Bricks Internationalisation - en to nl_NL translation catalogue (3707 entries)

en: "%s" imported.
nl_NL: “%s” geïmporteerd.

en: "Coming soon" mode (HTTP status code 200) indicates that your site is available for search engine indexing.
nl_NL: “Binnenkort beschikbaar”-modus (HTTP-statuscode 200) geeft aan dat je site beschikbaar is voor indexering door zoekmachines.

en: "Maintenance" mode (HTTP status code 503) indicates that your site is temporary unavailable, signaling search engines to come back later.
nl_NL: “Onderhoudsmodus” (HTTP-statuscode 503) geeft aan dat je site tijdelijk niet beschikbaar is, waardoor zoekmachines later terugkomen.

en: "Page Number" uses page numbers, "Offset" uses an offset value.
nl_NL: "Paginanummer" gebruikt paginanummers, "Offset" gebruikt een offsetwaarde.

en: %1$d orphaned elements found across %2$d posts. Click "Clean up all orphaned elements" to remove all orphaned elements from your site. Please backup your site before you proceed.
nl_NL: %1$d verweesde elementen gevonden in %2$d berichten. Klik op “Alle verweesde elementen opruimen” om alle verweesde elementen van je site te verwijderen. Maak een back-up van je site voordat je verdergaat.

en: %1$s about %2$s in the Bricks Academy.
nl_NL: %1$s over %2$s in de Bricks Academy.

en: %1$s data for "%2$s" deleted.
nl_NL: %1$s-gegevens voor “%2$s” verwijderd.

en: %1$s is not enabled for post type "%2$s". Go to "%3$s > %4$s" to enable this post type.
nl_NL: %1$s is niet ingeschakeld voor berichttype “%2$s”. Ga naar “%3$s > %4$s” om dit berichttype in te schakelen.

en: %1$s of %2$s
nl_NL: %1$s van %2$s

en: %1$s out of %2$s global elements components were already converted to components.
nl_NL: %1$s van de %2$s globale elementen waren al omgezet naar componenten.

en: %1$s out of %2$s global elements have been converted to components.
nl_NL: %1$s van de %2$s globale elementen zijn omgezet naar componenten.

en: %1$s requires PHP version %2$s+.
nl_NL: %1$s vereist PHP-versie %2$s+.

en: %d class permanently deleted | %d classes permanently deleted
nl_NL[0]: %d klasse permanent verwijderd
nl_NL[1]: %d klassen permanent verwijderd

en: %d orphaned elements found
nl_NL: %d verweesde elementen gevonden

en: %s added to this button if there is no active filter.
nl_NL: %s toegevoegd aan deze knop als er geen actief filter is.

en: %s ago
nl_NL: %s geleden

en: %s allow you to render custom pages for the user login, registration, lost and reset password.
nl_NL: %s stellen je in staat om aangepaste pagina's te maken voor gebruikerslogin, registratie, en het opvragen en opnieuw instellen van wachtwoorden.

en: %s are best configured before you start working on your site.
nl_NL: %s kunnen het beste worden geconfigureerd voordat je aan je site begint te werken.

en: %s component block
nl_NL: %s component blok

en: %s components
nl_NL: %s componenten

en: %s components in the block editor
nl_NL: %s componenten in de blokeditor

en: %s file
nl_NL: %s bestand

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
nl_NL: %s werkt momenteel aan deze post, wat betekent dat je geen wijzigingen kunt aanbrengen, tenzij je het overneemt.

en: %s layout
nl_NL: %s lay-out

en: %s settings
nl_NL: %s instellingen

en: %s typography
nl_NL: %s typografie

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
nl_NL: %s wordt toegevoegd aan de meest relevante HTML-node.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
nl_NL: %s. Stel templatevoorwaarden in of schakel standaardtemplates in.

en: %s. Template conditions precede default templates.
nl_NL: %s. Templatevoorwaarden gaan voor op standaardtemplates.

en: %s: New contact form message
nl_NL: %s: Nieuw contactformulier bericht

en: (Cancel Reply)
nl_NL: (antwoord annuleren)

en: (Function)
nl_NL: (functie)

en: (no title)
nl_NL: (geen titel)

en: 1 comment | %1$s comments
nl_NL[0]: 1 reactie
nl_NL[1]: %1$s reacties

en: 1 day
nl_NL: 1 dag

en: 1 hour
nl_NL: 1 uur

en: 20GB web space
nl_NL: 20GB webruimte

en: 30 minutes
nl_NL: 30 minuten

en: 404 Error Page
nl_NL: 404 foutpagina

en: A class with the same internal ID, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
nl_NL: Er bestaat al een klasse met dezelfde interne ID, maar met andere instellingen op deze site. Je moet de bestaande klasse op je site overschrijven of deze geïmporteerde versie verwijderen.

en: A class with the same name, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
nl_NL: Er bestaat al een klasse met dezelfde naam, maar met andere instellingen op deze site. Je moet de bestaande klasse op je site overschrijven of deze geïmporteerde versie verwijderen.

en: A font variation with this weight and style already exists.
nl_NL: Er bestaat al een lettertypevariatie met dit gewicht en deze stijl.

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
nl_NL: Een lijst van native acties op de geselecteerde hook die door Bricks zullen worden verwijderd.

en: ACF Date picker, for example, uses Ymd.
nl_NL: ACF Datumkiezer gebruikt bijvoorbeeld Ymd.

en: ACF Get Row Layout
nl_NL: ACF Rij Layout Ophalen

en: AJAX add to cart
nl_NL: AJAX toevoegen aan winkelwagen

en: AJAX loader
nl_NL: AJAX-lader

en: API endpoint is not set or invalid.
nl_NL: API eindpunt is niet ingesteld of ongeldig.

en: API keys
nl_NL: API-sleutels

en: API settings
nl_NL: API instellingen

en: Accept
nl_NL: Accepteren

en: Accepts multiple addresses separated by comma
nl_NL: Accepteert meerdere adressen gescheiden door komma's

en: Access breakpoints manager
nl_NL: Toegang tot breekpuntbeheer

en: Access class manager
nl_NL: Toegang tot klassenbeheer

en: Access color palettes
nl_NL: Toegang tot kleurenpaletten

en: Access content (HTML) settings
nl_NL: Toegang tot inhoud (HTML) instellingen

en: Access element conditions
nl_NL: Toegang tot elementvoorwaarden

en: Access element hide
nl_NL: Toegang tot element verbergen

en: Access element interactions
nl_NL: Toegang tot elementinteracties

en: Access font manager
nl_NL: Toegang tot lettertypebeheer

en: Access icon manager
nl_NL: Toegang tot icoonbeheer

en: Access page settings
nl_NL: Toegang tot pagina-instellingen

en: Access pseudos & selectors
nl_NL: Toegang tot pseudo's & selectors

en: Access query loop builder
nl_NL: Toegang tot query loop bouwer

en: Access remote templates
nl_NL: Toegang tot externe sjablonen

en: Access revisions
nl_NL: Toegang tot revisies

en: Access style (CSS) settings
nl_NL: Toegang tot stijl (CSS) instellingen

en: Access template settings
nl_NL: Toegang tot sjablooninstellingen

en: Access theme styles
nl_NL: Toegang tot themastijlen

en: Access variable manager
nl_NL: Toegang tot variabelenbeheer

en: Accordion
nl_NL: Accordeon

en: Accordion layout at breakpoint
nl_NL: Accordeon lay-out bij breekpunt

en: Account creation on "My account" page is not enabled.
nl_NL: Account aanmaken op de “Mijn account” pagina is niet ingeschakeld.

en: Across sessions
nl_NL: Over sessies heen

en: Action
nl_NL: Actie

en: Action URL
nl_NL: Actie-URL

en: Actions
nl_NL: Acties

en: Actions after successful form submit
nl_NL: Acties na succesvol verzenden formulier

en: Activate license
nl_NL: Licentie activeren

en: Activate your account
nl_NL: Activeer je account

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
nl_NL: Activeer je licentie om te bewerken met Bricks, ontvang updates met één klik en krijg toegang tot alle community-templates.

en: Activation status
nl_NL: Activeringsstatus

en: Active
nl_NL: Actief

en: Active Filters
nl_NL: Actieve filters

en: Active Plugins
nl_NL: Actieve plugins

en: Active Tab
nl_NL: Actief tabblad

en: Active background
nl_NL: Actieve achtergrond

en: Active border
nl_NL: Actieve rand

en: Active box shadow
nl_NL: Actieve schaduw

en: Active class
nl_NL: Actieve klasse

en: Active classes
nl_NL: Actieve klassen

en: Active color
nl_NL: Actieve kleur

en: Active filter
nl_NL: Actief filter

en: Active filters
nl_NL: Actieve filters

en: Active filters count
nl_NL: Aantal actieve filters

en: Active rating icon
nl_NL: Actief beoordelingspictogram

en: Active rating typography
nl_NL: Actieve beoordeling typografie

en: Active styles
nl_NL: Actieve stijlen

en: Active typography
nl_NL: Actieve typografie

en: Adaptive height
nl_NL: Adaptieve hoogte

en: Add
nl_NL: Toevoegen

en: Add "%root%" via keyboard shortcut "r + TAB".
nl_NL: Voeg “%root%” toe via sneltoets “r + TAB”.

en: Add "brx_code_errors" as an URL parameter to show PHP errors if needed.
nl_NL: Voeg “brx_code_errors” toe als URL-parameter om indien nodig PHP-fouten weer te geven.

en: Add "position: relative" as needed
nl_NL: Voeg “position: relative” toe waar nodig

en: Add / Search for
nl_NL: Toevoegen / zoeken naar

en: Add / Search for templates
nl_NL: Sjablonen toevoegen / zoeken

en: Add Item
nl_NL: Item toevoegen

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New Custom Font
nl_NL: Nieuw aangepast lettertype toevoegen

en: Add New Template
nl_NL: Nieuwe template toevoegen

en: Add New Template Bundle
nl_NL: Nieuwe templatebundel toevoegen

en: Add New Template Tag
nl_NL: Nieuwe templatetag toevoegen

en: Add a "Toggle" element to your page that targets this Offcanvas to open it.
nl_NL: Voeg een “Toggle”-element toe aan je pagina dat deze Offcanvas als doel heeft om deze te openen.

en: Add a font variant
nl_NL: Een lettertype-variant toevoegen

en: Add at least two colors to create a gradient.
nl_NL: Voeg minstens twee kleuren toe om een verloop te maken.

en: Add context
nl_NL: Context toevoegen

en: Add context to dates on archive templates.
nl_NL: Voeg context toe aan datums op archiefsjablonen.

en: Add context to title on archive/search templates.
nl_NL: Voeg context toe aan de titel op archief-/zoeksjablonen.

en: Add custom headers in JSON format. Leave empty for default headers.
nl_NL: Voeg aangepaste headers toe in JSON-formaat. Laat leeg voor standaard headers.

en: Add element ID as needed
nl_NL: Element-ID toevoegen waar nodig

en: Add elements
nl_NL: Elementen toevoegen

en: Add images
nl_NL: Afbeeldingen toevoegen

en: Add larger variable
nl_NL: Grotere variabele toevoegen

en: Add meta query
nl_NL: Meta-query toevoegen

en: Add new capability
nl_NL: Nieuwe mogelijkheid toevoegen

en: Add parameters to be sent in the request body.
nl_NL: Voeg parameters toe die moeten worden verzonden in de request body.

en: Add prefix
nl_NL: Voorvoegsel toevoegen

en: Add products to cart to see cross-sells.
nl_NL: Voeg producten toe aan de winkelwagen om cross-sells te zien.

en: Add smaller variable
nl_NL: Kleinere variabele toevoegen

en: Add suffix
nl_NL: Achtervoegsel toevoegen

en: Add taxonomy query
nl_NL: Taxonomie query toevoegen

en: Add to cart
nl_NL: Toevoegen aan winkelwagen

en: Add to favorites
nl_NL: Aan favorieten toevoegen

en: Add to icon set
nl_NL: Aan iconenset toevoegen

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
nl_NL: Voeg je eerste kleur toe aan dit palet door hierboven een kleurwaarde te selecteren en vervolgens op “Opslaan” te klikken.

en: Add your offcanvas content in here
nl_NL: Voeg hier je offcanvas-inhoud toe

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Added to cart
nl_NL: Toegevoegd aan winkelwagen

en: Added to icon. If there is no icon, it will be added to the overlay.
nl_NL: Toegevoegd aan icoon. Als er geen icoon is, wordt het toegevoegd aan de overlay.

en: Added to the search form as hidden input fields.
nl_NL: Toegevoegd aan het zoekformulier als verborgen invoervelden.

en: Adding
nl_NL: Toevoegen

en: Adding to cart
nl_NL: Toevoegen aan winkelwagen

en: Additional info
nl_NL: Aanvullende info

en: Additional information
nl_NL: Aanvullende informatie

en: Additional parameters
nl_NL: Aanvullende parameters

en: Additional properties
nl_NL: Aanvullende eigenschappen

en: Additional target elements
nl_NL: Aanvullende doelelementen

en: Address
nl_NL: Adres

en: Addresses
nl_NL: Adressen

en: Adds inline CSS to %s tag.
nl_NL: Voegt inline CSS toe aan %s tag.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
nl_NL: Voegt scripts toe vlak na de openende %s tag.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
nl_NL: Voegt scripts toe vlak voor de sluitende %s tag.

en: Admin email
nl_NL: Admin e-mail

en: Administrator
nl_NL: Beheerder

en: Administrator role is not allowed as a security precaution.
nl_NL: Beheerdersrol is niet toegestaan als veiligheidsmaatregel.

en: Adobe fonts
nl_NL: Adobe-lettertypen

en: After
nl_NL: Na

en: After order review heading
nl_NL: Na orderoverzicht kop

en: After title
nl_NL: Na titel

en: Ajax loader
nl_NL: Ajax-lader

en: Ajax loader animation
nl_NL: Ajax lader animatie

en: Ajax loader desc
nl_NL: Ajax lader beschrijving

en: Ajax loader selector
nl_NL: Ajax lader selector

en: Alert
nl_NL: Melding

en: Align
nl_NL: Uitlijnen

en: Align content
nl_NL: Inhoud uitlijnen

en: Align cross axis
nl_NL: Uitlijnen op de kruisas

en: Align horizontal
nl_NL: Horizontaal uitlijnen

en: Align items
nl_NL: Items uitlijnen

en: Align main axis
nl_NL: Hoofdas uitlijnen

en: Align self
nl_NL: Zelf uitlijnen

en: Align tables
nl_NL: Tabellen uitlijnen

en: Align vertical
nl_NL: Verticaal uitlijnen

en: Alignment
nl_NL: Uitlijning

en: All
nl_NL: Alle

en: All %s
nl_NL: Alle %s

en: All Code elements, SVG elements (source: code), and Query editor instances now require code signatures.
nl_NL: Alle Code-elementen, SVG-elementen (bron: code) en Query-editorinstanties vereisen nu codesignaturen.

en: All Custom Fonts
nl_NL: Alle aangepaste lettertypen

en: All Template Bundles
nl_NL: Alle templatebundels

en: All Template Tags
nl_NL: Alle templatetags

en: All Templates
nl_NL: Alle templates

en: All archives
nl_NL: Alle archieven

en: All author posts
nl_NL: Alle berichten van auteur

en: All code instances
nl_NL: Alle code-instanties

en: All components are enabled in the block editor.
nl_NL: Alle componenten zijn ingeschakeld in de blokeditor.

en: All headings
nl_NL: Alle koppen

en: All index jobs removed
nl_NL: Alle indextaken verwijderd

en: All indexing jobs completed.
nl_NL: Alle indexeertaken voltooid.

en: All revisions deleted
nl_NL: Alle revisies verwijderd

en: All right
nl_NL: Helemaal goed

en: All selected elements must have the same parent
nl_NL: Alle geselecteerde elementen moeten dezelfde ouder hebben

en: All sides linked
nl_NL: Alle zijden gekoppeld

en: All template types
nl_NL: Alle sjabloontypes

en: All terms
nl_NL: Alle termen

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
nl_NL: Sta andere sites toe om je templates te bekijken en in te voegen vanuit hun templatebibliotheek. Beperk de toegang tot templates via de instellingen “Whitelist URL's” en “Wachtwoordbeveiliging” hieronder.

en: Allow specific user roles or individual users to execute code.
nl_NL: Sta specifieke gebruikersrollen of individuele gebruikers toe om code uit te voeren.

en: Allow the element's normal click behavior (like following links) instead of blocking it.
nl_NL: Sta het normale klikgedrag van het element toe (zoals het volgen van links) in plaats van het te blokkeren.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
nl_NL: Sta gebruiker toe om code te wijzigen en uit te voeren via het Code-element

en: Allow user to upload SVG files
nl_NL: Sta gebruiker toe om SVG-bestanden te uploaden

en: Allowed file formats
nl_NL: Toegestane bestandsformaten

en: Alphabetically
nl_NL: Alfabetisch

en: Alternate images
nl_NL: Afbeeldingen afwisselen

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
nl_NL: Alternatief voor Breedtegraad/Lengtegraad velden

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
nl_NL: Hoewel het heel verleidelijk is om meteen te beginnen met bewerken in Bricks, zul je een veel betere ervaring hebben als je snel de “Aan de slag”-sectie van de Bricks Academy doorneemt over hoe je Bricks het meest productief kunt gebruiken.

en: Always
nl_NL: Altijd

en: Always show
nl_NL: Altijd tonen

en: Always shows in builder for editing.
nl_NL: Wordt altijd getoond in de builder voor bewerking.

en: Always visible
nl_NL: Altijd zichtbaar

en: Always visible in builder for styling purpose.
nl_NL: Altijd zichtbaar in de builder voor stylingdoeleinden.

en: Amazing
nl_NL: Geweldig

en: An error occurred while cleaning up orphaned elements.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het opruimen van verweesde elementen.

en: An error occurred while scanning for orphaned elements.
nl_NL: Er is een fout opgetreden bij het scannen naar verweesde elementen.

en: An error occurred, please try again later.
nl_NL: Er is een fout opgetreden, probeer het later opnieuw.

en: An error occurred.
nl_NL: Er is een fout opgetreden.

en: And
nl_NL: En

en: Angle in °
nl_NL: Hoek in °

en: Anim. Typing
nl_NL: Anim. Typen

en: Animation
nl_NL: Animatie

en: Animation delay
nl_NL: Animatievertraging

en: Animation duration
nl_NL: Animatieduur

en: Animation end
nl_NL: Animatie-einde

en: Animation in ms
nl_NL: Animatie in ms

en: Animation speed in ms
nl_NL: Animatiesnelheid in ms

en: Another user
nl_NL: Een andere gebruiker

en: Any
nl_NL: Elke

en: Any breakpoint
nl_NL: Elk breekpunt

en: Any option text
nl_NL: Tekst voor elke optie

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
nl_NL: Alleen van toepassing op de instelling 'Stijl' van koppen of knoppen. Maak en gebruik globale kleuren via je eigen aangepaste 'Kleurenpalet'.

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Apply on
nl_NL: Toepassen op

en: Apply preview
nl_NL: Pas voorbeeld toe

en: Apply spacing inside
nl_NL: Pas afstand binnen toe

en: Apply to
nl_NL: Toepassen op

en: Apply to child pages
nl_NL: Toepassen op onderliggende pagina's

en: Apply to child terms
nl_NL: Toepassen op onderliggende termen

en: Archive
nl_NL: Archief

en: Archive (products)
nl_NL: Archief (producten)

en: Archive description
nl_NL: Archiefbeschrijving

en: Archive post types
nl_NL: Archief berichttypen

en: Archive terms
nl_NL: Archieftermen

en: Archive title
nl_NL: Archieftitel

en: Archive type
nl_NL: Archieftype

en: Archives
nl_NL: Archieven

en: Archives: %s
nl_NL: Archieven: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit breakpoint wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
nl_NL: Weet je zeker dat je de door Bricks gegenereerde gegevens voor deze %s wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this category? Deleting it also deletes all variables in this category.
nl_NL: Weet je zeker dat je deze categorie wilt verwijderen? Als je deze categorie verwijdert, worden ook alle variabelen in deze categorie verwijderd.

en: Are you sure you want to delete this font and all of its font variation files?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit lettertype en alle bijbehorende lettertypevariatie-bestanden wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this icon set?
nl_NL: Weet je zeker dat je deze iconenset wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to move this font to the trash?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit lettertype naar de prullenbak wilt verplaatsen?

en: Are you sure you want to remove all orphaned elements from your site? This action cannot be undone. Please perform a backup of your site before you proceed.
nl_NL: Weet je zeker dat je alle verweesde elementen van je site wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt. Maak een back-up van je site voordat je verdergaat.

en: Are you sure you want to remove this icon?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit pictogram wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to unlink this component?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit component wilt ontkoppelen?

en: Arguments
nl_NL: Argumenten

en: Arrows
nl_NL: Pijlen

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
nl_NL: Artikelen konden niet worden geladen. Bezoek de officiële kennisbank:

en: Ascending
nl_NL: Oplopend

en: Asides
nl_NL: Terzijdes

en: Aspect ratio
nl_NL: Beeldverhouding

en: Assign/unassign global classes
nl_NL: Globale klassen toewijzen/ontkoppelen

en: Attachment
nl_NL: Bijlage

en: Attachment Page
nl_NL: Bijlagepagina

en: Attribute
nl_NL: Attribuut

en: Attributes
nl_NL: Attributen

en: Attribution
nl_NL: Toewijzing

en: Attribution Control
nl_NL: Controle op attributie

en: August
nl_NL: Augustus

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Author ID
nl_NL: Auteur-ID

en: Author archive URL
nl_NL: Auteur archief URL

en: Author avatar
nl_NL: Auteur avatar

en: Author bio
nl_NL: Auteursbio

en: Author email
nl_NL: Auteur e-mail

en: Author meta
nl_NL: Auteur metadata

en: Author name
nl_NL: Auteursnaam

[ctx: Author name]
en: Name
nl_NL: Naam

en: Author website
nl_NL: Auteur website

en: Author: %s
nl_NL: Auteur: %s

en: Authorization
nl_NL: Authorisatie

en: Auto height
nl_NL: Automatische hoogte

en: Auto log in user
nl_NL: Gebruiker automatisch inloggen

en: Auto login after activation
nl_NL: Automatisch inloggen na activering

en: Auto poster
nl_NL: Automatische poster

en: Auto scroll element into view
nl_NL: Scroll element automatisch in beeld

en: Auto toggle child terms
nl_NL: Onderliggende termen automatisch in-/uitklappen

en: Auto width
nl_NL: Automatische breedte

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
nl_NL: Automatisch gegenereerd als het formulier alleen een e-mailadres vereist voor registratie.

en: Autocomplete
nl_NL: Automatisch aanvullen

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
nl_NL: Automatisch gegenereerd als geen wachtwoord vereist/ingediend is.

en: Automatically adjust the map view to fit all markers when markers are added or removed.
nl_NL: Pas de kaartweergave automatisch aan om alle markers te tonen wanneer markers worden toegevoegd of verwijderd.

en: Autoplay
nl_NL: Automatisch afspelen

en: Autoplay delay in ms
nl_NL: Autoplay vertraging in ms

en: Autoplay is not supported when using preview image.
nl_NL: Automatisch afspelen wordt niet ondersteund bij gebruik van een voorbeeldafbeelding.

en: Autosave
nl_NL: Automatisch opslaan

en: Autosave by
nl_NL: Automatisch opgeslagen door

en: Autosave interval (seconds)
nl_NL: Interval voor automatisch opslaan (seconden)

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
nl_NL: Beschikbaar via “+” actie-icoon & rechtermuisklik contextmenu.

en: Available via "Layout" action icon.
nl_NL: Beschikbaar via “Layout” actie-icoon.

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
nl_NL: Beschikbaar via sneltoets & rechtermuisklik contextmenu.

en: Avatar border
nl_NL: Avatarrand

en: Avatar box shadow
nl_NL: Avatar-schaduw

en: Avatar image of %s
nl_NL: Avatarfoto van %s

en: Avatar position
nl_NL: Avatarpositie

en: Avatar size
nl_NL: Avatargrootte

en: Avoid using in combination with third-party filter plugins.
nl_NL: Vermijd het gebruik in combinatie met filterplugins van derden.

en: Aye
nl_NL: Ja

en: BCC email address
nl_NL: BCC e-mailadres

en: Back
nl_NL: Terug

en: Back delay in ms
nl_NL: Terugloopvertraging in ms

en: Back speed in ms
nl_NL: Terugloopsnelheid in ms

en: Back to Top
nl_NL: Terug naar boven

en: Back to builder
nl_NL: Terug naar builder

en: Back to icon sets
nl_NL: Terug naar iconensets

en: Back to import manager
nl_NL: Terug naar importbeheer

en: Back to settings
nl_NL: Terug naar instellingen

en: Backdrop
nl_NL: Achtergrond

en: Background
nl_NL: Achtergrond

en: Background active
nl_NL: Achtergrond actief

en: Background attachment
nl_NL: Achtergrondbevestiging

en: Background blend mode
nl_NL: Achtergrond blend-modus

en: Background color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Background custom size
nl_NL: Aangepaste achtergrondgrootte

en: Background filters
nl_NL: Achtergrondfilters

en: Background image
nl_NL: Achtergrondafbeelding

en: Background position
nl_NL: Achtergrondpositie

en: Background repeat
nl_NL: Achtergrond herhalen

en: Background size
nl_NL: Achtergrondgrootte

en: Background video
nl_NL: Achtergrondvideo

en: Bar
nl_NL: Balk

en: Bar background color
nl_NL: Balkachtergrondkleur

en: Bar border
nl_NL: Balkrand

en: Bar color
nl_NL: Balk kleur

en: Bar height
nl_NL: Balkhoogte

en: Base breakpoint
nl_NL: Basis-breakpoint

en: Base font size
nl_NL: Basislettergrootte

en: Baseline
nl_NL: Basislijn

en: Baseline step
nl_NL: Basisstap

en: Basic
nl_NL: Basis

en: Basic Text
nl_NL: Basistekst

en: Beautiful
nl_NL: Prachtig

en: Before
nl_NL: Voor

en: Before order review heading
nl_NL: Voor orderoverzicht kop

en: Before payment
nl_NL: Voor betaling

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
nl_NL: Voordat je Bricks deactiveert, kun je me laten weten waarom? Ik zou graag je feedback willen gebruiken om Bricks te verbeteren. Heel erg bedankt!

en: Berlin, Germany
nl_NL: Berlijn, duitsland

en: Billing address
nl_NL: Factuuradres

en: Black
nl_NL: Zwart

en: Block
nl_NL: Blok

en: Block editor
nl_NL: Blok editor

en: Block not available
nl_NL: Blok niet beschikbaar

en: Blockquote
nl_NL: Citaatblok

en: Blockquote border
nl_NL: Blockquote rand

en: Blockquote margin
nl_NL: Blockquote marge

en: Blockquote padding
nl_NL: Blockquote opvulling

en: Blockquote typography
nl_NL: Blockquote typografie

en: Blur
nl_NL: Vervagen

en: Body - Heading
nl_NL: Body - kop

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
nl_NL: Body-scripts worden direct na het openen van de %s-tag toegevoegd.

en: Body typography
nl_NL: Hoofdteksttypografie

en: Bold
nl_NL: Vet

en: Border
nl_NL: Rand

en: Border / Box Shadow
nl_NL: Rand / box-schaduw

en: Border color
nl_NL: Randkleur

en: Border width
nl_NL: Randbreedte

en: Both
nl_NL: Beide

en: Bottom
nl_NL: Onder

en: Bottom / End
nl_NL: Onder / einde

en: Bottom center
nl_NL: Midden onder

en: Bottom left
nl_NL: Linksonder

en: Bottom right
nl_NL: Rechtsonder

en: Box list
nl_NL: Boxlijst

en: Box shadow
nl_NL: Boxschaduw

en: Boxed
nl_NL: Ingekaderd

en: Boxed max. width
nl_NL: Ingekaderde max. breedte

en: Breadcrumb
nl_NL: Broodkruimel

en: Breadcrumbs
nl_NL: Broodkruimels

en: Breakpoint already exists
nl_NL: Breakpoint bestaat al

en: Breakpoint label must start with a letter.
nl_NL: Breakpointlabel moet beginnen met een letter.

en: Brightness
nl_NL: Helderheid

en: Brilliant
nl_NL: Briljant

en: Browse
nl_NL: Bladeren

en: Browse Media Library
nl_NL: Blader door mediabibliotheek

en: Browse Unsplash
nl_NL: Blader door Unsplash

en: Browser storage
nl_NL: Browser-opslag

en: Builder access
nl_NL: Toegang tot builder

en: Builder capabilities
nl_NL: Builder-mogelijkheden

en: Builder mode
nl_NL: Builder-modus

en: Built in icon sets
nl_NL: Ingebouwde pictogrammensets

en: Built-in icon sets
nl_NL: Ingebouwde iconensets

en: Bulk actions
nl_NL: Bulk-acties

en: Bulk edit
nl_NL: Bulkbewerking

en: Bullet List
nl_NL: Opsomming

en: Bulleted list
nl_NL: Opsommingstekens

en: Bundle
nl_NL: Bundel

en: Bundles
nl_NL: Bundels

en: Butt
nl_NL: Kont

en: Button
nl_NL: Knop

en: Button background
nl_NL: Knopachtergrond

en: Button border
nl_NL: Knoprand

en: Button box shadow
nl_NL: Knop box-schaduw

en: Button link
nl_NL: Knoplink

en: Button size
nl_NL: Knopgrootte

en: Button style
nl_NL: Knopstijl

en: Button text
nl_NL: Knoptekst

en: Button typography
nl_NL: Knoptypografie

en: Button width
nl_NL: Knopbreedte

en: Buttons
nl_NL: Knoppen

en: Buy product
nl_NL: Koop product

en: By default, covers entire available width.
nl_NL: Beslaat standaard de volledige beschikbare breedte.

en: By default, form fields are validated on input, blur and submit.
nl_NL: Standaard worden formuliervelden gevalideerd bij invoer, verlaten en verzenden.

en: By default, only the most specific theme style is loaded. To load all theme styles whose conditions are met, select "Load all matching theme styles".
nl_NL: Standaard wordt alleen de meest specifieke themastijl geladen. Om alle themastijlen te laden waaraan de voorwaarden voldoen, selecteer “Alle overeenkomende themastijlen laden”.

en: By default, the favorite fonts are listed first in the font-family options. To show only the favorite fonts, select "Show favorites only" at %s.
nl_NL: Standaard worden de favoriete lettertypen als eerste weergegeven in de lettertypefamilie-opties. Om alleen de favoriete lettertypen te tonen, selecteer je “Toon alleen favorieten” bij %s.

en: By default, the min/max values are dynamically set based on each filter query loop results. Disable this feature so the min/max values are only set initially.
nl_NL: Standaard worden de min/max-waarden dynamisch ingesteld op basis van de resultaten van elke filterzoekopdracht. Schakel deze functie uit zodat de min/max-waarden alleen in het begin worden ingesteld.

en: By default, this icon is always visible and rotates 90° when the accordion item is expanded. To display different icons for each state, duplicate this icon and set the "Show" option to "Collapsed" for one and "Expanded" for the other.
nl_NL: Standaard is dit icoon altijd zichtbaar en draait het 90° wanneer het accordeonitem is uitgeklapt. Om verschillende iconen voor elke status weer te geven, dupliceer je dit icoon en stel je de “Tonen” optie in op “Ingeklapt” voor de ene en “Uitgeklapt” voor de andere.

en: By default, users can access the default WordPress auth pages by adding %1$s to the URL, bypassing custom authentication pages. Enable this setting to remove this bypass option and always use your custom authentication pages and behavior as set above.
nl_NL: Standaard kunnen gebruikers de standaard WordPress-authenticatiepagina's openen door %1$s aan de URL toe te voegen, waardoor ze de aangepaste authenticatiepagina's omzeilen. Schakel deze instelling in om deze omzeilingsoptie te verwijderen en altijd je aangepaste authenticatiepagina's en -gedrag te gebruiken zoals hierboven ingesteld.

en: Byline
nl_NL: Bijschrift

en: Bypass maintenance
nl_NL: Onderhoud omzeilen

en: CSS Filters
nl_NL: CSS-filters

en: CSS ID
nl_NL: CSS-ID

en: CSS Selector
nl_NL: CSS-selector

en: CSS class
nl_NL: CSS-class

en: CSS classes
nl_NL: CSS-klassen

en: CSS files processed
nl_NL: CSS-bestanden verwerkt

en: CSS filter
nl_NL: CSS-filter

en: CSS is automatically wrapped in style tags.
nl_NL: CSS wordt automatisch in styletags gewikkeld.

en: CSS loading method
nl_NL: CSS laadmethode

en: CSS selector
nl_NL: CSS-selector

en: CSS selector of the element to insert the AJAX loader into.
nl_NL: CSS-selector van het element waarin de AJAX-lader moet worden ingevoegd.

en: CSS selectors
nl_NL: CSS-selectoren

en: Cache duration
nl_NL: Duur van cache

en: Cache query loops
nl_NL: Cache query-lussen

en: Calculation method
nl_NL: Berekeningsmethode

en: Calendar
nl_NL: Kalender

en: Can also be set globally via theme styles.
nl_NL: Kan ook globaal worden ingesteld via themastijlen.

