Bricks Internationalisation - en to hr translation catalogue (3523 entries)

en: "%s" imported.
hr: "%s" uvezeno.

en: "Coming soon" mode (HTTP status code 200) indicates that your site is available for search engine indexing.
hr: Način rada "Uskoro" (HTTP statusni kod 200) označava da je vaša stranica dostupna za indeksiranje tražilice.

en: "Maintenance" mode (HTTP status code 503) indicates that your site is temporary unavailable, signaling search engines to come back later.
hr: Način rada "Održavanje" (HTTP statusni kod 503) označava da je vaša stranica privremeno nedostupna, signalizirajući tražilicama da se vrate kasnije.

en: "Page Number" uses page numbers, "Offset" uses an offset value.
hr: "Broj stranice" koristi brojeve stranica, "Pomak" koristi vrijednost pomaka.

en: %1$d orphaned elements found across %2$d posts. Click "Clean up all orphaned elements" to remove all orphaned elements from your site. Please backup your site before you proceed.
hr: U %2$d objava pronađen je sljedeći broj napuštenih elemenata: %1$d. Kliknite "Očisti sve napuštene elemente" da biste uklonili sve napuštene elemente sa svoje web-lokacije. Prije nego što nastavite, napravite sigurnosnu kopiju svoje web-lokacije.

en: %1$s about %2$s in the Bricks Academy.
hr: %1$s o %2$s u Bricks Academy.

en: %1$s data for "%2$s" deleted.
hr: %1$s podataka za "%2$s" izbrisano.

en: %1$s is not enabled for post type "%2$s". Go to "%3$s > %4$s" to enable this post type.
hr: Bricks  nije  omogućen za “%s” vrstu posta. Otiđite na “Bricks> Postavke" kako bi omogućili uređivanje ove vrste posta.

en: %1$s of %2$s
hr: %1$s od %2$s

en: %1$s out of %2$s global elements components were already converted to components.
hr: %1$s od %2$s globalnih elemenata komponente su već pretvorene u komponente.

en: %1$s out of %2$s global elements have been converted to components.
hr: %1$s od %2$s globalnih elemenata pretvoreno je u komponente.

en: %1$s requires PHP version %2$s+.
hr: %1$s zahtijeva PHP verziju %2$s+.

en: %d class permanently deleted | %d classes permanently deleted
hr[0]: %d predmet trajno izbrisan
hr[1]: Pseudoelement je izbrisan
hr[2]: Pseudoelement je izbrisan

en: %d orphaned elements found
hr: Elementi nisu pronađeni.

en: %s added to this button if there is no active filter.
hr: %s dodan ovom gumbu ako nema aktivnog filtra.

en: %s ago
hr: prije %s

en: %s allow you to render custom pages for the user login, registration, lost and reset password.
hr: %s vam omogućuju prikaz prilagođenih stranica za korisničku prijavu, registraciju, izgubljenu i ponovno postavljenu lozinku.

en: %s are best configured before you start working on your site.
hr: %s najbolje je konfigurirati prije nego počnete raditi na svojoj web stranici.

en: %s file
hr: %s datoteka

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
hr: %s trenutno radi na ovom postu, što znači da ne možete unositi promjene, osim ako ne preuzmete uređivanje.

en: %s layout
hr: %s izgled

en: %s settings
hr: %s postavki

en: %s typography
hr: %s tipografija

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
hr: %s će biti dodan najrelevantnijem HTML čvoru.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
hr: %s Postavite uvjete predloška ili omogućite zadane predloške.

en: %s. Template conditions precede default templates.
hr: %s Uvjeti predloška prethode zadanim predlošcima.

en: %s: New contact form message
hr: %s: Nova poruka obrasca za kontakt

en: (Cancel Reply)
hr: (Otkaži odgovor)

en: (Function)
hr: Izlaz PHP funkcija

en: (no title)
hr: (bez naslova)

en: 1 comment | %1$s comments
hr[0]: 1 komentar
hr[1]: %s komentara
hr[2]: %s komentar

en: 1 day
hr: 1 dan

en: 1 hour
hr: 1 sat

en: 1 week
hr: 1 tjedan

en: 20GB web space
hr: 20GB web prostora

en: 30 minutes
hr: za 30 minuta

en: 404 Error Page
hr: Stranica pogreške 404

en: A class with the same internal ID, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
hr: Klasa s istim internim ID-om, ali različitim postavkama, već postoji na ovoj stranici. Morate nadjačati postojeću klasu na svojoj stranici ili odbaciti ovu uvezenu verziju.

en: A class with the same name, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
hr: Klasa s istim imenom, ali različitim postavkama, već postoji na ovoj stranici. Morate nadjačati postojeću klasu na svojoj stranici ili odbaciti ovu uvezenu verziju.

en: A font variation with this weight and style already exists.
hr: Varijacija fonta s ovom debljinom i stilom već postoji.

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
hr: Popis izvornih radnji na odabranoj kuki koje će Bricks ukloniti.

en: ACF Date picker, for example, uses Ymd.
hr: ACF birač datuma, na primjer, koristi Ymd.

en: ACF Get Row Layout
hr: ACF Dohvati izgled retka

en: AJAX add to cart
hr: AJAX dodaj u košaricu

en: AJAX loader
hr: AJAX učitavač

en: API endpoint is not set or invalid.
hr: Krajnja točka API-ja nije postavljena ili nije važeća.

en: API keys
hr: API ključevi

en: ASC
hr: Uzlazno

en: Absolute header
hr: Apsolutno zaglavlje

en: Accept
hr: Prihvati

en: Accepts multiple addresses separated by comma
hr: Prihvaća više adresa odvojenih zarezom

en: Access breakpoints manager
hr: Upravitelj točaka prekida pristupa

en: Access class manager
hr: Upravitelj klase pristupa

en: Access color palettes
hr: Pristup paletama boja

en: Access content (HTML) settings
hr: Pristupite postavkama sadržaja (HTML)

en: Access element conditions
hr: Uvjeti elementa pristupa

en: Access element hide
hr: Sakrij element pristupa

en: Access element interactions
hr: Interakcije elemenata pristupa

en: Access font manager
hr: Pristup upravitelju fontova

en: Access icon manager
hr: Upravitelj ikona pristupa

en: Access page settings
hr: Postavke pristupne stranice

en: Access pseudos & selectors
hr: Pristup pseudoima i selektorima

en: Access query loop builder
hr: Sastavljač petlje upita za pristup

en: Access remote templates
hr: Pristup udaljenim predlošcima

en: Access revisions
hr: Pristup revizijama

en: Access style (CSS) settings
hr: Postavke stila pristupa (CSS)

en: Access template settings
hr: Postavke predloška za pristup

en: Access theme styles
hr: Pristup stilovima tema

en: Access variable manager
hr: Upravitelj varijabli pristupa

en: Accordion
hr: Harmonika

en: Account
hr: Račun

en: Account creation on "My account" page is not enabled.
hr: Kreiranje računa na stranici "Moj račun" nije omogućeno.

en: Across sessions
hr: Kroz sesije

en: Action
hr: Akcija

en: Action URL
hr: URL radnje

en: Actions
hr: Akcije

en: Actions after successful form submit
hr: Radnje nakon uspješnog slanja obrasca

en: Activate license
hr: Aktivirajte licencu

en: Activate your account
hr: Aktivirajte svoj račun

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
hr: Aktivirajte svoju licencu za uređivanje pomoću Bricks-a, primajte ažuriranja jednim klikom i pristup svim predlošcima zajednice.

en: Active
hr: Aktivno

en: Active Filters
hr: Aktivni filteri

en: Active Plugins
hr: Aktivni dodaci

en: Active Tab
hr: Aktivna kartica

en: Active background
hr: Aktivna pozadina

en: Active border
hr: Aktivni obrub

en: Active box shadow
hr: Aktivna sjena okvira

en: Active class
hr: Aktivni razred

en: Active classes
hr: Aktivna nastava

en: Active color
hr: Aktivna boja

en: Active filter
hr: Aktivni filtar

en: Active filters
hr: Aktivni filtri:

en: Active filters count
hr: Broj aktivnih filtara

en: Active rating icon
hr: Ikona aktivne ocjene

en: Active rating typography
hr: Aktivna tipografija ocjenjivanja

en: Active styles
hr: Aktivni stilovi

en: Active typography
hr: Aktivna tipografija

en: Adaptive height
hr: Prilagodljiva visina

en: Add
hr: Dodaj

en: Add "%root%" via keyboard shortcut "r + TAB".
hr: Dodajte "%root%" putem tipkovničkog prečaca "r + TAB".

en: Add "brx_code_errors" as an URL parameter to show PHP errors if needed.
hr: Dodajte "brx_code_errors" kao URL parametar za prikaz PHP pogrešaka ako je potrebno.

en: Add "position: relative" as needed
hr: Po potrebi dodajte "položaj: relativno"

en: Add / Search for
hr: Dodaj / Traži

en: Add / Search for templates
hr: Dodavanje / pretraživanje predložaka

en: Add Item
hr: Dodaj stavku

en: Add New
hr: Dodaj novi

en: Add New Custom Font
hr: Dodajte novi prilagođeni font

en: Add New Template
hr: Dodaj novi predložak

en: Add New Template Bundle
hr: Dodaj novi paket predložaka

en: Add New Template Tag
hr: Dodaj novu oznaku predloška

en: Add a "Toggle" element to your page that targets this Offcanvas to open it.
hr: Dodajte element "Toggle" na svoju stranicu koji cilja ovaj Offcanvas da biste ga otvorili.

en: Add a font variant
hr: Dodajte varijantu fonta

en: Add at least two colors to create a gradient.
hr: Dodajte najmanje dvije boje kako bi stvorili gradijent.

en: Add context
hr: Dodajte kontekst

en: Add context to dates on archive templates.
hr: Dodajte kontekst datumima u arhivskim predlošcima.

en: Add context to title on archive/search templates.
hr: Dodajte kontekst naslovu na predloške za arhivu / pretraživanje.

en: Add custom headers in JSON format. Leave empty for default headers.
hr: Dodajte prilagođena zaglavlja u JSON formatu. Ostavite prazno za zadana zaglavlja.

en: Add element ID as needed
hr: Po potrebi dodajte ID elementa

en: Add elements
hr: Dodajte elemente

en: Add images
hr: Dodaj slike

en: Add new capability
hr: Dodajte novu mogućnost

en: Add parameters to be sent in the request body.
hr: Dodajte parametre koji će se poslati u tijelu zahtjeva.

en: Add prefix
hr: Dodajte prefiks

en: Add products to cart to see cross-sells.
hr: Dodajte proizvode u košaricu kako biste vidjeli unakrsne prodaje.

en: Add suffix
hr: Dodajte sufiks

en: Add to cart
hr: Dodaj u košaricu

en: Add to favorites
hr: Dodaj u favorite

en: Add to icon set
hr: Dodaj u skup ikona

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
hr: Dodajte svoju prvu boju ovoj paleti odabirom gornje vrijednosti boje, a zatim kliknite "Spremi".

en: Add your offcanvas content in here
hr: Ovdje dodajte svoj sadržaj izvan platna

en: Added
hr: Dodano

en: Added to cart
hr: Stavka dodana u košaricu

en: Added to icon. If there is no icon, it will be added to the overlay.
hr: Dodano na ikonu. Ako nema ikone, bit će dodana sloju.

en: Added to the search form as hidden input fields.
hr: Dodano u obrazac za pretraživanje kao skrivena polja za unos.

en: Adding
hr: Dodavanje

en: Additional info
hr: Dodatne informacije

en: Additional information
hr: Dodatne informacije

en: Additional parameters
hr: Dodatni parametri

en: Additional properties
hr: Autor:

en: Additional target elements
hr: Dodatni ciljni elementi

en: Address
hr: Adresa

en: Addresses
hr: Adrese

en: Adds inline CSS to %s tag.
hr: Dodaje ugrađeni CSS u oznaku %s.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
hr: Dodaje skripte odmah nakon otvaranja oznake %s.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
hr: Dodaje skripte neposredno prije zatvaranja oznake %s.

en: Admin
hr: Administrator

en: Admin email
hr: Email administratora

en: Administrator role is not allowed as a security precaution.
hr: Uloga administratora nije dopuštena iz sigurnosnih razloga.

en: Adobe fonts
hr: Adobe fontovi

en: Affiliate
hr: Partneri

en: After
hr: Nakon

en: After order review heading
hr: Nakon naslova za pregled narudžbe

en: After title
hr: Nakon naslova

en: Ajax loader desc
hr: Opis Ajax učitavača

en: Alert
hr: Upozorenje

en: Align
hr: Poravnaj

en: Align content
hr: Uskladite sadržaj

en: Align cross axis
hr: Poravnajte poprečnu os

en: Align horizontal
hr: Poravnajte vodoravno

en: Align items
hr: Poravnajte stavke

en: Align main axis
hr: Poravnajte glavnu os

en: Align self
hr: Poravnajte se

en: Align tables
hr: Poravnaj tablice

en: Align vertical
hr: Poravnaj okomito

en: Alignment
hr: Poravnavanje

en: All
hr: Sve

en: All %s
hr: Svi %s

en: All Code elements, SVG elements (source: code), and Query editor instances now require code signatures.
hr: Svi elementi koda, SVG elementi (izvor: kod) i instance uređivača upita sada zahtijevaju potpis koda.

en: All Custom Fonts
hr: Svi prilagođeni fontovi

en: All Template Bundles
hr: Svi paketi predložaka

en: All Template Tags
hr: Sve oznake predloška

en: All Templates
hr: Svi predlošci

en: All archives
hr: Sve arhive

en: All author posts
hr: Svi postovi autora

en: All code instances
hr: Sve instance koda

en: All components are enabled in the block editor.
hr: Sve komponente su omogućene u uređivaču blokova.

en: All headings
hr: Svi naslovi

en: All index jobs removed
hr: Svi indeksni poslovi uklonjeni

en: All indexing jobs completed.
hr: Svi poslovi indeksiranja su završeni.

en: All revisions deleted
hr: Sve su revizije izbrisane

en: All right
hr: U redu

en: All selected elements must have the same parent
hr: Svi odabrani elementi moraju imati istog roditelja

en: All sides linked
hr: Sve strane povezane

en: All template types
hr: Sve vrste šablona

en: All terms
hr: Svi uvjeti

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
hr: Dopustite drugim web lokacijama da pregledavaju i ubacuju vaše predloške iz njihove biblioteke predložaka. Ograničite pristup predlošku putem postavki "URL-ovi s bijele liste" i "Zaštita lozinkom" u nastavku.

en: Allow specific user roles or individual users to execute code.
hr: Dopustite određenim korisničkim ulogama ili pojedinačnim korisnicima izvršavanje koda.

en: Allow the element's normal click behavior (like following links) instead of blocking it.
hr: Omogućite normalno ponašanje elementa pri kliku (poput praćenja poveznica) umjesto da ga blokirate.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
hr: Omogućite korisniku promjenu i izvršavanje koda kroz element Code

en: Allow user to upload SVG files
hr: Omogućite korisniku učitavanje SVG datoteka

en: Allowed file formats
hr: Dopušteni formati datoteka

en: Alphabetically
hr: Po abecedi

en: Alternate images
hr: Alternativne slike

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
hr: Alternativa poljima zemljopisne širine/dužine

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
hr: Iako je primamljivo odmah započeti uređivanje s Bricksom, imat ćete puno bolje iskustvo ako na brzinu prođete "Početak rada" na Bricks Academiji o tome kako najproduktivnije koristiti Bricks.

en: Always
hr: Uvijek

en: Always show
hr: Uvijek prikaži

en: Always shows in builder for editing.
hr: Uvijek se prikazuje u graditelju za uređivanje.

en: Always visible
hr: Uvijek vidljivo

en: Always visible in builder for styling purpose.
hr: Uvijek vidljiv u builderu za potrebe oblikovanja.

en: Amazing
hr: Nevjerojatno

en: An error occurred while cleaning up orphaned elements.
hr: Došlo je do pogreške prilikom čišćenja napuštenih elemenata.

en: An error occurred while scanning for orphaned elements.
hr: Došlo je do pogreške prilikom skeniranja napuštenih elemenata.

en: An error occurred, please try again later.
hr: Došlo je do pogreške. Molimo pokušajte ponovno kasnije.

en: An error occurred.
hr: Došlo je do pogreške.

en: And
hr: I

en: Angle in °
hr: Kut u °

en: Anim. Typing
hr: Animirano tipkanje

en: Animation
hr: Animacija

en: Animation delay
hr: Odgoda animacije

en: Animation duration
hr: Trajanje animacije

en: Animation end
hr: Kraj animacije

en: Animation in ms
hr: Animacija u ms

en: Animation speed in ms
hr: Brzina animacije u ms

en: Another user
hr: Drugi korisnik

en: Any
hr: Bilo što

en: Any breakpoint
hr: Bilo koja prijelomna točka

en: Any option text
hr: Tekst bilo koje opcije

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
hr: Primjenjivo samo na postavku naslova ili gumba "Stil". Stvorite i koristite globalne boje kroz vlastitu prilagođenu "paletu boja".

en: Apply
hr: Primjeni

en: Apply on
hr: Primjeni na

en: Apply preview
hr: Primijeni pregled

en: Apply spacing inside
hr: Primijeni razmak unutra

en: Apply to
hr: Primjeni na

en: Apply to child pages
hr: Primijeni na podređene stranice

en: Apply to child terms
hr: Primijeni na podređene uvjete

en: April
hr: Travanj

en: Archive
hr: Arhiva

en: Archive (products)
hr: Arhiva (proizvodi)

en: Archive description
hr: Opis arhive

en: Archive post types
hr: Vrste arhivskih postova

en: Archive terms
hr: Arhivski pojmovi

en: Archive title
hr: Naslov arhive

en: Archive type
hr: Tip arhive

en: Archives
hr: Arhiva

en: Archives: %s
hr: Arhiva: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovu prijelomnu točku?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati podatke koje je generirao Bricks za ovaj %s?

en: Are you sure you want to delete this font and all of its font variation files?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati ovaj font i sve njegove datoteke varijacije fonta?

en: Are you sure you want to delete this icon set?
hr: Jeste li sigurni da želite izbrisati:

en: Are you sure you want to move this font to the trash?
hr: Jeste li sigurni da želite premjestiti ovaj font u smeće?

en: Are you sure you want to remove all orphaned elements from your site? This action cannot be undone. Please perform a backup of your site before you proceed.
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti sve osiroćene elemente sa svoje web-lokacije? Ova se radnja ne može poništiti. Prije nego što nastavite, napravite sigurnosnu kopiju svoje web-lokacije.

en: Are you sure you want to remove this icon?
hr: Jeste li sigurni da želite ukloniti {0}?

en: Are you sure you want to unlink this component?
hr: Jeste li sigurni da želite prekinuti vezu s ovom komponentom?

en: Arguments
hr: Argumente

en: Arrows
hr: Strelice

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
hr: Članci se ne mogu učitati. Molimo posjetite službenu bazu znanja:

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Asides
hr: Crtice

en: Aspect ratio
hr: Omjer proporcija

en: Assign/unassign global classes
hr: Dodijeli/poništi dodjelu globalnih klasa

en: Attachment
hr: Privitak

en: Attachment Page
hr: Stranica s privitkom

en: Attribute
hr: Atribut

en: Attributes
hr: Atributi

en: August
hr: Kolovoz

en: Author
hr: Autor

en: Author ID
hr: ID autora

en: Author archive URL
hr: URL arhive autora

en: Author avatar
hr: Avatar autora

en: Author bio
hr: Biografija autora

en: Author email
hr: E-mail autora

en: Author meta
hr: Autor meta

en: Author name
hr: Ime autora

[ctx: Author name]
en: Name
hr: Ime

en: Author website
hr: Autorska web stranica

en: Author: %s
hr: Autor: %s

en: Authorization
hr: Autorizacija

en: Auto
hr: Automatski

en: Auto height
hr: Automatska visina

en: Auto log in user
hr: Automatska prijava korisnika

en: Auto poster
hr: Automatski poster

en: Auto scroll element into view
hr: Automatski pomaknite element u prikaz

en: Auto toggle child terms
hr: Automatsko prebacivanje podređenih pojmova

en: Auto width
hr: Automatska širina

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
hr: Automatski generirano ako obrazac traži samo adresu e-pošte za registraciju.

en: Autocomplete
hr: Automatsko dovršavanje

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
hr: Automatski generirano ako nije potrebna / poslana lozinka.

en: Automatically adjust the map view to fit all markers when markers are added or removed.
hr: Automatski prilagodi prikaz karte kako bi odgovarao svim oznakama kada se oznake dodaju ili uklone.

en: Autoplay
hr: Automatska reprodukcija

en: Autoplay delay in ms
hr: Kašnjenje automatske reprodukcije u ms

en: Autoplay is not supported when using preview image.
hr: Automatska reprodukcija nije podržana kada se koristi slika za pregled.

en: Autosave
hr: Automatsko spremanje

en: Autosave by
hr: Automatsko spremanje po

en: Autosave interval (seconds)
hr: Interval automatskog spremanja (sekunde)

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
hr: Dostupno putem ikone radnje "+" i kontekstnog izbornika desnom tipkom miša.

en: Available via "Layout" action icon.
hr: Dostupno putem ikone radnje "Izgled".

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
hr: Dostupno preko tipkovničkog prečaca i kontekstnog izbornika desnim klikom.

en: Avatar border
hr: Obrub avatara

en: Avatar box shadow
hr: Sjena boxa za avatar

en: Avatar image of %s
hr: Slika avatara za %s

en: Avatar position
hr: Položaj avatara

en: Avatar size
hr: Veličina avatara

en: Avoid using in combination with third-party filter plugins.
hr: Izbjegavajte korištenje u kombinaciji s dodacima za filtriranje trećih strana.

en: Aye
hr: Da

en: BCC email address
hr: Skrivena adresa e-pošte

en: Back
hr: Natrag

en: Back delay in ms
hr: Odgoda povratka u ms

en: Back speed in ms
hr: Povratna brzina u ms

en: Back to Top
hr: Natrag na vrh

en: Back to builder
hr: Natrag na graditelj

en: Back to icon sets
hr: Natrag na skupove ikona

en: Back to import manager
hr: Natrag na upravitelj uvoza

en: Back to settings
hr: Natrag na postavke

en: Backdrop
hr: Pozadina

en: Background
hr: Pozadina

en: Background active
hr: Pozadina - Aktivna

en: Background attachment
hr: Prilog pozadine

en: Background blend mode
hr: Način stapanja pozadine

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Background custom size
hr: Prilagođena veličina pozadine

en: Background filters
hr: Filteri pozadine

en: Background image
hr: Pozadinska slika

en: Background position
hr: Položaj pozadine

en: Background repeat
hr: Ponovi pozadinu

en: Background size
hr: Veličina pozadine

en: Background video
hr: Video u pozadini

en: Bar
hr: Traka

en: Bar background color
hr: Boja pozadine trake

en: Bar border
hr: Obrub trake

en: Bar color
hr: Boja šipke

en: Bar height
hr: Visina šipke

en: Base breakpoint
hr: Osnovna prijelomna točka

en: Baseline
hr: Osnovna linija

en: Basic
hr: Osnovno

en: Basic Text
hr: Osnovni tekst

en: Beautiful
hr: Predivno

en: Before
hr: Prije

en: Before order review heading
hr: Naslov pregleda prije narudžbe

en: Before payment
hr: Prije plaćanja

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
hr: Prije nego što deaktivirate Bricks, možete li mi javiti zašto ste se odlučili na to? Volio bih uključiti vaše povratne informacije i poboljšati Bricks u budučnosti. Puno hvala!

en: Berlin, Germany
hr: Berlin, Njemačka

en: Billing address
hr: Adresa za naplatu

en: Black
hr: Crno

en: Block
hr: Blok

en: Block not available
hr: Blok nije dostupan

en: Blockquote
hr: Blok citat

en: Blockquote border
hr: Granica citata

en: Blockquote margin
hr: Margina citata

en: Blockquote padding
hr: Podstava citata

en: Blockquote typography
hr: Tipografija citata

en: Blur
hr: Zamućeno

en: Body
hr: Tijelo poruke (Body)

en: Body (footer) scripts
hr: Skripte za tijelo stranice (podnožje)

en: Body (header) scripts
hr: Skripte za tijelo stranice (zaglavlje)

en: Body - Heading
hr: Tijelo - naslov

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
hr: Skripte za tijelo dodaju se odmah nakon otvaranja oznake %s.

en: Body typography
hr: Tipografija tijela

en: Bold
hr: Podebljano (Bold)

en: Border
hr: Obrub

en: Border / Box Shadow
hr: Obrub / Kutija sjena

en: Border color
hr: Boja obruba

en: Border width
hr: Širina ruba

en: Both
hr: Oboje

en: Bottom
hr: Dno

en: Bottom / End
hr: Dno / Kraj

en: Bottom center
hr: Sredina dole

en: Bottom left
hr: Dolje lijevo

en: Bottom right
hr: Dolje desno

en: Box list
hr: Popis kutija

en: Box shadow
hr: Sjena ćelije / boxa

en: Boxed
hr: Uokvireno

en: Boxed max. width
hr: Maks. širina u kutiji

en: Breadcrumb
hr: Prikaz putanje

en: Breadcrumbs
hr: Putanje

en: Breakpoint
hr: Prijelomna točka

en: Breakpoint already exists
hr: Prijelomna točka već postoji

en: Breakpoint label must start with a letter.
hr: Oznaka prijelomne točke mora započeti slovom.

en: Breakpoints
hr: Prijelomne točke

en: Brightness
hr: Svjetlo

en: Brilliant
hr: Sjajno

en: Browse
hr: Potraži

en: Browse Media Library
hr: Potraži u  biblioteci medija

en: Browse Unsplash
hr: Potraži u “Unsplash”

en: Browser
hr: Preglednik

en: Browser storage
hr: Pohrana preglednika

en: Builder
hr: Graditelj

en: Builder access
hr: Pristup graditelju

en: Builder capabilities
hr: Mogućnosti graditelja

en: Builder mode
hr: Način graditelja

en: Built-in icon sets
hr: Ugrađeni skupovi ikona

en: Bulk actions
hr: Skupna akcija

en: Bulk edit
hr: Skupno uređivanje

en: Bullet List
hr: Lista

en: Bulleted list
hr: Lista

en: Bundle
hr: Paket

en: Bundles
hr: Paketi

en: Butt
hr: Deblji kraj

en: Button
hr: Gumb

en: Button background
hr: Pozadina gumba

en: Button border
hr: Obrub gumba

en: Button box shadow
hr: Sjena okvira s gumbima

en: Button link
hr: Gumb povezice

en: Button size
hr: Veličina gumba

en: Button style
hr: Stil gumba

en: Button text
hr: Tekst gumba

en: Button typography
hr: Tipografija gumba

en: Button width
hr: Širina gumba

en: Buttons
hr: Gumbi

en: Buy product
hr: Kupite ovaj proizvod

en: By default, covers entire available width.
hr: Prema zadanim postavkama pokriva cijelu dostupnu širinu.

en: By default, form fields are validated on input, blur and submit.
hr: Prema zadanim postavkama, polja obrasca se provjeravaju prilikom unosa, zamagljivanja i slanja.

en: By default, only the most specific theme style is loaded. To load all theme styles whose conditions are met, select "Load all matching theme styles".
hr: Prema zadanim postavkama, učitava se samo najspecifičniji stil teme. Za učitavanje svih stilova tema čiji su uvjeti ispunjeni odaberite "Učitaj sve odgovarajuće stilove tema".

en: By default, the favorite fonts are listed first in the font-family options. To show only the favorite fonts, select "Show favorites only" at %s.
hr: Prema zadanim postavkama, omiljeni fontovi su prvi navedeni u opcijama obitelji fontova. Da biste prikazali samo omiljene fontove, odaberite "Prikaži samo favorite" na %s.

en: By default, the min/max values are dynamically set based on each filter query loop results. Disable this feature so the min/max values are only set initially.
hr: Prema zadanim postavkama minimalne/maksimalne vrijednosti dinamički se postavljaju na temelju rezultata petlje upita svakog filtra. Onemogućite ovu značajku kako bi minimalne/maksimalne vrijednosti bile postavljene samo na početku.

en: By default, this icon is always visible and rotates 90° when the accordion item is expanded. To display different icons for each state, duplicate this icon and set the "Show" option to "Collapsed" for one and "Expanded" for the other.
hr: Prema zadanim postavkama, ova je ikona uvijek vidljiva i rotira se za 90° kada se stavka harmonike proširi. Za prikaz različitih ikona za svako stanje, duplicirajte ovu ikonu i postavite opciju "Prikaži" na "Sažeto" za jedno i "Prošireno" za drugo.

en: By default, users can access the default WordPress auth pages by adding %1$s to the URL, bypassing custom authentication pages. Enable this setting to remove this bypass option and always use your custom authentication pages and behavior as set above.
hr: Prema zadanim postavkama, korisnici mogu pristupiti zadanim WordPress autorizacijskim stranicama dodavanjem %1$s na URL, zaobilazeći prilagođene stranice za provjeru autentičnosti. Omogućite ovu postavku kako biste uklonili ovu opciju zaobilaženja i uvijek koristite svoje prilagođene stranice za provjeru autentičnosti i ponašanje kako je gore postavljeno.

en: Byline
hr: Potpis autora

en: Bypass maintenance
hr: Održavanje premosnice

en: CSS Filters
hr: CSS filteri

en: CSS class
hr: CSS klasa

en: CSS classes
hr: CSS klase

en: CSS files processed
hr: CSS datoteke obrađene

en: CSS is automatically wrapped in style tags.
hr: CSS se automatski omata u oznake stila.

en: CSS loading method
hr: Metoda učitavanja CSS-a

en: CSS selector
hr: CSS selektor

en: CSS selector of the element to insert the AJAX loader into.
hr: CSS selektor elementa u koji se umeće AJAX loader.

en: CSS selectors
hr: CSS selektori

en: Cache
hr: Predmomorija

en: Cache query loops
hr: Petlje upita u predmemoriju

en: Calculation method
hr: Metoda kalkulacije

en: Calendar
hr: Kalendar

en: Can also be set globally via theme styles.
hr: Također se može postaviti globalno putem stilova teme.

