Bricks Internationalisation - en to he_IL translation catalogue (3910 entries)

en: "%s" imported.
he_IL: "%s" יובא.

en: "Coming soon" mode (HTTP status code 200) indicates that your site is available for search engine indexing.
he_IL: מצב "בקרוב" (קוד סטטוס HTTP 200) מציין שהאתר שלך זמין לאינדוקס של מנועי חיפוש.

en: "Maintenance" mode (HTTP status code 503) indicates that your site is temporary unavailable, signaling search engines to come back later.
he_IL: מצב "תחזוקה" (קוד סטטוס HTTP 503) מציין שהאתר שלך אינו זמין באופן זמני, ומאותת למנועי חיפוש לחזור מאוחר יותר.

en: "Page Number" uses page numbers, "Offset" uses an offset value.
he_IL: "מספר עמוד" משתמש במספרי עמודים, "קיזוז" משתמש בערך קיזוז.

en: %1$d orphaned elements found across %2$d posts. Click "Clean up all orphaned elements" to remove all orphaned elements from your site. Please backup your site before you proceed.
he_IL: נמצאו %1$d אלמנטים יתומים ב-%2$d פוסטים. לחץ על "נקה את כל האלמנטים היתומים" כדי להסיר את כל האלמנטים היתומים מהאתר שלך. אנא גבה את האתר שלך לפני שתמשיך.

en: %1$s about %2$s in the Bricks Academy.
he_IL: %1$s אודות %2$s ב-Bricks Academy.

en: %1$s data for "%2$s" deleted.
he_IL: נתוני %1$s עבור "%2$s" נמחקו.

en: %1$s is not enabled for post type "%2$s". Go to "%3$s > %4$s" to enable this post type.
he_IL: %1$s אינו מופעל עבור סוג הפוסט "%2$s". עבור אל "%3$s > %4$s" כדי להפעיל את סוג הפוסט הזה.

en: %1$s of %2$s
he_IL: %1$s מתוך %2$s

en: %1$s out of %2$s global elements components were already converted to components.
he_IL: %1$s מתוך %2$s רכיבי אלמנטים גלובליים כבר הומרו לרכיבים.

en: %1$s out of %2$s global elements have been converted to components.
he_IL: %1$s מתוך %2$s אלמנטים גלובליים הומרו לרכיבים.

en: %1$s requires PHP version %2$s+.
he_IL: %1$s דורש גרסת PHP %2$s ומעלה.

en: %d class permanently deleted | %d classes permanently deleted
he_IL[0]: %d מחלקה נמחקה לצמיתות
he_IL[1]: %d מחלקות נמחקו לצמיתות

en: %d orphaned elements found
he_IL: נמצאו %d אלמנטים יתומים

en: %s added to this button if there is no active filter.
he_IL: %s נוסף לכפתור זה אם אין סינון פעיל.

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: %s allow you to render custom pages for the user login, registration, lost and reset password.
he_IL: %s מאפשרים לך להציג דפים מותאמים אישית עבור התחברות משתמש, הרשמה, איפוס סיסמה ושחזור סיסמה.

en: %s are best configured before you start working on your site.
he_IL: מומלץ להגדיר את %s לפני שמתחילים לעבוד על האתר שלך.

en: %s component block
he_IL: %s בלוק רכיבים

en: %s components
he_IL: %s רכיבים

en: %s components in the block editor
he_IL: %s רכיבים בעורך הבלוקים

en: %s file
he_IL: קובץ %s

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
he_IL: %s עובד כרגע על פוסט זה, מה שאומר שאינך יכול לבצע שינויים, אלא אם כן תשתלט.

en: %s layout
he_IL: פריסת %s

en: %s settings
he_IL: הגדרות %s

en: %s typography
he_IL: טיפוגרפיית %s

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
he_IL: %s יתווסף לצומת ה-HTML הרלוונטית ביותר.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
he_IL: %s. הגדר תנאי תבנית או הפעל תבניות ברירת מחדל.

en: %s. Template conditions precede default templates.
he_IL: ‏%s. תנאי Template קודמים ל-templates ברירת מחדל.

en: %s: New contact form message
he_IL: %s: הודעת טופס יצירת קשר חדשה

en: (Cancel Reply)
he_IL: (בטל תגובה)

en: (Function)
he_IL: (פונקציה)

en: (no title)
he_IL: (ללא כותרת)

en: 1 comment | %1$s comments
he_IL[0]: תגובה 1
he_IL[1]: %1$s תגובות

en: 1 day
he_IL: יום אחד

en: 1 hour
he_IL: שעה אחת

en: 1 week
he_IL: שבוע אחד

en: 20GB web space
he_IL: 20GB שטח אחסון

en: 30 minutes
he_IL: 30 דקות

en: 404 Error Page
he_IL: דף שגיאה 404

en: A class with the same internal ID, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
he_IL: מחלקה עם אותו מזהה פנימי, אך הגדרות שונות, כבר קיימת באתר זה. עליך או לדרוס את המחלקה הקיימת באתר שלך או לבטל את הגרסה המיובאת הזו.

en: A class with the same name, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
he_IL: מחלקה עם אותו שם, אך הגדרות שונות, כבר קיימת באתר זה. עליך או לדרוס את המחלקה הקיימת באתר שלך או לבטל את הגרסה המיובאת הזו.

en: A font variation with this weight and style already exists.
he_IL: וריאציית גופן עם משקל וסגנון זה כבר קיימת.

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
he_IL: רשימה של פעולות מקוריות בוו הנבחר שיוסרו על ידי Bricks.

en: ACF Date picker, for example, uses Ymd.
he_IL: בורר תאריכים של ACF, לדוגמה, משתמש ב-Ymd.

en: ACF Get Row Layout
he_IL: ACF קבל פריסת שורה

en: AJAX add to cart
he_IL: הוספה לעגלה באמצעות AJAX

en: AJAX loader
he_IL: טוען AJAX

en: API endpoint is not set or invalid.
he_IL: נקודת הקצה של ה-API לא הוגדרה או אינה חוקית.

en: API key
he_IL: מפתח API

en: API keys
he_IL: מפתחות API

en: API settings
he_IL: הגדרות API

en: ASC
he_IL: עולה

en: Absolute header
he_IL: כותרת עליונה מוחלטת

en: Accept
he_IL: קבל

en: Accepts multiple addresses separated by comma
he_IL: מקבל מספר כתובות מופרדות בפסיק

en: Access breakpoints manager
he_IL: גישה למנהל נקודות שבירה

en: Access class manager
he_IL: גישה למנהל מחלקות

en: Access color palettes
he_IL: גישה לפלטות צבעים

en: Access content (HTML) settings
he_IL: גישה להגדרות תוכן (HTML)

en: Access element conditions
he_IL: גישה לתנאי אלמנט

en: Access element hide
he_IL: גישה להסתרת אלמנט

en: Access element interactions
he_IL: גישה לאינטראקציות אלמנט

en: Access font manager
he_IL: גישה למנהל גופנים

en: Access icon manager
he_IL: גישה למנהל סמלים

en: Access page settings
he_IL: גישה להגדרות עמוד

en: Access pseudos & selectors
he_IL: גישה לפסאודו-אלמנטים ובוררים

en: Access query loop builder
he_IL: גישה לבונה לולאת שאילתה

en: Access query manager
he_IL: מנהל שאילתות גישה

en: Access remote templates
he_IL: גישה לתבניות מרוחקות

en: Access revisions
he_IL: גישה לגרסאות

en: Access style (CSS) settings
he_IL: גישה להגדרות סגנון (CSS)

en: Access template settings
he_IL: גישה להגדרות תבנית

en: Access theme styles
he_IL: גישה לסגנונות ערכת נושא

en: Access variable manager
he_IL: גישה למנהל משתנים

en: Accordion
he_IL: אקורדיון

en: Accordion layout at breakpoint
he_IL: פריסת אקורדיון בנקודת עצירה

en: Account
he_IL: חשבון

en: Account creation on "My account" page is not enabled.
he_IL: יצירת חשבון בדף "החשבון שלי" אינה מופעלת.

en: Across sessions
he_IL: לאורך סשנים

en: Action
he_IL: פעולה

en: Action URL
he_IL: כתובת URL לפעולה

en: Actions
he_IL: פעולות

en: Actions after successful form submit
he_IL: פעולות לאחר שליחת טופס מוצלחת

en: Activate license
he_IL: הפעל רישיון

en: Activate your account
he_IL: הפעל חשבון

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
he_IL: הפעל את הרישיון שלך כדי לערוך עם Bricks, לקבל עדכונים בלחיצה אחת, ולגשת לכל תבניות הקהילה.

en: Activation status
he_IL: סטטוס הפעלה

en: Active
he_IL: פעיל

en: Active Filters
he_IL: מסננים פעילים

en: Active Plugins
he_IL: תוספים פעילים

en: Active Tab
he_IL: לשונית פעילה

en: Active background
he_IL: רקע פעיל

en: Active border
he_IL: גבול פעיל

en: Active box shadow
he_IL: צל תיבה פעיל

en: Active class
he_IL: מחלקה פעילה

en: Active classes
he_IL: מחלקות פעילות

en: Active color
he_IL: צבע פעיל

en: Active filter
he_IL: מסנן פעיל

en: Active filters
he_IL: מסננים פעילים

en: Active filters count
he_IL: מספר מסננים פעילים

en: Active rating icon
he_IL: סמל דירוג פעיל

en: Active rating typography
he_IL: טיפוגרפיית דירוג פעיל

en: Active styles
he_IL: סגנונות פעילים

en: Active typography
he_IL: טיפוגרפיה פעילה

en: Adaptive height
he_IL: גובה מסתגל

en: Add
he_IL: הוסף

en: Add "%root%" via keyboard shortcut "r + TAB".
he_IL: הוסף "%root%" באמצעות קיצור מקלדת "r + TAB".

en: Add "brx_code_errors" as an URL parameter to show PHP errors if needed.
he_IL: הוסף "brx_code_errors" כפרמטר URL כדי להציג שגיאות PHP במידת הצורך.

en: Add "position: relative" as needed
he_IL: הוסף "position: relative" לפי הצורך

en: Add / Search for
he_IL: הוסף / חפש

en: Add / Search for templates
he_IL: הוסף / חפש תבניות

en: Add Item
he_IL: הוסף פריט

en: Add New
he_IL: הוסף חדש

en: Add New Custom Font
he_IL: הוסף גופן מותאם אישית חדש

en: Add New Template
he_IL: הוספת Template חדש

en: Add New Template Bundle
he_IL: הוספת חבילת Template חדשה

en: Add New Template Tag
he_IL: הוספת תגית Template חדשה

en: Add a "Toggle" element to your page that targets this Offcanvas to open it.
he_IL: הוסף אלמנט "מתג" לדף שלך שמכוון לתפריט הצד הזה כדי לפתוח אותו.

en: Add a font variant
he_IL: הוסף גרסת גופן

en: Add at least two colors to create a gradient.
he_IL: הוסף לפחות שני צבעים ליצירת גרדיאנט.

en: Add context
he_IL: הוסף הקשר

en: Add context to dates on archive templates.
he_IL: הוסף הקשר לתאריכים בתבניות ארכיון.

en: Add context to title on archive/search templates.
he_IL: הוסף הקשר לכותרת בתבניות ארכיון/חיפוש.

en: Add custom headers in JSON format. Leave empty for default headers.
he_IL: הוסף כותרות מותאמות אישית בפורמט JSON. השאר ריק עבור כותרות ברירת מחדל.

en: Add element ID as needed
he_IL: הוסף מזהה אלמנט לפי הצורך

en: Add elements
he_IL: הוסף אלמנטים

en: Add images
he_IL: הוסף תמונות

en: Add larger variable
he_IL: הוסף משתנה גדול יותר

en: Add meta query
he_IL: הוסף שאילתת מטא

en: Add new capability
he_IL: הוסף יכולת חדשה

en: Add parameters to be sent in the request body.
he_IL: הוסף פרמטרים שיש לשלוח בגוף הבקשה.

en: Add prefix
he_IL: הוסף קידומת

en: Add products to cart to see cross-sells.
he_IL: הוסף מוצרים לעגלה כדי לראות מכירות צולבות.

en: Add smaller variable
he_IL: הוסף משתנה קטן יותר

en: Add suffix
he_IL: הוסף סיומת

en: Add taxonomy query
he_IL: הוסף שאילתת טקסונומיה

en: Add to cart
he_IL: הוסף לעגלה

en: Add to favorites
he_IL: הוסף למועדפים

en: Add to icon set
he_IL: הוסף לערכת אייקונים

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
he_IL: הוסף את הצבע הראשון שלך ללוח זה על ידי בחירת ערך צבע למעלה ואז לחץ על "שמור".

en: Add your offcanvas content in here
he_IL: הוסף כאן את תוכן תפריט הצד שלך

en: Added
he_IL: נוסף

en: Added to cart
he_IL: נוסף לעגלה

en: Added to icon. If there is no icon, it will be added to the overlay.
he_IL: נוסף לאייקון. אם אין אייקון, זה יתווסף לשכבה העליונה.

en: Added to the search form as hidden input fields.
he_IL: נוספים לטופס החיפוש כשדות קלט מוסתרים.

en: Adding
he_IL: מוסיף

en: Adding to cart
he_IL: מוסיף לעגלה

en: Additional info
he_IL: מידע נוסף

en: Additional information
he_IL: מידע נוסף

en: Additional parameters
he_IL: פרמטרים נוספים

en: Additional properties
he_IL: מאפיינים נוספים

en: Additional target elements
he_IL: אלמנטי מטרה נוספים

en: Address
he_IL: כתובת

en: Addresses
he_IL: כתובות

en: Adds inline CSS to %s tag.
he_IL: מוסיף CSS מוטמע לתג %s.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
he_IL: מוסיף סקריפטים מיד אחרי פתיחת תג %s.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
he_IL: מוסיף סקריפטים מיד לפני סגירת תג %s.

en: Admin
he_IL: מנהל

en: Admin email
he_IL: אימייל מנהל

en: Administrator
he_IL: מנהל

en: Administrator role is not allowed as a security precaution.
he_IL: תפקיד מנהל מערכת אינו מורשה כאמצעי זהירות אבטחה.

en: Adobe fonts
he_IL: גופני Adobe

en: Affiliate
he_IL: שותף

en: After
he_IL: אחרי

en: After order review heading
he_IL: אחרי כותרת סקירת הזמנה

en: After title
he_IL: אחרי כותרת

en: Ajax loader
he_IL: מטען Ajax

en: Ajax loader animation
he_IL: אנימציה של מטעין Ajax

en: Ajax loader desc
he_IL: תיאור מטעין Ajax

en: Ajax loader selector
he_IL: בוחר מטעין Ajax

en: Alert
he_IL: התראה

en: Align
he_IL: יישור

en: Align content
he_IL: יישור תוכן

en: Align cross axis
he_IL: יישור ציר רוחב

en: Align horizontal
he_IL: יישור אופקי

en: Align items
he_IL: יישר פריטים

en: Align main axis
he_IL: יישר ציר ראשי

en: Align self
he_IL: יישור עצמי

en: Align tables
he_IL: יישר טבלאות

en: Align vertical
he_IL: יישור אנכי

en: Alignment
he_IL: יישור

en: All
he_IL: הכל

en: All %s
he_IL: כל ה-%s

en: All Code elements, SVG elements (source: code), and Query editor instances now require code signatures.
he_IL: כל אלמנטי הקוד, אלמנטי SVG (מקור: קוד), ומופעי עורך השאילתות כעת דורשים חתימות קוד.

en: All Custom Fonts
he_IL: כל הגופנים המותאמים אישית

en: All Template Bundles
he_IL: כל חבילות Template

en: All Template Tags
he_IL: כל תגיות Template

en: All Templates
he_IL: כל ה-templates

en: All archives
he_IL: כל הארכיונים

en: All author posts
he_IL: כל הפוסטים של המחבר

en: All code instances
he_IL: כל מופעי הקוד

en: All components are enabled in the block editor.
he_IL: כל הרכיבים מופעלים בעורך הבלוקים.

en: All headings
he_IL: כל הכותרות

en: All index jobs removed
he_IL: כל משימות האינדוקס הוסרו

en: All indexing jobs completed.
he_IL: כל משימות האינדוקס הושלמו.

en: All revisions deleted
he_IL: כל הגרסאות נמחקו

en: All right
he_IL: בסדר גמור

en: All selected elements must have the same parent
he_IL: כל האלמנטים הנבחרים חייבים להיות בעלי אותו הורה

en: All sides linked
he_IL: כל הצדדים מקושרים

en: All template types
he_IL: כל סוגי התבניות

en: All terms
he_IL: כל המונחים

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
he_IL: אפשר לאתרים אחרים לעיין ולהוסיף את התבניות שלך מספריית התבניות שלהם. הגבל גישה לתבניות באמצעות הגדרות "כתובות URL ברשימה לבנה" ו "הגנת סיסמה" למטה.

en: Allow specific user roles or individual users to execute code.
he_IL: אפשר לתפקידי משתמש ספציפיים או למשתמשים בודדים להריץ קוד.

en: Allow the element's normal click behavior (like following links) instead of blocking it.
he_IL: אפשר התנהגות לחיצה רגילה של האלמנט (כמו מעבר לקישורים) במקום לחסום אותה.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
he_IL: אפשר למשתמש לשנות ולהריץ קוד דרך אלמנט הקוד

en: Allow user to upload SVG files
he_IL: אפשר למשתמש להעלות קבצי SVG

en: Allowed file formats
he_IL: פורמטי קבצים מותרים

en: Alphabetically
he_IL: לפי סדר אלפביתי

en: Alternate images
he_IL: תמונות לסירוגין

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
he_IL: חלופה לשדות קו רוחב/אורך

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
he_IL: למרות שמפתה מאוד להתחיל לערוך עם Bricks מיד, תהיה לך חוויה הרבה יותר טובה אם תעבור במהירות על חלק "התחלה מהירה" של אקדמיית Bricks על איך להשתמש ב-Bricks בצורה היעילה ביותר.

en: Always
he_IL: תמיד

en: Always show
he_IL: הצג תמיד

en: Always shows in builder for editing.
he_IL: תמיד מוצג בבונה לעריכה.

en: Always visible
he_IL: תמיד גלוי

en: Always visible in builder for styling purpose.
he_IL: תמיד נראה בבונה למטרות עיצוב.

en: Amazing
he_IL: מדהים

en: An error occurred while cleaning up orphaned elements.
he_IL: אירעה שגיאה בעת ניקוי אלמנטים יתומים.

en: An error occurred while scanning for orphaned elements.
he_IL: אירעה שגיאה בעת סריקת אלמנטים יתומים.

en: An error occurred, please try again later.
he_IL: אירעה שגיאה, אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: An error occurred.
he_IL: אירעה שגיאה.

en: And
he_IL: וגם

en: Angle in °
he_IL: זווית ב-°

en: Anim. Typing
he_IL: הקלדה מונפשת

en: Animation
he_IL: אנימציה

en: Animation delay
he_IL: השהיית אנימציה

en: Animation duration
he_IL: משך האנימציה

en: Animation end
he_IL: סיום אנימציה

en: Animation in ms
he_IL: אנימציה במילישניות

en: Animation speed in ms
he_IL: מהירות אנימציה במילישניות

en: Another user
he_IL: משתמש אחר

en: Any
he_IL: כל

en: Any breakpoint
he_IL: כל נקודת שבירה

en: Any option text
he_IL: טקסט לכל אפשרות

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
he_IL: חל רק על הגדרת ה'סגנון' של כותרת או כפתור. צור והשתמש בצבעים גלובליים דרך 'לוח הצבעים' המותאם אישית שלך.

en: Apply
he_IL: החל

en: Apply on
he_IL: החל על

en: Apply preview
he_IL: החל תצוגה מקדימה

en: Apply spacing inside
he_IL: החל מרווח בפנים

en: Apply to
he_IL: החל על

en: Apply to child pages
he_IL: החל על עמודי משנה

en: Apply to child terms
he_IL: החל על מונחי משנה

en: April
he_IL: אפריל

en: Archive
he_IL: ארכיון

en: Archive (products)
he_IL: ארכיון (מוצרים)

en: Archive description
he_IL: תיאור ארכיון

en: Archive post types
he_IL: סוגי פוסטים בארכיון

en: Archive terms
he_IL: מונחי ארכיון

en: Archive title
he_IL: כותרת ארכיון

en: Archive type
he_IL: סוג ארכיון

en: Archives
he_IL: ארכיונים

en: Archives: %s
he_IL: ארכיון: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את נקודת השבירה הזו?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הנתונים שנוצרו על ידי Bricks עבור %s זה?

en: Are you sure you want to delete this category? Deleting it also deletes all variables in this category.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק קטגוריה זו? מחיקתה תמחק גם את כל המשתנים בקטגוריה זו.

en: Are you sure you want to delete this font and all of its font variation files?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את הגופן הזה ואת כל קבצי הווריאציות שלו?

en: Are you sure you want to delete this icon set?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את ערכת האייקונים הזו?

en: Are you sure you want to move this font to the trash?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להעביר גופן זה לפח?

en: Are you sure you want to remove all orphaned elements from your site? This action cannot be undone. Please perform a backup of your site before you proceed.
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר את כל האלמנטים היתומים מהאתר שלך? פעולה זו אינה ניתנת לביטול. בצע גיבוי לאתר שלך לפני שתמשיך.

en: Are you sure you want to remove this icon?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך להסיר אייקון זה?

en: Are you sure you want to unlink this component?
he_IL: האם אתה בטוח שברצונך לנתק רכיב זה?

en: Argument
he_IL: ארגומנט

en: Arguments
he_IL: ארגומנטים

en: Arrows
he_IL: חצים

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
he_IL: לא ניתן לטעון את המאמרים. אנא בקר במאגר הידע הרשמי:

en: Ascending
he_IL: בסדר עולה

en: Asides
he_IL: הערות צד

en: Aspect ratio
he_IL: יחס גובה-רוחב

en: Assign/unassign global classes
he_IL: הקצאה/ביטול הקצאה של מחלקות גלובליות

en: Attachment
he_IL: קובץ מצורף

en: Attachment Page
he_IL: דף קובץ מצורף

en: Attribute
he_IL: מאפיין

en: Attributes
he_IL: מאפיינים

en: Attribution
he_IL: ייחוס

en: Attribution Control
he_IL: בקרת ייחוס

en: Audio
he_IL: אודיו

en: August
he_IL: אוגוסט

en: Author
he_IL: מחבר

en: Author ID
he_IL: מזהה מחבר

en: Author archive URL
he_IL: כתובת ארכיון של המחבר

en: Author avatar
he_IL: אווטאר של המחבר

en: Author bio
he_IL: ביוגרפיה של המחבר

en: Author email
he_IL: אימייל של המחבר

en: Author meta
he_IL: מטא של מחבר

en: Author name
he_IL: שם מחבר

[ctx: Author name]
en: Name
he_IL: שם

en: Author website
he_IL: אתר של המחבר

en: Author: %s
he_IL: מחבר: %s

en: Authorization
he_IL: הרשאה

en: Auto
he_IL: אוטומטי

en: Auto height
he_IL: גובה אוטומטי

en: Auto log in user
he_IL: התחברות אוטומטית למשתמש

en: Auto login after activation
he_IL: כניסה אוטומטית לאחר ההפעלה

en: Auto poster
he_IL: פוסטר אוטומטי

en: Auto scroll element into view
he_IL: גלילה אוטומטית של אלמנט לתצוגה

en: Auto toggle child terms
he_IL: פתיחה אוטומטית של מונחי ילד

en: Auto width
he_IL: רוחב אוטומטי

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
he_IL: נוצר אוטומטית אם הטופס דורש רק כתובת דוא"ל להרשמה.

en: Autocomplete
he_IL: השלמה אוטומטית

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
he_IL: נוצר אוטומטית אם לא נדרשת/נשלחה סיסמה.

en: Automatically adjust the map view to fit all markers when markers are added or removed.
he_IL: התאם אוטומטית את תצוגת המפה כך שתתאים לכל הסמנים כאשר סמנים נוספים או מוסרים.

en: Autoplay
he_IL: ניגון אוטומטי

en: Autoplay delay in ms
he_IL: השהיית הפעלה אוטומטית במילישניות

en: Autoplay is not supported when using preview image.
he_IL: הפעלה אוטומטית אינה נתמכת בעת שימוש בתמונת תצוגה מקדימה.

en: Autosave
he_IL: שמירה אוטומטית

en: Autosave by
he_IL: שמירה אוטומטית על ידי

en: Autosave interval (seconds)
he_IL: מרווח שמירה אוטומטית (בשניות)

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
he_IL: זמין דרך סמל פעולה "+" ותפריט הקשר בלחיצה ימנית.

en: Available via "Layout" action icon.
he_IL: זמין דרך סמל פעולה "פריסה".

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
he_IL: זמין דרך קיצור מקלדת ותפריט הקשר בלחיצה ימנית.

en: Avatar
he_IL: אווטאר

en: Avatar border
he_IL: מסגרת האווטאר

en: Avatar box shadow
he_IL: צל תיבת האווטאר

en: Avatar image of %s
he_IL: תמונת אווטאר של %s

en: Avatar position
he_IL: מיקום האווטאר

en: Avatar size
he_IL: גודל האווטאר

en: Avoid using in combination with third-party filter plugins.
he_IL: הימנע משימוש בשילוב עם תוספי סינון של צד שלישי.

en: Aye
he_IL: כן

en: BCC email address
he_IL: כתובת אימייל BCC

en: Back
he_IL: חזרה

en: Back delay in ms
he_IL: השהיית חזרה ב-ms

en: Back speed in ms
he_IL: מהירות חזרה ב-ms

en: Back to Top
he_IL: חזרה למעלה

en: Back to builder
he_IL: חזרה לבונה

en: Back to icon sets
he_IL: חזרה לערכות אייקונים

en: Back to import manager
he_IL: חזרה למנהל הייבוא

en: Back to settings
he_IL: חזרה להגדרות

en: Backdrop
he_IL: רקע

en: Background
he_IL: רקע

en: Background active
he_IL: רקע פעיל

en: Background attachment
he_IL: הצמדת רקע

en: Background blend mode
he_IL: מצב ערבוב רקע

en: Background color
he_IL: צבע רקע

en: Background custom size
he_IL: גודל מותאם אישית לרקע

en: Background filters
he_IL: מסנני רקע

en: Background image
he_IL: תמונת רקע

en: Background position
he_IL: מיקום רקע

en: Background repeat
he_IL: חזרת רקע

en: Background size
he_IL: גודל רקע

en: Background video
he_IL: וידאו רקע

en: Bar
he_IL: סרגל

en: Bar background color
he_IL: צבע רקע סרגל

en: Bar border
he_IL: גבול סרגל

en: Bar color
he_IL: צבע הסרגל

en: Bar height
he_IL: גובה סרגל

en: Base breakpoint
he_IL: נקודת שבירה בסיסית

en: Base font size
he_IL: גודל גופן בסיסי

en: Baseline
he_IL: קו בסיס

en: Baseline step
he_IL: שלב בסיסי

en: Basic
he_IL: בסיסי

en: Basic Text
he_IL: טקסט בסיסי

en: Beautiful
he_IL: יפה

en: Before
he_IL: לפני

en: Before order review heading
he_IL: לפני כותרת סקירת הזמנה

en: Before payment
he_IL: לפני תשלום

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
he_IL: לפני שאתה מבטל את ההפעלה של Bricks, האם תוכל לספר לי למה? אשמח לשלב את המשוב שלך כדי לשפר את Bricks. תודה רבה!

en: Berlin, Germany
he_IL: ברלין, גרמניה

en: Billing address
he_IL: כתובת לחיוב

en: Bio
he_IL: ביוגרפיה

en: Black
he_IL: שחור

en: Block
he_IL: בלוק

en: Block editor
he_IL: עורך בלוקים

en: Block not available
he_IL: הבלוק אינו זמין

en: Blockquote
he_IL: ציטוט

en: Blockquote border
he_IL: גבול ציטוט

en: Blockquote margin
he_IL: שוליי ציטוט

en: Blockquote padding
he_IL: ריפוד ציטוט

en: Blockquote typography
he_IL: טיפוגרפיית ציטוט

en: Blur
he_IL: טשטוש

en: Body
he_IL: גוף

en: Body (footer) scripts
he_IL: סקריפטים בגוף (כותרת תחתונה)

en: Body (header) scripts
he_IL: סקריפטים בגוף (כותרת)

en: Body - Heading
he_IL: גוף - כותרת

en: Body parameters
he_IL: פרמטרים של הגוף

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
he_IL: סקריפטים בגוף מתווספים ממש אחרי פתיחת התג %s.

en: Body typography
he_IL: טיפוגרפיית גוף

en: Bold
he_IL: מודגש

en: Border
he_IL: גבול

en: Border / Box Shadow
he_IL: גבול / צל תיבה

en: Border color
he_IL: צבע גבול

en: Border width
he_IL: רוחב הגבול

en: Both
he_IL: שניהם

en: Bottom
he_IL: תחתון

en: Bottom / End
he_IL: למטה / סוף

en: Bottom center
he_IL: מרכז תחתון

en: Bottom left
he_IL: שמאל תחתון

en: Bottom right
he_IL: ימין תחתון

en: Box Zoom
he_IL: תיבת זום

en: Box list
he_IL: רשימת תיבות

en: Box shadow
he_IL: צל תיבה

en: Boxed
he_IL: מרוכז

en: Boxed max. width
he_IL: רוחב מקסימלי במצב מרוכז

en: Breadcrumb
he_IL: פירור לחם

en: Breadcrumbs
he_IL: פירורי לחם

en: Breakpoint already exists
he_IL: Breakpoint כבר קיים

en: Breakpoint label must start with a letter.
he_IL: תווית ה-Breakpoint חייבת להתחיל באות.

en: Brightness
he_IL: בהירות

en: Brilliant
he_IL: מבריק

en: Browse
he_IL: עיון

en: Browse Media Library
he_IL: עיון בספריית המדיה

en: Browse Unsplash
he_IL: עיון ב-Unsplash

en: Browser
he_IL: דפדפן

en: Browser storage
he_IL: אחסון דפדפן

en: Builder
he_IL: בונה

en: Builder access
he_IL: גישה לבונה

en: Builder capabilities
he_IL: יכולות הבונה

en: Builder mode
he_IL: מצב בונה

en: Built in icon sets
he_IL: ערכות סמלים מובנות

en: Built-in icon sets
he_IL: ערכות אייקונים מובנות

en: Bulk actions
he_IL: פעולות המוניות

en: Bulk edit
he_IL: עריכה המונית

en: Bullet List
he_IL: רשימת תבליטים

en: Bulleted list
he_IL: רשימה עם תבליטים

en: Bundle
he_IL: חבילה

en: Bundles
he_IL: חבילות

en: Butt
he_IL: ישבן

en: Button
he_IL: כפתור

en: Button background
he_IL: רקע כפתור

en: Button border
he_IL: גבול כפתור

en: Button box shadow
he_IL: צל תיבה לכפתור

en: Button link
he_IL: קישור כפתור

en: Button size
he_IL: גודל כפתור

en: Button style
he_IL: סגנון כפתור

en: Button text
he_IL: טקסט כפתור

en: Button typography
he_IL: טיפוגרפיה לכפתור

en: Button width
he_IL: רוחב כפתור

en: Buttons
he_IL: כפתורים

en: Buy product
he_IL: קנה מוצר

en: By default, covers entire available width.
he_IL: כברירת מחדל, מכסה את כל הרוחב הזמין.

en: By default, form fields are validated on input, blur and submit.
he_IL: כברירת מחדל, שדות הטופס מאומתים בקלט, בעזיבה ובשליחה.

en: By default, only the most specific theme style is loaded. To load all theme styles whose conditions are met, select "Load all matching theme styles".
he_IL: כברירת מחדל, רק סגנון ערכת הנושא הספציפי ביותר נטען. כדי לטעון את כל סגנונות ערכת הנושא שעומדים בתנאים, בחר "טען את כל סגנונות ערכת הנושא המתאימים".

en: By default, the favorite fonts are listed first in the font-family options. To show only the favorite fonts, select "Show favorites only" at %s.
he_IL: כברירת מחדל, הגופנים המועדפים מופיעים ראשונים באפשרויות משפחת הגופנים. כדי להציג רק את הגופנים המועדפים, בחר "הצג מועדפים בלבד" ב-%s.

en: By default, the min/max values are dynamically set based on each filter query loop results. Disable this feature so the min/max values are only set initially.
he_IL: כברירת מחדל, ערכי המינימום/מקסימום נקבעים דינמית בהתבסס על תוצאות לולאת השאילתה של כל סינון. בטל תכונה זו כך שערכי המינימום/מקסימום ייקבעו רק בהתחלה.

en: By default, this icon is always visible and rotates 90° when the accordion item is expanded. To display different icons for each state, duplicate this icon and set the "Show" option to "Collapsed" for one and "Expanded" for the other.
he_IL: כברירת מחדל, האייקון הזה תמיד גלוי ומסתובב ב-90° כשפריט האקורדיון מורחב. כדי להציג אייקונים שונים לכל מצב, שכפל את האייקון הזה והגדר את האפשרות "הצג" ל-"מכווץ" עבור אחד ו-"מורחב" עבור השני.

en: By default, users can access the default WordPress auth pages by adding %1$s to the URL, bypassing custom authentication pages. Enable this setting to remove this bypass option and always use your custom authentication pages and behavior as set above.
he_IL: כברירת מחדל, משתמשים יכולים לגשת לדפי האימות הרגילים של וורדפרס על ידי הוספת %1$s לכתובת האתר, ובכך לעקוף את דפי האימות המותאמים אישית. הפעל הגדרה זו כדי להסיר אפשרות עקיפה זו ולהשתמש תמיד בדפי האימות המותאמים אישית שלך ובהתנהגות שהוגדרה למעלה.

en: Byline
he_IL: שורת מחבר

en: Bypass maintenance
he_IL: עקוף תחזוקה

en: CSS Filters
he_IL: מסנני CSS

en: CSS ID
he_IL: מזהה CSS

en: CSS Selector
he_IL: בורר CSS

en: CSS class
he_IL: מחלקת CSS

en: CSS classes
he_IL: מחלקות CSS

en: CSS files processed
he_IL: קבצי CSS שעובדו

en: CSS filter
he_IL: מסנן CSS

en: CSS is automatically wrapped in style tags.
he_IL: CSS נעטף אוטומטית בתגי style.

en: CSS loading method
he_IL: שיטת טעינת CSS

en: CSS selector
he_IL: בורר CSS

en: CSS selector of the element to insert the AJAX loader into.
he_IL: בורר CSS של האלמנט שאליו יש להכניס את טוען ה-AJAX.

en: CSS selectors
he_IL: בוררי CSS

en: Cache
he_IL: מטמון

en: Cache duration
he_IL: משך זמן המטמון

en: Cache query loops
he_IL: לולאות שאילתה במטמון

en: Calculation method
he_IL: שיטת חישוב

en: Calendar
he_IL: לוח שנה

en: Can also be set globally via theme styles.
he_IL: ניתן להגדיר גם באופן גלובלי דרך סגנונות הנושא.

en: Cancel
he_IL: ביטול

en: Canvas
he_IL: קנבס

en: Capabilities
he_IL: יכולות

en: Capability
he_IL: יכולת

en: Capitalize
he_IL: האות הראשונה גדולה

en: Caption
he_IL: כיתוב

en: Caption type
he_IL: סוג כיתוב

en: Caret
he_IL: סימן גדול מ-

en: Carousel
he_IL: קרוסלה

en: Cart
he_IL: עגלת קניות

en: Cart Cross-sells
he_IL: מוצרים נלווים לעגלה

en: Cart Details
he_IL: פרטי עגלה

en: Cart contents
he_IL: תכולת עגלה

en: Cart count
he_IL: מספר פריטים בעגלה

en: Cart coupon
he_IL: קופון עגלה

en: Cart cross sells
he_IL: מכירות צולבות בעגלה

en: Cart items
he_IL: פריטי עגלה

en: Cart product name
he_IL: שם מוצר בעגלה

en: Cart product quantity
he_IL: כמות מוצר בעגלה

en: Cart product subtotal
he_IL: סכום ביניים של מוצרי העגלה

en: Cart remove product
he_IL: הסר מוצר מהעגלה

en: Cart subtotal
he_IL: סכום ביניים בעגלה

en: Cart totals
he_IL: סה״כ עגלה

en: Cart update
he_IL: עדכון עגלה

en: Cart updated
he_IL: העגלה עודכנה

en: Cascade layer
he_IL: שכבת מפל

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Categories & Tags
he_IL: קטגוריות ותגיות

en: Categories deleted
he_IL: הקטגוריות נמחקו

en: Categories imported
he_IL: הקטגוריות יובאו

en: Categorize
he_IL: קטלג

en: Category
he_IL: קטגוריה

en: Category: %s
he_IL: קטגוריה: %s

en: Center
he_IL: מרכז

en: Center center
he_IL: מרכז מרכז

en: Center left
he_IL: מרכז שמאל

en: Center mode
he_IL: מצב מרכז

en: Center right
he_IL: מרכז ימין

en: Champ
he_IL: אלוף

en: Change content
he_IL: שנה תוכן

en: Change image
he_IL: שנה תמונה

en: Characters per minute
he_IL: תווים לדקה

en: Chart size in px
he_IL: גודל התרשים בפיקסלים

en: Chats
he_IL: צ'אטים

en: Check for orphaned elements on builder save
he_IL: בדוק אלמנטים יתומים בשמירת הבונה

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: Checkout
he_IL: קופה

en: Checkout coupon
he_IL: קופון בקופה

en: Checkout customer details
he_IL: פרטי לקוח בקופה

en: Checkout login
he_IL: התחברות בקופה

en: Checkout order payment
he_IL: תשלום הזמנה בקופה

en: Checkout order review
he_IL: סקירת הזמנה בקופה

en: Checkout order table
he_IL: טבלת הזמנה בקופה

en: Checkout thank you
he_IL: תודה בקופה

en: Checks for %1$s on builder save to check for orphaned elements. Always checked on load regardless of this setting. Can also be manually enabled by adding %2$s to the builder URL.
he_IL: בודק %1$s בשמירת הבונה כדי לאתר אלמנטים יתומים. נבדק תמיד בטעינה ללא קשר להגדרה זו. ניתן גם להפעיל ידנית על ידי הוספת %2$s לכתובת האתר של הבונה.

