Bricks Internationalisation - en to nb_NO translation catalogue (3832 entries)

en: "%s" imported.
nb_NO: "%s" importert.

en: "Coming soon" mode (HTTP status code 200) indicates that your site is available for search engine indexing.
nb_NO: "Kommer snart"-modus (HTTP-statuskode 200) indikerer at nettstedet ditt er tilgjengelig for indeksering av søkemotorer.

en: "Maintenance" mode (HTTP status code 503) indicates that your site is temporary unavailable, signaling search engines to come back later.
nb_NO: "Vedlikehold"-modus (HTTP-statuskode 503) indikerer at nettstedet ditt er midlertidig utilgjengelig, og signaliserer til søkemotorer at de bør komme tilbake senere.

en: "Page Number" uses page numbers, "Offset" uses an offset value.
nb_NO: "Sidetall" bruker sidetall, "Offset" bruker en offsetverdi.

en: %1$d orphaned elements found across %2$d posts. Click "Clean up all orphaned elements" to remove all orphaned elements from your site. Please backup your site before you proceed.
nb_NO: %1$d foreldreløse elementer funnet over %2$d innlegg. Klikk "Rydd opp alle foreldreløse elementer" for å fjerne alle foreldreløse elementer fra nettstedet ditt. Vennligst ta en sikkerhetskopi av nettstedet ditt før du fortsetter.

en: %1$s about %2$s in the Bricks Academy.
nb_NO: %1$s om %2$s i Bricks-akademiet.

en: %1$s data for "%2$s" deleted.
nb_NO: %1$s-data for "%2$s" slettet.

en: %1$s is not enabled for post type "%2$s". Go to "%3$s > %4$s" to enable this post type.
nb_NO: %1$s er ikke aktivert for innholdstypen "%2$s". Gå til "%3$s > %4$s" for å aktivere denne innholdstypen.

en: %1$s of %2$s
nb_NO: %1$s av %2$s

en: %1$s out of %2$s global elements components were already converted to components.
nb_NO: %1$s av %2$s globale elementkomponenter var allerede konvertert til komponenter.

en: %1$s out of %2$s global elements have been converted to components.
nb_NO: %1$s av %2$s globale elementer har blitt konvertert til komponenter.

en: %1$s requires PHP version %2$s+.
nb_NO: %1$s krever PHP-versjon %2$s+.

en: %d class permanently deleted | %d classes permanently deleted
nb_NO[0]: %d klasse permanent slettet
nb_NO[1]: %d klasser permanent slettet

en: %d orphaned elements found
nb_NO: %d foreldreløse elementer funnet

en: %s added to this button if there is no active filter.
nb_NO: %s legges til denne knappen hvis det ikke er noe aktivt filter.

en: %s ago
nb_NO: for %s siden

en: %s allow you to render custom pages for the user login, registration, lost and reset password.
nb_NO: %s lar deg vise tilpassede sider for brukerinnlogging, registrering, glemt passord og tilbakestilling av passord.

en: %s are best configured before you start working on your site.
nb_NO: %s konfigureres best før du begynner å jobbe med nettstedet ditt.

en: %s component block
nb_NO: %s komponentblokk

en: %s components
nb_NO: %s komponenter

en: %s components in the block editor
nb_NO: %s komponenter i blokkeditoren

en: %s file
nb_NO: %s-fil

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
nb_NO: %s jobber for øyeblikket med dette innlegget, noe som betyr at du ikke kan gjøre endringer med mindre du overtar.

en: %s layout
nb_NO: %s-oppsett

en: %s settings
nb_NO: %s-innstillinger

en: %s typography
nb_NO: %s-typografi

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
nb_NO: %s vil bli lagt til den mest relevante HTML-noden.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
nb_NO: %s. Angi malbetingelser eller aktiver standardmaler.

en: %s. Template conditions precede default templates.
nb_NO: %s. Templatebetingelser har forrang over standardtemplates.

en: %s: New contact form message
nb_NO: %s: Ny melding fra kontaktskjema

en: (Cancel Reply)
nb_NO: (avbryt svar)

en: (Function)
nb_NO: (funksjon)

en: (no title)
nb_NO: (ingen tittel)

en: 1 comment | %1$s comments
nb_NO[0]: 1 kommentar
nb_NO[1]: %1$s kommentarer

en: 1 day
nb_NO: 1 dag

en: 1 hour
nb_NO: 1 time

en: 1 week
nb_NO: 1 uke

en: 20GB web space
nb_NO: 20GB lagringsplass

en: 30 minutes
nb_NO: 30 minutter

en: 404 Error Page
nb_NO: 404 feilside

en: A class with the same internal ID, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
nb_NO: En klasse med samme interne ID, men forskjellige innstillinger, eksisterer allerede på dette nettstedet. Du må enten overskrive den eksisterende klassen på nettstedet ditt eller forkaste denne importerte versjonen.

en: A class with the same name, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
nb_NO: En klasse med samme navn, men forskjellige innstillinger, eksisterer allerede på dette nettstedet. Du må enten overskrive den eksisterende klassen på nettstedet ditt eller forkaste denne importerte versjonen.

en: A font variation with this weight and style already exists.
nb_NO: En skriftvariasjon med denne vekten og stilen eksisterer allerede.

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
nb_NO: En liste over innebygde handlinger på den valgte kroken som vil bli fjernet av Bricks.

en: ACF Date picker, for example, uses Ymd.
nb_NO: ACF Datovelger bruker for eksempel Ymd.

en: ACF Get Row Layout
nb_NO: ACF Hent radoppsett

en: AJAX add to cart
nb_NO: AJAX legg til handlekurv

en: AJAX loader
nb_NO: AJAX-laster

en: API endpoint is not set or invalid.
nb_NO: API-endepunkt er ikke angitt eller ugyldig.

en: API key
nb_NO: API nøkkel

en: API keys
nb_NO: API-nøkler

en: API settings
nb_NO: API-innstillinger

en: ASC
nb_NO: Stigende

en: Absolute header
nb_NO: Absolutt topptekst

en: Accept
nb_NO: Godta

en: Accepts multiple addresses separated by comma
nb_NO: Godtar flere adresser separert med komma

en: Access breakpoints manager
nb_NO: Tilgang til breakpoint-behandling

en: Access class manager
nb_NO: Tilgang til klassebehandling

en: Access color palettes
nb_NO: Tilgang til fargepaletter

en: Access content (HTML) settings
nb_NO: Tilgang til innholdsinnstillinger (HTML)

en: Access element conditions
nb_NO: Tilgang til elementbetingelser

en: Access element hide
nb_NO: Tilgang til å skjule elementer

en: Access element interactions
nb_NO: Tilgang til elementinteraksjoner

en: Access font manager
nb_NO: Tilgang til skriftbehandling

en: Access icon manager
nb_NO: Tilgang til ikonbehandling

en: Access page settings
nb_NO: Tilgang til sideinnstillinger

en: Access pseudos & selectors
nb_NO: Tilgang til pseudoer og selektorer

en: Access query loop builder
nb_NO: Tilgang til spørringsløkkebygger

en: Access query manager
nb_NO: Administrator for tilgangsforespørsler

en: Access remote templates
nb_NO: Tilgang til eksterne maler

en: Access revisions
nb_NO: Tilgang til revisjoner

en: Access style (CSS) settings
nb_NO: Tilgang til stilinnstillinger (CSS)

en: Access template settings
nb_NO: Tilgang til malinnstillinger

en: Access theme styles
nb_NO: Tilgang til temastiler

en: Access variable manager
nb_NO: Tilgang til variabelbehandling

en: Accordion
nb_NO: Trekkspill

en: Accordion layout at breakpoint
nb_NO: Trekkspilloppsett ved bruddpunkt

en: Account
nb_NO: Konto

en: Account creation on "My account" page is not enabled.
nb_NO: Kontoopprettelse på «Min konto»-siden er ikke aktivert.

en: Across sessions
nb_NO: På tvers av økter

en: Action
nb_NO: Handling

en: Action URL
nb_NO: Handlings-URL

en: Actions
nb_NO: Handlinger

en: Actions after successful form submit
nb_NO: Handlinger etter vellykket skjemainnsending

en: Activate license
nb_NO: Aktiver lisens

en: Activate your account
nb_NO: Aktiver kontoen din

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
nb_NO: Aktiver lisensen din for å redigere med Bricks, motta ett-klikks oppdateringer og få tilgang til alle fellesskapsmalene.

en: Activation status
nb_NO: Status

en: Active
nb_NO: Aktiv

en: Active Filters
nb_NO: Aktive filtre

en: Active Plugins
nb_NO: Aktive utvidelser

en: Active Tab
nb_NO: Aktiv fane

en: Active background
nb_NO: Aktiv bakgrunn

en: Active border
nb_NO: Aktiv kantlinje

en: Active box shadow
nb_NO: Aktiv bokskyggelegging

en: Active class
nb_NO: Aktiv klasse

en: Active classes
nb_NO: Aktive klasser

en: Active color
nb_NO: Aktiv farge

en: Active filter
nb_NO: Aktivt filter

en: Active filters
nb_NO: Aktive filtre

en: Active filters count
nb_NO: Antall aktive filtre

en: Active rating icon
nb_NO: Aktivt vurderingsikon

en: Active rating typography
nb_NO: Aktiv vurderingstypografi

en: Active styles
nb_NO: Aktive stiler

en: Active typography
nb_NO: Aktiv typografi

en: Adaptive height
nb_NO: Adaptiv høyde

en: Add
nb_NO: Legg til

en: Add "%root%" via keyboard shortcut "r + TAB".
nb_NO: Legg til "%root%" via hurtigtasten "r + TAB".

en: Add "brx_code_errors" as an URL parameter to show PHP errors if needed.
nb_NO: Legg til "brx_code_errors" som en URL-parameter for å vise PHP-feil ved behov.

en: Add "position: relative" as needed
nb_NO: Legg til "position: relative" etter behov

en: Add / Search for
nb_NO: Legg til / søk etter

en: Add / Search for templates
nb_NO: Legg til / Søk etter maler

en: Add Item
nb_NO: Legg til element

en: Add New
nb_NO: Legg til ny

en: Add New Custom Font
nb_NO: Legg til ny egendefinert font

en: Add New Template
nb_NO: Legg til ny template

en: Add New Template Bundle
nb_NO: Legg til ny templatebundle

en: Add New Template Tag
nb_NO: Legg til ny templatetagg

en: Add a "Toggle" element to your page that targets this Offcanvas to open it.
nb_NO: Legg til et "Veksle"-element på siden din som målretter denne Offcanvas for å åpne den.

en: Add a font variant
nb_NO: Legg til en fontvariant

en: Add at least two colors to create a gradient.
nb_NO: Legg til minst to farger for å lage en gradient.

en: Add context
nb_NO: Legg til kontekst

en: Add context to dates on archive templates.
nb_NO: Legg til kontekst for datoer på arkivmaler.

en: Add context to title on archive/search templates.
nb_NO: Legg til kontekst i tittelen på arkiv-/søkemaler.

en: Add custom headers in JSON format. Leave empty for default headers.
nb_NO: Legg til egendefinerte headere i JSON-format. La stå tomt for standardheadere.

en: Add element ID as needed
nb_NO: Legg til element-ID etter behov

en: Add elements
nb_NO: Legg til elementer

en: Add images
nb_NO: Legg til bilder

en: Add larger variable
nb_NO: Legg til større variabel

en: Add meta query
nb_NO: Legg til metaspørring

en: Add new capability
nb_NO: Legg til ny rettighet

en: Add parameters to be sent in the request body.
nb_NO: Legg til parametere som skal sendes i forespørselsteksten.

en: Add prefix
nb_NO: Legg til prefiks

en: Add products to cart to see cross-sells.
nb_NO: Legg til produkter i handlekurven for å se cross-sells.

en: Add smaller variable
nb_NO: Legg til mindre variabel

en: Add suffix
nb_NO: Legg til suffiks

en: Add taxonomy query
nb_NO: Legg til taksonomispørsmål

en: Add to cart
nb_NO: Legg i handlekurv

en: Add to favorites
nb_NO: Legg til i favoritter

en: Add to icon set
nb_NO: Legg til i ikonsett

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
nb_NO: Legg til din første farge i denne paletten ved å velge en fargeverdi ovenfor og deretter klikke "Lagre".

en: Add your offcanvas content in here
nb_NO: Legg til offcanvas-innholdet ditt her

en: Added
nb_NO: Lagt til

en: Added to cart
nb_NO: Lagt til i handlekurv

en: Added to icon. If there is no icon, it will be added to the overlay.
nb_NO: Lagt til ikon. Hvis det ikke er noe ikon, vil det bli lagt til overlayet.

en: Added to the search form as hidden input fields.
nb_NO: Lagt til i søkeskjemaet som skjulte inndatafelt.

en: Adding
nb_NO: Legger til

en: Adding to cart
nb_NO: Legger i handlevognen

en: Additional info
nb_NO: Tilleggsinformasjon

en: Additional information
nb_NO: Tilleggsinformasjon

en: Additional parameters
nb_NO: Tilleggsparametere

en: Additional properties
nb_NO: Tilleggsegenskaper

en: Additional target elements
nb_NO: Ytterligere målelementer

en: Address
nb_NO: Adresse

en: Addresses
nb_NO: Adresser

en: Adds inline CSS to %s tag.
nb_NO: Legger til inline CSS i %s-taggen.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
nb_NO: Legger til skript rett etter åpnende %s-tagg.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
nb_NO: Legger til skript rett før avsluttende %s-tagg.

en: Admin email
nb_NO: Admin e-post

en: Administrator role is not allowed as a security precaution.
nb_NO: Administratorrollen er ikke tillatt som en sikkerhetsforanstaltning.

en: Adobe fonts
nb_NO: Adobe-skrifter

en: Affiliate
nb_NO: Tilknyttet

en: After
nb_NO: Etter

en: After order review heading
nb_NO: Etter ordregjennomgangsoverskrift

en: After title
nb_NO: Etter tittel

en: Ajax loader
nb_NO: Ajax-laster

en: Ajax loader animation
nb_NO: Ajax-animasjon for innlasting

en: Ajax loader selector
nb_NO: Ajax-innlastingsvelger

en: Alert
nb_NO: Varsel

en: Align
nb_NO: Juster

en: Align content
nb_NO: Juster innhold

en: Align cross axis
nb_NO: Juster tverrakse

en: Align horizontal
nb_NO: Juster horisontalt

en: Align items
nb_NO: Juster elementer

en: Align main axis
nb_NO: Juster hovedakse

en: Align self
nb_NO: Juster selv

en: Align tables
nb_NO: Juster tabeller

en: Align vertical
nb_NO: Juster vertikalt

en: Alignment
nb_NO: Justering

en: All
nb_NO: Alle

en: All %s
nb_NO: Alle %s

en: All Code elements, SVG elements (source: code), and Query editor instances now require code signatures.
nb_NO: Alle Kode-elementer, SVG-elementer (kilde: kode) og Spørreredigeringsinstanser krever nå kodesignaturer.

en: All Custom Fonts
nb_NO: Alle egendefinerte fonter

en: All Template Bundles
nb_NO: Alle templatebundler

en: All Template Tags
nb_NO: Alle templatetagger

en: All Templates
nb_NO: Alle templates

en: All archives
nb_NO: Alle arkiver

en: All author posts
nb_NO: Alle forfatterens innlegg

en: All code instances
nb_NO: Alle kodeforekomster

en: All components are enabled in the block editor.
nb_NO: Alle komponenter er aktivert i blokkredigeringsprogrammet.

en: All headings
nb_NO: Alle overskrifter

en: All index jobs removed
nb_NO: Alle indekseringsjobber fjernet

en: All indexing jobs completed.
nb_NO: Alle indekseringsjobber fullført.

en: All revisions deleted
nb_NO: Alle revisjoner slettet

en: All right
nb_NO: Helt riktig

en: All selected elements must have the same parent
nb_NO: Alle valgte elementer må ha samme overordnede element

en: All sides linked
nb_NO: Alle sider lenket

en: All template types
nb_NO: Alle maltyper

en: All terms
nb_NO: Alle termer

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
nb_NO: Tillat andre nettsteder å bla gjennom og sette inn malene dine fra deres malbibliotek. Begrens maltilgang via innstillingene «Hvitliste URL-er» og «Passordbeskyttelse» nedenfor.

en: Allow specific user roles or individual users to execute code.
nb_NO: Tillat spesifikke brukerroller eller individuelle brukere å kjøre kode.

en: Allow the element's normal click behavior (like following links) instead of blocking it.
nb_NO: Tillat elementets normale klikkoppførsel (som å følge lenker) i stedet for å blokkere den.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
nb_NO: Tillat bruker å endre og kjøre kode gjennom Kode-elementet

en: Allow user to upload SVG files
nb_NO: Tillat bruker å laste opp SVG-filer

en: Allowed file formats
nb_NO: Tillatte filformater

en: Alphabetically
nb_NO: Alfabetisk

en: Alternate images
nb_NO: Veksle bilder

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
nb_NO: Alternativ til Breddegrad/Lengdegrad-feltene

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
nb_NO: Selv om det er veldig fristende å begynne å redigere med Bricks med en gang, vil du få en mye bedre opplevelse ved å raskt gå gjennom 'Kom i gang'-delen av Bricks Academy for å lære hvordan du bruker Bricks mest produktivt.

en: Always
nb_NO: Alltid

en: Always show
nb_NO: Vis alltid

en: Always shows in builder for editing.
nb_NO: Vises alltid i byggeren for redigering.

en: Always visible
nb_NO: Alltid synlig

en: Always visible in builder for styling purpose.
nb_NO: Alltid synlig i byggeverktøyet for stilformål.

en: Amazing
nb_NO: Fantastisk

en: An error occurred while cleaning up orphaned elements.
nb_NO: Det oppstod en feil under opprydding av foreldreløse elementer.

en: An error occurred while scanning for orphaned elements.
nb_NO: Det oppstod en feil under skanning etter foreldreløse elementer.

en: An error occurred, please try again later.
nb_NO: Det oppstod en feil, vennligst prøv igjen senere.

en: An error occurred.
nb_NO: Det oppstod en feil.

en: And
nb_NO: Og

en: Angle in °
nb_NO: Vinkel i °

en: Anim. Typing
nb_NO: Animert skriving

en: Animation
nb_NO: Animasjon

en: Animation delay
nb_NO: Animasjonsforsinkelse

en: Animation duration
nb_NO: Animasjonsvarighet

en: Animation end
nb_NO: Animasjon slutt

en: Animation in ms
nb_NO: Animasjon i ms

en: Animation speed in ms
nb_NO: Animasjonshastighet i ms

en: Another user
nb_NO: En annen bruker

en: Any
nb_NO: Hvilken som helst

en: Any breakpoint
nb_NO: Hvilket som helst brytningspunkt

en: Any option text
nb_NO: Tekst for «alle»-alternativet

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
nb_NO: Gjelder kun for overskrift eller knapp "Stil"-innstilling. Opprett og bruk globale farger gjennom din egen tilpassede "Fargepalett".

en: Apply
nb_NO: Bruk

en: Apply on
nb_NO: Bruk på

en: Apply preview
nb_NO: Bruk forhåndsvisning

en: Apply spacing inside
nb_NO: Bruk spacing inni

en: Apply to
nb_NO: Bruk på

en: Apply to child pages
nb_NO: Bruk på undersider

en: Apply to child terms
nb_NO: Bruk på undertermer

en: Archive
nb_NO: Arkiv

en: Archive (products)
nb_NO: Arkiv (produkter)

en: Archive description
nb_NO: Arkivbeskrivelse

en: Archive post types
nb_NO: Arkiver innholdstyper

en: Archive terms
nb_NO: Arkivtermer

en: Archive title
nb_NO: Arkivtittel

en: Archive type
nb_NO: Arkivtype

en: Archives
nb_NO: Arkiver

en: Archives: %s
nb_NO: Arkiv: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette dette brytningstidspunktet?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette Bricks-genererte data for denne %s?

en: Are you sure you want to delete this category? Deleting it also deletes all variables in this category.
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne kategorien? Hvis du sletter den, slettes også alle variablene i denne kategorien.

en: Are you sure you want to delete this font and all of its font variation files?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne skriften og alle dens skriftvariantfiler?

en: Are you sure you want to delete this icon set?
nb_NO: Er du sikker på at du vil slette denne ikonsamlingen?

en: Are you sure you want to move this font to the trash?
nb_NO: Er du sikker på at du vil flytte denne skriften til papirkurven?

en: Are you sure you want to remove all orphaned elements from your site? This action cannot be undone. Please perform a backup of your site before you proceed.
nb_NO: Er du sikker på at du vil fjerne alle foreldreløse elementer fra nettstedet ditt? Denne handlingen kan ikke angres. Vennligst ta en sikkerhetskopi av nettstedet ditt før du fortsetter.

en: Are you sure you want to remove this icon?
nb_NO: Er du sikker på at du vil fjerne dette ikonet?

en: Are you sure you want to unlink this component?
nb_NO: Er du sikker på at du vil koble fra denne komponenten?

en: Arguments
nb_NO: Argumenter

en: Arrows
nb_NO: Piler

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
nb_NO: Artiklene kunne ikke lastes. Besøk den offisielle kunnskapsbasen:

en: Ascending
nb_NO: Stigende

en: Asides
nb_NO: Notiser

en: Aspect ratio
nb_NO: Størrelsesforhold

en: Assign/unassign global classes
nb_NO: Tildele/fjerne globale klasser

en: Attachment
nb_NO: Vedlegg

en: Attachment Page
nb_NO: Vedleggsside

en: Attribute
nb_NO: Attributt

en: Attributes
nb_NO: Attributter

en: Attribution
nb_NO: Henvisning

en: Audio
nb_NO: Lyd

en: Author
nb_NO: Forfatter

en: Author ID
nb_NO: Forfatter-ID

en: Author archive URL
nb_NO: Forfatterarkiv-URL

en: Author avatar
nb_NO: Forfatterens avatar

en: Author bio
nb_NO: Forfatterbio

en: Author email
nb_NO: Forfatter-e-post

en: Author meta
nb_NO: Forfattermeta

en: Author name
nb_NO: Forfatternavn

[ctx: Author name]
en: Name
nb_NO: Navn

en: Author website
nb_NO: Forfatterens nettside

en: Author: %s
nb_NO: Forfatter: %s

en: Authorization
nb_NO: Autorisasjon

en: Auto height
nb_NO: Automatisk høyde

en: Auto log in user
nb_NO: Automatisk innlogging av bruker

en: Auto login after activation
nb_NO: Automatisk pålogging etter aktivering

en: Auto poster
nb_NO: Automatisk plakat

en: Auto scroll element into view
nb_NO: Autoskroll element i visning

en: Auto toggle child terms
nb_NO: Automatisk vis/skjul undertermer

en: Auto width
nb_NO: Autobredde

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
nb_NO: Auto-generert hvis skjemaet bare krever e-postadresse for registrering.

en: Autocomplete
nb_NO: Autofullføring

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
nb_NO: Autogenerert hvis ingen passord er påkrevd/sendt inn.

en: Automatically adjust the map view to fit all markers when markers are added or removed.
nb_NO: Juster kartvisningen automatisk for å passe alle markører når markører legges til eller fjernes.

en: Autoplay
nb_NO: Automatisk avspilling

en: Autoplay delay in ms
nb_NO: Autoplay-forsinkelse i ms

en: Autoplay is not supported when using preview image.
nb_NO: Automatisk avspilling støttes ikke når du bruker forhåndsvisningsbilde.

en: Autosave
nb_NO: Autolagring

en: Autosave by
nb_NO: Autolagret av

en: Autosave interval (seconds)
nb_NO: Intervall for autolagring (sekunder)

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
nb_NO: Tilgjengelig via "+"-handlingsikon og høyreklikk-kontekstmeny.

en: Available via "Layout" action icon.
nb_NO: Tilgjengelig via "Layout"-handlingsikon.

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
nb_NO: Tilgjengelig via hurtigtast og høyreklikk-kontekstmeny.

en: Avatar border
nb_NO: Avatarramme

en: Avatar box shadow
nb_NO: Avatarskygge

en: Avatar image of %s
nb_NO: Avatarbilde av %s

en: Avatar position
nb_NO: Avatarposisjon

en: Avatar size
nb_NO: Avatarstørrelse

en: Avoid using in combination with third-party filter plugins.
nb_NO: Unngå bruk i kombinasjon med tredjeparts filterprogramtillegg.

en: Aye
nb_NO: Jada

en: BCC email address
nb_NO: BCC e-postadresse

en: Back
nb_NO: Tilbake

en: Back delay in ms
nb_NO: Tilbakeforsinkelse i ms

en: Back speed in ms
nb_NO: Tilbakehastighet i ms

en: Back to Top
nb_NO: Tilbake til toppen

en: Back to builder
nb_NO: Tilbake til byggeren

en: Back to icon sets
nb_NO: Tilbake til ikonsett

en: Back to import manager
nb_NO: Tilbake til importadministratoren

en: Back to settings
nb_NO: Tilbake til innstillinger

en: Backdrop
nb_NO: Bakgrunn

en: Background
nb_NO: Bakgrunn

en: Background active
nb_NO: Bakgrunn aktiv

en: Background attachment
nb_NO: Bakgrunnsfesting

en: Background blend mode
nb_NO: Bakgrunnsblandingsmodus

en: Background color
nb_NO: Bakgrunnsfarge

en: Background custom size
nb_NO: Egendefinert bakgrunnsstørrelse

en: Background filters
nb_NO: Bakgrunnsfiltre

en: Background image
nb_NO: Bakgrunnsbilde

en: Background position
nb_NO: Bakgrunnsposisjon

en: Background repeat
nb_NO: Bakgrunnsrepetisjon

en: Background size
nb_NO: Bakgrunnsstørrelse

en: Background video
nb_NO: Bakgrunnsvideo

en: Bar
nb_NO: Linje

en: Bar background color
nb_NO: Linjebakgrunnsfarge

en: Bar border
nb_NO: Linjeramme

en: Bar color
nb_NO: Søylefarge

en: Bar height
nb_NO: Linjehøyde

en: Base breakpoint
nb_NO: Grunnleggende brytningstidspunkt

en: Base font size
nb_NO: Grunnleggende skriftstørrelse

en: Baseline
nb_NO: Grunnlinje

en: Baseline step
nb_NO: Grunnlinjetrinn

en: Basic
nb_NO: Grunnleggende

en: Basic Text
nb_NO: Enkel tekst

en: Beautiful
nb_NO: Vakkert

en: Before
nb_NO: Før

en: Before order review heading
nb_NO: Før ordregjennomgangsoverskrift

en: Before payment
nb_NO: Før betaling

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
nb_NO: Før du deaktiverer Bricks, kan du fortelle meg hvorfor? Jeg vil gjerne bruke tilbakemeldingen din til å forbedre Bricks. Tusen takk!

en: Berlin, Germany
nb_NO: Berlin, Tyskland

en: Billing address
nb_NO: Fakturaadresse

en: Black
nb_NO: Svart

en: Block
nb_NO: Blokk

en: Block editor
nb_NO: Blokkredigerer

en: Block not available
nb_NO: Blokk ikke tilgjengelig

en: Blockquote
nb_NO: Sitat

en: Blockquote border
nb_NO: Sitatblokk-kant

en: Blockquote margin
nb_NO: Sitatblokk-margin

en: Blockquote padding
nb_NO: Sitatblokk-padding

en: Blockquote typography
nb_NO: Sitatblokk-typografi

en: Blur
nb_NO: Uskarphet

en: Body (footer) scripts
nb_NO: Body (footer) skript

en: Body (header) scripts
nb_NO: Body (header) skript

en: Body - Heading
nb_NO: Brødtekst - overskrift

en: Body parameters
nb_NO: Body parametere

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
nb_NO: Body-skript legges til rett etter den åpnende %s-taggen.

en: Body typography
nb_NO: Brødteksttypografi

en: Bold
nb_NO: Fet

en: Border
nb_NO: Ramme

en: Border / Box Shadow
nb_NO: Kantlinje / boksskygge

en: Border color
nb_NO: Rammefarge

en: Border width
nb_NO: Bredde på kantlinje

en: Both
nb_NO: Begge

en: Bottom
nb_NO: Bunn

en: Bottom / End
nb_NO: Bunn / slutt

en: Bottom center
nb_NO: Nederst i midten

en: Bottom left
nb_NO: Nederst til venstre

en: Bottom right
nb_NO: Nederst til høyre

en: Box Zoom
nb_NO: Boks Zoom

en: Box list
nb_NO: Boksliste

en: Box shadow
nb_NO: Boksskygge

en: Boxed
nb_NO: Boks

en: Boxed max. width
nb_NO: Boks maks. bredde

en: Breadcrumb
nb_NO: Brødsmulesti

en: Breadcrumbs
nb_NO: Brødsmulesti

en: Breakpoint already exists
nb_NO: Breakpoint eksisterer allerede

en: Breakpoint label must start with a letter.
nb_NO: Breakpoint-etiketten må begynne med en bokstav.

en: Brightness
nb_NO: Lysstyrke

en: Brilliant
nb_NO: Strålende

en: Browse
nb_NO: Bla gjennom

en: Browse Media Library
nb_NO: Bla gjennom mediebiblioteket

en: Browse Unsplash
nb_NO: Bla gjennom Unsplash

en: Browser
nb_NO: Nettleser

en: Browser storage
nb_NO: Nettleserlagring

en: Builder
nb_NO: Bygger

en: Builder access
nb_NO: Byggertilgang

en: Builder capabilities
nb_NO: Byggerrettigheter

en: Builder mode
nb_NO: Byggermodus

en: Built in icon sets
nb_NO: Innebygde ikonsett

en: Built-in icon sets
nb_NO: Innebygde ikonsamlinger

en: Bulk actions
nb_NO: Massehandlinger

en: Bulk edit
nb_NO: Masseredigering

en: Bullet List
nb_NO: Punktliste

en: Bulleted list
nb_NO: Punktliste

en: Bundle
nb_NO: Pakke

en: Bundles
nb_NO: Pakker

en: Butt
nb_NO: Rumpe

en: Button
nb_NO: Knapp

en: Button background
nb_NO: Knappebakgrunn

en: Button border
nb_NO: Knapperamme

en: Button box shadow
nb_NO: Knappeskygge

en: Button link
nb_NO: Knappelenke

en: Button size
nb_NO: Knappestørrelse

en: Button style
nb_NO: Knappestil

en: Button text
nb_NO: Knappetekst

en: Button typography
nb_NO: Knappetypografi

en: Button width
nb_NO: Knappebredde

en: Buttons
nb_NO: Knapper

en: Buy product
nb_NO: Kjøp produkt

en: By default, covers entire available width.
nb_NO: Som standard dekker hele tilgjengelig bredde.

en: By default, form fields are validated on input, blur and submit.
nb_NO: Som standard valideres skjemafelt ved inndata, tapt fokus og innsending.

en: By default, only the most specific theme style is loaded. To load all theme styles whose conditions are met, select "Load all matching theme styles".
nb_NO: Som standard lastes kun den mest spesifikke temastilen. For å laste alle temastiler som oppfyller betingelsene, velg "Last alle matchende temastiler".

en: By default, the favorite fonts are listed first in the font-family options. To show only the favorite fonts, select "Show favorites only" at %s.
nb_NO: Som standard vises favoritskriftene først i skrifttype-alternativene. For å vise kun favoritskriftene, velg "Vis kun favoritter" på %s.

en: By default, the min/max values are dynamically set based on each filter query loop results. Disable this feature so the min/max values are only set initially.
nb_NO: Som standard settes min/maks-verdiene dynamisk basert på resultatene fra hver filterforespørselsløkke. Deaktiver denne funksjonen slik at min/maks-verdiene bare settes innledningsvis.

en: By default, this icon is always visible and rotates 90° when the accordion item is expanded. To display different icons for each state, duplicate this icon and set the "Show" option to "Collapsed" for one and "Expanded" for the other.
nb_NO: Som standard er dette ikonet alltid synlig og roterer 90° når trekkspillelementet er utvidet. For å vise ulike ikoner for hver tilstand, dupliser dette ikonet og sett "Vis"-alternativet til "Sammenfoldet" for det ene og "Utvidet" for det andre.

en: By default, users can access the default WordPress auth pages by adding %1$s to the URL, bypassing custom authentication pages. Enable this setting to remove this bypass option and always use your custom authentication pages and behavior as set above.
nb_NO: Som standard kan brukere få tilgang til standard WordPress-autentiseringssider ved å legge til %1$s i URL-en, og dermed omgå tilpassede autentiseringssider. Aktiver denne innstillingen for å fjerne denne omgåelsesmuligheten og alltid bruke dine tilpassede autentiseringssider og oppførsel som angitt ovenfor.

en: Bypass maintenance
nb_NO: Omgå vedlikehold

en: CSS Filters
nb_NO: CSS-filtre

en: CSS ID
nb_NO: CSS-ID

en: CSS Selector
nb_NO: CSS-velger

en: CSS class
nb_NO: CSS-klasse

en: CSS classes
nb_NO: CSS-klasser

en: CSS files processed
nb_NO: CSS-filer behandlet

en: CSS filter
nb_NO: CSS-filter

en: CSS is automatically wrapped in style tags.
nb_NO: CSS pakkes automatisk inn i style-tagger.

en: CSS loading method
nb_NO: CSS-lastemetode

en: CSS selector
nb_NO: CSS-velger

en: CSS selector of the element to insert the AJAX loader into.
nb_NO: CSS-velger for elementet som AJAX-lasteren skal settes inn i.

en: CSS selectors
nb_NO: CSS-velgere

en: Cache
nb_NO: Hurtigbuffer

en: Cache duration
nb_NO: Cache-varighet

en: Cache query loops
nb_NO: Mellomlagre spørringsløkker

en: Calculation method
nb_NO: Beregningsmetode

en: Calendar
nb_NO: Kalender

en: Can also be set globally via theme styles.
nb_NO: Kan også settes globalt via temastiler.

en: Cancel
nb_NO: Avbryt

en: Canvas
nb_NO: Lerret

en: Capabilities
nb_NO: Funksjoner

en: Capability
nb_NO: Funksjon

en: Capitalize
nb_NO: Store bokstaver

en: Caption
nb_NO: Bildetekst

en: Caption type
nb_NO: Bildeteksttype

en: Carousel
nb_NO: Karusell

en: Cart
nb_NO: Handlekurv

en: Cart Cross-sells
nb_NO: Kryssalg i handlekurven

en: Cart Details
nb_NO: Handlekurvdetaljer

en: Cart contents
nb_NO: Handlekurvinnhold

en: Cart count
nb_NO: Antall i handlekurv

en: Cart coupon
nb_NO: Handlekurvkupong

en: Cart cross sells
nb_NO: Kryssalg med handlevogn

en: Cart items
nb_NO: Handlekurvvarer

en: Cart product name
nb_NO: Handlekurv produktnavn

en: Cart product quantity
nb_NO: Handlekurv produktantall

en: Cart product subtotal
nb_NO: Handlekurv produkt delsum

en: Cart remove product
nb_NO: Handlekurv fjern produkt

en: Cart subtotal
nb_NO: Handlekurv delsum

en: Cart totals
nb_NO: Handlekurv totalt

en: Cart update
nb_NO: Oppdater handlekurv

en: Cart updated
nb_NO: Handlekurv oppdatert

en: Cascade layer
nb_NO: Kaskadenivå

en: Categories
nb_NO: Kategorier

en: Categories & Tags
nb_NO: Kategorier og stikkord

en: Categories deleted
nb_NO: Kategorier slettet

en: Categories imported
nb_NO: Kategorier importert

en: Categorize
nb_NO: Kategoriser

en: Category
nb_NO: Kategori

en: Category: %s
nb_NO: Kategori: %s

en: Center
nb_NO: Midtstill

en: Center center
nb_NO: Midtstill senter

en: Center left
nb_NO: Midtstill venstre

en: Center mode
nb_NO: Sentermodus

en: Center right
nb_NO: Midtstill høyre

en: Champ
nb_NO: Champion

en: Change content
nb_NO: Endre innhold

en: Change image
nb_NO: Endre bilde

en: Characters per minute
nb_NO: Tegn per minutt

en: Chart size in px
nb_NO: Diagramstørrelse i px

en: Chats
nb_NO: Chatter

en: Check for orphaned elements on builder save
nb_NO: Se etter foreldreløse elementer ved lagring i byggeren

en: Checkbox
nb_NO: Avkrysningsboks

en: Checkout
nb_NO: Kasse

en: Checkout coupon
nb_NO: Utsjekkingskupong

en: Checkout customer details
nb_NO: Kundeopplysninger ved utsjekking

en: Checkout login
nb_NO: Innlogging ved utsjekking

en: Checkout order payment
nb_NO: Ordrebetaling ved utsjekking

en: Checkout order review
nb_NO: Ordregjennomgang ved utsjekking

en: Checkout order table
nb_NO: Ordretabell ved utsjekking

en: Checkout thank you
nb_NO: Takk for kjøpet-side

en: Checks for %1$s on builder save to check for orphaned elements. Always checked on load regardless of this setting. Can also be manually enabled by adding %2$s to the builder URL.
nb_NO: Sjekker for %1$s ved lagring i byggeren for å finne foreldreløse elementer. Sjekkes alltid ved innlasting uavhengig av denne innstillingen. Kan også aktiveres manuelt ved å legge til %2$s i bygger-URL-en.