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Canvas
hr: Platnu

en: Capabilities
hr: Sposobnosti

en: Capability
hr: Sposobnost

en: Capitalize
hr: Veliko početno slovo

en: Caption
hr: Opis

en: Caption type
hr: Vrsta natpisa

en: Caret
hr: Znak za umetanje

en: Carousel
hr: Vrtuljak

en: Cart
hr: Košarica

en: Cart Cross-sells
hr: Unakrsna prodaja košarica

en: Cart Details
hr: Detalji košarice

en: Cart contents
hr: Sadržaj košarice

en: Cart count
hr: Broj kolica

en: Cart coupon
hr: Kupon za košaricu

en: Cart items
hr: Artikli u košarici

en: Cart product name
hr: Naziv proizvoda u košarici

en: Cart product quantity
hr: Količina proizvoda u košarici

en: Cart product subtotal
hr: Međuzbroj proizvoda košarice

en: Cart remove product
hr: Proizvod za uklanjanje iz košarice

en: Cart subtotal
hr: Međuzbroj košarice

en: Cart totals
hr: Ukupni iznos košarice

en: Cart update
hr: Ažuriranje košarice

en: Cart updated
hr: Košarica je ažurirana

en: Cascade layer
hr: Kaskadni sloj

en: Categories
hr: Kategorije

en: Categories & Tags
hr: Kategorije i oznake

en: Categories deleted
hr: Kategorije izbrisane

en: Categories imported
hr: Uvezene su kategorije

en: Categorize
hr: Kategoriziraj

en: Category
hr: Kategorija

en: Category: %s
hr: Kategorija: %s

en: Center
hr: Sredina

en: Center center
hr: Sredina sredina

en: Center left
hr: Sredina lijevo

en: Center mode
hr: Mod sredine

en: Center right
hr: Sredina desno

en: Champ
hr: Šampion

en: Change content
hr: Promijenite sadržaj

en: Characters per minute
hr: Znakova u minutu

en: Chart size in px
hr: Veličina grafikona u px

en: Chats
hr: Razgovori

en: Check for orphaned elements on builder save
hr: Provjerite ima li napuštenih elemenata pri spremanju alata za izradu

en: Checkbox
hr: Polje za potvrdu (Checkbox)

en: Checkout
hr: Plaćanje

en: Checkout coupon
hr: Kupon za plaćanje

en: Checkout customer details
hr: Provjerite podatke o klijentima

en: Checkout login
hr: Prijava nakon odlaska

en: Checkout order payment
hr: Plaćanje narudžbe na naplatu

en: Checkout order review
hr: Pregled narudžbe za naplatu

en: Checkout order table
hr: Tablica narudžbi na blagajni

en: Checkout thank you
hr: Naplata hvala

en: Checks for %1$s on builder save to check for orphaned elements. Always checked on load regardless of this setting. Can also be manually enabled by adding %2$s to the builder URL.
hr: Provjerava %1$s prilikom spremanja alata za izradu kako bi se provjerili osiroćeni elementi. Uvijek se provjerava pri učitavanju bez obzira na ovu postavku. Može se i ručno omogućiti dodavanjem %2$s URL-u alata za izradu.

en: Child of
hr: Dijete od

en: Childless
hr: Bez djece

en: Choose a color for this attribute term
hr: Odaberite boju za ovaj izraz atributa

en: Choose a color for this attribute value.
hr: Odaberite boju za ovu vrijednost atributa.

en: Choose an image for this attribute term
hr: Odaberite sliku za ovaj izraz atributa

en: Choose an image for this attribute value.
hr: Odaberite sliku za ovu vrijednost atributa.

en: Choose at which breakpoint do you want to start showing this popup or on which specific breakpoints.
hr: Odaberite na kojoj prijelomnoj točki želite početi prikazivati ovaj skočni prozor ili na kojim određenim prijelomnim točkama.

en: Choose files
hr: Odaberite datoteke

en: Choose how passwords are managed. "Template password" uses this template's password to protect content according to template conditions. "Post password" protects content that has an individual post password set. "Template & post password" uses the template password, but individual post passwords will be used instead if set.
hr: Odaberite način upravljanja zaporkama. "Zaporka predloška" koristi lozinku ovog predloška za zaštitu sadržaja prema uvjetima predloška. "Lozinka za objavu" štiti sadržaj koji ima postavljenu lozinku za pojedinačnu objavu. "Zaporka za predložak i objavu" koristi zaporku za predložak, ali će se umjesto nje koristiti pojedinačne lozinke za objavu ako su postavljene.

en: Choose how to display product variations.
hr: Odaberite kako želite prikazati varijacije proizvoda.

en: Choose image
hr: Odaberite sliku

en: Circle
hr: Krug

en: Class
hr: Razred

en: Class "%s" has been moved to trash but your modifications are kept.
hr: Klasa "%s" je premještena u smeće, ali su vaše izmjene zadržane.

en: Class found in trash
hr: Klasa je pronađena u smeću

en: Class name
hr: Naziv razreda

en: Class name already exists
hr: Naziv klase već postoji

en: Classes
hr: Klase

en: Classes discarded
hr: Odbačene klase

en: Classes duplicated
hr: Duplicirani razredi

en: Classes found
hr: Pronađeni tečajevi

en: Classes renamed
hr: Razredi su preimenovani

en: Clause name
hr: Naziv klauzule

en: Clean
hr: Čisto

en: Clean up
hr: Čišćenje

en: Clean up all orphaned elements
hr: Očistite sve elemente koji su ostali bez roditelja

en: Clear
hr: Očisti

en: Clear all
hr: Očisti listu

en: Clear filter
hr: Očisti filter

en: Clear form
hr: Izbriši obrazac

en: Clear gallery
hr: Očisti galeriju

en: Clear non-existing dynamic data
hr: Obrišite nepostojeće dinamičke podatke

en: Click
hr: Klikni

en: Click "Accept" to use the incoming database changes. Click "Discard" to save your current builder data instead.
hr: Kliknite "Prihvati" za korištenje dolaznih promjena baze podataka. Kliknite "Odbaci" da biste umjesto toga spremili svoje trenutne podatke za izgradnju.

en: Click "Continue filter index" to immediately run any remaining/queued filter index jobs instead of waiting for the next WP cronjob.
hr: Kliknite "Nastavi indeks filtra" da biste odmah pokrenuli sve preostale/u redu čekanja indeksa filtra umjesto da čekate sljedeći WP cronjob.

en: Click "Regenerate filter index" to regenerate the query filter index for your entire website.
hr: Kliknite "Ponovo generiraj indeks filtra" za ponovno generiranje indeksa filtra upita za cijelu web stranicu.

en: Click me
hr: Klikni me

en: Click on any element to add it to your canvas.
hr: Pritisnite bilo koji element da biste ga dodali na svoje platno.

en: Click on any element to add it to your popup.
hr: Pritisnite bilo koji element da biste ga dodali u svoj skočni prozor.

en: Click or hover
hr: Kliknite ili zadržite pokazivač

en: Click the "+" icon to add your first condition.
hr: Pritisnite ikonu "+" da dodate svoj prvi uvjet.

en: Click the "+" icon to add your first interaction.
hr: Kliknite ikonu "+" da dodate svoju prvu interakciju.

en: Click the "Generate variables" button to auto-generate all your fluid typography variables.
hr: Kliknite gumb "Generiraj varijable" za automatsko generiranje svih varijabli fluidne tipografije.

en: Click the button above to retrieve all Code element, SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances and review the code for every page, template, etc.
hr: Kliknite gornji gumb da biste dohvatili sve elemente koda, SVG element (kod), uređivač upita i instance oznake "echo" i pregledali kôd za svaku stranicu, predložak itd.

en: Click the button to retrieve a list of all global element instances. Then review and convert them to components either individually, in bulk, or by manually unlinking them in the builder. Once done, please delete all global elements from the elements panel in the builder.
hr: Pritisnite gumb za dohvaćanje popisa svih instanci globalnog elementa. Zatim ih pregledajte i pretvorite u komponente bilo pojedinačno, skupno ili tako da ih ručno poništite u alatu za izgradnju. Kada završite, izbrišite sve globalne elemente s ploče elemenata u alatu za izgradnju.

en: Click this button to remove all index jobs. Useful if your index jobs are stuck due to unknown reasons. You should regenerate the filter index afterwards.
hr: Pritisnite ovaj gumb za uklanjanje svih indeksnih poslova. Korisno ako su vaši indeksni poslovi zapeli iz nepoznatih razloga. Nakon toga biste trebali ponovno generirati indeks filtra.

en: Click to apply the latest filter settings. This ensures all filter options are up-to-date.
hr: Kliknite za primjenu najnovijih postavki filtra. To osigurava da su sve opcije filtra ažurne.

en: Click to download
hr: Kliknite za preuzimanje

en: Click to set preview content.
hr: Kliknite kako bi postavili sadržaj pregleda.

en: Clone
hr: Kloniraj

en: Close
hr: Zatvori

en: Close (ESC)
hr: Zatvori (ESC)

en: Close after
hr: Zatvori nakon

en: Close button
hr: Gumb za zatvaranje

en: Close color
hr: Zatvori boju

en: Close icon
hr: Ikona za zatvaranje

en: Close mini cart
hr: Zatvori mini košaricu

en: Close mobile menu
hr: Zatvori mobilni izbornik

en: Close on
hr: Zatvori na

en: Close popup on click
hr: Zatvori skočni prozor klikom

en: Close position
hr: Zatvori položaj

en: Close search
hr: Zatvori pretraživanje

en: Closest corner
hr: Najbliži kut

en: Closest side
hr: Najbliža strana

en: Cloud
hr: Oblak

en: Cloudflare Turnstile API key required! Add key in dashboard under: %s
hr: Potreban je Cloudflare Turnstile API ključ! Dodaj ključ na nadzornoj ploči pod: %s

en: Cluster
hr: Klaster

en: Code
hr: Kôd

en: Code control
hr: Kontrola koda

en: Code execution has been explicitly disabled by the %s filter. This filter is currently overriding your Bricks settings.
hr: Filtar %s izričito je onemogućio izvođenje koda. Ovaj filtar trenutno nadjačava vaše Bricks postavke.

en: Code execution is disabled
hr: Izvršavanje koda je onemogućeno

en: Code execution not allowed.
hr: Izvršenje koda nije dopušteno.

en: Code execution, if needed, must be explicitly enabled.
hr: Izvršavanje koda, ako je potrebno, mora biti izričito omogućeno.

en: Code execution: Disabled by default
hr: Izvršavanje koda: Onemogućeno prema zadanim postavkama

en: Code review
hr: Pregled koda

en: Code signatures
hr: Potpisi kodova

en: Code signatures are locked.
hr: Potpisi koda su zaključani.

en: Code signatures regenerated successfully.
hr: Potpisi koda uspješno su regenerirani.

en: Code that requires execution only runs when it has a valid code signature.
hr: Kod koji zahtijeva izvršenje pokreće se samo ako ima važeći potpis koda.

en: Collapse
hr: Kolaps

en: Collapse inactive
hr: Sažmi neaktivno

en: Collapse on page load
hr: Sažmi pri učitavanju stranice

en: Collapsed
hr: Skupljen

en: Color
hr: Boja

en: Color #%s
hr: Boja # %s

en: Color close
hr: Zatvori boju

en: Color editor
hr: Uređivač boja

en: Color palette
hr: Paleta boja

en: Colors
hr: Boje

en: Column
hr: Stupac

en: Column gap
hr: Razmak u stupcu

en: Columns
hr: Stupci

en: Coming soon
hr: Dolazi uskoro

en: Comma-separated list of results per page options.
hr: Mogućnosti popisa rezultata po stranici odvojenih zarezima.

en: Command palette
hr: Paleta naredbi

en: Comment
hr: Komentar

en: Comment count
hr: Broj komentara

en: Comment navigation
hr: Navigacija komentara

en: Comments
hr: Komentari

en: Comments are closed.
hr: Komentari su zatvoreni.

en: Comments are disabled.
hr: Komentari su onemogućeni.

en: Common classes
hr: Uobičajeni tečajevi

en: Common taxonomies
hr: Uobičajene taksonomije

en: Community
hr: Zajednica

en: Community templates
hr: Predlošci zajednice

en: Compact
hr: Kompaktna

en: Compare
hr: Usporedi

en: Compare with
hr: Usporedi s

en: Component
hr: Komponenta

en: Component configured but preview unavailable
hr: Komponenta je konfigurirana, ali pregled nije dostupan

en: Component preview unavailable
hr: Pregled komponente nije dostupan

en: Components
hr: Komponente

en: Condition
hr: Stanje

en: Conditions
hr: Uvjeti

en: Conditions always run before query loop.
hr: Uvjeti se uvijek pokreću prije petlje upita.

en: Conditions don't run in the builder.
hr: Uvjeti se ne pokreću u graditelju.

en: Configure
hr: Postavi

en: Configure "Marker: Type" on the connected "Map" element to render text or image markers. The settings below will precede the settings on the "Map" element.
hr: Konfigurirajte "Marker: Type" na povezanom elementu "Map" za prikaz tekstualnih ili slikovnih markera. Donje postavke prethodit će postavkama na elementu "Map".

en: Configure the API settings to retrieve data from an API endpoint.
hr: Konfigurirajte postavke API-ja za dohvaćanje podataka s krajnje točke API-ja.

en: Configure the scale generator as per your requirements.
hr: Konfigurirajte generator skale prema svojim zahtjevima.

en: Configure your API settings (URL, etc.) and fetch data to view and work with the API response data.
hr: Konfigurirajte postavke API-ja (URL itd.) i dohvatite podatke za pregled i rad s podacima odgovora API-ja.

en: Confirm
hr: Potvrdi

en: Confirmation
hr: Potvrda

en: Conflict
hr: Sukobljavanje

en: Conflict: Class "%s" has been permanently deleted by another user.
hr: Sukob: klasu "%s" je trajno izbrisao drugi korisnik.

en: Conflict: Some classes exist in both trash and active classes
hr: Sukob: neke klase postoje iu smeću iu aktivnim klasama

en: Conflicts
hr: Konflikti

en: Congrats
hr: Čestitamo

en: Conic
hr: Konik

en: Connect
hr: Poveži se

en: Connect property
hr: Poveži svojstvo

en: Connect the CSS ID to a property to set it on an per-instance basis to avoid same ID conflicts.
hr: Povežite CSS ID sa svojstvom kako biste ga postavili za svaku instancu pojedinačno i izbjegli sukobe istih ID-ova.

en: Connect the form fields to the post data that you want to create on form submit.
hr: Povežite polja obrasca s podacima objave koje želite stvoriti prilikom slanja obrasca.

en: Connect the form fields to the post data that you want to update on form submit.
hr: Povežite polja obrasca s podacima objave koje želite ažurirati prilikom slanja obrasca.

en: Connected property
hr: Povezana nekretnina

en: Construct the selector you want to create from the node tree below by toggling the relevant selectors.
hr: Konstruirajte izbornik koji želite stvoriti iz stabla čvorova u nastavku prebacivanjem odgovarajućih izbornika.

en: Contact form
hr: Kontaktni obrazac

en: Contact us
hr: Kontaktirajte nas

en: Contain
hr: Sadrži

en: Container
hr: Spremnik

en: Content
hr: Sadržaj

en: Content align horizontal
hr: Poravnanje sadržaja vodoravno

en: Content align vertical
hr: Poravnanje sadržaja okomito

en: Content background
hr: Pozadina sadržaja

en: Content border
hr: Obrub sadržaja

en: Content box shadow
hr: Sjena okvira za sadržaj

en: Content loaded
hr: Sadržaj je učitan

en: Content margin
hr: Margina sadržaja

en: Content padding
hr: Podstava sadržaja

en: Content selector
hr: Alat za odabir sadržaja

en: Content text align
hr: Poravnanje teksta sadržaja

en: Content type
hr: Vrsta sadržaja

en: Content typography
hr: Tipografija sadržaja

en: Content width
hr: Širina sadržaja

en: Contextual spacing
hr: Kontekstualni razmak

en: Contextual spacing applies a top margin to elements with a preceding sibling within embedded content.
hr: Kontekstualni razmak primjenjuje gornju marginu na elemente s prethodnim srodnim elementom unutar ugrađenog sadržaja.

en: Contextual spacing targets embedded content (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Use this field to apply contextual spacing to additional selectors, separated by commas.
hr: Kontekstualni razmak cilja ugrađeni sadržaj (obogaćeni tekst, sadržaj objave, WooCommerce). Pomoću ovog polja primijenite kontekstualni razmak na dodatne selektore, odvojene zarezima.

en: Continue index job
hr: Nastavi indeksni posao

en: Continue on error
hr: Nastavite na pogrešku

en: Contrast
hr: Kontrast

en: Control dropdown element text.
hr: Tekst kontrolnog elementa padajućeg izbornika.

en: Control group visibility
hr: Vidljivost kontrolne grupe

en: Control panel
hr: Upravljačka ploča

en: Control when to show the global classes import manager when pasting elements, importing classes or templates.
hr: Kontrolirajte kada prikazati globalni upravitelj uvoza klasa prilikom lijepljenja elemenata, uvoza klasa ili predložaka.

en: Controls
hr: Kontrole

en: Convert
hr: Pretvoriti

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
hr: Pretvorite "Container" u nove elemente "Section" & "Block"

en: Convert element IDs & classes
hr: Pretvori ID-ove i klase elemenata

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
hr: Pretvorite predložak pri uvozu/umetanju iz spremnika u novu strukturu elemenata izgleda

en: Convert templates
hr: Pretvori predloške

en: Convert to components
hr: Pretvori u komponente

en: Convert variation dropdowns to color/image/label swatches on the add to cart element.
hr: Pretvorite padajuće izbornike varijacija u uzorke boja/slike/naljepnica na elementu dodavanja u košaricu.

en: Converter
hr: Konverter

en: Coordinates
hr: Koordinate

en: Copied
hr: Kopirano

en: Copied to clipboard
hr: Kopirano

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
hr: Kopirajte i zalijepite ovdje lozinku "Pristup mojim predlošcima" koju ste dobili od udaljene web lokacija.

en: Copy CSS selector
hr: Kopiraj CSS selektor

en: Copy and paste the code below into your Bricks child theme to allow those functions to be called through the "echo" tag. Remove the function names you don't want to allow. Explore the %s documentation for more code examples such as using regex for more flexible echo tag checks, etc.
hr: Kopirajte i zalijepite donji kod u svoju podređenu temu Bricks kako biste omogućili pozivanje tih funkcija putem oznake "echo". Uklonite nazive funkcija koje ne želite dopustiti. Istražite %s dokumentaciju za više primjera koda kao što je korištenje regularnog izraza za fleksibilnije provjere echo tagova, itd.

en: Copy the element ID you want to toggle and paste it into the "CSS selector" setting below.
hr: Kopirajte ID elementa koji želite promijeniti i zalijepite ga u postavku "CSS birač" u nastavku.

en: Copy to clipboard
hr: Kopiraj u međupohranu

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
hr: Kopirajte i zalijepite kod s jedne od mapa na %s

en: Copy/paste element attributes
hr: Kopiraj/zalijepi atribute elementa

en: Copy/paste element conditions
hr: Uvjeti elemenata za kopiranje/lijepljenje

en: Copy/paste element interactions
hr: Interakcije elemenata kopiranja/lijepljenja

en: Copy/paste element styles
hr: Stilovi elemenata za kopiranje/lijepljenje

en: Copy/paste elements
hr: Elementi kopiranja/lijepljenja

en: Copy/paste global class styles
hr: Kopiraj/zalijepi globalne stilove klase

en: Corrupted filter element database has been fixed
hr: Oštećena baza podataka filtarskih elemenata je popravljena

en: Count
hr: Brojač

en: Count from
hr: Računajte od

en: Count to
hr: Brojati do

en: Countdown
hr: Odbrojavanje

en: Counter
hr: Brojač

en: Coupon
hr: Kupon

en: Coupon applied
hr: Kupon je iskorišten

en: Coupon message
hr: Poruka o kuponu

en: Coupon removed
hr: Kupon je uklonjen

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
hr: Kuponi su onemogućeni. Da biste omogućili kupone, idite na %1$s WooCommerce postavke %2$s

en: Cover
hr: Naslovnica

en: Coverflow
hr: Pokrivanje

en: Create
hr: Kreiraj / Napravi

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
hr: Stvorite i upravljajte neograničenim brojem prilagođenih bočnih traka. Dodajte bočne trake u graditelj pomoću elementa "Bočna traka".

en: Create component
hr: Kreiraj komponentu

en: Create components
hr: Kreirajte komponente

en: Create global classes
hr: Kreirajte globalne tečajeve

en: Create icon set
hr: Kreiraj skup ikona

en: Create new sidebar
hr: Izradite novu bočnu traku

en: Create new template:
hr: Napravi novi predložak:

en: Create properties and connect them to your component settings to customize a component instance.
hr: Stvorite svojstva i povežite ih s postavkama svoje komponente kako biste prilagodili instancu komponente.

en: Create property
hr: Kreirajte nekretninu

en: Create template
hr: Napravi predložak

en: Create templates
hr: Kreirajte predloške

en: Create your own builder mode via CSS variables.
hr: Izradite vlastiti način gradnje putem CSS varijabli.

en: Create your own elements
hr: Napravi vlastite elemente

en: Create, edit and use global queries inside any query loop throughout your website. Changes to a global query apply to all instances throughout your website.
hr: Izrađujte, uređujte i koristite globalne upite unutar bilo koje petlje upita na vašoj web stranici. Promjene globalnog upita primjenjuju se na sve instance na vašoj web stranici.

en: Create/select a fluid typography category (i.e. Headings, Text).
hr: Stvorite/odaberite kategoriju fluidne tipografije (npr. Naslovi, Tekst).

en: Created
hr: Kreirano

en: Cropped
hr: Obrezano

en: Cross-sells
hr: Unakrsna prodaja

en: Cube
hr: Kocka

en: Currency
hr: Valuta

en: Current
hr: Trenutno

en: Current URL
hr: Trenutačni URL

en: Current date
hr: Trenutni datum

en: Current interaction ID
hr: Trenutačni ID interakcije

en: Current job
hr: Trenutačni posao

en: Current layout
hr: Trenutni izgled

en: Current location
hr: Trenutačna lokacija

en: Current page
hr: Trenutna stranica

en: Current post author
hr: Trenutačni autor posta

en: Current version by
hr: Trenutna verzija od

en: Current width
hr: Trenutna širina

en: Currently all matching theme styles are loaded. To load only the most specific theme style, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
hr: Trenutno su učitani svi odgovarajući stilovi teme. Da biste učitali samo najspecifičniji stil teme, prilagodite postavke pod "Stilovi tema: Način učitavanja".

en: Currently only the most specific theme style is loaded. To load all matching theme styles, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
hr: Trenutno se učitava samo najspecifičniji stil teme. Da biste učitali sve odgovarajuće stilove tema, prilagodite postavke pod "Stilovi tema: Način učitavanja".

en: Currently previewing content from "%s".
hr: Trenutačno se pregledava sadržaj s "%s".

en: Cursor
hr: Pokazivač

en: Cursor character
hr: Karakter kursora

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Custom CSS
hr: Prilagođeni CSS

en: Custom CSS and JavaScript added below are loaded on your entire website.
hr: Prilagođeni CSS i JavaScript dodani u nastavku učitavaju se na cijelu vašu web stranicu.

en: Custom Font
hr: Prilagođeni font

en: Custom Fonts
hr: Prilagođeni fontovi

en: Custom URL
hr: Prilagođeni URL

en: Custom alt text
hr: Prilagođeni alternativni tekst

en: Custom attributes
hr: Prilagođeni atributi

en: Custom authentication pages
hr: Prilagođene stranice za provjeru autentičnosti

en: Custom breakpoints
hr: Prilagođene prijelomne točke

en: Custom capabilities
hr: Prilagođene mogućnosti

en: Custom caption
hr: Prilagođeni opis

en: Custom code
hr: Prilagođeni kôd

en: Custom email address
hr: Prilagođena email adresa

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to create the post.
hr: Prilagođena poruka o pogrešci koja će se prikazati kada trenutni korisnik nema potrebne mogućnosti za stvaranje objave.

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to edit the post.
hr: Prilagođena poruka o pogrešci koja će se prikazati kada trenutni korisnik nema potrebne mogućnosti za uređivanje objave.

en: Custom field
hr: Prilagođeno polje

en: Custom fields
hr: Prilagodljiva Polja

en: Custom fields integration
hr: Integracija prilagođenih polja

en: Custom font
hr: Prilagođeni font

en: Custom icon sets
hr: Prilagođeni skupovi ikona

en: Custom language switchers
hr: Prilagođeni izmjenjivači jezika

en: Custom link
hr: Prilagođena poveznica

en: Custom links
hr: Prilagođene poveznice

en: Custom location only takes effect on the frontend. Ensure this element is placed at the top of this template so the element can hook on the desire location successfully.
hr: Prilagođena lokacija ima učinak samo na sučelju. Osigurajte da je ovaj element postavljen na vrh ovog predloška kako bi se element mogao uspješno zakačiti na željenu lokaciju.

en: Custom map style
hr: Prilagođeni stil mape

en: Custom preview text
hr: Prilagođeni tekst pretpregleda

en: Custom redirect URL
hr: URL prilagođenog preusmjeravanja

en: Custom shape
hr: Prilagođeni oblik

en: Custom styles
hr: Zadani stilovi

en: Custom tag
hr: Prilagođena oznaka

en: Custom text
hr: Prilagođeni tekst

en: Custom title
hr: Prilagođeni naslov

en: Custom video player
hr: Prilagođeni videouređaj

en: Customer details
hr: Podaci o korisniku

en: Customise this breadcrumb structure for specific post types.
hr: Prilagodite ovu strukturu puta za određene vrste postova.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
hr: Prilagodite detalje za dijeljenje ovog URL-a na društvenim mrežama.

en: Customize how the data is structured. Leave empty to send all form fields.
hr: Prilagodite kako su podaci strukturirani. Ostavite prazno za slanje svih polja obrasca.

en: Customize in "Settings" group.
hr: Prilagodite u grupi "Postavke".

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
hr: Prilagodite lightbox: Postavke > Stilovi tema > Općenito

en: Customize the language switcher from your WordPress dashboard
hr: Prilagodite izmjenjivač jezika s nadzorne ploče WordPressa

en: Danger
hr: Opasnost

en: Danger color
hr: Boja opasnosti

en: Dark
hr: Tamno

en: Dark color
hr: Tamna boja

en: Dashboard
hr: Kontrolna ploča

en: Dashed
hr: Isprekidano

en: Data
hr: Podaci

en: Data source
hr: Izvor podataka

en: Database
hr: Baza podataka

en: Date
hr: Datum

en: Date & time
hr: Datum i vrijeme

en: Date Reached
hr: Dostignut datum

en: Date format
hr: Oblik datuma

en: Date range
hr: Datumski raspon

en: Datepicker
hr: Selektor datuma

en: Datetime
hr: Datum i vrijeme

en: Day: %s
hr: Dan: %s

en: Deactivate license
hr: Deaktiviranje licence

en: December
hr: Prosinac

en: Decimal places
hr: Decimalna mjesta

en: Default
hr: Zadano

en: Default capabilities
hr: Zadane mogućnosti

en: Default center of the map.
hr: Zadano središte karte.

en: Default color for terms without a specific color
hr: Zadana boja za pojmove bez određene boje

en: Default sorting
hr: Standardno razvrstavanje

en: Default tab
hr: Zadana kartica

en: Default templates are disabled
hr: Zadani predlošci su onemogućeni

en: Default templates are enabled
hr: Omogućeni su zadani predlošci

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
hr: Zadano: 60 sekundi. Minimalni interval automatskog spremanja je 15 sekundi.

en: Define a unique, more readable URL parameter name for this filter.
hr: Definirajte jedinstveni, čitljiviji naziv URL parametra za ovaj filtar.

en: Delay
hr: Odgodi

en: Delete
hr: Izbriši

en: Delete Bricks data
hr: Izbriši Bricks podatke

en: Delete all
hr: Izbrišite sve

en: Delete components
hr: Izbriši komponente

en: Delete database table
hr: Izbriši tablicu baze podataka

en: Delete elements
hr: Izbriši elemente

en: Delete global classes
hr: Izbriši globalne tečajeve

en: Delete icon
hr: Ikona brisanja

en: Delete permanently
hr: Obriši trajno

en: Delete revisions
hr: Izbriši revizije

en: Delete screenshots
hr: Izbriši snimke zaslona

en: Delete selected
hr: Izbriši odabrano

en: Delete this sidebar
hr: Izbriši ovu bočnu traku

en: Deleted
hr: Obrisano

en: Deprecated
hr: Zastarjelo

en: Descending
hr: Silazno

en: Description
hr: Opis

en: Description typography
hr: Opis tipografije

en: Descriptive name for viewing submissions on the "%s" page.
hr: Opisni naziv za pregled podnesaka na stranici "%s".

en: Descriptive name of your API connection.
hr: Opisni naziv vaše API veze.

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
hr: Opisni tekst ove stranice. Prikazuje se u rezultatima tražilice. Preporučeno: 50 - 300 znakova.

en: Deselect
hr: Poništite odabir

en: Design sets
hr: Dizajnerski setovi

en: Desktop
hr: Radna površina (Desktop)

en: Details
hr: Detalji

en: Determines how components are made available in the block editor.
hr: Određuje kako su komponente dostupne u uređivaču blokova.

en: Determines what happens when someone visits a default WordPress authentication URL (%s). Only applies when custom pages above have been set. Caution: If hiding default paths, remember your custom page URLs to avoid lockout.
hr: Određuje što se događa kada netko posjeti zadani WordPress URL za provjeru autentičnosti (%s). Primjenjuje se samo ako su prethodno postavljene prilagođene stranice. Oprez: ako skrivate zadane staze, zapamtite prilagođene URL-ove stranica kako biste izbjegli zaključavanje.

en: Determines which slide should be active if the carousel has multiple slides in a page.
hr: Određuje koji bi slajd trebao biti aktivan ako vrtuljak ima više slajdova na stranici.

en: Developer
hr: Programer

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
hr: Jeste li istražili %1$s? Ili stupite u kontakt sa mnom putem %2$s?

en: Direction
hr: Smjer

en: Directory is created in your "uploads" directory if it doesn't exist.
hr: Imenik se stvara u vašem direktoriju "uploads" ako ne postoji.

en: Disable
hr: Onemogući

en: Disable "Skip links"
hr: Onemogućite "Preskoči veze"

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
hr: Onemogući meta oznake Bricks Open Graph

en: Disable Bricks SEO meta tags
hr: Onemogućite Bricks SEO meta oznake

en: Disable Bricks cascade layer (discouraged)
hr: Onemogući kaskadni sloj Bricks (ne preporučuje se)

en: Disable CSS variables manager
hr: Onemogući upravitelja CSS varijabli

en: Disable Default UI
hr: Onemogući zadano korisničko sučelje

en: Disable Google Fonts
hr: Onemogući Google Fontove

en: Disable URL parameter filter
hr: Onemogući filtar parametara URL-a

en: Disable WP REST API render
hr: Onemogući WP REST API render

en: Disable WooCommerce builder
hr: Onemogući

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
hr: Onemogućite WordPress prilagođena polja u padajućem izborniku

en: Disable auto focus
hr: Onemogući automatsko izoštravanje

en: Disable auto min/max value
hr: Onemogući automatsku min/max vrijednost

en: Disable auto-expand
hr: Onemogući automatsko proširenje

en: Disable autosave
hr: Onemogući automatsko spremanje

en: Disable backdrop
hr: Onemogući pozadinu

en: Disable chaining element & global class
hr: Onemogući element lanca i globalnu klasu

en: Disable class chaining
hr: Onemogući povezivanje razreda

en: Disable clickable POI
hr: Onemogući zanimljivu točku na koju se može kliknuti

en: Disable coupon message
hr: Onemogućite poruku o kuponu

en: Disable cross sells
hr: Onemogućite križne prodaje

en: Disable custom authentication page bypass
hr: Onemogući zaobilaženje prilagođene stranice za provjeru autentičnosti

en: Disable default templates
hr: Onemogući zadane predloške

en: Disable element spacing
hr: Onemogući razmak između elemenata

en: Disable embed
hr: Onemogući ugrađivanje (embed)

en: Disable emojis
hr: Onemogućite emotikone

en: Disable footer
hr: Onemogući podnožje

en: Disable for WordPress data
hr: Onemogući za WordPress podatke

en: Disable for logged-in users
hr: Onemogući za prijavljene korisnike

en: Disable form validation
hr: Onemogući provjeru valjanosti obrasca

en: Disable global class manager
hr: Onemogući globalnog voditelja razreda

en: Disable global classes
hr: Onemogući globalne tečajeve

en: Disable globally
hr: Onemogući globalno

en: Disable header
hr: Onemogući zaglavlje

en: Disable icon
hr: Onemogući ikonu

en: Disable image
hr: Onemogući sliku

en: Disable jQuery migrate
hr: Onemogući migriranje jQuery

en: Disable lazy load
hr: Onemogućite lijeno učitavanje

en: Disable lazy loading
hr: Onemogući “Lazy loading”

en: Disable link
hr: Onemogući vezu

en: Disable login message
hr: Onemogući poruku za prijavu

en: Disable navigation
hr: Onemogući navigaciju

en: Disable popups
hr: Onemogući skočne prozore

en: Disable product gallery lightbox
hr: Onemogući okvir za pregled galerije proizvoda

en: Disable product gallery zoom
hr: Onemogući zumiranje galerije proizvoda

en: Disable query merge
hr: Onemogući spajanje upita

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Disabled: Insert below existing content.
hr: Onemogućeno: umetnite ispod postojećeg sadržaja.

en: Disabled: Keep original image filename.
hr: Onemogućeno: Zadrži izvorno ime slike.

en: Disabled: Show placeholder images.
hr: Onemogućeno: prikaži generičku sliku.

en: Disables the %s. While this may maintain compatibility with certain existing setups, we strongly recommend leaving this option OFF for optimal functionality and future compatibility.
hr: Onemogućuje %s. Iako to može zadržati kompatibilnost s određenim postojećim postavkama, preporučujemo da ostavite ovu opciju ISKLJUČENOM radi optimalne funkcionalnosti i buduće kompatibilnosti.

en: Disallowed keyword found
hr: Pronađena nedopuštena ključna riječ

en: Discard
hr: Odbaci

en: Disconnect
hr: Izadi

en: Dismiss
hr: Odbaci

en: Dismissable
hr: Odbacivo

en: Display
hr: Prikaz

en: Display name
hr: Prikazano ime

en: Display names as
hr: Prikaži nazive kao

en: Display on breakpoints
hr: Prikaži na prijelomnim točkama

en: Display the object type (e.g. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") in the query loop type dropdown.
hr: Prikažite vrstu objekta (npr. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") u padajućem izborniku vrste petlje upita.

