Bricks Internationalisation - en to lv translation catalogue (3897 entries)

en: "%s" imported.
lv: Importēts %s.

en: "Coming soon" mode (HTTP status code 200) indicates that your site is available for search engine indexing.
lv: “Drīzumā” režīms (HTTP statusa kods 200) norāda, ka jūsu vietne ir pieejama meklētājprogrammu indeksēšanai.

en: "Maintenance" mode (HTTP status code 503) indicates that your site is temporary unavailable, signaling search engines to come back later.
lv: “Apkopes” režīms (HTTP statusa kods 503) norāda, ka jūsu vietne ir īslaicīgi nepieejama, signalizējot meklētājprogrammām atgriezties vēlāk.

en: "Page Number" uses page numbers, "Offset" uses an offset value.
lv: “Lapas numurs” izmanto lapas numurus, “Nobīde” izmanto nobīdes vērtību.

en: %1$d orphaned elements found across %2$d posts. Click "Clean up all orphaned elements" to remove all orphaned elements from your site. Please backup your site before you proceed.
lv: Atrasti %1$d bāreņu elementi %2$d ierakstos. Noklikšķiniet uz “Notīrīt visus bāreņu elementus”, lai noņemtu visus bāreņu elementus no jūsu vietnes. Lūdzu, izveidojiet vietnes dublējumu pirms turpināt.

en: %1$s about %2$s in the Bricks Academy.
lv: Uzzini %1$s par %2$s Bricks akadēmijā.

en: %1$s data for "%2$s" deleted.
lv: %1$s dati priekš “%2$s” dzēsti.

en: %1$s is not enabled for post type "%2$s". Go to "%3$s > %4$s" to enable this post type.
lv: %1$s nav iespējots ieraksta veidam “%2$s”. Dodies uz “%3$s > %4$s”, lai iespējotu šo ieraksta veidu.

en: %1$s of %2$s
lv: %1$s no %2$s

en: %1$s out of %2$s global elements components were already converted to components.
lv: %1$s no %2$s globālo elementu komponentēm jau bija pārveidotas par komponentēm.

en: %1$s out of %2$s global elements have been converted to components.
lv: %1$s no %2$s globālajiem elementiem ir pārveidoti par komponentēm.

en: %1$s requires PHP version %2$s+.
lv: Lai %1$s darbotos, nepieciešama PHP versija %2$s+.

en: %d class permanently deleted | %d classes permanently deleted
lv[0]: %d classes permanently deleted
lv[1]: %d klase neatgriezeniski dzēsta
lv[2]: %d klases neatgriezeniski dzēstas

en: %d orphaned elements found
lv: Atrasti %d bāreņu elementi

en: %s added to this button if there is no active filter.
lv: %s pievienots šai pogai, ja nav aktīva filtra.

en: %s ago
lv: Pirms %s

en: %s allow you to render custom pages for the user login, registration, lost and reset password.
lv: %s ļauj veidot pielāgotas lapas lietotāja pieteikšanās, reģistrācijas, paroles atjaunošanas un atiestatīšanas vajadzībām.

en: %s are best configured before you start working on your site.
lv: %s vislabāk konfigurēt pirms sāc darbu ar savu vietni.

en: %s component block
lv: %s komponenta bloks

en: %s components
lv: %s komponenti

en: %s components in the block editor
lv: %s komponenti bloku redaktorā

en: %s file
lv: %s fails

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
lv: %s pašlaik strādā ar šo ierakstu, kas nozīmē, ka tu nevari veikt izmaiņas, ja vien nepārņem to.

en: %s layout
lv: %s izkārtojums

en: %s settings
lv: %s iestatījumi

en: %s typography
lv: %s tipogrāfija

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
lv: %s tiks pievienots visatbilstošākajam HTML mezglam.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
lv: %s. Iestatiet veidnes nosacījumus vai iespējojiet noklusējuma veidnes.

en: %s. Template conditions precede default templates.
lv: %s. Veidnes nosacījumi ir prioritāri attiecībā pret noklusējuma veidnēm.

en: %s: New contact form message
lv: %s: Jauna kontaktformas ziņa

en: (Cancel Reply)
lv: (atcelt atbildi)

en: (Function)
lv: (funkcija)

en: (no title)
lv: (bez nosaukuma)

en: 1 comment | %1$s comments
lv[0]: %1$s comments
lv[1]: 1 komentārs
lv[2]: %1$s komentāri

en: 1 day
lv: 1 diena

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: 20GB web space
lv: 20GB tīmekļa vieta

en: 30 minutes
lv: 30 minūtes

en: 404 Error Page
lv: 404 kļūdas lapa

en: A class with the same internal ID, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
lv: Klase ar tādu pašu iekšējo ID, bet atšķirīgiem iestatījumiem, jau pastāv šajā vietnē. Tev jāpārraksta esošā klase tavā vietnē vai jāatmet šī importētā versija.

en: A class with the same name, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
lv: Klase ar tādu pašu nosaukumu, bet atšķirīgiem iestatījumiem, jau pastāv šajā vietnē. Tev jāpārraksta esošā klase tavā vietnē vai jāatmet šī importētā versija.

en: A font variation with this weight and style already exists.
lv: Fonta variācija ar šo biezumu un stilu jau pastāv.

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
lv: Saraksts ar iebūvētām darbībām izvēlētajā āķī, kuras Bricks noņems.

en: ACF Date picker, for example, uses Ymd.
lv: ACF datuma atlasītājs, piemēram, izmanto Ymd.

en: AJAX add to cart
lv: AJAX pievienošana grozam

en: AJAX loader
lv: AJAX ielādētājs

en: API endpoint is not set or invalid.
lv: API galapunkts nav iestatīts vai ir nederīgs.

en: API key
lv: API atslēga

en: API keys
lv: API atslēgas

en: API settings
lv: API iestatījumi

en: ASC
lv: Augoši

en: Absolute header
lv: Absolūtā galvene

en: Accept
lv: Pieņemt

en: Accepts multiple addresses separated by comma
lv: Pieņem vairākas adreses, atdalītas ar komatu

en: Access breakpoints manager
lv: Piekļūt pārtraukumpunktu pārvaldniekam

en: Access class manager
lv: Piekļūt klašu pārvaldniekam

en: Access color palettes
lv: Piekļūt krāsu paletēm

en: Access content (HTML) settings
lv: Piekļūt satura (HTML) iestatījumiem

en: Access element conditions
lv: Piekļūt elementu nosacījumiem

en: Access element hide
lv: Piekļūt elementu slēpšanai

en: Access element interactions
lv: Piekļūt elementu mijiedarbībām

en: Access font manager
lv: Piekļūt fontu pārvaldniekam

en: Access icon manager
lv: Piekļūt ikonu pārvaldniekam

en: Access page settings
lv: Piekļūt lapas iestatījumiem

en: Access pseudos & selectors
lv: Piekļūt pseidoelementiem un selektoriem

en: Access query loop builder
lv: Piekļūt vaicājumu cikla veidotājam

en: Access query manager
lv: Piekļūt vaicājumu pārvaldniekam

en: Access remote templates
lv: Piekļūt attālajām veidnēm

en: Access revisions
lv: Piekļūt versijām

en: Access style (CSS) settings
lv: Piekļūt stila (CSS) iestatījumiem

en: Access template settings
lv: Piekļūt veidnes iestatījumiem

en: Access theme styles
lv: Piekļūt tēmas stiliem

en: Access variable manager
lv: Piekļūt mainīgo pārvaldniekam

en: Accordion
lv: Akordeons

en: Accordion layout at breakpoint
lv: Akordeona izkārtojums Breakpoint

en: Account
lv: Konts

en: Account creation on "My account" page is not enabled.
lv: Konta izveide lapā “Mans konts” nav iespējota.

en: Across sessions
lv: Starp sesijām

en: Action
lv: Darbība

en: Action URL
lv: Darbības URL

en: Actions
lv: Darbības

en: Actions after successful form submit
lv: Darbības pēc veiksmīgas veidlapas iesniegšanas

en: Activate license
lv: Aktivizēt licenci

en: Activate your account
lv: Aktivizējiet savu kontu

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
lv: Aktivizē savu licenci, lai rediģētu ar Bricks, saņemtu viena klikšķa atjauninājumus un piekļūtu visām kopienas veidnēm.

en: Activation status
lv: Aktivizācijas statuss

en: Active
lv: Aktīvs

en: Active Filters
lv: Aktīvie filtri

en: Active Plugins
lv: Aktīvie spraudņi

en: Active Tab
lv: Aktīvā cilne

en: Active background
lv: Aktīvais fons

en: Active border
lv: Aktīvā apmale

en: Active box shadow
lv: Aktīva ēnas kaste

en: Active class
lv: Aktīvā klase

en: Active classes
lv: Aktīvās klases

en: Active color
lv: Aktīvā krāsa

en: Active filter
lv: Aktīvais filtrs

en: Active filters
lv: Aktīvie filtri

en: Active filters count
lv: Aktīvo filtru skaits

en: Active rating icon
lv: Aktīvā vērtējuma ikona

en: Active rating typography
lv: Aktīvā vērtējuma tipogrāfija

en: Active styles
lv: Aktīvie stili

en: Active typography
lv: Aktīvā tipogrāfija

en: Adaptive height
lv: Pielāgojams augstums

en: Add
lv: Pievienot

en: Add "%root%" via keyboard shortcut "r + TAB".
lv: Pievieno “%root%”, izmantojot tastatūras saīsni “r + TAB”.

en: Add "brx_code_errors" as an URL parameter to show PHP errors if needed.
lv: Pievienojiet “brx_code_errors” kā URL parametru, lai nepieciešamības gadījumā rādītu PHP kļūdas.

en: Add "position: relative" as needed
lv: Pievienot “position: relative” pēc nepieciešamības

en: Add / Search for
lv: Pievienot / meklēt

en: Add / Search for templates
lv: Pievienot / Meklēt veidnes

en: Add Item
lv: Pievienot vienumu

en: Add New
lv: Pievienot jaunu

en: Add New Custom Font
lv: Pievienot jaunu pielāgotu fontu

en: Add New Template
lv: Pievienot jaunu veidni

en: Add New Template Bundle
lv: Pievienot jaunu veidņu komplektu

en: Add New Template Tag
lv: Pievienot jaunu veidnes atzīmi

en: Add a "Toggle" element to your page that targets this Offcanvas to open it.
lv: Pievieno “Pārslēgšanas” elementu savai lapai, kas mērķē uz šo Ārpus ekrāna, lai to atvērtu.

en: Add a font variant
lv: Pievienot fonta variantu

en: Add at least two colors to create a gradient.
lv: Pievienojiet vismaz divas krāsas, lai izveidotu gradientu.

en: Add context
lv: Pievienot kontekstu

en: Add context to dates on archive templates.
lv: Pievienot kontekstu datumiem arhīva veidnēs.

en: Add context to title on archive/search templates.
lv: Pievienot kontekstu virsrakstam arhīva/meklēšanas veidnēs.

en: Add custom headers in JSON format. Leave empty for default headers.
lv: Pievieno pielāgotas galvenes JSON formātā. Atstāj tukšu, lai izmantotu noklusējuma galvenes.

en: Add element ID as needed
lv: Pievienot elementa ID pēc nepieciešamības

en: Add elements
lv: Pievienot elementus

en: Add images
lv: Pievienot attēlus

en: Add larger variable
lv: Pievienot lielāku mainīgo

en: Add meta query
lv: Pievienot meta vaicājumu

en: Add new capability
lv: Pievienot jaunu iespēju

en: Add parameters to be sent in the request body.
lv: Pievienojiet parametrus, kas tiks nosūtīti pieprasījuma pamattekstā.

en: Add prefix
lv: Pievienot prefiksu

en: Add products to cart to see cross-sells.
lv: Pievieno produktus grozam, lai redzētu krustenisko pārdošanu.

en: Add smaller variable
lv: Pievienot mazāku mainīgo

en: Add suffix
lv: Pievienot sufiksu

en: Add taxonomy query
lv: Pievienot taksonomijas vaicājumu

en: Add to cart
lv: Pievienot grozam

en: Add to favorites
lv: Pievienot izlasei

en: Add to icon set
lv: Pievienot ikonu komplektam

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
lv: Pievieno savu pirmo krāsu šai paletei, izvēloties krāsas vērtību augstāk un pēc tam noklikšķinot uz “Saglabāt”.

en: Add your offcanvas content in here
lv: Pievieno savu ārpus ekrāna saturu šeit

en: Added
lv: Pievienots

en: Added to cart
lv: Pievienots grozam

en: Added to icon. If there is no icon, it will be added to the overlay.
lv: Pievienots ikonai. Ja nav ikonas, tas tiks pievienots pārklājumam.

en: Added to the search form as hidden input fields.
lv: Pievienots meklēšanas formai kā slēpti ievades lauki.

en: Adding
lv: Pievienošana

en: Adding to cart
lv: Pievieno grozam

en: Additional info
lv: Papildu informācija

en: Additional information
lv: Papildu informācija

en: Additional parameters
lv: Papildu parametri

en: Additional properties
lv: Papildu īpašības

en: Additional target elements
lv: Papildu mērķa elementi

en: Address
lv: Adrese

en: Addresses
lv: Adreses

en: Adds inline CSS to %s tag.
lv: Pievieno iekļauto CSS %s tagam.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
lv: Pievieno skriptus tieši pēc %s taga atvēršanas.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
lv: Pievieno skriptus tieši pirms %s taga aizvēršanas.

en: Admin
lv: Administrators

en: Admin email
lv: Administratora e-pasts

en: Administrator
lv: Administrators

en: Administrator role is not allowed as a security precaution.
lv: Administratora loma nav atļauta drošības apsvērumu dēļ.

en: Adobe fonts
lv: Adobe fonti

en: Affiliate
lv: Sadarbības

en: After
lv: Pēc

en: After order review heading
lv: Pēc pasūtījuma pārskata virsraksta

en: After title
lv: Pēc virsraksta

en: Ajax loader
lv: Ajax ielādētājs

en: Ajax loader animation
lv: Ajax ielādētāja animācija

en: Ajax loader desc
lv: Ajax ielādētāja apraksts

en: Ajax loader selector
lv: Ajax ielādētāja selektors

en: Alert
lv: Brīdinājums

en: Align
lv: Izlīdzināt

en: Align content
lv: Līdzināt saturu

en: Align cross axis
lv: Līdzināt šķērsass

en: Align horizontal
lv: Horizontālais izlīdzinājums

en: Align items
lv: Izlīdzināt vienumus

en: Align main axis
lv: Līdzināt galveno asi

en: Align self
lv: Pašizlīdzināšana

en: Align tables
lv: Izlīdzināt tabulas

en: Align vertical
lv: Vertikālais izlīdzinājums

en: Alignment
lv: Līdzināšana

en: All
lv: Visi

en: All %s
lv: Visi %s

en: All Code elements, SVG elements (source: code), and Query editor instances now require code signatures.
lv: Visiem Koda elementiem, SVG elementiem (avots: kods) un Vaicājumu redaktora gadījumiem tagad ir nepieciešami koda paraksti.

en: All Custom Fonts
lv: Visi pielāgotie fonti

en: All Template Bundles
lv: Visi veidņu komplekti

en: All Template Tags
lv: Visas veidņu atzīmes

en: All Templates
lv: Visas veidnes

en: All archives
lv: Visi arhīvi

en: All author posts
lv: Visi autora ieraksti

en: All code instances
lv: Visi koda gadījumi

en: All components are enabled in the block editor.
lv: Visi komponenti ir iespējoti bloku redaktorā.

en: All headings
lv: Visi virsraksti

en: All index jobs removed
lv: Visi indeksēšanas darbi noņemti

en: All indexing jobs completed.
lv: Visi indeksēšanas darbi pabeigti.

en: All revisions deleted
lv: Visas versijas dzēstas

en: All right
lv: Viss kārtībā

en: All selected elements must have the same parent
lv: Visiem atlasītajiem elementiem jābūt ar vienu un to pašu vecākelementu

en: All sides linked
lv: Visas puses saistītas

en: All template types
lv: Visi veidņu tipi

en: All terms
lv: Visi termini

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
lv: Ļaujiet citām vietnēm pārlūkot un ievietot jūsu veidnes no to veidņu bibliotēkas. Ierobežojiet veidņu piekļuvi, izmantojot “Atļauto URL sarakstu” un “Paroles aizsardzību” iestatījumus zemāk.

en: Allow specific user roles or individual users to execute code.
lv: Atļaut konkrētām lietotāju lomām vai individuāliem lietotājiem izpildīt kodu.

en: Allow the element's normal click behavior (like following links) instead of blocking it.
lv: Ļaut elementa normālu klikšķa uzvedību (piemēram, sekot saitēm), nevis to bloķēt.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
lv: Atļaut lietotājam mainīt un izpildīt kodu caur Koda elementu

en: Allow user to upload SVG files
lv: Atļaut lietotājam augšupielādēt SVG failus

en: Allowed file formats
lv: Atļautie failu formāti

en: Alphabetically
lv: Alfabētiski

en: Alternate images
lv: Mainīt attēlus

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
lv: Alternatīva Platuma/Garuma laukiem

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
lv: Kaut arī ir ļoti kārdinoši sākt rediģēšanu ar Bricks uzreiz, jums būs daudz labāka pieredze, ja ātri pārskatīsiet sadaļu “Darba sākšana” Bricks akadēmijā par to, kā visproduktīvāk izmantot Bricks.

en: Always
lv: Vienmēr

en: Always show
lv: Vienmēr rādīt

en: Always shows in builder for editing.
lv: Veidotājā vienmēr redzams rediģēšanai.

en: Always visible
lv: Vienmēr redzams

en: Always visible in builder for styling purpose.
lv: Vienmēr redzams veidotājā stila pielāgošanas nolūkos.

en: Amazing
lv: Brīnišķīgi

en: An error occurred while cleaning up orphaned elements.
lv: Radās kļūda, tīrot bāreņu elementus.

en: An error occurred while scanning for orphaned elements.
lv: Radās kļūda, meklējot bāreņu elementus.

en: An error occurred, please try again later.
lv: Radās kļūda, lūdzu, mēģiniet vēlāk.

en: An error occurred.
lv: Radās kļūda.

en: And
lv: Un

en: Angle in °
lv: Leņķis °

en: Anim. Typing
lv: Anim. Rakstīšana

en: Animation
lv: Animācija

en: Animation delay
lv: Animācijas aizkave

en: Animation duration
lv: Animācijas ilgums

en: Animation end
lv: Animācijas beigas

en: Animation in ms
lv: Animācija milisekundēs

en: Animation speed in ms
lv: Animācijas ātrums milisekundēs

en: Another user
lv: Cits lietotājs

en: Any
lv: Jebkurš

en: Any breakpoint
lv: Jebkurš pārtraukumpunkts

en: Any option text
lv: Jebkura opcija teksts

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
lv: Attiecas tikai uz virsraksta vai pogas “Stila” iestatījumu. Izveidojiet un izmantojiet globālās krāsas, izmantojot savu pielāgoto “Krāsu paleti”.

en: Apply
lv: Pielietot

en: Apply on
lv: Lietot

en: Apply preview
lv: Piemērot priekšskatījumu

en: Apply spacing inside
lv: Piemērot atstarpi iekšpusē

en: Apply to
lv: Piemērot

en: Apply to child pages
lv: Piemērot bērnu lapām

en: Apply to child terms
lv: Piemērot bērnu terminiem

en: April
lv: Aprīlis

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Archive (products)
lv: Arhīvs (produkti)

en: Archive description
lv: Arhīva apraksts

en: Archive post types
lv: Arhīva ierakstu veidi

en: Archive terms
lv: Arhīva termini

en: Archive title
lv: Arhīva nosaukums

en: Archive type
lv: Arhīva tips

en: Archives
lv: Arhīvi

en: Archives: %s
lv: Arhīvs: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo pārtraukumpunktu?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst Bricks ģenerētos datus šim %s?

en: Are you sure you want to delete this category? Deleting it also deletes all variables in this category.
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo kategoriju? Dzēšot to, tiek dzēsti arī visi mainīgie šajā kategorijā.

en: Are you sure you want to delete this font and all of its font variation files?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo fontu un visus tā fonta variāciju failus?

en: Are you sure you want to delete this icon set?
lv: Vai tiešām vēlaties dzēst šo ikonu kopu?

en: Are you sure you want to move this font to the trash?
lv: Vai tiešām vēlaties pārvietot šo fontu uz atkritni?

en: Are you sure you want to remove all orphaned elements from your site? This action cannot be undone. Please perform a backup of your site before you proceed.
lv: Vai tiešām vēlaties noņemt visus bāreņu elementus no savas vietnes? Šo darbību nevar atsaukt. Lūdzu, izveidojiet vietnes dublējumu, pirms turpināt.

en: Are you sure you want to remove this icon?
lv: Vai tiešām vēlies noņemt šo ikonu?

en: Are you sure you want to unlink this component?
lv: Vai tiešām vēlaties atsaistīt šo komponentu?

en: Argument
lv: Arguments

en: Arguments
lv: Argumenti

en: Arrows
lv: Bultiņas

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
lv: Rakstus nevarēja ielādēt. Lūdzu, apmeklē oficiālo zināšanu bāzi:

en: Ascending
lv: Augoši

en: Asides
lv: Piezīmes

en: Aspect ratio
lv: Malu attiecība

en: Assign/unassign global classes
lv: Piešķirt/noņemt globālās klases

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Attachment Page
lv: Pielikuma lapa

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Attribution
lv: Attiecinājums

en: Attribution Control
lv: Attiecinājuma kontrole

en: August
lv: Augusts

en: Author
lv: Autors

en: Author ID
lv: Autora ID

en: Author archive URL
lv: Autora arhīva URL

en: Author avatar
lv: Autora avatars

en: Author bio
lv: Autora biogrāfija

en: Author email
lv: Autora e-pasts

en: Author meta
lv: Autora metadati

en: Author name
lv: Autora vārds

[ctx: Author name]
en: Name
lv: Vārds

en: Author website
lv: Autora vietne

en: Author: %s
lv: Autors: %s

en: Authorization
lv: Autorizācija

en: Auto
lv: Automātiski

en: Auto height
lv: Automātiskais augstums

en: Auto log in user
lv: Automātiski pieslēgt lietotāju

en: Auto login after activation
lv: Automātiska pieteikšanās pēc aktivizācijas

en: Auto poster
lv: Automātisks plakāts

en: Auto scroll element into view
lv: Automātiski ritināt elementu redzamā vietā

en: Auto toggle child terms
lv: Automātiski pārslēgt apakšterminus

en: Auto width
lv: Automātiskais platums

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
lv: Automātiski ģenerēts, ja veidlapa reģistrācijai pieprasa tikai e-pasta adresi.

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
lv: Automātiski ģenerēta, ja parole nav nepieciešama/iesniegta.

en: Automatically adjust the map view to fit all markers when markers are added or removed.
lv: Automātiski pielāgot kartes skatu, lai ietvertu visus marķierus, kad tie tiek pievienoti vai noņemti.

en: Autoplay
lv: Automātiska atskaņošana

en: Autoplay delay in ms
lv: Automātiskās atskaņošanas aizkave milisekundēs

en: Autoplay is not supported when using preview image.
lv: Automātiska atskaņošana netiek atbalstīta, izmantojot priekšskatījuma attēlu.

en: Autosave
lv: Automātiskā saglabāšana

en: Autosave by
lv: Autosaglabāšana, ko veicis

en: Autosave interval (seconds)
lv: Automātiskās saglabāšanas intervāls (sekundes)

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
lv: Pieejams ar “+” darbības ikonu un labā klikšķa konteksta izvēlni.

en: Available via "Layout" action icon.
lv: Pieejams ar “Izkārtojuma” darbības ikonu.

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
lv: Pieejams ar tastatūras īsceļu un labā klikšķa konteksta izvēlni.

en: Avatar
lv: Avatars

en: Avatar border
lv: Avatara apmale

en: Avatar box shadow
lv: Avatara ēnas kaste

en: Avatar image of %s
lv: %s Profila attēls

en: Avatar position
lv: Avatara pozīcija

en: Avatar size
lv: Avatara izmērs

en: Avoid using in combination with third-party filter plugins.
lv: Izvairieties no lietošanas kopā ar trešo pušu filtrēšanas spraudņiem.

en: Aye
lv: Jā

en: BCC email address
lv: BCC e-pasta adrese

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Back delay in ms
lv: Atpakaļgaitas aizkave ms

en: Back speed in ms
lv: Atpakaļgaitas ātrums ms

en: Back to Top
lv: Atpakaļ uz augšu

en: Back to builder
lv: Atpakaļ uz veidotāju

en: Back to icon sets
lv: Atpakaļ uz ikonu komplektiem

en: Back to import manager
lv: Atpakaļ uz importēšanas pārvaldnieku

en: Back to settings
lv: Atpakaļ uz iestatījumiem

en: Backdrop
lv: Fons

en: Background
lv: Fons

en: Background active
lv: Fons aktīvs

en: Background attachment
lv: Fona piesaiste

en: Background blend mode
lv: Fona sajaukšanas režīms

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Background custom size
lv: Fona pielāgotais izmērs

en: Background filters
lv: Fona filtri

en: Background image
lv: Fona attēls

en: Background position
lv: Fona pozīcija

en: Background repeat
lv: Fona atkārtošana

en: Background size
lv: Fona izmērs

en: Background video
lv: Fona video

en: Bar
lv: Josla

en: Bar background color
lv: Joslas fona krāsa

en: Bar border
lv: Joslas apmale

en: Bar color
lv: Joslas krāsa

en: Bar height
lv: Joslas augstums

en: Base breakpoint
lv: Bāzes pārtraukumpunkts

en: Base font size
lv: Pamata fonta izmērs

en: Baseline
lv: Bāzes līnija

en: Baseline step
lv: Pamatlīnijas solis

en: Basic
lv: Pamata

en: Basic Text
lv: Vienkāršs teksts

en: Beautiful
lv: Skaisti

en: Before
lv: Pirms

en: Before order review heading
lv: Pirms pasūtījuma pārskata virsraksta

en: Before payment
lv: Pirms maksājuma

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
lv: Pirms tu deaktivizē Bricks, vai vari man pateikt, kāpēc? Es ļoti vēlētos ņemt vērā tavu atsauksmi, lai uzlabotu Bricks. Liels paldies!

en: Berlin, Germany
lv: Berlīne, Vācija

en: Billing address
lv: Rēķina adrese

en: Bio
lv: Biogrāfija

en: Black
lv: Melns

en: Block
lv: Bloks

en: Block editor
lv: Bloku redaktors

en: Block not available
lv: Bloks nav pieejams

en: Blockquote
lv: Citāts

en: Blockquote border
lv: Citāta apmale

en: Blockquote margin
lv: Citāta apmale

en: Blockquote padding
lv: Citāta iekšējā apmale

en: Blockquote typography
lv: Citāta tipogrāfija

en: Blur
lv: Izpludināšana

en: Body
lv: Ķermenis

en: Body (footer) scripts
lv: Satura (kājenes) skripti

en: Body (header) scripts
lv: Satura (galvenes) skripti

en: Body - Heading
lv: Pamatteksts - virsraksts

en: Body parameters
lv: Pamatteksta parametri

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
lv: Satura skripti tiek pievienoti tieši pēc %s taga atvēršanas.

en: Body typography
lv: Pamatteksta tipogrāfija

en: Bold
lv: Treknraksts

en: Border
lv: Apmale

en: Border / Box Shadow
lv: Apmale / kastes ēna

en: Border color
lv: Apmales krāsa

en: Border width
lv: Apmales platums

en: Both
lv: Abi

en: Bottom
lv: Apakša

en: Bottom / End
lv: Apakša / beigas

en: Bottom center
lv: Apakšā centrā

en: Bottom left
lv: Apakšā pa kreisi

en: Bottom right
lv: Apakšā pa labi

en: Box Zoom
lv: Lodziņa tālummaiņa

en: Box list
lv: Lodziņu saraksts

en: Box shadow
lv: Kastes ēna

en: Boxed
lv: Ietverts

en: Boxed max. width
lv: Ietverta maks. platums

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļa rādītājs

en: Breadcrumbs
lv: Atpakaļceļa rādītāji

en: Breakpoint already exists
lv: Breakpoint jau pastāv

en: Breakpoint label must start with a letter.
lv: Breakpoint etiķetei jāsākas ar burtu.

en: Brightness
lv: Spilgtums

en: Brilliant
lv: Lieliski

en: Browse
lv: Pārlūkot

en: Browse Media Library
lv: Pārlūkot mediju bibliotēku

en: Browse Unsplash
lv: Pārlūkot Unsplash

en: Browser
lv: Pārlūks

en: Browser storage
lv: Pārlūka krātuve

en: Builder
lv: Veidotājs

en: Builder access
lv: Veidotāja piekļuve

en: Builder capabilities
lv: Veidotāja iespējas

en: Builder mode
lv: Veidotāja režīms

en: Built in icon sets
lv: Iebūvētās ikonu kopas

en: Built-in icon sets
lv: Iebūvēti ikonu komplekti

en: Bulk actions
lv: Lielapjoma darbības

en: Bulk edit
lv: Lielapjoma rediģēšana

en: Bullet List
lv: Aizzīmju saraksts

en: Bulleted list
lv: Aizzīmēts saraksts

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Butt
lv: Pakaļa

en: Button
lv: Poga

en: Button background
lv: Pogas fons

en: Button border
lv: Pogas apmale

en: Button box shadow
lv: Pogas ēna

en: Button link
lv: Pogas saite

en: Button size
lv: Pogas izmērs

en: Button style
lv: Pogas stils

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Button typography
lv: Pogas tipogrāfija

en: Button width
lv: Pogas platums

en: Buttons
lv: Pogas

en: Buy product
lv: Pirkt produktu

en: By default, covers entire available width.
lv: Pēc noklusējuma aizņem visu pieejamo platumu.

en: By default, form fields are validated on input, blur and submit.
lv: Pēc noklusējuma veidlapas lauki tiek validēti pie ievades, izejot no lauka un iesniedzot.

en: By default, only the most specific theme style is loaded. To load all theme styles whose conditions are met, select "Load all matching theme styles".
lv: Pēc noklusējuma tiek ielādēts tikai visprecīzākais motīva stils. Lai ielādētu visus motīva stilus, kuru nosacījumi ir izpildīti, izvēlies “Ielādēt visus atbilstošos motīva stilus”.

en: By default, the favorite fonts are listed first in the font-family options. To show only the favorite fonts, select "Show favorites only" at %s.
lv: Pēc noklusējuma iecienītie fonti ir uzskaitīti pirmie fonta saimes izvēlēs. Lai rādītu tikai iecienītos fontus, izvēlies "Rādīt tikai izlasi" %s.

en: By default, the min/max values are dynamically set based on each filter query loop results. Disable this feature so the min/max values are only set initially.
lv: Pēc noklusējuma min./maks. Vērtības tiek dinamiski iestatītas, pamatojoties uz katra filtra vaicājuma cikla rezultātiem. Atspējojiet šo funkciju, lai min./maks. vērtības tiktu iestatītas tikai sākotnēji.

en: By default, this icon is always visible and rotates 90° when the accordion item is expanded. To display different icons for each state, duplicate this icon and set the "Show" option to "Collapsed" for one and "Expanded" for the other.
lv: Pēc noklusējuma šī ikona vienmēr ir redzama un pagriežas par 90°, kad akordeona vienums ir izvērsts. Lai attēlotu dažādas ikonas katram stāvoklim, dublējiet šo ikonu un iestatiet “Rādīt” opciju uz “Sakļauts” vienai un “Izvērsts” otrai.

en: By default, users can access the default WordPress auth pages by adding %1$s to the URL, bypassing custom authentication pages. Enable this setting to remove this bypass option and always use your custom authentication pages and behavior as set above.
lv: Pēc noklusējuma lietotāji var piekļūt noklusējuma WordPress autentifikācijas lapām, pievienojot %1$s URL, apejot pielāgotās autentifikācijas lapas. Iespējojiet šo iestatījumu, lai noņemtu šo apiešanas iespēju un vienmēr izmantotu jūsu pielāgotās autentifikācijas lapas un uzvedību, kā iestatīts iepriekš.

en: Byline
lv: Autora rinda

en: Bypass maintenance
lv: Apiet apkopi

en: CSS Filters
lv: CSS filtri

en: CSS Selector
lv: CSS atlasītājs

en: CSS class
lv: CSS klase

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: CSS files processed
lv: CSS faili apstrādāti

en: CSS filter
lv: CSS filtrs

en: CSS is automatically wrapped in style tags.
lv: CSS automātiski tiek ietīts stila tagos.

en: CSS loading method
lv: CSS ielādes metode

en: CSS selector
lv: CSS selektors

en: CSS selector of the element to insert the AJAX loader into.
lv: Elementa CSS selektors, kurā ievietot AJAX ielādētāju.

en: CSS selectors
lv: CSS selektori

en: Cache
lv: Kešatmiņa

en: Cache duration
lv: Kešatmiņas ilgums

en: Cache query loops
lv: Kešot vaicājumu cilpas

en: Calculation method
lv: Aprēķina metode

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Can also be set globally via theme styles.
lv: Var iestatīt arī globāli, izmantojot tēmas stilus.