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Capabilities
nl_NL: Mogelijkheden

en: Capability
nl_NL: Mogelijkheid

en: Capitalize
nl_NL: Hoofdletters

en: Caption
nl_NL: Bijschrift

en: Caption type
nl_NL: Type bijschrift

en: Cart
nl_NL: Winkelwagen

en: Cart Cross-sells
nl_NL: Winkelwagen cross-sells

en: Cart Details
nl_NL: Winkelwagendetails

en: Cart contents
nl_NL: Winkelwagen inhoud

en: Cart count
nl_NL: Aantal in winkelwagen

en: Cart coupon
nl_NL: Winkelwagen coupon

en: Cart cross sells
nl_NL: Winkelwagen verkoopt kruislings

en: Cart items
nl_NL: Winkelwagen items

en: Cart product name
nl_NL: Winkelwagen productnaam

en: Cart product quantity
nl_NL: Winkelwagen product aantal

en: Cart product subtotal
nl_NL: Subtotaal winkelwagen

en: Cart remove product
nl_NL: Winkelwagen product verwijderen

en: Cart subtotal
nl_NL: Winkelwagen subtotaal

en: Cart totals
nl_NL: Winkelwagen totalen

en: Cart update
nl_NL: Winkelwagen bijwerken

en: Cart updated
nl_NL: Winkelwagen bijgewerkt

en: Cascade layer
nl_NL: Cascade laag

en: Categories
nl_NL: Categorieën

en: Categories & Tags
nl_NL: Categorieën & tags

en: Categories deleted
nl_NL: Categorieën verwijderd

en: Categories imported
nl_NL: Categorieën geïmporteerd

en: Categorize
nl_NL: Categoriseren

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Category: %s
nl_NL: Categorie: %s

en: Center
nl_NL: Midden

en: Center center
nl_NL: Midden midden

en: Center left
nl_NL: Midden links

en: Center mode
nl_NL: Centreermodus

en: Center right
nl_NL: Midden rechts

en: Champ
nl_NL: Kampioen

en: Change content
nl_NL: Inhoud wijzigen

en: Change image
nl_NL: Verander afbeelding

en: Characters per minute
nl_NL: Tekens per minuut

en: Chart size in px
nl_NL: Diagramgrootte in px

en: Check for orphaned elements on builder save
nl_NL: Controleer op verweesde elementen bij het opslaan in de builder

en: Checkbox
nl_NL: Selectievakje

en: Checkout
nl_NL: Afrekenen

en: Checkout coupon
nl_NL: Afrekenen coupon

en: Checkout customer details
nl_NL: Afrekenen klantgegevens

en: Checkout login
nl_NL: Afrekenen inloggen

en: Checkout order payment
nl_NL: Afrekenen orderbetaling

en: Checkout order review
nl_NL: Afrekenen orderoverzicht

en: Checkout order table
nl_NL: Afrekenen ordertabel

en: Checkout thank you
nl_NL: Afrekenen bedankt

en: Checks for %1$s on builder save to check for orphaned elements. Always checked on load regardless of this setting. Can also be manually enabled by adding %2$s to the builder URL.
nl_NL: Controleert op %1$s bij het opslaan in de builder om verweesde elementen te vinden. Wordt altijd gecontroleerd bij het laden, ongeacht deze instelling. Kan ook handmatig worden ingeschakeld door %2$s toe te voegen aan de builder-URL.

en: Child of
nl_NL: Kind van

en: Childless
nl_NL: Kinderloos

en: Childless terms only
nl_NL: Alleen kinderloze voorwaarden

en: Choose a color for this attribute term
nl_NL: Kies een kleur voor deze attribuutterm

en: Choose a color for this attribute value.
nl_NL: Kies een kleur voor deze attribuutwaarde.

en: Choose an image for this attribute term
nl_NL: Kies een afbeelding voor deze attribuutterm

en: Choose an image for this attribute value.
nl_NL: Kies een afbeelding voor deze attribuutwaarde.

en: Choose at which breakpoint do you want to start showing this popup or on which specific breakpoints.
nl_NL: Kies bij welk breekpunt je deze popup wilt tonen of op welke specifieke breekpunten.

en: Choose files
nl_NL: Kies bestanden

en: Choose how passwords are managed. "Template password" uses this template's password to protect content according to template conditions. "Post password" protects content that has an individual post password set. "Template & post password" uses the template password, but individual post passwords will be used instead if set.
nl_NL: Kies hoe wachtwoorden worden beheerd. “Templatewachtwoord” gebruikt het wachtwoord van dit template om inhoud te beschermen volgens templatevoorwaarden. “Postwachtwoord” beschermt inhoud waarvoor een individueel postwachtwoord is ingesteld. “Template- & postwachtwoord” gebruikt het templatewachtwoord, maar individuele postwachtwoorden worden in plaats daarvan gebruikt indien ingesteld.

en: Choose how to display product variations.
nl_NL: Kies hoe productvariaties worden weergegeven.

en: Choose image
nl_NL: Kies afbeelding

en: Circle
nl_NL: Cirkel

en: Class "%s" has been moved to trash but your modifications are kept.
nl_NL: Klasse “%s” is naar de prullenbak verplaatst, maar je wijzigingen zijn bewaard.

en: Class found in trash
nl_NL: Klasse gevonden in prullenbak

en: Class name
nl_NL: Klassenaam

en: Class name already exists
nl_NL: Klassenaam bestaat al

en: Classes
nl_NL: Klassen

en: Classes discarded
nl_NL: Classes verwijderd

en: Classes duplicated
nl_NL: Classes gedupliceerd

en: Classes found
nl_NL: Classes gevonden

en: Classes renamed
nl_NL: Classes hernoemd

en: Clause name
nl_NL: Clausulenaam

en: Clause name description
nl_NL: Clausule naam beschrijving

en: Clean
nl_NL: Opschonen

en: Clean up
nl_NL: Opruimen

en: Clean up all orphaned elements
nl_NL: Ruim alle verweesde elementen op

en: Clear
nl_NL: Wissen

en: Clear all
nl_NL: Alles wissen

en: Clear filter
nl_NL: Filter wissen

en: Clear form
nl_NL: Formulier wissen

en: Clear gallery
nl_NL: Heldere galerij

en: Clear non-existing dynamic data
nl_NL: Niet-bestaande dynamische gegevens wissen

en: Click
nl_NL: Klik

en: Click "Accept" to use the incoming database changes. Click "Discard" to save your current builder data instead.
nl_NL: Klik op “Accepteren” om de inkomende databasewijzigingen te gebruiken. Klik op “Negeren” om in plaats daarvan je huidige buildergegevens op te slaan.

en: Click "Continue filter index" to immediately run any remaining/queued filter index jobs instead of waiting for the next WP cronjob.
nl_NL: Klik op “Filterindex voortzetten” om eventuele resterende/in de wachtrij staande filterindextaken onmiddellijk uit te voeren in plaats van te wachten op de volgende WP-cronjob.

en: Click "Regenerate filter index" to regenerate the query filter index for your entire website.
nl_NL: Klik op “Filterindex opnieuw genereren” om de query-filterindex voor je hele website opnieuw te genereren.

en: Click me
nl_NL: Klik op mij

en: Click on any element to add it to your canvas.
nl_NL: Klik op een element om het aan je canvas toe te voegen.

en: Click on any element to add it to your popup.
nl_NL: Klik op een element om het aan je pop-up toe te voegen.

en: Click or hover
nl_NL: Klik of hover

en: Click the "+" icon to add your first condition.
nl_NL: Klik op het “+” icoon om je eerste voorwaarde toe te voegen.

en: Click the "+" icon to add your first interaction.
nl_NL: Klik op het “+” icoon om je eerste interactie toe te voegen.

en: Click the "Generate variables" button to auto-generate all your fluid typography variables.
nl_NL: Klik op de knop "Genereer variabelen" om al je vloeiende typografische variabelen automatisch te genereren.

en: Click the button above to retrieve all Code element, SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances and review the code for every page, template, etc.
nl_NL: Klik op de bovenstaande knop om alle Code-element, SVG-element (code), Query-editor en “echo”-tag instanties op te halen en de code voor elke pagina, template, etc. te beoordelen.

en: Click the button to retrieve a list of all global element instances. Then review and convert them to components either individually, in bulk, or by manually unlinking them in the builder. Once done, please delete all global elements from the elements panel in the builder.
nl_NL: Klik op de knop om een lijst van alle globale element-instanties op te halen. Bekijk ze dan en converteer ze naar componenten, individueel, in bulk, of door ze handmatig te ontkoppelen in de builder. Als je klaar bent, verwijder dan alle globale elementen uit het elementenpaneel in de builder.

en: Click this button to remove all index jobs. Useful if your index jobs are stuck due to unknown reasons. You should regenerate the filter index afterwards.
nl_NL: Klik op deze knop om alle indextaken te verwijderen. Handig als je indextaken om onbekende redenen vastlopen. Je moet daarna de filterindex opnieuw genereren.

en: Click to apply the latest filter settings. This ensures all filter options are up-to-date.
nl_NL: Klik om de laatste filterinstellingen toe te passen. Dit zorgt ervoor dat alle filteropties up-to-date zijn.

en: Click to download
nl_NL: Klik om te downloaden

en: Click to set preview content.
nl_NL: Klik om voorbeeldinhoud in te stellen.

en: Clone
nl_NL: Klonen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Close (ESC)
nl_NL: Sluiten (ESC)

en: Close after
nl_NL: Sluiten na

en: Close button
nl_NL: Sluitknop

en: Close color
nl_NL: Sluitkleur

en: Close icon
nl_NL: Sluitpictogram

en: Close mini cart
nl_NL: Mini winkelwagen sluiten

en: Close mobile menu
nl_NL: Sluit mobiel menu

en: Close on
nl_NL: Sluiten bij

en: Close popup on click
nl_NL: Sluit popup bij klikken

en: Close position
nl_NL: Sluitpositie

en: Close search
nl_NL: Zoeken sluiten

en: Close size
nl_NL: Sluitformaat

en: Closest corner
nl_NL: Dichtstbijzijnde hoek

en: Closest side
nl_NL: Dichtstbijzijnde zijde

en: Cloud
nl_NL: Wolk

en: Cloudflare Turnstile API key required! Add key in dashboard under: %s
nl_NL: Cloudflare Turnstile API-sleutel vereist! Voeg sleutel toe in dashboard onder: %s

en: Code control
nl_NL: Codebesturing

en: Code execution
nl_NL: Code-uitvoering

en: Code execution has been explicitly disabled by the %s filter. This filter is currently overriding your Bricks settings.
nl_NL: Code-uitvoering is expliciet uitgeschakeld door het %s filter. Dit filter overschrijft momenteel je Bricks-instellingen.

en: Code execution is disabled
nl_NL: Code-uitvoering is uitgeschakeld

en: Code execution not allowed.
nl_NL: Code-uitvoering niet toegestaan.

en: Code execution, if needed, must be explicitly enabled.
nl_NL: Code-uitvoering moet, indien nodig, expliciet worden ingeschakeld.

en: Code execution: Disabled by default
nl_NL: Code-uitvoering: Standaard uitgeschakeld

en: Code signatures
nl_NL: Codesignaturen

en: Code signatures are locked.
nl_NL: Codesignaturen zijn vergrendeld.

en: Code signatures regenerated successfully.
nl_NL: Codesignaturen succesvol opnieuw gegenereerd.

en: Code signed
nl_NL: Code ondertekend

en: Code that requires execution only runs when it has a valid code signature.
nl_NL: Code die uitvoering vereist, wordt alleen uitgevoerd als deze een geldige codesignatuur heeft.

en: Collapse
nl_NL: Inklappen

en: Collapse inactive
nl_NL: Inactieve samenvouwen

en: Collapse on page load
nl_NL: Inklappen bij laden pagina

en: Collapsed
nl_NL: Ingeklapt

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Color #%s
nl_NL: Kleur #%s

en: Color close
nl_NL: Kleur sluiten

en: Color editor
nl_NL: Kleureneditor

en: Color palette
nl_NL: Kleurenpalet

en: Color preview
nl_NL: Kleurvoorbeeld

en: Color stop
nl_NL: Kleurstop

en: Colors
nl_NL: Kleuren

en: Column
nl_NL: Kolom

en: Column gap
nl_NL: Kolomruimte

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Coming soon
nl_NL: Binnenkort beschikbaar

en: Comma-separated list of results per page options.
nl_NL: Kommagescheiden lijst van resultaten per pagina-opties.

en: Command palette
nl_NL: Opdrachtpalet

en: Comment
nl_NL: Reactie

en: Comment count
nl_NL: Aantal reacties

en: Comment navigation
nl_NL: Reactienavigatie

en: Comments
nl_NL: Reacties

en: Comments are closed.
nl_NL: Reacties zijn gesloten.

en: Comments are disabled.
nl_NL: Reacties zijn uitgeschakeld.

en: Common classes
nl_NL: Veelgebruikte classes

en: Common taxonomies
nl_NL: Gemeenschappelijke taxonomieën

en: Community templates
nl_NL: Community-templates

en: Compare
nl_NL: Vergelijken

en: Compare with
nl_NL: Vergelijken met

en: Component %s
nl_NL: Onderdeel %s

en: Component configured but preview unavailable
nl_NL: Onderdeel geconfigureerd maar voorbeeld niet beschikbaar

en: Component preview error
nl_NL: Fout in voorbeeld van component

en: Component preview unavailable
nl_NL: Voorbeeld van component niet beschikbaar

en: Components
nl_NL: Componenten

en: Condition
nl_NL: Voorwaarde

en: Conditions
nl_NL: Voorwaarden

en: Conditions always run before query loop.
nl_NL: Voorwaarden worden altijd uitgevoerd vóór de query-lus.

en: Conditions don't run in the builder.
nl_NL: Voorwaarden worden niet uitgevoerd in de builder.

en: Configure
nl_NL: Configureren

en: Configure "Marker: Type" on the connected "Map" element to render text or image markers. The settings below will precede the settings on the "Map" element.
nl_NL: Configureer “Markering: Type” op het verbonden “Kaart” element om tekst- of afbeeldingsmarkeringen weer te geven. De onderstaande instellingen hebben voorrang op de instellingen op het “Kaart” element.

en: Configure the API settings to retrieve data from an API endpoint.
nl_NL: Configureer de API instellingen om gegevens op te halen van een API endpoint.

en: Configure the scale generator as per your requirements.
nl_NL: Configureer de weegschaalgenerator volgens je wensen.

en: Configure your API settings (URL, etc.) and fetch data to view and work with the API response data.
nl_NL: Configureer je API instellingen (URL, etc.) en haal gegevens op om de API responsgegevens te bekijken en ermee te werken.

en: Confirm
nl_NL: Bevestigen

en: Confirmation
nl_NL: Bevestiging

en: Confirmation email
nl_NL: Bevestigingsmail

en: Conflict: Class "%s" has been permanently deleted by another user.
nl_NL: Conflict: Klasse “%s” is permanent verwijderd door een andere gebruiker.

en: Conflict: Some classes exist in both trash and active classes
nl_NL: Conflict: Sommige klassen bestaan zowel in de prullenbak als in actieve klassen

en: Conflicts
nl_NL: Conflicten

en: Congrats
nl_NL: Gefeliciteerd

en: Conic
nl_NL: Conisch

en: Connect
nl_NL: Verbinden

en: Connect property
nl_NL: Eigenschap verbinden

en: Connect the CSS ID to a property to set it on an per-instance basis to avoid same ID conflicts.
nl_NL: Koppel de CSS ID aan een eigenschap om deze per instantie in te stellen om identiteitsconflicten te voorkomen.

en: Connect the form fields to the post data that you want to create on form submit.
nl_NL: Verbind de formuliervelden met de postgegevens die je wilt maken bij het verzenden van het formulier.

en: Connect the form fields to the post data that you want to update on form submit.
nl_NL: Verbind de formuliervelden met de berichtgegevens die je wilt bijwerken bij het verzenden van het formulier.

en: Connected property
nl_NL: Verbonden eigenschap

en: Construct the selector you want to create from the node tree below by toggling the relevant selectors.
nl_NL: Stel de selector samen die je wilt maken uit de onderstaande boomstructuur door de relevante selectors te schakelen.

en: Contact form
nl_NL: Contactformulier

en: Contact us
nl_NL: Neem contact op

en: Contain
nl_NL: Bevatten

en: Content
nl_NL: Inhoud

en: Content align horizontal
nl_NL: Inhoud horizontaal uitlijnen

en: Content align vertical
nl_NL: Inhoud verticaal uitlijnen

en: Content background
nl_NL: Inhoudsachtergrond

en: Content border
nl_NL: Contentrand

en: Content box shadow
nl_NL: Content-boxschaduw

en: Content goes here ..
nl_NL: Inhoud komt hier ..

en: Content loaded
nl_NL: Inhoud geladen

en: Content margin
nl_NL: Inhoudsmarge

en: Content padding
nl_NL: Inhoudspadding

en: Content selector
nl_NL: Inhoudselector

en: Content text align
nl_NL: Inhoud tekst uitlijnen

en: Content type
nl_NL: Inhoudstype

en: Content typography
nl_NL: Inhoud typografie

en: Content width
nl_NL: Inhoudsbreedte

en: Context ID
nl_NL: Context-ID

en: Context type
nl_NL: Contexttype

en: Contextual spacing
nl_NL: Contextuele spacing

en: Contextual spacing applies a top margin to elements with a preceding sibling within embedded content.
nl_NL: Contextuele afstand past een bovenste marge toe op elementen met een voorgaande sibling binnen ingesloten content.

en: Contextual spacing targets embedded content (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Use this field to apply contextual spacing to additional selectors, separated by commas.
nl_NL: Contextuele afstand richt zich op ingesloten content (Rijke Tekst, Berichtinhoud, WooCommerce). Gebruik dit veld om contextuele afstand toe te passen op aanvullende selectors, gescheiden door komma's.

en: Continue index job
nl_NL: Indextaak voortzetten

en: Continue on error
nl_NL: Doorgaan bij fout

en: Control dropdown element text.
nl_NL: Beheer de tekst van dropdown-elementen.

en: Control group visibility
nl_NL: Zichtbaarheid van controlegroep

en: Control panel
nl_NL: Controlepaneel

en: Control when to show the global classes import manager when pasting elements, importing classes or templates.
nl_NL: Bepaal wanneer de globale klassen-importmanager moet worden getoond bij het plakken van elementen, importeren van klassen of sjablonen.

en: Controls
nl_NL: Besturingselementen

en: Convert
nl_NL: Converteren

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
nl_NL: Converteer “Container” naar nieuwe “Sectie” & “Blok” elementen

en: Convert Block editor data into Bricks data and vice versa.
nl_NL: Zet gegevens van de Block Editor om in Bricks-gegevens en omgekeerd.

en: Convert element IDs & classes
nl_NL: Element-ID's en -klassen converteren

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
nl_NL: Converteer template bij importeren/invoegen van Container naar nieuwe lay-outelementenstructuur

en: Convert templates
nl_NL: Templates converteren

en: Convert to components
nl_NL: Converteren naar componenten

en: Convert variation dropdowns to color/image/label swatches on the add to cart element.
nl_NL: Converteer variatie-dropdowns naar kleur/afbeelding/label-swatches op het toevoegen aan winkelwagen-element.

en: Cookie consent
nl_NL: Cookietoestemming

en: Coordinates
nl_NL: Coördinaten

en: Copied
nl_NL: Gekopieerd

en: Copied to clipboard
nl_NL: Gekopieerd naar klembord

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
nl_NL: Kopieer en plak hier het wachtwoord voor “Toegang tot mijn templates” dat door de externe site is verstrekt.

en: Copy CSS selector
nl_NL: Kopieer CSS-selector

en: Copy and paste the code below into your Bricks child theme to allow those functions to be called through the "echo" tag. Remove the function names you don't want to allow. Explore the %s documentation for more code examples such as using regex for more flexible echo tag checks, etc.
nl_NL: Kopieer en plak de onderstaande code in je Bricks child theme om toe te staan dat deze functies worden aangeroepen via de “echo”-tag. Verwijder de functienamen die je niet wilt toestaan. Bekijk de %s documentatie voor meer codevoorbeelden, zoals het gebruik van regex voor flexibelere echo-tag controles, etc.

en: Copy the element ID you want to toggle and paste it into the "CSS selector" setting below.
nl_NL: Kopieer het element-ID dat je wilt schakelen en plak het in de “CSS-selector” instelling hieronder.

en: Copy to clipboard
nl_NL: Kopiëren naar klembord

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
nl_NL: Kopieer en plak code van een van de kaarten op %s

en: Copy/paste element attributes
nl_NL: Elementattributen kopiëren/plakken

en: Copy/paste element conditions
nl_NL: Elementvoorwaarden kopiëren/plakken

en: Copy/paste element interactions
nl_NL: Elementinteracties kopiëren/plakken

en: Copy/paste element styles
nl_NL: Elementstijlen kopiëren/plakken

en: Copy/paste elements
nl_NL: Elementen kopiëren/plakken

en: Copy/paste global class styles
nl_NL: Globale klassenstijlen kopiëren/plakken

en: Corrupted filter element database has been fixed
nl_NL: Beschadigde database van filterelementen is gerepareerd

en: Count
nl_NL: Tellen

en: Count from
nl_NL: Tellen vanaf

en: Count to
nl_NL: Tellen tot

en: Countdown
nl_NL: Aftellen

en: Counter
nl_NL: Teller

en: Coupon applied
nl_NL: Kortingscode toegepast

en: Coupon message
nl_NL: Couponbericht

en: Coupon removed
nl_NL: Kortingscode verwijderd

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
nl_NL: Coupons zijn uitgeschakeld. Ga naar %1$sWooCommerce-instellingen%2$s om coupons in te schakelen

en: Cover
nl_NL: Bedekken

en: Create
nl_NL: Maken

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
nl_NL: Maak en beheer een onbeperkt aantal aangepaste zijbalken. Voeg zijbalken toe in de builder met het “Zijbalk”-element.

en: Create component
nl_NL: Component maken

en: Create components
nl_NL: Componenten maken

en: Create global classes
nl_NL: Globale klassen maken

en: Create icon set
nl_NL: Iconenset maken

en: Create new sidebar
nl_NL: Nieuwe zijbalk aanmaken

en: Create new template:
nl_NL: Nieuw template maken:

en: Create post
nl_NL: Bericht maken

en: Create properties and connect them to your component settings to customize a component instance.
nl_NL: Maak eigenschappen aan en verbind ze met je componentinstellingen om een component-instantie aan te passen.

en: Create property
nl_NL: Eigenschap maken

en: Create template
nl_NL: Template maken

en: Create templates
nl_NL: Sjablonen maken

en: Create your own builder mode via CSS variables.
nl_NL: Maak je eigen builder-modus via CSS-variabelen.

en: Create your own elements
nl_NL: Maak je eigen elementen

en: Create, edit and use global queries inside any query loop throughout your website. Changes to a global query apply to all instances throughout your website.
nl_NL: Maak, bewerk en gebruik globale query's binnen elke query-lus op je website. Wijzigingen aan een globale query zijn van toepassing op alle instanties in je website.

en: Create/select a fluid typography category (i.e. Headings, Text).
nl_NL: Maak/selecteer een categorie voor vloeiende typografie (bijv. Koppen, Tekst).

en: Created
nl_NL: Gemaakt

en: Cropped
nl_NL: Bijgesneden

en: Cube
nl_NL: Kubus

en: Currency
nl_NL: Valuta

en: Currency position
nl_NL: Valutapositie

en: Current
nl_NL: Huidig

en: Current URL
nl_NL: Huidige URL

en: Current date
nl_NL: Huidige datum

en: Current interaction ID
nl_NL: Huidige interactie-ID

en: Current job
nl_NL: Huidige taak

en: Current layout
nl_NL: Huidige layout

en: Current location
nl_NL: Huidige locatie

en: Current page
nl_NL: Huidige pagina

en: Current post author
nl_NL: Huidige berichtauteur

en: Current post term
nl_NL: Huidige berichtterm

en: Current version by
nl_NL: Huidige versie door

en: Current width
nl_NL: Huidige breedte

en: Currently all matching theme styles are loaded. To load only the most specific theme style, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
nl_NL: Momenteel worden alle overeenkomende themastijlen geladen. Om alleen de meest specifieke themastijl te laden, pas je instellingen aan onder “Themastijlen: Laadmethode”.

en: Currently only the most specific theme style is loaded. To load all matching theme styles, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
nl_NL: Momenteel wordt alleen de meest specifieke themastijl geladen. Om alle overeenkomende themastijlen te laden, pas je instellingen aan onder “Themastijlen: Laadmethode”.

en: Currently previewing content from "%s".
nl_NL: Je bekijkt momenteel de inhoud van “%s”.

en: Cursor character
nl_NL: Cursor karakter

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom CSS
nl_NL: Aangepaste CSS

en: Custom CSS and JavaScript added below are loaded on your entire website.
nl_NL: Aangepaste CSS en JavaScript die hieronder worden toegevoegd, worden op je hele website geladen.

en: Custom Font
nl_NL: Aangepast lettertype

en: Custom Fonts
nl_NL: Aangepaste lettertypen

en: Custom URL
nl_NL: Aangepaste URL

en: Custom alt text
nl_NL: Aangepaste alt-tekst

en: Custom attributes
nl_NL: Aangepaste attributen

en: Custom authentication pages
nl_NL: Aangepaste authenticatiepagina's

en: Custom breakpoints
nl_NL: Aangepaste breekpunten

en: Custom capabilities
nl_NL: Aangepaste mogelijkheden

en: Custom caption
nl_NL: Aangepast bijschrift

en: Custom code
nl_NL: Aangepaste code

en: Custom elements
nl_NL: Aangepaste elementen

en: Custom email address
nl_NL: Aangepast e-mailadres

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to create the post.
nl_NL: Aangepaste foutmelding die wordt weergegeven als de huidige gebruiker niet de vereiste capaciteiten heeft om het bericht te maken.

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to edit the post.
nl_NL: Aangepaste foutmelding die wordt weergegeven als de huidige gebruiker niet de vereiste capaciteiten heeft om het bericht te bewerken.

en: Custom field
nl_NL: Aangepast veld

en: Custom fields
nl_NL: Aangepaste velden

en: Custom fields integration
nl_NL: Integratie van aangepaste velden

en: Custom font
nl_NL: Aangepast lettertype

en: Custom fonts
nl_NL: Aangepaste lettertypen

en: Custom icon sets
nl_NL: Aangepaste iconensets

en: Custom language switchers
nl_NL: Aangepaste taalwisselaars

en: Custom link
nl_NL: Aangepaste link

en: Custom links
nl_NL: Aangepaste links

en: Custom location only takes effect on the frontend. Ensure this element is placed at the top of this template so the element can hook on the desire location successfully.
nl_NL: Aangepaste locatie heeft alleen effect in de frontend. Zorg ervoor dat dit element bovenaan dit sjabloon staat, zodat het element succesvol kan inhaken op de gewenste locatie.

en: Custom map style
nl_NL: Aangepaste kaartstijl

en: Custom options
nl_NL: Aangepaste opties

en: Custom preview text
nl_NL: Aangepaste voorbeeldtekst

en: Custom redirect URL
nl_NL: Aangepaste doorverwijzings-URL

en: Custom shape
nl_NL: Aangepaste vorm

en: Custom size
nl_NL: Aangepaste grootte

en: Custom styles
nl_NL: Aangepaste stijlen

en: Custom tag
nl_NL: Aangepaste tag

en: Custom text
nl_NL: Aangepaste tekst

en: Custom title
nl_NL: Aangepaste titel

en: Custom video player
nl_NL: Aangepaste videospeler

en: Customer details
nl_NL: Klantgegevens

en: Customise this breadcrumb structure for specific post types.
nl_NL: Pas deze broodkruimelstructuur aan voor specifieke berichttypen.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
nl_NL: Pas details aan voor het delen van deze URL op sociale media.

en: Customize how the data is structured. Leave empty to send all form fields.
nl_NL: Pas aan hoe de gegevens zijn gestructureerd. Laat leeg om alle formuliervelden te verzenden.

en: Customize in "Settings" group.
nl_NL: Pas aan in de “Instellingen” groep.

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
nl_NL: Lightbox aanpassen: Instellingen > Themastijlen > Algemeen

en: Customize the language switcher from your WordPress dashboard
nl_NL: Pas de taalwisselaar aan vanaf je WordPress-dashboard

en: Danger
nl_NL: Gevaar

en: Danger color
nl_NL: Gevaarskleur

en: Dark
nl_NL: Donker

en: Dark color
nl_NL: Donkere kleur

en: Dashed
nl_NL: Gestreept

en: Data
nl_NL: Gegevens

en: Data format
nl_NL: Gegevensformaat

en: Data source
nl_NL: Gegevensbron

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date & time
nl_NL: Datum & tijd

en: Date Reached
nl_NL: Datum bereikt

en: Date format
nl_NL: Datumnotatie

en: Date range
nl_NL: Datumbereik

en: Datepicker
nl_NL: Datumkiezer

en: Datetime
nl_NL: Datum en tijd

en: Day: %s
nl_NL: Dag: %s

en: Deactivate license
nl_NL: Licentie deactiveren

en: Decimal places
nl_NL: Decimalen

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Default capabilities
nl_NL: Standaardmogelijkheden

en: Default center of the map.
nl_NL: Standaard centrum van de kaart.

en: Default color for terms without a specific color
nl_NL: Standaardkleur voor termen zonder specifieke kleur

en: Default query
nl_NL: Standaard zoekopdracht

en: Default sorting
nl_NL: Standaard sortering

en: Default tab
nl_NL: Standaard tab

en: Default templates are disabled
nl_NL: Standaardtemplates zijn uitgeschakeld

en: Default templates are enabled
nl_NL: Standaardtemplates zijn ingeschakeld

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
nl_NL: Standaard: 60 seconden. Minimaal interval voor automatisch opslaan is 15 seconden.

en: Define a unique, more readable URL parameter name for this filter.
nl_NL: Definieer een unieke, beter leesbare URL-parameternaam voor dit filter.

en: Delay
nl_NL: Vertraging

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete Bricks data
nl_NL: Bricks-gegevens verwijderen

en: Delete all
nl_NL: Alles verwijderen

en: Delete components
nl_NL: Componenten verwijderen

en: Delete database table
nl_NL: Databasetabel verwijderen

en: Delete elements
nl_NL: Elementen verwijderen

en: Delete global classes
nl_NL: Globale klassen verwijderen

en: Delete icon
nl_NL: Icoon verwijderen

en: Delete permanently
nl_NL: Permanent verwijderen

en: Delete revisions
nl_NL: Revisies verwijderen

en: Delete screenshots
nl_NL: Schermafbeeldingen verwijderen

en: Delete selected
nl_NL: Geselecteerde verwijderen

en: Delete templates
nl_NL: Sjablonen verwijderen

en: Delete this sidebar
nl_NL: Deze zijbalk verwijderen

en: Deleted
nl_NL: Verwijderd

en: Deprecated
nl_NL: Verouderd

en: Descending
nl_NL: Aflopend

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Description lightbox video
nl_NL: Beschrijving lightbox video

en: Description typography
nl_NL: Beschrijving typografie

en: Descriptive name for viewing submissions on the "%s" page.
nl_NL: Beschrijvende naam voor het bekijken van inzendingen op de “%s” pagina.

en: Descriptive name of your API connection.
nl_NL: Beschrijvende naam van je API verbinding.

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
nl_NL: Beschrijvende tekst van deze pagina. Wordt weergegeven in zoekmachineresultaten. Aanbevolen: 50 - 300 tekens.

en: Deselect
nl_NL: Deselecteren

en: Design sets
nl_NL: Ontwerpen

en: Determines how components are made available in the block editor.
nl_NL: Bepaalt hoe componenten beschikbaar worden gemaakt in de blokeditor.

en: Determines what happens when someone visits a default WordPress authentication URL (%s). Only applies when custom pages above have been set. Caution: If hiding default paths, remember your custom page URLs to avoid lockout.
nl_NL: Bepaalt wat er gebeurt wanneer iemand een standaard WordPress-authenticatie-URL (%s) bezoekt. Geldt alleen wanneer bovenstaande aangepaste pagina's zijn ingesteld. Let op: Als je de standaardpaden verbergt, onthoud dan je aangepaste pagina-URL's om uitsluiting te voorkomen.

en: Determines which slide should be active if the carousel has multiple slides in a page.
nl_NL: Bepaalt welke dia actief moet zijn als de carrousel meerdere dia's op een pagina heeft.

en: Developer
nl_NL: Ontwikkelaar

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
nl_NL: Heb je de %1$s verkend? Of heb je contact met me opgenomen via %2$s?

en: Direction
nl_NL: Richting

en: Directory is created in your "uploads" directory if it doesn't exist.
nl_NL: Map wordt aangemaakt in je “uploads”-map als deze niet bestaat.

en: Directory name
nl_NL: Mapnaam

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Disable "Skip links"
nl_NL: “Skiplinks” uitschakelen

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
nl_NL: Bricks Open Graph-metatags uitschakelen

en: Disable Bricks SEO meta tags
nl_NL: Bricks SEO-metatags uitschakelen

en: Disable Bricks cascade layer (discouraged)
nl_NL: Bricks cascade laag uitschakelen (afgeraden)

en: Disable CSS variables manager
nl_NL: CSS-variabelenbeheerder uitschakelen

en: Disable Default UI
nl_NL: Standaard UI uitschakelen

en: Disable Google Fonts
nl_NL: Schakel Google Fonts uit

en: Disable URL parameter filter
nl_NL: URL-parameterfilter uitschakelen

en: Disable WP REST API render
nl_NL: Schakel WP REST API-rendering uit

en: Disable WooCommerce builder
nl_NL: WooCommerce-builder uitschakelen

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
nl_NL: Schakel WordPress aangepaste velden uit in dropdown

en: Disable auto focus
nl_NL: Automatische focus uitschakelen

en: Disable auto min/max value
nl_NL: Automatische min/max-waarde uitschakelen

en: Disable auto-expand
nl_NL: Schakel automatisch uitvouwen uit

en: Disable autosave
nl_NL: Automatisch opslaan uitschakelen

en: Disable backdrop
nl_NL: Achtergrond uitschakelen

en: Disable capability checks
nl_NL: Capaciteitscontroles uitschakelen

en: Disable chaining element & global class
nl_NL: Chaining van element & globale class uitschakelen

en: Disable class chaining
nl_NL: Class chaining uitschakelen

en: Disable clickable POI
nl_NL: Klikbare POI uitschakelen

en: Disable coupon message
nl_NL: Couponbericht uitschakelen

en: Disable cross sells
nl_NL: Kruisverkoop uitschakelen

en: Disable custom authentication page bypass
nl_NL: Uitschakelen van omzeiling van aangepaste authenticatiepagina

en: Disable default templates
nl_NL: Standaardtemplates uitschakelen

en: Disable element spacing
nl_NL: Schakel element-afstand uit

en: Disable embed
nl_NL: Schakel embed uit

en: Disable emojis
nl_NL: Schakel emoji's uit

en: Disable footer
nl_NL: Footer uitschakelen

en: Disable for WordPress data
nl_NL: Uitschakelen voor WordPress-gegevens

en: Disable for logged-in users
nl_NL: Uitschakelen voor ingelogde gebruikers

en: Disable form validation
nl_NL: Formuliervalidatie uitschakelen

en: Disable global class manager
nl_NL: Globale klassenbeheerder uitschakelen

en: Disable global classes
nl_NL: Schakel globale klassen uit

en: Disable globally
nl_NL: Globaal uitschakelen

en: Disable header
nl_NL: Header uitschakelen

en: Disable icon
nl_NL: Icoon uitschakelen

en: Disable image
nl_NL: Afbeelding uitschakelen

en: Disable jQuery migrate
nl_NL: Schakel jQuery migrate uit

en: Disable lazy load
nl_NL: Lazy load uitschakelen

en: Disable lazy loading
nl_NL: Schakel lazy loading uit

en: Disable link
nl_NL: Link uitschakelen

en: Disable login message
nl_NL: Inlogbericht uitschakelen

en: Disable navigation
nl_NL: Navigatie uitschakelen

en: Disable popups
nl_NL: Pop-ups uitschakelen

en: Disable product gallery lightbox
nl_NL: Productgalerij-lightbox uitschakelen

en: Disable product gallery zoom
nl_NL: Productgalerij-zoom uitschakelen

en: Disable query merge
nl_NL: Query-samenvoeging uitschakelen

en: Disable text
nl_NL: Tekst uitschakelen

en: Disabled
nl_NL: Uitgeschakeld

en: Disabled (default)
nl_NL: Uitgeschakeld (standaard)

en: Disabled: Insert below existing content.
nl_NL: Uitgeschakeld: Invoegen onder bestaande inhoud.

en: Disabled: Keep original image filename.
nl_NL: Uitgeschakeld: Behoud originele bestandsnaam van afbeelding.

en: Disabled: Show placeholder images.
nl_NL: Uitgeschakeld: Toon plaatshouderafbeeldingen.

en: Disables the %s. While this may maintain compatibility with certain existing setups, we strongly recommend leaving this option OFF for optimal functionality and future compatibility.
nl_NL: Schakelt de %s uit. Hoewel dit mogelijk compatibiliteit behoudt met bepaalde bestaande configuraties, raden we sterk aan deze optie UIT te laten staan voor optimale functionaliteit en toekomstige compatibiliteit.

en: Disallowed keyword found
nl_NL: Niet-toegestaan trefwoord gevonden

en: Discard
nl_NL: Negeren

en: Discarded
nl_NL: Genegeerd

en: Disconnect
nl_NL: Loskoppelen

en: Dismiss
nl_NL: Sluiten

en: Dismissable
nl_NL: Wegklikbaar

en: Display
nl_NL: Weergave

en: Display name
nl_NL: Weergavenaam

en: Display names as
nl_NL: Weergavenamen als

en: Display on breakpoints
nl_NL: Weergeven op breekpunten

en: Display the object type (e.g. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") in the query loop type dropdown.
nl_NL: Toon het objecttype (bijv. “acf_related_writers”, “mb_page-to-user”) in de query-lustype dropdown.