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
hr: Prikazuje se u URL-u. Sve malim slovima. Koristite crtice umjesto razmaka.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
hr: Prikazuje se u rezultatima pretraživanja, društvenim mrežama i web pregledniku. Preporučeno: maks. 60 znakova.

en: Divider
hr: Razdjelnik

en: Do not close this window, the process is running in the background.
hr: Ne zatvarajte ovaj prozor, proces se izvodi u pozadini.

en: Do not set this interaction on a Toggle element.
hr: Ne postavljajte ovu interakciju na element Toggle.

en: Do not track
hr: Ne prati

en: Do you really want to delete this sidebar?
hr: Želite li stvarno izbrisati ovu bočnu traku?

en: Do you want to unlink all nestable global elements?
hr: Želite li poništiti vezu svih nestabilnih globalnih elemenata?

en: Document title
hr: Naziv dokumenta

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Don't auto focus on first focusable element when offcanvas opens.
hr: Nemojte automatski izoštravati prvi element koji se može izoštravati kada se otvori offcanvas.

en: Don't close on click outside mini cart
hr: Ne zatvarajte na klik izvan mini košarice

en: Don't focus on first focusable element inside popup when popup opens.
hr: Ne fokusirajte se na prvi element koji se može fokusirati unutar skočnog prozora kada se otvori skočni prozor.

en: Don't render in builder
hr: Nemoj prikazivati u alatu za izradu

en: Done
hr: Gotovo

en: Dots
hr: Točkice

en: Dotted
hr: Točkasti

en: Double
hr: Dupla crta

en: Double opt-in
hr: Potvrda prijave (Double opt-in)

en: Download
hr: Preuzimanja

en: Download %s
hr: Preuzmi %s

en: Downloaded
hr: Preuzeto

en: Downloading
hr: Preuzimanje

en: Downloads
hr: Preuzimanja

en: Draft
hr: Skica

en: Drag & drop
hr: Povuci i ispusti

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
hr: Ovdje povucite i ispustite .JSON ili .ZIP datoteke ..

en: Draggable
hr: Moguće je povlačiti

en: Dragging
hr: Povlačenje

en: Drop file(s) here
hr: Ispustite datoteku(e) ovdje

en: Dropdown
hr: Padajući

en: Drops
hr: Kapljice

en: Dual ring
hr: Dvostruki prsten

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

en: Duplicate classes detected
hr: Otkrivene su dvostruke klase

en: Duplicate classes detected. Resolve conflicts before importing.
hr: Otkriveni duplikati klasa. Riješite sukobe prije uvoza.

en: Duplicate content
hr: Izradi kopiju sadržaja

en: Duplicate content is available to all users with the %s capability. Use this feature for any post or page to ensure that all relevant WordPress and/or Bricks data is duplicated accurately.
hr: Dvostruki sadržaj dostupan je svim korisnicima s mogućnošću %s. Koristite ovu značajku za bilo koju objavu ili stranicu kako biste osigurali da su svi relevantni podaci WordPressa i/ili Bricksa točno umnoženi.

en: Duplicate elements
hr: Dupliciraj elemente

en: Duplicate entries not allowed.
hr: Duplicirani unosi nisu dopušteni.

en: Duration
hr: Trajanje

en: Dynamic Data
hr: Dinamički podaci

en: Dynamic data
hr: Dinamički podaci

en: Dynamic data is empty.
hr: Dinamički podaci su prazni.

en: Dynamic data tag
hr: Oznaka dinamičkih podataka

en: Dynamic dots
hr: Dinamičke točke

en: Dynamically retrieve map addresses from a connected query on the same page, allowing real-time updates with query-based content, including query filter support.
hr: Dinamički dohvaćajte adrese karte iz povezanog upita na istoj stranici, dopuštajući ažuriranja u stvarnom vremenu sa sadržajem koji se temelji na upitu, uključujući podršku za filter upita.

en: EXISTS
hr: POSTOJI

en: Eager
hr: Željan

en: Echo tags: Allow functions via filter
hr: Echo oznake: Dopusti funkcije putem filtra

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Custom Font
hr: Uredi prilagođeni font

en: Edit Template
hr: Uređivanje predloška

en: Edit Template Bundle
hr: Uredi paket predložaka

en: Edit Template Tag
hr: Uredi oznaku predloška

en: Edit WordPress content (WP admin).
hr: Uredite WordPress sadržaj (WP administrator).

en: Edit account
hr: Uredi nalog

en: Edit address
hr: Uređivanje adrese

en: Edit capability
hr: Mogućnost uređivanja

en: Edit content
hr: Uredi sadržaj

en: Edit dropdown to set icon individually.
hr: Uredite padajući izbornik da biste pojedinačno postavili ikonu.

en: Edit footer
hr: Uredi podnožje

en: Edit global classes
hr: Uredite globalne tečajeve

en: Edit header
hr: Uredi zaglavlje

en: Edit icon
hr: Ikona uređivanja

en: Edit in WordPress
hr: Uredi u WordPressu

en: Edit link
hr: Uredi vezu

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
hr: Uredite povezane proizvode da biste dodali dodatne ili unakrsne prodaje proizvoda.

en: Edit palette
hr: Uredi paletu

en: Edit product content in WordPress.
hr: Uredite sadržaj proizvoda u WordPressu.

en: Edit product short description in WordPress.
hr: Uredite kratki opis proizvoda u WordPressu.

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
hr: Uredi naslov: Postavke > Postavke stranice > SEO

en: Edit your WordPress menu item to enable multilevel functionality.
hr: Uredite svoju WordPress stavku izbornika kako biste omogućili višerazinsku funkcionalnost.

en: Edit your WordPress menu item to set a Bricks mega menu template.
hr: Uredite svoju stavku izbornika WordPress da biste postavili predložak mega izbornika Bricks.

en: Edited
hr: Uređeno

en: Editing
hr: Uređivanje

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
hr: Uređivanje širine osnovne prijelomne točke utječe na sve medijske upite.

en: Effect
hr: Efekt

en: Element "%s" doesn't exist.
hr: Element "%s" ne postoji.

en: Element %s not found.
hr: Element %s nije pronađen.

en: Element ID
hr: ID elementa

en: Element ID that holds the live search results. Only visible when the live search is performed.
hr: ID elementa koji sadrži rezultate pretraživanja uživo. Vidljivo samo kada se izvodi pretraživanje uživo.

en: Element Manager
hr: Upravitelj elemenata

en: Element actions
hr: Radnje elementa

en: Element breadcrumbs
hr: Element krušne mrvice

en: Element can't be rendered as the connected component doesn't exist. Unlink this instance or import the missing component.
hr: Element se ne može prikazati jer povezana komponenta ne postoji. Prekinite vezu ove instance ili uvezite komponentu koja nedostaje.

en: Element classes
hr: Klase elemenata

en: Element doesn't exist.
hr: Element ne postoji.

en: Element editing & styling
hr: Uređivanje i uređivanje elemenata

en: Element has been disabled globally.
hr: Element je globalno onemogućen.

en: Element is not visible in the builder elements panel, but still rendered in the builder and frontend.
hr: Element nije vidljiv na ploči elemenata sastavljača, ali se i dalje prikazuje u sastavljaču i sučelju.

en: Element is not visible in the builder nor on the frontend.
hr: Element nije vidljiv u builderu niti na sučelju.

en: Element is visible in the builder and frontend. This is the default behaviour.
hr: Element je vidljiv u builderu i sučelju. Ovo je zadano ponašanje.

en: Element margin
hr: Margina elementa

en: Element not found
hr: Element nije pronađen

en: Element structure name
hr: Naziv strukture elementa

en: Elements
hr: Elementi

en: Elements without code signature. Review, then sign your code one-by-one or all-at-once.
hr: Elementi bez potpisa koda. Pregledajte, a zatim potpišite svoj kod jedan po jedan ili sve odjednom.

en: Ellipse
hr: Elipsa

en: Ellipsis
hr: Elipsa

en: Email
hr: E-mail

en: Email address
hr: Email adresa

en: Email address already exists.
hr: Email adresa već postoji.

en: Email address in submitted form
hr: Adresa e-pošte u dostavljenom obrascu

en: Email address is not valid.
hr: Adresa e-pošte nije važeća.

en: Email address required.
hr: Potrebna je adresa e-pošte.

en: Email content
hr: Sadržaj e-pošte

en: Empty
hr: Prazno

en: Empty cart
hr: Prazna košara

en: Empty response from the API.
hr: Prazan odgovor od API-ja.

en: Empty star color
hr: Boja prazne zvijezde

en: Enable
hr: Omogući

en: Enable "%s" button
hr: Omogući gumb "%s"

en: Enable AJAX add to cart
hr: Omogući AJAX dodavanje u košaricu

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout coupon" element
hr: Omogućite element Bricks WooCommerce "Checkout coupon"

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout login" element
hr: Omogućite element Bricks WooCommerce "Checkout login"

en: Enable Bricks WooCommerce "Notice" element
hr: Omogući Bricks WooCommerce element "Obavijest"

en: Enable all components automatically
hr: Automatski omogući sve komponente

en: Enable code execution
hr: Omogući izvršavanje koda

en: Enable code execution if your site uses Code elements, SVG elements (source: code), Query editors, or "echo" tags.
hr: Omogućite izvršavanje koda ako vaša stranica koristi elemente koda, SVG elemente (izvor: kod), uređivače upita ili oznake "echo".

en: Enable form submission access for specific user roles. Edit the user's profile directly to grant access to a specific user.
hr: Omogućite pristup podnošenju obrasca za određene korisničke uloge. Izravno uredite korisnički profil kako biste dodijelili pristup određenom korisniku.

en: Enable if image is cropped for a smooth lightbox image transition.
hr: Omogući ako je slika obrezana za glatki prijelaz slike lightboxa.

en: Enable if this popup template is for a map "Info Box".
hr: Omogućite ako je ovaj skočni predložak za "Informacijski okvir" karte.

en: Enable if you experience issues loading the builder in combination with Cloudflare Rocket Loader.
hr: Omogućite ako imate problema s učitavanjem alata za izgradnju u kombinaciji s Cloudflare Rocket Loaderom.

en: Enable if your archive pagination is not working.
hr: Omogućite ako paginacija vaše arhive ne radi.

en: Enable individual components manually
hr: Ručno omogućivanje pojedinačnih komponenti

en: Enable log-in during checkout disabled. Check %1$sWooCommerce settings%2$s
hr: Omogućite prijavu tijekom plaćanja onemogućeno. Provjerite %1$s WooCommerce postavke %2$s

en: Enable product variation swatches
hr: Omogući uzorke varijacija proizvoda

en: Enable this setting to preload custom fonts to avoid FOUT (Flash of unstyled text).
hr: Omogućite ovu postavku za prethodno učitavanje prilagođenih fontova kako biste IZBJEGLI FOUT (Flash of unstyled text).

en: Enable time
hr: Omogućite vrijeme

en: Enable to automatically generate template screenshots on every builder save, view them, and use the bulk generate button in the template manager.
hr: Omogućite automatsko generiranje snimaka zaslona predložaka pri svakom spremanju graditelja, pregledajte ih i koristite gumb za skupno generiranje u upravitelju predložaka.

en: Enable to automatically group markers that are close to each other into a cluster.
hr: Omogućite automatsko grupiranje oznaka koje su blizu jedna drugoj u klaster.

en: Enable to automatically log the user in after successful email verification.
hr: Omogući automatsku prijavu korisnika nakon uspješne provjere e-pošte.

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
hr: Omogućite da vaši predlošci budu javni i vidljivi svima na mreži. Onemogućite kako bi samo vaši prijavljeni korisnici mogli vidjeti vaše predloške.

en: Enable to not load/render this element in the builder.
hr: Omogući da se ovaj element ne učita/ne prikazuje u alatu za izradu.

en: Enable to not load/render this element on the frontend.
hr: Omogućite ne učitavanje/prikazivanje ovog elementa na sučelju.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
hr: Omogućite otvaranje i zatvaranje stavke bez prebacivanja drugih stavki.

en: Enable to position in document flow (e.g. inside offcanvas).
hr: Omogući pozicioniranje u toku dokumenta (npr. unutar platna).

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
hr: Omogućite za generiranje teksta dinamičkih podataka na platnu kako biste poboljšali iskustvo pregleda.

en: Enable to replace global classes set on the element with the classes set on the property.
hr: Omogućuje zamjenu globalnih klasa postavljenih na elementu klasama postavljenim na svojstvu.

en: Enable to require user to verify the email after registration through an activation link.
hr: Omogućite da se od korisnika zatraži potvrda e-pošte nakon registracije putem aktivacijske poveznice.

en: Enable to show the template thumbnail column under %s, displaying the featured image or screenshot.
hr: Omogućite prikaz stupca minijatura predloška pod %s, prikazujući istaknutu sliku ili snimak zaslona.

en: Enable to sync global classes on every builder save between all open builder instances. Useful to avoid overwriting each others changes when multiple people work on the same dataset (e.g. adding, deleting, modifying global classes).
hr: Omogućite sinkronizaciju globalnih klasa pri svakom spremanju buildera između svih otvorenih instanci buildera. Korisno za izbjegavanje prepisivanja međusobnih promjena kada više ljudi radi na istom skupu podataka (npr. dodavanje, brisanje, mijenjanje globalnih klasa).

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Enabled: Download template images to media library.
hr: Omogućeno: Preuzmite slike predloška u medijateku.

en: Enabled: Rename image before download.
hr: Omogućeno: Preimenuj sliku prije preuzimanja.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
hr: Omogućeno: Zamijenite postojeći sadržaj podacima predloška.

en: End
hr: Kraj

en: End Size
hr: Krajnja veličina

en: End date
hr: Krajnji datum

en: End time
hr: Vrijeme završetka

en: Endpoint
hr: Ishod praćenja

en: Endpoints
hr: Mjere ishoda

en: Enjoy
hr: Uživati

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element and that a width is defined, especially when using a Div element.
hr: Osigurajte da se na ovaj element ne primjenjuju sukobljeni CSS stilovi i da je definirana širina, posebno kada se koristi Div element.

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element.
hr: Provjerite da se na ovaj element ne primjenjuju konfliktni CSS stilovi.

en: Enter Bricks IDs, separated by comma, of filter elements to exclude.
hr: Unesite Bricks ID-ove elemenata filtera koje želite izuzeti, odvojene zarezom.

en: Enter CSS filters + value (learn more)
hr: Unesite CSS filter + vrijednost (saznajte više)

en: Enter CSS variable definitions separated by semicolon
hr: Unesite definicije CSS varijabli odvojene točkom i zarezom

en: Enter URL of media file
hr: Unesite URL medijske datoteke

en: Enter a custom label for this attribute value (optional).
hr: Unesite prilagođenu oznaku za ovu vrijednost atributa (nije obavezno).

en: Enter a dynamic data tag for ACF Icon Picker or MetaBox Icon fields
hr: Unesite dinamičku oznaku podataka za polja ACF Icon Picker ili MetaBox Icon

en: Enter a generic error message. Otherwise the reason why the login failed is displayed.
hr: Unesite generičku poruku o pogrešci. U suprotnom se prikazuje razlog zašto prijava nije uspjela.

en: Enter a search term or command
hr: Unesite pojam ili naredbu za pretraživanje

en: Enter new template name
hr: Unesite novi naziv predloška

en: Enter search term
hr: Unesite pojam za pretraživanje

en: Enter the JSON body to be sent with the request
hr: Unesite JSON tijelo koje će se poslati sa zahtjevom

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
hr: Unesite naziv svoje prve globalne CSS klase u polje iznad. Zatim pritisnite enter da biste ga stvorili.

en: Enter viewport
hr: Unos prikaza

en: Enter width between 180 and 500.
hr: Unesite širinu između 180 i 500.

en: Enter your Google Maps API key under %s to access all options.
hr: Unesite svoj Google Maps API ključ pod %s za pristup svim opcijama.

en: Enter your Google Maps ID, which you can find in the %s, to enable the latest Google Maps features.
hr: Unesite svoj ID za Google karte, koji možete pronaći u %s, kako biste omogućili najnovije značajke Google karata.

en: Entire website
hr: Cijela web stranica

en: Entries
hr: Unosi

en: Entry animation
hr: Ulazna animacija

en: Entry animation to interaction
hr: Animacija unosa u interakciju

en: Equal
hr: Jednak

en: Error
hr: Greška

en: Error deleting class
hr: Pogreška pri brisanju klase

en: Error fetching site classes
hr: Pogreška pri dohvaćanju klasa web-m

en: Error loading results
hr: Pogreška pri učitavanju rezultata

en: Error message
hr: Poruka greške

en: Error on save
hr: Pogreška pri spremanju

en: Error page
hr: Stranica pogreške

en: Error processing font files
hr: Pogreška pri obradi datoteka fonta

en: Error restoring class
hr: Pogreška prilikom vraćanja razreda

en: Error uploading font
hr: Pogreška pri prijenosu fonta

en: Error: Could not load class
hr: Pogreška: Nije moguće učitati predmet

en: Error: Could not load class control
hr: Pogreška: Nije moguće učitati kontrolu klase

en: Error: Could not load gallery
hr: Greška: Nije moguće učitati galeriju

en: Error: Could not load image
hr: Greška: Nije moguće učitati sliku

en: Error: Could not load link
hr: Greška: Nije moguće učitati poveznicu

en: Error: Could not load query
hr: Pogreška: Nije moguće učitati upit

en: Error: Could not load select
hr: Pogreška: Nije moguće učitati odabrano

en: Error: Could not load toggle control
hr: Pogreška: Nije moguće učitati kontrolu prekidača

en: Error: Invalid license key
hr: Pogreška: nevažeći licencni ključ

en: Error: License mismatch
hr: Pogreška: Licenca se ne podudara

en: Even background
hr: Parna pozadina

en: Events
hr: Događaji

en: Every 5 minutes
hr: Svakih 5 minuta

en: Example
hr: Primjer

en: Example: {"Authorization": "Bearer token"}
hr: Primjer: {"Authorization": "Bearer token"}

en: Example: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}
hr: Primjer: {"ime": "{{43f295}}", "e-pošta": "{{a5c626}}"}

en: Excellent
hr: Odlično

en: Exceptional
hr: Izuzetan

en: Excerpt
hr: Izdvojeno

en: Excerpt length
hr: Duljina izdvojenog teksta

en: Exclude
hr: Isključi

en: Exclude current post
hr: Isključi trenutni post

en: Exclude filter IDs
hr: Isključi ID-ove filtra

en: Exclude posts/pages
hr: Izuzmi postove/stranice

en: Exclude templates
hr: Isključi predloške

en: Excluded terms
hr: Izuzeti pojmovi

en: Execute code
hr: Izvrši kod

en: Exercise great caution with granting code execution privileges. Enable them sparingly and only for trusted roles or ideally only specific users. Grant the least permissions necessary to maintain tight security.
hr: Budite vrlo oprezni s dodjeljivanjem povlastica za izvršavanje koda. Omogućite ih štedljivo i samo za pouzdane uloge ili idealno samo za određene korisnike. Dodijelite najmanje dopuštenja potrebnih za održavanje visoke sigurnosti.

en: Expand
hr: Proširiti

en: Expand active element & scroll into view
hr: Proširite aktivni element i pomaknite se u prikaz

en: Expand all
hr: Proširi sve

en: Expand first item
hr: Proširite prvu stavku

en: Expand item indexes
hr: Proširi indekse stavki

en: Expand panel when dropdown is visible
hr: Proširite ploču kada je padajući izbornik vidljiv

en: Expanded
hr: Proširen

en: Export
hr: Izvoz

en: Export Settings
hr: Izvoz postavki

en: Export Template
hr: Izvezi predloške

en: Export Variables
hr: Izvoz varijabli

en: Export all components first by clicking the "Export" icon above before deleting any. Once exported, hover over the component you'd like to delete, then click the "Delete" icon.
hr: Najprije izvezite sve komponente klikom na gornju ikonu "Izvoz" prije brisanja bilo koje. Nakon izvoza, zadržite pokazivač iznad komponente koju želite izbrisati, zatim kliknite ikonu "Izbriši".

en: Exquisite
hr: Fin

en: Extend allowed tags through filter
hr: Proširi dopuštene oznake kroz filtar

en: Extend contextual spacing to other elements within embedded content.
hr: Proširite kontekstualni razmak na ostale elemente unutar ugrađenog sadržaja.

en: External
hr: Vanjski

en: External URL
hr: Vanjski URL

en: External files
hr: Vanjske datoteke

en: External product
hr: Vanjski proizvod

en: Extra Bold
hr: Ekstra podebljano

en: Extra Light
hr: Dodatno svjetlo

en: Extra large
hr: Ekstra veliko

en: FAQ schema
hr: Shema često postavljanih pitanja

en: Facebook page URL
hr: URL stranice na Facebooku

en: Fade
hr: Postupno iščezavanje (Fade)

en: Fade in animation
hr: “Pretopi” animacija

en: Fade in down
hr: “Pretopi” prema dolje

en: Fade in left
hr: “Pretopi” lijevo

en: Fade in right
hr: “Pretopi” desno

en: Fade in up
hr: “Pretopi” prema gore

en: Failed to clean up orphaned elements.
hr: Čišćenje napuštenih elemenata nije uspjelo.

en: Failed to delete classes
hr: Brisanje klasa nije uspjelo

en: Failed to delete font
hr: Brisanje fonta nije uspjelo

en: Failed to fetch Instagram account details.
hr: Nije uspjelo dohvaćanje pojedinosti Instagram računa.

en: Failed to fetch Instagram posts.
hr: Dohvaćanje objava na Instagramu nije uspjelo.

en: Failed to move font to trash.
hr: Premještanje fonta u smeće nije uspjelo.

en: Failed to process any font files.
hr: Obrada nijedne datoteke fonta nije uspjela.

en: Failed to publish font.
hr: Objavljivanje fonta nije uspjelo.

en: Failed to restore font.
hr: Vraćanje fonta nije uspjelo.

en: Fallback
hr: Pričuvno

en: Fallback applies to elements in embedded content without a specific spacing rule.
hr: Povlačenje se odnosi na elemente u ugrađenom sadržaju bez određenog pravila razmaka.

en: Fallback color
hr: Rezervna boja

en: Fallback fonts
hr: Rezervni fontovi

en: Fallback image
hr: Unaprijed postavljena slika

en: Fallback label
hr: Rezervna naljepnica

en: Fallback label for terms without a specific label
hr: Zamjenska oznaka za izraze bez određene oznake

en: Fallback preview image
hr: Zamjenska slika pregleda

en: Fallback spacing
hr: Rezervni razmak

en: False
hr: Netočno

en: Fantastic
hr: Fantastičan

en: Farthest corner
hr: Najdalji kut

en: Farthest side
hr: Najudaljenija strana

en: Fast
hr: Brzo

en: Fast forward
hr: Brzo naprijed

en: Favorites
hr: Favoriti

en: Featured
hr: Istaknuto

en: Featured image
hr: Istaknuta slika

en: Featured image height
hr: Visina istaknute slike

en: Featured image sizes
hr: Veličine Istaknute slike

en: Featured image tag
hr: Oznaka istaknute slike

en: Featured image width
hr: Širina istaknute slike

en: Featured products
hr: Istaknuti proizvodi

en: Features
hr: Značajke

en: Features typography
hr: Sadrži tipografiju

en: February
hr: Veljača

en: Fetch content via AJAX
hr: Dohvaćanje sadržaja putem AJAX-a

en: Fetch priority
hr: Dohvati prioritet

en: Fetching
hr: Dohvaćam

en: Field
hr: Polje

en: Field ID
hr: ID polje

en: Field type
hr: Vrsta polja

en: Fields
hr: Polja

en: Fieldset
hr: Filteri

en: Figure
hr: Slika

en: File
hr: Datoteka

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
hr: Datoteka %s nije prihvaćena. Ograničenje datoteke premašeno.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
hr: Datoteka %s nije prihvaćena. Ograničenje veličine premašeno.

en: File URL
hr: URL datoteke

en: File URL, YouTube/Vimeo URL/ID.
hr: URL datoteke, YouTube/Vimeo URL/ID.

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
hr: Datoteka nije prenesena zbog pogreške u čišćenju datoteke. Molimo provjerite SVG datoteku ili stupite u kontakt.

en: Files
hr: Datoteke

en: Fill
hr: Ispuni

en: Fill - Dark
hr: Ispuna - Tamna

en: Fill - Light
hr: Ispuna - svjetlost

en: Fill - Primary
hr: Ispuna - Primarno

en: Fill color
hr: Boja ispune

en: Fill grid
hr: Ispunite rešetku

en: Filter by
hr: Filtrirajte prema

en: Filter for more advanced duplicate content rules
hr: Filtrirajte za naprednija pravila o dupliciranom sadržaju

en: Filter input
hr: Unos filtra

en: Filter media by mime type
hr: Filtriraj medije prema vrsti MIME-a

en: Filter title
hr: Filter naslova

en: Filter type
hr: Vrsta filtra

en: Find
hr: Traži

en: Fine
hr: Fino

en: Finish
hr: Gotovo

en: First name
hr: Ime

en: First post full width
hr: Prva objava pune širine

en: Fit map on markers change
hr: Prilagodi kartu promjenom markera

en: Fix corrupted database
hr: Popravite oštećenu bazu podataka

en: Fixed
hr: Fiksno

en: Flag size
hr: Veličina zastavice

en: Flex
hr: Savijati

en: Flex basis
hr: Fleksibilna osnova

en: Flex direction
hr: Smjer savijanja

en: Flex grow
hr: Flex rasti

en: Flex shrink
hr: Flex skupljanje

en: Float
hr: Plutanje

en: Fluid typography variable added
hr: Dodana je varijabla fluidne tipografije

en: Focus
hr: Fokus

en: Focus outline
hr: Obris fokusa

en: Follow
hr: Prati

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
hr: Slijedite ovu %1$svezu%2$s da biste uredili opis arhive proizvoda ili uredili opise kategorije/oznake proizvoda

en: Font Family
hr: Obitelj fonta

en: Font Manager
hr: Upravitelj fontova

en: Font deleted permanently
hr: Font je trajno izbrisan

en: Font downloaded successfully.
hr: Font je uspješno preuzet.

en: Font family
hr: Obitelj fontova

en: Font manager
hr: Upravitelj fontova

en: Font moved to trash
hr: Font je premješten u smeće

en: Font moved to trash successfully.
hr: Font je uspješno premješten u smeće.

en: Font name
hr: Naziv fonta

en: Font preview
hr: Pregled fonta

en: Font restore error
hr: Pogreška vraćanja fonta

en: Font restored
hr: Font je vraćen

en: Font size
hr: Veličina slova

en: Font size at the largest viewport. Acts as the upper bound—text will not grow beyond this.
hr: Veličina fonta u najvećem prikazu. Djeluje kao gornja granica - tekst neće rasti izvan toga.

en: Font size at the smallest viewport. Acts as the lower bound—text will not shrink below this.
hr: Veličina fonta na najmanjem vidljivom dijelu. Djeluje kao donja granica - tekst se neće smanjiti ispod ovoga.

en: Font style
hr: Stil fonta

en: Font variation settings
hr: Postavke varijacije fonta

en: Font variations
hr: Varijacije fonta

en: Font weight
hr: Težina fonta

en: FontAwesome - Brands
hr: FontAwesome - Robne marke

en: Fonts
hr: Fontovi

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
hr: Fontovi sinkronizirani! Sinkronizacija projekta fonta koji ste upravo objavili ili ažurirali može potrajati nekoliko minuta.

en: Foot
hr: Stopalo

en: Footer
hr: Podnožje

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
hr: Skripte podnožja dodane su neposredno prije zatvaranja oznake %s.

en: For better preview select content to show.
hr: Za bolji pregled odaberite sadržaj za prikaz.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
hr: Samo u svrhu SEO sučelja. Bez prepisivanja naslova posta. Preporučeno: maks. 60 znakova.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
hr: Za opise kategorije proizvoda ili arhive oznaka proizvoda uredite opis svakog pojma.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
hr: Za pitanja o opekama pošaljite e-mail na help@bricksbuilder.io. Ako želite znati što se trenutno razvija, pređite na naš javni putokaz. Tamo također možete predati vlastite zahtjeve za značajke da bi ih drugi mogli podržati i komentirati.

en: Force home
hr: Prisiliti kući

en: Form
hr: Obrazac

en: Form ID
hr: ID obrasca

en: Form Submissions
hr: Podnošenje obrazaca

en: Form submission access
hr: Pristup podnošenju obrasca

en: Form submission table could not be deleted.
hr: Tablicu za slanje obrazaca nije bilo moguće izbrisati.

en: Form submission table deleted successfully.
hr: Tablica za slanje obrazaca uspješno je izbrisana.

en: Form submissions
hr: Podnesci obrazaca

en: Form submissions could not be deleted.
hr: Podnesene obrasce nije bilo moguće izbrisati.

en: Form submissions deleted.
hr: Podnesci obrazaca su izbrisani.

en: Form submissions table could not be resetted.
hr: Tablicu za slanje obrazaca nije bilo moguće poništiti.

en: Form submissions table resetted successfully.
hr: Tablica za slanje obrazaca uspješno je poništena.

en: Form title
hr: Naslov forme

en: Format to send the data in.
hr: Format za slanje podataka.

en: Friday
hr: Petak

en: From email address
hr: Poslano sa email adrese

en: From name
hr: Od

en: Front
hr: Prednji

en: Front page
hr: Naslovna strana

en: Frontend
hr: Korisničko sučelje

en: Full
hr: Pun

en: Full access
hr: Puni pristup

en: Full size
hr: Puna veličina

en: Fullscreen
hr: Puni zaslon

en: Fullscreen Control
hr: Kontrola preko cijelog zaslona

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the %s filter.
hr: Nazivi funkcija koji se pozivaju putem oznake "echo" moraju se staviti na bijelu listu putem filtra %s.

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the new %s filter.
hr: Nazivi funkcija pozvani preko oznake "echo" moraju biti stavljeni na popis dopuštenih putem novog filtra %s.

en: Function names must pass the check through the %s filter.
hr: Nazivi funkcija moraju proći provjeru kroz filtar %s.

en: Galleries
hr: Galerije

en: Gallery layout
hr: Izgled galerije

en: Gap
hr: Praznina

en: General
hr: Općenito

en: Generate FAQPage structured data (JSON-LD).
hr: Generirajte strukturirane podatke FAQPage (JSON-LD).

en: Generate custom image sizes
hr: Generirajte prilagođene veličine slika

en: Generate review schema
hr: Generiraj shemu pregleda

en: Generate screenshots
hr: Generirajte snimke zaslona

en: Generating variables will delete all existing variables in this category. Do you want to proceed?
hr: Generiranje varijabli izbrisat će sve postojeće varijable u ovoj kategoriji. Želite li nastaviti?

en: Get In Touch
hr: Javite se

en: Get started here
hr: Počni ovdje

en: Get terms from current
hr: Preuzmite uvjete iz trenutnog

en: Get terms that are children of specified term
hr: Dohvati pojmove koji su djeca određenog pojma

en: Get the author of current post
hr: Dohvati autora trenutne objave

en: Getting Started
hr: Početak rada

en: Global
hr: Globalno

en: Global class
hr: Globalna klasa

en: Global class import manager
hr: Upravitelj uvoza globalne klase

en: Global classes
hr: Globalni tečajevi

en: Global data sync
hr: Globalna sinkronizacija podataka

en: Global element
hr: Globalni element

en: Global elements
hr: Globalni elementi

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and must be converted to components or unlinked.
hr: Globalni elementi su zastarjeli od verzije 2.0 i moraju se pretvoriti u komponente ili prekinuti vezu.

