Bricks Internationalisation - en to ms_MY translation catalogue (3673 entries)

en: "%s" imported.
ms_MY: "%s" diimport.

en: "Coming soon" mode (HTTP status code 200) indicates that your site is available for search engine indexing.
ms_MY: Mod "Akan datang" (kod status HTTP 200) menunjukkan bahawa tapak anda tersedia untuk pengindeksan enjin carian.

en: "Maintenance" mode (HTTP status code 503) indicates that your site is temporary unavailable, signaling search engines to come back later.
ms_MY: Mod "Penyelenggaraan" (kod status HTTP 503) menunjukkan bahawa tapak anda tidak tersedia buat sementara waktu, menandakan enjin carian untuk kembali kemudian.

en: "Page Number" uses page numbers, "Offset" uses an offset value.
ms_MY: "Nombor Halaman" menggunakan nombor halaman, "Offset" menggunakan nilai offset.

en: %1$d orphaned elements found across %2$d posts. Click "Clean up all orphaned elements" to remove all orphaned elements from your site. Please backup your site before you proceed.
ms_MY: %1$d unsur yatim ditemui merentas %2$d siaran. Klik "Bersihkan semua elemen yatim" untuk mengalih keluar semua elemen yatim daripada tapak anda. Sila sandarkan tapak anda sebelum anda meneruskan.

en: %1$s about %2$s in the Bricks Academy.
ms_MY: %1$s kira-kira %2$s dalam Akademi Bricks.

en: %1$s data for "%2$s" deleted.
ms_MY: %1$s data untuk "%2$s" dipadamkan.

en: %1$s is not enabled for post type "%2$s". Go to "%3$s > %4$s" to enable this post type.
ms_MY: %1$s tidak didayakan untuk jenis siaran "%2$s". Pergi ke "%3$s > %4$s" untuk mendayakan jenis siaran ini.

en: %1$s of %2$s
ms_MY: %1$s dari %2$s

en: %1$s out of %2$s global elements components were already converted to components.
ms_MY: %1$s daripada %2$s komponen unsur global telah pun ditukar kepada komponen.

en: %1$s out of %2$s global elements have been converted to components.
ms_MY: %1$s daripada %2$s elemen global telah ditukar kepada komponen.

en: %1$s requires PHP version %2$s+.
ms_MY: %1$s memerlukan versi PHP %2$s+.

en: %d class permanently deleted | %d classes permanently deleted
ms_MY[0]: %d kelas dipadamkan secara kekal

en: %d orphaned elements found
ms_MY: %d unsur yatim ditemui

en: %s added to this button if there is no active filter.
ms_MY: %s ditambahkan pada butang ini jika tiada penapis aktif.

en: %s ago
ms_MY: %s lalu

en: %s allow you to render custom pages for the user login, registration, lost and reset password.
ms_MY: %s membolehkan anda memaparkan halaman tersuai untuk log masuk pengguna, pendaftaran, hilang dan menetapkan semula kata laluan.

en: %s are best configured before you start working on your site.
ms_MY: %s adalah yang terbaik dikonfigurasi sebelum anda mula bekerja pada laman web anda.

en: %s component block
ms_MY: %s blok komponen

en: %s components
ms_MY: %s komponen

en: %s components in the block editor
ms_MY: %s komponen dalam editor blok

en: %s file
ms_MY: %s fail

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
ms_MY: %s sedang bekerja pada siaran ini, yang bermaksud anda tidak boleh membuat perubahan, melainkan anda mengambil alih.

en: %s layout
ms_MY: %s reka letak

en: %s settings
ms_MY: %s tetapan

en: %s typography
ms_MY: %s tipografi

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
ms_MY: %s akan ditambah ke nod HTML yang paling relevan.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
ms_MY: %s. Tetapkan keadaan templat atau dayakan templat lalai.

en: %s. Template conditions precede default templates.
ms_MY: %s. Keadaan Templat mendahului templat lalai.

en: %s: New contact form message
ms_MY: %s: Mesej borang kenalan baru

en: (Cancel Reply)
ms_MY: (Batalkan Balasan)

en: (Function)
ms_MY: (Fungsi)

en: (no title)
ms_MY: (tiada tajuk)

en: 1 comment | %1$s comments
ms_MY[0]: %s komen

en: 1 day
ms_MY: 1 hari

en: 1 hour
ms_MY: 1 jam

en: 1 week
ms_MY: 1 minggu

en: 20GB web space
ms_MY: Ruang web 20GB

en: 30 minutes
ms_MY: 30 minit

en: 404 Error Page
ms_MY: 404 Halaman Ralat

en: A class with the same internal ID, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
ms_MY: Kelas dengan ID dalaman yang sama, tetapi tetapan berbeza, sudah wujud di tapak ini. Anda mesti sama ada mengatasi kelas sedia ada di tapak anda atau membuang versi yang diimport ini.

en: A class with the same name, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
ms_MY: Kelas dengan nama yang sama, tetapi tetapan berbeza, sudah wujud di tapak ini. Anda mesti sama ada mengatasi kelas sedia ada di tapak anda atau membuang versi yang diimport ini.

en: A font variation with this weight and style already exists.
ms_MY: Variasi fon dengan berat dan gaya ini sudah wujud.

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
ms_MY: Senarai actions asal yang akan dihapuskan oleh Bricks.

en: ACF Date picker, for example, uses Ymd.
ms_MY: Pemilih Tarikh ACF, contohnya, menggunakan Ymd.

en: AJAX add to cart
ms_MY: AJAX tambah ke troli

en: AJAX loader
ms_MY: pemuat AJAX

en: API endpoint is not set or invalid.
ms_MY: Titik akhir API tidak ditetapkan atau tidak sah.

en: API key
ms_MY: kunci API

en: API keys
ms_MY: Kekunci API

en: API settings
ms_MY: tetapan API

en: Absolute header
ms_MY: Pengepala mutlak

en: Accept
ms_MY: Terima

en: Accepts multiple addresses separated by comma
ms_MY: Menerima berbilang alamat yang dipisahkan oleh koma

en: Access breakpoints manager
ms_MY: Akses pengurus titik putus

en: Access class manager
ms_MY: Akses pengurus kelas

en: Access color palettes
ms_MY: Akses palet warna

en: Access content (HTML) settings
ms_MY: Akses tetapan kandungan (HTML)

en: Access element conditions
ms_MY: Syarat elemen akses

en: Access element hide
ms_MY: Akses sembunyikan elemen

en: Access element interactions
ms_MY: Akses interaksi elemen

en: Access font manager
ms_MY: Akses pengurus fon

en: Access icon manager
ms_MY: Pengurus ikon akses

en: Access page settings
ms_MY: Akses tetapan halaman

en: Access pseudos & selectors
ms_MY: Akses pseudo & pemilih

en: Access query loop builder
ms_MY: Akses pembina gelung pertanyaan

en: Access query manager
ms_MY: Akses pengurus pertanyaan

en: Access remote templates
ms_MY: Akses templat jauh

en: Access revisions
ms_MY: Akses semakan

en: Access style (CSS) settings
ms_MY: Tetapan gaya akses (CSS)

en: Access template settings
ms_MY: Akses tetapan templat

en: Access theme styles
ms_MY: Akses gaya tema

en: Access variable manager
ms_MY: Akses pengurus pembolehubah

en: Accordion layout at breakpoint
ms_MY: Susun atur akordion pada titik putus

en: Account
ms_MY: Akaun

en: Account creation on "My account" page is not enabled.
ms_MY: Pembuatan akaun pada halaman "Akaun saya" tidak didayakan.

en: Action
ms_MY: Tindakan

en: Action URL
ms_MY: URL tindakan

en: Actions
ms_MY: Tindakan

en: Actions after successful form submit
ms_MY: Tindakan selepas borang berjaya diserahkan

en: Activate license
ms_MY: Aktifkan lesen

en: Activate your account
ms_MY: Aktifkan akaun anda

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
ms_MY: Aktifkan lesen anda untuk mengedit dengan Bata, terima kemas kini satu klik dan akses kepada semua templat komuniti.

en: Activation status
ms_MY: Status pengaktifan

en: Active
ms_MY: Aktif

en: Active Filters
ms_MY: Penapis Aktif

en: Active Plugins
ms_MY: Pemalam Aktif

en: Active Tab
ms_MY: Tab Aktif

en: Active background
ms_MY: Latar belakang aktif

en: Active border
ms_MY: Sempadan aktif

en: Active box shadow
ms_MY: Bayang-bayang kotak aktif

en: Active class
ms_MY: Kelas aktif

en: Active classes
ms_MY: Kelas aktif

en: Active color
ms_MY: Warna aktif

en: Active filter
ms_MY: Penapis aktif

en: Active filters
ms_MY: Penapis aktif

en: Active filters count
ms_MY: Kiraan penapis aktif

en: Active rating icon
ms_MY: Ikon penarafan aktif

en: Active rating typography
ms_MY: Tipografi penarafan aktif

en: Active styles
ms_MY: Gaya aktif

en: Active typography
ms_MY: Tipografi aktif

en: Adaptive height
ms_MY: Ketinggian penyesuaian

en: Add
ms_MY: Tambah

en: Add "%root%" via keyboard shortcut "r + TAB".
ms_MY: Tambahkan "%root%" melalui pintasan papan kekunci "r + TAB".

en: Add "brx_code_errors" as an URL parameter to show PHP errors if needed.
ms_MY: Tambahkan "brx_code_errors" sebagai parameter URL untuk menunjukkan ralat PHP jika perlu.

en: Add "position: relative" as needed
ms_MY: Tambahkan "position: relative" jika diperlukan

en: Add / Search for
ms_MY: Tambah / Cari

en: Add / Search for templates
ms_MY: Tambah / Cari templat

en: Add Item
ms_MY: Tambah Item

en: Add New
ms_MY: Tambah Baru

en: Add New Custom Font
ms_MY: Tambah Fon Tersuai Baru

en: Add New Template
ms_MY: Tambah Templat Baru

en: Add New Template Bundle
ms_MY: Tambah Pakej Templat Baru

en: Add New Template Tag
ms_MY: Tambah Tag Templat Baru

en: Add a "Toggle" element to your page that targets this Offcanvas to open it.
ms_MY: Tambahkan elemen "Togol" pada halaman anda yang menyasarkan Offcanvas ini untuk membukanya.

en: Add a font variant
ms_MY: Tambah varian fon

en: Add at least two colors to create a gradient.
ms_MY: Tambah sekurang-kurangnya dua warna untuk mencipta kecerururuan.

en: Add context
ms_MY: Tambah konteks

en: Add context to dates on archive templates.
ms_MY: Tambahkan konteks pada tarikh pada templat arkib.

en: Add context to title on archive/search templates.
ms_MY: Tambah konteks pada templat arkib/carian.

en: Add custom headers in JSON format. Leave empty for default headers.
ms_MY: Tambahkan pengepala tersuai dalam format JSON. Biarkan kosong untuk pengepala lalai.

en: Add element ID as needed
ms_MY: Tambahkan ID elemen mengikut keperluan

en: Add elements
ms_MY: Tambah elemen

en: Add images
ms_MY: Tambah imej

en: Add larger variable
ms_MY: Tambah pembolehubah yang lebih besar

en: Add meta query
ms_MY: Tambah pertanyaan meta

en: Add new capability
ms_MY: Tambah keupayaan baharu

en: Add parameters to be sent in the request body.
ms_MY: Tambahkan parameter untuk dihantar dalam badan permintaan.

en: Add prefix
ms_MY: Tambah awalan

en: Add products to cart to see cross-sells.
ms_MY: Tambahkan produk ke troli untuk melihat jualan silang.

en: Add smaller variable
ms_MY: Tambah pembolehubah yang lebih kecil

en: Add suffix
ms_MY: Tambahkan akhiran

en: Add taxonomy query
ms_MY: Tambah pertanyaan taksonomi

en: Add to cart
ms_MY: Tambah ke troli

en: Add to favorites
ms_MY: Tambahkan pada kegemaran

en: Add to icon set
ms_MY: Tambahkan pada set ikon

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
ms_MY: Tambah warna pertama anda ke palet ini dengan memilih nilai warna di atas dan kemudian klik "Simpan".

en: Add your offcanvas content in here
ms_MY: Tambahkan konten offcanvas anda di sini

en: Added
ms_MY: Ditambah

en: Added to cart
ms_MY: Ditambah pada troli

en: Added to icon. If there is no icon, it will be added to the overlay.
ms_MY: Ditambah pada ikon. Jika tiada ikon, ia akan ditambahkan pada tindanan.

en: Added to the search form as hidden input fields.
ms_MY: Ditambah pada borang carian sebagai medan input tersembunyi.

en: Adding
ms_MY: Menambah

en: Adding to cart
ms_MY: Menambah pada troli

en: Additional info
ms_MY: Maklumat tambahan

en: Additional information
ms_MY: Maklumat tambahan

en: Additional parameters
ms_MY: Parameter tambahan

en: Additional properties
ms_MY: Ciri-ciri tambahan

en: Additional target elements
ms_MY: Elemen sasaran tambahan

en: Address
ms_MY: Alamat

en: Addresses
ms_MY: Alamat-Alamat

en: Adds inline CSS to %s tag.
ms_MY: Menambah CSS sesat ke %s tag.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
ms_MY: Menambah skrip sejurus selepas membuka %s tag.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
ms_MY: Menambah skrip tepat sebelum menutup %s tag.

en: Admin
ms_MY: Pentadbir

en: Admin email
ms_MY: E-mel pentadbir

en: Administrator
ms_MY: Pentadbir

en: Administrator role is not allowed as a security precaution.
ms_MY: Peranan pentadbir tidak dibenarkan sebagai langkah keselamatan.

en: Adobe fonts
ms_MY: Adobe fon

en: After
ms_MY: Selepas

en: After order review heading
ms_MY: Selepas tajuk semakan pesanan

en: After title
ms_MY: Selepas title

en: Ajax loader
ms_MY: Pemuat Ajax

en: Ajax loader animation
ms_MY: Animasi pemuat Ajax

en: Ajax loader desc
ms_MY: penerangan pemuat Ajax

en: Ajax loader selector
ms_MY: Pemilih pemuat Ajax

en: Alert
ms_MY: Pemberitahuan

en: Align
ms_MY: Menjajarkan

en: Align cross axis
ms_MY: Menyelaraskan paksi salib

en: Align items
ms_MY: Selaraskan item

en: Align main axis
ms_MY: Menyelaraskan paksi utama

en: Align tables
ms_MY: Sejajar jadual

en: Alignment
ms_MY: Penjajaran

en: All
ms_MY: Semua

en: All %s
ms_MY: Semua %s

en: All Code elements, SVG elements (source: code), and Query editor instances now require code signatures.
ms_MY: Semua elemen Kod, elemen SVG (sumber: kod) dan contoh editor pertanyaan kini memerlukan tandatangan kod.

en: All Custom Fonts
ms_MY: Semua Fon Tersuai

en: All Template Bundles
ms_MY: Semua Pakej Template

en: All Template Tags
ms_MY: Semua Tag Template

en: All Templates
ms_MY: Semua Templat

en: All archives
ms_MY: Semua arkib

en: All author posts
ms_MY: Semua jawatan pengarang

en: All code instances
ms_MY: Semua contoh kod

en: All components are enabled in the block editor.
ms_MY: Semua komponen didayakan dalam editor blok.

en: All headings
ms_MY: Semua tajuk

en: All index jobs removed
ms_MY: Semua kerja indeks dialih keluar

en: All indexing jobs completed.
ms_MY: Semua kerja pengindeksan selesai.

en: All revisions deleted
ms_MY: Semua semakan dihapuskan

en: All right
ms_MY: Baiklah

en: All selected elements must have the same parent
ms_MY: Semua elemen yang dipilih mesti mempunyai induk yang sama

en: All sides linked
ms_MY: Semua sisi yang dipautkan

en: All template types
ms_MY: Semua jenis templat

en: All terms
ms_MY: Semua terma

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
ms_MY: Benarkan tapak lain untuk menyemak imbas dan sisipkan templat anda dari pustaka templat mereka. Hadkan akses templat melalui seting "URL Senarai Putih" dan "Perlindungan Kata Laluan" di bawah.

en: Allow specific user roles or individual users to execute code.
ms_MY: Benarkan peranan pengguna tertentu atau pengguna individu untuk melaksanakan kod.

en: Allow the element's normal click behavior (like following links) instead of blocking it.
ms_MY: Benarkan gelagat klik biasa elemen (seperti pautan berikut) dan bukannya menyekatnya.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
ms_MY: Benarkan pengguna untuk menukar dan melaksanakan kod melalui elemen Kod

en: Allow user to upload SVG files
ms_MY: Benarkan pengguna memuat naik fail SVG

en: Allowed file formats
ms_MY: Format fail yang dibenarkan

en: Alphabetically
ms_MY: Mengikut abjad

en: Alternate images
ms_MY: Imej alternatif

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
ms_MY: Alternatif kepada medan Latitud/Longitud

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
ms_MY: Walaupun ia sangat menggoda untuk mula mengedit dengan Bata dengan segera, anda akan mempunyai pengalaman yang lebih baik dengan cepat pergi ke bahagian "Bermula" Akademi Bata tentang cara menggunakan Bata yang paling produktif.

en: Always
ms_MY: Sentiasa

en: Always show
ms_MY: Sentiasa tunjukkan

en: Always shows in builder for editing.
ms_MY: Sentiasa menunjukkan dalam pembina untuk mengedit.

en: Always visible
ms_MY: Sentiasa kelihatan

en: Always visible in builder for styling purpose.
ms_MY: Sentiasa kelihatan dalam pembina untuk tujuan penggayaan.

en: Amazing
ms_MY: Menakjubkan

en: An error occurred while cleaning up orphaned elements.
ms_MY: Ralat berlaku semasa membersihkan unsur-unsur yatim.

en: An error occurred while scanning for orphaned elements.
ms_MY: Ralat berlaku semasa mengimbas unsur-unsur yatim.

en: An error occurred, please try again later.
ms_MY: Ralat berlaku. Sila cuba lagi kemudian.

en: An error occurred.
ms_MY: Satu ralat berlaku.

en: Angle in °
ms_MY: Sudut dalam °

en: Animation
ms_MY: Animasi

en: Animation delay
ms_MY: Kelewatan animasi

en: Animation duration
ms_MY: Tempoh animasi

en: Animation end
ms_MY: Animasi tamat

en: Animation in ms
ms_MY: Animasi dalam ms

en: Animation speed in ms
ms_MY: Kelajuan animasi dalam ms

en: Another user
ms_MY: Pengguna lain

en: Any
ms_MY: Sebarang

en: Any breakpoint
ms_MY: Mana-mana titik putus

en: Any option text
ms_MY: Sebarang teks opsyen

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
ms_MY: Berkenaan dengan tetapan "Gaya" tajuk atau butang sahaja. Cipta & gunakan warna global melalui "Palet warna" tersuai anda sendiri.

en: Apply
ms_MY: Jalankan

en: Apply on
ms_MY: Mohon pada

en: Apply preview
ms_MY: Gunakan pratonton

en: Apply spacing inside
ms_MY: Letakkan jarak di dalam

en: Apply to
ms_MY: Guna untuk

en: Apply to child pages
ms_MY: Tetapkan kepada child pages

en: Apply to child terms
ms_MY: Tetapkan kepada child terms

en: Archive
ms_MY: Arkib

en: Archive (products)
ms_MY: Arkib (produk)

en: Archive description
ms_MY: Perihalan arkib

en: Archive post types
ms_MY: Jenis pos arkib

en: Archive terms
ms_MY: Istilah arkib

en: Archive title
ms_MY: Tajuk arkib

en: Archive type
ms_MY: Jenis arkib

en: Archives
ms_MY: Arkib

en: Archives: %s
ms_MY: Arkib: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
ms_MY: Adakah anda pasti ingin memadamkan breakpoint ini?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
ms_MY: Adakah awda pasti hendak menghapuskan data yang dihasilkan Bata untuk %s?

en: Are you sure you want to delete this category? Deleting it also deletes all variables in this category.
ms_MY: Adakah anda pasti mahu memadamkan kategori ini? Memadamkannya juga memadamkan semua pembolehubah dalam kategori ini.

en: Are you sure you want to delete this font and all of its font variation files?
ms_MY: Adakah anda pasti mahu memadamkan fon ini dan semua fail variasi fonnya?

en: Are you sure you want to delete this icon set?
ms_MY: Adakah anda pasti mahu memadamkan set ikon ini?

en: Are you sure you want to move this font to the trash?
ms_MY: Adakah anda pasti mahu mengalihkan fon ini ke tong sampah?

en: Are you sure you want to remove all orphaned elements from your site? This action cannot be undone. Please perform a backup of your site before you proceed.
ms_MY: Adakah anda pasti mahu mengalih keluar semua elemen yatim daripada tapak anda? Tindakan ini tidak boleh dibuat asal. Sila lakukan sandaran tapak anda sebelum anda meneruskan.

en: Are you sure you want to remove this icon?
ms_MY: Adakah anda pasti mahu mengalih keluar ikon ini?

en: Are you sure you want to unlink this component?
ms_MY: Adakah anda pasti mahu menyahpaut komponen ini?

en: Argument
ms_MY: Hujah

en: Arguments
ms_MY: Hujah

en: Arrows
ms_MY: Anak Panah

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
ms_MY: Artikel tidak dapat dimuatkan. Sila lawati pangkalan pengetahuan rasmi:

en: Ascending
ms_MY: Naik

en: Asides
ms_MY: Ketepikan

en: Aspect ratio
ms_MY: Nisbah aspek

en: Assign/unassign global classes
ms_MY: Berikan/nyahtugaskan kelas global

en: Attachment
ms_MY: Lampiran

en: Attachment Page
ms_MY: Laman Lampiran

en: Attributes
ms_MY: Atribut

en: Attribution
ms_MY: Atribusi

en: Attribution Control
ms_MY: Kawalan Atribusi

en: August
ms_MY: Ogos

en: Author
ms_MY: Pengarang

en: Author ID
ms_MY: ID Pengarang

en: Author archive URL
ms_MY: URL arkib pengarang

en: Author avatar
ms_MY: Pengarang avatar

en: Author bio
ms_MY: Bio pengarang

en: Author email
ms_MY: E-mel pengarang

en: Author meta
ms_MY: Meta pengarang

en: Author name
ms_MY: Nama pengarang

[ctx: Author name]
en: Name
ms_MY: Nama

en: Author website
ms_MY: Laman web pengarang

en: Author: %s
ms_MY: Pengarang: %s

en: Authorization
ms_MY: Keizinan

en: Auto log in user
ms_MY: Log masuk automatik dalam pengguna

en: Auto login after activation
ms_MY: Log masuk automatik selepas pengaktifan

en: Auto poster
ms_MY: Poster auto

en: Auto scroll element into view
ms_MY: Elemen tatal automatik ke dalam paparan

en: Auto toggle child terms
ms_MY: Togol automatik istilah kanak-kanak

en: Auto width
ms_MY: Lebar auto

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
ms_MY: Dihasilkan secara automatik jika borang hanya memerlukan alamat e-mel untuk pendaftaran.

en: Autocomplete
ms_MY: Auto lengkap

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
ms_MY: Dijana secara automatik jika tiada kata laluan diperlukan/diserahkan.

en: Automatically adjust the map view to fit all markers when markers are added or removed.
ms_MY: Laraskan paparan peta secara automatik agar muat semua penanda apabila penanda ditambah atau dialih keluar.

en: Autoplay
ms_MY: Automain

en: Autoplay is not supported when using preview image.
ms_MY: Automain tidak disokong apabila menggunakan imej pratonton.

en: Autosave
ms_MY: Auto-simpan

en: Autosave by
ms_MY: Autosave oleh

en: Autosave interval (seconds)
ms_MY: Selang Autosave (saat)

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
ms_MY: Tersedia melalui ikon tindakan "+" & menu konteks klik kanan.

en: Available via "Layout" action icon.
ms_MY: Tersedia melalui ikon aksi "Layout".

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
ms_MY: Tersedia melalui pintasan keyboard & menu konteks klik kanan.

en: Avatar border
ms_MY: Sempadan Avatar

en: Avatar box shadow
ms_MY: Bayang-bayang kotak Avatar

en: Avatar image of %s
ms_MY: Imej Avatar %s

en: Avatar position
ms_MY: Kedudukan Avatar

en: Avatar size
ms_MY: Saiz avatar

en: Avoid using in combination with third-party filter plugins.
ms_MY: Elakkan menggunakan dalam kombinasi dengan pemalam penapis pihak ketiga.

en: Back
ms_MY: Undur

en: Back delay in ms
ms_MY: Kelewatan belakang cik

en: Back speed in ms
ms_MY: Kelajuan belakang dalam ms

en: Back to Top
ms_MY: Kembali ke Atas

en: Back to builder
ms_MY: Kembali ke pembina

en: Back to icon sets
ms_MY: Kembali ke set ikon

en: Back to import manager
ms_MY: Kembali ke pengurus import

en: Back to settings
ms_MY: Kembali ke pengesetan

en: Background
ms_MY: Latar Belakang

en: Background active
ms_MY: Latar belakang aktif

en: Background attachment
ms_MY: Lampiran latar belakang

en: Background blend mode
ms_MY: Mod campuran latar belakang

en: Background color
ms_MY: Wana Latar

en: Background custom size
ms_MY: Saiz tersuai latar belakang

en: Background filters
ms_MY: Penapis latar belakang

en: Background image
ms_MY: Imej latar belakang

en: Background position
ms_MY: Kedudukan latar belakang

en: Background repeat
ms_MY: Ulangan latar belakang

en: Background size
ms_MY: Saiz latar belakang

en: Background video
ms_MY: Video latar belakang

en: Bar background color
ms_MY: Warna latar belakang bar

en: Bar border
ms_MY: Sempadan bar

en: Bar color
ms_MY: Warna bar

en: Bar height
ms_MY: Ketinggian bar

en: Base font size
ms_MY: Saiz fon asas

en: Baseline
ms_MY: Garis dasar

en: Baseline step
ms_MY: Langkah asas

en: Basic
ms_MY: Asas

en: Basic Text
ms_MY: Teks Asas

en: Beautiful
ms_MY: Indah

en: Before
ms_MY: Sebelum

en: Before order review heading
ms_MY: Sebelum tajuk semakan pesanan

en: Before payment
ms_MY: Sebelum pembayaran

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
ms_MY: Sebelum anda menyahaktifkan Bata boleh anda beritahu saya mengapa? Saya ingin menggabungkan maklum balas anda untuk memperbaiki Bata. Terima kasih banyak-banyak!

en: Berlin, Germany
ms_MY: Berlin, Jerman

en: Billing address
ms_MY: Alamat Bil

en: Black
ms_MY: Hitam

en: Block
ms_MY: Sekat

en: Block editor
ms_MY: Sekat editor

en: Block not available
ms_MY: Sekatan tidak tersedia

en: Blockquote
ms_MY: Petikan blok

en: Blockquote border
ms_MY: Sempadan blockquote

en: Blockquote margin
ms_MY: Margin blockquote

en: Blockquote padding
ms_MY: Pad blockquote

en: Blockquote typography
ms_MY: Tipografi blockquote

en: Blur
ms_MY: Kabur

en: Body
ms_MY: Badan

en: Body (footer) scripts
ms_MY: Skrip badan (pengaki)

en: Body (header) scripts
ms_MY: Skrip badan (pengepala)

en: Body - Heading
ms_MY: Badan - Tajuk

en: Body parameters
ms_MY: Parameter badan

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
ms_MY: Skrip badan ditambah sejurus selepas membuka %s tag.

en: Body typography
ms_MY: Tipografi badan

en: Bold
ms_MY: Tebal

en: Border
ms_MY: Sempadan

en: Border / Box Shadow
ms_MY: Sempadan / Kotak Bayang-bayang

en: Border color
ms_MY: Warna sempadan

en: Border width
ms_MY: Lebar sempadan

en: Both
ms_MY: Kedua-dua

en: Bottom
ms_MY: Bawah

en: Bottom / End
ms_MY: Bawah / Tamat

en: Bottom center
ms_MY: Pusat bawah

en: Bottom left
ms_MY: Bahagian bawah kiri

en: Bottom right
ms_MY: Bahagian bawah kanan

en: Box Zoom
ms_MY: Zum Kotak

en: Box list
ms_MY: Senarai kotak

en: Box shadow
ms_MY: Bayang-bayang kotak

en: Boxed
ms_MY: Bertinju

en: Boxed max. width
ms_MY: Petik max. lebar

en: Breadcrumb
ms_MY: Serbuk roti

en: Breadcrumbs
ms_MY: Serbuk roti

en: Breakpoint
ms_MY: Titik Rehat

en: Breakpoint already exists
ms_MY: Breakpoint sudah wujud

en: Breakpoint label must start with a letter.
ms_MY: Label titik putus mesti bermula dengan huruf.

en: Brightness
ms_MY: Kecerahan

en: Brilliant
ms_MY: Cemerlang

en: Browse Media Library
ms_MY: Layari Pustaka Media

en: Browse Unsplash
ms_MY: Layari Unsplash

en: Builder
ms_MY: Pembina

en: Builder access
ms_MY: Akses pembina

en: Builder capabilities
ms_MY: Keupayaan pembina

en: Builder mode
ms_MY: Mod pembina

en: Built in icon sets
ms_MY: Set ikon terbina dalam

en: Built-in icon sets
ms_MY: Set ikon terbina dalam

en: Bulk actions
ms_MY: Tindakan pukal

en: Bulk edit
ms_MY: Suntingan pukal

en: Bullet List
ms_MY: Senarai Peluru

en: Bulleted list
ms_MY: Senarai berbulet

en: Bundles
ms_MY: Himpunan

en: Button
ms_MY: Butang

en: Button background
ms_MY: Latar belakang butang

en: Button border
ms_MY: Sempadan butang

en: Button box shadow
ms_MY: Butang kotak bayang-bayang

en: Button link
ms_MY: Pautan butang

en: Button size
ms_MY: Saiz butang

en: Button style
ms_MY: Gaya butang

en: Button text
ms_MY: Teks butang

en: Button typography
ms_MY: Tipografi butang

en: Button width
ms_MY: Lebar butang

en: Buttons
ms_MY: Structural navigation

en: Buy product
ms_MY: Beli produk

en: By default, covers entire available width.
ms_MY: Secara lalai, meliputi keseluruhan lebar yang tersedia.

en: By default, form fields are validated on input, blur and submit.
ms_MY: Secara lalai, medan borang disahkan pada input, kabur dan serahkan.

en: By default, only the most specific theme style is loaded. To load all theme styles whose conditions are met, select "Load all matching theme styles".
ms_MY: Secara lalai, hanya gaya tema yang paling khusus dimuatkan. Untuk memuatkan semua gaya tema yang syaratnya dipenuhi, pilih "Muat semua gaya tema yang sepadan".

en: By default, the favorite fonts are listed first in the font-family options. To show only the favorite fonts, select "Show favorites only" at %s.
ms_MY: Secara lalai, fon kegemaran disenaraikan dahulu dalam pilihan keluarga fon. Untuk menunjukkan hanya fon kegemaran, pilih "Tunjukkan kegemaran sahaja" di %s.

en: By default, the min/max values are dynamically set based on each filter query loop results. Disable this feature so the min/max values are only set initially.
ms_MY: Secara lalai, nilai min/maks ditetapkan secara dinamik berdasarkan setiap hasil gelung pertanyaan penapis. Lumpuhkan ciri ini supaya nilai min/maks hanya ditetapkan pada mulanya.

en: By default, this icon is always visible and rotates 90° when the accordion item is expanded. To display different icons for each state, duplicate this icon and set the "Show" option to "Collapsed" for one and "Expanded" for the other.
ms_MY: Secara lalai, ikon ini sentiasa kelihatan dan berputar 90° apabila item akordion dikembangkan. Untuk memaparkan ikon berbeza bagi setiap keadaan, salin ikon ini dan tetapkan pilihan "Tunjukkan" kepada "Diruntuhkan" untuk satu dan "Dikembangkan" untuk yang lain.

en: By default, users can access the default WordPress auth pages by adding %1$s to the URL, bypassing custom authentication pages. Enable this setting to remove this bypass option and always use your custom authentication pages and behavior as set above.
ms_MY: Secara lalai, pengguna boleh mengakses halaman pengesahan WordPress lalai dengan menambahkan %1$s pada URL, memintas halaman pengesahan tersuai. Dayakan tetapan ini untuk mengalih keluar pilihan pintasan ini dan sentiasa gunakan halaman dan gelagat pengesahan tersuai anda seperti yang ditetapkan di atas.

en: Byline
ms_MY: Garisan bawah talian

en: Bypass maintenance
ms_MY: Penyelenggaraan pintasan

en: CSS Filters
ms_MY: Penapis CSS

en: CSS Selector
ms_MY: Pemilih CSS

en: CSS classes
ms_MY: Kelas CSS

en: CSS files processed
ms_MY: Fail CSS diproses

en: CSS filter
ms_MY: Penapis CSS

en: CSS is automatically wrapped in style tags.
ms_MY: CSS dibalut secara automatik dalam tag gaya.

en: CSS loading method
ms_MY: Kaedah pemuatan CSS

en: CSS selector
ms_MY: Pemilih CSS

en: CSS selector of the element to insert the AJAX loader into.
ms_MY: Pemilih CSS elemen untuk memasukkan pemuat AJAX ke dalamnya.

en: CSS selectors
ms_MY: pemilih CSS

en: Cache duration
ms_MY: Tempoh cache

en: Calculation method
ms_MY: Kaedah pengiraan

en: Calendar
ms_MY: Kalendar

en: Can also be set globally via theme styles.
ms_MY: Juga boleh ditetapkan secara global melalui gaya tema.

en: Cancel
ms_MY: Batal

en: Capabilities
ms_MY: Kemampuan

en: Capability
ms_MY: Keupayaan

en: Capitalize
ms_MY: Huruf besarkan

en: Caption
ms_MY: Kapsyen

en: Caption type
ms_MY: Jenis kapsyen

en: Caret
ms_MY: Karet

en: Cart
ms_MY: Troli

en: Cart Cross-sells
ms_MY: Troli jualan silang

en: Cart Details
ms_MY: Butiran Troli

en: Cart contents
ms_MY: Kandungan troli

en: Cart count
ms_MY: Kiraan troli

en: Cart coupon
ms_MY: Kupon troli

en: Cart cross sells
ms_MY: Troli silang menjual

en: Cart items
ms_MY: Barangan troli

en: Cart product name
ms_MY: Cart produk name

en: Cart product quantity
ms_MY: Cart produk bilangan

en: Cart product subtotal
ms_MY: Subtotal cart produk

en: Cart remove product
ms_MY: Cart hapuskan produk

en: Cart subtotal
ms_MY: Subtotal troli

en: Cart totals
ms_MY: Jumlah troli

en: Cart updated
ms_MY: Troli dikemaskini

en: Cascade layer
ms_MY: Lapisan lata

en: Categories
ms_MY: 分類

en: Categories & Tags
ms_MY: Kategori & Tag

en: Categories deleted
ms_MY: Kategori dipadamkan

en: Categories imported
ms_MY: Kategori yang diimport

en: Categorize
ms_MY: Kategorikan

en: Category
ms_MY: 分類

en: Category: %s
ms_MY: 分類：%s

en: Center
ms_MY: Pusat

en: Center center
ms_MY: Pusat bandar

en: Center left
ms_MY: Pusat kiri

en: Center mode
ms_MY: Mod pusat

en: Center right
ms_MY: Pusat kanan

en: Change content
ms_MY: Tukar kandungan

en: Change image
ms_MY: Tukar imej

en: Characters per minute
ms_MY: Aksara seminit

en: Chart size in px
ms_MY: Saiz Carta dalam px

en: Chats
ms_MY: Perbualan

en: Check for orphaned elements on builder save
ms_MY: Semak unsur-unsur yatim pada simpanan pembina

en: Checkbox
ms_MY: Kotak Semak

en: Checkout
ms_MY: Semak Keluar

en: Checkout coupon
ms_MY: Kupon pembayaran

en: Checkout customer details
ms_MY: Semak butiran pelanggan

en: Checkout login
ms_MY: Log masuk daftar keluar

en: Checkout order payment
ms_MY: Pembayaran pesanan daftar keluar

en: Checkout order review
ms_MY: Semakan pesanan pembayaran

en: Checkout order table
ms_MY: Jadual pesanan pembayaran

en: Checkout thank you
ms_MY: Checkout terima kasih

en: Checks for %1$s on builder save to check for orphaned elements. Always checked on load regardless of this setting. Can also be manually enabled by adding %2$s to the builder URL.
ms_MY: Semak untuk %1$s pada save builder untuk menyemak unsur-unsur yatim. Sentiasa diperiksa pada beban tanpa mengira tetapan ini. Juga boleh didayakan secara manual dengan menambahkan %2$s pada URL pembina.

