Bricks Internationalisation - en to pl_PL translation catalogue (3853 entries)

en: "%s" imported.
pl_PL: Zaimportowano „%s”.

en: "Coming soon" mode (HTTP status code 200) indicates that your site is available for search engine indexing.
pl_PL: Tryb „wkrótce” (kod statusu HTTP 200) wskazuje, że Twoja strona jest dostępna do indeksowania przez wyszukiwarki.

en: "Maintenance" mode (HTTP status code 503) indicates that your site is temporary unavailable, signaling search engines to come back later.
pl_PL: Tryb „konserwacji” (kod statusu HTTP 503) wskazuje, że Twoja strona jest tymczasowo niedostępna, sygnalizując wyszukiwarkom, aby wróciły później.

en: "Page Number" uses page numbers, "Offset" uses an offset value.
pl_PL: "Numer strony" używa numerów stron, "Przesunięcie" używa wartości przesunięcia.

en: %1$d orphaned elements found across %2$d posts. Click "Clean up all orphaned elements" to remove all orphaned elements from your site. Please backup your site before you proceed.
pl_PL: Znaleziono %1$d osieroconych elementów w %2$d postach. Kliknij „Wyczyść wszystkie osierocone elementy”, aby usunąć wszystkie osierocone elementy z Twojej witryny. Wykonaj kopię zapasową swojej witryny przed kontynuowaniem.

en: %1$s about %2$s in the Bricks Academy.
pl_PL: %1$s o %2$s w Akademii Klocków.

en: %1$s data for "%2$s" deleted.
pl_PL: Dane %1$s dla „%2$s” usunięte.

en: %1$s is not enabled for post type "%2$s". Go to "%3$s > %4$s" to enable this post type.
pl_PL: %1$s nie jest włączone dla typu wpisu „%2$s”. Przejdź do „%3$s > %4$s”, aby włączyć ten typ wpisu.

en: %1$s of %2$s
pl_PL: %1$s z %2$s

en: %1$s out of %2$s global elements components were already converted to components.
pl_PL: %1$s z %2$s globalnych elementów było już przekonwertowanych na komponenty.

en: %1$s out of %2$s global elements have been converted to components.
pl_PL: %1$s z %2$s globalnych elementów zostało przekonwertowanych na komponenty.

en: %1$s requires PHP version %2$s+.
pl_PL: %1$s wymaga wersji PHP %2$s+.

en: %d class permanently deleted | %d classes permanently deleted
pl_PL[0]: %d klasa trwale usunięta
pl_PL[1]: %d klas trwale usuniętych

en: %d orphaned elements found
pl_PL: Znaleziono %d osieroconych elementów

en: %s added to this button if there is no active filter.
pl_PL: %s dodane do tego przycisku, jeśli nie ma aktywnego filtra.

en: %s ago
pl_PL: %s temu

en: %s allow you to render custom pages for the user login, registration, lost and reset password.
pl_PL: %s pozwalają na wyświetlanie niestandardowych stron logowania, rejestracji, odzyskiwania i resetowania hasła.

en: %s are best configured before you start working on your site.
pl_PL: %s najlepiej skonfigurować przed rozpoczęciem pracy nad witryną.

en: %s component block
pl_PL: %s blok składnika

en: %s components
pl_PL: %s składniki

en: %s components in the block editor
pl_PL: %s komponentów w edytorze bloków

en: %s file
pl_PL: Plik %s

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
pl_PL: %s obecnie pracuje nad tym wpisem, co oznacza, że nie możesz wprowadzać zmian, chyba że przejmiesz kontrolę.

en: %s layout
pl_PL: Układ %s

en: %s settings
pl_PL: Ustawienia %s

en: %s typography
pl_PL: Typografia %s

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
pl_PL: %s zostanie dodane do najbardziej odpowiedniego węzła HTML.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
pl_PL: %s. Ustaw warunki szablonu lub włącz domyślne szablony.

en: %s. Template conditions precede default templates.
pl_PL: %s. Warunki template'a poprzedzają domyślne template'y.

en: %s: New contact form message
pl_PL: %s: Nowa wiadomość z formularza kontaktowego

en: (Cancel Reply)
pl_PL: (anuluj odpowiedź)

en: (Function)
pl_PL: (funkcja)

en: (no title)
pl_PL: (bez tytułu)

en: 1 comment | %1$s comments
pl_PL[0]: 1 komentarz
pl_PL[1]: %1$s komentarzy

en: 1 day
pl_PL: 1 dzień

en: 1 hour
pl_PL: 1 godzina

en: 1 week
pl_PL: 1 tydzień

en: 20GB web space
pl_PL: 20GB przestrzeni dyskowej

en: 30 minutes
pl_PL: 30 minut

en: 404 Error Page
pl_PL: Strona błędu 404

en: A class with the same internal ID, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
pl_PL: Klasa o tym samym wewnętrznym ID, ale z innymi ustawieniami, już istnieje na tej stronie. Musisz albo nadpisać istniejącą klasę na swojej stronie, albo odrzucić tę importowaną wersję.

en: A class with the same name, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
pl_PL: Klasa o tej samej nazwie, ale z innymi ustawieniami, już istnieje na tej stronie. Musisz albo nadpisać istniejącą klasę na swojej stronie, albo odrzucić tę importowaną wersję.

en: A font variation with this weight and style already exists.
pl_PL: Wariant czcionki o tej wadze i stylu już istnieje.

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
pl_PL: Lista natywnych akcji na wybranym haku, które zostaną usunięte przez Bricks.

en: ACF Date picker, for example, uses Ymd.
pl_PL: Selektor daty ACF używa na przykład formatu Ymd.

en: ACF Get Row Layout
pl_PL: ACF Pobierz Układ Wiersza

en: AJAX add to cart
pl_PL: AJAX dodaj do koszyka

en: AJAX loader
pl_PL: Ładowarka AJAX

en: API endpoint is not set or invalid.
pl_PL: Punkt końcowy API nie jest ustawiony lub jest nieprawidłowy.

en: API key
pl_PL: Klucz API

en: API keys
pl_PL: Klucze API

en: API settings
pl_PL: Ustawienia API

en: ASC
pl_PL: Rosnąco

en: Absolute header
pl_PL: Nagłówek absolutny

en: Accept
pl_PL: Akceptuj

en: Accepts multiple addresses separated by comma
pl_PL: Akceptuje wiele adresów oddzielonych przecinkami

en: Access breakpoints manager
pl_PL: Dostęp do menedżera punktów przerwania

en: Access class manager
pl_PL: Dostęp do menedżera klas

en: Access color palettes
pl_PL: Dostęp do palet kolorów

en: Access content (HTML) settings
pl_PL: Dostęp do ustawień treści (HTML)

en: Access element conditions
pl_PL: Dostęp do warunków elementów

en: Access element hide
pl_PL: Dostęp do ukrywania elementów

en: Access element interactions
pl_PL: Dostęp do interakcji elementów

en: Access font manager
pl_PL: Dostęp do menedżera czcionek

en: Access icon manager
pl_PL: Dostęp do menedżera ikon

en: Access page settings
pl_PL: Dostęp do ustawień strony

en: Access pseudos & selectors
pl_PL: Dostęp do pseudoelementów i selektorów

en: Access query loop builder
pl_PL: Dostęp do konstruktora pętli zapytań

en: Access query manager
pl_PL: Menedżer zapytań dostępu

en: Access remote templates
pl_PL: Dostęp do zdalnych szablonów

en: Access revisions
pl_PL: Dostęp do rewizji

en: Access style (CSS) settings
pl_PL: Dostęp do ustawień stylów (CSS)

en: Access template settings
pl_PL: Dostęp do ustawień szablonu

en: Access theme styles
pl_PL: Dostęp do stylów motywu

en: Access variable manager
pl_PL: Dostęp do menedżera zmiennych

en: Accordion
pl_PL: Akordeon

en: Accordion layout at breakpoint
pl_PL: Układ akordeonu w punkcie przerwania

en: Account
pl_PL: Konto

en: Account creation on "My account" page is not enabled.
pl_PL: Tworzenie konta na stronie „Moje konto” nie jest włączone.

en: Across sessions
pl_PL: Między sesjami

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Action URL
pl_PL: URL akcji

en: Actions
pl_PL: Akcje

en: Actions after successful form submit
pl_PL: Działania po udanym przesłaniu formularza

en: Activate license
pl_PL: Aktywuj licencję

en: Activate your account
pl_PL: Aktywuj swoje konto

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
pl_PL: Aktywuj swoją licencję, aby edytować za pomocą Bricks, otrzymywać aktualizacje jednym kliknięciem i uzyskać dostęp do wszystkich szablonów społeczności.

en: Activation status
pl_PL: Status aktywacji

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Active Filters
pl_PL: Aktywne filtry

en: Active Plugins
pl_PL: Aktywne wtyczki

en: Active Tab
pl_PL: Aktywna zakładka

en: Active background
pl_PL: Aktywne tło

en: Active border
pl_PL: Aktywna ramka

en: Active box shadow
pl_PL: Aktywny cień

en: Active class
pl_PL: Klasa aktywna

en: Active classes
pl_PL: Klasy aktywne

en: Active color
pl_PL: Kolor aktywny

en: Active filter
pl_PL: Aktywny filtr

en: Active filters
pl_PL: Aktywne filtry

en: Active filters count
pl_PL: Liczba aktywnych filtrów

en: Active rating icon
pl_PL: Ikona aktywnej oceny

en: Active rating typography
pl_PL: Typografia aktywnej oceny

en: Active styles
pl_PL: Style aktywne

en: Active typography
pl_PL: Typografia aktywna

en: Adaptive height
pl_PL: Adaptacyjna wysokość

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add "%root%" via keyboard shortcut "r + TAB".
pl_PL: Dodaj „%root%” za pomocą skrótu klawiszowego „r + TAB”.

en: Add "brx_code_errors" as an URL parameter to show PHP errors if needed.
pl_PL: Dodaj „brx_code_errors” jako parametr URL, aby w razie potrzeby wyświetlić błędy PHP.

en: Add "position: relative" as needed
pl_PL: Dodaj „position: relative” według potrzeb

en: Add / Search for
pl_PL: Dodaj / szukaj

en: Add / Search for templates
pl_PL: Dodaj / Szukaj szablonów

en: Add Item
pl_PL: Dodaj element

en: Add New
pl_PL: Dodaj nową

en: Add New Custom Font
pl_PL: Dodaj nową niestandardową czcionkę

en: Add New Template
pl_PL: Dodaj nowy Template

en: Add New Template Bundle
pl_PL: Dodaj nowy Pakiet Template'ów

en: Add New Template Tag
pl_PL: Dodaj nowy Tag Template'a

en: Add a "Toggle" element to your page that targets this Offcanvas to open it.
pl_PL: Dodaj element „Przełącznik” na swojej stronie, który celuje w ten Offcanvas, aby go otworzyć.

en: Add a font variant
pl_PL: Dodaj wariant czcionki

en: Add at least two colors to create a gradient.
pl_PL: Dodaj co najmniej dwa kolory, aby utworzyć gradient.

en: Add context
pl_PL: Dodaj kontekst

en: Add context to dates on archive templates.
pl_PL: Dodaj kontekst do dat w szablonach archiwum.

en: Add context to title on archive/search templates.
pl_PL: Dodaj kontekst do tytułu w szablonach archiwum/wyszukiwania.

en: Add custom headers in JSON format. Leave empty for default headers.
pl_PL: Dodaj własne nagłówki w formacie JSON. Zostaw puste dla domyślnych nagłówków.

en: Add element ID as needed
pl_PL: Dodaj ID elementu w razie potrzeby

en: Add elements
pl_PL: Dodaj elementy

en: Add images
pl_PL: Dodaj obrazy

en: Add larger variable
pl_PL: Dodaj większą zmienną

en: Add meta query
pl_PL: Dodaj metapytanie

en: Add new capability
pl_PL: Dodaj nowe uprawnienie

en: Add parameters to be sent in the request body.
pl_PL: Dodaj parametry do wysłania w treści żądania.

en: Add prefix
pl_PL: Dodaj prefiks

en: Add products to cart to see cross-sells.
pl_PL: Dodaj produkty do koszyka, aby zobaczyć produkty uzupełniające.

en: Add smaller variable
pl_PL: Dodaj mniejszą zmienną

en: Add suffix
pl_PL: Dodaj sufiks

en: Add taxonomy query
pl_PL: Dodaj zapytanie dotyczące taksonomii

en: Add to cart
pl_PL: Dodaj do koszyka

en: Add to favorites
pl_PL: Dodaj do ulubionych

en: Add to icon set
pl_PL: Dodaj do zestawu ikon

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
pl_PL: Dodaj swój pierwszy kolor do tej palety, wybierając wartość koloru powyżej, a następnie kliknij „Zapisz”.

en: Add your offcanvas content in here
pl_PL: Dodaj tutaj zawartość swojego offcanvasu

en: Added
pl_PL: Dodano

en: Added to cart
pl_PL: Dodano do koszyka

en: Added to icon. If there is no icon, it will be added to the overlay.
pl_PL: Dodano do ikony. Jeśli nie ma ikony, zostanie dodane do nakładki.

en: Added to the search form as hidden input fields.
pl_PL: Dodane do formularza wyszukiwania jako ukryte pola wejściowe.

en: Adding
pl_PL: Dodawanie

en: Adding to cart
pl_PL: Dodawanie do koszyka

en: Additional info
pl_PL: Dodatkowe informacje

en: Additional information
pl_PL: Dodatkowe informacje

en: Additional parameters
pl_PL: Dodatkowe parametry

en: Additional properties
pl_PL: Dodatkowe właściwości

en: Additional target elements
pl_PL: Dodatkowe elementy docelowe

en: Address
pl_PL: Adres

en: Addresses
pl_PL: Adresy

en: Adds inline CSS to %s tag.
pl_PL: Dodaje inline CSS do tagu %s.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
pl_PL: Dodaje skrypty tuż po otwierającym tagu %s.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
pl_PL: Dodaje skrypty tuż przed zamykającym tagiem %s.

en: Admin email
pl_PL: E-mail administratora

en: Administrator role is not allowed as a security precaution.
pl_PL: Rola administratora nie jest dozwolona ze względów bezpieczeństwa.

en: Adobe fonts
pl_PL: Czcionki Adobe

en: Affiliate
pl_PL: Partnerski

en: After
pl_PL: Po

en: After order review heading
pl_PL: Po nagłówku podsumowania zamówienia

en: After title
pl_PL: Po tytule

en: Ajax loader
pl_PL: Program ładujący Ajax

en: Ajax loader animation
pl_PL: Animacja programu ładującego Ajax

en: Ajax loader selector
pl_PL: Selektor programu ładującego Ajax

en: Align
pl_PL: Wyrównaj

en: Align content
pl_PL: Wyrównanie zawartości

en: Align cross axis
pl_PL: Wyrównaj oś poprzeczną

en: Align horizontal
pl_PL: Wyrównanie poziome

en: Align items
pl_PL: Wyrównaj elementy

en: Align main axis
pl_PL: Wyrównaj oś główną

en: Align self
pl_PL: Wyrównanie własne

en: Align tables
pl_PL: Wyrównaj tabele

en: Align vertical
pl_PL: Wyrównanie pionowe

en: Alignment
pl_PL: Wyrównanie

en: All
pl_PL: Wszystkie

en: All %s
pl_PL: Wszystkie %s

en: All Code elements, SVG elements (source: code), and Query editor instances now require code signatures.
pl_PL: Wszystkie elementy Code, elementy SVG (źródło: kod) i instancje edytora Query wymagają teraz sygnatur kodu.

en: All Custom Fonts
pl_PL: Wszystkie niestandardowe czcionki

en: All Template Bundles
pl_PL: Wszystkie Pakiety Template'ów

en: All Template Tags
pl_PL: Wszystkie Tagi Template'ów

en: All Templates
pl_PL: Wszystkie template'y

en: All archives
pl_PL: Wszystkie archiwa

en: All author posts
pl_PL: Wszystkie posty autora

en: All code instances
pl_PL: Wszystkie instancje kodu

en: All components are enabled in the block editor.
pl_PL: Wszystkie komponenty są włączone w edytorze bloków.

en: All headings
pl_PL: Wszystkie nagłówki

en: All index jobs removed
pl_PL: Wszystkie zadania indeksowania usunięte

en: All indexing jobs completed.
pl_PL: Wszystkie zadania indeksowania zakończone.

en: All revisions deleted
pl_PL: Usunięto wszystkie rewizje

en: All right
pl_PL: W porządku

en: All selected elements must have the same parent
pl_PL: Wszystkie wybrane elementy muszą mieć tego samego rodzica

en: All sides linked
pl_PL: Wszystkie strony połączone

en: All template types
pl_PL: Wszystkie typy szablonów

en: All terms
pl_PL: Wszystkie terminy

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
pl_PL: Zezwól innym witrynom na przeglądanie i wstawianie Twoich szablonów z ich biblioteki szablonów. Ogranicz dostęp do szablonów za pomocą ustawień „Dozwolone adresy URL” i „Ochrona hasłem” poniżej.

en: Allow specific user roles or individual users to execute code.
pl_PL: Zezwól określonym rolom użytkowników lub indywidualnym użytkownikom na wykonywanie kodu.

en: Allow the element's normal click behavior (like following links) instead of blocking it.
pl_PL: Pozwól na normalne zachowanie kliknięcia elementu (jak podążanie za linkami) zamiast go blokować.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
pl_PL: Zezwól użytkownikowi na zmianę i wykonywanie kodu poprzez element Kod

en: Allow user to upload SVG files
pl_PL: Zezwól użytkownikowi na wgrywanie plików SVG

en: Allowed file formats
pl_PL: Dozwolone formaty plików

en: Alphabetically
pl_PL: Alfabetycznie

en: Alternate images
pl_PL: Obrazy naprzemiennie

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
pl_PL: Alternatywa dla pól Szerokość/Długość geograficzna

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
pl_PL: Chociaż kuszące jest, aby od razu zacząć edycję w Bricks, będziesz miał znacznie lepsze doświadczenie, szybko przeglądając sekcję „Pierwsze kroki” w Akademii Bricks, aby dowiedzieć się, jak najefektywniej korzystać z Bricks.

en: Always
pl_PL: Zawsze

en: Always show
pl_PL: Zawsze pokazuj

en: Always shows in builder for editing.
pl_PL: Zawsze widoczne w kreatorze do edycji.

en: Always visible
pl_PL: Zawsze widoczna

en: Always visible in builder for styling purpose.
pl_PL: Zawsze widoczne w kreatorze dla celów stylizacji.

en: Amazing
pl_PL: Niesamowite

en: An error occurred while cleaning up orphaned elements.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas czyszczenia osieroconych elementów.

en: An error occurred while scanning for orphaned elements.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas skanowania w poszukiwaniu osieroconych elementów.

en: An error occurred, please try again later.
pl_PL: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie później.

en: An error occurred.
pl_PL: Wystąpił błąd.

en: And
pl_PL: I

en: Angle in °
pl_PL: Kąt w °

en: Anim. Typing
pl_PL: Animacja pisania

en: Animation
pl_PL: Animacja

en: Animation delay
pl_PL: Opóźnienie animacji

en: Animation duration
pl_PL: Czas trwania animacji

en: Animation end
pl_PL: Koniec animacji

en: Animation in ms
pl_PL: Animacja w ms

en: Animation speed in ms
pl_PL: Prędkość animacji w ms

en: Another user
pl_PL: Inny użytkownik

en: Any
pl_PL: Dowolny

en: Any breakpoint
pl_PL: Dowolny punkt przełamania

en: Any option text
pl_PL: Tekst dla dowolnej opcji

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
pl_PL: Dotyczy tylko ustawienia „Styl” nagłówka lub przycisku. Twórz i używaj globalnych kolorów poprzez własną niestandardową „Paletę kolorów”.

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Apply on
pl_PL: Zastosuj do

en: Apply preview
pl_PL: Zastosuj podgląd

en: Apply spacing inside
pl_PL: Zastosuj odstępy wewnątrz

en: Apply to
pl_PL: Zastosuj do

en: Apply to child pages
pl_PL: Zastosuj do podstron

en: Apply to child terms
pl_PL: Zastosuj do podrzędnych terminów

en: April
pl_PL: Kwiecień

en: Archive
pl_PL: Archiwum

en: Archive (products)
pl_PL: Archiwum (produkty)

en: Archive description
pl_PL: Opis archiwum

en: Archive post types
pl_PL: Typy wpisów w archiwum

en: Archive terms
pl_PL: Terminy archiwum

en: Archive title
pl_PL: Tytuł archiwum

en: Archive type
pl_PL: Typ archiwum

en: Archives
pl_PL: Archiwa

en: Archives: %s
pl_PL: Archiwa: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten punkt graniczny?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć dane wygenerowane przez Bricks dla tego %s?

en: Are you sure you want to delete this category? Deleting it also deletes all variables in this category.
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę kategorię? Usunięcie tej kategorii spowoduje również usunięcie wszystkich zmiennych w tej kategorii.

en: Are you sure you want to delete this font and all of its font variation files?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę czcionkę i wszystkie jej pliki wariantów?

en: Are you sure you want to delete this icon set?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten zestaw ikon?

en: Are you sure you want to move this font to the trash?
pl_PL: Czy na pewno chcesz przenieść tę czcionkę do kosza?

en: Are you sure you want to remove all orphaned elements from your site? This action cannot be undone. Please perform a backup of your site before you proceed.
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć wszystkie osierocone elementy ze swojej witryny? Tej akcji nie można cofnąć. Wykonaj kopię zapasową swojej witryny przed kontynuowaniem.

en: Are you sure you want to remove this icon?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tę ikonę?

en: Are you sure you want to unlink this component?
pl_PL: Czy na pewno chcesz odłączyć ten komponent?

en: Arguments
pl_PL: Argumenty

en: Arrows
pl_PL: Strzałki

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
pl_PL: Nie udało się załadować artykułów. Odwiedź oficjalną bazę wiedzy:

en: Ascending
pl_PL: Rosnąco

en: Asides
pl_PL: Uwagi

en: Aspect ratio
pl_PL: Proporcje

en: Assign/unassign global classes
pl_PL: Przypisywanie/odpisywanie globalnych klas

en: Attachment
pl_PL: Załącznik

en: Attachment Page
pl_PL: Strona załącznika

en: Attribute
pl_PL: Atrybut

en: Attributes
pl_PL: Atrybuty

en: Attribution
pl_PL: Przypisanie

en: Attribution Control
pl_PL: Kontrola przypisania

en: August
pl_PL: Sierpień

en: Author
pl_PL: Autor

en: Author ID
pl_PL: ID autora

en: Author archive URL
pl_PL: URL archiwum autora

en: Author avatar
pl_PL: Avatar autora

en: Author bio
pl_PL: Biografia autora

en: Author email
pl_PL: E-mail autora

en: Author meta
pl_PL: Meta autora

en: Author name
pl_PL: Nazwa autora

[ctx: Author name]
en: Name
pl_PL: Imię

en: Author website
pl_PL: Strona internetowa autora

en: Author: %s
pl_PL: Autor: %s

en: Authorization
pl_PL: Autoryzacja

en: Auto height
pl_PL: Automatyczna wysokość

en: Auto log in user
pl_PL: Automatyczne logowanie użytkownika

en: Auto login after activation
pl_PL: Automatyczne logowanie po aktywacji

en: Auto poster
pl_PL: Automatyczny plakat

en: Auto scroll element into view
pl_PL: Automatycznie przewiń element do widoku

en: Auto toggle child terms
pl_PL: Automatycznie przełączaj terminy podrzędne

en: Auto width
pl_PL: Automatyczna szerokość

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
pl_PL: Generowane automatycznie, jeśli formularz wymaga tylko adresu e-mail do rejestracji.

en: Autocomplete
pl_PL: Autouzupełnianie

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
pl_PL: Generowane automatycznie, jeśli nie jest wymagane/przesłane hasło.

en: Automatically adjust the map view to fit all markers when markers are added or removed.
pl_PL: Automatycznie dostosuj widok mapy, aby pokazać wszystkie znaczniki po ich dodaniu lub usunięciu.

en: Autoplay
pl_PL: Autoodtwarzanie

en: Autoplay delay in ms
pl_PL: Opóźnienie autoodtwarzania w ms

en: Autoplay is not supported when using preview image.
pl_PL: Automatyczne odtwarzanie nie jest obsługiwane przy użyciu obrazu podglądu.

en: Autosave
pl_PL: Autozapis

en: Autosave by
pl_PL: Autozapis przez

en: Autosave interval (seconds)
pl_PL: Interwał autozapisu (sekundy)

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
pl_PL: Dostępne przez ikonę akcji „+” i menu kontekstowe prawego przycisku myszy.

en: Available via "Layout" action icon.
pl_PL: Dostępne przez ikonę akcji „Układ”.

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
pl_PL: Dostępne przez skrót klawiaturowy i menu kontekstowe prawego przycisku myszy.

en: Avatar
pl_PL: Awatar

en: Avatar border
pl_PL: Ramka awatara

en: Avatar box shadow
pl_PL: Cień awatara

en: Avatar image of %s
pl_PL: Avatar %s

en: Avatar position
pl_PL: Pozycja awatara

en: Avatar size
pl_PL: Rozmiar awatara

en: Avoid using in combination with third-party filter plugins.
pl_PL: Unikaj używania w połączeniu z wtyczkami filtrującymi innych firm.

en: Aye
pl_PL: Tak

en: BCC email address
pl_PL: Adres e-mail UDW

en: Back
pl_PL: Wróć

en: Back delay in ms
pl_PL: Opóźnienie cofania w ms

en: Back speed in ms
pl_PL: Szybkość cofania w ms

en: Back to Top
pl_PL: Powrót na górę

en: Back to builder
pl_PL: Powrót do kreatora

en: Back to icon sets
pl_PL: Powrót do zestawów ikon

en: Back to import manager
pl_PL: Powrót do menedżera importu

en: Back to settings
pl_PL: Powrót do ustawień

en: Backdrop
pl_PL: Tło

en: Background
pl_PL: Tło

en: Background active
pl_PL: Tło aktywne

en: Background attachment
pl_PL: Przytwierdzenie tła

en: Background blend mode
pl_PL: Tryb mieszania tła

en: Background color
pl_PL: Kolor tła

en: Background custom size
pl_PL: Niestandardowy rozmiar tła

en: Background filters
pl_PL: Filtry tła

en: Background image
pl_PL: Obraz tła

en: Background position
pl_PL: Pozycja tła

en: Background repeat
pl_PL: Powtarzanie tła

en: Background size
pl_PL: Rozmiar tła

en: Background video
pl_PL: Wideo w tle

en: Bar
pl_PL: Pasek

en: Bar background color
pl_PL: Kolor tła paska

en: Bar border
pl_PL: Ramka paska

en: Bar color
pl_PL: Kolor paska

en: Bar height
pl_PL: Wysokość paska

en: Base breakpoint
pl_PL: Podstawowy punkt graniczny

en: Base font size
pl_PL: Podstawowy rozmiar czcionki

en: Baseline
pl_PL: Linia bazowa

en: Baseline step
pl_PL: Krok podstawowy

en: Basic
pl_PL: Podstawowe

en: Basic Text
pl_PL: Podstawowy tekst

en: Beautiful
pl_PL: Piękne

en: Before
pl_PL: Przed

en: Before order review heading
pl_PL: Przed nagłówkiem podsumowania zamówienia

en: Before payment
pl_PL: Przed płatnością

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
pl_PL: Zanim dezaktywujesz Bricks, czy mógłbyś mi powiedzieć dlaczego? Chciałbym wykorzystać Twoją opinię, aby ulepszyć Bricks. Dziękuję bardzo!

en: Berlin, Germany
pl_PL: Berlin, Niemcy

en: Billing address
pl_PL: Adres rozliczeniowy

en: Black
pl_PL: Czarna

en: Block
pl_PL: Blok

en: Block editor
pl_PL: Edytor bloków

en: Block not available
pl_PL: Blokada niedostępna

en: Blockquote
pl_PL: Cytat blokowy

en: Blockquote border
pl_PL: Obramowanie cytatu

en: Blockquote margin
pl_PL: Margines cytatu

en: Blockquote padding
pl_PL: Padding cytatu

en: Blockquote typography
pl_PL: Typografia cytatu

en: Blur
pl_PL: Rozmycie

en: Body
pl_PL: Treść

en: Body (footer) scripts
pl_PL: Skrypty body (stopka)

en: Body (header) scripts
pl_PL: Skrypty body (nagłówek)

en: Body - Heading
pl_PL: Treść - nagłówek

en: Body parameters
pl_PL: Parametry ciała (szablonu)

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
pl_PL: Skrypty body są dodawane tuż po otwarciu tagu %s.

en: Body typography
pl_PL: Typografia tekstu głównego

en: Bold
pl_PL: Gruba

en: Border
pl_PL: Obramowanie

en: Border / Box Shadow
pl_PL: Obramowanie / cień

en: Border color
pl_PL: Kolor obramowania

en: Border width
pl_PL: Szerokośc obrzeża

en: Both
pl_PL: Oba

en: Bottom
pl_PL: Dół

en: Bottom / End
pl_PL: Dół / koniec

en: Bottom center
pl_PL: Środek dolny

en: Bottom left
pl_PL: Lewy dolny róg

en: Bottom right
pl_PL: Prawy dolny róg

en: Box list
pl_PL: Lista boxów

en: Box shadow
pl_PL: Cień

en: Boxed
pl_PL: Ramka

en: Boxed max. width
pl_PL: Maks. szerokość ramki

en: Breadcrumb
pl_PL: Okruszek

en: Breadcrumbs
pl_PL: Okruszki

en: Breakpoint already exists
pl_PL: Breakpoint już istnieje

en: Breakpoint label must start with a letter.
pl_PL: Etykieta Breakpointu musi zaczynać się od litery.

en: Breakpoints
pl_PL: Breakpointy

en: Brightness
pl_PL: Jasność

en: Brilliant
pl_PL: Świetnie

en: Browse
pl_PL: Przeglądaj

en: Browse Media Library
pl_PL: Przeglądaj bibliotekę mediów

en: Browse Unsplash
pl_PL: Przeglądaj Unsplash

en: Browser
pl_PL: Przeglądarka

en: Browser storage
pl_PL: Pamięć przeglądarki

en: Builder access
pl_PL: Dostęp do buildera

en: Builder capabilities
pl_PL: Uprawnienia buildera

en: Builder mode
pl_PL: Tryb buildera

en: Built in icon sets
pl_PL: Wbudowane zestawy ikon

en: Built-in icon sets
pl_PL: Wbudowane zestawy ikon

en: Bulk actions
pl_PL: Działania masowe

en: Bulk edit
pl_PL: Edycja zbiorcza

en: Bullet List
pl_PL: Lista wypunktowana

en: Bulleted list
pl_PL: Lista punktowana

en: Bundle
pl_PL: Pakiet

en: Bundles
pl_PL: Pakiety

en: Button
pl_PL: Przycisk

en: Button background
pl_PL: Tło przycisku

en: Button border
pl_PL: Obramowanie przycisku

en: Button box shadow
pl_PL: Cień przycisku

en: Button link
pl_PL: Link przycisku

en: Button size
pl_PL: Rozmiar przycisku

en: Button style
pl_PL: Styl przycisku

en: Button text
pl_PL: Tekst przycisku

en: Button typography
pl_PL: Typografia przycisku

en: Button width
pl_PL: Szerokość przycisku

en: Buttons
pl_PL: Przyciski

en: Buy product
pl_PL: Kup produkt

en: By default, covers entire available width.
pl_PL: Domyślnie zajmuje całą dostępną szerokość.

en: By default, form fields are validated on input, blur and submit.
pl_PL: Domyślnie pola formularza są walidowane przy wprowadzaniu, opuszczeniu i zatwierdzaniu.

en: By default, only the most specific theme style is loaded. To load all theme styles whose conditions are met, select "Load all matching theme styles".
pl_PL: Domyślnie ładowany jest tylko najbardziej specyficzny styl motywu. Aby załadować wszystkie style motywu, których warunki są spełnione, wybierz „Załaduj wszystkie pasujące style motywu”.

en: By default, the favorite fonts are listed first in the font-family options. To show only the favorite fonts, select "Show favorites only" at %s.
pl_PL: Domyślnie ulubione czcionki są wyświetlane jako pierwsze w opcjach rodziny czcionek. Aby wyświetlić tylko ulubione czcionki, wybierz „Pokaż tylko ulubione” w %s.

en: By default, the min/max values are dynamically set based on each filter query loop results. Disable this feature so the min/max values are only set initially.
pl_PL: Domyślnie wartości min./maks. Są dynamicznie ustawiane na podstawie wyników każdej pętli zapytania filtra. Wyłącz tę funkcję, aby wartości min./maks. były ustawiane tylko na początku.

en: By default, this icon is always visible and rotates 90° when the accordion item is expanded. To display different icons for each state, duplicate this icon and set the "Show" option to "Collapsed" for one and "Expanded" for the other.
pl_PL: Domyślnie ta ikona jest zawsze widoczna i obraca się o 90° po rozwinięciu elementu akordeonu. Aby wyświetlić różne ikony dla każdego stanu, zduplikuj tę ikonę i ustaw opcję „Pokaż” na „Zwinięty” dla jednej i „Rozwinięty” dla drugiej.

en: By default, users can access the default WordPress auth pages by adding %1$s to the URL, bypassing custom authentication pages. Enable this setting to remove this bypass option and always use your custom authentication pages and behavior as set above.
pl_PL: Domyślnie użytkownicy mogą uzyskać dostęp do domyślnych stron uwierzytelniania WordPress, dodając %1$s do adresu URL, omijając niestandardowe strony uwierzytelniania. Włącz to ustawienie, aby usunąć tę opcję obejścia i zawsze używać niestandardowych stron uwierzytelniania i zachowania ustawionych powyżej.

en: Byline
pl_PL: Podpis autora

en: Bypass maintenance
pl_PL: Pomiń tryb konserwacji

en: CSS Filters
pl_PL: Filtry CSS

en: CSS ID
pl_PL: ID CSS

en: CSS Selector
pl_PL: Selektor CSS

en: CSS class
pl_PL: Klasa CSS

en: CSS classes
pl_PL: Klasy CSS

en: CSS files processed
pl_PL: Przetworzone pliki CSS

en: CSS filter
pl_PL: Filtr CSS

en: CSS is automatically wrapped in style tags.
pl_PL: CSS jest automatycznie opakowywany w tagi style.

en: CSS loading method
pl_PL: Metoda ładowania CSS

en: CSS selector
pl_PL: Selektor CSS

en: CSS selector of the element to insert the AJAX loader into.
pl_PL: Selektor CSS elementu, do którego ma być wstawiona ładowarka AJAX.

en: CSS selectors
pl_PL: Selektory CSS

en: Cache
pl_PL: Pamięć podręczna

en: Cache duration
pl_PL: Czas trwania pamięci podręcznej

en: Cache query loops
pl_PL: Buforuj pętle zapytań

en: Calculation method
pl_PL: Metoda obliczania

en: Calendar
pl_PL: Kalendarz

en: Can also be set globally via theme styles.
pl_PL: Można również ustawić globalnie poprzez style motywu.