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Canvas
lv: Laukums

en: Capabilities
lv: Iespējas

en: Capability
lv: Iespēja

en: Capitalize
lv: Kapitalizēt

en: Caption
lv: Paraksts

en: Caption type
lv: Paraksta veids

en: Caret
lv: Kursors

en: Carousel
lv: Karuselis

en: Cart
lv: Grozs

en: Cart Cross-sells
lv: Groza krustiskie pārdošanas piedāvājumi

en: Cart Details
lv: Groza detaļas

en: Cart contents
lv: Groza saturs

en: Cart count
lv: Groza skaits

en: Cart coupon
lv: Groza kupons

en: Cart cross sells
lv: Groza krusteniskā pārdošana

en: Cart items
lv: Groza preces

en: Cart product name
lv: Groza produkta nosaukums

en: Cart product quantity
lv: Groza produkta daudzums

en: Cart product subtotal
lv: Groza produktu starpsumma

en: Cart remove product
lv: Noņemt produktu no groza

en: Cart subtotal
lv: Groza starpsumma

en: Cart totals
lv: Groza kopsummas

en: Cart update
lv: Groza atjaunināšana

en: Cart updated
lv: Grozs atjaunināts

en: Cascade layer
lv: Kaskādes slānis

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Categories & Tags
lv: Kategorijas un tagi

en: Categories deleted
lv: Kategorijas izdzēstas

en: Categories imported
lv: Kategorijas importētas

en: Categorize
lv: Kategorizēt

en: Category
lv: Kategorija

en: Category: %s
lv: Kategorija: %s

en: Center
lv: Centrēt

en: Center center
lv: Centrēt centrā

en: Center left
lv: Centrēt pa kreisi

en: Center mode
lv: Centrēšanas režīms

en: Center right
lv: Centrēt pa labi

en: Champ
lv: Čempion

en: Change content
lv: Mainīt saturu

en: Change image
lv: Mainīt attēlu

en: Characters per minute
lv: Rakstzīmes minūtē

en: Chart size in px
lv: Diagrammas izmērs pikseļos

en: Chats
lv: Tērzēšanas

en: Check for orphaned elements on builder save
lv: Pārbaudīt pamestus elementus, saglabājot veidotāju

en: Checkbox
lv: Izvēles rūtiņa

en: Checkout
lv: Izrakstīšanās no

en: Checkout coupon
lv: Norēķinu kupons

en: Checkout customer details
lv: Norēķinu klienta detaļas

en: Checkout login
lv: Norēķinu pieteikšanās

en: Checkout order payment
lv: Norēķinu pasūtījuma maksājums

en: Checkout order review
lv: Norēķinu pasūtījuma pārskats

en: Checkout order table
lv: Norēķinu pasūtījuma tabula

en: Checkout thank you
lv: Norēķinu pateicība

en: Checks for %1$s on builder save to check for orphaned elements. Always checked on load regardless of this setting. Can also be manually enabled by adding %2$s to the builder URL.
lv: Pārbauda %1$s, saglabājot veidotāju, lai atrastu pamestus elementus. Vienmēr tiek pārbaudīts ielādes laikā neatkarīgi no šī iestatījuma. Var arī manuāli iespējot, pievienojot %2$s veidotāja URL.

en: Child of
lv: Bērnelements no

en: Childless
lv: Bez bērnelementiem

en: Childless terms only
lv: Tikai termini bez bērniem

en: Choose a color for this attribute term
lv: Izvēlieties krāsu šim atribūta terminam

en: Choose a color for this attribute value.
lv: Izvēlieties krāsu šai atribūta vērtībai.

en: Choose an image for this attribute term
lv: Izvēlieties attēlu šim atribūta terminam

en: Choose an image for this attribute value.
lv: Izvēlieties attēlu šai atribūta vērtībai.

en: Choose at which breakpoint do you want to start showing this popup or on which specific breakpoints.
lv: Izvēlieties, kurā pārtraukuma punktā vēlaties sākt rādīt šo uznirstošo logu vai kuros konkrētos pārtraukuma punktos.

en: Choose files
lv: Izvēlēties failus

en: Choose how passwords are managed. "Template password" uses this template's password to protect content according to template conditions. "Post password" protects content that has an individual post password set. "Template & post password" uses the template password, but individual post passwords will be used instead if set.
lv: Izvēlieties, kā tiek pārvaldītas paroles. “Veidnes parole” izmanto šīs veidnes paroli, lai aizsargātu saturu atbilstoši veidnes nosacījumiem. “Ieraksta parole” aizsargā saturu, kam ir iestatīta individuāla ieraksta parole. “Veidnes un ieraksta parole” izmanto veidnes paroli, bet individuālās ierakstu paroles tiks izmantotas tā vietā, ja tādas ir iestatītas.

en: Choose how to display product variations.
lv: Izvēlieties, kā attēlot produktu variācijas.

en: Choose image
lv: Izvēlēties attēlu

en: Circle
lv: Aplis

en: Class
lv: Klase

en: Class "%s" has been moved to trash but your modifications are kept.
lv: Klase “%s” ir pārvietota uz miskasti, bet tavas izmaiņas ir saglabātas.

en: Class found in trash
lv: Klase atrasta miskastē

en: Class name
lv: Klases nosaukums

en: Class name already exists
lv: Klases nosaukums jau eksistē

en: Classes
lv: Klases

en: Classes discarded
lv: Klases atmestas

en: Classes duplicated
lv: Klases dublētas

en: Classes found
lv: Klases atrastas

en: Classes renamed
lv: Klases pārdēvētas

en: Clause name
lv: Klauzulas nosaukums

en: Clause name description
lv: Klauzulas nosaukums apraksts

en: Clean
lv: Tīrīt

en: Clean up
lv: Sakārtot

en: Clean up all orphaned elements
lv: Notīrīt visus bāreņu elementus

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Clear all
lv: Notīrīt visu

en: Clear filter
lv: Notīrīt filtru

en: Clear form
lv: Notīrīt veidlapu

en: Clear gallery
lv: Notīrīt galeriju

en: Clear non-existing dynamic data
lv: Notīrīt neesošos dinamiskos datus

en: Click
lv: Klikšķis

en: Click "Accept" to use the incoming database changes. Click "Discard" to save your current builder data instead.
lv: Noklikšķiniet uz “Pieņemt”, lai izmantotu ienākošās datubāzes izmaiņas. Noklikšķiniet uz “Atmest”, lai tā vietā saglabātu pašreizējos veidotāja datus.

en: Click "Continue filter index" to immediately run any remaining/queued filter index jobs instead of waiting for the next WP cronjob.
lv: Noklikšķini uz “Turpināt filtra indeksu”, lai nekavējoties izpildītu visus atlikušos/rindā esošos filtra indeksa darbus, nevis gaidītu nākamo WP cronjob.

en: Click "Regenerate filter index" to regenerate the query filter index for your entire website.
lv: Noklikšķini uz “Atjaunot filtra indeksu”, lai atjaunotu vaicājumu filtra indeksu visai tava vietnei.

en: Click me
lv: Noklikšķini uz manis

en: Click on any element to add it to your canvas.
lv: Noklikšķini uz jebkura elementa, lai to pievienotu savai darba virsmai.

en: Click on any element to add it to your popup.
lv: Noklikšķini uz jebkura elementa, lai to pievienotu savam uznirstošajam logam.

en: Click or hover
lv: Klikšķis vai uzbraukšana ar peli

en: Click the "+" icon to add your first condition.
lv: Noklikšķini uz “+” ikonas, lai pievienotu savu pirmo nosacījumu.

en: Click the "+" icon to add your first interaction.
lv: Noklikšķini uz “+” ikonas, lai pievienotu savu pirmo mijiedarbību.

en: Click the "Generate variables" button to auto-generate all your fluid typography variables.
lv: Noklikšķiniet uz pogas “Ģenerēt mainīgos”, lai automātiski ģenerētu visus plūstošās tipogrāfijas mainīgos.

en: Click the button above to retrieve all Code element, SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances and review the code for every page, template, etc.
lv: Noklikšķiniet uz pogas augšā, lai iegūtu visus koda elementa, SVG elementa (kods), vaicājumu redaktora un “echo” taga gadījumus un pārskatītu kodu katrai lapai, veidnei utt.

en: Click the button to retrieve a list of all global element instances. Then review and convert them to components either individually, in bulk, or by manually unlinking them in the builder. Once done, please delete all global elements from the elements panel in the builder.
lv: Noklikšķini uz pogas, lai iegūtu sarakstu ar visām globālo elementu instancēm. Pēc tam pārskatiet un pārveidojiet tās par komponentiem atsevišķi, grupās vai manuāli atvienojot tās veidotājā. Kad tas ir izdarīts, lūdzu, izdzēsiet visus globālos elementus no elementu paneļa veidotājā.

en: Click this button to remove all index jobs. Useful if your index jobs are stuck due to unknown reasons. You should regenerate the filter index afterwards.
lv: Noklikšķini šo pogu, lai noņemtu visus indeksa darbus. Noderīgi, ja tavi indeksa darbi ir iestrēguši nezināmu iemeslu dēļ. Pēc tam tev vajadzētu atjaunot filtra indeksu.

en: Click to apply the latest filter settings. This ensures all filter options are up-to-date.
lv: Noklikšķiniet, lai lietotu jaunākos filtra iestatījumus. Tas nodrošina, ka visas filtra opcijas ir aktuālas.

en: Click to download
lv: Noklikšķiniet, lai lejupielādētu

en: Click to set preview content.
lv: Noklikšķini, lai iestatītu priekšskatījuma saturu.

en: Clone
lv: Klonēt

en: Close
lv: Aizvērt

en: Close (ESC)
lv: Aizvērt (ESC)

en: Close after
lv: Aizvērt pēc

en: Close button
lv: Aizvēršanas poga

en: Close color
lv: Aizvēršanas krāsa

en: Close icon
lv: Aizvēršanas ikona

en: Close mini cart
lv: Aizvērt mini grozu

en: Close mobile menu
lv: Aizvērt mobilās ierīces izvēlni

en: Close on
lv: Aizvērt uz

en: Close popup on click
lv: Aizvērt uznirstošo logu, noklikšķinot

en: Close position
lv: Aizvēršanas pozīcija

en: Close search
lv: Aizvērt meklēšanu

en: Close size
lv: Aizvēršanas izmērs

en: Closest corner
lv: Tuvākais stūris

en: Closest side
lv: Tuvākā mala

en: Cloud
lv: Mākonis

en: Cloudflare Turnstile API key required! Add key in dashboard under: %s
lv: Nepieciešama Cloudflare Turnstile API atslēga! Pievieno atslēgu informācijas panelī zem: %s

en: Cluster
lv: Grupa

en: Code
lv: Kods

en: Code control
lv: Koda vadība

en: Code execution
lv: Koda izpilde

en: Code execution has been explicitly disabled by the %s filter. This filter is currently overriding your Bricks settings.
lv: Koda izpilde ir tieši atspējota ar %s filtru. Šis filtrs pašlaik ignorē jūsu Bricks iestatījumus.

en: Code execution is disabled
lv: Koda izpilde ir atspējota

en: Code execution not allowed.
lv: Koda izpilde nav atļauta.

en: Code execution, if needed, must be explicitly enabled.
lv: Koda izpildei, ja nepieciešams, jābūt skaidri iespējotai.

en: Code execution: Disabled by default
lv: Koda izpilde: Pēc noklusējuma atspējota

en: Code review
lv: Koda pārskats

en: Code signatures
lv: Koda paraksti

en: Code signatures are locked.
lv: Koda paraksti ir bloķēti.

en: Code signatures regenerated successfully.
lv: Koda paraksti veiksmīgi atjaunoti.

en: Code signed
lv: Kods parakstīts

en: Code that requires execution only runs when it has a valid code signature.
lv: Kods, kam nepieciešama izpilde, darbojas tikai tad, kad tam ir derīgs koda paraksts.

en: Collapse
lv: Sakļaut

en: Collapse inactive
lv: Sakļaut neaktīvos

en: Collapse on page load
lv: Sakļaut lapas ielādes laikā

en: Collapsed
lv: Sakļauts

en: Color
lv: Krāsa

en: Color #%s
lv: Krāsa #%s

en: Color close
lv: Aizvēršanas krāsa

en: Color editor
lv: Krāsu redaktors

en: Color palette
lv: Krāsu palete

en: Color preview
lv: Krāsas priekšskatījums

en: Color stop
lv: Krāsas pieturas punkts

en: Colors
lv: Krāsas

en: Column
lv: Kolonna

en: Column gap
lv: Kolonnu atstarpe

en: Columns
lv: Kolonnas

en: Coming soon
lv: Drīzumā

en: Comma-separated list of results per page options.
lv: Ar komatu atdalīts rezultātu skaita opciju saraksts lapā.

en: Command palette
lv: Komandu palete

en: Comment
lv: Komentārs

en: Comment count
lv: Komentāru skaits

en: Comment navigation
lv: Komentāru navigācija

en: Comments
lv: Komentāri

en: Comments are closed.
lv: Komentāri ir slēgti.

en: Comments are disabled.
lv: Komentāri ir atspējoti.

en: Common classes
lv: Bieži lietotās klases

en: Common taxonomies
lv: Kopīgās taksonomijas

en: Community
lv: Kopiena

en: Community templates
lv: Kopienas veidnes

en: Compact
lv: Kompakts

en: Compare
lv: Salīdzināt

en: Compare with
lv: Salīdzināt ar

en: Component
lv: Komponents

en: Component %s
lv: Komponents %s

en: Component configured but preview unavailable
lv: Komponents konfigurēts, bet priekšskatījums nav pieejams

en: Component preview error
lv: Komponenta priekšskatījuma kļūda

en: Component preview unavailable
lv: Komponenta priekšskatījums nav pieejams

en: Components
lv: Komponenti

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Conditions always run before query loop.
lv: Nosacījumi vienmēr izpildās pirms vaicājuma cikla.

en: Conditions don't run in the builder.
lv: Nosacījumi nedarbojas veidotājā.

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Configure "Marker: Type" on the connected "Map" element to render text or image markers. The settings below will precede the settings on the "Map" element.
lv: Konfigurējiet “Marķieris: Tips” pievienotajā “Kartes” elementā, lai attēlotu teksta vai attēla marķierus. Zemāk esošie iestatījumi būs prioritāri attiecībā pret iestatījumiem “Kartes” elementā.

en: Configure the API settings to retrieve data from an API endpoint.
lv: Konfigurējiet API iestatījumus, lai iegūtu datus no API galapunkta.

en: Configure the scale generator as per your requirements.
lv: Konfigurējiet skalas ģeneratoru atbilstoši jūsu prasībām.

en: Configure your API settings (URL, etc.) and fetch data to view and work with the API response data.
lv: Konfigurējiet savus API iestatījumus (URL utt.) un iegūstiet datus, lai skatītu un strādātu ar API atbildes datiem.

en: Confirm
lv: Apstiprināt

en: Confirmation
lv: Apstiprinājums

en: Confirmation email
lv: Apstiprinājuma e-pasts

en: Conflict
lv: Konflikts

en: Conflict: Class "%s" has been permanently deleted by another user.
lv: Konflikts: Klase “%s” ir neatgriezeniski dzēsta cita lietotāja darbības rezultātā.

en: Conflict: Some classes exist in both trash and active classes
lv: Konflikts: Dažas klases eksistē gan miskastē, gan aktīvajās klasēs

en: Conflicts
lv: Konflikti

en: Congrats
lv: Apsveicu

en: Conic
lv: Konisks

en: Connect
lv: Savienot

en: Connect property
lv: Savienot īpašību

en: Connect the CSS ID to a property to set it on an per-instance basis to avoid same ID conflicts.
lv: Savienojiet CSS ID ar īpašību, lai to iestatītu katrai instancei atsevišķi, lai izvairītos no viena ID konfliktiem.

en: Connect the form fields to the post data that you want to create on form submit.
lv: Savienojiet formas laukus ar ieraksta datiem, kurus vēlaties izveidot, iesniedzot formu.

en: Connect the form fields to the post data that you want to update on form submit.
lv: Savienojiet formas laukus ar ieraksta datiem, kurus vēlaties atjaunināt, iesniedzot formu.

en: Connected property
lv: Savienotā īpašība

en: Construct the selector you want to create from the node tree below by toggling the relevant selectors.
lv: Veidojiet selektoru, kuru vēlaties izveidot no zemāk esošā mezglu koka, pārslēdzot attiecīgos selektorus.

en: Contact form
lv: Kontaktforma

en: Contact us
lv: Sazinies ar mums

en: Contain
lv: Saturēt

en: Container
lv: Konteiners

en: Content
lv: Saturs

en: Content align horizontal
lv: Satura horizontālais izlīdzinājums

en: Content align vertical
lv: Satura vertikālais izlīdzinājums

en: Content background
lv: Satura fons

en: Content border
lv: Satura apmale

en: Content box shadow
lv: Satura ēna

en: Content goes here ..
lv: Saturs iet šeit ..

en: Content loaded
lv: Saturs ielādēts

en: Content margin
lv: Satura atkāpe

en: Content padding
lv: Satura iekšējā atkāpe

en: Content selector
lv: Satura selektors

en: Content text align
lv: Satura teksta izlīdzinājums

en: Content type
lv: Satura veids

en: Content typography
lv: Satura tipogrāfija

en: Content width
lv: Satura platums

en: Context ID
lv: Konteksta ID

en: Context type
lv: Konteksta tips

en: Contextual spacing
lv: Kontekstuālā atstarpe

en: Contextual spacing applies a top margin to elements with a preceding sibling within embedded content.
lv: Kontekstuāla atstarpe pievieno augšējo apmali elementiem ar iepriekšējo brāli iegultajā saturā.

en: Contextual spacing targets embedded content (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Use this field to apply contextual spacing to additional selectors, separated by commas.
lv: Kontekstuāla atstarpe attiecas uz iegulto saturu (Bagātināts teksts, Ieraksta saturs, WooCommerce). Izmantojiet šo lauku, lai piemērotu kontekstuālo atstarpi papildu selektoriem, atdalītiem ar komatiem.

en: Continue index job
lv: Turpināt indeksa darbu

en: Continue on error
lv: Turpināt kļūdas gadījumā

en: Contrast
lv: Kontrasts

en: Control dropdown element text.
lv: Kontrolē nolaižamā elementa tekstu.

en: Control group visibility
lv: Kontrolēt grupas redzamību

en: Control panel
lv: Vadības panelis

en: Control when to show the global classes import manager when pasting elements, importing classes or templates.
lv: Kontrolējiet, kad rādīt globālo klašu importēšanas pārvaldnieku, ielīmējot elementus, importējot klases vai veidnes.

en: Controls
lv: Vadīklas

en: Convert
lv: Konvertēt

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
lv: Pārveidot “Container” par jauniem “Section” un “Block” elementiem

en: Convert Block editor data into Bricks data and vice versa.
lv: Pārveidojiet bloku redaktora datus par Bricks datiem un otrādi.

en: Convert element IDs & classes
lv: Konvertēt elementu ID un klases

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
lv: Konvertēt veidni importēšanas/ievietošanas laikā no Konteinera uz jauno izkārtojuma elementu struktūru

en: Convert templates
lv: Konvertēt veidnes

en: Convert to components
lv: Pārveidot par komponentiem

en: Convert variation dropdowns to color/image/label swatches on the add to cart element.
lv: Pārveidot variāciju nolaižamos sarakstus par krāsu/attēla/etiķetes paraugiem uz pievienot grozam elementa.

en: Converter
lv: Pārveidotājs

en: Cookie consent
lv: Sīkdatņu piekrišana

en: Cool
lv: Forši

en: Coordinates
lv: Koordinātas

en: Copied
lv: Nokopēts

en: Copied to clipboard
lv: Nokopēts starpliktuvē

en: Copy
lv: Kopēt

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
lv: Iekopējiet šeit “Manu veidņu piekļuves” paroli, ko ir nodrošinājusi attālinātā vietne.

en: Copy CSS selector
lv: Kopēt CSS selektoru

en: Copy and paste the code below into your Bricks child theme to allow those functions to be called through the "echo" tag. Remove the function names you don't want to allow. Explore the %s documentation for more code examples such as using regex for more flexible echo tag checks, etc.
lv: Kopējiet un ielīmējiet zemāk esošo kodu savā Bricks bērnu tēmā, lai atļautu šīm funkcijām tikt izsauktām caur “echo” tagu. Noņemiet funkciju nosaukumus, kurus nevēlaties atļaut. Izpētiet %s dokumentāciju, lai iegūtu vairāk koda piemēru, piemēram, izmantojot regex elastīgākām echo taga pārbaudēm utt.

en: Copy the element ID you want to toggle and paste it into the "CSS selector" setting below.
lv: Nokopējiet elementa ID, kuru vēlaties pārslēgt, un ielīmējiet to zemāk esošajā “CSS selektora” iestatījumā.

en: Copy to clipboard
lv: Kopēt starpliktuvē

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
lv: Kopē+ielīmē kodu no kādas no kartēm %s

en: Copy/paste element attributes
lv: Kopēt/ielīmēt elementu atribūtus

en: Copy/paste element conditions
lv: Kopēt/ielīmēt elementu nosacījumus

en: Copy/paste element interactions
lv: Kopēt/ielīmēt elementu mijiedarbības

en: Copy/paste element styles
lv: Kopēt/ielīmēt elementu stilus

en: Copy/paste elements
lv: Kopēt/ielīmēt elementus

en: Copy/paste global class styles
lv: Kopēt/ielīmēt globālo klašu stilus

en: Corrupted filter element database has been fixed
lv: Bojātā filtra elementa datubāze ir salabota

en: Count
lv: Skaits

en: Count from
lv: Skaitīt no

en: Count to
lv: Skaitīt līdz

en: Countdown
lv: Atpakaļskaitīšana

en: Counter
lv: Skaitītājs

en: Coupon
lv: Kupons

en: Coupon applied
lv: Kupons pielietots

en: Coupon message
lv: Kupona ziņojums

en: Coupon removed
lv: Kupons noņemts

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
lv: Kuponi ir atspējoti. Lai iespējotu kuponus, dodieties uz %1$sWooCommerce iestatījumiem%2$s

en: Cover
lv: Pārklāt

en: Coverflow
lv: Pārsega plūsma

en: Create
lv: Izveidot

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
lv: Izveido un pārvalda neierobežotu skaitu pielāgotu sānjoslu. Pievieno sānjoslas veidotājā, izmantojot “Sānjoslas” elementu.

en: Create component
lv: Izveidot komponentu

en: Create components
lv: Izveidot komponentus

en: Create global classes
lv: Izveidot globālās klases

en: Create icon set
lv: Izveidot ikonu kopu

en: Create new sidebar
lv: Izveidot jaunu sānjoslu

en: Create new template:
lv: Izveidot jaunu veidni:

en: Create post
lv: Izveidot ierakstu

en: Create properties and connect them to your component settings to customize a component instance.
lv: Izveido īpašības un savieno tās ar sava komponenta iestatījumiem, lai pielāgotu komponenta instanci.

en: Create property
lv: Izveidot īpašību

en: Create template
lv: Izveidot veidni

en: Create templates
lv: Izveidot veidnes

en: Create your own builder mode via CSS variables.
lv: Izveidojiet savu veidotāja režīmu, izmantojot CSS mainīgos.

en: Create your own elements
lv: Izveidojiet savus elementus

en: Create, edit and use global queries inside any query loop throughout your website. Changes to a global query apply to all instances throughout your website.
lv: Izveidojiet, rediģējiet un izmantojiet globālos vaicājumus jebkurā vaicājumu cilpā visā jūsu vietnē. Izmaiņas globālajā vaicājumā attiecas uz visām instancēm visā jūsu vietnē.

en: Create/select a fluid typography category (i.e. Headings, Text).
lv: Izveidojiet/atlasiet plūstošās tipogrāfijas kategoriju (piemēram, Virsraksti, Teksts).

en: Created
lv: Izveidots

en: Cropped
lv: Apgriezts

en: Cross sells
lv: Krusteniskā pārdošana

en: Cross-sells
lv: Krustiskie pārdošanas piedāvājumi

en: Cube
lv: Kubs

en: Currency
lv: Valūta

en: Currency position
lv: Valūtas pozīcija

en: Current
lv: Pašreizējais

en: Current URL
lv: Pašreizējais URL

en: Current date
lv: Pašreizējais datums

en: Current interaction ID
lv: Pašreizējās mijiedarbības ID

en: Current job
lv: Pašreizējais darbs

en: Current layout
lv: Pašreizējais izkārtojums

en: Current location
lv: Pašreizējā atrašanās vieta

en: Current page
lv: Pašreizējā lapa

en: Current post author
lv: Pašreizējā ieraksta autors

en: Current post term
lv: Pašreizējā ieraksta termins

en: Current version by
lv: Pašreizējā versija no

en: Current width
lv: Pašreizējais platums

en: Currently all matching theme styles are loaded. To load only the most specific theme style, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
lv: Pašlaik tiek ielādēti visi atbilstošie tēmas stili. Lai ielādētu tikai visspecifiskāko tēmas stilu, pielāgojiet savus iestatījumus sadaļā “Tēmas stili: Ielādes metode”.

en: Currently only the most specific theme style is loaded. To load all matching theme styles, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
lv: Pašlaik tiek ielādēts tikai visspecifiskākais motīva stils. Lai ielādētu visus atbilstošos motīva stilus, pielāgojiet savus iestatījumus sadaļā “Motīvu stili: Ielādes metode”.

en: Currently previewing content from "%s".
lv: Pašlaik priekšskatāmais saturs no “%s”.

en: Cursor
lv: Kursors

en: Cursor character
lv: Kursora rakstzīme

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Custom CSS
lv: Pielāgotais CSS

en: Custom CSS and JavaScript added below are loaded on your entire website.
lv: Pielāgotais CSS un JavaScript, kas pievienots zemāk, tiek ielādēts visā tavā vietnē.

en: Custom Font
lv: Pielāgots fonts

en: Custom Fonts
lv: Pielāgoti fonti

en: Custom URL
lv: Pielāgota URL

en: Custom alt text
lv: Pielāgots alt teksts

en: Custom attributes
lv: Pielāgoti atribūti

en: Custom authentication pages
lv: Pielāgotas autentifikācijas lapas

en: Custom breakpoints
lv: Pielāgoti atdalīšanas punkti

en: Custom capabilities
lv: Pielāgotas iespējas

en: Custom caption
lv: Pielāgots paraksts

en: Custom code
lv: Pielāgotais kods

en: Custom elements
lv: Pielāgotie elementi

en: Custom email address
lv: Pielāgota e-pasta adrese

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to create the post.
lv: Pielāgots kļūdas ziņojums, kas jāparāda, kad pašreizējam lietotājam nav nepieciešamās iespējas izveidot ierakstu.

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to edit the post.
lv: Pielāgots kļūdas ziņojums, kas jāparāda, kad pašreizējam lietotājam nav nepieciešamās iespējas rediģēt ierakstu.

en: Custom field
lv: Pielāgots lauks

en: Custom fields
lv: Pielāgoti lauki

en: Custom fields integration
lv: Pielāgoto lauku integrācija

en: Custom font
lv: Pielāgots fonts

en: Custom fonts
lv: Pielāgotie fonti

en: Custom icon sets
lv: Pielāgotas ikonu kopas

en: Custom language switchers
lv: Pielāgoti valodu pārslēdzēji

en: Custom link
lv: Pielāgota saite

en: Custom links
lv: Pielāgotas saites

en: Custom location only takes effect on the frontend. Ensure this element is placed at the top of this template so the element can hook on the desire location successfully.
lv: Pielāgota atrašanās vieta darbojas tikai priekšplānā. Pārliecinieties, ka šis elements ir novietots šīs veidnes augšpusē, lai elements varētu veiksmīgi piesaistīties vēlamajai atrašanās vietai.

en: Custom map style
lv: Pielāgots kartes stils

en: Custom options
lv: Pielāgotas opcijas

en: Custom preview text
lv: Pielāgots priekšskatījuma teksts

en: Custom redirect URL
lv: Pielāgota novirzīšanas URL

en: Custom shape
lv: Pielāgota forma

en: Custom size
lv: Pielāgots izmērs

en: Custom styles
lv: Pielāgoti stili

en: Custom tag
lv: Pielāgots tags

en: Custom text
lv: Pielāgots teksts

en: Custom title
lv: Pielāgots virsraksts

en: Custom video player
lv: Pielāgots video atskaņotājs

en: Customer details
lv: Klienta detaļas

en: Customise this breadcrumb structure for specific post types.
lv: Pielāgojiet šo atpakaļceļa rādītāju struktūru konkrētiem ierakstu veidiem.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
lv: Pielāgo detaļas šīs URL kopīgošanai sociālajos medijos.

en: Customize how the data is structured. Leave empty to send all form fields.
lv: Pielāgo datu struktūru. Atstāj tukšu, lai nosūtītu visus veidlapas laukus.

en: Customize in "Settings" group.
lv: Pielāgojiet “Iestatījumu” grupā.

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
lv: Pielāgot gaismas kasti: Iestatījumi > Tēmas stili > Vispārīgi

en: Customize the language switcher from your WordPress dashboard
lv: Pielāgo valodas pārslēdzēju savā WordPress vadības panelī

en: Danger
lv: Bīstamība

en: Danger color
lv: Bīstamības krāsa

en: Dark
lv: Tumšs

en: Dark color
lv: Tumša krāsa

en: Dashboard
lv: Vadības panelis

en: Dashed
lv: Pārtraukta

en: Data
lv: Dati

en: Data format
lv: Datu formāts

en: Data source
lv: Datu avots

en: Database
lv: Datubāze

en: Date
lv: Datums

en: Date & time
lv: Datums un laiks

en: Date Reached
lv: Sasniegts datums

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Date range
lv: Datumu diapazons

en: Datepicker
lv: Datuma izvēlne

en: Datetime
lv: Datums un laiks

en: Day: %s
lv: Diena: %s

en: Deactivate license
lv: Deaktivizēt licenci

en: Debounce
lv: Aizkave

en: December
lv: Decembris

en: Decimal places
lv: Decimālvietas

en: Default
lv: Noklusējums

en: Default capabilities
lv: Noklusējuma iespējas

en: Default center of the map.
lv: Noklusējuma kartes centrs.

en: Default color for terms without a specific color
lv: Noklusējuma krāsa terminiem bez specifiskas krāsas

en: Default query
lv: Noklusējuma vaicājums

en: Default sorting
lv: Noklusējuma kārtošana

en: Default tab
lv: Noklusējuma cilne

en: Default templates are disabled
lv: Noklusējuma veidnes ir atspējotas

en: Default templates are enabled
lv: Noklusējuma veidnes ir iespējotas

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
lv: Noklusējums: 60 sekundes. Minimālais automātiskās saglabāšanas intervāls ir 15 sekundes.

en: Define a unique, more readable URL parameter name for this filter.
lv: Definē unikālu, vieglāk lasāmu URL parametra nosaukumu šim filtram.

en: Delay
lv: Aizkave

en: Delete
lv: Dzēst

en: Delete Bricks data
lv: Dzēst Bricks datus

en: Delete all
lv: Dzēst visu

en: Delete components
lv: Dzēst komponentus

en: Delete database table
lv: Dzēst datubāzes tabulu

en: Delete elements
lv: Dzēst elementus

en: Delete global classes
lv: Dzēst globālās klases

en: Delete icon
lv: Dzēst ikonu

en: Delete permanently
lv: Dzēst neatgriezeniski

en: Delete revisions
lv: Dzēst versijas

en: Delete screenshots
lv: Dzēst ekrānuzņēmumus

en: Delete selected
lv: Dzēst atlasītos

en: Delete templates
lv: Dzēst veidnes

en: Delete this sidebar
lv: Dzēst šo sānjoslu

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Deprecated
lv: Novecojis

en: Descending
lv: Dilstošā secībā

en: Description
lv: Apraksts

en: Description lightbox video
lv: Apraksta gaismas kastes video

en: Description typography
lv: Apraksta tipogrāfija

en: Descriptive name for viewing submissions on the "%s" page.
lv: Aprakstošs nosaukums, lai skatītu iesniegumus “%s” lapā.

en: Descriptive name of your API connection.
lv: Aprakstošs jūsu API savienojuma nosaukums.

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
lv: Šīs lapas aprakstošais teksts. Rādīts meklētājprogrammas rezultātos. Ieteicams: Ieteicams: 50 - 300 rakstzīmes.

en: Deselect
lv: Noņemt atlasi

en: Design sets
lv: Dizaina komplekti

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Details
lv: Detaļas

en: Determines how components are made available in the block editor.
lv: Nosaka, kā komponenti tiek padarīti pieejami bloku redaktorā.

en: Determines what happens when someone visits a default WordPress authentication URL (%s). Only applies when custom pages above have been set. Caution: If hiding default paths, remember your custom page URLs to avoid lockout.
lv: Nosaka, kas notiek, kad kāds apmeklē noklusējuma WordPress autentifikācijas URL (%s). Attiecas tikai tad, ja iepriekš ir iestatītas pielāgotas lapas. Uzmanību: Ja slēpjat noklusējuma ceļus, atcerieties savas pielāgotās lapas URL, lai izvairītos no bloķēšanas.

en: Determines which slide should be active if the carousel has multiple slides in a page.
lv: Nosaka, kuram slaidam jābūt aktīvam, ja karuselī ir vairāki slaidi vienā lapā.

en: Developer
lv: Izstrādātājs

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
lv: Vai jūs izpētījāt %1$s? Vai sazinājāties ar mani, izmantojot %2$s?

en: Direction
lv: Virziens

en: Directory is created in your "uploads" directory if it doesn't exist.
lv: Direktorija tiek izveidota jūsu “augšupielādes” direktorijā, ja tā neeksistē.

en: Directory name
lv: Direktorijas nosaukums

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disable "Skip links"
lv: Atspējot “Izlaist saites”

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
lv: Atspējot Bricks Open Graph meta tagus

en: Disable Bricks SEO meta tags
lv: Atspējot Bricks SEO meta tagus

en: Disable Bricks cascade layer (discouraged)
lv: Atspējot Bricks kaskādes slāni (nav ieteicams)

en: Disable CSS variables manager
lv: Atspējot CSS mainīgo pārvaldnieku

en: Disable Default UI
lv: Atspējot noklusējuma lietotāja saskarni

en: Disable Google Fonts
lv: Atspējot Google fontus

en: Disable URL parameter filter
lv: Atspējot URL parametru filtru

en: Disable WP REST API render
lv: Atspējot WP REST API atveidošanu

en: Disable WooCommerce builder
lv: Atspējot WooCommerce veidotāju

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
lv: Atspējot WordPress pielāgotos laukus nolaižamajā izvēlnē

en: Disable auto focus
lv: Atspējot automātisko fokusēšanu

en: Disable auto min/max value
lv: Atspējot automātisko min./maks. vērtību

en: Disable auto-expand
lv: Atspējot automātisko izvēršanu

en: Disable autosave
lv: Atspējot automātisko saglabāšanu

en: Disable backdrop
lv: Izslēgt fonu

en: Disable capability checks
lv: Atspējot iespēju pārbaudes

en: Disable chaining element & global class
lv: Atspējot elementa un globālo klašu ķēdēšanu

en: Disable class chaining
lv: Atspējot klašu ķēdēšanu

en: Disable clickable POI
lv: Atspējot klikšķināmu intereses punktu

en: Disable coupon message
lv: Atspējot kupona ziņojumu

en: Disable cross sells
lv: Atspējot papildpārdošanu

en: Disable custom authentication page bypass
lv: Atspējot pielāgotās autentifikācijas lapas apiešanu

en: Disable default templates
lv: Atspējot noklusējuma veidnes

en: Disable element spacing
lv: Atspējot elementu atstarpes

en: Disable embed
lv: Atspējot iegulšanu

en: Disable emojis
lv: Atspējot emocijzīmes

en: Disable footer
lv: Atspējot kājeni

en: Disable for WordPress data
lv: Atspējot WordPress datiem

en: Disable for logged-in users
lv: Atspējot pierakstītiem lietotājiem

en: Disable form validation
lv: Atspējot veidlapas validāciju

en: Disable global class manager
lv: Atspējot globālo klašu pārvaldnieku

en: Disable global classes
lv: Atspējot globālās klases

en: Disable globally
lv: Atspējot globāli

en: Disable header
lv: Atspējot galveni

en: Disable icon
lv: Atspējot ikonu

en: Disable image
lv: Atspējot attēlu

en: Disable jQuery migrate
lv: Atspējot jQuery migrate

en: Disable lazy load
lv: Atspējot slinko ielādi

en: Disable lazy loading
lv: Atspējot slinkās ielādes

en: Disable link
lv: Atspējot saiti

en: Disable login message
lv: Atspējot pieteikšanās ziņojumu

en: Disable navigation
lv: Atspējot navigāciju

en: Disable popups
lv: Atspējot uznirstošos logus

en: Disable product gallery lightbox
lv: Atspējot produkta galerijas gaismas kasti

en: Disable product gallery zoom
lv: Atspējot produkta galerijas tuvināšanu

en: Disable query merge
lv: Atspējot vaicājumu apvienošanu

en: Disable text
lv: Atspējot tekstu

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Disabled (default)
lv: Atspējots (noklusējums)

en: Disabled: Insert below existing content.
lv: Atspējots: Ievietot zem esošā satura.

en: Disabled: Keep original image filename.
lv: Atspējots: Saglabāt oriģinālo attēla faila nosaukumu.

en: Disabled: Show placeholder images.
lv: Atspējots: Rādīt viettura attēlus.

en: Disables the %s. While this may maintain compatibility with certain existing setups, we strongly recommend leaving this option OFF for optimal functionality and future compatibility.
lv: Atspējo %s. Lai gan tas var saglabāt saderību ar noteiktiem esošajiem iestatījumiem, mēs stingri iesakām atstāt šo opciju IESLĒGTU optimālai funkcionalitātei un nākotnes saderībai.

en: Disallowed keyword found
lv: Atrasts neatļauts atslēgvārds

en: Discard
lv: Atmest

en: Discarded
lv: Atmests

en: Disconnect
lv: Atvienot

en: Dismiss
lv: Aizvērt

en: Dismissable
lv: Noraidāms

en: Display
lv: Attēlošana

en: Display name
lv: Redzamais vārds

en: Display names as
lv: Attēlot nosaukumus kā

en: Display on breakpoints
lv: Displejs par pārtraukuma punktiem

en: Display the object type (e.g. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") in the query loop type dropdown.
lv: Rādīt objekta tipu (piem., “acf_related_writers”, “mb_page-to-user”) vaicājuma cilpas tipa nolaižamajā izvēlnē.

