Bricks Internationalisation - en to sl_SI translation catalogue (3879 entries)

en: "%s" imported.
sl_SI: „%s“ uvoženo.

en: "Coming soon" mode (HTTP status code 200) indicates that your site is available for search engine indexing.
sl_SI: Način „kmalu na voljo“ (HTTP statusna koda 200) označuje, da je tvoja stran na voljo za indeksiranje iskalnih motorjev.

en: "Maintenance" mode (HTTP status code 503) indicates that your site is temporary unavailable, signaling search engines to come back later.
sl_SI: Način „vzdrževanja“ (HTTP statusna koda 503) označuje, da je tvoja stran začasno nedosegljiva, in sporoča iskalnim motorjem, naj se vrnejo pozneje.

en: "Page Number" uses page numbers, "Offset" uses an offset value.
sl_SI: "Page Number" uporablja številke strani, "Offset" uporablja vrednost zamika.

en: %1$d orphaned elements found across %2$d posts. Click "Clean up all orphaned elements" to remove all orphaned elements from your site. Please backup your site before you proceed.
sl_SI: Najdenih %1$d osirotenih elementov v %2$d objavah. Klikni „Počisti vse osirotele elemente“ za odstranitev vseh osirotenih elementov s tvoje strani. Prosimo, naredi varnostno kopijo svoje strani, preden nadaljuješ.

en: %1$s about %2$s in the Bricks Academy.
sl_SI: %1$s o %2$s v Bricks akademiji.

en: %1$s data for "%2$s" deleted.
sl_SI: Podatki %1$s za „%2$s“ izbrisani.

en: %1$s is not enabled for post type "%2$s". Go to "%3$s > %4$s" to enable this post type.
sl_SI: %1$s ni omogočen za vrsto objave „%2$s“. Pojdi na „%3$s > %4$s“ za omogočanje te vrste objave.

en: %1$s of %2$s
sl_SI: %1$s od %2$s

en: %1$s out of %2$s global elements components were already converted to components.
sl_SI: %1$s od %2$s komponent globalnih elementov je bilo že pretvorjenih v komponente.

en: %1$s out of %2$s global elements have been converted to components.
sl_SI: %1$s od %2$s globalnih elementov je bilo pretvorjenih v komponente.

en: %1$s requires PHP version %2$s+.
sl_SI: Za %1$s je potrebna različica PHP %2$s ali novejša.

en: %d class permanently deleted | %d classes permanently deleted
sl_SI[0]: %d razred trajno izbrisan

en: %d orphaned elements found
sl_SI: Najdenih %d osirotenih elementov

en: %s added to this button if there is no active filter.
sl_SI: %s dodano temu gumbu, če ni aktivnega filtra.

en: %s ago
sl_SI: Pred %s

en: %s allow you to render custom pages for the user login, registration, lost and reset password.
sl_SI: %s ti omogočajo prikaz prilagojenih strani za prijavo uporabnika, registracijo ter izgubljeno in ponastavitev gesla.

en: %s are best configured before you start working on your site.
sl_SI: %s je najbolje konfigurirati, preden začneš delati na svojem spletnem mestu.

en: %s component block
sl_SI: %s blok komponent

en: %s components
sl_SI: %s komponente

en: %s components in the block editor
sl_SI: %s komponente v urejevalniku blokov

en: %s file
sl_SI: Datoteka %s

en: %s is currently working on this post, which means you cannot make changes, unless you take over.
sl_SI: %s trenutno ureja ta prispevek, kar pomeni, da ne moreš vnašati sprememb, razen če ga prevzameš.

en: %s layout
sl_SI: Razporeditev %s

en: %s settings
sl_SI: Nastavitve za %s

en: %s typography
sl_SI: Tipografija %s

en: %s will be added to the most relevant HTML node.
sl_SI: %s bo dodan najbolj ustreznemu HTML vozlišču.

en: %s. Set template conditions or enable default templates.
sl_SI: %s. Nastavi pogoje predloge ali omogoči privzete predloge.

en: %s. Template conditions precede default templates.
sl_SI: %s. Pogoji predloge imajo prednost pred privzetimi predlogami.

en: %s: New contact form message
sl_SI: %s: Novo sporočilo kontaktnega obrazca

en: (Cancel Reply)
sl_SI: (prekliči odgovor)

en: (Function)
sl_SI: (funkcija)

en: (no title)
sl_SI: (brez naslova)

en: 1 comment | %1$s comments
sl_SI[0]: 1 Komentar

en: 1 day
sl_SI: 1 dan

en: 1 hour
sl_SI: 1 ura

en: 1 week
sl_SI: 1 teden

en: 20GB web space
sl_SI: 20GB spletnega prostora

en: 30 minutes
sl_SI: 30 minut

en: 404 Error Page
sl_SI: 404 stran napake

en: A class with the same internal ID, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
sl_SI: Razred z enakim notranjim ID-jem, vendar z drugačnimi nastavitvami, že obstaja na tej strani. Moraš ali prepisati obstoječi razred na svoji strani ali zavreči to uvoženo različico.

en: A class with the same name, but different settings, already exists on this site. You must either override the existing class on your site or discard this imported version.
sl_SI: Razred z enakim imenom, vendar z drugačnimi nastavitvami, že obstaja na tej strani. Moraš ali prepisati obstoječi razred na svoji strani ali zavreči to uvoženo različico.

en: A font variation with this weight and style already exists.
sl_SI: Različica pisave s to težo in slogom že obstaja.

en: A list of native actions on the selected hook that will be removed by Bricks.
sl_SI: Seznam izvirnih dejanj na izbrani kljuki, ki jih bo Bricks odstranil.

en: ACF Date picker, for example, uses Ymd.
sl_SI: ACF izbirnik datuma na primer uporablja Ymd.

en: ACF Get Row Layout
sl_SI: ACF Pridobi postavitev vrstice

en: AJAX add to cart
sl_SI: AJAX dodajanje v košarico

en: AJAX loader
sl_SI: AJAX nalagalnik

en: API endpoint is not set or invalid.
sl_SI: Končna točka API ni nastavljena ali je neveljavna.

en: API key
sl_SI: API Ključ

en: API keys
sl_SI: API ključi

en: API settings
sl_SI: Nastavitve API

en: ASC
sl_SI: Naraščajoče

en: Absolute header
sl_SI: Absolutna glava

en: Accept
sl_SI: Sprejmi

en: Accepts multiple addresses separated by comma
sl_SI: Sprejme več naslovov, ločenih z vejico

en: Access breakpoints manager
sl_SI: Dostop do upravljalnika prelomnih točk

en: Access class manager
sl_SI: Dostop do upravljalnika razredov

en: Access color palettes
sl_SI: Dostop do barvnih palet

en: Access content (HTML) settings
sl_SI: Dostop do nastavitev vsebine (HTML)

en: Access element conditions
sl_SI: Dostop do pogojev elementov

en: Access element hide
sl_SI: Dostop do skrivanja elementov

en: Access element interactions
sl_SI: Dostop do interakcij elementov

en: Access font manager
sl_SI: Dostop do upravljalnika pisav

en: Access icon manager
sl_SI: Dostop do upravljalnika ikon

en: Access page settings
sl_SI: Dostop do nastavitev strani

en: Access pseudos & selectors
sl_SI: Dostop do psevdoelementov in izbirnikov

en: Access query loop builder
sl_SI: Dostop do graditelja zanke poizvedb

en: Access query manager
sl_SI: Upravitelj poizvedb za dostop

en: Access remote templates
sl_SI: Dostop do oddaljenih predlog

en: Access revisions
sl_SI: Dostop do revizij

en: Access style (CSS) settings
sl_SI: Dostop do nastavitev sloga (CSS)

en: Access template settings
sl_SI: Dostop do nastavitev predloge

en: Access theme styles
sl_SI: Dostop do slogov teme

en: Access variable manager
sl_SI: Dostop do upravljalnika spremenljivk

en: Accordion
sl_SI: Harmonika

en: Accordion layout at breakpoint
sl_SI: Postavitev akordeona na točki preloma

en: Account
sl_SI: Račun

en: Account creation on "My account" page is not enabled.
sl_SI: Ustvarjanje računa na strani „Moj račun“ ni omogočeno.

en: Across sessions
sl_SI: Čez seje

en: Action
sl_SI: Dejanje

en: Action URL
sl_SI: URL dejanja

en: Actions
sl_SI: Dejanja

en: Actions after successful form submit
sl_SI: Dejanja po uspešni oddaji obrazca

en: Activate license
sl_SI: Aktiviraj licenco

en: Activate your account
sl_SI: Aktivirajte svoj račun

en: Activate your license to edit with Bricks, receive one-click updates, and access to all community templates.
sl_SI: Aktiviraj svojo licenco za urejanje z Bricks, prejemanje posodobitev z enim klikom in dostop do vseh predlog skupnosti.

en: Activation status
sl_SI: Status aktivacije

en: Active
sl_SI: Aktivno

en: Active Filters
sl_SI: Aktivni filtri

en: Active Plugins
sl_SI: Aktivni vtičniki

en: Active Tab
sl_SI: Aktivni zavihek

en: Active background
sl_SI: Aktivno ozadje

en: Active border
sl_SI: Aktivni rob

en: Active box shadow
sl_SI: Senčenje aktivnega polja

en: Active class
sl_SI: Aktivni razred

en: Active classes
sl_SI: Aktivni razredi

en: Active color
sl_SI: Barva aktivnega

en: Active filter
sl_SI: Aktivni filter

en: Active filters
sl_SI: Aktivni filtri

en: Active filters count
sl_SI: Število aktivnih filtrov

en: Active rating icon
sl_SI: Ikona aktivne ocene

en: Active rating typography
sl_SI: Tipografija aktivne ocene

en: Active styles
sl_SI: Aktivni slogi

en: Active typography
sl_SI: Aktivna tipografija

en: Adaptive height
sl_SI: Prilagodljiva višina

en: Add
sl_SI: Dodaj

en: Add "%root%" via keyboard shortcut "r + TAB".
sl_SI: Dodaj „%root%“ s bližnjico na tipkovnici „r + TAB“.