en: Child of
ms_MY: Anak kepada

en: Childless
ms_MY: Tanpa anak

en: Childless terms only
ms_MY: Istilah tanpa anak sahaja

en: Choose a color for this attribute term
ms_MY: Pilih warna untuk istilah atribut ini

en: Choose a color for this attribute value.
ms_MY: Pilih warna untuk nilai atribut ini.

en: Choose an image for this attribute term
ms_MY: Pilih imej untuk istilah atribut ini

en: Choose an image for this attribute value.
ms_MY: Pilih imej untuk nilai atribut ini.

en: Choose at which breakpoint do you want to start showing this popup or on which specific breakpoints.
ms_MY: Pilih pada titik putus mana anda ingin mula menunjukkan pop timbul ini atau titik putus tertentu yang mana.

en: Choose files
ms_MY: Pilih fail

en: Choose how passwords are managed. "Template password" uses this template's password to protect content according to template conditions. "Post password" protects content that has an individual post password set. "Template & post password" uses the template password, but individual post passwords will be used instead if set.
ms_MY: Pilih cara kata laluan diurus. "Kata laluan templat" menggunakan kata laluan templat ini untuk melindungi kandungan mengikut syarat templat. "Siarkan kata laluan" melindungi kandungan yang mempunyai set kata laluan siaran individu. "Templat & kata laluan pos" menggunakan kata laluan templat, tetapi kata laluan siaran individu akan digunakan sebaliknya jika ditetapkan.

en: Choose how to display product variations.
ms_MY: Pilih cara untuk memaparkan variasi produk.

en: Choose image
ms_MY: Pilih imej

en: Class
ms_MY: Kelas

en: Class "%s" has been moved to trash but your modifications are kept.
ms_MY: Kelas "%s" telah dialihkan ke sampah tetapi pengubahsuaian anda disimpan.

en: Class found in trash
ms_MY: Kelas ditemui dalam tong sampah

en: Class name
ms_MY: Nama kelas

en: Class name already exists
ms_MY: Nama kelas sudah wujud

en: Classes
ms_MY: Kelas

en: Classes discarded
ms_MY: Kelas dibuang

en: Classes duplicated
ms_MY: Kelas diduakan

en: Classes found
ms_MY: Kelas ditemui

en: Classes renamed
ms_MY: Kelas dinamakan semula

en: Clause name
ms_MY: Nama klausa

en: Clause name description
ms_MY: Penerangan nama klausa

en: Clean
ms_MY: Bersih

en: Clean up
ms_MY: Bersihkan diri

en: Clean up all orphaned elements
ms_MY: Bersihkan semua elemen yatim

en: Clear
ms_MY: Jelas

en: Clear all
ms_MY: Kosongkan semua

en: Clear filter
ms_MY: Kosongkan penapis

en: Clear form
ms_MY: Borang yang jelas

en: Clear gallery
ms_MY: Kosongkan galeri

en: Clear non-existing dynamic data
ms_MY: Kosongkan data dinamik yang tidak sedia ada

en: Click
ms_MY: Klik

en: Click "Accept" to use the incoming database changes. Click "Discard" to save your current builder data instead.
ms_MY: Klik "Terima" untuk menggunakan perubahan pangkalan data masuk. Klik "Buang" untuk menyimpan data pembina semasa anda sebaliknya.

en: Click "Continue filter index" to immediately run any remaining/queued filter index jobs instead of waiting for the next WP cronjob.
ms_MY: Klik "Teruskan indeks penapis" untuk segera menjalankan sebarang kerja indeks penapis yang tinggal/berbaris gilir dan bukannya menunggu cronjob WP seterusnya.

en: Click "Regenerate filter index" to regenerate the query filter index for your entire website.
ms_MY: Klik "Jana semula indeks penapis" untuk menjana semula indeks penapis pertanyaan untuk keseluruhan tapak web anda.

en: Click me
ms_MY: Klik saya

en: Click on any element to add it to your canvas.
ms_MY: Klik pada sebarang unsur untuk menambahnya ke kanvas anda.

en: Click on any element to add it to your popup.
ms_MY: Klik pada element untuk tambah ke popup anda.

en: Click or hover
ms_MY: Klik atau tuding

en: Click the "+" icon to add your first condition.
ms_MY: Klik ikon "+" untuk menambah syarat pertama anda.

en: Click the "+" icon to add your first interaction.
ms_MY: Klik ikon "+" untuk menambah interaksi pertama anda.

en: Click the "Generate variables" button to auto-generate all your fluid typography variables.
ms_MY: Klik butang "Jana pembolehubah" untuk menjana auto semua pembolehubah tipografi cecair anda.

en: Click the button above to retrieve all Code element, SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances and review the code for every page, template, etc.
ms_MY: Klik butang di atas untuk mendapatkan semula semua elemen Kod, elemen SVG (kod), Editor pertanyaan dan tika teg "gema" dan semak kod untuk setiap halaman, templat, dsb.

en: Click the button to retrieve a list of all global element instances. Then review and convert them to components either individually, in bulk, or by manually unlinking them in the builder. Once done, please delete all global elements from the elements panel in the builder.
ms_MY: Klik butang untuk mendapatkan semula senarai semua contoh elemen global. Kemudian semak dan tukarkannya kepada komponen sama ada secara individu, pukal atau dengan menyahpautnya secara manual dalam pembina. Setelah selesai, sila padamkan semua elemen global daripada panel elemen dalam pembina.

en: Click this button to remove all index jobs. Useful if your index jobs are stuck due to unknown reasons. You should regenerate the filter index afterwards.
ms_MY: Klik butang ini untuk mengalih keluar semua kerja indeks. Berguna jika kerja indeks anda tersekat kerana sebab yang tidak diketahui. Anda harus menjana semula indeks penapis selepas itu.

en: Click to apply the latest filter settings. This ensures all filter options are up-to-date.
ms_MY: Klik untuk menggunakan tetapan penapis terkini. Ini memastikan semua pilihan penapis adalah terkini.

en: Click to download
ms_MY: Klik untuk muat turun

en: Click to set preview content.
ms_MY: Klik untuk menetapkan kandungan pratonton.

en: Clone
ms_MY: Klon

en: Close
ms_MY: Tutup

en: Close (ESC)
ms_MY: Tutup (ESC)

en: Close after
ms_MY: Tutup selepas

en: Close button
ms_MY: Butang tutup

en: Close color
ms_MY: Tutup warna

en: Close icon
ms_MY: Tutup ikon

en: Close mini cart
ms_MY: Tutup mini cart

en: Close mobile menu
ms_MY: Tutup menu mudah alih

en: Close on
ms_MY: Tutup pada

en: Close popup on click
ms_MY: Tutup pop timbul apabila klik

en: Close position
ms_MY: Tutup kedudukan

en: Close search
ms_MY: Tutup carian

en: Close size
ms_MY: Saiz rapat

en: Closest corner
ms_MY: Sudut paling dekat

en: Closest side
ms_MY: Sebelah paling dekat

en: Cloud
ms_MY: Awan

en: Cloudflare Turnstile API key required! Add key in dashboard under: %s
ms_MY: Kunci API Putar Cloudflare diperlukan! Tambahkan kunci dalam papan pemuka di bawah: %s

en: Cluster
ms_MY: Kluster

en: Code
ms_MY: Kod

en: Code control
ms_MY: Kawalan kod

en: Code execution
ms_MY: Pelaksanaan kod

en: Code execution has been explicitly disabled by the %s filter. This filter is currently overriding your Bricks settings.
ms_MY: Pelaksanaan kod telah dilumpuhkan secara eksplisit oleh penapis %s. Penapis ini sedang mengatasi tetapan Bricks anda.

en: Code execution is disabled
ms_MY: Pelaksanaan kod dilumpuhkan

en: Code execution not allowed.
ms_MY: Pelaksanaan kod tidak dibenarkan.

en: Code execution, if needed, must be explicitly enabled.
ms_MY: Pelaksanaan kod, jika perlu, mesti didayakan secara eksplisit.

en: Code execution: Disabled by default
ms_MY: Pelaksanaan kod: Dilumpuhkan secara lalai

en: Code review
ms_MY: Semakan kod

en: Code signatures
ms_MY: Tandatangan kod

en: Code signatures are locked.
ms_MY: Tandatangan kod dikunci.

en: Code signatures regenerated successfully.
ms_MY: Tandatangan kod berjaya dijana semula.

en: Code signed
ms_MY: Kod ditandatangani

en: Code that requires execution only runs when it has a valid code signature.
ms_MY: Kod yang memerlukan pelaksanaan hanya berjalan apabila ia mempunyai tandatangan kod yang sah.

en: Collapse
ms_MY: Runtuh

en: Collapse inactive
ms_MY: Runtuh tidak aktif

en: Collapse on page load
ms_MY: Collapse masa page load

en: Collapsed
ms_MY: Runtuh

en: Color
ms_MY: Warna

en: Color #%s
ms_MY: Warna #%s

en: Color close
ms_MY: Tutup warna

en: Color editor
ms_MY: Editor warna

en: Color palette
ms_MY: Palet warna

en: Color preview
ms_MY: Pratonton warna

en: Color stop
ms_MY: Warna berhenti

en: Colors
ms_MY: Warna

en: Column
ms_MY: Lajur

en: Column gap
ms_MY: Jurang lajur

en: Columns
ms_MY: Lajur

en: Coming soon
ms_MY: Akan datang

en: Comma-separated list of results per page options.
ms_MY: Senarai hasil yang dipisahkan koma bagi setiap pilihan halaman.

en: Command palette
ms_MY: Palet arahan

en: Comment
ms_MY: Ulasan

en: Comment count
ms_MY: Kiraan komen

en: Comment navigation
ms_MY: Komen navigasi

en: Comments
ms_MY: Komen

en: Comments are closed.
ms_MY: Komen ditutup.

en: Comments are disabled.
ms_MY: Komen dilumpuhkan.

en: Common classes
ms_MY: Kelas biasa

en: Common taxonomies
ms_MY: Taksiran biasa

en: Community
ms_MY: Komuniti

en: Community templates
ms_MY: Templat komuniti

en: Compact
ms_MY: Padat

en: Compare
ms_MY: Bandingkan

en: Compare with
ms_MY: Berbanding dengan

en: Component
ms_MY: Komponen

en: Component %s
ms_MY: Komponen %s

en: Component configured but preview unavailable
ms_MY: Komponen dikonfigurasikan tetapi pratonton tidak tersedia

en: Component preview error
ms_MY: Ralat pratonton komponen

en: Component preview unavailable
ms_MY: Pratonton komponen tidak tersedia

en: Components
ms_MY: Komponen

en: Condition
ms_MY: Keadaan

en: Conditions
ms_MY: Syarat

en: Conditions always run before query loop.
ms_MY: Keadaan sentiasa dijalankan sebelum gelung pertanyaan.

en: Conditions don't run in the builder.
ms_MY: Keadaan tidak berlaku dalam pembina.

en: Configure
ms_MY: Konfigurasi

en: Configure "Marker: Type" on the connected "Map" element to render text or image markers. The settings below will precede the settings on the "Map" element.
ms_MY: Konfigurasikan "Penanda: Taip" pada elemen "Peta" yang disambungkan untuk memaparkan teks atau penanda imej. Tetapan di bawah akan mendahului tetapan pada elemen "Peta".

en: Configure the API settings to retrieve data from an API endpoint.
ms_MY: Konfigurasikan tetapan API untuk mendapatkan semula data daripada titik akhir API.

en: Configure the scale generator as per your requirements.
ms_MY: Konfigurasikan penjana skala mengikut keperluan anda.

en: Configure your API settings (URL, etc.) and fetch data to view and work with the API response data.
ms_MY: Konfigurasikan tetapan API anda (URL, dll.) dan ambil data untuk melihat dan berfungsi dengan data respons API.

en: Confirm
ms_MY: Sahkan

en: Confirmation
ms_MY: Pengesahan

en: Confirmation email
ms_MY: E-mel pengesahan

en: Conflict
ms_MY: Konflik

en: Conflict: Class "%s" has been permanently deleted by another user.
ms_MY: Konflik: Kelas "%s" telah dipadamkan secara kekal oleh pengguna lain.

en: Conflict: Some classes exist in both trash and active classes
ms_MY: Konflik: Sesetengah kelas wujud dalam kedua-dua kelas sampah dan aktif

en: Conflicts
ms_MY: Konflik

en: Congrats
ms_MY: Tahniah

en: Conic
ms_MY: Kon

en: Connect
ms_MY: Sambung

en: Connect property
ms_MY: Hubungkan harta

en: Connect the CSS ID to a property to set it on an per-instance basis to avoid same ID conflicts.
ms_MY: Sambungkan ID CSS kepada harta untuk menetapkannya pada asas setiap contoh untuk mengelakkan konflik ID yang sama.

en: Connect the form fields to the post data that you want to create on form submit.
ms_MY: Sambungkan medan borang ke data siaran yang anda ingin buat pada serahan borang.

en: Connect the form fields to the post data that you want to update on form submit.
ms_MY: Sambungkan medan borang ke data siaran yang ingin anda kemas kini semasa penyerahan borang.

en: Connected property
ms_MY: Harta bersambung

en: Construct the selector you want to create from the node tree below by toggling the relevant selectors.
ms_MY: Bina pemilih yang anda ingin buat daripada pepohon nod di bawah dengan menogol pemilih yang berkaitan.

en: Contact form
ms_MY: Borang hubungan

en: Contact us
ms_MY: Hubungi Kami

en: Contain
ms_MY: Mengandungi

en: Container
ms_MY: Bekas

en: Content
ms_MY: Kandungan

en: Content align horizontal
ms_MY: Kandungan menyelaraskan mendatar

en: Content align vertical
ms_MY: Kandungan menyelaraskan menegak

en: Content background
ms_MY: Latar belakang kandungan

en: Content border
ms_MY: Sempadan kandungan

en: Content box shadow
ms_MY: Bayang kotak kandungan

en: Content goes here ..
ms_MY: Kandungan di sini ..

en: Content margin
ms_MY: Jidar kandungan

en: Content padding
ms_MY: Pad kandungan

en: Content selector
ms_MY: Pemilih kandungan

en: Content text align
ms_MY: Sejajar teks kandungan

en: Content type
ms_MY: Jenis kandungan

en: Content typography
ms_MY: Tipografi kandungan

en: Content width
ms_MY: Lebar kandungan

en: Context ID
ms_MY: ID Konteks

en: Context type
ms_MY: Jenis konteks

en: Contextual spacing
ms_MY: Jarak kontekstual

en: Contextual spacing applies a top margin to elements with a preceding sibling within embedded content.
ms_MY: Jarak kontekstual menggunakan margin atas pada elemen dengan adik beradik terdahulu dalam kandungan terbenam.

en: Contextual spacing targets embedded content (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Use this field to apply contextual spacing to additional selectors, separated by commas.
ms_MY: Jarak kontekstual menyasarkan kandungan terbenam (Teks Kaya, Kandungan Siaran, WooCommerce). Gunakan medan ini untuk menggunakan jarak kontekstual pada pemilih tambahan, dipisahkan dengan koma.

en: Continue index job
ms_MY: Teruskan kerja indeks

en: Continue on error
ms_MY: Teruskan pada kesilapan

en: Contrast
ms_MY: Beza Jelas

en: Control dropdown element text.
ms_MY: Kawal teks elemen lungsur turun.

en: Control group visibility
ms_MY: Keterlihatan kumpulan kawalan

en: Control when to show the global classes import manager when pasting elements, importing classes or templates.
ms_MY: Kawal masa untuk menunjukkan pengurus import kelas global apabila menampal elemen, mengimport kelas atau templat.

en: Controls
ms_MY: Kawalan

en: Convert
ms_MY: Tukar

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
ms_MY: Menukar "Container" kepada "Section" & "Block" elemen baru

en: Convert Block editor data into Bricks data and vice versa.
ms_MY: Tukar data editor Blok kepada data Bricks dan sebaliknya.

en: Convert element IDs & classes
ms_MY: Menukar elemen IDs & classes

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
ms_MY: Mengubah template pada saat impor/menyisipkan dari Container ke layout elemen struktur baru

en: Convert templates
ms_MY: Menukar templates

en: Convert to components
ms_MY: Tukar kepada komponen

en: Convert variation dropdowns to color/image/label swatches on the add to cart element.
ms_MY: Tukar menu lungsur variasi kepada tangkapan warna/imej/label pada elemen tambah ke troli.

en: Converter
ms_MY: Penukar

en: Cookie consent
ms_MY: Persetujuan kuki

en: Cool
ms_MY: Kool

en: Coordinates
ms_MY: Koordinat

en: Copied
ms_MY: Disalin

en: Copied to clipboard
ms_MY: Disalin ke papan klip

en: Copy
ms_MY: Salin

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
ms_MY: Salin & tampal kata laluan "Akses Templat Saya" yang disediakan oleh tapak jauh di sini.

en: Copy CSS selector
ms_MY: Salin CSS selector

en: Copy and paste the code below into your Bricks child theme to allow those functions to be called through the "echo" tag. Remove the function names you don't want to allow. Explore the %s documentation for more code examples such as using regex for more flexible echo tag checks, etc.
ms_MY: Salin dan tampal kod di bawah ke dalam tema anak Bricks anda untuk membolehkan fungsi tersebut dipanggil melalui teg "gema". Alih keluar nama fungsi yang anda tidak mahu benarkan. Terokai dokumentasi %s untuk lebih banyak contoh kod seperti menggunakan regex untuk semakan teg gema yang lebih fleksibel, dsb.

en: Copy the element ID you want to toggle and paste it into the "CSS selector" setting below.
ms_MY: Salin ID elemen yang anda ingin togol dan tampalkannya ke dalam tetapan "pemilih CSS" di bawah.

en: Copy to clipboard
ms_MY: Copy ke clipboard

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
ms_MY: Salin + tampal kod dari salah satu peta di %s

en: Copy/paste element attributes
ms_MY: Salin/tampal atribut elemen

en: Copy/paste element conditions
ms_MY: Salin/tampal syarat elemen

en: Copy/paste element interactions
ms_MY: Salin/tampal interaksi elemen

en: Copy/paste element styles
ms_MY: Salin/tampal gaya elemen

en: Copy/paste elements
ms_MY: Salin / tampal elemen

en: Copy/paste global class styles
ms_MY: Salin/tampal gaya kelas global

en: Corrupted filter element database has been fixed
ms_MY: Pangkalan data elemen penapis yang rosak telah diperbaiki

en: Count from
ms_MY: Kira dari

en: Count to
ms_MY: Kira

en: Countdown
ms_MY: Undur

en: Counter
ms_MY: Kaunter

en: Coupon
ms_MY: Kupon

en: Coupon applied
ms_MY: Kupon digunakan

en: Coupon message
ms_MY: Mesej kupon

en: Coupon removed
ms_MY: Kupon dikeluarkan

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
ms_MY: Kupon dilumpuhkan. Sila aktifkan kupon di %stetapan WooCommerce%s

en: Cover
ms_MY: Kulit Buku

en: Coverflow
ms_MY: Aliran perlindungan

en: Create
ms_MY: Wujudkan

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
ms_MY: Cipta dan uruskan bilangan bar sisi tersuai tanpa had. Tambah bar sisi dalam pembina menggunakan elemen "Bar Sisi".

en: Create component
ms_MY: Buat komponen

en: Create components
ms_MY: Buat komponen

en: Create global classes
ms_MY: Buat kelas global

en: Create icon set
ms_MY: Buat set ikon

en: Create new sidebar
ms_MY: Cipta bar sisi baru

en: Create new template:
ms_MY: Cipta templat baru:

en: Create post
ms_MY: Buat siaran

en: Create properties and connect them to your component settings to customize a component instance.
ms_MY: Cipta sifat dan sambungkannya ke tetapan komponen anda untuk menyesuaikan tika komponen.

en: Create property
ms_MY: Cipta harta

en: Create template
ms_MY: Cipta template

en: Create templates
ms_MY: Buat templat

en: Create your own builder mode via CSS variables.
ms_MY: Cipta mod pembina anda sendiri melalui pembolehubah CSS.

en: Create your own elements
ms_MY: Cipta elemen anda sendiri

en: Create, edit and use global queries inside any query loop throughout your website. Changes to a global query apply to all instances throughout your website.
ms_MY: Buat, edit dan gunakan pertanyaan global dalam mana-mana gelung pertanyaan di seluruh tapak web anda. Perubahan pada pertanyaan global digunakan pada semua keadaan di seluruh tapak web anda.

en: Create/select a fluid typography category (i.e. Headings, Text).
ms_MY: Cipta/pilih kategori tipografi cecair (iaitu Tajuk, Teks).

en: Created
ms_MY: Dicipta

en: Cropped
ms_MY: Dikerat

en: Cross sells
ms_MY: Cross menjual

en: Cross-sells
ms_MY: Jualan silang

en: Currency
ms_MY: Mata wang

en: Currency position
ms_MY: Kedudukan mata wang

en: Current
ms_MY: Sekarang

en: Current URL
ms_MY: URL semasa

en: Current date
ms_MY: Tarikh semasa

en: Current interaction ID
ms_MY: ID interaksi semasa

en: Current job
ms_MY: Pekerjaan semasa

en: Current layout
ms_MY: Susun atur semasa

en: Current location
ms_MY: Lokasi semasa

en: Current page
ms_MY: Halaman semasa

en: Current post author
ms_MY: Pengarang catatan semasa

en: Current post term
ms_MY: Penggal jawatan semasa

en: Current version by
ms_MY: Versi semasa oleh

en: Current width
ms_MY: Lebar semasa

en: Currently all matching theme styles are loaded. To load only the most specific theme style, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
ms_MY: Pada masa ini semua gaya tema yang sepadan dimuatkan. Untuk memuatkan gaya tema yang paling khusus sahaja, laraskan tetapan anda di bawah "Gaya tema: Kaedah pemuatan".

en: Currently only the most specific theme style is loaded. To load all matching theme styles, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
ms_MY: Pada masa ini hanya gaya tema yang paling khusus dimuatkan. Untuk memuatkan semua gaya tema yang sepadan, laraskan tetapan anda di bawah "Gaya tema: Kaedah pemuatan".

en: Currently previewing content from "%s".
ms_MY: Sedang pratonton kandungan daripada "%s".

en: Cursor character
ms_MY: Watak kursor

en: Custom
ms_MY: Suai

en: Custom CSS
ms_MY: CSS tambahan

en: Custom CSS and JavaScript added below are loaded on your entire website.
ms_MY: CSS tersuai dan JavaScript yang ditambahkan di bawah dimuatkan pada keseluruhan tapak web anda.

en: Custom Font
ms_MY: Fon Suai

en: Custom Fonts
ms_MY: Fon Tersuai

en: Custom URL
ms_MY: URL tersuai

en: Custom alt text
ms_MY: Teks alt tersuai

en: Custom attributes
ms_MY: Atribut tersuai

en: Custom authentication pages
ms_MY: Halaman pengesahan tersuai

en: Custom capabilities
ms_MY: Keupayaan tersuai

en: Custom caption
ms_MY: Kapsyen tersuai

en: Custom code
ms_MY: Kod tersuai

en: Custom elements
ms_MY: Unsur tersuai

en: Custom email address
ms_MY: Alamat e-mel tersuai

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to create the post.
ms_MY: Mesej ralat tersuai untuk dipaparkan apabila pengguna semasa tidak mempunyai keupayaan yang diperlukan untuk membuat siaran.

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to edit the post.
ms_MY: Mesej ralat tersuai untuk dipaparkan apabila pengguna semasa tidak mempunyai keupayaan yang diperlukan untuk mengedit siaran.

en: Custom field
ms_MY: Medan tersuai

en: Custom fields
ms_MY: Medan tersuai

en: Custom fields integration
ms_MY: Penyepaduan medan tersuai

en: Custom font
ms_MY: Fon kustom

en: Custom fonts
ms_MY: Fon tersuai

en: Custom icon sets
ms_MY: Set ikon tersuai

en: Custom language switchers
ms_MY: Penukar bahasa tersuai

en: Custom link
ms_MY: Pautan tersuai

en: Custom links
ms_MY: Pautan tersuai

en: Custom location only takes effect on the frontend. Ensure this element is placed at the top of this template so the element can hook on the desire location successfully.
ms_MY: Lokasi tersuai hanya berkuat kuasa pada bahagian hadapan. Pastikan elemen ini diletakkan di bahagian atas templat ini supaya elemen itu boleh memaut lokasi keinginan dengan jayanya.

en: Custom map style
ms_MY: Gaya peta tersuai

en: Custom preview text
ms_MY: Teks pratonton tersuai

en: Custom redirect URL
ms_MY: URL penglencongan tersuai

en: Custom shape
ms_MY: Bentuk tersuai

en: Custom size
ms_MY: Saiz tersuai

en: Custom styles
ms_MY: Gaya tersuai

en: Custom tag
ms_MY: Tag tersuai

en: Custom text
ms_MY: Teks tersuai

en: Custom title
ms_MY: Tajuk tersuai

en: Custom video player
ms_MY: Pemain video kustom

en: Customer details
ms_MY: Butiran pelanggan

en: Customise this breadcrumb structure for specific post types.
ms_MY: Sesuaikan struktur serbuk roti ini untuk jenis siaran tertentu.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
ms_MY: Sesuaikan butiran untuk berkongsi URL ini di media sosial.

en: Customize how the data is structured. Leave empty to send all form fields.
ms_MY: Sesuaikan cara data distrukturkan. Biarkan kosong untuk menghantar semua medan borang.

en: Customize in "Settings" group.
ms_MY: Sesuaikan dalam kumpulan "Tetapan".

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
ms_MY: Sesuaikan kotak lampu: > Gaya Tema > Umum

en: Customize the language switcher from your WordPress dashboard
ms_MY: Sesuaikan penukar bahasa daripada papan pemuka WordPress anda

en: Danger
ms_MY: Bahaya

en: Danger color
ms_MY: Warna bahaya

en: Dark
ms_MY: Gelap

en: Dark color
ms_MY: Warna gelap

en: Dashboard
ms_MY: Papan Pemuka

en: Dashed
ms_MY: Kacak

en: Data format
ms_MY: Format data

en: Data source
ms_MY: Sumber data

en: Date
ms_MY: Tarikh

en: Date & time
ms_MY: Tarikh dan masa

en: Date Reached
ms_MY: Tarikh Dicapai

en: Date format
ms_MY: Format tarikh

en: Date range
ms_MY: Julat tarikh

en: Datepicker
ms_MY: Tarikh

en: Datetime
ms_MY: Masa tarikh

en: Day: %s
ms_MY: Hari: %s

en: Deactivate license
ms_MY: Lesen deaktif

en: December
ms_MY: Disember

en: Decimal places
ms_MY: Tempat perpuluhan

en: Default
ms_MY: Lalai

en: Default capabilities
ms_MY: Keupayaan lalai

en: Default center of the map.
ms_MY: Pusat lalai peta.

en: Default color for terms without a specific color
ms_MY: Warna lalai untuk istilah tanpa warna tertentu

en: Default query
ms_MY: Pertanyaan lalai

en: Default sorting
ms_MY: Pengisihan lalai

en: Default tab
ms_MY: Tab lalai

en: Default templates are disabled
ms_MY: Templat lalai dinyahdayakan

en: Default templates are enabled
ms_MY: Templat lalai didayakan

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
ms_MY: Lalai: 60 saat. Selang autosave minimum adalah 15 saat.

en: Define a unique, more readable URL parameter name for this filter.
ms_MY: Tentukan nama parameter URL yang unik dan lebih mudah dibaca untuk penapis ini.

en: Delay
ms_MY: Kelewatan

en: Delete
ms_MY: Padam

en: Delete Bricks data
ms_MY: Hapuskan data Bata

en: Delete all
ms_MY: Padam semua

en: Delete components
ms_MY: Padam komponen

en: Delete database table
ms_MY: Padam jadual pangkalan data

en: Delete elements
ms_MY: Padamkan elemen

en: Delete global classes
ms_MY: Padamkan kelas global

en: Delete icon
ms_MY: Padam ikon

en: Delete permanently
ms_MY: Padam secara kekal

en: Delete revisions
ms_MY: Padam semakan

en: Delete screenshots
ms_MY: Padamkan tangkapan skrin

en: Delete selected
ms_MY: Padam dipilih

en: Delete templates
ms_MY: Padamkan templat

en: Delete this sidebar
ms_MY: Hapuskan bar sisi ini

en: Deleted
ms_MY: Dipadamkan

en: Deprecated
ms_MY: Usang

en: Descending
ms_MY: Menurun

en: Description
ms_MY: Keterangan

en: Description lightbox video
ms_MY: Video peti cahaya penerangan

en: Description typography
ms_MY: Tipografi perihalan

en: Descriptive name for viewing submissions on the "%s" page.
ms_MY: Nama deskriptif untuk melihat penyerahan pada halaman "%s".

en: Descriptive name of your API connection.
ms_MY: Nama deskriptif sambungan API anda.

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
ms_MY: Teks deskriptif halaman ini. Dipaparkan dalam hasil enjin carian. Disyorkan: 50 - 300 aksara.

en: Deselect
ms_MY: Nyahpilih

en: Design sets
ms_MY: Set reka bentuk

en: Desktop
ms_MY: Atas Meja

en: Details
ms_MY: Butiran

en: Determines how components are made available in the block editor.
ms_MY: Menentukan cara komponen disediakan dalam editor blok.

en: Determines what happens when someone visits a default WordPress authentication URL (%s). Only applies when custom pages above have been set. Caution: If hiding default paths, remember your custom page URLs to avoid lockout.
ms_MY: Menentukan perkara yang berlaku apabila seseorang melawat URL pengesahan WordPress lalai (%s). Hanya terpakai apabila halaman tersuai di atas telah ditetapkan. Awas: Jika menyembunyikan laluan lalai, ingat URL halaman tersuai anda untuk mengelakkan sekatan.

en: Determines which slide should be active if the carousel has multiple slides in a page.
ms_MY: Menentukan slaid yang harus aktif jika karusel mempunyai berbilang slaid dalam halaman.

en: Developer
ms_MY: Pemaju

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
ms_MY: Adakah anda meneroka %1$s? Atau hubungi saya melalui %2$s?

en: Direction
ms_MY: Arah

en: Directory is created in your "uploads" directory if it doesn't exist.
ms_MY: Direktori dibuat dalam direktori "muat naik" anda jika ia tidak wujud.

en: Directory name
ms_MY: Nama direktori

en: Disable
ms_MY: Nyahaktif

en: Disable "Skip links"
ms_MY: Lumpuhkan "Langkau pautan"

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
ms_MY: Nyahdaya Bata Buka meta graf tag

en: Disable Bricks SEO meta tags
ms_MY: Nyahdaya bata seo tag meta

en: Disable Bricks cascade layer (discouraged)
ms_MY: Lumpuhkan lapisan lata Bata (tidak digalakkan)

en: Disable CSS variables manager
ms_MY: Lumpuhkan pengurus pembolehubah CSS

en: Disable Default UI
ms_MY: Nyahdayakan UI Lalai

en: Disable Google Fonts
ms_MY: Disable Google Fon

en: Disable URL parameter filter
ms_MY: Lumpuhkan penapis parameter URL

en: Disable WooCommerce builder
ms_MY: Nyahdayakan pembangun WooCommerce

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
ms_MY: Disable custom fields WordPress pada dropdown

en: Disable auto focus
ms_MY: Lumpuhkan auto fokus

en: Disable auto min/max value
ms_MY: Lumpuhkan nilai min/maks automatik

en: Disable auto-expand
ms_MY: Lumpuhkan auto kembangkan

en: Disable autosave
ms_MY: Nyahddayakan autosave

en: Disable backdrop
ms_MY: Lumpuhkan tirai latar

en: Disable capability checks
ms_MY: Lumpuhkan semakan keupayaan

en: Disable clickable POI
ms_MY: Lumpuhkan POI boleh klik

en: Disable coupon message
ms_MY: Lumpuhkan mesej kupon

en: Disable cross sells
ms_MY: Lumpuhkan jualan silang

en: Disable custom authentication page bypass
ms_MY: Lumpuhkan pintasan halaman pengesahan tersuai

en: Disable default templates
ms_MY: Nyahdayakan templat lalai

en: Disable element spacing
ms_MY: Disable jarak elemen

en: Disable embed
ms_MY: Nyahddayakan benamkan

en: Disable emojis
ms_MY: Nyahdayakan emoji

en: Disable footer
ms_MY: Nyahdayakan pengaki

en: Disable for WordPress data
ms_MY: Lumpuhkan untuk data WordPress

en: Disable for logged-in users
ms_MY: Lumpuhkan untuk pengguna log masuk

en: Disable form validation
ms_MY: Lumpuhkan pengesahan borang

en: Disable global class manager
ms_MY: Lumpuhkan pengurus kelas global

en: Disable globally
ms_MY: Lumpuhkan secara global

en: Disable header
ms_MY: Nyahdayakan pengepala

en: Disable icon
ms_MY: Nyahdayakan ikon

en: Disable image
ms_MY: Nyahdayakan imej

en: Disable jQuery migrate
ms_MY: Nyahddayakan jQuery berhijrah

en: Disable lazy load
ms_MY: Lumpuhkan beban malas

en: Disable lazy loading
ms_MY: Nyahdang muatan malas

en: Disable link
ms_MY: Lumpuhkan pautan

en: Disable login message
ms_MY: Lumpuhkan mesej log masuk

en: Disable navigation
ms_MY: Lumpuhkan navigasi

en: Disable popups
ms_MY: Lumpuhkan pop timbul

en: Disable product gallery lightbox
ms_MY: Nyahdayakan kotak lampu galeri produk

en: Disable product gallery zoom
ms_MY: Nyahddayakan zum galeri produk

en: Disable text
ms_MY: Nyahaktif

en: Disabled
ms_MY: Dilumpuhkan

en: Disabled (default)
ms_MY: Dilumpuhkan (lalai)

en: Disabled: Insert below existing content.
ms_MY: Dinyahdayakan: Semut di bawah kandungan sedia ada.

en: Disabled: Keep original image filename.
ms_MY: Dinyahdayakan: Kekalkan nama fail imej asal.

en: Disabled: Show placeholder images.
ms_MY: Dinyahdayakan: Tunjukkan imej ruang letak.

en: Disables the %s. While this may maintain compatibility with certain existing setups, we strongly recommend leaving this option OFF for optimal functionality and future compatibility.
ms_MY: Melumpuhkan %s. Walaupun ini mungkin mengekalkan keserasian dengan persediaan sedia ada tertentu, kami amat mengesyorkan agar pilihan ini DIMATIKAN untuk kefungsian optimum dan keserasian pada masa hadapan.

en: Disallowed keyword found
ms_MY: Kata kunci yang tidak dibenarkan ditemui

en: Discard
ms_MY: Buang

en: Discarded
ms_MY: Dibuang

en: Disconnect
ms_MY: Putuskan

en: Dismiss
ms_MY: Singkir

en: Dismissable
ms_MY: Boleh dibuang kerja

en: Display
ms_MY: Papar

en: Display name
ms_MY: Nama paparan

en: Display names as
ms_MY: Paparkan nama sebagai

en: Display on breakpoints
ms_MY: Paparan pada titik putus

en: Display the object type (e.g. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") in the query loop type dropdown.
ms_MY: Paparkan jenis objek (cth. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") dalam menu lungsur jenis gelung pertanyaan.

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
ms_MY: Dipaparkan dalam URL. Semua hura bawah. Gunakan sempang dan bukannya ruang.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
ms_MY: Dipaparkan dalam hasil carian, rangkaian sosial dan pelayar web. Disyorkan: Max. 60 aksara.

en: Divider
ms_MY: Pembahagi

en: Do not close this window, the process is running in the background.
ms_MY: Jangan tutup tetingkap ini, proses sedang berjalan di latar belakang.

en: Do not set this interaction on a Toggle element.
ms_MY: Jangan tetapkan interaksi ini pada elemen Togol.

en: Do not track
ms_MY: Jangan jejak

en: Do you really want to delete this sidebar?
ms_MY: Adakah anda benar-benar mahu menghapuskan bar sisi ini?

en: Do you want to unlink all nestable global elements?
ms_MY: Adakah anda mahu menyahpaut semua elemen global nestable?

en: Document title
ms_MY: Dokumen tajuk

en: Documentation
ms_MY: Dokumentasi

en: Don't auto focus on first focusable element when offcanvas opens.
ms_MY: Jangan auto fokus pada elemen boleh fokus pertama apabila offcanvas dibuka.

en: Don't close on click outside mini cart
ms_MY: Jangan tutup pada klik di luar mini cart

en: Don't focus on first focusable element inside popup when popup opens.
ms_MY: Jangan fokus pada elemen boleh fokus pertama di dalam pop timbul apabila pop timbul dibuka.

en: Don't render in builder
ms_MY: Jangan buat dalam pembina

en: Done
ms_MY: Selesai

en: Dots
ms_MY: Titik

en: Dotted
ms_MY: Bertikam

en: Double opt-in
ms_MY: Pilih masuk berganda

en: Double-click
ms_MY: Klik dua kali

en: Download
ms_MY: Muat turun

en: Download %s
ms_MY: Muat turun %s

en: Downloaded
ms_MY: Dimuat turun

en: Downloading
ms_MY: Memuat turun

en: Downloads
ms_MY: Muat turun

en: Draft font deleted successfully.
ms_MY: Fon draf berjaya dipadamkan.