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Canvas
pl_PL: Płótno

en: Capabilities
pl_PL: Uprawnienia

en: Capability
pl_PL: Uprawnienie

en: Capitalize
pl_PL: Wielkie litery

en: Caption
pl_PL: Podpis

en: Caption type
pl_PL: Typ podpisu

en: Caret
pl_PL: Kareta

en: Carousel
pl_PL: Karuzela

en: Cart
pl_PL: Koszyk

en: Cart Cross-sells
pl_PL: Sprzedaż krzyżowa w koszyku

en: Cart Details
pl_PL: Szczegóły koszyka

en: Cart contents
pl_PL: Zawartość koszyka

en: Cart count
pl_PL: Liczba produktów

en: Cart coupon
pl_PL: Kupon koszyka

en: Cart cross sells
pl_PL: Sprzedaż krzyżowa koszyków

en: Cart items
pl_PL: Produkty w koszyku

en: Cart product name
pl_PL: Nazwa produktu w koszyku

en: Cart product quantity
pl_PL: Ilość produktu w koszyku

en: Cart product subtotal
pl_PL: Suma cząstkowa produktów w koszyku

en: Cart remove product
pl_PL: Usuń produkt z koszyka

en: Cart subtotal
pl_PL: Suma częściowa koszyka

en: Cart totals
pl_PL: Podsumowanie koszyka

en: Cart update
pl_PL: Aktualizacja koszyka

en: Cart updated
pl_PL: Koszyk zaktualizowany

en: Cascade layer
pl_PL: Warstwa kaskadowa

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Categories & Tags
pl_PL: Kategorie i tagi

en: Categories deleted
pl_PL: Kategorie usunięte

en: Categories imported
pl_PL: Kategorie zaimportowane

en: Categorize
pl_PL: Kategoryzuj

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Category: %s
pl_PL: Kategoria: %s

en: Center
pl_PL: Środek

en: Center center
pl_PL: Na środku, wyśrodkowane

en: Center left
pl_PL: Na środku, do lewej

en: Center mode
pl_PL: Tryb wyśrodkowany

en: Center right
pl_PL: Na środku, do prawej

en: Champ
pl_PL: Mistrz

en: Change content
pl_PL: Zmień zawartość

en: Change image
pl_PL: Zmień obraz

en: Characters per minute
pl_PL: Znaki na minutę

en: Chart size in px
pl_PL: Rozmiar wykresu w px

en: Chats
pl_PL: Czaty

en: Check for orphaned elements on builder save
pl_PL: Sprawdź osierocone elementy podczas zapisywania buildera

en: Checkbox
pl_PL: Pole wyboru

en: Checkout
pl_PL: Zamówienie

en: Checkout coupon
pl_PL: Kupon przy zamówieniu

en: Checkout customer details
pl_PL: Dane klienta przy zamówieniu

en: Checkout login
pl_PL: Logowanie przy zamówieniu

en: Checkout order payment
pl_PL: Płatność za zamówienie

en: Checkout order review
pl_PL: Podsumowanie zamówienia

en: Checkout order table
pl_PL: Tabela zamówienia

en: Checkout thank you
pl_PL: Podziękowanie za zamówienie

en: Checks for %1$s on builder save to check for orphaned elements. Always checked on load regardless of this setting. Can also be manually enabled by adding %2$s to the builder URL.
pl_PL: Sprawdza %1$s podczas zapisywania buildera, aby wykryć osierocone elementy. Zawsze sprawdzane przy ładowaniu, niezależnie od tego ustawienia. Może być również włączone ręcznie przez dodanie %2$s do adresu URL buildera.

en: Child of
pl_PL: Podrzędny wobec

en: Childless
pl_PL: Bez potomków

en: Childless terms only
pl_PL: Tylko terminy bezdzietne

en: Choose a color for this attribute term
pl_PL: Wybierz kolor dla tego terminu atrybutu

en: Choose a color for this attribute value.
pl_PL: Wybierz kolor dla tej wartości atrybutu.

en: Choose an image for this attribute term
pl_PL: Wybierz obraz dla tego terminu atrybutu

en: Choose an image for this attribute value.
pl_PL: Wybierz obraz dla tej wartości atrybutu.

en: Choose at which breakpoint do you want to start showing this popup or on which specific breakpoints.
pl_PL: Wybierz, przy którym punkcie przełamania chcesz zacząć pokazywać ten popup lub na których konkretnych punktach przełamania.

en: Choose files
pl_PL: Wybierz pliki

en: Choose how passwords are managed. "Template password" uses this template's password to protect content according to template conditions. "Post password" protects content that has an individual post password set. "Template & post password" uses the template password, but individual post passwords will be used instead if set.
pl_PL: Wybierz sposób zarządzania hasłami. „Hasło template'a” używa hasła tego template'a do ochrony treści zgodnie z warunkami template'a. „Hasło posta” chroni treść, która ma ustawione indywidualne hasło posta. „Hasło template'a i posta” używa hasła template'a, ale indywidualne hasła postów będą używane zamiast tego, jeśli są ustawione.

en: Choose how to display product variations.
pl_PL: Wybierz sposób wyświetlania wariantów produktu.

en: Choose image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Circle
pl_PL: Okrąg

en: Class
pl_PL: Klasa

en: Class "%s" has been moved to trash but your modifications are kept.
pl_PL: Klasa „%s” została przeniesiona do kosza, ale Twoje modyfikacje zostały zachowane.

en: Class found in trash
pl_PL: Znaleziono klasę w koszu

en: Class name
pl_PL: Nazwa klasy

en: Class name already exists
pl_PL: Nazwa klasy już istnieje

en: Classes
pl_PL: Klasy

en: Classes discarded
pl_PL: Klasy odrzucone

en: Classes duplicated
pl_PL: Klasy zduplikowane

en: Classes found
pl_PL: Znalezione klasy

en: Classes renamed
pl_PL: Klasy zmienione

en: Clause name
pl_PL: Nazwa klauzuli

en: Clause name description
pl_PL: Nazwa klauzuli opis

en: Clean
pl_PL: Wyczyść

en: Clean up
pl_PL: Posprzątaj

en: Clean up all orphaned elements
pl_PL: Wyczyść wszystkie osierocone elementy

en: Clear
pl_PL: Wyczyść

en: Clear all
pl_PL: Wyczyść wszystko

en: Clear filter
pl_PL: Wyczyść filtr

en: Clear form
pl_PL: Wyczyść formularz

en: Clear gallery
pl_PL: Przejrzysta galeria

en: Clear non-existing dynamic data
pl_PL: Wyczyść nieistniejące dane dynamiczne

en: Click
pl_PL: Kliknięcie

en: Click "Accept" to use the incoming database changes. Click "Discard" to save your current builder data instead.
pl_PL: Kliknij „Akceptuj”, aby użyć nadchodzących zmian w bazie danych. Kliknij „Odrzuć”, aby zamiast tego zapisać bieżące dane buildera.

en: Click "Continue filter index" to immediately run any remaining/queued filter index jobs instead of waiting for the next WP cronjob.
pl_PL: Kliknij „Kontynuuj indeksowanie filtra”, aby natychmiast uruchomić wszystkie pozostałe/zakolejkowane zadania indeksowania filtra, zamiast czekać na następne zadanie cron WP.

en: Click "Regenerate filter index" to regenerate the query filter index for your entire website.
pl_PL: Kliknij „Regeneruj indeks filtra”, aby zregenerować indeks filtra zapytań dla całej witryny.

en: Click me
pl_PL: Kliknij mnie

en: Click on any element to add it to your canvas.
pl_PL: Kliknij dowolny element, aby dodać go do swojego obszaru roboczego.

en: Click on any element to add it to your popup.
pl_PL: Kliknij dowolny element, aby dodać go do swojego popup'u.

en: Click or hover
pl_PL: Kliknięcie lub najechanie

en: Click the "+" icon to add your first condition.
pl_PL: Kliknij ikonę „+”, aby dodać pierwszy warunek.

en: Click the "+" icon to add your first interaction.
pl_PL: Kliknij ikonę „+”, aby dodać pierwszą interakcję.

en: Click the "Generate variables" button to auto-generate all your fluid typography variables.
pl_PL: Kliknij przycisk "Generuj zmienne", aby automatycznie wygenerować wszystkie zmienne typografii płynów.

en: Click the button above to retrieve all Code element, SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances and review the code for every page, template, etc.
pl_PL: Kliknij przycisk powyżej, aby pobrać wszystkie instancje elementu Kod, elementu SVG (kod), edytora zapytań i tagu „echo” oraz przejrzyj kod dla każdej strony, szablonu itp.

en: Click the button to retrieve a list of all global element instances. Then review and convert them to components either individually, in bulk, or by manually unlinking them in the builder. Once done, please delete all global elements from the elements panel in the builder.
pl_PL: Kliknij przycisk, aby pobrać listę wszystkich wystąpień elementów globalnych. Następnie przejrzyj je i przekonwertuj na komponenty indywidualnie, zbiorczo lub ręcznie odłączając je w kreatorze. Po zakończeniu usuń wszystkie elementy globalne z panelu elementów w kreatorze.

en: Click this button to remove all index jobs. Useful if your index jobs are stuck due to unknown reasons. You should regenerate the filter index afterwards.
pl_PL: Kliknij ten przycisk, aby usunąć wszystkie zadania indeksowania. Przydatne, jeśli twoje zadania indeksowania utknęły z nieznanych przyczyn. Powinieneś później zregenerować indeks filtra.

en: Click to apply the latest filter settings. This ensures all filter options are up-to-date.
pl_PL: Kliknij, aby zastosować najnowsze ustawienia filtra. Zapewnia to aktualność wszystkich opcji filtrowania.

en: Click to download
pl_PL: Kliknij, aby pobrać

en: Click to set preview content.
pl_PL: Kliknij, aby ustawić treść podglądu.

en: Clone
pl_PL: Klonuj

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Close (ESC)
pl_PL: Zamknij (ESC)

en: Close after
pl_PL: Zamknij po

en: Close button
pl_PL: Przycisk zamknięcia

en: Close color
pl_PL: Kolor zamknięcia

en: Close icon
pl_PL: Ikona zamykania

en: Close mini cart
pl_PL: Zamknij mini koszyk

en: Close mobile menu
pl_PL: Zamknij menu mobilne

en: Close on
pl_PL: Zamknij po

en: Close popup on click
pl_PL: Zamknij wyskakujące okienko po kliknięciu

en: Close position
pl_PL: Pozycja zamknięcia

en: Close search
pl_PL: Zamknij wyszukiwanie

en: Close size
pl_PL: Rozmiar zamknięcia

en: Closest corner
pl_PL: Najbliższy róg

en: Closest side
pl_PL: Najbliższy bok

en: Cloud
pl_PL: Chmura

en: Cloudflare Turnstile API key required! Add key in dashboard under: %s
pl_PL: Wymagany klucz API Cloudflare Turnstile! Dodaj klucz w panelu pod: %s

en: Cluster
pl_PL: Grupowanie

en: Code
pl_PL: Kod

en: Code control
pl_PL: Kontrolka kodu

en: Code execution
pl_PL: Wykonanie kodu

en: Code execution has been explicitly disabled by the %s filter. This filter is currently overriding your Bricks settings.
pl_PL: Wykonywanie kodu zostało jawnie wyłączone przez filtr %s. Ten filtr obecnie nadpisuje Twoje ustawienia Bricks.

en: Code execution is disabled
pl_PL: Wykonywanie kodu jest wyłączone

en: Code execution not allowed.
pl_PL: Wykonanie kodu niedozwolone.

en: Code execution, if needed, must be explicitly enabled.
pl_PL: Wykonanie kodu, jeśli potrzebne, musi być wyraźnie włączone.

en: Code execution: Disabled by default
pl_PL: Wykonywanie kodu: Domyślnie wyłączone

en: Code review
pl_PL: Przegląd kodu

en: Code signatures
pl_PL: Sygnatury kodu

en: Code signatures are locked.
pl_PL: Sygnatury kodu są zablokowane.

en: Code signatures regenerated successfully.
pl_PL: Sygnatury kodu zostały pomyślnie wygenerowane ponownie.

en: Code signed
pl_PL: Kod podpisany

en: Code that requires execution only runs when it has a valid code signature.
pl_PL: Kod wymagający wykonania uruchamia się tylko wtedy, gdy ma prawidłowy podpis kodu.

en: Collapse
pl_PL: Zwiń

en: Collapse inactive
pl_PL: Zwiń nieaktywne

en: Collapse on page load
pl_PL: Zwiń przy ładowaniu strony

en: Collapsed
pl_PL: Zwinięty

en: Color
pl_PL: Kolor

en: Color #%s
pl_PL: Kolor #%s

en: Color close
pl_PL: Kolor zamknięcia

en: Color editor
pl_PL: Edytor kolorów

en: Color palette
pl_PL: Paleta kolorów

en: Color preview
pl_PL: Podgląd koloru

en: Color stop
pl_PL: Punkt koloru

en: Colors
pl_PL: Kolory

en: Column
pl_PL: Kolumna

en: Column gap
pl_PL: Odstęp między kolumnami

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Coming soon
pl_PL: Wkrótce

en: Comma-separated list of results per page options.
pl_PL: Lista oddzielonych przecinkami opcji wyników na stronę.

en: Command palette
pl_PL: Paleta poleceń

en: Comment
pl_PL: Komentarz

en: Comment count
pl_PL: Liczba komentarzy

en: Comment navigation
pl_PL: Nawigacja komentarzy

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Comments are closed.
pl_PL: Komentarze są zamknięte.

en: Comments are disabled.
pl_PL: Komentarze są wyłączone.

en: Common classes
pl_PL: Wspólne klasy

en: Common taxonomies
pl_PL: Wspólne taksonomie

en: Community
pl_PL: Społeczność

en: Community templates
pl_PL: Szablony społeczności

en: Compact
pl_PL: Kompaktowy

en: Compare
pl_PL: Porównaj

en: Compare with
pl_PL: Porównaj z

en: Component
pl_PL: Komponent

en: Component %s
pl_PL: Komponent %s

en: Component configured but preview unavailable
pl_PL: Komponent skonfigurowany, ale podgląd niedostępny

en: Component preview error
pl_PL: Błąd podglądu komponentu

en: Component preview unavailable
pl_PL: Podgląd komponentu niedostępny

en: Components
pl_PL: Komponenty

en: Condition
pl_PL: Warunek

en: Conditions
pl_PL: Warunki

en: Conditions always run before query loop.
pl_PL: Warunki zawsze są wykonywane przed pętlą zapytania.

en: Conditions don't run in the builder.
pl_PL: Warunki nie są wykonywane w kreatorze.

en: Configure
pl_PL: Konfiguruj

en: Configure "Marker: Type" on the connected "Map" element to render text or image markers. The settings below will precede the settings on the "Map" element.
pl_PL: Skonfiguruj „Znacznik: Typ” na połączonym elemencie „Mapa”, aby renderować znaczniki tekstowe lub obrazkowe. Poniższe ustawienia będą mieć pierwszeństwo przed ustawieniami na elemencie „Mapa”.

en: Configure the API settings to retrieve data from an API endpoint.
pl_PL: Skonfiguruj ustawienia API, aby pobierać dane z punktu końcowego API.

en: Configure the scale generator as per your requirements.
pl_PL: Skonfiguruj generator wagi zgodnie ze swoimi wymaganiami.

en: Configure your API settings (URL, etc.) and fetch data to view and work with the API response data.
pl_PL: Skonfiguruj ustawienia API (adres URL itp.) i pobierz dane, aby wyświetlić dane odpowiedzi API i pracować z nimi.

en: Confirm
pl_PL: Potwierdź

en: Confirmation
pl_PL: Potwierdzenie

en: Confirmation email
pl_PL: E-mail potwierdzający

en: Conflict
pl_PL: Konflikt

en: Conflict: Class "%s" has been permanently deleted by another user.
pl_PL: Konflikt: Klasa „%s” została trwale usunięta przez innego użytkownika.

en: Conflict: Some classes exist in both trash and active classes
pl_PL: Konflikt: Niektóre klasy istnieją zarówno w koszu, jak i w aktywnych klasach

en: Conflicts
pl_PL: Konflikty

en: Congrats
pl_PL: Gratulacje

en: Conic
pl_PL: Stożkowy

en: Connect
pl_PL: Połącz

en: Connect property
pl_PL: Połącz właściwość

en: Connect the CSS ID to a property to set it on an per-instance basis to avoid same ID conflicts.
pl_PL: Połącz identyfikator CSS z właściwością, aby ustawić go na podstawie instancji, aby uniknąć konfliktów tego samego identyfikatora.

en: Connect the form fields to the post data that you want to create on form submit.
pl_PL: Połącz pola formularza z danymi posta, które chcesz utworzyć po przesłaniu formularza.

en: Connect the form fields to the post data that you want to update on form submit.
pl_PL: Połącz pola formularza z danymi posta, które chcesz zaktualizować po przesłaniu formularza.

en: Connected property
pl_PL: Połączona właściwość

en: Construct the selector you want to create from the node tree below by toggling the relevant selectors.
pl_PL: Skonstruuj selektor, który chcesz utworzyć z drzewa węzłów poniżej, przełączając odpowiednie selektory.

en: Contact form
pl_PL: Formularz kontaktowy

en: Contact us
pl_PL: Skontaktuj się z nami

en: Contain
pl_PL: Zawieraj

en: Container
pl_PL: Kontener

en: Content
pl_PL: Treść

en: Content align horizontal
pl_PL: Wyrównanie poziome zawartości

en: Content align vertical
pl_PL: Wyrównanie pionowe zawartości

en: Content background
pl_PL: Tło zawartości

en: Content border
pl_PL: Obramowanie zawartości

en: Content box shadow
pl_PL: Cień zawartości

en: Content goes here ..
pl_PL: Tutaj umieść treść...

en: Content loaded
pl_PL: Zawartość załadowana

en: Content margin
pl_PL: Margines zawartości

en: Content padding
pl_PL: Odstęp zawartości

en: Content selector
pl_PL: Selektor treści

en: Content text align
pl_PL: Wyrównanie tekstu zawartości

en: Content type
pl_PL: Typ treści

en: Content typography
pl_PL: Typografia treści

en: Content width
pl_PL: Szerokość zawartości

en: Context ID
pl_PL: ID kontekstu

en: Context type
pl_PL: Typ kontekstu

en: Contextual spacing
pl_PL: Odstępy kontekstowe

en: Contextual spacing applies a top margin to elements with a preceding sibling within embedded content.
pl_PL: Odstępy kontekstowe stosują górny margines do elementów z poprzednim rodzeństwem w treści osadzonej.

en: Contextual spacing targets embedded content (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Use this field to apply contextual spacing to additional selectors, separated by commas.
pl_PL: Odstępy kontekstowe dotyczą treści osadzonej (Rich Text, Treść Postu, WooCommerce). Użyj tego pola, aby zastosować odstępy kontekstowe do dodatkowych selektorów, oddzielonych przecinkami.

en: Continue index job
pl_PL: Kontynuuj zadanie indeksowania

en: Continue on error
pl_PL: Kontynuuj w przypadku błędu

en: Contrast
pl_PL: Kontrast

en: Control dropdown element text.
pl_PL: Kontroluj tekst elementu rozwijanego.

en: Control group visibility
pl_PL: Kontroluj widoczność grupy

en: Control panel
pl_PL: Panel sterowania

en: Control when to show the global classes import manager when pasting elements, importing classes or templates.
pl_PL: Kontroluj, kiedy pokazywać menedżera importu klas globalnych podczas wklejania elementów, importowania klas lub szablonów.

en: Controls
pl_PL: Kontrolki

en: Convert
pl_PL: Konwertuj

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
pl_PL: Konwertuj „Kontener” na nowe elementy „Sekcja” i „Blok”

en: Convert Block editor data into Bricks data and vice versa.
pl_PL: Konwertuj dane edytora bloków na dane cegieł i odwrotnie.

en: Convert element IDs & classes
pl_PL: Konwertuj identyfikatory i klasy elementów

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
pl_PL: Konwertuj szablon przy imporcie/wstawianiu z Kontenera na nową strukturę elementów układu

en: Convert templates
pl_PL: Konwertuj szablony

en: Convert to components
pl_PL: Konwertuj na komponenty

en: Convert variation dropdowns to color/image/label swatches on the add to cart element.
pl_PL: Przekształć rozwijane listy wariantów w suwaki kolorów/obrazów/etykiet w elemencie dodawania do koszyka.

en: Converter
pl_PL: Konwerter

en: Cookie consent
pl_PL: Zgoda na pliki cookie

en: Cool
pl_PL: Fajnie

en: Coordinates
pl_PL: Współrzędne

en: Copied
pl_PL: Skopiowano

en: Copied to clipboard
pl_PL: Skopiowano do schowka

en: Copy
pl_PL: Kopiuj

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
pl_PL: Skopiuj i wklej hasło „Dostępu do Moich Template'ów” dostarczone przez zdalną witrynę tutaj.

en: Copy CSS selector
pl_PL: Kopiuj selektor CSS

en: Copy and paste the code below into your Bricks child theme to allow those functions to be called through the "echo" tag. Remove the function names you don't want to allow. Explore the %s documentation for more code examples such as using regex for more flexible echo tag checks, etc.
pl_PL: Skopiuj i wklej poniższy kod do swojego motywu potomnego Bricks, aby umożliwić wywoływanie tych funkcji przez tag „echo”. Usuń nazwy funkcji, których nie chcesz zezwalać. Zapoznaj się z dokumentacją %s, aby znaleźć więcej przykładów kodu, takich jak używanie wyrażeń regularnych dla bardziej elastycznych kontroli tagu echo itp.

en: Copy the element ID you want to toggle and paste it into the "CSS selector" setting below.
pl_PL: Skopiuj ID elementu, który chcesz przełączyć, i wklej go w ustawieniu „selektor CSS” poniżej.

en: Copy to clipboard
pl_PL: Kopiuj do schowka

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
pl_PL: Skopiuj i wklej kod z jednej z map dostępnych na %s

en: Copy/paste element attributes
pl_PL: Kopiowanie/wklejanie atrybutów elementów

en: Copy/paste element conditions
pl_PL: Kopiowanie/wklejanie warunków elementów

en: Copy/paste element interactions
pl_PL: Kopiowanie/wklejanie interakcji elementów

en: Copy/paste element styles
pl_PL: Kopiowanie/wklejanie stylów elementów

en: Copy/paste elements
pl_PL: Kopiowanie/wklejanie elementów

en: Copy/paste global class styles
pl_PL: Kopiowanie/wklejanie stylów globalnych klas

en: Corrupted filter element database has been fixed
pl_PL: Naprawiono uszkodzoną bazę danych elementów filtra

en: Count
pl_PL: Licznik

en: Count from
pl_PL: Licz od

en: Count to
pl_PL: Licz do

en: Countdown
pl_PL: Odliczanie

en: Counter
pl_PL: Licznik

en: Coupon
pl_PL: Kupon

en: Coupon applied
pl_PL: Zastosowano kupon

en: Coupon message
pl_PL: Wiadomość o kuponie

en: Coupon removed
pl_PL: Usunięto kupon

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
pl_PL: Kupony są wyłączone. Aby włączyć kupony, przejdź do %1$sustawień WooCommerce%2$s

en: Cover
pl_PL: Pokryj

en: Coverflow
pl_PL: Nakładanie

en: Create
pl_PL: Utwórz

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
pl_PL: Twórz i zarządzaj nieograniczoną liczbą niestandardowych pasków bocznych. Dodawaj paski boczne w konstruktorze za pomocą elementu „Pasek boczny”.

en: Create component
pl_PL: Utwórz komponent

en: Create components
pl_PL: Tworzenie komponentów

en: Create global classes
pl_PL: Tworzenie globalnych klas

en: Create icon set
pl_PL: Utwórz zestaw ikon

en: Create new sidebar
pl_PL: Utwórz nowy pasek boczny

en: Create new template:
pl_PL: Utwórz nowy szablon:

en: Create post
pl_PL: Utwórz post

en: Create properties and connect them to your component settings to customize a component instance.
pl_PL: Utwórz właściwości i połącz je z ustawieniami komponentu, aby dostosować instancję komponentu.

en: Create property
pl_PL: Utwórz właściwość

en: Create template
pl_PL: Utwórz szablon

en: Create templates
pl_PL: Tworzenie szablonów

en: Create your own builder mode via CSS variables.
pl_PL: Stwórz własny tryb buildera za pomocą zmiennych CSS.

en: Create your own elements
pl_PL: Twórz własne elementy

en: Create, edit and use global queries inside any query loop throughout your website. Changes to a global query apply to all instances throughout your website.
pl_PL: Twórz, edytuj i używaj zapytań globalnych wewnątrz dowolnej pętli zapytań w całej witrynie. Zmiany w zapytaniu globalnym mają zastosowanie do wszystkich instancji w Twojej witrynie.

en: Create/select a fluid typography category (i.e. Headings, Text).
pl_PL: Utwórz/wybierz kategorię płynnej typografii (np. Nagłówki, Tekst).

en: Created
pl_PL: Utworzono

en: Cropped
pl_PL: Przycięty

en: Cross sells
pl_PL: Sprzedaż krzyżowa

en: Cross-sells
pl_PL: Sprzedaż krzyżowa

en: Cube
pl_PL: Kostka

en: Currency
pl_PL: Waluta

en: Currency position
pl_PL: Pozycja waluty

en: Current
pl_PL: Bieżący

en: Current URL
pl_PL: Aktualny URL

en: Current date
pl_PL: Aktualna data

en: Current interaction ID
pl_PL: ID bieżącej interakcji

en: Current job
pl_PL: Bieżące zadanie

en: Current layout
pl_PL: Aktualny układ

en: Current location
pl_PL: Aktualna lokalizacja

en: Current page
pl_PL: Bieżąca strona

en: Current post author
pl_PL: Autor bieżącego wpisu

en: Current post term
pl_PL: Termin bieżącego wpisu

en: Current version by
pl_PL: Bieżąca wersja przez

en: Current width
pl_PL: Aktualna szerokość

en: Currently all matching theme styles are loaded. To load only the most specific theme style, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
pl_PL: Obecnie ładowane są wszystkie pasujące style motywu. Aby ładować tylko najbardziej specyficzny styl motywu, dostosuj ustawienia w sekcji „Style motywu: Metoda ładowania”.

en: Currently only the most specific theme style is loaded. To load all matching theme styles, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
pl_PL: Aktualnie ładowany jest tylko najbardziej specyficzny styl motywu. Aby załadować wszystkie pasujące style motywu, dostosuj ustawienia w sekcji „Style motywu: Metoda ładowania”.

en: Currently previewing content from "%s".
pl_PL: Aktualnie przeglądasz zawartość z „%s”.

en: Cursor
pl_PL: Kursor

en: Cursor character
pl_PL: Znak kursora

en: Custom
pl_PL: Niestandardowe

en: Custom CSS
pl_PL: Niestandardowy CSS

en: Custom CSS and JavaScript added below are loaded on your entire website.
pl_PL: Niestandardowy CSS i JavaScript dodane poniżej są ładowane na całej Twojej witrynie.

en: Custom Font
pl_PL: Niestandardowa czcionka

en: Custom Fonts
pl_PL: Niestandardowe czcionki

en: Custom URL
pl_PL: Niestandardowy URL

en: Custom alt text
pl_PL: Niestandardowy tekst alternatywny

en: Custom attributes
pl_PL: Własne atrybuty

en: Custom authentication pages
pl_PL: Niestandardowe strony uwierzytelniania

en: Custom breakpoints
pl_PL: Niestandardowe punkty przełamania

en: Custom capabilities
pl_PL: Niestandardowe uprawnienia

en: Custom caption
pl_PL: Niestandardowy podpis

en: Custom code
pl_PL: Kod niestandardowy

en: Custom elements
pl_PL: Elementy niestandardowe

en: Custom email address
pl_PL: Niestandardowy adres e-mail

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to create the post.
pl_PL: Niestandardowy komunikat o błędzie wyświetlany, gdy bieżący użytkownik nie ma wymaganych uprawnień do utworzenia wpisu.

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to edit the post.
pl_PL: Niestandardowy komunikat o błędzie wyświetlany, gdy bieżący użytkownik nie ma wymaganych uprawnień do edycji postu.

en: Custom field
pl_PL: Pole niestandardowe

en: Custom fields
pl_PL: Pola niestandardowe

en: Custom fields integration
pl_PL: Integracja pól niestandardowych

en: Custom font
pl_PL: Niestandardowa czcionka

en: Custom fonts
pl_PL: Niestandardowe czcionki

en: Custom icon sets
pl_PL: Niestandardowe zestawy ikon

en: Custom language switchers
pl_PL: Niestandardowe przełączniki języków

en: Custom link
pl_PL: Niestandardowy link

en: Custom links
pl_PL: Niestandardowe linki

en: Custom location only takes effect on the frontend. Ensure this element is placed at the top of this template so the element can hook on the desire location successfully.
pl_PL: Niestandardowa lokalizacja działa tylko na stronie frontowej. Upewnij się, że ten element jest umieszczony na górze tego szablonu, aby mógł się prawidłowo zaczepić w wybranym miejscu.

en: Custom map style
pl_PL: Niestandardowy styl mapy

en: Custom options
pl_PL: Opcje niestandardowe

en: Custom preview text
pl_PL: Niestandardowy tekst podglądu

en: Custom redirect URL
pl_PL: Niestandardowy adres URL przekierowania

en: Custom shape
pl_PL: Własny kształt

en: Custom size
pl_PL: Niestandardowy rozmiar

en: Custom styles
pl_PL: Własne style

en: Custom tag
pl_PL: Własny tag

en: Custom text
pl_PL: Własny tekst

en: Custom title
pl_PL: Niestandardowy tytuł

en: Custom video player
pl_PL: Niestandardowy odtwarzacz wideo

en: Customer details
pl_PL: Dane klienta

en: Customise this breadcrumb structure for specific post types.
pl_PL: Dostosuj tę strukturę okruszków dla konkretnych typów wpisów.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
pl_PL: Dostosuj szczegóły udostępniania tego URL-a w mediach społecznościowych.

en: Customize how the data is structured. Leave empty to send all form fields.
pl_PL: Dostosuj strukturę danych. Zostaw puste, aby wysłać wszystkie pola formularza.

en: Customize in "Settings" group.
pl_PL: Dostosuj w grupie „Ustawienia”.

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
pl_PL: Dostosuj lightbox: Ustawienia > Style motywu > Ogólne

en: Customize the language switcher from your WordPress dashboard
pl_PL: Dostosuj przełącznik języków z poziomu panelu WordPress

en: Danger
pl_PL: Niebezpieczeństwo

en: Danger color
pl_PL: Kolor niebezpieczeństwa

en: Dark
pl_PL: Ciemny

en: Dark color
pl_PL: Kolor ciemny

en: Dashboard
pl_PL: Panel

en: Dashed
pl_PL: Przerywana

en: Data
pl_PL: Dane

en: Data format
pl_PL: Format danych

en: Data source
pl_PL: Źródło danych

en: Database
pl_PL: Baza danych

en: Date
pl_PL: Data

en: Date & time
pl_PL: Data i godzina

en: Date Reached
pl_PL: Data osiągnięta

en: Date format
pl_PL: Format daty

en: Date range
pl_PL: Zakres dat

en: Datepicker
pl_PL: Wybór daty

en: Datetime
pl_PL: Data i czas

en: Day: %s
pl_PL: Dzień: %s

en: Deactivate license
pl_PL: Dezaktywuj licencję

en: December
pl_PL: Grudzień

en: Decimal places
pl_PL: Miejsca dziesiętne

en: Default
pl_PL: Domyślne

en: Default capabilities
pl_PL: Domyślne uprawnienia

en: Default center of the map.
pl_PL: Domyślny środek mapy.

en: Default color for terms without a specific color
pl_PL: Domyślny kolor dla terminów bez określonego koloru

en: Default query
pl_PL: Domyślne zapytanie

en: Default sorting
pl_PL: Domyślne sortowanie

en: Default tab
pl_PL: Domyślna zakładka

en: Default templates are disabled
pl_PL: Domyślne szablony są wyłączone

en: Default templates are enabled
pl_PL: Domyślne szablony są włączone

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
pl_PL: Domyślnie: 60 sekund. Minimalny interwał autozapisu to 15 sekund.

en: Define a unique, more readable URL parameter name for this filter.
pl_PL: Zdefiniuj unikalną, bardziej czytelną nazwę parametru URL dla tego filtra.

en: Delay
pl_PL: Opóźnienie

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete Bricks data
pl_PL: Usuń dane Bricks

en: Delete all
pl_PL: Usuń wszystko

en: Delete components
pl_PL: Usuwanie komponentów

en: Delete database table
pl_PL: Usuń tabelę bazy danych

en: Delete elements
pl_PL: Usuwanie elementów

en: Delete global classes
pl_PL: Usuwanie globalnych klas

en: Delete icon
pl_PL: Usuń ikonę

en: Delete permanently
pl_PL: Usuń trwale

en: Delete revisions
pl_PL: Usuwanie rewizji

en: Delete screenshots
pl_PL: Usuń zrzuty ekranu

en: Delete selected
pl_PL: Usuń wybrane

en: Delete templates
pl_PL: Usuwanie szablonów

en: Delete this sidebar
pl_PL: Usuń ten pasek boczny

en: Deleted
pl_PL: Usunięto

en: Deprecated
pl_PL: Przestarzałe

en: Descending
pl_PL: Malejąco

en: Description
pl_PL: Opis

en: Description lightbox video
pl_PL: Opis wideo w lightboxie

en: Description typography
pl_PL: Typografia opisu

en: Descriptive name for viewing submissions on the "%s" page.
pl_PL: Opisowa nazwa do przeglądania przesłanych formularzy na stronie „%s”.

en: Descriptive name of your API connection.
pl_PL: Opisowa nazwa twojego połączenia API.

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
pl_PL: Tekst opisowy tej strony. Wyświetlany w wynikach wyszukiwania. Zalecane: 50 - 300 znaków.

en: Deselect
pl_PL: Odznacz

en: Design sets
pl_PL: Zestawy projektowe

en: Desktop
pl_PL: Komputer

en: Details
pl_PL: Szczegóły

en: Determines how components are made available in the block editor.
pl_PL: Określa, w jaki sposób komponenty są udostępniane w edytorze bloków.

en: Determines what happens when someone visits a default WordPress authentication URL (%s). Only applies when custom pages above have been set. Caution: If hiding default paths, remember your custom page URLs to avoid lockout.
pl_PL: Określa, co się dzieje, gdy ktoś odwiedza domyślny adres URL uwierzytelniania WordPress (%s). Ma zastosowanie tylko wtedy, gdy powyżej ustawiono niestandardowe strony. Uwaga: Jeśli ukrywasz domyślne ścieżki, zapamiętaj adresy URL niestandardowych stron, aby uniknąć zablokowania dostępu.

en: Determines which slide should be active if the carousel has multiple slides in a page.
pl_PL: Określa, który slajd powinien być aktywny, jeśli karuzela ma wiele slajdów na stronie.

en: Developer
pl_PL: Programista

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
pl_PL: Czy przeglądałeś %1$s? Albo skontaktowałeś się ze mną przez %2$s?

en: Direction
pl_PL: Kierunek

en: Directory is created in your "uploads" directory if it doesn't exist.
pl_PL: Katalog zostanie utworzony w twoim katalogu „uploads”, jeśli nie istnieje.

en: Directory name
pl_PL: Nazwa katalogu

en: Disable
pl_PL: Wyłącz

en: Disable "Skip links"
pl_PL: Wyłącz „Linki pomijające”

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
pl_PL: Wyłącz metaznaczniki Open Graph Bricks

en: Disable Bricks SEO meta tags
pl_PL: Wyłącz metaznaczniki SEO Bricks

en: Disable Bricks cascade layer (discouraged)
pl_PL: Wyłącz warstwę kaskadową Bricks (niezalecane)

en: Disable CSS variables manager
pl_PL: Wyłącz menedżera zmiennych CSS

en: Disable Default UI
pl_PL: Wyłącz domyślny interfejs

en: Disable Google Fonts
pl_PL: Wyłącz czcionki Google

en: Disable URL parameter filter
pl_PL: Wyłącz filtr parametrów URL

en: Disable WP REST API render
pl_PL: Wyłącz renderowanie API REST WP

en: Disable WooCommerce builder
pl_PL: Wyłącz konstruktor WooCommerce

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
pl_PL: Wyłącz niestandardowe pola WordPress w rozwijanej liście

en: Disable auto focus
pl_PL: Wyłącz automatyczne skupienie

en: Disable auto min/max value
pl_PL: Wyłącz automatyczną wartość min./maks

en: Disable auto-expand
pl_PL: Wyłącz automatyczne rozwijanie

en: Disable autosave
pl_PL: Wyłącz autozapis

en: Disable backdrop
pl_PL: Wyłącz tło

en: Disable capability checks
pl_PL: Wyłącz sprawdzanie możliwości

en: Disable chaining element & global class
pl_PL: Wyłącz łańcuchowanie klas elementów i globalnych

en: Disable class chaining
pl_PL: Wyłącz łańcuchowanie klas

en: Disable clickable POI
pl_PL: Wyłącz klikalne POI

en: Disable coupon message
pl_PL: Wyłącz wiadomość o kuponie

en: Disable cross sells
pl_PL: Wyłącz sprzedaż krzyżową

en: Disable custom authentication page bypass
pl_PL: Wyłącz obejście niestandardowej strony uwierzytelniania

en: Disable default templates
pl_PL: Wyłącz domyślne szablony

en: Disable element spacing
pl_PL: Wyłącz odstępy między elementami

en: Disable embed
pl_PL: Wyłącz osadzanie

en: Disable emojis
pl_PL: Wyłącz emotikony

en: Disable footer
pl_PL: Wyłącz stopkę

en: Disable for WordPress data
pl_PL: Wyłącz dla danych WordPress

en: Disable for logged-in users
pl_PL: Wyłącz dla zalogowanych użytkowników

en: Disable form validation
pl_PL: Wyłącz walidację formularza

en: Disable global class manager
pl_PL: Wyłącz menedżera klas globalnych

en: Disable global classes
pl_PL: Wyłącz klasy globalne

en: Disable globally
pl_PL: Wyłącz globalnie

en: Disable header
pl_PL: Wyłącz nagłówek

en: Disable icon
pl_PL: Wyłącz ikonę

en: Disable image
pl_PL: Wyłącz obraz

en: Disable jQuery migrate
pl_PL: Wyłącz jQuery migrate

en: Disable lazy load
pl_PL: Wyłącz leniwe ładowanie

en: Disable lazy loading
pl_PL: Wyłącz leniwe ładowanie

en: Disable link
pl_PL: Wyłącz link

en: Disable login message
pl_PL: Wyłącz wiadomość o logowaniu

en: Disable navigation
pl_PL: Wyłącz nawigację

en: Disable popups
pl_PL: Wyłącz wyskakujące okienka

en: Disable product gallery lightbox
pl_PL: Wyłącz lightbox galerii produktów

en: Disable product gallery zoom
pl_PL: Wyłącz powiększanie galerii produktów

en: Disable query merge
pl_PL: Wyłącz scalanie zapytań

en: Disable text
pl_PL: Wyłącz tekst

en: Disabled
pl_PL: Wyłączone

en: Disabled (default)
pl_PL: Wyłączone (domyślnie)

en: Disabled: Insert below existing content.
pl_PL: Wyłączone: Wstaw poniżej istniejącej zawartości.

en: Disabled: Keep original image filename.
pl_PL: Wyłączone: Zachowaj oryginalną nazwę pliku obrazu.

en: Disabled: Show placeholder images.
pl_PL: Wyłączone: Pokaż obrazy zastępcze.

en: Disables the %s. While this may maintain compatibility with certain existing setups, we strongly recommend leaving this option OFF for optimal functionality and future compatibility.
pl_PL: Wyłącza %s. Chociaż może to zachować zgodność z niektórymi istniejącymi konfiguracjami, zdecydowanie zalecamy pozostawienie tej opcji WYŁĄCZONEJ dla optymalnej funkcjonalności i przyszłej kompatybilności.

en: Disallowed keyword found
pl_PL: Znaleziono niedozwolone słowo kluczowe

en: Discard
pl_PL: Odrzuć

en: Discarded
pl_PL: Odrzucono

en: Disconnect
pl_PL: Rozłącz

en: Dismiss
pl_PL: Odrzuć

en: Dismissable
pl_PL: Możliwość zamknięcia

en: Display
pl_PL: Wyświetlanie

en: Display name
pl_PL: Wyświetlana nazwa

en: Display names as
pl_PL: Wyświetl nazwy jako

en: Display on breakpoints
pl_PL: Wyświetlaj na punktach przełamania

en: Display the object type (e.g. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") in the query loop type dropdown.
pl_PL: Wyświetl typ obiektu (np. „acf_related_writers”, „mb_page-to-user”) w rozwijanej liście typu pętli zapytań.

