا

en: Content selector
fa_IR: انتخابگر محتوا

en: Content text align
fa_IR: تراز متن محتوا

en: Content type
fa_IR: نوع محتوا

en: Content typography
fa_IR: تایپوگرافی محتوا

en: Content width
fa_IR: عرض محتوا

en: Context ID
fa_IR: شناسه زمینه

en: Context type
fa_IR: نوع زمینه

en: Contextual spacing
fa_IR: فاصله‌گذاری متنی

en: Contextual spacing applies a top margin to elements with a preceding sibling within embedded content.
fa_IR: فاصله‌گذاری متنی یک فاصله خارجی بالا به المان‌هایی که یک خواهر/برادر قبلی در محتوای جاسازی شده دارند، اعمال می‌کند.

en: Contextual spacing targets embedded content (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Use this field to apply contextual spacing to additional selectors, separated by commas.
fa_IR: فاصله‌گذاری متنی محتوای جاسازی شده (متن غنی، محتوای نوشته، ووکامرس) را هدف قرار می‌دهد. از این فیلد برای اعمال فاصله‌گذاری متنی به انتخابگرهای اضافی، که با کاما از هم جدا شده‌اند، استفاده کنید.

en: Continue index job
fa_IR: ادامه کار ایندکس

en: Continue on error
fa_IR: ادامه در صورت خطا

en: Contrast
fa_IR: کنتراست

en: Control dropdown element text.
fa_IR: کنترل متن المان کشویی.

en: Control group visibility
fa_IR: قابلیت مشاهده گروه کنترل

en: Control panel
fa_IR: پنل کنترل

en: Control when to show the global classes import manager when pasting elements, importing classes or templates.
fa_IR: کنترل کنید چه زمانی مدیریت درون‌ریزی کلاس‌های سراسری هنگام پیست کردن المان‌ها، درون‌ریزی کلاس‌ها یا قالب‌ها نمایش داده شود.

en: Controls
fa_IR: کنترل‌ها

en: Controls size
fa_IR: اندازه کنترل‌ها

en: Convert
fa_IR: تبدیل

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
fa_IR: تبدیل «کانتینر» به المان‌های جدید «بخش» و «بلوک»

en: Convert Block editor data into Bricks data and vice versa.
fa_IR: تبدیل داده‌های ویرایشگر بلوک به داده‌های Bricks و برعکس.

en: Convert element IDs & classes
fa_IR: تبدیل شناسه‌ها و کلاس‌های المان

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
fa_IR: تبدیل قالب هنگام درون‌ریزی/درج از کانتینر به ساختار المان‌های طرح‌بندی جدید

en: Convert templates
fa_IR: تبدیل قالب‌ها

en: Convert to components
fa_IR: تبدیل به کامپوننت‌ها

en: Convert variation dropdowns to color/image/label swatches on the add to cart element.
fa_IR: تبدیل منوهای کشویی تنوع به سواچ‌های رنگ/تصویر/برچسب در المان افزودن به سبد خرید.

en: Converter
fa_IR: مبدل

en: Cookie consent
fa_IR: رضایت کوکی

en: Cool
fa_IR: عالی

en: Coordinates
fa_IR: مختصات

en: Copied
fa_IR: کپی شد

en: Copied to clipboard
fa_IR: در کلیپ‌بورد کپی شد

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
fa_IR: گذرواژه «دسترسی به قالب‌های من» را که توسط سایت راه دور ارائه شده است، اینجا کپی و پیست کنید.

en: Copy CSS selector
fa_IR: کپی انتخابگر CSS

en: Copy and paste the code below into your Bricks child theme to allow those functions to be called through the "echo" tag. Remove the function names you don't want to allow. Explore the %s documentation for more code examples such as using regex for more flexible echo tag checks, etc.
fa_IR: کد زیر را کپی کرده و در پوسته فرزند Bricks خود قرار دهید تا این توابع از طریق تگ «echo» فراخوانی شوند. نام توابعی را که نمی‌خواهید مجاز باشند، حذف کنید. برای نمونه‌های کد بیشتر مانند استفاده از regex برای بررسی‌های انعطاف‌پذیرتر تگ echo و غیره، مستندات %s را بررسی کنید.

en: Copy the element ID you want to toggle and paste it into the "CSS selector" setting below.
fa_IR: شناسه المانی را که می‌خواهید تغییر وضعیت دهید کپی کرده و در تنظیمات «انتخابگر CSS» در زیر پیست کنید.

en: Copy to clipboard
fa_IR: کپی در کلیپ‌بورد

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
fa_IR: کد را از یکی از نقشه‌های %s کپی و پیست کنید

en: Copy/paste element attributes
fa_IR: کپی/پیست کردن ویژگی‌های المان

en: Copy/paste element conditions
fa_IR: کپی/پیست کردن شرایط المان

en: Copy/paste element interactions
fa_IR: کپی/پیست کردن تعاملات المان

en: Copy/paste element styles
fa_IR: کپی/پیست کردن استایل‌های المان

en: Copy/paste elements
fa_IR: کپی/پیست کردن المان‌ها

en: Copy/paste global class styles
fa_IR: کپی/پیست کردن استایل‌های کلاس سراسری

en: Corrupted filter element database has been fixed
fa_IR: پایگاه داده خراب المان فیلتر تعمیر شد

en: Count
fa_IR: شمارش

en: Count from
fa_IR: شمارش از

en: Count to
fa_IR: شمارش تا

en: Countdown
fa_IR: شمارش معکوس

en: Counter
fa_IR: شمارنده

en: Coupon
fa_IR: کوپن

en: Coupon applied
fa_IR: کوپن اعمال شد

en: Coupon message
fa_IR: پیام کوپن

en: Coupon removed
fa_IR: کوپن حذف شد

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
fa_IR: کوپن‌ها غیرفعال هستند. برای فعال کردن کوپن‌ها به %1$sتنظیمات ووکامرس%2$s بروید

en: Cover
fa_IR: پوشش

en: Coverflow
fa_IR: کاورفلو

en: Create
fa_IR: ایجاد

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
fa_IR: تعداد نامحدودی سایدبار سفارشی ایجاد و مدیریت کنید. با استفاده از المان «سایدبار» در سازنده، سایدبارها را اضافه کنید.

en: Create component
fa_IR: ایجاد کامپوننت

en: Create components
fa_IR: ایجاد کامپوننت‌ها

en: Create global classes
fa_IR: ایجاد کلاس‌های سراسری

en: Create icon set
fa_IR: ایجاد مجموعه آیکون

en: Create new sidebar
fa_IR: ایجاد سایدبار جدید

en: Create new template:
fa_IR: ایجاد قالب جدید:

en: Create post
fa_IR: ایجاد پست

en: Create properties and connect them to your component settings to customize a component instance.
fa_IR: ویژگی‌ها را ایجاد کرده و آنها را به تنظیمات کامپوننت خود متصل کنید تا یک نمونه از کامپوننت را سفارشی کنید.

en: Create property
fa_IR: ایجاد ویژگی

en: Create template
fa_IR: ایجاد قالب

en: Create templates
fa_IR: ایجاد قالب‌ها

en: Create your own builder mode via CSS variables.
fa_IR: حالت سازنده خود را از طریق متغیرهای CSS ایجاد کنید.

en: Create your own elements
fa_IR: المان‌های خود را بسازید

en: Create, edit and use global queries inside any query loop throughout your website. Changes to a global query apply to all instances throughout your website.
fa_IR: ایجاد، ویرایش و استفاده از کوئری‌های سراسری در هر حلقه کوئری در سراسر وب‌سایت شما. تغییرات در یک کوئری سراسری در تمام نمونه‌های وب‌سایت شما اعمال می‌شود.

en: Create/select a fluid typography category (i.e. Headings, Text).
fa_IR: یک دسته‌بندی تایپوگرافی روان (مثلاً عنوان‌ها، متن) ایجاد/انتخاب کنید.

en: Created
fa_IR: ایجاد شد

en: Cropped
fa_IR: برش خورده

en: Cross sells
fa_IR: فروش ویژه

en: Cross-sells
fa_IR: فروش مکمل

en: Cube
fa_IR: مکعب

en: Currency
fa_IR: واحد پول

en: Currency position
fa_IR: موقعیت واحد پول

en: Current
fa_IR: فعلی

en: Current URL
fa_IR: آدرس فعلی

en: Current date
fa_IR: تاریخ فعلی

en: Current interaction ID
fa_IR: شناسه تعامل فعلی

en: Current job
fa_IR: کار فعلی

en: Current layout
fa_IR: طرح‌بندی فعلی

en: Current location
fa_IR: مکان فعلی

en: Current page
fa_IR: صفحه فعلی

en: Current post author
fa_IR: نویسنده نوشته فعلی

en: Current post term
fa_IR: ترم نوشته فعلی

en: Current version by
fa_IR: نسخه فعلی توسط

en: Current width
fa_IR: عرض فعلی

en: Currently all matching theme styles are loaded. To load only the most specific theme style, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
fa_IR: در حال حاضر تمام استایل‌های پوسته منطبق بارگیری می‌شوند. برای بارگیری فقط خاص‌ترین استایل پوسته، تنظیمات خود را در بخش «استایل‌های پوسته: روش بارگیری» تنظیم کنید.

en: Currently only the most specific theme style is loaded. To load all matching theme styles, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
fa_IR: در حال حاضر فقط خاص‌ترین استایل پوسته بارگیری می‌شود. برای بارگیری تمام استایل‌های پوسته منطبق، تنظیمات خود را در بخش «استایل‌های پوسته: روش بارگیری» تنظیم کنید.

en: Currently previewing content from "%s".
fa_IR: در حال پیش‌نمایش محتوا از «%s».

en: Cursor
fa_IR: مکان‌نما

en: Cursor character
fa_IR: کاراکتر مکان‌نما

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Custom CSS
fa_IR: CSS سفارشی

en: Custom CSS and JavaScript added below are loaded on your entire website.
fa_IR: CSS و جاوا اسکریپت سفارشی اضافه شده در زیر، در کل وب‌سایت شما بارگذاری می‌شوند.

en: Custom Font
fa_IR: فونت سفارشی

en: Custom Fonts
fa_IR: فونت‌های سفارشی

en: Custom URL
fa_IR: آدرس سفارشی

en: Custom alt text
fa_IR: متن جایگزین سفارشی

en: Custom attributes
fa_IR: ویژگی‌های سفارشی

en: Custom authentication pages
fa_IR: صفحات احراز هویت سفارشی

en: Custom breakpoints
fa_IR: نقاط شکست سفارشی

en: Custom capabilities
fa_IR: قابلیت‌های سفارشی

en: Custom caption
fa_IR: کپشن سفارشی

en: Custom code
fa_IR: کد سفارشی

en: Custom elements
fa_IR: المان‌های سفارشی

en: Custom email address
fa_IR: آدرس ایمیل سفارشی

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to create the post.
fa_IR: پیام خطای سفارشی برای نمایش زمانی که کاربر فعلی توانایی لازم برای ایجاد پست را ندارد.

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to edit the post.
fa_IR: پیام خطای سفارشی برای نمایش زمانی که کاربر فعلی توانایی لازم برای ویرایش پست را ندارد.

en: Custom field
fa_IR: فیلد سفارشی

en: Custom fields
fa_IR: فیلدهای سفارشی

en: Custom fields integration
fa_IR: ادغام فیلدهای سفارشی

en: Custom font
fa_IR: فونت سفارشی

en: Custom fonts
fa_IR: فونت‌های سفارشی

en: Custom icon sets
fa_IR: مجموعه‌های آیکون سفارشی

en: Custom language switchers
fa_IR: تغییردهنده‌های زبان سفارشی

en: Custom link
fa_IR: پیوند سفارشی

en: Custom links
fa_IR: پیوندهای سفارشی

en: Custom location only takes effect on the frontend. Ensure this element is placed at the top of this template so the element can hook on the desire location successfully.
fa_IR: مکان سفارشی فقط در فرانت‌اند تأثیر دارد. اطمینان حاصل کنید که این المان در بالای این قالب قرار گرفته است تا بتواند با موفقیت به مکان مورد نظر متصل شود.

en: Custom map style
fa_IR: استایل سفارشی نقشه

en: Custom options
fa_IR: گزینه‌های سفارشی

en: Custom preview text
fa_IR: متن پیش‌نمایش سفارشی

en: Custom redirect URL
fa_IR: آدرس تغییر مسیر سفارشی

en: Custom shape
fa_IR: شکل سفارشی

en: Custom size
fa_IR: اندازه سفارشی

en: Custom styles
fa_IR: استایل سفارشی

en: Custom tag
fa_IR: تگ سفارشی

en: Custom text
fa_IR: متن سفارشی

en: Custom title
fa_IR: عنوان سفارشی

en: Custom video player
fa_IR: پخش‌کننده ویدیوی سفارشی

en: Customer details
fa_IR: جزئیات مشتری

en: Customise this breadcrumb structure for specific post types.
fa_IR: این ساختار بردکرامب را برای انواع نوشته خاص سفارشی کنید.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
fa_IR: جزئیات اشتراک‌گذاری این آدرس را در شبکه‌های اجتماعی سفارشی کنید.

en: Customize how the data is structured. Leave empty to send all form fields.
fa_IR: نحوه ساختار داده‌ها را سفارشی کنید. برای ارسال تمام فیلدهای فرم، خالی بگذارید.

en: Customize in "Settings" group.
fa_IR: در گروه «تنظیمات» سفارشی کنید.

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
fa_IR: سفارشی‌سازی لایت‌باکس: تنظیمات > استایل‌های پوسته > عمومی

en: Customize the language switcher from your WordPress dashboard
fa_IR: تغییردهنده زبان را از پیشخوان وردپرس خود سفارشی کنید

en: Danger
fa_IR: خطر

en: Danger color
fa_IR: رنگ خطر

en: Dark
fa_IR: تیره

en: Dark color
fa_IR: رنگ تیره

en: Dashboard
fa_IR: پیشخوان

en: Dashed
fa_IR: خط‌چین

en: Data
fa_IR: داده

en: Data format
fa_IR: فرمت داده

en: Data source
fa_IR: منبع داده

en: Database
fa_IR: پایگاه داده

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date & time
fa_IR: تاریخ و زمان

en: Date Reached
fa_IR: تاریخ رسید

en: Date format
fa_IR: فرمت تاریخ

en: Date range
fa_IR: محدوده تاریخ

en: Datepicker
fa_IR: انتخابگر تاریخ

en: Datetime
fa_IR: تاریخ و زمان

en: Day: %s
fa_IR: روز: %s

en: Deactivate license
fa_IR: غیرفعال کردن لایسنس

en: Debounce
fa_IR: تأخیر

en: December
fa_IR: دسامبر

en: Decimal places
fa_IR: ارقام اعشاری

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Default capabilities
fa_IR: قابلیت‌های پیش‌فرض

en: Default center of the map.
fa_IR: مرکز پیش‌فرض نقشه.

en: Default color for terms without a specific color
fa_IR: رنگ پیش‌فرض برای ترم‌های بدون رنگ مشخص

en: Default query
fa_IR: پرس و جوی پیش‌فرض

en: Default sorting
fa_IR: مرتب‌سازی پیش‌فرض

en: Default tab
fa_IR: زبانه پیش‌فرض

en: Default templates are disabled
fa_IR: قالب‌های پیش‌فرض غیرفعال هستند

en: Default templates are enabled
fa_IR: قالب‌های پیش‌فرض فعال هستند

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
fa_IR: پیش‌فرض: ۶۰ ثانیه. حداقل فاصله ذخیره خودکار ۱۵ ثانیه است.

en: Define a unique, more readable URL parameter name for this filter.
fa_IR: یک نام پارامتر آدرس منحصر به فرد و خواناتر برای این فیلتر تعریف کنید.

en: Delay
fa_IR: تأخیر

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete Bricks data
fa_IR: حذف داده‌های Bricks

en: Delete all
fa_IR: حذف همه

en: Delete components
fa_IR: حذف کامپوننت‌ها

en: Delete database table
fa_IR: حذف جدول پایگاه داده

en: Delete elements
fa_IR: حذف المان‌ها

en: Delete global classes
fa_IR: حذف کلاس‌های سراسری

en: Delete icon
fa_IR: حذف آیکون

en: Delete permanently
fa_IR: حذف دائمی

en: Delete revisions
fa_IR: حذف بازبینی‌ها

en: Delete screenshots
fa_IR: حذف اسکرین‌شات‌ها

en: Delete selected
fa_IR: حذف موارد انتخاب شده

en: Delete templates
fa_IR: حذف قالب‌ها

en: Delete this sidebar
fa_IR: حذف این سایدبار

en: Deleted
fa_IR: حذف شد

en: Delta
fa_IR: دلتا

en: Deprecated
fa_IR: منسوخ شده

en: Descending
fa_IR: نزولی

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Description lightbox video
fa_IR: توضیحات ویدیوی لایت باکس

en: Description typography
fa_IR: تایپوگرافی توضیحات

en: Descriptive name for viewing submissions on the "%s" page.
fa_IR: نام توصیفی برای مشاهده ارسال‌ها در صفحه «%s».

en: Descriptive name of your API connection.
fa_IR: نام توصیفی اتصال API شما.

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
fa_IR: متن توصیفی این برگه. در نتایج موتورهای جستجو نمایش داده می‌شود. توصیه شده: ۵۰ تا ۳۰۰ کاراکتر.

en: Deselect
fa_IR: لغو انتخاب

en: Design sets
fa_IR: مجموعه‌های طراحی

en: Desktop
fa_IR: دسکتاپ

en: Details
fa_IR: جزئیات

en: Determines how components are made available in the block editor.
fa_IR: نحوه‌ی دسترسی به کامپوننت‌ها در ویرایشگر بلوک را تعیین می‌کند.

en: Determines what happens when someone visits a default WordPress authentication URL (%s). Only applies when custom pages above have been set. Caution: If hiding default paths, remember your custom page URLs to avoid lockout.
fa_IR: تعیین می‌کند وقتی کسی از آدرس احراز هویت پیش‌فرض وردپرس (%s) بازدید می‌کند چه اتفاقی بیفتد. فقط زمانی اعمال می‌شود که صفحات سفارشی بالا تنظیم شده باشند. احتیاط: اگر مسیرهای پیش‌فرض را پنهان می‌کنید، آدرس‌های صفحات سفارشی خود را به خاطر بسپارید تا از قفل شدن حساب خود جلوگیری کنید.

en: Determines which slide should be active if the carousel has multiple slides in a page.
fa_IR: تعیین می‌کند که اگر کاروسل دارای چندین اسلاید در یک صفحه باشد، کدام اسلاید باید فعال باشد.

en: Developer
fa_IR: توسعه‌دهنده

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
fa_IR: آیا %1$s را بررسی کرده‌اید؟ یا از طریق %2$s با ما تماس گرفته‌اید؟

en: Direction
fa_IR: جهت

en: Directory is created in your "uploads" directory if it doesn't exist.
fa_IR: اگر دایرکتوری وجود نداشته باشد، در دایرکتوری «uploads» شما ایجاد می‌شود.

en: Directory name
fa_IR: نام دایرکتوری

en: Disable
fa_IR: غیرفعال

en: Disable "Skip links"
fa_IR: غیرفعال کردن «پرش از پیوندها»

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
fa_IR: غیرفعال کردن تگ‌های متای Open Graph در Bricks

en: Disable Bricks SEO meta tags
fa_IR: غیرفعال کردن تگ‌های متای سئو در Bricks

en: Disable Bricks cascade layer (discouraged)
fa_IR: غیرفعال کردن لایه آبشاری Bricks (توصیه نمی‌شود)

en: Disable CSS variables manager
fa_IR: غیرفعال کردن مدیریت متغیرهای CSS

en: Disable Default UI
fa_IR: غیرفعال کردن رابط کاربری پیش‌فرض

en: Disable Google Fonts
fa_IR: غیرفعال کردن فونت‌های گوگل

en: Disable URL parameter filter
fa_IR: غیرفعال کردن فیلتر پارامتر آدرس

en: Disable WP REST API render
fa_IR: غیرفعال کردن رندر WP REST API

en: Disable WooCommerce builder
fa_IR: غیرفعال کردن سازنده ووکامرس

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
fa_IR: غیرفعال کردن فیلدهای سفارشی وردپرس در منوی کشویی

en: Disable auto focus
fa_IR: غیرفعال کردن فوکوس خودکار

en: Disable auto min/max value
fa_IR: غیرفعال کردن مقدار حداقل/حداکثر خودکار

en: Disable auto-expand
fa_IR: غیرفعال کردن باز شدن خودکار

en: Disable autosave
fa_IR: غیرفعال کردن ذخیره خودکار

en: Disable backdrop
fa_IR: غیرفعال کردن پس‌زمینه

en: Disable capability checks
fa_IR: غیرفعال کردن بررسی قابلیت‌ها

en: Disable chaining element & global class
fa_IR: غیرفعال کردن زنجیره‌سازی المان و کلاس سراسری

en: Disable class chaining
fa_IR: غیرفعال کردن زنجیره‌سازی کلاس

en: Disable clickable POI
fa_IR: غیرفعال کردن POI قابل کلیک

en: Disable coupon message
fa_IR: غیرفعال کردن پیام کوپن

en: Disable cross sells
fa_IR: غیرفعال کردن فروش مکمل

en: Disable custom authentication page bypass
fa_IR: غیرفعال کردن دور زدن صفحه احراز هویت سفارشی

en: Disable default templates
fa_IR: غیرفعال کردن قالب‌های پیش‌فرض

en: Disable element spacing
fa_IR: غیرفعال کردن فاصله‌گذاری المان

en: Disable embed
fa_IR: غیرفعال کردن جاسازی

en: Disable emojis
fa_IR: غیرفعال کردن اموجی‌ها

en: Disable footer
fa_IR: غیرفعال کردن پاورقی

en: Disable for WordPress data
fa_IR: غیرفعال کردن برای داده‌های وردپرس

en: Disable for logged-in users
fa_IR: غیرفعال کردن برای کاربران وارد شده

en: Disable form validation
fa_IR: غیرفعال کردن اعتبارسنجی فرم

en: Disable global class manager
fa_IR: غیرفعال کردن مدیریت کلاس‌های سراسری

en: Disable global classes
fa_IR: غیرفعال کردن کلاس‌های سراسری

en: Disable globally
fa_IR: غیرفعال‌سازی سراسری

en: Disable header
fa_IR: غیرفعال کردن سربرگ

en: Disable icon
fa_IR: غیرفعال کردن آیکون

en: Disable image
fa_IR: غیرفعال کردن تصویر

en: Disable jQuery migrate
fa_IR: غیرفعال کردن مهاجرت jQuery

en: Disable lazy load
fa_IR: غیرفعال کردن بارگذاری تنبل

en: Disable lazy loading
fa_IR: غیرفعال کردن بارگذاری تنبل

en: Disable link
fa_IR: غیرفعال کردن پیوند

en: Disable login message
fa_IR: غیرفعال کردن پیام ورود

en: Disable navigation
fa_IR: غیرفعال کردن ناوبری

en: Disable popups
fa_IR: غیرفعال کردن پاپ‌آپ‌ها

en: Disable product gallery lightbox
fa_IR: غیرفعال کردن لایت‌باکس گالری محصول

en: Disable product gallery zoom
fa_IR: غیرفعال کردن بزرگ‌نمایی گالری محصول

en: Disable query merge
fa_IR: غیرفعال کردن ادغام کوئری

en: Disable text
fa_IR: غیرفعال کردن متن

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Disabled (default)
fa_IR: غیرفعال (پیش‌فرض)

en: Disabled: Insert below existing content.
fa_IR: غیرفعال: درج زیر محتوای موجود.

en: Disabled: Keep original image filename.
fa_IR: غیرفعال: نام فایل اصلی تصویر را حفظ کنید.

en: Disabled: Show placeholder images.
fa_IR: غیرفعال: نمایش تصاویر جایگزین.

en: Disables the %s. While this may maintain compatibility with certain existing setups, we strongly recommend leaving this option OFF for optimal functionality and future compatibility.
fa_IR: غیرفعال کردن %s. در حالی که این ممکن است سازگاری با برخی تنظیمات موجود را حفظ کند، ما اکیداً توصیه می‌کنیم برای عملکرد بهینه و سازگاری آینده، این گزینه را خاموش بگذارید.

en: Disallowed keyword found
fa_IR: کلمه کلیدی غیرمجاز یافت شد

en: Discard
fa_IR: رد کردن

en: Discarded
fa_IR: رد شد

en: Disconnect
fa_IR: قطع اتصال

en: Dismiss
fa_IR: نادیده گرفتن

en: Dismissable
fa_IR: قابل رد کردن

en: Display
fa_IR: نمایش

en: Display name
fa_IR: نام نمایشی

en: Display names as
fa_IR: نمایش نام‌ها به صورت

en: Display on breakpoints
fa_IR: نمایش در نقاط شکست

en: Display the object type (e.g. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") in the query loop type dropdown.
fa_IR: نوع شیء (مانند «acf_related_writers»، «mb_page-to-user») را در منوی کشویی نوع حلقه کوئری نمایش دهید.

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
fa_IR: در آدرس نمایش داده می‌شود. تمام حروف کوچک. به جای فاصله از خط تیره استفاده کنید.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
fa_IR: در نتایج جستجو، شبکه‌های اجتماعی و مرورگر وب نمایش داده می‌شود. توصیه شده: حداکثر ۶۰ کاراکتر.

en: Divider
fa_IR: جداکننده

en: Do not close this window, the process is running in the background.
fa_IR: این پنجره را نبندید، فرآیند در پس‌زمینه در حال اجرا است.

en: Do not set this interaction on a Toggle element.
fa_IR: این تعامل را روی المان Toggle تنظیم نکنید.

en: Do not track
fa_IR: ردیابی نکن

en: Do you really want to delete this sidebar?
fa_IR: آیا واقعاً می‌خواهید این سایدبار را حذف کنید؟

en: Do you want to unlink all nestable global elements?
fa_IR: آیا می‌خواهید پیوند تمام المان‌های سراسری تودرتو را لغو کنید؟

en: Document title
fa_IR: عنوان سند

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Don't auto focus on first focusable element when offcanvas opens.
fa_IR: هنگام باز شدن offcanvas روی اولین المان قابل فوکوس خودکار تمرکز نکنید.

en: Don't close on click outside mini cart
fa_IR: با کلیک در خارج از سبد خرید کوچک، بسته نشود

en: Don't focus on first focusable element inside popup when popup opens.
fa_IR: هنگام باز شدن پاپ‌آپ، روی اولین المان قابل فوکوس در داخل آن تمرکز نکنید.

en: Don't render in builder
fa_IR: در سازنده رندر نشود

en: Done
fa_IR: انجام شد

en: Dots
fa_IR: نقطه‌ها

en: Dotted
fa_IR: نقطه‌چین

en: Double
fa_IR: دوخطی

en: Double opt-in
fa_IR: تأیید دو مرحله‌ای

en: Double-click
fa_IR: دوبار کلیک کنید

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Download %s
fa_IR: دانلود %s

en: Downloaded
fa_IR: دانلود شد

en: Downloading
fa_IR: در حال دانلود

en: Downloads
fa_IR: دانلودها

en: Draft
fa_IR: پیشنویس

en: Draft font deleted successfully.
fa_IR: فونت پیش‌نویس با موفقیت حذف شد.

en: Drag & drop
fa_IR: کشیدن و رها کردن

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
fa_IR: فایل(های) قالب با فرمت .JSON یا .ZIP را اینجا بکشید و رها کنید...

en: Draggable
fa_IR: قابل کشیدن

en: Dragging
fa_IR: کشیدن

en: Drop file(s) here
fa_IR: فایل(ها) را اینجا رها کنید

en: Dropdown
fa_IR: کشویی

en: Drops
fa_IR: قطره‌ها

en: Dual ring
fa_IR: حلقه دوتایی

en: Duplicate
fa_IR: کپی کردن

en: Duplicate classes detected
fa_IR: کلاس‌های تکراری شناسایی شد

en: Duplicate classes detected. Resolve conflicts before importing.
fa_IR: کلاس‌های تکراری شناسایی شد. قبل از درون‌ریزی، تداخل‌ها را برطرف کنید.

en: Duplicate content
fa_IR: محتوای تکراری

en: Duplicate content is available to all users with the %s capability. Use this feature for any post or page to ensure that all relevant WordPress and/or Bricks data is duplicated accurately.
fa_IR: محتوای تکراری برای تمام کاربرانی که قابلیت %s را دارند در دسترس است. از این ویژگی برای هر نوشته یا برگه‌ای استفاده کنید تا اطمینان حاصل شود که تمام داده‌های مرتبط وردپرس و/یا Bricks به درستی کپی می‌شوند.

en: Duplicate elements
fa_IR: کپی کردن المان‌ها

en: Duplicate entries not allowed.
fa_IR: ورودی‌های تکراری مجاز نیستند.

en: Duration
fa_IR: مدت زمان

en: Dynamic Data
fa_IR: داده پویا

en: Dynamic data
fa_IR: داده‌های پویا

en: Dynamic data is empty.
fa_IR: داده‌های پویا خالی است.

en: Dynamic data tag
fa_IR: تگ داده‌های پویا

en: Dynamic dots
fa_IR: نقطه‌های پویا

en: Dynamically retrieve map addresses from a connected query on the same page, allowing real-time updates with query-based content, including query filter support.
fa_IR: آدرس‌های نقشه را به صورت پویا از یک کوئری متصل در همان صفحه بازیابی کنید، که امکان به‌روزرسانی‌های بی‌درنگ با محتوای مبتنی بر کوئری، از جمله پشتیبانی از فیلتر کوئری را فراهم می‌کند.

en: EXISTS
fa_IR: وجود دارد

en: Eager
fa_IR: مشتاق

en: Echo tags: Allow functions via filter
fa_IR: تگ‌های Echo: اجازه دادن به توابع از طریق فیلتر

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Custom Font
fa_IR: ویرایش فونت سفارشی

en: Edit Template
fa_IR: ویرایش قالب

en: Edit Template Bundle
fa_IR: ویرایش مجموعه قالب

en: Edit Template Tag
fa_IR: ویرایش برچسب قالب

en: Edit WordPress content (WP admin).
fa_IR: ویرایش محتوای وردپرس (پیشخوان وردپرس).

en: Edit account
fa_IR: ویرایش حساب کاربری

en: Edit address
fa_IR: ویرایش آدرس

en: Edit capability
fa_IR: ویرایش قابلیت

en: Edit component
fa_IR: ویرایش کامپوننت

en: Edit components
fa_IR: ویرایش کامپوننت‌ها

en: Edit content
fa_IR: ویرایش محتوا

en: Edit dropdown to set icon individually.
fa_IR: برای تنظیم آیکون به صورت جداگانه، کشویی را ویرایش کنید.

en: Edit elements
fa_IR: ویرایش المان‌ها

en: Edit footer
fa_IR: ویرایش پاورقی

en: Edit global classes
fa_IR: ویرایش کلاس‌های سراسری

en: Edit header
fa_IR: ویرایش سربرگ

en: Edit icon
fa_IR: ویرایش آیکون

en: Edit in WordPress
fa_IR: ویرایش در وردپرس

en: Edit link
fa_IR: ویرایش پیوند

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
fa_IR: محصولات پیوند داده شده را ویرایش کنید تا فروش‌های بالاتر یا مکمل را اضافه کنید.

en: Edit palette
fa_IR: ویرایش پالت

en: Edit product content in WordPress.
fa_IR: محتوای محصول را در وردپرس ویرایش کنید.

en: Edit product short description in WordPress.
fa_IR: توضیحات کوتاه محصول را در وردپرس ویرایش کنید.

en: Edit properties
fa_IR: ویرایش ویژگی‌ها

en: Edit templates
fa_IR: ویرایش قالب‌ها

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
fa_IR: ویرایش عنوان: تنظیمات > تنظیمات برگه > سئو

en: Edit with %s
fa_IR: ویرایش با %s

en: Edit your WordPress menu item to enable multilevel functionality.
fa_IR: آیتم منوی وردپرس خود را ویرایش کنید تا قابلیت چندسطحی فعال شود.

en: Edit your WordPress menu item to set a Bricks mega menu template.
fa_IR: آیتم منوی وردپرس خود را ویرایش کنید تا یک قالب مگا منوی Bricks تنظیم کنید.

en: Edited
fa_IR: ویرایش شد

en: Editing
fa_IR: در حال ویرایش

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
fa_IR: ویرایش عرض نقطه شکست پایه بر تمام مدیا کوئری‌ها تأثیر می‌گذارد.

en: Effect
fa_IR: افکت

en: Element
fa_IR: المان

en: Element "%s" doesn't exist.
fa_IR: المان «%s» وجود ندارد.

en: Element %s not found.
fa_IR: المان %s یافت نشد.

en: Element - Video
fa_IR: المان - ویدیو

en: Element ID
fa_IR: شناسه المان

en: Element ID that holds the live search results. Only visible when the live search is performed.
fa_IR: شناسه المانی که نتایج جستجوی زنده را در خود جای می‌دهد. فقط زمانی قابل مشاهده است که جستجوی زنده انجام شود.

en: Element Manager
fa_IR: مدیریت المان

en: Element actions
fa_IR: اقدامات المان

en: Element breadcrumbs
fa_IR: بردکرامب‌های المان

en: Element can't be rendered as the connected component doesn't exist. Unlink this instance or import the missing component.
fa_IR: المان قابل رندر نیست زیرا کامپوننت متصل وجود ندارد. این نمونه را لغو پیوند کرده یا کامپوننت گمشده را درون‌ریزی کنید.

en: Element classes
fa_IR: کلاس‌های المان

en: Element doesn't exist.
fa_IR: المان وجود ندارد.

en: Element editing & styling
fa_IR: ویرایش و استایل‌دهی المان

en: Element has been disabled globally.
fa_IR: المان به صورت سراسری غیرفعال شده است.

en: Element is not visible in the builder elements panel, but still rendered in the builder and frontend.
fa_IR: المان در پنل المان‌های سازنده قابل مشاهده نیست، اما همچنان در سازنده و فرانت‌اند رندر می‌شود.

en: Element is not visible in the builder nor on the frontend.
fa_IR: المان نه در سازنده و نه در فرانت‌اند قابل مشاهده است.

en: Element is visible in the builder and frontend. This is the default behaviour.
fa_IR: المان در سازنده و فرانت‌اند قابل مشاهده است. این رفتار پیش‌فرض است.

en: Element margin
fa_IR: فاصله خارجی المان

en: Element not found
fa_IR: المان یافت نشد

en: Element structure name
fa_IR: نام ساختار المان

en: Elements
fa_IR: المان‌ها

en: Elements without code signature. Review, then sign your code one-by-one or all-at-once.
fa_IR: المان‌های بدون امضای کد. بازبینی کنید، سپس کد خود را تک‌به‌تک یا همزمان امضا کنید.

en: Ellipse
fa_IR: بیضی

en: Ellipsis
fa_IR: سه‌نقطه

en: Email
fa_IR: ایمیل

en: Email address
fa_IR: آدرس ایمیل

en: Email address already exists.
fa_IR: آدرس ایمیل از قبل وجود دارد.

en: Email address in submitted form
fa_IR: آدرس ایمیل در فرم ارسالی

en: Email address is not valid.
fa_IR: آدرس ایمیل معتبر نیست.

en: Email address required.
fa_IR: آدرس ایمیل الزامی است.

en: Email content
fa_IR: محتوای ایمیل

en: Email or username
fa_IR: ایمیل یا نام کاربری

en: Empty
fa_IR: خالی

en: Empty cart
fa_IR: سبد خرید خالی

en: Empty response from the API.
fa_IR: پاسخ خالی از API.

en: Empty star color
fa_IR: رنگ ستاره خالی

en: Enable
fa_IR: فعال

en: Enable "%s" button
fa_IR: فعال کردن دکمه «%s»

en: Enable AJAX
fa_IR: فعال کردن ایجکس

en: Enable AJAX add to cart
fa_IR: فعال کردن افزودن به سبد خرید با ایجکس

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout coupon" element
fa_IR: فعال کردن المان «کوپن تسویه حساب» ووکامرس در Bricks

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout login" element
fa_IR: فعال کردن المان «ورود به سیستم تسویه حساب» ووکامرس در Bricks

en: Enable Bricks WooCommerce "Notice" element
fa_IR: فعال کردن المان «اعلان» ووکامرس در Bricks

en: Enable all
fa_IR: فعال‌سازی همه

en: Enable all components automatically
fa_IR: فعال کردن خودکار همه اجزا

en: Enable code execution
fa_IR: فعال کردن اجرای کد

en: Enable code execution if your site uses Code elements, SVG elements (source: code), Query editors, or "echo" tags.
fa_IR: اگر سایت شما از المان‌های کد، المان‌های SVG (منبع: کد)، ویرایشگرهای کوئری یا تگ‌های «echo» استفاده می‌کند، اجرای کد را فعال کنید.

en: Enable form submission access for specific user roles. Edit the user's profile directly to grant access to a specific user.
fa_IR: دسترسی به فرم‌های ارسالی را برای نقش‌های کاربری خاص فعال کنید. برای اعطای دسترسی به یک کاربر خاص، پروفایل کاربر را مستقیماً ویرایش کنید.

en: Enable if image is cropped for a smooth lightbox image transition.
fa_IR: اگر تصویر برای انتقال روان تصویر لایت‌باکس برش خورده است، فعال کنید.

en: Enable if the API supports pagination.
fa_IR: اگر API از صفحه‌بندی پشتیبانی می‌کند، فعال کنید.

en: Enable if this popup template is for a map "Info Box".
fa_IR: اگر این قالب پاپ‌آپ برای «جعبه اطلاعات» نقشه است، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable if you experience issues loading the builder in combination with Cloudflare Rocket Loader.
fa_IR: اگر در بارگیری سازنده در ترکیب با Cloudflare Rocket Loader با مشکل مواجه شدید، فعال کنید.

en: Enable if your archive pagination is not working.
fa_IR: اگر صفحه‌بندی بایگانی شما کار نمی‌کند، فعال کنید.

en: Enable individual components manually
fa_IR: فعال کردن دستی اجزای جداگانه

en: Enable live search
fa_IR: فعال کردن جستجوی زنده

en: Enable log-in during checkout disabled. Check %1$sWooCommerce settings%2$s
fa_IR: فعال کردن ورود هنگام تسویه حساب غیرفعال است. %1$sتنظیمات ووکامرس%2$s را بررسی کنید

en: Enable product variation swatches
fa_IR: فعال کردن سواچ‌های تنوع محصول

en: Enable this setting to preload custom fonts to avoid FOUT (Flash of unstyled text).
fa_IR: این تنظیم را فعال کنید تا فونت‌های سفارشی از قبل بارگذاری شوند و از FOUT (فلش متن بدون استایل) جلوگیری شود.

en: Enable time
fa_IR: فعال کردن زمان

en: Enable to automatically generate template screenshots on every builder save, view them, and use the bulk generate button in the template manager.
fa_IR: برای ایجاد خودکار اسکرین‌شات‌های قالب در هر بار ذخیره سازنده، مشاهده آنها و استفاده از دکمه ایجاد دسته‌جمعی در مدیریت قالب، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable to automatically group markers that are close to each other into a cluster.
fa_IR: برای گروه‌بندی خودکار نشانگرهایی که به یکدیگر نزدیک هستند در یک خوشه، فعال کنید.

en: Enable to automatically log the user in after successful email verification.
fa_IR: فعال کنید تا کاربر پس از تأیید موفقیت‌آمیز ایمیل، به‌طور خودکار وارد سیستم شود.