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
ms_MY: Seret dan lepaskan . JSON atau . Fail templat ZIP di sini ..

en: Draggable
ms_MY: Boleh diseret

en: Dragging
ms_MY: Menyeret

en: Drop file(s) here
ms_MY: Lepaskan fail di sini

en: Dropdown
ms_MY: Lepas turun

en: Drops
ms_MY: Titik

en: Dual ring
ms_MY: Dua cincin

en: Duplicate
ms_MY: Duplikasi

en: Duplicate classes detected
ms_MY: Kelas pendua dikesan

en: Duplicate classes detected. Resolve conflicts before importing.
ms_MY: Kelas pendua dikesan. Selesaikan konflik sebelum mengimport.

en: Duplicate content
ms_MY: Kandungan pendua

en: Duplicate content is available to all users with the %s capability. Use this feature for any post or page to ensure that all relevant WordPress and/or Bricks data is duplicated accurately.
ms_MY: Kandungan pendua tersedia untuk semua pengguna dengan keupayaan %s. Gunakan ciri ini untuk sebarang siaran atau halaman untuk memastikan semua data WordPress dan/atau Bricks yang berkaitan diduplikasi dengan tepat.

en: Duplicate elements
ms_MY: Elemen pendua

en: Duplicate entries not allowed.
ms_MY: Penyertaan pendua tidak dibenarkan.

en: Duration
ms_MY: Tempoh

en: Dynamic Data
ms_MY: Data Dinamik

en: Dynamic data
ms_MY: Data dinamik

en: Dynamic data is empty.
ms_MY: Dynamic data kosong.

en: Dynamic data tag
ms_MY: Teg data dinamik

en: Dynamic dots
ms_MY: Dot dinamik

en: Dynamically retrieve map addresses from a connected query on the same page, allowing real-time updates with query-based content, including query filter support.
ms_MY: Dapatkan semula alamat peta secara dinamik daripada pertanyaan yang disambungkan pada halaman yang sama, membenarkan kemas kini masa nyata dengan kandungan berasaskan pertanyaan, termasuk sokongan penapis pertanyaan.

en: EXISTS
ms_MY: WUJUD

en: Eager
ms_MY: Bersemangat

en: Echo tags: Allow functions via filter
ms_MY: Teg gema: Benarkan fungsi melalui penapis

en: Edit
ms_MY: Sunting

en: Edit Custom Font
ms_MY: Edit Fon Tersuai

en: Edit Template Bundle
ms_MY: Edit Pakej Template

en: Edit WordPress content (WP admin).
ms_MY: Edit kandungan WordPress (pentadbir WP).

en: Edit account
ms_MY: Edit Akaun

en: Edit address
ms_MY: Edit alamat

en: Edit capability
ms_MY: Keupayaan edit

en: Edit component
ms_MY: Edit komponen

en: Edit components
ms_MY: Edit komponen

en: Edit content
ms_MY: Edit kandungan

en: Edit dropdown to set icon individually.
ms_MY: Edit dropdown untuk menetapkan ikon secara individu.

en: Edit elements
ms_MY: Edit elemen

en: Edit footer
ms_MY: Edit pengaki

en: Edit global classes
ms_MY: Edit kelas global

en: Edit header
ms_MY: Edit pengepala

en: Edit icon
ms_MY: Edit ikon

en: Edit in WordPress
ms_MY: Edit dalam WordPress

en: Edit link
ms_MY: Edit pautan

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
ms_MY: Edit produk terpaut untuk menambah jualan produk atau jualan silang.

en: Edit palette
ms_MY: Edit palet

en: Edit product content in WordPress.
ms_MY: Edit kandungan produk dalam WordPress.

en: Edit product short description in WordPress.
ms_MY: Edit perihalan ringkas produk dalam WordPress.

en: Edit properties
ms_MY: Edit sifat

en: Edit templates
ms_MY: Edit templat

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
ms_MY: Edit tajuk: Seting > Seting Halaman > SEO

en: Edit with %s
ms_MY: Edit dengan %s

en: Edit your WordPress menu item to enable multilevel functionality.
ms_MY: Edit item menu WordPress anda untuk mendayakan fungsi berbilang peringkat.

en: Edit your WordPress menu item to set a Bricks mega menu template.
ms_MY: Edit item menu WordPress anda untuk menetapkan templat menu mega Bricks.

en: Edited
ms_MY: Disunting

en: Editing
ms_MY: Mengedit

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
ms_MY: Mengedit lebar breakpoint dasar mempengaruhi semua media queries.

en: Effect
ms_MY: Kesan

en: Element
ms_MY: Elemen

en: Element "%s" doesn't exist.
ms_MY: Unsur "%s" tidak wujud.

en: Element %s not found.
ms_MY: Elemen %s tidak ditemui.

en: Element - Video
ms_MY: Elemen - Video

en: Element ID
ms_MY: ID elemen

en: Element ID that holds the live search results. Only visible when the live search is performed.
ms_MY: ID elemen yang menyimpan hasil carian langsung. Hanya kelihatan apabila carian langsung dilakukan.

en: Element Manager
ms_MY: Pengurus Elemen

en: Element actions
ms_MY: Elemen tindakan

en: Element breadcrumbs
ms_MY: Serbuk roti unsur

en: Element can't be rendered as the connected component doesn't exist. Unlink this instance or import the missing component.
ms_MY: Elemen tidak boleh dipaparkan kerana komponen yang disambungkan tidak wujud. Nyahpaut kejadian ini atau import komponen yang hilang.

en: Element classes
ms_MY: Kelas unsur

en: Element doesn't exist.
ms_MY: Unsur tidak wujud.

en: Element editing & styling
ms_MY: Penyuntingan & penggayaan elemen

en: Element has been disabled globally.
ms_MY: Elemen telah dilumpuhkan secara global.

en: Element is not visible in the builder elements panel, but still rendered in the builder and frontend.
ms_MY: Elemen tidak kelihatan dalam panel elemen pembina, tetapi masih dipaparkan dalam pembina dan bahagian hadapan.

en: Element is not visible in the builder nor on the frontend.
ms_MY: Elemen tidak kelihatan dalam pembina mahupun pada bahagian hadapan.

en: Element is visible in the builder and frontend. This is the default behaviour.
ms_MY: Elemen boleh dilihat dalam pembina dan bahagian hadapan. Ini ialah kelakuan lalai.

en: Element margin
ms_MY: Margin elemen

en: Element not found
ms_MY: Elemen tidak ditemui

en: Element structure name
ms_MY: Nama struktur elemen

en: Elements
ms_MY: Unsur

en: Elements without code signature. Review, then sign your code one-by-one or all-at-once.
ms_MY: Elemen tanpa tandatangan kod. Semak, kemudian tandatangani kod anda satu demi satu atau sekaligus.

en: Ellipsis
ms_MY: Elipsis

en: Email
ms_MY: Emel

en: Email address
ms_MY: Alamat e-mel

en: Email address already exists.
ms_MY: Alamat e-mel sudah wujud.

en: Email address in submitted form
ms_MY: Alamat e-mel dalam borang yang diserahkan

en: Email address is not valid.
ms_MY: Alamat e-mel tidak sah.

en: Email address required.
ms_MY: Alamat e-mel diperlukan.

en: Email content
ms_MY: Kandungan e-mel

en: Email or username
ms_MY: E-mel atau Nama pengguna

en: Empty
ms_MY: Habis

en: Empty cart
ms_MY: Troli kosong

en: Empty response from the API.
ms_MY: Sambutan kosong daripada API.

en: Empty star color
ms_MY: Warna bintang kosong

en: Enable
ms_MY: Aktifkan

en: Enable "%s" button
ms_MY: Dayakan butang "%s"

en: Enable AJAX add to cart
ms_MY: Aktifkan AJAX add to cart

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout coupon" element
ms_MY: Dayakan elemen "Kupon Checkout" Bricks WooCommerce

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout login" element
ms_MY: Dayakan elemen "Log masuk Daftar keluar" Bricks WooCommerce

en: Enable Bricks WooCommerce "Notice" element
ms_MY: Dayakan elemen "Notis" Bricks WooCommerce

en: Enable all
ms_MY: Dayakan semua

en: Enable all components automatically
ms_MY: Dayakan semua komponen secara automatik

en: Enable code execution
ms_MY: Dayakan pelaksanaan kod

en: Enable code execution if your site uses Code elements, SVG elements (source: code), Query editors, or "echo" tags.
ms_MY: Dayakan pelaksanaan kod jika tapak anda menggunakan elemen Kod, elemen SVG (sumber: kod), Editor pertanyaan atau teg "gema".

en: Enable form submission access for specific user roles. Edit the user's profile directly to grant access to a specific user.
ms_MY: Dayakan akses penyerahan borang untuk peranan pengguna tertentu. Edit profil pengguna secara langsung untuk memberikan akses kepada pengguna tertentu.

en: Enable if image is cropped for a smooth lightbox image transition.
ms_MY: Dayakan jika imej dipangkas untuk peralihan imej peti cahaya yang lancar.

en: Enable if the API supports pagination.
ms_MY: Dayakan jika API menyokong penomboran.

en: Enable if this popup template is for a map "Info Box".
ms_MY: Dayakan jika templat pop timbul ini adalah untuk peta "Kotak Maklumat".

en: Enable if you experience issues loading the builder in combination with Cloudflare Rocket Loader.
ms_MY: Dayakan jika anda mengalami masalah memuatkan pembina dalam kombinasi dengan Cloudflare Rocket Loader.

en: Enable if your archive pagination is not working.
ms_MY: Dayakan jika penomboran arkib anda tidak berfungsi.

en: Enable individual components manually
ms_MY: Dayakan komponen individu secara manual

en: Enable live search
ms_MY: Dayakan carian langsung

en: Enable log-in during checkout disabled. Check %1$sWooCommerce settings%2$s
ms_MY: Dayakan log masuk semasa daftar keluar dilumpuhkan. Semak %1$stetapan WooCommerce%2$s

en: Enable product variation swatches
ms_MY: Dayakan swatch variasi produk

en: Enable this setting to preload custom fonts to avoid FOUT (Flash of unstyled text).
ms_MY: Dayakan tetapan ini untuk pramuat fon tersuai untuk mengelakkan fout (Flash teks yang tidak digayakan).

en: Enable time
ms_MY: Dayakan masa

en: Enable to automatically generate template screenshots on every builder save, view them, and use the bulk generate button in the template manager.
ms_MY: Dayakan untuk menjana tangkapan skrin templat secara automatik pada setiap pembina yang menyimpan, melihatnya dan menggunakan butang jana pukal dalam pengurus templat.

en: Enable to automatically group markers that are close to each other into a cluster.
ms_MY: Dayakan untuk mengumpulkan secara automatik penanda yang berdekatan antara satu sama lain ke dalam kelompok.

en: Enable to automatically log the user in after successful email verification.
ms_MY: Dayakan untuk log masuk pengguna secara automatik selepas pengesahan e-mel berjaya.

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
ms_MY: Dayakan untuk menjadikan templat anda awam dan boleh dilihat oleh sesiapa sahaja dalam talian. Nyahdang untuk membenarkan hanya pengguna log masuk untuk melihat templat anda.

en: Enable to not load/render this element in the builder.
ms_MY: Dayakan untuk tidak memuatkan/menjadikan elemen ini dalam pembina.

en: Enable to not load/render this element on the frontend.
ms_MY: Dayakan untuk tidak memuatkan/membuat elemen ini pada bahagian hadapan.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
ms_MY: Dayakan untuk membuka & menutup item tanpa togol item lain.

en: Enable to position in document flow (e.g. inside offcanvas).
ms_MY: Dayakan kedudukan dalam aliran dokumen (cth. di dalam offcanvas).

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
ms_MY: Aktifkan untuk merender dynamic data text di kanvas untuk meningkatkan pengalaman pratinjau.

en: Enable to replace global classes set on the element with the classes set on the property.
ms_MY: Dayakan untuk menggantikan kelas global yang ditetapkan pada elemen dengan kelas yang ditetapkan pada harta tersebut.

en: Enable to require user to verify the email after registration through an activation link.
ms_MY: Membolehkan pengguna untuk mengesahkan e-mel selepas pendaftaran melalui pautan pengaktifan.

en: Enable to show the template thumbnail column under %s, displaying the featured image or screenshot.
ms_MY: Dayakan untuk menunjukkan lajur lakaran kecil templat di bawah %s, memaparkan imej atau tangkapan skrin yang ditampilkan.

en: Enable to sync global classes on every builder save between all open builder instances. Useful to avoid overwriting each others changes when multiple people work on the same dataset (e.g. adding, deleting, modifying global classes).
ms_MY: Dayakan untuk menyegerakkan kelas global pada setiap pembina, simpan antara semua tika pembina terbuka. Berguna untuk mengelakkan perubahan ganti antara satu sama lain apabila berbilang orang bekerja pada set data yang sama (cth. menambah, memadam, mengubah suai kelas global).

en: Enabled: Download template images to media library.
ms_MY: Didayakan: Muat turun imej templat ke pustaka media.

en: Enabled: Rename image before download.
ms_MY: Didayakan: Namakan semula imej sebelum muat turun.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
ms_MY: Didayakan: Gantikan kandungan sedia ada dengan data templat.

en: End Size
ms_MY: Saiz Tamat

en: End date
ms_MY: Tarikh tamat

en: End time
ms_MY: Masa tamat

en: Endpoint
ms_MY: Titik akhir

en: Endpoint URL
ms_MY: URL titik akhir

en: Endpoints
ms_MY: Titik akhir

en: Enjoy
ms_MY: Menikmati

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element and that a width is defined, especially when using a Div element.
ms_MY: Pastikan tiada gaya CSS yang bercanggah digunakan pada elemen ini dan lebar ditentukan, terutamanya apabila menggunakan elemen Div.

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element.
ms_MY: Pastikan tiada gaya CSS yang bercanggah digunakan pada elemen ini.

en: Enter Bricks IDs, separated by comma, of filter elements to exclude.
ms_MY: Masukkan ID Bricks, dipisahkan dengan koma, elemen penapis untuk dikecualikan.

en: Enter CSS filters + value (learn more)
ms_MY: Masukkan penapis CSS + nilai (ketahui lebih lanjut)

en: Enter CSS variable definitions separated by semicolon
ms_MY: Masukkan takrifan pembolehubah CSS yang dipisahkan oleh koma bertitik

en: Enter SVG URL
ms_MY: Masukkan URL SVG

en: Enter URL of media file
ms_MY: Masukkan URL fail media

en: Enter a custom label for this attribute value (optional).
ms_MY: Masukkan label tersuai untuk nilai atribut ini (pilihan).

en: Enter a dynamic data tag for ACF Icon Picker or MetaBox Icon fields
ms_MY: Masukkan teg data dinamik untuk medan ACF Icon Picker atau MetaBox Icon

en: Enter a generic error message. Otherwise the reason why the login failed is displayed.
ms_MY: Masukkan mesej ralat generik. Jika tidak, sebab mengapa log masuk gagal dipaparkan.

en: Enter a search term or command
ms_MY: Masukkan istilah carian atau perintah

en: Enter dynamic data tag or custom value
ms_MY: Masukkan teg data dinamik atau nilai tersuai

en: Enter new template name
ms_MY: Masukkan nama templat baru

en: Enter search term
ms_MY: Masukkan istilah carian

en: Enter shortcut name
ms_MY: Masukkan nama pintasan

en: Enter the JSON body to be sent with the request
ms_MY: Masukkan badan JSON untuk dihantar bersama permintaan

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
ms_MY: Masukkan nama kelas CSS global pertama anda dalam medan di atas. Kemudian tekan enter untuk menciptanya.

en: Enter viewport
ms_MY: Masuk viewport

en: Enter width between 180 and 500.
ms_MY: Masukkan lebar antara 180 dan 500.

en: Enter your Google Maps API key under %s to access all options.
ms_MY: Masukkan kunci API Peta Google anda di bawah %s untuk mengakses semua pilihan.

en: Enter your Google Maps ID, which you can find in the %s, to enable the latest Google Maps features.
ms_MY: Masukkan ID Peta Google anda, yang boleh anda temui dalam %s, untuk mendayakan ciri Peta Google terkini.

en: Entire website
ms_MY: Seluruh laman web

en: Entries
ms_MY: Entri

en: Entries per page
ms_MY: Entri setiap halaman

en: Entry animation
ms_MY: Animasi kemasukan

en: Entry animation to interaction
ms_MY: Animasi kemasukan

en: Equal
ms_MY: Sama

en: Error
ms_MY: Ralat

en: Error Tile URL
ms_MY: URL Jubin Ralat

en: Error deleting class
ms_MY: Ralat memadam kelas

en: Error fetching site classes
ms_MY: Ralat semasa mengambil kelas tapak

en: Error loading results
ms_MY: Ralat memuatkan hasil

en: Error message
ms_MY: Mesej ralat

en: Error on save
ms_MY: Ralat semasa menyimpan

en: Error page
ms_MY: Halaman ralat

en: Error processing font files
ms_MY: Ralat memproses fail fon

en: Error rendering component
ms_MY: Ralat memaparkan komponen

en: Error restoring class
ms_MY: Ralat memulihkan kelas

en: Error uploading font
ms_MY: Ralat memuat naik fon

en: Error: Could not load class
ms_MY: Ralat: Tidak dapat memuatkan kelas

en: Error: Could not load class control
ms_MY: Ralat: Tidak dapat memuatkan kawalan kelas

en: Error: Could not load gallery
ms_MY: Ralat: Tidak dapat memuatkan galeri

en: Error: Could not load image
ms_MY: Ralat: Tidak dapat memuatkan imej

en: Error: Could not load link
ms_MY: Ralat: Tidak dapat memuatkan pautan

en: Error: Could not load query
ms_MY: Ralat: Tidak dapat memuatkan pertanyaan

en: Error: Could not load select
ms_MY: Ralat: Tidak dapat memuatkan pilihan

en: Error: Could not load toggle control
ms_MY: Ralat: Tidak dapat memuatkan kawalan togol

en: Error: Invalid license key
ms_MY: Ralat: Kekunci lesen tidak sah

en: Error: License mismatch
ms_MY: Ralat: Lesen tidak padan

en: Even background
ms_MY: Malah latar belakang

en: Events
ms_MY: Acara

en: Every 5 minutes
ms_MY: Setiap 5 minit

en: Example
ms_MY: Contoh

en: Example: {"Authorization": "Bearer token"}
ms_MY: Contoh: {"Kebenaran": "Token pembawa"}

en: Example: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}
ms_MY: Contoh: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}

en: Excellent
ms_MY: Cemerlang

en: Exceptional
ms_MY: Luar biasa

en: Excerpt
ms_MY: %%eringkasan%%

en: Excerpt length
ms_MY: Panjang petikan

en: Exclude
ms_MY: Mengecualikan

en: Exclude current post
ms_MY: Kecualikan siaran semasa

en: Exclude filter IDs
ms_MY: Kecualikan ID penapis

en: Exclude posts
ms_MY: Kecualikan siaran

en: Exclude posts/pages
ms_MY: Kecualikan siaran/halaman

en: Exclude templates
ms_MY: Kecualikan templat

en: Exclude terms
ms_MY: Kecualikan syarat

en: Excluded terms
ms_MY: Terma yang dikecualikan

en: Execute code
ms_MY: Laksanakan kod

en: Exercise great caution with granting code execution privileges. Enable them sparingly and only for trusted roles or ideally only specific users. Grant the least permissions necessary to maintain tight security.
ms_MY: Berwaspada dengan memberikan keistimewaan pelaksanaan kod. Dayakan mereka dengan berhati-hati dan hanya untuk peranan yang dipercayai atau idealnya hanya pengguna tertentu. Berikan kebenaran sekurang-kurangnya yang diperlukan untuk mengekalkan keselamatan yang ketat.

en: Exists
ms_MY: Wujud

en: Expand
ms_MY: Mengembangkan

en: Expand active element & scroll into view
ms_MY: Buka elemen aktif & gulir ke tampilan

en: Expand all
ms_MY: Kembangkan semua

en: Expand first item
ms_MY: Kembangkan item pertama

en: Expand item indexes
ms_MY: Kembangkan indeks item

en: Expand panel when dropdown is visible
ms_MY: Memperluaskan panel ketika dropdown terlihat

en: Expanded
ms_MY: Dikembangkan

en: Experimental
ms_MY: Eksperimen

en: Export
ms_MY: Eksport

en: Export Settings
ms_MY: Pengesetan Eksport

en: Export Template
ms_MY: Templat Eksport

en: Export Variables
ms_MY: Eksport Pembolehubah

en: Export all components first by clicking the "Export" icon above before deleting any. Once exported, hover over the component you'd like to delete, then click the "Delete" icon.
ms_MY: Eksport semua komponen terlebih dahulu dengan mengklik ikon "Eksport" di atas sebelum memadam sebarang. Setelah dieksport, tuding pada komponen yang ingin anda padamkan, kemudian klik ikon "Padam".

en: Exquisite
ms_MY: Indah

en: Extend allowed tags through filter
ms_MY: Panjangkan teg yang dibenarkan melalui penapis

en: Extend contextual spacing to other elements within embedded content.
ms_MY: Panjangkan jarak kontekstual kepada elemen lain dalam kandungan terbenam.

en: External
ms_MY: Luaran

en: External URL
ms_MY: URL luaran

en: External files
ms_MY: Fail luaran

en: External product
ms_MY: Produk luaran

en: Extra Bold
ms_MY: Tambahan Berani

en: Extra Light
ms_MY: Cahaya Tambahan

en: Extra large
ms_MY: Lebih besar

en: FAQ schema
ms_MY: Skema FAQ

en: Facebook Page
ms_MY: Laman Facebook

en: Facebook page URL
ms_MY: URL laman Facebook

en: Fade
ms_MY: Resap

en: Fade in
ms_MY: Lenyap masuk

en: Fade in animation
ms_MY: Lenyap dalam animasi

en: Fade in down
ms_MY: Lenyap masuk ke bawah

en: Fade in left
ms_MY: Lenyap di kiri

en: Fade in right
ms_MY: Lenyap di sebelah kanan

en: Fade in up
ms_MY: Pudar naik

en: Failed to clean up orphaned elements.
ms_MY: Gagal membersihkan unsur-unsur yatim.

en: Failed to create font
ms_MY: Gagal membuat fon

en: Failed to create font draft.
ms_MY: Gagal membuat draf fon.

en: Failed to delete classes
ms_MY: Gagal memadamkan kelas

en: Failed to delete draft font.
ms_MY: Gagal memadamkan fon draf.

en: Failed to delete font
ms_MY: Gagal memadamkan fon

en: Failed to fetch Instagram account details.
ms_MY: Gagal mengambil butiran akaun Instagram.

en: Failed to fetch Instagram posts.
ms_MY: Gagal mengambil siaran Instagram.

en: Failed to move font to trash.
ms_MY: Gagal mengalihkan fon ke sampah.

en: Failed to process any font files.
ms_MY: Gagal memproses sebarang fail fon.

en: Failed to publish font.
ms_MY: Gagal menerbitkan fon.

en: Failed to restore font.
ms_MY: Gagal memulihkan fon.

en: Fallback applies to elements in embedded content without a specific spacing rule.
ms_MY: Fallback digunakan pada elemen dalam kandungan terbenam tanpa peraturan jarak tertentu.

en: Fallback color
ms_MY: Warna mundur

en: Fallback fonts
ms_MY: Font fallback

en: Fallback image
ms_MY: Imej sandaran

en: Fallback label
ms_MY: Label sandaran

en: Fallback label for terms without a specific label
ms_MY: Label sandaran untuk istilah tanpa label tertentu

en: Fallback preview image
ms_MY: Imej pratonton mundur

en: Fallback spacing
ms_MY: Jarak mundur

en: False
ms_MY: Salah

en: Fantastic
ms_MY: Hebat

en: Farthest corner
ms_MY: Sudut paling jauh

en: Farthest side
ms_MY: Sebelah paling jauh

en: Fast
ms_MY: Cepat

en: Fast forward
ms_MY: Maju pantas

en: Favorites
ms_MY: Kegemaran

en: Featured
ms_MY: Diterampilkan

en: Featured image
ms_MY: Imej yang diketengahkan

en: Featured image height
ms_MY: Ketinggian imej yang diketengahkan

en: Featured image sizes
ms_MY: Saiz imej yang diketengahkan

en: Featured image tag
ms_MY: Tag imej pilihan

en: Featured image width
ms_MY: Lebar imej yang diketengahkan

en: Featured products
ms_MY: Produk pilihan

en: Featured products only
ms_MY: Produk pilihan sahaja

en: Features
ms_MY: Ciri-ciri

en: Features typography
ms_MY: Ciri-ciri tipografi

en: February
ms_MY: Februari

en: Fetch content via AJAX
ms_MY: Ambil kandungan melalui AJAX

en: Fetch data
ms_MY: Ambil data

en: Fetch priority
ms_MY: Ambil keutamaan

en: Fetching
ms_MY: Mengambil

en: Field
ms_MY: Bidang

en: Field ID
ms_MY: ID medan

en: Field mapping
ms_MY: Pemetaan lapangan

en: Field type
ms_MY: Jenis medan

en: Fields
ms_MY: Bidang

en: Figure
ms_MY: Rajah

en: File
ms_MY: Fail

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
ms_MY: Fail %s tidak diterima. Had fail melebihi.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
ms_MY: Fail %s tidak diterima. Had saiz melebihi.

en: File URL
ms_MY: URL Fail

en: File URL, YouTube/Vimeo URL/ID.
ms_MY: URL Fail, URL/ID YouTube/Vimeo.

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
ms_MY: Fail tidak dimuat naik kerana ralat sanitasi. Sila sahkan fail SVG atau berhubung.

en: Files
ms_MY: Fail

en: Fill
ms_MY: Mengisi

en: Fill - Dark
ms_MY: Isi - Gelap

en: Fill - Light
ms_MY: Isi - Cahaya

en: Fill - Primary
ms_MY: Isi - Primer

en: Fill color
ms_MY: Isi warna

en: Fill grid
ms_MY: Isi grid

en: Filter by
ms_MY: Tapis mengikut

en: Filter by parent term
ms_MY: Tapis mengikut istilah induk

en: Filter by parent term ID
ms_MY: Tapis mengikut ID istilah induk

en: Filter for more advanced duplicate content rules
ms_MY: Tapis untuk peraturan kandungan pendua yang lebih maju

en: Filter input
ms_MY: Input penapis

en: Filter media by mime type
ms_MY: Penapisan media mengikut jenis mime

en: Filter title
ms_MY: Tapis tajuk

en: Filter type
ms_MY: Jenis penapis

en: Find
ms_MY: Cari sekarang

en: Fine
ms_MY: Denda

en: Finish
ms_MY: Selesai

en: First name
ms_MY: Nama pertama

en: First post full width
ms_MY: Lebar penuh posting pertama

en: Fit map on markers change
ms_MY: Muatkan peta pada perubahan penanda

en: Fix corrupted database
ms_MY: Betulkan pangkalan data yang rosak

en: Fixed
ms_MY: Tetap

en: Flag size
ms_MY: Saiz bendera

en: Flex basis
ms_MY: Asas fleksibel

en: Flex direction
ms_MY: Arah fleksibel

en: Flex grow
ms_MY: Flex berkembang

en: Flex shrink
ms_MY: Flex mengecut

en: Flex wrap
ms_MY: Bungkus fleksibel

en: Float
ms_MY: Terapung

en: Fluid typography
ms_MY: Tipografi cecair

en: Fluid typography scale
ms_MY: Skala tipografi cecair

en: Fluid typography variable added
ms_MY: Pembolehubah tipografi cecair ditambah

en: Focus outline
ms_MY: Garis panduan fokus

en: Follow
ms_MY: Anda Tidak Ikut Kembali

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
ms_MY: Ikut %1$spautan%2$s ini untuk mengedit penerangan arkib produk atau mengedit kategori produk/keterangan teg

en: Font Family
ms_MY: Keluarga Fon

en: Font Manager
ms_MY: Pengurus Font

en: Font deleted permanently
ms_MY: Fon dipadamkan secara kekal

en: Font download failed
ms_MY: Muat turun fon gagal

en: Font downloaded
ms_MY: Fon dimuat turun

en: Font downloaded successfully.
ms_MY: Fon berjaya dimuat turun.

en: Font family
ms_MY: Keluarga fon

en: Font file selected
ms_MY: Fail fon dipilih

en: Font manager
ms_MY: Pengurus fon

en: Font moved to trash
ms_MY: Fon dialihkan ke sampah

en: Font moved to trash successfully.
ms_MY: Fon berjaya dialihkan ke sampah.

en: Font name
ms_MY: Nama fon

en: Font not found.
ms_MY: Fon tidak ditemui.

en: Font preview
ms_MY: Pratonton fon

en: Font restore error
ms_MY: Ralat pemulihan fon

en: Font restored
ms_MY: Fon dipulihkan

en: Font size
ms_MY: Saiz huruf

en: Font size at the largest viewport. Acts as the upper bound—text will not grow beyond this.
ms_MY: Saiz fon pada port pandangan terbesar. Bertindak sebagai sempadan atas—teks tidak akan berkembang melebihi ini.

en: Font size at the smallest viewport. Acts as the lower bound—text will not shrink below this.
ms_MY: Saiz fon pada port pandangan terkecil. Bertindak sebagai sempadan bawah—teks tidak akan mengecil di bawah ini.

en: Font style
ms_MY: Gaya fon

en: Font variation settings
ms_MY: Tetapan variasi fon

en: Font variations
ms_MY: Variasi fon

en: Font weight
ms_MY: Berat fon

en: FontAwesome - Brands
ms_MY: FontAwesome - Jenama

en: FontAwesome - Regular
ms_MY: FontAwesome - Biasa

en: FontAwesome - Solid
ms_MY: FontAwesome - Padat

en: Fonts
ms_MY: Fon

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
ms_MY: Fonts synced! Ini mungkin memerlukan beberapa minit untuk sync projek fon yang baru anda terbitkan atau kemaskini.

en: Foot
ms_MY: Kaki

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
ms_MY: Skrip pengaki ditambah tepat sebelum %s tag.

en: For better preview select content to show.
ms_MY: Untuk pratonton lebih baik pilih kandungan untuk ditunjukkan.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
ms_MY: Untuk tujuan SEO di bahagian hadapan sahaja. Tidak menimpa tajuk Pos. Disyorkan: Maks. 60 aksara.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
ms_MY: Untuk kategori produk atau perihalan arkib tag produk mengedit setiap istilah perihalan.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
ms_MY: Untuk soalan mengenai Bata, sila hantar e-mel kepada help@bricksbuilder.io. Jika anda ingin tahu apa yang sedang dalam pembangunan menuju ke pelan hala tuju awam kami. Di sana anda juga boleh menghantar permintaan ciri anda sendiri untuk orang lain untuk upvote dan memberi komen.

en: Force home
ms_MY: Paksa pulang

en: Form
ms_MY: Borang

en: Form ID
ms_MY: ID Borang

en: Form Submissions
ms_MY: Penyerahan Borang

en: Form data
ms_MY: Data borang

en: Form name
ms_MY: Nama borang

en: Form submission access
ms_MY: Akses penyerahan borang

en: Form submission table could not be deleted.
ms_MY: Jadual penyerahan borang tidak dapat dipadamkan.

en: Form submission table deleted successfully.
ms_MY: Jadual penyerahan borang berjaya dipadamkan.

en: Form submissions
ms_MY: Penyerahan borang

en: Form submissions could not be deleted.
ms_MY: Penyerahan borang tidak dapat dipadamkan.

en: Form submissions deleted.
ms_MY: Penyerahan borang dipadamkan.

en: Form submissions table could not be resetted.
ms_MY: Jadual penyerahan borang tidak dapat ditetapkan semula.

en: Form submissions table resetted successfully.
ms_MY: Jadual penyerahan borang berjaya ditetapkan semula.

en: Form title
ms_MY: Tajuk borang

en: Format to send the data in.
ms_MY: Format untuk menghantar data masuk.

en: Friday
ms_MY: Jumaat

en: From email address
ms_MY: Daripada alamat e-mel

en: From name
ms_MY: Daripada nama

en: Front
ms_MY: Depan

en: Front page
ms_MY: Muka depan

en: Frontend
ms_MY: Bahagian hadapan

en: Full
ms_MY: Penuh

en: Full access
ms_MY: Capaian penuh

en: Full response
ms_MY: Sambutan penuh

en: Full size
ms_MY: Saiz penuh

en: Fullscreen
ms_MY: Skrin Penuh

en: Fullscreen Control
ms_MY: Kawalan Skrin Penuh

en: Function name
ms_MY: Nama fungsi

en: Function names
ms_MY: Nama fungsi

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the %s filter.
ms_MY: Nama fungsi yang dipanggil melalui teg "gema" mesti disenarai putih melalui penapis %s.

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the new %s filter.
ms_MY: Nama fungsi yang dipanggil melalui teg "gema" mesti disenarai putih melalui penapis %s baharu.

en: Function names must pass the check through the %s filter.
ms_MY: Nama fungsi mesti melepasi semakan melalui penapis %s.

en: Galleries
ms_MY: Galeri

en: Gallery
ms_MY: Galeri

en: Gallery layout
ms_MY: Susun atur galeri

en: Gap
ms_MY: Jurang

en: General
ms_MY: Am

en: General settings
ms_MY: Tetapan umum

en: Generate FAQPage structured data (JSON-LD).
ms_MY: Hasilkan data berstruktur Halaman Soalan Lazim (JSON-LD).

en: Generate custom image sizes
ms_MY: Menjana saiz imej tersuai

en: Generate password
ms_MY: Hasilkan kata laluan

en: Generate review schema
ms_MY: Hasilkan skema ulasan

en: Generate screenshots
ms_MY: Hasilkan tangkapan skrin

en: Generate variables
ms_MY: Hasilkan pembolehubah

en: Generating variables will delete all existing variables in this category. Do you want to proceed?
ms_MY: Menjana pembolehubah akan memadam semua pembolehubah sedia ada dalam kategori ini. Adakah anda mahu meneruskan?

en: Generator
ms_MY: Penjana

en: Get In Touch
ms_MY: Berhubung

en: Get current post author
ms_MY: Dapatkan pengarang siaran semasa

en: Get started here
ms_MY: Bermula di sini

en: Get terms from current
ms_MY: Dapatkan istilah daripada semasa

en: Get terms from current post
ms_MY: Dapatkan syarat daripada siaran semasa

en: Get terms that are children of specified term
ms_MY: Dapatkan istilah yang merupakan anak bagi istilah yang ditentukan

en: Get the author of current post
ms_MY: Dapatkan pengarang siaran semasa

en: Getting Started
ms_MY: Untuk Bermula

en: Global class
ms_MY: Kelas global

en: Global class import manager
ms_MY: Pengurus import kelas global

en: Global data sync
ms_MY: Penyegerakan data global

en: Global element
ms_MY: Elemen global

en: Global elements
ms_MY: Elemen global

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and must be converted to components or unlinked.
ms_MY: Elemen global ditamatkan sejak versi 2.0 dan mesti ditukar kepada komponen atau dinyahpautkan.