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and will be removed in the near future. Please convert them into components as soon as possible under %s. Once done, please delete all global elements by hovering over a global element below and clicking the "Delete" icon.
hr: Globalni elementi su zastarjeli od verzije 2.0 i bit će uklonjeni u bliskoj budućnosti. Pretvorite ih u komponente što je prije moguće pod %s. Kada završite, izbrišite sve globalne elemente tako da zadržite pokazivač iznad globalnog elementa ispod i kliknete ikonu "Izbriši".

en: Global elements converted to components.
hr: Globalni elementi pretvoreni u komponente.

en: Global elements review
hr: Pregled globalnih elemenata

en: Global settings
hr: Globalne postavke

en: Global styles & settings
hr: Globalni stilovi i postavke

en: Go back
hr: Vrati se natrag

en: Go to
hr: Idi na

en: Go to first slide
hr: Idi na prvi slajd

en: Go to slide %s
hr: Idi na slajd %s

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
hr: Idite na: Postavke > Postavke predloška > Popuni sadržaj

en: Go to: WooCommerce > Products > Inventory
hr: Idite na: WooCommerce > Proizvodi > Inventar

en: Good
hr: Dobro

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
hr: Potreban je Google Maps API ključ! Dodaj ključ na nadzornu ploču pod: %s

en: Google fonts
hr: Google fontovi

en: Google fonts have been disabled
hr: Google fontovi su onemogućeni

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
hr: Potreban je Google reCAPTCHA API ključ! Dodaj ključ na nadzornu ploču pod: %s

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
hr: Google reCaptcha: Nevažeći ključ web lokacije.

en: Got it
hr: Razumijem

en: Gradient
hr: Gradijent

en: Gradient / Overlay
hr: Gradijent / Prekrivanje

en: Grand
hr: Veličanstven

en: Greater than
hr: Veće od

en: Greater than or equal
hr: Veće ili jednako

en: Grid
hr: Rešetka

en: Grid (Round)
hr: Rešetka (okrugla)

en: Grid (Square)
hr: Rešetka (kvadrat)

en: Grid auto columns
hr: Automatski stupci mreže

en: Grid auto flow
hr: Automatski protok mreže

en: Grid auto rows
hr: Automatski redci rešetke

en: Grid item
hr: Stavka rešetke

en: Grid template columns
hr: Stupci predloška rešetke

en: Grid template rows
hr: Redci predloška rešetke

en: Groove
hr: Izbrazdana crta

en: Group
hr: Grupa

en: Group already exists
hr: već postoji u projektu

en: Grouped
hr: Grupisano

en: Grouped product
hr: Grupisan proizvod

en: Groups
hr: Grupe

en: HTML email
hr: HTML e-pošta

en: HTML tag
hr: HTML oznaka

en: HTML tag not allowed
hr: HTML oznaka nije dopuštena

en: HTTP method
hr: HTTP metoda

en: Hamburger toggle
hr: Hamburger meni - prebacivanje

en: Has inherited settings
hr: Ima naslijeđene postavke

en: Has no styles
hr: Nema stilova

en: Head
hr: Glava

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Header location
hr: Mjesto zaglavlja

en: Header scripts
hr: Skripte zaglavlja

en: Header scripts are added right before closing %s tag.
hr: Skripte zaglavlja dodaju se neposredno prije zatvaranja oznake %s.

en: Header width
hr: Širina zaglavlja

en: Headers
hr: Yaglavlje

en: Heading
hr: Zaglavlje

en: Heading selectors
hr: Birači smjera

en: Heading typography
hr: Tipografija naslova

en: Headings
hr: Naslovi

en: Headings offset
hr: Pomak naslova

en: Height
hr: Visina

en: Help
hr: Pomoć

en: Here goes my text ...
hr: Evo mog teksta ...

en: Here goes your caption ...
hr: Evo vašeg opisa ...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
hr: Evo vašeg teksta ... Odaberite bilo koji dio teksta da biste pristupili alatnoj traci za oblikovanje.

en: Hero
hr: Hero blok

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Hide
hr: Sakriti

en: Hide "All" option
hr: Sakrij opciju „Sve”

en: Hide "View cart" button
hr: Sakrij gumb „Prikaži košaricu”

en: Hide %s
hr: Sakrij %s

en: Hide CTA button
hr: Sakrij CTA gumb

en: Hide additional information
hr: Sakrij dodatne informacije

en: Hide at breakpoint
hr: Sakrij na točki prekida

en: Hide cart details to link directly to the cart.
hr: Sakrij pojedinosti o košarici za izravnu vezu s košaricom.

en: Hide close
hr: Sakrij “zatvori”

en: Hide count
hr: Sakrij broj

en: Hide count bracket
hr: Sakrij zagradu za brojanje

en: Hide cover
hr: Sakrij naslovnicu

en: Hide current
hr: Sakrij trenutačnu verziju

en: Hide dynamic data label in dropdown
hr: Sakrij oznaku dinamičkih podataka u padajućem izborniku

en: Hide element
hr: Sakrij element

en: Hide empty
hr: Sakrij prazne

en: Hide if empty
hr: Sakrij ako je prazno

en: Hide if no active filter
hr: Sakrij ako nema aktivnog filtra

en: Hide if no translation
hr: Sakrij ako nema prijevoda

en: Hide if not open
hr: Sakrij ako nije otvoreno

en: Hide image
hr: Sakrij sliku

en: Hide info
hr: Sakrij informacije

en: Hide label
hr: Sakrij oznaku

en: Hide labels
hr: Sakrij oznake

en: Hide message
hr: Sakrij poruku

en: Hide out of stock
hr: Sakrij nema zalihe

en: Hide password
hr: Sakrij lozinku

en: Hide placeholders
hr: Sakrij rezervirana mjesta

en: Hide regular price
hr: Sakrij redovnu cijenu

en: Hide reviews link
hr: Sakrij vezu za recenzije

en: Hide stock
hr: Sakrij sliku

en: Hide the form by default, and show it only when the toggle is clicked.
hr: Sakrij obrazac prema zadanim postavkama i prikaži ga samo kada se klikne prekidač.

en: Hide title
hr: Sakrij naslov

en: Hierarchical
hr: Hijerarhijski

en: High
hr: Visoko

en: Highlight
hr: Istaknuto

en: Highlight label
hr: Označi oznaku

en: History
hr: Povijest

en: History deleted
hr: Povijest je izbrisana

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
hr: Držite tipku CMD / CRTL za odabir više slika.

en: Home
hr: Početna

en: Home URL
hr: URL početne stranice

en: Home page
hr: Početna stranica

en: Honeypot: Create form field(s) and enable the "Honeypot" checkbox. Those honeypot fields aren't visible to users, but add an extra layer of protection against spam submissions.
hr: Honeypot: Kreirajte polja obrasca i omogućite potvrdni okvir "Honeypot". Ta honeypot polja nisu vidljiva korisnicima, ali dodaju dodatni sloj zaštite od slanja neželjene pošte.

en: Hook
hr: Kuka

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Horizontal align
hr: Horizontalno poravnanje

en: Horizontal alignment
hr: Horizontalno poravnanje

en: Horizontal order
hr: Vodoravni redoslijed

en: Hover
hr: Lebdeći

en: How Editing With Bricks Works
hr: Kako djeluje uređivanje Bricks-om

en: How long to keep
hr: Koliko dugo čuvati

en: How long to keep the same random order (in seconds)
hr: Koliko dugo zadržati isti nasumični redoslijed (u sekundama)

en: How many numbers on either side of the current page.
hr: Koliko brojeva s obje strane trenutne stranice.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
hr: Koliko brojeva na rubovima početne i krajnje liste.

en: How many numbers to either side of the current page.
hr: Koliko brojeva na obje strane trenutne stranice.

en: How to create a footer template
hr: Kako stvoriti predložak podnožja

en: How to create a header template
hr: Kako stvoriti predložak zaglavlja

en: How to get your Adobe fonts project ID
hr: Kako dobiti ID projekta Adobe fontova

en: How to get your Facebook App ID
hr: Kako dobiti svoj Facebook App ID

en: How to get your Google Maps API key
hr: Kako dobiti Google Maps API ključ

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
hr: Kako dobiti tajni API ključ Google reCAPTCHA v3

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
hr: Kako dobiti Google reCAPTCHA v3 API ključ

en: How to get your Instagram Access Token
hr: Kako dobiti pristupni token za Instagram

en: How to get your MailChimp API key
hr: Kako dobiti svoj MailChimp API ključ

en: How to get your SendGrid API key
hr: Kako dohvatiti svoj SendGrid API ključ

en: How to get your Turnstile secret key
hr: Kako doći do tajnog ključa Turnstile

en: How to get your Turnstile site key
hr: Kako doći do ključa web-mjesta Turnstile

en: How to get your Unsplash API key
hr: Kako dobiti svoj Unsplash API ključ

en: How to get your hCaptcha secret key
hr: Kako dobiti hCaptcha tajni ključ

en: How to get your hCaptcha site key
hr: Kako doći do ključa hCaptcha web-lokacije

en: How to use the global variable manager
hr: Kako koristiti globalnog upravitelja varijabli

en: Hue
hr: Nijansa

en: Hybrid
hr: Hibrid

en: I am a button
hr: Ja sam gumb

en: I am a heading
hr: Ja sam naslov

en: I am a slide
hr: Ja sam ‘slide’

en: I am a so called subtitle.
hr: Ja sam takozvani podnaslov.

en: I am an alert.
hr: Ja sam upozorenje.

en: I don't know how to use this Bricks
hr: Ne znam kako koristiti Bricks

en: I found a better site builder
hr: Pronašao sam bolji graditelj web stranica

en: I no longer need Bricks
hr: Više mi ne treba Bricks

en: I.e.: 200px / 50% etc.
hr: Npr: 200 piksela / 50 % e tc.

en: ID
hr: ID oznaka

en: IP address
hr: IP adresa

en: Icon
hr: Ikona

en: Icon Box
hr: Okvir s ikonama

en: Icon List
hr: Popis ikona

en: Icon align
hr: Poravnaj ikone

en: Icon background
hr: Pozadina ikone

en: Icon background color
hr: Pozadinska boja ikone

en: Icon border
hr: Obrub ikone

en: Icon box shadow
hr: Sjena okvira s ikonama

en: Icon collapsed
hr: Ikona se srušila

en: Icon color
hr: Boja ikone

en: Icon expanded
hr: Ikona je proširena

en: Icon expanded typography
hr: Ikona proširena tipografija

en: Icon height
hr: Visina ikone

en: Icon margin
hr: Margina ikone

en: Icon padding
hr: Podstava ikone

en: Icon position
hr: Položaj ikone

en: Icon rotate in °
hr: Ikona se okreće u °

en: Icon rotation for expanded accordion.
hr: Rotacija ikone za proširenu harmoniku.

en: Icon size
hr: Veličina ikone

en: Icon spinning
hr: Okretanje ikone

en: Icon transition
hr: Prijelaz ikone

en: Icon typography
hr: Tipografija ikona

en: Icon width
hr: Širina ikone

en: Icon(s) deleted successfully
hr: Ikona(e) uspješno izbrisana (e)

en: Icon(s) imported successfully
hr: Ikone su uspješno uvezene

en: Icons
hr: Ikone

en: If enabled Bricks will try to use the image of the matching product variation when no term-specific image swatch is set.
hr: Ako je omogućeno, Bricks će pokušati koristiti sliku odgovarajuće varijacije proizvoda kada nije postavljen uzorak slike specifičan za određeni pojam.

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
hr: Ako je omogućeno, učitava se dodatna JS i CSS datoteka.

en: If enabled, form submission will succeed even if the webhook fails. Errors will be logged to the server error log.
hr: Ako je omogućeno, slanje obrasca će biti uspješno čak i ako web-dojavnik ne uspije. Pogreške će se bilježiti u zapisnik grešaka poslužitelja.

en: If no form field is selected, the first password field in the form is used.
hr: Ako nije odabrano polje obrasca, koristi se prvo polje za lozinku u obrascu.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
hr: Ako nisu postavljeni uvjeti predloška, Bricks će prikazati objavljene predloške (zaglavlje, podnožje itd.) na objavljenoj, korisničkoj strani vašeg web mjesta. Odaberite ovu postavku da biste onemogućili ovo ponašanje. Svakako postavite uvjete predloška.

en: If the shape doesn't take up all available space add %s to the "svg" tag.
hr: Ako oblik ne zauzima sav raspoloživi prostor, dodajte %s u oznaku "svg".

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
hr: Ako videozapis nije naveden, morat ćete unijeti hash privatnosti videozapisa.

en: If this account exists, a password reset link will be sent to the associated email address.
hr: Ako ovaj račun postoji, veza za ponovno postavljanje lozinke bit će poslana na pridruženu adresu e-pošte.

en: Iframe title
hr: Naslov iframea

en: Ignore selector
hr: Zanemari birač

en: Ignore sticky posts
hr: Zanemarite ljepljive postove

en: Ignored when posts per page set to "-1".
hr: Zanemaruje se kada su objave po stranici postavljene na "-1".

en: Image
hr: Slika

en: Image Gallery
hr: Galerija slika

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
hr: ID slike (%s) više ne postoji. Odaberite drugu sliku.

en: Image Overlay
hr: Prekrivanje slike

en: Image align
hr: Poravnanje slike

en: Image border
hr: Obrub slike

en: Image box shadow
hr: Sjena okvira za slike

en: Image caption
hr: Opis slike

en: Image click action
hr: Akcija klika na sliku

en: Image gallery
hr: Galerija slika

en: Image height
hr: Visina slike

en: Image link alt text
hr: Zamjenski tekst poveznice slike

en: Image not found
hr: Slika nije pronađena

en: Image position
hr: Pozicija slike

en: Image ratio
hr: Omjer slike

en: Image size
hr: Veličina slike

en: Image width
hr: Širina slike

en: Images
hr: Slike

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
hr: Slike istog Lightbox ID-a grupiraju se zajedno.

en: Import
hr: Uvoz

en: Import CSS variables
hr: Uvezi CSS varijable

en: Import Settings
hr: Postavke uvoza

en: Import images
hr: Uvoz slika

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
hr: Uvoz "%s" nije uspio: Ime već postoji.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
hr: Uvoz datoteke "%s" nije uspio: Pogrešan format.

en: Import pasted images/SVGs
hr: Uvoz zalijepljenih slika/SVG-ova

en: Import settings
hr: Uvoz postavki

en: Import template
hr: Uvezi predložak

en: Import/export components
hr: Uvoz/izvoz komponenti

en: Import/export templates
hr: Uvoz/izvoz predložaka

en: Imported
hr: Uvezeno

en: Imports
hr: Uvozi podataka

en: Impressive
hr: Impresivan

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
hr: Ako ste programer, Bricks možete još više prilagoditi pomoću prilagođenih kuka (hooks), filtera ili stvaranjem vlastitih elemenata.

en: In same term
hr: U istom pojmu

en: In stock
hr: Na zalihi

en: Inactive
hr: Neaktivno

en: Include
hr: Uključi

en: Include children
hr: Uključiti djecu

en: Incoming
hr: Dolazno

en: Incoming changes
hr: Dolazne promjene

en: Incorrect password.
hr: Netočna lozinka

en: Incredible
hr: Nevjerojatan

en: Indent
hr: Uvlaka

en: Independent toggle
hr: Neovisni prekidač

en: Index
hr: Indeks

en: Index of the item to expand on page load, start at 0.
hr: Indeks stavke koja se proširuje pri učitavanju stranice, počinje od 0.

en: Indexes of the items to expand on page load, separated by comma, start at 0.
hr: Indeksi stavki koje se proširuju pri učitavanju stranice, odvojeni zarezom, počinju od 0.

en: Indexing in progress.
hr: Indeksiranje je u tijeku.

en: Indexing job is stuck?
hr: Posao indeksiranja je zapeo?

en: Individual
hr: Pojedino

en: Individual users with code execution capability
hr: Pojedinačni korisnici s mogućnošću izvršavanja koda

en: Infinite
hr: Beskonačno

en: Infinite scroll
hr: Beskonačni skrolanje

en: Info
hr: Informacije

en: Info Box
hr: Informativni okvir

en: Info Box template enabled.
hr: Predložak info okvira omogućen.

en: Info color
hr: Info boja

en: Infobox
hr: Infokutija

en: Infobox appears on map marker click.
hr: Infobox se pojavljuje na kliku markera karte.

en: Inherited from
hr: Naslijeđeno od

en: Initial
hr: Početno

en: Initial slide
hr: Početni slajd

en: Inline styles (CSS) are added at the end of the %s tag.
hr: Umetnuti stilovi (CSS) dodaju se na kraju oznake %s.

en: Inline styles (default)
hr: Umetnuti stilovi (zadano)

en: Inner background color
hr: Unutarnja boja pozadine

en: Inner container
hr: Unutar kontejnera

en: Input
hr: PHP maksimalne vrijednosti ulaznih varijabli

en: Input background
hr: Pozadina unosa

en: Input border
hr: Obrub unosa

en: Insert
hr: Umetni

en: Insert "Toggle" element after "Nav items" to show/hide your mobile menu.
hr: Umetnite element "Toggle" nakon "Nav items" da biste prikazali/sakrili svoj mobilni izbornik.

en: Insert after
hr: Umetnite nakon

en: Insert components
hr: Umetnite komponente

en: Insert elements in Emmet-like syntax.
hr: Umetnite elemente u sintaksi sličnoj Emmetu.

en: Insert layout
hr: Umetni izgled

en: Insert media
hr: Umetnite medij

en: Insert of the same component is not possible.
hr: Umetanje iste komponente nije moguće.

en: Insert section
hr: Umetni odjeljak

en: Insert template
hr: Umetni predložak

en: Insert templates
hr: Umetni predloške

en: Inserted
hr: Ubačeno

en: Inserted template uses theme style "%s"
hr: Umetnuti predložak koristi stil teme "%s"

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
hr: Umetanjem bilo kojeg predloška prepisuju se vaši podaci. Preporučujemo da prvo spremite promjene.

en: Inset
hr: Uvlačenje

en: Instagram access token required! Add in WordPress dashboard under %s
hr: Potreban je token za pristup Instagramu! Dodaj u WordPress nadzornu ploču pod %s

en: Installed version
hr: Instalirana verzija

en: Instance
hr: Instanca

en: Instances
hr: Instance

en: Integer
hr: Cjelobrojna

en: Interaction
hr: ANTIARITMICI

en: Interactions
hr: Interakcije

en: Interactions don't run in the builder.
hr: Interakcije se ne izvode u alatu za izgradnju.

en: Interface
hr: Sučelje

en: Internal post/page
hr: Interna objava/ stranica

en: Interval in ms
hr: Interval u ms

en: Invalid
hr: Nevažeće

en: Invalid CSS response from Google Fonts.
hr: Nevažeći CSS odgovor Google Fontova.

en: Invalid SVG files
hr: Nevažeće SVG datoteke

en: Invalid action
hr: Neispravna radnja

en: Invalid element names
hr: Nevažeći nazivi elemenata

en: Invalid font ID.
hr: Nevažeći ID fonta.

en: Invalid font file
hr: Datoteka fonta nije valjana

en: Invalid form token.
hr: Token obrasca nije valjan.

en: Invalid license key.
hr: Licencni ključ nije valjan.

en: Invalid password reset key
hr: Nevažeći ključ za ponovno postavljanje lozinke

en: Invalid post ID or form ID.
hr: Nevažeći ID posta ili ID obrasca.

en: Invalid pseudo class. Must start with a colon (:)
hr: Nevažeća pseudoklasa. Mora započeti dvotočkom (:).

en: Invalid request
hr: Neispravan zahtjev

en: Invalid signature
hr: Neispravni potpis

en: Invalid total pages value "%1$s" extracted from path "%2$s". Expected a numeric value.
hr: Nevažeća vrijednost ukupnog broja stranica "%1$s" izdvojena iz putanje "%2$s". Očekivana je numerička vrijednost.

en: Invalid webhook URL.
hr: Nevažeći URL web-dojavnika.

en: Invalid webhook payload format.
hr: Nevažeći format sadržaja web-dojavnika.

en: Invert
hr: Obrni

en: Invisible
hr: Nevidljivo

en: Is
hr: Je

en: Is main query
hr: Je glavni upit

en: Isolation
hr: Izolacija

en: It's just a temporary deactivation
hr: To je samo privremena deaktivacija

en: Italic
hr: Kurziv

en: Item
hr: Stavka

en: Item width
hr: Širina stavke

en: Items
hr: Stavke

en: Items to scroll
hr: Stavke za pomicanje

en: Items to show
hr: Predmeti za prikaz

en: January
hr: Siječanj

en: JavaScript function name without parentheses or window object.
hr: Naziv JavaScript funkcije bez zagrada ili objekta prozora.

en: JavaScript is automatically wrapped in script tags.
hr: JavaScript se automatski umotava u oznake skripte.

en: Join Us
hr: Pridruži nam se

en: July
hr: Srpanj

en: June
hr: Lipanj

en: Just another slide
hr: Samo još jedan ‘slide’

en: Justify
hr: Poravnaj

en: Justify content
hr: Poravna sadržaj (Justify)

en: Justify items
hr: Opravdanje stavki

en: Keep open while styling
hr: Držite otvorenu tijekom stiliziranja

en: Key
hr: Ključ

en: Keyboard
hr: Stencils

en: Keyboard shortcuts
hr: Prečice na tipkovnici

en: Label
hr: Oznaka

en: Label text
hr: Tekst oznaka

en: Label typography
hr: Tipografija Oznake / Natpisa

en: Labels
hr: Oznake

en: Language
hr: Jezik

en: Languages
hr: Jezik

en: Large
hr: Veliko

en: Large (1024px)
hr: Veliko (1024 piksela)

en: Last name
hr: Prezime

en: Last refresh
hr: Posljednje osvježavanje

en: Latest
hr: Najnovije

en: Latitude
hr: Zemljopisna širina

en: Layers
hr: Slojevi

en: Layout
hr: Izgled

en: Lazy
hr: Lijeno

en: Lazy load offset
hr: Pomak lijenog opterećenja

en: Lead
hr: Uvod

en: Learn more
hr: Saznajte više

en: Learn more about CSS filters
hr: Saznajte više o CSS filterima

en: Learn more about CSS transform
hr: Saznajte više o CSS transformaciji

en: Learn more about CSS transform-origin
hr: Saznajte više o CSS promjenjenom podrijetlu

en: Learn more about CSS transitions
hr: Saznajte više o CSS prijelazima

en: Learn more on wordpress.org
hr: Saznajte više na wordpress.org

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
hr: Saznajte koje %1$s trebate dodati u gornja polja putem dinamičke podatkovne oznake %2$s.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
hr: Ostavite prazno da biste primijenili predložak na sve uvjete arhiviranja.

en: Leave empty to apply template to all post types.
hr: Ostavite prazno da biste primijenili predložak na sve vrste postova.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
hr: Ostavite prazno da biste koristili WooCommerce zadani popis.

en: Leave empty to use the default WordPress home URL.
hr: Ostavite prazno da biste koristili zadani početni URL za WordPress.

en: Leave options empty to use the options of the first connected control.
hr: Ostavite opcije prazne kako biste koristili opcije prve povezane kontrole.

en: Leave the first comment
hr: Ostavite prvi komentar

en: Leave viewport
hr: Napusti okvir za prikaz

en: Leave your comment
hr: Ostavite svoj komentar

en: Left
hr: Lijevo

en: Left to right
hr: S lijeva na desno

en: Left with space
hr: Ostalo s prostorom

en: Lesser
hr: Manji

en: Lesser or equal
hr: Manje ili jednako

en: Letter spacing
hr: Razmak između slova

en: License
hr: Licenca

en: License activated.
hr: Licenca aktivirana.

en: License key format
hr: Format ključa licence

en: Light
hr: Svijetla

en: Light color
hr: Svijetla boja

en: Lightbox Image
hr: Lightbox slika

en: Lightness
hr: Svjetlina

en: Limit how often this popup appears.
hr: Ograničite učestalost pojavljivanja ovog skočnog prozora.

en: Limit the number of webhook requests that can be sent per hour.
hr: Ograničite broj webhook zahtjeva koji se mogu poslati po satu.

en: Line cap
hr: Zatvaranje linije

en: Line height
hr: Visina linije

en: Line width in px
hr: Širina crte u px

en: Linear
hr: Linearni

en: Link
hr: Poveznica

en: Link & status
hr: & Status poveznice

en: Link To
hr: Poveznica prema

en: Link entire post
hr: Poveži cijelu objavu

en: Link entire product
hr: Povežite cijeli proizvod

en: Link image
hr: Slika poveznice

en: Link rendered as
hr: Veza je prikazana kao

en: Link styles apply only to specific elements. Overwrite them via the %s filter or extend them via the CSS selectors setting below.
hr: Stilovi veza primjenjuju se samo na određene elemente. Prebrišite ih putem filtra %s ili ih proširite pomoću donje postavke CSS selektora.

en: Link title
hr: Naslov poveznice

en: Link to
hr: Poveznica na

en: Link to lightbox
hr: Veza do lightboxa

en: Link to post
hr: Link na objavu

en: Link type
hr: Vrsta poveznice

en: Linked
hr: Povezano

en: Links
hr: Poveznice

en: List
hr: Popis

en: List item
hr: Stavka popisa

en: List item #1
hr: Stavka popisa # 1

en: List item #2
hr: Stavka popisa # 2

en: List items
hr: Stavke na popisu

en: Load all matching theme styles
hr: Učitaj sve odgovarajuće stilove tema

en: Load more
hr: Učitaj više

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
hr: Učitajte predloške iz bilo koje druge instalacije Bricks kojoj imate pristup u biblioteci predložaka.

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Loading font data
hr: Učitavanje podataka o fontu

en: Loading method
hr: Način učitavanja

en: Loading templates
hr: Učitavanje predložaka

en: Local storage
hr: Lokalna pohrana

en: Location
hr: Lokacija

en: Location content
hr: Sadržaj lokacije

en: Location subtitle
hr: Podnaslov lokacije

en: Location title
hr: Naziv lokacije

en: Lock
hr: Zaključaj

en: Lock selected
hr: Odabrana brava

en: Lock/unlock global classes
hr: Zaključaj/otključaj globalne tečajeve

en: Locked
hr: Zaključano

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
hr: Prijavite se na %s kako bi preuzeli licencni ključ ili ga kopirali i zalijepili s e-adrese s potvrdom kupnje.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
hr: Prijavite se nakon uspješne registracije. Savjet: Postavite akciju "Preusmjeravanje" za preusmjeravanje korisnika na područje računa / administracije.

en: Logged in
hr: Prijavljeni

en: Logged out
hr: Odjavljen

en: Logged-in users
hr: Prijavljeni korisnici

en: Logged-in users with role
hr: Prijavljeni korisnici s ulogom

en: Login
hr: Prijava

en: Login form
hr: Obrazac za prijavu

en: Logo inverse
hr: Logo obrnuti

en: Logout URL
hr: URL za odjavu

en: Longitude
hr: Zemljopisna dužina

en: Loop
hr: Petlja

en: Lost password
hr: Izgubljena lozinka

en: Low
hr: Nisko

en: Low stock
hr: Niska zaliha

en: Lowercase
hr: Mala slova

en: Lowercase removes leading zeros
hr: Mala slova uklanjaju vodeće nule

en: Magnificent
hr: Veličanstven

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
hr: Potreban je Mailchimp API ključ! Dodaj ključ na nadzornu ploču pod: %s

en: Main
hr: Glavni

en: Main query
hr: Glavni upit

en: Maintenance
hr: Održavanje

en: Maintenance mode
hr: Održavanje

en: Make sure not to use the "Product tabs" element on the same page.
hr: Pazite da ne koristite element "Kartice proizvoda" na istoj stranici.

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
hr: Provjerite je li vam udaljeno web mjesto koje ste unijeli gore omogućilo "Pristup mojim predlošcima".

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
hr: Provjerite nema li elemenata s vezama unutar vašeg povezanog spremnika (ugniježđene veze).

en: Make sure to save settings after closing this modal to apply changes
hr: Obavezno spremite postavke nakon zatvaranja ovog načina da biste primijenili promjene

en: Make sure to set "%1$s" in your "%2$s" definitions below.
hr: Provjerite jeste li postavili "%1$s" u svojim definicijama "%2$s" u nastavku.

en: Manage
hr: Upravljaj

en: Manage global elements
hr: Upravljanje globalnim elementima

en: Manage my menus in WordPress.
hr: Upravljanje mojim izbornicima u WordPressu.

en: Manage your custom font files
hr: Upravljajte datotekama svojih prilagođenih fontova

en: Mandatory
hr: Obavezno

en: Manually regenerate CSS files
hr: Ručno obnavljanje CSS datoteka

en: Map
hr: Mapa

en: Map ID
hr: ID karte

en: Map Type Control
hr: Kontrola vrste mape

en: Map style
hr: Izgled mape

en: Map type
hr: Vrsta mape

en: March
hr: Ožujak

en: Margin
hr: Margina

en: Mark
hr: Oznaka

en: Mark all as read
hr: Označi sve kao pročitano

en: Markers
hr: Markeri

en: Markers set on individual addresses or map connectors precede these settings.
hr: Oznake postavljene na pojedinačnim adresama ili konektorima karte prethode tim postavkama.

en: Marvelous
hr: Čudesno

en: Masonry
hr: "Razbacano" (Masonry)

en: Max payload size
hr: Maksimalna veličina korisnog tereta

en: Max requests per hour
hr: Maksimalni broj zahtjeva po satu

en: Max upload size: %s
hr: Maksimalna veličina prijenosa: %s

en: Max. entries
hr: Maks. unosa

en: Max. files
hr: Maks. datoteka

en: Max. height
hr: Maks. visina

en: Max. items
hr: Maks. stavki

en: Max. length
hr: Maks. duljina

en: Max. post width
hr: Maks. širina stupa

en: Max. price
hr: Maks. cijena

en: Max. products
hr: Maksimalni proizvodi

en: Max. rating
hr: Maks. ocjena

en: Max. related posts
hr: Maks. broj povezanih objava

en: Max. size
hr: Maks. veličina

en: Max. time
hr: Maks. vrijeme

en: Max. value
hr: Maks. vrijednost

en: Max. width
hr: Maks. širina

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Maximum number of entries reached.
hr: Dosegnut je maksimalan broj unosa.

en: Maximum number of results to display for each query loop in the builder. Applies only to Bricks-native queries. Leave blank to use the default value.
hr: Maksimalni broj rezultata za prikaz za svaku petlju upita u alatu za izgradnju. Primjenjuje se samo na Bricks izvorne upite. Ostavite prazno za korištenje zadane vrijednosti.

en: Maximum number of webhook requests allowed per hour.
hr: Maksimalan broj dopuštenih zahtjeva za web-dojavnik po satu.

en: Maximum size of the webhook payload in kilobytes.
hr: Maksimalna veličina korisnog opterećenja web-dojavnika u kilobajtima.

en: May
hr: Svibanj

en: Media
hr: Mediji

en: Media File
hr: Medijska datoteka

en: Media query
hr: Upit za medije

en: Medium
hr: Srednje

en: Mega menu
hr: Mega izbornik

en: Member
hr: Član

en: Menu
hr: Izbornik

en: Menu order
hr: Redosljed izbornika

en: Message
hr: Poruka

en: Message sent from:
hr: Poruka poslana od:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
hr: Poruka je uspješno poslana. Javit ćemo vam se u najkraćem mogućem roku.

en: Messages
hr: Poruke

en: Meta Data
hr: Meta podaci

en: Meta description
hr: Meta opis

en: Meta key
hr: Meta ključ

en: Meta keywords
hr: Meta ključne riječi

en: Meta query
hr: Meta upit

en: Meta robots
hr: Meta roboti

en: Meta typography
hr: Meta tipografija

en: Meta value
hr: Meta vrijednost

en: Metadata
hr: Metapodaci

en: Mid Size
hr: Srednja veličina

en: Middle center
hr: Sredina centar

en: Middle left
hr: Sredina lijevo

en: Middle right
hr: Sredina desno

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
hr: Min. PHP verzija za pokretanje Bricks-a je PHP 5.4

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
hr: Min. dimenzija: Dvostruka vrijednost ispod visine logotipa / širine logotipa za pravilan prikaz na Retina uređajima.

en: Min. height
hr: Min. visina

en: Min. height is 70.
hr: Min. visina je 70.

en: Min. price
hr: Min. cijena

en: Min. time
hr: Min. vrijeme

en: Min. value
hr: Min. vrijednost

en: Min. width
hr: Min. širina

en: Min/max date
hr: Min./maks. datum

en: Mini cart
hr: Mini kolica

en: Misc
hr: Razno

en: Miscellaneous
hr: Razno

en: Missing sidebar name.
hr: Nedostaje naziv bočne trake.

en: Mobile
hr: Mobitel

en: Mobile first
hr: Najprije mobilno

en: Mobile landscape
hr: Mobilni prikaz

en: Mobile menu
hr: Mobilni izbornik

en: Mobile portrait
hr: Mobilni prikaz - portret

en: Mode
hr: Način rada

en: Modified
hr: Datum promjene

en: Modified date
hr: Izmijenjeni datum

en: Monday
hr: Ponedjeljak

en: Month: %s
hr: Mjesec: %s

en: Monthly
hr: Mjesečno

en: More about meta robots directives.
hr: Više o uputama za meta robote.

en: More content to come ..
hr: Još sadržaja koji dolaze ..

en: More layouts
hr: Više rasporeda

en: More text
hr: Više teksta

en: Most Popular
hr: Najpopularnije

en: Most specific
hr: Najspecifičnije

en: Mouse enter
hr: Unos mišem

en: Mouse leave
hr: Miš ostavi

en: Mouse leave window
hr: Prozor za napuštanje miša

en: Move
hr: Premjesti

en: Move to trash
hr: Premjesti u smeće

en: Moved
hr: Pomaknuto

en: Moved to trash
hr: Premješteno u smeće

en: Multilevel
hr: Više razina

en: Multiple options
hr: Više opcija

en: Must match with the format saved in database.
hr: Mora odgovarati formatu spremljenom u bazi podataka.

en: Mute
hr: Bez tona

en: Muted
hr: Prigušen

en: Muted color
hr: Prigušena boja

en: My Templates
hr: Moji predlošci

en: My account
hr: Moj račun

en: My templates
hr: Moji predlošci

en: My templates access
hr: Pristup mojim predlošcima

en: MySQL version
hr: MySQL verzija

en: Name
hr: Ime

en: Name is required
hr: Naziv je obavezan

en: Name to display instead of the remote template URL in the template source dropdown.
hr: Naziv za prikaz umjesto URL-a udaljenog predloška u padajućem izborniku izvora predloška.

en: Native actions on this hook
hr: Izvorne radnje na ovoj kuki

en: Native elements
hr: Izvorni elementi

en: Nav Menu
hr: Navigacijski izbornik

en: Nav items
hr: Stavke navigacije

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
hr: Krećite se kroz različite stranice upita bez ponovnog učitavanja stranice.

