Bricks Internationalisation - en to sk_SK translation catalogue (3853 entries)

en: "%s" imported.
sk_SK: „%s“ importovaný.

en: "Coming soon" mode (HTTP status code 200) indicates that your site is available for search engine indexing.
sk_SK: Režim „Čoskoro“ (HTTP stavový kód 200) indikuje, že vaša stránka je dostupná na indexovanie vyhľadávačmi.

en: "Maintenance" mode (HTTP status code 503) indicates that your site is temporary unavailable, signaling search engines to come back later.
sk_SK: Režim „Údržba“ (HTTP stavový kód 503) indikuje, že vaša stránka je dočasne nedostupná, signalizujúc vyhľadávačom, aby sa vrátili neskôr.

en: "Page Number" uses page numbers, "Offset" uses an offset value.
sk_SK: "Číslo strany" používa čísla strán, "Posun" používa hodnotu posunu.

en: %1$d orphaned elements found across %2$d posts. Click "Clean up all orphaned elements" to remove all orphaned elements from your site. Please backup your site before you proceed.
sk_SK: Nájdených %1$d osirotených elementov v %2$d príspevkoch. Kliknite na „Vyčistiť všetky osirotené elementy“ na odstránenie všetkých osirotených elementov z vašej stránky. Pred pokračovaním prosím zálohujte vašu stránku.

en: %1$s about %2$s in the Bricks Academy.
sk_SK: %1$s o %2$s v Bricks Academy.

en: %1$s data for "%2$s" deleted.
sk_SK: Údaje %1$s pre „%2$s“ boli odstránené.

en: %1$s is not enabled for post type "%2$s". Go to "%3$s > %4$s" to enable this post type.
sk_SK: %1$s nie je povolený pre typ príspevku „%2$s“. Prejdite na „%3$s > %4$s“ pre povolenie tohto typu príspevku.

en: %1$s of %2$s
sk_SK: %1$s z %2$s

en: %1$s out of %2$s global elements components were already converted to components.
sk_SK: %1$s z %2$s komponentov globálnych prvkov už bolo prevedených na komponenty.

en: %1$s out of %2$s global elements have been converted to components.
sk_SK: %1$s z %2$s globálnych prvkov bolo prevedených na komponenty.

en: %1$s requires PHP version %2$s+.
sk_SK: Verzia %1$s vyžaduje PHP verziu %2$s+.

en: %d class permanently deleted | %d classes permanently deleted
sk_SK[0]: %d trieda trvalo vymazaná
sk_SK[1]: %d tried bolo natrvalo odstránených

en: %d orphaned elements found
sk_SK: Nájdených %d osirotených elementov

en: %s added to this button if there is no active filter.
sk_SK: %s sa pridá k tomuto tlačidlu, ak nie je aktívny žiadny filter.

en: %s ago
sk_SK: pred %s

en: %s allow you to render custom pages for the user login, registration, lost and reset password.
sk_SK: %s vám umožňujú zobraziť vlastné stránky pre prihlásenie používateľa, registráciu, stratenú a obnovenie hesla.

en: %s are best configured before you start working on your site.
sk_SK: %s je najlepšie nakonfigurovať pred začatím práce na vašom webe.

en: %s component block
sk_SK: %s blok komponentov

en: %s components
sk_SK: %s komponenty

en: %s components in the block editor
sk_SK: %s komponenty v editore blokov

en: %s file
sk_SK: Súbor %s

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
sk_SK: %s momentálne pracuje na tomto príspevku, čo znamená, že nemôžete robiť zmeny, pokiaľ ho neprevezme.

en: %s layout
sk_SK: Rozloženie %s

en: %s settings
sk_SK: Nastavenia %s

en: %s typography
sk_SK: Typografia %s

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
sk_SK: %s bude pridané k najrelevantnejšiemu HTML uzlu.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
sk_SK: %s. Nastavte podmienky šablóny alebo povoľte predvolené šablóny.

en: %s. Template conditions precede default templates.
sk_SK: %s. Podmienky šablóny majú prednosť pred predvolenými šablónami.

en: %s: New contact form message
sk_SK: %s: Nová správa z kontaktného formulára

en: (Cancel Reply)
sk_SK: (zrušiť odpoveď)

en: (Function)
sk_SK: (funkcia)

en: (no title)
sk_SK: (bez názvu)

en: 1 comment | %1$s comments
sk_SK[0]: 1 komentár
sk_SK[1]: %1$s komentárov

en: 1 day
sk_SK: 1 deň

en: 1 hour
sk_SK: 1 hodina

en: 1 week
sk_SK: 1 týždeň

en: 20GB web space
sk_SK: 20GB webového priestoru

en: 30 minutes
sk_SK: 30 minút

en: 404 Error Page
sk_SK: Chybová stránka 404

en: A class with the same internal ID, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
sk_SK: Trieda s rovnakým interným ID, ale s inými nastaveniami, už na tejto stránke existuje. Musíte buď prepísať existujúcu triedu na vašej stránke, alebo zahodiť túto importovanú verziu.

en: A class with the same name, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
sk_SK: Trieda s rovnakým názvom, ale s inými nastaveniami, už na tejto stránke existuje. Musíte buď prepísať existujúcu triedu na vašej stránke, alebo zahodiť túto importovanú verziu.

en: A font variation with this weight and style already exists.
sk_SK: Variácia písma s touto váhou a štýlom už existuje.

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
sk_SK: Zoznam natívnych akcií na vybranom háku, ktoré Bricks odstráni.

en: ACF Date picker, for example, uses Ymd.
sk_SK: ACF Date picker napríklad používa Ymd.

en: ACF Get Row Layout
sk_SK: ACF Získať rozloženie riadku

en: AJAX add to cart
sk_SK: AJAX pridanie do košíka

en: AJAX loader
sk_SK: AJAX načítavač

en: API endpoint is not set or invalid.
sk_SK: Koncový bod API nie je nastavený alebo je neplatný.

en: API key
sk_SK: API kľúč

en: API keys
sk_SK: API kľúče

en: API settings
sk_SK: Nastavenia API

en: ASC
sk_SK: Vzostupne

en: Absolute header
sk_SK: Absolútna hlavička

en: Accept
sk_SK: Prijať

en: Accepts multiple addresses separated by comma
sk_SK: Prijíma viacero adries oddelených čiarkou

en: Access breakpoints manager
sk_SK: Prístup k správcovi bodov zlomu

en: Access class manager
sk_SK: Prístup k správcovi tried

en: Access color palettes
sk_SK: Prístup k farebným paletám

en: Access content (HTML) settings
sk_SK: Prístup k nastaveniam obsahu (HTML)

en: Access element conditions
sk_SK: Prístup k podmienkam prvkov

en: Access element hide
sk_SK: Prístup k skrývaniu prvkov

en: Access element interactions
sk_SK: Prístup k interakciám prvkov

en: Access font manager
sk_SK: Prístup k správcovi písiem

en: Access icon manager
sk_SK: Prístup k správcovi ikon

en: Access page settings
sk_SK: Prístup k nastaveniam stránky

en: Access pseudos & selectors
sk_SK: Prístup k pseudotriedam a selektorom

en: Access query loop builder
sk_SK: Prístup k nástroju na vytváranie dotazových slučiek

en: Access query manager
sk_SK: Správca dopytov prístupu

en: Access remote templates
sk_SK: Prístup k vzdialeným šablónam

en: Access revisions
sk_SK: Prístup k revíziám

en: Access style (CSS) settings
sk_SK: Prístup k nastaveniam štýlov (CSS)

en: Access template settings
sk_SK: Prístup k nastaveniam šablóny

en: Access theme styles
sk_SK: Prístup k štýlom témy

en: Access variable manager
sk_SK: Prístup k správcovi premenných

en: Accordion
sk_SK: Rozbaľovací zoznam

en: Accordion layout at breakpoint
sk_SK: Rozloženie akordeónu v bode zlomu

en: Account
sk_SK: Účet

en: Account creation on "My account" page is not enabled.
sk_SK: Vytvorenie účtu na stránke „Môj účet“ nie je povolené.

en: Across sessions
sk_SK: Naprieč reláciami

en: Action
sk_SK: Akcia

en: Action URL
sk_SK: URL akcie

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: Actions after successful form submit
sk_SK: Akcie po úspešnom odoslaní formulára

en: Activate license
sk_SK: Aktivovať licenciu

en: Activate your account
sk_SK: Aktivuj svoj účet

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
sk_SK: Aktivujte svoju licenciu pre úpravy s Bricks, získajte aktualizácie jedným kliknutím a prístup ku všetkým komunitným šablónam.

en: Activation status
sk_SK: Stav aktivácie

en: Active
sk_SK: Aktívne

en: Active Filters
sk_SK: Aktívne filtre

en: Active Plugins
sk_SK: Aktívne pluginy

en: Active Tab
sk_SK: Aktívna karta

en: Active background
sk_SK: Aktívne pozadie

en: Active border
sk_SK: Aktívny okraj

en: Active box shadow
sk_SK: Tieň aktívneho poľa

en: Active class
sk_SK: Aktívna trieda

en: Active classes
sk_SK: Aktívne triedy

en: Active color
sk_SK: Aktívna farba

en: Active filter
sk_SK: Aktívny filter

en: Active filters
sk_SK: Aktívne filtre

en: Active filters count
sk_SK: Počet aktívnych filtrov

en: Active rating icon
sk_SK: Ikona aktívneho hodnotenia

en: Active rating typography
sk_SK: Typografia aktívneho hodnotenia

en: Active styles
sk_SK: Aktívne štýly

en: Active typography
sk_SK: Aktívna typografia

en: Adaptive height
sk_SK: Prispôsobivá výška

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Add "%root%" via keyboard shortcut "r + TAB".
sk_SK: Pridaj „%root%“ pomocou klávesovej skratky „r + TAB“.

en: Add "brx_code_errors" as an URL parameter to show PHP errors if needed.
sk_SK: Pridaj „brx_code_errors“ ako parameter URL na zobrazenie PHP chýb v prípade potreby.

en: Add "position: relative" as needed
sk_SK: Pridať „position: relative“ podľa potreby

en: Add / Search for
sk_SK: Pridať / vyhľadať

en: Add / Search for templates
sk_SK: Pridať / Vyhľadať šablóny

en: Add Item
sk_SK: Pridať položku

en: Add New
sk_SK: Pridať nové

en: Add New Custom Font
sk_SK: Pridať nové vlastné písmo

en: Add New Template
sk_SK: Pridať novú šablónu

en: Add New Template Bundle
sk_SK: Pridať nový balík šablón

en: Add New Template Tag
sk_SK: Pridať novú značku šablóny

en: Add a "Toggle" element to your page that targets this Offcanvas to open it.
sk_SK: Pridajte na stránku prvok „Prepínač“, ktorý cieli na tento Offcanvas, aby ste ho otvorili.

en: Add a font variant
sk_SK: Pridať variant písma

en: Add at least two colors to create a gradient.
sk_SK: Na vytvorenie farebného prechodu pridajte aspoň dve farby.

en: Add context
sk_SK: Pridať kontext

en: Add context to dates on archive templates.
sk_SK: Pridať kontext k dátumom na šablónach archívov.

en: Add context to title on archive/search templates.
sk_SK: Pridať kontext k nadpisu v šablónach archívu/vyhľadávania.

en: Add custom headers in JSON format. Leave empty for default headers.
sk_SK: Pridajte vlastné hlavičky vo formáte JSON. Nechajte prázdne pre predvolené hlavičky.

en: Add element ID as needed
sk_SK: Pridať ID prvku podľa potreby

en: Add elements
sk_SK: Pridať prvky

en: Add images
sk_SK: Pridať obrázky

en: Add larger variable
sk_SK: Pridať väčšiu premennú

en: Add meta query
sk_SK: Pridanie meta dopytu

en: Add new capability
sk_SK: Pridať novú schopnosť

en: Add parameters to be sent in the request body.
sk_SK: Pridanie parametrov, ktoré sa majú odoslať v tele požiadavky.

en: Add prefix
sk_SK: Pridať prefix

en: Add products to cart to see cross-sells.
sk_SK: Pridajte produkty do košíka, aby ste videli krížový predaj.

en: Add smaller variable
sk_SK: Pridať menšiu premennú

en: Add suffix
sk_SK: Pridať sufix

en: Add taxonomy query
sk_SK: Pridanie taxonomického dotazu

en: Add to cart
sk_SK: Pridať do košíka

en: Add to favorites
sk_SK: Pridať do obľúbených

en: Add to icon set
sk_SK: Pridať do sady ikon

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
sk_SK: Pridajte svoju prvú farbu do tejto palety výberom farebnej hodnoty vyššie a potom kliknite na „Uložiť“.

en: Add your offcanvas content in here
sk_SK: Sem pridajte svoj offcanvas obsah

en: Added
sk_SK: Pridané

en: Added to cart
sk_SK: Pridané do košíka

en: Added to icon. If there is no icon, it will be added to the overlay.
sk_SK: Pridané k ikone. Ak nie je ikona, bude pridané k prekrytiu.

en: Added to the search form as hidden input fields.
sk_SK: Pridané do vyhľadávacieho formulára ako skryté vstupné polia.

en: Adding
sk_SK: Pridávanie

en: Adding to cart
sk_SK: Pridáva sa do košíka

en: Additional info
sk_SK: Dodatočné informácie

en: Additional information
sk_SK: Dodatočné informácie

en: Additional parameters
sk_SK: Dodatočné parametre

en: Additional properties
sk_SK: Ďalšie vlastnosti

en: Additional target elements
sk_SK: Dodatočné cieľové prvky

en: Address
sk_SK: Adresa

en: Addresses
sk_SK: Adresy

en: Adds inline CSS to %s tag.
sk_SK: Pridáva inline CSS do značky %s.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
sk_SK: Pridáva skripty hneď za otváracou značkou %s.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
sk_SK: Pridáva skripty tesne pred uzatváracou značkou %s.

en: Admin email
sk_SK: E-mail správcu

en: Administrator
sk_SK: Administrátor

en: Administrator role is not allowed as a security precaution.
sk_SK: Rola administrátora nie je povolená z bezpečnostných dôvodov.

en: Adobe fonts
sk_SK: Adobe písma

en: Affiliate
sk_SK: Pridružený

en: After
sk_SK: Za

en: After order review heading
sk_SK: Za nadpisom prehľadu objednávky

en: After title
sk_SK: Za nadpisom

en: Ajax loader
sk_SK: Nahrávač Ajax

en: Ajax loader animation
sk_SK: Animácia zavádzača Ajax

en: Ajax loader selector
sk_SK: Výber zavádzača Ajax

en: Alert
sk_SK: Upozornenie

en: Align
sk_SK: Zarovnať

en: Align content
sk_SK: Zarovnanie obsahu

en: Align cross axis
sk_SK: Zarovnať krížovú os

en: Align horizontal
sk_SK: Zarovnanie horizontálne

en: Align items
sk_SK: Zarovnať položky

en: Align main axis
sk_SK: Zarovnať hlavnú os

en: Align self
sk_SK: Zarovnať seba

en: Align tables
sk_SK: Zarovnať tabuľky

en: Align vertical
sk_SK: Zarovnanie vertikálne

en: Alignment
sk_SK: Zarovnanie

en: All
sk_SK: Všetko

en: All %s
sk_SK: Všetky %s

en: All Code elements, SVG elements (source: code), and Query editor instances now require code signatures.
sk_SK: Všetky elementy Kód, elementy SVG (zdroj: kód) a inštancie editora dotazov teraz vyžadujú podpisy kódu.

en: All Custom Fonts
sk_SK: Všetky vlastné písma

en: All Template Bundles
sk_SK: Všetky balíky šablón

en: All Template Tags
sk_SK: Všetky značky šablón

en: All Templates
sk_SK: Všetky šablóny

en: All archives
sk_SK: Všetky archívy

en: All author posts
sk_SK: Všetky príspevky autora

en: All code instances
sk_SK: Všetky inštancie kódu

en: All components are enabled in the block editor.
sk_SK: Všetky komponenty sú povolené v editore blokov.

en: All headings
sk_SK: Všetky nadpisy

en: All index jobs removed
sk_SK: Všetky úlohy indexovania boli odstránené

en: All indexing jobs completed.
sk_SK: Všetky indexovacie úlohy dokončené.

en: All revisions deleted
sk_SK: Všetky revízie odstránené

en: All right
sk_SK: V poriadku

en: All selected elements must have the same parent
sk_SK: Všetky vybrané prvky musia mať rovnakého rodiča

en: All sides linked
sk_SK: Prepojené všetky strany

en: All template types
sk_SK: Všetky typy šablón

en: All terms
sk_SK: Všetky výrazy

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
sk_SK: Povoľte iným stránkam prehliadať a vkladať vaše šablóny z ich knižnice šablón. Obmedzte prístup k šablónam pomocou nastavení „Povolené URL adresy“ a „Ochrana heslom“ nižšie.

en: Allow specific user roles or individual users to execute code.
sk_SK: Povoliť špecifickým používateľským rolám alebo jednotlivým používateľom vykonávať kód.

en: Allow the element's normal click behavior (like following links) instead of blocking it.
sk_SK: Povoliť bežné správanie pri kliknutí na prvok (napríklad sledovanie odkazov) namiesto jeho blokovania.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
sk_SK: Povoliť používateľovi meniť a spúšťať kód prostredníctvom prvku Kód

en: Allow user to upload SVG files
sk_SK: Povoliť používateľovi nahrávať SVG súbory

en: Allowed file formats
sk_SK: Povolené formáty súborov

en: Alphabetically
sk_SK: Abecedne

en: Alternate images
sk_SK: Striedať obrázky

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
sk_SK: Alternatíva k poliam Zemepisná šírka/dĺžka

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
sk_SK: Hoci je veľmi lákavé začať s úpravami v Bricks hneď, budete mať oveľa lepšiu skúsenosť, ak si rýchlo prejdete časť „Začíname“ v Bricks Academy o tom, ako Bricks používať čo najproduktívnejšie.

en: Always
sk_SK: Vždy

en: Always show
sk_SK: Vždy zobraziť

en: Always shows in builder for editing.
sk_SK: V editore sa vždy zobrazuje pre úpravy.

en: Always visible
sk_SK: Vždy viditeľné

en: Always visible in builder for styling purpose.
sk_SK: Vždy viditeľné v nástroji na úpravu vzhľadu.

en: Amazing
sk_SK: Úžasné

en: An error occurred while cleaning up orphaned elements.
sk_SK: Pri čistení osirotených elementov sa vyskytla chyba.

en: An error occurred while scanning for orphaned elements.
sk_SK: Pri skenovaní osirotených elementov sa vyskytla chyba.

en: An error occurred, please try again later.
sk_SK: Vyskytla sa chyba, skúste to prosím neskôr.

en: An error occurred.
sk_SK: Vyskytla sa chyba.

en: And
sk_SK: A

en: Angle in °
sk_SK: Uhol v °

en: Anim. Typing
sk_SK: Anim. Písanie

en: Animation
sk_SK: Animácia

en: Animation delay
sk_SK: Oneskorenie animácie

en: Animation duration
sk_SK: Trvanie animácie

en: Animation end
sk_SK: Koniec animácie

en: Animation in ms
sk_SK: Animácia v ms

en: Animation speed in ms
sk_SK: Rýchlosť animácie v ms

en: Another user
sk_SK: Iný používateľ

en: Any
sk_SK: Akýkoľvek

en: Any breakpoint
sk_SK: Akýkoľvek breakpoint

en: Any option text
sk_SK: Text pre všetky možnosti

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
sk_SK: Platí len pre nastavenie „Štýl“ nadpisu alebo tlačidla. Vytvorte a používajte globálne farby prostredníctvom vlastnej „Farebnej palety“.

en: Apply
sk_SK: Použiť

en: Apply on
sk_SK: Použiť na

en: Apply preview
sk_SK: Aplikovať náhľad

en: Apply spacing inside
sk_SK: Aplikovať rozostupy vo vnútri

en: Apply to
sk_SK: Použiť na

en: Apply to child pages
sk_SK: Aplikovať na podstránky

en: Apply to child terms
sk_SK: Aplikovať na podradené výrazy

en: April
sk_SK: Apríl

en: Archive
sk_SK: Archív

en: Archive (products)
sk_SK: Archív (produkty)

en: Archive description
sk_SK: Popis archívu

en: Archive post types
sk_SK: Archívne typy príspevkov

en: Archive terms
sk_SK: Archívne výrazy

en: Archive title
sk_SK: Názov archívu

en: Archive type
sk_SK: Typ archívu

en: Archives
sk_SK: Archívy

en: Archives: %s
sk_SK: Archívy: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
sk_SK: Naozaj chcete tento breakpoint vymazať?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť údaje vygenerované Bricks pre tento %s?

en: Are you sure you want to delete this category? Deleting it also deletes all variables in this category.
sk_SK: Ste si istí, že chcete túto kategóriu odstrániť? Jej odstránením sa odstránia aj všetky premenné v tejto kategórii.

en: Are you sure you want to delete this font and all of its font variation files?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť toto písmo a všetky jeho súbory s variáciami písma?

en: Are you sure you want to delete this icon set?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť túto sadu ikon?

en: Are you sure you want to move this font to the trash?
sk_SK: Ste si istí, že chcete presunúť toto písmo do koša?

en: Are you sure you want to remove all orphaned elements from your site? This action cannot be undone. Please perform a backup of your site before you proceed.
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť všetky osirotené elementy z vašej stránky? Túto akciu nie je možné vrátiť späť. Pred pokračovaním prosím urobte zálohu vašej stránky.

en: Are you sure you want to remove this icon?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odstrániť túto ikonu?

en: Are you sure you want to unlink this component?
sk_SK: Ste si istí, že chcete odpojiť tento komponent?

en: Arguments
sk_SK: Argumenty

en: Arrows
sk_SK: Šípky

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
sk_SK: Články sa nepodarilo načítať. Navštívte prosím oficiálnu databázu znalostí:

en: Ascending
sk_SK: Vzostupne

en: Asides
sk_SK: Poznámky

en: Aspect ratio
sk_SK: Pomer strán

en: Assign/unassign global classes
sk_SK: Priradiť/odpojiť globálne triedy

en: Attachment
sk_SK: Príloha

en: Attachment Page
sk_SK: Stránka prílohy

en: Attribute
sk_SK: Atribút

en: Attributes
sk_SK: Atribúty

en: Attribution
sk_SK: Priznanie

en: Attribution Control
sk_SK: Kontrola priradenia

en: Author
sk_SK: Autor

en: Author ID
sk_SK: ID autora

en: Author archive URL
sk_SK: URL archívu autora

en: Author avatar
sk_SK: Avatar autora

en: Author bio
sk_SK: Bio autora

en: Author email
sk_SK: E-mail autora

en: Author meta
sk_SK: Meta údaje autora

en: Author name
sk_SK: Meno autora

[ctx: Author name]
en: Name
sk_SK: Meno

en: Author website
sk_SK: Webstránka autora

en: Author: %s
sk_SK: Autor: %s

en: Authorization
sk_SK: Authorizace

en: Auto
sk_SK: Automaticky

en: Auto height
sk_SK: Automatická výška

en: Auto log in user
sk_SK: Automatické prihlásenie používateľa

en: Auto login after activation
sk_SK: Automatické prihlásenie po aktivácii

en: Auto poster
sk_SK: Automatický úvodný obrázok

en: Auto scroll element into view
sk_SK: Automaticky posunúť element do zobrazenia

en: Auto toggle child terms
sk_SK: Automaticky prepínať podradené termíny

en: Auto width
sk_SK: Automatická šírka

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
sk_SK: Automaticky vygenerované, ak formulár vyžaduje iba e-mailovú adresu pre registráciu.

en: Autocomplete
sk_SK: Automatické dopĺňanie

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
sk_SK: Automaticky vygenerované, ak sa nevyžaduje/neodoslalo heslo.

en: Automatically adjust the map view to fit all markers when markers are added or removed.
sk_SK: Automaticky upraviť zobrazenie mapy tak, aby sa zmestili všetky značky pri ich pridaní alebo odstránení.

en: Autoplay
sk_SK: Automatické prehrávanie

en: Autoplay delay in ms
sk_SK: Oneskorenie automatického prehrávania v ms

en: Autoplay is not supported when using preview image.
sk_SK: Automatické prehrávanie nie je podporované pri použití náhľadového obrázka.

en: Autosave
sk_SK: Automatické ukladanie

en: Autosave by
sk_SK: Automatické uloženie od

en: Autosave interval (seconds)
sk_SK: Interval automatického ukladania (sekundy)

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
sk_SK: Dostupné cez ikonu akcie „+“ a kontextové menu pravého kliknutia.

en: Available via "Layout" action icon.
sk_SK: Dostupné cez ikonu akcie „Rozloženie“.

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
sk_SK: Dostupné cez klávesovú skratku a kontextové menu pravého kliknutia.

en: Avatar border
sk_SK: Okraj avatara

en: Avatar box shadow
sk_SK: Tieň avatara

en: Avatar image of %s
sk_SK: Avatarový obrázok používateľa %s

en: Avatar position
sk_SK: Pozícia avatara

en: Avatar size
sk_SK: Veľkosť avatara

en: Avoid using in combination with third-party filter plugins.
sk_SK: Vyhnite sa použitiu v kombinácii s filtrovacími pluginmi tretích strán.

en: Aye
sk_SK: Áno

en: BCC email address
sk_SK: E-mailová adresa BCC

en: Back
sk_SK: Späť

en: Back delay in ms
sk_SK: Oneskorenie mazania v ms

en: Back speed in ms
sk_SK: Rýchlosť mazania v ms

en: Back to Top
sk_SK: Späť hore

en: Back to builder
sk_SK: Späť do builderu

en: Back to icon sets
sk_SK: Späť na sady ikon

en: Back to import manager
sk_SK: Späť do správcu importu

en: Back to settings
sk_SK: Späť na nastavenia

en: Backdrop
sk_SK: Pozadie

en: Background
sk_SK: Pozadie

en: Background active
sk_SK: Aktívne pozadie

en: Background attachment
sk_SK: Pripojenie pozadia

en: Background blend mode
sk_SK: Režim zmiešania pozadia

en: Background color
sk_SK: Farba pozadia

en: Background custom size
sk_SK: Vlastná veľkosť pozadia

en: Background filters
sk_SK: Filtre pozadia

en: Background image
sk_SK: Obrázok pozadia

en: Background position
sk_SK: Pozícia pozadia

en: Background repeat
sk_SK: Opakovanie pozadia

en: Background size
sk_SK: Veľkosť pozadia

en: Background video
sk_SK: Video na pozadí

en: Bar
sk_SK: Ukazovateľ

en: Bar background color
sk_SK: Farba pozadia ukazovateľa

en: Bar border
sk_SK: Okraj ukazovateľa

en: Bar color
sk_SK: Farba pásu

en: Bar height
sk_SK: Výška ukazovateľa

en: Base breakpoint
sk_SK: Základný breakpoint

en: Base font size
sk_SK: Základná veľkosť písma

en: Baseline
sk_SK: Základná čiara

en: Baseline step
sk_SK: Základný krok

en: Basic
sk_SK: Základné

en: Basic Text
sk_SK: Základný text

en: Beautiful
sk_SK: Krásne

en: Before
sk_SK: Pred

en: Before order review heading
sk_SK: Pred nadpisom prehľadu objednávky

en: Before payment
sk_SK: Pred platbou

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
sk_SK: Predtým ako deaktivujete Bricks, môžete mi dať vedieť prečo? Rád by som zahrnul vašu spätnú väzbu na zlepšenie Bricks. Veľmi ďakujem!

en: Berlin, Germany
sk_SK: Berlín, Nemecko

en: Billing address
sk_SK: Fakturačná adresa

en: Black
sk_SK: Čierne

en: Block
sk_SK: Blok

en: Block editor
sk_SK: Editor blokov

en: Block not available
sk_SK: Blok nie je k dispozícii

en: Blockquote
sk_SK: Citát

en: Blockquote border
sk_SK: Okraj citácie

en: Blockquote margin
sk_SK: Okraj citácie

en: Blockquote padding
sk_SK: Odsadenie citácie

en: Blockquote typography
sk_SK: Typografia citácie

en: Blur
sk_SK: Rozostrenie

en: Body
sk_SK: Telo

en: Body (footer) scripts
sk_SK: Skripty v tele (päta)

en: Body (header) scripts
sk_SK: Skripty v tele (hlavička)

en: Body - Heading
sk_SK: Telo - nadpis

en: Body parameters
sk_SK: Parametre tela

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
sk_SK: Skripty v tele sa pridávajú hneď za otváracím tagom %s.

en: Body typography
sk_SK: Typografia tela

en: Bold
sk_SK: Tučné

en: Border
sk_SK: Okraj

en: Border / Box Shadow
sk_SK: Okraj / tieň boxu

en: Border color
sk_SK: Farba okraja

en: Border width
sk_SK: Hrúbka orámovania

en: Both
sk_SK: Oboje

en: Bottom
sk_SK: Spodok

en: Bottom / End
sk_SK: Dole / koniec

en: Bottom center
sk_SK: V strede dole

en: Bottom left
sk_SK: Vľavo dole

en: Bottom right
sk_SK: Vpravo dole

en: Box list
sk_SK: Zoznam polí

en: Box shadow
sk_SK: Tieň

en: Boxed
sk_SK: V boxe

en: Boxed max. width
sk_SK: Max. šírka boxu

en: Breadcrumb
sk_SK: Navigačná lišta

en: Breadcrumbs
sk_SK: Navigačná lišta

en: Breakpoint already exists
sk_SK: Breakpoint už existuje

en: Breakpoint label must start with a letter.
sk_SK: Označenie breakpointu musí začínať písmenom.

en: Breakpoints
sk_SK: Breakpointy

en: Brightness
sk_SK: Jas

en: Brilliant
sk_SK: Brilantné

en: Browse
sk_SK: Prehľadávať

en: Browse Media Library
sk_SK: Prehľadávať knižnicu médií

en: Browse Unsplash
sk_SK: Prehľadávať Unsplash

en: Browser
sk_SK: Prehliadač

en: Browser storage
sk_SK: Úložisko prehliadača

en: Builder
sk_SK: Tvorca

en: Builder access
sk_SK: Prístup k tvorbe

en: Builder capabilities
sk_SK: Schopnosti buildera

en: Builder mode
sk_SK: Režim buildera

en: Built in icon sets
sk_SK: Vstavané sady ikon

en: Built-in icon sets
sk_SK: Vstavané sady ikon

en: Bulk actions
sk_SK: Hromadné akcie

en: Bulk edit
sk_SK: Hromadná úprava

en: Bullet List
sk_SK: Zoznam s odrážkami

en: Bulleted list
sk_SK: Zoznam s odrážkami

en: Bundle
sk_SK: Balík

en: Bundles
sk_SK: Balíky

en: Butt
sk_SK: Zadok

en: Button
sk_SK: Tlačidlo

en: Button background
sk_SK: Pozadie tlačidla

en: Button border
sk_SK: Okraj tlačidla

en: Button box shadow
sk_SK: Tieň tlačidla

en: Button link
sk_SK: Odkaz tlačidla

en: Button size
sk_SK: Veľkosť tlačidla

en: Button style
sk_SK: Štýl tlačidla

en: Button text
sk_SK: Text tlačidla

en: Button typography
sk_SK: Typografia tlačidla

en: Button width
sk_SK: Šírka tlačidla

en: Buttons
sk_SK: Tlačidlá

en: Buy product
sk_SK: Kúpiť produkt

en: By default, covers entire available width.
sk_SK: Predvolene pokrýva celú dostupnú šírku.

en: By default, form fields are validated on input, blur and submit.
sk_SK: Predvolene sa polia formulára overujú pri vstupe, opustení a odoslaní.

en: By default, only the most specific theme style is loaded. To load all theme styles whose conditions are met, select "Load all matching theme styles".
sk_SK: Predvolene sa načíta len najšpecifickejší štýl témy. Ak chcete načítať všetky štýly témy, ktorých podmienky sú splnené, vyberte „Načítať všetky zodpovedajúce štýly témy“.

en: By default, the favorite fonts are listed first in the font-family options. To show only the favorite fonts, select "Show favorites only" at %s.
sk_SK: Štandardne sú obľúbené písma uvedené ako prvé v možnostiach rodiny písiem. Ak chcete zobraziť len obľúbené písma, vyberte „Zobraziť len obľúbené“ v %s.

en: By default, the min/max values are dynamically set based on each filter query loop results. Disable this feature so the min/max values are only set initially.
sk_SK: Predvolene sú minimálne/maximálne hodnoty dynamicky nastavené na základe výsledkov každej slučky filtra. Vypnite túto funkciu, aby sa min./max. hodnoty nastavili iba na začiatku.

en: By default, this icon is always visible and rotates 90° when the accordion item is expanded. To display different icons for each state, duplicate this icon and set the "Show" option to "Collapsed" for one and "Expanded" for the other.
sk_SK: Predvolene je táto ikona vždy viditeľná a otáča sa o 90° pri rozbalení položky akordeónu. Ak chcete zobraziť rôzne ikony pre každý stav, duplikujte túto ikonu a nastavte možnosť „Zobraziť“ na „Zbalené“ pre jednu a „Rozbalené“ pre druhú.

en: By default, users can access the default WordPress auth pages by adding %1$s to the URL, bypassing custom authentication pages. Enable this setting to remove this bypass option and always use your custom authentication pages and behavior as set above.
sk_SK: Štandardne môžu používatelia pristupovať k predvoleným autentifikačným stránkam WordPressu pridaním %1$s do URL, čím obídu vlastné autentifikačné stránky. Povoľte toto nastavenie na odstránenie tejto možnosti obídenia a vždy používajte vaše vlastné autentifikačné stránky a správanie nastavené vyššie.

en: Byline
sk_SK: Podpis autora

en: Bypass maintenance
sk_SK: Obísť údržbu

en: CSS Filters
sk_SK: CSS filtre

en: CSS Selector
sk_SK: CSS selektor

en: CSS class
sk_SK: CSS trieda

en: CSS classes
sk_SK: CSS triedy

en: CSS files processed
sk_SK: Spracované CSS súbory

en: CSS is automatically wrapped in style tags.
sk_SK: CSS je automaticky obalené tagmi style.

en: CSS loading method
sk_SK: Metóda načítavania CSS

en: CSS selector
sk_SK: CSS selektor

en: CSS selector of the element to insert the AJAX loader into.
sk_SK: CSS selektor prvku, do ktorého sa má vložiť AJAX načítavač.

en: CSS selectors
sk_SK: CSS selektory

en: Cache duration
sk_SK: Trvanie vyrovnávacej pamäte

en: Cache query loops
sk_SK: Ukladať slučky dotazov do medzipamäte

en: Calculation method
sk_SK: Metóda výpočtu

en: Calendar
sk_SK: Kalendár

en: Can also be set globally via theme styles.
sk_SK: Môže byť tiež nastavené globálne cez štýly témy.