en: Child of
he_IL: צאצא של

en: Childless
he_IL: ללא צאצאים

en: Childless terms only
he_IL: מונחים ללא ילדים בלבד

en: Choose a color for this attribute term
he_IL: בחר צבע עבור מונח תכונה זה

en: Choose a color for this attribute value.
he_IL: בחר צבע עבור ערך תכונה זה.

en: Choose an image for this attribute term
he_IL: בחר תמונה עבור מונח תכונה זה

en: Choose an image for this attribute value.
he_IL: בחר תמונה עבור ערך תכונה זה.

en: Choose at which breakpoint do you want to start showing this popup or on which specific breakpoints.
he_IL: בחר באיזו נקודת שבירה ברצונך להתחיל להציג את החלון הקופץ הזה או באילו נקודות שבירה ספציפיות.

en: Choose files
he_IL: בחר קבצים

en: Choose how passwords are managed. "Template password" uses this template's password to protect content according to template conditions. "Post password" protects content that has an individual post password set. "Template & post password" uses the template password, but individual post passwords will be used instead if set.
he_IL: בחר כיצד מנוהלות סיסמאות. "סיסמת Template" משתמשת בסיסמת ה-template הזה כדי להגן על תוכן בהתאם לתנאי ה-template. "סיסמת פוסט" מגנה על תוכן שיש לו סיסמת פוסט נפרדת מוגדרת. "סיסמת Template ופוסט" משתמשת בסיסמת ה-template, אך סיסמאות פוסט נפרדות ישמשו במקומה אם הוגדרו.

en: Choose how to display product variations.
he_IL: בחר כיצד להציג וריאציות מוצר.

en: Choose image
he_IL: בחר תמונה

en: Circle
he_IL: עיגול

en: Class
he_IL: מחלקה

en: Class "%s" has been moved to trash but your modifications are kept.
he_IL: המחלקה "%s" הועברה לאשפה אבל השינויים שלך נשמרו.

en: Class found in trash
he_IL: מחלקה נמצאה בפח

en: Class name
he_IL: שם המחלקה

en: Class name already exists
he_IL: שם המחלקה כבר קיים

en: Classes
he_IL: מחלקות

en: Classes discarded
he_IL: המחלקות נזרקו

en: Classes duplicated
he_IL: המחלקות שוכפלו

en: Classes found
he_IL: נמצאו מחלקות

en: Classes renamed
he_IL: שמות המחלקות שונו

en: Clause name
he_IL: שם הסעיף

en: Clause name description
he_IL: תיאור שם הסעיף

en: Clean
he_IL: נקה

en: Clean up
he_IL: ניקוי

en: Clean up all orphaned elements
he_IL: נקה את כל האלמנטים היתומים

en: Clear
he_IL: נקה

en: Clear all
he_IL: נקה הכל

en: Clear filter
he_IL: נקה מסנן

en: Clear form
he_IL: נקה טופס

en: Clear gallery
he_IL: נקה גלריה

en: Clear non-existing dynamic data
he_IL: נקה נתונים דינמיים שאינם קיימים

en: Click
he_IL: לחיצה

en: Click "Accept" to use the incoming database changes. Click "Discard" to save your current builder data instead.
he_IL: לחץ על "קבל" כדי להשתמש בשינויי מסד הנתונים הנכנסים. לחץ על "זרוק" כדי לשמור במקום זאת את נתוני הבונה הנוכחיים שלך.

en: Click "Continue filter index" to immediately run any remaining/queued filter index jobs instead of waiting for the next WP cronjob.
he_IL: לחץ על "המשך אינדקס מסנן" כדי להריץ מיד את כל משימות אינדקס המסנן הנותרות/בתור במקום לחכות למשימת הקרון הבאה של WordPress.

en: Click "Regenerate filter index" to regenerate the query filter index for your entire website.
he_IL: לחץ על "צור מחדש אינדקס מסנן" כדי ליצור מחדש את אינדקס מסנן השאילתות עבור האתר כולו.

en: Click me
he_IL: לחץ עליי

en: Click on any element to add it to your canvas.
he_IL: לחץ על אלמנט כלשהו כדי להוסיף אותו לקנבס שלך.

en: Click on any element to add it to your popup.
he_IL: לחץ על אלמנט כלשהו כדי להוסיף אותו לחלון הקופץ שלך.

en: Click or hover
he_IL: לחיצה או ריחוף

en: Click the "+" icon to add your first condition.
he_IL: לחץ על סמל ה-"+" כדי להוסיף את התנאי הראשון שלך.

en: Click the "+" icon to add your first interaction.
he_IL: לחץ על סמל ה-"+" כדי להוסיף את האינטראקציה הראשונה שלך.

en: Click the "Generate variables" button to auto-generate all your fluid typography variables.
he_IL: לחץ על כפתור "צור משתנים" כדי ליצור באופן אוטומטי את כל המשתנים הטיפוגרפיים שלך.

en: Click the button above to retrieve all Code element, SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances and review the code for every page, template, etc.
he_IL: לחץ על הכפתור למעלה כדי לאחזר את כל מופעי אלמנט הקוד, אלמנט SVG (קוד), עורך השאילתות, ותגי "echo" ולסקור את הקוד עבור כל עמוד, תבנית וכו'.

en: Click the button to retrieve a list of all global element instances. Then review and convert them to components either individually, in bulk, or by manually unlinking them in the builder. Once done, please delete all global elements from the elements panel in the builder.
he_IL: לחץ על הכפתור כדי לקבל רשימה של כל מופעי האלמנטים הגלובליים. לאחר מכן סקור והמר אותם לקומפוננטים באופן פרטני, בצורה גורפת, או על ידי ביטול קישור ידני בבונה. לאחר מכן, מחק את כל האלמנטים הגלובליים מלוח האלמנטים בבונה.

en: Click this button to remove all index jobs. Useful if your index jobs are stuck due to unknown reasons. You should regenerate the filter index afterwards.
he_IL: לחץ על כפתור זה כדי להסיר את כל משימות האינדקס. שימושי אם משימות האינדקס שלך תקועות מסיבות לא ידועות. כדאי ליצור מחדש את אינדקס המסנן לאחר מכן.

en: Click to apply the latest filter settings. This ensures all filter options are up-to-date.
he_IL: לחץ כדי להחיל את הגדרות הסינון האחרונות. זה מבטיח שכל אפשרויות הסינון מעודכנות.

en: Click to download
he_IL: לחץ להורדה

en: Click to set preview content.
he_IL: לחץ כדי להגדיר תוכן תצוגה מקדימה.

en: Clone
he_IL: שכפל

en: Close
he_IL: סגור

en: Close (ESC)
he_IL: סגור (ESC)

en: Close after
he_IL: סגור אחרי

en: Close button
he_IL: כפתור סגירה

en: Close color
he_IL: צבע סגירה

en: Close icon
he_IL: אייקון סגירה

en: Close mini cart
he_IL: סגור מיני עגלה

en: Close mobile menu
he_IL: סגור תפריט נייד

en: Close on
he_IL: סגירה ב-

en: Close popup on click
he_IL: סגור חלון קופץ בלחיצה

en: Close position
he_IL: מיקום סגירה

en: Close search
he_IL: סגור חיפוש

en: Close size
he_IL: גודל סגירה

en: Closest corner
he_IL: הפינה הקרובה ביותר

en: Closest side
he_IL: הצד הקרוב ביותר

en: Cloud
he_IL: ענן

en: Cloudflare Turnstile API key required! Add key in dashboard under: %s
he_IL: נדרש מפתח API של Cloudflare Turnstile! הוסף מפתח בלוח הבקרה תחת: %s

en: Cluster
he_IL: אשכול

en: Code
he_IL: קוד

en: Code control
he_IL: בקרת קוד

en: Code execution
he_IL: הרצת קוד

en: Code execution has been explicitly disabled by the %s filter. This filter is currently overriding your Bricks settings.
he_IL: הרצת קוד הושבתה במפורש על ידי המסנן %s. מסנן זה כרגע דורס את הגדרות Bricks שלך.

en: Code execution is disabled
he_IL: הרצת קוד מושבתת

en: Code execution not allowed.
he_IL: הרצת קוד אינה מורשית.

en: Code execution, if needed, must be explicitly enabled.
he_IL: הרצת קוד, אם נדרשת, חייבת להיות מופעלת באופן מפורש.

en: Code execution: Disabled by default
he_IL: הרצת קוד: מושבתת כברירת מחדל

en: Code review
he_IL: סקירת קוד

en: Code signatures
he_IL: חתימות קוד

en: Code signatures are locked.
he_IL: חתימות הקוד נעולות.

en: Code signatures regenerated successfully.
he_IL: חתימות הקוד נוצרו מחדש בהצלחה.

en: Code signed
he_IL: קוד חתום

en: Code that requires execution only runs when it has a valid code signature.
he_IL: קוד הדורש הרצה פועל רק כאשר יש לו חתימת קוד תקפה.

en: Collapse
he_IL: כווץ

en: Collapse inactive
he_IL: כווץ לא פעילים

en: Collapse on page load
he_IL: כווץ בטעינת העמוד

en: Collapsed
he_IL: מכווץ

en: Color
he_IL: צבע

en: Color #%s
he_IL: צבע #%s

en: Color close
he_IL: צבע סגירה

en: Color editor
he_IL: עורך צבעים

en: Color palette
he_IL: לוח צבעים

en: Color preview
he_IL: תצוגה מקדימה של צבע

en: Color stop
he_IL: עצירת צבע

en: Colors
he_IL: צבעים

en: Column
he_IL: עמודה

en: Column gap
he_IL: רווח עמודות

en: Columns
he_IL: עמודות

en: Coming soon
he_IL: בקרוב

en: Comma-separated list of results per page options.
he_IL: רשימה מופרדת בפסיקים של אפשרויות תוצאות לעמוד.

en: Command palette
he_IL: לוח פקודות

en: Comment
he_IL: תגובה

en: Comment count
he_IL: ספירת תגובות

en: Comment navigation
he_IL: ניווט בין תגובות

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Comments are closed.
he_IL: התגובות סגורות.

en: Comments are disabled.
he_IL: התגובות מושבתות.

en: Common classes
he_IL: מחלקות נפוצות

en: Common taxonomies
he_IL: טקסונומיות משותפות

en: Community
he_IL: קהילה

en: Community templates
he_IL: תבניות קהילה

en: Compact
he_IL: קומפקטי

en: Compare
he_IL: השווה

en: Compare with
he_IL: השווה עם

en: Component
he_IL: רכיב

en: Component %s
he_IL: רכיב %s

en: Component configured but preview unavailable
he_IL: הרכיב הוגדר אך התצוגה המקדימה אינה זמינה

en: Component preview error
he_IL: שגיאה בתצוגה מקדימה של רכיב

en: Component preview unavailable
he_IL: תצוגה מקדימה של רכיבים אינה זמינה

en: Components
he_IL: רכיבים

en: Condition
he_IL: תנאי

en: Conditions
he_IL: תנאים

en: Conditions always run before query loop.
he_IL: התנאים תמיד רצים לפני לולאת השאילתה.

en: Conditions don't run in the builder.
he_IL: תנאים לא רצים בבונה.

en: Configure
he_IL: הגדר

en: Configure "Marker: Type" on the connected "Map" element to render text or image markers. The settings below will precede the settings on the "Map" element.
he_IL: הגדר "סמן: סוג" באלמנט ה-"מפה" המחובר כדי לעבד סמני טקסט או תמונה. ההגדרות למטה יקדימו את ההגדרות באלמנט ה-"מפה".

en: Configure the API settings to retrieve data from an API endpoint.
he_IL: הגדר את הגדרות ה-API כדי לאחזר נתונים מנקודת קצה של API.

en: Configure the scale generator as per your requirements.
he_IL: הגדר את מחולל הסולם בהתאם לדרישותיך.

en: Configure your API settings (URL, etc.) and fetch data to view and work with the API response data.
he_IL: הגדר את הגדרות ה-API שלך (URL וכו') ואחזר נתונים כדי להציג ולעבוד עם נתוני התגובה של ה-API.

en: Confirm
he_IL: אשר

en: Confirmation
he_IL: אישור

en: Confirmation email
he_IL: אימייל אישור

en: Conflict
he_IL: התנגשות

en: Conflict: Class "%s" has been permanently deleted by another user.
he_IL: התנגשות: המחלקה "%s" נמחקה לצמיתות על ידי משתמש אחר.

en: Conflict: Some classes exist in both trash and active classes
he_IL: קונפליקט: חלק מהמחלקות קיימות גם בפח וגם במחלקות פעילות

en: Conflicts
he_IL: התנגשויות

en: Congrats
he_IL: כל הכבוד

en: Conic
he_IL: קוני

en: Connect
he_IL: חבר

en: Connect property
he_IL: חבר מאפיין

en: Connect the CSS ID to a property to set it on an per-instance basis to avoid same ID conflicts.
he_IL: חבר את מזהה ה-CSS לנכס כדי להגדיר אותו על בסיס פרטני, כדי למנוע התנגשויות בין מזהים זהים.

en: Connect the form fields to the post data that you want to create on form submit.
he_IL: חבר את שדות הטופס לנתוני הפוסט שברצונך ליצור בעת שליחת הטופס.

en: Connect the form fields to the post data that you want to update on form submit.
he_IL: חבר את שדות הטופס לנתוני ההודעה שברצונך לעדכן בעת שליחת הטופס.

en: Connected property
he_IL: מאפיין מחובר

en: Construct the selector you want to create from the node tree below by toggling the relevant selectors.
he_IL: בנה את הבורר שברצונך ליצור מעץ הצמתים למטה על ידי הפעלה/כיבוי של הבוררים הרלוונטיים.

en: Contact form
he_IL: טופס יצירת קשר

en: Contact us
he_IL: צור קשר

en: Contain
he_IL: הכל

en: Container
he_IL: מיכל

en: Content
he_IL: תוכן

en: Content align horizontal
he_IL: יישור אופקי לתוכן

en: Content align vertical
he_IL: יישור אנכי לתוכן

en: Content background
he_IL: רקע תוכן

en: Content border
he_IL: גבול תוכן

en: Content box shadow
he_IL: צל תיבת תוכן

en: Content goes here ..
he_IL: התוכן מגיע לכאן..

en: Content loaded
he_IL: תוכן נטען

en: Content margin
he_IL: שוליים לתוכן

en: Content padding
he_IL: ריפוד לתוכן

en: Content selector
he_IL: בורר תוכן

en: Content text align
he_IL: יישור טקסט לתוכן

en: Content type
he_IL: סוג תוכן

en: Content typography
he_IL: טיפוגרפיה של תוכן

en: Content width
he_IL: רוחב תוכן

en: Context ID
he_IL: מזהה הקשר

en: Context type
he_IL: סוג הקשר

en: Contextual spacing
he_IL: ריווח הקשרי

en: Contextual spacing applies a top margin to elements with a preceding sibling within embedded content.
he_IL: מרווח הקשרי מחיל שוליים עליונים לאלמנטים עם אח קודם בתוך תוכן מוטמע.

en: Contextual spacing targets embedded content (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Use this field to apply contextual spacing to additional selectors, separated by commas.
he_IL: מרווח הקשרי מתמקד בתוכן מוטמע (טקסט עשיר, תוכן פוסט, WooCommerce). השתמש בשדה זה כדי להחיל מרווח הקשרי על בוררים נוספים, מופרדים בפסיקים.

en: Continue index job
he_IL: המשך משימת אינדקס

en: Continue on error
he_IL: המשך בשגיאה

en: Contrast
he_IL: ניגודיות

en: Control dropdown element text.
he_IL: שליטה בטקסט של אלמנט התפריט הנפתח.

en: Control group visibility
he_IL: שליטה בנראות הקבוצה

en: Control panel
he_IL: לוח בקרה

en: Control when to show the global classes import manager when pasting elements, importing classes or templates.
he_IL: שלוט מתי להציג את מנהל ייבוא המחלקות הגלובליות בעת הדבקת אלמנטים, ייבוא מחלקות או תבניות.

en: Controls
he_IL: פקדים

en: Convert
he_IL: המר

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
he_IL: המר "מכיל" לאלמנטים החדשים "מקטע" ו-"בלוק"

en: Convert Block editor data into Bricks data and vice versa.
he_IL: המרת נתוני עורך בלוקים לנתוני Bricks ולהפך.

en: Convert element IDs & classes
he_IL: המרת מזהי אלמנטים וקלאסים

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
he_IL: המר תבנית בעת ייבוא/הוספה ממיכל למבנה אלמנטי פריסה חדש

en: Convert templates
he_IL: המר תבניות

en: Convert to components
he_IL: המר לקומפוננטים

en: Convert variation dropdowns to color/image/label swatches on the add to cart element.
he_IL: המר תפריטי נפתח של וריאציות למתגי צבע/תמונה/תווית באלמנט הוספה לעגלה.

en: Converter
he_IL: ממיר

en: Cookie consent
he_IL: הסכמת עוגיות

en: Cool
he_IL: מגניב

en: Coordinates
he_IL: קואורדינטות

en: Copied
he_IL: הועתק

en: Copied to clipboard
he_IL: הועתק ללוח

en: Copy
he_IL: העתק

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
he_IL: העתק והדבק את הסיסמה ל "גישה ל-Templates שלי" שסופקה על ידי האתר המרוחק כאן.

en: Copy CSS selector
he_IL: העתק בורר CSS

en: Copy and paste the code below into your Bricks child theme to allow those functions to be called through the "echo" tag. Remove the function names you don't want to allow. Explore the %s documentation for more code examples such as using regex for more flexible echo tag checks, etc.
he_IL: העתק והדבק את הקוד למטה לתוך ערכת הנושא המשנית של Bricks שלך כדי לאפשר לפונקציות אלה להיקרא דרך תג ה-"echo". הסר את שמות הפונקציות שאינך רוצה לאפשר. חקור את התיעוד של %s לדוגמאות קוד נוספות כמו שימוש ב-regex לבדיקות גמישות יותר של תגי echo וכו'.

en: Copy the element ID you want to toggle and paste it into the "CSS selector" setting below.
he_IL: העתק את מזהה האלמנט שברצונך להחליף והדבק אותו בהגדרת "בורר CSS" למטה.

en: Copy to clipboard
he_IL: העתק ללוח

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
he_IL: העתק+הדבק קוד מאחת המפות ב-%s

en: Copy/paste element attributes
he_IL: העתקה/הדבקה של תכונות אלמנט

en: Copy/paste element conditions
he_IL: העתקה/הדבקה של תנאי אלמנט

en: Copy/paste element interactions
he_IL: העתקה/הדבקה של אינטראקציות אלמנט

en: Copy/paste element styles
he_IL: העתקה/הדבקה של סגנונות אלמנט

en: Copy/paste elements
he_IL: העתקה/הדבקה של אלמנטים

en: Copy/paste global class styles
he_IL: העתקה/הדבקה של סגנונות מחלקה גלובלית

en: Corrupted filter element database has been fixed
he_IL: מסד הנתונים הפגום של אלמנט הסינון תוקן

en: Count
he_IL: ספירה

en: Count from
he_IL: ספור מ-

en: Count to
he_IL: ספור עד

en: Countdown
he_IL: ספירה לאחור

en: Counter
he_IL: מונה

en: Coupon
he_IL: קופון

en: Coupon applied
he_IL: קופון הוחל

en: Coupon message
he_IL: הודעת קופון

en: Coupon removed
he_IL: קופון הוסר

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
he_IL: קופונים מושבתים. כדי להפעיל קופונים עבור ל%1$sהגדרות WooCommerce%2$s

en: Cover
he_IL: כיסוי

en: Coverflow
he_IL: כיסוי

en: Create
he_IL: צור

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
he_IL: צור ונהל מספר בלתי מוגבל של סרגלי צד מותאמים אישית. הוסף סרגלי צד בבונה באמצעות אלמנט "סרגל צד".

en: Create component
he_IL: צור רכיב

en: Create components
he_IL: יצירת רכיבים

en: Create global classes
he_IL: יצירת מחלקות גלובליות

en: Create icon set
he_IL: צור ערכת אייקונים

en: Create new sidebar
he_IL: צור סרגל צד חדש

en: Create new template:
he_IL: צור תבנית חדשה:

en: Create post
he_IL: צור פוסט

en: Create properties and connect them to your component settings to customize a component instance.
he_IL: צור מאפיינים וחבר אותם להגדרות הרכיב שלך כדי להתאים אישית מופע של רכיב.

en: Create property
he_IL: צור מאפיין

en: Create template
he_IL: צור תבנית

en: Create templates
he_IL: יצירת תבניות

en: Create your own builder mode via CSS variables.
he_IL: צור מצב בונה משלך באמצעות משתני CSS.

en: Create your own elements
he_IL: צור את האלמנטים שלך

en: Create, edit and use global queries inside any query loop throughout your website. Changes to a global query apply to all instances throughout your website.
he_IL: צור, ערוך והשתמש בשאילתות גלובליות בתוך כל לולאת שאילתה באתר שלך. שינויים בשאילתה גלובלית חלים על כל המופעים באתר שלך.

en: Create/select a fluid typography category (i.e. Headings, Text).
he_IL: צור/בחר קטגוריית טיפוגרפיה זורמת (למשל כותרות, טקסט).

en: Created
he_IL: נוצר

en: Cropped
he_IL: חתוך

en: Cross sells
he_IL: מכירות צולבות

en: Cross-sells
he_IL: מכירות צולבות

en: Cube
he_IL: קובייה

en: Currency
he_IL: מטבע

en: Currency position
he_IL: מיקום מטבע

en: Current
he_IL: נוכחי

en: Current URL
he_IL: כתובת URL נוכחית

en: Current date
he_IL: תאריך נוכחי

en: Current interaction ID
he_IL: מזהה אינטראקציה נוכחית

en: Current job
he_IL: משימה נוכחית

en: Current layout
he_IL: פריסה נוכחית

en: Current location
he_IL: מיקום נוכחי

en: Current page
he_IL: עמוד נוכחי

en: Current post author
he_IL: מחבר הפוסט הנוכחי

en: Current post term
he_IL: מונח הפוסט הנוכחי

en: Current version by
he_IL: גרסה נוכחית מאת

en: Current width
he_IL: רוחב נוכחי

en: Currently all matching theme styles are loaded. To load only the most specific theme style, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
he_IL: כרגע כל סגנונות ערכת הנושא המתאימים נטענים. כדי לטעון רק את סגנון ערכת הנושא הספציפי ביותר, התאם את ההגדרות שלך תחת "סגנונות ערכת נושא: שיטת טעינה".

en: Currently only the most specific theme style is loaded. To load all matching theme styles, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
he_IL: כרגע נטען רק סגנון העיצוב הספציפי ביותר. כדי לטעון את כל סגנונות העיצוב המתאימים, התאם את ההגדרות שלך תחת "סגנונות עיצוב: שיטת טעינה".

en: Currently previewing content from "%s".
he_IL: כרגע מציג תצוגה מקדימה של תוכן מ-"%s".

en: Cursor
he_IL: סמן

en: Cursor character
he_IL: תו סמן

en: Custom
he_IL: מותאם אישית

en: Custom CSS
he_IL: CSS מותאם אישית

en: Custom CSS and JavaScript added below are loaded on your entire website.
he_IL: CSS ו-JavaScript מותאמים אישית שנוספו למטה נטענים באתר האינטרנט כולו שלך.

en: Custom Font
he_IL: גופן מותאם אישית

en: Custom Fonts
he_IL: גופנים מותאמים אישית

en: Custom URL
he_IL: כתובת URL מותאמת אישית

en: Custom alt text
he_IL: טקסט אלט מותאם אישית

en: Custom attributes
he_IL: מאפיינים מותאמים אישית

en: Custom authentication pages
he_IL: דפי אימות מותאמים אישית

en: Custom breakpoints
he_IL: נקודות שבירה מותאמות אישית

en: Custom capabilities
he_IL: יכולות מותאמות אישית

en: Custom caption
he_IL: כיתוב מותאם אישית

en: Custom code
he_IL: קוד מותאם אישית

en: Custom elements
he_IL: אלמנטים מותאמים אישית

en: Custom email address
he_IL: כתובת אימייל מותאמת אישית

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to create the post.
he_IL: הודעת שגיאה מותאמת אישית שתוצג כאשר למשתמש הנוכחי אין את היכולת הנדרשת ליצור את הפוסט.

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to edit the post.
he_IL: הודעת שגיאה מותאמת אישית שתוצג כאשר למשתמש הנוכחי אין את היכולת הנדרשת לערוך את הפוסט.

en: Custom field
he_IL: שדה מותאם אישית

en: Custom fields
he_IL: שדות מותאמים אישית

en: Custom fields integration
he_IL: אינטגרציית שדות מותאמים אישית

en: Custom font
he_IL: גופן מותאם אישית

en: Custom fonts
he_IL: גופנים מותאמים אישית

en: Custom icon sets
he_IL: ערכות אייקונים מותאמות אישית

en: Custom language switchers
he_IL: מחליפי שפה מותאמים אישית

en: Custom link
he_IL: קישור מותאם אישית

en: Custom links
he_IL: קישורים מותאמים אישית

en: Custom location only takes effect on the frontend. Ensure this element is placed at the top of this template so the element can hook on the desire location successfully.
he_IL: מיקום מותאם אישית משפיע רק בממשק הקדמי. ודא שאלמנט זה ממוקם בראש התבנית כדי שהאלמנט יוכל להתחבר למיקום הרצוי בהצלחה.

en: Custom map style
he_IL: סגנון מפה מותאם אישית

en: Custom options
he_IL: אפשרויות מותאמות אישית

en: Custom preview text
he_IL: טקסט תצוגה מקדימה מותאם אישית

en: Custom redirect URL
he_IL: כתובת URL מותאמת אישית להפניה

en: Custom shape
he_IL: צורה מותאמת אישית

en: Custom size
he_IL: גודל מותאם אישית

en: Custom styles
he_IL: סגנונות מותאמים אישית

en: Custom tag
he_IL: תג מותאם אישית

en: Custom text
he_IL: טקסט מותאם אישית

en: Custom title
he_IL: כותרת מותאמת אישית

en: Custom video player
he_IL: נגן וידאו מותאם אישית

en: Customer details
he_IL: פרטי לקוח

en: Customise this breadcrumb structure for specific post types.
he_IL: התאם אישית את מבנה פירורי הלחם עבור סוגי פוסטים ספציפיים.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
he_IL: התאם אישית פרטים לשיתוף כתובת URL זו במדיה חברתית.

en: Customize how the data is structured. Leave empty to send all form fields.
he_IL: התאם אישית כיצד הנתונים מובנים. השאר ריק כדי לשלוח את כל שדות הטופס.

en: Customize in "Settings" group.
he_IL: התאם אישית בקבוצת "הגדרות".

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
he_IL: התאם אישית את תיבת האור: הגדרות > סגנונות תבנית > כללי

en: Customize the language switcher from your WordPress dashboard
he_IL: התאם אישית את מחליף השפה מלוח הבקרה של WordPress שלך

en: Danger
he_IL: סכנה

en: Danger color
he_IL: צבע סכנה

en: Dark
he_IL: כהה

en: Dark color
he_IL: צבע כהה

en: Dashboard
he_IL: לוח בקרה

en: Dashed
he_IL: מקווקו

en: Data
he_IL: נתונים

en: Data format
he_IL: פורמט נתונים

en: Data source
he_IL: מקור נתונים

en: Database
he_IL: מסד נתונים

en: Date
he_IL: תאריך

en: Date & time
he_IL: תאריך ושעה

en: Date Reached
he_IL: תאריך הגיע

en: Date format
he_IL: פורמט תאריך

en: Date range
he_IL: טווח תאריכים

en: Datepicker
he_IL: בוחר תאריכים

en: Datetime
he_IL: תאריך ושעה

en: Day: %s
he_IL: יום: %s

en: Deactivate license
he_IL: בטל רישיון

en: Debounce
he_IL: השהיה

en: December
he_IL: דצמבר

en: Decimal places
he_IL: מספר ספרות אחרי הנקודה העשרונית

en: Default
he_IL: ברירת מחדל

en: Default capabilities
he_IL: יכולות ברירת מחדל

en: Default center of the map.
he_IL: מרכז ברירת המחדל של המפה.

en: Default color for terms without a specific color
he_IL: צבע ברירת מחדל עבור מונחים ללא צבע ספציפי

en: Default query
he_IL: שאילתה ברירת מחדל

en: Default sorting
he_IL: מיון ברירת מחדל

en: Default tab
he_IL: לשונית ברירת מחדל

en: Default templates are disabled
he_IL: תבניות ברירת המחדל מושבתות

en: Default templates are enabled
he_IL: תבניות ברירת המחדל מופעלות

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
he_IL: ברירת מחדל: 60 שניות. מרווח שמירה אוטומטית מינימלי הוא 15 שניות.

en: Define a unique, more readable URL parameter name for this filter.
he_IL: הגדר שם פרמטר URL ייחודי וקריא יותר עבור מסנן זה.

en: Delay
he_IL: השהיה

en: Delete
he_IL: מחק

en: Delete Bricks data
he_IL: מחק נתוני Bricks

en: Delete all
he_IL: מחק הכל

en: Delete components
he_IL: מחיקת רכיבים

en: Delete database table
he_IL: מחק טבלת מסד נתונים

en: Delete elements
he_IL: מחיקת אלמנטים

en: Delete global classes
he_IL: מחיקת מחלקות גלובליות

en: Delete icon
he_IL: מחק אייקון

en: Delete permanently
he_IL: מחק לצמיתות

en: Delete revisions
he_IL: מחיקת גרסאות

en: Delete screenshots
he_IL: מחק צילומי מסך

en: Delete selected
he_IL: מחק נבחרים

en: Delete templates
he_IL: מחיקת תבניות

en: Delete this sidebar
he_IL: מחק סרגל צד זה

en: Deleted
he_IL: נמחק

en: Delta
he_IL: דלתא

en: Deprecated
he_IL: מיושן

en: Descending
he_IL: יורד

en: Description
he_IL: תיאור

en: Description lightbox video
he_IL: תיאור וידאו lightbox

en: Description typography
he_IL: טיפוגרפיה לתיאור

en: Descriptive name for viewing submissions on the "%s" page.
he_IL: שם תיאורי לצפייה בהגשות בדף "%s".

en: Descriptive name of your API connection.
he_IL: שם תיאורי של חיבור ה-API שלך.

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
he_IL: תיאור של דף זה. מוצג בתוצאות מנועי חיפוש. מומלץ: 50 - 300 תווים.

en: Deselect
he_IL: בטל בחירה

en: Design sets
he_IL: ערכות עיצוב

en: Desktop
he_IL: שולחן עבודה

en: Details
he_IL: פרטים

en: Determines how components are made available in the block editor.
he_IL: קובע כיצד רכיבים יהיו זמינים בעורך הבלוקים.

en: Determines what happens when someone visits a default WordPress authentication URL (%s). Only applies when custom pages above have been set. Caution: If hiding default paths, remember your custom page URLs to avoid lockout.
he_IL: קובע מה קורה כאשר מישהו מבקר בכתובת אימות ברירת מחדל של וורדפרס (%s). חל רק כאשר הוגדרו דפים מותאמים אישית למעלה. זהירות: אם מסתירים נתיבים ברירת מחדל, זכור את כתובות הדפים המותאמים אישית כדי למנוע נעילה.

en: Determines which slide should be active if the carousel has multiple slides in a page.
he_IL: קובע איזו שקופית צריכה להיות פעילה אם לקרוסלה יש מספר שקופיות בעמוד.

en: Developer
he_IL: מפתח

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
he_IL: האם חקרת את ה-%1$s? או יצרת איתי קשר דרך %2$s?

en: Direction
he_IL: כיוון

en: Directory is created in your "uploads" directory if it doesn't exist.
he_IL: התיקייה נוצרת בתיקיית "uploads" שלך אם היא לא קיימת.

en: Directory name
he_IL: שם תיקייה

en: Disable
he_IL: השבת

en: Disable "Skip links"
he_IL: בטל "קישורי דילוג"

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
he_IL: בטל תגיות מטא Open Graph של Bricks

en: Disable Bricks SEO meta tags
he_IL: בטל תגיות מטא SEO של Bricks

en: Disable Bricks cascade layer (discouraged)
he_IL: השבת את שכבת המפל של Bricks (לא מומלץ)

en: Disable CSS variables manager
he_IL: בטל מנהל משתני CSS

en: Disable Default UI
he_IL: השבת ממשק משתמש ברירת מחדל

en: Disable Google Fonts
he_IL: השבת גופני גוגל

en: Disable URL parameter filter
he_IL: השבת סינון פרמטר URL

en: Disable WP REST API render
he_IL: השבת רינדור WP REST API

en: Disable WooCommerce builder
he_IL: השבת את בונה WooCommerce

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
he_IL: השבת שדות מותאמים אישית של וורדפרס בתפריט הנפתח

en: Disable auto focus
he_IL: השבת מיקוד אוטומטי

en: Disable auto min/max value
he_IL: בטל ערך מינימום/מקסימום אוטומטי

en: Disable auto-expand
he_IL: השבת הרחבה אוטומטית

en: Disable autosave
he_IL: השבת שמירה אוטומטית

en: Disable backdrop
he_IL: השבת רקע

en: Disable capability checks
he_IL: השבת בדיקות יכולת

en: Disable chaining element & global class
he_IL: השבת שרשור אלמנט ומחלקה גלובלית

en: Disable class chaining
he_IL: השבת שרשור מחלקות

en: Disable clickable POI
he_IL: השבת נקודות עניין לחיצות

en: Disable coupon message
he_IL: השבת הודעת קופון

en: Disable cross sells
he_IL: השבת מכירות צולבות

en: Disable custom authentication page bypass
he_IL: השבת עקיפת דף אימות מותאם אישית

en: Disable default templates
he_IL: השבת תבניות ברירת מחדל

en: Disable element spacing
he_IL: השבת ריווח אלמנטים

en: Disable embed
he_IL: השבת הטמעה

en: Disable emojis
he_IL: השבת אימוג'ים

en: Disable footer
he_IL: השבת כותרת תחתונה

en: Disable for WordPress data
he_IL: בטל עבור נתוני WordPress

en: Disable for logged-in users
he_IL: השבת עבור משתמשים מחוברים

en: Disable form validation
he_IL: בטל אימות טופס

en: Disable global class manager
he_IL: בטל מנהל מחלקות גלובליות

en: Disable global classes
he_IL: השבת מחלקות גלובליות

en: Disable globally
he_IL: בטל גלובלית

en: Disable header
he_IL: השבת כותרת עליונה

en: Disable icon
he_IL: השבת אייקון

en: Disable image
he_IL: השבת תמונה

en: Disable jQuery migrate
he_IL: השבת jQuery migrate

en: Disable lazy load
he_IL: השבת טעינה עצלה

en: Disable lazy loading
he_IL: השבת טעינה עצלה

en: Disable link
he_IL: השבת קישור

en: Disable login message
he_IL: השבת הודעת התחברות

en: Disable navigation
he_IL: השבת ניווט

en: Disable popups
he_IL: השבת חלונות קופצים

en: Disable product gallery lightbox
he_IL: השבת תצוגת לייטבוקס בגלריית המוצר

en: Disable product gallery zoom
he_IL: השבת זום בגלריית המוצר

en: Disable query merge
he_IL: השבת מיזוג שאילתה

en: Disable text
he_IL: השבת טקסט

en: Disabled
he_IL: מושבת

en: Disabled (default)
he_IL: מושבת (ברירת מחדל)

en: Disabled: Insert below existing content.
he_IL: מושבת: הכנס מתחת לתוכן הקיים.

en: Disabled: Keep original image filename.
he_IL: מושבת: שמור על שם הקובץ המקורי של התמונה.

en: Disabled: Show placeholder images.
he_IL: מושבת: הצג תמונות ממלאי מקום.

en: Disables the %s. While this may maintain compatibility with certain existing setups, we strongly recommend leaving this option OFF for optimal functionality and future compatibility.
he_IL: משבית את %s. למרות שזה עשוי לשמור על תאימות עם הגדרות קיימות מסוימות, אנו ממליצים בחום להשאיר אפשרות זו כבויה לפונקציונליות אופטימלית ותאימות עתידית.

en: Disallowed keyword found
he_IL: נמצאה מילת מפתח אסורה

en: Discard
he_IL: זרוק

en: Discarded
he_IL: נזרק

en: Disconnect
he_IL: נתק

en: Dismiss
he_IL: סגור

en: Dismissable
he_IL: ניתן לסגירה

en: Display
he_IL: תצוגה

en: Display name
he_IL: שם תצוגה

en: Display names as
he_IL: הצג שמות כ

en: Display on breakpoints
he_IL: הצג בנקודות שבירה

en: Display the object type (e.g. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") in the query loop type dropdown.
he_IL: הצג את סוג האובייקט (למשל "acf_related_writers", "mb_page-to-user") בתפריט הנפתח של סוג לולאת השאילתה.