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Neat
hr: Uredan

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
hr: Trebate pomoć? Pronašli ste grešku? Želite predložiti neku novu mogućnost / značajku?

en: Nestable elements can't be converted to components. You can either unlink them manually by right-clicking the global element in the builder or convert them automatically by clicking the "Convert to components" button above and then confirm the prompt.
hr: Nestabilni elementi ne mogu se pretvoriti u komponente. Možete ih poništiti ručno tako da desnom tipkom miša kliknete globalni element u alatu za izgradnju ili ih automatski pretvoriti pritiskom na gornji gumb "Pretvori u komponente", a zatim potvrdite upit.

en: Never
hr: Nikad

en: New
hr: Novi

en: New Custom Font
hr: Novi prilagođeni font

en: New Template
hr: Novi predložak

en: New Template Name
hr: Novi naziv predloška

en: New capability
hr: Nove mogućnosti

en: New classes detected. Resolve conflicts, if any, to import or skip.
hr: Otkrivene nove klase. Riješite sukobe, ako postoje, za uvoz ili preskakanje.

en: New color could not be saved.
hr: Nije moguće spremiti novu boju.

en: New color palette name
hr: Novo ime palete boja

en: New feature
hr: Nova opcija

en: New sidebar created.
hr: Stvorena je nova bočna traka.

en: New tab
hr: Nova kartica

en: New theme style name
hr: Novo ime stila teme

en: Newer Comments
hr: Noviji komentari

en: Next
hr: Sljedeći

en: Next Icon
hr: Sljedeća ikona

en: Next arrow
hr: Sljedeća strelica

en: Next label
hr: Sljedeća oznaka

en: Next page
hr: Slijedeća stranica

en: Next post
hr: Sljedeći post

en: Next slide
hr: Sljedeći slajd

en: Nice job
hr: Dobar posao

en: Nickname
hr: Kliknite za preimenovanje

en: No
hr: Ne

en: No Bricks data found.
hr: Nisu pronađeni podaci o Bricksu.

en: No CSS variable found.
hr: Nije pronađena nijedna CSS varijabla.

en: No Custom Font found in Trash
hr: U otpadu nije pronađen nijedan prilagođeni font

en: No Custom Fonts found
hr: Nisu pronađeni prilagođeni fontovi

en: No Facebook page URL provided.
hr: Nije naveden URL Facebook stranice.

en: No HTML markup defined.
hr: Nije definirano HTML označavanje.

en: No Instagram account found.
hr: Nije pronađen Instagram račun.

en: No Instagram posts found.
hr: Nije pronađena nijedna objava na Instagramu.

en: No Polylang languages found.
hr: Nije pronađen nijedan polilang jezik.

en: No SVG selected.
hr: Nije odabran niti jedan SVG.

en: No Template Bundle found
hr: Nije pronađen nijedan paket predložaka

en: No Template Tag found
hr: Nije pronađena oznaka predloška

en: No Template found in Trash
hr: U otpadu nije pronađen nijedan predložak

en: No Templates found
hr: Nisu pronađeni predlošci

en: No URL parameters are generated or read, even if filter elements are present.
hr: Parametri URL-a se ne generiraju niti čitaju, čak i ako su prisutni elementi filtera.

en: No Vimeo ID provided.
hr: Nije naveden Vimeo ID.

en: No Vimeo URL provided.
hr: Nije naveden Vimeo URL.

en: No WordPress added content found.
hr: Nije pronađen nijedan dodani WordPress sadržaj.

en: No WordPress widget type selected.
hr: Nije odabrana vrsta WordPress widgeta.

en: No YouTube ID provided.
hr: Nije naveden YouTube ID.

en: No YouTube URL provided.
hr: Nije naveden YouTube URL.

en: No access
hr: Nema pristupa

en: No accordion item added.
hr: Nije dodan niti jedan predmet harmonike.

en: No action has been set for this form.
hr: Za ovaj obrazac nije postavljena nijedna radnja.

en: No active icon set selected
hr: Nije odabrana nijedna aktivna ikona

en: No additional information to show.
hr: Informacije o temi.

en: No audio file selected.
hr: Nije odabrana niti jedna audio datoteka.

en: No caption
hr: Nema opisa

en: No checkout fields defined.
hr: Nema definiranih polja za naplatu.

en: No classes specified for deletion
hr: Nema navedenih klasa za brisanje

en: No classes to import.
hr: Nema klasa za uvoz.

en: No code found.
hr: Nije pronađen niti jedan kod.

en: No components found.
hr: Nije pronađena nijedna komponenta.

en: No conflict
hr: Nema sukoba

en: No connectable property found.
hr: Nije pronađeno nijedno svojstvo koje se može povezati.

en: No content
hr: Nema sadržaja

en: No date/fields set.
hr: Datum / polja nisu postavljeni.

en: No dynamic data found.
hr: Nisu pronađeni dinamički podaci.

en: No dynamic data set.
hr: Nisu postavljeni dinamički podatci.

en: No effect with loop enabled
hr: Nema učinka s uključenom petljom

en: No elements found for the selected filter.
hr: Nema pronađenih elemenata za odabrani filtar.

en: No email address provided.
hr: Nije navedena nijedna adresa e-pošte.

en: No excerpt found.
hr: Nije pronađen izdvojeni odlomk.

en: No file URL provided.
hr: Nije naveden URL datoteke.

en: No file selected.
hr: Nije odabrana nijedna datoteka.

en: No files were uploaded.
hr: Nijedna datoteka nije prenesena.

en: No filter source selected.
hr: Nije odabran izvor filtra.

en: No fluid typography category selected. Please create and select a category, then generate your fluid typography variables.
hr: Nije odabrana kategorija fluidne tipografije. Molimo vas da kreirate i odaberete kategoriju, a zatim generirate svoje varijable fluidne tipografije.

en: No fluid typography variables found. Configure the scale generator on the right-hand side as per your requirements. Once done, click the "Generate variables" button to automatically create your fluid typography variables.
hr: Nisu pronađene varijable fluidne tipografije. Konfigurirajte generator skale s desne strane prema svojim zahtjevima. Nakon što završite, kliknite gumb "Generiraj varijable" da biste automatski stvorili varijable fluidne tipografije.

en: No font files found in the CSS.
hr: U CSS-u nisu pronađene datoteke fonta.

en: No form field added.
hr: Nije dodano niti jedno polje obrasca.

en: No hook selected.
hr: Nije odabrana kuka.

en: No icon selected.
hr: Nije odabrana niti jedna ikona.

en: No image selected.
hr: Nije odabrana nijedna slika.

en: No instances
hr: Nema termina

en: No languages found.
hr: Nije pronađen nijedan jezik.

en: No latitude/longitude or address provided. Use dynamic data tags to retrieve the coordinates/address from your query loop results.
hr: Nije navedena zemljopisna širina/dužina niti adresa. Koristite oznake dinamičkih podataka za dohvaćanje koordinata/adresa iz rezultata petlje upita.

en: No license for provided license key found.
hr: Nije pronađena licenca za navedeni licenčni ključ.

en: No link
hr: Nema veze

en: No list items defined.
hr: Nisu definirane stavke popisa.

en: No locations found
hr: Nije pronađena nijedna lokacija

en: No menu items
hr: Nema stavki izbornika

en: No meta data selected.
hr: Nisu odabrani meta podaci.

en: No name
hr: Bez imena

en: No native actions on this hook
hr: Nema izvornih radnji na ovoj kuki

en: No nav menu found.
hr: Nije pronađen navigacijski izbornik.

en: No options found
hr: Opcije nisu nađene

en: No order found or the order is not suitable for this element.
hr: Redoslijed nije pronađen ili redoslijed nije prikladan za ovaj element.

en: No orphaned elements found.
hr: Nije pronađen nijedan element koji je ostao bez roditelja.

en: No pagination on singular posts/pages.
hr: Nema paginacije na pojedinačnim objavama/stranicama.

en: No pagination results.
hr: Nema rezultata paginacije.

en: No permission
hr: Ne dopuštam

en: No post ID provided.
hr: Nema ID-a objave.

en: No previous or next posts found..
hr: Nije pronađena nijedna prethodna ili sljedeća objava ..

en: No pricing table defined.
hr: Nije definirana tablica cijena.

en: No product archive description found.
hr: Nije pronađen opis arhive proizvoda.

en: No product selected
hr: Nije odabran nijedan proizvod

en: No products to show.
hr: Nema proizvoda za prikaz.

en: No progress bar created.
hr: Nije stvorena traka napretka.

en: No properties connected.
hr: Nema povezanih svojstava.

en: No property groups found.
hr: Nije pronađena nijedna grupa objekata.

en: No query selected
hr: Nije odabran nijedan upit

en: No rating
hr: Nema ocjena

en: No ratings
hr: Nema ocjena

en: No ratings yet.
hr: Još nema ocjena.

en: No related products to show.
hr: Nema povezanih proizvoda za prikaz.

en: No repeat
hr: Nema ponavljanja

en: No results
hr: Nema rezultata

en: No results found
hr: Nema pronađenih rezultata

en: No scroll
hr: Bez pomicanja

en: No sharing option selected.
hr: Nije odabrana nijedna opcija dijeljenja.

en: No shortcode provided.
hr: Nije naveden kratki kod.

en: No sidebar selected.
hr: Nije odabrana nijedna bočna traka.

en: No signature
hr: Nema potpisa

en: No slide added.
hr: Nije dodan niti jedan slajd.

en: No social icon added.
hr: Nije dodana niti jedna društvena ikona.

en: No spaces. No pound (#) sign.
hr: Bez razmaka. Bez znaka(#).

en: No tabs added.
hr: Nije dodana niti jedna kartica.

en: No target query selected.
hr: Nije odabran nijedan ciljni upit.

en: No team members added.
hr: Nije dodan niti jedan član tima.

en: No template selected.
hr: Nije odabran nijedan predložak.

en: No templates found.
hr: Nisu pronađeni predlošci.

en: No testimonials added.
hr: Nisu dodana svjedočanstva.

en: No text added.
hr: Tekst nije dodan.

en: No valid font files were processed.
hr: Nisu obrađene valjane datoteke fontova.

en: No variables found. Create a CSS variable using the input at the bottom or in bulk by clicking the "Import" icon at the top.
hr: Nisu pronađene varijable. Stvorite CSS varijablu pomoću unosa na dnu ili skupno klikom na ikonu "Uvezi" na vrhu.

en: No video selected.
hr: Nije odabran niti jedan videozapis.

en: No wrap
hr: Bez omotavanja

en: No-repeat
hr: Bez ponavljanja

en: None
hr: Nijedan

en: Normal
hr: Normalno

en: Not allowed
hr: Nije dozvoljeno

en: Not allowed: Infinite template loop.
hr: Nije dopušteno: beskonačna petlja predloška.

en: Not applied in the builder.
hr: Ne primjenjuje se u graditelju.

en: Not equal
hr: Jednake komumne

en: Not exists
hr: Ne postoji

en: Not found
hr: Nije pronađeno

en: Not new
hr: Nije novo

en: Not possible while bulk-editing.
hr: Nije moguće tijekom skupnog uređivanja.

en: Not supported on mobile devices
hr: Nije podržano na mobilnim uređajima

en: Nothing found
hr: Ništa nije pronađeno

en: Nothing found.
hr: Ništa nije pronađeno.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
hr: Ništa nije pronađeno. Pokušajte ponovo s drugom ključnom riječi!

en: Nothing to copy
hr: Ništa za kopirati

en: Nothing to paste
hr: Ništa za zalijepiti

en: Notice
hr: Napomena

en: Notice from %1$s: But don't worry. %1$s regularly updates all WooCommerce template files with each new release. If you are on the latest version and see this message, any necessary compatibility enhancements will be included in the next update.
hr: Obavijest od %1$s: Ali ne brinite. %1$s redovito ažurira sve datoteke predložaka WooCommerce sa svakim novim izdanjem. Ako koristite najnoviju verziju i vidite ovu poruku, sva potrebna poboljšanja kompatibilnosti bit će uključena u sljedeće ažuriranje.

en: Notices
hr: Obavijesti

en: Notifications
hr: Obavijesti

en: November
hr: Studeni

en: Number
hr: Broj

en: Number of comments
hr: Broj komentara

en: Number of posts
hr: Broj objava

en: Number of users to retrieve
hr: Broj korisnika za dohvaćanje

en: Numbered list
hr: Numerirana lista

en: Numeric
hr: Brojčano

en: Numeric meta value
hr: Numerička meta vrijednost

en: Object fit
hr: Objekt odgovara

en: Object position
hr: Položaj objekta

en: Oblique
hr: Nakrivljeno

en: October
hr: Listopad

en: Odd background
hr: Neparna pozadina

en: Off
hr: Isključeno

en: Off-Canvas
hr: Izvan platna

en: Offset
hr: Pomak

en: Okay
hr: U redu

en: Older Comments
hr: Stariji komentari

en: On
hr: Uključeno

en: On backorder
hr: Na zalihi kod dobavljača

en: On blur
hr: Na zamućenje

en: On input
hr: Na ulazu

en: On input, blur and submit
hr: Prilikom unosa, zamagli i pošalji

en: On sale
hr: Na popustu

en: Once done editing, click the "Save Settings" button at the bottom below to persist your changes.
hr: Kada završite s uređivanjem, kliknite gumb "Spremi postavke" na dnu ispod kako biste zadržali svoje promjene.

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
hr: Nakon što se upoznate s načinom rada Bricks-a, dobra je ideja naučiti o predlošcima. Na ovaj način izrađujete zaglavlje, podnožje i bilo koju drugu vrstu sadržaja koji se može ponovno upotrijebiti, poput izgleda blogova, arhiva, rezultata pretraživanja i stranica s pogreškama.

en: One Page Navigation
hr: Navigacija “One page” stranice

en: One Result
hr: Jedan rezultat

en: One feature per line
hr: Jedna značajka po retku

en: One or more of the selected classes conflict with existing classes on your site. You must either override the existing classes on your site or discard these imported versions.
hr: Jedna ili više odabranih klasa sukobljavaju se s postojećim klasama na vašoj stranici. Morate nadjačati postojeće klase na svojoj stranici ili odbaciti ove uvezene verzije.

en: One or more webhook requests failed.
hr: Jedan ili više zahtjeva webhooka nije uspjelo.

en: One post found
hr: Pronađena je jedna objava

en: Only added if none of your product fields contains any links.
hr: Dodano samo ako nijedno od polja vašeg proizvoda ne sadrži veze.

en: Only applicable for purchasable simple products with in stock status.
hr: Primjenjivo samo za kupovne jednostavne proizvode sa statusom na zalihama.

en: Only applicable if the add to cart display as form (e.g. on single product page).
hr: Primjenjivo samo ako se dodavanje u košaricu prikazuje kao obrazac (npr. na stranici jednog proizvoda).

en: Only applied in builder and template preview.
hr: Primjenjuje se samo u alatu za izradu i pregledu predloška.

en: Only applies to Image, Image Gallery, and SVG elements. Images will not be imported if the source is a custom URL or a dynamic data tag.
hr: Odnosi se samo na elemente slike, galerije slika i SVG. Slike se neće uvesti ako je izvor prilagođeni URL ili dinamička podatkovna oznaka.

en: Only applies to new items added to the DOM.
hr: Primjenjuje se samo na nove stavke dodane u DOM.

en: Only applies to top level dropdown elements.
hr: Odnosi se samo na padajuće elemente najviše razine.

en: Only empty draft fonts can be deleted.
hr: Mogu se izbrisati samo prazni nacrti fontova.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
hr: Pristup svojim predlošcima dopustite samo gore navedenim web lokacijama. Jedan URL u retku.

en: Only muted YouTube videos will autoplay on iOS Safari.
hr: U iOS Safariju će se automatski reproducirati samo videozapisi s YouTubea s isključenim zvukom.

en: Only one "Table of contents" element can be visible on a page at a time.
hr: Samo jedan element "Sadržaj" može biti vidljiv na stranici odjednom.

en: Only parent terms
hr: Samo roditeljski uvjeti

en: Only post queries are supported in this version.
hr: U ovoj verziji podržani su samo upiti za objavljivanje.

en: Only rendered if link is set.
hr: Prikazuje se samo ako je veza postavljena.

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
hr: Postavite samo ako imate problema sa zadanim prikazivanjem u alatu za izgradnju (REST API onemogućen, itd.)

en: Only supports Post, Term, and User context. More context are available inside the "Interaction" settings that open this popup.
hr: Podržava samo kontekst objave, termina i korisnika. Više konteksta dostupno je unutar postavki "Interakcija" koje otvaraju ovaj skočni prozor.

en: Only the first assigned term will be displayed.
hr: Prikazat će se samo prvi dodijeljeni termin.

en: Only works if the first assigned term is a child term.
hr: Radi samo ako je prvi dodijeljeni pojam podređeni pojam.

en: Opacity
hr: Neprozirnost

en: Open
hr: Otvori

en: Open icon manager
hr: Otvori upravitelj ikonama

en: Open image in lightbox
hr: Otvorite sliku u okviru za pregled

en: Open in new tab
hr: Otvori u novoj kartici

en: Open on add to cart (AJAX)
hr: Otvaranje prilikom dodavanja u košaricu (AJAX)

en: Open on page load
hr: Otvori na učitavanju stranice

en: Open tab index
hr: Indeks otvorenih kartica

en: Open tab on
hr: Otvori karticu na

en: Operating system
hr: Operacijski sustav

en: Opposites linked
hr: Suprotnosti povezane

en: Option
hr: Opcija

en: Optional
hr: Nije obavezno

en: Options
hr: Opcije

en: Options (one per line)
hr: Opcije (po jedna u retku)

en: Options type
hr: Vrsta opcija

en: Or
hr: Ili

en: Order
hr: Narudžba

en: Order by
hr: Narudžbu je poslao

en: Order date
hr: Datum narudžbe

en: Order details
hr: Detalji narudžbe

en: Order email
hr: E-mail za narudžbu

en: Order id
hr: ID narudžbe

en: Order matters. Start at smallest breakpoint. If using mobile-first start at largest breakpoint.
hr: Narudžba je važna. Počnite od najmanje točke prekida. Ako koristite mobile-first, počnite na najvećoj prijelomnoj točki.

en: Order meta key
hr: Naručite meta ključ

en: Order number
hr: Broj narudžbe

en: Order overview
hr: Pregled narudžbe

en: Order payment method
hr: Način plaćanja narudžbe

en: Order receipt
hr: Potvrda o narudžbi

en: Order review
hr: Pregled narudžbe

en: Order total
hr: Narudžba ukupno

en: Order updates
hr: Ažuriranje narudžbe

en: Ordered list
hr: Poslagani popis

en: Orders
hr: Narudžbe

en: Organize your properties in groups. Reorder your groups via drag & drop. Click to rename. Create a property group using the form below.
hr: Organizirajte svoja svojstva u grupe. Promijenite redoslijed svojih grupa povlačenjem i ispuštanjem. Kliknite za preimenovanje. Stvorite grupu svojstava pomoću donjeg obrasca.

en: Original price
hr: Originalna cijena

en: Original price typography
hr: Originalna tipografija cijene

en: Orphaned elements
hr: Siročad

en: Orphaned elements detected (%s). Please back-up your site or at least copy all elements in the structure panel, then click the "Clean up" button below to remove all orphaned elements.
hr: Otkriveni su napušteni elementi (%s). Napravite sigurnosnu kopiju svoje web-lokacije ili barem kopirajte sve elemente u strukturnoj ploči, a zatim kliknite gumb "Očisti" u nastavku kako biste uklonili sve napuštene elemente.

en: Orphaned elements removed.
hr: Uklonjeni elementi siročadi.

en: Orphaned elements review
hr: Pregled elemenata siročadi

en: Other
hr: Ostalo

en: Other (URL)
hr: Ostalo (URL)

en: Other classes
hr: Ostali razredi

en: Other pages
hr: Ostale stranice

en: Other styles
hr: Ostali stilovi

en: Others
hr: Ostalo

en: Out of stock
hr: Nema na lageru

en: Outer width of the info box popup.
hr: Vanjska širina skočnog okvira s informacijama.

en: Outline
hr: Kontura

en: Outline - Dark
hr: Kontura - Tamno

en: Outline - Light
hr: Kontura - Svjetlo

en: Outline - Primary
hr: Kontura - Primarno

en: Output PHP function
hr: Izlaz PHP funkcija

en: Outset
hr: Polazna točka

en: Outstanding
hr: Izvanredan

en: Overflow
hr: Prelijevanje

en: Overlay
hr: Prekrivanje

en: Overlay content
hr: Sadržaj koji se prekriva

en: Overline
hr: Natcrtano

en: Override
hr: Premošćivanje

en: Override local class
hr: Poništi lokalni tečaj

en: Overwrite
hr: Prepiši

en: PHP class does not exist
hr: PHP klasa ne postoji

en: PHP execution time limit
hr: PHP vremensko ograničenje izvršenja

en: PHP max input vars
hr: PHP max ulazne vrijednosti var

en: PHP max upload file size
hr: PHP maksimalna veličina datoteke za prijenos

en: PHP memory limit
hr: Ograničenje PHP memorije

en: PHP post max size
hr: Maksimalna veličina PHP posta

en: PHP safe mode
hr: PHP siguran način

en: PHP version
hr: PHP verzija

en: Padding
hr: Razmak

en: Page
hr: Stranica

en: Page %s
hr: Stranica % s

en: Page ID
hr: ID Stranice

en: Page date
hr: Datum stranice

en: Page modified
hr: Stranica izmijenjena

en: Page not found
hr: Stranica nije pronađena

en: Page number
hr: Broj stranice

en: Page order
hr: Redoslijed stranica

en: Page settings
hr: Postavke stranice

en: Page title
hr: Naslov stranice

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
hr: Stilovi specifični za stranicu se prema zadanim postavkama učitavaju inline. Odaberite "Vanjske datoteke" da biste učitali samo potrebni CSS i omogućili predmemoriju stilova.

en: Pages
hr: Stranice

en: Pages:
hr: Stranice:

en: Pagination
hr: Paginacija

en: Panel
hr: Ploča

en: Panel width could not be saved.
hr: Širinu panela nije moguće spremiti.

en: Paragraph
hr: Paragraf

en: Parameter
hr: Parametri

en: Parameter name for the page number (e.g., "page" or "offset"). This parameter will only be added when AJAX enabled pagination element are used.
hr: Naziv parametra za broj stranice (npr. "stranica" ili "pomak"). Ovaj parametar će se dodati samo kada se koriste elementi paginacije s omogućenim AJAX-om.

en: Parameters
hr: Parametri

en: Parent
hr: Roditelj

en: Parent theme URI
hr: URI “roditeljske” teme

en: Parent theme author URI
hr: URI autora “roditeljske” teme

en: Parent theme name
hr: Naziv “roditeljske” teme

en: Parent theme version
hr: Verzija “roditeljske” teme

en: Parse dynamic data
hr: Raščlanjivanje dinamičkih podataka

en: Password
hr: Lozinka

en: Password accepted. You can now access the protected content.
hr: Lozinka prihvaćena. Sada možete pristupiti zaštićenom sadržaju.

en: Password min. length
hr: Lozinka min. duljina

en: Password protect your templates.
hr: Zaštitite predloške lozinkom.

en: Password protected
hr: Zaštićeno lozinkom

en: Password protection
hr: Zaštita lozinkom

en: Password protection limits access to content on the rendered frontend only. It does not restrict alternative access methods (e.g. REST API). For sensitive data, consider stricter security controls.
hr: Zaštita lozinkom ograničava pristup sadržaju samo na prikazanom sučelju. Ne ograničava alternativne metode pristupa (npr. REST API). Za osjetljive podatke razmislite o strožim sigurnosnim kontrolama.

en: Password required.
hr: Potrebna lozinka.

en: Password toggle
hr: Prebacivanje lozinke

en: Paste
hr: Zalijepi

en: Pasted
hr: Zalijepljeno

en: Path that contains the total item count. Use "data" to target the response path root and "header" for the response headers. Required for the pagination to work. Use "header.x-wp-totalpages" for WordPress REST API calls.
hr: Putanja koja sadrži ukupan broj stavki. Koristite "data" za ciljanje korijena putanje odgovora i "header" za zaglavlja odgovora. Potrebno za rad paginacije. Koristite "header.x-wp-totalpages" za WordPress REST API pozive.

en: Path to extract nested data. Leave empty to use full response. Example: "data.results" to get results from {data: {results: [...]}}
hr: Putanja za izdvajanje ugniježđenih podataka. Ostavite prazno za korištenje punog odgovora. Primjer: "data.results" za dobivanje rezultata iz {data: {results: [...]}}

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Pause autoplay
hr: Pauziraj automatsku reprodukciju

en: Pause on focus
hr: Pauziraj pri izoštravanju

en: Pause on hover
hr: Pauziraj kod lebdenja (hover)

en: Paused
hr: Pauzirano

en: Pay
hr: Plaćanje

en: Payment
hr: Plaćanje

en: Pending message
hr: Poruka na čekanju

en: Per page load
hr: Po učitavanju stranice

en: Percent
hr: Postotak

en: Percentage
hr: Postotak

en: Percentage typography
hr: Postotna tipografija

en: Performance
hr: Izvođenje

en: Permalink
hr: Stalna poveznica (Permalink)

en: Permanently delete this icon? This action cannot be undone.
hr: Trajno izbrisati ovu ikonu? Ova se radnja ne može poništiti.

en: Picture in picture
hr: Slika u slici

en: Pie Chart
hr: Kružni graf (Pie Chart)

en: Pin
hr: Zakači

en: Pin/unpin elements
hr: Prikvači/otkvači elemente

en: Pinned
hr: Prikvačeno

en: Pinned elements
hr: Zakačeni elementi

en: Place and configure a "Map Connector" element inside the query loop to enable dynamic address retrieval. On the frontend, actual location markers will be displayed based on the retrieved addresses. In the builder, a placeholder marker will be shown using your Map Center settings for styling purposes.
hr: Postavite i konfigurirajte element "Map Connector" unutar petlje upita kako biste omogućili dinamičko dohvaćanje adrese. Na sučelju će se prikazati oznake stvarne lokacije na temelju dohvaćenih adresa. U alatu za izgradnju, oznaka rezerviranog mjesta bit će prikazana pomoću postavki vašeg centra karte za potrebe stiliziranja.

en: Place this query on the cart page.
hr: Postavite ovaj upit na stranicu košarice.

en: Place this query on the product page.
hr: Postavite ovaj upit na stranicu proizvoda.

en: Place this query on the single product page.
hr: Postavite ovaj upit na stranicu jednog proizvoda.

en: Placeholder color
hr: Boja placeholdera

en: Placeholder image shown.
hr: Prikazana generička slika.

en: Placeholder typography
hr: Tipografija placeholdera

en: Placeholders
hr: Rezervirano mjesto

en: Play inline
hr: Reproduciraj u nizu

en: Play once
hr: Reproduciraj jednom

en: Please check your email to confirm your subscription.
hr: Provjerite svoju e-poštu da biste potvrdili pretplatu.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
hr: Molimo kliknite donji gumb za generiranje svih potrebnih CSS datoteka.

en: Please connect your Instagram account.
hr: Povežite svoj Instagram račun.

en: Please copy & paste your license key in here ..
hr: Ovdje kopirajte i zalijepite svoj ključ licence ..

en: Please create a full-site backup and perform a "Code review" (see above) before generating code signatures globally.
hr: Napravite sigurnosnu kopiju cijele stranice i izvršite "Pregled koda" (pogledajte gore) prije globalnog generiranja potpisa koda.

en: Please create a full-site backup before running the converter.
hr: Napravite sigurnosnu kopiju cijele stranice prije pokretanja pretvarača.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
hr: Provjerite je li SMTP postavljen na ovoj stranici kako bi se sva odlazna e-pošta pravilno isporučivala.

en: Please ensure that the SVG code you paste in here does not contain any potentially malicious code. You can run it first through a free online SVG cleaner like %s
hr: Provjerite sadrži li SVG kod koji ovdje zalijepite nikakav potencijalno zlonamjerni kôd. Prvo ga možete pokrenuti putem besplatnog mrežnog alata za čišćenje SVG-a kao što je %s

en: Please enter a password of at least %s characters.
hr: Unesite lozinku od najmanje %s znakova.