en: Add "brx_code_errors" as an URL parameter to show PHP errors if needed.
sl_SI: Dodaj „brx_code_errors“ kot URL parameter za prikaz PHP napak, če je potrebno.

en: Add "position: relative" as needed
sl_SI: Po potrebi dodaj „position: relative“

en: Add / Search for
sl_SI: Dodaj / išči

en: Add / Search for templates
sl_SI: Dodaj / Išči predloge

en: Add Item
sl_SI: Dodaj element

en: Add New
sl_SI: Dodaj novo

en: Add New Custom Font
sl_SI: Dodaj novo prilagojeno pisavo

en: Add New Template
sl_SI: Dodaj novo predlogo

en: Add New Template Bundle
sl_SI: Dodaj nov paket predlog

en: Add New Template Tag
sl_SI: Dodaj novo oznako predloge

en: Add a "Toggle" element to your page that targets this Offcanvas to open it.
sl_SI: Dodaj element „Preklopnik“ na svojo stran, ki cilja na to Stransko ploščo, da jo odpreš.

en: Add a font variant
sl_SI: Dodaj različico pisave

en: Add at least two colors to create a gradient.
sl_SI: Dodaj vsaj dve barvi za ustvarjanje gradienta.

en: Add context
sl_SI: Dodaj kontekst

en: Add context to dates on archive templates.
sl_SI: Dodaj kontekst datumom na predlogah arhiva.

en: Add context to title on archive/search templates.
sl_SI: Dodaj kontekst naslovu na predlogah za arhiv/iskanje.

en: Add custom headers in JSON format. Leave empty for default headers.
sl_SI: Dodaj glave po meri v obliki JSON. Pusti prazno za privzete glave.

en: Add element ID as needed
sl_SI: Dodaj ID elementa po potrebi

en: Add elements
sl_SI: Dodaj elemente

en: Add images
sl_SI: Dodaj slike

en: Add larger variable
sl_SI: Dodajte večjo spremenljivko

en: Add meta query
sl_SI: Dodajanje meta poizvedbe

en: Add new capability
sl_SI: Dodaj novo zmogljivost

en: Add parameters to be sent in the request body.
sl_SI: Dodajanje parametrov, ki jih je treba poslati v telo zahteve.

en: Add prefix
sl_SI: Dodaj predpono

en: Add products to cart to see cross-sells.
sl_SI: Dodaj izdelke v košarico za prikaz navzkrižne prodaje.

en: Add smaller variable
sl_SI: Dodajte manjšo spremenljivko

en: Add suffix
sl_SI: Dodaj pripono

en: Add taxonomy query
sl_SI: Dodaj poizvedbo po taksonomiji

en: Add to cart
sl_SI: Dodaj v košarico

en: Add to favorites
sl_SI: Dodaj med priljubljene

en: Add to icon set
sl_SI: Dodaj v nabor ikon

en: Add your first color to this palette by selecting a color value above and then click "Save".
sl_SI: Dodaj prvo barvo v to paleto tako, da zgoraj izbereš barvno vrednost in nato klikneš „Shrani“.

en: Add your offcanvas content in here
sl_SI: Sem dodaj vsebino stranske plošče

en: Added
sl_SI: Dodano

en: Added to cart
sl_SI: Dodano v košarico

en: Added to icon. If there is no icon, it will be added to the overlay.
sl_SI: Dodano ikoni. Če ni ikone, bo dodano prekrivnemu sloju.

en: Added to the search form as hidden input fields.
sl_SI: Dodano iskalnemu obrazcu kot skrita vnosna polja.

en: Adding
sl_SI: Dodajanje

en: Adding to cart
sl_SI: Dodajanje v košarico

en: Additional info
sl_SI: Dodatne informacije

en: Additional information
sl_SI: Dodatne informacije

en: Additional parameters
sl_SI: Dodatni parametri

en: Additional properties
sl_SI: Dodatne lastnosti

en: Additional target elements
sl_SI: Dodatni ciljni elementi

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Addresses
sl_SI: Naslovi

en: Adds inline CSS to %s tag.
sl_SI: Doda vrstični CSS v oznako %s.

en: Adds scripts right after opening %s tag.
sl_SI: Doda skripte takoj za začetno oznako %s.

en: Adds scripts right before closing %s tag.
sl_SI: Doda skripte tik pred zaključno oznako %s.

en: Admin email
sl_SI: E-naslov skrbnika

en: Administrator role is not allowed as a security precaution.
sl_SI: Vloga skrbnika ni dovoljena kot varnostni ukrep.

en: Adobe fonts
sl_SI: Adobe pisave

en: Affiliate
sl_SI: Partnerski

en: After
sl_SI: Po

en: After order review heading
sl_SI: Po naslovu pregleda naročila

en: After title
sl_SI: Za naslovom

en: Ajax loader
sl_SI: Nalagalnik Ajax

en: Ajax loader animation
sl_SI: Animacija nalagalnika Ajax

en: Ajax loader selector
sl_SI: Selektor Ajax loader

en: Alert
sl_SI: Opozorilo

en: Align
sl_SI: Poravnaj

en: Align content
sl_SI: Poravnava vsebine

en: Align cross axis
sl_SI: Poravnaj prečno os

en: Align horizontal
sl_SI: Poravnava vodoravno

en: Align items
sl_SI: Poravnaj elemente

en: Align main axis
sl_SI: Poravnaj glavno os

en: Align self
sl_SI: Samoporavnava

en: Align tables
sl_SI: Poravnaj tabele

en: Align vertical
sl_SI: Poravnava navpično

en: Alignment
sl_SI: Poravnava

en: All
sl_SI: Vse

en: All %s
sl_SI: Vsi %s

en: All Code elements, SVG elements (source: code), and Query editor instances now require code signatures.
sl_SI: Vsi elementi Koda, elementi SVG (vir: koda) in primerki urejevalnika poizvedb zdaj zahtevajo podpise kode.

en: All Custom Fonts
sl_SI: Vse prilagojene pisave

en: All Template Bundles
sl_SI: Vsi paketi predlog

en: All Template Tags
sl_SI: Vse oznake predlog

en: All Templates
sl_SI: Vse predloge

en: All archives
sl_SI: Vsi arhivi

en: All author posts
sl_SI: Vse avtorjeve objave

en: All code instances
sl_SI: Vsi primerki kode

en: All components are enabled in the block editor.
sl_SI: V urejevalniku blokov so omogočene vse komponente.

en: All headings
sl_SI: Vsi naslovi

en: All index jobs removed
sl_SI: Vsa opravila indeksiranja odstranjena

en: All indexing jobs completed.
sl_SI: Vsa opravila indeksiranja so zaključena.

en: All revisions deleted
sl_SI: Vse revizije izbrisane

en: All right
sl_SI: V redu

en: All selected elements must have the same parent
sl_SI: Vsi izbrani elementi morajo imeti istega nadrejenega

en: All sides linked
sl_SI: Vse stranice povezane

en: All template types
sl_SI: Vse vrste predlog

en: All terms
sl_SI: Vsi izrazi

en: Allow other sites to browse and insert your templates from their template library. Restrict template access via "Whitelist URLs" and "Password Protection" settings below.
sl_SI: Dovoli drugim spletnim mestom brskanje in vstavljanje tvojih predlog iz njihove knjižnice predlog. Omeji dostop do predlog prek spodnjih nastavitev „Seznam dovoljenih URL-jev“ in „Zaščita z geslom“.

en: Allow specific user roles or individual users to execute code.
sl_SI: Dovoli specifičnim uporabniškim vlogam ali posameznim uporabnikom izvajanje kode.

en: Allow the element's normal click behavior (like following links) instead of blocking it.
sl_SI: Dovolite normalno obnašanje elementa ob kliku (kot je sledenje povezavam), namesto da bi ga blokirali.

en: Allow user to change and execute code through the Code element
sl_SI: Dovoli uporabniku spreminjanje in izvajanje kode preko elementa Koda

en: Allow user to upload SVG files
sl_SI: Dovoli uporabniku nalaganje SVG datotek

en: Allowed file formats
sl_SI: Dovoljeni formati datotek

en: Alphabetically
sl_SI: Po abecedi

en: Alternate images
sl_SI: Izmenjuj slike

en: Alternative to Latitude/Longitude fields
sl_SI: Alternativa poljem za zemljepisno širino/dolžino

en: Although it's super tempting to start editing with Bricks right away, you'll have a much better experience quickly going over the "Getting Started" section of the Bricks Academy on how to use Bricks most productively.
sl_SI: Čeprav je zelo mikavno takoj začeti z urejanjem v Bricks, boš imel veliko boljšo izkušnjo, če hitro pregledaš razdelek „Kako začeti“ v Bricks akademiji o tem, kako najučinkoviteje uporabljati Bricks.

en: Always
sl_SI: Vedno

en: Always show
sl_SI: Vedno prikaži

en: Always shows in builder for editing.
sl_SI: V graditelju vedno prikazano za urejanje.

en: Always visible
sl_SI: Vedno vidno

en: Always visible in builder for styling purpose.
sl_SI: V graditelju vedno vidno za namene oblikovanja.

en: Amazing
sl_SI: Neverjetno

en: An error occurred while cleaning up orphaned elements.
sl_SI: Pri čiščenju osirotenih elementov je prišlo do napake.