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and will be removed in the near future. Please convert them into components as soon as possible under %s. Once done, please delete all global elements by hovering over a global element below and clicking the "Delete" icon.
ms_MY: Elemen global ditamatkan sejak versi 2.0 dan akan dialih keluar dalam masa terdekat. Sila tukarkannya kepada komponen secepat mungkin di bawah %s. Setelah selesai, sila padamkan semua elemen global dengan melayang di atas elemen global di bawah dan mengklik ikon "Padam".

en: Global elements converted to components.
ms_MY: Elemen global ditukar kepada komponen.

en: Global elements review
ms_MY: Kajian semula elemen global

en: Global queries
ms_MY: Pertanyaan global

en: Global query
ms_MY: Pertanyaan global

en: Global settings
ms_MY: Tetapan global

en: Global styles & settings
ms_MY: Gaya & tetapan global

en: Go back
ms_MY: Pergi balik

en: Go to
ms_MY: Pergi ke

en: Go to first slide
ms_MY: Pergi ke slaid pertama

en: Go to last slide
ms_MY: Pergi ke slaid terakhir

en: Go to slide %s
ms_MY: Pergi ke slaid %s

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
ms_MY: Pergi ke: Seting > Templat > Kandungan Populasi

en: Go to: WooCommerce > Products > Inventory
ms_MY: Pergi ke: WooCommerce > Produk > Inventori

en: Good
ms_MY: Baik

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
ms_MY: Kekunci API Peta Google diperlukan! Tambah kekunci dalam papan pemuka di bawah: %s

en: Google fonts
ms_MY: Fon Google

en: Google fonts have been disabled
ms_MY: Fon Google telah dilumpuhkan

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
ms_MY: Kekunci API ReCAPTCHA Google diperlukan! Tambah kekunci dalam papan pemuka di bawah: %s

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
ms_MY: Google reCaptcha: Kekunci tapak tidak sah.

en: Got it
ms_MY: Dapat

en: Gradient
ms_MY: Kecerunan

en: Gradient / Overlay
ms_MY: Keceruruian / Bertindih

en: Greater than
ms_MY: Lebih besar daripada

en: Greater than or equal
ms_MY: Lebih besar daripada atau sama

en: Grid (Round)
ms_MY: Grid (Pusingan)

en: Groove
ms_MY: Alur

en: Group
ms_MY: Kumpulan

en: Group already exists
ms_MY: Kumpulan sudah wujud

en: Grouped
ms_MY: Berkumpulan

en: Grouped product
ms_MY: Produk berkumpulan

en: Groups
ms_MY: Kumpulan

en: HTML email
ms_MY: E-mel HTML

en: HTML tag
ms_MY: Tag HTML

en: HTML tag not allowed
ms_MY: Teg HTML tidak dibenarkan

en: HTTP method
ms_MY: kaedah HTTP

en: Hamburger toggle
ms_MY: Hamburger togol

en: Has conflict
ms_MY: Mempunyai konflik

en: Has inherited settings
ms_MY: Mempunyai tetapan yang diwarisi

en: Has no styles
ms_MY: Tidak mempunyai gaya

en: Has pagination
ms_MY: Mempunyai penomboran

en: Has styles
ms_MY: Mempunyai gaya

en: Head
ms_MY: Kepala

en: Header
ms_MY: Kepala

en: Header location
ms_MY: Lokasi pengepala

en: Header scripts
ms_MY: Skrip pengepala

en: Header scripts are added right before closing %s tag.
ms_MY: Skrip pengepala ditambah betul-betul sebelum menutup teg %s.

en: Header width
ms_MY: Lebar pengepala

en: Headers
ms_MY: Pengepala

en: Heading
ms_MY: Pengepala

en: Heading selectors
ms_MY: Pemilih tajuk

en: Heading typography
ms_MY: Tajuk tipografi

en: Headings
ms_MY: Pengepala

en: Headings offset
ms_MY: Tajuk diimbangi

en: Height
ms_MY: Ketinggian

en: Help
ms_MY: Bantuan

en: Here goes my text ...
ms_MY: Di sini pergi teks saya ...

en: Here goes your caption ...
ms_MY: Di sini pergi kapsyen anda ...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
ms_MY: Di sini pergi teks anda ... Pilih mana-mana bahagian teks anda untuk mencapai bar alat pemformatan.

en: Hero
ms_MY: Wira

en: Hidden
ms_MY: Tersembunyi

en: Hide
ms_MY: Sembunyi

en: Hide "All" option
ms_MY: Sembunyikan pilihan "Semua"

en: Hide "View cart" button
ms_MY: Sembunyikan butang "Lihat troli"

en: Hide %s
ms_MY: Sembunyikan %s

en: Hide CTA button
ms_MY: Sembunyi butang CTA

en: Hide additional information
ms_MY: Sembunyikan maklumat tambahan

en: Hide at breakpoint
ms_MY: Sembunyikan pada breakpoint

en: Hide cart details to link directly to the cart.
ms_MY: Sembunyikan butiran troli untuk menghubungkan terus ke troli.

en: Hide close
ms_MY: Sembunyi dekat

en: Hide count
ms_MY: Sembunyikan kiraan

en: Hide count bracket
ms_MY: Sembunyikan kurungan kiraan

en: Hide cover
ms_MY: Sembunyi penutup

en: Hide current
ms_MY: Sembunyikan arus

en: Hide current post
ms_MY: Sembunyikan siaran semasa

en: Hide dynamic data label in dropdown
ms_MY: Sembunyikan label dynamic data di menu drop-down

en: Hide element
ms_MY: Sembunyikan elemen

en: Hide empty
ms_MY: Sembunyikan kosong

en: Hide if empty
ms_MY: Sembunyikan jika kosong

en: Hide if no active filter
ms_MY: Sembunyikan jika tiada penapis aktif

en: Hide if no translation
ms_MY: Sembunyikan jika tiada terjemahan

en: Hide if not open
ms_MY: Sembunyi jika tidak dibuka

en: Hide image
ms_MY: Sembunyi imej

en: Hide info
ms_MY: Sembunyi maklumat

en: Hide label
ms_MY: Sembunyikan label

en: Hide labels
ms_MY: Sembunyikan label

en: Hide message
ms_MY: Sembunyikan mesej

en: Hide out of stock
ms_MY: Sembunyi kehabisan stok

en: Hide password
ms_MY: Sembunyikan kata laluan

en: Hide placeholders
ms_MY: Sembunyikan ruang letak

en: Hide popup
ms_MY: Sembunyi popup

en: Hide regular price
ms_MY: Sembunyi harga biasa

en: Hide reviews link
ms_MY: Sembunyi pautan ulasan

en: Hide stock
ms_MY: Sembunyikan stok

en: Hide the form by default, and show it only when the toggle is clicked.
ms_MY: Sembunyikan borang secara lalai dan tunjukkan hanya apabila togol diklik.

en: Hide title
ms_MY: Sembunyi tajuk

en: Hierarchical
ms_MY: Berhierarki

en: High
ms_MY: Tinggi

en: Highlight label
ms_MY: Serlahkan label

en: Highlight on focus
ms_MY: Serlahkan pada fokus

en: History
ms_MY: Sejarah

en: History deleted
ms_MY: Sejarah dipadamkan

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
ms_MY: Tekan terus CMD/CRTL untuk memilih berbilang imej.

en: Home
ms_MY: Laman Utama

en: Home URL
ms_MY: Utama URL

en: Home page
ms_MY: Laman sesawang

en: Honeypot: Create form field(s) and enable the "Honeypot" checkbox. Those honeypot fields aren't visible to users, but add an extra layer of protection against spam submissions.
ms_MY: Honeypot: Cipta medan borang dan dayakan kotak semak "Honeypot". Medan honeypot tersebut tidak kelihatan kepada pengguna, tetapi tambahkan lapisan perlindungan tambahan terhadap penyerahan spam.

en: Horizontal
ms_MY: Mengufuk

en: Horizontal align
ms_MY: Penjajaran mendatar

en: Horizontal alignment
ms_MY: Penjajaran mendatar

en: Horizontal order
ms_MY: Susunan mendatar

en: How Editing With Bricks Works
ms_MY: Bagaimana Penyuntingan Dengan Bata Berfungsi

en: How long to keep
ms_MY: Berapa lama disimpan

en: How long to keep the same random order (in seconds)
ms_MY: Berapa lama untuk mengekalkan susunan rawak yang sama (dalam saat)

en: How many numbers on either side of the current page.
ms_MY: Berapa banyak nombor pada kedua-dua belah halaman semasa.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
ms_MY: Berapa banyak nombor sama ada di tepi senarai permulaan dan akhir.

en: How many numbers to either side of the current page.
ms_MY: Berapa nombor pada kedua-dua belah halaman semasa.

en: How to create a footer template
ms_MY: Cara mencipta templat pengaki

en: How to create a header template
ms_MY: Cara mencipta templat pengepala

en: How to get your Adobe fonts project ID
ms_MY: Cara mendapatkan project ID Adobe fon anda

en: How to get your Facebook App ID
ms_MY: Cara mendapatkan ID Apl Facebook anda

en: How to get your Google Maps API key
ms_MY: Cara mendapatkan kekunci API Peta Google anda

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
ms_MY: Cara mendapatkan kekunci Rahsia API ReCAPTCHA v3 Google anda

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
ms_MY: Cara mendapatkan kekunci Tapak API ReCAPTCHA v3 Google anda

en: How to get your Instagram Access Token
ms_MY: Bagaimana untuk mendapatkan Token Akses Instagram anda

en: How to get your MailChimp API key
ms_MY: Bagaimana untuk mendapatkan kekunci API MailChimp anda

en: How to get your SendGrid API key
ms_MY: Bagaimana untuk mendapatkan kunci API SendGrid anda

en: How to get your Turnstile secret key
ms_MY: Cara mendapatkan kunci rahsia Turnstile anda

en: How to get your Turnstile site key
ms_MY: Cara mendapatkan kunci tapak Turnstile anda

en: How to get your Unsplash API key
ms_MY: Bagaimana untuk mendapatkan kekunci API Unsplash anda

en: How to get your hCaptcha secret key
ms_MY: Bagaimana untuk mendapatkan kunci rahsia hCaptcha anda

en: How to get your hCaptcha site key
ms_MY: Bagaimana untuk mendapatkan kunci tapak hCaptcha anda

en: How to use the fluid typography
ms_MY: Cara menggunakan tipografi cecair

en: How to use the global query manager
ms_MY: Cara menggunakan pengurus pertanyaan global

en: How to use the global variable manager
ms_MY: Cara menggunakan pengurus pembolehubah global

en: Hybrid
ms_MY: Hibrid

en: I am a button
ms_MY: Saya butang

en: I am a heading
ms_MY: Saya seorang tajuk

en: I am a slide
ms_MY: Saya slaid

en: I am a so called subtitle.
ms_MY: Saya seorang yang dipanggil sarikata.

en: I am an alert.
ms_MY: Saya berjaga-jaga.

en: I don't know how to use this Bricks
ms_MY: Saya tidak tahu bagaimana untuk menggunakan Bata ini

en: I found a better site builder
ms_MY: Saya mendapati pembina laman web yang lebih baik

en: I no longer need Bricks
ms_MY: Saya tidak perlukan lagi bata

en: I.e.: 200px / 50% etc.
ms_MY: Iaitu: 200px / 50% etc.

en: ID
ms_MY: Id

en: IP address
ms_MY: alamat IP

en: Icon
ms_MY: Ikon

en: Icon Box
ms_MY: Kotak Ikon

en: Icon Size
ms_MY: Saiz Ikon

en: Icon align
ms_MY: Jajaran ikon

en: Icon background
ms_MY: Latar belakang ikon

en: Icon background color
ms_MY: Warna latar belakang ikon

en: Icon border
ms_MY: Sempadan ikon

en: Icon box shadow
ms_MY: Bayang-bayang kotak ikon

en: Icon collapsed
ms_MY: Ikon runtuh

en: Icon color
ms_MY: Warna ikon

en: Icon expanded
ms_MY: Ikon diperluaskan

en: Icon expanded typography
ms_MY: Ikon berkembang tipografi

en: Icon height
ms_MY: Ketinggian ikon

en: Icon manager
ms_MY: Pengurus ikon

en: Icon margin
ms_MY: Margin ikon

en: Icon only
ms_MY: Ikon sahaja

en: Icon padding
ms_MY: Pad ikon

en: Icon position
ms_MY: Kedudukan ikon

en: Icon rotate in °
ms_MY: Ikon berputar dalam °

en: Icon rotation for expanded accordion.
ms_MY: Penggiliran ikon untuk akordeon berkembang.

en: Icon set
ms_MY: Set ikon

en: Icon size
ms_MY: Saiz ikon

en: Icon source
ms_MY: Sumber ikon

en: Icon spinning
ms_MY: Putarkan ikon

en: Icon transform
ms_MY: Perubahan ikon

en: Icon transition
ms_MY: Peralihan ikon

en: Icon typography
ms_MY: Tipografi ikon

en: Icon width
ms_MY: Lebar ikon

en: Icon(s) deleted successfully
ms_MY: Ikon berjaya dipadamkan

en: Icon(s) imported successfully
ms_MY: Ikon berjaya diimport

en: Icons
ms_MY: Ikon

en: If enabled Bricks will try to use the image of the matching product variation when no term-specific image swatch is set.
ms_MY: Jika didayakan Bricks akan cuba menggunakan imej variasi produk yang sepadan apabila tiada swatch imej khusus istilah ditetapkan.

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
ms_MY: Jika didayakan fail JS & CSS tambahan dimuatkan.

en: If enabled, form submission will succeed even if the webhook fails. Errors will be logged to the server error log.
ms_MY: Jika didayakan, penyerahan borang akan berjaya walaupun webhook gagal. Ralat akan dilog masuk ke log ralat pelayan.

en: If no form field is selected, the first password field in the form is used.
ms_MY: Jika tiada medan borang dipilih, medan kata laluan pertama dalam borang digunakan.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
ms_MY: Jika tiada keadaan template ditetapkan Bata menunjukkan templat yang diterbitkan (pengepala, pengaki, dan lain-lain) di frontend laman web anda. Pilih seting ini untuk menyahdayakan tingkah laku ini. Pastikan untuk menetapkan keadaan templat sebaliknya.

en: If the shape doesn't take up all available space add %s to the "svg" tag.
ms_MY: Jika bentuk tidak menggunakan semua ruang yang tersedia, tambahkan %s pada teg "svg".

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
ms_MY: Jika video tidak tersenarai, anda perlu memasukkan cincang privasi video.

en: If this account exists, a password reset link will be sent to the associated email address.
ms_MY: Jika akaun ini wujud, pautan tetapan semula kata laluan akan dihantar ke alamat e-mel yang berkaitan.

en: Iframe title
ms_MY: Tajuk Iframe

en: Ignore selector
ms_MY: Abaikan pemilih

en: Ignore sticky posts
ms_MY: Abaikan siaran melekit

en: Ignored when posts per page set to "-1".
ms_MY: Diabaikan apabila siaran setiap halaman ditetapkan kepada "-1".

en: Image
ms_MY: Gambar

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
ms_MY: ID Imej (%s) tidak lagi wujud. Sila pilih imej lain.

en: Image Overlay
ms_MY: Tindih imej

en: Image align
ms_MY: Sejajar imej

en: Image border
ms_MY: Sempadan imej

en: Image box shadow
ms_MY: Bayang-bayang kotak imej

en: Image caption
ms_MY: Kapsyen imej

en: Image click action
ms_MY: Tindakan klik imej

en: Image gallery
ms_MY: Galeri imej

en: Image height
ms_MY: Ketinggian imej

en: Image link alt text
ms_MY: Teks alt pautan imej

en: Image not found
ms_MY: Gambar tidak dijumpai

en: Image position
ms_MY: Kedudukan imej

en: Image ratio
ms_MY: Nisbah imej

en: Image size
ms_MY: Saiz imej

en: Image width
ms_MY: Lebar imej

en: Images
ms_MY: Imej

en: Images file types
ms_MY: Jenis fail imej

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
ms_MY: Imej ID peti cahaya yang sama dikumpulkan bersama.

en: Import CSS variables
ms_MY: Import pembolehubah CSS

en: Import Settings
ms_MY: Pengesetan Import

en: Import classes
ms_MY: Import kelas

en: Import images
ms_MY: Import imej

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
ms_MY: Import "%s" gagal: Nama sudah wujud.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
ms_MY: Import "%s" gagal: Format yang salah.

en: Import pasted images/SVGs
ms_MY: Import imej/SVG yang ditampal

en: Import settings
ms_MY: Pengesetan import

en: Import/export components
ms_MY: Komponen import/eksport

en: Import/export templates
ms_MY: Templat import/eksport

en: Imported
ms_MY: Diimport

en: Imports
ms_MY: Import

en: Impressive
ms_MY: Mengagumkan

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
ms_MY: Sekiranya anda seorang pembangun, anda boleh menyesuaikan Bata lebih jauh dengan cangkuk tersuai, penapis, atau dengan mencipta elemen anda sendiri.

en: In same term
ms_MY: Dalam istilah yang sama

en: In stock
ms_MY: Dalam stok

en: Inactive
ms_MY: Tidak aktif

en: Include
ms_MY: Termasuk

en: Include children
ms_MY: Termasuk kanak-kanak

en: Include posts
ms_MY: Sertakan siaran

en: Include terms
ms_MY: Sertakan syarat

en: Incoming
ms_MY: Masuk

en: Incoming changes
ms_MY: Perubahan masuk

en: Incorrect configuration might cause unwanted side effects. Only use these settings if you know what you are doing.
ms_MY: Konfigurasi yang salah mungkin menyebabkan kesan sampingan yang tidak diingini. Hanya gunakan tetapan ini jika anda tahu apa yang anda lakukan.

en: Incorrect password.
ms_MY: Kata laluan salah.

en: Incredible
ms_MY: Luar biasa

en: Indent
ms_MY: Inden

en: Index
ms_MY: Indeks

en: Index of the item to expand on page load, start at 0.
ms_MY: Indeks item untuk dikembangkan pada pemuatan halaman, bermula pada 0.

en: Indexes of the items to expand on page load, separated by comma, start at 0.
ms_MY: Indeks item untuk dikembangkan pada pemuatan halaman, dipisahkan dengan koma, bermula pada 0.

en: Indexing in progress.
ms_MY: Pengindeksan sedang dijalankan.

en: Indexing job is stuck?
ms_MY: Kerja pengindeksan tersekat?

en: Individual
ms_MY: Individu

en: Individual users with code execution capability
ms_MY: Pengguna individu dengan keupayaan pelaksanaan kod

en: Infinite
ms_MY: Tak terhingga

en: Info
ms_MY: Maklumat

en: Info Box
ms_MY: Kotak Maklumat

en: Info Box template enabled.
ms_MY: Templat Kotak Maklumat didayakan.

en: Info color
ms_MY: Warna maklumat

en: Info lightbox
ms_MY: Kotak cahaya maklumat

en: Infobox
ms_MY: Kotak maklumat

en: Infobox appears on map marker click.
ms_MY: Peti masuk muncul pada klik penanda peta.

en: Inherited from
ms_MY: Diwarisi daripada

en: Initial
ms_MY: Awal

en: Initial slide
ms_MY: Slaid awal

en: Inline styles (CSS) are added at the end of the %s tag.
ms_MY: Gaya sebaris (CSS) ditambahkan pada penghujung teg %s.

en: Inline styles (default)
ms_MY: Gaya sebaris (lalai)

en: Inner background color
ms_MY: Warna latar belakang dalaman

en: Inner container
ms_MY: Bekas dalaman

en: Input background
ms_MY: Latar belakang input

en: Input border
ms_MY: Sempadan input

en: Insert
ms_MY: Sisip

en: Insert "Toggle" element after "Nav items" to show/hide your mobile menu.
ms_MY: Masukkan elemen "Togol" selepas "Item Nav" untuk menunjukkan/menyembunyikan menu mudah alih anda.

en: Insert after
ms_MY: Insert selepas

en: Insert components
ms_MY: Masukkan komponen

en: Insert element
ms_MY: Insert elemen

en: Insert elements in Emmet-like syntax.
ms_MY: Sisipkan elemen dalam sintaks seperti Emmet.

en: Insert layout
ms_MY: Sisipkan susun atur

en: Insert media
ms_MY: Semut media

en: Insert of the same component is not possible.
ms_MY: Memasukkan komponen yang sama tidak boleh dilakukan.

en: Insert template
ms_MY: Semut templat

en: Insert templates
ms_MY: Sisipkan templat

en: Inserted
ms_MY: Disisipkan

en: Inserted template uses theme style "%s"
ms_MY: Templat yang dimasukkan menggunakan gaya tema "%s"

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
ms_MY: Menyemai sebarang templat menulis ganti data anda. Kami mengesyorkan untuk menyimpan perubahan anda terlebih dahulu.

en: Instagram access token required! Add in WordPress dashboard under %s
ms_MY: Token akses Instagram diperlukan! Tambahkan dalam papan pemuka WordPress di bawah %s

en: Instagram feed
ms_MY: Suapan Instagram

en: Installed version
ms_MY: Versi yang dipasang

en: Instance
ms_MY: Contoh

en: Instances
ms_MY: Contoh

en: Interaction
ms_MY: Interaksi

en: Interaction ID
ms_MY: ID Interaksi

en: Interactions
ms_MY: Interaksi

en: Interactions don't run in the builder.
ms_MY: Interaksi tidak berjalan dalam pembina.

en: Internal post/page
ms_MY: Pos/halaman dalaman

en: Invalid
ms_MY: Tidak sah

en: Invalid CSS response from Google Fonts.
ms_MY: Respons CSS tidak sah daripada Google Font.

en: Invalid SVG files
ms_MY: Fail SVG tidak sah

en: Invalid action
ms_MY: Tindakan tidak sah

en: Invalid element names
ms_MY: Nama unsur tidak sah

en: Invalid font ID.
ms_MY: ID fon tidak sah.

en: Invalid font file
ms_MY: Fail fon tidak sah

en: Invalid form token.
ms_MY: Token borang tidak sah.

en: Invalid license key.
ms_MY: Kunci lesen tidak sah.

en: Invalid password reset key
ms_MY: Kunci tetapan semula kata laluan tidak sah

en: Invalid post ID or form ID.
ms_MY: ID pos atau ID borang tidak sah.

en: Invalid pseudo class. Must start with a colon (:)
ms_MY: Kelas pseudo tidak sah. Mesti bermula dengan titik bertindih (:)

en: Invalid request
ms_MY: Permintaan tidak sah

en: Invalid signature
ms_MY: Tanda tangan tidak sah

en: Invalid total pages value "%1$s" extracted from path "%2$s". Expected a numeric value.
ms_MY: Nilai jumlah halaman tidak sah "%1$s" yang diekstrak daripada laluan "%2$s". Menjangkakan nilai angka.

en: Invalid webhook URL.
ms_MY: URL webhook tidak sah.

en: Invalid webhook payload format.
ms_MY: Format muatan webhook tidak sah.

en: Invert
ms_MY: Songsang

en: Invisible
ms_MY: Tak nampak

en: Is
ms_MY: Adakah

en: Is archive main query
ms_MY: Adalah pertanyaan utama arkib

en: Is main query
ms_MY: Adalah pertanyaan utama

en: Isolation
ms_MY: Pengasingan

en: It's just a temporary deactivation
ms_MY: Ia hanya penyahaktifan sementara

en: Italic
ms_MY: Condong

en: Item width
ms_MY: Lebar item

en: Items
ms_MY: Item

en: Items to scroll
ms_MY: Item untuk menatal

en: Items to show
ms_MY: Item untuk ditunjukkan

en: January
ms_MY: Januari

en: JavaScript function name without parentheses or window object.
ms_MY: Nama fungsi JavaScript tanpa kurungan atau objek tetingkap.

en: JavaScript is automatically wrapped in script tags.
ms_MY: JavaScript dibalut secara automatik dalam teg skrip.

en: Join Us
ms_MY: Sertai Kami

en: July
ms_MY: Julai

en: June
ms_MY: Jun

en: Just another slide
ms_MY: Hanya satu lagi slaid

en: Justify
ms_MY: Mengesahkan

en: Justify content
ms_MY: Justifikasikan kandungan

en: Keep formatting
ms_MY: Kekal format

en: Keep open while styling
ms_MY: Tetap terbuka saat melakukan styling

en: Keyboard shortcuts
ms_MY: Pintasan papan kekunci

en: Label text
ms_MY: Teks label

en: Label typography
ms_MY: Tipografi label

en: Labels
ms_MY: Label

en: Language
ms_MY: Bahasa

en: Language codes
ms_MY: Kod bahasa

en: Language switcher
ms_MY: Penukar bahasa

en: Languages
ms_MY: Bahasa

en: Laptop
ms_MY: Komputer riba

en: Large
ms_MY: Besar

en: Last fetch
ms_MY: Pengambilan terakhir

en: Last generated
ms_MY: Terakhir dihasilkan

en: Last name
ms_MY: Nama terakhir

en: Last order
ms_MY: Pesanan terakhir

en: Last refresh
ms_MY: Segar semula terakhir

en: Latest
ms_MY: Tempahan

en: Latitude
ms_MY: Latitud

en: Layers
ms_MY: Lapisan

en: Layout
ms_MY: Bentangan

en: Lazy
ms_MY: Malas

en: Lead
ms_MY: Membawa

en: Learn more
ms_MY: Belajar lagi

en: Learn more about CSS filters
ms_MY: Ketahui lebih lanjut tentang penapis CSS

en: Learn more about CSS transform
ms_MY: Ketahui lebih lanjut tentang CSS berubah

en: Learn more about CSS transform-origin
ms_MY: Ketahui lebih lanjut tentang CSS transform-origin

en: Learn more about CSS transitions
ms_MY: Ketahui lebih lanjut tentang peralihan CSS

en: Learn more on wordpress.org
ms_MY: Ketahui lebih lanjut tentang wordpress.org

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
ms_MY: Pelajari %1$s mana yang harus ditambahkan ke bidang di atas melalui dynamic data tag %2$s.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
ms_MY: Biarkan kosong untuk memohon template kepada semua istilah arkib.

en: Leave empty to apply template to all post types.
ms_MY: Biarkan kosong untuk memohon templat pada semua jenis pos.

en: Leave empty to update the current post.
ms_MY: Biarkan kosong untuk mengemas kini siaran semasa.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
ms_MY: Biarkan kosong untuk menggunakan senarai lalai WooCommerce.

en: Leave empty to use the default WordPress home URL.
ms_MY: Biarkan kosong untuk menggunakan URL laman utama WordPress lalai.

en: Leave options empty to use the options of the first connected control.
ms_MY: Biarkan pilihan kosong untuk menggunakan pilihan kawalan pertama yang disambungkan.

en: Leave the first comment
ms_MY: Tinggalkan komen pertama

en: Leave your comment
ms_MY: Tinggalkan komen anda

en: Left
ms_MY: Kiri

en: Left to right
ms_MY: Kiri ke kanan

en: Left with space
ms_MY: Ditinggalkan dengan ruang

en: Lesser
ms_MY: Lebih kecil

en: Lesser or equal
ms_MY: Lebih kecil atau sama

en: Letter spacing
ms_MY: Jarak surat

en: License
ms_MY: Lesen

en: License activated.
ms_MY: Lesen diaktifkan.

en: License key format
ms_MY: Format kekunci lesen

en: Light
ms_MY: Cerah

en: Light color
ms_MY: Warna cahaya

en: Lightbox Animation
ms_MY: Animasi Peti Cahaya

en: Lightbox ID
ms_MY: ID Peti Cahaya

en: Lightbox Image
ms_MY: Imej Peti Cahaya

en: Lightbox Video
ms_MY: Video Peti Cahaya

en: Lightbox id
ms_MY: id peti cahaya

en: Lightness
ms_MY: Cahaya

en: Limit how often this popup appears.
ms_MY: Hadkan berapa kerap popup ini muncul.

en: Limit the number of webhook requests that can be sent per hour.
ms_MY: Hadkan bilangan permintaan webhook yang boleh dihantar setiap jam.

en: Line cap
ms_MY: Had talian

en: Line height
ms_MY: Ketinggian garisan

en: Line width in px
ms_MY: Garis lebar dalam px

en: Link
ms_MY: Pautan

en: Link To
ms_MY: Pautan Ke

en: Link attributes
ms_MY: Atribut pautan

en: Link configured
ms_MY: Pautan dikonfigurasikan

en: Link entire post
ms_MY: Pautkan keseluruhan siaran

en: Link entire product
ms_MY: Pautkan keseluruhan produk

en: Link image
ms_MY: Imej pautan

en: Link rendered as
ms_MY: Pautan diberikan sebagai

en: Link styles apply only to specific elements. Overwrite them via the %s filter or extend them via the CSS selectors setting below.
ms_MY: Gaya pautan hanya digunakan pada elemen tertentu. Gantikannya melalui penapis %s atau lanjutkan melalui tetapan pemilih CSS di bawah.

en: Link title
ms_MY: Tajuk pautan

en: Link to
ms_MY: Pautan ke

en: Link to lightbox
ms_MY: Pautan ke peti cahaya

en: Link to post
ms_MY: Pautan ke siaran

en: Link to product
ms_MY: Pautan ke produk

en: Link to website
ms_MY: Pautan ke tapak web

en: Link type
ms_MY: Jenis pautan

en: Linked
ms_MY: Berkaitan

en: Links
ms_MY: Pautan

en: List
ms_MY: Senarai

en: List item
ms_MY: Senarai item

en: List item #1
ms_MY: Senaraikan item #1

en: List item #2
ms_MY: Senaraikan item #2

en: List items
ms_MY: Senaraikan item

en: Live search
ms_MY: Carian langsung

en: Live search info
ms_MY: Maklumat carian langsung

en: Live search wrapper selector
ms_MY: Pemilih pembungkus carian langsung

en: Load Block editor data into %s
ms_MY: Muatkan data editor Sekat ke dalam %s

en: Load all matching theme styles
ms_MY: Muatkan semua gaya tema yang sepadan

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
ms_MY: Muatkan templat dari mana-mana pemasangan Bata lain yang anda mempunyai akses ke dalam pustaka templat anda.

en: Loading component preview
ms_MY: Memuatkan pratonton komponen

en: Loading font data
ms_MY: Memuatkan data fon

en: Loading method
ms_MY: Kaedah pemuatan

en: Loading templates
ms_MY: Memuatkan templat

en: Location
ms_MY: Lokasi

en: Location content
ms_MY: Kandungan lokasi

en: Location subtitle
ms_MY: Sari kata lokasi

en: Location title
ms_MY: Tajuk lokasi

en: Lock
ms_MY: Kunci

en: Lock selected
ms_MY: Kunci dipilih

en: Lock/unlock global classes
ms_MY: Kunci/buka kunci kelas global

en: Locked
ms_MY: Terkunci

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
ms_MY: Log masuk ke %s mendapatkan kunci lesen anda atau salin & tampalkannya daripada e-mel pengesahan pembelian anda.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
ms_MY: Log masuk pengguna selepas pendaftaran berjaya. Petua: Tetapkan tindakan "Mengarahkan semula" untuk mengarahkan pengguna ke kawasan akaun/pentadbir.

en: Logged in
ms_MY: Telah daftar masuk

en: Logged-in users
ms_MY: Pengguna log masuk

en: Logged-in users with role
ms_MY: Pengguna log masuk dengan peranan

en: Login
ms_MY: Log masuk

en: Login URL
ms_MY: URL log masuk

en: Login form
ms_MY: Borang kemasukan

en: Login message
ms_MY: Mesej log masuk

en: Logo inverse
ms_MY: Logo songsang

en: Logout URL
ms_MY: URL Log Keluar

en: Longitude
ms_MY: Longitud

en: Loop
ms_MY: Gelung

en: Lost password
ms_MY: Kata laluan hilang

en: Low
ms_MY: Rendah

en: Low stock
ms_MY: Saham rendah

en: Lowercase
ms_MY: Hurus bawah

en: Lowercase removes leading zeros
ms_MY: Huruf kecil mengalih keluar sifar pendahuluan

en: Magnificent
ms_MY: Bilik yang besar

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
ms_MY: Kekunci API Mailchimp diperlukan! Tambah kekunci dalam papan pemuka di bawah: %s

en: Main
ms_MY: Utama

en: Main query
ms_MY: Pertanyaan utama

en: Maintenance
ms_MY: Penyelenggaraan

en: Maintenance mode
ms_MY: Mod penyelenggaraan

en: Make sure not to use the "Product tabs" element on the same page.
ms_MY: Pastikan anda tidak menggunakan elemen "Tab produk" pada halaman yang sama.

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
ms_MY: Pastikan laman web jauh yang dimasukkan di atas telah memberikan anda "Akses Template Saya".