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
he_IL: מוצג ב-URL. באותיות קטנות בלבד. השתמש במקפים במקום רווחים.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
he_IL: מוצג בתוצאות חיפוש, רשתות חברתיות ודפדפן אינטרנט. מומלץ: מקסימום 60 תווים.

en: Divider
he_IL: מפריד

en: Do not close this window, the process is running in the background.
he_IL: אל תסגור חלון זה, התהליך רץ ברקע.

en: Do not set this interaction on a Toggle element.
he_IL: אל תגדיר אינטראקציה זו על אלמנט החלפת מצב.

en: Do not track
he_IL: אל תעקוב

en: Do you really want to delete this sidebar?
he_IL: האם אתה באמת רוצה למחוק סרגל צד זה?

en: Do you want to unlink all nestable global elements?
he_IL: האם ברצונך לבטל קישור לכל האלמנטים הגלובליים הניתנים לקינון?

en: Document title
he_IL: כותרת מסמך

en: Documentation
he_IL: תיעוד

en: Don't auto focus on first focusable element when offcanvas opens.
he_IL: אל תמקד אוטומטית על האלמנט הראשון שניתן להתמקד בו כאשר תפריט הצד נפתח.

en: Don't close on click outside mini cart
he_IL: אל תסגור בלחיצה מחוץ למיני עגלה

en: Don't focus on first focusable element inside popup when popup opens.
he_IL: אל תמקד באלמנט הראשון שניתן למקד בתוך החלון הקופץ כשהוא נפתח.

en: Don't render in builder
he_IL: אל תרנדר בבונה

en: Done
he_IL: בוצע

en: Dots
he_IL: נקודות

en: Dotted
he_IL: מנוקד

en: Double
he_IL: כפול

en: Double opt-in
he_IL: אישור כפול

en: Double-click
he_IL: לחץ פעמיים

en: Download
he_IL: הורדה

en: Download %s
he_IL: הורד %s

en: Downloaded
he_IL: הורד

en: Downloading
he_IL: מוריד

en: Downloads
he_IL: הורדות

en: Draft
he_IL: טיוטה

en: Draft font deleted successfully.
he_IL: הטיוטה נמחקה בהצלחה.

en: Drag & drop
he_IL: גרור ושחרר

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
he_IL: גרור ושחרר קובצי תבנית.JSON או.ZIP כאן..

en: Draggable
he_IL: ניתן לגרירה

en: Dragging
he_IL: גרירה

en: Drop file(s) here
he_IL: גרור קובץ(ים) לכאן

en: Dropdown
he_IL: תפריט נפתח

en: Drops
he_IL: טיפות

en: Dual ring
he_IL: טבעת כפולה

en: Duplicate
he_IL: שכפל

en: Duplicate classes detected
he_IL: זוהו מחלקות כפולות

en: Duplicate classes detected. Resolve conflicts before importing.
he_IL: זוהו מחלקות כפולות. פתור את הקונפליקטים לפני הייבוא.

en: Duplicate content
he_IL: שכפול תוכן

en: Duplicate content is available to all users with the %s capability. Use this feature for any post or page to ensure that all relevant WordPress and/or Bricks data is duplicated accurately.
he_IL: שכפול תוכן זמין לכל המשתמשים עם יכולת %s. השתמש בתכונה זו עבור כל פוסט או עמוד כדי להבטיח שכל נתוני WordPress ו/או Bricks הרלוונטיים משוכפלים במדויק.

en: Duplicate elements
he_IL: שכפול אלמנטים

en: Duplicate entries not allowed.
he_IL: רשומות כפולות אינן מותרות.

en: Duration
he_IL: משך זמן

en: Dynamic Data
he_IL: נתונים דינמיים

en: Dynamic data
he_IL: נתונים דינמיים

en: Dynamic data is empty.
he_IL: הנתונים הדינמיים ריקים.

en: Dynamic data tag
he_IL: תג נתונים דינמיים

en: Dynamic dots
he_IL: נקודות דינמיות

en: Dynamically retrieve map addresses from a connected query on the same page, allowing real-time updates with query-based content, including query filter support.
he_IL: אחזר באופן דינמי כתובות מפה משאילתה מחוברת באותו עמוד, מאפשר עדכונים בזמן אמת עם תוכן מבוסס שאילתה, כולל תמיכה בסינון שאילתות.

en: EXISTS
he_IL: קיים

en: Eager
he_IL: להוט

en: Echo tags: Allow functions via filter
he_IL: תגי Echo: אפשר פונקציות דרך פילטר

en: Edit
he_IL: ערוך

en: Edit Custom Font
he_IL: ערוך גופן מותאם אישית

en: Edit Template
he_IL: עריכת Template

en: Edit Template Bundle
he_IL: עריכת חבילת Template

en: Edit Template Tag
he_IL: עריכת תגית Template

en: Edit WordPress content (WP admin).
he_IL: ערוך תוכן WordPress (ניהול WP).

en: Edit account
he_IL: ערוך חשבון

en: Edit address
he_IL: ערוך כתובת

en: Edit capability
he_IL: ערוך יכולת

en: Edit component
he_IL: ערוך רכיב

en: Edit components
he_IL: עריכת רכיבים

en: Edit content
he_IL: ערוך תוכן

en: Edit dropdown to set icon individually.
he_IL: ערוך את התפריט הנפתח כדי להגדיר אייקון באופן פרטני.

en: Edit elements
he_IL: עריכת אלמנטים

en: Edit footer
he_IL: ערוך כותרת תחתונה

en: Edit global classes
he_IL: עריכת מחלקות גלובליות

en: Edit header
he_IL: ערוך כותרת עליונה

en: Edit icon
he_IL: ערוך אייקון

en: Edit in WordPress
he_IL: ערוך ב-WordPress

en: Edit link
he_IL: ערוך קישור

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
he_IL: ערוך מוצרים מקושרים כדי להוסיף מכירות נוספות או צולבות של מוצרים.

en: Edit palette
he_IL: ערוך פלטה

en: Edit product content in WordPress.
he_IL: ערוך את תוכן המוצר ב-WordPress.

en: Edit product short description in WordPress.
he_IL: ערוך את התיאור הקצר של המוצר ב-WordPress.

en: Edit properties
he_IL: עריכת מאפיינים

en: Edit templates
he_IL: עריכת תבניות

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
he_IL: ערוך כותרת: הגדרות > הגדרות עמוד > SEO

en: Edit with %s
he_IL: ערוך עם %s

en: Edit your WordPress menu item to enable multilevel functionality.
he_IL: ערוך את פריט התפריט של WordPress שלך כדי לאפשר פונקציונליות רב-רמתית.

en: Edit your WordPress menu item to set a Bricks mega menu template.
he_IL: ערוך את פריט התפריט של WordPress שלך כדי להגדיר תבנית מגה-תפריט של Bricks.

en: Edited
he_IL: נערך

en: Editing
he_IL: עריכה

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
he_IL: עריכת רוחב נקודת השבירה הבסיסית משפיעה על כל שאילתות המדיה.

en: Effect
he_IL: אפקט

en: Element
he_IL: אלמנט

en: Element "%s" doesn't exist.
he_IL: האלמנט "%s" אינו קיים.

en: Element %s not found.
he_IL: אלמנט %s לא נמצא.

en: Element - Video
he_IL: אלמנט - וידאו

en: Element ID
he_IL: מזהה אלמנט

en: Element ID that holds the live search results. Only visible when the live search is performed.
he_IL: מזהה האלמנט המכיל את תוצאות החיפוש החי. גלוי רק כאשר מתבצע החיפוש החי.

en: Element Manager
he_IL: מנהל אלמנטים

en: Element actions
he_IL: פעולות אלמנט

en: Element breadcrumbs
he_IL: פירורי לחם של אלמנטים

en: Element can't be rendered as the connected component doesn't exist. Unlink this instance or import the missing component.
he_IL: לא ניתן להציג את האלמנט מכיוון שהרכיב המקושר אינו קיים. בטל את הקישור של המופע הזה או ייבא את הרכיב החסר.

en: Element classes
he_IL: מחלקות אלמנט

en: Element doesn't exist.
he_IL: האלמנט לא קיים.

en: Element editing & styling
he_IL: עריכה ועיצוב אלמנטים

en: Element has been disabled globally.
he_IL: האלמנט הושבת באופן גלובלי.

en: Element is not visible in the builder elements panel, but still rendered in the builder and frontend.
he_IL: האלמנט אינו גלוי בפאנל האלמנטים של הבונה, אך עדיין מוצג בבונה ובחזית.

en: Element is not visible in the builder nor on the frontend.
he_IL: האלמנט אינו גלוי בבונה ולא בחזית.

en: Element is visible in the builder and frontend. This is the default behaviour.
he_IL: האלמנט גלוי בבונה ובחזית. זוהי ההתנהגות הברירת המחדל.

en: Element margin
he_IL: שוליים אלמנט

en: Element not found
he_IL: האלמנט לא נמצא

en: Element structure name
he_IL: שם מבנה האלמנט

en: Elements
he_IL: אלמנטים

en: Elements without code signature. Review, then sign your code one-by-one or all-at-once.
he_IL: אלמנטים ללא חתימת קוד. סקור, ואז חתום על הקוד שלך אחד-אחד או בבת אחת.

en: Ellipse
he_IL: אליפסה

en: Ellipsis
he_IL: אליפסה

en: Email
he_IL: אימייל

en: Email address
he_IL: כתובת אימייל

en: Email address already exists.
he_IL: כתובת האימייל כבר קיימת.

en: Email address in submitted form
he_IL: כתובת אימייל בטופס שנשלח

en: Email address is not valid.
he_IL: כתובת האימייל אינה תקינה.

en: Email address required.
he_IL: נדרשת כתובת אימייל.

en: Email content
he_IL: תוכן האימייל

en: Email or username
he_IL: דוא"ל או שם משתמש

en: Empty
he_IL: ריק

en: Empty cart
he_IL: עגלת קניות ריקה

en: Empty response from the API.
he_IL: תגובה ריקה מה-API.

en: Empty star color
he_IL: צבע כוכב ריק

en: Enable
he_IL: הפעל

en: Enable "%s" button
he_IL: הפעל כפתור "%s"

en: Enable AJAX
he_IL: אפשר AJAX

en: Enable AJAX add to cart
he_IL: הפעל הוספה לעגלה באמצעות AJAX

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout coupon" element
he_IL: הפעל את אלמנט "קופון בקופה" של Bricks WooCommerce

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout login" element
he_IL: הפעל את אלמנט "התחברות בקופה" של Bricks WooCommerce

en: Enable Bricks WooCommerce "Notice" element
he_IL: הפעל את אלמנט "הודעה" של Bricks WooCommerce

en: Enable all
he_IL: הפעל הכל

en: Enable all components automatically
he_IL: הפעל את כל הרכיבים באופן אוטומטי

en: Enable code execution
he_IL: אפשר הרצת קוד

en: Enable code execution if your site uses Code elements, SVG elements (source: code), Query editors, or "echo" tags.
he_IL: הפעל הרצת קוד אם האתר שלך משתמש באלמנטים של קוד, אלמנטי SVG (מקור: קוד), עורכי שאילתות, או תגי "echo".

en: Enable form submission access for specific user roles. Edit the user's profile directly to grant access to a specific user.
he_IL: הפעל גישה לשליחות טופס עבור תפקידי משתמש ספציפיים. ערוך את פרופיל המשתמש ישירות כדי להעניק גישה למשתמש ספציפי.

en: Enable if image is cropped for a smooth lightbox image transition.
he_IL: הפעל אם התמונה חתוכה למעבר חלק של תמונת לייטבוקס.

en: Enable if the API supports pagination.
he_IL: הפעל אם ה-API תומך בעמודות.

en: Enable if this popup template is for a map "Info Box".
he_IL: הפעל אם תבנית החלון הקופץ הזו מיועדת ל "תיבת מידע" של מפה.

en: Enable if you experience issues loading the builder in combination with Cloudflare Rocket Loader.
he_IL: הפעל אם אתה נתקל בבעיות בטעינת הבונה בשילוב עם Cloudflare Rocket Loader.

en: Enable if your archive pagination is not working.
he_IL: הפעל אם דפדוף הארכיון שלך לא עובד.

en: Enable individual components manually
he_IL: הפעל רכיבים בודדים באופן ידני

en: Enable live search
he_IL: אפשר חיפוש בזמן אמת

en: Enable log-in during checkout disabled. Check %1$sWooCommerce settings%2$s
he_IL: אפשרות התחברות במהלך הקנייה מושבתת. בדוק ב%1$sהגדרות WooCommerce%2$s

en: Enable product variation swatches
he_IL: הפעל מתגי וריאציות מוצר

en: Enable this setting to preload custom fonts to avoid FOUT (Flash of unstyled text).
he_IL: הפעל הגדרה זו כדי לטעון מראש גופנים מותאמים אישית כדי למנוע FOUT (הבזק של טקסט לא מעוצב).

en: Enable time
he_IL: אפשר זמן

en: Enable to automatically generate template screenshots on every builder save, view them, and use the bulk generate button in the template manager.
he_IL: הפעל כדי ליצור אוטומטית צילומי מסך של תבניות בכל שמירה של הבונה, לצפות בהם, ולהשתמש בכפתור היצירה הגורפת במנהל התבניות.

en: Enable to automatically group markers that are close to each other into a cluster.
he_IL: הפעל כדי לקבץ אוטומטית סמנים הקרובים זה לזה לאשכול.

en: Enable to automatically log the user in after successful email verification.
he_IL: אפשר כניסה אוטומטית של המשתמש לאחר אימות דוא"ל מוצלח.

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
he_IL: הפעל כדי להפוך את התבניות שלך לציבוריות וניתנות לצפייה על ידי כל אחד באינטרנט. השבת כדי לאפשר רק למשתמשים מחוברים לצפות בתבניות שלך.

en: Enable to not load/render this element in the builder.
he_IL: הפעל כדי לא לטעון/להציג אלמנט זה בבונה.

en: Enable to not load/render this element on the frontend.
he_IL: הפעל כדי לא לטעון/להציג אלמנט זה בממשק הקדמי.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
he_IL: אפשר לפתוח ולסגור פריט בלי להחליף מצב של פריטים אחרים.

en: Enable to position in document flow (e.g. inside offcanvas).
he_IL: הפעל כדי למקם בזרימת המסמך (למשל בתוך offcanvas).

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
he_IL: הפעל כדי להציג את הטקסט של הנתונים הדינמיים על הקנבס לשיפור חווית התצוגה המקדימה.

en: Enable to replace global classes set on the element with the classes set on the property.
he_IL: הפעל כדי להחליף מחלקות גלובליות שהוגדרו באלמנט עם המחלקות שהוגדרו במאפיין.

en: Enable to require user to verify the email after registration through an activation link.
he_IL: אפשר לדרוש מהמשתמש לאמת את כתובת הדוא"ל לאחר ההרשמה באמצעות קישור הפעלה.

en: Enable to show the template thumbnail column under %s, displaying the featured image or screenshot.
he_IL: הפעל כדי להציג את עמודת התמונה הממוזערת של התבנית תחת %s, המציגה את התמונה הראשית או צילום המסך.

en: Enable to sync global classes on every builder save between all open builder instances. Useful to avoid overwriting each others changes when multiple people work on the same dataset (e.g. adding, deleting, modifying global classes).
he_IL: הפעל כדי לסנכרן מחלקות גלובליות בכל שמירה של הבונה בין כל מופעי הבונה הפתוחים. שימושי כדי להימנע מדריסת שינויים של אחרים כאשר מספר אנשים עובדים על אותו מערך נתונים (למשל הוספה, מחיקה, שינוי מחלקות גלובליות).

en: Enabled
he_IL: מופעל

en: Enabled: Download template images to media library.
he_IL: מופעל: הורד תמונות תבנית לספריית המדיה.

en: Enabled: Rename image before download.
he_IL: מופעל: שנה שם תמונה לפני ההורדה.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
he_IL: מופעל: החלף תוכן קיים בנתוני התבנית.

en: End
he_IL: סיום

en: End Size
he_IL: גודל קצה

en: End date
he_IL: תאריך סיום

en: End time
he_IL: זמן סיום

en: Endpoint
he_IL: נקודת קצה

en: Endpoint URL
he_IL: כתובת URL של נקודת הקצה

en: Endpoints
he_IL: נקודות קצה

en: Enjoy
he_IL: תהנה

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element and that a width is defined, especially when using a Div element.
he_IL: ודא שלא מוחלים סגנונות CSS סותרים על אלמנט זה ושמוגדר רוחב, במיוחד בעת שימוש באלמנט Div.

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element.
he_IL: ודא שלא מוחלים סגנונות CSS מתנגשים על אלמנט זה.

en: Enter Bricks IDs, separated by comma, of filter elements to exclude.
he_IL: הכנס מזהי Bricks, מופרדים בפסיקים, של אלמנטי מסנן להחרגה.

en: Enter CSS filters + value (learn more)
he_IL: הזן מסנני CSS + ערך (למד עוד)

en: Enter CSS variable definitions separated by semicolon
he_IL: הזן הגדרות משתני CSS מופרדות בנקודה-פסיק

en: Enter SVG URL
he_IL: הזן כתובת URL של SVG

en: Enter URL of media file
he_IL: הזן את כתובת ה-URL של קובץ המדיה

en: Enter a custom label for this attribute value (optional).
he_IL: הזן תווית מותאמת אישית עבור ערך תכונה זה (אופציונלי).

en: Enter a dynamic data tag for ACF Icon Picker or MetaBox Icon fields
he_IL: הזן תגית נתונים דינמית עבור שדות ACF Icon Picker או MetaBox Icon

en: Enter a generic error message. Otherwise the reason why the login failed is displayed.
he_IL: הזן הודעת שגיאה כללית. אחרת תוצג הסיבה לכישלון ההתחברות.

en: Enter a search term or command
he_IL: הזן מונח חיפוש או פקודה

en: Enter dynamic data tag or custom value
he_IL: הזן תגית נתונים דינמית או ערך מותאם אישית

en: Enter new template name
he_IL: הזן שם תבנית חדש

en: Enter search term
he_IL: הזן מונח חיפוש

en: Enter shortcut name
he_IL: הזן שם קיצור דרך

en: Enter the JSON body to be sent with the request
he_IL: הזן את גוף ה-JSON שיש לשלוח עם הבקשה

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
he_IL: הזן את השם של מחלקת ה-CSS הגלובלית הראשונה שלך בשדה למעלה. לאחר מכן לחץ על Enter כדי ליצור אותה.

en: Enter viewport
he_IL: כניסה לתצוגה

en: Enter width between 180 and 500.
he_IL: הכנס רוחב בין 180 ל-500.

en: Enter your Google Maps API key under %s to access all options.
he_IL: הזן את מפתח ה-API של Google Maps תחת %s כדי לגשת לכל האפשרויות.

en: Enter your Google Maps ID, which you can find in the %s, to enable the latest Google Maps features.
he_IL: הזן את מזהה Google Maps שלך, שאותו תוכל למצוא ב-%s, כדי לאפשר את התכונות החדשות ביותר של Google Maps.

en: Entire website
he_IL: אתר שלם

en: Entries
he_IL: רשומות

en: Entries per page
he_IL: רשומות לעמוד

en: Entry animation
he_IL: אנימציית כניסה

en: Entry animation to interaction
he_IL: אנימציית כניסה לאינטראקציה

en: Equal
he_IL: שווה

en: Error
he_IL: שגיאה

en: Error Tile URL
he_IL: שגיאה בכתובת האתר של האריח

en: Error deleting class
he_IL: שגיאה במחיקת המחלקה

en: Error fetching site classes
he_IL: שגיאה בטעינת מחלקות האתר

en: Error loading results
he_IL: שגיאה בטעינת תוצאות

en: Error message
he_IL: הודעת שגיאה

en: Error on save
he_IL: שגיאה בשמירה

en: Error page
he_IL: דף שגיאה

en: Error processing font files
he_IL: שגיאה בעיבוד קבצי הגופן

en: Error rendering component
he_IL: שגיאה בעיבוד רכיב

en: Error restoring class
he_IL: שגיאה בשחזור המחלקה

en: Error uploading font
he_IL: שגיאה בהעלאת הגופן

en: Error: Could not load class
he_IL: שגיאה: לא ניתן לטעון את הכיתה

en: Error: Could not load class control
he_IL: שגיאה: לא ניתן לטעון את בקרת הכיתה

en: Error: Could not load gallery
he_IL: שגיאה: לא ניתן לטעון את הגלריה

en: Error: Could not load image
he_IL: שגיאה: לא ניתן לטעון את התמונה

en: Error: Could not load link
he_IL: שגיאה: לא ניתן לטעון את הקישור

en: Error: Could not load query
he_IL: שגיאה: לא ניתן לטעון את השאילתה

en: Error: Could not load select
he_IL: שגיאה: לא ניתן לטעון את הבחירה

en: Error: Could not load toggle control
he_IL: שגיאה: לא ניתן לטעון את בקרת ההחלפה

en: Error: Invalid license key
he_IL: שגיאה: מפתח רישיון לא חוקי

en: Error: License mismatch
he_IL: שגיאה: אי התאמה ברישיון

en: Even background
he_IL: רקע זוגי

en: Events
he_IL: אירועים

en: Every 5 minutes
he_IL: כל 5 דקות

en: Example
he_IL: דוגמה

en: Example: {"Authorization": "Bearer token"}
he_IL: דוגמה: {"authorization": "bearer token"}

en: Example: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}
he_IL: דוגמה: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}

en: Excellent
he_IL: מצוין

en: Exceptional
he_IL: יוצא מן הכלל

en: Excerpt
he_IL: תקציר

en: Excerpt length
he_IL: אורך תקציר

en: Exclude
he_IL: הוצא

en: Exclude current post
he_IL: הוצא פוסט נוכחי

en: Exclude filter IDs
he_IL: החרג מזהי מסננים

en: Exclude posts
he_IL: החרג פוסטים

en: Exclude posts/pages
he_IL: החרג פוסטים/עמודים

en: Exclude templates
he_IL: החרג תבניות

en: Exclude terms
he_IL: החרג מונחים

en: Excluded terms
he_IL: מונחים מוחרגים

en: Execute code
he_IL: הרץ קוד

en: Exercise great caution with granting code execution privileges. Enable them sparingly and only for trusted roles or ideally only specific users. Grant the least permissions necessary to maintain tight security.
he_IL: נקוט זהירות רבה במתן הרשאות להרצת קוד. אפשר אותן בצורה מוגבלת ורק לתפקידים מהימנים או עדיף רק למשתמשים ספציפיים. הענק את ההרשאות המינימליות הנדרשות כדי לשמור על אבטחה הדוקה.

en: Exists
he_IL: קיים

en: Expand
he_IL: הרחב

en: Expand active element & scroll into view
he_IL: הרחב אלמנט פעיל וגלול לתצוגה

en: Expand all
he_IL: הרחב הכל

en: Expand first item
he_IL: הרחב פריט ראשון

en: Expand item indexes
he_IL: הרחב אינדקסים של פריטים

en: Expand panel when dropdown is visible
he_IL: הרחב פאנל כאשר התפריט הנפתח גלוי

en: Expanded
he_IL: מורחב

en: Experimental
he_IL: ניסיוני

en: Export
he_IL: ייצוא

en: Export Settings
he_IL: ייצא הגדרות

en: Export Template
he_IL: ייצוא Template

en: Export Variables
he_IL: ייצא משתנים

en: Export all components first by clicking the "Export" icon above before deleting any. Once exported, hover over the component you'd like to delete, then click the "Delete" icon.
he_IL: ייצא קודם את כל הרכיבים על ידי לחיצה על אייקון "ייצוא" למעלה לפני מחיקת כלשהו. לאחר הייצוא, רחף מעל הרכיב שברצונך למחוק, ואז לחץ על אייקון "מחק".

en: Exquisite
he_IL: מושלם

en: Extend allowed tags through filter
he_IL: הרחב תגים מורשים דרך מסנן

en: Extend contextual spacing to other elements within embedded content.
he_IL: הרחב מרווח הקשרי לאלמנטים אחרים בתוך תוכן מוטמע.

en: External
he_IL: חיצוני

en: External URL
he_IL: כתובת URL חיצונית

en: External files
he_IL: קבצים חיצוניים

en: External product
he_IL: מוצר חיצוני

en: Extra Bold
he_IL: מודגש במיוחד

en: Extra Light
he_IL: דק במיוחד

en: Extra large
he_IL: גדול במיוחד

en: FAQ schema
he_IL: סכמת שאלות נפוצות

en: Facebook
he_IL: פייסבוק

en: Facebook Page
he_IL: עמוד פייסבוק

en: Facebook page URL
he_IL: כתובת URL של עמוד פייסבוק

en: Fade
he_IL: הדהוי

en: Fade in
he_IL: הופעה בהדרגה

en: Fade in animation
he_IL: אנימציית הופעה הדרגתית

en: Fade in down
he_IL: הופעה הדרגתית מלמעלה

en: Fade in left
he_IL: הופעה הדרגתית משמאל

en: Fade in right
he_IL: הופעה הדרגתית מימין

en: Fade in up
he_IL: הופעה הדרגתית מלמטה

en: Failed to clean up orphaned elements.
he_IL: נכשל בניקוי אלמנטים יתומים.

en: Failed to create font
he_IL: לא ניתן ליצור גופן

en: Failed to create font draft.
he_IL: לא ניתן ליצור טיוטת גופן.

en: Failed to delete classes
he_IL: נכשל במחיקת מחלקות

en: Failed to delete draft font.
he_IL: לא ניתן למחוק את טיוטת הגופן.

en: Failed to delete font
he_IL: נכשל במחיקת הגופן

en: Failed to fetch Instagram account details.
he_IL: נכשל בהבאת פרטי חשבון אינסטגרם.

en: Failed to fetch Instagram posts.
he_IL: נכשל בהבאת פוסטים מאינסטגרם.

en: Failed to move font to trash.
he_IL: נכשל בהעברת הגופן לפח.

en: Failed to process any font files.
he_IL: נכשל בעיבוד קבצי גופן כלשהם.

en: Failed to publish font.
he_IL: נכשל בפרסום הגופן.

en: Failed to restore font.
he_IL: נכשל בשחזור הגופן.

en: Fallback
he_IL: ברירת מחדל

en: Fallback applies to elements in embedded content without a specific spacing rule.
he_IL: ברירת המחדל חלה על אלמנטים בתוכן מוטמע ללא כלל מרווח ספציפי.

en: Fallback color
he_IL: צבע ברירת מחדל

en: Fallback fonts
he_IL: גופנים חלופיים

en: Fallback image
he_IL: תמונת ברירת מחדל

en: Fallback label
he_IL: תווית ברירת מחדל

en: Fallback label for terms without a specific label
he_IL: תווית ברירת מחדל עבור מונחים ללא תווית ספציפית

en: Fallback preview image
he_IL: תמונת תצוגה מקדימה חלופית

en: Fallback spacing
he_IL: מרווח ברירת מחדל

en: False
he_IL: לא נכון

en: Fantastic
he_IL: פנטסטי

en: Farthest corner
he_IL: פינה רחוקה

en: Farthest side
he_IL: צד רחוק

en: Fast
he_IL: מהיר

en: Fast forward
he_IL: הרצה קדימה

en: Favorites
he_IL: מועדפים

en: Featured
he_IL: מומלץ

en: Featured image
he_IL: תמונה ראשית

en: Featured image height
he_IL: גובה תמונה מובילה

en: Featured image sizes
he_IL: גדלי תמונה מובילה

en: Featured image tag
he_IL: תג תמונה ראשית

en: Featured image width
he_IL: רוחב תמונה מובילה

en: Featured products
he_IL: מוצרים מומלצים

en: Featured products only
he_IL: מוצרים מומלצים בלבד

en: Features
he_IL: תכונות

en: Features typography
he_IL: טיפוגרפיית תכונות

en: February
he_IL: פברואר

en: Fetch content via AJAX
he_IL: הבא תוכן דרך AJAX

en: Fetch data
he_IL: הבאת נתונים

en: Fetch priority
he_IL: עדיפות טעינה

en: Fetching
he_IL: תופס

en: Field
he_IL: שדה

en: Field ID
he_IL: מזהה שדה

en: Field mapping
he_IL: מיפוי שטח

en: Field type
he_IL: סוג שדה

en: Fields
he_IL: שדות

en: Fieldset
he_IL: קבוצת שדות

en: Figure
he_IL: איור

en: File
he_IL: קובץ

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
he_IL: הקובץ %s לא התקבל. חרגת ממגבלת הקבצים.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
he_IL: הקובץ %s לא התקבל. חרגת ממגבלת הגודל.

en: File URL
he_IL: כתובת URL של הקובץ

en: File URL, YouTube/Vimeo URL/ID.
he_IL: כתובת URL של קובץ, כתובת URL/מזהה של YouTube/Vimeo.

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
he_IL: הקובץ לא הועלה עקב שגיאת סניטציה. אנא בדוק את קובץ ה-SVG או צור קשר.

en: Files
he_IL: קבצים

en: Fill
he_IL: מילוי

en: Fill - Dark
he_IL: מילוי - כהה

en: Fill - Light
he_IL: מילוי - בהיר

en: Fill - Primary
he_IL: מילוי - ראשי

en: Fill color
he_IL: צבע מילוי

en: Fill grid
he_IL: מלא רשת

en: Filter
he_IL: סינון

en: Filter by
he_IL: סנן לפי

en: Filter by parent term
he_IL: סינון לפי מונח אב

en: Filter by parent term ID
he_IL: סינון לפי מזהה מונח אב

en: Filter for more advanced duplicate content rules
he_IL: סנן עבור כללי שכפול תוכן מתקדמים יותר

en: Filter input
he_IL: קלט סינון

en: Filter media by mime type
he_IL: סנן מדיה לפי סוג MIME

en: Filter title
he_IL: כותרת סינון

en: Filter type
he_IL: סוג סינון

en: Find
he_IL: חפש

en: Fine
he_IL: טוב

en: Finish
he_IL: סיים

en: First name
he_IL: שם פרטי

en: First post full width
he_IL: פוסט ראשון ברוחב מלא

en: Fit map on markers change
he_IL: התאם מפה לשינוי סמנים

en: Fix corrupted database
he_IL: תקן מסד נתונים פגום

en: Fixed
he_IL: קבוע

en: Flag size
he_IL: גודל דגל

en: Flex basis
he_IL: בסיס גמיש

en: Flex direction
he_IL: כיוון גמיש

en: Flex grow
he_IL: גדילה גמישה

en: Flex shrink
he_IL: כיווץ גמיש

en: Flex wrap
he_IL: עטיפת flex

en: Flip
he_IL: הפוך

en: Float
he_IL: הצמדה

en: Fluid typography
he_IL: טיפוגרפיה זורמת

en: Fluid typography scale
he_IL: סולם טיפוגרפיה נוזלי

en: Fluid typography variable added
he_IL: נוסף משתנה טיפוגרפיה נוזלית

en: Focus
he_IL: מיקוד

en: Focus outline
he_IL: מתאר מיקוד

en: Focused
he_IL: ממוקד

en: Follow
he_IL: עקוב

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
he_IL: עקוב אחר %1$sקישור זה%2$s כדי לערוך את תיאור ארכיון המוצרים או ערוך את התיאורים של קטגוריית/תגית המוצר

en: Font Family
he_IL: משפחת גופנים

en: Font Manager
he_IL: מנהל גופנים

en: Font deleted permanently
he_IL: הגופן נמחק לצמיתות

en: Font download failed
he_IL: הורדת הגופן נכשלה

en: Font downloaded
he_IL: הגופן הורד

en: Font downloaded successfully.
he_IL: הגופן הורד בהצלחה.

en: Font family
he_IL: משפחת גופנים

en: Font file selected
he_IL: קובץ גופן נבחר

en: Font manager
he_IL: מנהל גופנים

en: Font moved to trash
he_IL: הגופן הועבר לפח

en: Font moved to trash successfully.
he_IL: הגופן הועבר לפח בהצלחה.

en: Font name
he_IL: שם הגופן

en: Font not found.
he_IL: הגופן לא נמצא.

en: Font preview
he_IL: תצוגה מקדימה של גופן

en: Font restore error
he_IL: שגיאה בשחזור הגופן

en: Font restored
he_IL: הגופן שוחזר

en: Font size
he_IL: גודל גופן

en: Font size at the largest viewport. Acts as the upper bound—text will not grow beyond this.
he_IL: גודל הגופן בתצוגה הגדולה ביותר. משמש כגבול עליון — הטקסט לא יגדל מעבר לכך.

en: Font size at the smallest viewport. Acts as the lower bound—text will not shrink below this.
he_IL: גודל הגופן בתצוגה הקטנה ביותר. משמש כגבול תחתון — הטקסט לא יקטן מתחת לגודל זה.

en: Font style
he_IL: סגנון גופן

en: Font variants
he_IL: וריאנטים של הגופן

en: Font variation settings
he_IL: הגדרות וריאציית גופן

en: Font variations
he_IL: וריאציות של הגופן

en: Font weight
he_IL: משקל גופן

en: FontAwesome - Brands
he_IL: FontAwesome - מותגים

en: FontAwesome - Regular
he_IL: FontAwesome - רגיל

en: FontAwesome - Solid
he_IL: FontAwesome - מוצק

en: Fonts
he_IL: גופנים

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
he_IL: הגופנים סונכרנו! ייתכן שייקח מספר דקות לסנכרן פרויקט גופנים שזה עתה פרסמת או עדכנת.

en: Foot
he_IL: תחתית

en: Footer
he_IL: כותרת תחתונה

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
he_IL: סקריפטים בכותרת התחתונה מתווספים ממש לפני סגירת התג %s.

en: For better preview select content to show.
he_IL: לתצוגה מקדימה טובה יותר בחר תוכן להצגה.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
he_IL: למטרות SEO בחזית בלבד. לא דורס את כותרת הפוסט. מומלץ: מקסימום 60 תווים.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
he_IL: עבור תיאורי ארכיון קטגוריית מוצר או תגית מוצר, ערוך את התיאור של כל מונח.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
he_IL: לשאלות בנוגע ל-Bricks, אנא שלחו דוא"ל לכתובת help@bricksbuilder.io. אם אתם רוצים לדעת מה נמצא כעת בפיתוח, בקרו במפת הדרכים הציבורית שלנו. שם תוכלו גם להגיש בקשות משלכם לתכונות כדי שאחרים יוכלו להצביע בעד ולהגיב עליהן.

en: Force home
he_IL: אילוץ דף הבית

en: Form
he_IL: טופס

en: Form ID
he_IL: מזהה טופס

en: Form Submissions
he_IL: שליחות טפסים

en: Form data
he_IL: נתוני טופס

en: Form name
he_IL: שם הטופס

en: Form submission access
he_IL: גישה לשליחת טופס

en: Form submission table could not be deleted.
he_IL: לא ניתן היה למחוק את טבלת שליחות הטופס.

en: Form submission table deleted successfully.
he_IL: טבלת שליחות הטופס נמחקה בהצלחה.

en: Form submissions
he_IL: שליחות טופס

en: Form submissions could not be deleted.
he_IL: לא ניתן היה למחוק את שליחות הטפסים.

en: Form submissions deleted.
he_IL: שליחות הטפסים נמחקו.

en: Form submissions table could not be resetted.
he_IL: לא ניתן היה לאפס את טבלת שליחות הטפסים.

en: Form submissions table resetted successfully.
he_IL: טבלת שליחות הטפסים אופסה בהצלחה.

en: Form title
he_IL: כותרת הטופס

en: Format
he_IL: פורמט

en: Format to send the data in.
he_IL: פורמט לשליחת הנתונים.

en: Friday
he_IL: יום שישי

en: From email address
he_IL: כתובת אימייל השולח

en: From name
he_IL: שם השולח

en: Front
he_IL: קדמי

en: Front page
he_IL: עמוד ראשי

en: Frontend
he_IL: חזית

en: Full
he_IL: מלא

en: Full access
he_IL: גישה מלאה

en: Full response
he_IL: תגובה מלאה

en: Full size
he_IL: גודל מלא

en: Fullscreen
he_IL: מסך מלא

en: Fullscreen Control
he_IL: בקרת מסך מלא

en: Function name
he_IL: שם פונקציה

en: Function names
he_IL: שמות פונקציות

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the %s filter.
he_IL: שמות פונקציות שנקראות דרך התג "echo" חייבים להיות ברשימה הלבנה דרך המסנן %s.

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the new %s filter.
he_IL: שמות פונקציות הנקראות דרך תג ה-"echo" חייבים להיות ברשימה הלבנה דרך הפילטר החדש %s.

en: Function names must pass the check through the %s filter.
he_IL: שמות פונקציות חייבים לעבור את הבדיקה דרך המסנן %s.

en: Galleries
he_IL: גלריות

en: Gallery
he_IL: גלריה

en: Gallery layout
he_IL: פריסת גלריה

en: Gap
he_IL: מרווח

en: General
he_IL: כללי

en: General settings
he_IL: הגדרות כלליות

en: Generate FAQPage structured data (JSON-LD).
he_IL: יצירת נתונים מובנים של FAQPage (JSON-LD).

en: Generate custom image sizes
he_IL: צור גדלי תמונה מותאמים אישית

en: Generate password
he_IL: צור סיסמה

en: Generate review schema
he_IL: צור סכמת ביקורת

en: Generate screenshots
he_IL: צור צילומי מסך

en: Generate variables
he_IL: יצירת משתנים

en: Generating variables will delete all existing variables in this category. Do you want to proceed?
he_IL: יצירת משתנים תמחק את כל המשתנים הקיימים בקטגוריה זו. האם ברצונך להמשיך?

en: Generator
he_IL: גנרטור

en: Get In Touch
he_IL: צור קשר

en: Get current post author
he_IL: קבל את מחבר הפוסט הנוכחי

en: Get started here
he_IL: התחל כאן

en: Get terms from current
he_IL: קבל תנאים מהנוכחי

en: Get terms from current post
he_IL: קבל תנאים מהפוסט הנוכחי

en: Get terms that are children of specified term
he_IL: קבל מונחים שהם תת-מונחים של מונח ספציפי

en: Get the author of current post
he_IL: קבל את מחבר הפוסט הנוכחי

en: Getting Started
he_IL: התחלה

en: Global
he_IL: גלובלי

en: Global class
he_IL: מחלקה גלובלית

en: Global class import manager
he_IL: מנהל ייבוא מחלקות גלובליות

en: Global classes
he_IL: מחלקות גלובליות

en: Global data sync
he_IL: סנכרון נתונים גלובלי

en: Global element
he_IL: אלמנט גלובלי

en: Global elements
he_IL: אלמנטים גלובליים

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and must be converted to components or unlinked.
he_IL: אלמנטים גלובליים מיושנים מגרסה 2.0 ויש להמיר אותם לקומפוננטים או לבטל את הקישור שלהם.