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
hr: Unesite geografsku širinu/dužinu kada koristite više oznaka.

en: Please fetch the data again as the API settings have changed.
hr: Molimo vas da ponovno dohvatite podatke jer su se postavke API-ja promijenile.

en: Please make sure to set the "Scale X" value inside the transform setting above to "-1".
hr: Obavezno postavite vrijednost "Scale X" unutar gornje postavke transformacije na "-1".

en: Please provide a new password
hr: Unesite novu lozinku

en: Please review all code instances found on your site page by page to ensure they don't contain any malicious or faulty code. Click on the title to edit the page, template, etc. with Bricks.
hr: Pregledajte sve instance koda pronađene na vašoj web-lokaciji stranicu po stranicu kako biste bili sigurni da ne sadrže nikakav zlonamjerni ili pogrešan kod. Kliknite na naslov za uređivanje stranice, predloška itd. pomoću Bricksa.

en: Please review your code and generate code signatures.
hr: Pregledajte svoj kod i generirajte potpise koda.

en: Please select a filter input.
hr: Molimo odaberite unos filtra.

en: Please select rating icons.
hr: Molimo odaberite ikone za ocjenjivanje.

en: Please set at least one product filter.
hr: Postavite barem jedan filtar proizvoda.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
hr: Molimo navedite svoje razloge za deaktiviranje Bricks-a. Što više detalja, to bolje :)

en: Please update your WordPress URLs under Settings > General to use https:// instead of http:// for optimal performance & functionality. Valid SSL certificate required.
hr: Ažurirajte svoje WordPress URL-ove pod Postavke > Općenito kako biste koristili https:// umjesto http:// za optimalnu izvedbu i funkcionalnost. Potreban je važeći SSL certifikat.

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
hr: Za sve zahtjeve korisničke podrške koristite adresu e-pošte svog Bricks računa. Da biste priložili veće datoteke, pošaljite e-poruku izravno na %1$s. Da biste vidjeli što je trenutno u razvoju ili poslali/glasali zahtjeve za značajke, posjetite naš %2$s.

en: Popular
hr: Popularno

en: Popularity
hr: Popularnost

en: Populate Content
hr: Popuni sadržaj

en: Populate the query loop address above through dynamic data tags.
hr: Popunite gornju adresu petlje upita putem dinamičkih podatkovnih oznaka.

en: Popup
hr: Skočni prozor (Pop-up)

en: Popup data not found
hr: Popup podaci nisu pronađeni

en: Popup limit
hr: Ograničenje skočnih prozora

en: Position
hr: Pozicija

en: Positioning
hr: Pozicioniranje

en: Post
hr: Objava

en: Post Content
hr: Sadržaj članka

en: Post ID
hr: ID pošte

en: Post Title
hr: Naslov objave

en: Post author
hr: Autor posta

en: Post comments
hr: Objavite komentare

en: Post comments count
hr: Broj komentara na objavu

en: Post content
hr: Sadržaj posta

en: Post could not be duplicated
hr: Objava se ne može duplicirati

en: Post date
hr: Datum posta

en: Post excerpt
hr: Odlomak posta

en: Post link
hr: Objavi link

en: Post meta typography
hr: Post meta tipografija

en: Post modified date
hr: Datum izmjene objave

en: Post navigation
hr: Navigacija objava

en: Post password
hr: Objavi lozinku

en: Post time
hr: Vrijeme objave

en: Post title
hr: Naslov posta

en: Post title typography
hr: Tipografija naslova posta

en: Post type
hr: Tip objave

en: Post types
hr: Vrste objava

en: Poster image
hr: Slika za poster

en: Poster size for YouTube
hr: Veličina postera za YouTube

en: Postmeta table meta_value type
hr: Tip meta_vrijednosti tablice Postmeta

en: Posts
hr: Objave

en: Posts per page
hr: Objava po stranici

en: Posts per row
hr: Postovi po redu

en: Posts should be in a same taxonomy term.
hr: Radna mjesta trebala bi biti u istom pojmu taksonomije.

en: Powered by %s
hr: Omogućuje %s

en: Precedes "Link Image" setting.
hr: Prethodi postavci "Link Image".

en: Precedes image height setting.
hr: Prethodi postavci visine slike.

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Prefix block
hr: Prefiks blok

en: Preload
hr: Predučitavanje

en: Preload custom fonts
hr: Unaprijed učitaj prilagođene fontove

en: Prev
hr: Prethodno

en: Prev arrow
hr: Prethodna strelica

en: Prev label
hr: Prethodna oznaka

en: Prevent duplicates
hr: Spriječite duplikate

en: Preview
hr: Pregled

en: Preview autosave
hr: Pregled automatskog spremanja

en: Preview image
hr: Promijeni veličinu slike

en: Preview mode
hr: Način pregleda

en: Preview notice type
hr: Vrsta obavijesti za pregled

en: Preview template
hr: Pregled predloška

en: Previous
hr: Prethodni

en: Previous Icon
hr: Prethodna ikona

en: Previous interaction ID
hr: ID prethodne interakcije

en: Previous page
hr: Prethodno

en: Previous post
hr: Prethodna objava

en: Previous slide
hr: Prethodni slajd

en: Price
hr: Cijena

en: Price meta
hr: Cijena meta

en: Price prefix
hr: Prefiks cijene

en: Price suffix
hr: Sufiks cijene

en: Price typography
hr: Tipografija cijene

en: Pricing
hr: Cjenik

en: Pricing Tables
hr: Tablice s cijenama

en: Pricing table
hr: Tablica cijena

en: Primary
hr: Glavni

en: Primary color
hr: Primarna boja

en: Priority
hr: Prioritet

en: Privacy
hr: Privatnost

en: Privacy policy
hr: Pravila privatnosti

en: Product
hr: Proizvod

en: Product ID
hr: ID proizvoda

en: Product SKU
hr: SKU proizvoda

en: Product additional information
hr: Dodatne informacije o proizvodu

en: Product archive
hr: Arhiva proizvoda

en: Product attribute
hr: Atribut proizvoda

en: Product badge "New"
hr: Značka proizvoda "Novo"

en: Product badge "Sale"
hr: Značka proizvoda "Rasprodaja"

en: Product badge new
hr: Značka proizvoda nova

en: Product categories
hr: Kategorije proizvoda

en: Product category
hr: Kategorija proizvoda

en: Product category image
hr: Slika kategorije proizvoda

en: Product content
hr: Sadržaj proizvoda

en: Product content is empty.
hr: Sadržaj proizvoda je prazan.

en: Product featured
hr: Istaknuti proizvod

en: Product gallery
hr: Galerija proizvoda

en: Product images
hr: Slike proizvoda

en: Product meta
hr: Meta proizvoda

en: Product new status
hr: Novi status proizvoda

en: Product on sale
hr: Proizvod na sniženju

en: Product price
hr: Cijena proizvoda

en: Product purchased by user
hr: Proizvod koji je kupio korisnik

en: Product rating
hr: Ocjena proizvoda

en: Product ratings are disabled.
hr: Ocjene proizvoda su onemogućene.

en: Product regular price
hr: Redovna cijena proizvoda

en: Product reviews
hr: Recenzije proizvoda

en: Product sale price
hr: Prodajna cijena proizvoda

en: Product sale status
hr: Status prodaje proizvoda

en: Product search
hr: Pretraga proizvoda

en: Product short description
hr: Kratak opis proizvoda

en: Product sold individually
hr: Proizvod se prodaje pojedinačno

en: Product stock
hr: Zaliha proizvoda

en: Product stock management
hr: Upravljanje zalihama proizvoda

en: Product stock quantity
hr: Količina zaliha proizvoda

en: Product stock status
hr: Stanje zaliha proizvoda

en: Product tabs
hr: Kartice proizvoda

en: Product tag
hr: Pojam proizvoda

en: Product tags
hr: Oznake proizvoda

en: Product title
hr: Naslov

en: Product type
hr: Vrsta proizvoda

en: Product up/cross-sells
hr: Produkcija/unakrsna prodaja

en: Products
hr: Proizvodi

en: Products archive description
hr: Opis arhive proizvoda

en: Products filter
hr: Filter proizvoda

en: Products orderby
hr: Proizvodi naručiti po

en: Products pagination
hr: Navigacija objava

en: Products per page
hr: Proizvoda po stranici

en: Products total results
hr: Ukupni rezultati proizvoda

en: Products with the same category or tag.
hr: Proizvodi s istom kategorijom ili oznakom.

en: Profile picture
hr: Profilna slika

en: Progress
hr: Napredak

en: Progress Bar
hr: Traka napredovanja

en: Project ID
hr: ID projekta

en: Properties
hr: Svojstva

en: Properties found, but none are conneted to any setting of your main component.
hr: Pronađena su svojstva, ali nijedna nije povezana ni s jednom postavkom vaše glavne komponente.

en: Property
hr: Nekretnina

en: Property groups
hr: Grupe objekata

en: Provide the element ID that holds the live search results below.
hr: U nastavku navedite ID elementa koji sadrži rezultate pretraživanja uživo.

en: Provide your own options in JSON format
hr: Navedite vlastite opcije u JSON formatu

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Pseudo class
hr: Pseudo-razred

en: Public templates
hr: Javni predlošci

en: Publish
hr: Objavi

en: Published
hr: Objavljeno

en: Published date
hr: Datum Objave

en: Quantity
hr: Količina

en: Queries of the types "Post", "Term", and "User" are supported.
hr: Podržani su upiti tipa "Post", "Term" i "User".

en: Query
hr: Upit

en: Query Bricks data in search results
hr: Query Bricks podatke u rezultatima pretraživanja

en: Query Results Summary
hr: Sažetak rezultata upita

en: Query editor
hr: Uređivač upita

en: Query editor in use. But not accessible due to lack of code execution rights.
hr: Uređivač upita u upotrebi. Ali nije dostupno zbog nedostatka prava za izvršavanje koda.

en: Query filters
hr: Filtri upita

en: Query filters are disabled
hr: Filtri upita su onemogućeni

en: Query filters reindex job started.
hr: Započeo je posao ponovnog indeksiranja filtara upita.

en: Query loop
hr: Petlja upita

en: Query loop results in the builder are limited to %1$s.
hr: Rezultati petlje upita u alatu za izgradnju ograničeni su na %1$s.

en: Query object type not supported
hr: Vrsta objekta upita nije podržana

en: Query results count
hr: Broj rezultata upita

en: Quick Feedback
hr: Brze povratne informacije

en: Quick View
hr: Brzi pregled

en: Quotes
hr: Citati

en: REST API Prefix
hr: REST API prefiks

en: Radial
hr: Radijalno

en: Radio
hr: Radio gumb

en: Radio list
hr: Radio lista

en: Radius
hr: Polumjer (Radijus)

en: Random
hr: Nasumično

en: Random order
hr: Slučajan redoslijed

en: Random seed TTL
hr: Nasumično početno TTL

en: Range
hr: Raspon

en: Rate limit exceeded. Please try again later.
hr: Premašeno je ograničenje cijene. Pokušajte ponovno kasnije.

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
hr: Dosegnuto ograničenje za ovaj sat. Pričekajte do sljedećeg punog sata da se resetira.

en: Rated %s out of 5
hr: Ocjenjeno sa %s od 5

en: Rating
hr: Ocjena

en: Rating icon
hr: Ikona za ocjenjivanje

en: Rating typography
hr: Tipografija ocjenjivanja

en: Raw HTML
hr: Sirovi HTML

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: Read more about %s
hr: Pročitajte više o %s

en: Reading progress bar
hr: Traka napretka čitanja

en: Reading time
hr: Vrijeme čitanja

en: Ready to publish your first post?
hr: Jeste li spremni objaviti svoj prvi post?

en: Recent comments
hr: Nedavni komentari

en: Recent posts
hr: Najnovije vijesti

en: Recommended column type
hr: Preporučena vrsta stupca

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
hr: Preporučena duljina: 55 znakova. Zadano: Izvod iz objave / stranice.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
hr: Preporučena duljina: 95 znakova ili manje. Zadano: Naslov objave / stranice.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
hr: Preporučeno max_execution_time: 180 (ili više)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
hr: Preporučena veličina: Velika. Zadano: Istaknuta slika.

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
hr: Preporučeni wp_memory_limit: 64M (ili više)

en: Redirect
hr: Preusmjeravanje

en: Redirect after (ms)
hr: Preusmjeri nakon (ms)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
hr: Preusmjeravanje se pokreće tek nakon uspješnog slanja obrasca.

en: Redirect to admin area
hr: Preusmjerite na administratorsko područje

en: Redirect to custom authentication page
hr: Preusmjeri na prilagođenu stranicu za provjeru autentičnosti

en: Redirect to product page
hr: Preusmjeri na stranicu proizvoda

en: Redirect to specific page
hr: Preusmjeri na određenu stranicu

en: Redo
hr: Ponovi

en: Referrer
hr: Referentna osoba

en: Referrer URL
hr: URL preporuke

en: Regenerate CSS files
hr: Regenerirajte CSS datoteke

en: Regenerate code signatures
hr: Ponovno generiranje potpisa kodova

en: Regenerate code signatures whenever your WordPress salts (secret keys) change.
hr: Ponovno generirajte potpise koda kad god se promijene vaši WordPress soli (tajni ključevi).

en: Regenerate filter index
hr: Indeks filtra za regeneraciju

en: Register form
hr: Registar obrazac

en: Registered
hr: Registrirano

en: Registered sidebars
hr: Registrirane bočne trake

en: Registration
hr: Registracija

en: Regular expression to validate the input.
hr: Regularni izraz za validaciju ulaza.

en: Regular price typography
hr: Tipografija redovnih cijena

en: Rel attribute
hr: Atribut Rel

en: Related Posts
hr: Povezane objave

en: Related posts
hr: Povezane objave

en: Related products
hr: Povezani proizvodi

en: Related videos from other channels
hr: Povezani videozapisi s drugih kanala

en: Relation
hr: Odnos

en: Reload
hr: Ponovno učitaj

en: Reload canvas
hr: Ponovno učitaj platno

en: Remarkable
hr: Vrijedno pažnje

en: Remember me
hr: Zapamti me

en: Remote
hr: Daljinski

en: Remote playback
hr: Daljinska reprodukcija

en: Remote templates
hr: Udaljeni predlošci

en: Remove
hr: Ukloni

en: Remove all index jobs
hr: Ukloni sve indeksirane zadatke

en: Remove attribute
hr: Ukloni atribut

en: Remove billing fields
hr: Uklonite polja za naplatu

en: Remove default margins
hr: Ukloni zadane margine

en: Remove file
hr: Ukloni datoteku

en: Remove from favorites
hr: Ukloni iz omiljenih

en: Remove from icon set
hr: Ukloni iz skupa ikona

en: Remove image
hr: Ukloni sliku

en: Remove selected
hr: Ukloni odabrano

en: Remove shipping fields
hr: Uklonite polja za otpremu

en: Removed
hr: Ukloni

en: Removed from cart
hr: Uklonjeno iz košarice

en: Rename
hr: Preimenuj

en: Rename images
hr: Preimenuj slike

en: Render
hr: Senčenje

en: Render dynamic data text on canvas
hr: Prikaz dinamičkog podatkovnog teksta na platnu

en: Render footer
hr: Podnožje iscrtavanja

en: Render header
hr: Zaglavlje iscrtavanja

en: Render on the front-end without the div wrapper.
hr: Renderirajte na prednjem dijelu bez omota diva.

en: Render popups
hr: Iscrtaj skočne prozore

en: Render with %s
hr: Iscrtaj pomoću %s

en: Render without wrapper
hr: Render bez omota

en: Rendered with %s
hr: Prikazano pomoću %s

en: Repeat
hr: Ponavljanje

en: Repeat-x
hr: Ponavljanje-x

en: Repeat-y
hr: Ponavljanje-x

en: Replace
hr: Zamijeni

en: Replace content
hr: Zamijenite sadržaj

en: Replace element classes
hr: Zamijenite klase elemenata

en: Replace with
hr: Zamijeni s(a)

en: Replace with this string
hr: Zamijenite ovim nizom

en: Reply
hr: Odgovori

en: Reply to email address
hr: Odgovori na email adresu

en: Request
hr: Zahtjev

en: Required
hr: Obavezno

en: Requires enabling of "%1$s" and/or "%2$s" permission.
hr: Zahtijeva omogućavanje dopuštenja "%1$s" i/ili "%2$s".

en: Reset
hr: Resetiraj

en: Reset Settings
hr: Poništi postavke

en: Reset all
hr: Sve vrati na izvorno

en: Reset database table
hr: Resetiraj tablicu baze podataka

en: Reset filters
hr: Poništi filtere

en: Reset password
hr: Resetiraj lozinku

en: Reset styles
hr: Resetiraj stilove

en: Reset text after .. seconds
hr: Poništi tekst nakon .. sekundi

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
hr: Ponovno postavljanje svih prijelomnih točaka briše sve prilagođene prijelomne točke i poništava sve zadane prijelomne točke.

en: Resize
hr: Promjena veličine

en: Resolve all conflicts listed below to save your changes.
hr: Riješite sve dolje navedene sukobe da biste spremili svoje promjene.

en: Resolve all conflicts listed below, highlighted in red, to continue with importing those classes.
hr: Riješite sve sukobe navedene u nastavku, označene crvenom bojom, kako biste nastavili s uvozom tih klasa.

en: Response
hr: Odgovor

en: Responsive breakpoints
hr: Responzivne točke prekida

en: Responsive control indicator
hr: Indikator responzivne kontrole

en: Restart
hr: Pokreni ponovno

en: Restore
hr: Obnova

en: Restore all
hr: Obnovi sve

en: Restored
hr: Obnovljeno

en: Result Count
hr: Broj rezultata

en: Results
hr: Rezultati

en: Results for: %s
hr: Rezultati za: %s

en: Results per page
hr: Rezultati po stranici

en: Return query parameters in PHP array. Learn more about the query parameters for %1$s, %2$s, %3$s
hr: Vrati parametre upita u PHP polju. Saznajte više o parametrima upita za %1$s, %2$s, %3$s

en: Reveal animation
hr: Otkrij animaciju

en: Reverse
hr: Obrnuto

en: Review
hr: Recenzija

en: Review all Code element (PHP & HTML), SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances.
hr: Pregledajte sve elemente koda (PHP i HTML), SVG element (kod), uređivač upita i instancu oznake "echo".

en: Reviewed
hr: Pregledao %s

en: Reviewed item name
hr: Pregledani naziv stavke

en: Reviewed item type
hr: Pregledana vrsta stavke

en: Revision applied
hr: Revizija primjenjena

en: Revision by
hr: Revizija od

en: Revision deleted
hr: Revizija izbrisana

en: Revision discarded
hr: Revizija odbačena

en: Revisions
hr: Revizije

en: Rewind
hr: Premotaj

en: Rewind by drag
hr: Premotavanje unatrag povlačenjem

en: Ribbon
hr: Vrpca

en: Rich Text
hr: Obogaćeni tekst

en: Ridge
hr: Greben

en: Right
hr: Desno

en: Right to left
hr: S desna na lijevo

en: Right with space
hr: Pravo s prostorom

en: Ring
hr: Prsten

en: Ripple
hr: Mreškanje

en: Roadmap
hr: Putokaz (Roadmap)

en: Role
hr: Uloga

en: Roles
hr: Uloge

en: Roller
hr: Valjak

en: Root container margin
hr: Rub korijenskog spremnika

en: Root container padding
hr: Podstava korijenskog spremnika

en: Rotate
hr: Rotiraj

en: Rotate X
hr: Zarotiraj X

en: Rotate Y
hr: Zarotiraj Y

en: Rotate Z
hr: Zarotiraj Z

en: Round
hr: Okruglo

en: Row
hr: Red

en: Row gap
hr: Razmak u redovima

en: Rows
hr: Redovi

en: Run only once
hr: Pokrenite samo jednom

en: Run this interaction if the following conditions are met.
hr: Pokrenite ovu interakciju ako su ispunjeni sljedeći uvjeti.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
hr: Izvođenje %s otkriva sve zastarjele Bricks podatke i automatski ih ažurira na najnoviju sintaksu.

en: SSL certificate
hr: SSL certifikat

en: SVG code
hr: SVG kôd

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
hr: SVG datoteke opisuju slike u XML formatu i stoga mogu sadržavati zlonamjerni kôd. S omogućenom %s Bricks će pokušati dezinficirati SVG datoteke tijekom prijenosa.

en: SVG files not imported for security reasons.
hr: SVG datoteke nisu uvezene iz sigurnosnih razloga.

en: SVG logo: Set "Height" & "Width" in "px" value.
hr: SVG logotip: postavite "Visinu" i "Širinu" u vrijednost "px".

en: SVG uploads
hr: SVG prijenosi

en: Sale
hr: Akcija

en: Sale price typography
hr: Tipografija prodajne cijene

en: Sale!
hr: Sniženje!

en: Satellite
hr: Satelit

en: Saturation
hr: Zasićenje

en: Saturday
hr: Subota

en: Save
hr: Spremi

en: Save Settings
hr: Spremi postavke

en: Save as
hr: Spremi kao

en: Save as component
hr: Spremi kao komponentu

en: Save as template
hr: Spremi kao predložak

en: Save changes
hr: Spremi promjene

en: Save draft
hr: Spremiti nacrt

en: Save file
hr: Sačuvaj datoteku

en: Save form submissions in database
hr: Spremite podnesene obrasce u bazu podataka

en: Save in custom directory
hr: Spremi u prilagođeni imenik

en: Save in media library
hr: Spremi u medijateku

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
hr: Spremite moje ime, e-poštu i web stranicu u ovom pregledniku za moje sljedeće komentare.

en: Save new style
hr: Spremi novi stil

en: Save new title/permalink
hr: Spremite novi naslov / trajnu vezu

en: Save style
hr: Spremi stil

en: Saved
hr: Spremljeno

en: Scale
hr: Mjerilo

en: Scale X
hr: Skaliraj X

en: Scale Y
hr: Skaliraj Y

en: Scale color
hr: Boja skale

en: Scale down
hr: Smanjite

en: Scale length in px
hr: Duljina skale u px

en: Scan complete: %1$d orphaned elements found across %2$d posts.
hr: Skeniranje dovršeno: pronađeno je %1$d osirotelih elemenata u %2$d objava.

en: Scan your site for orphaned elements that may cause issues.
hr: Skenirajte svoju web-lokaciju u potrazi za osiroćenim elementima koji mogu uzrokovati probleme.

en: Scanning your entire site. This may take a moment.
hr: Skeniranje cijele vaše stranice. Ovo može potrajati trenutak.

en: Schedule
hr: Uređivanje podsjetnika za raspored

en: Schema
hr: Shema

en: Scope
hr: Opseg

en: Screen reader label for the marker. Set for better accessibility.
hr: Oznaka čitača zaslona za marker. Postavite za bolju pristupačnost.

en: Screenshots generated
hr: Generirane snimke zaslona

en: Scroll
hr: Pomicanje

en: Scroll offset
hr: Pomak klizača

en: Scroll to notice
hr: Pomaknite se do napomene

en: Scroll to top
hr: Pomakni na vrh

en: Scroll to top of popup when popup opens.
hr: Pomaknite se na vrh skočnog prozora kada se otvori skočni prozor.

en: Scroll to top when offcanvas opens.
hr: Pomaknite se na vrh kada se otvori offcanvas.

en: Scrolling background
hr: Pomicanje pozadine

en: Scrolling box shadow
hr: Pomicanje sjene okvira

en: Scrolling text color
hr: Pomicanje boje teksta

en: Search
hr: Traži

en: Search ...
hr: Pretraga...

en: Search Custom Fonts
hr: Pretražite prilagođene fontove

en: Search Template Bundles
hr: Pretraži pakete predložaka

en: Search Template Tags
hr: Oznake predloška pretraživanja

en: Search Templates
hr: Pretraži predloške

en: Search and replace label value.
hr: Traži i zamijeni vrijednost oznake.

en: Search background color
hr: Boja podloge Pretraživača

en: Search border
hr: Obrub pretraživanja

en: Search documentation
hr: Pretražite dokumentaciju

en: Search elements ..
hr: Elementi pretraživanja ..

en: Search for
hr: Pretraga za

en: Search for posts, pages, or custom post types
hr: Pretraživanje objava, stranica ili prilagođenih vrsta objava

en: Search options
hr: Opcije pretraživanja

en: Search or create post
hr: Pretraži ili stvori objavu

en: Search pages ..
hr: Pretraži stranice ..

en: Search posts/pages
hr: Pretraži objave/stranice

en: Search results
hr: Rezultati pretraživanja

en: Search results for:
hr: Rezultati pretrage za:

en: Search settings
hr: Postavke pretraživanja

en: Search site
hr: Pretraži Web mjesto

en: Search tag
hr: Potraži oznaku

en: Search templates ..
hr: Pretraži predloške ..

en: Search term
hr: Pojam za pretraživanje

en: Search variable
hr: Varijabla

en: Searching
hr: Traženje

en: Secondary
hr: Sporedne

en: Secondary color
hr: Sekundarna boja

en: Section
hr: Odjeljak

en: Security warning
hr: Sigurnosno upozorenje

en: Select
hr: Izaberi

en: Select Color
hr: Odaberite boju

en: Select HTML tags
hr: Odaberite HTML oznake

en: Select SVG Icons
hr: Odaberite SVG ikone

en: Select a slide to show
hr: Odaberite slajd za prikaz

en: Select a template or provide a custom text to show if this query doesn't return any results.
hr: Odaberite predložak ili navedite prilagođeni tekst za prikaz ako ovaj upit ne vrati rezultate.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
hr: Odaberite stil teme ili izradite novi za oblikovanje web stranice (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
hr: Odaberite radnje koje želite izvršiti nakon što je obrazac uspješno poslan.

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
hr: Odaberite i uvezite JSON datoteku s postavkama s računala.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
hr: Odaberite i uvezite JSON / ZIP datoteku predloška s računala.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
hr: Odaberite bilo koju reviziju kako bi je pregledali. Kliknite "Primijeni" da biste nastavili s uređivanjem odabrane revizije. Kliknite "Odbaci" da biste nastavili uređivati trenutnu reviziju.

en: Select archive term
hr: Odaberite pojam arhive

en: Select archive type
hr: Odaberite vrstu arhive

en: Select author
hr: Odaberite autora

en: Select color
hr: Odabir boje

en: Select color palette
hr: Odaberite paletu boja

en: Select content type
hr: Odaberite vrstu sadržaja

en: Select dynamic data
hr: Odaberite dinamičke podatke

en: Select element structure
hr: Odaberite strukturu elementa

en: Select end date
hr: Odaberite datum završetka

en: Select file
hr: Odaberi datoteku

en: Select file(s) to import
hr: Odaberite datoteke za uvoz

en: Select icon
hr: Odaberite ikonu

en: Select image
hr: Odaberite sliku

en: Select individual
hr: Odaberi pojedino

en: Select link type
hr: Odaberite vrstu veze

en: Select nav menu
hr: Odaberite navigacijski izbornik

en: Select options
hr: Odaberi opcije

en: Select post
hr: Odaberite objavu

en: Select post type
hr: Odaberite vrstu objave

en: Select post types to edit with %s.
hr: Odaberite vrste objava za uređivanje pomoću %s.

en: Select post/page
hr: Odaberite post / stranicu

en: Select posts
hr: Odaberite objave

en: Select posts/pages
hr: Odaberi objave/stranice

en: Select product type
hr: Odaberite vrstu proizvoda

en: Select products
hr: Odaberi proizvode

en: Select shape
hr: Odaberite oblik

en: Select smallest breakpoint that this video should play at. Preview on frontend.
hr: Odaberite najmanju prijelomnu točku na kojoj bi se ovaj video trebao reproducirati. Pregled na sučelju.

en: Select sort
hr: Odaberi sortiranje

en: Select taxonomies
hr: Odaberite taksonomije

en: Select taxonomy
hr: Odaberite taksonomiju

en: Select template
hr: Odaberite predložak

en: Select template tags
hr: Odaberite oznake predloška

en: Select template to update
hr: Odaberite predložak za ažuriranje

en: Select template type
hr: Odaberite vrstu predloška

en: Select templates
hr: Odaberite predloške

en: Select templates to exclude from remote template access.
hr: Odaberite predloške koje želite isključiti iz daljinskog pristupa predlošcima.

en: Select term
hr: Odaberite pojam

en: Select terms
hr: Odaberite pojmove

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
hr: Odaberite tekst na platnu da biste ga formatirali. Za dodavanje naslova, odlomaka i slika koristite element "Obogaćeni tekst".

en: Select the elements for which you want to remove the default margins.
hr: Odaberite elemente za koje želite ukloniti zadane margine.

en: Select the node that you want to style inside the currently active element on the canvas.
hr: Odaberite čvor koji želite stilizirati unutar trenutno aktivnog elementa na platnu.

en: Select the query this filter should target.
hr: Odaberite upit koji ovaj filtar treba ciljati.

en: Select the type of template you want to create:
hr: Odaberite vrstu predloška koji želite stvoriti:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
hr: Odaberite vrstu sadržaja za prikaz na platnu, a zatim kliknite "PRIMIJENI PREGLED" da biste odabrani sadržaj prikazali na platnu.

en: Select which post types can be edited using Bricks.
hr: Odaberite koje se vrste objava mogu uređivati pomoću Cigle.

en: Select/enter unit
hr: Odaberite/unesite jedinicu

en: Select/upload font variation
hr: Odaberi/prenesi varijaciju fonta

en: Selected
hr: Odabrano

en: Selected classes
hr: Odabrani razredi

en: Selected elements
hr: Odabrani elementi

en: Selected posts/pages will be accessible even when maintenance mode is active.
hr: Odabrani postovi/stranice bit će dostupni čak i kada je aktivan način održavanja.

en: Selected sidebar has no active widgets.
hr: Odabrana bočna traka nema aktivnih dodataka.

en: Selected variables
hr: Odabrane varijable

en: Selecting an element in the structure panel scrolls it into view on the canvas.
hr: Odabir elementa na ploči strukture pomiče ga u prikaz na platnu.

en: Selection
hr: Odabir

en: Selector
hr: Selektor

en: Selector detector
hr: Detektor odabira

en: Selector exists
hr: Selektor postoji

en: Selectors
hr: Birači

en: Self
hr: Sam

en: Semi Bold
hr: Polu podebljano

en: Send
hr: Pošalji

en: Send WordPress notification
hr: Pošalji WordPress obavijest

en: Send an email to every newly registered user with an activation link that must be clicked to activate their account.
hr: Pošaljite e-poruku svakom novoregistriranom korisniku s aktivacijskom poveznicom na koju je potrebno kliknuti za aktivaciju računa.

en: Send email to %s
hr: Pošalji e-poštu na %s

en: Send to custom email address
hr: Pošaljite na prilagođenu email adresu

en: Send to email address
hr: Pošaljiti na email adresu

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
hr: Potreban je Sendgrid API ključ! Dodaj ključ na nadzornu ploču pod: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
hr: Ključne riječi odvojite zarezom. Pomaže tražilici u određivanju teme stranice.

en: Separate value & label by ":".
hr: Odvojite vrijednost i oznaku od ":".

en: Separate values by comma.
hr: Odvojite vrijednosti zarezom.

en: Separated by space. Without class dot.
hr: Odvojeno razmakom. Bez točke klase.

en: Separator
hr: Razdjelnik

en: Separator color
hr: Boja separatora

en: Sepia
hr: Sepija

en: September
hr: Rujan

en: Server Environment
hr: Serversko okruženje

en: Server info
hr: Podaci o poslužitelju

en: Server-side render not available
hr: Renderiranje na strani poslužitelja nije dostupno

en: Service
hr: Usluga

en: Session storage
hr: Pohrana sesije

en: Set "Align items" under "Mobile menu" instead.
hr: Umjesto toga postavite "Poravnaj stavke" pod "Mobilni izbornik".

en: Set "ID" on items above to open via anchor link.
hr: Postavite "ID" na gornje stavke za otvaranje putem veze sidra.

en: Set "ID" on tab menu "Div" to open a tab via anchor link.
hr: Postavite "ID" na izborniku kartice "Div" za otvaranje kartice putem veze sidra.

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
hr: Postavite "Ikonu" kao gumb za reprodukciju videozapisa za bolje korisničko iskustvo.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
hr: Postavite vrijednost "Top" kako bi ovaj element bio "ljepljiv".

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
hr: Postavite %s po ulozi korisnika. Da bi definirali pristup za određenog korisnika, izravno uredite korisnički profil.

en: Set Unsplash API Key
hr: Postavite Unsplash API ključ

en: Set a specific height for your template manager thumbnails in the builder. Thumbnails exceeding this height auto-scroll on mouseover.
hr: Postavite određenu visinu za sličice upravitelja predložaka u alatu za izradu. Sličice koje prelaze ovu visinu automatski se pomiču prilikom prelaska mišem.

en: Set clause name to be used as "Order by" parameter.
hr: Postavite naziv klauzule koji će se koristiti kao parametar "Poređaj po".

en: Set code execution capability for individual users by editing their user profile.
hr: Postavite mogućnost izvršavanja koda za pojedinačne korisnike uređivanjem njihovog korisničkog profila.