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
ms_MY: Pastikan tiada unsur-unsur dengan pautan di dalam bekas yang dipautkan (pautan bersarari).

en: Make sure to save settings after closing this modal to apply changes
ms_MY: Pastikan anda menyimpan tetapan selepas menutup modal ini untuk menggunakan perubahan

en: Make sure to set "%1$s" in your "%2$s" definitions below.
ms_MY: Pastikan anda menetapkan "%1$s" dalam takrifan "%2$s" anda di bawah.

en: Manage
ms_MY: Mengurus

en: Manage global elements
ms_MY: Mengurus elemen global

en: Manage my menus in WordPress.
ms_MY: Uruskan menu saya dalam WordPress.

en: Manage your custom font files
ms_MY: Urus fail fon tersuai anda

en: Mandatory
ms_MY: Wajib

en: Manually regenerate CSS files
ms_MY: Menjana semula fail CSS secara manual

en: Map
ms_MY: Harita

en: Map Connector
ms_MY: Penyambung Peta

en: Map ID
ms_MY: ID Peta

en: Map Type Control
ms_MY: Kawalan Jenis Peta

en: Map center
ms_MY: Harita merkezi

en: Map style
ms_MY: Gaya peta

en: Map type
ms_MY: Jenis peta

en: March
ms_MY: Mac

en: Mark all as read
ms_MY: Tandai semua sebagai dibaca

en: Mark as active
ms_MY: Tandakan sebagai aktif

en: Mark as inactive
ms_MY: Tandai sebagai tidak aktif

en: Marker
ms_MY: Penanda

en: Markers
ms_MY: Penanda

en: Markers set on individual addresses or map connectors precede these settings.
ms_MY: Penanda ditetapkan pada alamat individu atau penyambung peta mendahului tetapan ini.

en: Marvelous
ms_MY: Mengagumkan

en: Mask
ms_MY: Topeng

en: Max
ms_MY: Maks

en: Max Zoom
ms_MY: Zum Maks

en: Max payload size
ms_MY: Saiz muatan maksimum

en: Max requests per hour
ms_MY: Permintaan maksimum setiap jam

en: Max resolution
ms_MY: Resolusi maksimum

en: Max results
ms_MY: Hasil maksimum

en: Max upload size: %s
ms_MY: Saiz muat naik maksimum: %s

en: Max. entries
ms_MY: Maks. entri

en: Max. files
ms_MY: Maks. fail

en: Max. height
ms_MY: Maks. ketinggian

en: Max. items
ms_MY: Maks. barang

en: Max. length
ms_MY: Maks. panjang

en: Max. post width
ms_MY: Max. post lebar

en: Max. price
ms_MY: Harga maksimum

en: Max. products
ms_MY: Produk maksimum

en: Max. rating
ms_MY: Maks. penilaian

en: Max. related posts
ms_MY: Max. jawatan yang berkaitan

en: Max. size
ms_MY: Saiz maksimum

en: Max. time
ms_MY: Max. masa

en: Max. value
ms_MY: Nilai Maksimum

en: Max. width
ms_MY: Maks. lebar

en: Maximum
ms_MY: maksimum

en: Maximum number of entries reached.
ms_MY: Bilangan maksimum penyertaan dicapai.

en: Maximum number of results to display for each query loop in the builder. Applies only to Bricks-native queries. Leave blank to use the default value.
ms_MY: Bilangan maksimum hasil untuk dipaparkan bagi setiap gelung pertanyaan dalam pembina. Terpakai hanya pada pertanyaan asli Bricks. Biarkan kosong untuk menggunakan nilai lalai.

en: Maximum number of webhook requests allowed per hour.
ms_MY: Bilangan maksimum permintaan webhook dibenarkan setiap jam.

en: Maximum size of the webhook payload in kilobytes.
ms_MY: Saiz maksimum muatan webhook dalam kilobait.

en: Maximum value
ms_MY: Nilai maksimum

en: May
ms_MY: Mei

en: Media File
ms_MY: Fail Media

en: Media URL
ms_MY: URL media

en: Media library
ms_MY: Perpustakaan media

en: Media query
ms_MY: Pertanyaan media

en: Medium
ms_MY: Sederhana

en: Member
ms_MY: Ahli

en: Menu bar
ms_MY: Bar menu

en: Menu order
ms_MY: Susunan Menu

en: Message
ms_MY: Mesej

en: Message sent from:
ms_MY: Mesej dihantar daripada:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
ms_MY: Mesej berjaya dihantar. Kami akan kembali kepada anda secepat mungkin.

en: Messages
ms_MY: Pesan

en: Meta Key
ms_MY: Kunci Meta

en: Meta description
ms_MY: Perihalan meta

en: Meta key
ms_MY: Kunci meta

en: Meta keywords
ms_MY: Kata kunci meta

en: Meta query
ms_MY: Pertanyaan meta

en: Meta robots
ms_MY: Meta robot

en: Meta typography
ms_MY: Tipografi meta

en: Meta value
ms_MY: Nilai meta

en: Meta value num
ms_MY: Nombor nilai meta

en: Metadata
ms_MY: Data Meta

en: Mid Size
ms_MY: Saiz Pertengahan

en: Middle center
ms_MY: Pusat tengah

en: Middle left
ms_MY: Tengah kiri

en: Middle right
ms_MY: Tengah kanan

en: Mime type
ms_MY: Jenis Mime

en: Min Zoom
ms_MY: Zum Min

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
ms_MY: Min.PHP untuk menjalankan Bata adalah PHP 5.4

en: Min. characters
ms_MY: Min. watak

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
ms_MY: Min. dimensi: Dua kali nilai di bawah ketinggian logo / lebar logo untuk paparan yang betul pada peranti retina.

en: Min. height
ms_MY: Min. ketinggian

en: Min. height is 70.
ms_MY: Min. ketinggian adalah 70.

en: Min. length
ms_MY: Min. panjang

en: Min. price
ms_MY: Min. harga

en: Min. time
ms_MY: Min. masa

en: Min. value
ms_MY: Min. nilai

en: Min. width
ms_MY: Min. lebar

en: Min/max date
ms_MY: Tarikh min/maks

en: Mini cart
ms_MY: Troli mini

en: Minimum value
ms_MY: Nilai minimum

en: Misc
ms_MY: Lain-lain

en: Miscellaneous
ms_MY: Pelbagai

en: Missing sidebar name.
ms_MY: Hilang nama bar sisi.

en: Mobile
ms_MY: Mudah Alih

en: Mobile landscape
ms_MY: Landskap mudah alih

en: Mobile menu
ms_MY: Menu mudah alih

en: Mobile portrait
ms_MY: Potret mudah alih

en: Mode
ms_MY: Mod

en: Modified
ms_MY: Diubah Suai

en: Modified date
ms_MY: Tarikh edit

en: Monday
ms_MY: Isnin

en: Month: %s
ms_MY: Bulan: %s

en: Monthly
ms_MY: Bulanan

en: More about meta robots directives.
ms_MY: Maklumat lanjut arahan robot meta.

en: More content to come ..
ms_MY: Lebih banyak kandungan akan datang ..

en: More layouts
ms_MY: Lebih banyak susun atur

en: More text
ms_MY: Lebih banyak teks

en: Most Popular
ms_MY: Paling Popular

en: Most specific
ms_MY: Paling spesifik

en: Move
ms_MY: Bergerak

en: Move elements
ms_MY: Gerakkan elemen

en: Move selected
ms_MY: Alih dipilih

en: Move to trash
ms_MY: Alihkan ke trash

en: Moved
ms_MY: Terharu

en: Moved to trash
ms_MY: Dialihkan ke tong sampah

en: Multilevel
ms_MY: Pelbagai peringkat

en: Multiple options
ms_MY: Pelbagai pilihan

en: Must match with the format saved in database.
ms_MY: Mesti sepadan dengan format yang disimpan dalam pangkalan data.

en: Mute
ms_MY: Bisu

en: Muted
ms_MY: Disenyapkan

en: Muted color
ms_MY: Warna disenyapkan

en: My Templates
ms_MY: Templat saya

en: My account
ms_MY: Akaun saya

en: My templates
ms_MY: Templat saya

en: My templates access
ms_MY: Akses templat saya

en: MySQL version
ms_MY: Versi MySQL

en: Name
ms_MY: Nama

en: Name already exists
ms_MY: Nama sudah wujud

en: Name is required
ms_MY: Nama diperlukan

en: Name is reserved
ms_MY: Nama terpelihara

en: Name to display instead of the remote template URL in the template source dropdown.
ms_MY: Nama untuk dipaparkan dan bukannya URL templat jauh dalam menu lungsur sumber templat.

en: Native actions on this hook
ms_MY: Actions asal pada hook ini

en: Native elements
ms_MY: Unsur asli

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
ms_MY: Navigasi melalui halaman kueri yang berbeda tanpa me-reload halaman.

en: Navigation
ms_MY: Navigasi

en: Neat
ms_MY: Kemas

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
ms_MY: Perlukan bantuan? Menemui pepijat? Cadangkan ciri?

en: Nestable elements can't be converted to components. You can either unlink them manually by right-clicking the global element in the builder or convert them automatically by clicking the "Convert to components" button above and then confirm the prompt.
ms_MY: Unsur Nestable tidak boleh ditukar kepada komponen. Anda boleh menyahpautnya secara manual dengan mengklik kanan elemen global dalam pembina atau menukarnya secara automatik dengan mengklik butang "Tukar kepada komponen" di atas dan kemudian mengesahkan gesaan.

en: Never
ms_MY: Tidak sesekali

en: New
ms_MY: Baharu

en: New Custom Font
ms_MY: Fon Tersuai Baru

en: New Template
ms_MY: Templat baru

en: New Template Name
ms_MY: Nama Templat Baru

en: New capability
ms_MY: Keupayaan baharu

en: New category name
ms_MY: Nama kategori baharu

en: New class name
ms_MY: Nama kelas baru

en: New classes detected. Resolve conflicts, if any, to import or skip.
ms_MY: Kelas baharu dikesan. Selesaikan konflik, jika ada, untuk mengimport atau melangkau.

en: New color could not be saved.
ms_MY: Warna baru tidak dapat disimpan.

en: New color palette name
ms_MY: Nama palet warna baru

en: New feature
ms_MY: Ciri baharu

en: New group name
ms_MY: Nama kumpulan baharu

en: New query name
ms_MY: Nama pertanyaan baharu

en: New sidebar created.
ms_MY: Bar sisi baru dicipta.

en: New tab
ms_MY: Tab baharu

en: New theme style name
ms_MY: Nama gaya tema baru

en: New variable name
ms_MY: Nama pembolehubah baharu

en: Newer Comments
ms_MY: Komen-komen yang lebih baru

en: Next
ms_MY: Seterusnya

en: Next Icon
ms_MY: Ikon Seterusnya

en: Next arrow
ms_MY: Anak panah seterusnya

en: Next label
ms_MY: Label seterusnya

en: Next page
ms_MY: Muka surat seterusnya

en: Next post
ms_MY: Next posting

en: Next slide
ms_MY: Slaid seterusnya

en: Nice job
ms_MY: Kerja yang bagus

en: Nicename
ms_MY: Nama yang bagus

en: Nickname
ms_MY: Gelaran

en: No
ms_MY: Tidak

en: No Bricks data found.
ms_MY: Tiada data Bricks ditemui.

en: No CSS variable found.
ms_MY: Tiada pembolehubah CSS ditemui.

en: No Custom Font found in Trash
ms_MY: Tiada Fon Tersuai ditemui dalam Sampah

en: No Custom Fonts found
ms_MY: Tiada Fon Tersuai dijumpai

en: No Facebook page URL provided.
ms_MY: Tiada URL laman Facebook yang disediakan.

en: No HTML markup defined.
ms_MY: Tiada penanda HTML ditakrifkan.

en: No Instagram account found.
ms_MY: Tiada akaun Instagram ditemui.

en: No Instagram posts found.
ms_MY: Tiada siaran Instagram ditemui.

en: No Polylang languages found.
ms_MY: Tiada bahasa Polylang ditemui.

en: No SVG selected.
ms_MY: Tiada SVG dipilih.

en: No Template Bundle found
ms_MY: Tiada Pakej Template ditemui

en: No Template Tag found
ms_MY: Tiada Tag Template dijumpai

en: No Template found in Trash
ms_MY: Tiada Template ditemui dalam Sampah

en: No Templates found
ms_MY: Tiada Templat ditemui

en: No URL parameters are generated or read, even if filter elements are present.
ms_MY: Tiada parameter URL dijana atau dibaca, walaupun terdapat unsur penapis.

en: No Vimeo ID provided.
ms_MY: Tiada ID Vimeo yang disediakan.

en: No Vimeo URL provided.
ms_MY: Tiada URL Vimeo yang disediakan.

en: No WordPress added content found.
ms_MY: Tiada kandungan WordPress ditambah dijumpai.

en: No WordPress widget type selected.
ms_MY: Tiada jenis widget WordPress dipilih.

en: No YouTube ID provided.
ms_MY: Tiada ID YouTube yang disediakan.

en: No YouTube URL provided.
ms_MY: Tiada URL YouTube yang disediakan.

en: No access
ms_MY: Tiada capaian

en: No accordion item added.
ms_MY: Tiada item akordeon ditambah.

en: No action has been set for this form.
ms_MY: Tiada tindakan telah ditetapkan untuk borang ini.

en: No active icon set selected
ms_MY: Ikon penarafan aktif

en: No additional information to show.
ms_MY: Tiada maklumat tambahan untuk ditunjukkan.

en: No audio file selected.
ms_MY: Tiada fail audio dipilih.

en: No caption
ms_MY: Tiada kapsyen

en: No checkout fields defined.
ms_MY: Tiada checkout fields ditetapkan.

en: No classes found
ms_MY: Tiada kelas ditemui

en: No classes specified for deletion
ms_MY: Tiada kelas ditentukan untuk pemadaman

en: No classes to import.
ms_MY: Tiada kelas untuk diimport.

en: No code found.
ms_MY: Tiada kod dijumpai.

en: No components found.
ms_MY: Tiada komponen ditemui.

en: No conflict
ms_MY: Tiada konflik

en: No connectable property found.
ms_MY: Tiada harta bersambung ditemui.

en: No content
ms_MY: Tiada kandungan

en: No date/fields set.
ms_MY: Tiada tarikh/medan ditetapkan.

en: No default value
ms_MY: Tiada nilai lalai

en: No dynamic data found.
ms_MY: Tiada data dinamik dijumpai.

en: No dynamic data set.
ms_MY: Tiada set data dinamik.

en: No effect with loop enabled
ms_MY: Tiada kesan dengan loop diaktifkan

en: No elements found for the selected filter.
ms_MY: Tiada unsur ditemui untuk penapis yang dipilih.

en: No email address provided.
ms_MY: Tiada alamat e-mel yang diberikan.

en: No excerpt found.
ms_MY: Tiada petikan dijumpai.

en: No file URL provided.
ms_MY: Tiada URL fail yang disediakan.

en: No file selected.
ms_MY: Tiada fail yang dipilih.

en: No files were uploaded.
ms_MY: Tiada fail dimuat naik.

en: No filter source selected.
ms_MY: Tiada sumber penapis dipilih.

en: No fluid typography category selected. Please create and select a category, then generate your fluid typography variables.
ms_MY: Tiada kategori tipografi cecair dipilih. Sila buat dan pilih kategori, kemudian jana pembolehubah tipografi cecair anda.

en: No fluid typography variables found. Configure the scale generator on the right-hand side as per your requirements. Once done, click the "Generate variables" button to automatically create your fluid typography variables.
ms_MY: Tiada pembolehubah tipografi cecair ditemui. Konfigurasikan penjana skala di sebelah kanan mengikut keperluan anda. Setelah selesai, klik butang "Jana pembolehubah" untuk mencipta pembolehubah tipografi cecair anda secara automatik.

en: No font files found in the CSS.
ms_MY: Tiada fail fon ditemui dalam CSS.

en: No form field added.
ms_MY: Tiada medan borang ditambah.

en: No found rows
ms_MY: Tiada baris ditemui

en: No hook selected.
ms_MY: Tiada hook dipilih.

en: No icon selected.
ms_MY: Tiada ikon yang dipilih.

en: No image selected.
ms_MY: Tiada imej yang dipilih.

en: No instances
ms_MY: Penyelenggaraan

en: No languages found.
ms_MY: Tiada bahasa ditemui.

en: No latitude/longitude or address provided. Use dynamic data tags to retrieve the coordinates/address from your query loop results.
ms_MY: Tiada latitud/longitud atau alamat disediakan. Gunakan teg data dinamik untuk mendapatkan semula koordinat/alamat daripada hasil gelung pertanyaan anda.

en: No license for provided license key found.
ms_MY: Tiada lesen untuk kunci lesen yang disediakan dijumpai.

en: No link
ms_MY: Tiada pautan

en: No list items defined.
ms_MY: Tiada item senarai ditakrifkan.

en: No locations found
ms_MY: Tiada lokasi ditemui

en: No menu items
ms_MY: Tiada item menu

en: No meta data selected.
ms_MY: Tiada data meta yang dipilih.

en: No name
ms_MY: Tiada nama

en: No native actions on this hook
ms_MY: Tiada actions asal pada hook ini

en: No nav menu found.
ms_MY: Tiada menu nav dijumpai.

en: No options found
ms_MY: Tiada pilihan ditemui

en: No order found or the order is not suitable for this element.
ms_MY: Tiada pesanan ditemui atau pesanan tidak sesuai untuk elemen ini.

en: No orphaned elements found.
ms_MY: Tiada unsur yatim ditemui.

en: No pagination on singular posts/pages.
ms_MY: Tiada penomboran pada catatan/halaman tunggal.

en: No pagination results.
ms_MY: Tiada hasil penomboran.

en: No permission
ms_MY: Tapak web anda (%1$s) tidak mempunyai kebenaran untuk mengakses templat daripada %2$s

en: No post ID provided.
ms_MY: Tiada ID pos diberikan.

en: No posts found
ms_MY: Tiada siaran ditemui

en: No previous or next posts found..
ms_MY: Tiada jawatan sebelumnya atau seterusnya dijumpai..

en: No pricing table defined.
ms_MY: Tiada jadual harga ditakrifkan.

en: No product archive description found.
ms_MY: Tiada perihalan arkib produk dijumpai.

en: No product selected
ms_MY: Tiada produk yang dipilih

en: No products in cart
ms_MY: Tiada produk dalam troli

en: No products to show.
ms_MY: Tiada produk untuk ditunjukkan.

en: No progress bar created.
ms_MY: Tiada bar kemajuan dicipta.

en: No properties connected.
ms_MY: Tiada sifat disambungkan.

en: No properties found.
ms_MY: Tiada hartanah ditemui.

en: No property groups found.
ms_MY: Tiada kumpulan hartanah ditemui.

en: No query selected
ms_MY: Tiada pertanyaan dipilih

en: No rating
ms_MY: Tiada rating

en: No ratings
ms_MY: Tiada penilaian

en: No ratings yet.
ms_MY: Tiada penarafan lagi.

en: No related products to show.
ms_MY: Tiada produk yang berkaitan untuk ditunjukkan.

en: No repeat
ms_MY: Tiada ulangan

en: No results
ms_MY: Tiada keputusan

en: No results found
ms_MY: Tiada hasil ditemui

en: No scroll
ms_MY: Tanpa scroll

en: No sharing option selected.
ms_MY: Tiada pilihan perkongsian dipilih.

en: No shortcode provided.
ms_MY: Tiada kod pendek yang disediakan.

en: No sidebar selected.
ms_MY: Tiada bar sisi yang dipilih.

en: No signature
ms_MY: Tiada tandatangan

en: No slide added.
ms_MY: Tiada slaid ditambah.

en: No social icon added.
ms_MY: Tiada ikon sosial ditambah.

en: No spaces. No pound (#) sign.
ms_MY: Tiada ruang. Tiada tanda paun (#).

en: No tabs added.
ms_MY: Tiada tab ditambah.

en: No target query selected.
ms_MY: Tiada pertanyaan sasaran dipilih.

en: No team members added.
ms_MY: Tiada ahli pasukan yang ditambah.

en: No template selected.
ms_MY: Tiada templat yang dipilih.

en: No templates found.
ms_MY: Tiada templat ditemui.

en: No testimonials added.
ms_MY: Tiada testimoni ditambah.

en: No text added.
ms_MY: Tiada teks ditambah.

en: No valid font files were processed.
ms_MY: Tiada fail fon yang sah diproses.

en: No variables found. Create a CSS variable using the input at the bottom or in bulk by clicking the "Import" icon at the top.
ms_MY: Tiada pembolehubah ditemui. Buat pembolehubah CSS menggunakan input di bahagian bawah atau secara pukal dengan mengklik ikon "Import" di bahagian atas.

en: No video selected.
ms_MY: Tiada video yang dipilih.

en: No wrap
ms_MY: Tiada balut

en: No-repeat
ms_MY: Tiada ulangan

en: None
ms_MY: Tiada

en: Normal
ms_MY: Biasa

en: Not allowed
ms_MY: Hanya aksara abjad dan nombor dibenarkan [a-z_0-9]

en: Not allowed: Infinite template loop.
ms_MY: Tidak dibenarkan: Gelung template tak terhingga.

en: Not applied in the builder.
ms_MY: Tidak digunakan dalam pembina.

en: Not empty
ms_MY: Bukan kosong

en: Not equal
ms_MY: Tak sama

en: Not exists
ms_MY: Tidak wujud

en: Not featured
ms_MY: Tidak diketengahkan

en: Not found
ms_MY: Tiada rekod yang sepadan dijumpai

en: Not new
ms_MY: Bukan baru

en: Not on sale
ms_MY: Tidak dijual

en: Not possible while bulk-editing.
ms_MY: Tidak boleh dilakukan semasa mengedit pukal.

en: Not supported
ms_MY: Tidak disokong

en: Not supported on mobile devices
ms_MY: Tidak disokong pada peranti mudah alih

en: Nothing found
ms_MY: Tiada apa yang ditemui

en: Nothing found.
ms_MY: Tiada apa yang ditemui.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
ms_MY: Tiada apa yang ditemui. Sila cuba lagi dengan kata kunci lain!

en: Nothing to copy
ms_MY: Tiada apa-apa untuk disalin

en: Nothing to paste
ms_MY: Tiada apa-apa untuk ditampal

en: Notice
ms_MY: Notis

en: Notice from %1$s: But don't worry. %1$s regularly updates all WooCommerce template files with each new release. If you are on the latest version and see this message, any necessary compatibility enhancements will be included in the next update.
ms_MY: Notis daripada %1$s: Tetapi jangan risau. %1$s sentiasa mengemas kini semua fail templat WooCommerce dengan setiap keluaran baharu. Jika anda menggunakan versi terkini dan melihat mesej ini, sebarang peningkatan keserasian yang diperlukan akan disertakan dalam kemas kini seterusnya.

en: Notices
ms_MY: Notis

en: Notifications
ms_MY: Notifikasi

en: Number
ms_MY: Nombor

en: Number of comments
ms_MY: Bilangan komen

en: Number of posts
ms_MY: Bilangan jawatan

en: Number of users to retrieve
ms_MY: Bilangan pengguna untuk diambil semula

en: Numbered list
ms_MY: Senarai bernombor

en: Numeric
ms_MY: angka

en: Numeric meta value
ms_MY: Nilai meta angka

en: Object fit
ms_MY: Kesesuaian objek

en: Object position
ms_MY: Kedudukan objek

en: Oblique
ms_MY: Serong

en: October
ms_MY: Oktober

en: Odd background
ms_MY: Latar belakang ganjor

en: Off-Canvas
ms_MY: Luar Kanvas

en: Offset
ms_MY: Mengimbangi

en: Offset key
ms_MY: Kunci offset

en: Offset key location
ms_MY: Offset lokasi kunci

en: Okay
ms_MY: Okk

en: Older Comments
ms_MY: Komen Lama

en: On
ms_MY: hidup

en: On backorder
ms_MY: Atas pesanan belakang

en: On blur
ms_MY: Pada kabur

en: On input
ms_MY: Pada input

en: On input, blur and submit
ms_MY: Pada input, kaburkan dan serahkan

en: On sale
ms_MY: Sedang Dijual

en: On sale products only
ms_MY: Untuk produk jualan sahaja

en: Once done editing, click the "Save Settings" button at the bottom below to persist your changes.
ms_MY: Setelah selesai mengedit, klik butang "Simpan Tetapan" di bahagian bawah di bawah untuk mengekalkan perubahan anda.

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
ms_MY: Sebaik sahaja anda sudah biasa dengan bagaimana Bata berfungsi adalah idea yang baik untuk belajar tentang template. Ini adalah bagaimana anda membuat pengepala laman web anda, footer dan apa-apa jenis kandungan lain yang boleh digunakan semula seperti susun atur catatan blog, arkib, hasil carian dan halaman ralat anda.

en: One Page Navigation
ms_MY: Satu Navigasi Halaman

en: One Result
ms_MY: Satu Keputusan

en: One feature per line
ms_MY: Satu ciri setiap baris

en: One or more of the selected classes conflict with existing classes on your site. You must either override the existing classes on your site or discard these imported versions.
ms_MY: Satu atau lebih daripada kelas yang dipilih bercanggah dengan kelas sedia ada di tapak anda. Anda mesti sama ada mengatasi kelas sedia ada di tapak anda atau membuang versi yang diimport ini.

en: One or more webhook requests failed.
ms_MY: Satu atau lebih permintaan webhook gagal.

en: One post found
ms_MY: Satu siaran ditemui

en: Only added if none of your product fields contains any links.
ms_MY: Hanya ditambahkan jika tiada satu pun medan produk anda mengandungi sebarang pautan.

en: Only applicable for purchasable simple products with in stock status.
ms_MY: Hanya terpakai untuk produk mudah yang boleh dibeli dengan status stok.

en: Only applicable if the add to cart display as form (e.g. on single product page).
ms_MY: Hanya terpakai jika tambah ke troli dipaparkan sebagai borang (mis. pada halaman produk tunggal).

en: Only applied in builder and template preview.
ms_MY: Hanya digunakan dalam pratonton pembina dan templat.

en: Only applies to Image, Image Gallery, and SVG elements. Images will not be imported if the source is a custom URL or a dynamic data tag.
ms_MY: Hanya terpakai pada elemen Imej, Galeri Imej dan SVG. Imej tidak akan diimport jika sumbernya ialah URL tersuai atau teg data dinamik.

en: Only applies to new items added to the DOM.
ms_MY: Hanya digunakan pada item baharu yang ditambahkan pada DOM.

en: Only applies to top level dropdown elements.
ms_MY: Hanya terpakai pada elemen lungsur turun peringkat atas.

en: Only empty draft fonts can be deleted.
ms_MY: Hanya fon draf kosong boleh dipadamkan.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
ms_MY: Hanya berikan akses kepada templat anda ke tapak web yang dimasukkan di atas. Satu URL setiap baris.

en: Only muted YouTube videos will autoplay on iOS Safari.
ms_MY: Hanya video YouTube yang diredamkan akan automain pada iOS Safari.

en: Only one "Table of contents" element can be visible on a page at a time.
ms_MY: Hanya satu elemen "Jadual kandungan" boleh dilihat pada halaman pada satu masa.

en: Only parent terms
ms_MY: Hanya syarat ibu bapa

en: Only post queries are supported in this version.
ms_MY: Hanya pertanyaan siaran disokong dalam versi ini.

en: Only rendered if link is set.
ms_MY: Hanya diberikan jika pautan ditetapkan.

en: Only return terms
ms_MY: Hanya kembali syarat

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
ms_MY: Hanya tetapkan jika anda mengalami masalah dengan pemaparan lalai dalam pembina (REST API dilumpuhkan, dsb.)

en: Only supports Post, Term, and User context. More context are available inside the "Interaction" settings that open this popup.
ms_MY: Hanya menyokong konteks Pos, Istilah dan Pengguna. Lebih banyak konteks tersedia dalam tetapan "Interaksi" yang membuka pop timbul ini.

en: Only the first assigned term will be displayed.
ms_MY: Hanya penggal pertama yang ditetapkan akan dipaparkan.

en: Only works if the first assigned term is a child term.
ms_MY: Hanya berfungsi jika penggal pertama yang diperuntukkan ialah penggal kanak-kanak.

en: Opacity
ms_MY: Kelegapan

en: Open
ms_MY: Buka

en: Open accordion
ms_MY: Akordion terbuka

en: Open icon manager
ms_MY: Buka pengurus ikon

en: Open image in lightbox
ms_MY: Buka imej dalam peti cahaya

en: Open in new tab
ms_MY: Buka dalam tab baru

en: Open mobile menu
ms_MY: Buka menu mudah alih

en: Open on add to cart (AJAX)
ms_MY: Buka masa add to cart (AJAX)

en: Open on page load
ms_MY: Buka pada pemuatan halaman

en: Open tab index
ms_MY: Buka indeks tab

en: Open tab on
ms_MY: Buka tab dihidupkan

en: Opposites linked
ms_MY: Sebaliknya dikaitkan

en: Option
ms_MY: Pilihan

en: Optional
ms_MY: Pilihan

en: Options (one per line)
ms_MY: Opsyen (satu per talian)

en: Order
ms_MY: Pesanan

en: Order by
ms_MY: Susun dengan

en: Order date
ms_MY: Tarikh pesanan

en: Order details
ms_MY: Butir Pesanan

en: Order email
ms_MY: E-mel pesanan

en: Order matters. Start at smallest breakpoint. If using mobile-first start at largest breakpoint.
ms_MY: Urusan pesanan. Mulakan pada titik putus terkecil. Jika menggunakan mudah alih-dahulukan mulakan pada titik putus terbesar.

en: Order meta key
ms_MY: Pesan kunci meta

en: Order number
ms_MY: Nombor pesanan

en: Order overview
ms_MY: Gambaran keseluruhan pesanan

en: Order payment method
ms_MY: Kaedah pembayaran pesanan

en: Order receipt
ms_MY: Resit pesanan

en: Order review
ms_MY: Semakan pesanan

en: Order total
ms_MY: Jumlah pesanan

en: Order updates
ms_MY: Kemaskini pesanan

en: Ordered list
ms_MY: Senarai pesanan

en: Orders
ms_MY: Pesanan

en: Organize your properties in groups. Reorder your groups via drag & drop. Click to rename. Create a property group using the form below.
ms_MY: Susun hartanah anda dalam kumpulan. Susun semula kumpulan anda melalui seret & lepas. Klik untuk menamakan semula. Buat kumpulan harta menggunakan borang di bawah.

en: Original price
ms_MY: Harga asal

en: Original price typography
ms_MY: Tipografi harga asal

en: Orphaned elements
ms_MY: Unsur yatim

en: Orphaned elements detected (%s). Please back-up your site or at least copy all elements in the structure panel, then click the "Clean up" button below to remove all orphaned elements.
ms_MY: Unsur yatim dikesan (%s). Sila sandarkan tapak anda atau sekurang-kurangnya salin semua elemen dalam panel struktur, kemudian klik butang "Bersihkan" di bawah untuk mengalih keluar semua elemen yatim.

en: Orphaned elements removed.
ms_MY: Unsur-unsur yatim dibuang.

en: Orphaned elements review
ms_MY: Kajian semula elemen yatim

en: Other
ms_MY: Lain-lain

en: Other (URL)
ms_MY: Lain-lain (URL)

en: Other classes
ms_MY: Kelas lain

en: Other pages
ms_MY: Muka surat lain

en: Other styles
ms_MY: Gaya lain

en: Others
ms_MY: Lain

en: Out of stock
ms_MY: Kehabisan Stok

en: Outer width of the info box popup.
ms_MY: Lebar luar kotak maklumat pop timbul.

en: Outline
ms_MY: Menggariskan

en: Outline - Dark
ms_MY: Garis besar - Gelap

en: Outline - Light
ms_MY: Garisan Keluar - Cahaya

en: Outline - Primary
ms_MY: Garisan Bawah - Primer

en: Output PHP function
ms_MY: Output fungsi PHP

en: Outset
ms_MY: 3D凸边

en: Outstanding
ms_MY: Cemerlang

en: Overflow
ms_MY: Limpahan

en: Overlay
ms_MY: Bertindih

en: Overlay content
ms_MY: Kandungan bertindih

en: Overline
ms_MY: Garis atas

en: Override
ms_MY: Tulis ganti

en: Override local class
ms_MY: Gantikan kelas tempatan

en: Overwrite
ms_MY: Menimpa

en: PHP class does not exist
ms_MY: Kelas PHP tidak wujud

en: PHP execution time limit
ms_MY: Had masa pelaksanaan PHP

en: PHP max input vars
ms_MY: PHP maksimum input vars

en: PHP max upload file size
ms_MY: PHP maksimum muat naik saiz fail

en: PHP memory limit
ms_MY: Had ingatan PHP

en: PHP post max size
ms_MY: PHP siarkan saiz maksimum

en: PHP safe mode
ms_MY: Mod selamat PHP

en: PHP version
ms_MY: Versi PHP

en: Page
ms_MY: Halaman

en: Page %s
ms_MY: Muka Surat %s

en: Page ID
ms_MY: ID Halaman

en: Page background
ms_MY: Latar belakang halaman

en: Page date
ms_MY: Tarikh halaman

en: Page layout
ms_MY: Susun atur halaman

en: Page modified
ms_MY: Halaman diubahsuai

en: Page not found
ms_MY: Halaman tidak dijumpai

en: Page number
ms_MY: Nombor halaman

en: Page order
ms_MY: Pesanan halaman

en: Page parameter
ms_MY: Parameter halaman

en: Page settings
ms_MY: Pengesetan halaman

en: Page title
ms_MY: Tajuk halaman

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
ms_MY: Gaya khusus halaman dimuatkan sebaris secara lalai. Pilih "Fail luaran" untuk memuatkan CSS yang diperlukan sahaja dan untuk membenarkan caching lembaran gaya.

en: Pages
ms_MY: Halaman

en: Pages:
ms_MY: Mukasurat:

en: Pagination
ms_MY: Penombohan

en: Pagination method
ms_MY: Kaedah penomboran

en: Pagination parameter location
ms_MY: Lokasi parameter penomboran

en: Panel width could not be saved.
ms_MY: Lebar panel tidak dapat disimpan.

en: Paragraph
ms_MY: Perenggan

en: Parameter name for the page number (e.g., "page" or "offset"). This parameter will only be added when AJAX enabled pagination element are used.
ms_MY: Nama parameter untuk nombor halaman (cth., "halaman" atau "offset"). Parameter ini hanya akan ditambah apabila elemen penomboran didayakan AJAX digunakan.

en: Parameters
ms_MY: Parameter

en: Parent
ms_MY: Ibu bapa

en: Parent term
ms_MY: Istilah induk

en: Parent term ID
ms_MY: ID istilah ibu bapa

en: Parent theme URI
ms_MY: Tema ibu bapa URI

en: Parent theme author URI
ms_MY: Pengarang tema ibu bapa URI

en: Parent theme name
ms_MY: Nama tema ibu bapa

en: Parent theme version
ms_MY: Versi tema ibu bapa

en: Parse dynamic data
ms_MY: Menghuraikan data dinamik

en: Password
ms_MY: Kata Laluan

en: Password accepted. You can now access the protected content.
ms_MY: Kata laluan diterima. Anda kini boleh mengakses kandungan yang dilindungi.

en: Password min. length
ms_MY: Kata laluan min. panjang

en: Password protect your templates.
ms_MY: Kata laluan melindungi templat anda.

en: Password protected
ms_MY: Kata laluan dilindungi

en: Password protection
ms_MY: Perlindungan kata laluan

en: Password protection limits access to content on the rendered frontend only. It does not restrict alternative access methods (e.g. REST API). For sensitive data, consider stricter security controls.
ms_MY: Perlindungan kata laluan mengehadkan akses kepada kandungan pada bahagian hadapan yang diberikan sahaja. Ia tidak menyekat kaedah akses alternatif (cth. REST API). Untuk data sensitif, pertimbangkan kawalan keselamatan yang lebih ketat.

en: Password required.
ms_MY: Kata laluan diperlukan.

en: Password source
ms_MY: Sumber kata laluan

en: Password toggle
ms_MY: Togol kata laluan

en: Paste
ms_MY: Tampal

en: Pasted
ms_MY: Ditampal

en: Path that contains the total item count. Use "body" to target the response path root and "header" for the response headers. Required for the pagination to work. Use "header.x-wp-totalpages" for WordPress REST API calls.
ms_MY: Laluan yang mengandungi jumlah kiraan item. Gunakan "body" untuk menyasarkan akar laluan respons dan "header" untuk pengepala respons. Diperlukan untuk penomboran berfungsi. Gunakan "header.x-wp-totalpages" untuk panggilan API REST WordPress.

en: Path to extract nested data. Leave empty to use full response. Example: "data.results" to get results from {data: {results: [...]}}
ms_MY: Laluan untuk mengekstrak data bersarang. Biarkan kosong untuk menggunakan respons penuh. Contoh: "data.results" untuk mendapatkan hasil daripada {data: {results: [...]}}

en: Pattern
ms_MY: Corak

en: Pause autoplay
ms_MY: Jeda automain

en: Pause on focus
ms_MY: Berhenti ketika focus

en: Pause on hover
ms_MY: Berhenti seketika di hover

en: Pay
ms_MY: Bayar

en: Payment
ms_MY: Bayaran

en: Pending message
ms_MY: Mesej belum selesai

en: Percent
ms_MY: Peratus

en: Percentage
ms_MY: Peratusan

en: Percentage typography
ms_MY: Tipografi peratusan

en: Performance
ms_MY: Prestasi

en: Permanently delete this icon? This action cannot be undone.
ms_MY: Padamkan ikon ini secara kekal? Tindakan ini tidak boleh dibuat asal.

en: Picture in picture
ms_MY: Gambar dalam gambar

en: Pie Chart
ms_MY: Carta pai

en: Pin/unpin elements
ms_MY: Semat/nyahsemat elemen

en: Pinned
ms_MY: Disemat

en: Pinned elements
ms_MY: Unsur-unsur yang dipin

en: Place and configure a "Map Connector" element inside the query loop to enable dynamic address retrieval. On the frontend, actual location markers will be displayed based on the retrieved addresses. In the builder, a placeholder marker will be shown using your Map Center settings for styling purposes.
ms_MY: Letakkan dan konfigurasikan elemen "Penyambung Peta" di dalam gelung pertanyaan untuk mendayakan pengambilan alamat dinamik. Pada bahagian hadapan, penanda lokasi sebenar akan dipaparkan berdasarkan alamat yang diambil. Dalam pembina, penanda pemegang tempat akan ditunjukkan menggunakan tetapan Pusat Peta anda untuk tujuan penggayaan.

en: Place this query on the cart page.
ms_MY: Letakkan pertanyaan ini pada halaman troli.

en: Place this query on the product page.
ms_MY: Letakkan pertanyaan ini pada halaman produk.

en: Place this query on the single product page.
ms_MY: Letakkan pertanyaan ini pada halaman produk tunggal.

en: Placeholder
ms_MY: Ruang letak

en: Placeholder color
ms_MY: Warna ruang letak

en: Placeholder image shown.
ms_MY: Imej ruang letak ditunjukkan.

en: Placeholder typography
ms_MY: Tipografi ruang letak

en: Placeholders
ms_MY: Pemegang tempat

en: Play inline
ms_MY: Main se dalam talian

en: Play interaction
ms_MY: Jalankan interaksi

en: Play once
ms_MY: Main sekali

en: Please check your email to confirm your subscription.
ms_MY: Sila semak e-mel anda untuk mengesahkan langganan anda.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
ms_MY: Sila klik butang di bawah untuk menjana semua fail CSS yang diperlukan.

en: Please click the link below to activate your account
ms_MY: Sila klik pautan di bawah untuk mengaktifkan akaun anda

en: Please connect your Instagram account.
ms_MY: Sila sambungkan akaun Instagram anda.

en: Please copy & paste your license key in here ..
ms_MY: Sila salin & tampal kunci lesen anda di sini ..

en: Please create a full-site backup and perform a "Code review" (see above) before generating code signatures globally.
ms_MY: Sila buat sandaran tapak penuh dan lakukan "Semakan kod" (lihat di atas) sebelum menjana tandatangan kod secara global.

en: Please create a full-site backup before running the converter.
ms_MY: Sila buat sandaran tapak penuh sebelum menjalankan penukar.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
ms_MY: Sila pastikan SMTP disediakan di tapak ini supaya semua e-mel keluar dihantar dengan betul.

en: Please ensure that the SVG code you paste in here does not contain any potentially malicious code. You can run it first through a free online SVG cleaner like %s
ms_MY: Sila pastikan kod SVG yang anda tampalkan di sini tidak mengandungi sebarang kod yang berpotensi berniat jahat. Anda boleh menjalankannya dahulu melalui pembersih SVG dalam talian percuma seperti %s

en: Please enter a password of at least %s characters.
ms_MY: Sila masukkan kata laluan sekurang-kurangnya %s aksara.

en: Please enter at least 2 characters
ms_MY: Sila masukkan sekurang-kurangnya 2 aksara

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
ms_MY: Sila masukkan latitud/longitud apabila menggunakan berbilang penanda.

en: Please fetch the data again as the API settings have changed.
ms_MY: Sila ambil data sekali lagi kerana tetapan API telah berubah.

en: Please make sure to set the "Scale X" value inside the transform setting above to "-1".
ms_MY: Sila pastikan anda menetapkan nilai "Skala X" dalam tetapan transformasi di atas kepada "-1".

en: Please provide a new password
ms_MY: Sila berikan kata laluan baharu

en: Please review all code instances found on your site page by page to ensure they don't contain any malicious or faulty code. Click on the title to edit the page, template, etc. with Bricks.
ms_MY: Sila semak semua contoh kod yang terdapat pada halaman tapak anda mengikut halaman untuk memastikan ia tidak mengandungi sebarang kod berniat jahat atau rosak. Klik pada tajuk untuk mengedit halaman, templat, dsb. dengan Bricks.

en: Please review your code and generate code signatures.
ms_MY: Sila semak kod anda dan jana tandatangan kod.

en: Please select a filter input.
ms_MY: Sila pilih input penapis.

en: Please select rating icons.
ms_MY: Sila pilih ikon penarafan.

en: Please set at least one product filter.
ms_MY: Sila tetapkan sekurang-kurangnya satu penapis produk.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
ms_MY: Sila kongsi sebab anda untuk menyahaktifkan Bata. Maklumat lanjut, lebih baik :)

en: Please update your WordPress URLs under Settings > General to use https:// instead of http:// for optimal performance & functionality. Valid SSL certificate required.
ms_MY: Sila kemas kini URL WordPress anda di bawah Tetapan > Umum untuk menggunakan https:// dan bukannya http:// untuk prestasi & kefungsian optimum. Sijil SSL yang sah diperlukan.