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
fa_IR: برای عمومی کردن قالب‌های خود و قابل مشاهده بودن برای همه، فعال کنید. برای اجازه دادن به مشاهده قالب‌ها فقط برای کاربران وارد شده، غیرفعال کنید.

en: Enable to not load/render this element in the builder.
fa_IR: فعال کنید تا این المان در سازنده بارگیری/رندر نشود.

en: Enable to not load/render this element on the frontend.
fa_IR: فعال کنید تا این المان در فرانت‌اند بارگیری/رندر نشود.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
fa_IR: برای باز و بسته کردن یک آیتم بدون تغییر وضعیت آیتم‌های دیگر، فعال کنید.

en: Enable to position in document flow (e.g. inside offcanvas).
fa_IR: فعال کنید تا در جریان سند موقعیت‌یابی شود (مثلاً داخل off-canvas).

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
fa_IR: برای بهبود تجربه پیش‌نمایش، رندر متن داده‌های پویا روی بوم را فعال کنید.

en: Enable to replace global classes set on the element with the classes set on the property.
fa_IR: فعال کنید تا کلاس‌های سراسری تنظیم شده روی المان با کلاس‌های تنظیم شده روی ویژگی جایگزین شوند.

en: Enable to require user to verify the email after registration through an activation link.
fa_IR: فعال کنید تا کاربر پس از ثبت نام از طریق لینک فعال سازی، ایمیل خود را تأیید کند.

en: Enable to show the template thumbnail column under %s, displaying the featured image or screenshot.
fa_IR: برای نمایش ستون تصویر بندانگشتی قالب در زیر %s، که تصویر شاخص یا اسکرین‌شات را نمایش می‌دهد، فعال کنید.

en: Enable to sync global classes on every builder save between all open builder instances. Useful to avoid overwriting each others changes when multiple people work on the same dataset (e.g. adding, deleting, modifying global classes).
fa_IR: برای همگام‌سازی کلاس‌های سراسری در هر بار ذخیره سازنده بین تمام نمونه‌های باز سازنده، فعال کنید. برای جلوگیری از بازنویسی تغییرات یکدیگر هنگام کار چند نفر روی یک مجموعه داده (مانند افزودن، حذف، تغییر کلاس‌های سراسری) مفید است.

en: Enabled
fa_IR: فعال

en: Enabled: Download template images to media library.
fa_IR: فعال: دانلود تصاویر قالب در کتابخانه رسانه.

en: Enabled: Rename image before download.
fa_IR: فعال: تغییر نام تصویر قبل از دانلود.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
fa_IR: فعال: جایگزینی محتوای موجود با داده‌های قالب.

en: End
fa_IR: پایان

en: End Size
fa_IR: اندازه پایانی

en: End date
fa_IR: تاریخ پایان

en: End time
fa_IR: زمان پایان

en: Endpoint
fa_IR: نقطه پایانی

en: Endpoint URL
fa_IR: آدرس نقطه پایانی

en: Endpoints
fa_IR: نقاط پایانی

en: Enjoy
fa_IR: لذت ببرید

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element and that a width is defined, especially when using a Div element.
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که هیچ استایل CSS متناقضی برای این المان اعمال نمی‌شود و یک عرض تعریف شده است، به خصوص هنگام استفاده از یک المان Div.

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element.
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که هیچ استایل CSS متناقضی برای این المان اعمال نمی‌شود.

en: Enter Bricks IDs, separated by comma, of filter elements to exclude.
fa_IR: شناسه‌های Bricks المان‌های فیلتر را که می‌خواهید مستثنی شوند، با کاما از هم جدا کرده و وارد کنید.

en: Enter CSS filters + value (learn more)
fa_IR: فیلترهای CSS + مقدار را وارد کنید (بیشتر بدانید)

en: Enter CSS variable definitions separated by semicolon
fa_IR: تعاریف متغیر CSS را که با نقطه ویرگول از هم جدا شده‌اند وارد کنید

en: Enter SVG URL
fa_IR: آدرس SVG را وارد کنید

en: Enter URL of media file
fa_IR: آدرس فایل رسانه‌ای را وارد کنید

en: Enter a custom label for this attribute value (optional).
fa_IR: یک برچسب سفارشی برای این مقدار ویژگی وارد کنید (اختیاری).

en: Enter a dynamic data tag for ACF Icon Picker or MetaBox Icon fields
fa_IR: یک برچسب داده پویا برای فیلدهای ACF Icon Picker یا MetaBox Icon وارد کنید

en: Enter a generic error message. Otherwise the reason why the login failed is displayed.
fa_IR: یک پیام خطای عمومی وارد کنید. در غیر این صورت، دلیل عدم موفقیت ورود نمایش داده می‌شود.

en: Enter a search term or command
fa_IR: یک عبارت جستجو یا دستور وارد کنید

en: Enter dynamic data tag or custom value
fa_IR: برچسب داده پویا یا مقدار سفارشی را وارد کنید

en: Enter new template name
fa_IR: نام قالب جدید را وارد کنید

en: Enter search term
fa_IR: عبارت جستجو را وارد کنید

en: Enter shortcut name
fa_IR: نام میانبر را وارد کنید

en: Enter the JSON body to be sent with the request
fa_IR: متن JSON که قرار است همراه با درخواست ارسال شود را وارد کنید.

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
fa_IR: نام اولین کلاس CSS سراسری خود را در فیلد بالا وارد کنید. سپس Enter را بزنید تا ایجاد شود.

en: Enter viewport
fa_IR: ورود به ویوپورت

en: Enter width between 180 and 500.
fa_IR: عرض را بین ۱۸۰ تا ۵۰۰ وارد کنید.

en: Enter your Google Maps API key under %s to access all options.
fa_IR: برای دسترسی به تمام گزینه‌ها، کلید API نقشه‌های گوگل خود را در %s وارد کنید.

en: Enter your Google Maps ID, which you can find in the %s, to enable the latest Google Maps features.
fa_IR: برای فعال کردن آخرین ویژگی‌های نقشه‌های گوگل، شناسه نقشه‌های گوگل خود را که می‌توانید در %s پیدا کنید، وارد کنید.

en: Entire website
fa_IR: کل وب‌سایت

en: Entries
fa_IR: ورودی‌ها

en: Entries per page
fa_IR: ورودی‌ها در هر صفحه

en: Entry animation
fa_IR: انیمیشن ورود

en: Entry animation to interaction
fa_IR: انیمیشن ورودی به تعامل

en: Equal
fa_IR: برابر

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error Tile URL
fa_IR: آدرس کاشی خطا

en: Error deleting class
fa_IR: خطا در حذف کلاس

en: Error fetching site classes
fa_IR: خطا در واکشی کلاس‌های سایت

en: Error loading results
fa_IR: خطا در بارگیری نتایج

en: Error message
fa_IR: پیام خطا

en: Error on save
fa_IR: خطا در ذخیره‌سازی

en: Error page
fa_IR: صفحه خطا

en: Error processing font files
fa_IR: خطا در پردازش فایل‌های فونت

en: Error rendering component
fa_IR: خطا در رندر کردن کامپوننت

en: Error restoring class
fa_IR: خطا در بازیابی کلاس

en: Error uploading font
fa_IR: خطا در بارگذاری فونت

en: Error: Could not load class
fa_IR: خطا: کلاس بارگیری نشد

en: Error: Could not load class control
fa_IR: خطا: نتوانست کنترل کلاس را بارگیری کند

en: Error: Could not load gallery
fa_IR: خطا: گالری بارگیری نشد

en: Error: Could not load image
fa_IR: خطا: تصویر بارگذاری نشد

en: Error: Could not load link
fa_IR: خطا: لینک بارگذاری نشد

en: Error: Could not load query
fa_IR: خطا: امکان بارگیری پرس‌وجو وجود نداشت

en: Error: Could not load select
fa_IR: خطا: بارگیری انتخاب انجام نشد

en: Error: Could not load toggle control
fa_IR: خطا: کنترل ضامن بارگیری نشد

en: Error: Invalid license key
fa_IR: خطا: کلید لایسنس نامعتبر است

en: Error: License mismatch
fa_IR: خطا: عدم تطابق لایسنس

en: Even background
fa_IR: پس‌زمینه زوج

en: Events
fa_IR: رویدادها

en: Every 5 minutes
fa_IR: هر ۵ دقیقه

en: Example
fa_IR: مثال

en: Example: {"Authorization": "Bearer token"}
fa_IR: مثال: {"Authorization": "Bearer token"}

en: Example: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}
fa_IR: مثال: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}

en: Excellent
fa_IR: فوق‌العاده

en: Exceptional
fa_IR: استثنایی

en: Excerpt
fa_IR: چکیده

en: Excerpt length
fa_IR: طول چکیده

en: Exclude
fa_IR: مستثنی کردن

en: Exclude current post
fa_IR: مستثنی کردن نوشته فعلی

en: Exclude filter IDs
fa_IR: مستثنی کردن شناسه‌های فیلتر

en: Exclude posts
fa_IR: پست ها را حذف کنید

en: Exclude posts/pages
fa_IR: مستثنی کردن نوشته‌ها/برگه‌ها

en: Exclude templates
fa_IR: مستثنی کردن قالب‌ها

en: Exclude terms
fa_IR: اصطلاحات محروم شده ها

en: Excluded terms
fa_IR: ترم‌های مستثنی شده

en: Execute code
fa_IR: اجرای کد

en: Exercise great caution with granting code execution privileges. Enable them sparingly and only for trusted roles or ideally only specific users. Grant the least permissions necessary to maintain tight security.
fa_IR: در اعطای امتیازات اجرای کد بسیار احتیاط کنید. آنها را به ندرت و فقط برای نقش‌های مورد اعتماد یا در حالت ایده‌آل فقط برای کاربران خاص فعال کنید. حداقل مجوزهای لازم را برای حفظ امنیت بالا اعطا کنید.

en: Exists
fa_IR: وجود دارد

en: Expand
fa_IR: باز کردن

en: Expand active element & scroll into view
fa_IR: باز کردن المان فعال و اسکرول به نمای دید

en: Expand all
fa_IR: باز کردن همه

en: Expand first item
fa_IR: باز کردن اولین آیتم

en: Expand item indexes
fa_IR: باز کردن ایندکس‌های آیتم

en: Expand panel when dropdown is visible
fa_IR: باز کردن پنل هنگام قابل مشاهده بودن منوی کشویی

en: Expanded
fa_IR: باز شده

en: Experimental
fa_IR: آزمایشی

en: Export
fa_IR: برون‌بری

en: Export Settings
fa_IR: برون‌بری تنظیمات

en: Export Template
fa_IR: برون‌بری قالب

en: Export Variables
fa_IR: برون‌بری متغیرها

en: Export all components first by clicking the "Export" icon above before deleting any. Once exported, hover over the component you'd like to delete, then click the "Delete" icon.
fa_IR: قبل از حذف، ابتدا با کلیک بر روی آیکون «برون‌بری» در بالا، تمام کامپوننت‌ها را برون‌بری کنید. پس از آن، روی کامپوننتی که می‌خواهید حذف کنید بروید و روی آیکون «حذف» کلیک کنید.

en: Exquisite
fa_IR: نفیس

en: Extend allowed tags through filter
fa_IR: تگ‌های مجاز را از طریق فیلتر گسترش دهید

en: Extend contextual spacing to other elements within embedded content.
fa_IR: فاصله‌گذاری متنی را به سایر المان‌های درون محتوای جاسازی شده گسترش دهید.

en: External
fa_IR: خارجی

en: External URL
fa_IR: آدرس خارجی

en: External files
fa_IR: فایل‌های خارجی

en: External product
fa_IR: محصول خارجی

en: Extra Bold
fa_IR: بسیار ضخیم

en: Extra Light
fa_IR: خیلی نازک

en: Extra large
fa_IR: بسیار بزرگ

en: FAQ schema
fa_IR: اسکیمای سؤالات متداول

en: Facebook
fa_IR: فیسبوک

en: Facebook Page
fa_IR: صفحه فیسبوک

en: Facebook page URL
fa_IR: آدرس صفحه فیسبوک

en: Fade
fa_IR: محو شدن

en: Fade in
fa_IR: محو شدن به داخل

en: Fade in animation
fa_IR: انیمیشن محو شدن

en: Fade in down
fa_IR: محو شدن به پایین

en: Fade in left
fa_IR: محو شدن به چپ

en: Fade in right
fa_IR: محو شدن به راست

en: Fade in up
fa_IR: محو شدن به بالا

en: Failed to clean up orphaned elements.
fa_IR: پاکسازی المان‌های بدون والد ناموفق بود.

en: Failed to create font
fa_IR: ایجاد فونت ناموفق بود

en: Failed to create font draft.
fa_IR: ایجاد پیش‌نویس فونت ناموفق بود.

en: Failed to delete classes
fa_IR: حذف کلاس‌ها ناموفق بود

en: Failed to delete draft font.
fa_IR: حذف فونت پیش‌نویس ناموفق بود.

en: Failed to delete font
fa_IR: حذف فونت ناموفق بود

en: Failed to fetch Instagram account details.
fa_IR: واکشی جزئیات حساب اینستاگرام ناموفق بود.

en: Failed to fetch Instagram posts.
fa_IR: واکشی پست‌های اینستاگرام ناموفق بود.

en: Failed to move font to trash.
fa_IR: انتقال فونت به زباله‌دان ناموفق بود.

en: Failed to process any font files.
fa_IR: پردازش هیچ یک از فایل‌های فونت ناموفق بود.

en: Failed to publish font.
fa_IR: انتشار فونت ناموفق بود.

en: Failed to restore font.
fa_IR: بازیابی فونت ناموفق بود.

en: Fallback
fa_IR: جایگزین

en: Fallback applies to elements in embedded content without a specific spacing rule.
fa_IR: جایگزین برای المان‌های موجود در محتوای جاسازی شده بدون قانون فاصله‌گذاری خاص اعمال می‌شود.

en: Fallback color
fa_IR: رنگ جایگزین

en: Fallback fonts
fa_IR: فونت‌های جایگزین

en: Fallback image
fa_IR: تصویر جایگزین

en: Fallback label
fa_IR: برچسب جایگزین

en: Fallback label for terms without a specific label
fa_IR: برچسب جایگزین برای ترم‌های بدون برچسب مشخص

en: Fallback preview image
fa_IR: تصویر پیش‌نمایش جایگزین

en: Fallback spacing
fa_IR: فاصله‌گذاری جایگزین

en: False
fa_IR: غلط

en: Fantastic
fa_IR: فوق‌العاده

en: Farthest corner
fa_IR: دورترین گوشه

en: Farthest side
fa_IR: دورترین سمت

en: Fast
fa_IR: سریع

en: Fast forward
fa_IR: رفتن به جلو

en: Favorites
fa_IR: علاقه‌مندی‌ها

en: Featured
fa_IR: ویژه

en: Featured image
fa_IR: تصویر شاخص

en: Featured image height
fa_IR: ارتفاع تصویر شاخص

en: Featured image sizes
fa_IR: اندازه‌های تصویر شاخص

en: Featured image tag
fa_IR: تگ تصویر شاخص

en: Featured image width
fa_IR: عرض تصویر شاخص

en: Featured products
fa_IR: محصولات ویژه

en: Featured products only
fa_IR: فقط محصولات ویژه

en: Features
fa_IR: ویژگی‌ها

en: Features typography
fa_IR: تایپوگرافی ویژگی‌ها

en: February
fa_IR: فوریه

en: Fetch content via AJAX
fa_IR: واکشی محتوا از طریق ایجکس

en: Fetch data
fa_IR: واکشی داده ها

en: Fetch priority
fa_IR: اولویت واکشی

en: Fetching
fa_IR: واکشی

en: Field
fa_IR: فیلد

en: Field ID
fa_IR: شناسه فیلد

en: Field mapping
fa_IR: نقشه برداری میدانی

en: Field type
fa_IR: نوع فیلد

en: Fields
fa_IR: فیلدها

en: Fieldset
fa_IR: مجموعه فیلد

en: Figure
fa_IR: شکل

en: File
fa_IR: فایل

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
fa_IR: فایل %s پذیرفته نشد. از حد مجاز فایل‌ها فراتر رفته است.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
fa_IR: فایل %s پذیرفته نشد. از حد مجاز اندازه فراتر رفته است.

en: File URL
fa_IR: آدرس فایل

en: File URL, YouTube/Vimeo URL/ID.
fa_IR: آدرس فایل، آدرس/شناسه YouTube/Vimeo.

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
fa_IR: فایل به دلیل خطای پاکسازی بارگذاری نشد. لطفاً فایل SVG را بررسی کنید یا با ما تماس بگیرید.

en: Files
fa_IR: فایل‌ها

en: Fill
fa_IR: پر کردن

en: Fill - Dark
fa_IR: پر کردن - تیره

en: Fill - Light
fa_IR: پر کردن - روشن

en: Fill - Primary
fa_IR: پر کردن - اصلی

en: Fill color
fa_IR: رنگ پر کردن

en: Fill grid
fa_IR: پر کردن گرید

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Filter by
fa_IR: فیلتر بر اساس

en: Filter by parent term
fa_IR: فیلتر بر اساس عبارت والد

en: Filter by parent term ID
fa_IR: فیلتر بر اساس شناسه اصطلاح والد

en: Filter for more advanced duplicate content rules
fa_IR: فیلتر برای قوانین پیشرفته‌تر محتوای تکراری

en: Filter input
fa_IR: ورودی فیلتر

en: Filter media by mime type
fa_IR: فیلتر رسانه بر اساس نوع MIME

en: Filter title
fa_IR: عنوان فیلتر

en: Filter type
fa_IR: نوع فیلتر

en: Find
fa_IR: پیدا کردن

en: Fine
fa_IR: خوب

en: Finish
fa_IR: پایان

en: First name
fa_IR: نام

en: First post full width
fa_IR: نوشته اول تمام‌عرض

en: Fit map on markers change
fa_IR: تنظیم نقشه هنگام تغییر نشانگرها

en: Fix corrupted database
fa_IR: تعمیر پایگاه داده خراب

en: Fixed
fa_IR: ثابت

en: Flag size
fa_IR: اندازه پرچم

en: Flex
fa_IR: فلکس

en: Flex basis
fa_IR: اساس فلکس

en: Flex direction
fa_IR: جهت فلکس

en: Flex grow
fa_IR: رشد فلکس

en: Flex shrink
fa_IR: جمع شدن فلکس

en: Flex wrap
fa_IR: شکستن فلکس

en: Flip
fa_IR: برگرداندن

en: Float
fa_IR: شناور

en: Fluid typography
fa_IR: تایپوگرافی سیال

en: Fluid typography scale
fa_IR: مقیاس تایپوگرافی سیال

en: Fluid typography variable added
fa_IR: متغیر تایپوگرافی سیال اضافه شد

en: Focus
fa_IR: فوکوس

en: Focus outline
fa_IR: خط خارجی فوکوس

en: Focused
fa_IR: متمرکز

en: Follow
fa_IR: دنبال کردن

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
fa_IR: برای ویرایش توضیحات بایگانی محصول یا ویرایش توضیحات دسته‌بندی/برچسب محصول، این %1$sپیوند%2$s را دنبال کنید

en: Font Family
fa_IR: خانواده فونت

en: Font Manager
fa_IR: مدیریت فونت

en: Font awesome brands
fa_IR: برندهای فونت عالی

en: Font awesome regular
fa_IR: فونت عالی و معمولی

en: Font awesome solid
fa_IR: فونت فوق‌العاده قوی

en: Font deleted permanently
fa_IR: فونت برای همیشه حذف شد

en: Font download failed
fa_IR: دانلود فونت ناموفق بود

en: Font downloaded
fa_IR: فونت دانلود شد

en: Font downloaded successfully.
fa_IR: فونت با موفقیت دانلود شد.

en: Font family
fa_IR: خانواده فونت

en: Font file selected
fa_IR: فایل فونت انتخاب شد

en: Font manager
fa_IR: مدیریت فونت

en: Font moved to trash
fa_IR: فونت به زباله‌دان منتقل شد

en: Font moved to trash successfully.
fa_IR: فونت با موفقیت به زباله‌دان منتقل شد.

en: Font name
fa_IR: نام فونت

en: Font not found.
fa_IR: فونت پیدا نشد.

en: Font preview
fa_IR: پیش‌نمایش فونت

en: Font restore error
fa_IR: خطای بازیابی فونت

en: Font restored
fa_IR: فونت بازیابی شد

en: Font size
fa_IR: اندازه فونت

en: Font size at the largest viewport. Acts as the upper bound—text will not grow beyond this.
fa_IR: اندازه فونت در بزرگترین نمای دید. به عنوان حد بالا عمل می‌کند - متن از این بزرگتر نمی‌شود.

en: Font size at the smallest viewport. Acts as the lower bound—text will not shrink below this.
fa_IR: اندازه فونت در کوچکترین اندازه نمایش. به عنوان حد پایین عمل می‌کند - متن از این حد کوچک‌تر نمی‌شود.

en: Font style
fa_IR: استایل فونت

en: Font variants
fa_IR: انواع فونت

en: Font variation settings
fa_IR: تنظیمات تنوع فونت

en: Font variations
fa_IR: تنوع‌های فونت

en: Font weight
fa_IR: وزن فونت

en: FontAwesome - Brands
fa_IR: فونت آوسوم - برندها

en: FontAwesome - Regular
fa_IR: فونت آوسوم - معمولی

en: FontAwesome - Solid
fa_IR: فونت فوق‌العاده - جامد

en: Fonts
fa_IR: فونت‌ها

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
fa_IR: فونت‌ها همگام‌سازی شدند! همگام‌سازی یک پروژه فونت که به تازگی منتشر یا به‌روز کرده‌اید، ممکن است چند دقیقه طول بکشد.

en: Foot
fa_IR: پاورقی جدول

en: Footer
fa_IR: پاورقی

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
fa_IR: اسکریپت‌های پاورقی درست قبل از بسته شدن تگ %s اضافه می‌شوند.

en: For better preview select content to show.
fa_IR: برای پیش‌نمایش بهتر، محتوایی برای نمایش انتخاب کنید.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
fa_IR: فقط برای اهداف سئوی فرانت‌اند. عنوان نوشته را بازنویسی نمی‌کند. توصیه شده: حداکثر ۶۰ کاراکتر.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
fa_IR: برای توضیحات بایگانی دسته‌بندی محصول یا برچسب محصول، توضیحات هر ترم را ویرایش کنید.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
fa_IR: برای سؤالات در مورد Bricks لطفاً به آدرس help@bricksbuilder.io ایمیل ارسال کنید. اگر می‌خواهید بدانید در حال حاضر چه چیزی در حال توسعه است، به نقشه راه عمومی ما مراجعه کنید. در آنجا می‌توانید درخواست‌های ویژگی خود را نیز ارسال کنید تا دیگران به آن رأی داده و نظر بدهند.

en: Force home
fa_IR: اجبار به صفحه اصلی

en: Form
fa_IR: فرم

en: Form ID
fa_IR: شناسه فرم

en: Form Submissions
fa_IR: فرم‌های ارسالی

en: Form data
fa_IR: داده‌های فرم

en: Form name
fa_IR: نام فرم

en: Form submission access
fa_IR: دسترسی به فرم‌های ارسالی

en: Form submission table could not be deleted.
fa_IR: جدول فرم‌های ارسالی حذف نشد.

en: Form submission table deleted successfully.
fa_IR: جدول فرم‌های ارسالی با موفقیت حذف شد.

en: Form submissions
fa_IR: فرم‌های ارسالی

en: Form submissions could not be deleted.
fa_IR: فرم‌های ارسالی حذف نشدند.

en: Form submissions deleted.
fa_IR: فرم‌های ارسالی حذف شدند.

en: Form submissions table could not be resetted.
fa_IR: جدول فرم‌های ارسالی بازنشانی نشد.

en: Form submissions table resetted successfully.
fa_IR: جدول فرم‌های ارسالی با موفقیت بازنشانی شد.

en: Form title
fa_IR: عنوان فرم

en: Format
fa_IR: فرمت

en: Format to send the data in.
fa_IR: فرمتی که داده‌ها با آن ارسال می‌شوند.

en: Friday
fa_IR: جمعه

en: From email address
fa_IR: از آدرس ایمیل

en: From name
fa_IR: از نام

en: Front
fa_IR: جلو

en: Front page
fa_IR: صفحه اصلی

en: Frontend
fa_IR: فرانت‌اند

en: Full
fa_IR: کامل

en: Full access
fa_IR: دسترسی کامل

en: Full response
fa_IR: پاسخ کامل

en: Full size
fa_IR: اندازه کامل

en: Fullscreen
fa_IR: تمام صفحه

en: Fullscreen Control
fa_IR: کنترل تمام‌صفحه

en: Function name
fa_IR: نام تابع

en: Function names
fa_IR: نام‌های تابع

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the %s filter.
fa_IR: نام توابعی که از طریق تگ «echo» فراخوانی می‌شوند باید از طریق فیلتر %s در لیست سفید قرار گیرند.

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the new %s filter.
fa_IR: نام توابعی که از طریق تگ «echo» فراخوانی می‌شوند باید از طریق فیلتر جدید %s در لیست سفید قرار گیرند.

en: Function names must pass the check through the %s filter.
fa_IR: نام‌های تابع باید از فیلتر %s عبور کنند.

en: Galleries
fa_IR: گالری‌ها

en: Gallery layout
fa_IR: طرح‌بندی گالری

en: Gap
fa_IR: فاصله

en: General
fa_IR: عمومی

en: General settings
fa_IR: تنظیمات عمومی

en: Generate FAQPage structured data (JSON-LD).
fa_IR: ایجاد داده‌های ساختاریافته FAQPage (JSON-LD).

en: Generate custom image sizes
fa_IR: ایجاد اندازه‌های تصویر سفارشی

en: Generate password
fa_IR: ایجاد گذرواژه

en: Generate review schema
fa_IR: ایجاد اسکیمای بررسی

en: Generate screenshots
fa_IR: ایجاد اسکرین‌شات

en: Generate variables
fa_IR: تولید متغیرها

en: Generating variables will delete all existing variables in this category. Do you want to proceed?
fa_IR: ایجاد متغیرها، تمام متغیرهای موجود در این دسته را حذف می‌کند. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Generator
fa_IR: ژنراتور

en: Get In Touch
fa_IR: تماس بگیرید

en: Get current post author
fa_IR: دریافت نویسنده پست فعلی

en: Get started here
fa_IR: از اینجا شروع کنید

en: Get terms from current
fa_IR: شرایط را از شرایط فعلی دریافت کنید

en: Get terms from current post
fa_IR: شرایط را از پست فعلی دریافت کنید

en: Get terms that are
fa_IR: عباراتی را دریافت کنید که

en: Get terms that are children of specified term
fa_IR: دریافت عباراتی که فرزند عبارت مشخص شده هستند

en: Get the author of current post
fa_IR: نویسنده پست فعلی را دریافت کنید

en: Getting Started
fa_IR: شروع به کار

en: Global
fa_IR: سراسری

en: Global class
fa_IR: کلاس سراسری

en: Global class import manager
fa_IR: مدیریت درون‌ریزی کلاس سراسری

en: Global classes
fa_IR: کلاس‌های سراسری

en: Global data sync
fa_IR: همگام‌سازی داده‌های سراسری

en: Global element
fa_IR: المان سراسری

en: Global elements
fa_IR: المان‌های سراسری

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and must be converted to components or unlinked.
fa_IR: المان‌های سراسری از نسخه 2.0 منسوخ شده‌اند و باید به کامپوننت‌ها تبدیل شده یا پیوند آنها لغو شود.