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
lv: Redzams URL. Tikai mazie burti. Izmantojiet domuzīmes atstarpes vietā.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
lv: Redzams meklēšanas rezultātos, sociālajos tīklos un tīmekļa pārlūkā. Ieteicams: Maks. 60 rakstzīmes.

en: Divider
lv: Atdalītājs

en: Do not close this window, the process is running in the background.
lv: Neaizveriet šo logu, process darbojas fonā.

en: Do not set this interaction on a Toggle element.
lv: Neiestatiet šo mijiedarbību uz Pārslēgšanas elementu.

en: Do not track
lv: Neizsekot

en: Do you really want to delete this sidebar?
lv: Vai tiešām vēlies dzēst šo sānjoslu?

en: Do you want to unlink all nestable global elements?
lv: Vai vēlaties atsaistīt visus ligzdojamos globālos elementus?

en: Document title
lv: Dokumenta virsraksts

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Don't auto focus on first focusable element when offcanvas opens.
lv: Neveikt automātisku fokusēšanos uz pirmo fokusējamo elementu, kad ārpus ekrāna atveras.

en: Don't close on click outside mini cart
lv: Neaizvērt, noklikšķinot ārpus mini groza

en: Don't focus on first focusable element inside popup when popup opens.
lv: Nefokusēties uz pirmo fokusējamo elementu uznirstošajā logā, kad tas atveras.

en: Don't render in builder
lv: Nerenderēt būvētājā

en: Done
lv: Gatavs

en: Dots
lv: Punkti

en: Dotted
lv: Punktēta līnija

en: Double
lv: Dubulta

en: Double opt-in
lv: Divkārša piekrišana

en: Double-click
lv: Dubultklikšķis

en: Download
lv: Lejupielādēt

en: Download %s
lv: Lejupielādēt %s

en: Downloaded
lv: Lejupielādēts

en: Downloading
lv: Lejupielādē

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Draft font deleted successfully.
lv: Fonta melnraksts veiksmīgi dzēsts.

en: Drag & drop
lv: Vilkt un nomest

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
lv: Ievelc un nomet .JSON vai .ZIP veidnes failu(s) šeit ..

en: Draggable
lv: Pārvietojams

en: Dragging
lv: Vilkšana

en: Drop file(s) here
lv: Nometiet failu(-s) šeit

en: Dropdown
lv: Nolaižamā izvēlne

en: Drops
lv: Pilieni

en: Dual ring
lv: Dubultais aplis

en: Duplicate
lv: Dublēt

en: Duplicate classes detected
lv: Atklātas dublētas klases

en: Duplicate classes detected. Resolve conflicts before importing.
lv: Konstatētas dublētas klases. Atrisiniet konfliktus pirms importēšanas.

en: Duplicate content
lv: Dublēt saturu

en: Duplicate content is available to all users with the %s capability. Use this feature for any post or page to ensure that all relevant WordPress and/or Bricks data is duplicated accurately.
lv: Satura dublēšana ir pieejama visiem lietotājiem ar %s atļauju. Izmanto šo funkciju jebkuram ierakstam vai lapai, lai nodrošinātu, ka visi attiecīgie WordPress un/vai Bricks dati tiek precīzi dublēti.

en: Duplicate elements
lv: Dublēt elementus

en: Duplicate entries not allowed.
lv: Dublikātu ieraksti nav atļauti.

en: Duration
lv: Ilgums

en: Dynamic Data
lv: Dinamiskie dati

en: Dynamic data
lv: Dinamiskie dati

en: Dynamic data is empty.
lv: Dinamiskie dati ir tukši.

en: Dynamic data tag
lv: Dinamisko datu tags

en: Dynamic dots
lv: Dinamiskie punkti

en: Dynamically retrieve map addresses from a connected query on the same page, allowing real-time updates with query-based content, including query filter support.
lv: Dinamiski iegūstiet kartes adreses no savienota vaicājuma tajā pašā lapā, ļaujot reāllaika atjauninājumus ar vaicājumā balstītu saturu, ieskaitot vaicājuma filtra atbalstu.

en: EXISTS
lv: EKSISTĒ

en: Eager
lv: Atvārda

en: Echo tags: Allow functions via filter
lv: Echo tagi: Atļaut funkcijas caur filtru

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Edit Custom Font
lv: Rediģēt pielāgotu fontu

en: Edit Template
lv: Rediģēt veidni

en: Edit Template Bundle
lv: Rediģēt veidņu komplektu

en: Edit Template Tag
lv: Rediģēt veidnes atzīmi

en: Edit WordPress content (WP admin).
lv: Rediģēt WordPress saturu (WP administrācija).

en: Edit account
lv: Rediģēt kontu

en: Edit address
lv: Rediģēt adresi

en: Edit capability
lv: Rediģēt iespēju

en: Edit component
lv: Rediģēt komponentu

en: Edit components
lv: Rediģēt komponentus

en: Edit content
lv: Rediģēt saturu

en: Edit dropdown to set icon individually.
lv: Rediģē nolaižamo izvēlni, lai iestatītu ikonu individuāli.

en: Edit elements
lv: Rediģēt elementus

en: Edit footer
lv: Rediģēt kājeni

en: Edit global classes
lv: Rediģēt globālās klases

en: Edit header
lv: Rediģēt galveni

en: Edit icon
lv: Rediģēšanas ikona

en: Edit in WordPress
lv: Rediģēt WordPress vidē

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
lv: Rediģē saistītos produktus, lai pievienotu produktu papildpārdošanu vai krustenisko pārdošanu.

en: Edit palette
lv: Rediģēt paleti

en: Edit product content in WordPress.
lv: Rediģēt produkta saturu WordPress.

en: Edit product short description in WordPress.
lv: Rediģēt īso produkta aprakstu WordPress.

en: Edit properties
lv: Rediģēt īpašības

en: Edit templates
lv: Rediģēt veidnes

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
lv: Rediģēt virsrakstu: Iestatījumi > Lapas iestatījumi > SEO

en: Edit with %s
lv: Rediģēt ar %s

en: Edit your WordPress menu item to enable multilevel functionality.
lv: Rediģē savu WordPress izvēlnes vienumu, lai iespējotu daudzlīmeņu funkcionalitāti.

en: Edit your WordPress menu item to set a Bricks mega menu template.
lv: Rediģē savu WordPress izvēlnes vienumu, lai iestatītu Bricks mega izvēlnes veidni.

en: Edited
lv: Rediģēts

en: Editing
lv: Rediģēšana

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
lv: Bāzes pārtraukumpunkta platuma rediģēšana ietekmē visus mediju vaicājumus.

en: Effect
lv: Efekts

en: Element
lv: Elements

en: Element "%s" doesn't exist.
lv: Elements “%s” neeksistē.

en: Element %s not found.
lv: Elements %s nav atrasts.

en: Element - Video
lv: Elements - video

en: Element ID
lv: Elementa ID

en: Element ID that holds the live search results. Only visible when the live search is performed.
lv: Elementa ID, kurā atrodas tiešsaistes meklēšanas rezultāti. Redzams tikai tad, kad tiek veikta tiešsaistes meklēšana.

en: Element Manager
lv: Elementu pārvaldnieks

en: Element actions
lv: Elementa darbības

en: Element breadcrumbs
lv: Elementa hierarhijas navigācija

en: Element can't be rendered as the connected component doesn't exist. Unlink this instance or import the missing component.
lv: Elementu nevar atveidot, jo savienotais komponents neeksistē. Atsaistiet šo instanci vai importējiet trūkstošo komponentu.

en: Element classes
lv: Elementa klases

en: Element doesn't exist.
lv: Elements neeksistē.

en: Element editing & styling
lv: Elementu rediģēšana un stilizēšana

en: Element has been disabled globally.
lv: Elements ir globāli atspējots.

en: Element is not visible in the builder elements panel, but still rendered in the builder and frontend.
lv: Elements nav redzams veidotāja elementu panelī, bet joprojām tiek attēlots veidotājā un priekšskatā.

en: Element is not visible in the builder nor on the frontend.
lv: Elements nav redzams ne veidotājā, ne priekšskatā.

en: Element is visible in the builder and frontend. This is the default behaviour.
lv: Elements ir redzams veidotājā un priekšskatā. Šī ir noklusējuma uzvedība.

en: Element margin
lv: Elementa apmale

en: Element not found
lv: Elements nav atrasts

en: Element structure name
lv: Elementa struktūras nosaukums

en: Elements
lv: Elementi

en: Elements without code signature. Review, then sign your code one-by-one or all-at-once.
lv: Elementi bez koda paraksta. Pārskatiet, tad parakstiet savu kodu pa vienam vai visus uzreiz.

en: Ellipse
lv: Elipse

en: Ellipsis
lv: Daudzpunkte

en: Email
lv: E-pasts

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Email address already exists.
lv: E-pasta adrese jau eksistē.

en: Email address in submitted form
lv: E-pasta adrese iesniegtajā veidlapā

en: Email address is not valid.
lv: E-pasta adrese nav derīga.

en: Email address required.
lv: E-pasta adrese ir obligāta.

en: Email content
lv: E-pasta saturs

en: Email or username
lv: E-pasts vai lietotājvārds

en: Empty
lv: Tukšs

en: Empty cart
lv: Tukšs grozs

en: Empty response from the API.
lv: Tukša atbilde no API.

en: Empty star color
lv: Tukšas zvaigznes krāsa

en: Enable
lv: Iespējot

en: Enable "%s" button
lv: Iespējot “%s” pogu

en: Enable AJAX
lv: Iespējot AJAX

en: Enable AJAX add to cart
lv: Iespējot AJAX pievienošanu grozam

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout coupon" element
lv: Iespējot Bricks WooCommerce “Norēķinu kupona” elementu

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout login" element
lv: Iespējot Bricks WooCommerce “Norēķinu pieteikšanās” elementu

en: Enable Bricks WooCommerce "Notice" element
lv: Iespējot Bricks WooCommerce “Paziņojuma” elementu

en: Enable all
lv: Iespējot visus

en: Enable all components automatically
lv: Iespējot visus komponentus automātiski

en: Enable code execution
lv: Iespējot koda izpildi

en: Enable code execution if your site uses Code elements, SVG elements (source: code), Query editors, or "echo" tags.
lv: Iespējo koda izpildi, ja tavā vietnē tiek izmantoti Koda elementi, SVG elementi (avots: kods), Vaicājumu redaktori vai “echo” tagi.

en: Enable form submission access for specific user roles. Edit the user's profile directly to grant access to a specific user.
lv: Iespējo formu iesniegumu piekļuvi konkrētām lietotāju lomām. Rediģē lietotāja profilu tieši, lai piešķirtu piekļuvi konkrētam lietotājam.

en: Enable if image is cropped for a smooth lightbox image transition.
lv: Iespējojiet, ja attēls ir apgriezts, lai nodrošinātu vienmērīgu lightbox attēla pāreju.

en: Enable if the API supports pagination.
lv: Iespējojiet, ja API atbalsta lapošanu.

en: Enable if this popup template is for a map "Info Box".
lv: Iespējot, ja šī uznirstošā loga veidne ir paredzēta kartes “Info lodziņam”.

en: Enable if you experience issues loading the builder in combination with Cloudflare Rocket Loader.
lv: Iespējojiet, ja sastopaties ar problēmām būvētāja ielādē kombinācijā ar Cloudflare Rocket Loader.

en: Enable if your archive pagination is not working.
lv: Iespējot, ja arhīva lapošana nedarbojas.

en: Enable individual components manually
lv: Iespējot atsevišķus komponentus manuāli

en: Enable live search
lv: Iespējot tiešsaistes meklēšanu

en: Enable log-in during checkout disabled. Check %1$sWooCommerce settings%2$s
lv: Pieteikšanās iespējošana norēķinu laikā ir atspējota. Pārbaudiet %1$sWooCommerce iestatījumus%2$s

en: Enable product variation swatches
lv: Iespējot produktu variāciju paraugus

en: Enable this setting to preload custom fonts to avoid FOUT (Flash of unstyled text).
lv: Iespējo šo iestatījumu, lai iepriekš ielādētu pielāgotos fontus un izvairītos no FOUT (Nenoformēta teksta uzplaiksnījums).

en: Enable time
lv: Iespējot laiku

en: Enable to automatically generate template screenshots on every builder save, view them, and use the bulk generate button in the template manager.
lv: Iespējojiet, lai automātiski ģenerētu veidņu ekrānuzņēmumus katrā veidotāja saglabāšanas reizē, apskatītu tos un izmantotu masveida ģenerēšanas pogu veidņu pārvaldniekā.

en: Enable to automatically group markers that are close to each other into a cluster.
lv: Iespējojiet, lai automātiski sagrupētu marķierus, kas atrodas tuvu viens otram, grupā.

en: Enable to automatically log the user in after successful email verification.
lv: Iespējojiet, lai automātiski pieteiktu lietotāju pēc veiksmīgas e-pasta verifikācijas.

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
lv: Iespējojiet, lai padarītu savas veidnes publiskas un apskatāmas ikvienam tiešsaistē. Atspējojiet, lai ļautu tikai pieteikušamies lietotājiem apskatīt jūsu veidnes.

en: Enable to not load/render this element in the builder.
lv: Iespējot, lai neielādētu/neattēlotu šo elementu veidotājā.

en: Enable to not load/render this element on the frontend.
lv: Iespējot, lai neielādētu/neattēlotu šo elementu vietnes priekšpusē.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
lv: Iespējot, lai atvērtu un aizvērtu elementu, nepārslēdzot citus elementus.

en: Enable to position in document flow (e.g. inside offcanvas).
lv: Iespējot, lai pozicionētu dokumenta plūsmā (piem., ārpus audekla).

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
lv: Iespējot, lai atveidotu dinamisko datu tekstu laukumā, uzlabojot priekšskatījuma pieredzi.

en: Enable to replace global classes set on the element with the classes set on the property.
lv: Iespējojiet, lai aizstātu globālās klases, kas iestatītas elementam, ar klasēm, kas iestatītas īpašībā.

en: Enable to require user to verify the email after registration through an activation link.
lv: Iespējojiet, lai pieprasītu lietotājam pēc reģistrācijas verificēt e-pastu, izmantojot aktivizācijas saiti.

en: Enable to show the template thumbnail column under %s, displaying the featured image or screenshot.
lv: Iespējojiet, lai rādītu veidnes sīktēla kolonnu zem %s, attēlojot izceltā attēla vai ekrānuzņēmumu.

en: Enable to sync global classes on every builder save between all open builder instances. Useful to avoid overwriting each others changes when multiple people work on the same dataset (e.g. adding, deleting, modifying global classes).
lv: Iespējot, lai sinhronizētu globālās klases katrā būvētāja saglabāšanas reizē starp visām atvērtajām būvētāja instancēm. Noderīgi, lai izvairītos no citu izmaiņu pārrakstīšanas, kad vairāki cilvēki strādā ar vienu un to pašu datu kopu (piem., pievienojot, dzēšot, modificējot globālās klases).

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Enabled: Download template images to media library.
lv: Iespējots: Lejupielādēt veidnes attēlus mediju bibliotēkā.

en: Enabled: Rename image before download.
lv: Iespējots: Pārdēvēt attēlu pirms lejupielādes.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
lv: Iespējots: Aizstāt esošo saturu ar veidnes datiem.

en: End
lv: Beigas

en: End Size
lv: Beigu izmērs

en: End date
lv: Beigu datums

en: End time
lv: Beigu laiks

en: Endpoint
lv: Galapunkts

en: Endpoint URL
lv: Galapunkta URL

en: Endpoints
lv: Galapunkti

en: Enjoy
lv: Baudi

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element and that a width is defined, especially when using a Div element.
lv: Pārliecinieties, ka šim elementam nav piemēroti konfliktējoši CSS stili un ka ir definēts platums, īpaši izmantojot Div elementu.

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element.
lv: Pārliecinieties, ka šim elementam nav piemēroti pretrunīgi CSS stili.

en: Enter Bricks IDs, separated by comma, of filter elements to exclude.
lv: Ievadiet ar komatu atdalītus Bricks ID filtra elementiem, kurus vēlaties izslēgt.

en: Enter CSS filters + value (learn more)
lv: Ievadiet CSS filtrus + vērtību (uzzināt vairāk)

en: Enter CSS variable definitions separated by semicolon
lv: Ievadi CSS mainīgo definīcijas, atdalītas ar semikolu

en: Enter SVG URL
lv: Ievadiet SVG URL

en: Enter URL of media file
lv: Ievadiet multivides faila URL

en: Enter a custom label for this attribute value (optional).
lv: Ievadiet pielāgotu etiķeti šai atribūta vērtībai (pēc izvēles).

en: Enter a dynamic data tag for ACF Icon Picker or MetaBox Icon fields
lv: Ievadiet dinamisko datu tagu ACF ikonu atlasītājam vai MetaBox ikonu laukiem

en: Enter a generic error message. Otherwise the reason why the login failed is displayed.
lv: Ievadi vispārīgu kļūdas ziņojumu. Pretējā gadījumā tiks parādīts iemesls, kāpēc pierakstīšanās neizdevās.

en: Enter a search term or command
lv: Ievadiet meklēšanas terminu vai komandu

en: Enter dynamic data tag or custom value
lv: Ievadiet dinamisko datu tagu vai pielāgotu vērtību

en: Enter new template name
lv: Ievadi jaunu veidnes nosaukumu

en: Enter search term
lv: Ievadiet meklēšanas vārdu

en: Enter shortcut name
lv: Ievadiet saīsnes nosaukumu

en: Enter the JSON body to be sent with the request
lv: Ievadiet JSON pamattekstu, kas tiks nosūtīts kopā ar pieprasījumu

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
lv: Ievadi savas pirmās globālās CSS klases nosaukumu laukā augšā. Tad nospied enter, lai to izveidotu.

en: Enter viewport
lv: Ienāk redzamības zonā

en: Enter width between 180 and 500.
lv: Ievadiet platumu no 180 līdz 500.

en: Enter your Google Maps API key under %s to access all options.
lv: Ievadiet savu Google Maps API atslēgu sadaļā %s, lai piekļūtu visām opcijām.

en: Enter your Google Maps ID, which you can find in the %s, to enable the latest Google Maps features.
lv: Ievadiet savu Google Maps ID, ko varat atrast %s, lai iespējotu jaunākās Google Maps funkcijas.

en: Entire website
lv: Visa tīmekļa vietne

en: Entries
lv: Ieraksti

en: Entries per page
lv: Ieraksti lapā

en: Entry animation
lv: Ienākšanas animācija

en: Entry animation to interaction
lv: Ievades animācija uz mijiedarbību

en: Equal
lv: Vienāds

en: Error
lv: Kļūda

en: Error Tile URL
lv: Kļūdas mozaīkas URL

en: Error deleting class
lv: Kļūda, dzēšot klasi

en: Error fetching site classes
lv: Kļūda, ielādējot vietnes klases

en: Error loading results
lv: Kļūda, ielādējot rezultātus

en: Error message
lv: Kļūdas ziņojums

en: Error on save
lv: Kļūda saglabāšanā

en: Error page
lv: Kļūdu lapa

en: Error processing font files
lv: Kļūda apstrādājot fonta failus

en: Error rendering component
lv: Kļūda renderējot komponentu

en: Error restoring class
lv: Kļūda, atjaunojot klasi

en: Error uploading font
lv: Kļūda augšupielādējot fontu

en: Error: Could not load class
lv: Kļūda: Nevarēja ielādēt klasi

en: Error: Could not load class control
lv: Kļūda: Nevarēja ielādēt klases kontroli

en: Error: Could not load gallery
lv: Kļūda: Nevarēja ielādēt galeriju

en: Error: Could not load image
lv: Kļūda: Nevarēja ielādēt attēlu

en: Error: Could not load link
lv: Kļūda: Nevarēja ielādēt saiti

en: Error: Could not load query
lv: Kļūda: Nevarēja ielādēt vaicājumu

en: Error: Could not load select
lv: Kļūda: Nevarēja ielādēt atlasi

en: Error: Could not load toggle control
lv: Kļūda: Nevarēja ielādēt pārslēgšanas kontroli

en: Error: Invalid license key
lv: Kļūda: Nederīga licences atslēga

en: Error: License mismatch
lv: Kļūda: Licences neatbilstība

en: Even background
lv: Pāra fons

en: Events
lv: Notikumi

en: Every 5 minutes
lv: Ik pēc 5 minūtēm

en: Example
lv: Piemērs

en: Example: {"Authorization": "Bearer token"}
lv: Piemērs: {“authorization”: “bearer token”}

en: Example: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}
lv: Piemērs: {“name”: “{{43f295}}”, “email”: “{{a5c626}}”}

en: Excellent
lv: Izcili

en: Exceptional
lv: Izcili

en: Excerpt
lv: Fragments

en: Excerpt length
lv: Izvilkuma garums

en: Exclude
lv: Izslēgt

en: Exclude current post
lv: Izslēgt pašreizējo ierakstu

en: Exclude filter IDs
lv: Izslēgt filtru ID

en: Exclude posts
lv: Izslēgt ierakstus

en: Exclude posts/pages
lv: Izslēgt rakstus/lapas

en: Exclude templates
lv: Izslēgt veidnes

en: Exclude terms
lv: Izslēgt terminus

en: Excluded terms
lv: Izslēgtie termini

en: Execute code
lv: Izpildīt kodu

en: Exercise great caution with granting code execution privileges. Enable them sparingly and only for trusted roles or ideally only specific users. Grant the least permissions necessary to maintain tight security.
lv: Esiet ļoti piesardzīgi, piešķirot koda izpildes privilēģijas. Iespējojiet tās taupīgi un tikai uzticamām lomām vai, vēlams, tikai konkrētiem lietotājiem. Piešķiriet vismazāk nepieciešamās atļaujas, lai saglabātu stingru drošību.

en: Exists
lv: Eksistē

en: Expand
lv: Izvērst

en: Expand active element & scroll into view
lv: Izvērst aktīvo elementu un ritināt redzamā vietā

en: Expand all
lv: Izvērst visu

en: Expand first item
lv: Izvērst pirmo elementu

en: Expand item indexes
lv: Izvērst elementu indeksus

en: Expand panel when dropdown is visible
lv: Izvērst paneli, kad nolaižamā izvēlne ir redzama

en: Expanded
lv: Izvērsts

en: Experimental
lv: Eksperimentāls

en: Export
lv: Eksportēt

en: Export Settings
lv: Eksportēt iestatījumus

en: Export Template
lv: Eksportēt veidni

en: Export Variables
lv: Eksportēt mainīgos

en: Export all components first by clicking the "Export" icon above before deleting any. Once exported, hover over the component you'd like to delete, then click the "Delete" icon.
lv: Vispirms eksportējiet visus komponentus, noklikšķinot uz “Eksportēt” ikonas augšpusē, pirms dzēšat kādu. Pēc eksportēšanas novietojiet kursoru virs komponenta, kuru vēlaties dzēst, tad noklikšķiniet uz “Dzēst” ikonas.

en: Exquisite
lv: Lielisks

en: Extend allowed tags through filter
lv: Paplašini atļautos tagus, izmantojot filtru

en: Extend contextual spacing to other elements within embedded content.
lv: Paplašiniet kontekstuālo atstarpi uz citiem elementiem iegultajā saturā.

en: External
lv: Ārējs

en: External URL
lv: Ārējais URL

en: External files
lv: Ārējie faili

en: External product
lv: Ārējs produkts

en: Extra Bold
lv: Īpaši treknraksts

en: Extra Light
lv: Īpaši viegls

en: Extra large
lv: Īpaši liels

en: FAQ schema
lv: BUJ shēma

en: Facebook Page
lv: Facebook lapa

en: Facebook page URL
lv: Facebook lapas URL

en: Fade
lv: Izbalēšana

en: Fade in
lv: Ienākšanas efekts

en: Fade in animation
lv: Ienākšanas animācija ar izbalēšanu

en: Fade in down
lv: Izbalēt ienākot no apakšas

en: Fade in left
lv: Izbalēt ienākot no kreisās puses

en: Fade in right
lv: Izbalēt ienākot no labās puses

en: Fade in up
lv: Izbalēt ienākot no augšas

en: Failed to clean up orphaned elements.
lv: Neizdevās notīrīt bāreņelementus.

en: Failed to create font
lv: Neizdevās izveidot fontu

en: Failed to create font draft.
lv: Neizdevās izveidot fonta melnrakstu.

en: Failed to delete classes
lv: Neizdevās dzēst klases

en: Failed to delete draft font.
lv: Neizdevās dzēst fonta melnrakstu.

en: Failed to delete font
lv: Neizdevās dzēst fontu

en: Failed to fetch Instagram account details.
lv: Neizdevās ielādēt Instagram konta informāciju.

en: Failed to fetch Instagram posts.
lv: Neizdevās ielādēt Instagram ierakstus.

en: Failed to move font to trash.
lv: Neizdevās pārvietot fontu uz miskasti.

en: Failed to process any font files.
lv: Neizdevās apstrādāt nevienu fonta failu.

en: Failed to publish font.
lv: Neizdevās publicēt fontu.

en: Failed to restore font.
lv: Neizdevās atjaunot fontu.

en: Fallback
lv: Rezerves variants

en: Fallback applies to elements in embedded content without a specific spacing rule.
lv: Rezerve attiecas uz elementiem iegultajā saturā bez specifiska atstarpes noteikuma.

en: Fallback color
lv: Rezerves krāsa

en: Fallback fonts
lv: Rezerves fonti

en: Fallback image
lv: Rezerves attēls

en: Fallback label
lv: Rezerves etiķete

en: Fallback label for terms without a specific label
lv: Rezerves etiķete terminiem bez specifiskas etiķetes

en: Fallback preview image
lv: Rezerves priekšskatījuma attēls

en: Fallback spacing
lv: Rezerves atstarpe

en: False
lv: Nepatiess

en: Fantastic
lv: Fantastiski

en: Farthest corner
lv: Tālākais stūris

en: Farthest side
lv: Tālākā mala

en: Fast
lv: Ātri

en: Fast forward
lv: Ātrā pārtīšana uz priekšu

en: Favorites
lv: Izlase

en: Featured
lv: Izceltais

en: Featured image
lv: Galvenais attēls

en: Featured image height
lv: Galvenā attēla augstums

en: Featured image sizes
lv: Galvenā attēla izmēri

en: Featured image tag
lv: Galvenā attēla iezīme

en: Featured image width
lv: Galvenā attēla platums

en: Featured products
lv: Izceltie produkti

en: Featured products only
lv: Tikai izceltie produkti

en: Features
lv: Funkcijas

en: Features typography
lv: Funkciju tipogrāfija

en: February
lv: Februāris

en: Fetch content via AJAX
lv: Ielādēt saturu, izmantojot AJAX

en: Fetch data
lv: Iegūt datus

en: Fetch priority
lv: Ielādes prioritāte

en: Fetching
lv: Iegūst

en: Field
lv: Lauks

en: Field ID
lv: Lauka ID

en: Field mapping
lv: Lauku kartēšana

en: Field type
lv: Lauka tips

en: Fields
lv: Lauki

en: Fieldset
lv: Laukkopa

en: Figure
lv: Attēls

en: File
lv: Fails

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
lv: Fails %s nav pieņemts. Pārsniegts failu limits.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
lv: Fails %s nav pieņemts. Pārsniegts izmēra limits.

en: File URL
lv: Faila URL

en: File URL, YouTube/Vimeo URL/ID.
lv: Faila URL, YouTube/Vimeo URL/ID.

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
lv: Fails nav augšupielādēts sanitizācijas kļūdas dēļ. Lūdzu, pārbaudiet SVG failu vai sazinieties ar mums.

en: Files
lv: Faili

en: Fill
lv: Aizpildīt

en: Fill - Dark
lv: Aizpildījums - tumšs

en: Fill - Light
lv: Aizpildījums - gaišs

en: Fill - Primary
lv: Aizpildījums - primārais

en: Fill color
lv: Aizpildījuma krāsa

en: Fill grid
lv: Aizpildīt režģi

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Filter by
lv: Filtrēt pēc

en: Filter by parent term
lv: Filtrēt pēc vecāka termina

en: Filter by parent term ID
lv: Filtrēt pēc vecāka termina ID

en: Filter for more advanced duplicate content rules
lv: Filtrs sarežģītākiem satura dublēšanas noteikumiem

en: Filter input
lv: Filtra ievade

en: Filter media by mime type
lv: Filtrēt multividi pēc MIME tipa

en: Filter title
lv: Filtra nosaukums

en: Filter type
lv: Filtra tips

en: Find
lv: Atrast

en: Fine
lv: Labi

en: Finish
lv: Pabeigt

en: First name
lv: Vārds

en: First post full width
lv: Pirmais ieraksts pilnā platumā

en: Fit map on markers change
lv: Pielāgot karti marķieru izmaiņām

en: Fix corrupted database
lv: Labot bojātu datubāzi

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: Flag size
lv: Karoga izmērs

en: Flex basis
lv: Flex bāze

en: Flex direction
lv: Flex virziens

en: Flex grow
lv: Flex augšana

en: Flex shrink
lv: Flex saraušanās

en: Flex wrap
lv: Flex aptīšana

en: Flip
lv: Apvērst

en: Float
lv: Peldošais punkts

en: Fluid typography
lv: Plūstošā tipogrāfija

en: Fluid typography scale
lv: Plūstošās tipogrāfijas skala

en: Fluid typography variable added
lv: Plūstošās tipogrāfijas mainīgais pievienots

en: Focus
lv: Fokuss

en: Focus outline
lv: Fokusa kontūra

en: Focused
lv: Fokusēts

en: Follow
lv: Sekot

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
lv: Sekojiet šai %1$ssaitei%2$s, lai rediģētu produktu arhīva aprakstu vai rediģētu produktu kategorijas/taga aprakstus

en: Font Family
lv: Fonta saime

en: Font Manager
lv: Fontu pārvaldnieks

en: Font deleted permanently
lv: Fonts neatgriezeniski izdzēsts

en: Font download failed
lv: Fonta lejupielāde neizdevās

en: Font downloaded
lv: Fonts lejupielādēts

en: Font downloaded successfully.
lv: Fonts veiksmīgi lejupielādēts.

en: Font family
lv: Fontu saime

en: Font file selected
lv: Fonta fails atlasīts

en: Font manager
lv: Fonta pārvaldnieks

en: Font moved to trash
lv: Fonts pārvietots uz miskasti

en: Font moved to trash successfully.
lv: Fonts veiksmīgi pārvietots uz miskasti.

en: Font name
lv: Fonta nosaukums

en: Font not found.
lv: Fonts nav atrasts.

en: Font preview
lv: Fonta priekšskatījums

en: Font restore error
lv: Fonta atjaunošanas kļūda

en: Font restored
lv: Fonts atjaunots

en: Font size
lv: Fonta izmērs

en: Font size at the largest viewport. Acts as the upper bound—text will not grow beyond this.
lv: Fonta izmērs lielākajā skatlogā. Darbojas kā augšējā robeža — teksts nepārsniegs šo.

en: Font size at the smallest viewport. Acts as the lower bound—text will not shrink below this.
lv: Fonta izmērs mazākajā skatlogā. Darbojas kā apakšējā robeža — teksts nesarauks zem šī.

en: Font style
lv: Fonta stils

en: Font variants
lv: Fonta varianti

en: Font variation settings
lv: Fonta variācijas iestatījumi

en: Font variations
lv: Fonta variācijas

en: Font weight
lv: Fonta biezums

en: FontAwesome - Brands
lv: FontAwesome - zīmoli

en: FontAwesome - Regular
lv: FontAwesome - regulārs

en: FontAwesome - Solid
lv: FontAwesome - treknraksts

en: Fonts
lv: Fonti

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
lv: Fonti sinhronizēti! Var paiet dažas minūtes, lai sinhronizētu fontu projektu, ko jūs tikko publicējāt vai atjauninājāt.

en: Foot
lv: Kājene

en: Footer
lv: Kājene

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
lv: Kājenes skripti tiek pievienoti tieši pirms %s taga aizvēršanas.

en: For better preview select content to show.
lv: Labākai priekšskatīšanai izvēlies saturu, ko rādīt.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
lv: Tikai priekšējā gala SEO nolūkiem. Nepārraksta ieraksta virsrakstu. Ieteicams: Maks. 60 rakstzīmes.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
lv: Produktu kategorijas vai produktu taga arhīva aprakstu rediģēšanai rediģējiet katra termina aprakstu.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
lv: Ja jums ir jautājumi par Bricks, lūdzu, sūtiet e-pastu uz help@bricksbuilder.io. Ja vēlaties uzzināt, kas pašlaik tiek izstrādāts, dodieties uz mūsu publisko ceļvedi. Tur varat arī iesniegt savus funkciju pieprasījumus, lai citi varētu par tiem balsot un komentēt.

en: Force home
lv: Piespiest sākumlapu

en: Form
lv: Veidlapa

en: Form ID
lv: Formas ID

en: Form Submissions
lv: Veidlapas iesniegumi

en: Form data
lv: Veidlapas dati

en: Form name
lv: Veidlapas nosaukums

en: Form submission access
lv: Formas iesniegšanas piekļuve

en: Form submission table could not be deleted.
lv: Veidlapas iesniegumu tabulu nevarēja izdzēst.

en: Form submission table deleted successfully.
lv: Veidlapas iesniegumu tabula veiksmīgi dzēsta.

en: Form submissions
lv: Formu iesniegumi

en: Form submissions could not be deleted.
lv: Veidlapas iesniegumus nevarēja izdzēst.

en: Form submissions deleted.
lv: Veidlapas iesniegumi dzēsti.

en: Form submissions table could not be resetted.
lv: Veidlapas iesniegumu tabulu nevarēja atiestatīt.

en: Form submissions table resetted successfully.
lv: Veidlapas iesniegumu tabula veiksmīgi atiestatīta.

en: Form title
lv: Formas virsraksts

en: Format
lv: Formāts

en: Format to send the data in.
lv: Formāts, kādā nosūtīt datus.

en: Friday
lv: Piektdiena

en: From email address
lv: No e-pasta adrese

en: From name
lv: No vārds

en: Front
lv: Priekšpuse

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Frontend
lv: Priekšējā daļa

en: Full
lv: Pilns

en: Full access
lv: Pilna piekļuve

en: Full response
lv: Pilna atbilde

en: Full size
lv: Pilns izmērs

en: Fullscreen
lv: Pilnekrāna režīms

en: Fullscreen Control
lv: Pilnekrāna kontrole

en: Function name
lv: Funkcijas nosaukums

en: Function names
lv: Funkciju nosaukumi

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the %s filter.
lv: Funkciju nosaukumi, kas tiek izsaukti caur “echo” tagu, jāiekļauj baltajā sarakstā, izmantojot %s filtru.

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the new %s filter.
lv: Funkciju nosaukumiem, kas izsaukti caur “echo” tagu, jābūt iekļautiem baltajā sarakstā, izmantojot jauno %s filtru.

en: Function names must pass the check through the %s filter.
lv: Funkciju nosaukumiem jāiziet pārbaude caur %s filtru.

en: Galleries
lv: Galerijas

en: Gallery
lv: Galerija

en: Gallery layout
lv: Galerijas izkārtojums

en: Gap
lv: Atstarpe

en: General
lv: Vispārīgi

en: General settings
lv: Vispārējie iestatījumi

en: Generate FAQPage structured data (JSON-LD).
lv: Ģenerēt FAQPage strukturētos datus (JSON-LD).

en: Generate custom image sizes
lv: Ģenerēt pielāgotus attēlu izmērus

en: Generate password
lv: Ģenerēt paroli

en: Generate review schema
lv: Ģenerēt atsauksmes shēmu

en: Generate screenshots
lv: Ģenerēt ekrānuzņēmumus

en: Generate variables
lv: Ģenerēt mainīgos

en: Generating variables will delete all existing variables in this category. Do you want to proceed?
lv: Mainīgo ģenerēšana dzēsīs visus esošos mainīgos šajā kategorijā. Vai vēlaties turpināt?

en: Generator
lv: Ģenerators

en: Get In Touch
lv: Sazināties

en: Get current post author
lv: Iegūt pašreizējā ieraksta autoru

en: Get started here
lv: Sāciet šeit

en: Get terms from current
lv: Iegūt terminus no pašreizējā

en: Get terms from current post
lv: Iegūt terminus no pašreizējā ieraksta

en: Get terms that are children of specified term
lv: Iegūt terminus, kas ir norādītā termina bērni

en: Get the author of current post
lv: Iegūt pašreizējā ieraksta autoru

en: Getting Started
lv: Darba sākšana

en: Global
lv: Globāls

en: Global class
lv: Globālā klase

en: Global class import manager
lv: Globālo klašu importēšanas pārvaldnieks

en: Global classes
lv: Globālās klases

en: Global data sync
lv: Globālo datu sinhronizācija

en: Global element
lv: Globāls elements

en: Global elements
lv: Globālie elementi

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and must be converted to components or unlinked.
lv: Globālie elementi ir novecojuši kopš 2.0 versijas un jāpārveido par komponentiem vai jāatvieno.