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and will be removed in the near future. Please convert them into components as soon as possible under %s. Once done, please delete all global elements by hovering over a global element below and clicking the "Delete" icon.
he_IL: אלמנטים גלובליים הם מיושנים מגרסה 2.0 ויוסרו בעתיד הקרוב. אנא המר אותם לרכיבים בהקדם האפשרי תחת %s. לאחר מכן, אנא מחק את כל האלמנטים הגלובליים על ידי ריחוף מעל אלמנט גלובלי למטה ולחיצה על סמל "מחק".

en: Global elements converted to components.
he_IL: אלמנטים גלובליים הומרו לרכיבים.

en: Global elements review
he_IL: סקירת אלמנטים גלובליים

en: Global queries
he_IL: שאילתות גלובליות

en: Global query
he_IL: שאילתה גלובלית

en: Global settings
he_IL: הגדרות גלובליות

en: Global styles & settings
he_IL: סגנונות והגדרות גלובליות

en: Go back
he_IL: חזור

en: Go to
he_IL: עבור אל

en: Go to first slide
he_IL: עבור לשקופית הראשונה

en: Go to last slide
he_IL: עבור לשקופית האחרונה

en: Go to slide %s
he_IL: עבור לשקופית %s

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
he_IL: עבור אל: הגדרות > הגדרות Template > מילוי תוכן

en: Go to: WooCommerce > Products > Inventory
he_IL: עבור אל: WooCommerce > מוצרים > מלאי

en: Good
he_IL: טוב

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
he_IL: נדרש מפתח API של Google Maps! הוסף מפתח בלוח הבקרה תחת: %s

en: Google fonts
he_IL: גופני Google

en: Google fonts have been disabled
he_IL: גופני Google הושבתו

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
he_IL: נדרש מפתח API של Google reCAPTCHA! הוסף מפתח בלוח הבקרה תחת: %s

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
he_IL: Google reCaptcha: מפתח אתר לא חוקי.

en: Got it
he_IL: הבנתי

en: Gradient
he_IL: גרדיאנט

en: Gradient / Overlay
he_IL: גרדיאנט / שכבת כיסוי

en: Grand
he_IL: מעולה

en: Greater than
he_IL: גדול מ

en: Greater than or equal
he_IL: גדול או שווה

en: Grid
he_IL: רשת

en: Grid (Round)
he_IL: רשת (עגולה)

en: Grid (Square)
he_IL: רשת (מרובעת)

en: Grid auto columns
he_IL: עמודות רשת אוטומטיות

en: Grid auto flow
he_IL: זרימת רשת אוטומטית

en: Grid auto rows
he_IL: שורות רשת אוטומטיות

en: Grid column
he_IL: עמודת רשת

en: Grid item
he_IL: פריט רשת

en: Grid row
he_IL: שורת רשת

en: Grid template columns
he_IL: תבנית עמודות רשת

en: Grid template rows
he_IL: תבנית שורות רשת

en: Groove
he_IL: חריץ

en: Group
he_IL: קבוצה

en: Group already exists
he_IL: הקבוצה כבר קיימת

en: Grouped
he_IL: מקובץ

en: Grouped product
he_IL: מוצר מקובץ

en: Groups
he_IL: קבוצות

en: HTML email
he_IL: אימייל HTML

en: HTML tag
he_IL: תג HTML

en: HTML tag not allowed
he_IL: תג HTML לא מורשה

en: HTTP method
he_IL: שיטת HTTP

en: Hamburger toggle
he_IL: מתג המבורגר

en: Has conflict
he_IL: יש התנגשות

en: Has inherited settings
he_IL: יש הגדרות שהתקבלו בירושה

en: Has no styles
he_IL: אין סגנונות

en: Has pagination
he_IL: יש חלוקה לעמודים

en: Has styles
he_IL: יש סגנונות

en: Head
he_IL: כותרת

en: Header
he_IL: כותרת עליונה

en: Header location
he_IL: מיקום כותרת עליונה

en: Header scripts
he_IL: סקריפטים בכותרת

en: Header scripts are added right before closing %s tag.
he_IL: סקריפטים בכותרת מתווספים ממש לפני סגירת התג %s.

en: Header width
he_IL: רוחב כותרת עליונה

en: Headers
he_IL: כותרות

en: Heading
he_IL: כותרת

en: Heading selectors
he_IL: בוררי כותרות

en: Heading typography
he_IL: טיפוגרפיית כותרת

en: Headings
he_IL: כותרות

en: Headings offset
he_IL: היסט כותרות

en: Height
he_IL: גובה

en: Help
he_IL: עזרה

en: Here goes my text ...
he_IL: כאן מופיע הטקסט שלי...

en: Here goes your caption ...
he_IL: כאן מגיע הכיתוב שלך...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
he_IL: כאן מגיע הטקסט שלך... בחר כל חלק מהטקסט שלך כדי לגשת לסרגל הכלים לעיצוב.

en: Hero
he_IL: גיבור

en: Hidden
he_IL: מוסתר

en: Hide
he_IL: הסתר

en: Hide "All" option
he_IL: הסתר אפשרות "הכל"

en: Hide "View cart" button
he_IL: הסתר כפתור "צפה בעגלה"

en: Hide %s
he_IL: הסתר %s

en: Hide CTA button
he_IL: הסתר כפתור קריאה לפעולה

en: Hide additional information
he_IL: הסתר מידע נוסף

en: Hide at breakpoint
he_IL: הסתר בנקודת שבירה

en: Hide cart details to link directly to the cart.
he_IL: הסתר פרטי עגלה כדי לקשר ישירות לעגלה.

en: Hide close
he_IL: הסתר סגירה

en: Hide count
he_IL: הסתר ספירה

en: Hide count bracket
he_IL: הסתר סוגריים ספירה

en: Hide cover
he_IL: הסתר כיסוי

en: Hide current
he_IL: הסתר נוכחי

en: Hide current post
he_IL: הסתר פוסט נוכחי

en: Hide dynamic data label in dropdown
he_IL: הסתר תווית נתונים דינמית בתפריט הנפתח

en: Hide element
he_IL: הסתר אלמנט

en: Hide empty
he_IL: הסתר ריקים

en: Hide if empty
he_IL: הסתר אם ריקה

en: Hide if no active filter
he_IL: הסתר אם אין סינון פעיל

en: Hide if no translation
he_IL: הסתר אם אין תרגום

en: Hide if not open
he_IL: הסתר אם לא פתוח

en: Hide image
he_IL: הסתר תמונה

en: Hide info
he_IL: הסתר מידע

en: Hide label
he_IL: הסתר תווית

en: Hide labels
he_IL: הסתר תוויות

en: Hide message
he_IL: הסתר הודעה

en: Hide out of stock
he_IL: הסתר פריטים שאזלו מהמלאי

en: Hide password
he_IL: הסתר סיסמה

en: Hide placeholders
he_IL: הסתר מצייני מקום

en: Hide popup
he_IL: הסתר חלון קופץ

en: Hide regular price
he_IL: הסתר מחיר רגיל

en: Hide reviews link
he_IL: הסתר קישור לביקורות

en: Hide stock
he_IL: הסתר מלאי

en: Hide the form by default, and show it only when the toggle is clicked.
he_IL: הסתר את הטופס כברירת מחדל, והצג אותו רק כאשר לוחצים על הכפתור.

en: Hide title
he_IL: הסתר כותרת

en: Hierarchical
he_IL: היררכי

en: High
he_IL: גבוה

en: Highlight
he_IL: הדגשה

en: Highlight label
he_IL: תווית הדגשה

en: Highlight on focus
he_IL: הדגשת המוקד

en: History
he_IL: היסטוריה

en: History deleted
he_IL: ההיסטוריה נמחקה

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
he_IL: החזק CMD/CTRL כדי לבחור מספר תמונות.

en: Home
he_IL: דף הבית

en: Home URL
he_IL: כתובת דף הבית

en: Home page
he_IL: עמוד הבית

en: Honeypot
he_IL: מלכודת דבש

en: Honeypot: Create form field(s) and enable the "Honeypot" checkbox. Those honeypot fields aren't visible to users, but add an extra layer of protection against spam submissions.
he_IL: מלכודת דבש: צור שדה(י) טופס והפעל את תיבת הסימון "מלכודת דבש". שדות מלכודת דבש אלה אינם גלויים למשתמשים, אך מוסיפים שכבת הגנה נוספת נגד הגשות ספאם.

en: Hook
he_IL: וו

en: Horizontal
he_IL: אופקי

en: Horizontal align
he_IL: יישור אופקי

en: Horizontal alignment
he_IL: יישור אופקי

en: Horizontal order
he_IL: סדר אופקי

en: Hover
he_IL: מעבר עכבר

en: How Editing With Bricks Works
he_IL: איך עריכה עם Bricks עובדת

en: How long to keep
he_IL: כמה זמן לשמור

en: How long to keep the same random order (in seconds)
he_IL: כמה זמן לשמור על אותו סדר אקראי (בשניות)

en: How many numbers on either side of the current page.
he_IL: כמה מספרים מכל צד של העמוד הנוכחי.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
he_IL: כמה מספרים בכל אחד מקצוות רשימת ההתחלה והסוף.

en: How many numbers to either side of the current page.
he_IL: כמה מספרים להציג בכל צד של העמוד הנוכחי.

en: How to create a footer template
he_IL: כיצד ליצור תבנית כותרת תחתונה

en: How to create a header template
he_IL: כיצד ליצור תבנית כותרת עליונה

en: How to get your Adobe fonts project ID
he_IL: איך להשיג את מזהה הפרויקט של גופני Adobe שלך

en: How to get your Facebook App ID
he_IL: איך להשיג את מזהה האפליקציה של Facebook שלך

en: How to get your Google Maps API key
he_IL: איך להשיג את מפתח ה-API של Google Maps שלך

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
he_IL: איך להשיג את המפתח הסודי של Google reCAPTCHA v3 API שלך

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
he_IL: איך להשיג את מפתח האתר של Google reCAPTCHA v3 API שלך

en: How to get your Instagram Access Token
he_IL: איך להשיג את טוקן הגישה של Instagram שלך

en: How to get your MailChimp API key
he_IL: איך להשיג את מפתח ה-API של MailChimp שלך

en: How to get your SendGrid API key
he_IL: איך להשיג את מפתח ה-API של SendGrid שלך

en: How to get your Turnstile secret key
he_IL: איך להשיג את המפתח הסודי של Turnstile שלך

en: How to get your Turnstile site key
he_IL: איך להשיג את מפתח האתר של Turnstile שלך

en: How to get your Unsplash API key
he_IL: איך להשיג את מפתח ה-API של Unsplash שלך

en: How to get your hCaptcha secret key
he_IL: איך להשיג את המפתח הסודי של hCaptcha שלך

en: How to get your hCaptcha site key
he_IL: איך להשיג את מפתח האתר של hCaptcha שלך

en: How to use the fluid typography
he_IL: כיצד להשתמש בטיפוגרפיה נוזלית

en: How to use the global query manager
he_IL: כיצד להשתמש במנהל השאילתות הגלובלי

en: How to use the global variable manager
he_IL: כיצד להשתמש במנהל המשתנים הגלובליים

en: Hue
he_IL: גוון

en: Hybrid
he_IL: היברידי

en: I am a button
he_IL: אני כפתור

en: I am a heading
he_IL: אני כותרת

en: I am a slide
he_IL: אני שקופית

en: I am a so called subtitle.
he_IL: אני מה שנקרא כותרת משנה.

en: I am an alert.
he_IL: אני התראה.

en: I don't know how to use this Bricks
he_IL: אני לא יודע איך להשתמש ב-Bricks הזה

en: I found a better site builder
he_IL: מצאתי בונה אתרים טוב יותר

en: I no longer need Bricks
he_IL: אני כבר לא זקוק ל-Bricks

en: I.e.: 200px / 50% etc.
he_IL: למשל: 200px / 50% וכו'.

en: ID
he_IL: מזהה

en: IP address
he_IL: כתובת IP

en: Icon
he_IL: אייקון

en: Icon Box
he_IL: תיבת אייקון

en: Icon List
he_IL: רשימת אייקונים

en: Icon Size
he_IL: גודל אייקון

en: Icon align
he_IL: יישור סמל

en: Icon background
he_IL: רקע סמל

en: Icon background color
he_IL: צבע רקע אייקון

en: Icon border
he_IL: גבול אייקון

en: Icon box shadow
he_IL: צל תיבת אייקון

en: Icon collapsed
he_IL: סמל מכווץ

en: Icon color
he_IL: צבע סמל

en: Icon expanded
he_IL: אייקון מורחב

en: Icon expanded typography
he_IL: טיפוגרפיה של אייקון מורחב

en: Icon height
he_IL: גובה אייקון

en: Icon manager
he_IL: מנהל האייקונים

en: Icon margin
he_IL: שוליים לאייקון

en: Icon only
he_IL: סמל בלבד

en: Icon padding
he_IL: ריפוד סמל

en: Icon position
he_IL: מיקום אייקון

en: Icon rotate in °
he_IL: סיבוב אייקון ב-°

en: Icon rotation for expanded accordion.
he_IL: סיבוב אייקון עבור אקורדיון מורחב.

en: Icon set
he_IL: ערכת אייקונים

en: Icon size
he_IL: גודל סמל

en: Icon source
he_IL: מקור האייקון

en: Icon spinning
he_IL: סיבוב סמל

en: Icon transform
he_IL: התמרת סמל

en: Icon transition
he_IL: מעבר סמל

en: Icon typography
he_IL: טיפוגרפיה של אייקון

en: Icon width
he_IL: רוחב אייקון

en: Icon(s) deleted successfully
he_IL: האייקון/ים נמחק/ו בהצלחה

en: Icon(s) imported successfully
he_IL: האייקון/ים יובא/ו בהצלחה

en: Icons
he_IL: אייקונים

en: If enabled Bricks will try to use the image of the matching product variation when no term-specific image swatch is set.
he_IL: אם מופעל, Bricks ינסה להשתמש בתמונה של וריאציית המוצר המתאימה כאשר לא מוגדרת דוגמית תמונה ספציפית למונח.

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
he_IL: אם מופעל, יטען קובץ JS ו-CSS נוסף.

en: If enabled, form submission will succeed even if the webhook fails. Errors will be logged to the server error log.
he_IL: אם מופעל, שליחת הטופס תצליח גם אם הווב-הוק נכשל. שגיאות יירשמו ביומן השגיאות של השרת.

en: If no form field is selected, the first password field in the form is used.
he_IL: אם לא נבחר שדה טופס, ייעשה שימוש בשדה הסיסמה הראשון בטופס.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
he_IL: אם לא מוגדרים תנאי תבנית, Bricks מציג תבניות שפורסמו (כותרת עליונה, כותרת תחתונה וכו') בחזית האתר שלך. בחר בהגדרה זו כדי להשבית התנהגות זו. הקפד להגדיר תנאי תבנית במקום זאת.

en: If the shape doesn't take up all available space add %s to the "svg" tag.
he_IL: אם הצורה לא תופסת את כל המרחב הזמין, הוסף %s לתג "svg".

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
he_IL: אם הסרטון אינו ברשימה, תצטרך להזין את גיבוב הפרטיות של הסרטון.

en: If this account exists, a password reset link will be sent to the associated email address.
he_IL: אם חשבון זה קיים, קישור לאיפוס סיסמה יישלח לכתובת האימייל המשויכת.

en: Iframe title
he_IL: כותרת iframe

en: Ignore selector
he_IL: התעלם מבורר

en: Ignore sticky posts
he_IL: התעלם מפוסטים דביקים

en: Ignored when posts per page set to "-1".
he_IL: מתעלם כאשר מספר הפוסטים לעמוד מוגדר ל-"-1".

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image Gallery
he_IL: גלריית תמונות

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
he_IL: מזהה תמונה (%s) כבר לא קיים. אנא בחר תמונה אחרת.

en: Image Overlay
he_IL: שכבת-על לתמונה

en: Image align
he_IL: יישור תמונה

en: Image border
he_IL: גבול תמונה

en: Image box shadow
he_IL: צל תיבה לתמונה

en: Image caption
he_IL: כיתוב תמונה

en: Image click action
he_IL: פעולת לחיצה על תמונה

en: Image gallery
he_IL: גלריית תמונות

en: Image height
he_IL: גובה תמונה

en: Image link alt text
he_IL: טקסט alt לקישור תמונה

en: Image not found
he_IL: התמונה לא נמצאה

en: Image position
he_IL: מיקום תמונה

en: Image ratio
he_IL: יחס תמונה

en: Image size
he_IL: גודל תמונה

en: Image width
he_IL: רוחב תמונה

en: Images
he_IL: תמונות

en: Images file types
he_IL: סוגי קבצי תמונות

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
he_IL: תמונות עם אותו מזהה לייטבוקס מקובצות יחד.

en: Import
he_IL: ייבוא

en: Import CSS variables
he_IL: ייבא משתני CSS

en: Import Settings
he_IL: ייבא הגדרות

en: Import classes
he_IL: ייבא מחלקות

en: Import images
he_IL: ייבוא תמונות

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
he_IL: ייבוא של "%s" נכשל: השם כבר קיים.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
he_IL: ייבוא של "%s" נכשל: פורמט שגוי.

en: Import pasted images/SVGs
he_IL: ייבא תמונות/SVG מודבקות

en: Import settings
he_IL: ייבא הגדרות

en: Import template
he_IL: ייבא תבנית

en: Import/export components
he_IL: ייבוא/ייצוא רכיבים

en: Import/export templates
he_IL: ייבוא/ייצוא תבניות

en: Imported
he_IL: יובא

en: Imports
he_IL: ייבוא

en: Impressive
he_IL: מרשים

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
he_IL: במקרה שאתה מפתח, אתה יכול להתאים את Bricks עוד יותר עם hooks מותאמים אישית, פילטרים, או על ידי יצירת אלמנטים משלך.

en: In same term
he_IL: באותו מונח

en: In stock
he_IL: במלאי

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Include
he_IL: כלול

en: Include children
he_IL: כלול ילדים

en: Include posts
he_IL: כלול פוסטים

en: Include terms
he_IL: כלול תנאים

en: Incoming
he_IL: נכנס

en: Incoming changes
he_IL: שינויים נכנסים

en: Incorrect configuration might cause unwanted side effects. Only use these settings if you know what you are doing.
he_IL: תצורה שגויה עלולה לגרום לתופעות לוואי לא רצויות. השתמש בהגדרות אלה רק אם אתה יודע מה אתה עושה.

en: Incorrect password.
he_IL: סיסמה שגויה.

en: Incredible
he_IL: לא ייאמן

en: Indent
he_IL: הזחה

en: Independent toggle
he_IL: החלפת מצב עצמאית

en: Index
he_IL: אינדקס

en: Index of the item to expand on page load, start at 0.
he_IL: אינדקס של הפריט שיורחב בטעינת העמוד, מתחיל מ-0.

en: Indexes of the items to expand on page load, separated by comma, start at 0.
he_IL: אינדקסים של הפריטים להרחבה בטעינת העמוד, מופרדים בפסיק, מתחילים מ-0.

en: Indexing in progress.
he_IL: אינדוקס בתהליך.

en: Indexing job is stuck?
he_IL: משימת האינדוקס תקועה?

en: Individual
he_IL: בודדים

en: Individual users with code execution capability
he_IL: משתמשים בודדים עם יכולת הרצת קוד

en: Infinite
he_IL: אינסופי

en: Infinite scroll
he_IL: גלילה אינסופית

en: Info
he_IL: מידע

en: Info Box
he_IL: תיבת מידע

en: Info Box template enabled.
he_IL: תבנית תיבת מידע מופעלת.

en: Info color
he_IL: צבע מידע

en: Info lightbox
he_IL: תיבת מידע

en: Infobox
he_IL: תיבת מידע

en: Infobox appears on map marker click.
he_IL: תיבת מידע מופיעה בלחיצה על סמן המפה.

en: Inherited from
he_IL: התקבל בירושה מ-

en: Initial
he_IL: התחלתי

en: Initial slide
he_IL: שקופית התחלתית

en: Inline styles (CSS) are added at the end of the %s tag.
he_IL: סגנונות מוטבעים (CSS) מתווספים בסוף התג %s.

en: Inline styles (default)
he_IL: סגנונות מוטבעים (ברירת מחדל)

en: Inner background color
he_IL: צבע רקע פנימי

en: Inner container
he_IL: מיכל פנימי

en: Input
he_IL: קלט

en: Input background
he_IL: רקע קלט

en: Input border
he_IL: גבול קלט

en: Insert
he_IL: הכנס

en: Insert "Toggle" element after "Nav items" to show/hide your mobile menu.
he_IL: הוסף אלמנט "מתג" אחרי "פריטי ניווט" כדי להציג/להסתיר את התפריט הנייד שלך.

en: Insert after
he_IL: הכנס אחרי

en: Insert components
he_IL: הוספת רכיבים

en: Insert element
he_IL: הוסף אלמנט

en: Insert elements in Emmet-like syntax.
he_IL: הכנס אלמנטים בתחביר דמוי Emmet.

en: Insert layout
he_IL: הוספת פריסה

en: Insert media
he_IL: הכנס מדיה

en: Insert of the same component is not possible.
he_IL: לא ניתן להכניס את אותו הרכיב.

en: Insert section
he_IL: הוספת מקטע

en: Insert template
he_IL: הוספת תבנית

en: Insert templates
he_IL: הוספת תבניות

en: Inserted
he_IL: הוכנס

en: Inserted template uses theme style "%s"
he_IL: התבנית שהוכנסה משתמשת בסגנון ערכת נושא "%s"

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
he_IL: הוספת כל תבנית דורסת את הנתונים שלך. אנו ממליצים לשמור את השינויים שלך תחילה.

en: Inset
he_IL: הכנס

en: Instagram access token required! Add in WordPress dashboard under %s
he_IL: נדרש טוקן גישה לאינסטגרם! הוסף בלוח הבקרה של וורדפרס תחת %s

en: Instagram feed
he_IL: פיד אינסטגרם

en: Installed version
he_IL: גרסה מותקנת

en: Instance
he_IL: מופע

en: Instances
he_IL: מופעים

en: Integer
he_IL: מספר שלם

en: Interaction
he_IL: אינטראקציה

en: Interaction ID
he_IL: מזהה אינטראקציה

en: Interactions
he_IL: אינטראקציות

en: Interactions don't run in the builder.
he_IL: אינטראקציות לא רצות בבונה.

en: Interface
he_IL: ממשק

en: Internal post/page
he_IL: פוסט/עמוד פנימי

en: Interval in ms
he_IL: מרווח במילישניות

en: Invalid
he_IL: לא תקין

en: Invalid CSS response from Google Fonts.
he_IL: תגובת CSS לא חוקית מ-Google Fonts.

en: Invalid SVG files
he_IL: קבצי SVG לא חוקיים

en: Invalid action
he_IL: פעולה לא חוקית

en: Invalid element names
he_IL: שמות אלמנטים לא חוקיים

en: Invalid font ID.
he_IL: מזהה גופן לא חוקי.

en: Invalid font file
he_IL: קובץ גופן לא תקין

en: Invalid form token.
he_IL: אסימון טופס לא חוקי.

en: Invalid license key.
he_IL: מפתח רישיון לא חוקי.

en: Invalid password reset key
he_IL: מפתח איפוס סיסמה לא תקין

en: Invalid post ID or form ID.
he_IL: מזהה פוסט או מזהה טופס לא תקין.

en: Invalid pseudo class. Must start with a colon (:)
he_IL: מחלקת פסאודו לא חוקית. חייבת להתחיל בנקודתיים (:)

en: Invalid request
he_IL: בקשה שגויה

en: Invalid signature
he_IL: חתימה לא חוקית

en: Invalid total pages value "%1$s" extracted from path "%2$s". Expected a numeric value.
he_IL: ערך סך הדפים "%1$s" לא חוקי שהוצא מהנתיב "%2$s". צפוי ערך מספרי.

en: Invalid webhook URL.
he_IL: כתובת URL של ווב-הוק לא תקינה.

en: Invalid webhook payload format.
he_IL: פורמט מטען ווב-הוק לא תקין.

en: Invert
he_IL: הפוך

en: Invisible
he_IL: בלתי נראה

en: Ionicons
he_IL: יואייקונים

en: Is
he_IL: הוא

en: Is archive main query
he_IL: האם ארכיון שאילתה ראשית

en: Is main query
he_IL: שאילתה ראשית

en: Isolation
he_IL: בידוד

en: It's just a temporary deactivation
he_IL: זו רק השבתה זמנית

en: Italic
he_IL: נטוי

en: Item
he_IL: פריט

en: Item width
he_IL: רוחב פריט

en: Items
he_IL: פריטים

en: Items to scroll
he_IL: פריטים לגלילה

en: Items to show
he_IL: פריטים להצגה

en: January
he_IL: ינואר

en: JavaScript function name without parentheses or window object.
he_IL: שם פונקציית JavaScript ללא סוגריים או אובייקט חלון.

en: JavaScript is automatically wrapped in script tags.
he_IL: JavaScript נעטף אוטומטית בתגי script.

en: Join Us
he_IL: הצטרף אלינו

en: July
he_IL: יולי

en: June
he_IL: יוני

en: Just another slide
he_IL: עוד שקופית

en: Justify
he_IL: יישור מלא

en: Justify content
he_IL: יישור תוכן

en: Justify items
he_IL: יישור פריטים

en: Keep formatting
he_IL: שמור על עיצוב

en: Keep open while styling
he_IL: השאר פתוח בזמן עיצוב

en: Key
he_IL: מפתח

en: Keyboard
he_IL: מקלדת

en: Keyboard shortcuts
he_IL: קיצורי מקלדת

en: Label
he_IL: תווית

en: Label text
he_IL: טקסט תווית

en: Label typography
he_IL: טיפוגרפיית תווית

en: Labels
he_IL: תוויות

en: Language
he_IL: שפה

en: Language codes
he_IL: קודי שפה

en: Language switcher
he_IL: מחליף שפה

en: Languages
he_IL: שפות

en: Laptop
he_IL: לפטופ

en: Large
he_IL: גדול

en: Last fetch
he_IL: ההורדה האחרונה

en: Last generated
he_IL: נוצר לאחרונה

en: Last name
he_IL: שם משפחה

en: Last order
he_IL: הזמנה אחרונה

en: Last refresh
he_IL: רענון אחרון

en: Latest
he_IL: אחרון

en: Latitude
he_IL: קו רוחב

en: Layers
he_IL: שכבות

en: Layout
he_IL: פריסה

en: Lazy
he_IL: עצלן

en: Lazy load offset
he_IL: היסט טעינה עצלה

en: Lead
he_IL: מוביל

en: Learn more
he_IL: למד עוד

en: Learn more about CSS filters
he_IL: למד עוד על מסנני CSS

en: Learn more about CSS transform
he_IL: למד עוד על CSS transform

en: Learn more about CSS transform-origin
he_IL: למד עוד על CSS transform-origin

en: Learn more about CSS transitions
he_IL: למד עוד על מעברי CSS

en: Learn more on wordpress.org
he_IL: למד עוד ב-wordpress.org

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
he_IL: למד אילו %1$s עליך להוסיף לשדות לעיל באמצעות תג הנתונים הדינמיים %2$s.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
he_IL: השאר ריק כדי להחיל את התבנית על כל מונחי הארכיון.

en: Leave empty to apply template to all post types.
he_IL: השאר ריק כדי להחיל את התבנית על כל סוגי הפוסטים.

en: Leave empty to update the current post.
he_IL: השאר ריק כדי לעדכן את הפוסט הנוכחי.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
he_IL: השאר ריק כדי להשתמש ברשימת ברירת המחדל של WooCommerce.

en: Leave empty to use the default WordPress home URL.
he_IL: השאר ריק כדי להשתמש בכתובת הבית של WordPress כברירת מחדל.

en: Leave options empty to use the options of the first connected control.
he_IL: השאר את האפשרויות ריקות כדי להשתמש באפשרויות של הבקר המחובר הראשון.

en: Leave the first comment
he_IL: השאר את התגובה הראשונה

en: Leave viewport
he_IL: יציאה מהתצוגה

en: Leave your comment
he_IL: השאר את התגובה שלך

en: Left
he_IL: שמאל

en: Left to right
he_IL: משמאל לימין

en: Left with space
he_IL: שמאל עם רווח

en: Lesser
he_IL: פחות

en: Lesser or equal
he_IL: פחות או שווה

en: Letter spacing
he_IL: ריווח אותיות

en: License
he_IL: רישיון

en: License activated.
he_IL: הרישיון הופעל.

en: License key format
he_IL: פורמט מפתח רישיון

en: Light
he_IL: קל

en: Light color
he_IL: צבע בהיר

en: Lightbox Animation
he_IL: אנימציה של תיבת אור

en: Lightbox ID
he_IL: מזהה לייטבוקס

en: Lightbox Image
he_IL: תמונת לייטבוקס

en: Lightbox Video
he_IL: וידאו לייטבוקס

en: Lightbox id
he_IL: מזהה תיבת אור

en: Lightness
he_IL: בהירות

en: Limit how often this popup appears.
he_IL: הגבל את תדירות הופעת החלון הקופץ הזה.

en: Limit the number of webhook requests that can be sent per hour.
he_IL: הגבל את מספר בקשות הווב-הוק שניתן לשלוח בשעה.

en: Line cap
he_IL: קצה הקו

en: Line height
he_IL: גובה שורה

en: Line width in px
he_IL: רוחב הקו בפיקסלים

en: Linear
he_IL: לינארי

en: Link
he_IL: קישור

en: Link & status
he_IL: קישור ומצב

en: Link To
he_IL: קישור אל

en: Link attributes
he_IL: תכונות קישור

en: Link configured
he_IL: קישור מוגדר

en: Link entire post
he_IL: קשר את כל הפוסט

en: Link entire product
he_IL: קשר את כל המוצר

en: Link image
he_IL: קשר תמונה

en: Link rendered as
he_IL: קישור מוצג כ

en: Link styles apply only to specific elements. Overwrite them via the %s filter or extend them via the CSS selectors setting below.
he_IL: סגנונות קישור חלים רק על אלמנטים ספציפיים. שכתב אותם באמצעות המסנן %s או הרחב אותם באמצעות הגדרת בוררי ה-CSS להלן.

en: Link title
he_IL: כותרת קישור

en: Link to
he_IL: קישור אל

en: Link to lightbox
he_IL: קישור ל-Lightbox

en: Link to post
he_IL: קישור לפוסט

en: Link to product
he_IL: קישור למוצר

en: Link to website
he_IL: קישור לאתר

en: Link type
he_IL: סוג קישור

en: Linked
he_IL: מקושר

en: Links
he_IL: קישורים

en: List
he_IL: רשימה

en: List item
he_IL: פריט רשימה

en: List item #1
he_IL: פריט רשימה #1

en: List item #2
he_IL: פריט רשימה #2

en: List items
he_IL: פריטי רשימה

en: Live search
he_IL: חיפוש חי

en: Live search info
he_IL: מידע על חיפוש חי

en: Live search wrapper selector
he_IL: בוחר עטיפות חיפוש חי

en: Load Block editor data into %s
he_IL: טען את נתוני עורך הבלוקים ל-%s

en: Load all matching theme styles
he_IL: טען את כל סגנונות ערכת הנושא המתאימים

en: Load more
he_IL: טען עוד

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
he_IL: טען תבניות מכל התקנה אחרת של Bricks שיש לך גישה אליה בספריית התבניות שלך.

en: Loading
he_IL: טוען

en: Loading component preview
he_IL: טעינת תצוגה מקדימה של רכיב

en: Loading font data
he_IL: טוען נתוני גופן

en: Loading method
he_IL: שיטת טעינה

en: Loading templates
he_IL: טוען תבניות

en: Local storage
he_IL: אחסון מקומי

en: Location
he_IL: מיקום

en: Location content
he_IL: תוכן מיקום

en: Location subtitle
he_IL: כותרת משנה למיקום

en: Location title
he_IL: כותרת מיקום

en: Lock
he_IL: נעל

en: Lock selected
he_IL: נעל נבחרים

en: Lock/unlock global classes
he_IL: נעילה/ביטול נעילה של מחלקות גלובליות

en: Locked
he_IL: נעול

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
he_IL: התחבר ל-%s כדי לאחזר את מפתח הרישיון שלך או העתק והדבק אותו מאימייל אישור הרכישה שלך.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
he_IL: התחבר למשתמש לאחר הרשמה מוצלחת. טיפ: הגדר פעולת "הפניה מחדש" כדי להפנות את המשתמש לאזור החשבון/ניהול.

en: Logged in
he_IL: מחובר

en: Logged out
he_IL: מנותק

en: Logged-in users
he_IL: משתמשים מחוברים

en: Logged-in users with role
he_IL: משתמשים מחוברים עם תפקיד

en: Login
he_IL: התחברות

en: Login URL
he_IL: כתובת התחברות

en: Login form
he_IL: טופס התחברות

en: Login message
he_IL: הודעת התחברות

en: Logo
he_IL: לוגו

en: Logo inverse
he_IL: לוגו הפוך

en: Logout URL
he_IL: כתובת התנתקות

en: Longitude
he_IL: קו אורך

en: Loop
he_IL: לולאה

en: Lost password
he_IL: סיסמה אבודה

en: Low
he_IL: נמוכה

en: Low stock
he_IL: מלאי נמוך

en: Lowercase
he_IL: אותיות קטנות

en: Lowercase removes leading zeros
he_IL: אותיות קטנות מסירות אפסים מובילים

en: Magnificent
he_IL: מפואר

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
he_IL: נדרש מפתח API של Mailchimp! הוסף מפתח בלוח הבקרה תחת: %s

en: Main
he_IL: ראשי

en: Main query
he_IL: שאילתה ראשית

en: Maintenance
he_IL: תחזוקה

en: Maintenance mode
he_IL: מצב תחזוקה

en: Make sure not to use the "Product tabs" element on the same page.
he_IL: ודא שלא להשתמש באלמנט "לשוניות מוצר" באותו העמוד.

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
he_IL: ודא שהאתר המרוחק שהוזן למעלה העניק לך "גישה ל-Templates שלי".