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Canvas
sk_SK: Plátno

en: Capabilities
sk_SK: Oprávnenia

en: Capability
sk_SK: Oprávnenie

en: Capitalize
sk_SK: Veľké písmená

en: Caption
sk_SK: Popis

en: Caption type
sk_SK: Typ popisu

en: Caret
sk_SK: Kurzor

en: Carousel
sk_SK: Kolotoč

en: Cart
sk_SK: Košík

en: Cart Cross-sells
sk_SK: Krížový predaj v košíku

en: Cart Details
sk_SK: Detaily košíka

en: Cart contents
sk_SK: Obsah košíka

en: Cart count
sk_SK: Počet položiek v košíku

en: Cart coupon
sk_SK: Kupón košíka

en: Cart cross sells
sk_SK: Košík krížových predajov

en: Cart items
sk_SK: Položky košíka

en: Cart product name
sk_SK: Názov produktu v košíku

en: Cart product quantity
sk_SK: Množstvo produktu v košíku

en: Cart product subtotal
sk_SK: Medzisúčet produktov v košíku

en: Cart remove product
sk_SK: Odstrániť produkt z košíka

en: Cart subtotal
sk_SK: Medzisúčet košíka

en: Cart totals
sk_SK: Súčty košíka

en: Cart update
sk_SK: Aktualizácia košíka

en: Cart updated
sk_SK: Košík aktualizovaný

en: Cascade layer
sk_SK: Kaskádová vrstva

en: Categories
sk_SK: Kategórie

en: Categories & Tags
sk_SK: Kategórie a značky

en: Categories deleted
sk_SK: Kategórie odstránené

en: Categories imported
sk_SK: Kategórie importované

en: Categorize
sk_SK: Kategorizovať

en: Category
sk_SK: Kategória

en: Category: %s
sk_SK: Kategória: %s

en: Center
sk_SK: Stred

en: Center center
sk_SK: Stred v strede

en: Center left
sk_SK: Stred vľavo

en: Center mode
sk_SK: Režim stredu

en: Center right
sk_SK: Stred vpravo

en: Champ
sk_SK: Šampión

en: Change content
sk_SK: Zmeniť obsah

en: Change image
sk_SK: Zmeniť obrázok

en: Characters per minute
sk_SK: Znakov za minútu

en: Chart size in px
sk_SK: Veľkosť grafu v px

en: Chats
sk_SK: Chaty

en: Check for orphaned elements on builder save
sk_SK: Kontrolovať osirelé elementy pri ukladaní buildera

en: Checkbox
sk_SK: Zaškrtávacie políčko

en: Checkout
sk_SK: Pokladňa

en: Checkout coupon
sk_SK: Kupón pri pokladni

en: Checkout customer details
sk_SK: Detaily zákazníka pri pokladni

en: Checkout login
sk_SK: Prihlásenie pri pokladni

en: Checkout order payment
sk_SK: Platba objednávky pri pokladni

en: Checkout order review
sk_SK: Kontrola objednávky pri pokladni

en: Checkout order table
sk_SK: Tabuľka objednávky pri pokladni

en: Checkout thank you
sk_SK: Poďakovanie pri pokladni

en: Checks for %1$s on builder save to check for orphaned elements. Always checked on load regardless of this setting. Can also be manually enabled by adding %2$s to the builder URL.
sk_SK: Kontroluje %1$s pri ukladaní buildera na zistenie osirelých elementov. Vždy sa kontroluje pri načítaní bez ohľadu na toto nastavenie. Môže byť tiež manuálne povolené pridaním %2$s do URL buildera.

en: Child of
sk_SK: Potomok

en: Childless
sk_SK: Bez potomkov

en: Childless terms only
sk_SK: Len bezdetné termíny

en: Choose a color for this attribute term
sk_SK: Vyberte farbu pre tento výraz atribútu

en: Choose a color for this attribute value.
sk_SK: Vyberte farbu pre túto hodnotu atribútu.

en: Choose an image for this attribute term
sk_SK: Vyberte obrázok pre tento výraz atribútu

en: Choose an image for this attribute value.
sk_SK: Vyberte obrázok pre túto hodnotu atribútu.

en: Choose at which breakpoint do you want to start showing this popup or on which specific breakpoints.
sk_SK: Vyberte, pri ktorom bode zlomu chcete začať zobrazovať toto vyskakovacie okno alebo na ktorých konkrétnych bodoch zlomu.

en: Choose files
sk_SK: Vybrať súbory

en: Choose how passwords are managed. "Template password" uses this template's password to protect content according to template conditions. "Post password" protects content that has an individual post password set. "Template & post password" uses the template password, but individual post passwords will be used instead if set.
sk_SK: Vyberte spôsob správy hesiel. „Heslo šablóny“ používa heslo tejto šablóny na ochranu obsahu podľa podmienok šablóny. „Heslo príspevku“ chráni obsah, ktorý má nastavené individuálne heslo príspevku. „Heslo šablóny a príspevku“ používa heslo šablóny, ale individuálne heslá príspevkov budú použité namiesto neho, ak sú nastavené.

en: Choose how to display product variations.
sk_SK: Vyberte, ako zobraziť varianty produktu.

en: Choose image
sk_SK: Vybrať obrázok

en: Circle
sk_SK: Kruh

en: Class
sk_SK: Trieda

en: Class "%s" has been moved to trash but your modifications are kept.
sk_SK: Trieda „%s“ bola presunutá do koša, ale vaše úpravy sú zachované.

en: Class found in trash
sk_SK: Trieda nájdená v koši

en: Class name
sk_SK: Názov triedy

en: Class name already exists
sk_SK: Názov triedy už existuje

en: Classes
sk_SK: Triedy

en: Classes discarded
sk_SK: Triedy zrušené

en: Classes duplicated
sk_SK: Triedy duplikované

en: Classes found
sk_SK: Triedy nájdené

en: Classes renamed
sk_SK: Triedy premenované

en: Clause name
sk_SK: Názov klauzuly

en: Clause name description
sk_SK: Názov doložky Popis

en: Clean
sk_SK: Vyčistiť

en: Clean up
sk_SK: Upratať

en: Clean up all orphaned elements
sk_SK: Vyčistiť všetky osirotené elementy

en: Clear
sk_SK: Vymazať

en: Clear all
sk_SK: Vymazať všetky

en: Clear filter
sk_SK: Vymazať filter

en: Clear form
sk_SK: Vyčistiť formulár

en: Clear gallery
sk_SK: Zmazať galériu

en: Clear non-existing dynamic data
sk_SK: Vymazať neexistujúce dynamické údaje

en: Click
sk_SK: Kliknutie

en: Click "Accept" to use the incoming database changes. Click "Discard" to save your current builder data instead.
sk_SK: Kliknite na „Prijať“ pre použitie prichádzajúcich zmien databázy. Kliknite na „Zahodiť“ pre uloženie aktuálnych údajov staviteľa.

en: Click "Continue filter index" to immediately run any remaining/queued filter index jobs instead of waiting for the next WP cronjob.
sk_SK: Kliknite na „Pokračovať v indexovaní filtrov“ pre okamžité spustenie všetkých zostávajúcich/čakajúcich úloh indexovania filtrov namiesto čakania na ďalšiu WP cronjob úlohu.

en: Click "Regenerate filter index" to regenerate the query filter index for your entire website.
sk_SK: Kliknite na „Obnoviť index filtrov“ pre obnovenie indexu filtrov dotazov pre celý váš web.

en: Click me
sk_SK: Klikni na mňa

en: Click on any element to add it to your canvas.
sk_SK: Kliknite na ľubovoľný element pre jeho pridanie na váš plátno.

en: Click on any element to add it to your popup.
sk_SK: Kliknite na ľubovoľný element pre jeho pridanie do vášho vyskakovacieho okna.

en: Click or hover
sk_SK: Kliknutie alebo prejdenie myšou

en: Click the "+" icon to add your first condition.
sk_SK: Kliknite na ikonu „+“ pre pridanie prvej podmienky.

en: Click the "+" icon to add your first interaction.
sk_SK: Kliknite na ikonu „+“ pre pridanie prvej interakcie.

en: Click the "Generate variables" button to auto-generate all your fluid typography variables.
sk_SK: Kliknutím na tlačidlo "Generovať premenné" automaticky vygenerujete všetky premenné pre typografiu tekutín.

en: Click the button above to retrieve all Code element, SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances and review the code for every page, template, etc.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo vyššie na získanie všetkých inštancií elementu Kód, elementu SVG (kód), editora dotazov a tagu „echo“ a skontrolujte kód pre každú stránku, šablónu atď.

en: Click the button to retrieve a list of all global element instances. Then review and convert them to components either individually, in bulk, or by manually unlinking them in the builder. Once done, please delete all global elements from the elements panel in the builder.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo pre získanie zoznamu všetkých inštancií globálnych prvkov. Potom ich skontrolujte a preveďte na komponenty buď jednotlivo, hromadne, alebo ich manuálne odpojte v nástroji. Po dokončení vymažte všetky globálne prvky z panela prvkov v nástroji.

en: Click this button to remove all index jobs. Useful if your index jobs are stuck due to unknown reasons. You should regenerate the filter index afterwards.
sk_SK: Kliknutím na toto tlačidlo odstránite všetky úlohy indexovania. Užitočné, ak sú vaše úlohy indexovania zaseknuté z neznámych dôvodov. Potom by ste mali obnoviť index filtrov.

en: Click to apply the latest filter settings. This ensures all filter options are up-to-date.
sk_SK: Kliknutím použijete najnovšie nastavenia filtra. Tým sa zabezpečí, že všetky možnosti filtra sú aktuálne.

en: Click to download
sk_SK: Kliknite pre stiahnutie

en: Click to set preview content.
sk_SK: Kliknutím nastavíte obsah náhľadu.

en: Clone
sk_SK: Klonovať

en: Close
sk_SK: Zavrieť

en: Close (ESC)
sk_SK: Zavrieť (ESC)

en: Close after
sk_SK: Zavrieť po

en: Close button
sk_SK: Tlačidlo zavrieť

en: Close color
sk_SK: Farba zatvárania

en: Close icon
sk_SK: Ikona zatvárania

en: Close mini cart
sk_SK: Zatvoriť mini košík

en: Close mobile menu
sk_SK: Zavrieť mobilné menu

en: Close on
sk_SK: Zatvoriť pri

en: Close popup on click
sk_SK: Zavrieť vyskakovacie okno po kliknutí

en: Close position
sk_SK: Pozícia zatvárania

en: Close search
sk_SK: Zavrieť vyhľadávanie

en: Close size
sk_SK: Veľkosť zatvárania

en: Closest corner
sk_SK: Najbližší roh

en: Closest side
sk_SK: Najbližšia strana

en: Cloud
sk_SK: Oblak

en: Cloudflare Turnstile API key required! Add key in dashboard under: %s
sk_SK: Vyžaduje sa API kľúč Cloudflare Turnstile! Pridaj kľúč v ovládacom paneli pod: %s

en: Cluster
sk_SK: Zhluk

en: Code
sk_SK: Kód

en: Code control
sk_SK: Ovládanie kódu

en: Code execution
sk_SK: Vykonávanie kódu

en: Code execution has been explicitly disabled by the %s filter. This filter is currently overriding your Bricks settings.
sk_SK: Vykonávanie kódu bolo explicitne zakázané filtrom %s. Tento filter momentálne prepisuje vaše nastavenia Bricks.

en: Code execution is disabled
sk_SK: Spúšťanie kódu je zakázané

en: Code execution not allowed.
sk_SK: Spustenie kódu nie je povolené.

en: Code execution, if needed, must be explicitly enabled.
sk_SK: Vykonávanie kódu, ak je potrebné, musí byť explicitne povolené.

en: Code execution: Disabled by default
sk_SK: Vykonávanie kódu: Predvolene zakázané

en: Code review
sk_SK: Kontrola kódu

en: Code signatures
sk_SK: Podpisy kódu

en: Code signatures are locked.
sk_SK: Podpisy kódu sú uzamknuté.

en: Code signatures regenerated successfully.
sk_SK: Podpisy kódu boli úspešne obnovené.

en: Code signed
sk_SK: Kód podpísaný

en: Code that requires execution only runs when it has a valid code signature.
sk_SK: Kód, ktorý vyžaduje spustenie, beží iba vtedy, keď má platný podpis kódu.

en: Collapse
sk_SK: Zbaliť

en: Collapse inactive
sk_SK: Zbalit neaktívne

en: Collapse on page load
sk_SK: Zbaliť pri načítaní stránky

en: Collapsed
sk_SK: Zbalené

en: Color
sk_SK: Farba

en: Color #%s
sk_SK: Farba #%s

en: Color close
sk_SK: Farba zatvárania

en: Color editor
sk_SK: Editor farieb

en: Color palette
sk_SK: Farebná paleta

en: Color preview
sk_SK: Náhľad farby

en: Color stop
sk_SK: Farebný prechod

en: Colors
sk_SK: Farby

en: Column
sk_SK: Stĺpec

en: Column gap
sk_SK: Medzera medzi stĺpcami

en: Columns
sk_SK: Stĺpce

en: Coming soon
sk_SK: Už čoskoro

en: Comma-separated list of results per page options.
sk_SK: Zoznam možností výsledkov na stránku oddelený čiarkami.

en: Command palette
sk_SK: Paleta príkazov

en: Comment
sk_SK: Komentár

en: Comment count
sk_SK: Počet komentárov

en: Comment navigation
sk_SK: Navigácia komentárov

en: Comments
sk_SK: Komentáre

en: Comments are closed.
sk_SK: Komentáre sú uzavreté.

en: Comments are disabled.
sk_SK: Komentáre sú vypnuté.

en: Common classes
sk_SK: Bežné triedy

en: Common taxonomies
sk_SK: Spoločné taxonómie

en: Community
sk_SK: Komunita

en: Community templates
sk_SK: Šablóny komunity

en: Compact
sk_SK: Kompaktné

en: Compare
sk_SK: Porovnať

en: Compare with
sk_SK: Porovnať s

en: Component
sk_SK: Komponent

en: Component %s
sk_SK: Komponent %s

en: Component configured but preview unavailable
sk_SK: Komponent je nakonfigurovaný, ale náhľad nie je k dispozícii

en: Component preview error
sk_SK: Chyba náhľadu súčasti

en: Component preview unavailable
sk_SK: Náhľad komponentov nie je k dispozícii

en: Components
sk_SK: Komponenty

en: Condition
sk_SK: Podmienka

en: Conditions
sk_SK: Podmienky

en: Conditions always run before query loop.
sk_SK: Podmienky sa vždy spustia pred slučkou dotazu.

en: Conditions don't run in the builder.
sk_SK: Podmienky sa nespúšťajú v nástroji na tvorbu.

en: Configure
sk_SK: Konfigurovať

en: Configure "Marker: Type" on the connected "Map" element to render text or image markers. The settings below will precede the settings on the "Map" element.
sk_SK: Nakonfigurujte „Značka: Typ“ na pripojenom elemente „Mapa“ pre zobrazenie textových alebo obrázkových značiek. Nastavenia nižšie budú mať prednosť pred nastaveniami na elemente „Mapa“.

en: Configure the API settings to retrieve data from an API endpoint.
sk_SK: Konfigurácia nastavení API na načítanie údajov z koncového bodu API.

en: Configure the scale generator as per your requirements.
sk_SK: Nakonfigurujte generátor mierky podľa svojich požiadaviek.

en: Configure your API settings (URL, etc.) and fetch data to view and work with the API response data.
sk_SK: Nakonfigurujte nastavenia API (URL atď.) a načítajte údaje na zobrazenie a prácu s údajmi odpovede API.

en: Confirm
sk_SK: Potvrdiť

en: Confirmation
sk_SK: Potvrdenie

en: Confirmation email
sk_SK: Potvrdzujúci e-mail

en: Conflict
sk_SK: Konflikt

en: Conflict: Class "%s" has been permanently deleted by another user.
sk_SK: Konflikt: Trieda „%s“ bola natrvalo odstránená iným používateľom.

en: Conflict: Some classes exist in both trash and active classes
sk_SK: Konflikt: Niektoré triedy existujú v koši aj v aktívnych triedach

en: Conflicts
sk_SK: Konflikty

en: Congrats
sk_SK: Gratulujem

en: Conic
sk_SK: Kónický

en: Connect
sk_SK: Prepojiť

en: Connect property
sk_SK: Prepojiť vlastnosť

en: Connect the CSS ID to a property to set it on an per-instance basis to avoid same ID conflicts.
sk_SK: Pripojte ID CSS k vlastnosti, aby ste ho mohli nastaviť na základe jednotlivých inštancií a vyhli sa tak konfliktom rovnakých ID.

en: Connect the form fields to the post data that you want to create on form submit.
sk_SK: Pripojte polia formulára k údajom príspevku, ktoré chcete vytvoriť pri odoslaní formulára.

en: Connect the form fields to the post data that you want to update on form submit.
sk_SK: Pripojte polia formulára k údajom príspevku, ktoré chcete aktualizovať pri odoslaní formulára.

en: Connected property
sk_SK: Prepojená vlastnosť

en: Construct the selector you want to create from the node tree below by toggling the relevant selectors.
sk_SK: Vytvorte selektor, ktorý chcete vytvoriť, zo stromovej štruktúry uzlov nižšie prepínaním príslušných selektorov.

en: Contact form
sk_SK: Kontaktný formulár

en: Contact us
sk_SK: Kontaktujte nás

en: Contain
sk_SK: Obsahovať

en: Container
sk_SK: Kontajner

en: Content
sk_SK: Obsah

en: Content align horizontal
sk_SK: Horizontálne zarovnanie obsahu

en: Content align vertical
sk_SK: Vertikálne zarovnanie obsahu

en: Content background
sk_SK: Pozadie obsahu

en: Content border
sk_SK: Okraj obsahu

en: Content box shadow
sk_SK: Tieň obsahu

en: Content goes here ..
sk_SK: Sem vložte obsah ..

en: Content loaded
sk_SK: Obsah načítaný

en: Content margin
sk_SK: Okraj obsahu

en: Content padding
sk_SK: Odsadenie obsahu

en: Content selector
sk_SK: Selektor obsahu

en: Content text align
sk_SK: Zarovnanie textu obsahu

en: Content type
sk_SK: Typ obsahu

en: Content typography
sk_SK: Typografia obsahu

en: Content width
sk_SK: Šírka obsahu

en: Context ID
sk_SK: ID kontextu

en: Context type
sk_SK: Typ kontextu

en: Contextual spacing
sk_SK: Kontextuálne rozostupy

en: Contextual spacing applies a top margin to elements with a preceding sibling within embedded content.
sk_SK: Kontextuálne rozostupy aplikujú horný okraj na prvky s predchádzajúcim súrodencom v rámci vloženého obsahu.

en: Contextual spacing targets embedded content (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Use this field to apply contextual spacing to additional selectors, separated by commas.
sk_SK: Kontextuálne rozostupy cieľujú na vložený obsah (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Použite toto pole na aplikovanie kontextuálnych rozostupov na ďalšie selektory, oddelené čiarkami.

en: Continue index job
sk_SK: Pokračovať v indexovaní

en: Continue on error
sk_SK: Pokračovať pri chybe

en: Contrast
sk_SK: Kontrast

en: Control dropdown element text.
sk_SK: Ovládanie textu rozbaľovacieho prvku.

en: Control group visibility
sk_SK: Ovládanie viditeľnosti skupiny

en: Control panel
sk_SK: Ovládací panel

en: Control when to show the global classes import manager when pasting elements, importing classes or templates.
sk_SK: Ovládajte, kedy sa má zobraziť správca importu globálnych tried pri vkladaní elementov, importovaní tried alebo šablón.

en: Controls
sk_SK: Ovládacie prvky

en: Convert
sk_SK: Konvertovať

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
sk_SK: Previesť „Kontajner“ na nové prvky „Sekcia“ a „Blok“

en: Convert Block editor data into Bricks data and vice versa.
sk_SK: Prevod údajov editora blokov na údaje o tehlách a naopak.

en: Convert element IDs & classes
sk_SK: Konvertovať ID a triedy elementov

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
sk_SK: Konvertovať šablónu pri importe/vložení z Kontajnera na novú štruktúru layoutových elementov

en: Convert templates
sk_SK: Konvertovať šablóny

en: Convert to components
sk_SK: Previesť na komponenty

en: Convert variation dropdowns to color/image/label swatches on the add to cart element.
sk_SK: Konvertuje rozbaľovacie ponuky variácií na prepínače farieb/obrázkov/popisov v elemente pridania do košíka.

en: Converter
sk_SK: Konvertor

en: Cookie consent
sk_SK: Súhlas s cookies

en: Cool
sk_SK: Super

en: Coordinates
sk_SK: Súradnice

en: Copied
sk_SK: Skopírované

en: Copied to clipboard
sk_SK: Skopírované do schránky

en: Copy
sk_SK: Kopírovať

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
sk_SK: Skopírujte a vložte heslo „Prístup k mojim šablónam“ poskytnuté vzdialenou stránkou sem.

en: Copy CSS selector
sk_SK: Kopírovať CSS selektor

en: Copy and paste the code below into your Bricks child theme to allow those functions to be called through the "echo" tag. Remove the function names you don't want to allow. Explore the %s documentation for more code examples such as using regex for more flexible echo tag checks, etc.
sk_SK: Skopírujte a vložte kód nižšie do vašej detskej témy Bricks, aby ste povolili volanie týchto funkcií cez tag „echo“. Odstráňte názvy funkcií, ktoré nechcete povoliť. Preskúmajte dokumentáciu %s pre viac príkladov kódu, ako napríklad použitie regex pre flexibilnejšie kontroly echo tagov atď.

en: Copy the element ID you want to toggle and paste it into the "CSS selector" setting below.
sk_SK: Skopírujte ID prvku, ktorý chcete prepnúť, a vložte ho do nastavenia „CSS selektor“ nižšie.

en: Copy to clipboard
sk_SK: Kopírovať do schránky

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
sk_SK: Skopírujte a vložte kód z jednej z máp na %s

en: Copy/paste element attributes
sk_SK: Kopírovať/vkladať atribúty prvkov

en: Copy/paste element conditions
sk_SK: Kopírovať/vkladať podmienky prvkov

en: Copy/paste element interactions
sk_SK: Kopírovať/vkladať interakcie prvkov

en: Copy/paste element styles
sk_SK: Kopírovať/vkladať štýly prvkov

en: Copy/paste elements
sk_SK: Kopírovať/vkladať prvky

en: Copy/paste global class styles
sk_SK: Kopírovať/vložiť štýly globálnych tried

en: Corrupted filter element database has been fixed
sk_SK: Poškodená databáza filtrovacích prvkov bola opravená

en: Count
sk_SK: Počet

en: Count from
sk_SK: Počítať od

en: Count to
sk_SK: Počítať do

en: Countdown
sk_SK: Odpočítavanie

en: Counter
sk_SK: Počítadlo

en: Coupon
sk_SK: Kupón

en: Coupon applied
sk_SK: Kupón aplikovaný

en: Coupon message
sk_SK: Správa o kupóne

en: Coupon removed
sk_SK: Kupón odstránený

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
sk_SK: Kupóny sú zakázané. Ak chcete povoliť kupóny, prejdite do %1$snastavení WooCommerce%2$s

en: Cover
sk_SK: Pokryť

en: Coverflow
sk_SK: Prekrývanie

en: Create
sk_SK: Vytvoriť

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
sk_SK: Vytvorte a spravujte neobmedzený počet vlastných bočných panelov. Pridajte bočné panely v staviteľovi pomocou elementu „Bočný panel“.

en: Create component
sk_SK: Vytvoriť komponent

en: Create components
sk_SK: Vytvárať komponenty

en: Create global classes
sk_SK: Vytvárať globálne triedy

en: Create icon set
sk_SK: Vytvoriť sadu ikon

en: Create new sidebar
sk_SK: Vytvoriť nový bočný panel

en: Create new template:
sk_SK: Vytvoriť novú šablónu:

en: Create post
sk_SK: Vytvoriť príspevok

en: Create properties and connect them to your component settings to customize a component instance.
sk_SK: Vytvorte vlastnosti a prepojte ich s nastaveniami vášho komponentu pre prispôsobenie inštancie komponentu.

en: Create property
sk_SK: Vytvoriť vlastnosť

en: Create template
sk_SK: Vytvoriť šablónu

en: Create templates
sk_SK: Vytvárať šablóny

en: Create your own builder mode via CSS variables.
sk_SK: Vytvorte si vlastný režim buildera pomocou CSS premenných.

en: Create your own elements
sk_SK: Vytvorte si vlastné prvky

en: Create, edit and use global queries inside any query loop throughout your website. Changes to a global query apply to all instances throughout your website.
sk_SK: Vytvárajte, upravujte a používajte globálne dotazy v rámci ľubovoľnej slučky dotazov na celej webovej lokalite. Zmeny globálneho dotazu sa vzťahujú na všetky inštancie na celej webovej lokalite.

en: Create/select a fluid typography category (i.e. Headings, Text).
sk_SK: Vytvorte/vyberte kategóriu tekutej typografie (napr. Nadpisy, Text).

en: Created
sk_SK: Vytvorené

en: Cropped
sk_SK: Orezané

en: Cross sells
sk_SK: Krížové predaje

en: Cross-sells
sk_SK: Krížový predaj

en: Cube
sk_SK: Kocka

en: Currency
sk_SK: Mena

en: Currency position
sk_SK: Pozícia meny

en: Current
sk_SK: Aktuálne

en: Current URL
sk_SK: Aktuálna URL

en: Current date
sk_SK: Aktuálny dátum

en: Current interaction ID
sk_SK: ID aktuálnej interakcie

en: Current job
sk_SK: Aktuálna úloha

en: Current layout
sk_SK: Aktuálne rozloženie

en: Current location
sk_SK: Aktuálne umiestnenie

en: Current page
sk_SK: Aktuálna stránka

en: Current post author
sk_SK: Autor aktuálneho príspevku

en: Current post term
sk_SK: Termín aktuálneho príspevku

en: Current version by
sk_SK: Aktuálna verzia od

en: Current width
sk_SK: Aktuálna šírka

en: Currently all matching theme styles are loaded. To load only the most specific theme style, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
sk_SK: Momentálne sú načítané všetky zodpovedajúce štýly témy. Ak chcete načítať iba najšpecifickejší štýl témy, upravte svoje nastavenia v časti „Štýly témy: Spôsob načítania“.

en: Currently only the most specific theme style is loaded. To load all matching theme styles, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
sk_SK: V súčasnosti sa načítava len najšpecifickejší štýl témy. Ak chcete načítať všetky zodpovedajúce štýly témy, upravte nastavenia v časti „Štýly témy: Spôsob načítavania“.

en: Currently previewing content from "%s".
sk_SK: Momentálne prezeráte obsah z „%s“.

en: Cursor
sk_SK: Kurzor

en: Cursor character
sk_SK: Znak kurzora

en: Custom
sk_SK: Vlastné

en: Custom CSS
sk_SK: Vlastné CSS

en: Custom CSS and JavaScript added below are loaded on your entire website.
sk_SK: Vlastné CSS a JavaScript pridané nižšie sa načítajú na celej vašej webovej stránke.

en: Custom Font
sk_SK: Vlastné písmo

en: Custom Fonts
sk_SK: Vlastné písma

en: Custom URL
sk_SK: Vlastná URL

en: Custom alt text
sk_SK: Vlastný alternatívny text

en: Custom attributes
sk_SK: Vlastné atribúty

en: Custom authentication pages
sk_SK: Vlastné stránky pre autentifikáciu

en: Custom breakpoints
sk_SK: Vlastné breakpointy

en: Custom capabilities
sk_SK: Vlastné oprávnenia

en: Custom caption
sk_SK: Vlastný popis

en: Custom code
sk_SK: Vlastný kód

en: Custom elements
sk_SK: Vlastné prvky

en: Custom email address
sk_SK: Vlastná e-mailová adresa

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to create the post.
sk_SK: Vlastná chybová správa, ktorá sa zobrazí, keď aktuálny používateľ nemá požadované schopnosti na vytvorenie príspevku.

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to edit the post.
sk_SK: Vlastné chybové hlásenie, ktoré sa zobrazí, keď aktuálny používateľ nemá požadované možnosti na úpravu príspevku.

en: Custom field
sk_SK: Vlastné pole

en: Custom fields
sk_SK: Vlastné polia

en: Custom fields integration
sk_SK: Integrácia vlastných polí

en: Custom font
sk_SK: Vlastné písmo

en: Custom fonts
sk_SK: Vlastné písma

en: Custom icon sets
sk_SK: Vlastné sady ikon

en: Custom language switchers
sk_SK: Vlastné prepínače jazykov

en: Custom link
sk_SK: Vlastný odkaz

en: Custom links
sk_SK: Vlastné odkazy

en: Custom location only takes effect on the frontend. Ensure this element is placed at the top of this template so the element can hook on the desire location successfully.
sk_SK: Vlastné umiestnenie sa prejaví len na frontende. Uistite sa, že tento prvok je umiestnený na vrchu tejto šablóny, aby sa mohol úspešne pripojiť na požadované miesto.

en: Custom map style
sk_SK: Vlastný štýl mapy

en: Custom options
sk_SK: Vlastné možnosti

en: Custom preview text
sk_SK: Vlastný ukážkový text

en: Custom redirect URL
sk_SK: Vlastná URL pre presmerovanie

en: Custom shape
sk_SK: Vlastný tvar

en: Custom size
sk_SK: Vlastná veľkosť

en: Custom styles
sk_SK: Vlastné štýly

en: Custom tag
sk_SK: Vlastný tag

en: Custom text
sk_SK: Vlastný text

en: Custom title
sk_SK: Vlastný názov

en: Custom video player
sk_SK: Vlastný prehrávač videa

en: Customer details
sk_SK: Detaily zákazníka

en: Customise this breadcrumb structure for specific post types.
sk_SK: Prispôsob túto štruktúru navigačnej lišty pre konkrétne typy príspevkov.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
sk_SK: Prispôsobte detaily pre zdieľanie tejto URL na sociálnych sieťach.

en: Customize how the data is structured. Leave empty to send all form fields.
sk_SK: Prispôsobte štruktúru údajov. Nechajte prázdne pre odoslanie všetkých polí formulára.

en: Customize in "Settings" group.
sk_SK: Prispôsobte v skupine „Nastavenia“.

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
sk_SK: Prispôsobiť lightbox: Nastavenia > Štýly témy > Všeobecné

en: Customize the language switcher from your WordPress dashboard
sk_SK: Prispôsobte si prepínač jazykov z vašej WordPress nástenky

en: Danger
sk_SK: Nebezpečenstvo

en: Danger color
sk_SK: Farba nebezpečenstva

en: Dark
sk_SK: Tmavý

en: Dark color
sk_SK: Tmavá farba

en: Dashboard
sk_SK: Nástenka

en: Dashed
sk_SK: Čiarkovaný

en: Data
sk_SK: Dáta

en: Data format
sk_SK: Formát údajov

en: Data source
sk_SK: Zdroj dát

en: Database
sk_SK: Databáza

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Date & time
sk_SK: Dátum a čas

en: Date Reached
sk_SK: Dosiahnutý dátum

en: Date format
sk_SK: Formát dátumu

en: Date range
sk_SK: Časový rozsah

en: Datepicker
sk_SK: Výber dátumu

en: Datetime
sk_SK: Dátum a čas

en: Day: %s
sk_SK: Deň: %s

en: Deactivate license
sk_SK: Deaktivovať licenciu

en: Debounce
sk_SK: Oneskorenie

en: Decimal places
sk_SK: Desatinné miesta

en: Default
sk_SK: Predvolené

en: Default capabilities
sk_SK: Predvolené oprávnenia

en: Default center of the map.
sk_SK: Predvolený stred mapy.

en: Default color for terms without a specific color
sk_SK: Predvolená farba pre výrazy bez špecifickej farby

en: Default query
sk_SK: Predvolený dotaz

en: Default sorting
sk_SK: Predvolené zoradenie

en: Default tab
sk_SK: Predvolená karta

en: Default templates are disabled
sk_SK: Predvolené šablóny sú vypnuté

en: Default templates are enabled
sk_SK: Predvolené šablóny sú povolené

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
sk_SK: Predvolené: 60 sekúnd. Minimálny interval automatického ukladania je 15 sekúnd.

en: Define a unique, more readable URL parameter name for this filter.
sk_SK: Definujte jedinečný, čitateľnejší názov URL parametra pre tento filter.

en: Delay
sk_SK: Oneskorenie

en: Delete
sk_SK: Odstrániť

en: Delete Bricks data
sk_SK: Odstrániť údaje Bricks

en: Delete all
sk_SK: Odstrániť všetko

en: Delete components
sk_SK: Odstraňovať komponenty

en: Delete database table
sk_SK: Vymazať tabuľku databázy

en: Delete elements
sk_SK: Odstraňovať prvky

en: Delete global classes
sk_SK: Odstraňovať globálne triedy

en: Delete icon
sk_SK: Odstrániť ikonu

en: Delete permanently
sk_SK: Odstrániť natrvalo

en: Delete revisions
sk_SK: Odstrániť revízie

en: Delete screenshots
sk_SK: Odstrániť snímky

en: Delete selected
sk_SK: Vymazať vybrané

en: Delete templates
sk_SK: Odstraňovať šablóny

en: Delete this sidebar
sk_SK: Odstrániť tento bočný panel

en: Deleted
sk_SK: Odstránené

en: Deprecated
sk_SK: Zastarané

en: Descending
sk_SK: Zostupne

en: Description
sk_SK: Popis

en: Description lightbox video
sk_SK: Popis lightbox video

en: Description typography
sk_SK: Typografia popisu

en: Descriptive name for viewing submissions on the "%s" page.
sk_SK: Popisný názov na zobrazenie odoslaní na stránke „%s“.

en: Descriptive name of your API connection.
sk_SK: Opisný názov vášho pripojenia API.

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
sk_SK: Popisný text tejto stránky. Zobrazuje sa vo výsledkoch vyhľadávania. Odporúčané: 50 - 300 znakov.

en: Deselect
sk_SK: Zrušiť výber

en: Design sets
sk_SK: Dizajnové sady

en: Desktop
sk_SK: Počítač

en: Details
sk_SK: Podrobnosti

en: Determines how components are made available in the block editor.
sk_SK: Určuje, ako sa komponenty sprístupnia v editore blokov.

en: Determines what happens when someone visits a default WordPress authentication URL (%s). Only applies when custom pages above have been set. Caution: If hiding default paths, remember your custom page URLs to avoid lockout.
sk_SK: Určuje, čo sa stane, keď niekto navštívi predvolenú autentifikačnú URL WordPressu (%s). Platí iba vtedy, keď boli nastavené vlastné stránky vyššie. Upozornenie: Ak skryjete predvolené cesty, nezabudnite si URL adresy vlastných stránok, aby ste sa nevyblokovali.

en: Determines which slide should be active if the carousel has multiple slides in a page.
sk_SK: Určuje, ktorý slide by mal byť aktívny, ak má karusel viacero slidov na stránke.

en: Developer
sk_SK: Vývojár

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
sk_SK: Prezreli ste si %1$s? Alebo ste ma kontaktovali cez %2$s?

en: Direction
sk_SK: Smer

en: Directory is created in your "uploads" directory if it doesn't exist.
sk_SK: Adresár sa vytvorí v priečinku „uploads“, ak neexistuje.

en: Directory name
sk_SK: Názov adresára

en: Disable
sk_SK: Zakázať

en: Disable "Skip links"
sk_SK: Vypnúť „Preskočiť odkazy“

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
sk_SK: Vypnúť meta tagy Open Graph Bricks

en: Disable Bricks SEO meta tags
sk_SK: Vypnúť meta tagy SEO Bricks

en: Disable Bricks cascade layer (discouraged)
sk_SK: Vypnúť kaskádovú vrstvu Bricks (neodporúča sa)

en: Disable CSS variables manager
sk_SK: Vypnúť správcu CSS premenných

en: Disable Default UI
sk_SK: Vypnúť predvolené používateľské rozhranie

en: Disable Google Fonts
sk_SK: Zakázať Google fonty

en: Disable URL parameter filter
sk_SK: Zakázať filter URL parametrov

en: Disable WP REST API render
sk_SK: Zakázať vykreslenie WP REST API

en: Disable WooCommerce builder
sk_SK: Zakázať staviteľa WooCommerce

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
sk_SK: Zakázať vlastné polia WordPress v rozbaľovacom zozname

en: Disable auto focus
sk_SK: Zakázať automatické zameranie

en: Disable auto min/max value
sk_SK: Vypnúť automatickú min./max. hodnotu

en: Disable auto-expand
sk_SK: Zakázať automatické rozbalenie

en: Disable autosave
sk_SK: Zakázať automatické ukladanie

en: Disable backdrop
sk_SK: Vypnúť pozadie

en: Disable capability checks
sk_SK: Zakázať kontroly spôsobilosti

en: Disable chaining element & global class
sk_SK: Vypnúť reťazenie elementu a globálnej triedy

en: Disable class chaining
sk_SK: Vypnúť reťazenie tried

en: Disable clickable POI
sk_SK: Vypnúť klikateľné POI

en: Disable coupon message
sk_SK: Zakázať správu o kupóne

en: Disable cross sells
sk_SK: Zakázať krížový predaj

en: Disable custom authentication page bypass
sk_SK: Zakázať obídenie vlastnej autentifikačnej stránky

en: Disable default templates
sk_SK: Zakázať predvolené šablóny

en: Disable element spacing
sk_SK: Zakázať rozostupy elementov

en: Disable embed
sk_SK: Zakázať vkladanie

en: Disable emojis
sk_SK: Zakázať emotikony

en: Disable footer
sk_SK: Zakázať pätičku

en: Disable for WordPress data
sk_SK: Vypnúť pre údaje WordPress

en: Disable for logged-in users
sk_SK: Zakázať pre prihlásených používateľov

en: Disable form validation
sk_SK: Vypnúť overenie formulára

en: Disable global class manager
sk_SK: Vypnúť správcu globálnych tried

en: Disable global classes
sk_SK: Zakázať globálne triedy

en: Disable globally
sk_SK: Vypnúť globálne

en: Disable header
sk_SK: Zakázať hlavičku

en: Disable icon
sk_SK: Zakázať ikonu

en: Disable image
sk_SK: Zakázať obrázok

en: Disable jQuery migrate
sk_SK: Zakázať jQuery migrate

en: Disable lazy load
sk_SK: Vypnúť odložené načítavanie

en: Disable lazy loading
sk_SK: Zakázať odložené načítanie

en: Disable link
sk_SK: Zakázať odkaz

en: Disable login message
sk_SK: Zakázať prihlasovaciu správu

en: Disable navigation
sk_SK: Zakázať navigáciu

en: Disable popups
sk_SK: Zakázať vyskakovacie okná

en: Disable product gallery lightbox
sk_SK: Zakázať lightbox galérie produktov

en: Disable product gallery zoom
sk_SK: Zakázať priblíženie galérie produktov

en: Disable query merge
sk_SK: Zakázať zlúčenie dotazov

en: Disable text
sk_SK: Zakázať text

en: Disabled
sk_SK: Zakázané

en: Disabled (default)
sk_SK: Zakázané (predvolené)

en: Disabled: Insert below existing content.
sk_SK: Vypnuté: Vložiť pod existujúci obsah.

en: Disabled: Keep original image filename.
sk_SK: Vypnuté: Zachovať pôvodný názov súboru obrázka.

en: Disabled: Show placeholder images.
sk_SK: Vypnuté: Zobraziť zástupné obrázky.

en: Disables the %s. While this may maintain compatibility with certain existing setups, we strongly recommend leaving this option OFF for optimal functionality and future compatibility.
sk_SK: Vypne %s. Hoci to môže zachovať kompatibilitu s niektorými existujúcimi nastaveniami, dôrazne odporúčame ponechať túto možnosť VYPNUTÚ pre optimálnu funkčnosť a budúcu kompatibilitu.

en: Disallowed keyword found
sk_SK: Nájdené nepovolené kľúčové slovo

en: Discard
sk_SK: Zahodiť

en: Discarded
sk_SK: Zahodené

en: Disconnect
sk_SK: Odpojiť

en: Dismiss
sk_SK: Zavrieť

en: Dismissable
sk_SK: Odmietnuteľné

en: Display
sk_SK: Zobrazenie

en: Display name
sk_SK: Zobrazované meno

en: Display names as
sk_SK: Zobraziť názvy ako

en: Display on breakpoints
sk_SK: Zobraziť na bodoch zlomu

en: Display the object type (e.g. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") in the query loop type dropdown.
sk_SK: Zobraziť typ objektu (napr. „acf_related_writers“, „mb_page-to-user“) v rozbaľovacom zozname typu slučky dotazu.