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and will be removed in the near future. Please convert them into components as soon as possible under %s. Once done, please delete all global elements by hovering over a global element below and clicking the "Delete" icon.
lv: Globālie elementi ir novecojuši kopš 2.0 versijas un tiks noņemti tuvākajā nākotnē. Lūdzu, pēc iespējas ātrāk pārveido tos par komponentiem %s. Kad tas ir izdarīts, lūdzu, izdzēs visus globālos elementus, novietojot kursoru virs globālā elementa zemāk un noklikšķinot uz ikonas "Dzēst".

en: Global elements converted to components.
lv: Globālie elementi pārveidoti par komponentēm.

en: Global elements review
lv: Globālo elementu pārskats

en: Global queries
lv: Globālie vaicājumi

en: Global query
lv: Globālais vaicājums

en: Global settings
lv: Globālie iestatījumi

en: Global styles & settings
lv: Globālie stili un iestatījumi

en: Go back
lv: Atgriezties

en: Go to
lv: Doties uz

en: Go to first slide
lv: Doties uz pirmo slaidu

en: Go to last slide
lv: Doties uz pēdējo slaidu

en: Go to slide %s
lv: Doties uz slaidu %s

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
lv: Doties uz: Iestatījumi > Veidnes iestatījumi > Aizpildīt saturu

en: Go to: WooCommerce > Products > Inventory
lv: Ej uz: WooCommerce > Produkti > Inventārs

en: Good
lv: Labi

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
lv: Nepieciešama Google Maps API atslēga! Pievieno atslēgu informācijas panelī zem: %s

en: Google fonts
lv: Google fonti

en: Google fonts have been disabled
lv: Google fonti ir atspējoti

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
lv: Nepieciešama Google reCAPTCHA API atslēga! Pievieno atslēgu informācijas panelī zem: %s

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
lv: Google reCaptcha: Nederīga vietnes atslēga.

en: Got it
lv: Sapratu

en: Gradient
lv: Gradients

en: Gradient / Overlay
lv: Gradients / pārklājums

en: Grand
lv: Lieliski

en: Greater than
lv: Lielāks nekā

en: Greater than or equal
lv: Lielāks vai vienāds

en: Grid
lv: Režģis

en: Grid (Round)
lv: Režģis (apaļš)

en: Grid (Square)
lv: Režģis (kvadrāts)

en: Grid auto columns
lv: Režģa auto kolonnas

en: Grid auto flow
lv: Režģa auto plūsma

en: Grid auto rows
lv: Režģa auto rindas

en: Grid column
lv: Režģa kolonna

en: Grid item
lv: Režģa elements

en: Grid row
lv: Režģa rinda

en: Grid template columns
lv: Režģa veidnes kolonnas

en: Grid template rows
lv: Režģa veidnes rindas

en: Groove
lv: Rievota

en: Group
lv: Grupa

en: Group already exists
lv: Grupa jau pastāv

en: Grouped
lv: Grupēts

en: Grouped product
lv: Grupēts produkts

en: Groups
lv: Grupas

en: HTML email
lv: HTML e-pasts

en: HTML tag
lv: HTML tags

en: HTML tag not allowed
lv: HTML tags nav atļauts

en: HTTP method
lv: HTTP metode

en: Hamburger toggle
lv: Hamburger pārslēdzējs

en: Has conflict
lv: Ir konflikts

en: Has inherited settings
lv: Ir pārmantoti iestatījumi

en: Has no styles
lv: Nav stilu

en: Has pagination
lv: Ir lapošana

en: Has styles
lv: Ir stili

en: Head
lv: Galvene

en: Header
lv: Galvene

en: Header location
lv: Galvenes novietojums

en: Header scripts
lv: Galvenes skripti

en: Header scripts are added right before closing %s tag.
lv: Galvenes skripti tiek pievienoti tieši pirms %s taga aizvēršanas.

en: Header width
lv: Galvenes platums

en: Headers
lv: Galvenes

en: Heading
lv: Virsraksts

en: Heading selectors
lv: Virsrakstu selektori

en: Heading typography
lv: Virsraksta tipogrāfija

en: Headings
lv: Virsraksti

en: Headings offset
lv: Virsrakstu nobīde

en: Height
lv: Augstums

en: Help
lv: Palīdzība

en: Here goes my text ...
lv: Šeit iet mans teksts ...

en: Here goes your caption ...
lv: Šeit ievadiet savu parakstu ...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
lv: Šeit ievietojiet savu tekstu... Atlasiet jebkuru teksta daļu, lai piekļūtu formatēšanas rīkjoslai.

en: Hero
lv: Varonis

en: Hidden
lv: Paslēpts

en: Hide
lv: Paslēpt

en: Hide "All" option
lv: Paslēpt opciju “Visi”

en: Hide "View cart" button
lv: Paslēpt “Skatīt grozu” pogu

en: Hide %s
lv: Slēpt %s

en: Hide CTA button
lv: Paslēpt CTA pogu

en: Hide additional information
lv: Slēpt papildu informāciju

en: Hide at breakpoint
lv: Paslēpt pie lūzumpunkta

en: Hide cart details to link directly to the cart.
lv: Slēpt groza detaļas, lai tieši saistītu ar grozu.

en: Hide close
lv: Paslēpt aizvēršanu

en: Hide count
lv: Paslēpt skaitu

en: Hide count bracket
lv: Paslēpt skaita iekavas

en: Hide cover
lv: Paslēpt vāku

en: Hide current
lv: Slēpt pašreizējo

en: Hide current post
lv: Paslēpt pašreizējo ierakstu

en: Hide dynamic data label in dropdown
lv: Paslēpt dinamisko datu etiķeti nolaižamajā izvēlnē

en: Hide element
lv: Paslēpt elementu

en: Hide empty
lv: Paslēpt tukšos

en: Hide if empty
lv: Slēpt, ja tukšs

en: Hide if no active filter
lv: Paslēpt, ja nav aktīva filtra

en: Hide if no translation
lv: Slēpt, ja nav tulkojuma

en: Hide if not open
lv: Slēpt, ja nav atvērts

en: Hide image
lv: Paslēpt attēlu

en: Hide info
lv: Paslēpt informāciju

en: Hide label
lv: Paslēpt etiķeti

en: Hide labels
lv: Slēpt etiķetes

en: Hide message
lv: Slēpt ziņojumu

en: Hide out of stock
lv: Paslēpt noliktavā neesošos

en: Hide password
lv: Slēpt paroli

en: Hide placeholders
lv: Slēpt vietturos

en: Hide popup
lv: Paslēpt uznirstošo logu

en: Hide regular price
lv: Slēpt parasto cenu

en: Hide reviews link
lv: Slēpt atsauksmju saiti

en: Hide stock
lv: Slēpt krājumus

en: Hide the form by default, and show it only when the toggle is clicked.
lv: Pēc noklusējuma slēpt formu un parādīt to tikai pēc pārslēgšanas pogas noklikšķināšanas.

en: Hide title
lv: Slēpt virsrakstu

en: Hierarchical
lv: Hierarhisks

en: High
lv: Augsts

en: Highlight
lv: Izcēlums

en: Highlight label
lv: Izcēluma etiķete

en: Highlight on focus
lv: Izcelt fokusā

en: History
lv: Vēsture

en: History deleted
lv: Vēsture izdzēsta

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
lv: Turi nospiestu CMD/CRTL, lai atlasītu vairākus attēlus.

en: Home
lv: Sākums

en: Home URL
lv: Mājas URL

en: Home page
lv: Sākumlapa

en: Honeypot
lv: Medus pods

en: Honeypot: Create form field(s) and enable the "Honeypot" checkbox. Those honeypot fields aren't visible to users, but add an extra layer of protection against spam submissions.
lv: Medus pods: Izveido veidlapas lauku(-us) un iespējo “Medus pods” izvēles rūtiņu. Šie medus poda lauki nav redzami lietotājiem, bet pievieno papildu aizsardzības slāni pret surogātpasta iesniegtajām veidlapām.

en: Hook
lv: Āķis

en: Horizontal
lv: Horizontāli

en: Horizontal align
lv: Horizontālā līdzināšana

en: Horizontal alignment
lv: Horizontālais izlīdzinājums

en: Horizontal order
lv: Horizontālā secība

en: Hover
lv: Pārvirzīšana

en: How Editing With Bricks Works
lv: Kā notiek rediģēšana ar Bricks

en: How long to keep
lv: Cik ilgi saglabāt

en: How long to keep the same random order (in seconds)
lv: Cik ilgi saglabāt to pašu nejaušo secību (sekundēs)

en: How many numbers on either side of the current page.
lv: Cik daudz ciparu katrā pašreizējās lapas pusē.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
lv: Cik daudz ciparu abos saraksta malas sākuma un beigu punktos.

en: How many numbers to either side of the current page.
lv: Cik daudz ciparu rādīt katrā pašreizējās lapas pusē.

en: How to create a footer template
lv: Kā izveidot kājenes veidni

en: How to create a header template
lv: Kā izveidot galvenes veidni

en: How to get your Adobe fonts project ID
lv: Kā iegūt savu Adobe fontu projekta ID

en: How to get your Facebook App ID
lv: Kā iegūt savu Facebook lietotnes ID

en: How to get your Google Maps API key
lv: Kā iegūt savu Google Maps API atslēgu

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
lv: Kā iegūt savu Google reCAPTCHA v3 API slepeno atslēgu

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
lv: Kā iegūt savu Google reCAPTCHA v3 API vietnes atslēgu

en: How to get your Instagram Access Token
lv: Kā iegūt savu Instagram piekļuves žetonu

en: How to get your MailChimp API key
lv: Kā iegūt savu MailChimp API atslēgu

en: How to get your SendGrid API key
lv: Kā iegūt savu SendGrid API atslēgu

en: How to get your Turnstile secret key
lv: Kā iegūt savu Turnstile slepeno atslēgu

en: How to get your Turnstile site key
lv: Kā iegūt savu Turnstile vietnes atslēgu

en: How to get your Unsplash API key
lv: Kā iegūt savu Unsplash API atslēgu

en: How to get your hCaptcha secret key
lv: Kā iegūt savu hCaptcha slepeno atslēgu

en: How to get your hCaptcha site key
lv: Kā iegūt savu hCaptcha vietnes atslēgu

en: How to use the fluid typography
lv: Kā izmantot plūstošo tipogrāfiju

en: How to use the global query manager
lv: Kā izmantot globālo vaicājumu pārvaldnieku

en: How to use the global variable manager
lv: Kā lietot globālo mainīgo pārvaldnieku

en: Hue
lv: Nokrāsa

en: Hybrid
lv: Hibrīds

en: I am a button
lv: Es esmu poga

en: I am a heading
lv: Es esmu virsraksts

en: I am a slide
lv: Es esmu slaids

en: I am a so called subtitle.
lv: Es esmu tā sauktais apakšvirsraksts.

en: I am an alert.
lv: Es esmu brīdinājums.

en: I don't know how to use this Bricks
lv: Es nezinu, kā lietot Bricks

en: I found a better site builder
lv: Es atradu labāku vietnes veidotāju

en: I no longer need Bricks
lv: Man vairs nav vajadzīgs Bricks

en: I.e.: 200px / 50% etc.
lv: Piemēram: 200px / 50% utt.

en: IP address
lv: IP adrese

en: Icon
lv: Ikona

en: Icon Box
lv: Ikonas bloks

en: Icon List
lv: Ikonu saraksts

en: Icon Size
lv: Ikonas izmērs

en: Icon align
lv: Ikonas izlīdzinājums

en: Icon background
lv: Ikonas fons

en: Icon background color
lv: Ikonas fona krāsa

en: Icon border
lv: Ikonas apmale

en: Icon box shadow
lv: Ikonas ēna

en: Icon collapsed
lv: Ikona aizvērta

en: Icon color
lv: Ikonas krāsa

en: Icon expanded
lv: Izvērsta ikona

en: Icon expanded typography
lv: Izvērstas ikonas tipogrāfija

en: Icon height
lv: Ikonas augstums

en: Icon manager
lv: Ikonu pārvaldnieks

en: Icon margin
lv: Ikonas atstarpe

en: Icon only
lv: Tikai ikona

en: Icon padding
lv: Ikonas iekšējā atstarpe

en: Icon position
lv: Ikonas pozīcija

en: Icon rotate in °
lv: Ikonas rotācija °

en: Icon rotation for expanded accordion.
lv: Ikonas rotācija izvērstam akordeonam.

en: Icon set
lv: Ikonu komplekts

en: Icon size
lv: Ikonas izmērs

en: Icon source
lv: Ikonas avots

en: Icon spinning
lv: Ikonas griešanās

en: Icon transform
lv: Ikonas transformācija

en: Icon transition
lv: Ikonas pāreja

en: Icon typography
lv: Ikonas tipogrāfija

en: Icon width
lv: Ikonas platums

en: Icon(s) deleted successfully
lv: Ikona(s) veiksmīgi izdzēsta(s)

en: Icon(s) imported successfully
lv: Ikona(s) veiksmīgi importēta(s)

en: Icons
lv: Ikonas

en: If enabled Bricks will try to use the image of the matching product variation when no term-specific image swatch is set.
lv: Ja iespējots, Bricks mēģinās izmantot atbilstošās produkta variācijas attēlu, ja nav iestatīts termina specifiskais attēla paraugs.

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
lv: Ja iespējots, tiek ielādēts papildu JS un CSS fails.

en: If enabled, form submission will succeed even if the webhook fails. Errors will be logged to the server error log.
lv: Ja iespējots, veidlapas iesniegšana būs veiksmīga pat tad, ja webhook neizdosies. Kļūdas tiks reģistrētas servera kļūdu žurnālā.

en: If no form field is selected, the first password field in the form is used.
lv: Ja nav izvēlēts neviens veidlapas lauks, tiek izmantots pirmais paroles lauks veidlapā.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
lv: Ja nav iestatīti veidņu nosacījumi, Bricks rāda publicētās veidnes (galveni, kājeni utt.) jūsu vietnes priekšplānā. Atlasiet šo iestatījumu, lai atspējotu šo uzvedību. Pārliecinieties, ka tā vietā iestatāt veidņu nosacījumus.

en: If the shape doesn't take up all available space add %s to the "svg" tag.
lv: Ja forma neaizņem visu pieejamo vietu, pievienojiet %s “svg” tagam.

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
lv: Ja video ir nepublisks, jums būs jāievada video privātuma jaucējkods.

en: If this account exists, a password reset link will be sent to the associated email address.
lv: Ja šis konts eksistē, paroles atiestatīšanas saite tiks nosūtīta uz saistīto e-pasta adresi.

en: Iframe title
lv: Iframe virsraksts

en: Ignore selector
lv: Ignorēt selektoru

en: Ignore sticky posts
lv: Ignorēt piestiprinātos ierakstus

en: Ignored when posts per page set to "-1".
lv: Ignorēts, ja ieraksti vienā lapā iestatīti uz “-1”.

en: Image
lv: Attēls

en: Image Gallery
lv: Attēlu galerija

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
lv: Attēls ar ID (%s) vairs neeksistē. Lūdzu, izvēlieties citu attēlu.

en: Image Overlay
lv: Attēla pārklājums

en: Image align
lv: Attēla izlīdzinājums

en: Image border
lv: Attēla apmale

en: Image box shadow
lv: Attēla ēna

en: Image caption
lv: Attēla paraksts

en: Image click action
lv: Attēla klikšķa darbība

en: Image gallery
lv: Attēlu galerija

en: Image height
lv: Attēla augstums

en: Image link alt text
lv: Attēla saites alt teksts

en: Image not found
lv: Attēls nav atrasts

en: Image position
lv: Attēla pozīcija

en: Image ratio
lv: Attēla proporcijas

en: Image size
lv: Attēla izmērs

en: Image width
lv: Attēla platums

en: Images
lv: Attēli

en: Images file types
lv: Attēlu failu tipi

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
lv: Attēli ar vienādu lightbox ID tiek grupēti kopā.

en: Import
lv: Importēt

en: Import CSS variables
lv: Importēt CSS mainīgos

en: Import Settings
lv: Importēt iestatījumus

en: Import classes
lv: Importēt klases

en: Import images
lv: Importa attēli

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
lv: Neizdevās importēt %s: Nosaukums jau eksistē.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
lv: Neizdevās importēt %s: Nepareizs formāts.

en: Import pasted images/SVGs
lv: Importēt ielīmētus attēlus/SVG

en: Import settings
lv: Importēt iestatījumus

en: Import template
lv: Importēt veidni

en: Import/export components
lv: Importēt/eksportēt komponentus

en: Import/export templates
lv: Importēt/eksportēt veidnes

en: Imported
lv: Importēts

en: Imports
lv: Importēšanas

en: Impressive
lv: Iespaidīgi

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
lv: Ja esat izstrādātājs, varat vēl vairāk pielāgot Bricks, izmantojot pielāgotus āķus, filtrus vai izveidojot savus elementus.

en: In same term
lv: Tajā pašā terminā

en: In stock
lv: Pieejams

en: Inactive
lv: Neaktīvs

en: Include
lv: Iekļaut

en: Include children
lv: Iekļaut bērnu elementus

en: Include posts
lv: Iekļaut ierakstus

en: Include terms
lv: Iekļaut terminus

en: Incoming
lv: Ienākošie

en: Incoming changes
lv: Ienākošās izmaiņas

en: Incorrect configuration might cause unwanted side effects. Only use these settings if you know what you are doing.
lv: Nepareiza konfigurācija var izraisīt nevēlamas blakusparādības. Izmantojiet šos iestatījumus tikai tad, ja zināt, ko darāt.

en: Incorrect password.
lv: Nepareiza parole.

en: Incredible
lv: Neticami

en: Indent
lv: Atkāpe

en: Independent toggle
lv: Neatkarīga pārslēgšana

en: Index
lv: Rādītājs

en: Index of the item to expand on page load, start at 0.
lv: Vienuma indekss, kas jāizvērš, ielādējot lapu, sākas ar 0.

en: Indexes of the items to expand on page load, separated by comma, start at 0.
lv: Elementu indeksi, kurus izvērst, ielādējot lapu, atdalīti ar komatu, sākot no 0.

en: Indexing in progress.
lv: Notiek indeksēšana.

en: Indexing job is stuck?
lv: Indeksēšanas darbs ir iestrēdzis?

en: Individual
lv: Individuāli

en: Individual users with code execution capability
lv: Individuāli lietotāji ar koda izpildes iespēju

en: Infinite
lv: Bezgalīgs

en: Infinite scroll
lv: Bezgalīga ritināšana

en: Info
lv: Informācija

en: Info Box
lv: Informācijas lodziņš

en: Info Box template enabled.
lv: Info lodziņa veidne ir iespējota.

en: Info color
lv: Informācijas krāsa

en: Info lightbox
lv: Informācijas gaismas kaste

en: Infobox
lv: Info lodziņš

en: Infobox appears on map marker click.
lv: Info lodziņš parādās, noklikšķinot uz kartes marķiera.

en: Inherited from
lv: Pārmantots no

en: Initial
lv: Sākotnējais

en: Initial slide
lv: Sākotnējais slaids

en: Inline styles (CSS) are added at the end of the %s tag.
lv: Iekšējie stili (CSS) tiek pievienoti %s taga beigās.

en: Inline styles (default)
lv: Iekšējās stila lapas (noklusējums)

en: Inner background color
lv: Iekšējā fona krāsa

en: Inner container
lv: Iekšējais konteiners

en: Input
lv: Ievade

en: Input background
lv: Ievades fons

en: Input border
lv: Ievades apmale

en: Insert
lv: Ievietot

en: Insert "Toggle" element after "Nav items" to show/hide your mobile menu.
lv: Ievieto “Pārslēgšanas” elementu pēc “Navigācijas vienumiem”, lai parādītu/paslēptu tavu mobilo izvēlni.

en: Insert after
lv: Ievietot aiz

en: Insert components
lv: Ievietot komponentus

en: Insert element
lv: Ievietot elementu

en: Insert elements in Emmet-like syntax.
lv: Ievietojiet elementus Emmet līdzīgā sintaksē.

en: Insert layout
lv: Ievietot izkārtojumu

en: Insert media
lv: Ievietot mediju

en: Insert of the same component is not possible.
lv: Tā paša komponenta ievietošana nav iespējama.

en: Insert section
lv: Ievietot sadaļu

en: Insert template
lv: Ievietot veidni

en: Insert templates
lv: Ievietot veidnes

en: Inserted
lv: Ievietots

en: Inserted template uses theme style "%s"
lv: Ievietotā veidne izmanto motīva stilu “%s”

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
lv: Jebkuras veidnes ievietošana pārrakstīs jūsu datus. Iesakām vispirms saglabāt jūsu izmaiņas.

en: Inset
lv: Ievietot

en: Instagram access token required! Add in WordPress dashboard under %s
lv: Nepieciešama Instagram piekļuves atslēga! Pievienojiet to WordPress vadības panelī sadaļā %s

en: Instagram feed
lv: Instagram plūsma

en: Installed version
lv: Instalētā versija

en: Integer
lv: Vesels skaitlis

en: Interaction
lv: Mijiedarbība

en: Interaction ID
lv: Mijiedarbības ID

en: Interactions
lv: Mijiedarbības

en: Interactions don't run in the builder.
lv: Mijiedarbības nedarbojas veidotājā.

en: Interface
lv: Saskarne

en: Internal post/page
lv: Iekšējais ieraksts/lapa

en: Interval in ms
lv: Intervāls milisekundēs

en: Invalid
lv: Nederīgs

en: Invalid CSS response from Google Fonts.
lv: Nederīga CSS atbilde no Google Fonts.

en: Invalid SVG files
lv: Nederīgi SVG faili

en: Invalid action
lv: Nederīga darbība

en: Invalid element names
lv: Nederīgi elementu nosaukumi

en: Invalid font ID.
lv: Nederīgs fonta ID.

en: Invalid font file
lv: Nederīgs fonta fails

en: Invalid form token.
lv: Nederīgs formas marķieris.

en: Invalid license key.
lv: Nederīga licences atslēga.

en: Invalid password reset key
lv: Nederīga paroles atiestatīšanas atslēga

en: Invalid post ID or form ID.
lv: Nederīgs ieraksta ID vai formas ID.

en: Invalid pseudo class. Must start with a colon (:)
lv: Nederīga pseidoklase. Tai jāsākas ar kolu (:)

en: Invalid request
lv: Nederīgs pieprasījums

en: Invalid signature
lv: Nederīgs paraksts

en: Invalid total pages value "%1$s" extracted from path "%2$s". Expected a numeric value.
lv: Nederīga kopējo lapu vērtība “%1$s”, kas izgūta no ceļa “%2$s”. Tika gaidīta skaitliska vērtība.

en: Invalid webhook URL.
lv: Nederīgs webhook URL.

en: Invalid webhook payload format.
lv: Nederīgs webhook datnes formāts.

en: Invert
lv: Invertēt

en: Invisible
lv: Neredzams

en: Is
lv: Ir

en: Is archive main query
lv: Ir arhīva galvenais vaicājums

en: Is main query
lv: Ir galvenais vaicājums

en: Isolation
lv: Izolācija

en: It's just a temporary deactivation
lv: Tā ir tikai īslaicīga deaktivizācija

en: Italic
lv: Slīpraksts

en: Item
lv: Vienība

en: Item width
lv: Vienuma platums

en: Items
lv: Vienumi

en: Items to scroll
lv: Ritināmo vienumu skaits

en: Items to show
lv: Rādāmo vienumu skaits

en: January
lv: Janvāris

en: JavaScript function name without parentheses or window object.
lv: JavaScript funkcijas nosaukums bez iekavām vai loga objekta.

en: JavaScript is automatically wrapped in script tags.
lv: JavaScript automātiski tiek ietīts skripta tagos.

en: Join Us
lv: Pievienojies mums

en: July
lv: Jūlijs

en: June
lv: Jūnijs

en: Just another slide
lv: Vēl viens slaids

en: Justify
lv: Izlīdzināt

en: Justify content
lv: Izlīdzināt saturu

en: Justify items
lv: Līdzināt vienumus

en: Keep formatting
lv: Saglabāt formatējumu

en: Keep open while styling
lv: Turēt atvērtu stila rediģēšanas laikā

en: Key
lv: Atslēga

en: Keyboard
lv: Tastatūra

en: Keyboard shortcuts
lv: Tastatūras īsceļi

en: Label
lv: Etiķete

en: Label text
lv: Etiķetes teksts

en: Label typography
lv: Etiķetes tipogrāfija

en: Labels
lv: Etiķetes

en: Language
lv: Valoda

en: Language codes
lv: Valodu kodi

en: Language switcher
lv: Valodas pārslēdzējs

en: Languages
lv: Valodas

en: Laptop
lv: Klēpjdators

en: Large
lv: Liels

en: Last fetch
lv: Pēdējā iegūšana

en: Last generated
lv: Pēdējoreiz ģenerēts

en: Last name
lv: Uzvārds

en: Last order
lv: Pēdējais pasūtījums

en: Last refresh
lv: Pēdējā atsvaidzināšana

en: Latest
lv: Jaunākais

en: Latitude
lv: Platums

en: Layers
lv: Slāņi

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: Lazy
lv: Slinkā

en: Lazy load offset
lv: Slinkās ielādes nobīde

en: Lead
lv: Galvenais

en: Learn more
lv: Uzzināt vairāk

en: Learn more about CSS filters
lv: Uzzini vairāk par CSS filtriem

en: Learn more about CSS transform
lv: Uzzini vairāk par CSS transform

en: Learn more about CSS transform-origin
lv: Uzzini vairāk par CSS transform-origin

en: Learn more about CSS transitions
lv: Uzzini vairāk par CSS pārejām

en: Learn more on wordpress.org
lv: Uzzini vairāk wordpress.org

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
lv: Uzziniet, kuras %1$s jums jāpievieno iepriekš minētajiem laukiem, izmantojot %2$s dinamisko datu tagu.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
lv: Atstāj tukšu, lai piemērotu veidni visiem arhīva terminiem.

en: Leave empty to apply template to all post types.
lv: Atstāj tukšu, lai piemērotu veidni visiem ierakstu veidiem.

en: Leave empty to update the current post.
lv: Atstājiet tukšu, lai atjauninātu pašreizējo ierakstu.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
lv: Atstājiet tukšu, lai izmantotu WooCommerce noklusējuma sarakstu.

en: Leave empty to use the default WordPress home URL.
lv: Atstāj tukšu, lai izmantotu noklusējuma WordPress mājas URL.

en: Leave options empty to use the options of the first connected control.
lv: Atstājiet opcijas tukšas, lai izmantotu pirmās pievienotās kontroles opcijas.

en: Leave the first comment
lv: Atstāj pirmo komentāru

en: Leave viewport
lv: Iziet no redzamības zonas

en: Leave your comment
lv: Atstāj savu komentāru

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Left to right
lv: No kreisās uz labo

en: Left with space
lv: Pa kreisi ar atstarpi

en: Lesser
lv: Mazāks

en: Lesser or equal
lv: Mazāks vai vienāds

en: Letter spacing
lv: Burtu atstarpe

en: License
lv: Licence

en: License activated.
lv: Licence aktivizēta.

en: License key format
lv: Licences atslēgas formāts

en: Light
lv: Viegls

en: Light color
lv: Gaiša krāsa

en: Lightbox
lv: Gaismas kaste

en: Lightbox Animation
lv: Gaismas kastes animācija

en: Lightbox ID
lv: Gaismas kastes ID

en: Lightbox Image
lv: Gaismas kastes attēls

en: Lightbox Video
lv: Gaismas kastes video

en: Lightbox id
lv: Gaismas kastes ID

en: Lightness
lv: Gaišums

en: Limit how often this popup appears.
lv: Ierobežojiet šī uznirstošā loga parādīšanās biežumu.

en: Limit the number of webhook requests that can be sent per hour.
lv: Ierobežo webhook pieprasījumu skaitu, ko var nosūtīt stundā.

en: Line cap
lv: Līnijas noslēgums

en: Line height
lv: Rindu augstums

en: Line width in px
lv: Līnijas platums pikseļos

en: Linear
lv: Lineārs

en: Link
lv: Saite

en: Link & status
lv: Saite un statuss

en: Link To
lv: Saite uz

en: Link attributes
lv: Saites atribūti

en: Link configured
lv: Saite konfigurēta

en: Link entire post
lv: Saistīt visu ierakstu

en: Link entire product
lv: Saistīt visu produktu

en: Link image
lv: Saite uz attēlu

en: Link rendered as
lv: Saite attēlota kā

en: Link styles apply only to specific elements. Overwrite them via the %s filter or extend them via the CSS selectors setting below.
lv: Saites stili attiecas tikai uz konkrētiem elementiem. Pārrakstiet tos, izmantojot %s filtru, vai paplašiniet tos, izmantojot CSS selektoru iestatījumu zemāk.

en: Link title
lv: Saites virsraksts

en: Link to
lv: Saite uz

en: Link to lightbox
lv: Saite uz gaismas kasti

en: Link to post
lv: Saite uz ierakstu

en: Link to product
lv: Saite uz produktu

en: Link to website
lv: Saite uz mājaslapu

en: Link type
lv: Saites veids

en: Linked
lv: Saistīts

en: Links
lv: Saites

en: List
lv: Saraksts

en: List item
lv: Saraksta vienums

en: List item #1
lv: Saraksta vienums #1

en: List item #2
lv: Saraksta vienums #2

en: List items
lv: Saraksta vienumi

en: Live search
lv: Tiešsaistes meklēšana

en: Live search info
lv: Tiešsaistes meklēšanas informācija

en: Live search wrapper selector
lv: Tiešsaistes meklēšanas ietinēja selektors

en: Load Block editor data into %s
lv: Ielādēt bloku redaktora datus %s

en: Load all matching theme styles
lv: Ielādēt visus atbilstošos motīva stilus

en: Load more
lv: Ielādēt vairāk

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
lv: Ielādējiet veidnes no jebkuras citas Bricks instalācijas, kurai jums ir piekļuve, savā veidņu bibliotēkā.

en: Loading
lv: Ielāde

en: Loading component preview
lv: Ielādē komponenta priekšskatījumu

en: Loading font data
lv: Ielādē fonta datus

en: Loading method
lv: Ielādes metode

en: Loading templates
lv: Ielādē veidnes

en: Local storage
lv: Lokālā krātuve

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Location content
lv: Atrašanās vietas saturs

en: Location subtitle
lv: Atrašanās vietas apakšvirsraksts

en: Location title
lv: Atrašanās vietas nosaukums

en: Lock
lv: Bloķēt

en: Lock selected
lv: Bloķēt izvēlēto

en: Lock/unlock global classes
lv: Bloķēt/atbloķēt globālās klases

en: Locked
lv: Bloķēts

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
lv: Piesakieties %s, lai iegūtu licences atslēgu, vai iekopējiet to no sava pirkuma apstiprinājuma e-pasta.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
lv: Pieslēdz lietotāju pēc veiksmīgas reģistrācijas. Padoms: Iestati darbību “Novirzīt”, lai novirzītu lietotāju uz konta/administratora sadaļu.

en: Logged in
lv: Pieteicies

en: Logged out
lv: Izrakstījies

en: Logged-in users
lv: Pierakstījušies lietotāji

en: Logged-in users with role
lv: Pierakstījušies lietotāji ar lomu

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Login URL
lv: Pierakstīšanās URL

en: Login form
lv: Pieteikšanās forma

en: Login message
lv: Pieteikšanās ziņojums

en: Logo
lv: Logotips

en: Logo inverse
lv: Apgriezts logotips

en: Logout URL
lv: Izrakstīšanās URL

en: Longitude
lv: Garums

en: Loop
lv: Cikls

en: Lost password
lv: Aizmirsta parole

en: Low
lv: Zema

en: Low stock
lv: Zems krājums

en: Lowercase
lv: Maziem burtiem

en: Lowercase removes leading zeros
lv: Maziem burtiem noņem sākuma nulles

en: Magnificent
lv: Brīnišķīgi

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
lv: Nepieciešama Mailchimp API atslēga! Pievieno atslēgu informācijas panelī zem: %s

en: Main
lv: Galvenais

en: Main query
lv: Galvenais vaicājums

en: Maintenance
lv: Apkope

en: Maintenance mode
lv: Apkopes režīms

en: Make sure not to use the "Product tabs" element on the same page.
lv: Pārliecinieties, ka neizmantojat “Produktu cilnes” elementu tajā pašā lapā.

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
lv: Pārliecinieties, ka augstāk ievadītā attālinātā vietne ir piešķīrusi jums “Manu veidņu piekļuvi”.

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
lv: Pārliecinieties, ka jūsu saistītajā konteinerā nav elementu ar saitēm (iegultās saites).

en: Make sure to save settings after closing this modal to apply changes
lv: Pārliecinieties, ka saglabājat iestatījumus pēc šī modālā loga aizvēršanas, lai piemērotu izmaiņas

en: Make sure to set "%1$s" in your "%2$s" definitions below.
lv: Pārliecinies, ka esi iestatījis "%1$s" savās "%2$s" definīcijās zemāk.

en: Manage
lv: Pārvaldīt

en: Manage global elements
lv: Pārvaldīt globālos elementus

en: Manage my menus in WordPress.
lv: Pārvaldīt manas izvēlnes WordPress.

en: Manage your custom font files
lv: Pārvaldi savus pielāgotos fontu failus

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: Manually regenerate CSS files
lv: Manuāli atjaunot CSS failus

en: Map
lv: Karte

en: Map Connector
lv: Kartes savienotājs

en: Map ID
lv: Kartes ID

en: Map Type Control
lv: Kartes veida kontrole

en: Map center
lv: Kartes centrs

en: Map style
lv: Kartes stils

en: Map type
lv: Kartes veids

en: March
lv: Marts

en: Margin
lv: Ārējā mala

en: Mark
lv: Atzīmēt

en: Mark all as read
lv: Atzīmēt visus kā izlasītus

en: Mark as active
lv: Atzīmēt kā aktīvu

en: Mark as inactive
lv: Atzīmēt kā neaktīvu

en: Marker
lv: Marķieris

en: Markers
lv: Marķieri

en: Markers set on individual addresses or map connectors precede these settings.
lv: Marķieri, kas iestatīti atsevišķām adresēm vai kartes savienojumiem, ir prioritāri pār šiem iestatījumiem.

en: Marvelous
lv: Apbrīnojami

en: Mask
lv: Maska

en: Masonry
lv: Mūra izkārtojums

en: Max
lv: Maks

en: Max Zoom
lv: Maks tālummaiņa

en: Max payload size
lv: Maksimālais derīgās slodzes izmērs

en: Max requests per hour
lv: Maksimālais pieprasījumu skaits stundā

en: Max resolution
lv: Maksimālā izšķirtspēja

en: Max results
lv: Maksimālais rezultātu skaits

en: Max upload size: %s
lv: Maksimālais augšupielādes izmērs: %s

en: Max. entries
lv: Maks. ierakstu skaits

en: Max. files
lv: Maks. failu skaits

en: Max. height
lv: Maksimālais augstums

en: Max. items
lv: Maks. vienumu skaits

en: Max. length
lv: Maks. garums

en: Max. post width
lv: Maks. ieraksta platums

en: Max. price
lv: Maks. cena

en: Max. products
lv: Maks. produktu skaits

en: Max. rating
lv: Maks. vērtējums

en: Max. related posts
lv: Maks. saistītie ieraksti

en: Max. size
lv: Maks. izmērs

en: Max. time
lv: Maks. laiks

en: Max. value
lv: Maks. vērtība

en: Max. width
lv: Maksimālais platums

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Maximum number of entries reached.
lv: Sasniegts maksimālais ierakstu skaits.

en: Maximum number of results to display for each query loop in the builder. Applies only to Bricks-native queries. Leave blank to use the default value.
lv: Maksimālais rezultātu skaits, ko rādīt katrai vaicājumu cilpai būvētājā. Attiecas tikai uz Bricks iebūvētajiem vaicājumiem. Atstājiet tukšu, lai izmantotu noklusējuma vērtību.

en: Maximum number of webhook requests allowed per hour.
lv: Maksimālais atļauto webhook pieprasījumu skaits stundā.

en: Maximum size of the webhook payload in kilobytes.
lv: Maksimālais webhook derīgās slodzes izmērs kilobaitos.

en: Maximum value
lv: Maksimālā vērtība

en: May
lv: Maijs

en: Media
lv: Multivide

en: Media File
lv: Multivides fails

en: Media URL
lv: Multivides URL

en: Media library
lv: Multivides bibliotēka

en: Media query
lv: Mediju vaicājums

en: Medium
lv: Vidējs

en: Mega menu
lv: Mega izvēlne

en: Member
lv: Dalībnieks

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Menu bar
lv: Izvēlnes josla

en: Menu order
lv: Izvēlnes secība

en: Message
lv: Ziņa

en: Message sent from:
lv: Ziņa nosūtīta no:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
lv: Ziņojums veiksmīgi nosūtīts. Mēs sazināsimies ar jums, cik drīz vien iespējams.

en: Messages
lv: Ziņojumi

en: Meta Data
lv: Meta dati

en: Meta Key
lv: Meta atslēga

en: Meta description
lv: Meta apraksts

en: Meta key
lv: Meta atslēga

en: Meta keywords
lv: Meta atslēgvārdi

en: Meta query
lv: Meta vaicājums

en: Meta typography
lv: Meta tipogrāfija

en: Meta value
lv: Meta vērtība

en: Meta value num
lv: Meta vērtības skaitlis

en: Metadata
lv: Metadati

en: Mid Size
lv: Vidus izmērs

en: Middle center
lv: Pa vidu centrā

en: Middle left
lv: Pa vidu pa kreisi

en: Middle right
lv: Pa vidu pa labi

en: Mime type
lv: MIME tips

en: Min Zoom
lv: Min tālummaiņa

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
lv: Min. PHP versija Bricks darbināšanai ir PHP 5.4

en: Min. characters
lv: Min. rakstzīmju skaits

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
lv: Min. izmērs: Divreiz lielāks par vērtību zem logotipa augstuma / logotipa platuma, lai nodrošinātu pareizu attēlošanu retina ierīcēs.

en: Min. height
lv: Minimālais augstums

en: Min. height is 70.
lv: Min. augstums ir 70.

en: Min. length
lv: Min. garums

en: Min. price
lv: Min. cena

en: Min. time
lv: Min. laiks

en: Min. value
lv: Min. vērtība

en: Min. width
lv: Minimālais platums

en: Min/max date
lv: Min./maks. datums

en: Mini cart
lv: Mini grozs

en: Minimum
lv: Minimums

en: Minimum value
lv: Minimālā vērtība

en: Misc
lv: Dažādi

en: Miscellaneous
lv: Dažādi

en: Missing sidebar name.
lv: Trūkst sānjoslas nosaukuma.

en: Mobile
lv: Mobilais

en: Mobile first
lv: Vispirms mobilais

en: Mobile landscape
lv: Mobilais ainavas režīmā

en: Mobile menu
lv: Mobilā izvēlne

en: Mobile portrait
lv: Mobilais portreta režīmā

en: Mode
lv: Režīms

en: Modified
lv: Modificēts

en: Modified date
lv: Modificēšanas datums

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Month: %s
lv: Mēnesis: %s

en: Monthly
lv: Mēneša

en: More about meta robots directives.
lv: Vairāk par meta robots direktīvām.

en: More content to come ..
lv: Drīzumā vairāk satura..

en: More layouts
lv: Vairāk izkārtojumu

en: More text
lv: Vairāk teksta

en: Most Popular
lv: Populārākie

en: Most specific
lv: Visprecīzākais

en: Mouse enter
lv: Peles ievade

en: Mouse leave
lv: Peles izvade

en: Mouse leave window
lv: Pele pamet logu

en: Move
lv: Pārvietot

en: Move elements
lv: Pārvietot elementus

en: Move selected
lv: Pārvietot izvēlēto

en: Move to trash
lv: Pārvietot uz atkritni

en: Moved
lv: Pārvietots

en: Moved to trash
lv: Pārvietots uz atkritni

en: Multilevel
lv: Daudzlīmeņu

en: Multiple options
lv: Vairākas opcijas

en: Must match with the format saved in database.
lv: Jāsakrīt ar formātu, kas saglabāts datubāzē.

en: Mute
lv: Izslēgt skaņu

en: Muted
lv: Kluss

en: Muted color
lv: Blāva krāsa

en: My Templates
lv: Manas veidnes

en: My account
lv: Mans konts

en: My templates
lv: Manas veidnes

en: My templates access
lv: Manu veidņu piekļuve

en: MySQL version
lv: MySQL versija

en: NUMERIC
lv: SKAITLISKS

en: Name
lv: Nosaukums

en: Name already exists
lv: Nosaukums jau eksistē

en: Name is required
lv: Nosaukums ir obligāts

en: Name is reserved
lv: Nosaukums ir rezervēts

en: Name to display instead of the remote template URL in the template source dropdown.
lv: Nosaukums, ko rādīt attālās veidnes URL vietā veidņu avota nolaižamajā izvēlnē.

en: Native actions on this hook
lv: Iebūvētās darbības šim āķim

en: Native elements
lv: Standarta elementi

en: Nav
lv: Navigācija

en: Nav Menu
lv: Navigācijas izvēlne

en: Nav items
lv: Navigācijas vienumi

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
lv: Pārvietoties caur dažādām vaicājuma lapām bez lapas pārlādēšanas.

