Bricks Internationalisation - en to lt_LT translation catalogue (3897 entries)

en: "%s" imported.
lt_LT: „%s“ importuotas.

en: "Coming soon" mode (HTTP status code 200) indicates that your site is available for search engine indexing.
lt_LT: „Netrukus pasirodys“ režimas (HTTP būsenos kodas 200) nurodo, kad jūsų svetainė yra prieinama paieškos sistemų indeksavimui.

en: "Maintenance" mode (HTTP status code 503) indicates that your site is temporary unavailable, signaling search engines to come back later.
lt_LT: „Priežiūros“ režimas (HTTP būsenos kodas 503) nurodo, kad jūsų svetainė laikinai nepasiekiama, signalizuodamas paieškos sistemoms sugrįžti vėliau.

en: "Page Number" uses page numbers, "Offset" uses an offset value.
lt_LT: "Page Number" naudojami puslapių numeriai, "Offset" naudojama poslinkio vertė.

en: %1$d orphaned elements found across %2$d posts. Click "Clean up all orphaned elements" to remove all orphaned elements from your site. Please backup your site before you proceed.
lt_LT: Rasta %1$d našlaičių elementų %2$d įrašuose. Spustelėkite „Išvalyti visus našlaičius elementus“, kad pašalintumėte visus našlaičius elementus iš savo svetainės. Prieš tęsdami, padarykite savo svetainės atsarginę kopiją.

en: %1$s about %2$s in the Bricks Academy.
lt_LT: Sužinokite %1$s apie %2$s Bricks akademijoje.

en: %1$s data for "%2$s" deleted.
lt_LT: %1$s duomenys „%2$s“ ištrinti.

en: %1$s is not enabled for post type "%2$s". Go to "%3$s > %4$s" to enable this post type.
lt_LT: %1$s nėra įjungtas įrašo tipui „%2$s“. Eikite į „%3$s > %4$s“, kad įjungtumėte šį įrašo tipą.

en: %1$s of %2$s
lt_LT: %1$s iš %2$s

en: %1$s out of %2$s global elements components were already converted to components.
lt_LT: %1$s iš %2$s globalių elementų komponentų jau buvo konvertuoti į komponentus.

en: %1$s out of %2$s global elements have been converted to components.
lt_LT: %1$s iš %2$s globalių elementų buvo konvertuoti į komponentus.

en: %1$s requires PHP version %2$s+.
lt_LT: %1$s reikia PHP versijos %2$s+.

en: %d class permanently deleted | %d classes permanently deleted
lt_LT[0]: %d klasė visam laikui ištrinta
lt_LT[1]: %d klasės visam laikui ištrintos

en: %d orphaned elements found
lt_LT: Rasta %d našlaičių elementų

en: %s added to this button if there is no active filter.
lt_LT: %s pridedama prie šio mygtuko, jei nėra aktyvaus filtro.

en: %s ago
lt_LT: Prieš %s

en: %s allow you to render custom pages for the user login, registration, lost and reset password.
lt_LT: %s leidžia rodyti individualius puslapius vartotojo prisijungimui, registracijai, slaptažodžio pametimui ir atstatymui.

en: %s are best configured before you start working on your site.
lt_LT: %s geriausia sukonfigūruoti prieš pradedant dirbti su jūsų svetaine.

en: %s component block
lt_LT: %s komponentų blokas

en: %s components
lt_LT: %s komponentai

en: %s components in the block editor
lt_LT: %s bloko redaktoriaus komponentai

en: %s file
lt_LT: %s failas

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
lt_LT: %s šiuo metu dirba su šiuo įrašu, todėl negalite atlikti pakeitimų, nebent perimtumėte.

en: %s layout
lt_LT: %s išdėstymas

en: %s settings
lt_LT: %s nustatymai

en: %s typography
lt_LT: %s tipografija

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
lt_LT: %s bus pridėtas prie tinkamiausio HTML elemento.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
lt_LT: %s. Nustatykite šablono sąlygas arba įjunkite numatytuosius šablonus.

en: %s. Template conditions precede default templates.
lt_LT: %s. Šablono sąlygos turi pirmenybę prieš numatytuosius šablonus.

en: %s: New contact form message
lt_LT: %s: Naujas kontaktinės formos pranešimas

en: (Cancel Reply)
lt_LT: (atšaukti atsakymą)

en: (Function)
lt_LT: (funkcija)

en: (no title)
lt_LT: (be pavadinimo)

en: 1 comment | %1$s comments
lt_LT[0]: 1 komentaras
lt_LT[1]: %1$s komentarų

en: 1 day
lt_LT: 1 diena

en: 1 hour
lt_LT: 1 valanda

en: 1 week
lt_LT: 1 savaitė

en: 20GB web space
lt_LT: 20GB talpyklos

en: 30 minutes
lt_LT: 30 minučių

en: 404 Error Page
lt_LT: 404 klaidos puslapis

en: A class with the same internal ID, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
lt_LT: Klasė su tuo pačiu vidiniu ID, bet skirtingais nustatymais, jau egzistuoja šioje svetainėje. Turite arba perrašyti esamą klasę savo svetainėje, arba atmesti šią importuotą versiją.

en: A class with the same name, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
lt_LT: Klasė su tuo pačiu pavadinimu, bet skirtingais nustatymais, jau egzistuoja šioje svetainėje. Turite arba perrašyti esamą klasę savo svetainėje, arba atmesti šią importuotą versiją.

en: A font variation with this weight and style already exists.
lt_LT: Šrifto variantas su tokiu svoriu ir stiliumi jau egzistuoja.

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
lt_LT: Sąrašas įprastų veiksmų pasirinktame kabliuke, kuriuos Bricks pašalins.

en: ACF Date picker, for example, uses Ymd.
lt_LT: ACF datos parinkiklis, pavyzdžiui, naudoja Ymd.

en: ACF Get Row Layout
lt_LT: ACF gauti eilutės išdėstymą

en: AJAX add to cart
lt_LT: AJAX pridėjimas į krepšelį

en: AJAX loader
lt_LT: AJAX įkėlėjas

en: API endpoint is not set or invalid.
lt_LT: API galinis taškas nenustatytas arba negalioja.

en: API key
lt_LT: API raktas

en: API keys
lt_LT: API raktai

en: API settings
lt_LT: API nustatymai

en: ASC
lt_LT: DID

en: Absolute header
lt_LT: Absoliuti antraštė

en: Accept
lt_LT: Priimti

en: Accepts multiple addresses separated by comma
lt_LT: Priima kelis adresus, atskirtus kableliais

en: Access breakpoints manager
lt_LT: Prieiga prie ekrano dydžių tvarkyklės

en: Access class manager
lt_LT: Prieiga prie klasių tvarkyklės

en: Access color palettes
lt_LT: Prieiga prie spalvų paletės

en: Access content (HTML) settings
lt_LT: Prieiga prie turinio (HTML) nustatymų

en: Access element conditions
lt_LT: Prieiga prie elementų sąlygų

en: Access element hide
lt_LT: Prieiga prie elementų slėpimo

en: Access element interactions
lt_LT: Prieiga prie elementų sąveikų

en: Access font manager
lt_LT: Prieiga prie šriftų tvarkyklės

en: Access icon manager
lt_LT: Prieiga prie piktogramų tvarkyklės

en: Access page settings
lt_LT: Prieiga prie puslapio nustatymų

en: Access pseudos & selectors
lt_LT: Prieiga prie pseudoelementų ir selektorių

en: Access query loop builder
lt_LT: Prieiga prie užklausų ciklo kūrėjo

en: Access query manager
lt_LT: "Access" užklausų tvarkyklė

en: Access remote templates
lt_LT: Prieiga prie nuotolinių šablonų

en: Access revisions
lt_LT: Prieiga prie versijų

en: Access style (CSS) settings
lt_LT: Prieiga prie stiliaus (CSS) nustatymų

en: Access template settings
lt_LT: Prieiga prie šablono nustatymų

en: Access theme styles
lt_LT: Prieiga prie temos stilių

en: Access variable manager
lt_LT: Prieiga prie kintamųjų tvarkyklės

en: Accordion
lt_LT: Akordeono meniu

en: Accordion layout at breakpoint
lt_LT: Akordeono išdėstymas pertraukos taške

en: Account
lt_LT: Paskyra

en: Account creation on "My account" page is not enabled.
lt_LT: Paskyros kūrimas puslapyje „Mano paskyra“ nėra įjungtas.

en: Across sessions
lt_LT: Visoms sesijoms

en: Action
lt_LT: Veiksmas

en: Action URL
lt_LT: Veiksmo URL

en: Actions
lt_LT: Veiksmai

en: Actions after successful form submit
lt_LT: Veiksmai po sėkmingo formos pateikimo

en: Activate license
lt_LT: Aktyvuoti licenciją

en: Activate your account
lt_LT: Aktyvuokite savo paskyrą

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
lt_LT: Aktyvuokite savo licenciją, kad galėtumėte redaguoti su Bricks, gauti vieno paspaudimo atnaujinimus ir prieigą prie visų bendruomenės šablonų.

en: Activation status
lt_LT: Aktyvinimo būsena

en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Active Filters
lt_LT: Aktyvūs filtrai

en: Active Plugins
lt_LT: Aktyvūs įskiepiai

en: Active Tab
lt_LT: Aktyvus skirtukas

en: Active background
lt_LT: Aktyvaus elemento fonas

en: Active border
lt_LT: Aktyvaus elemento rėmelis

en: Active box shadow
lt_LT: Aktyvus šešėlis

en: Active class
lt_LT: Aktyvi klasė

en: Active classes
lt_LT: Aktyvios klasės

en: Active color
lt_LT: Aktyvaus elemento spalva

en: Active filter
lt_LT: Aktyvus filtras

en: Active filters
lt_LT: Aktyvūs filtrai

en: Active filters count
lt_LT: Aktyvių filtrų skaičius

en: Active rating icon
lt_LT: Aktyvaus įvertinimo piktograma

en: Active rating typography
lt_LT: Aktyvaus įvertinimo tipografija

en: Active styles
lt_LT: Aktyvūs stiliai

en: Active typography
lt_LT: Aktyvaus elemento tipografija

en: Adaptive height
lt_LT: Prisitaikantis aukštis

en: Add
lt_LT: Pridėti

en: Add "%root%" via keyboard shortcut "r + TAB".
lt_LT: Pridėk „%root%“ naudodamas klaviatūros trumpinį „r + TAB“.

en: Add "brx_code_errors" as an URL parameter to show PHP errors if needed.
lt_LT: Pridėk „brx_code_errors“ kaip URL parametrą, kad prireikus būtų rodomos PHP klaidos.

en: Add "position: relative" as needed
lt_LT: Pridėti „position: relative“ pagal poreikį

en: Add / Search for
lt_LT: Pridėti / ieškoti

en: Add / Search for templates
lt_LT: Pridėti / Ieškoti šablonų

en: Add Item
lt_LT: Pridėti elementą

en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Add New Custom Font
lt_LT: Pridėti naują pasirinktinį šriftą

en: Add New Template
lt_LT: Pridėti naują Template

en: Add New Template Bundle
lt_LT: Pridėti naują Template rinkinį

en: Add New Template Tag
lt_LT: Pridėti naują Template žymą

en: Add a "Toggle" element to your page that targets this Offcanvas to open it.
lt_LT: Pridėkite „Jungiklio“ elementą savo puslapyje, kuris nukreipia į šį šoninį skydelį, kad jį atidarytų.

en: Add a font variant
lt_LT: Pridėti šrifto variantą

en: Add at least two colors to create a gradient.
lt_LT: Pridėkite bent dvi spalvas, kad sukurtumėte gradientą.

en: Add context
lt_LT: Pridėti kontekstą

en: Add context to dates on archive templates.
lt_LT: Pridėti kontekstą datoms archyvo šablonuose.

en: Add context to title on archive/search templates.
lt_LT: Pridėti kontekstą pavadinimui archyvo/paieškos šablonuose.

en: Add custom headers in JSON format. Leave empty for default headers.
lt_LT: Pridėkite pasirinktines antraštes JSON formatu. Palikite tuščią, jei norite naudoti numatytąsias antraštes.

en: Add element ID as needed
lt_LT: Pridėti elemento ID pagal poreikį

en: Add elements
lt_LT: Pridėti elementus

en: Add images
lt_LT: Pridėti vaizdų

en: Add larger variable
lt_LT: Pridėti didesnį kintamąjį

en: Add meta query
lt_LT: Pridėti meta užklausą

en: Add new capability
lt_LT: Pridėti naują galimybę

en: Add parameters to be sent in the request body.
lt_LT: Pridėkite parametrus, kurie bus siunčiami užklausos kūne.

en: Add prefix
lt_LT: Pridėti priešdėlį

en: Add products to cart to see cross-sells.
lt_LT: Pridėk produktų į krepšelį, kad pamatytum kryžminius pardavimus.

en: Add smaller variable
lt_LT: Pridėti mažesnį kintamąjį

en: Add suffix
lt_LT: Pridėti priesagą

en: Add taxonomy query
lt_LT: Pridėti taksonomijos užklausą

en: Add to cart
lt_LT: Pridėti į krepšelį

en: Add to favorites
lt_LT: Pridėti prie mėgstamų

en: Add to icon set
lt_LT: Pridėti prie piktogramų rinkinio

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
lt_LT: Pridėkite pirmą spalvą į šią paletę pasirinkdami spalvos reikšmę aukščiau ir tada spustelėkite „Išsaugoti“.

en: Add your offcanvas content in here
lt_LT: Čia įdėkite savo šoninio skydelio turinį

en: Added
lt_LT: Pridėta

en: Added to cart
lt_LT: Pridėta į krepšelį

en: Added to icon. If there is no icon, it will be added to the overlay.
lt_LT: Pridėta prie piktogramos. Jei nėra piktogramos, bus pridėta prie perdangos.

en: Added to the search form as hidden input fields.
lt_LT: Pridedama prie paieškos formos kaip paslėpti įvesties laukai.

en: Adding
lt_LT: Pridedama

en: Adding to cart
lt_LT: Įdedama į krepšelį

en: Additional info
lt_LT: Papildoma informacija

en: Additional information
lt_LT: Papildoma informacija

en: Additional parameters
lt_LT: Papildomi parametrai

en: Additional properties
lt_LT: Papildomos savybės

en: Additional target elements
lt_LT: Papildomi tiksliniai elementai

en: Address
lt_LT: Adresas

en: Addresses
lt_LT: Adresai

en: Adds inline CSS to %s tag.
lt_LT: Prideda tiesioginį CSS į %s žymą.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
lt_LT: Prideda skriptus iškart po %s žymos atidarymo.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
lt_LT: Prideda skriptus tiesiai prieš uždarant %s žymą.

en: Admin
lt_LT: Administratorius

en: Admin email
lt_LT: Administratoriaus el. paštas

en: Administrator
lt_LT: Administratorius

en: Administrator role is not allowed as a security precaution.
lt_LT: Administratoriaus vaidmuo neleidžiamas saugumo sumetimais.

en: Adobe fonts
lt_LT: Adobe šriftai

en: Affiliate
lt_LT: Partnerių

en: After
lt_LT: Po

en: After order review heading
lt_LT: Po užsakymo peržiūros antraštės

en: After title
lt_LT: Po pavadinimo

en: Ajax loader
lt_LT: "Ajax" pakrovėjas

en: Ajax loader animation
lt_LT: "Ajax" įkroviklio animacija

en: Ajax loader desc
lt_LT: "Ajax" krautuvo aprašymas

en: Ajax loader selector
lt_LT: "Ajax" įkroviklio parinktuvas

en: Alert
lt_LT: Įspėjimas

en: Align
lt_LT: Lygiuoti

en: Align content
lt_LT: Turinio lygiavimas

en: Align cross axis
lt_LT: Sulygiuoti kryžminę ašį

en: Align horizontal
lt_LT: Lygiuoti horizontaliai

en: Align items
lt_LT: Lygiuoti elementus

en: Align main axis
lt_LT: Lygiuoti pagrindinę ašį

en: Align self
lt_LT: Lygiuoti save

en: Align tables
lt_LT: Išlygiuoti lenteles

en: Align vertical
lt_LT: Lygiuoti vertikaliai

en: Alignment
lt_LT: Lygiavimas

en: All
lt_LT: Visi

en: All %s
lt_LT: Visi %s

en: All Code elements, SVG elements (source: code), and Query editor instances now require code signatures.
lt_LT: Visiems Kodo elementams, SVG elementams (šaltinis: kodas) ir Užklausų redaktoriaus egzemplioriams dabar reikalingi kodo parašai.

en: All Custom Fonts
lt_LT: Visi pasirinktiniai šriftai

en: All Template Bundles
lt_LT: Visi Template rinkiniai

en: All Template Tags
lt_LT: Visos Template žymos

en: All Templates
lt_LT: Visi templates

en: All archives
lt_LT: Visi archyvai

en: All author posts
lt_LT: Visi autoriaus įrašai

en: All code instances
lt_LT: Visi kodo atvejai

en: All components are enabled in the block editor.
lt_LT: Visi komponentai yra įjungti blokų redaktoriuje.

en: All headings
lt_LT: Visos antraštės

en: All index jobs removed
lt_LT: Visos indeksavimo užduotys pašalintos

en: All indexing jobs completed.
lt_LT: Visi indeksavimo darbai baigti.

en: All revisions deleted
lt_LT: Visos versijos ištrintos

en: All right
lt_LT: Viskas gerai

en: All selected elements must have the same parent
lt_LT: Visi pasirinkti elementai turi turėti tą patį tėvinį elementą

en: All sides linked
lt_LT: Visos pusės susietos

en: All template types
lt_LT: Visi šablonų tipai

en: All terms
lt_LT: Visi terminai

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
lt_LT: Leiskite kitoms svetainėms naršyti ir įterpti jūsų šablonus iš jų šablonų bibliotekos. Apribokite prieigą prie šablonų naudodami „Baltojo sąrašo URL“ ir „Slaptažodžio apsaugos“ nustatymus žemiau.

en: Allow specific user roles or individual users to execute code.
lt_LT: Leisti konkretiems vartotojų vaidmenims arba atskiriems vartotojams vykdyti kodą.

en: Allow the element's normal click behavior (like following links) instead of blocking it.
lt_LT: Leisti įprastą elemento paspaudimo veikimą (pvz., sekti nuorodas) vietoj jo blokavimo.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
lt_LT: Leisti vartotojui keisti ir vykdyti kodą per Kodo elementą

en: Allow user to upload SVG files
lt_LT: Leisti vartotojui įkelti SVG failus

en: Allowed file formats
lt_LT: Leidžiami failų formatai

en: Alphabetically
lt_LT: Abėcėlės tvarka

en: Alternate images
lt_LT: Kaitalioti paveikslėlius

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
lt_LT: Alternatyva Platumos/Ilgumos laukams

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
lt_LT: Nors labai gundanti pradėti redaguoti su Bricks iš karto, turėsite daug geresnę patirtį, jei greitai peržiūrėsite „Pradžios“ skyrių Bricks akademijoje apie tai, kaip produktyviausiai naudotis Bricks.

en: Always
lt_LT: Visada

en: Always show
lt_LT: Visada rodyti

en: Always shows in builder for editing.
lt_LT: Redagavimo režime visada rodoma.

en: Always visible
lt_LT: Visada matoma

en: Always visible in builder for styling purpose.
lt_LT: Visada matoma kūrimo įrankyje stiliaus nustatymui.

en: Amazing
lt_LT: Nuostabu

en: An error occurred while cleaning up orphaned elements.
lt_LT: Įvyko klaida valant našlaičius elementus.

en: An error occurred while scanning for orphaned elements.
lt_LT: Įvyko klaida ieškant našlaičių elementų.

en: An error occurred, please try again later.
lt_LT: Įvyko klaida, bandykite dar kartą vėliau.

en: An error occurred.
lt_LT: Įvyko klaida.

en: And
lt_LT: Ir

en: Angle in °
lt_LT: Kampas laipsniais

en: Anim. Typing
lt_LT: Animuotas rinkimas

en: Animation
lt_LT: Animacija

en: Animation delay
lt_LT: Animacijos vėlavimas

en: Animation duration
lt_LT: Animacijos trukmė

en: Animation end
lt_LT: Animacijos pabaiga

en: Animation in ms
lt_LT: Animacija milisekundėmis

en: Animation speed in ms
lt_LT: Animacijos greitis milisekundėmis

en: Another user
lt_LT: Kitas naudotojas

en: Any
lt_LT: Bet kuris

en: Any breakpoint
lt_LT: Bet koks atskaitos taškas

en: Any option text
lt_LT: Bet kurios parinkties tekstas

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
lt_LT: Taikoma tik antraštės arba mygtuko „Stiliaus“ nustatymui. Kurkite ir naudokite globalias spalvas per savo pasirinktinę „Spalvų paletę“.

en: Apply
lt_LT: Taikyti

en: Apply on
lt_LT: Taikyti

en: Apply preview
lt_LT: Taikyti peržiūrą

en: Apply spacing inside
lt_LT: Taikyti tarpą viduje

en: Apply to
lt_LT: Taikyti

en: Apply to child pages
lt_LT: Taikyti antriniams puslapiams

en: Apply to child terms
lt_LT: Taikyti antrinėms sąvokoms

en: April
lt_LT: Balandis

en: Archive
lt_LT: Archyvas

en: Archive (products)
lt_LT: Archyvas (produktai)

en: Archive description
lt_LT: Archyvo aprašymas

en: Archive post types
lt_LT: Archyvo įrašų tipai

en: Archive terms
lt_LT: Archyvo terminai

en: Archive title
lt_LT: Archyvo pavadinimas

en: Archive type
lt_LT: Archyvo tipas

en: Archives
lt_LT: Archyvai

en: Archives: %s
lt_LT: Archyvai: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį lūžio tašką?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti Bricks sugeneruotus duomenis šiam %s?

en: Are you sure you want to delete this category? Deleting it also deletes all variables in this category.
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šią kategoriją? Ištrynus ją, taip pat ištrinami visi šios kategorijos kintamieji.

en: Are you sure you want to delete this font and all of its font variation files?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį šriftą ir visus jo variantų failus?

en: Are you sure you want to delete this icon set?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šį piktogramų rinkinį?

en: Are you sure you want to move this font to the trash?
lt_LT: Ar tikrai norite perkelti šį šriftą į šiukšlinę?

en: Are you sure you want to remove all orphaned elements from your site? This action cannot be undone. Please perform a backup of your site before you proceed.
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti visus našlaičius elementus iš savo svetainės? Šio veiksmo negalima atšaukti. Prieš tęsdami, padarykite savo svetainės atsarginę kopiją.

en: Are you sure you want to remove this icon?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šią piktogramą?

en: Are you sure you want to unlink this component?
lt_LT: Ar tikrai norite atsieti šį komponentą?

en: Argument
lt_LT: Argumentas

en: Arguments
lt_LT: Argumentai

en: Arrows
lt_LT: Rodyklės

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
lt_LT: Nepavyko įkelti straipsnių. Apsilankykite oficialioje žinių bazėje:

en: Ascending
lt_LT: Didėjančia tvarka

en: Asides
lt_LT: Pastabos

en: Aspect ratio
lt_LT: Kraštinių santykis

en: Assign/unassign global classes
lt_LT: Priskirti/atsieti globalias klases

en: Attachment
lt_LT: Priedas

en: Attachment Page
lt_LT: Priedo puslapis

en: Attribute
lt_LT: Atributas

en: Attributes
lt_LT: Atributai

en: Attribution
lt_LT: Priskyrimas

en: Attribution Control
lt_LT: Priskyrimo kontrolė

en: Audio
lt_LT: Garsas

en: August
lt_LT: Rugpjūtis

en: Author
lt_LT: Autorius

en: Author ID
lt_LT: Autoriaus ID

en: Author archive URL
lt_LT: Autoriaus archyvo URL

en: Author avatar
lt_LT: Autoriaus avataras

en: Author bio
lt_LT: Autoriaus biografija

en: Author email
lt_LT: Autoriaus el. paštas

en: Author meta
lt_LT: Autoriaus meta

en: Author name
lt_LT: Autoriaus vardas

[ctx: Author name]
en: Name
lt_LT: Vardas

en: Author website
lt_LT: Autoriaus svetainė

en: Author: %s
lt_LT: Autorius: %s

en: Authorization
lt_LT: Autorizacija

en: Auto
lt_LT: Automatiškai

en: Auto height
lt_LT: Automatinis aukštis

en: Auto log in user
lt_LT: Automatinis vartotojo prisijungimas

en: Auto login after activation
lt_LT: Automatinis prisijungimas po aktyvavimo

en: Auto poster
lt_LT: Automatinis plakatas

en: Auto scroll element into view
lt_LT: Automatiškai slinkti elementą į rodinį

en: Auto toggle child terms
lt_LT: Automatiškai perjungti antrinio lygio terminus

en: Auto width
lt_LT: Automatinis plotis

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
lt_LT: Automatiškai sugeneruojamas, jei registracijai reikalingas tik el. pašto adresas.

en: Autocomplete
lt_LT: Automatinis užbaigimas

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
lt_LT: Automatiškai sugeneruojamas, jei slaptažodis nereikalingas/nepateikiamas.

en: Automatically adjust the map view to fit all markers when markers are added or removed.
lt_LT: Automatiškai koreguoti žemėlapio vaizdą, kad tilptų visi žymekliai, kai jie pridedami arba pašalinami.

en: Autoplay
lt_LT: Automatinis paleidimas

en: Autoplay delay in ms
lt_LT: Automatinio paleidimo delsa milisekundėmis

en: Autoplay is not supported when using preview image.
lt_LT: Automatinis paleidimas nepalaikomas, kai naudojamas peržiūros paveikslėlis.

en: Autosave
lt_LT: Automatinis išsaugojimas

en: Autosave by
lt_LT: Automatinis išsaugojimas atliktas

en: Autosave interval (seconds)
lt_LT: Automatinio išsaugojimo intervalas (sekundėmis)

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
lt_LT: Pasiekiama per „+“ veiksmų piktogramą ir dešiniojo pelės klavišo kontekstinį meniu.

en: Available via "Layout" action icon.
lt_LT: Pasiekiama per „Išdėstymo“ veiksmų piktogramą.

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
lt_LT: Pasiekiama per klaviatūros spartųjį klavišą ir dešiniojo pelės klavišo kontekstinį meniu.

en: Avatar
lt_LT: Avataras

en: Avatar border
lt_LT: Avataro rėmelis

en: Avatar box shadow
lt_LT: Avataro šešėlis

en: Avatar image of %s
lt_LT: %s Avataro paveikslėlis

en: Avatar position
lt_LT: Avataro pozicija

en: Avatar size
lt_LT: Avataro dydis

en: Avoid using in combination with third-party filter plugins.
lt_LT: Venkite naudoti kartu su trečiųjų šalių filtravimo įskiepiais.

en: Aye
lt_LT: Taip

en: BCC email address
lt_LT: BCC el. pašto adresas

en: Back
lt_LT: Atgal

en: Back delay in ms
lt_LT: Grįžimo atidėjimas ms

en: Back speed in ms
lt_LT: Grįžimo greitis ms

en: Back to Top
lt_LT: Grįžti į viršų

en: Back to builder
lt_LT: Grįžti į kūrimo įrankį

en: Back to icon sets
lt_LT: Grįžti į piktogramų rinkinius

en: Back to import manager
lt_LT: Grįžti į importavimo tvarkyklę

en: Back to settings
lt_LT: Grįžti į nustatymus

en: Backdrop
lt_LT: Fono

en: Background
lt_LT: Fonas

en: Background active
lt_LT: Aktyvus fonas

en: Background attachment
lt_LT: Fono prisitvirtinimas

en: Background blend mode
lt_LT: Fono susiliejimo režimas

en: Background color
lt_LT: Fono spalva

en: Background custom size
lt_LT: Pasirinktinis fono dydis

en: Background filters
lt_LT: Fono filtrai

en: Background image
lt_LT: Fono paveikslėlis

en: Background position
lt_LT: Fono pozicija

en: Background repeat
lt_LT: Fono kartojimas

en: Background size
lt_LT: Fono dydis

en: Background video
lt_LT: Fono vaizdo įrašas

en: Bar
lt_LT: Juosta

en: Bar background color
lt_LT: Juostos fono spalva

en: Bar border
lt_LT: Juostos rėmelis

en: Bar color
lt_LT: Juostos spalva

en: Bar height
lt_LT: Juostos aukštis

en: Base breakpoint
lt_LT: Pagrindinis lūžio taškas

en: Base font size
lt_LT: Bazinis šrifto dydis

en: Baseline
lt_LT: Bazinė linija

en: Baseline step
lt_LT: Bazinis etapas

en: Basic
lt_LT: Pagrindinis

en: Basic Text
lt_LT: Paprastas tekstas

en: Beautiful
lt_LT: Puiku

en: Before
lt_LT: Prieš

en: Before order review heading
lt_LT: Prieš užsakymo peržiūros antraštę

en: Before payment
lt_LT: Prieš mokėjimą

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
lt_LT: Prieš išjungdami Bricks, ar galėtumėte man pasakyti kodėl? Norėčiau įtraukti jūsų atsiliepimą, kad pagerinčiau Bricks. Labai ačiū!

en: Berlin, Germany
lt_LT: Berlynas, Vokietija

en: Billing address
lt_LT: Atsiskaitymo adresas

en: Bio
lt_LT: Biografija

en: Black
lt_LT: Juodas

en: Block
lt_LT: Blokas

en: Block editor
lt_LT: Bloko redaktorius

en: Block not available
lt_LT: Bloko nėra

en: Blockquote
lt_LT: Citata

en: Blockquote border
lt_LT: Citatos rėmelis

en: Blockquote margin
lt_LT: Citatos paraštė

en: Blockquote padding
lt_LT: Citatos užpildas

en: Blockquote typography
lt_LT: Citatos tipografija

en: Blur
lt_LT: Sulieti

en: Body
lt_LT: Kūnas

en: Body (footer) scripts
lt_LT: Turinio (poraštės) skriptai

en: Body (header) scripts
lt_LT: Turinio (antraštės) skriptai

en: Body - Heading
lt_LT: Turinys - antraštė

en: Body parameters
lt_LT: Kūno parametrai

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
lt_LT: Turinio skriptai yra pridedami iškart po atidarančia %s žyme.

en: Body typography
lt_LT: Teksto tipografija

en: Bold
lt_LT: Paryškintas

en: Border
lt_LT: Rėmelis

en: Border / Box Shadow
lt_LT: Rėmelis / šešėlis

en: Border color
lt_LT: Rėmelio spalva

en: Border width
lt_LT: Rėmelio plotis

en: Both
lt_LT: Abu

en: Bottom
lt_LT: Apačia

en: Bottom / End
lt_LT: Apačia / pabaiga

en: Bottom center
lt_LT: Apačioje centre

en: Bottom left
lt_LT: Apačioje kairėje

en: Bottom right
lt_LT: Apačioje dešinėje

en: Box Zoom
lt_LT: Langelis Padidinti

en: Box list
lt_LT: Langelių sąrašas

en: Box shadow
lt_LT: Šešėlis

en: Boxed
lt_LT: Dėžutės tipo

en: Boxed max. width
lt_LT: Dėžutės tipo maks. plotis

en: Breadcrumb
lt_LT: Navigacijos kelias

en: Breadcrumbs
lt_LT: Navigacijos kelias

en: Breakpoint already exists
lt_LT: Breakpoint jau yra

en: Breakpoint label must start with a letter.
lt_LT: Breakpoint pavadinimas turi prasidėti raide.

en: Breakpoints
lt_LT: Breakpoint'ai

en: Brightness
lt_LT: Ryškumas

en: Brilliant
lt_LT: Puikiai

en: Browse
lt_LT: Naršyti

en: Browse Media Library
lt_LT: Naršyti medijos biblioteką

en: Browse Unsplash
lt_LT: Naršyti Unsplash

en: Browser
lt_LT: Naršyklė

en: Browser storage
lt_LT: Naršyklės saugykla

en: Builder
lt_LT: Kūrimo įrankis

en: Builder access
lt_LT: Kūrimo įrankio prieiga

en: Builder capabilities
lt_LT: Kūrėjo galimybės

en: Builder mode
lt_LT: Kūrėjo režimas

en: Built in icon sets
lt_LT: Integruoti piktogramų rinkiniai

en: Built-in icon sets
lt_LT: Integruoti piktogramų rinkiniai

en: Bulk actions
lt_LT: Masiniai veiksmai

en: Bulk edit
lt_LT: Masinis redagavimas

en: Bullet List
lt_LT: Ženklelių sąrašas

en: Bulleted list
lt_LT: Ženklelių sąrašas

en: Bundle
lt_LT: Rinkinys

en: Bundles
lt_LT: Rinkiniai

en: Butt
lt_LT: Užpakalinė dalis

en: Button
lt_LT: Mygtukas

en: Button background
lt_LT: Mygtuko fonas

en: Button border
lt_LT: Mygtuko rėmelis

en: Button box shadow
lt_LT: Mygtuko šešėlis

en: Button link
lt_LT: Mygtuko nuoroda

en: Button size
lt_LT: Mygtuko dydis

en: Button style
lt_LT: Mygtuko stilius

en: Button text
lt_LT: Mygtuko tekstas

en: Button typography
lt_LT: Mygtuko tipografija

en: Button width
lt_LT: Mygtuko plotis

en: Buttons
lt_LT: Mygtukai

en: Buy product
lt_LT: Pirkti produktą

en: By default, covers entire available width.
lt_LT: Pagal numatytąją reikšmę užima visą galimą plotį.

en: By default, form fields are validated on input, blur and submit.
lt_LT: Pagal numatytąją nuostatą formos laukai tikrinami įvedant, prarandant fokusą ir pateikiant.

en: By default, only the most specific theme style is loaded. To load all theme styles whose conditions are met, select "Load all matching theme styles".
lt_LT: Pagal nutylėjimą įkeliamas tik labiausiai specifinis temos stilius. Norėdami įkelti visus temos stilius, kurių sąlygos yra tenkinamos, pasirinkite „Įkelti visus atitinkančius temos stilius“.

en: By default, the favorite fonts are listed first in the font-family options. To show only the favorite fonts, select "Show favorites only" at %s.
lt_LT: Pagal numatytuosius nustatymus mėgstamiausi šriftai yra rodomi pirmiausia šriftų šeimos parinktyse. Norėdami rodyti tik mėgstamiausius šriftus, pasirinkite „Rodyti tik mėgstamiausius“ ties %s.

en: By default, the min/max values are dynamically set based on each filter query loop results. Disable this feature so the min/max values are only set initially.
lt_LT: Pagal numatytąją nuostatą min./maks. Reikšmės yra dinamiškai nustatomos pagal kiekvieno filtro užklausos ciklo rezultatus. Išjunkite šią funkciją, kad min./maks. reikšmės būtų nustatomos tik iš pradžių.

en: By default, this icon is always visible and rotates 90° when the accordion item is expanded. To display different icons for each state, duplicate this icon and set the "Show" option to "Collapsed" for one and "Expanded" for the other.
lt_LT: Pagal numatytąjį nustatymą ši piktograma visada matoma ir pasisuka 90° kai akordeonas išskleidžiamas. Norėdami rodyti skirtingas piktogramas kiekvienai būsenai, dubliuokite šią piktogramą ir nustatykite parinktį „Rodyti“ kaip „Sutraukta“ vienai ir „Išplėsta“ kitai.

en: By default, users can access the default WordPress auth pages by adding %1$s to the URL, bypassing custom authentication pages. Enable this setting to remove this bypass option and always use your custom authentication pages and behavior as set above.
lt_LT: Pagal numatytąjį nustatymą, vartotojai gali pasiekti numatytuosius WordPress autentifikavimo puslapius pridėdami %1$s prie URL, taip apeidami individualius autentifikavimo puslapius. Įjunkite šį nustatymą, kad pašalintumėte šią apėjimo galimybę ir visada naudotumėte savo individualius autentifikavimo puslapius ir elgseną, kaip nustatyta aukščiau.

en: Byline
lt_LT: Autorius

en: Bypass maintenance
lt_LT: Apeiti techninę priežiūrą

en: CSS Filters
lt_LT: CSS filtrai

en: CSS Selector
lt_LT: CSS selektorius

en: CSS class
lt_LT: CSS klasė

en: CSS classes
lt_LT: CSS klasės

en: CSS files processed
lt_LT: CSS failai apdoroti

en: CSS filter
lt_LT: CSS filtras

en: CSS is automatically wrapped in style tags.
lt_LT: CSS automatiškai įterpiamas į stiliaus žymes.

en: CSS loading method
lt_LT: CSS įkėlimo metodas

en: CSS selector
lt_LT: CSS selektorius

en: CSS selector of the element to insert the AJAX loader into.
lt_LT: Elemento, į kurį įterpti AJAX įkėlėją, CSS selektorius.

en: CSS selectors
lt_LT: CSS selektoriai

en: Cache
lt_LT: Talpykla

en: Cache duration
lt_LT: Talpyklos trukmė

en: Cache query loops
lt_LT: Kešuoti užklausų ciklus

en: Calculation method
lt_LT: Skaičiavimo metodas

en: Calendar
lt_LT: Kalendorius

en: Can also be set globally via theme styles.
lt_LT: Taip pat gali būti nustatyta globaliai per temos stilius.

en: Cancel
lt_LT: Atšaukti

en: Canvas
lt_LT: Drobė

en: Capabilities
lt_LT: Galimybės

en: Capability
lt_LT: Galimybė

en: Capitalize
lt_LT: Didžiosiomis raidėmis

en: Caption
lt_LT: Antraštė

en: Caption type
lt_LT: Antraštės tipas

en: Caret
lt_LT: Žymeklis

en: Carousel
lt_LT: Karuselė

en: Cart
lt_LT: Krepšelis

en: Cart Cross-sells
lt_LT: Kryžminis pardavimas krepšelyje

en: Cart Details
lt_LT: Krepšelio informacija

en: Cart contents
lt_LT: Krepšelio turinys

en: Cart count
lt_LT: Prekių kiekis

en: Cart coupon
lt_LT: Krepšelio kuponas

en: Cart cross sells
lt_LT: Krepšelio kryžminiai pardavimai

en: Cart items
lt_LT: Krepšelio prekės

en: Cart product name
lt_LT: Prekės pavadinimas krepšelyje

en: Cart product quantity
lt_LT: Prekės kiekis krepšelyje

en: Cart product subtotal
lt_LT: Prekių krepšelio tarpinė suma

en: Cart remove product
lt_LT: Pašalinti prekę iš krepšelio

en: Cart subtotal
lt_LT: Krepšelio tarpinė suma

en: Cart totals
lt_LT: Krepšelio suma

en: Cart update
lt_LT: Atnaujinti krepšelį

en: Cart updated
lt_LT: Krepšelis atnaujintas

en: Cascade layer
lt_LT: Kaskadinių sluoksnių metodas

en: Categories
lt_LT: Kategorijos

en: Categories & Tags
lt_LT: Kategorijos ir žymos

en: Categories deleted
lt_LT: Kategorijos ištrintos

en: Categories imported
lt_LT: Kategorijos importuotos

en: Categorize
lt_LT: Kategorizuoti

en: Category
lt_LT: Kategorija

en: Category: %s
lt_LT: Kategorija: %s

en: Center
lt_LT: Centras

en: Center center
lt_LT: Centras centre

en: Center left
lt_LT: Centras kairėje

en: Center mode
lt_LT: Centruotas režimas

en: Center right
lt_LT: Centras dešinėje

en: Champ
lt_LT: Čempione

en: Change content
lt_LT: Keisti turinį

en: Change image
lt_LT: Keisti vaizdą

en: Characters per minute
lt_LT: Simbolių per minutę

en: Chart size in px
lt_LT: Diagramos dydis pikseliais

en: Chats
lt_LT: Pokalbiai

en: Check for orphaned elements on builder save
lt_LT: Tikrinti pamestus elementus išsaugant kūrėją

en: Checkbox
lt_LT: Žymimasis langelis

en: Checkout
lt_LT: Apmokėjimas

en: Checkout coupon
lt_LT: Apmokėjimo kuponas

en: Checkout customer details
lt_LT: Apmokėjimo kliento duomenys

en: Checkout login
lt_LT: Apmokėjimo prisijungimas

en: Checkout order payment
lt_LT: Apmokėjimo užsakymo mokėjimas

en: Checkout order review
lt_LT: Apmokėjimo užsakymo peržiūra

en: Checkout order table
lt_LT: Apmokėjimo užsakymo lentelė

en: Checkout thank you
lt_LT: Apmokėjimo padėka

en: Checks for %1$s on builder save to check for orphaned elements. Always checked on load regardless of this setting. Can also be manually enabled by adding %2$s to the builder URL.
lt_LT: Tikrina %1$s išsaugant kūrėją, kad rastų pamestus elementus. Visada tikrinama įkėlimo metu, nepriklausomai nuo šio nustatymo. Taip pat gali būti rankiniu būdu įjungta pridedant %2$s prie kūrėjo URL.