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
pl_PL: Wyświetlany w URL. Wszystkie małe litery. Użyj myślników zamiast spacji.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
pl_PL: Wyświetlany w wynikach wyszukiwania, sieciach społecznościowych i przeglądarce internetowej. Zalecane: maks. 60 znaków.

en: Divider
pl_PL: Separator

en: Do not close this window, the process is running in the background.
pl_PL: Nie zamykaj tego okna, proces działa w tle.

en: Do not set this interaction on a Toggle element.
pl_PL: Nie ustawiaj tej interakcji na elemencie Toggle.

en: Do not track
pl_PL: Nie śledź

en: Do you really want to delete this sidebar?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten pasek boczny?

en: Do you want to unlink all nestable global elements?
pl_PL: Czy chcesz odłączyć wszystkie zagnieżdżalne elementy globalne?

en: Document title
pl_PL: Tytuł dokumentu

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Don't auto focus on first focusable element when offcanvas opens.
pl_PL: Nie ustawiaj automatycznie fokusa na pierwszym dostępnym elemencie, gdy offcanvas się otwiera.

en: Don't close on click outside mini cart
pl_PL: Nie zamykaj po kliknięciu poza mini koszykiem

en: Don't focus on first focusable element inside popup when popup opens.
pl_PL: Nie ustawiaj fokusu na pierwszym elemencie z możliwością fokusowania wewnątrz okna pop-up, gdy się ono otwiera.

en: Don't render in builder
pl_PL: Nie renderuj w kreatorze

en: Done
pl_PL: Gotowe

en: Dots
pl_PL: Kropki

en: Dotted
pl_PL: Kropkowana

en: Double
pl_PL: Podwójna

en: Double opt-in
pl_PL: Podwójne potwierdzenie zapisu

en: Double-click
pl_PL: Kliknij dwukrotnie

en: Download
pl_PL: Pobierz

en: Download %s
pl_PL: Pobierz %s

en: Downloaded
pl_PL: Pobrano

en: Downloading
pl_PL: Pobieranie

en: Downloads
pl_PL: Pliki do pobrania

en: Draft
pl_PL: Szkic

en: Draft font deleted successfully.
pl_PL: Projekt czcionki został pomyślnie usunięty.

en: Drag & drop
pl_PL: Przeciągnij i upuść

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
pl_PL: Przeciągnij i upuść plik(i) szablonu .JSON lub .ZIP tutaj...

en: Draggable
pl_PL: Przesuwalna

en: Dragging
pl_PL: Przeciąganie

en: Drop file(s) here
pl_PL: Upuść plik(i) tutaj

en: Dropdown
pl_PL: Rozwijana lista

en: Drops
pl_PL: Krople

en: Dual ring
pl_PL: Podwójny pierścień

en: Duplicate
pl_PL: Duplikuj

en: Duplicate classes detected
pl_PL: Wykryto zduplikowane klasy

en: Duplicate classes detected. Resolve conflicts before importing.
pl_PL: Wykryto zduplikowane klasy. Rozwiąż konflikty przed importem.

en: Duplicate content
pl_PL: Duplikowanie treści

en: Duplicate content is available to all users with the %s capability. Use this feature for any post or page to ensure that all relevant WordPress and/or Bricks data is duplicated accurately.
pl_PL: Duplikowanie treści jest dostępne dla wszystkich użytkowników z uprawnieniem %s. Użyj tej funkcji dla dowolnego wpisu lub strony, aby upewnić się, że wszystkie istotne dane WordPress i/lub Bricks zostaną dokładnie zduplikowane.

en: Duplicate elements
pl_PL: Duplikowanie elementów

en: Duplicate entries not allowed.
pl_PL: Duplikaty wpisów nie są dozwolone.

en: Duration
pl_PL: Czas trwania

en: Dynamic Data
pl_PL: Dynamiczne dane

en: Dynamic data
pl_PL: Dane dynamiczne

en: Dynamic data is empty.
pl_PL: Dane dynamiczne są puste.

en: Dynamic data tag
pl_PL: Tag danych dynamicznych

en: Dynamic dots
pl_PL: Dynamiczne kropki

en: Dynamically retrieve map addresses from a connected query on the same page, allowing real-time updates with query-based content, including query filter support.
pl_PL: Dynamicznie pobieraj adresy map z połączonego zapytania na tej samej stronie, umożliwiając aktualizacje w czasie rzeczywistym z zawartością opartą na zapytaniach, w tym obsługę filtrów zapytań.

en: EXISTS
pl_PL: ISTNIEJE

en: Eager
pl_PL: Natychmiastowe

en: Echo tags: Allow functions via filter
pl_PL: Tagi echo: Zezwalaj na funkcje przez filtr

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit Custom Font
pl_PL: Edytuj niestandardową czcionkę

en: Edit Template
pl_PL: Edytuj Template

en: Edit Template Bundle
pl_PL: Edytuj Pakiet Template'ów

en: Edit Template Tag
pl_PL: Edytuj Tag Template'a

en: Edit WordPress content (WP admin).
pl_PL: Edytuj treść WordPress (panel administratora WP).

en: Edit account
pl_PL: Edytuj konto

en: Edit address
pl_PL: Edytuj adres

en: Edit capability
pl_PL: Edytuj uprawnienie

en: Edit component
pl_PL: Edytuj komponent

en: Edit components
pl_PL: Edycja komponentów

en: Edit content
pl_PL: Edytuj treść

en: Edit dropdown to set icon individually.
pl_PL: Edytuj rozwijane menu, aby ustawić ikonę indywidualnie.

en: Edit elements
pl_PL: Edycja elementów

en: Edit footer
pl_PL: Edytuj stopkę

en: Edit global classes
pl_PL: Edycja globalnych klas

en: Edit header
pl_PL: Edytuj nagłówek

en: Edit icon
pl_PL: Edytuj ikonę

en: Edit in WordPress
pl_PL: Edytuj w WordPressie

en: Edit link
pl_PL: Edytuj link

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
pl_PL: Edytuj powiązane produkty, aby dodać produkty powiązane lub uzupełniające.

en: Edit palette
pl_PL: Edytuj paletę

en: Edit product content in WordPress.
pl_PL: Edytuj treść produktu w WordPressie.

en: Edit product short description in WordPress.
pl_PL: Edytuj krótki opis produktu w WordPressie.

en: Edit properties
pl_PL: Edycja właściwości

en: Edit templates
pl_PL: Edycja szablonów

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
pl_PL: Edytuj tytuł: Ustawienia > Ustawienia strony > SEO

en: Edit with %s
pl_PL: Edytuj za pomocą %s

en: Edit your WordPress menu item to enable multilevel functionality.
pl_PL: Edytuj element menu WordPressa, aby włączyć funkcjonalność wielopoziomową.

en: Edit your WordPress menu item to set a Bricks mega menu template.
pl_PL: Edytuj element menu WordPressa, aby ustawić szablon mega menu Bricks.

en: Edited
pl_PL: Edytowano

en: Editing
pl_PL: Edycja

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
pl_PL: Edycja szerokości podstawowego punktu granicznego wpływa na wszystkie zapytania o media.

en: Effect
pl_PL: Efekt

en: Element "%s" doesn't exist.
pl_PL: Element „%s” nie istnieje.

en: Element %s not found.
pl_PL: Element %s nie znaleziony.

en: Element - Video
pl_PL: Element - wideo

en: Element ID
pl_PL: ID elementu

en: Element ID that holds the live search results. Only visible when the live search is performed.
pl_PL: ID elementu zawierającego wyniki wyszukiwania na żywo. Widoczne tylko podczas wykonywania wyszukiwania na żywo.

en: Element Manager
pl_PL: Menedżer elementów

en: Element actions
pl_PL: Akcje elementów

en: Element breadcrumbs
pl_PL: Ścieżka elementów

en: Element can't be rendered as the connected component doesn't exist. Unlink this instance or import the missing component.
pl_PL: Element nie może być wyrenderowany, ponieważ połączony komponent nie istnieje. Odłącz ten egzemplarz lub zaimportuj brakujący komponent.

en: Element classes
pl_PL: Klasy elementu

en: Element doesn't exist.
pl_PL: Element nie istnieje.

en: Element editing & styling
pl_PL: Edycja i stylizacja elementów

en: Element has been disabled globally.
pl_PL: Element został globalnie wyłączony.

en: Element is not visible in the builder elements panel, but still rendered in the builder and frontend.
pl_PL: Element nie jest widoczny w panelu elementów kreatora, ale nadal jest renderowany w kreatorze i na froncie.

en: Element is not visible in the builder nor on the frontend.
pl_PL: Element nie jest widoczny ani w kreatorze, ani na froncie.

en: Element is visible in the builder and frontend. This is the default behaviour.
pl_PL: Element jest widoczny w kreatorze i na froncie. To domyślne zachowanie.

en: Element margin
pl_PL: Margines elementu

en: Element not found
pl_PL: Nie znaleziono elementu

en: Element structure name
pl_PL: Nazwa struktury elementu

en: Elements
pl_PL: Elementy

en: Elements without code signature. Review, then sign your code one-by-one or all-at-once.
pl_PL: Elementy bez podpisu kodu. Przejrzyj, a następnie podpisz swój kod pojedynczo lub wszystko naraz.

en: Ellipse
pl_PL: Elipsa

en: Ellipsis
pl_PL: Wielokropek

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Email address
pl_PL: Adres e-mail

en: Email address already exists.
pl_PL: Adres e-mail już istnieje.

en: Email address in submitted form
pl_PL: Adres e-mail w przesłanym formularzu

en: Email address is not valid.
pl_PL: Adres e-mail jest nieprawidłowy.

en: Email address required.
pl_PL: Adres e-mail jest wymagany.

en: Email content
pl_PL: Treść e-maila

en: Email or username
pl_PL: E-mail lub nazwa użytkownika

en: Empty
pl_PL: Puste

en: Empty cart
pl_PL: Pusty koszyk

en: Empty response from the API.
pl_PL: Pusta odpowiedź z interfejsu API.

en: Empty star color
pl_PL: Kolor pustych gwiazdek

en: Enable
pl_PL: Włącz

en: Enable "%s" button
pl_PL: Włącz przycisk „%s”

en: Enable AJAX
pl_PL: Włącz AJAX

en: Enable AJAX add to cart
pl_PL: Włącz AJAX dodaj do koszyka

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout coupon" element
pl_PL: Włącz element „Kupon przy kasie” Bricks WooCommerce

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout login" element
pl_PL: Włącz element „Logowanie przy kasie” Bricks WooCommerce

en: Enable Bricks WooCommerce "Notice" element
pl_PL: Włącz element „Powiadomienie” Bricks WooCommerce

en: Enable all
pl_PL: Włącz wszystko

en: Enable all components automatically
pl_PL: Włącz wszystkie komponenty automatycznie

en: Enable code execution
pl_PL: Proszę włączyć wykonywanie kodu

en: Enable code execution if your site uses Code elements, SVG elements (source: code), Query editors, or "echo" tags.
pl_PL: Włącz wykonywanie kodu, jeśli Twoja strona używa elementów Code, elementów SVG (źródło: kod), edytorów Query lub tagów „echo”.

en: Enable form submission access for specific user roles. Edit the user's profile directly to grant access to a specific user.
pl_PL: Włącz dostęp do przesłanych formularzy dla określonych ról użytkowników. Edytuj profil użytkownika bezpośrednio, aby przyznać dostęp konkretnemu użytkownikowi.

en: Enable if image is cropped for a smooth lightbox image transition.
pl_PL: Włącz, jeśli obraz jest przycięty, aby zapewnić płynne przejście obrazu w lightboxie.

en: Enable if the API supports pagination.
pl_PL: Włącz, jeśli interfejs API obsługuje paginację.

en: Enable if this popup template is for a map "Info Box".
pl_PL: Włącz, jeśli ten szablon okna pop-up jest przeznaczony dla „Info Box” na mapie.

en: Enable if you experience issues loading the builder in combination with Cloudflare Rocket Loader.
pl_PL: Włącz, jeśli występują problemy z ładowaniem buildera w połączeniu z Cloudflare Rocket Loader.

en: Enable if your archive pagination is not working.
pl_PL: Włącz, jeśli paginacja Twojego archiwum nie działa.

en: Enable individual components manually
pl_PL: Włącz ręcznie poszczególne komponenty

en: Enable live search
pl_PL: Włącz wyszukiwanie na żywo

en: Enable log-in during checkout disabled. Check %1$sWooCommerce settings%2$s
pl_PL: Logowanie podczas składania zamówienia jest wyłączone. Sprawdź %1$sustawienia WooCommerce%2$s

en: Enable product variation swatches
pl_PL: Włącz suwaki wariantów produktów

en: Enable this setting to preload custom fonts to avoid FOUT (Flash of unstyled text).
pl_PL: Włącz to ustawienie, aby wstępnie załadować niestandardowe czcionki i uniknąć FOUT (migotania niestylizowanego tekstu).

en: Enable time
pl_PL: Włącz czas

en: Enable to automatically generate template screenshots on every builder save, view them, and use the bulk generate button in the template manager.
pl_PL: Włącz, aby automatycznie generować zrzuty ekranu szablonów przy każdym zapisie buildera, przeglądać je i używać przycisku masowego generowania w menedżerze szablonów.

en: Enable to automatically group markers that are close to each other into a cluster.
pl_PL: Włącz, aby automatycznie grupować znaczniki, które są blisko siebie, w klaster.

en: Enable to automatically log the user in after successful email verification.
pl_PL: Włącz automatyczne logowanie użytkownika po pomyślnej weryfikacji e-mail.

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
pl_PL: Włącz, aby udostępnić swoje szablony publicznie i umożliwić ich przeglądanie przez każdego online. Wyłącz, aby zezwolić tylko zalogowanym użytkownikom na przeglądanie Twoich szablonów.

en: Enable to not load/render this element in the builder.
pl_PL: Włącz, aby nie ładować/renderować tego elementu w builderze.

en: Enable to not load/render this element on the frontend.
pl_PL: Włącz, aby nie ładować/renderować tego elementu na stronie.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
pl_PL: Włącz, aby otwierać i zamykać element bez wpływu na inne elementy.

en: Enable to position in document flow (e.g. inside offcanvas).
pl_PL: Włącz, aby pozycjonować w przepływie dokumentu (np. wewnątrz off-canvas).

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
pl_PL: Włącz, aby renderować tekst dynamicznych danych na płótnie w celu poprawy doświadczenia podglądu.

en: Enable to replace global classes set on the element with the classes set on the property.
pl_PL: Włącz, aby zastąpić globalne klasy ustawione na elemencie klasami ustawionymi we właściwości.

en: Enable to require user to verify the email after registration through an activation link.
pl_PL: Włącz, aby wymagać od użytkownika weryfikacji adresu e-mail po rejestracji za pomocą linku aktywacyjnego.

en: Enable to show the template thumbnail column under %s, displaying the featured image or screenshot.
pl_PL: Włącz, aby wyświetlać kolumnę miniatur szablonu pod %s, pokazującą wyróżniony obraz lub zrzut ekranu.

en: Enable to sync global classes on every builder save between all open builder instances. Useful to avoid overwriting each others changes when multiple people work on the same dataset (e.g. adding, deleting, modifying global classes).
pl_PL: Włącz, aby synchronizować klasy globalne przy każdym zapisie buildera między wszystkimi otwartymi instancjami buildera. Przydatne, aby uniknąć nadpisywania nawzajem zmian, gdy wiele osób pracuje nad tym samym zestawem danych (np. dodawanie, usuwanie, modyfikowanie klas globalnych).

en: Enabled
pl_PL: Włączone

en: Enabled: Download template images to media library.
pl_PL: Włączone: Pobierz obrazy szablonu do biblioteki mediów.

en: Enabled: Rename image before download.
pl_PL: Włączone: Zmień nazwę obrazu przed pobraniem.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
pl_PL: Włączone: Zastąp istniejącą zawartość danymi z szablonu.

en: End
pl_PL: Koniec

en: End Size
pl_PL: Rozmiar końcowy

en: End date
pl_PL: Data zakończenia

en: End time
pl_PL: Czas zakończenia

en: Endpoint
pl_PL: Punkt końcowy

en: Endpoint URL
pl_PL: URL punktu końcowego

en: Endpoints
pl_PL: Punkty końcowe

en: Enjoy
pl_PL: Ciesz się

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element and that a width is defined, especially when using a Div element.
pl_PL: Upewnij się, że do tego elementu nie są stosowane konfliktujące style CSS i że zdefiniowana jest szerokość, szczególnie gdy używasz elementu Div.

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element.
pl_PL: Upewnij się, że do tego elementu nie są stosowane żadne konfliktujące style CSS.

en: Enter Bricks IDs, separated by comma, of filter elements to exclude.
pl_PL: Wprowadź identyfikatory Bricks, oddzielone przecinkami, elementów filtra do wykluczenia.

en: Enter CSS filters + value (learn more)
pl_PL: Wprowadź filtry CSS + wartość (dowiedz się więcej)

en: Enter CSS variable definitions separated by semicolon
pl_PL: Wprowadź definicje zmiennych CSS oddzielone średnikami

en: Enter SVG URL
pl_PL: Wprowadź adres URL SVG

en: Enter URL of media file
pl_PL: Wprowadź adres URL pliku multimedialnego

en: Enter a custom label for this attribute value (optional).
pl_PL: Wprowadź niestandardową etykietę dla tej wartości atrybutu (opcjonalnie).

en: Enter a dynamic data tag for ACF Icon Picker or MetaBox Icon fields
pl_PL: Wprowadź dynamiczny znacznik danych dla pól ACF Icon Picker lub MetaBox Icon

en: Enter a generic error message. Otherwise the reason why the login failed is displayed.
pl_PL: Wprowadź ogólny komunikat o błędzie. W przeciwnym razie wyświetlony zostanie powód, dla którego logowanie się nie powiodło.

en: Enter a search term or command
pl_PL: Wpisz wyszukiwane hasło lub polecenie

en: Enter dynamic data tag or custom value
pl_PL: Wprowadź dynamiczny znacznik danych lub wartość niestandardową

en: Enter new template name
pl_PL: Wprowadź nową nazwę szablonu

en: Enter search term
pl_PL: Wprowadź frazę wyszukiwania

en: Enter shortcut name
pl_PL: Wprowadź nazwę skrótu

en: Enter the JSON body to be sent with the request
pl_PL: Wprowadź treść JSON, która ma zostać wysłana wraz z żądaniem

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
pl_PL: Wpisz nazwę swojej pierwszej globalnej klasy CSS w polu powyżej. Następnie naciśnij enter, aby ją utworzyć.

en: Enter viewport
pl_PL: Wejście w obszar widoczny

en: Enter width between 180 and 500.
pl_PL: Wprowadź szerokość między 180 a 500.

en: Enter your Google Maps API key under %s to access all options.
pl_PL: Wprowadź swój klucz API Google Maps w %s, aby uzyskać dostęp do wszystkich opcji.

en: Enter your Google Maps ID, which you can find in the %s, to enable the latest Google Maps features.
pl_PL: Wprowadź swoje ID Google Maps, które znajdziesz w %s, aby włączyć najnowsze funkcje Google Maps.

en: Entire website
pl_PL: Cała strona

en: Entries
pl_PL: Wpisy

en: Entries per page
pl_PL: Wpisów na stronę

en: Entry animation
pl_PL: Animacja wejścia

en: Entry animation to interaction
pl_PL: Animacja wejścia do interakcji

en: Equal
pl_PL: Równe

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error Tile URL
pl_PL: Adres URL kafelka błędu

en: Error deleting class
pl_PL: Błąd podczas usuwania klasy

en: Error fetching site classes
pl_PL: Błąd podczas pobierania klas witryny

en: Error loading results
pl_PL: Błąd podczas ładowania wyników

en: Error message
pl_PL: Komunikat o błędzie

en: Error on save
pl_PL: Błąd podczas zapisywania

en: Error page
pl_PL: Strona błędu

en: Error processing font files
pl_PL: Błąd przetwarzania plików czcionek

en: Error rendering component
pl_PL: Komponent renderowania błędów

en: Error restoring class
pl_PL: Błąd podczas przywracania klasy

en: Error uploading font
pl_PL: Błąd podczas przesyłania czcionki

en: Error: Could not load class
pl_PL: Błąd: Nie można załadować klasy

en: Error: Could not load class control
pl_PL: Błąd: Nie można załadować kontrolki klasy

en: Error: Could not load gallery
pl_PL: Błąd: Nie można załadować galerii

en: Error: Could not load image
pl_PL: Błąd: Nie można załadować obrazu

en: Error: Could not load link
pl_PL: Błąd: Nie można załadować linku

en: Error: Could not load query
pl_PL: Błąd: Nie można załadować zapytania

en: Error: Could not load select
pl_PL: Błąd: Nie można załadować wyboru

en: Error: Could not load toggle control
pl_PL: Błąd: Nie można załadować kontrolki przełączania

en: Error: Invalid license key
pl_PL: Błąd: Nieprawidłowy klucz licencyjny

en: Error: License mismatch
pl_PL: Błąd: Niezgodność licencji

en: Even background
pl_PL: Tło parzystych

en: Events
pl_PL: Wydarzenia

en: Every 5 minutes
pl_PL: Co 5 minut

en: Example
pl_PL: Przykład

en: Example: {"Authorization": "Bearer token"}
pl_PL: Przykład: {„authorization”: „bearer token”}

en: Example: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}
pl_PL: Przykład: {„name”: „{{43f295}}”, „email”: „{{a5c626}}”}

en: Excellent
pl_PL: Doskonale

en: Exceptional
pl_PL: Wyjątkowe

en: Excerpt
pl_PL: Fragment

en: Excerpt length
pl_PL: Długość fragmentu

en: Exclude
pl_PL: Wyklucz

en: Exclude current post
pl_PL: Wyklucz bieżący wpis

en: Exclude filter IDs
pl_PL: Wyklucz identyfikatory filtrów

en: Exclude posts
pl_PL: Wyklucz posty

en: Exclude posts/pages
pl_PL: Wyklucz posty/strony

en: Exclude templates
pl_PL: Wyklucz szablony

en: Exclude terms
pl_PL: Wyklucz warunki

en: Excluded terms
pl_PL: Wykluczone kategorie

en: Execute code
pl_PL: Wykonaj kod

en: Exercise great caution with granting code execution privileges. Enable them sparingly and only for trusted roles or ideally only specific users. Grant the least permissions necessary to maintain tight security.
pl_PL: Zachowaj szczególną ostrożność przy przyznawaniu uprawnień do wykonywania kodu. Włączaj je oszczędnie i tylko dla zaufanych ról lub najlepiej tylko dla konkretnych użytkowników. Nadawaj jak najmniej uprawnień, aby zachować ścisłe bezpieczeństwo.

en: Exists
pl_PL: Istnieje

en: Expand
pl_PL: Rozwiń

en: Expand active element & scroll into view
pl_PL: Rozwiń aktywny element i przewiń do widoku

en: Expand all
pl_PL: Rozwiń wszystko

en: Expand first item
pl_PL: Rozwiń pierwszy element

en: Expand item indexes
pl_PL: Rozwiń indeksy elementów

en: Expand panel when dropdown is visible
pl_PL: Rozwiń panel, gdy rozwijana lista jest widoczna

en: Expanded
pl_PL: Rozwinięty

en: Experimental
pl_PL: Eksperymentalne

en: Export
pl_PL: Eksportuj

en: Export Settings
pl_PL: Eksportuj ustawienia

en: Export Template
pl_PL: Eksportuj Template

en: Export Variables
pl_PL: Eksportuj zmienne

en: Export all components first by clicking the "Export" icon above before deleting any. Once exported, hover over the component you'd like to delete, then click the "Delete" icon.
pl_PL: Najpierw wyeksportuj wszystkie komponenty, klikając ikonę „Eksportuj” powyżej, zanim usuniesz którykolwiek. Po wyeksportowaniu najedź kursorem na komponent, który chcesz usunąć, a następnie kliknij ikonę „Usuń”.

en: Exquisite
pl_PL: Wyśmienite

en: Extend allowed tags through filter
pl_PL: Rozszerz dozwolone tagi przez filtr

en: Extend contextual spacing to other elements within embedded content.
pl_PL: Rozszerz odstępy kontekstowe na inne elementy w treści osadzonej.

en: External
pl_PL: Zewnętrzny

en: External URL
pl_PL: Zewnętrzny URL

en: External files
pl_PL: Pliki zewnętrzne

en: External product
pl_PL: Produkt zewnętrzny

en: Extra Bold
pl_PL: Bardzo gruba

en: Extra Light
pl_PL: Bardzo lekka

en: Extra large
pl_PL: Bardzo duży

en: FAQ schema
pl_PL: Schemat FAQ

en: Facebook Page
pl_PL: Strona na Facebooku

en: Facebook page URL
pl_PL: URL strony na Facebooku

en: Fade
pl_PL: Zanikanie

en: Fade in
pl_PL: Efekt pojawiania się

en: Fade in animation
pl_PL: Animacja pojawiania się

en: Fade in down
pl_PL: Pojawienie się z góry

en: Fade in left
pl_PL: Pojawienie się z lewej

en: Fade in right
pl_PL: Pojawienie się z prawej

en: Fade in up
pl_PL: Pojawienie się z dołu

en: Failed to clean up orphaned elements.
pl_PL: Nie udało się wyczyścić osieroconych elementów.

en: Failed to create font
pl_PL: Nie udało się utworzyć czcionki

en: Failed to create font draft.
pl_PL: Nie udało się utworzyć wersji roboczej czcionki.

en: Failed to delete classes
pl_PL: Nie udało się usunąć klas

en: Failed to delete draft font.
pl_PL: Nie udało się usunąć wersji roboczej czcionki.

en: Failed to delete font
pl_PL: Nie udało się usunąć czcionki

en: Failed to fetch Instagram account details.
pl_PL: Nie udało się pobrać szczegółów konta Instagram.

en: Failed to fetch Instagram posts.
pl_PL: Nie udało się pobrać postów z Instagrama.

en: Failed to move font to trash.
pl_PL: Nie udało się przenieść czcionki do kosza.

en: Failed to process any font files.
pl_PL: Nie udało się przetworzyć żadnych plików czcionek.

en: Failed to publish font.
pl_PL: Nie udało się opublikować czcionki.

en: Failed to restore font.
pl_PL: Nie udało się przywrócić czcionki.

en: Fallback
pl_PL: Rezerwowy

en: Fallback applies to elements in embedded content without a specific spacing rule.
pl_PL: Zastępstwo stosuje się do elementów w treści osadzonej bez określonej reguły odstępów.

en: Fallback color
pl_PL: Kolor zastępczy

en: Fallback fonts
pl_PL: Zapasowe czcionki

en: Fallback image
pl_PL: Obraz zastępczy

en: Fallback label
pl_PL: Etykieta zastępcza

en: Fallback label for terms without a specific label
pl_PL: Etykieta zastępcza dla terminów bez określonej etykiety

en: Fallback preview image
pl_PL: Zapasowy obraz podglądu

en: Fallback spacing
pl_PL: Odstępy zastępcze

en: False
pl_PL: Fałsz

en: Fantastic
pl_PL: Fantastycznie

en: Farthest corner
pl_PL: Najdalszy róg

en: Farthest side
pl_PL: Najdalszy bok

en: Fast
pl_PL: Szybko

en: Fast forward
pl_PL: Przewiń do przodu

en: Favorites
pl_PL: Ulubione

en: Featured
pl_PL: Wyróżnione

en: Featured image
pl_PL: Obrazek wyróżniający

en: Featured image height
pl_PL: Wysokość wyróżnionego obrazu

en: Featured image sizes
pl_PL: Rozmiary wyróżnionego obrazu

en: Featured image tag
pl_PL: Tag obrazka wyróżniającego

en: Featured image width
pl_PL: Szerokość wyróżnionego obrazu

en: Featured products
pl_PL: Wyróżnione produkty

en: Featured products only
pl_PL: Tylko polecane produkty

en: Features
pl_PL: Funkcje

en: Features typography
pl_PL: Typografia funkcji

en: February
pl_PL: Luty

en: Fetch content via AJAX
pl_PL: Pobierz zawartość przez AJAX

en: Fetch data
pl_PL: Pobierz dane

en: Fetch priority
pl_PL: Priorytet pobierania

en: Fetching
pl_PL: Pobieranie

en: Field
pl_PL: Pole

en: Field ID
pl_PL: ID pola

en: Field mapping
pl_PL: Mapowanie w terenie

en: Field type
pl_PL: Typ pola

en: Fields
pl_PL: Pola

en: Fieldset
pl_PL: Zestaw pól

en: Figure
pl_PL: Figura

en: File
pl_PL: Plik

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
pl_PL: Plik %s nie został zaakceptowany. Przekroczono limit plików.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
pl_PL: Plik %s nie został zaakceptowany. Przekroczono limit rozmiaru.

en: File URL
pl_PL: URL pliku

en: File URL, YouTube/Vimeo URL/ID.
pl_PL: URL pliku, URL/ID YouTube/Vimeo.

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
pl_PL: Plik nie został przesłany z powodu błędu sanityzacji. Sprawdź plik SVG lub skontaktuj się z nami.

en: Files
pl_PL: Pliki

en: Fill
pl_PL: Wypełnienie

en: Fill - Dark
pl_PL: Wypełnienie - ciemne

en: Fill - Light
pl_PL: Wypełnienie - jasne

en: Fill - Primary
pl_PL: Wypełnienie - podstawowe

en: Fill color
pl_PL: Kolor wypełnienia

en: Fill grid
pl_PL: Wypełnij siatkę

en: Filter
pl_PL: Filtruj

en: Filter by
pl_PL: Filtruj według

en: Filter by parent term
pl_PL: Filtruj według terminu nadrzędnego

en: Filter by parent term ID
pl_PL: Filtruj według identyfikatora terminu nadrzędnego

en: Filter for more advanced duplicate content rules
pl_PL: Filtruj, aby uzyskać bardziej zaawansowane reguły duplikowania treści

en: Filter input
pl_PL: Wejście filtra

en: Filter media by mime type
pl_PL: Filtruj media według typu MIME

en: Filter title
pl_PL: Tytuł filtra

en: Filter type
pl_PL: Typ filtra

en: Find
pl_PL: Znajdź

en: Fine
pl_PL: W porządku

en: Finish
pl_PL: Zakończ

en: First name
pl_PL: Imię

en: First post full width
pl_PL: Pierwszy post na pełną szerokość

en: Fit map on markers change
pl_PL: Dopasuj mapę przy zmianie znaczników

en: Fix corrupted database
pl_PL: Napraw uszkodzoną bazę danych

en: Fixed
pl_PL: Stały

en: Flag size
pl_PL: Rozmiar flagi

en: Flex direction
pl_PL: Kierunek flex

en: Flex wrap
pl_PL: Zawijanie flex

en: Flip
pl_PL: Odbij

en: Float
pl_PL: Wyrównanie

en: Fluid typography
pl_PL: Płynna typografia

en: Fluid typography scale
pl_PL: Płynna skala typografii

en: Fluid typography variable added
pl_PL: Dodano zmienną płynnej typografii

en: Focus
pl_PL: Fokus

en: Focus outline
pl_PL: Kontur fokusu

en: Focused
pl_PL: Skupione

en: Follow
pl_PL: Obserwuj

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
pl_PL: Kliknij ten %1$slink%2$s, aby edytować opis archiwum produktów lub edytuj opisy kategorii/tagów produktów

en: Font Family
pl_PL: Rodzina czcionek

en: Font Manager
pl_PL: Menedżer czcionek

en: Font deleted permanently
pl_PL: Czcionka usunięta na stałe

en: Font download failed
pl_PL: Błąd pobierania czcionki

en: Font downloaded
pl_PL: Czcionka pobrana

en: Font downloaded successfully.
pl_PL: Czcionka pobrana pomyślnie.

en: Font family
pl_PL: Rodzina czcionek

en: Font file selected
pl_PL: Wybrano plik czcionki

en: Font manager
pl_PL: Menedżer czcionek

en: Font moved to trash
pl_PL: Czcionka przeniesiona do kosza

en: Font moved to trash successfully.
pl_PL: Czcionka przeniesiona do kosza pomyślnie.

en: Font name
pl_PL: Nazwa czcionki

en: Font not found.
pl_PL: Nie znaleziono czcionki.

en: Font preview
pl_PL: Podgląd czcionki

en: Font restore error
pl_PL: Błąd przywracania czcionki

en: Font restored
pl_PL: Czcionka przywrócona

en: Font size
pl_PL: Rozmiar czcionki

en: Font size at the largest viewport. Acts as the upper bound—text will not grow beyond this.
pl_PL: Rozmiar czcionki na największej rzutni. Działa jako górna granica - tekst nie powiększy się poza nią.

en: Font size at the smallest viewport. Acts as the lower bound—text will not shrink below this.
pl_PL: Rozmiar czcionki w najmniejszej rzutni. Działa jako dolna granica - tekst nie zmniejszy się poniżej tej wartości.

en: Font style
pl_PL: Styl czcionki

en: Font variants
pl_PL: Warianty czcionki

en: Font variation settings
pl_PL: Ustawienia odmiany czcionki

en: Font variations
pl_PL: Odmiany czcionki

en: Font weight
pl_PL: Grubość czcionki

en: FontAwesome - Brands
pl_PL: FontAwesome - Marki

en: FontAwesome - Regular
pl_PL: FontAwesome - Regularny

en: Fonts
pl_PL: Czcionki

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
pl_PL: Czcionki zsynchronizowane! Synchronizacja projektu czcionek, który właśnie opublikowałeś lub zaktualizowałeś, może potrwać kilka minut.

en: Foot
pl_PL: Stopka

en: Footer
pl_PL: Stopka

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
pl_PL: Skrypty stopki są dodawane tuż przed zamknięciem tagu %s.

en: For better preview select content to show.
pl_PL: Dla lepszego podglądu wybierz treść do wyświetlenia.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
pl_PL: Tylko do celów SEO na froncie. Nie nadpisuje tytułu wpisu. Zalecane: maks. 60 znaków.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
pl_PL: W przypadku opisów archiwów kategorii lub tagów produktów, edytuj opis każdego terminu.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
pl_PL: W przypadku pytań dotyczących Bricks wyślij e-mail na adres help@bricksbuilder.io. Jeśli chcesz wiedzieć, co jest obecnie w fazie rozwoju, przejdź do naszej publicznej mapy drogowej. Tam możesz również zgłaszać własne propozycje funkcji, na które inni mogą głosować i komentować.

en: Force home
pl_PL: Wymuś stronę główną

en: Form
pl_PL: Formularz

en: Form ID
pl_PL: ID formularza

en: Form Submissions
pl_PL: Przesłane formularze

en: Form data
pl_PL: Dane formularza

en: Form name
pl_PL: Nazwa formularza

en: Form submission access
pl_PL: Dostęp do wysyłania formularzy

en: Form submission table could not be deleted.
pl_PL: Nie można usunąć tabeli przesłanych formularzy.

en: Form submission table deleted successfully.
pl_PL: Tabela przesłanych formularzy została pomyślnie usunięta.

en: Form submissions
pl_PL: Przesłane formularze

en: Form submissions could not be deleted.
pl_PL: Nie można usunąć przesłanych formularzy.

en: Form submissions deleted.
pl_PL: Przesłane formularze usunięte.

en: Form submissions table could not be resetted.
pl_PL: Nie można zresetować tabeli przesłanych formularzy.

en: Form submissions table resetted successfully.
pl_PL: Tabela przesłanych formularzy została pomyślnie zresetowana.

en: Form title
pl_PL: Tytuł formularza

en: Format to send the data in.
pl_PL: Format, w jakim mają być wysyłane dane.

en: Friday
pl_PL: Piątek

en: From email address
pl_PL: Adres e-mail nadawcy

en: From name
pl_PL: Nazwa nadawcy

en: Front
pl_PL: Przód

en: Front page
pl_PL: Strona główna

en: Full
pl_PL: Pełny

en: Full access
pl_PL: Pełny dostęp

en: Full response
pl_PL: Pełna odpowiedź

en: Full size
pl_PL: Pełny rozmiar

en: Fullscreen
pl_PL: Pełny ekran

en: Fullscreen Control
pl_PL: Kontrolka pełnego ekranu

en: Function name
pl_PL: Nazwa funkcji

en: Function names
pl_PL: Nazwy funkcji

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the %s filter.
pl_PL: Nazwy funkcji wywoływane przez tag „echo” muszą być umieszczone na białej liście za pomocą filtra %s.

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the new %s filter.
pl_PL: Nazwy funkcji wywoływane przez tag „echo” muszą być dodane do białej listy przez nowy filtr %s.

en: Function names must pass the check through the %s filter.
pl_PL: Nazwy funkcji muszą przejść weryfikację przez filtr %s.

en: Galleries
pl_PL: Galerie

en: Gallery
pl_PL: Galeria

en: Gallery layout
pl_PL: Układ galerii

en: Gap
pl_PL: Odstęp

en: General
pl_PL: Ogólne

en: General settings
pl_PL: Ustawienia ogólne

en: Generate FAQPage structured data (JSON-LD).
pl_PL: Generuj ustrukturyzowane dane FAQPage (JSON-LD).

en: Generate custom image sizes
pl_PL: Generuj niestandardowe rozmiary obrazów

en: Generate password
pl_PL: Generuj hasło

en: Generate review schema
pl_PL: Generuj schemat recenzji

en: Generate screenshots
pl_PL: Generuj zrzuty ekranu

en: Generate variables
pl_PL: Generuj zmienne

en: Generating variables will delete all existing variables in this category. Do you want to proceed?
pl_PL: Wygenerowanie zmiennych spowoduje usunięcie wszystkich istniejących zmiennych w tej kategorii. Czy chcesz kontynuować?

en: Get In Touch
pl_PL: Skontaktuj się

en: Get current post author
pl_PL: Pobierz bieżącego autora postu

en: Get started here
pl_PL: Zacznij tutaj

en: Get terms from current
pl_PL: Uzyskaj warunki z bieżącego

en: Get terms from current post
pl_PL: Pobierz warunki z bieżącego postu

en: Get terms that are children of specified term
pl_PL: Pobierz terminy, które są dziećmi określonego terminu

en: Get the author of current post
pl_PL: Pobierz autora bieżącego postu

en: Getting Started
pl_PL: Pierwsze kroki

en: Global
pl_PL: Globalne

en: Global class
pl_PL: Klasa globalna

en: Global class import manager
pl_PL: Menedżer importu klas globalnych

en: Global classes
pl_PL: Klasy globalne

en: Global data sync
pl_PL: Synchronizacja danych globalnych

en: Global element
pl_PL: Element globalny

en: Global elements
pl_PL: Elementy globalne

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and must be converted to components or unlinked.
pl_PL: Elementy globalne są przestarzałe od wersji 2.0 i muszą zostać przekonwertowane na komponenty lub odłączone.