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
nl_NL: Weergegeven in URL. Alles in kleine letters. Gebruik streepjes in plaats van spaties.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
nl_NL: Weergegeven in zoekresultaten, sociale netwerken en webbrowser. Aanbevolen: Max. 60 tekens.

en: Divider
nl_NL: Scheidingslijn

en: Do not close this window, the process is running in the background.
nl_NL: Sluit dit venster niet, het proces loopt op de achtergrond.

en: Do not set this interaction on a Toggle element.
nl_NL: Stel deze interactie niet in op een Toggle-element.

en: Do not track
nl_NL: Niet volgen

en: Do you really want to delete this sidebar?
nl_NL: Wil je deze zijbalk echt verwijderen?

en: Do you want to unlink all nestable global elements?
nl_NL: Wil je alle nestbare globale elementen ontkoppelen?

en: Document title
nl_NL: Documenttitel

en: Documentation
nl_NL: Documentatie

en: Don't auto focus on first focusable element when offcanvas opens.
nl_NL: Niet automatisch focussen op het eerste focusbare element wanneer offcanvas opent.

en: Don't close on click outside mini cart
nl_NL: Niet sluiten bij klik buiten mini winkelwagen

en: Don't focus on first focusable element inside popup when popup opens.
nl_NL: Focus niet op het eerste focusbare element in de popup wanneer deze opent.

en: Don't render in builder
nl_NL: Niet renderen in builder

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Dots
nl_NL: Stippen

en: Dotted
nl_NL: Gestippeld

en: Double
nl_NL: Dubbel

en: Double opt-in
nl_NL: Dubbele opt-in

en: Double-click
nl_NL: Dubbelklik op

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Download %s
nl_NL: %s Downloaden

en: Downloaded
nl_NL: Gedownload

en: Downloading
nl_NL: Downloaden

en: Draft
nl_NL: Concept

en: Draft font deleted successfully.
nl_NL: Conceptfont succesvol verwijderd.

en: Drag & drop
nl_NL: Slepen & neerzetten

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
nl_NL: Sleep .JSON of .ZIP sjabloonbestand(en) hierheen..

en: Draggable
nl_NL: Versleepbaar

en: Dragging
nl_NL: Slepen

en: Drop file(s) here
nl_NL: Sleep bestand(en) hierheen

en: Drops
nl_NL: Druppels

en: Dual ring
nl_NL: Dubbele ring

en: Duplicate
nl_NL: Dupliceren

en: Duplicate classes detected
nl_NL: Dubbele classes gedetecteerd

en: Duplicate classes detected. Resolve conflicts before importing.
nl_NL: Dubbele klassen gedetecteerd. Los conflicten op voor het importeren.

en: Duplicate content
nl_NL: Inhoud dupliceren

en: Duplicate content is available to all users with the %s capability. Use this feature for any post or page to ensure that all relevant WordPress and/or Bricks data is duplicated accurately.
nl_NL: Inhoud dupliceren is beschikbaar voor alle gebruikers met de %s-mogelijkheid. Gebruik deze functie voor elk bericht of elke pagina om ervoor te zorgen dat alle relevante WordPress- en/of Bricks-gegevens nauwkeurig worden gedupliceerd.

en: Duplicate elements
nl_NL: Elementen dupliceren

en: Duplicate entries not allowed.
nl_NL: Dubbele inzendingen niet toegestaan.

en: Duration
nl_NL: Duur

en: Dynamic Data
nl_NL: Dynamische data

en: Dynamic data
nl_NL: Dynamische gegevens

en: Dynamic data is empty.
nl_NL: Dynamische gegevens zijn leeg.

en: Dynamic data tag
nl_NL: Dynamische gegevenstag

en: Dynamic dots
nl_NL: Dynamische stippen

en: Dynamically retrieve map addresses from a connected query on the same page, allowing real-time updates with query-based content, including query filter support.
nl_NL: Haal dynamisch kaarteadressen op uit een verbonden query op dezelfde pagina, waardoor real-time updates mogelijk zijn met op query gebaseerde inhoud, inclusief ondersteuning voor queryfilters.

en: EXISTS
nl_NL: BESTAAT

en: Eager
nl_NL: Gretig

en: Echo tags: Allow functions via filter
nl_NL: Echo-tags: Functies toestaan via filter

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit Custom Font
nl_NL: Aangepast lettertype bewerken

en: Edit Template
nl_NL: Template bewerken

en: Edit Template Bundle
nl_NL: Templatebundel bewerken

en: Edit Template Tag
nl_NL: Templatetag bewerken

en: Edit WordPress content (WP admin).
nl_NL: WordPress-inhoud bewerken (WP-beheer).

en: Edit account
nl_NL: Account bewerken

en: Edit address
nl_NL: Adres bewerken

en: Edit capability
nl_NL: Mogelijkheid bewerken

en: Edit component
nl_NL: Component bewerken

en: Edit components
nl_NL: Componenten bewerken

en: Edit content
nl_NL: Inhoud bewerken

en: Edit dropdown to set icon individually.
nl_NL: Bewerk dropdown om pictogram individueel in te stellen.

en: Edit elements
nl_NL: Elementen bewerken

en: Edit footer
nl_NL: Footer bewerken

en: Edit global classes
nl_NL: Globale klassen bewerken

en: Edit header
nl_NL: Header bewerken

en: Edit icon
nl_NL: Pictogram bewerken

en: Edit in WordPress
nl_NL: Bewerken in WordPress

en: Edit link
nl_NL: Link bewerken

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
nl_NL: Bewerk gekoppelde producten om product-upsells of cross-sells toe te voegen.

en: Edit palette
nl_NL: Palet bewerken

en: Edit product content in WordPress.
nl_NL: Bewerk productinhoud in WordPress.

en: Edit product short description in WordPress.
nl_NL: Bewerk korte productbeschrijving in WordPress.

en: Edit properties
nl_NL: Eigenschappen bewerken

en: Edit templates
nl_NL: Sjablonen bewerken

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
nl_NL: Titel bewerken: Instellingen > Paginainstellingen > SEO

en: Edit with %s
nl_NL: Bewerken met %s

en: Edit your WordPress menu item to enable multilevel functionality.
nl_NL: Bewerk je WordPress-menu-item om multi-level functionaliteit in te schakelen.

en: Edit your WordPress menu item to set a Bricks mega menu template.
nl_NL: Bewerk je WordPress-menu-item om een Bricks mega menu-sjabloon in te stellen.

en: Edited
nl_NL: Bewerkt

en: Editing
nl_NL: Bewerken

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
nl_NL: Het bewerken van de breedte van het basis-breakpoint beïnvloedt alle media queries.

en: Element "%s" doesn't exist.
nl_NL: Element “%s” bestaat niet.

en: Element %s not found.
nl_NL: Element %s niet gevonden.

en: Element - Video
nl_NL: Element - video

en: Element ID
nl_NL: Element-ID

en: Element ID that holds the live search results. Only visible when the live search is performed.
nl_NL: Element-ID dat de live zoekresultaten bevat. Alleen zichtbaar wanneer de live zoekopdracht wordt uitgevoerd.

en: Element Manager
nl_NL: Elementbeheer

en: Element actions
nl_NL: Elementacties

en: Element breadcrumbs
nl_NL: Element-broodkruimels

en: Element can't be rendered as the connected component doesn't exist. Unlink this instance or import the missing component.
nl_NL: Element kan niet worden weergegeven omdat het gekoppelde component niet bestaat. Ontkoppel deze instantie of importeer het ontbrekende component.

en: Element classes
nl_NL: Elementklassen

en: Element doesn't exist.
nl_NL: Element bestaat niet.

en: Element editing & styling
nl_NL: Elementen bewerken & opmaken

en: Element has been disabled globally.
nl_NL: Element is globaal uitgeschakeld.

en: Element is not visible in the builder elements panel, but still rendered in the builder and frontend.
nl_NL: Element is niet zichtbaar in het elementenpaneel van de builder, maar wordt nog steeds weergegeven in de builder en frontend.

en: Element is not visible in the builder nor on the frontend.
nl_NL: Element is niet zichtbaar in de builder noch op de frontend.

en: Element is visible in the builder and frontend. This is the default behaviour.
nl_NL: Element is zichtbaar in de builder en frontend. Dit is het standaardgedrag.

en: Element margin
nl_NL: Elementmarge

en: Element not found
nl_NL: Element niet gevonden

en: Element structure name
nl_NL: Elementstructuur naam

en: Elements
nl_NL: Elementen

en: Elements without code signature. Review, then sign your code one-by-one or all-at-once.
nl_NL: Elementen zonder codesignatuur. Controleer en onderteken je code één voor één of allemaal tegelijk.

en: Ellipse
nl_NL: Ellips

en: Ellipsis
nl_NL: Ellips

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email address
nl_NL: E-mailadres

en: Email address already exists.
nl_NL: E-mailadres bestaat al.

en: Email address in submitted form
nl_NL: E-mailadres in ingediend formulier

en: Email address is not valid.
nl_NL: E-mailadres is niet geldig.

en: Email address required.
nl_NL: E-mailadres vereist.

en: Email content
nl_NL: E-mailinhoud

en: Email or username
nl_NL: E-mail of gebruikersnaam

en: Empty
nl_NL: Leeg

en: Empty cart
nl_NL: Lege winkelwagen

en: Empty response from the API.
nl_NL: Leeg antwoord van de API.

en: Empty star color
nl_NL: Kleur lege ster

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Enable "%s" button
nl_NL: “%s”-knop inschakelen

en: Enable AJAX
nl_NL: AJAX inschakelen

en: Enable AJAX add to cart
nl_NL: AJAX toevoegen aan winkelwagen inschakelen

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout coupon" element
nl_NL: Bricks WooCommerce “Afrekenen coupon”-element inschakelen

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout login" element
nl_NL: Bricks WooCommerce “Afrekenen inloggen”-element inschakelen

en: Enable Bricks WooCommerce "Notice" element
nl_NL: Bricks WooCommerce “Melding”-element inschakelen

en: Enable all
nl_NL: Alles inschakelen

en: Enable all components automatically
nl_NL: Alle onderdelen automatisch inschakelen

en: Enable code execution
nl_NL: Code-uitvoering inschakelen

en: Enable code execution if your site uses Code elements, SVG elements (source: code), Query editors, or "echo" tags.
nl_NL: Schakel code-uitvoering in als je site Code-elementen, SVG-elementen (bron: code), Query-editors of “echo”-tags gebruikt.

en: Enable form submission access for specific user roles. Edit the user's profile directly to grant access to a specific user.
nl_NL: Schakel toegang tot formulierinzendingen in voor specifieke gebruikersrollen. Bewerk het profiel van de gebruiker rechtstreeks om toegang te verlenen aan een specifieke gebruiker.

en: Enable if image is cropped for a smooth lightbox image transition.
nl_NL: Inschakelen als de afbeelding is bijgesneden voor een soepele lightbox-afbeeldingsovergang.

en: Enable if the API supports pagination.
nl_NL: Inschakelen als de API paginering ondersteunt.

en: Enable if this popup template is for a map "Info Box".
nl_NL: Inschakelen als dit popupsjabloon voor een “infobox” op een kaart is.

en: Enable if you experience issues loading the builder in combination with Cloudflare Rocket Loader.
nl_NL: Schakel in als je problemen ervaart met het laden van de bouwer in combinatie met Cloudflare Rocket Loader.

en: Enable if your archive pagination is not working.
nl_NL: Schakel dit in als je archiefpaginering niet werkt.

en: Enable individual components manually
nl_NL: Individuele onderdelen handmatig inschakelen

en: Enable live search
nl_NL: Live zoeken inschakelen

en: Enable log-in during checkout disabled. Check %1$sWooCommerce settings%2$s
nl_NL: Inloggen tijdens afrekenen is uitgeschakeld. Controleer de %1$sWooCommerce-instellingen%2$s

en: Enable product variation swatches
nl_NL: Productvariatie-swatches inschakelen

en: Enable this setting to preload custom fonts to avoid FOUT (Flash of unstyled text).
nl_NL: Schakel deze instelling in om aangepaste lettertypen vooraf te laden en FOUT (Flash of Unstyled Text) te voorkomen.

en: Enable time
nl_NL: Tijd inschakelen

en: Enable to automatically generate template screenshots on every builder save, view them, and use the bulk generate button in the template manager.
nl_NL: Schakel in om automatisch template-schermafbeeldingen te genereren bij elke builder-opslag, ze te bekijken en de bulkgenereerknop in de templatebeheerder te gebruiken.

en: Enable to automatically group markers that are close to each other into a cluster.
nl_NL: Schakel in om automatisch markeringen die dicht bij elkaar liggen te groeperen in een cluster.

en: Enable to automatically log the user in after successful email verification.
nl_NL: Inschakelen om de gebruiker automatisch in te loggen na succesvolle e-mailverificatie.

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
nl_NL: Schakel in om je templates openbaar en zichtbaar te maken voor iedereen online. Schakel uit om alleen ingelogde gebruikers toe te staan je templates te bekijken.

en: Enable to not load/render this element in the builder.
nl_NL: Schakel in om dit element niet te laden/tonen in de builder.

en: Enable to not load/render this element on the frontend.
nl_NL: Schakel in om dit element niet te laden/tonen op de frontend.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
nl_NL: Inschakelen om een item te openen en te sluiten zonder andere items te beïnvloeden.

en: Enable to position in document flow (e.g. inside offcanvas).
nl_NL: Inschakelen om in documentstroom te positioneren (bijv. binnen offcanvas).

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
nl_NL: Schakel in om de dynamische gegevenstekst op het canvas te renderen voor een betere preview-ervaring.

en: Enable to replace global classes set on the element with the classes set on the property.
nl_NL: Inschakelen om globale klassen op het element te vervangen door de klassen ingesteld op de eigenschap.

en: Enable to require user to verify the email after registration through an activation link.
nl_NL: Inschakelen dat de gebruiker zijn e-mail moet verifiëren na registratie via een activeringslink.

en: Enable to show the template thumbnail column under %s, displaying the featured image or screenshot.
nl_NL: Schakel in om de template-miniatuurkolom onder %s weer te geven, met de uitgelichte afbeelding of schermafbeelding.

en: Enable to sync global classes on every builder save between all open builder instances. Useful to avoid overwriting each others changes when multiple people work on the same dataset (e.g. adding, deleting, modifying global classes).
nl_NL: Schakel in om globale klassen bij elke opslag van de bouwer te synchroniseren tussen alle open bouwer-instanties. Handig om te voorkomen dat elkaars wijzigingen worden overschreven wanneer meerdere mensen aan dezelfde dataset werken (bijv. toevoegen, verwijderen, wijzigen van globale klassen).

en: Enabled
nl_NL: Ingeschakeld

en: Enabled: Download template images to media library.
nl_NL: Ingeschakeld: Download sjabloonafbeeldingen naar mediabibliotheek.

en: Enabled: Rename image before download.
nl_NL: Ingeschakeld: Hernoem afbeelding voor downloaden.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
nl_NL: Ingeschakeld: Bestaande inhoud vervangen door sjabloongegevens.

en: End
nl_NL: Einde

en: End Size
nl_NL: Eindgrootte

en: End date
nl_NL: Einddatum

en: End time
nl_NL: Eindtijd

en: Endpoint
nl_NL: Eindpunt

en: Endpoint URL
nl_NL: Eindpunt URL

en: Endpoints
nl_NL: Eindpunten

en: Enjoy
nl_NL: Geniet ervan

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element and that a width is defined, especially when using a Div element.
nl_NL: Zorg ervoor dat er geen conflicterende CSS-stijlen op dit element worden toegepast en dat er een breedte is gedefinieerd, vooral bij gebruik van een Div-element.

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element.
nl_NL: Zorg ervoor dat er geen conflicterende CSS-stijlen op dit element worden toegepast.

en: Enter Bricks IDs, separated by comma, of filter elements to exclude.
nl_NL: Voer Bricks-id's in, gescheiden door komma's, van filterelementen die je wilt uitsluiten.

en: Enter CSS filters + value (learn more)
nl_NL: Voer CSS-filters + waarde in (meer info)

en: Enter CSS variable definitions separated by semicolon
nl_NL: Voer CSS-variabele definities in, gescheiden door puntkomma's

en: Enter SVG URL
nl_NL: SVG URL invoeren

en: Enter URL of media file
nl_NL: Voer URL van mediabestand in

en: Enter a custom label for this attribute value (optional).
nl_NL: Voer een aangepast label in voor deze attribuutwaarde (optioneel).

en: Enter a dynamic data tag for ACF Icon Picker or MetaBox Icon fields
nl_NL: Voer een dynamische gegevenstag in voor ACF Icoonkiezer of MetaBox Icoonvelden

en: Enter a generic error message. Otherwise the reason why the login failed is displayed.
nl_NL: Voer een algemene foutmelding in. Anders wordt de reden waarom de login mislukte weergegeven.

en: Enter a search term or command
nl_NL: Voer een zoekterm of opdracht in

en: Enter dynamic data tag or custom value
nl_NL: Dynamische gegevenstag of aangepaste waarde invoeren

en: Enter new template name
nl_NL: Voer nieuwe templatenaam in

en: Enter search term
nl_NL: Voer zoekterm in

en: Enter shortcut name
nl_NL: Naam snelkoppeling invoeren

en: Enter the JSON body to be sent with the request
nl_NL: Voer de JSON body in die met het verzoek wordt meegestuurd

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
nl_NL: Voer de naam van je eerste globale CSS-klasse in het veld hierboven in. Druk vervolgens op Enter om deze aan te maken.

en: Enter viewport
nl_NL: Viewport binnenkomen

en: Enter width between 180 and 500.
nl_NL: Voer een breedte in tussen 180 en 500.

en: Enter your Google Maps API key under %s to access all options.
nl_NL: Voer je Google Maps API-sleutel in onder %s om toegang te krijgen tot alle opties.

en: Enter your Google Maps ID, which you can find in the %s, to enable the latest Google Maps features.
nl_NL: Voer je Google Maps ID in, die je kunt vinden in de %s, om de nieuwste Google Maps-functies te activeren.

en: Entire website
nl_NL: Hele website

en: Entries
nl_NL: Inzendingen

en: Entries per page
nl_NL: Vermeldingen per pagina

en: Entry animation
nl_NL: Ingangsanimatie

en: Entry animation to interaction
nl_NL: Ingangsanimatie naar interactie

en: Equal
nl_NL: Gelijk

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error Tile URL
nl_NL: Fout URL tegel

en: Error deleting class
nl_NL: Fout bij verwijderen van klasse

en: Error fetching site classes
nl_NL: Fout bij ophalen van siteklassen

en: Error loading results
nl_NL: Fout bij het laden van resultaten

en: Error message
nl_NL: Foutmelding

en: Error on save
nl_NL: Fout bij opslaan

en: Error page
nl_NL: Foutpagina

en: Error processing font files
nl_NL: Fout bij verwerken lettertypebestanden

en: Error rendering component
nl_NL: Foutweergavecomponent

en: Error restoring class
nl_NL: Fout bij herstellen van klasse

en: Error uploading font
nl_NL: Fout bij uploaden lettertype

en: Error: Could not load class
nl_NL: Fout: Kan klasse niet laden

en: Error: Could not load class control
nl_NL: Fout: Kan klasse besturingselement niet laden

en: Error: Could not load gallery
nl_NL: Fout: Kan galerij niet laden

en: Error: Could not load image
nl_NL: Fout: Kon afbeelding niet laden

en: Error: Could not load link
nl_NL: Fout: Kon link niet laden

en: Error: Could not load query
nl_NL: Fout: Kon query niet laden

en: Error: Could not load select
nl_NL: Fout: Kon select niet laden

en: Error: Could not load toggle control
nl_NL: Fout: Kan toggle-besturing niet laden

en: Error: Invalid license key
nl_NL: Fout: Ongeldige licentiesleutel

en: Error: License mismatch
nl_NL: Fout: Licentie komt niet overeen

en: Even background
nl_NL: Even achtergrond

en: Events
nl_NL: Evenementen

en: Every 5 minutes
nl_NL: Elke 5 minuten

en: Example
nl_NL: Voorbeeld

en: Example: {"Authorization": "Bearer token"}
nl_NL: Voorbeeld: {“authorization”: “bearer token”}

en: Example: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}
nl_NL: Voorbeeld: {“name”: “{{43f295}}”, “email”: “{{a5c626}}”}

en: Excellent
nl_NL: Uitstekend

en: Exceptional
nl_NL: Uitzonderlijk

en: Excerpt
nl_NL: Samenvatting

en: Excerpt length
nl_NL: Lengte van uittreksel

en: Exclude
nl_NL: Uitsluiten

en: Exclude current post
nl_NL: Huidige bericht uitsluiten

en: Exclude filter IDs
nl_NL: Filterid's uitsluiten

en: Exclude posts
nl_NL: Berichten uitsluiten

en: Exclude posts/pages
nl_NL: Berichten/pagina's uitsluiten

en: Exclude templates
nl_NL: Templates uitsluiten

en: Exclude terms
nl_NL: Termen uitsluiten

en: Excluded terms
nl_NL: Uitgesloten termen

en: Execute code
nl_NL: Code uitvoeren

en: Exercise great caution with granting code execution privileges. Enable them sparingly and only for trusted roles or ideally only specific users. Grant the least permissions necessary to maintain tight security.
nl_NL: Wees zeer voorzichtig met het toekennen van rechten voor code-uitvoering. Schakel ze spaarzaam in en alleen voor vertrouwde rollen of idealiter alleen voor specifieke gebruikers. Ken de minst mogelijke rechten toe om een strikte beveiliging te handhaven.

en: Exists
nl_NL: Bestaat

en: Expand
nl_NL: Uitvouwen

en: Expand active element & scroll into view
nl_NL: Vouw actief element uit & scroll in beeld

en: Expand all
nl_NL: Alles uitvouwen

en: Expand first item
nl_NL: Eerste item uitklappen

en: Expand item indexes
nl_NL: Item-indexen uitklappen

en: Expand panel when dropdown is visible
nl_NL: Vouw paneel uit wanneer dropdown zichtbaar is

en: Expanded
nl_NL: Uitgeklapt

en: Experimental
nl_NL: Experimenteel

en: Export
nl_NL: Exporteren

en: Export Settings
nl_NL: Instellingen exporteren

en: Export Template
nl_NL: Template exporteren

en: Export Variables
nl_NL: Variabelen exporteren

en: Export all components first by clicking the "Export" icon above before deleting any. Once exported, hover over the component you'd like to delete, then click the "Delete" icon.
nl_NL: Exporteer eerst alle componenten door op het “Exporteren”-icoon hierboven te klikken voordat je er een verwijdert. Eenmaal geëxporteerd, ga je met je muis over het component dat je wilt verwijderen en klik je op het “Verwijderen”-icoon.

en: Exquisite
nl_NL: Voortreffelijk

en: Extend allowed tags through filter
nl_NL: Breid toegestane tags uit via filter

en: Extend contextual spacing to other elements within embedded content.
nl_NL: Breid contextuele afstand uit naar andere elementen binnen ingesloten content.

en: External
nl_NL: Extern

en: External URL
nl_NL: Externe URL

en: External files
nl_NL: Externe bestanden

en: External product
nl_NL: Extern product

en: Extra Bold
nl_NL: Extra vet

en: Extra Light
nl_NL: Extra licht

en: Extra large
nl_NL: Extra groot

en: FAQ schema
nl_NL: FAQ-schema

en: Facebook Page
nl_NL: Facebook-pagina

en: Facebook page URL
nl_NL: Facebook-pagina URL

en: Fade
nl_NL: Vervagen

en: Fade in
nl_NL: Infaden

en: Fade in animation
nl_NL: Fade-in animatie

en: Fade in down
nl_NL: Fade in omlaag

en: Fade in left
nl_NL: Fade in links

en: Fade in right
nl_NL: Fade in rechts

en: Fade in up
nl_NL: Fade in omhoog

en: Failed to clean up orphaned elements.
nl_NL: Opschonen van verweesde elementen mislukt.

en: Failed to create font
nl_NL: Font niet aangemaakt

en: Failed to create font draft.
nl_NL: Font draft niet gemaakt.

en: Failed to delete classes
nl_NL: Klassen konden niet worden verwijderd

en: Failed to delete draft font.
nl_NL: Conceptfont niet verwijderd.

en: Failed to delete font
nl_NL: Kon het lettertype niet verwijderen

en: Failed to fetch Instagram account details.
nl_NL: Kon Instagram-accountgegevens niet ophalen.

en: Failed to fetch Instagram posts.
nl_NL: Kon Instagram-berichten niet ophalen.

en: Failed to move font to trash.
nl_NL: Kon het lettertype niet naar de prullenbak verplaatsen.

en: Failed to process any font files.
nl_NL: Geen lettertype-bestanden verwerkt.

en: Failed to publish font.
nl_NL: Kon het lettertype niet publiceren.

en: Failed to restore font.
nl_NL: Kon het lettertype niet herstellen.

en: Fallback
nl_NL: Terugvalpositie

en: Fallback applies to elements in embedded content without a specific spacing rule.
nl_NL: Terugval wordt toegepast op elementen in ingesloten content zonder specifieke afstandsregel.

en: Fallback color
nl_NL: Terugvalkleur

en: Fallback fonts
nl_NL: Reservelettertypen

en: Fallback image
nl_NL: Terugvalafbeelding

en: Fallback label
nl_NL: Terugvallabel

en: Fallback label for terms without a specific label
nl_NL: Terugvallabel voor termen zonder specifiek label

en: Fallback preview image
nl_NL: Fallback voorbeeldafbeelding

en: Fallback spacing
nl_NL: Terugvalafstand

en: False
nl_NL: Onwaar

en: Fantastic
nl_NL: Fantastisch

en: Farthest corner
nl_NL: Verste hoek

en: Farthest side
nl_NL: Verste zijde

en: Fast
nl_NL: Snel

en: Fast forward
nl_NL: Vooruitspoelen

en: Favorites
nl_NL: Favorieten

en: Featured
nl_NL: Uitgelicht

en: Featured image
nl_NL: Uitgelichte afbeelding

en: Featured image height
nl_NL: Uitgelichte afbeelding hoogte

en: Featured image sizes
nl_NL: Uitgelichte afbeelding formaten

en: Featured image tag
nl_NL: Uitgelichte afbeelding tag

en: Featured image width
nl_NL: Uitgelichte afbeelding breedte

en: Featured products
nl_NL: Uitgelichte producten

en: Featured products only
nl_NL: Alleen aanbevolen producten

en: Features
nl_NL: Functies

en: Features typography
nl_NL: Typografie kenmerken

en: February
nl_NL: Februari

en: Fetch content via AJAX
nl_NL: Inhoud ophalen via AJAX

en: Fetch data
nl_NL: Gegevens ophalen

en: Fetch priority
nl_NL: Ophaalprioriteit

en: Fetching
nl_NL: Ophalen

en: Field
nl_NL: Veld

en: Field ID
nl_NL: Veld-ID

en: Field mapping
nl_NL: Veld in kaart brengen

en: Field type
nl_NL: Veldtype

en: Fields
nl_NL: Velden

en: Figure
nl_NL: Figuur

en: File
nl_NL: Bestand

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
nl_NL: Bestand %s niet geaccepteerd. Bestandslimiet overschreden.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
nl_NL: Bestand %s niet geaccepteerd. Groottelimiet overschreden.

en: File URL
nl_NL: Bestand-URL

en: File URL, YouTube/Vimeo URL/ID.
nl_NL: Bestands-URL, YouTube/Vimeo URL/ID.

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
nl_NL: Bestand niet geüpload vanwege een opschoningsfout. Controleer het SVG-bestand of neem contact op.

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: Fill
nl_NL: Vullen

en: Fill - Dark
nl_NL: Vulling - donker

en: Fill - Light
nl_NL: Vulling - licht

en: Fill - Primary
nl_NL: Vulling - primair

en: Fill color
nl_NL: Vulkleur

en: Fill grid
nl_NL: Raster vullen

en: Filter by
nl_NL: Filteren op

en: Filter by parent term
nl_NL: Filter op ouderterm

en: Filter by parent term ID
nl_NL: Filter op ouderterm-ID

en: Filter for more advanced duplicate content rules
nl_NL: Filter voor geavanceerdere regels voor het dupliceren van inhoud

en: Filter input
nl_NL: Filterinvoer

en: Filter media by mime type
nl_NL: Filter media op MIME-type

en: Filter title
nl_NL: Filtertitel

en: Filter type
nl_NL: Filtertype

en: Find
nl_NL: Zoeken

en: Fine
nl_NL: Prima

en: Finish
nl_NL: Voltooien

en: First name
nl_NL: Voornaam

en: First post full width
nl_NL: Eerste bericht volledige breedte

en: Fit map on markers change
nl_NL: Kaart aanpassen bij wijziging markers

en: Fix corrupted database
nl_NL: Beschadigde database herstellen

en: Fixed
nl_NL: Vast

en: Flag size
nl_NL: Vlaggrootte

en: Flex direction
nl_NL: Flex-richting

en: Flex grow
nl_NL: Flex groeien

en: Flex shrink
nl_NL: Flex krimpen

en: Flip
nl_NL: Omdraaien

en: Fluid typography
nl_NL: Vloeiende typografie

en: Fluid typography scale
nl_NL: Vloeiende typografische schaal

en: Fluid typography variable added
nl_NL: Variabele voor vloeiende typografie toegevoegd

en: Focused
nl_NL: Gefocust

en: Follow
nl_NL: Volgen

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
nl_NL: Volg deze %1$slink%2$s om de productarchief beschrijving te bewerken of bewerk de productcategorie/tag beschrijvingen

en: Font Family
nl_NL: Lettertypefamilie

en: Font Manager
nl_NL: Lettertypebeheer

en: Font deleted permanently
nl_NL: Lettertype permanent verwijderd

en: Font download failed
nl_NL: Downloaden van lettertype mislukt

en: Font downloaded
nl_NL: Lettertype gedownload

en: Font downloaded successfully.
nl_NL: Lettertype succesvol gedownload.

en: Font family
nl_NL: Lettertypefamilie

en: Font file selected
nl_NL: Lettertype bestand geselecteerd

en: Font manager
nl_NL: Lettertypebeheer

en: Font moved to trash
nl_NL: Lettertype naar prullenbak verplaatst

en: Font moved to trash successfully.
nl_NL: Lettertype succesvol naar de prullenbak verplaatst.

en: Font name
nl_NL: Lettertypenaam

en: Font not found.
nl_NL: Font niet gevonden.

en: Font preview
nl_NL: Lettertype-voorbeeld

en: Font restore error
nl_NL: Fout bij herstellen lettertype

en: Font restored
nl_NL: Lettertype hersteld

en: Font size
nl_NL: Lettergrootte

en: Font size at the largest viewport. Acts as the upper bound—text will not grow beyond this.
nl_NL: Lettergrootte op de grootste viewport. Dient als bovengrens - de tekst zal niet groter worden dan dit.

en: Font size at the smallest viewport. Acts as the lower bound—text will not shrink below this.
nl_NL: Lettergrootte bij de kleinste viewport. Dient als ondergrens - de tekst wordt daaronder niet kleiner.

en: Font style
nl_NL: Letterstijl

en: Font variants
nl_NL: Lettertypevarianten

en: Font variation settings
nl_NL: Lettertypevariatie-instellingen

en: Font variations
nl_NL: Lettertypevariaties

en: Font weight
nl_NL: Lettergewicht

en: Fonts
nl_NL: Lettertypen

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
nl_NL: Lettertypen gesynchroniseerd! Het kan een paar minuten duren om een lettertype-project te synchroniseren dat je net hebt gepubliceerd of bijgewerkt.

en: Foot
nl_NL: Voet

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
nl_NL: Footer-scripts worden net voor het sluiten van de %s-tag toegevoegd.

en: For better preview select content to show.
nl_NL: Selecteer inhoud om weer te geven voor een betere voorvertoning.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
nl_NL: Alleen voor frontend SEO-doeleinden. Overschrijft de berichttitel niet. Aanbevolen: Max. 60 tekens.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
nl_NL: Voor productcategorie of product tag archief beschrijvingen, bewerk de beschrijving van elke term.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
nl_NL: Voor vragen over Bricks stuur je een e-mail naar help@bricksbuilder.io. Als je wilt weten wat er momenteel in ontwikkeling is, ga dan naar onze openbare roadmap. Daar kun je ook je eigen functie-verzoeken indienen waarop anderen kunnen stemmen en reageren.

en: Force home
nl_NL: Forceer startpagina

en: Form
nl_NL: Formulier

en: Form ID
nl_NL: Formulier-ID

en: Form Submissions
nl_NL: Formulierinzendingen

en: Form data
nl_NL: Formuliergegevens

en: Form name
nl_NL: Formuliernaam

en: Form submission access
nl_NL: Toegang tot formulierinzending

en: Form submission table could not be deleted.
nl_NL: Tabel met formulierinzendingen kon niet worden verwijderd.

en: Form submission table deleted successfully.
nl_NL: Tabel met formulierinzendingen succesvol verwijderd.

en: Form submissions
nl_NL: Formulierinzendingen

en: Form submissions could not be deleted.
nl_NL: Formulierinzendingen konden niet worden verwijderd.

en: Form submissions deleted.
nl_NL: Formulierinzendingen verwijderd.

en: Form submissions table could not be resetted.
nl_NL: Tabel met formulierinzendingen kon niet worden gereset.

en: Form submissions table resetted successfully.
nl_NL: Tabel met formulierinzendingen succesvol gereset.

en: Form title
nl_NL: Formuliertitel

en: Format
nl_NL: Opmaak

en: Format to send the data in.
nl_NL: Formaat waarin de gegevens moeten worden verzonden.

en: Friday
nl_NL: Vrijdag

en: From email address
nl_NL: Van e-mailadres

en: From name
nl_NL: Van naam

en: Front
nl_NL: Voorkant

en: Front page
nl_NL: Voorpagina

en: Full
nl_NL: Volledig

en: Full access
nl_NL: Volledige toegang

en: Full response
nl_NL: Volledig antwoord

en: Full size
nl_NL: Volledige grootte

en: Fullscreen
nl_NL: Volledig scherm

en: Fullscreen Control
nl_NL: Volledig scherm bediening

en: Function name
nl_NL: Functienaam

en: Function names
nl_NL: Functienamen

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the %s filter.
nl_NL: Functienamen die worden aangeroepen via de “echo”-tag moeten worden gewhitelist via het %s-filter.

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the new %s filter.
nl_NL: Functienamen die worden aangeroepen via de “echo”-tag moeten worden toegestaan via het nieuwe %s-filter.

en: Function names must pass the check through the %s filter.
nl_NL: Functienamen moeten de controle door het %s filter doorstaan.

en: Galleries
nl_NL: Galerijen

en: Gallery
nl_NL: Galerij

en: Gallery layout
nl_NL: Galerij-indeling

en: Gap
nl_NL: Tussenruimte

en: General
nl_NL: Algemeen

en: General settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Generate FAQPage structured data (JSON-LD).
nl_NL: Genereer FAQPage gestructureerde data (JSON-LD).

en: Generate custom image sizes
nl_NL: Aangepaste afbeeldingsformaten genereren

en: Generate password
nl_NL: Wachtwoord genereren

en: Generate review schema
nl_NL: Recensieschema genereren

en: Generate screenshots
nl_NL: Schermafbeeldingen genereren

en: Generate variables
nl_NL: Variabelen genereren

en: Generating variables will delete all existing variables in this category. Do you want to proceed?
nl_NL: Als je variabelen genereert, worden alle bestaande variabelen in deze categorie verwijderd. Wil je doorgaan?

en: Get In Touch
nl_NL: Neem contact op

en: Get current post author
nl_NL: Huidige berichtauteur

en: Get started here
nl_NL: Begin hier

en: Get terms from current
nl_NL: Verkrijg voorwaarden van huidige

en: Get terms from current post
nl_NL: Termen uit huidige post halen

en: Get terms that are children of specified term
nl_NL: Verkrijg termen die kinderen zijn van gespecificeerde term

en: Get the author of current post
nl_NL: Haal de auteur van het huidige bericht op

en: Getting Started
nl_NL: Aan de slag

en: Global
nl_NL: Globaal

en: Global class
nl_NL: Globale klasse

en: Global class import manager
nl_NL: Importbeheer voor globale klassen

en: Global classes
nl_NL: Globale klassen

en: Global data sync
nl_NL: Globale gegevenssynchronisatie

en: Global element
nl_NL: Globaal element

en: Global elements
nl_NL: Globale elementen

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and must be converted to components or unlinked.
nl_NL: Globale elementen zijn verouderd sinds versie 2.0 en moeten worden geconverteerd naar componenten of ontkoppeld worden.