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
ms_MY: Sila gunakan alamat e-mel akaun Bricks anda untuk semua permintaan sokongan pelanggan. Untuk melampirkan fail yang lebih besar, sila hantar e-mel terus ke %1$s. Untuk melihat perkara yang sedang dalam pembangunan atau serahkan/undi sokongan permintaan ciri sila lawati %2$s kami.

en: Popularity
ms_MY: Populariti

en: Populate Content
ms_MY: Kandungan Penduduk

en: Populate the query loop address above through dynamic data tags.
ms_MY: Isi alamat gelung pertanyaan di atas melalui teg data dinamik.

en: Popup data not found
ms_MY: Data timbul tidak ditemui

en: Popup limit
ms_MY: Popup had

en: Position
ms_MY: Kedudukan

en: Positioning
ms_MY: Kedudukan

en: Post ID
ms_MY: Pasca ID

en: Post comments
ms_MY: Siarkan komen

en: Post comments count
ms_MY: Kiraan komen siaran

en: Post content
ms_MY: Siarkan kandungan

en: Post could not be duplicated
ms_MY: Catatan tidak boleh diduplikasi

en: Post count
ms_MY: Kiraan jawatan

en: Post date
ms_MY: Tarikh pos

en: Post excerpt
ms_MY: Petikan pos

en: Post link
ms_MY: Pautan pos

en: Post meta
ms_MY: Siarkan meta

en: Post meta typography
ms_MY: Post tipografi meta

en: Post modified date
ms_MY: Siarkan tarikh diubahsuai

en: Post navigation
ms_MY: Pasca navigasi

en: Post parent ID
ms_MY: Siarkan ID ibu bapa

en: Post password
ms_MY: Siarkan kata laluan

en: Post slug
ms_MY: Siput pos

en: Post time
ms_MY: Masa siaran

en: Post title
ms_MY: Post tajuk

en: Post title typography
ms_MY: Post tajuk tipografi

en: Post to update
ms_MY: Siarkan untuk mengemas kini

en: Post type
ms_MY: Jenis siaran

en: Post types
ms_MY: Jenis siaran

en: Poster image
ms_MY: Imej poster

en: Poster size for YouTube
ms_MY: Saiz poster untuk YouTube

en: Postmeta table meta_value type
ms_MY: Jenis meta_value jadual postmeta

en: Posts
ms_MY: Kiriman

en: Posts per page
ms_MY: Siaran setiap halaman

en: Posts per row
ms_MY: Siaran setiap baris

en: Posts should be in a same taxonomy term.
ms_MY: Jawatan haruslah dalam istilah takoonomi yang sama.

en: Powered by %s
ms_MY: Dikuasakan oleh %s

en: Precedes "Link Image" setting.
ms_MY: Sebelum tetapan "Link Image".

en: Precedes image height setting.
ms_MY: Mendahului tetapan ketinggian imej.

en: Prefix
ms_MY: Awalan

en: Prefix block
ms_MY: Blok awalan

en: Prefix with a dot (.) to filter results that start with this string, or suffix with a dot (.) to filter results ending with this string.
ms_MY: Awalan dengan titik (.) untuk menapis hasil yang bermula dengan rentetan ini, atau akhiran dengan titik (.) untuk menapis hasil yang berakhir dengan rentetan ini.

en: Preload
ms_MY: Prauat

en: Preload custom fonts
ms_MY: Pramuat fon tersuai

en: Prev
ms_MY: Sebelum

en: Prev arrow
ms_MY: Anak panah prev

en: Prev label
ms_MY: Label prev

en: Prevent duplicates
ms_MY: Cegah pendua

en: Preview
ms_MY: Pratonton

en: Preview autosave
ms_MY: Pratonton autosave

en: Preview image
ms_MY: Pratonton imej

en: Preview mode
ms_MY: Mod pratonton

en: Preview notice type
ms_MY: Pratonton jenis notis

en: Preview order ID
ms_MY: Pratonton ID pesanan

en: Preview template
ms_MY: Templat pratonton

en: Previous
ms_MY: Sebelumnya

en: Previous Icon
ms_MY: Ikon Terdahulu

en: Previous interaction ID
ms_MY: ID interaksi sebelumnya

en: Previous page
ms_MY: Halaman sebelumnya

en: Previous post
ms_MY: Posting terdahulu

en: Previous slide
ms_MY: Slaid sebelumnya

en: Price
ms_MY: Harga

en: Price meta
ms_MY: Meta harga

en: Price prefix
ms_MY: Awalan harga

en: Price suffix
ms_MY: Suffix harga

en: Price typography
ms_MY: Tipografi harga

en: Pricing
ms_MY: Harga

en: Pricing table
ms_MY: Jadual harga

en: Primary
ms_MY: Utama

en: Primary color
ms_MY: Warna utama

en: Priority
ms_MY: Keutamaan

en: Privacy
ms_MY: Privasi

en: Privacy policy
ms_MY: Dasar privasi

en: Product
ms_MY: Produk

en: Product ID
ms_MY: ID Produk

en: Product SKU
ms_MY: Produk SKU

en: Product additional information
ms_MY: Maklumat tambahan produk

en: Product archive
ms_MY: Arkib produk

en: Product attribute
ms_MY: Atribut produk

en: Product badge "New"
ms_MY: Lencana produk "Baru"

en: Product badge "Sale"
ms_MY: Lencana produk "Dijual"

en: Product badge new
ms_MY: Lencana produk baharu

en: Product categories
ms_MY: Kategori produk

en: Product category
ms_MY: Kategori produk

en: Product category image
ms_MY: Imej kategori produk

en: Product content
ms_MY: Kandungan produk

en: Product content is empty.
ms_MY: Kandungan produk kosong.

en: Product featured
ms_MY: Produk yang diketengahkan

en: Product gallery
ms_MY: Galeri produk

en: Product gallery images
ms_MY: Imej galeri produk

en: Product images
ms_MY: Imej produk

en: Product is out of stock.
ms_MY: Produk kehabisan stok.

en: Product meta
ms_MY: Meta produk

en: Product new status
ms_MY: Status baharu produk

en: Product on sale
ms_MY: Produk yang dijual

en: Product price
ms_MY: Harga produk

en: Product purchased by user
ms_MY: Produk yang dibeli oleh pengguna

en: Product rating
ms_MY: Penarafan produk

en: Product ratings are disabled.
ms_MY: Penilaian produk dinyahdayakan.

en: Product regular price
ms_MY: Harga biasa produk

en: Product reviews
ms_MY: Ulasan produk

en: Product sale price
ms_MY: Harga jualan produk

en: Product sale status
ms_MY: Status jualan produk

en: Product search
ms_MY: Carian produk

en: Product short description
ms_MY: Perihalan ringkas produk

en: Product sold individually
ms_MY: Produk dijual secara individu

en: Product stock
ms_MY: Stok produk

en: Product stock management
ms_MY: Pengurusan stok produk

en: Product stock quantity
ms_MY: Kuantiti stok produk

en: Product stock status
ms_MY: Produk stock status

en: Product tabs
ms_MY: Tab produk

en: Product tag
ms_MY: Tag produk

en: Product tags
ms_MY: Tag produk

en: Product title
ms_MY: Tajuk produk

en: Product type
ms_MY: Jenis produk

en: Product up/cross-sells
ms_MY: Produk up/cross-sells

en: Products
ms_MY: Produk

en: Products archive description
ms_MY: Perihalan arkib produk

en: Products filter
ms_MY: Penapis produk

en: Products orderby
ms_MY: Pesanan produk

en: Products pagination
ms_MY: Penombomahan produk

en: Products per page
ms_MY: Produk setiap halaman

en: Products total results
ms_MY: Jumlah hasil produk

en: Products with the same category or tag.
ms_MY: Produk dengan kategori atau tag yang sama.

en: Profile picture
ms_MY: Gambar profil

en: Progress
ms_MY: Kemajuan

en: Project not found.
ms_MY: Project tidak dijumpai.

en: Properties
ms_MY: Sifat

en: Properties found, but none are conneted to any setting of your main component.
ms_MY: Sifat ditemui, tetapi tiada satu pun yang disambungkan ke mana-mana tetapan komponen utama anda.

en: Property
ms_MY: Nama harta

en: Property groups
ms_MY: Kumpulan harta benda

en: Property name
ms_MY: Nama harta

en: Property value
ms_MY: Nilai harta

en: Provide the element ID that holds the live search results below.
ms_MY: Berikan ID elemen yang memegang hasil carian langsung di bawah.

en: Provide your own options in JSON format
ms_MY: Provide pilihan anda dalam format JSON

en: Provider
ms_MY: Pembekal

en: Pseudo class
ms_MY: Kelas pseudo

en: Public templates
ms_MY: Templat awam

en: Publish
ms_MY: Hantar

en: Published
ms_MY: Diterbitkan

en: Published date
ms_MY: Tarikh siar

en: Quantity
ms_MY: Kuantiti

en: Queries
ms_MY: Pertanyaan

en: Queries of the types "Post", "Term", and "User" are supported.
ms_MY: Pertanyaan jenis "Siaran", "Terma" dan "Pengguna" disokong.

en: Query
ms_MY: Pertanyaan

en: Query API
ms_MY: API pertanyaan

en: Query Bricks data in search results
ms_MY: Data Bricks Pertanyaan dalam hasil carian

en: Query Results Summary
ms_MY: Ringkasan Keputusan Pertanyaan

en: Query configured
ms_MY: Pertanyaan dikonfigurasikan

en: Query editor
ms_MY: Editor pertanyaan

en: Query editor in use. But not accessible due to lack of code execution rights.
ms_MY: Editor pertanyaan sedang digunakan. Tetapi tidak boleh diakses kerana kekurangan hak pelaksanaan kod.

en: Query filters
ms_MY: Penapis pertanyaan

en: Query filters are disabled
ms_MY: Penapis pertanyaan dilumpuhkan

en: Query filters reindex job started.
ms_MY: Kerja indeks semula penapis pertanyaan bermula.

en: Query loop index
ms_MY: Indeks gelung pertanyaan

en: Query loop results in the builder are limited to %1$s.
ms_MY: Keputusan gelung pertanyaan dalam pembina adalah terhad kepada %1$s.

en: Query manager
ms_MY: Pengurus pertanyaan

en: Query name
ms_MY: Nama pertanyaan

en: Query object type not supported
ms_MY: Jenis objek pertanyaan tidak disokong

en: Query results count
ms_MY: Kiraan hasil pertanyaan

en: Query settings
ms_MY: Tetapan pertanyaan

en: Query type
ms_MY: Jenis pertanyaan

en: Query with this name already exists.
ms_MY: Pertanyaan dengan nama ini sudah wujud.

en: Quick Feedback
ms_MY: Maklum Balas Pantas

en: Quick View
ms_MY: Pandangan Pantas

en: Quotes
ms_MY: Sebut harga

en: REST API Prefix
ms_MY: Rehatkan Awalan API

en: Radial
ms_MY: Jejari

en: Radio list
ms_MY: Senarai radio

en: Radius
ms_MY: Jejari

en: Random
ms_MY: Rawak

en: Random order
ms_MY: Perintah rawak

en: Random seed ttl
ms_MY: Benih rawak ttl

en: Range
ms_MY: Julat

en: Rate limit exceeded. Please try again later.
ms_MY: Had kadar melebihi. Sila cuba lagi kemudian.

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
ms_MY: Had kadar untuk jam ini dicapai. Sila tunggu sehingga jam penuh berikutnya untuk ia diset semula.

en: Rate limiting
ms_MY: Mengehadkan kadar

en: Rated %s out of 5
ms_MY: Ditarafkan %s daripada 5

en: Rating
ms_MY: Penarafan

en: Rating icon
ms_MY: Ikon penarafan

en: Rating typography
ms_MY: Tipografi penarafan

en: Raw HTML
ms_MY: HTML mentah

en: Read more
ms_MY: Baca lebih lanjut

en: Read more about %s
ms_MY: Baca lebih lanjut mengenai %s

en: Reading progress bar
ms_MY: Bar kemajuan membaca

en: Reading time
ms_MY: Waktu membaca

en: Ready to publish your first post?
ms_MY: Bersedia untuk menerbitkan siaran pertama anda?

en: Recent comments
ms_MY: Komen terbaru

en: Recent posts
ms_MY: Jawatan terbaru

en: Recommended column type
ms_MY: Jenis lajur yang disyorkan

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
ms_MY: Panjang yang disyorkan: 55 aksara. Lalai: Petikan siaran/halaman.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
ms_MY: Panjang yang disyorkan: 95 aksara atau kurang. Lalai: Tajuk siaran/halaman.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
ms_MY: Disyorkan max_execution_time: 180 (atau lebih)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
ms_MY: Saiz yang disyorkan: Besar. Lalai: Imej yang diketengahkan.

en: Recommended upload_max_filesize
ms_MY: upload_max_filesize yang disyorkan

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
ms_MY: Disyorkan wp_memory_limit: 64M (atau lebih)

en: Redirect
ms_MY: Melencong

en: Redirect after (ms)
ms_MY: Dilencongkan selepas (ms)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
ms_MY: Penglencongan hanya dicetuskan selepas borang yang berjaya diserahkan.

en: Redirect to
ms_MY: Ubah hala ke

en: Redirect to admin area
ms_MY: Dilencongkan ke kawasan pentadbir

en: Redirect to custom authentication page
ms_MY: Ubah hala ke halaman pengesahan tersuai

en: Redirect to product page
ms_MY: Ubah hala ke halaman produk

en: Redirect to specific page
ms_MY: Dilencongkan ke kawasan pentadbir

en: Redo
ms_MY: Buat Semula

en: Referrer
ms_MY: Perujuk

en: Regenerate CSS files
ms_MY: Menjana semula fail CSS

en: Regenerate code signatures
ms_MY: Menjana semula tandatangan kod

en: Regenerate code signatures whenever your WordPress salts (secret keys) change.
ms_MY: Menjana semula tandatangan kod setiap kali garam WordPress anda (kunci rahsia) berubah.

en: Regenerate filter index
ms_MY: Menjana semula indeks penapis

en: Register form
ms_MY: Borang daftar

en: Registered
ms_MY: Berdaftar

en: Registered sidebars
ms_MY: Bar sisi berdaftar

en: Registration
ms_MY: Pendaftaran

en: Regular expression to validate the input.
ms_MY: Ungkapan biasa untuk mengesahkan input.

en: Regular price typography
ms_MY: Tipografi harga biasa

en: Rel attribute
ms_MY: Atribut rel

en: Related posts
ms_MY: Berkaitan posting

en: Related products
ms_MY: Produk yang berkaitan

en: Related videos from other channels
ms_MY: Video yang berkaitan dari saluran lain

en: Relation
ms_MY: Perhubungan

en: Reload
ms_MY: Muat Semula

en: Reload canvas
ms_MY: Muatkan semula kanvas

en: Remarkable
ms_MY: Luar biasa

en: Remember me
ms_MY: Ingat saya

en: Remote
ms_MY: Jauh

en: Remote playback
ms_MY: Templat jauh

en: Remote templates
ms_MY: Templat jauh

en: Remove
ms_MY: Buang

en: Remove all index jobs
ms_MY: Alih keluar semua kerja indeks

en: Remove attribute
ms_MY: Padam attribute

en: Remove billing fields
ms_MY: Alih keluar medan pengebilan

en: Remove default margins
ms_MY: Alih keluar margin lalai

en: Remove file
ms_MY: Alih keluar fail

en: Remove from favorites
ms_MY: Alih keluar daripada kegemaran

en: Remove from icon set
ms_MY: Alih keluar daripada set ikon

en: Remove image
ms_MY: Alih keluar imej

en: Remove selected
ms_MY: Buang yang dipilih

en: Remove shipping fields
ms_MY: Alih keluar medan penghantaran

en: Removed
ms_MY: Dialih keluar

en: Removed from cart
ms_MY: Dialih keluar dari troli

en: Rename
ms_MY: Nama Semula

en: Rename images
ms_MY: Namakan semula imej

en: Renamed
ms_MY: Dinamakan semula

en: Render
ms_MY: Kemas Gabung

en: Render dynamic data text on canvas
ms_MY: Menampilkan dynamic data text pada kanvas

en: Render footer
ms_MY: Pembuat pengaki

en: Render header
ms_MY: Pengepala render

en: Render on the front-end without the div wrapper.
ms_MY: Render pada bahagian hadapan tanpa pembalut div.

en: Render popups
ms_MY: Render pop timbul

en: Render with %s
ms_MY: Render dengan %s

en: Render without wrapper
ms_MY: Render tanpa wrapper

en: Rendered with %s
ms_MY: Diberikan dengan %s

en: Repeat
ms_MY: Ulang

en: Repeat-x
ms_MY: Ulang-x

en: Repeat-y
ms_MY: Ulang-y

en: Replace
ms_MY: Ganti

en: Replace content
ms_MY: Gantikan kandungan

en: Replace element classes
ms_MY: Gantikan kelas elemen

en: Replace image
ms_MY: Tukar gambar

en: Replace with
ms_MY: Gantikan dengan

en: Replace with this string
ms_MY: Gantikan dengan rentetan ini

en: Reply
ms_MY: Balas

en: Reply to email address
ms_MY: Balas alamat e-mel

en: Request
ms_MY: Permintaan

en: Request body
ms_MY: Badan permintaan

en: Request body type
ms_MY: Permintaan jenis badan

en: Required
ms_MY: Diperlukan

en: Requires enabling of "%1$s" and/or "%2$s" permission.
ms_MY: Memerlukan kebenaran "%1$s" dan/atau "%2$s".

en: Resend activation email
ms_MY: Hantar semula e-mel pengaktifan

en: Reset
ms_MY: Tetap Semula

en: Reset Settings
ms_MY: Set Semula Pengesetan

en: Reset all
ms_MY: Tetapkan semula semua

en: Reset database table
ms_MY: Tetapkan semula jadual pangkalan data

en: Reset filters
ms_MY: Tetapkan semula penapis

en: Reset password
ms_MY: Menetapkan semula kata laluan

en: Reset styles
ms_MY: Tetapkan semula gaya

en: Reset text after .. seconds
ms_MY: Tetapkan semula teks selepas .. saat

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
ms_MY: Menetapkan semula semua breakpoints akan memadamkan semua kustom breakpoints dan menetapkan semula semua breakpoints asal.

en: Resolve all conflicts listed below to save your changes.
ms_MY: Selesaikan semua konflik yang disenaraikan di bawah untuk menyimpan perubahan anda.

en: Resolve all conflicts listed below, highlighted in red, to continue with importing those classes.
ms_MY: Selesaikan semua konflik yang disenaraikan di bawah, diserlahkan dengan warna merah, untuk meneruskan pengimportan kelas tersebut.

en: Response
ms_MY: Respon

en: Response path
ms_MY: Laluan tindak balas

en: Response settings
ms_MY: Tetapan respons

en: Responsive breakpoints
ms_MY: Titik putus responsif

en: Responsive control indicator
ms_MY: Penunjuk kawalan responsif

en: Restart
ms_MY: Mula semula

en: Restore
ms_MY: Pulih

en: Restore all
ms_MY: Pulihkan semua

en: Restore icon
ms_MY: Pulihkan ikon

en: Restored
ms_MY: Dipulihkan

en: Result Count
ms_MY: Kiraan Keputusan

en: Results
ms_MY: Hasil

en: Results for: %s
ms_MY: Keputusan untuk: %s

en: Results per page
ms_MY: Keputusan setiap halaman

en: Return query parameters in PHP array. Learn more about the query parameters for %1$s, %2$s, %3$s
ms_MY: Kembalikan parameter pertanyaan dalam tatasusunan PHP. Ketahui lebih lanjut mengenai parameter pertanyaan untuk %1$s, %2$s, %3$s

en: Reveal animation
ms_MY: Dedahkan animasi

en: Reverse
ms_MY: Terbalik

en: Review
ms_MY: Tinjauan

en: Review all Code element (PHP & HTML), SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances.
ms_MY: Semak semua elemen Kod (PHP & HTML), elemen SVG (kod), Editor pertanyaan dan tika teg "gema".

en: Review author
ms_MY: Pengarang ulasan

en: Reviewed
ms_MY: Disemak

en: Reviewed item name
ms_MY: Nama item yang disemak

en: Reviewed item type
ms_MY: Jenis item yang disemak

en: Revision applied
ms_MY: Semakan digunakan

en: Revision by
ms_MY: Semakan oleh

en: Revision deleted
ms_MY: Semakan dihapuskan

en: Revision discarded
ms_MY: Semakan dibuang

en: Revisions
ms_MY: Semakan

en: Rewind
ms_MY: Mandir

en: Ribbon
ms_MY: Reben

en: Rich text
ms_MY: Teks kaya

en: Right
ms_MY: Kanan

en: Right to left
ms_MY: Kanan ke kiri

en: Right with space
ms_MY: Betul dengan ruang

en: Ring
ms_MY: Cincin

en: Ripple
ms_MY: Riak

en: Roadmap
ms_MY: Pelan hala tuju

en: Role
ms_MY: Peranan

en: Roles
ms_MY: Peranan

en: Roller
ms_MY: Penggelek

en: Root container margin
ms_MY: Jidar bekas jidar

en: Root container padding
ms_MY: Pelapik bekas akar

en: Root container width
ms_MY: Lebar Root container

en: Rotate
ms_MY: Putar

en: Rotate X
ms_MY: Putar X

en: Rotate Y
ms_MY: Putar Y

en: Rotate Z
ms_MY: Putar Z

en: Round
ms_MY: Pusingan

en: Row
ms_MY: Baris

en: Row gap
ms_MY: Jurang baris

en: Rows
ms_MY: Baris

en: Run only once
ms_MY: Melaksanakan sekali sahaja

en: Run this interaction if the following conditions are met.
ms_MY: Jalankan interaksi ini jika syarat berikut dipenuhi.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
ms_MY: Menjalankan %s mengesan sebarang data Bricks yang lapuk dan mengemas kininya secara automatik kepada sintaks terkini.

en: SEO
ms_MY: Seo

en: SSL certificate
ms_MY: Sijil SSL

en: SVG URL
ms_MY: URL SVG

en: SVG code
ms_MY: Kod SVG

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
ms_MY: Fail SVG menerangkan imej dalam format XML dan oleh itu boleh mengandungi kod berniat jahat. Dengan %s bata yang didayakan akan cuba mensanitasi fail SVG semasa muat naik.

en: SVG files not imported for security reasons.
ms_MY: Fail SVG tidak diimport atas sebab keselamatan.

en: SVG logo: Set "Height" & "Width" in "px" value.
ms_MY: Logo SVG: Tetapkan "Ketinggian" & "Lebar" dalam nilai "px".

en: SVG uploads
ms_MY: Muat naik SVG

en: Sale
ms_MY: Jualan

en: Sale price typography
ms_MY: Tipografi harga jualan

en: Sale!
ms_MY: Jualan!

en: Sample text
ms_MY: Contoh teks

en: Sanitization method
ms_MY: Kaedah sanitasi

en: Satellite
ms_MY: Satelit

en: Saturation
ms_MY: Ketepuan

en: Saturday
ms_MY: Sabtu

en: Save
ms_MY: Simpan

en: Save %s data as Block editor data
ms_MY: Simpan data %s sebagai data editor Sekat

en: Save IP address
ms_MY: Simpan alamat IP

en: Save Settings
ms_MY: Simpan Tetapan

en: Save Variables
ms_MY: Simpan Pembolehubah

en: Save as
ms_MY: Simpan sebagai

en: Save as component
ms_MY: Simpan sebagai komponen

en: Save as template
ms_MY: Simpan sebagai template

en: Save changes
ms_MY: Simpan perubahan

en: Save draft
ms_MY: Simpan draf

en: Save file
ms_MY: Simpan fail

en: Save form submissions in database
ms_MY: Simpan penyerahan borang dalam pangkalan data

en: Save in custom directory
ms_MY: Simpan dalam direktori tersuai

en: Save in media library
ms_MY: Simpan dalam pustaka media

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
ms_MY: Simpan nama, e-mel dan tapak web saya dalam penyemak imbas ini untuk mengulas seterusnya.

en: Save new style
ms_MY: Simpan gaya baru

en: Save new title/permalink
ms_MY: Simpan tajuk/permalink baru

en: Save style
ms_MY: Simpan gaya

en: Save submission
ms_MY: Simpan penyerahan

en: Saved
ms_MY: Berjaya disimpan

en: Saved as template
ms_MY: Disimpan sebagain template

en: Scale
ms_MY: Skala

en: Scale X
ms_MY: Skala X

en: Scale Y
ms_MY: Skala Y

en: Scale color
ms_MY: Warna skala

en: Scale down
ms_MY: Turunkan skala

en: Scale length in px
ms_MY: Panjang skala dalam px

en: Scale type
ms_MY: Jenis skala

en: Scales
ms_MY: Penimbang

en: Scan complete: %1$d orphaned elements found across %2$d posts.
ms_MY: Imbasan selesai: %1$d elemen yatim ditemui merentas %2$d siaran.

en: Scan your site for orphaned elements that may cause issues.
ms_MY: Imbas tapak anda untuk mencari unsur-unsur yatim yang boleh menyebabkan masalah.

en: Scanning your entire site. This may take a moment.
ms_MY: Mengimbas keseluruhan tapak anda. Ini mungkin mengambil sedikit masa.

en: Schedule
ms_MY: Jadwal

en: Schema
ms_MY: Skema

en: Scope
ms_MY: Skop

en: Screen reader label for the marker. Set for better accessibility.
ms_MY: Label pembaca skrin untuk penanda. Tetapkan untuk kebolehaksesan yang lebih baik.

en: Screen width
ms_MY: Lebar skrin

en: Screenshots generated
ms_MY: Tangkapan skrin dijana

en: Scroll
ms_MY: Tatal

en: Scroll snap
ms_MY: Tatal snap

en: Scroll to
ms_MY: Tatal ke

en: Scroll to notice
ms_MY: Tatal untuk melihat

en: Scroll to top
ms_MY: Tatal ke atas

en: Scroll to top of popup when popup opens.
ms_MY: Tatal ke atas pop timbul apabila pop timbul dibuka.

en: Scroll to top when offcanvas opens.
ms_MY: Tatal ke atas apabila offcanvas dibuka.

en: Scrolling background
ms_MY: Latar belakang menatal

en: Scrolling box shadow
ms_MY: Bayang-bayang kotak menatal

en: Scrolling text color
ms_MY: Menatal warna teks

en: Search
ms_MY: Gelintar

en: Search ...
ms_MY: Carian...

en: Search Custom Fonts
ms_MY: Gelintar Fon Tersuai

en: Search Template Bundles
ms_MY: Cari Pakej Template

en: Search Template Tags
ms_MY: Gelintar Tag Templat

en: Search Templates
ms_MY: Gelintar Template

en: Search and replace label value.
ms_MY: Cari dan gantikan nilai label.

en: Search background color
ms_MY: Gelintar warna latar belakang

en: Search border
ms_MY: Sempadan carian

en: Search classes
ms_MY: Cari kelas

en: Search documentation
ms_MY: Dokumentasi carian

en: Search elements ..
ms_MY: Elemen carian ..

en: Search for
ms_MY: Cari

en: Search for posts, pages, or custom post types
ms_MY: Cari siaran, halaman atau jenis siaran tersuai

en: Search options
ms_MY: Pilihan carian

en: Search or create post
ms_MY: Cari atau buat siaran

en: Search pages ..
ms_MY: Gelintar halaman ..

en: Search posts
ms_MY: Cari siaran

en: Search posts/pages
ms_MY: Cari siaran/halaman

en: Search results
ms_MY: Hasil carian

en: Search results for:
ms_MY: Hasil carian untuk:

en: Search settings
ms_MY: Pengesetan gelintar

en: Search site
ms_MY: Gelintar tapak

en: Search tag
ms_MY: Tag gelintar

en: Search templates ..
ms_MY: Gelintar template ..

en: Search term
ms_MY: Terma gelintar

en: Search variable
ms_MY: Pembolehubah carian

en: Searching
ms_MY: Mencari

en: Secondary
ms_MY: Sekunder

en: Secondary color
ms_MY: Warna sekunder

en: Section
ms_MY: Seksyen

en: Security warning
ms_MY: Amaran keselamatan

en: Select
ms_MY: Pilih

en: Select Color
ms_MY: Pilih Warna

en: Select HTML tags
ms_MY: Pilih tag HTML

en: Select SVG Icons
ms_MY: Pilih Ikon SVG

en: Select a slide to show
ms_MY: Pilih slaid untuk ditunjukkan

en: Select a template or provide a custom text to show if this query doesn't return any results.
ms_MY: Pilih templat atau sediakan teks tersuai untuk ditunjukkan jika pertanyaan ini tidak mengembalikan sebarang hasil.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
ms_MY: Pilih gaya tema atau cipta yang baru untuk menggayakan tapak web anda (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
ms_MY: Pilih tindakan yang anda mahu laksanakan selepas borang berjaya diserahkan.

en: Select an icon library
ms_MY: Pilih perpustakaan ikon

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
ms_MY: Pilih dan import seting awda fail JSON dari komputer awda.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
ms_MY: Pilih dan import fail JSON/ZIP templat anda dari komputer anda.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
ms_MY: Pilih sebarang semakan untuk pratontonnya. Klik "Mohon" untuk terus mengedit semakan yang dipilih. Klik "Buang" untuk terus mengedit semakan semasa.

en: Select archive term
ms_MY: Pilih istilah arkib

en: Select archive type
ms_MY: Pilih jenis arkib

en: Select author
ms_MY: Pilih pengarang

en: Select class
ms_MY: Pilih kelas

en: Select classes
ms_MY: Pilih kelas

en: Select color
ms_MY: Pilih warna

en: Select color palette
ms_MY: Pilih palet warna

en: Select condition
ms_MY: Tetapkan syarat

en: Select content type
ms_MY: Pilih jenis kandungan

en: Select dynamic data
ms_MY: Pilih data dinamik

en: Select element structure
ms_MY: Pilih struktur elemen

en: Select end date
ms_MY: Pilih tarikh tamat

en: Select file
ms_MY: Pilih fail

en: Select file(s) to import
ms_MY: Pilih fail untuk diimport

en: Select font file
ms_MY: Pilih fail fon

en: Select icon
ms_MY: Pilih ikon

en: Select icon library
ms_MY: Pilih perpustakaan ikon

en: Select icon set
ms_MY: Pilih set ikon

en: Select image
ms_MY: Pilih imej

en: Select images
ms_MY: Pilih imej

en: Select individual
ms_MY: Pilih individu

en: Select items
ms_MY: Pilih item

en: Select link type
ms_MY: Pilih jenis pautan

en: Select multiple images
ms_MY: Pilih berbilang imej

en: Select nav menu
ms_MY: Pilih menu nav

en: Select option
ms_MY: Pilih pilihan

en: Select options
ms_MY: Saya nak ini

en: Select post
ms_MY: Pilih siaran

en: Select post type
ms_MY: Pilih jenis siaran

en: Select post types to edit with %s.
ms_MY: Pilih jenis siaran untuk diedit dengan %s.

en: Select post/page
ms_MY: Pilih pos/halaman

en: Select posts
ms_MY: Pilih siaran

en: Select posts/pages
ms_MY: Pilih catatan/halaman

en: Select product type
ms_MY: Pilih jenis produk

en: Select products
ms_MY: Pilih produk

en: Select query loop
ms_MY: Pilih gelung pertanyaan

en: Select shape
ms_MY: Pilih bentuk

en: Select smallest breakpoint that this video should play at. Preview on frontend.
ms_MY: Pilih titik putus terkecil yang harus dimainkan oleh video ini. Pratonton pada bahagian hadapan.

en: Select sort
ms_MY: Pilih jenis

en: Select start date
ms_MY: Pilih tarikh mula

en: Select taxonomies
ms_MY: Pilih taksiran

en: Select taxonomy
ms_MY: Pilih taksonomi

en: Select template
ms_MY: Pilih templat

en: Select template tags
ms_MY: Pilih tag templat

en: Select template to update
ms_MY: Pilih templat untuk dikemas kini

en: Select template type
ms_MY: Pilih jenis templat

en: Select templates
ms_MY: Pilih templat

en: Select templates to exclude from remote template access.
ms_MY: Pilih templat untuk dikecualikan daripada akses templat jauh.

en: Select term
ms_MY: Pilih istilah

en: Select terms
ms_MY: Pilih istilah

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
ms_MY: Pilih teks pada kanvas untuk memformatkannya. Untuk menambah tajuk, perenggan dan imej gunakan elemen "Teks Kaya".

en: Select the elements for which you want to remove the default margins.
ms_MY: Pilih elemen yang anda mahu alih keluar margin lalai.

en: Select the node that you want to style inside the currently active element on the canvas.
ms_MY: Pilih nod yang anda mahu gayakan di dalam elemen yang sedang aktif pada kanvas.

en: Select the query this filter should target.
ms_MY: Pilih pertanyaan yang harus disasarkan oleh penapis ini.

en: Select the type of template you want to create:
ms_MY: Pilih jenis templat yang anda mahu cipta:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
ms_MY: Pilih jenis kandungan untuk ditunjukkan pada kanvas, kemudian klik "GUNAKAN PRATONTON" untuk menunjukkan kandungan terpilih pada kanvas.

en: Select which post types can be edited using Bricks.
ms_MY: Pilih jenis siaran yang boleh diedit menggunakan Bricks.

en: Select/enter unit
ms_MY: Pilih/masukkan unit

en: Select/upload font variation
ms_MY: Pilih/muat naik variasi fon

en: Selected
ms_MY: Dipilih

en: Selected classes
ms_MY: Kelas terpilih

en: Selected elements
ms_MY: Elemen terpilih

en: Selected field
ms_MY: Medan yang dipilih

en: Selected posts/pages will be accessible even when maintenance mode is active.
ms_MY: Catatan/halaman yang dipilih akan boleh diakses walaupun semasa mod penyelenggaraan aktif.

en: Selected sidebar has no active widgets.
ms_MY: Bar sisi terpilih tidak mempunyai widget aktif.

en: Selected variables
ms_MY: Pembolehubah yang dipilih

en: Selecting an element in the structure panel scrolls it into view on the canvas.
ms_MY: Memilih elemen dalam panel struktur menatalnya ke paparan pada kanvas.

en: Selector detector
ms_MY: Pengesan pemilih

en: Selector exists
ms_MY: Pemilih wujud

en: Selectors
ms_MY: Pemilih

en: Semi Bold
ms_MY: Semi Berani

en: Send
ms_MY: Hantar

en: Send WordPress notification
ms_MY: Hantar pemberitahuan WordPress

en: Send an email to every newly registered user with an activation link that must be clicked to activate their account.
ms_MY: Hantar e-mel kepada setiap pengguna yang baru berdaftar dengan pautan pengaktifan yang mesti diklik untuk mengaktifkan akaun mereka.

en: Send email to %s
ms_MY: Hantar e-mel kepada %s

en: Send to custom email address
ms_MY: Hantar ke alamat e-mel tersuai

en: Send to email address
ms_MY: Hantar ke alamat e-mel

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
ms_MY: Kekunci API Sendgrid diperlukan! Tambah kekunci dalam papan pemuka di bawah: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
ms_MY: Asingkan kata kunci mengikut koma. Membantu enjin carian untuk menentukan topik halaman.

en: Separate value & label by ":".
ms_MY: Asingkan nilai & label dengan ":".

en: Separate values by comma.
ms_MY: Asingkan nilai dengan koma.

en: Separated by space. Without class dot.
ms_MY: Dipisahkan mengikut ruang. Tanpa dot kelas.

en: Separator
ms_MY: Pemisah

en: Separator color
ms_MY: Warna pemisah

en: Server Environment
ms_MY: Persekitaran Pelayan

en: Server info
ms_MY: Maklumat pelayan

en: Server-side render not available
ms_MY: Paparan sebelah pelayan tidak tersedia

en: Service
ms_MY: Perkhidmatan

en: Set "Align items" under "Mobile menu" instead.
ms_MY: Sebaliknya, tetapkan "Jajarkan item" di bawah "Menu mudah alih".

en: Set "ID" on items above to open via anchor link.
ms_MY: Tetapkan "ID" pada item di atas untuk dibuka melalui pautan sauh.

en: Set "ID" on tab menu "Div" to open a tab via anchor link.
ms_MY: Tetapkan "ID" pada menu tab "Div" untuk membuka tab melalui pautan sauh.