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
sk_SK: Zobrazené v URL. Všetko malými písmenami. Použite pomlčky namiesto medzier.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
sk_SK: Zobrazené vo výsledkoch vyhľadávania, sociálnych sieťach a webovom prehliadači. Odporúčané: Max. 60 znakov.

en: Divider
sk_SK: Oddeľovač

en: Do not close this window, the process is running in the background.
sk_SK: Nezatvárajte toto okno, proces beží na pozadí.

en: Do not set this interaction on a Toggle element.
sk_SK: Nenastavujte túto interakciu na prvok typu Prepínač.

en: Do not track
sk_SK: Nesledovať

en: Do you really want to delete this sidebar?
sk_SK: Naozaj chcete odstrániť tento bočný panel?

en: Do you want to unlink all nestable global elements?
sk_SK: Chcete odpojiť všetky vnoriteľné globálne elementy?

en: Document title
sk_SK: Názov dokumentu

en: Documentation
sk_SK: Dokumentácia

en: Don't auto focus on first focusable element when offcanvas opens.
sk_SK: Nezaostrovať automaticky na prvý zaostriteľný prvok pri otvorení offcanvas.

en: Don't close on click outside mini cart
sk_SK: Nezatvárať pri kliknutí mimo mini košíka

en: Don't focus on first focusable element inside popup when popup opens.
sk_SK: Nezamerať sa na prvý zamerateľný prvok vo vyskakovacom okne pri jeho otvorení.

en: Don't render in builder
sk_SK: Nevykresľovať v staviteľovi

en: Done
sk_SK: Hotovo

en: Dots
sk_SK: Bodky

en: Dotted
sk_SK: Bodkované

en: Double
sk_SK: Dvojitý

en: Double opt-in
sk_SK: Dvojité potvrdenie

en: Double-click
sk_SK: Dvakrát kliknite na stránku

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: Download %s
sk_SK: Stiahnuť %s

en: Downloaded
sk_SK: Stiahnuté

en: Downloading
sk_SK: Sťahovanie

en: Downloads
sk_SK: Stiahnutia

en: Draft
sk_SK: Koncept

en: Draft font deleted successfully.
sk_SK: Návrh písma úspešne odstránený.

en: Drag & drop
sk_SK: Ťahaj a pusť

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
sk_SK: Presuňte sem súbor(y) šablóny .JSON alebo .ZIP...

en: Draggable
sk_SK: Presúvateľná

en: Dragging
sk_SK: Pretiahnutie

en: Drop file(s) here
sk_SK: Presuňte súbor(y) sem

en: Dropdown
sk_SK: Rozbaľovací zoznam

en: Drops
sk_SK: Kvapky

en: Dual ring
sk_SK: Dvojitý kruh

en: Duplicate
sk_SK: Duplikovať

en: Duplicate classes detected
sk_SK: Zistené duplicitné triedy

en: Duplicate classes detected. Resolve conflicts before importing.
sk_SK: Zistené duplicitné triedy. Pred importom vyriešte konflikty.

en: Duplicate content
sk_SK: Duplikovať obsah

en: Duplicate content is available to all users with the %s capability. Use this feature for any post or page to ensure that all relevant WordPress and/or Bricks data is duplicated accurately.
sk_SK: Duplikovanie obsahu je dostupné pre všetkých používateľov s oprávnením %s. Použite túto funkciu pre akýkoľvek príspevok alebo stránku, aby ste zabezpečili presné duplikovanie všetkých relevantných údajov WordPress a/alebo Bricks.

en: Duplicate elements
sk_SK: Duplikovať prvky

en: Duplicate entries not allowed.
sk_SK: Duplicitné záznamy nie sú povolené.

en: Duration
sk_SK: Trvanie

en: Dynamic Data
sk_SK: Dynamické dáta

en: Dynamic data
sk_SK: Dynamické dáta

en: Dynamic data is empty.
sk_SK: Dynamické dáta sú prázdne.

en: Dynamic data tag
sk_SK: Tag dynamických dát

en: Dynamic dots
sk_SK: Dynamické bodky

en: Dynamically retrieve map addresses from a connected query on the same page, allowing real-time updates with query-based content, including query filter support.
sk_SK: Dynamicky získavajte adresy mapy z prepojeného dotazu na tej istej stránke, čo umožňuje aktualizácie v reálnom čase s obsahom založeným na dotazoch, vrátane podpory filtrovania dotazov.

en: Eager
sk_SK: Dychtivé

en: Echo tags: Allow functions via filter
sk_SK: Značky Echo: Povoliť funkcie cez filter

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Custom Font
sk_SK: Upraviť vlastné písmo

en: Edit Template
sk_SK: Upraviť šablónu

en: Edit Template Bundle
sk_SK: Upraviť balík šablón

en: Edit Template Tag
sk_SK: Upraviť značku šablóny

en: Edit WordPress content (WP admin).
sk_SK: Upraviť obsah WordPress (WP admin).

en: Edit account
sk_SK: Upraviť účet

en: Edit address
sk_SK: Upraviť adresu

en: Edit capability
sk_SK: Upraviť oprávnenie

en: Edit component
sk_SK: Upraviť komponent

en: Edit components
sk_SK: Upravovať komponenty

en: Edit content
sk_SK: Upraviť obsah

en: Edit dropdown to set icon individually.
sk_SK: Upravte rozbaľovací prvok pre individuálne nastavenie ikony.

en: Edit elements
sk_SK: Upravovať prvky

en: Edit footer
sk_SK: Upraviť pätičku

en: Edit global classes
sk_SK: Upravovať globálne triedy

en: Edit header
sk_SK: Upraviť hlavičku

en: Edit icon
sk_SK: Upraviť ikonu

en: Edit in WordPress
sk_SK: Upraviť vo WordPresse

en: Edit link
sk_SK: Upraviť odkaz

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
sk_SK: Upravte prepojené produkty pre pridanie produktov na zvýšenie predaja alebo krížový predaj.

en: Edit palette
sk_SK: Upraviť paletu

en: Edit product content in WordPress.
sk_SK: Upraviť obsah produktu vo WordPresse.

en: Edit product short description in WordPress.
sk_SK: Upraviť krátky popis produktu vo WordPresse.

en: Edit properties
sk_SK: Upravovať vlastnosti

en: Edit templates
sk_SK: Upravovať šablóny

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
sk_SK: Upraviť nadpis: Nastavenia > Nastavenia stránky > SEO

en: Edit with %s
sk_SK: Upraviť s %s

en: Edit your WordPress menu item to enable multilevel functionality.
sk_SK: Upravte položku menu vo WordPresse, aby ste povolili funkciu viacúrovňového menu.

en: Edit your WordPress menu item to set a Bricks mega menu template.
sk_SK: Upravte položku menu vo WordPresse, aby ste nastavili šablónu mega menu Bricks.

en: Edited
sk_SK: Upravené

en: Editing
sk_SK: Úprava

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
sk_SK: Úprava šírky základného breakpointu ovplyvní všetky media queries.

en: Effect
sk_SK: Efekt

en: Element "%s" doesn't exist.
sk_SK: Element „%s“ neexistuje.

en: Element %s not found.
sk_SK: Prvok %s nebol nájdený.

en: Element - Video
sk_SK: Prvok - video

en: Element ID
sk_SK: ID elementu

en: Element ID that holds the live search results. Only visible when the live search is performed.
sk_SK: ID elementu, ktorý obsahuje výsledky živého vyhľadávania. Viditeľné len pri vykonaní živého vyhľadávania.

en: Element Manager
sk_SK: Správca prvkov

en: Element actions
sk_SK: Akcie elementov

en: Element breadcrumbs
sk_SK: Odkazy na elementy

en: Element can't be rendered as the connected component doesn't exist. Unlink this instance or import the missing component.
sk_SK: Prvok sa nedá vykresliť, pretože prepojený komponent neexistuje. Odpojte túto inštanciu alebo importujte chýbajúci komponent.

en: Element classes
sk_SK: Triedy elementu

en: Element doesn't exist.
sk_SK: Prvok neexistuje.

en: Element editing & styling
sk_SK: Úprava a štýlovanie prvkov

en: Element has been disabled globally.
sk_SK: Element bol globálne zakázaný.

en: Element is not visible in the builder elements panel, but still rendered in the builder and frontend.
sk_SK: Prvok nie je viditeľný v paneli prvkov staviteľa, ale stále sa vykresľuje v staviteľovi a na frontende.

en: Element is not visible in the builder nor on the frontend.
sk_SK: Prvok nie je viditeľný v staviteľovi ani na frontende.

en: Element is visible in the builder and frontend. This is the default behaviour.
sk_SK: Prvok je viditeľný v staviteľovi a na frontende. Toto je predvolené správanie.

en: Element margin
sk_SK: Okraj prvku

en: Element not found
sk_SK: Prvok nebol nájdený

en: Element structure name
sk_SK: Názov štruktúry prvku

en: Elements
sk_SK: Elementy

en: Elements without code signature. Review, then sign your code one-by-one or all-at-once.
sk_SK: Prvky bez podpisu kódu. Skontrolujte a potom podpíšte svoj kód po jednom alebo všetky naraz.

en: Ellipse
sk_SK: Elipsa

en: Ellipsis
sk_SK: Výpustka

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Email address
sk_SK: E-mailová adresa

en: Email address already exists.
sk_SK: E-mailová adresa už existuje.

en: Email address in submitted form
sk_SK: E-mailová adresa v odoslanom formulári

en: Email address is not valid.
sk_SK: E-mailová adresa nie je platná.

en: Email address required.
sk_SK: E-mailová adresa je povinná.

en: Email content
sk_SK: Obsah e-mailu

en: Email or username
sk_SK: E-mail alebo používateľské meno

en: Empty
sk_SK: Prázdne

en: Empty cart
sk_SK: Prázdny košík

en: Empty response from the API.
sk_SK: Prázdna odpoveď z rozhrania API.

en: Empty star color
sk_SK: Farba prázdnych hviezdičiek

en: Enable
sk_SK: Povoliť

en: Enable "%s" button
sk_SK: Povoliť tlačidlo „%s“

en: Enable AJAX
sk_SK: Povoliť AJAX

en: Enable AJAX add to cart
sk_SK: Povoliť AJAX pridanie do košíka

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout coupon" element
sk_SK: Povoliť element „Kupón pri pokladni“ Bricks WooCommerce

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout login" element
sk_SK: Povoliť element „Prihlásenie pri pokladni“ Bricks WooCommerce

en: Enable Bricks WooCommerce "Notice" element
sk_SK: Povoliť element „Upozornenie“ Bricks WooCommerce

en: Enable all
sk_SK: Povoliť všetko

en: Enable all components automatically
sk_SK: Automatické povolenie všetkých komponentov

en: Enable code execution
sk_SK: Povoliť spúšťanie kódu

en: Enable code execution if your site uses Code elements, SVG elements (source: code), Query editors, or "echo" tags.
sk_SK: Povoľte vykonávanie kódu, ak vaša stránka používa elementy Kód, elementy SVG (zdroj: kód), editory dotazov alebo značky „echo“.

en: Enable form submission access for specific user roles. Edit the user's profile directly to grant access to a specific user.
sk_SK: Povoliť prístup k odoslaným formulárom pre konkrétne používateľské role. Upravte profil používateľa priamo na udelenie prístupu konkrétnemu používateľovi.

en: Enable if image is cropped for a smooth lightbox image transition.
sk_SK: Povoľte, ak je obrázok orezaný pre plynulý prechod v lightboxe.

en: Enable if the API supports pagination.
sk_SK: Zapnúť, ak rozhranie API podporuje stránkovanie.

en: Enable if this popup template is for a map "Info Box".
sk_SK: Povoliť, ak je táto šablóna vyskakovacieho okna určená pre „Info Box“ na mape.

en: Enable if you experience issues loading the builder in combination with Cloudflare Rocket Loader.
sk_SK: Povoľte, ak máte problémy s načítaním nástroja na tvorbu v kombinácii s Cloudflare Rocket Loader.

en: Enable if your archive pagination is not working.
sk_SK: Zapnite, ak stránkovanie vášho archívu nefunguje.

en: Enable individual components manually
sk_SK: Ručné povolenie jednotlivých komponentov

en: Enable live search
sk_SK: Povolenie živého vyhľadávania

en: Enable log-in during checkout disabled. Check %1$sWooCommerce settings%2$s
sk_SK: Prihlásenie počas platby je zakázané. Skontrolujte %1$snastavenia WooCommerce%2$s

en: Enable product variation swatches
sk_SK: Povoliť prepínače variácií produktov

en: Enable this setting to preload custom fonts to avoid FOUT (Flash of unstyled text).
sk_SK: Povoľte toto nastavenie na prednačítanie vlastných písiem, aby ste predišli FOUT (Flash of unstyled text).

en: Enable time
sk_SK: Povoliť čas

en: Enable to automatically generate template screenshots on every builder save, view them, and use the bulk generate button in the template manager.
sk_SK: Povoľte na automatické generovanie snímok šablón pri každom uložení buildera, ich zobrazenie a použitie tlačidla hromadného generovania v správcovi šablón.

en: Enable to automatically group markers that are close to each other into a cluster.
sk_SK: Povolením sa automaticky zoskupia značky, ktoré sú blízko seba, do zhluku.

en: Enable to automatically log the user in after successful email verification.
sk_SK: Povolenie automatického prihlásenia používateľa po úspešnom overení e-mailu.

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
sk_SK: Povoľte, aby boli vaše šablóny verejné a viditeľné pre kohokoľvek online. Zakážte, aby len prihlásení používatelia mohli vidieť vaše šablóny.

en: Enable to not load/render this element in the builder.
sk_SK: Povoľte, aby sa tento prvok nenačítal/nevykreslil v staviteľovi.

en: Enable to not load/render this element on the frontend.
sk_SK: Povoľte, aby sa tento prvok nenačítal/nevykreslil na frontende.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
sk_SK: Povolí otváranie a zatváranie položky bez prepínania ostatných položiek.

en: Enable to position in document flow (e.g. inside offcanvas).
sk_SK: Povoľ pre umiestnenie v toku dokumentu (napr. vo vnútri offcanvas).

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
sk_SK: Povoľte pre vykreslenie textu dynamických dát na plátne pre zlepšenie náhľadu.

en: Enable to replace global classes set on the element with the classes set on the property.
sk_SK: Povoliť nahradenie globálnych tried nastavených na elemente triedami nastavenými na vlastnosti.

en: Enable to require user to verify the email after registration through an activation link.
sk_SK: Umožňuje vyžadovať od používateľa overenie e-mailu po registrácii prostredníctvom aktivačného odkazu.

en: Enable to show the template thumbnail column under %s, displaying the featured image or screenshot.
sk_SK: Povoľte zobrazenie stĺpca s miniatúrami šablón pod %s, zobrazujúc titulný obrázok alebo snímku.

en: Enable to sync global classes on every builder save between all open builder instances. Useful to avoid overwriting each others changes when multiple people work on the same dataset (e.g. adding, deleting, modifying global classes).
sk_SK: Povoľte pre synchronizáciu globálnych tried pri každom uložení nástroja na tvorbu medzi všetkými otvorenými inštanciami nástroja. Užitočné pre zabránenie vzájomnému prepisovaniu zmien, keď viacero ľudí pracuje na rovnakej množine dát (napr. pridávanie, mazanie, úprava globálnych tried).

en: Enabled
sk_SK: Povolené

en: Enabled: Download template images to media library.
sk_SK: Zapnuté: Stiahnuť obrázky šablóny do knižnice médií.

en: Enabled: Rename image before download.
sk_SK: Zapnuté: Premenovať obrázok pred stiahnutím.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
sk_SK: Zapnuté: Nahradiť existujúci obsah údajmi šablóny.

en: End
sk_SK: Koniec

en: End Size
sk_SK: Koncová veľkosť

en: End date
sk_SK: Dátum ukončenia

en: End time
sk_SK: Čas ukončenia

en: Endpoint
sk_SK: Koncový bod

en: Endpoint URL
sk_SK: URL koncového bodu

en: Endpoints
sk_SK: Koncové body

en: Enjoy
sk_SK: Užite si to

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element and that a width is defined, especially when using a Div element.
sk_SK: Uisti sa, že na tento prvok nie sú aplikované žiadne konfliktné CSS štýly a že je definovaná šírka, najmä pri použití prvku Div.

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element.
sk_SK: Uistite sa, že na tento prvok nie sú aplikované žiadne konfliktné CSS štýly.

en: Enter Bricks IDs, separated by comma, of filter elements to exclude.
sk_SK: Zadajte ID Bricks prvkov, oddelené čiarkou, ktoré chcete vylúčiť z filtra.

en: Enter CSS filters + value (learn more)
sk_SK: Zadajte CSS filtre + hodnotu (viac informácií)

en: Enter CSS variable definitions separated by semicolon
sk_SK: Zadajte definície CSS premenných oddelené bodkočiarkou

en: Enter SVG URL
sk_SK: Zadajte adresu SVG URL

en: Enter URL of media file
sk_SK: Zadajte adresu URL mediálneho súboru

en: Enter a custom label for this attribute value (optional).
sk_SK: Zadajte vlastný štítok pre túto hodnotu atribútu (voliteľné).

en: Enter a dynamic data tag for ACF Icon Picker or MetaBox Icon fields
sk_SK: Zadanie dynamickej dátovej značky pre polia ACF Icon Picker alebo MetaBox Icon

en: Enter a generic error message. Otherwise the reason why the login failed is displayed.
sk_SK: Zadaj všeobecnú chybovú správu. V opačnom prípade sa zobrazí dôvod, prečo prihlásenie zlyhalo.

en: Enter a search term or command
sk_SK: Zadajte hľadaný výraz alebo príkaz

en: Enter dynamic data tag or custom value
sk_SK: Zadajte dynamickú dátovú značku alebo vlastnú hodnotu

en: Enter new template name
sk_SK: Zadajte nový názov šablóny

en: Enter search term
sk_SK: Zadajte hľadaný výraz

en: Enter shortcut name
sk_SK: Zadajte názov skratky

en: Enter the JSON body to be sent with the request
sk_SK: Zadajte telo JSON, ktoré sa má odoslať spolu s požiadavkou

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
sk_SK: Zadajte názov vašej prvej globálnej CSS triedy do poľa vyššie. Potom stlačte enter pre jej vytvorenie.

en: Enter viewport
sk_SK: Vstup do zobrazovanej oblasti

en: Enter width between 180 and 500.
sk_SK: Zadajte šírku medzi 180 a 500.

en: Enter your Google Maps API key under %s to access all options.
sk_SK: Zadajte svoj Google Maps API kľúč pod %s pre prístup ku všetkým možnostiam.

en: Enter your Google Maps ID, which you can find in the %s, to enable the latest Google Maps features.
sk_SK: Zadajte svoje ID Google Maps, ktoré nájdete v %s, aby ste aktivovali najnovšie funkcie Google Maps.

en: Entire website
sk_SK: Celá webstránka

en: Entries
sk_SK: Záznamy

en: Entries per page
sk_SK: Záznamov na stránku

en: Entry animation
sk_SK: Vstupná animácia

en: Entry animation to interaction
sk_SK: Vstupná animácia k interakcii

en: Equal
sk_SK: Rovná sa

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Error Tile URL
sk_SK: Adresa URL dlaždice s chybou

en: Error deleting class
sk_SK: Chyba pri mazaní triedy

en: Error fetching site classes
sk_SK: Chyba pri načítaní tried stránky

en: Error loading results
sk_SK: Chyba pri načítaní výsledkov

en: Error message
sk_SK: Chybová správa

en: Error on save
sk_SK: Chyba pri ukladaní

en: Error page
sk_SK: Chybová stránka

en: Error processing font files
sk_SK: Chyba pri spracovaní súborov písma

en: Error rendering component
sk_SK: Komponent vykresľovania chýb

en: Error restoring class
sk_SK: Chyba pri obnovení triedy

en: Error uploading font
sk_SK: Chyba pri nahrávaní písma

en: Error: Could not load class
sk_SK: Chyba: Nepodarilo sa načítať triedu

en: Error: Could not load class control
sk_SK: Chyba: Nepodarilo sa načítať ovládanie triedy

en: Error: Could not load gallery
sk_SK: Chyba: Nepodarilo sa načítať galériu

en: Error: Could not load image
sk_SK: Chyba: Nepodarilo sa načítať obrázok

en: Error: Could not load link
sk_SK: Chyba: Nepodarilo sa načítať odkaz

en: Error: Could not load query
sk_SK: Chyba: Nepodarilo sa načítať dotaz

en: Error: Could not load select
sk_SK: Chyba: Nepodarilo sa načítať výber

en: Error: Could not load toggle control
sk_SK: Chyba: Nepodarilo sa načítať prepínač

en: Error: Invalid license key
sk_SK: Chyba: Neplatný licenčný kľúč

en: Error: License mismatch
sk_SK: Chyba: Nesúlad licencie

en: Even background
sk_SK: Pozadie párnych

en: Events
sk_SK: Udalosti

en: Every 5 minutes
sk_SK: Každých 5 minút

en: Example
sk_SK: Príklad

en: Example: {"Authorization": "Bearer token"}
sk_SK: Príklad: {„authorization“: „bearer token“}

en: Example: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}
sk_SK: Príklad: {„name“: „{{43f295}}“, „email“: „{{a5c626}}“}

en: Excellent
sk_SK: Vynikajúce

en: Exceptional
sk_SK: Výnimočné

en: Excerpt
sk_SK: Úryvok

en: Excerpt length
sk_SK: Dĺžka úryvku

en: Exclude
sk_SK: Vylúčiť

en: Exclude current post
sk_SK: Vylúčiť aktuálny príspevok

en: Exclude filter IDs
sk_SK: Vylúčiť ID filtrov

en: Exclude posts
sk_SK: Vylúčiť príspevky

en: Exclude posts/pages
sk_SK: Vylúčiť príspevky/stránky

en: Exclude templates
sk_SK: Vylúčiť šablóny

en: Exclude terms
sk_SK: Vylúčiť podmienky

en: Excluded terms
sk_SK: Vylúčené výrazy

en: Execute code
sk_SK: Spustiť kód

en: Exercise great caution with granting code execution privileges. Enable them sparingly and only for trusted roles or ideally only specific users. Grant the least permissions necessary to maintain tight security.
sk_SK: Pri udeľovaní oprávnení na spúšťanie kódu buďte mimoriadne opatrní. Povoľte ich striedmo a iba pre dôveryhodné roly alebo ideálne len pre konkrétnych používateľov. Udeľte najmenšie potrebné oprávnenia na zachovanie prísnej bezpečnosti.

en: Exists
sk_SK: Existuje

en: Expand
sk_SK: Rozšíriť

en: Expand active element & scroll into view
sk_SK: Rozbaliť aktívny element a posunúť do zobrazenia

en: Expand all
sk_SK: Rozšíriť všetko

en: Expand first item
sk_SK: Rozbaliť prvú položku

en: Expand item indexes
sk_SK: Rozbaliť indexy položiek

en: Expand panel when dropdown is visible
sk_SK: Rozbaliť panel, keď je rozbaľovací zoznam viditeľný

en: Expanded
sk_SK: Rozbalené

en: Experimental
sk_SK: Experimentálne

en: Export
sk_SK: Exportovať

en: Export Settings
sk_SK: Exportovať nastavenia

en: Export Template
sk_SK: Exportovať šablónu

en: Export Variables
sk_SK: Exportovať premenné

en: Export all components first by clicking the "Export" icon above before deleting any. Once exported, hover over the component you'd like to delete, then click the "Delete" icon.
sk_SK: Najprv exportujte všetky komponenty kliknutím na ikonu „Export“ vyššie pred odstránením. Po exporte presuňte kurzor myši nad komponent, ktorý chcete odstrániť, a potom kliknite na ikonu „Odstrániť“.

en: Exquisite
sk_SK: Znamenité

en: Extend allowed tags through filter
sk_SK: Rozšír povolené tagy cez filter

en: Extend contextual spacing to other elements within embedded content.
sk_SK: Rozšírte kontextuálne rozostupy na ďalšie prvky v rámci vloženého obsahu.

en: External
sk_SK: Externý

en: External URL
sk_SK: Externá URL

en: External files
sk_SK: Externé súbory

en: External product
sk_SK: Externý produkt

en: Extra Bold
sk_SK: Extra tučné

en: Extra Light
sk_SK: Extra ľahké

en: Extra large
sk_SK: Extra veľké

en: FAQ schema
sk_SK: FAQ schéma

en: Facebook Page
sk_SK: Facebook stránka

en: Facebook page URL
sk_SK: URL Facebook stránky

en: Fade
sk_SK: Zmiznúť

en: Fade in
sk_SK: Postupné zobrazenie

en: Fade in animation
sk_SK: Animácia postupného zobrazenia

en: Fade in down
sk_SK: Postupné zobrazenie zhora

en: Fade in left
sk_SK: Postupné zobrazenie zľava

en: Fade in right
sk_SK: Postupné zobrazenie sprava

en: Fade in up
sk_SK: Postupné zobrazenie zdola

en: Failed to clean up orphaned elements.
sk_SK: Nepodarilo sa vyčistiť osirelé elementy.

en: Failed to create font
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť písmo

en: Failed to create font draft.
sk_SK: Nepodarilo sa vytvoriť návrh písma.

en: Failed to delete classes
sk_SK: Nepodarilo sa odstrániť triedy

en: Failed to delete draft font.
sk_SK: Nepodarilo sa odstrániť návrh písma.

en: Failed to delete font
sk_SK: Nepodarilo sa odstrániť písmo

en: Failed to fetch Instagram account details.
sk_SK: Nepodarilo sa načítať detaily Instagram účtu.

en: Failed to fetch Instagram posts.
sk_SK: Nepodarilo sa načítať príspevky z Instagramu.

en: Failed to move font to trash.
sk_SK: Nepodarilo sa presunúť písmo do koša.

en: Failed to process any font files.
sk_SK: Nepodarilo sa spracovať žiadne súbory písiem.

en: Failed to publish font.
sk_SK: Nepodarilo sa publikovať písmo.

en: Failed to restore font.
sk_SK: Nepodarilo sa obnoviť písmo.

en: Fallback
sk_SK: Záložné riešenie

en: Fallback applies to elements in embedded content without a specific spacing rule.
sk_SK: Záložný rozostup sa aplikuje na prvky vo vloženom obsahu bez špecifického pravidla rozostupu.

en: Fallback color
sk_SK: Záložná farba

en: Fallback fonts
sk_SK: Záložné písma

en: Fallback image
sk_SK: Záložný obrázok

en: Fallback label
sk_SK: Záložný štítok

en: Fallback label for terms without a specific label
sk_SK: Záložný štítok pre výrazy bez špecifického štítku

en: Fallback preview image
sk_SK: Záložný náhľadový obrázok

en: Fallback spacing
sk_SK: Záložné rozostupy

en: False
sk_SK: Nepravda

en: Fantastic
sk_SK: Fantastické

en: Farthest corner
sk_SK: Najvzdialenejší roh

en: Farthest side
sk_SK: Najvzdialenejšia strana

en: Fast
sk_SK: Rýchla

en: Fast forward
sk_SK: Pretočiť dopredu

en: Favorites
sk_SK: Obľúbené

en: Featured
sk_SK: Odporúčané

en: Featured image
sk_SK: Hlavný obrázok

en: Featured image height
sk_SK: Výška hlavného obrázka

en: Featured image sizes
sk_SK: Veľkosti hlavného obrázka

en: Featured image tag
sk_SK: Tag titulného obrázka

en: Featured image width
sk_SK: Šírka hlavného obrázka

en: Featured products
sk_SK: Odporúčané produkty

en: Featured products only
sk_SK: Len vybrané produkty

en: Features
sk_SK: Funkcie

en: Features typography
sk_SK: Typografia funkcií

en: February
sk_SK: Február

en: Fetch content via AJAX
sk_SK: Načítať obsah cez AJAX

en: Fetch data
sk_SK: Získavanie údajov

en: Fetch priority
sk_SK: Priorita načítania

en: Fetching
sk_SK: Načítanie

en: Field
sk_SK: Pole

en: Field ID
sk_SK: ID poľa

en: Field mapping
sk_SK: Mapovanie polí

en: Field type
sk_SK: Typ poľa

en: Fields
sk_SK: Polia

en: Fieldset
sk_SK: Skupina polí

en: Figure
sk_SK: Obrázok

en: File
sk_SK: Súbor

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
sk_SK: Súbor %s nebol prijatý. Prekročený limit súborov.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
sk_SK: Súbor %s nebol prijatý. Prekročený limit veľkosti.

en: File URL
sk_SK: URL súboru

en: File URL, YouTube/Vimeo URL/ID.
sk_SK: URL súboru, YouTube/Vimeo URL/ID.

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
sk_SK: Súbor nebol nahraný kvôli chybe sanitizácie. Prosím, overte SVG súbor alebo sa obráťte na podporu.

en: Files
sk_SK: Súbory

en: Fill
sk_SK: Vyplniť

en: Fill - Dark
sk_SK: Výplň - tmavá

en: Fill - Light
sk_SK: Výplň - svetlá

en: Fill - Primary
sk_SK: Výplň - primárna

en: Fill color
sk_SK: Farba výplne

en: Fill grid
sk_SK: Vyplniť mriežku

en: Filter by
sk_SK: Filtrovať podľa

en: Filter by parent term
sk_SK: Filtrovanie podľa nadradeného pojmu

en: Filter by parent term ID
sk_SK: Filtrovanie podľa ID nadradeného pojmu

en: Filter for more advanced duplicate content rules
sk_SK: Filter pre pokročilejšie pravidlá duplikovania obsahu

en: Filter input
sk_SK: Vstup filtra

en: Filter media by mime type
sk_SK: Filtrovať médiá podľa MIME typu

en: Filter title
sk_SK: Názov filtra

en: Filter type
sk_SK: Typ filtra

en: Find
sk_SK: Nájsť

en: Fine
sk_SK: Fajn

en: Finish
sk_SK: Dokončiť

en: First name
sk_SK: Meno

en: First post full width
sk_SK: Prvý príspevok na celú šírku

en: Fit map on markers change
sk_SK: Prispôsobiť mapu pri zmene značiek

en: Fix corrupted database
sk_SK: Opraviť poškodenú databázu

en: Fixed
sk_SK: Pevné

en: Flag size
sk_SK: Veľkosť vlajky

en: Flex basis
sk_SK: Flex základ

en: Flex direction
sk_SK: Smer flexboxu

en: Flex grow
sk_SK: Flex rast

en: Flex shrink
sk_SK: Flex zmenšenie

en: Flex wrap
sk_SK: Zalamovanie flexboxu

en: Flip
sk_SK: Preklopiť

en: Float
sk_SK: Plávajúce

en: Fluid typography
sk_SK: Plynulá typografia

en: Fluid typography scale
sk_SK: Fluidná typografická stupnica

en: Fluid typography variable added
sk_SK: Pridanie premennej Fluid typography

en: Focus
sk_SK: Zameranie

en: Focus outline
sk_SK: Obrys pri zameraní

en: Focused
sk_SK: V popredí

en: Follow
sk_SK: Sledovať

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
sk_SK: Sledujte tento %1$sodkaz%2$s pre úpravu popisu archívu produktov alebo upravte popisy kategórií/značiek produktov

en: Font Family
sk_SK: Rodina písma

en: Font Manager
sk_SK: Správca písiem

en: Font deleted permanently
sk_SK: Písmo bolo trvalo odstránené

en: Font download failed
sk_SK: Stiahnutie písma zlyhalo

en: Font downloaded
sk_SK: Písmo stiahnuté

en: Font downloaded successfully.
sk_SK: Písmo bolo úspešne stiahnuté.

en: Font family
sk_SK: Rodina písma

en: Font file selected
sk_SK: Súbor písma vybratý

en: Font manager
sk_SK: Správca písiem

en: Font moved to trash
sk_SK: Písmo presunuté do koša

en: Font moved to trash successfully.
sk_SK: Písmo bolo úspešne presunuté do koša.

en: Font name
sk_SK: Názov písma

en: Font not found.
sk_SK: Písmo nebolo nájdené.

en: Font preview
sk_SK: Náhľad písma

en: Font restore error
sk_SK: Chyba pri obnovení písma

en: Font restored
sk_SK: Písmo obnovené

en: Font size
sk_SK: Veľkosť písma

en: Font size at the largest viewport. Acts as the upper bound—text will not grow beyond this.
sk_SK: Veľkosť písma pri najväčšom zobrazení. Funguje ako horná hranica - text nebude rásť nad jej rámec.

en: Font size at the smallest viewport. Acts as the lower bound—text will not shrink below this.
sk_SK: Veľkosť písma pri najmenšom zobrazení. Pôsobí ako spodná hranica - text sa pod ňou nezmenší.

en: Font style
sk_SK: Štýl písma

en: Font variants
sk_SK: Varianty písma

en: Font variation settings
sk_SK: Nastavenia variácií písma

en: Font variations
sk_SK: Variácie písma

en: Font weight
sk_SK: Hrúbka písma

en: FontAwesome - Brands
sk_SK: FontAwesome - Značky

en: Fonts
sk_SK: Písma

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
sk_SK: Fonty synchronizované! Môže trvať niekoľko minút, kým sa synchronizuje projekt fontov, ktorý ste práve publikovali alebo aktualizovali.

en: Foot
sk_SK: Päta

en: Footer
sk_SK: Pätička

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
sk_SK: Skripty v päte sa pridávajú tesne pred uzatváracím tagom %s.

en: For better preview select content to show.
sk_SK: Pre lepší náhľad vyberte obsah na zobrazenie.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
sk_SK: Len pre účely SEO na frontende. Neprepisuje názov príspevku. Odporúčané: Max. 60 znakov.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
sk_SK: Pre popisy archívov kategórií alebo značiek produktov upravte popis každého termínu.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
sk_SK: V prípade otázok o Bricks pošlite e-mail na adresu help@bricksbuilder.io. Ak chcete vedieť, čo je momentálne vo vývoji, prejdite na našu verejnú roadmapu. Tam môžete tiež predložiť svoje vlastné požiadavky na funkcie, aby o nich ostatní mohli hlasovať a komentovať ich.

en: Force home
sk_SK: Vynútiť domovskú stránku

en: Form
sk_SK: Formulár

en: Form ID
sk_SK: ID formulára

en: Form Submissions
sk_SK: Odoslané formuláre

en: Form data
sk_SK: Údaje formulára

en: Form name
sk_SK: Názov formulára

en: Form submission access
sk_SK: Prístup k odosielaniu formulárov

en: Form submission table could not be deleted.
sk_SK: Tabuľku odoslaných formulárov sa nepodarilo odstrániť.

en: Form submission table deleted successfully.
sk_SK: Tabuľka odoslaných formulárov bola úspešne odstránená.

en: Form submissions
sk_SK: Odoslané formuláre

en: Form submissions could not be deleted.
sk_SK: Odoslané formuláre sa nepodarilo odstrániť.

en: Form submissions deleted.
sk_SK: Odoslané formuláre boli odstránené.

en: Form submissions table could not be resetted.
sk_SK: Tabuľku odoslaných formulárov sa nepodarilo obnoviť.

en: Form submissions table resetted successfully.
sk_SK: Tabuľka odoslaných formulárov bola úspešne obnovená.

en: Form title
sk_SK: Názov formulára

en: Format
sk_SK: Formát

en: Format to send the data in.
sk_SK: Formát na odoslanie údajov.

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: From email address
sk_SK: E-mailová adresa odosielateľa

en: From name
sk_SK: Meno odosielateľa

en: Front
sk_SK: Predná strana

en: Front page
sk_SK: Úvodná stránka

en: Full
sk_SK: Plné

en: Full access
sk_SK: Plný prístup

en: Full response
sk_SK: Úplná odpoveď

en: Full size
sk_SK: Plná veľkosť

en: Fullscreen
sk_SK: Celá obrazovka

en: Fullscreen Control
sk_SK: Ovládanie celej obrazovky

en: Function name
sk_SK: Názov funkcie

en: Function names
sk_SK: Názvy funkcií

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the %s filter.
sk_SK: Názvy funkcií volané prostredníctvom tagu „echo“ musia byť na zozname povolených cez filter %s.

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the new %s filter.
sk_SK: Názvy funkcií volané cez značku „echo“ musia byť povolené cez nový filter %s.

en: Function names must pass the check through the %s filter.
sk_SK: Názvy funkcií musia prejsť kontrolou cez filter %s.

en: Galleries
sk_SK: Galérie

en: Gallery
sk_SK: Galéria

en: Gallery layout
sk_SK: Rozloženie galérie

en: Gap
sk_SK: Medzera

en: General
sk_SK: Všeobecné

en: General settings
sk_SK: Všeobecné nastavenia

en: Generate FAQPage structured data (JSON-LD).
sk_SK: Generovať štruktúrované dáta FAQPage (JSON-LD).

en: Generate custom image sizes
sk_SK: Generovať vlastné veľkosti obrázkov

en: Generate password
sk_SK: Vygenerovať heslo

en: Generate review schema
sk_SK: Generovať schému recenzie

en: Generate screenshots
sk_SK: Generovať snímky obrazovky

en: Generate variables
sk_SK: Generovanie premenných

en: Generating variables will delete all existing variables in this category. Do you want to proceed?
sk_SK: Generovanie premenných odstráni všetky existujúce premenné v tejto kategórii. Chcete pokračovať?

en: Generator
sk_SK: Generátor

en: Get In Touch
sk_SK: Kontaktujte nás

en: Get current post author
sk_SK: Získať aktuálneho autora príspevku

en: Get started here
sk_SK: Začnite tu

en: Get terms from current
sk_SK: Získajte podmienky z aktuálneho

en: Get terms from current post
sk_SK: Získať podmienky z aktuálneho príspevku

en: Get terms that are children of specified term
sk_SK: Získať termíny, ktoré sú potomkami zadaného termínu

en: Get the author of current post
sk_SK: Získajte autora aktuálneho príspevku

en: Getting Started
sk_SK: Začíname

en: Global
sk_SK: Globálne

en: Global class
sk_SK: Globálna trieda

en: Global class import manager
sk_SK: Správca importu globálnych tried

en: Global classes
sk_SK: Globálne triedy

en: Global data sync
sk_SK: Synchronizácia globálnych dát

en: Global element
sk_SK: Globálny prvok

en: Global elements
sk_SK: Globálne prvky

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and must be converted to components or unlinked.
sk_SK: Globálne prvky sú od verzie 2.0 zastarané a musia byť prevedené na komponenty alebo odpojené.