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and will be removed in the near future. Please convert them into components as soon as possible under %s. Once done, please delete all global elements by hovering over a global element below and clicking the "Delete" icon.
pl_PL: Elementy globalne są przestarzałe od wersji 2.0 i zostaną usunięte w najbliższej przyszłości. Przekonwertuj je na komponenty jak najszybciej w %s. Po zakończeniu usuń wszystkie elementy globalne, najeżdżając na element globalny poniżej i klikając ikonę „Usuń”.

en: Global elements converted to components.
pl_PL: Globalne elementy przekonwertowane na komponenty.

en: Global elements review
pl_PL: Przegląd elementów globalnych

en: Global queries
pl_PL: Zapytania globalne

en: Global query
pl_PL: Zapytanie globalne

en: Global settings
pl_PL: Ustawienia globalne

en: Global styles & settings
pl_PL: Globalne style i ustawienia

en: Go back
pl_PL: Wróć

en: Go to
pl_PL: Przejdź do

en: Go to first slide
pl_PL: Przejdź do pierwszego slajdu

en: Go to last slide
pl_PL: Przejdź do ostatniego slajdu

en: Go to slide %s
pl_PL: Przejdź do slajdu %s

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
pl_PL: Przejdź do: Ustawienia > Ustawienia Template'a > Wypełnij zawartość

en: Go to: WooCommerce > Products > Inventory
pl_PL: Przejdź do: WooCommerce > Produkty > Magazyn

en: Good
pl_PL: Dobrze

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
pl_PL: Wymagany klucz API Google Maps! Dodaj klucz w panelu pod: %s

en: Google fonts
pl_PL: Czcionki Google

en: Google fonts have been disabled
pl_PL: Czcionki Google zostały wyłączone

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
pl_PL: Wymagany klucz API Google reCAPTCHA! Dodaj klucz w panelu pod: %s

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
pl_PL: Google reCaptcha: Nieprawidłowy klucz witryny.

en: Got it
pl_PL: Rozumiem

en: Gradient / Overlay
pl_PL: Gradient / nakładka

en: Grand
pl_PL: Wspaniale

en: Greater than
pl_PL: Więcej niż

en: Greater than or equal
pl_PL: Większe lub równe

en: Grid
pl_PL: Siatka

en: Grid (Round)
pl_PL: Siatka (okrągła)

en: Grid (Square)
pl_PL: Siatka (kwadratowa)

en: Grid auto columns
pl_PL: Automatyczne kolumny siatki

en: Grid auto flow
pl_PL: Automatyczny przepływ siatki

en: Grid auto rows
pl_PL: Automatyczne wiersze siatki

en: Grid column
pl_PL: Kolumna siatki

en: Grid item
pl_PL: Element siatki

en: Grid row
pl_PL: Wiersz siatki

en: Grid template columns
pl_PL: Szablon kolumn siatki

en: Grid template rows
pl_PL: Szablon wierszy siatki

en: Groove
pl_PL: Wklęsła

en: Group
pl_PL: Grupa

en: Group already exists
pl_PL: Grupa już istnieje

en: Grouped
pl_PL: Zgrupowany

en: Grouped product
pl_PL: Produkt zgrupowany

en: Groups
pl_PL: Grupy

en: HTML email
pl_PL: E-mail HTML

en: HTML tag
pl_PL: Tag HTML

en: HTML tag not allowed
pl_PL: Tag HTML niedozwolony

en: HTTP method
pl_PL: Metoda HTTP

en: Hamburger toggle
pl_PL: Przełącznik hamburgera

en: Has conflict
pl_PL: Ma konflikt

en: Has inherited settings
pl_PL: Ma odziedziczone ustawienia

en: Has no styles
pl_PL: Nie ma stylów

en: Has pagination
pl_PL: Posiada paginację

en: Has styles
pl_PL: Ma style

en: Head
pl_PL: Nagłówek

en: Header
pl_PL: Nagłówek

en: Header location
pl_PL: Lokalizacja nagłówka

en: Header scripts
pl_PL: Skrypty nagłówka

en: Header scripts are added right before closing %s tag.
pl_PL: Skrypty nagłówka są dodawane tuż przed zamknięciem tagu %s.

en: Header width
pl_PL: Szerokość nagłówka

en: Headers
pl_PL: Nagłówki

en: Heading
pl_PL: Nagłówek

en: Heading selectors
pl_PL: Selektory nagłówków

en: Heading typography
pl_PL: Typografia nagłówka

en: Headings
pl_PL: Nagłówki

en: Headings offset
pl_PL: Offset nagłówków

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Help
pl_PL: Pomoc

en: Here goes my text ...
pl_PL: Tutaj wpisz swój tekst...

en: Here goes your caption ...
pl_PL: Tutaj wpisz swój podpis...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
pl_PL: Tutaj wpisz swój tekst... Wybierz dowolną część tekstu, aby uzyskać dostęp do paska formatowania.

en: Hero
pl_PL: Wyróżniony

en: Hidden
pl_PL: Ukryty

en: Hide
pl_PL: Ukryj

en: Hide "All" option
pl_PL: Ukryj opcję „Wszystkie”

en: Hide "View cart" button
pl_PL: Ukryj przycisk „Zobacz koszyk”

en: Hide %s
pl_PL: Ukryj %s

en: Hide CTA button
pl_PL: Ukryj przycisk CTA

en: Hide additional information
pl_PL: Ukryj dodatkowe informacje

en: Hide at breakpoint
pl_PL: Ukryj przy punkcie przełamania

en: Hide cart details to link directly to the cart.
pl_PL: Ukryj szczegóły koszyka, aby linkować bezpośrednio do koszyka.

en: Hide close
pl_PL: Ukryj zamknięcie

en: Hide count
pl_PL: Ukryj licznik

en: Hide count bracket
pl_PL: Ukryj nawias licznika

en: Hide cover
pl_PL: Ukryj okładkę

en: Hide current
pl_PL: Ukryj obecny

en: Hide current post
pl_PL: Ukryj aktualny wpis

en: Hide dynamic data label in dropdown
pl_PL: Ukryj etykietę dynamicznych danych w rozwijanej liście

en: Hide element
pl_PL: Ukryj element

en: Hide empty
pl_PL: Ukryj puste

en: Hide if empty
pl_PL: Ukryj, jeśli pusty

en: Hide if no active filter
pl_PL: Ukryj, jeśli nie ma aktywnego filtra

en: Hide if no translation
pl_PL: Ukryj jeśli brak tłumaczenia

en: Hide if not open
pl_PL: Ukryj jeśli nie jest otwarte

en: Hide image
pl_PL: Ukryj obraz

en: Hide info
pl_PL: Ukryj informacje

en: Hide label
pl_PL: Ukryj etykietę

en: Hide labels
pl_PL: Ukryj etykiety

en: Hide message
pl_PL: Ukryj wiadomość

en: Hide out of stock
pl_PL: Ukryj wyprzedane

en: Hide password
pl_PL: Ukryj hasło

en: Hide placeholders
pl_PL: Ukryj placeholdery

en: Hide popup
pl_PL: Ukryj wyskakujące okno

en: Hide regular price
pl_PL: Ukryj cenę regularną

en: Hide reviews link
pl_PL: Ukryj link do recenzji

en: Hide stock
pl_PL: Ukryj stan magazynowy

en: Hide the form by default, and show it only when the toggle is clicked.
pl_PL: Ukryj formularz domyślnie i pokaż go tylko po kliknięciu przełącznika.

en: Hide title
pl_PL: Ukryj tytuł

en: Hierarchical
pl_PL: Hierarchiczne

en: High
pl_PL: Wysoki

en: Highlight
pl_PL: Wyróżnienie

en: Highlight label
pl_PL: Etykieta wyróżnienia

en: Highlight on focus
pl_PL: Podświetl na ostrość

en: History
pl_PL: Historia

en: History deleted
pl_PL: Historia usunięta

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
pl_PL: Przytrzymaj CMD/CTRL, aby wybrać wiele obrazów.

en: Home
pl_PL: Strona główna

en: Home URL
pl_PL: Adres URL strony głównej

en: Home page
pl_PL: Strona główna

en: Honeypot: Create form field(s) and enable the "Honeypot" checkbox. Those honeypot fields aren't visible to users, but add an extra layer of protection against spam submissions.
pl_PL: Honeypot: Utwórz pole(a) formularza i zaznacz pole wyboru „Honeypot”. Te pola honeypot nie są widoczne dla użytkowników, ale dodają dodatkową warstwę ochrony przed spamowymi zgłoszeniami.

en: Hook
pl_PL: Hak

en: Horizontal
pl_PL: Poziomo

en: Horizontal align
pl_PL: Wyrównanie w poziomie

en: Horizontal alignment
pl_PL: Wyrównanie poziome

en: Horizontal order
pl_PL: Kolejność pozioma

en: Hover
pl_PL: Najechanie

en: How Editing With Bricks Works
pl_PL: Jak działa edycja w Bricks

en: How long to keep
pl_PL: Jak długo przechowywać

en: How long to keep the same random order (in seconds)
pl_PL: Jak długo utrzymywać tę samą kolejność losową (w sekundach)?

en: How many numbers on either side of the current page.
pl_PL: Ile numerów po obu stronach bieżącej strony.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
pl_PL: Ile numerów na początku i końcu listy krawędzi.

en: How many numbers to either side of the current page.
pl_PL: Ile numerów po każdej stronie bieżącej strony.

en: How to create a footer template
pl_PL: Jak utworzyć szablon stopki

en: How to create a header template
pl_PL: Jak utworzyć szablon nagłówka

en: How to get your Adobe fonts project ID
pl_PL: Jak uzyskać ID projektu Adobe Fonts

en: How to get your Facebook App ID
pl_PL: Jak uzyskać ID aplikacji Facebook

en: How to get your Google Maps API key
pl_PL: Jak uzyskać klucz API Google Maps

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
pl_PL: Jak uzyskać tajny klucz API Google reCAPTCHA v3

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
pl_PL: Jak uzyskać klucz witryny API Google reCAPTCHA v3

en: How to get your Instagram Access Token
pl_PL: Jak uzyskać token dostępu Instagram

en: How to get your MailChimp API key
pl_PL: Jak uzyskać klucz API MailChimp

en: How to get your SendGrid API key
pl_PL: Jak uzyskać klucz API SendGrid

en: How to get your Turnstile secret key
pl_PL: Jak uzyskać tajny klucz Turnstile

en: How to get your Turnstile site key
pl_PL: Jak uzyskać klucz witryny Turnstile

en: How to get your Unsplash API key
pl_PL: Jak uzyskać klucz API Unsplash

en: How to get your hCaptcha secret key
pl_PL: Jak uzyskać tajny klucz hCaptcha

en: How to get your hCaptcha site key
pl_PL: Jak uzyskać klucz witryny hCaptcha

en: How to use the fluid typography
pl_PL: Jak korzystać z płynnej typografii

en: How to use the global query manager
pl_PL: Jak korzystać z globalnego menedżera zapytań

en: How to use the global variable manager
pl_PL: Jak korzystać z menedżera zmiennych globalnych

en: Hue
pl_PL: Odcień

en: Hybrid
pl_PL: Hybrydowa

en: I am a button
pl_PL: Jestem przyciskiem

en: I am a heading
pl_PL: Jestem nagłówkiem

en: I am a slide
pl_PL: Jestem slajdem

en: I am a so called subtitle.
pl_PL: Jestem tak zwanym podtytułem.

en: I am an alert.
pl_PL: Jestem alertem.

en: I don't know how to use this Bricks
pl_PL: Nie wiem, jak korzystać z Bricks

en: I found a better site builder
pl_PL: Znalazłem lepszy builder stron

en: I no longer need Bricks
pl_PL: Nie potrzebuję już Bricks

en: I.e.: 200px / 50% etc.
pl_PL: Np.: 200px / 50% itp.

en: IP address
pl_PL: Adres IP

en: Icon
pl_PL: Ikona

en: Icon Box
pl_PL: Pole ikony

en: Icon List
pl_PL: Lista ikon

en: Icon Size
pl_PL: Rozmiar ikony

en: Icon align
pl_PL: Wyrównanie ikony

en: Icon background
pl_PL: Tło ikony

en: Icon background color
pl_PL: Kolor tła ikony

en: Icon border
pl_PL: Obramowanie ikony

en: Icon box shadow
pl_PL: Cień ikony

en: Icon collapsed
pl_PL: Ikona zwinięta

en: Icon color
pl_PL: Kolor ikony

en: Icon expanded
pl_PL: Ikona rozwinięta

en: Icon expanded typography
pl_PL: Typografia rozwiniętej ikony

en: Icon height
pl_PL: Wysokość ikony

en: Icon manager
pl_PL: Menedżer ikon

en: Icon margin
pl_PL: Margines ikony

en: Icon only
pl_PL: Tylko ikona

en: Icon padding
pl_PL: Wypełnienie ikony

en: Icon position
pl_PL: Pozycja ikony

en: Icon rotate in °
pl_PL: Obrót ikony w °

en: Icon rotation for expanded accordion.
pl_PL: Obrót ikony dla rozwiniętego akordeonu.

en: Icon set
pl_PL: Zestaw ikon

en: Icon size
pl_PL: Rozmiar ikony

en: Icon source
pl_PL: Źródło ikony

en: Icon spinning
pl_PL: Obracająca się ikona

en: Icon transform
pl_PL: Transformacja ikony

en: Icon transition
pl_PL: Przejście ikony

en: Icon typography
pl_PL: Typografia ikony

en: Icon width
pl_PL: Szerokość ikony

en: Icon(s) deleted successfully
pl_PL: Ikona(y) usunięta(e) pomyślnie

en: Icon(s) imported successfully
pl_PL: Ikona(y) zaimportowana(e) pomyślnie

en: Icons
pl_PL: Ikony

en: If enabled Bricks will try to use the image of the matching product variation when no term-specific image swatch is set.
pl_PL: Jeśli włączone, Bricks spróbuje użyć obrazu pasującego wariantu produktu, gdy nie ustawiono specyficznej próbki obrazu dla terminu.

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
pl_PL: Jeśli włączone, zostanie załadowany dodatkowy plik JS i CSS.

en: If enabled, form submission will succeed even if the webhook fails. Errors will be logged to the server error log.
pl_PL: Jeśli włączone, przesłanie formularza zakończy się sukcesem nawet jeśli webhook nie powiedzie się. Błędy zostaną zapisane w dzienniku błędów serwera.

en: If no form field is selected, the first password field in the form is used.
pl_PL: Jeśli nie wybrano pola formularza, użyte zostanie pierwsze pole hasła w formularzu.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
pl_PL: Jeśli nie ustawiono warunków szablonu, Bricks wyświetla opublikowane szablony (nagłówek, stopka itp.) na frontendzie Twojej witryny. Wybierz to ustawienie, aby wyłączyć to zachowanie. Upewnij się, że zamiast tego ustawisz warunki szablonu.

en: If the shape doesn't take up all available space add %s to the "svg" tag.
pl_PL: Jeśli kształt nie zajmuje całej dostępnej przestrzeni, dodaj %s do tagu „svg”.

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
pl_PL: Jeśli film jest niepubliczny, musisz wprowadzić hash prywatności filmu.

en: If this account exists, a password reset link will be sent to the associated email address.
pl_PL: Jeśli to konto istnieje, link do resetowania hasła zostanie wysłany na powiązany adres e-mail.

en: Iframe title
pl_PL: Tytuł iframe

en: Ignore selector
pl_PL: Ignoruj selektor

en: Ignore sticky posts
pl_PL: Ignoruj przyklejone wpisy

en: Ignored when posts per page set to "-1".
pl_PL: Ignorowane, gdy liczba postów na stronę ustawiona na „-1”.

en: Image
pl_PL: Obraz

en: Image Gallery
pl_PL: Galeria zdjęć

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
pl_PL: Obraz o ID (%s) już nie istnieje. Wybierz inny obraz.

en: Image Overlay
pl_PL: Nakładka na obraz

en: Image align
pl_PL: Wyrównanie obrazu

en: Image border
pl_PL: Obramowanie obrazu

en: Image box shadow
pl_PL: Cień obrazu

en: Image caption
pl_PL: Podpis obrazu

en: Image click action
pl_PL: Akcja po kliknięciu obrazu

en: Image gallery
pl_PL: Galeria obrazów

en: Image height
pl_PL: Wysokość obrazu

en: Image link alt text
pl_PL: Tekst alternatywny linku obrazu

en: Image not found
pl_PL: Nie znaleziono obrazu

en: Image position
pl_PL: Pozycja obrazu

en: Image ratio
pl_PL: Proporcje obrazu

en: Image size
pl_PL: Rozmiar obrazu

en: Image width
pl_PL: Szerokość obrazu

en: Images
pl_PL: Obrazy

en: Images file types
pl_PL: Typy plików obrazów

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
pl_PL: Obrazy o tym samym ID lightbox są grupowane razem.

en: Import
pl_PL: Importuj

en: Import CSS variables
pl_PL: Importuj zmienne CSS

en: Import Settings
pl_PL: Importuj ustawienia

en: Import classes
pl_PL: Importuj klasy

en: Import images
pl_PL: Importuj obrazy

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
pl_PL: Import „%s” nie powiódł się: Nazwa już istnieje.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
pl_PL: Import „%s” nie powiódł się: Nieprawidłowy format.

en: Import pasted images/SVGs
pl_PL: Importuj wklejone obrazy/SVG

en: Import settings
pl_PL: Importuj ustawienia

en: Import template
pl_PL: Importuj szablon

en: Import/export components
pl_PL: Import/eksport komponentów

en: Import/export templates
pl_PL: Import/eksport szablonów

en: Imported
pl_PL: Zaimportowano

en: Imports
pl_PL: Importy

en: Impressive
pl_PL: Imponujące

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
pl_PL: Jeśli jesteś programistą, możesz jeszcze bardziej dostosować Bricks za pomocą własnych hooków, filtrów lub tworząc własne elementy.

en: In same term
pl_PL: W tej samej kategorii

en: In stock
pl_PL: Dostępny

en: Inactive
pl_PL: Nieaktywne

en: Include
pl_PL: Dołącz

en: Include children
pl_PL: Dołącz elementy podrzędne

en: Include posts
pl_PL: Uwzględnij posty

en: Include terms
pl_PL: Uwzględnij warunki

en: Incoming
pl_PL: Przychodzące

en: Incoming changes
pl_PL: Przychodzące zmiany

en: Incorrect configuration might cause unwanted side effects. Only use these settings if you know what you are doing.
pl_PL: Nieprawidłowa konfiguracja może spowodować niepożądane efekty uboczne. Używaj tych ustawień tylko wtedy, gdy wiesz, co robisz.

en: Incorrect password.
pl_PL: Nieprawidłowe hasło.

en: Incredible
pl_PL: Niewiarygodne

en: Indent
pl_PL: Wcięcie

en: Independent toggle
pl_PL: Niezależne przełączanie

en: Index
pl_PL: Indeks

en: Index of the item to expand on page load, start at 0.
pl_PL: Indeks elementu do rozwinięcia przy ładowaniu strony, zaczynając od 0.

en: Indexes of the items to expand on page load, separated by comma, start at 0.
pl_PL: Indeksy elementów do rozwinięcia przy ładowaniu strony, oddzielone przecinkami, zaczynając od 0.

en: Indexing in progress.
pl_PL: Trwa indeksowanie.

en: Indexing job is stuck?
pl_PL: Zadanie indeksowania utknęło?

en: Individual
pl_PL: Indywidualne

en: Individual users with code execution capability
pl_PL: Indywidualni użytkownicy z możliwością wykonywania kodu

en: Infinite
pl_PL: Nieskończony

en: Infinite scroll
pl_PL: Nieskończone przewijanie

en: Info
pl_PL: Informacje

en: Info Box
pl_PL: Pole informacyjne

en: Info Box template enabled.
pl_PL: Włączono szablon pola informacyjnego.

en: Info color
pl_PL: Kolor informacyjny

en: Info lightbox
pl_PL: Okienko informacyjne

en: Infobox
pl_PL: Pole informacyjne

en: Infobox appears on map marker click.
pl_PL: Pole informacyjne pojawia się po kliknięciu znacznika na mapie.

en: Inherited from
pl_PL: Odziedziczone z

en: Initial
pl_PL: Inicjał

en: Initial slide
pl_PL: Początkowy slajd

en: Inline styles (CSS) are added at the end of the %s tag.
pl_PL: Style inline (CSS) są dodawane na końcu tagu %s.

en: Inline styles (default)
pl_PL: Style inline (domyślnie)

en: Inner background color
pl_PL: Kolor tła wewnętrznego

en: Inner container
pl_PL: Wewnętrzny kontener

en: Input
pl_PL: Wejście

en: Input background
pl_PL: Tło pola wprowadzania

en: Input border
pl_PL: Obramowanie pola wprowadzania

en: Insert
pl_PL: Wstaw

en: Insert "Toggle" element after "Nav items" to show/hide your mobile menu.
pl_PL: Wstaw element „Przełącznik” po „Elementach nawigacji”, aby pokazać/ukryć twoje menu mobilne.

en: Insert after
pl_PL: Wstaw po

en: Insert components
pl_PL: Wstawianie komponentów

en: Insert element
pl_PL: Wstaw element

en: Insert elements in Emmet-like syntax.
pl_PL: Wstaw elementy w składni podobnej do Emmet.

en: Insert layout
pl_PL: Wstaw układ

en: Insert media
pl_PL: Wstaw media

en: Insert of the same component is not possible.
pl_PL: Wstawienie tego samego komponentu nie jest możliwe.

en: Insert section
pl_PL: Wstaw sekcję

en: Insert template
pl_PL: Wstaw szablon

en: Insert templates
pl_PL: Wstawianie szablonów

en: Inserted
pl_PL: Wstawiono

en: Inserted template uses theme style "%s"
pl_PL: Wstawiony szablon używa stylu motywu „%s”

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
pl_PL: Wstawienie dowolnego szablonu nadpisuje Twoje dane. Zalecamy najpierw zapisać zmiany.

en: Inset
pl_PL: Wcięcie

en: Instagram access token required! Add in WordPress dashboard under %s
pl_PL: Wymagany token dostępu do Instagrama! Dodaj go w panelu WordPress w %s

en: Instagram feed
pl_PL: Kanał Instagrama

en: Installed version
pl_PL: Zainstalowana wersja

en: Instance
pl_PL: Instancja

en: Instances
pl_PL: Instancje

en: Integer
pl_PL: Integer - liczba całkowita

en: Interaction
pl_PL: Interakcja

en: Interaction ID
pl_PL: ID interakcji

en: Interactions
pl_PL: Interakcje

en: Interactions don't run in the builder.
pl_PL: Interakcje nie są wykonywane w kreatorze.

en: Interface
pl_PL: Interfejs

en: Internal post/page
pl_PL: Wewnętrzny wpis/strona

en: Interval in ms
pl_PL: Interwał w ms

en: Invalid
pl_PL: Nieprawidłowe

en: Invalid CSS response from Google Fonts.
pl_PL: Nieprawidłowa odpowiedź CSS z Google Fonts.

en: Invalid SVG files
pl_PL: Nieprawidłowe pliki SVG

en: Invalid action
pl_PL: Nieprawidłowa akcja

en: Invalid element names
pl_PL: Nieprawidłowe nazwy elementów

en: Invalid font ID.
pl_PL: Nieprawidłowe ID czcionki.

en: Invalid font file
pl_PL: Nieprawidłowy plik czcionki

en: Invalid form token.
pl_PL: Nieprawidłowy token formularza.

en: Invalid license key.
pl_PL: Nieprawidłowy klucz licencyjny.

en: Invalid password reset key
pl_PL: Nieprawidłowy klucz resetowania hasła

en: Invalid post ID or form ID.
pl_PL: Nieprawidłowy ID wpisu lub ID formularza.

en: Invalid pseudo class. Must start with a colon (:)
pl_PL: Nieprawidłowa pseudoklasa. Musi zaczynać się od dwukropka (:)

en: Invalid request
pl_PL: Nieprawidłowe zapytanie

en: Invalid signature
pl_PL: Nieprawidłowa sygnatura

en: Invalid total pages value "%1$s" extracted from path "%2$s". Expected a numeric value.
pl_PL: Nieprawidłowa wartość całkowitej liczby stron "%1$s" wyodrębniona ze ścieżki "%2$s". Oczekiwano wartości liczbowej.

en: Invalid webhook URL.
pl_PL: Nieprawidłowy URL webhooka.

en: Invalid webhook payload format.
pl_PL: Nieprawidłowy format danych webhooka.

en: Invert
pl_PL: Odwróć

en: Invisible
pl_PL: Niewidoczny

en: Is
pl_PL: Jest

en: Is archive main query
pl_PL: Czy archiwum jest głównym zapytaniem

en: Is main query
pl_PL: Jest głównym zapytaniem

en: Isolation
pl_PL: Izolacja

en: It's just a temporary deactivation
pl_PL: To tylko tymczasowa dezaktywacja

en: Italic
pl_PL: Kursywa

en: Item
pl_PL: Element

en: Item width
pl_PL: Szerokość elementu

en: Items
pl_PL: Elementy

en: Items to scroll
pl_PL: Ilość elementów do przewijania

en: Items to show
pl_PL: Ilość elementów do pokazania

en: January
pl_PL: Styczeń

en: JavaScript function name without parentheses or window object.
pl_PL: Nazwa funkcji JavaScript bez nawiasów lub obiektu window.

en: JavaScript is automatically wrapped in script tags.
pl_PL: JavaScript jest automatycznie opakowywany w tagi script.

en: Join Us
pl_PL: Dołącz do nas

en: July
pl_PL: Lipiec

en: June
pl_PL: Czerwiec

en: Just another slide
pl_PL: Kolejny slajd

en: Justify
pl_PL: Justuj

en: Justify content
pl_PL: Justowanie zawartości

en: Justify items
pl_PL: Wyrównanie elementów

en: Keep formatting
pl_PL: Zachowaj formatowanie

en: Keep open while styling
pl_PL: Pozostaw otwarte podczas stylizacji

en: Key
pl_PL: Klucz

en: Keyboard
pl_PL: Klawiatura

en: Keyboard shortcuts
pl_PL: Skróty klawiszowe

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Label text
pl_PL: Tekst etykiety

en: Label typography
pl_PL: Typografia etykiet

en: Labels
pl_PL: Etykiety

en: Language
pl_PL: Język

en: Language codes
pl_PL: Kody językowe

en: Language switcher
pl_PL: Przełącznik języków

en: Languages
pl_PL: Języki

en: Large
pl_PL: Duży

en: Last fetch
pl_PL: Ostatni pobór

en: Last generated
pl_PL: Ostatnio wygenerowane

en: Last name
pl_PL: Nazwisko

en: Last order
pl_PL: Ostatnie zamówienie

en: Last refresh
pl_PL: Ostatnie odświeżenie

en: Latest
pl_PL: Najnowsze

en: Latitude
pl_PL: Szerokość geograficzna

en: Layers
pl_PL: Warstwy

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Lazy
pl_PL: Leniwe

en: Lazy load offset
pl_PL: Offset leniwego ładowania

en: Lead
pl_PL: Wstęp

en: Learn more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Learn more about CSS filters
pl_PL: Dowiedz się więcej o filtrach CSS

en: Learn more about CSS transform
pl_PL: Dowiedz się więcej o transformacji CSS

en: Learn more about CSS transform-origin
pl_PL: Dowiedz się więcej o punkcie odniesienia transformacji CSS

en: Learn more about CSS transitions
pl_PL: Dowiedz się więcej o przejściach CSS

en: Learn more on wordpress.org
pl_PL: Dowiedz się więcej na wordpress.org

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
pl_PL: Dowiedz się, które %1$s powinieneś dodać do powyższych pól za pomocą tagu danych dynamicznych %2$s.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
pl_PL: Pozostaw puste, aby zastosować szablon do wszystkich terminów archiwum.

en: Leave empty to apply template to all post types.
pl_PL: Pozostaw puste, aby zastosować szablon do wszystkich typów wpisów.

en: Leave empty to update the current post.
pl_PL: Pozostaw puste, aby zaktualizować bieżący post.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
pl_PL: Pozostaw puste, aby użyć domyślnej listy WooCommerce.

en: Leave empty to use the default WordPress home URL.
pl_PL: Zostaw puste, aby użyć domyślnego URL strony głównej WordPress.

en: Leave options empty to use the options of the first connected control.
pl_PL: Zostaw opcje puste, aby użyć opcji z pierwszej połączonej kontrolki.

en: Leave the first comment
pl_PL: Zostaw pierwszy komentarz

en: Leave viewport
pl_PL: Opuszczenie obszaru widocznego

en: Leave your comment
pl_PL: Zostaw swój komentarz

en: Left
pl_PL: Lewo

en: Left to right
pl_PL: Od lewej do prawej

en: Left with space
pl_PL: Po lewej z odstępem

en: Lesser
pl_PL: Mniejszy

en: Lesser or equal
pl_PL: Mniejszy lub równy

en: Letter spacing
pl_PL: Odstępy między literami

en: License
pl_PL: Licencja

en: License activated.
pl_PL: Licencja aktywowana.

en: License key format
pl_PL: Format klucza licencyjnego

en: Light
pl_PL: Lekka

en: Light color
pl_PL: Kolor jasny

en: Lightbox Animation
pl_PL: Animacja Lightbox

en: Lightbox ID
pl_PL: ID lightboxa

en: Lightbox Image
pl_PL: Obraz lightboxa

en: Lightbox Video
pl_PL: Wideo lightboxa

en: Lightbox id
pl_PL: Identyfikator lightbox

en: Lightness
pl_PL: Jasność

en: Limit how often this popup appears.
pl_PL: Ogranicz, jak często pojawia się ten popup.

en: Limit the number of webhook requests that can be sent per hour.
pl_PL: Ogranicz liczbę żądań webhooka, które można wysłać w ciągu godziny.

en: Line cap
pl_PL: Zakończenie linii

en: Line height
pl_PL: Wysokość linii

en: Line width in px
pl_PL: Szerokość linii w px

en: Linear
pl_PL: Liniowy

en: Link & status
pl_PL: Link i status

en: Link To
pl_PL: Link do

en: Link attributes
pl_PL: Atrybuty łącza

en: Link configured
pl_PL: Skonfigurowane łącze

en: Link entire post
pl_PL: Linkuj cały post

en: Link entire product
pl_PL: Linkuj cały produkt

en: Link image
pl_PL: Linkuj obraz

en: Link rendered as
pl_PL: Link wyświetlany jako

en: Link styles apply only to specific elements. Overwrite them via the %s filter or extend them via the CSS selectors setting below.
pl_PL: Style linków dotyczą tylko określonych elementów. Nadpisz je za pomocą filtra %s lub rozszerz je za pomocą ustawienia selektorów CSS poniżej.

en: Link title
pl_PL: Tytuł linku

en: Link to
pl_PL: Link do

en: Link to lightbox
pl_PL: Link do lightboxa

en: Link to post
pl_PL: Link do posta

en: Link to product
pl_PL: Link do produktu

en: Link to website
pl_PL: Link do strony

en: Link type
pl_PL: Typ linku

en: Linked
pl_PL: Połączony

en: Links
pl_PL: Linki

en: List
pl_PL: Lista

en: List item
pl_PL: Element listy

en: List item #1
pl_PL: Element listy #1

en: List item #2
pl_PL: Element listy #2

en: List items
pl_PL: Elementy listy

en: Live search
pl_PL: Wyszukiwanie na żywo

en: Live search info
pl_PL: Informacje o wyszukiwaniu na żywo

en: Live search wrapper selector
pl_PL: Selektor opakowania wyszukiwania na żywo

en: Load Block editor data into %s
pl_PL: Załaduj dane edytora bloków do %s

en: Load all matching theme styles
pl_PL: Załaduj wszystkie pasujące style motywu

en: Load more
pl_PL: Wczytaj więcej

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
pl_PL: Wczytaj szablony z dowolnej innej instalacji Bricks, do której masz dostęp, w swojej bibliotece szablonów.

en: Loading
pl_PL: Ładowanie

en: Loading component preview
pl_PL: Ładowanie podglądu komponentu

en: Loading font data
pl_PL: Ładowanie danych czcionek

en: Loading method
pl_PL: Metoda ładowania

en: Loading templates
pl_PL: Ładowanie szablonów

en: Local storage
pl_PL: Pamięć lokalna

en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Location content
pl_PL: Treść lokalizacji

en: Location subtitle
pl_PL: Podtytuł lokalizacji

en: Location title
pl_PL: Tytuł lokalizacji

en: Lock
pl_PL: Zablokuj

en: Lock selected
pl_PL: Zablokuj zaznaczone

en: Lock/unlock global classes
pl_PL: Blokowanie/odblokowywanie globalnych klas

en: Locked
pl_PL: Zablokowane

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
pl_PL: Zaloguj się do %s, aby pobrać klucz licencyjny lub skopiuj i wklej go z e-maila potwierdzającego zakup.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
pl_PL: Zaloguj użytkownika po pomyślnej rejestracji. Wskazówka: Ustaw akcję „Przekierowanie”, aby przekierować użytkownika do obszaru konta/administracji.

en: Logged in
pl_PL: Zalogowany

en: Logged out
pl_PL: Wylogowany

en: Logged-in users
pl_PL: Zalogowani użytkownicy

en: Logged-in users with role
pl_PL: Zalogowani użytkownicy z rolą

en: Login
pl_PL: Logowanie

en: Login URL
pl_PL: URL logowania

en: Login form
pl_PL: Formularz logowania

en: Login message
pl_PL: Wiadomość o logowaniu

en: Logo inverse
pl_PL: Logo odwrócone

en: Logout URL
pl_PL: URL wylogowania

en: Longitude
pl_PL: Długość geograficzna

en: Loop
pl_PL: Pętla

en: Lost password
pl_PL: Zapomniane hasło

en: Low
pl_PL: Niski

en: Low stock
pl_PL: Niski stan magazynowy

en: Lowercase
pl_PL: Małe litery

en: Lowercase removes leading zeros
pl_PL: Małe litery usuwają wiodące zera

en: Magnificent
pl_PL: Wspaniałe

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
pl_PL: Wymagany klucz API Mailchimp! Dodaj klucz w panelu pod: %s

en: Main
pl_PL: Główny

en: Main query
pl_PL: Główne zapytanie

en: Maintenance
pl_PL: Konserwacja

en: Maintenance mode
pl_PL: Tryb konserwacji

en: Make sure not to use the "Product tabs" element on the same page.
pl_PL: Upewnij się, że nie używasz elementu „Zakładki produktu” na tej samej stronie.

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
pl_PL: Upewnij się, że zdalna witryna wpisana powyżej przyznała Ci „Dostęp do Moich Template'ów”.