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and will be removed in the near future. Please convert them into components as soon as possible under %s. Once done, please delete all global elements by hovering over a global element below and clicking the "Delete" icon.
nl_NL: Globale elementen zijn verouderd sinds versie 2.0 en zullen in de nabije toekomst worden verwijderd. Converteer ze zo snel mogelijk naar componenten onder %s. Verwijder daarna alle globale elementen door met je muis over een globaal element hieronder te gaan en op het “Verwijderen”-pictogram te klikken.

en: Global elements converted to components.
nl_NL: Globale elementen omgezet naar componenten.

en: Global elements review
nl_NL: Overzicht globale elementen

en: Global queries
nl_NL: Globale zoekopdrachten

en: Global query
nl_NL: Globale vraag

en: Global settings
nl_NL: Globale instellingen

en: Global styles & settings
nl_NL: Globale stijlen & instellingen

en: Go back
nl_NL: Ga terug

en: Go to
nl_NL: Ga naar

en: Go to first slide
nl_NL: Ga naar eerste dia

en: Go to last slide
nl_NL: Ga naar laatste dia

en: Go to slide %s
nl_NL: Ga naar dia %s

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
nl_NL: Ga naar: Instellingen > Template-instellingen > Inhoud vullen

en: Go to: WooCommerce > Products > Inventory
nl_NL: Ga naar: WooCommerce > Producten > Voorraad

en: Good
nl_NL: Goed

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
nl_NL: Google Maps API-sleutel vereist! Voeg sleutel toe in dashboard onder: %s

en: Google fonts
nl_NL: Google-lettertypen

en: Google fonts have been disabled
nl_NL: Google-lettertypen zijn uitgeschakeld

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
nl_NL: Google reCAPTCHA API-sleutel vereist! Voeg sleutel toe in dashboard onder: %s

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
nl_NL: Google reCaptcha: Ongeldige siteksleutel.

en: Got it
nl_NL: Begrepen

en: Gradient
nl_NL: Verloop

en: Gradient / Overlay
nl_NL: Verloop / overlay

en: Grand
nl_NL: Geweldig

en: Greater than
nl_NL: Groter dan

en: Greater than or equal
nl_NL: Groter dan of gelijk aan

en: Grid
nl_NL: Raster

en: Grid (Round)
nl_NL: Raster (rond)

en: Grid (Square)
nl_NL: Raster (vierkant)

en: Grid auto columns
nl_NL: Raster auto kolommen

en: Grid auto flow
nl_NL: Raster auto flow

en: Grid auto rows
nl_NL: Raster auto rijen

en: Grid column
nl_NL: Rasterkolom

en: Grid item
nl_NL: Rasteritem

en: Grid row
nl_NL: Rasterrij

en: Grid template columns
nl_NL: Rastersjabloon kolommen

en: Grid template rows
nl_NL: Rastersjabloon rijen

en: Groove
nl_NL: Groef

en: Group
nl_NL: Groep

en: Group already exists
nl_NL: Groep bestaat al

en: Grouped
nl_NL: Gegroepeerd

en: Grouped product
nl_NL: Gegroepeerd product

en: Groups
nl_NL: Groepen

en: HTML email
nl_NL: HTML e-mail

en: HTML tag
nl_NL: HTML-tag

en: HTML tag not allowed
nl_NL: HTML-tag niet toegestaan

en: HTTP method
nl_NL: HTTP-methode

en: Hamburger toggle
nl_NL: Hamburger-toggle

en: Has conflict
nl_NL: Heeft conflict

en: Has inherited settings
nl_NL: Heeft overgeërfde instellingen

en: Has no styles
nl_NL: Heeft geen stijlen

en: Has pagination
nl_NL: Heeft paginering

en: Has styles
nl_NL: Heeft stijlen

en: Head
nl_NL: Kop

en: Header location
nl_NL: Header-locatie

en: Header scripts
nl_NL: Header-scripts

en: Header scripts are added right before closing %s tag.
nl_NL: Header-scripts worden net voor het sluiten van de %s-tag toegevoegd.

en: Header width
nl_NL: Header-breedte

en: Heading
nl_NL: Kop

en: Heading selectors
nl_NL: Kopselectors

en: Heading typography
nl_NL: Koptypografie

en: Headings
nl_NL: Koppen

en: Headings offset
nl_NL: Koppen-offset

en: Height
nl_NL: Hoogte

en: Here goes my text ...
nl_NL: Hier komt mijn tekst ...

en: Here goes your caption ...
nl_NL: Hier komt je bijschrift ...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
nl_NL: Hier komt je tekst ... Selecteer een deel van je tekst om de opmaakwerkbalk te openen.

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: Hide
nl_NL: Verbergen

en: Hide "All" option
nl_NL: “Alle” optie verbergen

en: Hide "View cart" button
nl_NL: “Bekijk winkelwagen”-knop verbergen

en: Hide %s
nl_NL: %s Verbergen

en: Hide CTA button
nl_NL: Verberg CTA-knop

en: Hide additional information
nl_NL: Extra informatie verbergen

en: Hide at breakpoint
nl_NL: Verbergen bij breekpunt

en: Hide cart details to link directly to the cart.
nl_NL: Verberg winkelwagendetails om direct naar de winkelwagen te linken.

en: Hide close
nl_NL: Sluiten verbergen

en: Hide count
nl_NL: Aantal verbergen

en: Hide count bracket
nl_NL: Aantal tussen haakjes verbergen

en: Hide cover
nl_NL: Verberg omslagfoto

en: Hide current
nl_NL: Verberg huidige

en: Hide current post
nl_NL: Huidig bericht verbergen

en: Hide dynamic data label in dropdown
nl_NL: Verberg dynamisch gegevenslabel in dropdown

en: Hide element
nl_NL: Element verbergen

en: Hide empty
nl_NL: Lege verbergen

en: Hide if empty
nl_NL: Verbergen indien leeg

en: Hide if no active filter
nl_NL: Verbergen als er geen actief filter is

en: Hide if no translation
nl_NL: Verberg als er geen vertaling is

en: Hide if not open
nl_NL: Verbergen indien niet open

en: Hide image
nl_NL: Afbeelding verbergen

en: Hide info
nl_NL: Info verbergen

en: Hide label
nl_NL: Label verbergen

en: Hide labels
nl_NL: Verberg labels

en: Hide message
nl_NL: Bericht verbergen

en: Hide out of stock
nl_NL: Niet op voorraad verbergen

en: Hide password
nl_NL: Wachtwoord verbergen

en: Hide placeholders
nl_NL: Verberg placeholders

en: Hide popup
nl_NL: Verberg popup

en: Hide regular price
nl_NL: Verberg normale prijs

en: Hide reviews link
nl_NL: Verberg beoordelingslink

en: Hide stock
nl_NL: Verberg voorraad

en: Hide the form by default, and show it only when the toggle is clicked.
nl_NL: Verberg het formulier standaard en toon het alleen wanneer er op de toggle wordt geklikt.

en: Hide title
nl_NL: Titel verbergen

en: Hierarchical
nl_NL: Hiërarchisch

en: High
nl_NL: Hoog

en: Highlight label
nl_NL: Highlight-label

en: Highlight on focus
nl_NL: Markeer focus

en: History
nl_NL: Geschiedenis

en: History deleted
nl_NL: Geschiedenis verwijderd

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
nl_NL: Houd CMD/CTRL ingedrukt om meerdere afbeeldingen te selecteren.

en: Home URL
nl_NL: Home-URL

en: Home page
nl_NL: Startpagina

en: Honeypot: Create form field(s) and enable the "Honeypot" checkbox. Those honeypot fields aren't visible to users, but add an extra layer of protection against spam submissions.
nl_NL: Honeypot: Maak formulierveld(en) aan en schakel het “Honeypot” selectievakje in. Deze honeypot-velden zijn niet zichtbaar voor gebruikers, maar voegen een extra beschermingslaag toe tegen spaminzendingen.

en: Horizontal
nl_NL: Horizontaal

en: Horizontal align
nl_NL: Horizontaal uitlijnen

en: Horizontal alignment
nl_NL: Horizontale uitlijning

en: Horizontal order
nl_NL: Horizontale volgorde

en: How Editing With Bricks Works
nl_NL: Hoe bewerken met Bricks werkt

en: How long to keep
nl_NL: Hoe lang te bewaren

en: How long to keep the same random order (in seconds)
nl_NL: Hoe lang dezelfde willekeurige volgorde aanhouden (in seconden)

en: How many numbers on either side of the current page.
nl_NL: Hoeveel nummers aan weerszijden van de huidige pagina.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
nl_NL: Hoeveel nummers aan beide uiteinden van de lijst.

en: How many numbers to either side of the current page.
nl_NL: Hoeveel getallen aan weerszijden van de huidige pagina.

en: How to create a footer template
nl_NL: Hoe maak je een footersjabloon

en: How to create a header template
nl_NL: Hoe maak je een koptekstsjabloon

en: How to get your Adobe fonts project ID
nl_NL: Hoe je je Adobe fonts project-ID kunt verkrijgen

en: How to get your Facebook App ID
nl_NL: Hoe je je Facebook App ID kunt verkrijgen

en: How to get your Google Maps API key
nl_NL: Hoe je je Google Maps API-sleutel kunt verkrijgen

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
nl_NL: Hoe je je Google reCAPTCHA v3 API Secret-sleutel kunt verkrijgen

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
nl_NL: Hoe je je Google reCAPTCHA v3 API Site-sleutel kunt verkrijgen

en: How to get your Instagram Access Token
nl_NL: Hoe je je Instagram Access Token kunt verkrijgen

en: How to get your MailChimp API key
nl_NL: Hoe je je MailChimp API-sleutel kunt verkrijgen

en: How to get your SendGrid API key
nl_NL: Hoe je je SendGrid API-sleutel kunt verkrijgen

en: How to get your Turnstile secret key
nl_NL: Hoe je je Turnstile secret-sleutel kunt verkrijgen

en: How to get your Turnstile site key
nl_NL: Hoe je je Turnstile site-sleutel kunt verkrijgen

en: How to get your Unsplash API key
nl_NL: Hoe je je Unsplash API-sleutel kunt verkrijgen

en: How to get your hCaptcha secret key
nl_NL: Hoe je je hCaptcha secret-sleutel kunt verkrijgen

en: How to get your hCaptcha site key
nl_NL: Hoe je je hCaptcha site-sleutel kunt verkrijgen

en: How to use the fluid typography
nl_NL: Hoe je vloeiende typografie kunt gebruiken

en: How to use the global query manager
nl_NL: De globale querymanager gebruiken

en: How to use the global variable manager
nl_NL: Hoe gebruik je de globale variabelenbeheerder

en: Hue
nl_NL: Tint

en: Hybrid
nl_NL: Hybride

en: I am a button
nl_NL: Ik ben een knop

en: I am a heading
nl_NL: Ik ben een kop

en: I am a slide
nl_NL: Ik ben een dia

en: I am a so called subtitle.
nl_NL: Ik ben een zogenaamde ondertitel.

en: I am an alert.
nl_NL: Ik ben een melding.

en: I don't know how to use this Bricks
nl_NL: Ik weet niet hoe ik Bricks moet gebruiken

en: I found a better site builder
nl_NL: Ik heb een betere site builder gevonden

en: I no longer need Bricks
nl_NL: Ik heb Bricks niet meer nodig

en: I.e.: 200px / 50% etc.
nl_NL: Bijv.: 200px / 50% etc.

en: IP address
nl_NL: IP-adres

en: Icon
nl_NL: Pictogram

en: Icon Box
nl_NL: Iconbox

en: Icon List
nl_NL: Icoonlijst

en: Icon Size
nl_NL: Icon Grootte

en: Icon align
nl_NL: Pictogramuitlijning

en: Icon background
nl_NL: Pictogramachtergrond

en: Icon background color
nl_NL: Achtergrondkleur icoon

en: Icon border
nl_NL: Rand icoon

en: Icon box shadow
nl_NL: Schaduw icoon

en: Icon collapsed
nl_NL: Pictogram ingeklapt

en: Icon color
nl_NL: Pictogramkleur

en: Icon expanded
nl_NL: Icoon uitgeklapt

en: Icon expanded typography
nl_NL: Icoon uitgeklapt typografie

en: Icon height
nl_NL: Hoogte icoon

en: Icon manager
nl_NL: Pictogrambeheer

en: Icon margin
nl_NL: Pictogrammarge

en: Icon only
nl_NL: Alleen pictogram

en: Icon padding
nl_NL: Pictogrampadding

en: Icon position
nl_NL: Icoonpositie

en: Icon rotate in °
nl_NL: Icoon rotatie in °

en: Icon rotation for expanded accordion.
nl_NL: Icoonrotatie voor uitgeklapt accordeon.

en: Icon set
nl_NL: Pictogramset

en: Icon size
nl_NL: Pictogramgrootte

en: Icon source
nl_NL: Pictogrambron

en: Icon spinning
nl_NL: Pictogram draaiend

en: Icon transform
nl_NL: Pictogramtransformatie

en: Icon transition
nl_NL: Pictogramovergang

en: Icon typography
nl_NL: Icoon typografie

en: Icon width
nl_NL: Breedte icoon

en: Icon(s) deleted successfully
nl_NL: Pictogram(men) succesvol verwijderd

en: Icon(s) imported successfully
nl_NL: Pictogram(men) succesvol geïmporteerd

en: Icons
nl_NL: Pictogrammen

en: If enabled Bricks will try to use the image of the matching product variation when no term-specific image swatch is set.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal Bricks proberen de afbeelding van de overeenkomende productvariatie te gebruiken wanneer er geen termspecifiek afbeeldingsstaal is ingesteld.

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
nl_NL: Indien ingeschakeld wordt een extra JS & CSS bestand geladen.

en: If enabled, form submission will succeed even if the webhook fails. Errors will be logged to the server error log.
nl_NL: Indien ingeschakeld, zal de formulierinzending slagen zelfs als de webhook mislukt. Fouten worden gelogd in het server-errorlogboek.

en: If no form field is selected, the first password field in the form is used.
nl_NL: Als er geen formulierveld is geselecteerd, wordt het eerste wachtwoordveld in het formulier gebruikt.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
nl_NL: Als er geen templatevoorwaarden zijn ingesteld, toont Bricks gepubliceerde templates (header, footer, enz.) op de frontend van je site. Selecteer deze instelling om dit gedrag uit te schakelen. Zorg ervoor dat je in plaats daarvan templatevoorwaarden instelt.

en: If the shape doesn't take up all available space add %s to the "svg" tag.
nl_NL: Als de vorm niet alle beschikbare ruimte inneemt, voeg dan %s toe aan de “svg”-tag.

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
nl_NL: Als de video niet in de lijst staat, moet je de video privacy-hash invoeren.

en: If this account exists, a password reset link will be sent to the associated email address.
nl_NL: Als dit account bestaat, wordt er een link voor het opnieuw instellen van het wachtwoord verzonden naar het bijbehorende e-mailadres.

en: Iframe title
nl_NL: Iframe-titel

en: Ignore selector
nl_NL: Selector negeren

en: Ignore sticky posts
nl_NL: Sticky berichten negeren

en: Ignored when posts per page set to "-1".
nl_NL: Genegeerd wanneer berichten per pagina is ingesteld op “-1”.

en: Image
nl_NL: Afbeelding

en: Image Gallery
nl_NL: Afbeeldingengalerij

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
nl_NL: Afbeelding ID (%s) bestaat niet meer. Selecteer een andere afbeelding.

en: Image Overlay
nl_NL: Afbeeldingsoverlay

en: Image align
nl_NL: Afbeelding uitlijnen

en: Image border
nl_NL: Afbeeldingsrand

en: Image box shadow
nl_NL: Afbeelding box-schaduw

en: Image caption
nl_NL: Bijschrift afbeelding

en: Image click action
nl_NL: Afbeelding klikactie

en: Image gallery
nl_NL: Afbeeldingengalerij

en: Image height
nl_NL: Afbeeldingshoogte

en: Image link alt text
nl_NL: Alt-tekst afbeeldingslink

en: Image not found
nl_NL: Afbeelding niet gevonden

en: Image position
nl_NL: Afbeeldingspositie

en: Image ratio
nl_NL: Beeldverhouding

en: Image size
nl_NL: Afbeeldingsgrootte

en: Image width
nl_NL: Afbeeldingsbreedte

en: Images
nl_NL: Afbeeldingen

en: Images file types
nl_NL: Bestandstypen afbeeldingen

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
nl_NL: Afbeeldingen met dezelfde lightbox-ID worden gegroepeerd.

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import CSS variables
nl_NL: CSS-variabelen importeren

en: Import Settings
nl_NL: Instellingen importeren

en: Import classes
nl_NL: Klassen importeren

en: Import images
nl_NL: Afbeeldingen importeren

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
nl_NL: Importeren van “%s” mislukt: Naam bestaat al.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
nl_NL: Importeren van “%s” mislukt: Verkeerd formaat.

en: Import pasted images/SVGs
nl_NL: Importeer geplakte afbeeldingen/SVG's

en: Import settings
nl_NL: Instellingen importeren

en: Import template
nl_NL: Sjabloon importeren

en: Import/export components
nl_NL: Componenten importeren/exporteren

en: Import/export templates
nl_NL: Sjablonen importeren/exporteren

en: Imported
nl_NL: Geïmporteerd

en: Impressive
nl_NL: Indrukwekkend

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
nl_NL: Als je een ontwikkelaar bent, kun je Bricks nog verder aanpassen met aangepaste hooks, filters of door je eigen elementen te maken.

en: In same term
nl_NL: In dezelfde term

en: In stock
nl_NL: Op voorraad

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Include
nl_NL: Opnemen

en: Include children
nl_NL: Onderliggende elementen opnemen

en: Include posts
nl_NL: Posten opnemen

en: Include terms
nl_NL: Bepalingen opnemen

en: Incoming
nl_NL: Inkomend

en: Incoming changes
nl_NL: Inkomende wijzigingen

en: Incorrect configuration might cause unwanted side effects. Only use these settings if you know what you are doing.
nl_NL: Een verkeerde configuratie kan ongewenste neveneffecten veroorzaken. Gebruik deze instellingen alleen als je weet wat je doet.

en: Incorrect password.
nl_NL: Onjuist wachtwoord.

en: Incredible
nl_NL: Ongelooflijk

en: Indent
nl_NL: Inspringen

en: Independent toggle
nl_NL: Onafhankelijk schakelen

en: Index of the item to expand on page load, start at 0.
nl_NL: Index van het item dat moet worden uitgevouwen bij het laden van de pagina, beginnend bij 0.

en: Indexes of the items to expand on page load, separated by comma, start at 0.
nl_NL: Indexen van de items die bij het laden van de pagina uitgeklapt moeten worden, gescheiden door komma's, beginnend bij 0.

en: Indexing in progress.
nl_NL: Indexeren bezig.

en: Indexing job is stuck?
nl_NL: Indexeringstaak loopt vast?

en: Individual
nl_NL: Individueel

en: Individual users with code execution capability
nl_NL: Individuele gebruikers met mogelijkheid tot code-uitvoering

en: Infinite
nl_NL: Oneindig

en: Infinite scroll
nl_NL: Oneindig scrollen

en: Info Box
nl_NL: Infobox

en: Info Box template enabled.
nl_NL: Infobox-sjabloon ingeschakeld.

en: Info color
nl_NL: Infokeur

en: Info lightbox
nl_NL: Infobox

en: Infobox appears on map marker click.
nl_NL: Infobox verschijnt bij klikken op kaartmarkering.

en: Inherited from
nl_NL: Overgeërfd van

en: Initial
nl_NL: Initieel

en: Initial slide
nl_NL: Beginslide

en: Inline styles (CSS) are added at the end of the %s tag.
nl_NL: Inline stijlen (CSS) worden aan het einde van de %s-tag toegevoegd.

en: Inline styles (default)
nl_NL: Inline stijlen (standaard)

en: Inner background color
nl_NL: Interne achtergrondkleur

en: Inner container
nl_NL: Binnenste container

en: Input
nl_NL: Invoer

en: Input background
nl_NL: Invoer achtergrond

en: Input border
nl_NL: Invoer rand

en: Insert
nl_NL: Invoegen

en: Insert "Toggle" element after "Nav items" to show/hide your mobile menu.
nl_NL: Voeg een “Toggle”-element toe na “Nav-items” om je mobiele menu te tonen/verbergen.

en: Insert after
nl_NL: Invoegen na

en: Insert components
nl_NL: Componenten invoegen

en: Insert element
nl_NL: Element invoegen

en: Insert elements in Emmet-like syntax.
nl_NL: Voeg elementen in met Emmet-achtige syntaxis.

en: Insert layout
nl_NL: Lay-out invoegen

en: Insert media
nl_NL: Media invoegen

en: Insert of the same component is not possible.
nl_NL: Het invoegen van dezelfde component is niet mogelijk.

en: Insert section
nl_NL: Sectie invoegen

en: Insert template
nl_NL: Template invoegen

en: Insert templates
nl_NL: Sjablonen invoegen

en: Inserted
nl_NL: Ingevoegd

en: Inserted template uses theme style "%s"
nl_NL: Ingevoegde template gebruikt themastijl “%s”

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
nl_NL: Het invoegen van een sjabloon overschrijft je gegevens. We raden aan om eerst je wijzigingen op te slaan.

en: Inset
nl_NL: Inzet

en: Instagram access token required! Add in WordPress dashboard under %s
nl_NL: Instagram toegangstoken vereist! Voeg toe in WordPress dashboard onder %s

en: Installed version
nl_NL: Geïnstalleerde versie

en: Instance
nl_NL: Instantie

en: Instances
nl_NL: Instanties

en: Integer
nl_NL: Geheel getal

en: Interaction
nl_NL: Interactie

en: Interaction ID
nl_NL: Interactie-ID

en: Interactions
nl_NL: Interacties

en: Interactions don't run in the builder.
nl_NL: Interacties worden niet uitgevoerd in de builder.

en: Internal post/page
nl_NL: Interne post/pagina

en: Invalid
nl_NL: Ongeldig

en: Invalid CSS response from Google Fonts.
nl_NL: Ongeldige CSS-respons van Google Fonts.

en: Invalid SVG files
nl_NL: Ongeldige SVG-bestanden

en: Invalid action
nl_NL: Ongeldige actie

en: Invalid element names
nl_NL: Ongeldige elementnamen

en: Invalid font ID.
nl_NL: Ongeldig lettertype-ID.

en: Invalid font file
nl_NL: Ongeldig lettertypebestand

en: Invalid form token.
nl_NL: Ongeldig formuliertoken.

en: Invalid license key.
nl_NL: Ongeldige licentiesleutel.

en: Invalid password reset key
nl_NL: Ongeldige sleutel voor het opnieuw instellen van het wachtwoord

en: Invalid post ID or form ID.
nl_NL: Ongeldige post-ID of formulier-ID.

en: Invalid pseudo class. Must start with a colon (:)
nl_NL: Ongeldige pseudoklasse. Moet beginnen met een dubbele punt (:)

en: Invalid request
nl_NL: Ongeldig verzoek

en: Invalid signature
nl_NL: Ongeldige handtekening

en: Invalid total pages value "%1$s" extracted from path "%2$s". Expected a numeric value.
nl_NL: Ongeldige waarde voor totaal aantal pagina's "%1$s" uit pad "%2$s" gehaald. Verwacht een numerieke waarde.

en: Invalid webhook URL.
nl_NL: Ongeldige webhook-URL.

en: Invalid webhook payload format.
nl_NL: Ongeldig formaat van webhook-payload.

en: Invert
nl_NL: Omkeren

en: Invisible
nl_NL: Onzichtbaar

en: Is archive main query
nl_NL: Is archief hoofdvraag

en: Is main query
nl_NL: Is hoofdquery

en: Isolation
nl_NL: Isolatie

en: It's just a temporary deactivation
nl_NL: Het is slechts een tijdelijke deactivering

en: Italic
nl_NL: Cursief

en: Item width
nl_NL: Itembreedte

en: Items to scroll
nl_NL: Te scrollen items

en: Items to show
nl_NL: Te tonen items

en: January
nl_NL: Januari

en: JavaScript function name without parentheses or window object.
nl_NL: JavaScript-functienaam zonder haakjes of window-object.

en: JavaScript is automatically wrapped in script tags.
nl_NL: JavaScript wordt automatisch in scripttags gewikkeld.

en: Join Us
nl_NL: Doe mee

en: July
nl_NL: Juli

en: June
nl_NL: Juni

en: Just another slide
nl_NL: Nog een dia

en: Justify
nl_NL: Uitvullen

en: Justify content
nl_NL: Inhoud uitvullen

en: Justify items
nl_NL: Items uitlijnen

en: Keep formatting
nl_NL: Opmaak behouden

en: Keep open while styling
nl_NL: Open houden tijdens stylen

en: Key
nl_NL: Sleutel

en: Keyboard
nl_NL: Toetsenbord

en: Keyboard shortcuts
nl_NL: Sneltoetsen

en: Label text
nl_NL: Labeltekst

en: Label typography
nl_NL: Label typografie

en: Language
nl_NL: Taal

en: Language codes
nl_NL: Taalcodes

en: Language switcher
nl_NL: Taalwisselaar

en: Languages
nl_NL: Talen

en: Large
nl_NL: Groot

en: Last fetch
nl_NL: Laatste keer ophalen

en: Last generated
nl_NL: Laatst gegenereerd

en: Last name
nl_NL: Achternaam

en: Last order
nl_NL: Laatste bestelling

en: Last refresh
nl_NL: Laatste verversing

en: Latest
nl_NL: Nieuwste

en: Latitude
nl_NL: Breedtegraad

en: Layers
nl_NL: Lagen

en: Layout
nl_NL: Lay-out

en: Lazy
nl_NL: Lui

en: Learn more
nl_NL: Meer informatie

en: Learn more about CSS filters
nl_NL: Meer informatie over CSS-filters

en: Learn more about CSS transform
nl_NL: Meer informatie over CSS transform

en: Learn more about CSS transform-origin
nl_NL: Meer informatie over CSS transform-origin

en: Learn more about CSS transitions
nl_NL: Meer informatie over CSS-overgangen

en: Learn more on wordpress.org
nl_NL: Meer informatie op wordpress.org

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
nl_NL: Leer welke %1$s je moet toevoegen aan de bovenstaande velden via de %2$s dynamische data tag.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
nl_NL: Laat leeg om sjabloon toe te passen op alle archieftermen.

en: Leave empty to apply template to all post types.
nl_NL: Laat leeg om sjabloon toe te passen op alle berichttypen.

en: Leave empty to update the current post.
nl_NL: Leeg laten om het huidige bericht bij te werken.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
nl_NL: Laat leeg om de standaardlijst van WooCommerce te gebruiken.

en: Leave empty to use the default WordPress home URL.
nl_NL: Laat leeg om de standaard WordPress-home-URL te gebruiken.

en: Leave options empty to use the options of the first connected control.
nl_NL: Laat opties leeg om de opties van het eerste verbonden besturingselement te gebruiken.

en: Leave the first comment
nl_NL: Plaats de eerste reactie

en: Leave viewport
nl_NL: Viewport verlaten

en: Leave your comment
nl_NL: Laat je reactie achter

en: Left
nl_NL: Links

en: Left to right
nl_NL: Van links naar rechts

en: Left with space
nl_NL: Links met spatie

en: Lesser
nl_NL: Kleine

en: Lesser or equal
nl_NL: Kleiner of gelijk

en: Letter spacing
nl_NL: Letterspatiëring

en: License
nl_NL: Licentie

en: License activated.
nl_NL: Licentie geactiveerd.

en: License key format
nl_NL: Formaat van de licentiesleutel

en: Light
nl_NL: Licht

en: Light color
nl_NL: Lichte kleur

en: Lightbox Animation
nl_NL: Lightbox-animatie

en: Lightbox ID
nl_NL: Lightbox-ID

en: Lightbox Image
nl_NL: Lightbox-afbeelding

en: Lightbox Video
nl_NL: Lightbox-video

en: Lightbox id
nl_NL: Lichtbak id

en: Lightness
nl_NL: Lichtheid

en: Limit how often this popup appears.
nl_NL: Beperk hoe vaak deze popup verschijnt.

en: Limit the number of webhook requests that can be sent per hour.
nl_NL: Beperk het aantal webhook-verzoeken dat per uur kan worden verzonden.

en: Line cap
nl_NL: Lijnuiteinde

en: Line height
nl_NL: Regelhoogte

en: Line width in px
nl_NL: Lijnbreedte in px

en: Linear
nl_NL: Lineair

en: Link To
nl_NL: Link naar

en: Link attributes
nl_NL: Link-attributen

en: Link configured
nl_NL: Link geconfigureerd

en: Link entire post
nl_NL: Hele bericht linken

en: Link entire product
nl_NL: Koppel het hele product

en: Link image
nl_NL: Afbeelding linken

en: Link rendered as
nl_NL: Link weergegeven als

en: Link styles apply only to specific elements. Overwrite them via the %s filter or extend them via the CSS selectors setting below.
nl_NL: Linkstijlen zijn alleen van toepassing op specifieke elementen. Overschrijf ze via het %s filter of breid ze uit via de CSS-selectoren instelling hieronder.

en: Link title
nl_NL: Linktitel

en: Link to
nl_NL: Link naar

en: Link to lightbox
nl_NL: Link naar lightbox

en: Link to post
nl_NL: Link naar bericht

en: Link to product
nl_NL: Link naar product

en: Link to website
nl_NL: Link naar website

en: Link type
nl_NL: Linktype

en: Linked
nl_NL: Gekoppeld

en: List
nl_NL: Lijst

en: List item
nl_NL: Lijstitem

en: List item #1
nl_NL: Lijstitem #1

en: List item #2
nl_NL: Lijstitem #2

en: List items
nl_NL: Lijstitems

en: Live search
nl_NL: Live zoeken

en: Live search info
nl_NL: Informatie over live zoeken

en: Live search wrapper selector
nl_NL: Live zoekwrapper selector

en: Load Block editor data into %s
nl_NL: Laad de gegevens van de blokbewerker in %s

en: Load all matching theme styles
nl_NL: Alle overeenkomende themastijlen laden

en: Load more
nl_NL: Meer laden

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
nl_NL: Laad templates van elke andere Bricks-installatie waartoe je toegang hebt in je templatebibliotheek.

en: Loading
nl_NL: Laden

en: Loading component preview
nl_NL: Voorbeeld van component laden

en: Loading font data
nl_NL: Lettertype-gegevens laden

en: Loading method
nl_NL: Laadmethode

en: Loading templates
nl_NL: Templates laden

en: Local storage
nl_NL: Lokale opslag

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Location content
nl_NL: Locatie-inhoud

en: Location subtitle
nl_NL: Locatie ondertitel

en: Location title
nl_NL: Locatietitel

en: Lock
nl_NL: Vergrendelen

en: Lock selected
nl_NL: Geselecteerde vergrendelen

en: Lock/unlock global classes
nl_NL: Globale klassen vergrendelen/ontgrendelen

en: Locked
nl_NL: Vergrendeld

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
nl_NL: Log in op %s om je licentiesleutel op te halen of kopieer en plak deze uit je aankoopbevestigingsmail.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
nl_NL: Log de gebruiker in na succesvolle registratie. Tip: Stel actie “Doorverwijzen” in om de gebruiker naar het account/beheerdersgebied te sturen.

en: Logged in
nl_NL: Ingelogd

en: Logged out
nl_NL: Uitgelogd

en: Logged-in users
nl_NL: Ingelogde gebruikers

en: Logged-in users with role
nl_NL: Ingelogde gebruikers met rol

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Login URL
nl_NL: Inlog-URL

en: Login form
nl_NL: Inlogformulier

en: Login message
nl_NL: Inlogbericht

en: Logo inverse
nl_NL: Logo omgekeerd

en: Logout URL
nl_NL: Uitlog-URL

en: Longitude
nl_NL: Lengtegraad

en: Loop
nl_NL: Herhalen

en: Lost password
nl_NL: Wachtwoord vergeten

en: Low
nl_NL: Laag

en: Low stock
nl_NL: Lage voorraad

en: Lowercase
nl_NL: Kleine letters

en: Lowercase removes leading zeros
nl_NL: Kleine letters verwijderen voorloopnullen

en: Magnificent
nl_NL: Magnifiek

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
nl_NL: Mailchimp API-sleutel vereist! Voeg sleutel toe in dashboard onder: %s

en: Main
nl_NL: Hoofdmenu

en: Main query
nl_NL: Hoofdquery

en: Maintenance
nl_NL: Onderhoud

en: Maintenance mode
nl_NL: Onderhoudsmodus

en: Make sure not to use the "Product tabs" element on the same page.
nl_NL: Zorg ervoor dat je het “Producttabbladen”-element niet op dezelfde pagina gebruikt.

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
nl_NL: Zorg ervoor dat de hierboven ingevoerde externe website je “Toegang tot mijn templates” heeft verleend.