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and will be removed in the near future. Please convert them into components as soon as possible under %s. Once done, please delete all global elements by hovering over a global element below and clicking the "Delete" icon.
sk_SK: Globálne prvky sú zastarané od verzie 2.0 a budú v blízkej budúcnosti odstránené. Prosím, preveďte ich čo najskôr na komponenty v %s. Po dokončení vymažte všetky globálne prvky tak, že prejdete myšou nad globálny prvok nižšie a kliknete na ikonu „Vymazať“.

en: Global elements converted to components.
sk_SK: Globálne prvky boli prevedené na komponenty.

en: Global elements review
sk_SK: Kontrola globálnych prvkov

en: Global queries
sk_SK: Globálne dotazy

en: Global query
sk_SK: Globálny dotaz

en: Global settings
sk_SK: Globálne nastavenia

en: Global styles & settings
sk_SK: Globálne štýly a nastavenia

en: Go back
sk_SK: Späť

en: Go to
sk_SK: Prejsť na

en: Go to first slide
sk_SK: Prejsť na prvý slide

en: Go to last slide
sk_SK: Prejsť na posledný slide

en: Go to slide %s
sk_SK: Prejsť na slide %s

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
sk_SK: Prejdite na: Nastavenia > Nastavenia šablóny > Naplniť obsah

en: Go to: WooCommerce > Products > Inventory
sk_SK: Prejdi na: WooCommerce > Produkty > Inventár

en: Good
sk_SK: Dobré

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
sk_SK: Vyžaduje sa API kľúč Google Maps! Pridajte kľúč v dashboarde pod: %s

en: Google fonts
sk_SK: Google písma

en: Google fonts have been disabled
sk_SK: Google písma boli zakázané

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
sk_SK: Vyžaduje sa API kľúč Google reCAPTCHA! Pridaj kľúč v ovládacom paneli pod: %s

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
sk_SK: Google reCaptcha: Neplatný kľúč stránky.

en: Got it
sk_SK: Rozumiem

en: Gradient / Overlay
sk_SK: Gradient / prekrytie

en: Grand
sk_SK: Skvelé

en: Greater than
sk_SK: Väčšie ako

en: Greater than or equal
sk_SK: Väčšie alebo rovné

en: Grid
sk_SK: Mriežka

en: Grid (Round)
sk_SK: Mriežka (okrúhla)

en: Grid (Square)
sk_SK: Mriežka (štvorcová)

en: Grid auto columns
sk_SK: Automatické stĺpce mriežky

en: Grid auto flow
sk_SK: Automatický tok mriežky

en: Grid auto rows
sk_SK: Automatické riadky mriežky

en: Grid column
sk_SK: Stĺpec mriežky

en: Grid item
sk_SK: Položka mriežky

en: Grid row
sk_SK: Riadok mriežky

en: Grid template columns
sk_SK: Šablóna stĺpcov mriežky

en: Grid template rows
sk_SK: Šablóna riadkov mriežky

en: Groove
sk_SK: Drážkovaný

en: Group
sk_SK: Skupina

en: Group already exists
sk_SK: Skupina už existuje

en: Grouped
sk_SK: Zoskupený

en: Grouped product
sk_SK: Zoskupený produkt

en: Groups
sk_SK: Skupiny

en: HTML email
sk_SK: HTML e-mail

en: HTML tag
sk_SK: HTML značka

en: HTML tag not allowed
sk_SK: HTML tag nie je povolený

en: HTTP method
sk_SK: Metóda HTTP

en: Hamburger toggle
sk_SK: Prepínač hamburgeru

en: Has conflict
sk_SK: Má konflikt

en: Has inherited settings
sk_SK: Má zdedené nastavenia

en: Has no styles
sk_SK: Nemá žiadne štýly

en: Has pagination
sk_SK: Má číslovanie strán

en: Has styles
sk_SK: Má štýly

en: Head
sk_SK: Hlavička

en: Header
sk_SK: Hlavička

en: Header location
sk_SK: Umiestnenie hlavičky

en: Header scripts
sk_SK: Skripty v hlavičke

en: Header scripts are added right before closing %s tag.
sk_SK: Skripty v hlavičke sa pridávajú tesne pred uzatváracím tagom %s.

en: Header width
sk_SK: Šírka hlavičky

en: Headers
sk_SK: Hlavičky

en: Heading
sk_SK: Nadpis

en: Heading selectors
sk_SK: Selektory nadpisov

en: Heading typography
sk_SK: Typografia nadpisu

en: Headings
sk_SK: Nadpisy

en: Headings offset
sk_SK: Odsadenie nadpisov

en: Height
sk_SK: Výška

en: Help
sk_SK: Pomoc

en: Here goes my text ...
sk_SK: Sem vložte svoj text ...

en: Here goes your caption ...
sk_SK: Sem vložte svoj popis ...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
sk_SK: Tu ide váš text... Vyberte ľubovoľnú časť vášho textu pre prístup k panelu formátovania.

en: Hidden
sk_SK: Skryté

en: Hide
sk_SK: Skryť

en: Hide "All" option
sk_SK: Skryť možnosť „Všetko“

en: Hide "View cart" button
sk_SK: Skryť tlačidlo „Zobraziť košík“

en: Hide %s
sk_SK: Skryť %s

en: Hide CTA button
sk_SK: Skryť tlačidlo CTA

en: Hide additional information
sk_SK: Skryť dodatočné informácie

en: Hide at breakpoint
sk_SK: Skryť pri bode zlomu

en: Hide cart details to link directly to the cart.
sk_SK: Skryť detaily košíka pre priamy odkaz na košík.

en: Hide close
sk_SK: Skryť zatváranie

en: Hide count
sk_SK: Skryť počet

en: Hide count bracket
sk_SK: Skryť zátvorky s počtom

en: Hide cover
sk_SK: Skryť obal

en: Hide current
sk_SK: Skryť aktuálny

en: Hide current post
sk_SK: Skryť aktuálny príspevok

en: Hide dynamic data label in dropdown
sk_SK: Skryť označenie dynamických dát v rozbaľovacom zozname

en: Hide element
sk_SK: Skryť prvok

en: Hide empty
sk_SK: Skryť prázdne

en: Hide if empty
sk_SK: Skryť ak je prázdny

en: Hide if no active filter
sk_SK: Skryť, ak nie je aktívny filter

en: Hide if no translation
sk_SK: Skryť ak nie je preklad

en: Hide if not open
sk_SK: Skryť, ak nie je otvorené

en: Hide image
sk_SK: Skryť obrázok

en: Hide info
sk_SK: Skryť informácie

en: Hide label
sk_SK: Skryť označenie

en: Hide labels
sk_SK: Skryť štítky

en: Hide message
sk_SK: Skryť správu

en: Hide out of stock
sk_SK: Skryť vypredané

en: Hide password
sk_SK: Skryť heslo

en: Hide placeholders
sk_SK: Skryť zástupné texty

en: Hide popup
sk_SK: Skryť vyskakovacie okno

en: Hide regular price
sk_SK: Skryť bežnú cenu

en: Hide reviews link
sk_SK: Skryť odkaz na recenzie

en: Hide stock
sk_SK: Skryť stav skladu

en: Hide the form by default, and show it only when the toggle is clicked.
sk_SK: Formulár je predvolene skrytý a zobrazí sa len po kliknutí na prepínač.

en: Hide title
sk_SK: Skryť názov

en: Hierarchical
sk_SK: Hierarchické

en: High
sk_SK: Vysoký

en: Highlight
sk_SK: Zvýraznenie

en: Highlight label
sk_SK: Označenie zvýraznenia

en: Highlight on focus
sk_SK: Zvýraznenie zamerania

en: History
sk_SK: História

en: History deleted
sk_SK: História vymazaná

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
sk_SK: Podržte CMD/CTRL pre výber viacerých obrázkov.

en: Home
sk_SK: Domov

en: Home URL
sk_SK: Domovská URL

en: Home page
sk_SK: Domovská stránka

en: Honeypot: Create form field(s) and enable the "Honeypot" checkbox. Those honeypot fields aren't visible to users, but add an extra layer of protection against spam submissions.
sk_SK: Honeypot: Vytvor pole(polia) formulára a zapni začiarkavacie políčko „Honeypot“. Tieto honeypot polia nie sú viditeľné pre používateľov, ale pridávajú extra vrstvu ochrany proti spamovým odoslaniam.

en: Horizontal
sk_SK: Horizontálne

en: Horizontal align
sk_SK: Horizontálne zarovnanie

en: Horizontal alignment
sk_SK: Horizontálne zarovnanie

en: Horizontal order
sk_SK: Horizontálne poradie

en: Hover
sk_SK: Prejdenie myšou

en: How Editing With Bricks Works
sk_SK: Ako funguje úprava s Bricks

en: How long to keep
sk_SK: Ako dlho uchovávať

en: How long to keep the same random order (in seconds)
sk_SK: Ako dlho sa má zachovať rovnaké náhodné poradie (v sekundách)

en: How many numbers on either side of the current page.
sk_SK: Koľko čísel na každej strane aktuálnej stránky.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
sk_SK: Koľko čísel na oboch koncoch okrajov zoznamu.

en: How many numbers to either side of the current page.
sk_SK: Koľko čísel sa má zobraziť na každej strane aktuálnej stránky.

en: How to create a footer template
sk_SK: Ako vytvoriť šablónu pätičky

en: How to create a header template
sk_SK: Ako vytvoriť šablónu hlavičky

en: How to get your Adobe fonts project ID
sk_SK: Ako získať ID vášho Adobe fonts projektu

en: How to get your Facebook App ID
sk_SK: Ako získať vaše Facebook App ID

en: How to get your Google Maps API key
sk_SK: Ako získať váš Google Maps API kľúč

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
sk_SK: Ako získať váš Google reCAPTCHA v3 API Secret kľúč

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
sk_SK: Ako získať váš Google reCAPTCHA v3 API Site kľúč

en: How to get your Instagram Access Token
sk_SK: Ako získať váš Instagram Access Token

en: How to get your MailChimp API key
sk_SK: Ako získať váš MailChimp API kľúč

en: How to get your SendGrid API key
sk_SK: Ako získať váš SendGrid API kľúč

en: How to get your Turnstile secret key
sk_SK: Ako získať váš Turnstile secret kľúč

en: How to get your Turnstile site key
sk_SK: Ako získať váš Turnstile site kľúč

en: How to get your Unsplash API key
sk_SK: Ako získať váš Unsplash API kľúč

en: How to get your hCaptcha secret key
sk_SK: Ako získať váš hCaptcha secret kľúč

en: How to get your hCaptcha site key
sk_SK: Ako získať váš hCaptcha site kľúč

en: How to use the fluid typography
sk_SK: Ako používať tekutú typografiu

en: How to use the global query manager
sk_SK: Ako používať globálneho správcu dopytov

en: How to use the global variable manager
sk_SK: Ako používať správcu globálnych premenných

en: Hue
sk_SK: Odtieň

en: Hybrid
sk_SK: Hybridná

en: I am a button
sk_SK: Som tlačidlo

en: I am a heading
sk_SK: Som nadpis

en: I am a slide
sk_SK: Som slide

en: I am a so called subtitle.
sk_SK: Som takzvaný podnadpis.

en: I am an alert.
sk_SK: Som upozornenie.

en: I don't know how to use this Bricks
sk_SK: Neviem, ako používať Bricks

en: I found a better site builder
sk_SK: Našiel som lepší nástroj na tvorbu stránok

en: I no longer need Bricks
sk_SK: Už nepotrebujem Bricks

en: I.e.: 200px / 50% etc.
sk_SK: Napr.: 200px / 50% atď.

en: IP address
sk_SK: IP adresa

en: Icon
sk_SK: Ikona

en: Icon Box
sk_SK: Box s ikonou

en: Icon List
sk_SK: Zoznam ikon

en: Icon Size
sk_SK: Veľkosť ikony

en: Icon align
sk_SK: Zarovnanie ikony

en: Icon background
sk_SK: Pozadie ikony

en: Icon background color
sk_SK: Farba pozadia ikony

en: Icon border
sk_SK: Okraj ikony

en: Icon box shadow
sk_SK: Tieň ikony

en: Icon collapsed
sk_SK: Ikona zbalenia

en: Icon color
sk_SK: Farba ikony

en: Icon expanded
sk_SK: Rozbalená ikona

en: Icon expanded typography
sk_SK: Typografia rozbalenej ikony

en: Icon height
sk_SK: Výška ikony

en: Icon manager
sk_SK: Správca ikon

en: Icon margin
sk_SK: Okraj ikony

en: Icon only
sk_SK: Len ikona

en: Icon padding
sk_SK: Odsadenie ikony

en: Icon position
sk_SK: Pozícia ikony

en: Icon rotate in °
sk_SK: Otočenie ikony v °

en: Icon rotation for expanded accordion.
sk_SK: Otočenie ikony pre rozbalený rozbaľovací zoznam.

en: Icon set
sk_SK: Sada ikon

en: Icon size
sk_SK: Veľkosť ikony

en: Icon source
sk_SK: Zdroj ikony

en: Icon spinning
sk_SK: Otáčanie ikony

en: Icon transform
sk_SK: Transformácia ikony

en: Icon transition
sk_SK: Prechod ikony

en: Icon typography
sk_SK: Typografia ikony

en: Icon width
sk_SK: Šírka ikony

en: Icon(s) deleted successfully
sk_SK: Ikona(y) úspešne vymazaná(é)

en: Icon(s) imported successfully
sk_SK: Ikona(y) úspešne importovaná(é)

en: Icons
sk_SK: Ikony

en: If enabled Bricks will try to use the image of the matching product variation when no term-specific image swatch is set.
sk_SK: Ak je povolené, Bricks sa pokúsi použiť obrázok zodpovedajúceho variantu produktu, ak nie je nastavená žiadna vzorka obrázka špecifická pre daný výraz.

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
sk_SK: Ak je povolené, načíta sa dodatočný JS a CSS súbor.

en: If enabled, form submission will succeed even if the webhook fails. Errors will be logged to the server error log.
sk_SK: Ak je povolené, odoslanie formulára bude úspešné aj v prípade zlyhania webhooku. Chyby budú zaznamenané do denníka chýb servera.

en: If no form field is selected, the first password field in the form is used.
sk_SK: Ak nie je vybrané žiadne pole formulára, použije sa prvé pole pre heslo vo formulári.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
sk_SK: Ak nie sú nastavené žiadne podmienky šablón, Bricks zobrazuje publikované šablóny (hlavička, päta atď.) na frontende vašej stránky. Vyberte toto nastavenie na zakázanie tohto správania. Uistite sa, že namiesto toho nastavíte podmienky šablón.

en: If the shape doesn't take up all available space add %s to the "svg" tag.
sk_SK: Ak tvar nevypĺňa celý dostupný priestor, pridaj %s do tagu „svg“.

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
sk_SK: Ak je video neverejné, budete musieť zadať súkromný hash videa.

en: If this account exists, a password reset link will be sent to the associated email address.
sk_SK: Ak tento účet existuje, odkaz na obnovenie hesla bude odoslaný na priradenú e-mailovú adresu.

en: Iframe title
sk_SK: Názov iframe

en: Ignore selector
sk_SK: Ignorovať selektor

en: Ignore sticky posts
sk_SK: Ignorovať pripnuté príspevky

en: Ignored when posts per page set to "-1".
sk_SK: Ignorované, keď je počet príspevkov na stránku nastavený na „-1“.

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Image Gallery
sk_SK: Galéria obrázkov

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
sk_SK: Obrázok s ID (%s) už neexistuje. Prosím, vyberte iný obrázok.

en: Image Overlay
sk_SK: Prekrytie obrázka

en: Image align
sk_SK: Zarovnanie obrázka

en: Image border
sk_SK: Okraj obrázka

en: Image box shadow
sk_SK: Tieň obrázka

en: Image caption
sk_SK: Popis obrázka

en: Image click action
sk_SK: Akcia po kliknutí na obrázok

en: Image gallery
sk_SK: Galéria obrázkov

en: Image height
sk_SK: Výška obrázka

en: Image link alt text
sk_SK: Alternatívny text odkazu obrázka

en: Image not found
sk_SK: Obrázok sa nenašiel

en: Image position
sk_SK: Pozícia obrázka

en: Image ratio
sk_SK: Pomer strán obrázka

en: Image size
sk_SK: Veľkosť obrázka

en: Image width
sk_SK: Šírka obrázka

en: Images
sk_SK: Obrázky

en: Images file types
sk_SK: Typy súborov obrázkov

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
sk_SK: Obrázky s rovnakým ID lightboxu sú zoskupené.

en: Import
sk_SK: Importovať

en: Import CSS variables
sk_SK: Importovať CSS premenné

en: Import Settings
sk_SK: Importovať nastavenia

en: Import classes
sk_SK: Importovať triedy

en: Import images
sk_SK: Importovať obrázky

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
sk_SK: Import „%s“ zlyhal: Názov už existuje.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
sk_SK: Import „%s“ zlyhal: Nesprávny formát.

en: Import pasted images/SVGs
sk_SK: Importovať vložené obrázky/SVG

en: Import settings
sk_SK: Importovať nastavenia

en: Import template
sk_SK: Importovať šablónu

en: Import/export components
sk_SK: Importovať/exportovať komponenty

en: Import/export templates
sk_SK: Importovať/exportovať šablóny

en: Imported
sk_SK: Importované

en: Imports
sk_SK: Importy

en: Impressive
sk_SK: Pôsobivé

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
sk_SK: Ak ste vývojár, môžete Bricks ešte viac prispôsobiť pomocou vlastných háčikov, filtrov alebo vytvorením vlastných prvkov.

en: In same term
sk_SK: V rovnakom výraze

en: In stock
sk_SK: Na sklade

en: Inactive
sk_SK: Neaktívny

en: Include
sk_SK: Zahrnúť

en: Include children
sk_SK: Zahrnúť potomkov

en: Include posts
sk_SK: Zahrnúť príspevky

en: Include terms
sk_SK: Zahrnúť podmienky

en: Incoming
sk_SK: Prichádzajúce

en: Incoming changes
sk_SK: Prichádzajúce zmeny

en: Incorrect configuration might cause unwanted side effects. Only use these settings if you know what you are doing.
sk_SK: Nesprávna konfigurácia môže spôsobiť nežiaduce vedľajšie účinky. Tieto nastavenia používajte len vtedy, ak viete, čo robíte.

en: Incorrect password.
sk_SK: Nesprávne heslo.

en: Incredible
sk_SK: Neuveriteľné

en: Indent
sk_SK: Odsadenie

en: Independent toggle
sk_SK: Nezávislé prepínanie

en: Index of the item to expand on page load, start at 0.
sk_SK: Index položky, ktorá sa má rozbaliť pri načítaní stránky, začína od 0.

en: Indexes of the items to expand on page load, separated by comma, start at 0.
sk_SK: Indexy položiek na rozbalenie pri načítaní stránky, oddelené čiarkou, začínajúce od 0.

en: Indexing in progress.
sk_SK: Prebieha indexovanie.

en: Indexing job is stuck?
sk_SK: Úloha indexovania sa zasekla?

en: Individual
sk_SK: Jednotlivé

en: Individual users with code execution capability
sk_SK: Jednotliví používatelia s možnosťou spúšťania kódu

en: Infinite
sk_SK: Nekonečné

en: Infinite scroll
sk_SK: Nekonečné posúvanie

en: Info
sk_SK: Informácie

en: Info Box
sk_SK: Informačné okno

en: Info Box template enabled.
sk_SK: Šablóna Info Boxu je povolená.

en: Info color
sk_SK: Informačná farba

en: Info lightbox
sk_SK: Informačné okno

en: Infobox
sk_SK: Info Box

en: Infobox appears on map marker click.
sk_SK: Info Box sa zobrazí po kliknutí na značku na mape.

en: Inherited from
sk_SK: Zdedené od

en: Initial
sk_SK: Pôvodné zarovnanie

en: Initial slide
sk_SK: Počiatočný slide

en: Inline styles (CSS) are added at the end of the %s tag.
sk_SK: Inline štýly (CSS) sa pridávajú na koniec tagu %s.

en: Inline styles (default)
sk_SK: Vložené štýly (predvolené)

en: Inner background color
sk_SK: Farba vnútorného pozadia

en: Inner container
sk_SK: Vnútorný kontajner

en: Input
sk_SK: Vstup

en: Input background
sk_SK: Pozadie vstupného poľa

en: Input border
sk_SK: Okraj vstupného poľa

en: Insert
sk_SK: Vložiť

en: Insert "Toggle" element after "Nav items" to show/hide your mobile menu.
sk_SK: Vložte prvok „Prepínač“ za „Položky navigácie“ na zobrazenie/skrytie vášho mobilného menu.

en: Insert after
sk_SK: Vložiť za

en: Insert components
sk_SK: Vkladať komponenty

en: Insert element
sk_SK: Vložiť element

en: Insert elements in Emmet-like syntax.
sk_SK: Vložte prvky v syntaxi podobnej Emmetu.

en: Insert layout
sk_SK: Vložiť rozloženie

en: Insert media
sk_SK: Vložiť médiá

en: Insert of the same component is not possible.
sk_SK: Vloženie rovnakého komponentu nie je možné.

en: Insert section
sk_SK: Vložiť sekciu

en: Insert template
sk_SK: Vložiť šablónu

en: Insert templates
sk_SK: Vkladať šablóny

en: Inserted
sk_SK: Vložené

en: Inserted template uses theme style "%s"
sk_SK: Vložená šablóna používa štýl témy „%s“

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
sk_SK: Vloženie akejkoľvek šablóny prepíše vaše údaje. Odporúčame najprv uložiť vaše zmeny.

en: Inset
sk_SK: Vložiť

en: Instagram access token required! Add in WordPress dashboard under %s
sk_SK: Vyžaduje sa prístupový token Instagramu! Pridajte ho v administrácii WordPress pod %s

en: Installed version
sk_SK: Nainštalovaná verzia

en: Instance
sk_SK: Inštancia

en: Instances
sk_SK: Inštancie

en: Integer
sk_SK: Celé číslo

en: Interaction
sk_SK: Interakcia

en: Interaction ID
sk_SK: ID interakcie

en: Interactions
sk_SK: Interakcie

en: Interactions don't run in the builder.
sk_SK: Interakcie sa nespúšťajú v nástroji na tvorbu.

en: Interface
sk_SK: Rozhranie

en: Internal post/page
sk_SK: Interný príspevok/stránka

en: Interval in ms
sk_SK: Interval v ms

en: Invalid
sk_SK: Neplatné

en: Invalid CSS response from Google Fonts.
sk_SK: Neplatná CSS odpoveď z Google Fonts.

en: Invalid SVG files
sk_SK: Neplatné SVG súbory

en: Invalid action
sk_SK: Neplatná akcia

en: Invalid element names
sk_SK: Neplatné názvy elementov

en: Invalid font ID.
sk_SK: Neplatné ID písma.

en: Invalid font file
sk_SK: Neplatný súbor písma

en: Invalid form token.
sk_SK: Neplatný token formulára.

en: Invalid license key.
sk_SK: Neplatný licenčný kľúč.

en: Invalid password reset key
sk_SK: Neplatný kľúč na obnovenie hesla

en: Invalid post ID or form ID.
sk_SK: Neplatné ID príspevku alebo ID formulára.

en: Invalid pseudo class. Must start with a colon (:)
sk_SK: Neplatná pseudotrieda. Musí začínať dvojbodkou (:)

en: Invalid request
sk_SK: Neplatná požiadavka

en: Invalid signature
sk_SK: Neplatný podpis

en: Invalid total pages value "%1$s" extracted from path "%2$s". Expected a numeric value.
sk_SK: Neplatná hodnota celkového počtu stránok "%1$s" získaná z cesty "%2$s". Očakávaná číselná hodnota.

en: Invalid webhook URL.
sk_SK: Neplatná URL webhoku.

en: Invalid webhook payload format.
sk_SK: Neplatný formát payloadu webhoku.

en: Invert
sk_SK: Invertovať

en: Invisible
sk_SK: Neviditeľné

en: Ionicons
sk_SK: Ióny ioniónov

en: Is
sk_SK: Je

en: Is archive main query
sk_SK: Je archív hlavný dotaz

en: Is main query
sk_SK: Je hlavný dotaz

en: Isolation
sk_SK: Izolácia

en: It's just a temporary deactivation
sk_SK: Je to len dočasná deaktivácia

en: Italic
sk_SK: Kurzíva

en: Item
sk_SK: Položka

en: Item width
sk_SK: Šírka položky

en: Items
sk_SK: Položky

en: Items to scroll
sk_SK: Položky na posun

en: Items to show
sk_SK: Položky na zobrazenie

en: January
sk_SK: Január

en: JavaScript function name without parentheses or window object.
sk_SK: Názov JavaScript funkcie bez zátvoriek alebo objektu window.

en: JavaScript is automatically wrapped in script tags.
sk_SK: JavaScript je automaticky obalený tagmi script.

en: Join Us
sk_SK: Pridajte sa k nám

en: July
sk_SK: Júl

en: June
sk_SK: Jún

en: Just another slide
sk_SK: Ďalší slide

en: Justify
sk_SK: Zarovnať

en: Justify content
sk_SK: Zarovnanie obsahu

en: Justify items
sk_SK: Zarovnanie položiek

en: Keep formatting
sk_SK: Zachovať formátovanie

en: Keep open while styling
sk_SK: Nechať otvorené počas úprav štýlu

en: Key
sk_SK: Kľúč

en: Keyboard
sk_SK: Klávesnica

en: Keyboard shortcuts
sk_SK: Klávesové skratky

en: Label
sk_SK: Označenie

en: Label text
sk_SK: Text označenia

en: Label typography
sk_SK: Typografia štítkov

en: Labels
sk_SK: Štítky

en: Language
sk_SK: Jazyk

en: Language codes
sk_SK: Kódy jazykov

en: Language switcher
sk_SK: Prepínač jazykov

en: Languages
sk_SK: Jazyky

en: Laptop
sk_SK: Notebook

en: Large
sk_SK: Veľké

en: Last fetch
sk_SK: Posledné načítanie

en: Last generated
sk_SK: Naposledy vygenerované

en: Last name
sk_SK: Priezvisko

en: Last order
sk_SK: Posledná objednávka

en: Last refresh
sk_SK: Posledná aktualizácia

en: Latest
sk_SK: Najnovšie

en: Latitude
sk_SK: Zemepisná šírka

en: Layers
sk_SK: Vrstva

en: Layout
sk_SK: Rozloženie

en: Lazy
sk_SK: Lenivé

en: Lazy load offset
sk_SK: Offset odloženého načítania

en: Lead
sk_SK: Úvod

en: Learn more
sk_SK: Dozvedieť sa viac

en: Learn more about CSS filters
sk_SK: Viac o CSS filtroch

en: Learn more about CSS transform
sk_SK: Viac o CSS transformáciách

en: Learn more about CSS transform-origin
sk_SK: Viac o CSS transform-origin

en: Learn more about CSS transitions
sk_SK: Viac o CSS prechodoch

en: Learn more on wordpress.org
sk_SK: Dozvedieť sa viac na wordpress.org

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
sk_SK: Zistite, ktoré %1$s by ste mali pridať do polí vyššie cez dynamický dátový tag %2$s.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
sk_SK: Nechajte prázdne pre aplikovanie šablóny na všetky archívne výrazy.

en: Leave empty to apply template to all post types.
sk_SK: Nechajte prázdne pre aplikovanie šablóny na všetky typy príspevkov.

en: Leave empty to update the current post.
sk_SK: Ak chcete aktualizovať aktuálny príspevok, nechajte prázdne.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
sk_SK: Ponechajte prázdne pre použitie predvoleného zoznamu WooCommerce.

en: Leave empty to use the default WordPress home URL.
sk_SK: Nechajte prázdne pre použitie predvolenej domovskej URL WordPress.

en: Leave options empty to use the options of the first connected control.
sk_SK: Ponechajte možnosti prázdne, ak chcete použiť možnosti prvého prepojeného ovládacieho prvku.

en: Leave the first comment
sk_SK: Zanechajte prvý komentár

en: Leave viewport
sk_SK: Opustenie zobrazovanej oblasti

en: Leave your comment
sk_SK: Zanechajte svoj komentár

en: Left
sk_SK: Vľavo

en: Left to right
sk_SK: Zľava doprava

en: Left with space
sk_SK: Vľavo s medzerou

en: Lesser or equal
sk_SK: Menšie alebo rovnaké

en: Letter spacing
sk_SK: Rozostupy znakov

en: License
sk_SK: Licencia

en: License activated.
sk_SK: Licencia aktivovaná.

en: License key format
sk_SK: Formát licenčného kľúča

en: Light
sk_SK: Ľahké

en: Light color
sk_SK: Svetlá farba

en: Lightbox Animation
sk_SK: Animácia Lightbox

en: Lightbox ID
sk_SK: ID lightboxu

en: Lightbox Image
sk_SK: Obrázok lightboxu

en: Lightbox Video
sk_SK: Video lightboxu

en: Lightbox id
sk_SK: Identifikátor Lightbox

en: Lightness
sk_SK: Svetlosť

en: Limit how often this popup appears.
sk_SK: Obmedzte, ako často sa toto vyskakovacie okno zobrazí.

en: Limit the number of webhook requests that can be sent per hour.
sk_SK: Obmedzte počet požiadaviek webhooku, ktoré môžu byť odoslané za hodinu.

en: Line cap
sk_SK: Zakončenie čiary

en: Line height
sk_SK: Výška riadku

en: Line width in px
sk_SK: Šírka čiary v px

en: Linear
sk_SK: Lineárny

en: Link
sk_SK: Odkaz

en: Link & status
sk_SK: Odkaz a stav

en: Link To
sk_SK: Odkaz na

en: Link attributes
sk_SK: Atribúty prepojenia

en: Link configured
sk_SK: Nakonfigurované prepojenie

en: Link entire post
sk_SK: Odkaz na celý príspevok

en: Link entire product
sk_SK: Odkaz na celý produkt

en: Link image
sk_SK: Odkaz na obrázok

en: Link rendered as
sk_SK: Odkaz zobrazený ako

en: Link styles apply only to specific elements. Overwrite them via the %s filter or extend them via the CSS selectors setting below.
sk_SK: Štýly odkazov sa aplikujú len na špecifické prvky. Prepíšte ich pomocou filtra %s alebo ich rozšírte pomocou nastavenia CSS selektorov nižšie.

en: Link title
sk_SK: Názov odkazu

en: Link to
sk_SK: Odkaz na

en: Link to lightbox
sk_SK: Odkaz na lightbox

en: Link to post
sk_SK: Odkaz na príspevok

en: Link to product
sk_SK: Odkaz na produkt

en: Link to website
sk_SK: Odkaz na webovú stránku

en: Link type
sk_SK: Typ odkazu

en: Linked
sk_SK: Prepojené

en: Links
sk_SK: Odkazy

en: List
sk_SK: Zoznam

en: List item
sk_SK: Položka zoznamu

en: List item #1
sk_SK: Položka zoznamu #1

en: List item #2
sk_SK: Položka zoznamu #2

en: List items
sk_SK: Položky zoznamu

en: Live search
sk_SK: Živé vyhľadávanie

en: Live search info
sk_SK: Informácie o vyhľadávaní v reálnom čase

en: Live search wrapper selector
sk_SK: Výber obalu pre vyhľadávanie v reálnom čase

en: Load Block editor data into %s
sk_SK: Načítanie údajov editora bloku do %s

en: Load all matching theme styles
sk_SK: Načítať všetky zodpovedajúce štýly témy

en: Load more
sk_SK: Načítať viac

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
sk_SK: Načítajte šablóny z akejkoľvek inej inštalácie Bricks, ku ktorej máte prístup, do vašej knižnice šablón.

en: Loading
sk_SK: Načítavanie

en: Loading component preview
sk_SK: Načítanie náhľadu komponentu

en: Loading font data
sk_SK: Načítavajú sa údaje o písme

en: Loading method
sk_SK: Spôsob načítania

en: Loading templates
sk_SK: Načítavajú sa šablóny

en: Local storage
sk_SK: Lokálne úložisko

en: Location
sk_SK: Umiestnenie

en: Location content
sk_SK: Obsah lokality

en: Location subtitle
sk_SK: Podnadpis lokality

en: Location title
sk_SK: Názov lokality

en: Lock
sk_SK: Uzamknúť

en: Lock selected
sk_SK: Uzamknúť vybrané

en: Lock/unlock global classes
sk_SK: Zamknúť/odomknúť globálne triedy

en: Locked
sk_SK: Uzamknuté

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
sk_SK: Prihláste sa do %s na získanie licenčného kľúča alebo ho skopírujte a vložte z potvrdzovacieho e-mailu o nákupe.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
sk_SK: Prihlásiť používateľa po úspešnej registrácii. Tip: Nastav akciu „Presmerovať“ na presmerovanie používateľa do oblasti účtu/admin.

en: Logged in
sk_SK: Prihlásený

en: Logged out
sk_SK: Odhlásený

en: Logged-in users
sk_SK: Prihlásení používatelia

en: Logged-in users with role
sk_SK: Prihlásení používatelia s rolou

en: Login
sk_SK: Prihlásiť sa

en: Login URL
sk_SK: URL prihlásenia

en: Login form
sk_SK: Prihlasovací formulár

en: Login message
sk_SK: Prihlasovacia správa

en: Logo inverse
sk_SK: Inverzné logo

en: Logout URL
sk_SK: URL odhlásenia

en: Longitude
sk_SK: Zemepisná dĺžka

en: Loop
sk_SK: Slučka

en: Lost password
sk_SK: Zabudnuté heslo

en: Low
sk_SK: Nízka

en: Low stock
sk_SK: Málo na sklade

en: Lowercase
sk_SK: Malé písmená

en: Lowercase removes leading zeros
sk_SK: Malé písmená odstránia úvodné nuly

en: Magnificent
sk_SK: Úchvatné

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
sk_SK: Vyžaduje sa API kľúč Mailchimp! Pridaj kľúč v ovládacom paneli pod: %s

en: Main
sk_SK: Hlavné

en: Main query
sk_SK: Hlavný dotaz

en: Maintenance
sk_SK: Údržba

en: Maintenance mode
sk_SK: Režim údržby

en: Make sure not to use the "Product tabs" element on the same page.
sk_SK: Uistite sa, že na tej istej stránke nepoužívate prvok „Karty produktu“.

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
sk_SK: Uistite sa, že vzdialená webstránka zadaná vyššie vám udelila „Prístup k mojim šablónam“.