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
pl_PL: Upewnij się, że wewnątrz twojego połączonego kontenera nie ma elementów z linkami (zagnieżdżone linki).

en: Make sure to save settings after closing this modal to apply changes
pl_PL: Pamiętaj, aby zapisać ustawienia po zamknięciu tego okna, aby zastosować zmiany

en: Make sure to set "%1$s" in your "%2$s" definitions below.
pl_PL: Pamiętaj, aby ustawić „%1$s” w definicjach „%2$s” poniżej.

en: Manage
pl_PL: Zarządzaj

en: Manage global elements
pl_PL: Zarządzaj globalnymi elementami

en: Manage my menus in WordPress.
pl_PL: Zarządzaj moimi menu w WordPressie.

en: Manage your custom font files
pl_PL: Zarządzaj swoimi niestandardowymi plikami czcionek

en: Mandatory
pl_PL: Obowiązkowe

en: Manually regenerate CSS files
pl_PL: Ręcznie wygeneruj pliki CSS

en: Map
pl_PL: Mapa

en: Map Connector
pl_PL: Łącznik mapy

en: Map ID
pl_PL: ID mapy

en: Map Type Control
pl_PL: Kontrolka typu mapy

en: Map center
pl_PL: Centrum map

en: Map style
pl_PL: Styl mapy

en: Map type
pl_PL: Typ mapy

en: March
pl_PL: Marzec

en: Margin
pl_PL: Margines

en: Mark
pl_PL: Zaznacz

en: Mark all as read
pl_PL: Oznacz wszystkie jako przeczytane

en: Mark as active
pl_PL: Oznacz jako aktywny

en: Mark as inactive
pl_PL: Oznacz jako nieaktywny

en: Marker
pl_PL: Znacznik

en: Markers
pl_PL: Znaczniki

en: Markers set on individual addresses or map connectors precede these settings.
pl_PL: Znaczniki ustawione dla poszczególnych adresów lub łączników map mają pierwszeństwo przed tymi ustawieniami.

en: Marvelous
pl_PL: Cudowne

en: Mask
pl_PL: Maska

en: Max
pl_PL: Maks

en: Max Zoom
pl_PL: Maksymalny zoom

en: Max payload size
pl_PL: Maksymalny rozmiar ładunku

en: Max requests per hour
pl_PL: Maksymalna liczba żądań na godzinę

en: Max resolution
pl_PL: Maksymalna rozdzielczość

en: Max results
pl_PL: Maksymalna liczba wyników

en: Max upload size: %s
pl_PL: Maksymalny rozmiar przesyłania: %s

en: Max. entries
pl_PL: Maks. liczba wpisów

en: Max. files
pl_PL: Maks. liczba plików

en: Max. height
pl_PL: Maks. wysokość

en: Max. items
pl_PL: Maks. liczba elementów

en: Max. length
pl_PL: Maks. długość

en: Max. post width
pl_PL: Maks. szerokość posta

en: Max. price
pl_PL: Maks. cena

en: Max. products
pl_PL: Maks. liczba produktów

en: Max. rating
pl_PL: Maks. ocena

en: Max. related posts
pl_PL: Maks. powiązanych postów

en: Max. size
pl_PL: Maks. rozmiar

en: Max. time
pl_PL: Maks. czas

en: Max. value
pl_PL: Maks. wartość

en: Max. width
pl_PL: Maks. szerokość

en: Maximum
pl_PL: Maksimum

en: Maximum number of entries reached.
pl_PL: Osiągnięto maksymalną liczbę wpisów.

en: Maximum number of results to display for each query loop in the builder. Applies only to Bricks-native queries. Leave blank to use the default value.
pl_PL: Maksymalna liczba wyników do wyświetlenia dla każdej pętli zapytań w builderze. Dotyczy tylko natywnych zapytań Bricks. Pozostaw puste, aby użyć wartości domyślnej.

en: Maximum number of webhook requests allowed per hour.
pl_PL: Maksymalna liczba dozwolonych żądań webhooka na godzinę.

en: Maximum size of the webhook payload in kilobytes.
pl_PL: Maksymalny rozmiar ładunku webhooka w kilobajtach.

en: Maximum value
pl_PL: Wartość maksymalna

en: May
pl_PL: Maj

en: Media File
pl_PL: Plik multimedialny

en: Media URL
pl_PL: Odnośnik URL

en: Media library
pl_PL: Biblioteka mediów

en: Media query
pl_PL: Zapytanie mediów

en: Medium
pl_PL: Średnia

en: Member
pl_PL: Członek

en: Menu bar
pl_PL: Pasek menu

en: Menu order
pl_PL: Kolejność menu

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: Message sent from:
pl_PL: Wiadomość wysłana od:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
pl_PL: Wiadomość została pomyślnie wysłana. Odezwiemy się do Ciebie tak szybko, jak to możliwe.

en: Messages
pl_PL: Wiadomości

en: Meta Data
pl_PL: Metadane

en: Meta Key
pl_PL: Klucz meta

en: Meta description
pl_PL: Opis meta

en: Meta key
pl_PL: Klucz meta

en: Meta keywords
pl_PL: Meta słowa kluczowe

en: Meta query
pl_PL: Zapytanie meta

en: Meta typography
pl_PL: Typografia meta

en: Meta value
pl_PL: Wartość meta

en: Meta value num
pl_PL: Liczba wartości meta

en: Metadata
pl_PL: Metadane

en: Mid Size
pl_PL: Rozmiar środkowy

en: Middle center
pl_PL: Środek środek

en: Middle left
pl_PL: Środek lewo

en: Middle right
pl_PL: Środek prawo

en: Mime type
pl_PL: Typ MIME

en: Min Zoom
pl_PL: Min. powiększenie

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
pl_PL: Minimalna wersja PHP do uruchomienia Bricks to PHP 5.4

en: Min. characters
pl_PL: Min. liczba znaków

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
pl_PL: Min. wymiar: Dwukrotność wartości wysokości/szerokości logo dla prawidłowego wyświetlania na urządzeniach z ekranem retina.

en: Min. height
pl_PL: Min. wysokość

en: Min. height is 70.
pl_PL: Min. wysokość to 70.

en: Min. length
pl_PL: Min. długość

en: Min. price
pl_PL: Min. cena

en: Min. time
pl_PL: Min. czas

en: Min. value
pl_PL: Min. wartość

en: Min. width
pl_PL: Min. szerokość

en: Min/max date
pl_PL: Data min./maks

en: Mini cart
pl_PL: Mini koszyk

en: Minimum value
pl_PL: Wartość minimalna

en: Misc
pl_PL: Różne

en: Miscellaneous
pl_PL: Różne

en: Missing sidebar name.
pl_PL: Brak nazwy paska bocznego.

en: Mobile
pl_PL: Mobilne

en: Mobile first
pl_PL: Najpierw mobilne

en: Mobile landscape
pl_PL: Telefon w poziomie

en: Mobile menu
pl_PL: Menu mobilne

en: Mobile portrait
pl_PL: Telefon w pionie

en: Mode
pl_PL: Tryb

en: Modified
pl_PL: Zmodyfikowano

en: Modified date
pl_PL: Data modyfikacji

en: Monday
pl_PL: Poniedziałek

en: Month: %s
pl_PL: Miesiąc: %s

en: Monthly
pl_PL: Miesięcznie

en: More about meta robots directives.
pl_PL: Więcej o dyrektywach meta robots.

en: More content to come ..
pl_PL: Więcej treści już wkrótce...

en: More layouts
pl_PL: Więcej układów

en: More text
pl_PL: Więcej tekstu

en: Most Popular
pl_PL: Najpopularniejsze

en: Most specific
pl_PL: Najbardziej specyficzne

en: Mouse enter
pl_PL: Najechanie myszą

en: Mouse leave
pl_PL: Opuszczenie myszą

en: Mouse leave window
pl_PL: Opuszczenie okna myszą

en: Move
pl_PL: Przenieś

en: Move elements
pl_PL: Przenoszenie elementów

en: Move selected
pl_PL: Przenieś zaznaczone

en: Move to trash
pl_PL: Przenieś do kosza

en: Moved
pl_PL: Przeniesione

en: Moved to trash
pl_PL: Przeniesiono do kosza

en: Multilevel
pl_PL: Wielopoziomowe

en: Multiple options
pl_PL: Wiele opcji

en: Must match with the format saved in database.
pl_PL: Musi być zgodny z formatem zapisanym w bazie danych.

en: Mute
pl_PL: Wycisz

en: Muted
pl_PL: Wyciszony

en: Muted color
pl_PL: Kolor przygaszony

en: My Templates
pl_PL: Moje template'y

en: My account
pl_PL: Moje konto

en: My templates
pl_PL: Moje szablony

en: My templates access
pl_PL: Dostęp do moich szablonów

en: MySQL version
pl_PL: Wersja MySQL

en: NUMERIC
pl_PL: LICZBOWY

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Name already exists
pl_PL: Nazwa już istnieje

en: Name is required
pl_PL: Nazwa jest wymagana

en: Name is reserved
pl_PL: Nazwa jest zastrzeżona

en: Name to display instead of the remote template URL in the template source dropdown.
pl_PL: Nazwa do wyświetlenia zamiast zdalnego adresu URL szablonu w rozwijanej liście źródeł szablonów.

en: Native actions on this hook
pl_PL: Natywne akcje na tym haku

en: Native elements
pl_PL: Elementy natywne

en: Nav
pl_PL: Nawigacja

en: Nav Menu
pl_PL: Menu nawigacyjne

en: Nav items
pl_PL: Elementy nawigacji

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
pl_PL: Nawiguj przez różne strony zapytania bez przeładowywania strony.

en: Navigation
pl_PL: Nawigacja

en: Neat
pl_PL: Porządnie

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
pl_PL: Potrzebujesz pomocy? Znalazłeś błąd? Chcesz zasugerować nową funkcję?

en: Nestable
pl_PL: Zagnieżdżalne

en: Nestable elements can't be converted to components. You can either unlink them manually by right-clicking the global element in the builder or convert them automatically by clicking the "Convert to components" button above and then confirm the prompt.
pl_PL: Elementów zagnieżdżalnych nie można przekonwertować na komponenty. Możesz je odłączyć ręcznie, klikając prawym przyciskiem myszy na element globalny w kreatorze, lub przekonwertować je automatycznie, klikając przycisk „Konwertuj na komponenty” powyżej, a następnie potwierdzając monit.

en: Never
pl_PL: Nigdy

en: New
pl_PL: Nowy

en: New Custom Font
pl_PL: Nowa niestandardowa czcionka

en: New Template
pl_PL: Nowy Template

en: New Template Name
pl_PL: Nazwa nowego Template'a

en: New capability
pl_PL: Nowe uprawnienie

en: New category name
pl_PL: Nazwa nowej kategorii

en: New class name
pl_PL: Nowa nazwa klasy

en: New classes detected. Resolve conflicts, if any, to import or skip.
pl_PL: Wykryto nowe klasy. Rozwiąż konflikty, jeśli występują, aby zaimportować lub pominąć.

en: New color could not be saved.
pl_PL: Nie można zapisać nowego koloru.

en: New color palette name
pl_PL: Nazwa nowej palety kolorów

en: New feature
pl_PL: Nowa funkcja

en: New group name
pl_PL: Nazwa nowej grupy

en: New query name
pl_PL: Nowa nazwa zapytania

en: New sidebar created.
pl_PL: Utworzono nowy pasek boczny.

en: New tab
pl_PL: Nowa karta

en: New theme style name
pl_PL: Nazwa nowego stylu motywu

en: New variable name
pl_PL: Nowa nazwa zmiennej

en: Newer Comments
pl_PL: Nowsze komentarze

en: Next
pl_PL: Następny

en: Next Icon
pl_PL: Ikona następnej

en: Next arrow
pl_PL: Następna strzałka

en: Next label
pl_PL: Etykieta Następny

en: Next page
pl_PL: Następna strona

en: Next post
pl_PL: Następny post

en: Next slide
pl_PL: Następny slajd

en: Nice job
pl_PL: Dobra robota

en: Nickname
pl_PL: Pseudonim

en: No
pl_PL: Nie

en: No Bricks data found.
pl_PL: Nie znaleziono danych Bricks.

en: No CSS variable found.
pl_PL: Nie znaleziono zmiennej CSS.

en: No Custom Font found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono niestandardowej czcionki w koszu

en: No Custom Fonts found
pl_PL: Nie znaleziono niestandardowych czcionek

en: No Facebook page URL provided.
pl_PL: Nie podano adresu URL strony Facebook.

en: No HTML markup defined.
pl_PL: Nie zdefiniowano znaczników HTML.

en: No Instagram account found.
pl_PL: Nie znaleziono konta Instagram.

en: No Instagram posts found.
pl_PL: Nie znaleziono postów na Instagramie.

en: No Polylang languages found.
pl_PL: Nie znaleziono języków Polylang.

en: No SVG selected.
pl_PL: Nie wybrano SVG.

en: No Template Bundle found
pl_PL: Nie znaleziono Pakietu Template'ów

en: No Template Tag found
pl_PL: Nie znaleziono Tagu Template'a

en: No Template found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono Template'a w Koszu

en: No Templates found
pl_PL: Nie znaleziono Template'ów

en: No URL parameters are generated or read, even if filter elements are present.
pl_PL: Żadne parametry URL nie są generowane ani odczytywane, nawet jeśli obecne są elementy filtrujące.

en: No Vimeo ID provided.
pl_PL: Nie podano ID Vimeo.

en: No Vimeo URL provided.
pl_PL: Nie podano adresu URL Vimeo.

en: No WordPress added content found.
pl_PL: Nie znaleziono dodanej treści WordPress.

en: No WordPress widget type selected.
pl_PL: Nie wybrano typu widgetu WordPress.

en: No YouTube ID provided.
pl_PL: Nie podano ID YouTube.

en: No YouTube URL provided.
pl_PL: Nie podano adresu URL YouTube.

en: No access
pl_PL: Brak dostępu

en: No accordion item added.
pl_PL: Nie dodano elementu akordeonu.

en: No action has been set for this form.
pl_PL: Nie ustawiono akcji dla tego formularza.

en: No active icon set selected
pl_PL: Nie wybrano aktywnego zestawu ikon

en: No additional information to show.
pl_PL: Brak dodatkowych informacji do wyświetlenia.

en: No audio file selected.
pl_PL: Nie wybrano pliku audio.

en: No caption
pl_PL: Bez podpisu

en: No checkout fields defined.
pl_PL: Nie zdefiniowano pól zamówienia.

en: No classes found
pl_PL: Nie znaleziono klas

en: No classes specified for deletion
pl_PL: Nie określono klas do usunięcia

en: No classes to import.
pl_PL: Brak klas do zaimportowania.

en: No code found.
pl_PL: Nie znaleziono kodu.

en: No components found.
pl_PL: Nie znaleziono komponentów.

en: No conflict
pl_PL: Brak konfliktu

en: No connectable property found.
pl_PL: Nie znaleziono właściwości możliwych do połączenia.

en: No content
pl_PL: Brak treści

en: No date/fields set.
pl_PL: Nie ustawiono daty/pól.

en: No default value
pl_PL: Brak wartości domyślnej

en: No dynamic data found.
pl_PL: Nie znaleziono danych dynamicznych.

en: No dynamic data set.
pl_PL: Nie ustawiono danych dynamicznych.

en: No effect with loop enabled
pl_PL: Brak efektu przy włączonej pętli

en: No elements found for the selected filter.
pl_PL: Nie znaleziono elementów dla wybranego filtra.

en: No email address provided.
pl_PL: Nie podano adresu e-mail.

en: No excerpt found.
pl_PL: Nie znaleziono fragmentu.

en: No file URL provided.
pl_PL: Nie podano adresu URL pliku.

en: No file selected.
pl_PL: Nie wybrano pliku.

en: No files were uploaded.
pl_PL: Nie wgrano żadnych plików.

en: No filter source selected.
pl_PL: Nie wybrano źródła filtra.

en: No fluid typography category selected. Please create and select a category, then generate your fluid typography variables.
pl_PL: Nie wybrano kategorii typografii płynów. Utwórz i wybierz kategorię, a następnie wygeneruj zmienne płynnej typografii.

en: No fluid typography variables found. Configure the scale generator on the right-hand side as per your requirements. Once done, click the "Generate variables" button to automatically create your fluid typography variables.
pl_PL: Nie znaleziono zmiennych typografii płynnej. Skonfiguruj generator skali po prawej stronie zgodnie ze swoimi wymaganiami. Po zakończeniu kliknij przycisk "Generuj zmienne", aby automatycznie utworzyć zmienne typografii płynów.

en: No font files found in the CSS.
pl_PL: Nie znaleziono plików czcionek w CSS.

en: No form field added.
pl_PL: Nie dodano pola formularza.

en: No found rows
pl_PL: Nie znaleziono wierszy

en: No hook selected.
pl_PL: Nie wybrano haka.

en: No icon selected.
pl_PL: Nie wybrano ikony.

en: No image selected.
pl_PL: Nie wybrano obrazu.

en: No instances
pl_PL: Brak instancji

en: No languages found.
pl_PL: Nie znaleziono języków.

en: No latitude/longitude or address provided. Use dynamic data tags to retrieve the coordinates/address from your query loop results.
pl_PL: Nie podano szerokości/długości geograficznej ani adresu. Użyj dynamicznych tagów danych, aby pobrać współrzędne/adres z wyników pętli zapytania.

en: No license for provided license key found.
pl_PL: Nie znaleziono licencji dla podanego klucza licencyjnego.

en: No link
pl_PL: Brak linku

en: No list items defined.
pl_PL: Nie zdefiniowano elementów listy.

en: No locations found
pl_PL: Nie znaleziono lokalizacji

en: No menu items
pl_PL: Brak elementów menu

en: No meta data selected.
pl_PL: Nie wybrano metadanych.

en: No name
pl_PL: Brak nazwy

en: No native actions on this hook
pl_PL: Brak natywnych akcji na tym haku

en: No nav menu found.
pl_PL: Nie znaleziono menu nawigacyjnego.

en: No options found
pl_PL: Nie znaleziono opcji

en: No order found or the order is not suitable for this element.
pl_PL: Nie znaleziono zamówienia lub zamówienie nie jest odpowiednie dla tego elementu.

en: No orphaned elements found.
pl_PL: Nie znaleziono osieroconych elementów.

en: No pagination on singular posts/pages.
pl_PL: Brak paginacji na pojedynczych wpisach/stronach.

en: No pagination results.
pl_PL: Brak wyników paginacji.

en: No permission
pl_PL: Brak uprawnień

en: No post ID provided.
pl_PL: Nie podano ID wpisu.

en: No posts found
pl_PL: Nie znaleziono postów

en: No previous or next posts found..
pl_PL: Nie znaleziono poprzednich ani następnych postów.

en: No pricing table defined.
pl_PL: Nie zdefiniowano tabeli cenowej.

en: No product archive description found.
pl_PL: Nie znaleziono opisu archiwum produktów.

en: No product selected
pl_PL: Nie wybrano produktu

en: No products in cart
pl_PL: Brak produktów w koszyku

en: No products to show.
pl_PL: Brak produktów do wyświetlenia.

en: No progress bar created.
pl_PL: Nie utworzono paska postępu.

en: No properties connected.
pl_PL: Brak połączonych właściwości.

en: No properties found.
pl_PL: Nie znaleziono właściwości.

en: No property groups found.
pl_PL: Nie znaleziono grup właściwości.

en: No query selected
pl_PL: Nie wybrano zapytania

en: No rating
pl_PL: Brak oceny

en: No ratings
pl_PL: Brak ocen

en: No ratings yet.
pl_PL: Brak ocen.

en: No related products to show.
pl_PL: Brak powiązanych produktów do wyświetlenia.

en: No repeat
pl_PL: Bez powtarzania

en: No results
pl_PL: Brak wyników

en: No results found
pl_PL: Nie znaleziono wyników

en: No scroll
pl_PL: Brak przewijania

en: No sharing option selected.
pl_PL: Nie wybrano opcji udostępniania.

en: No shortcode provided.
pl_PL: Nie podano shortcode.

en: No sidebar selected.
pl_PL: Nie wybrano panelu bocznego.

en: No signature
pl_PL: Brak sygnatury

en: No slide added.
pl_PL: Nie dodano slajdu.

en: No social icon added.
pl_PL: Nie dodano ikon społecznościowych.

en: No spaces. No pound (#) sign.
pl_PL: Bez spacji. Bez znaku hash (#).

en: No tabs added.
pl_PL: Nie dodano zakładek.

en: No target query selected.
pl_PL: Nie wybrano docelowego zapytania.

en: No team members added.
pl_PL: Nie dodano członków zespołu.

en: No template selected.
pl_PL: Nie wybrano szablonu.

en: No templates found.
pl_PL: Nie znaleziono szablonów.

en: No testimonials added.
pl_PL: Nie dodano referencji.

en: No text added.
pl_PL: Nie dodano tekstu.

en: No valid font files were processed.
pl_PL: Nie przetworzono żadnych prawidłowych plików czcionek.

en: No variables found. Create a CSS variable using the input at the bottom or in bulk by clicking the "Import" icon at the top.
pl_PL: Nie znaleziono zmiennych. Utwórz zmienną CSS, używając pola wprowadzania na dole lub zbiorczo, klikając ikonę „Importuj” u góry.

en: No video selected.
pl_PL: Nie wybrano wideo.

en: No wrap
pl_PL: Bez zawijania

en: No-repeat
pl_PL: Bez powtarzania

en: None
pl_PL: Brak

en: Normal
pl_PL: Normalna

en: Not allowed
pl_PL: Niedozwolone

en: Not allowed: Infinite template loop.
pl_PL: Niedozwolone: Nieskończona pętla szablonu.

en: Not applied in the builder.
pl_PL: Nie jest stosowane w builderze.

en: Not empty
pl_PL: Niepuste

en: Not equal
pl_PL: Nierówny

en: Not exists
pl_PL: Nie istnieje

en: Not featured
pl_PL: Nie wyróżnione

en: Not found
pl_PL: Nie znaleziono

en: Not new
pl_PL: Nie nowy

en: Not on sale
pl_PL: Nie w wyprzedaży

en: Not possible while bulk-editing.
pl_PL: Niemożliwe podczas edycji zbiorczej.

en: Not supported
pl_PL: Nie obsługiwane

en: Not supported on mobile devices
pl_PL: Nieobsługiwane na urządzeniach mobilnych

en: Nothing found
pl_PL: Nic nie znaleziono

en: Nothing found.
pl_PL: Nic nie znaleziono.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
pl_PL: Nic nie znaleziono. Spróbuj ponownie z innym słowem kluczowym!

en: Nothing to copy
pl_PL: Nic do skopiowania

en: Nothing to paste
pl_PL: Nic do wklejenia

en: Notice
pl_PL: Uwaga

en: Notice from %1$s: But don't worry. %1$s regularly updates all WooCommerce template files with each new release. If you are on the latest version and see this message, any necessary compatibility enhancements will be included in the next update.
pl_PL: Informacja od %1$s: Ale nie martw się. %1$s regularnie aktualizuje wszystkie pliki szablonów WooCommerce z każdym nowym wydaniem. Jeśli masz najnowszą wersję i widzisz tę wiadomość, wszelkie niezbędne ulepszenia kompatybilności zostaną uwzględnione w następnej aktualizacji.

en: Notices
pl_PL: Powiadomienia

en: Notifications
pl_PL: Powiadomienia

en: November
pl_PL: Listopad

en: Number
pl_PL: Liczba

en: Number of comments
pl_PL: Liczba komentarzy

en: Number of posts
pl_PL: Liczba wpisów

en: Number of users to retrieve
pl_PL: Liczba użytkowników do pobrania

en: Numbered list
pl_PL: Lista numerowana

en: Numeric
pl_PL: Numeryczne

en: Numeric meta value
pl_PL: Numeryczna wartość meta

en: Object fit
pl_PL: Dopasowanie obiektu

en: Object position
pl_PL: Pozycja obiektu

en: Oblique
pl_PL: Pochyła

en: October
pl_PL: Październik

en: Odd background
pl_PL: Tło nieparzystych

en: Off
pl_PL: Wyłączone

en: Offcanvas
pl_PL: Panel boczny

en: Offset
pl_PL: Przesunięcie

en: Offset key
pl_PL: Klucz przesunięcia

en: Offset key location
pl_PL: Przesunięcie położenia klucza

en: Okay
pl_PL: OK

en: Older Comments
pl_PL: Starsze komentarze

en: On
pl_PL: Wł

en: On backorder
pl_PL: Na zamówienie

en: On blur
pl_PL: Przy opuszczeniu

en: On input
pl_PL: Przy wprowadzaniu

en: On input, blur and submit
pl_PL: Przy wprowadzaniu, opuszczeniu i zatwierdzeniu

en: On sale
pl_PL: W wyprzedaży

en: On sale products only
pl_PL: Tylko produkty objęte wyprzedażą

en: Once done editing, click the "Save Settings" button at the bottom below to persist your changes.
pl_PL: Po zakończeniu edycji kliknij przycisk „Zapisz ustawienia” na dole, aby zachować zmiany.

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
pl_PL: Kiedy już zapoznasz się z działaniem Bricks, dobrym pomysłem jest nauczenie się o szablonach. W ten sposób tworzysz nagłówek, stopkę i wszelkie inne rodzaje ponownie używanej treści, takie jak układy postów na blogu, archiwa, wyniki wyszukiwania i strony błędów.

en: One Page Navigation
pl_PL: Nawigacja jednostronicowa

en: One Result
pl_PL: Jeden wynik

en: One feature per line
pl_PL: Jedna funkcja na linię

en: One or more of the selected classes conflict with existing classes on your site. You must either override the existing classes on your site or discard these imported versions.
pl_PL: Jedna lub więcej wybranych klas koliduje z istniejącymi klasami na Twojej stronie. Musisz albo nadpisać istniejące klasy na swojej stronie, albo odrzucić te importowane wersje.

en: One or more webhook requests failed.
pl_PL: Jedno lub więcej żądań webhooka nie powiodło się.

en: One post found
pl_PL: Znaleziono jeden post

en: Only added if none of your product fields contains any links.
pl_PL: Dodane tylko jeśli żadne z pól produktu nie zawiera linków.

en: Only applicable for purchasable simple products with in stock status.
pl_PL: Dotyczy tylko prostych produktów, które można kupić i są dostępne.

en: Only applicable if the add to cart display as form (e.g. on single product page).
pl_PL: Dotyczy tylko gdy dodawanie do koszyka wyświetla się jako formularz (np. na stronie pojedynczego produktu).

en: Only applied in builder and template preview.
pl_PL: Zastosowane tylko w kreatorze i podglądzie szablonu.

en: Only applies to Image, Image Gallery, and SVG elements. Images will not be imported if the source is a custom URL or a dynamic data tag.
pl_PL: Dotyczy tylko elementów Image, Image Gallery i SVG. Obrazy nie zostaną zaimportowane, jeśli źródłem jest niestandardowy URL lub dynamiczny tag danych.

en: Only applies to new items added to the DOM.
pl_PL: Dotyczy tylko nowych elementów dodanych do DOM.

en: Only applies to top level dropdown elements.
pl_PL: Dotyczy tylko elementów rozwijanych najwyższego poziomu.

en: Only empty draft fonts can be deleted.
pl_PL: Usunąć można tylko puste czcionki robocze.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
pl_PL: Przyznaj dostęp do swoich szablonów tylko witrynom wprowadzonym powyżej. Jeden adres URL na linię.

en: Only muted YouTube videos will autoplay on iOS Safari.
pl_PL: Tylko wyciszone filmy z YouTube będą automatycznie odtwarzane w Safari na iOS.

en: Only one "Table of contents" element can be visible on a page at a time.
pl_PL: W danym momencie na stronie może być widoczny tylko jeden element „Spis treści”.

en: Only parent terms
pl_PL: Tylko terminy nadrzędne

en: Only post queries are supported in this version.
pl_PL: W tej wersji obsługiwane są tylko zapytania dotyczące postów.

en: Only rendered if link is set.
pl_PL: Renderowane tylko jeśli ustawiono link.

en: Only return terms
pl_PL: Zwracaj tylko warunki

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
pl_PL: Ustaw tylko, jeśli doświadczasz problemów z domyślnym renderowaniem w builderze (wyłączone API REST itp.)

en: Only supports Post, Term, and User context. More context are available inside the "Interaction" settings that open this popup.
pl_PL: Obsługuje tylko kontekst Wpisu, Terminu i Użytkownika. Więcej kontekstów jest dostępnych w ustawieniach „Interakcji”, które otwierają to okno pop-up.

en: Only the first assigned term will be displayed.
pl_PL: Tylko pierwszy przypisany termin będzie wyświetlany.

en: Only works if the first assigned term is a child term.
pl_PL: Działa tylko, jeśli pierwszy przypisany termin jest terminem podrzędnym.

en: Opacity
pl_PL: Nieprzezroczystość

en: Open
pl_PL: Otwórz

en: Open accordion
pl_PL: Otwórz akordeon

en: Open icon manager
pl_PL: Otwórz menedżer ikon

en: Open image in lightbox
pl_PL: Otwórz obraz w lightboxie

en: Open in new tab
pl_PL: Otwórz w nowej karcie

en: Open mobile menu
pl_PL: Otwórz menu mobilne

en: Open on add to cart (AJAX)
pl_PL: Otwórz po dodaniu do koszyka (AJAX)

en: Open on page load
pl_PL: Otwórz przy ładowaniu strony

en: Open tab index
pl_PL: Indeks otwartej karty

en: Open tab on
pl_PL: Otwórz kartę na

en: Operating system
pl_PL: System operacyjny

en: Opposites linked
pl_PL: Przeciwległe połączone

en: Option
pl_PL: Opcja

en: Optional
pl_PL: Opcjonalne

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Options (one per line)
pl_PL: Opcje (jedna na linię)

en: Options type
pl_PL: Typ opcji

en: Or
pl_PL: Lub

en: Order
pl_PL: Kolejność

en: Order by
pl_PL: Sortuj według

en: Order date
pl_PL: Data zamówienia

en: Order details
pl_PL: Szczegóły zamówienia

en: Order email
pl_PL: E-mail zamówienia

en: Order id
pl_PL: ID zamówienia

en: Order matters. Start at smallest breakpoint. If using mobile-first start at largest breakpoint.
pl_PL: Kolejność ma znaczenie. Zacznij od najmniejszego punktu przełamania. Jeśli używasz mobile-first, zacznij od największego punktu przełamania.

en: Order meta key
pl_PL: Klucz meta sortowania

en: Order number
pl_PL: Numer zamówienia

en: Order overview
pl_PL: Przegląd zamówienia

en: Order payment method
pl_PL: Metoda płatności zamówienia

en: Order receipt
pl_PL: Potwierdzenie zamówienia

en: Order review
pl_PL: Podsumowanie zamówienia

en: Order total
pl_PL: Suma zamówienia

en: Order updates
pl_PL: Aktualizacje zamówienia

en: Ordered list
pl_PL: Lista numerowana

en: Orders
pl_PL: Zamówienia

en: Organize your properties in groups. Reorder your groups via drag & drop. Click to rename. Create a property group using the form below.
pl_PL: Organizuj swoje właściwości w grupy. Zmieniaj kolejność grup metodą przeciągnij i upuść. Kliknij, aby zmienić nazwę. Utwórz grupę właściwości, korzystając z poniższego formularza.

en: Original price
pl_PL: Cena początkowa

en: Original price typography
pl_PL: Typografia ceny początkowej

en: Orphaned elements
pl_PL: Osierocone elementy

en: Orphaned elements detected (%s). Please back-up your site or at least copy all elements in the structure panel, then click the "Clean up" button below to remove all orphaned elements.
pl_PL: Wykryto osierocone elementy (%s). Proszę wykonać kopię zapasową swojej witryny lub przynajmniej skopiować wszystkie elementy w panelu struktury, a następnie kliknąć przycisk „Wyczyść” poniżej, aby usunąć wszystkie osierocone elementy.

en: Orphaned elements removed.
pl_PL: Usunięto osierocone elementy.

en: Orphaned elements review
pl_PL: Przegląd osieroconych elementów

en: Other
pl_PL: Inne

en: Other (URL)
pl_PL: Inne (URL)

en: Other classes
pl_PL: Inne klasy

en: Other pages
pl_PL: Inne strony

en: Other styles
pl_PL: Inne style

en: Others
pl_PL: Inne

en: Out of stock
pl_PL: Niedostępny

en: Outer width of the info box popup.
pl_PL: Zewnętrzna szerokość okna pop-up Info Box.

en: Outline
pl_PL: Kontur

en: Outline - Dark
pl_PL: Kontur - ciemny

en: Outline - Light
pl_PL: Kontur - jasny

en: Outline - Primary
pl_PL: Kontur - podstawowy

en: Output PHP function
pl_PL: Wygeneruj funkcję PHP

en: Outset
pl_PL: Uwypuklona

en: Outstanding
pl_PL: Wyjątkowe

en: Overflow
pl_PL: Przepełnienie

en: Overlay
pl_PL: Nakładka

en: Overlay content
pl_PL: Nakładka treści

en: Overline
pl_PL: Nadkreślenie

en: Override
pl_PL: Nadpisz

en: Override local class
pl_PL: Nadpisz lokalną klasę

en: Overwrite
pl_PL: Nadpisz

en: PHP class does not exist
pl_PL: Klasa PHP nie istnieje

en: PHP execution time limit
pl_PL: Limit czasu wykonania PHP

en: PHP max input vars
pl_PL: Maksymalna liczba zmiennych wejściowych PHP

en: PHP max upload file size
pl_PL: Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku PHP

en: PHP memory limit
pl_PL: Limit pamięci PHP

en: PHP post max size
pl_PL: Maksymalny rozmiar żądania POST w PHP

en: PHP safe mode
pl_PL: Tryb bezpieczny PHP

en: PHP version
pl_PL: Wersja PHP

en: Page
pl_PL: Strona

en: Page %s
pl_PL: Strona %s

en: Page ID
pl_PL: ID strony

en: Page background
pl_PL: Tło strony

en: Page date
pl_PL: Data strony

en: Page layout
pl_PL: Układ strony

en: Page modified
pl_PL: Data modyfikacji strony

en: Page not found
pl_PL: Nie znaleziono strony

en: Page number
pl_PL: Numer strony

en: Page order
pl_PL: Kolejność strony

en: Page parameter
pl_PL: Parametr strony

en: Page settings
pl_PL: Ustawienia strony

en: Page title
pl_PL: Tytuł strony

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
pl_PL: Style specyficzne dla strony są domyślnie ładowane inline. Wybierz „Pliki zewnętrzne”, aby ładować tylko wymagany CSS i umożliwić buforowanie arkuszy stylów.

en: Pages
pl_PL: Strony

en: Pages:
pl_PL: Strony:

en: Pagination
pl_PL: Paginacja

en: Pagination method
pl_PL: Metoda stronicowania

en: Pagination parameter location
pl_PL: Lokalizacja parametru paginacji

en: Pane
pl_PL: Panel

en: Panel width could not be saved.
pl_PL: Nie można zapisać szerokości panelu.

en: Paragraph
pl_PL: Akapit

en: Parameter
pl_PL: Parametr

en: Parameter name for the page number (e.g., "page" or "offset"). This parameter will only be added when AJAX enabled pagination element are used.
pl_PL: Nazwa parametru dla numeru strony (np. "page" lub "offset"). Ten parametr zostanie dodany tylko wtedy, gdy używany jest element paginacji z włączoną obsługą AJAX.

en: Parameters
pl_PL: Parametry

en: Parent
pl_PL: Rodzic

en: Parent term
pl_PL: Termin nadrzędny

en: Parent term ID
pl_PL: Identyfikator terminu nadrzędnego

en: Parent theme URI
pl_PL: URI motywu nadrzędnego

en: Parent theme author URI
pl_PL: URI autora motywu nadrzędnego

en: Parent theme name
pl_PL: Nazwa motywu nadrzędnego

en: Parent theme version
pl_PL: Wersja motywu nadrzędnego

en: Parse dynamic data
pl_PL: Parsuj dane dynamiczne

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Password accepted. You can now access the protected content.
pl_PL: Hasło zaakceptowane. Możesz teraz uzyskać dostęp do chronionej zawartości.

en: Password min. length
pl_PL: Min. długość hasła

en: Password protect your templates.
pl_PL: Chroń swoje szablony hasłem.

en: Password protected
pl_PL: Chronione hasłem

en: Password protection
pl_PL: Ochrona hasłem

en: Password protection limits access to content on the rendered frontend only. It does not restrict alternative access methods (e.g. REST API). For sensitive data, consider stricter security controls.
pl_PL: Ochrona hasłem ogranicza dostęp do treści tylko na renderowanym interfejsie. Nie ogranicza alternatywnych metod dostępu (np. REST API). W przypadku wrażliwych danych rozważ zastosowanie bardziej rygorystycznych kontroli bezpieczeństwa.

en: Password required.
pl_PL: Wymagane hasło.

en: Password source
pl_PL: Źródło hasła

en: Password toggle
pl_PL: Przełącznik hasła

en: Paste
pl_PL: Wklej

en: Pasted
pl_PL: Wklejone

en: Path that contains the total item count. Use "body" to target the response path root and "header" for the response headers. Required for the pagination to work. Use "header.x-wp-totalpages" for WordPress REST API calls.
pl_PL: Ścieżka zawierająca całkowitą liczbę elementów. Użyj "body", aby określić ścieżkę główną odpowiedzi i "header" dla nagłówków odpowiedzi. Wymagane do działania paginacji. Użyj "header.x-wp-totalpages" dla wywołań WordPress REST API.

en: Path to extract nested data. Leave empty to use full response. Example: "data.results" to get results from {data: {results: [...]}}
pl_PL: Ścieżka do wyodrębnienia zagnieżdżonych danych. Pozostaw puste, aby użyć pełnej odpowiedzi. Przykład: "data.results", aby uzyskać wyniki z {data: {results: [...]}}

en: Pattern
pl_PL: Wzór

en: Pause autoplay
pl_PL: Wstrzymaj automatyczne odtwarzanie

en: Pause on focus
pl_PL: Wstrzymaj przy skupieniu

en: Pause on hover
pl_PL: Wstrzymaj po najechaniu

en: Paused
pl_PL: Wstrzymane

en: Pay
pl_PL: Płatność

en: Payment
pl_PL: Płatność

en: Pending message
pl_PL: Wiadomość oczekująca

en: Per page load
pl_PL: Na jedno wczytanie strony

en: Per session
pl_PL: Na sesję

en: Percent
pl_PL: Procent

en: Percentage
pl_PL: Procent

en: Percentage typography
pl_PL: Typografia procentu

en: Performance
pl_PL: Wydajność

en: Permanently delete this icon? This action cannot be undone.
pl_PL: Czy na pewno chcesz trwale usunąć tę ikonę? Tej akcji nie można cofnąć.

en: Picture in picture
pl_PL: Obraz w obrazie

en: Pie Chart
pl_PL: Wykres kołowy

en: Pin
pl_PL: Przypnij

en: Pin/unpin elements
pl_PL: Przypinanie/odpinanie elementów

en: Pinned
pl_PL: Przypięte

en: Pinned elements
pl_PL: Przypięte elementy

en: Place and configure a "Map Connector" element inside the query loop to enable dynamic address retrieval. On the frontend, actual location markers will be displayed based on the retrieved addresses. In the builder, a placeholder marker will be shown using your Map Center settings for styling purposes.
pl_PL: Umieść i skonfiguruj element „Łącznik mapy” wewnątrz pętli zapytania, aby umożliwić dynamiczne pobieranie adresów. Na froncie będą wyświetlane rzeczywiste znaczniki lokalizacji na podstawie pobranych adresów. W kreatorze zostanie wyświetlony zastępczy znacznik wykorzystujący ustawienia Centrum mapy do celów stylizacji.

en: Place this query on the cart page.
pl_PL: Umieść to zapytanie na stronie koszyka.

en: Place this query on the product page.
pl_PL: Umieść to zapytanie na stronie produktu.

en: Place this query on the single product page.
pl_PL: Umieść to zapytanie na stronie pojedynczego produktu.

en: Placeholder color
pl_PL: Kolor placeholdera

en: Placeholder image shown.
pl_PL: Wyświetlono obraz zastępczy.

en: Placeholder typography
pl_PL: Typografia placeholdera

en: Placeholders
pl_PL: Symbole zastępcze

en: Play inline
pl_PL: Odtwarzaj w miejscu

en: Play interaction
pl_PL: Odtwórz interakcję

en: Play once
pl_PL: Odtwórz raz

en: Please check your email to confirm your subscription.
pl_PL: Sprawdź swoją skrzynkę e-mail, aby potwierdzić subskrypcję.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
pl_PL: Kliknij przycisk poniżej, aby wygenerować wszystkie wymagane pliki CSS.

en: Please click the link below to activate your account
pl_PL: Kliknij poniższy link, aby aktywować swoje konto

en: Please connect your Instagram account.
pl_PL: Połącz swoje konto Instagram.

en: Please copy & paste your license key in here ..
pl_PL: Proszę skopiuj i wklej tutaj swój klucz licencyjny...

en: Please create a full-site backup and perform a "Code review" (see above) before generating code signatures globally.
pl_PL: Przed wygenerowaniem globalnych podpisów kodu utwórz pełną kopię zapasową witryny i przeprowadź „Przegląd kodu” (patrz wyżej).

en: Please create a full-site backup before running the converter.
pl_PL: Przed uruchomieniem konwertera utwórz pełną kopię zapasową witryny.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
pl_PL: Upewnij się, że SMTP jest skonfigurowane na tej stronie, aby wszystkie wychodzące e-maile były dostarczane poprawnie.

en: Please ensure that the SVG code you paste in here does not contain any potentially malicious code. You can run it first through a free online SVG cleaner like %s
pl_PL: Upewnij się, że wklejany kod SVG nie zawiera potencjalnie złośliwego kodu. Możesz najpierw przepuścić go przez darmowy online'owy oczyszczacz SVG, taki jak %s

en: Please enter a password of at least %s characters.
pl_PL: Wprowadź hasło składające się z co najmniej %s znaków.

en: Please enter at least 2 characters
pl_PL: Wprowadź co najmniej 2 znaki

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
pl_PL: Wprowadź szerokość/długość geograficzną przy korzystaniu z wielu znaczników.

en: Please fetch the data again as the API settings have changed.
pl_PL: Pobierz dane ponownie, ponieważ ustawienia API uległy zmianie.

en: Please make sure to set the "Scale X" value inside the transform setting above to "-1".
pl_PL: Upewnij się, że ustawiłeś wartość „Skala X” w ustawieniach transformacji powyżej na „-1”.

en: Please provide a new password
pl_PL: Podaj nowe hasło

en: Please review all code instances found on your site page by page to ensure they don't contain any malicious or faulty code. Click on the title to edit the page, template, etc. with Bricks.
pl_PL: Proszę przejrzeć wszystkie instancje kodu znalezione na Twojej stronie, strona po stronie, aby upewnić się, że nie zawierają one żadnego złośliwego lub wadliwego kodu. Kliknij tytuł, aby edytować stronę, szablon itp. za pomocą Bricks.

en: Please review your code and generate code signatures.
pl_PL: Przejrzyj swój kod i wygeneruj sygnatury kodu.

en: Please select a filter input.
pl_PL: Wybierz wejście filtra.

en: Please select rating icons.
pl_PL: Wybierz ikony oceny.

en: Please set at least one product filter.
pl_PL: Ustaw przynajmniej jeden filtr produktów.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
pl_PL: Podziel się z nami swoimi powodami dezaktywacji Bricks. Im więcej szczegółów, tym lepiej :)

en: Please update your WordPress URLs under Settings > General to use https:// instead of http:// for optimal performance & functionality. Valid SSL certificate required.
pl_PL: Zaktualizuj adresy URL WordPress w Ustawienia > Ogólne, aby używać https:// zamiast http:// dla optymalnej wydajności i funkcjonalności. Wymagany jest ważny certyfikat SSL.