en: Child of
lt_LT: Vaikas

en: Childless
lt_LT: Be vaikų

en: Childless terms only
lt_LT: Tik bevaikiai terminai

en: Choose a color for this attribute term
lt_LT: Pasirinkite spalvą šiam atributo terminui

en: Choose a color for this attribute value.
lt_LT: Pasirinkite spalvą šiai atributo reikšmei.

en: Choose an image for this attribute term
lt_LT: Pasirinkite paveikslėlį šiam atributo terminui

en: Choose an image for this attribute value.
lt_LT: Pasirinkite paveikslėlį šiai atributo reikšmei.

en: Choose at which breakpoint do you want to start showing this popup or on which specific breakpoints.
lt_LT: Pasirinkite, nuo kurio lūžio taško norite pradėti rodyti šį iškylantį langą arba kuriuose konkrečiuose lūžio taškuose.

en: Choose files
lt_LT: Pasirinkti failus

en: Choose how passwords are managed. "Template password" uses this template's password to protect content according to template conditions. "Post password" protects content that has an individual post password set. "Template & post password" uses the template password, but individual post passwords will be used instead if set.
lt_LT: Pasirinkite, kaip valdomi slaptažodžiai. „Template slaptažodis“ naudoja šio šablono slaptažodį turiniui apsaugoti pagal šablono sąlygas. „Įrašo slaptažodis“ apsaugo turinį, kuriam nustatytas individualus įrašo slaptažodis. „Template ir įrašo slaptažodis“ naudoja šablono slaptažodį, bet vietoj jo bus naudojami individualūs įrašų slaptažodžiai, jei jie nustatyti.

en: Choose how to display product variations.
lt_LT: Pasirinkite, kaip rodyti produkto variacijas.

en: Choose image
lt_LT: Pasirinkti paveikslėlį

en: Circle
lt_LT: Apskritimas

en: Class
lt_LT: Klasė

en: Class "%s" has been moved to trash but your modifications are kept.
lt_LT: Klasė „%s“ buvo perkelta į šiukšliadėžę, bet jūsų pakeitimai išsaugoti.

en: Class found in trash
lt_LT: Klasė rasta šiukšliadėžėje

en: Class name
lt_LT: Klasės pavadinimas

en: Class name already exists
lt_LT: Klasės pavadinimas jau egzistuoja

en: Classes
lt_LT: Klasės

en: Classes discarded
lt_LT: Klasės atmestos

en: Classes duplicated
lt_LT: Klasės dublikuotos

en: Classes found
lt_LT: Klasės rastos

en: Classes renamed
lt_LT: Klasės pervadintos

en: Clause name
lt_LT: Sąlygos pavadinimas

en: Clause name description
lt_LT: Sąlygos pavadinimas Aprašymas

en: Clean
lt_LT: Išvalyti

en: Clean up
lt_LT: Sutvarkyti

en: Clean up all orphaned elements
lt_LT: Išvalyti visus našlaičius elementus

en: Clear
lt_LT: Išvalyti

en: Clear all
lt_LT: Išvalyti viską

en: Clear filter
lt_LT: Išvalyti filtrą

en: Clear form
lt_LT: Išvalyti formą

en: Clear gallery
lt_LT: Aiški galerija

en: Clear non-existing dynamic data
lt_LT: Išvalyti neegzistuojančius dinaminius duomenis

en: Click
lt_LT: Paspaudimas

en: Click "Accept" to use the incoming database changes. Click "Discard" to save your current builder data instead.
lt_LT: Spustelėkite „Priimti“, kad naudotumėte gaunamus duomenų bazės pakeitimus. Spustelėkite „Atmesti“, kad vietoj to išsaugotumėte savo esamus konstruktoriaus duomenis.

en: Click "Continue filter index" to immediately run any remaining/queued filter index jobs instead of waiting for the next WP cronjob.
lt_LT: Spustelėkite „Tęsti filtro indeksavimą“, kad nedelsiant paleistumėte visas likusias/eilėje esančias filtro indeksavimo užduotis, nelaukdami kitos WP cronjob.

en: Click "Regenerate filter index" to regenerate the query filter index for your entire website.
lt_LT: Spustelėkite „Iš naujo generuoti filtro indeksą“, kad iš naujo sugeneruotumėte užklausų filtro indeksą visai savo svetainei.

en: Click me
lt_LT: Spausk mane

en: Click on any element to add it to your canvas.
lt_LT: Spustelėkite bet kurį elementą, kad pridėtumėte jį į savo drobę.

en: Click on any element to add it to your popup.
lt_LT: Spustelėkite bet kurį elementą, kad pridėtumėte jį į savo iššokantį langą.

en: Click or hover
lt_LT: Paspaudus arba užvedus

en: Click the "+" icon to add your first condition.
lt_LT: Spustelėkite piktogramą „+“, kad pridėtumėte pirmą sąlygą.

en: Click the "+" icon to add your first interaction.
lt_LT: Spustelėkite piktogramą „+“, kad pridėtumėte pirmą sąveiką.

en: Click the "Generate variables" button to auto-generate all your fluid typography variables.
lt_LT: Spustelėkite mygtuką "Generuoti kintamuosius", kad būtų automatiškai sugeneruoti visi skysčių tipografijos kintamieji.

en: Click the button above to retrieve all Code element, SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances and review the code for every page, template, etc.
lt_LT: Spustelėkite aukščiau esantį mygtuką, kad gautumėte visus Kodo elemento, SVG elemento (kodo), Užklausų redaktoriaus ir „echo“ žymės atvejus bei peržiūrėtumėte kiekvienai svetainei, šablonui ir t.t. skirtą kodą.

en: Click the button to retrieve a list of all global element instances. Then review and convert them to components either individually, in bulk, or by manually unlinking them in the builder. Once done, please delete all global elements from the elements panel in the builder.
lt_LT: Spauskite mygtuką, kad gautumėte visų globalių elementų egzempliorių sąrašą. Tada peržiūrėkite ir konvertuokite juos į komponentus individualiai, masiškai arba rankiniu būdu atsiesdami juos kūrimo įrankyje. Baigę, prašome ištrinti visus globalius elementus iš elementų skydelio kūrimo įrankyje.

en: Click this button to remove all index jobs. Useful if your index jobs are stuck due to unknown reasons. You should regenerate the filter index afterwards.
lt_LT: Spustelėkite šį mygtuką, kad pašalintumėte visas indeksavimo užduotis. Naudinga, jei jūsų indeksavimo užduotys užstrigo dėl nežinomų priežasčių. Po to turėtumėte iš naujo generuoti filtro indeksą.

en: Click to apply the latest filter settings. This ensures all filter options are up-to-date.
lt_LT: Spustelėkite, kad pritaikytumėte naujausius filtro nustatymus. Tai užtikrina, kad visos filtro parinktys būtų atnaujintos.

en: Click to download
lt_LT: Spustelėkite, kad atsisiųstumėte

en: Click to set preview content.
lt_LT: Spustelėkite, kad nustatytumėte peržiūros turinį.

en: Clone
lt_LT: Klonuoti

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Close (ESC)
lt_LT: Uždaryti (ESC)

en: Close after
lt_LT: Uždaryti po

en: Close button
lt_LT: Uždarymo mygtukas

en: Close color
lt_LT: Uždarymo spalva

en: Close icon
lt_LT: Uždarymo piktograma

en: Close mini cart
lt_LT: Uždaryti mažą krepšelį

en: Close mobile menu
lt_LT: Uždaryti mobilųjį meniu

en: Close on
lt_LT: Uždaryti paspaudus ant

en: Close popup on click
lt_LT: Uždaryti iššokantį langą spustelėjus

en: Close position
lt_LT: Uždarymo pozicija

en: Close search
lt_LT: Uždaryti paiešką

en: Close size
lt_LT: Uždarymo dydis

en: Closest corner
lt_LT: Artimiausias kampas

en: Closest side
lt_LT: Artimiausia pusė

en: Cloud
lt_LT: Debesis

en: Cloudflare Turnstile API key required! Add key in dashboard under: %s
lt_LT: Reikalingas Cloudflare Turnstile API raktas! Pridėkite raktą skydelyje: %s

en: Cluster
lt_LT: Klasteris

en: Code
lt_LT: Kodas

en: Code control
lt_LT: Kodo valdymas

en: Code execution
lt_LT: Kodo vykdymas

en: Code execution has been explicitly disabled by the %s filter. This filter is currently overriding your Bricks settings.
lt_LT: Kodo vykdymas buvo aiškiai išjungtas %s filtru. Šis filtras šiuo metu ignoruoja jūsų Bricks nustatymus.

en: Code execution is disabled
lt_LT: Kodo vykdymas išjungtas

en: Code execution not allowed.
lt_LT: Kodo vykdymas neleidžiamas.

en: Code execution, if needed, must be explicitly enabled.
lt_LT: Kodo vykdymas, jei reikalingas, turi būti aiškiai įjungtas.

en: Code execution: Disabled by default
lt_LT: Kodo vykdymas: Išjungtas pagal numatytąjį nustatymą

en: Code review
lt_LT: Kodo peržiūra

en: Code signatures
lt_LT: Kodo parašai

en: Code signatures are locked.
lt_LT: Kodo parašai yra užrakinti.

en: Code signatures regenerated successfully.
lt_LT: Kodo parašai sėkmingai pergeneruoti.

en: Code signed
lt_LT: Kodas pasirašytas

en: Code that requires execution only runs when it has a valid code signature.
lt_LT: Kodas, kuriam reikia vykdymo, veikia tik tada, kai turi galiojantį kodo parašą.

en: Collapse
lt_LT: Sutraukti

en: Collapse inactive
lt_LT: Sutraukti neaktyvius

en: Collapse on page load
lt_LT: Sutraukti puslapiui įkraunant

en: Collapsed
lt_LT: Sutraukta

en: Color
lt_LT: Spalva

en: Color #%s
lt_LT: Spalva #%s

en: Color close
lt_LT: Uždarymo spalva

en: Color editor
lt_LT: Spalvų redaktorius

en: Color palette
lt_LT: Spalvų paletė

en: Color preview
lt_LT: Spalvos peržiūra

en: Color stop
lt_LT: Spalvos sustojimas

en: Colors
lt_LT: Spalvos

en: Column
lt_LT: Stulpelis

en: Column gap
lt_LT: Stulpelių tarpas

en: Columns
lt_LT: Stulpeliai

en: Coming soon
lt_LT: Netrukus

en: Comma-separated list of results per page options.
lt_LT: Kableliais atskirtas rezultatų per puslapį parinkčių sąrašas.

en: Command palette
lt_LT: Komandų paletė

en: Comment
lt_LT: Komentaras

en: Comment count
lt_LT: Komentarų skaičius

en: Comment navigation
lt_LT: Komentarų navigacija

en: Comments
lt_LT: Komentarai

en: Comments are closed.
lt_LT: Komentarai uždaryti.

en: Comments are disabled.
lt_LT: Komentarai išjungti.

en: Common classes
lt_LT: Bendros klasės

en: Common taxonomies
lt_LT: Bendros taksonomijos

en: Community
lt_LT: Bendruomenė

en: Community templates
lt_LT: Bendruomenės šablonai

en: Compact
lt_LT: Kompaktiškas

en: Compare
lt_LT: Palyginti

en: Compare with
lt_LT: Palyginti su

en: Component
lt_LT: Komponentas

en: Component %s
lt_LT: Komponentas %s

en: Component configured but preview unavailable
lt_LT: Komponentas sukonfigūruotas, bet peržiūra nepasiekiama

en: Component preview error
lt_LT: Komponentų peržiūros klaida

en: Component preview unavailable
lt_LT: Komponentų peržiūra nepasiekiama

en: Components
lt_LT: Komponentai

en: Condition
lt_LT: Sąlyga

en: Conditions
lt_LT: Sąlygos

en: Conditions always run before query loop.
lt_LT: Sąlygos visada vykdomos prieš užklausos ciklą.

en: Conditions don't run in the builder.
lt_LT: Sąlygos nevykdomos kūrimo režime.

en: Configure
lt_LT: Konfigūruoti

en: Configure "Marker: Type" on the connected "Map" element to render text or image markers. The settings below will precede the settings on the "Map" element.
lt_LT: Konfigūruokite „Žymeklis: Tipas“ prijungtame „Žemėlapio“ elemente, kad atvaizduotumėte teksto arba paveikslėlio žymeklius. Žemiau esantys nustatymai turės pirmenybę prieš nustatymus „Žemėlapio“ elemente.

en: Configure the API settings to retrieve data from an API endpoint.
lt_LT: Sukonfigūruokite API nustatymus duomenims iš API galinio taško gauti.

en: Configure the scale generator as per your requirements.
lt_LT: Sukonfigūruokite svarstyklių generatorių pagal savo reikalavimus.

en: Configure your API settings (URL, etc.) and fetch data to view and work with the API response data.
lt_LT: Sukonfigūruokite API nustatymus (URL ir kt.) ir gaukite duomenis, kad galėtumėte peržiūrėti API atsakymo duomenis ir su jais dirbti.

en: Confirm
lt_LT: Patvirtinti

en: Confirmation
lt_LT: Patvirtinimas

en: Confirmation email
lt_LT: Patvirtinimo el. laiškas

en: Conflict
lt_LT: Konfliktas

en: Conflict: Class "%s" has been permanently deleted by another user.
lt_LT: Konfliktas: Klasė „%s“ buvo visam laikui ištrinta kito naudotojo.

en: Conflict: Some classes exist in both trash and active classes
lt_LT: Konfliktas: Kai kurios klasės egzistuoja ir šiukšliadėžėje, ir aktyviose klasėse

en: Conflicts
lt_LT: Konfliktai

en: Congrats
lt_LT: Sveikinu

en: Conic
lt_LT: Kūginis

en: Connect
lt_LT: Sujungti

en: Connect property
lt_LT: Sujungti savybę

en: Connect the CSS ID to a property to set it on an per-instance basis to avoid same ID conflicts.
lt_LT: Sujunkite CSS ID su savybe, kad galėtumėte jį nustatyti atskirai kiekvienai instancijai ir išvengti to paties ID konfliktų.

en: Connect the form fields to the post data that you want to create on form submit.
lt_LT: Prijunkite formos laukus prie pranešimo duomenų, kuriuos norite sukurti pateikę formą.

en: Connect the form fields to the post data that you want to update on form submit.
lt_LT: Prijunkite formos laukus prie pranešimo duomenų, kuriuos norite atnaujinti pateikę formą.

en: Connected property
lt_LT: Sujungta savybė

en: Construct the selector you want to create from the node tree below by toggling the relevant selectors.
lt_LT: Sukurkite selektorių, kurį norite sukurti iš žemiau esančio mazgų medžio, perjungdami atitinkamus selektorius.

en: Contact form
lt_LT: Kontaktų forma

en: Contact us
lt_LT: Susisiekite su mumis

en: Contain
lt_LT: Talpinti

en: Container
lt_LT: Konteineris

en: Content
lt_LT: Turinys

en: Content align horizontal
lt_LT: Turinio lygiavimas horizontaliai

en: Content align vertical
lt_LT: Turinio lygiavimas vertikaliai

en: Content background
lt_LT: Turinio fonas

en: Content border
lt_LT: Turinio rėmelis

en: Content box shadow
lt_LT: Turinio šešėlis

en: Content goes here ..
lt_LT: Turinys įkeliamas čia ..

en: Content loaded
lt_LT: Turinys įkeltas

en: Content margin
lt_LT: Turinio paraštė

en: Content padding
lt_LT: Turinio užpildymas

en: Content selector
lt_LT: Turinio selektorius

en: Content text align
lt_LT: Turinio teksto lygiavimas

en: Content type
lt_LT: Turinio tipas

en: Content typography
lt_LT: Turinio tipografija

en: Content width
lt_LT: Turinio plotis

en: Context ID
lt_LT: Konteksto ID

en: Context type
lt_LT: Konteksto tipas

en: Contextual spacing
lt_LT: Kontekstinis tarpų išdėstymas

en: Contextual spacing applies a top margin to elements with a preceding sibling within embedded content.
lt_LT: Kontekstinis tarpas pritaiko viršutinę paraštę elementams su ankstesniu giminaičiu įterptame turinyje.

en: Contextual spacing targets embedded content (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Use this field to apply contextual spacing to additional selectors, separated by commas.
lt_LT: Kontekstinis tarpas nukreiptas į įterptą turinį (Raiškusis tekstas, Įrašo turinys, WooCommerce). Naudokite šį lauką, kad pritaikytumėte kontekstinį tarpą papildomiems selektoriams, atskirtiems kableliais.

en: Continue index job
lt_LT: Tęsti indeksavimo užduotį

en: Continue on error
lt_LT: Tęsti klaidos atveju

en: Contrast
lt_LT: Kontrastas

en: Control dropdown element text.
lt_LT: Valdyti išskleidžiamo elemento tekstą.

en: Control group visibility
lt_LT: Valdyti grupės matomumą

en: Control panel
lt_LT: Valdymo skydelis

en: Control when to show the global classes import manager when pasting elements, importing classes or templates.
lt_LT: Valdykite, kada rodyti globalių klasių importavimo tvarkyklę įklijuojant elementus, importuojant klases ar šablonus.

en: Controls
lt_LT: Valdikliai

en: Convert
lt_LT: Konvertuoti

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
lt_LT: Konvertuoti „Konteinerį“ į naujus „Sekcijos“ ir „Bloko“ elementus

en: Convert Block editor data into Bricks data and vice versa.
lt_LT: Bloko redaktoriaus duomenis konvertuokite į plytų duomenis ir atvirkščiai.

en: Convert element IDs & classes
lt_LT: Konvertuoti elemento ID ir klases

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
lt_LT: Konvertuoti šabloną importuojant/įterpiant iš konteinerio į naują išdėstymo elementų struktūrą

en: Convert templates
lt_LT: Konvertuoti šablonus

en: Convert to components
lt_LT: Konvertuoti į komponentus

en: Convert variation dropdowns to color/image/label swatches on the add to cart element.
lt_LT: Paversti variantų išskleidžiamuosius sąrašus spalvų/paveikslėlių/etikečių pasirinkimais pridėjimo į krepšelį elemente.

en: Converter
lt_LT: Konverteris

en: Cookie consent
lt_LT: Slapukų sutikimas

en: Cool
lt_LT: Šaunu

en: Coordinates
lt_LT: Koordinatės

en: Copied
lt_LT: Nukopijuota

en: Copied to clipboard
lt_LT: Nukopijuota į iškarpinę

en: Copy
lt_LT: Kopijuoti

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
lt_LT: Nukopijuokite ir įklijuokite „prieigos prie mano Templates“ slaptažodį, kurį pateikė nuotolinis tinklalapis, čia.

en: Copy CSS selector
lt_LT: Kopijuoti CSS selektorių

en: Copy and paste the code below into your Bricks child theme to allow those functions to be called through the "echo" tag. Remove the function names you don't want to allow. Explore the %s documentation for more code examples such as using regex for more flexible echo tag checks, etc.
lt_LT: Nukopijuokite ir įklijuokite žemiau esantį kodą į savo Bricks antrinę temą, kad leistumėte šias funkcijas iškviesti per „echo“ žymę. Pašalinkite funkcijų pavadinimus, kurių nenorite leisti. Išnagrinėkite %s dokumentaciją, kad rastumėte daugiau kodo pavyzdžių, tokių kaip regex naudojimas lankstesniems echo žymės patikrinimams ir t.t.

en: Copy the element ID you want to toggle and paste it into the "CSS selector" setting below.
lt_LT: Nukopijuokite elemento ID, kurį norite perjungti, ir įklijuokite jį į „CSS selektorių“ nustatymą žemiau.

en: Copy to clipboard
lt_LT: Kopijuoti į iškarpinę

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
lt_LT: Nukopijuokite ir įklijuokite kodą iš vieno iš žemėlapių, esančių %s

en: Copy/paste element attributes
lt_LT: Kopijuoti/įklijuoti elementų atributus

en: Copy/paste element conditions
lt_LT: Kopijuoti/įklijuoti elementų sąlygas

en: Copy/paste element interactions
lt_LT: Kopijuoti/įklijuoti elementų sąveikas

en: Copy/paste element styles
lt_LT: Kopijuoti/įklijuoti elementų stilius

en: Copy/paste elements
lt_LT: Kopijuoti/įklijuoti elementus

en: Copy/paste global class styles
lt_LT: Kopijuoti/įklijuoti globalios klasės stilius

en: Corrupted filter element database has been fixed
lt_LT: Sugadinta filtro elementų duomenų bazė buvo pataisyta

en: Count
lt_LT: Skaičiuoti

en: Count from
lt_LT: Skaičiuoti nuo

en: Count to
lt_LT: Skaičiuoti iki

en: Countdown
lt_LT: Atgalinis skaičiavimas

en: Counter
lt_LT: Skaitiklis

en: Coupon
lt_LT: Kuponas

en: Coupon applied
lt_LT: Kuponas pritaikytas

en: Coupon message
lt_LT: Kupono žinutė

en: Coupon removed
lt_LT: Kuponas pašalintas

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
lt_LT: Kuponai išjungti. Norėdami įjungti kuponus, eikite į %1$sWooCommerce nustatymus%2$s

en: Cover
lt_LT: Dengti

en: Coverflow
lt_LT: Viršelių srautas

en: Create
lt_LT: Sukurti

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
lt_LT: Kurkite ir valdykite neribotą skaičių pasirinktinių šoninių juostų. Pridėkite šonines juostas kūrėjuje naudodami „Šoninės juostos“ elementą.

en: Create component
lt_LT: Sukurti komponentą

en: Create components
lt_LT: Kurti komponentus

en: Create global classes
lt_LT: Kurti globalias klases

en: Create icon set
lt_LT: Sukurti piktogramų rinkinį

en: Create new sidebar
lt_LT: Sukurti naują šoninę juostą

en: Create new template:
lt_LT: Sukurti naują šabloną:

en: Create post
lt_LT: Sukurti pranešimą

en: Create properties and connect them to your component settings to customize a component instance.
lt_LT: Sukurkite savybes ir prijunkite jas prie savo komponento nustatymų, kad galėtumėte pritaikyti komponento egzempliorių.

en: Create property
lt_LT: Sukurti savybę

en: Create template
lt_LT: Sukurti šabloną

en: Create templates
lt_LT: Kurti šablonus

en: Create your own builder mode via CSS variables.
lt_LT: Sukurkite savo kūrėjo režimą naudodami CSS kintamuosius.

en: Create your own elements
lt_LT: Kurkite savo elementus

en: Create, edit and use global queries inside any query loop throughout your website. Changes to a global query apply to all instances throughout your website.
lt_LT: Kurkite, redaguokite ir naudokite visuotines užklausas bet kurioje užklausų kilpoje visoje svetainėje. Pasaulinės užklausos pakeitimai taikomi visiems svetainės atvejams.

en: Create/select a fluid typography category (i.e. Headings, Text).
lt_LT: Sukurkite ir (arba) pasirinkite skystos tipografijos kategoriją (pvz., Antraštės, Tekstas).

en: Created
lt_LT: Sukurta

en: Cropped
lt_LT: Apkarpytas

en: Cross sells
lt_LT: Kryžminiai pardavimai

en: Cross-sells
lt_LT: Kryžminis pardavimas

en: Cube
lt_LT: Kubas

en: Currency
lt_LT: Valiuta

en: Currency position
lt_LT: Valiutos pozicija

en: Current
lt_LT: Dabartinis

en: Current URL
lt_LT: Dabartinis URL

en: Current date
lt_LT: Dabartinė data

en: Current interaction ID
lt_LT: Dabartinės sąveikos ID

en: Current job
lt_LT: Dabartinis darbas

en: Current layout
lt_LT: Dabartinis išdėstymas

en: Current location
lt_LT: Dabartinė vieta

en: Current page
lt_LT: Dabartinis puslapis

en: Current post author
lt_LT: Dabartinio įrašo autorius

en: Current post term
lt_LT: Dabartinio įrašo terminas

en: Current version by
lt_LT: Dabartinė versija pagal

en: Current width
lt_LT: Dabartinis plotis

en: Currently all matching theme styles are loaded. To load only the most specific theme style, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
lt_LT: Šiuo metu įkelti visi atitinkantys temos stiliai. Norėdami įkelti tik specifiškiausią temos stilių, pakoreguokite nustatymus skiltyje „Temos stiliai: Įkėlimo metodas“.

en: Currently only the most specific theme style is loaded. To load all matching theme styles, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
lt_LT: Šiuo metu įkeliamas tik konkrečiausias temos stilius. Norėdami įkelti visus atitinkančius temos stilius, pakoreguokite nustatymus „Temos stiliai: Įkėlimo metodas“.

en: Currently previewing content from "%s".
lt_LT: Šiuo metu peržiūrimas turinys iš „%s“.

en: Cursor
lt_LT: Žymeklis

en: Cursor character
lt_LT: Kursoriaus simbolis

en: Custom
lt_LT: Pasirinktinis

en: Custom CSS
lt_LT: Pasirinktinis CSS

en: Custom CSS and JavaScript added below are loaded on your entire website.
lt_LT: Žemiau pridėtas pasirinktinis CSS ir JavaScript yra įkeliamas visoje jūsų svetainėje.

en: Custom Font
lt_LT: Pasirinktinis šriftas

en: Custom Fonts
lt_LT: Pasirinktiniai šriftai

en: Custom URL
lt_LT: Pasirinktinis URL

en: Custom alt text
lt_LT: Pasirinktinis alt tekstas

en: Custom attributes
lt_LT: Pasirinktiniai atributai

en: Custom authentication pages
lt_LT: Individualūs autentifikavimo puslapiai

en: Custom breakpoints
lt_LT: Pasirinktiniai lūžio taškai

en: Custom capabilities
lt_LT: Pasirinktinės galimybės

en: Custom caption
lt_LT: Pasirinktinė antraštė

en: Custom code
lt_LT: Pasirinktinis kodas

en: Custom elements
lt_LT: Individualūs elementai

en: Custom email address
lt_LT: Pasirinktinis el. pašto adresas

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to create the post.
lt_LT: Pasirinktinis klaidos pranešimas, rodomas, kai dabartinis naudotojas neturi reikiamų gebėjimų sukurti pranešimą.

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to edit the post.
lt_LT: Pasirinktinis klaidos pranešimas, rodomas, kai dabartinis naudotojas neturi reikiamos galimybės redaguoti įrašą.

en: Custom field
lt_LT: Pasirinktinis laukas

en: Custom fields
lt_LT: Pasirinktiniai laukai

en: Custom fields integration
lt_LT: Pasirinktinių laukų integracija

en: Custom font
lt_LT: Pasirinktinis šriftas

en: Custom fonts
lt_LT: Pasirinktiniai šriftai

en: Custom icon sets
lt_LT: Pasirinktiniai piktogramų rinkiniai

en: Custom language switchers
lt_LT: Tinkinami kalbų keitikliai

en: Custom link
lt_LT: Pasirinktinė nuoroda

en: Custom links
lt_LT: Pasirinktinės nuorodos

en: Custom location only takes effect on the frontend. Ensure this element is placed at the top of this template so the element can hook on the desire location successfully.
lt_LT: Pasirinktinė vieta veikia tik svetainėje. Įsitikinkite, kad šis elementas yra šablono viršuje, kad sėkmingai prisijungtų prie norimos vietos.

en: Custom map style
lt_LT: Pasirinktinis žemėlapio stilius

en: Custom options
lt_LT: Pasirinktinės parinktys

en: Custom preview text
lt_LT: Pasirinktinis peržiūros tekstas

en: Custom redirect URL
lt_LT: Pasirinktinis peradresavimo URL

en: Custom shape
lt_LT: Pasirinktinė forma

en: Custom size
lt_LT: Pasirinktinis dydis

en: Custom styles
lt_LT: Pasirinktiniai stiliai

en: Custom tag
lt_LT: Pasirinktinė žymė

en: Custom text
lt_LT: Pasirinktinis tekstas

en: Custom title
lt_LT: Pasirinktinė antraštė

en: Custom video player
lt_LT: Pasirinktinis vaizdo grotuvas

en: Customer details
lt_LT: Kliento duomenys

en: Customise this breadcrumb structure for specific post types.
lt_LT: Pritaikyk šią navigacijos kelio struktūrą konkretiems įrašų tipams.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
lt_LT: Tinkinkite šio URL dalijimosi socialinėje žiniasklaidoje detales.

en: Customize how the data is structured. Leave empty to send all form fields.
lt_LT: Pritaikykite duomenų struktūrą. Palikite tuščią, jei norite siųsti visus formos laukus.

en: Customize in "Settings" group.
lt_LT: Tinkinkite „Nustatymų“ grupėje.

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
lt_LT: Tinkinti lightbox: Nustatymai > Temos stiliai > Bendri

en: Customize the language switcher from your WordPress dashboard
lt_LT: Kalbos keitiklį galite tinkinti WordPress valdymo skydelyje

en: Danger
lt_LT: Pavojus

en: Danger color
lt_LT: Pavojaus spalva

en: Dark
lt_LT: Tamsus

en: Dark color
lt_LT: Tamsi spalva

en: Dashboard
lt_LT: Valdymo skydelis

en: Dashed
lt_LT: Brūkšneliais

en: Data
lt_LT: Duomenys

en: Data format
lt_LT: Duomenų formatas

en: Data source
lt_LT: Duomenų šaltinis

en: Database
lt_LT: Duomenų bazė

en: Date
lt_LT: Data

en: Date & time
lt_LT: Data ir laikas

en: Date Reached
lt_LT: Pasiekta data

en: Date format
lt_LT: Datos formatas

en: Date range
lt_LT: Datų intervalas

en: Datepicker
lt_LT: Datos pasirinkimas

en: Datetime
lt_LT: Data ir laikas

en: Day: %s
lt_LT: Diena: %s

en: Deactivate license
lt_LT: Deaktyvuoti licenciją

en: Debounce
lt_LT: Uždelsimas

en: December
lt_LT: Gruodis

en: Decimal places
lt_LT: Dešimtainės vietos

en: Default
lt_LT: Numatytasis

en: Default capabilities
lt_LT: Numatytosios galimybės

en: Default center of the map.
lt_LT: Numatytasis žemėlapio centras.

en: Default color for terms without a specific color
lt_LT: Numatytoji spalva terminams be specifinės spalvos

en: Default query
lt_LT: Numatytoji užklausa

en: Default sorting
lt_LT: Numatytasis rūšiavimas

en: Default tab
lt_LT: Numatytasis skirtukas

en: Default templates are disabled
lt_LT: Numatytieji šablonai išjungti

en: Default templates are enabled
lt_LT: Numatytieji šablonai įjungti

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
lt_LT: Numatytasis: 60 sekundžių. Minimalus automatinio išsaugojimo intervalas yra 15 sekundžių.

en: Define a unique, more readable URL parameter name for this filter.
lt_LT: Apibrėžkite unikalų, labiau įskaitomą URL parametro pavadinimą šiam filtrui.

en: Delay
lt_LT: Vėlavimas

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Delete Bricks data
lt_LT: Ištrinti Bricks duomenis

en: Delete all
lt_LT: Ištrinti visus

en: Delete components
lt_LT: Trinti komponentus

en: Delete database table
lt_LT: Ištrinti duomenų bazės lentelę

en: Delete elements
lt_LT: Trinti elementus

en: Delete global classes
lt_LT: Trinti globalias klases

en: Delete icon
lt_LT: Ištrinti piktogramą

en: Delete permanently
lt_LT: Ištrinti visam laikui

en: Delete revisions
lt_LT: Trinti versijas

en: Delete screenshots
lt_LT: Ištrinti ekrano kopijas

en: Delete selected
lt_LT: Ištrinti pasirinktus

en: Delete templates
lt_LT: Trinti šablonus

en: Delete this sidebar
lt_LT: Ištrinti šią šoninę juostą

en: Deleted
lt_LT: Ištrinta

en: Deprecated
lt_LT: Nebenaudojama

en: Descending
lt_LT: Mažėjančia tvarka

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Description lightbox video
lt_LT: Aprašymas šviesdėžės vaizdo įrašas

en: Description typography
lt_LT: Aprašymo tipografija

en: Descriptive name for viewing submissions on the "%s" page.
lt_LT: Aprašomasis pavadinimas pateikčių peržiūrai „%s“ puslapyje.

en: Descriptive name of your API connection.
lt_LT: Aprašomasis API ryšio pavadinimas.

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
lt_LT: Šio puslapio aprašomasis tekstas. Rodomas paieškos sistemų rezultatuose. Rekomenduojama: 50–300 simbolių.

en: Deselect
lt_LT: Atžymėti

en: Design sets
lt_LT: Dizaino rinkiniai

en: Desktop
lt_LT: Stalinis kompiuteris

en: Details
lt_LT: Detalės

en: Determines how components are made available in the block editor.
lt_LT: Nustato, kaip komponentai pateikiami blokų redaktoriuje.

en: Determines what happens when someone visits a default WordPress authentication URL (%s). Only applies when custom pages above have been set. Caution: If hiding default paths, remember your custom page URLs to avoid lockout.
lt_LT: Nustato, kas nutinka, kai kažkas apsilanko numatytajame WordPress autentifikavimo URL (%s). Taikoma tik tada, kai viršuje nustatyti individualūs puslapiai. Atsargiai: Jei slėpsite numatytuosius kelius, nepamirškite savo individualių puslapių URL, kad neužsirakintumėte.

en: Determines which slide should be active if the carousel has multiple slides in a page.
lt_LT: Nustato, kuris skaidrė turėtų būti aktyvi, jei karuselėje yra kelios skaidrės viename puslapyje.

en: Developer
lt_LT: Kūrėjams

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
lt_LT: Ar tyrinėjote %1$s? Arba susisiekite su manimi per %2$s?

en: Direction
lt_LT: Kryptis

en: Directory is created in your "uploads" directory if it doesn't exist.
lt_LT: Katalogas sukuriamas jūsų „uploads“ kataloge, jei jo dar nėra.

en: Directory name
lt_LT: Katalogo pavadinimas

en: Disable
lt_LT: Išjungti

en: Disable "Skip links"
lt_LT: Išjungti „Praleisti nuorodas“

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
lt_LT: Išjungti Bricks Open Graph meta žymes

en: Disable Bricks SEO meta tags
lt_LT: Išjungti Bricks SEO meta žymes

en: Disable Bricks cascade layer (discouraged)
lt_LT: Išjungti Bricks kaskadinį sluoksnį (nerekomenduojama)

en: Disable CSS variables manager
lt_LT: Išjungti CSS kintamųjų tvarkyklę

en: Disable Default UI
lt_LT: Išjungti numatytąją vartotojo sąsają

en: Disable Google Fonts
lt_LT: Išjungti Google šriftus

en: Disable URL parameter filter
lt_LT: Išjungti URL parametrų filtrą

en: Disable WP REST API render
lt_LT: Išjungti WP REST API atvaizdavimą

en: Disable WooCommerce builder
lt_LT: Išjungti WooCommerce kūrėją

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
lt_LT: Išjungti WordPress pasirinktinius laukus išskleidžiamajame sąraše

en: Disable auto focus
lt_LT: Išjungti automatinį fokusavimą

en: Disable auto min/max value
lt_LT: Išjungti automatinę min./maks. reikšmę

en: Disable auto-expand
lt_LT: Išjungti automatinį išskleidimą

en: Disable autosave
lt_LT: Išjungti automatinį išsaugojimą

en: Disable backdrop
lt_LT: Išjungti foną

en: Disable capability checks
lt_LT: Išjungti galimybių patikrinimus

en: Disable chaining element & global class
lt_LT: Išjungti elementų ir globalių klasių grandinę

en: Disable class chaining
lt_LT: Išjungti klasių grandinę

en: Disable clickable POI
lt_LT: Išjungti spustelėjamus LDT

en: Disable coupon message
lt_LT: Išjungti kupono žinutę

en: Disable cross sells
lt_LT: Išjungti kryžminį pardavimą

en: Disable custom authentication page bypass
lt_LT: Išjungti individualaus autentifikavimo puslapio apėjimą

en: Disable default templates
lt_LT: Išjungti numatytuosius šablonus

en: Disable element spacing
lt_LT: Išjungti elementų tarpus

en: Disable embed
lt_LT: Išjungti įterpimą

en: Disable emojis
lt_LT: Išjungti jaustukus

en: Disable footer
lt_LT: Išjungti poraštę

en: Disable for WordPress data
lt_LT: Išjungti WordPress duomenims

en: Disable for logged-in users
lt_LT: Išjungti prisijungusiems vartotojams

en: Disable form validation
lt_LT: Išjungti formos patvirtinimą

en: Disable global class manager
lt_LT: Išjungti globalių klasių tvarkyklę

en: Disable global classes
lt_LT: Išjungti globalias klases

en: Disable globally
lt_LT: Išjungti globaliai

en: Disable header
lt_LT: Išjungti antraštę

en: Disable icon
lt_LT: Išjungti piktogramą

en: Disable image
lt_LT: Išjungti paveikslėlį

en: Disable jQuery migrate
lt_LT: Išjungti jQuery migrate

en: Disable lazy load
lt_LT: Išjungti tinginį įkėlimą

en: Disable lazy loading
lt_LT: Išjungti tingųjį įkėlimą

en: Disable link
lt_LT: Išjungti nuorodą

en: Disable login message
lt_LT: Išjungti prisijungimo žinutę

en: Disable navigation
lt_LT: Išjungti navigaciją

en: Disable popups
lt_LT: Išjungti iššokančius langus

en: Disable product gallery lightbox
lt_LT: Išjungti produkto galerijos lightbox

en: Disable product gallery zoom
lt_LT: Išjungti produkto galerijos priartinimą

en: Disable query merge
lt_LT: Išjungti užklausų sujungimą

en: Disable text
lt_LT: Išjungti tekstą

en: Disabled
lt_LT: Išjungta

en: Disabled (default)
lt_LT: Išjungta (pagal nutylėjimą)

en: Disabled: Insert below existing content.
lt_LT: Išjungta: Įterpti po esamu turiniu.

en: Disabled: Keep original image filename.
lt_LT: Išjungta: Palikti originalų paveikslėlio failo pavadinimą.

en: Disabled: Show placeholder images.
lt_LT: Išjungta: Rodyti vietaženklio paveikslėlius.

en: Disables the %s. While this may maintain compatibility with certain existing setups, we strongly recommend leaving this option OFF for optimal functionality and future compatibility.
lt_LT: Išjungia %s. Nors tai gali išlaikyti suderinamumą su tam tikrais esamais nustatymais, mes primygtinai rekomenduojame palikti šią parinktį ĮJUNGTĄ, kad būtų užtikrintas optimalus funkcionalumas ir ateities suderinamumas.

en: Disallowed keyword found
lt_LT: Rastas neleistinas raktažodis

en: Discard
lt_LT: Atmesti

en: Discarded
lt_LT: Atmesta

en: Disconnect
lt_LT: Atjungti

en: Dismiss
lt_LT: Atmesti

en: Dismissable
lt_LT: Galima atmesti

en: Display
lt_LT: Rodymas

en: Display name
lt_LT: Rodomas vardas

en: Display names as
lt_LT: Rodyti pavadinimus kaip

en: Display on breakpoints
lt_LT: Rodyti lūžio taškuose

en: Display the object type (e.g. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") in the query loop type dropdown.
lt_LT: Rodyti objekto tipą (pvz., „acf_related_writers“, „mb_page-to-user“) užklausos ciklo tipo išskleidžiamajame sąraše.