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
sk_SK: Uisti sa, že vo vnútri tvojho prepojeného kontajnera nie sú žiadne prvky s odkazmi (vnorené odkazy).

en: Make sure to save settings after closing this modal to apply changes
sk_SK: Uistite sa, že po zatvorení tohto okna uložíte nastavenia, aby sa zmeny aplikovali

en: Make sure to set "%1$s" in your "%2$s" definitions below.
sk_SK: Nezabudnite nastaviť „%1$s“ vo vašich definíciách „%2$s“ nižšie.

en: Manage
sk_SK: Spravovať

en: Manage global elements
sk_SK: Spravovať globálne prvky

en: Manage my menus in WordPress.
sk_SK: Spravovať moje menu vo WordPresse.

en: Manage your custom font files
sk_SK: Spravujte svoje súbory vlastných písiem

en: Mandatory
sk_SK: Povinné

en: Manually regenerate CSS files
sk_SK: Manuálne obnoviť CSS súbory

en: Map
sk_SK: Mapa

en: Map Connector
sk_SK: Konektor mapy

en: Map ID
sk_SK: ID mapy

en: Map Type Control
sk_SK: Ovládanie typu mapy

en: Map center
sk_SK: Centrum mapy

en: Map style
sk_SK: Štýl mapy

en: Map type
sk_SK: Typ mapy

en: March
sk_SK: Marec

en: Margin
sk_SK: Okraj

en: Mark
sk_SK: Označiť

en: Mark all as read
sk_SK: Označiť všetko ako prečítané

en: Mark as active
sk_SK: Označiť ako aktívny

en: Mark as inactive
sk_SK: Označiť ako neaktívne

en: Marker
sk_SK: Značka

en: Markers
sk_SK: Značky

en: Markers set on individual addresses or map connectors precede these settings.
sk_SK: Značky nastavené na jednotlivých adresách alebo mapových konektoroch majú prednosť pred týmito nastaveniami.

en: Marvelous
sk_SK: Nádherné

en: Mask
sk_SK: Maska

en: Max Zoom
sk_SK: Maximálne priblíženie

en: Max payload size
sk_SK: Maximálna veľkosť payloadu

en: Max requests per hour
sk_SK: Max. požiadaviek za hodinu

en: Max resolution
sk_SK: Maximálne rozlíšenie

en: Max results
sk_SK: Maximálny počet výsledkov

en: Max upload size: %s
sk_SK: Maximálna veľkosť nahrávania: %s

en: Max. entries
sk_SK: Max. záznamov

en: Max. files
sk_SK: Max. súborov

en: Max. height
sk_SK: Max. výška

en: Max. items
sk_SK: Max. počet položiek

en: Max. length
sk_SK: Max. dĺžka

en: Max. post width
sk_SK: Max. šírka príspevku

en: Max. price
sk_SK: Maximálna cena

en: Max. products
sk_SK: Max. počet produktov

en: Max. rating
sk_SK: Max. hodnotenie

en: Max. related posts
sk_SK: Max. súvisiacich príspevkov

en: Max. size
sk_SK: Max. veľkosť

en: Max. time
sk_SK: Max. čas

en: Max. value
sk_SK: Maximálna hodnota

en: Max. width
sk_SK: Max. šírka

en: Maximum number of entries reached.
sk_SK: Dosiahnutý maximálny počet záznamov.

en: Maximum number of results to display for each query loop in the builder. Applies only to Bricks-native queries. Leave blank to use the default value.
sk_SK: Maximálny počet výsledkov na zobrazenie pre každú slučku dotazu v nástroji na tvorbu. Platí len pre dotazy natívne pre Bricks. Nechajte prázdne pre použitie predvolenej hodnoty.

en: Maximum number of webhook requests allowed per hour.
sk_SK: Maximálny počet povolených požiadaviek webhooku za hodinu.

en: Maximum size of the webhook payload in kilobytes.
sk_SK: Maximálna veľkosť payloadu webhooku v kilobajtoch.

en: Maximum value
sk_SK: Maximálna hodnota

en: May
sk_SK: Máj

en: Media
sk_SK: Médiá

en: Media File
sk_SK: Mediálny súbor

en: Media URL
sk_SK: URL multimédia

en: Media library
sk_SK: Knižnica médií

en: Media query
sk_SK: Mediálny dotaz

en: Medium
sk_SK: Stredné

en: Member
sk_SK: Člen

en: Menu bar
sk_SK: Panel ponuky

en: Menu order
sk_SK: Poradie v menu

en: Message
sk_SK: Správa

en: Message sent from:
sk_SK: Správa odoslaná od:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
sk_SK: Správa bola úspešne odoslaná. Ozveme sa vám čo najskôr.

en: Messages
sk_SK: Správy

en: Meta Data
sk_SK: Metadáta

en: Meta Key
sk_SK: Meta kľúč

en: Meta description
sk_SK: Meta popis

en: Meta key
sk_SK: Meta kľúč

en: Meta keywords
sk_SK: Meta kľúčové slová

en: Meta query
sk_SK: Meta dotaz

en: Meta typography
sk_SK: Typografia meta

en: Meta value
sk_SK: Meta hodnota

en: Meta value num
sk_SK: Meta hodnota num

en: Metadata
sk_SK: Metadáta

en: Mid Size
sk_SK: Stredná veľkosť

en: Middle center
sk_SK: Stred v strede

en: Middle left
sk_SK: Stred vľavo

en: Middle right
sk_SK: Stred vpravo

en: Mime type
sk_SK: MIME typ

en: Min Zoom
sk_SK: Minimálne priblíženie

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
sk_SK: Min. Verzia PHP na spustenie Bricks je PHP 5.4

en: Min. characters
sk_SK: Min. znakov

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
sk_SK: Min. rozmer: Dvojnásobná hodnota výšky/šírky loga pre správne zobrazenie na retina displejoch.

en: Min. height
sk_SK: Min. výška

en: Min. height is 70.
sk_SK: Min. výška je 70.

en: Min. length
sk_SK: Min. dĺžka

en: Min. price
sk_SK: Minimálna cena

en: Min. time
sk_SK: Min. čas

en: Min. value
sk_SK: Minimálna hodnota

en: Min. width
sk_SK: Min. šírka

en: Min/max date
sk_SK: Min./max. dátum

en: Mini cart
sk_SK: Mini košík

en: Minimum value
sk_SK: Minimálna hodnota

en: Misc
sk_SK: Rôzne

en: Miscellaneous
sk_SK: Rôzne

en: Missing sidebar name.
sk_SK: Chýba názov bočného panela.

en: Mobile
sk_SK: Mobil

en: Mobile first
sk_SK: Najprv mobil

en: Mobile landscape
sk_SK: Mobil na šírku

en: Mobile menu
sk_SK: Mobilné menu

en: Mobile portrait
sk_SK: Mobil na výšku

en: Mode
sk_SK: Režim

en: Modified
sk_SK: Upravené

en: Modified date
sk_SK: Dátum úpravy

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Month: %s
sk_SK: Mesiac: %s

en: Monthly
sk_SK: Mesačne

en: More about meta robots directives.
sk_SK: Viac o direktívach meta robots.

en: More content to come ..
sk_SK: Viac obsahu čoskoro..

en: More layouts
sk_SK: Viac rozložení

en: More text
sk_SK: Viac textu

en: Most Popular
sk_SK: Najpopulárnejšie

en: Most specific
sk_SK: Najšpecifickejší

en: Mouse enter
sk_SK: Vstup myši

en: Mouse leave
sk_SK: Opustenie myšou

en: Mouse leave window
sk_SK: Opustenie okna myšou

en: Move
sk_SK: Presunúť

en: Move elements
sk_SK: Presúvať prvky

en: Move selected
sk_SK: Presunúť vybrané

en: Move to trash
sk_SK: Presunúť do koša

en: Moved
sk_SK: Presunuté

en: Moved to trash
sk_SK: Presunuté do koša

en: Multilevel
sk_SK: Viacúrovňové

en: Multiple options
sk_SK: Viacero možností

en: Must match with the format saved in database.
sk_SK: Musí sa zhodovať s formátom uloženým v databáze.

en: Mute
sk_SK: Stlmiť

en: Muted
sk_SK: Stlmený

en: Muted color
sk_SK: Tlmená farba

en: My Templates
sk_SK: Moje šablóny

en: My account
sk_SK: Môj účet

en: My templates
sk_SK: Moje šablóny

en: My templates access
sk_SK: Prístup k mojim šablónam

en: MySQL version
sk_SK: Verzia MySQL

en: Name
sk_SK: Názov

en: Name already exists
sk_SK: Názov štítka už existuje

en: Name is required
sk_SK: Názov je povinný

en: Name is reserved
sk_SK: Názov je vyhradený

en: Name to display instead of the remote template URL in the template source dropdown.
sk_SK: Názov, ktorý sa má zobraziť namiesto vzdialenej URL šablóny v rozbaľovacom menu zdroja šablóny.

en: Native actions on this hook
sk_SK: Natívne akcie na tomto háku

en: Native elements
sk_SK: Natívne prvky

en: Nav
sk_SK: Navigácia

en: Nav Menu
sk_SK: Navigačné menu

en: Nav items
sk_SK: Položky navigácie

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
sk_SK: Prechádzať rôznymi stránkami dotazu bez opätovného načítania stránky.

en: Navigation
sk_SK: Navigácia

en: Neat
sk_SK: Pekné

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
sk_SK: Potrebujete pomoc? Našli ste chybu? Máte návrh na novú funkciu?

en: Nestable
sk_SK: Vnoriteľné

en: Nestable elements can't be converted to components. You can either unlink them manually by right-clicking the global element in the builder or convert them automatically by clicking the "Convert to components" button above and then confirm the prompt.
sk_SK: Vnoriteľné prvky nemožno previesť na komponenty. Môžete ich buď manuálne odpojiť kliknutím pravým tlačidlom myši na globálny prvok v nástroji, alebo ich automaticky previesť kliknutím na tlačidlo „Previesť na komponenty“ vyššie a potom potvrdiť výzvu.

en: Never
sk_SK: Nikdy

en: New
sk_SK: Nový

en: New Custom Font
sk_SK: Nové vlastné písmo

en: New Template
sk_SK: Nová šablóna

en: New Template Name
sk_SK: Nový názov šablóny

en: New capability
sk_SK: Nové oprávnenie

en: New category name
sk_SK: Názov novej kategórie

en: New class name
sk_SK: Nový názov triedy

en: New classes detected. Resolve conflicts, if any, to import or skip.
sk_SK: Zistené nové triedy. Ak existujú, vyriešte konflikty pre import alebo preskočenie.

en: New color could not be saved.
sk_SK: Novú farbu sa nepodarilo uložiť.

en: New color palette name
sk_SK: Názov novej farebnej palety

en: New feature
sk_SK: Nová funkcia

en: New group name
sk_SK: Názov novej skupiny

en: New query name
sk_SK: Názov nového dotazu

en: New sidebar created.
sk_SK: Vytvorený nový bočný panel.

en: New tab
sk_SK: Nová karta

en: New theme style name
sk_SK: Názov nového štýlu témy

en: New variable name
sk_SK: Nový názov premennej

en: Newer Comments
sk_SK: Novšie komentáre

en: Next
sk_SK: Ďalej

en: Next Icon
sk_SK: Ikona nasledujúceho

en: Next arrow
sk_SK: Nasledujúca šípka

en: Next label
sk_SK: Označenie Ďalší

en: Next page
sk_SK: Ďalšia strana

en: Next post
sk_SK: Ďalší príspevok

en: Next slide
sk_SK: Ďalší slide

en: Nice job
sk_SK: Dobrá práca

en: Nickname
sk_SK: Prezývka

en: No
sk_SK: Nie

en: No Bricks data found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne dáta Bricks.

en: No CSS variable found.
sk_SK: Nenašla sa žiadna CSS premenná.

en: No Custom Font found in Trash
sk_SK: V koši sa nenašlo žiadne vlastné písmo

en: No Custom Fonts found
sk_SK: Nenašli sa žiadne vlastné písma

en: No Facebook page URL provided.
sk_SK: Nebola zadaná URL Facebookovej stránky.

en: No HTML markup defined.
sk_SK: Nie je definovaný žiadny HTML markup.

en: No Instagram account found.
sk_SK: Nenašiel sa žiadny Instagram účet.

en: No Instagram posts found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne príspevky z Instagramu.

en: No Polylang languages found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne jazyky Polylang.

en: No SVG selected.
sk_SK: Nebolo vybrané žiadne SVG.

en: No Template Bundle found
sk_SK: Nenašiel sa žiadny balík šablón

en: No Template Tag found
sk_SK: Nenašla sa žiadna značka šablóny

en: No Template found in Trash
sk_SK: V koši sa nenašla žiadna šablóna

en: No Templates found
sk_SK: Nenašli sa žiadne šablóny

en: No URL parameters are generated or read, even if filter elements are present.
sk_SK: Žiadne URL parametre sa negenerujú ani nečítajú, aj keď sú prítomné filtračné prvky.

en: No Vimeo ID provided.
sk_SK: Nebolo poskytnuté žiadne Vimeo ID.

en: No Vimeo URL provided.
sk_SK: Nebola poskytnutá URL Vimeo.

en: No WordPress added content found.
sk_SK: Nenašiel sa žiadny pridaný obsah WordPress.

en: No WordPress widget type selected.
sk_SK: Nebol vybraný žiadny typ WordPress widgetu.

en: No YouTube ID provided.
sk_SK: Nebolo poskytnuté žiadne YouTube ID.

en: No YouTube URL provided.
sk_SK: Nebola poskytnutá URL YouTube.

en: No access
sk_SK: Žiadny prístup

en: No accordion item added.
sk_SK: Nebola pridaná žiadna položka akordeónu.

en: No action has been set for this form.
sk_SK: Pre tento formulár nebol nastavený žiadny úkon.

en: No active icon set selected
sk_SK: Nie je vybraná žiadna aktívna sada ikon

en: No additional information to show.
sk_SK: Žiadne ďalšie informácie na zobrazenie.

en: No audio file selected.
sk_SK: Nevybraný žiadny zvukový súbor.

en: No caption
sk_SK: Bez popisu

en: No checkout fields defined.
sk_SK: Nie sú definované žiadne polia pri pokladni.

en: No classes found
sk_SK: Nenašli sa žiadne triedy

en: No classes specified for deletion
sk_SK: Neboli určené žiadne triedy na odstránenie

en: No classes to import.
sk_SK: Žiadne triedy na import.

en: No code found.
sk_SK: Nenašiel sa žiadny kód.

en: No components found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne komponenty.

en: No conflict
sk_SK: Žiadny konflikt

en: No connectable property found.
sk_SK: Nenašla sa žiadna prepojiteľná vlastnosť.

en: No content
sk_SK: Žiadny obsah

en: No date/fields set.
sk_SK: Nenastavené žiadne dátumy/polia.

en: No default value
sk_SK: Žiadna predvolená hodnota

en: No dynamic data found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne dynamické údaje.

en: No dynamic data set.
sk_SK: Žiadne dynamické dáta neboli nastavené.

en: No effect with loop enabled
sk_SK: Nemá efekt pri zapnutom cyklickom prehrávaní

en: No elements found for the selected filter.
sk_SK: Pre vybraný filter neboli nájdené žiadne elementy.

en: No email address provided.
sk_SK: Nebola poskytnutá žiadna e-mailová adresa.

en: No excerpt found.
sk_SK: Nenašiel sa žiadny úryvok.

en: No file URL provided.
sk_SK: Nebola poskytnutá URL súboru.

en: No file selected.
sk_SK: Nie je vybraný žiadny súbor.

en: No files were uploaded.
sk_SK: Neboli nahrané žiadne súbory.

en: No filter source selected.
sk_SK: Nie je vybraný zdroj filtra.

en: No fluid typography category selected. Please create and select a category, then generate your fluid typography variables.
sk_SK: Nie je vybraná žiadna kategória typografie tekutín. Vytvorte a vyberte kategóriu a potom vygenerujte premenné pre tekutú typografiu.

en: No fluid typography variables found. Configure the scale generator on the right-hand side as per your requirements. Once done, click the "Generate variables" button to automatically create your fluid typography variables.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne premenné typografie tekutín. Nakonfigurujte generátor mierky na pravej strane podľa svojich požiadaviek. Po dokončení kliknite na tlačidlo "Generovať premenné", čím sa automaticky vytvoria premenné pre tekutú typografiu.

en: No font files found in the CSS.
sk_SK: V CSS sa nenašli žiadne súbory písiem.

en: No form field added.
sk_SK: Nebolo pridané žiadne pole formulára.

en: No found rows
sk_SK: Žiadne nájdené riadky

en: No hook selected.
sk_SK: Nie je vybraný žiadny hák.

en: No icon selected.
sk_SK: Nebola vybraná žiadna ikona.

en: No image selected.
sk_SK: Žiadny obrázok nie je vybraný.

en: No instances
sk_SK: Žiadne inštancie

en: No languages found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne jazyky.

en: No latitude/longitude or address provided. Use dynamic data tags to retrieve the coordinates/address from your query loop results.
sk_SK: Nebola poskytnutá zemepisná šírka/dĺžka ani adresa. Použite dynamické dátové značky na získanie súradníc/adresy z výsledkov vášho dotazovacieho cyklu.

en: No license for provided license key found.
sk_SK: Pre poskytnutý licenčný kľúč nebola nájdená žiadna licencia.

en: No link
sk_SK: Bez odkazu

en: No list items defined.
sk_SK: Nie sú definované žiadne položky zoznamu.

en: No locations found
sk_SK: Nenašli sa žiadne lokality

en: No menu items
sk_SK: Žiadne položky menu

en: No meta data selected.
sk_SK: Neboli vybrané žiadne metadáta.

en: No name
sk_SK: Bez mena

en: No native actions on this hook
sk_SK: Žiadne natívne akcie na tomto háku

en: No nav menu found.
sk_SK: Nenašlo sa žiadne navigačné menu.

en: No options found
sk_SK: Nenašli sa žiadne možnosti

en: No order found or the order is not suitable for this element.
sk_SK: Nebola nájdená žiadna objednávka alebo objednávka nie je vhodná pre tento prvok.

en: No orphaned elements found.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne osirelé elementy.

en: No pagination on singular posts/pages.
sk_SK: Žiadne stránkovanie na jednotlivých príspevkoch/stránkach.

en: No pagination results.
sk_SK: Žiadne výsledky stránkovania.

en: No permission
sk_SK: Žiadne povolenie

en: No post ID provided.
sk_SK: Nebolo poskytnuté ID príspevku.

en: No posts found
sk_SK: Nenašli sa žiadne príspevky

en: No previous or next posts found..
sk_SK: Nenašli sa žiadne predchádzajúce alebo ďalšie príspevky.

en: No pricing table defined.
sk_SK: Nie je definovaná žiadna cenová tabuľka.

en: No product archive description found.
sk_SK: Nebol nájdený žiadny popis archívu produktov.

en: No product selected
sk_SK: Žiadny produkt nie je vybraný

en: No products in cart
sk_SK: Žiadne produkty v košíku

en: No products to show.
sk_SK: Žiadne produkty na zobrazenie.

en: No progress bar created.
sk_SK: Nebol vytvorený žiadny indikátor priebehu.

en: No properties connected.
sk_SK: Nie sú prepojené žiadne vlastnosti.

en: No properties found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne vlastnosti.

en: No property groups found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne skupiny vlastností.

en: No query selected
sk_SK: Nebol vybratý žiadny dotaz

en: No rating
sk_SK: Bez hodnotenia

en: No ratings
sk_SK: Žiadne hodnotenia

en: No ratings yet.
sk_SK: Zatiaľ žiadne hodnotenia.

en: No related products to show.
sk_SK: Žiadne súvisiace produkty na zobrazenie.

en: No repeat
sk_SK: Bez opakovania

en: No results
sk_SK: Žiadne výsledky

en: No results found
sk_SK: Nenašli sa žiadne výsledky

en: No scroll
sk_SK: Bez posúvania

en: No sharing option selected.
sk_SK: Nebola vybraná žiadna možnosť zdieľania.

en: No shortcode provided.
sk_SK: Nebol poskytnutý žiadny shortcode.

en: No sidebar selected.
sk_SK: Nebol vybratý žiadny bočný panel.

en: No signature
sk_SK: Žiadny podpis

en: No slide added.
sk_SK: Nebol pridaný žiadny slide.

en: No social icon added.
sk_SK: Nebola pridaná žiadna sociálna ikona.

en: No spaces. No pound (#) sign.
sk_SK: Bez medzier. Bez znaku mriežky (#).

en: No tabs added.
sk_SK: Žiadne karty neboli pridané.

en: No target query selected.
sk_SK: Nie je vybraný cieľový dotaz.

en: No team members added.
sk_SK: Žiadni členovia tímu neboli pridaní.

en: No template selected.
sk_SK: Žiadna šablóna nebola vybraná.

en: No templates found.
sk_SK: Nenašli sa žiadne šablóny.

en: No testimonials added.
sk_SK: Žiadne recenzie neboli pridané.

en: No text added.
sk_SK: Žiadny text nebol pridaný.

en: No valid font files were processed.
sk_SK: Neboli spracované žiadne platné súbory písiem.

en: No variables found. Create a CSS variable using the input at the bottom or in bulk by clicking the "Import" icon at the top.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne premenné. Vytvorte CSS premennú pomocou vstupu v dolnej časti alebo hromadne kliknutím na ikonu „Import“ v hornej časti.

en: No video selected.
sk_SK: Žiadne video nebolo vybrané.

en: No wrap
sk_SK: Nezalamovať

en: No-repeat
sk_SK: Bez opakovania

en: None
sk_SK: Žiadne

en: Normal
sk_SK: Normálne

en: Not allowed
sk_SK: Nepovolené

en: Not allowed: Infinite template loop.
sk_SK: Nepovolené: Nekonečná slučka šablóny.

en: Not applied in the builder.
sk_SK: Neaplikuje sa v nástroji na tvorbu.

en: Not empty
sk_SK: Nie je prázdne

en: Not equal
sk_SK: Nie je to rovnaké

en: Not exists
sk_SK: Neexistuje

en: Not featured
sk_SK: Neodporúčané

en: Not found
sk_SK: Nenájdené

en: Not new
sk_SK: Nie je nový

en: Not on sale
sk_SK: Nie je v zľave

en: Not possible while bulk-editing.
sk_SK: Nie je možné počas hromadnej úpravy.

en: Not supported
sk_SK: Nie je podporované

en: Not supported on mobile devices
sk_SK: Nepodporované na mobilných zariadeniach

en: Nothing found
sk_SK: Nič nebolo nájdené

en: Nothing found.
sk_SK: Nič sa nenašlo.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
sk_SK: Nič sa nenašlo. Skúste to znova s iným kľúčovým slovom!

en: Nothing to copy
sk_SK: Nie je čo kopírovať

en: Nothing to paste
sk_SK: Nie je čo vložiť

en: Notice
sk_SK: Upozornenie

en: Notice from %1$s: But don't worry. %1$s regularly updates all WooCommerce template files with each new release. If you are on the latest version and see this message, any necessary compatibility enhancements will be included in the next update.
sk_SK: Upozornenie od %1$s: Ale nebojte sa. %1$s pravidelne aktualizuje všetky súbory šablón WooCommerce s každým novým vydaním. Ak ste na najnovšej verzii a vidíte túto správu, všetky potrebné vylepšenia kompatibility budú zahrnuté v nasledujúcej aktualizácii.

en: Notices
sk_SK: Oznámenia

en: Notifications
sk_SK: Upozornenia

en: Number
sk_SK: Číslo

en: Number of comments
sk_SK: Počet komentárov

en: Number of posts
sk_SK: Počet príspevkov

en: Number of users to retrieve
sk_SK: Počet používateľov, ktorí sa majú načítať

en: Numbered list
sk_SK: Číslovaný zoznam

en: Numeric
sk_SK: Číselné

en: Numeric meta value
sk_SK: Číselná meta hodnota

en: Object fit
sk_SK: Prispôsobenie objektu

en: Object position
sk_SK: Pozícia objektu

en: Oblique
sk_SK: Naklonené

en: October
sk_SK: Október

en: Odd background
sk_SK: Pozadie nepárnych

en: Off
sk_SK: Vypnuté

en: Offcanvas
sk_SK: Bočný panel

en: Offset
sk_SK: Posun

en: Offset key
sk_SK: Kľúč na posunutie

en: Offset key location
sk_SK: Umiestnenie posunutého kľúča

en: Okay
sk_SK: Okej

en: Older Comments
sk_SK: Staršie komentáre

en: On
sk_SK: Zapnuté

en: On backorder
sk_SK: Na objednávku

en: On blur
sk_SK: Pri opustení

en: On input
sk_SK: Pri vstupe

en: On input, blur and submit
sk_SK: Pri vstupe, opustení a odoslaní

en: On sale
sk_SK: V zľave

en: On sale products only
sk_SK: Iba na výrobky vo výpredaji

en: Once done editing, click the "Save Settings" button at the bottom below to persist your changes.
sk_SK: Po dokončení úprav kliknite na tlačidlo „Uložiť nastavenia“ nižšie, aby sa zmeny zachovali.

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
sk_SK: Keď sa oboznámite s tým, ako Bricks funguje, je dobré naučiť sa o šablónach. Takto vytvoríte hlavičku, pätičku a akýkoľvek iný typ opätovne použiteľného obsahu vašej webstránky, ako sú rozloženia blogových príspevkov, archívy, výsledky vyhľadávania a chybové stránky.

en: One Page Navigation
sk_SK: Navigácia na jednej stránke

en: One Result
sk_SK: Jeden výsledok

en: One feature per line
sk_SK: Jedna funkcia na riadok

en: One or more of the selected classes conflict with existing classes on your site. You must either override the existing classes on your site or discard these imported versions.
sk_SK: Jedna alebo viac vybraných tried je v konflikte s existujúcimi triedami na vašej stránke. Musíte buď prepísať existujúce triedy na vašej stránke, alebo zahodiť tieto importované verzie.

en: One or more webhook requests failed.
sk_SK: Jedna alebo viac požiadaviek webhoku zlyhalo.

en: One post found
sk_SK: Nájdený jeden príspevok

en: Only added if none of your product fields contains any links.
sk_SK: Pridá sa len ak žiadne z polí produktu neobsahuje odkazy.

en: Only applicable for purchasable simple products with in stock status.
sk_SK: Platí iba pre jednoduché predajné produkty so stavom na sklade.

en: Only applicable if the add to cart display as form (e.g. on single product page).
sk_SK: Platí len ak sa pridanie do košíka zobrazuje ako formulár (napr. na stránke jednotlivého produktu).

en: Only applied in builder and template preview.
sk_SK: Použije sa len v nástroji na úpravu a v náhľade šablóny.

en: Only applies to Image, Image Gallery, and SVG elements. Images will not be imported if the source is a custom URL or a dynamic data tag.
sk_SK: Platí len pre elementy Obrázok, Galéria obrázkov a SVG. Obrázky sa neimportujú, ak je zdrojom vlastná URL adresa alebo dynamický dátový tag.

en: Only applies to new items added to the DOM.
sk_SK: Platí len pre nové položky pridané do DOM.

en: Only applies to top level dropdown elements.
sk_SK: Platí len pre rozbaľovacie prvky najvyššej úrovne.

en: Only empty draft fonts can be deleted.
sk_SK: Vymazať možno len prázdne písma návrhov.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
sk_SK: Udeľte prístup k vašim šablónam len webovým stránkam zadaným vyššie. Jedna URL na riadok.

en: Only muted YouTube videos will autoplay on iOS Safari.
sk_SK: V Safari pre iOS sa automaticky prehrávajú len stlmené videá YouTube.

en: Only one "Table of contents" element can be visible on a page at a time.
sk_SK: Na stránke môže byť viditeľný iba jeden prvok „Obsah“ naraz.

en: Only parent terms
sk_SK: Len nadradené termíny

en: Only post queries are supported in this version.
sk_SK: V tejto verzii sú podporované iba dotazy na príspevky.

en: Only rendered if link is set.
sk_SK: Vykreslí sa iba ak je nastavený odkaz.

en: Only return terms
sk_SK: Len návratové podmienky

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
sk_SK: Nastavte len ak máte problémy s predvoleným vykreslením v nástroji na tvorbu (zakázané REST API, atď.)

en: Only supports Post, Term, and User context. More context are available inside the "Interaction" settings that open this popup.
sk_SK: Podporuje len kontext Príspevku, Termínu a Používateľa. Viac kontextov je k dispozícii v nastaveniach „Interakcie“, ktoré otvárajú toto vyskakovacie okno.

en: Only the first assigned term will be displayed.
sk_SK: Zobrazí sa len prvý priradený výraz.

en: Only works if the first assigned term is a child term.
sk_SK: Funguje len ak je prvý priradený výraz podradený výraz.

en: Opacity
sk_SK: Priehľadnosť

en: Open
sk_SK: Otvoriť

en: Open accordion
sk_SK: Rozbaľ akordeón

en: Open icon manager
sk_SK: Otvoriť správcu ikon

en: Open image in lightbox
sk_SK: Otvoriť obrázok v lightboxe

en: Open in new tab
sk_SK: Otvoriť v novej karte

en: Open mobile menu
sk_SK: Otvoriť mobilné menu

en: Open on add to cart (AJAX)
sk_SK: Otvoriť pri pridaní do košíka (AJAX)

en: Open on page load
sk_SK: Otvoriť pri načítaní stránky

en: Open tab index
sk_SK: Index otvorenia záložky

en: Open tab on
sk_SK: Otvoriť záložku na

en: Operating system
sk_SK: Operačný systém

en: Opposites linked
sk_SK: Prepojené protiľahlé

en: Option
sk_SK: Možnosť

en: Optional
sk_SK: Voliteľné

en: Options
sk_SK: Možnosti

en: Options (one per line)
sk_SK: Možnosti (jedna na riadok)

en: Options type
sk_SK: Typ možností

en: Or
sk_SK: Alebo

en: Order
sk_SK: Poradie

en: Order by
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Order date
sk_SK: Dátum objednávky

en: Order details
sk_SK: Detaily objednávky

en: Order email
sk_SK: E-mail objednávky

en: Order id
sk_SK: ID objednávky

en: Order matters. Start at smallest breakpoint. If using mobile-first start at largest breakpoint.
sk_SK: Poradie je dôležité. Začnite od najmenšieho breakpointu. Ak používate prístup mobile-first, začnite od najväčšieho breakpointu.

en: Order meta key
sk_SK: Zoradiť podľa meta kľúča

en: Order number
sk_SK: Číslo objednávky

en: Order overview
sk_SK: Prehľad objednávky

en: Order payment method
sk_SK: Spôsob platby objednávky

en: Order receipt
sk_SK: Potvrdenie objednávky

en: Order review
sk_SK: Kontrola objednávky

en: Order total
sk_SK: Celková suma objednávky

en: Order updates
sk_SK: Aktualizácie objednávky

en: Ordered list
sk_SK: Zoradený zoznam

en: Orders
sk_SK: Objednávky

en: Organize your properties in groups. Reorder your groups via drag & drop. Click to rename. Create a property group using the form below.
sk_SK: Usporiadajte svoje vlastnosti do skupín. Preskupte ich pomocou funkcie ťahaj a pusť. Kliknutím zmeníte názov. Vytvorte skupinu vlastností pomocou formulára nižšie.

en: Original price
sk_SK: Pôvodná cena

en: Original price typography
sk_SK: Typografia pôvodnej ceny

en: Orphaned elements
sk_SK: Osirotené prvky

en: Orphaned elements detected (%s). Please back-up your site or at least copy all elements in the structure panel, then click the "Clean up" button below to remove all orphaned elements.
sk_SK: Zistené osirelé elementy (%s). Prosím, zálohujte svoju stránku alebo aspoň skopírujte všetky elementy v paneli štruktúry, potom kliknite na tlačidlo „Vyčistiť“ nižšie pre odstránenie všetkých osirelých elementov.

en: Orphaned elements removed.
sk_SK: Osirelé elementy boli odstránené.

en: Orphaned elements review
sk_SK: Kontrola osirotených elementov

en: Other
sk_SK: Iné

en: Other (URL)
sk_SK: Iné (URL)

en: Other classes
sk_SK: Iné triedy

en: Other pages
sk_SK: Iné stránky

en: Other styles
sk_SK: Iné štýly

en: Others
sk_SK: Ostatné

en: Out of stock
sk_SK: Vypredané

en: Outer width of the info box popup.
sk_SK: Vonkajšia šírka vyskakovacieho okna info boxu.

en: Outline
sk_SK: Obrys

en: Outline - Dark
sk_SK: Obrys - tmavý

en: Outline - Light
sk_SK: Obrys - svetlý

en: Outline - Primary
sk_SK: Obrys - primárny

en: Output PHP function
sk_SK: Výstup PHP funkcie

en: Outset
sk_SK: Vystupujúci

en: Outstanding
sk_SK: Vynikajúce

en: Overflow
sk_SK: Pretekanie

en: Overlay
sk_SK: Prekrytie

en: Overlay content
sk_SK: Prekrývajúci obsah

en: Overline
sk_SK: Nadčiarknutie

en: Override
sk_SK: Prepísať

en: Override local class
sk_SK: Prepísať lokálnu triedu

en: Overwrite
sk_SK: Prepísať

en: PHP class does not exist
sk_SK: PHP trieda neexistuje

en: PHP execution time limit
sk_SK: Časový limit vykonávania PHP

en: PHP max input vars
sk_SK: Maximálny počet vstupných premenných PHP

en: PHP max upload file size
sk_SK: Maximálna veľkosť nahrávaného súboru PHP

en: PHP memory limit
sk_SK: Limit pamäte PHP

en: PHP post max size
sk_SK: Maximálna veľkosť PHP post

en: PHP safe mode
sk_SK: Bezpečný režim PHP

en: PHP version
sk_SK: Verzia PHP

en: Padding
sk_SK: Odsadenie

en: Page
sk_SK: Stránka

en: Page %s
sk_SK: Strana %s

en: Page ID
sk_SK: ID stránky

en: Page background
sk_SK: Pozadie stránky

en: Page date
sk_SK: Dátum stránky

en: Page layout
sk_SK: Rozloženie stránky

en: Page modified
sk_SK: Dátum úpravy stránky

en: Page not found
sk_SK: Stránka nenájdená

en: Page number
sk_SK: Číslo strany

en: Page order
sk_SK: Poradie stránky

en: Page parameter
sk_SK: Parameter strany

en: Page settings
sk_SK: Nastavenia stránky

en: Page title
sk_SK: Názov stránky

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
sk_SK: Štýly špecifické pre stránku sa predvolene načítavajú vložené. Vyberte „Externé súbory“ na načítanie iba požadovaného CSS a umožnenie cachovania štýlov.

en: Pages
sk_SK: Stránky

en: Pages:
sk_SK: Stránky:

en: Pagination
sk_SK: Stránkovanie

en: Pagination method
sk_SK: Metóda stránkovania

en: Pagination parameter location
sk_SK: Umiestnenie parametra stránkovania

en: Pane
sk_SK: Panel

en: Panel width could not be saved.
sk_SK: Šírku panela sa nepodarilo uložiť.

en: Paragraph
sk_SK: Odstavec

en: Parameter name for the page number (e.g., "page" or "offset"). This parameter will only be added when AJAX enabled pagination element are used.
sk_SK: Názov parametra pre číslo strany (napr. "page" alebo "offset"). Tento parameter sa pridá len vtedy, keď sa používa prvok stránkovania s povoleným AJAXom.

en: Parameters
sk_SK: Parametre

en: Parent
sk_SK: Nadradené

en: Parent term
sk_SK: Termín rodiča

en: Parent term ID
sk_SK: ID rodičovského termínu

en: Parent theme URI
sk_SK: URI rodičovskej témy

en: Parent theme author URI
sk_SK: URI autora rodičovskej témy

en: Parent theme name
sk_SK: Názov rodičovskej témy

en: Parent theme version
sk_SK: Verzia rodičovskej témy

en: Parse dynamic data
sk_SK: Spracovať dynamické dáta

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Password accepted. You can now access the protected content.
sk_SK: Heslo prijaté. Teraz môžete pristupovať k chránenému obsahu.

en: Password min. length
sk_SK: Min. dĺžka hesla

en: Password protect your templates.
sk_SK: Chráňte vaše šablóny heslom.

en: Password protected
sk_SK: Chránené heslom

en: Password protection
sk_SK: Ochrana heslom

en: Password protection limits access to content on the rendered frontend only. It does not restrict alternative access methods (e.g. REST API). For sensitive data, consider stricter security controls.
sk_SK: Ochrana heslom obmedzuje prístup k obsahu iba na vykreslenej frontendovej časti. Neobmedzuje alternatívne metódy prístupu (napr. REST API). Pre citlivé údaje zvážte prísnejšie bezpečnostné kontroly.

en: Password required.
sk_SK: Vyžaduje sa heslo.

en: Password source
sk_SK: Zdroj hesla

en: Password toggle
sk_SK: Prepínač hesla

en: Paste
sk_SK: Vložiť

en: Pasted
sk_SK: Vložené

en: Path that contains the total item count. Use "body" to target the response path root and "header" for the response headers. Required for the pagination to work. Use "header.x-wp-totalpages" for WordPress REST API calls.
sk_SK: Cesta, ktorá obsahuje celkový počet položiek. Použite "body" na zameranie koreňovej cesty odpovede a "header" na hlavičky odpovede. Vyžaduje sa na fungovanie stránkovania. Použite "header.x-wp-totalpages" pre volania WordPress REST API.

en: Path to extract nested data. Leave empty to use full response. Example: "data.results" to get results from {data: {results: [...]}}
sk_SK: Cesta na extrakciu vnorených údajov. Ak chcete použiť úplnú odpoveď, nechajte prázdne. Príklad: "data.results" na získanie výsledkov z {data: {results: [...]}}

en: Pattern
sk_SK: Vzor

en: Pause autoplay
sk_SK: Pozastaviť automatické prehrávanie

en: Pause on focus
sk_SK: Pozastaviť pri zameraní

en: Pause on hover
sk_SK: Pozastaviť pri prejdení myšou

en: Paused
sk_SK: Pozastavené

en: Pay
sk_SK: Zaplatiť

en: Payment
sk_SK: Platba

en: Pending message
sk_SK: Správa o čakaní

en: Per page load
sk_SK: Pri načítaní stránky

en: Per session
sk_SK: Za reláciu

en: Percent
sk_SK: Percentá

en: Percentage
sk_SK: Percentá

en: Percentage typography
sk_SK: Typografia percent

en: Performance
sk_SK: Výkon

en: Permalink
sk_SK: Trvalý odkaz

en: Permanently delete this icon? This action cannot be undone.
sk_SK: Natrvalo odstrániť túto ikonu? Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Picture in picture
sk_SK: Obraz v obraze

en: Pie Chart
sk_SK: Koláčový graf

en: Pin
sk_SK: Pripnúť

en: Pin/unpin elements
sk_SK: Pripnúť/odopnúť prvky

en: Pinned
sk_SK: Pripnuté

en: Pinned elements
sk_SK: Pripnuté elementy

en: Place and configure a "Map Connector" element inside the query loop to enable dynamic address retrieval. On the frontend, actual location markers will be displayed based on the retrieved addresses. In the builder, a placeholder marker will be shown using your Map Center settings for styling purposes.
sk_SK: Umiestnite a nakonfigurujte element „Konektor mapy“ vo vnútri dotazovacieho cyklu, aby ste povolili dynamické získavanie adries. Na frontende sa zobrazia skutočné značky umiestnenia na základe získaných adries. V staviteľovi sa zobrazí zástupná značka pomocou nastavení Stred mapy na účely štýlovania.

en: Place this query on the cart page.
sk_SK: Umiestnite tento dopyt na stránku košíka.

en: Place this query on the product page.
sk_SK: Umiestnite tento dopyt na stránku produktu.

en: Place this query on the single product page.
sk_SK: Umiestnite tento dotaz na stránku jednotlivého produktu.

en: Placeholder
sk_SK: Zástupný text

en: Placeholder color
sk_SK: Farba zástupného textu

en: Placeholder image shown.
sk_SK: Zobrazený zástupný obrázok.

en: Placeholder typography
sk_SK: Typografia zástupného textu

en: Placeholders
sk_SK: Zástupné symboly

en: Play inline
sk_SK: Prehrať v rámci stránky

en: Play interaction
sk_SK: Prehrať interakciu

en: Play once
sk_SK: Prehrať raz

en: Please check your email to confirm your subscription.
sk_SK: Prosím, skontroluj svoj e-mail na potvrdenie odberu.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo nižšie pre vygenerovanie všetkých potrebných CSS súborov.

en: Please click the link below to activate your account
sk_SK: Ak chcete aktivovať svoje konto, kliknite na odkaz nižšie

en: Please connect your Instagram account.
sk_SK: Prosím, pripojte svoj Instagram účet.

en: Please copy & paste your license key in here ..
sk_SK: Prosím, skopírujte a vložte svoj licenčný kľúč sem ..

en: Please create a full-site backup and perform a "Code review" (see above) before generating code signatures globally.
sk_SK: Pred globálnym vygenerovaním podpisov kódu vytvorte úplnú zálohu stránky a vykonajte „Kontrolu kódu“ (pozrite vyššie).

en: Please create a full-site backup before running the converter.
sk_SK: Pred spustením konvertora vytvorte úplnú zálohu webu.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
sk_SK: Uisti sa, že na tejto stránke je nastavený SMTP, aby boli všetky odchádzajúce e-maily správne doručené.

en: Please ensure that the SVG code you paste in here does not contain any potentially malicious code. You can run it first through a free online SVG cleaner like %s
sk_SK: Uistite sa, že SVG kód, ktorý sem vložíte, neobsahuje žiadny potenciálne škodlivý kód. Môžete ho najprv spustiť cez bezplatný online SVG čistič, ako napríklad %s

en: Please enter a password of at least %s characters.
sk_SK: Zadajte heslo s dĺžkou aspoň %s znakov.

en: Please enter at least 2 characters
sk_SK: Zadajte aspoň 2 znaky

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
sk_SK: Pri použití viacerých značiek zadajte zemepisnú šírku/dĺžku.

en: Please fetch the data again as the API settings have changed.
sk_SK: Prosím, načítajte údaje znova, pretože sa zmenili nastavenia API.

en: Please make sure to set the "Scale X" value inside the transform setting above to "-1".
sk_SK: Uistite sa, že ste nastavili hodnotu „Mierka X“ v nastavení transformácie vyššie na „-1“.

en: Please provide a new password
sk_SK: Zadajte nové heslo

en: Please review all code instances found on your site page by page to ensure they don't contain any malicious or faulty code. Click on the title to edit the page, template, etc. with Bricks.
sk_SK: Prosím, skontrolujte všetky inštancie kódu nájdené na vašej stránke jednu po druhej, aby ste sa uistili, že neobsahujú žiadny škodlivý alebo chybný kód. Kliknite na názov pre úpravu stránky, šablóny atď. s Bricks.

en: Please review your code and generate code signatures.
sk_SK: Prosím, skontrolujte svoj kód a vygenerujte podpisy kódu.

en: Please select a filter input.
sk_SK: Vyberte prosím vstup filtra.

en: Please select rating icons.
sk_SK: Vyberte prosím ikony hodnotenia.

en: Please set at least one product filter.
sk_SK: Nastavte prosím aspoň jeden filter produktov.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
sk_SK: Prosím, podeľte sa o dôvod(y) deaktivácie Bricks. Čím viac detailov, tým lepšie :)

en: Please update your WordPress URLs under Settings > General to use https:// instead of http:// for optimal performance & functionality. Valid SSL certificate required.
sk_SK: Prosím, aktualizujte svoje WordPress URL adresy v Nastavenia > Všeobecné na https:// namiesto http:// pre optimálny výkon a funkčnosť. Vyžaduje sa platný SSL certifikát.