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
pl_PL: Prosimy o używanie adresu e-mail powiązanego z Twoim kontem Bricks dla wszystkich zapytań dotyczących wsparcia klienta. Aby załączyć większe pliki, wyślij e-mail bezpośrednio na adres %1$s. Aby zobaczyć, co jest obecnie w fazie rozwoju lub zgłosić/zagłosować na propozycje nowych funkcji, odwiedź nasz %2$s.

en: Popular
pl_PL: Popularne

en: Popularity
pl_PL: Popularność

en: Populate Content
pl_PL: Wypełnij treść

en: Populate the query loop address above through dynamic data tags.
pl_PL: Wypełnij powyższy adres pętli zapytania za pomocą dynamicznych tagów danych.

en: Popup data not found
pl_PL: Nie znaleziono danych wyskakującego okna

en: Popup limit
pl_PL: Limit popupu

en: Position
pl_PL: Pozycja

en: Positioning
pl_PL: Pozycjonowanie

en: Post
pl_PL: Wpis

en: Post Content
pl_PL: Treść posta

en: Post ID
pl_PL: ID wpisu

en: Post Navigation
pl_PL: Nawigacja postów

en: Post Title
pl_PL: Tytuł posta

en: Post author
pl_PL: Autor wpisu

en: Post comments
pl_PL: Komentarze do wpisu

en: Post comments count
pl_PL: Liczba komentarzy do wpisu

en: Post content
pl_PL: Treść wpisu

en: Post could not be duplicated
pl_PL: Nie można zduplikować wpisu

en: Post count
pl_PL: Liczba wpisów

en: Post date
pl_PL: Data wpisu

en: Post excerpt
pl_PL: Fragment wpisu

en: Post link
pl_PL: Link do wpisu

en: Post meta typography
pl_PL: Typografia meta wpisu

en: Post modified date
pl_PL: Data modyfikacji wpisu

en: Post navigation
pl_PL: Nawigacja postów

en: Post parent
pl_PL: Wpis nadrzędny

en: Post parent ID
pl_PL: Identyfikator rodzica wpisu

en: Post password
pl_PL: Hasło wpisu

en: Post slug
pl_PL: Slug wpisu

en: Post status
pl_PL: Status wpisu

en: Post time
pl_PL: Czas wpisu

en: Post title
pl_PL: Tytuł wpisu

en: Post title typography
pl_PL: Typografia tytułu wpisu

en: Post to update
pl_PL: Opublikuj, aby zaktualizować

en: Post type
pl_PL: Typ postu

en: Post types
pl_PL: Typy wpisów

en: Poster
pl_PL: Plakat

en: Poster image
pl_PL: Obraz plakatu

en: Poster size for YouTube
pl_PL: Rozmiar plakatu dla YouTube

en: Postmeta table meta_value type
pl_PL: Typ meta_value tabeli postmeta

en: Posts
pl_PL: Wpisy

en: Posts per page
pl_PL: Postów na stronę

en: Posts per row
pl_PL: Posty na wiersz

en: Posts should be in a same taxonomy term.
pl_PL: Posty powinny być w tej samej kategorii taksonomii.

en: Powered by %s
pl_PL: Zasilane przez %s

en: Precedes "Link Image" setting.
pl_PL: Poprzedza ustawienie „Link obrazu”.

en: Precedes image height setting.
pl_PL: Poprzedza ustawienie wysokości obrazu.

en: Prefix
pl_PL: Prefiks

en: Prefix block
pl_PL: Blok prefiksu

en: Prefix with a dot (.) to filter results that start with this string, or suffix with a dot (.) to filter results ending with this string.
pl_PL: Przedrostek z kropką (.), aby filtrować wyniki zaczynające się od tego ciągu, lub przyrostek z kropką (.), aby filtrować wyniki kończące się tym ciągiem.

en: Preload
pl_PL: Wstępne ładowanie

en: Preload custom fonts
pl_PL: Wstępnie załaduj niestandardowe czcionki

en: Prev
pl_PL: Poprzedni

en: Prev arrow
pl_PL: Poprzednia strzałka

en: Prev label
pl_PL: Etykieta Poprzedni

en: Prevent duplicates
pl_PL: Zapobiegaj duplikatom

en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Preview autosave
pl_PL: Podgląd autozapisu

en: Preview image
pl_PL: Obraz podglądu

en: Preview mode
pl_PL: Tryb podglądu

en: Preview notice type
pl_PL: Podgląd typu powiadomienia

en: Preview order ID
pl_PL: Podgląd ID zamówienia

en: Preview template
pl_PL: Szablon podglądu

en: Previous
pl_PL: Poprzednie

en: Previous Icon
pl_PL: Ikona poprzedniej

en: Previous interaction ID
pl_PL: ID poprzedniej interakcji

en: Previous page
pl_PL: Poprzednia strona

en: Previous post
pl_PL: Poprzedni post

en: Previous slide
pl_PL: Poprzedni slajd

en: Price
pl_PL: Cena

en: Price meta
pl_PL: Meta ceny

en: Price prefix
pl_PL: Prefiks ceny

en: Price suffix
pl_PL: Sufiks ceny

en: Price typography
pl_PL: Typografia ceny

en: Pricing
pl_PL: Wycena

en: Pricing Tables
pl_PL: Tabele cenowe

en: Pricing table
pl_PL: Tabela cenowa

en: Primary
pl_PL: Podstawowy

en: Primary color
pl_PL: Kolor podstawowy

en: Priority
pl_PL: Priorytet

en: Privacy
pl_PL: Prywatność

en: Privacy policy
pl_PL: Polityka prywatności

en: Product
pl_PL: Produkt

en: Product ID
pl_PL: ID produktu

en: Product SKU
pl_PL: SKU produktu

en: Product additional information
pl_PL: Dodatkowe informacje o produkcie

en: Product archive
pl_PL: Archiwum produktów

en: Product attribute
pl_PL: Atrybut produktu

en: Product badge "New"
pl_PL: Etykieta produktu „Nowość”

en: Product badge "Sale"
pl_PL: Etykieta produktu „Wyprzedaż”

en: Product badge new
pl_PL: Odznaka nowego produktu

en: Product categories
pl_PL: Kategorie produktów

en: Product category
pl_PL: Kategoria produktu

en: Product category image
pl_PL: Obraz kategorii produktu

en: Product content
pl_PL: Treść produktu

en: Product content is empty.
pl_PL: Treść produktu jest pusta.

en: Product featured
pl_PL: Produkt wyróżniony

en: Product gallery
pl_PL: Galeria produktu

en: Product gallery images
pl_PL: Zdjęcia galerii produktu

en: Product images
pl_PL: Zdjęcia produktu

en: Product is out of stock.
pl_PL: Produkt jest niedostępny.

en: Product meta
pl_PL: Meta produktu

en: Product new status
pl_PL: Status nowości produktu

en: Product on sale
pl_PL: Produkt w promocji

en: Product price
pl_PL: Cena produktu

en: Product purchased by user
pl_PL: Produkt zakupiony przez użytkownika

en: Product rating
pl_PL: Ocena produktu

en: Product ratings are disabled.
pl_PL: Oceny produktów są wyłączone.

en: Product regular price
pl_PL: Regularna cena produktu

en: Product reviews
pl_PL: Recenzje produktu

en: Product sale price
pl_PL: Cena promocyjna produktu

en: Product sale status
pl_PL: Status wyprzedaży produktu

en: Product search
pl_PL: Wyszukiwanie produktów

en: Product short description
pl_PL: Krótki opis produktu

en: Product sold individually
pl_PL: Produkt sprzedawany pojedynczo

en: Product stock
pl_PL: Stan magazynowy produktu

en: Product stock management
pl_PL: Zarządzanie zapasami produktu

en: Product stock quantity
pl_PL: Ilość zapasów produktu

en: Product stock status
pl_PL: Status zapasów produktu

en: Product tabs
pl_PL: Zakładki produktu

en: Product tag
pl_PL: Tag produktu

en: Product tags
pl_PL: Tagi produktów

en: Product title
pl_PL: Tytuł produktu

en: Product type
pl_PL: Typ produktu

en: Product up/cross-sells
pl_PL: Produkty powiązane/uzupełniające

en: Products
pl_PL: Produkty

en: Products archive description
pl_PL: Opis archiwum produktów

en: Products filter
pl_PL: Filtr produktów

en: Products orderby
pl_PL: Sortowanie produktów

en: Products pagination
pl_PL: Paginacja produktów

en: Products per page
pl_PL: Produktów na stronę

en: Products total results
pl_PL: Łączna liczba wyników produktów

en: Products with the same category or tag.
pl_PL: Produkty z tej samej kategorii lub z tym samym tagiem.

en: Profile picture
pl_PL: Zdjęcie profilowe

en: Progress
pl_PL: Postęp

en: Progress Bar
pl_PL: Pasek postępu

en: Project ID
pl_PL: ID projektu

en: Project not found.
pl_PL: Projekt nie znaleziony.

en: Properties
pl_PL: Właściwości

en: Properties found, but none are conneted to any setting of your main component.
pl_PL: Znaleziono właściwości, ale żadna nie jest połączona z ustawieniami głównego komponentu.

en: Property
pl_PL: Właściwość

en: Property groups
pl_PL: Grupy właściwości

en: Property name
pl_PL: Nazwa właściwości

en: Property value
pl_PL: Wartość właściwości

en: Provide the element ID that holds the live search results below.
pl_PL: Podaj poniżej ID elementu, który zawiera wyniki wyszukiwania na żywo.

en: Provide your own options in JSON format
pl_PL: Podaj własne opcje w formacie JSON

en: Provider
pl_PL: Dostawca

en: Pseudo class
pl_PL: Pseudoklasa

en: Pseudos
pl_PL: Pseudoklasy

en: Public templates
pl_PL: Publiczne szablony

en: Publish
pl_PL: Opublikuj

en: Published
pl_PL: Opublikowano

en: Published date
pl_PL: Data publikacji

en: Quantity
pl_PL: Ilość

en: Queries
pl_PL: Zapytania

en: Queries of the types "Post", "Term", and "User" are supported.
pl_PL: Obsługiwane są zapytania typu „Post”, „Term” i „User”.

en: Query
pl_PL: Zapytanie

en: Query API
pl_PL: API zapytań

en: Query Bricks data in search results
pl_PL: Przeszukuj dane Bricks w wynikach wyszukiwania

en: Query Results Summary
pl_PL: Podsumowanie wyników zapytania

en: Query configured
pl_PL: Skonfigurowane zapytanie

en: Query editor
pl_PL: Edytor zapytań

en: Query editor in use. But not accessible due to lack of code execution rights.
pl_PL: Edytor zapytań jest w użyciu. Ale nie jest dostępny z powodu braku uprawnień do wykonywania kodu.

en: Query filters
pl_PL: Filtry zapytań

en: Query filters are disabled
pl_PL: Filtry zapytań są wyłączone

en: Query filters reindex job started.
pl_PL: Rozpoczęto zadanie reindeksacji filtrów zapytań.

en: Query loop
pl_PL: Pętla zapytań

en: Query loop index
pl_PL: Indeks pętli zapytań

en: Query loop results in the builder are limited to %1$s.
pl_PL: Wyniki pętli zapytań w builderze są ograniczone do %1$s.

en: Query manager
pl_PL: Menedżer zapytań

en: Query name
pl_PL: Nazwa zapytania

en: Query object type not supported
pl_PL: Nieobsługiwany typ obiektu zapytania

en: Query results count
pl_PL: Liczba wyników zapytania

en: Query settings
pl_PL: Ustawienia zapytań

en: Query type
pl_PL: Typ zapytania

en: Query with this name already exists.
pl_PL: Zapytanie o tej nazwie już istnieje.

en: Quick Feedback
pl_PL: Szybka opinia

en: Quick View
pl_PL: Szybki podgląd

en: Quotes
pl_PL: Cytaty

en: REST API Prefix
pl_PL: Prefiks REST API

en: Radial
pl_PL: Promienisty

en: Radio list
pl_PL: Lista radiowa

en: Radius
pl_PL: Promień

en: Random
pl_PL: Losowy

en: Random order
pl_PL: Losowa kolejność

en: Random seed TTL
pl_PL: Czas trwania losowego ziarna

en: Random seed ttl
pl_PL: Losowy seed ttl

en: Range
pl_PL: Zakres

en: Rate limit exceeded. Please try again later.
pl_PL: Przekroczono limit żądań. Spróbuj ponownie później.

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
pl_PL: Osiągnięto limit zapytań na tę godzinę. Poczekaj do następnej pełnej godziny, aby limit został zresetowany.

en: Rate limiting
pl_PL: Ograniczenie szybkości

en: Rated %s out of 5
pl_PL: Oceniono na %s z 5

en: Rating
pl_PL: Ocena

en: Rating icon
pl_PL: Ikona oceny

en: Rating typography
pl_PL: Typografia oceny

en: Raw
pl_PL: Surowy

en: Raw HTML
pl_PL: Surowy HTML

en: Read more
pl_PL: Czytaj więcej

en: Read more about %s
pl_PL: Dowiedz się więcej o %s

en: Reading progress bar
pl_PL: Pasek postępu czytania

en: Reading time
pl_PL: Czas czytania

en: Ready to publish your first post?
pl_PL: Gotowy, by opublikować swój pierwszy post?

en: Recent comments
pl_PL: Ostatnie komentarze

en: Recent posts
pl_PL: Ostatnie wpisy

en: Recommended column type
pl_PL: Zalecany typ kolumny

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
pl_PL: Zalecana długość: 55 znaków. Domyślnie: Fragment wpisu/strony.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
pl_PL: Zalecana długość: 95 znaków lub mniej. Domyślnie: Tytuł wpisu/strony.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
pl_PL: Zalecane max_execution_time: 180 (lub więcej)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
pl_PL: Zalecany rozmiar: Duży. Domyślnie: Wyróżniony obraz.

en: Recommended upload_max_filesize
pl_PL: Zalecany upload_max_filesize

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
pl_PL: Zalecane wp_memory_limit: 64M (lub więcej)

en: Redirect
pl_PL: Przekierowanie

en: Redirect after (ms)
pl_PL: Przekieruj po (ms)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
pl_PL: Przekierowanie jest uruchamiane tylko po pomyślnym przesłaniu formularza.

en: Redirect to
pl_PL: Przekieruj do

en: Redirect to admin area
pl_PL: Przekieruj do panelu administracyjnego

en: Redirect to custom authentication page
pl_PL: Przekieruj na niestandardową stronę uwierzytelniania

en: Redirect to product page
pl_PL: Przekieruj na stronę produktu

en: Redirect to specific page
pl_PL: Przekieruj na konkretną stronę

en: Redo
pl_PL: Ponów

en: Referrer
pl_PL: Źródło odesłania

en: Referrer URL
pl_PL: URL odsyłający

en: Regenerate CSS files
pl_PL: Regeneruj pliki CSS

en: Regenerate code signatures
pl_PL: Odtwórz podpisy kodu

en: Regenerate code signatures whenever your WordPress salts (secret keys) change.
pl_PL: Odtwórz podpisy kodu, gdy zmienią się Twoje sole WordPressa (tajne klucze).

en: Regenerate filter index
pl_PL: Regeneruj indeks filtra

en: Register form
pl_PL: Formularz rejestracji

en: Registered
pl_PL: Zarejestrowany

en: Registered sidebars
pl_PL: Zarejestrowane paski boczne

en: Registration
pl_PL: Rejestracja

en: Regular expression to validate the input.
pl_PL: Wyrażenie regularne do sprawdzania poprawności danych wejściowych.

en: Regular price typography
pl_PL: Typografia ceny regularnej

en: Rel attribute
pl_PL: Atrybut rel

en: Related Posts
pl_PL: Powiązane posty

en: Related posts
pl_PL: Powiązane posty

en: Related products
pl_PL: Powiązane produkty

en: Related videos from other channels
pl_PL: Powiązane filmy z innych kanałów

en: Relation
pl_PL: Relacja

en: Reload
pl_PL: Przeładuj

en: Reload canvas
pl_PL: Przeładuj kanwę

en: Remarkable
pl_PL: Godne uwagi

en: Remember me
pl_PL: Zapamiętaj mnie

en: Remote
pl_PL: Zdalny

en: Remote playback
pl_PL: Zdalne odtwarzanie

en: Remote templates
pl_PL: Zdalne szablony

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Remove all index jobs
pl_PL: Usuń wszystkie zadania indeksowania

en: Remove attribute
pl_PL: Usuń atrybut

en: Remove billing fields
pl_PL: Usuń pola rozliczeniowe

en: Remove default margins
pl_PL: Usuń domyślne marginesy

en: Remove file
pl_PL: Usuń plik

en: Remove from favorites
pl_PL: Usuń z ulubionych

en: Remove from icon set
pl_PL: Usuń z zestawu ikon

en: Remove image
pl_PL: Usuń obraz

en: Remove selected
pl_PL: Usuń wybrane

en: Remove shipping fields
pl_PL: Usuń pola wysyłkowe

en: Removed
pl_PL: Usunięto

en: Removed from cart
pl_PL: Usunięto z koszyka

en: Rename
pl_PL: Zmień nazwę

en: Rename images
pl_PL: Zmień nazwy obrazów

en: Renamed
pl_PL: Zmieniono nazwę

en: Render
pl_PL: Renderowanie

en: Render dynamic data text on canvas
pl_PL: Renderuj tekst dynamicznych danych na płótnie

en: Render footer
pl_PL: Renderuj stopkę

en: Render header
pl_PL: Renderuj nagłówek

en: Render on the front-end without the div wrapper.
pl_PL: Renderuj na front-endzie bez opakowania div.

en: Render popups
pl_PL: Renderuj wyskakujące okienka

en: Render with %s
pl_PL: Renderuj z %s

en: Render without wrapper
pl_PL: Renderuj bez opakowania

en: Rendered with %s
pl_PL: Wyrenderowano z %s

en: Repeat
pl_PL: Powtórz

en: Repeat-x
pl_PL: Powtórz-x

en: Repeat-y
pl_PL: Powtórz-y

en: Replace
pl_PL: Zastąp

en: Replace content
pl_PL: Zastąp zawartość

en: Replace element classes
pl_PL: Zastąp klasy elementu

en: Replace image
pl_PL: Zamień obrazek

en: Replace with
pl_PL: Zastąp

en: Replace with this string
pl_PL: Zastąp tym ciągiem znaków

en: Reply
pl_PL: Odpowiedz

en: Reply to email address
pl_PL: Adres e-mail do odpowiedzi

en: Request
pl_PL: Żądanie

en: Request body
pl_PL: Treść żądania

en: Request body type
pl_PL: Typ treści żądania

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Requires enabling of "%1$s" and/or "%2$s" permission.
pl_PL: Wymaga włączenia uprawnień „%1$s” i/lub „%2$s”.

en: Resend activation email
pl_PL: Prześlij ponownie wiadomość aktywacyjną

en: Reset
pl_PL: Resetuj

en: Reset Settings
pl_PL: Resetuj ustawienia

en: Reset all
pl_PL: Zresetuj wszystko

en: Reset database table
pl_PL: Zresetuj tabelę bazy danych

en: Reset filters
pl_PL: Resetuj filtry

en: Reset password
pl_PL: Resetuj hasło

en: Reset styles
pl_PL: Resetuj style

en: Reset text after .. seconds
pl_PL: Resetuj tekst po .. sekundach

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
pl_PL: Resetowanie wszystkich punktów przełamania usuwa wszystkie niestandardowe punkty i przywraca wszystkie domyślne punkty przełamania.

en: Resize
pl_PL: Zmiana rozmiaru

en: Resolve all conflicts listed below to save your changes.
pl_PL: Rozwiąż wszystkie poniższe konflikty, aby zapisać zmiany.

en: Resolve all conflicts listed below, highlighted in red, to continue with importing those classes.
pl_PL: Rozwiąż wszystkie konflikty wymienione poniżej, zaznaczone na czerwono, aby kontynuować import tych klas.

en: Response
pl_PL: Odpowiedź

en: Response path
pl_PL: Ścieżka odpowiedzi

en: Response settings
pl_PL: Ustawienia odpowiedzi

en: Responsive breakpoints
pl_PL: Responsywne punkty przełamania

en: Responsive control indicator
pl_PL: Wskaźnik kontroli responsywności

en: Restore
pl_PL: Przywróć

en: Restore all
pl_PL: Przywróć wszystko

en: Restore icon
pl_PL: Przywróć ikonę

en: Restored
pl_PL: Przywrócono

en: Result Count
pl_PL: Liczba wyników

en: Results
pl_PL: Wyniki

en: Results for: %s
pl_PL: Wyniki dla: %s

en: Results per page
pl_PL: Wyników na stronę

en: Return query parameters in PHP array. Learn more about the query parameters for %1$s, %2$s, %3$s
pl_PL: Zwróć parametry zapytania w tablicy PHP. Dowiedz się więcej o parametrach zapytania dla %1$s, %2$s, %3$s

en: Reveal animation
pl_PL: Animacja odkrywania

en: Reverse
pl_PL: Odwróć

en: Review
pl_PL: Recenzja

en: Review all Code element (PHP & HTML), SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances.
pl_PL: Przejrzyj wszystkie instancje elementu Kod (PHP i HTML), elementu SVG (kod), edytora zapytań i tagu „echo”.

en: Review author
pl_PL: Autor recenzji

en: Reviewed
pl_PL: Przejrzane

en: Reviewed item name
pl_PL: Nazwa recenzowanego elementu

en: Reviewed item type
pl_PL: Typ recenzowanego elementu

en: Revision applied
pl_PL: Zastosowano rewizję

en: Revision by
pl_PL: Rewizja przez

en: Revision deleted
pl_PL: Usunięto rewizję

en: Revision discarded
pl_PL: Odrzucono rewizję

en: Revisions
pl_PL: Rewizje

en: Rewind
pl_PL: Przewijanie

en: Rewind by drag
pl_PL: Przewijanie przez przeciąganie

en: Ribbon
pl_PL: Wstążka

en: Rich Text
pl_PL: Tekst sformatowany

en: Rich text
pl_PL: Tekst sformatowany

en: Ridge
pl_PL: Wypukła

en: Right
pl_PL: Prawo

en: Right to left
pl_PL: Od prawej do lewej

en: Right with space
pl_PL: Po prawej z odstępem

en: Ring
pl_PL: Pierścień

en: Ripple
pl_PL: Falowanie

en: Roadmap
pl_PL: Mapa drogowa

en: Role
pl_PL: Rola

en: Roles
pl_PL: Role

en: Roller
pl_PL: Wałek

en: Root container margin
pl_PL: Margines głównego kontenera

en: Root container padding
pl_PL: Padding głównego kontenera

en: Root container width
pl_PL: Szerokość głównego kontenera

en: Rotate
pl_PL: Obróć

en: Rotate X
pl_PL: Obrót x

en: Rotate Y
pl_PL: Obrót y

en: Rotate Z
pl_PL: Obrót z

en: Round
pl_PL: Okrągły

en: Row
pl_PL: Wiersz

en: Row gap
pl_PL: Odstęp między wierszami

en: Rows
pl_PL: Wiersze

en: Run only once
pl_PL: Uruchom tylko raz

en: Run this interaction if the following conditions are met.
pl_PL: Uruchom tę interakcję, jeśli spełnione są następujące warunki.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
pl_PL: Uruchomienie %s wykrywa wszelkie nieaktualne dane Bricks i automatycznie aktualizuje je do najnowszej składni.

en: SSL certificate
pl_PL: Certyfikat SSL

en: SVG URL
pl_PL: ADRES URL SVG

en: SVG code
pl_PL: Kod SVG

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
pl_PL: Pliki SVG opisują obrazy w formacie XML i dlatego mogą zawierać złośliwy kod. Gdy %s jest włączone, Bricks spróbuje oczyścić pliki SVG podczas przesyłania.

en: SVG files not imported for security reasons.
pl_PL: Pliki SVG nie zostały zaimportowane ze względów bezpieczeństwa.

en: SVG logo: Set "Height" & "Width" in "px" value.
pl_PL: Logo SVG: Ustaw „Wysokość” i „Szerokość” w wartości „px”.

en: SVG uploads
pl_PL: Przesyłanie plików SVG

en: Sale
pl_PL: Wyprzedaż

en: Sale price typography
pl_PL: Typografia ceny promocyjnej

en: Sale!
pl_PL: Wyprzedaż!

en: Sample text
pl_PL: Przykładowy tekst

en: Sanitization method
pl_PL: Metoda odkażania

en: Satellite
pl_PL: Satelitarna

en: Saturation
pl_PL: Nasycenie

en: Saturday
pl_PL: Sobota

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save %s data as Block editor data
pl_PL: Zapisz dane %s jako dane edytora bloków

en: Save IP address
pl_PL: Zapisz adres IP

en: Save Settings
pl_PL: Zapisz ustawienia

en: Save Variables
pl_PL: Zapisz zmienne

en: Save as
pl_PL: Zapisz jako

en: Save as component
pl_PL: Zapisz jako komponent

en: Save as template
pl_PL: Zapisz jako szablon

en: Save changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Save draft
pl_PL: Zapisz szkic

en: Save file
pl_PL: Zapisz plik

en: Save form submissions in database
pl_PL: Zapisuj przesłane formularze w bazie danych

en: Save in custom directory
pl_PL: Zapisz w niestandardowym katalogu

en: Save in media library
pl_PL: Zapisz w bibliotece mediów

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
pl_PL: Zapisz moje imię, e-mail i stronę w tej przeglądarce do następnego komentarza.

en: Save new style
pl_PL: Zapisz nowy styl

en: Save new title/permalink
pl_PL: Zapisz nowy tytuł/permalink

en: Save style
pl_PL: Zapisz styl

en: Save submission
pl_PL: Zapisz zgłoszenie

en: Saved
pl_PL: Zapisano

en: Saved as template
pl_PL: Zapisano jako szablon

en: Scale
pl_PL: Skala

en: Scale X
pl_PL: Skala x

en: Scale Y
pl_PL: Skala y

en: Scale color
pl_PL: Kolor skali

en: Scale down
pl_PL: Pomniejsz

en: Scale length in px
pl_PL: Długość skali w px

en: Scale type
pl_PL: Typ skali

en: Scales
pl_PL: Wagi

en: Scan complete: %1$d orphaned elements found across %2$d posts.
pl_PL: Skanowanie zakończone: znaleziono %1$d osieroconych elementów w %2$d wpisach.

en: Scan your site for orphaned elements that may cause issues.
pl_PL: Przeskanuj swoją witrynę w poszukiwaniu osieroconych elementów, które mogą powodować problemy.

en: Scanning your entire site. This may take a moment.
pl_PL: Trwa skanowanie całej Twojej witryny. To może chwilę potrwać.

en: Schedule
pl_PL: Harmonogram

en: Schema
pl_PL: Schemat

en: Scope
pl_PL: Zakres

en: Screen reader label for the marker. Set for better accessibility.
pl_PL: Etykieta dla czytnika ekranu dla znacznika. Ustaw dla lepszej dostępności.

en: Screen width
pl_PL: Szerokość ekranu

en: Screenshots generated
pl_PL: Wygenerowano zrzuty ekranu

en: Scroll
pl_PL: Przewijanie

en: Scroll offset
pl_PL: Przesunięcie przewijania

en: Scroll snap
pl_PL: Przyciąganie przewijania

en: Scroll to
pl_PL: Przewiń do

en: Scroll to notice
pl_PL: Przewiń do powiadomienia

en: Scroll to top
pl_PL: Przewiń do góry

en: Scroll to top of popup when popup opens.
pl_PL: Przewiń do góry okna pop-up, gdy się ono otwiera.

en: Scroll to top when offcanvas opens.
pl_PL: Przewiń do góry, gdy offcanvas się otwiera.

en: Scrolling background
pl_PL: Tło podczas przewijania

en: Scrolling box shadow
pl_PL: Cień podczas przewijania

en: Scrolling text color
pl_PL: Kolor tekstu podczas przewijania

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search ...
pl_PL: Szukaj...

en: Search Custom Fonts
pl_PL: Szukaj niestandardowych czcionek

en: Search Template Bundles
pl_PL: Szukaj Pakietów Template'ów

en: Search Template Tags
pl_PL: Szukaj Tagów Template'ów

en: Search Templates
pl_PL: Szukaj template'ów

en: Search and replace label value.
pl_PL: Wyszukaj i zamień wartość etykiety.

en: Search background color
pl_PL: Kolor tła wyszukiwania

en: Search border
pl_PL: Ramka wyszukiwania

en: Search classes
pl_PL: Wyszukaj klasy

en: Search documentation
pl_PL: Przeszukaj dokumentację

en: Search elements ..
pl_PL: Szukaj elementów ..

en: Search for
pl_PL: Wyszukiwanie dla

en: Search for posts, pages, or custom post types
pl_PL: Wyszukaj posty, strony lub niestandardowe typy postów

en: Search options
pl_PL: Opcje wyszukiwania

en: Search or create post
pl_PL: Wyszukaj lub utwórz wpis

en: Search pages ..
pl_PL: Szukaj stron ..

en: Search posts
pl_PL: Szukaj wpisów

en: Search posts/pages
pl_PL: Szukaj postów/stron

en: Search results
pl_PL: Wyniki wyszukiwania

en: Search results for:
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla:

en: Search settings
pl_PL: Ustawienia wyszukiwania

en: Search site
pl_PL: Przeszukaj stronę

en: Search tag
pl_PL: Wyszukaj tag

en: Search templates ..
pl_PL: Szukaj szablonów ..

en: Search term
pl_PL: Szukana fraza

en: Search variable
pl_PL: Wyszukaj zmienną

en: Searching
pl_PL: Wyszukiwanie

en: Secondary
pl_PL: Drugorzędny

en: Secondary color
pl_PL: Kolor dodatkowy

en: Section
pl_PL: Sekcja

en: Security warning
pl_PL: Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: Select Color
pl_PL: Wybierz kolor

en: Select HTML tags
pl_PL: Wybierz tagi HTML

en: Select SVG Icons
pl_PL: Wybierz ikony SVG

en: Select a slide to show
pl_PL: Wybierz slajd do wyświetlenia

en: Select a template or provide a custom text to show if this query doesn't return any results.
pl_PL: Wybierz szablon lub podaj własny tekst do wyświetlenia, jeśli to zapytanie nie zwróci żadnych wyników.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
pl_PL: Wybierz styl motywu lub stwórz nowy, aby ostylować swoją witrynę (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
pl_PL: Wybierz działanie(a), które chcesz wykonać po pomyślnym przesłaniu formularza.

en: Select an icon library
pl_PL: Wybierz bibliotekę ikon

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
pl_PL: Wybierz i zaimportuj plik JSON z ustawieniami z Twojego komputera.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
pl_PL: Wybierz i importuj plik JSON/ZIP szablonu z Twojego komputera.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
pl_PL: Wybierz dowolną wersję, aby ją podejrzeć. Kliknij „Zastosuj”, aby kontynuować edycję wybranej wersji. Kliknij „Odrzuć”, aby kontynuować edycję bieżącej wersji.

en: Select archive term
pl_PL: Wybierz termin archiwum

en: Select archive type
pl_PL: Wybierz typ archiwum

en: Select author
pl_PL: Wybierz autora

en: Select class
pl_PL: Wybierz klasę

en: Select classes
pl_PL: Wybierz klasy

en: Select color
pl_PL: Wybierz kolor

en: Select color palette
pl_PL: Wybierz paletę kolorów

en: Select condition
pl_PL: Wybierz warunek

en: Select content type
pl_PL: Wybierz typ treści

en: Select dynamic data
pl_PL: Wybierz dynamiczne dane

en: Select element structure
pl_PL: Wybierz strukturę elementu

en: Select end date
pl_PL: Wybierz datę zakończenia

en: Select file
pl_PL: Wybierz plik

en: Select file(s) to import
pl_PL: Wybierz plik(i) do importu

en: Select font file
pl_PL: Wybierz plik czcionki

en: Select icon
pl_PL: Wybierz ikonę

en: Select icon library
pl_PL: Wybierz bibliotekę ikon

en: Select icon set
pl_PL: Wybierz zestaw ikon

en: Select image
pl_PL: Wybierz obraz

en: Select images
pl_PL: Wybierz zdjęcia

en: Select individual
pl_PL: Wybierz pojedynczo

en: Select items
pl_PL: Wybierz elementy

en: Select link type
pl_PL: Wybierz typ linku

en: Select multiple images
pl_PL: Wybierz wiele obrazów

en: Select nav menu
pl_PL: Wybierz menu nawigacyjne

en: Select option
pl_PL: Wybierz opcję

en: Select options
pl_PL: Wybierz opcje

en: Select post
pl_PL: Wybierz wpis

en: Select post type
pl_PL: Wybierz typ wpisu

en: Select post types to edit with %s.
pl_PL: Wybierz typy wpisów do edycji za pomocą %s.

en: Select post/page
pl_PL: Wybierz wpis/stronę

en: Select posts
pl_PL: Wybierz wpisy

en: Select posts/pages
pl_PL: Wybierz posty/strony

en: Select product type
pl_PL: Wybierz typ produktu

en: Select products
pl_PL: Wybierz produkty

en: Select query loop
pl_PL: Wybierz pętlę zapytania

en: Select shape
pl_PL: Wybierz kształt

en: Select smallest breakpoint that this video should play at. Preview on frontend.
pl_PL: Wybierz najmniejszy punkt graniczny, przy którym to wideo powinno być odtwarzane. Podgląd na stronie.

en: Select sort
pl_PL: Wybierz sortowanie

en: Select start date
pl_PL: Wybierz datę rozpoczęcia

en: Select taxonomies
pl_PL: Wybierz taksonomie

en: Select taxonomy
pl_PL: Wybierz taksonomię

en: Select template
pl_PL: Wybierz szablon

en: Select template tags
pl_PL: Wybierz tagi szablonu

en: Select template to update
pl_PL: Wybierz szablon do aktualizacji

en: Select template type
pl_PL: Wybierz typ szablonu

en: Select templates
pl_PL: Wybierz szablony

en: Select templates to exclude from remote template access.
pl_PL: Wybierz szablony, które mają być wykluczone z dostępu zdalnego.

en: Select term
pl_PL: Wybierz warunek

en: Select terms
pl_PL: Wybierz warunki

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
pl_PL: Wybierz tekst na płótnie, aby go sformatować. Aby dodać nagłówki, akapity i obrazy, użyj elementu „Rich Text”.

en: Select the elements for which you want to remove the default margins.
pl_PL: Wybierz elementy, dla których chcesz usunąć domyślne marginesy.

en: Select the node that you want to style inside the currently active element on the canvas.
pl_PL: Wybierz węzeł, który chcesz ostylować wewnątrz aktualnie aktywnego elementu na kanwie.

en: Select the query this filter should target.
pl_PL: Wybierz zapytanie, które ma być celem tego filtra.

en: Select the type of template you want to create:
pl_PL: Wybierz typ szablonu, który chcesz utworzyć:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
pl_PL: Wybierz typ treści do wyświetlenia na kanwie, a następnie kliknij „ZASTOSUJ PODGLĄD”, aby pokazać wybraną treść na kanwie.

en: Select which post types can be edited using Bricks.
pl_PL: Wybierz, które typy wpisów można edytować za pomocą Bricks.

en: Select/enter unit
pl_PL: Wybierz/wprowadź jednostkę

en: Select/upload font variation
pl_PL: Wybierz/prześlij odmianę czcionki

en: Selected
pl_PL: Wybrany

en: Selected classes
pl_PL: Wybrane klasy

en: Selected elements
pl_PL: Wybrane elementy

en: Selected field
pl_PL: Wybrane pole

en: Selected posts/pages will be accessible even when maintenance mode is active.
pl_PL: Wybrane posty/strony będą dostępne nawet gdy tryb konserwacji jest aktywny.

en: Selected sidebar has no active widgets.
pl_PL: Wybrany panel boczny nie ma aktywnych widgetów.

en: Selected variables
pl_PL: Wybrane zmienne

en: Selecting an element in the structure panel scrolls it into view on the canvas.
pl_PL: Wybieranie elementu w panelu struktury przewija go do widoku na płótnie.

en: Selection
pl_PL: Zaznaczenie

en: Selector
pl_PL: Selektor

en: Selector detector
pl_PL: Detektor selektorów

en: Selector exists
pl_PL: Selektor istnieje

en: Selectors
pl_PL: Selektory

en: Self
pl_PL: Ten sam

en: Semi Bold
pl_PL: Półgruba

en: Send
pl_PL: Wyślij

en: Send WordPress notification
pl_PL: Wyślij powiadomienie WordPress

en: Send an email to every newly registered user with an activation link that must be clicked to activate their account.
pl_PL: Wyślij wiadomość e-mail do każdego nowo zarejestrowanego użytkownika z linkiem aktywacyjnym, który należy kliknąć, aby aktywować konto.

en: Send email to %s
pl_PL: Wyślij email do %s

en: Send to custom email address
pl_PL: Wyślij na niestandardowy adres e-mail

en: Send to email address
pl_PL: Wyślij na adres e-mail

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
pl_PL: Wymagany klucz API Sendgrid! Dodaj klucz w panelu pod: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
pl_PL: Oddziel słowa kluczowe przecinkami. Pomaga wyszukiwarce określić temat strony.

en: Separate value & label by ":".
pl_PL: Oddziel wartość i etykietę znakiem „:”.

en: Separate values by comma.
pl_PL: Oddziel wartości przecinkami.

en: Separated by space. Without class dot.
pl_PL: Oddzielone spacją. Bez kropki klasy.

en: Separator color
pl_PL: Kolor separatora

en: September
pl_PL: Wrzesień

en: Server Environment
pl_PL: Środowisko serwera

en: Server info
pl_PL: Informacje o serwerze

en: Server-side render not available
pl_PL: Renderowanie po stronie serwera nie jest dostępne

en: Service
pl_PL: Usługa

en: Session storage
pl_PL: Pamięć sesji

en: Set "Align items" under "Mobile menu" instead.
pl_PL: Ustaw „Wyrównanie elementów” w sekcji „Menu mobilne”.

en: Set "ID" on items above to open via anchor link.
pl_PL: Ustaw „ID” na elementach powyżej, aby otwierać je za pomocą linku kotwicy.

en: Set "ID" on tab menu "Div" to open a tab via anchor link.
pl_PL: Ustaw „ID” na menu karty „Div”, aby otworzyć kartę za pomocą linku kotwicy.