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
lt_LT: Rodoma URL. Visos mažosios raidės. Vietoj tarpų naudokite brūkšnelius.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
lt_LT: Rodoma paieškos rezultatuose, socialiniuose tinkluose ir interneto naršyklėje. Rekomenduojama: maks. 60 simbolių.

en: Divider
lt_LT: Skirtukas

en: Do not close this window, the process is running in the background.
lt_LT: Neuždarykite šio lango, procesas vyksta fone.

en: Do not set this interaction on a Toggle element.
lt_LT: Nenustatykite šios sąveikos perjungimo elementui.

en: Do not track
lt_LT: Nesekti

en: Do you really want to delete this sidebar?
lt_LT: Ar tikrai norite ištrinti šią šoninę juostą?

en: Do you want to unlink all nestable global elements?
lt_LT: Ar norite atsieti visus įdedamus globalius elementus?

en: Document title
lt_LT: Dokumento pavadinimas

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: Don't auto focus on first focusable element when offcanvas opens.
lt_LT: Nefokusuoti automatiškai ant pirmo fokusavimui tinkamo elemento, kai atsidaro šoninis skydelis.

en: Don't close on click outside mini cart
lt_LT: Neuždaryk paspaudus už mažo krepšelio ribų

en: Don't focus on first focusable element inside popup when popup opens.
lt_LT: Nefokusuoti pirmojo fokusuojamo elemento iškylančiame lange, kai langas atsidaro.

en: Don't render in builder
lt_LT: Nerodyti kūrimo įrankyje

en: Done
lt_LT: Atlikta

en: Dots
lt_LT: Taškai

en: Dotted
lt_LT: Taškuotas

en: Double
lt_LT: Dvigubas

en: Double opt-in
lt_LT: Dvigubas patvirtinimas

en: Double-click
lt_LT: Dukart spustelėkite

en: Download
lt_LT: Atsisiųsti

en: Download %s
lt_LT: Atsisiųsti %s

en: Downloaded
lt_LT: Atsisiųsta

en: Downloading
lt_LT: Atsiunčiama

en: Downloads
lt_LT: Atsisiuntimai

en: Draft
lt_LT: Juodraštis

en: Draft font deleted successfully.
lt_LT: Projekto šriftas sėkmingai ištrintas.

en: Drag & drop
lt_LT: Tempti ir paleisti

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
lt_LT: Tempkite ir meskite .JSON arba .ZIP šablono failą(-us) čia..

en: Draggable
lt_LT: Tempiamas

en: Dragging
lt_LT: Vilkimas

en: Drop file(s) here
lt_LT: Įkelkite failus čia

en: Dropdown
lt_LT: Išskleidžiamasis sąrašas

en: Drops
lt_LT: Lašai

en: Dual ring
lt_LT: Dvigubas žiedas

en: Duplicate
lt_LT: Duplikuoti

en: Duplicate classes detected
lt_LT: Aptikti besidubliuojančios klasės

en: Duplicate classes detected. Resolve conflicts before importing.
lt_LT: Aptiktos pasikartojančios klasės. Prieš importuodami išspręskite konfliktus.

en: Duplicate content
lt_LT: Turinio dubliavimas

en: Duplicate content is available to all users with the %s capability. Use this feature for any post or page to ensure that all relevant WordPress and/or Bricks data is duplicated accurately.
lt_LT: Turinio dubliavimas yra prieinamas visiems naudotojams, turintiems %s teisę. Naudokite šią funkciją bet kuriam įrašui ar puslapiui, kad užtikrintumėte, jog visi susiję WordPress ir/arba Bricks duomenys būtų tiksliai dubliuojami.

en: Duplicate elements
lt_LT: Dubliuoti elementus

en: Duplicate entries not allowed.
lt_LT: Dubliuoti įrašai neleidžiami.

en: Duration
lt_LT: Trukmė

en: Dynamic Data
lt_LT: Dinaminiai duomenys

en: Dynamic data
lt_LT: Dinaminiai duomenys

en: Dynamic data is empty.
lt_LT: Dinaminiai duomenys tušti.

en: Dynamic data tag
lt_LT: Dinaminių duomenų žymė

en: Dynamic dots
lt_LT: Dinaminiai taškai

en: Dynamically retrieve map addresses from a connected query on the same page, allowing real-time updates with query-based content, including query filter support.
lt_LT: Dinamiškai gaukite žemėlapio adresus iš prijungtos užklausos tame pačiame puslapyje, leisdami atnaujinti realiu laiku su užklausa pagrįstu turiniu, įskaitant užklausos filtro palaikymą.

en: Eager
lt_LT: Skubus

en: Echo tags: Allow functions via filter
lt_LT: Echo žymos: Leisti funkcijas per filtrą

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Edit Custom Font
lt_LT: Redaguoti pasirinktinį šriftą

en: Edit Template
lt_LT: Redaguoti Template

en: Edit Template Bundle
lt_LT: Redaguoti Template rinkinį

en: Edit Template Tag
lt_LT: Redaguoti Template žymą

en: Edit WordPress content (WP admin).
lt_LT: Redaguoti WordPress turinį (WP administratoriaus skyde).

en: Edit account
lt_LT: Redaguoti paskyrą

en: Edit address
lt_LT: Redaguoti adresą

en: Edit capability
lt_LT: Redaguoti galimybę

en: Edit component
lt_LT: Redaguoti komponentą

en: Edit components
lt_LT: Redaguoti komponentus

en: Edit content
lt_LT: Redaguoti turinį

en: Edit dropdown to set icon individually.
lt_LT: Redaguokite išskleidžiamą meniu, kad nustatytumėte piktogramą atskirai.

en: Edit elements
lt_LT: Redaguoti elementus

en: Edit footer
lt_LT: Redaguoti poraštę

en: Edit global classes
lt_LT: Redaguoti globalias klases

en: Edit header
lt_LT: Redaguoti antraštę

en: Edit icon
lt_LT: Redagavimo piktograma

en: Edit in WordPress
lt_LT: Redaguoti WordPress aplinkoje

en: Edit link
lt_LT: Redaguoti nuorodą

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
lt_LT: Redaguok susijusius produktus, kad pridėtum papildomus ar kryžminius pardavimus.

en: Edit palette
lt_LT: Redaguoti paletę

en: Edit product content in WordPress.
lt_LT: Redaguok produkto turinį WordPress'e.

en: Edit product short description in WordPress.
lt_LT: Redaguok trumpą produkto aprašymą WordPress'e.

en: Edit properties
lt_LT: Redaguoti savybes

en: Edit templates
lt_LT: Redaguoti šablonus

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
lt_LT: Redaguoti pavadinimą: Nustatymai > Puslapio nustatymai > SEO

en: Edit with %s
lt_LT: Redaguoti su %s

en: Edit your WordPress menu item to enable multilevel functionality.
lt_LT: Redaguokite savo WordPress meniu elementą, kad įjungtumėte daugiapakopę funkcionalumą.

en: Edit your WordPress menu item to set a Bricks mega menu template.
lt_LT: Redaguokite savo WordPress meniu elementą, kad nustatytumėte Bricks mega meniu šabloną.

en: Edited
lt_LT: Redaguota

en: Editing
lt_LT: Redaguojama

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
lt_LT: Pagrindinio lūžio taško pločio redagavimas paveikia visas medijos užklausas.

en: Effect
lt_LT: Efektas

en: Element
lt_LT: Elementas

en: Element "%s" doesn't exist.
lt_LT: Elementas „%s“ neegzistuoja.

en: Element %s not found.
lt_LT: Elementas %s nerastas.

en: Element - Video
lt_LT: Elementas - vaizdo įrašas

en: Element ID
lt_LT: Elemento ID

en: Element ID that holds the live search results. Only visible when the live search is performed.
lt_LT: Elemento ID, kuriame rodomi tiesioginės paieškos rezultatai. Matomas tik atlikus tiesioginę paiešką.

en: Element Manager
lt_LT: Elementų tvarkyklė

en: Element actions
lt_LT: Elemento veiksmai

en: Element breadcrumbs
lt_LT: Elemento tėvų elementų seka

en: Element can't be rendered as the connected component doesn't exist. Unlink this instance or import the missing component.
lt_LT: Elementas negali būti atvaizduotas, nes susietas komponentas neegzistuoja. Atjunkite šį egzempliorių arba importuokite trūkstamą komponentą.

en: Element classes
lt_LT: Elemento klasės

en: Element doesn't exist.
lt_LT: Elementas neegzistuoja.

en: Element editing & styling
lt_LT: Elementų redagavimas ir stilizavimas

en: Element has been disabled globally.
lt_LT: Elementas buvo išjungtas globaliai.

en: Element is not visible in the builder elements panel, but still rendered in the builder and frontend.
lt_LT: Elementas nematomas kūrimo įrankio elementų skydelyje, bet vis tiek atvaizduojamas kūrimo įrankyje ir priekinėje dalyje.

en: Element is not visible in the builder nor on the frontend.
lt_LT: Elementas nematomas nei kūrimo įrankyje, nei priekinėje dalyje.

en: Element is visible in the builder and frontend. This is the default behaviour.
lt_LT: Elementas matomas kūrimo įrankyje ir priekinėje dalyje. Tai yra numatytasis elgesys.

en: Element margin
lt_LT: Elemento paraštė

en: Element not found
lt_LT: Elementas nerastas

en: Element structure name
lt_LT: Elemento struktūros pavadinimas

en: Elements
lt_LT: Elementai

en: Elements without code signature. Review, then sign your code one-by-one or all-at-once.
lt_LT: Elementai be kodo parašo. Peržiūrėkite, tada pasirašykite savo kodą po vieną arba visus iš karto.

en: Ellipse
lt_LT: Elipsė

en: Ellipsis
lt_LT: Daugtaškis

en: Email
lt_LT: El. paštas

en: Email address
lt_LT: El. pašto adresas

en: Email address already exists.
lt_LT: Toks el. pašto adresas jau egzistuoja.

en: Email address in submitted form
lt_LT: El. pašto adresas pateiktoje formoje

en: Email address is not valid.
lt_LT: El. pašto adresas neteisingas.

en: Email address required.
lt_LT: Būtina įvesti el. pašto adresą.

en: Email content
lt_LT: El. laiško turinys

en: Email or username
lt_LT: El. paštas arba vartotojo vardas

en: Empty
lt_LT: Tuščia

en: Empty cart
lt_LT: Tuščias krepšelis

en: Empty response from the API.
lt_LT: Tuščias API atsakas.

en: Empty star color
lt_LT: Tuščios žvaigždutės spalva

en: Enable
lt_LT: Įjungti

en: Enable "%s" button
lt_LT: Įjungti „%s“ mygtuką

en: Enable AJAX
lt_LT: Įjungti AJAX

en: Enable AJAX add to cart
lt_LT: Įgalinti AJAX pridėjimą į krepšelį

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout coupon" element
lt_LT: Įgalinti Bricks WooCommerce „Atsiskaitymo kupono“ elementą

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout login" element
lt_LT: Įgalinti Bricks WooCommerce „Atsiskaitymo prisijungimo“ elementą

en: Enable Bricks WooCommerce "Notice" element
lt_LT: Įgalinti Bricks WooCommerce „Pranešimo“ elementą

en: Enable all
lt_LT: Įjungti viską

en: Enable all components automatically
lt_LT: Automatiškai įjungti visus komponentus

en: Enable code execution
lt_LT: Įgalinti kodo vykdymą

en: Enable code execution if your site uses Code elements, SVG elements (source: code), Query editors, or "echo" tags.
lt_LT: Įjunkite kodo vykdymą, jei jūsų svetainė naudoja Kodo elementus, SVG elementus (šaltinis: kodas), Užklausų redaktorius arba „echo“ žymas.

en: Enable form submission access for specific user roles. Edit the user's profile directly to grant access to a specific user.
lt_LT: Įjungti formų pateikimų prieigą konkrečioms naudotojų rolėms. Redaguokite naudotojo profilį tiesiogiai, kad suteiktumėte prieigą konkrečiam naudotojui.

en: Enable if image is cropped for a smooth lightbox image transition.
lt_LT: Įjunkite, jei paveikslėlis yra apkarpytas, kad būtų sklandus perėjimas lightbox'e.

en: Enable if the API supports pagination.
lt_LT: Įjungti, jei API palaiko puslapiavimą.

en: Enable if this popup template is for a map "Info Box".
lt_LT: Įjunkite, jei šis iškylančio lango šablonas skirtas žemėlapio „informacinei lentelei“.

en: Enable if you experience issues loading the builder in combination with Cloudflare Rocket Loader.
lt_LT: Įjunkite, jei susiduriate su problemomis įkeliant kūrėją kartu su Cloudflare Rocket Loader.

en: Enable if your archive pagination is not working.
lt_LT: Įjunkite, jei jūsų archyvo puslapiavimas neveikia.

en: Enable individual components manually
lt_LT: Įgalinti atskirus komponentus rankiniu būdu

en: Enable live search
lt_LT: Įgalinti tiesioginę paiešką

en: Enable log-in during checkout disabled. Check %1$sWooCommerce settings%2$s
lt_LT: Prisijungimo galimybė apmokėjimo metu išjungta. Patikrinkite %1$sWooCommerce nustatymus%2$s

en: Enable product variation swatches
lt_LT: Įgalinti produktų variantų pasirinkimus

en: Enable this setting to preload custom fonts to avoid FOUT (Flash of unstyled text).
lt_LT: Įjunkite šį nustatymą, kad iš anksto įkeltumėte pasirinktus šriftus ir išvengtumėte FOUT (nesuformatuoto teksto blyksnio).

en: Enable time
lt_LT: Įjungti laiką

en: Enable to automatically generate template screenshots on every builder save, view them, and use the bulk generate button in the template manager.
lt_LT: Įjunkite, kad automatiškai generuotumėte šablonų ekrano kopijas kiekvieną kartą išsaugant kūrėją, peržiūrėtumėte jas ir naudotumėte masinį generavimo mygtuką šablonų tvarkyklėje.

en: Enable to automatically group markers that are close to each other into a cluster.
lt_LT: Įjunkite, kad automatiškai sugrupuotumėte artimus žymeklius į klasterį.

en: Enable to automatically log the user in after successful email verification.
lt_LT: Įjunkite automatinį naudotojo prisijungimą po sėkmingo el. pašto patvirtinimo.

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
lt_LT: Įjunkite, kad jūsų šablonai būtų vieši ir matomi visiems internete. Išjunkite, kad tik prisijungę vartotojai galėtų peržiūrėti jūsų šablonus.

en: Enable to not load/render this element in the builder.
lt_LT: Įjunkite, kad šis elementas nebūtų įkeltas/atvaizduotas kūrimo įrankyje.

en: Enable to not load/render this element on the frontend.
lt_LT: Įjunkite, kad šis elementas nebūtų įkeltas/atvaizduotas svetainėje.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
lt_LT: Įjungti, kad būtų galima atidaryti ir uždaryti elementą neperjungiant kitų elementų.

en: Enable to position in document flow (e.g. inside offcanvas).
lt_LT: Įjunk, kad pozicionuotum dokumento sraute (pvz., išskleidžiamame meniu).

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
lt_LT: Įjunkite, kad atvaizduotumėte dinaminių duomenų tekstą drobėje, siekiant pagerinti peržiūros patirtį.

en: Enable to replace global classes set on the element with the classes set on the property.
lt_LT: Įjunkite, kad pakeistumėte elemento globalias klases klasėmis, nustatytomis savybėje.

en: Enable to require user to verify the email after registration through an activation link.
lt_LT: Įgalinti reikalauti, kad naudotojas po registracijos patvirtintų el. pašto adresą naudodamas aktyvavimo nuorodą.

en: Enable to show the template thumbnail column under %s, displaying the featured image or screenshot.
lt_LT: Įjunkite, kad būtų rodomas šablono miniatiūros stulpelis po %s, rodantis pagrindinį vaizdą arba ekrano kopiją.

en: Enable to sync global classes on every builder save between all open builder instances. Useful to avoid overwriting each others changes when multiple people work on the same dataset (e.g. adding, deleting, modifying global classes).
lt_LT: Įjunkite, kad sinchronizuotumėte globalias klases kiekvieno kūrėjo išsaugojimo metu tarp visų atidarytų kūrėjo langų. Naudinga, norint išvengti vienas kito pakeitimų perrašymo, kai keli žmonės dirba su tuo pačiu duomenų rinkiniu (pvz., pridedant, šalinant, keičiant globalias klases).

en: Enabled
lt_LT: Įjungta

en: Enabled: Download template images to media library.
lt_LT: Įjungta: Atsisiųsti šablono paveikslėlius į medijos biblioteką.

en: Enabled: Rename image before download.
lt_LT: Įjungta: Pervadinti paveikslėlį prieš atsisiuntimą.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
lt_LT: Įjungta: Pakeisti esamą turinį šablono duomenimis.

en: End
lt_LT: Pabaiga

en: End Size
lt_LT: Galutinis dydis

en: End date
lt_LT: Pabaigos data

en: End time
lt_LT: Pabaigos laikas

en: Endpoint
lt_LT: Galutinis taškas

en: Endpoint URL
lt_LT: Galutinio taško URL

en: Endpoints
lt_LT: Galutiniai taškai

en: Enjoy
lt_LT: Mėgaukitės

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element and that a width is defined, especially when using a Div element.
lt_LT: Įsitikink, kad šiam elementui netaikomi prieštaraujantys CSS stiliai ir kad yra apibrėžtas plotis, ypač naudojant Div elementą.

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element.
lt_LT: Įsitikinkite, kad šiam elementui netaikomi prieštaraujantys CSS stiliai.

en: Enter Bricks IDs, separated by comma, of filter elements to exclude.
lt_LT: Įveskite Bricks ID, atskirtas kableliais, filtro elementų, kuriuos norite neįtraukti.

en: Enter CSS filters + value (learn more)
lt_LT: Įveskite CSS filtrus + reikšmę (sužinoti daugiau)

en: Enter CSS variable definitions separated by semicolon
lt_LT: Įveskite CSS kintamųjų apibrėžimus, atskirtus kabliataškiais

en: Enter SVG URL
lt_LT: Įveskite SVG URL adresą

en: Enter URL of media file
lt_LT: Įveskite medijos failo URL adresą

en: Enter a custom label for this attribute value (optional).
lt_LT: Įveskite pasirinktinę etiketę šiai atributo reikšmei (neprivaloma).

en: Enter a dynamic data tag for ACF Icon Picker or MetaBox Icon fields
lt_LT: Įveskite ACF piktogramų rinkiklio arba "MetaBox" piktogramų laukų dinaminę duomenų žymą

en: Enter a generic error message. Otherwise the reason why the login failed is displayed.
lt_LT: Įveskite bendrą klaidos pranešimą. Priešingu atveju bus rodoma priežastis, kodėl nepavyko prisijungti.

en: Enter a search term or command
lt_LT: Įveskite paieškos terminą arba komandą

en: Enter dynamic data tag or custom value
lt_LT: Įveskite dinaminių duomenų žymą arba pasirinktinę vertę

en: Enter new template name
lt_LT: Įveskite naują šablono pavadinimą

en: Enter search term
lt_LT: Įveskite paieškos terminą

en: Enter shortcut name
lt_LT: Įveskite spartųjį pavadinimą

en: Enter the JSON body to be sent with the request
lt_LT: Įveskite su užklausa siunčiamą JSON kūną

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
lt_LT: Įveskite savo pirmosios globalios CSS klasės pavadinimą aukščiau esančiame lauke. Tada paspauskite enter, kad ją sukurtumėte.

en: Enter viewport
lt_LT: Įeina į peržiūros lauką

en: Enter width between 180 and 500.
lt_LT: Įveskite plotį nuo 180 iki 500.

en: Enter your Google Maps API key under %s to access all options.
lt_LT: Įveskite savo Google Maps API raktą %s skiltyje, kad galėtumėte naudotis visomis parinktimis.

en: Enter your Google Maps ID, which you can find in the %s, to enable the latest Google Maps features.
lt_LT: Įveskite savo Google Maps ID, kurį galite rasti %s, kad įgalintumėte naujausias Google Maps funkcijas.

en: Entire website
lt_LT: Visa svetainė

en: Entries
lt_LT: Įrašai

en: Entries per page
lt_LT: Įrašų puslapyje

en: Entry animation
lt_LT: Įėjimo animacija

en: Entry animation to interaction
lt_LT: Įėjimo animacija į sąveiką

en: Equal
lt_LT: Lygu

en: Error
lt_LT: Klaida

en: Error Tile URL
lt_LT: Klaidos plytelių URL

en: Error deleting class
lt_LT: Klaida trinant klasę

en: Error fetching site classes
lt_LT: Klaida gaunant svetainės klases

en: Error loading results
lt_LT: Klaida įkeliant rezultatus

en: Error message
lt_LT: Klaidos pranešimas

en: Error on save
lt_LT: Klaida išsaugant

en: Error page
lt_LT: Klaidos puslapis

en: Error processing font files
lt_LT: Klaida apdorojant šrifto failus

en: Error rendering component
lt_LT: Klaidų atvaizdavimo komponentas

en: Error restoring class
lt_LT: Klaida atkuriant klasę

en: Error uploading font
lt_LT: Klaida įkeliant šriftą

en: Error: Could not load class
lt_LT: Klaida: Nepavyko įkelti klasės

en: Error: Could not load class control
lt_LT: Klaida: Nepavyko įkelti klasės valdymo

en: Error: Could not load gallery
lt_LT: Klaida: Nepavyko įkelti galerijos

en: Error: Could not load image
lt_LT: Klaida: Nepavyko įkelti vaizdo

en: Error: Could not load link
lt_LT: Klaida: Nepavyko įkelti nuorodos

en: Error: Could not load query
lt_LT: Klaida: Nepavyko įkelti užklausos

en: Error: Could not load select
lt_LT: Klaida: Nepavyko įkelti pasirinkimo

en: Error: Could not load toggle control
lt_LT: Klaida: Nepavyko įkelti perjungimo valdiklio

en: Error: Invalid license key
lt_LT: Klaida: Neteisingas licencijos raktas

en: Error: License mismatch
lt_LT: Klaida: Licencijos neatitikimas

en: Even background
lt_LT: Lyginių eilučių fonas

en: Events
lt_LT: Įvykiai

en: Every 5 minutes
lt_LT: Kas 5 minutes

en: Example
lt_LT: Pavyzdys

en: Example: {"Authorization": "Bearer token"}
lt_LT: Pavyzdys: {„authorization“: „bearer token“}

en: Example: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}
lt_LT: Pavyzdys: {„name“: „{{43f295}}“, „email“: „{{a5c626}}“}

en: Excellent
lt_LT: Puiku

en: Exceptional
lt_LT: Išskirtinai

en: Excerpt
lt_LT: Ištrauka

en: Excerpt length
lt_LT: Ištraukos ilgis

en: Exclude
lt_LT: Neįtraukti

en: Exclude current post
lt_LT: Neįtraukti dabartinio įrašo

en: Exclude filter IDs
lt_LT: Neįtraukti filtro ID

en: Exclude posts
lt_LT: Neįtraukti pranešimų

en: Exclude posts/pages
lt_LT: Išskirti įrašus/puslapius

en: Exclude templates
lt_LT: Neįtraukti šablonų

en: Exclude terms
lt_LT: Neįtraukti sąlygų

en: Excluded terms
lt_LT: Neįtrauktos kategorijos

en: Execute code
lt_LT: Vykdyti kodą

en: Exercise great caution with granting code execution privileges. Enable them sparingly and only for trusted roles or ideally only specific users. Grant the least permissions necessary to maintain tight security.
lt_LT: Būkite itin atsargūs suteikdami kodo vykdymo privilegijas. Įgalinkite jas taupiai ir tik patikimoms rolėms arba, geriausia, tik konkretiems vartotojams. Suteikite tik būtiniausius leidimus, kad išlaikytumėte griežtą saugumą.

en: Exists
lt_LT: Egzistuoja

en: Expand
lt_LT: Išskleisti

en: Expand active element & scroll into view
lt_LT: Išskleisti aktyvų elementą ir slinkti į rodinį

en: Expand all
lt_LT: Išskleisti viską

en: Expand first item
lt_LT: Išplėsti pirmą elementą

en: Expand item indexes
lt_LT: Išplėsti elementų indeksus

en: Expand panel when dropdown is visible
lt_LT: Išskleisti skydelį, kai išskleidžiamasis sąrašas matomas

en: Expanded
lt_LT: Išplėsta

en: Experimental
lt_LT: Eksperimentinis

en: Export
lt_LT: Eksportuoti

en: Export Settings
lt_LT: Eksportuoti nustatymus

en: Export Template
lt_LT: Eksportuoti Template

en: Export Variables
lt_LT: Eksportuoti kintamuosius

en: Export all components first by clicking the "Export" icon above before deleting any. Once exported, hover over the component you'd like to delete, then click the "Delete" icon.
lt_LT: Pirmiausia eksportuokite visus komponentus spustelėdami „Eksportuoti“ piktogramą viršuje prieš ištrinant bet kurį. Kai eksportuosite, užveskite pelę ant komponento, kurį norite ištrinti, tada spustelėkite „Ištrinti“ piktogramą.

en: Exquisite
lt_LT: Nuostabiai

en: Extend allowed tags through filter
lt_LT: Išplėsk leidžiamas žymes per filtrą

en: Extend contextual spacing to other elements within embedded content.
lt_LT: Išplėsti kontekstinį tarpą kitiems elementams įterptame turinyje.

en: External
lt_LT: Išorinis

en: External URL
lt_LT: Išorinė URL

en: External files
lt_LT: Išoriniai failai

en: External product
lt_LT: Išorinis produktas

en: Extra Bold
lt_LT: Ypač paryškintas

en: Extra Light
lt_LT: Ypač plonas

en: Extra large
lt_LT: Ypač didelis

en: FAQ schema
lt_LT: DUK schema

en: Facebook Page
lt_LT: Facebook puslapis

en: Facebook page URL
lt_LT: Facebook puslapio URL

en: Fade
lt_LT: Išnykimas

en: Fade in
lt_LT: Išnykti

en: Fade in animation
lt_LT: Įėjimo su išblukimu animacija

en: Fade in down
lt_LT: Įėjimas su išblukimu iš viršaus

en: Fade in left
lt_LT: Įėjimas su išblukimu iš kairės

en: Fade in right
lt_LT: Įėjimas su išblukimu iš dešinės

en: Fade in up
lt_LT: Įėjimas su išblukimu iš apačios

en: Failed to clean up orphaned elements.
lt_LT: Nepavyko išvalyti našlaičių elementų.

en: Failed to create font
lt_LT: Nepavyko sukurti šrifto

en: Failed to create font draft.
lt_LT: Nepavyko sukurti šrifto juodraščio.

en: Failed to delete classes
lt_LT: Nepavyko ištrinti klasių

en: Failed to delete draft font.
lt_LT: Nepavyko ištrinti juodraštinio šrifto.

en: Failed to delete font
lt_LT: Nepavyko ištrinti šrifto

en: Failed to fetch Instagram account details.
lt_LT: Nepavyko gauti Instagram paskyros duomenų.

en: Failed to fetch Instagram posts.
lt_LT: Nepavyko gauti Instagram įrašų.

en: Failed to move font to trash.
lt_LT: Nepavyko perkelti šrifto į šiukšliadėžę.

en: Failed to process any font files.
lt_LT: Nepavyko apdoroti jokių šrifto failų.

en: Failed to publish font.
lt_LT: Nepavyko paskelbti šrifto.

en: Failed to restore font.
lt_LT: Nepavyko atkurti šrifto.

en: Fallback
lt_LT: Atsarginis variantas

en: Fallback applies to elements in embedded content without a specific spacing rule.
lt_LT: Atsarginis tarpas taikomas elementams įterptame turinyje be specifinės tarpo taisyklės.

en: Fallback color
lt_LT: Atsarginė spalva

en: Fallback fonts
lt_LT: Atsarginiai šriftai

en: Fallback image
lt_LT: Atsarginis paveikslėlis

en: Fallback label
lt_LT: Atsarginė etiketė

en: Fallback label for terms without a specific label
lt_LT: Atsarginė etiketė terminams be specifinės etiketės

en: Fallback preview image
lt_LT: Atsarginis peržiūros paveikslėlis

en: Fallback spacing
lt_LT: Atsarginis tarpas

en: False
lt_LT: Netiesa

en: Fantastic
lt_LT: Fantastiška

en: Farthest corner
lt_LT: Tolimiausias kampas

en: Farthest side
lt_LT: Tolimiausias šonas

en: Fast
lt_LT: Greitai

en: Fast forward
lt_LT: Greitai pirmyn

en: Favorites
lt_LT: Mėgstamiausi

en: Featured
lt_LT: Rekomenduojama

en: Featured image
lt_LT: Pagrindinė nuotrauka

en: Featured image height
lt_LT: Pagrindinio paveikslėlio aukštis

en: Featured image sizes
lt_LT: Pagrindinio paveikslėlio dydžiai

en: Featured image tag
lt_LT: Pagrindinės nuotraukos žyma

en: Featured image width
lt_LT: Pagrindinio paveikslėlio plotis

en: Featured products
lt_LT: Išskirtiniai produktai

en: Featured products only
lt_LT: Tik rekomenduojami produktai

en: Features
lt_LT: Funkcijos

en: Features typography
lt_LT: Funkcijų tipografija

en: February
lt_LT: Vasaris

en: Fetch content via AJAX
lt_LT: Gauti turinį per AJAX

en: Fetch data
lt_LT: Duomenų gavimas

en: Fetch priority
lt_LT: Užkrovimo prioritetas

en: Fetching
lt_LT: Parsisiuntimas

en: Field
lt_LT: Laukas

en: Field ID
lt_LT: Lauko ID

en: Field mapping
lt_LT: Lauko žemėlapių sudarymas

en: Field type
lt_LT: Lauko tipas

en: Fields
lt_LT: Laukai

en: Fieldset
lt_LT: Laukų grupė

en: Figure
lt_LT: Figūra

en: File
lt_LT: Failas

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
lt_LT: Failas %s nepriimtas. Viršytas failų limitas.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
lt_LT: Failas %s nepriimtas. Viršytas dydžio limitas.

en: File URL
lt_LT: Failo URL

en: File URL, YouTube/Vimeo URL/ID.
lt_LT: Failo URL, YouTube/Vimeo URL/ID.

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
lt_LT: Failas neįkeltas dėl sanitizacijos klaidos. Prašome patikrinti SVG failą arba susisiekti.

en: Files
lt_LT: Failai

en: Fill
lt_LT: Užpildyti

en: Fill - Dark
lt_LT: Užpildymas - tamsus

en: Fill - Light
lt_LT: Užpildymas - šviesus

en: Fill - Primary
lt_LT: Užpildymas - pagrindinis

en: Fill color
lt_LT: Užpildymo spalva

en: Fill grid
lt_LT: Užpildyti tinklelį

en: Filter
lt_LT: Filtruoti

en: Filter by
lt_LT: Filtruoti pagal

en: Filter by parent term
lt_LT: Filtruoti pagal pagrindinį terminą

en: Filter by parent term ID
lt_LT: Filtruoti pagal tėvinio termino ID

en: Filter for more advanced duplicate content rules
lt_LT: Filtruoti sudėtingesnėms turinio dubliavimo taisyklėms

en: Filter input
lt_LT: Filtro įvestis

en: Filter media by mime type
lt_LT: Filtruoti mediją pagal MIME tipą

en: Filter title
lt_LT: Filtro pavadinimas

en: Filter type
lt_LT: Filtro tipas

en: Find
lt_LT: Rasti

en: Fine
lt_LT: Gerai

en: Finish
lt_LT: Baigti

en: First name
lt_LT: Vardas

en: First post full width
lt_LT: Pirmasis įrašas per visą plotį

en: Fit map on markers change
lt_LT: Pritaikyti žemėlapį prie žymeklių pasikeitimo

en: Fix corrupted database
lt_LT: Taisyti sugadintą duomenų bazę

en: Fixed
lt_LT: Fiksuotas

en: Flag size
lt_LT: Vėliavėlės dydis

en: Flex
lt_LT: Lankstumas

en: Flex basis
lt_LT: Lankstumo pagrindas

en: Flex direction
lt_LT: Išdėstymo kryptis

en: Flex grow
lt_LT: Lankstumo augimas

en: Flex shrink
lt_LT: Lankstumo mažėjimas

en: Flex wrap
lt_LT: Lankstusis apvyniojimas

en: Flip
lt_LT: Apversti

en: Float
lt_LT: Plūdė

en: Fluid typography
lt_LT: Sklandi tipografija

en: Fluid typography scale
lt_LT: Sklandi tipografijos skalė

en: Fluid typography variable added
lt_LT: Pridėtas "Fluid typography" kintamasis

en: Focus
lt_LT: Fokusavimas

en: Focus outline
lt_LT: Fokuso kontūras

en: Focused
lt_LT: Sufokusuotas

en: Follow
lt_LT: Sekti

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
lt_LT: Sekite šią %1$snuorodą%2$s, norėdami redaguoti prekių archyvo aprašymą arba redaguokite prekių kategorijos/žymos aprašymus

en: Font Family
lt_LT: Šriftų šeima

en: Font Manager
lt_LT: Šriftų tvarkyklė

en: Font deleted permanently
lt_LT: Šriftas visam laikui ištrintas

en: Font download failed
lt_LT: Nepavyko atsisiųsti šrifto

en: Font downloaded
lt_LT: Šriftas atsisiųstas

en: Font downloaded successfully.
lt_LT: Šriftas sėkmingai atsisiųstas.

en: Font family
lt_LT: Šrifto šeima

en: Font file selected
lt_LT: Šrifto failas pasirinktas

en: Font manager
lt_LT: Šriftų tvarkyklė

en: Font moved to trash
lt_LT: Šriftas perkeltas į šiukšliadėžę

en: Font moved to trash successfully.
lt_LT: Šriftas sėkmingai perkeltas į šiukšliadėžę.

en: Font name
lt_LT: Šrifto pavadinimas

en: Font not found.
lt_LT: Šriftas nerastas.

en: Font preview
lt_LT: Šrifto peržiūra

en: Font restore error
lt_LT: Šrifto atkūrimo klaida

en: Font restored
lt_LT: Šriftas atkurtas

en: Font size
lt_LT: Šrifto dydis

en: Font size at the largest viewport. Acts as the upper bound—text will not grow beyond this.
lt_LT: Šrifto dydis didžiausioje peržiūros srityje. Tai yra viršutinė riba - tekstas nepadidės už jos ribų.

en: Font size at the smallest viewport. Acts as the lower bound—text will not shrink below this.
lt_LT: Šrifto dydis mažiausioje peržiūros srityje. Veikia kaip apatinė riba - tekstas nesumažės žemiau šios ribos.

en: Font style
lt_LT: Šrifto stilius

en: Font variants
lt_LT: Šrifto variantai

en: Font variation settings
lt_LT: Šrifto variacijos nustatymai

en: Font variations
lt_LT: Šrifto variacijos

en: Font weight
lt_LT: Šrifto storis

en: FontAwesome - Brands
lt_LT: FontAwesome - Prekių ženklai

en: Fonts
lt_LT: Šriftai

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
lt_LT: Šriftai sinchronizuoti! Gali užtrukti kelias minutes, kol bus sinchronizuotas ką tik paskelbtas ar atnaujintas šriftų projektas.

en: Foot
lt_LT: Poraštė

en: Footer
lt_LT: Poraštė

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
lt_LT: Poraštės skriptai yra pridedami prieš pat uždarant %s žymę.

en: For better preview select content to show.
lt_LT: Geresnei peržiūrai pasirinkite rodomą turinį.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
lt_LT: Tik puslapio SEO tikslams. Neperrašo įrašo pavadinimo. Rekomenduojama: maks. 60 simbolių.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
lt_LT: Prekių kategorijos ar žymos archyvo aprašymams redaguokite kiekvieno termino aprašymą.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
lt_LT: Jei turite klausimų apie Bricks, siųskite el. Laišką adresu help@bricksbuilder.io. Jei norite sužinoti, kas šiuo metu yra kuriama, apsilankykite mūsų viešajame plėtros plane. Ten taip pat galite pateikti savo funkcijų užklausas, kad kiti galėtų balsuoti ir komentuoti.

en: Force home
lt_LT: Priverstinai nukreipti į pagrindinį

en: Form
lt_LT: Forma

en: Form ID
lt_LT: Formos ID

en: Form Submissions
lt_LT: Formos pateikimai

en: Form data
lt_LT: Formos duomenys

en: Form name
lt_LT: Formos pavadinimas

en: Form submission access
lt_LT: Formos pateikimo prieiga

en: Form submission table could not be deleted.
lt_LT: Formos pateikimų lentelės nepavyko ištrinti.

en: Form submission table deleted successfully.
lt_LT: Formos pateikimų lentelė sėkmingai ištrinta.

en: Form submissions
lt_LT: Formų pateikimai

en: Form submissions could not be deleted.
lt_LT: Formos pateikimų nepavyko ištrinti.

en: Form submissions deleted.
lt_LT: Formos pateikimai ištrinti.

en: Form submissions table could not be resetted.
lt_LT: Formos pateikimų lentelės nepavyko atstatyti.

en: Form submissions table resetted successfully.
lt_LT: Formos pateikimų lentelė sėkmingai atstatyta.

en: Form title
lt_LT: Formos pavadinimas

en: Format
lt_LT: Formatas

en: Format to send the data in.
lt_LT: Formatas, kuriuo siųsti duomenis.

en: Friday
lt_LT: Penktadienis

en: From email address
lt_LT: Siuntėjo el. pašto adresas

en: From name
lt_LT: Siuntėjo vardas

en: Front
lt_LT: Priekis

en: Front page
lt_LT: Pagrindinis puslapis

en: Frontend
lt_LT: Priekinė dalis

en: Full
lt_LT: Pilnas

en: Full access
lt_LT: Pilna prieiga

en: Full response
lt_LT: Visas atsakymas

en: Full size
lt_LT: Pilnas dydis

en: Fullscreen
lt_LT: Visas ekranas

en: Fullscreen Control
lt_LT: Viso ekrano valdiklis

en: Function name
lt_LT: Funkcijos pavadinimas

en: Function names
lt_LT: Funkcijų pavadinimai

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the %s filter.
lt_LT: Funkcijų pavadinimai, iškviečiami per „echo“ žymę, turi būti įtraukti į baltąjį sąrašą per %s filtrą.

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the new %s filter.
lt_LT: Funkcijų pavadinimai, iškviečiami per „echo“ žymą, turi būti įtraukti į baltąjį sąrašą naudojant naują %s filtrą.

en: Function names must pass the check through the %s filter.
lt_LT: Funkcijų pavadinimai turi praeiti patikrą per %s filtrą.

en: Galleries
lt_LT: Galerijos

en: Gallery
lt_LT: Galerija

en: Gallery layout
lt_LT: Galerijos išdėstymas

en: Gap
lt_LT: Tarpas

en: General
lt_LT: Bendri

en: General settings
lt_LT: Pagrindiniai nustatymai

en: Generate FAQPage structured data (JSON-LD).
lt_LT: Generuoti FAQPage struktūruotus duomenis (JSON-LD).

en: Generate custom image sizes
lt_LT: Generuoti pasirinktinus paveikslėlių dydžius

en: Generate password
lt_LT: Sugeneruoti slaptažodį

en: Generate review schema
lt_LT: Generuoti apžvalgos schemą

en: Generate screenshots
lt_LT: Generuoti ekrano kopijas

en: Generate variables
lt_LT: Generuoti kintamuosius

en: Generating variables will delete all existing variables in this category. Do you want to proceed?
lt_LT: Generuojant kintamuosius bus ištrinti visi esami šios kategorijos kintamieji. Ar norite tęsti?

en: Generator
lt_LT: Generatorius

en: Get In Touch
lt_LT: Susisiekite

en: Get current post author
lt_LT: Gauti dabartinį posto autorių

en: Get started here
lt_LT: Pradėkite čia

en: Get terms from current
lt_LT: Gauti sąlygas iš dabartinės

en: Get terms from current post
lt_LT: Gauti terminus iš dabartinio pranešimo

en: Get terms that are children of specified term
lt_LT: Gauti terminus, kurie yra nurodyto termino vaikai

en: Get the author of current post
lt_LT: Gauti dabartinio pranešimo autorių

en: Getting Started
lt_LT: Pradžia

en: Global
lt_LT: Globalus

en: Global class
lt_LT: Globali klasė

en: Global class import manager
lt_LT: Globalių klasių importavimo tvarkyklė

en: Global classes
lt_LT: Globalios klasės

en: Global data sync
lt_LT: Globalių duomenų sinchronizavimas

en: Global element
lt_LT: Globalus elementas

en: Global elements
lt_LT: Globalūs elementai

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and must be converted to components or unlinked.
lt_LT: Globalūs elementai yra nebepalaikomi nuo 2.0 versijos ir turi būti konvertuoti į komponentus arba atsieti.