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
he_IL: ודא שאין אלמנטים עם קישורים בתוך המכיל המקושר שלך (קישורים מקוננים).

en: Make sure to save settings after closing this modal to apply changes
he_IL: הקפד לשמור הגדרות לאחר סגירת חלון זה כדי להחיל שינויים

en: Make sure to set "%1$s" in your "%2$s" definitions below.
he_IL: וודא להגדיר "%1$s" בהגדרות "%2$s" שלך למטה.

en: Manage
he_IL: נהל

en: Manage global elements
he_IL: נהל אלמנטים גלובליים

en: Manage my menus in WordPress.
he_IL: נהל את התפריטים שלי ב-WordPress.

en: Manage your custom font files
he_IL: נהל את קבצי הגופנים המותאמים אישית שלך

en: Mandatory
he_IL: חובה

en: Manually regenerate CSS files
he_IL: צור מחדש קבצי CSS באופן ידני

en: Map
he_IL: מפה

en: Map Connector
he_IL: מחבר מפה

en: Map ID
he_IL: מזהה מפה

en: Map Type Control
he_IL: בקרת סוג מפה

en: Map center
he_IL: מרכז המפה

en: Map style
he_IL: סגנון מפה

en: Map type
he_IL: סוג מפה

en: March
he_IL: מרץ

en: Margin
he_IL: שוליים

en: Mark
he_IL: סמן

en: Mark all as read
he_IL: סמן הכל כנקרא

en: Mark as active
he_IL: סמן כפעיל

en: Mark as inactive
he_IL: סמן כלא פעיל

en: Marker
he_IL: סמן

en: Markers
he_IL: סמנים

en: Markers set on individual addresses or map connectors precede these settings.
he_IL: סמנים שהוגדרו על כתובות בודדות או מחברי מפה קודמים להגדרות אלה.

en: Marvelous
he_IL: נפלא

en: Mask
he_IL: מסכה

en: Masonry
he_IL: מבנה אבן

en: Max
he_IL: מקסימום

en: Max Zoom
he_IL: זום מקסימלי

en: Max payload size
he_IL: גודל מטען מקסימלי

en: Max requests per hour
he_IL: מקסימום בקשות בשעה

en: Max resolution
he_IL: רזולוציה מקסימלית

en: Max results
he_IL: מקסימום תוצאות

en: Max upload size: %s
he_IL: גודל העלאה מקסימלי: %s

en: Max. entries
he_IL: מקסימום רשומות

en: Max. files
he_IL: מקסימום קבצים

en: Max. height
he_IL: גובה מקסימלי

en: Max. items
he_IL: מקס. פריטים

en: Max. length
he_IL: אורך מקסימלי

en: Max. post width
he_IL: רוחב פוסט מקסימלי

en: Max. price
he_IL: מחיר מקסימלי

en: Max. products
he_IL: מקס. מוצרים

en: Max. rating
he_IL: דירוג מקסימלי

en: Max. related posts
he_IL: מקסימום פוסטים קשורים

en: Max. size
he_IL: גודל מקסימלי

en: Max. time
he_IL: זמן מקסימלי

en: Max. value
he_IL: ערך מקסימלי

en: Max. width
he_IL: רוחב מקסימלי

en: Maximum
he_IL: מקסימום

en: Maximum number of entries reached.
he_IL: הגעת למספר המקסימלי של רשומות.

en: Maximum number of results to display for each query loop in the builder. Applies only to Bricks-native queries. Leave blank to use the default value.
he_IL: מספר מקסימלי של תוצאות להצגה עבור כל לולאת שאילתה בבונה. חל רק על שאילתות Bricks מקוריות. השאר ריק כדי להשתמש בערך ברירת המחדל.

en: Maximum number of webhook requests allowed per hour.
he_IL: מספר מקסימלי של בקשות ווב-הוק המותרות בשעה.

en: Maximum size of the webhook payload in kilobytes.
he_IL: גודל מקסימלי של מטען הווב-הוק בקילובייטים.

en: Maximum value
he_IL: ערך מקסימלי

en: May
he_IL: מאי

en: Media
he_IL: מדיה

en: Media File
he_IL: קובץ מדיה

en: Media URL
he_IL: קישור לקובץ PDF

en: Media library
he_IL: Medya Kütüphanesi

en: Media query
he_IL: שאילתת מדיה

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Mega menu
he_IL: תפריט מגה

en: Member
he_IL: חבר

en: Menu
he_IL: תפריט

en: Menu bar
he_IL: סרגל תפריטים

en: Menu order
he_IL: סדר תפריט

en: Message
he_IL: הודעה

en: Message sent from:
he_IL: הודעה נשלחה מ:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
he_IL: ההודעה נשלחה בהצלחה. נחזור אליך בהקדם האפשרי.

en: Messages
he_IL: הודעות

en: Meta
he_IL: מטא

en: Meta Data
he_IL: מטא דאטה

en: Meta Key
he_IL: מפתח מטא

en: Meta description
he_IL: תיאור מטא

en: Meta key
he_IL: מפתח מטא

en: Meta keywords
he_IL: מילות מפתח מטא

en: Meta query
he_IL: שאילתת מטא

en: Meta typography
he_IL: טיפוגרפיית מטא

en: Meta value
he_IL: ערך מטא

en: Meta value num
he_IL: ערך מטא num

en: Metadata
he_IL: מטא-נתונים

en: Mid Size
he_IL: גודל אמצעי

en: Middle center
he_IL: אמצע מרכז

en: Middle left
he_IL: אמצע שמאל

en: Middle right
he_IL: אמצע ימין

en: Mime type
he_IL: סוג MIME

en: Min
he_IL: מינימום

en: Min Zoom
he_IL: זום מינימלי

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
he_IL: גרסת PHP מינימלית להפעלת Bricks היא PHP 5.4

en: Min. characters
he_IL: מספר תווים מינימלי

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
he_IL: מידה מינימלית: פי שניים מהערך תחת גובה לוגו / רוחב לוגו להצגה נאותה במכשירי רטינה.

en: Min. height
he_IL: גובה מינימלי

en: Min. height is 70.
he_IL: גובה מינימלי הוא 70.

en: Min. length
he_IL: אורך מינימלי

en: Min. price
he_IL: מחיר מינימלי

en: Min. time
he_IL: זמן מינימלי

en: Min. value
he_IL: ערך מינימלי

en: Min. width
he_IL: רוחב מינימלי

en: Min/max date
he_IL: תאריך מינימום/מקסימום

en: Mini cart
he_IL: מיני עגלה

en: Minimum
he_IL: מינימום

en: Minimum value
he_IL: ערך מינימלי

en: Misc
he_IL: שונות

en: Miscellaneous
he_IL: שונות

en: Missing sidebar name.
he_IL: שם סרגל צד חסר.

en: Mobile
he_IL: נייד

en: Mobile first
he_IL: נייד תחילה

en: Mobile landscape
he_IL: נייד לרוחב

en: Mobile menu
he_IL: תפריט נייד

en: Mobile portrait
he_IL: נייד לאורך

en: Mode
he_IL: מצב

en: Modified
he_IL: שונה

en: Modified date
he_IL: תאריך שינוי

en: Monday
he_IL: יום שני

en: Month: %s
he_IL: חודש: %s

en: Monthly
he_IL: חודשי

en: More about meta robots directives.
he_IL: מידע נוסף על הנחיות meta robots.

en: More content to come ..
he_IL: תוכן נוסף בקרוב..

en: More layouts
he_IL: פריסות נוספות

en: More text
he_IL: עוד טקסט

en: Most Popular
he_IL: הכי פופולרי

en: Most specific
he_IL: הספציפי ביותר

en: Mouse enter
he_IL: כניסת עכבר

en: Mouse leave
he_IL: יציאת עכבר

en: Mouse leave window
he_IL: יציאת עכבר מהחלון

en: Move
he_IL: הזז

en: Move elements
he_IL: הזזת אלמנטים

en: Move selected
he_IL: הזז נבחרים

en: Move to trash
he_IL: העבר לאשפה

en: Moved
he_IL: הוזז

en: Moved to trash
he_IL: הועבר לאשפה

en: Multilevel
he_IL: רב-רמתי

en: Multiple options
he_IL: אפשרויות מרובות

en: Must match with the format saved in database.
he_IL: חייב להתאים לפורמט השמור במסד הנתונים.

en: Mute
he_IL: השתק

en: Muted
he_IL: מעומעם

en: Muted color
he_IL: צבע מעומעם

en: My Templates
he_IL: ה-templates שלי

en: My account
he_IL: החשבון שלי

en: My templates
he_IL: התבניות שלי

en: My templates access
he_IL: גישה לתבניות שלי

en: MySQL version
he_IL: גרסת MySQL

en: NUMERIC
he_IL: מספר

en: Name
he_IL: שם

en: Name already exists
he_IL: השם כבר קיים

en: Name is required
he_IL: נדרש שם

en: Name is reserved
he_IL: השם שמור

en: Name to display instead of the remote template URL in the template source dropdown.
he_IL: שם להצגה במקום כתובת ה-URL של התבנית המרוחקת בתפריט הנפתח של מקור התבנית.

en: Native actions on this hook
he_IL: פעולות מקוריות בוו זה

en: Native elements
he_IL: אלמנטים מקוריים

en: Nav
he_IL: ניווט

en: Nav Menu
he_IL: תפריט ניווט

en: Nav items
he_IL: פריטי ניווט

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
he_IL: נווט בין עמודי השאילתה השונים מבלי לטעון מחדש את העמוד.

en: Navigation
he_IL: ניווט

en: Neat
he_IL: נקי

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
he_IL: צריך עזרה? מצאת באג? רוצה להציע תכונה?

en: Nestable
he_IL: ניתן לקינון

en: Nestable elements can't be converted to components. You can either unlink them manually by right-clicking the global element in the builder or convert them automatically by clicking the "Convert to components" button above and then confirm the prompt.
he_IL: אלמנטים הניתנים לקינון לא ניתנים להמרה לקומפוננטים. תוכל לבטל את הקישור שלהם ידנית על ידי לחיצה ימנית על האלמנט הגלובלי בבונה או להמיר אותם אוטומטית על ידי לחיצה על כפתור "המר לקומפוננטים" למעלה ואז אישור ההודעה.

en: Never
he_IL: לעולם לא

en: New
he_IL: חדש

en: New Custom Font
he_IL: גופן מותאם אישית חדש

en: New Template
he_IL: ‏Template חדש

en: New Template Name
he_IL: שם Template חדש

en: New capability
he_IL: יכולת חדשה

en: New category name
he_IL: שם קטגוריה חדשה

en: New class name
he_IL: שם מחלקה חדש

en: New classes detected. Resolve conflicts, if any, to import or skip.
he_IL: זוהו מחלקות חדשות. פתור התנגשויות, אם יש, כדי לייבא או לדלג.

en: New color could not be saved.
he_IL: לא ניתן היה לשמור את הצבע החדש.

en: New color palette name
he_IL: שם לוח צבעים חדש

en: New feature
he_IL: תכונה חדשה

en: New group name
he_IL: שם קבוצה חדשה

en: New query name
he_IL: שם שאילתה חדש

en: New sidebar created.
he_IL: נוצר סרגל צד חדש.

en: New tab
he_IL: לשונית חדשה

en: New theme style name
he_IL: שם סגנון עיצוב חדש

en: New variable name
he_IL: שם משתנה חדש

en: Newer Comments
he_IL: תגובות חדשות יותר

en: Next
he_IL: הבא

en: Next Icon
he_IL: אייקון הבא

en: Next arrow
he_IL: חץ הבא

en: Next label
he_IL: תווית הבא

en: Next page
he_IL: עמוד הבא

en: Next post
he_IL: פוסט הבא

en: Next slide
he_IL: שקופית הבאה

en: Nice job
he_IL: עבודה יפה

en: Nicename
he_IL: כינוי

en: Nickname
he_IL: שם חיבה

en: No
he_IL: לא

en: No Bricks data found.
he_IL: לא נמצאו נתוני Bricks.

en: No CSS variable found.
he_IL: לא נמצא משתנה CSS.

en: No Custom Font found in Trash
he_IL: לא נמצא גופן מותאם אישית בפח

en: No Custom Fonts found
he_IL: לא נמצאו גופנים מותאמים אישית

en: No Facebook page URL provided.
he_IL: לא סופקה כתובת URL של דף פייסבוק.

en: No HTML markup defined.
he_IL: לא הוגדר סימון HTML.

en: No Instagram account found.
he_IL: לא נמצא חשבון אינסטגרם.

en: No Instagram posts found.
he_IL: לא נמצאו פוסטים באינסטגרם.

en: No Polylang languages found.
he_IL: לא נמצאו שפות Polylang.

en: No SVG selected.
he_IL: לא נבחר SVG.

en: No Template Bundle found
he_IL: לא נמצאה חבילת Template

en: No Template Tag found
he_IL: לא נמצאה תגית Template

en: No Template found in Trash
he_IL: לא נמצא Template באשפה

en: No Templates found
he_IL: לא נמצאו Templates

en: No URL parameters are generated or read, even if filter elements are present.
he_IL: לא נוצרים או נקראים פרמטרי URL, גם אם קיימים אלמנטי סינון.

en: No Vimeo ID provided.
he_IL: לא סופק מזהה Vimeo.

en: No Vimeo URL provided.
he_IL: לא סופקה כתובת URL של Vimeo.

en: No WordPress added content found.
he_IL: לא נמצא תוכן WordPress שנוסף.

en: No WordPress widget type selected.
he_IL: לא נבחר סוג ווידג'ט WordPress.

en: No YouTube ID provided.
he_IL: לא סופק מזהה YouTube.

en: No YouTube URL provided.
he_IL: לא סופקה כתובת URL של YouTube.

en: No access
he_IL: אין גישה

en: No accordion item added.
he_IL: לא נוסף פריט אקורדיון.

en: No action has been set for this form.
he_IL: לא הוגדרה פעולה עבור טופס זה.

en: No active icon set selected
he_IL: לא נבחרה ערכת סמלים פעילה

en: No additional information to show.
he_IL: אין מידע נוסף להצגה.

en: No audio file selected.
he_IL: לא נבחר קובץ אודיו.

en: No caption
he_IL: ללא כיתוב

en: No checkout fields defined.
he_IL: לא הוגדרו שדות קופה.

en: No classes found
he_IL: לא נמצאו שיעורים

en: No classes specified for deletion
he_IL: לא צוינו מחלקות למחיקה

en: No classes to import.
he_IL: אין מחלקות ליבוא.

en: No code found.
he_IL: לא נמצא קוד.

en: No components found.
he_IL: לא נמצאו רכיבים.

en: No conflict
he_IL: אין התנגשות

en: No connectable property found.
he_IL: לא נמצא מאפיין הניתן לחיבור.

en: No content
he_IL: אין תוכן

en: No date/fields set.
he_IL: לא הוגדרו תאריך/שדות.

en: No default value
he_IL: אין ערך ברירת מחדל

en: No dynamic data found.
he_IL: לא נמצאו נתונים דינמיים.

en: No dynamic data set.
he_IL: לא הוגדר מידע דינמי.

en: No effect with loop enabled
he_IL: ללא אפקט כאשר לולאה מופעלת

en: No elements found for the selected filter.
he_IL: לא נמצאו אלמנטים עבור המסנן שנבחר.

en: No email address provided.
he_IL: לא סופקה כתובת אימייל.

en: No excerpt found.
he_IL: לא נמצא תקציר.

en: No file URL provided.
he_IL: לא סופקה כתובת URL לקובץ.

en: No file selected.
he_IL: לא נבחר קובץ.

en: No files were uploaded.
he_IL: לא הועלו קבצים.

en: No filter source selected.
he_IL: לא נבחר מקור סינון.

en: No fluid typography category selected. Please create and select a category, then generate your fluid typography variables.
he_IL: לא נבחרה קטגוריית טיפוגרפיה זורמת. אנא צור ובחר קטגוריה, ולאחר מכן צור את המשתנים הטיפוגרפיים הזורמים שלך.

en: No fluid typography variables found. Configure the scale generator on the right-hand side as per your requirements. Once done, click the "Generate variables" button to automatically create your fluid typography variables.
he_IL: לא נמצאו משתני טיפוגרפיה גמישים. קבע את הגדרות מחולל הסולם בצד ימין בהתאם לדרישותיך. לאחר שתסיים, לחץ על כפתור "צור משתנים" כדי ליצור באופן אוטומטי את משתני הטיפוגרפיה הגמישים שלך.

en: No font files found in the CSS.
he_IL: לא נמצאו קבצי גופן ב-CSS.

en: No form field added.
he_IL: לא נוסף שדה טופס.

en: No found rows
he_IL: לא נמצאו שורות

en: No hook selected.
he_IL: לא נבחר וו.

en: No icon selected.
he_IL: לא נבחר אייקון.

en: No image selected.
he_IL: לא נבחרה תמונה.

en: No instances
he_IL: אין מופעים

en: No languages found.
he_IL: לא נמצאו שפות.

en: No latitude/longitude or address provided. Use dynamic data tags to retrieve the coordinates/address from your query loop results.
he_IL: לא סופקו קו רוחב/אורך או כתובת. השתמש בתגיות נתונים דינמיות כדי לאחזר את הקואורדינטות/כתובת מתוצאות לולאת השאילתה שלך.

en: No license for provided license key found.
he_IL: לא נמצא רישיון עבור מפתח הרישיון שסופק.

en: No link
he_IL: ללא קישור

en: No list items defined.
he_IL: לא הוגדרו פריטי רשימה.

en: No locations found
he_IL: לא נמצאו מיקומים

en: No menu items
he_IL: אין פריטי תפריט

en: No meta data selected.
he_IL: לא נבחרו נתוני מטא.

en: No name
he_IL: ללא שם

en: No native actions on this hook
he_IL: אין פעולות מקוריות בוו זה

en: No nav menu found.
he_IL: לא נמצא תפריט ניווט.

en: No options found
he_IL: לא נמצאו אפשרויות

en: No order found or the order is not suitable for this element.
he_IL: לא נמצאה הזמנה או שההזמנה אינה מתאימה לאלמנט זה.

en: No orphaned elements found.
he_IL: לא נמצאו אלמנטים יתומים.

en: No pagination on singular posts/pages.
he_IL: אין עימוד בפוסטים/עמודים בודדים.

en: No pagination results.
he_IL: אין תוצאות עימוד.

en: No permission
he_IL: אין הרשאה

en: No post ID provided.
he_IL: לא סופק מזהה פוסט.

en: No posts found
he_IL: לא נמצאו פוסטים

en: No previous or next posts found..
he_IL: לא נמצאו פוסטים קודמים או הבאים..

en: No pricing table defined.
he_IL: לא הוגדרה טבלת מחירים.

en: No product archive description found.
he_IL: לא נמצא תיאור ארכיון מוצרים.

en: No product selected
he_IL: לא נבחר מוצר

en: No products in cart
he_IL: אין מוצרים בעגלה

en: No products to show.
he_IL: אין מוצרים להצגה.

en: No progress bar created.
he_IL: לא נוצר סרגל התקדמות.

en: No properties connected.
he_IL: אין מאפיינים מחוברים.

en: No properties found.
he_IL: לא נמצאו מאפיינים.

en: No property groups found.
he_IL: לא נמצאו קבוצות מאפיינים.

en: No query selected
he_IL: לא נבחרה שאילתה

en: No rating
he_IL: ללא דירוג

en: No ratings
he_IL: אין דירוגים

en: No ratings yet.
he_IL: אין דירוגים עדיין.

en: No related products to show.
he_IL: אין מוצרים קשורים להצגה.

en: No repeat
he_IL: ללא חזרה

en: No results
he_IL: אין תוצאות

en: No results found
he_IL: לא נמצאו תוצאות

en: No scroll
he_IL: ללא גלילה

en: No sharing option selected.
he_IL: לא נבחרה אפשרות שיתוף.

en: No shortcode provided.
he_IL: לא סופק שורטקוד.

en: No sidebar selected.
he_IL: לא נבחר סרגל צדדי.

en: No signature
he_IL: אין חתימה

en: No slide added.
he_IL: לא נוספה שקופית.

en: No social icon added.
he_IL: לא נוסף אייקון חברתי.

en: No spaces. No pound (#) sign.
he_IL: ללא רווחים. ללא סימן סולמית (#).

en: No tabs added.
he_IL: לא נוספו כרטיסיות.

en: No target query selected.
he_IL: לא נבחר שאילתת יעד.

en: No team members added.
he_IL: לא נוספו חברי צוות.

en: No template selected.
he_IL: לא נבחרה תבנית.

en: No templates found.
he_IL: לא נמצאו תבניות.

en: No testimonials added.
he_IL: לא נוספו המלצות.

en: No text added.
he_IL: לא נוסף טקסט.

en: No valid font files were processed.
he_IL: לא עובדו קבצי גופן חוקיים.

en: No variables found. Create a CSS variable using the input at the bottom or in bulk by clicking the "Import" icon at the top.
he_IL: לא נמצאו משתנים. צור משתנה CSS באמצעות הקלט בתחתית או בבולק על ידי לחיצה על סמל "ייבא" בחלק העליון.

en: No video selected.
he_IL: לא נבחר וידאו.

en: No wrap
he_IL: ללא גלישה

en: No-repeat
he_IL: ללא-חזרה

en: None
he_IL: אין

en: Normal
he_IL: רגיל

en: Not allowed
he_IL: לא מורשה

en: Not allowed: Infinite template loop.
he_IL: לא מורשה: לולאת תבנית אינסופית.

en: Not applied in the builder.
he_IL: לא מיושם בבונה.

en: Not empty
he_IL: לא ריק

en: Not equal
he_IL: לא שווה

en: Not exists
he_IL: לא קיים

en: Not featured
he_IL: לא מומלץ

en: Not found
he_IL: לא נמצא

en: Not new
he_IL: לא חדש

en: Not on sale
he_IL: לא במבצע

en: Not possible while bulk-editing.
he_IL: לא אפשרי בזמן עריכה המונית.

en: Not supported
he_IL: לא נתמך

en: Not supported on mobile devices
he_IL: לא נתמך במכשירים ניידים

en: Nothing found
he_IL: לא נמצא דבר

en: Nothing found.
he_IL: לא נמצא דבר.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
he_IL: לא נמצא דבר. נסה שוב עם מילת מפתח שונה!

en: Nothing to copy
he_IL: אין מה להעתיק

en: Nothing to paste
he_IL: אין מה להדביק

en: Notice
he_IL: הודעה

en: Notice from %1$s: But don't worry. %1$s regularly updates all WooCommerce template files with each new release. If you are on the latest version and see this message, any necessary compatibility enhancements will be included in the next update.
he_IL: הודעה מ-%1$s: אבל אל דאגה. %1$s מעדכן באופן קבוע את כל קבצי התבנית של WooCommerce בכל גרסה חדשה. אם אתה בגרסה האחרונה ורואה הודעה זו, כל שיפורי התאימות הנדרשים יכללו בעדכון הבא.

en: Notices
he_IL: הודעות

en: Notifications
he_IL: התראות

en: November
he_IL: נובמבר

en: Number
he_IL: מספר

en: Number of comments
he_IL: מספר תגובות

en: Number of posts
he_IL: מספר פוסטים

en: Number of users to retrieve
he_IL: מספר המשתמשים שיש לאחזר

en: Numbered list
he_IL: רשימה ממוספרת

en: Numeric
he_IL: מספריים

en: Numeric meta value
he_IL: ערך מטא מספרי

en: Object fit
he_IL: התאמת אובייקט

en: Object position
he_IL: מיקום אובייקט

en: Oblique
he_IL: מוטה

en: October
he_IL: אוקטובר

en: Odd background
he_IL: רקע אי-זוגי

en: Off
he_IL: כבוי

en: Off-Canvas
he_IL: הצגה מהצד

en: Offset
he_IL: היסט

en: Offset key
he_IL: מקש קיזוז

en: Offset key location
he_IL: מיקום מקש אופסט

en: Okay
he_IL: בסדר

en: Older Comments
he_IL: תגובות ישנות יותר

en: On
he_IL: פעיל

en: On backorder
he_IL: בהזמנה מראש

en: On blur
he_IL: בעזיבה

en: On input
he_IL: בקלט

en: On input, blur and submit
he_IL: בקלט, בעזיבה ובשליחה

en: On sale
he_IL: במבצע

en: On sale products only
he_IL: מוצרים במבצע בלבד

en: Once done editing, click the "Save Settings" button at the bottom below to persist your changes.
he_IL: לאחר סיום העריכה, לחץ על כפתור "שמור הגדרות" בתחתית למטה כדי לשמור את השינויים שלך.

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
he_IL: ברגע שאתה מכיר את אופן הפעולה של Bricks, כדאי ללמוד על תבניות. כך תיצור את הכותרת העליונה של האתר שלך, הכותרת התחתונה וכל סוג אחר של תוכן לשימוש חוזר כמו פריסות פוסטים בבלוג, ארכיונים, תוצאות החיפוש שלך ודפי שגיאה.

en: One Page Navigation
he_IL: ניווט עמוד יחיד

en: One Result
he_IL: תוצאה אחת

en: One feature per line
he_IL: תכונה אחת בשורה

en: One or more of the selected classes conflict with existing classes on your site. You must either override the existing classes on your site or discard these imported versions.
he_IL: אחת או יותר מהמחלקות שנבחרו מתנגשות עם מחלקות קיימות באתר שלך. עליך או לדרוס את המחלקות הקיימות באתר שלך או לבטל את הגרסאות המיובאות הללו.

en: One or more webhook requests failed.
he_IL: אחת או יותר מבקשות הווב-הוק נכשלו.

en: One post found
he_IL: נמצא פוסט אחד

en: Only added if none of your product fields contains any links.
he_IL: נוסף רק אם אף אחד משדות המוצר שלך אינו מכיל קישורים.

en: Only applicable for purchasable simple products with in stock status.
he_IL: רלוונטי רק למוצרים פשוטים הניתנים לרכישה עם סטטוס במלאי.

en: Only applicable if the add to cart display as form (e.g. on single product page).
he_IL: חל רק אם התצוגה 'הוסף לעגלה' היא כטופס (למשל בדף מוצר בודד).

en: Only applied in builder and template preview.
he_IL: מיושם רק בבונה ובתצוגה מקדימה של תבנית.

en: Only applies to Image, Image Gallery, and SVG elements. Images will not be imported if the source is a custom URL or a dynamic data tag.
he_IL: חל רק על אלמנטי תמונה, גלריית תמונות ו־SVG. תמונות לא ייובאו אם המקור הוא כתובת URL מותאמת אישית או תג נתונים דינמי.

en: Only applies to new items added to the DOM.
he_IL: חל רק על פריטים חדשים שנוספו ל-DOM.

en: Only applies to top level dropdown elements.
he_IL: חל רק על אלמנטי תפריט נפתח ברמה העליונה.

en: Only empty draft fonts can be deleted.
he_IL: ניתן למחוק רק גופנים ריקים.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
he_IL: הענק גישה לתבניות שלך רק לאתרים שהוזנו למעלה. כתובת URL אחת בכל שורה.

en: Only muted YouTube videos will autoplay on iOS Safari.
he_IL: רק סרטוני YouTube מושתקים יופעלו אוטומטית ב-iOS Safari.

en: Only one "Table of contents" element can be visible on a page at a time.
he_IL: רק אלמנט "תוכן עניינים" אחד יכול להיות גלוי בעמוד בכל רגע נתון.

en: Only parent terms
he_IL: מונחי הורה בלבד

en: Only post queries are supported in this version.
he_IL: רק שאילתות פוסט נתמכות בגרסה זו.

en: Only rendered if link is set.
he_IL: מוצג רק אם מוגדר קישור.

en: Only return terms
he_IL: תנאי החזרה בלבד

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
he_IL: הגדר רק אם אתה נתקל בבעיות עם הרינדור הרגיל בבונה (REST API מושבת וכו')

en: Only supports Post, Term, and User context. More context are available inside the "Interaction" settings that open this popup.
he_IL: תומך רק בהקשר של פוסט, מונח ומשתמש. הקשרים נוספים זמינים בתוך הגדרות ה "אינטראקציה" שפותחות את החלון הקופץ הזה.

en: Only the first assigned term will be displayed.
he_IL: רק המונח הראשון שהוקצה יוצג.

en: Only works if the first assigned term is a child term.
he_IL: עובד רק אם המונח הראשון שהוקצה הוא מונח ילד.

en: Opacity
he_IL: שקיפות

en: Open
he_IL: פתח

en: Open accordion
he_IL: פתח אקורדיון

en: Open icon manager
he_IL: פתח מנהל סמלים

en: Open image in lightbox
he_IL: פתח תמונה ב-lightbox

en: Open in new tab
he_IL: פתח בלשונית חדשה

en: Open mobile menu
he_IL: פתח תפריט נייד

en: Open on add to cart (AJAX)
he_IL: פתח בהוספה לעגלה (AJAX)

en: Open on page load
he_IL: פתח בטעינת העמוד

en: Open tab index
he_IL: אינדקס לשונית לפתיחה

en: Open tab on
he_IL: פתח לשונית ב-

en: Operating system
he_IL: מערכת הפעלה

en: Opposites linked
he_IL: מנוגדים מקושרים

en: Option
he_IL: אפשרות

en: Optional
he_IL: אופציונלי

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Options (one per line)
he_IL: אפשרויות (אחת לשורה)

en: Options type
he_IL: סוג אפשרויות

en: Or
he_IL: או

en: Order
he_IL: סדר

en: Order by
he_IL: מיין לפי

en: Order date
he_IL: תאריך הזמנה

en: Order details
he_IL: פרטי הזמנה

en: Order email
he_IL: אימייל של ההזמנה

en: Order id
he_IL: מזהה הזמנה

en: Order matters. Start at smallest breakpoint. If using mobile-first start at largest breakpoint.
he_IL: הסדר חשוב. התחל בנקודת השבירה הקטנה ביותר. אם משתמשים בגישת מובייל-תחילה, התחל בנקודת השבירה הגדולה ביותר.

en: Order meta key
he_IL: מפתח מטא להזמנה

en: Order number
he_IL: מספר הזמנה

en: Order overview
he_IL: סקירת הזמנה

en: Order payment method
he_IL: אמצעי תשלום להזמנה

en: Order receipt
he_IL: קבלת הזמנה

en: Order review
he_IL: סקירת הזמנה

en: Order total
he_IL: סך הכל להזמנה

en: Order updates
he_IL: עדכוני הזמנה

en: Ordered list
he_IL: רשימה מסודרת

en: Orders
he_IL: הזמנות

en: Organize your properties in groups. Reorder your groups via drag & drop. Click to rename. Create a property group using the form below.
he_IL: ארגן את המאפיינים שלך בקבוצות. סדר מחדש את הקבוצות שלך באמצעות גרירה ושחרור. לחץ כדי לשנות שם. צור קבוצת מאפיינים באמצעות הטופס שלמטה.

en: Original price
he_IL: מחיר מקורי

en: Original price typography
he_IL: טיפוגרפיית מחיר מקורי

en: Orphaned elements
he_IL: אלמנטים יתומים

en: Orphaned elements detected (%s). Please back-up your site or at least copy all elements in the structure panel, then click the "Clean up" button below to remove all orphaned elements.
he_IL: זוהו אלמנטים יתומים (%s). אנא גבה את האתר שלך או לפחות העתק את כל האלמנטים בפאנל המבנה, ואז לחץ על כפתור "נקה" למטה כדי להסיר את כל האלמנטים היתומים.

en: Orphaned elements removed.
he_IL: אלמנטים יתומים הוסרו.

en: Orphaned elements review
he_IL: סקירת אלמנטים יתומים

en: Other
he_IL: אחר

en: Other (URL)
he_IL: אחר (URL)

en: Other classes
he_IL: מחלקות אחרות

en: Other pages
he_IL: עמודים אחרים

en: Other styles
he_IL: סגנונות אחרים

en: Others
he_IL: אחרים

en: Out of stock
he_IL: אזל מהמלאי

en: Outer width of the info box popup.
he_IL: רוחב חיצוני של החלון הקופץ של תיבת המידע.

en: Outline
he_IL: מתאר

en: Outline - Dark
he_IL: קו מתאר - כהה

en: Outline - Light
he_IL: קו מתאר - בהיר

en: Outline - Primary
he_IL: קו מתאר - ראשי

en: Output PHP function
he_IL: פונקציית PHP לפלט

en: Outset
he_IL: בליטה

en: Outstanding
he_IL: יוצא מן הכלל

en: Overflow
he_IL: גלישה

en: Overlay
he_IL: שכבה

en: Overlay content
he_IL: תוכן שכבה

en: Overline
he_IL: קו עליון

en: Override
he_IL: דריסה

en: Override local class
he_IL: דרוס מחלקה מקומית

en: Overwrite
he_IL: שכתב

en: PHP class does not exist
he_IL: מחלקת PHP לא קיימת

en: PHP execution time limit
he_IL: מגבלת זמן ביצוע של PHP

en: PHP max input vars
he_IL: מקסימום משתני קלט ב-PHP

en: PHP max upload file size
he_IL: גודל מקסימלי של קובץ להעלאה ב-PHP

en: PHP memory limit
he_IL: מגבלת זיכרון של PHP

en: PHP post max size
he_IL: גודל מקסימלי של POST ב-PHP

en: PHP safe mode
he_IL: מצב בטוח של PHP

en: PHP version
he_IL: גרסת PHP

en: Padding
he_IL: ריפוד

en: Page
he_IL: עמוד

en: Page %s
he_IL: עמוד %s

en: Page ID
he_IL: מזהה עמוד

en: Page background
he_IL: רקע עמוד

en: Page date
he_IL: תאריך עמוד

en: Page layout
he_IL: פריסת עמוד

en: Page modified
he_IL: עמוד שונה

en: Page not found
he_IL: העמוד לא נמצא

en: Page number
he_IL: מספר עמוד

en: Page order
he_IL: סדר עמודים

en: Page parameter
he_IL: פרמטר עמוד

en: Page settings
he_IL: הגדרות עמוד

en: Page title
he_IL: כותרת עמוד

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
he_IL: סגנונות ספציפיים לדף נטענים באופן מוטבע כברירת מחדל. בחר "קבצים חיצוניים" כדי לטעון רק את ה-CSS הנדרש ולאפשר מטמון גיליונות סגנון.

en: Pages
he_IL: עמודים

en: Pages:
he_IL: עמודים:

en: Pagination
he_IL: עימוד

en: Pagination method
he_IL: שיטת חלוקת העמודים

en: Pagination parameter location
he_IL: מיקום פרמטר העמוד

en: Pane
he_IL: חלונית

en: Panel
he_IL: פאנל

en: Panel width could not be saved.
he_IL: לא ניתן היה לשמור את רוחב הפאנל.

en: Paragraph
he_IL: פסקה

en: Parameter
he_IL: משתנה

en: Parameter name for the page number (e.g., "page" or "offset"). This parameter will only be added when AJAX enabled pagination element are used.
he_IL: שם הפרמטר עבור מספר העמוד (לדוגמה, "page" או "offset"). פרמטר זה יתווסף רק כאשר נעשה שימוש באלמנט חלוקת עמודים המותאם ל-AJAX.

en: Parameters
he_IL: פרמטרים

en: Parent
he_IL: הורה

en: Parent term
he_IL: מונח אב

en: Parent term ID
he_IL: מזהה מונח אב

en: Parent theme URI
he_IL: כתובת URI של ערכת נושא אב

en: Parent theme author URI
he_IL: כתובת URI של יוצר ערכת נושא אב

en: Parent theme name
he_IL: שם ערכת נושא אב

en: Parent theme version
he_IL: גרסת ערכת נושא אב

en: Parse dynamic data
he_IL: נתח נתונים דינמיים

en: Password
he_IL: סיסמה

en: Password accepted. You can now access the protected content.
he_IL: הסיסמה התקבלה. כעת תוכל לגשת לתוכן המוגן.

en: Password min. length
he_IL: אורך מינימלי לסיסמה

en: Password protect your templates.
he_IL: הגן על התבניות שלך באמצעות סיסמה.

en: Password protected
he_IL: מוגן בסיסמה

en: Password protection
he_IL: הגנת סיסמה

en: Password protection limits access to content on the rendered frontend only. It does not restrict alternative access methods (e.g. REST API). For sensitive data, consider stricter security controls.
he_IL: הגנת סיסמה מגבילה גישה לתוכן בחזית המוצגת בלבד. היא אינה מגבילה שיטות גישה חלופיות (כגון REST API). עבור מידע רגיש, שקול בקרות אבטחה מחמירות יותר.

en: Password required.
he_IL: נדרשת סיסמה.

en: Password source
he_IL: מקור סיסמה

en: Password toggle
he_IL: החלף מצב סיסמה

en: Paste
he_IL: הדבק

en: Pasted
he_IL: הודבק

en: Path that contains the total item count. Use "body" to target the response path root and "header" for the response headers. Required for the pagination to work. Use "header.x-wp-totalpages" for WordPress REST API calls.
he_IL: נתיב המכיל את סך כל הפריטים. השתמש ב-"data" כדי לכוון לשורש נתיב התגובה וב-"header" עבור כותרות התגובה. נדרש כדי שהחלוקה לעמודים תפעל. השתמש ב-"header.x-wp-totalpages" עבור קריאות REST API של WordPress.

en: Path to extract nested data. Leave empty to use full response. Example: "data.results" to get results from {data: {results: [...]}}
he_IL: נתיב לחילוץ נתונים מקוננים. השאר ריק כדי להשתמש בתגובה המלאה. דוגמה: "data.results" כדי לקבל תוצאות מ- {data: {results: [...]}}

en: Pattern
he_IL: תבנית

en: Pause autoplay
he_IL: השהה הפעלה אוטומטית

en: Pause on focus
he_IL: השהה בעת מיקוד

en: Pause on hover
he_IL: השהה בריחוף

en: Paused
he_IL: מושהה

en: Pay
he_IL: תשלום

en: Payment
he_IL: תשלום

en: Pending message
he_IL: הודעת המתנה

en: Per page load
he_IL: לכל טעינת עמוד

en: Per session
he_IL: לכל סשן

en: Percent
he_IL: אחוז

en: Percentage
he_IL: אחוז

en: Percentage typography
he_IL: טיפוגרפיית אחוזים

en: Performance
he_IL: ביצועים

en: Permalink
he_IL: קישור קבוע

en: Permanently delete this icon? This action cannot be undone.
he_IL: למחוק לצמיתות אייקון זה? פעולה זו אינה ניתנת לביטול.

en: Picture in picture
he_IL: תמונה בתוך תמונה

en: Pie Chart
he_IL: תרשים עוגה

en: Pin
he_IL: נעץ

en: Pin/unpin elements
he_IL: נעיצה/ביטול נעיצה של אלמנטים

en: Pinned
he_IL: נעוץ

en: Pinned elements
he_IL: אלמנטים נעוצים

en: Place and configure a "Map Connector" element inside the query loop to enable dynamic address retrieval. On the frontend, actual location markers will be displayed based on the retrieved addresses. In the builder, a placeholder marker will be shown using your Map Center settings for styling purposes.
he_IL: מקם והגדר אלמנט "מחבר מפה" בתוך לולאת השאילתה כדי לאפשר אחזור כתובות דינמי. בחזית, יוצגו סמני מיקום אמיתיים על בסיס הכתובות שאוחזרו. בבונה, יוצג סמן ממלא מקום באמצעות הגדרות מרכז המפה שלך למטרות עיצוב.

en: Place this query on the cart page.
he_IL: הצב שאילתה זו בדף העגלה.

en: Place this query on the product page.
he_IL: הצב שאילתה זו בדף המוצר.

en: Place this query on the single product page.
he_IL: מקם שאילתה זו בדף המוצר הבודד.

en: Placeholder
he_IL: מציין מקום

en: Placeholder color
he_IL: צבע מציין מקום

en: Placeholder image shown.
he_IL: מוצגת תמונת ממלא מקום.

en: Placeholder typography
he_IL: טיפוגרפיית מציין מקום

en: Placeholders
he_IL: מצייני מקום

en: Play inline
he_IL: הפעל בשורה

en: Play interaction
he_IL: הפעל אינטראקציה

en: Play once
he_IL: הפעל פעם אחת

en: Please check your email to confirm your subscription.
he_IL: אנא בדוק את הדוא"ל שלך לאישור ההרשמה.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
he_IL: אנא לחץ על הכפתור למטה כדי ליצור את כל קבצי ה-CSS הנדרשים.

en: Please click the link below to activate your account
he_IL: פתור את כל ההתנגשויות הרשומות למטה כדי לשמור את השינויים שלך.

en: Please connect your Instagram account.
he_IL: אנא חבר את חשבון האינסטגרם שלך.

en: Please copy & paste your license key in here ..
he_IL: אנא העתק והדבק את מפתח הרישיון שלך כאן...

en: Please create a full-site backup and perform a "Code review" (see above) before generating code signatures globally.
he_IL: אנא צור גיבוי מלא לאתר ובצע "סקירת קוד" (ראה למעלה) לפני יצירת חתימות קוד באופן גלובלי.

en: Please create a full-site backup before running the converter.
he_IL: אנא צור גיבוי מלא של האתר לפני הרצת הממיר.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
he_IL: אנא ודא ש-SMTP מוגדר באתר זה כדי שכל הדוא"ל היוצא יימסר כראוי.

en: Please ensure that the SVG code you paste in here does not contain any potentially malicious code. You can run it first through a free online SVG cleaner like %s
he_IL: אנא וודא שקוד ה-SVG שאתה מדביק כאן אינו מכיל קוד זדוני פוטנציאלי. אתה יכול להריץ אותו קודם דרך מנקה SVG מקוון חינמי כמו %s

en: Please enter a password of at least %s characters.
he_IL: אנא הזן סיסמה של לפחות %s תווים.

en: Please enter at least 2 characters
he_IL: אנא הזן לפחות 2 תווים

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
he_IL: אנא הזן את קו הרוחב/אורך בעת שימוש במספר סמנים.

en: Please fetch the data again as the API settings have changed.
he_IL: אנא הוצא את הנתונים שוב, שכן הגדרות ה-API השתנו.

en: Please make sure to set the "Scale X" value inside the transform setting above to "-1".
he_IL: אנא וודא להגדיר את ערך "קנה מידה X" בהגדרות הטרנספורמציה לעיל ל-"-1".

en: Please provide a new password
he_IL: אנא ספק סיסמה חדשה

en: Please review all code instances found on your site page by page to ensure they don't contain any malicious or faulty code. Click on the title to edit the page, template, etc. with Bricks.
he_IL: אנא סקור את כל מופעי הקוד שנמצאו באתר שלך עמוד אחר עמוד כדי לוודא שהם אינם מכילים קוד זדוני או פגום. לחץ על הכותרת כדי לערוך את העמוד, התבנית וכו' עם Bricks.

en: Please review your code and generate code signatures.
he_IL: אנא בדוק את הקוד שלך וצור חתימות קוד.

en: Please select a filter input.
he_IL: אנא בחר קלט סינון.

en: Please select rating icons.
he_IL: אנא בחר סמלי דירוג.

en: Please set at least one product filter.
he_IL: אנא הגדר לפחות סינון מוצרים אחד.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
he_IL: אנא שתף את הסיבה(ות) שלך להשבתת Bricks. ככל שתפרט יותר, כך ייטב :)

en: Please update your WordPress URLs under Settings > General to use https:// instead of http:// for optimal performance & functionality. Valid SSL certificate required.
he_IL: אנא עדכן את כתובות ה-WordPress שלך תחת הגדרות > כללי כך שישתמשו ב-https:// במקום http:// לביצועים ופונקציונליות אופטימליים. נדרשת תעודת SSL תקפה.