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
ms_MY: Tetapkan "Ikon" sebagai butang main video untuk pengalaman pengguna yang lebih baik.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
ms_MY: Tetapkan nilai "Top" jadikan elemen ini "melekit".

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
ms_MY: Set %s setiap peranan pengguna. Untuk mentakrifkan capaian untuk pengguna tertentu mengedit profil pengguna secara langsung.

en: Set Unsplash API Key
ms_MY: SetKan Kekunci API Nyahpimpat

en: Set a specific height for your template manager thumbnails in the builder. Thumbnails exceeding this height auto-scroll on mouseover.
ms_MY: Tetapkan ketinggian khusus untuk lakaran kecil pengurus templat anda dalam pembina. Lakaran kecil melebihi ketinggian ini tatal automatik pada tetikus.

en: Set clause name to be used as "Order by" parameter.
ms_MY: Tetapkan nama klausa untuk digunakan sebagai parameter "Pesan mengikut".

en: Set code execution capability for individual users by editing their user profile.
ms_MY: Tetapkan keupayaan pelaksanaan kod untuk pengguna individu dengan mengedit profil pengguna mereka.

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
ms_MY: Tetapkan syarat untuk menggunakan gaya tema terpilih ke seluruh tapak web atau kawasan tertentu.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
ms_MY: Tetapkan syarat untuk menunjukkan templat di kawasan tertentu di laman web anda.

en: Set conditions
ms_MY: Tetapkan syarat-syarat

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
ms_MY: Tetapkan destinasi pautan tersuai untuk logo bar alat pembina.

en: Set for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
ms_MY: Disable untuk meningkatkan performa saat menggunakan builder. Penggunaan dynamic data tags seperti {cf_my_wordpress_field} masih memungkinkan.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
ms_MY: Tetapkan untuk prestasi yang lebih baik jika anda tidak menjalankan mana-mana kod jQuery yang lebih tua daripada versi 1.9.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
ms_MY: Tetapkan untuk prestasi yang lebih baik jika anda tidak menggunakan benamkan, seperti video YouTube, di laman web anda.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
ms_MY: Tetapkan untuk prestasi yang lebih baik jika anda tidak menggunakan emoji di laman web anda.

en: Set for video SEO best practices via poster attribute on the video tag. If the source is Youtube or Vimeo, it will be used as preview image.
ms_MY: Tetapkan untuk amalan terbaik SEO video melalui atribut poster pada teg video. Jika sumbernya ialah Youtube atau Vimeo, ia akan digunakan sebagai imej pratonton.

en: Set globally under %s
ms_MY: Tetapkan secara global di bawah %s

en: Set if this element doesn't contain any descriptive text.
ms_MY: Tetapkan jika elemen ini tidak mengandungi sebarang teks deskriptif.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
ms_MY: Tetapkan jika anda tidak menggunakan Fon Google atau anda telah memuat naik dan mempunyai sendiri Fon Google sebagai "Custom Fonts".

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
ms_MY: Tetapkan jika anda mempunyai masalah dengan bata yang terbina dalam malas memuatkan.

en: Set if your dynamic data in AJAX popup is rendered incorrectly.
ms_MY: Tetapkan jika data dinamik anda dalam pop timbul AJAX dipaparkan secara tidak betul.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
ms_MY: Tetapkan kawalan pemain video individu di bawah: > Gaya Tema > Element - Video

en: Set interactions for this popup.
ms_MY: Tetapkan interaksi untuk popup ini.

en: Set maximum number of form submissions that you want to store in the database.
ms_MY: Tetapkan bilangan maksimum penyerahan borang yang anda ingin simpan dalam pangkalan data.

en: Set number of columns on smaller breakpoints.
ms_MY: Tetapkan bilangan lajur pada titik putus yang lebih kecil.

en: Set only width generates 16:9 ratio videos.
ms_MY: Tetapkan lebar sahaja menjana video nisbah 16:9.

en: Set options as %s
ms_MY: Tetapkan pilihan sebagai %s

en: Set source image at base breakpoint to use main image as fallback image.
ms_MY: Tetapkan imej sumber pada titik putus asas untuk menggunakan imej utama sebagai imej sandaran.

en: Set template style
ms_MY: Tetapkan gaya templat

en: Set the builder language direction.
ms_MY: Tetapkan bahasa builder.

en: Set the builder language.
ms_MY: Tetapkan bahasa pembina.

en: Set the default field value/content.
ms_MY: Tetapkan nilai/kandungan medan lalai.

en: Set the key you used for the offset. Example: limit = 20 set on query parameter, Page parameter is "skip", set this offset key as "limit". Clicking page 3 on the pagination element will generate the final URL as https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20
ms_MY: Tetapkan kunci yang anda gunakan untuk mengimbangi. Contoh: had = 20 ditetapkan pada parameter pertanyaan, Parameter halaman ialah "langkau", tetapkan kunci offset ini sebagai "had". Mengklik halaman 3 pada elemen penomboran akan menjana URL akhir sebagai https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20

en: Set the required password under Settings > Template settings > Password protection for template-wide protection, or set an individual password directly for each post/page.
ms_MY: Tetapkan kata laluan yang diperlukan di bawah Tetapan > Tetapan templat > Perlindungan kata laluan untuk perlindungan seluruh templat, atau tetapkan kata laluan individu secara terus untuk setiap siaran/halaman.

en: Set the status of each element, native and custom, in the builder and frontend.
ms_MY: Tetapkan status setiap elemen, asli dan tersuai, dalam pembina dan bahagian hadapan.

en: Set to "0" to disable default animations.
ms_MY: Tetapkan kepada "0" untuk melumpuhkan animasi lalai.

en: Set to "0s" to disable open/close animation.
ms_MY: Tetapkan kepada "0s" untuk melumpuhkan animasi buka/tutup.

en: Set to "50%" to scroll active element into center or "off" to disable auto-scroll.
ms_MY: Tetapkan kepada "50%" untuk menatal elemen aktif ke tengah atau "mati" untuk melumpuhkan tatal automatik.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
ms_MY: Disetkan kepada "Tetap" untuk kesan parallax.

en: Set to 0 to disable caching. Default is 300 seconds (five minutes).
ms_MY: Tetapkan kepada 0 untuk melumpuhkan caching. Lalai ialah 300 saat (lima minit).

en: Set to improve performance by caching query loops. This is particularly useful when your query loop arguments remain relatively unchanged. For optimal functionality, ensure that server object caching is enabled for persistent caching. Disable this setting if you experience any unexpected query results.
ms_MY: Tetapkan untuk meningkatkan prestasi dengan menyimpan cache gelung pertanyaan. Ini amat berguna apabila hujah gelung pertanyaan anda kekal tidak berubah. Untuk kefungsian optimum, pastikan caching objek pelayan didayakan untuk caching berterusan. Lumpuhkan tetapan ini jika anda mengalami sebarang hasil pertanyaan yang tidak dijangka.

en: Set to load %s in the builder to improve compatibility in older browsers. Not recommended to enable for modern browsers due to potential performance impact.
ms_MY: Tetapkan untuk memuatkan %s dalam pembina untuk meningkatkan keserasian dalam penyemak imbas lama. Tidak disyorkan untuk mendayakan penyemak imbas moden kerana potensi kesan prestasi.

en: Set to show the responsive indicator next to controls that can have different values at each breakpoint.
ms_MY: Tetapkan untuk menunjukkan penunjuk responsif di sebelah kawalan yang boleh mempunyai nilai yang berbeza pada setiap titik putus.

en: Set up your own capabilities with the exact permissions you want to allow. Then assign it to specific user roles from the "Builder Access" dropdown below.
ms_MY: Sediakan keupayaan anda sendiri dengan kebenaran tepat yang anda ingin benarkan. Kemudian tetapkan ia kepada peranan pengguna tertentu daripada menu lungsur "Akses Pembina" di bawah.

en: Set who can bypass maintenance mode. To grant bypass privileges to a specific user, modify the user's profile settings directly.
ms_MY: Tetapkan siapa yang boleh memintas mod penyelenggaraan. Untuk memberikan keistimewaan pintasan kepada pengguna tertentu, ubah suai tetapan profil pengguna secara langsung.

en: Sets direction to row
ms_MY: Menetapkan arah ke baris

en: Settings
ms_MY: Tetapan

en: Settings imported
ms_MY: Pengesetan diimport

en: Settings resetted
ms_MY: Pengesetan diset semula

en: Settings saved
ms_MY: Tetapan disimpan

en: Shape
ms_MY: Bentuk

en: Shape Dividers
ms_MY: Bentuk Pembahagi

en: Shape dividers
ms_MY: Pembahagi bentuk

en: Share on %s
ms_MY: Kongsi di %s

en: Share via
ms_MY: Kongsi melalui

en: Share via email
ms_MY: Kongsi melalui e-mel

en: Shortcode content is empty
ms_MY: Kandungan shortcode adalah kosong

en: Shortcuts
ms_MY: Pintasan

en: Show
ms_MY: Papar

en: Show After Grid
ms_MY: Tayang Selepas Grid

en: Show Before Grid
ms_MY: Tayang Sebelum Grid

en: Show again after .. hours
ms_MY: Tunjukkan lagi selepas .. jam

en: Show all
ms_MY: Tunjukkan semua

en: Show all fonts
ms_MY: Tunjukkan semua fon

en: Show arrows
ms_MY: Tunjuk anak panah

en: Show artist
ms_MY: Tunjuk artis

en: Show at breakpoint
ms_MY: Tunjukkan pada breakpoint

en: Show author
ms_MY: Tunjuk pengarang

en: Show avatar
ms_MY: Tunjukkan avatar

en: Show badge if product is less than .. days old.
ms_MY: Tunjukkan lencana jika produk kurang daripada .. hari-hari tua.

en: Show bio
ms_MY: Tunjukkan bio

en: Show cart cross-sells
ms_MY: Tunjukkan jualan silang troli

en: Show count
ms_MY: Tunjuk kiraan

en: Show cross-sell products
ms_MY: Tunjukkan produk jualan silang

en: Show custom element names
ms_MY: Tunjukkan nama elemen tersuai

en: Show date
ms_MY: Tayang tarikh

en: Show default element names
ms_MY: Tunjukkan nama elemen lalai

en: Show different images per breakpoint.
ms_MY: Tunjukkan imej yang berbeza setiap titik putus.

en: Show dots
ms_MY: Tunjukkan dokumen

en: Show dynamic data key in dropdown
ms_MY: Tunjukan dynamic data key di dropdown

en: Show element
ms_MY: Tunjukkan elemen

en: Show empty
ms_MY: Tunjukkan kosong

en: Show empty stars
ms_MY: Tunjukkan bintang kosong

en: Show empty terms
ms_MY: Tunjukkan istilah kosong

en: Show excerpt
ms_MY: Tayang petikan

en: Show favorites only
ms_MY: Tunjukkan kegemaran sahaja

en: Show featured image
ms_MY: Tayang imej yang dipaparkan

en: Show flags
ms_MY: Tunjukkan bendera

en: Show for class conflicts
ms_MY: Tunjukkan untuk konflik kelas

en: Show for new & conflicting classes
ms_MY: Tunjukkan untuk kelas baharu & bercanggah

en: Show for new classes
ms_MY: Tunjukkan untuk kelas baharu

en: Show friends' photos
ms_MY: Tayang foto rakan

en: Show fullscreen
ms_MY: Tunjuk skrin penuh

en: Show if any value exists
ms_MY: Tunjukkan jika ada nilai

en: Show if non-base breakpoint value exists
ms_MY: Tunjukkan jika nilai titik putus bukan asas wujud

en: Show image
ms_MY: Tunjuk imej

en: Show info
ms_MY: Tunjukkan maklumat

en: Show label
ms_MY: Tayang label

en: Show labels
ms_MY: Tayang label

en: Show link to author posts
ms_MY: Tunjukkan pautan ke siaran pengarang

en: Show name
ms_MY: Tayang nama

en: Show names
ms_MY: Tunjukkan nama

en: Show navigation
ms_MY: Tunjukkan navigasi

en: Show notice
ms_MY: Tunjukkan notis

en: Show on all responsive controls
ms_MY: Tunjukkan pada semua kawalan responsif

en: Show on hover
ms_MY: Tunjukkan pada hover

en: Show only active dropdown. Toggle on click. Inner dropdowns inherit multilevel.
ms_MY: Tunjukkan lungsur aktif sahaja. Togol pada klik. Dropdown dalaman mewarisi berbilang peringkat.

en: Show only featured
ms_MY: Tunjukkan hanya dipaparkan

en: Show parent posts
ms_MY: Tunjukkan siaran ibu bapa

en: Show parent terms
ms_MY: Tunjukkan istilah ibu bapa

en: Show password
ms_MY: Tunjukkan kata laluan

en: Show percentage
ms_MY: Tunjukkan peratusan

en: Show popup
ms_MY: Tunjuk popup

en: Show post type archive
ms_MY: Tunjukkan arkib jenis siaran

en: Show products related
ms_MY: Tunjukkan produk berkaitan

en: Show quantity input field in product loop
ms_MY: Tunjukkan medan input kuantiti dalam gelung produk

en: Show query loop type
ms_MY: Tunjukkan jenis gelung pertanyaan

en: Show required asterisk
ms_MY: Tunjukkan asterisk yang diperlukan

en: Show tabs
ms_MY: Tayang tab

en: Show taxonomy
ms_MY: Tunjukkan taksonomi

en: Show tips
ms_MY: Tunjuk tips

en: Show title
ms_MY: Tunjukkan tajuk

en: Show under
ms_MY: Tunjukkan di bawah

en: Show up-sell products
ms_MY: Tunjukkan produk jualan

en: Shows when popup content is fetched via AJAX.
ms_MY: Menunjukkan apabila kandungan pop timbul diambil melalui AJAX.

en: Shows when using infinite scroll, load more interaction, AJAX pagination.
ms_MY: Menunjukkan apabila menggunakan tatal tak terhingga, memuatkan lebih banyak interaksi, penomboran AJAX.

en: Shuffle
ms_MY: Kocok

en: Sidebar deleted.
ms_MY: Bar sisi dihapuskan.

en: Sidebar name *
ms_MY: Nama bar sisi *

en: Sidebars
ms_MY: Bar sisi

en: Sign all
ms_MY: Tandatangan semua

en: Sign code
ms_MY: Kod tandatangan

en: Simple
ms_MY: Masa

en: Simple product
ms_MY: Produk ringkas

en: Single
ms_MY: Bujang

en: Single product
ms_MY: Produk tunggal

en: Site
ms_MY: Tapak

en: Site Address
ms_MY: Alamat Tapak

en: Site URL
ms_MY: Tapak URL

en: Site background
ms_MY: Latar belakang tapak

en: Site border
ms_MY: Sempadan tapak

en: Site layout
ms_MY: Tataletak tapak

en: Site tagline
ms_MY: Tagline tapak

en: Site title
ms_MY: Tajuk tapak

en: Size
ms_MY: Saiz

en: Size - Default
ms_MY: Saiz - Default

en: Size - Extra Large
ms_MY: Saiz - Lebih Besar

en: Size - Large
ms_MY: Saiz - Besar

en: Size - Medium
ms_MY: Saiz - Sederhana

en: Size - Small
ms_MY: Saiz - Kecil

en: Sizing
ms_MY: Saiz

en: Skew
ms_MY: Serong

en: Skillful
ms_MY: Mahir

en: Skin
ms_MY: kulit

en: Skip
ms_MY: Lewat

en: Skip & Deactivate
ms_MY: Langkau & Nyahaktifkan

en: Skip class import
ms_MY: Langkau import kelas

en: Skip to footer
ms_MY: Langkau ke footer

en: Skip to main content
ms_MY: Langsung ke konten utama

en: Slide
ms_MY: Slaid

en: Slide from left
ms_MY: Luncurkan dari kiri

en: Slide from right
ms_MY: Luncurkan dari kanan

en: Slide up after
ms_MY: Luncurkan ke atas selepas itu

en: Slider
ms_MY: Slaid

en: Slides
ms_MY: Slaid

en: Slow
ms_MY: Lambat

en: Small
ms_MY: Kecil

en: Small header
ms_MY: Pengepala kecil

en: Snapping elements selector
ms_MY: Pemilih elemen snap

en: Social media
ms_MY: Media sosial

en: Solid
ms_MY: Pepejal

en: Something went wrong.
ms_MY: Sesuatu telah berlaku.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
ms_MY: Maaf, tetapi tiada URL tapak telah disediakan.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
ms_MY: Maaf, tetapi kami tidak dapat melanggan anda.

en: Sort
ms_MY: 分類

en: Sort by
ms_MY: Susun mengikut

en: Sort by average rating
ms_MY: Isih mengikut penarafan purata

en: Sort by latest
ms_MY: Isih mengikut terbaru

en: Sort by options
ms_MY: Isih mengikut pilihan

en: Sort by popularity
ms_MY: Isih mengikut populariti

en: Sort by price: high to low
ms_MY: Susun mengikut harga: tinggi ke rendah

en: Sort by price: low to high
ms_MY: Susun mengikut harga: rendah ke tinggi

en: Sort options
ms_MY: Isih pilihan

en: Source
ms_MY: Sumber

en: Sources
ms_MY: Sumber

en: Space
ms_MY: Angkasa

en: Space around
ms_MY: Ruang di sekeliling

en: Space between
ms_MY: Ruang antara

en: Space between header and footer.
ms_MY: Ruang antara pengepala dan pengaki.

en: Space evenly
ms_MY: Ruang sama sekali

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
ms_MY: Senarai kelas CSS yang dipisahkan ruang untuk ditambahkan pada<body> tag halaman ini.

en: Spacing
ms_MY: Jarak

en: Spam protection
ms_MY: Perlindungan spam

en: Speed
ms_MY: Kelajuan

en: Speed in ms
ms_MY: Kelajuan dalam ms

en: Spellcheck
ms_MY: Semak ejaan

en: Spinner
ms_MY: Pemutar

en: Spread
ms_MY: Penyebaran

en: Square
ms_MY: Petak

en: Standard
ms_MY: 标准的

en: Standard fonts
ms_MY: Fon standard

en: Star color
ms_MY: Warna bintang

en: Stars
ms_MY: Bintang

en: Start
ms_MY: Mula

en: Start animation
ms_MY: Jalankan animasi

en: Start autoplay
ms_MY: Mulakan automain

en: Start date
ms_MY: Tarikh Mula

en: Start delay in ms
ms_MY: Mulakan kelewatan dalam ms

en: Start display at breakpoint
ms_MY: Mulakan paparan pada titik putus

en: Start play at
ms_MY: Mula bermain di

en: Start time
ms_MY: Masa mula

en: Starting angle in º
ms_MY: Sudut permulaan dalam º

en: Static
ms_MY: Statik

en: Static dropdown content always toggles on click, not hover.
ms_MY: Kandungan lungsur statik sentiasa bertukar-tukar pada klik, bukan tuding.

en: Status bar
ms_MY: Bar status

en: Statuses
ms_MY: Status

en: Step
ms_MY: Langkah

en: Sticky
ms_MY: Melekit

en: Sticky header
ms_MY: Pengepala melekit

en: Sticky on scroll
ms_MY: Melekat pada skrol

en: Stock
ms_MY: Stok

en: Stock management not enabled for this product.
ms_MY: Pengurusan saham tidak didayakan untuk produk ini.

en: Stop
ms_MY: Henti

en: Stop on last slide
ms_MY: Berhenti pada slide terakhir

en: Street View Control
ms_MY: Kawalan Paparan Jalan

en: Stretch
ms_MY: Regangan

en: Strike
ms_MY: Coret

en: Strings
ms_MY: Rentetan

en: Stroke
ms_MY: Strok

en: Stroke #2
ms_MY: Angin ahmar #2

en: Stroke color
ms_MY: Warna strok

en: Stroke width
ms_MY: Lebar angin ahmar

en: Structure
ms_MY: Struktur

en: Stunning
ms_MY: Menakjubkan

en: Style
ms_MY: Gaya

en: Style notices globally under Settings > Theme Styles > WooCommerce - Notice.
ms_MY: Notis gaya secara global di bawah Tetapan > Gaya Tema > WooCommerce - Notis.

en: Style saved
ms_MY: Gaya disimpan

en: Styles
ms_MY: Gaya

en: Stylesheet
ms_MY: Lembaran gaya

en: Stylesheets (default)
ms_MY: Lembaran gaya (lalai)

en: Sub menu
ms_MY: Menu sub

en: Sub menu, mega menu, or multilevel area.
ms_MY: Sub menu, menu mega atau kawasan berbilang peringkat.

en: Subject
ms_MY: Tajuk

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
ms_MY: Penyerahan gagal. Sila muatkan semula halaman dan cuba hantar borang sekali lagi.

en: Submit
ms_MY: Hantar

en: Submit & Deactivate
ms_MY: Hantar & Nyahaktifkan

en: Submit Comment
ms_MY: Hantar Komen

en: Submit button
ms_MY: Hantar butang

en: Subtitle
ms_MY: Sari Kata

en: Subtitle goes here
ms_MY: Sarikata pergi ke sini

en: Subtitle typography
ms_MY: Tipografi sarikata

en: Subtitles typography
ms_MY: Sari kata tipografi

en: Subtotal
ms_MY: Subjumlah

en: Success
ms_MY: Berjaya

en: Success color
ms_MY: Warna kejayaan

en: Success message
ms_MY: Mesej kejayaan

en: Successful
ms_MY: Berjaya

en: Successfully removed %1$d orphaned elements across %2$d posts.
ms_MY: Berjaya mengalih keluar %1$d elemen yatim merentasi %2$d siaran.

en: Suffix block
ms_MY: Blok Suffix

en: Sunday
ms_MY: Ahad

en: Superb
ms_MY: Hebat

en: Supported field types
ms_MY: Jenis medan yang disokong

en: Supported filters
ms_MY: Penapis yang disokong

en: Suppress PHP errors
ms_MY: Sekat ralat PHP

en: Sure thing
ms_MY: Perkara yang pasti

en: Sure?
ms_MY: Pasti?

en: Swatch type
ms_MY: Jenis swatch

en: Sweet
ms_MY: Manis

en: Switch
ms_MY: Tukar

en: Sync fonts
ms_MY: Sync fon

en: Sync global classes
ms_MY: Segerakkan kelas global

en: Sync with query
ms_MY: Segerakkan dengan pertanyaan

en: System Information
ms_MY: Maklumat Sistem

en: TIME
ms_MY: MASA

en: Tab 1 label
ms_MY: Label Tab 1

en: Tab 2 label
ms_MY: Label Tab 2

en: Tab content
ms_MY: Kandungan tab

en: Table
ms_MY: Jadual

en: Table background
ms_MY: Latar belakang jadual

en: Table border
ms_MY: Sempadan jadual

en: Table box shadow
ms_MY: Bayang kotak jadual

en: Table of contents
ms_MY: Isi kandungan

en: Tablet portrait
ms_MY: Potret tablet

en: Tabs
ms_MY: Tab

en: Tag cloud
ms_MY: Tag awan

en: Tags
ms_MY: Tag

en: Take over
ms_MY: Ambil alih

en: Target
ms_MY: Sasaran

en: Target a "CSS selector" on "Hide popup", but not a popup directly! As this action runs after the popup has been closed.
ms_MY: Sasarkan "pemilih CSS" pada "Sembunyikan pop timbul", tetapi bukan pop timbul secara langsung! Memandangkan tindakan ini berjalan selepas pop timbul telah ditutup.

en: Target form selector
ms_MY: Pemilih borang sasaran

en: Target interaction ID
ms_MY: ID interaksi sasaran

en: Target query
ms_MY: Pertanyaan sasaran

en: Target query has not been set. Without connecting a filter to a query, the filter has no effect.
ms_MY: Pertanyaan sasaran belum ditetapkan. Tanpa menyambungkan penapis kepada pertanyaan, penapis tidak mempunyai kesan.

en: Taxonomies
ms_MY: 分類

en: Taxonomies related posts must have in common.
ms_MY: Jawatan berkaitan takonomi mesti mempunyai persamaan.

en: Taxonomy
ms_MY: 分類

en: Taxonomy query
ms_MY: Pertanyaan taksonomi

en: Taxonomy slug
ms_MY: Slug taksonomi

en: Team member
ms_MY: Ahli pasukan

en: Team members
ms_MY: Ahli pasukan

en: Telephone
ms_MY: Telefon

en: Template & post password
ms_MY: Templat & kata laluan pos

en: Template Bundle
ms_MY: Pakej Template

en: Template Bundles
ms_MY: Pakej Template

en: Template Tags
ms_MY: Template Tag

en: Template bundle
ms_MY: Pakej Template

en: Template created
ms_MY: Templat dicipta

en: Template deleted
ms_MY: Template dihapuskan

en: Template has not been published.
ms_MY: Template belum diterbitkan.

en: Template imported
ms_MY: Template diimport

en: Template insert failed: This template has no data
ms_MY: Selat gagal: Templat ini tidak mempunyai data

en: Template inserted
ms_MY: Templat dimasukkan

en: Template manager thumbnail height
ms_MY: Ketinggian lakaran kecil pengurus templat

en: Template overridden
ms_MY: Template digantikan

en: Template password
ms_MY: Kata laluan templat

en: Template saved
ms_MY: Template yang disimpan

en: Template screenshot generation is disabled.
ms_MY: Penjanaan tangkapan skrin templat dilumpuhkan.

en: Template screenshots
ms_MY: Tangkapan skrin templat

en: Template screenshots deleted
ms_MY: Tangkapan skrin templat dipadamkan

en: Template settings
ms_MY: Pengesetan template

en: Template tag
ms_MY: Tag template

en: Template tags
ms_MY: Tag template

en: Template thumbnail column
ms_MY: Lajur lakaran kecil templat

en: Template title
ms_MY: Tajuk template

en: Template type
ms_MY: Jenis template

en: Templates
ms_MY: Template

en: Term
ms_MY: Istilah

en: Term ID
ms_MY: ID istilah

en: Term archive URL
ms_MY: URL arkib istilah

en: Term count
ms_MY: Kiraan penggal

en: Term description
ms_MY: Perihalan istilah

en: Term group
ms_MY: Kumpulan istilah

en: Term meta
ms_MY: Meta istilah

en: Term name
ms_MY: Nama istilah

en: Term slug
ms_MY: Jangka slug

en: Term taxonomy ID
ms_MY: ID taksonomi istilah

en: Term taxonomy slug
ms_MY: Istilah taksonomi slug

en: Terms
ms_MY: Terma

en: Terrain
ms_MY: Rupa Bumi

en: Testimonial
ms_MY: Testimoni

en: Testimonials
ms_MY: Testimoni

en: Text
ms_MY: Teks

en: Text align
ms_MY: Sejajar teks

en: Text block
ms_MY: Blok teks

en: Text color
ms_MY: Warna teks

en: Text decoration
ms_MY: Hiasan teks

en: Text editor
ms_MY: Penyunting teks

en: Text list
ms_MY: Senarai teks

en: Text padding
ms_MY: Pelapik teks

en: Text shadow
ms_MY: Bayang teks

en: Text to display when hovering over the field.
ms_MY: Teks untuk dipaparkan apabila melayang di atas medan.

en: Text transform
ms_MY: Transformasi teks

en: Text wrap
ms_MY: Balutan teks

en: Thank you
ms_MY: Terima kasih kerana menggunakan <a href="%s" target="_blank">Osclass</a>

en: Thank you for your message
ms_MY: Terima kasih atas mesej anda

en: The "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce setting must also be active.
ms_MY: Tetapan WooCommerce "Dayakan tambah AJAX pada butang troli pada arkib" mesti aktif.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
ms_MY: Artikel "Ciri-ciri" meliputi topik seperti integrasi Unsplash, kod tersuai (CSS & JS), kecerun, bar sisi, pembahagi bentuk, unsur global, dan lain-lain.

en: The URL to send the form data to.
ms_MY: URL untuk menghantar data borang.

en: The active theme has no sidebars defined.
ms_MY: Tema aktif tidak mempunyai bar sisi yang ditakrifkan.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
ms_MY: Pemain video khusus hanya berlaku untuk sumber video "Media" atau "File URL".

en: The dynamic data is empty.
ms_MY: Data dinamik kosong.

en: The executed code will run on your site! Only add code that you consider safe.
ms_MY: Kod yang dilaksanakan akan dijalankan di tapak anda! Hanya tambah kod yang anda anggap selamat.

en: The field "%s" exceeds the allowed maximum length of %2$d characters.
ms_MY: Medan "%s" melebihi panjang maksimum yang dibenarkan iaitu %2$d aksara.

en: The following classes have been modified by the user below since your last save. Accept or discard those changes to continue your save.
ms_MY: Kelas berikut telah diubah suai oleh pengguna di bawah sejak simpanan terakhir anda. Terima atau buang perubahan tersebut untuk meneruskan simpanan anda.

en: The form is not rendered if the current user is lacking the required capability.
ms_MY: Borang tidak diberikan jika pengguna semasa tidak mempunyai keupayaan yang diperlukan.

en: The full URL of the API endpoint you want to retrieve data.
ms_MY: URL penuh titik akhir API yang anda ingin dapatkan semula data.

en: The query element doesn't exist.
ms_MY: Elemen pertanyaan tidak wujud.

en: The query filter database is outdated. Please click "Regenerate filter index" button to update it.
ms_MY: Pangkalan data penapis pertanyaan sudah lapuk. Sila klik butang "Jana semula indeks penapis" untuk mengemas kininya.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
ms_MY: Laman web yang anda minta templat daripada mempunyai akses kepada templat mereka dinyahdayakan.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
ms_MY: Tapak yang anda minta templat daripada memerlukan kata laluan templat jauh.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
ms_MY: Nama gaya yang dimasukkan sudah wujud. Sila pilih nama lain.

en: The value is automatically populated based on the font-size in percentage that you have set under Theme Styles > Typography > HTML: font-size. For an HTML font-size of 100%, the value is 16, if the HTML font-size is 62.5%, the value is 10, and so on. If left empty, your fluid typography unit will be "px" instead of "rem".
ms_MY: Nilai diisi secara automatik berdasarkan peratusan saiz fon yang telah anda tetapkan di bawah Gaya Tema > Tipografi > HTML: saiz fon. Untuk saiz fon HTML 100%, nilainya ialah 16, jika saiz fon HTML ialah 62.5%, nilainya ialah 10, dan seterusnya. Jika dibiarkan kosong, unit tipografi cecair anda akan menjadi "px" dan bukannya "rem".

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
ms_MY: Video itu<iframe> malas dimuatkan selepas mengklik imej pratonton.

en: The webhook endpoint(s) to send the submitted form data to.
ms_MY: Titik akhir webhook untuk menghantar data borang yang diserahkan.

en: Theme
ms_MY: Tema

en: Theme Information
ms_MY: Maklumat Tema

en: Theme Style
ms_MY: Gaya Tema

en: Theme Styles
ms_MY: Gaya Tema

en: Theme author
ms_MY: Penulis tema

en: Theme author URI
ms_MY: Penulis tema URI

en: Theme is child theme
ms_MY: Tema adalah tema kanak-kanak

en: Theme name
ms_MY: Nama tema

en: Theme style created
ms_MY: Gaya tema dicipta

en: Theme style deleted
ms_MY: Gaya tema dipadam

en: Theme styles
ms_MY: Gaya tema

en: Theme version
ms_MY: Versi tema

en: There is an "Activation status" column under "Users", where you can manually set the status to active/inactive and resend the activation email.
ms_MY: Terdapat lajur "Status pengaktifan" di bawah "Pengguna", di mana anda boleh menetapkan status secara manual kepada aktif/tidak aktif dan menghantar semula e-mel pengaktifan.

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
ms_MY: Terdapat autosave lebih baru daripada versi yang sedang anda lihat.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
ms_MY: Tiada petikan kerana ini adalah jawatan yang dilindungi.

en: These parameters will be added to the API request URL.
ms_MY: Parameter ini akan ditambahkan pada URL permintaan API.

en: These styles also apply to all Gutenberg captions.
ms_MY: Gaya ini juga digunakan pada semua kapsyen Gutenberg.

en: These styles will also apply to all Gutenberg captions.
ms_MY: Gaya ini juga akan digunakan pada semua kapsyen Gutenberg.

en: Thin
ms_MY: Nipis

en: This %s component is not enabled for use in the block editor. Ask your site administrator to enable this component for use in the block editor.
ms_MY: Komponen %s ini tidak didayakan untuk digunakan dalam editor blok. Minta pentadbir tapak anda untuk mendayakan komponen ini untuk digunakan dalam editor blok.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
ms_MY: Kandungan ini dilindungi kata laluan. Untuk melihatnya sila masukkan kata laluan anda di bawah:

en: This data will be used in your query.
ms_MY: Data ini akan digunakan dalam pertanyaan anda.

en: This dataset has unsaved changes
ms_MY: Set data ini mempunyai perubahan yang belum disimpan

en: This element works alongside a "Map" element when "Sync with query" has been set. An invisible <template> node is generated that stores location data. Allowing the map to retrieve and display markers dynamically.
ms_MY: Elemen ini berfungsi bersama elemen "Peta" apabila "Segerakkan dengan pertanyaan" telah ditetapkan. Yang tidak kelihatan<template> nod dijana yang menyimpan data lokasi. Membenarkan peta untuk mendapatkan semula dan memaparkan penanda secara dinamik.

en: This feature affects all new user registrations, not just those submitted via the Form element.
ms_MY: Ciri ini mempengaruhi semua pendaftaran pengguna baharu, bukan hanya yang diserahkan melalui elemen Borang.

en: This icon set is currently disabled and hidden from the icon dropdown menu. However, any existing icons from this set will still display on your site.
ms_MY: Set ikon ini pada masa ini dilumpuhkan dan disembunyikan daripada menu lungsur turun ikon. Walau bagaimanapun, sebarang ikon sedia ada daripada set ini masih akan dipaparkan di tapak anda.

en: This is an experimental feature. Query filters and components are not supported when using API requests.
ms_MY: Ini adalah ciri percubaan. Penapis dan komponen pertanyaan tidak disokong apabila menggunakan permintaan API.

en: This page is built with %s.
ms_MY: Halaman ini dibina dengan %s.

en: This post has no %s terms.
ms_MY: Posting ini tidak mempunyai %s ini.

en: This post has no related posts.
ms_MY: Posting ini tidak mempunyai jawatan yang berkaitan.

en: This post is already being edited.
ms_MY: Posting ini telah diedit.

en: This query type doesn't support pagination.
ms_MY: Jenis pertanyaan ini tidak menyokong penomboran.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
ms_MY: Templat ini mengandungi palet warna. Adakah anda ingin mengimportnya?

en: This template contains color palettes. Would you like to import them?
ms_MY: Templat ini mengandungi palet warna. Adakah anda ingin mengimportnya?

en: This template contains global variables. Would you like to import them?
ms_MY: Templat ini mengandungi pembolehubah global. Adakah anda ingin mengimportnya?

en: This template contains the following theme styles. Would you like to import them?
ms_MY: Templat ini mengandungi gaya tema berikut. Adakah anda ingin mengimportnya?

en: This template is currently not rendered on pages that meet the template conditions as no password has been set.
ms_MY: Templat ini pada masa ini tidak dipaparkan pada halaman yang memenuhi syarat templat kerana tiada kata laluan telah ditetapkan.