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Neat
lv: Glīti

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
lv: Nepieciešama palīdzība? Atradāt kļūdu? Ierosināt funkciju?

en: Nestable
lv: Ieliekams

en: Nestable elements can't be converted to components. You can either unlink them manually by right-clicking the global element in the builder or convert them automatically by clicking the "Convert to components" button above and then confirm the prompt.
lv: Ieliekamos elementus nevar pārveidot par komponentiem. Tu vari vai nu manuāli atvienot tos, noklikšķinot ar peles labo pogu uz globālā elementa veidotājā, vai arī automātiski pārveidot tos, noklikšķinot uz pogas “Pārveidot par komponentiem” augstāk un pēc tam apstiprinot uzvedni.

en: Never
lv: Nekad

en: New
lv: Jauns

en: New Custom Font
lv: Jauns pielāgots fonts

en: New Template
lv: Jauna veidne

en: New Template Name
lv: Jauns veidnes nosaukums

en: New capability
lv: Jauna iespēja

en: New category name
lv: Jaunās kategorijas nosaukums

en: New class name
lv: Jauns klases nosaukums

en: New classes detected. Resolve conflicts, if any, to import or skip.
lv: Konstatētas jaunas klases. Atrisini konfliktus, ja tādi ir, lai importētu vai izlaistu.

en: New color could not be saved.
lv: Jauno krāsu nevarēja saglabāt.

en: New color palette name
lv: Jaunās krāsu paletes nosaukums

en: New feature
lv: Jauns līdzeklis

en: New group name
lv: Jaunās grupas nosaukums

en: New query name
lv: Jauns vaicājuma nosaukums

en: New sidebar created.
lv: Jauna sānjosla izveidota.

en: New tab
lv: Jauna cilne

en: New theme style name
lv: Jauna motīva stila nosaukums

en: New variable name
lv: Jauna mainīgā nosaukums

en: Newer Comments
lv: Jaunāki komentāri

en: Next
lv: Nākamais

en: Next Icon
lv: Nākamā ikona

en: Next arrow
lv: Nākamā bultiņa

en: Next label
lv: Nākamā etiķete

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Next post
lv: Nākamais ieraksts

en: Next slide
lv: Nākamais slaids

en: Nice job
lv: Labs darbs

en: Nicename
lv: Īstais vārds

en: Nickname
lv: Iesauka

en: No
lv: Nē

en: No Bricks data found.
lv: Nav atrasti Bricks dati.

en: No CSS variable found.
lv: Nav atrasts neviens CSS mainīgais.

en: No Custom Font found in Trash
lv: Miskastē nav atrasts neviens pielāgotais fonts

en: No Custom Fonts found
lv: Nav atrasti pielāgotie fonti

en: No Facebook page URL provided.
lv: Nav norādīta Facebook lapas URL.

en: No HTML markup defined.
lv: Nav definēta HTML atzīmēšana.

en: No Instagram account found.
lv: Nav atrasts Instagram konts.

en: No Instagram posts found.
lv: Nav atrasti Instagram ieraksti.

en: No Polylang languages found.
lv: Polylang valodas nav atrastas.

en: No SVG selected.
lv: Nav izvēlēts SVG.

en: No Template Bundle found
lv: Veidņu komplekts nav atrasts

en: No Template Tag found
lv: Veidnes atzīme nav atrasta

en: No Template found in Trash
lv: Miskastē nav atrasta neviena veidne

en: No Templates found
lv: Veidnes nav atrastas

en: No URL parameters are generated or read, even if filter elements are present.
lv: Netiek ģenerēti vai nolasīti URL parametri, pat ja ir klātesoši filtra elementi.

en: No Vimeo ID provided.
lv: Nav norādīts Vimeo ID.

en: No Vimeo URL provided.
lv: Nav norādīts Vimeo URL.

en: No WordPress added content found.
lv: Nav atrasts WordPress pievienots saturs.

en: No WordPress widget type selected.
lv: Nav izvēlēts WordPress logrīka tips.

en: No YouTube ID provided.
lv: Nav norādīts YouTube ID.

en: No YouTube URL provided.
lv: Nav norādīts YouTube URL.

en: No access
lv: Nav piekļuves

en: No accordion item added.
lv: Nav pievienots akordeona vienums.

en: No action has been set for this form.
lv: Šai formai nav iestatīta nekāda darbība.

en: No active icon set selected
lv: Nav izvēlēts aktīvs ikonu komplekts

en: No additional information to show.
lv: Nav papildu informācijas, ko parādīt.

en: No audio file selected.
lv: Nav izvēlēts audio fails.

en: No caption
lv: Bez paraksta

en: No checkout fields defined.
lv: Nav definēti norēķinu lauki.

en: No classes found
lv: Nav atrasta neviena klase

en: No classes specified for deletion
lv: Nav norādītas klases dzēšanai

en: No classes to import.
lv: Nav klašu, ko importēt.

en: No code found.
lv: Nav atrasts kods.

en: No components found.
lv: Nav atrasts neviens komponents.

en: No conflict
lv: Nav konflikta

en: No connectable property found.
lv: Nav atrasta neviena pievienojama īpašība.

en: No content
lv: Nav satura

en: No date/fields set.
lv: Nav iestatīts datums/lauki.

en: No default value
lv: Nav noklusējuma vērtības

en: No dynamic data found.
lv: Nav atrasti dinamiski dati.

en: No dynamic data set.
lv: Nav iestatīti dinamiski dati.

en: No effect with loop enabled
lv: Nedarbojas ar iespējotu cilpu

en: No elements found for the selected filter.
lv: Nav atrasti elementi atlasītajam filtram.

en: No email address provided.
lv: Nav norādīta e-pasta adrese.

en: No excerpt found.
lv: Nav atrasts fragments.

en: No file URL provided.
lv: Nav norādīts faila URL.

en: No file selected.
lv: Nav izvēlēts neviens fails.

en: No files were uploaded.
lv: Netika augšupielādēts neviens fails.

en: No filter source selected.
lv: Nav atlasīts filtra avots.

en: No fluid typography category selected. Please create and select a category, then generate your fluid typography variables.
lv: Nav atlasīta plūstošās tipogrāfijas kategorija. Lūdzu, izveidojiet un atlasiet kategoriju, pēc tam ģenerējiet plūstošās tipogrāfijas mainīgos.

en: No fluid typography variables found. Configure the scale generator on the right-hand side as per your requirements. Once done, click the "Generate variables" button to automatically create your fluid typography variables.
lv: Nav atrasti plūstoši tipogrāfijas mainīgie. Konfigurējiet skalas ģeneratoru labajā pusē atbilstoši jūsu prasībām. Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz pogas “Ģenerēt mainīgos”, lai automātiski izveidotu plūstošās tipogrāfijas mainīgos.

en: No font files found in the CSS.
lv: CSS netika atrasti fontu faili.

en: No form field added.
lv: Nav pievienots veidlapas lauks.

en: No found rows
lv: Nav atrastu rindu

en: No hook selected.
lv: Nav izvēlēts āķis.

en: No icon selected.
lv: Nav izvēlēta ikona.

en: No image selected.
lv: Nav izvēlēts attēls.

en: No instances
lv: Nav instanču

en: No languages found.
lv: Valodas nav atrastas.

en: No latitude/longitude or address provided. Use dynamic data tags to retrieve the coordinates/address from your query loop results.
lv: Nav norādīta platuma/garuma vai adrese. Izmantojiet dinamisko datu tagus, lai iegūtu koordinātas/adresi no jūsu vaicājuma cilpas rezultātiem.

en: No license for provided license key found.
lv: Nav atrasta licence norādītajai licences atslēgai.

en: No link
lv: Nav saites

en: No list items defined.
lv: Nav definēti saraksta vienumi.

en: No locations found
lv: Nav atrasta neviena atrašanās vieta

en: No menu items
lv: Nav izvēlnes vienumu

en: No meta data selected.
lv: Nav izvēlēti meta dati.

en: No name
lv: Bez nosaukuma

en: No native actions on this hook
lv: Nav iebūvētu darbību šim āķim

en: No nav menu found.
lv: Nav atrasta navigācijas izvēlne.

en: No options found
lv: Nav atrasta neviena opcija

en: No order found or the order is not suitable for this element.
lv: Nav atrasts pasūtījums vai pasūtījums nav piemērots šim elementam.

en: No orphaned elements found.
lv: Nav atrasti bāreņelementi.

en: No pagination on singular posts/pages.
lv: Nav lapošanas atsevišķiem ierakstiem/lapām.

en: No pagination results.
lv: Nav lapošanas rezultātu.

en: No permission
lv: Nav atļaujas

en: No post ID provided.
lv: Nav norādīts ieraksta ID.

en: No posts found
lv: Nav atrasti ieraksti

en: No previous or next posts found..
lv: Nav atrasti iepriekšējie vai nākamie ieraksti..

en: No pricing table defined.
lv: Nav definēta cenu tabula.

en: No product archive description found.
lv: Nav atrasts produktu arhīva apraksts.

en: No product selected
lv: Nav izvēlēts produkts

en: No products in cart
lv: Grozā nav produktu

en: No products to show.
lv: Nav produktu, ko parādīt.

en: No progress bar created.
lv: Nav izveidota progresa josla.

en: No properties connected.
lv: Nav pievienotu īpašību.

en: No properties found.
lv: Nav atrasta neviena īpašība.

en: No property groups found.
lv: Nav atrasta neviena īpašību grupa.

en: No query selected
lv: Nav izvēlēts vaicājums

en: No rating
lv: Nav vērtējuma

en: No ratings
lv: Nav vērtējumu

en: No ratings yet.
lv: Vēl nav vērtējumu.

en: No related products to show.
lv: Nav saistītu produktu, ko parādīt.

en: No repeat
lv: Bez atkārtošanas

en: No results
lv: Nav rezultātu

en: No results found
lv: Nav atrasti rezultāti

en: No scroll
lv: Bez ritināšanas

en: No sharing option selected.
lv: Nav izvēlēta neviena kopīgošanas opcija.

en: No shortcode provided.
lv: Nav norādīts īsais kods.

en: No sidebar selected.
lv: Nav izvēlēta sānjosla.

en: No signature
lv: Nav paraksta

en: No slide added.
lv: Nav pievienots slaids.

en: No social icon added.
lv: Nav pievienota neviena sociālā ikona.

en: No spaces. No pound (#) sign.
lv: Bez atstarpēm. Bez numura zīmes (#).

en: No tabs added.
lv: Nav pievienotu ciļņu.

en: No target query selected.
lv: Nav atlasīts mērķa vaicājums.

en: No team members added.
lv: Nav pievienotu komandas dalībnieku.

en: No template selected.
lv: Nav izvēlēta veidne.

en: No templates found.
lv: Nav atrasta neviena veidne.

en: No testimonials added.
lv: Nav pievienotu atsauksmju.

en: No text added.
lv: Nav pievienots teksts.

en: No valid font files were processed.
lv: Netika apstrādāts neviens derīgs fonta fails.

en: No variables found. Create a CSS variable using the input at the bottom or in bulk by clicking the "Import" icon at the top.
lv: Nav atrasts neviens mainīgais. Izveido CSS mainīgo, izmantojot ievadi apakšā vai lielapjomā, noklikšķinot uz ikonas "Importēt" augšpusē.

en: No video selected.
lv: Nav izvēlēts video.

en: No wrap
lv: Neaptīt

en: No-repeat
lv: Neatkārtot

en: None
lv: Nav

en: Normal
lv: Normāls

en: Not allowed
lv: Nav atļauts

en: Not allowed: Infinite template loop.
lv: Nav atļauts: Bezgalīga veidņu cilpa.

en: Not applied in the builder.
lv: Netiek piemērots veidotājā.

en: Not empty
lv: Nav tukšs

en: Not equal
lv: Nav vienāds

en: Not exists
lv: Neeksistē

en: Not featured
lv: Nav izcelts

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Not new
lv: Nav jauns

en: Not on sale
lv: Nav izpārdošanā

en: Not possible while bulk-editing.
lv: Nav iespējams lielapjoma rediģēšanas laikā.

en: Not supported
lv: Netiek atbalstīts

en: Not supported on mobile devices
lv: Netiek atbalstīts mobilajās ierīcēs

en: Nothing found
lv: Nekas nav atrasts

en: Nothing found.
lv: Nekas nav atrasts.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
lv: Nekas nav atrasts. Lūdzu, mēģini vēlreiz ar citu atslēgvārdu!

en: Nothing to copy
lv: Nav ko kopēt

en: Nothing to paste
lv: Nav ko ielīmēt

en: Notice
lv: Paziņojums

en: Notice from %1$s: But don't worry. %1$s regularly updates all WooCommerce template files with each new release. If you are on the latest version and see this message, any necessary compatibility enhancements will be included in the next update.
lv: Paziņojums no %1$s: Bet neuztraucieties. %1$s regulāri atjaunina visus WooCommerce veidņu failus ar katru jauno izlaidumu. Ja jums ir jaunākā versija un redzat šo ziņojumu, nākamajā atjauninājumā tiks iekļauti visi nepieciešamie saderības uzlabojumi.

en: Notices
lv: Paziņojumi

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: November
lv: Novembris

en: Number
lv: Skaitlis

en: Number of comments
lv: Komentāru skaits

en: Number of posts
lv: Ierakstu skaits

en: Number of users to retrieve
lv: Iegūstamo lietotāju skaits

en: Numbered list
lv: Numurēts saraksts

en: Numeric
lv: Skaitlisks

en: Numeric meta value
lv: Skaitliska meta vērtība

en: Object fit
lv: Objekta pielāgošana

en: Object position
lv: Objekta pozīcija

en: Oblique
lv: Slīps

en: October
lv: Oktobris

en: Odd background
lv: Nepāra fons

en: Off
lv: Izslēgts

en: Off-Canvas
lv: Sānu panelis

en: Offcanvas
lv: Sānu panelis

en: Offset
lv: Nobīde

en: Offset key
lv: Nobīdes atslēga

en: Offset key location
lv: Nobīdes atslēgas atrašanās vieta

en: Okay
lv: Labi

en: Older Comments
lv: Vecāki komentāri

en: On
lv: Ieslēgts

en: On backorder
lv: Pasūtāms

en: On blur
lv: Izejot no lauka

en: On input
lv: Pie ievades

en: On input, blur and submit
lv: Pie ievades, izejot no lauka un iesniedzot

en: On sale
lv: Izpārdošanā

en: On sale products only
lv: Tikai izpārdošanā esošie produkti

en: Once done editing, click the "Save Settings" button at the bottom below to persist your changes.
lv: Kad esat pabeidzis rediģēšanu, noklikšķiniet uz pogas “Saglabāt iestatījumus” apakšā, lai saglabātu izmaiņas.

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
lv: Kad esat iepazinies ar to, kā darbojas Bricks, ir laba ideja uzzināt par veidnēm. Tā jūs veidojat savas vietnes galveni, kājeni un jebkuru citu veida atkārtoti izmantojamu saturu, piemēram, emuāra ierakstu izkārtojumus, arhīvus, meklēšanas rezultātus un kļūdu lapas.

en: One Page Navigation
lv: Vienas lapas navigācija

en: One Result
lv: Viens rezultāts

en: One feature per line
lv: Viena funkcija rindā

en: One or more of the selected classes conflict with existing classes on your site. You must either override the existing classes on your site or discard these imported versions.
lv: Viena vai vairākas atlasītās klases konfliktē ar esošajām klasēm tavā vietnē. Tev jāpārraksta esošās klases tavā vietnē vai jāatmet šīs importētās versijas.

en: One or more webhook requests failed.
lv: Viens vai vairāki webhook pieprasījumi neizdevās.

en: One post found
lv: Atrasts viens ieraksts

en: Only added if none of your product fields contains any links.
lv: Tiek pievienots tikai tad, ja neviens no jūsu produktu laukiem nesatur saites.

en: Only applicable for purchasable simple products with in stock status.
lv: Attiecas tikai uz iegādājamiem vienkāršiem produktiem ar pieejamības statusu.

en: Only applicable if the add to cart display as form (e.g. on single product page).
lv: Attiecas tikai tad, ja pievienošana grozam tiek attēlota kā forma (piemēram, atsevišķa produkta lapā).

en: Only applied in builder and template preview.
lv: Tiek piemērots tikai veidotājā un veidnes priekšskatījumā.

en: Only applies to Image, Image Gallery, and SVG elements. Images will not be imported if the source is a custom URL or a dynamic data tag.
lv: Attiecas tikai uz Attēla, Attēlu galerijas un SVG elementiem. Attēli netiks importēti, ja avots ir pielāgots URL vai dinamisks datu tags.

en: Only applies to new items added to the DOM.
lv: Attiecas tikai uz jauniem elementiem, kas pievienoti DOM.

en: Only applies to top level dropdown elements.
lv: Attiecas tikai uz augstākā līmeņa nolaižamo elementu.

en: Only empty draft fonts can be deleted.
lv: Tikai tukšus fonta melnrakstus var dzēst.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
lv: Piešķiriet piekļuvi savām veidnēm tikai iepriekš ievadītajām vietnēm. Viens URL katrā rindā.

en: Only muted YouTube videos will autoplay on iOS Safari.
lv: Tikai izslēgti YouTube video automātiski atskaņosies iOS Safari.

en: Only one "Table of contents" element can be visible on a page at a time.
lv: Vienlaikus var būt redzams tikai viens “Satura rādītājs” elements lapā.

en: Only parent terms
lv: Tikai vecāku termini

en: Only post queries are supported in this version.
lv: Šajā versijā tiek atbalstīti tikai ierakstu vaicājumi.

en: Only rendered if link is set.
lv: Tiek atveidots tikai tad, ja ir iestatīta saite.

en: Only return terms
lv: Atgriezt tikai terminus

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
lv: Iestatiet tikai tad, ja sastopaties ar problēmām, izmantojot noklusējuma atveidošanu būvētājā (REST API atspējots utt.)

en: Only supports Post, Term, and User context. More context are available inside the "Interaction" settings that open this popup.
lv: Atbalsta tikai Raksta, Tēmas un Lietotāja kontekstu. Vairāk kontekstu ir pieejami “Mijiedarbības” iestatījumos, kas atver šo uznirstošo logu.

en: Only the first assigned term will be displayed.
lv: Tiks parādīts tikai pirmais piešķirtais termins.

en: Only works if the first assigned term is a child term.
lv: Darbojas tikai tad, ja pirmais piešķirtais termins ir apakštermins.

en: Opacity
lv: Necaurredzamība

en: Open
lv: Atvērt

en: Open accordion
lv: Atvērt akordeonu

en: Open icon manager
lv: Atvērt ikonu pārvaldnieku

en: Open image in lightbox
lv: Atvērt attēlu gaismas kastē

en: Open in new tab
lv: Atvērt jaunā cilnē

en: Open mobile menu
lv: Atvērt mobilās ierīces izvēlni

en: Open on add to cart (AJAX)
lv: Atvērt pievienojot grozam (AJAX)

en: Open on page load
lv: Atvērt, ielādējot lapu

en: Open tab index
lv: Atvērt cilnes indeksu

en: Open tab on
lv: Atvērt cilni

en: Operating system
lv: Operētājsistēma

en: Opposites linked
lv: Pretējās puses saistītas

en: Option
lv: Opcija

en: Optional
lv: Neobligāts

en: Options
lv: Opcijas

en: Options (one per line)
lv: Opcijas (viena katrā rindā)

en: Options type
lv: Opciju tips

en: Or
lv: Vai

en: Order
lv: Kārtība

en: Order by
lv: Kārtot pēc

en: Order date
lv: Pasūtījuma datums

en: Order details
lv: Pasūtījuma detaļas

en: Order email
lv: Pasūtījuma e-pasts

en: Order id
lv: Pasūtījuma ID

en: Order matters. Start at smallest breakpoint. If using mobile-first start at largest breakpoint.
lv: Secība ir svarīga. Sāciet ar mazāko pārtraukumpunktu. Ja izmantojat mobilo-vispirms pieeju, sāciet ar lielāko pārtraukumpunktu.

en: Order meta key
lv: Kārtošanas meta atslēga

en: Order number
lv: Pasūtījuma numurs

en: Order overview
lv: Pasūtījuma pārskats

en: Order payment method
lv: Pasūtījuma maksājuma metode

en: Order receipt
lv: Pasūtījuma kvīts

en: Order review
lv: Pasūtījuma pārskats

en: Order total
lv: Pasūtījuma kopsumma

en: Order updates
lv: Pasūtījuma atjauninājumi

en: Ordered list
lv: Sakārtots saraksts

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Organize your properties in groups. Reorder your groups via drag & drop. Click to rename. Create a property group using the form below.
lv: Sakārtojiet savas īpašības grupās. Pārkārtojiet grupas, izmantojot vilkšanas un nomešanas metodi. Noklikšķiniet, lai pārdēvētu. Izveidojiet īpašību grupu, izmantojot zemāk esošo veidlapu.

en: Original price
lv: Sākotnējā cena

en: Original price typography
lv: Sākotnējās cenas tipogrāfija

en: Orphaned elements
lv: Atsaistīti elementi

en: Orphaned elements detected (%s). Please back-up your site or at least copy all elements in the structure panel, then click the "Clean up" button below to remove all orphaned elements.
lv: Atklāti bāreņelementi (%s). Lūdzu, veic savas vietnes dublējumu vai vismaz nokopē visus elementus struktūras panelī, pēc tam noklikšķini uz pogas “Satīrīt” zemāk, lai noņemtu visus bāreņelementus.

en: Orphaned elements removed.
lv: Bāreņelementi noņemti.

en: Orphaned elements review
lv: Bāreņu elementu pārskats

en: Other
lv: Cits

en: Other (URL)
lv: Cits (URL)

en: Other classes
lv: Citas klases

en: Other pages
lv: Citas lapas

en: Other styles
lv: Citi stili

en: Others
lv: Citi

en: Out of stock
lv: Nav pieejams

en: Outer width of the info box popup.
lv: Info lodziņa uznirstošā loga ārējais platums.

en: Outline
lv: Kontūra

en: Outline - Dark
lv: Kontūra - tumša

en: Outline - Light
lv: Kontūra - gaiša

en: Outline - Primary
lv: Kontūra - primārā

en: Output PHP function
lv: Izvades PHP funkcija

en: Outset
lv: Izcelta

en: Outstanding
lv: Izcili

en: Overflow
lv: Pārplūde

en: Overlay
lv: Pārklājums

en: Overlay content
lv: Pārklājuma saturs

en: Overline
lv: Pārsvītrojums

en: Override
lv: Pārrakstīt

en: Override local class
lv: Pārrakstīt lokālo klasi

en: Overwrite
lv: Pārrakstīt

en: PHP class does not exist
lv: PHP klase neeksistē

en: PHP execution time limit
lv: PHP izpildes laika ierobežojums

en: PHP max input vars
lv: PHP maksimālais ievades mainīgo skaits

en: PHP max upload file size
lv: PHP maksimālais augšupielādes faila izmērs

en: PHP memory limit
lv: PHP atmiņas ierobežojums

en: PHP post max size
lv: PHP posta maksimālais izmērs

en: PHP safe mode
lv: PHP drošais režīms

en: PHP version
lv: PHP versija

en: Padding
lv: Iekšējā apmale

en: Page
lv: Lapa

en: Page %s
lv: Lapa %s

en: Page ID
lv: Lapas ID

en: Page background
lv: Lapas fons

en: Page date
lv: Lapas datums

en: Page layout
lv: Lapas izkārtojums

en: Page modified
lv: Lapas modificēšanas datums

en: Page not found
lv: Lapa nav atrasta

en: Page number
lv: Lapas numurs

en: Page order
lv: Lapas kārtība

en: Page parameter
lv: Lapas parametrs

en: Page settings
lv: Lapas iestatījumi

en: Page title
lv: Lapas virsraksts

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
lv: Pēc noklusējuma lapai specifiskās stila lapas tiek ielādētas iekšēji. Izvēlieties “Ārējie faili”, lai ielādētu tikai nepieciešamo CSS un ļautu veikt stila lapu kešošanu.

en: Pages
lv: Lapas

en: Pages:
lv: Lapas:

en: Pagination
lv: Lapošana

en: Pagination method
lv: Lapošanas metode

en: Pagination parameter location
lv: Lapošanas parametra atrašanās vieta

en: Pane
lv: Panelis

en: Panel
lv: Panelis

en: Panel width could not be saved.
lv: Paneļa platumu nevarēja saglabāt.

en: Paragraph
lv: Rindkopa

en: Parameter
lv: Parametrs

en: Parameter name for the page number (e.g., "page" or "offset"). This parameter will only be added when AJAX enabled pagination element are used.
lv: Parametra nosaukums lapas numuram (piemēram, “page” vai “offset”). Šis parametrs tiks pievienots tikai tad, kad tiek izmantoti AJAX iespējotie lapošanas elementi.

en: Parameters
lv: Parametri

en: Parent
lv: Vecāks

en: Parent term
lv: Vecāka termins

en: Parent term ID
lv: Vecāka termina ID

en: Parent theme URI
lv: Vecāktēmas URI

en: Parent theme author URI
lv: Vecāktēmas autora URI

en: Parent theme name
lv: Vecāktēmas nosaukums

en: Parent theme version
lv: Vecāktēmas versija

en: Parse dynamic data
lv: Parsēt dinamiskos datus

en: Password
lv: Parole

en: Password accepted. You can now access the protected content.
lv: Parole pieņemta. Tagad vari piekļūt aizsargātajam saturam.

en: Password min. length
lv: Paroles min. garums

en: Password protect your templates.
lv: Aizsargājiet savas veidnes ar paroli.

en: Password protected
lv: Aizsargāts ar paroli

en: Password protection
lv: Paroles aizsardzība

en: Password protection limits access to content on the rendered frontend only. It does not restrict alternative access methods (e.g. REST API). For sensitive data, consider stricter security controls.
lv: Paroles aizsardzība ierobežo piekļuvi saturam tikai attēlotajā priekšplānā. Tā neierobežo alternatīvas piekļuves metodes (piemēram, REST API). Sensitīviem datiem apsveriet stingrākas drošības kontroles.

en: Password required.
lv: Nepieciešama parole.

en: Password source
lv: Paroles avots

en: Password toggle
lv: Paroles pārslēgšana

en: Paste
lv: Ielīmēt

en: Pasted
lv: Ielīmēts

en: Path that contains the total item count. Use "body" to target the response path root and "header" for the response headers. Required for the pagination to work. Use "header.x-wp-totalpages" for WordPress REST API calls.
lv: Ceļš, kas satur kopējo elementu skaitu. Izmantojiet "body", lai atlasītu atbildes ceļa sakni, un "header", lai atlasītu atbildes galvenes. Nepieciešams, lai darbotos lapu numerācija. Izmantojiet "header.x-wp-totalpages" WordPress REST API zvaniem.

en: Path to extract nested data. Leave empty to use full response. Example: "data.results" to get results from {data: {results: [...]}}
lv: Ceļš, lai izgūtu iegultos datus. Atstājiet tukšu, lai izmantotu pilnu atbildi. Piemērs: “data.results”, lai iegūtu rezultātus no {data: {results: [...]}}

en: Pattern
lv: Modelis

en: Pause autoplay
lv: Apturēt automātisko atskaņošanu

en: Pause on focus
lv: Pauzēt fokusā

en: Pause on hover
lv: Pauze, uzbraucot ar peli

en: Paused
lv: Apturēts

en: Pay
lv: Maksāt

en: Payment
lv: Maksājums

en: Pending message
lv: Gaidīšanas ziņojums

en: Per page load
lv: Vienas lapas ielādes laikā

en: Per session
lv: Par sesiju

en: Percent
lv: Procenti

en: Percentage
lv: Procentuālā atlaide

en: Percentage typography
lv: Procentu tipogrāfija

en: Performance
lv: Veiktspēja

en: Permalink
lv: Permalinks

en: Permanently delete this icon? This action cannot be undone.
lv: Neatgriezeniski dzēst šo ikonu? Šo darbību nevar atsaukt.

en: Picture in picture
lv: Attēls attēlā

en: Pie Chart
lv: Sektoru diagramma

en: Pin
lv: Piespraust

en: Pin/unpin elements
lv: Piespraust/atspraust elementus

en: Pinned
lv: Piesprausts

en: Pinned elements
lv: Piespraustie elementi

en: Place and configure a "Map Connector" element inside the query loop to enable dynamic address retrieval. On the frontend, actual location markers will be displayed based on the retrieved addresses. In the builder, a placeholder marker will be shown using your Map Center settings for styling purposes.
lv: Novietojiet un konfigurējiet “Kartes Savienotāja” elementu vaicājuma cilpas iekšpusē, lai iespējotu dinamisku adrešu iegūšanu. Priekšskatē tiks parādīti faktiskie atrašanās vietas marķieri, pamatojoties uz iegūtajām adresēm. Veidotājā tiks rādīts aizvietotāja marķieris, izmantojot jūsu Kartes Centra iestatījumus stila nolūkiem.

en: Place this query on the cart page.
lv: Novietojiet šo vaicājumu groza lapā.

en: Place this query on the product page.
lv: Novietojiet šo vaicājumu produkta lapā.

en: Place this query on the single product page.
lv: Novieto šo vaicājumu viena produkta lapā.

en: Placeholder
lv: Vietturis

en: Placeholder color
lv: Viettura krāsa

en: Placeholder image shown.
lv: Rādīts viettura attēls.

en: Placeholder typography
lv: Viettura tipogrāfija

en: Placeholders
lv: Vietturi

en: Play inline
lv: Atskaņot iekļauti

en: Play interaction
lv: Atskaņot mijiedarbību

en: Play once
lv: Atskaņot vienreiz

en: Please check your email to confirm your subscription.
lv: Lūdzu, pārbaudi savu e-pastu, lai apstiprinātu abonementu.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
lv: Lūdzu, noklikšķiniet uz pogas zemāk, lai ģenerētu visus nepieciešamos CSS failus.

en: Please click the link below to activate your account
lv: Lūdzu, noklikšķiniet uz zemāk esošās saites, lai aktivizētu savu kontu

en: Please connect your Instagram account.
lv: Lūdzu, pievienojiet savu Instagram kontu.

en: Please copy & paste your license key in here ..
lv: Lūdzu, iekopē savu licences atslēgu šeit...

en: Please create a full-site backup and perform a "Code review" (see above) before generating code signatures globally.
lv: Lūdzu, izveidojiet pilnu vietnes rezerves kopiju un veiciet “Koda pārskatu” (skatīt augstāk) pirms koda parakstu ģenerēšanas visā vietnē.

en: Please create a full-site backup before running the converter.
lv: Lūdzu, izveido pilnu vietnes rezerves kopiju pirms palaist pārveidotāju.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
lv: Lūdzu, pārliecinies, ka šajā vietnē ir iestatīts SMTP, lai visi izejošie e-pasti tiktu piegādāti pareizi.

en: Please ensure that the SVG code you paste in here does not contain any potentially malicious code. You can run it first through a free online SVG cleaner like %s
lv: Lūdzu, pārliecinieties, ka iekopētais SVG kods nesatur potenciāli kaitīgu kodu. Varat to vispirms pārbaudīt, izmantojot bezmaksas tiešsaistes SVG tīrītāju, piemēram, %s

en: Please enter a password of at least %s characters.
lv: Lūdzu, ievadi paroli, kas satur vismaz %s rakstzīmes.

en: Please enter at least 2 characters
lv: Lūdzu, ievadiet vismaz 2 rakstzīmes

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
lv: Lūdzu, ievadiet platumu/garumu, izmantojot vairākus marķierus.

en: Please fetch the data again as the API settings have changed.
lv: Lūdzu, iegūstiet datus vēlreiz, jo API iestatījumi ir mainījušies.

en: Please make sure to set the "Scale X" value inside the transform setting above to "-1".
lv: Lūdzu, pārliecinieties, ka “Mēroga X” vērtība transformācijas iestatījumos augstāk ir iestatīta uz “-1”.

en: Please provide a new password
lv: Lūdzu, norādi jaunu paroli

en: Please review all code instances found on your site page by page to ensure they don't contain any malicious or faulty code. Click on the title to edit the page, template, etc. with Bricks.
lv: Lūdzu, pārskatiet visus koda gadījumus, kas atrasti jūsu vietnē, lapu pa lapai, lai pārliecinātos, ka tie nesatur ļaunprātīgu vai kļūdainu kodu. Noklikšķiniet uz nosaukuma, lai rediģētu lapu, veidni utt. ar Bricks.

en: Please review your code and generate code signatures.
lv: Lūdzu, pārskati savu kodu un ģenerē koda parakstus.

en: Please select a filter input.
lv: Lūdzu, izvēlieties filtra ievadi.

en: Please select rating icons.
lv: Lūdzu, izvēlieties vērtējuma ikonas.

en: Please set at least one product filter.
lv: Lūdzu, iestatiet vismaz vienu produktu filtru.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
lv: Lūdzu, pastāstiet par savu(-iem) iemeslu(-iem) Bricks deaktivizēšanai. Jo vairāk detaļu, jo labāk :)

en: Please update your WordPress URLs under Settings > General to use https:// instead of http:// for optimal performance & functionality. Valid SSL certificate required.
lv: Lūdzu, atjaunini savas WordPress URL adreses sadaļā Iestatījumi > Vispārīgi, lai izmantotu https:// nevis http:// optimālai veiktspējai un funkcionalitātei. Nepieciešams derīgs SSL sertifikāts.