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
pl_PL: Ustaw „Ikonę” jako przycisk odtwarzania wideo dla lepszego doświadczenia użytkownika.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
pl_PL: Ustaw wartość „Góra”, aby ten element był „przyklejony”.

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
pl_PL: Ustaw %s dla każdej roli użytkownika. Aby zdefiniować dostęp dla konkretnego użytkownika, edytuj bezpośrednio profil użytkownika.

en: Set Unsplash API Key
pl_PL: Ustaw klucz API Unsplash

en: Set a specific height for your template manager thumbnails in the builder. Thumbnails exceeding this height auto-scroll on mouseover.
pl_PL: Ustaw określoną wysokość dla miniatur w menedżerze szablonów w builderze. Miniatury przekraczające tę wysokość automatycznie przewijają się po najechaniu myszką.

en: Set attribute
pl_PL: Ustaw atrybut

en: Set clause name to be used as "Order by" parameter.
pl_PL: Ustaw nazwę klauzuli, która będzie używana jako parametr „Order by”.

en: Set code execution capability for individual users by editing their user profile.
pl_PL: Ustaw możliwość wykonywania kodu dla poszczególnych użytkowników, edytując ich profil.

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
pl_PL: Ustaw warunek(i), aby zastosować wybrany styl motywu do całej witryny lub określonych obszarów.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
pl_PL: Ustaw warunek(i) wyświetlania szablonu w określonych obszarach Twojej witryny.

en: Set conditions
pl_PL: Ustaw warunki

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
pl_PL: Ustaw niestandardowy cel linku dla logo w pasku narzędzi buildera.

en: Set for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
pl_PL: Ustaw dla lepszej wydajności w builderze. Nadal możliwe jest używanie tagów dynamicznych danych, takich jak {cf_my_wordpress_field}.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
pl_PL: Ustaw dla lepszej wydajności, jeśli nie uruchamiasz żadnego kodu jQuery starszego niż wersja 1.9.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
pl_PL: Ustaw dla lepszej wydajności, jeśli nie używasz osadzonych elementów, takich jak filmy YouTube, na swojej stronie.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
pl_PL: Ustaw dla lepszej wydajności, jeśli nie używasz emotikonów na swojej stronie.

en: Set for video SEO best practices via poster attribute on the video tag. If the source is Youtube or Vimeo, it will be used as preview image.
pl_PL: Ustaw dla najlepszych praktyk SEO wideo za pomocą atrybutu poster na tagu wideo. Jeśli źródłem jest YouTube lub Vimeo, będzie używany jako obraz podglądu.

en: Set globally under %s
pl_PL: Ustaw globalnie w %s

en: Set if this element doesn't contain any descriptive text.
pl_PL: Ustaw, jeśli ten element nie zawiera żadnego opisowego tekstu.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
pl_PL: Ustaw, jeśli nie używasz czcionek Google lub przesłałeś i hostujemyjesz czcionki Google jako „Niestandardowe czcionki”.

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
pl_PL: Ustaw, jeśli masz problemy z wbudowanym leniwym ładowaniem Bricks.

en: Set if your dynamic data in AJAX popup is rendered incorrectly.
pl_PL: Ustaw, jeśli Twoje dynamiczne dane w wyskakującym oknie AJAX są renderowane niepoprawnie.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
pl_PL: Ustaw indywidualne kontrolki odtwarzacza wideo w: Ustawienia > Style motywu > Element - Wideo

en: Set interactions for this popup.
pl_PL: Ustaw interakcje dla tego wyskakującego okna.

en: Set maximum number of form submissions that you want to store in the database.
pl_PL: Ustaw maksymalną liczbę przesłanych formularzy, które chcesz przechowywać w bazie danych.

en: Set number of columns on smaller breakpoints.
pl_PL: Ustaw liczbę kolumn dla mniejszych punktów przerwania.

en: Set only width generates 16:9 ratio videos.
pl_PL: Ustawienie tylko szerokości generuje filmy w proporcjach 16:9.

en: Set options as %s
pl_PL: Ustaw opcje jako %s

en: Set source image at base breakpoint to use main image as fallback image.
pl_PL: Ustaw obraz źródłowy w podstawowym punkcie przełamania, aby użyć głównego obrazu jako obrazu zapasowego.

en: Set template style
pl_PL: Ustaw styl szablonu

en: Set the builder language direction.
pl_PL: Ustaw kierunek języka w builderze.

en: Set the builder language.
pl_PL: Ustaw język buildera.

en: Set the default field value/content.
pl_PL: Ustaw domyślną wartość/zawartość pola.

en: Set the key you used for the offset. Example: limit = 20 set on query parameter, Page parameter is "skip", set this offset key as "limit". Clicking page 3 on the pagination element will generate the final URL as https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20
pl_PL: Ustaw klucz użyty dla offsetu. Przykład: limit = 20 ustawiony w parametrze zapytania, parametr strony to "skip", ustaw ten klucz przesunięcia jako "limit". Kliknięcie strony 3 na elemencie paginacji wygeneruje końcowy adres URL jako https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20

en: Set the required password under Settings > Template settings > Password protection for template-wide protection, or set an individual password directly for each post/page.
pl_PL: Ustaw wymagane hasło w Ustawienia > Ustawienia template'a > Ochrona hasłem dla ochrony na poziomie całego template'a lub ustaw indywidualne hasło bezpośrednio dla każdego posta/strony.

en: Set the status of each element, native and custom, in the builder and frontend.
pl_PL: Ustaw status każdego elementu, natywnego i niestandardowego, w kreatorze i na froncie.

en: Set to "0" to disable default animations.
pl_PL: Ustaw na „0”, aby wyłączyć domyślne animacje.

en: Set to "0s" to disable open/close animation.
pl_PL: Ustaw na „0s”, aby wyłączyć animację otwierania/zamykania.

en: Set to "50%" to scroll active element into center or "off" to disable auto-scroll.
pl_PL: Ustaw na „50%”, aby przewinąć aktywny element do środka, lub „wyłącz”, aby dezaktywować automatyczne przewijanie.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
pl_PL: Ustaw na „Stałe” dla efektu paralaksy.

en: Set to 0 to disable caching. Default is 300 seconds (five minutes).
pl_PL: Ustaw na 0, aby wyłączyć buforowanie. Domyślnie jest to 300 sekund (pięć minut).

en: Set to improve performance by caching query loops. This is particularly useful when your query loop arguments remain relatively unchanged. For optimal functionality, ensure that server object caching is enabled for persistent caching. Disable this setting if you experience any unexpected query results.
pl_PL: Ustaw, aby poprawić wydajność poprzez buforowanie pętli zapytań. Jest to szczególnie przydatne, gdy argumenty pętli zapytań pozostają względnie niezmienione. Dla optymalnego działania upewnij się, że buforowanie obiektów serwera jest włączone dla trwałego buforowania. Wyłącz to ustawienie, jeśli doświadczasz nieoczekiwanych wyników zapytań.

en: Set to load %s in the builder to improve compatibility in older browsers. Not recommended to enable for modern browsers due to potential performance impact.
pl_PL: Ustaw, aby załadować %s w builderze, aby poprawić kompatybilność w starszych przeglądarkach. Nie zaleca się włączania dla nowoczesnych przeglądarek ze względu na potencjalny wpływ na wydajność.

en: Set to show the responsive indicator next to controls that can have different values at each breakpoint.
pl_PL: Ustaw, aby pokazać wskaźnik responsywności obok kontrolek, które mogą mieć różne wartości dla każdego punktu przełamania.

en: Set up your own capabilities with the exact permissions you want to allow. Then assign it to specific user roles from the "Builder Access" dropdown below.
pl_PL: Skonfiguruj własne uprawnienia z dokładnymi pozwoleniami, które chcesz przyznać. Następnie przypisz je do konkretnych ról użytkowników z rozwijanej listy „Dostęp do buildera” poniżej.

en: Set who can bypass maintenance mode. To grant bypass privileges to a specific user, modify the user's profile settings directly.
pl_PL: Ustaw, kto może ominąć tryb konserwacji. Aby przyznać uprawnienia do omijania konkretnemu użytkownikowi, zmodyfikuj bezpośrednio ustawienia profilu użytkownika.

en: Sets direction to row
pl_PL: Ustawia kierunek na wiersz

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings imported
pl_PL: Zaimportowano ustawienia

en: Settings resetted
pl_PL: Ustawienia zresetowane

en: Settings saved
pl_PL: Ustawienia zapisane

en: Shape
pl_PL: Kształt

en: Shape Dividers
pl_PL: Kształty rozdzielające

en: Shape dividers
pl_PL: Separatory kształtów

en: Share on %s
pl_PL: Udostępnij na %s

en: Share via
pl_PL: Udostępnij przez

en: Share via email
pl_PL: Udostępnij przez e-mail

en: Shop template
pl_PL: Szablon sklepu

en: Shortcode content is empty
pl_PL: Treść shortcode jest pusta

en: Shortcuts
pl_PL: Skróty

en: Show
pl_PL: Pokaż

en: Show After Grid
pl_PL: Pokaż po siatce

en: Show Before Grid
pl_PL: Pokaż przed siatką

en: Show again after .. hours
pl_PL: Pokaż ponownie po .. godzinach

en: Show all
pl_PL: Pokaż wszystkie

en: Show all fonts
pl_PL: Pokaż wszystkie czcionki

en: Show arrows
pl_PL: Pokaż strzałki

en: Show artist
pl_PL: Pokaż artystę

en: Show at breakpoint
pl_PL: Pokaż przy punkcie przełamania

en: Show author
pl_PL: Pokaż autora

en: Show avatar
pl_PL: Pokaż awatar

en: Show badge if product is less than .. days old.
pl_PL: Pokaż etykietę, jeśli produkt ma mniej niż.. dni.

en: Show bio
pl_PL: Pokaż bio

en: Show cart cross-sells
pl_PL: Pokaż sprzedaż krzyżową koszyka

en: Show count
pl_PL: Pokaż licznik

en: Show cross-sell products
pl_PL: Pokaż produkty w sprzedaży krzyżowej

en: Show custom element names
pl_PL: Pokaż niestandardowe nazwy elementów

en: Show date
pl_PL: Pokaż datę

en: Show default element names
pl_PL: Pokaż domyślne nazwy elementów

en: Show different images per breakpoint.
pl_PL: Pokaż różne obrazy dla poszczególnych punktów przełamania.

en: Show dots
pl_PL: Pokaż kropki

en: Show dynamic data key in dropdown
pl_PL: Pokaż klucz dynamicznych danych w rozwijanej liście

en: Show element
pl_PL: Pokaż element

en: Show empty
pl_PL: Pokaż puste

en: Show empty stars
pl_PL: Pokaż puste gwiazdki

en: Show empty terms
pl_PL: Pokaż puste terminy

en: Show excerpt
pl_PL: Pokaż fragment

en: Show favorites only
pl_PL: Pokaż tylko ulubione

en: Show featured image
pl_PL: Pokaż wyróżniony obraz

en: Show flags
pl_PL: Pokaż flagi

en: Show for class conflicts
pl_PL: Pokaż dla konfliktów klas

en: Show for new & conflicting classes
pl_PL: Pokaż dla nowych i konfliktujących klas

en: Show for new classes
pl_PL: Pokaż dla nowych klas

en: Show friends' photos
pl_PL: Pokaż zdjęcia znajomych

en: Show fullscreen
pl_PL: Pokaż pełny ekran

en: Show if any value exists
pl_PL: Pokaż, jeśli istnieje jakakolwiek wartość

en: Show if non-base breakpoint value exists
pl_PL: Pokaż, jeśli istnieje wartość dla niedomyślnego punktu przełamania

en: Show image
pl_PL: Pokaż obraz

en: Show info
pl_PL: Pokaż informacje

en: Show label
pl_PL: Pokaż etykietę

en: Show labels
pl_PL: Pokaż etykiety

en: Show link to author posts
pl_PL: Pokaż link do postów autora

en: Show name
pl_PL: Pokaż nazwę

en: Show names
pl_PL: Pokaż nazwy

en: Show navigation
pl_PL: Pokaż nawigację

en: Show notice
pl_PL: Pokaż powiadomienie

en: Show on all responsive controls
pl_PL: Pokaż na wszystkich kontrolkach responsywnych

en: Show on hover
pl_PL: Pokaż po najechaniu

en: Show only active dropdown. Toggle on click. Inner dropdowns inherit multilevel.
pl_PL: Pokaż tylko aktywne rozwijane menu. Przełącz po kliknięciu. Wewnętrzne rozwijane menu dziedziczą wielopoziomowość.

en: Show only featured
pl_PL: Pokaż tylko polecane

en: Show parent posts
pl_PL: Pokaż wpisy nadrzędne

en: Show parent terms
pl_PL: Pokaż terminy nadrzędne

en: Show password
pl_PL: Pokaż hasło

en: Show percentage
pl_PL: Pokaż procent

en: Show popup
pl_PL: Pokaż wyskakujące okno

en: Show post type archive
pl_PL: Pokaż archiwum typu wpisu

en: Show products related
pl_PL: Pokaż produkty powiązane

en: Show quantity input field in product loop
pl_PL: Pokaż pole wprowadzania ilości w pętli produktów

en: Show query loop type
pl_PL: Pokaż typ pętli zapytań

en: Show required asterisk
pl_PL: Pokaż gwiazdkę wymagane

en: Show tabs
pl_PL: Pokaż zakładki

en: Show taxonomy
pl_PL: Pokaż taksonomię

en: Show tips
pl_PL: Pokaż wskazówki

en: Show title
pl_PL: Pokaż tytuł

en: Show under
pl_PL: Pokaż pod

en: Show up-sell products
pl_PL: Pokaż produkty z wyższej półki

en: Shows when popup content is fetched via AJAX.
pl_PL: Pokazuje, gdy zawartość wyskakującego okienka jest pobierana przez AJAX.

en: Shows when using infinite scroll, load more interaction, AJAX pagination.
pl_PL: Pokazuje się podczas korzystania z nieskończonego przewijania, interakcji wczytywania, paginacji AJAX.

en: Shuffle
pl_PL: Losowo

en: Sidebar
pl_PL: Pasek boczny

en: Sidebar deleted.
pl_PL: Usunięto pasek boczny.

en: Sidebar name *
pl_PL: Nazwa paska bocznego *

en: Sidebars
pl_PL: Paski boczne

en: Sign all
pl_PL: Podpisz wszystko

en: Sign code
pl_PL: Podpisz kod

en: Simple
pl_PL: Prosty

en: Simple product
pl_PL: Produkt prosty

en: Single
pl_PL: Pojedynczy

en: Single product
pl_PL: Pojedynczy produkt

en: Single product template
pl_PL: Szablon pojedynczego produktu

en: Site
pl_PL: Witryna

en: Site Address
pl_PL: Adres strony

en: Site URL
pl_PL: URL witryny

en: Site background
pl_PL: Tło witryny

en: Site border
pl_PL: Obramowanie witryny

en: Site layout
pl_PL: Układ witryny

en: Site tagline
pl_PL: Slogan witryny

en: Site title
pl_PL: Tytuł witryny

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Size - Default
pl_PL: Rozmiar - domyślny

en: Size - Extra Large
pl_PL: Rozmiar - bardzo duży

en: Size - Large
pl_PL: Rozmiar - duży

en: Size - Medium
pl_PL: Rozmiar - średni

en: Size - Small
pl_PL: Rozmiar - mały

en: Sizing
pl_PL: Wymiarowanie

en: Skew
pl_PL: Skos

en: Skew X
pl_PL: Pochylenie x

en: Skew Y
pl_PL: Pochylenie y

en: Skillful
pl_PL: Zręcznie

en: Skin
pl_PL: Skórka

en: Skip
pl_PL: Pomiń

en: Skip & Deactivate
pl_PL: Pomiń i dezaktywuj

en: Skip class import
pl_PL: Pomiń import klas

en: Skip to footer
pl_PL: Przejdź do stopki

en: Skip to main content
pl_PL: Przejdź do głównej treści

en: Slide
pl_PL: Przesuń

en: Slide from left
pl_PL: Wysunięcie z lewej

en: Slide from right
pl_PL: Wysunięcie z prawej

en: Slide up after
pl_PL: Wysuwaj po

en: Slider
pl_PL: Suwak

en: Slides
pl_PL: Slajdy

en: Slow
pl_PL: Wolno

en: Small
pl_PL: Mały

en: Small header
pl_PL: Mały nagłówek

en: Smooth scroll
pl_PL: Płynne przewijanie

en: Snap
pl_PL: Przyciąganie

en: Snapping elements selector
pl_PL: Selektor przyciągających elementów

en: Social Sharing
pl_PL: Udostępnianie w mediach społecznościowych

en: Social media
pl_PL: Media społecznościowe

en: Solid
pl_PL: Pełny

en: Something went wrong.
pl_PL: Coś poszło nie tak.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
pl_PL: Przepraszamy, ale nie podano adresu URL strony.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
pl_PL: Przepraszamy, ale nie mogliśmy Cię zapisać.

en: Sort
pl_PL: Sortuj

en: Sort by
pl_PL: Sortuj według

en: Sort by average rating
pl_PL: Sortuj według średniej oceny

en: Sort by latest
pl_PL: Sortuj według najnowszych

en: Sort by options
pl_PL: Opcje sortowania

en: Sort by popularity
pl_PL: Sortuj według popularności

en: Sort by price: high to low
pl_PL: Sortuj według ceny: od najwyższej do najniższej

en: Sort by price: low to high
pl_PL: Sortuj według ceny: od najniższej do najwyższej

en: Sort options
pl_PL: Sortuj opcje

en: Source
pl_PL: Źródło

en: Sources
pl_PL: Źródła

en: Space
pl_PL: Odstęp

en: Space around
pl_PL: Odstęp dookoła

en: Space between
pl_PL: Odstęp między

en: Space between header and footer.
pl_PL: Przestrzeń między nagłówkiem a stopką.

en: Space evenly
pl_PL: Równe odstępy

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
pl_PL: Lista oddzielonych spacjami klas CSS do dodania do tagu <body> tej strony.

en: Spacing
pl_PL: Odstępy

en: Spam protection
pl_PL: Ochrona przed spamem

en: Speed
pl_PL: Prędkość

en: Speed in ms
pl_PL: Prędkość w ms

en: Spellcheck
pl_PL: Sprawdzanie pisowni

en: Spinner
pl_PL: Obrotowy

en: Spread
pl_PL: Rozszerzenie

en: Square
pl_PL: Kwadrat

en: Standard
pl_PL: Standardowy

en: Standard fonts
pl_PL: Standardowe czcionki

en: Star color
pl_PL: Kolor gwiazdek

en: Stars
pl_PL: Gwiazdki

en: Start animation
pl_PL: Rozpocznij animację

en: Start autoplay
pl_PL: Rozpocznij automatyczne odtwarzanie

en: Start date
pl_PL: Data rozpoczęcia

en: Start delay in ms
pl_PL: Opóźnienie startu w ms

en: Start display at breakpoint
pl_PL: Rozpocznij wyświetlanie przy punkcie przełamania

en: Start index
pl_PL: Indeks początkowy

en: Start play at
pl_PL: Rozpocznij odtwarzanie od

en: Start time
pl_PL: Czas rozpoczęcia

en: Starting angle in º
pl_PL: Kąt początkowy w °

en: Static
pl_PL: Statyczne

en: Static dropdown content always toggles on click, not hover.
pl_PL: Statyczna zawartość rozwijanego menu zawsze przełącza się po kliknięciu, nie po najechaniu.

en: Status bar
pl_PL: Pasek stanu

en: Statuses
pl_PL: Statusy

en: Step
pl_PL: Krok

en: Sticky
pl_PL: Przyklejony

en: Sticky header
pl_PL: Przyklejony nagłówek

en: Sticky on scroll
pl_PL: Przyklejony podczas przewijania

en: Stock
pl_PL: Stan magazynowy

en: Stock management not enabled for this product.
pl_PL: Zarządzanie stanem magazynowym nie jest włączone dla tego produktu.

en: Stop on last slide
pl_PL: Zatrzymaj na ostatnim slajdzie

en: Street View Control
pl_PL: Kontrolka Street View

en: Stretch
pl_PL: Rozciągnij

en: Strike
pl_PL: Przekreślenie

en: Strikethrough
pl_PL: Przekreślenie

en: Strings
pl_PL: Ciągi znaków

en: Stroke
pl_PL: Obrys

en: Stroke #2
pl_PL: Obrys #2

en: Stroke color
pl_PL: Kolor obrysu

en: Stroke width
pl_PL: Szerokość obrysu

en: Structure
pl_PL: Struktura

en: Structure panel
pl_PL: Panel struktury

en: Stunning
pl_PL: Oszałamiające

en: Style
pl_PL: Styl

en: Style notices globally under Settings > Theme Styles > WooCommerce - Notice.
pl_PL: Stylizuj powiadomienia globalnie w Ustawienia > Style motywu > WooCommerce - Powiadomienie.

en: Style saved
pl_PL: Styl zapisany

en: Styles
pl_PL: Style

en: Stylesheet
pl_PL: Arkusz stylów

en: Stylesheets (default)
pl_PL: Arkusze stylów (domyślnie)

en: Sub menu
pl_PL: Podmenu

en: Sub menu, mega menu, or multilevel area.
pl_PL: Obszar podmenu, mega menu lub menu wielopoziomowego.

en: Subject
pl_PL: Temat

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
pl_PL: Przesłanie nie powiodło się. Proszę odświeżyć stronę i spróbować przesłać formularz ponownie.

en: Submit
pl_PL: Wyślij

en: Submit & Deactivate
pl_PL: Zatwierdź i dezaktywuj

en: Submit Comment
pl_PL: Wyślij komentarz

en: Submit button
pl_PL: Przycisk zatwierdzania

en: Subtitle
pl_PL: Podtytuł

en: Subtitle goes here
pl_PL: Tutaj wpisz podtytuł

en: Subtitle typography
pl_PL: Typografia podtytułu

en: Subtitles typography
pl_PL: Typografia podtytułów

en: Subtotal
pl_PL: Suma częściowa

en: Success
pl_PL: Sukces

en: Success color
pl_PL: Kolor sukcesu

en: Success message
pl_PL: Komunikat sukcesu

en: Successful
pl_PL: Udany

en: Successfully removed %1$d orphaned elements across %2$d posts.
pl_PL: Pomyślnie usunięto %1$d osieroconych elementów w %2$d wpisach.

en: Suffix
pl_PL: Sufiks

en: Suffix block
pl_PL: Blok sufiksu

en: Sunday
pl_PL: Niedziela

en: Superb
pl_PL: Znakomicie

en: Supported field types
pl_PL: Obsługiwane typy pól

en: Supported filters
pl_PL: Obsługiwane filtry

en: Suppress PHP errors
pl_PL: Tłum błędy PHP

en: Sure thing
pl_PL: Pewnie

en: Sure?
pl_PL: Na pewno?

en: Swatch type
pl_PL: Typ próbki

en: Sweet
pl_PL: Słodko

en: Switch
pl_PL: Przełącz

en: Sync fonts
pl_PL: Synchronizuj czcionki

en: Sync global classes
pl_PL: Synchronizuj klasy globalne

en: Sync with query
pl_PL: Synchronizuj z zapytaniem

en: System Information
pl_PL: Informacje o systemie

en: T-shirt
pl_PL: Koszulka

en: TIME
pl_PL: Czas

en: Tab
pl_PL: Zakładka

en: Tab 1
pl_PL: Zakładka 1

en: Tab 1 label
pl_PL: Etykieta zakładki 1

en: Tab 2
pl_PL: Zakładka 2

en: Tab 2 label
pl_PL: Etykieta zakładki 2

en: Tab content
pl_PL: Zawartość karty

en: Tab menu
pl_PL: Menu kart

en: Table
pl_PL: Tabela

en: Table background
pl_PL: Tło tabeli

en: Table border
pl_PL: Ramka tabeli

en: Table box shadow
pl_PL: Cień tabeli

en: Table of contents
pl_PL: Spis treści

en: Tablet portrait
pl_PL: Tablet w pionie

en: Tabs
pl_PL: Zakładki

en: Tag cloud
pl_PL: Chmura tagów

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Take over
pl_PL: Przejmij

en: Target
pl_PL: Cel

en: Target a "CSS selector" on "Hide popup", but not a popup directly! As this action runs after the popup has been closed.
pl_PL: Wybierz „selektor CSS” dla akcji „Ukryj wyskakujące okno”, ale nie bezpośrednio wyskakujące okno! Ta akcja wykonuje się po zamknięciu wyskakującego okna.

en: Target form selector
pl_PL: Selektor docelowego formularza

en: Target interaction ID
pl_PL: ID docelowej interakcji

en: Target query
pl_PL: Zapytanie docelowe

en: Target query has not been set. Without connecting a filter to a query, the filter has no effect.
pl_PL: Nie ustawiono zapytania docelowego. Bez połączenia filtra z zapytaniem, filtr nie ma żadnego efektu.

en: Taxonomies
pl_PL: Taksonomie

en: Taxonomies related posts must have in common.
pl_PL: Taksonomie, które muszą być wspólne dla powiązanych postów.

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: Taxonomy query
pl_PL: Zapytanie taksonomii

en: Taxonomy slug
pl_PL: Slug taksonomii

en: Team Members
pl_PL: Członkowie zespołu

en: Team member
pl_PL: Członek zespołu

en: Team members
pl_PL: Członkowie zespołu

en: Telephone
pl_PL: Telefon

en: Template & post password
pl_PL: Hasło template'a i posta

en: Template Bundle
pl_PL: Pakiet Template'ów

en: Template Bundles
pl_PL: Pakiety Template'ów

en: Template Tag
pl_PL: Tag Template'a

en: Template Tags
pl_PL: Tagi Template'ów

en: Template bundle
pl_PL: Pakiet template'ów

en: Template created
pl_PL: Template utworzony

en: Template deleted
pl_PL: Template usunięty

en: Template has not been published.
pl_PL: Template nie został opublikowany.

en: Template imported
pl_PL: Template zaimportowany

en: Template insert failed: This template has no data
pl_PL: Wstawienie template'a nie powiodło się: Ten template nie ma danych

en: Template inserted
pl_PL: Template wstawiony

en: Template manager thumbnail height
pl_PL: Wysokość miniatury w menedżerze template'ów

en: Template overridden
pl_PL: Template nadpisany

en: Template password
pl_PL: Hasło template'a

en: Template saved
pl_PL: Template zapisany

en: Template screenshot generation is disabled.
pl_PL: Generowanie zrzutów ekranu template'a jest wyłączone.

en: Template screenshots
pl_PL: Zrzuty ekranu template'ów

en: Template screenshots deleted
pl_PL: Zrzuty ekranu template'a usunięte

en: Template settings
pl_PL: Ustawienia template'a

en: Template tag
pl_PL: Tag template'a

en: Template tags
pl_PL: Tagi template'ów

en: Template thumbnail column
pl_PL: Kolumna miniatury template'a

en: Template title
pl_PL: Tytuł template'a

en: Template type
pl_PL: Typ template'a

en: Templates
pl_PL: Template'y

en: Term
pl_PL: Warunek

en: Term ID
pl_PL: ID warunku

en: Term archive URL
pl_PL: URL archiwum terminu

en: Term count
pl_PL: Liczba terminów

en: Term description
pl_PL: Opis terminu

en: Term group
pl_PL: Grupa terminów

en: Term id
pl_PL: ID terminu

en: Term meta
pl_PL: Meta termin

en: Term name
pl_PL: Nazwa terminu

en: Term slug
pl_PL: Slug terminu

en: Term taxonomy ID
pl_PL: Identyfikator taksonomii terminów

en: Term taxonomy slug
pl_PL: Slug taksonomii terminu

en: Terms
pl_PL: Warunki

en: Terrain
pl_PL: Terenowa

en: Testimonial
pl_PL: Referencja

en: Testimonials
pl_PL: Referencje

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Text align
pl_PL: Wyrównanie tekstu

en: Text block
pl_PL: Blok tekstu

en: Text color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Text decoration
pl_PL: Dekoracja tekstu

en: Text editor
pl_PL: Edytor tekstu

en: Text link
pl_PL: Link tekstowy

en: Text list
pl_PL: Lista tekstowa

en: Text padding
pl_PL: Dopełnienie tekstu

en: Text shadow
pl_PL: Cień tekstu

en: Text to display when hovering over the field.
pl_PL: Tekst wyświetlany po najechaniu kursorem na pole.

en: Text transform
pl_PL: Transformacja tekstu

en: Text wrap
pl_PL: Zawijanie tekstu

en: Textarea
pl_PL: Obszar tekstowy

en: Thank you
pl_PL: Dziękujemy

en: Thank you for your message
pl_PL: Dziękujemy za Twoją wiadomość

en: The "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce setting must also be active.
pl_PL: Ustawienie WooCommerce „Włącz przyciski AJAX dodaj do koszyka w archiwach” musi być również aktywne.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
pl_PL: Artykuły w sekcji „Funkcje” obejmują tematy takie jak integracja z Unsplash, własny kod (CSS i JS), gradienty, paski boczne, separatory kształtów, elementy globalne itp.

en: The URL to send the form data to.
pl_PL: URL, na który mają być wysyłane dane formularza.

en: The active theme has no sidebars defined.
pl_PL: Aktywny motyw nie ma zdefiniowanych paneli bocznych.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
pl_PL: Niestandardowy odtwarzacz wideo ma zastosowanie tylko do źródła wideo „Media” lub „URL pliku”.

en: The dynamic data is empty.
pl_PL: Dane dynamiczne są puste.

en: The executed code will run on your site! Only add code that you consider safe.
pl_PL: Wykonany kod będzie działał na twojej stronie! Dodawaj tylko kod, który uważasz za bezpieczny.

en: The field "%s" exceeds the allowed maximum length of %2$d characters.
pl_PL: Pole „%s” przekracza dozwoloną maksymalną długość %%2$d znaków.

en: The following classes have been modified by the user below since your last save. Accept or discard those changes to continue your save.
pl_PL: Następujące klasy zostały zmodyfikowane przez użytkownika poniżej od Twojego ostatniego zapisu. Zaakceptuj lub odrzuć te zmiany, aby kontynuować zapis.

en: The form is not rendered if the current user is lacking the required capability.
pl_PL: Formularz nie jest renderowany, jeśli bieżący użytkownik nie ma wymaganych możliwości.

en: The full URL of the API endpoint you want to retrieve data.
pl_PL: Pełny adres URL punktu końcowego API, z którego chcesz pobrać dane.

en: The query element doesn't exist.
pl_PL: Element zapytania nie istnieje.

en: The query filter database is outdated. Please click "Regenerate filter index" button to update it.
pl_PL: Baza danych filtra zapytań jest nieaktualna. Kliknij przycisk „Regeneruj indeks filtra”, aby ją zaktualizować.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
pl_PL: Strona, z której żądasz szablonów, ma wyłączony dostęp do swoich szablonów.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
pl_PL: Strona, z której żądasz szablonów, wymaga hasła do zdalnych szablonów.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
pl_PL: Podana nazwa stylu już istnieje. Proszę wybrać inną nazwę.

en: The value is automatically populated based on the font-size in percentage that you have set under Theme Styles > Typography > HTML: font-size. For an HTML font-size of 100%, the value is 16, if the HTML font-size is 62.5%, the value is 10, and so on. If left empty, your fluid typography unit will be "px" instead of "rem".
pl_PL: Wartość jest automatycznie wypełniana na podstawie rozmiaru czcionki w procentach, który ustawiłeś w obszarze Style motywu > Typografia > HTML: rozmiar czcionki. Jeśli rozmiar czcionki HTML wynosi 100%, wartość wynosi 16, jeśli rozmiar czcionki HTML wynosi 62,5%, wartość wynosi 10 itd. Jeśli pozostanie puste, twoją płynną jednostką typografii będzie "px" zamiast "rem".

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
pl_PL: <iframe> Filmu jest ładowany leniwie po kliknięciu obrazu podglądu.

en: The webhook endpoint(s) to send the submitted form data to.
pl_PL: Punkt(y) końcowy(e) webhooka do wysyłania danych przesłanego formularza.

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: Theme Information
pl_PL: Informacje o motywie

en: Theme Style
pl_PL: Styl motywu

en: Theme Styles
pl_PL: Style motywu

en: Theme author
pl_PL: Autor motywu

en: Theme author URI
pl_PL: URI autora motywu

en: Theme is child theme
pl_PL: Motyw jest motywem potomnym

en: Theme name
pl_PL: Nazwa motywu

en: Theme style created
pl_PL: Styl motywu utworzony

en: Theme style deleted
pl_PL: Styl motywu usunięty

en: Theme styles
pl_PL: Style motywu

en: Theme version
pl_PL: Wersja motywu

en: Themify
pl_PL: Themify (tezacja)

en: There is an "Activation status" column under "Users", where you can manually set the status to active/inactive and resend the activation email.
pl_PL: W sekcji "Użytkownicy" znajduje się kolumna "Status aktywacji", w której możesz ręcznie ustawić status na aktywny/nieaktywny i ponownie wysłać aktywacyjną wiadomość e-mail.

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
pl_PL: Istnieje autozapis nowszy niż wersja, którą aktualnie przeglądasz.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
pl_PL: Brak fragmentu, ponieważ to jest chroniony post.

en: These parameters will be added to the API request URL.
pl_PL: Parametry te zostaną dodane do adresu URL żądania API.

en: These styles also apply to all Gutenberg captions.
pl_PL: Style te mają również zastosowanie do wszystkich podpisów Gutenberg.

en: These styles will also apply to all Gutenberg captions.
pl_PL: Style te będą miały również zastosowanie do wszystkich napisów Gutenberg.

en: Thin
pl_PL: Cienka

en: This %s component is not enabled for use in the block editor. Ask your site administrator to enable this component for use in the block editor.
pl_PL: Ten komponent %s nie jest włączony do użytku w edytorze bloków. Poproś administratora witryny o włączenie tego komponentu do użytku w edytorze bloków.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
pl_PL: Ta treść jest chroniona hasłem. Aby ją zobaczyć, wprowadź hasło poniżej:

en: This data will be used in your query.
pl_PL: Dane te zostaną wykorzystane w Twoim zapytaniu.

en: This dataset has unsaved changes
pl_PL: Ten zestaw danych zawiera niezapisane zmiany

en: This element works alongside a "Map" element when "Sync with query" has been set. An invisible <template> node is generated that stores location data. Allowing the map to retrieve and display markers dynamically.
pl_PL: Ten element działa w połączeniu z elementem „Mapa”, gdy ustawiono „Synchronizuj z zapytaniem”. Generowany jest niewidoczny węzeł <template>, który przechowuje dane o lokalizacji. Umożliwia to mapie pobieranie i dynamiczne wyświetlanie znaczników.

en: This feature affects all new user registrations, not just those submitted via the Form element.
pl_PL: Ta funkcja ma wpływ na wszystkie nowe rejestracje użytkowników, nie tylko te przesłane za pośrednictwem elementu Form.

en: This icon set is currently disabled and hidden from the icon dropdown menu. However, any existing icons from this set will still display on your site.
pl_PL: Ten zestaw ikon jest obecnie wyłączony i ukryty w menu rozwijanym ikon. Jednak istniejące ikony z tego zestawu nadal będą wyświetlane na Twojej stronie.

en: This is an experimental feature. Query filters and components are not supported when using API requests.
pl_PL: Jest to funkcja eksperymentalna. Filtry zapytań i komponenty nie są obsługiwane podczas korzystania z żądań API.

en: This page is built with %s.
pl_PL: Ta strona jest zbudowana za pomocą %s.

en: This post has no %s terms.
pl_PL: Ten post nie ma terminów %s.

en: This post has no related posts.
pl_PL: Ten post nie ma powiązanych postów.

en: This post is already being edited.
pl_PL: Ten wpis jest już edytowany.

en: This query type doesn't support pagination.
pl_PL: Ten typ zapytania nie obsługuje paginacji.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
pl_PL: Ten szablon zawiera paletę kolorów. Czy chcesz ją zaimportować?

en: This template contains color palettes. Would you like to import them?
pl_PL: Ten szablon zawiera palety kolorów. Czy chcesz je zaimportować?

en: This template contains global variables. Would you like to import them?
pl_PL: Ten szablon zawiera zmienne globalne. Czy chcesz je zaimportować?

en: This template contains the following theme styles. Would you like to import them?
pl_PL: Ten szablon zawiera następujące style motywu. Czy chcesz je zaimportować?

en: This template is currently not rendered on pages that meet the template conditions as no password has been set.
pl_PL: Ten szablon nie jest obecnie renderowany na stronach spełniających warunki szablonu, ponieważ nie ustawiono żadnego hasła.