en: An error occurred while scanning for orphaned elements.
sl_SI: Pri iskanju osirotenih elementov je prišlo do napake.

en: An error occurred, please try again later.
sl_SI: Prišlo je do napake, prosimo, poskusi znova kasneje.

en: An error occurred.
sl_SI: Prišlo je do napake.

en: And
sl_SI: In

en: Angle in °
sl_SI: Kot v °

en: Anim. Typing
sl_SI: Animirano tipkanje

en: Animation
sl_SI: Animacija

en: Animation delay
sl_SI: Zamik animacije

en: Animation duration
sl_SI: Trajanje animacije

en: Animation end
sl_SI: Konec animacije

en: Animation in ms
sl_SI: Animacija v ms

en: Animation speed in ms
sl_SI: Hitrost animacije v ms

en: Another user
sl_SI: Drug uporabnik

en: Any
sl_SI: Kateri koli

en: Any breakpoint
sl_SI: Katera koli prelomna točka

en: Any option text
sl_SI: Besedilo za katerokoli možnost

en: Applicable to heading or button "Style" setting only. Create & use global colors through your own custom "Color palette".
sl_SI: Velja samo za nastavitev „Sloga“ naslova ali gumba. Ustvari in uporabi globalne barve prek svoje lastne „Barvne palete“.

en: Apply
sl_SI: Uporabi

en: Apply on
sl_SI: Uporabi na

en: Apply preview
sl_SI: Uporabi predogled

en: Apply spacing inside
sl_SI: Uporabi razmik znotraj

en: Apply to
sl_SI: Uporabi za

en: Apply to child pages
sl_SI: Uporabi za podrejene strani

en: Apply to child terms
sl_SI: Uporabi za podrejene izraze

en: Archive
sl_SI: Arhiv

en: Archive (products)
sl_SI: Arhiv (izdelki)

en: Archive description
sl_SI: Opis arhiva

en: Archive post types
sl_SI: Arhiviraj tipe objav

en: Archive terms
sl_SI: Arhiviraj izraze

en: Archive title
sl_SI: Naslov arhiva

en: Archive type
sl_SI: Tip arhiva

en: Archives
sl_SI: Arhivi

en: Archives: %s
sl_SI: Arhivi: %s

en: Are you sure that you want to delete this breakpoint?
sl_SI: Ali si prepričan, da želiš izbrisati to prelomno točko?

en: Are you sure you want to delete the Bricks-generated data for this %s?
sl_SI: Si prepričan, da želiš izbrisati podatke, ki jih je ustvaril Bricks za ta %s?

en: Are you sure you want to delete this category? Deleting it also deletes all variables in this category.
sl_SI: Ste prepričani, da želite izbrisati to kategorijo? Če jo izbrišete, izbrišete tudi vse spremenljivke v tej kategoriji.

en: Are you sure you want to delete this font and all of its font variation files?
sl_SI: Ali si prepričan, da želiš izbrisati to pisavo in vse njene datoteke različic?

en: Are you sure you want to delete this icon set?
sl_SI: Si prepričan, da želiš izbrisati ta nabor ikon?

en: Are you sure you want to move this font to the trash?
sl_SI: Si prepričan, da želiš premakniti to pisavo v smeti?

en: Are you sure you want to remove all orphaned elements from your site? This action cannot be undone. Please perform a backup of your site before you proceed.
sl_SI: Si prepričan, da želiš odstraniti vse osirotele elemente s svoje spletne strani? Tega dejanja ni mogoče razveljaviti. Prosimo, naredi varnostno kopijo svoje strani, preden nadaljuješ.

en: Are you sure you want to remove this icon?
sl_SI: Si prepričan, da želiš odstraniti to ikono?

en: Are you sure you want to unlink this component?
sl_SI: Ali si prepričan, da želiš odstraniti povezavo te komponente?

en: Arguments
sl_SI: Argumenti

en: Arrows
sl_SI: Puščice

en: Articles could not be loaded. Please visit the official knowledge base:
sl_SI: Člankov ni bilo mogoče naložiti. Prosimo, obiščite uradno bazo znanja:

en: Ascending
sl_SI: Naraščajoče

en: Asides
sl_SI: Opombe

en: Aspect ratio
sl_SI: Razmerje stranic

en: Assign/unassign global classes
sl_SI: Dodeljevanje/odstranjevanje globalnih razredov

en: Attachment
sl_SI: Priloga

en: Attachment Page
sl_SI: Stran priloge

en: Attribute
sl_SI: Atribut

en: Attributes
sl_SI: Atributi

en: Attribution
sl_SI: Pripis

en: Attribution Control
sl_SI: Nadzor pripisovanja

en: Audio
sl_SI: Zvok

en: August
sl_SI: Avgust

en: Author
sl_SI: Avtor

en: Author ID
sl_SI: ID avtorja

en: Author archive URL
sl_SI: URL arhiva avtorja

en: Author avatar
sl_SI: Avatar avtorja

en: Author bio
sl_SI: Biografija avtorja

en: Author email
sl_SI: E-pošta avtorja

en: Author meta
sl_SI: Meta podatki avtorja

en: Author name
sl_SI: Ime avtorja

[ctx: Author name]
en: Name
sl_SI: Ime

en: Author website
sl_SI: Spletna stran avtorja

en: Author: %s
sl_SI: Avtor: %s

en: Authorization
sl_SI: Avtorizacija

en: Auto
sl_SI: Samodejno

en: Auto height
sl_SI: Samodejna višina

en: Auto log in user
sl_SI: Samodejna prijava uporabnika

en: Auto login after activation
sl_SI: Samodejna prijava po aktivaciji

en: Auto poster
sl_SI: Samodejna naslovna slika

en: Auto scroll element into view
sl_SI: Samodejno pomikanje elementa v pogled

en: Auto toggle child terms
sl_SI: Samodejno preklopi podrejene izraze

en: Auto width
sl_SI: Samodejna širina

en: Auto-generated if form only requires email address for registration.
sl_SI: Samodejno ustvarjeno, če obrazec zahteva samo e-poštni naslov za registracijo.

en: Autocomplete
sl_SI: Samodejno dopolnjevanje

en: Autogenerated if no password is required/submitted.
sl_SI: Samodejno ustvarjeno, če geslo ni zahtevano/predloženo.

en: Automatically adjust the map view to fit all markers when markers are added or removed.
sl_SI: Samodejno prilagodi pogled zemljevida, da zajame vse označevalce, ko so ti dodani ali odstranjeni.

en: Autoplay
sl_SI: Samodejno predvajanje

en: Autoplay delay in ms
sl_SI: Zakasnitev samodejnega predvajanja v ms

en: Autoplay is not supported when using preview image.
sl_SI: Samodejno predvajanje ni podprto pri uporabi slike predogleda.

en: Autosave
sl_SI: Samodejno shranjevanje

en: Autosave by
sl_SI: Samodejno shrani

en: Autosave interval (seconds)
sl_SI: Interval samodejnega shranjevanja (v sekundah)

en: Available via "+" action icon & right-click context menu.
sl_SI: Na voljo preko ikone „+“ in kontekstnega menija z desnim klikom.

en: Available via "Layout" action icon.
sl_SI: Na voljo preko ikone za dejanje „Postavitev“.

en: Available via keyboard shortcut & right-click context menu.
sl_SI: Na voljo preko bližnjice na tipkovnici in kontekstnega menija z desnim klikom.

en: Avatar border
sl_SI: Obroba avatarja

en: Avatar box shadow
sl_SI: Senčenje avatarja

en: Avatar image of %s
sl_SI: Slika avatarja za %s

en: Avatar position
sl_SI: Položaj avatarja

en: Avatar size
sl_SI: Velikost avatarja

en: Avoid using in combination with third-party filter plugins.
sl_SI: Izogibaj se uporabi v kombinaciji z vtičniki za filtriranje drugih ponudnikov.

en: Aye
sl_SI: Aha

en: BCC email address
sl_SI: BCC e-naslov

en: Back
sl_SI: Nazaj

en: Back delay in ms
sl_SI: Zakasnitev brisanja v ms

en: Back speed in ms
sl_SI: Hitrost brisanja v ms

en: Back to Top
sl_SI: Nazaj na vrh

en: Back to builder
sl_SI: Nazaj v urejevalnik

en: Back to icon sets
sl_SI: Nazaj na nabore ikon

en: Back to import manager
sl_SI: Nazaj v upravljalnik uvoza

en: Back to settings
sl_SI: Nazaj na nastavitve

en: Backdrop
sl_SI: Ozadje

en: Background
sl_SI: Ozadje

en: Background active
sl_SI: Aktivno ozadje

en: Background attachment
sl_SI: Pripetost ozadja

en: Background blend mode
sl_SI: Način mešanja ozadja

en: Background color
sl_SI: Barva ozadja

en: Background custom size
sl_SI: Velikost ozadja po meri

en: Background filters
sl_SI: Filtri ozadja

en: Background image
sl_SI: Slika ozadja

en: Background position
sl_SI: Položaj ozadja

en: Background repeat
sl_SI: Ponavljanje ozadja

en: Background size
sl_SI: Velikost ozadja

en: Background video
sl_SI: Video ozadja

en: Bar
sl_SI: Vrstica

en: Bar background color
sl_SI: Barva ozadja vrstice

en: Bar border
sl_SI: Obroba vrstice

en: Bar color
sl_SI: Barva vrstice

en: Bar height
sl_SI: Višina vrstice

en: Base breakpoint
sl_SI: Osnovna prelomna točka

en: Base font size
sl_SI: Osnovna velikost pisave

en: Baseline
sl_SI: Osnovna črta

en: Baseline step
sl_SI: Izhodiščna stopnja

en: Basic
sl_SI: Osnovno

en: Basic Text
sl_SI: Osnovno besedilo

en: Beautiful
sl_SI: Čudovito

en: Before
sl_SI: Pred

en: Before order review heading
sl_SI: Pred naslovom pregleda naročila

en: Before payment
sl_SI: Pred plačilom

en: Before you deactivate Bricks could you let me know why? I'd love to incorporate your feedback to improve Bricks. Thank you so much!
sl_SI: Preden deaktiviraš Bricks, bi mi lahko sporočil zakaj? Rad bi vključil tvoje povratne informacije za izboljšanje Bricks. Najlepša hvala!