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
lv: Lūdzu, izmantojiet savu Bricks konta e-pasta adresi visiem klientu atbalsta pieprasījumiem. Lai pievienotu lielākus failus, lūdzu, nosūtiet e-pastu tieši uz %1$s. Lai redzētu, kas pašlaik tiek izstrādāts, vai iesniegtu/balsotu par funkciju pieprasījumiem, lūdzu, apmeklējiet mūsu %2$s.

en: Popular
lv: Populārs

en: Popularity
lv: Popularitāte

en: Populate Content
lv: Aizpildīt saturu

en: Populate the query loop address above through dynamic data tags.
lv: Aizpildiet vaicājuma cilpas adresi augstāk, izmantojot dinamisko datu tagus.

en: Popup
lv: Uznirstošais logs

en: Popup data not found
lv: Uznirstošie dati nav atrasti

en: Popup limit
lv: Iznirstošo logu ierobežojums

en: Position
lv: Pozīcija

en: Positioning
lv: Pozicionēšana

en: Post
lv: Ieraksts

en: Post Content
lv: Ieraksta saturs

en: Post ID
lv: Ieraksta ID

en: Post Navigation
lv: Ieraksta navigācija

en: Post Title
lv: Ieraksta virsraksts

en: Post author
lv: Ieraksta autors

en: Post comments
lv: Ieraksta komentāri

en: Post comments count
lv: Ieraksta komentāru skaits

en: Post content
lv: Ieraksta saturs

en: Post could not be duplicated
lv: Ierakstu nevarēja dublēt

en: Post count
lv: Ierakstu skaits

en: Post date
lv: Ieraksta datums

en: Post excerpt
lv: Ieraksta izvilkums

en: Post link
lv: Ieraksta saite

en: Post meta
lv: Ieraksta meta

en: Post meta typography
lv: Ieraksta meta tipogrāfija

en: Post modified date
lv: Ieraksta modificēšanas datums

en: Post navigation
lv: Ieraksta navigācija

en: Post parent
lv: Ieraksta vecāks

en: Post parent ID
lv: Ieraksta vecāka ID

en: Post password
lv: Ieraksta parole

en: Post slug
lv: Ieraksta tēmturis

en: Post status
lv: Ieraksta statuss

en: Post time
lv: Ieraksta laiks

en: Post title
lv: Ieraksta virsraksts

en: Post title typography
lv: Ieraksta virsraksta tipogrāfija

en: Post to update
lv: Atjaunināmais ieraksts

en: Post type
lv: Ieraksta veids

en: Post types
lv: Ierakstu veidi

en: Poster
lv: Plakāts

en: Poster image
lv: Plakāta attēls

en: Poster size for YouTube
lv: Plakāta izmērs YouTube

en: Postmeta table meta_value type
lv: Postmeta tabulas meta_value tips

en: Posts
lv: Ieraksti

en: Posts per page
lv: Ieraksti vienā lapā

en: Posts per row
lv: Ieraksti rindā

en: Posts should be in a same taxonomy term.
lv: Ierakstiem jābūt vienā un tajā pašā taksonomijas terminā.

en: Powered by %s
lv: Darbina %s

en: Precedes "Link Image" setting.
lv: Prioritāte pār “Saites attēls” iestatījumu.

en: Precedes image height setting.
lv: Aizvieto attēla augstuma iestatījumu.

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Prefix block
lv: Prefiksa bloks

en: Prefix with a dot (.) to filter results that start with this string, or suffix with a dot (.) to filter results ending with this string.
lv: Pievienojiet punktu (.) sākumā, lai filtrētu rezultātus, kas sākas ar šo virkni, vai pievienojiet punktu (.) beigās, lai filtrētu rezultātus, kas beidzas ar šo virkni.

en: Preload
lv: Iepriekšielāde

en: Preload custom fonts
lv: Ielādēt pielāgotos fontus iepriekš

en: Prev
lv: Iepr

en: Prev arrow
lv: Iepriekšējā bultiņa

en: Prev label
lv: Iepriekšējā etiķete

en: Prevent duplicates
lv: Novērst dublikātus

en: Preview
lv: Priekšskatīt

en: Preview autosave
lv: Priekšskatījuma automātiskā saglabāšana

en: Preview image
lv: Priekšskatījuma attēls

en: Preview mode
lv: Priekšskatīšanas režīms

en: Preview notice type
lv: Priekšskatījuma paziņojuma tips

en: Preview order ID
lv: Priekšskatījuma pasūtījuma ID

en: Preview template
lv: Priekšskatīšanas veidne

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Previous Icon
lv: Iepriekšējā ikona

en: Previous interaction ID
lv: Iepriekšējās mijiedarbības ID

en: Previous page
lv: Iepriekšējā lapa

en: Previous post
lv: Iepriekšējais ieraksts

en: Previous slide
lv: Iepriekšējais slaids

en: Price
lv: Cena

en: Price meta
lv: Cenas meta

en: Price prefix
lv: Cenas prefikss

en: Price suffix
lv: Cenas sufikss

en: Price typography
lv: Cenas tipogrāfija

en: Pricing
lv: Cenu noteikšana

en: Pricing Tables
lv: Cenu tabulas

en: Pricing table
lv: Cenu tabula

en: Primary
lv: Primārais

en: Primary color
lv: Primārā krāsa

en: Priority
lv: Prioritāte

en: Privacy
lv: Privātums

en: Privacy policy
lv: Privātuma politika

en: Product
lv: Produkts

en: Product ID
lv: Produkta ID

en: Product SKU
lv: Produkta SKU

en: Product additional information
lv: Papildu informācija par produktu

en: Product archive
lv: Produktu arhīvs

en: Product attribute
lv: Produkta atribūts

en: Product badge "New"
lv: Produkta nozīmīte “Jauns”

en: Product badge "Sale"
lv: Produkta nozīmīte “Izpārdošana”

en: Product badge new
lv: Produkta jaunā zīme

en: Product categories
lv: Produktu kategorijas

en: Product category
lv: Produkta kategorija

en: Product category image
lv: Produkta kategorijas attēls

en: Product content
lv: Produkta saturs

en: Product content is empty.
lv: Produkta saturs ir tukšs.

en: Product featured
lv: Izceltais produkts

en: Product gallery
lv: Produkta galerija

en: Product gallery images
lv: Produkta galerijas attēli

en: Product images
lv: Produkta attēli

en: Product is out of stock.
lv: Produkts nav noliktavā.

en: Product meta
lv: Produkta metadati

en: Product new status
lv: Produkta jaunuma statuss

en: Product on sale
lv: Produkts akcijā

en: Product price
lv: Produkta cena

en: Product purchased by user
lv: Produktu iegādājies lietotājs

en: Product rating
lv: Produkta vērtējums

en: Product ratings are disabled.
lv: Produkta vērtējumi ir atspējoti.

en: Product regular price
lv: Produkta parastā cena

en: Product reviews
lv: Produkta atsauksmes

en: Product sale price
lv: Produkta akcijas cena

en: Product sale status
lv: Produkta izpārdošanas statuss

en: Product search
lv: Produktu meklēšana

en: Product short description
lv: Īss produkta apraksts

en: Product sold individually
lv: Produkts pārdodams atsevišķi

en: Product stock
lv: Produkta krājumi

en: Product stock management
lv: Produkta krājumu pārvaldība

en: Product stock quantity
lv: Produkta krājumu daudzums

en: Product stock status
lv: Produkta krājumu statuss

en: Product tabs
lv: Produktu cilnes

en: Product tag
lv: Produkta tags

en: Product tags
lv: Produktu birkas

en: Product title
lv: Produkta nosaukums

en: Product type
lv: Produkta veids

en: Product up/cross-sells
lv: Produkta papildpārdošana/krusteniskā pārdošana

en: Products
lv: Produkti

en: Products archive description
lv: Produktu arhīva apraksts

en: Products filter
lv: Produktu filtrs

en: Products orderby
lv: Produktu kārtošana

en: Products pagination
lv: Produktu lapošana

en: Products per page
lv: Produkti lapā

en: Products total results
lv: Produktu kopējie rezultāti

en: Products with the same category or tag.
lv: Produkti ar tādu pašu kategoriju vai tagu.

en: Profile picture
lv: Profila attēls

en: Progress Bar
lv: Progresa josla

en: Project ID
lv: Projekta ID

en: Project not found.
lv: Projekts nav atrasts.

en: Properties
lv: Īpašības

en: Properties found, but none are conneted to any setting of your main component.
lv: Īpašības atrastas, bet neviena nav savienota ar galvenā komponenta iestatījumiem.

en: Property
lv: Īpašums

en: Property groups
lv: Īpašību grupas

en: Property name
lv: Īpašības nosaukums

en: Property value
lv: Īpašības vērtība

en: Provide the element ID that holds the live search results below.
lv: Norādi elementa ID, kurā atrodas tiešsaistes meklēšanas rezultāti, zemāk.

en: Provide your own options in JSON format
lv: Norādiet savas opcijas JSON formātā

en: Provider
lv: Nodrošinātājs

en: Pseudo class
lv: Pseidoklase

en: Pseudos
lv: Pseidoklases

en: Public templates
lv: Publiskas veidnes

en: Publish
lv: Publicēt

en: Published
lv: Publicēts

en: Published date
lv: Publicēšanas datums

en: Quantity
lv: Daudzums

en: Queries
lv: Vaicājumi

en: Queries of the types "Post", "Term", and "User" are supported.
lv: Tiek atbalstīti vaicājumi ar tipiem “Ieraksts”, “Termins” un “Lietotājs”.

en: Query
lv: Vaicājums

en: Query API
lv: Vaicājuma API

en: Query Bricks data in search results
lv: Vaicāt Bricks datus meklēšanas rezultātos

en: Query Results Summary
lv: Vaicājuma rezultātu kopsavilkums

en: Query configured
lv: Vaicājums konfigurēts

en: Query editor
lv: Vaicājumu redaktors

en: Query editor in use. But not accessible due to lack of code execution rights.
lv: Vaicājumu redaktors tiek izmantots. Taču nav pieejams koda izpildes tiesību trūkuma dēļ.

en: Query filters
lv: Vaicājumu filtri

en: Query filters are disabled
lv: Vaicājumu filtri ir atspējoti

en: Query filters reindex job started.
lv: Vaicājumu filtru reindeksēšanas darbs sākts.

en: Query loop
lv: Vaicājumu cikls

en: Query loop index
lv: Vaicājuma cilpas indekss

en: Query loop results in the builder are limited to %1$s.
lv: Vaicājumu cilpas rezultāti veidotājā ir ierobežoti līdz %1$s.

en: Query manager
lv: Vaicājumu pārvaldnieks

en: Query name
lv: Vaicājuma nosaukums

en: Query object type not supported
lv: Vaicājuma objekta tips netiek atbalstīts

en: Query results count
lv: Vaicājuma rezultātu skaits

en: Query settings
lv: Vaicājuma iestatījumi

en: Query type
lv: Vaicājuma tips

en: Query with this name already exists.
lv: Vaicājums ar šādu nosaukumu jau pastāv.

en: Quick Feedback
lv: Ātrā atsauksme

en: Quick View
lv: Ātrais skats

en: Quotes
lv: Citāti

en: REST API Prefix
lv: REST API prefikss

en: Radial
lv: Radiāls

en: Radio
lv: Radio poga

en: Radio list
lv: Radio saraksts

en: Radius
lv: Rādiuss

en: Random
lv: Nejaušs

en: Random order
lv: Nejauša secība

en: Random seed TTL
lv: Nejaušā sēklas TTL

en: Random seed ttl
lv: Nejaušā secība ttl

en: Range
lv: Diapazons

en: Rate limit exceeded. Please try again later.
lv: Pārsniegts pieprasījumu limits. Lūdzu, mēģini vēlāk.

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
lv: Sasniegts šīs stundas limits. Lūdzu, uzgaidi līdz nākamajai pilnajai stundai, kad tas tiks atiestatīts.

en: Rate limiting
lv: Ātruma ierobežošana

en: Rated %s out of 5
lv: Novērtēts ar %s no 5

en: Rating
lv: Vērtējums

en: Rating icon
lv: Vērtējuma ikona

en: Rating typography
lv: Vērtējuma tipogrāfija

en: Raw
lv: Neapstrādāts

en: Raw HTML
lv: Neapstrādāts HTML

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Read more about %s
lv: Lasīt vairāk par %s

en: Reading progress bar
lv: Lasīšanas progresa josla

en: Reading time
lv: Lasīšanas laiks

en: Ready to publish your first post?
lv: Vai esat gatavs publicēt savu pirmo ierakstu?

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Recent posts
lv: Jaunākie ieraksti

en: Recommended column type
lv: Ieteicamais kolonnas tips

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
lv: Ieteicamais garums: 55 rakstzīmes. Noklusējums: Ieraksta/lapas izvilkums.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
lv: Ieteicamais garums: 95 rakstzīmes vai mazāk. Noklusējums: Ieraksta/lapas virsraksts.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
lv: Ieteicamais max_execution_time: 180 (vai vairāk)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
lv: Ieteicamais izmērs: Liels. Noklusējums: Galvenais attēls.

en: Recommended upload_max_filesize
lv: Ieteicams upload_max_filesize

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
lv: Ieteicamais wp_memory_limit: 64M (vai vairāk)

en: Redirect
lv: Pāradresācija

en: Redirect after (ms)
lv: Novirzīt pēc (ms)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
lv: Novirzīšana tiek aktivizēta tikai pēc veiksmīgas veidlapas iesniegšanas.

en: Redirect to
lv: Novirzīt uz

en: Redirect to admin area
lv: Novirzīt uz administratora sadaļu

en: Redirect to custom authentication page
lv: Novirzīt uz pielāgotu autentifikācijas lapu

en: Redirect to product page
lv: Novirzīt uz produkta lapu

en: Redirect to specific page
lv: Novirzīt uz konkrētu lapu

en: Redo
lv: Atkārtot

en: Referrer
lv: Atsauces avots

en: Referrer URL
lv: Atsauces URL

en: Regenerate CSS files
lv: Atjaunot CSS failus

en: Regenerate code signatures
lv: Atjaunot koda parakstus

en: Regenerate code signatures whenever your WordPress salts (secret keys) change.
lv: Atjaunojiet koda parakstus, kad mainās tavi WordPress sāļi (slepenas atslēgas).

en: Regenerate filter index
lv: Atjaunot filtra indeksu

en: Register form
lv: Reģistrācijas forma

en: Registered
lv: Reģistrēts

en: Registered sidebars
lv: Reģistrētās sānjoslas

en: Registration
lv: Reģistrācija

en: Regular expression to validate the input.
lv: Regulārā izteiksme ievades validācijai.

en: Regular price typography
lv: Parastās cenas tipogrāfija

en: Rel attribute
lv: Rel atribūts

en: Related Posts
lv: Saistītie ieraksti

en: Related posts
lv: Saistītie ieraksti

en: Related products
lv: Saistītie produkti

en: Related videos from other channels
lv: Saistītie video no citiem kanāliem

en: Relation
lv: Relācija

en: Reload
lv: Pārlādēt

en: Reload canvas
lv: Pārlādēt kanvu

en: Remarkable
lv: Ievērojami

en: Remember me
lv: Atcerēties mani

en: Remote
lv: Attālināts

en: Remote playback
lv: Attālā atskaņošana

en: Remote templates
lv: Attālinātās veidnes

en: Remove
lv: Noņemt

en: Remove all index jobs
lv: Noņemt visus indeksa darbus

en: Remove attribute
lv: Noņemt atribūtu

en: Remove billing fields
lv: Noņemt rēķina laukus

en: Remove default margins
lv: Noņemt noklusējuma apmales

en: Remove file
lv: Noņemt failu

en: Remove from favorites
lv: Noņemt no izlases

en: Remove from icon set
lv: Noņemt no ikonu komplekta

en: Remove image
lv: Noņemt attēlu

en: Remove selected
lv: Noņemt atlasīto

en: Remove shipping fields
lv: Noņemt piegādes laukus

en: Removed
lv: Noņemts

en: Removed from cart
lv: Izņemts no groza

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Rename images
lv: Pārdēvēt attēlus

en: Renamed
lv: Pārdēvēts

en: Render
lv: Atveidošana

en: Render dynamic data text on canvas
lv: Atveidot dinamisko datu tekstu laukumā

en: Render footer
lv: Renderēt kājeni

en: Render header
lv: Renderēt galveni

en: Render on the front-end without the div wrapper.
lv: Renderēt priekšskatījumā bez div ietinuma.

en: Render popups
lv: Renderēt uznirstošos logus

en: Render with %s
lv: Atveidot ar %s

en: Render without wrapper
lv: Renderēt bez ietinuma

en: Rendered with %s
lv: Atveido ar %s

en: Repeat
lv: Atkārtot

en: Repeat-x
lv: Atkārtot-x

en: Repeat-y
lv: Atkārtot-y

en: Replace
lv: Aizstāt

en: Replace content
lv: Aizstāt saturu

en: Replace element classes
lv: Aizstāt elementa klases

en: Replace image
lv: Nomainīt attēlu

en: Replace with
lv: Aizstāt ar

en: Replace with this string
lv: Aizstāt ar šo virkni

en: Reply
lv: Atbildēt

en: Reply to email address
lv: Atbildēt uz e-pasta adresi

en: Request
lv: Pieprasījums

en: Request body
lv: Pieprasījuma pamatteksts

en: Request body type
lv: Pieprasījuma pamatteksta tips

en: Required
lv: Obligāts

en: Requires enabling of "%1$s" and/or "%2$s" permission.
lv: Nepieciešams iespējot atļauju “%1$s” un/vai “%2$s”.

en: Resend activation email
lv: Atkārtoti nosūtīt aktivizācijas e-pastu

en: Reset
lv: Atiestatīt

en: Reset Settings
lv: Atiestatīt iestatījumus

en: Reset all
lv: Atiestatīt visu

en: Reset database table
lv: Atiestatīt datubāzes tabulu

en: Reset filters
lv: Atiestatīt filtrus

en: Reset password
lv: Atiestatīt paroli

en: Reset styles
lv: Atiestatīt stilus

en: Reset text after .. seconds
lv: Atiestatīt tekstu pēc .. sekundēm

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
lv: Atiestatot visus pārrāvuma punktus, tiks dzēsti visi pielāgotie pārrāvuma punkti un atiestatīti visi noklusējuma pārrāvuma punkti.

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Resolve all conflicts listed below to save your changes.
lv: Atrisiniet visus zemāk uzskaitītos konfliktus, lai saglabātu izmaiņas.

en: Resolve all conflicts listed below, highlighted in red, to continue with importing those classes.
lv: Atrisini visus zemāk uzskaitītos konfliktus, kas iezīmēti sarkanā krāsā, lai turpinātu šo klašu importēšanu.

en: Response
lv: Atbilde

en: Response path
lv: Atbildes ceļš

en: Response settings
lv: Atbildes iestatījumi

en: Responsive breakpoints
lv: Responsīvie pārrāvuma punkti

en: Responsive control indicator
lv: Responsīvās vadības indikators

en: Restart
lv: Restartēt

en: Restore
lv: Atjaunot

en: Restore all
lv: Atjaunot visu

en: Restore icon
lv: Atjaunot ikonu

en: Restored
lv: Atjaunots

en: Result Count
lv: Rezultātu skaits

en: Results
lv: Rezultāti

en: Results for: %s
lv: Rezultāti meklējumam: %s

en: Results per page
lv: Rezultāti lapā

en: Return query parameters in PHP array. Learn more about the query parameters for %1$s, %2$s, %3$s
lv: Atgriež vaicājuma parametrus PHP masīvā. Uzziniet vairāk par vaicājuma parametriem %1$s, %2$s, %3$s

en: Reveal animation
lv: Atklāšanas animācija

en: Reverse
lv: Apgriezt

en: Review
lv: Atsauksme

en: Review all Code element (PHP & HTML), SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances.
lv: Pārskatīt visus koda elementa (PHP un HTML), SVG elementa (kods), vaicājumu redaktora un “echo” taga gadījumus.

en: Review author
lv: Atsauksmes autors

en: Reviewed
lv: Pārskatīts

en: Reviewed item name
lv: Novērtētā vienuma nosaukums

en: Reviewed item type
lv: Novērtētā vienuma tips

en: Revision applied
lv: Versija pielietota

en: Revision by
lv: Versija no

en: Revision deleted
lv: Versija dzēsta

en: Revision discarded
lv: Versija atmesta

en: Revisions
lv: Versijas

en: Rewind
lv: Attīt atpakaļ

en: Rewind by drag
lv: Attīt atpakaļ velkot

en: Ribbon
lv: Lente

en: Rich Text
lv: Bagātināts teksts

en: Rich text
lv: Bagātināts teksts

en: Ridge
lv: Izvirzīta

en: Right
lv: Pa labi

en: Right to left
lv: No labās uz kreiso

en: Right with space
lv: Pa labi ar atstarpi

en: Ring
lv: Aplis

en: Ripple
lv: Viļņveida

en: Roadmap
lv: Ceļvedis

en: Role
lv: Loma

en: Roles
lv: Lomas

en: Roller
lv: Veltnis

en: Root container margin
lv: Saknes konteinera apmale

en: Root container padding
lv: Saknes konteinera iekšējā apmale

en: Root container width
lv: Saknes konteinera platums

en: Rotate
lv: Rotēt

en: Rotate X
lv: Rotēt ap x asi

en: Rotate Y
lv: Rotēt ap y asi

en: Rotate Z
lv: Rotēt ap z asi

en: Round
lv: Apaļš

en: Row
lv: Rinda

en: Row gap
lv: Rindu atstarpe

en: Rows
lv: Rindas

en: Run only once
lv: Izpildīt tikai vienreiz

en: Run this interaction if the following conditions are met.
lv: Izpildīt šo mijiedarbību, ja ir izpildīti šādi nosacījumi.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
lv: %s Palaišana atklāj visus novecojušos Bricks datus un automātiski atjaunina tos uz jaunāko sintaksi.

en: SSL certificate
lv: SSL sertifikāts

en: SVG code
lv: SVG kods

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
lv: SVG faili apraksta attēlus XML formātā un tāpēc var saturēt ļaunprātīgu kodu. Ja %s ir iespējots, Bricks mēģinās attīrīt SVG failus augšupielādes laikā.

en: SVG files not imported for security reasons.
lv: SVG faili nav importēti drošības apsvērumu dēļ.

en: SVG logo: Set "Height" & "Width" in "px" value.
lv: SVG logotips: Iestatiet “Augstumu” un “Platumu” “px” vērtībās.

en: SVG uploads
lv: SVG augšupielādes

en: Sale
lv: Izpārdošana

en: Sale price typography
lv: Izpārdošanas cenas tipogrāfija

en: Sale!
lv: Izpārdošana!

en: Sample text
lv: Parauga teksts

en: Sanitization method
lv: Sanitizācijas metode

en: Satellite
lv: Satelīts

en: Saturation
lv: Piesātinājums

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Save
lv: Saglabāt

en: Save %s data as Block editor data
lv: Saglabāt %s datus kā bloku redaktora datus

en: Save IP address
lv: Saglabāt IP adresi

en: Save Settings
lv: Saglabāt iestatījumus

en: Save Variables
lv: Saglabāt mainīgos

en: Save as
lv: Saglabāt kā

en: Save as component
lv: Saglabāt kā komponentu

en: Save as template
lv: Saglabāt kā veidni

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Save draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Save file
lv: Saglabāt failu

en: Save form submissions in database
lv: Saglabāt formu iesniegumus datubāzē

en: Save in custom directory
lv: Saglabāt pielāgotā direktorijā

en: Save in media library
lv: Saglabāt multivides bibliotēkā

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
lv: Saglabāt manu vārdu, e-pastu un tīmekļa vietni šajā pārlūkā nākamajai reizei, kad komentēšu.

en: Save new style
lv: Saglabāt jaunu stilu

en: Save new title/permalink
lv: Saglabāt jauno virsrakstu/permalinku

en: Save style
lv: Saglabāt stilu

en: Save submission
lv: Saglabāt iesniegumu

en: Saved
lv: Saglabāts

en: Saved as template
lv: Saglabāts kā veidne

en: Scale
lv: Mērogs

en: Scale X
lv: Mērogot pa x asi

en: Scale Y
lv: Mērogot pa y asi

en: Scale color
lv: Skalas krāsa

en: Scale down
lv: Samazināt

en: Scale length in px
lv: Skalas garums pikseļos

en: Scale type
lv: Skalas tips

en: Scales
lv: Skalas

en: Scan complete: %1$d orphaned elements found across %2$d posts.
lv: Skenēšana pabeigta: atrasti %1$d atsaistīti elementi %2$d ierakstos.

en: Scan your site for orphaned elements that may cause issues.
lv: Skenējiet savu vietni, lai atrastu pamestus elementus, kas var radīt problēmas.

en: Scanning your entire site. This may take a moment.
lv: Notiek visas jūsu vietnes skenēšana. Tas var aizņemt kādu brīdi.

en: Schedule
lv: Grafiks

en: Schema
lv: Shēma

en: Scope
lv: Tvērums

en: Screen reader label for the marker. Set for better accessibility.
lv: Ekrāna lasītāja etiķete marķierim. Iestatiet labākai pieejamībai.

en: Screen width
lv: Ekrāna platums

en: Screenshots generated
lv: Ekrānuzņēmumi ģenerēti

en: Scroll
lv: Ritināt

en: Scroll offset
lv: Ritināšanas nobīde

en: Scroll snap
lv: Ritināšanas piesaiste

en: Scroll to
lv: Ritināt līdz

en: Scroll to notice
lv: Ritināt uz paziņojumu

en: Scroll to top
lv: Ritināt uz augšu

en: Scroll to top of popup when popup opens.
lv: Ritināt uz uznirstošā loga augšu, kad tas atveras.

en: Scroll to top when offcanvas opens.
lv: Ritināt uz augšu, kad ārpus ekrāna atveras.

en: Scrolling background
lv: Ritinot fons

en: Scrolling box shadow
lv: Ritinot kastītes ēna

en: Scrolling text color
lv: Ritinot teksta krāsa

en: Search
lv: Meklēšana

en: Search ...
lv: Meklēt ...

en: Search Custom Fonts
lv: Meklēt pielāgotus fontus

en: Search Template Bundles
lv: Meklēt veidņu komplektus

en: Search Template Tags
lv: Meklēt veidņu atzīmes

en: Search Templates
lv: Meklēt veidnes

en: Search and replace label value.
lv: Meklēt un aizstāt etiķetes vērtību.

en: Search background color
lv: Meklēšanas fona krāsa

en: Search border
lv: Meklēšanas apmale

en: Search classes
lv: Meklēšanas klases

en: Search documentation
lv: Meklēt dokumentācijā

en: Search elements ..
lv: Meklēt elementus ..

en: Search for
lv: Meklēt

en: Search for posts, pages, or custom post types
lv: Meklēt ierakstus, lapas vai pielāgotus ierakstu tipus

en: Search options
lv: Meklēšanas opcijas

en: Search or create post
lv: Meklēt vai izveidot ierakstu

en: Search pages ..
lv: Meklēt lapas ..

en: Search posts
lv: Meklēt ierakstus

en: Search posts/pages
lv: Meklēt ierakstus/lapas

en: Search results
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Search results for:
lv: Meklēšanas rezultāti priekš::

en: Search settings
lv: Meklēšanas iestatījumi

en: Search site
lv: Meklēt vietnē

en: Search tag
lv: Meklēt tagu

en: Search templates ..
lv: Meklēt veidnes ..

en: Search term
lv: Meklēšanas vārds

en: Search variable
lv: Meklēt mainīgo

en: Searching
lv: Meklē

en: Secondary
lv: Sekundārais

en: Secondary color
lv: Sekundārā krāsa

en: Section
lv: Sadaļa

en: Security warning
lv: Drošības brīdinājums

en: Select
lv: Atlasiet

en: Select Color
lv: Izvēlieties krāsu

en: Select HTML tags
lv: Izvēlieties HTML atzīmes

en: Select SVG Icons
lv: Atlasīt SVG ikonas

en: Select a slide to show
lv: Izvēlieties slaidu, ko parādīt

en: Select a template or provide a custom text to show if this query doesn't return any results.
lv: Izvēlies veidni vai ievadi pielāgotu tekstu, ko rādīt, ja šis vaicājums neatgriež nekādus rezultātus.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
lv: Izvēlieties motīva stilu vai izveidojiet jaunu, lai noformētu savu vietni (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
lv: Izvēlieties darbību(-as), ko vēlaties veikt pēc tam, kad veidlapa ir veiksmīgi iesniegta.

en: Select an icon library
lv: Izvēlieties ikonu bibliotēku

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
lv: Izvēlies un importē savu iestatījumu JSON failu no sava datora.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
lv: Izvēlieties un importējiet savu veidnes JSON/ZIP failu no datora.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
lv: Izvēlies jebkuru versiju, lai to priekšskatītu. Noklikšķini uz “Lietot”, lai turpinātu rediģēt izvēlēto versiju. Noklikšķini uz “Atmest”, lai turpinātu rediģēt pašreizējo versiju.

en: Select archive term
lv: Izvēlies arhīva terminu

en: Select archive type
lv: Izvēlies arhīva tipu

en: Select author
lv: Izvēlies autoru

en: Select class
lv: Izvēlieties klasi

en: Select classes
lv: Izvēlieties klases

en: Select color
lv: Atlasīt krāsu

en: Select color palette
lv: Atlasīt krāsu paleti

en: Select condition
lv: Izvēlieties nosacījumu

en: Select content type
lv: Izvēlies satura veidu

en: Select dynamic data
lv: Izvēlēties dinamiskos datus

en: Select element structure
lv: Izvēlieties elementa struktūru

en: Select end date
lv: Izvēlies beigu datumu

en: Select file
lv: Atlasīt failu

en: Select file(s) to import
lv: Atlasīt failu(s) importēšanai

en: Select font file
lv: Izvēlies fonta failu

en: Select icon
lv: Atlasīt ikonu

en: Select icon library
lv: Izvēlieties ikonu bibliotēku

en: Select icon set
lv: Atlasīt ikonu komplektu

en: Select image
lv: Atlasīt attēlu

en: Select images
lv: Izvēlieties attēlus

en: Select individual
lv: Izvēlēties individuāli

en: Select items
lv: Atlasīt vienumus

en: Select link type
lv: Izvēlies saites veidu

en: Select multiple images
lv: Izvēlieties vairākus attēlus

en: Select nav menu
lv: Izvēlies navigācijas izvēlni

en: Select option
lv: Izvēlies opciju

en: Select options
lv: Izvēlēties opcijas

en: Select post
lv: Izvēlieties ierakstu

en: Select post type
lv: Atlasīt ieraksta tipu

en: Select post types to edit with %s.
lv: Izvēlies ierakstu veidus, kurus rediģēt ar %s.

en: Select post/page
lv: Izvēlies ierakstu/lapu

en: Select posts
lv: Atlasīt ierakstus

en: Select posts/pages
lv: Atlasīt ierakstus/lapas

en: Select product type
lv: Izvēlieties produkta veidu

en: Select products
lv: Izvēlieties produktus

en: Select query loop
lv: Izvēlieties vaicājuma cilpu

en: Select shape
lv: Izvēlies formu

en: Select smallest breakpoint that this video should play at. Preview on frontend.
lv: Izvēlies mazāko pārtraukumpunktu, kurā šim video vajadzētu atskaņoties. Priekšskatījums priekšgalā.

en: Select sort
lv: Izvēlies kārtošanu

en: Select start date
lv: Izvēlies sākuma datumu

en: Select taxonomies
lv: Atlasīt taksonomijas

en: Select taxonomy
lv: Izvēlieties taksonomiju

en: Select template
lv: Atlasīt veidni

en: Select template tags
lv: Atlasīt veidnes tagus

en: Select template to update
lv: Atlasīt veidni atjaunināšanai

en: Select template type
lv: Atlasīt veidnes tipu

en: Select templates
lv: Atlasīt veidnes

en: Select templates to exclude from remote template access.
lv: Atlasiet veidnes, kuras izslēgt no attālinātas veidņu piekļuves.

en: Select term
lv: Atlasīt terminu

en: Select terms
lv: Atlasīt terminus

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
lv: Atlasiet tekstu uz audekla, lai to formatētu. Lai pievienotu virsrakstus, rindkopas un attēlus, izmantojiet “Bagātinātā teksta” elementu.

en: Select the elements for which you want to remove the default margins.
lv: Izvēlieties elementus, kuriem vēlaties noņemt noklusējuma apmales.

en: Select the node that you want to style inside the currently active element on the canvas.
lv: Atlasiet mezglu, kuru vēlaties stilizēt pašlaik aktīvajā elementā kanvā.

en: Select the query this filter should target.
lv: Izvēlies vaicājumu, uz kuru šim filtram jāattiecas.

en: Select the type of template you want to create:
lv: Atlasiet veidnes tipu, kuru vēlaties izveidot:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
lv: Izvēlies satura veidu, ko rādīt uz audekla, tad noklikšķini uz “PIEMĒROT PRIEKŠSKATĪJUMU”, lai parādītu izvēlēto saturu uz audekla.

en: Select which post types can be edited using Bricks.
lv: Izvēlies, kurus ierakstu veidus var rediģēt, izmantojot Bricks.

en: Select/enter unit
lv: Izvēlies/ievadi mērvienību

en: Select/upload font variation
lv: Izvēlies/augšupielādē fonta variāciju

en: Selected
lv: Atlasīts

en: Selected classes
lv: Atlasītās klases

en: Selected elements
lv: Atlasītie elementi

en: Selected field
lv: Atlasītais lauks

en: Selected posts/pages will be accessible even when maintenance mode is active.
lv: Atlasītie raksti/lapas būs pieejami pat tad, kad apkopes režīms ir aktīvs.

en: Selected sidebar has no active widgets.
lv: Izvēlētajai sānjoslai nav aktīvu logrīku.

en: Selected variables
lv: Atlasītie mainīgie

en: Selecting an element in the structure panel scrolls it into view on the canvas.
lv: Elementa izvēle struktūras panelī ritina to redzamā vietā laukumā.

en: Selection
lv: Atlase

en: Selector
lv: Selektors

en: Selector detector
lv: Selektora detektors

en: Selector exists
lv: Selektors eksistē

en: Selectors
lv: Selektori

en: Self
lv: Pats

en: Semi Bold
lv: Pus-treknraksts

en: Send
lv: Sūtīt

en: Send WordPress notification
lv: Sūtīt WordPress paziņojumu

en: Send an email to every newly registered user with an activation link that must be clicked to activate their account.
lv: Nosūtiet e-pastu katram jaunreģistrētam lietotājam ar aktivizācijas saiti, uz kuras jāklikšķina, lai aktivizētu viņu kontu.

en: Send email to %s
lv: Nosūtīt e-pastu uz %s

en: Send to custom email address
lv: Nosūtīt uz pielāgotu e-pasta adresi

en: Send to email address
lv: Nosūtīt uz e-pasta adresi

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
lv: Nepieciešama Sendgrid API atslēga! Pievieno atslēgu informācijas panelī zem: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
lv: Atdali atslēgvārdus ar komatu. Palīdz meklētājprogrammai noteikt lapas tēmu.

en: Separate value & label by ":".
lv: Atdaliet vērtību un etiķeti ar “:”.

en: Separate values by comma.
lv: Atdaliet vērtības ar komatu.

en: Separated by space. Without class dot.
lv: Atdalītas ar atstarpi. Bez klases punkta.

en: Separator
lv: Atdalītājs

en: Separator color
lv: Atdalītāja krāsa

en: Sepia
lv: Sēpija

en: September
lv: Septembris

en: Server Environment
lv: Servera vide

en: Server info
lv: Servera informācija

en: Server-side render not available
lv: Servera puses renderēšana nav pieejama

en: Service
lv: Pakalpojums

en: Session storage
lv: Sesijas krātuve

en: Set "Align items" under "Mobile menu" instead.
lv: Iestati “Līdzināt vienumus” zem “Mobilā izvēlne”.

en: Set "ID" on items above to open via anchor link.
lv: Iestatiet “ID” iepriekšējiem elementiem, lai atvērtu, izmantojot enkura saiti.

en: Set "ID" on tab menu "Div" to open a tab via anchor link.
lv: Iestatiet “ID” cilnes izvēlnes “Div” elementam, lai atvērtu cilni, izmantojot enkura saiti.