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
ms_MY: Jenis templat ini akan dipaparkan pada halaman yang betul secara automatik.

en: This text is displayed when the "Registration privacy policy" text is filled in WooCommerce.
ms_MY: Teks ini dipaparkan apabila teks "Dasar privasi pendaftaran" diisi dalam WooCommerce.

en: This text is displayed when the "When creating an account, send the new user a link to set their password" option is enabled in WooCommerce.
ms_MY: Teks ini dipaparkan apabila pilihan "Apabila membuat akaun, hantar pautan kepada pengguna baharu untuk menetapkan kata laluan mereka" didayakan dalam WooCommerce.

en: This user role has %s capability, and therefore full builder access. Effectively overriding this setting.
ms_MY: Peranan pengguna ini mempunyai keupayaan %s, dan oleh itu akses pembina penuh. Mengatasi tetapan ini dengan berkesan.

en: Thousand separator
ms_MY: Seribu pemisah

en: Thumb
ms_MY: ibu jari

en: Thumbnail navigation
ms_MY: Navigasi imej kecil

en: Thumbnail size
ms_MY: Saiz lakaran kenit

en: Thursday
ms_MY: Khamis

en: Tick if this popup is for WooCommerce Quick View.
ms_MY: Tandakan jika pop timbul ini adalah untuk WooCommerce Quick View.

en: Tick if you do not display any post meta fields. Reduce additional queries.
ms_MY: Tandakan jika anda tidak memaparkan sebarang medan meta pos. Kurangkan pertanyaan tambahan.

en: Tick if you do not display any taxonomy terms. Reduce additional queries.
ms_MY: Tandakan jika anda tidak memaparkan sebarang istilah taksonomi. Kurangkan pertanyaan tambahan.

en: Tick if you do not need pagination, load more or infinite scroll. Performance boost.
ms_MY: Tandakan jika anda tidak memerlukan penomboran, muatkan lebih banyak atau tatal tidak terhingga. Peningkatan prestasi.

en: Time
ms_MY: Masa

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
ms_MY: Masa dalam minit yang random seed akan berfungsi. Elakkan daripada posts berganda apabila menggunakan susunan rawak.

en: Time zone
ms_MY: Zon masa

en: Timeline
ms_MY: Garis masa

en: Timezone
ms_MY: Zon Waktu

en: Timing function
ms_MY: Fungsi masa

en: Title
ms_MY: Tajuk

en: Title Tag
ms_MY: Tag Tajuk

en: Title margin
ms_MY: Jidar tajuk

en: Title tag
ms_MY: Tag Tajuk

en: Title typography
ms_MY: Tipografi Tajuk

en: To add decorative text, but not user input. Runs through %s.
ms_MY: Untuk menambah teks hiasan, tetapi bukan input pengguna. Berjalan melalui %s.

en: To distinguish markers in the builder.
ms_MY: Untuk membezakan penanda dalam pembina.

en: To ensure showing a marker please provide the latitude and longitude, separated by comma.
ms_MY: Untuk memastikan menunjukkan penanda, sila berikan latitud dan longitud, dipisahkan dengan koma.

en: To select a default value you have to first connect this property with the select control.
ms_MY: Untuk memilih nilai lalai anda perlu menyambungkan harta ini terlebih dahulu dengan kawalan pilih.

en: To trigger the interaction when 50%% of the element is in the viewport, set the rootMargin to %s.
ms_MY: Untuk mencetuskan interaksi apabila 50%% elemen berada dalam viewport, tetapkan rootMargin kepada %s.

en: Toggle controls
ms_MY: Togol kawalan

en: Toggle coupon form
ms_MY: Togol borang kupon

en: Toggle login form
ms_MY: Togol borang log masuk

en: Toggle mini cart
ms_MY: Togol kereta mini

en: Toggle offcanvas
ms_MY: Togol offkanvas

en: Toggle on
ms_MY: Togol hidupkan

en: Toggle search
ms_MY: Togol carian

en: Toggle width
ms_MY: Lebar togol

en: Toggleable form
ms_MY: Borang boleh togol

en: Toolbar
ms_MY: Palang Alatan

en: Toolbar logo link
ms_MY: Pautan logo bar alatan

en: Tooltip
ms_MY: Petua alat

en: Top
ms_MY: Atas

en: Top / Start
ms_MY: Bahagian Atas / Mula

en: Top center
ms_MY: Pusat teratas

en: Top left
ms_MY: Bahagian atas sebelah kiri

en: Top level
ms_MY: Peringkat atasan

en: Top level terms only
ms_MY: Terma peringkat atas sahaja

en: Top right
ms_MY: Bahagian atas kanan

en: Total
ms_MY: Jumlah

en: Total items path
ms_MY: Jumlah laluan item

en: Total jobs
ms_MY: Jumlah pekerjaan

en: Track color
ms_MY: Jejak warna

en: Track resize
ms_MY: Ubah saiz trek

en: Transform
ms_MY: Mengubah

en: Transform origin
ms_MY: Uransformasikan asal us

en: Transition
ms_MY: Peralihan

en: Translate X
ms_MY: Terjemah X

en: Translate Y
ms_MY: Terjemahan Y

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
ms_MY[0]: %s komen

en: Transparency
ms_MY: Ketelusan

en: Trash
ms_MY: Tong Sampah

en: Trash is empty
ms_MY: Sampah kosong

en: Triangle concave
ms_MY: Concave segi tiga

en: Triangle convex
ms_MY: Penghantar segi tiga

en: Triangle double
ms_MY: Segitiga - Katil Kelamin

en: Trigger "register_new_user" action to send WordPress notification. %s
ms_MY: Cetuskan tindakan "register_new_user" untuk menghantar pemberitahuan WordPress. %s

en: True
ms_MY: Betul

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
ms_MY: Fon TrueType: Data fon yang tidak dikompes, tetapi sokongan separa IE9+.

en: Tuesday
ms_MY: Selasa

en: Type
ms_MY: Jenis

en: Type keyword, hit enter.
ms_MY: Taip kata kunci, tekan enter.

en: Type name, hit enter
ms_MY: Taip nama, tekan enter

en: Type scale ratio
ms_MY: Nisbah skala jenis

en: Type speed in ms
ms_MY: Taip kelajuan dalam ms

en: Type to search
ms_MY: Taip untuk mencari

en: Type to search for ..
ms_MY: Taip untuk mencari..

en: Typography
ms_MY: Tipografi

en: Typography active
ms_MY: Typography aktif

en: URL parameter
ms_MY: Parameter URL

en: URL parameters
ms_MY: Parameter URL

en: URL redirect to after applying the filter. Leave it empty if not intended to.
ms_MY: Ubah hala URL ke selepas menggunakan penapis. Biarkan kosong jika tidak dimaksudkan.

en: Unable to calculate total pages for offset pagination. Items per page not found for element "%s".
ms_MY: Tidak dapat mengira jumlah halaman untuk penomboran mengimbangi. Item setiap halaman tidak ditemui untuk elemen "%s".

en: Unable to determine items per page for offset pagination. Check offset key settings.
ms_MY: Tidak dapat menentukan item setiap halaman untuk penomboran mengimbangi. Semak tetapan kunci offset.

en: Unable to fix corrupted filter element database
ms_MY: Tidak dapat membetulkan pangkalan data elemen penapis yang rosak

en: Uncategorized
ms_MY: Tidak Dikategorikan

en: Unconnected
ms_MY: Tidak bersambung

en: Unconnected properties detected. Edit your component or any of its children to connect your properties to a specific setting.
ms_MY: Sifat tidak bersambung dikesan. Edit komponen anda atau mana-mana anak-anaknya untuk menyambungkan sifat anda kepada tetapan tertentu.

en: Underline
ms_MY: Gariskan

en: Understanding the layout
ms_MY: Memahami susun atur

en: Undo
ms_MY: Buat Asal

en: Unique lightbox identifier
ms_MY: Pengecam peti cahaya yang unik

en: Unknown
ms_MY: Tidak Diketahui

en: Unlimited websites
ms_MY: Laman web tanpa had

en: Unlink
ms_MY: Nyahpaut

en: Unlink component
ms_MY: Nyahpaut komponen

en: Unlinked
ms_MY: Nyahpaut

en: Unlock
ms_MY: Buka

en: Unlock password protection
ms_MY: Buka kunci perlindungan kata laluan

en: Unlocked
ms_MY: Tidak berkunci

en: Unordered list
ms_MY: Senarai tidak teratur

en: Unpin
ms_MY: Buka Pin

en: Unpinned
ms_MY: Dinyahsemat

en: Unsigned code
ms_MY: Kod yang tidak ditandatangani

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
ms_MY: Kekunci API unsplash diperlukan! Tambah kekunci dalam papan pemuka di bawah: %s

en: Unused elements
ms_MY: Elemen yang tidak digunakan

en: Unused on this page
ms_MY: Tidak digunakan di halaman ini

en: Unused on this site
ms_MY: Tidak digunakan di laman web ini

en: Unwrap
ms_MY: Buka bungkus

en: Up sells
ms_MY: Naik menjual

en: Up-sells
ms_MY: Terlaris

en: Update
ms_MY: Kemas kini

en: Update Template Bundle
ms_MY: Kemas kini Pakej Templat

en: Update Template Tag
ms_MY: Kemaskini Tag Templat

en: Update cart via AJAX
ms_MY: Kemas kini troli melalui AJAX

en: Update filter index
ms_MY: Kemas kini indeks penapis

en: Update post
ms_MY: Kemas kini catatan

en: Updated
ms_MY: Dikemas kini

en: Updating references to %s global variable(s) across the entire site...
ms_MY: Mengemas kini rujukan kepada %s pembolehubah global merentas seluruh tapak...

en: Upload
ms_MY: Muat naik

en: Upload .%s file
ms_MY: Muat naik. %s fail

en: Upload SVG
ms_MY: Muat naik SVG

en: Upload/Add image
ms_MY: Tambah

en: Uploaded file type is not allowed.
ms_MY: Jenis fail yang dimuat naik tidak dibenarkan.

en: Upsells
ms_MY: Jualan naik

en: Usage
ms_MY: Penggunaan

en: Use "%root%" to target the element wrapper.
ms_MY: Gunakan "%root%" untuk menyasarkan pembungkus elemen.

en: Use "ip" to prevent multiple entries from the same IP address.
ms_MY: Gunakan "ip" untuk menghalang berbilang entri daripada alamat IP yang sama.

en: Use %s to pass data such as the source and target elements to your custom function.
ms_MY: Gunakan %s untuk menghantar data seperti elemen sumber dan sasaran kepada fungsi tersuai anda.

en: Use %s when adding columns/rows
ms_MY: Gunakan %s apabila menambah lajur/baris

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
ms_MY: Menggunakan AJAX sebagai ganti panggilan WP REST API untuk merender elemen.

en: Use PHP constant
ms_MY: Gunakan pemalar PHP

en: Use a prefix to avoid conflicts with plugins or WordPress reserved parameters.
ms_MY: Gunakan awalan untuk mengelakkan konflik dengan pemalam atau parameter simpanan WordPress.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
ms_MY: Gunakan sebarang nilai medan borang melalui ID seperti ini: {{form_field}}. Gantikan "form_field" dengan ID medan sebenar.

en: Use block editor
ms_MY: Gunakan editor blok

en: Use brand colors
ms_MY: Gunakan warna jenama

en: Use field IDs to personalize your message.
ms_MY: Gunakan MEDAN medan untuk memperibadikan mesej anda.

en: Use for sticky scrolling header etc.
ms_MY: Gunakan untuk pengepala menatal melekit dan lain-lain.

en: Use in block editor
ms_MY: Gunakan dalam editor blok

en: Use min/max
ms_MY: Gunakan min/maks

en: Use min/max date from index table.
ms_MY: Gunakan tarikh min/maks daripada jadual indeks.

en: Use product variation image
ms_MY: Gunakan imej variasi produk

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
ms_MY: Gunakan pembina untuk menambah kod tersuai pada halaman tertentu.

en: Use the date format as set under Settings > General > Date format
ms_MY: Gunakan format tarikh seperti yang ditetapkan di bawah Tetapan > Umum > Format tarikh

en: Use the dynamic picker in the "Meta key" control below to select the desired custom field. The dynamic data tag is used to retrieves the field settings, it is not parsed.
ms_MY: Gunakan pemilih dinamik dalam kawalan "Meta key" di bawah untuk memilih medan tersuai yang diingini. Teg data dinamik digunakan untuk mendapatkan semula tetapan medan, ia tidak dihuraikan.

en: Use the generated variables in your design (theme styles, elements, etc.)
ms_MY: Gunakan pembolehubah yang dijana dalam reka bentuk anda (gaya tema, elemen, dsb.)

en: Use valid HTML syntax. No spaces.
ms_MY: Gunakan sintaks HTML yang sah. Tiada ruang.

en: Use vertical position of target node.
ms_MY: Gunakan kedudukan menegak nod sasaran.

en: Use width & horizontal position of target node.
ms_MY: Gunakan kedudukan lebar & mendatar nod sasaran.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
ms_MY: Digunakan jika imej pratonton lalai atau tersuai tidak dapat dimuatkan.

en: Used if logo image isn't set or available.
ms_MY: Digunakan jika imej logo tidak disetkan atau tersedia.

en: Used on this page
ms_MY: Digunakan pada halaman ini

en: Used on this site
ms_MY: Digunakan di laman web ini

en: Used to creat visual hiarchy between nested dropdowns.
ms_MY: Digunakan untuk mencipta hirki visual antara lungsur turun bersarang.

en: User
ms_MY: Pengguna

en: User ID
ms_MY: ID Pengguna

en: User Login
ms_MY: Log Masuk Pengguna

en: User Registration
ms_MY: Pendaftaran Pengguna

en: User activation
ms_MY: Pengaktifan pengguna

en: User author URL
ms_MY: URL pengarang pengguna

en: User login
ms_MY: Log masuk pengguna

en: User meta
ms_MY: Meta pengguna

en: User name
ms_MY: Nama pengguna

en: User portrait
ms_MY: Potret pengguna

en: User profile
ms_MY: Profil pengguna

en: User registered
ms_MY: Pendaftaran Pengguna

en: User registered date
ms_MY: Tarikh daftar pengguna

en: User registration
ms_MY: Pendaftaran pengguna

en: User role
ms_MY: Peranan pengguna

en: User roles
ms_MY: Peranan pengguna

en: User roles with code execution capability
ms_MY: Peranan pengguna dengan keupayaan pelaksanaan kod

en: Username
ms_MY: Nama Pengguna

en: Username already exists.
ms_MY: Nama pengguna sudah wujud.

en: Username is not valid.
ms_MY: Nama pengguna tidak sah.

en: Username required.
ms_MY: Nama pengguna diperlukan.

en: Users
ms_MY: Pengguna

en: Users could upload potentially malicious files through your form. To minimize this risk, please specify the "Allowed file formats" below.
ms_MY: Pengguna boleh memuat naik fail yang berpotensi berniat jahat melalui borang anda. Untuk meminimumkan risiko ini, sila nyatakan "Format fail yang dibenarkan" di bawah.

en: Using "Auto height" might lead to CLS (Cumulative Layout Shift).
ms_MY: Menggunakan "Ketinggian automatik" mungkin membawa kepada CLS (Anjakan Reka Letak Kumulatif).

en: Using Cloudflare Bot Fight Mode? Try disabling it
ms_MY: Menggunakan Cloudflare Bot Fight Mode? Cuba lumpuhkannya

en: Valid
ms_MY: Sah

en: Valid JSON data required to run the importer
ms_MY: Data JSON sah diperlukan untuk menjalankan pengimport

en: Valid code signatures are required for all Code (element), SVG (element) and Query editor instances to run.
ms_MY: Tandatangan kod yang sah diperlukan untuk semua kod (elemen), SVG (elemen) dan contoh editor pertanyaan untuk dijalankan.

en: Valid signature
ms_MY: Tanda tangan sah

en: Validation failed
ms_MY: Pengesahan gagal

en: Value
ms_MY: Nilai

en: Value type
ms_MY: Jenis nilai

en: Variable
ms_MY: Variasi

en: Variable dropdown: Hide value
ms_MY: Juntai bawah boleh ubah: Sembunyikan nilai

en: Variable name
ms_MY: Nama boleh ubah

en: Variable name already exists
ms_MY: Nama pembolehubah sudah wujud

en: Variable name missing
ms_MY: Nama pemboleh ubah tiada

en: Variable product
ms_MY: Produk boleh ubah

en: Variables
ms_MY: Pembolehubah

en: Variables duplicated
ms_MY: Pembolehubah diduplikasi

en: Variables imported
ms_MY: Pembolehubah diimport

en: Variables renamed
ms_MY: Pembolehubah dinamakan semula

en: Variation swatches
ms_MY: Swatch variasi

en: Variations
ms_MY: Variasi

en: Verification failure page
ms_MY: Halaman kegagalan pengesahan

en: Verification success page
ms_MY: Halaman kejayaan pengesahan

en: Vertical
ms_MY: Menegak

en: Vertical - Cloud
ms_MY: Menegak - Awan

en: Vertical - Drops
ms_MY: Menegak - Titisan

en: Vertical - Pixels
ms_MY: Menegak - Piksel

en: Vertical - Stroke
ms_MY: Menegak - Strok

en: Vertical - Stroke #2
ms_MY: Menegak - Strok #2

en: Vertical - Tilt
ms_MY: Menegak - Condong

en: Vertical - Triangle
ms_MY: Menegak - Segitiga

en: Vertical - Triangle double
ms_MY: Menegak - Segitiga dua kali ganda

en: Vertical - Wave
ms_MY: Menegak - Gelombang

en: Vertical - Wave brush
ms_MY: Menegak - Berus gelombang

en: Vertical - Waves
ms_MY: Menegak - Gelombang

en: Vertical - Zigzag
ms_MY: Menegak - Zigzag

en: Vertical align
ms_MY: Penjajaran menegak

en: Vertical alignment
ms_MY: Penjajaran menegak

en: Very fast
ms_MY: Sangat cepat

en: Very slow
ms_MY: Sangat lambat

en: Very well
ms_MY: Baiklah

en: Video file URL
ms_MY: URL fail video

en: Video url
ms_MY: URL video

en: Videos
ms_MY: Video

en: View
ms_MY: Lihat

en: View %s
ms_MY: Layari %s

en: View Custom Font
ms_MY: Lihat Fon Tersuai

en: View Custom Fonts
ms_MY: Lihat Fon Tersuai

en: View Template
ms_MY: Lihat Template

en: View Template Bundle
ms_MY: Lihat Pakej Templat

en: View Template Tag
ms_MY: Lihat Tag Templat

en: View Templates
ms_MY: Lihat Templat

en: View cart
ms_MY: Lihat troli

en: View changelog
ms_MY: Lihat changelog

en: View classes
ms_MY: Lihat kelas

en: View on frontend
ms_MY: Lihat di frontend

en: View order
ms_MY: Lihat Pesanan

en: View products
ms_MY: Lihat produk

en: Vimeo privacy hash
ms_MY: Hash privasi Vimeo

en: Vimeo video ID/URL
ms_MY: ID/URL video Vimeo

en: Visibility
ms_MY: Keterlihatan

en: Visible
ms_MY: Kelihatan

en: Visible after
ms_MY: Kelihatan selepas

en: Visible on scroll up
ms_MY: Kelihatan pada tatal ke atas

en: Visit docs
ms_MY: Lawati dokumen

en: Visit the website %s
ms_MY: Lawati laman web %s

en: Visual grid builder
ms_MY: Pembina grid visual

en: WP debug
ms_MY: Nyahpepijat WP

en: WP language
ms_MY: Bahasa WP

en: WP memory limit
ms_MY: Had ingatan WP

en: WP version
ms_MY: Versi WP

en: Warning
ms_MY: Amaran

en: Warning color
ms_MY: Warna amaran

en: Wave
ms_MY: Gelombang

en: Wave brush
ms_MY: Berus gelombang

en: Waves
ms_MY: Gelombang

en: We recommend setting a padding for your lightbox to accommodate the thumbnail navigation.
ms_MY: Kami mengesyorkan menetapkan pelapik untuk peti cahaya anda untuk menampung navigasi lakaran kenit.

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
ms_MY: Web Buka Fon Format 2.0: Fon TrueType / OpenType dengan mampatan yang lebih baik daripada WOFF 1.0, tetapi tiada sokongan pelayar IE.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
ms_MY: Format Fon Terbuka Web: Fon TrueType /OpenType mampat dengan maklumat mengenai sumber fon dan sokongan penuh IE9 + (disyorkan).

en: Web design
ms_MY: Reka bentuk web

en: Webfont loading method
ms_MY: Kaedah pemuatan webfont

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
ms_MY: Webfonts (seperti Google Fonts) dimuatkan melalui lembaran gaya secara lalai. Pilih "Pemuat Webfont" untuk mengelak FOUT (Kilat teks tidak digayakan) dengan menyembunyikan kandungan tapak web anda sehingga semua fon web dimuatkan.

en: Webhook payload too large.
ms_MY: Muatan webhook terlalu besar.

en: Webhook request failed with status code
ms_MY: Permintaan Webhook gagal dengan kod status

en: Website
ms_MY: Laman Web

en: Wednesday
ms_MY: Rabu

en: Weekday
ms_MY: Hari biasa

en: Welcome to %s
ms_MY: Selamat datang ke %s

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
ms_MY: Apakah nama pembina laman web ini? Dan mengapa anda memilihnya?

en: When a Map ID is present, map styles are controlled via the %s.
ms_MY: Apabila ID Peta hadir, gaya peta dikawal melalui %s.

en: When editing your popup template, you have to enable the "Info Box" setting under "Template Settings > Popup".
ms_MY: Apabila mengedit templat pop timbul anda, anda perlu mendayakan tetapan "Kotak Maklumat" di bawah "Tetapan Templat > Pop Timbul".

en: When enabled, this field acts as a spam trap. It will not be visible to users, but will capture any bots that fill it out.
ms_MY: Apabila didayakan, medan ini bertindak sebagai perangkap spam. Ia tidak akan kelihatan kepada pengguna, tetapi akan menangkap mana-mana bot yang mengisinya.

en: When enabled, this query only runs when a live search is performed.
ms_MY: Apabila didayakan, pertanyaan ini hanya berjalan apabila carian langsung dilakukan.

en: When pasting elements from another site that contain image or SVG files, placeholders are used by default. Enable to download the image from the source site. If the current user lacks SVG upload permissions, a placeholder SVG is used.
ms_MY: Apabila menampal elemen dari tapak lain yang mengandungi imej atau fail SVG, ruang letak digunakan secara lalai. Dayakan untuk memuat turun imej dari tapak sumber. Jika pengguna semasa tidak mempunyai kebenaran muat naik SVG, SVG pemegang tempat digunakan.

en: When rendering without wrapper your settings under the style tab won't have any effect.
ms_MY: Apabila memaparkan tanpa pembalut tetapan anda di bawah tab gaya tidak akan mempunyai sebarang kesan.

en: When someone visits a default WordPress authentication URL (%s), they are redirected to this selected page.
ms_MY: Apabila seseorang melawat URL pengesahan WordPress lalai (%s), mereka diubah hala ke halaman yang dipilih ini.

en: When using dynamic data that contains formatted text (e.g. WYSIWYG field, or any other HTML tags such as p, div, headings, etc.), set the HTML tag to "div", not "p". Alternatively, use the Rich Text element.
ms_MY: Apabila menggunakan data dinamik yang mengandungi teks berformat (cth. medan WYSIWYG, atau mana-mana teg HTML lain seperti p, div, tajuk, dll.), tetapkan teg HTML kepada "div", bukan "p". Sebagai alternatif, gunakan elemen Teks Kaya.

en: Where to set the pagination parameter in the request.
ms_MY: Di mana untuk menetapkan parameter penomboran dalam permintaan.

en: Where you defined the offset key. Bricks will retrieve the value from there.
ms_MY: Tempat anda menentukan kunci offset. Bata akan mendapatkan semula nilai dari sana.

en: White space
ms_MY: Ruang putih

en: Whitelist URLs
ms_MY: URL senarai putih

en: Whoops, that page is gone
ms_MY: Whoops, halaman itu hilang

en: Wide
ms_MY: Luas

en: Widget
ms_MY: Wijet

en: Widget margin
ms_MY: Margin widget

en: Widget title
ms_MY: Tajuk widget

en: Widget title border
ms_MY: Sempadan tajuk widget

en: Widget title typography
ms_MY: Widget tajuk tipografi

en: Widgets
ms_MY: Widget

en: Width
ms_MY: 粗细

en: Wireframes
ms_MY: Bingkai wayar

en: Wireframes provide basic structural templates that serve as a starting point for designing a layout. They are based on classes and variables.
ms_MY: Wireframe menyediakan templat struktur asas yang berfungsi sebagai titik permulaan untuk mereka bentuk susun atur. Ia berdasarkan kelas dan pembolehubah.

en: Without attributes
ms_MY: Tanpa atribut

en: Wonderful
ms_MY: Indah

en: WordPress Environment
ms_MY: Persekitaran WordPress

en: WordPress authentication page access
ms_MY: Akses halaman pengesahan WordPress

en: WordPress field
ms_MY: Medan WordPress

en: Words limit
ms_MY: Had perkataan

en: Words per minute
ms_MY: Perkataan seminit

en: Words per minutes
ms_MY: Perkataan setiap minit

en: Would you like to import the variable categories as well?
ms_MY: Adakah anda mahu mengimport kategori pembolehubah juga?

en: Wrap
ms_MY: Balut

en: Wrap element
ms_MY: Wrap elemen

en: Wrap reverse
ms_MY: Balut terbalik

en: Wrap your scripts in %s tags.
ms_MY: Balut skrip anda dalam teg %s.

en: Wrapper
ms_MY: Pembalut

en: X axis
ms_MY: Paksi X

en: Y axis
ms_MY: Paksi Y

en: Yeah
ms_MY: Ya

en: Year: %s
ms_MY: Tahun: %s

en: Yearly
ms_MY: Tahunan

en: Yep
ms_MY: Yap

en: Yes
ms_MY: Ya

en: You
ms_MY: Awak

en: You are about to delete all form submissions (including the database table). Do you wish to proceed?
ms_MY: Anda akan memadam semua penyerahan borang (termasuk jadual pangkalan data). Adakah anda ingin meneruskan?

en: You are about to delete all form submissions of form ID %s. Do you wish to proceed?
ms_MY: Anda akan memadamkan semua penyerahan borang ID borang %s. Adakah anda ingin meneruskan?

en: You are about to delete all form submissions. Do you wish to proceed?
ms_MY: Anda akan memadamkan semua penyerahan borang. Adakah anda ingin meneruskan?

en: You are about to delete all template screenshots. Not your featured images, though. Do you wish to proceed?
ms_MY: Anda akan memadamkan semua tangkapan skrin templat. Bukan imej pilihan anda, walaupun. Adakah anda ingin meneruskan?

en: You are about to delete this capability. Do you wish to proceed?
ms_MY: Anda akan memadamkan keupayaan ini. Adakah anda ingin meneruskan?

en: You are about to fix the element database. Do you wish to proceed?
ms_MY: Anda akan membetulkan pangkalan data elemen. Adakah anda ingin meneruskan?

en: You are about to regenerate code signatures for all executable code on your website. Please ensure you have a recent backup before continuing. Do you wish to proceed?
ms_MY: Anda akan menjana semula tandatangan kod untuk semua kod boleh laku di tapak web anda. Sila pastikan anda mempunyai sandaran terkini sebelum meneruskan. Adakah anda ingin meneruskan?

en: You are about to regenerate indexes for all query filters. Do you wish to proceed?
ms_MY: Anda akan menjana semula indeks untuk semua penapis pertanyaan. Adakah anda ingin meneruskan?

en: You are about to remove all index jobs. Do you wish to proceed?
ms_MY: Anda akan mengalih keluar semua kerja indeks. Adakah anda ingin meneruskan?

en: You are about to remove all selected icons from this set. Do you wish to proceed?
ms_MY: Anda akan mengalih keluar semua ikon yang dipilih daripada set ini. Adakah anda ingin meneruskan?

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
ms_MY: Anda akan menetapkan semula semua tetapan global Bata. Adakah anda ingin meneruskan?

en: You are about to trigger Index Job. Do you wish to proceed?
ms_MY: Anda akan mencetuskan Kerja Indeks. Adakah anda ingin meneruskan?

en: You are editing the selected global query settings. Changes to this global query apply to all instances throughout your website.
ms_MY: Anda sedang mengedit tetapan pertanyaan global yang dipilih. Perubahan pada pertanyaan global ini digunakan pada semua keadaan di seluruh tapak web anda.

en: You are missing out!
ms_MY: Anda hilang!

en: You are not allowed to add scripts.
ms_MY: Anda tidak dibenarkan menambah skrip.

en: You are not allowed to uploads SVG files.
ms_MY: Anda tidak dibenarkan memuat naik fail SVG.

en: You are now running the latest version
ms_MY: Anda kini menjalankan versi terkini

en: You are viewing the first 1000 results. Perform search to see more.
ms_MY: Anda sedang melihat 1000 hasil pertama. Lakukan carian untuk melihat lebih banyak lagi.

en: You can manage code execution permissions under: %s
ms_MY: Anda boleh mengurus kebenaran pelaksanaan kod di bawah: %s

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
ms_MY: Anda boleh menguruskan lesen anda, mengemas kini kaedah pembayaran dan melihat invois anda terus dari %s.

en: You can now manage your custom fonts using the new %s in the builder.
ms_MY: Anda kini boleh mengurus fon tersuai anda menggunakan %s baharu dalam pembina.

en: You can render API response data through dynamic data tags. Create custom-labeled dynamic data tags for the {query_api} tag by hovering over any key in the response above and and click the "+" icon. Those labeled tags are stored for you in your browser local storage, not in the database. They are therefore not available on other devices or browsers.
ms_MY: Anda boleh memaparkan data respons API melalui teg data dinamik. Buat teg data dinamik berlabel tersuai untuk teg {query_api} dengan menuding pada mana-mana kunci dalam respons di atas dan dan klik ikon "+". Teg berlabel tersebut disimpan untuk anda dalam storan setempat penyemak imbas anda, bukan dalam pangkalan data. Oleh itu, ia tidak tersedia pada peranti atau penyemak imbas lain.

en: You can use the title attribute to provide a description of the expected input value to meet the "pattern" requirement set above.
ms_MY: Anda boleh menggunakan atribut tajuk untuk memberikan penerangan tentang nilai input yang dijangkakan untuk memenuhi keperluan "corak" yang ditetapkan di atas.

en: You did not select any action(s). So when this form is submitted nothing happens.
ms_MY: Anda tidak memilih sebarang tindakan. Jadi apabila borang ini diserahkan tiada apa yang berlaku.

en: You do not have the required capability to perform this action.
ms_MY: Anda tidak mempunyai keupayaan yang diperlukan untuk melakukan tindakan ini.

en: You don't have permission to perform this action.
ms_MY: Anda tidak mempunyai kebenaran untuk melakukan tindakan ini.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can create posts through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
ms_MY: Anda telah melumpuhkan semakan keupayaan. Kini sesiapa sahaja, termasuk pelawat yang tidak log masuk, boleh membuat siaran melalui borang ini. Ini boleh membawa kepada penciptaan kandungan yang tidak dibenarkan, spam dan siaran berniat jahat, pencemaran pangkalan data dan kemungkinan pelanggaran keselamatan. Hanya gunakan tetapan ini jika anda mempunyai langkah keselamatan alternatif, borang berada pada halaman yang dilindungi atau anda memahami sepenuhnya implikasi keselamatan.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can edit the post through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
ms_MY: Anda telah melumpuhkan semakan keupayaan. Kini sesiapa sahaja, termasuk pelawat yang tidak log masuk, boleh mengedit siaran melalui borang ini. Ini boleh membawa kepada penciptaan kandungan yang tidak dibenarkan, spam dan siaran berniat jahat, pencemaran pangkalan data dan kemungkinan pelanggaran keselamatan. Hanya gunakan tetapan ini jika anda mempunyai langkah keselamatan alternatif, borang berada pada halaman yang dilindungi atau anda memahami sepenuhnya implikasi keselamatan.

en: You have set an icon, but no text. Please provide the "aria-label" for accessibility.
ms_MY: Anda telah menetapkan ikon, tetapi tiada teks. Sila berikan "label aria" untuk kebolehaksesan.

en: You have to add the "Checkout coupon" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout coupon is removed when this setting is enabled. The "Enable the use of coupon codes" WooCommerce setting under "General" must be active.
ms_MY: Anda perlu menambah sendiri elemen "Kupon Daftar Keluar" pada halaman Daftar Keluar kerana kupon daftar keluar WooCommerce asli dialih keluar apabila tetapan ini didayakan. Tetapan WooCommerce "Dayakan penggunaan kod kupon" di bawah "Umum" mesti aktif.

en: You have to add the "Checkout login" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout login is removed when this setting is enabled. The "Enable log-in during checkout" WooCommerce setting under "Accounts & Privacy" must be active.
ms_MY: Anda perlu menambah sendiri elemen "Log masuk Daftar keluar" pada halaman Daftar Keluar kerana log masuk daftar keluar WooCommerce asli dialih keluar apabila tetapan ini didayakan. Tetapan "Dayakan log masuk semasa daftar keluar" WooCommerce di bawah "Akaun & Privasi" mesti aktif.

en: You have to add the "Notice" element yourself wherever necessary as all native WooCommerce notices are removed when this setting is enabled.
ms_MY: Anda perlu menambah sendiri elemen "Notis" di mana perlu kerana semua notis WooCommerce asli dialih keluar apabila tetapan ini didayakan.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
ms_MY: Anda belum mendaftarkan sebarang bar sisi tersuai, lagi.

en: YouTube video ID/URL
ms_MY: ID/URL video YouTube

en: YouTube, Vimeo or file URL.
ms_MY: YouTube, Vimeo atau fail URL.

en: Your CSS files were automatically generated in the background.
ms_MY: Fail CSS anda dijana secara automatik di latar belakang.

en: Your Email
ms_MY: E-mel Anda

en: Your Message
ms_MY: Mesej Anda

en: Your Name
ms_MY: Nama awak

en: Your Unsplash API key is not valid.
ms_MY: Kekunci API Nyahpimpat anda tidak sah.

en: Your account is inactive
ms_MY: Akaun anda tidak aktif

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
ms_MY: Fail anda yang dilampirkan melebihi had muat naik maksimum 25 MB.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
ms_MY: Fail anda yang dilampirkan melebihi saiz muat naik %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
ms_MY: Pelayar anda tidak menyokong tag audio.

en: Your browser does not support the video tag.
ms_MY: Pelayar anda tidak menyokong tag video.

en: Your builder capability doesn't allow you to access these settings.
ms_MY: Keupayaan pembina anda tidak membenarkan anda mengakses tetapan ini.

en: Your comment is awaiting moderation.
ms_MY: Komen anda sedang menanti penyederhanaan.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
ms_MY: Komen anda sedang menunggu penyederhanaan. Ini adalah pratonton; ulasan anda akan kelihatan selepas ia diluluskan.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
ms_MY: Mesej anda pergi ke sini. Maklumat lanjut, lebih baik ;)

en: Your name (optional)
ms_MY: Nama anda (pilihan)

en: Your password
ms_MY: Kata laluan anda

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
ms_MY: Kunci lesen yang anda berikan tidak sah. Sila nyahaktifkan semula dan kemudian aktifkan semula lesen anda.

en: Your remote templates password is incorrect.
ms_MY: Kata laluan templat jauh awda tidak betul.

en: Your selected template is empty.
ms_MY: Templat pilihan awda kosong.

en: Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.
ms_MY: Tema anda (%s) mengandungi salinan lapuk beberapa fail templat WooCommerce.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
ms_MY: Kebenaran menulis direktori muat naik anda tidak mencukupi.

en: Your user role "%1$s" is not allowed to edit this post type with %2$s. Please get in touch with the site admin to change it.
ms_MY: Peranan pengguna anda "%1$s" tidak dibenarkan untuk mengedit jenis siaran ini dengan %2$s. Sila hubungi pentadbir tapak untuk mengubahnya.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
ms_MY: Tapak web anda (%1$s) tidak mempunyai kebenaran untuk mengakses templat daripada %2$s

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
ms_MY: Laman web anda tidak sepadan dengan kunci lesen anda. Sila nyahaktifkan semula dan kemudian aktifkan semula lesen anda.

en: Z-index
ms_MY: Indeks Z

en: Zoom Control
ms_MY: Kawalan Zum

en: Zoom in
ms_MY: Zum masuk

en: Zoom level
ms_MY: Aras zum

en: Zoom or close
ms_MY: Zum atau tutup

en: Zoom out
ms_MY: Zum keluar

en: add key after
ms_MY: tambah kunci selepas

en: after
ms_MY: selepas

en: alphanumeric characters only
ms_MY: aksara alfanumerik sahaja

en: before
ms_MY: sebelum

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
ms_MY: %1$s pada %2$s

en: builder access
ms_MY: akses pembina

en: by
ms_MY: oleh

en: carousel
ms_MY: karusel

en: cloned
ms_MY: diklon

en: dashed
ms_MY: kacak

en: deprecated
ms_MY: ditamatkan

en: double
ms_MY: dubel

en: experimental
ms_MY: percubaan

en: hCaptcha key required! Add key in dashboard under: %s
ms_MY: kunci hCaptcha diperlukan! Tambahkan kunci dalam papan pemuka di bawah: %s

en: is empty
ms_MY: kosong

en: is not empty
ms_MY: tidak kosong

en: learn more
ms_MY: ketahui lebih lanjut

en: legacy
ms_MY: warisan

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
ms_MY: templat baru telah dikeluarkan sejak anda membatalkan Bata.

en: official roadmap
ms_MY: pelan hala tuju rasmi

en: per month
ms_MY: sebulan

en: posts
ms_MY: kiriman

en: results for:
ms_MY: keputusan untuk:

en: slide
ms_MY: slaid

en: will be using this constant
ms_MY: akan menggunakan pemalar ini

en: wp_remote_post request failed. Please check your server configuration. Required for query filters.
ms_MY: permintaan wp_remote_post gagal. Sila semak konfigurasi pelayan anda. Diperlukan untuk penapis pertanyaan.

en: x-axis
ms_MY: paksi-x

en: y-axis
ms_MY: paksi-y

en: your account
ms_MY: akaun anda