en: Child of
nb_NO: Underordnet av

en: Childless
nb_NO: Uten underelementer

en: Childless terms only
nb_NO: Kun barnløse vilkår

en: Choose a color for this attribute term
nb_NO: Velg en farge for denne attributtbetingelsen

en: Choose a color for this attribute value.
nb_NO: Velg en farge for denne attributtverdien.

en: Choose an image for this attribute term
nb_NO: Velg et bilde for denne attributtbetingelsen

en: Choose an image for this attribute value.
nb_NO: Velg et bilde for denne attributtverdien.

en: Choose at which breakpoint do you want to start showing this popup or on which specific breakpoints.
nb_NO: Velg ved hvilket breakpoint du vil begynne å vise denne popupen eller på hvilke spesifikke breakpoints.

en: Choose files
nb_NO: Velg filer

en: Choose how passwords are managed. "Template password" uses this template's password to protect content according to template conditions. "Post password" protects content that has an individual post password set. "Template & post password" uses the template password, but individual post passwords will be used instead if set.
nb_NO: Velg hvordan passord skal håndteres. "Templatepassord" bruker denne templatens passord for å beskytte innhold i henhold til templatebetingelser. "Innleggspassord" beskytter innhold som har et individuelt innleggspassord angitt. "Template- og innleggspassord" bruker templatepassordet, men individuelle innleggspassord vil bli brukt i stedet hvis de er angitt.

en: Choose how to display product variations.
nb_NO: Velg hvordan produktvarianter skal vises.

en: Choose image
nb_NO: Velg bilde

en: Circle
nb_NO: Sirkel

en: Class
nb_NO: Klasse

en: Class "%s" has been moved to trash but your modifications are kept.
nb_NO: Klassen "%s" har blitt flyttet til papirkurven, men endringene dine er beholdt.

en: Class found in trash
nb_NO: Klasse funnet i papirkurven

en: Class name
nb_NO: Klassenavn

en: Class name already exists
nb_NO: Klassenavnet eksisterer allerede

en: Classes
nb_NO: Klasser

en: Classes discarded
nb_NO: Klasser forkastet

en: Classes duplicated
nb_NO: Klasser duplisert

en: Classes found
nb_NO: Klasser funnet

en: Classes renamed
nb_NO: Klasser omdøpt

en: Clause name
nb_NO: Klausulnavn

en: Clause name description
nb_NO: Klausulens navn Beskrivelse

en: Clean
nb_NO: Rens

en: Clean up
nb_NO: Rydd opp

en: Clean up all orphaned elements
nb_NO: Rydd opp alle foreldreløse elementer

en: Clear
nb_NO: Tøm

en: Clear all
nb_NO: Fjern alle

en: Clear filter
nb_NO: Fjern filter

en: Clear form
nb_NO: Tøm skjema

en: Clear gallery
nb_NO: Tøm galleriet

en: Clear non-existing dynamic data
nb_NO: Fjern ikke-eksisterende dynamiske data

en: Click
nb_NO: Klikk

en: Click "Accept" to use the incoming database changes. Click "Discard" to save your current builder data instead.
nb_NO: Klikk "Godta" for å bruke de innkommende databaseendringene. Klikk "Forkast" for å lagre dine nåværende byggerdataene i stedet.

en: Click "Continue filter index" to immediately run any remaining/queued filter index jobs instead of waiting for the next WP cronjob.
nb_NO: Klikk "Fortsett filterindeks" for å umiddelbart kjøre eventuelle gjenværende/køede filterindeksjobber i stedet for å vente på neste WP-cronjobb.

en: Click "Regenerate filter index" to regenerate the query filter index for your entire website.
nb_NO: Klikk "Regenerer filterindeks" for å regenerere spørringsfilteret for hele nettstedet ditt.

en: Click me
nb_NO: Klikk meg

en: Click on any element to add it to your canvas.
nb_NO: Klikk på et element for å legge det til på lerretet ditt.

en: Click on any element to add it to your popup.
nb_NO: Klikk på et element for å legge det til i popupen din.

en: Click or hover
nb_NO: Klikk eller hover

en: Click the "+" icon to add your first condition.
nb_NO: Klikk på "+"-ikonet for å legge til din første betingelse.

en: Click the "+" icon to add your first interaction.
nb_NO: Klikk på "+"-ikonet for å legge til din første interaksjon.

en: Click the "Generate variables" button to auto-generate all your fluid typography variables.
nb_NO: Klikk på knappen "Generer variabler" for å automatisk generere alle variablene for flytende typografi.

en: Click the button above to retrieve all Code element, SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances and review the code for every page, template, etc.
nb_NO: Klikk på knappen ovenfor for å hente alle kodeelementer, SVG-elementer (kode), spørringseditor, og "echo"-tag-forekomster og evaluere koden for hver side, mal, osv.

en: Click the button to retrieve a list of all global element instances. Then review and convert them to components either individually, in bulk, or by manually unlinking them in the builder. Once done, please delete all global elements from the elements panel in the builder.
nb_NO: Klikk på knappen for å hente en liste over alle forekomster av globale elementer. Gjennomgå og konverter dem til komponenter enten individuelt, i bulk, eller ved å manuelt frakoble dem i byggeverktøyet. Når du er ferdig, vennligst slett alle globale elementer fra elementpanelet i byggeverktøyet.

en: Click this button to remove all index jobs. Useful if your index jobs are stuck due to unknown reasons. You should regenerate the filter index afterwards.
nb_NO: Klikk på denne knappen for å fjerne alle indeksjobber. Nyttig hvis indeksjobbene dine har stoppet opp av ukjente årsaker. Du bør regenerere filterindeksen etterpå.

en: Click to apply the latest filter settings. This ensures all filter options are up-to-date.
nb_NO: Klikk for å bruke de siste filterinnstillingene. Dette sikrer at alle filteralternativer er oppdaterte.

en: Click to download
nb_NO: Klikk for å laste ned

en: Click to set preview content.
nb_NO: Klikk for å angi forhåndsvisningsinnhold.

en: Clone
nb_NO: Klone

en: Close
nb_NO: Lukk

en: Close (ESC)
nb_NO: Lukk (ESC)

en: Close after
nb_NO: Lukk etter

en: Close button
nb_NO: Lukkeknapp

en: Close color
nb_NO: Lukkefarge

en: Close icon
nb_NO: Lukkeikon

en: Close mini cart
nb_NO: Lukk minikurv

en: Close mobile menu
nb_NO: Lukk mobilmeny

en: Close on
nb_NO: Lukk ved

en: Close popup on click
nb_NO: Lukk popup-vinduet ved klikk

en: Close position
nb_NO: Lukkeposisjon

en: Close search
nb_NO: Lukk søk

en: Close size
nb_NO: Lukkestørrelse

en: Closest corner
nb_NO: Nærmeste hjørne

en: Closest side
nb_NO: Nærmeste side

en: Cloud
nb_NO: Sky

en: Cloudflare Turnstile API key required! Add key in dashboard under: %s
nb_NO: Cloudflare Turnstile API-nøkkel kreves! Legg til nøkkel i dashbordet under: %s

en: Cluster
nb_NO: Klynge

en: Code
nb_NO: Kode

en: Code control
nb_NO: Kodekontroll

en: Code execution
nb_NO: Kodekjøring

en: Code execution has been explicitly disabled by the %s filter. This filter is currently overriding your Bricks settings.
nb_NO: Kodekjøring har blitt eksplisitt deaktivert av %s-filteret. Dette filteret overstyrer for øyeblikket dine Bricks-innstillinger.

en: Code execution is disabled
nb_NO: Kodekjøring er deaktivert

en: Code execution not allowed.
nb_NO: Kodeeksekvering ikke tillatt.

en: Code execution, if needed, must be explicitly enabled.
nb_NO: Kjøring av kode, hvis nødvendig, må aktiveres eksplisitt.

en: Code execution: Disabled by default
nb_NO: Kodekjøring: Deaktivert som standard

en: Code review
nb_NO: Kodeevaluering

en: Code signatures
nb_NO: Kodesignaturer

en: Code signatures are locked.
nb_NO: Kodesignaturer er låst.

en: Code signatures regenerated successfully.
nb_NO: Kodesignaturer regenerert.

en: Code signed
nb_NO: Kode signert

en: Code that requires execution only runs when it has a valid code signature.
nb_NO: Kode som krever kjøring, kjører bare når den har en gyldig kodesignatur.

en: Collapse
nb_NO: Slå sammen

en: Collapse inactive
nb_NO: Skjul inaktive

en: Collapse on page load
nb_NO: Skjul ved sidelasting

en: Collapsed
nb_NO: Sammenfoldet

en: Color
nb_NO: Farge

en: Color #%s
nb_NO: Farge #%s

en: Color close
nb_NO: Farge på lukking

en: Color editor
nb_NO: Fargeredigerer

en: Color palette
nb_NO: Fargepalett

en: Color preview
nb_NO: Fargeforhåndsvisning

en: Color stop
nb_NO: Fargestopp

en: Colors
nb_NO: Farger

en: Column
nb_NO: Kolonne

en: Column gap
nb_NO: Kolonnemellomrom

en: Columns
nb_NO: Kolonner

en: Coming soon
nb_NO: Kommer snart

en: Comma-separated list of results per page options.
nb_NO: Kommaseparert liste over alternativer for resultater per side.

en: Command palette
nb_NO: Kommandopalett

en: Comment
nb_NO: Kommentar

en: Comment count
nb_NO: Antall kommentarer

en: Comment navigation
nb_NO: Kommentarnavigasjon

en: Comments
nb_NO: Kommentarer

en: Comments are closed.
nb_NO: Kommentarfeltet er stengt.

en: Comments are disabled.
nb_NO: Kommentarer er deaktivert.

en: Common classes
nb_NO: Vanlige klasser

en: Common taxonomies
nb_NO: Felles taksonomier

en: Community
nb_NO: Fellesskap

en: Community templates
nb_NO: Maler fra fellesskapet

en: Compact
nb_NO: Kompakt

en: Compare
nb_NO: Sammenlign

en: Compare with
nb_NO: Sammenlign med

en: Component
nb_NO: Komponent

en: Component %s
nb_NO: Komponent %s

en: Component configured but preview unavailable
nb_NO: Komponenten er konfigurert, men forhåndsvisning er ikke tilgjengelig

en: Component preview error
nb_NO: Feil ved forhåndsvisning av komponent

en: Component preview unavailable
nb_NO: Forhåndsvisning av komponent ikke tilgjengelig

en: Components
nb_NO: Komponenter

en: Condition
nb_NO: Betingelse

en: Conditions
nb_NO: Betingelser

en: Conditions always run before query loop.
nb_NO: Betingelser kjøres alltid før spørringsløkken.

en: Conditions don't run in the builder.
nb_NO: Betingelser kjører ikke i byggeverktøyet.

en: Configure
nb_NO: Konfigurer

en: Configure "Marker: Type" on the connected "Map" element to render text or image markers. The settings below will precede the settings on the "Map" element.
nb_NO: Konfigurer "Markør: Type" på det tilkoblede "Kart"-elementet for å vise tekst- eller bildemarkører. Innstillingene nedenfor vil ha forrang over innstillingene på "Kart"-elementet.

en: Configure the API settings to retrieve data from an API endpoint.
nb_NO: Konfigurer API-innstillingene for å hente data fra et API-endepunkt.

en: Configure the scale generator as per your requirements.
nb_NO: Konfigurer vektgeneratoren i henhold til dine behov.

en: Configure your API settings (URL, etc.) and fetch data to view and work with the API response data.
nb_NO: Konfigurer API-innstillingene (URL osv.) og hent data for å vise og arbeide med API-svardataene.

en: Confirm
nb_NO: Bekreft

en: Confirmation
nb_NO: Bekreftelse

en: Confirmation email
nb_NO: Bekreftelsese-post

en: Conflict
nb_NO: Konflikt

en: Conflict: Class "%s" has been permanently deleted by another user.
nb_NO: Konflikt: Klassen "%s" har blitt permanent slettet av en annen bruker.

en: Conflict: Some classes exist in both trash and active classes
nb_NO: Konflikt: Noen klasser eksisterer både i papirkurven og aktive klasser

en: Conflicts
nb_NO: Konflikter

en: Congrats
nb_NO: Gratulerer

en: Conic
nb_NO: Konisk

en: Connect
nb_NO: Koble til

en: Connect property
nb_NO: Koble til egenskap

en: Connect the CSS ID to a property to set it on an per-instance basis to avoid same ID conflicts.
nb_NO: Koble CSS-ID-en til en egenskap for å angi den per forekomst for å unngå konflikter med samme ID.

en: Connect the form fields to the post data that you want to create on form submit.
nb_NO: Koble skjemafeltene til innleggsdataene du vil opprette ved innsending av skjemaet.

en: Connect the form fields to the post data that you want to update on form submit.
nb_NO: Koble skjemafeltene til innleggsdataene du vil oppdatere ved innsending av skjemaet.

en: Connected property
nb_NO: Tilkoblet egenskap

en: Construct the selector you want to create from the node tree below by toggling the relevant selectors.
nb_NO: Sett sammen velgeren du vil opprette fra nodetreet nedenfor ved å veksle de relevante velgerne.

en: Contact form
nb_NO: Kontaktskjema

en: Contact us
nb_NO: Kontakt oss

en: Contain
nb_NO: Begrens

en: Container
nb_NO: Beholder

en: Content
nb_NO: Innhold

en: Content align horizontal
nb_NO: Innholdsjustering horisontalt

en: Content align vertical
nb_NO: Innholdsjustering vertikalt

en: Content background
nb_NO: Innholdsbakgrunn

en: Content border
nb_NO: Innholdskant

en: Content box shadow
nb_NO: Innholdsboks-skygge

en: Content goes here ..
nb_NO: Innhold plasseres her ..

en: Content loaded
nb_NO: Innhold lastet

en: Content margin
nb_NO: Innholdsmargin

en: Content padding
nb_NO: Innholdsutfylling

en: Content selector
nb_NO: Innholdsvelger

en: Content text align
nb_NO: Innholdstekstjustering

en: Content type
nb_NO: Innholdstype

en: Content typography
nb_NO: Innhold-typografi

en: Content width
nb_NO: Innholdsbredde

en: Context ID
nb_NO: Kontekst-ID

en: Context type
nb_NO: Konteksttype

en: Contextual spacing
nb_NO: Kontekstuell mellomrom

en: Contextual spacing applies a top margin to elements with a preceding sibling within embedded content.
nb_NO: Kontekstuell spacing legger til en toppmargin på elementer med et foregående søskenelement innenfor innebygd innhold.

en: Contextual spacing targets embedded content (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Use this field to apply contextual spacing to additional selectors, separated by commas.
nb_NO: Kontekstuell spacing målretter innebygd innhold (Rik tekst, Innleggsinnhold, WooCommerce). Bruk dette feltet for å bruke kontekstuell spacing på flere velgere, adskilt med komma.

en: Continue index job
nb_NO: Fortsett indeksjobb

en: Continue on error
nb_NO: Fortsett ved feil

en: Contrast
nb_NO: Kontrast

en: Control dropdown element text.
nb_NO: Kontroller tekst i nedtrekkselementer.

en: Control group visibility
nb_NO: Kontroller gruppesynlighet

en: Control panel
nb_NO: Kontrollpanel

en: Control when to show the global classes import manager when pasting elements, importing classes or templates.
nb_NO: Kontroller når importverktøyet for globale klasser skal vises ved innliming av elementer, import av klasser eller maler.

en: Controls
nb_NO: Kontroller

en: Convert
nb_NO: Konverter

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
nb_NO: Konverter "Container" til nye "Seksjon"- og "Blokk"-elementer

en: Convert Block editor data into Bricks data and vice versa.
nb_NO: Konverter Block Editor-data til Bricks-data og omvendt.

en: Convert element IDs & classes
nb_NO: Konverter element-ID-er og klasser

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
nb_NO: Konverter mal ved import/innsetting fra Container til ny struktur for layoutelementer

en: Convert templates
nb_NO: Konverter maler

en: Convert to components
nb_NO: Konverter til komponenter

en: Convert variation dropdowns to color/image/label swatches on the add to cart element.
nb_NO: Konverter variasjonsrullegardinmenyer til farge/bilde/etikett-swatches på legg-til-handlekurv-elementet.

en: Converter
nb_NO: Konverter

en: Cookie consent
nb_NO: Samtykke til informasjonskapsler

en: Cool
nb_NO: Kult

en: Coordinates
nb_NO: Koordinater

en: Copied
nb_NO: Kopiert

en: Copied to clipboard
nb_NO: Kopiert til utklippstavlen

en: Copy
nb_NO: Kopier

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
nb_NO: Kopier og lim inn passordet for "Mine Templates" som du har fått fra det eksterne nettstedet her.

en: Copy CSS selector
nb_NO: Kopier CSS-velger

en: Copy and paste the code below into your Bricks child theme to allow those functions to be called through the "echo" tag. Remove the function names you don't want to allow. Explore the %s documentation for more code examples such as using regex for more flexible echo tag checks, etc.
nb_NO: Kopier og lim inn koden nedenfor i ditt Bricks barnetema for å tillate at disse funksjonene kan kalles gjennom "echo"-taggen. Fjern funksjonsnavnene du ikke vil tillate. Utforsk %s-dokumentasjonen for flere kodeeksempler, som å bruke regex for mer fleksible echo-tag-kontroller, osv.

en: Copy the element ID you want to toggle and paste it into the "CSS selector" setting below.
nb_NO: Kopier element-ID-en du vil veksle og lim den inn i "CSS-velger"-innstillingen nedenfor.

en: Copy to clipboard
nb_NO: Kopier til utklippstavlen

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
nb_NO: Kopier og lim inn kode fra et av kartene på %s

en: Copy/paste element attributes
nb_NO: Kopiere/lime inn elementattributter

en: Copy/paste element conditions
nb_NO: Kopiere/lime inn elementbetingelser

en: Copy/paste element interactions
nb_NO: Kopiere/lime inn elementinteraksjoner

en: Copy/paste element styles
nb_NO: Kopiere/lime inn elementstiler

en: Copy/paste elements
nb_NO: Kopiere/lime inn elementer

en: Copy/paste global class styles
nb_NO: Kopiere/lime inn globale klassestiler

en: Corrupted filter element database has been fixed
nb_NO: Korrupt filterelement-database har blitt reparert

en: Count
nb_NO: Antall

en: Count from
nb_NO: Tell fra

en: Count to
nb_NO: Tell til

en: Countdown
nb_NO: Nedtelling

en: Counter
nb_NO: Teller

en: Coupon
nb_NO: Kupong

en: Coupon applied
nb_NO: Kupong brukt

en: Coupon message
nb_NO: Kupongmelding

en: Coupon removed
nb_NO: Kupong fjernet

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
nb_NO: Kuponger er deaktivert. For å aktivere kuponger, gå til %1$sWooCommerce-innstillinger%2$s

en: Cover
nb_NO: Dekk

en: Create
nb_NO: Opprett

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
nb_NO: Opprett og administrer et ubegrenset antall tilpassede sidepaneler. Legg til sidepaneler i byggeverktøyet ved hjelp av "Sidebar"-elementet.

en: Create component
nb_NO: Opprett komponent

en: Create components
nb_NO: Opprette komponenter

en: Create global classes
nb_NO: Opprette globale klasser

en: Create icon set
nb_NO: Opprett ikonsamling

en: Create new sidebar
nb_NO: Opprett nytt sidepanel

en: Create new template:
nb_NO: Opprett ny mal:

en: Create post
nb_NO: Opprett innlegg

en: Create properties and connect them to your component settings to customize a component instance.
nb_NO: Opprett egenskaper og koble dem til komponentinnstillingene dine for å tilpasse en komponentinstans.

en: Create property
nb_NO: Opprett egenskap

en: Create template
nb_NO: Opprett mal

en: Create templates
nb_NO: Opprette maler

en: Create your own builder mode via CSS variables.
nb_NO: Lag din egen byggermodus via CSS-variabler.

en: Create your own elements
nb_NO: Lag dine egne elementer

en: Create, edit and use global queries inside any query loop throughout your website. Changes to a global query apply to all instances throughout your website.
nb_NO: Opprett, rediger og bruk globale spørringer i alle spørringsløkker på hele nettstedet. Endringer i en global spørring gjelder for alle forekomster på hele nettstedet.

en: Create/select a fluid typography category (i.e. Headings, Text).
nb_NO: Opprett/velg en flytende typografikategori (f.eks. Overskrifter, Tekst).

en: Created
nb_NO: Opprettet

en: Cropped
nb_NO: Beskjært

en: Cross sells
nb_NO: Kryssalg

en: Cross-sells
nb_NO: Kryssalg

en: Cube
nb_NO: Kube

en: Currency
nb_NO: Valuta

en: Currency position
nb_NO: Valutaposisjon

en: Current
nb_NO: Gjeldende

en: Current URL
nb_NO: Nåværende URL

en: Current date
nb_NO: Nåværende dato

en: Current interaction ID
nb_NO: Gjeldende interaksjons-ID

en: Current job
nb_NO: Nåværende jobb

en: Current layout
nb_NO: Gjeldende oppsett

en: Current location
nb_NO: Nåværende plassering

en: Current page
nb_NO: Gjeldende side

en: Current post author
nb_NO: Nåværende innleggsforfatter

en: Current post term
nb_NO: Nåværende innleggskategori

en: Current version by
nb_NO: Gjeldende versjon av

en: Current width
nb_NO: Gjeldende bredde

en: Currently all matching theme styles are loaded. To load only the most specific theme style, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
nb_NO: For øyeblikket lastes alle matchende temastiler. For å laste bare den mest spesifikke temastilen, juster innstillingene dine under "Temastiler: Lastemetode".

en: Currently only the most specific theme style is loaded. To load all matching theme styles, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
nb_NO: For øyeblikket lastes bare den mest spesifikke temastilen. For å laste alle matchende temastiler, juster innstillingene dine under "Temastiler: Lastemetode".

en: Currently previewing content from "%s".
nb_NO: Forhåndsviser for øyeblikket innhold fra "%s".

en: Cursor
nb_NO: Markør

en: Cursor character
nb_NO: Markørtegn

en: Custom
nb_NO: Tilpasset

en: Custom CSS
nb_NO: Egendefinert CSS

en: Custom CSS and JavaScript added below are loaded on your entire website.
nb_NO: Tilpasset CSS og JavaScript lagt til nedenfor lastes inn på hele nettstedet ditt.

en: Custom Font
nb_NO: Egendefinert font

en: Custom Fonts
nb_NO: Egendefinerte skrifttyper

en: Custom URL
nb_NO: Tilpasset URL

en: Custom alt text
nb_NO: Egendefinert alt-tekst

en: Custom attributes
nb_NO: Egendefinerte attributter

en: Custom authentication pages
nb_NO: Tilpassede autentiseringssider

en: Custom breakpoints
nb_NO: Egendefinerte brytningspunkter

en: Custom capabilities
nb_NO: Tilpassede funksjoner

en: Custom caption
nb_NO: Egendefinert bildetekst

en: Custom code
nb_NO: Egendefinert kode

en: Custom elements
nb_NO: Egendefinerte elementer

en: Custom email address
nb_NO: Egendefinert e-postadresse

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to create the post.
nb_NO: Egendefinert feilmelding som skal vises når den aktuelle brukeren ikke har den nødvendige kapasiteten til å opprette innlegget.

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to edit the post.
nb_NO: Egendefinert feilmelding som skal vises når den aktuelle brukeren ikke har den nødvendige kapasiteten til å redigere innlegget.

en: Custom field
nb_NO: Egendefinert felt

en: Custom fields
nb_NO: Egendefinerte felter

en: Custom fields integration
nb_NO: Integrasjon av egendefinerte felter

en: Custom font
nb_NO: Tilpasset skrift

en: Custom fonts
nb_NO: Egendefinerte skrifter

en: Custom icon sets
nb_NO: Tilpassede ikonsamlinger

en: Custom language switchers
nb_NO: Tilpassede språkvelgere

en: Custom link
nb_NO: Egendefinert lenke

en: Custom links
nb_NO: Egendefinerte lenker

en: Custom location only takes effect on the frontend. Ensure this element is placed at the top of this template so the element can hook on the desire location successfully.
nb_NO: Egendefinert plassering trer bare i kraft på frontend. Sørg for at dette elementet er plassert øverst i denne malen slik at elementet kan hekte seg på ønsket plassering.

en: Custom map style
nb_NO: Tilpasset kartstil

en: Custom options
nb_NO: Tilpassede alternativer

en: Custom preview text
nb_NO: Egendefinert forhåndsvisningstekst

en: Custom redirect URL
nb_NO: Egendefinert omdirigerings-URL

en: Custom shape
nb_NO: Egendefinert form

en: Custom size
nb_NO: Egendefinert størrelse

en: Custom styles
nb_NO: Tilpassede stiler

en: Custom tag
nb_NO: Egendefinert tag

en: Custom text
nb_NO: Egendefinert tekst

en: Custom title
nb_NO: Tilpasset tittel

en: Custom video player
nb_NO: Tilpasset videospiller

en: Customer details
nb_NO: Kundedetaljer

en: Customise this breadcrumb structure for specific post types.
nb_NO: Tilpass denne brødsmulesti-strukturen for spesifikke innholdstyper.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
nb_NO: Tilpass detaljer for deling av denne URL-en på sosiale medier.

en: Customize how the data is structured. Leave empty to send all form fields.
nb_NO: Tilpass hvordan dataene er strukturert. La det stå tomt for å sende alle skjemafelt.

en: Customize in "Settings" group.
nb_NO: Tilpass i "Innstillinger"-gruppen.

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
nb_NO: Tilpass lysbildevisning: Innstillinger > Temastiler > Generelt

en: Customize the language switcher from your WordPress dashboard
nb_NO: Tilpass språkvelgeren fra WordPress-kontrollpanelet ditt

en: Danger
nb_NO: Fare

en: Danger color
nb_NO: Fare-farge

en: Dark
nb_NO: Mørk

en: Dark color
nb_NO: Mørk farge

en: Dashboard
nb_NO: Dashbord

en: Dashed
nb_NO: Stiplet

en: Data format
nb_NO: Dataformat

en: Data source
nb_NO: Datakilde

en: Date
nb_NO: Dato

en: Date & time
nb_NO: Dato og tid

en: Date Reached
nb_NO: Dato nådd

en: Date format
nb_NO: Datoformat

en: Date range
nb_NO: Datoområde

en: Datepicker
nb_NO: Datovelger

en: Datetime
nb_NO: Dato og tid

en: Day: %s
nb_NO: Dag: %s

en: Deactivate license
nb_NO: Deaktiver lisens

en: Debounce
nb_NO: Forsinkelse

en: December
nb_NO: Desember

en: Decimal places
nb_NO: Desimaler

en: Default
nb_NO: Standard

en: Default capabilities
nb_NO: Standardfunksjoner

en: Default center of the map.
nb_NO: Standard sentrum for kartet.

en: Default color for terms without a specific color
nb_NO: Standardfarge for betingelser uten en spesifikk farge

en: Default query
nb_NO: Standard spørring

en: Default sorting
nb_NO: Standard sortering

en: Default tab
nb_NO: Standardfane

en: Default templates are disabled
nb_NO: Standardmaler er deaktivert

en: Default templates are enabled
nb_NO: Standardmaler er aktivert

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
nb_NO: Standard: 60 sekunder. Minste intervall for autolagring er 15 sekunder.

en: Define a unique, more readable URL parameter name for this filter.
nb_NO: Definer et unikt, mer lesbart URL-parameternavn for dette filteret.

en: Delay
nb_NO: Forsinkelse

en: Delete
nb_NO: Slett

en: Delete Bricks data
nb_NO: Slett Bricks-data

en: Delete all
nb_NO: Slett alle

en: Delete components
nb_NO: Slette komponenter

en: Delete database table
nb_NO: Slett databasetabell

en: Delete elements
nb_NO: Slette elementer

en: Delete global classes
nb_NO: Slette globale klasser

en: Delete icon
nb_NO: Slett ikon

en: Delete permanently
nb_NO: Slett permanent

en: Delete revisions
nb_NO: Slette revisjoner

en: Delete screenshots
nb_NO: Slett skjermbilder

en: Delete selected
nb_NO: Slett valgte

en: Delete templates
nb_NO: Slette maler

en: Delete this sidebar
nb_NO: Slett dette sidepanelet

en: Deleted
nb_NO: Slettet

en: Delta
nb_NO: Delta (andre)

en: Deprecated
nb_NO: Utdatert

en: Descending
nb_NO: Synkende

en: Description
nb_NO: Beskrivelse

en: Description lightbox video
nb_NO: Beskrivelse lightbox-video

en: Description typography
nb_NO: Beskrivelsestypografi

en: Descriptive name for viewing submissions on the "%s" page.
nb_NO: Beskrivende navn for visning av innsendinger på "%s"-siden.

en: Descriptive name of your API connection.
nb_NO: Beskrivende navn på API-tilkoblingen din.

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
nb_NO: Beskrivende tekst for denne siden. Vist i søkemotorresultater. Anbefalt: 50 - 300 tegn.

en: Deselect
nb_NO: Fjern valg

en: Design sets
nb_NO: Design sett

en: Details
nb_NO: Detaljer

en: Determines how components are made available in the block editor.
nb_NO: Bestemmer hvordan komponenter gjøres tilgjengelige i blokkredigeringsprogrammet.

en: Determines what happens when someone visits a default WordPress authentication URL (%s). Only applies when custom pages above have been set. Caution: If hiding default paths, remember your custom page URLs to avoid lockout.
nb_NO: Bestemmer hva som skjer når noen besøker en standard WordPress-autentiserings-URL (%s). Gjelder kun når tilpassede sider ovenfor er satt. Advarsel: Hvis du skjuler standardstiene, husk dine tilpassede side-URL-er for å unngå utestengelse.

en: Determines which slide should be active if the carousel has multiple slides in a page.
nb_NO: Bestemmer hvilket lysbilde som skal være aktivt hvis karusellen har flere lysbilder på en side.

en: Developer
nb_NO: Utvikler

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
nb_NO: Utforsket du %1$s? Eller tok du kontakt med meg via %2$s?

en: Direction
nb_NO: Retning

en: Directory is created in your "uploads" directory if it doesn't exist.
nb_NO: Mappen opprettes i din "uploads"-mappe hvis den ikke eksisterer.

en: Directory name
nb_NO: Mappenavn

en: Disable
nb_NO: Deaktiver

en: Disable "Skip links"
nb_NO: Deaktiver "Hopp over lenker"

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
nb_NO: Deaktiver Bricks Open Graph meta-tagger

en: Disable Bricks SEO meta tags
nb_NO: Deaktiver Bricks SEO meta-tagger

en: Disable Bricks cascade layer (discouraged)
nb_NO: Deaktiver Bricks kaskadenivå (frarådes)

en: Disable CSS variables manager
nb_NO: Deaktiver CSS-variabelhåndtering

en: Disable Default UI
nb_NO: Deaktiver standard brukergrensesnitt

en: Disable Google Fonts
nb_NO: Deaktiver Google-skrifter

en: Disable URL parameter filter
nb_NO: Deaktiver URL-parameterfilter

en: Disable WP REST API render
nb_NO: Deaktiver WP REST API-gjengivelse

en: Disable WooCommerce builder
nb_NO: Deaktiver WooCommerce-byggeren

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
nb_NO: Deaktiver WordPress egendefinerte felt i rullegardinmenyen

en: Disable auto focus
nb_NO: Deaktiver autofokus

en: Disable auto min/max value
nb_NO: Deaktiver auto min/maks verdi

en: Disable auto-expand
nb_NO: Deaktiver automatisk utvidelse

en: Disable autosave
nb_NO: Deaktiver autolagring

en: Disable backdrop
nb_NO: Deaktiver bakgrunn

en: Disable capability checks
nb_NO: Deaktiver kapasitetskontroller

en: Disable chaining element & global class
nb_NO: Deaktiver kjeding av element og global klasse

en: Disable class chaining
nb_NO: Deaktiver klassekjeding

en: Disable clickable POI
nb_NO: Deaktiver klikkbare interessepunkter

en: Disable coupon message
nb_NO: Deaktiver kupongmelding

en: Disable cross sells
nb_NO: Deaktiver kryssalg

en: Disable custom authentication page bypass
nb_NO: Deaktiver omgåelse av tilpasset autentiseringsside

en: Disable default templates
nb_NO: Deaktiver standardmaler

en: Disable element spacing
nb_NO: Deaktiver elementavstand

en: Disable embed
nb_NO: Deaktiver innbygging

en: Disable emojis
nb_NO: Deaktiver emojier

en: Disable footer
nb_NO: Deaktiver bunntekst

en: Disable for WordPress data
nb_NO: Deaktiver for WordPress-data

en: Disable for logged-in users
nb_NO: Deaktiver for innloggede brukere

en: Disable form validation
nb_NO: Deaktiver skjemavalidering

en: Disable global class manager
nb_NO: Deaktiver global klassehåndtering

en: Disable global classes
nb_NO: Deaktiver globale klasser

en: Disable globally
nb_NO: Deaktiver globalt

en: Disable header
nb_NO: Deaktiver topptekst

en: Disable icon
nb_NO: Deaktiver ikon

en: Disable image
nb_NO: Deaktiver bilde

en: Disable jQuery migrate
nb_NO: Deaktiver jQuery migrate

en: Disable lazy load
nb_NO: Deaktiver lazy load

en: Disable lazy loading
nb_NO: Deaktiver lat lasting

en: Disable link
nb_NO: Deaktiver lenke

en: Disable login message
nb_NO: Deaktiver innloggingsmelding

en: Disable navigation
nb_NO: Deaktiver navigasjon

en: Disable popups
nb_NO: Deaktiver popups

en: Disable product gallery lightbox
nb_NO: Deaktiver produktgalleri-lightbox

en: Disable product gallery zoom
nb_NO: Deaktiver produktgalleri-zoom

en: Disable query merge
nb_NO: Deaktiver spørringssammenslåing

en: Disable text
nb_NO: Deaktiver tekst

en: Disabled
nb_NO: Deaktivert

en: Disabled (default)
nb_NO: Deaktivert (standard)

en: Disabled: Insert below existing content.
nb_NO: Deaktivert: Sett inn under eksisterende innhold.

en: Disabled: Keep original image filename.
nb_NO: Deaktivert: Behold opprinnelig bildefilnavn.

en: Disabled: Show placeholder images.
nb_NO: Deaktivert: Vis plassholdere for bilder.

en: Disables the %s. While this may maintain compatibility with certain existing setups, we strongly recommend leaving this option OFF for optimal functionality and future compatibility.
nb_NO: Deaktiverer %s. Selv om dette kan opprettholde kompatibilitet med visse eksisterende oppsett, anbefaler vi sterkt å la dette alternativet være AV for optimal funksjonalitet og fremtidig kompatibilitet.

en: Disallowed keyword found
nb_NO: Forbudt nøkkelord funnet

en: Discard
nb_NO: Forkast

en: Discarded
nb_NO: Forkastet

en: Disconnect
nb_NO: Koble fra

en: Dismiss
nb_NO: Avvis

en: Dismissable
nb_NO: Kan lukkes

en: Display
nb_NO: Visning

en: Display name
nb_NO: Visningsnavn

en: Display names as
nb_NO: Vis navn som

en: Display on breakpoints
nb_NO: Vis på breakpoints

en: Display the object type (e.g. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") in the query loop type dropdown.
nb_NO: Vis objekttypen (f.eks. "acf_related_writers", "mb_page-til-bruker") i rullegardinmenyen for spørringsløkketype.