en: Berlin, Germany
sl_SI: Berlin, Nemčija

en: Billing address
sl_SI: Naslov za zaračunavanje

en: Bio
sl_SI: Biografija

en: Black
sl_SI: Črno

en: Block
sl_SI: Blok

en: Block editor
sl_SI: Urejevalnik blokov

en: Block not available
sl_SI: Blok ni na voljo

en: Blockquote
sl_SI: Citat

en: Blockquote border
sl_SI: Obroba citata

en: Blockquote margin
sl_SI: Rob citata

en: Blockquote padding
sl_SI: Odmik citata

en: Blockquote typography
sl_SI: Tipografija citata

en: Blur
sl_SI: Zameglitev

en: Body
sl_SI: Telo

en: Body (footer) scripts
sl_SI: Skripte v telesu (noga)

en: Body (header) scripts
sl_SI: Skripte v telesu (glava)

en: Body - Heading
sl_SI: Telo - naslov

en: Body parameters
sl_SI: Parametri telesa

en: Body scripts are added right after opening %s tag.
sl_SI: Skripte v telesu so dodane takoj za začetno oznako %s.

en: Body typography
sl_SI: Tipografija besedila

en: Bold
sl_SI: Krepko

en: Border
sl_SI: Obroba

en: Border / Box Shadow
sl_SI: Obroba / senčenje

en: Border color
sl_SI: Barva obrobe

en: Border width
sl_SI: Širina obrobe

en: Both
sl_SI: Oboje

en: Bottom
sl_SI: Spodaj

en: Bottom / End
sl_SI: Spodaj / konec

en: Bottom center
sl_SI: Spodaj na sredini

en: Bottom left
sl_SI: Spodaj levo

en: Bottom right
sl_SI: Spodaj desno

en: Box Zoom
sl_SI: Povečanje polja

en: Box list
sl_SI: Seznam okvirjev

en: Box shadow
sl_SI: Senčenje

en: Boxed
sl_SI: Škatla

en: Boxed max. width
sl_SI: Največja širina škatle

en: Breadcrumb
sl_SI: Drobtina

en: Breadcrumbs
sl_SI: Drobtine

en: Breakpoint already exists
sl_SI: Breakpoint že obstaja

en: Breakpoint label must start with a letter.
sl_SI: Oznaka breakpointa se mora začeti s črko.

en: Breakpoints
sl_SI: Breakpointi

en: Brightness
sl_SI: Svetlost

en: Brilliant
sl_SI: Odlično

en: Browse
sl_SI: Prebrskaj

en: Browse Media Library
sl_SI: Prebrskaj knjižnico medijev

en: Browse Unsplash
sl_SI: Prebrskaj Unsplash

en: Browser
sl_SI: Brskalnik

en: Browser storage
sl_SI: Shranjevanje brskalnika

en: Builder
sl_SI: Graditelj

en: Builder access
sl_SI: Dostop do graditelja

en: Builder capabilities
sl_SI: Zmogljivosti graditelja

en: Builder mode
sl_SI: Način graditelja

en: Built in icon sets
sl_SI: Vgrajeni nabori ikon

en: Built-in icon sets
sl_SI: Vgrajeni nabori ikon

en: Bulk actions
sl_SI: Skupinska dejanja

en: Bulk edit
sl_SI: Skupinsko urejanje

en: Bullet List
sl_SI: Seznam z oznakami

en: Bulleted list
sl_SI: Seznam z alinejami

en: Bundle
sl_SI: Paket

en: Bundles
sl_SI: Paketi

en: Butt
sl_SI: Dno

en: Button
sl_SI: Gumb

en: Button background
sl_SI: Ozadje gumba

en: Button border
sl_SI: Obroba gumba

en: Button box shadow
sl_SI: Senca gumba

en: Button link
sl_SI: Povezava gumba

en: Button size
sl_SI: Velikost gumba

en: Button style
sl_SI: Slog gumba

en: Button text
sl_SI: Besedilo gumba

en: Button typography
sl_SI: Tipografija gumba

en: Button width
sl_SI: Širina gumba

en: Buttons
sl_SI: Gumbi

en: Buy product
sl_SI: Kupi izdelek

en: By default, covers entire available width.
sl_SI: Privzeto pokriva celotno razpoložljivo širino.

en: By default, form fields are validated on input, blur and submit.
sl_SI: Privzeto se veljavnost polj obrazca preverja ob vnosu, izgubi fokusa in oddaji.

en: By default, only the most specific theme style is loaded. To load all theme styles whose conditions are met, select "Load all matching theme styles".
sl_SI: Privzeto se naloži le najbolj specifičen slog teme. Za nalaganje vseh slogov teme, katerih pogoji so izpolnjeni, izberi „Naloži vse ujemajoče se sloge teme“.

en: By default, the favorite fonts are listed first in the font-family options. To show only the favorite fonts, select "Show favorites only" at %s.
sl_SI: Privzeto so priljubljene pisave navedene prve v možnostih družine pisav. Če želiš prikazati samo priljubljene pisave, izberi „Prikaži samo priljubljene“ na %s.

en: By default, the min/max values are dynamically set based on each filter query loop results. Disable this feature so the min/max values are only set initially.
sl_SI: Privzeto se min/maks vrednosti dinamično nastavijo glede na rezultate vsake filtrirne poizvedbe. Onemogoči to funkcijo, da se min/maks vrednosti nastavijo samo na začetku.

en: By default, this icon is always visible and rotates 90° when the accordion item is expanded. To display different icons for each state, duplicate this icon and set the "Show" option to "Collapsed" for one and "Expanded" for the other.
sl_SI: Privzeto je ta ikona vedno vidna in se zavrti za 90°, ko je element harmonike razširjen. Za prikaz različnih ikon za vsako stanje podvojite to ikono in nastavite možnost „Prikaži“ na „Zloženo“ za eno in „Razširjeno“ za drugo.

en: By default, users can access the default WordPress auth pages by adding %1$s to the URL, bypassing custom authentication pages. Enable this setting to remove this bypass option and always use your custom authentication pages and behavior as set above.
sl_SI: Privzeto lahko uporabniki dostopajo do privzetih WordPress strani za avtentikacijo z dodajanjem %1$s v URL, s čimer obidejo prilagojene strani za avtentikacijo. Omogoči to nastavitev, da odstraniš to možnost obhoda in vedno uporabljaš svoje prilagojene strani za avtentikacijo in vedenje, kot je nastavljeno zgoraj.

en: Byline
sl_SI: Podpis avtorja

en: Bypass maintenance
sl_SI: Obidi vzdrževanje

en: CSS Filters
sl_SI: CSS filtri

en: CSS Selector
sl_SI: Izbirnik CSS

en: CSS class
sl_SI: CSS razred

en: CSS classes
sl_SI: CSS razredi

en: CSS files processed
sl_SI: Obdelane CSS datoteke

en: CSS is automatically wrapped in style tags.
sl_SI: CSS je samodejno ovit v značke style.

en: CSS loading method
sl_SI: Metoda nalaganja CSS

en: CSS selector
sl_SI: CSS selektor

en: CSS selector of the element to insert the AJAX loader into.
sl_SI: CSS selektor elementa, v katerega bo vstavljen AJAX nalagalnik.

en: CSS selectors
sl_SI: CSS selektorji

en: Cache
sl_SI: Predpomnilnik

en: Cache duration
sl_SI: Trajanje predpomnilnika

en: Cache query loops
sl_SI: Predpomni poizvedbene zanke

en: Calculation method
sl_SI: Metoda izračuna

en: Calendar
sl_SI: Koledar

en: Can also be set globally via theme styles.
sl_SI: Lahko se nastavi tudi globalno prek slogov teme.

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Canvas
sl_SI: Platno

en: Capabilities
sl_SI: Zmogljivosti

en: Capability
sl_SI: Zmogljivost

en: Capitalize
sl_SI: Pretvori v velike črke

en: Caption
sl_SI: Napis

en: Caption type
sl_SI: Vrsta napisa

en: Caret
sl_SI: Kazalec

en: Carousel
sl_SI: Vrtiljak

en: Cart
sl_SI: Košarica

en: Cart Cross-sells
sl_SI: Navzkrižna prodaja v košarici

en: Cart Details
sl_SI: Podrobnosti košarice

en: Cart contents
sl_SI: Vsebina košarice

en: Cart count
sl_SI: Število izdelkov v košarici

en: Cart coupon
sl_SI: Kupon za košarico

en: Cart cross sells
sl_SI: Navzkrižna prodaja v košarici

en: Cart items
sl_SI: Elementi v košarici

en: Cart product name
sl_SI: Ime izdelka v košarici

en: Cart product quantity
sl_SI: Količina izdelka v košarici

en: Cart product subtotal
sl_SI: Vmesna vsota izdelkov v košarici

en: Cart remove product
sl_SI: Odstrani izdelek iz košarice

en: Cart subtotal
sl_SI: Vmesni seštevek košarice

en: Cart totals
sl_SI: Skupni zneski košarice

en: Cart update
sl_SI: Posodobitev košarice

en: Cart updated
sl_SI: Košarica posodobljena

en: Cascade layer
sl_SI: Kaskadni sloj

en: Categories
sl_SI: Kategorije

en: Categories & Tags
sl_SI: Kategorije in oznake

en: Categories deleted
sl_SI: Kategorije izbrisane

en: Categories imported
sl_SI: Kategorije uvožene

en: Categorize
sl_SI: Kategoriziraj

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Category: %s
sl_SI: Kategorija: %s