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and will be removed in the near future. Please convert them into components as soon as possible under %s. Once done, please delete all global elements by hovering over a global element below and clicking the "Delete" icon.
fa_IR: المان‌های سراسری از نسخه 2.0 منسوخ شده‌اند و در آینده نزدیک حذف خواهند شد. لطفاً آنها را هر چه سریع‌تر در بخش %s به کامپوننت تبدیل کنید. پس از اتمام، لطفاً با نگه داشتن ماوس روی یک المان سراسری و کلیک روی آیکون «حذف»، تمام المان‌های سراسری را حذف کنید.

en: Global elements converted to components.
fa_IR: المان‌های سراسری به کامپوننت‌ها تبدیل شدند.

en: Global elements review
fa_IR: بررسی المان‌های سراسری

en: Global queries
fa_IR: پرس‌وجوهای جهانی

en: Global query
fa_IR: پرس و جوی سراسری

en: Global settings
fa_IR: تنظیمات سراسری

en: Global styles & settings
fa_IR: استایل‌ها و تنظیمات سراسری

en: Go back
fa_IR: بازگشت

en: Go to
fa_IR: رفتن به

en: Go to first slide
fa_IR: رفتن به اولین اسلاید

en: Go to last slide
fa_IR: رفتن به آخرین اسلاید

en: Go to slide %s
fa_IR: رفتن به اسلاید %s

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
fa_IR: بروید به: تنظیمات > تنظیمات قالب > پر کردن محتوا

en: Go to: WooCommerce > Products > Inventory
fa_IR: بروید به: ووکامرس > محصولات > انبار

en: Good
fa_IR: خوب

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
fa_IR: کلید Google Maps API الزامی است! کلید را در پیشخوان زیر این بخش اضافه کنید: %s

en: Google fonts
fa_IR: فونت‌های گوگل

en: Google fonts have been disabled
fa_IR: فونت‌های گوگل غیرفعال شده‌اند

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
fa_IR: کلید API Google reCAPTCHA الزامی است! کلید را در پیشخوان زیر این بخش اضافه کنید: %s

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
fa_IR: Google reCaptcha: کلید سایت نامعتبر است.

en: Got it
fa_IR: متوجه شدم

en: Gradient
fa_IR: گرادیان

en: Gradient / Overlay
fa_IR: گرادیان / روکش

en: Grand
fa_IR: بزرگ

en: Greater than
fa_IR: بزرگتر از

en: Greater than or equal
fa_IR: بزرگ تر یا مساوی با

en: Grid
fa_IR: گرید

en: Grid (Round)
fa_IR: گرید (گرد)

en: Grid (Square)
fa_IR: گرید (مربع)

en: Grid auto columns
fa_IR: ستون‌های خودکار گرید

en: Grid auto flow
fa_IR: جریان خودکار گرید

en: Grid auto rows
fa_IR: ردیف‌های خودکار گرید

en: Grid column
fa_IR: ستون گرید

en: Grid item
fa_IR: آیتم گرید

en: Grid row
fa_IR: ردیف گرید

en: Grid template columns
fa_IR: ستون‌های قالب گرید

en: Grid template rows
fa_IR: ردیف‌های قالب گرید

en: Groove
fa_IR: شیاری

en: Group
fa_IR: گروه

en: Group already exists
fa_IR: گروه از قبل وجود دارد

en: Grouped
fa_IR: گروه‌بندی شده

en: Grouped product
fa_IR: محصول گروه‌بندی شده

en: Groups
fa_IR: گروه‌ها

en: HTML email
fa_IR: ایمیل HTML

en: HTML tag
fa_IR: تگ HTML

en: HTML tag not allowed
fa_IR: تگ HTML مجاز نیست

en: HTTP method
fa_IR: روش HTTP

en: Hamburger toggle
fa_IR: تغییر وضعیت همبرگری

en: Has conflict
fa_IR: دارای تداخل

en: Has inherited settings
fa_IR: دارای تنظیمات ارثی

en: Has no styles
fa_IR: بدون استایل

en: Has pagination
fa_IR: دارای صفحه بندی

en: Has styles
fa_IR: دارای استایل

en: Head
fa_IR: سربرگ جدول

en: Header
fa_IR: سربرگ

en: Header location
fa_IR: موقعیت سربرگ

en: Header scripts
fa_IR: اسکریپت‌های سربرگ

en: Header scripts are added right before closing %s tag.
fa_IR: اسکریپت‌های سربرگ درست قبل از بسته شدن تگ %s اضافه می‌شوند.

en: Header width
fa_IR: عرض سربرگ

en: Headers
fa_IR: هدرها

en: Heading
fa_IR: سربرگ

en: Heading selectors
fa_IR: انتخابگرهای سربرگ

en: Heading typography
fa_IR: تایپوگرافی سربرگ

en: Headings
fa_IR: سربرگ‌ها

en: Headings offset
fa_IR: آفست سربرگ‌ها

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Help
fa_IR: راهنما

en: Here goes my text ...
fa_IR: متن من اینجا قرار می‌گیرد...

en: Here goes your caption ...
fa_IR: کپشن شما اینجا قرار می‌گیرد...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
fa_IR: متن شما اینجا قرار می‌گیرد... برای دسترسی به نوار ابزار قالب‌بندی، هر قسمتی از متن خود را انتخاب کنید.

en: Hero
fa_IR: قهرمان

en: Hidden
fa_IR: پنهان

en: Hide
fa_IR: پنهان کردن

en: Hide "All" option
fa_IR: پنهان کردن گزینه «همه»

en: Hide "View cart" button
fa_IR: پنهان کردن دکمه «مشاهده سبد خرید»

en: Hide %s
fa_IR: پنهان کردن %s

en: Hide CTA button
fa_IR: پنهان کردن دکمه CTA

en: Hide additional information
fa_IR: پنهان کردن اطلاعات تکمیلی

en: Hide at breakpoint
fa_IR: پنهان کردن در نقطه شکست

en: Hide cart details to link directly to the cart.
fa_IR: برای پیوند مستقیم به سبد خرید، جزئیات سبد خرید را پنهان کنید.

en: Hide close
fa_IR: پنهان کردن بستن

en: Hide count
fa_IR: پنهان کردن شمارش

en: Hide count bracket
fa_IR: پنهان کردن براکت شمارش

en: Hide cover
fa_IR: پنهان کردن کاور

en: Hide current
fa_IR: پنهان کردن زبان فعلی

en: Hide current post
fa_IR: پنهان کردن نوشته فعلی

en: Hide dynamic data label in dropdown
fa_IR: پنهان کردن برچسب داده پویا در منوی کشویی

en: Hide element
fa_IR: پنهان کردن المان

en: Hide empty
fa_IR: پنهان کردن خالی

en: Hide if empty
fa_IR: پنهان کردن اگر خالی باشد

en: Hide if no active filter
fa_IR: پنهان کردن در صورت عدم وجود فیلتر فعال

en: Hide if no translation
fa_IR: پنهان کردن در صورت عدم وجود ترجمه

en: Hide if not open
fa_IR: پنهان کردن در صورت باز نبودن

en: Hide image
fa_IR: پنهان کردن تصویر

en: Hide info
fa_IR: پنهان کردن اطلاعات

en: Hide label
fa_IR: پنهان کردن برچسب

en: Hide labels
fa_IR: پنهان کردن برچسب‌ها

en: Hide message
fa_IR: پنهان کردن پیام

en: Hide out of stock
fa_IR: پنهان کردن ناموجودها

en: Hide password
fa_IR: پنهان کردن گذرواژه

en: Hide placeholders
fa_IR: پنهان کردن متن‌های جایگزین

en: Hide popup
fa_IR: پنهان کردن پاپ‌آپ

en: Hide products that are
fa_IR: محصولاتی را که

en: Hide regular price
fa_IR: پنهان کردن قیمت عادی

en: Hide reviews link
fa_IR: پنهان کردن پیوند بررسی‌ها

en: Hide stock
fa_IR: پنهان کردن موجودی

en: Hide the form by default, and show it only when the toggle is clicked.
fa_IR: فرم را به‌طور پیش‌فرض پنهان کنید و فقط زمانی که روی دکمه تغییر وضعیت کلیک شد، آن را نمایش دهید.

en: Hide title
fa_IR: پنهان کردن عنوان

en: Hierarchical
fa_IR: سلسله‌مراتبی

en: High
fa_IR: بالا

en: Highlight
fa_IR: برجسته

en: Highlight label
fa_IR: برچسب برجسته

en: Highlight on focus
fa_IR: برجسته کردن در فوکوس

en: History
fa_IR: تاریخچه

en: History deleted
fa_IR: تاریخچه حذف شد

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
fa_IR: برای انتخاب چند تصویر، کلید CMD/CTRL را نگه دارید.

en: Home
fa_IR: خانه

en: Home URL
fa_IR: آدرس اصلی

en: Home page
fa_IR: صفحه اصلی

en: Honeypot
fa_IR: هانی‌پات

en: Honeypot: Create form field(s) and enable the "Honeypot" checkbox. Those honeypot fields aren't visible to users, but add an extra layer of protection against spam submissions.
fa_IR: هانی‌پات: فیلد(های) فرم را ایجاد کرده و چک‌باکس «هانی‌پات» را فعال کنید. این فیلدهای هانی‌پات برای کاربران قابل مشاهده نیستند، اما یک لایه حفاظتی اضافی در برابر ارسال‌های هرزنامه اضافه می‌کنند.

en: Hook
fa_IR: هوک

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: Horizontal align
fa_IR: تراز افقی

en: Horizontal alignment
fa_IR: تراز افقی

en: Horizontal order
fa_IR: ترتیب افقی

en: Hover
fa_IR: هاور

en: How Editing With Bricks Works
fa_IR: نحوه کار ویرایش با Bricks

en: How long to keep
fa_IR: چه مدت نگهداری شود

en: How long to keep the same random order (in seconds)
fa_IR: چه مدت طول می‌کشد تا همان ترتیب تصادفی حفظ شود (برحسب ثانیه)

en: How many numbers on either side of the current page.
fa_IR: چه تعداد عدد در هر دو طرف صفحه فعلی.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
fa_IR: چه تعداد عدد در هر یک از لبه‌های ابتدایی و انتهایی لیست.

en: How many numbers to either side of the current page.
fa_IR: چه تعداد عدد در هر دو طرف صفحه فعلی.

en: How to create a footer template
fa_IR: چگونه یک قالب پاورقی بسازیم

en: How to create a header template
fa_IR: چگونه یک قالب سربرگ بسازیم

en: How to get your Adobe fonts project ID
fa_IR: چگونه شناسه پروژه فونت‌های ادوبی خود را دریافت کنید

en: How to get your Facebook App ID
fa_IR: چگونه شناسه برنامه فیسبوک خود را دریافت کنید

en: How to get your Google Maps API key
fa_IR: چگونه کلید API نقشه‌های گوگل خود را دریافت کنید

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
fa_IR: چگونه کلید مخفی API Google reCAPTCHA v3 خود را دریافت کنید

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
fa_IR: چگونه کلید سایت API Google reCAPTCHA v3 خود را دریافت کنید

en: How to get your Instagram Access Token
fa_IR: چگونه توکن دسترسی اینستاگرام خود را دریافت کنید

en: How to get your MailChimp API key
fa_IR: چگونه کلید API MailChimp خود را دریافت کنید

en: How to get your SendGrid API key
fa_IR: چگونه کلید API SendGrid خود را دریافت کنید

en: How to get your Turnstile secret key
fa_IR: چگونه کلید مخفی Turnstile خود را دریافت کنید

en: How to get your Turnstile site key
fa_IR: چگونه کلید سایت Turnstile خود را دریافت کنید

en: How to get your Unsplash API key
fa_IR: چگونه کلید API Unsplash خود را دریافت کنید

en: How to get your hCaptcha secret key
fa_IR: چگونه کلید مخفی hCaptcha خود را دریافت کنید

en: How to get your hCaptcha site key
fa_IR: چگونه کلید سایت hCaptcha خود را دریافت کنید

en: How to use the fluid typography
fa_IR: نحوه استفاده از تایپوگرافی سیال

en: How to use the global query manager
fa_IR: نحوه استفاده از مدیر پرس و جوی سراسری

en: How to use the global variable manager
fa_IR: نحوه استفاده از مدیریت متغیر سراسری

en: Hue
fa_IR: فام

en: Hybrid
fa_IR: ترکیبی

en: I am a button
fa_IR: من یک دکمه هستم

en: I am a heading
fa_IR: من یک سربرگ هستم

en: I am a slide
fa_IR: من یک اسلاید هستم

en: I am a so called subtitle.
fa_IR: من یک زیرعنوان هستم.

en: I am an alert.
fa_IR: من یک هشدار هستم.

en: I don't know how to use this Bricks
fa_IR: نمی‌دانم چگونه از Bricks استفاده کنم

en: I found a better site builder
fa_IR: یک صفحه‌ساز بهتر پیدا کردم

en: I no longer need Bricks
fa_IR: دیگر به Bricks نیاز ندارم

en: I.e.: 200px / 50% etc.
fa_IR: مثلاً: ۲۰۰px / ۵۰٪ و غیره

en: ID
fa_IR: شناسه

en: IP address
fa_IR: آدرس IP

en: Icon
fa_IR: آیکون

en: Icon Box
fa_IR: جعبه آیکون

en: Icon List
fa_IR: لیست آیکون

en: Icon Size
fa_IR: اندازه آیکون

en: Icon align
fa_IR: تراز آیکون

en: Icon background
fa_IR: پس‌زمینه آیکون

en: Icon background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه آیکون

en: Icon border
fa_IR: حاشیه آیکون

en: Icon box shadow
fa_IR: سایه جعبه آیکون

en: Icon collapsed
fa_IR: آیکون جمع شده

en: Icon color
fa_IR: رنگ آیکون

en: Icon expanded
fa_IR: آیکون باز شده

en: Icon expanded typography
fa_IR: تایپوگرافی آیکون باز شده

en: Icon height
fa_IR: ارتفاع آیکون

en: Icon manager
fa_IR: مدیریت آیکون

en: Icon margin
fa_IR: فاصله خارجی آیکون

en: Icon only
fa_IR: فقط آیکون

en: Icon padding
fa_IR: فاصله داخلی آیکون

en: Icon position
fa_IR: موقعیت آیکون

en: Icon rotate in °
fa_IR: چرخش آیکون به درجه (°)

en: Icon rotation for expanded accordion.
fa_IR: چرخش آیکون برای آکاردئون باز شده.

en: Icon set
fa_IR: مجموعه آیکون

en: Icon size
fa_IR: اندازه آیکون

en: Icon source
fa_IR: منبع آیکون

en: Icon spinning
fa_IR: چرخش آیکون

en: Icon transform
fa_IR: تبدیل آیکون

en: Icon transition
fa_IR: انتقال آیکون

en: Icon typography
fa_IR: تایپوگرافی آیکون

en: Icon width
fa_IR: عرض آیکون

en: Icon(s) deleted successfully
fa_IR: آیکون(ها) با موفقیت حذف شدند

en: Icon(s) imported successfully
fa_IR: آیکون(ها) با موفقیت درون‌ریزی شدند

en: Icons
fa_IR: آیکون‌ها

en: If enabled Bricks will try to use the image of the matching product variation when no term-specific image swatch is set.
fa_IR: اگر فعال باشد، Bricks سعی می‌کند از تصویر تنوع محصول منطبق استفاده کند، زمانی که هیچ سواچ تصویر مخصوص ترم تنظیم نشده باشد.

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
fa_IR: اگر فعال باشد، یک فایل JS و CSS اضافی بارگذاری می‌شود.

en: If enabled, form submission will succeed even if the webhook fails. Errors will be logged to the server error log.
fa_IR: اگر فعال باشد، ارسال فرم حتی در صورت ناموفق بودن وب‌هوک، موفقیت‌آمیز خواهد بود. خطاها در لاگ خطای سرور ثبت خواهند شد.

en: If no form field is selected, the first password field in the form is used.
fa_IR: اگر هیچ فیلد فرمی انتخاب نشده باشد، از اولین فیلد گذرواژه در فرم استفاده می‌شود.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
fa_IR: اگر هیچ شرطی برای قالب تنظیم نشده باشد، Bricks قالب‌های منتشر شده (سربرگ، پاورقی و غیره) را در فرانت‌اند سایت شما نمایش می‌دهد. این تنظیم را برای غیرفعال کردن این رفتار انتخاب کنید. به جای آن، حتماً شرایط قالب را تنظیم کنید.

en: If the shape doesn't take up all available space add %s to the "svg" tag.
fa_IR: اگر شکل تمام فضای موجود را اشغال نمی‌کند، %s را به تگ «svg» اضافه کنید.

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
fa_IR: اگر ویدیو لیست نشده باشد، باید هش حریم خصوصی ویدیو را وارد کنید.

en: If this account exists, a password reset link will be sent to the associated email address.
fa_IR: اگر این حساب وجود داشته باشد، یک پیوند بازیابی گذرواژه به آدرس ایمیل مرتبط ارسال خواهد شد.

en: Iframe title
fa_IR: عنوان Iframe

en: Ignore selector
fa_IR: نادیده گرفتن انتخابگر

en: Ignore sticky posts
fa_IR: نادیده گرفتن نوشته‌های چسبان

en: Ignored when posts per page set to "-1".
fa_IR: هنگامی که نوشته‌ها در هر صفحه روی «-۱» تنظیم شود، نادیده گرفته می‌شود.

en: Image
fa_IR: تصویر

en: Image Gallery
fa_IR: گالری تصویر

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
fa_IR: شناسه تصویر (%s) دیگر وجود ندارد. لطفاً تصویر دیگری را انتخاب کنید.

en: Image Overlay
fa_IR: روکش تصویر

en: Image align
fa_IR: تراز تصویر

en: Image border
fa_IR: حاشیه تصویر

en: Image box shadow
fa_IR: سایه جعبه تصویر

en: Image caption
fa_IR: کپشن تصویر

en: Image click action
fa_IR: اقدام کلیک روی تصویر

en: Image gallery
fa_IR: گالری تصویر

en: Image height
fa_IR: ارتفاع تصویر

en: Image link alt text
fa_IR: متن جایگزین پیوند تصویر

en: Image not found
fa_IR: تصویر یافت نشد

en: Image position
fa_IR: موقعیت تصویر

en: Image ratio
fa_IR: نسبت تصویر

en: Image size
fa_IR: اندازه تصویر

en: Image width
fa_IR: عرض تصویر

en: Images
fa_IR: تصاویر

en: Images file types
fa_IR: انواع فایل‌های تصویری

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
fa_IR: تصاویر با شناسه لایت‌باکس یکسان با هم گروه‌بندی می‌شوند.

en: Import
fa_IR: درون‌ریزی

en: Import CSS variables
fa_IR: درون‌ریزی متغیرهای CSS

en: Import Settings
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات

en: Import classes
fa_IR: درون‌ریزی کلاس‌ها

en: Import images
fa_IR: درون‌ریزی تصاویر

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
fa_IR: درون‌ریزی «%s» ناموفق بود: نام از قبل وجود دارد.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
fa_IR: درون‌ریزی «%s» ناموفق بود: فرمت اشتباه است.

en: Import pasted images/SVGs
fa_IR: درون‌ریزی تصاویر/SVGهای پیست شده

en: Import settings
fa_IR: درون‌ریزی تنظیمات

en: Import template
fa_IR: درون‌ریزی قالب

en: Import/export components
fa_IR: درون‌ریزی/برون‌بری کامپوننت‌ها

en: Import/export templates
fa_IR: درون‌ریزی/برون‌بری قالب‌ها

en: Imported
fa_IR: درون‌ریزی شد

en: Imports
fa_IR: درون‌ریزی‌ها

en: Impressive
fa_IR: چشمگیر

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
fa_IR: اگر یک توسعه‌دهنده هستید، می‌توانید Bricks را با هوک‌ها، فیلترها یا با ایجاد المان‌های سفارشی خود، بیشتر سفارشی کنید.

en: In same term
fa_IR: در همان ترم

en: In stock
fa_IR: موجود در انبار

en: Inactive
fa_IR: غیرفعال

en: Include
fa_IR: شامل کردن

en: Include children
fa_IR: شامل کردن فرزندان

en: Include posts
fa_IR: شامل پست ها

en: Include terms
fa_IR: شامل شرایط

en: Include terms with no
fa_IR: شامل عباراتی با شماره

en: Incoming
fa_IR: ورودی

en: Incoming changes
fa_IR: تغییرات ورودی

en: Incorrect password.
fa_IR: گذرواژه نادرست است.

en: Incredible
fa_IR: باورنکردنی

en: Indent
fa_IR: تورفتگی

en: Independent toggle
fa_IR: تغییر وضعیت مستقل

en: Index
fa_IR: ایندکس

en: Index of the item to expand on page load, start at 0.
fa_IR: ایندکس آیتم برای باز شدن هنگام بارگذاری صفحه، از ۰ شروع می‌شود.

en: Indexes of the items to expand on page load, separated by comma, start at 0.
fa_IR: ایندکس‌های آیتم‌ها برای باز شدن هنگام بارگذاری صفحه، جدا شده با کاما، از ۰ شروع می‌شود.

en: Indexing in progress.
fa_IR: ایندکس‌گذاری در حال انجام است.

en: Indexing job is stuck?
fa_IR: کار ایندکس‌گذاری متوقف شده است؟

en: Individual
fa_IR: تکی

en: Individual users with code execution capability
fa_IR: کاربران فردی با قابلیت اجرای کد

en: Infinite
fa_IR: بی‌نهایت

en: Infinite scroll
fa_IR: اسکرول بی‌نهایت

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Info Box
fa_IR: جعبه اطلاعات

en: Info Box template enabled.
fa_IR: قالب جعبه اطلاعات فعال شد.

en: Info color
fa_IR: رنگ اطلاعات

en: Info lightbox
fa_IR: لایت باکس اطلاعات

en: Infobox
fa_IR: جعبه اطلاعات

en: Infobox appears on map marker click.
fa_IR: جعبه اطلاعات با کلیک روی نشانگر نقشه ظاهر می‌شود.

en: Inherited from
fa_IR: به ارث برده از

en: Initial
fa_IR: اولیه

en: Initial slide
fa_IR: اسلاید اولیه

en: Inline styles (CSS) are added at the end of the %s tag.
fa_IR: استایل‌های درون‌خطی (CSS) در انتهای تگ %s اضافه می‌شوند.

en: Inline styles (default)
fa_IR: استایل‌های درون‌خطی (پیش‌فرض)

en: Inner background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه داخلی

en: Inner container
fa_IR: کانتینر داخلی

en: Input
fa_IR: ورودی

en: Input background
fa_IR: پس‌زمینه ورودی

en: Input border
fa_IR: حاشیه ورودی

en: Insert
fa_IR: درج

en: Insert "Toggle" element after "Nav items" to show/hide your mobile menu.
fa_IR: المان «تغییر وضعیت» را بعد از «آیتم‌های ناوبری» درج کنید تا منوی موبایل شما نمایش/پنهان شود.

en: Insert after
fa_IR: درج بعد از

en: Insert components
fa_IR: درج کامپوننت‌ها

en: Insert element
fa_IR: درج المان

en: Insert elements in Emmet-like syntax.
fa_IR: المان‌ها را با سینتکس شبیه به Emmet درج کنید.

en: Insert layout
fa_IR: درج طرح‌بندی

en: Insert media
fa_IR: درج رسانه

en: Insert of the same component is not possible.
fa_IR: درج همان کامپوننت امکان‌پذیر نیست.

en: Insert section
fa_IR: درج بخش

en: Insert template
fa_IR: درج قالب

en: Insert templates
fa_IR: درج قالب‌ها

en: Inserted
fa_IR: درج شد

en: Inserted template uses theme style "%s"
fa_IR: قالب درج شده از استایل پوسته «%s» استفاده می‌کند

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
fa_IR: درج هر قالبی داده‌های شما را بازنویسی می‌کند. توصیه می‌کنیم ابتدا تغییرات خود را ذخیره کنید.

en: Inset
fa_IR: داخلی

en: Instagram access token required! Add in WordPress dashboard under %s
fa_IR: توکن دسترسی اینستاگرام الزامی است! در پیشخوان وردپرس زیر این بخش اضافه کنید: %s

en: Instagram feed
fa_IR: فید اینستاگرام

en: Installed version
fa_IR: نسخه نصب شده

en: Instance
fa_IR: نمونه

en: Instances
fa_IR: نمونه‌ها

en: Integer
fa_IR: عدد صحیح

en: Interaction
fa_IR: تعامل

en: Interaction ID
fa_IR: شناسه تعامل

en: Interactions
fa_IR: تعاملات

en: Interactions don't run in the builder.
fa_IR: تعاملات در سازنده اجرا نمی‌شوند.

en: Interface
fa_IR: رابط کاربری

en: Internal post/page
fa_IR: نوشته/برگه داخلی

en: Interval in ms
fa_IR: فاصله (میلی‌ثانیه)

en: Invalid
fa_IR: نامعتبر

en: Invalid CSS response from Google Fonts.
fa_IR: پاسخ CSS نامعتبر از فونت‌های گوگل.

en: Invalid SVG files
fa_IR: فایل‌های SVG نامعتبر

en: Invalid action
fa_IR: اقدام نامعتبر

en: Invalid element names
fa_IR: نام‌های نامعتبر برای المان

en: Invalid font ID.
fa_IR: شناسه فونت نامعتبر است.

en: Invalid font file
fa_IR: فایل فونت نامعتبر است

en: Invalid form token.
fa_IR: توکن فرم نامعتبر است.

en: Invalid license key.
fa_IR: کلید لایسنس نامعتبر است.

en: Invalid password reset key
fa_IR: کلید بازیابی گذرواژه نامعتبر است

en: Invalid post ID or form ID.
fa_IR: شناسه نوشته یا شناسه فرم نامعتبر است.

en: Invalid pseudo class. Must start with a colon (:)
fa_IR: شبه‌کلاس نامعتبر. باید با یک دو نقطه (:) شروع شود.

en: Invalid request
fa_IR: درخواست نامعتبر

en: Invalid signature
fa_IR: امضای نامعتبر

en: Invalid total pages value "%1$s" extracted from path "%2$s". Expected a numeric value.
fa_IR: مقدار نامعتبر برای کل صفحات "%1$s" که از مسیر "%2$s" استخراج شده است. انتظار می‌رود یک مقدار عددی باشد.

en: Invalid webhook URL.
fa_IR: آدرس وب‌هوک نامعتبر است.

en: Invalid webhook payload format.
fa_IR: فرمت محموله وب‌هوک نامعتبر است.

en: Invert
fa_IR: معکوس کردن

en: Invisible
fa_IR: نامرئی

en: Is
fa_IR: است

en: Is archive main query
fa_IR: آیا بایگانی پرس و جوی اصلی است؟

en: Is main query
fa_IR: کوئری اصلی است

en: Isolation
fa_IR: ایزوله‌سازی

en: It's just a temporary deactivation
fa_IR: این فقط یک غیرفعال‌سازی موقت است

en: Italic
fa_IR: ایتالیک

en: Item
fa_IR: آیتم

en: Item width
fa_IR: عرض آیتم

en: Items
fa_IR: آیتم‌ها

en: Items to scroll
fa_IR: آیتم‌ها برای اسکرول

en: Items to show
fa_IR: آیتم‌های قابل نمایش

en: January
fa_IR: ژانویه

en: JavaScript function name without parentheses or window object.
fa_IR: نام تابع جاوا اسکریپت بدون پرانتز یا شیء window.

en: JavaScript is automatically wrapped in script tags.
fa_IR: جاوا اسکریپت به طور خودکار در تگ‌های اسکریپت قرار می‌گیرد.

en: Join Us
fa_IR: به ما بپیوندید

en: July
fa_IR: ژوئیه

en: June
fa_IR: ژوئن

en: Just another slide
fa_IR: فقط یک اسلاید دیگر

en: Justify
fa_IR: تراز کردن

en: Justify content
fa_IR: تراز کردن محتوا

en: Justify items
fa_IR: تراز کردن آیتم‌ها

en: Keep formatting
fa_IR: حفظ قالب‌بندی

en: Keep open while styling
fa_IR: هنگام استایل‌دهی باز نگه دارید

en: Key
fa_IR: کلید

en: Keyboard
fa_IR: صفحه‌کلید

en: Keyboard shortcuts
fa_IR: میانبرهای صفحه کلید

en: Label
fa_IR: برچسب

en: Label text
fa_IR: متن برچسب

en: Label typography
fa_IR: تایپوگرافی برچسب

en: Labels
fa_IR: برچسب‌ها

en: Language
fa_IR: زبان

en: Language codes
fa_IR: کدهای زبان

en: Language switcher
fa_IR: تغییردهنده زبان

en: Languages
fa_IR: زبان‌ها

en: Laptop
fa_IR: لپ‌تاپ

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Large (1024px)
fa_IR: بزرگ (1024 پیکسل)

en: Last fetch
fa_IR: آخرین واکشی

en: Last generated
fa_IR: آخرین ایجاد

en: Last name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Last order
fa_IR: آخرین سفارش

en: Last refresh
fa_IR: آخرین بازخوانی

en: Latest
fa_IR: جدیدترین

en: Latitude
fa_IR: عرض جغرافیایی

en: Layers
fa_IR: لایه ها

en: Layout
fa_IR: طرح‌بندی

en: Lazy
fa_IR: تنبل

en: Lazy load offset
fa_IR: آفست بارگذاری تنبل

en: Lead
fa_IR: راهنما

en: Learn more
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Learn more about CSS filters
fa_IR: درباره فیلترهای CSS بیشتر بدانید

en: Learn more about CSS transform
fa_IR: درباره تبدیل CSS بیشتر بدانید

en: Learn more about CSS transform-origin
fa_IR: درباره CSS transform-origin بیشتر بدانید

en: Learn more about CSS transitions
fa_IR: درباره انتقال‌های CSS بیشتر بدانید

en: Learn more on wordpress.org
fa_IR: در wordpress.org بیشتر بدانید

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
fa_IR: از طریق تگ داده پویا %2$s بیاموزید کدام %1$s را باید به فیلدهای بالا اضافه کنید.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
fa_IR: برای اعمال قالب به تمام ترم‌های بایگانی، خالی بگذارید.

en: Leave empty to apply template to all post types.
fa_IR: برای اعمال قالب به تمام انواع نوشته، خالی بگذارید.

en: Leave empty to update the current post.
fa_IR: برای به‌روزرسانی پست فعلی، خالی بگذارید.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
fa_IR: برای استفاده از لیست پیش‌فرض ووکامرس، خالی بگذارید.

en: Leave empty to use the default WordPress home URL.
fa_IR: برای استفاده از آدرس اصلی پیش‌فرض وردپرس، خالی بگذارید.

en: Leave options empty to use the options of the first connected control.
fa_IR: گزینه‌ها را خالی بگذارید تا از گزینه‌های اولین کنترل متصل استفاده شود.

en: Leave the first comment
fa_IR: اولین دیدگاه را ثبت کنید

en: Leave viewport
fa_IR: خروج از ویوپورت

en: Leave your comment
fa_IR: دیدگاه خود را بنویسید

en: Left
fa_IR: چپ

en: Left to right
fa_IR: چپ به راست

en: Left with space
fa_IR: چپ با فاصله

en: Lesser
fa_IR: کوچکتر

en: Lesser or equal
fa_IR: کمتر یا مساوی

en: Letter spacing
fa_IR: فاصله بین حروف

en: License
fa_IR: لایسنس

en: License activated.
fa_IR: لایسنس فعال شد.

en: License key format
fa_IR: فرمت کلید لایسنس

en: Light
fa_IR: سبک

en: Light color
fa_IR: رنگ روشن

en: Lightbox
fa_IR: لایت‌باکس

en: Lightbox Animation
fa_IR: انیمیشن لایت باکس

en: Lightbox ID
fa_IR: شناسه لایت‌باکس

en: Lightbox Image
fa_IR: تصویر لایت‌باکس

en: Lightbox Video
fa_IR: ویدیوی لایت‌باکس

en: Lightbox id
fa_IR: شناسه لایت باکس

en: Lightness
fa_IR: روشنایی

en: Limit how often this popup appears.
fa_IR: تعداد دفعات نمایش این پاپ‌آپ را محدود کنید.

en: Limit the number of webhook requests that can be sent per hour.
fa_IR: تعداد درخواست‌های وب‌هوک را که می‌توان در هر ساعت ارسال کرد، محدود کنید.

en: Line cap
fa_IR: سر خط

en: Line height
fa_IR: ارتفاع خط

en: Line width in px
fa_IR: عرض خط (پیکسل)

en: Linear
fa_IR: خطی

en: Link
fa_IR: پیوند

en: Link & status
fa_IR: پیوند و وضعیت

en: Link To
fa_IR: پیوند به

en: Link attributes
fa_IR: صفات پیوند

en: Link configured
fa_IR: پیوند پیکربندی شده

en: Link entire post
fa_IR: پیوند کل نوشته

en: Link entire product
fa_IR: پیوند کل محصول

en: Link image
fa_IR: پیوند تصویر

en: Link rendered as
fa_IR: پیوند به صورت رندر شده

en: Link styles apply only to specific elements. Overwrite them via the %s filter or extend them via the CSS selectors setting below.
fa_IR: استایل‌های پیوند فقط برای المان‌های خاص اعمال می‌شوند. آنها را از طریق فیلتر %s بازنویسی کنید یا از طریق تنظیمات انتخابگرهای CSS در زیر گسترش دهید.

en: Link title
fa_IR: عنوان پیوند

en: Link to
fa_IR: پیوند به

en: Link to lightbox
fa_IR: پیوند به لایت‌باکس

en: Link to post
fa_IR: پیوند به نوشته

en: Link to product
fa_IR: پیوند به محصول

en: Link to website
fa_IR: پیوند به وب‌سایت

en: Link type
fa_IR: نوع پیوند

en: Linked
fa_IR: پیوند داده شده

en: Links
fa_IR: پیوندها

en: List
fa_IR: لیست

en: List item
fa_IR: آیتم لیست

en: List item #1
fa_IR: آیتم لیست ۱

en: List item #2
fa_IR: آیتم لیست ۲

en: List items
fa_IR: آیتم‌های لیست

en: Live search
fa_IR: جستجوی زنده

en: Live search info
fa_IR: اطلاعات جستجوی زنده

en: Live search results
fa_IR: نتایج جستجوی زنده

en: Live search wrapper selector
fa_IR: انتخابگر پوشش جستجوی زنده

en: Live search wrapper selector desc
fa_IR: انتخابگر پوشش جستجوی زنده به صورت نزولی

en: Load Block editor data into %s
fa_IR: بارگذاری داده‌های ویرایشگر بلوک در %s

en: Load all matching theme styles
fa_IR: بارگیری تمام استایل‌های پوسته منطبق

en: Load more
fa_IR: بارگذاری بیشتر

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
fa_IR: قالب‌ها را از هر نصب دیگر Bricks که به آن دسترسی دارید، در کتابخانه قالب خود بارگیری کنید.

en: Loading
fa_IR: بارگذاری

en: Loading component preview
fa_IR: پیش‌نمایش بارگذاری کامپوننت

en: Loading font data
fa_IR: در حال بارگذاری داده‌های فونت...

en: Loading method
fa_IR: روش بارگیری

en: Loading templates
fa_IR: در حال بارگذاری قالب‌ها...

en: Local storage
fa_IR: حافظه محلی

en: Location
fa_IR: مکان

en: Location content
fa_IR: محتوای مکان

en: Location subtitle
fa_IR: زیرعنوان مکان

en: Location title
fa_IR: عنوان مکان

en: Lock
fa_IR: قفل

en: Lock selected
fa_IR: قفل کردن موارد انتخاب شده

en: Lock/unlock global classes
fa_IR: قفل/باز کردن کلاس‌های سراسری

en: Locked
fa_IR: قفل شده

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
fa_IR: برای بازیابی کلید لایسنس خود وارد %s شوید یا آن را از ایمیل تأیید خرید خود کپی و پیست کنید.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
fa_IR: پس از ثبت‌نام موفق، کاربر را وارد کنید. نکته: اقدام «تغییر مسیر» را برای هدایت کاربر به ناحیه حساب کاربری/مدیریت تنظیم کنید.

en: Logged in
fa_IR: وارد شده

en: Logged out
fa_IR: خارج شده

en: Logged-in users
fa_IR: کاربران وارد شده

en: Logged-in users with role
fa_IR: کاربران وارد شده با نقش

en: Login
fa_IR: ورود

en: Login URL
fa_IR: آدرس ورود

en: Login form
fa_IR: فرم ورود

en: Login message
fa_IR: پیام ورود

en: Logo
fa_IR: لوگو

en: Logo inverse
fa_IR: لوگوی معکوس

en: Logout URL
fa_IR: آدرس خروج

en: Longitude
fa_IR: طول جغرافیایی

en: Loop
fa_IR: حلقه

en: Lost password
fa_IR: فراموشی گذرواژه

en: Low
fa_IR: کم

en: Low stock
fa_IR: موجودی کم

en: Lowercase
fa_IR: حروف کوچک

en: Lowercase removes leading zeros
fa_IR: حروف کوچک صفرهای ابتدایی را حذف می‌کند

en: Magnificent
fa_IR: باشکوه

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
fa_IR: کلید API Mailchimp الزامی است! کلید را در پیشخوان زیر این بخش اضافه کنید: %s

en: Main
fa_IR: اصلی

en: Main query
fa_IR: کوئری اصلی

en: Maintenance
fa_IR: تعمیر و نگهداری

en: Maintenance mode
fa_IR: حالت تعمیر و نگهداری

en: Make sure not to use the "Product tabs" element on the same page.
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که از المان «زبانه‌های محصول» در همان صفحه استفاده نمی‌کنید.

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که وب‌سایت راه دور وارد شده در بالا به شما «دسترسی به قالب‌های من» را داده است.