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
sk_SK: Pre všetky požiadavky na zákaznícku podporu použite e-mailovú adresu svojho účtu Bricks. Na pripojenie väčších súborov pošlite e-mail priamo na %1$s. Ak chcete vidieť, čo sa momentálne vyvíja, alebo odoslať/hlasovať za požiadavky na funkcie, navštívte našu %2$s.

en: Popular
sk_SK: Populárne

en: Popularity
sk_SK: Popularita

en: Populate Content
sk_SK: Naplniť obsah

en: Populate the query loop address above through dynamic data tags.
sk_SK: Vyplňte adresu dotazovacieho cyklu vyššie pomocou dynamických dátových značiek.

en: Popup
sk_SK: Vyskakovacie okno

en: Popup data not found
sk_SK: Dáta vyskakovacieho okna neboli nájdené

en: Popup limit
sk_SK: Limit vyskakovacieho okna

en: Position
sk_SK: Pozícia

en: Positioning
sk_SK: Umiestnenie

en: Post
sk_SK: Príspevok

en: Post Content
sk_SK: Obsah príspevku

en: Post ID
sk_SK: ID príspevku

en: Post Navigation
sk_SK: Navigácia príspevkov

en: Post Title
sk_SK: Nadpis príspevku

en: Post author
sk_SK: Autor príspevku

en: Post comments
sk_SK: Komentáre príspevku

en: Post comments count
sk_SK: Počet komentárov príspevku

en: Post content
sk_SK: Obsah príspevku

en: Post could not be duplicated
sk_SK: Príspevok sa nepodarilo duplikovať

en: Post count
sk_SK: Počet príspevkov

en: Post date
sk_SK: Dátum príspevku

en: Post excerpt
sk_SK: Ukážka príspevku

en: Post link
sk_SK: Odkaz na príspevok

en: Post meta typography
sk_SK: Typografia metadát príspevku

en: Post modified date
sk_SK: Dátum úpravy príspevku

en: Post navigation
sk_SK: Navigácia príspevkov

en: Post parent
sk_SK: Nadradený príspevok

en: Post parent ID
sk_SK: Neplatné ID nadradeného článku.

en: Post password
sk_SK: Heslo príspevku

en: Post slug
sk_SK: Slug príspevku

en: Post status
sk_SK: Stav príspevku

en: Post time
sk_SK: Čas príspevku

en: Post title
sk_SK: Názov príspevku

en: Post title typography
sk_SK: Typografia názvu príspevku

en: Post to update
sk_SK: Príspevok na aktualizáciu

en: Post type
sk_SK: Typ príspevku

en: Post types
sk_SK: Typy príspevkov

en: Poster image
sk_SK: Úvodný obrázok

en: Poster size for YouTube
sk_SK: Veľkosť úvodného obrázka pre YouTube

en: Postmeta table meta_value type
sk_SK: Typ meta_value tabuľky postmeta

en: Posts
sk_SK: Príspevky

en: Posts per page
sk_SK: Príspevkov na stránku

en: Posts per row
sk_SK: Príspevkov na riadok

en: Posts should be in a same taxonomy term.
sk_SK: Príspevky by mali byť v rovnakom taxonomickom výraze.

en: Powered by %s
sk_SK: Poháňané %s

en: Precedes "Link Image" setting.
sk_SK: Predchádza nastaveniu „Odkaz obrázka“.

en: Precedes image height setting.
sk_SK: Predchádza nastaveniu výšky obrázka.

en: Prefix
sk_SK: Predpona

en: Prefix block
sk_SK: Predpona bloku

en: Prefix with a dot (.) to filter results that start with this string, or suffix with a dot (.) to filter results ending with this string.
sk_SK: Predponou s bodkou (.) filtrujte výsledky, ktoré začínajú týmto reťazcom, alebo príponou s bodkou (.) filtrujte výsledky, ktoré týmto reťazcom končia.

en: Preload
sk_SK: Prednahrať

en: Preload custom fonts
sk_SK: Prednačítať vlastné písma

en: Prev
sk_SK: Predchádzajúce

en: Prev arrow
sk_SK: Predchádzajúca šípka

en: Prev label
sk_SK: Označenie Predchádzajúci

en: Prevent duplicates
sk_SK: Zabrániť duplikátom

en: Preview
sk_SK: Náhľad

en: Preview autosave
sk_SK: Náhľad automatického uloženia

en: Preview image
sk_SK: Náhľadový obrázok

en: Preview mode
sk_SK: Režim náhľadu

en: Preview notice type
sk_SK: Náhľad typu upozornenia

en: Preview order ID
sk_SK: Náhľad ID objednávky

en: Preview template
sk_SK: Šablóna náhľadu

en: Previous
sk_SK: Predchádzajúce

en: Previous Icon
sk_SK: Ikona predchádzajúceho

en: Previous interaction ID
sk_SK: ID predchádzajúcej interakcie

en: Previous page
sk_SK: Predchádzajúca strana

en: Previous post
sk_SK: Predchádzajúci príspevok

en: Previous slide
sk_SK: Predchádzajúci slide

en: Price
sk_SK: Cena

en: Price meta
sk_SK: Meta ceny

en: Price prefix
sk_SK: Prefix ceny

en: Price suffix
sk_SK: Sufix ceny

en: Price typography
sk_SK: Typografia ceny

en: Pricing
sk_SK: Cena

en: Pricing Tables
sk_SK: Cenové tabuľky

en: Pricing table
sk_SK: Cenová tabuľka

en: Primary
sk_SK: Primárny

en: Primary color
sk_SK: Primárna farba

en: Priority
sk_SK: Priorita

en: Privacy
sk_SK: Súkromie

en: Privacy policy
sk_SK: Zásady ochrany osobných údajov

en: Product
sk_SK: Produkt

en: Product ID
sk_SK: ID produktu

en: Product SKU
sk_SK: SKU produktu

en: Product additional information
sk_SK: Dodatočné informácie o produkte

en: Product archive
sk_SK: Archív produktov

en: Product attribute
sk_SK: Atribút produktu

en: Product badge "New"
sk_SK: Odznak produktu „Nový“

en: Product badge "Sale"
sk_SK: Odznak produktu „Zľava“

en: Product badge new
sk_SK: Nový produkt - odznak

en: Product categories
sk_SK: Kategórie produktov

en: Product category
sk_SK: Kategória produktu

en: Product category image
sk_SK: Obrázok kategórie produktu

en: Product content
sk_SK: Obsah produktu

en: Product content is empty.
sk_SK: Obsah produktu je prázdny.

en: Product featured
sk_SK: Odporúčaný produkt

en: Product gallery
sk_SK: Galéria produktu

en: Product gallery images
sk_SK: Galéria obrázkov produktu

en: Product images
sk_SK: Obrázky produktu

en: Product is out of stock.
sk_SK: Produkt nie je na sklade.

en: Product meta
sk_SK: Meta údaje produktu

en: Product new status
sk_SK: Stav nového produktu

en: Product on sale
sk_SK: Produkt v akcii

en: Product price
sk_SK: Cena produktu

en: Product purchased by user
sk_SK: Produkt zakúpený používateľom

en: Product rating
sk_SK: Hodnotenie produktu

en: Product ratings are disabled.
sk_SK: Hodnotenia produktu sú vypnuté.

en: Product regular price
sk_SK: Bežná cena produktu

en: Product reviews
sk_SK: Recenzie produktu

en: Product sale price
sk_SK: Akciová cena produktu

en: Product sale status
sk_SK: Stav zľavy produktu

en: Product search
sk_SK: Vyhľadávanie produktov

en: Product short description
sk_SK: Krátky popis produktu

en: Product sold individually
sk_SK: Produkt predávaný jednotlivo

en: Product stock
sk_SK: Skladové zásoby produktu

en: Product stock management
sk_SK: Správa skladu produktu

en: Product stock quantity
sk_SK: Množstvo produktu na sklade

en: Product stock status
sk_SK: Stav skladu produktu

en: Product tabs
sk_SK: Karty produktu

en: Product tag
sk_SK: Značka produktu

en: Product tags
sk_SK: Značky produktov

en: Product title
sk_SK: Názov produktu

en: Product type
sk_SK: Typ produktu

en: Product up/cross-sells
sk_SK: Produkty na zvýšenie/krížový predaj

en: Products
sk_SK: Produkty

en: Products archive description
sk_SK: Popis archívu produktov

en: Products filter
sk_SK: Filter produktov

en: Products orderby
sk_SK: Zoradenie produktov

en: Products pagination
sk_SK: Stránkovanie produktov

en: Products per page
sk_SK: Produktov na stránku

en: Products total results
sk_SK: Celkový počet výsledkov produktov

en: Products with the same category or tag.
sk_SK: Produkty s rovnakou kategóriou alebo značkou.

en: Profile picture
sk_SK: Profilový obrázok

en: Progress
sk_SK: Priebeh

en: Progress Bar
sk_SK: Ukazovateľ priebehu

en: Project ID
sk_SK: ID projektu

en: Project not found.
sk_SK: Projekt nebol nájdený.

en: Properties
sk_SK: Vlastnosti

en: Properties found, but none are conneted to any setting of your main component.
sk_SK: Vlastnosti sa našli, ale žiadna nie je prepojená s nastavením vášho hlavného komponentu.

en: Property
sk_SK: Vlastnosť

en: Property groups
sk_SK: Skupiny vlastností

en: Property name
sk_SK: Názov vlastnosti

en: Property value
sk_SK: Hodnota vlastnosti

en: Provide the element ID that holds the live search results below.
sk_SK: Nižšie zadajte ID elementu, ktorý obsahuje výsledky živého vyhľadávania.

en: Provide your own options in JSON format
sk_SK: Poskytnite vlastné možnosti vo formáte JSON

en: Provider
sk_SK: Poskytovateľ

en: Pseudo class
sk_SK: Pseudotrieda

en: Pseudos
sk_SK: Pseudotriedy

en: Public templates
sk_SK: Verejné šablóny

en: Publish
sk_SK: Publikovať

en: Published
sk_SK: Publikované

en: Published date
sk_SK: Dátum publikovania

en: Quantity
sk_SK: Množstvo

en: Queries
sk_SK: Dotazy

en: Queries of the types "Post", "Term", and "User" are supported.
sk_SK: Podporované sú dotazy typu „Príspevok“, „Termín“ a „Používateľ“.

en: Query
sk_SK: Dopyt

en: Query API
sk_SK: Rozhranie API pre dopytovanie

en: Query Bricks data in search results
sk_SK: Vyhľadávať údaje Bricks vo výsledkoch vyhľadávania

en: Query Results Summary
sk_SK: Súhrn výsledkov dotazu

en: Query configured
sk_SK: Konfigurovaný dotaz

en: Query editor
sk_SK: Editor dopytu

en: Query editor in use. But not accessible due to lack of code execution rights.
sk_SK: Editor dopytu sa používa. Ale nie je prístupný z dôvodu nedostatku práv na vykonávanie kódu.

en: Query filters
sk_SK: Filtre dopytu

en: Query filters are disabled
sk_SK: Filtre dotazov sú zakázané

en: Query filters reindex job started.
sk_SK: Úloha preindexovania filtrov dotazov bola spustená.

en: Query loop
sk_SK: Cyklus dopytu

en: Query loop index
sk_SK: Index slučky dotazu

en: Query loop results in the builder are limited to %1$s.
sk_SK: Výsledky cyklu dotazov v nástroji na tvorbu sú obmedzené na %1$s.

en: Query manager
sk_SK: Správca dopytov

en: Query name
sk_SK: Názov dotazu

en: Query object type not supported
sk_SK: Typ objektu dotazu nie je podporovaný

en: Query results count
sk_SK: Počet výsledkov vyhľadávania

en: Query settings
sk_SK: Nastavenia dotazu

en: Query type
sk_SK: Typ dopytu

en: Query with this name already exists.
sk_SK: Dotaz s týmto názvom už existuje.

en: Quick Feedback
sk_SK: Rýchla spätná väzba

en: Quick View
sk_SK: Rýchle zobrazenie

en: Quotes
sk_SK: Citáty

en: REST API Prefix
sk_SK: Prefix REST API

en: Radial
sk_SK: Radiálny

en: Radio
sk_SK: Prepínač

en: Radio list
sk_SK: Zoznam prepínačov

en: Radius
sk_SK: Polomer

en: Random
sk_SK: Náhodný

en: Random order
sk_SK: Náhodné poradie

en: Random seed TTL
sk_SK: TTL náhodného seedu

en: Random seed ttl
sk_SK: Náhodné osivo ttl

en: Range
sk_SK: Rozsah

en: Rate limit exceeded. Please try again later.
sk_SK: Prekročený limit požiadaviek. Skúste to znova neskôr.

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
sk_SK: Dosiahnutý limit požiadaviek pre túto hodinu. Počkajte prosím do začiatku nasledujúcej hodiny, kedy sa limit obnoví.

en: Rate limiting
sk_SK: Obmedzenie frekvencie

en: Rated %s out of 5
sk_SK: Hodnotenie %s z 5

en: Rating
sk_SK: Hodnotenie

en: Rating icon
sk_SK: Ikona hodnotenia

en: Rating typography
sk_SK: Typografia hodnotenia

en: Raw
sk_SK: Surový

en: Raw HTML
sk_SK: Surové HTML

en: Read more
sk_SK: Čítať ďalej

en: Read more about %s
sk_SK: Prečítajte si viac o %s

en: Reading progress bar
sk_SK: Ukazovateľ priebehu čítania

en: Reading time
sk_SK: Čas čítania

en: Ready to publish your first post?
sk_SK: Ste pripravení publikovať svoj prvý príspevok?

en: Recent comments
sk_SK: Nedávne komentáre

en: Recent posts
sk_SK: Nedávne príspevky

en: Recommended column type
sk_SK: Odporúčaný typ stĺpca

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
sk_SK: Odporúčaná dĺžka: 55 znakov. Predvolené: Úryvok príspevku/stránky.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
sk_SK: Odporúčaná dĺžka: 95 znakov alebo menej. Predvolené: Názov príspevku/stránky.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
sk_SK: Odporúčané max_execution_time: 180 (alebo viac)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
sk_SK: Odporúčaná veľkosť: Veľká. Predvolené: Hlavný obrázok.

en: Recommended upload_max_filesize
sk_SK: Odporúčaná veľkosť upload_max_filesize

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
sk_SK: Odporúčané wp_memory_limit: 64M (alebo viac)

en: Redirect
sk_SK: Presmerovanie

en: Redirect after (ms)
sk_SK: Presmerovať po (ms)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
sk_SK: Presmerovanie sa spustí iba po úspešnom odoslaní formulára.

en: Redirect to
sk_SK: Presmerovať na

en: Redirect to admin area
sk_SK: Presmerovať do admin oblasti

en: Redirect to custom authentication page
sk_SK: Presmerovanie na vlastnú autentifikačnú stránku

en: Redirect to product page
sk_SK: Presmerovať na stránku produktu

en: Redirect to specific page
sk_SK: Presmerovanie na konkrétnu stránku

en: Redo
sk_SK: Znovu

en: Referrer
sk_SK: Odkazujúca stránka

en: Referrer URL
sk_SK: Odkazujúca URL

en: Regenerate CSS files
sk_SK: Obnoviť CSS súbory

en: Regenerate code signatures
sk_SK: Obnoviť podpisy kódu

en: Regenerate code signatures whenever your WordPress salts (secret keys) change.
sk_SK: Obnovte podpisy kódu vždy, keď sa zmenia vaše WordPress soli (tajné kľúče).

en: Regenerate filter index
sk_SK: Obnoviť index filtrov

en: Register form
sk_SK: Registračný formulár

en: Registered
sk_SK: Je zaregistrovaný

en: Registered sidebars
sk_SK: Registrované bočné panely

en: Registration
sk_SK: Registrácia

en: Regular expression to validate the input.
sk_SK: Regulárny výraz na overenie vstupu.

en: Regular price typography
sk_SK: Typografia bežnej ceny

en: Rel attribute
sk_SK: Atribút rel

en: Related Posts
sk_SK: Súvisiace príspevky

en: Related posts
sk_SK: Súvisiace príspevky

en: Related products
sk_SK: Súvisiace produkty

en: Related videos from other channels
sk_SK: Súvisiace videá z iných kanálov

en: Relation
sk_SK: Vzťah

en: Reload
sk_SK: Obnoviť

en: Reload canvas
sk_SK: Obnoviť plátno

en: Remarkable
sk_SK: Pozoruhodné

en: Remember me
sk_SK: Zapamätať si ma

en: Remote
sk_SK: Vzdialený

en: Remote playback
sk_SK: Vzdialené prehrávanie

en: Remote templates
sk_SK: Vzdialené šablóny

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Remove all index jobs
sk_SK: Odstrániť všetky úlohy indexovania

en: Remove attribute
sk_SK: Odstrániť atribút

en: Remove billing fields
sk_SK: Odstrániť polia fakturácie

en: Remove default margins
sk_SK: Odstrániť predvolené okraje

en: Remove file
sk_SK: Odstrániť súbor

en: Remove from favorites
sk_SK: Odstrániť z obľúbených

en: Remove from icon set
sk_SK: Odstrániť zo sady ikon

en: Remove image
sk_SK: Odstrániť obrázok

en: Remove selected
sk_SK: Odstrániť vybrané

en: Remove shipping fields
sk_SK: Odstrániť polia doručenia

en: Removed
sk_SK: Odstránené

en: Removed from cart
sk_SK: Odstránené z košíka

en: Rename
sk_SK: Premenovať

en: Rename images
sk_SK: Premenovať obrázky

en: Renamed
sk_SK: Premenované

en: Render
sk_SK: Vykreslenie

en: Render dynamic data text on canvas
sk_SK: Vykresliť text dynamických dát na plátne

en: Render footer
sk_SK: Vykresliť pätu

en: Render header
sk_SK: Vykresliť hlavičku

en: Render on the front-end without the div wrapper.
sk_SK: Vykresliť na frontende bez obaľovacieho divu.

en: Render popups
sk_SK: Vykresliť vyskakovacie okná

en: Render with %s
sk_SK: Vykresliť pomocou %s

en: Render without wrapper
sk_SK: Vykresliť bez obalu

en: Rendered with %s
sk_SK: Vykreslené pomocou %s

en: Repeat
sk_SK: Opakovať

en: Repeat-x
sk_SK: Opakovať horizontálne

en: Repeat-y
sk_SK: Opakovať vertikálne

en: Replace
sk_SK: Nahradiť

en: Replace content
sk_SK: Nahradiť obsah

en: Replace element classes
sk_SK: Nahradiť triedy elementu

en: Replace image
sk_SK: Nahradiť obrázok

en: Replace with
sk_SK: Nahradiť s

en: Replace with this string
sk_SK: Nahradiť týmto reťazcom

en: Reply
sk_SK: Odpovedať

en: Reply to email address
sk_SK: E-mailová adresa pre odpoveď

en: Request
sk_SK: Požiadavka

en: Request body
sk_SK: Telo žiadosti

en: Request body type
sk_SK: Typ tela žiadosti

en: Required
sk_SK: Povinné

en: Requires enabling of "%1$s" and/or "%2$s" permission.
sk_SK: Vyžaduje povolenie „%1$s“ a/alebo „%2$s“.

en: Resend activation email
sk_SK: Opätovné odoslanie aktivačného e-mailu

en: Reset
sk_SK: Resetovať

en: Reset Settings
sk_SK: Obnoviť nastavenia

en: Reset all
sk_SK: Obnoviť parametre

en: Reset database table
sk_SK: Obnoviť tabuľku databázy

en: Reset filters
sk_SK: Resetovať filtre

en: Reset password
sk_SK: Obnoviť heslo

en: Reset styles
sk_SK: Resetovať štýly

en: Reset text after .. seconds
sk_SK: Obnoviť text po .. sekundách

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
sk_SK: Resetovanie všetkých breakpointov odstráni všetky vlastné breakpointy a obnoví všetky predvolené breakpointy.

en: Resize
sk_SK: Zmena veľkosti

en: Resolve all conflicts listed below to save your changes.
sk_SK: Vyriešte všetky nižšie uvedené konflikty, aby ste mohli uložiť zmeny.

en: Resolve all conflicts listed below, highlighted in red, to continue with importing those classes.
sk_SK: Vyriešte všetky konflikty uvedené nižšie, zvýraznené červenou farbou, aby ste mohli pokračovať v importe týchto tried.

en: Response
sk_SK: Odpoveď

en: Response path
sk_SK: Cesta odpovede

en: Response settings
sk_SK: Nastavenia reakcie

en: Responsive breakpoints
sk_SK: Responsívne breakpointy

en: Responsive control indicator
sk_SK: Indikátor responzívneho ovládania

en: Restart
sk_SK: Reštartovať

en: Restore
sk_SK: Obnoviť

en: Restore all
sk_SK: Obnoviť všetko

en: Restore icon
sk_SK: Obnoviť ikonu

en: Restored
sk_SK: Obnovené

en: Result Count
sk_SK: Počet výsledkov

en: Results
sk_SK: Výsledky

en: Results for: %s
sk_SK: Výsledky pre: %s

en: Results per page
sk_SK: Výsledkov na stránku

en: Return query parameters in PHP array. Learn more about the query parameters for %1$s, %2$s, %3$s
sk_SK: Vráti parametre dopytu v PHP poli. Zistite viac o parametroch dopytu pre %1$s, %2$s, %3$s

en: Reveal animation
sk_SK: Animácia odkrytia

en: Reverse
sk_SK: Obrátiť

en: Review
sk_SK: Recenzia

en: Review all Code element (PHP & HTML), SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances.
sk_SK: Skontrolujte všetky inštancie elementu Kód (PHP a HTML), elementu SVG (kód), editora dotazov a tagu „echo“.

en: Review author
sk_SK: Autor recenzie

en: Reviewed
sk_SK: Skontrolované

en: Reviewed item name
sk_SK: Názov recenzovanej položky

en: Reviewed item type
sk_SK: Typ recenzovanej položky

en: Revision applied
sk_SK: Revízia aplikovaná

en: Revision by
sk_SK: Revízia od

en: Revision deleted
sk_SK: Revízia odstránená

en: Revision discarded
sk_SK: Revízia zahodená

en: Revisions
sk_SK: Revízie

en: Rewind
sk_SK: Pretočiť

en: Rewind by drag
sk_SK: Pretočiť ťahaním

en: Ribbon
sk_SK: Stužka

en: Rich Text
sk_SK: Formátovaný text

en: Rich text
sk_SK: Bohatý text

en: Ridge
sk_SK: Vyvýšený

en: Right
sk_SK: Vpravo

en: Right to left
sk_SK: Sprava doľava

en: Right with space
sk_SK: Vpravo s medzerou

en: Ring
sk_SK: Kruh

en: Ripple
sk_SK: Vlnenie

en: Roadmap
sk_SK: Plán vývoja

en: Role
sk_SK: Rola

en: Roles
sk_SK: Role

en: Roller
sk_SK: Valček

en: Root container margin
sk_SK: Okraj koreňového kontajnera

en: Root container padding
sk_SK: Odsadenie koreňového kontajnera

en: Root container width
sk_SK: Šírka koreňového kontajnera

en: Rotate
sk_SK: Otočiť

en: Rotate X
sk_SK: Rotácia x

en: Rotate Y
sk_SK: Rotácia y

en: Rotate Z
sk_SK: Rotácia z

en: Round
sk_SK: Okrúhly

en: Row
sk_SK: Riadok

en: Row gap
sk_SK: Medzera medzi riadkami

en: Rows
sk_SK: Riadky

en: Run only once
sk_SK: Spustiť iba raz

en: Run this interaction if the following conditions are met.
sk_SK: Spustite túto interakciu, ak sú splnené nasledujúce podmienky.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
sk_SK: Spustenie %s deteguje všetky zastarané údaje Bricks a automaticky ich aktualizuje na najnovšiu syntax.

en: SSL certificate
sk_SK: SSL certifikát

en: SVG URL
sk_SK: ADRESA URL SVG

en: SVG code
sk_SK: SVG kód

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
sk_SK: Súbory SVG popisujú obrázky vo formáte XML a preto môžu obsahovať škodlivý kód. S povoleným %s sa Bricks pokúsi sanitizovať súbory SVG počas nahrávania.

en: SVG files not imported for security reasons.
sk_SK: SVG súbory neboli importované z bezpečnostných dôvodov.

en: SVG logo: Set "Height" & "Width" in "px" value.
sk_SK: SVG logo: Nastavte „Výšku“ a „Šírku“ v hodnotách „px“.

en: SVG uploads
sk_SK: Nahrávanie SVG

en: Sale
sk_SK: Výpredaj

en: Sale price typography
sk_SK: Typografia zľavnenej ceny

en: Sale!
sk_SK: Zľava!

en: Sample text
sk_SK: Ukážka textu

en: Sanitization method
sk_SK: Metóda sanitácie

en: Satellite
sk_SK: Satelitná

en: Saturation
sk_SK: Sýtosť

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: Save
sk_SK: Uložiť

en: Save %s data as Block editor data
sk_SK: Uložiť údaje %s ako údaje editora bloku

en: Save IP address
sk_SK: Uložiť IP adresu

en: Save Settings
sk_SK: Uložiť nastavenia

en: Save Variables
sk_SK: Uložiť premenné

en: Save as
sk_SK: Uložiť ako

en: Save as component
sk_SK: Uložiť ako komponent

en: Save as template
sk_SK: Uložiť ako šablónu

en: Save changes
sk_SK: Uložiť zmeny

en: Save draft
sk_SK: Uložiť koncept

en: Save file
sk_SK: Uložiť súbor

en: Save form submissions in database
sk_SK: Uložiť odoslané formuláre do databázy

en: Save in custom directory
sk_SK: Uložiť do vlastného adresára

en: Save in media library
sk_SK: Uložiť do knižnice médií

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
sk_SK: Uložiť moje meno, e-mail a webovú stránku v tomto prehliadači pre nabudúce.

en: Save new style
sk_SK: Uložiť nový štýl

en: Save new title/permalink
sk_SK: Uložiť nový názov/trvalý odkaz

en: Save style
sk_SK: Uložiť štýl

en: Save submission
sk_SK: Uložiť odoslanie

en: Saved
sk_SK: Uložené

en: Saved as template
sk_SK: Uložené ako šablóna

en: Scale
sk_SK: Mierka

en: Scale X
sk_SK: Mierka x

en: Scale Y
sk_SK: Mierka y

en: Scale color
sk_SK: Farba stupnice

en: Scale down
sk_SK: Zmenšiť

en: Scale length in px
sk_SK: Dĺžka stupnice v px

en: Scale type
sk_SK: Typ stupnice

en: Scales
sk_SK: Váhy

en: Scan complete: %1$d orphaned elements found across %2$d posts.
sk_SK: Skenovanie dokončené: %1$d osirotených prvkov nájdených v %2$d príspevkoch.

en: Scan your site for orphaned elements that may cause issues.
sk_SK: Skenujte vašu stránku na osirelé elementy, ktoré môžu spôsobovať problémy.

en: Scanning your entire site. This may take a moment.
sk_SK: Skenovanie celej vašej stránky. Môže to chvíľu trvať.

en: Schedule
sk_SK: Plánovanie

en: Schema
sk_SK: Schéma

en: Scope
sk_SK: Rozsah

en: Screen reader label for the marker. Set for better accessibility.
sk_SK: Označenie značky pre čítačky obrazovky. Nastav pre lepšiu prístupnosť.

en: Screen width
sk_SK: Šírka obrazovky

en: Screenshots generated
sk_SK: Snímky obrazovky vygenerované

en: Scroll
sk_SK: Rolovať

en: Scroll offset
sk_SK: Posun pri rolovaní

en: Scroll snap
sk_SK: Prichytávanie pri posúvaní

en: Scroll to
sk_SK: Rolovať na

en: Scroll to notice
sk_SK: Rolovať na upozornenie

en: Scroll to top
sk_SK: Rolovať nahor

en: Scroll to top of popup when popup opens.
sk_SK: Rolovať na vrch vyskakovacieho okna pri jeho otvorení.

en: Scroll to top when offcanvas opens.
sk_SK: Posunúť na vrch pri otvorení offcanvas.

en: Scrolling background
sk_SK: Pozadie pri posúvaní

en: Scrolling box shadow
sk_SK: Tieň boxu pri posúvaní

en: Scrolling text color
sk_SK: Farba textu pri posúvaní

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Search ...
sk_SK: Hľadať...

en: Search Custom Fonts
sk_SK: Hľadať vlastné písma

en: Search Template Bundles
sk_SK: Hľadať balíky šablón

en: Search Template Tags
sk_SK: Hľadať značky šablón

en: Search Templates
sk_SK: Hľadať šablóny

en: Search and replace label value.
sk_SK: Vyhľadať a nahradiť hodnotu štítku.

en: Search background color
sk_SK: Farba pozadia vyhľadávania

en: Search border
sk_SK: Okraj vyhľadávania

en: Search classes
sk_SK: Triedy vyhľadávania

en: Search documentation
sk_SK: Prehľadávať dokumentáciu

en: Search elements ..
sk_SK: Hľadať elementy ..

en: Search for
sk_SK: Vyhľadať

en: Search for posts, pages, or custom post types
sk_SK: Vyhľadávanie príspevkov, stránok alebo vlastných typov príspevkov

en: Search options
sk_SK: Možnosti vyhľadávania

en: Search or create post
sk_SK: Vyhľadať alebo vytvoriť príspevok

en: Search pages ..
sk_SK: Hľadať stránky ..

en: Search posts
sk_SK: Hľadať príspevky

en: Search posts/pages
sk_SK: Vyhľadať príspevky/stránky

en: Search results
sk_SK: Výsledky vyhľadávania

en: Search results for:
sk_SK: Výsledky vyhľadávania pre:

en: Search settings
sk_SK: Nastavenia vyhľadávania

en: Search site
sk_SK: Vyhľadávať na stránke

en: Search tag
sk_SK: Hľadať značku

en: Search templates ..
sk_SK: Hľadať šablóny ..

en: Search term
sk_SK: Hľadaný výraz

en: Search variable
sk_SK: Hľadať premennú

en: Searching
sk_SK: Vyhľadávanie

en: Secondary
sk_SK: Sekundárny

en: Secondary color
sk_SK: Sekundárna farba

en: Section
sk_SK: Sekcia

en: Security warning
sk_SK: Bezpečnostné upozornenie

en: Select
sk_SK: Vybrať

en: Select Color
sk_SK: Vyberte farbu

en: Select HTML tags
sk_SK: Vyberte HTML značky

en: Select SVG Icons
sk_SK: Vyberte SVG ikony

en: Select a slide to show
sk_SK: Vyberte slide na zobrazenie

en: Select a template or provide a custom text to show if this query doesn't return any results.
sk_SK: Vyberte šablónu alebo zadajte vlastný text, ktorý sa zobrazí, ak tento dotaz nevráti žiadne výsledky.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
sk_SK: Vyberte štýl témy alebo vytvorte nový na úpravu vzhľadu vašej webstránky (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
sk_SK: Vyberte akciu(e), ktoré chcete vykonať po úspešnom odoslaní formulára.

en: Select an icon library
sk_SK: Výber knižnice ikon

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
sk_SK: Vyberte a importujte súbor JSON s nastaveniami z vášho počítača.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
sk_SK: Vyberte a importujte súbor šablóny JSON/ZIP z vášho počítača.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
sk_SK: Vyberte ľubovoľnú revíziu pre jej náhľad. Kliknite na „Použiť“ pre pokračovanie v úprave vybranej revízie. Kliknite na „Zahodiť“ pre pokračovanie v úprave aktuálnej revízie.

en: Select archive term
sk_SK: Vyberte archívny výraz

en: Select archive type
sk_SK: Vyberte typ archívu

en: Select author
sk_SK: Vyberte autora

en: Select class
sk_SK: Vyberte triedu

en: Select classes
sk_SK: Vybrať triedy

en: Select color
sk_SK: Vybrať farbu

en: Select color palette
sk_SK: Vyberte farebnú paletu

en: Select condition
sk_SK: Vyberte podmienku

en: Select content type
sk_SK: Vyberte typ obsahu

en: Select dynamic data
sk_SK: Vybrať dynamické dáta

en: Select element structure
sk_SK: Vyberte štruktúru prvku

en: Select end date
sk_SK: Vyberte dátum ukončenia

en: Select file
sk_SK: Vybrať súbor

en: Select file(s) to import
sk_SK: Vyberte súbor(y) na import

en: Select font file
sk_SK: Vyberte súbor písma

en: Select icon
sk_SK: Vyberte ikonu

en: Select icon library
sk_SK: Vyberte knižnicu ikon

en: Select icon set
sk_SK: Vyberte sadu ikon

en: Select image
sk_SK: Vyberte obrázok

en: Select images
sk_SK: Vybrať obrázky

en: Select individual
sk_SK: Vybrať jednotlivo

en: Select items
sk_SK: Vybrať položky

en: Select link type
sk_SK: Vybrať typ odkazu

en: Select multiple images
sk_SK: Výber viacerých obrázkov

en: Select nav menu
sk_SK: Vybrať navigačné menu

en: Select option
sk_SK: Vyberte možnosť

en: Select options
sk_SK: Vybrať možnosti

en: Select post
sk_SK: Vyberte príspevok

en: Select post type
sk_SK: Vyberte typ príspevku

en: Select post types to edit with %s.
sk_SK: Vyberte typy príspevkov na úpravu pomocou %s.

en: Select post/page
sk_SK: Vybrať príspevok/stránku

en: Select posts
sk_SK: Vyberte príspevky

en: Select posts/pages
sk_SK: Vybrať príspevky/stránky

en: Select product type
sk_SK: Vyberte typ produktu

en: Select products
sk_SK: Vyberte produkty

en: Select query loop
sk_SK: Vyberte dotazovací cyklus

en: Select shape
sk_SK: Vybrať tvar

en: Select smallest breakpoint that this video should play at. Preview on frontend.
sk_SK: Vyberte najmenší breakpoint, pri ktorom sa má toto video prehrávať. Náhľad na frontende.

en: Select sort
sk_SK: Vyberte zoradenie

en: Select start date
sk_SK: Vyberte dátum začiatku

en: Select taxonomies
sk_SK: Vyberte taxonómie

en: Select taxonomy
sk_SK: Taxonómia

en: Select template
sk_SK: Vyberte šablónu

en: Select template tags
sk_SK: Vyberte značky šablóny

en: Select template to update
sk_SK: Vyberte šablónu na aktualizáciu

en: Select template type
sk_SK: Vyberte typ šablóny

en: Select templates
sk_SK: Vybrať šablóny

en: Select templates to exclude from remote template access.
sk_SK: Vyberte šablóny, ktoré chcete vylúčiť zo vzdialeného prístupu k šablónam.

en: Select term
sk_SK: Vyberte podmienku

en: Select terms
sk_SK: Vyberte podmienky

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
sk_SK: Vyberte text na plátne pre jeho formátovanie. Pre pridanie nadpisov, odsekov a obrázkov použite prvok „Formátovaný text“.

en: Select the elements for which you want to remove the default margins.
sk_SK: Vyberte prvky, pre ktoré chcete odstrániť predvolené okraje.

en: Select the node that you want to style inside the currently active element on the canvas.
sk_SK: Vyberte uzol, ktorý chcete štylizovať vo vnútri aktuálne aktívneho elementu na plátne.

en: Select the query this filter should target.
sk_SK: Vyberte dotaz, na ktorý má tento filter cieliť.

en: Select the type of template you want to create:
sk_SK: Vyberte typ šablóny, ktorú chcete vytvoriť:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
sk_SK: Vyberte typ obsahu na zobrazenie na plátne, potom kliknite na „POUŽIŤ NÁHĽAD“ pre zobrazenie vybraného obsahu na plátne.

en: Select which post types can be edited using Bricks.
sk_SK: Vyberte, ktoré typy príspevkov sa dajú upravovať pomocou Bricks.

en: Select/enter unit
sk_SK: Vyberte/zadajte jednotku

en: Select/upload font variation
sk_SK: Vybrať/nahrať variáciu písma

en: Selected
sk_SK: Vybrané

en: Selected classes
sk_SK: Vybrané triedy

en: Selected elements
sk_SK: Vybrané elementy

en: Selected field
sk_SK: Vybraná oblasť

en: Selected posts/pages will be accessible even when maintenance mode is active.
sk_SK: Vybrané príspevky/stránky budú prístupné aj keď je aktívny režim údržby.

en: Selected sidebar has no active widgets.
sk_SK: Vybraný bočný panel nemá žiadne aktívne widgety.

en: Selected variables
sk_SK: Vybrané premenné

en: Selecting an element in the structure panel scrolls it into view on the canvas.
sk_SK: Výber elementu v paneli štruktúry ho posunie do zobrazenia na plátne.

en: Selection
sk_SK: Výber

en: Selector
sk_SK: Selektor

en: Selector detector
sk_SK: Detektor selektorov

en: Selector exists
sk_SK: Selektor existuje

en: Selectors
sk_SK: Selektory

en: Self
sk_SK: Sám

en: Semi Bold
sk_SK: Polotučné

en: Send
sk_SK: Odoslať

en: Send WordPress notification
sk_SK: Poslať WordPress notifikáciu

en: Send an email to every newly registered user with an activation link that must be clicked to activate their account.
sk_SK: Každému novo zaregistrovanému používateľovi pošlite e-mail s aktivačným odkazom, na ktorý musí kliknúť, aby sa jeho konto aktivovalo.

en: Send email to %s
sk_SK: Poslať email na %s

en: Send to custom email address
sk_SK: Poslať na vlastnú e-mailovú adresu

en: Send to email address
sk_SK: Poslať na e-mailovú adresu

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
sk_SK: Vyžaduje sa API kľúč Sendgrid! Pridaj kľúč v ovládacom paneli pod: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
sk_SK: Oddeľte kľúčové slová čiarkou. Pomáha vyhľadávaču určiť tému stránky.

en: Separate value & label by ":".
sk_SK: Oddeľte hodnotu a štítok pomocou „:“.

en: Separate values by comma.
sk_SK: Oddeľte hodnoty čiarkou.

en: Separated by space. Without class dot.
sk_SK: Oddelené medzerou. Bez bodky triedy.

en: Separator
sk_SK: Oddeľovač

en: Separator color
sk_SK: Farba oddeľovača

en: Sepia
sk_SK: Sépia

en: Server Environment
sk_SK: Prostredie servera

en: Server info
sk_SK: Informácie o serveri

en: Server-side render not available
sk_SK: Vykresľovanie na strane servera nie je k dispozícii

en: Service
sk_SK: Služba

en: Session storage
sk_SK: Úložisko relácie

en: Set "Align items" under "Mobile menu" instead.
sk_SK: Nastavte „Zarovnať položky“ v časti „Mobilné menu“.

en: Set "ID" on items above to open via anchor link.
sk_SK: Nastavte „ID“ na položkách vyššie pre otvorenie cez kotevný odkaz.

en: Set "ID" on tab menu "Div" to open a tab via anchor link.
sk_SK: Nastavte „ID“ na menu záložiek „Div“ pre otvorenie záložky cez kotviaci odkaz.