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
he_IL: אנא השתמש בכתובת האימייל של חשבון ה-Bricks שלך לכל בקשות התמיכה. כדי לצרף קבצים גדולים יותר, אנא שלח אימייל ישירות ל-%1$s. כדי לראות מה נמצא כרגע בפיתוח או להגיש/להצביע עבור בקשות תכונות, בקר ב%2$s שלנו.

en: Popular
he_IL: פופולרי

en: Popularity
he_IL: פופולריות

en: Populate Content
he_IL: מלא תוכן

en: Populate the query loop address above through dynamic data tags.
he_IL: מלא את כתובת לולאת השאילתה למעלה באמצעות תגיות נתונים דינמיים.

en: Popup
he_IL: חלון קופץ

en: Popup data not found
he_IL: לא נמצאו נתוני חלון קופץ

en: Popup limit
he_IL: הגבלת חלון קופץ

en: Position
he_IL: מיקום

en: Positioning
he_IL: מיקום

en: Post
he_IL: פוסט

en: Post Content
he_IL: תוכן הפוסט

en: Post ID
he_IL: מזהה פוסט

en: Post Navigation
he_IL: ניווט בפוסטים

en: Post Title
he_IL: כותרת הפוסט

en: Post author
he_IL: מחבר הפוסט

en: Post comments
he_IL: תגובות לפוסט

en: Post comments count
he_IL: מספר תגובות לפוסט

en: Post content
he_IL: תוכן הפוסט

en: Post could not be duplicated
he_IL: לא ניתן היה לשכפל את הפוסט

en: Post count
he_IL: מספר פוסטים

en: Post date
he_IL: תאריך פוסט

en: Post excerpt
he_IL: תקציר הפוסט

en: Post link
he_IL: קישור לפוסט

en: Post meta
he_IL: Meta עבור פוסט

en: Post meta typography
he_IL: טיפוגרפיה למטא-נתונים של פוסט

en: Post modified date
he_IL: תאריך שינוי פוסט

en: Post navigation
he_IL: ניווט בפוסטים

en: Post parent
he_IL: הורה של פוסט

en: Post parent ID
he_IL: פרסם מזהה הורה

en: Post password
he_IL: סיסמת פוסט

en: Post slug
he_IL: סלאג של הפוסט

en: Post status
he_IL: סטטוס פוסט

en: Post time
he_IL: זמן הפוסט

en: Post title
he_IL: כותרת פוסט

en: Post title typography
he_IL: טיפוגרפיה לכותרת פוסט

en: Post to update
he_IL: פרסם כדי לעדכן

en: Post type
he_IL: סוג פוסט

en: Post types
he_IL: סוגי פוסטים

en: Poster
he_IL: פוסטר

en: Poster image
he_IL: תמונת פוסטר

en: Poster size for YouTube
he_IL: גודל פוסטר ל-YouTube

en: Postmeta table meta_value type
he_IL: סוג meta_value של טבלת postmeta

en: Posts
he_IL: פוסטים

en: Posts per page
he_IL: פוסטים לעמוד

en: Posts per row
he_IL: פוסטים בשורה

en: Posts should be in a same taxonomy term.
he_IL: פוסטים צריכים להיות באותו מונח טקסונומי.

en: Powered by %s
he_IL: מופעל על ידי %s

en: Precedes "Link Image" setting.
he_IL: קודם להגדרת "תמונת קישור".

en: Precedes image height setting.
he_IL: קודם להגדרת גובה התמונה.

en: Prefix
he_IL: תחילית

en: Prefix block
he_IL: בלוק קידומת

en: Prefix with a dot (.) to filter results that start with this string, or suffix with a dot (.) to filter results ending with this string.
he_IL: הוסף קידומת עם נקודה (.) כדי לסנן תוצאות שמתחילות במחרוזת זו, או סיומת עם נקודה (.) כדי לסנן תוצאות שמסתיימות במחרוזת זו.

en: Preload
he_IL: טעינה מוקדמת

en: Preload custom fonts
he_IL: טען מראש גופנים מותאמים אישית

en: Prev
he_IL: הקודם

en: Prev arrow
he_IL: חץ קודם

en: Prev label
he_IL: תווית קודם

en: Prevent duplicates
he_IL: מנע כפילויות

en: Preview
he_IL: תצוגה מקדימה

en: Preview autosave
he_IL: תצוגה מקדימה של שמירה אוטומטית

en: Preview image
he_IL: תמונת תצוגה מקדימה

en: Preview mode
he_IL: מצב תצוגה מקדימה

en: Preview notice type
he_IL: תצוגה מקדימה של סוג הודעה

en: Preview order ID
he_IL: תצוגה מקדימה של מזהה הזמנה

en: Preview template
he_IL: תבנית תצוגה מקדימה

en: Previous
he_IL: קודם

en: Previous Icon
he_IL: אייקון קודם

en: Previous interaction ID
he_IL: מזהה אינטראקציה קודמת

en: Previous page
he_IL: עמוד קודם

en: Previous post
he_IL: פוסט קודם

en: Previous slide
he_IL: שקופית קודמת

en: Price
he_IL: מחיר

en: Price meta
he_IL: מטא מחיר

en: Price prefix
he_IL: קידומת מחיר

en: Price suffix
he_IL: סיומת מחיר

en: Price typography
he_IL: טיפוגרפיית מחיר

en: Pricing
he_IL: תמחור

en: Pricing Tables
he_IL: טבלאות תמחור

en: Pricing table
he_IL: טבלת תמחור

en: Primary
he_IL: ראשי

en: Primary color
he_IL: צבע ראשי

en: Priority
he_IL: עדיפות

en: Privacy
he_IL: פרטיות

en: Privacy policy
he_IL: מדיניות פרטיות

en: Product
he_IL: מוצר

en: Product ID
he_IL: מזהה מוצר

en: Product SKU
he_IL: מק"ט מוצר

en: Product additional information
he_IL: מידע נוסף על המוצר

en: Product archive
he_IL: ארכיון מוצרים

en: Product attribute
he_IL: תכונת מוצר

en: Product badge "New"
he_IL: תג מוצר "חדש"

en: Product badge "Sale"
he_IL: תג מוצר "מבצע"

en: Product badge new
he_IL: תג מוצר חדש

en: Product categories
he_IL: קטגוריות מוצרים

en: Product category
he_IL: קטגוריית מוצר

en: Product category image
he_IL: תמונת קטגוריית מוצר

en: Product content
he_IL: תוכן המוצר

en: Product content is empty.
he_IL: תוכן המוצר ריק.

en: Product featured
he_IL: מוצר מומלץ

en: Product gallery
he_IL: גלריית המוצר

en: Product gallery images
he_IL: תמונות גלריית מוצר

en: Product images
he_IL: תמונות מוצר

en: Product is out of stock.
he_IL: המוצר אזל מהמלאי.

en: Product meta
he_IL: מטא של המוצר

en: Product new status
he_IL: סטטוס מוצר חדש

en: Product on sale
he_IL: מוצר במבצע

en: Product price
he_IL: מחיר מוצר

en: Product purchased by user
he_IL: מוצר שנרכש על ידי המשתמש

en: Product rating
he_IL: דירוג מוצר

en: Product ratings are disabled.
he_IL: דירוגי המוצר מושבתים.

en: Product regular price
he_IL: מחיר רגיל של מוצר

en: Product reviews
he_IL: ביקורות מוצר

en: Product sale price
he_IL: מחיר מבצע של מוצר

en: Product sale status
he_IL: סטטוס מכירת מוצר

en: Product search
he_IL: חיפוש מוצר

en: Product short description
he_IL: תיאור קצר של המוצר

en: Product sold individually
he_IL: מוצר נמכר בנפרד

en: Product stock
he_IL: מלאי מוצר

en: Product stock management
he_IL: ניהול מלאי מוצר

en: Product stock quantity
he_IL: כמות מלאי מוצר

en: Product stock status
he_IL: סטטוס מלאי מוצר

en: Product tabs
he_IL: לשוניות מוצר

en: Product tag
he_IL: תגית מוצר

en: Product tags
he_IL: תגיות מוצרים

en: Product title
he_IL: כותרת המוצר

en: Product type
he_IL: סוג מוצר

en: Product up/cross-sells
he_IL: מכירות נוספות/צולבות של מוצרים

en: Products
he_IL: מוצרים

en: Products archive description
he_IL: תיאור ארכיון מוצרים

en: Products filter
he_IL: סינון מוצרים

en: Products orderby
he_IL: סדר מוצרים לפי

en: Products pagination
he_IL: דפדוף מוצרים

en: Products per page
he_IL: מוצרים לעמוד

en: Products total results
he_IL: סה״כ תוצאות מוצרים

en: Products with the same category or tag.
he_IL: מוצרים עם אותה קטגוריה או תגית.

en: Profile picture
he_IL: תמונת פרופיל

en: Progress
he_IL: התקדמות

en: Progress Bar
he_IL: סרגל התקדמות

en: Project ID
he_IL: מזהה פרויקט

en: Project not found.
he_IL: הפרויקט לא נמצא.

en: Properties
he_IL: מאפיינים

en: Properties found, but none are conneted to any setting of your main component.
he_IL: נמצאו מאפיינים, אך אף אחד מהם לא מחובר להגדרה כלשהי של הרכיב הראשי שלך.

en: Property
he_IL: מאפיין

en: Property groups
he_IL: קבוצות מאפיינים

en: Property name
he_IL: שם מאפיין

en: Property value
he_IL: ערך מאפיין

en: Provide the element ID that holds the live search results below.
he_IL: ספק את מזהה האלמנט המכיל את תוצאות החיפוש החי למטה.

en: Provide your own options in JSON format
he_IL: ספק אפשרויות משלך בפורמט JSON

en: Provider
he_IL: ספק

en: Pseudo class
he_IL: מחלקת פסאודו

en: Pseudos
he_IL: פסאודו

en: Public templates
he_IL: תבניות ציבוריות

en: Publish
he_IL: פרסם

en: Published
he_IL: פורסם

en: Published date
he_IL: תאריך פרסום

en: Quantity
he_IL: כמות

en: Queries
he_IL: שאלות

en: Queries of the types "Post", "Term", and "User" are supported.
he_IL: שאילתות מהסוגים "פוסט", "מונח", ו-"משתמש" נתמכות.

en: Query
he_IL: שאילתה

en: Query API
he_IL: API לשאילתות

en: Query Bricks data in search results
he_IL: חפש נתוני Bricks בתוצאות החיפוש

en: Query Results Summary
he_IL: סיכום תוצאות שאילתה

en: Query configured
he_IL: שאילתה שהוגדרה

en: Query editor
he_IL: עורך שאילתות

en: Query editor in use. But not accessible due to lack of code execution rights.
he_IL: עורך השאילתות בשימוש. אך לא נגיש עקב חוסר בהרשאות הרצת קוד.

en: Query filters
he_IL: מסנני שאילתה

en: Query filters are disabled
he_IL: מסנני שאילתות מושבתים

en: Query filters reindex job started.
he_IL: משימת אינדוקס מחדש של מסנני שאילתות התחילה.

en: Query loop
he_IL: לולאת שאילתה

en: Query loop index
he_IL: אינדקס לולאת שאילתה

en: Query loop results in the builder are limited to %1$s.
he_IL: תוצאות לולאת השאילתה בבונה מוגבלות ל-%1$s.

en: Query manager
he_IL: מנהל שאילתות

en: Query name
he_IL: שם השאילתה

en: Query object type not supported
he_IL: סוג אובייקט השאילתה אינו נתמך

en: Query results count
he_IL: מספר תוצאות שאילתה

en: Query settings
he_IL: הגדרות שאילתה

en: Query type
he_IL: סוג שאילתה

en: Query with this name already exists.
he_IL: שאילתה בשם זה כבר קיימת.

en: Quick Feedback
he_IL: משוב מהיר

en: Quick View
he_IL: תצוגה מהירה

en: Quotes
he_IL: ציטוטים

en: REST API Prefix
he_IL: קידומת ממשק REST API

en: Radial
he_IL: רדיאלי

en: Radio
he_IL: כפתור רדיו

en: Radio list
he_IL: רשימת רדיו

en: Radius
he_IL: רדיוס

en: Random
he_IL: אקראי

en: Random order
he_IL: סדר אקראי

en: Random seed TTL
he_IL: זמן חיים של זרע אקראי

en: Random seed ttl
he_IL: זרע אקראי ttl

en: Range
he_IL: טווח

en: Rate limit exceeded. Please try again later.
he_IL: חריגה ממגבלת הקצב. אנא נסה שוב מאוחר יותר.

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
he_IL: הגעת למגבלת הקצב לשעה זו. אנא המתן עד לשעה המלאה הבאה לאיפוס.

en: Rate limiting
he_IL: הגבלת קצב

en: Rated %s out of 5
he_IL: דורג %s מתוך 5

en: Rating
he_IL: דירוג

en: Rating icon
he_IL: סמל דירוג

en: Rating typography
he_IL: טיפוגרפיית דירוג

en: Raw
he_IL: גולמי

en: Raw HTML
he_IL: HTML גולמי

en: Read more
he_IL: קרא עוד

en: Read more about %s
he_IL: קרא עוד על %s

en: Reading progress bar
he_IL: סרגל התקדמות קריאה

en: Reading time
he_IL: זמן קריאה

en: Ready to publish your first post?
he_IL: מוכן לפרסם את הפוסט הראשון שלך?

en: Recent comments
he_IL: תגובות אחרונות

en: Recent posts
he_IL: פוסטים אחרונים

en: Recommended column type
he_IL: סוג עמודה מומלץ

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
he_IL: אורך מומלץ: 55 תווים. ברירת מחדל: תקציר הפוסט/עמוד.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
he_IL: אורך מומלץ: 95 תווים או פחות. ברירת מחדל: כותרת הפוסט/עמוד.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
he_IL: מומלץ max_execution_time: 180 (או יותר)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
he_IL: גודל מומלץ: גדול. ברירת מחדל: תמונה ראשית.

en: Recommended upload_max_filesize
he_IL: מומלץ upload_max_filesize

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
he_IL: מומלץ wp_memory_limit: 64M (או יותר)

en: Redirect
he_IL: הפניה

en: Redirect after (ms)
he_IL: הפנה מחדש לאחר (אלפיות שנייה)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
he_IL: הפניה מחדש מופעלת רק לאחר שליחת טופס מוצלחת.

en: Redirect to
he_IL: הפנה אל

en: Redirect to admin area
he_IL: הפנה לאזור הניהול

en: Redirect to custom authentication page
he_IL: הפניה לדף אימות מותאם אישית

en: Redirect to product page
he_IL: הפנה מחדש לדף המוצר

en: Redirect to specific page
he_IL: הפניה לדף ספציפי

en: Redo
he_IL: בצע שוב

en: Referrer
he_IL: מפנה

en: Referrer URL
he_IL: כתובת URL מפנה

en: Regenerate CSS files
he_IL: צור מחדש קבצי CSS

en: Regenerate code signatures
he_IL: חדש חתימות קוד

en: Regenerate code signatures whenever your WordPress salts (secret keys) change.
he_IL: חדש חתימות קוד בכל פעם שמפתחות המלח (מפתחות סודיים) של WordPress משתנים.

en: Regenerate filter index
he_IL: צור מחדש אינדקס מסנן

en: Register form
he_IL: טופס הרשמה

en: Registered
he_IL: רשום

en: Registered sidebars
he_IL: סרגלי צד רשומים

en: Registration
he_IL: הרשמה

en: Regular expression to validate the input.
he_IL: ביטוי רגולרי לאימות הקלט.

en: Regular price typography
he_IL: טיפוגרפיית מחיר רגיל

en: Rel attribute
he_IL: תכונת rel

en: Related Posts
he_IL: פוסטים קשורים

en: Related posts
he_IL: פוסטים קשורים

en: Related products
he_IL: מוצרים קשורים

en: Related videos from other channels
he_IL: סרטונים קשורים מערוצים אחרים

en: Relation
he_IL: יחס

en: Reload
he_IL: טען מחדש

en: Reload canvas
he_IL: טען מחדש את הקנבס

en: Remarkable
he_IL: ראוי לציון

en: Remember me
he_IL: זכור אותי

en: Remote
he_IL: מרוחק

en: Remote playback
he_IL: הפעלה מרחוק

en: Remote templates
he_IL: תבניות מרוחקות

en: Remove
he_IL: הסר

en: Remove all index jobs
he_IL: הסר את כל משימות האינדקס

en: Remove attribute
he_IL: הסר מאפיין

en: Remove billing fields
he_IL: הסר שדות חיוב

en: Remove default margins
he_IL: הסר שוליים ברירת מחדל

en: Remove file
he_IL: הסר קובץ

en: Remove from favorites
he_IL: הסר ממועדפים

en: Remove from icon set
he_IL: הסר מערכת האייקונים

en: Remove image
he_IL: הסר תמונה

en: Remove selected
he_IL: הסר נבחרים

en: Remove shipping fields
he_IL: הסר שדות משלוח

en: Removed
he_IL: הוסר

en: Removed from cart
he_IL: הוסר מהעגלה

en: Rename
he_IL: שנה שם

en: Rename images
he_IL: שנה שמות תמונות

en: Renamed
he_IL: שונה שם

en: Render
he_IL: רינדור

en: Render dynamic data text on canvas
he_IL: הצג טקסט נתונים דינמי על הקנבס

en: Render footer
he_IL: הצג כותרת תחתונה

en: Render header
he_IL: הצג כותרת עליונה

en: Render on the front-end without the div wrapper.
he_IL: הצג בחזית ללא עטיפת div.

en: Render popups
he_IL: הצג חלונות קופצים

en: Render with %s
he_IL: הצג עם %s

en: Render without wrapper
he_IL: הצג ללא עטיפה

en: Rendered with %s
he_IL: מוצג עם %s

en: Repeat
he_IL: חזור

en: Repeat-x
he_IL: חזרה-x

en: Repeat-y
he_IL: חזרה-y

en: Replace
he_IL: החלף

en: Replace content
he_IL: החלף תוכן

en: Replace element classes
he_IL: החלף מחלקות אלמנט

en: Replace image
he_IL: החליפי תמונה

en: Replace with
he_IL: החלף ב

en: Replace with this string
he_IL: החלף במחרוזת זו

en: Reply
he_IL: השב

en: Reply to email address
he_IL: כתובת אימייל לתשובה

en: Request
he_IL: בקשה

en: Request body
he_IL: גוף הבקשה

en: Request body type
he_IL: סוג גוף הבקשה

en: Required
he_IL: נדרש

en: Requires enabling of "%1$s" and/or "%2$s" permission.
he_IL: נדרשת הפעלה של הרשאת "%1$s" ו/או "%2$s".

en: Resend activation email
he_IL: שלח שוב את דוא"ל ההפעלה

en: Reset
he_IL: אפס

en: Reset Settings
he_IL: אפס הגדרות

en: Reset all
he_IL: לאפס הכל

en: Reset database table
he_IL: אפס טבלת מסד נתונים

en: Reset filters
he_IL: אפס מסננים

en: Reset password
he_IL: איפוס סיסמה

en: Reset styles
he_IL: אפס סגנונות

en: Reset text after .. seconds
he_IL: אפס טקסט אחרי.. שניות

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
he_IL: איפוס כל נקודות השבירה מוחק את כל נקודות השבירה המותאמות אישית ומאפס את כל נקודות השבירה המוגדרות כברירת מחדל.

en: Resize
he_IL: שינוי גודל

en: Resolve all conflicts listed below to save your changes.
he_IL: פתור את כל ההתנגשויות הרשומות למטה כדי לשמור את השינויים שלך.

en: Resolve all conflicts listed below, highlighted in red, to continue with importing those classes.
he_IL: פתור את כל ההתנגשויות המפורטות להלן, המודגשות באדום, כדי להמשיך בייבוא של אותן מחלקות.

en: Response
he_IL: תגובה

en: Response path
he_IL: נתיב תגובה

en: Response settings
he_IL: הגדרות תגובה

en: Responsive breakpoints
he_IL: נקודות שבירה רספונסיביות

en: Responsive control indicator
he_IL: מחוון בקרה רספונסיבית

en: Restart
he_IL: התחל מחדש

en: Restore
he_IL: שחזר

en: Restore all
he_IL: שחזר הכל

en: Restore icon
he_IL: שחזר אייקון

en: Restored
he_IL: שוחזר

en: Result Count
he_IL: ספירת תוצאות

en: Results
he_IL: תוצאות

en: Results for: %s
he_IL: תוצאות עבור: %s

en: Results per page
he_IL: תוצאות לעמוד

en: Return query parameters in PHP array. Learn more about the query parameters for %1$s, %2$s, %3$s
he_IL: החזר פרמטרים של שאילתה במערך PHP. למד עוד על פרמטרי השאילתה עבור %1$s, %2$s, %3$s

en: Reveal animation
he_IL: אנימציית חשיפה

en: Reverse
he_IL: הפוך

en: Review
he_IL: ביקורת

en: Review all Code element (PHP & HTML), SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances.
he_IL: סקור את כל מופעי אלמנט הקוד (PHP ו-HTML), אלמנט SVG (קוד), עורך השאילתות, ותגי "echo".

en: Review author
he_IL: מחבר הביקורת

en: Reviewed
he_IL: נסקר

en: Reviewed item name
he_IL: שם פריט מבוקר

en: Reviewed item type
he_IL: סוג פריט מבוקר

en: Revision applied
he_IL: גרסה הוחלה

en: Revision by
he_IL: גרסה מאת

en: Revision deleted
he_IL: גרסה נמחקה

en: Revision discarded
he_IL: גרסה נזרקה

en: Revisions
he_IL: גרסאות

en: Rewind
he_IL: הרצה חוזרת

en: Rewind by drag
he_IL: הרצה חוזרת בגרירה

en: Ribbon
he_IL: סרט

en: Rich Text
he_IL: טקסט עשיר

en: Rich text
he_IL: טקסט עשיר

en: Ridge
he_IL: רכס

en: Right
he_IL: ימין

en: Right to left
he_IL: מימין לשמאל

en: Right with space
he_IL: ימין עם רווח

en: Ring
he_IL: טבעת

en: Ripple
he_IL: גלים

en: Roadmap
he_IL: מפת דרכים

en: Role
he_IL: תפקיד

en: Roles
he_IL: תפקידים

en: Roller
he_IL: גלגלת

en: Root container margin
he_IL: שוליי מיכל שורש

en: Root container padding
he_IL: ריפוד מיכל שורש

en: Root container width
he_IL: רוחב מיכל שורש

en: Rotate
he_IL: סובב

en: Rotate X
he_IL: סיבוב X

en: Rotate Y
he_IL: סיבוב Y

en: Rotate Z
he_IL: סיבוב Z

en: Round
he_IL: עגול

en: Row
he_IL: שורה

en: Row gap
he_IL: רווח שורות

en: Rows
he_IL: שורות

en: Run only once
he_IL: הרץ רק פעם אחת

en: Run this interaction if the following conditions are met.
he_IL: הפעל אינטראקציה זו אם התנאים הבאים מתקיימים.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
he_IL: הרצת %s מזהה כל נתוני Bricks מיושנים ומעדכנת אותם אוטומטית לתחביר העדכני ביותר.

en: SEO
he_IL: קידום אתרים

en: SSL certificate
he_IL: תעודת SSL

en: SVG URL
he_IL: כתובת URL של SVG

en: SVG code
he_IL: קוד SVG

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
he_IL: קבצי SVG מתארים תמונות בפורמט XML ולכן עלולים להכיל קוד זדוני. כאשר %s מופעל, Bricks ינסה לנקות קבצי SVG במהלך ההעלאה.

en: SVG files not imported for security reasons.
he_IL: קבצי SVG לא יובאו מסיבות אבטחה.

en: SVG logo: Set "Height" & "Width" in "px" value.
he_IL: לוגו SVG: הגדר "גובה" ו-"רוחב" בערך "פיקסלים".

en: SVG uploads
he_IL: העלאות SVG

en: Sale
he_IL: מבצע

en: Sale price typography
he_IL: טיפוגרפיית מחיר מבצע

en: Sale!
he_IL: מבצע!

en: Sample text
he_IL: טקסט לדוגמה

en: Sanitization method
he_IL: שיטת חיטוי

en: Satellite
he_IL: לוויין

en: Saturation
he_IL: רוויה

en: Saturday
he_IL: יום שבת

en: Save
he_IL: שמור

en: Save %s data as Block editor data
he_IL: שמור %s נתונים כנתוני עורך בלוקים

en: Save IP address
he_IL: שמור כתובת IP

en: Save Settings
he_IL: שמור הגדרות

en: Save Variables
he_IL: שמור משתנים

en: Save as
he_IL: שמור בשם

en: Save as component
he_IL: שמור כרכיב

en: Save as template
he_IL: שמור כתבנית

en: Save changes
he_IL: שמור שינויים

en: Save draft
he_IL: שמור טיוטה

en: Save file
he_IL: שמור קובץ

en: Save form submissions in database
he_IL: שמור שליחות טופס במסד הנתונים

en: Save in custom directory
he_IL: שמור בתיקייה מותאמת אישית

en: Save in media library
he_IL: שמור בספריית המדיה

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
he_IL: שמור את השם, האימייל והאתר שלי בדפדפן זה לפעם הבאה שאגיב.

en: Save new style
he_IL: שמור סגנון חדש

en: Save new title/permalink
he_IL: שמור כותרת/קישור קבוע חדש

en: Save style
he_IL: שמור סגנון

en: Save submission
he_IL: שמור שליחה

en: Saved
he_IL: נשמר

en: Saved as template
he_IL: נשמר כתבנית

en: Scale
he_IL: קנה מידה

en: Scale X
he_IL: מתיחה אופקית

en: Scale Y
he_IL: מתיחה אנכית

en: Scale color
he_IL: צבע הסקאלה

en: Scale down
he_IL: הקטנה

en: Scale length in px
he_IL: אורך הסקאלה בפיקסלים

en: Scale type
he_IL: סוג סולם

en: Scales
he_IL: סולמות

en: Scan complete: %1$d orphaned elements found across %2$d posts.
he_IL: סריקה הושלמה: נמצאו %1$d אלמנטים יתומים ב־%2$d פוסטים.

en: Scan your site for orphaned elements that may cause issues.
he_IL: סרוק את האתר שלך לאיתור אלמנטים יתומים שעלולים לגרום לבעיות.

en: Scanning your entire site. This may take a moment.
he_IL: סורק את כל האתר שלך. זה עשוי לקחת זמן מה.

en: Schedule
he_IL: תזמון

en: Schema
he_IL: סכמה

en: Scope
he_IL: היקף

en: Screen reader label for the marker. Set for better accessibility.
he_IL: תווית לקורא מסך עבור הסמן. הגדר לנגישות טובה יותר.

en: Screen width
he_IL: רוחב מסך

en: Screenshots generated
he_IL: צילומי מסך נוצרו

en: Scroll
he_IL: גלילה

en: Scroll offset
he_IL: קיזוז גלילה

en: Scroll snap
he_IL: גלילה מהירה

en: Scroll to
he_IL: גלול אל

en: Scroll to notice
he_IL: גלול להודעה

en: Scroll to top
he_IL: גלול למעלה

en: Scroll to top of popup when popup opens.
he_IL: גלול לראש החלון הקופץ כאשר החלון הקופץ נפתח.

en: Scroll to top when offcanvas opens.
he_IL: גלול למעלה כאשר תפריט הצד נפתח.

en: Scrolling background
he_IL: רקע בגלילה

en: Scrolling box shadow
he_IL: צל תיבה בגלילה

en: Scrolling text color
he_IL: צבע טקסט בגלילה

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search ...
he_IL: חיפוש...

en: Search Custom Fonts
he_IL: חפש גופנים מותאמים אישית

en: Search Template Bundles
he_IL: חיפוש חבילות Template

en: Search Template Tags
he_IL: חיפוש תגיות Template

en: Search Templates
he_IL: חיפוש templates

en: Search and replace label value.
he_IL: חפש והחלף ערך תווית.

en: Search background color
he_IL: צבע רקע חיפוש

en: Search border
he_IL: גבול חיפוש

en: Search classes
he_IL: חיפוש שיעורים

en: Search documentation
he_IL: חפש בתיעוד

en: Search elements ..
he_IL: חפש אלמנטים..

en: Search for
he_IL: חיפוש עבור

en: Search for posts, pages, or custom post types
he_IL: חפש פוסטים, דפים או סוגי פוסטים מותאמים אישית

en: Search options
he_IL: אפשרויות חיפוש

en: Search or create post
he_IL: חפש או צור פוסט

en: Search pages ..
he_IL: חיפוש דפים..

en: Search posts
he_IL: חיפוש פוסטים

en: Search posts/pages
he_IL: חפש פוסטים/עמודים

en: Search results
he_IL: תוצאות חיפוש

en: Search results for:
he_IL: תוצאות חיפוש עבור:

en: Search settings
he_IL: הגדרות חיפוש

en: Search site
he_IL: חפש באתר

en: Search tag
he_IL: חיפוש תגית

en: Search templates ..
he_IL: חיפוש תבניות..

en: Search term
he_IL: מונח חיפוש

en: Search variable
he_IL: חיפוש משתנה

en: Searching
he_IL: מחפש

en: Secondary
he_IL: משני

en: Secondary color
he_IL: צבע משני

en: Section
he_IL: מקטע

en: Security warning
he_IL: אזהרת אבטחה

en: Select
he_IL: בחר

en: Select Color
he_IL: בחר צבע

en: Select HTML tags
he_IL: בחר תגיות HTML

en: Select SVG Icons
he_IL: בחר אייקוני SVG

en: Select a slide to show
he_IL: בחר שקופית להצגה

en: Select a template or provide a custom text to show if this query doesn't return any results.
he_IL: בחר תבנית או ספק טקסט מותאם אישית להצגה אם שאילתה זו לא מחזירה תוצאות.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
he_IL: בחר סגנון עיצוב או צור חדש כדי לעצב את האתר שלך (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
he_IL: בחר פעולה(ות) שברצונך לבצע לאחר שהטופס נשלח בהצלחה.

en: Select an icon library
he_IL: בחר ספריית סמלים

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
he_IL: בחר וייבא את קובץ ה-JSON של ההגדרות שלך מהמחשב שלך.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
he_IL: בחר וייבא את קובץ ה-JSON/ZIP של התבנית שלך מהמחשב.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
he_IL: בחר גרסה כלשהי לתצוגה מקדימה. לחץ על "החל" כדי להמשיך לערוך את הגרסה שנבחרה. לחץ על "בטל" כדי להמשיך לערוך את הגרסה הנוכחית.

en: Select archive term
he_IL: בחר מונח ארכיון

en: Select archive type
he_IL: בחר סוג ארכיון

en: Select author
he_IL: בחר מחבר

en: Select class
he_IL: בחר סוג

en: Select classes
he_IL: בחר שיעורים

en: Select color
he_IL: בחר צבע

en: Select color palette
he_IL: בחר לוח צבעים

en: Select condition
he_IL: בחר תנאי

en: Select content type
he_IL: בחר סוג תוכן

en: Select dynamic data
he_IL: בחר נתונים דינמיים

en: Select element structure
he_IL: בחר מבנה אלמנט

en: Select end date
he_IL: בחר תאריך סיום

en: Select file
he_IL: בחר קובץ

en: Select file(s) to import
he_IL: בחר קובץ/קבצים לייבוא

en: Select font file
he_IL: בחר קובץ גופן

en: Select icon
he_IL: בחר אייקון

en: Select icon library
he_IL: בחר ספריית סמלים

en: Select icon set
he_IL: בחר סט אייקונים

en: Select image
he_IL: בחר תמונה

en: Select images
he_IL: בחר תמונות

en: Select individual
he_IL: בחר פריט בודד

en: Select items
he_IL: בחר פריטים

en: Select link type
he_IL: בחר סוג קישור

en: Select multiple images
he_IL: בחר מספר תמונות

en: Select nav menu
he_IL: בחר תפריט ניווט

en: Select option
he_IL: בחר אפשרות

en: Select options
he_IL: בחר אפשרויות

en: Select post
he_IL: בחר פוסט

en: Select post type
he_IL: בחר סוג פוסט

en: Select post types to edit with %s.
he_IL: בחר סוגי פוסטים לעריכה עם %s.

en: Select post/page
he_IL: בחר פוסט/עמוד

en: Select posts
he_IL: בחר פוסטים

en: Select posts/pages
he_IL: בחר פוסטים/עמודים

en: Select product type
he_IL: בחר סוג מוצר

en: Select products
he_IL: בחר מוצרים

en: Select query loop
he_IL: בחר לולאת שאילתה

en: Select shape
he_IL: בחר צורה

en: Select smallest breakpoint that this video should play at. Preview on frontend.
he_IL: בחר את נקודת השבירה הקטנה ביותר שבה הווידאו הזה צריך לנגן. צפה בתצוגה מקדימה בחזית.

en: Select sort
he_IL: בחר מיון

en: Select start date
he_IL: בחר תאריך התחלה

en: Select taxonomies
he_IL: בחר טקסונומיות

en: Select taxonomy
he_IL: בחר טקסונומיה

en: Select template
he_IL: בחר תבנית

en: Select template tags
he_IL: בחר תגיות תבנית

en: Select template to update
he_IL: בחר תבנית לעדכון

en: Select template type
he_IL: בחר סוג תבנית

en: Select templates
he_IL: בחר תבניות

en: Select templates to exclude from remote template access.
he_IL: בחר תבניות להחריג מגישה מרוחקת לתבניות.

en: Select term
he_IL: בחר מונח

en: Select terms
he_IL: בחר מונחים

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
he_IL: בחר טקסט על הקנבס כדי לעצב אותו. כדי להוסיף כותרות, פסקאות ותמונות, השתמש באלמנט "טקסט עשיר".

en: Select the elements for which you want to remove the default margins.
he_IL: בחר את האלמנטים עבורם תרצה להסיר את השוליים המוגדרים כברירת מחדל.

en: Select the node that you want to style inside the currently active element on the canvas.
he_IL: בחר את הצומת שברצונך לעצב בתוך האלמנט הפעיל כרגע בקנבס.

en: Select the query this filter should target.
he_IL: בחר את השאילתה אליה המסנן הזה צריך להתייחס.

en: Select the type of template you want to create:
he_IL: בחר את סוג התבנית שברצונך ליצור:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
he_IL: בחר את סוג התוכן להצגה בקנבס, ואז לחץ על "החל תצוגה מקדימה" כדי להציג את התוכן הנבחר בקנבס.

en: Select which post types can be edited using Bricks.
he_IL: בחר אילו סוגי פוסטים ניתן לערוך באמצעות Bricks.

en: Select/enter unit
he_IL: בחר/הזן יחידה

en: Select/upload font variation
he_IL: בחר/העלה וריאציה של הגופן

en: Selected
he_IL: נבחר

en: Selected classes
he_IL: מחלקות נבחרות

en: Selected elements
he_IL: אלמנטים נבחרים

en: Selected field
he_IL: שדה נבחר

en: Selected posts/pages will be accessible even when maintenance mode is active.
he_IL: פוסטים/עמודים נבחרים יהיו נגישים גם כאשר מצב התחזוקה פעיל.

en: Selected sidebar has no active widgets.
he_IL: לסרגל הצדדי שנבחר אין ווידג'טים פעילים.

en: Selected variables
he_IL: משתנים נבחרים

en: Selecting an element in the structure panel scrolls it into view on the canvas.
he_IL: בחירת אלמנט בפאנל המבנה גוללת אותו לתצוגה בקנבס.

en: Selection
he_IL: בחירה

en: Selector
he_IL: בורר

en: Selector detector
he_IL: גלאי בורר

en: Selector exists
he_IL: בורר קיים

en: Selectors
he_IL: בוררים

en: Self
he_IL: עצמי

en: Semi Bold
he_IL: חצי מודגש

en: Send
he_IL: שלח

en: Send WordPress notification
he_IL: שלח התראת WordPress

en: Send an email to every newly registered user with an activation link that must be clicked to activate their account.
he_IL: שלח דוא"ל לכל משתמש חדש שנרשם עם קישור הפעלה שעליו ללחוץ כדי להפעיל את חשבונו.

en: Send email to %s
he_IL: שלח דוא"ל ל-%s

en: Send to custom email address
he_IL: שלח לכתובת אימייל מותאמת אישית

en: Send to email address
he_IL: שלח לכתובת אימייל

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
he_IL: נדרש מפתח API של Sendgrid! הוסף מפתח בלוח הבקרה תחת: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
he_IL: הפרד מילות מפתח בפסיקים. עוזר למנוע החיפוש לקבוע את נושא הדף.

en: Separate value & label by ":".
he_IL: הפרד ערך ותווית באמצעות ":".

en: Separate values by comma.
he_IL: הפרד ערכים בפסיק.

en: Separated by space. Without class dot.
he_IL: מופרדות ברווח. ללא נקודת מחלקה.

en: Separator
he_IL: מפריד

en: Separator color
he_IL: צבע מפריד

en: Sepia
he_IL: ספיה

en: September
he_IL: ספטמבר

en: Server Environment
he_IL: סביבת שרת

en: Server info
he_IL: מידע שרת

en: Server-side render not available
he_IL: הרנדר בצד השרת אינו זמין

en: Service
he_IL: שירות

en: Session storage
he_IL: אחסון מפגש

en: Set "Align items" under "Mobile menu" instead.
he_IL: הגדר "יישור פריטים" תחת "תפריט נייד" במקום.

en: Set "ID" on items above to open via anchor link.
he_IL: הגדר "ID" על פריטים למעלה כדי לפתוח דרך קישור עוגן.

en: Set "ID" on tab menu "Div" to open a tab via anchor link.
he_IL: הגדר "מזהה" על תפריט הלשוניות "Div" כדי לפתוח לשונית דרך קישור עוגן.