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
pl_PL: Ten typ szablonu jest automatycznie renderowany na odpowiedniej stronie.

en: This text is displayed when the "Registration privacy policy" text is filled in WooCommerce.
pl_PL: Ten tekst jest wyświetlany, gdy pole „Polityka prywatności przy rejestracji” jest wypełnione w WooCommerce.

en: This text is displayed when the "When creating an account, send the new user a link to set their password" option is enabled in WooCommerce.
pl_PL: Ten tekst jest wyświetlany, gdy opcja „Podczas tworzenia konta wyślij nowemu użytkownikowi link do ustawienia hasła” jest włączona w WooCommerce.

en: This user role has %s capability, and therefore full builder access. Effectively overriding this setting.
pl_PL: Ta rola użytkownika ma uprawnienie %s, a więc pełny dostęp do buildera. Efektywnie nadpisuje to to ustawienie.

en: Thousand separator
pl_PL: Separator tysięcy

en: Thumb
pl_PL: Kciuk

en: Thumbnail
pl_PL: Miniatura

en: Thumbnail navigation
pl_PL: Nawigacja miniaturkami

en: Thumbnail size
pl_PL: Rozmiar miniaturki

en: Thursday
pl_PL: Czwartek

en: Tick if this popup is for WooCommerce Quick View.
pl_PL: Zaznacz, jeśli to okno pop-up jest przeznaczone dla WooCommerce Quick View.

en: Tick if you do not display any post meta fields. Reduce additional queries.
pl_PL: Zaznacz, jeśli nie wyświetlasz żadnych pól meta postów. Zmniejsz liczbę dodatkowych zapytań.

en: Tick if you do not display any taxonomy terms. Reduce additional queries.
pl_PL: Zaznacz, jeśli nie wyświetlasz żadnych terminów taksonomii. Ogranicz dodatkowe zapytania.

en: Tick if you do not need pagination, load more or infinite scroll. Performance boost.
pl_PL: Zaznacz, jeśli nie potrzebujesz paginacji, ładowania więcej lub nieskończonego przewijania. Zwiększ wydajność.

en: Tilt
pl_PL: Przechylenie

en: Time
pl_PL: Czas

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
pl_PL: Czas w minutach, przez który będzie trwać losowe ziarno. Pozwala uniknąć duplikatów postów przy używaniu losowej kolejności.

en: Time zone
pl_PL: Strefa czasowa

en: Timeline
pl_PL: Oś czasu

en: Timezone
pl_PL: Strefa czasowa

en: Timing function
pl_PL: Funkcja czasowa

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title Tag
pl_PL: Tag tytułu

en: Title margin
pl_PL: Margines tytułu

en: Title tag
pl_PL: Tag tytułu

en: Title typography
pl_PL: Typografia tytułu

en: To add decorative text, but not user input. Runs through %s.
pl_PL: Aby dodać tekst dekoracyjny, ale nie wprowadzany przez użytkownika. Przechodzi przez %s.

en: To distinguish markers in the builder.
pl_PL: Aby rozróżnić znaczniki w konstruktorze.

en: To ensure showing a marker please provide the latitude and longitude, separated by comma.
pl_PL: Aby zapewnić wyświetlenie znacznika, podaj szerokość i długość geograficzną, oddzielone przecinkiem.

en: To select a default value you have to first connect this property with the select control.
pl_PL: Aby wybrać domyślną wartość, musisz najpierw połączyć tę właściwość z kontrolką wyboru.

en: To trigger the interaction when 50%% of the element is in the viewport, set the rootMargin to %s.
pl_PL: Aby uruchomić interakcję, gdy 50%% elementu jest w obszarze widocznym, ustaw rootMargin na %s.

en: Toggle
pl_PL: Przełącz

en: Toggle attribute
pl_PL: Przełącz atrybut

en: Toggle controls
pl_PL: Przełącz kontrolki

en: Toggle coupon form
pl_PL: Przełącz formularz kuponu

en: Toggle dropdown
pl_PL: Przełącz rozwijane menu

en: Toggle login form
pl_PL: Przełącz formularz logowania

en: Toggle mini cart
pl_PL: Przełącz mini koszyk

en: Toggle offcanvas
pl_PL: Przełącz panel boczny

en: Toggle on
pl_PL: Przełącz na

en: Toggle search
pl_PL: Przełącz wyszukiwanie

en: Toggle width
pl_PL: Szerokość przełącznika

en: Toggleable form
pl_PL: Formularz z przełącznikiem

en: Toolbar
pl_PL: Pasek narzędziowy

en: Toolbar logo link
pl_PL: Link do logo w pasku narzędzi

en: Tooltip
pl_PL: Dymek

en: Top / Start
pl_PL: Góra / początek

en: Top center
pl_PL: Górny środkowy

en: Top left
pl_PL: Górny lewy

en: Top level
pl_PL: Poziom główny

en: Top level terms only
pl_PL: Tylko terminy najwyższego poziomu

en: Top right
pl_PL: Górny prawy

en: Total
pl_PL: Suma

en: Total items path
pl_PL: Łączna ścieżka pozycji

en: Total jobs
pl_PL: Łączna liczba zadań

en: Track color
pl_PL: Kolor ścieżki

en: Track resize
pl_PL: Zmiana rozmiaru ścieżki

en: Transform
pl_PL: Transformacja

en: Transform origin
pl_PL: Punkt odniesienia transformacji

en: Transition
pl_PL: Przejście

en: Translate X
pl_PL: Przesunięcie x

en: Translate Y
pl_PL: Przesunięcie y

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
pl_PL[0]: %s komantarz
pl_PL[1]: %s komentarzy

en: Transparency
pl_PL: Przezroczystość

en: Trash
pl_PL: Kosz

en: Trash is empty
pl_PL: Kosz jest pusty

en: Triangle
pl_PL: Trójkąt

en: Triangle concave
pl_PL: Trójkąt wklęsły

en: Triangle convex
pl_PL: Trójkąt wypukły

en: Triangle double
pl_PL: Podwójny trójkąt

en: Trigger
pl_PL: Wyzwalacz

en: Trigger "register_new_user" action to send WordPress notification. %s
pl_PL: Uruchom akcję „register_new_user”, aby wysłać powiadomienie WordPress. %s

en: True
pl_PL: Prawda

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
pl_PL: Czcionka TrueType: Nieskompresowane dane czcionki, ale częściowe wsparcie dla IE9+.

en: Tuesday
pl_PL: Wtorek

en: Type
pl_PL: Typ

en: Type keyword, hit enter.
pl_PL: Wpisz słowo kluczowe, naciśnij enter.

en: Type name, hit enter
pl_PL: Wpisz nazwę, naciśnij enter

en: Type scale ratio
pl_PL: Współczynnik skali typu

en: Type speed in ms
pl_PL: Szybkość pisania w ms

en: Type to search
pl_PL: Wpisz, aby wyszukać

en: Type to search for ..
pl_PL: Wpisz, aby wyszukać...

en: Typography
pl_PL: Typografia

en: Typography active
pl_PL: Typografia aktywna

en: URL parameter
pl_PL: Parametr URL

en: URL parameters
pl_PL: Parametry URL

en: URL redirect to after applying the filter. Leave it empty if not intended to.
pl_PL: URL przekierowania po zastosowaniu filtra. Pozostaw puste, jeśli nie zamierzasz przekierowywać.

en: Unable to calculate total pages for offset pagination. Items per page not found for element "%s".
pl_PL: Nie można obliczyć całkowitej liczby stron dla paginacji offsetowej. Nie znaleziono elementów na stronę dla elementu "%s".

en: Unable to determine items per page for offset pagination. Check offset key settings.
pl_PL: Nie można określić elementów na stronę dla paginacji offsetowej. Sprawdź ustawienia klucza offsetowego.

en: Unable to fix corrupted filter element database
pl_PL: Nie można naprawić uszkodzonej bazy danych elementów filtra

en: Uncategorized
pl_PL: Bez kategorii

en: Unconnected
pl_PL: Niepołączone

en: Unconnected properties detected. Edit your component or any of its children to connect your properties to a specific setting.
pl_PL: Wykryto niepołączone właściwości. Edytuj swój komponent lub jego potomków, aby połączyć właściwości z konkretnym ustawieniem.

en: Underline
pl_PL: Podkreślenie

en: Understanding the layout
pl_PL: Zrozumienie układu

en: Undo
pl_PL: Cofnij

en: Unique lightbox identifier
pl_PL: Unikalny identyfikator lightbox

en: Unknown
pl_PL: Nieznana

en: Unlimited websites
pl_PL: Nieograniczona liczba stron

en: Unlink
pl_PL: Odłącz

en: Unlink component
pl_PL: Odłącz komponent

en: Unlinked
pl_PL: Niepołączony

en: Unlock
pl_PL: Odblokuj

en: Unlock password protection
pl_PL: Odblokuj ochronę hasłem

en: Unlocked
pl_PL: Odblokowane

en: Unordered list
pl_PL: Lista nienumerowana

en: Unpin
pl_PL: Odepnij

en: Unpinned
pl_PL: Odpięte

en: Unsigned code
pl_PL: Niepodpisany kod

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
pl_PL: Wymagany klucz API Unsplash! Dodaj klucz w panelu pod: %s

en: Unused elements
pl_PL: Nieużywane elementy

en: Unused on this page
pl_PL: Nieużywane na tej stronie

en: Unused on this site
pl_PL: Nieużywane na tej witrynie

en: Unwrap
pl_PL: Rozwiń

en: Up sells
pl_PL: Sprzedaż w górę

en: Up-sells
pl_PL: Produkty powiązane

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Update Template Bundle
pl_PL: Zaktualizuj Pakiet Template'ów

en: Update Template Tag
pl_PL: Zaktualizuj Tag Template'a

en: Update cart via AJAX
pl_PL: Aktualizuj koszyk przez AJAX

en: Update filter index
pl_PL: Zaktualizuj indeks filtra

en: Update post
pl_PL: Aktualizuj wpis

en: Updated
pl_PL: Zaktualizowano

en: Updating references to %s global variable(s) across the entire site...
pl_PL: Aktualizowanie odniesień do %s zmiennej(ych) globalnej(ych) w całej witrynie...

en: Upload
pl_PL: Wgraj

en: Upload .%s file
pl_PL: Wgraj plik .%s

en: Upload SVG
pl_PL: Wgraj SVG

en: Upload/Add image
pl_PL: Prześlij/Dodaj obraz

en: Uploaded file type is not allowed.
pl_PL: Przesłany typ pliku jest niedozwolony.

en: Uppercase
pl_PL: Wielkie litery

en: Upsells
pl_PL: Upselling

en: Usage
pl_PL: Użycie

en: Use "%root%" to target the element wrapper.
pl_PL: Użyj „%root%”, aby wskazać element opakowania.

en: Use "ip" to prevent multiple entries from the same IP address.
pl_PL: Użyj „ip”, aby zapobiec wielokrotnym wpisom z tego samego adresu IP.

en: Use %s to pass data such as the source and target elements to your custom function.
pl_PL: Użyj %s, aby przekazać dane takie jak elementy źródłowe i docelowe do Twojej niestandardowej funkcji.

en: Use %s when adding columns/rows
pl_PL: Użyj %s podczas dodawania kolumn/wierszy

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
pl_PL: Używaj AJAX zamiast wywołań API REST WP do renderowania elementów.

en: Use PHP constant
pl_PL: Użyj stałej PHP

en: Use a prefix to avoid conflicts with plugins or WordPress reserved parameters.
pl_PL: Użyj prefiksu, aby uniknąć konfliktów z wtyczkami lub zastrzeżonymi parametrami WordPressa.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
pl_PL: Użyj dowolnej wartości pola formularza za pomocą jego ID w ten sposób: {{form_field}}. Zastąp „form_field” rzeczywistym ID pola.

en: Use block editor
pl_PL: Użyj edytora blokowego

en: Use brand colors
pl_PL: Użyj kolorów marki

en: Use field IDs to personalize your message.
pl_PL: Użyj ID pól, aby spersonalizować swoją wiadomość.

en: Use for sticky scrolling header etc.
pl_PL: Użyj dla przyklejającego się nagłówka przy przewijaniu itp.

en: Use in block editor
pl_PL: Użyj w edytorze bloków

en: Use min/max
pl_PL: Użyj min/max

en: Use min/max date from index table.
pl_PL: Użyj daty min./maks. z tabeli indeksu.

en: Use product variation image
pl_PL: Użyj obrazu wariantu produktu

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
pl_PL: Użyj konstruktora, aby dodać niestandardowy kod do konkretnej strony.

en: Use the date format as set under Settings > General > Date format
pl_PL: Użyj formatu daty ustawionego w Ustawienia > Ogólne > Format daty

en: Use the dynamic picker in the "Meta key" control below to select the desired custom field. The dynamic data tag is used to retrieves the field settings, it is not parsed.
pl_PL: Użyj dynamicznego selektora w kontrolce „Klucz meta” poniżej, aby wybrać żądane pole niestandardowe. Tag danych dynamicznych służy do pobrania ustawień pola, nie jest on parsowany.

en: Use the generated variables in your design (theme styles, elements, etc.)
pl_PL: Użyj wygenerowanych zmiennych w swoim projekcie (style motywu, elementy itp.)

en: Use valid HTML syntax. No spaces.
pl_PL: Użyj poprawnej składni HTML. Bez spacji.

en: Use vertical position of target node.
pl_PL: Użyj pozycji pionowej węzła docelowego.

en: Use width & horizontal position of target node.
pl_PL: Użyj szerokości i pozycji poziomej węzła docelowego.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
pl_PL: Używane, jeśli domyślny lub niestandardowy obraz podglądu nie może być załadowany.

en: Used if logo image isn't set or available.
pl_PL: Używane, jeśli obraz logo nie jest ustawiony lub dostępny.

en: Used on this page
pl_PL: Używane na tej stronie

en: Used on this site
pl_PL: Używane na tej witrynie

en: Used to creat visual hiarchy between nested dropdowns.
pl_PL: Używane do tworzenia wizualnej hierarchii między zagnieżdżonymi menu rozwijanymi.

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: User ID
pl_PL: ID użytkownika

en: User Login
pl_PL: Logowanie użytkownika

en: User Registration
pl_PL: Rejestracja użytkownika

en: User activation
pl_PL: Aktywacja użytkownika

en: User author URL
pl_PL: URL autora użytkownika

en: User login
pl_PL: Login użytkownika

en: User meta
pl_PL: Meta użytkownika

en: User name
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: User portrait
pl_PL: Portret użytkownika

en: User profile
pl_PL: Profil użytkownika

en: User registered
pl_PL: Data rejestracji użytkownika

en: User registered date
pl_PL: Data rejestracji użytkownika

en: User registration
pl_PL: Rejestracja użytkownika

en: User role
pl_PL: Rola użytkownika

en: User roles
pl_PL: Role użytkowników

en: User roles with code execution capability
pl_PL: Role użytkowników z możliwością wykonywania kodu

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Username already exists.
pl_PL: Nazwa użytkownika już istnieje.

en: Username is not valid.
pl_PL: Nazwa użytkownika jest nieprawidłowa.

en: Username required.
pl_PL: Nazwa użytkownika jest wymagana.

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Users could upload potentially malicious files through your form. To minimize this risk, please specify the "Allowed file formats" below.
pl_PL: Użytkownicy mogą przesyłać potencjalnie złośliwe pliki przez Twój formularz. Aby zminimalizować to ryzyko, określ „Dozwolone formaty plików” poniżej.

en: Using "Auto height" might lead to CLS (Cumulative Layout Shift).
pl_PL: Używanie „automatycznej wysokości” może prowadzić do CLS (Cumulative Layout Shift).

en: Using Cloudflare Bot Fight Mode? Try disabling it
pl_PL: Używasz trybu Cloudflare Bot Fight Mode? Spróbuj go wyłączyć

en: Valid
pl_PL: Prawidłowe

en: Valid JSON data required to run the importer
pl_PL: Wymagane są prawidłowe dane JSON do uruchomienia importera

en: Valid code signatures are required for all Code (element), SVG (element) and Query editor instances to run.
pl_PL: Prawidłowe podpisy kodu są wymagane do uruchomienia wszystkich instancji Kodu (element), SVG (element) i Edytora zapytań.

en: Valid signature
pl_PL: Prawidłowa sygnatura

en: Validation failed
pl_PL: Walidacja nie powiodła się

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Value type
pl_PL: Typ wartości

en: Variable
pl_PL: Zmienny

en: Variable dropdown: Hide value
pl_PL: Rozwijana lista zmiennych: Ukryj wartość

en: Variable name
pl_PL: Nazwa zmiennej

en: Variable name already exists
pl_PL: Nazwa zmiennej już istnieje

en: Variable name missing
pl_PL: Brak nazwy zmiennej

en: Variable product
pl_PL: Produkt zmienny

en: Variables
pl_PL: Zmienne

en: Variables duplicated
pl_PL: Zmienne zduplikowane

en: Variables imported
pl_PL: Zmienne zaimportowane

en: Variables renamed
pl_PL: Zmienne przemianowane

en: Variation swatches
pl_PL: Próbki wariantów

en: Variations
pl_PL: Warianty

en: Verification failure page
pl_PL: Strona błędu weryfikacji

en: Verification success page
pl_PL: Strona powodzenia weryfikacji

en: Vertical
pl_PL: Pionowo

en: Vertical - Cloud
pl_PL: Pionowo - chmura

en: Vertical - Drops
pl_PL: Pionowo - krople

en: Vertical - Pixels
pl_PL: Pionowo - piksele

en: Vertical - Stroke
pl_PL: Pionowy - kreska

en: Vertical - Stroke #2
pl_PL: Pionowy - kreska #2

en: Vertical - Tilt
pl_PL: Pionowy - pochylenie

en: Vertical - Triangle
pl_PL: Pionowy - trójkąt

en: Vertical - Triangle double
pl_PL: Pionowy - Podwójny trójkąt

en: Vertical - Wave
pl_PL: Pionowy - fala

en: Vertical - Wave brush
pl_PL: Pionowy - Pędzel falowy

en: Vertical - Waves
pl_PL: Pionowy - fale

en: Vertical - Zigzag
pl_PL: Pionowy - zygzak

en: Vertical align
pl_PL: Wyrównanie w pionie

en: Vertical alignment
pl_PL: Wyrównanie pionowe

en: Very fast
pl_PL: Bardzo szybko

en: Very slow
pl_PL: Bardzo wolno

en: Very well
pl_PL: Bardzo dobrze

en: Video
pl_PL: Wideo

en: Video URL
pl_PL: URL wideo

en: Video file URL
pl_PL: URL pliku wideo

en: Video url
pl_PL: Adres URL Video

en: Videos
pl_PL: Wideo

en: View
pl_PL: Podgląd

en: View %s
pl_PL: Zobacz %s

en: View Custom Font
pl_PL: Zobacz niestandardową czcionkę

en: View Custom Fonts
pl_PL: Zobacz niestandardowe czcionki

en: View Template
pl_PL: Wyświetl Template

en: View Template Bundle
pl_PL: Wyświetl Pakiet Template'ów

en: View Template Tag
pl_PL: Wyświetl Tag Template'a

en: View Templates
pl_PL: Wyświetl template'y

en: View cart
pl_PL: Zobacz koszyk

en: View changelog
pl_PL: Zobacz dziennik zmian

en: View classes
pl_PL: Zobacz klasy

en: View on frontend
pl_PL: Zobacz na froncie

en: View order
pl_PL: Zobacz zamówienie

en: View products
pl_PL: Zobacz produkty

en: Vimeo privacy hash
pl_PL: Hash prywatności Vimeo

en: Vimeo video ID/URL
pl_PL: ID/URL filmu Vimeo

en: Visibility
pl_PL: Widoczność

en: Visible
pl_PL: Widoczne

en: Visible after
pl_PL: Widoczne po

en: Visible on scroll up
pl_PL: Widoczne przy przewijaniu w górę

en: Visit docs
pl_PL: Odwiedź dokumentację

en: Visit the website %s
pl_PL: Odwiedź stronę %s

en: Visual
pl_PL: Wizualny

en: Visual grid builder
pl_PL: Wizualny kreator siatki

en: WP debug
pl_PL: Debugowanie WP

en: WP language
pl_PL: Język WP

en: WP memory limit
pl_PL: Limit pamięci WP

en: WP multisite
pl_PL: Witryna wielojęzyczna WP

en: WP version
pl_PL: Wersja WP

en: Warning
pl_PL: Ostrzeżenie

en: Warning color
pl_PL: Kolor ostrzegawczy

en: Wave
pl_PL: Fala

en: Wave brush
pl_PL: Fala pędzla

en: Waves
pl_PL: Fale

en: We recommend setting a padding for your lightbox to accommodate the thumbnail navigation.
pl_PL: Zalecamy ustawienie wypełnienia dla twojego lightboxa, aby pomieścić nawigację miniaturkami.

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
pl_PL: Web Open Font Format 2.0: Czcionka TrueType/OpenType z jeszcze lepszą kompresją niż WOFF 1.0, ale bez wsparcia dla przeglądarek IE.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
pl_PL: Web Open Font Format: Skompresowana czcionka TrueType/OpenType z informacjami o źródle czcionki i pełnym wsparciem dla IE9+ (zalecane).

en: Web design
pl_PL: Projektowanie stron

en: Webfont loading method
pl_PL: Metoda ładowania czcionek internetowych

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
pl_PL: Czcionki internetowe (takie jak Google Fonts) są domyślnie ładowane przez arkusze stylów. Wybierz „Loader czcionek internetowych”, aby uniknąć FOUT (migania niestylizowanego tekstu) poprzez ukrycie treści witryny do momentu załadowania wszystkich czcionek internetowych.

en: Webhook payload too large.
pl_PL: Za duży rozmiar danych webhooka.

en: Webhook request failed with status code
pl_PL: Żądanie webhooka nie powiodło się, kod statusu

en: Website
pl_PL: Strona internetowa

en: Wednesday
pl_PL: Środa

en: Weekday
pl_PL: Dzień tygodnia

en: Welcome to %s
pl_PL: Witaj w %s

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
pl_PL: Jak nazywa się ten builder stron? I dlaczego go wybrałeś?

en: When a Map ID is present, map styles are controlled via the %s.
pl_PL: Gdy ID mapy jest obecne, style mapy są kontrolowane przez %s.

en: When editing your popup template, you have to enable the "Info Box" setting under "Template Settings > Popup".
pl_PL: Podczas edycji template'a wyskakującego okienka, musisz włączyć ustawienie „Pole informacyjne” w „Ustawienia Template'a > Wyskakujące okienko”.

en: When enabled, this field acts as a spam trap. It will not be visible to users, but will capture any bots that fill it out.
pl_PL: Gdy włączone, to pole działa jako pułapka na spam. Nie będzie widoczne dla użytkowników, ale przechwyci wszelkie boty, które je wypełnią.

en: When enabled, this query only runs when a live search is performed.
pl_PL: Po włączeniu, to zapytanie uruchamia się tylko podczas wyszukiwania na żywo.

en: When pasting elements from another site that contain image or SVG files, placeholders are used by default. Enable to download the image from the source site. If the current user lacks SVG upload permissions, a placeholder SVG is used.
pl_PL: Podczas wklejania elementów z innej strony zawierających pliki obrazów lub SVG, domyślnie używane są symbole zastępcze. Włącz, aby pobrać obraz ze strony źródłowej. Jeśli bieżący użytkownik nie ma uprawnień do przesyłania SVG, używany jest zastępczy SVG.

en: When rendering without wrapper your settings under the style tab won't have any effect.
pl_PL: Podczas renderowania bez opakowania, twoje ustawienia w zakładce styli nie będą miały żadnego efektu.

en: When someone visits a default WordPress authentication URL (%s), they are redirected to this selected page.
pl_PL: Gdy ktoś odwiedza domyślny adres URL uwierzytelniania WordPress (%s), zostaje przekierowany na tę wybraną stronę.

en: When using dynamic data that contains formatted text (e.g. WYSIWYG field, or any other HTML tags such as p, div, headings, etc.), set the HTML tag to "div", not "p". Alternatively, use the Rich Text element.
pl_PL: Gdy używasz dynamicznych danych zawierających sformatowany tekst (np. Pole WYSIWYG lub inne tagi HTML, takie jak p, div, nagłówki itp.), ustaw tag HTML na „div”, a nie „p”. Alternatywnie użyj elementu Rich Text.

en: Where to set the pagination parameter in the request.
pl_PL: Gdzie ustawić parametr paginacji w żądaniu.

en: Where you defined the offset key. Bricks will retrieve the value from there.
pl_PL: Gdzie zdefiniowałeś klucz przesunięcia. Bricks pobierze wartość z tego miejsca.

en: White space
pl_PL: Biała przestrzeń

en: Whitelist URLs
pl_PL: Dozwolone adresy URL

en: Whoops, that page is gone
pl_PL: Ups, ta strona zniknęła

en: Wide
pl_PL: Szeroki

en: Widget margin
pl_PL: Margines widgetu

en: Widget title
pl_PL: Tytuł widgetu

en: Widget title border
pl_PL: Obramowanie tytułu widgetu

en: Widget title typography
pl_PL: Typografia tytułu widgetu

en: Widgets
pl_PL: Widżety

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Window
pl_PL: Okno

en: Window storage
pl_PL: Pamięć okna

en: Wireframes
pl_PL: Szkielety

en: Wireframes provide basic structural templates that serve as a starting point for designing a layout. They are based on classes and variables.
pl_PL: Szkielety zapewniają podstawowe szablony strukturalne, które służą jako punkt wyjścia do projektowania układu. Są one oparte na klasach i zmiennych.

en: Without attributes
pl_PL: Bez atrybutów

en: Wonderful
pl_PL: Cudownie

en: WooCommerce Template Hook
pl_PL: Hak Template'a WooCommerce

en: WooCommerce template hooks
pl_PL: Haki szablonu WooCommerce

en: Woohoo
pl_PL: Hurra

en: WordPress Environment
pl_PL: Środowisko WordPress

en: WordPress authentication page access
pl_PL: Dostęp do strony uwierzytelniania WordPress

en: WordPress field
pl_PL: Pole WordPress

en: Words limit
pl_PL: Limit słów

en: Words per minute
pl_PL: Słowa na minutę

en: Words per minutes
pl_PL: Słowa na minutę

en: Would you like to import the variable categories as well?
pl_PL: Czy chcesz również zaimportować kategorie zmiennych?

en: Wrap
pl_PL: Zawijaj

en: Wrap element
pl_PL: Owiń element

en: Wrap reverse
pl_PL: Zawijaj odwrotnie

en: Wrap your scripts in %s tags.
pl_PL: Opakuj swoje skrypty w tagi %s.

en: X axis
pl_PL: Oś X

en: Y axis
pl_PL: Oś Y

en: Yeah
pl_PL: Tak

en: Year: %s
pl_PL: Rok: %s

en: Yearly
pl_PL: Rocznie

en: Yep
pl_PL: Ta

en: Yes
pl_PL: Tak

en: You
pl_PL: Ty

en: You are about to delete all form submissions (including the database table). Do you wish to proceed?
pl_PL: Zamierzasz usunąć wszystkie przesłane formularze (w tym tabelę bazy danych). Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to delete all form submissions of form ID %s. Do you wish to proceed?
pl_PL: Zamierzasz usunąć wszystkie przesłane formularze o ID %s. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to delete all form submissions. Do you wish to proceed?
pl_PL: Zamierzasz usunąć wszystkie przesłane formularze. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to delete all template screenshots. Not your featured images, though. Do you wish to proceed?
pl_PL: Zamierzasz usunąć wszystkie zrzuty ekranu szablonów. Nie dotyczy to jednak Twoich wyróżnionych obrazów. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to delete this capability. Do you wish to proceed?
pl_PL: Zamierzasz usunąć to uprawnienie. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to fix the element database. Do you wish to proceed?
pl_PL: Zamierzasz naprawić bazę danych elementów. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to regenerate code signatures for all executable code on your website. Please ensure you have a recent backup before continuing. Do you wish to proceed?
pl_PL: Zamierzasz zregenerować sygnatury kodu dla całego kodu wykonywalnego na Twojej stronie. Upewnij się, że masz aktualną kopię zapasową przed kontynuowaniem. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to regenerate indexes for all query filters. Do you wish to proceed?
pl_PL: Zamierzasz zregenerować indeksy dla wszystkich filtrów zapytań. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to remove all index jobs. Do you wish to proceed?
pl_PL: Zamierzasz usunąć wszystkie zadania indeksowania. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to remove all selected icons from this set. Do you wish to proceed?
pl_PL: Zamierzasz usunąć wszystkie wybrane ikony z tego zestawu. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
pl_PL: Zamierzasz zresetować wszystkie globalne ustawienia Bricks. Czy chcesz kontynuować?

en: You are about to trigger Index Job. Do you wish to proceed?
pl_PL: Zamierzasz uruchomić Zadanie Indeksowania. Czy chcesz kontynuować?

en: You are editing the selected global query settings. Changes to this global query apply to all instances throughout your website.
pl_PL: Edytujesz wybrane ustawienia zapytania globalnego. Zmiany tego globalnego zapytania mają zastosowanie do wszystkich instancji w Twojej witrynie.

en: You are missing out!
pl_PL: Coś cię omija!

en: You are not allowed to add scripts.
pl_PL: Nie masz uprawnień do dodawania skryptów.

en: You are not allowed to uploads SVG files.
pl_PL: Nie masz uprawnień do przesyłania plików SVG.

en: You are now running the latest version
pl_PL: Używasz teraz najnowszej wersji

en: You are viewing the first 1000 results. Perform search to see more.
pl_PL: Wyświetlasz pierwsze 1000 wyników. Wykonaj wyszukiwanie, aby zobaczyć więcej.

en: You can manage code execution permissions under: %s
pl_PL: Możesz zarządzać uprawnieniami do wykonywania kodu w: %s

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
pl_PL: Możesz zarządzać swoją licencją, aktualizować metodę płatności i przeglądać faktury bezpośrednio z %s.

en: You can now manage your custom fonts using the new %s in the builder.
pl_PL: Możesz teraz zarządzać swoimi niestandardowymi czcionkami za pomocą nowego %s w builderze.

en: You can render API response data through dynamic data tags. Create custom-labeled dynamic data tags for the {query_api} tag by hovering over any key in the response above and and click the "+" icon. Those labeled tags are stored for you in your browser local storage, not in the database. They are therefore not available on other devices or browsers.
pl_PL: Możesz renderować dane odpowiedzi API za pomocą dynamicznych tagów danych. Utwórz niestandardowe tagi danych dynamicznych dla tagu {query_api}, najeżdżając kursorem na dowolny klucz w powyższej odpowiedzi i klikając ikonę "+". Te oznaczone tagi są przechowywane dla Ciebie w lokalnej pamięci przeglądarki, a nie w bazie danych. Dlatego nie są one dostępne na innych urządzeniach lub przeglądarkach.

en: You can use the title attribute to provide a description of the expected input value to meet the "pattern" requirement set above.
pl_PL: Możesz użyć atrybutu title, aby podać opis oczekiwanej wartości wejściowej, aby spełnić powyższy wymóg "wzorca".

en: You did not select any action(s). So when this form is submitted nothing happens.
pl_PL: Nie wybrałeś żadnych działań. Więc gdy ten formularz zostanie przesłany, nic się nie stanie.

en: You do not have the required capability to perform this action.
pl_PL: Nie masz wymaganych uprawnień do wykonania tej akcji.

en: You don't have permission to perform this action.
pl_PL: Nie masz uprawnień do wykonania tej akcji.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can create posts through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
pl_PL: Wyłączyłeś sprawdzanie możliwości. Teraz każdy, w tym niezalogowani użytkownicy, może tworzyć posty za pośrednictwem tego formularza. Może to prowadzić do nieautoryzowanego tworzenia treści, spamu i złośliwych postów, zanieczyszczenia bazy danych i potencjalnych naruszeń bezpieczeństwa. Używaj tego ustawienia tylko wtedy, gdy masz alternatywne środki bezpieczeństwa, formularz znajduje się na chronionej stronie lub w pełni rozumiesz konsekwencje dla bezpieczeństwa.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can edit the post through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
pl_PL: Wyłączyłeś sprawdzanie możliwości. Teraz każdy, w tym niezalogowani użytkownicy, może edytować post za pośrednictwem tego formularza. Może to prowadzić do nieautoryzowanego tworzenia treści, spamu i złośliwych postów, zanieczyszczenia bazy danych i potencjalnych naruszeń bezpieczeństwa. Używaj tego ustawienia tylko wtedy, gdy masz alternatywne środki bezpieczeństwa, formularz znajduje się na chronionej stronie lub w pełni rozumiesz konsekwencje dla bezpieczeństwa.

en: You have set an icon, but no text. Please provide the "aria-label" for accessibility.
pl_PL: Ustawiłeś ikonę, ale nie dodałeś tekstu. Proszę podaj atrybut „aria-label” dla dostępności.

en: You have to add the "Checkout coupon" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout coupon is removed when this setting is enabled. The "Enable the use of coupon codes" WooCommerce setting under "General" must be active.
pl_PL: Musisz sam dodać element „Kupon przy kasie” na stronie kasy, ponieważ natywny kupon przy kasie WooCommerce jest usuwany, gdy to ustawienie jest włączone. Ustawienie WooCommerce „Włącz użycie kodów kuponów” w sekcji „Ogólne” musi być aktywne.

en: You have to add the "Checkout login" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout login is removed when this setting is enabled. The "Enable log-in during checkout" WooCommerce setting under "Accounts & Privacy" must be active.
pl_PL: Musisz sam dodać element „Logowanie przy kasie” na stronie kasy, ponieważ natywne logowanie przy kasie WooCommerce jest usuwane, gdy to ustawienie jest włączone. Ustawienie WooCommerce „Włącz logowanie podczas realizacji zamówienia” w sekcji „Konta i prywatność” musi być aktywne.

en: You have to add the "Notice" element yourself wherever necessary as all native WooCommerce notices are removed when this setting is enabled.
pl_PL: Musisz sam dodać element „Powiadomienie” wszędzie tam, gdzie jest to konieczne, ponieważ wszystkie natywne powiadomienia WooCommerce są usuwane, gdy to ustawienie jest włączone.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
pl_PL: Nie zarejestrowałeś jeszcze żadnych niestandardowych pasków bocznych.

en: YouTube video ID/URL
pl_PL: ID/URL filmu YouTube

en: YouTube, Vimeo or file URL.
pl_PL: URL YouTube, Vimeo lub pliku.

en: Your CSS files were automatically generated in the background.
pl_PL: Twoje pliki CSS zostały automatycznie wygenerowane w tle.

en: Your Email
pl_PL: Twój e-mail

en: Your Message
pl_PL: Twoja wiadomość

en: Your Name
pl_PL: Twoje imię

en: Your Unsplash API key is not valid.
pl_PL: Twój klucz API Unsplash jest nieprawidłowy.

en: Your account is inactive
pl_PL: Twoje konto jest nieaktywne

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
pl_PL: Załączone pliki przekraczają maksymalny limit przesyłania wynoszący 25 MB.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
pl_PL: Załączone pliki przekraczają maksymalny rozmiar przesyłania na serwerze wynoszący %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
pl_PL: Twoja przeglądarka nie obsługuje tagu audio.

en: Your browser does not support the video tag.
pl_PL: Twoja przeglądarka nie obsługuje tagu wideo.

en: Your builder capability doesn't allow you to access these settings.
pl_PL: Twoje uprawnienia w builderze nie pozwalają na dostęp do tych ustawień.

en: Your comment is awaiting moderation.
pl_PL: Twój komentarz oczekuje na moderację.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
pl_PL: Twój komentarz oczekuje na moderację. To jest podgląd; Twój komentarz będzie widoczny po zatwierdzeniu.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
pl_PL: Twoja wiadomość pojawi się tutaj. Im więcej szczegółów, tym lepiej ;)

en: Your name (optional)
pl_PL: Twoje imię (opcjonalnie)

en: Your password
pl_PL: Twoje hasło

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
pl_PL: Podany klucz licencyjny jest nieprawidłowy. Proszę dezaktywować, a następnie ponownie aktywować licencję.

en: Your remote templates password is incorrect.
pl_PL: Twoje hasło do zdalnych szablonów jest nieprawidłowe.

en: Your selected template is empty.
pl_PL: Wybrany szablon jest pusty.

en: Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.
pl_PL: Twój motyw (%s) zawiera nieaktualne kopie niektórych plików szablonów WooCommerce.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
pl_PL: Uprawnienia do zapisu w katalogu przesyłanych plików są niewystarczające.

en: Your user role "%1$s" is not allowed to edit this post type with %2$s. Please get in touch with the site admin to change it.
pl_PL: Twoja rola użytkownika „%1$s” nie ma uprawnień do edycji tego typu wpisu w %2$s. Skontaktuj się z administratorem witryny, aby to zmienić.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
pl_PL: Twoja strona (%1$s) nie ma uprawnień do dostępu do szablonów z %2$s

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
pl_PL: Twoja strona nie pasuje do klucza licencyjnego. Proszę dezaktywować, a następnie ponownie aktywować licencję.

en: Zigzag
pl_PL: Zygzak

en: Zoom
pl_PL: Powiększenie

en: Zoom Control
pl_PL: Kontrolka przybliżenia

en: Zoom in
pl_PL: Powiększenie

en: Zoom level
pl_PL: Poziom przybliżenia

en: Zoom or close
pl_PL: Powiększ lub zamknij

en: Zoom out
pl_PL: Pomniejszenie

en: add key after
pl_PL: dodaj klucz po

en: after
pl_PL: po

en: alphanumeric characters only
pl_PL: tylko znaki alfanumeryczne

en: before
pl_PL: przed

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
pl_PL: %1$s o %2$s

en: builder access
pl_PL: dostęp do buildera

en: by
pl_PL: przez

en: carousel
pl_PL: karuzela

en: cloned
pl_PL: sklonowano

en: contains
pl_PL: zawiera

en: dashed
pl_PL: przerywana

en: deprecated
pl_PL: przestarzałe

en: does not contain
pl_PL: nie zawiera

en: double
pl_PL: podwójna

en: email
pl_PL: e-mail

en: experimental
pl_PL: eksperymentalne

en: hCaptcha key required! Add key in dashboard under: %s
pl_PL: wymagany klucz hCaptcha! Dodaj klucz w dashboardzie pod: %s

en: is
pl_PL: jest

en: is empty
pl_PL: jest puste

en: is not
pl_PL: nie jest

en: is not empty
pl_PL: nie jest puste

en: learn more
pl_PL: dowiedz się więcej

en: legacy
pl_PL: starszy

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
pl_PL: nowych szablonów zostało wydanych od czasu, gdy anulowałeś Bricks.

en: not set
pl_PL: nie ustawiony

en: official roadmap
pl_PL: oficjalny plan rozwoju

en: per month
pl_PL: miesięcznie

en: posts
pl_PL: posty

en: results for:
pl_PL: wyniki dla:

[ctx: revision date format]
en: M j @ H:i
pl_PL: J M @ H:i

en: set
pl_PL: ustawiony

en: slide
pl_PL: slajd

en: will be using this constant
pl_PL: będzie używać tej stałej

en: wp_remote_post request failed. Please check your server configuration. Required for query filters.
pl_PL: żądanie wp_remote_post nie powiodło się. Sprawdź konfigurację serwera. Wymagane dla filtrów zapytań.

en: x-axis
pl_PL: oś x

en: y-axis
pl_PL: oś y

en: your account
pl_PL: twojego konta