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
nl_NL: Zorg ervoor dat er geen elementen met links in je gelinkte container zitten (geneste links).

en: Make sure to save settings after closing this modal to apply changes
nl_NL: Zorg ervoor dat je de instellingen opslaat na het sluiten van dit venster om de wijzigingen toe te passen

en: Make sure to set "%1$s" in your "%2$s" definitions below.
nl_NL: Zorg ervoor dat je “%1$s” instelt in je “%2$s” definities hieronder.

en: Manage
nl_NL: Beheren

en: Manage global elements
nl_NL: Globale elementen beheren

en: Manage my menus in WordPress.
nl_NL: Beheer mijn menu's in WordPress.

en: Manage your custom font files
nl_NL: Beheer je aangepaste lettertype-bestanden

en: Mandatory
nl_NL: Verplicht

en: Manually regenerate CSS files
nl_NL: CSS-bestanden handmatig opnieuw genereren

en: Map
nl_NL: Kaart

en: Map Connector
nl_NL: Kaartconnector

en: Map ID
nl_NL: Kaart-ID

en: Map Type Control
nl_NL: Kaarttypebediening

en: Map center
nl_NL: Centrum van de kaart

en: Map style
nl_NL: Kaartstijl

en: Map type
nl_NL: Kaarttype

en: March
nl_NL: Maart

en: Margin
nl_NL: Marge

en: Mark
nl_NL: Markeren

en: Mark all as read
nl_NL: Markeer alles als gelezen

en: Mark as active
nl_NL: Markeren als actief

en: Mark as inactive
nl_NL: Markeren als inactief

en: Markers
nl_NL: Markeringen

en: Markers set on individual addresses or map connectors precede these settings.
nl_NL: Markers die op individuele adressen of kaartconnectoren zijn geplaatst, hebben voorrang op deze instellingen.

en: Marvelous
nl_NL: Wonderbaarlijk

en: Mask
nl_NL: Masker

en: Masonry
nl_NL: Metselwerk

en: Max Zoom
nl_NL: Max zoom

en: Max payload size
nl_NL: Maximale payload-grootte

en: Max requests per hour
nl_NL: Max. verzoeken per uur

en: Max resolution
nl_NL: Maximale resolutie

en: Max results
nl_NL: Max resultaten

en: Max upload size: %s
nl_NL: Max. uploadgrootte: %s

en: Max. entries
nl_NL: Max. aantal inzendingen

en: Max. files
nl_NL: Max. bestanden

en: Max. height
nl_NL: Max. hoogte

en: Max. length
nl_NL: Max. lengte

en: Max. post width
nl_NL: Max. berichtbreedte

en: Max. price
nl_NL: Max. prijs

en: Max. products
nl_NL: Max. producten

en: Max. rating
nl_NL: Max. beoordeling

en: Max. related posts
nl_NL: Max. gerelateerde berichten

en: Max. size
nl_NL: Max. grootte

en: Max. time
nl_NL: Max. tijd

en: Max. value
nl_NL: Max. waarde

en: Max. width
nl_NL: Max. breedte

en: Maximum number of entries reached.
nl_NL: Maximaal aantal inzendingen bereikt.

en: Maximum number of results to display for each query loop in the builder. Applies only to Bricks-native queries. Leave blank to use the default value.
nl_NL: Maximaal aantal resultaten om weer te geven voor elke query-lus in de bouwer. Geldt alleen voor Bricks-native queries. Laat leeg om de standaardwaarde te gebruiken.

en: Maximum number of webhook requests allowed per hour.
nl_NL: Maximaal aantal toegestane webhook-verzoeken per uur.

en: Maximum size of the webhook payload in kilobytes.
nl_NL: Maximale grootte van de webhook-payload in kilobytes.

en: Maximum value
nl_NL: Maximumwaarde

en: May
nl_NL: Mei

en: Media File
nl_NL: Mediabestand

en: Media library
nl_NL: Media bibliotheek

en: Mega menu
nl_NL: Megamenu

en: Member
nl_NL: Lid

en: Menu bar
nl_NL: Menubalk

en: Menu order
nl_NL: Menuvolgorde

en: Message
nl_NL: Bericht

en: Message sent from:
nl_NL: Bericht verzonden van:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
nl_NL: Bericht succesvol verzonden. We nemen zo snel mogelijk contact met je op.

en: Messages
nl_NL: Berichten

en: Meta Data
nl_NL: Metadata

en: Meta Key
nl_NL: Meta sleutel

en: Meta description
nl_NL: Meta beschrijving

en: Meta key
nl_NL: Meta-sleutel

en: Meta keywords
nl_NL: Meta-keywords

en: Meta query
nl_NL: Meta-query

en: Meta robots
nl_NL: Meta-robots

en: Meta typography
nl_NL: Meta-typografie

en: Meta value
nl_NL: Meta-waarde

en: Meta value num
nl_NL: Meta waarde num

en: Mid Size
nl_NL: Middengrootte

en: Middle center
nl_NL: Midden gecentreerd

en: Middle left
nl_NL: Midden links

en: Middle right
nl_NL: Midden rechts

en: Mime type
nl_NL: MIME-type

en: Min Zoom
nl_NL: Min zoom

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
nl_NL: Min. PHP-versie om Bricks te draaien is PHP 5.4

en: Min. characters
nl_NL: Min. tekens

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
nl_NL: Min. afmeting: Twee keer de waarde onder logohoogte / logobreedte voor een goede weergave op retina-apparaten.

en: Min. height
nl_NL: Min. hoogte

en: Min. height is 70.
nl_NL: Min. hoogte is 70.

en: Min. length
nl_NL: Min. lengte

en: Min. price
nl_NL: Min. prijs

en: Min. time
nl_NL: Min. tijd

en: Min. value
nl_NL: Min. waarde

en: Min. width
nl_NL: Min. breedte

en: Min/max date
nl_NL: Min/max datum

en: Mini cart
nl_NL: Mini winkelwagen

en: Minimum value
nl_NL: Minimumwaarde

en: Misc
nl_NL: Diversen

en: Miscellaneous
nl_NL: Diversen

en: Missing sidebar name.
nl_NL: Naam van zijbalk ontbreekt.

en: Mobile
nl_NL: Mobiel

en: Mobile landscape
nl_NL: Mobiel landschap

en: Mobile menu
nl_NL: Mobiel menu

en: Mobile portrait
nl_NL: Mobiel portret

en: Mode
nl_NL: Modus

en: Modified
nl_NL: Gewijzigd

en: Modified date
nl_NL: Wijzigingsdatum

en: Monday
nl_NL: Maandag

en: Month: %s
nl_NL: Maand: %s

en: Monthly
nl_NL: Maandelijks

en: More about meta robots directives.
nl_NL: Meer over meta-robots-richtlijnen.

en: More content to come ..
nl_NL: Meer inhoud komt eraan ..

en: More layouts
nl_NL: Meer lay-outs

en: More text
nl_NL: Meer tekst

en: Most Popular
nl_NL: Meest populair

en: Most specific
nl_NL: Meest specifiek

en: Mouse enter
nl_NL: Muis enter

en: Mouse leave
nl_NL: Muis leave

en: Mouse leave window
nl_NL: Muis verlaat venster

en: Move
nl_NL: Verplaatsen

en: Move elements
nl_NL: Elementen verplaatsen

en: Move selected
nl_NL: Geselecteerde verplaatsen

en: Move to trash
nl_NL: Naar prullenbak verplaatsen

en: Moved
nl_NL: Verplaatst

en: Moved to trash
nl_NL: Naar prullenbak verplaatst

en: Multilevel
nl_NL: Meerdere niveaus

en: Multiple options
nl_NL: Meerdere opties

en: Must match with the format saved in database.
nl_NL: Moet overeenkomen met de notatie die in de database is opgeslagen.

en: Mute
nl_NL: Dempen

en: Muted
nl_NL: Gedempt

en: Muted color
nl_NL: Gedempte kleur

en: My Templates
nl_NL: Mijn templates

en: My account
nl_NL: Mijn account

en: My templates
nl_NL: Mijn templates

en: My templates access
nl_NL: Toegang tot mijn templates

en: MySQL version
nl_NL: MySQL-versie

en: NUMERIC
nl_NL: NUMERIEK

en: Name
nl_NL: Naam

en: Name already exists
nl_NL: Naam bestaat al

en: Name is required
nl_NL: Naam is verplicht

en: Name is reserved
nl_NL: Naam is gereserveerd

en: Name to display instead of the remote template URL in the template source dropdown.
nl_NL: Naam om weer te geven in plaats van de externe template-URL in het dropdown-menu voor templatebronnen.

en: Native actions on this hook
nl_NL: Native acties op deze hook

en: Native elements
nl_NL: Native elementen

en: Nav
nl_NL: Navigatie

en: Nav Menu
nl_NL: Navigatiemenu

en: Nav items
nl_NL: Navigatie-items

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
nl_NL: Navigeer door de verschillende querypagina's zonder de pagina te herladen.

en: Navigation
nl_NL: Navigatie

en: Neat
nl_NL: Netjes

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
nl_NL: Hulp nodig? Een bug gevonden? Een functie voorstellen?

en: Nestable
nl_NL: Nestbaar

en: Nestable elements can't be converted to components. You can either unlink them manually by right-clicking the global element in the builder or convert them automatically by clicking the "Convert to components" button above and then confirm the prompt.
nl_NL: Nestbare elementen kunnen niet worden geconverteerd naar componenten. Je kunt ze handmatig ontkoppelen door met de rechtermuisknop op het globale element in de builder te klikken of ze automatisch converteren door op de knop “Converteren naar componenten” hierboven te klikken en vervolgens de prompt te bevestigen.

en: Never
nl_NL: Nooit

en: New
nl_NL: Nieuw

en: New Custom Font
nl_NL: Nieuw aangepast lettertype

en: New Template
nl_NL: Nieuwe template

en: New Template Name
nl_NL: Nieuwe templatenaam

en: New capability
nl_NL: Nieuwe mogelijkheid

en: New category name
nl_NL: Nieuwe categorienaam

en: New class name
nl_NL: Nieuwe klassenaam

en: New classes detected. Resolve conflicts, if any, to import or skip.
nl_NL: Nieuwe klassen gedetecteerd. Los eventuele conflicten op om te importeren of over te slaan.

en: New color could not be saved.
nl_NL: Nieuwe kleur kon niet worden opgeslagen.

en: New color palette name
nl_NL: Nieuwe naam kleurenpalet

en: New feature
nl_NL: Nieuwe functie

en: New group name
nl_NL: Nieuwe groepsnaam

en: New query name
nl_NL: Nieuwe query naam

en: New sidebar created.
nl_NL: Nieuwe zijbalk aangemaakt.

en: New tab
nl_NL: Nieuw tabblad

en: New theme style name
nl_NL: Naam nieuwe themastijl

en: New variable name
nl_NL: Nieuwe variabelenaam

en: Newer Comments
nl_NL: Nieuwere reacties

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Next Icon
nl_NL: Volgend pictogram

en: Next arrow
nl_NL: Volgende pijl

en: Next label
nl_NL: Volgend label

en: Next page
nl_NL: Volgende pagina

en: Next post
nl_NL: Volgend bericht

en: Next slide
nl_NL: Volgende dia

en: Nice job
nl_NL: Goed gedaan

en: Nickname
nl_NL: Bijnaam

en: No
nl_NL: Nee

en: No Bricks data found.
nl_NL: Geen Bricks-gegevens gevonden.

en: No CSS variable found.
nl_NL: Geen CSS-variabele gevonden.

en: No Custom Font found in Trash
nl_NL: Geen aangepast lettertype gevonden in de prullenbak

en: No Custom Fonts found
nl_NL: Geen aangepaste lettertypen gevonden

en: No Facebook page URL provided.
nl_NL: Geen Facebook-pagina-URL opgegeven.

en: No HTML markup defined.
nl_NL: Geen HTML-opmaak gedefinieerd.

en: No Instagram account found.
nl_NL: Geen Instagram-account gevonden.

en: No Instagram posts found.
nl_NL: Geen Instagram-berichten gevonden.

en: No Polylang languages found.
nl_NL: Geen Polylang-talen gevonden.

en: No SVG selected.
nl_NL: Geen SVG geselecteerd.

en: No Template Bundle found
nl_NL: Geen templatebundel gevonden

en: No Template Tag found
nl_NL: Geen templatetag gevonden

en: No Template found in Trash
nl_NL: Geen template gevonden in de prullenbak

en: No Templates found
nl_NL: Geen templates gevonden

en: No URL parameters are generated or read, even if filter elements are present.
nl_NL: Er worden geen URL-parameters gegenereerd of gelezen, zelfs als er filterelementen aanwezig zijn.

en: No Vimeo ID provided.
nl_NL: Geen Vimeo-ID opgegeven.

en: No Vimeo URL provided.
nl_NL: Geen Vimeo-URL opgegeven.

en: No WordPress added content found.
nl_NL: Geen toegevoegde WordPress-inhoud gevonden.

en: No WordPress widget type selected.
nl_NL: Geen WordPress widgettype geselecteerd.

en: No YouTube ID provided.
nl_NL: Geen YouTube-ID opgegeven.

en: No YouTube URL provided.
nl_NL: Geen YouTube-URL opgegeven.

en: No access
nl_NL: Geen toegang

en: No accordion item added.
nl_NL: Geen accordeonitem toegevoegd.

en: No action has been set for this form.
nl_NL: Er is geen actie ingesteld voor dit formulier.

en: No active icon set selected
nl_NL: Geen actieve iconenset geselecteerd

en: No additional information to show.
nl_NL: Geen aanvullende informatie om te tonen.

en: No audio file selected.
nl_NL: Geen audiobestand geselecteerd.

en: No caption
nl_NL: Geen bijschrift

en: No checkout fields defined.
nl_NL: Geen afrekenenvelden gedefinieerd.

en: No classes found
nl_NL: Geen klassen gevonden

en: No classes specified for deletion
nl_NL: Geen klassen opgegeven voor verwijdering

en: No classes to import.
nl_NL: Geen klassen om te importeren.

en: No code found.
nl_NL: Geen code gevonden.

en: No components found.
nl_NL: Geen componenten gevonden.

en: No conflict
nl_NL: Geen conflict

en: No connectable property found.
nl_NL: Geen koppelbare eigenschap gevonden.

en: No content
nl_NL: Geen inhoud

en: No date/fields set.
nl_NL: Geen datum/velden ingesteld.

en: No default value
nl_NL: Geen standaardwaarde

en: No dynamic data found.
nl_NL: Geen dynamische gegevens gevonden.

en: No dynamic data set.
nl_NL: Geen dynamische gegevens ingesteld.

en: No effect with loop enabled
nl_NL: Geen effect met lus ingeschakeld

en: No elements found for the selected filter.
nl_NL: Geen elementen gevonden voor het geselecteerde filter.

en: No email address provided.
nl_NL: Geen e-mailadres opgegeven.

en: No excerpt found.
nl_NL: Geen samenvatting gevonden.

en: No file URL provided.
nl_NL: Geen bestand-URL opgegeven.

en: No file selected.
nl_NL: Geen bestand geselecteerd.

en: No files were uploaded.
nl_NL: Er zijn geen bestanden geüpload.

en: No filter source selected.
nl_NL: Geen filterbron geselecteerd.

en: No fluid typography category selected. Please create and select a category, then generate your fluid typography variables.
nl_NL: Geen categorie voor vloeiende typografie geselecteerd. Maak en selecteer een categorie en genereer dan je vloeibare typografie variabelen.

en: No fluid typography variables found. Configure the scale generator on the right-hand side as per your requirements. Once done, click the "Generate variables" button to automatically create your fluid typography variables.
nl_NL: Geen vloeiende typografische variabelen gevonden. Configureer de schaalgenerator aan de rechterkant volgens je wensen. Als je klaar bent, klik je op de knop "Genereer variabelen" om automatisch je vloeiende typografische variabelen te maken.

en: No font files found in the CSS.
nl_NL: Geen lettertype-bestanden gevonden in de CSS.

en: No form field added.
nl_NL: Geen formulierveld toegevoegd.

en: No found rows
nl_NL: Geen rijen gevonden

en: No hook selected.
nl_NL: Geen hook geselecteerd.

en: No icon selected.
nl_NL: Geen pictogram geselecteerd.

en: No image selected.
nl_NL: Geen afbeelding geselecteerd.

en: No instances
nl_NL: Geen instanties

en: No languages found.
nl_NL: Geen talen gevonden.

en: No latitude/longitude or address provided. Use dynamic data tags to retrieve the coordinates/address from your query loop results.
nl_NL: Geen breedtegraad/lengtegraad of adres opgegeven. Gebruik dynamische gegevenstags om de coördinaten/het adres op te halen uit je queryloopresultaten.

en: No license for provided license key found.
nl_NL: Geen licentie gevonden voor de opgegeven licentiesleutel.

en: No link
nl_NL: Geen link

en: No list items defined.
nl_NL: Geen lijstitems gedefinieerd.

en: No locations found
nl_NL: Geen locaties gevonden

en: No menu items
nl_NL: Geen menu-items

en: No meta data selected.
nl_NL: Geen metadata geselecteerd.

en: No name
nl_NL: Geen naam

en: No native actions on this hook
nl_NL: Geen native acties op deze hook

en: No nav menu found.
nl_NL: Geen navigatiemenu gevonden.

en: No options found
nl_NL: Geen opties gevonden

en: No order found or the order is not suitable for this element.
nl_NL: Geen bestelling gevonden of de bestelling is niet geschikt voor dit element.

en: No orphaned elements found.
nl_NL: Geen verweesde elementen gevonden.

en: No pagination on singular posts/pages.
nl_NL: Geen paginering op afzonderlijke berichten/pagina's.

en: No pagination results.
nl_NL: Geen pagineringsresultaten.

en: No permission
nl_NL: Geen toestemming

en: No post ID provided.
nl_NL: Geen bericht-ID opgegeven.

en: No posts found
nl_NL: Geen berichten gevonden

en: No previous or next posts found..
nl_NL: Geen vorige of volgende berichten gevonden.

en: No pricing table defined.
nl_NL: Geen prijstabel gedefinieerd.

en: No product archive description found.
nl_NL: Geen productarchief beschrijving gevonden.

en: No product selected
nl_NL: Geen product geselecteerd

en: No products in cart
nl_NL: Geen producten in winkelwagen

en: No products to show.
nl_NL: Geen producten om te tonen.

en: No progress bar created.
nl_NL: Geen voortgangsbalk gemaakt.

en: No properties connected.
nl_NL: Geen eigenschappen verbonden.

en: No properties found.
nl_NL: Geen eigenschappen gevonden.

en: No property groups found.
nl_NL: Geen eigenschap groepen gevonden.

en: No query selected
nl_NL: Geen zoekopdracht geselecteerd

en: No rating
nl_NL: Geen beoordeling

en: No ratings
nl_NL: Geen beoordelingen

en: No ratings yet.
nl_NL: Nog geen beoordelingen.

en: No related products to show.
nl_NL: Geen gerelateerde producten om te tonen.

en: No repeat
nl_NL: Geen herhaling

en: No results
nl_NL: Geen resultaten

en: No results found
nl_NL: Geen resultaten gevonden

en: No scroll
nl_NL: Geen scrollen

en: No sharing option selected.
nl_NL: Geen deeloptie geselecteerd.

en: No shortcode provided.
nl_NL: Geen shortcode opgegeven.

en: No sidebar selected.
nl_NL: Geen sidebar geselecteerd.

en: No signature
nl_NL: Geen handtekening

en: No slide added.
nl_NL: Geen dia toegevoegd.

en: No social icon added.
nl_NL: Geen sociaal icoon toegevoegd.

en: No spaces. No pound (#) sign.
nl_NL: Geen spaties. Geen hekje (#).

en: No tabs added.
nl_NL: Geen tabbladen toegevoegd.

en: No target query selected.
nl_NL: Geen doelquery geselecteerd.

en: No team members added.
nl_NL: Geen teamleden toegevoegd.

en: No template selected.
nl_NL: Geen sjabloon geselecteerd.

en: No templates found.
nl_NL: Geen templates gevonden.

en: No testimonials added.
nl_NL: Geen getuigenissen toegevoegd.

en: No text added.
nl_NL: Geen tekst toegevoegd.

en: No valid font files were processed.
nl_NL: Er zijn geen geldige lettertype-bestanden verwerkt.

en: No variables found. Create a CSS variable using the input at the bottom or in bulk by clicking the "Import" icon at the top.
nl_NL: Geen variabelen gevonden. Maak een CSS-variabele aan met de invoer onderaan of in bulk door op het “Importeren”-pictogram bovenaan te klikken.

en: No video selected.
nl_NL: Geen video geselecteerd.

en: No wrap
nl_NL: Niet omwikkelen

en: No-repeat
nl_NL: Niet herhalen

en: None
nl_NL: Geen

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Not allowed
nl_NL: Niet toegestaan

en: Not allowed: Infinite template loop.
nl_NL: Niet toegestaan: Oneindige sjabloonlus.

en: Not applied in the builder.
nl_NL: Niet toegepast in de builder.

en: Not empty
nl_NL: Niet leeg

en: Not equal
nl_NL: Niet gelijk aan

en: Not exists
nl_NL: Bestaat niet

en: Not featured
nl_NL: Niet uitgelicht

en: Not found
nl_NL: Niet gevonden

en: Not new
nl_NL: Niet nieuw

en: Not on sale
nl_NL: Niet in de aanbieding

en: Not possible while bulk-editing.
nl_NL: Niet mogelijk tijdens bulkbewerking.

en: Not supported
nl_NL: Niet ondersteund

en: Not supported on mobile devices
nl_NL: Niet ondersteund op mobiele apparaten

en: Nothing found
nl_NL: Niets gevonden

en: Nothing found.
nl_NL: Niets gevonden.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
nl_NL: Niets gevonden. Probeer het opnieuw met een ander trefwoord!

en: Nothing to copy
nl_NL: Niets om te kopiëren

en: Nothing to paste
nl_NL: Niets om te plakken

en: Notice
nl_NL: Melding

en: Notice from %1$s: But don't worry. %1$s regularly updates all WooCommerce template files with each new release. If you are on the latest version and see this message, any necessary compatibility enhancements will be included in the next update.
nl_NL: Bericht van %1$s: Maar maak je geen zorgen. %1$s werkt regelmatig alle WooCommerce-sjabloonbestanden bij met elke nieuwe release. Als je de laatste versie hebt en dit bericht ziet, zullen eventuele noodzakelijke compatibiliteitsverbeteringen worden opgenomen in de volgende update.

en: Notices
nl_NL: Meldingen

en: Notifications
nl_NL: Meldingen

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Number of comments
nl_NL: Aantal reacties

en: Number of posts
nl_NL: Aantal berichten

en: Number of users to retrieve
nl_NL: Aantal op te halen gebruikers

en: Numbered list
nl_NL: Genummerde lijst

en: Numeric
nl_NL: Numeriek

en: Numeric meta value
nl_NL: Numerieke meta-waarde

en: Object position
nl_NL: Object positie

en: Oblique
nl_NL: Schuin

en: October
nl_NL: Oktober

en: Odd background
nl_NL: Oneven achtergrond

en: Off
nl_NL: Uit

en: Offset key
nl_NL: Offset-toets

en: Offset key location
nl_NL: Offset sleutellocatie

en: Okay
nl_NL: Oké

en: Older Comments
nl_NL: Oudere reacties

en: On
nl_NL: Aan

en: On backorder
nl_NL: In backorder

en: On blur
nl_NL: Bij verlaten

en: On input
nl_NL: Bij invoer

en: On input, blur and submit
nl_NL: Bij invoer, verlaten en verzenden

en: On sale
nl_NL: In de aanbieding

en: On sale products only
nl_NL: Alleen op producten in de uitverkoop

en: Once done editing, click the "Save Settings" button at the bottom below to persist your changes.
nl_NL: Klik na het bewerken op de knop “Instellingen opslaan” onderaan om je wijzigingen op te slaan.

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
nl_NL: Zodra je vertrouwd bent met hoe Bricks werkt, is het een goed idee om meer te leren over sjablonen. Zo maak je de header, footer en elk ander type herbruikbare inhoud van je website, zoals blogpost-layouts, archieven, je zoekresultaten en foutpagina's.

en: One Page Navigation
nl_NL: One page navigatie

en: One Result
nl_NL: Eén resultaat

en: One feature per line
nl_NL: Eén functie per regel

en: One or more of the selected classes conflict with existing classes on your site. You must either override the existing classes on your site or discard these imported versions.
nl_NL: Een of meer van de geselecteerde klassen conflicteren met bestaande klassen op je site. Je moet de bestaande klassen op je site overschrijven of deze geïmporteerde versies verwijderen.

en: One or more webhook requests failed.
nl_NL: Een of meer webhook-verzoeken zijn mislukt.

en: One post found
nl_NL: Eén bericht gevonden

en: Only added if none of your product fields contains any links.
nl_NL: Alleen toegevoegd als geen van je productvelden links bevat.

en: Only applicable for purchasable simple products with in stock status.
nl_NL: Alleen van toepassing op koopbare eenvoudige producten die op voorraad zijn.

en: Only applicable if the add to cart display as form (e.g. on single product page).
nl_NL: Alleen van toepassing als de 'toevoegen aan winkelwagen' wordt weergegeven als formulier (bijv. op een single productpagina).

en: Only applied in builder and template preview.
nl_NL: Alleen toegepast in builder en sjabloonvoorbeeld.

en: Only applies to Image, Image Gallery, and SVG elements. Images will not be imported if the source is a custom URL or a dynamic data tag.
nl_NL: Geldt alleen voor Afbeelding, Afbeeldingsgalerij en SVG-elementen. Afbeeldingen worden niet geïmporteerd als de bron een aangepaste URL of een dynamische datatag is.

en: Only applies to new items added to the DOM.
nl_NL: Geldt alleen voor nieuwe items die aan de DOM worden toegevoegd.

en: Only applies to top level dropdown elements.
nl_NL: Geldt alleen voor dropdown-elementen op het hoogste niveau.

en: Only empty draft fonts can be deleted.
nl_NL: Alleen lege kladfonts kunnen worden verwijderd.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
nl_NL: Verleen alleen toegang tot je templates aan de hierboven ingevoerde websites. Één URL per regel.

en: Only muted YouTube videos will autoplay on iOS Safari.
nl_NL: Alleen gedempte YouTube-video's worden automatisch afgespeeld in iOS Safari.

en: Only one "Table of contents" element can be visible on a page at a time.
nl_NL: Er kan slechts één “Inhoudsopgave”-element tegelijk zichtbaar zijn op een pagina.

en: Only parent terms
nl_NL: Alleen bovenliggende termen

en: Only post queries are supported in this version.
nl_NL: Alleen postqueries worden ondersteund in deze versie.

en: Only rendered if link is set.
nl_NL: Wordt alleen weergegeven als er een link is ingesteld.

en: Only return terms
nl_NL: Alleen retourvoorwaarden

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
nl_NL: Stel alleen in als je problemen ervaart met de standaard rendering in de bouwer (REST API uitgeschakeld, etc.)

en: Only supports Post, Term, and User context. More context are available inside the "Interaction" settings that open this popup.
nl_NL: Ondersteunt alleen Post-, Term- en User-context. Meer contexten zijn beschikbaar in de “Interactie”-instellingen die deze popup openen.

en: Only the first assigned term will be displayed.
nl_NL: Alleen de eerst toegewezen term wordt weergegeven.

en: Only works if the first assigned term is a child term.
nl_NL: Werkt alleen als de eerst toegewezen term een onderliggende term is.

en: Opacity
nl_NL: Dekking

en: Open accordion
nl_NL: Open accordeon

en: Open icon manager
nl_NL: Iconenbeheer openen

en: Open image in lightbox
nl_NL: Afbeelding openen in lightbox

en: Open in new tab
nl_NL: Openen in nieuw tabblad

en: Open mobile menu
nl_NL: Open mobiel menu

en: Open on add to cart (AJAX)
nl_NL: Openen bij toevoegen aan winkelwagen (AJAX)

en: Open on page load
nl_NL: Openen bij laden pagina

en: Open tab index
nl_NL: Tab-index openen

en: Open tab on
nl_NL: Tab openen bij

en: Operating system
nl_NL: Besturingssysteem

en: Opposites linked
nl_NL: Tegenovergestelden gekoppeld

en: Option
nl_NL: Optie

en: Optional
nl_NL: Optioneel

en: Options
nl_NL: Opties

en: Options (one per line)
nl_NL: Opties (één per regel)

en: Options type
nl_NL: Optietype

en: Or
nl_NL: Of

en: Order
nl_NL: Volgorde

en: Order by
nl_NL: Sorteren op

en: Order date
nl_NL: Besteldatum

en: Order details
nl_NL: Orderdetails

en: Order email
nl_NL: E-mail bestelling

en: Order id
nl_NL: Bestel-ID

en: Order matters. Start at smallest breakpoint. If using mobile-first start at largest breakpoint.
nl_NL: Volgorde is belangrijk. Begin bij het kleinste breekpunt. Bij mobile-first, begin bij het grootste breekpunt.

en: Order meta key
nl_NL: Meta-sleutel voor volgorde

en: Order number
nl_NL: Bestelnummer

en: Order overview
nl_NL: Orderoverzicht

en: Order payment method
nl_NL: Betaalmethode bestelling

en: Order receipt
nl_NL: Bestelbevestiging

en: Order review
nl_NL: Orderoverzicht

en: Order total
nl_NL: Ordertotaal

en: Order updates
nl_NL: Orderupdates

en: Ordered list
nl_NL: Geordende lijst

en: Orders
nl_NL: Bestellingen

en: Organize your properties in groups. Reorder your groups via drag & drop. Click to rename. Create a property group using the form below.
nl_NL: Organiseer je eigendommen in groepen. Rangschik je groepen opnieuw met drag & drop. Klik om de naam te wijzigen. Maak een eigenschapgroep aan met het onderstaande formulier.

en: Original price
nl_NL: Oorspronkelijke prijs

en: Original price typography
nl_NL: Typografie oorspronkelijke prijs

en: Orphaned elements
nl_NL: Verweesde elementen

en: Orphaned elements detected (%s). Please back-up your site or at least copy all elements in the structure panel, then click the "Clean up" button below to remove all orphaned elements.
nl_NL: Verweesde elementen gedetecteerd (%s). Maak een back-up van je site of kopieer ten minste alle elementen in het structuurpaneel en klik vervolgens op de knop “Opschonen” hieronder om alle verweesde elementen te verwijderen.

en: Orphaned elements removed.
nl_NL: Verweesde elementen verwijderd.

en: Orphaned elements review
nl_NL: Overzicht verweesde elementen

en: Other
nl_NL: Overig

en: Other (URL)
nl_NL: Anders (URL)

en: Other classes
nl_NL: Andere klassen

en: Other pages
nl_NL: Andere pagina's

en: Other styles
nl_NL: Andere stijlen

en: Others
nl_NL: Overige

en: Out of stock
nl_NL: Niet op voorraad

en: Outer width of the info box popup.
nl_NL: Buitenbreedte van de infobox-popup.

en: Outline
nl_NL: Omlijning

en: Outline - Dark
nl_NL: Omtrek - donker

en: Outline - Light
nl_NL: Omtrek - licht

en: Outline - Primary
nl_NL: Omtrek - primair

en: Output PHP function
nl_NL: PHP-functie uitvoeren

en: Outset
nl_NL: Uitstekend

en: Outstanding
nl_NL: Uitstekend

en: Overlay content
nl_NL: Overlay-inhoud

en: Override
nl_NL: Overschrijven

en: Override local class
nl_NL: Lokale klasse overschrijven

en: Overwrite
nl_NL: Overschrijven

en: PHP class does not exist
nl_NL: PHP-klasse bestaat niet

en: PHP execution time limit
nl_NL: PHP execution time limiet

en: PHP max upload file size
nl_NL: PHP max upload bestandsgrootte

en: PHP version
nl_NL: PHP-versie

en: Padding
nl_NL: Opvulling

en: Page
nl_NL: Pagina

en: Page %s
nl_NL: Pagina %s

en: Page ID
nl_NL: Pagina-ID

en: Page background
nl_NL: Pagina-achtergrond

en: Page date
nl_NL: Paginadatum

en: Page layout
nl_NL: Pagina-indeling

en: Page modified
nl_NL: Pagina gewijzigd

en: Page not found
nl_NL: Pagina niet gevonden

en: Page number
nl_NL: Paginanummer

en: Page order
nl_NL: Paginavolgorde

en: Page parameter
nl_NL: Pagina parameter

en: Page settings
nl_NL: Pagina-instellingen

en: Page title
nl_NL: Paginatitel

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
nl_NL: Paginaspecifieke stijlen worden standaard inline geladen. Selecteer “Externe bestanden” om alleen de vereiste CSS te laden en stylesheet caching mogelijk te maken.

en: Pages
nl_NL: Pagina's

en: Pages:
nl_NL: Pagina's:

en: Pagination
nl_NL: Paginering

en: Pagination method
nl_NL: Paginering methode

en: Pagination parameter location
nl_NL: Paginatie parameter locatie

en: Pane
nl_NL: Paneel

en: Panel
nl_NL: Paneel

en: Panel width could not be saved.
nl_NL: Paneelbreedte kon niet worden opgeslagen.

en: Paragraph
nl_NL: Alinea

en: Parameter name for the page number (e.g., "page" or "offset"). This parameter will only be added when AJAX enabled pagination element are used.
nl_NL: Parameternaam voor het paginanummer (bijvoorbeeld "page" of "offset"). Deze parameter wordt alleen toegevoegd als pagineringelementen met AJAX worden gebruikt.

en: Parent
nl_NL: Bovenliggend

en: Parent term
nl_NL: Bovenliggende term

en: Parent term ID
nl_NL: Ouderterm ID

en: Parent theme URI
nl_NL: URI ouderthema

en: Parent theme author URI
nl_NL: Auteur-URI ouderthema

en: Parent theme name
nl_NL: Naam ouderthema

en: Parent theme version
nl_NL: Versie ouderthema

en: Parse dynamic data
nl_NL: Dynamische gegevens verwerken

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password accepted. You can now access the protected content.
nl_NL: Wachtwoord geaccepteerd. Je hebt nu toegang tot de beveiligde inhoud.

en: Password min. length
nl_NL: Minimale wachtwoordlengte

en: Password protect your templates.
nl_NL: Beveilig je templates met een wachtwoord.

en: Password protected
nl_NL: Wachtwoordbeveiligd

en: Password protection
nl_NL: Wachtwoordbeveiliging

en: Password protection limits access to content on the rendered frontend only. It does not restrict alternative access methods (e.g. REST API). For sensitive data, consider stricter security controls.
nl_NL: Wachtwoordbeveiliging beperkt alleen de toegang tot inhoud op de weergegeven frontend. Het beperkt geen alternatieve toegangsmethoden (bijv. REST API). Overweeg strengere beveiligingscontroles voor gevoelige gegevens.

en: Password required.
nl_NL: Wachtwoord vereist.

en: Password source
nl_NL: Wachtwoordbron

en: Password toggle
nl_NL: Wachtwoord tonen/verbergen

en: Paste
nl_NL: Plakken

en: Pasted
nl_NL: Geplakt

en: Path that contains the total item count. Use "body" to target the response path root and "header" for the response headers. Required for the pagination to work. Use "header.x-wp-totalpages" for WordPress REST API calls.
nl_NL: Pad dat het totale aantal items bevat. Gebruik "body" voor de antwoordpad root en "header" voor de antwoordkoppen. Vereist om de paginering te laten werken. Gebruik "header.x-wp-totalpages" voor WordPress REST API-aanroepen.

en: Path to extract nested data. Leave empty to use full response. Example: "data.results" to get results from {data: {results: [...]}}
nl_NL: Pad om geneste gegevens uit te pakken. Leeg laten om het volledige antwoord te gebruiken. Voorbeeld: "data.results" om resultaten te krijgen van {data: {results: [...]}}

en: Pattern
nl_NL: Patroon

en: Pause autoplay
nl_NL: Pauzeer automatisch afspelen

en: Pause on focus
nl_NL: Pauzeren bij focus

en: Pause on hover
nl_NL: Pauzeren bij hover

en: Paused
nl_NL: Gepauzeerd

en: Pay
nl_NL: Betalen

en: Payment
nl_NL: Betaling

en: Pending message
nl_NL: Wachtbericht

en: Per page load
nl_NL: Per pagina laden

en: Per session
nl_NL: Per sessie

en: Percent
nl_NL: Percentage

en: Percentage typography
nl_NL: Percentage-typografie

en: Performance
nl_NL: Prestaties

en: Permanently delete this icon? This action cannot be undone.
nl_NL: Dit icoon permanent verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Picture in picture
nl_NL: Picture-in-picture

en: Pie Chart
nl_NL: Cirkeldiagram

en: Pin
nl_NL: Vastpinnen

en: Pin/unpin elements
nl_NL: Elementen vastzetten/losmaken

en: Pinned
nl_NL: Vastgepind

en: Pinned elements
nl_NL: Vastgepinde elementen

en: Place and configure a "Map Connector" element inside the query loop to enable dynamic address retrieval. On the frontend, actual location markers will be displayed based on the retrieved addresses. In the builder, a placeholder marker will be shown using your Map Center settings for styling purposes.
nl_NL: Plaats en configureer een “Kaartconnector” element binnen de query loop om dynamische adresophaling mogelijk te maken. Op de frontend worden de werkelijke locatiemarkeringen weergegeven op basis van de opgehaalde adressen. In de builder wordt een placeholder-markering getoond met behulp van je Kaartcentrum-instellingen voor stijldoeleinden.

en: Place this query on the cart page.
nl_NL: Plaats deze query op de winkelwagenpagina.

en: Place this query on the product page.
nl_NL: Plaats deze query op de productpagina.

en: Place this query on the single product page.
nl_NL: Plaats deze query op de individuele productpagina.

en: Placeholder
nl_NL: Plaatsaanduiding

en: Placeholder color
nl_NL: Plaatshouderkleur

en: Placeholder image shown.
nl_NL: Plaatsaanduiding afbeelding wordt getoond.

en: Placeholder typography
nl_NL: Tijdelijke aanduiding typografie

en: Placeholders
nl_NL: Plaatshouders

en: Play inline
nl_NL: Inline afspelen

en: Play interaction
nl_NL: Interactie afspelen

en: Play once
nl_NL: Eenmalig afspelen

en: Please check your email to confirm your subscription.
nl_NL: Controleer je e-mail om je inschrijving te bevestigen.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
nl_NL: Klik op de onderstaande knop om alle vereiste CSS-bestanden te genereren.

en: Please click the link below to activate your account
nl_NL: Klik op de onderstaande link om je account te activeren

en: Please connect your Instagram account.
nl_NL: Verbind je Instagram-account alsjeblieft.

en: Please copy & paste your license key in here ..
nl_NL: Kopieer en plak je licentiesleutel hier ...

en: Please create a full-site backup and perform a "Code review" (see above) before generating code signatures globally.
nl_NL: Maak een volledige back-up van je site en voer een “Code-review” uit (zie hierboven) voordat je globaal codesignaturen genereert.

en: Please create a full-site backup before running the converter.
nl_NL: Maak een volledige back-up van je site voordat je de converter uitvoert.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
nl_NL: Zorg ervoor dat SMTP is ingesteld op deze site zodat alle uitgaande e-mails correct worden afgeleverd.

en: Please ensure that the SVG code you paste in here does not contain any potentially malicious code. You can run it first through a free online SVG cleaner like %s
nl_NL: Zorg ervoor dat de SVG-code die je hier plakt geen potentieel kwaadaardige code bevat. Je kunt het eerst door een gratis online SVG-opschoner halen zoals %s

en: Please enter a password of at least %s characters.
nl_NL: Voer een wachtwoord in van minimaal %s tekens.

en: Please enter at least 2 characters
nl_NL: Voer minstens 2 tekens in

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
nl_NL: Voer de breedtegraad/lengtegraad in bij het gebruik van meerdere markeringen.

en: Please fetch the data again as the API settings have changed.
nl_NL: Haal de gegevens opnieuw op omdat de API-instellingen zijn gewijzigd.

en: Please make sure to set the "Scale X" value inside the transform setting above to "-1".
nl_NL: Zorg ervoor dat je de “Schaal X” waarde in de transformatie-instelling hierboven op “-1” zet.

en: Please provide a new password
nl_NL: Geef een nieuw wachtwoord op

en: Please review all code instances found on your site page by page to ensure they don't contain any malicious or faulty code. Click on the title to edit the page, template, etc. with Bricks.
nl_NL: Bekijk alle code-instanties die op je site zijn gevonden, pagina voor pagina, om er zeker van te zijn dat ze geen kwaadaardige of foutieve code bevatten. Klik op de titel om de pagina, template, etc. te bewerken met Bricks.

en: Please review your code and generate code signatures.
nl_NL: Controleer je code en genereer codesignaturen.

en: Please select a filter input.
nl_NL: Selecteer een filterinvoer.

en: Please select rating icons.
nl_NL: Selecteer beoordelingspictogrammen.

en: Please set at least one product filter.
nl_NL: Stel ten minste één productfilter in.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
nl_NL: Deel alsjeblieft je reden(en) voor het deactiveren van Bricks. Hoe meer details, hoe beter :)

en: Please update your WordPress URLs under Settings > General to use https:// instead of http:// for optimal performance & functionality. Valid SSL certificate required.
nl_NL: Werk je WordPress-URL's bij onder Instellingen > Algemeen om https:// te gebruiken in plaats van http:// voor optimale prestaties en functionaliteit. Geldig SSL-certificaat vereist.