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
hr: Postavite uvjete za primjenu odabranog stila teme na cijelu web stranicu ili određena područja.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
hr: Postavite uvjete za prikaz predloška na određenim dijelovima web stranice.

en: Set conditions
hr: Postavite uvjete

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
hr: Postavite prilagođenu poveznicu za logotip alatne trake graditelja.

en: Set for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
hr: Onemogući radi boljih performansi programa za izgradnju. Korištenje dinamičkih podatkovnih oznaka kao što je {cf_my_wordpress_field} i dalje je moguće.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
hr: Postavite za bolje performanse ako ne pokrenete nijedan jQuery kôd stariji od verzije 1.9.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
hr: Postavite za bolju izvedbu ako na svojoj web lokaciji ne upotrebljavate ugrađene dijelove, poput YouTube videozapisa.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
hr: Postavite za bolju izvedbu ako na svojoj web lokaciji ne upotrebljavate emotikone.

en: Set for video SEO best practices via poster attribute on the video tag. If the source is Youtube or Vimeo, it will be used as preview image.
hr: Postavite za video SEO najbolje prakse putem atributa postera na video oznaci. Ako je izvor Youtube ili Vimeo, koristit će se kao slika za pregled.

en: Set globally under %s
hr: Postavi globalno pod %s

en: Set if this element doesn't contain any descriptive text.
hr: Postavite ako ovaj element ne sadrži nikakav opisni tekst.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
hr: Postavite ako ne koristite Google Fontove ili ako ste učitali Google Fontove i sami ih hostirali kao "Prilagođene fontove".

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
hr: Postavite ako imate problema s ugrađenim Bricks “Lazy Loading-om”.

en: Set if your dynamic data in AJAX popup is rendered incorrectly.
hr: Postavite ako se vaši dinamički podaci u skočnom prozoru AJAX ne prikazuju ispravno.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
hr: Postavite pojedinačne kontrole video playera u odjeljku: Postavke> Stilovi tema> Element - Video

en: Set interactions for this popup.
hr: Postavite interakcije za ovaj skočni prozor.

en: Set maximum number of form submissions that you want to store in the database.
hr: Postavite najveći broj predaja obrazaca koje želite pohraniti u bazu podataka.

en: Set number of columns on smaller breakpoints.
hr: Postavite broj stupaca na manjim prijelomnim točkama.

en: Set only width generates 16:9 ratio videos.
hr: Samo postavljanje širine stvara videozapise omjera 16:9.

en: Set options as %s
hr: Postavi opcije kao %s

en: Set source image at base breakpoint to use main image as fallback image.
hr: Postavite izvornu sliku na osnovnu prijelomnu točku za korištenje glavne slike kao rezervne slike.

en: Set template style
hr: Postavi stil predloška

en: Set the builder language direction.
hr: Postavite smjer jezika graditelja.

en: Set the builder language.
hr: Postavite jezik graditelja.

en: Set the default field value/content.
hr: Postavite zadanu vrijednost/sadržaj polja.

en: Set the key you used for the offset. Example: limit = 20 set on query parameter, Page parameter is "skip", set this offset key as "limit". Clicking page 3 on the pagination element will generate the final URL as https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20
hr: Postavite ključ koji ste koristili za pomak. Primjer: limit = 20 postavljen na parametar upita, parametar stranice je "skip", postavite ovaj ključ pomaka kao "limit". Klikom na stranicu 3 na elementu paginacije generirat će se konačni URL kao https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20

en: Set the required password under Settings > Template settings > Password protection for template-wide protection, or set an individual password directly for each post/page.
hr: Postavite potrebnu lozinku u odjeljku Postavke > Postavke predloška > Zaštita lozinkom za zaštitu cijelog predloška ili postavite pojedinačnu lozinku izravno za svaku objavu/stranicu.

en: Set the status of each element, native and custom, in the builder and frontend.
hr: Postavite status svakog elementa, izvornog i prilagođenog, u alatu za izgradnju i sučelju.

en: Set to "0" to disable default animations.
hr: Postavite na "0" da onemogućite zadane animacije.

en: Set to "0s" to disable open/close animation.
hr: Postavite na "0s" kako biste onemogućili otvaranje/zatvaranje animacije.

en: Set to "50%" to scroll active element into center or "off" to disable auto-scroll.
hr: Postavite na "50%" za pomicanje aktivnog elementa u središte ili na "isključeno" za onemogućavanje automatskog pomicanja.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
hr: Postavite na "Fiksno" za efekt paralakse.

en: Set to improve performance by caching query loops. This is particularly useful when your query loop arguments remain relatively unchanged. For optimal functionality, ensure that server object caching is enabled for persistent caching. Disable this setting if you experience any unexpected query results.
hr: Postavite za poboljšanje performansi predmemoriranjem petlji upita. Ovo je osobito korisno kada argumenti petlje upita ostaju relativno nepromijenjeni. Za optimalnu funkcionalnost, osigurajte da je predmemoriranje objekata poslužitelja omogućeno za trajno predmemoriranje. Onemogućite ovu postavku ako dobijete neočekivane rezultate upita.

en: Set to load %s in the builder to improve compatibility in older browsers. Not recommended to enable for modern browsers due to potential performance impact.
hr: Postavite učitavanje %s u alatu za izgradnju radi poboljšanja kompatibilnosti u starijim preglednicima. Ne preporučuje se omogućiti za moderne preglednike zbog mogućeg utjecaja na performanse.

en: Set to show the responsive indicator next to controls that can have different values at each breakpoint.
hr: Postavite za prikaz indikatora odziva pored kontrola koje mogu imati različite vrijednosti na svakoj prijelomnoj točki.

en: Set up your own capabilities with the exact permissions you want to allow. Then assign it to specific user roles from the "Builder Access" dropdown below.
hr: Postavite vlastite mogućnosti s točnim dozvolama koje želite dopustiti. Zatim ga dodijelite određenim korisničkim ulogama s padajućeg izbornika "Pristup graditelja" u nastavku.

en: Set who can bypass maintenance mode. To grant bypass privileges to a specific user, modify the user's profile settings directly.
hr: Podesite tko može zaobići način održavanja. Da biste dodijelili privilegije zaobilaženja određenom korisniku, izravno izmijenite postavke korisničkog profila.

en: Sets direction to row
hr: Postavlja smjer reda

en: Settings
hr: Postavke

en: Settings imported
hr: Postavke su uvezene

en: Settings resetted
hr: Postavke su resetirane

en: Settings saved
hr: Postavke spremljene

en: Shape
hr: Oblik

en: Shape Dividers
hr: Razdjelnici

en: Shape dividers
hr: Razdjelnici oblika

en: Share on %s
hr: Podijelite na %s

en: Share via
hr: Podijelite putem

en: Share via email
hr: Podijelite putem e-pošte

en: Shortcode
hr: Kratki kod

en: Shortcode content is empty
hr: Sadržaj kratkog koda je prazan

en: Show
hr: Prikaži

en: Show After Grid
hr: Prikaži nakon mreže

en: Show Before Grid
hr: Prikaži prije mreže

en: Show again after .. hours
hr: Prikaži ponovno nakon h

en: Show all
hr: Prikaži sve

en: Show all fonts
hr: Svifotovi

en: Show arrows
hr: Prikaži strelice

en: Show artist
hr: Prikaži umjetnika

en: Show at breakpoint
hr: Prikaži na točki prekida

en: Show author
hr: Prikaži autora

en: Show avatar
hr: Prikaži avatara

en: Show badge if product is less than .. days old.
hr: Prikaži značku ako je proizvod star manje od .. dana.

en: Show bio
hr: Prikaži bio

en: Show count
hr: Prikaži zbroj

en: Show custom element names
hr: Prikaži prilagođene nazive elemenata

en: Show date
hr: Prikaži datum

en: Show default element names
hr: Prikaži zadane nazive elemenata

en: Show different images per breakpoint.
hr: Prikaži različite slike po prijelomnoj točki.

en: Show dots
hr: Prikaži točke

en: Show dynamic data key in dropdown
hr: Prikaži dinamički podatkovni ključ u padajućem izborniku

en: Show empty
hr: Prikaži prazno

en: Show empty stars
hr: Prikaži prazne zvjezdice

en: Show empty terms
hr: Uvjeti

en: Show excerpt
hr: Prikaži odlomak

en: Show favorites only
hr: Prikaži samo omiljene stavke

en: Show featured image
hr: Prikaži istaknutu sliku

en: Show for class conflicts
hr: Prikaži za sukobe razreda

en: Show for new & conflicting classes
hr: Prikaži za nove i sukobljene klase

en: Show for new classes
hr: Prikaži za nove razrede

en: Show friends' photos
hr: Pokaži fotografije prijatelja

en: Show fullscreen
hr: Prikaži preko cijelog zaslona

en: Show if any value exists
hr: Pokaži postoji li ikakva vrijednost

en: Show if non-base breakpoint value exists
hr: Prikaži postoji li vrijednost nebazne prijelomne točke

en: Show image
hr: Prikaži sliku

en: Show info
hr: Prikaži informacije

en: Show label
hr: Prikaži oznaku

en: Show labels
hr: Prikaži natpise

en: Show link to author posts
hr: Prikaži vezu do autorskih postova

en: Show name
hr: Prikaži ime

en: Show names
hr: Name=Prikaži radnu površinu

en: Show navigation
hr: Prikaži navigaciju

en: Show on all responsive controls
hr: Prikaži na svim responzivnim kontrolama

en: Show on hover
hr: Pokaži kod lebdenja (hover)

en: Show only active dropdown. Toggle on click. Inner dropdowns inherit multilevel.
hr: Prikaži samo aktivni padajući izbornik. Prebaci na klik. Unutarnji padajući izbornik nasljeđuje višerazinski.

en: Show parent posts
hr: Prikaži nadređene objave

en: Show parent terms
hr: Prikaži nadređene uvjete

en: Show password
hr: Prikaži lozinku

en: Show percentage
hr: Prikaži postotak

en: Show post type archive
hr: Prikaži arhivu vrste posta

en: Show quantity input field in product loop
hr: Prikaži polje za unos količine u petlji proizvoda

en: Show query loop type
hr: Prikaži vrstu petlje upita

en: Show required asterisk
hr: Pokažite oznaku obaveznog polja (zvjezdica)

en: Show tabs
hr: Pokaži natuknice

en: Show taxonomy
hr: Prikaži taksonomiju

en: Show title
hr: Prikaži naslov

en: Show under
hr: Prikaži ispod

en: Shows when popup content is fetched via AJAX.
hr: Prikazuje se kada se skočni sadržaj dohvaća putem AJAX-a.

en: Shows when using infinite scroll, load more interaction, AJAX pagination.
hr: Prikazuje se kada koristite beskonačno pomicanje, učitajte više interakcije, AJAX paginaciju.

en: Shuffle
hr: Nasumično

en: Sidebar
hr: Bočna traka

en: Sidebar deleted.
hr: Bočna traka izbrisana.

en: Sidebar name *
hr: Naziv bočne trake *

en: Sidebars
hr: Bočne trake

en: Sign all
hr: Potpiši sve

en: Sign code
hr: Potpisni kod

en: Simple
hr: Jednostavno

en: Simple product
hr: Jednostavan proizvod

en: Single
hr: Pojedinačno

en: Single product
hr: Jedan proizvod

en: Single product template
hr: Predložak pojedinačnog proizvoda

en: Site
hr: Web mjesto

en: Site Address
hr: Adresa web mjesta

en: Site URL
hr: URL web stranice

en: Site background
hr: Pozadina web mjesta

en: Site border
hr: Obrub stranice

en: Site layout
hr: Izgled web stranice

en: Site tagline
hr: Slogan web-mjesta

en: Site title
hr: Poruka dobrodošlice

en: Size
hr: Veličina

en: Size - Default
hr: Veličina - zadano

en: Size - Extra Large
hr: Veličina - izuzetno velika

en: Size - Large
hr: Veličina - velika

en: Size - Medium
hr: Veličina - srednja

en: Size - Small
hr: Veličina - mala

en: Sizing
hr: Dimenzioniranje

en: Skew
hr: Iskrivljenje

en: Skew X
hr: Iskrivi X

en: Skew Y
hr: Iskrivi Y

en: Skillful
hr: Vješt

en: Skin
hr: Presvlaka

en: Skip
hr: Preskoči

en: Skip & Deactivate
hr: Preskoči i deaktiviraj

en: Skip class import
hr: Preskoči uvoz klase

en: Skip to footer
hr: Preskoči na podnožje

en: Skip to main content
hr: Preskoči na glavni sadržaj

en: Slide
hr: Slajd

en: Slide from left
hr: Prijeći s lijeva

en: Slide from right
hr: Prijeći sa desna

en: Slide up after
hr: Povucite prema gore nakon

en: Slider
hr: ‘Slider’

en: Slides
hr: ‘Slajdovi’

en: Slow
hr: Sporo

en: Small
hr: Mali

en: Small header
hr: Malo zaglavlje

en: Smooth scroll
hr: Glatko pomicanje

en: Snap
hr: Ugriz

en: Snapping elements selector
hr: Izbornik pričvrsnih elemenata

en: Social Sharing
hr: Društveno dijeljenje

en: Social media
hr: Društveni mediji

en: Solid
hr: Puna crta

en: Something went wrong.
hr: Nešto je pošlo po krivu.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
hr: Žao nam je, ali nije naveden URL web lokacije.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
hr: Žao nam je, ali nismo vas mogli pretplatiti.

en: Sort
hr: Razvrstaj

en: Sort by
hr: Sortiraj po

en: Sort by average rating
hr: Razvrstajte prema prosječnoj ocjeni

en: Sort by latest
hr: Sortiraj po najnovijem

en: Sort by options
hr: Poredaj po opcijama

en: Sort by popularity
hr: Razvrstajte prema popularnosti

en: Sort by price: high to low
hr: Razvrstajte prema cijeni: viša prema nižoj

en: Sort by price: low to high
hr: Razvrstajte prema cijeni: niža prema višoj

en: Sort options
hr: Mogućnosti sortiranja

en: Source
hr: Izvor

en: Sources
hr: Izvori

en: Space
hr: Razmak

en: Space around
hr: Prostor uokolo

en: Space between
hr: Prostor između

en: Space between header and footer.
hr: Razmak između zaglavlja i podnožja.

en: Space evenly
hr: Prostor ravnomjerno

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
hr: Popis CSS klasa za dodavanje razmacima<body> oznaku ove stranice.

en: Spacing
hr: Razmak

en: Spam protection
hr: Zaštita od neželjene pošte

en: Speed
hr: Brzina

en: Speed in ms
hr: Brzina u ms

en: Spellcheck
hr: Provjera pravopisa

en: Spread
hr: Širenje

en: Square
hr: Kvadrat

en: Standard fonts
hr: Standardni fontovi

en: Star color
hr: Boja zvijezda

en: Stars
hr: Zvjezdice

en: Start
hr: Početak

en: Start animation
hr: Započni animaciju

en: Start autoplay
hr: Pokreni automatsku reprodukciju

en: Start date
hr: Početni datum

en: Start delay in ms
hr: Odgoda starta u ms

en: Start display at breakpoint
hr: Pokreni prikaz na točki prekida

en: Start index
hr: Pokreni indeks

en: Start play at
hr: Započni reprodukciju u

en: Start time
hr: Vrijeme početka

en: Starting angle in º
hr: Početni kut u º

en: Static
hr: Statićno

en: Static dropdown content always toggles on click, not hover.
hr: Statički sadržaj padajućeg izbornika uvijek se uključuje klikom, a ne prelaskom miša.

en: Statuses
hr: Statusi

en: Step
hr: Dio

en: Sticky
hr: Lepljivo

en: Sticky header
hr: Ljepljivo zaglavlje (Sticky)

en: Sticky on scroll
hr: Ljepljivo na pomicanju

en: Stock
hr: Lager

en: Stock management not enabled for this product.
hr: Upravljanje zalihama nije omogućeno za ovaj proizvod.

en: Stop
hr: Zaustavi

en: Stop on last slide
hr: Zaustavi na posljednjem slajdu

en: Street View Control
hr: Kontrola Street Viewa

en: Stretch
hr: Rastegni

en: Strike
hr: Potez

en: Strikethrough
hr: Precrtano

en: Strings
hr: Nizevi (strings)

en: Stroke
hr: Potez

en: Stroke #2
hr: Potez # 2

en: Stroke color
hr: Boja poteza

en: Stroke width
hr: Širina poteza

en: Structure
hr: Struktura

en: Structure panel
hr: Konstrukcijska ploča

en: Stunning
hr: Zadivljujući

en: Style
hr: Stil

en: Style notices globally under Settings > Theme Styles > WooCommerce - Notice.
hr: Obavijesti o stilu globalno u odjeljku Postavke > Stilovi tema > WooCommerce - Obavijest.

en: Style saved
hr: Stil je spremljen

en: Styles
hr: Stilovi

en: Stylesheet
hr: Lista stilova

en: Stylesheets (default)
hr: Tablice stilova (zadano)

en: Sub menu
hr: Podizbornik

en: Sub menu, mega menu, or multilevel area.
hr: Podizbornik, megaizbornik ili višerazinsko područje.

en: Subject
hr: Predmet

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
hr: Slanje nije uspjelo. Ponovo učitajte stranicu i pokušajte ponovo poslati obrazac.

en: Submit
hr: Pošalji

en: Submit & Deactivate
hr: Pošalji i deaktiviraj

en: Submit Comment
hr: Unesi komentar

en: Submit button
hr: Gumb za slanje

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Subtitle goes here
hr: Podnaslov ide ovdje

en: Subtitle typography
hr: Tipografija podnaslova

en: Subtitles typography
hr: Tipografija titlova

en: Subtotal
hr: Međuzbroj

en: Success
hr: Uspješno

en: Success color
hr: Boja uspjeha

en: Success message
hr: Poruka o uspjehu

en: Successful
hr: Uspješno

en: Successfully removed %1$d orphaned elements across %2$d posts.
hr: Uspješno uklonjeno %1$d osiroćenih elemenata u %2$d objava.

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Suffix block
hr: Sufiks blok

en: Sunday
hr: Nedjelja

en: Superb
hr: Izvrsno

en: Supported field types
hr: Podržane vrste polja

en: Supported filters
hr: Podržani filtri

en: Suppress PHP errors
hr: Spriječite PHP pogreške

en: Sure thing
hr: Naravno

en: Sure?
hr: Sigurno?

en: Swatch type
hr: Vrsta swatcha

en: Sweet
hr: Slatko

en: Switch
hr: Sklopka

en: Sync global classes
hr: Sinkronizirajte globalne tečajeve

en: Sync with query
hr: Sinkronizacija s upitom

en: System Information
hr: Informacije o sustavu

en: T-shirt
hr: majica

en: TIME
hr: VRIJEME

en: Tab
hr: Kartica

en: Tab 1
hr: Kartica 1

en: Tab 1 label
hr: Oznaka kartice 1

en: Tab 2
hr: Kartica 2

en: Tab 2 label
hr: Oznaka kartice 2

en: Tab content
hr: Sadržaj kartice

en: Tab menu
hr: Izbornik kartica

en: Table
hr: Tablica

en: Table background
hr: Pozadina tablice

en: Table border
hr: Obrub tablice

en: Table box shadow
hr: Sjena čelije tablice

en: Table of contents
hr: Sadržaj

en: Tablet portrait
hr: Portret tableta

en: Tabs
hr: Kartice

en: Tag
hr: Oznaka

en: Tag cloud
hr: Oblak oznaka

en: Tag: %s
hr: Oznaka: %s

en: Tags
hr: Oznake

en: Take over
hr: Preuzmi

en: Target
hr: Cilj

en: Target a "CSS selector" on "Hide popup", but not a popup directly! As this action runs after the popup has been closed.
hr: Ciljajte "CSS birač" na "Sakrij skočni prozor", ali ne izravno skočni prozor! Budući da se ova radnja pokreće nakon zatvaranja skočnog prozora.

en: Target form selector
hr: Odabir ciljnog obrasca

en: Target interaction ID
hr: Ciljani ID interakcije

en: Target query
hr: Ciljni upit

en: Target query has not been set. Without connecting a filter to a query, the filter has no effect.
hr: Ciljni upit nije postavljen. Bez povezivanja filtra s upitom, filtar nema učinka.

en: Taxonomies
hr: Taksonomije

en: Taxonomies related posts must have in common.
hr: Objave povezane s taksonomijama moraju imati zajedničko.

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Taxonomy query
hr: Taksonomija

en: Team Members
hr: Članovi tima

en: Team member
hr: Član tima

en: Team members
hr: Članovi tima

en: Template
hr: Predložak

en: Template & post password
hr: Lozinka za predložak i objavu

en: Template Bundle
hr: Paket predložaka

en: Template Bundles
hr: Paketi predložaka

en: Template Tag
hr: Oznaka predloška

en: Template Tags
hr: Oznake predloška

en: Template bundle
hr: Paket predložaka

en: Template created
hr: Predložak izrađen

en: Template deleted
hr: Predložak izbrisan

en: Template has not been published.
hr: Predložak nije objavljen.

en: Template imported
hr: Predložak uvezen

en: Template insert failed: This template has no data
hr: Umetanje predloška nije uspjelo: Ovaj predložak nema podataka

en: Template inserted
hr: Predložak umetnut

en: Template manager thumbnail height
hr: Visina minijature upravitelja predložaka

en: Template overridden
hr: Predložak poništen

en: Template password
hr: Lozinka predloška

en: Template saved
hr: Predložak je spremljen

en: Template screenshot generation is disabled.
hr: Generiranje snimke zaslona predloška je onemogućeno.

en: Template screenshots
hr: Snimke zaslona predloška

en: Template screenshots deleted
hr: Snimke zaslona predloška su izbrisane

en: Template settings
hr: Postavke predloška

en: Template tag
hr: Oznaka predloška

en: Template tags
hr: Oznake predloška

en: Template thumbnail column
hr: Stupac sličice predloška

en: Template title
hr: Naslov predloška

en: Template type
hr: Vrsta predloška

en: Templates
hr: Predlošci

en: Term
hr: Termin

en: Term ID
hr: ID pojma

en: Term archive URL
hr: URL arhive pojmova

en: Term description
hr: Opis pojma

en: Term id
hr: ID termina

en: Term meta
hr: Pojam meta

en: Term name
hr: Naziv pojma

en: Term slug
hr: Poveznica

en: Terms
hr: Uvjeti

en: Terrain
hr: Teren

en: Testimonial
hr: Iskustvo

en: Testimonials
hr: Izjave korisnika

en: Text
hr: Tekst

en: Text align
hr: Poravnanje teksta

en: Text block
hr: Blok teksta

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Text decoration
hr: Dekoracija teksta

en: Text list
hr: Popis teksta

en: Text padding
hr: Popunjavanje teksta

en: Text shadow
hr: Sjena teksta

en: Text to display when hovering over the field.
hr: Tekst koji će se prikazati prilikom zadržavanja pokazivača miša iznad polja.

en: Text transform
hr: Transformacija teksta

en: Text wrap
hr: Omotavanje teksta

en: Textarea
hr: Područje teksta

en: Thank you
hr: Hvala

en: Thank you for your message
hr: Hvala vam na poruci

en: The "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce setting must also be active.
hr: Postavka "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce također mora biti aktivna.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
hr: Članci "Značajke" pokrivaju teme poput integracije Unsplash, prilagođenog koda (CSS i JS), gradijenata, bočnih traka, razdjelnika oblika, globalnih elemenata itd.

en: The URL to send the form data to.
hr: URL na koji se šalju podaci obrasca.

en: The active theme has no sidebars defined.
hr: Aktivna tema nema definirane bočne trake.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
hr: Prilagođeni videoplayer primjenjiv je samo na video izvor "Mediji" ili "URL datoteke".

en: The dynamic data is empty.
hr: Dinamički podaci su prazni.

en: The executed code will run on your site! Only add code that you consider safe.
hr: Izvršeni kôd pokrenut će se na vašoj web-lokaciji! Unesite samo kod koji smatrate sigurnim.

en: The field "%s" exceeds the allowed maximum length of %2$d characters.
hr: Polje "%s" premašuje dopuštenu maksimalnu duljinu od %2$d znakova.

en: The following classes have been modified by the user below since your last save. Accept or discard those changes to continue your save.
hr: Sljedeće klase je izmijenio korisnik ispod od vašeg posljednjeg spremanja. Prihvatite ili odbacite te promjene za nastavak spremanja.

en: The form is not rendered if the current user is lacking the required capability.
hr: Obrazac se ne prikazuje ako trenutni korisnik nema potrebne mogućnosti.

en: The full URL of the API endpoint you want to retrieve data.
hr: Puni URL API krajnje točke s koje želite dohvatiti podatke.

en: The query element doesn't exist.
hr: Element upita ne postoji.

en: The query filter database is outdated. Please click "Regenerate filter index" button to update it.
hr: Baza podataka filtera upita je zastarjela. Kliknite gumb "Ponovo generiraj indeks filtra" da biste ga ažurirali.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
hr: Web mjesto s kojeg tražite predloške ima onemogućen pristup svojim predlošcima.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
hr: Web mjesto s kojeg tražite predloške zahtijeva lozinku za udaljene predloške.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
hr: Uneseni naziv stila već postoji. Odaberite drugo ime.

en: The value is automatically populated based on the font-size in percentage that you have set under Theme Styles > Typography > HTML: font-size. For an HTML font-size of 100%, the value is 16, if the HTML font-size is 62.5%, the value is 10, and so on. If left empty, your fluid typography unit will be "px" instead of "rem".
hr: Vrijednost se automatski popunjava na temelju veličine fonta u postotku koju ste postavili pod Stilovi teme > Tipografija > HTML: veličina fonta. Za veličinu fonta HTML-a od 100%, vrijednost je 16, ako je veličina fonta HTML-a 62,5%, vrijednost je 10 i tako dalje. Ako se ostavi prazno, vaša jedinica fluidne tipografije bit će "px" umjesto "rem".

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
hr: Video<iframe> lijeno se učitava nakon klika na pretpregled slike.

en: The webhook endpoint(s) to send the submitted form data to.
hr: Krajnja(e) točka(e) webdojavnika na koju se šalju podneseni podaci obrasca.

en: Theme
hr: Tema

en: Theme Information
hr: Informacije o temi

en: Theme Style
hr: Stil teme

en: Theme Styles
hr: Stilovi tema

en: Theme author
hr: Autor teme

en: Theme author URI
hr: URI autora teme

en: Theme is child theme
hr: Tema je “djete” (child) tema

en: Theme name
hr: Naziv teme

en: Theme style created
hr: Still teme je stvoren

en: Theme style deleted
hr: Stil teme je izbrisan

en: Theme styles
hr: Stilovi tema

en: Theme version
hr: Verzija teme

en: There is an "Activation status" column under "Users", where you can manually set the status to active/inactive and resend the activation email.
hr: Pod "Korisnici" nalazi se stupac "Status aktivacije" gdje možete ručno postaviti status na aktivno/neaktivno i ponovno poslati aktivacijsku e-poštu.

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
hr: Postoji automatski spremljena verzija novija od verzije koju trenutno gledate.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
hr: Ne postoji izvadak jer je ovo zaštićena pošta.

en: These styles also apply to all Gutenberg captions.
hr: Ovi stilovi se također primjenjuju na sve Gutenbergove natpise.

en: These styles will also apply to all Gutenberg captions.
hr: Ovi stilovi će se također primjenjivati na sve Gutenbergove titlove.

en: Thin
hr: Tanak

en: This %s component is not enabled for use in the block editor. Ask your site administrator to enable this component for use in the block editor.
hr: Ova komponenta %s nije omogućena za korištenje u uređivaču blokova. Zamolite administratora web-mjesta da omogući korištenje ove komponente u uređivaču blokova.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
hr: Please type the provided password

en: This data will be used in your query.
hr: Ovi će se podaci koristiti u vašem upitu.

en: This dataset has unsaved changes
hr: Ovaj skup podataka ima nespremljene promjene

en: This element works alongside a "Map" element when "Sync with query" has been set. An invisible <template> node is generated that stores location data. Allowing the map to retrieve and display markers dynamically.
hr: Ovaj element radi zajedno s elementom "Karta" kada je postavljena "Sinkronizacija s upitom". Nevidljivi<template> generira se čvor koji pohranjuje podatke o lokaciji. Omogućuje karti da dinamički dohvaća i prikazuje oznake.

en: This feature affects all new user registrations, not just those submitted via the Form element.
hr: Ova značajka utječe na sve registracije novih korisnika, ne samo na one poslane putem elementa Obrazac.

en: This icon set is currently disabled and hidden from the icon dropdown menu. However, any existing icons from this set will still display on your site.
hr: Ovaj skup ikona trenutno je onemogućen i skriven u padajućem izborniku ikona. Međutim, sve postojeće ikone iz ovog skupa i dalje će se prikazivati na vašem web-mjestu.

en: This is an experimental feature. Query filters and components are not supported when using API requests.
hr: Ovo je eksperimentalna značajka. Filtri i komponente upita nisu podržani pri korištenju API zahtjeva.

en: This page is built with %s.
hr: Ova je stranica izrađena s %s.

en: This post has no %s terms.
hr: Ovaj post nema %s pojmova.

en: This post has no related posts.
hr: Ova objava nema povezanih objava.

en: This post is already being edited.
hr: Ova objava je već uređena.

en: This query type doesn't support pagination.
hr: Ovaj tip upita ne podržava paginaciju.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
hr: Ovaj predložak sadrži paletu boja. Želite li ga uvesti?

en: This template contains color palettes. Would you like to import them?
hr: Ovaj predložak sadrži palete boja. Želite li ih uvesti?

en: This template contains global variables. Would you like to import them?
hr: Ovaj predložak sadrži globalne varijable. Želite li ih uvesti?

en: This template contains the following theme styles. Would you like to import them?
hr: Ovaj predložak sadrži sljedeće stilove tema. Želite li ih uvesti?

en: This template is currently not rendered on pages that meet the template conditions as no password has been set.
hr: Ovaj se predložak trenutno ne prikazuje na stranicama koje ispunjavaju uvjete predloška jer nije postavljena lozinka.