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
nb_NO: Vist i URL. Bare små bokstaver. Bruk bindestreker i stedet for mellomrom.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
nb_NO: Vist i søkeresultater, sosiale nettverk og nettlesere. Anbefalt: Maks. 60 tegn.

en: Divider
nb_NO: Skillelinje

en: Do not close this window, the process is running in the background.
nb_NO: Ikke lukk dette vinduet, prosessen kjører i bakgrunnen.

en: Do not set this interaction on a Toggle element.
nb_NO: Ikke sett denne interaksjonen på et Veksle-element.

en: Do not track
nb_NO: Ikke spor

en: Do you really want to delete this sidebar?
nb_NO: Vil du virkelig slette dette sidepanelet?

en: Do you want to unlink all nestable global elements?
nb_NO: Vil du koble fra alle nestbare globale elementer?

en: Document title
nb_NO: Dokumenttittel

en: Documentation
nb_NO: Dokumentasjon

en: Don't auto focus on first focusable element when offcanvas opens.
nb_NO: Ikke autofokuser på første fokuserbare element når offcanvas åpnes.

en: Don't close on click outside mini cart
nb_NO: Ikke lukk ved klikk utenfor minikurven

en: Don't focus on first focusable element inside popup when popup opens.
nb_NO: Ikke fokuser på det første fokuserbare elementet inne i popup når popup åpnes.

en: Don't render in builder
nb_NO: Ikke vis i bygger

en: Done
nb_NO: Ferdig

en: Dots
nb_NO: Prikker

en: Dotted
nb_NO: Prikket

en: Double
nb_NO: Dobbel

en: Double opt-in
nb_NO: Dobbel påmelding

en: Double-click
nb_NO: Dobbeltklikk

en: Download
nb_NO: Last ned

en: Download %s
nb_NO: Last ned %s

en: Downloaded
nb_NO: Nedlastet

en: Downloading
nb_NO: Laster ned

en: Downloads
nb_NO: Nedlastinger

en: Draft
nb_NO: Utkast

en: Draft font deleted successfully.
nb_NO: Utkast til skrifttype slettet vellykket.

en: Drag & drop
nb_NO: Dra og slipp

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
nb_NO: Dra og slipp .JSON- eller .ZIP-malfil(er) her ..

en: Draggable
nb_NO: Flyttbar

en: Dragging
nb_NO: Dra

en: Drop file(s) here
nb_NO: Slipp fil(er) her

en: Dropdown
nb_NO: Rullegardinmeny

en: Drops
nb_NO: Dråper

en: Dual ring
nb_NO: Dobbel ring

en: Duplicate
nb_NO: Dupliser

en: Duplicate classes detected
nb_NO: Dupliserte klasser oppdaget

en: Duplicate classes detected. Resolve conflicts before importing.
nb_NO: Dupliserte klasser oppdaget. Løs konflikter før import.

en: Duplicate content
nb_NO: Dupliser innhold

en: Duplicate content is available to all users with the %s capability. Use this feature for any post or page to ensure that all relevant WordPress and/or Bricks data is duplicated accurately.
nb_NO: Duplisering av innhold er tilgjengelig for alle brukere med %s-rettigheter. Bruk denne funksjonen for alle innlegg eller sider for å sikre at all relevant WordPress- og/eller Bricks-data dupliseres nøyaktig.

en: Duplicate elements
nb_NO: Duplisere elementer

en: Duplicate entries not allowed.
nb_NO: Duplikate oppføringer ikke tillatt.

en: Duration
nb_NO: Varighet

en: Dynamic Data
nb_NO: Dynamiske data

en: Dynamic data
nb_NO: Dynamiske data

en: Dynamic data is empty.
nb_NO: Dynamiske data er tomme.

en: Dynamic data tag
nb_NO: Dynamisk datatagg

en: Dynamic dots
nb_NO: Dynamiske prikker

en: Dynamically retrieve map addresses from a connected query on the same page, allowing real-time updates with query-based content, including query filter support.
nb_NO: Hent kartadresser dynamisk fra en tilkoblet spørring på samme side, noe som muliggjør sanntidsoppdateringer med spørringsbasert innhold, inkludert støtte for spørringsfilter.

en: EXISTS
nb_NO: EKSISTERER

en: Eager
nb_NO: Ivrig

en: Echo tags: Allow functions via filter
nb_NO: Echo-tagger: Tillat funksjoner via filter

en: Edit
nb_NO: Rediger

en: Edit Custom Font
nb_NO: Rediger egendefinert font

en: Edit Template
nb_NO: Rediger template

en: Edit Template Bundle
nb_NO: Rediger templatebundle

en: Edit Template Tag
nb_NO: Rediger templatetagg

en: Edit WordPress content (WP admin).
nb_NO: Rediger WordPress-innhold (WP-admin).

en: Edit account
nb_NO: Rediger konto

en: Edit address
nb_NO: Rediger adresse

en: Edit capability
nb_NO: Rediger funksjon

en: Edit component
nb_NO: Rediger komponent

en: Edit components
nb_NO: Redigere komponenter

en: Edit content
nb_NO: Rediger innhold

en: Edit dropdown to set icon individually.
nb_NO: Rediger nedtrekk for å sette ikon individuelt.

en: Edit elements
nb_NO: Redigere elementer

en: Edit footer
nb_NO: Rediger bunntekst

en: Edit global classes
nb_NO: Redigere globale klasser

en: Edit header
nb_NO: Rediger topptekst

en: Edit icon
nb_NO: Rediger ikon

en: Edit in WordPress
nb_NO: Rediger i WordPress

en: Edit link
nb_NO: Rediger lenke

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
nb_NO: Rediger tilknyttede produkter for å legge til produkt-upsells eller cross-sells.

en: Edit palette
nb_NO: Rediger palett

en: Edit product content in WordPress.
nb_NO: Rediger produktinnhold i WordPress.

en: Edit product short description in WordPress.
nb_NO: Rediger kort produktbeskrivelse i WordPress.

en: Edit properties
nb_NO: Redigere egenskaper

en: Edit templates
nb_NO: Redigere maler

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
nb_NO: Rediger tittel: Innstillinger > Sideinnstillinger > SEO

en: Edit with %s
nb_NO: Rediger med %s

en: Edit your WordPress menu item to enable multilevel functionality.
nb_NO: Rediger WordPress-menyelementet ditt for å aktivere flernivåfunksjonalitet.

en: Edit your WordPress menu item to set a Bricks mega menu template.
nb_NO: Rediger WordPress-menyelementet ditt for å sette en Bricks mega-menymal.

en: Edited
nb_NO: Redigert

en: Editing
nb_NO: Redigerer

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
nb_NO: Redigering av bredden på det grunnleggende brytningstidspunktet påvirker alle mediespørringer.

en: Effect
nb_NO: Effekt

en: Element "%s" doesn't exist.
nb_NO: Elementet "%s" eksisterer ikke.

en: Element %s not found.
nb_NO: Element %s ikke funnet.

en: Element - Video
nb_NO: Element - video

en: Element ID
nb_NO: Element-ID

en: Element ID that holds the live search results. Only visible when the live search is performed.
nb_NO: Element-ID som inneholder direktesøkresultatene. Bare synlig når direktesøket utføres.

en: Element Manager
nb_NO: Elementbehandler

en: Element actions
nb_NO: Elementhandlinger

en: Element breadcrumbs
nb_NO: Elementbrødsmulesti

en: Element can't be rendered as the connected component doesn't exist. Unlink this instance or import the missing component.
nb_NO: Elementet kan ikke vises fordi den tilkoblede komponenten ikke eksisterer. Fjern koblingen til denne instansen eller importer den manglende komponenten.

en: Element classes
nb_NO: Elementklasser

en: Element doesn't exist.
nb_NO: Elementet eksisterer ikke.

en: Element editing & styling
nb_NO: Redigering og styling av elementer

en: Element has been disabled globally.
nb_NO: Elementet har blitt deaktivert globalt.

en: Element is not visible in the builder elements panel, but still rendered in the builder and frontend.
nb_NO: Elementet er ikke synlig i byggeverktøyets elementpanel, men vises fortsatt i byggeverktøyet og på frontend.

en: Element is not visible in the builder nor on the frontend.
nb_NO: Elementet er ikke synlig i byggeverktøyet eller på frontend.

en: Element is visible in the builder and frontend. This is the default behaviour.
nb_NO: Elementet er synlig i byggeverktøyet og på frontend. Dette er standardoppførselen.

en: Element margin
nb_NO: Elementmargin

en: Element not found
nb_NO: Element ikke funnet

en: Element structure name
nb_NO: Navn på elementstruktur

en: Elements
nb_NO: Elementer

en: Elements without code signature. Review, then sign your code one-by-one or all-at-once.
nb_NO: Elementer uten kodesignatur. Gjennomgå, og signer deretter koden din én etter én eller alle på én gang.

en: Ellipsis
nb_NO: Ellipse

en: Email
nb_NO: E-post

en: Email address
nb_NO: E-postadresse

en: Email address already exists.
nb_NO: E-postadressen eksisterer allerede.

en: Email address in submitted form
nb_NO: E-postadresse i innsendt skjema

en: Email address is not valid.
nb_NO: E-postadressen er ikke gyldig.

en: Email address required.
nb_NO: E-postadresse er påkrevd.

en: Email content
nb_NO: E-postinnhold

en: Email or username
nb_NO: E-post eller brukernavn

en: Empty
nb_NO: Tom

en: Empty cart
nb_NO: Tom handlekurv

en: Empty response from the API.
nb_NO: Tomt svar fra API-et.

en: Empty star color
nb_NO: Farge på tomme stjerner

en: Enable
nb_NO: Aktiver

en: Enable "%s" button
nb_NO: Aktiver "%s"-knapp

en: Enable AJAX
nb_NO: Aktiver AJAX

en: Enable AJAX add to cart
nb_NO: Aktiver AJAX legg til handlekurv

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout coupon" element
nb_NO: Aktiver Bricks WooCommerce "Checkout coupon"-element

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout login" element
nb_NO: Aktiver Bricks WooCommerce "Checkout login"-element

en: Enable Bricks WooCommerce "Notice" element
nb_NO: Aktiver Bricks WooCommerce "Notice"-element

en: Enable all
nb_NO: Aktiver alle

en: Enable all components automatically
nb_NO: Aktiver alle komponenter automatisk

en: Enable code execution
nb_NO: Aktiver kodekjøring

en: Enable code execution if your site uses Code elements, SVG elements (source: code), Query editors, or "echo" tags.
nb_NO: Aktiver kodekjøring hvis nettstedet ditt bruker Kode-elementer, SVG-elementer (kilde: kode), Spørreredigerere eller "echo"-tagger.

en: Enable form submission access for specific user roles. Edit the user's profile directly to grant access to a specific user.
nb_NO: Aktiver tilgang til skjemainnsendinger for spesifikke brukerroller. Rediger brukerens profil direkte for å gi tilgang til en bestemt bruker.

en: Enable if image is cropped for a smooth lightbox image transition.
nb_NO: Aktiver hvis bildet er beskåret for en jevn overgang i lightbox.

en: Enable if the API supports pagination.
nb_NO: Aktiver hvis API-et støtter paginering.

en: Enable if this popup template is for a map "Info Box".
nb_NO: Aktiver hvis denne popup-malen er for en kart "Infoboks".

en: Enable if you experience issues loading the builder in combination with Cloudflare Rocket Loader.
nb_NO: Aktiver hvis du opplever problemer med å laste byggeren i kombinasjon med Cloudflare Rocket Loader.

en: Enable if your archive pagination is not working.
nb_NO: Aktiver hvis arkivpagineringen din ikke fungerer.

en: Enable individual components manually
nb_NO: Aktiver enkeltkomponenter manuelt

en: Enable live search
nb_NO: Aktiver Live Search

en: Enable log-in during checkout disabled. Check %1$sWooCommerce settings%2$s
nb_NO: Innlogging under utsjekking er deaktivert. Sjekk %1$sWooCommerce-innstillinger%2$s

en: Enable product variation swatches
nb_NO: Aktiver produktvariasjonsswatches

en: Enable this setting to preload custom fonts to avoid FOUT (Flash of unstyled text).
nb_NO: Aktiver denne innstillingen for å forhåndslaste tilpassede skrifttyper for å unngå FOUT (Flash of unstyled text).

en: Enable time
nb_NO: Aktiver tid

en: Enable to automatically generate template screenshots on every builder save, view them, and use the bulk generate button in the template manager.
nb_NO: Aktiver for å automatisk generere malskjermbilder ved hver lagring i byggeren, vis dem, og bruk massegenereringsknappen i malbehandleren.

en: Enable to automatically group markers that are close to each other into a cluster.
nb_NO: Aktiver for automatisk å gruppere markører som er nær hverandre i en klynge.

en: Enable to automatically log the user in after successful email verification.
nb_NO: Aktiver for automatisk innlogging av brukeren etter vellykket e-postbekreftelse.

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
nb_NO: Aktiver for å gjøre malene dine offentlige og synlige for alle på nett. Deaktiver for å kun tillate innloggede brukere å se malene dine.

en: Enable to not load/render this element in the builder.
nb_NO: Aktiver for å ikke laste/vise dette elementet i byggeverktøyet.

en: Enable to not load/render this element on the frontend.
nb_NO: Aktiver for å ikke laste/vise dette elementet på frontend.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
nb_NO: Aktiver for å åpne og lukke et element uten å påvirke andre elementer.

en: Enable to position in document flow (e.g. inside offcanvas).
nb_NO: Aktiver for å posisjonere i dokumentflyten (f.eks. inne i offcanvas).

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
nb_NO: Aktiver for å gjengi den dynamiske datateksten på lerretet for å forbedre forhåndsvisningsopplevelsen.

en: Enable to replace global classes set on the element with the classes set on the property.
nb_NO: Aktiver for å erstatte globale klasser satt på elementet med klassene satt på egenskapen.

en: Enable to require user to verify the email after registration through an activation link.
nb_NO: Gjør det mulig å kreve at brukeren må bekrefte e-postadressen etter registrering via en aktiveringslenke.

en: Enable to show the template thumbnail column under %s, displaying the featured image or screenshot.
nb_NO: Aktiver for å vise kolonnen for malminiatyrbilde under %s, som viser fremhevet bilde eller skjermbilde.

en: Enable to sync global classes on every builder save between all open builder instances. Useful to avoid overwriting each others changes when multiple people work on the same dataset (e.g. adding, deleting, modifying global classes).
nb_NO: Aktiver for å synkronisere globale klasser ved hver lagring i byggeren mellom alle åpne byggerinstanser. Nyttig for å unngå å overskrive hverandres endringer når flere personer jobber på samme datasett (f.eks. legge til, slette, endre globale klasser).

en: Enabled
nb_NO: Aktivert

en: Enabled: Download template images to media library.
nb_NO: Aktivert: Last ned malbilder til mediebiblioteket.

en: Enabled: Rename image before download.
nb_NO: Aktivert: Gi nytt navn til bilde før nedlasting.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
nb_NO: Aktivert: Erstatt eksisterende innhold med maldata.

en: End
nb_NO: Slutt

en: End Size
nb_NO: Sluttstørrelse

en: End date
nb_NO: Sluttdato

en: End time
nb_NO: Sluttid

en: Endpoint
nb_NO: Endepunkt

en: Endpoint URL
nb_NO: Endepunkt-URL

en: Endpoints
nb_NO: Endepunkter

en: Enjoy
nb_NO: Nyt

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element and that a width is defined, especially when using a Div element.
nb_NO: Sørg for at ingen motstridende CSS-stiler er brukt på dette elementet og at en bredde er definert, spesielt når du bruker et Div-element.

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element.
nb_NO: Sørg for at ingen motstridende CSS-stiler blir anvendt på dette elementet.

en: Enter Bricks IDs, separated by comma, of filter elements to exclude.
nb_NO: Skriv inn Bricks-ID-er, atskilt med komma, for filterelementer som skal ekskluderes.

en: Enter CSS filters + value (learn more)
nb_NO: Skriv inn CSS-filtre + verdi (lær mer)

en: Enter CSS variable definitions separated by semicolon
nb_NO: Skriv inn CSS-variabeldefinisjoner atskilt med semikolon

en: Enter SVG URL
nb_NO: Skriv inn SVG-URL

en: Enter URL of media file
nb_NO: Skriv inn URL-adressen til mediefilen

en: Enter a custom label for this attribute value (optional).
nb_NO: Skriv inn en egendefinert etikett for denne attributtverdien (valgfritt).

en: Enter a dynamic data tag for ACF Icon Picker or MetaBox Icon fields
nb_NO: Angi en dynamisk datatagg for ACF-ikonvelger- eller MetaBox-ikonfelt

en: Enter a generic error message. Otherwise the reason why the login failed is displayed.
nb_NO: Skriv inn en generisk feilmelding. Ellers vises årsaken til at innloggingen mislyktes.

en: Enter a search term or command
nb_NO: Skriv inn et søkeord eller en kommando

en: Enter dynamic data tag or custom value
nb_NO: Angi dynamisk datatagg eller egendefinert verdi

en: Enter new template name
nb_NO: Skriv inn nytt malnavn

en: Enter search term
nb_NO: Skriv inn søkeord

en: Enter shortcut name
nb_NO: Skriv inn snarveinavn

en: Enter the JSON body to be sent with the request
nb_NO: Skriv inn JSON-teksten som skal sendes med forespørselen

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
nb_NO: Skriv inn navnet på din første globale CSS-klasse i feltet ovenfor. Trykk deretter enter for å opprette den.

en: Enter viewport
nb_NO: Kom inn i visningsområdet

en: Enter width between 180 and 500.
nb_NO: Angi bredde mellom 180 og 500.

en: Enter your Google Maps API key under %s to access all options.
nb_NO: Skriv inn din Google Maps API-nøkkel under %s for å få tilgang til alle alternativer.

en: Enter your Google Maps ID, which you can find in the %s, to enable the latest Google Maps features.
nb_NO: Skriv inn din Google Maps-ID, som du finner i %s, for å aktivere de nyeste Google Maps-funksjonene.

en: Entire website
nb_NO: Hele nettstedet

en: Entries
nb_NO: Oppføringer

en: Entries per page
nb_NO: Oppføringer per side

en: Entry animation
nb_NO: Inngangsanimasjon

en: Entry animation to interaction
nb_NO: Inngangsanimasjon til interaksjon

en: Equal
nb_NO: Lik

en: Error
nb_NO: Feil

en: Error Tile URL
nb_NO: URL for feilfliser

en: Error deleting class
nb_NO: Feil ved sletting av klasse

en: Error fetching site classes
nb_NO: Feil ved henting av nettstedets klasser

en: Error loading results
nb_NO: Feil ved lasting av resultater

en: Error message
nb_NO: Feilmelding

en: Error on save
nb_NO: Feil ved lagring

en: Error page
nb_NO: Feilside

en: Error processing font files
nb_NO: Feil ved behandling av skriftfiler

en: Error rendering component
nb_NO: Komponent for feilgjengivelse

en: Error restoring class
nb_NO: Feil ved gjenoppretting av klasse

en: Error uploading font
nb_NO: Feil ved opplasting av skrift

en: Error: Could not load class
nb_NO: Feil: Kunne ikke laste inn klassen

en: Error: Could not load class control
nb_NO: Feil: Kunne ikke laste inn klassekontroll

en: Error: Could not load gallery
nb_NO: Feil: Kunne ikke laste inn galleriet

en: Error: Could not load image
nb_NO: Feil: Kunne ikke laste inn bilde

en: Error: Could not load link
nb_NO: Feil: Kunne ikke laste inn lenke

en: Error: Could not load query
nb_NO: Feil: Kunne ikke laste inn spørring

en: Error: Could not load select
nb_NO: Feil: Kunne ikke laste inn select

en: Error: Could not load toggle control
nb_NO: Feil: Kunne ikke laste inn toggle-kontroll

en: Error: Invalid license key
nb_NO: Feil: Ugyldig lisensnøkkel

en: Error: License mismatch
nb_NO: Feil: Lisensuoverensstemmelse

en: Even background
nb_NO: Partallsbakgrunn

en: Events
nb_NO: Hendelser

en: Every 5 minutes
nb_NO: Hvert 5. minutt

en: Example
nb_NO: Eksempel

en: Example: {"Authorization": "Bearer token"}
nb_NO: Eksempel: {"authorization": "bearer token"}

en: Example: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}
nb_NO: Eksempel: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}

en: Excellent
nb_NO: Utmerket

en: Exceptional
nb_NO: Eksepsjonelt

en: Excerpt
nb_NO: Utdrag

en: Excerpt length
nb_NO: Utdragslengde

en: Exclude
nb_NO: Ekskluder

en: Exclude current post
nb_NO: Ekskluder gjeldende innlegg

en: Exclude filter IDs
nb_NO: Ekskluder filter-ID-er

en: Exclude posts
nb_NO: Ekskluder innlegg

en: Exclude posts/pages
nb_NO: Ekskluder innlegg/sider

en: Exclude templates
nb_NO: Ekskluder maler

en: Exclude terms
nb_NO: Ekskluder vilkår

en: Excluded terms
nb_NO: Ekskluderte termer

en: Execute code
nb_NO: Kjør kode

en: Exercise great caution with granting code execution privileges. Enable them sparingly and only for trusted roles or ideally only specific users. Grant the least permissions necessary to maintain tight security.
nb_NO: Vær svært forsiktig med å gi rettigheter til kodekjøring. Aktiver dem sparsomt og kun for betrodde roller eller helst bare for spesifikke brukere. Gi minst mulig tillatelser for å opprettholde streng sikkerhet.

en: Exists
nb_NO: Eksisterer

en: Expand
nb_NO: Utvid

en: Expand active element & scroll into view
nb_NO: Utvid aktivt element og scroll i visning

en: Expand all
nb_NO: Utvid alle

en: Expand first item
nb_NO: Utvid første element

en: Expand item indexes
nb_NO: Utvid elementindekser

en: Expand panel when dropdown is visible
nb_NO: Utvid panel når rullegardinmenyen er synlig

en: Expanded
nb_NO: Utvidet

en: Experimental
nb_NO: Eksperimentell

en: Export
nb_NO: Eksporter

en: Export Settings
nb_NO: Eksporter innstillinger

en: Export Template
nb_NO: Eksporter template

en: Export Variables
nb_NO: Eksporter variabler

en: Export all components first by clicking the "Export" icon above before deleting any. Once exported, hover over the component you'd like to delete, then click the "Delete" icon.
nb_NO: Eksporter alle komponenter først ved å klikke på "Eksporter"-ikonet ovenfor før du sletter noen. Når de er eksportert, hold musepekeren over komponenten du vil slette, og klikk deretter på "Slett"-ikonet.

en: Exquisite
nb_NO: Utsøkt

en: Extend allowed tags through filter
nb_NO: Utvid tillatte tagger gjennom filter

en: Extend contextual spacing to other elements within embedded content.
nb_NO: Utvid kontekstuell spacing til andre elementer innenfor innebygd innhold.

en: External
nb_NO: Ekstern

en: External URL
nb_NO: Ekstern URL

en: External files
nb_NO: Eksterne filer

en: External product
nb_NO: Eksternt produkt

en: Extra Bold
nb_NO: Ekstra fet

en: Extra Light
nb_NO: Ekstra lett

en: Extra large
nb_NO: Ekstra stor

en: FAQ schema
nb_NO: FAQ-skjema

en: Facebook Page
nb_NO: Facebook-side

en: Facebook page URL
nb_NO: Facebook-side URL

en: Fade
nb_NO: Ton ut

en: Fade in
nb_NO: Ton inn

en: Fade in animation
nb_NO: Fade in-animasjon

en: Fade in down
nb_NO: Fade in ned

en: Fade in left
nb_NO: Fade in venstre

en: Fade in right
nb_NO: Fade in høyre

en: Fade in up
nb_NO: Fade in opp

en: Failed to clean up orphaned elements.
nb_NO: Kunne ikke rydde opp i foreldreløse elementer.

en: Failed to create font
nb_NO: Kunne ikke opprette skrifttype

en: Failed to create font draft.
nb_NO: Kunne ikke opprette skriftutkast.

en: Failed to delete classes
nb_NO: Kunne ikke slette klasser

en: Failed to delete draft font.
nb_NO: Kunne ikke slette utkast til skrifttype.

en: Failed to delete font
nb_NO: Kunne ikke slette font

en: Failed to fetch Instagram account details.
nb_NO: Kunne ikke hente Instagram-kontodetaljene.

en: Failed to fetch Instagram posts.
nb_NO: Kunne ikke hente Instagram-innlegg.

en: Failed to move font to trash.
nb_NO: Kunne ikke flytte font til papirkurven.

en: Failed to process any font files.
nb_NO: Kunne ikke behandle noen fontfiler.

en: Failed to publish font.
nb_NO: Kunne ikke publisere font.

en: Failed to restore font.
nb_NO: Kunne ikke gjenopprette font.

en: Fallback
nb_NO: Reserveløsning

en: Fallback applies to elements in embedded content without a specific spacing rule.
nb_NO: Reserve gjelder for elementer i innebygd innhold uten en spesifikk avstandsregel.

en: Fallback color
nb_NO: Reservefarge

en: Fallback fonts
nb_NO: Reserveskrifter

en: Fallback image
nb_NO: Reservebilde

en: Fallback label
nb_NO: Reserveetikett

en: Fallback label for terms without a specific label
nb_NO: Reserveetikett for betingelser uten en spesifikk etikett

en: Fallback preview image
nb_NO: Reserveforhåndsvisningsbilde

en: Fallback spacing
nb_NO: Reserveavstand

en: False
nb_NO: Usant

en: Fantastic
nb_NO: Fantastisk

en: Farthest corner
nb_NO: Fjerneste hjørne

en: Farthest side
nb_NO: Fjerneste side

en: Fast
nb_NO: Rask

en: Fast forward
nb_NO: Spol fremover

en: Favorites
nb_NO: Favoritter

en: Featured
nb_NO: Fremhevet

en: Featured image
nb_NO: Fremhevet bilde

en: Featured image height
nb_NO: Fremhevet bildehøyde

en: Featured image sizes
nb_NO: Fremhevet bildestørrelser

en: Featured image tag
nb_NO: Fremhevet bildekode

en: Featured image width
nb_NO: Fremhevet bildebredde

en: Featured products
nb_NO: Utvalgte produkter

en: Featured products only
nb_NO: Kun fremhevede produkter

en: Features
nb_NO: Funksjoner

en: Features typography
nb_NO: Funksjonstypografi

en: February
nb_NO: Februar

en: Fetch content via AJAX
nb_NO: Hent innhold via AJAX

en: Fetch data
nb_NO: Hent data

en: Fetch priority
nb_NO: Hentingsprioritet

en: Fetching
nb_NO: Henter

en: Field
nb_NO: Felt

en: Field ID
nb_NO: Felt-ID

en: Field mapping
nb_NO: Kartlegging av felt

en: Field type
nb_NO: Felttype

en: Fields
nb_NO: Felter

en: Fieldset
nb_NO: Feltgruppe

en: Figure
nb_NO: Figur

en: File
nb_NO: Fil

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
nb_NO: Fil %s ikke godtatt. Filgrense overskredet.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
nb_NO: Fil %s ikke godtatt. Størrelsesgrense overskredet.

en: File URL
nb_NO: Fil-URL

en: File URL, YouTube/Vimeo URL/ID.
nb_NO: Fil-URL, YouTube/Vimeo-URL/ID.

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
nb_NO: Filen ble ikke lastet opp på grunn av en saniteringsfeil. Vennligst verifiser SVG-filen eller ta kontakt.

en: Files
nb_NO: Filer

en: Fill
nb_NO: Fyll

en: Fill - Dark
nb_NO: Fyll - mørk

en: Fill - Light
nb_NO: Fyll - lys

en: Fill - Primary
nb_NO: Fyll - primær

en: Fill color
nb_NO: Fyllfarge

en: Fill grid
nb_NO: Fyll rutenett

en: Filter by
nb_NO: Filtrer etter

en: Filter by parent term
nb_NO: Filtrer etter overordnet begrep

en: Filter by parent term ID
nb_NO: Filtrer etter ID for overordnet begrep

en: Filter for more advanced duplicate content rules
nb_NO: Filter for mer avanserte regler for innholdsduplisering

en: Filter input
nb_NO: Filterinput

en: Filter media by mime type
nb_NO: Filtrer media etter MIME-type

en: Filter title
nb_NO: Filtertittel

en: Filter type
nb_NO: Filtertype

en: Find
nb_NO: Finn

en: Fine
nb_NO: Fint

en: Finish
nb_NO: Fullfør

en: First name
nb_NO: Fornavn

en: First post full width
nb_NO: Første innlegg i full bredde

en: Fit map on markers change
nb_NO: Tilpass kartet når markører endres

en: Fix corrupted database
nb_NO: Reparer ødelagt database

en: Fixed
nb_NO: Fast

en: Flag size
nb_NO: Flaggstørrelse

en: Flex basis
nb_NO: Flex-basis

en: Flex direction
nb_NO: Flex-retning

en: Flex grow
nb_NO: Flex-vekst

en: Flex shrink
nb_NO: Flex-krymping

en: Flip
nb_NO: Vend

en: Float
nb_NO: Flyt

en: Fluid typography
nb_NO: Flytende typografi

en: Fluid typography scale
nb_NO: Flytende typografisk skala

en: Fluid typography variable added
nb_NO: Variabel for flytende typografi lagt til

en: Focus
nb_NO: Fokus

en: Focus outline
nb_NO: Fokus-omriss

en: Focused
nb_NO: Fokusert

en: Follow
nb_NO: Følg

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
nb_NO: Følg denne %1$slenken%2$s for å redigere produktarkivbeskrivelsen eller rediger produktkategori/merke-beskrivelsene

en: Font Family
nb_NO: Skriftfamilie

en: Font Manager
nb_NO: Fontbehandler

en: Font deleted permanently
nb_NO: Font slettet permanent

en: Font download failed
nb_NO: Nedlasting av skrift mislyktes

en: Font downloaded
nb_NO: Skrift lastet ned

en: Font downloaded successfully.
nb_NO: Font lastet ned vellykket.

en: Font family
nb_NO: Fontfamilie

en: Font file selected
nb_NO: Skriftfil valgt

en: Font manager
nb_NO: Skriftbehandler

en: Font moved to trash
nb_NO: Skrift flyttet til papirkurven

en: Font moved to trash successfully.
nb_NO: Font flyttet til papirkurven.

en: Font name
nb_NO: Skriftnavn

en: Font not found.
nb_NO: Skrifttype ikke funnet.

en: Font preview
nb_NO: Fontforhåndsvisning

en: Font restore error
nb_NO: Feil ved gjenoppretting av skrift

en: Font restored
nb_NO: Skrift gjenopprettet

en: Font size
nb_NO: Skriftstørrelse

en: Font size at the largest viewport. Acts as the upper bound—text will not grow beyond this.
nb_NO: Skriftstørrelse i den største visningsporten. Fungerer som øvre grense - teksten vil ikke vokse utover dette.

en: Font size at the smallest viewport. Acts as the lower bound—text will not shrink below this.
nb_NO: Skriftstørrelse ved den minste visningsporten. Fungerer som nedre grense - teksten krymper ikke under denne.

en: Font style
nb_NO: Fontstil

en: Font variants
nb_NO: Skriftvarianter

en: Font variation settings
nb_NO: Innstillinger for skriftvariasjon

en: Font variations
nb_NO: Skriftvariasjoner

en: Font weight
nb_NO: Fontvekt

en: FontAwesome - Brands
nb_NO: FontAwesome - Varemerker

en: FontAwesome - Regular
nb_NO: FontAwesome - Vanlig

en: Fonts
nb_NO: Skrifter

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
nb_NO: Skrifter synkronisert! Det kan ta noen minutter å synkronisere et skriftprosjekt du nettopp har publisert eller oppdatert.

en: Foot
nb_NO: Fot

en: Footer
nb_NO: Bunntekst

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
nb_NO: Footer-skript legges til rett før den avsluttende %s-taggen.

en: For better preview select content to show.
nb_NO: For bedre forhåndsvisning, velg innhold som skal vises.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
nb_NO: Kun for frontend SEO-formål. Overskriver ikke innleggstittel. Anbefalt: Maks. 60 tegn.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
nb_NO: For produktkategori- eller produktmerke-arkivbeskrivelser, rediger hver term-beskrivelse.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
nb_NO: For spørsmål om Bricks, send en e-post til help@bricksbuilder.io. Hvis du vil vite hva som for tiden er under utvikling, gå til vårt offentlige veikart. Der kan du også sende inn dine egne funksjonsforespørsler som andre kan stemme på og kommentere.

en: Force home
nb_NO: Tving til hjemmeside

en: Form
nb_NO: Skjema

en: Form ID
nb_NO: Skjema-ID

en: Form Submissions
nb_NO: Skjemainnsendinger

en: Form data
nb_NO: Skjemadata

en: Form name
nb_NO: Skjemanavn

en: Form submission access
nb_NO: Tilgang til skjemainnsending

en: Form submission table could not be deleted.
nb_NO: Skjemainnsendingstabellen kunne ikke slettes.

en: Form submission table deleted successfully.
nb_NO: Skjemainnsendingstabellen ble slettet.

en: Form submissions
nb_NO: Skjemainnsendinger

en: Form submissions could not be deleted.
nb_NO: Skjemainnsendinger kunne ikke slettes.

en: Form submissions deleted.
nb_NO: Skjemainnsendinger slettet.

en: Form submissions table could not be resetted.
nb_NO: Skjemainnsendingstabellen kunne ikke tilbakestilles.

en: Form submissions table resetted successfully.
nb_NO: Skjemainnsendingstabellen ble tilbakestilt.

en: Form title
nb_NO: Skjematittel

en: Format to send the data in.
nb_NO: Format for å sende dataene i.

en: Friday
nb_NO: Fredag

en: From email address
nb_NO: Fra e-postadresse

en: From name
nb_NO: Fra navn

en: Front
nb_NO: Foran

en: Front page
nb_NO: Forside

en: Full access
nb_NO: Full tilgang

en: Full response
nb_NO: Fullt svar

en: Full size
nb_NO: Full størrelse

en: Fullscreen
nb_NO: Fullskjerm

en: Fullscreen Control
nb_NO: Fullskjermkontroll

en: Function name
nb_NO: Funksjonsnavn

en: Function names
nb_NO: Funksjonsnavn

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the %s filter.
nb_NO: Funksjonsnavn som kalles gjennom "echo"-taggen må være på hvitelisten via %s-filteret.

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the new %s filter.
nb_NO: Funksjonsnavn som kalles gjennom "echo"-taggen må hvitelistes via det nye %s-filteret.

en: Function names must pass the check through the %s filter.
nb_NO: Funksjonsnavn må bestå kontrollen gjennom %s-filteret.

en: Galleries
nb_NO: Gallerier

en: Gallery
nb_NO: Galleri

en: Gallery layout
nb_NO: Gallerioppsett

en: Gap
nb_NO: Mellomrom

en: General
nb_NO: Generelt

en: General settings
nb_NO: Generelle innstillinger

en: Generate FAQPage structured data (JSON-LD).
nb_NO: Generer FAQPage strukturerte data (JSON-LD).

en: Generate custom image sizes
nb_NO: Generer tilpassede bildestørrelser

en: Generate password
nb_NO: Generer passord

en: Generate review schema
nb_NO: Generer anmeldelsesskjema

en: Generate screenshots
nb_NO: Generer skjermbilder

en: Generate variables
nb_NO: Generer variabler

en: Generating variables will delete all existing variables in this category. Do you want to proceed?
nb_NO: Hvis du genererer variabler, slettes alle eksisterende variabler i denne kategorien. Ønsker du å fortsette?

en: Get In Touch
nb_NO: Ta kontakt

en: Get current post author
nb_NO: Hent gjeldende innleggsforfatter

en: Get started here
nb_NO: Kom i gang her

en: Get terms from current
nb_NO: Få vilkår fra gjeldende

en: Get terms from current post
nb_NO: Hent vilkår fra nåværende stilling

en: Get terms that are children of specified term
nb_NO: Hent termer som er barn av en spesifisert term

en: Get the author of current post
nb_NO: Hent forfatteren av det aktuelle innlegget

en: Getting Started
nb_NO: Kom i gang

en: Global class
nb_NO: Global klasse

en: Global class import manager
nb_NO: Importbehandler for globale klasser

en: Global classes
nb_NO: Globale klasser

en: Global data sync
nb_NO: Synkronisering av globale data

en: Global element
nb_NO: Globalt element

en: Global elements
nb_NO: Globale elementer

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and must be converted to components or unlinked.
nb_NO: Globale elementer er utdaterte siden versjon 2.0 og må konverteres til komponenter eller frakobles.