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and will be removed in the near future. Please convert them into components as soon as possible under %s. Once done, please delete all global elements by hovering over a global element below and clicking the "Delete" icon.
lt_LT: Globalūs elementai yra nebepalaikomi nuo 2.0 versijos ir bus pašalinti artimiausioje ateityje. Prašome kuo greičiau juos konvertuoti į komponentus ties %s. Kai baigsite, ištrinkite visus globalius elementus užvedę pelę ant globalaus elemento žemiau ir spustelėję piktogramą „Ištrinti“.

en: Global elements converted to components.
lt_LT: Globalūs elementai konvertuoti į komponentus.

en: Global elements review
lt_LT: Globalių elementų peržiūra

en: Global queries
lt_LT: Visuotinės užklausos

en: Global query
lt_LT: Visuotinė užklausa

en: Global settings
lt_LT: Globalūs nustatymai

en: Global styles & settings
lt_LT: Globalūs stiliai ir nustatymai

en: Go back
lt_LT: Grįžti atgal

en: Go to
lt_LT: Eiti į

en: Go to first slide
lt_LT: Eiti į pirmą skaidrę

en: Go to last slide
lt_LT: Eiti į paskutinę skaidrę

en: Go to slide %s
lt_LT: Eiti į skaidrę %s

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
lt_LT: Eikite į: Nustatymai > Template nustatymai > Užpildyti turinį

en: Go to: WooCommerce > Products > Inventory
lt_LT: Eik į: WooCommerce > Produktai > Atsargos

en: Good
lt_LT: Gerai

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
lt_LT: Reikalingas Google Maps API raktas! Pridėkite raktą valdymo skydelyje: %s

en: Google fonts
lt_LT: Google šriftai

en: Google fonts have been disabled
lt_LT: Google šriftai buvo išjungti

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
lt_LT: Reikalingas Google reCAPTCHA API raktas! Pridėkite raktą skydelyje: %s

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
lt_LT: "Google reCaptcha": Netinkamas svetainės raktas.

en: Got it
lt_LT: Supratau

en: Gradient
lt_LT: Gradientas

en: Gradient / Overlay
lt_LT: Gradientas / perdanga

en: Grand
lt_LT: Puiku

en: Greater than
lt_LT: Didesnis nei

en: Greater than or equal
lt_LT: Didesnis arba lygus

en: Grid
lt_LT: Tinklelis

en: Grid (Round)
lt_LT: Tinklelis (apvalus)

en: Grid (Square)
lt_LT: Tinklelis (kvadratinis)

en: Grid auto columns
lt_LT: Automatiniai tinklelio stulpeliai

en: Grid auto flow
lt_LT: Automatinis tinklelio srautas

en: Grid auto rows
lt_LT: Automatinės tinklelio eilutės

en: Grid column
lt_LT: Tinklelio stulpelis

en: Grid item
lt_LT: Tinklelio elementas

en: Grid row
lt_LT: Tinklelio eilutė

en: Grid template columns
lt_LT: Tinklelio šablono stulpeliai

en: Grid template rows
lt_LT: Tinklelio šablono eilutės

en: Groove
lt_LT: Įduba

en: Group
lt_LT: Grupė

en: Group already exists
lt_LT: Grupė jau egzistuoja

en: Grouped
lt_LT: Sugrupuotas

en: Grouped product
lt_LT: Sugrupuotas produktas

en: Groups
lt_LT: Grupės

en: HTML email
lt_LT: HTML el. laiškas

en: HTML tag
lt_LT: HTML žymė

en: HTML tag not allowed
lt_LT: HTML žymė neleistina

en: HTTP method
lt_LT: HTTP metodas

en: Hamburger toggle
lt_LT: Meniu jungiklis

en: Has conflict
lt_LT: Turi konfliktą

en: Has inherited settings
lt_LT: Turi paveldėtus nustatymus

en: Has no styles
lt_LT: Neturi stilių

en: Has pagination
lt_LT: Turi puslapiavimą

en: Has styles
lt_LT: Turi stilius

en: Head
lt_LT: Antraštė

en: Header
lt_LT: Antraštė

en: Header location
lt_LT: Antraštės vieta

en: Header scripts
lt_LT: Antraštės skriptai

en: Header scripts are added right before closing %s tag.
lt_LT: Antraštės skriptai yra pridedami prieš pat uždarant %s žymę.

en: Header width
lt_LT: Antraštės plotis

en: Headers
lt_LT: Antraštės

en: Heading
lt_LT: Antraštė

en: Heading selectors
lt_LT: Antraščių selektoriai

en: Heading typography
lt_LT: Antraštės tipografija

en: Headings
lt_LT: Antraštės

en: Headings offset
lt_LT: Antraščių poslinkis

en: Height
lt_LT: Aukštis

en: Help
lt_LT: Pagalba

en: Here goes my text ...
lt_LT: Čia įrašykite savo tekstą...

en: Here goes your caption ...
lt_LT: Čia įrašykite savo antraštę...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
lt_LT: Čia įrašykite savo tekstą... Pasirinkite bet kurią teksto dalį, kad pasiektumėte formatavimo įrankių juostą.

en: Hero
lt_LT: Herojus

en: Hidden
lt_LT: Paslėptas

en: Hide
lt_LT: Slėpti

en: Hide "All" option
lt_LT: Slėpti parinktį „Visi“

en: Hide "View cart" button
lt_LT: Slėpti „Peržiūrėti krepšelį“ mygtuką

en: Hide %s
lt_LT: Slėpti %s

en: Hide CTA button
lt_LT: Slėpti CTA mygtuką

en: Hide additional information
lt_LT: Slėpti papildomą informaciją

en: Hide at breakpoint
lt_LT: Slėpti ties lūžio tašku

en: Hide cart details to link directly to the cart.
lt_LT: Slėpti krepšelio informaciją, kad nukreiptų tiesiai į krepšelį.

en: Hide close
lt_LT: Slėpti uždarymą

en: Hide count
lt_LT: Slėpti kiekį

en: Hide count bracket
lt_LT: Slėpti kiekio skliaustelius

en: Hide cover
lt_LT: Slėpti viršelį

en: Hide current
lt_LT: Slėpti dabartinę

en: Hide current post
lt_LT: Slėpti dabartinį įrašą

en: Hide dynamic data label in dropdown
lt_LT: Slėpti dinaminių duomenų etiketę išskleidžiamajame sąraše

en: Hide element
lt_LT: Slėpti elementą

en: Hide empty
lt_LT: Slėpti tuščius

en: Hide if empty
lt_LT: Slėpti, jei tuščias

en: Hide if no active filter
lt_LT: Slėpti, jei nėra aktyvaus filtro

en: Hide if no translation
lt_LT: Slėpti, jei nėra vertimo

en: Hide if not open
lt_LT: Slėpti, jei neatidaryta

en: Hide image
lt_LT: Slėpti paveikslą

en: Hide info
lt_LT: Slėpti informaciją

en: Hide label
lt_LT: Slėpti etiketę

en: Hide labels
lt_LT: Slėpti etiketes

en: Hide message
lt_LT: Slėpti žinutę

en: Hide out of stock
lt_LT: Slėpti išparduotas prekes

en: Hide password
lt_LT: Slėpti slaptažodį

en: Hide placeholders
lt_LT: Slėpti vietos rezervavimo ženklus

en: Hide popup
lt_LT: Slėpti iššokantį langą

en: Hide regular price
lt_LT: Slėpti įprastą kainą

en: Hide reviews link
lt_LT: Slėpti atsiliepimų nuorodą

en: Hide stock
lt_LT: Slėpti atsargas

en: Hide the form by default, and show it only when the toggle is clicked.
lt_LT: Pagal numatymą slėpti formą ir rodyti tik paspaudus mygtuką.

en: Hide title
lt_LT: Slėpti pavadinimą

en: Hierarchical
lt_LT: Hierarchinis

en: High
lt_LT: Aukštas

en: Highlight
lt_LT: Paryškinimas

en: Highlight label
lt_LT: Paryškinimo etiketė

en: Highlight on focus
lt_LT: Pabrėžti dėmesį

en: History
lt_LT: Istorija

en: History deleted
lt_LT: Istorija ištrinta

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
lt_LT: Laikykite nuspaudę CMD/CTRL, kad pasirinktumėte kelis paveikslėlius.

en: Home
lt_LT: Pradžia

en: Home URL
lt_LT: Pagrindinis URL

en: Home page
lt_LT: Pradžios puslapis

en: Honeypot: Create form field(s) and enable the "Honeypot" checkbox. Those honeypot fields aren't visible to users, but add an extra layer of protection against spam submissions.
lt_LT: Slaptas laukelis: Sukurkite formos lauką(-us) ir įjunkite „Slaptas laukelis“ žymimąjį langelį. Šie slapti laukeliai nėra matomi vartotojams, bet suteikia papildomą apsaugos lygį nuo brukalų pateikimų.

en: Hook
lt_LT: Kabliukas

en: Horizontal
lt_LT: Horizontalus

en: Horizontal align
lt_LT: Horizontalus lygiavimas

en: Horizontal alignment
lt_LT: Horizontalus išlygiavimas

en: Horizontal order
lt_LT: Horizontali tvarka

en: Hover
lt_LT: Užvedimas

en: How Editing With Bricks Works
lt_LT: Kaip veikia redagavimas su Bricks

en: How long to keep
lt_LT: Kiek laiko laikyti

en: How long to keep the same random order (in seconds)
lt_LT: Kiek laiko išlaikyti tą pačią atsitiktinę tvarką (sekundėmis)

en: How many numbers on either side of the current page.
lt_LT: Kiek skaičių rodyti abiejose dabartinio puslapio pusėse.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
lt_LT: Kiek skaičių rodyti abiejuose sąrašo kraštuose.

en: How many numbers to either side of the current page.
lt_LT: Kiek skaičių rodyti abiejose pusėse nuo dabartinio puslapio.

en: How to create a footer template
lt_LT: Kaip sukurti poraštės šabloną

en: How to create a header template
lt_LT: Kaip sukurti antraštės šabloną

en: How to get your Adobe fonts project ID
lt_LT: Kaip gauti savo Adobe šriftų projekto ID

en: How to get your Facebook App ID
lt_LT: Kaip gauti savo Facebook programos ID

en: How to get your Google Maps API key
lt_LT: Kaip gauti savo Google Maps API raktą

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
lt_LT: Kaip gauti savo Google reCAPTCHA v3 API slaptą raktą

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
lt_LT: Kaip gauti savo Google reCAPTCHA v3 API svetainės raktą

en: How to get your Instagram Access Token
lt_LT: Kaip gauti savo Instagram prieigos žetoną

en: How to get your MailChimp API key
lt_LT: Kaip gauti savo MailChimp API raktą

en: How to get your SendGrid API key
lt_LT: Kaip gauti savo SendGrid API raktą

en: How to get your Turnstile secret key
lt_LT: Kaip gauti savo Turnstile slaptą raktą

en: How to get your Turnstile site key
lt_LT: Kaip gauti savo Turnstile svetainės raktą

en: How to get your Unsplash API key
lt_LT: Kaip gauti savo Unsplash API raktą

en: How to get your hCaptcha secret key
lt_LT: Kaip gauti savo hCaptcha slaptą raktą

en: How to get your hCaptcha site key
lt_LT: Kaip gauti savo hCaptcha svetainės raktą

en: How to use the fluid typography
lt_LT: Kaip naudoti skystąją tipografiją

en: How to use the global query manager
lt_LT: Kaip naudoti visuotinę užklausų tvarkyklę

en: How to use the global variable manager
lt_LT: Kaip naudotis globalių kintamųjų tvarkykle

en: Hue
lt_LT: Atspalvis

en: Hybrid
lt_LT: Hibridinis

en: I am a button
lt_LT: Aš esu mygtukas

en: I am a heading
lt_LT: Aš esu antraštė

en: I am a slide
lt_LT: Aš esu skaidrė

en: I am a so called subtitle.
lt_LT: Aš esu vadinamoji paantraštė.

en: I am an alert.
lt_LT: Aš esu įspėjimas.

en: I don't know how to use this Bricks
lt_LT: Nežinau, kaip naudotis Bricks

en: I found a better site builder
lt_LT: Radau geresnį svetainės kūrimo įrankį

en: I no longer need Bricks
lt_LT: Man nebereikia Bricks

en: I.e.: 200px / 50% etc.
lt_LT: Pvz.: 200px / 50% ir t.t.

en: IP address
lt_LT: IP adresas

en: Icon
lt_LT: Piktograma

en: Icon Box
lt_LT: Piktogramos langelis

en: Icon List
lt_LT: Piktogramų sąrašas

en: Icon Size
lt_LT: Piktogramos dydis

en: Icon align
lt_LT: Piktogramos lygiavimas

en: Icon background
lt_LT: Piktogramos fonas

en: Icon background color
lt_LT: Piktogramos fono spalva

en: Icon border
lt_LT: Piktogramos rėmelis

en: Icon box shadow
lt_LT: Piktogramos šešėlis

en: Icon collapsed
lt_LT: Piktograma suskleista

en: Icon color
lt_LT: Piktogramos spalva

en: Icon expanded
lt_LT: Išplėsta piktograma

en: Icon expanded typography
lt_LT: Išplėstos piktogramos tipografija

en: Icon height
lt_LT: Piktogramos aukštis

en: Icon manager
lt_LT: Piktogramų tvarkyklė

en: Icon margin
lt_LT: Piktogramos paraštė

en: Icon only
lt_LT: Tik piktograma

en: Icon padding
lt_LT: Piktogramos tarpas

en: Icon position
lt_LT: Piktogramos pozicija

en: Icon rotate in °
lt_LT: Piktogramos pasukimas °

en: Icon rotation for expanded accordion.
lt_LT: Piktogramos pasukimas išplėstam akordeono meniu.

en: Icon set
lt_LT: Piktogramų rinkinys

en: Icon size
lt_LT: Piktogramos dydis

en: Icon source
lt_LT: Piktogramų šaltinis

en: Icon spinning
lt_LT: Besisukanti piktograma

en: Icon transform
lt_LT: Piktogramos transformacija

en: Icon transition
lt_LT: Piktogramos perėjimas

en: Icon typography
lt_LT: Piktogramos tipografija

en: Icon width
lt_LT: Piktogramos plotis

en: Icon(s) deleted successfully
lt_LT: Piktograma(-os) sėkmingai ištrinta(-os)

en: Icon(s) imported successfully
lt_LT: Piktograma(-os) sėkmingai importuota(-os)

en: Icons
lt_LT: Piktogramos

en: If enabled Bricks will try to use the image of the matching product variation when no term-specific image swatch is set.
lt_LT: Jei įjungta, Bricks bandys naudoti atitinkamos produkto variacijos paveikslėlį, kai nėra nustatytas konkretus termino paveikslėlio pavyzdys.

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
lt_LT: Jei įjungta, įkeliamas papildomas JS ir CSS failas.

en: If enabled, form submission will succeed even if the webhook fails. Errors will be logged to the server error log.
lt_LT: Jei įjungta, formos pateikimas bus sėkmingas net jei webhook nepavyks. Klaidos bus įrašomos į serverio klaidų žurnalą.

en: If no form field is selected, the first password field in the form is used.
lt_LT: Jei nepasirinktas joks formos laukas, naudojamas pirmasis slaptažodžio laukas formoje.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
lt_LT: Jei nenustatytos šablonų sąlygos, Bricks rodo paskelbtus šablonus (antraštę, poraštę ir kt.) jūsų svetainės priekinėje dalyje. Pasirinkite šį nustatymą, kad išjungtumėte šį elgesį. Būtinai nustatykite šablonų sąlygas vietoj to.

en: If the shape doesn't take up all available space add %s to the "svg" tag.
lt_LT: Jei forma neužima visos galimos erdvės, pridėk %s prie „svg“ žymės.

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
lt_LT: Jei vaizdo įrašas yra neįtrauktas į sąrašą, jums reikės įvesti vaizdo įrašo privatumo maišos kodą.

en: If this account exists, a password reset link will be sent to the associated email address.
lt_LT: Jei ši paskyra egzistuoja, slaptažodžio atstatymo nuoroda bus išsiųsta į susietą el. pašto adresą.

en: Iframe title
lt_LT: Iframe antraštė

en: Ignore selector
lt_LT: Ignoruoti selektorių

en: Ignore sticky posts
lt_LT: Ignoruoti prikabintus įrašus

en: Ignored when posts per page set to "-1".
lt_LT: Ignoruojama, kai įrašų skaičius puslapyje nustatytas į „-1“.

en: Image
lt_LT: Paveikslėlis

en: Image Gallery
lt_LT: Paveikslėlių galerija

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
lt_LT: Paveikslėlio ID (%s) nebėra. Prašome pasirinkti kitą paveikslėlį.

en: Image Overlay
lt_LT: Paveikslėlio perdanga

en: Image align
lt_LT: Paveikslėlio lygiavimas

en: Image border
lt_LT: Paveikslėlio rėmelis

en: Image box shadow
lt_LT: Paveikslėlio šešėlis

en: Image caption
lt_LT: Paveikslėlio antraštė

en: Image click action
lt_LT: Veiksmas spustelėjus paveikslą

en: Image gallery
lt_LT: Paveikslėlių galerija

en: Image height
lt_LT: Paveikslėlio aukštis

en: Image link alt text
lt_LT: Paveikslėlio nuorodos alternatyvusis tekstas

en: Image not found
lt_LT: Paveikslėlis nerastas

en: Image position
lt_LT: Paveikslėlio pozicija

en: Image ratio
lt_LT: Vaizdo santykis

en: Image size
lt_LT: Paveikslėlio dydis

en: Image width
lt_LT: Paveikslėlio plotis

en: Images
lt_LT: Vaizdai

en: Images file types
lt_LT: Vaizdų failų tipai

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
lt_LT: Paveikslėliai su tuo pačiu lightbox ID yra grupuojami kartu.

en: Import
lt_LT: Importuoti

en: Import CSS variables
lt_LT: Importuoti CSS kintamuosius

en: Import Settings
lt_LT: Importuoti nustatymus

en: Import classes
lt_LT: Importuoti klases

en: Import images
lt_LT: Importuoti paveikslėlius

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
lt_LT: „%s“ importuoti nepavyko: Toks pavadinimas jau egzistuoja.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
lt_LT: „%s“ importuoti nepavyko: Neteisingas formatas.

en: Import pasted images/SVGs
lt_LT: Importuoti įklijuotus paveikslėlius/SVG

en: Import settings
lt_LT: Importuoti nustatymus

en: Import template
lt_LT: Importuoti šabloną

en: Import/export components
lt_LT: Importuoti/eksportuoti komponentus

en: Import/export templates
lt_LT: Importuoti/eksportuoti šablonus

en: Imported
lt_LT: Importuota

en: Imports
lt_LT: Importai

en: Impressive
lt_LT: Įspūdinga

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
lt_LT: Jei esate kūrėjas, galite dar labiau pritaikyti Bricks naudodami pasirinktines gaudykles, filtrus arba kurdami savo elementus.

en: In same term
lt_LT: Toje pačioje kategorijoje

en: In stock
lt_LT: Yra sandėlyje

en: Inactive
lt_LT: Neaktyvus

en: Include
lt_LT: Įtraukti

en: Include children
lt_LT: Įtraukti vaikinius elementus

en: Include posts
lt_LT: Įtraukti pranešimus

en: Include terms
lt_LT: Įtraukite sąlygas

en: Incoming
lt_LT: Gaunama

en: Incoming changes
lt_LT: Gaunami pakeitimai

en: Incorrect configuration might cause unwanted side effects. Only use these settings if you know what you are doing.
lt_LT: Netinkama konfigūracija gali sukelti nepageidaujamą šalutinį poveikį. Šiuos nustatymus naudokite tik jei žinote, ką darote.

en: Incorrect password.
lt_LT: Neteisingas slaptažodis.

en: Incredible
lt_LT: Neįtikėtina

en: Indent
lt_LT: Įtrauka

en: Independent toggle
lt_LT: Nepriklausomas perjungimas

en: Index
lt_LT: Indeksas

en: Index of the item to expand on page load, start at 0.
lt_LT: Elemento, kurį išskleisti puslapiui užsikrovus, indeksas, pradedant nuo 0.

en: Indexes of the items to expand on page load, separated by comma, start at 0.
lt_LT: Elementų, kurie bus išplėsti puslapiui užsikrovus, indeksai, atskirti kableliais, pradedant nuo 0.

en: Indexing in progress.
lt_LT: Vyksta indeksavimas.

en: Indexing job is stuck?
lt_LT: Indeksavimo užduotis užstrigo?

en: Individual
lt_LT: Individualus

en: Individual users with code execution capability
lt_LT: Pavieniai vartotojai su kodo vykdymo galimybe

en: Infinite
lt_LT: Begalinis

en: Infinite scroll
lt_LT: Begalinis slinkimas

en: Info
lt_LT: Informacija

en: Info Box
lt_LT: Informacinis langelis

en: Info Box template enabled.
lt_LT: Informacijos langelio šablonas įjungtas.

en: Info color
lt_LT: Informacijos spalva

en: Info lightbox
lt_LT: Informacijos langelis

en: Infobox
lt_LT: Informacijos langelis

en: Infobox appears on map marker click.
lt_LT: Informacijos langelis pasirodo paspaudus žemėlapio žymeklį.

en: Inherited from
lt_LT: Paveldėta iš

en: Initial
lt_LT: Pradinis

en: Initial slide
lt_LT: Pradinė skaidrė

en: Inline styles (CSS) are added at the end of the %s tag.
lt_LT: Vidiniai stiliai (CSS) yra pridedami %s žymės pabaigoje.

en: Inline styles (default)
lt_LT: Vidiniai stiliai (numatytasis)

en: Inner background color
lt_LT: Vidinis fono spalva

en: Inner container
lt_LT: Vidinis konteineris

en: Input
lt_LT: Įvestis

en: Input background
lt_LT: Įvesties fonas

en: Input border
lt_LT: Įvesties rėmelis

en: Insert
lt_LT: Įterpti

en: Insert "Toggle" element after "Nav items" to show/hide your mobile menu.
lt_LT: Įterpkite elementą „Jungiklis“ po „Navigacijos elementais“, kad būtų galima rodyti/slėpti jūsų mobilųjį meniu.

en: Insert after
lt_LT: Įterpti po

en: Insert components
lt_LT: Įterpti komponentus

en: Insert element
lt_LT: Įterpti elementą

en: Insert elements in Emmet-like syntax.
lt_LT: Įterpkite elementus naudodami Emmet panašią sintaksę.

en: Insert layout
lt_LT: Įterpti maketą

en: Insert media
lt_LT: Įterpti mediją

en: Insert of the same component is not possible.
lt_LT: To paties komponento įterpimas negalimas.

en: Insert section
lt_LT: Įterpti skyrių

en: Insert template
lt_LT: Įterpti šabloną

en: Insert templates
lt_LT: Įterpti šablonus

en: Inserted
lt_LT: Įterpta

en: Inserted template uses theme style "%s"
lt_LT: Įterptas šablonas naudoja temos stilių „%s“

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
lt_LT: Bet kokio šablono įterpimas perrašys jūsų duomenis. Rekomenduojame pirmiausia išsaugoti pakeitimus.

en: Inset
lt_LT: Įtrauka

en: Instagram access token required! Add in WordPress dashboard under %s
lt_LT: Reikalingas Instagram prieigos raktas! Pridėkite WordPress valdymo skydelyje, skiltyje %s

en: Instagram feed
lt_LT: Instagram srautas

en: Installed version
lt_LT: Įdiegta versija

en: Instance
lt_LT: Egzempliorius

en: Instances
lt_LT: Egzemplioriai

en: Integer
lt_LT: Sveikasis skaičius

en: Interaction
lt_LT: Sąveika

en: Interaction ID
lt_LT: Sąveikos ID

en: Interactions
lt_LT: Sąveikos

en: Interactions don't run in the builder.
lt_LT: Sąveikos nevykdomos kūrimo režime.

en: Interface
lt_LT: Sąsaja

en: Internal post/page
lt_LT: Vidinis įrašas/puslapis

en: Interval in ms
lt_LT: Intervalas milisekundėmis

en: Invalid
lt_LT: Negaliojantis

en: Invalid CSS response from Google Fonts.
lt_LT: Neteisingas CSS atsakas iš Google Fonts.

en: Invalid SVG files
lt_LT: Netinkami SVG failai

en: Invalid action
lt_LT: Neteisingas veiksmas

en: Invalid element names
lt_LT: Neteisingi elementų pavadinimai

en: Invalid font ID.
lt_LT: Neteisingas šrifto ID.

en: Invalid font file
lt_LT: Neteisingas šrifto failas

en: Invalid form token.
lt_LT: Neteisingas formos žetonas.

en: Invalid license key.
lt_LT: Neteisingas licencijos raktas.

en: Invalid password reset key
lt_LT: Neteisingas slaptažodžio atstatymo raktas

en: Invalid post ID or form ID.
lt_LT: Neteisingas įrašo ID arba formos ID.

en: Invalid pseudo class. Must start with a colon (:)
lt_LT: Netinkama pseudo klasė. Turi prasidėti dvitaškiu (:)

en: Invalid request
lt_LT: Neleistina užklausa

en: Invalid signature
lt_LT: Neteisingas parašas

en: Invalid total pages value "%1$s" extracted from path "%2$s". Expected a numeric value.
lt_LT: Netinkama visų puslapių reikšmė "%1$s", išvesta iš kelio "%2$s". Laukiama skaitinės reikšmės.

en: Invalid webhook URL.
lt_LT: Neteisingas webhook URL.

en: Invalid webhook payload format.
lt_LT: Neteisingas webhook duomenų formatas.

en: Invert
lt_LT: Invertuoti

en: Invisible
lt_LT: Nematomas

en: Ionicons
lt_LT: Jonai

en: Is
lt_LT: Yra

en: Is archive main query
lt_LT: Ar archyvo pagrindinė užklausa

en: Is main query
lt_LT: Yra pagrindinis užklausimas

en: Isolation
lt_LT: Izoliacija

en: It's just a temporary deactivation
lt_LT: Tai tik laikinas deaktyvavimas

en: Italic
lt_LT: Kursyvas

en: Item
lt_LT: Elementas

en: Item width
lt_LT: Elemento plotis

en: Items
lt_LT: Elementai

en: Items to scroll
lt_LT: Slenkamų elementų skaičius

en: Items to show
lt_LT: Rodomų elementų skaičius

en: January
lt_LT: Sausis

en: JavaScript function name without parentheses or window object.
lt_LT: JavaScript funkcijos pavadinimas be skliaustelių ar lango objekto.

en: JavaScript is automatically wrapped in script tags.
lt_LT: JavaScript automatiškai įterpiamas į scenarijaus žymes.

en: Join Us
lt_LT: Prisijunk prie mūsų

en: July
lt_LT: Liepa

en: June
lt_LT: Birželis

en: Just another slide
lt_LT: Dar viena skaidrė

en: Justify
lt_LT: Lygiuoti

en: Justify content
lt_LT: Lygiuoti turinį

en: Justify items
lt_LT: Elementų išdėstymas

en: Keep formatting
lt_LT: Išlaikyti formatavimą

en: Keep open while styling
lt_LT: Palikti atidarytą stiliaus keitimo metu

en: Key
lt_LT: Raktas

en: Keyboard
lt_LT: Klaviatūra

en: Keyboard shortcuts
lt_LT: Klaviatūros spartieji klavišai

en: Label
lt_LT: Etiketė

en: Label text
lt_LT: Etiketės tekstas

en: Label typography
lt_LT: Etiketės tipografija

en: Labels
lt_LT: Etiketės

en: Language
lt_LT: Kalba

en: Language codes
lt_LT: Kalbos kodai

en: Language switcher
lt_LT: Kalbos keitiklis

en: Languages
lt_LT: Kalbos

en: Laptop
lt_LT: Nešiojamas kompiuteris

en: Large
lt_LT: Didelis

en: Last fetch
lt_LT: Paskutinė parsisiuntimo operacija

en: Last generated
lt_LT: Paskutinį kartą sugeneruota

en: Last name
lt_LT: Pavardė

en: Last order
lt_LT: Paskutinis užsakymas

en: Last refresh
lt_LT: Paskutinis atnaujinimas

en: Latest
lt_LT: Naujausi

en: Latitude
lt_LT: Platuma

en: Layers
lt_LT: Sluoksniai

en: Layout
lt_LT: Maketas

en: Lazy
lt_LT: Tingus

en: Lazy load offset
lt_LT: Tingaus įkėlimo poslinkis

en: Lead
lt_LT: Įžanga

en: Learn more
lt_LT: Sužinoti daugiau

en: Learn more about CSS filters
lt_LT: Sužinok daugiau apie CSS filtrus

en: Learn more about CSS transform
lt_LT: Sužinok daugiau apie CSS transform

en: Learn more about CSS transform-origin
lt_LT: Sužinok daugiau apie CSS transform-origin

en: Learn more about CSS transitions
lt_LT: Sužinok daugiau apie CSS perėjimus

en: Learn more on wordpress.org
lt_LT: Sužinokite daugiau wordpress.org

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
lt_LT: Sužinokite, kuriuos %1$s turėtumėte pridėti į aukščiau esančius laukus naudodami %2$s dinaminių duomenų žymą.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
lt_LT: Palikite tuščią, jei norite taikyti šabloną visiems archyvo terminams.

en: Leave empty to apply template to all post types.
lt_LT: Palikite tuščią, jei norite taikyti šabloną visiems įrašų tipams.

en: Leave empty to update the current post.
lt_LT: Palikite tuščią, jei norite atnaujinti dabartinį pranešimą.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
lt_LT: Palikite tuščią, kad naudotumėte numatytąjį WooCommerce sąrašą.

en: Leave empty to use the default WordPress home URL.
lt_LT: Palikite tuščią, jei norite naudoti numatytąjį WordPress pagrindinio puslapio URL.

en: Leave options empty to use the options of the first connected control.
lt_LT: Palikite parinktis tuščias, kad naudotumėte pirmojo prijungto valdiklio parinktis.

en: Leave the first comment
lt_LT: Palikite pirmąjį komentarą

en: Leave viewport
lt_LT: Išeina iš peržiūros lauko

en: Leave your comment
lt_LT: Palikite savo komentarą

en: Left
lt_LT: Kairė

en: Left to right
lt_LT: Iš kairės į dešinę

en: Left with space
lt_LT: Kairėje su tarpu

en: Lesser
lt_LT: Mažesnioji

en: Lesser or equal
lt_LT: Mažesnė arba lygi

en: Letter spacing
lt_LT: Raidžių tarpai

en: License
lt_LT: Licencija

en: License activated.
lt_LT: Licencija aktyvuota.

en: License key format
lt_LT: Licencijos rakto formatas

en: Light
lt_LT: Lengvas

en: Light color
lt_LT: Šviesi spalva

en: Lightbox
lt_LT: Šviesos dėžė

en: Lightbox Animation
lt_LT: Šviesdėžės animacija

en: Lightbox Image
lt_LT: Lightbox paveikslėlis

en: Lightbox Video
lt_LT: Lightbox vaizdo įrašas

en: Lightbox id
lt_LT: Švieslentės id

en: Lightness
lt_LT: Šviesumas

en: Limit how often this popup appears.
lt_LT: Apribokite, kaip dažnai šis iškylantis langas rodomas.

en: Limit the number of webhook requests that can be sent per hour.
lt_LT: Apribokite webhook užklausų, kurios gali būti siunčiamos per valandą, skaičių.

en: Line cap
lt_LT: Linijos galvutė

en: Line height
lt_LT: Eilutės aukštis

en: Line width in px
lt_LT: Linijos plotis pikseliais

en: Linear
lt_LT: Linijinis

en: Link
lt_LT: Nuoroda

en: Link & status
lt_LT: Nuoroda ir būsena

en: Link To
lt_LT: Nuoroda į

en: Link attributes
lt_LT: Nuorodų atributai

en: Link configured
lt_LT: Sukonfigūruota nuoroda

en: Link entire post
lt_LT: Nuoroda į visą įrašą

en: Link entire product
lt_LT: Susieti visą prekę

en: Link image
lt_LT: Paveikslėlio nuoroda

en: Link rendered as
lt_LT: Nuoroda atvaizduojama kaip

en: Link styles apply only to specific elements. Overwrite them via the %s filter or extend them via the CSS selectors setting below.
lt_LT: Nuorodos stiliai taikomi tik konkretiems elementams. Perrašykite juos naudodami %s filtrą arba išplėskite per CSS selektorių nustatymą žemiau.

en: Link title
lt_LT: Nuorodos pavadinimas

en: Link to
lt_LT: Nuoroda į

en: Link to lightbox
lt_LT: Nuoroda į šviesos dėžę

en: Link to post
lt_LT: Nuoroda į įrašą

en: Link to product
lt_LT: Nuoroda į produktą

en: Link to website
lt_LT: Nuoroda į svetainę

en: Link type
lt_LT: Nuorodos tipas

en: Linked
lt_LT: Susietas

en: Links
lt_LT: Nuorodos

en: List
lt_LT: Sąrašas

en: List item
lt_LT: Sąrašo elementas

en: List item #1
lt_LT: Sąrašo elementas #1

en: List item #2
lt_LT: Sąrašo elementas #2

en: List items
lt_LT: Sąrašo elementai

en: Live search
lt_LT: Tiesioginė paieška

en: Live search info
lt_LT: Tiesioginės paieškos informacija

en: Live search wrapper selector
lt_LT: Tiesioginės paieškos apvalkalo parinktuvas

en: Load Block editor data into %s
lt_LT: Bloko redaktoriaus duomenų įkėlimas į %s

en: Load all matching theme styles
lt_LT: Įkelti visus atitinkančius temos stilius

en: Load more
lt_LT: Įkelti daugiau

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
lt_LT: Įkelkite šablonus iš bet kurios kitos Bricks instaliacijos, prie kurios turite prieigą, į savo šablonų biblioteką.

en: Loading
lt_LT: Įkėlimas

en: Loading component preview
lt_LT: Komponento peržiūros įkėlimas

en: Loading font data
lt_LT: Įkeliami šriftų duomenys

en: Loading method
lt_LT: Įkėlimo metodas

en: Loading templates
lt_LT: Įkeliami šablonai

en: Local storage
lt_LT: Vietinė saugykla

en: Location
lt_LT: Vieta

en: Location content
lt_LT: Vietos turinys

en: Location subtitle
lt_LT: Vietos paantraštė

en: Location title
lt_LT: Vietos pavadinimas

en: Lock
lt_LT: Užrakinti

en: Lock selected
lt_LT: Užrakinti pasirinktus

en: Lock/unlock global classes
lt_LT: Užrakinti/atrakinti globalias klases

en: Locked
lt_LT: Užrakinta

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
lt_LT: Prisijunkite prie %s, kad gautumėte licencijos raktą, arba nukopijuokite ir įklijuokite jį iš pirkimo patvirtinimo el. laiško.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
lt_LT: Prisijungti vartotoją po sėkmingos registracijos. Patarimas: Nustatykite veiksmą „Peradresuoti“, kad nukreiptumėte vartotoją į paskyros/administravimo sritį.

en: Logged in
lt_LT: Prisijungęs

en: Logged out
lt_LT: Atsijungęs

en: Logged-in users
lt_LT: Prisijungę vartotojai

en: Logged-in users with role
lt_LT: Prisijungę vartotojai su role

en: Login
lt_LT: Prisijungti

en: Login URL
lt_LT: Prisijungimo URL

en: Login form
lt_LT: Prisijungimo forma

en: Login message
lt_LT: Prisijungimo žinutė

en: Logo
lt_LT: Logotipas

en: Logo inverse
lt_LT: Invertuotas logotipas

en: Logout URL
lt_LT: Atsijungimo URL

en: Longitude
lt_LT: Ilguma

en: Loop
lt_LT: Ciklas

en: Lost password
lt_LT: Pamirštas slaptažodis

en: Low
lt_LT: Žemas

en: Low stock
lt_LT: Mažai atsargų

en: Lowercase
lt_LT: Mažosios raidės

en: Lowercase removes leading zeros
lt_LT: Mažosios raidės pašalina priekinius nulius

en: Magnificent
lt_LT: Nuostabu

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
lt_LT: Reikalingas Mailchimp API raktas! Pridėkite raktą skydelyje: %s

en: Main
lt_LT: Pagrindinis

en: Main query
lt_LT: Pagrindinė užklausa

en: Maintenance
lt_LT: Techninė priežiūra

en: Maintenance mode
lt_LT: Techninės priežiūros režimas

en: Make sure not to use the "Product tabs" element on the same page.
lt_LT: Įsitikink, kad tame pačiame puslapyje nenaudoji elemento „Produkto skirtukai“.

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
lt_LT: Įsitikinkite, kad aukščiau įvestas nuotolinis tinklalapis suteikė jums „prieigą prie mano Templates“.