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
he_IL: הגדר "אייקון" כלחצן הפעלת וידאו לחוויית משתמש טובה יותר.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
he_IL: הגדר ערך "למעלה" כדי להפוך אלמנט זה ל "דביק".

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
he_IL: הגדר %s לפי תפקיד משתמש. כדי להגדיר גישה למשתמש ספציפי, ערוך ישירות את פרופיל המשתמש.

en: Set Unsplash API Key
he_IL: הגדר מפתח API של Unsplash

en: Set a specific height for your template manager thumbnails in the builder. Thumbnails exceeding this height auto-scroll on mouseover.
he_IL: הגדר גובה ספציפי לתמונות הממוזערות של מנהל התבניות בבונה. תמונות ממוזערות החורגות מגובה זה יגללו אוטומטית בעת מעבר העכבר.

en: Set attribute
he_IL: הגדר מאפיין

en: Set clause name to be used as "Order by" parameter.
he_IL: הגדר את שם הסעיף שישמש כפרמטר "מיון לפי".

en: Set code execution capability for individual users by editing their user profile.
he_IL: הגדר יכולת הרצת קוד למשתמשים בודדים על ידי עריכת פרופיל המשתמש שלהם.

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
he_IL: הגדר תנאי(ם) להחלת סגנון העיצוב הנבחר על כל האתר שלך או על אזורים מסוימים.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
he_IL: הגדר תנאי(ם) להצגת התבנית באזורים ספציפיים באתר שלך.

en: Set conditions
he_IL: הגדר תנאים

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
he_IL: הגדר יעד קישור מותאם אישית ללוגו בסרגל הכלים של הבונה.

en: Set for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
he_IL: הגדר לביצועים טובים יותר בבונה. עדיין אפשר להשתמש בתגי נתונים דינמיים כמו {cf_my_wordpress_field}.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
he_IL: הגדר לביצועים טובים יותר אם אינך מריץ קוד jQuery ישן מגרסה 1.9.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
he_IL: הגדר לביצועים טובים יותר אם אינך משתמש בהטמעות, כמו סרטוני YouTube, באתר שלך.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
he_IL: הגדר לביצועים טובים יותר אם אינך משתמש באימוג'ים באתר שלך.

en: Set for video SEO best practices via poster attribute on the video tag. If the source is Youtube or Vimeo, it will be used as preview image.
he_IL: הגדר עבור שיטות SEO מיטביות לווידאו באמצעות תכונת הפוסטר בתג הווידאו. אם המקור הוא Youtube או Vimeo, זה ישמש כתמונת תצוגה מקדימה.

en: Set globally under %s
he_IL: מוגדר גלובלית תחת %s

en: Set if this element doesn't contain any descriptive text.
he_IL: הגדר אם אלמנט זה לא מכיל טקסט תיאורי כלשהו.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
he_IL: הגדר אם אינך משתמש בגופני גוגל או אם העלית ואירחת בעצמך גופני גוגל כ "גופנים מותאמים אישית".

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
he_IL: הגדר אם יש לך בעיות עם הטעינה העצלה המובנית של Bricks.

en: Set if your dynamic data in AJAX popup is rendered incorrectly.
he_IL: הגדר אם הנתונים הדינמיים שלך בחלון קופץ AJAX מוצגים באופן לא נכון.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
he_IL: הגדר פקדי נגן וידאו בודדים תחת: הגדרות > סגנונות ערכת נושא > אלמנט - וידאו

en: Set interactions for this popup.
he_IL: הגדר אינטראקציות עבור חלון קופץ זה.

en: Set maximum number of form submissions that you want to store in the database.
he_IL: הגדר את המספר המקסימלי של הגשות טופס שברצונך לאחסן במסד הנתונים.

en: Set number of columns on smaller breakpoints.
he_IL: קבע מספר עמודות בנקודות שבירה קטנות יותר.

en: Set only width generates 16:9 ratio videos.
he_IL: הגדרת רוחב בלבד מייצרת סרטונים ביחס 16:9.

en: Set options as %s
he_IL: הגדר אפשרויות כ-%s

en: Set source image at base breakpoint to use main image as fallback image.
he_IL: הגדר תמונת מקור בנקודת השבירה הבסיסית כדי להשתמש בתמונה הראשית כתמונת גיבוי.

en: Set template style
he_IL: הגדר סגנון תבנית

en: Set the builder language direction.
he_IL: הגדר את כיוון השפה של הבונה.

en: Set the builder language.
he_IL: הגדר את שפת הבונה.

en: Set the default field value/content.
he_IL: הגדר את ערך/תוכן ברירת המחדל של השדה.

en: Set the key you used for the offset. Example: limit = 20 set on query parameter, Page parameter is "skip", set this offset key as "limit". Clicking page 3 on the pagination element will generate the final URL as https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20
he_IL: הגדר את המפתח ששימש אותך לקיזוז. דוגמה: הגדר limit = 20 בפרמטר השאילתה, פרמטר העמוד הוא "skip", הגדר מפתח קיזוז זה כ-"limit". לחיצה על עמוד 3 באלמנט חלוקת העמודים תיצור את כתובת ה-URL הסופית https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20

en: Set the required password under Settings > Template settings > Password protection for template-wide protection, or set an individual password directly for each post/page.
he_IL: הגדר את הסיסמה הנדרשת תחת הגדרות > הגדרות Template > הגנת סיסמה עבור הגנה ברמת ה-template, או הגדר סיסמה נפרדת ישירות עבור כל פוסט/עמוד.

en: Set the status of each element, native and custom, in the builder and frontend.
he_IL: קבע את הסטטוס של כל אלמנט, מקורי ומותאם אישית, בבונה ובחזית.

en: Set to "0" to disable default animations.
he_IL: הגדר ל-"0" כדי לבטל אנימציות ברירת מחדל.

en: Set to "0s" to disable open/close animation.
he_IL: הגדר ל-"0 שניות" כדי לבטל את אנימציית הפתיחה/סגירה.

en: Set to "50%" to scroll active element into center or "off" to disable auto-scroll.
he_IL: הגדר ל־"50%" כדי לגלול את האלמנט הפעיל למרכז או "כבוי" כדי להשבית גלילה אוטומטית.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
he_IL: הגדר ל-"קבוע" לאפקט פרלקס.

en: Set to 0 to disable caching. Default is 300 seconds (five minutes).
he_IL: הגדר ל-"0" כדי לבטל אנימציות ברירת מחדל.

en: Set to improve performance by caching query loops. This is particularly useful when your query loop arguments remain relatively unchanged. For optimal functionality, ensure that server object caching is enabled for persistent caching. Disable this setting if you experience any unexpected query results.
he_IL: מוגדר לשיפור ביצועים על ידי מטמון של לולאות שאילתות. זה שימושי במיוחד כאשר הארגומנטים של לולאת השאילתה שלך נשארים יחסית ללא שינוי. לפעולה מיטבית, ודא שמטמון אובייקטי שרת מופעל עבור מטמון מתמשך. כבה הגדרה זו אם אתה נתקל בתוצאות שאילתה בלתי צפויות.

en: Set to load %s in the builder to improve compatibility in older browsers. Not recommended to enable for modern browsers due to potential performance impact.
he_IL: הגדר לטעינת %s בבונה כדי לשפר תאימות בדפדפנים ישנים יותר. לא מומלץ להפעיל עבור דפדפנים מודרניים בשל השפעה אפשרית על הביצועים.

en: Set to show the responsive indicator next to controls that can have different values at each breakpoint.
he_IL: הגדר להצגת מחוון רספונסיבי ליד בקרות שיכולות להכיל ערכים שונים בכל נקודת שבירה.

en: Set up your own capabilities with the exact permissions you want to allow. Then assign it to specific user roles from the "Builder Access" dropdown below.
he_IL: הגדר יכולות משלך עם ההרשאות המדויקות שברצונך לאפשר. לאחר מכן הקצה אותן לתפקידי משתמש ספציפיים מהתפריט הנפתח "גישה לבונה" למטה.

en: Set who can bypass maintenance mode. To grant bypass privileges to a specific user, modify the user's profile settings directly.
he_IL: הגדר מי יכול לעקוף את מצב התחזוקה. כדי להעניק הרשאות עקיפה למשתמש מסוים, שנה את הגדרות הפרופיל של המשתמש ישירות.

en: Sets direction to row
he_IL: קובע כיוון לשורה

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Settings imported
he_IL: הגדרות יובאו

en: Settings resetted
he_IL: ההגדרות אופסו

en: Settings saved
he_IL: ההגדרות נשמרו

en: Shape
he_IL: צורה

en: Shape Dividers
he_IL: מחלקי צורה

en: Shape dividers
he_IL: מחלקי צורה

en: Share on %s
he_IL: שתף ב-%s

en: Share via
he_IL: שתף באמצעות

en: Share via email
he_IL: שתף באמצעות אימייל

en: Shop template
he_IL: תבנית חנות

en: Shortcode
he_IL: שורטקוד

en: Shortcode content is empty
he_IL: תוכן השורטקוד ריק

en: Shortcuts
he_IL: קיצורי דרך

en: Show
he_IL: הצג

en: Show After Grid
he_IL: הצג אחרי הרשת

en: Show Before Grid
he_IL: הצג לפני הרשת

en: Show again after .. hours
he_IL: הצג שוב אחרי.. שעות

en: Show all
he_IL: הצג הכל

en: Show all fonts
he_IL: הצג את כל הגופנים

en: Show arrows
he_IL: הצג חצים

en: Show artist
he_IL: הצג אמן

en: Show at breakpoint
he_IL: הצג בנקודת שבירה

en: Show author
he_IL: הצג מחבר

en: Show avatar
he_IL: הצג אווטאר

en: Show badge if product is less than .. days old.
he_IL: הצג תג אם המוצר הוא פחות מ-.. ימים ישן.

en: Show bio
he_IL: הצג ביוגרפיה

en: Show cart cross-sells
he_IL: הצג מכירות צולבות בעגלה

en: Show count
he_IL: הצג ספירה

en: Show cross-sell products
he_IL: הצג מוצרים נלווים

en: Show custom element names
he_IL: הצג שמות אלמנטים מותאמים אישית

en: Show date
he_IL: הצג תאריך

en: Show default element names
he_IL: הצג שמות אלמנטים ברירת מחדל

en: Show different images per breakpoint.
he_IL: הצג תמונות שונות לפי נקודת שבירה.

en: Show dots
he_IL: הצג נקודות

en: Show dynamic data key in dropdown
he_IL: הצג מפתח נתונים דינמי בתפריט הנפתח

en: Show element
he_IL: הצג אלמנט

en: Show empty
he_IL: הצג ריק

en: Show empty stars
he_IL: הצג כוכבים ריקים

en: Show empty terms
he_IL: הצג מונחים ריקים

en: Show excerpt
he_IL: הצג תקציר

en: Show favorites only
he_IL: הצג מועדפים בלבד

en: Show featured image
he_IL: הצג תמונה מובילה

en: Show flags
he_IL: הצג דגלים

en: Show for class conflicts
he_IL: הצג עבור התנגשויות מחלקות

en: Show for new & conflicting classes
he_IL: הצג עבור מחלקות חדשות ומתנגשות

en: Show for new classes
he_IL: הצג עבור מחלקות חדשות

en: Show friends' photos
he_IL: הצג תמונות של חברים

en: Show fullscreen
he_IL: הצג במסך מלא

en: Show if any value exists
he_IL: הצג אם קיים ערך כלשהו

en: Show if non-base breakpoint value exists
he_IL: הצג אם קיים ערך בנקודת שבירה שאינה בסיסית

en: Show image
he_IL: הצג תמונה

en: Show info
he_IL: הצג מידע

en: Show label
he_IL: הצג תווית

en: Show labels
he_IL: הצג תוויות

en: Show link to author posts
he_IL: הצג קישור לפוסטים של המחבר

en: Show name
he_IL: הצג שם

en: Show names
he_IL: הצג שמות

en: Show navigation
he_IL: הצג ניווט

en: Show notice
he_IL: הצג הודעה

en: Show on all responsive controls
he_IL: הצג בכל הבקרות הרספונסיביות

en: Show on hover
he_IL: הצג בריחוף

en: Show only active dropdown. Toggle on click. Inner dropdowns inherit multilevel.
he_IL: הצג רק תפריט נפתח פעיל. החלף בלחיצה. תפריטים נפתחים פנימיים יורשים רב-רמתיות.

en: Show only featured
he_IL: הצג רק מומלצים

en: Show parent posts
he_IL: הצג פוסטים הוריים

en: Show parent terms
he_IL: הצג מונחים הוריים

en: Show password
he_IL: הצג סיסמה

en: Show percentage
he_IL: הצג אחוזים

en: Show popup
he_IL: הצג חלון קופץ

en: Show post type archive
he_IL: הצג ארכיון סוג פוסט

en: Show products related
he_IL: הצג מוצרים קשורים

en: Show quantity input field in product loop
he_IL: הצג שדה קלט כמות בלולאת המוצר

en: Show query loop type
he_IL: הצג סוג לולאת שאילתה

en: Show required asterisk
he_IL: הצג כוכבית נדרשת

en: Show tabs
he_IL: הצג לשוניות

en: Show taxonomy
he_IL: הצג טקסונומיה

en: Show tips
he_IL: הצג טיפים

en: Show title
he_IL: הצג כותרת

en: Show under
he_IL: הצג מתחת

en: Show up-sell products
he_IL: הצג מוצרים משלימים

en: Shows when popup content is fetched via AJAX.
he_IL: מוצג כאשר תוכן החלון הקופץ נטען באמצעות AJAX.

en: Shows when using infinite scroll, load more interaction, AJAX pagination.
he_IL: מוצג בעת שימוש בגלילה אינסופית, אינטראקציית טעינה נוספת, עימוד AJAX.

en: Shuffle
he_IL: ערבוב

en: Sidebar
he_IL: סרגל צד

en: Sidebar deleted.
he_IL: סרגל צד נמחק.

en: Sidebar name *
he_IL: שם סרגל צד *

en: Sidebars
he_IL: סרגלים צדדיים

en: Sign all
he_IL: חתום על הכל

en: Sign code
he_IL: חתום על הקוד

en: Simple
he_IL: פשוט

en: Simple product
he_IL: מוצר פשוט

en: Single
he_IL: יחיד

en: Single product
he_IL: מוצר בודד

en: Single product template
he_IL: תבנית מוצר בודד

en: Site
he_IL: אתר

en: Site Address
he_IL: כתובת אתר

en: Site URL
he_IL: כתובת URL של האתר

en: Site background
he_IL: רקע אתר

en: Site border
he_IL: גבול אתר

en: Site layout
he_IL: פריסת אתר

en: Site tagline
he_IL: סלוגן האתר

en: Site title
he_IL: כותרת האתר

en: Size
he_IL: גודל

en: Size - Default
he_IL: גודל - ברירת מחדל

en: Size - Extra Large
he_IL: גודל - גדול במיוחד

en: Size - Large
he_IL: גודל - גדול

en: Size - Medium
he_IL: גודל - בינוני

en: Size - Small
he_IL: גודל - קטן

en: Sizing
he_IL: מידות

en: Skew
he_IL: הטיה

en: Skew X
he_IL: הטיה אופקית

en: Skew Y
he_IL: הטיה אנכית

en: Skillful
he_IL: מיומן

en: Skin
he_IL: תבנית עיצוב

en: Skip
he_IL: דלג

en: Skip & Deactivate
he_IL: דלג וכבה

en: Skip class import
he_IL: דלג על ייבוא המחלקה

en: Skip to footer
he_IL: דלג לכותרת התחתונה

en: Skip to main content
he_IL: דלג לתוכן הראשי

en: Slide
he_IL: החלק

en: Slide from left
he_IL: החלקה משמאל

en: Slide from right
he_IL: החלקה מימין

en: Slide up after
he_IL: הסתר כלפי מעלה אחרי

en: Slider
he_IL: מחוון

en: Slides
he_IL: שקופיות

en: Slow
he_IL: איטי

en: Small
he_IL: קטן

en: Small header
he_IL: כותרת קטנה

en: Smooth scroll
he_IL: גלילה חלקה

en: Snap
he_IL: צילום

en: Snapping elements selector
he_IL: בורר אלמנטים לגלילה מהירה

en: Social Sharing
he_IL: שיתוף חברתי

en: Social media
he_IL: מדיה חברתית

en: Solid
he_IL: מלא

en: Something went wrong.
he_IL: משהו השתבש.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
he_IL: מצטערים, אבל לא סופקה כתובת אתר.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
he_IL: מצטערים, אך לא הצלחנו לרשום אותך.

en: Sort
he_IL: מיין

en: Sort by
he_IL: מיין לפי

en: Sort by average rating
he_IL: מיין לפי דירוג ממוצע

en: Sort by latest
he_IL: מיין לפי חדש ביותר

en: Sort by options
he_IL: אפשרויות מיון

en: Sort by popularity
he_IL: מיין לפי פופולריות

en: Sort by price: high to low
he_IL: מיין לפי מחיר: מהגבוה לנמוך

en: Sort by price: low to high
he_IL: מיין לפי מחיר: מהנמוך לגבוה

en: Sort options
he_IL: מיין אפשרויות

en: Source
he_IL: מקור

en: Sources
he_IL: מקורות

en: Space
he_IL: רווח

en: Space around
he_IL: רווח מסביב

en: Space between
he_IL: רווח בין

en: Space between header and footer.
he_IL: מרווח בין הכותרת העליונה לתחתונה.

en: Space evenly
he_IL: רווח שווה

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
he_IL: רשימה מופרדת ברווחים של מחלקות CSS להוספה לתג <body> של עמוד זה.

en: Spacing
he_IL: מרווח

en: Spam protection
he_IL: הגנה מפני ספאם

en: Speed
he_IL: מהירות

en: Speed in ms
he_IL: מהירות במילישניות

en: Spellcheck
he_IL: בדיקת איות

en: Spinner
he_IL: סביבון

en: Spread
he_IL: פיזור

en: Square
he_IL: ריבוע

en: Standard
he_IL: סטנדרטי

en: Standard fonts
he_IL: גופנים סטנדרטיים

en: Star color
he_IL: צבע כוכב

en: Stars
he_IL: כוכבים

en: Start
he_IL: התחל

en: Start animation
he_IL: התחל אנימציה

en: Start autoplay
he_IL: התחל הפעלה אוטומטית

en: Start date
he_IL: תאריך התחלה

en: Start delay in ms
he_IL: השהיית התחלה ב-ms

en: Start display at breakpoint
he_IL: התחל להציג בנקודת שבירה

en: Start index
he_IL: אינדקס התחלה

en: Start play at
he_IL: התחל הפעלה ב-

en: Start time
he_IL: זמן התחלה

en: Starting angle in º
he_IL: זווית התחלה ב-º

en: Static
he_IL: סטטי

en: Static dropdown content always toggles on click, not hover.
he_IL: תוכן נפתח סטטי תמיד מתחלף בלחיצה, לא בריחוף.

en: Status
he_IL: סטטוס

en: Status bar
he_IL: שורת המצב

en: Statuses
he_IL: סטטוסים

en: Step
he_IL: צעד

en: Sticky
he_IL: דביק

en: Sticky header
he_IL: כותרת עליונה דביקה

en: Sticky on scroll
he_IL: דביקה בעת גלילה

en: Stock
he_IL: מלאי

en: Stock management not enabled for this product.
he_IL: ניהול מלאי לא מופעל עבור מוצר זה.

en: Stop
he_IL: עצור

en: Stop on last slide
he_IL: עצור בשקופית האחרונה

en: Street View Control
he_IL: בקרת תצוגת רחוב

en: Stretch
he_IL: מתח

en: Strike
he_IL: קו חוצה

en: Strikethrough
he_IL: קו חוצה

en: Strings
he_IL: מחרוזות

en: Stroke
he_IL: קו

en: Stroke #2
he_IL: קו #2

en: Stroke color
he_IL: צבע קו

en: Stroke width
he_IL: רוחב קו

en: Structure
he_IL: מבנה

en: Structure panel
he_IL: פאנל מבנה

en: Stunning
he_IL: מדהים

en: Style
he_IL: סגנון

en: Style notices globally under Settings > Theme Styles > WooCommerce - Notice.
he_IL: עצב הודעות באופן גלובלי תחת הגדרות > סגנונות נושא > WooCommerce - הודעה.

en: Style saved
he_IL: הסגנון נשמר

en: Styles
he_IL: סגנונות

en: Stylesheet
he_IL: גיליון סגנון

en: Stylesheets (default)
he_IL: גיליונות סגנון (ברירת מחדל)

en: Sub menu
he_IL: תת-תפריט

en: Sub menu, mega menu, or multilevel area.
he_IL: תת-תפריט, מגה-תפריט או אזור רב-רמתי.

en: Subject
he_IL: נושא

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
he_IL: השליחה נכשלה. אנא טען מחדש את העמוד ונסה לשלוח את הטופס שוב.

en: Submit
he_IL: שליחה

en: Submit & Deactivate
he_IL: שלח והשבת

en: Submit Comment
he_IL: שלח תגובה

en: Submit button
he_IL: כפתור שליחה

en: Subtitle
he_IL: כותרת משנה

en: Subtitle goes here
he_IL: כותרת משנה מגיעה לכאן

en: Subtitle typography
he_IL: טיפוגרפיה של כותרת משנה

en: Subtitles typography
he_IL: טיפוגרפיית כותרות משנה

en: Subtotal
he_IL: סכום ביניים

en: Success
he_IL: הצלחה

en: Success color
he_IL: צבע הצלחה

en: Success message
he_IL: הודעת הצלחה

en: Successful
he_IL: גיוס מוצלח

en: Successfully removed %1$d orphaned elements across %2$d posts.
he_IL: הוסרו בהצלחה %1$d אלמנטים יתומים ב-%2$d פוסטים.

en: Suffix
he_IL: סיומת

en: Suffix block
he_IL: בלוק סיומת

en: Sunday
he_IL: יום ראשון

en: Superb
he_IL: מעולה

en: Supported field types
he_IL: סוגי שדות נתמכים

en: Supported filters
he_IL: מסננים נתמכים

en: Suppress PHP errors
he_IL: דכא שגיאות PHP

en: Sure thing
he_IL: בהחלט

en: Sure?
he_IL: בטוח?

en: Swatch type
he_IL: סוג דוגמית

en: Sweet
he_IL: מתוק

en: Switch
he_IL: החלף

en: Sync fonts
he_IL: סנכרן גופנים

en: Sync global classes
he_IL: סנכרן מחלקות גלובליות

en: Sync with query
he_IL: סנכרון עם שאילתה

en: System Information
he_IL: מידע מערכת

en: T-shirt
he_IL: חולצת טריקו

en: TIME
he_IL: זמן

en: Tab
he_IL: לשונית

en: Tab 1
he_IL: לשונית 1

en: Tab 1 label
he_IL: תווית לשונית 1

en: Tab 2
he_IL: לשונית 2

en: Tab 2 label
he_IL: תווית לשונית 2

en: Tab content
he_IL: תוכן לשונית

en: Tab menu
he_IL: תפריט לשוניות

en: Table
he_IL: טבלה

en: Table background
he_IL: רקע טבלה

en: Table border
he_IL: גבול טבלה

en: Table box shadow
he_IL: צל תיבה של טבלה

en: Table of contents
he_IL: תוכן עניינים

en: Tablet
he_IL: טאבלט

en: Tablet portrait
he_IL: טאבלט לאורך

en: Tabs
he_IL: כרטיסיות

en: Tag
he_IL: תגית

en: Tag cloud
he_IL: ענן תגיות

en: Tag: %s
he_IL: תגית: %s

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Take over
he_IL: השתלט

en: Target
he_IL: יעד

en: Target a "CSS selector" on "Hide popup", but not a popup directly! As this action runs after the popup has been closed.
he_IL: כוון אל "בורר CSS" ב "הסתר חלון קופץ", אבל לא ישירות לחלון קופץ! מכיוון שפעולה זו מתבצעת אחרי סגירת החלון הקופץ.

en: Target form selector
he_IL: בורר טופס יעד

en: Target interaction ID
he_IL: מזהה אינטראקציה יעד

en: Target query
he_IL: שאילתת יעד

en: Target query has not been set. Without connecting a filter to a query, the filter has no effect.
he_IL: שאילתת יעד לא הוגדרה. ללא חיבור מסנן לשאילתה, למסנן אין השפעה.

en: Taxonomies
he_IL: טקסונומיות

en: Taxonomies related posts must have in common.
he_IL: טקסונומיות שפוסטים קשורים חייבים לחלוק.

en: Taxonomy
he_IL: טקסונומיה

en: Taxonomy query
he_IL: שאילתת טקסונומיה

en: Taxonomy slug
he_IL: סלאג טקסונומיה

en: Team Members
he_IL: חברי צוות

en: Team member
he_IL: חבר צוות

en: Team members
he_IL: חברי צוות

en: Telephone
he_IL: טלפון

en: Template & post password
he_IL: סיסמת Template ופוסט

en: Template Bundle
he_IL: חבילת Template

en: Template Bundles
he_IL: חבילות Template

en: Template Tag
he_IL: תגית Template

en: Template Tags
he_IL: תגיות Template

en: Template bundle
he_IL: חבילת Templates

en: Template created
he_IL: ‏Template נוצר

en: Template deleted
he_IL: ‏Template נמחק

en: Template has not been published.
he_IL: ה-Template לא פורסם.

en: Template imported
he_IL: ‏Template יובא

en: Template insert failed: This template has no data
he_IL: הכנסת Template נכשלה: ל-template זה אין נתונים

en: Template inserted
he_IL: ‏Template הוכנס

en: Template manager thumbnail height
he_IL: גובה תמונה ממוזערת במנהל ה-templates

en: Template overridden
he_IL: ‏Template הוחלף

en: Template password
he_IL: סיסמת Template

en: Template saved
he_IL: ‏Template נשמר

en: Template screenshot generation is disabled.
he_IL: יצירת תמונות מסך ל-Template מושבתת.

en: Template screenshots
he_IL: תמונות מסך של Template

en: Template screenshots deleted
he_IL: תמונות מסך של Template נמחקו

en: Template settings
he_IL: הגדרות Template

en: Template tag
he_IL: תגית Template

en: Template tags
he_IL: תגיות Template

en: Template thumbnail column
he_IL: עמודת תמונה ממוזערת של Template

en: Template title
he_IL: כותרת Template

en: Template type
he_IL: סוג Template

en: Term
he_IL: מונח

en: Term ID
he_IL: מזהה (ID) מונח

en: Term archive URL
he_IL: כתובת ארכיון של מונח

en: Term count
he_IL: ספירת מונח

en: Term description
he_IL: תיאור מונח

en: Term group
he_IL: קבוצת מונחים

en: Term id
he_IL: מזהה מונח

en: Term meta
he_IL: מטא של מונח

en: Term name
he_IL: שם מונח

en: Term slug
he_IL: סלאג של מונח

en: Term taxonomy ID
he_IL: מזהה טקסונומיה של המונח

en: Term taxonomy slug
he_IL: סלאג טקסונומיה של מונח

en: Terms
he_IL: מונחים

en: Terrain
he_IL: טופוגרפיה

en: Testimonial
he_IL: המלצה

en: Testimonials
he_IL: המלצות

en: Text
he_IL: טקסט

en: Text align
he_IL: יישור טקסט

en: Text block
he_IL: בלוק טקסט

en: Text color
he_IL: צבע טקסט

en: Text decoration
he_IL: עיצוב טקסט

en: Text editor
he_IL: עורך טקסט

en: Text link
he_IL: קישור טקסט

en: Text list
he_IL: רשימת טקסט

en: Text padding
he_IL: ריפוד טקסט

en: Text shadow
he_IL: צל טקסט

en: Text to display when hovering over the field.
he_IL: טקסט שיוצג בעת ריחוף מעל השדה.

en: Text transform
he_IL: טרנספורמציית טקסט

en: Text wrap
he_IL: גלישת טקסט

en: Textarea
he_IL: אזור טקסט

en: Thank you
he_IL: תודה

en: Thank you for your message
he_IL: תודה על ההודעה שלך

en: The "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce setting must also be active.
he_IL: ההגדרה "הפעל כפתורי הוספה לעגלה באמצעות AJAX בארכיונים" של WooCommerce חייבת גם להיות פעילה.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
he_IL: המאמרים על "תכונות" מכסים נושאים כמו אינטגרציה עם Unsplash, קוד מותאם אישית (CSS ו-JS), גרדיאנטים, סרגלי צד, מחלקי צורה, אלמנטים גלובליים ועוד.

en: The URL to send the form data to.
he_IL: ה-URL לשליחת נתוני הטופס אליו.

en: The active theme has no sidebars defined.
he_IL: לערכת הנושא הפעילה אין סרגלים צדדיים מוגדרים.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
he_IL: נגן הווידאו המותאם אישית חל רק על מקור וידאו מסוג 'מדיה' או 'כתובת URL של קובץ'.

en: The dynamic data is empty.
he_IL: המידע הדינמי ריק.

en: The executed code will run on your site! Only add code that you consider safe.
he_IL: הקוד שיורץ יפעל באתר שלך! הוסף רק קוד שאתה מחשיב כבטוח.

en: The field "%s" exceeds the allowed maximum length of %2$d characters.
he_IL: השדה "%s" חורג מהאורך המרבי המותר של %%2$d תווים.

en: The following classes have been modified by the user below since your last save. Accept or discard those changes to continue your save.
he_IL: המחלקות הבאות שונו על ידי המשתמש למטה מאז השמירה האחרונה שלך. קבל או דחה את השינויים הללו כדי להמשיך בשמירה.

en: The form is not rendered if the current user is lacking the required capability.
he_IL: הטופס לא יוצג אם למשתמש הנוכחי אין את היכולת הנדרשת.

en: The full URL of the API endpoint you want to retrieve data.
he_IL: ה-URL המלא של נקודת הקצה של ה-API ממנה ברצונך לאחזר נתונים.

en: The query element doesn't exist.
he_IL: אלמנט השאילתה אינו קיים.

en: The query filter database is outdated. Please click "Regenerate filter index" button to update it.
he_IL: מסד הנתונים של מסנן השאילתות מיושן. אנא לחץ על כפתור "צור מחדש אינדקס מסנן" כדי לעדכן אותו.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
he_IL: לאתר ממנו אתה מבקש תבניות יש גישה מושבתת לתבניות שלהם.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
he_IL: האתר ממנו אתה מבקש תבניות דורש סיסמה לתבניות מרוחקות.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
he_IL: שם הסגנון שהוזן כבר קיים. אנא בחר שם אחר.

en: The value is automatically populated based on the font-size in percentage that you have set under Theme Styles > Typography > HTML: font-size. For an HTML font-size of 100%, the value is 16, if the HTML font-size is 62.5%, the value is 10, and so on. If left empty, your fluid typography unit will be "px" instead of "rem".
he_IL: הערך מתמלא אוטומטית על סמך גודל הגופן באחוזים שהגדרת תחת סגנונות ערכת נושא > טיפוגרפיה > HTML: גודל גופן. עבור גודל גופן HTML של 100%, הערך הוא 16, אם גודל הגופן HTML הוא 62.5%, הערך הוא 10, וכן הלאה. אם תשאיר את השדה ריק, יחידת הטיפוגרפיה הגמישה שלך תהיה "px" במקום "rem".

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
he_IL: ה-<iframe> של הסרטון נטען באופן עצל לאחר לחיצה על תמונת התצוגה המקדימה.

en: The webhook endpoint(s) to send the submitted form data to.
he_IL: נקודת(ות) הקצה של ה-webhook לשליחת נתוני הטופס שהוגשו.

en: Theme
he_IL: ערכת נושא

en: Theme Information
he_IL: מידע על ערכת נושא

en: Theme Style
he_IL: סגנון ערכת נושא

en: Theme Styles
he_IL: סגנונות ערכת נושא

en: Theme author
he_IL: יוצר ערכת נושא

en: Theme author URI
he_IL: כתובת URI של יוצר ערכת הנושא

en: Theme is child theme
he_IL: ערכת הנושא היא ערכת נושא בת

en: Theme name
he_IL: שם ערכת נושא

en: Theme style created
he_IL: סגנון עיצוב נוצר

en: Theme style deleted
he_IL: סגנון עיצוב נמחק

en: Theme styles
he_IL: סגנונות ערכת נושא

en: Theme version
he_IL: גרסת ערכת נושא

en: There is an "Activation status" column under "Users", where you can manually set the status to active/inactive and resend the activation email.
he_IL: תחת "משתמשים" יש עמודה בשם "סטטוס הפעלה", שבה ניתן להגדיר ידנית את הסטטוס כפעיל/לא פעיל ולשלוח מחדש את דוא"ל ההפעלה.

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
he_IL: יש שמירה אוטומטית עדכנית יותר מהגרסה שאתה צופה בה כרגע.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
he_IL: אין תקציר כי זהו פוסט מוגן.

en: These parameters will be added to the API request URL.
he_IL: %s יתווסף לצומת ה-HTML הרלוונטית ביותר.

en: These styles also apply to all Gutenberg captions.
he_IL: סגנונות אלה חלים גם על כל הכיתובים בגוטנברג.

en: These styles will also apply to all Gutenberg captions.
he_IL: סגנונות אלה יחולו גם על כל הכיתובים בגוטנברג.

en: Thin
he_IL: דק

en: This %s component is not enabled for use in the block editor. Ask your site administrator to enable this component for use in the block editor.
he_IL: רכיב זה %s אינו מופעל לשימוש בעורך הבלוקים. בקש ממנהל האתר שלך להפעיל רכיב זה לשימוש בעורך הבלוקים.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
he_IL: תוכן זה מוגן בסיסמה. כדי לצפות בו, אנא הזן את הסיסמה שלך למטה:

en: This data will be used in your query.
he_IL: נתונים אלה ישמשו בשאילתתך.

en: This dataset has unsaved changes
he_IL: במאגר נתונים זה יש שינויים שלא נשמרו

en: This element works alongside a "Map" element when "Sync with query" has been set. An invisible <template> node is generated that stores location data. Allowing the map to retrieve and display markers dynamically.
he_IL: אלמנט זה עובד לצד אלמנט "מפה" כאשר "סנכרון עם שאילתה" הוגדר. נוצר צומת <template> בלתי נראה המאחסן נתוני מיקום. מאפשר למפה לאחזר ולהציג סמנים באופן דינמי.

en: This feature affects all new user registrations, not just those submitted via the Form element.
he_IL: תכונה זו משפיעה על כל הרישומים של משתמשים חדשים, ולא רק על אלה שנשלחו באמצעות אלמנט הטופס.

en: This icon set is currently disabled and hidden from the icon dropdown menu. However, any existing icons from this set will still display on your site.
he_IL: ערכת אייקונים זו מושבתת כעת ומוסתרת מתפריט האייקונים הנפתח. עם זאת, כל האייקונים הקיימים מערכה זו עדיין יוצגו באתר שלך.

en: This is an experimental feature. Query filters and components are not supported when using API requests.
he_IL: זוהי תכונה ניסיונית. מסנני שאילתות ורכיבים אינם נתמכים בעת שימוש בבקשות API.

en: This page is built with %s.
he_IL: דף זה נבנה באמצעות %s.

en: This post has no %s terms.
he_IL: לפוסט זה אין מונחי %s.

en: This post has no related posts.
he_IL: לפוסט זה אין פוסטים קשורים.

en: This post is already being edited.
he_IL: פוסט זה כבר נערך.

en: This query type doesn't support pagination.
he_IL: סוג שאילתה זה אינו תומך בעימוד.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
he_IL: תבנית זו מכילה לוח צבעים. האם ברצונך לייבא אותו?

en: This template contains color palettes. Would you like to import them?
he_IL: תבנית זו מכילה לוחות צבעים. האם ברצונך לייבא אותם?

en: This template contains global variables. Would you like to import them?
he_IL: תבנית זו מכילה משתנים גלובליים. האם ברצונך לייבא אותם?

en: This template contains the following theme styles. Would you like to import them?
he_IL: תבנית זו מכילה את סגנונות התבנית הבאים. האם ברצונך לייבא אותם?

en: This template is currently not rendered on pages that meet the template conditions as no password has been set.
he_IL: תבנית זו כרגע אינה מוצגת בעמודים העומדים בתנאי התבנית מכיוון שלא הוגדרה סיסמה.