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
nl_NL: Gebruik alsjeblieft je Bricks-account e-mailadres voor alle klantondersteuningsverzoeken. Om grotere bestanden bij te voegen, stuur je een e-mail direct naar %1$s. Om te zien wat er momenteel in ontwikkeling is of om functieaanvragen in te dienen/te stemmen, bezoek je onze %2$s.

en: Popular
nl_NL: Populair

en: Popularity
nl_NL: Populariteit

en: Populate Content
nl_NL: Inhoud vullen

en: Populate the query loop address above through dynamic data tags.
nl_NL: Vul het query loop adres hierboven in via dynamische gegevenstags.

en: Popup
nl_NL: Pop-up

en: Popup data not found
nl_NL: Pop-upgegevens niet gevonden

en: Popup limit
nl_NL: Popup-limiet

en: Position
nl_NL: Positie

en: Positioning
nl_NL: Positionering

en: Post
nl_NL: Bericht

en: Post Content
nl_NL: Berichtinhoud

en: Post ID
nl_NL: Bericht-ID

en: Post Navigation
nl_NL: Berichtnavigatie

en: Post Title
nl_NL: Berichttitel

en: Post author
nl_NL: Berichtauteur

en: Post comments
nl_NL: Reacties bericht

en: Post comments count
nl_NL: Aantal reacties bericht

en: Post content
nl_NL: Berichtinhoud

en: Post could not be duplicated
nl_NL: Bericht kon niet worden gedupliceerd

en: Post count
nl_NL: Aantal berichten

en: Post date
nl_NL: Berichtdatum

en: Post excerpt
nl_NL: Berichtfragment

en: Post link
nl_NL: Bericht link

en: Post meta
nl_NL: Bericht-Meta

en: Post meta typography
nl_NL: Bericht meta typografie

en: Post modified date
nl_NL: Wijzigingsdatum bericht

en: Post navigation
nl_NL: Berichtnavigatie

en: Post parent
nl_NL: Bovenliggend bericht

en: Post parent ID
nl_NL: Ouder ID plaatsen

en: Post password
nl_NL: Berichtwachtwoord

en: Post slug
nl_NL: Bericht slug

en: Post status
nl_NL: Berichtstatus

en: Post time
nl_NL: Bericht tijd

en: Post title
nl_NL: Berichttitel

en: Post title typography
nl_NL: Berichttitel typografie

en: Post to update
nl_NL: Post om bij te werken

en: Post type
nl_NL: Berichttype

en: Post types
nl_NL: Berichttypes

en: Poster image
nl_NL: Posterafbeelding

en: Poster size for YouTube
nl_NL: Postergrootte voor YouTube

en: Postmeta table meta_value type
nl_NL: Postmeta-tabel meta_value-type

en: Posts per page
nl_NL: Berichten per pagina

en: Posts per row
nl_NL: Berichten per rij

en: Posts should be in a same taxonomy term.
nl_NL: Berichten moeten in dezelfde taxonomieterm zijn.

en: Powered by %s
nl_NL: Mogelijk gemaakt door %s

en: Precedes "Link Image" setting.
nl_NL: Gaat vooraf aan de instelling “Link afbeelding”.

en: Precedes image height setting.
nl_NL: Gaat vooraf aan de instelling voor afbeeldingshoogte.

en: Prefix
nl_NL: Voorvoegsel

en: Prefix block
nl_NL: Prefix-blok

en: Prefix with a dot (.) to filter results that start with this string, or suffix with a dot (.) to filter results ending with this string.
nl_NL: Voorvoeg met een punt (.) om resultaten te filteren die beginnen met deze tekenreeks, of achtervoeg met een punt (.) om resultaten te filteren die eindigen met deze tekenreeks.

en: Preload
nl_NL: Vooraf laden

en: Preload custom fonts
nl_NL: Aangepaste lettertypen vooraf laden

en: Prev
nl_NL: Vorige

en: Prev arrow
nl_NL: Vorige pijl

en: Prev label
nl_NL: Vorig label

en: Prevent duplicates
nl_NL: Voorkom duplicaten

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Preview autosave
nl_NL: Voorbeeld automatisch opgeslagen

en: Preview image
nl_NL: Voorbeeldafbeelding

en: Preview mode
nl_NL: Voorbeeldmodus

en: Preview notice type
nl_NL: Voorbeeldtype melding

en: Preview order ID
nl_NL: Voorbeeld order-ID

en: Preview template
nl_NL: Voorbeeldsjabloon

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Previous Icon
nl_NL: Vorig pictogram

en: Previous interaction ID
nl_NL: Vorige interactie-ID

en: Previous page
nl_NL: Vorige pagina

en: Previous post
nl_NL: Vorig bericht

en: Previous slide
nl_NL: Vorige dia

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Price meta
nl_NL: Prijs-meta

en: Price prefix
nl_NL: Prijsvoorvoegsel

en: Price suffix
nl_NL: Prijsachtervoegsel

en: Price typography
nl_NL: Prijs-typografie

en: Pricing
nl_NL: Prijzen

en: Pricing Tables
nl_NL: Prijstabellen

en: Pricing table
nl_NL: Prijstabel

en: Primary
nl_NL: Primair

en: Primary color
nl_NL: Primaire kleur

en: Priority
nl_NL: Prioriteit

en: Privacy policy
nl_NL: Privacybeleid

en: Product ID
nl_NL: Product-ID

en: Product additional information
nl_NL: Aanvullende productinformatie

en: Product archive
nl_NL: Productarchief

en: Product attribute
nl_NL: Productattribuut

en: Product badge "New"
nl_NL: Productbadge “Nieuw”

en: Product badge "Sale"
nl_NL: Productbadge “Aanbieding”

en: Product badge new
nl_NL: Product badge nieuw

en: Product categories
nl_NL: Productcategorieën

en: Product category
nl_NL: Productcategorie

en: Product category image
nl_NL: Productcategorie afbeelding

en: Product content
nl_NL: Productinhoud

en: Product content is empty.
nl_NL: Productinhoud is leeg.

en: Product featured
nl_NL: Product uitgelicht

en: Product gallery
nl_NL: Productgalerij

en: Product gallery images
nl_NL: Product galerij afbeeldingen

en: Product images
nl_NL: Productafbeeldingen

en: Product is out of stock.
nl_NL: Product is niet op voorraad.

en: Product meta
nl_NL: Productmeta

en: Product new status
nl_NL: Product nieuwe status

en: Product on sale
nl_NL: Product in de aanbieding

en: Product price
nl_NL: Productprijs

en: Product purchased by user
nl_NL: Product gekocht door gebruiker

en: Product rating
nl_NL: Productbeoordeling

en: Product ratings are disabled.
nl_NL: Productbeoordelingen zijn uitgeschakeld.

en: Product regular price
nl_NL: Product normale prijs

en: Product reviews
nl_NL: Productbeoordelingen

en: Product sale price
nl_NL: Product aanbiedingsprijs

en: Product sale status
nl_NL: Product verkoopstatus

en: Product search
nl_NL: Productzoekfunctie

en: Product short description
nl_NL: Korte productbeschrijving

en: Product sold individually
nl_NL: Product individueel verkocht

en: Product stock
nl_NL: Productvoorraad

en: Product stock management
nl_NL: Product voorraadbeheer

en: Product stock quantity
nl_NL: Product voorraadaantal

en: Product stock status
nl_NL: Product voorraadstatus

en: Product tabs
nl_NL: Producttabbladen

en: Product tag
nl_NL: Producttag

en: Product tags
nl_NL: Producttags

en: Product title
nl_NL: Producttitel

en: Product type
nl_NL: Producttype

en: Product up/cross-sells
nl_NL: Product up-/cross-sells

en: Products
nl_NL: Producten

en: Products archive description
nl_NL: Productarchief beschrijving

en: Products filter
nl_NL: Productenfilter

en: Products orderby
nl_NL: Producten sorteren op

en: Products pagination
nl_NL: Producten paginering

en: Products per page
nl_NL: Producten per pagina

en: Products total results
nl_NL: Producten totale resultaten

en: Products with the same category or tag.
nl_NL: Producten met dezelfde categorie of tag.

en: Profile picture
nl_NL: Profielfoto

en: Progress
nl_NL: Voortgang

en: Progress Bar
nl_NL: Voortgangsbalk

en: Project ID
nl_NL: Project-ID

en: Project not found.
nl_NL: Project niet gevonden.

en: Properties
nl_NL: Eigenschappen

en: Properties found, but none are conneted to any setting of your main component.
nl_NL: Eigenschappen gevonden, maar geen enkele is verbonden met een instelling van je hoofdcomponent.

en: Property
nl_NL: Eigendom

en: Property groups
nl_NL: Eigendomsgroepen

en: Property name
nl_NL: Naam eigenschap

en: Property value
nl_NL: Waarde eigenschap

en: Provide the element ID that holds the live search results below.
nl_NL: Geef hieronder het element-ID op dat de live zoekresultaten bevat.

en: Provide your own options in JSON format
nl_NL: Geef je eigen opties in JSON-formaat

en: Pseudo class
nl_NL: Pseudoklasse

en: Public templates
nl_NL: Openbare templates

en: Publish
nl_NL: Publiceren

en: Published
nl_NL: Gepubliceerd

en: Published date
nl_NL: Publicatiedatum

en: Quantity
nl_NL: Aantal

en: Queries
nl_NL: Zoekopdrachten

en: Queries of the types "Post", "Term", and "User" are supported.
nl_NL: Query's van de typen “Bericht”, “Term” en “Gebruiker” worden ondersteund.

en: Query API
nl_NL: Zoek API

en: Query Bricks data in search results
nl_NL: Bricks-gegevens opvragen in zoekresultaten

en: Query Results Summary
nl_NL: Samenvatting zoekresultaten

en: Query configured
nl_NL: Query geconfigureerd

en: Query editor
nl_NL: Query-editor

en: Query editor in use. But not accessible due to lack of code execution rights.
nl_NL: Query-editor in gebruik. Maar niet toegankelijk vanwege gebrek aan rechten voor code-uitvoering.

en: Query filters
nl_NL: Query-filters

en: Query filters are disabled
nl_NL: Queryfilters zijn uitgeschakeld

en: Query filters reindex job started.
nl_NL: Herindexering van queryfilters gestart.

en: Query loop
nl_NL: Query-lus

en: Query loop index
nl_NL: Zoeklus index

en: Query loop results in the builder are limited to %1$s.
nl_NL: Query loop resultaten in de builder zijn beperkt tot %1$s.

en: Query manager
nl_NL: Query beheerder

en: Query name
nl_NL: Naam zoekopdracht

en: Query object type not supported
nl_NL: Queryobjecttype niet ondersteund

en: Query results count
nl_NL: Aantal zoekresultaten

en: Query settings
nl_NL: Query-instellingen

en: Query with this name already exists.
nl_NL: Query met deze naam bestaat al.

en: Quick Feedback
nl_NL: Snelle feedback

en: Quick View
nl_NL: Snelle weergave

en: Quotes
nl_NL: Citaten

en: REST API Prefix
nl_NL: REST API-voorvoegsel

en: Radial
nl_NL: Radiaal

en: Radio list
nl_NL: Radiolijst

en: Radius
nl_NL: Straal

en: Random
nl_NL: Willekeurig

en: Random order
nl_NL: Willekeurige volgorde

en: Random seed TTL
nl_NL: TTL willekeurig seed

en: Random seed ttl
nl_NL: Willekeurig zaad ttl

en: Range
nl_NL: Bereik

en: Rate limit exceeded. Please try again later.
nl_NL: Limiet bereikt. Probeer het later opnieuw.

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
nl_NL: Limiet voor dit uur bereikt. Wacht tot het volgende volle uur voor een reset.

en: Rate limiting
nl_NL: Snelheidsbeperking

en: Rated %s out of 5
nl_NL: %s Van de 5 sterren

en: Rating
nl_NL: Beoordeling

en: Rating icon
nl_NL: Beoordelingspictogram

en: Rating typography
nl_NL: Beoordeling typografie

en: Raw
nl_NL: Onbewerkt

en: Raw HTML
nl_NL: Ruwe HTML

en: Read more
nl_NL: Lees meer

en: Read more about %s
nl_NL: Lees meer over %s

en: Reading progress bar
nl_NL: Leesvoortgangsbalk

en: Reading time
nl_NL: Leestijd

en: Ready to publish your first post?
nl_NL: Klaar om je eerste bericht te publiceren?

en: Recent comments
nl_NL: Recente reacties

en: Recent posts
nl_NL: Recente berichten

en: Recommended column type
nl_NL: Aanbevolen kolomtype

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
nl_NL: Aanbevolen lengte: 55 tekens. Standaard: Bericht-/pagina-uittreksel.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
nl_NL: Aanbevolen lengte: 95 tekens of minder. Standaard: Bericht-/paginatitel.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
nl_NL: Aanbevolen max_execution_time: 180 (of meer)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
nl_NL: Aanbevolen formaat: Groot. Standaard: Uitgelichte afbeelding.

en: Recommended upload_max_filesize
nl_NL: Aanbevolen upload_max_bestandsgrootte

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
nl_NL: Aanbevolen wp_memory_limit: 64M (of meer)

en: Redirect
nl_NL: Doorverwijzing

en: Redirect after (ms)
nl_NL: Doorverwijzen na (ms)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
nl_NL: Doorverwijzing wordt alleen geactiveerd na succesvolle formulierinzending.

en: Redirect to
nl_NL: Doorverwijzen naar

en: Redirect to admin area
nl_NL: Doorverwijzen naar beheerdersgebied

en: Redirect to custom authentication page
nl_NL: Doorverwijzen naar aangepaste authenticatiepagina

en: Redirect to product page
nl_NL: Doorverwijzen naar productpagina

en: Redirect to specific page
nl_NL: Doorverwijzen naar specifieke pagina

en: Redo
nl_NL: Opnieuw

en: Referrer
nl_NL: Verwijzer

en: Referrer URL
nl_NL: Verwijzende URL

en: Regenerate CSS files
nl_NL: CSS-bestanden opnieuw genereren

en: Regenerate code signatures
nl_NL: Codesignaturen opnieuw genereren

en: Regenerate code signatures whenever your WordPress salts (secret keys) change.
nl_NL: Genereer codesignaturen opnieuw wanneer je WordPress salts (geheime sleutels) veranderen.

en: Regenerate filter index
nl_NL: Filterindex opnieuw genereren

en: Register form
nl_NL: Registratieformulier

en: Registered
nl_NL: Geregistreerd

en: Registered sidebars
nl_NL: Geregistreerde zijbalken

en: Registration
nl_NL: Registratie

en: Regular expression to validate the input.
nl_NL: Reguliere expressie om de invoer te valideren.

en: Regular price typography
nl_NL: Reguliere prijs typografie

en: Rel attribute
nl_NL: Rel-attribuut

en: Related Posts
nl_NL: Gerelateerde berichten

en: Related posts
nl_NL: Gerelateerde berichten

en: Related products
nl_NL: Gerelateerde producten

en: Related videos from other channels
nl_NL: Gerelateerde video's van andere kanalen

en: Relation
nl_NL: Relatie

en: Reload
nl_NL: Herladen

en: Reload canvas
nl_NL: Canvas herladen

en: Remarkable
nl_NL: Opmerkelijk

en: Remember me
nl_NL: Onthoud mij

en: Remote
nl_NL: Extern

en: Remote playback
nl_NL: Afspelen op afstand

en: Remote templates
nl_NL: Externe sjablonen

en: Remove
nl_NL: Verwijderen

en: Remove all index jobs
nl_NL: Alle indextaken verwijderen

en: Remove attribute
nl_NL: Attribuut verwijderen

en: Remove billing fields
nl_NL: Facturatievelden verwijderen

en: Remove default margins
nl_NL: Verwijder standaardmarges

en: Remove file
nl_NL: Bestand verwijderen

en: Remove from favorites
nl_NL: Verwijderen uit favorieten

en: Remove from icon set
nl_NL: Verwijderen uit iconenset

en: Remove image
nl_NL: Afbeelding verwijderen

en: Remove selected
nl_NL: Selectie verwijderen

en: Remove shipping fields
nl_NL: Verzendvelden verwijderen

en: Removed
nl_NL: Verwijderd

en: Removed from cart
nl_NL: Verwijderd uit winkelwagen

en: Rename
nl_NL: Hernoemen

en: Rename images
nl_NL: Afbeeldingen hernoemen

en: Renamed
nl_NL: Hernoemd

en: Render
nl_NL: Renderen

en: Render dynamic data text on canvas
nl_NL: Render dynamische gegevenstekst op canvas

en: Render footer
nl_NL: Footer renderen

en: Render header
nl_NL: Header renderen

en: Render on the front-end without the div wrapper.
nl_NL: Renderen aan de voorkant zonder de div-wrapper.

en: Render popups
nl_NL: Popups renderen

en: Render with %s
nl_NL: Weergeven met %s

en: Render without wrapper
nl_NL: Renderen zonder wrapper

en: Rendered with %s
nl_NL: Weergegeven met %s

en: Repeat
nl_NL: Herhalen

en: Repeat-x
nl_NL: Herhaal-x

en: Repeat-y
nl_NL: Herhaal-y

en: Replace
nl_NL: Vervangen

en: Replace content
nl_NL: Inhoud vervangen

en: Replace element classes
nl_NL: Element-klassen vervangen

en: Replace image
nl_NL: Afbeelding vervangen

en: Replace with
nl_NL: Vervangen door

en: Replace with this string
nl_NL: Vervangen door deze tekenreeks

en: Reply
nl_NL: Beantwoorden

en: Reply to email address
nl_NL: Antwoorden naar e-mailadres

en: Request
nl_NL: Aanvraag

en: Request body
nl_NL: Inhoud verzoek

en: Request body type
nl_NL: Type verzoek

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Requires enabling of "%1$s" and/or "%2$s" permission.
nl_NL: Vereist het inschakelen van de “%1$s” en/of “%2$s” machtiging.

en: Resend activation email
nl_NL: Verstuur activatie e-mail opnieuw

en: Reset
nl_NL: Resetten

en: Reset Settings
nl_NL: Instellingen resetten

en: Reset all
nl_NL: Reset alles

en: Reset database table
nl_NL: Databasetabel resetten

en: Reset filters
nl_NL: Filters resetten

en: Reset password
nl_NL: Wachtwoord resetten

en: Reset styles
nl_NL: Stijlen resetten

en: Reset text after .. seconds
nl_NL: Tekst resetten na .. seconden

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
nl_NL: Het resetten van alle breekpunten verwijdert alle aangepaste breekpunten en zet alle standaard breekpunten terug.

en: Resize
nl_NL: Formaat wijzigen

en: Resolve all conflicts listed below to save your changes.
nl_NL: Los alle onderstaande conflicten op om je wijzigingen op te slaan.

en: Resolve all conflicts listed below, highlighted in red, to continue with importing those classes.
nl_NL: Los alle conflicten hieronder op, gemarkeerd in rood, om door te gaan met het importeren van die klassen.

en: Response
nl_NL: Reactie

en: Response path
nl_NL: Antwoordpad

en: Response settings
nl_NL: Reactie-instellingen

en: Responsive breakpoints
nl_NL: Responsieve breekpunten

en: Responsive control indicator
nl_NL: Responsieve controle-indicator

en: Restart
nl_NL: Opnieuw starten

en: Restore
nl_NL: Herstellen

en: Restore all
nl_NL: Alles herstellen

en: Restore icon
nl_NL: Pictogram herstellen

en: Restored
nl_NL: Hersteld

en: Result Count
nl_NL: Aantal resultaten

en: Results
nl_NL: Resultaten

en: Results for: %s
nl_NL: Resultaten voor: %s

en: Results per page
nl_NL: Resultaten per pagina

en: Return query parameters in PHP array. Learn more about the query parameters for %1$s, %2$s, %3$s
nl_NL: Geeft queryparameters terug in een PHP-array. Leer meer over de queryparameters voor %1$s, %2$s, %3$s

en: Reveal animation
nl_NL: Onthullingsanimatie

en: Reverse
nl_NL: Omkeren

en: Review
nl_NL: Recensie

en: Review all Code element (PHP & HTML), SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances.
nl_NL: Beoordeel alle Code-elementen (PHP & HTML), SVG-elementen (code), Query-editor en “echo”-tag instanties.

en: Review author
nl_NL: Recensent

en: Reviewed
nl_NL: Beoordeeld

en: Reviewed item name
nl_NL: Naam beoordeeld item

en: Reviewed item type
nl_NL: Type beoordeeld item

en: Revision applied
nl_NL: Revisie toegepast

en: Revision by
nl_NL: Revisie door

en: Revision deleted
nl_NL: Revisie verwijderd

en: Revision discarded
nl_NL: Revisie verworpen

en: Revisions
nl_NL: Revisies

en: Rewind
nl_NL: Terugspoelen

en: Rewind by drag
nl_NL: Terugspoelen door slepen

en: Ribbon
nl_NL: Lint

en: Rich Text
nl_NL: Opgemaakte tekst

en: Rich text
nl_NL: Tekst met Opmaak

en: Ridge
nl_NL: Richel

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Right to left
nl_NL: Van rechts naar links

en: Right with space
nl_NL: Rechts met spatie

en: Ripple
nl_NL: Rimpel

en: Role
nl_NL: Rol

en: Roles
nl_NL: Rollen

en: Root container margin
nl_NL: Hoofdcontainer marge

en: Root container padding
nl_NL: Hoofdcontainer opvulling

en: Root container width
nl_NL: Hoofdcontainer breedte

en: Rotate
nl_NL: Draaien

en: Rotate X
nl_NL: Roteren x

en: Rotate Y
nl_NL: Roteren y

en: Rotate Z
nl_NL: Roteren z

en: Round
nl_NL: Rond

en: Row
nl_NL: Rij

en: Row gap
nl_NL: Rijruimte

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Run only once
nl_NL: Slechts eenmaal uitvoeren

en: Run this interaction if the following conditions are met.
nl_NL: Voer deze interactie uit als aan de volgende voorwaarden wordt voldaan.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
nl_NL: Het uitvoeren van de %s detecteert eventuele verouderde Bricks-gegevens en werkt deze automatisch bij naar de nieuwste syntaxis.

en: SSL certificate
nl_NL: SSL-certificaat

en: SVG code
nl_NL: SVG-code

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
nl_NL: SVG-bestanden beschrijven afbeeldingen in XML-formaat en kunnen daarom schadelijke code bevatten. Met %s ingeschakeld zal Bricks proberen SVG-bestanden tijdens het uploaden te saneren.

en: SVG files not imported for security reasons.
nl_NL: SVG-bestanden niet geïmporteerd om veiligheidsredenen.

en: SVG logo: Set "Height" & "Width" in "px" value.
nl_NL: SVG-logo: Stel “Hoogte” & “Breedte” in “px” waarde in.

en: SVG uploads
nl_NL: SVG-uploads

en: Sale
nl_NL: Aanbieding

en: Sale price typography
nl_NL: Aanbiedingsprijs typografie

en: Sale!
nl_NL: Aanbieding!

en: Sample text
nl_NL: Voorbeeldtekst

en: Sanitization method
nl_NL: Saneringsmethode

en: Satellite
nl_NL: Satelliet

en: Saturation
nl_NL: Verzadiging

en: Saturday
nl_NL: Zaterdag

en: Save
nl_NL: Opslaan

en: Save %s data as Block editor data
nl_NL: Gegevens %s opslaan als gegevens van de blokbewerker

en: Save IP address
nl_NL: IP-adres opslaan

en: Save Settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Save Variables
nl_NL: Variabelen opslaan

en: Save as
nl_NL: Opslaan als

en: Save as component
nl_NL: Opslaan als component

en: Save as template
nl_NL: Opslaan als sjabloon

en: Save changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: Save draft
nl_NL: Concept opslaan

en: Save file
nl_NL: Bestand opslaan

en: Save form submissions in database
nl_NL: Formulierinzendingen opslaan in database

en: Save in custom directory
nl_NL: Opslaan in aangepaste map

en: Save in media library
nl_NL: Opslaan in mediabibliotheek

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
nl_NL: Bewaar mijn naam, e-mail en website in deze browser voor de volgende keer dat ik een reactie plaats.

en: Save new style
nl_NL: Nieuwe stijl opslaan

en: Save new title/permalink
nl_NL: Nieuwe titel/permalink opslaan

en: Save style
nl_NL: Stijl opslaan

en: Save submission
nl_NL: Inzending opslaan

en: Saved
nl_NL: Opgeslagen

en: Saved as template
nl_NL: Opgeslagen als sjabloon

en: Scale
nl_NL: Schaal

en: Scale X
nl_NL: Schalen x

en: Scale Y
nl_NL: Schalen y

en: Scale color
nl_NL: Schaalkleur

en: Scale down
nl_NL: Schaal omlaag

en: Scale length in px
nl_NL: Schaallengte in px

en: Scale type
nl_NL: Schaaltype

en: Scales
nl_NL: Weegschaal

en: Scan complete: %1$d orphaned elements found across %2$d posts.
nl_NL: Scan voltooid: %1$d verweesde elementen gevonden in %2$d berichten.

en: Scan your site for orphaned elements that may cause issues.
nl_NL: Scan je site op verweesde elementen die problemen kunnen veroorzaken.

en: Scanning your entire site. This may take a moment.
nl_NL: Je hele site wordt gescand. Dit kan even duren.

en: Schedule
nl_NL: Planning

en: Scope
nl_NL: Bereik

en: Screen reader label for the marker. Set for better accessibility.
nl_NL: Schermlezerlabel voor de marker. Stel in voor betere toegankelijkheid.

en: Screen width
nl_NL: Schermbreedte

en: Screenshots generated
nl_NL: Schermafbeeldingen gegenereerd

en: Scroll
nl_NL: Scrollen

en: Scroll offset
nl_NL: Scroll-offset

en: Scroll to
nl_NL: Scrollen naar

en: Scroll to notice
nl_NL: Naar melding scrollen

en: Scroll to top
nl_NL: Naar boven scrollen

en: Scroll to top of popup when popup opens.
nl_NL: Scroll naar de bovenkant van de popup wanneer deze opent.

en: Scroll to top when offcanvas opens.
nl_NL: Scroll naar boven wanneer offcanvas opent.

en: Scrolling background
nl_NL: Achtergrond bij scrollen

en: Scrolling box shadow
nl_NL: Box-schaduw bij scrollen

en: Scrolling text color
nl_NL: Tekstkleur bij scrollen

en: Search
nl_NL: Zoeken

en: Search ...
nl_NL: Zoeken ...

en: Search Custom Fonts
nl_NL: Aangepaste lettertypen zoeken

en: Search Template Bundles
nl_NL: Templatebundels zoeken

en: Search Template Tags
nl_NL: Templatetags zoeken

en: Search Templates
nl_NL: Templates zoeken

en: Search and replace label value.
nl_NL: Zoek en vervang labelwaarde.

en: Search background color
nl_NL: Zoekachtergrondkleur

en: Search border
nl_NL: Zoekrand

en: Search classes
nl_NL: Klassen zoeken

en: Search documentation
nl_NL: Zoek in documentatie

en: Search elements ..
nl_NL: Zoek elementen ..

en: Search for
nl_NL: Zoek naar

en: Search for posts, pages, or custom post types
nl_NL: Zoeken naar berichten, pagina's of aangepaste berichttypen

en: Search options
nl_NL: Zoekopties

en: Search or create post
nl_NL: Zoek of maak bericht

en: Search pages ..
nl_NL: Zoek pagina's ..

en: Search posts
nl_NL: Zoek in Berichten

en: Search posts/pages
nl_NL: Berichten/pagina's zoeken

en: Search results
nl_NL: Zoekresultaten

en: Search results for:
nl_NL: Zoekresultaten voor:

en: Search settings
nl_NL: Zoekinstellingen

en: Search site
nl_NL: Site doorzoeken

en: Search tag
nl_NL: Zoek tag

en: Search templates ..
nl_NL: Zoek sjablonen ..

en: Search term
nl_NL: Zoekterm

en: Search variable
nl_NL: Zoek variabele

en: Searching
nl_NL: Zoeken

en: Secondary
nl_NL: Secundair

en: Secondary color
nl_NL: Secundaire kleur

en: Section
nl_NL: Sectie

en: Security warning
nl_NL: Veiligheidswaarschuwing

en: Select
nl_NL: Selecteer

en: Select Color
nl_NL: Selecteer kleur

en: Select HTML tags
nl_NL: Selecteer HTML-tags

en: Select SVG Icons
nl_NL: Selecteer SVG-pictogrammen

en: Select a slide to show
nl_NL: Selecteer een dia om te tonen

en: Select a template or provide a custom text to show if this query doesn't return any results.
nl_NL: Selecteer een template of geef een aangepaste tekst op om weer te geven als deze query geen resultaten oplevert.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
nl_NL: Selecteer een themastijl of maak een nieuwe om je website (%s) te stylen.

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
nl_NL: Selecteer actie(s) die je wilt uitvoeren nadat het formulier succesvol is verzonden.

en: Select an icon library
nl_NL: Selecteer een pictogrammenbibliotheek

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
nl_NL: Selecteer en importeer je instellingen JSON-bestand vanaf je computer.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
nl_NL: Selecteer en importeer je sjabloon JSON/ZIP-bestand vanaf je computer.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
nl_NL: Selecteer een revisie om deze te bekijken. Klik op “Toepassen” om door te gaan met het bewerken van de geselecteerde revisie. Klik op “Verwijderen” om door te gaan met het bewerken van de huidige revisie.

en: Select archive term
nl_NL: Selecteer archiefterm

en: Select archive type
nl_NL: Selecteer archieftype

en: Select author
nl_NL: Selecteer auteur

en: Select classes
nl_NL: Lessen selecteren

en: Select color
nl_NL: Kleur selecteren

en: Select color palette
nl_NL: Selecteer kleurenpalet

en: Select condition
nl_NL: Selecteer voorwaarde

en: Select content type
nl_NL: Selecteer inhoudstype

en: Select dynamic data
nl_NL: Selecteer dynamische data

en: Select element structure
nl_NL: Selecteer elementstructuur

en: Select end date
nl_NL: Selecteer einddatum

en: Select file
nl_NL: Selecteer bestand

en: Select file(s) to import
nl_NL: Selecteer bestand(en) om te importeren

en: Select font file
nl_NL: Selecteer lettertypebestand

en: Select icon
nl_NL: Selecteer pictogram

en: Select icon library
nl_NL: Pictogrammenbibliotheek selecteren

en: Select icon set
nl_NL: Selecteer iconenset

en: Select image
nl_NL: Selecteer afbeelding

en: Select images
nl_NL: Selecteer afbeeldingen

en: Select individual
nl_NL: Selecteer individueel

en: Select items
nl_NL: Items selecteren

en: Select link type
nl_NL: Selecteer linktype

en: Select multiple images
nl_NL: Selecteer meerdere afbeeldingen

en: Select nav menu
nl_NL: Selecteer navigatiemenu

en: Select option
nl_NL: Selecteer optie

en: Select options
nl_NL: Selecteer opties

en: Select post
nl_NL: Selecteer bericht

en: Select post type
nl_NL: Selecteer berichttype

en: Select post types to edit with %s.
nl_NL: Selecteer berichttypen om te bewerken met %s.

en: Select post/page
nl_NL: Selecteer post/pagina

en: Select posts
nl_NL: Selecteer berichten

en: Select posts/pages
nl_NL: Berichten/pagina's selecteren

en: Select product type
nl_NL: Selecteer producttype

en: Select products
nl_NL: Selecteer producten

en: Select query loop
nl_NL: Selecteer query loop

en: Select shape
nl_NL: Vorm selecteren

en: Select smallest breakpoint that this video should play at. Preview on frontend.
nl_NL: Selecteer het kleinste breakpoint waarop deze video moet afspelen. Bekijk voorbeeld op de frontend.

en: Select sort
nl_NL: Selecteer sortering

en: Select start date
nl_NL: Selecteer startdatum

en: Select taxonomies
nl_NL: Selecteer taxonomieën

en: Select taxonomy
nl_NL: Selecteer taxonomie

en: Select template
nl_NL: Selecteer sjabloon

en: Select template tags
nl_NL: Selecteer sjabloontags

en: Select template to update
nl_NL: Selecteer sjabloon om bij te werken

en: Select template type
nl_NL: Selecteer sjabloontype

en: Select templates
nl_NL: Sjablonen selecteren

en: Select templates to exclude from remote template access.
nl_NL: Selecteer templates om uit te sluiten van externe templatetoegang.

en: Select term
nl_NL: Selecteer term

en: Select terms
nl_NL: Selecteer termen

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
nl_NL: Selecteer tekst op het canvas om deze op te maken. Om koppen, alinea's en afbeeldingen toe te voegen, gebruik je het “Rich Text” element.

en: Select the elements for which you want to remove the default margins.
nl_NL: Selecteer de elementen waarvan je de standaardmarges wilt verwijderen.

en: Select the node that you want to style inside the currently active element on the canvas.
nl_NL: Selecteer de node die je wilt stijlen binnen het momenteel actieve element op het canvas.

en: Select the query this filter should target.
nl_NL: Selecteer de query waarop dit filter gericht moet zijn.

en: Select the type of template you want to create:
nl_NL: Selecteer het type sjabloon dat je wilt maken:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
nl_NL: Selecteer het type inhoud dat je op het canvas wilt tonen en klik vervolgens op “VOORVERTONING TOEPASSEN” om de geselecteerde inhoud op het canvas weer te geven.

en: Select which post types can be edited using Bricks.
nl_NL: Selecteer welke berichttypes kunnen worden bewerkt met Bricks.

en: Select/enter unit
nl_NL: Selecteer/voer eenheid in

en: Select/upload font variation
nl_NL: Selecteer/upload lettertypevariatie

en: Selected
nl_NL: Geselecteerd

en: Selected classes
nl_NL: Geselecteerde klassen

en: Selected elements
nl_NL: Geselecteerde elementen

en: Selected field
nl_NL: Geselecteerd veld

en: Selected posts/pages will be accessible even when maintenance mode is active.
nl_NL: Geselecteerde berichten/pagina's zullen toegankelijk zijn, zelfs wanneer de onderhoudsmodus actief is.

en: Selected sidebar has no active widgets.
nl_NL: Geselecteerde sidebar heeft geen actieve widgets.

en: Selected variables
nl_NL: Geselecteerde variabelen

en: Selecting an element in the structure panel scrolls it into view on the canvas.
nl_NL: Het selecteren van een element in het structuurpaneel scrollt het in beeld op het canvas.

en: Selection
nl_NL: Selectie

en: Selector detector
nl_NL: Selector-detector

en: Selector exists
nl_NL: Selector bestaat

en: Self
nl_NL: Zelf

en: Semi Bold
nl_NL: Halfvet

en: Send
nl_NL: Verzenden

en: Send WordPress notification
nl_NL: WordPress-melding verzenden

en: Send an email to every newly registered user with an activation link that must be clicked to activate their account.
nl_NL: Stuur een e-mail naar elke nieuw geregistreerde gebruiker met een activeringslink waarop geklikt moet worden om hun account te activeren.

en: Send email to %s
nl_NL: E-mail sturen naar %s

en: Send to custom email address
nl_NL: Verzenden naar aangepast e-mailadres

en: Send to email address
nl_NL: Verzenden naar e-mailadres

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
nl_NL: Sendgrid API-sleutel vereist! Voeg sleutel toe in dashboard onder: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
nl_NL: Scheid trefwoorden met een komma. Helpt zoekmachines het onderwerp van een pagina te bepalen.

en: Separate value & label by ":".
nl_NL: Scheid waarde & label met “:”.

en: Separate values by comma.
nl_NL: Scheid waarden met een komma.

en: Separated by space. Without class dot.
nl_NL: Gescheiden door spaties. Zonder klassepunt.

en: Separator
nl_NL: Scheidingsteken

en: Separator color
nl_NL: Scheidingskleur

en: Server Environment
nl_NL: Serveromgeving

en: Server info
nl_NL: Serverinformatie

en: Server-side render not available
nl_NL: Server-side render niet beschikbaar

en: Service
nl_NL: Dienst

en: Session storage
nl_NL: Sessie-opslag

en: Set "Align items" under "Mobile menu" instead.
nl_NL: Stel “Items uitlijnen” in onder “Mobiel menu” in plaats daarvan.

en: Set "ID" on items above to open via anchor link.
nl_NL: Stel “ID” in op bovenstaande items om te openen via ankerlink.

en: Set "ID" on tab menu "Div" to open a tab via anchor link.
nl_NL: Stel “ID” in op tabmenu “Div” om een tab te openen via een ankerlink.