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که هیچ المانی با پیوند در داخل کانتینر پیوند داده شده شما وجود ندارد (پیوندهای تودرتو).

en: Make sure to save settings after closing this modal to apply changes
fa_IR: برای اعمال تغییرات، حتماً تنظیمات را پس از بستن این پنجره ذخیره کنید

en: Make sure to set "%1$s" in your "%2$s" definitions below.
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که «%1$s» را در تعاریف «%2$s» خود در زیر تنظیم کرده‌اید.

en: Manage
fa_IR: مدیریت

en: Manage global elements
fa_IR: مدیریت المان‌های سراسری

en: Manage my menus in WordPress.
fa_IR: مدیریت منوهای من در وردپرس.

en: Manage your custom font files
fa_IR: فایل‌های فونت سفارشی خود را مدیریت کنید

en: Mandatory
fa_IR: اجباری

en: Manually regenerate CSS files
fa_IR: بازسازی دستی فایل‌های CSS

en: Map
fa_IR: نقشه

en: Map Connector
fa_IR: اتصال‌دهنده نقشه

en: Map ID
fa_IR: شناسه نقشه

en: Map Type Control
fa_IR: کنترل نوع نقشه

en: Map center
fa_IR: مرکز نقشه

en: Map style
fa_IR: استایل نقشه

en: Map type
fa_IR: نوع نقشه

en: March
fa_IR: مارس

en: Margin
fa_IR: فاصله خارجی

en: Mark
fa_IR: علامت

en: Mark all as read
fa_IR: علامت‌گذاری همه به عنوان خوانده شده

en: Mark as active
fa_IR: علامت گذاری به عنوان فعال

en: Mark as inactive
fa_IR: علامت گذاری به عنوان غیرفعال

en: Marker
fa_IR: نشانگر

en: Markers
fa_IR: نشانگرها

en: Markers set on individual addresses or map connectors precede these settings.
fa_IR: نشانگرهایی که روی آدرس‌های فردی یا اتصال‌دهنده‌های نقشه تنظیم شده‌اند، بر این تنظیمات اولویت دارند.

en: Marvelous
fa_IR: شگفت‌انگیز

en: Mask
fa_IR: ماسک

en: Masonry
fa_IR: ماسونری

en: Max
fa_IR: حداکثر

en: Max Zoom
fa_IR: بزرگنمایی حداکثر

en: Max payload size
fa_IR: حداکثر اندازه محموله

en: Max requests per hour
fa_IR: حداکثر درخواست در ساعت

en: Max resolution
fa_IR: حداکثر وضوح

en: Max results
fa_IR: حداکثر نتایج

en: Max upload size: %s
fa_IR: حداکثر حجم بارگذاری: %s

en: Max. entries
fa_IR: حداکثر ورودی‌ها

en: Max. files
fa_IR: حداکثر فایل‌ها

en: Max. height
fa_IR: حداکثر ارتفاع

en: Max. items
fa_IR: حداکثر آیتم‌ها

en: Max. length
fa_IR: حداکثر طول

en: Max. post width
fa_IR: حداکثر عرض نوشته

en: Max. price
fa_IR: حداکثر قیمت

en: Max. products
fa_IR: حداکثر محصولات

en: Max. rating
fa_IR: حداکثر امتیاز

en: Max. related posts
fa_IR: حداکثر نوشته‌های مرتبط

en: Max. size
fa_IR: حداکثر اندازه

en: Max. time
fa_IR: حداکثر زمان

en: Max. value
fa_IR: حداکثر مقدار

en: Max. width
fa_IR: حداکثر عرض

en: Maximum
fa_IR: حداکثر

en: Maximum number of entries reached.
fa_IR: حداکثر تعداد ورودی‌ها به پایان رسیده است.

en: Maximum number of results to display for each query loop in the builder. Applies only to Bricks-native queries. Leave blank to use the default value.
fa_IR: حداکثر تعداد نتایج برای نمایش برای هر حلقه کوئری در سازنده. فقط برای کوئری‌های بومی Bricks اعمال می‌شود. برای استفاده از مقدار پیش‌فرض، خالی بگذارید.

en: Maximum number of webhook requests allowed per hour.
fa_IR: حداکثر تعداد درخواست‌های وب‌هوک مجاز در هر ساعت.

en: Maximum size of the webhook payload in kilobytes.
fa_IR: حداکثر اندازه محموله وب‌هوک بر حسب کیلوبایت.

en: Maximum value
fa_IR: حداکثر مقدار

en: May
fa_IR: مه

en: Media
fa_IR: رسانه

en: Media File
fa_IR: فایل رسانه

en: Media URL
fa_IR: آدرس رسانه

en: Media library
fa_IR: کتابخانه رسانه

en: Media query
fa_IR: مدیا کوئری

en: Medium
fa_IR: متوسط

en: Medium (300px)
fa_IR: متوسط(300پیکسل)

en: Mega menu
fa_IR: مگا منو

en: Member
fa_IR: عضو

en: Menu
fa_IR: منو

en: Menu bar
fa_IR: نوار منو

en: Menu order
fa_IR: ترتیب منو

en: Message
fa_IR: پیام

en: Message sent from:
fa_IR: پیام ارسال شده از:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
fa_IR: پیام با موفقیت ارسال شد. در اسرع وقت با شما تماس خواهیم گرفت.

en: Messages
fa_IR: پیام‌ها

en: Meta
fa_IR: متا

en: Meta Data
fa_IR: فراداده

en: Meta Key
fa_IR: کلید متا

en: Meta description
fa_IR: توضیحات متا

en: Meta key
fa_IR: کلید متا

en: Meta keywords
fa_IR: کلمات کلیدی متا

en: Meta query
fa_IR: کوئری متا

en: Meta robots
fa_IR: متای ربات‌ها

en: Meta typography
fa_IR: تایپوگرافی متا

en: Meta value
fa_IR: مقدار متا

en: Meta value num
fa_IR: تعداد مقدار متا

en: Metadata
fa_IR: فراداده

en: Mid Size
fa_IR: اندازه میانی

en: Middle center
fa_IR: وسط وسط

en: Middle left
fa_IR: وسط چپ

en: Middle right
fa_IR: وسط راست

en: Mime type
fa_IR: نوع MIME

en: Mime type desc
fa_IR: نوع مایم نزولی

en: Min
fa_IR: حداقل

en: Min Zoom
fa_IR: حداقل زوم

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
fa_IR: حداقل نسخه PHP برای اجرای Bricks، نسخه ۵.۴ است

en: Min. characters
fa_IR: حداقل کاراکترها

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
fa_IR: حداقل ابعاد: دو برابر مقدار زیر ارتفاع لوگو / عرض لوگو برای نمایش مناسب در دستگاه‌های رتینا.

en: Min. height
fa_IR: حداقل ارتفاع

en: Min. height is 70.
fa_IR: حداقل ارتفاع ۷۰ است.

en: Min. length
fa_IR: حداقل طول

en: Min. price
fa_IR: حداقل قیمت

en: Min. time
fa_IR: حداقل زمان

en: Min. value
fa_IR: حداقل مقدار

en: Min. width
fa_IR: حداقل عرض

en: Min/max date
fa_IR: تاریخ حداقل/حداکثر

en: Mini cart
fa_IR: سبد خرید کوچک

en: Minimum
fa_IR: حداقل

en: Minimum value
fa_IR: حداقل مقدار

en: Misc
fa_IR: متفرقه

en: Miscellaneous
fa_IR: متفرقه

en: Missing sidebar name.
fa_IR: نام سایدبار وارد نشده است.

en: Mobile
fa_IR: موبایل

en: Mobile first
fa_IR: اولویت با موبایل

en: Mobile landscape
fa_IR: موبایل (افقی)

en: Mobile menu
fa_IR: منوی موبایل

en: Mobile portrait
fa_IR: موبایل (عمودی)

en: Mode
fa_IR: حالت

en: Modified
fa_IR: اصلاح‌شده

en: Modified date
fa_IR: تاریخ اصلاح

en: Monday
fa_IR: دوشنبه

en: Month: %s
fa_IR: ماه: %s

en: Monthly
fa_IR: ماهانه

en: More about meta robots directives.
fa_IR: اطلاعات بیشتر درباره دستورالعمل‌های متای ربات‌ها.

en: More content to come ..
fa_IR: محتوای بیشتر در راه است...

en: More layouts
fa_IR: طرح‌بندی‌های بیشتر

en: More text
fa_IR: متن بیشتر

en: Most Popular
fa_IR: محبوب‌ترین

en: Most specific
fa_IR: خاص‌ترین

en: Mouse enter
fa_IR: ورود ماوس

en: Mouse leave
fa_IR: خروج ماوس

en: Mouse leave window
fa_IR: خروج ماوس از پنجره

en: Move
fa_IR: انتقال

en: Move elements
fa_IR: جابجایی المان‌ها

en: Move selected
fa_IR: انتقال موارد انتخاب شده

en: Move to trash
fa_IR: انتقال به زباله‌دان

en: Moved
fa_IR: منتقل شد

en: Moved to trash
fa_IR: به زباله‌دان منتقل شد

en: Multilevel
fa_IR: چندسطحی

en: Multiple options
fa_IR: گزینه‌های چندگانه

en: Must match with the format saved in database.
fa_IR: باید با فرمت ذخیره شده در پایگاه داده مطابقت داشته باشد.

en: Mute
fa_IR: بی‌صدا

en: Muted
fa_IR: بی‌صدا

en: Muted color
fa_IR: رنگ مات

en: My Templates
fa_IR: قالب‌های من

en: My account
fa_IR: حساب من

en: My templates
fa_IR: قالب‌های من

en: My templates access
fa_IR: دسترسی به قالب‌های من

en: MySQL version
fa_IR: نسخه MySQL

en: NUMERIC
fa_IR: عددی

en: Name
fa_IR: نام

en: Name already exists
fa_IR: نام در حال حاضر وجود دارد

en: Name is required
fa_IR: نام الزامی است

en: Name is reserved
fa_IR: نام محفوظ است

en: Name to display instead of the remote template URL in the template source dropdown.
fa_IR: نامی که به جای آدرس قالب راه دور در منوی کشویی منبع قالب نمایش داده می‌شود.

en: Native actions on this hook
fa_IR: اقدامات بومی در این هوک

en: Native elements
fa_IR: المان‌های بومی

en: Nav
fa_IR: ناوبری

en: Nav Menu
fa_IR: منوی ناوبری

en: Nav items
fa_IR: آیتم‌های ناوبری

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
fa_IR: بدون بارگذاری مجدد صفحه، در صفحات مختلف کوئری پیمایش کنید.

en: Navigation
fa_IR: ناوبری

en: Neat
fa_IR: مرتب

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
fa_IR: به کمک نیاز دارید؟ اشکالی پیدا کردید؟ پیشنهادی دارید؟

en: Nestable
fa_IR: تودرتو

en: Nestable elements can't be converted to components. You can either unlink them manually by right-clicking the global element in the builder or convert them automatically by clicking the "Convert to components" button above and then confirm the prompt.
fa_IR: المان‌های تودرتو را نمی‌توان به کامپوننت تبدیل کرد. می‌توانید با کلیک راست روی المان سراسری در سازنده، پیوند آنها را به صورت دستی لغو کنید یا با کلیک بر روی دکمه «تبدیل به کامپوننت‌ها» در بالا و تأیید پیام، آنها را به طور خودکار تبدیل کنید.

en: Never
fa_IR: هرگز

en: New
fa_IR: جدید

en: New Custom Font
fa_IR: فونت سفارشی جدید

en: New Template
fa_IR: قالب جدید

en: New Template Name
fa_IR: نام قالب جدید

en: New capability
fa_IR: قابلیت جدید

en: New category name
fa_IR: نام دسته‌بندی جدید

en: New class name
fa_IR: نام کلاس جدید

en: New classes detected. Resolve conflicts, if any, to import or skip.
fa_IR: کلاس‌های جدید شناسایی شد. در صورت وجود تداخل، برای درون‌ریزی یا رد کردن، آنها را برطرف کنید.

en: New color could not be saved.
fa_IR: رنگ جدید ذخیره نشد.

en: New color palette name
fa_IR: نام پالت رنگ جدید

en: New feature
fa_IR: ویژگی جدید

en: New group name
fa_IR: نام گروه جدید

en: New query name
fa_IR: نام پرس و جوی جدید

en: New sidebar created.
fa_IR: سایدبار جدید ایجاد شد.

en: New tab
fa_IR: زبانه جدید

en: New theme style name
fa_IR: نام استایل پوسته جدید

en: New variable name
fa_IR: نام متغیر جدید

en: Newer Comments
fa_IR: دیدگاه‌های جدیدتر

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Next Icon
fa_IR: آیکون بعدی

en: Next arrow
fa_IR: فلش بعدی

en: Next label
fa_IR: برچسب بعدی

en: Next page
fa_IR: صفحه بعدی

en: Next post
fa_IR: نوشته بعدی

en: Next slide
fa_IR: اسلاید بعدی

en: Nice job
fa_IR: کارت عالی بود

en: Nicename
fa_IR: نام مستعار

en: Nickname
fa_IR: نام مستعار

en: No
fa_IR: خیر

en: No Bricks data found.
fa_IR: هیچ داده‌ای از Bricks یافت نشد.

en: No CSS variable found.
fa_IR: هیچ متغیر CSS یافت نشد.

en: No Custom Font found in Trash
fa_IR: هیچ فونت سفارشی در زباله‌دان یافت نشد

en: No Custom Fonts found
fa_IR: هیچ فونت سفارشی یافت نشد

en: No Facebook page URL provided.
fa_IR: آدرس صفحه فیسبوک ارائه نشده است.

en: No HTML markup defined.
fa_IR: هیچ نشانه‌گذاری HTML تعریف نشده است.

en: No Instagram account found.
fa_IR: هیچ حساب اینستاگرامی یافت نشد.

en: No Instagram posts found.
fa_IR: هیچ پست اینستاگرامی یافت نشد.

en: No Polylang languages found.
fa_IR: هیچ زبان Polylang یافت نشد.

en: No SVG selected.
fa_IR: هیچ فایل SVG انتخاب نشده است.

en: No Template Bundle found
fa_IR: هیچ مجموعه قالبی یافت نشد

en: No Template Tag found
fa_IR: هیچ برچسب قالبی یافت نشد

en: No Template found in Trash
fa_IR: هیچ قالبی در زباله‌دان یافت نشد

en: No Templates found
fa_IR: هیچ قالبی یافت نشد

en: No URL parameters are generated or read, even if filter elements are present.
fa_IR: هیچ پارامتر آدرسی ایجاد یا خوانده نمی‌شود، حتی اگر المان‌های فیلتر وجود داشته باشند.

en: No Vimeo ID provided.
fa_IR: هیچ شناسه Vimeo ارائه نشده است.

en: No Vimeo URL provided.
fa_IR: هیچ آدرس Vimeo ارائه نشده است.

en: No WordPress added content found.
fa_IR: هیچ محتوای اضافه شده‌ای در وردپرس یافت نشد.

en: No WordPress widget type selected.
fa_IR: هیچ نوع ابزارک وردپرسی انتخاب نشده است.

en: No YouTube ID provided.
fa_IR: هیچ شناسه یوتیوبی ارائه نشده است.

en: No YouTube URL provided.
fa_IR: هیچ آدرس یوتیوبی ارائه نشده است.

en: No access
fa_IR: بدون دسترسی

en: No accordion item added.
fa_IR: هیچ آیتم آکاردئونی اضافه نشده است.

en: No action has been set for this form.
fa_IR: هیچ اقدامی برای این فرم تنظیم نشده است.

en: No active icon set selected
fa_IR: هیچ مجموعه آیکون فعالی انتخاب نشده است

en: No additional information to show.
fa_IR: هیچ اطلاعات تکمیلی برای نمایش وجود ندارد.

en: No audio file selected.
fa_IR: هیچ فایل صوتی انتخاب نشده است.

en: No caption
fa_IR: بدون کپشن

en: No checkout fields defined.
fa_IR: هیچ فیلد تسویه حسابی تعریف نشده است.

en: No classes found
fa_IR: هیچ کلاس یافت نشد

en: No classes specified for deletion
fa_IR: هیچ کلاسی برای حذف مشخص نشده است

en: No classes to import.
fa_IR: هیچ کلاسی برای درون‌ریزی وجود ندارد.

en: No code found.
fa_IR: هیچ کدی یافت نشد.

en: No components found.
fa_IR: هیچ کامپوننتی یافت نشد.

en: No conflict
fa_IR: بدون تداخل

en: No connectable property found.
fa_IR: هیچ ویژگی قابل اتصالی یافت نشد.

en: No content
fa_IR: بدون محتوا

en: No date/fields set.
fa_IR: هیچ تاریخ/فیلدی تنظیم نشده است.

en: No default value
fa_IR: بدون مقدار پیش‌فرض

en: No dynamic data found.
fa_IR: هیچ داده پویایی یافت نشد.

en: No dynamic data set.
fa_IR: هیچ داده پویایی تنظیم نشده است.

en: No effect with loop enabled
fa_IR: بدون افکت با حلقه فعال

en: No elements found for the selected filter.
fa_IR: هیچ المانی برای فیلتر انتخاب شده یافت نشد.

en: No email address provided.
fa_IR: هیچ آدرس ایمیلی ارائه نشده است.

en: No excerpt found.
fa_IR: هیچ چکیده‌ای یافت نشد.

en: No file URL provided.
fa_IR: هیچ آدرس فایلی ارائه نشده است.

en: No file selected.
fa_IR: هیچ فایلی انتخاب نشده است.

en: No files were uploaded.
fa_IR: هیچ فایلی بارگذاری نشد.

en: No filter source selected.
fa_IR: هیچ منبع فیلتری انتخاب نشده است.

en: No fluid typography category selected. Please create and select a category, then generate your fluid typography variables.
fa_IR: هیچ دسته‌بندی برای تایپوگرافی سیال انتخاب نشده است. لطفاً یک دسته‌بندی ایجاد و انتخاب کنید، سپس متغیرهای تایپوگرافی سیال خود را تولید کنید.

en: No fluid typography variables found. Configure the scale generator on the right-hand side as per your requirements. Once done, click the "Generate variables" button to automatically create your fluid typography variables.
fa_IR: هیچ متغیر تایپوگرافی سیالی یافت نشد. مولد مقیاس را در سمت راست مطابق با نیازهای خود پیکربندی کنید. پس از انجام این کار، روی دکمه "ایجاد متغیرها" کلیک کنید تا متغیرهای تایپوگرافی سیال شما به طور خودکار ایجاد شوند.

en: No font files found in the CSS.
fa_IR: هیچ فایل فونتی در CSS یافت نشد.

en: No form field added.
fa_IR: هیچ فیلد فرمی اضافه نشده است.

en: No hook selected.
fa_IR: هیچ هوکی انتخاب نشده است.

en: No icon selected.
fa_IR: هیچ آیکونی انتخاب نشده است.

en: No image selected.
fa_IR: هیچ تصویری انتخاب نشده است.

en: No instances
fa_IR: هیچ نمونه‌ای

en: No languages found.
fa_IR: هیچ زبانی یافت نشد.

en: No latitude/longitude or address provided. Use dynamic data tags to retrieve the coordinates/address from your query loop results.
fa_IR: هیچ عرض/طول جغرافیایی یا آدرسی ارائه نشده است. از تگ‌های داده پویا برای بازیابی مختصات/آدرس از نتایج حلقه کوئری خود استفاده کنید.

en: No license for provided license key found.
fa_IR: هیچ لایسنسی برای کلید ارائه شده یافت نشد.

en: No link
fa_IR: بدون پیوند

en: No list items defined.
fa_IR: هیچ آیتم لیستی تعریف نشده است.

en: No locations found
fa_IR: هیچ مکانی یافت نشد

en: No menu items
fa_IR: هیچ آیتم منویی وجود ندارد

en: No meta data selected.
fa_IR: هیچ فراداده‌ای انتخاب نشده است.

en: No name
fa_IR: بدون نام

en: No native actions on this hook
fa_IR: هیچ اقدام بومی در این هوک وجود ندارد

en: No nav menu found.
fa_IR: هیچ منوی ناوبری یافت نشد.

en: No options found
fa_IR: هیچ گزینه‌ای یافت نشد

en: No order found or the order is not suitable for this element.
fa_IR: هیچ سفارشی یافت نشد یا سفارش برای این المان مناسب نیست.

en: No orphaned elements found.
fa_IR: هیچ المان بدون والدی یافت نشد.

en: No pagination on singular posts/pages.
fa_IR: هیچ صفحه‌بندی در نوشته‌ها/برگه‌های تکی وجود ندارد.

en: No pagination results.
fa_IR: هیچ نتیجه‌ای برای صفحه‌بندی وجود ندارد.

en: No permission
fa_IR: بدون مجوز

en: No post ID provided.
fa_IR: شناسه نوشته ارائه نشده است.

en: No posts found
fa_IR: هیچ نوشته‌ای یافت نشد

en: No previous or next posts found..
fa_IR: هیچ نوشته قبلی یا بعدی یافت نشد...

en: No pricing table defined.
fa_IR: هیچ جدول قیمتی تعریف نشده است.

en: No product archive description found.
fa_IR: هیچ توضیحات بایگانی محصولی یافت نشد.

en: No product selected
fa_IR: هیچ محصولی انتخاب نشده است

en: No products in cart
fa_IR: هیچ محصولی در سبد خرید نیست

en: No products to show.
fa_IR: هیچ محصولی برای نمایش وجود ندارد.

en: No progress bar created.
fa_IR: هیچ نوار پیشرفتی ایجاد نشده است.

en: No properties connected.
fa_IR: هیچ ویژگی‌ای متصل نیست.

en: No properties found.
fa_IR: هیچ ویژگی‌ای یافت نشد.

en: No property groups found.
fa_IR: هیچ گروه ویژگی‌ای یافت نشد.

en: No query selected
fa_IR: هیچ کوئری‌ای انتخاب نشده است

en: No rating
fa_IR: بدون امتیاز

en: No ratings
fa_IR: بدون امتیاز

en: No ratings yet.
fa_IR: هنوز امتیازی ثبت نشده است.

en: No related products to show.
fa_IR: هیچ محصول مرتبطی برای نمایش وجود ندارد.

en: No repeat
fa_IR: بدون تکرار

en: No results
fa_IR: بدون نتیجه

en: No results found
fa_IR: نتیجه‌ای یافت نشد

en: No scroll
fa_IR: بدون اسکرول

en: No sharing option selected.
fa_IR: هیچ گزینه اشتراک‌گذاری انتخاب نشده است.

en: No shortcode provided.
fa_IR: هیچ کد کوتاهی ارائه نشده است.

en: No sidebar selected.
fa_IR: هیچ سایدباری انتخاب نشده است.

en: No signature
fa_IR: بدون امضا

en: No slide added.
fa_IR: هیچ اسلایدی اضافه نشده است.

en: No social icon added.
fa_IR: هیچ آیکون اجتماعی اضافه نشده است.

en: No spaces. No pound (#) sign.
fa_IR: بدون فاصله. بدون علامت پوند (#).

en: No tabs added.
fa_IR: هیچ زبانه ای اضافه نشده است.

en: No target query selected.
fa_IR: هیچ کوئری هدفی انتخاب نشده است.

en: No team members added.
fa_IR: هیچ عضو تیمی اضافه نشده است.

en: No template selected.
fa_IR: هیچ قالبی انتخاب نشده است.

en: No templates found.
fa_IR: هیچ قالبی یافت نشد.

en: No testimonials added.
fa_IR: هیچ گواهی‌نامه‌ای اضافه نشده است.

en: No text added.
fa_IR: هیچ متنی اضافه نشده است.

en: No valid font files were processed.
fa_IR: هیچ فایل فونت معتبری پردازش نشد.

en: No variables found. Create a CSS variable using the input at the bottom or in bulk by clicking the "Import" icon at the top.
fa_IR: هیچ متغیری یافت نشد. یک متغیر CSS با استفاده از ورودی در پایین یا به صورت دسته‌جمعی با کلیک بر روی آیکون «درون‌ریزی» در بالا ایجاد کنید.

en: No video selected.
fa_IR: هیچ ویدیویی انتخاب نشده است.

en: No wrap
fa_IR: بدون شکستن

en: No-repeat
fa_IR: بدون تکرار

en: None
fa_IR: هیچ

en: Normal
fa_IR: معمولی

en: Not allowed
fa_IR: غیرمجاز

en: Not allowed: Infinite template loop.
fa_IR: غیرمجاز: حلقه بی‌نهایت قالب.

en: Not applied in the builder.
fa_IR: در سازنده اعمال نمی‌شود.

en: Not empty
fa_IR: خالی نیست

en: Not equal
fa_IR: نا برابر

en: Not exists
fa_IR: وجود ندارد

en: Not featured
fa_IR: ویژه نشده

en: Not found
fa_IR: یافت نشد

en: Not new
fa_IR: جدید نیست

en: Not on sale
fa_IR: در فروش ویژه نیست

en: Not possible while bulk-editing.
fa_IR: در حین ویرایش دسته‌جمعی امکان‌پذیر نیست.

en: Not supported
fa_IR: پشتیبانی نمی‌شود

en: Not supported on mobile devices
fa_IR: در دستگاه‌های موبایل پشتیبانی نمی‌شود

en: Nothing found
fa_IR: موردی یافت نشد

en: Nothing found.
fa_IR: چیزی یافت نشد.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
fa_IR: چیزی یافت نشد. لطفاً با کلمه کلیدی دیگری دوباره امتحان کنید!

en: Nothing to copy
fa_IR: چیزی برای کپی کردن وجود ندارد

en: Nothing to paste
fa_IR: چیزی برای پیست کردن وجود ندارد

en: Notice
fa_IR: اعلان

en: Notice from %1$s: But don't worry. %1$s regularly updates all WooCommerce template files with each new release. If you are on the latest version and see this message, any necessary compatibility enhancements will be included in the next update.
fa_IR: اطلاعیه از %1$s: اما نگران نباشید. %1$s به طور منظم تمام فایل‌های قالب ووکامرس را با هر نسخه جدید به‌روزرسانی می‌کند. اگر از آخرین نسخه استفاده می‌کنید و این پیام را مشاهده می‌کنید، هرگونه بهبود سازگاری لازم در به‌روزرسانی بعدی گنجانده خواهد شد.

en: Notices
fa_IR: اعلان‌ها

en: Notifications
fa_IR: اعلان‌ها

en: November
fa_IR: نوامبر

en: Number
fa_IR: عدد

en: Number of comments
fa_IR: تعداد دیدگاه‌ها

en: Number of posts
fa_IR: تعداد نوشته‌ها

en: Number of users to retrieve
fa_IR: تعداد کاربران برای بازیابی

en: Numbered list
fa_IR: لیست شماره‌دار

en: Numeric
fa_IR: عددی

en: Numeric meta value
fa_IR: مقدار متای عددی

en: Object fit
fa_IR: تناسب شیء

en: Object position
fa_IR: موقعیت شیء

en: Oblique
fa_IR: مورب

en: October
fa_IR: اکتبر

en: Odd background
fa_IR: پس‌زمینه فرد

en: Off
fa_IR: خاموش

en: Offcanvas
fa_IR: Off-canvas

en: Offset
fa_IR: آفست

en: Offset key
fa_IR: کلید افست

en: Offset key location
fa_IR: محل قرارگیری کلید افست

en: Okay
fa_IR: باشه

en: Older Comments
fa_IR: دیدگاه‌های قدیمی‌تر

en: On
fa_IR: فعال

en: On backorder
fa_IR: در پیش‌سفارش

en: On blur
fa_IR: هنگام تاری

en: On input
fa_IR: هنگام ورودی

en: On input, blur and submit
fa_IR: هنگام ورودی، تاری و ارسال

en: On sale
fa_IR: در فروش ویژه

en: On sale products only
fa_IR: فقط محصولات حراجی

en: Once done editing, click the "Save Settings" button at the bottom below to persist your changes.
fa_IR: پس از اتمام ویرایش، برای ذخیره تغییرات خود، روی دکمه «ذخیره تنظیمات» در پایین کلیک کنید.

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
fa_IR: پس از آشنایی با نحوه کار Bricks، بهتر است در مورد قالب‌ها یاد بگیرید. به این ترتیب می‌توانید سربرگ، پاورقی و هر نوع محتوای قابل استفاده مجدد دیگری مانند طرح‌بندی نوشته‌های وبلاگ، بایگانی‌ها، نتایج جستجو و صفحات خطا را ایجاد کنید.

en: One Page Navigation
fa_IR: ناوبری تک‌صفحه‌ای

en: One Result
fa_IR: یک نتیجه

en: One feature per line
fa_IR: هر ویژگی در یک خط

en: One or more of the selected classes conflict with existing classes on your site. You must either override the existing classes on your site or discard these imported versions.
fa_IR: یک یا چند کلاس انتخاب شده با کلاس‌های موجود در سایت شما تداخل دارند. شما باید کلاس‌های موجود را بازنویسی کنید یا این نسخه‌های درون‌ریزی شده را رد کنید.

en: One or more webhook requests failed.
fa_IR: یک یا چند درخواست وب‌هوک ناموفق بود.

en: One post found
fa_IR: یک نوشته یافت شد

en: Only added if none of your product fields contains any links.
fa_IR: فقط در صورتی اضافه می‌شود که هیچ یک از فیلدهای محصول شما حاوی پیوند نباشد.

en: Only applicable for purchasable simple products with in stock status.
fa_IR: فقط برای محصولات ساده قابل خرید با وضعیت موجود در انبار قابل اعمال است.

en: Only applicable if the add to cart display as form (e.g. on single product page).
fa_IR: فقط در صورتی قابل اعمال است که دکمه افزودن به سبد خرید به صورت فرم نمایش داده شود (مثلاً در صفحه محصول تکی).

en: Only applied in builder and template preview.
fa_IR: فقط در سازنده و پیش‌نمایش قالب اعمال می‌شود.

en: Only applies to Image, Image Gallery, and SVG elements. Images will not be imported if the source is a custom URL or a dynamic data tag.
fa_IR: فقط برای المان‌های تصویر، گالری تصویر و SVG اعمال می‌شود. اگر منبع یک آدرس سفارشی یا یک تگ داده پویا باشد، تصاویر درون‌ریزی نخواهند شد.

en: Only applies to new items added to the DOM.
fa_IR: فقط برای آیتم‌های جدید اضافه شده به DOM اعمال می‌شود.

en: Only applies to top level dropdown elements.
fa_IR: فقط برای المان‌های کشویی سطح بالا اعمال می‌شود.

en: Only empty draft fonts can be deleted.
fa_IR: فقط فونت‌های پیش‌نویس خالی را می‌توان حذف کرد.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
fa_IR: فقط به وب‌سایت‌های وارد شده در بالا اجازه دسترسی به قالب‌های خود را بدهید. هر آدرس در یک خط.

en: Only muted YouTube videos will autoplay on iOS Safari.
fa_IR: فقط ویدیوهای بی‌صدا شده یوتیوب در سافاری iOS به صورت خودکار پخش می‌شوند.

en: Only one "Table of contents" element can be visible on a page at a time.
fa_IR: در هر صفحه، فقط یک المان «فهرست مطالب» می‌تواند قابل مشاهده باشد.

en: Only parent terms
fa_IR: فقط ترم‌های والد

en: Only post queries are supported in this version.
fa_IR: در این نسخه فقط از کوئری‌های نوشته پشتیبانی می‌شود.

en: Only rendered if link is set.
fa_IR: فقط در صورت تنظیم پیوند، رندر می‌شود.

en: Only return terms
fa_IR: فقط شرایط بازگشت

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
fa_IR: فقط در صورتی تنظیم کنید که با رندر پیش‌فرض در سازنده مشکل دارید (REST API غیرفعال است و غیره)

en: Only supports Post, Term, and User context. More context are available inside the "Interaction" settings that open this popup.
fa_IR: فقط از زمینه‌های نوشته، ترم و کاربر پشتیبانی می‌کند. زمینه‌های بیشتر در تنظیمات «تعامل» که این پاپ‌آپ را باز می‌کند، در دسترس هستند.

en: Only the first assigned term will be displayed.
fa_IR: فقط اولین ترم تخصیص داده شده نمایش داده می‌شود.

en: Only works if the first assigned term is a child term.
fa_IR: فقط در صورتی کار می‌کند که اولین ترم تخصیص داده شده یک ترم فرزند باشد.

en: Opacity
fa_IR: شفافیت

en: Open
fa_IR: باز

en: Open accordion
fa_IR: باز کردن آکاردئون

en: Open icon manager
fa_IR: باز کردن مدیریت آیکون

en: Open image in lightbox
fa_IR: باز کردن تصویر در لایت‌باکس

en: Open in new tab
fa_IR: باز کردن در زبانه جدید

en: Open mobile menu
fa_IR: باز کردن منوی موبایل

en: Open on add to cart (AJAX)
fa_IR: باز کردن هنگام افزودن به سبد خرید (ایجکس)

en: Open on page load
fa_IR: باز شدن هنگام بارگذاری صفحه

en: Open tab index
fa_IR: باز کردن ایندکس زبانه

en: Open tab on
fa_IR: باز کردن زبانه با

en: Operating system
fa_IR: سیستم عامل

en: Opposites linked
fa_IR: اضلاع مخالف پیوند داده شده

en: Option
fa_IR: گزینه

en: Optional
fa_IR: اختیاری

en: Options
fa_IR: گزینه‌ها

en: Options (one per line)
fa_IR: گزینه‌ها (هر کدام در یک خط)

en: Options type
fa_IR: نوع گزینه‌ها

en: Or
fa_IR: یا

en: Order
fa_IR: ترتیب

en: Order by
fa_IR: مرتب‌سازی بر اساس

en: Order date
fa_IR: تاریخ سفارش

en: Order details
fa_IR: جزئیات سفارش

en: Order email
fa_IR: ایمیل سفارش

en: Order id
fa_IR: شناسه سفارش

en: Order matters. Start at smallest breakpoint. If using mobile-first start at largest breakpoint.
fa_IR: ترتیب مهم است. از کوچک‌ترین نقطه شکست شروع کنید. اگر از روش موبایل-اول استفاده می‌کنید، از بزرگ‌ترین نقطه شکست شروع کنید.

en: Order meta key
fa_IR: کلید متای سفارش

en: Order number
fa_IR: شماره سفارش

en: Order overview
fa_IR: مرور کلی سفارش

en: Order payment method
fa_IR: روش پرداخت سفارش

en: Order receipt
fa_IR: رسید سفارش

en: Order review
fa_IR: بررسی سفارش

en: Order total
fa_IR: مجموع سفارش

en: Order updates
fa_IR: به‌روزرسانی‌های سفارش

en: Ordered list
fa_IR: لیست مرتب

en: Orders
fa_IR: سفارش‌ها

en: Organize your properties in groups. Reorder your groups via drag & drop. Click to rename. Create a property group using the form below.
fa_IR: ویژگی‌های خود را در گروه‌ها سازماندهی کنید. گروه‌های خود را با کشیدن و رها کردن مرتب کنید. برای تغییر نام کلیک کنید. با استفاده از فرم زیر یک گروه ویژگی ایجاد کنید.