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and will be removed in the near future. Please convert them into components as soon as possible under %s. Once done, please delete all global elements by hovering over a global element below and clicking the "Delete" icon.
nb_NO: Globale elementer er utdatert siden versjon 2.0 og vil bli fjernet i nær fremtid. Vennligst konverter dem til komponenter så snart som mulig under %s. Når du er ferdig, vennligst slett alle globale elementer ved å holde musepekeren over et globalt element nedenfor og klikke på "Slett"-ikonet.

en: Global elements converted to components.
nb_NO: Globale elementer konvertert til komponenter.

en: Global elements review
nb_NO: Gjennomgang av globale elementer

en: Global queries
nb_NO: Globale forespørsler

en: Global query
nb_NO: Global spørring

en: Global settings
nb_NO: Globale innstillinger

en: Global styles & settings
nb_NO: Globale stiler og innstillinger

en: Go back
nb_NO: Gå tilbake

en: Go to
nb_NO: Gå til

en: Go to first slide
nb_NO: Gå til første lysbilde

en: Go to last slide
nb_NO: Gå til siste lysbilde

en: Go to slide %s
nb_NO: Gå til lysbilde %s

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
nb_NO: Gå til: Innstillinger > Templateinnstillinger > Fyll innhold

en: Go to: WooCommerce > Products > Inventory
nb_NO: Gå til: WooCommerce > Produkter > Lager

en: Good
nb_NO: Bra

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
nb_NO: Google Maps API-nøkkel kreves! Legg til nøkkel i kontrollpanelet under: %s

en: Google fonts
nb_NO: Google-skrifter

en: Google fonts have been disabled
nb_NO: Google-skrifter har blitt deaktivert

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
nb_NO: Google reCAPTCHA API-nøkkel kreves! Legg til nøkkel i dashbordet under: %s

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
nb_NO: Google reCaptcha: Ugyldig områdenøkkel.

en: Got it
nb_NO: Forstått

en: Gradient / Overlay
nb_NO: Gradient / overlegg

en: Grand
nb_NO: Storartet

en: Greater than
nb_NO: Større enn

en: Greater than or equal
nb_NO: Større enn eller lik

en: Grid
nb_NO: Rutenett

en: Grid (Round)
nb_NO: Rutenett (rundt)

en: Grid (Square)
nb_NO: Rutenett (kvadratisk)

en: Grid auto columns
nb_NO: Automatiske rutenettkolonner

en: Grid auto flow
nb_NO: Automatisk rutenettflyt

en: Grid auto rows
nb_NO: Automatiske rutenettrader

en: Grid column
nb_NO: Rutenettkolonne

en: Grid item
nb_NO: Rutenettselement

en: Grid row
nb_NO: Rutenettrad

en: Grid template columns
nb_NO: Rutenettmal for kolonner

en: Grid template rows
nb_NO: Rutenettmal for rader

en: Groove
nb_NO: Rille

en: Group
nb_NO: Gruppe

en: Group already exists
nb_NO: Gruppen eksisterer allerede

en: Grouped
nb_NO: Gruppert

en: Grouped product
nb_NO: Gruppert produkt

en: Groups
nb_NO: Grupper

en: HTML email
nb_NO: HTML e-post

en: HTML tag
nb_NO: HTML-kode

en: HTML tag not allowed
nb_NO: HTML-tag ikke tillatt

en: HTTP method
nb_NO: HTTP-metode

en: Hamburger toggle
nb_NO: Hamburger-veksling

en: Has conflict
nb_NO: Har konflikt

en: Has inherited settings
nb_NO: Har arvede innstillinger

en: Has no styles
nb_NO: Har ingen stiler

en: Has pagination
nb_NO: Har paginering

en: Has styles
nb_NO: Har stiler

en: Head
nb_NO: Hode

en: Header
nb_NO: Topptekst

en: Header location
nb_NO: Topptekstplassering

en: Header scripts
nb_NO: Header-skript

en: Header scripts are added right before closing %s tag.
nb_NO: Header-skript legges til rett før den avsluttende %s-taggen.

en: Header width
nb_NO: Topptekstbredde

en: Headers
nb_NO: Headere

en: Heading
nb_NO: Overskrift

en: Heading selectors
nb_NO: Overskriftsvelgere

en: Heading typography
nb_NO: Overskriftstypografi

en: Headings
nb_NO: Overskrifter

en: Headings offset
nb_NO: Overskriftsforskyvning

en: Height
nb_NO: Høyde

en: Help
nb_NO: Hjelp

en: Here goes my text ...
nb_NO: Her kommer min tekst ...

en: Here goes your caption ...
nb_NO: Her kommer din bildetekst ...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
nb_NO: Her går din tekst ... Velg en hvilken som helst del av teksten for å få tilgang til formateringsverktøylinjen.

en: Hidden
nb_NO: Skjult

en: Hide
nb_NO: Skjul

en: Hide "All" option
nb_NO: Skjul "Alle"-alternativet

en: Hide "View cart" button
nb_NO: Skjul "Vis handlekurv"-knapp

en: Hide %s
nb_NO: Skjul %s

en: Hide CTA button
nb_NO: Skjul CTA-knapp

en: Hide additional information
nb_NO: Skjul tilleggsinformasjon

en: Hide at breakpoint
nb_NO: Skjul ved bruddpunkt

en: Hide cart details to link directly to the cart.
nb_NO: Skjul handlekurvdetaljer for å lenke direkte til handlekurven.

en: Hide close
nb_NO: Skjul lukking

en: Hide count
nb_NO: Skjul antall

en: Hide count bracket
nb_NO: Skjul antallparentes

en: Hide cover
nb_NO: Skjul omslag

en: Hide current
nb_NO: Skjul gjeldende

en: Hide current post
nb_NO: Skjul gjeldende innlegg

en: Hide dynamic data label in dropdown
nb_NO: Skjul dynamisk dataetikett i rullegardinmenyen

en: Hide element
nb_NO: Skjul element

en: Hide empty
nb_NO: Skjul tomme

en: Hide if empty
nb_NO: Skjul hvis tom

en: Hide if no active filter
nb_NO: Skjul hvis ingen aktive filtre

en: Hide if no translation
nb_NO: Skjul hvis ingen oversettelse

en: Hide if not open
nb_NO: Skjul hvis ikke åpen

en: Hide image
nb_NO: Skjul bilde

en: Hide info
nb_NO: Skjul info

en: Hide label
nb_NO: Skjul etikett

en: Hide labels
nb_NO: Skjul etiketter

en: Hide message
nb_NO: Skjul melding

en: Hide out of stock
nb_NO: Skjul utsolgte varer

en: Hide password
nb_NO: Skjul passord

en: Hide placeholders
nb_NO: Skjul plassholdere

en: Hide popup
nb_NO: Skjul popup

en: Hide regular price
nb_NO: Skjul ordinær pris

en: Hide reviews link
nb_NO: Skjul anmeldelseslenke

en: Hide stock
nb_NO: Skjul lager

en: Hide the form by default, and show it only when the toggle is clicked.
nb_NO: Skjul skjemaet som standard, og vis det bare når toggleknappen klikkes.

en: Hide title
nb_NO: Skjul tittel

en: Hierarchical
nb_NO: Hierarkisk

en: High
nb_NO: Høy

en: Highlight
nb_NO: Uthev

en: Highlight label
nb_NO: Uthevingsetikett

en: Highlight on focus
nb_NO: Fremhev fokus

en: History
nb_NO: Historikk

en: History deleted
nb_NO: Historikk slettet

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
nb_NO: Hold nede CMD/CTRL for å velge flere bilder.

en: Home
nb_NO: Hjem

en: Home URL
nb_NO: Hjemme-URL

en: Home page
nb_NO: Hjemmeside

en: Honeypot: Create form field(s) and enable the "Honeypot" checkbox. Those honeypot fields aren't visible to users, but add an extra layer of protection against spam submissions.
nb_NO: Honeypot: Opprett skjemafelt(er) og aktiver "Honeypot"-avkrysningsboksen. Disse honeypot-feltene er ikke synlige for brukere, men gir et ekstra lag med beskyttelse mot spam-innsendinger.

en: Horizontal
nb_NO: Horisontal

en: Horizontal align
nb_NO: Horisontal justering

en: Horizontal alignment
nb_NO: Horisontal justering

en: Horizontal order
nb_NO: Horisontal rekkefølge

en: Hover
nb_NO: Sveving

en: How Editing With Bricks Works
nb_NO: Hvordan redigering med Bricks fungerer

en: How long to keep
nb_NO: Hvor lenge du skal oppbevare

en: How long to keep the same random order (in seconds)
nb_NO: Hvor lenge den samme tilfeldige rekkefølgen skal beholdes (i sekunder)

en: How many numbers on either side of the current page.
nb_NO: Hvor mange tall på hver side av gjeldende side.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
nb_NO: Hvor mange tall på hver side av start- og sluttkantene av listen.

en: How many numbers to either side of the current page.
nb_NO: Hvor mange tall på hver side av gjeldende side.

en: How to create a footer template
nb_NO: Hvordan lage en bunntekstmal

en: How to create a header template
nb_NO: Hvordan lage en topptekstmal

en: How to get your Adobe fonts project ID
nb_NO: Hvordan få din Adobe fonts prosjekt-ID

en: How to get your Facebook App ID
nb_NO: Hvordan få ditt Facebook App-ID

en: How to get your Google Maps API key
nb_NO: Hvordan få din Google Maps API-nøkkel

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
nb_NO: Hvordan få din Google reCAPTCHA v3 API hemmelige nøkkel

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
nb_NO: Hvordan få din Google reCAPTCHA v3 API-nøkkel for nettstedet

en: How to get your Instagram Access Token
nb_NO: Hvordan få din Instagram Access Token

en: How to get your MailChimp API key
nb_NO: Hvordan få din MailChimp API-nøkkel

en: How to get your SendGrid API key
nb_NO: Hvordan få din SendGrid API-nøkkel

en: How to get your Turnstile secret key
nb_NO: Hvordan få din Turnstile hemmelige nøkkel

en: How to get your Turnstile site key
nb_NO: Hvordan få din Turnstile nettstedsnøkkel

en: How to get your Unsplash API key
nb_NO: Hvordan få din Unsplash API-nøkkel

en: How to get your hCaptcha secret key
nb_NO: Hvordan få din hCaptcha hemmelige nøkkel

en: How to get your hCaptcha site key
nb_NO: Hvordan få din hCaptcha nettstedsnøkkel

en: How to use the fluid typography
nb_NO: Slik bruker du flytende typografi

en: How to use the global query manager
nb_NO: Slik bruker du den globale spørringsbehandleren

en: How to use the global variable manager
nb_NO: Hvordan bruke den globale variabelbehandleren

en: Hue
nb_NO: Fargetone

en: I am a button
nb_NO: Jeg er en knapp

en: I am a heading
nb_NO: Jeg er en overskrift

en: I am a slide
nb_NO: Jeg er et lysbilde

en: I am a so called subtitle.
nb_NO: Jeg er en såkalt undertittel.

en: I am an alert.
nb_NO: Jeg er et varsel.

en: I don't know how to use this Bricks
nb_NO: Jeg vet ikke hvordan jeg skal bruke Bricks

en: I found a better site builder
nb_NO: Jeg fant en bedre nettstedbygger

en: I no longer need Bricks
nb_NO: Jeg trenger ikke lenger Bricks

en: I.e.: 200px / 50% etc.
nb_NO: F.eks.: 200px / 50% osv.

en: IP address
nb_NO: IP-adresse

en: Icon
nb_NO: Ikon

en: Icon Box
nb_NO: Ikonboks

en: Icon List
nb_NO: Ikonliste

en: Icon Size
nb_NO: Ikonstørrelse

en: Icon align
nb_NO: Ikon-justering

en: Icon background
nb_NO: Ikon-bakgrunn

en: Icon background color
nb_NO: Ikonbakgrunnsfarge

en: Icon border
nb_NO: Ikonkant

en: Icon box shadow
nb_NO: Ikonskygge

en: Icon collapsed
nb_NO: Ikon for sammenfoldet

en: Icon color
nb_NO: Ikonfarge

en: Icon expanded
nb_NO: Ikon utvidet

en: Icon expanded typography
nb_NO: Ikon utvidet typografi

en: Icon height
nb_NO: Ikonhøyde

en: Icon manager
nb_NO: Ikonbehandler

en: Icon margin
nb_NO: Ikonmarg

en: Icon only
nb_NO: Kun ikon

en: Icon padding
nb_NO: Ikonpadding

en: Icon position
nb_NO: Ikonposisjon

en: Icon rotate in °
nb_NO: Ikonrotasjon i °

en: Icon rotation for expanded accordion.
nb_NO: Ikonrotasjon for utvidet trekkspill.

en: Icon set
nb_NO: Ikonsett

en: Icon size
nb_NO: Ikonstørrelse

en: Icon source
nb_NO: Ikonkilde

en: Icon spinning
nb_NO: Roterende ikon

en: Icon transform
nb_NO: Ikontransformasjon

en: Icon transition
nb_NO: Ikonovergang

en: Icon typography
nb_NO: Ikon-typografi

en: Icon width
nb_NO: Ikonbredde

en: Icon(s) deleted successfully
nb_NO: Ikon(er) slettet

en: Icon(s) imported successfully
nb_NO: Ikon(er) importert

en: Icons
nb_NO: Ikoner

en: If enabled Bricks will try to use the image of the matching product variation when no term-specific image swatch is set.
nb_NO: Hvis aktivert, vil Bricks prøve å bruke bildet av den matchende produktvarianten når ingen termspesifikk bildeprøve er satt.

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
nb_NO: Hvis aktivert, lastes en ekstra JS- og CSS-fil.

en: If enabled, form submission will succeed even if the webhook fails. Errors will be logged to the server error log.
nb_NO: Hvis aktivert, vil skjemainnsendingen lykkes selv om webhook-en feiler. Feil vil bli logget i serverens feillogg.

en: If no form field is selected, the first password field in the form is used.
nb_NO: Hvis ingen skjemafelt er valgt, brukes det første passordfelt i skjemaet.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
nb_NO: Hvis ingen malbetingelser er satt, viser Bricks publiserte maler (topptekst, bunntekst, osv.) på fronten av nettstedet ditt. Velg denne innstillingen for å deaktivere denne oppførselen. Sørg for å sette malbetingelser i stedet.

en: If the shape doesn't take up all available space add %s to the "svg" tag.
nb_NO: Hvis formen ikke fyller alt tilgjengelig område, legg til %s i "svg"-taggen.

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
nb_NO: Hvis videoen er ulistet, må du oppgi videoens personvernshash.

en: If this account exists, a password reset link will be sent to the associated email address.
nb_NO: Hvis denne kontoen eksisterer, vil en lenke for å tilbakestille passordet bli sendt til den tilknyttede e-postadressen.

en: Iframe title
nb_NO: Iframe-tittel

en: Ignore selector
nb_NO: Ignorer velger

en: Ignore sticky posts
nb_NO: Ignorer faste innlegg

en: Ignored when posts per page set to "-1".
nb_NO: Ignoreres når innlegg per side er satt til "-1".

en: Image
nb_NO: Bilde

en: Image Gallery
nb_NO: Bildegalleri

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
nb_NO: Bilde-ID (%s) eksisterer ikke lenger. Vennligst velg et annet bilde.

en: Image Overlay
nb_NO: Bildeoverlegg

en: Image align
nb_NO: Bildejustering

en: Image border
nb_NO: Bilderamme

en: Image box shadow
nb_NO: Bildeskygge

en: Image caption
nb_NO: Bildetekst

en: Image click action
nb_NO: Bildeklikk-handling

en: Image gallery
nb_NO: Bildegalleri

en: Image height
nb_NO: Bildehøyde

en: Image link alt text
nb_NO: Bildelenke alt-tekst

en: Image not found
nb_NO: Bilde ikke funnet

en: Image position
nb_NO: Bildeposisjon

en: Image ratio
nb_NO: Bildeforhold

en: Image size
nb_NO: Bildestørrelse

en: Image width
nb_NO: Bildebredde

en: Images
nb_NO: Bilder

en: Images file types
nb_NO: Filtyper for bilder

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
nb_NO: Bilder med samme lightbox-ID grupperes sammen.

en: Import
nb_NO: Importer

en: Import CSS variables
nb_NO: Importer CSS-variabler

en: Import Settings
nb_NO: Importer innstillinger

en: Import classes
nb_NO: Importer klasser

en: Import images
nb_NO: Importer bilder

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
nb_NO: Import av "%s" mislyktes: Navnet eksisterer allerede.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
nb_NO: Import av "%s" mislyktes: Feil format.

en: Import pasted images/SVGs
nb_NO: Importer innlimte bilder/SVG-er

en: Import settings
nb_NO: Importer innstillinger

en: Import template
nb_NO: Importer mal

en: Import/export components
nb_NO: Importere/eksportere komponenter

en: Import/export templates
nb_NO: Importere/eksportere maler

en: Imported
nb_NO: Importert

en: Imports
nb_NO: Importer

en: Impressive
nb_NO: Imponerende

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
nb_NO: Hvis du er utvikler, kan du tilpasse Bricks ytterligere med egendefinerte hooks, filtere eller ved å lage dine egne elementer.

en: In same term
nb_NO: I samme term

en: In stock
nb_NO: På lager

en: Inactive
nb_NO: Inaktiv

en: Include
nb_NO: Inkluder

en: Include children
nb_NO: Inkluder underordnede

en: Include posts
nb_NO: Inkluder innlegg

en: Include terms
nb_NO: Inkluder vilkår

en: Incoming
nb_NO: Innkommende

en: Incoming changes
nb_NO: Innkommende endringer

en: Incorrect configuration might cause unwanted side effects. Only use these settings if you know what you are doing.
nb_NO: Feil konfigurasjon kan forårsake uønskede bivirkninger. Bruk disse innstillingene bare hvis du vet hva du gjør.

en: Incorrect password.
nb_NO: Feil passord.

en: Incredible
nb_NO: Utrolig

en: Indent
nb_NO: Innrykk

en: Independent toggle
nb_NO: Uavhengig veksling

en: Index
nb_NO: Indeks

en: Index of the item to expand on page load, start at 0.
nb_NO: Indeks for elementet som skal utvides ved sidelasting, starter på 0.

en: Indexes of the items to expand on page load, separated by comma, start at 0.
nb_NO: Indekser for elementene som skal utvides ved sidelasting, adskilt med komma, start på 0.

en: Indexing in progress.
nb_NO: Indeksering pågår.

en: Indexing job is stuck?
nb_NO: Sitter indekseringsjobben fast?

en: Individual
nb_NO: Individuell

en: Individual users with code execution capability
nb_NO: Individuelle brukere med kodekjøringsmulighet

en: Infinite
nb_NO: Uendelig

en: Infinite scroll
nb_NO: Uendelig rulling

en: Info Box
nb_NO: Infoboks

en: Info Box template enabled.
nb_NO: Infoboks-mal aktivert.

en: Info color
nb_NO: Info-farge

en: Infobox
nb_NO: Infoboks

en: Infobox appears on map marker click.
nb_NO: Infoboks vises når du klikker på kartmarkøren.

en: Inherited from
nb_NO: Arvet fra

en: Initial
nb_NO: Initielt

en: Initial slide
nb_NO: Første slide

en: Inline styles (CSS) are added at the end of the %s tag.
nb_NO: Inline-stiler (CSS) legges til på slutten av %s-taggen.

en: Inline styles (default)
nb_NO: Inline stiler (standard)

en: Inner background color
nb_NO: Indre bakgrunnsfarge

en: Inner container
nb_NO: Indre beholder

en: Input
nb_NO: Inndata

en: Input background
nb_NO: Inndatabakgrunn

en: Input border
nb_NO: Inndatakant

en: Insert
nb_NO: Sett inn

en: Insert "Toggle" element after "Nav items" to show/hide your mobile menu.
nb_NO: Sett inn "Veksle"-element etter "Nav-elementer" for å vise/skjule mobilmenyen din.

en: Insert after
nb_NO: Sett inn etter

en: Insert components
nb_NO: Sette inn komponenter

en: Insert element
nb_NO: Sett inn element

en: Insert elements in Emmet-like syntax.
nb_NO: Sett inn elementer i Emmet-lignende syntaks.

en: Insert layout
nb_NO: Sett inn oppsett

en: Insert media
nb_NO: Sett inn media

en: Insert of the same component is not possible.
nb_NO: Innsetting av samme komponent er ikke mulig.

en: Insert section
nb_NO: Sett inn seksjon

en: Insert template
nb_NO: Sett inn mal

en: Insert templates
nb_NO: Sette inn maler

en: Inserted
nb_NO: Satt inn

en: Inserted template uses theme style "%s"
nb_NO: Innsatt mal bruker temastilen "%s"

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
nb_NO: Innsetting av en mal overskriver dataene dine. Vi anbefaler at du lagrer endringene dine først.

en: Inset
nb_NO: Innsats

en: Instagram access token required! Add in WordPress dashboard under %s
nb_NO: Instagram-tilgangstoken påkrevd! Legg til i WordPress-dashbordet under %s

en: Instagram feed
nb_NO: Instagram-feed

en: Installed version
nb_NO: Installert versjon

en: Instance
nb_NO: Instans

en: Instances
nb_NO: Instanser

en: Integer
nb_NO: Heltall

en: Interaction
nb_NO: Interaksjon

en: Interaction ID
nb_NO: Interaksjons-ID

en: Interactions
nb_NO: Interaksjoner

en: Interactions don't run in the builder.
nb_NO: Interaksjoner kjører ikke i byggeverktøyet.

en: Interface
nb_NO: Grensesnitt

en: Internal post/page
nb_NO: Internt innlegg/side

en: Interval in ms
nb_NO: Intervall i ms

en: Invalid
nb_NO: Ugyldig

en: Invalid CSS response from Google Fonts.
nb_NO: Ugyldig CSS-svar fra Google Fonts.

en: Invalid SVG files
nb_NO: Ugyldige SVG-filer

en: Invalid action
nb_NO: Ugyldig handling

en: Invalid element names
nb_NO: Ugyldige elementnavn

en: Invalid font ID.
nb_NO: Ugyldig font-ID.

en: Invalid font file
nb_NO: Ugyldig skriftfil

en: Invalid form token.
nb_NO: Ugyldig skjematoken.

en: Invalid license key.
nb_NO: Ugyldig lisensnøkkel.

en: Invalid password reset key
nb_NO: Ugyldig nøkkel for tilbakestilling av passord

en: Invalid post ID or form ID.
nb_NO: Ugyldig innleggs-ID eller skjema-ID.

en: Invalid pseudo class. Must start with a colon (:)
nb_NO: Ugyldig pseudoklasse. Må starte med et kolon (:)

en: Invalid request
nb_NO: Ugyldig forespørsel

en: Invalid signature
nb_NO: Ugyldig signatur

en: Invalid total pages value "%1$s" extracted from path "%2$s". Expected a numeric value.
nb_NO: Ugyldig total sideverdi "%1$s" hentet fra banen "%2$s". Forventet en numerisk verdi.

en: Invalid webhook URL.
nb_NO: Ugyldig webhook-URL.

en: Invalid webhook payload format.
nb_NO: Ugyldig format på webhook-data.

en: Invert
nb_NO: Inverter

en: Invisible
nb_NO: Usynlig

en: Is
nb_NO: Er

en: Is archive main query
nb_NO: Er arkivets hovedspørsmål

en: Is main query
nb_NO: Er hovedspørring

en: Isolation
nb_NO: Isolasjon

en: It's just a temporary deactivation
nb_NO: Det er bare en midlertidig deaktivering

en: Italic
nb_NO: Kursiv

en: Item
nb_NO: Element

en: Item width
nb_NO: Elementbredde

en: Items
nb_NO: Elementer

en: Items to scroll
nb_NO: Antall elementer å rulle

en: Items to show
nb_NO: Antall elementer å vise

en: January
nb_NO: Januar

en: JavaScript function name without parentheses or window object.
nb_NO: JavaScript-funksjonsnavn uten parenteser eller window-objekt.

en: JavaScript is automatically wrapped in script tags.
nb_NO: JavaScript pakkes automatisk inn i script-tagger.

en: Join Us
nb_NO: Bli med oss

en: July
nb_NO: Juli

en: June
nb_NO: Juni

en: Just another slide
nb_NO: Bare et annet lysbilde

en: Justify
nb_NO: Juster

en: Justify content
nb_NO: Juster innhold

en: Justify items
nb_NO: Juster elementer

en: Keep formatting
nb_NO: Behold formatering

en: Keep open while styling
nb_NO: Hold åpen under styling

en: Key
nb_NO: Nøkkel

en: Keyboard
nb_NO: Tastatur

en: Keyboard shortcuts
nb_NO: Tastatursnarveier

en: Label
nb_NO: Etikett

en: Label text
nb_NO: Etikettekst

en: Label typography
nb_NO: Etikettypografi

en: Labels
nb_NO: Etiketter

en: Language
nb_NO: Språk

en: Language codes
nb_NO: Språkkoder

en: Language switcher
nb_NO: Språkvelger

en: Languages
nb_NO: Språk

en: Laptop
nb_NO: Bærbar PC

en: Large
nb_NO: Stor

en: Last fetch
nb_NO: Siste henting

en: Last generated
nb_NO: Sist generert

en: Last name
nb_NO: Etternavn

en: Last order
nb_NO: Siste ordre

en: Last refresh
nb_NO: Siste oppdatering

en: Latest
nb_NO: Nyeste

en: Latitude
nb_NO: Breddegrad

en: Layers
nb_NO: Lag

en: Layout
nb_NO: Oppsett

en: Lazy
nb_NO: Lat

en: Lazy load offset
nb_NO: Offset for lat lasting

en: Lead
nb_NO: Ingress

en: Learn more
nb_NO: Lær mer

en: Learn more about CSS filters
nb_NO: Lær mer om CSS-filtre

en: Learn more about CSS transform
nb_NO: Lær mer om CSS transform

en: Learn more about CSS transform-origin
nb_NO: Lær mer om CSS transform-origin

en: Learn more about CSS transitions
nb_NO: Lær mer om CSS-overganger

en: Learn more on wordpress.org
nb_NO: Lær mer på wordpress.org

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
nb_NO: Lær hvilke %1$s du bør legge til i feltene ovenfor via %2$s dynamisk data-merket.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
nb_NO: La stå tomt for å bruke malen på alle arkivtermer.

en: Leave empty to apply template to all post types.
nb_NO: La stå tomt for å bruke malen på alle innholdstyper.

en: Leave empty to update the current post.
nb_NO: La den stå tom for å oppdatere det gjeldende innlegget.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
nb_NO: La stå tom for å bruke WooCommerce-standardlisten.

en: Leave empty to use the default WordPress home URL.
nb_NO: La stå tomt for å bruke standard WordPress hjemme-URL.

en: Leave options empty to use the options of the first connected control.
nb_NO: La alternativene stå tomme for å bruke alternativene fra den første tilkoblede kontrollen.

en: Leave the first comment
nb_NO: Legg igjen den første kommentaren

en: Leave viewport
nb_NO: Forlat visningsområdet

en: Leave your comment
nb_NO: Legg igjen din kommentar

en: Left
nb_NO: Venstre

en: Left to right
nb_NO: Venstre til høyre

en: Left with space
nb_NO: Venstre med mellomrom

en: Lesser
nb_NO: Mindre

en: Lesser or equal
nb_NO: Mindre eller lik

en: Letter spacing
nb_NO: Bokstavavstand

en: License
nb_NO: Lisens

en: License activated.
nb_NO: Lisens aktivert.

en: License key format
nb_NO: Format for lisensnøkkel

en: Light
nb_NO: Lett

en: Light color
nb_NO: Lys farge

en: Lightbox Animation
nb_NO: Lightbox-animasjon

en: Lightbox ID
nb_NO: Lightbox-ID

en: Lightbox Image
nb_NO: Lightbox-bilde

en: Lightbox Video
nb_NO: Lightbox-video

en: Lightbox id
nb_NO: Lysboks-id

en: Lightness
nb_NO: Lysstyrke

en: Limit how often this popup appears.
nb_NO: Begrens hvor ofte denne popupen vises.

en: Limit the number of webhook requests that can be sent per hour.
nb_NO: Begrens antall webhook-forespørsler som kan sendes per time.

en: Line cap
nb_NO: Linjeavslutning

en: Line height
nb_NO: Linjehøyde

en: Line width in px
nb_NO: Linjebredde i px

en: Linear
nb_NO: Lineær

en: Link
nb_NO: Lenke

en: Link & status
nb_NO: Lenke og status

en: Link To
nb_NO: Lenke til

en: Link attributes
nb_NO: Lenkeattributter

en: Link configured
nb_NO: Kobling konfigurert

en: Link entire post
nb_NO: Lenk hele innlegget

en: Link entire product
nb_NO: Lenk hele produktet

en: Link image
nb_NO: Lenk bilde

en: Link rendered as
nb_NO: Lenke gjengitt som

en: Link styles apply only to specific elements. Overwrite them via the %s filter or extend them via the CSS selectors setting below.
nb_NO: Lenkestiler gjelder bare for spesifikke elementer. Overskriv dem via %s-filteret eller utvid dem via CSS-velgerinnstillingen nedenfor.

en: Link title
nb_NO: Lenketittel

en: Link to
nb_NO: Lenke til

en: Link to lightbox
nb_NO: Lenke til lightbox

en: Link to post
nb_NO: Lenke til innlegg

en: Link to product
nb_NO: Lenke til produkt

en: Link to website
nb_NO: Lenke til nettsted

en: Link type
nb_NO: Lenketype

en: Linked
nb_NO: Lenket

en: Links
nb_NO: Lenker

en: List
nb_NO: Liste

en: List item
nb_NO: Listeelement

en: List item #1
nb_NO: Listeelement #1

en: List item #2
nb_NO: Listeelement #2

en: List items
nb_NO: Listeelementer

en: Live search
nb_NO: Direktesøk

en: Live search info
nb_NO: Direkte søkeinformasjon

en: Live search wrapper selector
nb_NO: Selektoren for direktesøk

en: Load Block editor data into %s
nb_NO: Last inn Block editor-data i %s

en: Load all matching theme styles
nb_NO: Last alle matchende temastiler

en: Load more
nb_NO: Last mer

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
nb_NO: Last inn maler fra en annen Bricks-installasjon du har tilgang til i malbiblioteket ditt.

en: Loading
nb_NO: Lasting

en: Loading component preview
nb_NO: Laster forhåndsvisning av komponent

en: Loading font data
nb_NO: Laster skriftdata

en: Loading method
nb_NO: Lastemetode

en: Loading templates
nb_NO: Laster maler

en: Local storage
nb_NO: Lokal lagring

en: Location
nb_NO: Plassering

en: Location content
nb_NO: Lokasjonsinnhold

en: Location subtitle
nb_NO: Lokasjonsundertittel

en: Location title
nb_NO: Lokasjonstittel

en: Lock
nb_NO: Lås

en: Lock selected
nb_NO: Lås valgte

en: Lock/unlock global classes
nb_NO: Låse/låse opp globale klasser

en: Locked
nb_NO: Låst

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
nb_NO: Logg inn på %s for å hente lisensnøkkelen din eller kopier og lim den inn fra e-posten med kjøpsbekreftelsen.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
nb_NO: Logg inn brukeren etter vellykket registrering. Tips: Sett handling "Omdiriger" for å omdirigere brukeren til konto-/adminområdet.

en: Logged in
nb_NO: Logget inn

en: Logged out
nb_NO: Logget ut

en: Logged-in users
nb_NO: Innloggede brukere

en: Logged-in users with role
nb_NO: Innloggede brukere med rolle

en: Login
nb_NO: Logg inn

en: Login URL
nb_NO: Innloggings-URL

en: Login form
nb_NO: Innloggingsskjema

en: Login message
nb_NO: Innloggingsmelding

en: Logo inverse
nb_NO: Invertert logo

en: Logout URL
nb_NO: Utloggings-URL

en: Longitude
nb_NO: Lengdegrad

en: Loop
nb_NO: Løkke

en: Lost password
nb_NO: Glemt passord

en: Low
nb_NO: Lav

en: Low stock
nb_NO: Lav beholdning

en: Lowercase
nb_NO: Små bokstaver

en: Lowercase removes leading zeros
nb_NO: Små bokstaver fjerner ledende nuller

en: Magnificent
nb_NO: Praktfullt

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
nb_NO: Mailchimp API-nøkkel kreves! Legg til nøkkel i dashbordet under: %s

en: Main
nb_NO: Hoved

en: Main query
nb_NO: Hovedspørring

en: Maintenance
nb_NO: Vedlikehold

en: Maintenance mode
nb_NO: Vedlikeholdsmodus

en: Make sure not to use the "Product tabs" element on the same page.
nb_NO: Pass på å ikke bruke "Produktfaner"-elementet på samme side.

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
nb_NO: Sørg for at det eksterne nettstedet angitt ovenfor har gitt deg tilgang til "Mine Templates".