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
lt_LT: Įsitikink, kad susietame konteineryje nėra elementų su nuorodomis (įdėtinės nuorodos).

en: Make sure to save settings after closing this modal to apply changes
lt_LT: Būtinai išsaugokite nustatymus po šio lango uždarymo, kad pritaikytumėte pakeitimus

en: Make sure to set "%1$s" in your "%2$s" definitions below.
lt_LT: Būtinai nustatykite „%1$s“ savo „%2$s“ apibrėžimuose žemiau.

en: Manage
lt_LT: Tvarkyti

en: Manage global elements
lt_LT: Valdyti globalius elementus

en: Manage my menus in WordPress.
lt_LT: Tvarkyti mano meniu WordPress sistemoje.

en: Manage your custom font files
lt_LT: Valdykite savo pasirinktinius šriftų failus

en: Mandatory
lt_LT: Privalomas

en: Manually regenerate CSS files
lt_LT: Rankiniu būdu pergeneruoti CSS failus

en: Map
lt_LT: Žemėlapis

en: Map Connector
lt_LT: Žemėlapio jungtis

en: Map ID
lt_LT: Žemėlapio ID

en: Map Type Control
lt_LT: Žemėlapio tipo valdiklis

en: Map center
lt_LT: Žemėlapių centras

en: Map style
lt_LT: Žemėlapio stilius

en: Map type
lt_LT: Žemėlapio tipas

en: March
lt_LT: Kovas

en: Margin
lt_LT: Paraštė

en: Mark
lt_LT: Žymė

en: Mark all as read
lt_LT: Pažymėti visus kaip perskaitytus

en: Mark as active
lt_LT: Pažymėti kaip aktyvų

en: Mark as inactive
lt_LT: Pažymėti kaip neaktyvų

en: Marker
lt_LT: Žymeklis

en: Markers
lt_LT: Žymekliai

en: Markers set on individual addresses or map connectors precede these settings.
lt_LT: Žymekliai, nustatyti individualiems adresams arba žemėlapio jungtims, turi pirmenybę prieš šiuos nustatymus.

en: Marvelous
lt_LT: Nuostabu

en: Mask
lt_LT: Kaukė

en: Masonry
lt_LT: Mūro išdėstymas

en: Max
lt_LT: Maks

en: Max Zoom
lt_LT: Didžiausias priartinimas

en: Max payload size
lt_LT: Maksimalus duomenų dydis

en: Max requests per hour
lt_LT: Maksimalus užklausų skaičius per valandą

en: Max resolution
lt_LT: Maksimali raiška

en: Max results
lt_LT: Maksimalus rezultatų skaičius

en: Max upload size: %s
lt_LT: Maksimalus įkėlimo dydis: %s

en: Max. entries
lt_LT: Maks. įrašų skaičius

en: Max. files
lt_LT: Maks. failų skaičius

en: Max. height
lt_LT: Maks. aukštis

en: Max. items
lt_LT: Maks. elementų

en: Max. length
lt_LT: Maks. ilgis

en: Max. post width
lt_LT: Maks. įrašo plotis

en: Max. price
lt_LT: Maks. kaina

en: Max. products
lt_LT: Maks. produktų

en: Max. rating
lt_LT: Maks. įvertinimas

en: Max. related posts
lt_LT: Maks. susijusių įrašų skaičius

en: Max. size
lt_LT: Maks. dydis

en: Max. time
lt_LT: Maks. laikas

en: Max. value
lt_LT: Maks. reikšmė

en: Max. width
lt_LT: Maks. plotis

en: Maximum
lt_LT: Maksimumas

en: Maximum number of entries reached.
lt_LT: Pasiektas maksimalus įrašų skaičius.

en: Maximum number of results to display for each query loop in the builder. Applies only to Bricks-native queries. Leave blank to use the default value.
lt_LT: Maksimalus rezultatų skaičius, rodomas kiekvienam užklausos ciklui kūrėjuje. Taikoma tik Bricks natyviosioms užklausoms. Palikite tuščią, kad būtų naudojama numatytoji reikšmė.

en: Maximum number of webhook requests allowed per hour.
lt_LT: Maksimalus leidžiamas webhook užklausų skaičius per valandą.

en: Maximum size of the webhook payload in kilobytes.
lt_LT: Maksimalus webhook duomenų dydis kilobaitais.

en: Maximum value
lt_LT: Maksimali reikšmė

en: May
lt_LT: Gegužė

en: Media
lt_LT: Medija

en: Media File
lt_LT: Medijos failas

en: Media URL
lt_LT: Žiniasklaidos URL

en: Media library
lt_LT: Žiniasklaidos biblioteka

en: Media query
lt_LT: Medijos užklausa

en: Medium
lt_LT: Vidutinis

en: Mega menu
lt_LT: Mega meniu

en: Member
lt_LT: Narys

en: Menu
lt_LT: Meniu

en: Menu bar
lt_LT: Meniu juosta

en: Menu order
lt_LT: Meniu tvarka

en: Message
lt_LT: Žinutė

en: Message sent from:
lt_LT: Žinutė išsiųsta iš:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
lt_LT: Žinutė sėkmingai išsiųsta. Susisieksime su jumis kiek įmanoma greičiau.

en: Messages
lt_LT: Žinutės

en: Meta Data
lt_LT: Metaduomenys

en: Meta Key
lt_LT: Meta raktas

en: Meta description
lt_LT: Meta aprašymas

en: Meta key
lt_LT: Meta raktas

en: Meta keywords
lt_LT: Meta raktažodžiai

en: Meta query
lt_LT: Meta užklausa

en: Meta robots
lt_LT: Meta robotai

en: Meta typography
lt_LT: Meta tipografija

en: Meta value
lt_LT: Meta reikšmė

en: Meta value num
lt_LT: Meta reikšmė num

en: Metadata
lt_LT: Metaduomenys

en: Mid Size
lt_LT: Vidurinis dydis

en: Middle center
lt_LT: Vidurys centre

en: Middle left
lt_LT: Vidurys kairėje

en: Middle right
lt_LT: Vidurys dešinėje

en: Mime type
lt_LT: MIME tipas

en: Min Zoom
lt_LT: Mažiausias priartinimas

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
lt_LT: Min. PHP versija Bricks paleidimui yra PHP 5.4

en: Min. characters
lt_LT: Min. simbolių skaičius

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
lt_LT: Min. matmenys: Dvigubai didesnė reikšmė nei logotipo aukštis / plotis, kad būtų tinkamai rodoma retina ekranuose.

en: Min. height
lt_LT: Min. aukštis

en: Min. height is 70.
lt_LT: Min. aukštis yra 70.

en: Min. length
lt_LT: Min. ilgis

en: Min. price
lt_LT: Min. kaina

en: Min. time
lt_LT: Min. laikas

en: Min. value
lt_LT: Min. reikšmė

en: Min. width
lt_LT: Min. plotis

en: Min/max date
lt_LT: Min./maks. data

en: Mini cart
lt_LT: Mažas krepšelis

en: Minimum
lt_LT: Minimumas

en: Minimum value
lt_LT: Minimali reikšmė

en: Misc
lt_LT: Įvairūs

en: Miscellaneous
lt_LT: Įvairūs

en: Missing sidebar name.
lt_LT: Trūksta šoninės juostos pavadinimo.

en: Mobile
lt_LT: Mobilusis

en: Mobile first
lt_LT: Pirmiausia mobilieji

en: Mobile landscape
lt_LT: Mobilusis gulsčiai

en: Mobile menu
lt_LT: Mobilusis meniu

en: Mobile portrait
lt_LT: Mobilusis vertikaliai

en: Mode
lt_LT: Režimas

en: Modified
lt_LT: Pakeista

en: Modified date
lt_LT: Modifikavimo data

en: Monday
lt_LT: Pirmadienis

en: Month: %s
lt_LT: Mėnuo: %s

en: Monthly
lt_LT: Mėnesinis

en: More about meta robots directives.
lt_LT: Daugiau apie meta robotų direktyvas.

en: More content to come ..
lt_LT: Daugiau turinio netrukus..

en: More layouts
lt_LT: Daugiau maketų

en: More text
lt_LT: Daugiau teksto

en: Most Popular
lt_LT: Populiariausi

en: Most specific
lt_LT: Labiausiai specifinis

en: Mouse enter
lt_LT: Pelė užvesta

en: Mouse leave
lt_LT: Pelė patraukta

en: Mouse leave window
lt_LT: Pelė palikusi langą

en: Move
lt_LT: Perkelti

en: Move elements
lt_LT: Perkelti elementus

en: Move selected
lt_LT: Perkelti pasirinktus

en: Move to trash
lt_LT: Perkelti į šiukšlinę

en: Moved
lt_LT: Perkelta

en: Moved to trash
lt_LT: Perkelta į šiukšlinę

en: Multilevel
lt_LT: Daugiapakopis

en: Multiple options
lt_LT: Kelios parinktys

en: Must match with the format saved in database.
lt_LT: Turi atitikti formatą, išsaugotą duomenų bazėje.

en: Mute
lt_LT: Nutildyti

en: Muted
lt_LT: Prislopintas

en: Muted color
lt_LT: Blankioji spalva

en: My Templates
lt_LT: Mano templates

en: My account
lt_LT: Mano paskyra

en: My templates
lt_LT: Mano šablonai

en: My templates access
lt_LT: Prieiga prie mano šablonų

en: MySQL version
lt_LT: MySQL versija

en: Name
lt_LT: Pavadinimas

en: Name already exists
lt_LT: Pavadinimas jau egzistuoja

en: Name is required
lt_LT: Pavadinimas yra būtinas

en: Name is reserved
lt_LT: Vardas yra rezervuotas

en: Name to display instead of the remote template URL in the template source dropdown.
lt_LT: Pavadinimas, kuris bus rodomas vietoj nuotolinio šablono URL šablonų šaltinio išskleidžiamajame sąraše.

en: Native actions on this hook
lt_LT: Įprasti veiksmai šiame kabliuke

en: Native elements
lt_LT: Standartiniai elementai

en: Nav
lt_LT: Navigacija

en: Nav Menu
lt_LT: Navigacijos meniu

en: Nav items
lt_LT: Navigacijos elementai

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
lt_LT: Naršykite per skirtingus užklausos puslapius neperkraunant puslapio.

en: Navigation
lt_LT: Navigacija

en: Neat
lt_LT: Švariai

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
lt_LT: Reikia pagalbos? Radote klaidą? Norite pasiūlyti funkciją?

en: Nestable
lt_LT: Įdedami

en: Nestable elements can't be converted to components. You can either unlink them manually by right-clicking the global element in the builder or convert them automatically by clicking the "Convert to components" button above and then confirm the prompt.
lt_LT: Įdedamų elementų negalima konvertuoti į komponentus. Galite juos atsieti rankiniu būdu, dešiniuoju pelės klavišu spustelėdami globalų elementą kūrimo įrankyje, arba konvertuoti juos automatiškai, spustelėdami mygtuką „Konvertuoti į komponentus“ aukščiau ir patvirtindami raginimą.

en: Never
lt_LT: Niekada

en: New
lt_LT: Naujas

en: New Custom Font
lt_LT: Naujas pasirinktinis šriftas

en: New Template
lt_LT: Naujas Template

en: New Template Name
lt_LT: Naujo Template pavadinimas

en: New capability
lt_LT: Nauja galimybė

en: New category name
lt_LT: Naujos kategorijos pavadinimas

en: New class name
lt_LT: Naujos klasės pavadinimas

en: New classes detected. Resolve conflicts, if any, to import or skip.
lt_LT: Aptiktos naujos klasės. Išspręskite konfliktus, jei tokių yra, kad importuotumėte arba praleistumėte.

en: New color could not be saved.
lt_LT: Naujos spalvos nepavyko išsaugoti.

en: New color palette name
lt_LT: Naujos spalvų paletės pavadinimas

en: New feature
lt_LT: Nauja funkcija

en: New group name
lt_LT: Naujos grupės pavadinimas

en: New query name
lt_LT: Naujas užklausos pavadinimas

en: New sidebar created.
lt_LT: Sukurta nauja šoninė juosta.

en: New tab
lt_LT: Nauja kortelė

en: New theme style name
lt_LT: Naujo temos stiliaus pavadinimas

en: New variable name
lt_LT: Naujo kintamojo pavadinimas

en: Newer Comments
lt_LT: Naujesni komentarai

en: Next
lt_LT: Kitas

en: Next Icon
lt_LT: Kitos piktograma

en: Next arrow
lt_LT: Kita rodyklė

en: Next label
lt_LT: Kito etiketė

en: Next page
lt_LT: Kitas puslapis

en: Next post
lt_LT: Kitas įrašas

en: Next slide
lt_LT: Kita skaidrė

en: Nice job
lt_LT: Geras darbas

en: Nicename
lt_LT: Vardas sistemoje

en: Nickname
lt_LT: Slapyvardis

en: No
lt_LT: Ne

en: No Bricks data found.
lt_LT: Nerasta Bricks duomenų.

en: No CSS variable found.
lt_LT: Nerasta CSS kintamųjų.

en: No Custom Font found in Trash
lt_LT: Šiukšliadėžėje nerasta pasirinktinių šriftų

en: No Custom Fonts found
lt_LT: Nerasta pasirinktinių šriftų

en: No Facebook page URL provided.
lt_LT: Nepateiktas Facebook puslapio URL.

en: No HTML markup defined.
lt_LT: Nėra apibrėžtos HTML žymėjimo struktūros.

en: No Instagram account found.
lt_LT: Instagram paskyros nerasta.

en: No Instagram posts found.
lt_LT: Instagram įrašų nerasta.

en: No Polylang languages found.
lt_LT: Nerasta Polylang kalbų.

en: No SVG selected.
lt_LT: Nepasirinktas SVG.

en: No Template Bundle found
lt_LT: Template rinkinys nerastas

en: No Template Tag found
lt_LT: Template žyma nerasta

en: No Template found in Trash
lt_LT: Šiukšliadėžėje Template nerasta

en: No Templates found
lt_LT: Templates nerasta

en: No URL parameters are generated or read, even if filter elements are present.
lt_LT: URL parametrai negeneruojami ir neskaitomi, net jei yra filtro elementų.

en: No Vimeo ID provided.
lt_LT: Nepateiktas Vimeo ID.

en: No Vimeo URL provided.
lt_LT: Nepateiktas Vimeo URL.

en: No WordPress added content found.
lt_LT: Nerasta WordPress pridėto turinio.

en: No WordPress widget type selected.
lt_LT: Nepasirinktas WordPress valdiklio tipas.

en: No YouTube ID provided.
lt_LT: Nepateiktas YouTube ID.

en: No YouTube URL provided.
lt_LT: Nepateiktas YouTube URL.

en: No access
lt_LT: Nėra prieigos

en: No accordion item added.
lt_LT: Nepridėta akordeonų elementų.

en: No action has been set for this form.
lt_LT: Šiai formai nenustatytas joks veiksmas.

en: No active icon set selected
lt_LT: Nepasirinktas aktyvus piktogramų rinkinys

en: No additional information to show.
lt_LT: Nėra papildomos informacijos rodyti.

en: No audio file selected.
lt_LT: Nepasirinktas garso failas.

en: No caption
lt_LT: Be antraštės

en: No checkout fields defined.
lt_LT: Nėra nustatytų apmokėjimo laukų.

en: No classes found
lt_LT: Klasių nerasta

en: No classes specified for deletion
lt_LT: Nenurodyta jokių klasių trynimui

en: No classes to import.
lt_LT: Nėra klasių importavimui.

en: No code found.
lt_LT: Kodas nerastas.

en: No components found.
lt_LT: Nerasta komponentų.

en: No conflict
lt_LT: Nėra konflikto

en: No connectable property found.
lt_LT: Nerasta prijungiamų savybių.

en: No content
lt_LT: Nėra turinio

en: No date/fields set.
lt_LT: Nenustatyta data/laukai.

en: No default value
lt_LT: Nėra numatytosios reikšmės

en: No dynamic data found.
lt_LT: Nerasta dinaminių duomenų.

en: No dynamic data set.
lt_LT: Nenustatyti dinaminiai duomenys.

en: No effect with loop enabled
lt_LT: Neturi poveikio, kai įjungtas ciklas

en: No elements found for the selected filter.
lt_LT: Nerasta jokių elementų pagal pasirinktą filtrą.

en: No email address provided.
lt_LT: Nepateiktas el. pašto adresas.

en: No excerpt found.
lt_LT: Ištrauka nerasta.

en: No file URL provided.
lt_LT: Nepateiktas failo URL.

en: No file selected.
lt_LT: Nepasirinktas failas.

en: No files were uploaded.
lt_LT: Nebuvo įkelta jokių failų.

en: No filter source selected.
lt_LT: Nepasirinktas filtro šaltinis.

en: No fluid typography category selected. Please create and select a category, then generate your fluid typography variables.
lt_LT: Nepasirinkta skysčių tipografijos kategorija. Sukurkite ir pasirinkite kategoriją, tada sugeneruokite skysčių tipografijos kintamuosius.

en: No fluid typography variables found. Configure the scale generator on the right-hand side as per your requirements. Once done, click the "Generate variables" button to automatically create your fluid typography variables.
lt_LT: Nerasta jokių skysčių tipografijos kintamųjų. Dešinėje pusėje esantį mastelio generatorių sukonfigūruokite pagal savo reikalavimus. Atlikę tai, spustelėkite mygtuką "Generate variables" (generuoti kintamuosius), kad automatiškai sukurtumėte skystosios tipografijos kintamuosius.

en: No font files found in the CSS.
lt_LT: CSS nerasta šrifto failų.

en: No form field added.
lt_LT: Nepridėta formos laukų.

en: No found rows
lt_LT: Nerandama eilučių

en: No hook selected.
lt_LT: Nepasirinktas kabliukas.

en: No icon selected.
lt_LT: Nepasirinkta piktograma.

en: No image selected.
lt_LT: Nepasirinktas joks paveikslas.

en: No instances
lt_LT: Nėra egzempliorių

en: No languages found.
lt_LT: Kalbų nerasta.

en: No latitude/longitude or address provided. Use dynamic data tags to retrieve the coordinates/address from your query loop results.
lt_LT: Nepateikta platuma/ilguma arba adresas. Naudokite dinaminių duomenų žymes, kad gautumėte koordinates/adresą iš užklausos ciklo rezultatų.

en: No license for provided license key found.
lt_LT: Nerasta licencijos pagal pateiktą licencijos raktą.

en: No link
lt_LT: Be nuorodos

en: No list items defined.
lt_LT: Neapibrėžti sąrašo elementai.

en: No locations found
lt_LT: Vietų nerasta

en: No menu items
lt_LT: Nėra meniu elementų

en: No meta data selected.
lt_LT: Nepasirinkti jokie metaduomenys.

en: No name
lt_LT: Be pavadinimo

en: No native actions on this hook
lt_LT: Šiame kabliuke nėra įprastų veiksmų

en: No nav menu found.
lt_LT: Navigacijos meniu nerasta.

en: No options found
lt_LT: Galimybių nerasta

en: No order found or the order is not suitable for this element.
lt_LT: Užsakymas nerastas arba netinka šiam elementui.

en: No orphaned elements found.
lt_LT: Nerasta našlaičių elementų.

en: No pagination on singular posts/pages.
lt_LT: Nėra puslapiavimo vienetiniuose įrašuose/puslapiuose.

en: No pagination results.
lt_LT: Nėra puslapiavimo rezultatų.

en: No permission
lt_LT: Nėra leidimo

en: No post ID provided.
lt_LT: Nepateiktas įrašo ID.

en: No posts found
lt_LT: Įrašų nerasta

en: No previous or next posts found..
lt_LT: Nerasta ankstesnių ar kitų įrašų.

en: No pricing table defined.
lt_LT: Neapibrėžta kainų lentelė.

en: No product archive description found.
lt_LT: Prekių archyvo aprašymas nerastas.

en: No product selected
lt_LT: Nepasirinktas joks produktas

en: No products in cart
lt_LT: Krepšelyje nėra produktų

en: No products to show.
lt_LT: Nėra produktų rodyti.

en: No progress bar created.
lt_LT: Nesukurta pažangos juosta.

en: No properties connected.
lt_LT: Nėra prijungtų savybių.

en: No properties found.
lt_LT: Nerasta savybių.

en: No property groups found.
lt_LT: Nerasta savybių grupių.

en: No query selected
lt_LT: Nepasirinkta užklausa

en: No rating
lt_LT: Nėra įvertinimo

en: No ratings
lt_LT: Nėra įvertinimų

en: No ratings yet.
lt_LT: Dar nėra įvertinimų.

en: No related products to show.
lt_LT: Nėra susijusių produktų rodyti.

en: No repeat
lt_LT: Be kartojimo

en: No results
lt_LT: Nėra rezultatų

en: No results found
lt_LT: Rezultatų nerasta

en: No scroll
lt_LT: Be slinkties

en: No sharing option selected.
lt_LT: Nepasirinkta jokia dalijimosi parinktis.

en: No shortcode provided.
lt_LT: Nepateiktas trumpasis kodas.

en: No sidebar selected.
lt_LT: Nepasirinkta šoninė juosta.

en: No signature
lt_LT: Nėra parašo

en: No slide added.
lt_LT: Nepridėta skaidrių.

en: No social icon added.
lt_LT: Nepridėta socialinių piktogramų.

en: No spaces. No pound (#) sign.
lt_LT: Be tarpų. Be grotelių (#) ženklo.

en: No tabs added.
lt_LT: Skirtukų nepridėta.

en: No target query selected.
lt_LT: Nepasirinktas tikslinis užklausos objektas.

en: No team members added.
lt_LT: Komandos narių nepridėta.

en: No template selected.
lt_LT: Šablonas nepasirinktas.

en: No templates found.
lt_LT: Nerasta šablonų.

en: No testimonials added.
lt_LT: Nėra pridėta jokių atsiliepimų.

en: No text added.
lt_LT: Tekstas nepridėtas.

en: No valid font files were processed.
lt_LT: Nebuvo apdorota jokių tinkamų šrifto failų.

en: No variables found. Create a CSS variable using the input at the bottom or in bulk by clicking the "Import" icon at the top.
lt_LT: Nerasta kintamųjų. Sukurkite CSS kintamąjį naudodami įvestį apačioje arba masiškai spustelėdami piktogramą „Importuoti“ viršuje.

en: No video selected.
lt_LT: Nepasirinktas vaizdo įrašas.

en: No wrap
lt_LT: Neapgaubti

en: No-repeat
lt_LT: Nekartoti

en: None
lt_LT: Nėra

en: Normal
lt_LT: Normalus

en: Not allowed
lt_LT: Neleidžiama

en: Not allowed: Infinite template loop.
lt_LT: Neleidžiama: Begalinis šablonų ciklas.

en: Not applied in the builder.
lt_LT: Netaikoma kūrimo įrankyje.

en: Not empty
lt_LT: Ne tuščia

en: Not equal
lt_LT: Ne vienodai

en: Not exists
lt_LT: Neegzistuoja

en: Not featured
lt_LT: Neišskirtinis

en: Not found
lt_LT: Nerasta

en: Not new
lt_LT: Ne naujas

en: Not on sale
lt_LT: Ne išpardavime

en: Not possible while bulk-editing.
lt_LT: Negalima masinio redagavimo metu.

en: Not supported
lt_LT: Nepalaikoma

en: Not supported on mobile devices
lt_LT: Nepalaikoma mobiliuosiuose įrenginiuose

en: Nothing found
lt_LT: Nieko nerasta

en: Nothing found.
lt_LT: Nieko nerasta.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
lt_LT: Nieko nerasta. Bandykite dar kartą su kitu raktažodžiu!

en: Nothing to copy
lt_LT: Nėra ką kopijuoti

en: Nothing to paste
lt_LT: Nėra ką įklijuoti

en: Notice
lt_LT: Pranešimas

en: Notice from %1$s: But don't worry. %1$s regularly updates all WooCommerce template files with each new release. If you are on the latest version and see this message, any necessary compatibility enhancements will be included in the next update.
lt_LT: Pranešimas iš %1$s: Bet nesijaudinkite. %1$s reguliariai atnaujina visus WooCommerce šablono failus su kiekvienu nauju leidimu. Jei naudojate naujausią versiją ir matote šį pranešimą, visi reikalingi suderinamumo patobulinimai bus įtraukti į kitą atnaujinimą.

en: Notices
lt_LT: Pranešimai

en: Notifications
lt_LT: Pranešimai

en: November
lt_LT: Lapkritis

en: Number
lt_LT: Skaičius

en: Number of comments
lt_LT: Komentarų skaičius

en: Number of posts
lt_LT: Įrašų skaičius

en: Number of users to retrieve
lt_LT: Gaunamų naudotojų skaičius

en: Numbered list
lt_LT: Numeruotas sąrašas

en: Numeric
lt_LT: Skaitmeninis

en: Numeric meta value
lt_LT: Skaitinė meta reikšmė

en: Object fit
lt_LT: Objekto pritaikymas

en: Object position
lt_LT: Objekto pozicija

en: Oblique
lt_LT: Pasviręs

en: October
lt_LT: Spalis

en: Odd background
lt_LT: Nelyginių eilučių fonas

en: Off
lt_LT: Išjungta

en: Off-Canvas
lt_LT: Šoninė juosta

en: Offcanvas
lt_LT: Šoninė juosta

en: Offset
lt_LT: Poslinkis

en: Offset key
lt_LT: Poslinkio klavišas

en: Offset key location
lt_LT: Įstumto rakto vieta

en: Okay
lt_LT: Gerai

en: Older Comments
lt_LT: Senesni komentarai

en: On
lt_LT: Įjungta

en: On backorder
lt_LT: Užsakoma

en: On blur
lt_LT: Prarandant fokusą

en: On input
lt_LT: Įvedant

en: On input, blur and submit
lt_LT: Įvedant, prarandant fokusą ir pateikiant

en: On sale
lt_LT: Išpardavime

en: On sale products only
lt_LT: Tik parduodamiems produktams

en: Once done editing, click the "Save Settings" button at the bottom below to persist your changes.
lt_LT: Baigę redaguoti, spustelėkite mygtuką „Išsaugoti nustatymus“ apačioje, kad išsaugotumėte pakeitimus.

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
lt_LT: Kai susipažinsite su Bricks veikimu, verta sužinoti apie šablonus. Taip kuriama jūsų svetainės antraštė, poraštė ir bet koks kitas pakartotinai naudojamas turinys, pvz., tinklaraščio įrašų išdėstymai, archyvai, paieškos rezultatai ir klaidų puslapiai.

en: One Page Navigation
lt_LT: Vieno puslapio navigacija

en: One Result
lt_LT: Vienas rezultatas

en: One feature per line
lt_LT: Viena funkcija eilutėje

en: One or more of the selected classes conflict with existing classes on your site. You must either override the existing classes on your site or discard these imported versions.
lt_LT: Viena ar daugiau pasirinktų klasių konfliktuoja su esamomis klasėmis jūsų svetainėje. Turite arba perrašyti esamas klases savo svetainėje, arba atmesti šias importuotas versijas.

en: One or more webhook requests failed.
lt_LT: Viena ar daugiau webhook užklausų nepavyko.

en: One post found
lt_LT: Rastas vienas įrašas

en: Only added if none of your product fields contains any links.
lt_LT: Pridedama tik jei nė vienas jūsų prekės laukas neturi jokių nuorodų.

en: Only applicable for purchasable simple products with in stock status.
lt_LT: Taikoma tik perkamoms paprastoms prekėms, kurios yra sandėlyje.

en: Only applicable if the add to cart display as form (e.g. on single product page).
lt_LT: Taikoma tik jei pridėjimas į krepšelį rodomas kaip forma (pvz., vieno produkto puslapyje).

en: Only applied in builder and template preview.
lt_LT: Taikoma tik kūrimo įrankyje ir šablono peržiūroje.

en: Only applies to Image, Image Gallery, and SVG elements. Images will not be imported if the source is a custom URL or a dynamic data tag.
lt_LT: Taikoma tik Paveikslėlio, Paveikslėlių galerijos ir SVG elementams. Paveikslėliai nebus importuojami, jei šaltinis yra pasirinktinis URL arba dinaminis duomenų žymeklis.

en: Only applies to new items added to the DOM.
lt_LT: Taikoma tik naujiems į DOM pridėtiems elementams.

en: Only applies to top level dropdown elements.
lt_LT: Taikoma tik aukščiausio lygio išskleidžiamiems elementams.

en: Only empty draft fonts can be deleted.
lt_LT: Galima ištrinti tik tuščius juodraščius.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
lt_LT: Suteikite prieigą prie savo šablonų tik aukščiau įvestoms svetainėms. Vienas URL per eilutę.

en: Only muted YouTube videos will autoplay on iOS Safari.
lt_LT: "iOS" naršyklėje "Safari" automatiškai atkuriami tik nutildyti "YouTube" vaizdo įrašai.

en: Only one "Table of contents" element can be visible on a page at a time.
lt_LT: Vienu metu puslapyje gali būti matomas tik vienas „Turinys“ elementas.

en: Only parent terms
lt_LT: Tik pagrindiniai terminai

en: Only post queries are supported in this version.
lt_LT: Šioje versijoje palaikomos tik įrašų užklausos.

en: Only rendered if link is set.
lt_LT: Atvaizdavimas tik jei nustatyta nuoroda.

en: Only return terms
lt_LT: Tik grąžinimo sąlygos

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
lt_LT: Nustatykite tik jei susiduriate su problemomis naudodami numatytąjį atvaizdavimą kūrėjuje (išjungtas REST API ir pan.)

en: Only supports Post, Term, and User context. More context are available inside the "Interaction" settings that open this popup.
lt_LT: Palaiko tik įrašo, termino ir vartotojo kontekstą. Daugiau kontekstų galima rasti „Sąveikos“ nustatymuose, kurie atidaro šį iškylantį langą.

en: Only the first assigned term will be displayed.
lt_LT: Bus rodomas tik pirmasis priskirtas terminas.

en: Only works if the first assigned term is a child term.
lt_LT: Veikia tik jei pirmasis priskirtas terminas yra antrinės kategorijos.

en: Opacity
lt_LT: Nepermatomumas

en: Open
lt_LT: Atidaryti

en: Open accordion
lt_LT: Atverti akordeoną

en: Open icon manager
lt_LT: Atidaryti piktogramų tvarkyklę

en: Open image in lightbox
lt_LT: Atidaryti paveikslą šviesos dėžėje

en: Open in new tab
lt_LT: Atidaryti naujame skirtuke

en: Open mobile menu
lt_LT: Atverti mobilųjį meniu

en: Open on add to cart (AJAX)
lt_LT: Atidaryti pridėjus į krepšelį (AJAX)

en: Open on page load
lt_LT: Atidaryti užkrovus puslapį

en: Open tab index
lt_LT: Atidaryti skirtuko indeksą

en: Open tab on
lt_LT: Atidaryti skirtuką

en: Operating system
lt_LT: Operacinė sistema

en: Opposites linked
lt_LT: Priešingos pusės susietos

en: Option
lt_LT: Parinktis

en: Optional
lt_LT: Neprivaloma

en: Options
lt_LT: Parinktys

en: Options (one per line)
lt_LT: Parinktys (po vieną eilutėje)

en: Options type
lt_LT: Parinkčių tipas

en: Or
lt_LT: Arba

en: Order
lt_LT: Tvarka

en: Order by
lt_LT: Rūšiuoti pagal

en: Order date
lt_LT: Užsakymo data

en: Order details
lt_LT: Užsakymo informacija

en: Order email
lt_LT: Užsakymo el. paštas

en: Order id
lt_LT: Užsakymo ID

en: Order matters. Start at smallest breakpoint. If using mobile-first start at largest breakpoint.
lt_LT: Eilės tvarka svarbi. Pradėkite nuo mažiausio lūžio taško. Jei naudojate mobile-first, pradėkite nuo didžiausio lūžio taško.

en: Order meta key
lt_LT: Rūšiavimo meta raktas

en: Order number
lt_LT: Užsakymo numeris

en: Order overview
lt_LT: Užsakymo apžvalga

en: Order payment method
lt_LT: Užsakymo mokėjimo būdas

en: Order receipt
lt_LT: Užsakymo kvitas

en: Order review
lt_LT: Užsakymo peržiūra

en: Order total
lt_LT: Užsakymo suma

en: Order updates
lt_LT: Užsakymo atnaujinimai

en: Ordered list
lt_LT: Sunumeruotas sąrašas

en: Orders
lt_LT: Užsakymai

en: Organize your properties in groups. Reorder your groups via drag & drop. Click to rename. Create a property group using the form below.
lt_LT: Sugrupuokite savo savybes. Pertvarkykite grupes vilkdami. Spustelėkite, kad pervadintumėte. Sukurkite savybių grupę naudodami žemiau esančią formą.

en: Original price
lt_LT: Pradinė kaina

en: Original price typography
lt_LT: Pradinės kainos tipografija

en: Orphaned elements
lt_LT: Našlaičiai elementai

en: Orphaned elements detected (%s). Please back-up your site or at least copy all elements in the structure panel, then click the "Clean up" button below to remove all orphaned elements.
lt_LT: Aptikti našlaičiai elementai (%s). Prašome atsarginės kopijos sukūrimo arba bent jau nukopijuokite visus elementus struktūros skydelyje, tada spustelėkite mygtuką „Išvalyti“ žemiau, kad pašalintumėte visus našlaičius elementus.

en: Orphaned elements removed.
lt_LT: Našlaičiai elementai pašalinti.

en: Orphaned elements review
lt_LT: Našlaičių elementų peržiūra

en: Other
lt_LT: Kita

en: Other (URL)
lt_LT: Kita (URL)

en: Other classes
lt_LT: Kitos klasės

en: Other pages
lt_LT: Kiti puslapiai

en: Other styles
lt_LT: Kiti stiliai

en: Others
lt_LT: Kita

en: Out of stock
lt_LT: Nėra sandėlyje

en: Outer width of the info box popup.
lt_LT: Išorinis informacinės lentelės iškylančio lango plotis.

en: Outline
lt_LT: Kontūras

en: Outline - Dark
lt_LT: Kontūras - tamsus

en: Outline - Light
lt_LT: Kontūras - šviesus

en: Outline - Primary
lt_LT: Kontūras - pagrindinis

en: Output PHP function
lt_LT: Išvesties PHP funkcija

en: Outset
lt_LT: Iškilęs

en: Outstanding
lt_LT: Išskirtinai

en: Overflow
lt_LT: Perpildymas

en: Overlay
lt_LT: Perdanga

en: Overlay content
lt_LT: Perdangos turinys

en: Overline
lt_LT: Viršutinė linija

en: Override
lt_LT: Perrašyti

en: Override local class
lt_LT: Perrašyti vietinę klasę

en: Overwrite
lt_LT: Perrašyti

en: PHP class does not exist
lt_LT: PHP klasė neegzistuoja

en: PHP execution time limit
lt_LT: PHP vykdymo laiko limitas

en: PHP max input vars
lt_LT: PHP maksimalus įvesties kintamųjų skaičius

en: PHP max upload file size
lt_LT: PHP maksimalus įkeliamo failo dydis

en: PHP memory limit
lt_LT: PHP atminties limitas

en: PHP post max size
lt_LT: PHP maksimalus POST dydis

en: PHP safe mode
lt_LT: PHP saugus režimas

en: PHP version
lt_LT: PHP versija

en: Padding
lt_LT: Tarpas

en: Page
lt_LT: Puslapis

en: Page %s
lt_LT: Puslapis %s

en: Page ID
lt_LT: Puslapio ID

en: Page background
lt_LT: Puslapio fonas

en: Page date
lt_LT: Puslapio data

en: Page layout
lt_LT: Puslapio išdėstymas

en: Page modified
lt_LT: Puslapio modifikavimas

en: Page not found
lt_LT: Puslapis nerastas

en: Page number
lt_LT: Puslapio numeris

en: Page order
lt_LT: Puslapio eilės tvarka

en: Page parameter
lt_LT: Puslapio parametras

en: Page settings
lt_LT: Puslapio nustatymai

en: Page title
lt_LT: Puslapio pavadinimas

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
lt_LT: Pagal numatytąją nuostatą, puslapiui būdingi stiliai įkeliami tiesiogiai. Pasirinkite „Išoriniai failai“, kad būtų įkeltas tik reikalingas CSS ir būtų galima kešuoti stilių failus.

en: Pages
lt_LT: Puslapiai

en: Pages:
lt_LT: Puslapiai:

en: Pagination
lt_LT: Puslapiavimas

en: Pagination method
lt_LT: Puslapių žymėjimo metodas

en: Pagination parameter location
lt_LT: Puslapių komponavimo parametro vieta

en: Pane
lt_LT: Skydelis

en: Panel
lt_LT: Skydelis

en: Panel width could not be saved.
lt_LT: Skydelio pločio nepavyko išsaugoti.

en: Paragraph
lt_LT: Pastraipa

en: Parameter
lt_LT: Parametras

en: Parameter name for the page number (e.g., "page" or "offset"). This parameter will only be added when AJAX enabled pagination element are used.
lt_LT: Puslapio numerio parametro pavadinimas (pvz., "page" arba "offset"). Šis parametras bus pridėtas tik tada, kai naudojamas AJAX įjungtas puslapių elementas.

en: Parameters
lt_LT: Parametrai

en: Parent
lt_LT: Tėvinis

en: Parent term
lt_LT: Tėvų terminas

en: Parent term ID
lt_LT: Tėvų termino ID

en: Parent theme URI
lt_LT: Tėvinės temos URI

en: Parent theme author URI
lt_LT: Tėvinės temos autoriaus URI

en: Parent theme name
lt_LT: Tėvinės temos pavadinimas

en: Parent theme version
lt_LT: Tėvinės temos versija

en: Parse dynamic data
lt_LT: Apdoroti dinaminius duomenis

en: Password
lt_LT: Slaptažodis

en: Password accepted. You can now access the protected content.
lt_LT: Slaptažodis priimtas. Dabar galite pasiekti apsaugotą turinį.

en: Password min. length
lt_LT: Min. slaptažodžio ilgis

en: Password protect your templates.
lt_LT: Apsaugokite savo šablonus slaptažodžiu.

en: Password protected
lt_LT: Apsaugota slaptažodžiu

en: Password protection
lt_LT: Slaptažodžio apsauga

en: Password protection limits access to content on the rendered frontend only. It does not restrict alternative access methods (e.g. REST API). For sensitive data, consider stricter security controls.
lt_LT: Slaptažodžio apsauga riboja prieigą prie turinio tik pateiktoje svetainės dalyje. Ji neriboja alternatyvių prieigos metodų (pvz., REST API). Slaptiems duomenims apsaugoti apsvarstykite griežtesnes saugumo priemones.

en: Password required.
lt_LT: Reikalingas slaptažodis.

en: Password source
lt_LT: Slaptažodžio šaltinis

en: Password toggle
lt_LT: Slaptažodžio perjungimas

en: Paste
lt_LT: Įklijuoti

en: Pasted
lt_LT: Įklijuota

en: Path that contains the total item count. Use "body" to target the response path root and "header" for the response headers. Required for the pagination to work. Use "header.x-wp-totalpages" for WordPress REST API calls.
lt_LT: Kelias, kuriame yra bendras elementų skaičius. Naudokite "body" atsakymo kelio šakniai, o "header" - atsakymo antraštėms. Reikalinga, kad veiktų puslapiavimas. Naudokite "header.x-wp-totalpages" WordPress REST API skambučiams.

en: Path to extract nested data. Leave empty to use full response. Example: "data.results" to get results from {data: {results: [...]}}
lt_LT: Kelias išskleisti įterptinius duomenis. Palikite tuščią, jei norite naudoti visą atsakymą. Pavyzdys: "data.results", kad gautumėte rezultatus iš {data: {results: [...]}}

en: Pattern
lt_LT: Modelis

en: Pause autoplay
lt_LT: Pristabdyti automatinį grojimą

en: Pause on focus
lt_LT: Pristabdyti sufokusavus

en: Pause on hover
lt_LT: Pristabdyti užvedus

en: Paused
lt_LT: Pristabdyta

en: Pay
lt_LT: Mokėti

en: Payment
lt_LT: Mokėjimas

en: Pending message
lt_LT: Laukimo pranešimas

en: Per page load
lt_LT: Puslapio įkėlimui

en: Per session
lt_LT: Sesijai

en: Percent
lt_LT: Procentas

en: Percentage
lt_LT: Procentai

en: Percentage typography
lt_LT: Procento tipografija

en: Performance
lt_LT: Našumas

en: Permalink
lt_LT: Nuolatinė nuoroda

en: Permanently delete this icon? This action cannot be undone.
lt_LT: Visam laikui ištrinti šią piktogramą? Šio veiksmo negalima atšaukti.

en: Picture in picture
lt_LT: Vaizdas vaizde

en: Pie Chart
lt_LT: Skritulinė diagrama

en: Pin
lt_LT: Prisegti

en: Pin/unpin elements
lt_LT: Prisegti/atsegti elementus

en: Pinned
lt_LT: Prisegta

en: Pinned elements
lt_LT: Prisegti elementai

en: Place and configure a "Map Connector" element inside the query loop to enable dynamic address retrieval. On the frontend, actual location markers will be displayed based on the retrieved addresses. In the builder, a placeholder marker will be shown using your Map Center settings for styling purposes.
lt_LT: Įdėkite ir sukonfigūruokite „Žemėlapio jungties“ elementą užklausos cikle, kad įgalintumėte dinaminį adresų gavimą. Priekinėje dalyje bus rodomi tikrieji vietos žymekliai, pagrįsti gautais adresais. Kūrimo įrankyje bus rodomas vietos rezervuotas žymeklis, naudojant jūsų Žemėlapio centro nustatymus stilizavimo tikslais.

en: Place this query on the cart page.
lt_LT: Įdėkite šią užklausą krepšelio puslapyje.

en: Place this query on the product page.
lt_LT: Įdėkite šią užklausą produkto puslapyje.

en: Place this query on the single product page.
lt_LT: Įdėkite šią užklausą į vieno produkto puslapį.

en: Placeholder
lt_LT: Vietos rezervavimas

en: Placeholder color
lt_LT: Vietos rezervavimo ženklo spalva

en: Placeholder image shown.
lt_LT: Rodomas vietos rezervavimo paveikslėlis.

en: Placeholder typography
lt_LT: Vietos rezervavimo teksto tipografija

en: Placeholders
lt_LT: Vietos rezervavimo ženklai

en: Play inline
lt_LT: Leisti vietoje

en: Play interaction
lt_LT: Paleisti sąveiką

en: Play once
lt_LT: Paleisti vieną kartą

en: Please check your email to confirm your subscription.
lt_LT: Patikrinkite savo el. paštą, kad patvirtintumėte prenumeratą.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
lt_LT: Prašome paspausti žemiau esantį mygtuką, kad būtų sugeneruoti visi reikalingi CSS failai.

en: Please click the link below to activate your account
lt_LT: Norėdami aktyvuoti paskyrą, spustelėkite toliau pateiktą nuorodą

en: Please connect your Instagram account.
lt_LT: Prašome prijungti savo Instagram paskyrą.

en: Please copy & paste your license key in here ..
lt_LT: Prašome nukopijuoti ir įklijuoti savo licencijos raktą čia...

en: Please create a full-site backup and perform a "Code review" (see above) before generating code signatures globally.
lt_LT: Prieš generuodami kodo parašus globaliai, sukurkite pilną svetainės atsarginę kopiją ir atlikite „Kodo peržiūrą“ (žr. aukščiau).

en: Please create a full-site backup before running the converter.
lt_LT: Prieš paleisdami konverterį, sukurkite pilną svetainės atsarginę kopiją.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
lt_LT: Įsitikinkite, kad šioje svetainėje nustatytas SMTP, kad visi išsiunčiami el. laiškai būtų tinkamai pristatyti.

en: Please ensure that the SVG code you paste in here does not contain any potentially malicious code. You can run it first through a free online SVG cleaner like %s
lt_LT: Įsitikinkite, kad čia įklijuotas SVG kodas neturi jokio potencialiai kenksmingo kodo. Galite jį pirmiausia paleisti per nemokamą internetinį SVG valiklį, pavyzdžiui, %s

en: Please enter a password of at least %s characters.
lt_LT: Prašome įvesti slaptažodį, sudarytą iš bent %s simbolių.

en: Please enter at least 2 characters
lt_LT: Įveskite bent 2 simbolius

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
lt_LT: Naudojant kelis žymeklius, įveskite platumą/ilgumą.

en: Please fetch the data again as the API settings have changed.
lt_LT: Prašome iš naujo gauti duomenis, nes API nustatymai pasikeitė.

en: Please make sure to set the "Scale X" value inside the transform setting above to "-1".
lt_LT: Įsitikinkite, kad nustatėte „Mastelis X“ reikšmę transformacijos nustatymuose aukščiau į „-1“.

en: Please provide a new password
lt_LT: Prašome pateikti naują slaptažodį

en: Please review all code instances found on your site page by page to ensure they don't contain any malicious or faulty code. Click on the title to edit the page, template, etc. with Bricks.
lt_LT: Prašome peržiūrėti visus kodo atvejus, rastus jūsų svetainėje, puslapį po puslapio, kad įsitikintumėte, jog jie neturi jokio kenkėjiško ar klaidingo kodo. Spustelėkite ant pavadinimo, kad redaguotumėte puslapį, šabloną ir t.t. su Bricks.

en: Please review your code and generate code signatures.
lt_LT: Peržiūrėkite savo kodą ir sugeneruokite kodo parašus.

en: Please select a filter input.
lt_LT: Pasirinkite filtro įvestį.

en: Please select rating icons.
lt_LT: Pasirinkite įvertinimo piktogramas.

en: Please set at least one product filter.
lt_LT: Nustatykite bent vieną prekių filtrą.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
lt_LT: Prašome pasidalinti priežastimi(-is), kodėl deaktyvuojate Bricks. Kuo daugiau detalių, tuo geriau :)

en: Please update your WordPress URLs under Settings > General to use https:// instead of http:// for optimal performance & functionality. Valid SSL certificate required.
lt_LT: Prašome atnaujinti savo WordPress URL adresus Nustatymuose > Bendri, kad būtų naudojamas https:// vietoj http:// optimaliam veikimui ir funkcionalumui. Reikalingas galiojantis SSL sertifikatas.