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
sk_SK: Nastavte „Ikonu“ ako tlačidlo prehrávania videa pre lepší používateľský zážitok.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
sk_SK: Nastavte hodnotu „Hore“, aby sa tento prvok stal „priľnavým“.

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
sk_SK: Nastavte %s pre každú používateľskú rolu. Pre definovanie prístupu pre konkrétneho používateľa upravte priamo profil používateľa.

en: Set Unsplash API Key
sk_SK: Nastaviť Unsplash API kľúč

en: Set a specific height for your template manager thumbnails in the builder. Thumbnails exceeding this height auto-scroll on mouseover.
sk_SK: Nastavte špecifickú výšku pre miniatúry v správcovi šablón v builderi. Miniatúry presahujúce túto výšku sa automaticky posúvajú pri prejdení myšou.

en: Set attribute
sk_SK: Nastaviť atribút

en: Set clause name to be used as "Order by" parameter.
sk_SK: Nastavte názov klauzuly, ktorý sa má použiť ako parameter „Zoradiť podľa“.

en: Set code execution capability for individual users by editing their user profile.
sk_SK: Nastavte možnosť spúšťania kódu pre jednotlivých používateľov úpravou ich používateľského profilu.

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
sk_SK: Nastavte podmienku(-y) pre aplikovanie vybraného štýlu témy na celú webstránku alebo určité oblasti.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
sk_SK: Nastavte podmienky na zobrazenie šablóny v konkrétnych oblastiach vášho webu.

en: Set conditions
sk_SK: Nastaviť podmienky

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
sk_SK: Nastaviť vlastnú cieľovú adresu pre logo v paneli nástrojov nástroja na tvorbu.

en: Set for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
sk_SK: Nastavte pre lepší výkon v nástroji na tvorbu. Používanie dynamických dátových tagov ako {cf_my_wordpress_field} je stále možné.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
sk_SK: Nastavte pre lepší výkon, ak nespúšťate žiadny jQuery kód starší ako verzia 1.9.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
sk_SK: Nastavte pre lepší výkon, ak na svojej stránke nepoužívate vkladaný obsah, ako napríklad videá z YouTube.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
sk_SK: Nastavte pre lepší výkon, ak na svojej stránke nepoužívate emotikony.

en: Set for video SEO best practices via poster attribute on the video tag. If the source is Youtube or Vimeo, it will be used as preview image.
sk_SK: Nastavte pre najlepšie SEO praktiky videa prostredníctvom atribútu poster na video tagu. Ak je zdrojom Youtube alebo Vimeo, bude použitý ako náhľadový obrázok.

en: Set globally under %s
sk_SK: Nastavené globálne pod %s

en: Set if this element doesn't contain any descriptive text.
sk_SK: Nastavte, ak tento prvok neobsahuje žiadny popisný text.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
sk_SK: Nastavte, ak nepoužívate Google Fonty alebo ste ich nahrali a hostujete sami ako „Vlastné fonty“.

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
sk_SK: Nastavte, ak máte problémy so zabudovaným odloženým načítaním v Bricks.

en: Set if your dynamic data in AJAX popup is rendered incorrectly.
sk_SK: Nastavte, ak sa vaše dynamické údaje v AJAX vyskakovacom okne zobrazujú nesprávne.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
sk_SK: Nastavte individuálne ovládacie prvky prehrávača videa v: Nastavenia > Štýly témy > Prvok - Video

en: Set interactions for this popup.
sk_SK: Nastavte interakcie pre toto vyskakovacie okno.

en: Set maximum number of form submissions that you want to store in the database.
sk_SK: Nastav maximálny počet odoslaní formulára, ktoré chceš uložiť v databáze.

en: Set number of columns on smaller breakpoints.
sk_SK: Nastaviť počet stĺpcov na menších zariadeniach.

en: Set only width generates 16:9 ratio videos.
sk_SK: Nastavenie len šírky generuje videá v pomere 16:9.

en: Set options as %s
sk_SK: Nastaviť možnosti ako %s

en: Set source image at base breakpoint to use main image as fallback image.
sk_SK: Nastavte zdrojový obrázok na základnom breakpointe, aby ste použili hlavný obrázok ako záložný.

en: Set template style
sk_SK: Nastaviť štýl šablóny

en: Set the builder language direction.
sk_SK: Nastaviť smer jazyka v nástroji na tvorbu.

en: Set the builder language.
sk_SK: Nastavte jazyk buildera.

en: Set the default field value/content.
sk_SK: Nastavte predvolenú hodnotu/obsah poľa.

en: Set the key you used for the offset. Example: limit = 20 set on query parameter, Page parameter is "skip", set this offset key as "limit". Clicking page 3 on the pagination element will generate the final URL as https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20
sk_SK: Nastavte kľúč, ktorý ste použili pre posun. Príklad: limit = 20 nastavený na parameter dotazu, parameter stránky je "skip", nastavte tento kľúč posunu ako "limit". Kliknutím na stránku 3 na prvku stránkovania sa vygeneruje konečná adresa URL ako https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20

en: Set the required password under Settings > Template settings > Password protection for template-wide protection, or set an individual password directly for each post/page.
sk_SK: Nastavte požadované heslo v časti Nastavenia > Nastavenia šablóny > Ochrana heslom pre ochranu celej šablóny, alebo nastavte individuálne heslo priamo pre každý príspevok/stránku.

en: Set the status of each element, native and custom, in the builder and frontend.
sk_SK: Nastavte stav každého prvku, natívneho aj vlastného, v staviteľovi a na frontende.

en: Set to "0" to disable default animations.
sk_SK: Nastavte na „0“ pre vypnutie predvolených animácií.

en: Set to "0s" to disable open/close animation.
sk_SK: Nastavte na „0s“ pre vypnutie animácie otvárania/zatvárania.

en: Set to "50%" to scroll active element into center or "off" to disable auto-scroll.
sk_SK: Nastavte na „50%“ pre posunutie aktívneho elementu do stredu alebo „vypnúť“ pre deaktiváciu automatického posúvania.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
sk_SK: Nastavte na „Pevné“ pre efekt paralaxu.

en: Set to 0 to disable caching. Default is 300 seconds (five minutes).
sk_SK: Nastavte na 0, ak chcete vypnúť ukladanie do vyrovnávacej pamäte. Predvolená hodnota je 300 sekúnd (päť minút).

en: Set to improve performance by caching query loops. This is particularly useful when your query loop arguments remain relatively unchanged. For optimal functionality, ensure that server object caching is enabled for persistent caching. Disable this setting if you experience any unexpected query results.
sk_SK: Nastavte na zlepšenie výkonu pomocou cachovania cyklov dotazov. Je to obzvlášť užitočné, keď argumenty vašich dotazovacích cyklov zostávajú relatívne nezmenené. Pre optimálnu funkčnosť sa uistite, že je povolené cachovanie serverových objektov pre trvalé cachovanie. Vypnite toto nastavenie, ak zaznamenáte neočakávané výsledky dotazov.

en: Set to load %s in the builder to improve compatibility in older browsers. Not recommended to enable for modern browsers due to potential performance impact.
sk_SK: Nastavte na načítanie %s v nástroji na tvorbu pre zlepšenie kompatibility v starších prehliadačoch. Neodporúča sa povoliť pre moderné prehliadače kvôli možnému vplyvu na výkon.

en: Set to show the responsive indicator next to controls that can have different values at each breakpoint.
sk_SK: Nastaviť zobrazenie responzívneho indikátora vedľa ovládacích prvkov, ktoré môžu mať rôzne hodnoty pre každý breakpoint.

en: Set up your own capabilities with the exact permissions you want to allow. Then assign it to specific user roles from the "Builder Access" dropdown below.
sk_SK: Nastavte si vlastné schopnosti s presne tými povoleniami, ktoré chcete povoliť. Potom ich priraďte konkrétnym používateľským rolám z rozbaľovacieho menu „Prístup k builderu“ nižšie.

en: Set who can bypass maintenance mode. To grant bypass privileges to a specific user, modify the user's profile settings directly.
sk_SK: Nastavte, kto môže obísť režim údržby. Na udelenie oprávnení na obídenie konkrétnemu používateľovi upravte nastavenia profilu používateľa priamo.

en: Sets direction to row
sk_SK: Nastaví smer na riadok

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Settings imported
sk_SK: Nastavenia importované

en: Settings resetted
sk_SK: Nastavenia obnovené

en: Settings saved
sk_SK: Nastavenia uložené

en: Shape
sk_SK: Tvar

en: Shape Dividers
sk_SK: Tvarovače oddeľovačov

en: Shape dividers
sk_SK: Oddeľovače tvarov

en: Share on %s
sk_SK: Zdieľať na %s

en: Share via
sk_SK: Zdieľať cez

en: Share via email
sk_SK: Zdieľať e-mailom

en: Shop template
sk_SK: Šablóna obchodu

en: Shortcode
sk_SK: Skrátený kód

en: Shortcode content is empty
sk_SK: Obsah shortcode je prázdny

en: Shortcuts
sk_SK: Skratky

en: Show
sk_SK: Zobraziť

en: Show After Grid
sk_SK: Zobraziť za mriežkou

en: Show Before Grid
sk_SK: Zobraziť pred mriežkou

en: Show again after .. hours
sk_SK: Znova zobraziť po .. hodinách

en: Show all
sk_SK: Zobraziť všetko

en: Show all fonts
sk_SK: Zobraziť všetky písma

en: Show arrows
sk_SK: Zobraziť šípky

en: Show artist
sk_SK: Zobraziť interpreta

en: Show at breakpoint
sk_SK: Zobraziť pri bode zlomu

en: Show author
sk_SK: Zobraziť autora

en: Show avatar
sk_SK: Zobraziť avatar

en: Show badge if product is less than .. days old.
sk_SK: Zobraziť odznak, ak je produkt starý menej ako .. dní.

en: Show bio
sk_SK: Zobraziť bio

en: Show cart cross-sells
sk_SK: Zobrazenie krížových predajov v košíku

en: Show count
sk_SK: Zobraziť počet

en: Show cross-sell products
sk_SK: Zobraziť krížový predaj produktov

en: Show custom element names
sk_SK: Zobraziť vlastné názvy elementov

en: Show date
sk_SK: Zobraziť dátum

en: Show default element names
sk_SK: Zobraziť predvolené názvy elementov

en: Show different images per breakpoint.
sk_SK: Zobrazujte rôzne obrázky pre každý breakpoint.

en: Show dots
sk_SK: Zobraziť bodky

en: Show dynamic data key in dropdown
sk_SK: Zobraziť kľúč dynamických dát v rozbaľovacom zozname

en: Show element
sk_SK: Zobraziť element

en: Show empty
sk_SK: Zobraziť prázdne

en: Show empty stars
sk_SK: Zobraziť prázdne hviezdičky

en: Show empty terms
sk_SK: Zobraziť prázdne termíny

en: Show excerpt
sk_SK: Zobraziť výňatok

en: Show favorites only
sk_SK: Zobraziť len obľúbené

en: Show featured image
sk_SK: Zobraziť hlavný obrázok

en: Show flags
sk_SK: Zobraziť vlajky

en: Show for class conflicts
sk_SK: Zobraziť pre konflikty tried

en: Show for new & conflicting classes
sk_SK: Zobraziť pre nové a konfliktné triedy

en: Show for new classes
sk_SK: Zobraziť pre nové triedy

en: Show friends' photos
sk_SK: Zobraziť fotky priateľov

en: Show fullscreen
sk_SK: Zobraziť na celú obrazovku

en: Show if any value exists
sk_SK: Zobraziť, ak existuje akákoľvek hodnota

en: Show if non-base breakpoint value exists
sk_SK: Zobraziť, ak existuje hodnota pre neinicializačný breakpoint

en: Show image
sk_SK: Zobraziť obrázok

en: Show info
sk_SK: Zobraziť informácie

en: Show label
sk_SK: Zobraziť označenie

en: Show labels
sk_SK: Zobraziť štítky

en: Show link to author posts
sk_SK: Zobraziť odkaz na príspevky autora

en: Show name
sk_SK: Zobraziť meno

en: Show names
sk_SK: Zobraziť názvy

en: Show navigation
sk_SK: Zobraziť navigáciu

en: Show notice
sk_SK: Zobraziť upozornenie

en: Show on all responsive controls
sk_SK: Zobraziť na všetkých responzívnych ovládacích prvkoch

en: Show on hover
sk_SK: Zobraziť pri prejdení myšou

en: Show only active dropdown. Toggle on click. Inner dropdowns inherit multilevel.
sk_SK: Zobraziť len aktívne rozbaľovacie menu. Prepínať kliknutím. Vnútorné rozbaľovacie menu dedia viacúrovňovosť.

en: Show only featured
sk_SK: Zobraziť len odporúčané

en: Show parent posts
sk_SK: Zobraziť nadradené príspevky

en: Show parent terms
sk_SK: Zobraziť nadradené výrazy

en: Show password
sk_SK: Zobraziť heslo

en: Show percentage
sk_SK: Zobraziť percentá

en: Show popup
sk_SK: Zobraziť vyskakovacie okno

en: Show post type archive
sk_SK: Zobraziť archív typu príspevku

en: Show products related
sk_SK: Zobraziť súvisiace produkty

en: Show quantity input field in product loop
sk_SK: Zobraziť pole pre zadanie množstva v produktovej slučke

en: Show query loop type
sk_SK: Zobraziť typ slučky dotazu

en: Show required asterisk
sk_SK: Zobraziť požadovanú hviezdičku

en: Show tabs
sk_SK: Zobraziť karty

en: Show taxonomy
sk_SK: Zobraziť taxonómiu

en: Show tips
sk_SK: Zobraziť tipy

en: Show title
sk_SK: Zobraziť názov

en: Show under
sk_SK: Zobraziť pod

en: Show up-sell products
sk_SK: Zobrazenie produktov up-sell

en: Shows when popup content is fetched via AJAX.
sk_SK: Zobrazí sa, keď sa obsah vyskakovacieho okna načíta cez AJAX.

en: Shows when using infinite scroll, load more interaction, AJAX pagination.
sk_SK: Zobrazí sa pri použití nekonečného posúvania, načítania ďalšieho obsahu, AJAX stránkovania.

en: Shuffle
sk_SK: Náhodné poradie

en: Sidebar
sk_SK: Bočný panel

en: Sidebar deleted.
sk_SK: Bočný panel odstránený.

en: Sidebar name *
sk_SK: Názov bočného panela *

en: Sidebars
sk_SK: Bočné panely

en: Sign all
sk_SK: Podpísať všetko

en: Sign code
sk_SK: Podpísať kód

en: Simple
sk_SK: Jednoduchý

en: Simple product
sk_SK: Jednoduchý produkt

en: Single
sk_SK: Jednotlivý

en: Single product
sk_SK: Samostatný produkt

en: Single product template
sk_SK: Šablóna jednotlivého produktu

en: Site
sk_SK: Stránka

en: Site Address
sk_SK: Adresa stránky

en: Site URL
sk_SK: URL stránky

en: Site background
sk_SK: Pozadie stránky

en: Site border
sk_SK: Okraj stránky

en: Site layout
sk_SK: Rozloženie stránky

en: Site tagline
sk_SK: Slogan stránky

en: Site title
sk_SK: Názov stránky

en: Size
sk_SK: Veľkosť

en: Size - Default
sk_SK: Veľkosť - predvolená

en: Size - Extra Large
sk_SK: Veľkosť - extra veľká

en: Size - Large
sk_SK: Veľkosť - veľká

en: Size - Medium
sk_SK: Veľkosť - stredná

en: Size - Small
sk_SK: Veľkosť - malá

en: Sizing
sk_SK: Veľkosť

en: Skew
sk_SK: Skosenie

en: Skew X
sk_SK: Skosenie x

en: Skew Y
sk_SK: Skosenie y

en: Skillful
sk_SK: Zručné

en: Skin
sk_SK: Vzhľad

en: Skip
sk_SK: Preskočiť

en: Skip & Deactivate
sk_SK: Preskočiť a deaktivovať

en: Skip class import
sk_SK: Preskočiť import triedy

en: Skip to footer
sk_SK: Preskočiť na pätičku

en: Skip to main content
sk_SK: Preskočiť na hlavný obsah

en: Slide
sk_SK: Posunúť

en: Slide from left
sk_SK: Vysunúť zľava

en: Slide from right
sk_SK: Vysunúť sprava

en: Slide up after
sk_SK: Vysunúť po

en: Slider
sk_SK: Posúvač

en: Slides
sk_SK: Slidy

en: Slow
sk_SK: Pomalá

en: Small
sk_SK: Malý

en: Small header
sk_SK: Malá hlavička

en: Smooth scroll
sk_SK: Plynulé posúvanie

en: Snapping elements selector
sk_SK: Selektor prichytávajúcich sa prvkov

en: Social Sharing
sk_SK: Zdieľanie na sociálnych sieťach

en: Social media
sk_SK: Sociálne médiá

en: Solid
sk_SK: Plný

en: Something went wrong.
sk_SK: Niečo sa pokazilo.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
sk_SK: Prepáčte, ale nebola poskytnutá žiadna URL adresa stránky.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
sk_SK: Prepáč, ale nemohli sme ťa prihlásiť na odber.

en: Sort
sk_SK: Zoradiť

en: Sort by
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Sort by average rating
sk_SK: Zoradiť podľa priemerného hodnotenia

en: Sort by latest
sk_SK: Zoradiť podľa najnovších

en: Sort by options
sk_SK: Možnosti zoradenia

en: Sort by popularity
sk_SK: Zoradiť podľa popularity

en: Sort by price: high to low
sk_SK: Zoradiť podľa ceny: od najvyššej

en: Sort by price: low to high
sk_SK: Zoradiť podľa ceny: od najnižšej

en: Sort options
sk_SK: Možnosti zoradenia

en: Source
sk_SK: Zdroj

en: Sources
sk_SK: Zdroje

en: Space
sk_SK: Medzera

en: Space around
sk_SK: Medzera okolo

en: Space between
sk_SK: Medzera medzi

en: Space between header and footer.
sk_SK: Priestor medzi hlavičkou a pätičkou.

en: Space evenly
sk_SK: Rovnomerné rozloženie

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
sk_SK: Zoznam CSS tried oddelených medzerami, ktoré sa majú pridať k tagu <body> tejto stránky.

en: Spacing
sk_SK: Rozostupy

en: Spam protection
sk_SK: Ochrana proti spamu

en: Speed
sk_SK: Rýchlosť

en: Speed in ms
sk_SK: Rýchlosť v ms

en: Spellcheck
sk_SK: Kontrola pravopisu

en: Spread
sk_SK: Rozšíriť

en: Square
sk_SK: Štvorec

en: Standard
sk_SK: Štandardný

en: Standard fonts
sk_SK: Štandardné písma

en: Star color
sk_SK: Farba hviezdičiek

en: Stars
sk_SK: Hviezdičky

en: Start
sk_SK: Začiatok

en: Start animation
sk_SK: Spustiť animáciu

en: Start autoplay
sk_SK: Spustiť automatické prehrávanie

en: Start date
sk_SK: Dátum začiatku

en: Start delay in ms
sk_SK: Oneskorenie začiatku v ms

en: Start display at breakpoint
sk_SK: Začať zobrazovať pri bode zlomu

en: Start index
sk_SK: Počiatočný index

en: Start play at
sk_SK: Začať prehrávanie od

en: Start time
sk_SK: Čas začiatku

en: Starting angle in º
sk_SK: Počiatočný uhol v º

en: Static
sk_SK: Statické

en: Static dropdown content always toggles on click, not hover.
sk_SK: Statický obsah rozbaľovacieho menu sa vždy prepína kliknutím, nie prejdením myšou.

en: Status
sk_SK: Stav

en: Status bar
sk_SK: Stavový riadok

en: Statuses
sk_SK: Statusy

en: Step
sk_SK: Krok

en: Sticky
sk_SK: Prilepený

en: Sticky header
sk_SK: Lepivá hlavička

en: Sticky on scroll
sk_SK: Lepivá pri posúvaní

en: Stock
sk_SK: Skladom

en: Stock management not enabled for this product.
sk_SK: Správa zásob nie je pre tento produkt povolená.

en: Stop
sk_SK: Zastaviť

en: Stop on last slide
sk_SK: Zastaviť na poslednom slide

en: Street View Control
sk_SK: Ovládanie Street View

en: Stretch
sk_SK: Natiahnuť

en: Strike
sk_SK: Prečiarknutie

en: Strikethrough
sk_SK: Prečiarknuté

en: Strings
sk_SK: Reťazce

en: Stroke
sk_SK: Ťah

en: Stroke #2
sk_SK: Ťah #2

en: Stroke color
sk_SK: Farba obrysu

en: Stroke width
sk_SK: Šírka obrysu

en: Structure
sk_SK: Štruktúra

en: Structure panel
sk_SK: Panel štruktúry

en: Stunning
sk_SK: Ohromujúce

en: Style
sk_SK: Štýl

en: Style notices globally under Settings > Theme Styles > WooCommerce - Notice.
sk_SK: Upravte štýl upozornení globálne v Nastavenia > Štýly témy > WooCommerce - Upozornenie.

en: Style saved
sk_SK: Štýl uložený

en: Styles
sk_SK: Štýly

en: Stylesheet
sk_SK: Štýlopis

en: Stylesheets (default)
sk_SK: Štýly (predvolené)

en: Sub menu
sk_SK: Podmenu

en: Sub menu, mega menu, or multilevel area.
sk_SK: Oblasť podmenu, mega menu alebo viacúrovňového menu.

en: Subject
sk_SK: Predmet

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
sk_SK: Odoslanie zlyhalo. Prosím, obnovte stránku a skúste formulár odoslať znova.

en: Submit
sk_SK: Odoslať

en: Submit & Deactivate
sk_SK: Odoslať a deaktivovať

en: Submit Comment
sk_SK: Odoslať komentár

en: Submit button
sk_SK: Tlačidlo odoslania

en: Subtitle
sk_SK: Podnadpis

en: Subtitle goes here
sk_SK: Sem vložte podnadpis

en: Subtitle typography
sk_SK: Typografia podnadpisu

en: Subtitles typography
sk_SK: Typografia podnadpisov

en: Subtotal
sk_SK: Medzisúčet

en: Success
sk_SK: Úspech

en: Success color
sk_SK: Farba úspechu

en: Success message
sk_SK: Správa o úspechu

en: Successful
sk_SK: Úspešné

en: Successfully removed %1$d orphaned elements across %2$d posts.
sk_SK: Úspešne odstránených %1$d osirelých elementov v %2$d príspevkoch.

en: Suffix
sk_SK: Prípona

en: Suffix block
sk_SK: Prípona bloku

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

en: Superb
sk_SK: Výborné

en: Supported field types
sk_SK: Podporované typy polí

en: Supported filters
sk_SK: Podporované filtre

en: Suppress PHP errors
sk_SK: Potlačiť PHP chyby

en: Sure thing
sk_SK: Jasné

en: Sure?
sk_SK: Naozaj?

en: Swatch type
sk_SK: Typ vzorky

en: Sweet
sk_SK: Sladké

en: Switch
sk_SK: Prepnúť

en: Sync fonts
sk_SK: Synchronizovať fonty

en: Sync global classes
sk_SK: Synchronizovať globálne triedy

en: Sync with query
sk_SK: Synchronizovať s dotazom

en: System Information
sk_SK: Systémové informácie

en: T-shirt
sk_SK: tričko

en: TIME
sk_SK: Čas

en: Tab
sk_SK: Karta

en: Tab 1
sk_SK: Karta 1

en: Tab 1 label
sk_SK: Označenie karty 1

en: Tab 2
sk_SK: Karta 2

en: Tab 2 label
sk_SK: Označenie karty 2

en: Tab content
sk_SK: Obsah záložky

en: Tab menu
sk_SK: Menu záložiek

en: Table
sk_SK: Tabuľka

en: Table background
sk_SK: Pozadie tabuľky

en: Table border
sk_SK: Okraj tabuľky

en: Table box shadow
sk_SK: Tieň tabuľky

en: Table of contents
sk_SK: Obsah

en: Tablet portrait
sk_SK: Tablet na výšku

en: Tabs
sk_SK: Karty

en: Tag
sk_SK: Značka

en: Tag cloud
sk_SK: Oblak značiek

en: Tag: %s
sk_SK: Štítok: %s

en: Tags
sk_SK: Značky

en: Take over
sk_SK: Prevziať

en: Target
sk_SK: Cieľ

en: Target a "CSS selector" on "Hide popup", but not a popup directly! As this action runs after the popup has been closed.
sk_SK: Zacieľte na „CSS selektor“ pri „Skrytí vyskakovacieho okna“, nie priamo na vyskakovacie okno! Táto akcia sa spustí až po zatvorení vyskakovacieho okna.

en: Target form selector
sk_SK: Selektor cieľového formulára

en: Target interaction ID
sk_SK: ID cieľovej interakcie

en: Target query
sk_SK: Cieľový dotaz

en: Target query has not been set. Without connecting a filter to a query, the filter has no effect.
sk_SK: Cieľový dotaz nebol nastavený. Bez prepojenia filtra s dotazom nemá filter žiadny účinok.

en: Taxonomies
sk_SK: Taxonómie

en: Taxonomies related posts must have in common.
sk_SK: Taxonómie, ktoré musia mať súvisiace príspevky spoločné.

en: Taxonomy
sk_SK: Taxonómia

en: Taxonomy query
sk_SK: Dopyt taxonómie

en: Taxonomy slug
sk_SK: Slug taxonómie

en: Team Members
sk_SK: Členovia tímu

en: Team member
sk_SK: Člen tímu

en: Team members
sk_SK: Členovia tímu

en: Telephone
sk_SK: Telefón

en: Template
sk_SK: Šablóna

en: Template & post password
sk_SK: Heslo šablóny a príspevku

en: Template Bundle
sk_SK: Balík šablón

en: Template Bundles
sk_SK: Balíky šablón

en: Template Tag
sk_SK: Značka šablóny

en: Template Tags
sk_SK: Značky šablón

en: Template bundle
sk_SK: Balík šablón

en: Template created
sk_SK: Šablóna vytvorená

en: Template deleted
sk_SK: Šablóna vymazaná

en: Template has not been published.
sk_SK: Šablóna nebola publikovaná.

en: Template imported
sk_SK: Šablóna importovaná

en: Template insert failed: This template has no data
sk_SK: Vloženie šablóny zlyhalo: Táto šablóna neobsahuje žiadne údaje

en: Template inserted
sk_SK: Šablóna vložená

en: Template manager thumbnail height
sk_SK: Výška miniatúry správcu šablón

en: Template overridden
sk_SK: Šablóna prepísaná

en: Template password
sk_SK: Heslo šablóny

en: Template saved
sk_SK: Šablóna uložená

en: Template screenshot generation is disabled.
sk_SK: Generovanie snímok šablóny je zakázané.

en: Template screenshots
sk_SK: Snímky šablón

en: Template screenshots deleted
sk_SK: Snímky šablóny vymazané

en: Template settings
sk_SK: Nastavenia šablóny

en: Template tag
sk_SK: Značka šablóny

en: Template tags
sk_SK: Značky šablóny

en: Template thumbnail column
sk_SK: Stĺpec miniatúry šablóny

en: Template title
sk_SK: Názov šablóny

en: Template type
sk_SK: Typ šablóny

en: Templates
sk_SK: Šablóny

en: Term
sk_SK: Podmienka

en: Term ID
sk_SK: ID

en: Term archive URL
sk_SK: URL archívu termínu

en: Term count
sk_SK: Počet termínov

en: Term description
sk_SK: Popis termínu

en: Term group
sk_SK: Skupina termínov

en: Term id
sk_SK: ID termínu

en: Term meta
sk_SK: Meta údaje termínu

en: Term name
sk_SK: Názov termínu

en: Term slug
sk_SK: Slug termínu

en: Term taxonomy ID
sk_SK: ID taxonómie termínu

en: Term taxonomy slug
sk_SK: Slug taxonómie termínu

en: Terms
sk_SK: Podmienky

en: Terrain
sk_SK: Terén

en: Testimonial
sk_SK: Referencia

en: Testimonials
sk_SK: Referencie

en: Text align
sk_SK: Zarovnanie textu

en: Text block
sk_SK: Textový blok

en: Text color
sk_SK: Farba textu

en: Text decoration
sk_SK: Dekorácia textu

en: Text editor
sk_SK: Textový editor

en: Text link
sk_SK: Textový odkaz

en: Text list
sk_SK: Textový zoznam

en: Text padding
sk_SK: Odsadenie textu

en: Text shadow
sk_SK: Tieň textu

en: Text to display when hovering over the field.
sk_SK: Text, ktorý sa zobrazí po prejdení nad poľom.

en: Text transform
sk_SK: Transformácia textu

en: Text wrap
sk_SK: Zalamovanie textu

en: Textarea
sk_SK: Textové pole

en: Thank you
sk_SK: Ďakujeme

en: Thank you for your message
sk_SK: Ďakujeme za vašu správu

en: The "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce setting must also be active.
sk_SK: Nastavenie WooCommerce „Povoliť tlačidlá AJAX pridania do košíka v archívoch“ musí byť tiež aktívne.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
sk_SK: Článok „Funkcie“ pokrýva témy ako integrácia Unsplash, vlastný kód (CSS a JS), gradienty, bočné panely, tvarové oddeľovače, globálne prvky atď.

en: The URL to send the form data to.
sk_SK: URL adresa, na ktorú sa majú odoslať údaje formulára.

en: The active theme has no sidebars defined.
sk_SK: Aktívna téma nemá definované žiadne bočné panely.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
sk_SK: Vlastný prehrávač videa je použiteľný len pre zdroje videa „Médiá“ alebo „URL súboru“.

en: The dynamic data is empty.
sk_SK: Dynamické dáta sú prázdne.

en: The executed code will run on your site! Only add code that you consider safe.
sk_SK: Spustený kód sa spustí na tvojej stránke! Pridávaj len kód, ktorý považuješ za bezpečný.

en: The field "%s" exceeds the allowed maximum length of %2$d characters.
sk_SK: Pole „%s“ prekračuje povolenú maximálnu dĺžku %%2$d znakov.

en: The following classes have been modified by the user below since your last save. Accept or discard those changes to continue your save.
sk_SK: Nasledujúce triedy boli upravené nižšie uvedeným používateľom od vášho posledného uloženia. Prijmite alebo zamietnite tieto zmeny, aby ste mohli pokračovať v ukladaní.

en: The form is not rendered if the current user is lacking the required capability.
sk_SK: Formulár sa nezobrazí, ak aktuálny používateľ nemá požadovanú schopnosť.

en: The full URL of the API endpoint you want to retrieve data.
sk_SK: Úplná adresa URL koncového bodu API, z ktorého chcete načítať údaje.

en: The query element doesn't exist.
sk_SK: Prvok dotazu neexistuje.

en: The query filter database is outdated. Please click "Regenerate filter index" button to update it.
sk_SK: Databáza filtrov dotazov je zastaraná. Kliknite na tlačidlo „Obnoviť index filtrov“ pre jej aktualizáciu.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
sk_SK: Stránka, z ktorej žiadate šablóny, má zakázaný prístup k ich šablónam.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
sk_SK: Stránka, z ktorej žiadate šablóny, vyžaduje heslo pre vzdialené šablóny.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
sk_SK: Zadaný názov štýlu už existuje. Prosím, zvoľte iný názov.

en: The value is automatically populated based on the font-size in percentage that you have set under Theme Styles > Typography > HTML: font-size. For an HTML font-size of 100%, the value is 16, if the HTML font-size is 62.5%, the value is 10, and so on. If left empty, your fluid typography unit will be "px" instead of "rem".
sk_SK: Hodnota sa automaticky vyplní na základe veľkosti písma v percentách, ktorú ste nastavili v časti Štýly motívu > Typografia > HTML: veľkosť písma. Ak je veľkosť písma HTML 100 %, hodnota je 16, ak je veľkosť písma HTML 62,5 %, hodnota je 10 atď. Ak zostane prázdna, vaša jednotka tekutej typografie bude "px" namiesto "rem".

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
sk_SK: Video <iframe> sa načíta lenivo po kliknutí na náhľadový obrázok.

en: The webhook endpoint(s) to send the submitted form data to.
sk_SK: Koncový bod(y) webhooku na odoslanie údajov odoslaného formulára.

en: Theme
sk_SK: Téma

en: Theme Information
sk_SK: Informácie o téme

en: Theme Style
sk_SK: Štýl témy

en: Theme Styles
sk_SK: Štýly témy

en: Theme author
sk_SK: Autor témy

en: Theme author URI
sk_SK: URI autora témy

en: Theme is child theme
sk_SK: Téma je dcérskou témou

en: Theme name
sk_SK: Názov témy

en: Theme style created
sk_SK: Štýl témy vytvorený

en: Theme style deleted
sk_SK: Štýl témy odstránený

en: Theme styles
sk_SK: Štýly témy

en: Theme version
sk_SK: Verzia témy

en: There is an "Activation status" column under "Users", where you can manually set the status to active/inactive and resend the activation email.
sk_SK: V časti "Používatelia" sa nachádza stĺpec "Stav aktivácie", v ktorom môžete manuálne nastaviť stav na aktívny/neaktívny a opätovne odoslať aktivačný e-mail.

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
sk_SK: Existuje novšie automatické uloženie ako verzia, ktorú práve prezeráte.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sk_SK: Nie je k dispozícii ukážka, pretože tento príspevok je chránený.

en: These parameters will be added to the API request URL.
sk_SK: Tieto parametre sa pridajú do adresy URL požiadavky API.

en: These styles also apply to all Gutenberg captions.
sk_SK: Tieto štýly sa vzťahujú aj na všetky nadpisy Gutenberg.

en: These styles will also apply to all Gutenberg captions.
sk_SK: Tieto štýly sa použijú aj na všetky nadpisy Gutenberg.

en: Thin
sk_SK: Tenké

en: This %s component is not enabled for use in the block editor. Ask your site administrator to enable this component for use in the block editor.
sk_SK: Tento komponent %s nie je povolený na použitie v editore blokov. Požiadajte správcu stránky, aby túto zložku povolil na používanie v editore blokov.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
sk_SK: Tento obsah je chránený heslom. Pre jeho zobrazenie zadajte, prosím, heslo nižšie:

en: This data will be used in your query.
sk_SK: Tieto údaje sa použijú vo vašej požiadavke.

en: This dataset has unsaved changes
sk_SK: Tento súbor údajov má neuložené zmeny

en: This element works alongside a "Map" element when "Sync with query" has been set. An invisible <template> node is generated that stores location data. Allowing the map to retrieve and display markers dynamically.
sk_SK: Tento element funguje spolu s elementom „Mapa“, keď je nastavená možnosť „Synchronizovať s dotazom“. Generuje sa neviditeľný uzol <template>, ktorý ukladá údaje o polohe. To umožňuje mape dynamicky získavať a zobrazovať značky.

en: This feature affects all new user registrations, not just those submitted via the Form element.
sk_SK: Táto funkcia sa týka všetkých nových registrácií používateľov, nielen tých, ktoré boli odoslané prostredníctvom prvku Formulár.

en: This icon set is currently disabled and hidden from the icon dropdown menu. However, any existing icons from this set will still display on your site.
sk_SK: Táto sada ikon je momentálne deaktivovaná a skrytá z rozbaľovacieho menu ikon. Existujúce ikony z tejto sady sa však na vašej stránke stále zobrazia.

en: This is an experimental feature. Query filters and components are not supported when using API requests.
sk_SK: Ide o experimentálnu funkciu. Pri používaní požiadaviek API nie sú podporované filtre dotazov a komponenty.

en: This page is built with %s.
sk_SK: Táto stránka je vytvorená pomocou nástroja %s.

en: This post has no %s terms.
sk_SK: Tento príspevok nemá žiadne výrazy %s.

en: This post has no related posts.
sk_SK: Tento príspevok nemá žiadne súvisiace príspevky.

en: This post is already being edited.
sk_SK: Tento príspevok sa už upravuje.

en: This query type doesn't support pagination.
sk_SK: Tento typ dotazu nepodporuje stránkovanie.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
sk_SK: Táto šablóna obsahuje farebnú paletu. Chcete ju importovať?

en: This template contains color palettes. Would you like to import them?
sk_SK: Táto šablóna obsahuje farebné palety. Chcete ich importovať?

en: This template contains global variables. Would you like to import them?
sk_SK: Táto šablóna obsahuje globálne premenné. Chcete ich importovať?

en: This template contains the following theme styles. Would you like to import them?
sk_SK: Táto šablóna obsahuje nasledujúce štýly témy. Chcete ich importovať?

en: This template is currently not rendered on pages that meet the template conditions as no password has been set.
sk_SK: Táto šablóna sa momentálne nezobrazuje na stránkach, ktoré spĺňajú podmienky šablóny, pretože nebolo nastavené žiadne heslo.