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
nl_NL: Stel “Icoon” in als video afspeelknop voor een betere gebruikerservaring.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
nl_NL: Stel de “Boven” waarde in om dit element “sticky” te maken.

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
nl_NL: Stel %s in per gebruikersrol. Om toegang voor een specifieke gebruiker te definiëren, bewerk je het gebruikersprofiel direct.

en: Set Unsplash API Key
nl_NL: Unsplash API-sleutel instellen

en: Set a specific height for your template manager thumbnails in the builder. Thumbnails exceeding this height auto-scroll on mouseover.
nl_NL: Stel een specifieke hoogte in voor je templatebeheerder-miniaturen in de builder. Miniaturen die deze hoogte overschrijden, scrollen automatisch bij muisover.

en: Set attribute
nl_NL: Attribuut instellen

en: Set clause name to be used as "Order by" parameter.
nl_NL: Stel de clausulenaam in die gebruikt wordt als “Sorteren op” parameter.

en: Set code execution capability for individual users by editing their user profile.
nl_NL: Stel de mogelijkheid tot code-uitvoering in voor individuele gebruikers door hun gebruikersprofiel te bewerken.

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
nl_NL: Stel voorwaarde(n) in om de geselecteerde themastijl toe te passen op je hele website of bepaalde gebieden.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
nl_NL: Stel voorwaarde(n) in om sjabloon op specifieke delen van je site te tonen.

en: Set conditions
nl_NL: Voorwaarden instellen

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
nl_NL: Stel een aangepaste linkbestemming in voor het logo van de bouwerwerkbalk.

en: Set for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
nl_NL: Stel in voor betere prestaties in de bouwer. Het gebruik van dynamische datatags zoals {cf_my_wordpress_field} is nog steeds mogelijk.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
nl_NL: Stel in voor betere prestaties als je geen jQuery-code ouder dan versie 1.9 gebruikt.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
nl_NL: Stel in voor betere prestaties als je geen embeds, zoals YouTube-video's, op je site gebruikt.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
nl_NL: Stel in voor betere prestaties als je geen emoji's op je site gebruikt.

en: Set for video SEO best practices via poster attribute on the video tag. If the source is Youtube or Vimeo, it will be used as preview image.
nl_NL: Ingesteld voor video SEO best practices via het poster-attribuut op de video-tag. Als de bron YouTube of Vimeo is, wordt het gebruikt als voorbeeldafbeelding.

en: Set globally under %s
nl_NL: Globaal ingesteld onder %s

en: Set if this element doesn't contain any descriptive text.
nl_NL: Stel in als dit element geen beschrijvende tekst bevat.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
nl_NL: Stel in als je geen Google Fonts gebruikt of als je Google Fonts hebt geüpload en zelf host als “Aangepaste lettertypen”.

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
nl_NL: Stel in als je problemen hebt met de ingebouwde lazy loading van Bricks.

en: Set if your dynamic data in AJAX popup is rendered incorrectly.
nl_NL: Stel dit in als je dynamische gegevens in AJAX-popup onjuist worden weergegeven.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
nl_NL: Stel individuele videospeler-besturingselementen in onder: Instellingen > Thema Stijlen > Element - Video

en: Set interactions for this popup.
nl_NL: Stel interacties in voor deze popup.

en: Set maximum number of form submissions that you want to store in the database.
nl_NL: Stel het maximale aantal formulierinzendingen in dat je in de database wilt opslaan.

en: Set number of columns on smaller breakpoints.
nl_NL: Stel het aantal kolommen in voor kleinere breekpunten.

en: Set only width generates 16:9 ratio videos.
nl_NL: Alleen breedte instellen genereert video's met een 16:9 verhouding.

en: Set options as %s
nl_NL: Stel opties in als %s

en: Set source image at base breakpoint to use main image as fallback image.
nl_NL: Stel de bronafbeelding in op het basisbreekpunt om de hoofdafbeelding als terugvalafbeelding te gebruiken.

en: Set template style
nl_NL: Templatestijl instellen

en: Set the builder language direction.
nl_NL: Stel de taalrichting van de bouwer in.

en: Set the builder language.
nl_NL: Stel de builder-taal in.

en: Set the default field value/content.
nl_NL: Stel de standaard veldwaarde/inhoud in.

en: Set the key you used for the offset. Example: limit = 20 set on query parameter, Page parameter is "skip", set this offset key as "limit". Clicking page 3 on the pagination element will generate the final URL as https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20
nl_NL: Stel de sleutel in die je hebt gebruikt voor de offset. Voorbeeld: limit = 20 ingesteld op query parameter, Pagina parameter is "skip", stel deze offset sleutel in als "limit". Door op pagina 3 te klikken op het paginatie element wordt de uiteindelijke URL gegenereerd als https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20

en: Set the required password under Settings > Template settings > Password protection for template-wide protection, or set an individual password directly for each post/page.
nl_NL: Stel het vereiste wachtwoord in onder Instellingen > Template-instellingen > Wachtwoordbeveiliging voor template-brede beveiliging, of stel een individueel wachtwoord direct in voor elke post/pagina.

en: Set the status of each element, native and custom, in the builder and frontend.
nl_NL: Stel de status in van elk element, zowel native als aangepast, in de builder en frontend.

en: Set to "0" to disable default animations.
nl_NL: Stel in op “0” om standaardanimaties uit te schakelen.

en: Set to "0s" to disable open/close animation.
nl_NL: Stel in op “0s” om open/sluit-animatie uit te schakelen.

en: Set to "50%" to scroll active element into center or "off" to disable auto-scroll.
nl_NL: Stel in op “50%” om het actieve element naar het midden te scrollen of “uit” om automatisch scrollen uit te schakelen.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
nl_NL: Stel in op “Vast” voor parallax-effect.

en: Set to 0 to disable caching. Default is 300 seconds (five minutes).
nl_NL: Stel in op 0 om caching uit te schakelen. De standaardwaarde is 300 seconden (vijf minuten).

en: Set to improve performance by caching query loops. This is particularly useful when your query loop arguments remain relatively unchanged. For optimal functionality, ensure that server object caching is enabled for persistent caching. Disable this setting if you experience any unexpected query results.
nl_NL: Ingesteld om de prestaties te verbeteren door query loops te cachen. Dit is vooral handig wanneer je query loop argumenten relatief ongewijzigd blijven. Zorg ervoor dat server object caching is ingeschakeld voor permanente caching voor optimale functionaliteit. Schakel deze instelling uit als je onverwachte queryresultaten ervaart.

en: Set to load %s in the builder to improve compatibility in older browsers. Not recommended to enable for modern browsers due to potential performance impact.
nl_NL: Stel in om %s in de bouwer te laden om de compatibiliteit in oudere browsers te verbeteren. Niet aanbevolen om in te schakelen voor moderne browsers vanwege mogelijke prestatie-impact.

en: Set to show the responsive indicator next to controls that can have different values at each breakpoint.
nl_NL: Stel in om de responsieve indicator te tonen naast besturingselementen die verschillende waarden kunnen hebben bij elk breekpunt.

en: Set up your own capabilities with the exact permissions you want to allow. Then assign it to specific user roles from the "Builder Access" dropdown below.
nl_NL: Stel je eigen mogelijkheden in met de exacte rechten die je wilt toestaan. Wijs ze vervolgens toe aan specifieke gebruikersrollen via het dropdown-menu “Builder-toegang” hieronder.

en: Set who can bypass maintenance mode. To grant bypass privileges to a specific user, modify the user's profile settings directly.
nl_NL: Stel in wie de onderhoudsmodus kan omzeilen. Om omzeilingsrechten aan een specifieke gebruiker toe te kennen, pas je de profielinstellingen van de gebruiker direct aan.

en: Sets direction to row
nl_NL: Stelt richting in op rij

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings imported
nl_NL: Instellingen geïmporteerd

en: Settings resetted
nl_NL: Instellingen gereset

en: Settings saved
nl_NL: Instellingen opgeslagen

en: Shape
nl_NL: Vorm

en: Shape Dividers
nl_NL: Vormverdelers

en: Shape dividers
nl_NL: Vormverdelers

en: Share on %s
nl_NL: Delen op %s

en: Share via
nl_NL: Delen via

en: Share via email
nl_NL: Delen via e-mail

en: Shop template
nl_NL: Winkel sjabloon

en: Shortcode content is empty
nl_NL: Shortcode-inhoud is leeg

en: Shortcuts
nl_NL: Sneltoetsen

en: Show
nl_NL: Tonen

en: Show After Grid
nl_NL: Toon na raster

en: Show Before Grid
nl_NL: Toon voor raster

en: Show again after .. hours
nl_NL: Opnieuw tonen na .. uur

en: Show all
nl_NL: Alles tonen

en: Show all fonts
nl_NL: Toon alle lettertypen

en: Show arrows
nl_NL: Pijlen tonen

en: Show artist
nl_NL: Toon artiest

en: Show at breakpoint
nl_NL: Tonen bij breekpunt

en: Show author
nl_NL: Toon auteur

en: Show avatar
nl_NL: Avatar weergeven

en: Show badge if product is less than .. days old.
nl_NL: Toon badge als het product minder dan .. dagen oud is.

en: Show bio
nl_NL: Bio weergeven

en: Show cart cross-sells
nl_NL: Toon winkelwagen cross-sells

en: Show count
nl_NL: Toon aantal

en: Show cross-sell products
nl_NL: Cross-sell producten tonen

en: Show custom element names
nl_NL: Toon aangepaste elementnamen

en: Show date
nl_NL: Toon datum

en: Show default element names
nl_NL: Toon standaard elementnamen

en: Show different images per breakpoint.
nl_NL: Toon verschillende afbeeldingen per breekpunt.

en: Show dots
nl_NL: Stippen tonen

en: Show dynamic data key in dropdown
nl_NL: Toon dynamische gegevenssleutel in dropdown

en: Show element
nl_NL: Toon element

en: Show empty
nl_NL: Toon leeg

en: Show empty stars
nl_NL: Toon lege sterren

en: Show empty terms
nl_NL: Lege termen tonen

en: Show excerpt
nl_NL: Toon samenvatting

en: Show favorites only
nl_NL: Toon alleen favorieten

en: Show featured image
nl_NL: Toon uitgelichte afbeelding

en: Show flags
nl_NL: Toon vlaggen

en: Show for class conflicts
nl_NL: Toon voor klassenconflicten

en: Show for new & conflicting classes
nl_NL: Toon voor nieuwe & conflicterende klassen

en: Show for new classes
nl_NL: Toon voor nieuwe klassen

en: Show friends' photos
nl_NL: Toon foto's van vrienden

en: Show fullscreen
nl_NL: Toon volledig scherm

en: Show if any value exists
nl_NL: Toon als er een waarde bestaat

en: Show if non-base breakpoint value exists
nl_NL: Toon als er een niet-basis breekpunt waarde bestaat

en: Show image
nl_NL: Afbeelding weergeven

en: Show info
nl_NL: Toon info

en: Show label
nl_NL: Label weergeven

en: Show labels
nl_NL: Toon labels

en: Show link to author posts
nl_NL: Link naar berichten van auteur weergeven

en: Show name
nl_NL: Naam weergeven

en: Show names
nl_NL: Toon namen

en: Show navigation
nl_NL: Toon navigatie

en: Show notice
nl_NL: Melding tonen

en: Show on all responsive controls
nl_NL: Toon op alle responsieve besturingselementen

en: Show on hover
nl_NL: Tonen bij hover

en: Show only active dropdown. Toggle on click. Inner dropdowns inherit multilevel.
nl_NL: Toon alleen actieve dropdown. Schakel in/uit bij klik. Binnenste dropdowns erven meerdere niveaus.

en: Show only featured
nl_NL: Toon alleen In de kijker

en: Show parent posts
nl_NL: Ouderbijdragen tonen

en: Show parent terms
nl_NL: Oudertermen tonen

en: Show password
nl_NL: Wachtwoord tonen

en: Show percentage
nl_NL: Percentage weergeven

en: Show popup
nl_NL: Toon popup

en: Show post type archive
nl_NL: Berichttype-archief tonen

en: Show products related
nl_NL: Toon gerelateerde producten

en: Show quantity input field in product loop
nl_NL: Toon aantal-invoerveld in productloop

en: Show query loop type
nl_NL: Toon query-lustype

en: Show required asterisk
nl_NL: Toon verplicht sterretje

en: Show tabs
nl_NL: Tabs weergeven

en: Show taxonomy
nl_NL: Taxonomie tonen

en: Show tips
nl_NL: Toon tips

en: Show title
nl_NL: Toon titel

en: Show under
nl_NL: Weergeven onder

en: Show up-sell products
nl_NL: Up-sell producten tonen

en: Shows when popup content is fetched via AJAX.
nl_NL: Wordt weergegeven wanneer popup-inhoud wordt opgehaald via AJAX.

en: Shows when using infinite scroll, load more interaction, AJAX pagination.
nl_NL: Wordt getoond bij gebruik van oneindige scroll, laad meer interactie, AJAX-paginering.

en: Shuffle
nl_NL: Willekeurige volgorde

en: Sidebar
nl_NL: Zijbalk

en: Sidebar deleted.
nl_NL: Zijbalk verwijderd.

en: Sidebar name *
nl_NL: Naam zijbalk *

en: Sidebars
nl_NL: Zijbalken

en: Sign all
nl_NL: Alles ondertekenen

en: Sign code
nl_NL: Code ondertekenen

en: Simple
nl_NL: Eenvoudig

en: Simple product
nl_NL: Eenvoudig product

en: Single product template
nl_NL: Single product sjabloon

en: Site Address
nl_NL: Site-adres

en: Site URL
nl_NL: Site-URL

en: Site background
nl_NL: Site achtergrond

en: Site border
nl_NL: Site rand

en: Site title
nl_NL: Sitetitel

en: Size
nl_NL: Grootte

en: Size - Default
nl_NL: Grootte - standaard

en: Size - Extra Large
nl_NL: Grootte - extra groot

en: Size - Large
nl_NL: Grootte - groot

en: Size - Medium
nl_NL: Grootte - medium

en: Size - Small
nl_NL: Grootte - klein

en: Sizing
nl_NL: Afmetingen

en: Skew
nl_NL: Scheeftrekken

en: Skew X
nl_NL: Scheeftrekken x

en: Skew Y
nl_NL: Scheeftrekken y

en: Skillful
nl_NL: Bekwaam

en: Skip
nl_NL: Overslaan

en: Skip & Deactivate
nl_NL: Overslaan & deactiveren

en: Skip class import
nl_NL: Klassenimport overslaan

en: Skip to footer
nl_NL: Ga naar voettekst

en: Skip to main content
nl_NL: Ga naar hoofdinhoud

en: Slide
nl_NL: Schuiven

en: Slide from left
nl_NL: Schuif van links

en: Slide from right
nl_NL: Schuif van rechts

en: Slide up after
nl_NL: Omhoog schuiven na

en: Slider
nl_NL: Schuifregelaar

en: Slides
nl_NL: Dia's

en: Slow
nl_NL: Langzaam

en: Small
nl_NL: Klein

en: Small header
nl_NL: Kleine header

en: Smooth scroll
nl_NL: Vloeiend scrollen

en: Snapping elements selector
nl_NL: Selector voor snappende elementen

en: Social Sharing
nl_NL: Sociaal delen

en: Solid
nl_NL: Effen

en: Something went wrong.
nl_NL: Er is iets misgegaan.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
nl_NL: Sorry, er is geen site-URL opgegeven.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
nl_NL: Sorry, we konden je niet inschrijven.

en: Sort
nl_NL: Sorteren

en: Sort by
nl_NL: Sorteren op

en: Sort by average rating
nl_NL: Sorteer op gemiddelde beoordeling

en: Sort by latest
nl_NL: Sorteer op nieuwste

en: Sort by options
nl_NL: Sorteeropties

en: Sort by popularity
nl_NL: Sorteer op populariteit

en: Sort by price: high to low
nl_NL: Sorteer op prijs: hoog naar laag

en: Sort by price: low to high
nl_NL: Sorteer op prijs: laag naar hoog

en: Sort options
nl_NL: Opties sorteren

en: Source
nl_NL: Bron

en: Sources
nl_NL: Bronnen

en: Space
nl_NL: Ruimte

en: Space around
nl_NL: Ruimte rondom

en: Space between
nl_NL: Ruimte tussen

en: Space between header and footer.
nl_NL: Ruimte tussen header en footer.

en: Space evenly
nl_NL: Gelijkmatig verdeeld

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
nl_NL: Door spaties gescheiden lijst van CSS-klassen om toe te voegen aan de <body> tag van deze pagina.

en: Spacing
nl_NL: Tussenruimte

en: Spam protection
nl_NL: Spambescherming

en: Speed
nl_NL: Snelheid

en: Speed in ms
nl_NL: Snelheid in ms

en: Spellcheck
nl_NL: Spellingcontrole

en: Spread
nl_NL: Spreiding

en: Square
nl_NL: Vierkant

en: Standard
nl_NL: Standaard

en: Standard fonts
nl_NL: Standaard lettertypen

en: Star color
nl_NL: Sterkleur

en: Stars
nl_NL: Sterren

en: Start animation
nl_NL: Animatie starten

en: Start autoplay
nl_NL: Start automatisch afspelen

en: Start date
nl_NL: Startdatum

en: Start delay in ms
nl_NL: Startvertraging in ms

en: Start display at breakpoint
nl_NL: Begin weergave bij breekpunt

en: Start index
nl_NL: Startindex

en: Start play at
nl_NL: Start afspelen bij

en: Start time
nl_NL: Starttijd

en: Starting angle in º
nl_NL: Starthoek in º

en: Static
nl_NL: Statisch

en: Static dropdown content always toggles on click, not hover.
nl_NL: Statische dropdown-inhoud schakelt altijd in/uit bij klikken, niet bij hover.

en: Status bar
nl_NL: Statusbalk

en: Statuses
nl_NL: Statussen

en: Step
nl_NL: Stap

en: Sticky header
nl_NL: Vastgezette header

en: Sticky on scroll
nl_NL: Vastgezet bij scrollen

en: Stock
nl_NL: Voorraad

en: Stock management not enabled for this product.
nl_NL: Voorraadbeheer niet ingeschakeld voor dit product.

en: Stop on last slide
nl_NL: Stoppen bij laatste slide

en: Street View Control
nl_NL: Streetview-bediening

en: Stretch
nl_NL: Uitrekken

en: Strike
nl_NL: Doorhalen

en: Strikethrough
nl_NL: Doorhalen

en: Strings
nl_NL: Tekstregels

en: Stroke
nl_NL: Streep

en: Stroke #2
nl_NL: Streep #2

en: Stroke color
nl_NL: Lijnkleur

en: Stroke width
nl_NL: Lijndikte

en: Structure
nl_NL: Structuur

en: Structure panel
nl_NL: Structuurpaneel

en: Stunning
nl_NL: Verbluffend

en: Style
nl_NL: Stijl

en: Style notices globally under Settings > Theme Styles > WooCommerce - Notice.
nl_NL: Stijl meldingen globaal onder Instellingen > Themastyling > WooCommerce - Melding.

en: Style saved
nl_NL: Stijl opgeslagen

en: Styles
nl_NL: Stijlen

en: Stylesheets (default)
nl_NL: Stylesheets (standaard)

en: Sub menu
nl_NL: Submenu

en: Sub menu, mega menu, or multilevel area.
nl_NL: Submenu, mega menu of multi-level gebied.

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
nl_NL: Verzenden mislukt. Laad de pagina opnieuw en probeer het formulier opnieuw te verzenden.

en: Submit
nl_NL: Verzenden

en: Submit & Deactivate
nl_NL: Versturen & deactiveren

en: Submit Comment
nl_NL: Reactie plaatsen

en: Submit button
nl_NL: Verzendknop

en: Subtitle
nl_NL: Ondertitel

en: Subtitle goes here
nl_NL: Ondertitel komt hier

en: Subtitle typography
nl_NL: Ondertitel typografie

en: Subtitles typography
nl_NL: Ondertitels typografie

en: Subtotal
nl_NL: Subtotaal

en: Success
nl_NL: Succes

en: Success color
nl_NL: Succeskleur

en: Success message
nl_NL: Succesbericht

en: Successful
nl_NL: Geslaagd

en: Successfully removed %1$d orphaned elements across %2$d posts.
nl_NL: Succesvol %1$d verweesde elementen verwijderd in %2$d berichten.

en: Suffix
nl_NL: Achtervoegsel

en: Suffix block
nl_NL: Suffix-blok

en: Sunday
nl_NL: Zondag

en: Superb
nl_NL: Subliem

en: Supported field types
nl_NL: Ondersteunde veldtypes

en: Supported filters
nl_NL: Ondersteunde filters

en: Suppress PHP errors
nl_NL: PHP-fouten onderdrukken

en: Sure thing
nl_NL: Natuurlijk

en: Sure?
nl_NL: Zeker weten?

en: Swatch type
nl_NL: Staaltype

en: Sweet
nl_NL: Super

en: Switch
nl_NL: Schakelen

en: Sync fonts
nl_NL: Lettertypen synchroniseren

en: Sync global classes
nl_NL: Synchroniseer globale klassen

en: Sync with query
nl_NL: Synchroniseren met query

en: System Information
nl_NL: Systeeminformatie

en: TIME
nl_NL: TIJD

en: Tab content
nl_NL: Tabinhoud

en: Tab menu
nl_NL: Tabmenu

en: Table
nl_NL: Tabel

en: Table background
nl_NL: Tabelachtergrond

en: Table border
nl_NL: Tabelrand

en: Table box shadow
nl_NL: Tabel-schaduw

en: Table of contents
nl_NL: Inhoudsopgave

en: Tablet portrait
nl_NL: Tablet portret

en: Tag cloud
nl_NL: Tag-cloud

en: Take over
nl_NL: Overnemen

en: Target
nl_NL: Doel

en: Target a "CSS selector" on "Hide popup", but not a popup directly! As this action runs after the popup has been closed.
nl_NL: Richt je op een “CSS-selector” bij “Verberg popup”, maar niet direct op een popup! Deze actie wordt uitgevoerd nadat de popup is gesloten.

en: Target form selector
nl_NL: Doelformulier-selector

en: Target interaction ID
nl_NL: Doel-interactie-ID

en: Target query
nl_NL: Doelquery

en: Target query has not been set. Without connecting a filter to a query, the filter has no effect.
nl_NL: Doelquery is niet ingesteld. Zonder een filter aan een query te koppelen, heeft het filter geen effect.

en: Taxonomies
nl_NL: Taxonomieën

en: Taxonomies related posts must have in common.
nl_NL: Taxonomieën die gerelateerde berichten gemeen moeten hebben.

en: Taxonomy
nl_NL: Taxonomie

en: Taxonomy query
nl_NL: Taxonomie-query

en: Taxonomy slug
nl_NL: Taxonomie slug

en: Team Members
nl_NL: Teamleden

en: Team member
nl_NL: Teamlid

en: Team members
nl_NL: Teamleden

en: Telephone
nl_NL: Telefoon

en: Template & post password
nl_NL: Template- & postwachtwoord

en: Template Bundle
nl_NL: Templatebundel

en: Template Bundles
nl_NL: Templatebundels

en: Template Tag
nl_NL: Templatetag

en: Template Tags
nl_NL: Templatetags

en: Template bundle
nl_NL: Templatebundel

en: Template created
nl_NL: Template aangemaakt

en: Template deleted
nl_NL: Template verwijderd

en: Template has not been published.
nl_NL: Template is niet gepubliceerd.

en: Template imported
nl_NL: Template geïmporteerd

en: Template insert failed: This template has no data
nl_NL: Invoegen van template mislukt: Dit template bevat geen gegevens

en: Template inserted
nl_NL: Template ingevoegd

en: Template manager thumbnail height
nl_NL: Hoogte van miniatuur in templatebeheer

en: Template overridden
nl_NL: Template overschreven

en: Template password
nl_NL: Templatewachtwoord

en: Template saved
nl_NL: Template opgeslagen

en: Template screenshot generation is disabled.
nl_NL: Genereren van templatescreenshots is uitgeschakeld.

en: Template screenshots
nl_NL: Templatescreenshots

en: Template screenshots deleted
nl_NL: Templatescreenshots verwijderd

en: Template settings
nl_NL: Template-instellingen

en: Template tag
nl_NL: Templatetag

en: Template tags
nl_NL: Templatetags

en: Template thumbnail column
nl_NL: Kolom voor templateminiatuur

en: Template title
nl_NL: Templatetitel

en: Template type
nl_NL: Sjabloontype

en: Term archive URL
nl_NL: Term archief URL

en: Term count
nl_NL: Term aantal

en: Term description
nl_NL: Termbeschrijving

en: Term group
nl_NL: Termijn groep

en: Term id
nl_NL: Term-ID

en: Term meta
nl_NL: Term metadata

en: Term name
nl_NL: Termnaam

en: Term taxonomy ID
nl_NL: Term taxonomie ID

en: Term taxonomy slug
nl_NL: Term taxonomie slug

en: Terms
nl_NL: Voorwaarden

en: Terrain
nl_NL: Terrein

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text align
nl_NL: Tekstuitlijning

en: Text block
nl_NL: Tekstblok

en: Text color
nl_NL: Tekstkleur

en: Text decoration
nl_NL: Tekstdecoratie

en: Text editor
nl_NL: Tekstbewerker

en: Text link
nl_NL: Tekstlink

en: Text list
nl_NL: Tekstlijst

en: Text padding
nl_NL: Tekstopvulling

en: Text shadow
nl_NL: Tekstschaduw

en: Text to display when hovering over the field.
nl_NL: Tekst die wordt weergegeven als je met de muis over het veld beweegt.

en: Text transform
nl_NL: Teksttransformatie

en: Text wrap
nl_NL: Tekstomloop

en: Textarea
nl_NL: Tekstvak

en: Thank you
nl_NL: Bedankt

en: Thank you for your message
nl_NL: Bedankt voor je bericht

en: The "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce setting must also be active.
nl_NL: De “AJAX toevoegen aan winkelwagen-knoppen op archieven inschakelen” WooCommerce-instelling moet ook actief zijn.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
nl_NL: De “Functies”-artikelen behandelen onderwerpen zoals de Unsplash-integratie, aangepaste code (CSS & JS), gradiënten, zijbalken, vormverdelers, globale elementen, enz.

en: The URL to send the form data to.
nl_NL: De URL waarnaar de formuliergegevens moeten worden verzonden.

en: The active theme has no sidebars defined.
nl_NL: Het actieve thema heeft geen sidebars gedefinieerd.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
nl_NL: De aangepaste videospeler is alleen van toepassing op 'Media' of 'Bestand URL' videobron.

en: The dynamic data is empty.
nl_NL: De dynamische gegevens zijn leeg.

en: The executed code will run on your site! Only add code that you consider safe.
nl_NL: De uitgevoerde code zal op je site draaien! Voeg alleen code toe die je als veilig beschouwt.

en: The field "%s" exceeds the allowed maximum length of %2$d characters.
nl_NL: Het veld “%s” overschrijdt de toegestane maximale lengte van %%2$d tekens.

en: The following classes have been modified by the user below since your last save. Accept or discard those changes to continue your save.
nl_NL: De volgende klassen zijn gewijzigd door de onderstaande gebruiker sinds je laatste opslag. Accepteer of verwerp deze wijzigingen om door te gaan met opslaan.

en: The form is not rendered if the current user is lacking the required capability.
nl_NL: Het formulier wordt niet weergegeven als de huidige gebruiker niet over de vereiste capaciteiten beschikt.

en: The full URL of the API endpoint you want to retrieve data.
nl_NL: De volledige URL van het API eindpunt waarmee je gegevens wilt ophalen.

en: The query element doesn't exist.
nl_NL: Het query-element bestaat niet.

en: The query filter database is outdated. Please click "Regenerate filter index" button to update it.
nl_NL: De query-filterdatabase is verouderd. Klik op de knop “Filterindex opnieuw genereren” om deze bij te werken.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
nl_NL: De site waarvan je sjablonen opvraagt heeft de toegang tot hun sjablonen uitgeschakeld.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
nl_NL: De site waarvan je sjablonen opvraagt vereist een wachtwoord voor externe sjablonen.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
nl_NL: De ingevoerde stijlnaam bestaat al. Kies een andere naam.

en: The value is automatically populated based on the font-size in percentage that you have set under Theme Styles > Typography > HTML: font-size. For an HTML font-size of 100%, the value is 16, if the HTML font-size is 62.5%, the value is 10, and so on. If left empty, your fluid typography unit will be "px" instead of "rem".
nl_NL: De waarde wordt automatisch ingevuld op basis van de lettergrootte in percentage die je hebt ingesteld onder Thema Stijlen > Typografie > HTML: lettergrootte. Voor een HTML font-size van 100% is de waarde 16, als de HTML font-size 62,5% is, is de waarde 10, enzovoort. Als je deze waarde leeg laat, is de eenheid voor vloeibare typografie "px" in plaats van "rem".

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
nl_NL: De video <iframe> wordt lazy loaded na het klikken op de voorbeeldafbeelding.

en: The webhook endpoint(s) to send the submitted form data to.
nl_NL: Het webhook-eindpunt(en) om de ingediende formuliergegevens naar te verzenden.

en: Theme
nl_NL: Thema

en: Theme Information
nl_NL: Thema-informatie

en: Theme Style
nl_NL: Themasatijl

en: Theme Styles
nl_NL: Themastijlen

en: Theme author
nl_NL: Thema-auteur

en: Theme author URI
nl_NL: Thema-auteur URI

en: Theme is child theme
nl_NL: Thema is kindthema

en: Theme name
nl_NL: Themanaam

en: Theme style created
nl_NL: Themastijl aangemaakt

en: Theme style deleted
nl_NL: Themastijl verwijderd

en: Theme styles
nl_NL: Themastijlen

en: Theme version
nl_NL: Themaversie

en: There is an "Activation status" column under "Users", where you can manually set the status to active/inactive and resend the activation email.
nl_NL: Er is een kolom "Activeringsstatus" onder "Gebruikers", waar je handmatig de status op actief/inactief kunt zetten en de activeringsmail opnieuw kunt versturen.

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
nl_NL: Er is een automatische opslag die recenter is dan de versie die je momenteel bekijkt.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
nl_NL: Er is geen samenvatting omdat dit een beveiligd bericht is.

en: These parameters will be added to the API request URL.
nl_NL: Deze parameters worden toegevoegd aan de URL van het API-verzoek.

en: These styles also apply to all Gutenberg captions.
nl_NL: Deze stijlen zijn ook van toepassing op alle Gutenberg-bijschriften.

en: These styles will also apply to all Gutenberg captions.
nl_NL: Deze stijlen zijn ook van toepassing op alle Gutenberg-bijschriften.

en: Thin
nl_NL: Dun

en: This %s component is not enabled for use in the block editor. Ask your site administrator to enable this component for use in the block editor.
nl_NL: Deze %s component is niet ingeschakeld voor gebruik in de block editor. Vraag je sitebeheerder om deze component in te schakelen voor gebruik in de block editor.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
nl_NL: Deze inhoud is beveiligd met een wachtwoord. Voer hieronder je wachtwoord in om het te bekijken:

en: This data will be used in your query.
nl_NL: Deze gegevens worden gebruikt in je query.

en: This dataset has unsaved changes
nl_NL: Deze dataset heeft niet-opgeslagen wijzigingen

en: This element works alongside a "Map" element when "Sync with query" has been set. An invisible <template> node is generated that stores location data. Allowing the map to retrieve and display markers dynamically.
nl_NL: Dit element werkt samen met een “Kaart” element wanneer “Synchroniseren met query” is ingesteld. Er wordt een onzichtbaar <template> knooppunt gegenereerd dat locatiegegevens opslaat. Hierdoor kan de kaart dynamisch markeringen ophalen en weergeven.

en: This feature affects all new user registrations, not just those submitted via the Form element.
nl_NL: Deze functie is van invloed op alle nieuwe gebruikersregistraties, niet alleen op de registraties die via het Formulier-element worden verzonden.

en: This icon set is currently disabled and hidden from the icon dropdown menu. However, any existing icons from this set will still display on your site.
nl_NL: Deze pictogramset is momenteel uitgeschakeld en verborgen in het pictogram-keuzemenu. Bestaande pictogrammen uit deze set worden echter nog steeds op je site weergegeven.

en: This is an experimental feature. Query filters and components are not supported when using API requests.
nl_NL: Dit is een experimentele functie. Query filters en componenten worden niet ondersteund bij het gebruik van API-verzoeken.

en: This page is built with %s.
nl_NL: Deze pagina is gebouwd met %s.

en: This post has no %s terms.
nl_NL: Dit bericht heeft geen %s termen.

en: This post has no related posts.
nl_NL: Dit bericht heeft geen gerelateerde berichten.

en: This post is already being edited.
nl_NL: Deze post wordt al bewerkt.

en: This query type doesn't support pagination.
nl_NL: Dit querytype ondersteunt geen paginering.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
nl_NL: Dit sjabloon bevat een kleurenpalet. Wil je het importeren?

en: This template contains color palettes. Would you like to import them?
nl_NL: Dit sjabloon bevat kleurenpaletten. Wil je ze importeren?

en: This template contains global variables. Would you like to import them?
nl_NL: Dit sjabloon bevat globale variabelen. Wil je ze importeren?

en: This template contains the following theme styles. Would you like to import them?
nl_NL: Dit sjabloon bevat de volgende themastijlen. Wil je ze importeren?

en: This template is currently not rendered on pages that meet the template conditions as no password has been set.
nl_NL: Dit sjabloon wordt momenteel niet weergegeven op pagina's die voldoen aan de sjabloonvoorwaarden omdat er geen wachtwoord is ingesteld.