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
lt_LT: Prašome naudoti savo Bricks paskyros el. Pašto adresą visiems klientų aptarnavimo užklausoms. Norėdami prisegti didesnius failus, prašome siųsti el. laišką tiesiogiai adresu %1$s. Norėdami pamatyti, kas šiuo metu kuriama, arba pateikti/balsuoti už funkcijų pasiūlymus, apsilankykite mūsų %2$s.

en: Popular
lt_LT: Populiarūs

en: Popularity
lt_LT: Populiarumas

en: Populate Content
lt_LT: Užpildyti turinį

en: Populate the query loop address above through dynamic data tags.
lt_LT: Užpildykite užklausos ciklo adresą aukščiau naudodami dinaminių duomenų žymes.

en: Popup
lt_LT: Iššokantis langas

en: Popup data not found
lt_LT: Iššokančio lango duomenys nerasti

en: Popup limit
lt_LT: Iškylančio lango limitas

en: Position
lt_LT: Pozicija

en: Positioning
lt_LT: Pozicionavimas

en: Post
lt_LT: Įrašas

en: Post Content
lt_LT: Įrašo turinys

en: Post ID
lt_LT: Įrašo ID

en: Post Navigation
lt_LT: Įrašų navigacija

en: Post Title
lt_LT: Įrašo pavadinimas

en: Post author
lt_LT: Įrašo autorius

en: Post comments
lt_LT: Įrašo komentarai

en: Post comments count
lt_LT: Įrašo komentarų skaičius

en: Post content
lt_LT: Įrašo turinys

en: Post could not be duplicated
lt_LT: Įrašo nepavyko duplikuoti

en: Post count
lt_LT: Pranešimų skaičius

en: Post date
lt_LT: Įrašo data

en: Post excerpt
lt_LT: Įrašo ištrauka

en: Post link
lt_LT: Įrašo nuoroda

en: Post meta
lt_LT: Pašto meta

en: Post meta typography
lt_LT: Įrašo metaduomenų tipografija

en: Post modified date
lt_LT: Įrašo modifikavimo data

en: Post navigation
lt_LT: Įrašų navigacija

en: Post parent
lt_LT: Tėvinis įrašas

en: Post parent ID
lt_LT: Pašto tėvų ID

en: Post password
lt_LT: Įrašo slaptažodis

en: Post slug
lt_LT: Įrašo nuorodos dalis

en: Post status
lt_LT: Įrašo būsena

en: Post time
lt_LT: Įrašo laikas

en: Post title
lt_LT: Įrašo pavadinimas

en: Post title typography
lt_LT: Įrašo pavadinimo tipografija

en: Post to update
lt_LT: Rašyti, kad atnaujintumėte

en: Post type
lt_LT: Įrašo tipas

en: Post types
lt_LT: Įrašų tipai

en: Poster
lt_LT: Plakatas

en: Poster image
lt_LT: Plakato paveikslėlis

en: Poster size for YouTube
lt_LT: Plakato dydis YouTube

en: Postmeta table meta_value type
lt_LT: Postmeta lentelės meta_value tipas

en: Posts
lt_LT: Įrašai

en: Posts per page
lt_LT: Įrašų skaičius puslapyje

en: Posts per row
lt_LT: Įrašų eilutėje

en: Posts should be in a same taxonomy term.
lt_LT: Įrašai turėtų būti toje pačioje taksonomijos kategorijoje.

en: Powered by %s
lt_LT: Sukurta naudojant %s

en: Precedes "Link Image" setting.
lt_LT: Turi pirmenybę prieš „Nuorodos paveikslas“ nustatymą.

en: Precedes image height setting.
lt_LT: Eina prieš paveikslėlio aukščio nustatymą.

en: Prefix
lt_LT: Priešdėlis

en: Prefix block
lt_LT: Priešdėlio blokas

en: Prefix with a dot (.) to filter results that start with this string, or suffix with a dot (.) to filter results ending with this string.
lt_LT: Priešdėlis su tašku (.) filtruoja rezultatus, kurie prasideda šia eilute, arba priesaga su tašku (.) filtruoja rezultatus, kurie baigiasi šia eilute.

en: Preload
lt_LT: Išankstinis įkėlimas

en: Preload custom fonts
lt_LT: Iš anksto įkelti pasirinktus šriftus

en: Prev
lt_LT: Ankstesnis

en: Prev arrow
lt_LT: Ankstesnė rodyklė

en: Prev label
lt_LT: Ankstesnio etiketė

en: Prevent duplicates
lt_LT: Neleisti dublikatų

en: Preview
lt_LT: Peržiūra

en: Preview autosave
lt_LT: Peržiūrėti automatinį išsaugojimą

en: Preview image
lt_LT: Peržiūros paveikslėlis

en: Preview mode
lt_LT: Peržiūros režimas

en: Preview notice type
lt_LT: Peržiūrėti pranešimo tipą

en: Preview order ID
lt_LT: Peržiūrėti užsakymo ID

en: Preview template
lt_LT: Peržiūros šablonas

en: Previous
lt_LT: Ankstesnis

en: Previous Icon
lt_LT: Ankstesnės piktograma

en: Previous interaction ID
lt_LT: Ankstesnės sąveikos ID

en: Previous page
lt_LT: Ankstesnis puslapis

en: Previous post
lt_LT: Ankstesnis įrašas

en: Previous slide
lt_LT: Ankstesnis skaidrė

en: Price
lt_LT: Kaina

en: Price meta
lt_LT: Kainos meta

en: Price prefix
lt_LT: Kainos priešdėlis

en: Price suffix
lt_LT: Kainos priesaga

en: Price typography
lt_LT: Kainos tipografija

en: Pricing
lt_LT: Kainodara

en: Pricing Tables
lt_LT: Kainodaros lentelės

en: Pricing table
lt_LT: Kainodaros lentelė

en: Primary
lt_LT: Pagrindinis

en: Primary color
lt_LT: Pagrindinė spalva

en: Priority
lt_LT: Prioritetas

en: Privacy
lt_LT: Privatumas

en: Privacy policy
lt_LT: Privatumo politika

en: Product
lt_LT: Produktas

en: Product ID
lt_LT: Produkto ID

en: Product SKU
lt_LT: Prekės SKU

en: Product additional information
lt_LT: Papildoma produkto informacija

en: Product archive
lt_LT: Produktų archyvas

en: Product attribute
lt_LT: Prekės atributas

en: Product badge "New"
lt_LT: Produkto ženklelis „Naujas“

en: Product badge "Sale"
lt_LT: Produkto ženklelis „Išpardavimas“

en: Product badge new
lt_LT: Prekės ženkliukas "Nauja"

en: Product categories
lt_LT: Produktų kategorijos

en: Product category
lt_LT: Produkto kategorija

en: Product category image
lt_LT: Prekės kategorijos paveikslėlis

en: Product content
lt_LT: Produkto turinys

en: Product content is empty.
lt_LT: Produkto turinys yra tuščias.

en: Product featured
lt_LT: Produktas rekomenduojamas

en: Product gallery
lt_LT: Produkto galerija

en: Product gallery images
lt_LT: Prekės galerijos paveikslėliai

en: Product images
lt_LT: Prekės paveikslėliai

en: Product is out of stock.
lt_LT: Produkto nėra sandėlyje.

en: Product meta
lt_LT: Produkto meta

en: Product new status
lt_LT: Produkto naujos būsenos

en: Product on sale
lt_LT: Prekė išpardavime

en: Product price
lt_LT: Produkto kaina

en: Product purchased by user
lt_LT: Produktą įsigijo vartotojas

en: Product rating
lt_LT: Produkto įvertinimas

en: Product ratings are disabled.
lt_LT: Produktų vertinimai išjungti.

en: Product regular price
lt_LT: Įprasta prekės kaina

en: Product reviews
lt_LT: Produkto atsiliepimai

en: Product sale price
lt_LT: Prekės išpardavimo kaina

en: Product sale status
lt_LT: Produkto išpardavimo būsena

en: Product search
lt_LT: Produkto paieška

en: Product short description
lt_LT: Trumpas produkto aprašymas

en: Product sold individually
lt_LT: Produktas parduodamas atskirai

en: Product stock
lt_LT: Produkto atsargos

en: Product stock management
lt_LT: Produkto atsargų valdymas

en: Product stock quantity
lt_LT: Produkto atsargų kiekis

en: Product stock status
lt_LT: Produkto atsargų būsena

en: Product tabs
lt_LT: Produkto skirtukai

en: Product tag
lt_LT: Produkto žyma

en: Product tags
lt_LT: Produktų žymos

en: Product title
lt_LT: Produkto pavadinimas

en: Product type
lt_LT: Produkto tipas

en: Product up/cross-sells
lt_LT: Produkto papildomi/kryžminiai pardavimai

en: Products
lt_LT: Produktai

en: Products archive description
lt_LT: Prekių archyvo aprašymas

en: Products filter
lt_LT: Prekių filtras

en: Products orderby
lt_LT: Prekių rūšiavimas

en: Products pagination
lt_LT: Prekių puslapiavimas

en: Products per page
lt_LT: Produktų puslapyje

en: Products total results
lt_LT: Bendras prekių rezultatų skaičius

en: Products with the same category or tag.
lt_LT: Produktai su ta pačia kategorija ar žyme.

en: Profile picture
lt_LT: Profilio nuotrauka

en: Progress
lt_LT: Progresas

en: Progress Bar
lt_LT: Eigos juosta

en: Project ID
lt_LT: Projekto ID

en: Project not found.
lt_LT: Projektas nerastas.

en: Properties
lt_LT: Savybės

en: Properties found, but none are conneted to any setting of your main component.
lt_LT: Savybės rastos, bet nė viena nėra prijungta prie jūsų pagrindinio komponento nustatymų.

en: Property
lt_LT: Savybė

en: Property groups
lt_LT: Savybių grupės

en: Property name
lt_LT: Savybės pavadinimas

en: Property value
lt_LT: Savybės reikšmė

en: Provide the element ID that holds the live search results below.
lt_LT: Žemiau nurodykite elemento ID, kuriame bus rodomi tiesioginės paieškos rezultatai.

en: Provide your own options in JSON format
lt_LT: Pateikite savo parinktis JSON formatu

en: Provider
lt_LT: Tiekėjas

en: Pseudo class
lt_LT: Pseudo klasė

en: Public templates
lt_LT: Vieši šablonai

en: Publish
lt_LT: Publikuoti

en: Published
lt_LT: Publikuota

en: Published date
lt_LT: Paskelbimo data

en: Quantity
lt_LT: Kiekis

en: Queries
lt_LT: Ataskaitos

en: Queries of the types "Post", "Term", and "User" are supported.
lt_LT: Palaikomi „Įrašo“, „Termino“ ir „Naudotojo“ tipų užklausos.

en: Query
lt_LT: Užklausa

en: Query API
lt_LT: Užklausų API

en: Query Bricks data in search results
lt_LT: Ieškoti Bricks duomenų paieškos rezultatuose

en: Query Results Summary
lt_LT: Užklausos rezultatų santrauka

en: Query configured
lt_LT: Sukonfigūruota užklausa

en: Query editor
lt_LT: Užklausų redaktorius

en: Query editor in use. But not accessible due to lack of code execution rights.
lt_LT: Užklausų redaktorius naudojamas. Tačiau nepasiekiamas dėl kodo vykdymo teisių trūkumo.

en: Query filters
lt_LT: Užklausų filtrai

en: Query filters are disabled
lt_LT: Užklausų filtrai išjungti

en: Query filters reindex job started.
lt_LT: Užklausų filtrų perindeksavimo užduotis pradėta.

en: Query loop
lt_LT: Užklausų ciklas

en: Query loop index
lt_LT: Užklausos ciklo indeksas

en: Query loop results in the builder are limited to %1$s.
lt_LT: Užklausos ciklo rezultatai kūrimo įrankyje yra apriboti iki %1$s.

en: Query manager
lt_LT: Užklausų tvarkyklė

en: Query name
lt_LT: Užklausos pavadinimas

en: Query object type not supported
lt_LT: Užklausos objekto tipas nepalaikomas

en: Query results count
lt_LT: Paieškos rezultatų skaičius

en: Query settings
lt_LT: Užklausos nustatymai

en: Query type
lt_LT: Užklausos tipas

en: Query with this name already exists.
lt_LT: Užklausa šiuo pavadinimu jau egzistuoja.

en: Quick Feedback
lt_LT: Greitas atsiliepimas

en: Quick View
lt_LT: Greita peržiūra

en: Quotes
lt_LT: Citatos

en: REST API Prefix
lt_LT: REST API priešdėlis

en: Radial
lt_LT: Radialinis

en: Radio
lt_LT: Pasirinkimas

en: Radio list
lt_LT: Radijo mygtukai

en: Radius
lt_LT: Spindulys

en: Random
lt_LT: Atsitiktinis

en: Random order
lt_LT: Atsitiktinė tvarka

en: Random seed TTL
lt_LT: Atsitiktinio sėklos TTL

en: Random seed ttl
lt_LT: Atsitiktinė sėkla ttl

en: Range
lt_LT: Intervalas

en: Rate limit exceeded. Please try again later.
lt_LT: Viršytas užklausų limitas. Pabandykite vėliau.

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
lt_LT: Pasiektas šios valandos užklausų limitas. Palaukite iki kitos valandos pradžios, kol jis bus atstatytas.

en: Rate limiting
lt_LT: Dažnio ribojimas

en: Rated %s out of 5
lt_LT: Įvertinta %s iš 5

en: Rating
lt_LT: Įvertinimas

en: Rating icon
lt_LT: Įvertinimo piktograma

en: Rating typography
lt_LT: Įvertinimo tipografija

en: Raw
lt_LT: Neapdorotas

en: Raw HTML
lt_LT: Neapdorotas HTML

en: Read more
lt_LT: Skaityti daugiau

en: Read more about %s
lt_LT: Skaityti daugiau apie %s

en: Reading progress bar
lt_LT: Skaitymo eigos juosta

en: Reading time
lt_LT: Skaitymo laikas

en: Ready to publish your first post?
lt_LT: Ar pasiruošę paskelbti savo pirmąjį įrašą?

en: Recent comments
lt_LT: Naujausi komentarai

en: Recent posts
lt_LT: Naujausi įrašai

en: Recommended column type
lt_LT: Rekomenduojamas stulpelio tipas

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
lt_LT: Rekomenduojamas ilgis: 55 simboliai. Numatytasis: Įrašo/puslapio ištrauka.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
lt_LT: Rekomenduojamas ilgis: 95 simboliai arba mažiau. Numatytasis: Įrašo/puslapio pavadinimas.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
lt_LT: Rekomenduojama max_execution_time: 180 (arba daugiau)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
lt_LT: Rekomenduojamas dydis: Didelis. Numatytasis: Pagrindinė nuotrauka.

en: Recommended upload_max_filesize
lt_LT: Rekomenduojama upload_max_filesize

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
lt_LT: Rekomenduojama wp_memory_limit: 64M (arba daugiau)

en: Redirect
lt_LT: Nukreipimas

en: Redirect after (ms)
lt_LT: Peradresuoti po (ms)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
lt_LT: Peradresavimas įvykdomas tik po sėkmingo formos pateikimo.

en: Redirect to
lt_LT: Nukreipti į

en: Redirect to admin area
lt_LT: Peradresuoti į administravimo sritį

en: Redirect to custom authentication page
lt_LT: Nukreipti į individualų autentifikavimo puslapį

en: Redirect to product page
lt_LT: Nukreipti į produkto puslapį

en: Redirect to specific page
lt_LT: Nukreipti į konkretų puslapį

en: Redo
lt_LT: Atkurti

en: Referrer
lt_LT: Nukreipėjas

en: Referrer URL
lt_LT: Nukreipimo URL

en: Regenerate CSS files
lt_LT: Iš naujo generuoti CSS failus

en: Regenerate code signatures
lt_LT: Iš naujo generuoti kodo parašus

en: Regenerate code signatures whenever your WordPress salts (secret keys) change.
lt_LT: Iš naujo sugeneruokite kodo parašus, kai pasikeičia jūsų WordPress druskos (slaptieji raktai).

en: Regenerate filter index
lt_LT: Iš naujo generuoti filtro indeksą

en: Register form
lt_LT: Registracijos forma

en: Registered
lt_LT: Registruotas

en: Registered sidebars
lt_LT: Registruotos šoninės juostos

en: Registration
lt_LT: Registracija

en: Regular expression to validate the input.
lt_LT: Reguliarioji išraiška įvesties patvirtinimui.

en: Regular price typography
lt_LT: Įprastos kainos tipografija

en: Rel attribute
lt_LT: Rel atributas

en: Related Posts
lt_LT: Susiję įrašai

en: Related posts
lt_LT: Susiję įrašai

en: Related products
lt_LT: Susiję produktai

en: Related videos from other channels
lt_LT: Susiję vaizdo įrašai iš kitų kanalų

en: Relation
lt_LT: Ryšys

en: Reload
lt_LT: Įkelti iš naujo

en: Reload canvas
lt_LT: Įkelti drobę iš naujo

en: Remarkable
lt_LT: Puiku

en: Remember me
lt_LT: Prisiminti mane

en: Remote
lt_LT: Nuotolinis

en: Remote playback
lt_LT: Nuotolinis atkūrimas

en: Remote templates
lt_LT: Nuotoliniai šablonai

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Remove all index jobs
lt_LT: Pašalinti visas indeksavimo užduotis

en: Remove attribute
lt_LT: Pašalinti atributą

en: Remove billing fields
lt_LT: Pašalinti atsiskaitymo laukus

en: Remove default margins
lt_LT: Pašalinti numatytąsias paraštes

en: Remove file
lt_LT: Pašalinti failą

en: Remove from favorites
lt_LT: Pašalinti iš mėgstamų

en: Remove from icon set
lt_LT: Pašalinti iš piktogramų rinkinio

en: Remove image
lt_LT: Pašalinti paveikslėlį

en: Remove selected
lt_LT: Pašalinti pasirinktus

en: Remove shipping fields
lt_LT: Pašalinti pristatymo laukus

en: Removed
lt_LT: Pašalinta

en: Removed from cart
lt_LT: Pašalinta iš krepšelio

en: Rename
lt_LT: Pervadinti

en: Rename images
lt_LT: Pervadinti paveikslėlius

en: Renamed
lt_LT: Pervadinta

en: Render
lt_LT: Atvaizdavimas

en: Render dynamic data text on canvas
lt_LT: Atvaizduoti dinaminių duomenų tekstą drobėje

en: Render footer
lt_LT: Rodyti poraštę

en: Render header
lt_LT: Rodyti antraštę

en: Render on the front-end without the div wrapper.
lt_LT: Rodyti priekinėje dalyje be div apgaubėjo.

en: Render popups
lt_LT: Rodyti iškylančius langus

en: Render with %s
lt_LT: Atvaizduoti su %s

en: Render without wrapper
lt_LT: Rodyti be apgaubėjo

en: Rendered with %s
lt_LT: Atvaizduota su %s

en: Repeat
lt_LT: Kartoti

en: Repeat-x
lt_LT: Kartoti-x

en: Repeat-y
lt_LT: Kartoti-y

en: Replace
lt_LT: Pakeisti

en: Replace content
lt_LT: Pakeisti turinį

en: Replace element classes
lt_LT: Pakeisti elemento klases

en: Replace image
lt_LT: Pakeisti vaizdą

en: Replace with
lt_LT: Pakeisti į

en: Replace with this string
lt_LT: Pakeisti šia eilute

en: Reply
lt_LT: Atsakyti

en: Reply to email address
lt_LT: Atsakymo el. pašto adresas

en: Request
lt_LT: Užklausa

en: Request body
lt_LT: Užklausos tekstas

en: Request body type
lt_LT: Užklausos kūno tipas

en: Required
lt_LT: Privalomas

en: Requires enabling of "%1$s" and/or "%2$s" permission.
lt_LT: Reikia įjungti „%1$s“ ir/arba „%2$s“ leidimą.

en: Resend activation email
lt_LT: Persiųsti aktyvacijos el. laišką

en: Reset
lt_LT: Atstatyti

en: Reset Settings
lt_LT: Atstatyti nustatymus

en: Reset all
lt_LT: Atstatyti viską

en: Reset database table
lt_LT: Atstatyti duomenų bazės lentelę

en: Reset filters
lt_LT: Atstatyti filtrus

en: Reset password
lt_LT: Atstatyti slaptažodį

en: Reset styles
lt_LT: Atstatyti stilius

en: Reset text after .. seconds
lt_LT: Atstatyti tekstą po .. sekundžių

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
lt_LT: Visų lūžio taškų atstatymas ištrins visus pasirinktinius lūžio taškus ir atstato visus numatytuosius lūžio taškus.

en: Resize
lt_LT: Keisti dydį

en: Resolve all conflicts listed below to save your changes.
lt_LT: Išspręskite visus žemiau išvardytus konfliktus, kad galėtumėte išsaugoti pakeitimus.

en: Resolve all conflicts listed below, highlighted in red, to continue with importing those classes.
lt_LT: Išspręskite visus žemiau išvardytus konfliktus, pažymėtus raudonai, kad galėtumėte tęsti tų klasių importavimą.

en: Response
lt_LT: Atsakas

en: Response path
lt_LT: Atsakymo kelias

en: Response settings
lt_LT: Atsakymo nustatymai

en: Responsive breakpoints
lt_LT: Responsyvumo lūžio taškai

en: Responsive control indicator
lt_LT: Prisitaikančio dizaino valdymo indikatorius

en: Restart
lt_LT: Paleisti iš naujo

en: Restore
lt_LT: Atkurti

en: Restore all
lt_LT: Atkurti viską

en: Restore icon
lt_LT: Atkurti piktogramą

en: Restored
lt_LT: Atkurta

en: Result Count
lt_LT: Rezultatų skaičius

en: Results
lt_LT: Rezultatai

en: Results for: %s
lt_LT: Rezultatai pagal: %s

en: Results per page
lt_LT: Rezultatų puslapyje

en: Return query parameters in PHP array. Learn more about the query parameters for %1$s, %2$s, %3$s
lt_LT: Grąžinti užklausos parametrus PHP masyve. Sužinokite daugiau apie užklausos parametrus, skirtus %1$s, %2$s, %3$s

en: Reveal animation
lt_LT: Atskleidimo animacija

en: Reverse
lt_LT: Atvirkštinė tvarka

en: Review
lt_LT: Apžvalga

en: Review all Code element (PHP & HTML), SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances.
lt_LT: Peržiūrėkite visus Kodo elementus (PHP ir HTML), SVG elementus (kodas), Užklausų redaktorių ir „echo“ žymės atvejus.

en: Review author
lt_LT: Apžvalgos autorius

en: Reviewed
lt_LT: Peržiūrėta

en: Reviewed item name
lt_LT: Apžvelgiamo elemento pavadinimas

en: Reviewed item type
lt_LT: Apžvelgiamo elemento tipas

en: Revision applied
lt_LT: Versija pritaikyta

en: Revision by
lt_LT: Versija nuo

en: Revision deleted
lt_LT: Versija ištrinta

en: Revision discarded
lt_LT: Versija atmesta

en: Revisions
lt_LT: Versijos

en: Rewind
lt_LT: Atsukti atgal

en: Rewind by drag
lt_LT: Atsukti atgal velkant

en: Ribbon
lt_LT: Juostelė

en: Rich Text
lt_LT: Raiškusis tekstas

en: Rich text
lt_LT: Turtingas tekstas

en: Ridge
lt_LT: Iškilus

en: Right
lt_LT: Dešinė

en: Right to left
lt_LT: Iš dešinės į kairę

en: Right with space
lt_LT: Dešinėje su tarpu

en: Ring
lt_LT: Žiedas

en: Ripple
lt_LT: Bangos

en: Roadmap
lt_LT: Plėtros planas

en: Role
lt_LT: Vaidmuo

en: Roles
lt_LT: Rolės

en: Roller
lt_LT: Ritinis

en: Root container margin
lt_LT: Šakninio konteinerio paraštė

en: Root container padding
lt_LT: Šakninio konteinerio užpildas

en: Root container width
lt_LT: Šakninio konteinerio plotis

en: Rotate
lt_LT: Pasukti

en: Rotate X
lt_LT: Pasukimas x

en: Rotate Y
lt_LT: Pasukimas y

en: Rotate Z
lt_LT: Pasukimas z

en: Round
lt_LT: Apvalus

en: Row
lt_LT: Eilutė

en: Row gap
lt_LT: Eilučių tarpas

en: Rows
lt_LT: Eilutės

en: Run only once
lt_LT: Vykdyti tik vieną kartą

en: Run this interaction if the following conditions are met.
lt_LT: Vykdykite šią sąveiką, jei tenkinamos šios sąlygos.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
lt_LT: %s Paleidimas aptinka visus pasenusius Bricks duomenis ir automatiškai juos atnaujina į naujausią sintaksę.

en: SSL certificate
lt_LT: SSL sertifikatas

en: SVG code
lt_LT: SVG kodas

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
lt_LT: SVG failai aprašo paveikslėlius XML formatu ir todėl gali turėti kenkėjiško kodo. Kai %s įjungtas, Bricks bandys išvalyti SVG failus įkėlimo metu.

en: SVG files not imported for security reasons.
lt_LT: SVG failai neimportuoti saugumo sumetimais.

en: SVG logo: Set "Height" & "Width" in "px" value.
lt_LT: SVG logotipas: Nustatykite „Aukštį“ ir „Plotį“ „px“ reikšme.

en: SVG uploads
lt_LT: SVG įkėlimai

en: Sale
lt_LT: Išpardavimas

en: Sale price typography
lt_LT: Išpardavimo kainos tipografija

en: Sale!
lt_LT: Išpardavimas!

en: Sample text
lt_LT: Teksto pavyzdys

en: Sanitization method
lt_LT: Sanitarijos metodas

en: Satellite
lt_LT: Palydovinis

en: Saturation
lt_LT: Sodrumas

en: Saturday
lt_LT: Šeštadienis

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Save %s data as Block editor data
lt_LT: Išsaugoti %s duomenis kaip bloko redaktoriaus duomenis

en: Save IP address
lt_LT: Išsaugoti IP adresą

en: Save Settings
lt_LT: Išsaugoti nustatymus

en: Save Variables
lt_LT: Išsaugoti kintamuosius

en: Save as
lt_LT: Išsaugoti kaip

en: Save as component
lt_LT: Išsaugoti kaip komponentą

en: Save as template
lt_LT: Išsaugoti kaip šabloną

en: Save changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Save draft
lt_LT: Išsaugoti juodraštį

en: Save file
lt_LT: Išsaugoti failą

en: Save form submissions in database
lt_LT: Išsaugoti formų pateikimus duomenų bazėje

en: Save in custom directory
lt_LT: Išsaugoti pasirinktiniame kataloge

en: Save in media library
lt_LT: Išsaugoti medijos bibliotekoje

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
lt_LT: Išsaugoti mano vardą, el. paštą ir svetainę šioje naršyklėje kitam kartui, kai komentuosiu.

en: Save new style
lt_LT: Išsaugoti naują stilių

en: Save new title/permalink
lt_LT: Išsaugoti naują pavadinimą/nuolatinę nuorodą

en: Save style
lt_LT: Išsaugoti stilių

en: Save submission
lt_LT: Išsaugoti pateikimą

en: Saved
lt_LT: Išsaugota

en: Saved as template
lt_LT: Išsaugota kaip šablonas

en: Scale
lt_LT: Mastelis

en: Scale X
lt_LT: Mastelis x

en: Scale Y
lt_LT: Mastelis y

en: Scale color
lt_LT: Mastelio spalva

en: Scale down
lt_LT: Sumažinti

en: Scale length in px
lt_LT: Mastelio ilgis pikseliais

en: Scale type
lt_LT: Skalės tipas

en: Scales
lt_LT: Svarstyklės

en: Scan complete: %1$d orphaned elements found across %2$d posts.
lt_LT: Nuskanavimas baigtas: rasta %1$d našlaičių elementų %2$d įrašuose.

en: Scan your site for orphaned elements that may cause issues.
lt_LT: Nuskenuokite savo svetainę ieškodami pamestų elementų, kurie gali sukelti problemų.

en: Scanning your entire site. This may take a moment.
lt_LT: Skenuojama visa jūsų svetainė. Tai gali užtrukti.

en: Schedule
lt_LT: Tvarkaraštis

en: Scope
lt_LT: Aprėptis

en: Screen reader label for the marker. Set for better accessibility.
lt_LT: Žymeklio etiketė ekrano skaitytuvui. Nustatykite geresniam prieinamumui.

en: Screen width
lt_LT: Ekrano plotis

en: Screenshots generated
lt_LT: Ekrano nuotraukos sugeneruotos

en: Scroll
lt_LT: Slinkti

en: Scroll offset
lt_LT: Slinkties poslinkis

en: Scroll snap
lt_LT: Slinkties fiksavimas

en: Scroll to
lt_LT: Slinkti į

en: Scroll to notice
lt_LT: Slinkti iki pranešimo

en: Scroll to top
lt_LT: Slinkti į viršų

en: Scroll to top of popup when popup opens.
lt_LT: Slinkti į iškylančio lango viršų, kai langas atsidaro.

en: Scroll to top when offcanvas opens.
lt_LT: Slinkti į viršų, kai atsidaro šoninis skydelis.

en: Scrolling background
lt_LT: Slenkantis fonas

en: Scrolling box shadow
lt_LT: Slenkančio elemento šešėlis

en: Scrolling text color
lt_LT: Slenkančio teksto spalva

en: Search
lt_LT: Ieškoti

en: Search ...
lt_LT: Ieškoti...

en: Search Custom Fonts
lt_LT: Ieškoti pasirinktinių šriftų

en: Search Template Bundles
lt_LT: Ieškoti Template rinkinių

en: Search Template Tags
lt_LT: Ieškoti Template žymų

en: Search Templates
lt_LT: Ieškoti templates

en: Search and replace label value.
lt_LT: Ieškoti ir pakeisti etiketės reikšmę.

en: Search background color
lt_LT: Paieškos fono spalva

en: Search border
lt_LT: Paieškos rėmelis

en: Search classes
lt_LT: Paieškos klasės

en: Search documentation
lt_LT: Ieškoti dokumentacijoje

en: Search elements ..
lt_LT: Ieškoti elementų..

en: Search for
lt_LT: Ieškoti

en: Search for posts, pages, or custom post types
lt_LT: Įrašų, puslapių arba pasirinktinių įrašų tipų paieška

en: Search options
lt_LT: Paieškos parinktys

en: Search or create post
lt_LT: Ieškoti arba kurti įrašą

en: Search pages ..
lt_LT: Ieškoti puslapių..

en: Search posts
lt_LT: Paieškos pranešimai

en: Search posts/pages
lt_LT: Ieškoti įrašų/puslapių

en: Search results
lt_LT: Paieškos rezultatai

en: Search results for:
lt_LT: Paieškos rezultatai:

en: Search settings
lt_LT: Paieškos nustatymai

en: Search site
lt_LT: Ieškoti svetainėje

en: Search tag
lt_LT: Ieškoti žymės

en: Search templates ..
lt_LT: Ieškoti šablonų..

en: Search term
lt_LT: Paieškos terminas

en: Search variable
lt_LT: Ieškoti kintamojo

en: Searching
lt_LT: Ieškoma

en: Secondary
lt_LT: Antrinis

en: Secondary color
lt_LT: Antrinė spalva

en: Section
lt_LT: Sekcija

en: Security warning
lt_LT: Įspėjimas dėl saugumo

en: Select
lt_LT: Pasirinkti

en: Select Color
lt_LT: Pasirinkite spalvą

en: Select HTML tags
lt_LT: Pasirinkite HTML žymes

en: Select SVG Icons
lt_LT: Pasirinkti SVG piktogramas

en: Select a slide to show
lt_LT: Pasirinkite skaidrę rodyti

en: Select a template or provide a custom text to show if this query doesn't return any results.
lt_LT: Pasirinkite šabloną arba įveskite pasirinktinį tekstą, kuris bus rodomas, jei ši užklausa negrąžins jokių rezultatų.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
lt_LT: Pasirinkite temos stilių arba sukurkite naują, kad suformuotumėte savo svetainės (%s) stilių.

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
lt_LT: Pasirinkite veiksmą (-us), kurį (-iuos) norite atlikti po sėkmingo formos pateikimo.

en: Select an icon library
lt_LT: Pasirinkite piktogramų biblioteką

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
lt_LT: Pasirinkite ir importuokite savo nustatymų JSON failą iš savo kompiuterio.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
lt_LT: Pasirinkite ir importuokite savo šablono JSON/ZIP failą iš kompiuterio.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
lt_LT: Pasirinkite bet kurią reviziją peržiūrai. Spustelėkite „Taikyti“, kad tęstumėte pasirinktos revizijos redagavimą. Spustelėkite „Atmesti“, kad tęstumėte dabartinės revizijos redagavimą.

en: Select archive term
lt_LT: Pasirinkite archyvo terminą

en: Select archive type
lt_LT: Pasirinkite archyvo tipą

en: Select author
lt_LT: Pasirinkite autorių

en: Select class
lt_LT: Pasirinkite klasę

en: Select classes
lt_LT: Pasirinkite klases

en: Select color
lt_LT: Pasirinkti spalvą

en: Select color palette
lt_LT: Pasirinkti spalvų paletę

en: Select condition
lt_LT: Pasirinkite sąlygą

en: Select content type
lt_LT: Pasirinkite turinio tipą

en: Select dynamic data
lt_LT: Pasirinkti dinaminius duomenis

en: Select element structure
lt_LT: Pasirinkite elemento struktūrą

en: Select end date
lt_LT: Pasirinkite pabaigos datą

en: Select file
lt_LT: Pasirinkti failą

en: Select file(s) to import
lt_LT: Pasirinkti failą(-us) importavimui

en: Select font file
lt_LT: Pasirinkite šrifto failą

en: Select icon
lt_LT: Pasirinkti piktogramą

en: Select icon library
lt_LT: Pasirinkite piktogramų biblioteką

en: Select icon set
lt_LT: Pasirinkti piktogramų rinkinį

en: Select image
lt_LT: Pasirinkti paveikslėlį

en: Select images
lt_LT: Pasirinkite vaizdus

en: Select individual
lt_LT: Pasirinkti individualiai

en: Select items
lt_LT: Pasirinkti elementus

en: Select link type
lt_LT: Pasirinkti nuorodos tipą

en: Select multiple images
lt_LT: Pasirinkite kelis vaizdus

en: Select nav menu
lt_LT: Pasirinkti navigacijos meniu

en: Select option
lt_LT: Pasirinkti parinktį

en: Select options
lt_LT: Pasirinkti parinktis

en: Select post
lt_LT: Pasirinkite postą

en: Select post type
lt_LT: Pasirinkti įrašo tipą

en: Select post types to edit with %s.
lt_LT: Pasirinkite įrašų tipus, kuriuos norite redaguoti su %s.

en: Select post/page
lt_LT: Pasirinkti įrašą/puslapį

en: Select posts
lt_LT: Pasirinkti įrašus

en: Select posts/pages
lt_LT: Pasirinkti įrašus/puslapius

en: Select product type
lt_LT: Pasirinkite produkto tipą

en: Select products
lt_LT: Pasirinkite produktus

en: Select query loop
lt_LT: Pasirinkite užklausos ciklą

en: Select shape
lt_LT: Pasirinkti formą

en: Select smallest breakpoint that this video should play at. Preview on frontend.
lt_LT: Pasirinkite mažiausią lūžio tašką, kuriame šis vaizdo įrašas turėtų būti rodomas. Peržiūrėkite svetainėje.

en: Select sort
lt_LT: Pasirinkti rūšiavimą

en: Select start date
lt_LT: Pasirinkite pradžios datą

en: Select taxonomies
lt_LT: Pasirinkti taksonomijas

en: Select taxonomy
lt_LT: Pasirinkite taksonomiją

en: Select template
lt_LT: Pasirinkti šabloną

en: Select template tags
lt_LT: Pasirinkti šablono žymes

en: Select template to update
lt_LT: Pasirinkti šabloną atnaujinimui

en: Select template type
lt_LT: Pasirinkti šablono tipą

en: Select templates
lt_LT: Pasirinkti šablonus

en: Select templates to exclude from remote template access.
lt_LT: Pasirinkite šablonus, kurie bus neįtraukti į nuotolinę šablonų prieigą.

en: Select term
lt_LT: Pasirinkti terminą

en: Select terms
lt_LT: Pasirinkti terminus

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
lt_LT: Pasirinkite tekstą drobėje, kad jį formatuotumėte. Norėdami pridėti antraštes, pastraipas ir paveikslėlius, naudokite elementą „Raiškusis tekstas“.

en: Select the elements for which you want to remove the default margins.
lt_LT: Pasirinkite elementus, kuriems norite pašalinti numatytąsias paraštes.

en: Select the node that you want to style inside the currently active element on the canvas.
lt_LT: Pasirinkite mazgą, kurį norite stilizuoti šiuo metu aktyvaus elemento viduje drobėje.

en: Select the query this filter should target.
lt_LT: Pasirinkite užklausą, kurią šis filtras turėtų taikyti.

en: Select the type of template you want to create:
lt_LT: Pasirinkite šablono tipą, kurį norite sukurti:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
lt_LT: Pasirinkite turinio tipą, kurį norite rodyti darbo lauke, tada spustelėkite „TAIKYTI PERŽIŪRĄ“, kad pasirinktą turinį matytumėte darbo lauke.

en: Select which post types can be edited using Bricks.
lt_LT: Pasirink, kuriuos įrašų tipus galima redaguoti naudojant Bricks.

en: Select/enter unit
lt_LT: Pasirinkite/įveskite vienetą

en: Select/upload font variation
lt_LT: Pasirinkti/įkelti šrifto variaciją

en: Selected
lt_LT: Pasirinkta

en: Selected classes
lt_LT: Pasirinktos klasės

en: Selected elements
lt_LT: Pasirinkti elementai

en: Selected field
lt_LT: Pasirinktas laukas

en: Selected posts/pages will be accessible even when maintenance mode is active.
lt_LT: Pasirinkti įrašai/puslapiai bus prieinami net kai priežiūros režimas yra aktyvus.

en: Selected sidebar has no active widgets.
lt_LT: Pasirinktoje šoninėje juostoje nėra aktyvių valdiklių.

en: Selected variables
lt_LT: Pasirinkti kintamieji

en: Selecting an element in the structure panel scrolls it into view on the canvas.
lt_LT: Pasirinkus elementą struktūros skydelyje, jis automatiškai parodomas drobėje.

en: Selection
lt_LT: Pasirinkimas

en: Selector
lt_LT: Selektorius

en: Selector detector
lt_LT: Selektoriaus detektorius

en: Selector exists
lt_LT: Selektorius jau egzistuoja

en: Selectors
lt_LT: Selektoriai

en: Self
lt_LT: Pats

en: Semi Bold
lt_LT: Pusiau paryškintas

en: Send
lt_LT: Siųsti

en: Send WordPress notification
lt_LT: Siųsti WordPress pranešimą

en: Send an email to every newly registered user with an activation link that must be clicked to activate their account.
lt_LT: Kiekvienam naujai užsiregistravusiam naudotojui išsiųskite el. laišką su aktyvavimo nuoroda, kurią reikia spustelėti, kad būtų aktyvuota paskyra.

en: Send email to %s
lt_LT: Siųsti el. laišką %s

en: Send to custom email address
lt_LT: Siųsti pasirinktiniu el. pašto adresu

en: Send to email address
lt_LT: Siųsti el. pašto adresu

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
lt_LT: Reikalingas Sendgrid API raktas! Pridėkite raktą skydelyje: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
lt_LT: Atskirkite raktažodžius kableliais. Padeda paieškos sistemai nustatyti puslapio temą.

en: Separate value & label by ":".
lt_LT: Atskirkite reikšmę ir etiketę dvitaškiu „:“.

en: Separate values by comma.
lt_LT: Atskirkite reikšmes kableliais.

en: Separated by space. Without class dot.
lt_LT: Atskirtos tarpais. Be klasės taško.

en: Separator
lt_LT: Skirtukas

en: Separator color
lt_LT: Skirtuko spalva

en: Sepia
lt_LT: Sepija

en: September
lt_LT: Rugsėjis

en: Server Environment
lt_LT: Serverio aplinka

en: Server info
lt_LT: Serverio informacija

en: Server-side render not available
lt_LT: Serverio pusės atvaizdavimas nepasiekiamas

en: Service
lt_LT: Paslauga

en: Session storage
lt_LT: Sesijos saugykla

en: Set "Align items" under "Mobile menu" instead.
lt_LT: Nustatykite „Lygiuoti elementus“ skiltyje „Mobilusis meniu“.

en: Set "ID" on items above to open via anchor link.
lt_LT: Nustatykite „ID“ elementams aukščiau, kad atidarytumėte per nuorodos inkarą.

en: Set "ID" on tab menu "Div" to open a tab via anchor link.
lt_LT: Nustatykite „ID“ skirtuko meniu „Div“ elementui, kad atidarytumėte skirtuką per prieraišo nuorodą.