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
sk_SK: Tento typ šablóny sa automaticky vykresľuje na správnej stránke.

en: This text is displayed when the "Registration privacy policy" text is filled in WooCommerce.
sk_SK: Tento text sa zobrazí, keď je vyplnený text „Zásady ochrany osobných údajov pri registrácii“ vo WooCommerce.

en: This text is displayed when the "When creating an account, send the new user a link to set their password" option is enabled in WooCommerce.
sk_SK: Tento text sa zobrazí, keď je zapnutá možnosť „Pri vytváraní účtu poslať novému používateľovi odkaz na nastavenie hesla“ vo WooCommerce.

en: This user role has %s capability, and therefore full builder access. Effectively overriding this setting.
sk_SK: Táto používateľská rola má schopnosť %s, a preto má plný prístup k builderu. Efektívne prepisuje toto nastavenie.

en: Thousand separator
sk_SK: Oddeľovač tisícov

en: Thumb
sk_SK: Náhľad

en: Thumbnail
sk_SK: Náhľad

en: Thumbnail navigation
sk_SK: Navigácia miniatúr

en: Thumbnail size
sk_SK: Veľkosť miniatúry

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: Tick if this popup is for WooCommerce Quick View.
sk_SK: Zaškrtnite, ak je toto vyskakovacie okno pre WooCommerce Rýchle zobrazenie.

en: Tick if you do not display any post meta fields. Reduce additional queries.
sk_SK: Začiarknite, ak nezobrazujete žiadne meta polia príspevku. Znížiť počet ďalších dotazov.

en: Tick if you do not display any taxonomy terms. Reduce additional queries.
sk_SK: Začiarknite, ak nezobrazujete žiadne taxonomické termíny. Znížte počet ďalších dopytov.

en: Tick if you do not need pagination, load more or infinite scroll. Performance boost.
sk_SK: Začiarknite, ak nepotrebujete stránkovanie, ďalšie načítanie alebo nekonečné posúvanie. Zvýšenie výkonu.

en: Tilt
sk_SK: Naklonenie

en: Time
sk_SK: Čas

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
sk_SK: Čas v minútach, ako dlho bude náhodný seed trvať. Zabraňuje duplicitným príspevkom pri používaní náhodného poradia.

en: Time zone
sk_SK: Časové pásmo

en: Timeline
sk_SK: Časová os

en: Timezone
sk_SK: Časové pásmo

en: Timing function
sk_SK: Časovacia funkcia

en: Title
sk_SK: Názov

en: Title Tag
sk_SK: Tag titulku

en: Title margin
sk_SK: Okraj nadpisu

en: Title tag
sk_SK: Tag titulku

en: Title typography
sk_SK: Typografia nadpisu

en: To add decorative text, but not user input. Runs through %s.
sk_SK: Na pridanie dekoratívneho textu, nie vstupu používateľa. Prechádza cez %s.

en: To distinguish markers in the builder.
sk_SK: Rozlíšenie značiek v staviteľovi.

en: To ensure showing a marker please provide the latitude and longitude, separated by comma.
sk_SK: Pre zobrazenie značky prosím zadajte zemepisnú šírku a dĺžku, oddelené čiarkou.

en: To select a default value you have to first connect this property with the select control.
sk_SK: Na výber predvolenej hodnoty musíte najprv prepojiť túto vlastnosť s ovládacím prvkom výberu.

en: To trigger the interaction when 50%% of the element is in the viewport, set the rootMargin to %s.
sk_SK: Ak chcete spustiť interakciu, keď je 50 %% prvku vo zobrazovanej oblasti, nastavte rootMargin na %s.

en: Toggle
sk_SK: Prepnúť

en: Toggle attribute
sk_SK: Prepnúť atribút

en: Toggle controls
sk_SK: Prepnúť ovládacie prvky

en: Toggle coupon form
sk_SK: Prepnúť formulár kupónu

en: Toggle dropdown
sk_SK: Prepnúť rozbaľovacie menu

en: Toggle login form
sk_SK: Prepnúť prihlasovací formulár

en: Toggle mini cart
sk_SK: Prepnúť mini košík

en: Toggle offcanvas
sk_SK: Prepnúť bočný panel

en: Toggle on
sk_SK: Prepnúť na

en: Toggle search
sk_SK: Prepnúť vyhľadávanie

en: Toggle width
sk_SK: Šírka prepínača

en: Toggleable form
sk_SK: Prepínateľný formulár

en: Toolbar
sk_SK: Panel s nástrojmi

en: Toolbar logo link
sk_SK: Odkaz na logo v paneli nástrojov

en: Top / Start
sk_SK: Hore / začiatok

en: Top center
sk_SK: Hore v strede

en: Top left
sk_SK: Vľavo hore

en: Top level
sk_SK: Najvyššia úroveň

en: Top level terms only
sk_SK: Iba termíny najvyššej úrovne

en: Top right
sk_SK: Vpravo hore

en: Total
sk_SK: Celkom

en: Total items path
sk_SK: Celkové položky cesta

en: Total jobs
sk_SK: Celkový počet úloh

en: Track color
sk_SK: Farba dráhy

en: Track resize
sk_SK: Zmena veľkosti skladby

en: Transform
sk_SK: Transformácia

en: Transform origin
sk_SK: Bod transformácie

en: Transition
sk_SK: Prechod

en: Translate X
sk_SK: Posun x

en: Translate Y
sk_SK: Posun y

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
sk_SK[0]: %s komentár
sk_SK[1]: %s komentárov

en: Transparency
sk_SK: Priehľadnosť

en: Trash
sk_SK: Kôš

en: Trash is empty
sk_SK: Kôš je prázdny

en: Triangle
sk_SK: Trojuholník

en: Triangle concave
sk_SK: Trojuholník konkávny

en: Triangle convex
sk_SK: Trojuholník konvexný

en: Triangle double
sk_SK: Dvojitý trojuholník

en: Trigger
sk_SK: Spúšťač

en: Trigger "register_new_user" action to send WordPress notification. %s
sk_SK: Spustiť akciu „register_new_user“ na odoslanie WordPress notifikácie. %s

en: True
sk_SK: Pravda

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
sk_SK: TrueType Font: Nekomprimované dáta písma, ale čiastočná podpora IE9+.

en: Tuesday
sk_SK: Utorok

en: Type
sk_SK: Typ

en: Type keyword, hit enter.
sk_SK: Zadajte kľúčové slovo a stlačte enter.

en: Type name, hit enter
sk_SK: Napíšte názov, stlačte enter

en: Type scale ratio
sk_SK: Pomer typovej stupnice

en: Type speed in ms
sk_SK: Rýchlosť písania v ms

en: Type to search
sk_SK: Zadajte hľadaný výraz

en: Type to search for ..
sk_SK: Píš pre vyhľadávanie..

en: Typography
sk_SK: Typografia

en: Typography active
sk_SK: Aktívna typografia

en: URL parameters
sk_SK: URL parametre

en: URL redirect to after applying the filter. Leave it empty if not intended to.
sk_SK: URL presmerovanie po aplikovaní filtra. Nechajte prázdne, ak to nie je zamýšľané.

en: Unable to calculate total pages for offset pagination. Items per page not found for element "%s".
sk_SK: Nie je možné vypočítať celkový počet strán pre ofsetové stránkovanie. Položky na stránku neboli nájdené pre prvok "%s".

en: Unable to determine items per page for offset pagination. Check offset key settings.
sk_SK: Nie je možné určiť položky na stránku pre ofsetové stránkovanie. Skontrolujte nastavenia ofsetového kľúča.

en: Unable to fix corrupted filter element database
sk_SK: Nepodarilo sa opraviť poškodenú databázu filtrovacích prvkov

en: Uncategorized
sk_SK: Nezaradené

en: Unconnected
sk_SK: Nepripojené

en: Unconnected properties detected. Edit your component or any of its children to connect your properties to a specific setting.
sk_SK: Zistené nepripojené vlastnosti. Upravte svoj komponent alebo ktorékoľvek z jeho potomkov pre pripojenie vlastností ku konkrétnemu nastaveniu.

en: Underline
sk_SK: Podčiarknutie

en: Understanding the layout
sk_SK: Pochopenie rozloženia

en: Undo
sk_SK: Späť

en: Unique lightbox identifier
sk_SK: Jedinečný identifikátor lightboxu

en: Unknown
sk_SK: Neznáme

en: Unlimited websites
sk_SK: Neobmedzené webové stránky

en: Unlink
sk_SK: Odpojiť

en: Unlink component
sk_SK: Odpojiť komponent

en: Unlinked
sk_SK: Neprepojené

en: Unlock
sk_SK: Odomknúť

en: Unlock password protection
sk_SK: Odomknúť ochranu heslom

en: Unlocked
sk_SK: Odomknuté

en: Unordered list
sk_SK: Nezoradený zoznam

en: Unpin
sk_SK: Odopnúť

en: Unpinned
sk_SK: Odopnuté

en: Unsigned code
sk_SK: Nepodpísaný kód

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
sk_SK: Vyžaduje sa Unsplash API kľúč! Pridajte kľúč v nástrojovom paneli v časti: %s

en: Unused elements
sk_SK: Nepoužité prvky

en: Unused on this page
sk_SK: Nepoužité na tejto stránke

en: Unused on this site
sk_SK: Nepoužité na tejto webstránke

en: Unwrap
sk_SK: Rozbaliť

en: Up sells
sk_SK: Predáva sa nahor

en: Up-sells
sk_SK: Produkty na zvýšenie predaja

en: Update
sk_SK: Aktualizovať

en: Update Template Bundle
sk_SK: Aktualizovať balík šablón

en: Update Template Tag
sk_SK: Aktualizovať značku šablóny

en: Update cart via AJAX
sk_SK: Aktualizácia košíka cez AJAX

en: Update filter index
sk_SK: Aktualizovať index filtra

en: Update post
sk_SK: Aktualizácia príspevku

en: Updated
sk_SK: Aktualizované

en: Updating references to %s global variable(s) across the entire site...
sk_SK: Aktualizácia odkazov na %s globálnu(-e) premennú(-é) na celej webstránke...

en: Upload
sk_SK: Nahrať

en: Upload .%s file
sk_SK: Nahrať súbor .%s

en: Upload SVG
sk_SK: Nahrať SVG

en: Upload/Add image
sk_SK: Nahrať/Pridať obrázok

en: Uploaded file type is not allowed.
sk_SK: Nahraný typ súboru nie je povolený.

en: Uppercase
sk_SK: Veľké písmená

en: Upsells
sk_SK: Doplnkový predaj

en: Usage
sk_SK: Použitie

en: Use "%root%" to target the element wrapper.
sk_SK: Použi „%root%“ na cielenie obalu prvku.

en: Use "ip" to prevent multiple entries from the same IP address.
sk_SK: Použi „ip“ na zabránenie viacerým zápisom z rovnakej IP adresy.

en: Use %s to pass data such as the source and target elements to your custom function.
sk_SK: Použite %s na odovzdanie údajov, ako sú zdrojové a cieľové prvky, do vašej vlastnej funkcie.

en: Use %s when adding columns/rows
sk_SK: Použiť %s pri pridávaní stĺpcov/riadkov

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
sk_SK: Použiť AJAX namiesto volaní WP REST API na vykreslenie elementov.

en: Use PHP constant
sk_SK: Použitie konštanty PHP

en: Use a prefix to avoid conflicts with plugins or WordPress reserved parameters.
sk_SK: Použite prefix, aby ste sa vyhli konfliktom s pluginmi alebo vyhradenými parametrami WordPressu.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
sk_SK: Použite ľubovoľnú hodnotu poľa formulára prostredníctvom jeho ID takto: {{form_field}}. Nahraďte „form_field“ skutočným ID poľa.

en: Use block editor
sk_SK: Použiť blokový editor

en: Use brand colors
sk_SK: Použiť farby značky

en: Use field IDs to personalize your message.
sk_SK: Použite ID polí na personalizáciu vašej správy.

en: Use for sticky scrolling header etc.
sk_SK: Použite pre prilepené hlavičky pri posúvaní atď.

en: Use in block editor
sk_SK: Použitie v editore blokov

en: Use min/max
sk_SK: Použiť min/max

en: Use min/max date from index table.
sk_SK: Použiť min./max. dátum z tabuľky indexu.

en: Use product variation image
sk_SK: Použiť obrázok variantu produktu

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
sk_SK: Použite staviteľa na pridanie vlastného kódu na konkrétnu stránku.

en: Use the date format as set under Settings > General > Date format
sk_SK: Použite formát dátumu nastavený v časti Nastavenia > Všeobecné > Formát dátumu

en: Use the dynamic picker in the "Meta key" control below to select the desired custom field. The dynamic data tag is used to retrieves the field settings, it is not parsed.
sk_SK: Použite dynamický výber v ovládacom prvku „Meta kľúč“ nižšie na výber požadovaného vlastného poľa. Dynamická dátová značka sa používa na načítanie nastavení poľa, neprebieha jej analýza.

en: Use the generated variables in your design (theme styles, elements, etc.)
sk_SK: Použite vygenerované premenné vo svojom návrhu (štýly témy, prvky atď.)

en: Use valid HTML syntax. No spaces.
sk_SK: Použite platnú HTML syntax. Bez medzier.

en: Use vertical position of target node.
sk_SK: Použiť vertikálnu pozíciu cieľového uzla.

en: Use width & horizontal position of target node.
sk_SK: Použiť šírku a horizontálnu pozíciu cieľového uzla.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
sk_SK: Použité, ak nie je možné načítať predvolený alebo vlastný náhľadový obrázok.

en: Used if logo image isn't set or available.
sk_SK: Použije sa, ak nie je nastavený alebo dostupný obrázok loga.

en: Used on this page
sk_SK: Použité na tejto stránke

en: Used on this site
sk_SK: Použité na tejto webstránke

en: Used to creat visual hiarchy between nested dropdowns.
sk_SK: Používa sa na vytvorenie vizuálnej hierarchie medzi vnorenými rozbaľovacími menu.

en: User
sk_SK: Používateľ

en: User ID
sk_SK: ID používateľa

en: User Login
sk_SK: Prihlásenie používateľa

en: User Registration
sk_SK: Registrácia používateľa

en: User activation
sk_SK: Aktivácia používateľa

en: User author URL
sk_SK: URL autora používateľa

en: User login
sk_SK: Prihlasovacie meno používateľa

en: User meta
sk_SK: Meta údaje používateľa

en: User name
sk_SK: Používateľské meno

en: User portrait
sk_SK: Portrét používateľa

en: User profile
sk_SK: Profil používateľa

en: User registered
sk_SK: Registrácia používateľa

en: User registered date
sk_SK: Dátum registrácie používateľa

en: User registration
sk_SK: Registrácia užívateľa

en: User role
sk_SK: Rola používateľa

en: User roles
sk_SK: Uživatelské oprávnenie

en: User roles with code execution capability
sk_SK: Používateľské role s možnosťou spúšťania kódu

en: Username
sk_SK: Používateľské meno

en: Username already exists.
sk_SK: Používateľské meno už existuje.

en: Username is not valid.
sk_SK: Používateľské meno nie je platné.

en: Username required.
sk_SK: Používateľské meno je povinné.

en: Users
sk_SK: Používatelia

en: Users could upload potentially malicious files through your form. To minimize this risk, please specify the "Allowed file formats" below.
sk_SK: Používatelia by mohli cez váš formulár nahrať potenciálne škodlivé súbory. Aby ste toto riziko minimalizovali, špecifikujte nižšie „Povolené formáty súborov“.

en: Using "Auto height" might lead to CLS (Cumulative Layout Shift).
sk_SK: Používanie „automatickej výšky“ môže viesť k CLS (kumulatívnemu posunu rozloženia).

en: Using Cloudflare Bot Fight Mode? Try disabling it
sk_SK: Používate Cloudflare Bot Fight Mode? Skúste ho vypnúť

en: Valid
sk_SK: Platné

en: Valid JSON data required to run the importer
sk_SK: Na spustenie importéra sú potrebné platné JSON dáta

en: Valid code signatures are required for all Code (element), SVG (element) and Query editor instances to run.
sk_SK: Pre spustenie všetkých inštancií Kódu (element), SVG (element) a Editora dotazov sa vyžadujú platné podpisy kódu.

en: Valid signature
sk_SK: Platný podpis

en: Validation failed
sk_SK: Overenie zlyhalo

en: Value
sk_SK: Hodnota

en: Value type
sk_SK: Typ hodnoty

en: Variable
sk_SK: Variabilný

en: Variable dropdown: Hide value
sk_SK: Rozbaľovací zoznam premenných: Skryť hodnotu

en: Variable name
sk_SK: Názov premennej

en: Variable name already exists
sk_SK: Názov premennej už existuje

en: Variable name missing
sk_SK: Chýba názov premennej

en: Variable product
sk_SK: Variabilný produkt

en: Variables
sk_SK: Premenné

en: Variables duplicated
sk_SK: Premenné duplikované

en: Variables imported
sk_SK: Premenné importované

en: Variables renamed
sk_SK: Premenné premenované

en: Variation swatches
sk_SK: Vzorky variantov

en: Variations
sk_SK: Varianty

en: Verification failure page
sk_SK: Stránka so zlyhaním overovania

en: Verification success page
sk_SK: Stránka s úspešným overením

en: Vertical
sk_SK: Vertikálne

en: Vertical - Cloud
sk_SK: Vertikálne - oblak

en: Vertical - Drops
sk_SK: Vertikálne - kvapky

en: Vertical - Pixels
sk_SK: Vertikálne - pixely

en: Vertical - Stroke
sk_SK: Vertikálne - ťah

en: Vertical - Stroke #2
sk_SK: Vertikálne - ťah #2

en: Vertical - Tilt
sk_SK: Vertikálne - naklonenie

en: Vertical - Triangle
sk_SK: Vertikálne - trojuholník

en: Vertical - Triangle double
sk_SK: Vertikálne - dvojitý trojuholník

en: Vertical - Wave
sk_SK: Vertikálne - vlna

en: Vertical - Wave brush
sk_SK: Vertikálne - vlnový štetec

en: Vertical - Waves
sk_SK: Vertikálne - vlny

en: Vertical - Zigzag
sk_SK: Vertikálne - cik-cak

en: Vertical align
sk_SK: Vertikálne zarovnanie

en: Vertical alignment
sk_SK: Vertikálne zarovnanie

en: Very fast
sk_SK: Veľmi rýchla

en: Very slow
sk_SK: Veľmi pomalá

en: Very well
sk_SK: Veľmi dobre

en: Video URL
sk_SK: URL videa

en: Video file URL
sk_SK: URL video súboru

en: Video url
sk_SK: Video URL

en: Videos
sk_SK: Videá

en: View
sk_SK: Zobraziť

en: View %s
sk_SK: Zobraziť %s

en: View Custom Font
sk_SK: Zobraziť vlastné písmo

en: View Custom Fonts
sk_SK: Zobraziť vlastné písma

en: View Template
sk_SK: Zobraziť šablónu

en: View Template Bundle
sk_SK: Zobraziť balík šablón

en: View Template Tag
sk_SK: Zobraziť značku šablóny

en: View Templates
sk_SK: Zobraziť šablóny

en: View cart
sk_SK: Zobraziť košík

en: View changelog
sk_SK: Zobraziť zoznam zmien

en: View classes
sk_SK: Zobraziť triedy

en: View on frontend
sk_SK: Zobraziť na frontende

en: View order
sk_SK: Zobraziť objednávku

en: View products
sk_SK: Zobraziť produkty

en: Vimeo privacy hash
sk_SK: Vimeo súkromný hash

en: Vimeo video ID/URL
sk_SK: Vimeo ID/URL videa

en: Visibility
sk_SK: Viditeľnosť

en: Visible
sk_SK: Viditeľné

en: Visible after
sk_SK: Viditeľné po

en: Visible on scroll up
sk_SK: Viditeľné pri posúvaní nahor

en: Visit docs
sk_SK: Navštíviť dokumentáciu

en: Visit the website %s
sk_SK: Navštíviť webstránku %s

en: Visual
sk_SK: Vizuálne

en: Visual grid builder
sk_SK: Vizuálny nástroj na tvorbu mriežky

en: WP debug
sk_SK: WP ladenie

en: WP language
sk_SK: WP jazyk

en: WP memory limit
sk_SK: WP limit pamäte

en: WP version
sk_SK: Verzia WP

en: Warning
sk_SK: Varovanie

en: Warning color
sk_SK: Farba upozornenia

en: Wave
sk_SK: Vlna

en: Wave brush
sk_SK: Vlnový štetec

en: Waves
sk_SK: Vlny

en: We recommend setting a padding for your lightbox to accommodate the thumbnail navigation.
sk_SK: Odporúčame nastaviť odsadenie pre lightbox, aby sa prispôsobil navigácii miniatúr.

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
sk_SK: Web Open Font Format 2.0: Písmo TrueType/OpenType s ešte lepšou kompresiou ako WOFF 1.0, ale bez podpory prehliadača IE.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
sk_SK: Web Open Font Format: Komprimované písmo TrueType/OpenType s informáciami o zdroji písma a plnou podporou IE9+ (odporúčané).

en: Web design
sk_SK: Webdizajn

en: Webfont loading method
sk_SK: Metóda načítavania webových fontov

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
sk_SK: Webové fonty (ako napríklad Google Fonts) sa predvolene načítavajú cez štýly. Vyberte „Načítavač webových fontov“, aby ste sa vyhli FOUT (záblesku neštylizovaného textu) skrytím obsahu vašej webstránky, kým sa nenačítajú všetky webové fonty.

en: Webhook payload too large.
sk_SK: Payload webhoku je príliš veľký.

en: Webhook request failed with status code
sk_SK: Požiadavka webhoku zlyhala s kódom stavu

en: Website
sk_SK: Webová stránka

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Weekday
sk_SK: Deň v týždni

en: Welcome to %s
sk_SK: Vitajte v %s

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
sk_SK: Aký je názov tohto nástroja na tvorbu stránok? A prečo ste si ho vybrali?

en: When a Map ID is present, map styles are controlled via the %s.
sk_SK: Keď je prítomné ID mapy, štýly mapy sú ovládané cez %s.

en: When editing your popup template, you have to enable the "Info Box" setting under "Template Settings > Popup".
sk_SK: Pri úprave šablóny vyskakovacieho okna musíte povoliť nastavenie „Informačné okno“ v časti „Nastavenia šablóny > Vyskakovacie okno“.

en: When enabled, this field acts as a spam trap. It will not be visible to users, but will capture any bots that fill it out.
sk_SK: Keď je povolené, toto pole slúži ako pasca na spam. Nebude viditeľné pre používateľov, ale zachytí všetky boty, ktoré ho vyplnia.

en: When enabled, this query only runs when a live search is performed.
sk_SK: Keď je povolené, tento dotaz sa spustí len pri vykonaní živého vyhľadávania.

en: When pasting elements from another site that contain image or SVG files, placeholders are used by default. Enable to download the image from the source site. If the current user lacks SVG upload permissions, a placeholder SVG is used.
sk_SK: Pri vkladaní elementov z inej stránky, ktoré obsahujú súbory obrázkov alebo SVG, sa predvolene používajú zástupné symboly. Povoľte pre stiahnutie obrázka zo zdrojovej stránky. Ak aktuálny užívateľ nemá oprávnenia na nahrávanie SVG, použije sa zástupný symbol SVG.

en: When rendering without wrapper your settings under the style tab won't have any effect.
sk_SK: Pri vykreslení bez obalu tvoje nastavenia v záložke štýlu nebudú mať žiadny efekt.

en: When someone visits a default WordPress authentication URL (%s), they are redirected to this selected page.
sk_SK: Keď niekto navštívi predvolenú autentifikačnú URL WordPressu (%s), bude presmerovaný na túto vybranú stránku.

en: When using dynamic data that contains formatted text (e.g. WYSIWYG field, or any other HTML tags such as p, div, headings, etc.), set the HTML tag to "div", not "p". Alternatively, use the Rich Text element.
sk_SK: Pri použití dynamických dát, ktoré obsahujú formátovaný text (napr. Pole WYSIWYG alebo iné HTML tagy ako p, div, nadpisy atď.), nastavte HTML tag na „div“, nie „p“. Alternatívne použite prvok Formátovaný text.

en: Where to set the pagination parameter in the request.
sk_SK: Kde nastaviť parameter stránkovania v požiadavke.

en: Where you defined the offset key. Bricks will retrieve the value from there.
sk_SK: Kde ste definovali kľúč posunu. Bricks odtiaľ načíta hodnotu.

en: White space
sk_SK: Medzery

en: Whitelist URLs
sk_SK: Povolené URL adresy

en: Whoops, that page is gone
sk_SK: Ups, táto stránka neexistuje

en: Wide
sk_SK: Široké

en: Widget margin
sk_SK: Okraj widgetu

en: Widget title
sk_SK: Názov widgetu

en: Widget title border
sk_SK: Okraj názvu widgetu

en: Widget title typography
sk_SK: Typografia názvu widgetu

en: Widgets
sk_SK: Widgety

en: Width
sk_SK: Šírka

en: Window
sk_SK: Okno

en: Window storage
sk_SK: Úložisko okna

en: Wireframes
sk_SK: Dráty

en: Wireframes provide basic structural templates that serve as a starting point for designing a layout. They are based on classes and variables.
sk_SK: Dráty poskytujú základné štrukturálne šablóny, ktoré slúžia ako východiskový bod pre návrh rozloženia. Sú založené na triedach a premenných.

en: Without attributes
sk_SK: Bez atribútov

en: Wonderful
sk_SK: Skvelé

en: WooCommerce Template Hook
sk_SK: Hook šablóny WooCommerce

en: WooCommerce template hooks
sk_SK: Háky šablóny WooCommerce

en: Woohoo
sk_SK: Jupí

en: WordPress Environment
sk_SK: WordPress prostredie

en: WordPress authentication page access
sk_SK: Prístup k autentifikačnej stránke WordPressu

en: WordPress field
sk_SK: Pole WordPress

en: Words limit
sk_SK: Limit slov

en: Words per minute
sk_SK: Slov za minútu

en: Words per minutes
sk_SK: Slov za minútu

en: Would you like to import the variable categories as well?
sk_SK: Chcete importovať aj kategórie premenných?

en: Wrap
sk_SK: Zalamovať

en: Wrap element
sk_SK: Zabaliť element

en: Wrap reverse
sk_SK: Zalamovať opačne

en: Wrap your scripts in %s tags.
sk_SK: Obaľte svoje skripty tagmi %s.

en: Wrapper
sk_SK: Obal

en: X axis
sk_SK: Os X

en: Y axis
sk_SK: Os Y

en: Yeah
sk_SK: Áno

en: Year: %s
sk_SK: Rok: %s

en: Yearly
sk_SK: Ročne

en: Yep
sk_SK: Hej

en: Yes
sk_SK: Áno

en: You
sk_SK: Vy

en: You are about to delete all form submissions (including the database table). Do you wish to proceed?
sk_SK: Chystáte sa vymazať všetky odoslania formulárov (vrátane tabuľky v databáze). Chcete pokračovať?

en: You are about to delete all form submissions of form ID %s. Do you wish to proceed?
sk_SK: Chystáte sa vymazať všetky odoslania formulárov s ID %s. Chcete pokračovať?

en: You are about to delete all form submissions. Do you wish to proceed?
sk_SK: Chystáte sa vymazať všetky odoslania formulárov. Chcete pokračovať?

en: You are about to delete all template screenshots. Not your featured images, though. Do you wish to proceed?
sk_SK: Chystáte sa vymazať všetky náhľady šablón. Nie však vaše hlavné obrázky. Chcete pokračovať?

en: You are about to delete this capability. Do you wish to proceed?
sk_SK: Chystáte sa vymazať toto oprávnenie. Chcete pokračovať?

en: You are about to fix the element database. Do you wish to proceed?
sk_SK: Chystáte sa opraviť databázu elementov. Chcete pokračovať?

en: You are about to regenerate code signatures for all executable code on your website. Please ensure you have a recent backup before continuing. Do you wish to proceed?
sk_SK: Chystáte sa obnoviť podpisy kódu pre všetok spustiteľný kód na vašej webovej stránke. Pred pokračovaním sa uistite, že máte aktuálnu zálohu. Chcete pokračovať?

en: You are about to regenerate indexes for all query filters. Do you wish to proceed?
sk_SK: Chystáte sa obnoviť indexy pre všetky filtre dotazov. Chcete pokračovať?

en: You are about to remove all index jobs. Do you wish to proceed?
sk_SK: Chystáte sa odstrániť všetky úlohy indexovania. Chcete pokračovať?

en: You are about to remove all selected icons from this set. Do you wish to proceed?
sk_SK: Chystáte sa odstrániť všetky vybrané ikony z tejto sady. Chcete pokračovať?

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
sk_SK: Chystáte sa obnoviť všetky globálne nastavenia Bricks. Chcete pokračovať?

en: You are about to trigger Index Job. Do you wish to proceed?
sk_SK: Chystáte sa spustiť úlohu indexovania. Chcete pokračovať?

en: You are editing the selected global query settings. Changes to this global query apply to all instances throughout your website.
sk_SK: Upravujete vybrané globálne nastavenia dotazu. Zmeny tohto globálneho dotazu sa vzťahujú na všetky inštancie na celej webovej lokalite.

en: You are missing out!
sk_SK: Prichádzate o veľa!

en: You are not allowed to add scripts.
sk_SK: Nemáte povolenie pridávať skripty.

en: You are not allowed to uploads SVG files.
sk_SK: Nemáte povolenie na nahrávanie SVG súborov.

en: You are now running the latest version
sk_SK: Teraz používate najnovšiu verziu

en: You are viewing the first 1000 results. Perform search to see more.
sk_SK: Zobrazujete prvých 1000 výsledkov. Vykonajte vyhľadávanie pre zobrazenie ďalších.

en: You can manage code execution permissions under: %s
sk_SK: Oprávnenia na spustenie kódu môžeš spravovať v: %s

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
sk_SK: Svoju licenciu môžete spravovať, aktualizovať spôsob platby a prezerať faktúry priamo z %s.

en: You can now manage your custom fonts using the new %s in the builder.
sk_SK: Teraz môžete spravovať svoje vlastné písma pomocou nového %s v nástroji na tvorbu.

en: You can render API response data through dynamic data tags. Create custom-labeled dynamic data tags for the {query_api} tag by hovering over any key in the response above and and click the "+" icon. Those labeled tags are stored for you in your browser local storage, not in the database. They are therefore not available on other devices or browsers.
sk_SK: Údaje odpovede API môžete vykresľovať prostredníctvom dynamických dátových značiek. Vytvorte vlastné označené dynamické dátové značky pre značku {query_api} tak, že nadviažete na ľubovoľný kľúč v odpovedi vyššie a kliknete na ikonu "+". Tieto označené značky sa pre vás uložia do lokálneho úložiska prehliadača, nie do databázy. Nie sú preto k dispozícii v iných zariadeniach alebo prehliadačoch.

en: You can use the title attribute to provide a description of the expected input value to meet the "pattern" requirement set above.
sk_SK: Atribút title môžete použiť na uvedenie opisu očakávanej vstupnej hodnoty, aby ste splnili vyššie uvedenú požiadavku "vzoru".

en: You did not select any action(s). So when this form is submitted nothing happens.
sk_SK: Nevybrali ste žiadnu akciu(e). Takže keď sa tento formulár odošle, nič sa nestane.

en: You do not have the required capability to perform this action.
sk_SK: Nemáte požadované schopnosti na vykonanie tejto akcie.

en: You don't have permission to perform this action.
sk_SK: Nemáte oprávnenie vykonať túto akciu.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can create posts through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
sk_SK: Zakázali ste kontroly spôsobilosti. Teraz môže ktokoľvek, vrátane neprihlásených návštevníkov, vytvárať príspevky prostredníctvom tohto formulára. To môže viesť k neoprávnenému vytváraniu obsahu, spamovým a škodlivým príspevkom, znečisteniu databázy a potenciálnemu narušeniu bezpečnosti. Toto nastavenie použite len vtedy, ak máte zavedené alternatívne bezpečnostné opatrenia, formulár sa nachádza na chránenej stránke alebo plne chápete bezpečnostné dôsledky.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can edit the post through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
sk_SK: Zakázali ste kontroly spôsobilosti. Teraz môže ktokoľvek, vrátane neprihlásených návštevníkov, upravovať príspevok prostredníctvom tohto formulára. To môže viesť k neoprávnenému vytváraniu obsahu, spamovým a škodlivým príspevkom, znečisteniu databázy a potenciálnemu narušeniu bezpečnosti. Toto nastavenie používajte len vtedy, ak máte zavedené alternatívne bezpečnostné opatrenia, formulár sa nachádza na chránenej stránke alebo plne chápete bezpečnostné dôsledky.

en: You have set an icon, but no text. Please provide the "aria-label" for accessibility.
sk_SK: Nastavili ste ikonu, ale žiadny text. Prosím, poskytnite „aria-label“ pre prístupnosť.

en: You have to add the "Checkout coupon" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout coupon is removed when this setting is enabled. The "Enable the use of coupon codes" WooCommerce setting under "General" must be active.
sk_SK: Musíte sami pridať element „Kupón pri pokladni“ na stránku Pokladňa, pretože natívny kupón pri pokladni WooCommerce je odstránený, keď je toto nastavenie povolené. Nastavenie WooCommerce „Povoliť používanie kupónových kódov“ v časti „Všeobecné“ musí byť aktívne.

en: You have to add the "Checkout login" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout login is removed when this setting is enabled. The "Enable log-in during checkout" WooCommerce setting under "Accounts & Privacy" must be active.
sk_SK: Musíte sami pridať element „Prihlásenie pri pokladni“ na stránku Pokladňa, pretože natívne prihlásenie pri pokladni WooCommerce je odstránené, keď je toto nastavenie povolené. Nastavenie WooCommerce „Povoliť prihlásenie počas platby“ v časti „Účty a súkromie“ musí byť aktívne.

en: You have to add the "Notice" element yourself wherever necessary as all native WooCommerce notices are removed when this setting is enabled.
sk_SK: Musíte sami pridať element „Upozornenie“ všade, kde je to potrebné, pretože všetky natívne upozornenia WooCommerce sú odstránené, keď je toto nastavenie povolené.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
sk_SK: Zatiaľ ste nezaregistrovali žiadne vlastné bočné panely.

en: YouTube video ID/URL
sk_SK: YouTube ID/URL videa

en: YouTube, Vimeo or file URL.
sk_SK: YouTube, Vimeo alebo URL súboru.

en: Your CSS files were automatically generated in the background.
sk_SK: Vaše CSS súbory boli automaticky vygenerované na pozadí.

en: Your Email
sk_SK: Váš e-mail

en: Your Message
sk_SK: Vaša správa

en: Your Name
sk_SK: Vaše meno

en: Your Unsplash API key is not valid.
sk_SK: Váš Unsplash API kľúč nie je platný.

en: Your account is inactive
sk_SK: Vaše konto je neaktívne

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
sk_SK: Vaše priložené súbory prekračujú maximálny limit nahrávania 25 MB.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
sk_SK: Vaše priložené súbory prekračujú maximálnu veľkosť nahrávania na serveri %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
sk_SK: Váš prehliadač nepodporuje zvukový tag.

en: Your browser does not support the video tag.
sk_SK: Váš prehliadač nepodporuje video tag.

en: Your builder capability doesn't allow you to access these settings.
sk_SK: Vaše oprávnenia staviteľa vám neumožňujú prístup k týmto nastaveniam.

en: Your comment is awaiting moderation.
sk_SK: Váš komentár čaká na schválenie.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
sk_SK: Váš komentár čaká na schválenie. Toto je náhľad; váš komentár bude viditeľný po jeho schválení.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
sk_SK: Sem napíšte svoju správu. Čím viac detailov, tým lepšie ;)

en: Your name (optional)
sk_SK: Vaše meno (voliteľné)

en: Your password
sk_SK: Vaše heslo

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
sk_SK: Váš zadaný licenčný kľúč je neplatný. Prosím, deaktivujte a potom znovu aktivujte vašu licenciu.

en: Your remote templates password is incorrect.
sk_SK: Vaše heslo pre vzdialené šablóny je nesprávne.

en: Your selected template is empty.
sk_SK: Vybraná šablóna je prázdna.

en: Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.
sk_SK: Vaša téma (%s) obsahuje zastarané kópie niektorých súborov šablón WooCommerce.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
sk_SK: Oprávnenia na zápis do vášho adresára pre nahrávanie sú nedostatočné.

en: Your user role "%1$s" is not allowed to edit this post type with %2$s. Please get in touch with the site admin to change it.
sk_SK: Vaša používateľská rola „%1$s“ nemá povolenie upravovať tento typ príspevku s %2$s. Prosím, kontaktujte správcu stránky pre zmenu.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
sk_SK: Vaša webstránka (%1$s) nemá povolenie na prístup k šablónam z %2$s

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
sk_SK: Vaša webstránka sa nezhoduje s vaším licenčným kľúčom. Prosím, deaktivujte a potom znovu aktivujte vašu licenciu.

en: Zigzag
sk_SK: Cikcak

en: Zoom
sk_SK: Priblíženie

en: Zoom Control
sk_SK: Ovládanie priblíženia

en: Zoom in
sk_SK: Priblíženie

en: Zoom level
sk_SK: Úroveň priblíženia

en: Zoom or close
sk_SK: Priblížiť alebo zavrieť

en: Zoom out
sk_SK: Oddialenie

en: add key after
sk_SK: pridať kľúč za

en: after
sk_SK: po

en: alphanumeric characters only
sk_SK: len alfanumerické znaky

en: before
sk_SK: pred

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
sk_SK: %1$s dňa %2$s

en: builder access
sk_SK: prístup k builderu

en: by
sk_SK: od

en: carousel
sk_SK: karusel

en: cloned
sk_SK: klonované

en: contains
sk_SK: obsahuje

en: dashed
sk_SK: čiarkované

en: deprecated
sk_SK: zastarané

en: does not contain
sk_SK: neobsahuje

en: double
sk_SK: dvojité

en: experimental
sk_SK: experimentálne

en: hCaptcha key required! Add key in dashboard under: %s
sk_SK: vyžaduje sa kľúč hCaptcha! Kľúč pridajte na ovládací panel v časti: %s

en: is
sk_SK: je

en: is empty
sk_SK: je prázdne

en: is not
sk_SK: nie je

en: is not empty
sk_SK: nie je prázdne

en: learn more
sk_SK: dozvedieť sa viac

en: legacy
sk_SK: staršie

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
sk_SK: nových šablón bolo vydaných od vášho zrušenia Bricks.

en: not set
sk_SK: nenastavené

en: official roadmap
sk_SK: oficiálnu plán vývoja

en: per month
sk_SK: mesačne

en: posts
sk_SK: príspevky

en: results for:
sk_SK: výsledky pre:

[ctx: revision date format]
en: M j @ H:i
sk_SK: J. M o H:i

en: set
sk_SK: nastavené

en: will be using this constant
sk_SK: bude používať túto konštantu

en: wp_remote_post request failed. Please check your server configuration. Required for query filters.
sk_SK: požiadavka wp_remote_post zlyhala. Skontrolujte prosím konfiguráciu vášho servera. Vyžaduje sa pre filtre dotazov.

en: x-axis
sk_SK: os x

en: y-axis
sk_SK: os y

en: your account
sk_SK: vášho účtu