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
nb_NO: Sørg for at det ikke er noen elementer med lenker inne i din lenkede container (nøstede lenker).

en: Make sure to save settings after closing this modal to apply changes
nb_NO: Husk å lagre innstillinger etter at du lukker dette vinduet for å anvende endringene

en: Make sure to set "%1$s" in your "%2$s" definitions below.
nb_NO: Sørg for å sette "%1$s" i dine "%2$s"-definisjoner nedenfor.

en: Manage
nb_NO: Administrer

en: Manage global elements
nb_NO: Administrer globale elementer

en: Manage my menus in WordPress.
nb_NO: Administrer menyene mine i WordPress.

en: Manage your custom font files
nb_NO: Administrer dine egendefinerte fontfiler

en: Mandatory
nb_NO: Obligatorisk

en: Manually regenerate CSS files
nb_NO: Regenerer CSS-filer manuelt

en: Map
nb_NO: Kart

en: Map Connector
nb_NO: Kartkontakt

en: Map ID
nb_NO: Kart-ID

en: Map Type Control
nb_NO: Karttypekontroll

en: Map center
nb_NO: Kart senter

en: Map style
nb_NO: Kartstil

en: Map type
nb_NO: Karttype

en: March
nb_NO: Mars

en: Margin
nb_NO: Marg

en: Mark
nb_NO: Merk

en: Mark all as read
nb_NO: Merk alle som lest

en: Mark as active
nb_NO: Merk som riktig

en: Mark as inactive
nb_NO: Merk som inaktiv

en: Marker
nb_NO: Markør

en: Markers
nb_NO: Markører

en: Markers set on individual addresses or map connectors precede these settings.
nb_NO: Markører satt på individuelle adresser eller kartkontakter har forrang over disse innstillingene.

en: Marvelous
nb_NO: Vidunderlig

en: Mask
nb_NO: Maske

en: Masonry
nb_NO: Murverk

en: Max
nb_NO: Maks

en: Max Zoom
nb_NO: Maks forstørring

en: Max payload size
nb_NO: Maks størrelse på nyttelast

en: Max requests per hour
nb_NO: Maks forespørsler per time

en: Max resolution
nb_NO: Maks oppløsning

en: Max results
nb_NO: Maks resultater

en: Max upload size: %s
nb_NO: Maks opplastingsstørrelse: %s

en: Max. entries
nb_NO: Maks. antall oppføringer

en: Max. files
nb_NO: Maks. filer

en: Max. height
nb_NO: Maks. høyde

en: Max. items
nb_NO: Maks. elementer

en: Max. length
nb_NO: Maks. lengde

en: Max. post width
nb_NO: Maks. innleggsbredde

en: Max. price
nb_NO: Maksimumspris

en: Max. products
nb_NO: Maks. produkter

en: Max. rating
nb_NO: Maks. vurdering

en: Max. related posts
nb_NO: Maks. relaterte innlegg

en: Max. size
nb_NO: Maks. størrelse

en: Max. time
nb_NO: Maks. tid

en: Max. value
nb_NO: Maksimumsverdi

en: Max. width
nb_NO: Maks. bredde

en: Maximum
nb_NO: Maksimum

en: Maximum number of entries reached.
nb_NO: Maksimalt antall oppføringer nådd.

en: Maximum number of results to display for each query loop in the builder. Applies only to Bricks-native queries. Leave blank to use the default value.
nb_NO: Maksimalt antall resultater som skal vises for hver spørringsløkke i byggeren. Gjelder kun for Bricks-egne spørringer. La stå tomt for å bruke standardverdien.

en: Maximum number of webhook requests allowed per hour.
nb_NO: Maksimalt antall webhook-forespørsler tillatt per time.

en: Maximum size of the webhook payload in kilobytes.
nb_NO: Maksimal størrelse på webhook-nyttelasten i kilobyte.

en: Maximum value
nb_NO: Maksimumsverdi

en: May
nb_NO: Mai

en: Media File
nb_NO: Mediefil

en: Media URL
nb_NO: URL til media

en: Media library
nb_NO: Media bibliotek

en: Media query
nb_NO: Mediespørring

en: Mega menu
nb_NO: Megameny

en: Member
nb_NO: Medlem

en: Menu
nb_NO: Meny

en: Menu bar
nb_NO: Menylinjen

en: Menu order
nb_NO: Menyrekkefølge

en: Message
nb_NO: Melding

en: Message sent from:
nb_NO: Melding sendt fra:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
nb_NO: Meldingen er sendt. Vi vil svare deg så snart som mulig.

en: Messages
nb_NO: Meldinger

en: Meta Data
nb_NO: Metadata

en: Meta Key
nb_NO: Metanøkkel

en: Meta description
nb_NO: Metabeskrivelse

en: Meta key
nb_NO: Metanøkkel

en: Meta keywords
nb_NO: Metanøkkelord

en: Meta query
nb_NO: Metaspørring

en: Meta robots
nb_NO: Metaroboter

en: Meta typography
nb_NO: Metatypografi

en: Meta value
nb_NO: Metaverdi

en: Meta value num
nb_NO: Metaverdi num

en: Mid Size
nb_NO: Midtstørrelse

en: Middle center
nb_NO: Midt senter

en: Middle left
nb_NO: Midt venstre

en: Middle right
nb_NO: Midt høyre

en: Mime type
nb_NO: MIME-type

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
nb_NO: Minimum PHP-versjon for å kjøre Bricks er PHP 5.4

en: Min. characters
nb_NO: Min. tegn

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
nb_NO: Min. dimensjon: Dobbelt så stor som verdien under logohøyde/logobredde for riktig visning på retina-enheter.

en: Min. height
nb_NO: Min. høyde

en: Min. height is 70.
nb_NO: Min. høyde er 70.

en: Min. length
nb_NO: Min. lengde

en: Min. price
nb_NO: Minimumspris

en: Min. time
nb_NO: Min. tid

en: Min. value
nb_NO: Minimumsverdi

en: Min. width
nb_NO: Min. bredde

en: Min/max date
nb_NO: Min./maks. dato

en: Mini cart
nb_NO: Minikurv

en: Minimum value
nb_NO: Minimumsverdi

en: Misc
nb_NO: Diverse

en: Miscellaneous
nb_NO: Diverse

en: Missing sidebar name.
nb_NO: Manglende sidepanelnavn.

en: Mobile
nb_NO: Mobil

en: Mobile first
nb_NO: Mobil først

en: Mobile landscape
nb_NO: Mobil liggende

en: Mobile menu
nb_NO: Mobilmeny

en: Mobile portrait
nb_NO: Mobil stående

en: Mode
nb_NO: Modus

en: Modified
nb_NO: Endret

en: Modified date
nb_NO: Endringsdato

en: Monday
nb_NO: Mandag

en: Month: %s
nb_NO: Måned: %s

en: Monthly
nb_NO: Månedlig

en: More about meta robots directives.
nb_NO: Mer om metaroboters direktiver.

en: More content to come ..
nb_NO: Mer innhold kommer ..

en: More layouts
nb_NO: Flere oppsett

en: More text
nb_NO: Mer tekst

en: Most Popular
nb_NO: Mest populære

en: Most specific
nb_NO: Mest spesifikk

en: Mouse enter
nb_NO: Mus inn

en: Mouse leave
nb_NO: Mus ut

en: Mouse leave window
nb_NO: Mus forlater vinduet

en: Move
nb_NO: Flytt

en: Move elements
nb_NO: Flytte elementer

en: Move selected
nb_NO: Flytt valgte

en: Move to trash
nb_NO: Flytt til papirkurven

en: Moved
nb_NO: Flyttet

en: Moved to trash
nb_NO: Flyttet til papirkurven

en: Multilevel
nb_NO: Multinivå

en: Multiple options
nb_NO: Flere alternativer

en: Must match with the format saved in database.
nb_NO: Må samsvare med formatet lagret i databasen.

en: Mute
nb_NO: Demp

en: Muted
nb_NO: Dempet

en: Muted color
nb_NO: Dempet farge

en: My Templates
nb_NO: Mine templates

en: My account
nb_NO: Min konto

en: My templates
nb_NO: Mine maler

en: My templates access
nb_NO: Tilgang til mine maler

en: MySQL version
nb_NO: MySQL-versjon

en: NUMERIC
nb_NO: NUMERISK

en: Name
nb_NO: Navn

en: Name already exists
nb_NO: Navnet eksisterer allerede

en: Name is required
nb_NO: Navn er påkrevd

en: Name is reserved
nb_NO: Navnet er reservert

en: Name to display instead of the remote template URL in the template source dropdown.
nb_NO: Navn som skal vises i stedet for den eksterne mal-URL-en i rullegardinmenyen for malkilde.

en: Native actions on this hook
nb_NO: Innebygde handlinger på denne kroken

en: Native elements
nb_NO: Innebygde elementer

en: Nav Menu
nb_NO: Navigasjonsmeny

en: Nav items
nb_NO: Nav-elementer

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
nb_NO: Naviger gjennom de ulike spørringssidene uten å laste siden på nytt.

en: Navigation
nb_NO: Navigasjon

en: Neat
nb_NO: Ryddig

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
nb_NO: Trenger du hjelp? Funnet en feil? Forslag til ny funksjon?

en: Nestable
nb_NO: Kan nestes

en: Nestable elements can't be converted to components. You can either unlink them manually by right-clicking the global element in the builder or convert them automatically by clicking the "Convert to components" button above and then confirm the prompt.
nb_NO: Nestbare elementer kan ikke konverteres til komponenter. Du kan enten frakoble dem manuelt ved å høyreklikke på det globale elementet i byggeverktøyet, eller konvertere dem automatisk ved å klikke på "Konverter til komponenter"-knappen ovenfor og deretter bekrefte forespørselen.

en: Never
nb_NO: Aldri

en: New
nb_NO: Ny

en: New Custom Font
nb_NO: Ny egendefinert font

en: New Template
nb_NO: Ny template

en: New Template Name
nb_NO: Nytt templatenavn

en: New capability
nb_NO: Ny funksjon

en: New category name
nb_NO: Nytt kategorinavn

en: New class name
nb_NO: Nytt klassenavn

en: New classes detected. Resolve conflicts, if any, to import or skip.
nb_NO: Nye klasser oppdaget. Løs eventuelle konflikter for å importere eller hoppe over.

en: New color could not be saved.
nb_NO: Ny farge kunne ikke lagres.

en: New color palette name
nb_NO: Nytt fargepalettnavn

en: New feature
nb_NO: Ny funksjon

en: New group name
nb_NO: Nytt gruppenavn

en: New query name
nb_NO: Nytt navn på spørringen

en: New sidebar created.
nb_NO: Nytt sidepanel opprettet.

en: New tab
nb_NO: Ny fane

en: New theme style name
nb_NO: Nytt temastilnavn

en: New variable name
nb_NO: Nytt variabelnavn

en: Newer Comments
nb_NO: Nyere kommentarer

en: Next
nb_NO: Neste

en: Next Icon
nb_NO: Neste-ikon

en: Next arrow
nb_NO: Neste pil

en: Next label
nb_NO: Neste etikett

en: Next page
nb_NO: Neste side

en: Next post
nb_NO: Neste innlegg

en: Next slide
nb_NO: Neste lysbilde

en: Nice job
nb_NO: Godt jobbet

en: Nicename
nb_NO: Kallenavn

en: Nickname
nb_NO: Kallenavn

en: No
nb_NO: Nei

en: No Bricks data found.
nb_NO: Ingen Bricks-data funnet.

en: No CSS variable found.
nb_NO: Ingen CSS-variabel funnet.

en: No Custom Font found in Trash
nb_NO: Ingen egendefinert font funnet i papirkurven

en: No Custom Fonts found
nb_NO: Ingen egendefinerte fonter funnet

en: No Facebook page URL provided.
nb_NO: Ingen Facebook-side-URL er oppgitt.

en: No HTML markup defined.
nb_NO: Ingen HTML-markup er definert.

en: No Instagram account found.
nb_NO: Ingen Instagram-konto funnet.

en: No Instagram posts found.
nb_NO: Ingen Instagram-innlegg funnet.

en: No Polylang languages found.
nb_NO: Ingen Polylang-språk funnet.

en: No SVG selected.
nb_NO: Ingen SVG er valgt.

en: No Template Bundle found
nb_NO: Ingen templatebundle funnet

en: No Template Tag found
nb_NO: Ingen templatetagg funnet

en: No Template found in Trash
nb_NO: Ingen template funnet i papirkurven

en: No Templates found
nb_NO: Ingen templates funnet

en: No URL parameters are generated or read, even if filter elements are present.
nb_NO: Ingen URL-parametere genereres eller leses, selv om filterelementer er til stede.

en: No Vimeo ID provided.
nb_NO: Ingen Vimeo-ID oppgitt.

en: No Vimeo URL provided.
nb_NO: Ingen Vimeo-URL oppgitt.

en: No WordPress added content found.
nb_NO: Ingen WordPress-lagt til innhold funnet.

en: No WordPress widget type selected.
nb_NO: Ingen WordPress-widgettype valgt.

en: No YouTube ID provided.
nb_NO: Ingen YouTube-ID oppgitt.

en: No YouTube URL provided.
nb_NO: Ingen YouTube-URL oppgitt.

en: No access
nb_NO: Ingen tilgang

en: No accordion item added.
nb_NO: Ingen trekkspillelement er lagt til.

en: No action has been set for this form.
nb_NO: Ingen handling er satt for dette skjemaet.

en: No active icon set selected
nb_NO: Ingen aktiv ikonsett valgt

en: No additional information to show.
nb_NO: Ingen ytterligere informasjon å vise.

en: No audio file selected.
nb_NO: Ingen lydfil er valgt.

en: No caption
nb_NO: Ingen bildetekst

en: No checkout fields defined.
nb_NO: Ingen utsjekkingsfelter definert.

en: No classes found
nb_NO: Ingen klasser funnet

en: No classes specified for deletion
nb_NO: Ingen klasser spesifisert for sletting

en: No classes to import.
nb_NO: Ingen klasser å importere.

en: No code found.
nb_NO: Ingen kode funnet.

en: No components found.
nb_NO: Ingen komponenter funnet.

en: No conflict
nb_NO: Ingen konflikt

en: No connectable property found.
nb_NO: Ingen tilkoblingsbare egenskaper funnet.

en: No content
nb_NO: Ingen innhold

en: No date/fields set.
nb_NO: Ingen dato/felt er satt.

en: No default value
nb_NO: Ingen standardverdi

en: No dynamic data found.
nb_NO: Ingen dynamiske data funnet.

en: No dynamic data set.
nb_NO: Ingen dynamiske data satt.

en: No effect with loop enabled
nb_NO: Ingen effekt med loop aktivert

en: No elements found for the selected filter.
nb_NO: Ingen elementer funnet for det valgte filteret.

en: No email address provided.
nb_NO: Ingen e-postadresse oppgitt.

en: No excerpt found.
nb_NO: Ingen utdrag funnet.

en: No file URL provided.
nb_NO: Ingen fil-URL oppgitt.

en: No file selected.
nb_NO: Ingen fil valgt.

en: No files were uploaded.
nb_NO: Ingen filer ble lastet opp.

en: No filter source selected.
nb_NO: Ingen filterkilde valgt.

en: No fluid typography category selected. Please create and select a category, then generate your fluid typography variables.
nb_NO: Ingen flytende typografikategori valgt. Opprett og velg en kategori, og generer deretter variablene for flytende typografi.

en: No fluid typography variables found. Configure the scale generator on the right-hand side as per your requirements. Once done, click the "Generate variables" button to automatically create your fluid typography variables.
nb_NO: Ingen flytende typografivariabler funnet. Konfigurer skalageneratoren på høyre side i henhold til dine behov. Når du er ferdig, klikker du på knappen "Generer variabler" for å opprette variablene for flytende typografi automatisk.

en: No font files found in the CSS.
nb_NO: Ingen fontfiler funnet i CSS-en.

en: No form field added.
nb_NO: Ingen skjemafelt er lagt til.

en: No found rows
nb_NO: Ingen rader funnet

en: No hook selected.
nb_NO: Ingen krok valgt.

en: No icon selected.
nb_NO: Ingen ikon er valgt.

en: No image selected.
nb_NO: Ingen bilde valgt.

en: No instances
nb_NO: Ingen instanser

en: No languages found.
nb_NO: Ingen språk funnet.

en: No latitude/longitude or address provided. Use dynamic data tags to retrieve the coordinates/address from your query loop results.
nb_NO: Ingen bredde-/lengdegrad eller adresse oppgitt. Bruk dynamiske datamerker for å hente koordinatene/adressen fra spørringsløkkeresultatene dine.

en: No license for provided license key found.
nb_NO: Ingen lisens funnet for den oppgitte lisensnøkkelen.

en: No link
nb_NO: Ingen lenke

en: No list items defined.
nb_NO: Ingen listeelementer er definert.

en: No locations found
nb_NO: Ingen lokasjoner funnet

en: No menu items
nb_NO: Ingen menyelementer

en: No meta data selected.
nb_NO: Ingen metadata valgt.

en: No name
nb_NO: Ingen navn

en: No native actions on this hook
nb_NO: Ingen innebygde handlinger på denne kroken

en: No nav menu found.
nb_NO: Ingen navigasjonsmeny funnet.

en: No options found
nb_NO: Ingen alternativer funnet

en: No order found or the order is not suitable for this element.
nb_NO: Ingen ordre funnet eller ordren er ikke egnet for dette elementet.

en: No orphaned elements found.
nb_NO: Ingen foreldreløse elementer funnet.

en: No pagination on singular posts/pages.
nb_NO: Ingen paginering på enkeltstående innlegg/sider.

en: No pagination results.
nb_NO: Ingen pagineringsresultater.

en: No permission
nb_NO: Ingen tillatelse

en: No post ID provided.
nb_NO: Ingen innleggs-ID oppgitt.

en: No posts found
nb_NO: Ingen innlegg funnet

en: No previous or next posts found..
nb_NO: Ingen forrige eller neste innlegg funnet.

en: No pricing table defined.
nb_NO: Ingen pristabell er definert.

en: No product archive description found.
nb_NO: Ingen produktarkivbeskrivelse funnet.

en: No product selected
nb_NO: Ingen produkt valgt

en: No products in cart
nb_NO: Ingen produkter i handlekurven

en: No products to show.
nb_NO: Ingen produkter å vise.

en: No progress bar created.
nb_NO: Ingen fremdriftslinje er opprettet.

en: No properties connected.
nb_NO: Ingen egenskaper tilkoblet.

en: No properties found.
nb_NO: Ingen egenskaper funnet.

en: No property groups found.
nb_NO: Ingen egenskapsgrupper funnet.

en: No query selected
nb_NO: Ingen spørring valgt

en: No rating
nb_NO: Ingen vurdering

en: No ratings
nb_NO: Ingen vurderinger

en: No ratings yet.
nb_NO: Ingen vurderinger ennå.

en: No related products to show.
nb_NO: Ingen relaterte produkter å vise.

en: No repeat
nb_NO: Ingen repetisjon

en: No results
nb_NO: Ingen resultater

en: No results found
nb_NO: Ingen resultater funnet

en: No scroll
nb_NO: Ingen rulling

en: No sharing option selected.
nb_NO: Ingen delingsalternativ valgt.

en: No shortcode provided.
nb_NO: Ingen kortkode oppgitt.

en: No sidebar selected.
nb_NO: Ingen sidepanel valgt.

en: No signature
nb_NO: Ingen signatur

en: No slide added.
nb_NO: Ingen lysbilde er lagt til.

en: No social icon added.
nb_NO: Ingen sosiale ikoner lagt til.

en: No spaces. No pound (#) sign.
nb_NO: Ingen mellomrom. Ingen nummertegn (#).

en: No tabs added.
nb_NO: Ingen faner lagt til.

en: No target query selected.
nb_NO: Ingen målspørring valgt.

en: No team members added.
nb_NO: Ingen teammedlemmer lagt til.

en: No template selected.
nb_NO: Ingen mal valgt.

en: No templates found.
nb_NO: Ingen maler funnet.

en: No testimonials added.
nb_NO: Ingen anbefalinger lagt til.

en: No text added.
nb_NO: Ingen tekst lagt til.

en: No valid font files were processed.
nb_NO: Ingen gyldige fontfiler ble behandlet.

en: No variables found. Create a CSS variable using the input at the bottom or in bulk by clicking the "Import" icon at the top.
nb_NO: Ingen variabler funnet. Opprett en CSS-variabel ved å bruke inndatafeltet nederst eller i bulk ved å klikke på "Importer"-ikonet øverst.

en: No video selected.
nb_NO: Ingen video valgt.

en: No wrap
nb_NO: Ingen bryting

en: No-repeat
nb_NO: Ingen-repetisjon

en: None
nb_NO: Ingen

en: Not allowed
nb_NO: Ikke tillatt

en: Not allowed: Infinite template loop.
nb_NO: Ikke tillatt: Uendelig malløkke.

en: Not applied in the builder.
nb_NO: Ikke anvendt i byggeverktøyet.

en: Not empty
nb_NO: Ikke tom

en: Not equal
nb_NO: Ikke lik

en: Not exists
nb_NO: Eksisterer ikke

en: Not featured
nb_NO: Ikke utvalgt

en: Not found
nb_NO: Ikke funnet

en: Not new
nb_NO: Ikke ny

en: Not on sale
nb_NO: Ikke på tilbud

en: Not possible while bulk-editing.
nb_NO: Ikke mulig under masseredigering.

en: Not supported
nb_NO: Ikke støttet

en: Not supported on mobile devices
nb_NO: Ikke støttet på mobile enheter

en: Nothing found
nb_NO: Fant ingenting

en: Nothing found.
nb_NO: Ingenting funnet.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
nb_NO: Ingenting funnet. Prøv igjen med et annet søkeord!

en: Nothing to copy
nb_NO: Ingenting å kopiere

en: Nothing to paste
nb_NO: Ingenting å lime inn

en: Notice
nb_NO: Merknad

en: Notice from %1$s: But don't worry. %1$s regularly updates all WooCommerce template files with each new release. If you are on the latest version and see this message, any necessary compatibility enhancements will be included in the next update.
nb_NO: Melding fra %1$s: Men ikke bekymre deg. %1$s oppdaterer regelmessig alle WooCommerce-malfiler med hver nye utgivelse. Hvis du bruker den nyeste versjonen og ser denne meldingen, vil eventuelle nødvendige kompatibilitetsforbedringer bli inkludert i neste oppdatering.

en: Notices
nb_NO: Varsler

en: Notifications
nb_NO: Varsler

en: Number
nb_NO: Nummer

en: Number of comments
nb_NO: Antall kommentarer

en: Number of posts
nb_NO: Antall innlegg

en: Number of users to retrieve
nb_NO: Antall brukere som skal hentes

en: Numbered list
nb_NO: Nummerert liste

en: Numeric
nb_NO: Numerisk

en: Numeric meta value
nb_NO: Numerisk metaverdi

en: Object fit
nb_NO: Objekttilpasning

en: Object position
nb_NO: Objektposisjon

en: Oblique
nb_NO: Skrå

en: October
nb_NO: Oktober

en: Odd background
nb_NO: Oddetallsbakgrunn

en: Off
nb_NO: Av

en: Offset
nb_NO: Forskyvning

en: Offset key
nb_NO: Offsettast

en: Offset key location
nb_NO: Offset-tastens plassering

en: Okay
nb_NO: Okei

en: Older Comments
nb_NO: Eldre kommentarer

en: On
nb_NO: På

en: On backorder
nb_NO: I bestilling

en: On blur
nb_NO: Ved tapt fokus

en: On input
nb_NO: Ved inndata

en: On input, blur and submit
nb_NO: Ved inndata, tapt fokus og innsending

en: On sale
nb_NO: På tilbud

en: On sale products only
nb_NO: Vis kun produkter på salg

en: Once done editing, click the "Save Settings" button at the bottom below to persist your changes.
nb_NO: Når du er ferdig med å redigere, klikk på "Lagre innstillinger"-knappen nederst for å bevare endringene dine.

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
nb_NO: Når du er fortrolig med hvordan Bricks fungerer, er det lurt å lære om maler. Dette er hvordan du lager nettstedets topptekst, bunntekst og andre typer gjenbrukbart innhold som blogginnleggsoppsett, arkiver, søkeresultater og feilsider.

en: One Page Navigation
nb_NO: Én-side-navigasjon

en: One Result
nb_NO: Ett resultat

en: One feature per line
nb_NO: En funksjon per linje

en: One or more of the selected classes conflict with existing classes on your site. You must either override the existing classes on your site or discard these imported versions.
nb_NO: En eller flere av de valgte klassene er i konflikt med eksisterende klasser på nettstedet ditt. Du må enten overskrive de eksisterende klassene på nettstedet ditt eller forkaste disse importerte versjonene.

en: One or more webhook requests failed.
nb_NO: En eller flere webhook-forespørsler mislyktes.

en: One post found
nb_NO: Ett innlegg funnet

en: Only added if none of your product fields contains any links.
nb_NO: Legges bare til hvis ingen av produktfeltene dine inneholder lenker.

en: Only applicable for purchasable simple products with in stock status.
nb_NO: Gjelder kun for kjøpbare enkle produkter med lagerstatus.

en: Only applicable if the add to cart display as form (e.g. on single product page).
nb_NO: Gjelder kun hvis legg-i-handlekurv vises som skjema (f.eks. på enkeltproduktsiden).

en: Only applied in builder and template preview.
nb_NO: Gjelder kun i byggeverktøyet og mal-forhåndsvisningen.

en: Only applies to Image, Image Gallery, and SVG elements. Images will not be imported if the source is a custom URL or a dynamic data tag.
nb_NO: Gjelder kun for Bilde-, Bildegalleri- og SVG-elementer. Bilder vil ikke bli importert hvis kilden er en tilpasset URL eller en dynamisk datatag.

en: Only applies to new items added to the DOM.
nb_NO: Gjelder kun for nye elementer som legges til i DOM.

en: Only applies to top level dropdown elements.
nb_NO: Gjelder kun nedtrekkselementer på toppnivå.

en: Only empty draft fonts can be deleted.
nb_NO: Det er bare tomme utkast til skrifter som kan slettes.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
nb_NO: Gi kun tilgang til malene dine til nettstedene oppført ovenfor. Én URL per linje.

en: Only muted YouTube videos will autoplay on iOS Safari.
nb_NO: Bare dempede YouTube-videoer spilles av automatisk på iOS Safari.

en: Only one "Table of contents" element can be visible on a page at a time.
nb_NO: Bare ett "Innholdsfortegnelse"-element kan være synlig på en side om gangen.

en: Only parent terms
nb_NO: Kun overordnede termer

en: Only post queries are supported in this version.
nb_NO: Kun innleggsspørringer støttes i denne versjonen.

en: Only rendered if link is set.
nb_NO: Vises kun hvis lenke er satt.

en: Only return terms
nb_NO: Kun returvilkår

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
nb_NO: Sett kun hvis du opplever problemer med standard gjengivelse i byggeren (REST API deaktivert, osv.)

en: Only supports Post, Term, and User context. More context are available inside the "Interaction" settings that open this popup.
nb_NO: Støtter bare Innlegg-, Term- og Bruker-kontekst. Flere kontekster er tilgjengelige i "Interaksjon"-innstillingene som åpner denne popupen.

en: Only the first assigned term will be displayed.
nb_NO: Kun den første tildelte termen vil bli vist.

en: Only works if the first assigned term is a child term.
nb_NO: Fungerer bare hvis den første tildelte termen er en underterm.

en: Opacity
nb_NO: Gjennomsiktighet

en: Open
nb_NO: Åpne

en: Open accordion
nb_NO: Åpne trekkspill

en: Open icon manager
nb_NO: Åpne ikonbehandler

en: Open image in lightbox
nb_NO: Åpne bilde i lightbox

en: Open in new tab
nb_NO: Åpne i ny fane

en: Open mobile menu
nb_NO: Åpne mobilmeny

en: Open on add to cart (AJAX)
nb_NO: Åpne ved legg til i handlekurv (AJAX)

en: Open on page load
nb_NO: Åpne ved sidelasting

en: Open tab index
nb_NO: Åpne faneindeks

en: Open tab on
nb_NO: Åpne fane ved

en: Operating system
nb_NO: Operativsystem

en: Opposites linked
nb_NO: Motsatte lenket

en: Option
nb_NO: Alternativ

en: Optional
nb_NO: Valgfritt

en: Options
nb_NO: Alternativer

en: Options (one per line)
nb_NO: Alternativer (ett per linje)

en: Options type
nb_NO: Alternativer type

en: Or
nb_NO: Eller

en: Order
nb_NO: Rekkefølge

en: Order by
nb_NO: Sorter etter

en: Order date
nb_NO: Ordredato

en: Order details
nb_NO: Ordredetaljer

en: Order email
nb_NO: Ordre-e-post

en: Order id
nb_NO: Ordre-ID

en: Order matters. Start at smallest breakpoint. If using mobile-first start at largest breakpoint.
nb_NO: Rekkefølgen er viktig. Start med det minste bruddpunktet. Ved bruk av mobil-først, start med det største bruddpunktet.

en: Order meta key
nb_NO: Sorter metanøkkel

en: Order number
nb_NO: Ordrenummer

en: Order overview
nb_NO: Ordreoversikt

en: Order payment method
nb_NO: Betalingsmetode for ordre

en: Order receipt
nb_NO: Ordrekvittering

en: Order review
nb_NO: Ordregjennomgang

en: Order total
nb_NO: Ordretotal

en: Order updates
nb_NO: Ordreoppdateringer

en: Ordered list
nb_NO: Ordnet liste

en: Orders
nb_NO: Bestillinger

en: Organize your properties in groups. Reorder your groups via drag & drop. Click to rename. Create a property group using the form below.
nb_NO: Organiser egenskapene dine i grupper. Omorganiser gruppene ved å dra og slippe. Klikk for å gi nytt navn. Opprett en egenskapsgruppe ved hjelp av skjemaet nedenfor.

en: Original price
nb_NO: Opprinnelig pris

en: Original price typography
nb_NO: Opprinnelig pristypografi

en: Orphaned elements
nb_NO: Foreldreløse elementer

en: Orphaned elements detected (%s). Please back-up your site or at least copy all elements in the structure panel, then click the "Clean up" button below to remove all orphaned elements.
nb_NO: Foreldreløse elementer oppdaget (%s). Vennligst ta en sikkerhetskopi av nettstedet ditt eller i det minste kopier alle elementer i strukturpanelet, og klikk deretter på "Rydd opp"-knappen nedenfor for å fjerne alle foreldreløse elementer.

en: Orphaned elements removed.
nb_NO: Foreldreløse elementer fjernet.

en: Orphaned elements review
nb_NO: Gjennomgang av foreldreløse elementer

en: Other
nb_NO: Annet

en: Other (URL)
nb_NO: Annet (URL)

en: Other classes
nb_NO: Andre klasser

en: Other pages
nb_NO: Andre sider

en: Other styles
nb_NO: Andre stiler

en: Others
nb_NO: Andre

en: Out of stock
nb_NO: Utsolgt

en: Outer width of the info box popup.
nb_NO: Ytre bredde på infoboks-popupen.

en: Outline
nb_NO: Omriss

en: Outline - Dark
nb_NO: Omriss - mørk

en: Outline - Light
nb_NO: Omriss - lys

en: Outline - Primary
nb_NO: Omriss - primær

en: Output PHP function
nb_NO: Generer PHP-funksjon

en: Outset
nb_NO: Hevet

en: Outstanding
nb_NO: Enestående

en: Overflow
nb_NO: Overflyt

en: Overlay
nb_NO: Overlegg

en: Overlay content
nb_NO: Overleggsinnhold

en: Overline
nb_NO: Overstreking

en: Override
nb_NO: Overstyr

en: Override local class
nb_NO: Overstyr lokal klasse

en: Overwrite
nb_NO: Overskriv

en: PHP class does not exist
nb_NO: PHP-klassen eksisterer ikke

en: PHP execution time limit
nb_NO: PHP kjøretidsgrense

en: PHP max upload file size
nb_NO: PHP maks opplastingsstørrelse

en: PHP memory limit
nb_NO: PHP minnegrense

en: PHP post max size
nb_NO: PHP post max størrelse

en: PHP safe mode
nb_NO: PHP sikker modus

en: PHP version
nb_NO: PHP-versjon

en: Padding
nb_NO: Polstring

en: Page
nb_NO: Side

en: Page %s
nb_NO: Side %s

en: Page ID
nb_NO: Side-ID

en: Page background
nb_NO: Sidebakgrunn

en: Page date
nb_NO: Sidedato

en: Page layout
nb_NO: Sideoppsett

en: Page modified
nb_NO: Side endret

en: Page not found
nb_NO: Siden ble ikke funnet

en: Page number
nb_NO: Sidenummer

en: Page order
nb_NO: Siderekkefølge

en: Page parameter
nb_NO: Sideparameter

en: Page settings
nb_NO: Sideinnstillinger

en: Page title
nb_NO: Sidetittel

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
nb_NO: Sidespesifikke stiler lastes inn inline som standard. Velg "Eksterne filer" for å laste inn kun nødvendig CSS og for å tillate hurtigbufring av stilark.

en: Pages
nb_NO: Sider

en: Pages:
nb_NO: Sider:

en: Pagination
nb_NO: Sideinndeling

en: Pagination method
nb_NO: Pagineringsmetode

en: Pagination parameter location
nb_NO: Plassering av pagineringsparameter

en: Pane
nb_NO: Rute

en: Panel width could not be saved.
nb_NO: Panelbredde kunne ikke lagres.

en: Paragraph
nb_NO: Avsnitt

en: Parameter name for the page number (e.g., "page" or "offset"). This parameter will only be added when AJAX enabled pagination element are used.
nb_NO: Parameternavn for sidenummeret (f.eks. "page" eller "offset"). Denne parameteren legges bare til når AJAX-aktiverte pagineringselementer brukes.

en: Parameters
nb_NO: Parametere

en: Parent
nb_NO: Forelder

en: Parent term
nb_NO: Overordnet begrep

en: Parent term ID
nb_NO: ID for overordnet begrep

en: Parent theme URI
nb_NO: Foreldretema URI

en: Parent theme author URI
nb_NO: Foreldretema forfatter URI

en: Parent theme name
nb_NO: Foreldretema navn

en: Parent theme version
nb_NO: Foreldretema versjon

en: Parse dynamic data
nb_NO: Tolk dynamiske data

en: Password
nb_NO: Passord

en: Password accepted. You can now access the protected content.
nb_NO: Passord godkjent. Du har nå tilgang til det beskyttede innholdet.

en: Password min. length
nb_NO: Passord min. lengde

en: Password protect your templates.
nb_NO: Passordbeskyttelse av malene dine.

en: Password protected
nb_NO: Passordbeskyttet

en: Password protection
nb_NO: Passordbeskyttelse

en: Password protection limits access to content on the rendered frontend only. It does not restrict alternative access methods (e.g. REST API). For sensitive data, consider stricter security controls.
nb_NO: Passordbeskyttelse begrenser tilgang til innhold kun på den viste fronten. Det begrenser ikke alternative tilgangsmetoder (f.eks. REST API). For sensitive data, vurder strengere sikkerhetstiltak.

en: Password required.
nb_NO: Passord påkrevd.

en: Password source
nb_NO: Passordkilde

en: Password toggle
nb_NO: Vis/skjul passord

en: Paste
nb_NO: Lim inn

en: Pasted
nb_NO: Limt inn

en: Path that contains the total item count. Use "body" to target the response path root and "header" for the response headers. Required for the pagination to work. Use "header.x-wp-totalpages" for WordPress REST API calls.
nb_NO: Sti som inneholder det totale antallet elementer. Bruk "body" for å målrette mot roten til svarstien og "header" for svaroverskriftene. Nødvendig for at pagineringen skal fungere. Bruk "header.x-wp-totalpages" for WordPress REST API-kall.

en: Path to extract nested data. Leave empty to use full response. Example: "data.results" to get results from {data: {results: [...]}}
nb_NO: Sti for å hente ut nestede data. La stå tom for å bruke hele svaret. Eksempel "data.results" for å hente resultater fra {data: {results: [...]}}

en: Pattern
nb_NO: Mønster

en: Pause autoplay
nb_NO: Pause automatisk avspilling

en: Pause on focus
nb_NO: Pause ved fokus

en: Pause on hover
nb_NO: Pause ved hover

en: Paused
nb_NO: Pauset

en: Pay
nb_NO: Betal

en: Payment
nb_NO: Betaling

en: Pending message
nb_NO: Ventende melding

en: Per page load
nb_NO: Per sideinnlasting

en: Per session
nb_NO: Per økt

en: Percent
nb_NO: Prosent

en: Percentage
nb_NO: Prosent

en: Percentage typography
nb_NO: Prosentandelstypografi

en: Performance
nb_NO: Ytelse

en: Permalink
nb_NO: Permalenke

en: Permanently delete this icon? This action cannot be undone.
nb_NO: Slette dette ikonet permanent? Denne handlingen kan ikke angres.

en: Picture in picture
nb_NO: Bilde-i-bilde

en: Pie Chart
nb_NO: Sektordiagram

en: Pin
nb_NO: Fest

en: Pin/unpin elements
nb_NO: Feste/løsne elementer

en: Pinned
nb_NO: Festet

en: Pinned elements
nb_NO: Festede elementer

en: Place and configure a "Map Connector" element inside the query loop to enable dynamic address retrieval. On the frontend, actual location markers will be displayed based on the retrieved addresses. In the builder, a placeholder marker will be shown using your Map Center settings for styling purposes.
nb_NO: Plasser og konfigurer et "Kartkontakt"-element inne i spørringsløkken for å aktivere dynamisk adressehenting. På forsiden vil faktiske plasseringsmarkører vises basert på de hentede adressene. I byggeverktøyet vil en plassholder-markør vises ved hjelp av dine Kartsenter-innstillinger for stilformål.

en: Place this query on the cart page.
nb_NO: Plasser denne spørringen på handlekurvsiden.

en: Place this query on the product page.
nb_NO: Plasser denne spørringen på produktsiden.

en: Place this query on the single product page.
nb_NO: Plasser denne spørringen på enkeltproduktsiden.

en: Placeholder
nb_NO: Plassholder

en: Placeholder color
nb_NO: Plassholderfarger

en: Placeholder image shown.
nb_NO: Plassholderbilde vises.

en: Placeholder typography
nb_NO: Plassholdertypografi

en: Placeholders
nb_NO: Plassholdere

en: Play inline
nb_NO: Spill av inline

en: Play interaction
nb_NO: Spill av interaksjon

en: Play once
nb_NO: Spill én gang

en: Please check your email to confirm your subscription.
nb_NO: Vennligst sjekk e-posten din for å bekrefte abonnementet ditt.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
nb_NO: Vennligst klikk på knappen nedenfor for å generere alle nødvendige CSS-filer.

en: Please click the link below to activate your account
nb_NO: Klikk på lenken nedenfor for å aktivere kontoen din

en: Please connect your Instagram account.
nb_NO: Vennligst koble til Instagram-kontoen din.

en: Please copy & paste your license key in here ..
nb_NO: Vennligst kopier og lim inn lisensnøkkelen din her ..

en: Please create a full-site backup and perform a "Code review" (see above) before generating code signatures globally.
nb_NO: Vennligst opprett en fullstendig sikkerhetskopiering av nettstedet og utfør en "Kodegjennomgang" (se ovenfor) før du genererer kodesignaturer globalt.

en: Please create a full-site backup before running the converter.
nb_NO: Vennligst lag en full sikkerhetskopi av nettstedet før du kjører konverteringen.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
nb_NO: Vennligst sørg for at SMTP er satt opp på dette nettstedet slik at alle utgående e-poster leveres korrekt.

en: Please ensure that the SVG code you paste in here does not contain any potentially malicious code. You can run it first through a free online SVG cleaner like %s
nb_NO: Vennligst sørg for at SVG-koden du limer inn her ikke inneholder potensielt skadelig kode. Du kan først kjøre den gjennom en gratis online SVG-renser som %s

en: Please enter a password of at least %s characters.
nb_NO: Vennligst oppgi et passord på minst %s tegn.

en: Please enter at least 2 characters
nb_NO: Vennligst skriv inn minst 2 tegn

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
nb_NO: Vennligst skriv inn breddegrad/lengdegrad når du bruker flere markører.

en: Please fetch the data again as the API settings have changed.
nb_NO: Vennligst hent dataene på nytt ettersom API-innstillingene er endret.

en: Please make sure to set the "Scale X" value inside the transform setting above to "-1".
nb_NO: Sørg for å sette "Skaler X"-verdien inne i transformasjonsinnstillingen over til "-1".

en: Please provide a new password
nb_NO: Vennligst oppgi et nytt passord

en: Please review all code instances found on your site page by page to ensure they don't contain any malicious or faulty code. Click on the title to edit the page, template, etc. with Bricks.
nb_NO: Vennligst gjennomgå alle kodeforekomster funnet på nettstedet ditt side for side for å sikre at de ikke inneholder noen ondsinnet eller feilaktig kode. Klikk på tittelen for å redigere siden, malen, osv. med Bricks.

en: Please review your code and generate code signatures.
nb_NO: Vennligst gjennomgå koden din og generer kodesignaturer.

en: Please select a filter input.
nb_NO: Vennligst velg et filterinput.

en: Please select rating icons.
nb_NO: Vennligst velg vurderingsikoner.

en: Please set at least one product filter.
nb_NO: Vennligst sett minst ett produktfilter.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
nb_NO: Vennligst del din(e) grunn(er) for å deaktivere Bricks. Jo flere detaljer, jo bedre :)

en: Please update your WordPress URLs under Settings > General to use https:// instead of http:// for optimal performance & functionality. Valid SSL certificate required.
nb_NO: Vennligst oppdater WordPress-URLene dine under Innstillinger > Generelt til å bruke https:// i stedet for http:// for optimal ytelse og funksjonalitet. Gyldig SSL-sertifikat kreves.