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
lt_LT: Nustatykite „Piktogramą“ kaip vaizdo įrašo paleidimo mygtuką, kad pagerintumėte vartotojo patirtį.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
lt_LT: Nustatykite „Viršaus“ reikšmę, kad šis elementas taptų „lipnus“.

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
lt_LT: Nustatykite %s pagal vartotojo vaidmenį. Norėdami nustatyti prieigą konkrečiam vartotojui, redaguokite vartotojo profilį tiesiogiai.

en: Set Unsplash API Key
lt_LT: Nustatyti Unsplash API raktą

en: Set a specific height for your template manager thumbnails in the builder. Thumbnails exceeding this height auto-scroll on mouseover.
lt_LT: Nustatykite konkretų šablonų tvarkyklės miniatiūrų aukštį kūrėjuje. Miniatiūros, viršijančios šį aukštį, automatiškai slenka užvedus pelę.

en: Set attribute
lt_LT: Nustatyti atributą

en: Set clause name to be used as "Order by" parameter.
lt_LT: Nustatykite sąlygos pavadinimą, kuris bus naudojamas kaip „Rūšiuoti pagal“ parametras.

en: Set code execution capability for individual users by editing their user profile.
lt_LT: Nustatykite kodo vykdymo galimybę pavieniams vartotojams redaguodami jų vartotojo profilį.

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
lt_LT: Nustatykite sąlygą(-as), kad pritaikytumėte pasirinktą temos stilių visai svetainei arba tam tikroms sritims.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
lt_LT: Nustatykite sąlygą(-as), kad šablonas būtų rodomas konkrečiose jūsų svetainės srityse.

en: Set conditions
lt_LT: Nustatyti sąlygas

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
lt_LT: Nustatykite pasirinktinę nuorodos paskirties vietą kūrėjo įrankių juostos logotipui.

en: Set for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
lt_LT: Nustatykite geresniam našumui kūrėjuje. Vis dar galima naudoti dinaminių duomenų žymeklius, pvz., {cf_my_wordpress_field}.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
lt_LT: Nustatykite geresniam našumui, jei nevykdote jokio jQuery kodo, senesnio nei 1.9 versija.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
lt_LT: Nustatykite geresniam našumui, jei nenaudojate įterpimų, pvz., YouTube vaizdo įrašų, savo svetainėje.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
lt_LT: Nustatykite geresniam našumui, jei nenaudojate jaustukų savo svetainėje.

en: Set for video SEO best practices via poster attribute on the video tag. If the source is Youtube or Vimeo, it will be used as preview image.
lt_LT: Nustatykite vaizdo įrašo SEO geriausiai praktikai per plakato atributą vaizdo žymoje. Jei šaltinis yra Youtube arba Vimeo, jis bus naudojamas kaip peržiūros paveikslėlis.

en: Set globally under %s
lt_LT: Nustatyta globaliai %s

en: Set if this element doesn't contain any descriptive text.
lt_LT: Nustatykite, jei šis elementas neturi jokio aprašomojo teksto.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
lt_LT: Nustatykite, jei nenaudojate Google šriftų arba įkėlėte ir talpinate Google šriftus kaip „Pasirinktinius šriftus“.

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
lt_LT: Nustatykite, jei turite problemų su Bricks įdiegtu tinguoju įkėlimu.

en: Set if your dynamic data in AJAX popup is rendered incorrectly.
lt_LT: Nustatykite, jei jūsų dinaminis turinys AJAX iššokančiame lange rodomas neteisingai.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
lt_LT: Nustatykite atskirus vaizdo grotuvo valdiklius: Nustatymai > Temos stiliai > Elementas - Vaizdo įrašas

en: Set interactions for this popup.
lt_LT: Nustatykite šio iššokančio lango sąveikas.

en: Set maximum number of form submissions that you want to store in the database.
lt_LT: Nustatykite maksimalų formos pateikčių skaičių, kurį norite saugoti duomenų bazėje.

en: Set number of columns on smaller breakpoints.
lt_LT: Nustatykite stulpelių skaičių mažesniuose ekrano dydžiuose.

en: Set only width generates 16:9 ratio videos.
lt_LT: Nustačius tik plotį, generuojami 16:9 santykio vaizdo įrašai.

en: Set options as %s
lt_LT: Nustatykite parinktis kaip %s

en: Set source image at base breakpoint to use main image as fallback image.
lt_LT: Nustatykite šaltinio paveikslėlį baziniam lūžio taškui, kad naudotumėte pagrindinį paveikslėlį kaip atsarginį.

en: Set template style
lt_LT: Nustatyti šablono stilių

en: Set the builder language direction.
lt_LT: Nustatykite kūrėjo kalbos kryptį.

en: Set the builder language.
lt_LT: Nustatykite kūrėjo kalbą.

en: Set the default field value/content.
lt_LT: Nustatykite numatytąją lauko reikšmę/turinį.

en: Set the key you used for the offset. Example: limit = 20 set on query parameter, Page parameter is "skip", set this offset key as "limit". Clicking page 3 on the pagination element will generate the final URL as https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20
lt_LT: Nustatykite raktą, kurį naudojote kompensavimui. Pavyzdys: užklausos parametrui nustatyta riba = 20, puslapio parametras yra "praleisti", nustatykite šį poslinkio raktą kaip "riba". Paspaudus puslapių skirstymo elemento 3 puslapį, bus sukurtas galutinis URL adresas https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20

en: Set the required password under Settings > Template settings > Password protection for template-wide protection, or set an individual password directly for each post/page.
lt_LT: Nustatykite reikiamą slaptažodį skiltyje Nustatymai > Template nustatymai > Slaptažodžio apsauga visam šablonui, arba nustatykite atskirą slaptažodį tiesiogiai kiekvienam įrašui/puslapiui.

en: Set the status of each element, native and custom, in the builder and frontend.
lt_LT: Nustatykite kiekvieno elemento, standartinio ir individualaus, būseną kūrimo įrankyje ir priekinėje dalyje.

en: Set to "0" to disable default animations.
lt_LT: Nustatykite „0“, kad išjungtumėte numatytąsias animacijas.

en: Set to "0s" to disable open/close animation.
lt_LT: Nustatykite „0s“, kad išjungtumėte atidarymo/uždarymo animaciją.

en: Set to "50%" to scroll active element into center or "off" to disable auto-scroll.
lt_LT: Nustatykite „50%“, kad aktyvus elementas būtų slenkamas į centrą, arba „išjungta“, kad išjungtumėte automatinį slinkimą.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
lt_LT: Nustatykite į „Fiksuotas“, kad gautumėte paralakso efektą.

en: Set to 0 to disable caching. Default is 300 seconds (five minutes).
lt_LT: Nustatykite 0, kad išjungtumėte spartinimą. Numatytoji reikšmė yra 300 sekundžių (penkios minutės).

en: Set to improve performance by caching query loops. This is particularly useful when your query loop arguments remain relatively unchanged. For optimal functionality, ensure that server object caching is enabled for persistent caching. Disable this setting if you experience any unexpected query results.
lt_LT: Nustatykite, kad būtų pagerintas veikimas užkešuojant užklausų ciklus. Tai ypač naudinga, kai jūsų užklausų ciklo argumentai išlieka santykinai nepakitę. Optimaliam funkcionalumui užtikrinkite, kad serverio objektų kešavimas būtų įjungtas nuolatiniam kešavimui. Išjunkite šį nustatymą, jei susiduriate su netikėtais užklausų rezultatais.

en: Set to load %s in the builder to improve compatibility in older browsers. Not recommended to enable for modern browsers due to potential performance impact.
lt_LT: Nustatykite, kad %s būtų įkeltas į kūrėją, siekiant pagerinti suderinamumą su senesnėmis naršyklėmis. Nerekomenduojama įjungti šiuolaikinėms naršyklėms dėl galimo poveikio našumui.

en: Set to show the responsive indicator next to controls that can have different values at each breakpoint.
lt_LT: Nustatykite, kad būtų rodomas prisitaikančio dizaino indikatorius šalia valdiklių, kurie gali turėti skirtingas reikšmes kiekviename atskaitos taške.

en: Set up your own capabilities with the exact permissions you want to allow. Then assign it to specific user roles from the "Builder Access" dropdown below.
lt_LT: Nustatykite savo galimybes su tiksliais leidimais, kuriuos norite suteikti. Tada priskirkite jas konkretiems vartotojų vaidmenims iš „Kūrėjo prieigos“ išskleidžiamojo sąrašo žemiau.

en: Set who can bypass maintenance mode. To grant bypass privileges to a specific user, modify the user's profile settings directly.
lt_LT: Nustatykite, kas gali apeiti priežiūros režimą. Norėdami suteikti apėjimo privilegijas konkrečiam vartotojui, tiesiogiai keiskite vartotojo profilio nustatymus.

en: Sets direction to row
lt_LT: Nustato kryptį į eilutę

en: Settings
lt_LT: Nustatymai

en: Settings imported
lt_LT: Nustatymai importuoti

en: Settings resetted
lt_LT: Nustatymai atstatyti

en: Settings saved
lt_LT: Nustatymai išsaugoti

en: Shape
lt_LT: Forma

en: Shape Dividers
lt_LT: Formos skirtukai

en: Shape dividers
lt_LT: Formos skirtuvai

en: Share on %s
lt_LT: Dalintis per %s

en: Share via
lt_LT: Dalintis per

en: Share via email
lt_LT: Dalintis el. paštu

en: Shop template
lt_LT: Parduotuvės šablonas

en: Shortcode
lt_LT: Trumpasis kodas

en: Shortcode content is empty
lt_LT: Trumpojo kodo turinys tuščias

en: Shortcuts
lt_LT: Spartieji klavišai

en: Show
lt_LT: Rodyti

en: Show After Grid
lt_LT: Rodyti po tinkleliu

en: Show Before Grid
lt_LT: Rodyti prieš tinklelį

en: Show again after .. hours
lt_LT: Rodyti vėl po .. valandų

en: Show all
lt_LT: Rodyti viską

en: Show all fonts
lt_LT: Rodyti visus šriftus

en: Show arrows
lt_LT: Rodyti rodykles

en: Show artist
lt_LT: Rodyti atlikėją

en: Show at breakpoint
lt_LT: Rodyti ties lūžio tašku

en: Show author
lt_LT: Rodyti autorių

en: Show avatar
lt_LT: Rodyti avatarą

en: Show badge if product is less than .. days old.
lt_LT: Rodyti ženklelį, jei produktas yra senesnis nei .. dienų.

en: Show bio
lt_LT: Rodyti biografiją

en: Show cart cross-sells
lt_LT: Rodyti krepšelio kryžminius pardavimus

en: Show count
lt_LT: Rodyti kiekį

en: Show cross-sell products
lt_LT: Rodyti kryžminio pardavimo produktus

en: Show custom element names
lt_LT: Rodyti pasirinktinius elementų pavadinimus

en: Show date
lt_LT: Rodyti datą

en: Show default element names
lt_LT: Rodyti numatytuosius elementų pavadinimus

en: Show different images per breakpoint.
lt_LT: Rodyti skirtingus paveikslėlius skirtingiems lūžio taškams.

en: Show dots
lt_LT: Rodyti taškus

en: Show dynamic data key in dropdown
lt_LT: Rodyti dinaminių duomenų raktą išskleidžiamajame sąraše

en: Show element
lt_LT: Rodyti elementą

en: Show empty
lt_LT: Rodyti tuščią

en: Show empty stars
lt_LT: Rodyti tuščias žvaigždutes

en: Show empty terms
lt_LT: Rodyti tuščius terminus

en: Show excerpt
lt_LT: Rodyti ištrauką

en: Show favorites only
lt_LT: Rodyti tik mėgstamiausius

en: Show featured image
lt_LT: Rodyti pagrindinį paveikslėlį

en: Show flags
lt_LT: Rodyti vėliavėles

en: Show for class conflicts
lt_LT: Rodyti klasių konfliktams

en: Show for new & conflicting classes
lt_LT: Rodyti naujoms ir konfliktuojančioms klasėms

en: Show for new classes
lt_LT: Rodyti naujoms klasėms

en: Show friends' photos
lt_LT: Rodyti draugų nuotraukas

en: Show fullscreen
lt_LT: Rodyti viso ekrano režimu

en: Show if any value exists
lt_LT: Rodyti, jei yra bet kokia reikšmė

en: Show if non-base breakpoint value exists
lt_LT: Rodyti, jei yra ne pagrindinio atskaitos taško reikšmė

en: Show image
lt_LT: Rodyti paveikslėlį

en: Show info
lt_LT: Rodyti informaciją

en: Show label
lt_LT: Rodyti etiketę

en: Show labels
lt_LT: Rodyti etiketes

en: Show link to author posts
lt_LT: Rodyti nuorodą į autoriaus įrašus

en: Show name
lt_LT: Rodyti vardą

en: Show names
lt_LT: Rodyti pavadinimus

en: Show navigation
lt_LT: Rodyti navigaciją

en: Show notice
lt_LT: Rodyti pranešimą

en: Show on all responsive controls
lt_LT: Rodyti visuose prisitaikančio dizaino valdikliuose

en: Show on hover
lt_LT: Rodyti užvedus

en: Show only active dropdown. Toggle on click. Inner dropdowns inherit multilevel.
lt_LT: Rodyti tik aktyvų išskleidžiamąjį meniu. Perjungti paspaudus. Vidiniai išskleidžiamieji meniu paveldi daugiapakopį.

en: Show only featured
lt_LT: Rodyti tik išskirtinius

en: Show parent posts
lt_LT: Rodyti tėvinius įrašus

en: Show parent terms
lt_LT: Rodyti tėvinius terminus

en: Show password
lt_LT: Rodyti slaptažodį

en: Show percentage
lt_LT: Rodyti procentą

en: Show popup
lt_LT: Rodyti iššokantį langą

en: Show post type archive
lt_LT: Rodyti įrašų tipo archyvą

en: Show products related
lt_LT: Rodyti susijusius produktus

en: Show quantity input field in product loop
lt_LT: Rodyti kiekio įvesties lauką produktų sąraše

en: Show query loop type
lt_LT: Rodyti užklausos ciklo tipą

en: Show required asterisk
lt_LT: Rodyti privalomą žvaigždutę

en: Show tabs
lt_LT: Rodyti skirtukus

en: Show taxonomy
lt_LT: Rodyti taksonomiją

en: Show tips
lt_LT: Rodyti patarimus

en: Show title
lt_LT: Rodyti pavadinimą

en: Show under
lt_LT: Rodyti po

en: Show up-sell products
lt_LT: Parodykite aukštyn parduodamus produktus

en: Shows when popup content is fetched via AJAX.
lt_LT: Rodoma, kai iškylančio lango turinys gaunamas per AJAX.

en: Shows when using infinite scroll, load more interaction, AJAX pagination.
lt_LT: Rodoma naudojant begalinį slinkimą, įkelti daugiau sąveiką, AJAX puslapiavimą.

en: Shuffle
lt_LT: Maišyti

en: Sidebar
lt_LT: Šoninė juosta

en: Sidebar deleted.
lt_LT: Šoninė juosta ištrinta.

en: Sidebar name *
lt_LT: Šoninės juostos pavadinimas *

en: Sidebars
lt_LT: Šoninės juostos

en: Sign all
lt_LT: Pasirašyti visus

en: Sign code
lt_LT: Pasirašyti kodą

en: Simple
lt_LT: Paprastas

en: Simple product
lt_LT: Paprastas produktas

en: Single
lt_LT: Vienas

en: Single product
lt_LT: Atskiras produktas

en: Single product template
lt_LT: Vienos prekės šablonas

en: Site
lt_LT: Svetainė

en: Site Address
lt_LT: Svetainės adresas

en: Site URL
lt_LT: Svetainės URL

en: Site background
lt_LT: Svetainės fonas

en: Site border
lt_LT: Svetainės rėmelis

en: Site layout
lt_LT: Svetainės išdėstymas

en: Site tagline
lt_LT: Svetainės šūkis

en: Site title
lt_LT: Svetainės pavadinimas

en: Size
lt_LT: Dydis

en: Size - Default
lt_LT: Dydis - numatytasis

en: Size - Extra Large
lt_LT: Dydis - ypač didelis

en: Size - Large
lt_LT: Dydis - didelis

en: Size - Medium
lt_LT: Dydis - vidutinis

en: Size - Small
lt_LT: Dydis - mažas

en: Sizing
lt_LT: Dydžio nustatymas

en: Skew
lt_LT: Pakreipimas

en: Skew X
lt_LT: Kreivinti x

en: Skew Y
lt_LT: Kreivinti y

en: Skillful
lt_LT: Meistriškai

en: Skin
lt_LT: Temos pasirinkimas

en: Skip
lt_LT: Praleisti

en: Skip & Deactivate
lt_LT: Praleisti ir deaktyvuoti

en: Skip class import
lt_LT: Praleisti klasių importą

en: Skip to footer
lt_LT: Pereiti prie puslapio apačios

en: Skip to main content
lt_LT: Pereiti prie pagrindinio turinio

en: Slide
lt_LT: Slysti

en: Slide from left
lt_LT: Slinktis iš kairės

en: Slide from right
lt_LT: Slinktis iš dešinės

en: Slide up after
lt_LT: Išslysti po

en: Slider
lt_LT: Slankiklis

en: Slides
lt_LT: Skaidrės

en: Slow
lt_LT: Lėtai

en: Slug
lt_LT: Nuorodos dalis

en: Small
lt_LT: Mažas

en: Small header
lt_LT: Maža antraštė

en: Smooth scroll
lt_LT: Sklandus slinkimas

en: Snapping elements selector
lt_LT: Fiksuojamų elementų selektorius

en: Social Sharing
lt_LT: Socialinis dalijimasis

en: Social media
lt_LT: Socialinė žiniasklaida

en: Solid
lt_LT: Vientisas

en: Something went wrong.
lt_LT: Kažkas nepavyko.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
lt_LT: Atsiprašome, bet svetainės URL nepateiktas.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
lt_LT: Atsiprašome, bet negalėjome jūsų užprenumeruoti.

en: Sort
lt_LT: Rūšiuoti

en: Sort by
lt_LT: Rūšiuoti pagal

en: Sort by average rating
lt_LT: Rūšiuoti pagal vidutinį įvertinimą

en: Sort by latest
lt_LT: Rūšiuoti pagal naujausius

en: Sort by options
lt_LT: Rūšiavimo parinktys

en: Sort by popularity
lt_LT: Rūšiuoti pagal populiarumą

en: Sort by price: high to low
lt_LT: Rūšiuoti pagal kainą: nuo didžiausios iki mažiausios

en: Sort by price: low to high
lt_LT: Rūšiuoti pagal kainą: nuo mažiausios iki didžiausios

en: Sort options
lt_LT: Rūšiavimo parinktys

en: Source
lt_LT: Šaltinis

en: Sources
lt_LT: Šaltiniai

en: Space
lt_LT: Tarpas

en: Space around
lt_LT: Tarpas aplink

en: Space between
lt_LT: Tarpas tarp

en: Space between header and footer.
lt_LT: Tarpas tarp antraštės ir poraštės.

en: Space evenly
lt_LT: Tarpas tolygiai

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
lt_LT: Tarpais atskirtas CSS klasių sąrašas, kurį pridėti prie šio puslapio <body> žymos.

en: Spacing
lt_LT: Tarpai

en: Spam protection
lt_LT: Apsauga nuo brukalų

en: Speed
lt_LT: Greitis

en: Speed in ms
lt_LT: Greitis milisekundėmis

en: Spellcheck
lt_LT: Rašybos tikrinimas

en: Spinner
lt_LT: Suktukas

en: Spread
lt_LT: Išplėsti

en: Square
lt_LT: Kvadratas

en: Standard
lt_LT: Standartinis

en: Standard fonts
lt_LT: Standartiniai šriftai

en: Star color
lt_LT: Žvaigždučių spalva

en: Stars
lt_LT: Žvaigždutės

en: Start
lt_LT: Pradėti

en: Start animation
lt_LT: Pradėti animaciją

en: Start autoplay
lt_LT: Pradėti automatinį grojimą

en: Start date
lt_LT: Pradžios data

en: Start delay in ms
lt_LT: Pradžios atidėjimas ms

en: Start display at breakpoint
lt_LT: Pradėti rodyti nuo lūžio taško

en: Start index
lt_LT: Pradžios indeksas

en: Start play at
lt_LT: Pradėti groti nuo

en: Start time
lt_LT: Pradžios laikas

en: Starting angle in º
lt_LT: Pradžios kampas laipsniais

en: Static
lt_LT: Statinis

en: Static dropdown content always toggles on click, not hover.
lt_LT: Statinis išskleidžiamasis turinys visada perjungiamas paspaudus, ne užvedus.

en: Status
lt_LT: Būsena

en: Status bar
lt_LT: Būsenos juosta

en: Statuses
lt_LT: Būsenos

en: Step
lt_LT: Žingsnis

en: Sticky
lt_LT: Lipnus

en: Sticky header
lt_LT: Fiksuota antraštė

en: Sticky on scroll
lt_LT: Fiksuota slenkant

en: Stock
lt_LT: Atsargos

en: Stock management not enabled for this product.
lt_LT: Atsargų valdymas neįjungtas šiam produktui.

en: Stop
lt_LT: Sustabdyti

en: Stop on last slide
lt_LT: Sustabdyti paskutinėje skaidrėje

en: Street View Control
lt_LT: Gatvės vaizdo valdiklis

en: Stretch
lt_LT: Ištempti

en: Strike
lt_LT: Perbraukti

en: Strikethrough
lt_LT: Perbraukta

en: Strings
lt_LT: Eilutės

en: Stroke
lt_LT: Brūkšnys

en: Stroke #2
lt_LT: Brūkšnio #2

en: Stroke color
lt_LT: Kontūro spalva

en: Stroke width
lt_LT: Kontūro plotis

en: Structure
lt_LT: Struktūra

en: Structure panel
lt_LT: Struktūros skydelis

en: Stunning
lt_LT: Įspūdinga

en: Style
lt_LT: Stilius

en: Style notices globally under Settings > Theme Styles > WooCommerce - Notice.
lt_LT: Nustatykite pranešimų stilių globaliai Nustatymuose > Temos stiliai > WooCommerce - Pranešimas.

en: Style saved
lt_LT: Stilius išsaugotas

en: Styles
lt_LT: Stiliai

en: Stylesheet
lt_LT: Stiliaus lapas

en: Stylesheets (default)
lt_LT: Stilių failai (numatytasis)

en: Sub menu
lt_LT: Submeniu

en: Sub menu, mega menu, or multilevel area.
lt_LT: Submeniu, mega meniu arba daugiapakopė sritis.

en: Subject
lt_LT: Tema

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
lt_LT: Pateikimas nepavyko. Perkraukite puslapį ir bandykite pateikti formą dar kartą.

en: Submit
lt_LT: Pateikti

en: Submit & Deactivate
lt_LT: Pateikti ir deaktyvuoti

en: Submit Comment
lt_LT: Pateikti komentarą

en: Submit button
lt_LT: Pateikimo mygtukas

en: Subtitle
lt_LT: Paantraštė

en: Subtitle goes here
lt_LT: Čia įrašomas paantraštė

en: Subtitle typography
lt_LT: Paantraštės tipografija

en: Subtitles typography
lt_LT: Paantraščių tipografija

en: Subtotal
lt_LT: Tarpinė suma

en: Success
lt_LT: Sėkmė

en: Success color
lt_LT: Sėkmės spalva

en: Success message
lt_LT: Sėkmės pranešimas

en: Successful
lt_LT: Sėkmingas

en: Successfully removed %1$d orphaned elements across %2$d posts.
lt_LT: Sėkmingai pašalinta %1$d našlaičių elementų iš %2$d įrašų.

en: Suffix
lt_LT: Priesaga

en: Suffix block
lt_LT: Priesagos blokas

en: Sunday
lt_LT: Sekmadienis

en: Superb
lt_LT: Puikiai

en: Supported field types
lt_LT: Palaikomi laukų tipai

en: Supported filters
lt_LT: Palaikomi filtrai

en: Suppress PHP errors
lt_LT: Slopinti PHP klaidas

en: Sure thing
lt_LT: Žinoma

en: Sure?
lt_LT: Tikrai?

en: Swatch type
lt_LT: Pavyzdžio tipas

en: Sweet
lt_LT: Miela

en: Switch
lt_LT: Perjungti

en: Sync fonts
lt_LT: Sinchronizuoti šriftus

en: Sync global classes
lt_LT: Sinchronizuoti globalias klases

en: Sync with query
lt_LT: Sinchronizuoti su užklausa

en: System Information
lt_LT: Sistemos informacija

en: T-shirt
lt_LT: Marškinėliai

en: TIME
lt_LT: LAIKAS

en: Tab
lt_LT: Skirtukas

en: Tab 1
lt_LT: Skirtukas 1

en: Tab 1 label
lt_LT: 1 skirtuko etiketė

en: Tab 2
lt_LT: Skirtukas 2

en: Tab 2 label
lt_LT: 2 skirtuko etiketė

en: Tab content
lt_LT: Skirtuko turinys

en: Tab menu
lt_LT: Skirtuko meniu

en: Table
lt_LT: Lentelė

en: Table background
lt_LT: Lentelės fonas

en: Table border
lt_LT: Lentelės rėmelis

en: Table box shadow
lt_LT: Lentelės šešėlis

en: Table of contents
lt_LT: Turinys

en: Tablet
lt_LT: Planšetė

en: Tablet portrait
lt_LT: Planšetė vertikaliai

en: Tabs
lt_LT: Skirtukai

en: Tag
lt_LT: Žymė

en: Tag cloud
lt_LT: Žymų debesis

en: Tag: %s
lt_LT: Žyma: %s

en: Tags
lt_LT: Žymos

en: Take over
lt_LT: Perimti

en: Target
lt_LT: Tikslas

en: Target a "CSS selector" on "Hide popup", but not a popup directly! As this action runs after the popup has been closed.
lt_LT: Nukreipkite į „CSS selektorių“ „Slėpti iššokantį langą“ veiksme, bet ne tiesiogiai į iššokantį langą! Ši komanda vykdoma po to, kai iššokantis langas jau uždarytas.

en: Target form selector
lt_LT: Tikslinės formos selektorius

en: Target interaction ID
lt_LT: Tikslinės sąveikos ID

en: Target query
lt_LT: Tikslinis užklausos objektas

en: Target query has not been set. Without connecting a filter to a query, the filter has no effect.
lt_LT: Tikslinis užklausos objektas nenustatytas. Neprijungus filtro prie užklausos, filtras neturi jokio poveikio.

en: Taxonomies
lt_LT: Taksonomijos

en: Taxonomies related posts must have in common.
lt_LT: Taksonomijos, kurias susiję įrašai turi turėti bendras.

en: Taxonomy
lt_LT: Taksonomija

en: Taxonomy query
lt_LT: Taksonomijos užklausa

en: Taxonomy slug
lt_LT: Taksonomijos identifikatorius

en: Team Members
lt_LT: Komandos nariai

en: Team member
lt_LT: Komandos narys

en: Team members
lt_LT: Komandos nariai

en: Telephone
lt_LT: Telefonas

en: Template & post password
lt_LT: Template ir įrašo slaptažodis

en: Template Bundle
lt_LT: Template rinkinys

en: Template Bundles
lt_LT: Template rinkiniai

en: Template Tag
lt_LT: Template žyma

en: Template Tags
lt_LT: Template žymos

en: Template bundle
lt_LT: Šablonų rinkinys

en: Template created
lt_LT: Template sukurtas

en: Template deleted
lt_LT: Template ištrintas

en: Template has not been published.
lt_LT: Template dar nepaskelbtas.

en: Template imported
lt_LT: Template importuotas

en: Template insert failed: This template has no data
lt_LT: Nepavyko įterpti Template: šis šablonas neturi duomenų

en: Template inserted
lt_LT: Template įterptas

en: Template manager thumbnail height
lt_LT: Template tvarkytojo miniatiūros aukštis

en: Template overridden
lt_LT: Template perrašytas

en: Template password
lt_LT: Template slaptažodis

en: Template saved
lt_LT: Template išsaugotas

en: Template screenshot generation is disabled.
lt_LT: Šablono ekrano nuotraukų generavimas išjungtas.

en: Template screenshots
lt_LT: Template ekrano nuotraukos

en: Template screenshots deleted
lt_LT: Šablono ekrano nuotraukos ištrintos

en: Template settings
lt_LT: Template nustatymai

en: Template tag
lt_LT: Šablono žyma

en: Template tags
lt_LT: Template žymos

en: Template thumbnail column
lt_LT: Template miniatiūros stulpelis

en: Template title
lt_LT: Šablono pavadinimas

en: Template type
lt_LT: Šablono tipas

en: Term
lt_LT: Terminas

en: Term ID
lt_LT: Termino ID

en: Term archive URL
lt_LT: Termino archyvo URL

en: Term count
lt_LT: Termino skaičius

en: Term description
lt_LT: Termino aprašymas

en: Term group
lt_LT: Terminų grupė

en: Term id
lt_LT: Termino ID

en: Term meta
lt_LT: Termino meta

en: Term name
lt_LT: Termino pavadinimas

en: Term slug
lt_LT: Termino slug

en: Term taxonomy ID
lt_LT: Termino taksonomijos ID

en: Term taxonomy slug
lt_LT: Termino taksonomijos slug

en: Terms
lt_LT: Terminai

en: Terrain
lt_LT: Reljefo

en: Testimonial
lt_LT: Atsiliepimas

en: Testimonials
lt_LT: Atsiliepimai

en: Text
lt_LT: Tekstas

en: Text align
lt_LT: Teksto lygiavimas

en: Text block
lt_LT: Teksto blokas

en: Text color
lt_LT: Teksto spalva

en: Text decoration
lt_LT: Teksto dekoracija

en: Text editor
lt_LT: Teksto redaktorius

en: Text link
lt_LT: Teksto nuoroda

en: Text list
lt_LT: Tekstinis sąrašas

en: Text padding
lt_LT: Teksto tarpai

en: Text shadow
lt_LT: Teksto šešėlis

en: Text to display when hovering over the field.
lt_LT: Tekstas, rodomas užvedus pelės žymeklį ant lauko.

en: Text transform
lt_LT: Teksto transformacija

en: Text wrap
lt_LT: Teksto apgaubimas

en: Textarea
lt_LT: Teksto laukas

en: Thank you
lt_LT: Ačiū

en: Thank you for your message
lt_LT: Ačiū už jūsų žinutę

en: The "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce setting must also be active.
lt_LT: WooCommerce nustatymas „Įgalinti AJAX pridėjimo į krepšelį mygtukus archyvuose“ taip pat turi būti aktyvus.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
lt_LT: „Funkcijų“ straipsniuose aptariamos tokios temos kaip Unsplash integracija, pasirinktinis kodas (CSS ir JS), gradientai, šoninės juostos, formų skirtuvai, globalūs elementai ir kt.

en: The URL to send the form data to.
lt_LT: URL, kuriuo siųsti formos duomenis.

en: The active theme has no sidebars defined.
lt_LT: Aktyvi tema neturi apibrėžtų šoninių juostų.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
lt_LT: Pasirinktinis vaizdo grotuvas taikomas tik „Medijos“ arba „Failo URL“ vaizdo šaltiniui.

en: The dynamic data is empty.
lt_LT: Dinaminiai duomenys tušti.

en: The executed code will run on your site! Only add code that you consider safe.
lt_LT: Vykdomas kodas veiks jūsų svetainėje! Pridėkite tik tą kodą, kurį laikote saugiu.

en: The field "%s" exceeds the allowed maximum length of %2$d characters.
lt_LT: Laukas „%s“ viršija leistiną maksimalų %%2$d simbolių ilgį.

en: The following classes have been modified by the user below since your last save. Accept or discard those changes to continue your save.
lt_LT: Šias klases modifikavo žemiau nurodytas naudotojas nuo jūsų paskutinio išsaugojimo. Priimkite arba atmeskite šiuos pakeitimus, kad galėtumėte tęsti išsaugojimą.

en: The form is not rendered if the current user is lacking the required capability.
lt_LT: Forma nerodoma, jei dabartinis naudotojas neturi reikiamos galimybės.

en: The full URL of the API endpoint you want to retrieve data.
lt_LT: Visas API galinio taško, iš kurio norite gauti duomenis, URL.

en: The query element doesn't exist.
lt_LT: Užklausos elementas neegzistuoja.

en: The query filter database is outdated. Please click "Regenerate filter index" button to update it.
lt_LT: Užklausų filtro duomenų bazė yra pasenusi. Prašome spustelėti mygtuką „Iš naujo generuoti filtro indeksą“, kad ją atnaujintumėte.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
lt_LT: Svetainė, iš kurios prašote šablonų, yra išjungusi prieigą prie savo šablonų.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
lt_LT: Svetainė, iš kurios prašote šablonų, reikalauja nuotolinio šablonų slaptažodžio.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
lt_LT: Įvestas stiliaus pavadinimas jau egzistuoja. Prašome pasirinkti kitą pavadinimą.

en: The value is automatically populated based on the font-size in percentage that you have set under Theme Styles > Typography > HTML: font-size. For an HTML font-size of 100%, the value is 16, if the HTML font-size is 62.5%, the value is 10, and so on. If left empty, your fluid typography unit will be "px" instead of "rem".
lt_LT: Reikšmė automatiškai užpildoma pagal šrifto dydį procentais, kurį nustatėte temos stilių > Tipografija > HTML: šrifto dydis. Jei HTML šrifto dydis yra 100 %, reikšmė yra 16, jei HTML šrifto dydis yra 62,5 %, reikšmė yra 10 ir t. t. Jei paliekama tuščia reikšmė, jūsų skystosios tipografijos vienetas bus "px", o ne "rem".

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
lt_LT: Vaizdo įrašo <iframe> yra tingiai įkeliamas po peržiūros paveikslėlio paspaudimo.

en: The webhook endpoint(s) to send the submitted form data to.
lt_LT: Webhook galutinis (-iai) taškas (-ai), kuriems siųsti pateiktos formos duomenis.

en: Theme
lt_LT: Tema

en: Theme Information
lt_LT: Temos informacija

en: Theme Style
lt_LT: Temos stilius

en: Theme Styles
lt_LT: Temos stiliai

en: Theme author
lt_LT: Temos autorius

en: Theme author URI
lt_LT: Temos autoriaus URI

en: Theme is child theme
lt_LT: Tema yra dukterinė tema

en: Theme name
lt_LT: Temos pavadinimas

en: Theme style created
lt_LT: Temos stilius sukurtas

en: Theme style deleted
lt_LT: Temos stilius ištrintas

en: Theme styles
lt_LT: Temos stiliai

en: Theme version
lt_LT: Temos versija

en: There is an "Activation status" column under "Users", where you can manually set the status to active/inactive and resend the activation email.
lt_LT: Skiltyje "Vartotojai" yra stulpelis "Aktyvinimo būsena", kuriame galite rankiniu būdu nustatyti aktyvią / neaktyvią būseną ir iš naujo išsiųsti aktyvinimo el. laišką.

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
lt_LT: Yra naujesnis automatiškai išsaugotas variantas nei tas, kurį dabar peržiūrite.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
lt_LT: Ištraukos nėra, nes šis įrašas yra apsaugotas.

en: These parameters will be added to the API request URL.
lt_LT: Šie parametrai bus įtraukti į API užklausos URL.

en: These styles also apply to all Gutenberg captions.
lt_LT: Šie stiliai taip pat taikomi visoms "Gutenberg" antraštėms.

en: These styles will also apply to all Gutenberg captions.
lt_LT: Šie stiliai taip pat bus taikomi visoms "Gutenberg" antraštėms.

en: Thin
lt_LT: Plonas

en: This %s component is not enabled for use in the block editor. Ask your site administrator to enable this component for use in the block editor.
lt_LT: Šis %s komponentas nėra įjungtas naudoti blokų redaktoriuje. Paprašykite svetainės administratoriaus, kad šis komponentas būtų įjungtas naudoti blokų redaktoriuje.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
lt_LT: Šis turinys yra apsaugotas slaptažodžiu. Norėdami jį peržiūrėti, įveskite slaptažodį žemiau:

en: This data will be used in your query.
lt_LT: Šie duomenys bus naudojami užklausoje.

en: This dataset has unsaved changes
lt_LT: Šiame duomenų rinkinyje yra neišsaugotų pakeitimų

en: This element works alongside a "Map" element when "Sync with query" has been set. An invisible <template> node is generated that stores location data. Allowing the map to retrieve and display markers dynamically.
lt_LT: Šis elementas veikia kartu su „Žemėlapio“ elementu, kai nustatyta „Sinchronizuoti su užklausa“. Generuojamas nematomas <template> mazgas, kuriame saugomi vietos duomenys. Tai leidžia žemėlapiui dinamiškai gauti ir rodyti žymeklius.

en: This feature affects all new user registrations, not just those submitted via the Form element.
lt_LT: Ši funkcija taikoma visoms naujoms naudotojų registracijoms, ne tik toms, kurios pateikiamos naudojant elementą Forma.

en: This icon set is currently disabled and hidden from the icon dropdown menu. However, any existing icons from this set will still display on your site.
lt_LT: Šis piktogramų rinkinys šiuo metu išjungtas ir paslėptas iš piktogramų išskleidžiamojo meniu. Tačiau visos esamos piktogramos iš šio rinkinio vis tiek bus rodomos jūsų svetainėje.

en: This is an experimental feature. Query filters and components are not supported when using API requests.
lt_LT: Tai eksperimentinė funkcija. Užklausų filtrai ir komponentai nepalaikomi naudojant API užklausas.

en: This page is built with %s.
lt_LT: Šis puslapis sukurtas naudojant %s.

en: This post has no %s terms.
lt_LT: Šis įrašas neturi %s kategorijų.

en: This post has no related posts.
lt_LT: Šis įrašas neturi susijusių įrašų.

en: This post is already being edited.
lt_LT: Šis įrašas jau redaguojamas.

en: This query type doesn't support pagination.
lt_LT: Šis užklausos tipas nepalaiko puslapiavimo.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
lt_LT: Šis šablonas turi spalvų paletę. Ar norėtumėte ją importuoti?

en: This template contains color palettes. Would you like to import them?
lt_LT: Šis šablonas turi spalvų paletes. Ar norėtumėte jas importuoti?

en: This template contains global variables. Would you like to import them?
lt_LT: Šis šablonas turi globalius kintamuosius. Ar norėtumėte juos importuoti?

en: This template contains the following theme styles. Would you like to import them?
lt_LT: Šis šablonas turi šiuos temos stilius. Ar norėtumėte juos importuoti?

en: This template is currently not rendered on pages that meet the template conditions as no password has been set.
lt_LT: Šis šablonas šiuo metu nėra rodomas puslapiuose, kurie atitinka šablono sąlygas, nes nenustatytas joks slaptažodis.