en: Original price
fa_IR: قیمت اصلی

en: Original price typography
fa_IR: تایپوگرافی قیمت اصلی

en: Orphaned elements
fa_IR: المان‌های بدون والد

en: Orphaned elements detected (%s). Please back-up your site or at least copy all elements in the structure panel, then click the "Clean up" button below to remove all orphaned elements.
fa_IR: المان‌های بدون والد شناسایی شدند (%s). لطفاً از سایت خود نسخه پشتیبان تهیه کنید یا حداقل تمام المان‌ها را در پنل ساختار کپی کنید، سپس روی دکمه «پاکسازی» در زیر کلیک کنید تا تمام المان‌های بدون والد حذف شوند.

en: Orphaned elements removed.
fa_IR: المان‌های بدون والد حذف شدند.

en: Orphaned elements review
fa_IR: بررسی المان‌های بدون والد

en: Other
fa_IR: سایر

en: Other (URL)
fa_IR: دیگر (آدرس)

en: Other classes
fa_IR: کلاس‌های دیگر

en: Other pages
fa_IR: برگه‌های دیگر

en: Other styles
fa_IR: استایل‌های دیگر

en: Others
fa_IR: سایر موارد

en: Out of stock
fa_IR: ناموجود

en: Outer width of the info box popup.
fa_IR: عرض خارجی پاپ‌آپ جعبه اطلاعات.

en: Outline
fa_IR: خط خارجی

en: Outline - Dark
fa_IR: خط خارجی - تیره

en: Outline - Light
fa_IR: خط خارجی - روشن

en: Outline - Primary
fa_IR: خط خارجی - اصلی

en: Output PHP function
fa_IR: خروجی تابع PHP

en: Outset
fa_IR: بیرونی

en: Outstanding
fa_IR: برجسته

en: Overflow
fa_IR: سرریز

en: Overlay
fa_IR: روکش

en: Overlay content
fa_IR: محتوای روکش

en: Overline
fa_IR: خط بالا

en: Override
fa_IR: بازنویسی

en: Override local class
fa_IR: بازنویسی کلاس محلی

en: Overwrite
fa_IR: بازنویسی

en: PHP class does not exist
fa_IR: کلاس PHP وجود ندارد

en: PHP execution time limit
fa_IR: محدودیت زمان اجرای PHP

en: PHP max input vars
fa_IR: حداکثر متغیرهای ورودی PHP

en: PHP max upload file size
fa_IR: حداکثر اندازه فایل بارگذاری PHP

en: PHP memory limit
fa_IR: محدودیت حافظه PHP

en: PHP post max size
fa_IR: حداکثر اندازه post در PHP

en: PHP safe mode
fa_IR: حالت امن PHP

en: PHP version
fa_IR: نسخه PHP

en: Padding
fa_IR: فاصله داخلی

en: Page
fa_IR: برگه

en: Page %s
fa_IR: برگه %s

en: Page ID
fa_IR: شناسه برگه

en: Page background
fa_IR: پس‌زمینه برگه

en: Page date
fa_IR: تاریخ برگه

en: Page layout
fa_IR: طرح‌بندی برگه

en: Page modified
fa_IR: برگه اصلاح شد

en: Page not found
fa_IR: برگه یافت نشد

en: Page number
fa_IR: شماره صفحه

en: Page order
fa_IR: ترتیب برگه

en: Page parameter
fa_IR: پارامتر صفحه

en: Page settings
fa_IR: تنظیمات برگه

en: Page title
fa_IR: عنوان برگه

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
fa_IR: استایل‌های مخصوص صفحه به‌طور پیش‌فرض به صورت درون‌خطی بارگذاری می‌شوند. «فایل‌های خارجی» را برای بارگذاری فقط CSS مورد نیاز و اجازه کش کردن شیوه‌نامه‌ها انتخاب کنید.

en: Pages
fa_IR: برگه‌ها

en: Pages:
fa_IR: برگه‌ها:

en: Pagination
fa_IR: صفحه‌بندی

en: Pagination method
fa_IR: نوع صفحه گذاری

en: Pagination parameter location
fa_IR: مکان پارامتر صفحه‌بندی

en: Pane
fa_IR: پنل

en: Panel
fa_IR: پنل

en: Panel width could not be saved.
fa_IR: عرض پنل ذخیره نشد.

en: Paragraph
fa_IR: پاراگراف

en: Parameter
fa_IR: پارامتر

en: Parameter name for the page number (e.g., "page" or "offset"). This parameter will only be added when AJAX enabled pagination element are used.
fa_IR: نام پارامتر برای شماره صفحه (مثلاً "page" یا "offset"). این پارامتر فقط زمانی اضافه می‌شود که از عنصر صفحه‌بندی با قابلیت AJAX استفاده شود.

en: Parameters
fa_IR: پارامترها

en: Parent
fa_IR: والد

en: Parent term
fa_IR: شرط والد

en: Parent term ID
fa_IR: شناسه اصلاح والد

en: Parent theme URI
fa_IR: آدرس پوسته والد

en: Parent theme author URI
fa_IR: آدرس نویسنده پوسته والد

en: Parent theme name
fa_IR: نام پوسته والد

en: Parent theme version
fa_IR: نسخه پوسته والد

en: Parse dynamic data
fa_IR: تجزیه داده‌های پویا

en: Password
fa_IR: گذرواژه

en: Password accepted. You can now access the protected content.
fa_IR: گذرواژه پذیرفته شد. اکنون می‌توانید به محتوای محافظت شده دسترسی داشته باشید.

en: Password min. length
fa_IR: حداقل طول گذرواژه

en: Password protect your templates.
fa_IR: قالب‌های خود را با گذرواژه محافظت کنید.

en: Password protected
fa_IR: حفاظت شده با گذرواژه

en: Password protection
fa_IR: حفاظت با گذرواژه

en: Password protection limits access to content on the rendered frontend only. It does not restrict alternative access methods (e.g. REST API). For sensitive data, consider stricter security controls.
fa_IR: حفاظت با گذرواژه فقط دسترسی به محتوا را در فرانت‌اند رندر شده محدود می‌کند و روش‌های دسترسی جایگزین (مانند REST API) را محدود نمی‌کند. برای داده‌های حساس، کنترل‌های امنیتی سخت‌گیرانه‌تری را در نظر بگیرید.

en: Password required.
fa_IR: گذرواژه الزامی است.

en: Password source
fa_IR: منبع گذرواژه

en: Password toggle
fa_IR: تغییر وضعیت گذرواژه

en: Paste
fa_IR: پیست کردن

en: Pasted
fa_IR: پیست شد

en: Path that contains the total item count. Use "data" to target the response path root and "header" for the response headers. Required for the pagination to work. Use "header.x-wp-totalpages" for WordPress REST API calls.
fa_IR: مسیری که شامل تعداد کل آیتم‌ها است. از "data" برای هدف قرار دادن ریشه مسیر پاسخ و از "header" برای هدرهای پاسخ استفاده کنید. برای کار کردن صفحه‌بندی مورد نیاز است. از "header.x-wp-totalpages" برای فراخوانی‌های REST API وردپرس استفاده کنید.

en: Path to extract nested data. Leave empty to use full response. Example: "data.results" to get results from {data: {results: [...]}}
fa_IR: مسیر استخراج داده‌های تو در تو. برای استفاده از پاسخ کامل، آن را خالی بگذارید. مثال: "data.results" برای دریافت نتایج از {data: {results: [...]}}

en: Pattern
fa_IR: الگو

en: Pause autoplay
fa_IR: توقف پخش خودکار

en: Pause on focus
fa_IR: توقف هنگام فوکوس

en: Pause on hover
fa_IR: توقف هنگام هاور

en: Paused
fa_IR: متوقف شد

en: Pay
fa_IR: پرداخت

en: Payment
fa_IR: پرداخت

en: Pending message
fa_IR: پیام در انتظار

en: Per page load
fa_IR: در هر بارگذاری صفحه

en: Per session
fa_IR: در هر نشست

en: Percent
fa_IR: درصد

en: Percentage
fa_IR: درصد

en: Percentage typography
fa_IR: تایپوگرافی درصد

en: Performance
fa_IR: عملکرد

en: Permalink
fa_IR: پیوند یکتا

en: Permanently delete this icon? This action cannot be undone.
fa_IR: این آیکون برای همیشه حذف شود؟ این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Picture in picture
fa_IR: تصویر در تصویر

en: Pie Chart
fa_IR: نمودار دایره‌ای

en: Pin
fa_IR: سنجاق کردن

en: Pin/unpin elements
fa_IR: سنجاق/لغو سنجاق المان‌ها

en: Pinned
fa_IR: سنجاق شد

en: Pinned elements
fa_IR: المان‌های سنجاق شده

en: Place and configure a "Map Connector" element inside the query loop to enable dynamic address retrieval. On the frontend, actual location markers will be displayed based on the retrieved addresses. In the builder, a placeholder marker will be shown using your Map Center settings for styling purposes.
fa_IR: یک المان «اتصال‌دهنده نقشه» را در داخل حلقه کوئری قرار داده و پیکربندی کنید تا بازیابی آدرس پویا فعال شود. در فرانت‌اند، نشانگرهای مکان واقعی بر اساس آدرس‌های بازیابی شده نمایش داده می‌شوند. در سازنده، یک نشانگر جایگزین با استفاده از تنظیمات مرکز نقشه شما برای اهداف استایل‌دهی نمایش داده می‌شود.

en: Place this query on the cart page.
fa_IR: این کوئری را در صفحه سبد خرید قرار دهید.

en: Place this query on the product page.
fa_IR: این کوئری را در صفحه محصول قرار دهید.

en: Place this query on the single product page.
fa_IR: این کوئری را در صفحه محصول تکی قرار دهید.

en: Placeholder
fa_IR: متن جایگزین

en: Placeholder color
fa_IR: رنگ متن جایگزین

en: Placeholder image shown.
fa_IR: تصویر جایگزین نمایش داده شد.

en: Placeholder typography
fa_IR: تایپوگرافی متن جایگزین

en: Placeholders
fa_IR: جایگزین‌ها

en: Play inline
fa_IR: پخش درون‌خطی

en: Play interaction
fa_IR: اجرای تعامل

en: Play once
fa_IR: اجرای یک‌باره

en: Please check your email to confirm your subscription.
fa_IR: لطفاً برای تأیید اشتراک خود، ایمیل خود را بررسی کنید.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
fa_IR: لطفاً برای ایجاد تمام فایل‌های CSS مورد نیاز، روی دکمه زیر کلیک کنید.

en: Please click the link below to activate your account
fa_IR: لطفا برای فعال کردن حساب کاربری خود روی لینک زیر کلیک کنید

en: Please connect your Instagram account.
fa_IR: لطفاً حساب اینستاگرام خود را متصل کنید.

en: Please copy & paste your license key in here ..
fa_IR: لطفاً کلید لایسنس خود را اینجا کپی و پیست کنید...

en: Please create a full-site backup and perform a "Code review" (see above) before generating code signatures globally.
fa_IR: لطفاً قبل از ایجاد امضاهای کد به صورت سراسری، یک نسخه پشتیبان کامل از سایت تهیه کرده و یک «بازبینی کد» (به بالا مراجعه کنید) انجام دهید.

en: Please create a full-site backup before running the converter.
fa_IR: لطفاً قبل از اجرای مبدل، یک نسخه پشتیبان کامل از سایت خود تهیه کنید.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
fa_IR: لطفاً اطمینان حاصل کنید که SMTP در این سایت راه‌اندازی شده است تا تمام ایمیل‌های خروجی به درستی تحویل داده شوند.

en: Please ensure that the SVG code you paste in here does not contain any potentially malicious code. You can run it first through a free online SVG cleaner like %s
fa_IR: لطفاً اطمینان حاصل کنید که کد SVG که اینجا پیست می‌کنید، حاوی هیچ کد بالقوه مخربی نباشد. می‌توانید ابتدا آن را از طریق یک پاک‌کننده SVG آنلاین رایگان مانند %s اجرا کنید

en: Please enter a password of at least %s characters.
fa_IR: لطفاً یک گذرواژه با حداقل %s کاراکتر وارد کنید.

en: Please enter at least 2 characters
fa_IR: لطفاً حداقل ۲ کاراکتر وارد کنید

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
fa_IR: لطفاً هنگام استفاده از چندین نشانگر، عرض/طول جغرافیایی را وارد کنید.

en: Please fetch the data again as the API settings have changed.
fa_IR: لطفاً داده‌ها را دوباره دریافت کنید زیرا تنظیمات API تغییر کرده است.

en: Please make sure to set the "Scale X" value inside the transform setting above to "-1".
fa_IR: لطفاً مطمئن شوید که مقدار «مقیاس X» را در تنظیمات تبدیل بالا روی «-۱» تنظیم کرده‌اید.

en: Please provide a new password
fa_IR: لطفاً یک گذرواژه جدید ارائه دهید

en: Please review all code instances found on your site page by page to ensure they don't contain any malicious or faulty code. Click on the title to edit the page, template, etc. with Bricks.
fa_IR: لطفاً تمام نمونه‌های کد موجود در سایت خود را صفحه‌به‌صفحه بازبینی کنید تا مطمئن شوید حاوی هیچ کد مخرب یا معیوبی نیستند. برای ویرایش صفحه، قالب و غیره با Bricks روی عنوان کلیک کنید.

en: Please review your code and generate code signatures.
fa_IR: لطفاً کد خود را بازبینی کرده و امضاهای کد را ایجاد کنید.

en: Please select a filter input.
fa_IR: لطفاً یک ورودی فیلتر انتخاب کنید.

en: Please select rating icons.
fa_IR: لطفاً آیکون‌های امتیاز را انتخاب کنید.

en: Please set at least one product filter.
fa_IR: لطفاً حداقل یک فیلتر محصول تنظیم کنید.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
fa_IR: لطفاً دلیل (دلایل) خود برای غیرفعال کردن Bricks را با ما در میان بگذارید. جزئیات بیشتر به ما کمک بیشتری می‌کند :)

en: Please update your WordPress URLs under Settings > General to use https:// instead of http:// for optimal performance & functionality. Valid SSL certificate required.
fa_IR: لطفاً برای عملکرد و کارایی بهینه، آدرس‌های وردپرس خود را در بخش تنظیمات > عمومی به‌روزرسانی کنید تا از https:// به جای http:// استفاده شود. گواهی SSL معتبر الزامی است.

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
fa_IR: لطفاً برای تمام درخواست‌های پشتیبانی از ایمیل حساب کاربری Bricks خود استفاده کنید. برای پیوست کردن فایل‌های بزرگتر، لطفاً مستقیماً به %1$s ایمیل ارسال کنید. برای مشاهده موارد در حال توسعه یا ارسال/رأی دادن به درخواست‌های ویژگی، لطفاً از %2$s ما دیدن کنید.

en: Popular
fa_IR: محبوب

en: Popularity
fa_IR: محبوبیت

en: Populate Content
fa_IR: پر کردن محتوا

en: Populate the query loop address above through dynamic data tags.
fa_IR: آدرس حلقه کوئری بالا را از طریق تگ‌های داده پویا پر کنید.

en: Popup
fa_IR: پاپ‌آپ

en: Popup data not found
fa_IR: داده‌های پاپ‌آپ یافت نشد

en: Popup limit
fa_IR: محدودیت پاپ‌آپ

en: Position
fa_IR: موقعیت

en: Positioning
fa_IR: موقعیت‌یابی

en: Post
fa_IR: نوشته

en: Post Content
fa_IR: محتوای نوشته

en: Post ID
fa_IR: شناسه نوشته

en: Post Navigation
fa_IR: ناوبری نوشته

en: Post Title
fa_IR: عنوان نوشته

en: Post author
fa_IR: نویسنده نوشته

en: Post comments
fa_IR: دیدگاه‌های نوشته

en: Post comments count
fa_IR: تعداد دیدگاه‌های نوشته

en: Post content
fa_IR: محتوای نوشته

en: Post could not be duplicated
fa_IR: نوشته قابل کپی کردن نیست

en: Post count
fa_IR: تعداد پست ها

en: Post date
fa_IR: تاریخ نوشته

en: Post excerpt
fa_IR: چکیده نوشته

en: Post link
fa_IR: پیوند نوشته

en: Post meta
fa_IR: متا پست

en: Post meta typography
fa_IR: تایپوگرافی متای نوشته

en: Post modified date
fa_IR: تاریخ اصلاح نوشته

en: Post navigation
fa_IR: ناوبری نوشته

en: Post parent
fa_IR: والد نوشته

en: Post parent ID
fa_IR: آیدی پست مادر

en: Post password
fa_IR: گذرواژه نوشته

en: Post slug
fa_IR: نامک نوشته

en: Post status
fa_IR: وضعیت نوشته

en: Post time
fa_IR: زمان نوشته

en: Post title
fa_IR: عنوان نوشته

en: Post title typography
fa_IR: تایپوگرافی عنوان نوشته

en: Post to update
fa_IR: ارسال برای به‌روزرسانی

en: Post type
fa_IR: نوع نوشته

en: Post types
fa_IR: انواع نوشته

en: Poster
fa_IR: پوستر

en: Poster image
fa_IR: تصویر پوستر

en: Poster size for YouTube
fa_IR: اندازه پوستر برای یوتیوب

en: Postmeta table meta_value type
fa_IR: نوع meta_value جدول postmeta

en: Posts
fa_IR: نوشته‌ها

en: Posts per page
fa_IR: نوشته در هر صفحه

en: Posts per row
fa_IR: نوشته در هر ردیف

en: Posts should be in a same taxonomy term.
fa_IR: نوشته‌ها باید در یک ترم طبقه‌بندی یکسان باشند.

en: Powered by %s
fa_IR: طراحی شده توسط %s

en: Precedes "Link Image" setting.
fa_IR: قبل از تنظیم «پیوند تصویر» قرار می‌گیرد.

en: Precedes image height setting.
fa_IR: قبل از تنظیم ارتفاع تصویر قرار می‌گیرد.

en: Prefix
fa_IR: پیشوند

en: Prefix block
fa_IR: بلوک پیشوند

en: Prefix with a dot (.) to filter results that start with this string, or suffix with a dot (.) to filter results ending with this string.
fa_IR: برای فیلتر کردن نتایجی که با این رشته شروع می‌شوند، از نقطه (.) به عنوان پیشوند و برای فیلتر کردن نتایجی که به این رشته ختم می‌شوند، از نقطه (.) به عنوان پسوند استفاده کنید.

en: Preload
fa_IR: پیش‌بارگذاری

en: Preload custom fonts
fa_IR: پیش‌بارگذاری فونت‌های سفارشی

en: Prev
fa_IR: قبلی

en: Prev arrow
fa_IR: فلش قبلی

en: Prev label
fa_IR: برچسب قبلی

en: Prevent duplicates
fa_IR: جلوگیری از تکرار

en: Preview
fa_IR: پیش‌نمایش

en: Preview autosave
fa_IR: پیش‌نمایش ذخیره خودکار

en: Preview image
fa_IR: تصویر پیش‌نمایش

en: Preview mode
fa_IR: حالت پیش‌نمایش

en: Preview notice type
fa_IR: نوع اعلان پیش‌نمایش

en: Preview order ID
fa_IR: پیش‌نمایش شناسه سفارش

en: Preview template
fa_IR: پیش‌نمایش قالب

en: Previous
fa_IR: قبلی

en: Previous Icon
fa_IR: آیکون قبلی

en: Previous interaction ID
fa_IR: شناسه تعامل قبلی

en: Previous page
fa_IR: صفحه قبلی

en: Previous post
fa_IR: نوشته قبلی

en: Previous slide
fa_IR: اسلاید قبلی

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Price meta
fa_IR: متای قیمت

en: Price prefix
fa_IR: پیشوند قیمت

en: Price suffix
fa_IR: پسوند قیمت

en: Price typography
fa_IR: تایپوگرافی قیمت

en: Pricing
fa_IR: قیمت‌گذاری

en: Pricing Tables
fa_IR: جداول قیمت‌گذاری

en: Pricing table
fa_IR: جدول قیمت‌گذاری

en: Primary
fa_IR: اصلی

en: Primary color
fa_IR: رنگ اصلی

en: Priority
fa_IR: اولویت

en: Privacy
fa_IR: حریم خصوصی

en: Privacy policy
fa_IR: سیاست حفظ حریم خصوصی

en: Product
fa_IR: محصول

en: Product ID
fa_IR: شناسه محصول

en: Product SKU
fa_IR: شناسه محصول

en: Product additional information
fa_IR: اطلاعات تکمیلی محصول

en: Product archive
fa_IR: بایگانی محصولات

en: Product attribute
fa_IR: ویژگی محصول

en: Product badge "New"
fa_IR: نشان محصول «جدید»

en: Product badge "Sale"
fa_IR: نشان محصول «فروش ویژه»

en: Product badge new
fa_IR: نشان جدید محصول

en: Product categories
fa_IR: دسته‌بندی‌های محصول

en: Product category
fa_IR: دسته‌بندی محصول

en: Product category image
fa_IR: تصویر دسته‌بندی محصول

en: Product content
fa_IR: محتوای محصول

en: Product content is empty.
fa_IR: محتوای محصول خالی است.

en: Product featured
fa_IR: محصول ویژه

en: Product gallery
fa_IR: گالری محصول

en: Product gallery images
fa_IR: تصاویر گالری محصول

en: Product images
fa_IR: تصاویر محصول

en: Product is out of stock.
fa_IR: محصول ناموجود است.

en: Product meta
fa_IR: متای محصول

en: Product new status
fa_IR: وضعیت جدید بودن محصول

en: Product on sale
fa_IR: محصول در فروش ویژه

en: Product price
fa_IR: قیمت محصول

en: Product purchased by user
fa_IR: محصول توسط کاربر خریداری شده

en: Product rating
fa_IR: امتیاز محصول

en: Product ratings are disabled.
fa_IR: امتیازدهی به محصولات غیرفعال است.

en: Product regular price
fa_IR: قیمت عادی محصول

en: Product reviews
fa_IR: بررسی‌های محصول

en: Product sale price
fa_IR: قیمت فروش ویژه محصول

en: Product sale status
fa_IR: وضعیت فروش محصول

en: Product search
fa_IR: جستجوی محصول

en: Product short description
fa_IR: توضیحات کوتاه محصول

en: Product sold individually
fa_IR: محصول به صورت تکی فروخته می‌شود

en: Product stock
fa_IR: موجودی محصول

en: Product stock management
fa_IR: مدیریت موجودی محصول

en: Product stock quantity
fa_IR: تعداد موجودی محصول

en: Product stock status
fa_IR: وضعیت موجودی محصول

en: Product tabs
fa_IR: زبانه‌های محصول

en: Product tag
fa_IR: برچسب محصول

en: Product tags
fa_IR: برچسب‌های محصول

en: Product title
fa_IR: عنوان محصول

en: Product type
fa_IR: نوع محصول

en: Product up/cross-sells
fa_IR: فروش مکمل/بالاتر محصول

en: Products
fa_IR: محصولات

en: Products archive description
fa_IR: توضیحات بایگانی محصولات

en: Products filter
fa_IR: فیلتر محصولات

en: Products orderby
fa_IR: مرتب‌سازی محصولات

en: Products pagination
fa_IR: صفحه‌بندی محصولات

en: Products per page
fa_IR: محصولات در هر صفحه

en: Products total results
fa_IR: مجموع نتایج محصولات

en: Products with the same category or tag.
fa_IR: محصولات با همان دسته‌بندی یا برچسب.

en: Profile picture
fa_IR: تصویر پروفایل

en: Progress
fa_IR: پیشرفت

en: Progress Bar
fa_IR: نوار پیشرفت

en: Project ID
fa_IR: شناسه پروژه

en: Project not found.
fa_IR: پروژه یافت نشد.

en: Properties
fa_IR: ویژگی‌ها

en: Properties found, but none are conneted to any setting of your main component.
fa_IR: ویژگی‌ها یافت شدند، اما هیچ‌کدام به تنظیمات کامپوننت اصلی شما متصل نیستند.

en: Property
fa_IR: ویژگی

en: Property groups
fa_IR: گروه‌های ویژگی

en: Property name
fa_IR: نام ویژگی

en: Property value
fa_IR: مقدار ویژگی

en: Provide the element ID that holds the live search results below.
fa_IR: شناسه المانی که نتایج جستجوی زنده را در خود جای می‌دهد، در زیر وارد کنید.

en: Provide your own options in JSON format
fa_IR: گزینه‌های خود را در فرمت JSON ارائه دهید

en: Provider
fa_IR: ارائه‌دهنده

en: Pseudo class
fa_IR: شبه‌کلاس

en: Pseudos
fa_IR: شبه‌کلاس‌ها

en: Public templates
fa_IR: قالب‌های عمومی

en: Publish
fa_IR: انتشار

en: Published
fa_IR: منتشر شد

en: Published date
fa_IR: تاریخ انتشار

en: Quantity
fa_IR: تعداد

en: Queries
fa_IR: کوئری (درخواست)

en: Queries of the types "Post", "Term", and "User" are supported.
fa_IR: کوئری‌های از نوع «نوشته»، «ترم» و «کاربر» پشتیبانی می‌شوند.

en: Query
fa_IR: کوئری

en: Query API
fa_IR: API پرس و جو

en: Query Bricks data in search results
fa_IR: کوئری داده‌های Bricks در نتایج جستجو

en: Query Results Summary
fa_IR: خلاصه نتایج کوئری

en: Query configured
fa_IR: پرس و جو پیکربندی شده است

en: Query editor
fa_IR: ویرایشگر کوئری

en: Query editor in use. But not accessible due to lack of code execution rights.
fa_IR: ویرایشگر کوئری در حال استفاده است. اما به دلیل عدم داشتن حقوق اجرای کد قابل دسترسی نیست.

en: Query filters
fa_IR: فیلترهای کوئری

en: Query filters are disabled
fa_IR: فیلترهای کوئری غیرفعال هستند

en: Query filters reindex job started.
fa_IR: کار بازسازی ایندکس فیلترهای کوئری آغاز شد.

en: Query loop
fa_IR: حلقه کوئری

en: Query loop index
fa_IR: شاخص حلقه پرس و جو

en: Query loop results in the builder are limited to %1$s.
fa_IR: نتایج حلقه کوئری در سازنده به %1$s محدود شده است.

en: Query manager
fa_IR: مدیر پرس و جو

en: Query name
fa_IR: نام پرس و جو

en: Query object type not supported
fa_IR: نوع شیء کوئری پشتیبانی نمی‌شود

en: Query results count
fa_IR: تعداد نتایج کوئری

en: Query settings
fa_IR: تنظیمات پرس و جو

en: Query type
fa_IR: نوع کوئری

en: Query with this name already exists.
fa_IR: پرس‌وجویی با این نام از قبل وجود دارد.

en: Quick Feedback
fa_IR: بازخورد سریع

en: Quick View
fa_IR: نمایش سریع

en: Quotes
fa_IR: نقل‌قول‌ها

en: REST API Prefix
fa_IR: پیشوند REST API

en: Radial
fa_IR: شعاعی

en: Radio
fa_IR: رادیویی

en: Radio list
fa_IR: لیست رادیویی

en: Radius
fa_IR: شعاع

en: Random
fa_IR: تصادفی

en: Random order
fa_IR: ترتیب تصادفی

en: Random seed TTL
fa_IR: TTL دانه تصادفی

en: Random seed ttl
fa_IR: ttl بذر تصادفی

en: Range
fa_IR: محدوده

en: Rate limit exceeded. Please try again later.
fa_IR: از حد مجاز فراتر رفتید. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
fa_IR: محدودیت نرخ برای این ساعت به پایان رسیده است. لطفاً تا ساعت بعد برای بازنشانی آن صبر کنید.

en: Rate limiting
fa_IR: محدودیت نرخ

en: Rated %s out of 5
fa_IR: امتیاز %s از ۵

en: Rating
fa_IR: امتیاز

en: Rating icon
fa_IR: آیکون امتیاز

en: Rating typography
fa_IR: تایپوگرافی امتیاز

en: Raw
fa_IR: خام

en: Raw HTML
fa_IR: HTML خام

en: Read more
fa_IR: ادامه مطلب

en: Read more about %s
fa_IR: ادامه مطلب درباره %s

en: Reading progress bar
fa_IR: نوار پیشرفت خواندن

en: Reading time
fa_IR: زمان خواندن

en: Ready to publish your first post?
fa_IR: آماده انتشار اولین نوشته خود هستید؟

en: Recent comments
fa_IR: دیدگاه‌های اخیر

en: Recent posts
fa_IR: نوشته‌های اخیر

en: Recommended column type
fa_IR: نوع ستون پیشنهادی

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
fa_IR: طول پیشنهادی: ۵۵ کاراکتر. پیش‌فرض: چکیده نوشته/برگه.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
fa_IR: طول پیشنهادی: ۹۵ کاراکتر یا کمتر. پیش‌فرض: عنوان نوشته/برگه.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
fa_IR: max_execution_time پیشنهادی: ۱۸۰ (یا بیشتر)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
fa_IR: اندازه پیشنهادی: بزرگ. پیش‌فرض: تصویر شاخص.

en: Recommended upload_max_filesize
fa_IR: حداکثر اندازه فایل آپلود توصیه شده

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
fa_IR: wp_memory_limit پیشنهادی: ۶۴ مگابایت (یا بیشتر)

en: Redirect
fa_IR: تغییر مسیر

en: Redirect after (ms)
fa_IR: تغییر مسیر بعد از (میلی‌ثانیه)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
fa_IR: تغییر مسیر فقط پس از ارسال موفقیت‌آمیز فرم فعال می‌شود.

en: Redirect to
fa_IR: تغییر مسیر به

en: Redirect to admin area
fa_IR: تغییر مسیر به ناحیه مدیریت

en: Redirect to custom authentication page
fa_IR: تغییر مسیر به صفحه احراز هویت سفارشی

en: Redirect to product page
fa_IR: تغییر مسیر به صفحه محصول

en: Redirect to specific page
fa_IR: تغییر مسیر به صفحه خاص

en: Redo
fa_IR: انجام مجدد

en: Referrer
fa_IR: ارجاع‌دهنده

en: Referrer URL
fa_IR: آدرس ارجاع‌دهنده

en: Regenerate CSS files
fa_IR: بازسازی فایل‌های CSS

en: Regenerate code signatures
fa_IR: بازسازی امضاهای کد

en: Regenerate code signatures whenever your WordPress salts (secret keys) change.
fa_IR: هر زمان که سالت‌های وردپرس (کلیدهای مخفی) شما تغییر کردند، امضاهای کد را بازسازی کنید.

en: Regenerate filter index
fa_IR: بازسازی ایندکس فیلتر

en: Register form
fa_IR: فرم ثبت‌نام

en: Registered
fa_IR: ثبت نام شده

en: Registered sidebars
fa_IR: سایدبارهای ثبت‌شده

en: Registration
fa_IR: ثبت‌نام

en: Regular expression to validate the input.
fa_IR: عبارت منظم برای اعتبارسنجی ورودی.

en: Regular price typography
fa_IR: تایپوگرافی قیمت عادی

en: Rel attribute
fa_IR: ویژگی rel

en: Related Posts
fa_IR: نوشته‌های مرتبط

en: Related posts
fa_IR: نوشته‌های مرتبط

en: Related products
fa_IR: محصولات مرتبط

en: Related videos from other channels
fa_IR: ویدیوهای مرتبط از کانال‌های دیگر

en: Relation
fa_IR: رابطه

en: Reload
fa_IR: بارگذاری مجدد

en: Reload canvas
fa_IR: بارگذاری مجدد بوم

en: Remarkable
fa_IR: قابل توجه

en: Remember me
fa_IR: مرا به خاطر بسپار

en: Remote
fa_IR: راه دور

en: Remote playback
fa_IR: پخش از راه دور

en: Remote templates
fa_IR: قالب‌های راه دور

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove all index jobs
fa_IR: حذف تمام کارهای ایندکس

en: Remove attribute
fa_IR: حذف ویژگی

en: Remove billing fields
fa_IR: حذف فیلدهای صورت‌حساب

en: Remove default margins
fa_IR: حذف فاصله‌های خارجی پیش‌فرض

en: Remove file
fa_IR: حذف فایل

en: Remove from favorites
fa_IR: حذف از علاقه‌مندی‌ها

en: Remove from icon set
fa_IR: حذف از مجموعه آیکون

en: Remove image
fa_IR: حذف تصویر

en: Remove selected
fa_IR: حذف موارد انتخاب شده

en: Remove shipping fields
fa_IR: حذف فیلدهای حمل و نقل

en: Removed
fa_IR: حذف شد

en: Removed from cart
fa_IR: از سبد خرید حذف شد

en: Rename
fa_IR: تغییر نام

en: Rename images
fa_IR: تغییر نام تصاویر

en: Renamed
fa_IR: تغییر نام یافت

en: Render
fa_IR: رندر

en: Render dynamic data text on canvas
fa_IR: رندر متن داده‌های پویا روی بوم

en: Render footer
fa_IR: رندر پاورقی

en: Render header
fa_IR: رندر سربرگ

en: Render on the front-end without the div wrapper.
fa_IR: در فرانت‌اند بدون پوشش div رندر کنید.

en: Render popups
fa_IR: رندر پاپ‌آپ‌ها

en: Render with %s
fa_IR: رندر با %s

en: Render without wrapper
fa_IR: رندر بدون پوشش

en: Rendered with %s
fa_IR: رندر شده با %s

en: Repeat
fa_IR: تکرار

en: Repeat-x
fa_IR: تکرار در محور X

en: Repeat-y
fa_IR: تکرار در محور Y

en: Replace
fa_IR: جایگزینی

en: Replace content
fa_IR: جایگزینی محتوا

en: Replace element classes
fa_IR: جایگزینی کلاس‌های المان

en: Replace image
fa_IR: تصویر را جایگزین کنید

en: Replace with
fa_IR: جایگزینی با

en: Replace with this string
fa_IR: جایگزینی با این رشته

en: Reply
fa_IR: پاسخ

en: Reply to email address
fa_IR: پاسخ به آدرس ایمیل

en: Request
fa_IR: درخواست

en: Request body
fa_IR: درخواست بدنه

en: Request body type
fa_IR: درخواست نوع بدنه

en: Required
fa_IR: الزامی

en: Requires enabling of "%1$s" and/or "%2$s" permission.
fa_IR: نیازمند فعال‌سازی مجوز «%1$s» و/یا «%2$s» است.

en: Resend activation email
fa_IR: ارسال مجدد ایمیل فعال سازی

en: Reset
fa_IR: بازنشانی

en: Reset Settings
fa_IR: بازنشانی تنظیمات

en: Reset all
fa_IR: ریست همه

en: Reset database table
fa_IR: بازنشانی جدول پایگاه داده

en: Reset filters
fa_IR: بازنشانی فیلترها

en: Reset password
fa_IR: بازیابی گذرواژه

en: Reset styles
fa_IR: ریست استایل ها

en: Reset text after .. seconds
fa_IR: بازنشانی متن پس از ... ثانیه

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
fa_IR: بازنشانی تمام نقاط شکست، تمام نقاط شکست سفارشی را حذف کرده و تمام نقاط شکست پیش‌فرض را بازنشانی می‌کند.