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
nb_NO: Vennligst bruk e-postadressen til din Bricks-konto for alle kundehenvendelser. For å legge ved større filer, send en e-post direkte til %1$s. For å se hva som er under utvikling eller sende inn/stemme på funksjonsønsker, besøk vår %2$s.

en: Popular
nb_NO: Populære

en: Popularity
nb_NO: Popularitet

en: Populate Content
nb_NO: Fyll innhold

en: Populate the query loop address above through dynamic data tags.
nb_NO: Fyll ut spørringsløkkeadressen ovenfor gjennom dynamiske datamerker.

en: Popup data not found
nb_NO: Popup-data ikke funnet

en: Popup limit
nb_NO: Popup-begrensning

en: Position
nb_NO: Posisjon

en: Positioning
nb_NO: Posisjonering

en: Post
nb_NO: Innlegg

en: Post Content
nb_NO: Innlegginnhold

en: Post ID
nb_NO: Innlegg-ID

en: Post Navigation
nb_NO: Innleggsnavigasjon

en: Post Title
nb_NO: Innleggstittel

en: Post author
nb_NO: Innleggsforfatter

en: Post comments
nb_NO: Innleggskommentarer

en: Post comments count
nb_NO: Antall kommentarer på innlegg

en: Post content
nb_NO: Innleggsinnhold

en: Post could not be duplicated
nb_NO: Innlegget kunne ikke dupliseres

en: Post count
nb_NO: Antall poster

en: Post date
nb_NO: Innleggsdato

en: Post excerpt
nb_NO: Innleggsutdrag

en: Post link
nb_NO: Innleggslenke

en: Post meta
nb_NO: Post-meta

en: Post meta typography
nb_NO: Innleggsmetatypografi

en: Post modified date
nb_NO: Innlegg endret dato

en: Post navigation
nb_NO: Innleggsnavigasjon

en: Post parent
nb_NO: Overordnet innlegg

en: Post parent ID
nb_NO: Post foreldre-ID

en: Post password
nb_NO: Innleggspassord

en: Post slug
nb_NO: Innleggslenkeadresse

en: Post status
nb_NO: Innleggsstatus

en: Post time
nb_NO: Innleggstidspunkt

en: Post title
nb_NO: Innleggstittel

en: Post title typography
nb_NO: Innleggstittel-typografi

en: Post to update
nb_NO: Legg ut for å oppdatere

en: Post type
nb_NO: Innholdstype

en: Post types
nb_NO: Innleggstyper

en: Poster
nb_NO: Plakat

en: Poster image
nb_NO: Plakatbilde

en: Poster size for YouTube
nb_NO: Plakatstørrelse for YouTube

en: Postmeta table meta_value type
nb_NO: Postmeta-tabell meta_value type

en: Posts
nb_NO: Innlegg

en: Posts per page
nb_NO: Innlegg per side

en: Posts per row
nb_NO: Innlegg per rad

en: Posts should be in a same taxonomy term.
nb_NO: Innlegg bør være i samme taksonomiterm.

en: Powered by %s
nb_NO: Drevet av %s

en: Precedes "Link Image" setting.
nb_NO: Går foran "Lenk bilde"-innstillingen.

en: Precedes image height setting.
nb_NO: Kommer før innstillingen for bildehøyde.

en: Prefix
nb_NO: Prefiks

en: Prefix block
nb_NO: Prefiks-blokk

en: Prefix with a dot (.) to filter results that start with this string, or suffix with a dot (.) to filter results ending with this string.
nb_NO: Prefiks med punktum (.) for å filtrere resultater som begynner med denne strengen, eller suffiks med punktum (.) for å filtrere resultater som slutter med denne strengen.

en: Preload
nb_NO: Forhåndslasting

en: Preload custom fonts
nb_NO: Forhåndslast tilpassede skrifttyper

en: Prev
nb_NO: Forrige

en: Prev arrow
nb_NO: Forrige pil

en: Prev label
nb_NO: Forrige etikett

en: Prevent duplicates
nb_NO: Forhindre duplikater

en: Preview
nb_NO: Forhåndsvis

en: Preview autosave
nb_NO: Forhåndsvis autolagring

en: Preview image
nb_NO: Forhåndsvisningsbilde

en: Preview mode
nb_NO: Forhåndsvisningsmodus

en: Preview notice type
nb_NO: Forhåndsvis varseltype

en: Preview order ID
nb_NO: Forhåndsvis ordre-ID

en: Preview template
nb_NO: Forhåndsvis mal

en: Previous
nb_NO: Forrige

en: Previous Icon
nb_NO: Forrige-ikon

en: Previous interaction ID
nb_NO: Forrige interaksjons-ID

en: Previous page
nb_NO: Forrige side

en: Previous post
nb_NO: Forrige innlegg

en: Previous slide
nb_NO: Forrige lysbilde

en: Price
nb_NO: Pris

en: Price meta
nb_NO: Prismeta

en: Price prefix
nb_NO: Prisprefix

en: Price suffix
nb_NO: Prissuffiks

en: Price typography
nb_NO: Pristypografi

en: Pricing
nb_NO: Priser

en: Pricing Tables
nb_NO: Prislister

en: Pricing table
nb_NO: Prislist

en: Primary
nb_NO: Primær

en: Primary color
nb_NO: Primærfarge

en: Priority
nb_NO: Prioritet

en: Privacy
nb_NO: Personvern

en: Privacy policy
nb_NO: Personvernerklæring

en: Product
nb_NO: Produkt

en: Product ID
nb_NO: Produkt-ID

en: Product SKU
nb_NO: Produkt SKU

en: Product additional information
nb_NO: Tilleggsinformasjon om produktet

en: Product archive
nb_NO: Produktarkiv

en: Product attribute
nb_NO: Produktattributt

en: Product badge "New"
nb_NO: Produktmerke "Ny"

en: Product badge "Sale"
nb_NO: Produktmerke "Salg"

en: Product badge new
nb_NO: Produkt nytt-merke

en: Product categories
nb_NO: Produktkategorier

en: Product category
nb_NO: Produktkategori

en: Product category image
nb_NO: Produktkategoribilde

en: Product content
nb_NO: Produktinnhold

en: Product content is empty.
nb_NO: Produktinnholdet er tomt.

en: Product featured
nb_NO: Produkt fremhevet

en: Product gallery
nb_NO: Produktgalleri

en: Product gallery images
nb_NO: Produktgalleribilder

en: Product images
nb_NO: Produktbilder

en: Product is out of stock.
nb_NO: Produktet er utsolgt.

en: Product meta
nb_NO: Produktmeta

en: Product new status
nb_NO: Ny produktstatus

en: Product on sale
nb_NO: Produkt på tilbud

en: Product price
nb_NO: Produktpris

en: Product purchased by user
nb_NO: Produkt kjøpt av bruker

en: Product rating
nb_NO: Produktvurdering

en: Product ratings are disabled.
nb_NO: Produktvurderinger er deaktivert.

en: Product regular price
nb_NO: Produkt ordinær pris

en: Product reviews
nb_NO: Produktanmeldelser

en: Product sale price
nb_NO: Produkt salgspris

en: Product sale status
nb_NO: Produktsalgsstatus

en: Product search
nb_NO: Produktsøk

en: Product short description
nb_NO: Kort produktbeskrivelse

en: Product sold individually
nb_NO: Produkt solgt individuelt

en: Product stock
nb_NO: Produktlager

en: Product stock management
nb_NO: Produktlagerstyring

en: Product stock quantity
nb_NO: Produktlagerantall

en: Product stock status
nb_NO: Produktlagerstatus

en: Product tabs
nb_NO: Produktfaner

en: Product tag
nb_NO: Produktetikett

en: Product tags
nb_NO: Produktetiketter

en: Product title
nb_NO: Produkttittel

en: Product type
nb_NO: Produkttype

en: Product up/cross-sells
nb_NO: Produkt-up/cross-sells

en: Products
nb_NO: Produkter

en: Products archive description
nb_NO: Produktarkivbeskrivelse

en: Products filter
nb_NO: Produktfilter

en: Products orderby
nb_NO: Produktsortering

en: Products pagination
nb_NO: Produktpaginering

en: Products per page
nb_NO: Produkter per side

en: Products total results
nb_NO: Totalt antall produktresultater

en: Products with the same category or tag.
nb_NO: Produkter med samme kategori eller merke.

en: Profile picture
nb_NO: Profilbilde

en: Progress
nb_NO: Fremgang

en: Progress Bar
nb_NO: Fremdriftslinje

en: Project ID
nb_NO: Prosjekt-ID

en: Project not found.
nb_NO: Prosjektet ble ikke funnet.

en: Properties
nb_NO: Egenskaper

en: Properties found, but none are conneted to any setting of your main component.
nb_NO: Egenskaper funnet, men ingen er koblet til noen innstilling for hovedkomponenten din.

en: Property
nb_NO: Egenskap

en: Property groups
nb_NO: Egenskapsgrupper

en: Property name
nb_NO: Egenskapsnavn

en: Property value
nb_NO: Egenskapsverdi

en: Provide the element ID that holds the live search results below.
nb_NO: Angi element-ID-en som inneholder direktesøkresultatene nedenfor.

en: Provide your own options in JSON format
nb_NO: Angi dine egne alternativer i JSON-format

en: Provider
nb_NO: Leverandør

en: Pseudo class
nb_NO: Pseudoklasse

en: Pseudos
nb_NO: Pseudoer

en: Public templates
nb_NO: Offentlige maler

en: Publish
nb_NO: Publiser

en: Published
nb_NO: Publisert

en: Published date
nb_NO: Publiseringsdato

en: Quantity
nb_NO: Antall

en: Queries
nb_NO: Forespørsler

en: Queries of the types "Post", "Term", and "User" are supported.
nb_NO: Spørringer av typene "Innlegg", "Term" og "Bruker" støttes.

en: Query
nb_NO: Spørring

en: Query API
nb_NO: API for forespørsler

en: Query Bricks data in search results
nb_NO: Søk i Bricks-data i søkeresultater

en: Query Results Summary
nb_NO: Spørresultatsammendrag

en: Query configured
nb_NO: Forespørsel konfigurert

en: Query editor
nb_NO: Spørringsredigerer

en: Query editor in use. But not accessible due to lack of code execution rights.
nb_NO: Spørringsredigerer i bruk. Men ikke tilgjengelig på grunn av manglende rettigheter til kodekjøring.

en: Query filters
nb_NO: Spørringsfiltre

en: Query filters are disabled
nb_NO: Spørrefiltre er deaktivert

en: Query filters reindex job started.
nb_NO: Reindeksering av spørrefiltre startet.

en: Query loop
nb_NO: Spørringsløkke

en: Query loop index
nb_NO: Indeks for spørreløkke

en: Query loop results in the builder are limited to %1$s.
nb_NO: Spørringsløkkeresultater i byggeverktøyet er begrenset til %1$s.

en: Query manager
nb_NO: Forespørselsansvarlig

en: Query name
nb_NO: Navn på spørring

en: Query object type not supported
nb_NO: Spørreobjekttype støttes ikke

en: Query results count
nb_NO: Antall søkeresultater

en: Query settings
nb_NO: Innstillinger for spørring

en: Query type
nb_NO: Type forespørsel

en: Query with this name already exists.
nb_NO: Det finnes allerede en spørring med dette navnet.

en: Quick Feedback
nb_NO: Rask tilbakemelding

en: Quick View
nb_NO: Hurtigvisning

en: Quotes
nb_NO: Sitater

en: REST API Prefix
nb_NO: REST API-prefiks

en: Radio list
nb_NO: Radioliste

en: Random
nb_NO: Tilfeldig

en: Random order
nb_NO: Tilfeldig rekkefølge

en: Random seed TTL
nb_NO: TTL for tilfeldig frø

en: Random seed ttl
nb_NO: Tilfeldig seed ttl

en: Range
nb_NO: Område

en: Rate limit exceeded. Please try again later.
nb_NO: Grense for antall forespørsler overskredet. Prøv igjen senere.

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
nb_NO: Timegrense for denne timen er nådd. Vennligst vent til neste hele time for at den skal tilbakestilles.

en: Rate limiting
nb_NO: Frekvensgrense

en: Rated %s out of 5
nb_NO: Vurdert %s av 5

en: Rating
nb_NO: Vurdering

en: Rating icon
nb_NO: Vurderingsikon

en: Rating typography
nb_NO: Vurderingstypografi

en: Raw
nb_NO: Rå

en: Raw HTML
nb_NO: Rå HTML

en: Read more
nb_NO: Les mer

en: Read more about %s
nb_NO: Les mer om %s

en: Reading progress bar
nb_NO: Lesefremdriftslinje

en: Reading time
nb_NO: Lesetid

en: Ready to publish your first post?
nb_NO: Klar til å publisere ditt første innlegg?

en: Recent comments
nb_NO: Nylige kommentarer

en: Recent posts
nb_NO: Nylige innlegg

en: Recommended column type
nb_NO: Anbefalt kolonnetype

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
nb_NO: Anbefalt lengde: 55 tegn. Standard: Utdrag fra innlegg/side.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
nb_NO: Anbefalt lengde: 95 tegn eller mindre. Standard: Innleggs-/sidetittel.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
nb_NO: Anbefalt max_execution_time: 180 (eller mer)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
nb_NO: Anbefalt størrelse: Stor. Standard: Fremhevet bilde.

en: Recommended upload_max_filesize
nb_NO: Anbefalt upload_max_filstørrelse

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
nb_NO: Anbefalt wp_memory_limit: 64M (eller mer)

en: Redirect
nb_NO: Omdirigering

en: Redirect after (ms)
nb_NO: Omdiriger etter (ms)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
nb_NO: Omdirigering utløses bare etter vellykket skjemainnsending.

en: Redirect to
nb_NO: Omdiriger til

en: Redirect to admin area
nb_NO: Omdiriger til adminområdet

en: Redirect to custom authentication page
nb_NO: Omdiriger til tilpasset autentiseringsside

en: Redirect to product page
nb_NO: Omdiriger til produktside

en: Redirect to specific page
nb_NO: Omdiriger til spesifikk side

en: Redo
nb_NO: Gjør om

en: Referrer
nb_NO: Henviser

en: Referrer URL
nb_NO: Henvisnings-URL

en: Regenerate CSS files
nb_NO: Regenerer CSS-filer

en: Regenerate code signatures
nb_NO: Regenerer kodesignaturer

en: Regenerate code signatures whenever your WordPress salts (secret keys) change.
nb_NO: Regenerer kodesignaturer når WordPress-saltene (hemmelige nøkler) endres.

en: Regenerate filter index
nb_NO: Regenerer filterindeks

en: Register form
nb_NO: Registreringsskjema

en: Registered
nb_NO: Registrert

en: Registered sidebars
nb_NO: Registrerte sidepaneler

en: Registration
nb_NO: Registrering

en: Regular expression to validate the input.
nb_NO: Regulært uttrykk for å validere inndataene.

en: Regular price typography
nb_NO: Ordinær pris-typografi

en: Rel attribute
nb_NO: Rel-attributt

en: Related Posts
nb_NO: Relaterte innlegg

en: Related posts
nb_NO: Relaterte innlegg

en: Related products
nb_NO: Relaterte produkter

en: Related videos from other channels
nb_NO: Relaterte videoer fra andre kanaler

en: Relation
nb_NO: Relasjon

en: Reload
nb_NO: Last inn på nytt

en: Reload canvas
nb_NO: Last inn lerret på nytt

en: Remarkable
nb_NO: Bemerkelsesverdig

en: Remember me
nb_NO: Husk meg

en: Remote
nb_NO: Ekstern

en: Remote playback
nb_NO: Ekstern avspilling

en: Remote templates
nb_NO: Eksterne maler

en: Remove
nb_NO: Fjern

en: Remove all index jobs
nb_NO: Fjern alle indeksjobber

en: Remove attribute
nb_NO: Fjern attributt

en: Remove billing fields
nb_NO: Fjern faktureringsfelter

en: Remove default margins
nb_NO: Fjern standard marginer

en: Remove file
nb_NO: Fjern fil

en: Remove from favorites
nb_NO: Fjern fra favoritter

en: Remove from icon set
nb_NO: Fjern fra ikonsett

en: Remove image
nb_NO: Fjern bilde

en: Remove selected
nb_NO: Fjern valgte

en: Remove shipping fields
nb_NO: Fjern leveringsfelter

en: Removed
nb_NO: Fjernet

en: Removed from cart
nb_NO: Fjernet fra handlekurv

en: Rename
nb_NO: Gi nytt navn

en: Rename images
nb_NO: Gi nytt navn til bilder

en: Renamed
nb_NO: Omdøpt

en: Render
nb_NO: Gjengi

en: Render dynamic data text on canvas
nb_NO: Gjengi dynamisk datatekst på lerretet

en: Render footer
nb_NO: Vis bunntekst

en: Render header
nb_NO: Vis topptekst

en: Render on the front-end without the div wrapper.
nb_NO: Gjengi på frontend uten div-wrapper.

en: Render popups
nb_NO: Vis popups

en: Render with %s
nb_NO: Rendre med %s

en: Render without wrapper
nb_NO: Gjengi uten wrapper

en: Rendered with %s
nb_NO: Rendret med %s

en: Repeat
nb_NO: Gjenta

en: Repeat-x
nb_NO: Repeter-x

en: Repeat-y
nb_NO: Repeter-y

en: Replace
nb_NO: Erstatt

en: Replace content
nb_NO: Erstatt innhold

en: Replace element classes
nb_NO: Erstatt elementklasser

en: Replace image
nb_NO: Erstatt bilde

en: Replace with
nb_NO: Erstatt med

en: Replace with this string
nb_NO: Erstatt med denne strengen

en: Reply
nb_NO: Svar

en: Reply to email address
nb_NO: Svar til e-postadresse

en: Request
nb_NO: Forespørsel

en: Request body
nb_NO: Forespørselstekst

en: Request body type
nb_NO: Type forespørsel

en: Required
nb_NO: Påkrevd

en: Requires enabling of "%1$s" and/or "%2$s" permission.
nb_NO: Krever aktivering av "%1$s"- og/eller "%2$s"-tillatelse.

en: Resend activation email
nb_NO: Send aktiverings-e-post på nytt

en: Reset
nb_NO: Tilbakestill

en: Reset Settings
nb_NO: Tilbakestill innstillinger

en: Reset all
nb_NO: Nullstill alle

en: Reset database table
nb_NO: Tilbakestill databasetabell

en: Reset filters
nb_NO: Tilbakestill filtre

en: Reset password
nb_NO: Tilbakestill passord

en: Reset styles
nb_NO: Tilbakestill stiler

en: Reset text after .. seconds
nb_NO: Tilbakestill tekst etter .. sekunder

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
nb_NO: Tilbakestilling av alle brekkpunkter sletter alle tilpassede brekkpunkter og tilbakestiller alle standardbrekkpunkter.

en: Resize
nb_NO: Endre størrelse

en: Resolve all conflicts listed below to save your changes.
nb_NO: Løs alle konflikter listet nedenfor for å lagre endringene dine.

en: Resolve all conflicts listed below, highlighted in red, to continue with importing those classes.
nb_NO: Løs alle konflikter som er listet opp nedenfor, uthevet i rødt, for å fortsette med å importere disse klassene.

en: Response
nb_NO: Din respons

en: Response path
nb_NO: Svarvei

en: Response settings
nb_NO: Svarinnstillinger

en: Responsive breakpoints
nb_NO: Responsive brekkpunkter

en: Responsive control indicator
nb_NO: Indikator for responsiv kontroll

en: Restart
nb_NO: Start på nytt

en: Restore
nb_NO: Gjenopprett

en: Restore all
nb_NO: Gjenopprett alle

en: Restore icon
nb_NO: Gjenopprett ikon

en: Restored
nb_NO: Gjenopprettet

en: Result Count
nb_NO: Resultatantall

en: Results
nb_NO: Resultater

en: Results for: %s
nb_NO: Resultater for: %s

en: Results per page
nb_NO: Resultater per side

en: Return query parameters in PHP array. Learn more about the query parameters for %1$s, %2$s, %3$s
nb_NO: Returner spørringsparametere i PHP-array. Lær mer om spørringsparameterne for %1$s, %2$s, %3$s

en: Reveal animation
nb_NO: Avsløringsanimasjon

en: Reverse
nb_NO: Reverser

en: Review
nb_NO: Anmeldelse

en: Review all Code element (PHP & HTML), SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances.
nb_NO: Evaluer alle kodeelementer (PHP & HTML), SVG-elementer (kode), spørringseditor, og "echo"-tag-forekomster.

en: Review author
nb_NO: Anmelder

en: Reviewed
nb_NO: Gjennomgått

en: Reviewed item name
nb_NO: Anmeldt elementnavn

en: Reviewed item type
nb_NO: Anmeldt elementtype

en: Revision applied
nb_NO: Revisjon anvendt

en: Revision by
nb_NO: Revisjon av

en: Revision deleted
nb_NO: Revisjon slettet

en: Revision discarded
nb_NO: Revisjon forkastet

en: Revisions
nb_NO: Revisjoner

en: Rewind
nb_NO: Spol tilbake

en: Rewind by drag
nb_NO: Spol tilbake ved dra

en: Ribbon
nb_NO: Bånd

en: Rich Text
nb_NO: Rik tekst

en: Rich text
nb_NO: Rik tekst

en: Ridge
nb_NO: Kant

en: Right
nb_NO: Høyre

en: Right to left
nb_NO: Høyre til venstre

en: Right with space
nb_NO: Høyre med mellomrom

en: Ripple
nb_NO: Bølge

en: Roadmap
nb_NO: Veikart

en: Role
nb_NO: Rolle

en: Roles
nb_NO: Roller

en: Roller
nb_NO: Rulle

en: Root container margin
nb_NO: Rotbeholder-margin

en: Root container padding
nb_NO: Rotbeholder-padding

en: Root container width
nb_NO: Rotbeholder-bredde

en: Rotate
nb_NO: Roter

en: Rotate X
nb_NO: Roter x

en: Rotate Y
nb_NO: Roter y

en: Rotate Z
nb_NO: Roter z

en: Round
nb_NO: Rund

en: Row
nb_NO: Rad

en: Row gap
nb_NO: Radmellomrom

en: Rows
nb_NO: Rader

en: Run only once
nb_NO: Kjør bare én gang

en: Run this interaction if the following conditions are met.
nb_NO: Kjør denne interaksjonen hvis følgende betingelser er oppfylt.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
nb_NO: Kjøring av %s oppdager utdatert Bricks-data og oppdaterer det automatisk til den nyeste syntaksen.

en: SSL certificate
nb_NO: SSL-sertifikat

en: SVG URL
nb_NO: SVG-URL

en: SVG code
nb_NO: SVG-kode

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
nb_NO: SVG-filer beskriver bilder i XML-format og kan derfor inneholde skadelig kode. Når %s er aktivert, vil Bricks forsøke å rense SVG-filer under opplasting.

en: SVG files not imported for security reasons.
nb_NO: SVG-filer ikke importert av sikkerhetsgrunner.

en: SVG logo: Set "Height" & "Width" in "px" value.
nb_NO: SVG-logo: Sett "Høyde" og "Bredde" i "px"-verdi.

en: SVG uploads
nb_NO: SVG-opplastinger

en: Sale
nb_NO: Salg

en: Sale price typography
nb_NO: Salgspris-typografi

en: Sale!
nb_NO: Salg!

en: Sample text
nb_NO: Prøvetekst

en: Sanitization method
nb_NO: Desinfiseringsmetode

en: Satellite
nb_NO: Satellitt

en: Saturation
nb_NO: Metning

en: Saturday
nb_NO: Lørdag

en: Save
nb_NO: Lagre

en: Save %s data as Block editor data
nb_NO: Lagre %s-data som Block editor-data

en: Save IP address
nb_NO: Lagre IP-adresse

en: Save Settings
nb_NO: Lagre innstillinger

en: Save Variables
nb_NO: Lagre variabler

en: Save as
nb_NO: Lagre som

en: Save as component
nb_NO: Lagre som komponent

en: Save as template
nb_NO: Lagre som mal

en: Save changes
nb_NO: Lagre endringer

en: Save draft
nb_NO: Lagre kladd

en: Save file
nb_NO: Lagre fil

en: Save form submissions in database
nb_NO: Lagre skjemainnsendinger i database

en: Save in custom directory
nb_NO: Lagre i egendefinert mappe

en: Save in media library
nb_NO: Lagre i mediebibliotek

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
nb_NO: Lagre mitt navn, e-post og nettsted i denne nettleseren til neste gang jeg kommenterer.

en: Save new style
nb_NO: Lagre ny stil

en: Save new title/permalink
nb_NO: Lagre ny tittel/permalenke

en: Save style
nb_NO: Lagre stil

en: Save submission
nb_NO: Lagre innsending

en: Saved
nb_NO: Lagret

en: Saved as template
nb_NO: Lagret som mal

en: Scale
nb_NO: Skaler

en: Scale X
nb_NO: Skaler x

en: Scale Y
nb_NO: Skaler y

en: Scale color
nb_NO: Skalafarge

en: Scale down
nb_NO: Skaler ned

en: Scale length in px
nb_NO: Skalelengde i px

en: Scale type
nb_NO: Type skala

en: Scales
nb_NO: Vekt

en: Scan complete: %1$d orphaned elements found across %2$d posts.
nb_NO: Skanning fullført: %1$d foreldreløse elementer funnet på tvers av %2$d innlegg.

en: Scan your site for orphaned elements that may cause issues.
nb_NO: Skann nettstedet ditt for foreldreløse elementer som kan forårsake problemer.

en: Scanning your entire site. This may take a moment.
nb_NO: Skanner hele nettstedet ditt. Dette kan ta litt tid.

en: Schedule
nb_NO: Planlegg

en: Schema
nb_NO: Skjema

en: Scope
nb_NO: Omfang

en: Screen reader label for the marker. Set for better accessibility.
nb_NO: Skjermleser-etikett for markøren. Sett for bedre tilgjengelighet.

en: Screen width
nb_NO: Skjermbredde

en: Screenshots generated
nb_NO: Skjermbilder generert

en: Scroll
nb_NO: Rull

en: Scroll offset
nb_NO: Rulleforskyvning

en: Scroll snap
nb_NO: Rullefesting

en: Scroll to
nb_NO: Rull til

en: Scroll to notice
nb_NO: Rull til varsel

en: Scroll to top
nb_NO: Rull til toppen

en: Scroll to top of popup when popup opens.
nb_NO: Rull til toppen av popup når popup åpnes.

en: Scroll to top when offcanvas opens.
nb_NO: Rull til toppen når offcanvas åpnes.

en: Scrolling background
nb_NO: Bakgrunn ved scrolling

en: Scrolling box shadow
nb_NO: Bokskyggelegging ved scrolling

en: Scrolling text color
nb_NO: Tekstfarge ved scrolling

en: Search
nb_NO: Søk

en: Search ...
nb_NO: Søk ...

en: Search Custom Fonts
nb_NO: Søk egendefinerte fonter

en: Search Template Bundles
nb_NO: Søk i templatebundler

en: Search Template Tags
nb_NO: Søk i templatetagger

en: Search Templates
nb_NO: Søk i templates

en: Search and replace label value.
nb_NO: Søk og erstatt etikettverdien.

en: Search background color
nb_NO: Søkebakgrunnsfarge

en: Search border
nb_NO: Søkeramme

en: Search classes
nb_NO: Søk i klasser

en: Search documentation
nb_NO: Søk i dokumentasjon

en: Search elements ..
nb_NO: Søk etter elementer ..

en: Search for
nb_NO: Søk etter

en: Search for posts, pages, or custom post types
nb_NO: Søk etter innlegg, sider eller egendefinerte innleggstyper

en: Search options
nb_NO: Valg for søk

en: Search or create post
nb_NO: Søk eller opprett innlegg

en: Search pages ..
nb_NO: Søk etter sider ..

en: Search posts
nb_NO: Søk etter innlegg

en: Search posts/pages
nb_NO: Søk innlegg/sider

en: Search results
nb_NO: Søkeresultater

en: Search results for:
nb_NO: Søkeresultater for:

en: Search settings
nb_NO: Søkeinnstillinger

en: Search site
nb_NO: Søk på nettstedet

en: Search tag
nb_NO: Søk etter merke

en: Search templates ..
nb_NO: Søk etter maler ..

en: Search term
nb_NO: Søkeord

en: Search variable
nb_NO: Søk etter variabel

en: Searching
nb_NO: Søker

en: Secondary
nb_NO: Sekundær

en: Secondary color
nb_NO: Sekundærfarge

en: Section
nb_NO: Seksjon

en: Security warning
nb_NO: Sikkerhetsadvarsel

en: Select
nb_NO: Velg

en: Select Color
nb_NO: Velg farge

en: Select HTML tags
nb_NO: Velg HTML-tagger

en: Select SVG Icons
nb_NO: Velg SVG-ikoner

en: Select a slide to show
nb_NO: Velg et lysbilde å vise

en: Select a template or provide a custom text to show if this query doesn't return any results.
nb_NO: Velg en mal eller angi en egendefinert tekst som skal vises hvis denne spørringen ikke gir noen resultater.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
nb_NO: Velg en temastil eller opprett en ny for å style nettstedet ditt (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
nb_NO: Velg handling(er) du ønsker å utføre etter at skjemaet er sendt inn vellykket.

en: Select an icon library
nb_NO: Velg et ikonbibliotek

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
nb_NO: Velg og importer JSON-filen med innstillingene dine fra datamaskinen.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
nb_NO: Velg og importer mal-JSON/ZIP-filen fra datamaskinen din.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
nb_NO: Velg en revisjon for å forhåndsvise den. Klikk "Bruk" for å fortsette å redigere den valgte revisjonen. Klikk "Forkast" for å fortsette å redigere nåværende revisjon.

en: Select archive term
nb_NO: Velg arkivterm

en: Select archive type
nb_NO: Velg arkivtype

en: Select author
nb_NO: Velg forfatter

en: Select class
nb_NO: Velg klasse

en: Select classes
nb_NO: Velg klasser

en: Select color
nb_NO: Velg farge

en: Select color palette
nb_NO: Velg fargepalett

en: Select condition
nb_NO: Velg betingelse

en: Select content type
nb_NO: Velg innholdstype

en: Select dynamic data
nb_NO: Velg dynamiske data

en: Select element structure
nb_NO: Velg elementstruktur

en: Select end date
nb_NO: Velg sluttdato

en: Select file
nb_NO: Velg fil

en: Select file(s) to import
nb_NO: Velg fil(er) for import

en: Select font file
nb_NO: Velg skriftfil

en: Select icon
nb_NO: Velg ikon

en: Select icon library
nb_NO: Velg ikonbibliotek

en: Select icon set
nb_NO: Velg ikonsett

en: Select image
nb_NO: Velg bilde

en: Select images
nb_NO: Velg bilder

en: Select individual
nb_NO: Velg individuelt

en: Select items
nb_NO: Velg elementer

en: Select link type
nb_NO: Velg lenketype

en: Select multiple images
nb_NO: Velg flere bilder

en: Select nav menu
nb_NO: Velg navigasjonsmeny

en: Select option
nb_NO: Velg alternativ

en: Select options
nb_NO: Velg alternativer

en: Select post
nb_NO: Velg innlegg

en: Select post type
nb_NO: Velg innholdstype

en: Select post types to edit with %s.
nb_NO: Velg innholdstyper som skal redigeres med %s.

en: Select post/page
nb_NO: Velg innlegg/side

en: Select posts
nb_NO: Velg innlegg

en: Select posts/pages
nb_NO: Velg innlegg/sider

en: Select product type
nb_NO: Velg produkttype

en: Select products
nb_NO: Velg produkter

en: Select query loop
nb_NO: Velg spørringsløkke

en: Select shape
nb_NO: Velg form

en: Select smallest breakpoint that this video should play at. Preview on frontend.
nb_NO: Velg minste brytningstidspunkt hvor denne videoen skal spilles av. Forhåndsvis på frontend.

en: Select sort
nb_NO: Velg sortering

en: Select start date
nb_NO: Velg startdato

en: Select taxonomies
nb_NO: Velg taksonomier

en: Select taxonomy
nb_NO: Velg taksonomi

en: Select template
nb_NO: Velg mal

en: Select template tags
nb_NO: Velg malmerker

en: Select template to update
nb_NO: Velg mal for oppdatering

en: Select template type
nb_NO: Velg maltype

en: Select templates
nb_NO: Velg maler

en: Select templates to exclude from remote template access.
nb_NO: Velg maler som skal ekskluderes fra ekstern maltilgang.

en: Select term
nb_NO: Velg betingelse

en: Select terms
nb_NO: Velg betingelser

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
nb_NO: Velg tekst på lerretet for å formatere den. For å legge til overskrifter, avsnitt og bilder, bruk elementet "Rik tekst".

en: Select the elements for which you want to remove the default margins.
nb_NO: Velg elementene du ønsker å fjerne standardmarginene for.

en: Select the node that you want to style inside the currently active element on the canvas.
nb_NO: Velg noden du vil style inne i det aktive elementet på lerretet.

en: Select the query this filter should target.
nb_NO: Velg spørringen dette filteret skal rette seg mot.

en: Select the type of template you want to create:
nb_NO: Velg typen mal du vil opprette:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
nb_NO: Velg type innhold som skal vises på lerretet, og klikk deretter på "BRUK FORHÅNDSVISNING" for å vise det valgte innholdet på lerretet.

en: Select which post types can be edited using Bricks.
nb_NO: Velg hvilke innleggstyper som kan redigeres med Bricks.

en: Select/enter unit
nb_NO: Velg/angi enhet

en: Select/upload font variation
nb_NO: Velg/last opp skriftvariasjon

en: Selected
nb_NO: Valgt

en: Selected classes
nb_NO: Valgte klasser

en: Selected elements
nb_NO: Valgte elementer

en: Selected field
nb_NO: Valgt felt

en: Selected posts/pages will be accessible even when maintenance mode is active.
nb_NO: Valgte innlegg/sider vil være tilgjengelige selv når vedlikeholdsmodus er aktiv.

en: Selected sidebar has no active widgets.
nb_NO: Valgt sidepanel har ingen aktive widgets.

en: Selected variables
nb_NO: Valgte variabler

en: Selecting an element in the structure panel scrolls it into view on the canvas.
nb_NO: Valg av et element i strukturpanelet scroller det inn i visningen på lerretet.

en: Selection
nb_NO: Utvalg

en: Selector
nb_NO: Velger

en: Selector detector
nb_NO: Velgerdetektor

en: Selector exists
nb_NO: Velger eksisterer

en: Selectors
nb_NO: Velgere

en: Self
nb_NO: Selv

en: Semi Bold
nb_NO: Halvfet

en: Send WordPress notification
nb_NO: Send WordPress-varsling

en: Send an email to every newly registered user with an activation link that must be clicked to activate their account.
nb_NO: Send en e-post til alle nyregistrerte brukere med en aktiveringslenke som de må klikke på for å aktivere kontoen sin.

en: Send email to %s
nb_NO: Send e-post til %s

en: Send to custom email address
nb_NO: Send til egendefinert e-postadresse

en: Send to email address
nb_NO: Send til e-postadresse

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
nb_NO: Sendgrid API-nøkkel kreves! Legg til nøkkel i dashbordet under: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
nb_NO: Separer nøkkelord med komma. Hjelper søkemotoren med å bestemme sidens tema.

en: Separate value & label by ":".
nb_NO: Separer verdi og etikett med ":".

en: Separate values by comma.
nb_NO: Separer verdier med komma.

en: Separated by space. Without class dot.
nb_NO: Atskilt med mellomrom. Uten klassepunktum.

en: Separator color
nb_NO: Skillelinjefarge

en: Server Environment
nb_NO: Servermiljø

en: Server info
nb_NO: Serverinfo

en: Server-side render not available
nb_NO: Rendering på serversiden ikke tilgjengelig

en: Service
nb_NO: Tjeneste

en: Session storage
nb_NO: Øktlagring

en: Set "Align items" under "Mobile menu" instead.
nb_NO: Sett "Juster elementer" under "Mobilmeny" i stedet.

en: Set "ID" on items above to open via anchor link.
nb_NO: Sett "ID" på elementene over for å åpne via ankerlenke.

en: Set "ID" on tab menu "Div" to open a tab via anchor link.
nb_NO: Sett "ID" på fanemenyen "Div" for å åpne en fane via ankerkobling.