en: Center
sl_SI: Sredina

en: Center center
sl_SI: Sredina sredina

en: Center left
sl_SI: Sredina levo

en: Center mode
sl_SI: Središčni način

en: Center right
sl_SI: Sredina desno

en: Champ
sl_SI: Šampion

en: Change content
sl_SI: Spremeni vsebino

en: Change image
sl_SI: Spremenite sliko

en: Characters per minute
sl_SI: Znakov na minuto

en: Chart size in px
sl_SI: Velikost grafikona v px

en: Chats
sl_SI: Klepeti

en: Check for orphaned elements on builder save
sl_SI: Preveri osirotele elemente ob shranjevanju graditelja

en: Checkbox
sl_SI: Potrditveno polje

en: Checkout
sl_SI: Blagajna

en: Checkout coupon
sl_SI: Kupon za blagajno

en: Checkout customer details
sl_SI: Podrobnosti stranke na blagajni

en: Checkout login
sl_SI: Prijava na blagajni

en: Checkout order payment
sl_SI: Plačilo naročila na blagajni

en: Checkout order review
sl_SI: Pregled naročila na blagajni

en: Checkout order table
sl_SI: Tabela naročil na blagajni

en: Checkout thank you
sl_SI: Zahvala na blagajni

en: Checks for %1$s on builder save to check for orphaned elements. Always checked on load regardless of this setting. Can also be manually enabled by adding %2$s to the builder URL.
sl_SI: Ob shranjevanju graditelja preveri %1$s za osirotele elemente. Ne glede na to nastavitev se vedno preveri ob nalaganju. Lahko se tudi ročno omogoči z dodajanjem %2$s v URL graditelja.

en: Child of
sl_SI: Podrejen elementu

en: Childless
sl_SI: Brez podrejenih

en: Childless terms only
sl_SI: Samo za brez otrok

en: Choose a color for this attribute term
sl_SI: Izberi barvo za ta izraz atributa

en: Choose a color for this attribute value.
sl_SI: Izberi barvo za to vrednost atributa.

en: Choose an image for this attribute term
sl_SI: Izberi sliko za ta izraz atributa

en: Choose an image for this attribute value.
sl_SI: Izberi sliko za to vrednost atributa.

en: Choose at which breakpoint do you want to start showing this popup or on which specific breakpoints.
sl_SI: Izberite, pri kateri prelomni točki želite začeti prikazovati to pojavno okno ali na katerih specifičnih prelomnih točkah.

en: Choose files
sl_SI: Izberi datoteke

en: Choose how passwords are managed. "Template password" uses this template's password to protect content according to template conditions. "Post password" protects content that has an individual post password set. "Template & post password" uses the template password, but individual post passwords will be used instead if set.
sl_SI: Izberi način upravljanja gesel. „Geslo predloge“ uporablja geslo te predloge za zaščito vsebine glede na pogoje predloge. „Geslo objave“ ščiti vsebino, ki ima nastavljeno posamezno geslo objave. „Geslo predloge in objave“ uporablja geslo predloge, vendar se bodo namesto tega uporabila posamezna gesla objav, če so nastavljena.

en: Choose how to display product variations.
sl_SI: Izberi, kako prikazati različice izdelkov.

en: Choose image
sl_SI: Izberi sliko

en: Circle
sl_SI: Krog

en: Class
sl_SI: Razred

en: Class "%s" has been moved to trash but your modifications are kept.
sl_SI: Razred „%s“ je bil premaknjen v smeti, vendar so tvoje spremembe ohranjene.

en: Class found in trash
sl_SI: Razred najden v smetnjaku

en: Class name
sl_SI: Ime razreda

en: Class name already exists
sl_SI: Ime razreda že obstaja

en: Classes
sl_SI: Razredi

en: Classes discarded
sl_SI: Razredi zavrženi

en: Classes duplicated
sl_SI: Razredi podvojeni

en: Classes found
sl_SI: Najdeni razredi

en: Classes renamed
sl_SI: Razredi preimenovani

en: Clause name
sl_SI: Ime klavzule

en: Clause name description
sl_SI: Ime klavzule opis

en: Clean
sl_SI: Počisti

en: Clean up
sl_SI: Počisti

en: Clean up all orphaned elements
sl_SI: Počisti vse osirotele elemente

en: Clear
sl_SI: Počisti

en: Clear all
sl_SI: Počisti vse

en: Clear filter
sl_SI: Počisti filter

en: Clear form
sl_SI: Počisti obrazec

en: Clear gallery
sl_SI: Jasna galerija

en: Clear non-existing dynamic data
sl_SI: Počisti neobstoječe dinamične podatke

en: Click
sl_SI: Klik

en: Click "Accept" to use the incoming database changes. Click "Discard" to save your current builder data instead.
sl_SI: Klikni „Sprejmi“ za uporabo prihajajočih sprememb podatkovne baze. Klikni „Zavrzi“ za shranjevanje trenutnih podatkov graditelja.

en: Click "Continue filter index" to immediately run any remaining/queued filter index jobs instead of waiting for the next WP cronjob.
sl_SI: Klikni „Nadaljuj z indeksom filtra“ za takojšnje izvajanje vseh preostalih/čakajočih opravil indeksiranja filtra, namesto da čakaš na naslednje WP cron opravilo.

en: Click "Regenerate filter index" to regenerate the query filter index for your entire website.
sl_SI: Klikni „Ponovno ustvari indeks filtra“ za ponovno ustvarjanje indeksa filtra poizvedb za celotno spletno mesto.

en: Click me
sl_SI: Klikni me

en: Click on any element to add it to your canvas.
sl_SI: Klikni na katerikoli element, da ga dodaš na svoje platno.

en: Click on any element to add it to your popup.
sl_SI: Klikni na katerikoli element, da ga dodaš v svoj pojavni meni.

en: Click or hover
sl_SI: Klik ali prehod miške

en: Click the "+" icon to add your first condition.
sl_SI: Klikni ikono „+“ za dodajanje prvega pogoja.

en: Click the "+" icon to add your first interaction.
sl_SI: Klikni ikono „+“ za dodajanje prve interakcije.

en: Click the "Generate variables" button to auto-generate all your fluid typography variables.
sl_SI: S klikom na gumb "Ustvari spremenljivke" samodejno ustvarite vse spremenljivke za tekočo tipografijo.

en: Click the button above to retrieve all Code element, SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances and review the code for every page, template, etc.
sl_SI: Klikni zgornji gumb za pridobitev vseh primerkov elementa Koda, elementa SVG (koda), urejevalnika poizvedb in oznake „echo“ ter preglej kodo za vsako stran, predlogo itd.

en: Click the button to retrieve a list of all global element instances. Then review and convert them to components either individually, in bulk, or by manually unlinking them in the builder. Once done, please delete all global elements from the elements panel in the builder.
sl_SI: Klikni gumb za pridobitev seznama vseh primerov globalnih elementov. Nato jih preglej in pretvori v komponente posamično, v skupinah ali z ročnim odklapljanjem v graditelju. Ko končaš, izbriši vse globalne elemente iz plošče elementov v graditelju.

en: Click this button to remove all index jobs. Useful if your index jobs are stuck due to unknown reasons. You should regenerate the filter index afterwards.
sl_SI: Klikni ta gumb za odstranitev vseh opravil indeksiranja. Uporabno, če so tvoja opravila indeksiranja obtičala zaradi neznanih razlogov. Zatem bi moral ponovno ustvariti indeks filtra.

en: Click to apply the latest filter settings. This ensures all filter options are up-to-date.
sl_SI: Klikni za uporabo najnovejših nastavitev filtra. To zagotovi, da so vse možnosti filtra posodobljene.

en: Click to download
sl_SI: Klikni za prenos

en: Click to set preview content.
sl_SI: Klikni za nastavitev vsebine predogleda.

en: Clone
sl_SI: Kloniraj

en: Close
sl_SI: Zapri

en: Close (ESC)
sl_SI: Zapri (ESC)

en: Close after
sl_SI: Zapri po

en: Close button
sl_SI: Gumb za zapiranje

en: Close color
sl_SI: Barva zapiranja

en: Close icon
sl_SI: Ikona za zapiranje

en: Close mini cart
sl_SI: Zapri mini košarico

en: Close mobile menu
sl_SI: Zapri mobilni meni

en: Close on
sl_SI: Zapri ob

en: Close popup on click
sl_SI: Zapri pojavno okno ob kliku

en: Close position
sl_SI: Položaj zapiranja

en: Close search
sl_SI: Zapri iskanje

en: Close size
sl_SI: Velikost zapiranja

en: Closest corner
sl_SI: Najbližji kot

en: Closest side
sl_SI: Najbližja stranica

en: Cloud
sl_SI: Oblak

en: Cloudflare Turnstile API key required! Add key in dashboard under: %s
sl_SI: Potreben je Cloudflare Turnstile API ključ! Dodaj ključ v nadzorni plošči pod: %s

en: Cluster
sl_SI: Grozd

en: Code
sl_SI: Koda

en: Code control
sl_SI: Nadzor kode

en: Code execution
sl_SI: Izvajanje kode

en: Code execution has been explicitly disabled by the %s filter. This filter is currently overriding your Bricks settings.
sl_SI: Izvajanje kode je bilo izrecno onemogočeno s filtrom %s. Ta filter trenutno preglasuje tvoje Bricks nastavitve.

en: Code execution is disabled
sl_SI: Izvajanje kode je onemogočeno

en: Code execution not allowed.
sl_SI: Izvajanje kode ni dovoljeno.