en: Resize
fa_IR: تغییر اندازه

en: Resolve all conflicts listed below to save your changes.
fa_IR: برای ذخیره تغییرات، تمام تداخل‌های لیست شده در زیر را برطرف کنید.

en: Resolve all conflicts listed below, highlighted in red, to continue with importing those classes.
fa_IR: برای ادامه درون‌ریزی، تمام تداخل‌های لیست شده در زیر را که با رنگ قرمز مشخص شده‌اند، برطرف کنید.

en: Response
fa_IR: پاسخ

en: Response path
fa_IR: مسیر پاسخ

en: Response settings
fa_IR: تنظیمات پاسخ

en: Responsive breakpoints
fa_IR: نقاط شکست واکنش‌گرا

en: Responsive control indicator
fa_IR: نشانگر کنترل واکنش‌گرا

en: Restart
fa_IR: شروع مجدد

en: Restore
fa_IR: بازیابی

en: Restore all
fa_IR: بازگرداندن همه

en: Restore icon
fa_IR: بازیابی آیکون

en: Restored
fa_IR: بازیابی شد

en: Result Count
fa_IR: تعداد نتایج

en: Results
fa_IR: نتایج

en: Results for: %s
fa_IR: نتایج برای: %s

en: Results per page
fa_IR: نتایج در هر صفحه

en: Return query parameters in PHP array. Learn more about the query parameters for %1$s, %2$s, %3$s
fa_IR: پارامترهای کوئری را در آرایه PHP برگردانید. درباره پارامترهای کوئری برای %1$s، %2$s، %3$s بیشتر بدانید

en: Reveal animation
fa_IR: انیمیشن آشکارسازی

en: Reverse
fa_IR: معکوس

en: Review
fa_IR: بررسی

en: Review all Code element (PHP & HTML), SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances.
fa_IR: تمام نمونه‌های المان کد (PHP و HTML)، المان SVG (کد)، ویرایشگر کوئری و تگ «echo» را بازبینی کنید.

en: Review author
fa_IR: نویسنده بررسی

en: Reviewed
fa_IR: بازبینی شد

en: Reviewed item name
fa_IR: نام آیتم بررسی شده

en: Reviewed item type
fa_IR: نوع آیتم بررسی شده

en: Revision applied
fa_IR: بازبینی اعمال شد

en: Revision by
fa_IR: بازبینی توسط

en: Revision deleted
fa_IR: بازبینی حذف شد

en: Revision discarded
fa_IR: بازبینی رد شد

en: Revisions
fa_IR: بازبینی‌ها

en: Rewind
fa_IR: بازگشت

en: Rewind by drag
fa_IR: بازگشت با کشیدن

en: Ribbon
fa_IR: روبان

en: Rich Text
fa_IR: متن غنی

en: Rich text
fa_IR: متن غنی

en: Ridge
fa_IR: برجسته

en: Right
fa_IR: راست

en: Right to left
fa_IR: راست به چپ

en: Right with space
fa_IR: راست با فاصله

en: Ring
fa_IR: حلقه

en: Ripple
fa_IR: موج

en: Roadmap
fa_IR: نقشه راه

en: Role
fa_IR: نقش

en: Roles
fa_IR: نقش‌ها

en: Roller
fa_IR: غلتک

en: Root container margin
fa_IR: فاصله خارجی کانتینر ریشه

en: Root container padding
fa_IR: فاصله داخلی کانتینر ریشه

en: Root container width
fa_IR: عرض کانتینر ریشه

en: Rotate
fa_IR: چرخش

en: Rotate X
fa_IR: چرخش X

en: Rotate Y
fa_IR: چرخش Y

en: Rotate Z
fa_IR: چرخش Z

en: Round
fa_IR: گرد

en: Row
fa_IR: ردیف

en: Row gap
fa_IR: فاصله ردیف

en: Rows
fa_IR: ردیف‌ها

en: Run only once
fa_IR: فقط یک بار اجرا شود

en: Run this interaction if the following conditions are met.
fa_IR: این تعامل را در صورت برآورده شدن شرایط زیر اجرا کنید.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
fa_IR: اجرای %s هرگونه داده قدیمی Bricks را شناسایی کرده و به طور خودکار آن را به آخرین سینتکس به‌روز می‌کند.

en: SEO
fa_IR: سئو

en: SSL certificate
fa_IR: گواهی SSL

en: SVG URL
fa_IR: آدرس SVG

en: SVG code
fa_IR: کد SVG

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
fa_IR: فایل‌های SVG تصاویر را با فرمت XML توصیف می‌کنند و بنابراین می‌توانند حاوی کد مخرب باشند. با فعال بودن %s، بریک‌ها سعی می‌کنند فایل‌های SVG را هنگام آپلود پاکسازی کنند.

en: SVG files not imported for security reasons.
fa_IR: فایل‌های SVG به دلایل امنیتی درون‌ریزی نشدند.

en: SVG logo: Set "Height" & "Width" in "px" value.
fa_IR: لوگوی SVG: «ارتفاع» و «عرض» را با مقدار «px» تنظیم کنید.

en: SVG uploads
fa_IR: بارگذاری‌های SVG

en: Sale
fa_IR: فروش ویژه

en: Sale price typography
fa_IR: تایپوگرافی قیمت فروش ویژه

en: Sale!
fa_IR: فروش ویژه!

en: Sample text
fa_IR: متن نمونه

en: Sanitization method
fa_IR: روش ضدعفونی

en: Satellite
fa_IR: ماهواره

en: Saturation
fa_IR: اشباع

en: Saturday
fa_IR: شنبه

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save %s data as Block editor data
fa_IR: ذخیره داده‌های %s به عنوان داده‌های ویرایشگر بلوک

en: Save IP address
fa_IR: ذخیره آدرس IP

en: Save Settings
fa_IR: ذخیره تنظیمات

en: Save Variables
fa_IR: ذخیره متغیرها

en: Save as
fa_IR: ذخیره به عنوان

en: Save as component
fa_IR: ذخیره به عنوان کامپوننت

en: Save as template
fa_IR: ذخیره به عنوان قالب

en: Save changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save draft
fa_IR: ذخیره پیش‌نویس

en: Save file
fa_IR: ذخیره فایل

en: Save form submissions in database
fa_IR: ذخیره فرم‌های ارسالی در پایگاه داده

en: Save in custom directory
fa_IR: ذخیره در دایرکتوری سفارشی

en: Save in media library
fa_IR: ذخیره در کتابخانه رسانه

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
fa_IR: نام، ایمیل و وب‌سایت من را برای دفعه بعد که نظر می‌دهم در این مرورگر ذخیره کن.

en: Save new style
fa_IR: ذخیره استایل جدید

en: Save new title/permalink
fa_IR: ذخیره عنوان/پیوند یکتای جدید

en: Save style
fa_IR: ذخیره استایل

en: Save submission
fa_IR: ذخیره ارسال

en: Saved
fa_IR: ذخیره شد

en: Saved as template
fa_IR: به عنوان قالب ذخیره شد

en: Scale
fa_IR: مقیاس

en: Scale X
fa_IR: مقیاس X

en: Scale Y
fa_IR: مقیاس Y

en: Scale color
fa_IR: رنگ مقیاس

en: Scale down
fa_IR: کوچک‌نمایی

en: Scale length in px
fa_IR: طول مقیاس (پیکسل)

en: Scale type
fa_IR: نوع مقیاس

en: Scales
fa_IR: مقیاس

en: Scan complete: %1$d orphaned elements found across %2$d posts.
fa_IR: اسکن کامل شد: %1$d المان بدون والد در %2$d نوشته یافت شد.

en: Scan your site for orphaned elements that may cause issues.
fa_IR: سایت خود را برای المان‌های بدون والدی که ممکن است مشکل‌ساز شوند، اسکن کنید.

en: Scanning your entire site. This may take a moment.
fa_IR: در حال اسکن کل سایت شما. این ممکن است کمی طول بکشد.

en: Schedule
fa_IR: زمان‌بندی

en: Schema
fa_IR: اسکیما

en: Scope
fa_IR: محدوده

en: Screen reader label for the marker. Set for better accessibility.
fa_IR: برچسب صفحه‌خوان برای نشانگر. برای دسترسی بهتر تنظیم کنید.

en: Screen width
fa_IR: عرض صفحه

en: Screenshots generated
fa_IR: اسکرین‌شات‌ها ایجاد شدند

en: Scroll
fa_IR: اسکرول

en: Scroll offset
fa_IR: آفست اسکرول

en: Scroll snap
fa_IR: اسکرول اسنپ

en: Scroll to
fa_IR: اسکرول به

en: Scroll to notice
fa_IR: اسکرول به اعلان

en: Scroll to top
fa_IR: اسکرول به بالا

en: Scroll to top of popup when popup opens.
fa_IR: هنگام باز شدن پاپ‌آپ، به بالای آن اسکرول کنید.

en: Scroll to top when offcanvas opens.
fa_IR: هنگام باز شدن offcanvas به بالا اسکرول کنید.

en: Scrolling background
fa_IR: پس‌زمینه هنگام اسکرول

en: Scrolling box shadow
fa_IR: سایه جعبه هنگام اسکرول

en: Scrolling text color
fa_IR: رنگ متن هنگام اسکرول

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search ...
fa_IR: جستجو...

en: Search Custom Fonts
fa_IR: جستجوی فونت‌های سفارشی

en: Search Template Bundles
fa_IR: جستجوی مجموعه‌های قالب

en: Search Template Tags
fa_IR: جستجوی برچسب‌های قالب

en: Search Templates
fa_IR: جستجوی قالب‌ها

en: Search and replace label value.
fa_IR: مقدار برچسب را جستجو و جایگزین کنید.

en: Search background color
fa_IR: رنگ پس‌زمینه جستجو

en: Search border
fa_IR: حاشیه جستجو

en: Search classes...
fa_IR: جستجوی کلاس‌ها...

en: Search documentation
fa_IR: جستجوی مستندات

en: Search elements ..
fa_IR: جستجوی المان‌ها...

en: Search for
fa_IR: جستجو برای

en: Search for posts, pages, or custom post types
fa_IR: جستجو برای پست‌ها، صفحات یا انواع پست‌های سفارشی

en: Search options
fa_IR: تنظیمات جستجو

en: Search options...
fa_IR: گزینه‌های جستجو...

en: Search or create post
fa_IR: جستجو یا ایجاد نوشته

en: Search pages ..
fa_IR: جستجوی برگه‌ها...

en: Search posts
fa_IR: جستجوی پست‌ها

en: Search posts/pages
fa_IR: جستجوی نوشته‌ها/برگه‌ها

en: Search results
fa_IR: نتایج جستجو

en: Search results for:
fa_IR: نتایج جستجو برای:

en: Search settings
fa_IR: تنظیمات جستجو

en: Search site
fa_IR: جستجوی سایت

en: Search tag
fa_IR: جستجوی برچسب

en: Search templates ..
fa_IR: جستجوی قالب‌ها...

en: Search term
fa_IR: عبارت جستجو

en: Search variable
fa_IR: جستجوی متغیر

en: Searching
fa_IR: در حال جستجو...

en: Secondary
fa_IR: ثانویه

en: Secondary color
fa_IR: رنگ ثانویه

en: Section
fa_IR: بخش

en: Security warning
fa_IR: هشدار امنیتی

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Select Color
fa_IR: انتخاب رنگ

en: Select HTML tags
fa_IR: انتخاب تگ‌های HTML

en: Select SVG Icons
fa_IR: انتخاب آیکون‌های SVG

en: Select a slide to show
fa_IR: یک اسلاید برای نمایش انتخاب کنید

en: Select a template or provide a custom text to show if this query doesn't return any results.
fa_IR: یک قالب انتخاب کنید یا یک متن سفارشی ارائه دهید تا در صورتی که این کوئری نتیجه‌ای نداشت، نمایش داده شود.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
fa_IR: یک استایل پوسته انتخاب کنید یا یک استایل جدید برای وب‌سایت خود ایجاد کنید (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
fa_IR: اقداماتی را که می‌خواهید پس از ارسال موفقیت‌آمیز فرم انجام شوند، انتخاب کنید.

en: Select an icon library
fa_IR: یک کتابخانه آیکون انتخاب کنید

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
fa_IR: فایل JSON تنظیمات خود را از رایانه انتخاب و درون‌ریزی کنید.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
fa_IR: فایل JSON/ZIP قالب خود را از رایانه انتخاب و درون‌ریزی کنید.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
fa_IR: هر بازبینی را برای پیش‌نمایش انتخاب کنید. برای ادامه ویرایش بازبینی انتخاب شده، روی «اعمال» کلیک کنید. برای ادامه ویرایش بازبینی فعلی، روی «رد کردن» کلیک کنید.

en: Select archive term
fa_IR: انتخاب ترم بایگانی

en: Select archive type
fa_IR: انتخاب نوع بایگانی

en: Select author
fa_IR: انتخاب نویسنده

en: Select class
fa_IR: انتخاب کلاس

en: Select classes
fa_IR: انتخاب کلاس

en: Select color
fa_IR: انتخاب رنگ

en: Select color palette
fa_IR: انتخاب پالت رنگ

en: Select condition
fa_IR: انتخاب شرط

en: Select content type
fa_IR: انتخاب نوع محتوا

en: Select dynamic data
fa_IR: انتخاب داده پویا

en: Select element structure
fa_IR: انتخاب ساختار المان

en: Select end date
fa_IR: انتخاب تاریخ پایان

en: Select file
fa_IR: انتخاب فایل

en: Select file(s) to import
fa_IR: انتخاب فایل(ها) برای درون‌ریزی

en: Select font file
fa_IR: انتخاب فایل فونت

en: Select icon
fa_IR: انتخاب آیکون

en: Select icon library
fa_IR: نماد را از کتابخانه انتخاب کنید

en: Select icon set
fa_IR: انتخاب مجموعه آیکون

en: Select image
fa_IR: انتخاب تصویر

en: Select images
fa_IR: انتخاب تصاویر

en: Select individual
fa_IR: انتخاب تکی

en: Select items
fa_IR: انتخاب موارد

en: Select link type
fa_IR: انتخاب نوع پیوند

en: Select multiple images
fa_IR: چندین عکس را انتخاب کنید

en: Select nav menu
fa_IR: انتخاب منوی ناوبری

en: Select option
fa_IR: انتخاب گزینه

en: Select options
fa_IR: انتخاب گزینه‌ها

en: Select post
fa_IR: انتخاب پست

en: Select post type
fa_IR: انتخاب نوع نوشته

en: Select post types to edit with %s.
fa_IR: انواع نوشته را برای ویرایش با %s انتخاب کنید.

en: Select post/page
fa_IR: انتخاب نوشته/برگه

en: Select posts
fa_IR: انتخاب نوشته‌ها

en: Select posts/pages
fa_IR: انتخاب نوشته‌ها/برگه‌ها

en: Select product type
fa_IR: انتخاب نوع محصول

en: Select products
fa_IR: انتخاب محصولات

en: Select query loop
fa_IR: انتخاب حلقه کوئری

en: Select shape
fa_IR: انتخاب شکل

en: Select smallest breakpoint that this video should play at. Preview on frontend.
fa_IR: کوچک‌ترین نقطه شکستی که این ویدیو باید در آن پخش شود را انتخاب کنید. در فرانت‌اند پیش‌نمایش دهید.

en: Select sort
fa_IR: انتخاب مرتب‌سازی

en: Select start date
fa_IR: انتخاب تاریخ شروع

en: Select taxonomies
fa_IR: انتخاب طبقه‌بندی‌ها

en: Select taxonomy
fa_IR: انتخاب طبقه بندی

en: Select template
fa_IR: انتخاب قالب

en: Select template tags
fa_IR: انتخاب برچسب‌های قالب

en: Select template to update
fa_IR: انتخاب قالب برای به‌روزرسانی

en: Select template type
fa_IR: انتخاب نوع قالب

en: Select templates
fa_IR: انتخاب قالب‌ها

en: Select templates to exclude from remote template access.
fa_IR: قالب‌هایی را برای مستثنی کردن از دسترسی راه دور انتخاب کنید.

en: Select term
fa_IR: انتخاب ترم

en: Select terms
fa_IR: انتخاب ترم‌ها

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
fa_IR: متن روی بوم را برای قالب‌بندی انتخاب کنید. برای افزودن سربرگ‌ها، پاراگراف‌ها و تصاویر از المان «متن غنی» استفاده کنید.

en: Select the elements for which you want to remove the default margins.
fa_IR: المان‌هایی را که می‌خواهید فاصله‌های خارجی پیش‌فرض آنها را حذف کنید، انتخاب کنید.

en: Select the node that you want to style inside the currently active element on the canvas.
fa_IR: گره‌ای را که می‌خواهید در داخل المان فعال فعلی روی بوم استایل‌دهی کنید، انتخاب کنید.

en: Select the query this filter should target.
fa_IR: کوئری مورد نظر این فیلتر را انتخاب کنید.

en: Select the type of template you want to create:
fa_IR: نوع قالبی را که می‌خواهید ایجاد کنید انتخاب کنید:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
fa_IR: نوع محتوای مورد نظر برای نمایش روی بوم را انتخاب کنید، سپس روی «اعمال پیش‌نمایش» کلیک کنید تا محتوای انتخاب شده روی بوم نمایش داده شود.

en: Select which post types can be edited using Bricks.
fa_IR: انتخاب کنید کدام انواع نوشته با Bricks قابل ویرایش باشند.

en: Select/enter unit
fa_IR: انتخاب/وارد کردن واحد

en: Select/upload font variation
fa_IR: انتخاب/بارگذاری تنوع فونت

en: Selected
fa_IR: انتخاب شده

en: Selected classes
fa_IR: کلاس‌های انتخاب شده

en: Selected elements
fa_IR: المان‌های انتخاب شده

en: Selected field
fa_IR: فیلد انتخاب شده

en: Selected posts/pages will be accessible even when maintenance mode is active.
fa_IR: نوشته‌ها/برگه‌های انتخاب شده حتی زمانی که حالت تعمیر و نگهداری فعال باشد، قابل دسترسی خواهند بود.

en: Selected sidebar has no active widgets.
fa_IR: سایدبار انتخاب شده هیچ ابزارک فعالی ندارد.

en: Selected variables
fa_IR: متغیرهای انتخاب شده

en: Selecting an element in the structure panel scrolls it into view on the canvas.
fa_IR: انتخاب یک المان در پنل ساختار، آن را در بوم به نمای دید اسکرول می‌کند.

en: Selection
fa_IR: انتخاب

en: Selector
fa_IR: انتخابگر

en: Selector detector
fa_IR: تشخیص‌دهنده انتخابگر

en: Selector exists
fa_IR: انتخابگر وجود دارد

en: Selectors
fa_IR: انتخابگرها

en: Self
fa_IR: خود

en: Semi Bold
fa_IR: نیمه ضخیم

en: Send
fa_IR: ارسال

en: Send WordPress notification
fa_IR: ارسال اعلان وردپرس

en: Send an email to every newly registered user with an activation link that must be clicked to activate their account.
fa_IR: برای هر کاربر تازه ثبت نام شده، ایمیلی حاوی لینک فعال سازی ارسال کنید که برای فعال شدن حساب کاربری باید روی آن کلیک شود.

en: Send email to %s
fa_IR: ارسال ایمیل به %s

en: Send to custom email address
fa_IR: ارسال به آدرس ایمیل سفارشی

en: Send to email address
fa_IR: ارسال به آدرس ایمیل

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
fa_IR: کلید API SendGrid الزامی است! کلید را در پیشخوان زیر این بخش اضافه کنید: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
fa_IR: کلمات کلیدی را با کاما جدا کنید. به موتور جستجو در تعیین موضوع برگه کمک می‌کند.

en: Separate value & label by ":".
fa_IR: مقدار و برچسب را با «:» جدا کنید.

en: Separate values by comma.
fa_IR: مقادیر را با کاما از هم جدا کنید.

en: Separated by space. Without class dot.
fa_IR: جدا شده با فاصله. بدون نقطه کلاس.

en: Separator
fa_IR: جداکننده

en: Separator color
fa_IR: رنگ جداکننده

en: Sepia
fa_IR: سپیا

en: September
fa_IR: سپتامبر

en: Server Environment
fa_IR: محیط سرور

en: Server info
fa_IR: اطلاعات سرور

en: Server-side render not available
fa_IR: رندر سمت سرور در دسترس نیست

en: Service
fa_IR: سرویس

en: Session storage
fa_IR: حافظه نشست

en: Set "Align items" under "Mobile menu" instead.
fa_IR: به جای آن، «تراز کردن آیتم‌ها» را در «منوی موبایل» تنظیم کنید.

en: Set "ID" on items above to open via anchor link.
fa_IR: برای باز کردن از طریق پیوند لنگر، «شناسه» را روی موارد بالا تنظیم کنید.

en: Set "ID" on tab menu "Div" to open a tab via anchor link.
fa_IR: «شناسه» را در منوی زبانه «Div» تنظیم کنید تا یک زبانه از طریق پیوند لنگر باز شود.

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
fa_IR: برای تجربه کاربری بهتر، «آیکون» را به عنوان دکمه پخش ویدیو تنظیم کنید.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
fa_IR: مقدار «بالا» را برای «چسبنده» کردن این المان تنظیم کنید.

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
fa_IR: برای هر نقش کاربری %s را تنظیم کنید. برای تعریف دسترسی برای یک کاربر خاص، پروفایل کاربر را مستقیماً ویرایش کنید.

en: Set Unsplash API Key
fa_IR: تنظیم کلید API Unsplash

en: Set a specific height for your template manager thumbnails in the builder. Thumbnails exceeding this height auto-scroll on mouseover.
fa_IR: یک ارتفاع مشخص برای تصاویر بندانگشتی مدیریت قالب در سازنده تنظیم کنید. تصاویر بندانگشتی که از این ارتفاع بیشتر باشند، هنگام قرار گرفتن ماوس روی آنها به طور خودکار اسکرول می‌شوند.

en: Set attribute
fa_IR: تنظیم ویژگی

en: Set clause name to be used as "Order by" parameter.
fa_IR: نام عبارت را برای استفاده به عنوان پارامتر «مرتب‌سازی بر اساس» تنظیم کنید.

en: Set code execution capability for individual users by editing their user profile.
fa_IR: قابلیت اجرای کد را برای کاربران فردی با ویرایش پروفایل کاربری آنها تنظیم کنید.

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
fa_IR: شرط(ها) را برای اعمال استایل پوسته انتخاب شده به کل وب‌سایت یا بخش‌های خاص تنظیم کنید.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
fa_IR: شرط(ها) را برای نمایش قالب در مناطق خاصی از سایت خود تنظیم کنید.

en: Set conditions
fa_IR: تنظیم شرایط

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
fa_IR: مقصد پیوند سفارشی را برای لوگوی نوار ابزار سازنده تنظیم کنید.

en: Set for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
fa_IR: برای عملکرد بهتر در سازنده تنظیم کنید. استفاده از تگ‌های داده پویا مانند {cf_my_wordpress_field} همچنان امکان‌پذیر است.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
fa_IR: برای عملکرد بهتر، اگر هیچ کد jQuery قدیمی‌تر از نسخه ۱.۹ را اجرا نمی‌کنید، این گزینه را تنظیم کنید.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
fa_IR: برای عملکرد بهتر، اگر از جاسازی‌ها، مانند ویدیوهای یوتیوب، در سایت خود استفاده نمی‌کنید، این گزینه را تنظیم کنید.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
fa_IR: برای عملکرد بهتر، اگر از اموجی‌ها در سایت خود استفاده نمی‌کنید، این گزینه را تنظیم کنید.

en: Set for video SEO best practices via poster attribute on the video tag. If the source is Youtube or Vimeo, it will be used as preview image.
fa_IR: برای بهترین شیوه‌های سئوی ویدیو، از طریق ویژگی پوستر روی تگ ویدیو تنظیم کنید. اگر منبع یوتیوب یا Vimeo باشد، به عنوان تصویر پیش‌نمایش استفاده خواهد شد.

en: Set globally under %s
fa_IR: به صورت سراسری در %s تنظیم کنید

en: Set if this element doesn't contain any descriptive text.
fa_IR: اگر این المان حاوی متن توصیفی نیست، تنظیم کنید.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
fa_IR: اگر از فونت‌های گوگل استفاده نمی‌کنید یا فونت‌های گوگل را به عنوان «فونت‌های سفارشی» بارگذاری و میزبانی کرده‌اید، این گزینه را تنظیم کنید.

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
fa_IR: اگر با بارگذاری تنبل داخلی Bricks مشکل دارید، این گزینه را تنظیم کنید.

en: Set if your dynamic data in AJAX popup is rendered incorrectly.
fa_IR: اگر داده‌های پویای شما در پاپ‌آپ ایجکس به درستی رندر نمی‌شوند، این گزینه را تنظیم کنید.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
fa_IR: کنترل‌های پخش‌کننده ویدیوی فردی را در این بخش تنظیم کنید: تنظیمات > استایل‌های پوسته > المان - ویدیو

en: Set interactions for this popup.
fa_IR: تعاملات را برای این پاپ‌آپ تنظیم کنید.

en: Set maximum number of form submissions that you want to store in the database.
fa_IR: حداکثر تعداد فرم‌های ارسالی را که می‌خواهید در پایگاه داده ذخیره کنید، تنظیم کنید.

en: Set number of columns on smaller breakpoints.
fa_IR: تعداد ستون‌ها را در نقاط شکست کوچک‌تر تنظیم کنید.

en: Set only width generates 16:9 ratio videos.
fa_IR: تنظیم فقط عرض، ویدیوهایی با نسبت ۱۶:۹ ایجاد می‌کند.

en: Set options as %s
fa_IR: تنظیم گزینه‌ها به عنوان %s

en: Set source image at base breakpoint to use main image as fallback image.
fa_IR: تصویر منبع را در نقطه شکست پایه تنظیم کنید تا از تصویر اصلی به عنوان تصویر جایگزین استفاده شود.

en: Set template style
fa_IR: تنظیم استایل قالب

en: Set the builder language direction.
fa_IR: جهت زبان سازنده را تنظیم کنید.

en: Set the builder language.
fa_IR: زبان سازنده را تنظیم کنید.

en: Set the default field value/content.
fa_IR: مقدار/محتوای پیش‌فرض فیلد را تنظیم کنید.

en: Set the key you used for the offset. Example: limit = 20 set on query parameter, Page parameter is "skip", set this offset key as "limit". Clicking page 3 on the pagination element will generate the final URL as https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20
fa_IR: کلیدی که برای آفست استفاده کردید را تنظیم کنید. مثال: limit = 20 روی پارامتر query تنظیم شده است، پارامتر Page برابر با "skip" است، این کلید آفست را روی "limit" تنظیم کنید. کلیک روی صفحه 3 روی عنصر صفحه بندی، URL نهایی را به صورت https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20 ایجاد می‌کند.

en: Set the required password under Settings > Template settings > Password protection for template-wide protection, or set an individual password directly for each post/page.
fa_IR: گذرواژه مورد نیاز را در تنظیمات > تنظیمات قالب > حفاظت با گذرواژه برای حفاظت سراسری قالب تنظیم کنید، یا یک گذرواژه فردی مستقیماً برای هر نوشته/برگه تنظیم کنید.

en: Set the status of each element, native and custom, in the builder and frontend.
fa_IR: وضعیت هر المان، چه بومی و چه سفارشی را در سازنده و فرانت‌اند تنظیم کنید.

en: Set to "0" to disable default animations.
fa_IR: برای غیرفعال کردن انیمیشن‌های پیش‌فرض، روی «۰» تنظیم کنید.

en: Set to "0s" to disable open/close animation.
fa_IR: برای غیرفعال کردن انیمیشن باز/بسته شدن، روی «0s» تنظیم کنید.

en: Set to "50%" to scroll active element into center or "off" to disable auto-scroll.
fa_IR: برای اسکرول المان فعال به مرکز، روی «۵۰٪» تنظیم کنید یا برای غیرفعال کردن اسکرول خودکار، روی «خاموش» تنظیم کنید.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
fa_IR: برای افکت پارالکس، روی «ثابت» تنظیم کنید.

en: Set to 0 to disable caching. Default is 300 seconds (five minutes).
fa_IR: برای غیرفعال کردن ذخیره‌سازی، روی ۰ تنظیم کنید. پیش‌فرض ۳۰۰ ثانیه (پنج دقیقه) است.

en: Set to improve performance by caching query loops. This is particularly useful when your query loop arguments remain relatively unchanged. For optimal functionality, ensure that server object caching is enabled for persistent caching. Disable this setting if you experience any unexpected query results.
fa_IR: برای بهبود عملکرد با کش کردن حلقه‌های کوئری، این گزینه را تنظیم کنید. این به ویژه زمانی مفید است که آرگومان‌های حلقه کوئری شما نسبتاً بدون تغییر باقی بمانند. برای عملکرد بهینه، اطمینان حاصل کنید که کش کردن اشیاء سرور برای کش دائمی فعال است. اگر نتایج کوئری غیرمنتظره‌ای را تجربه کردید، این تنظیم را غیرفعال کنید.

en: Set to load %s in the builder to improve compatibility in older browsers. Not recommended to enable for modern browsers due to potential performance impact.
fa_IR: برای بهبود سازگاری در مرورگرهای قدیمی، %s را در سازنده بارگیری کنید. به دلیل تأثیر احتمالی بر عملکرد، فعال کردن آن برای مرورگرهای مدرن توصیه نمی‌شود.

en: Set to show the responsive indicator next to controls that can have different values at each breakpoint.
fa_IR: تنظیم کنید تا نشانگر واکنش‌گرا در کنار کنترل‌هایی که می‌توانند در هر نقطه شکست مقادیر متفاوتی داشته باشند، نمایش داده شود.

en: Set up your own capabilities with the exact permissions you want to allow. Then assign it to specific user roles from the "Builder Access" dropdown below.
fa_IR: قابلیت‌های خود را با مجوزهای دقیق مورد نظر تنظیم کنید. سپس آن را از منوی کشویی «دسترسی سازنده» در زیر به نقش‌های کاربری خاص اختصاص دهید.

en: Set who can bypass maintenance mode. To grant bypass privileges to a specific user, modify the user's profile settings directly.
fa_IR: تعیین کنید چه کسی می‌تواند حالت تعمیر و نگهداری را دور بزند. برای اعطای امتیازات دور زدن به یک کاربر خاص، تنظیمات پروفایل کاربر را مستقیماً تغییر دهید.

en: Sets direction to row
fa_IR: جهت را به ردیف تنظیم می‌کند

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings imported
fa_IR: تنظیمات درون‌ریزی شدند

en: Settings resetted
fa_IR: تنظیمات بازنشانی شد

en: Settings saved
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد

en: Shape
fa_IR: شکل

en: Shape Dividers
fa_IR: جداکننده‌های شکل

en: Shape dividers
fa_IR: جداکننده‌های شکل

en: Share on %s
fa_IR: اشتراک‌گذاری در %s

en: Share via
fa_IR: اشتراک‌گذاری از طریق

en: Share via email
fa_IR: اشتراک‌گذاری از طریق ایمیل

en: Shop template
fa_IR: قالب فروشگاه

en: Shortcode
fa_IR: کد کوتاه

en: Shortcode content is empty
fa_IR: محتوای کد کوتاه خالی است

en: Shortcuts
fa_IR: میانبرها

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show After Grid
fa_IR: نمایش بعد از گرید

en: Show Before Grid
fa_IR: نمایش قبل از گرید

en: Show again after .. hours
fa_IR: نمایش مجدد بعد از ... ساعت

en: Show all
fa_IR: نمایش همه

en: Show all fonts
fa_IR: نمایش همه فونت‌ها

en: Show arrows
fa_IR: نمایش فلش‌ها

en: Show artist
fa_IR: نمایش هنرمند

en: Show at breakpoint
fa_IR: نمایش در نقطه شکست

en: Show author
fa_IR: نمایش نویسنده

en: Show avatar
fa_IR: نمایش آواتار

en: Show badge if product is less than .. days old.
fa_IR: نمایش نشان اگر محصول کمتر از ... روز قدمت دارد.

en: Show bio
fa_IR: نمایش بیوگرافی

en: Show cart cross-sells
fa_IR: نمایش سبد خرید فروش متقابل

en: Show count
fa_IR: نمایش شمارش

en: Show cross-sell products
fa_IR: نمایش محصولات فروش متقابل

en: Show custom element names
fa_IR: نمایش نام‌های سفارشی المان

en: Show date
fa_IR: نمایش تاریخ

en: Show default element names
fa_IR: نمایش نام‌های پیش‌فرض المان

en: Show different images per breakpoint.
fa_IR: نمایش تصاویر متفاوت در هر نقطه شکست.

en: Show dots
fa_IR: نمایش نقطه‌ها

en: Show dynamic data key in dropdown
fa_IR: نمایش کلید داده پویا در منوی کشویی

en: Show element
fa_IR: نمایش المان

en: Show empty
fa_IR: نمایش خالی

en: Show empty stars
fa_IR: نمایش ستاره‌های خالی

en: Show empty terms
fa_IR: نمایش ترم‌های خالی

en: Show excerpt
fa_IR: نمایش چکیده

en: Show favorites only
fa_IR: نمایش فقط علاقه‌مندی‌ها

en: Show featured image
fa_IR: نمایش تصویر شاخص

en: Show flags
fa_IR: نمایش پرچم‌ها

en: Show for class conflicts
fa_IR: نمایش برای تداخل کلاس‌ها

en: Show for new & conflicting classes
fa_IR: نمایش برای کلاس‌های جدید و متداخل

en: Show for new classes
fa_IR: نمایش برای کلاس‌های جدید

en: Show friends' photos
fa_IR: نمایش عکس‌های دوستان

en: Show fullscreen
fa_IR: نمایش تمام‌صفحه

en: Show if any value exists
fa_IR: نمایش در صورت وجود هر مقداری

en: Show if non-base breakpoint value exists
fa_IR: نمایش در صورت وجود مقدار نقطه شکست غیرپایه

en: Show image
fa_IR: نمایش تصویر

en: Show info
fa_IR: نمایش اطلاعات

en: Show label
fa_IR: نمایش برچسب

en: Show labels
fa_IR: نمایش برچسب‌ها

en: Show link to author posts
fa_IR: نمایش پیوند به نوشته‌های نویسنده

en: Show name
fa_IR: نمایش نام

en: Show names
fa_IR: نمایش نام‌ها

en: Show navigation
fa_IR: نمایش ناوبری

en: Show notice
fa_IR: نمایش اعلان

en: Show on all responsive controls
fa_IR: نمایش در تمام کنترل‌های واکنش‌گرا

en: Show on hover
fa_IR: نمایش هنگام هاور

en: Show only active dropdown. Toggle on click. Inner dropdowns inherit multilevel.
fa_IR: فقط کشویی فعال را نمایش دهید. با کلیک تغییر وضعیت دهید. کشویی‌های داخلی چندسطحی را به ارث می‌برند.