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
nl_NL: Dit sjabloontype wordt automatisch weergegeven op de juiste pagina.

en: This text is displayed when the "Registration privacy policy" text is filled in WooCommerce.
nl_NL: Deze tekst wordt weergegeven wanneer de “Privacybeleid bij registratie” tekst is ingevuld in WooCommerce.

en: This text is displayed when the "When creating an account, send the new user a link to set their password" option is enabled in WooCommerce.
nl_NL: Deze tekst wordt weergegeven wanneer de optie “Bij het aanmaken van een account de nieuwe gebruiker een link sturen om hun wachtwoord in te stellen” is ingeschakeld in WooCommerce.

en: This user role has %s capability, and therefore full builder access. Effectively overriding this setting.
nl_NL: Deze gebruikersrol heeft de %s mogelijkheid en daardoor volledige builder-toegang. Dit overschrijft effectief deze instelling.

en: Thousand separator
nl_NL: Scheidingsteken duizendtallen

en: Thumb
nl_NL: Thumbnail

en: Thumbnail
nl_NL: Miniatuur

en: Thumbnail navigation
nl_NL: Miniatuurnavigatie

en: Thumbnail size
nl_NL: Miniatuurformaat

en: Thursday
nl_NL: Donderdag

en: Tick if this popup is for WooCommerce Quick View.
nl_NL: Vink aan als deze popup voor WooCommerce Snelle Weergave is.

en: Tick if you do not display any post meta fields. Reduce additional queries.
nl_NL: Vink aan als je geen metavelden van berichten weergeeft. Extra zoekopdrachten verminderen.

en: Tick if you do not display any taxonomy terms. Reduce additional queries.
nl_NL: Vink aan als je geen taxonomietermen weergeeft. Extra zoekopdrachten verminderen.

en: Tick if you do not need pagination, load more or infinite scroll. Performance boost.
nl_NL: Vink aan als je geen paginering, meer laden of oneindig scrollen nodig hebt. Prestatieverbetering.

en: Tilt
nl_NL: Kantelen

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
nl_NL: Tijd in minuten dat het willekeurige seed geldig blijft. Voorkom dubbele posts bij gebruik van willekeurige volgorde.

en: Time zone
nl_NL: Tijdzone

en: Timeline
nl_NL: Tijdlijn

en: Timezone
nl_NL: Tijdzone

en: Timing function
nl_NL: Timingfunctie

en: Title
nl_NL: Titel

en: Title Tag
nl_NL: Titel-tag

en: Title margin
nl_NL: Titelmarge

en: Title tag
nl_NL: Titeltag

en: Title typography
nl_NL: Titel typografie

en: To add decorative text, but not user input. Runs through %s.
nl_NL: Om decoratieve tekst toe te voegen, maar geen gebruikersinvoer. Wordt verwerkt door %s.

en: To distinguish markers in the builder.
nl_NL: Markeringen in de bouwer onderscheiden.

en: To ensure showing a marker please provide the latitude and longitude, separated by comma.
nl_NL: Om ervoor te zorgen dat er een markering wordt weergegeven, geef de breedtegraad en lengtegraad op, gescheiden door een komma.

en: To select a default value you have to first connect this property with the select control.
nl_NL: Om een standaardwaarde te selecteren moet je deze eigenschap eerst verbinden met het select-besturingselement.

en: To trigger the interaction when 50%% of the element is in the viewport, set the rootMargin to %s.
nl_NL: Om de interactie te triggeren wanneer 50%% van het element in de viewport is, stel je de rootMargin in op %s.

en: Toggle
nl_NL: Schakelen

en: Toggle attribute
nl_NL: Attribuut schakelen

en: Toggle controls
nl_NL: Bedieningselementen in-/uitschakelen

en: Toggle coupon form
nl_NL: Couponformulier in-/uitklappen

en: Toggle dropdown
nl_NL: Dropdown in-/uitklappen

en: Toggle login form
nl_NL: Inlogformulier in-/uitklappen

en: Toggle mini cart
nl_NL: Mini winkelwagen in-/uitklappen

en: Toggle offcanvas
nl_NL: Offcanvas schakelen

en: Toggle on
nl_NL: In-/uitschakelen bij

en: Toggle search
nl_NL: Zoeken in-/uitschakelen

en: Toggle width
nl_NL: Toggle-breedte

en: Toggleable form
nl_NL: Uitklapbaar formulier

en: Toolbar
nl_NL: Werkbalk

en: Toolbar logo link
nl_NL: Werkbalk logo link

en: Top / Start
nl_NL: Boven / begin

en: Top center
nl_NL: Midden boven

en: Top left
nl_NL: Linksboven

en: Top level
nl_NL: Bovenste niveau

en: Top level terms only
nl_NL: Alleen termen op hoogste niveau

en: Top right
nl_NL: Rechtsboven

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total items path
nl_NL: Totaal aantal items pad

en: Total jobs
nl_NL: Totaal aantal taken

en: Track color
nl_NL: Trackkleur

en: Track resize
nl_NL: Het formaat van het spoor wijzigen

en: Transform
nl_NL: Transformeren

en: Transform origin
nl_NL: Transform oorsprong

en: Transition
nl_NL: Overgang

en: Translate X
nl_NL: Verplaatsen x

en: Translate Y
nl_NL: Verplaatsen y

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
nl_NL[0]: %s reactie
nl_NL[1]: %s reacties

en: Transparency
nl_NL: Transparantie

en: Trash
nl_NL: Prullenbak

en: Trash is empty
nl_NL: Prullenbak is leeg

en: Triangle
nl_NL: Driehoek

en: Triangle concave
nl_NL: Driehoek concaaf

en: Triangle convex
nl_NL: Driehoek convex

en: Triangle double
nl_NL: Dubbele driehoek

en: Trigger "register_new_user" action to send WordPress notification. %s
nl_NL: Activeer “register_new_user” actie om WordPress-melding te verzenden. %s

en: True
nl_NL: Waar

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
nl_NL: TrueType Font: Ongecomprimeerde lettertype-data, maar gedeeltelijke IE9+ ondersteuning.

en: Tuesday
nl_NL: Dinsdag

en: Type keyword, hit enter.
nl_NL: Type trefwoord, druk op enter.

en: Type name, hit enter
nl_NL: Typ naam, druk op enter

en: Type scale ratio
nl_NL: Type schaalverhouding

en: Type speed in ms
nl_NL: Typsnelheid in ms

en: Type to search
nl_NL: Typ om te zoeken

en: Type to search for ..
nl_NL: Typ om te zoeken ..

en: Typography
nl_NL: Typografie

en: Typography active
nl_NL: Typografie actief

en: URL parameter
nl_NL: URL-parameter

en: URL parameters
nl_NL: URL-parameters

en: URL redirect to after applying the filter. Leave it empty if not intended to.
nl_NL: URL-omleiding na toepassing van het filter. Laat leeg indien niet gewenst.

en: Unable to calculate total pages for offset pagination. Items per page not found for element "%s".
nl_NL: Kan totaal aantal pagina's voor offset paginering niet berekenen. Items per pagina niet gevonden voor element "%s".

en: Unable to determine items per page for offset pagination. Check offset key settings.
nl_NL: Kan aantal items per pagina voor offset paginering niet bepalen. Controleer de instellingen van de offset-toets.

en: Unable to fix corrupted filter element database
nl_NL: Kan de beschadigde database van filterelementen niet repareren

en: Uncategorized
nl_NL: Ongecategoriseerd

en: Unconnected
nl_NL: Niet verbonden

en: Unconnected properties detected. Edit your component or any of its children to connect your properties to a specific setting.
nl_NL: Niet-verbonden eigenschappen gedetecteerd. Bewerk je component of een van de onderliggende elementen om je eigenschappen te verbinden met een specifieke instelling.

en: Underline
nl_NL: Onderstrepen

en: Understanding the layout
nl_NL: De lay-out begrijpen

en: Undo
nl_NL: Ongedaan maken

en: Unique lightbox identifier
nl_NL: Unieke lichtbak identificatie

en: Unknown
nl_NL: Onbekend

en: Unlimited websites
nl_NL: Onbeperkt aantal websites

en: Unlink
nl_NL: Ontkoppelen

en: Unlink component
nl_NL: Component ontkoppelen

en: Unlinked
nl_NL: Ontkoppeld

en: Unlock
nl_NL: Ontgrendelen

en: Unlock password protection
nl_NL: Wachtwoordbeveiliging ontgrendelen

en: Unlocked
nl_NL: Ontgrendeld

en: Unordered list
nl_NL: Ongeordende lijst

en: Unpin
nl_NL: Losmaken

en: Unpinned
nl_NL: Losgemaakt

en: Unsigned code
nl_NL: Ongesigneerde code

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
nl_NL: Unsplash API-sleutel vereist! Voeg sleutel toe in dashboard onder: %s

en: Unused elements
nl_NL: Ongebruikte elementen

en: Unused on this page
nl_NL: Ongebruikt op deze pagina

en: Unused on this site
nl_NL: Ongebruikt op deze site

en: Unwrap
nl_NL: Uitpakken

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Update Template Bundle
nl_NL: Templatebundel bijwerken

en: Update Template Tag
nl_NL: Templatetag bijwerken

en: Update cart via AJAX
nl_NL: Winkelwagen bijwerken via AJAX

en: Update filter index
nl_NL: Filterindex bijwerken

en: Update post
nl_NL: Bijgewerkt artikel

en: Updated
nl_NL: Bijgewerkt

en: Updating references to %s global variable(s) across the entire site...
nl_NL: Referenties naar %s globale variabele(n) over de hele site bijwerken...

en: Upload
nl_NL: Uploaden

en: Upload .%s file
nl_NL: Upload .%s bestand

en: Upload SVG
nl_NL: SVG uploaden

en: Upload/Add image
nl_NL: Afbeelding uploaden/toevoegen

en: Uploaded file type is not allowed.
nl_NL: Geüpload bestandstype is niet toegestaan.

en: Uppercase
nl_NL: Hoofdletters

en: Usage
nl_NL: Gebruik

en: Use "%root%" to target the element wrapper.
nl_NL: Gebruik “%root%” om de elementwrapper te targeten.

en: Use "ip" to prevent multiple entries from the same IP address.
nl_NL: Gebruik “ip” om meerdere inzendingen vanaf hetzelfde IP-adres te voorkomen.

en: Use %s to pass data such as the source and target elements to your custom function.
nl_NL: Gebruik %s om gegevens zoals de bron- en doelelementen door te geven aan je aangepaste functie.

en: Use %s when adding columns/rows
nl_NL: Gebruik %s bij het toevoegen van kolommen/rijen

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
nl_NL: Gebruik AJAX in plaats van WP REST API-aanroepen om elementen te renderen.

en: Use PHP constant
nl_NL: PHP constante gebruiken

en: Use a prefix to avoid conflicts with plugins or WordPress reserved parameters.
nl_NL: Gebruik een voorvoegsel om conflicten met plugins of gereserveerde WordPress-parameters te voorkomen.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
nl_NL: Gebruik een formulierveldwaarde via de ID op deze manier: {{form_field}}. Vervang “form_field” door de werkelijke veld-ID.

en: Use block editor
nl_NL: Blok-editor gebruiken

en: Use brand colors
nl_NL: Merkkleuren gebruiken

en: Use field IDs to personalize your message.
nl_NL: Gebruik veld-ID's om je bericht te personaliseren.

en: Use for sticky scrolling header etc.
nl_NL: Gebruik voor plakkerige scrollende header etc.

en: Use in block editor
nl_NL: Gebruik in blok-editor

en: Use min/max
nl_NL: Gebruik min/max

en: Use min/max date from index table.
nl_NL: Gebruik min/max datum uit indextabel.

en: Use product variation image
nl_NL: Gebruik afbeelding van productvariatie

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
nl_NL: Gebruik de builder om aangepaste code aan een specifieke pagina toe te voegen.

en: Use the date format as set under Settings > General > Date format
nl_NL: Gebruik de datumnotatie zoals ingesteld onder Instellingen > Algemeen > Datumnotatie

en: Use the dynamic picker in the "Meta key" control below to select the desired custom field. The dynamic data tag is used to retrieves the field settings, it is not parsed.
nl_NL: Gebruik de dynamische kiezer in het “Meta sleutel”-veld hieronder om het gewenste aangepaste veld te selecteren. De dynamische gegevenstag wordt gebruikt om de veldinstellingen op te halen, deze wordt niet geparseerd.

en: Use the generated variables in your design (theme styles, elements, etc.)
nl_NL: Gebruik de gegenereerde variabelen in je ontwerp (themastijlen, elementen, etc.)

en: Use valid HTML syntax. No spaces.
nl_NL: Gebruik geldige HTML-syntax. Geen spaties.

en: Use vertical position of target node.
nl_NL: Gebruik verticale positie van doelnode.

en: Use width & horizontal position of target node.
nl_NL: Gebruik breedte & horizontale positie van doelnode.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
nl_NL: Wordt gebruikt als de standaard of aangepaste voorbeeldafbeelding niet kan worden geladen.

en: Used if logo image isn't set or available.
nl_NL: Gebruikt als logoafbeelding niet is ingesteld of beschikbaar is.

en: Used on this page
nl_NL: Gebruikt op deze pagina

en: Used on this site
nl_NL: Gebruikt op deze site

en: Used to creat visual hiarchy between nested dropdowns.
nl_NL: Gebruikt om visuele hiërarchie tussen geneste dropdowns te creëren.

en: User
nl_NL: Gebruiker

en: User ID
nl_NL: Gebruikers-ID

en: User Login
nl_NL: Gebruikerslogin

en: User Registration
nl_NL: Gebruikersregistratie

en: User activation
nl_NL: Gebruiker activeren

en: User author URL
nl_NL: URL van gebruikersauteur

en: User login
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User meta
nl_NL: Gebruiker metadata

en: User name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: User portrait
nl_NL: Gebruikersportret

en: User profile
nl_NL: Gebruikersprofiel

en: User registered
nl_NL: Gebruiker geregistreerd

en: User registered date
nl_NL: Registratiedatum gebruiker

en: User registration
nl_NL: Gebruikersregistratie

en: User role
nl_NL: Gebruikersrol

en: User roles
nl_NL: Gebruikersrollen

en: User roles with code execution capability
nl_NL: Gebruikersrollen met mogelijkheid tot code-uitvoering

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username already exists.
nl_NL: Gebruikersnaam bestaat al.

en: Username is not valid.
nl_NL: Gebruikersnaam is niet geldig.

en: Username required.
nl_NL: Gebruikersnaam vereist.

en: Users
nl_NL: Gebruikers

en: Users could upload potentially malicious files through your form. To minimize this risk, please specify the "Allowed file formats" below.
nl_NL: Gebruikers kunnen mogelijk schadelijke bestanden uploaden via je formulier. Om dit risico te beperken, geef hieronder de “Toegestane bestandsformaten” op.

en: Using "Auto height" might lead to CLS (Cumulative Layout Shift).
nl_NL: Het gebruik van “Automatische hoogte” kan leiden tot CLS (Cumulatieve Layout Verschuiving).

en: Using Cloudflare Bot Fight Mode? Try disabling it
nl_NL: Gebruik je Cloudflare Bot Fight Mode? Probeer het uit te schakelen

en: Valid
nl_NL: Geldig

en: Valid JSON data required to run the importer
nl_NL: Geldige JSON-gegevens vereist om de importer uit te voeren

en: Valid code signatures are required for all Code (element), SVG (element) and Query editor instances to run.
nl_NL: Geldige codesignaturen zijn vereist voor alle Code (element), SVG (element) en Query-editor instanties om uit te voeren.

en: Valid signature
nl_NL: Geldige handtekening

en: Validation failed
nl_NL: Validatie mislukt

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Value type
nl_NL: Waardetype

en: Variable
nl_NL: Variabel

en: Variable dropdown: Hide value
nl_NL: Variabele dropdown: Verberg waarde

en: Variable name
nl_NL: Variabelenaam

en: Variable name already exists
nl_NL: Variabelenaam bestaat al

en: Variable name missing
nl_NL: Variabelenaam ontbreekt

en: Variable product
nl_NL: Variabel product

en: Variables
nl_NL: Variabelen

en: Variables duplicated
nl_NL: Variabelen gedupliceerd

en: Variables imported
nl_NL: Variabelen geïmporteerd

en: Variables renamed
nl_NL: Variabelen hernoemd

en: Variation swatches
nl_NL: Variatie stalen

en: Variations
nl_NL: Variaties

en: Verification failure page
nl_NL: Foutieve verificatie pagina

en: Verification success page
nl_NL: Succespagina verificatie

en: Vertical
nl_NL: Verticaal

en: Vertical - Cloud
nl_NL: Verticaal - wolk

en: Vertical - Drops
nl_NL: Verticaal - druppels

en: Vertical - Pixels
nl_NL: Verticaal - pixels

en: Vertical - Stroke
nl_NL: Verticaal - streep

en: Vertical - Stroke #2
nl_NL: Verticaal - streep #2

en: Vertical - Tilt
nl_NL: Verticaal - kanteling

en: Vertical - Triangle
nl_NL: Verticaal - driehoek

en: Vertical - Triangle double
nl_NL: Verticaal - Dubbele driehoek

en: Vertical - Wave
nl_NL: Verticaal - golf

en: Vertical - Wave brush
nl_NL: Verticaal - Golfborstel

en: Vertical - Waves
nl_NL: Verticaal - golven

en: Vertical - Zigzag
nl_NL: Verticaal - zigzag

en: Vertical align
nl_NL: Verticaal uitlijnen

en: Vertical alignment
nl_NL: Verticale uitlijning

en: Very fast
nl_NL: Zeer snel

en: Very slow
nl_NL: Zeer langzaam

en: Very well
nl_NL: Zeer goed

en: Video URL
nl_NL: Video-URL

en: Video file URL
nl_NL: Video bestand URL

en: Videos
nl_NL: Video's

en: View
nl_NL: Bekijken

en: View %s
nl_NL: %s Bekijken

en: View Custom Font
nl_NL: Aangepast lettertype bekijken

en: View Custom Fonts
nl_NL: Aangepaste lettertypen bekijken

en: View Template
nl_NL: Template bekijken

en: View Template Bundle
nl_NL: Templatebundel bekijken

en: View Template Tag
nl_NL: Templatetag bekijken

en: View Templates
nl_NL: Templates bekijken

en: View cart
nl_NL: Winkelwagen bekijken

en: View changelog
nl_NL: Changelog bekijken

en: View classes
nl_NL: Bekijk classes

en: View on frontend
nl_NL: Bekijk op frontend

en: View order
nl_NL: Bestelling bekijken

en: View products
nl_NL: Bekijk producten

en: Vimeo privacy hash
nl_NL: Vimeo privacy-hash

en: Vimeo video ID/URL
nl_NL: Vimeo video-ID/URL

en: Visibility
nl_NL: Zichtbaarheid

en: Visible
nl_NL: Zichtbaar

en: Visible after
nl_NL: Zichtbaar na

en: Visible on scroll up
nl_NL: Zichtbaar bij omhoog scrollen

en: Visit docs
nl_NL: Bezoek documentatie

en: Visit the website %s
nl_NL: Bezoek de website %s

en: Visual
nl_NL: Visueel

en: Visual grid builder
nl_NL: Visuele rasterbuilder

en: WP debug
nl_NL: WP-debug

en: WP language
nl_NL: WP-taal

en: WP memory limit
nl_NL: WP-geheugenlimiet

en: WP multisite
nl_NL: WP-multisite

en: WP version
nl_NL: WP-versie

en: Warning
nl_NL: Waarschuwing

en: Warning color
nl_NL: Waarschuwingskleur

en: Wave
nl_NL: Golf

en: Wave brush
nl_NL: Golfborstel

en: Waves
nl_NL: Golven

en: We recommend setting a padding for your lightbox to accommodate the thumbnail navigation.
nl_NL: We raden aan om een padding in te stellen voor je lightbox om ruimte te maken voor de miniatuurnavigatie.

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
nl_NL: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType lettertype met nog betere compressie dan WOFF 1.0, maar geen IE browser-ondersteuning.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
nl_NL: Web Open Font Format: Gecomprimeerd TrueType/OpenType lettertype met informatie over de bron en volledige IE9+ ondersteuning (aanbevolen).

en: Web design
nl_NL: Webdesign

en: Webfont loading method
nl_NL: Webfont laadmethode

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
nl_NL: Webfonts (zoals Google Fonts) worden standaard via stylesheets geladen. Selecteer “Webfont Loader” om FOUT (Flash of unstyled text) te voorkomen door de inhoud van je website te verbergen totdat alle webfonts zijn geladen.

en: Webhook payload too large.
nl_NL: Webhook-payload te groot.

en: Webhook request failed with status code
nl_NL: Webhook-verzoek mislukt met statuscode

en: Wednesday
nl_NL: Woensdag

en: Weekday
nl_NL: Weekdag

en: Welcome to %s
nl_NL: Welkom bij %s

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
nl_NL: Wat is de naam van deze site builder? En waarom heb je die gekozen?

en: When a Map ID is present, map styles are controlled via the %s.
nl_NL: Wanneer er een Kaart-ID aanwezig is, worden kaartstijlen beheerd via de %s.

en: When editing your popup template, you have to enable the "Info Box" setting under "Template Settings > Popup".
nl_NL: Bij het bewerken van je pop-uptemplate moet je de instelling “Infobox” inschakelen onder “Template-instellingen > Pop-up”.

en: When enabled, this field acts as a spam trap. It will not be visible to users, but will capture any bots that fill it out.
nl_NL: Indien ingeschakeld, fungeert dit veld als een spamval. Het is niet zichtbaar voor gebruikers, maar vangt bots die het invullen.

en: When enabled, this query only runs when a live search is performed.
nl_NL: Indien ingeschakeld, wordt deze query alleen uitgevoerd wanneer er een live zoekopdracht wordt uitgevoerd.

en: When pasting elements from another site that contain image or SVG files, placeholders are used by default. Enable to download the image from the source site. If the current user lacks SVG upload permissions, a placeholder SVG is used.
nl_NL: Bij het plakken van elementen van een andere site die afbeeldings- of SVG-bestanden bevatten, worden standaard plaatshouders gebruikt. Schakel in om de afbeelding van de bronsite te downloaden. Als de huidige gebruiker geen SVG-uploadrechten heeft, wordt een plaatshouder SVG gebruikt.

en: When rendering without wrapper your settings under the style tab won't have any effect.
nl_NL: Bij renderen zonder wrapper hebben je instellingen onder het tabblad stijl geen effect.

en: When someone visits a default WordPress authentication URL (%s), they are redirected to this selected page.
nl_NL: Wanneer iemand een standaard WordPress-authenticatie-URL (%s) bezoekt, worden ze doorverwezen naar deze geselecteerde pagina.

en: When using dynamic data that contains formatted text (e.g. WYSIWYG field, or any other HTML tags such as p, div, headings, etc.), set the HTML tag to "div", not "p". Alternatively, use the Rich Text element.
nl_NL: Bij gebruik van dynamische gegevens die opgemaakte tekst bevatten (bijv. WYSIWYG-veld, of andere HTML-tags zoals p, div, koppen, etc.), stel je de HTML-tag in op “div”, niet “p”. Je kunt ook het Rich Text-element gebruiken.

en: Where to set the pagination parameter in the request.
nl_NL: Waar de pagineringparameter in het verzoek moet worden ingesteld.

en: Where you defined the offset key. Bricks will retrieve the value from there.
nl_NL: Waar je de offset sleutel hebt gedefinieerd. Bricks haalt daar de waarde vandaan.

en: White space
nl_NL: Witruimte

en: Whitelist URLs
nl_NL: Whitelist URL's

en: Whoops, that page is gone
nl_NL: Oeps, die pagina is verdwenen

en: Wide
nl_NL: Breed

en: Widget margin
nl_NL: Widget-marge

en: Widget title
nl_NL: Widget titel

en: Widget title border
nl_NL: Widget titel rand

en: Widget title typography
nl_NL: Widget titel typografie

en: Width
nl_NL: Breedte

en: Window
nl_NL: Venster

en: Window storage
nl_NL: Venster-opslag

en: Wireframes provide basic structural templates that serve as a starting point for designing a layout. They are based on classes and variables.
nl_NL: Wireframes bieden structurele basissjablonen die als uitgangspunt dienen voor het ontwerpen van een lay-out. Ze zijn gebaseerd op klassen en variabelen.

en: Without attributes
nl_NL: Zonder attributen

en: Wonderful
nl_NL: Prachtig

en: WooCommerce template hooks
nl_NL: WooCommerce sjabloon hooks

en: Woohoo
nl_NL: Woehoe

en: WordPress Environment
nl_NL: WordPress-omgeving

en: WordPress authentication page access
nl_NL: Toegang tot WordPress-authenticatiepagina

en: WordPress field
nl_NL: WordPress-veld

en: Words limit
nl_NL: Woordenlimiet

en: Words per minute
nl_NL: Woorden per minuut

en: Words per minutes
nl_NL: Woorden per minuut

en: Would you like to import the variable categories as well?
nl_NL: Wil je de variabelencategorieën ook importeren?

en: Wrap
nl_NL: Omwikkelen

en: Wrap element
nl_NL: Element omwikkelen

en: Wrap reverse
nl_NL: Omgekeerd omwikkelen

en: Wrap your scripts in %s tags.
nl_NL: Plaats je scripts tussen %s-tags.

en: X axis
nl_NL: X-as

en: Y axis
nl_NL: Y-as

en: Yeah
nl_NL: Ja

en: Year: %s
nl_NL: Jaar: %s

en: Yearly
nl_NL: Jaarlijks

en: Yep
nl_NL: Jep

en: Yes
nl_NL: Ja

en: You
nl_NL: Jij

en: You are about to delete all form submissions (including the database table). Do you wish to proceed?
nl_NL: Je staat op het punt alle formulierinzendingen te verwijderen (inclusief de databasetabel). Wil je doorgaan?

en: You are about to delete all form submissions of form ID %s. Do you wish to proceed?
nl_NL: Je staat op het punt alle formulierinzendingen van formulier-ID %s te verwijderen. Wil je doorgaan?

en: You are about to delete all form submissions. Do you wish to proceed?
nl_NL: Je staat op het punt alle formulierinzendingen te verwijderen. Wil je doorgaan?

en: You are about to delete all template screenshots. Not your featured images, though. Do you wish to proceed?
nl_NL: Je staat op het punt alle sjabloonscreenshots te verwijderen. Niet je uitgelichte afbeeldingen, echter. Wil je doorgaan?

en: You are about to delete this capability. Do you wish to proceed?
nl_NL: Je staat op het punt deze mogelijkheid te verwijderen. Wil je doorgaan?

en: You are about to fix the element database. Do you wish to proceed?
nl_NL: Je staat op het punt de elementendatabase te repareren. Wil je doorgaan?

en: You are about to regenerate code signatures for all executable code on your website. Please ensure you have a recent backup before continuing. Do you wish to proceed?
nl_NL: Je staat op het punt codesignaturen voor alle uitvoerbare code op je website opnieuw te genereren. Zorg ervoor dat je een recente back-up hebt voordat je doorgaat. Wil je doorgaan?

en: You are about to regenerate indexes for all query filters. Do you wish to proceed?
nl_NL: Je staat op het punt indexen voor alle query-filters opnieuw te genereren. Wil je doorgaan?

en: You are about to remove all index jobs. Do you wish to proceed?
nl_NL: Je staat op het punt alle indextaken te verwijderen. Wil je doorgaan?

en: You are about to remove all selected icons from this set. Do you wish to proceed?
nl_NL: Je staat op het punt alle geselecteerde iconen uit deze set te verwijderen. Wil je doorgaan?

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
nl_NL: Je staat op het punt alle Bricks globale instellingen te resetten. Wil je doorgaan?

en: You are about to trigger Index Job. Do you wish to proceed?
nl_NL: Je staat op het punt een indextaak te starten. Wil je doorgaan?

en: You are editing the selected global query settings. Changes to this global query apply to all instances throughout your website.
nl_NL: Je bewerkt de geselecteerde instellingen voor de globale query. Wijzigingen aan deze globale query zijn van toepassing op alle instanties op je website.

en: You are missing out!
nl_NL: Je mist iets!

en: You are not allowed to add scripts.
nl_NL: Je mag geen scripts toevoegen.

en: You are not allowed to uploads SVG files.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om SVG-bestanden te uploaden.

en: You are now running the latest version
nl_NL: Je gebruikt nu de nieuwste versie

en: You are viewing the first 1000 results. Perform search to see more.
nl_NL: Je bekijkt de eerste 1000 resultaten. Voer een zoekopdracht uit om meer te zien.

en: You can manage code execution permissions under: %s
nl_NL: Je kunt code-uitvoeringspermissies beheren onder: %s

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
nl_NL: Je kunt je licentie beheren, betaalmethode bijwerken en je facturen bekijken direct vanuit %s.

en: You can now manage your custom fonts using the new %s in the builder.
nl_NL: Je kunt nu je aangepaste lettertypen beheren met de nieuwe %s in de builder.

en: You can render API response data through dynamic data tags. Create custom-labeled dynamic data tags for the {query_api} tag by hovering over any key in the response above and and click the "+" icon. Those labeled tags are stored for you in your browser local storage, not in the database. They are therefore not available on other devices or browsers.
nl_NL: Je kunt API responsgegevens weergeven via dynamische gegevenstags. Maak aangepaste dynamische datatags met een label voor de tag {query_api} door met de muis over een willekeurige sleutel in het bovenstaande antwoord te gaan en op het pictogram "+" te klikken. Deze gelabelde tags worden voor je opgeslagen in de lokale opslag van je browser, niet in de database. Ze zijn daarom niet beschikbaar op andere apparaten of browsers.

en: You can use the title attribute to provide a description of the expected input value to meet the "pattern" requirement set above.
nl_NL: Je kunt het title attribuut gebruiken om een beschrijving te geven van de verwachte invoerwaarde om te voldoen aan de hierboven gestelde "patroon" eis.

en: You did not select any action(s). So when this form is submitted nothing happens.
nl_NL: Je hebt geen actie(s) geselecteerd. Dus wanneer dit formulier wordt verzonden, gebeurt er niets.

en: You do not have the required capability to perform this action.
nl_NL: Je hebt niet de vereiste capaciteiten om deze actie uit te voeren.

en: You don't have permission to perform this action.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om deze actie uit te voeren.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can create posts through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
nl_NL: Je hebt de capaciteitscontroles uitgeschakeld. Nu kan iedereen, ook niet-ingelogde bezoekers, berichten maken via dit formulier. Dit kan leiden tot het ongeoorloofd maken van inhoud, spam en kwaadaardige berichten, databasevervuiling en mogelijke beveiligingsproblemen. Gebruik deze instelling alleen als je alternatieve beveiligingsmaatregelen hebt genomen, als het formulier op een beveiligde pagina staat of als je de gevolgen voor de beveiliging goed begrijpt.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can edit the post through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
nl_NL: Je hebt de capaciteitscontroles uitgeschakeld. Nu kan iedereen, ook niet-ingelogde bezoekers, het bericht bewerken via dit formulier. Dit kan leiden tot het ongeoorloofd maken van inhoud, spam en kwaadaardige berichten, databasevervuiling en mogelijke beveiligingsproblemen. Gebruik deze instelling alleen als je alternatieve beveiligingsmaatregelen hebt genomen, als het formulier op een beveiligde pagina staat of als je de gevolgen voor de beveiliging goed begrijpt.

en: You have set an icon, but no text. Please provide the "aria-label" for accessibility.
nl_NL: Je hebt een icoon ingesteld, maar geen tekst. Geef de “aria-label” op voor toegankelijkheid.

en: You have to add the "Checkout coupon" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout coupon is removed when this setting is enabled. The "Enable the use of coupon codes" WooCommerce setting under "General" must be active.
nl_NL: Je moet het “Afrekenen coupon”-element zelf toevoegen op de Afrekenpagina, omdat de native WooCommerce-afrekenencoupon wordt verwijderd wanneer deze instelling is ingeschakeld. De “Het gebruik van couponcodes inschakelen” WooCommerce-instelling onder “Algemeen” moet actief zijn.

en: You have to add the "Checkout login" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout login is removed when this setting is enabled. The "Enable log-in during checkout" WooCommerce setting under "Accounts & Privacy" must be active.
nl_NL: Je moet het “Afrekenen inloggen”-element zelf toevoegen op de Afrekenpagina, omdat het native WooCommerce-afrekenlogin wordt verwijderd wanneer deze instelling is ingeschakeld. De “Inloggen tijdens het afrekenen inschakelen” WooCommerce-instelling onder “Accounts & Privacy” moet actief zijn.

en: You have to add the "Notice" element yourself wherever necessary as all native WooCommerce notices are removed when this setting is enabled.
nl_NL: Je moet het “Melding”-element zelf toevoegen waar nodig, omdat alle native WooCommerce-meldingen worden verwijderd wanneer deze instelling is ingeschakeld.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
nl_NL: Je hebt nog geen aangepaste zijbalken geregistreerd.

en: YouTube video ID/URL
nl_NL: YouTube video-ID/URL

en: YouTube, Vimeo or file URL.
nl_NL: YouTube, Vimeo of bestand-URL.

en: Your CSS files were automatically generated in the background.
nl_NL: Je CSS-bestanden zijn automatisch op de achtergrond gegenereerd.

en: Your Email
nl_NL: Je e-mailadres

en: Your Message
nl_NL: Je bericht

en: Your Name
nl_NL: Je naam

en: Your Unsplash API key is not valid.
nl_NL: Je Unsplash API-sleutel is niet geldig.

en: Your account is inactive
nl_NL: Je account is inactief

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
nl_NL: Je bijgevoegde bestanden overschrijden de maximale uploadlimiet van 25 MB.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
nl_NL: Je bijgevoegde bestanden overschrijden de maximale uploadgrootte van je server van %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
nl_NL: Je browser ondersteunt de audiotag niet.

en: Your browser does not support the video tag.
nl_NL: Je browser ondersteunt de videotag niet.

en: Your builder capability doesn't allow you to access these settings.
nl_NL: Je bouwermachtiging staat je niet toe deze instellingen te openen.

en: Your comment is awaiting moderation.
nl_NL: Je reactie wacht op goedkeuring.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
nl_NL: Je reactie wacht op goedkeuring. Dit is een voorbeeld; je reactie wordt zichtbaar nadat deze is goedgekeurd.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
nl_NL: Je bericht komt hier. Hoe meer details, hoe beter ;)

en: Your name (optional)
nl_NL: Je naam (optioneel)

en: Your password
nl_NL: Je wachtwoord

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
nl_NL: Je opgegeven licentiesleutel is ongeldig. Deactiveer en activeer je licentie opnieuw.

en: Your remote templates password is incorrect.
nl_NL: Je wachtwoord voor externe sjablonen is onjuist.

en: Your selected template is empty.
nl_NL: Je geselecteerde sjabloon is leeg.

en: Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.
nl_NL: Je thema (%s) bevat verouderde kopieën van sommige WooCommerce-sjabloonbestanden.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
nl_NL: De schrijfrechten voor je uploadmap zijn onvoldoende.

en: Your user role "%1$s" is not allowed to edit this post type with %2$s. Please get in touch with the site admin to change it.
nl_NL: Je gebruikersrol “%1$s” mag dit berichttype niet bewerken met %2$s. Neem contact op met de sitebeheerder om dit te wijzigen.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
nl_NL: Je website (%1$s) heeft geen toestemming om sjablonen van %2$s te gebruiken

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
nl_NL: Je website komt niet overeen met je licentiesleutel. Deactiveer en activeer je licentie opnieuw.

en: Zoom Control
nl_NL: Zoombediening

en: Zoom in
nl_NL: Inzoomen

en: Zoom level
nl_NL: Zoomniveau

en: Zoom or close
nl_NL: Zoomen of sluiten

en: Zoom out
nl_NL: Uitzoomen

en: add key after
nl_NL: sleutel toevoegen na

en: after
nl_NL: na

en: alphanumeric characters only
nl_NL: alleen alfanumerieke tekens

en: before
nl_NL: voor

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
nl_NL: %1$s op %2$s

en: builder access
nl_NL: builder-toegang

en: by
nl_NL: door

en: cloned
nl_NL: gekloond

en: contains
nl_NL: bevat

en: dashed
nl_NL: gestreept

en: deprecated
nl_NL: verouderd

en: does not contain
nl_NL: bevat niet

en: double
nl_NL: dubbel

en: email
nl_NL: e-mail

en: experimental
nl_NL: experimenteel

en: hCaptcha key required! Add key in dashboard under: %s
nl_NL: hCaptcha-sleutel vereist! Voeg sleutel toe in dashboard onder: %s

en: is empty
nl_NL: is leeg

en: is not
nl_NL: is niet

en: is not empty
nl_NL: is niet leeg

en: learn more
nl_NL: meer informatie

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
nl_NL: nieuwe sjablonen zijn uitgebracht sinds je Bricks hebt geannuleerd.

en: not set
nl_NL: niet ingesteld

en: official roadmap
nl_NL: officiële roadmap

en: per month
nl_NL: per maand

en: posts
nl_NL: berichten

en: results for:
nl_NL: resultaten voor:

[ctx: revision date format]
en: M j @ H:i
nl_NL: J M @ H:i

en: set
nl_NL: ingesteld

en: slide
nl_NL: dia

en: will be using this constant
nl_NL: zal deze constante gebruiken

en: wp_remote_post request failed. Please check your server configuration. Required for query filters.
nl_NL: wp_remote_post verzoek mislukt. Controleer je serverconfiguratie. Vereist voor queryfilters.

en: x-axis
nl_NL: x-as

en: y-axis
nl_NL: y-as

en: your account
nl_NL: je account