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
nb_NO: Sett "Ikon" som videoavspillingsknapp for en bedre brukeropplevelse.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
nb_NO: Sett "Topp"-verdi for å gjøre dette elementet "klebrig".

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
nb_NO: Angi %s per brukerrolle. For å definere tilgang for en bestemt bruker, rediger brukerprofilen direkte.

en: Set Unsplash API Key
nb_NO: Angi Unsplash API-nøkkel

en: Set a specific height for your template manager thumbnails in the builder. Thumbnails exceeding this height auto-scroll on mouseover.
nb_NO: Sett en bestemt høyde for miniatyrbildene i malbehandleren i byggeren. Miniatyrbilder som overstiger denne høyden, ruller automatisk ved musepekeren.

en: Set attribute
nb_NO: Sett attributt

en: Set clause name to be used as "Order by" parameter.
nb_NO: Sett klausulnavn som skal brukes som "Sorter etter"-parameter.

en: Set code execution capability for individual users by editing their user profile.
nb_NO: Angi kodekjøringsmulighet for individuelle brukere ved å redigere brukerprofilen deres.

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
nb_NO: Angi betingelse(r) for å bruke valgt temastil på hele nettstedet ditt eller bestemte områder.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
nb_NO: Angi betingelse(r) for å vise malen på bestemte områder av nettstedet ditt.

en: Set conditions
nb_NO: Sett betingelser

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
nb_NO: Angi tilpasset mållenke for byggerverktøylinjens logo.

en: Set for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
nb_NO: Sett for bedre ytelse i byggeren. Det er fortsatt mulig å bruke dynamiske datatagger som {cf_my_wordpress_field}.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
nb_NO: Sett for bedre ytelse hvis du ikke kjører noen jQuery-kode eldre enn versjon 1.9.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
nb_NO: Sett for bedre ytelse hvis du ikke bruker innbygde elementer, som YouTube-videoer, på nettstedet ditt.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
nb_NO: Sett for bedre ytelse hvis du ikke bruker emojier på nettstedet ditt.

en: Set for video SEO best practices via poster attribute on the video tag. If the source is Youtube or Vimeo, it will be used as preview image.
nb_NO: Sett for beste praksis for video-SEO via poster-attributtet på video-taggen. Hvis kilden er YouTube eller Vimeo, vil den bli brukt som forhåndsvisningsbilde.

en: Set globally under %s
nb_NO: Satt globalt under %s

en: Set if this element doesn't contain any descriptive text.
nb_NO: Sett hvis dette elementet ikke inneholder noen beskrivende tekst.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
nb_NO: Sett hvis du ikke bruker Google-skrifter eller du har lastet opp og er vert for Google-skrifter som "Egendefinerte skrifter".

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
nb_NO: Sett hvis du har problemer med Bricks' innebygde late lasting.

en: Set if your dynamic data in AJAX popup is rendered incorrectly.
nb_NO: Angi dette hvis de dynamiske dataene i AJAX-popupen vises feil.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
nb_NO: Angi individuelle videospillerkontroller under: Innstillinger > Temastiler > Element - Video

en: Set interactions for this popup.
nb_NO: Angi interaksjoner for dette popup-vinduet.

en: Set maximum number of form submissions that you want to store in the database.
nb_NO: Angi maksimalt antall skjemainnsendinger du vil lagre i databasen.

en: Set number of columns on smaller breakpoints.
nb_NO: Angi antall kolonner på mindre skjermstørrelser.

en: Set only width generates 16:9 ratio videos.
nb_NO: Å kun sette bredde genererer 16:9-forhold for videoer.

en: Set options as %s
nb_NO: Angi alternativer som %s

en: Set source image at base breakpoint to use main image as fallback image.
nb_NO: Sett kildebildet ved grunnbruddpunktet for å bruke hovedbildet som reserve.

en: Set template style
nb_NO: Angi malstil

en: Set the builder language direction.
nb_NO: Angi retningen for byggerspråket.

en: Set the builder language.
nb_NO: Angi byggerspråket.

en: Set the default field value/content.
nb_NO: Angi standardfeltverdien/innholdet.

en: Set the key you used for the offset. Example: limit = 20 set on query parameter, Page parameter is "skip", set this offset key as "limit". Clicking page 3 on the pagination element will generate the final URL as https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20
nb_NO: Angi nøkkelen du brukte for forskyvningen. Eksempel: limit = 20 angitt på spørringsparameteren, sideparameteren er "skip", angi denne forskyvningsnøkkelen som "limit". Hvis du klikker på side 3 på pagineringselementet, genereres den endelige URL-en som https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20

en: Set the required password under Settings > Template settings > Password protection for template-wide protection, or set an individual password directly for each post/page.
nb_NO: Angi det nødvendige passordet under Innstillinger > Templateinnstillinger > Passordbeskyttelse for templateomfattende beskyttelse, eller angi et individuelt passord direkte for hvert innlegg/side.

en: Set the status of each element, native and custom, in the builder and frontend.
nb_NO: Angi statusen for hvert element, innebygd og egendefinert, i byggeverktøyet og på frontend.

en: Set to "0" to disable default animations.
nb_NO: Sett til "0" for å deaktivere standard animasjoner.

en: Set to "0s" to disable open/close animation.
nb_NO: Sett til "0s" for å deaktivere åpne/lukke-animasjon.

en: Set to "50%" to scroll active element into center or "off" to disable auto-scroll.
nb_NO: Sett til "50%" for å scrolle aktivt element til midten eller "av" for å deaktivere autoskroll.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
nb_NO: Sett til "Fast" for parallakse-effekt.

en: Set to 0 to disable caching. Default is 300 seconds (five minutes).
nb_NO: Sett til 0 for å deaktivere hurtigbufring. Standardinnstillingen er 300 sekunder (fem minutter).

en: Set to improve performance by caching query loops. This is particularly useful when your query loop arguments remain relatively unchanged. For optimal functionality, ensure that server object caching is enabled for persistent caching. Disable this setting if you experience any unexpected query results.
nb_NO: Sett for å forbedre ytelsen ved å mellomlagre spørringsløkker. Dette er spesielt nyttig når spørringsløkkeargumentene dine forblir relativt uendret. For optimal funksjonalitet, sørg for at serverobjektmellomlagring er aktivert for vedvarende mellomlagring. Deaktiver denne innstillingen hvis du opplever uventede spørringsresultater.

en: Set to load %s in the builder to improve compatibility in older browsers. Not recommended to enable for modern browsers due to potential performance impact.
nb_NO: Sett for å laste %s i byggeren for å forbedre kompatibilitet i eldre nettlesere. Anbefales ikke å aktivere for moderne nettlesere på grunn av potensiell ytelsespåvirkning.

en: Set to show the responsive indicator next to controls that can have different values at each breakpoint.
nb_NO: Sett for å vise den responsive indikatoren ved siden av kontroller som kan ha forskjellige verdier for hvert breakpoint.

en: Set up your own capabilities with the exact permissions you want to allow. Then assign it to specific user roles from the "Builder Access" dropdown below.
nb_NO: Sett opp dine egne rettigheter med nøyaktig de tillatelsene du ønsker å gi. Tildel dem deretter til spesifikke brukerroller fra «Byggertilgang»-rullegardinmenyen nedenfor.

en: Set who can bypass maintenance mode. To grant bypass privileges to a specific user, modify the user's profile settings directly.
nb_NO: Angi hvem som kan omgå vedlikeholdsmodus. For å gi omgåelsesprivilegier til en bestemt bruker, endre brukerens profilinnstillinger direkte.

en: Sets direction to row
nb_NO: Setter retning til rad

en: Settings
nb_NO: Innstillinger

en: Settings imported
nb_NO: Innstillinger importert

en: Settings resetted
nb_NO: Innstillinger tilbakestilt

en: Settings saved
nb_NO: Innstillinger lagret

en: Shape
nb_NO: Form

en: Shape Dividers
nb_NO: Formdeler

en: Shape dividers
nb_NO: Formdeler

en: Share on %s
nb_NO: Del på %s

en: Share via
nb_NO: Del via

en: Share via email
nb_NO: Del via e-post

en: Shop template
nb_NO: Butikkmal

en: Shortcode
nb_NO: Kortkode

en: Shortcode content is empty
nb_NO: Kortkodeinnhold er tomt

en: Shortcuts
nb_NO: Snarveier

en: Show
nb_NO: Vis

en: Show After Grid
nb_NO: Vis etter rutenett

en: Show Before Grid
nb_NO: Vis før rutenett

en: Show again after .. hours
nb_NO: Vis igjen etter .. timer

en: Show all
nb_NO: Vis alle

en: Show all fonts
nb_NO: Vis alle skrifttyper

en: Show arrows
nb_NO: Vis piler

en: Show artist
nb_NO: Vis artist

en: Show at breakpoint
nb_NO: Vis ved bruddpunkt

en: Show author
nb_NO: Vis forfatter

en: Show avatar
nb_NO: Vis avatar

en: Show badge if product is less than .. days old.
nb_NO: Vis merke hvis produktet er mindre enn .. dager gammelt.

en: Show bio
nb_NO: Vis bio

en: Show cart cross-sells
nb_NO: Vis kryssalg i handlekurven

en: Show count
nb_NO: Vis antall

en: Show cross-sell products
nb_NO: Vis produkter for kryssalg

en: Show custom element names
nb_NO: Vis tilpassede elementnavn

en: Show date
nb_NO: Vis dato

en: Show default element names
nb_NO: Vis standard elementnavn

en: Show different images per breakpoint.
nb_NO: Vis forskjellige bilder per bruddpunkt.

en: Show dots
nb_NO: Vis prikker

en: Show dynamic data key in dropdown
nb_NO: Vis dynamisk datanøkkel i rullegardinmenyen

en: Show element
nb_NO: Vis element

en: Show empty
nb_NO: Vis tom

en: Show empty stars
nb_NO: Vis tomme stjerner

en: Show empty terms
nb_NO: Vis tomme termer

en: Show excerpt
nb_NO: Vis utdrag

en: Show favorites only
nb_NO: Vis bare favoritter

en: Show featured image
nb_NO: Vis fremhevet bilde

en: Show flags
nb_NO: Vis flagg

en: Show for class conflicts
nb_NO: Vis for klassekonflikter

en: Show for new & conflicting classes
nb_NO: Vis for nye og konflikterende klasser

en: Show for new classes
nb_NO: Vis for nye klasser

en: Show friends' photos
nb_NO: Vis venners bilder

en: Show fullscreen
nb_NO: Vis fullskjerm

en: Show if any value exists
nb_NO: Vis hvis en verdi eksisterer

en: Show if non-base breakpoint value exists
nb_NO: Vis hvis det finnes en verdi for ikke-base-breakpoint

en: Show image
nb_NO: Vis bilde

en: Show info
nb_NO: Vis info

en: Show label
nb_NO: Vis etikett

en: Show labels
nb_NO: Vis etiketter

en: Show link to author posts
nb_NO: Vis lenke til forfatterens innlegg

en: Show name
nb_NO: Vis navn

en: Show names
nb_NO: Vis navn

en: Show navigation
nb_NO: Vis navigasjon

en: Show notice
nb_NO: Vis varsel

en: Show on all responsive controls
nb_NO: Vis på alle responsive kontroller

en: Show on hover
nb_NO: Vis ved hover

en: Show only active dropdown. Toggle on click. Inner dropdowns inherit multilevel.
nb_NO: Vis kun aktiv rullegardinmeny. Veksle ved klikk. Indre rullegardinmenyer arver multinivå.

en: Show only featured
nb_NO: Vis kun utvalgte

en: Show parent posts
nb_NO: Vis overordnede innlegg

en: Show parent terms
nb_NO: Vis overordnede termer

en: Show password
nb_NO: Vis passord

en: Show percentage
nb_NO: Vis prosentandel

en: Show popup
nb_NO: Vis popup

en: Show post type archive
nb_NO: Vis arkiv for innholdstype

en: Show products related
nb_NO: Vis relaterte produkter

en: Show quantity input field in product loop
nb_NO: Vis antallsinndatafelt i produktløkke

en: Show query loop type
nb_NO: Vis spørringsløkketype

en: Show required asterisk
nb_NO: Vis påkrevd stjerne

en: Show tabs
nb_NO: Vis faner

en: Show taxonomy
nb_NO: Vis taksonomi

en: Show tips
nb_NO: Vis tips

en: Show title
nb_NO: Vis tittel

en: Show under
nb_NO: Vis under

en: Show up-sell products
nb_NO: Vis produkter for mersalg

en: Shows when popup content is fetched via AJAX.
nb_NO: Vises når popup-innhold hentes via AJAX.

en: Shows when using infinite scroll, load more interaction, AJAX pagination.
nb_NO: Vises når du bruker uendelig rulling, last mer-interaksjon, AJAX-sideinndeling.

en: Shuffle
nb_NO: Stokk om

en: Sidebar
nb_NO: Sidepanel

en: Sidebar deleted.
nb_NO: Sidepanel slettet.

en: Sidebar name *
nb_NO: Sidepanelnavn *

en: Sidebars
nb_NO: Sidepaneler

en: Sign all
nb_NO: Signer alle

en: Sign code
nb_NO: Signer kode

en: Simple
nb_NO: Enkel

en: Simple product
nb_NO: Enkelt produkt

en: Single
nb_NO: Enkelt

en: Single product
nb_NO: Enkeltprodukt

en: Single product template
nb_NO: Enkeltproduktmal

en: Site
nb_NO: Nettsted

en: Site Address
nb_NO: Nettstedsadresse

en: Site URL
nb_NO: Nettsted URL

en: Site background
nb_NO: Nettstedbakgrunn

en: Site border
nb_NO: Nettstedkant

en: Site layout
nb_NO: Nettstedoppsett

en: Site tagline
nb_NO: Nettstedets slagord

en: Site title
nb_NO: Nettstedtittel

en: Size
nb_NO: Størrelse

en: Size - Default
nb_NO: Størrelse - standard

en: Size - Extra Large
nb_NO: Størrelse - ekstra stor

en: Size - Large
nb_NO: Størrelse - stor

en: Size - Medium
nb_NO: Størrelse - medium

en: Size - Small
nb_NO: Størrelse - liten

en: Sizing
nb_NO: Dimensjonering

en: Skew
nb_NO: Skråstill

en: Skew X
nb_NO: Skråstill x

en: Skew Y
nb_NO: Skråstill y

en: Skillful
nb_NO: Dyktig

en: Skin
nb_NO: Utseende

en: Skip
nb_NO: Hopp over

en: Skip & Deactivate
nb_NO: Hopp over og deaktiver

en: Skip class import
nb_NO: Hopp over klasseimport

en: Skip to footer
nb_NO: Hopp til bunntekst

en: Skip to main content
nb_NO: Hopp til hovedinnhold

en: Slide
nb_NO: Lysbilde

en: Slide from left
nb_NO: Gli fra venstre

en: Slide from right
nb_NO: Gli fra høyre

en: Slide up after
nb_NO: Glid opp etter

en: Slider
nb_NO: Glidebryter

en: Slides
nb_NO: Lysbilder

en: Slow
nb_NO: Sakte

en: Slug
nb_NO: Lenkestreng

en: Small
nb_NO: Liten

en: Small header
nb_NO: Liten header

en: Smooth scroll
nb_NO: Myk rulling

en: Snap
nb_NO: Smett

en: Snapping elements selector
nb_NO: Velger for festelementer

en: Social Sharing
nb_NO: Sosial deling

en: Social media
nb_NO: Sosiale medier

en: Something went wrong.
nb_NO: Noe gikk galt.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
nb_NO: Beklager, men ingen nettadresse er oppgitt.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
nb_NO: Beklager, men vi kunne ikke abonnere deg.

en: Sort
nb_NO: Sorter

en: Sort by
nb_NO: Sorter etter

en: Sort by average rating
nb_NO: Sorter etter gjennomsnittlig vurdering

en: Sort by latest
nb_NO: Sorter etter nyeste

en: Sort by options
nb_NO: Sorteringsalternativer

en: Sort by popularity
nb_NO: Sorter etter popularitet

en: Sort by price: high to low
nb_NO: Sorter etter pris: høy til lav

en: Sort by price: low to high
nb_NO: Sorter etter pris: lav til høy

en: Sort options
nb_NO: Sorter alternativer

en: Source
nb_NO: Kilde

en: Sources
nb_NO: Kilder

en: Space
nb_NO: Mellomrom

en: Space around
nb_NO: Mellomrom rundt

en: Space between
nb_NO: Mellomrom mellom

en: Space between header and footer.
nb_NO: Mellomrom mellom topptekst og bunntekst.

en: Space evenly
nb_NO: Fordel jevnt

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
nb_NO: Mellomromsdelt liste over CSS-klasser som skal legges til <body>-taggen på denne siden.

en: Spacing
nb_NO: Mellomrom

en: Spam protection
nb_NO: Spambeskyttelse

en: Speed
nb_NO: Hastighet

en: Speed in ms
nb_NO: Hastighet i ms

en: Spellcheck
nb_NO: Stavekontroll

en: Spread
nb_NO: Spredning

en: Square
nb_NO: Kvadrat

en: Standard fonts
nb_NO: Standardfonter

en: Star color
nb_NO: Stjernefarge

en: Stars
nb_NO: Stjerner

en: Start animation
nb_NO: Start animasjon

en: Start autoplay
nb_NO: Start automatisk avspilling

en: Start date
nb_NO: Startdato

en: Start delay in ms
nb_NO: Startforsinkelse i ms

en: Start display at breakpoint
nb_NO: Start visning ved breakpoint

en: Start index
nb_NO: Startindeks

en: Start play at
nb_NO: Start avspilling ved

en: Start time
nb_NO: Starttid

en: Starting angle in º
nb_NO: Startvinkel i º

en: Static
nb_NO: Statisk

en: Static dropdown content always toggles on click, not hover.
nb_NO: Statisk rullegardininnhold veksler alltid ved klikk, ikke hover.

en: Status bar
nb_NO: Statuslinje

en: Statuses
nb_NO: Statuser

en: Step
nb_NO: Trinn

en: Sticky
nb_NO: Klebrig

en: Sticky header
nb_NO: Festet topptekst

en: Sticky on scroll
nb_NO: Festet ved scrolling

en: Stock
nb_NO: Lager

en: Stock management not enabled for this product.
nb_NO: Lagerstyring er ikke aktivert for dette produktet.

en: Stop
nb_NO: Stopp

en: Stop on last slide
nb_NO: Stopp på siste slide

en: Street View Control
nb_NO: Street View-kontroll

en: Stretch
nb_NO: Strekk

en: Strike
nb_NO: Strek

en: Strikethrough
nb_NO: Gjennomstreking

en: Strings
nb_NO: Strenger

en: Stroke
nb_NO: Strek

en: Stroke #2
nb_NO: Strek #2

en: Stroke color
nb_NO: Strekfarge

en: Stroke width
nb_NO: Strekbredde

en: Structure
nb_NO: Struktur

en: Structure panel
nb_NO: Strukturpanel

en: Stunning
nb_NO: Forbløffende

en: Style
nb_NO: Stil

en: Style notices globally under Settings > Theme Styles > WooCommerce - Notice.
nb_NO: Stil varsler globalt under Innstillinger > Temaets stiler > WooCommerce - Varsel.

en: Style saved
nb_NO: Stil lagret

en: Styles
nb_NO: Stiler

en: Stylesheet
nb_NO: Stilark

en: Stylesheets (default)
nb_NO: Stilark (standard)

en: Sub menu
nb_NO: Undermeny

en: Sub menu, mega menu, or multilevel area.
nb_NO: Undermeny, megameny eller flernivåområde.

en: Subject
nb_NO: Emne

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
nb_NO: Innsendingen mislyktes. Vennligst last inn siden på nytt og prøv å sende inn skjemaet igjen.

en: Submit
nb_NO: Send inn

en: Submit & Deactivate
nb_NO: Send inn og deaktiver

en: Submit Comment
nb_NO: Send kommentar

en: Submit button
nb_NO: Send-knapp

en: Subtitle
nb_NO: Undertittel

en: Subtitle goes here
nb_NO: Undertittel går her

en: Subtitle typography
nb_NO: Undertittel-typografi

en: Subtitles typography
nb_NO: Undertittel-typografi

en: Subtotal
nb_NO: Delsum

en: Success
nb_NO: Vellykket

en: Success color
nb_NO: Suksess-farge

en: Success message
nb_NO: Suksessmelding

en: Successful
nb_NO: Vellykket

en: Successfully removed %1$d orphaned elements across %2$d posts.
nb_NO: Fjernet %1$d foreldreløse elementer på tvers av %2$d innlegg.

en: Suffix
nb_NO: Suffiks

en: Suffix block
nb_NO: Suffiks-blokk

en: Sunday
nb_NO: Søndag

en: Supported field types
nb_NO: Støttede felttyper

en: Supported filters
nb_NO: Støttede filtre

en: Suppress PHP errors
nb_NO: Undertrykk PHP-feil

en: Sure thing
nb_NO: Selvfølgelig

en: Sure?
nb_NO: Sikker?

en: Swatch type
nb_NO: Fargeprovtype

en: Sweet
nb_NO: Søtt

en: Switch
nb_NO: Bytt

en: Sync fonts
nb_NO: Synkroniser skrifter

en: Sync global classes
nb_NO: Synkroniser globale klasser

en: Sync with query
nb_NO: Synkroniser med spørring

en: System Information
nb_NO: Systeminformasjon

en: T-shirt
nb_NO: T-skjorte

en: TIME
nb_NO: TID

en: Tab
nb_NO: Fane

en: Tab 1
nb_NO: Fane 1

en: Tab 1 label
nb_NO: Fane 1-etikett

en: Tab 2
nb_NO: Fane 2

en: Tab 2 label
nb_NO: Fane 2-etikett

en: Tab content
nb_NO: Faneinnhold

en: Tab menu
nb_NO: Fanemeny

en: Table
nb_NO: Tabell

en: Table background
nb_NO: Tabellbakgrunn

en: Table border
nb_NO: Tabellramme

en: Table box shadow
nb_NO: Tabellskygge

en: Table of contents
nb_NO: Innholdsfortegnelse

en: Tablet
nb_NO: Nettbrett

en: Tablet portrait
nb_NO: Nettbrett stående

en: Tabs
nb_NO: Faner

en: Tag
nb_NO: Merke

en: Tag cloud
nb_NO: Emneskytag

en: Tag: %s
nb_NO: Stikkord: %s

en: Tags
nb_NO: Tagger

en: Take over
nb_NO: Overta

en: Target
nb_NO: Mål

en: Target a "CSS selector" on "Hide popup", but not a popup directly! As this action runs after the popup has been closed.
nb_NO: Sikt på en "CSS-velger" ved "Skjul popup", ikke direkte på et popup-vindu! Denne handlingen kjører etter at popup-vinduet er lukket.

en: Target form selector
nb_NO: Mål-skjema-velger

en: Target interaction ID
nb_NO: Mål-interaksjons-ID

en: Target query
nb_NO: Målspørring

en: Target query has not been set. Without connecting a filter to a query, the filter has no effect.
nb_NO: Målspørring er ikke satt. Uten å koble et filter til en spørring har filteret ingen effekt.

en: Taxonomies
nb_NO: Taksonomier

en: Taxonomies related posts must have in common.
nb_NO: Taksonomier relaterte innlegg må ha til felles.

en: Taxonomy
nb_NO: Taksonomi

en: Taxonomy query
nb_NO: Taksonomispørring

en: Taxonomy slug
nb_NO: Taksonomi-slug

en: Team Members
nb_NO: Teammedlemmer

en: Team member
nb_NO: Teammedlem

en: Team members
nb_NO: Teammedlemmer

en: Telephone
nb_NO: Telefon

en: Template & post password
nb_NO: Template- og innleggspassord

en: Template Bundle
nb_NO: Templatebundle

en: Template Bundles
nb_NO: Templatebundler

en: Template Tag
nb_NO: Templatetagg

en: Template Tags
nb_NO: Templatetagger

en: Template bundle
nb_NO: Templatebundle

en: Template created
nb_NO: Template opprettet

en: Template deleted
nb_NO: Template slettet

en: Template has not been published.
nb_NO: Templaten har ikke blitt publisert.

en: Template imported
nb_NO: Template importert

en: Template insert failed: This template has no data
nb_NO: Innsetting av template mislyktes: Denne templaten har ingen data

en: Template inserted
nb_NO: Template satt inn

en: Template manager thumbnail height
nb_NO: Høyde på miniatyrbilde i templatebehandler

en: Template overridden
nb_NO: Template overskrevet

en: Template password
nb_NO: Templatepassord

en: Template saved
nb_NO: Template lagret

en: Template screenshot generation is disabled.
nb_NO: Generering av templateskjermbilder er deaktivert.

en: Template screenshots
nb_NO: Templateskjermbilder

en: Template screenshots deleted
nb_NO: Templateskjermbilder slettet

en: Template settings
nb_NO: Templateinnstillinger

en: Template tag
nb_NO: Templatetagg

en: Template tags
nb_NO: Templatetagger

en: Template thumbnail column
nb_NO: Kolonne for templateminiatyrbilde

en: Template title
nb_NO: Templatetittel

en: Template type
nb_NO: Templatetype

en: Term
nb_NO: Betingelse

en: Term archive URL
nb_NO: Termarkiv-URL

en: Term count
nb_NO: Termantall

en: Term description
nb_NO: Termbeskrivelse

en: Term group
nb_NO: Begrepsgruppe

en: Term id
nb_NO: Term-ID

en: Term meta
nb_NO: Termmeta

en: Term name
nb_NO: Termnavn

en: Term slug
nb_NO: Term-lenkeadresse

en: Term taxonomy ID
nb_NO: Term taksonomi ID

en: Term taxonomy slug
nb_NO: Termtaksonomi-lenkeadresse

en: Terms
nb_NO: Betingelser

en: Terrain
nb_NO: Terreng

en: Testimonial
nb_NO: Anbefaling

en: Testimonials
nb_NO: Anbefalinger

en: Text
nb_NO: Tekst

en: Text align
nb_NO: Tekstjustering

en: Text block
nb_NO: Tekstblokk

en: Text color
nb_NO: Tekstfarge

en: Text decoration
nb_NO: Tekstdekorasjon

en: Text editor
nb_NO: Tekstredigerer

en: Text link
nb_NO: Tekstlenke

en: Text list
nb_NO: Tekstliste

en: Text padding
nb_NO: Tekstpolstring

en: Text shadow
nb_NO: Tekstskygge

en: Text to display when hovering over the field.
nb_NO: Tekst som skal vises når du holder musepekeren over feltet.

en: Text transform
nb_NO: Teksttransformasjon

en: Text wrap
nb_NO: Tekstbryting

en: Textarea
nb_NO: Tekstområde

en: Thank you
nb_NO: Takk

en: Thank you for your message
nb_NO: Takk for meldingen din

en: The "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce setting must also be active.
nb_NO: WooCommerce-innstillingen "Aktiver AJAX legg-til-handlekurv-knapper i arkiver" må også være aktiv.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
nb_NO: 'Funksjoner'-artiklene dekker emner som Unsplash-integrasjon, egendefinert kode (CSS og JS), graderinger, sidepaneler, formdelere, globale elementer, osv.

en: The URL to send the form data to.
nb_NO: URL-en for å sende skjemadataene til.

en: The active theme has no sidebars defined.
nb_NO: Det aktive temaet har ingen definerte sidepaneler.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
nb_NO: Den tilpassede videospilleren er bare tilgjengelig for "Media" eller "Fil-URL" videokilder.

en: The dynamic data is empty.
nb_NO: De dynamiske dataene er tomme.

en: The executed code will run on your site! Only add code that you consider safe.
nb_NO: Den utførte koden vil kjøre på nettstedet ditt! Legg bare til kode du anser som trygg.

en: The field "%s" exceeds the allowed maximum length of %2$d characters.
nb_NO: Feltet "%s" overskrider den tillatte maksimale lengden på %%2$d tegn.

en: The following classes have been modified by the user below since your last save. Accept or discard those changes to continue your save.
nb_NO: Følgende klasser har blitt endret av brukeren nedenfor siden din siste lagring. Godta eller forkast disse endringene for å fortsette lagringen.

en: The form is not rendered if the current user is lacking the required capability.
nb_NO: Skjemaet vises ikke hvis den aktuelle brukeren ikke har den nødvendige kapasiteten.

en: The full URL of the API endpoint you want to retrieve data.
nb_NO: Den fullstendige URL-en til API-sluttpunktet du vil hente data fra.

en: The query element doesn't exist.
nb_NO: Spørringselementet eksisterer ikke.

en: The query filter database is outdated. Please click "Regenerate filter index" button to update it.
nb_NO: Spørringsfilterdatabasen er utdatert. Klikk på "Regenerer filterindeks"-knappen for å oppdatere den.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
nb_NO: Nettstedet du ber om maler fra har deaktivert tilgang til sine maler.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
nb_NO: Nettstedet du ber om maler fra krever et passord for eksterne maler.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
nb_NO: Stilnavnet du har angitt finnes allerede. Vennligst velg et annet navn.

en: The value is automatically populated based on the font-size in percentage that you have set under Theme Styles > Typography > HTML: font-size. For an HTML font-size of 100%, the value is 16, if the HTML font-size is 62.5%, the value is 10, and so on. If left empty, your fluid typography unit will be "px" instead of "rem".
nb_NO: Verdien fylles automatisk ut basert på skriftstørrelsen i prosent som du har angitt under Temastiler > Typografi > HTML: skriftstørrelse. Hvis HTML-skriftstørrelsen er 100 %, er verdien 16, hvis HTML-skriftstørrelsen er 62,5 %, er verdien 10, og så videre. Hvis du ikke angir noe, vil den flytende typografienheten være "px" i stedet for "rem".

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
nb_NO: Video-<iframe> lastes inn dovent etter at forhåndsvisningsbildet er klikket.

en: The webhook endpoint(s) to send the submitted form data to.
nb_NO: Webhook-endepunkt(ene) for å sende de innsendte skjemadataene til.

en: Theme
nb_NO: Tema

en: Theme Information
nb_NO: Temainformasjon

en: Theme Style
nb_NO: Temastil

en: Theme Styles
nb_NO: Temastiler

en: Theme author
nb_NO: Temaforfatter

en: Theme author URI
nb_NO: Temaforfatter URI

en: Theme is child theme
nb_NO: Temaet er et barnetema

en: Theme name
nb_NO: Temanavn

en: Theme style created
nb_NO: Temastil opprettet

en: Theme style deleted
nb_NO: Temastil slettet

en: Theme styles
nb_NO: Temastiler

en: Theme version
nb_NO: Temaversjon

en: There is an "Activation status" column under "Users", where you can manually set the status to active/inactive and resend the activation email.
nb_NO: Under "Brukere" finnes det en kolonne for "Aktiveringsstatus", der du manuelt kan sette statusen til aktiv/inaktiv og sende aktiverings-e-posten på nytt.

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
nb_NO: Det finnes en nyere autolagret versjon enn den du ser på nå.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
nb_NO: Det er ingen utdrag fordi dette er et beskyttet innlegg.

en: These parameters will be added to the API request URL.
nb_NO: Disse parameterne blir lagt til i URL-adressen for API-forespørselen.

en: These styles also apply to all Gutenberg captions.
nb_NO: Disse stilene gjelder også for alle Gutenbergs bildetekster.

en: These styles will also apply to all Gutenberg captions.
nb_NO: Disse stilene vil også gjelde for alle Gutenberg-tekstene.

en: Thin
nb_NO: Tynn

en: This %s component is not enabled for use in the block editor. Ask your site administrator to enable this component for use in the block editor.
nb_NO: Denne %s-komponenten er ikke aktivert for bruk i blokkeredigereren. Be nettstedsadministratoren om å aktivere denne komponenten for bruk i blokkeredigereren.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
nb_NO: Dette innholdet er passordbeskyttet. For å se det, vennligst skriv inn passordet ditt nedenfor:

en: This data will be used in your query.
nb_NO: Disse dataene vil bli brukt i spørringen din.

en: This dataset has unsaved changes
nb_NO: Dette datasettet har endringer som ikke er lagret

en: This element works alongside a "Map" element when "Sync with query" has been set. An invisible <template> node is generated that stores location data. Allowing the map to retrieve and display markers dynamically.
nb_NO: Dette elementet fungerer sammen med et "Kart"-element når "Synkroniser med spørring" er satt. En usynlig <template>-node genereres som lagrer plasseringsdata. Dette lar kartet hente og vise markører dynamisk.

en: This feature affects all new user registrations, not just those submitted via the Form element.
nb_NO: Denne funksjonen påvirker alle nye brukerregistreringer, ikke bare de som sendes inn via skjemaelementet.

en: This icon set is currently disabled and hidden from the icon dropdown menu. However, any existing icons from this set will still display on your site.
nb_NO: Dette ikonsettet er for øyeblikket deaktivert og skjult fra ikonmenyen. Eksisterende ikoner fra dette settet vil fortsatt vises på nettstedet ditt.

en: This is an experimental feature. Query filters and components are not supported when using API requests.
nb_NO: Dette er en eksperimentell funksjon. Spørrefiltre og komponenter støttes ikke ved bruk av API-forespørsler.

en: This page is built with %s.
nb_NO: Denne siden er bygget med %s.

en: This post has no %s terms.
nb_NO: Dette innlegget har ingen %s-termer.

en: This post has no related posts.
nb_NO: Dette innlegget har ingen relaterte innlegg.

en: This post is already being edited.
nb_NO: Dette innlegget redigeres allerede.

en: This query type doesn't support pagination.
nb_NO: Denne spørringstypen støtter ikke paginering.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
nb_NO: Denne malen inneholder en fargepalett. Vil du importere den?

en: This template contains color palettes. Would you like to import them?
nb_NO: Denne malen inneholder fargepaletter. Vil du importere dem?

en: This template contains global variables. Would you like to import them?
nb_NO: Denne malen inneholder globale variabler. Vil du importere dem?

en: This template contains the following theme styles. Would you like to import them?
nb_NO: Denne malen inneholder følgende temastiler. Vil du importere dem?

en: This template is currently not rendered on pages that meet the template conditions as no password has been set.
nb_NO: Denne malen vises for øyeblikket ikke på sider som oppfyller malbetingelsene, da det ikke er satt noe passord.