en: Show only featured
fa_IR: فقط ویژه ها

en: Show only products on
fa_IR: فقط نمایش محصولات در

en: Show parent posts
fa_IR: نمایش نوشته‌های والد

en: Show parent terms
fa_IR: نمایش ترم‌های والد

en: Show password
fa_IR: نمایش گذرواژه

en: Show percentage
fa_IR: نمایش درصد

en: Show popup
fa_IR: نمایش پاپ‌آپ

en: Show post type archive
fa_IR: نمایش بایگانی نوع نوشته

en: Show products related
fa_IR: نمایش محصولات مرتبط

en: Show quantity input field in product loop
fa_IR: نمایش فیلد ورودی تعداد در حلقه محصول

en: Show query loop type
fa_IR: نمایش نوع حلقه کوئری

en: Show required asterisk
fa_IR: نمایش ستاره الزامی

en: Show tabs
fa_IR: نمایش زبانه‌ها

en: Show taxonomy
fa_IR: نمایش طبقه‌بندی

en: Show tips
fa_IR: نمایش نکات

en: Show title
fa_IR: نمایش عنوان

en: Show under
fa_IR: نمایش در زیر

en: Show up-sell products
fa_IR: محصولات پرفروش را نمایش دهید

en: Shows when popup content is fetched via AJAX.
fa_IR: زمانی نمایش داده می‌شود که محتوای پاپ‌آپ از طریق ایجکس واکشی شود.

en: Shows when using infinite scroll, load more interaction, AJAX pagination.
fa_IR: هنگام استفاده از اسکرول بی‌نهایت، تعامل بارگذاری بیشتر، یا صفحه‌بندی ایجکس نمایش داده می‌شود.

en: Shuffle
fa_IR: درهم کردن

en: Sidebar
fa_IR: سایدبار

en: Sidebar deleted.
fa_IR: سایدبار حذف شد.

en: Sidebar name *
fa_IR: نام سایدبار *

en: Sidebars
fa_IR: سایدبارها

en: Sign all
fa_IR: امضای همه

en: Sign code
fa_IR: امضای کد

en: Simple
fa_IR: ساده

en: Simple product
fa_IR: محصول ساده

en: Single
fa_IR: تکی

en: Single product
fa_IR: محصول تکی

en: Single product template
fa_IR: قالب محصول تکی

en: Site
fa_IR: سایت

en: Site Address
fa_IR: آدرس سایت

en: Site URL
fa_IR: آدرس سایت

en: Site background
fa_IR: پس‌زمینه سایت

en: Site border
fa_IR: حاشیه سایت

en: Site layout
fa_IR: طرح‌بندی سایت

en: Site tagline
fa_IR: معرفی کوتاه سایت

en: Site title
fa_IR: عنوان سایت

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Size - Default
fa_IR: اندازه - پیش‌فرض

en: Size - Extra Large
fa_IR: اندازه - بسیار بزرگ

en: Size - Large
fa_IR: اندازه - بزرگ

en: Size - Medium
fa_IR: اندازه - متوسط

en: Size - Small
fa_IR: اندازه - کوچک

en: Sizing
fa_IR: اندازه‌گیری

en: Skew
fa_IR: انحراف

en: Skew X
fa_IR: انحراف X

en: Skew Y
fa_IR: انحراف Y

en: Skillful
fa_IR: ماهرانه

en: Skin
fa_IR: پوسته

en: Skip
fa_IR: رد شدن

en: Skip & Deactivate
fa_IR: رد کردن و غیرفعال‌سازی

en: Skip class import
fa_IR: رد کردن درون‌ریزی کلاس

en: Skip to footer
fa_IR: پرش به پاورقی

en: Skip to main content
fa_IR: پرش به محتوای اصلی

en: Slide
fa_IR: اسلاید

en: Slide from left
fa_IR: اسلاید از چپ

en: Slide from right
fa_IR: اسلاید از راست

en: Slide up after
fa_IR: اسلاید به بالا بعد از

en: Slider
fa_IR: اسلایدر

en: Slides
fa_IR: اسلایدها

en: Slow
fa_IR: آهسته

en: Slug
fa_IR: نامک

en: Small
fa_IR: کوچک

en: Small header
fa_IR: سربرگ کوچک

en: Smooth scroll
fa_IR: اسکرول نرم

en: Snapping elements selector
fa_IR: انتخابگر المان‌های چسبان

en: Social Sharing
fa_IR: اشتراک‌گذاری اجتماعی

en: Social media
fa_IR: شبکه‌های اجتماعی

en: Solid
fa_IR: یکپارچه

en: Something went wrong.
fa_IR: مشکلی پیش آمد.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
fa_IR: متأسفانه، هیچ آدرس سایتی ارائه نشده است.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
fa_IR: متأسفانه، ما نتوانستیم شما را مشترک کنیم.

en: Sort
fa_IR: مرتب‌سازی

en: Sort by
fa_IR: مرتب‌سازی بر اساس

en: Sort by average rating
fa_IR: مرتب‌سازی بر اساس میانگین امتیاز

en: Sort by latest
fa_IR: مرتب‌سازی بر اساس جدیدترین

en: Sort by options
fa_IR: مرتب‌سازی بر اساس گزینه‌ها

en: Sort by popularity
fa_IR: مرتب‌سازی بر اساس محبوبیت

en: Sort by price: high to low
fa_IR: مرتب‌سازی بر اساس قیمت: زیاد به کم

en: Sort by price: low to high
fa_IR: مرتب‌سازی بر اساس قیمت: کم به زیاد

en: Sort options
fa_IR: مرتب‌سازی گزینه‌ها

en: Source
fa_IR: منبع

en: Sources
fa_IR: منابع

en: Space
fa_IR: فاصله

en: Space around
fa_IR: فاصله اطراف

en: Space between
fa_IR: فاصله بین

en: Space between header and footer.
fa_IR: فاصله بین سربرگ و پاورقی.

en: Space evenly
fa_IR: فاصله مساوی

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
fa_IR: لیست کلاس‌های CSS که با فاصله از هم جدا شده‌اند، برای افزودن به تگ <body> این برگه.

en: Spacing
fa_IR: فاصله‌گذاری

en: Spam protection
fa_IR: محافظت در برابر هرزنامه

en: Speed
fa_IR: سرعت

en: Speed in ms
fa_IR: سرعت (میلی‌ثانیه)

en: Spellcheck
fa_IR: بررسی املا

en: Spinner
fa_IR: چرخنده

en: Spread
fa_IR: پخش کردن

en: Square
fa_IR: مربع

en: Standard
fa_IR: استاندارد

en: Standard fonts
fa_IR: فونت‌های استاندارد

en: Star color
fa_IR: رنگ ستاره

en: Stars
fa_IR: ستاره‌ها

en: Start
fa_IR: شروع

en: Start animation
fa_IR: شروع انیمیشن

en: Start autoplay
fa_IR: شروع پخش خودکار

en: Start date
fa_IR: تاریخ شروع

en: Start delay in ms
fa_IR: تأخیر شروع (میلی‌ثانیه)

en: Start display at breakpoint
fa_IR: شروع نمایش در نقطه شکست

en: Start index
fa_IR: ایندکس شروع

en: Start play at
fa_IR: شروع پخش در

en: Start time
fa_IR: زمان شروع

en: Starting angle in º
fa_IR: زاویه شروع به درجه (°)

en: Static
fa_IR: ایستا

en: Static dropdown content always toggles on click, not hover.
fa_IR: محتوای کشویی ایستا همیشه با کلیک تغییر وضعیت می‌دهد، نه با هاور.

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Status bar
fa_IR: نوار وضعیت

en: Statuses
fa_IR: وضعیت‌ها

en: Step
fa_IR: گام

en: Sticky
fa_IR: چسبنده

en: Sticky header
fa_IR: سربرگ چسبنده

en: Sticky on scroll
fa_IR: چسبنده هنگام اسکرول

en: Stock
fa_IR: موجودی

en: Stock management not enabled for this product.
fa_IR: مدیریت موجودی برای این محصول فعال نیست.

en: Stop
fa_IR: توقف

en: Stop on last slide
fa_IR: توقف در آخرین اسلاید

en: Street View Control
fa_IR: کنترل نمای خیابان

en: Stretch
fa_IR: کشیدن

en: Strike
fa_IR: خط خوردگی

en: Strikethrough
fa_IR: خط خورده

en: Strings
fa_IR: رشته‌ها

en: Stroke
fa_IR: خط

en: Stroke #2
fa_IR: خط شماره ۲

en: Stroke color
fa_IR: رنگ خط

en: Stroke width
fa_IR: عرض خط

en: Structure
fa_IR: ساختار

en: Structure panel
fa_IR: پنل ساختار

en: Stunning
fa_IR: خیره‌کننده

en: Style
fa_IR: استایل

en: Style notices globally under Settings > Theme Styles > WooCommerce - Notice.
fa_IR: استایل اعلان‌ها را به صورت سراسری در تنظیمات > استایل‌های پوسته > ووکامرس - اعلان تنظیم کنید.

en: Style saved
fa_IR: استایل ذخیره شد

en: Styles
fa_IR: استایل‌ها

en: Stylesheet
fa_IR: شیوه‌نامه

en: Stylesheets (default)
fa_IR: شیوه‌نامه‌ها (پیش‌فرض)

en: Sub menu
fa_IR: زیرمنو

en: Sub menu, mega menu, or multilevel area.
fa_IR: زیرمنو، مگا منو یا ناحیه چندسطحی.

en: Subject
fa_IR: موضوع

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
fa_IR: ارسال ناموفق بود. لطفاً صفحه را دوباره بارگیری کرده و دوباره فرم را ارسال کنید.

en: Submit
fa_IR: ارسال

en: Submit & Deactivate
fa_IR: ارسال و غیرفعال‌سازی

en: Submit Comment
fa_IR: ارسال دیدگاه

en: Submit button
fa_IR: دکمه ارسال

en: Subtitle
fa_IR: زیرعنوان

en: Subtitle goes here
fa_IR: زیرعنوان اینجا قرار می‌گیرد

en: Subtitle typography
fa_IR: تایپوگرافی زیرعنوان

en: Subtitles typography
fa_IR: تایپوگرافی زیرعنوان‌ها

en: Subtotal
fa_IR: جمع جزء

en: Success
fa_IR: موفقیت

en: Success color
fa_IR: رنگ موفقیت

en: Success message
fa_IR: پیام موفقیت

en: Successful
fa_IR: موفقیت آمیز

en: Successfully removed %1$d orphaned elements across %2$d posts.
fa_IR: %1$d المان بدون والد در %2$d نوشته با موفقیت حذف شد.

en: Suffix
fa_IR: پسوند

en: Suffix block
fa_IR: بلوک پسوند

en: Sunday
fa_IR: یکشنبه

en: Superb
fa_IR: عالی

en: Supported field types
fa_IR: انواع فیلدهای پشتیبانی شده

en: Supported filters
fa_IR: فیلترهای پشتیبانی شده

en: Suppress PHP errors
fa_IR: سرکوب خطاهای PHP

en: Sure thing
fa_IR: حتما

en: Sure?
fa_IR: مطمئن هستید؟

en: Swatch type
fa_IR: نوع سواچ

en: Sweet
fa_IR: شیرین

en: Switch
fa_IR: تعویض

en: Sync fonts
fa_IR: همگام‌سازی فونت‌ها

en: Sync global classes
fa_IR: همگام‌سازی کلاس‌های سراسری

en: Sync with query
fa_IR: همگام‌سازی با کوئری

en: System Information
fa_IR: اطلاعات سیستم

en: T-shirt
fa_IR: تی شرت

en: TIME
fa_IR: زمان

en: Tab
fa_IR: زبانه

en: Tab 1
fa_IR: زبانه ۱

en: Tab 1 label
fa_IR: برچسب زبانه ۱

en: Tab 2
fa_IR: زبانه ۲

en: Tab 2 label
fa_IR: برچسب زبانه ۲

en: Tab content
fa_IR: محتوای زبانه

en: Tab menu
fa_IR: منوی زبانه

en: Table
fa_IR: جدول

en: Table background
fa_IR: پس‌زمینه جدول

en: Table border
fa_IR: حاشیه جدول

en: Table box shadow
fa_IR: سایه جعبه جدول

en: Table of contents
fa_IR: فهرست مطالب

en: Tablet
fa_IR: تبلت

en: Tablet portrait
fa_IR: تبلت (عمودی)

en: Tabs
fa_IR: زبانه‌ها

en: Tag
fa_IR: تگ

en: Tag cloud
fa_IR: ابر برچسب

en: Tag: %s
fa_IR: برچسب: %s

en: Tags
fa_IR: برچسب‌ها

en: Take over
fa_IR: در دست گرفتن ویرایش

en: Target
fa_IR: هدف

en: Target a "CSS selector" on "Hide popup", but not a popup directly! As this action runs after the popup has been closed.
fa_IR: یک «انتخابگر CSS» را در «پنهان کردن پاپ‌آپ» هدف قرار دهید، اما نه مستقیماً یک پاپ‌آپ! زیرا این اقدام پس از بسته شدن پاپ‌آپ اجرا می‌شود.

en: Target form selector
fa_IR: انتخابگر فرم هدف

en: Target interaction ID
fa_IR: شناسه تعامل هدف

en: Target query
fa_IR: کوئری هدف

en: Target query has not been set. Without connecting a filter to a query, the filter has no effect.
fa_IR: کوئری هدف تنظیم نشده است. بدون اتصال فیلتر به یک کوئری، فیلتر هیچ تأثیری ندارد.

en: Taxonomies
fa_IR: طبقه‌بندی‌ها

en: Taxonomies related posts must have in common.
fa_IR: طبقه‌بندی‌هایی که نوشته‌های مرتبط باید مشترکاً داشته باشند.

en: Taxonomy
fa_IR: طبقه‌بندی

en: Taxonomy query
fa_IR: کوئری طبقه‌بندی

en: Taxonomy slug
fa_IR: نامک طبقه‌بندی

en: Team Members
fa_IR: اعضای تیم

en: Team member
fa_IR: عضو تیم

en: Team members
fa_IR: اعضای تیم

en: Tel
fa_IR: تلفن

en: Template
fa_IR: قالب

en: Template & post password
fa_IR: گذرواژه قالب و نوشته

en: Template Bundle
fa_IR: مجموعه قالب

en: Template Bundles
fa_IR: مجموعه‌های قالب

en: Template Tag
fa_IR: برچسب قالب

en: Template Tags
fa_IR: برچسب‌های قالب

en: Template bundle
fa_IR: مجموعه قالب

en: Template created
fa_IR: قالب ایجاد شد

en: Template deleted
fa_IR: قالب حذف شد

en: Template has not been published.
fa_IR: قالب منتشر نشده است.

en: Template imported
fa_IR: قالب درون‌ریزی شد

en: Template insert failed: This template has no data
fa_IR: درج قالب ناموفق بود: این قالب داده‌ای ندارد

en: Template inserted
fa_IR: قالب درج شد

en: Template manager thumbnail height
fa_IR: ارتفاع تصویر بندانگشتی مدیریت قالب

en: Template overridden
fa_IR: قالب بازنویسی شد

en: Template password
fa_IR: گذرواژه قالب

en: Template saved
fa_IR: قالب ذخیره شد

en: Template screenshot generation is disabled.
fa_IR: ایجاد اسکرین‌شات از قالب غیرفعال است.

en: Template screenshots
fa_IR: اسکرین‌شات‌های قالب

en: Template screenshots deleted
fa_IR: اسکرین‌شات‌های قالب حذف شدند

en: Template settings
fa_IR: تنظیمات قالب

en: Template tag
fa_IR: برچسب قالب

en: Template tags
fa_IR: برچسب‌های قالب

en: Template thumbnail column
fa_IR: ستون تصویر بندانگشتی قالب

en: Template title
fa_IR: عنوان قالب

en: Template type
fa_IR: نوع قالب

en: Templates
fa_IR: قالب‌ها

en: Term
fa_IR: ترم

en: Term ID
fa_IR: شناسه ترم

en: Term archive URL
fa_IR: آدرس بایگانی ترم

en: Term count
fa_IR: تعداد ترم

en: Term description
fa_IR: توضیحات ترم

en: Term group
fa_IR: گروه

en: Term id
fa_IR: شناسه ترم

en: Term meta
fa_IR: متای ترم

en: Term name
fa_IR: نام ترم

en: Term slug
fa_IR: نامک ترم

en: Term taxonomy ID
fa_IR: شناسه طبقه بندی شرایط

en: Term taxonomy slug
fa_IR: نامک طبقه‌بندی ترم

en: Terms
fa_IR: ترم‌ها

en: Terrain
fa_IR: زمین

en: Testimonial
fa_IR: گواهی‌نامه

en: Testimonials
fa_IR: گواهی‌نامه‌ها

en: Text
fa_IR: متن

en: Text align
fa_IR: تراز متن

en: Text block
fa_IR: بلوک متن

en: Text color
fa_IR: رنگ متن

en: Text decoration
fa_IR: تزئین متن

en: Text editor
fa_IR: ویرایشگر متن

en: Text link
fa_IR: پیوند متنی

en: Text list
fa_IR: لیست متنی

en: Text padding
fa_IR: فاصله داخلی متن

en: Text shadow
fa_IR: سایه متن

en: Text to display when hovering over the field.
fa_IR: متنی که هنگام هاور روی فیلد نمایش داده می‌شود.

en: Text transform
fa_IR: تبدیل متن

en: Text wrap
fa_IR: شکستن متن

en: Textarea
fa_IR: کادر متنی

en: Thank you
fa_IR: با تشکر از شما

en: Thank you for your message
fa_IR: از پیام شما متشکریم

en: The "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce setting must also be active.
fa_IR: تنظیم ووکامرس «فعال کردن دکمه‌های افزودن به سبد خرید ایجکس در بایگانی‌ها» نیز باید فعال باشد.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
fa_IR: مقالات «ویژگی‌ها» موضوعاتی مانند ادغام Unsplash، کد سفارشی (CSS و JS)، گرادیان‌ها، سایدبارها، جداکننده‌های شکل، المان‌های سراسری و غیره را پوشش می‌دهند.

en: The URL to send the form data to.
fa_IR: آدرسی که داده‌های فرم به آن ارسال می‌شود.

en: The active theme has no sidebars defined.
fa_IR: پوسته فعال هیچ سایدباری تعریف نکرده است.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
fa_IR: پخش‌کننده ویدیوی سفارشی فقط برای منبع ویدیوی «رسانه» یا «آدرس فایل» قابل استفاده است.

en: The dynamic data is empty.
fa_IR: داده‌های پویا خالی است.

en: The executed code will run on your site! Only add code that you consider safe.
fa_IR: کد اجرا شده در سایت شما اجرا خواهد شد! فقط کدی را اضافه کنید که امن می‌دانید.

en: The field "%s" exceeds the allowed maximum length of %2$d characters.
fa_IR: فیلد «%s» از حداکثر طول مجاز %2$d کاراکتر فراتر رفته است.

en: The following classes have been modified by the user below since your last save. Accept or discard those changes to continue your save.
fa_IR: کلاس‌های زیر از آخرین ذخیره شما توسط کاربر زیر اصلاح شده‌اند. برای ادامه ذخیره، این تغییرات را بپذیرید یا رد کنید.

en: The form is not rendered if the current user is lacking the required capability.
fa_IR: اگر کاربر فعلی فاقد توانایی مورد نیاز باشد، فرم نمایش داده نمی‌شود.

en: The full URL of the API endpoint you want to retrieve data.
fa_IR: آدرس اینترنتی کامل نقطه پایانی API که می‌خواهید داده‌ها را بازیابی کنید.

en: The query element doesn't exist.
fa_IR: المان کوئری وجود ندارد.

en: The query filter database is outdated. Please click "Regenerate filter index" button to update it.
fa_IR: پایگاه داده فیلتر کوئری قدیمی است. لطفاً برای به‌روزرسانی آن روی دکمه «بازسازی ایندکس فیلتر» کلیک کنید.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
fa_IR: دسترسی به قالب‌ها از سایتی که درخواست کرده‌اید، غیرفعال است.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
fa_IR: سایتی که از آن قالب درخواست می‌کنید به گذرواژه قالب‌های راه دور نیاز دارد.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
fa_IR: نام استایل وارد شده از قبل وجود دارد. لطفاً نام دیگری انتخاب کنید.

en: The value is automatically populated based on the font-size in percentage that you have set under Theme Styles > Typography > HTML: font-size. For an HTML font-size of 100%, the value is 16, if the HTML font-size is 62.5%, the value is 10, and so on. If left empty, your fluid typography unit will be "px" instead of "rem".
fa_IR: این مقدار به طور خودکار بر اساس درصد اندازه فونت که در بخش Theme Styles > Typography > HTML: font-size تنظیم کرده‌اید، پر می‌شود. برای اندازه فونت HTML برابر با ۱۰۰٪، مقدار ۱۶ است، اگر اندازه فونت HTML برابر با ۶۲.۵٪ باشد، مقدار ۱۰ است و به همین ترتیب. اگر خالی بماند، واحد تایپوگرافی روان شما به جای "rem" برابر با "px" خواهد بود.

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
fa_IR: <iframe> ویدیو پس از کلیک بر روی تصویر پیش‌نمایش به صورت تنبل بارگذاری می‌شود.

en: The webhook endpoint(s) to send the submitted form data to.
fa_IR: نقطه(های) پایانی وب‌هوک برای ارسال داده‌های فرم ارسال شده به آن.

en: Theme
fa_IR: پوسته

en: Theme Information
fa_IR: اطلاعات پوسته

en: Theme Style
fa_IR: استایل پوسته

en: Theme Styles
fa_IR: استایل‌های پوسته

en: Theme author
fa_IR: نویسنده پوسته

en: Theme author URI
fa_IR: آدرس نویسنده پوسته

en: Theme is child theme
fa_IR: پوسته، پوسته فرزند است

en: Theme name
fa_IR: نام پوسته

en: Theme style created
fa_IR: استایل پوسته ایجاد شد

en: Theme style deleted
fa_IR: استایل پوسته حذف شد

en: Theme styles
fa_IR: استایل‌های پوسته

en: Theme version
fa_IR: نسخه پوسته

en: There is an "Activation status" column under "Users", where you can manually set the status to active/inactive and resend the activation email.
fa_IR: یک ستون «وضعیت فعال‌سازی» در زیر «کاربران» وجود دارد که می‌توانید وضعیت را به صورت دستی روی فعال/غیرفعال تنظیم کنید و ایمیل فعال‌سازی را دوباره ارسال کنید.

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
fa_IR: یک نسخه ذخیره خودکار جدیدتر از نسخه‌ای که در حال مشاهده آن هستید، وجود دارد.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
fa_IR: چون این یک نوشته حفاظت‌شده است، چکیده‌ای وجود ندارد.

en: These parameters will be added to the API request URL.
fa_IR: این پارامترها به آدرس درخواست API اضافه خواهند شد.

en: These styles also apply to all Gutenberg captions.
fa_IR: این سبک‌ها همچنین برای همه زیرنویس‌های گوتنبرگ اعمال می‌شوند.

en: These styles will also apply to all Gutenberg captions.
fa_IR: این سبک‌ها برای همه زیرنویس‌های گوتنبرگ نیز اعمال خواهند شد.

en: Thin
fa_IR: نازک

en: This %s component is not enabled for use in the block editor. Ask your site administrator to enable this component for use in the block editor.
fa_IR: این کامپوننت %s برای استفاده در ویرایشگر بلوک فعال نیست. از مدیر سایت خود بخواهید که این کامپوننت را برای استفاده در ویرایشگر بلوک فعال کند.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
fa_IR: این محتوا با گذرواژه محافظت می‌شود. برای مشاهده آن، لطفاً گذرواژه خود را در زیر وارد کنید:

en: This data will be used in your query.
fa_IR: این داده‌ها در پرس‌وجوی شما استفاده خواهند شد.

en: This dataset has unsaved changes
fa_IR: این مجموعه داده تغییرات ذخیره نشده‌ای دارد

en: This element works alongside a "Map" element when "Sync with query" has been set. An invisible <template> node is generated that stores location data. Allowing the map to retrieve and display markers dynamically.
fa_IR: این المان در کنار یک المان «نقشه» کار می‌کند، زمانی که «همگام‌سازی با کوئری» تنظیم شده باشد. یک گره <template> نامرئی ایجاد می‌شود که داده‌های مکان را ذخیره می‌کند و به نقشه اجازه می‌دهد تا نشانگرها را به صورت پویا بازیابی و نمایش دهد.

en: This feature affects all new user registrations, not just those submitted via the Form element.
fa_IR: این ویژگی بر تمام ثبت نام‌های کاربران جدید تأثیر می‌گذارد، نه فقط آن‌هایی که از طریق عنصر Form ارسال می‌شوند.

en: This icon set is currently disabled and hidden from the icon dropdown menu. However, any existing icons from this set will still display on your site.
fa_IR: این مجموعه آیکون در حال حاضر غیرفعال است و از منوی کشویی آیکون‌ها پنهان شده است. با این حال، هر آیکون موجود از این مجموعه همچنان در سایت شما نمایش داده خواهد شد.

en: This is an experimental feature. Query filters and components are not supported when using API requests.
fa_IR: این یک ویژگی آزمایشی است. فیلترهای پرس‌وجو و کامپوننت‌ها هنگام استفاده از درخواست‌های API پشتیبانی نمی‌شوند.

en: This page is built with %s.
fa_IR: این برگه با %s ساخته شده است.

en: This post has no %s terms.
fa_IR: این نوشته هیچ ترم %s ندارد.

en: This post has no related posts.
fa_IR: این نوشته هیچ نوشته مرتبطی ندارد.

en: This post is already being edited.
fa_IR: این نوشته در حال ویرایش است.

en: This query type doesn't support pagination.
fa_IR: این نوع کوئری از صفحه‌بندی پشتیبانی نمی‌کند.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
fa_IR: این قالب شامل یک پالت رنگ است. آیا مایل به درون‌ریزی آن هستید؟

en: This template contains color palettes. Would you like to import them?
fa_IR: این قالب شامل پالت‌های رنگی است. آیا مایل به درون‌ریزی آنها هستید؟

en: This template contains global variables. Would you like to import them?
fa_IR: این قالب شامل متغیرهای سراسری است. آیا مایل به درون‌ریزی آنها هستید؟

en: This template contains the following theme styles. Would you like to import them?
fa_IR: این قالب شامل استایل‌های پوسته زیر است. آیا مایل به درون‌ریزی آنها هستید؟

en: This template is currently not rendered on pages that meet the template conditions as no password has been set.
fa_IR: این قالب در حال حاضر در برگه‌هایی که شرایط قالب را برآورده می‌کنند رندر نمی‌شود، زیرا هیچ گذرواژه‌ای تنظیم نشده است.

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
fa_IR: این نوع قالب به طور خودکار در صفحه صحیح رندر می‌شود.

en: This text is displayed when the "Registration privacy policy" text is filled in WooCommerce.
fa_IR: این متن زمانی نمایش داده می‌شود که متن «سیاست حفظ حریم خصوصی ثبت‌نام» در ووکامرس پر شده باشد.

en: This text is displayed when the "When creating an account, send the new user a link to set their password" option is enabled in WooCommerce.
fa_IR: این متن زمانی نمایش داده می‌شود که گزینه «هنگام ایجاد حساب کاربری، به کاربر جدید پیوندی برای تنظیم گذرواژه ارسال شود» در ووکامرس فعال باشد.

en: This user role has %s capability, and therefore full builder access. Effectively overriding this setting.
fa_IR: این نقش کاربری دارای قابلیت %s است و بنابراین دسترسی کامل به سازنده دارد، که این تنظیم را نادیده می‌گیرد.

en: Thousand separator
fa_IR: جداکننده هزارگان

en: Thumb
fa_IR: بندانگشتی

en: Thumbnail
fa_IR: تصویر بندانگشتی

en: Thumbnail (150px)
fa_IR: بند انگشتی

en: Thumbnail navigation
fa_IR: ناوبری بندانگشتی

en: Thumbnail size
fa_IR: اندازه بندانگشتی

en: Thursday
fa_IR: پنج‌شنبه

en: Tick if this popup is for WooCommerce Quick View.
fa_IR: اگر این پاپ‌آپ برای نمایش سریع ووکامرس است، علامت بزنید.

en: Tilt
fa_IR: شیب

en: Time
fa_IR: زمان

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
fa_IR: زمان به دقیقه که دانه تصادفی دوام خواهد داشت. هنگام استفاده از ترتیب تصادفی، از نوشته‌های تکراری خودداری کنید.

en: Time zone
fa_IR: منطقه زمانی

en: Timeline
fa_IR: تایم‌لاین

en: Timezone
fa_IR: منطقه زمانی

en: Timing function
fa_IR: تابع زمان‌بندی

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title Tag
fa_IR: تگ عنوان

en: Title margin
fa_IR: فاصله خارجی عنوان

en: Title tag
fa_IR: تگ عنوان

en: Title typography
fa_IR: تایپوگرافی عنوان

en: To add decorative text, but not user input. Runs through %s.
fa_IR: برای افزودن متن تزئینی، نه ورودی کاربر. از طریق %s اجرا می‌شود.

en: To distinguish markers in the builder.
fa_IR: برای تشخیص نشانگرها در سازنده.

en: To ensure showing a marker please provide the latitude and longitude, separated by comma.
fa_IR: برای اطمینان از نمایش یک نشانگر، لطفاً عرض و طول جغرافیایی را که با کاما از هم جدا شده‌اند، ارائه دهید.

en: To select a default value you have to first connect this property with the select control.
fa_IR: برای انتخاب یک مقدار پیش‌فرض، ابتدا باید این ویژگی را به کنترل انتخاب متصل کنید.

en: To trigger the interaction when 50%% of the element is in the viewport, set the rootMargin to %s.
fa_IR: برای فعال کردن تعامل زمانی که ۵۰٪ از المان در ویوپورت قرار دارد، rootMargin را روی %s تنظیم کنید.

en: Toggle
fa_IR: تغییر وضعیت

en: Toggle attribute
fa_IR: تغییر وضعیت ویژگی

en: Toggle controls
fa_IR: تغییر وضعیت کنترل‌ها

en: Toggle coupon form
fa_IR: تغییر وضعیت فرم کوپن

en: Toggle dropdown
fa_IR: تغییر وضعیت کشویی

en: Toggle login form
fa_IR: تغییر وضعیت فرم ورود

en: Toggle mini cart
fa_IR: تغییر وضعیت سبد خرید کوچک

en: Toggle offcanvas
fa_IR: تغییر وضعیت offcanvas

en: Toggle on
fa_IR: تغییر وضعیت با

en: Toggle search
fa_IR: تغییر وضعیت جستجو

en: Toggle width
fa_IR: عرض تغییر وضعیت

en: Toggleable form
fa_IR: فرم قابل تغییر وضعیت

en: Toolbar
fa_IR: نوار ابزار

en: Toolbar logo link
fa_IR: پیوند لوگوی نوار ابزار

en: Tooltip
fa_IR: راهنمای ابزار

en: Top
fa_IR: بالا

en: Top / Start
fa_IR: بالا / شروع

en: Top center
fa_IR: بالا وسط

en: Top left
fa_IR: بالا چپ

en: Top level
fa_IR: سطح بالا

en: Top level terms only
fa_IR: فقط ترم‌های سطح بالا

en: Top right
fa_IR: بالا راست

en: Total
fa_IR: مجموع

en: Total items path
fa_IR: مسیر کل اقلام

en: Total jobs
fa_IR: کل کارها

en: Track color
fa_IR: رنگ مسیر

en: Track resize
fa_IR: تغییر اندازه آهنگ

en: Transform
fa_IR: تبدیل

en: Transform origin
fa_IR: مبدأ تبدیل

en: Transition
fa_IR: انتقال

en: Translate X
fa_IR: انتقال X

en: Translate Y
fa_IR: انتقال Y

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
fa_IR[0]: %s دیدگاه
fa_IR[1]: %s دیدگاه

en: Transparency
fa_IR: شفافیت

en: Trash
fa_IR: زباله‌دان

en: Trash is empty
fa_IR: زباله‌دان خالی است

en: Triangle
fa_IR: مثلث

en: Triangle concave
fa_IR: مثلث مقعر

en: Triangle convex
fa_IR: مثلث محدب

en: Triangle double
fa_IR: مثلث دوتایی

en: Trigger
fa_IR: تریگر

en: Trigger "register_new_user" action to send WordPress notification. %s
fa_IR: برای ارسال اعلان وردپرس، اقدام «register_new_user» را فعال کنید. %s

en: True
fa_IR: صحیح

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
fa_IR: فونت TrueType: داده‌های فونت فشرده‌نشده، اما با پشتیبانی جزئی از IE9+.

en: Tuesday
fa_IR: سه‌شنبه

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type keyword, hit enter.
fa_IR: کلمه کلیدی را تایپ کرده و Enter را بزنید.

en: Type name, hit enter
fa_IR: نام را تایپ کرده و Enter را بزنید

en: Type scale ratio
fa_IR: نسبت مقیاس نوع

en: Type speed in ms
fa_IR: سرعت تایپ (میلی‌ثانیه)

en: Type to search
fa_IR: برای جستجو تایپ کنید

en: Type to search for ..
fa_IR: برای جستجو تایپ کنید..

en: Typography
fa_IR: تایپوگرافی

en: Typography active
fa_IR: تایپوگرافی فعال

en: URL
fa_IR: آدرس

en: URL parameter
fa_IR: پارامتر آدرس

en: URL parameters
fa_IR: پارامترهای آدرس

en: URL redirect to after applying the filter. Leave it empty if not intended to.
fa_IR: آدرس تغییر مسیر پس از اعمال فیلتر. اگر قصد تغییر مسیر ندارید، آن را خالی بگذارید.

en: Unable to calculate total pages for offset pagination. Items per page not found for element "%s".
fa_IR: محاسبه تعداد کل صفحات برای صفحه‌بندی افست امکان‌پذیر نیست. تعداد آیتم‌ها در هر صفحه برای عنصر "%s" یافت نشد.

en: Unable to determine items per page for offset pagination. Check offset key settings.
fa_IR: قادر به تعیین تعداد موارد در هر صفحه برای صفحه‌بندی آفست نیست. تنظیمات کلید آفست را بررسی کنید.

en: Unable to fix corrupted filter element database
fa_IR: امکان تعمیر پایگاه داده خراب المان فیلتر وجود ندارد

en: Uncategorized
fa_IR: دسته‌بندی‌نشده

en: Unconnected
fa_IR: متصل نشده

en: Unconnected properties detected. Edit your component or any of its children to connect your properties to a specific setting.
fa_IR: ویژگی‌های متصل‌نشده شناسایی شد. کامپوننت خود یا هر یک از فرزندان آن را ویرایش کنید تا ویژگی‌های خود را به یک تنظیم خاص متصل کنید.