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
lt_LT: Šis šablono tipas automatiškai atvaizduojamas tinkamame puslapyje.

en: This text is displayed when the "Registration privacy policy" text is filled in WooCommerce.
lt_LT: Šis tekstas rodomas, kai WooCommerce užpildytas „Registracijos privatumo politikos“ tekstas.

en: This text is displayed when the "When creating an account, send the new user a link to set their password" option is enabled in WooCommerce.
lt_LT: Šis tekstas rodomas, kai įjungta parinktis „Kuriant paskyrą, siųsti naujam vartotojui nuorodą slaptažodžio nustatymui“ WooCommerce nustatymuose.

en: This user role has %s capability, and therefore full builder access. Effectively overriding this setting.
lt_LT: Šis vartotojo vaidmuo turi %s galimybę, todėl turi visišką prieigą prie kūrėjo. Tai iš esmės apeina šį nustatymą.

en: Thousand separator
lt_LT: Tūkstančių skirtukas

en: Thumb
lt_LT: Nykštys

en: Thumbnail
lt_LT: Miniatiūra

en: Thumbnail navigation
lt_LT: Miniatiūrų navigacija

en: Thumbnail size
lt_LT: Miniatiūros dydis

en: Thursday
lt_LT: Ketvirtadienis

en: Tick if this popup is for WooCommerce Quick View.
lt_LT: Pažymėkite, jei šis iškylantis langas skirtas WooCommerce greitai peržiūrai.

en: Tick if you do not display any post meta fields. Reduce additional queries.
lt_LT: Pažymėkite, jei nerodote jokių posto meta laukų. Sumažinti papildomų užklausų skaičių.

en: Tick if you do not display any taxonomy terms. Reduce additional queries.
lt_LT: Pažymėkite, jei nerodote jokių taksonomijos terminų. Sumažinkite papildomų užklausų skaičių.

en: Tick if you do not need pagination, load more or infinite scroll. Performance boost.
lt_LT: Pažymėkite, jei jums nereikia puslapiavimo, didesnės apkrovos arba begalinio slinkimo. Našumo didinimas.

en: Tilt
lt_LT: Palenkimas

en: Time
lt_LT: Laikas

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
lt_LT: Laikas minutėmis, kiek galioja atsitiktinė sėkla. Išvenkite pasikartojančių įrašų naudodami atsitiktinę tvarką.

en: Time zone
lt_LT: Laiko juosta

en: Timeline
lt_LT: Laiko juosta

en: Timezone
lt_LT: Laiko juosta

en: Timing function
lt_LT: Laiko funkcija

en: Title
lt_LT: Pavadinimas

en: Title Tag
lt_LT: Antraštės žyma

en: Title margin
lt_LT: Antraštės paraštė

en: Title tag
lt_LT: Pavadinimo žyma

en: Title typography
lt_LT: Antraštės tipografija

en: To add decorative text, but not user input. Runs through %s.
lt_LT: Pridėti dekoratyvinį tekstą, bet ne vartotojo įvestį. Apdorojama per %s.

en: To distinguish markers in the builder.
lt_LT: Išskirti žymeklius statytojui.

en: To ensure showing a marker please provide the latitude and longitude, separated by comma.
lt_LT: Norėdami užtikrinti, kad žymeklis būtų rodomas, nurodykite platumą ir ilgumą, atskirtus kableliu.

en: To select a default value you have to first connect this property with the select control.
lt_LT: Norėdami pasirinkti numatytąją reikšmę, pirmiausia turite susieti šią savybę su pasirinkimo valdikliu.

en: To trigger the interaction when 50%% of the element is in the viewport, set the rootMargin to %s.
lt_LT: Norint suaktyvinti sąveiką, kai 50%% elemento yra peržiūros lauke, nustatykite rootMargin į %s.

en: Toggle
lt_LT: Perjungti

en: Toggle attribute
lt_LT: Perjungti atributą

en: Toggle controls
lt_LT: Perjungti valdiklius

en: Toggle coupon form
lt_LT: Perjungti kupono formą

en: Toggle dropdown
lt_LT: Perjungti išskleidžiamąjį meniu

en: Toggle login form
lt_LT: Perjungti prisijungimo formą

en: Toggle mini cart
lt_LT: Perjungti mažą krepšelį

en: Toggle offcanvas
lt_LT: Perjungti šoninę juostą

en: Toggle on
lt_LT: Perjungti

en: Toggle search
lt_LT: Perjungti paiešką

en: Toggle width
lt_LT: Jungiklio plotis

en: Toggleable form
lt_LT: Išskleidžiama forma

en: Toolbar
lt_LT: Įrankių juosta

en: Toolbar logo link
lt_LT: Įrankių juostos logotipo nuoroda

en: Tooltip
lt_LT: Paaiškinimas

en: Top
lt_LT: Aukščiausios klasės

en: Top / Start
lt_LT: Viršus / pradžia

en: Top center
lt_LT: Viršuje centre

en: Top left
lt_LT: Viršuje kairėje

en: Top level
lt_LT: Aukščiausias lygis

en: Top level terms only
lt_LT: Tik aukščiausio lygio terminai

en: Top right
lt_LT: Viršuje dešinėje

en: Total
lt_LT: Iš viso

en: Total items path
lt_LT: Iš viso elementų kelias

en: Total jobs
lt_LT: Iš viso darbų

en: Track color
lt_LT: Takelio spalva

en: Track resize
lt_LT: Kelio dydžio keitimas

en: Transform
lt_LT: Transformacija

en: Transform origin
lt_LT: Transformacijos pradžios taškas

en: Transition
lt_LT: Perėjimas

en: Translate X
lt_LT: Perkėlimas x

en: Translate Y
lt_LT: Perkėlimas y

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
lt_LT[0]: %s komentaras
lt_LT[1]: %s komentarai

en: Transparency
lt_LT: Skaidrumas

en: Trash
lt_LT: Šiukšliadėžė

en: Trash is empty
lt_LT: Šiukšliadėžė tuščia

en: Triangle
lt_LT: Trikampis

en: Triangle concave
lt_LT: Trikampis įgaubtas

en: Triangle convex
lt_LT: Trikampis išgaubtas

en: Triangle double
lt_LT: Dvigubas trikampis

en: Trigger
lt_LT: Trigeris

en: Trigger "register_new_user" action to send WordPress notification. %s
lt_LT: Įjungti „register_new_user“ veiksmą WordPress pranešimui siųsti. %s

en: True
lt_LT: Tiesa

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
lt_LT: TrueType šriftas: Nesuglaudintas šrifto failas, bet dalinė IE9+ parama.

en: Tuesday
lt_LT: Antradienis

en: Type
lt_LT: Tipas

en: Type keyword, hit enter.
lt_LT: Įveskite raktažodį, spauskite enter.

en: Type name, hit enter
lt_LT: Įveskite pavadinimą, paspauskite enter

en: Type scale ratio
lt_LT: Tipo skalės santykis

en: Type speed in ms
lt_LT: Rinkimo greitis ms

en: Type to search
lt_LT: Įveskite paieškos tekstą

en: Type to search for ..
lt_LT: Įvesk tekstą paieškai.

en: Typography
lt_LT: Tipografija

en: Typography active
lt_LT: Aktyvi tipografija

en: URL parameter
lt_LT: URL parametras

en: URL parameters
lt_LT: URL parametrai

en: URL redirect to after applying the filter. Leave it empty if not intended to.
lt_LT: URL nukreipimas po filtro pritaikymo. Palikite tuščią, jei nereikia.

en: Unable to calculate total pages for offset pagination. Items per page not found for element "%s".
lt_LT: Nepavyksta apskaičiuoti bendro puslapių skaičiaus, kai puslapiai yra ofsetiniai. Elemento "%s" elementų viename puslapyje nerasta.

en: Unable to determine items per page for offset pagination. Check offset key settings.
lt_LT: Nepavyksta nustatyti elementų viename puslapyje ofsetiniam puslapiavimui. Patikrinkite ofsetinio rakto nustatymus.

en: Unable to fix corrupted filter element database
lt_LT: Nepavyko pataisyti sugadintos filtro elementų duomenų bazės

en: Uncategorized
lt_LT: Nekategorizuota

en: Unconnected
lt_LT: Neprijungta

en: Unconnected properties detected. Edit your component or any of its children to connect your properties to a specific setting.
lt_LT: Aptiktos neprijungtos savybės. Redaguokite savo komponentą arba bet kurį jo elementą, kad susieti savybes su konkrečiu nustatymu.

en: Underline
lt_LT: Pabraukti

en: Understanding the layout
lt_LT: Išdėstymo supratimas

en: Undo
lt_LT: Atšaukti

en: Unique lightbox identifier
lt_LT: Unikalus šviesdėžės identifikatorius

en: Unknown
lt_LT: Nežinoma

en: Unlimited websites
lt_LT: Neribotas svetainių skaičius

en: Unlink
lt_LT: Atsieti

en: Unlink component
lt_LT: Atsieti komponentą

en: Unlinked
lt_LT: Atskirtas

en: Unlock
lt_LT: Atrakinti

en: Unlock password protection
lt_LT: Atrakinti slaptažodžio apsaugą

en: Unlocked
lt_LT: Atrakinta

en: Unordered list
lt_LT: Nesunumeruotas sąrašas

en: Unpin
lt_LT: Atsegti

en: Unpinned
lt_LT: Atsegta

en: Unsigned code
lt_LT: Nepasirašytas kodas

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
lt_LT: Reikalingas Unsplash API raktas! Pridėkite raktą valdymo skydelyje: %s

en: Unused elements
lt_LT: Nenaudojami elementai

en: Unused on this page
lt_LT: Nenaudojama šiame puslapyje

en: Unused on this site
lt_LT: Nenaudojama šioje svetainėje

en: Unwrap
lt_LT: Išskleisti

en: Up sells
lt_LT: Parduoda iki

en: Up-sells
lt_LT: Papildomi pardavimai

en: Update
lt_LT: Atnaujinti

en: Update Template Bundle
lt_LT: Atnaujinti Template rinkinį

en: Update Template Tag
lt_LT: Atnaujinti Template žymą

en: Update cart via AJAX
lt_LT: Atnaujinti krepšelį per AJAX

en: Update filter index
lt_LT: Atnaujinti filtro indeksą

en: Update post
lt_LT: Atnaujinti postą

en: Updated
lt_LT: Atnaujinta

en: Updating references to %s global variable(s) across the entire site...
lt_LT: Atnaujinamos nuorodos į %s globalų(-ius) kintamąjį(-uosius) visoje svetainėje...

en: Upload
lt_LT: Įkelti

en: Upload .%s file
lt_LT: Įkelti .%s failą

en: Upload SVG
lt_LT: Įkelti SVG

en: Upload/Add image
lt_LT: Įkelti/Pridėti paveikslėlį

en: Uploaded file type is not allowed.
lt_LT: Įkelto failo tipas nėra leidžiamas.

en: Uppercase
lt_LT: Didžiosios raidės

en: Upsells
lt_LT: Papildomi pardavimai

en: Usage
lt_LT: Naudojimas

en: Use "%root%" to target the element wrapper.
lt_LT: Naudok „%root%“, kad pasiektum elemento apgaubėją.

en: Use "ip" to prevent multiple entries from the same IP address.
lt_LT: Naudokite „ip“, kad užkirstumėte kelią keliems įrašams iš to paties IP adreso.

en: Use %s to pass data such as the source and target elements to your custom function.
lt_LT: Naudokite %s, kad perduotumėte duomenis, tokius kaip šaltinio ir tikslo elementai, į savo pasirinktinę funkciją.

en: Use %s when adding columns/rows
lt_LT: Naudoti %s pridedant stulpelius/eilutes

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
lt_LT: Naudoti AJAX vietoj WP REST API užklausų elementams atvaizduoti.

en: Use PHP constant
lt_LT: Naudokite PHP konstantą

en: Use a prefix to avoid conflicts with plugins or WordPress reserved parameters.
lt_LT: Naudokite priešdėlį, kad išvengtumėte konfliktų su įskiepiais ar WordPress rezervuotais parametrais.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
lt_LT: Naudokite bet kurią formos lauko reikšmę per jos ID taip: {{form_field}}. Pakeiskite „form_field“ faktiniu lauko ID.

en: Use block editor
lt_LT: Naudoti blokų redaktorių

en: Use brand colors
lt_LT: Naudoti prekės ženklo spalvas

en: Use field IDs to personalize your message.
lt_LT: Naudokite laukų ID, kad suasmenintumėte savo žinutę.

en: Use for sticky scrolling header etc.
lt_LT: Naudoti lipniai slenkančiai antraštei ir pan.

en: Use in block editor
lt_LT: Naudojimas blokų redaktoriuje

en: Use min/max
lt_LT: Naudoti min/max

en: Use min/max date from index table.
lt_LT: Naudoti min./maks. datą iš indeksų lentelės.

en: Use product variation image
lt_LT: Naudoti produkto variacijos paveikslėlį

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
lt_LT: Naudokite kūrėją, kad pridėtumėte pasirinktinį kodą konkrečiam puslapiui.

en: Use the date format as set under Settings > General > Date format
lt_LT: Naudokite datos formatą, nustatytą Nustatymai > Bendri > Datos formatas

en: Use the dynamic picker in the "Meta key" control below to select the desired custom field. The dynamic data tag is used to retrieves the field settings, it is not parsed.
lt_LT: Naudokite dinaminį parinkiklį žemiau esančiame valdiklyje „Meta raktas“, kad pasirinktumėte norimą pasirinktinį lauką. Dinaminio duomenų žyma naudojama lauko nustatymams gauti, ji nėra apdorojama.

en: Use the generated variables in your design (theme styles, elements, etc.)
lt_LT: Naudokite sugeneruotus kintamuosius savo dizaine (temos stiliuose, elementuose ir kt.)

en: Use valid HTML syntax. No spaces.
lt_LT: Naudokite teisingą HTML sintaksę. Be tarpų.

en: Use vertical position of target node.
lt_LT: Naudoti tikslinio elemento vertikalią padėtį.

en: Use width & horizontal position of target node.
lt_LT: Naudoti tikslinio elemento plotį ir horizontalią padėtį.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
lt_LT: Naudojama, jei nepavyksta įkelti numatytojo ar pasirinktinio peržiūros paveikslėlio.

en: Used if logo image isn't set or available.
lt_LT: Naudojama, jei logotipo paveikslėlis nenustatytas arba neprieinamas.

en: Used on this page
lt_LT: Naudojama šiame puslapyje

en: Used on this site
lt_LT: Naudojama šioje svetainėje

en: Used to creat visual hiarchy between nested dropdowns.
lt_LT: Naudojama kurti vizualią hierarchiją tarp įdėtųjų išskleidžiamųjų meniu.

en: User
lt_LT: Vartotojas

en: User ID
lt_LT: Vartotojo ID

en: User Login
lt_LT: Vartotojo prisijungimas

en: User Registration
lt_LT: Vartotojo registracija

en: User activation
lt_LT: Naudotojo aktyvavimas

en: User author URL
lt_LT: Vartotojo autoriaus URL

en: User login
lt_LT: Vartotojo prisijungimo vardas

en: User meta
lt_LT: Vartotojo meta

en: User name
lt_LT: Vartotojo vardas

en: User portrait
lt_LT: Vartotojo portretas

en: User profile
lt_LT: Vartotojo profilis

en: User registered
lt_LT: Vartotojo registracijos data

en: User registered date
lt_LT: Vartotojo registracijos data

en: User registration
lt_LT: Vartotojo registracija

en: User role
lt_LT: Vartotojo rolė

en: User roles
lt_LT: Naudotojo vaidmenys

en: User roles with code execution capability
lt_LT: Vartotojų rolės su kodo vykdymo galimybe

en: Username
lt_LT: Vartotojo vardas

en: Username already exists.
lt_LT: Toks vartotojo vardas jau egzistuoja.

en: Username is not valid.
lt_LT: Vartotojo vardas netinkamas.

en: Username required.
lt_LT: Būtina įvesti vartotojo vardą.

en: Users
lt_LT: Vartotojai

en: Users could upload potentially malicious files through your form. To minimize this risk, please specify the "Allowed file formats" below.
lt_LT: Vartotojai gali įkelti potencialiai kenksmingus failus per jūsų formą. Norėdami sumažinti šią riziką, nurodykite „Leidžiamus failų formatus“ žemiau.

en: Using "Auto height" might lead to CLS (Cumulative Layout Shift).
lt_LT: „Automatinio aukščio“ naudojimas gali sukelti CLS (kaupiamąjį išdėstymo poslinkį).

en: Using Cloudflare Bot Fight Mode? Try disabling it
lt_LT: Naudojate Cloudflare Bot Fight Mode? Pabandykite jį išjungti

en: Valid
lt_LT: Galiojantis

en: Valid JSON data required to run the importer
lt_LT: Reikalingi teisingi JSON duomenys, kad būtų galima paleisti importuotoją

en: Valid code signatures are required for all Code (element), SVG (element) and Query editor instances to run.
lt_LT: Galiojantys kodo parašai yra būtini, kad veiktų visi Kodo (elementas), SVG (elementas) ir Užklausų redaktoriaus atvejai.

en: Valid signature
lt_LT: Galiojantis parašas

en: Validation failed
lt_LT: Patvirtinimas nepavyko

en: Value
lt_LT: Reikšmė

en: Value type
lt_LT: Reikšmės tipas

en: Variable
lt_LT: Kintamas

en: Variable dropdown: Hide value
lt_LT: Kintamojo išskleidžiamasis sąrašas: Slėpti reikšmę

en: Variable name
lt_LT: Kintamojo pavadinimas

en: Variable name already exists
lt_LT: Kintamojo pavadinimas jau egzistuoja

en: Variable name missing
lt_LT: Trūksta kintamojo pavadinimo

en: Variable product
lt_LT: Kintantis produktas

en: Variables
lt_LT: Kintamieji

en: Variables duplicated
lt_LT: Kintamieji dubliuoti

en: Variables imported
lt_LT: Kintamieji importuoti

en: Variables renamed
lt_LT: Kintamieji pervadinti

en: Variation swatches
lt_LT: Variacijų pavyzdžiai

en: Variations
lt_LT: Variacijos

en: Verification failure page
lt_LT: Patikrinimo nesėkmės puslapis

en: Verification success page
lt_LT: Patikrinimo sėkmės puslapis

en: Vertical
lt_LT: Vertikaliai

en: Vertical - Cloud
lt_LT: Vertikalus - debesis

en: Vertical - Drops
lt_LT: Vertikalus - lašai

en: Vertical - Pixels
lt_LT: Vertikalus - pikseliai

en: Vertical - Stroke
lt_LT: Vertikalus - brūkšnys

en: Vertical - Stroke #2
lt_LT: Vertikalus - brūkšnys #2

en: Vertical - Tilt
lt_LT: Vertikalus - pasvirimas

en: Vertical - Triangle
lt_LT: Vertikalus - trikampis

en: Vertical - Triangle double
lt_LT: Vertikalus - dvigubas trikampis

en: Vertical - Wave
lt_LT: Vertikalus - banga

en: Vertical - Wave brush
lt_LT: Vertikalus - bangos teptuku

en: Vertical - Waves
lt_LT: Vertikalus - bangos

en: Vertical - Zigzag
lt_LT: Vertikalus - zigzagas

en: Vertical align
lt_LT: Vertikalus lygiavimas

en: Vertical alignment
lt_LT: Vertikalus lygiavimas

en: Very fast
lt_LT: Labai greitai

en: Very slow
lt_LT: Labai lėtai

en: Very well
lt_LT: Labai gerai

en: Video
lt_LT: Vaizdo įrašas

en: Video URL
lt_LT: Vaizdo įrašo URL

en: Video file URL
lt_LT: Vaizdo įrašo failo URL

en: Video url
lt_LT: Vaizdo įrašo URL

en: Videos
lt_LT: Vaizdo įrašai

en: View
lt_LT: Peržiūrėti

en: View %s
lt_LT: Peržiūrėti %s

en: View Custom Font
lt_LT: Peržiūrėti pasirinktinį šriftą

en: View Custom Fonts
lt_LT: Peržiūrėti pasirinktinius šriftus

en: View Template
lt_LT: Peržiūrėti Template

en: View Template Bundle
lt_LT: Peržiūrėti Template rinkinį

en: View Template Tag
lt_LT: Peržiūrėti Template žymą

en: View Templates
lt_LT: Peržiūrėti templates

en: View cart
lt_LT: Peržiūrėti krepšelį

en: View changelog
lt_LT: Peržiūrėti pakeitimų žurnalą

en: View classes
lt_LT: Peržiūrėti klases

en: View on frontend
lt_LT: Peržiūrėti priekinėje dalyje

en: View order
lt_LT: Peržiūrėti užsakymą

en: View products
lt_LT: Peržiūrėti produktus

en: Vimeo privacy hash
lt_LT: Vimeo privatumo maišos kodas

en: Vimeo video ID/URL
lt_LT: Vimeo vaizdo įrašo ID/URL

en: Visibility
lt_LT: Matomumas

en: Visible
lt_LT: Matoma

en: Visible after
lt_LT: Matomas po

en: Visible on scroll up
lt_LT: Matomas slenkant aukštyn

en: Visit docs
lt_LT: Apsilankyti dokumentacijoje

en: Visit the website %s
lt_LT: Aplankyti svetainę %s

en: Visual
lt_LT: Vizualus

en: Visual grid builder
lt_LT: Vizualus tinklelio kūrėjas

en: WP debug
lt_LT: WP derinimas

en: WP language
lt_LT: WP kalba

en: WP memory limit
lt_LT: WP atminties limitas

en: WP multisite
lt_LT: WP daugialypė svetainė

en: WP version
lt_LT: WP versija

en: Warning
lt_LT: Įspėjimas

en: Warning color
lt_LT: Įspėjimo spalva

en: Wave
lt_LT: Banga

en: Wave brush
lt_LT: Bangos teptuku

en: Waves
lt_LT: Bangos

en: We recommend setting a padding for your lightbox to accommodate the thumbnail navigation.
lt_LT: Rekomenduojame nustatyti šviesos dėžės tarpą, kad tilptų miniatiūrų navigacija.

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
lt_LT: Web Open Font formatas 2.0: TrueType/OpenType šriftas su dar geresniu suspaudimu nei WOFF 1.0, bet be IE naršyklės palaikymo.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
lt_LT: Web Open Font formatas: Suglaudintas TrueType/OpenType šriftas su informacija apie šrifto šaltinį ir pilna IE9+ parama (rekomenduojama).

en: Web design
lt_LT: Tinklapio dizainas

en: Webfont loading method
lt_LT: Tinklo šriftų įkėlimo metodas

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
lt_LT: Pagal numatytąją nuostatą, tinklo šriftai (pvz., Google Fonts) įkeliami per stilių failus. Pasirinkite „Webfont Loader“, kad išvengtumėte FOUT (nestilizuoto teksto blyksnio) paslėpdami savo svetainės turinį, kol bus įkelti visi tinklo šriftai.

en: Webhook payload too large.
lt_LT: Webhook duomenų apimtis per didelė.

en: Webhook request failed with status code
lt_LT: Webhook užklausa nepavyko, būsenos kodas

en: Website
lt_LT: Svetainė

en: Wednesday
lt_LT: Trečiadienis

en: Weekday
lt_LT: Savaitės diena

en: Welcome to %s
lt_LT: Sveiki atvykę į %s

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
lt_LT: Koks šio svetainės kūrimo įrankio pavadinimas? Ir kodėl jį pasirinkote?

en: When a Map ID is present, map styles are controlled via the %s.
lt_LT: Kai yra nurodytas žemėlapio ID, žemėlapio stiliai yra valdomi per %s.

en: When editing your popup template, you have to enable the "Info Box" setting under "Template Settings > Popup".
lt_LT: Redaguodami iššokantį langą, turite įjungti nustatymą „Informacinis langelis“, esantį „Template nustatymai > Iššokantis langas“.

en: When enabled, this field acts as a spam trap. It will not be visible to users, but will capture any bots that fill it out.
lt_LT: Kai įjungta, šis laukas veikia kaip brukalų spąstai. Jis nebus matomas vartotojams, bet užfiksuos bet kokius botus, kurie jį užpildys.

en: When enabled, this query only runs when a live search is performed.
lt_LT: Kai įjungta, ši užklausa vykdoma tik atliekant tiesioginę paiešką.

en: When pasting elements from another site that contain image or SVG files, placeholders are used by default. Enable to download the image from the source site. If the current user lacks SVG upload permissions, a placeholder SVG is used.
lt_LT: Kai įklijuojami elementai iš kitos svetainės, kurioje yra paveikslėlių ar SVG failų, pagal numatytąją reikšmę naudojami vietaženkiai. Įjunkite, kad atsisiųstumėte paveikslėlį iš šaltinio svetainės. Jei dabartinis vartotojas neturi SVG įkėlimo teisių, naudojamas SVG vietaženklis.

en: When rendering without wrapper your settings under the style tab won't have any effect.
lt_LT: Kai rodoma be apgaubėjo, jūsų nustatymai stiliaus skirtuke neturės jokio poveikio.

en: When someone visits a default WordPress authentication URL (%s), they are redirected to this selected page.
lt_LT: Kai kažkas apsilanko numatytajame WordPress autentifikavimo URL (%s), jie nukreipiami į šį pasirinktą puslapį.

en: When using dynamic data that contains formatted text (e.g. WYSIWYG field, or any other HTML tags such as p, div, headings, etc.), set the HTML tag to "div", not "p". Alternatively, use the Rich Text element.
lt_LT: Kai naudojate dinaminius duomenis, kuriuose yra formatuotas tekstas (pvz., WYSIWYG laukas ar bet kokie kiti HTML žymės, tokios kaip p, div, antraštės ir kt.), nustatykite HTML žymę į „div“, o ne „p“. Arba naudokite Raiškiojo teksto elementą.

en: Where to set the pagination parameter in the request.
lt_LT: Kur užklausoje nustatyti puslapiavimo parametrą.

en: Where you defined the offset key. Bricks will retrieve the value from there.
lt_LT: Kur apibrėžėte poslinkio raktą. Iš ten "Bricks" gaus vertę.

en: White space
lt_LT: Tarpai

en: Whitelist URLs
lt_LT: Baltojo sąrašo URL

en: Whoops, that page is gone
lt_LT: Oi, tas puslapis dingo

en: Wide
lt_LT: Platus

en: Widget
lt_LT: Valdiklis

en: Widget margin
lt_LT: Valdiklio paraštė

en: Widget title
lt_LT: Valdiklio pavadinimas

en: Widget title border
lt_LT: Valdiklio pavadinimo rėmelis

en: Widget title typography
lt_LT: Valdiklio pavadinimo tipografija

en: Widgets
lt_LT: Valdikliai

en: Width
lt_LT: Plotis

en: Window
lt_LT: Langas

en: Window storage
lt_LT: Lango saugykla

en: Wireframes
lt_LT: Vielos karkasai

en: Wireframes provide basic structural templates that serve as a starting point for designing a layout. They are based on classes and variables.
lt_LT: "Wireframes" - tai pagrindiniai struktūriniai šablonai, nuo kurių pradedamas maketo kūrimas. Jie pagrįsti klasėmis ir kintamaisiais.

en: Without attributes
lt_LT: Be atributų

en: Wonderful
lt_LT: Nuostabu

en: WooCommerce Template Hook
lt_LT: WooCommerce Template kabliukas

en: WooCommerce template hooks
lt_LT: WooCommerce šablono kabliukai

en: Woohoo
lt_LT: Valio

en: WordPress Environment
lt_LT: WordPress aplinka

en: WordPress authentication page access
lt_LT: Prieiga prie WordPress autentifikavimo puslapio

en: WordPress field
lt_LT: WordPress laukas

en: Words limit
lt_LT: Žodžių limitas

en: Words per minute
lt_LT: Žodžių per minutę

en: Words per minutes
lt_LT: Žodžių per minutę

en: Would you like to import the variable categories as well?
lt_LT: Ar norėtumėte importuoti ir kintamųjų kategorijas?

en: Wrap
lt_LT: Apgaubti

en: Wrap element
lt_LT: Apgaubti elementą

en: Wrap reverse
lt_LT: Apgaubti atvirkščiai

en: Wrap your scripts in %s tags.
lt_LT: Apgaubkite savo skriptus %s žymėmis.

en: Wrapper
lt_LT: Apgaubėjas

en: X axis
lt_LT: X ašis

en: Y axis
lt_LT: Y ašis

en: Yeah
lt_LT: Taip

en: Year: %s
lt_LT: Metai: %s

en: Yearly
lt_LT: Metinis

en: Yep
lt_LT: Aha

en: Yes
lt_LT: Taip

en: You
lt_LT: Tu

en: You are about to delete all form submissions (including the database table). Do you wish to proceed?
lt_LT: Jūs ketinate ištrinti visus formų pateikimus (įskaitant duomenų bazės lentelę). Ar norite tęsti?

en: You are about to delete all form submissions of form ID %s. Do you wish to proceed?
lt_LT: Jūs ketinate ištrinti visus formos ID %s pateikimus. Ar norite tęsti?

en: You are about to delete all form submissions. Do you wish to proceed?
lt_LT: Jūs ketinate ištrinti visus formų pateikimus. Ar norite tęsti?

en: You are about to delete all template screenshots. Not your featured images, though. Do you wish to proceed?
lt_LT: Jūs ketinate ištrinti visas šablonų ekrano kopijas. Tačiau ne savo paskirtus vaizdus. Ar norite tęsti?

en: You are about to delete this capability. Do you wish to proceed?
lt_LT: Jūs ketinate ištrinti šią galimybę. Ar norite tęsti?

en: You are about to fix the element database. Do you wish to proceed?
lt_LT: Jūs ketinate pataisyti elementų duomenų bazę. Ar norite tęsti?

en: You are about to regenerate code signatures for all executable code on your website. Please ensure you have a recent backup before continuing. Do you wish to proceed?
lt_LT: Jūs ketinate iš naujo sugeneruoti kodo parašus visiems vykdomiems kodams jūsų svetainėje. Prieš tęsdami įsitikinkite, kad turite naujausią atsarginę kopiją. Ar norite tęsti?

en: You are about to regenerate indexes for all query filters. Do you wish to proceed?
lt_LT: Jūs ketinate iš naujo sugeneruoti visų užklausų filtrų indeksus. Ar norite tęsti?

en: You are about to remove all index jobs. Do you wish to proceed?
lt_LT: Jūs ketinate pašalinti visas indeksavimo užduotis. Ar norite tęsti?

en: You are about to remove all selected icons from this set. Do you wish to proceed?
lt_LT: Jūs ketinate pašalinti visas pasirinktas piktogramas iš šio rinkinio. Ar norite tęsti?

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
lt_LT: Jūs ketinate atstatyti visus Bricks globalius nustatymus. Ar norite tęsti?

en: You are about to trigger Index Job. Do you wish to proceed?
lt_LT: Jūs ketinate suaktyvinti Indeksavimo užduotį. Ar norite tęsti?

en: You are editing the selected global query settings. Changes to this global query apply to all instances throughout your website.
lt_LT: Redaguojate pasirinktus pasaulinės užklausos nustatymus. Šios pasaulinės užklausos pakeitimai taikomi visiems svetainės atvejams.

en: You are missing out!
lt_LT: Jūs praleidžiate!

en: You are not allowed to add scripts.
lt_LT: Jums neleidžiama pridėti skriptų.

en: You are not allowed to uploads SVG files.
lt_LT: Jums neleidžiama įkelti SVG failų.

en: You are now running the latest version
lt_LT: Dabar naudojate naujausią versiją

en: You are viewing the first 1000 results. Perform search to see more.
lt_LT: Jūs matote pirmuosius 1000 rezultatų. Atlikite paiešką, kad pamatytumėte daugiau.

en: You can manage code execution permissions under: %s
lt_LT: Kodo vykdymo leidimus galite tvarkyti čia: %s

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
lt_LT: Galite tvarkyti savo licenciją, atnaujinti mokėjimo būdą ir peržiūrėti sąskaitas faktūras tiesiai iš %s.

en: You can now manage your custom fonts using the new %s in the builder.
lt_LT: Dabar galite valdyti savo pasirinktinius šriftus naudodami naują %s kūrimo įrankyje.

en: You can render API response data through dynamic data tags. Create custom-labeled dynamic data tags for the {query_api} tag by hovering over any key in the response above and and click the "+" icon. Those labeled tags are stored for you in your browser local storage, not in the database. They are therefore not available on other devices or browsers.
lt_LT: API atsakymo duomenis galite atvaizduoti naudodami dinamines duomenų žymas. Sukurkite pasirinktines dinaminių duomenų žymas {query_api} žymai, užvesdami pelės žymeklį ant bet kurio aukščiau pateikto atsakymo rakto ir spustelėkite piktogramą "+". Šios paženklintos žymės jums saugomos naršyklės vietinėje saugykloje, o ne duomenų bazėje. Todėl jos nėra prieinamos kituose įrenginiuose ar naršyklėse.

en: You can use the title attribute to provide a description of the expected input value to meet the "pattern" requirement set above.
lt_LT: Galite naudoti atributą title, kad pateiktumėte laukiamos įvesties reikšmės aprašymą, atitinkantį pirmiau nustatytą "modelio" reikalavimą.

en: You did not select any action(s). So when this form is submitted nothing happens.
lt_LT: Nepasirinkote jokio veiksmo (-ų). Taigi, kai ši forma bus pateikta, nieko neįvyks.

en: You do not have the required capability to perform this action.
lt_LT: Neturite reikiamų gebėjimų šiam veiksmui atlikti.

en: You don't have permission to perform this action.
lt_LT: Neturite leidimo atlikti šį veiksmą.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can create posts through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
lt_LT: Išjungėte galimybių patikrinimus. Dabar bet kas, įskaitant neprisijungusius lankytojus, gali kurti pranešimus per šią formą. Tai gali lemti neleistiną turinio kūrimą, nepageidaujamų ir kenkėjiškų pranešimų siuntimą, duomenų bazės taršą ir galimus saugumo pažeidimus. Šį nustatymą naudokite tik tuo atveju, jei esate įdiegę alternatyvias saugumo priemones, forma yra apsaugotame puslapyje arba visiškai suprantate saugumo pasekmes.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can edit the post through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
lt_LT: Išjungėte galimybių patikrinimus. Dabar bet kas, įskaitant neprisijungusius lankytojus, gali redaguoti įrašą per šią formą. Tai gali lemti neleistiną turinio kūrimą, nepageidaujamų ir kenkėjiškų pranešimų siuntimą, duomenų bazės taršą ir galimus saugumo pažeidimus. Šį nustatymą naudokite tik tuo atveju, jei esate įdiegę alternatyvias saugumo priemones, forma yra apsaugotame puslapyje arba visiškai suprantate saugumo pasekmes.

en: You have set an icon, but no text. Please provide the "aria-label" for accessibility.
lt_LT: Jūs nustatėte piktogramą, bet ne tekstą. Prašome pateikti „aria-label“ prieinamumui užtikrinti.

en: You have to add the "Checkout coupon" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout coupon is removed when this setting is enabled. The "Enable the use of coupon codes" WooCommerce setting under "General" must be active.
lt_LT: Turite patys pridėti „Atsiskaitymo kupono“ elementą Atsiskaitymo puslapyje, nes standartinis WooCommerce atsiskaitymo kuponas yra pašalinamas, kai šis nustatymas įjungtas. WooCommerce nustatymas „Įgalinti kuponų kodų naudojimą“ skiltyje „Bendra“ turi būti aktyvus.

en: You have to add the "Checkout login" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout login is removed when this setting is enabled. The "Enable log-in during checkout" WooCommerce setting under "Accounts & Privacy" must be active.
lt_LT: Turite patys pridėti „Atsiskaitymo prisijungimo“ elementą Atsiskaitymo puslapyje, nes standartinis WooCommerce atsiskaitymo prisijungimas yra pašalinamas, kai šis nustatymas įjungtas. WooCommerce nustatymas „Įgalinti prisijungimą atsiskaitymo metu“ skiltyje „Paskyros ir privatumas“ turi būti aktyvus.

en: You have to add the "Notice" element yourself wherever necessary as all native WooCommerce notices are removed when this setting is enabled.
lt_LT: Turite patys pridėti „Pranešimo“ elementą kur reikia, nes visi standartiniai WooCommerce pranešimai yra pašalinami, kai šis nustatymas įjungtas.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
lt_LT: Dar neužregistravote jokių pasirinktinių šoninių juostų.

en: YouTube video ID/URL
lt_LT: YouTube vaizdo įrašo ID/URL

en: YouTube, Vimeo or file URL.
lt_LT: YouTube, Vimeo arba failo URL.

en: Your CSS files were automatically generated in the background.
lt_LT: Jūsų CSS failai buvo automatiškai sugeneruoti fone.

en: Your Email
lt_LT: Jūsų el. paštas

en: Your Message
lt_LT: Jūsų žinutė

en: Your Name
lt_LT: Jūsų vardas

en: Your Unsplash API key is not valid.
lt_LT: Jūsų Unsplash API raktas negalioja.

en: Your account is inactive
lt_LT: Jūsų paskyra neaktyvi

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
lt_LT: Jūsų prisegti failai viršija maksimalią 25 MB įkėlimo ribą.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
lt_LT: Jūsų prisegti failai viršija maksimalų serverio įkėlimo dydį %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
lt_LT: Jūsų naršyklė nepalaiko garso žymės.

en: Your browser does not support the video tag.
lt_LT: Jūsų naršyklė nepalaiko vaizdo žymės.

en: Your builder capability doesn't allow you to access these settings.
lt_LT: Jūsų kūrimo įrankio leidimas neleidžia jums pasiekti šių nustatymų.

en: Your comment is awaiting moderation.
lt_LT: Jūsų komentaras laukia patvirtinimo.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
lt_LT: Jūsų komentaras laukia patvirtinimo. Tai yra peržiūra; jūsų komentaras bus matomas po to, kai bus patvirtintas.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
lt_LT: Jūsų žinutė čia. Kuo daugiau detalių, tuo geriau ;)

en: Your name (optional)
lt_LT: Jūsų vardas (neprivaloma)

en: Your password
lt_LT: Jūsų slaptažodis

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
lt_LT: Jūsų pateiktas licencijos raktas yra neteisingas. Prašome deaktyvuoti, o tada iš naujo aktyvuoti savo licenciją.

en: Your remote templates password is incorrect.
lt_LT: Jūsų nuotolinio šablonų slaptažodis yra neteisingas.

en: Your selected template is empty.
lt_LT: Jūsų pasirinktas šablonas yra tuščias.

en: Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.
lt_LT: Jūsų tema (%s) turi pasenusių kai kurių WooCommerce šablono failų kopijų.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
lt_LT: Jūsų įkėlimų katalogo rašymo teisės yra nepakankamos.

en: Your user role "%1$s" is not allowed to edit this post type with %2$s. Please get in touch with the site admin to change it.
lt_LT: Jūsų naudotojo rolė „%1$s“ neturi teisės redaguoti šio įrašo tipo su %2$s. Susisiekite su svetainės administratoriumi, kad tai pakeistumėte.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
lt_LT: Jūsų svetainė (%1$s) neturi leidimo pasiekti šablonų iš %2$s

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
lt_LT: Jūsų svetainė neatitinka jūsų licencijos rakto. Prašome deaktyvuoti, o tada iš naujo aktyvuoti savo licenciją.

en: Z-index
lt_LT: Z-indeksas

en: Zigzag
lt_LT: Zigzagas

en: Zoom
lt_LT: Priartinti

en: Zoom Control
lt_LT: Mastelio valdiklis

en: Zoom in
lt_LT: Priartėjimas

en: Zoom level
lt_LT: Mastelio lygis

en: Zoom or close
lt_LT: Priartinti arba uždaryti

en: Zoom out
lt_LT: Atitolimas

en: add key after
lt_LT: pridėti raktą po

en: after
lt_LT: po

en: alphanumeric characters only
lt_LT: tik raidiniai ir skaitmeniniai simboliai

en: auto
lt_LT: automatinis

en: before
lt_LT: prieš

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
lt_LT: %1$s %2$s

en: builder access
lt_LT: kūrėjo prieiga

en: by
lt_LT: pagal

en: carousel
lt_LT: karuselė

en: cloned
lt_LT: klonuota

en: contains
lt_LT: turi

en: dashed
lt_LT: brūkšneliais

en: deprecated
lt_LT: nebenaudojama

en: does not contain
lt_LT: neturi

en: double
lt_LT: dvigubas

en: email
lt_LT: el. paštas

en: experimental
lt_LT: eksperimentinis

en: hCaptcha key required! Add key in dashboard under: %s
lt_LT: reikalingas "hCaptcha" raktas! Pridėkite raktą prietaisų skydelyje po: %s

en: is
lt_LT: yra

en: is empty
lt_LT: yra tuščia

en: is not
lt_LT: nėra

en: is not empty
lt_LT: nėra tuščia

en: learn more
lt_LT: sužinoti daugiau

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
lt_LT: nauji šablonai buvo išleisti nuo tada, kai atšaukėte Bricks.

en: not set
lt_LT: nenustatyta

en: official roadmap
lt_LT: oficialiame plėtros plane

en: per month
lt_LT: per mėnesį

en: posts
lt_LT: įrašai

en: results for:
lt_LT: rezultatai pagal:

en: set
lt_LT: nustatyta

en: slide
lt_LT: skaidrė

en: will be using this constant
lt_LT: bus naudojama ši konstanta

en: wp_remote_post request failed. Please check your server configuration. Required for query filters.
lt_LT: wp_remote_post užklausa nepavyko. Patikrinkite savo serverio konfigūraciją. Būtina užklausų filtrams.

en: x-axis
lt_LT: x ašis

en: y-axis
lt_LT: y ašis

en: your account
lt_LT: jūsų paskyros