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
nb_NO: Denne maltypen blir automatisk rendret på riktig side.

en: This text is displayed when the "Registration privacy policy" text is filled in WooCommerce.
nb_NO: Denne teksten vises når «Personvernerklæring for registrering» er fylt ut i WooCommerce.

en: This text is displayed when the "When creating an account, send the new user a link to set their password" option is enabled in WooCommerce.
nb_NO: Denne teksten vises når alternativet «Send ny bruker en lenke for å sette sitt passord ved opprettelse av konto» er aktivert i WooCommerce.

en: This user role has %s capability, and therefore full builder access. Effectively overriding this setting.
nb_NO: Denne brukerrollen har %s-rettighet, og derfor full byggertilgang. Dette overstyrer effektivt denne innstillingen.

en: Thousand separator
nb_NO: Tusenseparator

en: Thumb
nb_NO: Thumbnail

en: Thumbnail
nb_NO: Miniatyrbilde

en: Thumbnail navigation
nb_NO: Miniatyrbildenavigasjon

en: Thumbnail size
nb_NO: Miniatyrbildestørrelse

en: Thursday
nb_NO: Torsdag

en: Tick if this popup is for WooCommerce Quick View.
nb_NO: Kryss av hvis denne popupen er for WooCommerce Hurtigvisning.

en: Tick if you do not display any post meta fields. Reduce additional queries.
nb_NO: Kryss av hvis du ikke vil vise noen metafelt for innlegg. Reduser ekstra spørringer.

en: Tick if you do not display any taxonomy terms. Reduce additional queries.
nb_NO: Kryss av hvis du ikke vil vise noen taksonomibegreper. Reduser ytterligere spørsmål.

en: Tick if you do not need pagination, load more or infinite scroll. Performance boost.
nb_NO: Kryss av hvis du ikke trenger paginering, last inn mer eller uendelig skrolling. Økt ytelse.

en: Tilt
nb_NO: Vipp

en: Time
nb_NO: Tid

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
nb_NO: Tid i minutter som det tilfeldige frøet vil vare. Unngå duplikate innlegg når du bruker tilfeldig rekkefølge.

en: Time zone
nb_NO: Tidssone

en: Timeline
nb_NO: Tidslinje

en: Timezone
nb_NO: Tidssone

en: Timing function
nb_NO: Tidsfunksjon

en: Title
nb_NO: Tittel

en: Title Tag
nb_NO: Titteltag

en: Title margin
nb_NO: Tittelmargin

en: Title tag
nb_NO: Titteltag

en: Title typography
nb_NO: Tittel-typografi

en: To add decorative text, but not user input. Runs through %s.
nb_NO: For å legge til dekorativ tekst, men ikke brukerinndata. Kjøres gjennom %s.

en: To distinguish markers in the builder.
nb_NO: For å skille markører i byggherren.

en: To ensure showing a marker please provide the latitude and longitude, separated by comma.
nb_NO: For å sikre at en markør vises, vennligst oppgi breddegrad og lengdegrad, atskilt med komma.

en: To select a default value you have to first connect this property with the select control.
nb_NO: For å velge en standardverdi må du først koble denne egenskapen til kontrollvelgeren.

en: To trigger the interaction when 50%% of the element is in the viewport, set the rootMargin to %s.
nb_NO: For å utløse interaksjonen når 50%% av elementet er i visningsområdet, sett rootMargin til %s.

en: Toggle
nb_NO: Veksle

en: Toggle attribute
nb_NO: Veksle attributt

en: Toggle controls
nb_NO: Veksle kontroller

en: Toggle coupon form
nb_NO: Vis/skjul kupongskjema

en: Toggle dropdown
nb_NO: Veksle rullegardinmeny

en: Toggle login form
nb_NO: Vis/skjul innloggingsskjema

en: Toggle mini cart
nb_NO: Vis/skjul minikurv

en: Toggle offcanvas
nb_NO: Veksle offcanvas

en: Toggle on
nb_NO: Veksle på

en: Toggle search
nb_NO: Veksle søk

en: Toggle width
nb_NO: Vekslingsbredde

en: Toggleable form
nb_NO: Togglebart skjema

en: Toolbar
nb_NO: Verktøylinje

en: Toolbar logo link
nb_NO: Lenke for verktøylinjens logo

en: Tooltip
nb_NO: Verktøytips

en: Top
nb_NO: Topp

en: Top / Start
nb_NO: Topp / start

en: Top center
nb_NO: Øverst i midten

en: Top left
nb_NO: Øverst til venstre

en: Top level
nb_NO: Toppnivå

en: Top level terms only
nb_NO: Kun toppnivåtermer

en: Top right
nb_NO: Øverst til høyre

en: Total
nb_NO: Totalt

en: Total items path
nb_NO: Totalt antall elementer bane

en: Total jobs
nb_NO: Totalt antall jobber

en: Track color
nb_NO: Sporfarge

en: Track resize
nb_NO: Endre størrelse på spor

en: Transform
nb_NO: Transformer

en: Transform origin
nb_NO: Transformasjonsorigo

en: Transition
nb_NO: Overgang

en: Translate X
nb_NO: Flytt x

en: Translate Y
nb_NO: Flytt y

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
nb_NO[0]: %s kommentar
nb_NO[1]: %s kommentarer

en: Transparency
nb_NO: Gjennomsiktighet

en: Trash
nb_NO: Papirkurv

en: Trash is empty
nb_NO: Papirkurven er tom

en: Triangle
nb_NO: Trekant

en: Triangle concave
nb_NO: Trekant konkav

en: Triangle convex
nb_NO: Trekant konveks

en: Triangle double
nb_NO: Dobbel trekant

en: Trigger
nb_NO: Utløser

en: Trigger "register_new_user" action to send WordPress notification. %s
nb_NO: Utløs "register_new_user"-handlingen for å sende WordPress-varsling. %s

en: True
nb_NO: Sant

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
nb_NO: TrueType Font: Ukomprimerte fontdata, men delvis IE9+-støtte.

en: Tuesday
nb_NO: Tirsdag

en: Type keyword, hit enter.
nb_NO: Skriv søkeord, trykk enter.

en: Type name, hit enter
nb_NO: Skriv navn, trykk enter

en: Type scale ratio
nb_NO: Type skalaforhold

en: Type speed in ms
nb_NO: Skrivehastighet i ms

en: Type to search
nb_NO: Skriv for å søke

en: Type to search for ..
nb_NO: Skriv for å søke ..

en: Typography
nb_NO: Typografi

en: Typography active
nb_NO: Typografi aktiv

en: URL parameter
nb_NO: URL-parameter

en: URL parameters
nb_NO: URL-parametere

en: URL redirect to after applying the filter. Leave it empty if not intended to.
nb_NO: URL-omdirigering etter at filteret er brukt. La det stå tomt hvis det ikke er tiltenkt.

en: Unable to calculate total pages for offset pagination. Items per page not found for element "%s".
nb_NO: Kunne ikke beregne totalt antall sider for forskjøvet paginering. Elementer per side ble ikke funnet for elementet "%s".

en: Unable to determine items per page for offset pagination. Check offset key settings.
nb_NO: Kan ikke bestemme elementer per side for forskjøvet paginering. Kontroller innstillingene for offset-tasten.

en: Unable to fix corrupted filter element database
nb_NO: Kunne ikke reparere korrupt filterelement-database

en: Uncategorized
nb_NO: Ukategorisert

en: Unconnected
nb_NO: Ikke tilkoblet

en: Unconnected properties detected. Edit your component or any of its children to connect your properties to a specific setting.
nb_NO: Ikke-tilkoblede egenskaper oppdaget. Rediger komponenten din eller noen av dens underordnede for å koble egenskapene til en bestemt innstilling.

en: Underline
nb_NO: Understrek

en: Understanding the layout
nb_NO: Forstå layouten

en: Undo
nb_NO: Angre

en: Unique lightbox identifier
nb_NO: Unik lysboksidentifikator

en: Unknown
nb_NO: Ukjent

en: Unlimited websites
nb_NO: Ubegrensede nettsteder

en: Unlink
nb_NO: Fjern lenke

en: Unlink component
nb_NO: Koble fra komponent

en: Unlinked
nb_NO: Ulenkede

en: Unlock
nb_NO: Lås opp

en: Unlock password protection
nb_NO: Lås opp passordbeskyttelse

en: Unlocked
nb_NO: Ulåst

en: Unordered list
nb_NO: Uordnet liste

en: Unpin
nb_NO: Løsne

en: Unpinned
nb_NO: Løsnet

en: Unsigned code
nb_NO: Usignert kode

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
nb_NO: Unsplash API-nøkkel kreves! Legg til nøkkel i dashbordet under: %s

en: Unused elements
nb_NO: Ubrukte elementer

en: Unused on this page
nb_NO: Ubrukt på denne siden

en: Unused on this site
nb_NO: Ubrukt på dette nettstedet

en: Unwrap
nb_NO: Pakk ut

en: Up sells
nb_NO: Selger opp

en: Update
nb_NO: Oppdater

en: Update Template Bundle
nb_NO: Oppdater templatebundle

en: Update Template Tag
nb_NO: Oppdater templatetagg

en: Update cart via AJAX
nb_NO: Oppdater handlekurven via AJAX

en: Update filter index
nb_NO: Oppdater filterindeks

en: Update post
nb_NO: Oppdater innlegg

en: Updated
nb_NO: Oppdatert

en: Updating references to %s global variable(s) across the entire site...
nb_NO: Oppdaterer referanser til %s global(e) variabel(er) over hele nettstedet...

en: Upload
nb_NO: Last opp

en: Upload .%s file
nb_NO: Last opp .%s-fil

en: Upload SVG
nb_NO: Last opp SVG

en: Upload/Add image
nb_NO: Last opp/Legg til bilde

en: Uploaded file type is not allowed.
nb_NO: Opplastet filtype er ikke tillatt.

en: Uppercase
nb_NO: Store bokstaver

en: Upsells
nb_NO: Salgsfremmende tilbud

en: Usage
nb_NO: Bruk

en: Use "%root%" to target the element wrapper.
nb_NO: Bruk "%root%" for å målrette elementets wrapper.

en: Use "ip" to prevent multiple entries from the same IP address.
nb_NO: Bruk "ip" for å forhindre flere oppføringer fra samme IP-adresse.

en: Use %s to pass data such as the source and target elements to your custom function.
nb_NO: Bruk %s for å sende data som kilde- og målelementene til din egendefinerte funksjon.

en: Use %s when adding columns/rows
nb_NO: Bruk %s når du legger til kolonner/rader

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
nb_NO: Bruk AJAX i stedet for WP REST API-kall for å gjengi elementer.

en: Use PHP constant
nb_NO: Bruk PHP-konstant

en: Use a prefix to avoid conflicts with plugins or WordPress reserved parameters.
nb_NO: Bruk et prefiks for å unngå konflikter med utvidelser eller WordPress-reserverte parametere.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
nb_NO: Bruk en hvilken som helst skjemafeltverdi via ID-en slik: {{form_field}}. Erstatt "form_field" med den faktiske felt-ID-en.

en: Use block editor
nb_NO: Bruk blokkredigerer

en: Use brand colors
nb_NO: Bruk merkevarefarger

en: Use field IDs to personalize your message.
nb_NO: Bruk felt-ID-er for å personliggjøre meldingen din.

en: Use for sticky scrolling header etc.
nb_NO: Bruk for sticky rullende topptekst osv.

en: Use in block editor
nb_NO: Bruk i blokkeditoren

en: Use min/max
nb_NO: Bruk min/maks

en: Use min/max date from index table.
nb_NO: Bruk min./maks. dato fra indekstabellen.

en: Use product variation image
nb_NO: Bruk produktvariantbilde

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
nb_NO: Bruk byggeverktøyet for å legge til tilpasset kode på en bestemt side.

en: Use the date format as set under Settings > General > Date format
nb_NO: Bruk datoformatet som er angitt under Innstillinger > Generelt > Datoformat

en: Use the dynamic picker in the "Meta key" control below to select the desired custom field. The dynamic data tag is used to retrieves the field settings, it is not parsed.
nb_NO: Bruk den dynamiske velgeren i "Metanøkkel"-kontrollen nedenfor for å velge ønsket egendefinert felt. Den dynamiske datatag'en brukes til å hente feltinnstillingene, den blir ikke tolket.

en: Use the generated variables in your design (theme styles, elements, etc.)
nb_NO: Bruk de genererte variablene i designet ditt (temastiler, elementer osv.)

en: Use valid HTML syntax. No spaces.
nb_NO: Bruk gyldig HTML-syntaks. Ingen mellomrom.

en: Use vertical position of target node.
nb_NO: Bruk vertikal posisjon til målnoden.

en: Use width & horizontal position of target node.
nb_NO: Bruk bredde og horisontal posisjon til målnoden.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
nb_NO: Brukes hvis standard eller tilpasset forhåndsvisningsbilde ikke kan lastes.

en: Used if logo image isn't set or available.
nb_NO: Brukes hvis logobilde ikke er satt eller tilgjengelig.

en: Used on this page
nb_NO: Brukt på denne siden

en: Used on this site
nb_NO: Brukt på dette nettstedet

en: Used to creat visual hiarchy between nested dropdowns.
nb_NO: Brukes for å skape visuelt hierarki mellom nøstede nedtrekk.

en: User
nb_NO: Bruker

en: User ID
nb_NO: Bruker-ID

en: User Login
nb_NO: Brukerinnlogging

en: User Registration
nb_NO: Brukerregistrering

en: User activation
nb_NO: Brukeraktivering

en: User author URL
nb_NO: Brukers forfatter-URL

en: User login
nb_NO: Brukernavn

en: User meta
nb_NO: Brukermeta

en: User name
nb_NO: Brukernavn

en: User portrait
nb_NO: Brukerportrett

en: User profile
nb_NO: Brukerprofil

en: User registered
nb_NO: Bruker registrert

en: User registered date
nb_NO: Bruker registrert dato

en: User registration
nb_NO: Brukerregistrering

en: User role
nb_NO: Brukerrolle

en: User roles
nb_NO: Brukerroller

en: User roles with code execution capability
nb_NO: Brukerroller med kodekjøringsmulighet

en: Username
nb_NO: Brukernavn

en: Username already exists.
nb_NO: Brukernavnet eksisterer allerede.

en: Username is not valid.
nb_NO: Brukernavnet er ikke gyldig.

en: Username required.
nb_NO: Brukernavn er påkrevd.

en: Users
nb_NO: Brukere

en: Users could upload potentially malicious files through your form. To minimize this risk, please specify the "Allowed file formats" below.
nb_NO: Brukere kan laste opp potensielt skadelige filer gjennom skjemaet ditt. For å minimere denne risikoen, vennligst spesifiser "Tillatte filformater" nedenfor.

en: Using "Auto height" might lead to CLS (Cumulative Layout Shift).
nb_NO: Bruk av "Automatisk høyde" kan føre til CLS (Cumulative Layout Shift).

en: Using Cloudflare Bot Fight Mode? Try disabling it
nb_NO: Bruker du Cloudflare Bot Fight Mode? Prøv å deaktivere den

en: Valid
nb_NO: Gyldig

en: Valid JSON data required to run the importer
nb_NO: Gyldig JSON-data kreves for å kjøre importøren

en: Valid code signatures are required for all Code (element), SVG (element) and Query editor instances to run.
nb_NO: Gyldige kodesignaturer er påkrevd for at alle Code (element), SVG (element) og Query editor-instanser skal kjøre.

en: Valid signature
nb_NO: Gyldig signatur

en: Validation failed
nb_NO: Validering mislyktes

en: Value
nb_NO: Verdi

en: Value type
nb_NO: Verditype

en: Variable
nb_NO: Variabel

en: Variable dropdown: Hide value
nb_NO: Variabelrullegardin: Skjul verdi

en: Variable name
nb_NO: Variabelnavn

en: Variable name already exists
nb_NO: Variabelnavnet finnes allerede

en: Variable name missing
nb_NO: Variabelnavn mangler

en: Variable product
nb_NO: Variabelt produkt

en: Variables
nb_NO: Variabler

en: Variables duplicated
nb_NO: Variabler duplisert

en: Variables imported
nb_NO: Variabler importert

en: Variables renamed
nb_NO: Variabler omdøpt

en: Variation swatches
nb_NO: Variantprøver

en: Variations
nb_NO: Varianter

en: Verification failure page
nb_NO: Feilsiden for verifisering

en: Verification success page
nb_NO: Siden for vellykket verifisering

en: Vertical
nb_NO: Vertikal

en: Vertical - Cloud
nb_NO: Vertikal - sky

en: Vertical - Drops
nb_NO: Vertikal - dråper

en: Vertical - Pixels
nb_NO: Vertikal - piksler

en: Vertical - Stroke
nb_NO: Vertikal - strek

en: Vertical - Stroke #2
nb_NO: Vertikal - strek #2

en: Vertical - Tilt
nb_NO: Vertikal - helling

en: Vertical - Triangle
nb_NO: Vertikal - trekant

en: Vertical - Triangle double
nb_NO: Vertikal - Dobbel trekant

en: Vertical - Wave
nb_NO: Vertikal - bølge

en: Vertical - Wave brush
nb_NO: Vertikal - Bølgepensel

en: Vertical - Waves
nb_NO: Vertikal - bølger

en: Vertical - Zigzag
nb_NO: Vertikal - sikksakk

en: Vertical align
nb_NO: Vertikal justering

en: Vertical alignment
nb_NO: Vertikal justering

en: Very fast
nb_NO: Veldig rask

en: Very slow
nb_NO: Veldig sakte

en: Very well
nb_NO: Veldig bra

en: Video URL
nb_NO: Video-URL

en: Video file URL
nb_NO: Video-fil-URL

en: Videos
nb_NO: Videoer

en: View
nb_NO: Vis

en: View %s
nb_NO: Se %s

en: View Custom Font
nb_NO: Vis egendefinert font

en: View Custom Fonts
nb_NO: Vis egendefinerte fonter

en: View Template
nb_NO: Vis template

en: View Template Bundle
nb_NO: Vis templatebundle

en: View Template Tag
nb_NO: Vis templatetagg

en: View Templates
nb_NO: Vis templates

en: View cart
nb_NO: Vis handlekurv

en: View changelog
nb_NO: Vis endringslogg

en: View classes
nb_NO: Vis klasser

en: View on frontend
nb_NO: Vis på frontend

en: View order
nb_NO: Vis bestilling

en: View products
nb_NO: Se produkter

en: Vimeo privacy hash
nb_NO: Vimeo-personvernshash

en: Vimeo video ID/URL
nb_NO: Vimeo-video-ID/URL

en: Visibility
nb_NO: Synlighet

en: Visible
nb_NO: Synlig

en: Visible after
nb_NO: Synlig etter

en: Visible on scroll up
nb_NO: Synlig ved rulling oppover

en: Visit docs
nb_NO: Besøk dokumentasjonen

en: Visit the website %s
nb_NO: Besøk nettstedet %s

en: Visual
nb_NO: Visuell

en: Visual grid builder
nb_NO: Visuell rutenettbygger

en: WP debug
nb_NO: WP-feilsøking

en: WP language
nb_NO: WP-språk

en: WP memory limit
nb_NO: WP minnegrense

en: WP version
nb_NO: WP-versjon

en: Warning
nb_NO: Advarsel

en: Warning color
nb_NO: Advarsel-farge

en: Wave
nb_NO: Bølge

en: Wave brush
nb_NO: Bølge-pensel

en: Waves
nb_NO: Bølger

en: We recommend setting a padding for your lightbox to accommodate the thumbnail navigation.
nb_NO: Vi anbefaler å sette en padding for din lightbox for å tilpasse miniatyrbildenavigasjonen.

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
nb_NO: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType-font med enda bedre komprimering enn WOFF 1.0, men ingen IE-nettleserstøtte.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
nb_NO: Web Open Font Format: Komprimert TrueType/OpenType-font med informasjon om fontkilde og full IE9+-støtte (anbefalt).

en: Web design
nb_NO: Webdesign

en: Webfont loading method
nb_NO: Metode for innlasting av nettfonter

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
nb_NO: Nettfonter (som Google Fonts) lastes inn via stilark som standard. Velg "Webfont Loader" for å unngå FOUT (Flash of unstyled text) ved å skjule nettstedsinnholdet ditt til alle nettfonter er lastet.

en: Webhook payload too large.
nb_NO: Webhook-data er for store.

en: Webhook request failed with status code
nb_NO: Webhook-forespørsel mislyktes med statuskode

en: Website
nb_NO: Nettsted

en: Wednesday
nb_NO: Onsdag

en: Weekday
nb_NO: Ukedag

en: Welcome to %s
nb_NO: Velkommen til %s

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
nb_NO: Hva heter denne nettstedbyggeren? Og hvorfor valgte du den?

en: When a Map ID is present, map styles are controlled via the %s.
nb_NO: Når en Kart-ID er til stede, styres kartstiler via %s.

en: When editing your popup template, you have to enable the "Info Box" setting under "Template Settings > Popup".
nb_NO: Når du redigerer popup-templaten din, må du aktivere innstillingen "Infoboks" under "Templateinnstillinger > Popup".

en: When enabled, this field acts as a spam trap. It will not be visible to users, but will capture any bots that fill it out.
nb_NO: Når aktivert, fungerer dette feltet som en spamfelle. Det vil ikke være synlig for brukere, men vil fange opp eventuelle boter som fyller det ut.

en: When enabled, this query only runs when a live search is performed.
nb_NO: Når aktivert, kjører denne spørringen bare når et direktesøk utføres.

en: When pasting elements from another site that contain image or SVG files, placeholders are used by default. Enable to download the image from the source site. If the current user lacks SVG upload permissions, a placeholder SVG is used.
nb_NO: Ved innliming av elementer fra et annet nettsted som inneholder bilde- eller SVG-filer, brukes plassholdere som standard. Aktiver for å laste ned bildet fra kildenettstedet. Hvis den nåværende brukeren mangler SVG-opplastingstillatelser, brukes en SVG-plassholder.

en: When rendering without wrapper your settings under the style tab won't have any effect.
nb_NO: Når du gjengir uten wrapper, vil innstillingene dine under fanen stil ikke ha noen effekt.

en: When someone visits a default WordPress authentication URL (%s), they are redirected to this selected page.
nb_NO: Når noen besøker en standard WordPress-autentiserings-URL (%s), blir de omdirigert til denne valgte siden.

en: When using dynamic data that contains formatted text (e.g. WYSIWYG field, or any other HTML tags such as p, div, headings, etc.), set the HTML tag to "div", not "p". Alternatively, use the Rich Text element.
nb_NO: Når du bruker dynamiske data som inneholder formatert tekst (f.eks. WYSIWYG-felt, eller andre HTML-tagger som p, div, overskrifter osv.), sett HTML-taggen til "div", ikke "p". Alternativt kan du bruke elementet Rik tekst.

en: Where to set the pagination parameter in the request.
nb_NO: Hvor du skal angi pagineringsparameteren i forespørselen.

en: Where you defined the offset key. Bricks will retrieve the value from there.
nb_NO: Der du definerte offset-nøkkelen. Bricks henter verdien derfra.

en: White space
nb_NO: Tomrom

en: Whitelist URLs
nb_NO: Hvitliste URL-er

en: Whoops, that page is gone
nb_NO: Oi, den siden er borte

en: Wide
nb_NO: Bred

en: Widget margin
nb_NO: Widgetmargin

en: Widget title
nb_NO: Widget-tittel

en: Widget title border
nb_NO: Widget-tittelkant

en: Widget title typography
nb_NO: Widget-titteltypografi

en: Widgets
nb_NO: Widgeter

en: Width
nb_NO: Bredde

en: Window
nb_NO: Vindu

en: Window storage
nb_NO: Vinduslagring

en: Wireframes provide basic structural templates that serve as a starting point for designing a layout. They are based on classes and variables.
nb_NO: Wireframes er grunnleggende strukturelle maler som fungerer som et utgangspunkt for utformingen av en layout. De er basert på klasser og variabler.

en: Without attributes
nb_NO: Uten attributter

en: Wonderful
nb_NO: Herlig

en: WooCommerce template hooks
nb_NO: WooCommerce-malkroker

en: Woohoo
nb_NO: Wohoo

en: WordPress Environment
nb_NO: WordPress-miljø

en: WordPress authentication page access
nb_NO: Tilgang til WordPress-autentiseringsside

en: WordPress field
nb_NO: WordPress-felt

en: Words limit
nb_NO: Ordgrense

en: Words per minute
nb_NO: Ord per minutt

en: Words per minutes
nb_NO: Ord per minutt

en: Would you like to import the variable categories as well?
nb_NO: Vil du importere variabelkategoriene også?

en: Wrap
nb_NO: Bryt

en: Wrap element
nb_NO: Pakk inn element

en: Wrap reverse
nb_NO: Omvendt bryting

en: Wrap your scripts in %s tags.
nb_NO: Pakk inn skriptene dine i %s-tagger.

en: Wrapper
nb_NO: Innpakning

en: X axis
nb_NO: X-akse

en: Y axis
nb_NO: Y-akse

en: Yeah
nb_NO: Jepp

en: Year: %s
nb_NO: År: %s

en: Yearly
nb_NO: Årlig

en: Yep
nb_NO: Japp

en: Yes
nb_NO: Ja

en: You
nb_NO: Du

en: You are about to delete all form submissions (including the database table). Do you wish to proceed?
nb_NO: Du er i ferd med å slette alle skjemainnsendinger (inkludert databasetabellen). Ønsker du å fortsette?

en: You are about to delete all form submissions of form ID %s. Do you wish to proceed?
nb_NO: Du er i ferd med å slette alle skjemainnsendinger for skjema-ID %s. Ønsker du å fortsette?

en: You are about to delete all form submissions. Do you wish to proceed?
nb_NO: Du er i ferd med å slette alle skjemainnsendinger. Ønsker du å fortsette?

en: You are about to delete all template screenshots. Not your featured images, though. Do you wish to proceed?
nb_NO: Du er i ferd med å slette alle mal-skjermbilder. Ikke dine fremhevede bilder, dog. Ønsker du å fortsette?

en: You are about to delete this capability. Do you wish to proceed?
nb_NO: Du er i ferd med å slette denne funksjonen. Ønsker du å fortsette?

en: You are about to fix the element database. Do you wish to proceed?
nb_NO: Du er i ferd med å fikse elementdatabasen. Ønsker du å fortsette?

en: You are about to regenerate code signatures for all executable code on your website. Please ensure you have a recent backup before continuing. Do you wish to proceed?
nb_NO: Du er i ferd med å regenerere kodesignaturer for all kjørbar kode på nettstedet ditt. Forsikre deg om at du har en nylig sikkerhetskopi før du fortsetter. Ønsker du å fortsette?

en: You are about to regenerate indexes for all query filters. Do you wish to proceed?
nb_NO: Du er i ferd med å regenerere indekser for alle spørringsfiltre. Ønsker du å fortsette?

en: You are about to remove all index jobs. Do you wish to proceed?
nb_NO: Du er i ferd med å fjerne alle indeksjobber. Ønsker du å fortsette?

en: You are about to remove all selected icons from this set. Do you wish to proceed?
nb_NO: Du er i ferd med å fjerne alle valgte ikoner fra dette settet. Vil du fortsette?

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
nb_NO: Du er i ferd med å tilbakestille alle Bricks globale innstillinger. Ønsker du å fortsette?

en: You are about to trigger Index Job. Do you wish to proceed?
nb_NO: Du er i ferd med å utløse Indeksjobb. Ønsker du å fortsette?

en: You are editing the selected global query settings. Changes to this global query apply to all instances throughout your website.
nb_NO: Du redigerer innstillingene for den valgte globale spørringen. Endringer i denne globale spørringen gjelder for alle forekomster på hele nettstedet.

en: You are missing out!
nb_NO: Du går glipp av noe!

en: You are not allowed to add scripts.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å legge til skript.

en: You are not allowed to uploads SVG files.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å laste opp SVG-filer.

en: You are now running the latest version
nb_NO: Du kjører nå den nyeste versjonen

en: You are viewing the first 1000 results. Perform search to see more.
nb_NO: Du ser de første 1000 resultatene. Utfør søk for å se flere.

en: You can manage code execution permissions under: %s
nb_NO: Du kan administrere tillatelser for kodeeksekvering under: %s

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
nb_NO: Du kan administrere lisensen din, oppdatere betalingsmetode og se fakturaene dine direkte fra %s.

en: You can now manage your custom fonts using the new %s in the builder.
nb_NO: Du kan nå administrere dine egendefinerte fonter ved hjelp av den nye %s i byggeverktøyet.

en: You can render API response data through dynamic data tags. Create custom-labeled dynamic data tags for the {query_api} tag by hovering over any key in the response above and and click the "+" icon. Those labeled tags are stored for you in your browser local storage, not in the database. They are therefore not available on other devices or browsers.
nb_NO: Du kan gjengi API-svardata gjennom dynamiske datatagger. Du kan opprette egendefinerte dynamiske datatagger for {query_api}-taggen ved å holde musepekeren over en hvilken som helst tast i svaret ovenfor og klikke på "+"-ikonet. Disse merkede taggene lagres for deg i nettleserens lokale lagringsplass, ikke i databasen. De er derfor ikke tilgjengelige på andre enheter eller nettlesere.

en: You can use the title attribute to provide a description of the expected input value to meet the "pattern" requirement set above.
nb_NO: Du kan bruke title-attributtet til å gi en beskrivelse av den forventede inngangsverdien for å oppfylle "mønster"-kravet som er angitt ovenfor.

en: You did not select any action(s). So when this form is submitted nothing happens.
nb_NO: Du valgte ingen handling(er). Så når dette skjemaet sendes inn, skjer det ingenting.

en: You do not have the required capability to perform this action.
nb_NO: Du har ikke den nødvendige kapasiteten til å utføre denne handlingen.

en: You don't have permission to perform this action.
nb_NO: Du har ikke tillatelse til å utføre denne handlingen.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can create posts through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
nb_NO: Du har deaktivert funksjonalitetskontrollene. Nå kan hvem som helst, inkludert besøkende som ikke er logget inn, opprette innlegg via dette skjemaet. Dette kan føre til uautorisert oppretting av innhold, spam og ondsinnede innlegg, databaseforurensning og potensielle sikkerhetsbrudd. Bruk denne innstillingen bare hvis du har andre sikkerhetstiltak på plass, hvis skjemaet er på en beskyttet side, eller hvis du forstår sikkerhetskonsekvensene fullt ut.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can edit the post through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
nb_NO: Du har deaktivert funksjonalitetskontrollene. Nå kan hvem som helst, inkludert besøkende som ikke er logget inn, redigere innlegget via dette skjemaet. Dette kan føre til uautorisert oppretting av innhold, spam og ondsinnede innlegg, databaseforurensning og potensielle sikkerhetsbrudd. Bruk denne innstillingen bare hvis du har andre sikkerhetstiltak på plass, hvis skjemaet er på en beskyttet side, eller hvis du er fullt klar over sikkerhetskonsekvensene.

en: You have set an icon, but no text. Please provide the "aria-label" for accessibility.
nb_NO: Du har satt et ikon, men ingen tekst. Vennligst oppgi "aria-label" for tilgjengelighet.

en: You have to add the "Checkout coupon" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout coupon is removed when this setting is enabled. The "Enable the use of coupon codes" WooCommerce setting under "General" must be active.
nb_NO: Du må legge til "Checkout coupon"-elementet selv på kassasiden, ettersom den native WooCommerce-kassekupongen fjernes når denne innstillingen er aktivert. WooCommerce-innstillingen "Aktiver bruk av kupongkoder" under "Generelt" må være aktiv.

en: You have to add the "Checkout login" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout login is removed when this setting is enabled. The "Enable log-in during checkout" WooCommerce setting under "Accounts & Privacy" must be active.
nb_NO: Du må legge til "Checkout login"-elementet selv på kassasiden, ettersom den native WooCommerce-kasseinnloggingen fjernes når denne innstillingen er aktivert. WooCommerce-innstillingen "Aktiver innlogging under utsjekking" under "Kontoer og personvern" må være aktiv.

en: You have to add the "Notice" element yourself wherever necessary as all native WooCommerce notices are removed when this setting is enabled.
nb_NO: Du må legge til "Notice"-elementet selv der det er nødvendig, ettersom alle native WooCommerce-varsler fjernes når denne innstillingen er aktivert.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
nb_NO: Du har ikke registrert noen tilpassede sidepaneler ennå.

en: YouTube video ID/URL
nb_NO: YouTube-video-ID/URL

en: YouTube, Vimeo or file URL.
nb_NO: YouTube, Vimeo eller fil-URL.

en: Your CSS files were automatically generated in the background.
nb_NO: CSS-filene dine ble automatisk generert i bakgrunnen.

en: Your Email
nb_NO: Din e-post

en: Your Message
nb_NO: Din melding

en: Your Name
nb_NO: Ditt navn

en: Your Unsplash API key is not valid.
nb_NO: Unsplash API-nøkkelen din er ikke gyldig.

en: Your account is inactive
nb_NO: Kontoen din er inaktiv

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
nb_NO: De vedlagte filene overskrider den maksimale opplastingsgrensen på 25 MB.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
nb_NO: De vedlagte filene overskrider serverens maksimale opplastingsstørrelse på %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
nb_NO: Nettleseren din støtter ikke lydavspilling.

en: Your browser does not support the video tag.
nb_NO: Nettleseren din støtter ikke videoavspilling.

en: Your builder capability doesn't allow you to access these settings.
nb_NO: Din byggertilgang tillater ikke at du får tilgang til disse innstillingene.

en: Your comment is awaiting moderation.
nb_NO: Kommentaren din venter på godkjenning.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
nb_NO: Kommentaren din venter på godkjenning. Dette er en forhåndsvisning; kommentaren din vil bli synlig etter at den har blitt godkjent.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
nb_NO: Din melding kommer her. Jo flere detaljer, desto bedre ;)

en: Your name (optional)
nb_NO: Ditt navn (valgfritt)

en: Your password
nb_NO: Ditt passord

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
nb_NO: Din oppgitte lisensnøkkel er ugyldig. Vennligst deaktiver og deretter reaktiver lisensen din.

en: Your remote templates password is incorrect.
nb_NO: Ditt passord for eksterne maler er feil.

en: Your selected template is empty.
nb_NO: Din valgte mal er tom.

en: Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.
nb_NO: Temaet ditt (%s) inneholder utdaterte kopier av noen WooCommerce-malfiler.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
nb_NO: Skriverettighetene for opplastingsmappen din er utilstrekkelige.

en: Your user role "%1$s" is not allowed to edit this post type with %2$s. Please get in touch with the site admin to change it.
nb_NO: Brukerrollen din "%1$s" har ikke tillatelse til å redigere denne innholdstypen med %2$s. Vennligst kontakt nettstedsadministratoren for å endre dette.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
nb_NO: Nettstedet ditt (%1$s) har ikke tillatelse til å få tilgang til maler fra %2$s

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
nb_NO: Nettstedet ditt samsvarer ikke med lisensnøkkelen din. Vennligst deaktiver og deretter reaktiver lisensen din.

en: Z-index
nb_NO: Z-indeks

en: Zigzag
nb_NO: Sikksakk

en: Zoom Control
nb_NO: Zoomkontroll

en: Zoom in
nb_NO: Zoom inn

en: Zoom level
nb_NO: Zoomnivå

en: Zoom or close
nb_NO: Zoom eller lukk

en: Zoom out
nb_NO: Zoom ut

en: add key after
nb_NO: legg til nøkkel etter

en: after
nb_NO: etter

en: alphanumeric characters only
nb_NO: kun alfanumeriske tegn

en: before
nb_NO: før

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
nb_NO: %1$s den %2$s

en: builder access
nb_NO: byggertilgang

en: by
nb_NO: av

en: carousel
nb_NO: karusell

en: cloned
nb_NO: klonet

en: contains
nb_NO: inneholder

en: dashed
nb_NO: stiplet

en: deprecated
nb_NO: utdatert

en: does not contain
nb_NO: inneholder ikke

en: double
nb_NO: dobbel

en: email
nb_NO: e-post

en: experimental
nb_NO: eksperimentell

en: hCaptcha key required! Add key in dashboard under: %s
nb_NO: hCaptcha-nøkkel kreves! Legg til nøkkel i dashbordet under: %s

en: is
nb_NO: er

en: is empty
nb_NO: er tom

en: is not
nb_NO: er ikke

en: is not empty
nb_NO: er ikke tom

en: learn more
nb_NO: lær mer

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
nb_NO: nye maler har blitt utgitt siden du avbrøt Bricks.

en: not set
nb_NO: ikke satt

en: official roadmap
nb_NO: offisielle veikart

en: per month
nb_NO: per måned

en: posts
nb_NO: innlegg

en: results for:
nb_NO: resultater for:

[ctx: revision date format]
en: M j @ H:i
nb_NO: J. M kl. H:i

en: set
nb_NO: satt

en: slide
nb_NO: lysbilde

en: will be using this constant
nb_NO: vil bruke denne konstanten

en: wp_remote_post request failed. Please check your server configuration. Required for query filters.
nb_NO: wp_remote_post-forespørsel mislyktes. Vennligst sjekk serverkonfigurasjonen din. Nødvendig for spørringsfiltre.

en: x-axis
nb_NO: x-akse

en: y-axis
nb_NO: y-akse

en: your account
nb_NO: kontoen din