en: Underline
fa_IR: زیرخط

en: Understanding the layout
fa_IR: درک طرح‌بندی

en: Undo
fa_IR: واگرد

en: Unique lightbox identifier
fa_IR: شناسه منحصر به فرد لایت باکس

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Unlimited websites
fa_IR: وب‌سایت‌های نامحدود

en: Unlink
fa_IR: لغو پیوند

en: Unlink component
fa_IR: لغو پیوند کامپوننت

en: Unlinked
fa_IR: بدون پیوند

en: Unlock
fa_IR: باز کردن قفل

en: Unlock password protection
fa_IR: باز کردن حفاظت با گذرواژه

en: Unlocked
fa_IR: قفل باز شد

en: Unordered list
fa_IR: لیست نامرتب

en: Unpin
fa_IR: لغو سنجاق

en: Unpinned
fa_IR: لغو سنجاق شد

en: Unsigned code
fa_IR: کد بدون امضا

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
fa_IR: کلید API Unsplash الزامی است! کلید را در پیشخوان زیر این بخش اضافه کنید: %s

en: Unused elements
fa_IR: المان‌های استفاده نشده

en: Unused on this page
fa_IR: در این برگه استفاده نشده

en: Unused on this site
fa_IR: در این سایت استفاده نشده

en: Unwrap
fa_IR: باز کردن

en: Up sells
fa_IR: محصولات تشویق برای خرید بیشتر (Upsells)

en: Up-sells
fa_IR: فروش‌های بالاتر

en: Update
fa_IR: به‌روزرسانی

en: Update Template Bundle
fa_IR: به‌روزرسانی مجموعه قالب

en: Update Template Tag
fa_IR: به‌روزرسانی برچسب قالب

en: Update cart via AJAX
fa_IR: به‌روزرسانی سبد خرید از طریق AJAX

en: Update filter index
fa_IR: به‌روزرسانی ایندکس فیلتر

en: Update post
fa_IR: بروزرسانی پست

en: Updated
fa_IR: به‌روزرسانی شد

en: Updating references to %s global variable(s) across the entire site...
fa_IR: در حال به‌روزرسانی ارجاعات به متغیر(های) سراسری %s در سراسر سایت...

en: Upload
fa_IR: بارگذاری

en: Upload .%s file
fa_IR: بارگذاری فایل .%s

en: Upload SVG
fa_IR: بارگذاری SVG

en: Upload/Add image
fa_IR: بارگذاری/افزودن تصویر

en: Uploaded file type is not allowed.
fa_IR: نوع فایل بارگذاری شده مجاز نیست.

en: Uppercase
fa_IR: حروف بزرگ

en: Upsells
fa_IR: فروش‌های مکمل

en: Usage
fa_IR: استفاده

en: Use "%root%" to target the element wrapper.
fa_IR: از «%root%» برای هدف قرار دادن پوشش المان استفاده کنید.

en: Use "ip" to prevent multiple entries from the same IP address.
fa_IR: برای جلوگیری از ورودی‌های چندگانه از یک آدرس IP، از «ip» استفاده کنید.

en: Use %s to pass data such as the source and target elements to your custom function.
fa_IR: از %s برای انتقال داده‌هایی مانند المان‌های منبع و هدف به تابع سفارشی خود استفاده کنید.

en: Use %s when adding columns/rows
fa_IR: هنگام افزودن ستون‌ها/ردیف‌ها از %s استفاده کنید

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
fa_IR: برای رندر کردن المان‌ها، به جای فراخوانی‌های WP REST API از ایجکس استفاده کنید.

en: Use PHP constant
fa_IR: استفاده از ثابت‌های PHP

en: Use a prefix to avoid conflicts with plugins or WordPress reserved parameters.
fa_IR: برای جلوگیری از تداخل با افزونه‌ها یا پارامترهای رزرو شده وردپرس، از یک پیشوند استفاده کنید.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
fa_IR: از هر مقدار فیلد فرم از طریق شناسه آن به این صورت استفاده کنید: {{form_field}}. «form_field» را با شناسه فیلد واقعی جایگزین کنید.

en: Use block editor
fa_IR: استفاده از ویرایشگر بلوک

en: Use brand colors
fa_IR: استفاده از رنگ‌های برند

en: Use field IDs to personalize your message.
fa_IR: از شناسه‌های فیلد برای شخصی‌سازی پیام خود استفاده کنید.

en: Use for sticky scrolling header etc.
fa_IR: برای سربرگ چسبنده و غیره استفاده کنید.

en: Use in block editor
fa_IR: استفاده در ویرایشگر بلوک

en: Use min/max
fa_IR: استفاده از حداقل/حداکثر

en: Use min/max date from index table.
fa_IR: از تاریخ حداقل/حداکثر از جدول ایندکس استفاده کنید.

en: Use product variation image
fa_IR: استفاده از تصویر تنوع محصول

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
fa_IR: از سازنده برای افزودن کد سفارشی به یک صفحه خاص استفاده کنید.

en: Use the date format as set under Settings > General > Date format
fa_IR: از فرمت تاریخ تنظیم شده در تنظیمات > عمومی > فرمت تاریخ استفاده کنید

en: Use the dynamic picker in the "Meta key" control below to select the desired custom field. The dynamic data tag is used to retrieves the field settings, it is not parsed.
fa_IR: از انتخابگر پویا در کنترل «کلید متا» در زیر برای انتخاب فیلد سفارشی مورد نظر استفاده کنید. تگ داده پویا برای بازیابی تنظیمات فیلد استفاده می‌شود، تجزیه نمی‌شود.

en: Use the generated variables in your design (theme styles, elements, etc.)
fa_IR: از متغیرهای تولید شده در طراحی خود استفاده کنید (سبک‌های قالب، عناصر و غیره)

en: Use valid HTML syntax. No spaces.
fa_IR: از سینتکس HTML معتبر استفاده کنید. بدون فاصله.

en: Use vertical position of target node.
fa_IR: از موقعیت عمودی گره هدف استفاده کنید.

en: Use width & horizontal position of target node.
fa_IR: از عرض و موقعیت افقی گره هدف استفاده کنید.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
fa_IR: در صورت عدم بارگذاری تصویر پیش‌نمایش پیش‌فرض یا سفارشی، استفاده می‌شود.

en: Used if logo image isn't set or available.
fa_IR: در صورت عدم تنظیم یا در دسترس نبودن تصویر لوگو، استفاده می‌شود.

en: Used on this page
fa_IR: در این برگه استفاده شده

en: Used on this site
fa_IR: در این سایت استفاده شده

en: Used to creat visual hiarchy between nested dropdowns.
fa_IR: برای ایجاد سلسله‌مراتب بصری بین منوهای کشویی تودرتو استفاده می‌شود.

en: User
fa_IR: کاربر

en: User ID
fa_IR: شناسه کاربری

en: User Login
fa_IR: ورود کاربر

en: User Registration
fa_IR: ثبت‌نام کاربر

en: User activation
fa_IR: فعالسازی حساب

en: User author URL
fa_IR: آدرس نویسنده کاربر

en: User login
fa_IR: ورود کاربر

en: User meta
fa_IR: متای کاربر

en: User name
fa_IR: نام کاربری

en: User portrait
fa_IR: پرتره کاربر

en: User profile
fa_IR: پروفایل کاربر

en: User registered
fa_IR: کاربر ثبت‌نام کرده

en: User registered date
fa_IR: تاریخ ثبت‌نام کاربر

en: User registration
fa_IR: ثبت‌نام کاربر

en: User role
fa_IR: نقش کاربر

en: User roles
fa_IR: نقش های کاربری

en: User roles with code execution capability
fa_IR: نقش‌های کاربری با قابلیت اجرای کد

en: Username
fa_IR: نام کاربری

en: Username already exists.
fa_IR: نام کاربری از قبل وجود دارد.

en: Username is not valid.
fa_IR: نام کاربری معتبر نیست.

en: Username required.
fa_IR: نام کاربری الزامی است.

en: Users
fa_IR: کاربران

en: Users could upload potentially malicious files through your form. To minimize this risk, please specify the "Allowed file formats" below.
fa_IR: کاربران می‌توانند فایل‌های بالقوه مخرب را از طریق فرم شما بارگذاری کنند. برای به حداقل رساندن این خطر، لطفاً «فرمت‌های فایل مجاز» را در زیر مشخص کنید.

en: Using "Auto height" might lead to CLS (Cumulative Layout Shift).
fa_IR: استفاده از «ارتفاع خودکار» ممکن است منجر به CLS (تغییر چیدمان تجمعی) شود.

en: Using Cloudflare Bot Fight Mode? Try disabling it
fa_IR: از حالت مبارزه با ربات کلودفلر استفاده می‌کنید؟ سعی کنید آن را غیرفعال کنید

en: Valid
fa_IR: معتبر

en: Valid JSON data required to run the importer
fa_IR: برای اجرای درون‌ریز به داده‌های JSON معتبر نیاز است

en: Valid code signatures are required for all Code (element), SVG (element) and Query editor instances to run.
fa_IR: برای اجرای تمام نمونه‌های المان کد، المان SVG و ویرایشگر کوئری، امضاهای کد معتبر الزامی است.

en: Valid signature
fa_IR: امضای معتبر

en: Validation failed
fa_IR: اعتبارسنجی ناموفق بود

en: Value
fa_IR: مقدار

en: Value type
fa_IR: نوع مقدار

en: Variable
fa_IR: متغیر

en: Variable dropdown: Hide value
fa_IR: کشویی متغیر: پنهان کردن مقدار

en: Variable name
fa_IR: نام متغیر

en: Variable name already exists
fa_IR: نام متغیر از قبل وجود دارد

en: Variable name missing
fa_IR: نام متغیر وجود ندارد

en: Variable prefix
fa_IR: پیشوند متغیر

en: Variable product
fa_IR: محصول متغیر

en: Variables
fa_IR: متغیرها

en: Variables duplicated
fa_IR: متغیرها کپی شدند

en: Variables imported
fa_IR: متغیرها درون‌ریزی شدند

en: Variables renamed
fa_IR: نام متغیرها تغییر کرد

en: Variation swatches
fa_IR: سواچ‌های تنوع

en: Variations
fa_IR: تنوع‌ها

en: Verification failure page
fa_IR: صفحه عدم موفقیت در تأیید

en: Verification success page
fa_IR: صفحه موفقیت در تأیید

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: Vertical - Cloud
fa_IR: عمودی - ابر

en: Vertical - Drops
fa_IR: عمودی - قطره‌ها

en: Vertical - Pixels
fa_IR: عمودی - پیکسل‌ها

en: Vertical - Stroke
fa_IR: عمودی - خط

en: Vertical - Stroke #2
fa_IR: عمودی - خط شماره ۲

en: Vertical - Tilt
fa_IR: عمودی - شیب

en: Vertical - Triangle
fa_IR: عمودی - مثلث

en: Vertical - Triangle double
fa_IR: عمودی - مثلث دوتایی

en: Vertical - Wave
fa_IR: عمودی - موج

en: Vertical - Wave brush
fa_IR: عمودی - برس موج

en: Vertical - Waves
fa_IR: عمودی - امواج

en: Vertical - Zigzag
fa_IR: عمودی - زیگزاگ

en: Vertical align
fa_IR: تراز عمودی

en: Vertical alignment
fa_IR: تراز عمودی

en: Very fast
fa_IR: بسیار سریع

en: Very slow
fa_IR: بسیار آهسته

en: Very well
fa_IR: خیلی خوب

en: Video
fa_IR: ویدیو

en: Video URL
fa_IR: آدرس ویدیو

en: Video file URL
fa_IR: آدرس فایل ویدیو

en: Video url
fa_IR: آدرس ویدئو

en: Videos
fa_IR: ویدیوها

en: View
fa_IR: مشاهده

en: View %s
fa_IR: مشاهده %s

en: View Custom Font
fa_IR: مشاهده فونت سفارشی

en: View Custom Fonts
fa_IR: مشاهده فونت‌های سفارشی

en: View Template
fa_IR: مشاهده قالب

en: View Template Bundle
fa_IR: مشاهده مجموعه قالب

en: View Template Tag
fa_IR: مشاهده برچسب قالب

en: View Templates
fa_IR: مشاهده قالب‌ها

en: View cart
fa_IR: مشاهده سبد خرید

en: View changelog
fa_IR: مشاهده لاگ تغییرات

en: View classes
fa_IR: مشاهده کلاس‌ها

en: View on frontend
fa_IR: مشاهده در سایت

en: View order
fa_IR: مشاهده سفارش

en: View products
fa_IR: مشاهده محصولات

en: Vimeo privacy hash
fa_IR: هش حریم خصوصی Vimeo

en: Vimeo video ID/URL
fa_IR: شناسه/آدرس ویدیوی Vimeo

en: Visibility
fa_IR: قابلیت مشاهده

en: Visible
fa_IR: قابل مشاهده

en: Visible after
fa_IR: قابل مشاهده بعد از

en: Visible on scroll up
fa_IR: قابل مشاهده هنگام اسکرول به بالا

en: Visit docs
fa_IR: مشاهده مستندات

en: Visit the website %s
fa_IR: از وب‌سایت %s دیدن کنید

en: Visual
fa_IR: دیداری

en: Visual grid builder
fa_IR: سازنده گرید بصری

en: WP debug
fa_IR: اشکال‌زدایی وردپرس

en: WP language
fa_IR: زبان وردپرس

en: WP memory limit
fa_IR: محدودیت حافظه وردپرس

en: WP multisite
fa_IR: وردپرس چندسایته

en: WP version
fa_IR: نسخه وردپرس

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: Warning color
fa_IR: رنگ هشدار

en: Wave
fa_IR: موج

en: Wave brush
fa_IR: برس موج

en: Waves
fa_IR: امواج

en: We recommend setting a padding for your lightbox to accommodate the thumbnail navigation.
fa_IR: توصیه می‌کنیم برای لایت‌باکس خود یک فاصله داخلی تنظیم کنید تا ناوبری تصاویر بندانگشتی را در خود جای دهد.

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
fa_IR: فرمت فونت وب باز 2.0 (WOFF2): فونت TrueType/OpenType با فشرده‌سازی بهتر از WOFF 1.0، اما بدون پشتیبانی از مرورگر IE.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
fa_IR: فرمت فونت وب باز (WOFF): فونت فشرده‌شده TrueType/OpenType با اطلاعات منبع فونت و پشتیبانی کامل از IE9+ (توصیه می‌شود).

en: Web design
fa_IR: طراحی وب

en: Webfont loading method
fa_IR: روش بارگذاری وب‌فونت

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
fa_IR: وب‌فونت‌ها (مانند فونت‌های گوگل) به‌طور پیش‌فرض از طریق شیوه‌نامه‌ها بارگذاری می‌شوند. «بارگذار وب‌فونت» را انتخاب کنید تا با پنهان کردن محتوای وب‌سایت خود تا زمان بارگذاری تمام وب‌فونت‌ها، از FOUT (فلش متن بدون استایل) جلوگیری کنید.

en: Webhook
fa_IR: وب‌هوک

en: Webhook payload too large.
fa_IR: محموله وب‌هوک بیش از حد بزرگ است.

en: Webhook request failed with status code
fa_IR: درخواست وب‌هوک با کد وضعیت ناموفق بود

en: Website
fa_IR: وب‌سایت

en: Wednesday
fa_IR: چهارشنبه

en: Weekday
fa_IR: روز هفته

en: Welcome to %s
fa_IR: به %s خوش آمدید

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
fa_IR: نام این صفحه‌ساز چیست؟ و چرا آن را انتخاب کردید؟

en: When a Map ID is present, map styles are controlled via the %s.
fa_IR: وقتی شناسه نقشه وجود دارد، استایل‌های نقشه از طریق %s کنترل می‌شوند.

en: When editing your popup template, you have to enable the "Info Box" setting under "Template Settings > Popup".
fa_IR: هنگام ویرایش قالب پاپ‌آپ، باید تنظیم «جعبه اطلاعات» را در «تنظیمات قالب > پاپ‌آپ» فعال کنید.

en: When enabled, this field acts as a spam trap. It will not be visible to users, but will capture any bots that fill it out.
fa_IR: وقتی فعال باشد، این فیلد به عنوان یک تله هرزنامه عمل می‌کند. برای کاربران قابل مشاهده نخواهد بود، اما هر رباتی را که آن را پر کند، شناسایی می‌کند.

en: When enabled, this query only runs when a live search is performed.
fa_IR: وقتی فعال باشد، این کوئری فقط زمانی اجرا می‌شود که یک جستجوی زنده انجام شود.

en: When pasting elements from another site that contain image or SVG files, placeholders are used by default. Enable to download the image from the source site. If the current user lacks SVG upload permissions, a placeholder SVG is used.
fa_IR: هنگام پیست کردن المان‌ها از سایت دیگری که حاوی فایل‌های تصویر یا SVG هستند، به‌طور پیش‌فرض از جایگزین‌ها استفاده می‌شود. برای دانلود تصویر از سایت منبع، این گزینه را فعال کنید. اگر کاربر فعلی مجوز بارگذاری SVG را نداشته باشد، از یک SVG جایگزین استفاده می‌شود.

en: When rendering without wrapper your settings under the style tab won't have any effect.
fa_IR: هنگام رندر کردن بدون پوشش، تنظیمات شما در زبانه استایل هیچ تأثیری نخواهد داشت.

en: When someone visits a default WordPress authentication URL (%s), they are redirected to this selected page.
fa_IR: هنگامی که کسی از آدرس احراز هویت پیش‌فرض وردپرس (%s) بازدید می‌کند، به این صفحه انتخاب شده هدایت می‌شود.

en: When using dynamic data that contains formatted text (e.g. WYSIWYG field, or any other HTML tags such as p, div, headings, etc.), set the HTML tag to "div", not "p". Alternatively, use the Rich Text element.
fa_IR: هنگام استفاده از داده‌های پویا که حاوی متن قالب‌بندی شده هستند (مانند فیلد WYSIWYG، یا هر تگ HTML دیگری مانند p، div، سربرگ‌ها و غیره)، تگ HTML را روی «div» تنظیم کنید، نه «p». به جای آن، از المان متن غنی استفاده کنید.

en: Where to set the pagination parameter in the request.
fa_IR: پارامتر صفحه‌بندی را در درخواست کجا می‌توان تنظیم کرد؟

en: Where you defined the offset key. Bricks will retrieve the value from there.
fa_IR: جایی که کلید آفست را تعریف کرده‌اید. بریک‌ها مقدار را از آنجا بازیابی می‌کنند.

en: White space
fa_IR: فضای خالی

en: Whitelist URLs
fa_IR: آدرس‌های مجاز

en: Whoops, that page is gone
fa_IR: اوه! صفحه‌ای که به دنبال آن بودید یافت نشد

en: Wide
fa_IR: عریض

en: Widget
fa_IR: ابزارک

en: Widget margin
fa_IR: فاصله خارجی ابزارک

en: Widget title
fa_IR: عنوان ابزارک

en: Widget title border
fa_IR: حاشیه عنوان ابزارک

en: Widget title typography
fa_IR: تایپوگرافی عنوان ابزارک

en: Widgets
fa_IR: ابزارک‌ها

en: Width
fa_IR: عرض

en: Will override local
fa_IR: محلی را بازنویسی خواهد کرد

en: Window
fa_IR: پنجره

en: Window storage
fa_IR: حافظه پنجره

en: Wireframes
fa_IR: وایرفریم‌ها

en: Wireframes provide basic structural templates that serve as a starting point for designing a layout. They are based on classes and variables.
fa_IR: وایرفریم‌ها قالب‌های ساختاری اولیه‌ای را ارائه می‌دهند که به عنوان نقطه شروع برای طراحی یک طرح‌بندی عمل می‌کنند. آن‌ها بر اساس کلاس‌ها و متغیرها هستند.

en: Without attributes
fa_IR: بدون ویژگی‌ها

en: Wonderful
fa_IR: شگفت‌انگیز

en: WooCommerce Template Hook
fa_IR: هوک قالب ووکامرس

en: WooCommerce template hooks
fa_IR: هوک‌های قالب ووکامرس

en: Woohoo
fa_IR: هورا

en: WordPress Environment
fa_IR: محیط وردپرس

en: WordPress authentication page access
fa_IR: دسترسی به صفحه احراز هویت وردپرس

en: WordPress field
fa_IR: فیلد وردپرس

en: Words limit
fa_IR: محدودیت کلمات

en: Words per minute
fa_IR: کلمه در دقیقه

en: Words per minutes
fa_IR: کلمات در دقیقه

en: Would you like to import the variable categories as well?
fa_IR: آیا مایل به درون‌ریزی دسته‌بندی‌های متغیر نیز هستید؟

en: Wrap
fa_IR: شکستن

en: Wrap element
fa_IR: دربرگرفتن المان

en: Wrap reverse
fa_IR: شکستن معکوس

en: Wrap your scripts in %s tags.
fa_IR: اسکریپت‌های خود را در تگ‌های %s قرار دهید.

en: Wrapper
fa_IR: پوشش

en: X axis
fa_IR: محور X

en: Y axis
fa_IR: محور Y

en: Yeah
fa_IR: آره

en: Year: %s
fa_IR: سال: %s

en: Yearly
fa_IR: سالانه

en: Yep
fa_IR: بله

en: Yes
fa_IR: بله

en: You
fa_IR: شما

en: You are about to delete all form submissions (including the database table). Do you wish to proceed?
fa_IR: شما در حال حذف تمام فرم‌های ارسالی (شامل جدول پایگاه داده) هستید. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: You are about to delete all form submissions of form ID %s. Do you wish to proceed?
fa_IR: شما در حال حذف تمام فرم‌های ارسالی با شناسه فرم %s هستید. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: You are about to delete all form submissions. Do you wish to proceed?
fa_IR: شما در حال حذف تمام فرم‌های ارسالی هستید. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: You are about to delete all template screenshots. Not your featured images, though. Do you wish to proceed?
fa_IR: شما در حال حذف تمام اسکرین‌شات‌های قالب هستید (نه تصاویر شاخص شما). آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: You are about to delete this capability. Do you wish to proceed?
fa_IR: شما در حال حذف این قابلیت هستید. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: You are about to fix the element database. Do you wish to proceed?
fa_IR: شما در حال تعمیر پایگاه داده المان هستید. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: You are about to regenerate code signatures for all executable code on your website. Please ensure you have a recent backup before continuing. Do you wish to proceed?
fa_IR: شما در حال بازسازی امضاهای کد برای تمام کدهای اجرایی در وب‌سایت خود هستید. لطفاً قبل از ادامه، از داشتن یک نسخه پشتیبان جدید اطمینان حاصل کنید. آیا مایل به ادامه هستید؟

en: You are about to regenerate indexes for all query filters. Do you wish to proceed?
fa_IR: شما در حال بازسازی ایندکس‌ها برای تمام فیلترهای کوئری هستید. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: You are about to remove all index jobs. Do you wish to proceed?
fa_IR: شما در حال حذف تمام کارهای ایندکس هستید. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: You are about to remove all selected icons from this set. Do you wish to proceed?
fa_IR: شما در حال حذف تمام آیکون‌های انتخاب شده از این مجموعه هستید. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
fa_IR: شما در حال بازنشانی تمام تنظیمات سراسری Bricks هستید. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: You are about to trigger Index Job. Do you wish to proceed?
fa_IR: شما در حال اجرای کار ایندکس هستید. آیا می‌خواهید ادامه دهید؟

en: You are editing the selected global query settings. Changes to this global query apply to all instances throughout your website.
fa_IR: شما در حال ویرایش تنظیمات پرس‌وجوی سراسری انتخاب‌شده هستید. تغییرات این پرس‌وجوی سراسری در تمام نمونه‌های وب‌سایت شما اعمال می‌شود.

en: You are missing out!
fa_IR: شما از دست می‌دهید!

en: You are not allowed to add scripts.
fa_IR: شما مجاز به افزودن اسکریپت نیستید.

en: You are not allowed to uploads SVG files.
fa_IR: شما مجاز به بارگذاری فایل‌های SVG نیستید.

en: You are now running the latest version
fa_IR: شما در حال استفاده از آخرین نسخه هستید

en: You are viewing the first 1000 results. Perform search to see more.
fa_IR: شما در حال مشاهده ۱۰۰۰ نتیجه اول هستید. برای مشاهده موارد بیشتر، جستجو کنید.

en: You can manage code execution permissions under: %s
fa_IR: می‌توانید مجوزهای اجرای کد را در این بخش مدیریت کنید: %s

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
fa_IR: شما می‌توانید لایسنس خود را مدیریت کنید، روش پرداخت را به‌روز کنید و فاکتورهای خود را مستقیماً از %s مشاهده کنید.

en: You can now manage your custom fonts using the new %s in the builder.
fa_IR: اکنون می‌توانید فونت‌های سفارشی خود را با استفاده از %s جدید در سازنده مدیریت کنید.

en: You can render API response data through dynamic data tags. Create custom-labeled dynamic data tags for the {query_api} tag by hovering over any key in the response above and and click the "+" icon. Those labeled tags are stored for you in your browser local storage, not in the database. They are therefore not available on other devices or browsers.
fa_IR: شما می‌توانید داده‌های پاسخ API را از طریق تگ‌های داده پویا رندر کنید. با نگه داشتن ماوس روی هر کلید در پاسخ بالا و کلیک روی نماد "+"، تگ‌های داده پویا با برچسب سفارشی برای تگ {query_api} ایجاد کنید. این تگ‌های برچسب‌گذاری شده برای شما در حافظه محلی مرورگر شما ذخیره می‌شوند، نه در پایگاه داده. بنابراین، آنها در دستگاه‌ها یا مرورگرهای دیگر در دسترس نیستند.

en: You can use the title attribute to provide a description of the expected input value to meet the "pattern" requirement set above.
fa_IR: می‌توانید از ویژگی title برای ارائه توضیحی از مقدار ورودی مورد انتظار برای برآورده کردن نیاز «الگو»ی تنظیم شده در بالا استفاده کنید.

en: You did not select any action(s). So when this form is submitted nothing happens.
fa_IR: شما هیچ اقدامی را انتخاب نکرده‌اید. بنابراین با ارسال این فرم، هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

en: You do not have the required capability to perform this action.
fa_IR: شما توانایی لازم برای انجام این عمل را ندارید.

en: You don't have permission to perform this action.
fa_IR: شما اجازه انجام این کار را ندارید.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can create posts through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
fa_IR: شما بررسی قابلیت‌ها را غیرفعال کرده‌اید. اکنون هر کسی، از جمله بازدیدکنندگانی که وارد سیستم نشده‌اند، می‌توانند از طریق این فرم پست ایجاد کنند. این امر می‌تواند منجر به ایجاد محتوای غیرمجاز، پست‌های اسپم و مخرب، آلودگی پایگاه داده و نقض امنیتی احتمالی شود. فقط در صورتی از این تنظیم استفاده کنید که اقدامات امنیتی جایگزین را در نظر گرفته باشید، فرم در یک صفحه محافظت‌شده باشد یا پیامدهای امنیتی را کاملاً درک کنید.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can edit the post through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
fa_IR: شما بررسی قابلیت‌ها را غیرفعال کرده‌اید. اکنون هر کسی، از جمله بازدیدکنندگانی که وارد سیستم نشده‌اند، می‌تواند پست را از طریق این فرم ویرایش کند. این می‌تواند منجر به ایجاد محتوای غیرمجاز، پست‌های اسپم و مخرب، آلودگی پایگاه داده و نقض امنیتی احتمالی شود. فقط در صورتی از این تنظیم استفاده کنید که اقدامات امنیتی جایگزین را در نظر گرفته باشید، فرم در یک صفحه محافظت‌شده باشد یا پیامدهای امنیتی را کاملاً درک کنید.

en: You have set an icon, but no text. Please provide the "aria-label" for accessibility.
fa_IR: شما یک آیکون تنظیم کرده‌اید، اما متنی وجود ندارد. لطفاً برای دسترسی‌پذیری، «aria-label» را ارائه دهید.

en: You have to add the "Checkout coupon" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout coupon is removed when this setting is enabled. The "Enable the use of coupon codes" WooCommerce setting under "General" must be active.
fa_IR: شما باید المان «کوپن تسویه حساب» را خودتان در صفحه تسویه حساب اضافه کنید، زیرا با فعال شدن این تنظیم، کوپن تسویه حساب بومی ووکامرس حذف می‌شود. تنظیم «فعال کردن استفاده از کدهای کوپن» ووکامرس در بخش «عمومی» باید فعال باشد.

en: You have to add the "Checkout login" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout login is removed when this setting is enabled. The "Enable log-in during checkout" WooCommerce setting under "Accounts & Privacy" must be active.
fa_IR: شما باید المان «ورود به سیستم تسویه حساب» را خودتان در صفحه تسویه حساب اضافه کنید، زیرا با فعال شدن این تنظیم، ورود به سیستم تسویه حساب بومی ووکامرس حذف می‌شود. تنظیم «فعال کردن ورود به سیستم هنگام تسویه حساب» ووکامرس در بخش «حساب‌ها و حریم خصوصی» باید فعال باشد.

en: You have to add the "Notice" element yourself wherever necessary as all native WooCommerce notices are removed when this setting is enabled.
fa_IR: شما باید المان «اعلان» را در هر جایی که لازم است خودتان اضافه کنید، زیرا با فعال شدن این تنظیم، تمام اعلان‌های بومی ووکامرس حذف می‌شوند.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
fa_IR: شما هنوز هیچ سایدبار سفارشی ثبت نکرده‌اید.

en: YouTube video ID/URL
fa_IR: شناسه/آدرس ویدیوی یوتیوب

en: YouTube, Vimeo or file URL.
fa_IR: آدرس یوتیوب، Vimeo یا فایل.

en: Your CSS files were automatically generated in the background.
fa_IR: فایل‌های CSS شما به‌طور خودکار در پس‌زمینه ایجاد شدند.

en: Your Email
fa_IR: ایمیل شما

en: Your Message
fa_IR: پیام شما

en: Your Name
fa_IR: نام شما

en: Your Unsplash API key is not valid.
fa_IR: کلید API Unsplash شما معتبر نیست.

en: Your account is inactive
fa_IR: حساب کاربری شما غیرفعال است

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
fa_IR: حجم فایل‌های پیوست شده شما از حداکثر حجم بارگذاری (۲۵ مگابایت) بیشتر است.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
fa_IR: حجم فایل‌های پیوست شده شما از حداکثر حجم بارگذاری سرور (%s) بیشتر است.

en: Your browser does not support the audio tag.
fa_IR: مرورگر شما از تگ صوتی پشتیبانی نمی‌کند.

en: Your browser does not support the video tag.
fa_IR: مرورگر شما از تگ ویدیویی پشتیبانی نمی‌کند.

en: Your builder capability doesn't allow you to access these settings.
fa_IR: قابلیت سازنده شما اجازه دسترسی به این تنظیمات را نمی‌دهد.

en: Your comment is awaiting moderation.
fa_IR: دیدگاه شما در انتظار تأیید است.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
fa_IR: دیدگاه شما در انتظار تأیید است. این یک پیش‌نمایش است؛ دیدگاه شما پس از تأیید قابل مشاهده خواهد بود.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
fa_IR: پیام شما اینجا قرار می‌گیرد. هرچه جزئیات بیشتر، بهتر ;)

en: Your name (optional)
fa_IR: نام شما (اختیاری)

en: Your password
fa_IR: گذرواژه شما

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
fa_IR: کلید لایسنس ارائه شده شما نامعتبر است. لطفاً لایسنس خود را غیرفعال و سپس دوباره فعال کنید.

en: Your remote templates password is incorrect.
fa_IR: گذرواژه قالب‌های راه دور شما نادرست است.

en: Your selected template is empty.
fa_IR: قالب انتخاب شده شما خالی است.

en: Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.
fa_IR: پوسته شما (%s) حاوی نسخه‌های قدیمی برخی از فایل‌های قالب ووکامرس است.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
fa_IR: مجوزهای نوشتن دایرکتوری بارگذاری‌های شما کافی نیست.

en: Your user role "%1$s" is not allowed to edit this post type with %2$s. Please get in touch with the site admin to change it.
fa_IR: نقش کاربری شما «%1$s» مجاز به ویرایش این نوع نوشته با %2$s نیست. لطفاً برای تغییر آن با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
fa_IR: وب‌سایت شما (%1$s) اجازه دسترسی به قالب‌ها از %2$s را ندارد

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
fa_IR: وب‌سایت شما با کلید لایسنس شما مطابقت ندارد. لطفاً لایسنس خود را غیرفعال و سپس دوباره فعال کنید.

en: Zigzag
fa_IR: زیگزاگ

en: Zoom
fa_IR: بزرگ‌نمایی

en: Zoom Control
fa_IR: کنترل بزرگ‌نمایی

en: Zoom in
fa_IR: بزرگ‌نمایی

en: Zoom level
fa_IR: سطح بزرگ‌نمایی

en: Zoom or close
fa_IR: بزرگ‌نمایی یا بستن

en: Zoom out
fa_IR: کوچک‌نمایی

en: add key after
fa_IR: افزودن کلید بعد از

en: after
fa_IR: بعد از

en: alphanumeric characters only
fa_IR: فقط کاراکترهای الفبایی-عددی

en: auto
fa_IR: خودکار

en: before
fa_IR: قبل از

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
fa_IR: %1$s در %2$s

en: builder access
fa_IR: دسترسی سازنده

en: by
fa_IR: توسط

en: carousel
fa_IR: کاروسل

en: cloned
fa_IR: شبیه‌سازی شد

en: contains
fa_IR: شامل

en: dashed
fa_IR: خط‌چین

en: deprecated
fa_IR: منسوخ شده

en: does not contain
fa_IR: شامل نمی‌شود

en: double
fa_IR: دوتایی

en: e.g., #000000
fa_IR: مثلاً، #۰۰۰۰۰۰

en: e.g., 2
fa_IR: مثلاً ۲

en: e.g., 24px, 2em
fa_IR: مثلاً، ۲۴ پیکسل، ۲ اِم

en: email
fa_IR: ایمیل

en: experimental
fa_IR: آزمایشی

en: hCaptcha key required! Add key in dashboard under: %s
fa_IR: کلید hCaptcha الزامی است! کلید را در پیشخوان زیر این بخش اضافه کنید: %s

en: is
fa_IR: برابر است با

en: is empty
fa_IR: خالی است

en: is not
fa_IR: برابر نیست با

en: is not empty
fa_IR: خالی نیست

en: learn more
fa_IR: بیشتر بدانید

en: legacy
fa_IR: قدیمی

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
fa_IR: قالب‌های جدیدی از زمان لغو Bricks منتشر شده‌اند.

en: not set
fa_IR: تنظیم نشده

en: official roadmap
fa_IR: نقشه راه رسمی

en: per month
fa_IR: در ماه

en: posts
fa_IR: نوشته‌ها

en: results for:
fa_IR: نتایج برای:

[ctx: revision date format]
en: M j @ H:i
fa_IR: j M @ H:i

en: set
fa_IR: تنظیم شده

en: slide
fa_IR: اسلاید

en: will be using this constant
fa_IR: از این ثابت استفاده خواهد کرد

en: wp_remote_post request failed. Please check your server configuration. Required for query filters.
fa_IR: درخواست wp_remote_post ناموفق بود. لطفاً پیکربندی سرور خود را بررسی کنید. برای فیلترهای کوئری الزامی است.

en: x-axis
fa_IR: محور X

en: y-axis
fa_IR: محور Y

en: your account
fa_IR: حساب کاربری شما