en: Code execution, if needed, must be explicitly enabled.
sl_SI: Izvajanje kode mora biti, če je potrebno, izrecno omogočeno.

en: Code execution: Disabled by default
sl_SI: Izvajanje kode: Privzeto onemogočeno

en: Code review
sl_SI: Pregled kode

en: Code signatures
sl_SI: Podpisi kode

en: Code signatures are locked.
sl_SI: Podpisi kode so zaklenjeni.

en: Code signatures regenerated successfully.
sl_SI: Podpisi kode so bili uspešno ponovno ustvarjeni.

en: Code signed
sl_SI: Koda podpisana

en: Code that requires execution only runs when it has a valid code signature.
sl_SI: Koda, ki zahteva izvajanje, se zažene le, ko ima veljaven podpis kode.

en: Collapse
sl_SI: Strni

en: Collapse inactive
sl_SI: Strni neaktivne

en: Collapse on page load
sl_SI: Strni ob nalaganju strani

en: Collapsed
sl_SI: Zloženo

en: Color
sl_SI: Barva

en: Color #%s
sl_SI: Barva #%s

en: Color close
sl_SI: Barva zapiranja

en: Color editor
sl_SI: Urejevalnik barv

en: Color palette
sl_SI: Barvna paleta

en: Color preview
sl_SI: Predogled barve

en: Color stop
sl_SI: Barvna točka

en: Colors
sl_SI: Barve

en: Column
sl_SI: Stolpec

en: Column gap
sl_SI: Razmik med stolpci

en: Columns
sl_SI: Stolpci

en: Coming soon
sl_SI: Kmalu

en: Comma-separated list of results per page options.
sl_SI: Z vejicami ločen seznam možnosti rezultatov na stran.

en: Command palette
sl_SI: Palete ukazov

en: Comment
sl_SI: Komentar

en: Comment count
sl_SI: Število komentarjev

en: Comment navigation
sl_SI: Navigacija po komentarjih

en: Comments
sl_SI: Komentarji

en: Comments are closed.
sl_SI: Komentarji so zaprti.

en: Comments are disabled.
sl_SI: Komentarji so onemogočeni.

en: Common classes
sl_SI: Pogosti razredi

en: Common taxonomies
sl_SI: Skupne taksonomije

en: Community
sl_SI: Skupnost

en: Community templates
sl_SI: Predloge skupnosti

en: Compact
sl_SI: Kompaktno

en: Compare
sl_SI: Primerjaj

en: Compare with
sl_SI: Primerjaj z

en: Component
sl_SI: Komponenta

en: Component %s
sl_SI: Komponenta %s

en: Component configured but preview unavailable
sl_SI: Komponenta je konfigurirana, vendar predogled ni na voljo

en: Component preview error
sl_SI: Napaka pri predogledu komponente

en: Component preview unavailable
sl_SI: Predogled komponente ni na voljo

en: Components
sl_SI: Komponente

en: Condition
sl_SI: Pogoj

en: Conditions
sl_SI: Pogoji

en: Conditions always run before query loop.
sl_SI: Pogoji se vedno izvedejo pred zanko poizvedbe.

en: Conditions don't run in the builder.
sl_SI: Pogoji se ne izvajajo v graditelju.

en: Configure
sl_SI: Nastavi

en: Configure "Marker: Type" on the connected "Map" element to render text or image markers. The settings below will precede the settings on the "Map" element.
sl_SI: Nastavi „Označevalnik: Tip“ na povezanem elementu „Zemljevid“ za prikaz besedilnih ali slikovnih označevalnikov. Spodnje nastavitve bodo imele prednost pred nastavitvami na elementu „Zemljevid“.

en: Configure the API settings to retrieve data from an API endpoint.
sl_SI: Konfigurirajte nastavitve API za pridobivanje podatkov iz končne točke API.

en: Configure the scale generator as per your requirements.
sl_SI: Konfigurirajte generator lestvice v skladu s svojimi zahtevami.

en: Configure your API settings (URL, etc.) and fetch data to view and work with the API response data.
sl_SI: Konfigurirajte nastavitve API (URL itd.) in pridobite podatke za ogled in delo z odzivnimi podatki API.

en: Confirm
sl_SI: Potrdi

en: Confirmation
sl_SI: Potrditev

en: Confirmation email
sl_SI: Potrditveno e-poštno sporočilo

en: Conflict
sl_SI: Konflikt

en: Conflict: Class "%s" has been permanently deleted by another user.
sl_SI: Konflikt: Razred „%s“ je trajno izbrisal drug uporabnik.

en: Conflict: Some classes exist in both trash and active classes
sl_SI: Konflikt: Nekateri razredi obstajajo tako v smeteh kot v aktivnih razredih

en: Conflicts
sl_SI: Konflikti

en: Congrats
sl_SI: Čestitke

en: Conic
sl_SI: Stožčast

en: Connect
sl_SI: Poveži

en: Connect property
sl_SI: Poveži lastnost

en: Connect the CSS ID to a property to set it on an per-instance basis to avoid same ID conflicts.
sl_SI: ID CSS povežite z lastnostjo, da ga lahko nastavite za vsako posamezno stanje in se tako izognete navzkrižju enakih ID.

en: Connect the form fields to the post data that you want to create on form submit.
sl_SI: Povežite polja obrazca s podatki objave, ki jih želite ustvariti ob predložitvi obrazca.

en: Connect the form fields to the post data that you want to update on form submit.
sl_SI: Povežite polja obrazca s podatki objave, ki jih želite posodobiti ob predložitvi obrazca.

en: Connected property
sl_SI: Povezana lastnost

en: Construct the selector you want to create from the node tree below by toggling the relevant selectors.
sl_SI: Sestavi izbirnik, ki ga želiš ustvariti iz drevesa vozlišč spodaj, s preklapljanjem ustreznih izbirnikov.

en: Contact form
sl_SI: Kontaktni obrazec

en: Contact us
sl_SI: Kontaktiraj nas

en: Contain
sl_SI: Vsebuj

en: Container
sl_SI: Vsebnik

en: Content
sl_SI: Vsebina

en: Content align horizontal
sl_SI: Vodoravna poravnava vsebine

en: Content align vertical
sl_SI: Navpična poravnava vsebine

en: Content background
sl_SI: Ozadje vsebine

en: Content border
sl_SI: Obroba vsebine

en: Content box shadow
sl_SI: Senca vsebine

en: Content goes here ..
sl_SI: Vsebina gre sem ..

en: Content loaded
sl_SI: Vsebina naložena

en: Content margin
sl_SI: Odmik vsebine

en: Content padding
sl_SI: Obloga vsebine

en: Content selector
sl_SI: Izbirnik vsebine

en: Content text align
sl_SI: Poravnava besedila vsebine

en: Content type
sl_SI: Tip vsebine

en: Content typography
sl_SI: Tipografija vsebine

en: Content width
sl_SI: Širina vsebine

en: Context ID
sl_SI: ID konteksta

en: Context type
sl_SI: Vrsta konteksta

en: Contextual spacing
sl_SI: Kontekstualni razmiki

en: Contextual spacing applies a top margin to elements with a preceding sibling within embedded content.
sl_SI: Kontekstualni razmik doda zgornji rob elementom s predhodnim sorodnim elementom znotraj vdelane vsebine.

en: Contextual spacing targets embedded content (Rich Text, Post Content, WooCommerce). Use this field to apply contextual spacing to additional selectors, separated by commas.
sl_SI: Kontekstualni razmik cilja na vdelano vsebino (Obogateno besedilo, Vsebina objave, WooCommerce). Uporabi to polje za uporabo kontekstualnega razmika na dodatne selektorje, ločene z vejicami.

en: Continue index job
sl_SI: Nadaljuj z opravilom indeksiranja

en: Continue on error
sl_SI: Nadaljuj ob napaki

en: Contrast
sl_SI: Kontrast

en: Control dropdown element text.
sl_SI: Nadzor besedila elementa spustnega menija.

en: Control group visibility
sl_SI: Nadzor vidnosti skupine

en: Control panel
sl_SI: Nadzorna plošča

en: Control when to show the global classes import manager when pasting elements, importing classes or templates.
sl_SI: Nadzoruj, kdaj se prikaže upravitelj uvoza globalnih razredov pri lepljenju elementov, uvozu razredov ali predlog.

en: Controls
sl_SI: Kontrolniki

en: Convert
sl_SI: Pretvori

en: Convert "Container" to new "Section" & "Block" elements
sl_SI: Pretvori „Vsebnik“ v nove elemente „Odsek“ in „Blok“

en: Convert Block editor data into Bricks data and vice versa.
sl_SI: Pretvarjanje podatkov urejevalnika blokov v podatke o opekah in obratno.

en: Convert element IDs & classes
sl_SI: Pretvori ID-je in razrede elementov

en: Convert template on import/insert from Container to new layout elements structure
sl_SI: Ob uvozu/vstavljanju pretvori predlogo iz Vsebnika v novo strukturo elementov postavitve

en: Convert templates
sl_SI: Pretvori predloge

en: Convert to components
sl_SI: Pretvori v komponente

en: Convert variation dropdowns to color/image/label swatches on the add to cart element.
sl_SI: Pretvori spustne menije različic v barvne/slikovne/besedilne vzorce na elementu za dodajanje v košarico.

en: Converter
sl_SI: Pretvornik

en: Cookie consent
sl_SI: Soglasje za piškotke

en: Cool
sl_SI: Kul

en: Coordinates
sl_SI: Koordinate

en: Copied
sl_SI: Kopirano

en: Copied to clipboard
sl_SI: Kopirano v odložišče

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Copy & paste the "My Templates Access" password provided by the remote site in here.
sl_SI: Kopiraj in prilepi geslo za dostop „Moje predloge“, ki ga je zagotovilo oddaljeno spletno mesto.