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
hr: Ova vrsta predloška automatski se prikazuje na ispravnoj stranici.

en: This text is displayed when the "Registration privacy policy" text is filled in WooCommerce.
hr: Ovaj tekst se prikazuje kada se ispuni tekst "Pravila o privatnosti registracije" u WooCommerceu.

en: This text is displayed when the "When creating an account, send the new user a link to set their password" option is enabled in WooCommerce.
hr: Ovaj se tekst prikazuje kada je u WooCommerceu omogućena opcija "Pri izradi računa, pošalji novom korisniku poveznicu za postavljanje lozinke".

en: This user role has %s capability, and therefore full builder access. Effectively overriding this setting.
hr: Ova korisnička uloga ima mogućnost %s, a time i puni pristup graditelja. Učinkovito nadjačava ovu postavku.

en: Thousand separator
hr: Separator tisućica

en: Thumbnail
hr: Sličica

en: Thumbnail navigation
hr: Navigacija minijaturama

en: Thumbnail size
hr: Veličina umanjenog prikaza

en: Thursday
hr: Četvrtak

en: Tick if this popup is for WooCommerce Quick View.
hr: Označite ako je ovaj skočni prozor za WooCommerce Quick View.

en: Tilt
hr: Nagib

en: Time
hr: Vrijeme

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
hr: Vrijeme u minutama koje će trajati nasumično početno mjesto. Izbjegavajte duple postove kada koristite nasumični redoslijed.

en: Time zone
hr: Vremenska zona

en: Timeline
hr: Vremenska crta

en: Timezone
hr: Vremenska zona

en: Timing function
hr: Funkcija mjerenja vremena

en: Title
hr: Naslov

en: Title Tag
hr: Oznaka naslova

en: Title margin
hr: Margina naslova

en: Title tag
hr: Oznaka naslova

en: Title typography
hr: Tipografija naslova

en: To add decorative text, but not user input. Runs through %s.
hr: Za dodavanje ukrasnog teksta, ali ne i korisničkog unosa. Prolazi kroz %s.

en: To ensure showing a marker please provide the latitude and longitude, separated by comma.
hr: Kako biste osigurali prikazivanje markera, navedite zemljopisnu širinu i dužinu, odvojene zarezom.

en: To select a default value you have to first connect this property with the select control.
hr: Za odabir zadane vrijednosti prvo morate povezati ovo svojstvo s kontrolom select.

en: To trigger the interaction when 50%% of the element is in the viewport, set the rootMargin to %s.
hr: Da biste pokrenuli interakciju kada se 50%% elementa nalazi u prikazu, postavite rootMargin na %s.

en: Toggle
hr: Aktiviranje i deaktiviranje

en: Toggle attribute
hr: Uključi/isključi atribut

en: Toggle controls
hr: Uključi/isključi kontrole

en: Toggle coupon form
hr: Uključi/isključi obrazac kupona

en: Toggle dropdown
hr: Uključi/isključi padajući izbornik

en: Toggle login form
hr: Uključi/isključi obrazac za prijavu

en: Toggle mini cart
hr: Uključi/isključi mini košaricu

en: Toggle offcanvas
hr: Uključi/isključi offcanvas

en: Toggle on
hr: Uključi

en: Toggle search
hr: Uključi/isključi pretraživanje

en: Toggle width
hr: Prebaci širinu

en: Toggleable form
hr: Promjenjivi oblik

en: Toolbar
hr: Alatna traka

en: Toolbar logo link
hr: Veza s logotipom na alatnoj traci

en: Tooltip
hr: Opis alata

en: Top
hr: Na Vrh

en: Top / Start
hr: Vrh / Start

en: Top center
hr: Vrh centar

en: Top left
hr: Vrh lijevo

en: Top level
hr: & Prebaci završene poslove

en: Top level terms only
hr: Samo uvjeti najviše razine

en: Top right
hr: Vrh desno

en: Total
hr: Ukupno

en: Total items path
hr: Ukupan put stavki

en: Track color
hr: Detektiraj boju

en: Transform
hr: Transformirati

en: Transform origin
hr: Promjeni podrijetlo

en: Transition
hr: Tranzicija

en: Translate X
hr: Prevedi X

en: Translate Y
hr: Prevedi Y

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
hr[0]: %s komentar
hr[1]: %s komentara
hr[2]: %s komentar

en: Transparency
hr: Transparentnost

en: Trash
hr: Smeće

en: Trash is empty
hr: Otpad je prazan

en: Triangle
hr: Trokut

en: Triangle concave
hr: Trokut udubljen

en: Triangle convex
hr: Trokut konveksan

en: Triangle double
hr: Trokut dvostruki

en: Trigger
hr: Okidač

en: Trigger "register_new_user" action to send WordPress notification. %s
hr: Pokrenite radnju "register_new_user" za slanje obavijesti WordPressa. %s

en: True
hr: Točno

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
hr: TrueType font: Nekomprimirani podaci o fontu, ali djelomična podrška za IE9 +.

en: Tuesday
hr: Utorak

en: Type
hr: Vrsta

en: Type keyword, hit enter.
hr: Upišite ključnu riječ, pritisnite Enter.

en: Type name, hit enter
hr: Upišite ime, pritisnite Enter

en: Type speed in ms
hr: Upišite brzinu u ms

en: Type to search
hr: Unesi za pretraživanje

en: Typography
hr: Tipografija

en: Typography active
hr: Tipografija - Aktivna

en: URL parameter
hr: Parametar URL-a

en: URL parameters
hr: Parametri URL-a

en: URL redirect to after applying the filter. Leave it empty if not intended to.
hr: URL preusmjerava na nakon primjene filtra. Ostavite prazno ako to nije namjera.

en: Unable to calculate total pages for offset pagination. Items per page not found for element "%s".
hr: Nije moguće izračunati ukupan broj stranica za pomaknuto numeriranje stranica. Broj stavki po stranici nije pronađen za element "0}".

en: Unable to determine items per page for offset pagination. Check offset key settings.
hr: Nije moguće odrediti broj stavki po stranici za pomaknuto numeriranje stranica. Provjerite postavke pomaknutog ključa.

en: Unable to fix corrupted filter element database
hr: Nije moguće popraviti oštećenu bazu podataka elemenata filtra

en: Uncategorized
hr: Nekategorizirano

en: Unconnected
hr: Nepovezano

en: Unconnected properties detected. Edit your component or any of its children to connect your properties to a specific setting.
hr: Otkrivena nepovezana svojstva. Uredite svoju komponentu ili bilo koju od njezinih podređenih komponenti kako biste povezali svoja svojstva s određenom postavkom.

en: Underline
hr: Podcrtano

en: Understanding the layout
hr: Razumijevanje izgleda

en: Undo
hr: Poništi

en: Unique lightbox identifier
hr: Jedinstveni identifikator lightboxa

en: Unknown
hr: Nepoznato

en: Unlimited websites
hr: Neograničeno Web mjesta

en: Unlink
hr: Ukini vezu

en: Unlink component
hr: Prekini vezu komponente

en: Unlinked
hr: Prekinuta veza

en: Unlock
hr: Otključati

en: Unlock password protection
hr: Otključaj zaštitu lozinkom

en: Unlocked
hr: Otključan

en: Unordered list
hr: Neposlagani popis

en: Unpin
hr: Otkvači

en: Unpinned
hr: Otkvačeno

en: Unsigned code
hr: Nepotpisani kod

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
hr: Potreban je Unsplash API ključ! Dodaj ključ putem nadzorne ploče pod: %s

en: Unused elements
hr: Neiskorišteni elementi

en: Unused on this page
hr: Nekorišteno na ovoj stranici

en: Unused on this site
hr: Neiskorišteno na ovoj stranici

en: Up-sells
hr: Preporučeni “poboljšani objekti” sa više profita

en: Update
hr: Ažuriraj

en: Update Template Bundle
hr: Ažuriranje paketa predložaka

en: Update Template Tag
hr: Ažuriranje oznake predloška

en: Update filter index
hr: Ažurirajte indeks filtra

en: Updated
hr: Ažurirano

en: Updating references to %s global variable(s) across the entire site...
hr: Ažuriranje referenci na %s globalnih varijabli na cijeloj stranici...

en: Upload
hr: Prenesi

en: Upload .%s file
hr: Prenesi. %s datoteku

en: Upload SVG
hr: Prijenosi SVG

en: Upload/Add image
hr: Učitajte/dodajte sliku

en: Uploaded file type is not allowed.
hr: Prenesena vrsta datoteke nije dopuštena.

en: Uppercase
hr: Velika slova

en: Upsells
hr: Upsells - Preporuka skupljeg proizvoda

en: Usage
hr: Upotreba

en: Use "%root%" to target the element wrapper.
hr: Upotrijebite "%root%" za ciljanje omota elementa.

en: Use "ip" to prevent multiple entries from the same IP address.
hr: Koristite "ip" za sprječavanje višestrukih unosa s iste IP adrese.

en: Use %s to pass data such as the source and target elements to your custom function.
hr: Koristite %s za prosljeđivanje podataka kao što su izvorni i ciljni elementi vašoj prilagođenoj funkciji.

en: Use %s when adding columns/rows
hr: Koristite %s pri dodavanju stupaca/redaka

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
hr: Koristite AJAX umjesto WP REST API poziva za renderiranje elemenata.

en: Use PHP constant
hr: Koristi PHP konstantu

en: Use a prefix to avoid conflicts with plugins or WordPress reserved parameters.
hr: Koristite prefiks da biste izbjegli sukobe s dodacima ili WordPress rezerviranim parametrima.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
hr: Upotrijebite bilo koju vrijednost polja obrasca preko njegovog ID-a ovako: {{form_field}}. Zamijenite "form_field" stvarnim ID-om polja.

en: Use block editor
hr: Koristite uređivač blokova

en: Use brand colors
hr: Koristite boje brenda

en: Use field IDs to personalize your message.
hr: Koristite ID-ove polja da biste prilagodili svoju poruku.

en: Use for sticky scrolling header etc.
hr: Koristite za ljepljivo (Stickz) pomicanje zaglavlja itd.

en: Use min/max
hr: Koristite min/maks

en: Use min/max date from index table.
hr: Koristite minimalni/maksimalni datum iz indeksne tablice.

en: Use product variation image
hr: Upotrijebite sliku varijacije proizvoda

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
hr: Upotrijebite graditelj za dodavanje prilagođenog koda na određenu stranicu.

en: Use the date format as set under Settings > General > Date format
hr: Koristite format datuma koji je postavljen pod Postavke > Općenito > Format datuma

en: Use the dynamic picker in the "Meta key" control below to select the desired custom field. The dynamic data tag is used to retrieves the field settings, it is not parsed.
hr: Upotrijebite dinamički birač u donjoj kontroli "Meta ključ" za odabir željenog prilagođenog polja. Dinamička podatkovna oznaka koristi se za dohvaćanje postavki polja, ne analizira se.

en: Use the generated variables in your design (theme styles, elements, etc.)
hr: Koristite generirane varijable u svom dizajnu (stilovi tema, elementi itd.)

en: Use valid HTML syntax. No spaces.
hr: Koristite valjanu HTML sintaksu. Bez razmaka.

en: Use vertical position of target node.
hr: Koristite okomiti položaj ciljnog čvora.

en: Use width & horizontal position of target node.
hr: Koristite širinu i vodoravni položaj ciljnog čvora.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
hr: Koristi se ako se zadana ili prilagođena slika pregleda ne može učitati.

en: Used if logo image isn't set or available.
hr: Koristi se ako slika logotipa nije postavljena ili nije dostupna.

en: Used on this page
hr: Korišteno na ovoj stranici

en: Used on this site
hr: Koristi se na ovoj stranici

en: Used to creat visual hiarchy between nested dropdowns.
hr: Koristi se za stvaranje vizualne hijerarhije između ugniježđenih padajućih izbornika.

en: User
hr: Korisnik

en: User ID
hr: Korisnički ID

en: User Login
hr: Prijava korisnika

en: User Registration
hr: Registracija korisnika

en: User login
hr: Prijava korisnika

en: User meta
hr: Korisnički meta

en: User name
hr: Korisničko ime

en: User portrait
hr: Portret korisnika

en: User profile
hr: Korisnički profil

en: User registered date
hr: Datum registracije

en: User registration
hr: Registracija korisnika

en: User role
hr: Korisnička uloga

en: User roles with code execution capability
hr: Korisničke uloge s mogućnošću izvršavanja koda

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Username already exists.
hr: Korisničko ime već postoji.

en: Username is not valid.
hr: Korisničko ime nije važeće.

en: Username required.
hr: Potrebno je korisničko ime.

en: Users
hr: Korisnici

en: Users could upload potentially malicious files through your form. To minimize this risk, please specify the "Allowed file formats" below.
hr: Korisnici bi mogli učitati potencijalno zlonamjerne datoteke putem vašeg obrasca. Kako biste smanjili ovaj rizik, navedite "Dopuštene formate datoteka" u nastavku.

en: Using "Auto height" might lead to CLS (Cumulative Layout Shift).
hr: Korištenje "Automatske visine" može dovesti do CLS-a (kumulativne promjene izgleda).

en: Using Cloudflare Bot Fight Mode? Try disabling it
hr: Koristite Cloudflare Bot Fight Mode? Pokušajte ga onemogućiti

en: Valid
hr: Vrijedi

en: Valid JSON data required to run the importer
hr: Važeći JSON podaci potrebni za pokretanje uvoznika

en: Valid code signatures are required for all Code (element), SVG (element) and Query editor instances to run.
hr: Važeći potpisi koda potrebni su za pokretanje svih instanci uređivača koda (element), SVG (element) i upita.

en: Valid signature
hr: Ispravni potpis

en: Value
hr: Vrijednost

en: Value type
hr: Vrsta vrijednosti

en: Variable
hr: Varijabla

en: Variable dropdown: Hide value
hr: Padajući izbornik varijabli: Sakrij vrijednost

en: Variable name already exists
hr: Naziv varijable već postoji

en: Variable name missing
hr: Nedostaje naziv varijable

en: Variable product
hr: Promjenjiv proizvod

en: Variables
hr: Varijable

en: Variables duplicated
hr: Duplicirane varijable

en: Variables imported
hr: Uvezene varijable

en: Variables renamed
hr: Varijable su preimenovane

en: Variation swatches
hr: Varijacije swatcheva

en: Variations
hr: Varijacije

en: Vertical
hr: Okomito

en: Vertical - Cloud
hr: Okomito - Oblak

en: Vertical - Drops
hr: Okomito - Kapi

en: Vertical - Pixels
hr: Okomito - Pikseli

en: Vertical - Stroke
hr: Okomito - Potez

en: Vertical - Stroke #2
hr: Okomito - Potez br. 2

en: Vertical - Tilt
hr: Okomito - Nagib

en: Vertical - Triangle
hr: Okomito - Trokut

en: Vertical - Triangle double
hr: Okomito - Trokut dvostruko

en: Vertical - Wave
hr: Okomito - Val

en: Vertical - Wave brush
hr: Okomito - Valovi kist

en: Vertical - Waves
hr: Okomito - Valovi

en: Vertical - Zigzag
hr: Okomito - Cik-Cak

en: Vertical align
hr: Okomito poravnanje

en: Vertical alignment
hr: Okomito poravnanje

en: Very fast
hr: Vrlo brzo

en: Very well
hr: Vrlo dobro

en: Video URL
hr: URL videozapisa

en: Video file URL
hr: URL video datoteke

en: Videos
hr: Video

en: View
hr: Pregled

en: View %s
hr: Vidi %s

en: View Custom Font
hr: Pogledajte prilagođeni font

en: View Custom Fonts
hr: Pogledajte prilagođene fontove

en: View Template
hr: Pogledaj predložak

en: View Template Bundle
hr: Pogledajte paket predložaka

en: View Template Tag
hr: Pogledajte oznaku predloška

en: View Templates
hr: Pogledaj predloške

en: View cart
hr: Vidi košaricu

en: View changelog
hr: Pogledajte dnevnik promjena

en: View classes
hr: Prikaži tečajeve

en: View on frontend
hr: Pregled na korisničkoj strani (Frontend-u)

en: View order
hr: Vidi narudžbu

en: Vimeo privacy hash
hr: Vimeo hash privatnosti

en: Vimeo video ID/URL
hr: ID/URL Vimeo videozapisa

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Visible
hr: Vidljivo

en: Visible after
hr: Vidljivo nakon

en: Visible on scroll up
hr: Vidljivo pri pomicanju prema gore

en: Visit docs
hr: Posjetite dokumente

en: Visit the website %s
hr: Posjetite web stranicu %s

en: Visual
hr: Vizualno

en: Visual grid builder
hr: Sastavljač vizualne mreže

en: WP debug
hr: WP ispravljanje pogrešaka (debug)

en: WP language
hr: WP jezik

en: WP memory limit
hr: Ograničenje WP memorije

en: WP version
hr: WP verzija

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Warning color
hr: Boja upozorenja

en: Wave
hr: Val

en: Wave brush
hr: Valovi kist

en: Waves
hr: Valovi

en: We recommend setting a padding for your lightbox to accommodate the thumbnail navigation.
hr: Preporučujemo da postavite ispunu za okvir za pregled kako biste prilagodili navigaciju sličicama.

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
hr: Web Open Font Format 2.0: TrueType / OpenType font s još boljom kompresijom od WOFF 1.0, ali nema podršku za IE preglednik.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
hr: Web Open Font Format: Stisnuti font TrueType / OpenType s informacijama o izvoru fonta i potpunom podrškom za IE9 + (preporučeno).

en: Web design
hr: Web dizajn

en: Webfont loading method
hr: Način učitavanja Webfontova

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
hr: Web-fontovi (kao što su Google fontovi) se prema zadanim postavkama učitavaju putem stilskih tablica. Odaberite "Webfont Loader" da biste izbjegli FOUT (Flash nestiliziranog teksta) skrivanjem sadržaja vaše web stranice dok se ne učitaju svi web-fontovi.

en: Webhook payload too large.
hr: Webhook korisni teret je prevelik.

en: Webhook request failed with status code
hr: Zahtjev za Webhook nije uspio sa statusnim kodom

en: Website
hr: Web stranica

en: Wednesday
hr: Srijeda

en: Weekday
hr: Dan u tjednu

en: Welcome to %s
hr: Dobrodošli u %s

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
hr: Kako se zove taj graditelj web stranica? I zašto ste odabrali baš njega?

en: When a Map ID is present, map styles are controlled via the %s.
hr: Kada je ID karte prisutan, stilovi karte se kontroliraju putem %s.

en: When editing your popup template, you have to enable the "Info Box" setting under "Template Settings > Popup".
hr: Kada uređujete predložak skočnog prozora, morate omogućiti postavku "Informacijski okvir" pod "Postavke predloška > Skočni prozor".

en: When enabled, this field acts as a spam trap. It will not be visible to users, but will capture any bots that fill it out.
hr: Kada je omogućeno, ovo polje djeluje kao zamka za spam. Neće biti vidljiv korisnicima, ali će uhvatiti sve botove koji ga ispune.

en: When enabled, this query only runs when a live search is performed.
hr: Kada je omogućeno, ovaj se upit pokreće samo kada se izvodi pretraživanje uživo.

en: When pasting elements from another site that contain image or SVG files, placeholders are used by default. Enable to download the image from the source site. If the current user lacks SVG upload permissions, a placeholder SVG is used.
hr: Prilikom lijepljenja elemenata s druge web-lokacije koji sadrže slikovne ili SVG datoteke, rezervirana mjesta koriste se prema zadanim postavkama. Omogući preuzimanje slike s izvornog mjesta. Ako trenutnom korisniku nedostaju dopuštenja za učitavanje SVG-a, koristi se rezervirano mjesto SVG.

en: When rendering without wrapper your settings under the style tab won't have any effect.
hr: Prilikom renderiranja bez omotača vaše postavke pod karticom stila neće imati nikakvog učinka.

en: When someone visits a default WordPress authentication URL (%s), they are redirected to this selected page.
hr: Kada netko posjeti zadani WordPress URL za provjeru autentičnosti (%s), preusmjerava se na ovu odabranu stranicu.

en: When using dynamic data that contains formatted text (e.g. WYSIWYG field, or any other HTML tags such as p, div, headings, etc.), set the HTML tag to "div", not "p". Alternatively, use the Rich Text element.
hr: Kada koristite dinamičke podatke koji sadrže formatirani tekst (npr. WYSIWYG polje ili bilo koje druge HTML oznake kao što su p, div, naslovi itd.), postavite HTML oznaku na "div", a ne na "p". Alternativno, koristite element Rich Text.

en: Where to set the pagination parameter in the request.
hr: Gdje postaviti parametar paginacije u zahtjevu.

en: Where you defined the offset key. Bricks will retrieve the value from there.
hr: Gdje ste definirali offset ključ. Bricks će odatle preuzeti vrijednost.

en: Whitelist URLs
hr: Dozvoljeni URL-ovi (Whitelist)

en: Whoops, that page is gone
hr: Ups, ta je stranica nestala

en: Wide
hr: Široko

en: Widget margin
hr: Margina widgeta

en: Widget title
hr: Naslov widgeta

en: Widget title border
hr: Obrub naslova widgeta

en: Widget title typography
hr: Tipografija naslova widgeta

en: Widgets
hr: Widgeti

en: Width
hr: Širina

en: Will override local
hr: Zaobići će lokalno

en: Window
hr: Prozor

en: Window storage
hr: Skladištenje prozora

en: Wireframes
hr: Žičani modeli

en: Wireframes provide basic structural templates that serve as a starting point for designing a layout. They are based on classes and variables.
hr: Žičani modeli pružaju osnovne strukturne predloške koji služe kao početna točka za dizajniranje izgleda. Temelje se na klasama i varijablama.

en: Without attributes
hr: Bez atributa

en: Wonderful
hr: Predivno

en: WooCommerce Template Hook
hr: WooCommerce kuka za predloške

en: WooCommerce template hooks
hr: WooCommerce kuke za predloške

en: WordPress Environment
hr: WordPress okruženje

en: WordPress authentication page access
hr: Pristup stranici za provjeru autentičnosti WordPressa

en: WordPress field
hr: WordPress polje

en: Words limit
hr: Ograničenje broja riječi

en: Words per minute
hr: Riječi u minutu

en: Words per minutes
hr: Riječi po minuti

en: Would you like to import the variable categories as well?
hr: Želite li uvesti i kategorije varijabli?

en: Wrap
hr: Omotaj

en: Wrap element
hr: Element za omatanje

en: Wrap reverse
hr: Omotaj obrnuto

en: Wrap your scripts in %s tags.
hr: Omotajte svoje skripte u %s oznake.

en: Wrapper
hr: Omotač

en: X axis
hr: Os X

en: Y axis
hr: Os Y

en: Yeah
hr: Da

en: Year: %s
hr: Godina: %s

en: Yearly
hr: Godišnje

en: Yep
hr: Da

en: Yes
hr: Da

en: You
hr: Ti

en: You are about to delete all form submissions (including the database table). Do you wish to proceed?
hr: Izbrisat ćete sve podneske obrazaca (uključujući tablicu baze podataka). Želite li nastaviti?

en: You are about to delete all form submissions of form ID %s. Do you wish to proceed?
hr: Izbrisat ćete sve podneske obrazaca ID-a obrasca %s. Želite li nastaviti?

en: You are about to delete all form submissions. Do you wish to proceed?
hr: Izbrisat ćete sve podneske obrazaca. Želite li nastaviti?

en: You are about to delete all template screenshots. Not your featured images, though. Do you wish to proceed?
hr: Izbrisat ćete sve snimke zaslona predloška. Međutim, to nisu vaše istaknute slike. Želite li nastaviti?

en: You are about to delete this capability. Do you wish to proceed?
hr: Izbrisat ćete ovu mogućnost. Želite li nastaviti?

en: You are about to fix the element database. Do you wish to proceed?
hr: Popravit ćete bazu podataka elemenata. Želite li nastaviti?

en: You are about to regenerate code signatures for all executable code on your website. Please ensure you have a recent backup before continuing. Do you wish to proceed?
hr: Upravo ćete regenerirati kodne potpise za sve izvršne kodove na svojoj web stranici. Prije nastavka provjerite imate li nedavnu sigurnosnu kopiju. Želite li nastaviti?

en: You are about to regenerate indexes for all query filters. Do you wish to proceed?
hr: Upravo ćete regenerirati indekse za sve filtre upita. Želite li nastaviti?

en: You are about to remove all index jobs. Do you wish to proceed?
hr: Uklonit ćete sve zadatke indeksiranja. Želite li nastaviti?

en: You are about to remove all selected icons from this set. Do you wish to proceed?
hr: Uklonit ćete sve odabrane ikone iz ovog skupa. Želite li nastaviti?

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
hr: Ovime ćete sve globalne postavke Bricks-a vratiti u izvorno / početno stanje. Želite li nastaviti?

en: You are about to trigger Index Job. Do you wish to proceed?
hr: Pokrenut ćete indeksni posao. Želite li nastaviti?

en: You are editing the selected global query settings. Changes to this global query apply to all instances throughout your website.
hr: Uređujete odabrane postavke globalnog upita. Promjene ovog globalnog upita primjenjuju se na sve instance na vašoj web stranici.

en: You are missing out!
hr: Propuštate!

en: You are not allowed to add scripts.
hr: Nemate dopuštenje za dodavanje skripti.

en: You are not allowed to uploads SVG files.
hr: Nije dozvoljen prijenos SVG datoteka.

en: You are now running the latest version
hr: Sada koristite najnoviju verziju

en: You are viewing the first 1000 results. Perform search to see more.
hr: Pregledavate prvih 1000 rezultata. Pretražite da biste vidjeli više.

en: You can manage code execution permissions under: %s
hr: Dozvolama za izvršavanje koda možete upravljati pod: %s

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
hr: Možete upravljati licencom, ažurirati način plaćanja i pregledati račune izravno s %s.

en: You can now manage your custom fonts using the new %s in the builder.
hr: Sada možete upravljati svojim prilagođenim fontovima pomoću novog %s u alatu za izgradnju.

en: You can render API response data through dynamic data tags. Create custom-labeled dynamic data tags for the {query_api} tag by hovering over any key in the response above and and click the "+" icon. Those labeled tags are stored for you in your browser local storage, not in the database. They are therefore not available on other devices or browsers.
hr: Podatke API odgovora možete prikazati putem oznaka dinamičkih podataka. Izradite prilagođene oznake dinamičkih podataka za oznaku {query_api} tako da zadržite pokazivač iznad bilo kojeg ključa u gornjem odgovoru i kliknete ikonu "+". Te označene oznake pohranjuju se u lokalnoj pohrani vašeg preglednika, a ne u bazi podataka. Stoga nisu dostupne na drugim uređajima ili preglednicima.

en: You can use the title attribute to provide a description of the expected input value to meet the "pattern" requirement set above.
hr: Atribut title možete koristiti za opis očekivane ulazne vrijednosti kako biste ispunili gore postavljeni zahtjev "uzorka".

en: You did not select any action(s). So when this form is submitted nothing happens.
hr: Niste odabrali nijednu radnju. Dakle, kada se ovaj obrazac podnese, ništa se ne događa.

en: You don't have permission to perform this action.
hr: Nemate dozvolu za izvršavanje ove radnje.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can create posts through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
hr: Onemogućili ste provjere mogućnosti. Sada svatko, uključujući i neprijavljene posjetitelje, može stvarati objave putem ovog obrasca. To može dovesti do neovlaštenog stvaranja sadržaja, neželjene pošte i zlonamjernih objava, zagađenja baze podataka i potencijalnih sigurnosnih propusta. Koristite ovu postavku samo ako imate alternativne sigurnosne mjere, obrazac se nalazi na zaštićenoj stranici ili u potpunosti razumijete sigurnosne implikacije.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can edit the post through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
hr: Onemogućili ste provjere mogućnosti. Sada svatko, uključujući i neprijavljene posjetitelje, može uređivati objavu putem ovog obrasca. To može dovesti do neovlaštenog stvaranja sadržaja, neželjene pošte i zlonamjernih objava, zagađenja baze podataka i potencijalnih sigurnosnih propusta. Koristite ovu postavku samo ako imate alternativne sigurnosne mjere, obrazac se nalazi na zaštićenoj stranici ili u potpunosti razumijete sigurnosne implikacije.

en: You have set an icon, but no text. Please provide the "aria-label" for accessibility.
hr: Postavili ste ikonu, ali ne i tekst. Navedite "aria-label" za pristupačnost.

en: You have to add the "Checkout coupon" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout coupon is removed when this setting is enabled. The "Enable the use of coupon codes" WooCommerce setting under "General" must be active.
hr: Morate sami dodati element "Checkout coupon" na Checkout stranicu jer se izvorni WooCommerce kupon za naplatu uklanja kada je ova postavka omogućena. WooCommerce postavka "Omogući korištenje kodova kupona" pod "Općenito" mora biti aktivna.

en: You have to add the "Checkout login" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout login is removed when this setting is enabled. The "Enable log-in during checkout" WooCommerce setting under "Accounts & Privacy" must be active.
hr: Morate sami dodati element "Checkout login" na Checkout stranicu jer se izvorna WooCommerce prijava za checkout uklanja kada je ova postavka omogućena. WooCommerce postavka "Omogući prijavu tijekom naplate" pod "Računi i privatnost" mora biti aktivna.

en: You have to add the "Notice" element yourself wherever necessary as all native WooCommerce notices are removed when this setting is enabled.
hr: Morate sami dodati element "Obavijest" gdje god je to potrebno jer se sve izvorne WooCommerce obavijesti uklanjaju kada je ova postavka omogućena.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
hr: Još niste registrirali nijednu prilagođenu bočnu traku.

en: YouTube, Vimeo or file URL.
hr: YouTube, Vimeo ili URL datoteke.

en: Your CSS files were automatically generated in the background.
hr: Vaše CSS datoteke automatski su generirane u pozadini.

en: Your Email
hr: Vaš e-mail

en: Your Message
hr: Vaša poruka

en: Your Name
hr: Vaše ime

en: Your Unsplash API key is not valid.
hr: Vaš Unsplash API ključ nije valjan.

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
hr: Priložene datoteke premašuju maksimalno dopuštenu veličinu (ograničenje) od 25 MB.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
hr: Priložene datoteke premašuju maksimalno dopuštenu veličinu prijenosa vašeg poslužitelja od %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
hr: Vaš preglednik ne podržava zvučnu oznaku.

en: Your browser does not support the video tag.
hr: Vaš preglednik ne podržava oznaku videozapisa.

en: Your builder capability doesn't allow you to access these settings.
hr: Mogućnost izrade ne dopušta vam pristup tim postavkama.

en: Your comment is awaiting moderation.
hr: Vaš komentar čeka odobrenje.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
hr: Vaš komentar čeka moderiranje. Ovo je pregled; vaš će komentar biti vidljiv nakon što bude odobren.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
hr: Vaša poruka ide ovdje. Što više detalja, to bolje;)

en: Your name (optional)
hr: Vaše ime (nije obavezno)

en: Your password
hr: Zaporka

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
hr: Navedeni ključ licence nije važeći. Deaktivirajte, a zatim ponovno aktivirajte dozvolu.

en: Your remote templates password is incorrect.
hr: Lozinka za udaljene predloške nije ispravna.

en: Your selected template is empty.
hr: Vaš odabrani predložak je prazan.

en: Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.
hr: Vaša tema (%s) sadrži zastarjele kopije nekih datoteka WooCommerce predložaka.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
hr: Vaša dopuštenja za pisanje direktorija za prijenose nisu dovoljna.

en: Your user role "%1$s" is not allowed to edit this post type with %2$s. Please get in touch with the site admin to change it.
hr: Vašoj korisničkoj ulozi „ %1$s ” nije dopušteno uređivati ovu vrstu objave s %2$s. Obratite se administratoru web-mjesta kako biste ga promijenili.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
hr: Vaša web stranica (%1$s) nema dopuštenje za pristup predlošcima s %2$s

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
hr: Vaša web stranica ne odgovara vašem licencnom ključu. Deaktivirajte, a zatim ponovno aktivirajte dozvolu.

en: Z-index
hr: Z-indeks

en: Zigzag
hr: Cik-cak

en: Zoom
hr: Uvećanje

en: Zoom Control
hr: Kontrola zuma

en: Zoom in
hr: Povećaj

en: Zoom level
hr: Razina zumiranja

en: Zoom or close
hr: Zumiraj ili zatvori

en: Zoom out
hr: Smanji

en: add key after
hr: dodaj ključ nakon

en: after
hr: nakon

en: alphanumeric characters only
hr: samo alfanumerički znakovi

en: before
hr: prije

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
hr: %1$s na %2$s

en: builder access
hr: pristup graditelju

en: by
hr: od

en: carousel
hr: vrtuljak

en: cloned
hr: klonirano

en: contains
hr: sadrži

en: dashed
hr: isprekidana

en: does not contain
hr: ne sadrži

en: double
hr: dvostruko

en: e.g., #000000
hr: npr. #000000

en: e.g., 2
hr: npr. 2

en: e.g., 24px, 2em
hr: npr. 24px, 2em

en: email
hr: e-pošta

en: experimental
hr: eksperimentalni

en: hCaptcha key required! Add key in dashboard under: %s
hr: potreban je ključ hCaptcha! Dodajte ključ na nadzornoj ploči pod: %s

en: is
hr: je

en: is not
hr: nije

en: learn more
hr: saznajte više

en: legacy
hr: ostavština

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
hr: novi predlošci su objavljeni otkako ste otkazali Bricks.

en: not set
hr: nije postavljeno

en: official roadmap
hr: službeni put razvoja

en: per month
hr: mjesečno

en: posts
hr: objave

en: results for:
hr: rezultati za:

en: set
hr: SET KARATA

en: slide
hr: slajd

en: will be using this constant
hr: koristit ćemo ovu konstantu

en: wp_remote_post request failed. Please check your server configuration. Required for query filters.
hr: wp_remote_post zahtjev nije uspio. Provjerite konfiguraciju poslužitelja. Potrebno za filtre upita.

en: your account
hr: vaš korisnički račun