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
lv: Iestatiet “Ikonu” kā video atskaņošanas pogu labākai lietotāja pieredzei.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
lv: Iestatiet “Augšā” vērtību, lai padarītu šo elementu “lipīgu”.

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
lv: Iestatiet %s katrai lietotāja lomai. Lai definētu piekļuvi konkrētam lietotājam, rediģējiet lietotāja profilu tieši.

en: Set Unsplash API Key
lv: Iestatīt Unsplash API atslēgu

en: Set a specific height for your template manager thumbnails in the builder. Thumbnails exceeding this height auto-scroll on mouseover.
lv: Iestatiet konkrētu augstumu veidņu pārvaldnieka sīktēliem veidotājā. Sīktēli, kas pārsniedz šo augstumu, automātiski ritinās, pārvedot peli pāri.

en: Set attribute
lv: Iestatīt atribūtu

en: Set clause name to be used as "Order by" parameter.
lv: Iestatiet klauzulas nosaukumu, kas tiks izmantots kā “Kārtot pēc” parametrs.

en: Set code execution capability for individual users by editing their user profile.
lv: Iestatiet koda izpildes iespēju individuāliem lietotājiem, rediģējot viņu lietotāja profilu.

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
lv: Iestatiet nosacījumu(-us), lai piemērotu izvēlēto motīva stilu visai jūsu vietnei vai noteiktām zonām.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
lv: Iestatīt nosacījumu(-us), lai rādītu veidni konkrētās tavas vietnes vietās.

en: Set conditions
lv: Iestatīt nosacījumus

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
lv: Iestatīt pielāgotu saites galamērķi būvētāja rīkjoslas logotipam.

en: Set for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
lv: Iestatiet labākai veiktspējai būvētājā. Joprojām ir iespējams izmantot dinamisku datu tagus, piemēram, {cf_my_wordpress_field}.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
lv: Iestatiet labākai veiktspējai, ja neizmantojat jQuery kodu, kas vecāks par 1.9 versiju.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
lv: Iestatiet labākai veiktspējai, ja jūs neizmantojat iegultos objektus, piemēram, YouTube video, savā vietnē.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
lv: Iestatiet labākai veiktspējai, ja jūs neizmantojat emocijzīmes savā vietnē.

en: Set for video SEO best practices via poster attribute on the video tag. If the source is Youtube or Vimeo, it will be used as preview image.
lv: Iestatiet video SEO labākai praksei, izmantojot plakāta atribūtu video tagā. Ja avots ir Youtube vai Vimeo, tas tiks izmantots kā priekšskatījuma attēls.

en: Set globally under %s
lv: Iestatīts globāli zem %s

en: Set if this element doesn't contain any descriptive text.
lv: Iestatīt, ja šis elements nesatur nekādu aprakstošu tekstu.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
lv: Iestatiet, ja neizmantojat Google Fontus vai esat augšupielādējis un patstāvīgi izmitināt Google Fontus kā “Pielāgotus Fontus”.

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
lv: Iestatiet, ja jums ir problēmas ar Bricks iebūvēto slinko ielādi.

en: Set if your dynamic data in AJAX popup is rendered incorrectly.
lv: Iestati, ja tavs dinamiskais saturs AJAX uznirstošajā logā tiek attēlots nepareizi.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
lv: Iestatiet atsevišķas video atskaņotāja vadīklas sadaļā: Iestatījumi > Motīva stili > Elements - Video

en: Set interactions for this popup.
lv: Iestatīt mijiedarbības šim uznirstošajam logam.

en: Set maximum number of form submissions that you want to store in the database.
lv: Iestati maksimālo veidlapas iesniegumu skaitu, ko vēlies saglabāt datubāzē.

en: Set number of columns on smaller breakpoints.
lv: Iestatīt kolonnu skaitu mazākos pārtraukumpunktos.

en: Set only width generates 16:9 ratio videos.
lv: Iestatot tikai platumu, tiek ģenerēti video ar 16:9 attiecību.

en: Set options as %s
lv: Iestatīt opcijas kā %s

en: Set source image at base breakpoint to use main image as fallback image.
lv: Iestatiet avota attēlu pamata pārtraukumpunktam, lai izmantotu galveno attēlu kā rezerves attēlu.

en: Set template style
lv: Iestatīt veidnes stilu

en: Set the builder language direction.
lv: Iestatīt būvētāja valodas virzienu.

en: Set the builder language.
lv: Iestatiet veidotāja valodu.

en: Set the default field value/content.
lv: Iestatiet noklusējuma lauka vērtību/saturu.

en: Set the key you used for the offset. Example: limit = 20 set on query parameter, Page parameter is "skip", set this offset key as "limit". Clicking page 3 on the pagination element will generate the final URL as https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20
lv: Iestatiet atslēgu, ko izmantojāt nobīdei. Piemērs: limit = 20 iestatīts vaicājuma parametrā, lapas parametrs ir “skip”, iestatiet šo nobīdes atslēgu kā “limit”. Noklikšķinot uz 3. lapas lapošanas elementā, tiks ģenerēts galīgais URL kā https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20

en: Set the required password under Settings > Template settings > Password protection for template-wide protection, or set an individual password directly for each post/page.
lv: Iestatiet nepieciešamo paroli sadaļā Iestatījumi > Veidnes iestatījumi > Paroles aizsardzība visas veidnes aizsardzībai, vai iestatiet individuālu paroli tieši katram ierakstam/lapai.

en: Set the status of each element, native and custom, in the builder and frontend.
lv: Iestatiet katra elementa, gan standarta, gan pielāgota, statusu veidotājā un priekšskatā.

en: Set to "0" to disable default animations.
lv: Iestatiet uz “0”, lai atspējotu noklusējuma animācijas.

en: Set to "0s" to disable open/close animation.
lv: Iestati uz “0s”, lai atspējotu atvēršanas/aizvēršanas animāciju.

en: Set to "50%" to scroll active element into center or "off" to disable auto-scroll.
lv: Iestatiet uz “50%”, lai ritinātu aktīvo elementu uz centru, vai “izslēgts”, lai atspējotu automātisko ritināšanu.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
lv: Iestatiet uz “Fiksēts”, lai iegūtu paralakses efektu.

en: Set to 0 to disable caching. Default is 300 seconds (five minutes).
lv: Iestatiet uz 0, lai atspējotu kešatmiņu. Noklusējuma vērtība ir 300 sekundes (piecas minūtes).

en: Set to improve performance by caching query loops. This is particularly useful when your query loop arguments remain relatively unchanged. For optimal functionality, ensure that server object caching is enabled for persistent caching. Disable this setting if you experience any unexpected query results.
lv: Iestatīts, lai uzlabotu veiktspēju, izmantojot vaicājumu ciklu kešatmiņu. Tas ir īpaši noderīgi, kad jūsu vaicājumu ciklu argumenti paliek relatīvi nemainīgi. Lai nodrošinātu optimālu funkcionalitāti, pārliecinieties, ka servera objektu kešatmiņa ir iespējota pastāvīgai kešatmiņai. Atspējojiet šo iestatījumu, ja novērojat neparedzētus vaicājumu rezultātus.

en: Set to load %s in the builder to improve compatibility in older browsers. Not recommended to enable for modern browsers due to potential performance impact.
lv: Iestatiet, lai ielādētu %s būvētājā, lai uzlabotu saderību vecākās pārlūkprogrammās. Nav ieteicams iespējot modernās pārlūkprogrammās potenciālās veiktspējas ietekmes dēļ.

en: Set to show the responsive indicator next to controls that can have different values at each breakpoint.
lv: Iestatīt, lai rādītu responsīvo indikatoru blakus vadīklām, kurām var būt dažādas vērtības katrā pārtraukumpunktā.

en: Set up your own capabilities with the exact permissions you want to allow. Then assign it to specific user roles from the "Builder Access" dropdown below.
lv: Iestatiet savas iespējas ar precīzām atļaujām, kuras vēlaties piešķirt. Pēc tam piešķiriet tās konkrētām lietotāju lomām no “Veidotāja piekļuves” nolaižamās izvēlnes zemāk.

en: Set who can bypass maintenance mode. To grant bypass privileges to a specific user, modify the user's profile settings directly.
lv: Iestatiet, kas var apiet apkopes režīmu. Lai piešķirtu apiejas privilēģijas konkrētam lietotājam, modificējiet lietotāja profila iestatījumus tieši.

en: Sets direction to row
lv: Iestata virzienu uz rindu

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Settings imported
lv: Iestatījumi importēti

en: Settings resetted
lv: Iestatījumi atiestatīti

en: Settings saved
lv: Iestatījumi saglabāti

en: Shape
lv: Forma

en: Shape Dividers
lv: Formu atdalītāji

en: Shape dividers
lv: Formas sadalītāji

en: Share on %s
lv: Kopīgot %s

en: Share via
lv: Kopīgot ar

en: Share via email
lv: Kopīgot pa e-pastu

en: Shop template
lv: Veikala veidne

en: Shortcode
lv: Īsais kods

en: Shortcode content is empty
lv: Īsā koda saturs ir tukšs

en: Shortcuts
lv: Īsceļi

en: Show
lv: Rādīt

en: Show After Grid
lv: Rādīt pēc režģa

en: Show Before Grid
lv: Rādīt pirms režģa

en: Show again after .. hours
lv: Rādīt vēlreiz pēc .. stundām

en: Show all
lv: Rādīt visus

en: Show all fonts
lv: Rādīt visus fontus

en: Show arrows
lv: Rādīt bultiņas

en: Show artist
lv: Rādīt mākslinieku

en: Show at breakpoint
lv: Rādīt pie lūzumpunkta

en: Show author
lv: Rādīt autoru

en: Show avatar
lv: Rādīt avataru

en: Show badge if product is less than .. days old.
lv: Rādīt nozīmīti, ja produkts ir jaunāks par .. dienām.

en: Show bio
lv: Rādīt biogrāfiju

en: Show cart cross-sells
lv: Rādīt groza krustenisko pārdošanu

en: Show count
lv: Rādīt skaitu

en: Show cross-sell products
lv: Rādīt krusteniskās pārdošanas produktus

en: Show custom element names
lv: Rādīt pielāgotus elementu nosaukumus

en: Show date
lv: Rādīt datumu

en: Show default element names
lv: Rādīt noklusējuma elementu nosaukumus

en: Show different images per breakpoint.
lv: Rādīt dažādus attēlus atkarībā no pārtraukumpunkta.

en: Show dots
lv: Rādīt punktus

en: Show dynamic data key in dropdown
lv: Rādīt dinamisko datu atslēgu nolaižamajā izvēlnē

en: Show element
lv: Rādīt elementu

en: Show empty
lv: Rādīt tukšu

en: Show empty stars
lv: Rādīt tukšas zvaigznes

en: Show empty terms
lv: Rādīt tukšos terminus

en: Show excerpt
lv: Rādīt izvilkumu

en: Show favorites only
lv: Rādīt tikai izlasi

en: Show featured image
lv: Rādīt galveno attēlu

en: Show flags
lv: Rādīt karogus

en: Show for class conflicts
lv: Rādīt klašu konfliktiem

en: Show for new & conflicting classes
lv: Rādīt jaunām un konfliktējošām klasēm

en: Show for new classes
lv: Rādīt jaunām klasēm

en: Show friends' photos
lv: Rādīt draugu fotoattēlus

en: Show fullscreen
lv: Rādīt pilnekrānā

en: Show if any value exists
lv: Rādīt, ja pastāv kāda vērtība

en: Show if non-base breakpoint value exists
lv: Rādīt, ja pastāv ne-pamata pārtraukumpunkta vērtība

en: Show image
lv: Rādīt attēlu

en: Show info
lv: Rādīt informāciju

en: Show label
lv: Rādīt etiķeti

en: Show labels
lv: Rādīt etiķetes

en: Show link to author posts
lv: Rādīt saiti uz autora ierakstiem

en: Show name
lv: Rādīt vārdu

en: Show names
lv: Rādīt nosaukumus

en: Show navigation
lv: Rādīt navigāciju

en: Show notice
lv: Rādīt paziņojumu

en: Show on all responsive controls
lv: Rādīt visām responsīvajām vadīklām

en: Show on hover
lv: Rādīt, uzbraucot ar peli

en: Show only active dropdown. Toggle on click. Inner dropdowns inherit multilevel.
lv: Rādīt tikai aktīvo nolaižamo izvēlni. Pārslēgt, uzklikšķinot. Iekšējās nolaižamās izvēlnes manto daudzlīmeņu iestatījumu.

en: Show only featured
lv: Rādīt tikai izceltos

en: Show parent posts
lv: Rādīt vecākierakstus

en: Show parent terms
lv: Rādīt vecākterminus

en: Show password
lv: Rādīt paroli

en: Show percentage
lv: Rādīt procentus

en: Show popup
lv: Rādīt uznirstošo logu

en: Show post type archive
lv: Rādīt ierakstu veida arhīvu

en: Show products related
lv: Rādīt saistītos produktus

en: Show quantity input field in product loop
lv: Rādīt daudzuma ievades lauku produktu cilpā

en: Show query loop type
lv: Rādīt vaicājuma cilpas tipu

en: Show required asterisk
lv: Rādīt obligāto zvaigznīti

en: Show tabs
lv: Rādīt cilnes

en: Show taxonomy
lv: Rādīt taksonomiju

en: Show tips
lv: Rādīt padomus

en: Show title
lv: Rādīt virsrakstu

en: Show under
lv: Rādīt zem

en: Show up-sell products
lv: Rādīt papildu pārdošanas produktus

en: Shows when popup content is fetched via AJAX.
lv: Rāda, kad uznirstošā loga saturs tiek iegūts, izmantojot AJAX.

en: Shows when using infinite scroll, load more interaction, AJAX pagination.
lv: Rāda, izmantojot bezgalīgo ritināšanu, ielādēt vairāk mijiedarbību, AJAX lapošanu.

en: Shuffle
lv: Sajaukt

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Sidebar deleted.
lv: Sānjosla izdzēsta.

en: Sidebar name *
lv: Sānjoslas nosaukums *

en: Sidebars
lv: Sānjoslas

en: Sign all
lv: Parakstīt visu

en: Sign code
lv: Parakstīt kodu

en: Simple
lv: Vienkāršs

en: Simple product
lv: Vienkāršs produkts

en: Single
lv: Viens

en: Single product
lv: Atsevišķs produkts

en: Single product template
lv: Viena produkta veidne

en: Site
lv: Vietne

en: Site Address
lv: Vietnes adrese

en: Site URL
lv: Vietnes URL

en: Site background
lv: Vietnes fons

en: Site border
lv: Vietnes apmale

en: Site layout
lv: Vietnes izkārtojums

en: Site tagline
lv: Vietnes sauklis

en: Site title
lv: Vietnes nosaukums

en: Size
lv: Izmērs

en: Size - Default
lv: Izmērs - noklusējuma

en: Size - Extra Large
lv: Izmērs - ļoti liels

en: Size - Large
lv: Izmērs - liels

en: Size - Medium
lv: Izmērs - vidējs

en: Size - Small
lv: Izmērs - mazs

en: Sizing
lv: Izmēri

en: Skew
lv: Slīpums

en: Skew X
lv: Nošķiebt pa x asi

en: Skew Y
lv: Nošķiebt pa y asi

en: Skillful
lv: Prasmīgi

en: Skin
lv: Izskats

en: Skip
lv: Izlaist

en: Skip & Deactivate
lv: Izlaist un deaktivizēt

en: Skip class import
lv: Izlaist klašu importēšanu

en: Skip to footer
lv: Pāriet uz kājeni

en: Skip to main content
lv: Pāriet uz galveno saturu

en: Slide
lv: Slīdēt

en: Slide from left
lv: Slīdēt no kreisās puses

en: Slide from right
lv: Slīdēt no labās puses

en: Slide up after
lv: Paslīdēt uz augšu pēc

en: Slider
lv: Slīdnis

en: Slides
lv: Slaidi

en: Slow
lv: Lēni

en: Slug
lv: Tīmekļa adrese

en: Small
lv: Mazs

en: Small header
lv: Maza galvene

en: Smooth scroll
lv: Vienmērīga ritināšana

en: Snap
lv: Piesaistīt

en: Snapping elements selector
lv: Piesaistāmo elementu selektors

en: Social Sharing
lv: Sociālā kopīgošana

en: Social media
lv: Sociālie mediji

en: Solid
lv: Vienlaidus

en: Something went wrong.
lv: Kaut kas nogāja greizi.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
lv: Atvainojiet, bet nav norādīts vietnes URL.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
lv: Atvainojamies, bet mēs nevarējām tevi abonēt.

en: Sort
lv: Kārtot

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Sort by average rating
lv: Kārtot pēc vidējā vērtējuma

en: Sort by latest
lv: Kārtot pēc jaunākā

en: Sort by options
lv: Kārtošanas opcijas

en: Sort by popularity
lv: Kārtot pēc popularitātes

en: Sort by price: high to low
lv: Kārtot pēc cenas: no augstākās līdz zemākajai

en: Sort by price: low to high
lv: Kārtot pēc cenas: no zemākās līdz augstākajai

en: Sort options
lv: Kārtot opcijas

en: Source
lv: Avots

en: Sources
lv: Avoti

en: Space
lv: Atstarpe

en: Space around
lv: Atstarpe apkārt

en: Space between
lv: Atstarpe starp

en: Space between header and footer.
lv: Atstarpe starp galveni un kājeni.

en: Space evenly
lv: Atstarpe vienmērīgi

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
lv: Ar atstarpēm atdalīts CSS klašu saraksts, ko pievienot šīs lapas <body> tagam.

en: Spacing
lv: Atstarpes

en: Spam protection
lv: Surogātpasta aizsardzība

en: Speed
lv: Ātrums

en: Speed in ms
lv: Ātrums milisekundēs

en: Spellcheck
lv: Pareizrakstības pārbaude

en: Spinner
lv: Griezējs

en: Spread
lv: Izplest

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Standard
lv: Standarta

en: Standard fonts
lv: Standarta fonti

en: Star color
lv: Zvaigznes krāsa

en: Stars
lv: Zvaigznes

en: Start
lv: Sākt

en: Start animation
lv: Sākt animāciju

en: Start autoplay
lv: Sākt automātisko atskaņošanu

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: Start delay in ms
lv: Sākuma aizkave ms

en: Start display at breakpoint
lv: Displeja sākums pie pārtraukuma punkta

en: Start index
lv: Sākuma indekss

en: Start play at
lv: Sākt atskaņošanu no

en: Start time
lv: Sākuma laiks

en: Starting angle in º
lv: Sākuma leņķis grādos

en: Static
lv: Statisks

en: Static dropdown content always toggles on click, not hover.
lv: Statiska nolaižamā satura saturs vienmēr pārslēdzas, uzklikšķinot, nevis uzbraucot ar peli.

en: Status
lv: Statuss

en: Status bar
lv: Statusa josla

en: Statuses
lv: Statusi

en: Step
lv: Solis

en: Sticky
lv: Lipīgs

en: Sticky header
lv: Lipīgā galvene

en: Sticky on scroll
lv: Lipīga ritinot

en: Stock
lv: Krājumi

en: Stock management not enabled for this product.
lv: Krājumu pārvaldība nav iespējota šim produktam.

en: Stop
lv: Apturēt

en: Stop on last slide
lv: Apstāties pie pēdējā slaida

en: Street View Control
lv: Ielas skata kontrole

en: Stretch
lv: Izstiept

en: Strike
lv: Pārsvītrot

en: Strikethrough
lv: Pārsvītrojums

en: Strings
lv: Virknes

en: Stroke
lv: Svītra

en: Stroke #2
lv: Svītras #2

en: Stroke color
lv: Kontūras krāsa

en: Stroke width
lv: Kontūras platums

en: Structure
lv: Struktūra

en: Structure panel
lv: Struktūras panelis

en: Stunning
lv: Satriecoši

en: Style
lv: Stils

en: Style notices globally under Settings > Theme Styles > WooCommerce - Notice.
lv: Stila paziņojumus globāli zem Iestatījumi > Tēmas stili > WooCommerce - Paziņojums.

en: Style saved
lv: Stils saglabāts

en: Styles
lv: Stili

en: Stylesheet
lv: Stilu lapa

en: Stylesheets (default)
lv: Stila lapas (noklusējums)

en: Sub menu
lv: Apakšizvēlne

en: Sub menu, mega menu, or multilevel area.
lv: Apakšizvēlne, mega izvēlne vai daudzlīmeņu zona.

en: Subject
lv: Temats

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
lv: Iesniegšana neizdevās. Lūdzu, pārlādējiet lapu un mēģiniet iesniegt veidlapu vēlreiz.

en: Submit
lv: Iesniegt

en: Submit & Deactivate
lv: Iesniegt un deaktivizēt

en: Submit Comment
lv: Iesniegt komentāru

en: Submit button
lv: Iesniegt pogu

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Subtitle goes here
lv: Šeit iet apakšvirsraksts

en: Subtitle typography
lv: Apakšvirsraksta tipogrāfija

en: Subtitles typography
lv: Apakšvirsrakstu tipogrāfija

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Success
lv: Veiksmīgi

en: Success color
lv: Veiksmīguma krāsa

en: Success message
lv: Veiksmīgs ziņojums

en: Successful
lv: Veiksmīgi

en: Successfully removed %1$d orphaned elements across %2$d posts.
lv: Veiksmīgi noņemti %1$d bāreņelementi %2$d ierakstos.

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Suffix block
lv: Sufiksa bloks

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Superb
lv: Lieliski

en: Supported field types
lv: Atbalstītie lauku tipi

en: Supported filters
lv: Atbalstītie filtri

en: Suppress PHP errors
lv: Novērst PHP kļūdas

en: Sure thing
lv: Protams

en: Sure?
lv: Vai esat pārliecināts?

en: Swatch type
lv: Parauga veids

en: Sweet
lv: Jauki

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Sync fonts
lv: Sinhronizēt fontus

en: Sync global classes
lv: Sinhronizēt globālās klases

en: Sync with query
lv: Sinhronizēt ar vaicājumu

en: System Information
lv: Sistēmas informācija

en: T-shirt
lv: T-krekls

en: TIME
lv: LAIKS

en: Tab
lv: Cilne

en: Tab 1
lv: Cilne 1

en: Tab 1 label
lv: Cilnes 1 etiķete

en: Tab 2
lv: Cilne 2

en: Tab 2 label
lv: Cilnes 2 etiķete

en: Tab content
lv: Cilnes saturs

en: Tab menu
lv: Cilnes izvēlne

en: Table
lv: Tabula

en: Table background
lv: Tabulas fons

en: Table border
lv: Tabulas apmale

en: Table box shadow
lv: Tabulas ēnas kaste

en: Table of contents
lv: Satura rādītājs

en: Tablet
lv: Planšete

en: Tablet portrait
lv: Planšetdators portreta režīmā

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Tag
lv: Tags

en: Tag cloud
lv: Tagu mākonis

en: Tag: %s
lv: Birka: %s

en: Take over
lv: Pārņemt

en: Target
lv: Mērķis

en: Target a "CSS selector" on "Hide popup", but not a popup directly! As this action runs after the popup has been closed.
lv: Mērķē uz “CSS selektoru” pie “Paslēpt uznirstošo logu”, nevis tieši uz uznirstošo logu! Jo šī darbība tiek izpildīta pēc uznirstošā loga aizvēršanas.

en: Target form selector
lv: Mērķa veidlapas selektors

en: Target interaction ID
lv: Mērķa mijiedarbības ID

en: Target query
lv: Mērķa vaicājums

en: Target query has not been set. Without connecting a filter to a query, the filter has no effect.
lv: Mērķa vaicājums nav iestatīts. Ja filtrs nav savienots ar vaicājumu, tam nav iedarbības.

en: Taxonomies
lv: Taksonomijas

en: Taxonomies related posts must have in common.
lv: Taksonomijas, kas saistītajiem ierakstiem jābūt kopīgām.

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Taxonomy query
lv: Taksonomijas vaicājums

en: Taxonomy slug
lv: Taksonomijas identifikators

en: Team Members
lv: Komandas dalībnieki

en: Team member
lv: Komandas dalībnieks

en: Team members
lv: Komandas dalībnieki

en: Telephone
lv: Telefons

en: Template
lv: Veidne

en: Template & post password
lv: Veidnes un ieraksta parole

en: Template Bundle
lv: Veidņu komplekts

en: Template Bundles
lv: Veidņu komplekti

en: Template Tag
lv: Veidnes atzīme

en: Template Tags
lv: Veidņu atzīmes

en: Template bundle
lv: Veidņu komplekts

en: Template created
lv: Veidne izveidota

en: Template deleted
lv: Veidne dzēsta

en: Template has not been published.
lv: Veidne nav publicēta.

en: Template imported
lv: Veidne importēta

en: Template insert failed: This template has no data
lv: Veidnes ievietošana neizdevās: Šai veidnei nav datu

en: Template inserted
lv: Veidne ievietota

en: Template manager thumbnail height
lv: Veidņu pārvaldnieka sīktēla augstums

en: Template overridden
lv: Veidne pārrakstīta

en: Template password
lv: Veidnes parole

en: Template saved
lv: Veidne saglabāta

en: Template screenshot generation is disabled.
lv: Veidnes ekrānuzņēmumu ģenerēšana ir atspējota.

en: Template screenshots
lv: Veidņu ekrānuzņēmumi

en: Template screenshots deleted
lv: Veidnes ekrānuzņēmumi dzēsti

en: Template settings
lv: Veidnes iestatījumi

en: Template tag
lv: Veidnes atzīme

en: Template tags
lv: Veidnes atzīmes

en: Template thumbnail column
lv: Veidnes sīktēla kolonna

en: Template title
lv: Veidnes nosaukums

en: Template type
lv: Veidnes tips

en: Templates
lv: Veidnes

en: Term
lv: Termins

en: Term ID
lv: Termina ID

en: Term archive URL
lv: Termina arhīva URL

en: Term count
lv: Termina skaits

en: Term description
lv: Termina apraksts

en: Term group
lv: Termina grupa

en: Term id
lv: Termina ID

en: Term meta
lv: Termina metadati

en: Term name
lv: Termina nosaukums

en: Term slug
lv: Termina tēmturis

en: Term taxonomy ID
lv: Termina taksonomijas ID

en: Term taxonomy slug
lv: Termina taksonomijas tēmturis

en: Terms
lv: Termini

en: Terrain
lv: Reljefs

en: Testimonial
lv: Atsauksme

en: Testimonials
lv: Atsauksmes

en: Text
lv: Teksts

en: Text align
lv: Teksta izlīdzinājums

en: Text block
lv: Teksta bloks

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Text decoration
lv: Teksta dekorācija

en: Text editor
lv: Teksta redaktors

en: Text link
lv: Teksta saite

en: Text list
lv: Teksta saraksts

en: Text padding
lv: Teksta iekšējā atstarpe

en: Text shadow
lv: Teksta ēna

en: Text to display when hovering over the field.
lv: Teksts, kas jārāda, kad kursors atrodas virs lauka.

en: Text transform
lv: Teksta pārveidošana

en: Text wrap
lv: Teksta aplaušana

en: Textarea
lv: Teksta lauks

en: Thank you
lv: Paldies

en: Thank you for your message
lv: Paldies par tavu ziņu

en: The "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce setting must also be active.
lv: WooCommerce iestatījumam “Iespējot AJAX pievienošanas grozam pogas arhīvos” arī jābūt aktīvam.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
lv: Sadaļa “Funkcijas” aptver tādas tēmas kā Unsplash integrācija, pielāgots kods (CSS un JS), gradienti, sānjoslas, formu atdalītāji, globālie elementi utt.

en: The URL to send the form data to.
lv: URL, uz kuru nosūtīt veidlapas datus.

en: The active theme has no sidebars defined.
lv: Aktīvajai tēmai nav definētas sānjoslas.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
lv: Pielāgotais video atskaņotājs attiecas tikai uz “Multiviža” vai “Faila URL” video avotu.

en: The dynamic data is empty.
lv: Dinamiskie dati ir tukši.

en: The executed code will run on your site! Only add code that you consider safe.
lv: Izpildītais kods darbosies jūsu vietnē! Pievienojiet tikai kodu, ko uzskatāt par drošu.

en: The field "%s" exceeds the allowed maximum length of %2$d characters.
lv: Lauks “%s” pārsniedz atļauto maksimālo garumu %%2$d rakstzīmes.

en: The following classes have been modified by the user below since your last save. Accept or discard those changes to continue your save.
lv: Zemāk norādītais lietotājs ir modificējis šādas klases kopš tavas pēdējās saglabāšanas. Pieņem vai atmet šīs izmaiņas, lai turpinātu saglabāšanu.

en: The form is not rendered if the current user is lacking the required capability.
lv: Veidlapa netiek attēlota, ja pašreizējam lietotājam trūkst nepieciešamās iespējas.

en: The full URL of the API endpoint you want to retrieve data.
lv: Pilnais API galapunkta URL, no kura vēlaties iegūt datus.

en: The query element doesn't exist.
lv: Vaicājuma elements neeksistē.

en: The query filter database is outdated. Please click "Regenerate filter index" button to update it.
lv: Vaicājumu filtra datubāze ir novecojusi. Lūdzu, noklikšķini uz pogas “Atjaunot filtra indeksu”, lai to atjauninātu.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
lv: Vietne, no kuras jūs pieprasāt veidnes, ir atspējojusi piekļuvi savām veidnēm.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
lv: Vietnei, no kuras jūs pieprasāt veidnes, nepieciešama attālināto veidņu parole.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
lv: Ievadītais stila nosaukums jau pastāv. Lūdzu, izvēlieties citu nosaukumu.

en: The value is automatically populated based on the font-size in percentage that you have set under Theme Styles > Typography > HTML: font-size. For an HTML font-size of 100%, the value is 16, if the HTML font-size is 62.5%, the value is 10, and so on. If left empty, your fluid typography unit will be "px" instead of "rem".
lv: Vērtība tiek automātiski aizpildīta, pamatojoties uz fonta izmēru procentos, ko esat iestatījis sadaļā Tēmas stili > Tipogrāfija > HTML: font-size. HTML fonta izmēram 100% vērtība ir 16, ja HTML fonta izmērs ir 62,5%, vērtība ir 10, un tā tālāk. Ja atstāts tukšs, jūsu plūstošās tipogrāfijas vienība būs “px” nevis “rem”.

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
lv: Video <iframe> tiek lēni ielādēts pēc noklikšķināšanas uz priekšskatījuma attēla.

en: The webhook endpoint(s) to send the submitted form data to.
lv: Tīmekļa āķa galapunkts(-i), uz kuriem nosūtīt iesniegtās veidlapas datus.

en: Theme
lv: Tēma

en: Theme Information
lv: Tēmas informācija

en: Theme Style
lv: Tēmas stils

en: Theme Styles
lv: Tēmas stili

en: Theme author
lv: Tēmas autors

en: Theme author URI
lv: Tēmas autora URI

en: Theme is child theme
lv: Tēma ir bērna tēma

en: Theme name
lv: Tēmas nosaukums

en: Theme style created
lv: Motīva stils izveidots

en: Theme style deleted
lv: Motīva stils dzēsts

en: Theme styles
lv: Motīva stili

en: Theme version
lv: Tēmas versija

en: There is an "Activation status" column under "Users", where you can manually set the status to active/inactive and resend the activation email.
lv: Sadaļā “Lietotāji” ir kolonna “Aktivizācijas statuss”, kur varat manuāli iestatīt statusu kā aktīvu/neaktīvu un atkārtoti nosūtīt aktivizācijas e-pastu.

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
lv: Ir automātiski saglabāta versija, kas ir jaunāka par to, kuru tu pašlaik skati.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
lv: Nav izvilkuma, jo šis ir aizsargāts ieraksts.

en: These parameters will be added to the API request URL.
lv: Šie parametri tiks pievienoti API pieprasījuma URL.

en: These styles also apply to all Gutenberg captions.
lv: Šie stili attiecas arī uz visiem Gutenberg parakstiem.

en: These styles will also apply to all Gutenberg captions.
lv: Šie stili attiecas arī uz visiem Gutenberg parakstiem.

en: Thin
lv: Plāns

en: This %s component is not enabled for use in the block editor. Ask your site administrator to enable this component for use in the block editor.
lv: Šis %s komponents nav iespējots lietošanai bloku redaktorā. Lūdziet sava vietnes administratoram iespējot šo komponentu lietošanai bloku redaktorā.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
lv: Šis saturs ir aizsargāts ar paroli. Lai to apskatītu, lūdzu, ievadi savu paroli zemāk:

en: This data will be used in your query.
lv: Šie dati tiks izmantoti jūsu vaicājumā.

en: This dataset has unsaved changes
lv: Šim datu kopumam ir nesaglabātas izmaiņas

en: This element works alongside a "Map" element when "Sync with query" has been set. An invisible <template> node is generated that stores location data. Allowing the map to retrieve and display markers dynamically.
lv: Šis elements darbojas kopā ar “Kartes” elementu, kad ir iestatīta “Sinhronizācija ar vaicājumu”. Tiek ģenerēts neredzams <template> mezgls, kas glabā atrašanās vietas datus. Tas ļauj kartei dinamiski iegūt un attēlot marķierus.

en: This feature affects all new user registrations, not just those submitted via the Form element.
lv: Šī funkcija ietekmē visas jaunas lietotāju reģistrācijas, ne tikai tās, kas iesniegtas, izmantojot formas elementu.

en: This icon set is currently disabled and hidden from the icon dropdown menu. However, any existing icons from this set will still display on your site.
lv: Šis ikonu komplekts pašlaik ir atspējots un paslēpts no ikonu nolaižamās izvēlnes. Tomēr visas esošās ikonas no šī komplekta joprojām būs redzamas tavā vietnē.

en: This is an experimental feature. Query filters and components are not supported when using API requests.
lv: Šī ir eksperimentāla funkcija. Vaicājumu filtri un komponenti netiek atbalstīti, izmantojot API pieprasījumus.

en: This page is built with %s.
lv: Šī lapa ir veidota ar %s.

en: This post has no %s terms.
lv: Šim ierakstam nav %s terminu.

en: This post has no related posts.
lv: Šim ierakstam nav saistīto ierakstu.

en: This post is already being edited.
lv: Šis ieraksts jau tiek rediģēts.

en: This query type doesn't support pagination.
lv: Šis vaicājuma veids neatbalsta lapošanu.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
lv: Šī veidne satur krāsu paleti. Vai vēlies to importēt?

en: This template contains color palettes. Would you like to import them?
lv: Šī veidne satur krāsu paletes. Vai vēlies tās importēt?

en: This template contains global variables. Would you like to import them?
lv: Šī veidne satur globālos mainīgos. Vai vēlies tos importēt?

en: This template contains the following theme styles. Would you like to import them?
lv: Šī veidne satur šādus tēmas stilus. Vai vēlies tos importēt?

en: This template is currently not rendered on pages that meet the template conditions as no password has been set.
lv: Šī veidne pašlaik netiek attēlota lapās, kas atbilst veidnes nosacījumiem, jo nav iestatīta parole.