en: Copy CSS selector
sl_SI: Kopiraj CSS selektor

en: Copy and paste the code below into your Bricks child theme to allow those functions to be called through the "echo" tag. Remove the function names you don't want to allow. Explore the %s documentation for more code examples such as using regex for more flexible echo tag checks, etc.
sl_SI: Kopiraj in prilepi spodnjo kodo v svojo Bricks podrejeno temo, da dovoliš klicanje teh funkcij preko oznake „echo“. Odstrani imena funkcij, ki jih ne želiš dovoliti. Razišči dokumentacijo %s za več primerov kode, kot je uporaba regex za bolj fleksibilno preverjanje oznak echo itd.

en: Copy the element ID you want to toggle and paste it into the "CSS selector" setting below.
sl_SI: Kopirajte ID elementa, ki ga želite preklopiti, in ga prilepite v spodnjo nastavitev „CSS izbirnik“.

en: Copy to clipboard
sl_SI: Kopiraj v odložišče

en: Copy+paste code from one of the maps over at %s
sl_SI: Kopiraj in prilepi kodo iz enega od zemljevidov na %s

en: Copy/paste element attributes
sl_SI: Kopiranje/lepljenje atributov elementov

en: Copy/paste element conditions
sl_SI: Kopiranje/lepljenje pogojev elementov

en: Copy/paste element interactions
sl_SI: Kopiranje/lepljenje interakcij elementov

en: Copy/paste element styles
sl_SI: Kopiranje/lepljenje slogov elementov

en: Copy/paste elements
sl_SI: Kopiranje/lepljenje elementov

en: Copy/paste global class styles
sl_SI: Kopiranje/lepljenje slogov globalnih razredov

en: Corrupted filter element database has been fixed
sl_SI: Popravljena je bila pokvarjena podatkovna baza elementov filtra

en: Count
sl_SI: Števec

en: Count from
sl_SI: Štej od

en: Count to
sl_SI: Štej do

en: Countdown
sl_SI: Odštevanje

en: Counter
sl_SI: Števec

en: Coupon
sl_SI: Kupon

en: Coupon applied
sl_SI: Kupon uporabljen

en: Coupon message
sl_SI: Sporočilo o kuponu

en: Coupon removed
sl_SI: Kupon odstranjen

en: Coupons are disabled. To enable coupons go to %1$sWooCommerce settings%2$s
sl_SI: Kuponi so onemogočeni. Za omogočanje kuponov pojdi v %1$sNastavitve WooCommerce%2$s

en: Cover
sl_SI: Pokrij

en: Coverflow
sl_SI: Prekrivanje

en: Create
sl_SI: Ustvari

en: Create and manage an unlimited number of custom sidebars. Add sidebars in the builder using the "Sidebar" element.
sl_SI: Ustvari in upravljaj neomejeno število prilagojenih stranskih vrstic. Dodaj stranske vrstice v graditelju z uporabo elementa „Stranska vrstica“.

en: Create component
sl_SI: Ustvari komponento

en: Create components
sl_SI: Ustvarjanje komponent

en: Create global classes
sl_SI: Ustvarjanje globalnih razredov

en: Create icon set
sl_SI: Ustvari nabor ikon

en: Create new sidebar
sl_SI: Ustvari novo stransko vrstico

en: Create new template:
sl_SI: Ustvari novo predlogo:

en: Create post
sl_SI: Ustvarite delovno mesto

en: Create properties and connect them to your component settings to customize a component instance.
sl_SI: Ustvari lastnosti in jih poveži z nastavitvami komponente za prilagajanje primerka komponente.

en: Create property
sl_SI: Ustvari lastnost

en: Create template
sl_SI: Ustvari predlogo

en: Create templates
sl_SI: Ustvarjanje predlog

en: Create your own builder mode via CSS variables.
sl_SI: Ustvari svoj lasten način graditelja s CSS spremenljivkami.

en: Create your own elements
sl_SI: Ustvari svoje lastne elemente

en: Create, edit and use global queries inside any query loop throughout your website. Changes to a global query apply to all instances throughout your website.
sl_SI: Ustvarite, uredite in uporabite globalne poizvedbe znotraj katere koli zanke poizvedb v celotnem spletnem mestu. Spremembe globalne poizvedbe veljajo za vse primere v celotnem spletnem mestu.

en: Create/select a fluid typography category (i.e. Headings, Text).
sl_SI: Ustvarite/izberite kategorijo tekoče tipografije (npr. Naslovi, Besedilo).

en: Created
sl_SI: Ustvarjeno

en: Cropped
sl_SI: Obrezano

en: Cross sells
sl_SI: Navzkrižna prodaja

en: Cross-sells
sl_SI: Navzkrižna prodaja

en: Cube
sl_SI: Kocka

en: Currency
sl_SI: Valuta

en: Currency position
sl_SI: Položaj valute

en: Current
sl_SI: Trenutno

en: Current URL
sl_SI: Trenutni URL

en: Current date
sl_SI: Trenutni datum

en: Current interaction ID
sl_SI: ID trenutne interakcije

en: Current job
sl_SI: Trenutno opravilo

en: Current layout
sl_SI: Trenutna postavitev

en: Current location
sl_SI: Trenutna lokacija

en: Current page
sl_SI: Trenutna stran

en: Current post author
sl_SI: Avtor trenutne objave

en: Current post term
sl_SI: Izraz trenutne objave

en: Current version by
sl_SI: Trenutna različica od

en: Current width
sl_SI: Trenutna širina

en: Currently all matching theme styles are loaded. To load only the most specific theme style, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
sl_SI: Trenutno so naloženi vsi ujemajoči se slogi teme. Če želiš naložiti samo najbolj specifičen slog teme, prilagodi svoje nastavitve pod „Slogi teme: Način nalaganja“.

en: Currently only the most specific theme style is loaded. To load all matching theme styles, adjust your settings under "Theme styles: Loading method".
sl_SI: Trenutno je naložen samo najbolj specifičen slog teme. Za nalaganje vseh ustreznih slogov teme prilagodite nastavitve pod „Slogi teme: Način nalaganja“.

en: Currently previewing content from "%s".
sl_SI: Trenutno predogledujete vsebino iz „%s“.

en: Cursor
sl_SI: Kazalec

en: Cursor character
sl_SI: Znak kazalca

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Custom CSS
sl_SI: Prilagojen CSS

en: Custom CSS and JavaScript added below are loaded on your entire website.
sl_SI: Prilagojena CSS in JavaScript, dodana spodaj, se naložita na celotnem spletnem mestu.

en: Custom Font
sl_SI: Prilagojena pisava

en: Custom Fonts
sl_SI: Pisave po meri

en: Custom URL
sl_SI: URL po meri

en: Custom alt text
sl_SI: Nadomestno besedilo po meri

en: Custom attributes
sl_SI: Prilagojeni atributi

en: Custom authentication pages
sl_SI: Strani za po meri prilagojeno avtentikacijo

en: Custom breakpoints
sl_SI: Prilagojene prelomne točke

en: Custom capabilities
sl_SI: Prilagojene zmogljivosti

en: Custom caption
sl_SI: Napis po meri

en: Custom code
sl_SI: Koda po meri

en: Custom elements
sl_SI: Prilagojeni elementi

en: Custom email address
sl_SI: Poljuben e-naslov

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to create the post.
sl_SI: Sporočilo o napaki po meri, ki se prikaže, ko trenutni uporabnik nima zahtevanih zmogljivosti za ustvarjanje objave.

en: Custom error message to display when the current user does not have the required capability to edit the post.
sl_SI: Sporočilo o napaki po meri, ki se prikaže, ko trenutni uporabnik nima zahtevanih možnosti za urejanje objave.

en: Custom field
sl_SI: Polje po meri

en: Custom fields
sl_SI: Polja po meri

en: Custom fields integration
sl_SI: Integracija prilagojenih polj

en: Custom font
sl_SI: Pisava po meri

en: Custom fonts
sl_SI: Pisave po meri

en: Custom icon sets
sl_SI: Nabori ikon po meri

en: Custom language switchers
sl_SI: Prilagojeni preklopniki jezikov

en: Custom link
sl_SI: Povezava po meri

en: Custom links
sl_SI: Povezave po meri

en: Custom location only takes effect on the frontend. Ensure this element is placed at the top of this template so the element can hook on the desire location successfully.
sl_SI: Prilagojena lokacija deluje samo na sprednji strani. Poskrbi, da je ta element postavljen na vrh te predloge, da se lahko uspešno pripne na želeno lokacijo.

en: Custom map style
sl_SI: Prilagojen slog zemljevida

en: Custom options
sl_SI: Možnosti po meri

en: Custom preview text
sl_SI: Besedilo za predogled po meri

en: Custom redirect URL
sl_SI: URL za preusmeritev po meri

en: Custom shape
sl_SI: Prilagojena oblika

en: Custom size
sl_SI: Velikost po meri

en: Custom styles
sl_SI: Stili po meri

en: Custom tag
sl_SI: Prilagojena značka

en: Custom text
sl_SI: Prilagojeno besedilo

en: Custom title
sl_SI: Naslov po meri

en: Custom video player
sl_SI: Prilagojen predvajalnik videa

en: Customer details
sl_SI: Podrobnosti stranke

en: Customise this breadcrumb structure for specific post types.
sl_SI: Prilagodi strukturo drobtin za določene vrste objav.

en: Customize details for sharing this URL on social media.
sl_SI: Prilagodi podrobnosti za deljenje tega URL-ja na družbenih omrežjih.

en: Customize how the data is structured. Leave empty to send all form fields.
sl_SI: Prilagodi, kako so podatki strukturirani. Pusti prazno, da pošlješ vsa polja obrazca.