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
he_IL: סוג תבנית זה מוצג אוטומטית בעמוד המתאים.

en: This text is displayed when the "Registration privacy policy" text is filled in WooCommerce.
he_IL: טקסט זה מוצג כאשר הטקסט "מדיניות פרטיות בהרשמה" מלא ב-WooCommerce.

en: This text is displayed when the "When creating an account, send the new user a link to set their password" option is enabled in WooCommerce.
he_IL: טקסט זה מוצג כאשר האפשרות "בעת יצירת חשבון, שלח למשתמש החדש קישור להגדרת הסיסמה שלו" מופעלת ב-WooCommerce.

en: This user role has %s capability, and therefore full builder access. Effectively overriding this setting.
he_IL: לתפקיד משתמש זה יש יכולת %s, ולכן גישה מלאה לבונה. למעשה, זה עוקף את ההגדרה הזו.

en: Thousand separator
he_IL: מפריד אלפים

en: Thumb
he_IL: תמונה ממוזערת

en: Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת

en: Thumbnail navigation
he_IL: ניווט תמונות ממוזערות

en: Thumbnail size
he_IL: גודל תמונה ממוזערת

en: Thursday
he_IL: יום חמישי

en: Tick if this popup is for WooCommerce Quick View.
he_IL: סמן אם החלון הקופץ הזה מיועד לתצוגה מהירה של WooCommerce.

en: Tick if you do not display any post meta fields. Reduce additional queries.
he_IL: סמן אם אינך מציג שדות מטא של פוסטים. צמצם שאילתות נוספות.

en: Tick if you do not display any taxonomy terms. Reduce additional queries.
he_IL: סמן אם אינך מציג מונחי טקסונומיה. צמצם שאילתות נוספות.

en: Tick if you do not need pagination, load more or infinite scroll. Performance boost.
he_IL: סמן אם אינך זקוק לעימוד, טעינה נוספת או גלילה אינסופית. שיפור ביצועים.

en: Tilt
he_IL: הטיה

en: Time
he_IL: שעה

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
he_IL: זמן בדקות שבו הזרע האקראי יישאר בתוקף. הימנע מפוסטים כפולים בעת שימוש בסדר אקראי.

en: Time zone
he_IL: אזור זמן

en: Timeline
he_IL: ציר זמן

en: Timezone
he_IL: אזור זמן

en: Timing function
he_IL: פונקציית תזמון

en: Title
he_IL: כותרת

en: Title Tag
he_IL: תג כותרת

en: Title margin
he_IL: שוליים לכותרת

en: Title tag
he_IL: תג כותרת

en: Title typography
he_IL: טיפוגרפיה של כותרת

en: To add decorative text, but not user input. Runs through %s.
he_IL: להוספת טקסט דקורטיבי, אך לא קלט משתמש. עובר דרך %s.

en: To distinguish markers in the builder.
he_IL: להבחין בין סמנים בבונה.

en: To ensure showing a marker please provide the latitude and longitude, separated by comma.
he_IL: כדי להבטיח הצגת סמן, אנא ספק את קו הרוחב והאורך, מופרדים בפסיק.

en: To select a default value you have to first connect this property with the select control.
he_IL: כדי לבחור ערך ברירת מחדל עליך קודם לחבר מאפיין זה לבקר הבחירה.

en: To trigger the interaction when 50%% of the element is in the viewport, set the rootMargin to %s.
he_IL: כדי להפעיל את האינטראקציה כאשר 50%% מהאלמנט נמצא בתצוגה, הגדר את ה-rootMargin ל-%s.

en: Toggle
he_IL: החלף מצב

en: Toggle attribute
he_IL: החלף מצב מאפיין

en: Toggle controls
he_IL: החלף פקדים

en: Toggle coupon form
he_IL: הצג/הסתר טופס קופון

en: Toggle dropdown
he_IL: החלף תפריט נפתח

en: Toggle login form
he_IL: הצג/הסתר טופס התחברות

en: Toggle mini cart
he_IL: הצג/הסתר מיני עגלה

en: Toggle offcanvas
he_IL: החלף מצב offcanvas

en: Toggle on
he_IL: החלף ב-

en: Toggle search
he_IL: הפעל/כבה חיפוש

en: Toggle width
he_IL: רוחב מתג

en: Toggleable form
he_IL: טופס הניתן לפתיחה

en: Toolbar
he_IL: סרגל כלים

en: Toolbar logo link
he_IL: קישור ללוגו בסרגל הכלים

en: Tooltip
he_IL: חלונית מידע

en: Top
he_IL: מעולה

en: Top / Start
he_IL: למעלה / התחלה

en: Top center
he_IL: למעלה במרכז

en: Top left
he_IL: למעלה שמאל

en: Top level
he_IL: רמה עליונה

en: Top level terms only
he_IL: מונחים ברמה העליונה בלבד

en: Top right
he_IL: למעלה ימין

en: Total
he_IL: סה״כ

en: Total items path
he_IL: נתיב הפריטים הכולל

en: Total jobs
he_IL: סך הכל משימות

en: Track color
he_IL: צבע המסלול

en: Track resize
he_IL: שינוי גודל מסלול

en: Transform
he_IL: שינוי צורה

en: Transform origin
he_IL: מקור התמרה

en: Transition
he_IL: מעבר

en: Translate X
he_IL: הזזה אופקית

en: Translate Y
he_IL: הזזה אנכית

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
he_IL[0]: %s תגובה
he_IL[1]: %s תגובות

en: Transparency
he_IL: שקיפות

en: Trash
he_IL: אשפה

en: Trash is empty
he_IL: האשפה ריקה

en: Triangle
he_IL: משולש

en: Triangle concave
he_IL: משולש קעור

en: Triangle convex
he_IL: משולש קמור

en: Triangle double
he_IL: משולש כפול

en: Trigger
he_IL: הפעלה

en: Trigger "register_new_user" action to send WordPress notification. %s
he_IL: הפעל פעולת "register_new_user" כדי לשלוח התראת WordPress. %s

en: True
he_IL: נכון

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
he_IL: גופן TrueType: נתוני גופן לא דחוסים, אבל תמיכה חלקית ב-IE9+.

en: Tuesday
he_IL: יום שלישי

en: Type
he_IL: סוג

en: Type keyword, hit enter.
he_IL: הקלד מילת מפתח, לחץ Enter.

en: Type name, hit enter
he_IL: הקלד שם, הקש אנטר

en: Type scale ratio
he_IL: יחס סולם סוג

en: Type speed in ms
he_IL: מהירות הקלדה ב-ms

en: Type to search
he_IL: הקלד לחיפוש

en: Type to search for ..
he_IL: הקלד כדי לחפש..

en: Typography
he_IL: טיפוגרפיה

en: Typography active
he_IL: טיפוגרפיה פעילה

en: URL
he_IL: כתובת URL

en: URL parameter
he_IL: פרמטר URL

en: URL parameters
he_IL: פרמטרים של URL

en: URL redirect to after applying the filter. Leave it empty if not intended to.
he_IL: הפניית URL לאחר החלת הסינון. השאר ריק אם לא מיועד לכך.

en: Unable to calculate total pages for offset pagination. Items per page not found for element "%s".
he_IL: לא ניתן לחשב את סך העמודים עבור חלוקת עמודים אופסטית. לא נמצאו פריטים לעמוד עבור האלמנט "%s".

en: Unable to determine items per page for offset pagination. Check offset key settings.
he_IL: לא ניתן לקבוע את מספר הפריטים בעמוד עבור חלוקת עמודים. בדוק את הגדרות מפתח החלוקה.

en: Unable to fix corrupted filter element database
he_IL: לא ניתן לתקן את מסד הנתונים הפגום של אלמנט הסינון

en: Uncategorized
he_IL: ללא קטגוריה

en: Unconnected
he_IL: לא מחובר

en: Unconnected properties detected. Edit your component or any of its children to connect your properties to a specific setting.
he_IL: זוהו מאפיינים לא מחוברים. ערוך את הרכיב שלך או כל אחד מהילדים שלו כדי לחבר את המאפיינים להגדרה ספציפית.

en: Underline
he_IL: קו תחתון

en: Understanding the layout
he_IL: הבנת הפריסה

en: Undo
he_IL: בטל

en: Unique lightbox identifier
he_IL: מזהה תיבת אור ייחודי

en: Unknown
he_IL: לא ידוע

en: Unlimited websites
he_IL: אתרים ללא הגבלה

en: Unlink
he_IL: נתק קישור

en: Unlink component
he_IL: נתק רכיב

en: Unlinked
he_IL: לא מקושר

en: Unlock
he_IL: שחרר נעילה

en: Unlock password protection
he_IL: ביטול הגנת סיסמה

en: Unlocked
he_IL: לא נעול

en: Unordered list
he_IL: רשימה לא מסודרת

en: Unpin
he_IL: בטל נעיצה

en: Unpinned
he_IL: לא נעוץ

en: Unsigned code
he_IL: קוד לא חתום

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
he_IL: נדרש מפתח API של Unsplash! הוסף מפתח בלוח הבקרה תחת: %s

en: Unused elements
he_IL: אלמנטים שאינם בשימוש

en: Unused on this page
he_IL: לא בשימוש בדף זה

en: Unused on this site
he_IL: לא בשימוש באתר זה

en: Unwrap
he_IL: פרוס

en: Up sells
he_IL: מכירות נוספות

en: Up-sells
he_IL: מכירות נוספות

en: Update
he_IL: עדכן

en: Update Template Bundle
he_IL: עדכון חבילת Template

en: Update Template Tag
he_IL: עדכון תגית Template

en: Update cart via AJAX
he_IL: עדכון עגלה באמצעות AJAX

en: Update filter index
he_IL: עדכן אינדקס סינון

en: Update post
he_IL: עדכון פוסט

en: Updated
he_IL: עודכן

en: Updating references to %s global variable(s) across the entire site...
he_IL: מעדכן הפניות ל-%s משתנה(ים) גלובלי(ים) בכל האתר...

en: Upload
he_IL: העלה

en: Upload .%s file
he_IL: העלה קובץ.%s

en: Upload SVG
he_IL: העלה SVG

en: Upload/Add image
he_IL: העלה/הוסף תמונה

en: Uploaded file type is not allowed.
he_IL: סוג הקובץ שהועלה אינו מורשה.

en: Uppercase
he_IL: אותיות רישיות

en: Upsells
he_IL: מכירות נוספות

en: Usage
he_IL: שימוש

en: Use "%root%" to target the element wrapper.
he_IL: השתמש ב-"%root%" כדי לכוון לעטיפת האלמנט.

en: Use "ip" to prevent multiple entries from the same IP address.
he_IL: השתמש ב-"ip" כדי למנוע רשומות מרובות מאותה כתובת IP.

en: Use %s to pass data such as the source and target elements to your custom function.
he_IL: השתמש ב-%s כדי להעביר נתונים כגון אלמנטי המקור והיעד לפונקציה המותאמת אישית שלך.

en: Use %s when adding columns/rows
he_IL: השתמש ב-%s בעת הוספת עמודות/שורות

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
he_IL: השתמש ב־AJAX במקום קריאות WP REST API לרינדור אלמנטים.

en: Use PHP constant
he_IL: השתמש בקבוע PHP

en: Use a prefix to avoid conflicts with plugins or WordPress reserved parameters.
he_IL: השתמש בקידומת כדי למנוע התנגשויות עם תוספים או פרמטרים שמורים של WordPress.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
he_IL: השתמש בכל ערך שדה טופס דרך ה-ID שלו כך: {{form_field}}. החלף "form_field" ב-ID האמיתי של השדה.

en: Use block editor
he_IL: השתמש בעורך הבלוקים

en: Use brand colors
he_IL: השתמש בצבעי המותג

en: Use field IDs to personalize your message.
he_IL: השתמש ב-ID של השדות כדי לעצב אישית את ההודעה שלך.

en: Use for sticky scrolling header etc.
he_IL: השתמש עבור כותרת גלילה דביקה וכו'.

en: Use in block editor
he_IL: שימוש בעורך בלוקים

en: Use min/max
he_IL: השתמש במינימום/מקסימום

en: Use min/max date from index table.
he_IL: השתמש בתאריך מינימום/מקסימום מטבלת האינדקס.

en: Use product variation image
he_IL: השתמש בתמונת וריאציית מוצר

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
he_IL: השתמש בבונה כדי להוסיף קוד מותאם אישית לדף ספציפי.

en: Use the date format as set under Settings > General > Date format
he_IL: השתמש בפורמט התאריך כפי שנקבע תחת הגדרות > כללי > פורמט תאריך

en: Use the dynamic picker in the "Meta key" control below to select the desired custom field. The dynamic data tag is used to retrieves the field settings, it is not parsed.
he_IL: השתמש בבורר הדינמי בבקרת "מפתח מטא" למטה כדי לבחור את השדה המותאם אישית הרצוי. תגית הנתונים הדינמית משמשת לאחזור הגדרות השדה, היא אינה מפוענחת.

en: Use the generated variables in your design (theme styles, elements, etc.)
he_IL: השתמש במשתנים שנוצרו בעיצוב שלך (סגנונות עיצוב, אלמנטים וכו')

en: Use valid HTML syntax. No spaces.
he_IL: השתמש בתחביר HTML תקין. ללא רווחים.

en: Use vertical position of target node.
he_IL: השתמש במיקום האנכי של צומת היעד.

en: Use width & horizontal position of target node.
he_IL: השתמש ברוחב ובמיקום האופקי של צומת היעד.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
he_IL: משמש אם לא ניתן לטעון תמונת תצוגה מקדימה ברירת מחדל או מותאמת אישית.

en: Used if logo image isn't set or available.
he_IL: משמש אם תמונת הלוגו לא מוגדרת או זמינה.

en: Used on this page
he_IL: בשימוש בדף זה

en: Used on this site
he_IL: בשימוש באתר זה

en: Used to creat visual hiarchy between nested dropdowns.
he_IL: משמש ליצירת היררכיה חזותית בין תפריטים נפתחים מקוננים.

en: User
he_IL: משתמש

en: User ID
he_IL: מזהה משתמש

en: User Login
he_IL: התחברות משתמש

en: User Registration
he_IL: רישום משתמש

en: User activation
he_IL: הפעלת משתמש

en: User author URL
he_IL: כתובת URL של המחבר

en: User login
he_IL: שם משתמש

en: User meta
he_IL: מטא של משתמש

en: User name
he_IL: שם משתמש

en: User portrait
he_IL: תמונת משתמש

en: User profile
he_IL: פרופיל משתמש

en: User registered
he_IL: משתמש נרשם

en: User registered date
he_IL: תאריך רישום משתמש

en: User registration
he_IL: הרשמת משתמש

en: User role
he_IL: תפקיד משתמש

en: User roles
he_IL: תפקידי משתמש

en: User roles with code execution capability
he_IL: תפקידי משתמש עם יכולת הרצת קוד

en: Username
he_IL: שם משתמש

en: Username already exists.
he_IL: שם המשתמש כבר קיים.

en: Username is not valid.
he_IL: שם המשתמש אינו תקין.

en: Username required.
he_IL: נדרש שם משתמש.

en: Users
he_IL: משתמשים

en: Users could upload potentially malicious files through your form. To minimize this risk, please specify the "Allowed file formats" below.
he_IL: משתמשים עלולים להעלות קבצים זדוניים פוטנציאליים דרך הטופס שלך. כדי למזער סיכון זה, אנא ציין את "פורמטי הקבצים המותרים" למטה.

en: Using "Auto height" might lead to CLS (Cumulative Layout Shift).
he_IL: שימוש ב "גובה אוטומטי" עלול לגרום ל-CLS (שינוי פריסה מצטבר).

en: Using Cloudflare Bot Fight Mode? Try disabling it
he_IL: משתמש במצב לחימה בבוטים של Cloudflare? נסה לבטל אותו

en: Valid
he_IL: תקין

en: Valid JSON data required to run the importer
he_IL: נדרש מידע JSON תקין כדי להפעיל את הייבוא

en: Valid code signatures are required for all Code (element), SVG (element) and Query editor instances to run.
he_IL: חתימות קוד תקפות נדרשות עבור כל מופעי הקוד (אלמנט), SVG (אלמנט) ועורך השאילתות כדי לפעול.

en: Valid signature
he_IL: חתימה תקפה

en: Validation failed
he_IL: האימות נכשל

en: Value
he_IL: ערך

en: Value type
he_IL: סוג ערך

en: Variable
he_IL: משתנה

en: Variable dropdown: Hide value
he_IL: תפריט נפתח של משתנים: הסתר ערך

en: Variable name
he_IL: שם משתנה

en: Variable name already exists
he_IL: שם המשתנה כבר קיים

en: Variable name missing
he_IL: שם המשתנה חסר

en: Variable product
he_IL: מוצר משתנה

en: Variables
he_IL: משתנים

en: Variables duplicated
he_IL: משתנים שוכפלו

en: Variables imported
he_IL: משתנים יובאו

en: Variables renamed
he_IL: משתנים שונה שמם

en: Variation swatches
he_IL: דוגמיות וריאציה

en: Variations
he_IL: וריאציות

en: Verification failure page
he_IL: דף שגיאת אימות

en: Verification success page
he_IL: דף אימות מוצלח

en: Vertical
he_IL: אנכי

en: Vertical - Cloud
he_IL: אנכי - ענן

en: Vertical - Drops
he_IL: אנכי - טיפות

en: Vertical - Pixels
he_IL: אנכי - פיקסלים

en: Vertical - Stroke
he_IL: אנכי - קו

en: Vertical - Stroke #2
he_IL: אנכי - קו #2

en: Vertical - Tilt
he_IL: אנכי - הטיה

en: Vertical - Triangle
he_IL: אנכי - משולש

en: Vertical - Triangle double
he_IL: אנכי - משולש כפול

en: Vertical - Wave
he_IL: אנכי - גל

en: Vertical - Wave brush
he_IL: אנכי - מברשת גל

en: Vertical - Waves
he_IL: אנכי - גלים

en: Vertical - Zigzag
he_IL: אנכי - זיגזג

en: Vertical align
he_IL: יישור אנכי

en: Vertical alignment
he_IL: יישור אנכי

en: Very fast
he_IL: מהיר מאוד

en: Very slow
he_IL: איטי מאוד

en: Very well
he_IL: טוב מאוד

en: Video
he_IL: וידאו

en: Video URL
he_IL: כתובת URL של וידאו

en: Video file URL
he_IL: כתובת URL של קובץ וידאו

en: Video url
he_IL: כתובת קישור

en: Videos
he_IL: סרטונים

en: View
he_IL: צפה

en: View %s
he_IL: צפה ב-%s

en: View Custom Font
he_IL: צפה בגופן מותאם אישית

en: View Custom Fonts
he_IL: צפה בגופנים מותאמים אישית

en: View Template
he_IL: הצגת Template

en: View Template Bundle
he_IL: הצגת חבילת Template

en: View Template Tag
he_IL: הצגת תגית Template

en: View Templates
he_IL: הצגת templates

en: View cart
he_IL: צפה בעגלה

en: View changelog
he_IL: צפה ברשימת שינויים

en: View classes
he_IL: הצג מחלקות

en: View on frontend
he_IL: צפה בחזית

en: View order
he_IL: צפה בהזמנה

en: View products
he_IL: צפה במוצרים

en: Vimeo privacy hash
he_IL: גיבוב פרטיות של Vimeo

en: Vimeo video ID/URL
he_IL: מזהה/כתובת URL של סרטון Vimeo

en: Visibility
he_IL: נראות

en: Visible
he_IL: נראה

en: Visible after
he_IL: גלוי אחרי

en: Visible on scroll up
he_IL: גלוי בגלילה למעלה

en: Visit docs
he_IL: בקר במסמכים

en: Visit the website %s
he_IL: בקר באתר %s

en: Visual
he_IL: חזותי

en: Visual grid builder
he_IL: בונה רשת ויזואלי

en: WP debug
he_IL: ניפוי שגיאות WordPress

en: WP language
he_IL: שפת WordPress

en: WP memory limit
he_IL: מגבלת זיכרון של WordPress

en: WP multisite
he_IL: אתר מרובה של WordPress

en: WP version
he_IL: גרסת WordPress

en: Warning
he_IL: אזהרה

en: Warning color
he_IL: צבע אזהרה

en: Wave
he_IL: גל

en: Wave brush
he_IL: מברשת גל

en: Waves
he_IL: גלים

en: We recommend setting a padding for your lightbox to accommodate the thumbnail navigation.
he_IL: אנו ממליצים להגדיר ריפוד ל-lightbox שלך כדי להתאים את ניווט התמונות הממוזערות.

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
he_IL: Web Open Font Format 2.0: גופן TrueType/OpenType עם דחיסה טובה יותר מ-WOFF 1.0, אבל ללא תמיכה בדפדפני IE.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
he_IL: Web Open Font Format: גופן TrueType/OpenType דחוס עם מידע על מקור הגופן ותמיכה מלאה ב-IE9+ (מומלץ).

en: Web design
he_IL: עיצוב אתרים

en: Webfont loading method
he_IL: שיטת טעינת גופנים

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
he_IL: גופני רשת (כמו Google Fonts) נטענים דרך גיליונות סגנון כברירת מחדל. בחר "טוען גופני רשת" כדי למנוע FOUT (הבזק של טקסט לא מעוצב) על ידי הסתרת תוכן האתר עד שכל גופני הרשת נטענים.

en: Webhook payload too large.
he_IL: מטען ווב-הוק גדול מדי.

en: Webhook request failed with status code
he_IL: בקשת ווב-הוק נכשלה עם קוד סטטוס

en: Website
he_IL: אתר

en: Wednesday
he_IL: יום רביעי

en: Weekday
he_IL: יום בשבוע

en: Welcome to %s
he_IL: ברוך הבא ל-%s

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
he_IL: מה השם של בונה האתרים הזה? ולמה בחרת בו?

en: When a Map ID is present, map styles are controlled via the %s.
he_IL: כאשר קיים מזהה מפה, סגנונות המפה נשלטים באמצעות ה-%s.

en: When editing your popup template, you have to enable the "Info Box" setting under "Template Settings > Popup".
he_IL: בעת עריכת ה-template של הפופאפ שלך, עליך להפעיל את ההגדרה "תיבת מידע" תחת "הגדרות Template > פופאפ".

en: When enabled, this field acts as a spam trap. It will not be visible to users, but will capture any bots that fill it out.
he_IL: כאשר מופעל, שדה זה משמש כמלכודת ספאם. הוא לא יהיה נראה למשתמשים, אך ילכוד כל בוט שימלא אותו.

en: When enabled, this query only runs when a live search is performed.
he_IL: כאשר מופעל, שאילתה זו רצה רק כאשר מתבצע חיפוש חי.

en: When pasting elements from another site that contain image or SVG files, placeholders are used by default. Enable to download the image from the source site. If the current user lacks SVG upload permissions, a placeholder SVG is used.
he_IL: בעת הדבקת אלמנטים מאתר אחר המכילים קבצי תמונה או SVG, נעשה שימוש בממלאי מקום כברירת מחדל. הפעל כדי להוריד את התמונה מאתר המקור. אם למשתמש הנוכחי אין הרשאות העלאת SVG, ייעשה שימוש ב־SVG ממלא מקום.

en: When rendering without wrapper your settings under the style tab won't have any effect.
he_IL: בעת הצגה ללא עטיפה, ההגדרות שלך תחת הכרטיסייה 'סגנון' לא ישפיעו.

en: When someone visits a default WordPress authentication URL (%s), they are redirected to this selected page.
he_IL: כאשר מישהו מבקר בכתובת אימות ברירת מחדל של וורדפרס (%s), הוא מופנה לדף הנבחר הזה.

en: When using dynamic data that contains formatted text (e.g. WYSIWYG field, or any other HTML tags such as p, div, headings, etc.), set the HTML tag to "div", not "p". Alternatively, use the Rich Text element.
he_IL: בעת שימוש בנתונים דינמיים המכילים טקסט מעוצב (למשל שדה WYSIWYG, או כל תגי HTML אחרים כמו p, div, כותרות וכו'), הגדר את תג ה-HTML ל-"div", ולא ל-"p". לחלופין, השתמש באלמנט טקסט עשיר.

en: Where to set the pagination parameter in the request.
he_IL: היכן להגדיר את פרמטר חלוקת העמודים בבקשה.

en: Where you defined the offset key. Bricks will retrieve the value from there.
he_IL: שם הגדרת את מפתח הקיזוז. Bricks יאחזיר את הערך משם.

en: White space
he_IL: רווח לבן

en: Whitelist URLs
he_IL: כתובות URL ברשימה לבנה

en: Whoops, that page is gone
he_IL: אופס, העמוד הזה נעלם

en: Wide
he_IL: רחב

en: Widget
he_IL: ווידג'ט

en: Widget margin
he_IL: שולי ווידג'ט

en: Widget title
he_IL: כותרת וידג'ט

en: Widget title border
he_IL: גבול כותרת וידג'ט

en: Widget title typography
he_IL: טיפוגרפיית כותרת וידג'ט

en: Widgets
he_IL: ווידג'טים

en: Width
he_IL: רוחב

en: Window
he_IL: חלון

en: Window storage
he_IL: אחסון חלון

en: Wireframes
he_IL: מסגרות תיל

en: Wireframes provide basic structural templates that serve as a starting point for designing a layout. They are based on classes and variables.
he_IL: Wireframes מספקים תבניות מבניות בסיסיות המשמשות כנקודת התחלה לעיצוב פריסה. הם מבוססים על מחלקות ומשתנים.

en: Without attributes
he_IL: ללא מאפיינים

en: Wonderful
he_IL: נפלא

en: WooCommerce template hooks
he_IL: ווים של תבנית WooCommerce

en: Woohoo
he_IL: יש

en: WordPress Environment
he_IL: סביבת WordPress

en: WordPress authentication page access
he_IL: גישה לדף אימות של וורדפרס

en: WordPress field
he_IL: שדה WordPress

en: Words limit
he_IL: מגבלת מילים

en: Words per minute
he_IL: מילים לדקה

en: Words per minutes
he_IL: מילים לדקה

en: Would you like to import the variable categories as well?
he_IL: האם ברצונך לייבא גם את קטגוריות המשתנים?

en: Wrap
he_IL: גלישה

en: Wrap element
he_IL: עטוף אלמנט

en: Wrap reverse
he_IL: גלישה הפוכה

en: Wrap your scripts in %s tags.
he_IL: עטוף את הסקריפטים שלך בתגי %s.

en: Wrapper
he_IL: מעטפת

en: X axis
he_IL: ציר X

en: Y axis
he_IL: ציר Y

en: Yeah
he_IL: כן

en: Year: %s
he_IL: שנה: %s

en: Yearly
he_IL: שנתי

en: Yep
he_IL: כן

en: Yes
he_IL: כן

en: You
he_IL: אתה

en: You are about to delete all form submissions (including the database table). Do you wish to proceed?
he_IL: אתה עומד למחוק את כל שליחות הטפסים (כולל טבלת מסד הנתונים). האם ברצונך להמשיך?

en: You are about to delete all form submissions of form ID %s. Do you wish to proceed?
he_IL: אתה עומד למחוק את כל שליחות הטפסים של טופס מזהה %s. האם ברצונך להמשיך?

en: You are about to delete all form submissions. Do you wish to proceed?
he_IL: אתה עומד למחוק את כל שליחות הטפסים. האם ברצונך להמשיך?

en: You are about to delete all template screenshots. Not your featured images, though. Do you wish to proceed?
he_IL: אתה עומד למחוק את כל צילומי המסך של התבניות. לא את התמונות הראשיות שלך, אבל. האם ברצונך להמשיך?

en: You are about to delete this capability. Do you wish to proceed?
he_IL: אתה עומד למחוק יכולת זו. האם ברצונך להמשיך?

en: You are about to fix the element database. Do you wish to proceed?
he_IL: אתה עומד לתקן את מסד הנתונים של האלמנטים. האם ברצונך להמשיך?

en: You are about to regenerate code signatures for all executable code on your website. Please ensure you have a recent backup before continuing. Do you wish to proceed?
he_IL: אתה עומד ליצור מחדש חתימות קוד עבור כל הקוד הניתן להרצה באתר שלך. אנא ודא שיש לך גיבוי עדכני לפני שתמשיך. האם ברצונך להמשיך?

en: You are about to regenerate indexes for all query filters. Do you wish to proceed?
he_IL: אתה עומד ליצור מחדש אינדקסים עבור כל מסנני השאילתות. האם ברצונך להמשיך?

en: You are about to remove all index jobs. Do you wish to proceed?
he_IL: אתה עומד להסיר את כל משימות האינדוקס. האם ברצונך להמשיך?

en: You are about to remove all selected icons from this set. Do you wish to proceed?
he_IL: אתה עומד להסיר את כל האייקונים הנבחרים מערכה זו. האם ברצונך להמשיך?

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
he_IL: אתה עומד לאפס את כל ההגדרות הגלובליות של Bricks. האם ברצונך להמשיך?

en: You are about to trigger Index Job. Do you wish to proceed?
he_IL: אתה עומד להפעיל משימת אינדוקס. האם ברצונך להמשיך?

en: You are editing the selected global query settings. Changes to this global query apply to all instances throughout your website.
he_IL: אתה עורך את הגדרות השאילתה הגלובלית שנבחרו. שינויים בשאילתה הגלובלית הזו חלים על כל המופעים באתר שלך.

en: You are missing out!
he_IL: אתה מפספס!

en: You are not allowed to add scripts.
he_IL: אינך רשאי להוסיף סקריפטים.

en: You are not allowed to uploads SVG files.
he_IL: אינך מורשה להעלות קבצי SVG.

en: You are now running the latest version
he_IL: אתה מריץ כעת את הגרסה העדכנית ביותר

en: You are viewing the first 1000 results. Perform search to see more.
he_IL: אתה צופה ב-1000 התוצאות הראשונות. בצע חיפוש כדי לראות יותר.

en: You can manage code execution permissions under: %s
he_IL: תוכל לנהל הרשאות הרצת קוד תחת: %s

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
he_IL: אתה יכול לנהל את הרישיון שלך, לעדכן את אמצעי התשלום ולצפות בחשבוניות שלך ישירות מ-%s.

en: You can now manage your custom fonts using the new %s in the builder.
he_IL: כעת תוכל לנהל את הגופנים המותאמים אישית שלך באמצעות %s החדש בבונה.

en: You can render API response data through dynamic data tags. Create custom-labeled dynamic data tags for the {query_api} tag by hovering over any key in the response above and and click the "+" icon. Those labeled tags are stored for you in your browser local storage, not in the database. They are therefore not available on other devices or browsers.
he_IL: ניתן להציג נתוני תגובה של API באמצעות תגי נתונים דינמיים. צור תגי נתונים דינמיים עם תוויות מותאמות אישית עבור התג {query_api} על ידי העברת העכבר מעל כל מקש בתגובה שלעיל ולחיצה על סמל "+". תגיות אלה נשמרות עבורך באחסון המקומי של הדפדפן, ולא במסד הנתונים. לכן, הן אינן זמינות במכשירים או בדפדפנים אחרים.

en: You can use the title attribute to provide a description of the expected input value to meet the "pattern" requirement set above.
he_IL: ניתן להשתמש בתכונת הכותרת כדי לספק תיאור של ערך הקלט הצפוי כדי לעמוד בדרישת ה"תבנית" שנקבעה לעיל.

en: You did not select any action(s). So when this form is submitted nothing happens.
he_IL: לא בחרת אף פעולה. אז כאשר טופס זה נשלח, לא קורה כלום.

en: You do not have the required capability to perform this action.
he_IL: אין לך הרשאה לבצע פעולה זו.

en: You don't have permission to perform this action.
he_IL: אין לך הרשאה לבצע פעולה זו.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can create posts through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
he_IL: ביטלת את בדיקות היכולת. כעת כל אחד, כולל מבקרים שאינם מחוברים, יכול ליצור פוסטים באמצעות טופס זה. הדבר עלול להוביל ליצירת תוכן לא מורשה, ספאם ופוסטים זדוניים, זיהום מסד הנתונים ופגיעות אבטחה פוטנציאליות. השתמש בהגדרה זו רק אם יש לך אמצעי אבטחה חלופיים, הטופס נמצא בדף מוגן או שאתה מבין היטב את השלכות האבטחה.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can edit the post through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
he_IL: ביטלת את בדיקות היכולת. כעת כל אחד, כולל מבקרים שאינם מחוברים, יכול לערוך את הפוסט באמצעות טופס זה. הדבר עלול להוביל ליצירת תוכן לא מורשה, ספאם ופוסטים זדוניים, זיהום מסד הנתונים ופגיעות אבטחה פוטנציאליות. השתמש בהגדרה זו רק אם יש לך אמצעי אבטחה חלופיים, הטופס נמצא בדף מוגן או שאתה מבין היטב את השלכות האבטחה.

en: You have set an icon, but no text. Please provide the "aria-label" for accessibility.
he_IL: הגדרת אייקון, אך ללא טקסט. אנא ספק את ה-"aria-label" לנגישות.

en: You have to add the "Checkout coupon" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout coupon is removed when this setting is enabled. The "Enable the use of coupon codes" WooCommerce setting under "General" must be active.
he_IL: עליך להוסיף את אלמנט "קופון בקופה" בעצמך בדף הקופה מכיוון שהקופון המקורי של WooCommerce מוסר כאשר הגדרה זו מופעלת. ההגדרה "אפשר שימוש בקודי קופון" של WooCommerce תחת "כללי" חייבת להיות פעילה.

en: You have to add the "Checkout login" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout login is removed when this setting is enabled. The "Enable log-in during checkout" WooCommerce setting under "Accounts & Privacy" must be active.
he_IL: עליך להוסיף את אלמנט "התחברות בקופה" בעצמך בדף הקופה מכיוון שההתחברות המקורית של WooCommerce מוסרת כאשר הגדרה זו מופעלת. ההגדרה "אפשר התחברות במהלך הקנייה" של WooCommerce תחת "חשבונות ופרטיות" חייבת להיות פעילה.

en: You have to add the "Notice" element yourself wherever necessary as all native WooCommerce notices are removed when this setting is enabled.
he_IL: עליך להוסיף את אלמנט "הודעה" בעצמך בכל מקום נחוץ מכיוון שכל ההודעות המקוריות של WooCommerce מוסרות כאשר הגדרה זו מופעלת.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
he_IL: עדיין לא רשמת אף סרגל צד מותאם אישית.

en: YouTube video ID/URL
he_IL: מזהה/כתובת URL של סרטון YouTube

en: YouTube, Vimeo or file URL.
he_IL: YouTube, Vimeo או כתובת URL של קובץ.

en: Your CSS files were automatically generated in the background.
he_IL: קבצי ה-CSS שלך נוצרו אוטומטית ברקע.

en: Your Email
he_IL: האימייל שלך

en: Your Message
he_IL: ההודעה שלך

en: Your Name
he_IL: השם שלך

en: Your Unsplash API key is not valid.
he_IL: מפתח ה-API של Unsplash שלך אינו תקף.

en: Your account is inactive
he_IL: החשבון שלך אינו פעיל

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
he_IL: הקבצים המצורפים שלך חורגים ממגבלת ההעלאה המרבית של 25 מגה-בייט.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
he_IL: קבצי הקישור שלך חורגים מגודל ההעלאה המרבי של השרת שלך, שהוא %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
he_IL: הדפדפן שלך אינו תומך בתג האודיו.

en: Your browser does not support the video tag.
he_IL: הדפדפן שלך אינו תומך בתג הווידאו.

en: Your builder capability doesn't allow you to access these settings.
he_IL: יכולת הבונה שלך אינה מאפשרת לך לגשת להגדרות אלה.

en: Your comment is awaiting moderation.
he_IL: התגובה שלך ממתינה לאישור.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
he_IL: התגובה שלך ממתינה לאישור. זוהי תצוגה מקדימה; התגובה שלך תהיה גלויה לאחר שתאושר.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
he_IL: ההודעה שלך מגיעה לכאן. ככל שיש יותר פרטים, כך טוב יותר ;)

en: Your name (optional)
he_IL: השם שלך (אופציונלי)

en: Your password
he_IL: הסיסמה שלך

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
he_IL: מפתח הרישיון שסיפקת אינו חוקי. אנא בטל את ההפעלה ואז הפעל מחדש את הרישיון שלך.

en: Your remote templates password is incorrect.
he_IL: סיסמת התבניות המרוחקות שלך שגויה.

en: Your selected template is empty.
he_IL: התבנית שבחרת ריקה.

en: Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.
he_IL: הערכה שלך (%s) מכילה עותקים מיושנים של כמה קבצי תבנית WooCommerce.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
he_IL: הרשאות הכתיבה בתיקיית ההעלאות שלך אינן מספיקות.

en: Your user role "%1$s" is not allowed to edit this post type with %2$s. Please get in touch with the site admin to change it.
he_IL: תפקיד המשתמש שלך "%1$s" אינו מורשה לערוך את סוג הפוסט הזה עם %2$s. אנא צור קשר עם מנהל האתר כדי לשנות זאת.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
he_IL: לאתר שלך (%1$s) אין הרשאה לגשת לתבניות מ-%2$s

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
he_IL: האתר שלך אינו תואם למפתח הרישיון שלך. אנא בטל את ההפעלה ואז הפעל מחדש את הרישיון שלך.

en: Z-index
he_IL: אינדקס-Z

en: Zigzag
he_IL: זיגזג

en: Zoom
he_IL: זום

en: Zoom Control
he_IL: בקרת זום

en: Zoom in
he_IL: התקרבות

en: Zoom level
he_IL: רמת זום

en: Zoom or close
he_IL: הגדל או סגור

en: Zoom out
he_IL: התרחקות

en: add key after
he_IL: הוסף מפתח אחרי

en: after
he_IL: אחרי

en: alphanumeric characters only
he_IL: תווים אלפאנומריים בלבד

en: auto
he_IL: אוטומטי

en: before
he_IL: לפני

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
he_IL: %1$s ב-%2$s

en: builder access
he_IL: גישה לבונה

en: by
he_IL: מאת

en: carousel
he_IL: קרוסלה

en: cloned
he_IL: שוכפל

en: contains
he_IL: מכיל

en: dashed
he_IL: מקווקו

en: deprecated
he_IL: מיושן

en: does not contain
he_IL: לא מכיל

en: double
he_IL: כפול

en: email
he_IL: אימייל

en: experimental
he_IL: ניסיוני

en: hCaptcha key required! Add key in dashboard under: %s
he_IL: נדרש מפתח hCaptcha! הוסף מפתח בלוח הבקרה תחת: %s

en: is
he_IL: הוא

en: is empty
he_IL: ריק

en: is not
he_IL: אינו

en: is not empty
he_IL: לא ריק

en: learn more
he_IL: למד עוד

en: legacy
he_IL: לגאסי

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
he_IL: תבניות חדשות שוחררו מאז שביטלת את Bricks.

en: not set
he_IL: לא מוגדר

en: official roadmap
he_IL: מפת הדרכים הרשמית

en: per month
he_IL: לחודש

en: posts
he_IL: פוסטים

en: results for:
he_IL: תוצאות עבור:

[ctx: revision date format]
en: M j @ H:i
he_IL: J בM בשעה H:i

en: set
he_IL: מוגדר

en: slide
he_IL: שקופית

en: will be using this constant
he_IL: ישתמש בקבוע זה

en: wp_remote_post request failed. Please check your server configuration. Required for query filters.
he_IL: בקשת wp_remote_post נכשלה. בדוק את תצורת השרת שלך. נדרש עבור מסנני שאילתות.

en: x-axis
he_IL: ציר x

en: y-axis
he_IL: ציר Y

en: your account
he_IL: החשבון שלך