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
lv: Šis veidnes veids tiek automātiski attēlots pareizajā lapā.

en: This text is displayed when the "Registration privacy policy" text is filled in WooCommerce.
lv: Šis teksts tiek rādīts, kad WooCommerce ir aizpildīts “Reģistrācijas privātuma politikas” teksts.

en: This text is displayed when the "When creating an account, send the new user a link to set their password" option is enabled in WooCommerce.
lv: Šis teksts tiek rādīts, kad WooCommerce ir iespējota opcija “Veidojot kontu, nosūtīt jaunajam lietotājam saiti paroles iestatīšanai”.

en: This user role has %s capability, and therefore full builder access. Effectively overriding this setting.
lv: Šai lietotāja lomai ir %s iespēja un tādējādi pilna piekļuve veidotājam. Faktiski pārrakstot šo iestatījumu.

en: Thousand separator
lv: Tūkstošu atdalītājs

en: Thumb
lv: Sīktēls

en: Thumbnail
lv: Miniatūras

en: Thumbnail navigation
lv: Sīktēlu navigācija

en: Thumbnail size
lv: Sīktēla izmērs

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Tick if this popup is for WooCommerce Quick View.
lv: Atzīmē, ja šis uznirstošais logs ir paredzēts WooCommerce Ātrajam skatam.

en: Tick if you do not display any post meta fields. Reduce additional queries.
lv: Atzīmējiet, ja netiek rādīti nekādi amata meta lauki. Samazināt papildu vaicājumus.

en: Tick if you do not display any taxonomy terms. Reduce additional queries.
lv: Atzīmējiet, ja netiek rādīti taksonomijas termini. Samazināt papildu vaicājumus.

en: Tick if you do not need pagination, load more or infinite scroll. Performance boost.
lv: Atzīmējiet, ja jums nav nepieciešama lapu šķirošana, ielādēt vairāk vai bezgalīga ritināšana. Veiktspējas palielināšana.

en: Tilt
lv: Slīpums

en: Time
lv: Laiks

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
lv: Laiks minūtēs, cik ilgi saglabāsies nejaušā sēkla. Izvairieties no dublikātu ierakstiem, izmantojot nejaušu kārtību.

en: Time zone
lv: Laika zona

en: Timeline
lv: Laika skala

en: Timezone
lv: Laika josla

en: Timing function
lv: Laika funkcija

en: Title
lv: Nosaukums

en: Title Tag
lv: Virsraksta tags

en: Title margin
lv: Virsraksta atkāpe

en: Title tag
lv: Virsraksta tags

en: Title typography
lv: Virsraksta tipogrāfija

en: To add decorative text, but not user input. Runs through %s.
lv: Lai pievienotu dekoratīvu tekstu, bet ne lietotāja ievadi. Iziet caur %s.

en: To distinguish markers in the builder.
lv: Lai atšķirtu marķierus veidotājā.

en: To ensure showing a marker please provide the latitude and longitude, separated by comma.
lv: Lai nodrošinātu marķiera rādīšanu, lūdzu, norādiet platumu un garumu, atdalot tos ar komatu.

en: To select a default value you have to first connect this property with the select control.
lv: Lai atlasītu noklusējuma vērtību, vispirms jāsavieno šī īpašība ar atlases kontroli.

en: To trigger the interaction when 50%% of the element is in the viewport, set the rootMargin to %s.
lv: Lai izraisītu mijiedarbību, kad 50%% elementa ir redzamības zonā, iestati rootMargin uz %s.

en: Toggle
lv: Pārslēgt

en: Toggle attribute
lv: Pārslēgt atribūtu

en: Toggle controls
lv: Pārslēgt vadīklas

en: Toggle coupon form
lv: Pārslēgt kupona formu

en: Toggle dropdown
lv: Pārslēgt nolaižamo izvēlni

en: Toggle login form
lv: Pārslēgt pieteikšanās formu

en: Toggle mini cart
lv: Pārslēgt mini grozu

en: Toggle offcanvas
lv: Pārslēgt sānu paneli

en: Toggle on
lv: Pārslēgt uz

en: Toggle search
lv: Pārslēgt meklēšanu

en: Toggle width
lv: Pārslēdzēja platums

en: Toggleable form
lv: Pārslēdzama forma

en: Toolbar
lv: Rīkjosla

en: Toolbar logo link
lv: Rīkjoslas logo saite

en: Tooltip
lv: Rīka padoms

en: Top
lv: Super

en: Top / Start
lv: Augša / sākums

en: Top center
lv: Augšējā centra daļa

en: Top left
lv: Augšējā kreisā puse

en: Top level
lv: Augstākais līmenis

en: Top level terms only
lv: Tikai augstākā līmeņa termini

en: Top right
lv: Augšējā labā puse

en: Total
lv: Kopā

en: Total items path
lv: Kopējā vienumu ceļš

en: Total jobs
lv: Kopējais darbu skaits

en: Track color
lv: Celiņa krāsa

en: Track resize
lv: Izsekot izmēra maiņai

en: Transform
lv: Transformēt

en: Transform origin
lv: Transformācijas sākumpunkts

en: Transition
lv: Pāreja

en: Translate X
lv: Pārvietot pa x asi

en: Translate Y
lv: Pārvietot pa y asi

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
lv[0]: %s comments
lv[1]: %s komentārs
lv[2]: %s komentāri

en: Transparency
lv: Caurspīdīgums

en: Trash
lv: Atkritne

en: Trash is empty
lv: Atkritne ir tukša

en: Triangle
lv: Trīsstūris

en: Triangle concave
lv: Trīsstūris ieliekts

en: Triangle convex
lv: Trīsstūris izliekts

en: Triangle double
lv: Dubultais trīsstūris

en: Trigger
lv: Ierosinātājs

en: Trigger "register_new_user" action to send WordPress notification. %s
lv: Aktivizē “register_new_user” darbību, lai nosūtītu WordPress paziņojumu. %s

en: True
lv: Patiess

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
lv: TrueType Fonts: Nesaspiesti fontu dati, bet daļējs IE9+ atbalsts.

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Type
lv: Tips

en: Type keyword, hit enter.
lv: Ieraksti atslēgvārdu, nospied Enter.

en: Type name, hit enter
lv: Ieraksti nosaukumu, nospied Enter

en: Type scale ratio
lv: Tipu skalas attiecība

en: Type speed in ms
lv: Rakstīšanas ātrums ms

en: Type to search
lv: Rakstiet, lai meklētu

en: Type to search for ..
lv: Raksti, lai meklētu...

en: Typography
lv: Tipogrāfija

en: Typography active
lv: Tipogrāfija aktīva

en: URL parameter
lv: URL parametrs

en: URL parameters
lv: URL parametri

en: URL redirect to after applying the filter. Leave it empty if not intended to.
lv: URL pāradresācija pēc filtra lietošanas. Atstājiet tukšu, ja nav paredzēts.

en: Unable to calculate total pages for offset pagination. Items per page not found for element "%s".
lv: Nevar aprēķināt kopējo lapu skaitu nobīdes lapošanai. Vienumi lapā nav atrasti elementam “%s”.

en: Unable to determine items per page for offset pagination. Check offset key settings.
lv: Nevar noteikt vienumus lapā nobīdes lapošanai. Pārbaudiet nobīdes atslēgas iestatījumus.

en: Unable to fix corrupted filter element database
lv: Neizdevās salabot bojāto filtra elementa datubāzi

en: Uncategorized
lv: Bez kategorijas

en: Unconnected
lv: Nav savienots

en: Unconnected properties detected. Edit your component or any of its children to connect your properties to a specific setting.
lv: Atklātas nesavienotas īpašības. Rediģējiet savu komponentu vai jebkuru no tā bērniem, lai savienotu savas īpašības ar konkrētu iestatījumu.

en: Underline
lv: Pasvītrojums

en: Understanding the layout
lv: Izkārtojuma izprašana

en: Undo
lv: Atsaukt

en: Unique lightbox identifier
lv: Unikāls gaismas kastes identifikators

en: Unknown
lv: Nezināms

en: Unlimited websites
lv: Neierobežotas tīmekļa vietnes

en: Unlink
lv: Atsaistīt

en: Unlink component
lv: Atsaistīt komponentu

en: Unlinked
lv: Atsaistīts

en: Unlock
lv: Atbloķēt

en: Unlock password protection
lv: Atbloķēt paroles aizsardzību

en: Unlocked
lv: Atbloķēts

en: Unordered list
lv: Nesakārtots saraksts

en: Unpin
lv: Atspraust

en: Unpinned
lv: Atsprausts

en: Unsigned code
lv: Neparakstīts kods

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
lv: Nepieciešama Unsplash API atslēga! Pievieno atslēgu informācijas panelī zem: %s

en: Unused elements
lv: Neizmantotie elementi

en: Unused on this page
lv: Neizmantots šajā lapā

en: Unused on this site
lv: Neizmantots šajā vietnē

en: Unwrap
lv: Attīt

en: Up sells
lv: Papildu pārdošana

en: Up-sells
lv: Papildpārdošana

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Update Template Bundle
lv: Atjaunināt veidņu komplektu

en: Update Template Tag
lv: Atjaunināt veidnes atzīmi

en: Update cart via AJAX
lv: Atjaunināt grozu, izmantojot AJAX

en: Update filter index
lv: Atjaunināt filtra indeksu

en: Update post
lv: Atjaunināt ierakstu

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Updating references to %s global variable(s) across the entire site...
lv: Atjaunina atsauces uz %s globālo(-ajiem) mainīgo(-ajiem) visā vietnē...

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Upload .%s file
lv: Augšupielādēt .%s failu

en: Upload SVG
lv: Augšupielādēt SVG

en: Upload/Add image
lv: Augšupielādēt/Pievienot attēlu

en: Uploaded file type is not allowed.
lv: Augšupielādētā faila tips nav atļauts.

en: Uppercase
lv: Lielie burti

en: Upsells
lv: Papildu pārdošanas piedāvājumi

en: Usage
lv: Lietojums

en: Use "%root%" to target the element wrapper.
lv: Izmanto “%root%”, lai mērķētu uz elementa ietinumu.

en: Use "ip" to prevent multiple entries from the same IP address.
lv: Izmanto “ip”, lai novērstu vairākus ierakstus no vienas IP adreses.

en: Use %s to pass data such as the source and target elements to your custom function.
lv: Izmanto %s, lai nodotu datus, piemēram, avota un mērķa elementus, tavai pielāgotajai funkcijai.

en: Use %s when adding columns/rows
lv: Izmantot %s, pievienojot kolonnas/rindas

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
lv: Izmantot AJAX, nevis WP REST API izsaukumus, lai atveidotu elementus.

en: Use PHP constant
lv: Izmantot PHP konstanti

en: Use a prefix to avoid conflicts with plugins or WordPress reserved parameters.
lv: Izmanto prefiksu, lai izvairītos no konfliktiem ar spraudņiem vai WordPress rezervētajiem parametriem.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
lv: Izmantojiet jebkuru veidlapas lauka vērtību caur tā ID šādi: {{form_field}}. Aizstājiet “form_field” ar faktisko lauka ID.

en: Use block editor
lv: Izmantot bloku redaktoru

en: Use brand colors
lv: Izmantot zīmola krāsas

en: Use field IDs to personalize your message.
lv: Izmantojiet lauku ID, lai personalizētu savu ziņojumu.

en: Use for sticky scrolling header etc.
lv: Izmanto lipīgai galvenei ar ritināšanu utt.

en: Use in block editor
lv: Izmantot bloku redaktorā

en: Use min/max
lv: Izmantot min/maks

en: Use min/max date from index table.
lv: Izmantot min./maks. datumu no indeksa tabulas.

en: Use product variation image
lv: Izmantot produkta variācijas attēlu

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
lv: Izmanto veidotāju, lai pievienotu pielāgotu kodu konkrētai lapai.

en: Use the date format as set under Settings > General > Date format
lv: Izmantojiet datuma formātu, kas iestatīts sadaļā Iestatījumi > Vispārīgi > Datuma formāts

en: Use the dynamic picker in the "Meta key" control below to select the desired custom field. The dynamic data tag is used to retrieves the field settings, it is not parsed.
lv: Izmantojiet dinamisko atlasītāju zemāk esošajā “Meta atslēga” vadīklā, lai atlasītu vēlamo pielāgoto lauku. Dinamisko datu tags tiek izmantots, lai iegūtu lauka iestatījumus, tas netiek parsēts.

en: Use the generated variables in your design (theme styles, elements, etc.)
lv: Izmantojiet ģenerētos mainīgos savā dizainā (tēmas stili, elementi utt.)

en: Use valid HTML syntax. No spaces.
lv: Izmantojiet derīgu HTML sintaksi. Bez atstarpēm.

en: Use vertical position of target node.
lv: Izmantot mērķa mezgla vertikālo pozīciju.

en: Use width & horizontal position of target node.
lv: Izmantot mērķa mezgla platumu un horizontālo pozīciju.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
lv: Tiek izmantots, ja nevar ielādēt noklusējuma vai pielāgoto priekšskatījuma attēlu.

en: Used if logo image isn't set or available.
lv: Tiek izmantots, ja logotipa attēls nav iestatīts vai pieejams.

en: Used on this page
lv: Izmantots šajā lapā

en: Used on this site
lv: Izmantots šajā vietnē

en: Used to creat visual hiarchy between nested dropdowns.
lv: Izmanto, lai veidotu vizuālo hierarhiju starp iekļautajām nolaižamajām izvēlnēm.

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: User Login
lv: Lietotāja pieteikšanās

en: User Registration
lv: Lietotāja reģistrācija

en: User activation
lv: Lietotāja aktivizācija

en: User author URL
lv: Lietotāja autora URL

en: User login
lv: Lietotāja pieteikšanās vārds

en: User meta
lv: Lietotāja metadati

en: User name
lv: Lietotājvārds

en: User portrait
lv: Lietotāja portrets

en: User profile
lv: Lietotāja profils

en: User registered
lv: Lietotājs reģistrējies

en: User registered date
lv: Lietotāja reģistrācijas datums

en: User registration
lv: Lietotāja reģistrācija

en: User role
lv: Lietotāja loma

en: User roles
lv: Lietotāju lomas

en: User roles with code execution capability
lv: Lietotāju lomas ar koda izpildes iespēju

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Username already exists.
lv: Lietotājvārds jau eksistē.

en: Username is not valid.
lv: Lietotājvārds nav derīgs.

en: Username required.
lv: Lietotājvārds ir obligāts.

en: Users
lv: Lietotāji

en: Users could upload potentially malicious files through your form. To minimize this risk, please specify the "Allowed file formats" below.
lv: Lietotāji varētu augšupielādēt potenciāli ļaunprātīgus failus caur jūsu veidlapu. Lai samazinātu šo risku, lūdzu, norādiet “Atļautos failu formātus” zemāk.

en: Using "Auto height" might lead to CLS (Cumulative Layout Shift).
lv: Izmantojot “Automātisko augstumu”, var rasties CLS (Kumulatīvā izkārtojuma nobīde).

en: Using Cloudflare Bot Fight Mode? Try disabling it
lv: Izmantojat Cloudflare Bot Fight Mode? Mēģiniet to atspējot

en: Valid
lv: Derīgs

en: Valid JSON data required to run the importer
lv: Nepieciešami derīgi JSON dati, lai palaistu importētāju

en: Valid code signatures are required for all Code (element), SVG (element) and Query editor instances to run.
lv: Derīgi koda paraksti ir nepieciešami visām Koda (elements), SVG (elements) un Vaicājumu redaktora instancēm, lai tās darbotos.

en: Valid signature
lv: Derīgs paraksts

en: Validation failed
lv: Validācija neizdevās

en: Value
lv: Vērtība

en: Value type
lv: Vērtības tips

en: Variable
lv: Mainīgs

en: Variable dropdown: Hide value
lv: Mainīgā nolaižamā izvēlne: Paslēpt vērtību

en: Variable name
lv: Mainīgā nosaukums

en: Variable name already exists
lv: Mainīgā nosaukums jau pastāv

en: Variable name missing
lv: Trūkst mainīgā nosaukuma

en: Variable product
lv: Mainīgs produkts

en: Variables
lv: Mainīgie

en: Variables duplicated
lv: Mainīgie dublēti

en: Variables imported
lv: Mainīgie importēti

en: Variables renamed
lv: Mainīgie pārdēvēti

en: Variation swatches
lv: Variāciju paraugi

en: Variations
lv: Variācijas

en: Verification failure page
lv: Neveiksmīgas verifikācijas lapa

en: Verification success page
lv: Veiksmīgas verifikācijas lapa

en: Vertical
lv: Vertikāli

en: Vertical - Cloud
lv: Vertikāli - mākonis

en: Vertical - Drops
lv: Vertikāli - pilieni

en: Vertical - Pixels
lv: Vertikāli - pikseļi

en: Vertical - Stroke
lv: Vertikāls - svītra

en: Vertical - Stroke #2
lv: Vertikāls - svītra #2

en: Vertical - Tilt
lv: Vertikāls - slīpums

en: Vertical - Triangle
lv: Vertikāls - trīsstūris

en: Vertical - Triangle double
lv: Vertikāls - Dubultais trīsstūris

en: Vertical - Wave
lv: Vertikāls - vilnis

en: Vertical - Wave brush
lv: Vertikāls - Viļņa ota

en: Vertical - Waves
lv: Vertikāls - viļņi

en: Vertical - Zigzag
lv: Vertikāls - zigzags

en: Vertical align
lv: Vertikālā līdzināšana

en: Vertical alignment
lv: Vertikālā līdzināšana

en: Very fast
lv: Ļoti ātri

en: Very slow
lv: Ļoti lēni

en: Very well
lv: Ļoti labi

en: Video file URL
lv: Video faila URL

en: Video url
lv: Video URL

en: Videos
lv: Video

en: View
lv: Skatīt

en: View %s
lv: Skatīt %s

en: View Custom Font
lv: Skatīt pielāgotu fontu

en: View Custom Fonts
lv: Skatīt pielāgotos fontus

en: View Template
lv: Skatīt veidni

en: View Template Bundle
lv: Skatīt veidņu komplektu

en: View Template Tag
lv: Skatīt veidnes atzīmi

en: View Templates
lv: Skatīt veidnes

en: View cart
lv: Skatīt grozu

en: View changelog
lv: Skatīt izmaiņu žurnālu

en: View classes
lv: Skatīt klases

en: View on frontend
lv: Skatīt priekšskatījumā

en: View order
lv: Skatīt pasūtījumu

en: View products
lv: Skatīt produktus

en: Vimeo privacy hash
lv: Vimeo privātuma jaucējkods

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Visible
lv: Redzams

en: Visible after
lv: Redzams pēc

en: Visible on scroll up
lv: Redzams ritinot uz augšu

en: Visit docs
lv: Apmeklēt dokumentāciju

en: Visit the website %s
lv: Apmeklēt vietni %s

en: Visual
lv: Vizuāls

en: Visual grid builder
lv: Vizuālais režģa veidotājs

en: WP debug
lv: WP atkļūdošana

en: WP language
lv: WP valoda

en: WP memory limit
lv: WP atmiņas limits

en: WP multisite
lv: WP daudzvietu tīkls

en: WP version
lv: WP versija

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Warning color
lv: Brīdinājuma krāsa

en: Wave
lv: Vilnis

en: Wave brush
lv: Viļņa ota

en: Waves
lv: Viļņi

en: We recommend setting a padding for your lightbox to accommodate the thumbnail navigation.
lv: Iesakām iestatīt polsterējumu jūsu gaismas kastei, lai pielāgotos sīktēlu navigācijai.

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
lv: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType fonts ar vēl labāku kompresiju nekā WOFF 1.0, bet bez IE pārlūka atbalsta.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
lv: Web Open Font Format: Saspiests TrueType/OpenType fonts ar informāciju par fonta avotu un pilnu IE9+ atbalstu (ieteicams).

en: Web design
lv: Tīmekļa dizains

en: Webfont loading method
lv: Tīmekļa fontu ielādes metode

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
lv: Tīmekļa fonti (piemēram, Google Fonts) pēc noklusējuma tiek ielādēti, izmantojot stila lapas. Izvēlieties “Tīmekļa fontu ielādētājs”, lai izvairītos no FOUT (negaidīta teksta parādīšanās bez stila), slēpjot jūsu vietnes saturu, līdz visi tīmekļa fonti ir ielādēti.

en: Webhook
lv: Tīmekļa āķis

en: Webhook payload too large.
lv: Webhook datne ir pārāk liela.

en: Webhook request failed with status code
lv: Webhook pieprasījums neizdevās ar statusa kodu

en: Website
lv: Tīmekļa vietne

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Weekday
lv: Nedēļas diena

en: Welcome to %s
lv: Laipni lūdzam %s

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
lv: Kāds ir šī vietnes veidotāja nosaukums? Un kāpēc tu to izvēlējies?

en: When a Map ID is present, map styles are controlled via the %s.
lv: Kad ir norādīts kartes ID, kartes stilus kontrolē ar %s palīdzību.

en: When editing your popup template, you have to enable the "Info Box" setting under "Template Settings > Popup".
lv: Rediģējot uznirstošā loga veidni, jums jāiespējo iestatījums “Info lodziņš” sadaļā “Veidnes iestatījumi > Uznirstošais logs”.

en: When enabled, this field acts as a spam trap. It will not be visible to users, but will capture any bots that fill it out.
lv: Kad iespējots, šis lauks darbojas kā surogātpasta slazds. Tas nebūs redzams lietotājiem, bet uztvers jebkurus botus, kas to aizpildīs.

en: When enabled, this query only runs when a live search is performed.
lv: Kad iespējots, šis vaicājums darbojas tikai tiešsaistes meklēšanas laikā.

en: When pasting elements from another site that contain image or SVG files, placeholders are used by default. Enable to download the image from the source site. If the current user lacks SVG upload permissions, a placeholder SVG is used.
lv: Ielīmējot elementus no citas vietnes, kas satur attēlu vai SVG failus, pēc noklusējuma tiek izmantoti vietturi. Iespējot, lai lejupielādētu attēlu no avota vietnes. Ja pašreizējam lietotājam nav SVG augšupielādes atļauju, tiek izmantots SVG vietturis.

en: When rendering without wrapper your settings under the style tab won't have any effect.
lv: Renderējot bez ietinuma, jūsu iestatījumiem stila cilnē nebūs nekāda efekta.

en: When someone visits a default WordPress authentication URL (%s), they are redirected to this selected page.
lv: Kad kāds apmeklē noklusējuma WordPress autentifikācijas URL (%s), viņi tiek novirzīti uz šo izvēlēto lapu.

en: When using dynamic data that contains formatted text (e.g. WYSIWYG field, or any other HTML tags such as p, div, headings, etc.), set the HTML tag to "div", not "p". Alternatively, use the Rich Text element.
lv: Izmantojot dinamiskos datus, kas satur formatētu tekstu (piemēram, WYSIWYG lauku vai citas HTML atzīmes, piemēram, p, div, virsrakstus utt.), iestatiet HTML atzīmi uz “div”, nevis “p”. Vai arī izmantojiet Bagātinātā teksta elementu.

en: Where to set the pagination parameter in the request.
lv: Kur iestatīt lapošanas parametru pieprasījumā.

en: Where you defined the offset key. Bricks will retrieve the value from there.
lv: Kur jūs definējāt nobīdes atslēgu. Bricks iegūs vērtību no turienes.

en: White space
lv: Tukšā vieta

en: Whitelist URLs
lv: Atļauto URL saraksts

en: Whoops, that page is gone
lv: Ups, šī lapa ir pazudusi

en: Wide
lv: Plats

en: Widget
lv: Logrīks

en: Widget margin
lv: Logrīka atkāpe

en: Widget title
lv: Logrīka nosaukums

en: Widget title border
lv: Logrīka nosaukuma apmale

en: Widget title typography
lv: Logrīka nosaukuma tipogrāfija

en: Widgets
lv: Logrīki

en: Width
lv: Platums

en: Window
lv: Logs

en: Window storage
lv: Loga krātuve

en: Wireframes
lv: Stieples rāmji

en: Wireframes provide basic structural templates that serve as a starting point for designing a layout. They are based on classes and variables.
lv: Stieples rāmji nodrošina pamata strukturālas veidnes, kas kalpo kā sākumpunkts izkārtojuma dizainam. Tie ir balstīti uz klasēm un mainīgajiem.

en: Without attributes
lv: Bez atribūtiem

en: Wonderful
lv: Brīnišķīgi

en: WooCommerce Template Hook
lv: WooCommerce veidnes āķis

en: WooCommerce template hooks
lv: WooCommerce veidnes āķi

en: Woohoo
lv: Urā

en: WordPress Environment
lv: WordPress vide

en: WordPress authentication page access
lv: WordPress autentifikācijas lapas piekļuve

en: WordPress field
lv: WordPress lauks

en: Words limit
lv: Vārdu ierobežojums

en: Words per minute
lv: Vārdi minūtē

en: Words per minutes
lv: Vārdi minūtē

en: Would you like to import the variable categories as well?
lv: Vai vēlies importēt arī mainīgo kategorijas?

en: Wrap
lv: Aptīt

en: Wrap element
lv: Ietīt elementu

en: Wrap reverse
lv: Aptīt pretēji

en: Wrap your scripts in %s tags.
lv: Ietver savus skriptus %s tagos.

en: Wrapper
lv: Ietvarstruktūra

en: X axis
lv: X ass

en: Y axis
lv: Y ass

en: Yeah
lv: Jā

en: Year: %s
lv: Gads: %s

en: Yearly
lv: Gada

en: Yep
lv: Jā

en: Yes
lv: Jā

en: You
lv: Tu

en: You are about to delete all form submissions (including the database table). Do you wish to proceed?
lv: Jūs gatavojaties dzēst visus veidlapu iesniegšanas datus (ieskaitot datubāzes tabulu). Vai vēlaties turpināt?

en: You are about to delete all form submissions of form ID %s. Do you wish to proceed?
lv: Jūs gatavojaties dzēst visus veidlapu iesniegšanas datus formai ar ID %s. Vai vēlaties turpināt?

en: You are about to delete all form submissions. Do you wish to proceed?
lv: Jūs gatavojaties dzēst visus veidlapu iesniegšanas datus. Vai vēlaties turpināt?

en: You are about to delete all template screenshots. Not your featured images, though. Do you wish to proceed?
lv: Jūs gatavojaties dzēst visus veidņu ekrānuzņēmumus. Taču ne jūsu izceltos attēlus. Vai vēlaties turpināt?

en: You are about to delete this capability. Do you wish to proceed?
lv: Jūs gatavojaties dzēst šo iespēju. Vai vēlaties turpināt?

en: You are about to fix the element database. Do you wish to proceed?
lv: Jūs gatavojaties labot elementu datubāzi. Vai vēlaties turpināt?

en: You are about to regenerate code signatures for all executable code on your website. Please ensure you have a recent backup before continuing. Do you wish to proceed?
lv: Jūs gatavojaties atjaunot koda parakstus visam izpildāmajam kodam jūsu vietnē. Lūdzu, pārliecinieties, ka jums ir nesens dublējums, pirms turpināt. Vai vēlaties turpināt?

en: You are about to regenerate indexes for all query filters. Do you wish to proceed?
lv: Jūs gatavojaties atjaunot indeksus visiem vaicājumu filtriem. Vai vēlaties turpināt?

en: You are about to remove all index jobs. Do you wish to proceed?
lv: Jūs gatavojaties noņemt visus indeksēšanas darbus. Vai vēlaties turpināt?

en: You are about to remove all selected icons from this set. Do you wish to proceed?
lv: Jūs gatavojaties noņemt visas atlasītās ikonas no šīs kopas. Vai vēlaties turpināt?

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
lv: Jūs gatavojaties atiestatīt visus Bricks globālos iestatījumus. Vai vēlaties turpināt?

en: You are about to trigger Index Job. Do you wish to proceed?
lv: Jūs gatavojaties izsaukt indeksēšanas darbu. Vai vēlaties turpināt?

en: You are editing the selected global query settings. Changes to this global query apply to all instances throughout your website.
lv: Jūs rediģējat atlasītā globālā vaicājuma iestatījumus. Izmaiņas šajā globālajā vaicājumā attiecas uz visām instancēm visā jūsu vietnē.

en: You are missing out!
lv: Tu kaut ko palaid garām!

en: You are not allowed to add scripts.
lv: Tev nav atļauts pievienot skriptus.

en: You are not allowed to uploads SVG files.
lv: Jums nav atļauts augšupielādēt SVG failus.

en: You are now running the latest version
lv: Tu tagad izmanto jaunāko versiju

en: You are viewing the first 1000 results. Perform search to see more.
lv: Jūs skatāt pirmos 1000 rezultātus. Veiciet meklēšanu, lai redzētu vairāk.

en: You can manage code execution permissions under: %s
lv: Koda izpildes atļaujas varat pārvaldīt sadaļā: %s

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
lv: Tu vari pārvaldīt savu licenci, atjaunināt maksājuma veidu un skatīt rēķinus tieši %s.

en: You can now manage your custom fonts using the new %s in the builder.
lv: Tagad tu vari pārvaldīt savus pielāgotos fontus, izmantojot jauno %s veidotājā.

en: You can render API response data through dynamic data tags. Create custom-labeled dynamic data tags for the {query_api} tag by hovering over any key in the response above and and click the "+" icon. Those labeled tags are stored for you in your browser local storage, not in the database. They are therefore not available on other devices or browsers.
lv: Jūs varat atveidot API atbildes datus, izmantojot dinamisko datu tagus. Izveidojiet pielāgotus marķētus dinamisko datu tagus tagam {query_api}, novietojot kursoru virs jebkuras atslēgas atbildē un noklikšķinot uz ikonas “+”. Šie marķētie tagi tiek saglabāti jūsu pārlūkprogrammas lokālajā krātuvē, nevis datubāzē. Tāpēc tie nav pieejami citās ierīcēs vai pārlūkprogrammās.

en: You can use the title attribute to provide a description of the expected input value to meet the "pattern" requirement set above.
lv: Jūs varat izmantot title atribūtu, lai sniegtu aprakstu par paredzamo ievades vērtību, lai tā atbilstu iepriekš iestatītajai “modeļa” prasībai.

en: You did not select any action(s). So when this form is submitted nothing happens.
lv: Tu neizvēlējies nevienu darbību. Tāpēc, kad šī veidlapa tiks iesniegta, nekas nenotiks.

en: You do not have the required capability to perform this action.
lv: Jums nav nepieciešamās iespējas, lai veiktu šo darbību.

en: You don't have permission to perform this action.
lv: Tev nav atļaujas veikt šo darbību.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can create posts through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
lv: Jūs esat atspējojis iespēju pārbaudes. Tagad ikviens, ieskaitot nepieslēgušos apmeklētājus, var izveidot ierakstus, izmantojot šo veidlapu. Tas var novest pie neatļautas satura izveides, surogātpasta un ļaunprātīgiem ierakstiem, datubāzes piesārņošanas un potenciāliem drošības pārkāpumiem. Izmantojiet šo iestatījumu tikai tad, ja jums ir alternatīvi drošības pasākumi, veidlapa atrodas aizsargātā lapā vai jūs pilnībā izprotat drošības sekas.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can edit the post through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
lv: Jūs esat atspējojis iespēju pārbaudes. Tagad ikviens, ieskaitot nepieslēgušos apmeklētājus, var rediģēt ierakstu, izmantojot šo veidlapu. Tas var novest pie neatļautas satura izveides, surogātpasta un ļaunprātīgiem ierakstiem, datubāzes piesārņošanas un potenciāliem drošības pārkāpumiem. Izmantojiet šo iestatījumu tikai tad, ja jums ir alternatīvi drošības pasākumi, veidlapa atrodas aizsargātā lapā vai jūs pilnībā izprotat drošības sekas.

en: You have set an icon, but no text. Please provide the "aria-label" for accessibility.
lv: Tu esi iestatījis ikonu, bet nav teksta. Lūdzu, norādi “aria-label” pieejamībai.

en: You have to add the "Checkout coupon" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout coupon is removed when this setting is enabled. The "Enable the use of coupon codes" WooCommerce setting under "General" must be active.
lv: Tev pašam jāpievieno “Norēķinu kupona” elements Norēķinu lapā, jo standarta WooCommerce norēķinu kupons tiek noņemts, kad šis iestatījums ir iespējots. WooCommerce iestatījumam “Iespējot kuponu kodu izmantošanu” sadaļā “Vispārīgi” jābūt aktīvam.

en: You have to add the "Checkout login" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout login is removed when this setting is enabled. The "Enable log-in during checkout" WooCommerce setting under "Accounts & Privacy" must be active.
lv: Tev pašam jāpievieno “Norēķinu pieteikšanās” elements Norēķinu lapā, jo standarta WooCommerce norēķinu pieteikšanās tiek noņemta, kad šis iestatījums ir iespējots. WooCommerce iestatījumam “Iespējot pieteikšanos norēķinu laikā” sadaļā “Konti un privātums” jābūt aktīvam.

en: You have to add the "Notice" element yourself wherever necessary as all native WooCommerce notices are removed when this setting is enabled.
lv: Tev pašam jāpievieno “Paziņojuma” elements, kur nepieciešams, jo visi WooCommerce paziņojumi tiek noņemti, kad šis iestatījums ir iespējots.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
lv: Tu vēl neesi reģistrējis nevienu pielāgotu sānjoslu.

en: YouTube, Vimeo or file URL.
lv: YouTube, Vimeo vai faila URL.

en: Your CSS files were automatically generated in the background.
lv: Tavas CSS datnes tika automātiski ģenerētas fonā.

en: Your Email
lv: Tavs e-pasts

en: Your Message
lv: Tava ziņa

en: Your Name
lv: Tavs vārds

en: Your Unsplash API key is not valid.
lv: Tavs Unsplash API atslēga nav derīga.

en: Your account is inactive
lv: Jūsu konts ir neaktīvs

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
lv: Jūsu pievienotie faili pārsniedz maksimālo augšupielādes limitu 25 MB.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
lv: Jūsu pievienotie faili pārsniedz jūsu servera maksimālo augšupielādes izmēru %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
lv: Jūsu pārlūkprogramma neatbalsta audio tagu.

en: Your browser does not support the video tag.
lv: Jūsu pārlūkprogramma neatbalsta video tagu.

en: Your builder capability doesn't allow you to access these settings.
lv: Tavas veidotāja iespējas neļauj piekļūt šiem iestatījumiem.

en: Your comment is awaiting moderation.
lv: Jūsu komentārs gaida apstiprināšanu.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
lv: Jūsu komentārs gaida apstiprināšanu. Šis ir priekšskatījums; jūsu komentārs būs redzams pēc tā apstiprināšanas.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
lv: Šeit raksti savu ziņojumu. Jo vairāk detaļu, jo labāk ;)

en: Your name (optional)
lv: Tavs vārds (neobligāts)

en: Your password
lv: Tava parole

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
lv: Tavs norādītais licences atslēga ir nederīgs. Lūdzu, deaktivizē un pēc tam atkārtoti aktivizē savu licenci.

en: Your remote templates password is incorrect.
lv: Jūsu attālināto veidņu parole ir nepareiza.

en: Your selected template is empty.
lv: Jūsu izvēlētā veidne ir tukša.

en: Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.
lv: Jūsu tēma (%s) satur novecojušas dažu WooCommerce veidņu failu kopijas.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
lv: Jūsu augšupielāžu direktorijas rakstīšanas atļaujas ir nepietiekamas.

en: Your user role "%1$s" is not allowed to edit this post type with %2$s. Please get in touch with the site admin to change it.
lv: Tavai lietotāja lomai “%1$s” nav atļauts rediģēt šo ieraksta veidu ar %2$s. Lūdzu, sazinies ar vietnes administratoru, lai to mainītu.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
lv: Jūsu vietnei (%1$s) nav atļaujas piekļūt veidnēm no %2$s

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
lv: Tava vietne neatbilst tavai licences atslēgai. Lūdzu, deaktivizē un pēc tam atkārtoti aktivizē savu licenci.

en: Z-index
lv: Z-indekss

en: Zigzag
lv: Zigzags

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Zoom Control
lv: Tālummaiņas kontrole

en: Zoom in
lv: Pietuvināt

en: Zoom level
lv: Tālummaiņas līmenis

en: Zoom or close
lv: Tuvināt vai aizvērt

en: Zoom out
lv: Attālināt

en: add key after
lv: pievienot atslēgu pēc

en: after
lv: pēc

en: alphanumeric characters only
lv: tikai burtciparu rakstzīmes

en: auto
lv: automātiski

en: before
lv: pirms

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
lv: %1$s %2$s

en: builder access
lv: veidotāja piekļuve

en: by
lv: autors

en: carousel
lv: karuselis

en: cloned
lv: klonēts

en: contains
lv: satur

en: dashed
lv: pārtraukta līnija

en: deprecated
lv: novecojis

en: does not contain
lv: nesatur

en: double
lv: dubulta līnija

en: email
lv: e-pasts

en: experimental
lv: eksperimentāls

en: hCaptcha key required! Add key in dashboard under: %s
lv: nepieciešama hCaptcha atslēga! Pievienojiet atslēgu paneļa sadaļā: %s

en: is
lv: ir

en: is empty
lv: ir tukšs

en: is not
lv: nav

en: is not empty
lv: nav tukšs

en: learn more
lv: uzzināt vairāk

en: legacy
lv: mantotais

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
lv: jaunas veidnes ir izlaistas kopš jūs atcēlāt Bricks.

en: not set
lv: nav iestatīts

en: official roadmap
lv: oficiālo ceļa karti

en: per month
lv: mēnesī

en: posts
lv: ieraksti

en: results for:
lv: rezultāti:

[ctx: revision date format]
en: M j @ H:i
lv: J. M plkst. H:i

en: set
lv: iestatīts

en: slide
lv: slaids

en: will be using this constant
lv: izmantos šo konstanti

en: wp_remote_post request failed. Please check your server configuration. Required for query filters.
lv: wp_remote_post pieprasījums neizdevās. Lūdzu, pārbaudiet sava servera konfigurāciju. Nepieciešams vaicājumu filtriem.

en: x-axis
lv: x-ass

en: y-axis
lv: y-ass

en: your account
lv: tavs konts