en: Customize in "Settings" group.
sl_SI: Prilagodi v skupini „Nastavitve“.

en: Customize lightbox: Settings > Theme Styles > General
sl_SI: Prilagodi lightbox: Nastavitve > Slogi teme > Splošno

en: Customize the language switcher from your WordPress dashboard
sl_SI: Prilagodi preklopnik jezikov v nadzorni plošči WordPress

en: Danger
sl_SI: Nevarnost

en: Danger color
sl_SI: Barva za nevarnost

en: Dark
sl_SI: Temno

en: Dark color
sl_SI: Temna barva

en: Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča

en: Dashed
sl_SI: Črtkano

en: Data
sl_SI: Podatki

en: Data format
sl_SI: Format podatkov

en: Data source
sl_SI: Vir podatkov

en: Database
sl_SI: Podatkovna baza

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date & time
sl_SI: Datum in čas

en: Date Reached
sl_SI: Dosežen datum

en: Date format
sl_SI: Format datuma

en: Date range
sl_SI: Časovni razpon

en: Datepicker
sl_SI: Izbirnik datuma

en: Datetime
sl_SI: Datum in čas

en: Day: %s
sl_SI: Dan: %s

en: Deactivate license
sl_SI: Deaktiviraj licenco

en: Debounce
sl_SI: Zakasnitev

en: Decimal places
sl_SI: Decimalna mesta

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Default capabilities
sl_SI: Privzete zmogljivosti

en: Default center of the map.
sl_SI: Privzeto središče zemljevida.

en: Default color for terms without a specific color
sl_SI: Privzeta barva za izraze brez določene barve

en: Default query
sl_SI: Privzeta poizvedba

en: Default sorting
sl_SI: Privzeto razvrščanje

en: Default tab
sl_SI: Privzeti zavihek

en: Default templates are disabled
sl_SI: Privzete predloge so onemogočene

en: Default templates are enabled
sl_SI: Privzete predloge so omogočene

en: Default: 60 seconds. Minimum autosave interval is 15 seconds.
sl_SI: Privzeto: 60 sekund. Najmanjši interval samodejnega shranjevanja je 15 sekund.

en: Define a unique, more readable URL parameter name for this filter.
sl_SI: Določi edinstveno, bolj berljivo ime URL parametra za ta filter.

en: Delay
sl_SI: Zamik

en: Delete
sl_SI: Izbriši

en: Delete Bricks data
sl_SI: Izbriši podatke Bricks

en: Delete all
sl_SI: Izbriši vse

en: Delete components
sl_SI: Brisanje komponent

en: Delete database table
sl_SI: Izbriši tabelo podatkovne baze

en: Delete elements
sl_SI: Brisanje elementov

en: Delete global classes
sl_SI: Brisanje globalnih razredov

en: Delete icon
sl_SI: Izbriši ikono

en: Delete permanently
sl_SI: Trajno izbriši

en: Delete revisions
sl_SI: Brisanje revizij

en: Delete screenshots
sl_SI: Izbriši posnetke zaslona

en: Delete selected
sl_SI: Izbriši izbrano

en: Delete templates
sl_SI: Brisanje predlog

en: Delete this sidebar
sl_SI: Izbriši to stransko vrstico

en: Deleted
sl_SI: Izbrisano

en: Deprecated
sl_SI: Zastarelo

en: Descending
sl_SI: Padajoče

en: Description
sl_SI: Opis

en: Description lightbox video
sl_SI: Opis lightbox video

en: Description typography
sl_SI: Tipografija opisa

en: Descriptive name for viewing submissions on the "%s" page.
sl_SI: Opisno ime za ogled oddaj na strani „%s“.

en: Descriptive name of your API connection.
sl_SI: Opisno ime povezave API.

en: Descriptive text of this page. Displayed in search engine results. Recommended: 50 - 300 characters.
sl_SI: Opisno besedilo te strani. Prikazano v rezultatih iskalnika. Priporočeno: 50 - 300 znakov.

en: Deselect
sl_SI: Odznači

en: Design sets
sl_SI: Oblikovalski kompleti

en: Desktop
sl_SI: Namizje

en: Details
sl_SI: Podrobnosti

en: Determines how components are made available in the block editor.
sl_SI: Določa, kako so komponente na voljo v urejevalniku blokov.

en: Determines what happens when someone visits a default WordPress authentication URL (%s). Only applies when custom pages above have been set. Caution: If hiding default paths, remember your custom page URLs to avoid lockout.
sl_SI: Določa, kaj se zgodi, ko nekdo obišče privzeti WordPress URL za avtentikacijo (%s). Velja le, ko so zgoraj nastavljene prilagojene strani. Pozor: Če skriješ privzete poti, si zapomni URL-je svojih prilagojenih strani, da se izogneš izključitvi.

en: Determines which slide should be active if the carousel has multiple slides in a page.
sl_SI: Določa, kateri diapozitiv naj bo aktiven, če vrtiljak vsebuje več diapozitivov na strani.

en: Developer
sl_SI: Razvijalec

en: Did you explore the %1$s? Or get in touch with me via %2$s?
sl_SI: Si raziskal %1$s? Ali stopil v stik z mano preko %2$s?

en: Direction
sl_SI: Smer

en: Directory is created in your "uploads" directory if it doesn't exist.
sl_SI: Mapa se ustvari v tvoji mapi „uploads“, če ne obstaja.

en: Directory name
sl_SI: Ime mape

en: Disable
sl_SI: Onemogoči

en: Disable "Skip links"
sl_SI: Onemogoči „Preskoči povezave“

en: Disable Bricks Open Graph meta tags
sl_SI: Onemogoči Bricks Open Graph meta oznake

en: Disable Bricks SEO meta tags
sl_SI: Onemogoči Bricks SEO meta oznake

en: Disable Bricks cascade layer (discouraged)
sl_SI: Onemogoči Bricks kaskadni sloj (odsvetovano)

en: Disable CSS variables manager
sl_SI: Onemogoči upravitelja CSS spremenljivk

en: Disable Default UI
sl_SI: Onemogoči privzeti UI

en: Disable Google Fonts
sl_SI: Onemogoči Google pisave

en: Disable URL parameter filter
sl_SI: Onemogoči filter URL parametrov

en: Disable WP REST API render
sl_SI: Onemogoči upodabljanje WP REST API

en: Disable WooCommerce builder
sl_SI: Onemogoči WooCommerce graditelja

en: Disable WordPress custom fields in dropdown
sl_SI: Onemogoči WordPress polja po meri v spustnem meniju

en: Disable auto focus
sl_SI: Onemogoči samodejno fokusiranje

en: Disable auto min/max value
sl_SI: Onemogoči samodejno min/maks vrednost

en: Disable auto-expand
sl_SI: Onemogoči samodejno razširitev

en: Disable autosave
sl_SI: Onemogoči samodejno shranjevanje

en: Disable backdrop
sl_SI: Onemogoči ozadje

en: Disable capability checks
sl_SI: Onemogočite preverjanje zmogljivosti

en: Disable chaining element & global class
sl_SI: Onemogoči veriženje elementov in globalnih razredov

en: Disable class chaining
sl_SI: Onemogoči veriženje razredov

en: Disable clickable POI
sl_SI: Onemogoči klikabilne POI

en: Disable coupon message
sl_SI: Onemogoči sporočilo o kuponu

en: Disable cross sells
sl_SI: Onemogoči navzkrižno prodajo

en: Disable custom authentication page bypass
sl_SI: Onemogoči obhod prilagojene strani za avtentikacijo

en: Disable default templates
sl_SI: Onemogoči privzete predloge

en: Disable element spacing
sl_SI: Onemogoči razmik med elementi

en: Disable embed
sl_SI: Onemogoči vdelavo

en: Disable emojis
sl_SI: Onemogoči emojije

en: Disable footer
sl_SI: Onemogoči nogo

en: Disable for WordPress data
sl_SI: Onemogoči za WordPress podatke

en: Disable for logged-in users
sl_SI: Onemogoči za prijavljene uporabnike

en: Disable form validation
sl_SI: Onemogoči preverjanje veljavnosti obrazca

en: Disable global class manager
sl_SI: Onemogoči upravitelja globalnih razredov

en: Disable global classes
sl_SI: Onemogoči globalne razrede

en: Disable globally
sl_SI: Onemogoči globalno

en: Disable header
sl_SI: Onemogoči glavo

en: Disable icon
sl_SI: Onemogoči ikono

en: Disable image
sl_SI: Onemogoči sliko

en: Disable jQuery migrate
sl_SI: Onemogoči jQuery migrate

en: Disable lazy load
sl_SI: Onemogoči zakasnjeno nalaganje

en: Disable lazy loading
sl_SI: Onemogoči leno nalaganje

en: Disable link
sl_SI: Onemogoči povezavo

en: Disable login message
sl_SI: Onemogoči sporočilo za prijavo

en: Disable navigation
sl_SI: Onemogoči navigacijo

en: Disable popups
sl_SI: Onemogoči pojavna okna

en: Disable product gallery lightbox
sl_SI: Onemogoči lightbox galerije izdelkov

en: Disable product gallery zoom
sl_SI: Onemogoči povečavo galerije izdelkov

en: Disable query merge
sl_SI: Onemogoči združevanje poizvedb

en: Disable text
sl_SI: Onemogoči besedilo

en: Disabled
sl_SI: Onemogočeno

en: Disabled (default)
sl_SI: Onemogočeno (privzeto)

en: Disabled: Insert below existing content.
sl_SI: Onemogočeno: Vstavi pod obstoječo vsebino.

en: Disabled: Keep original image filename.
sl_SI: Onemogočeno: Ohrani originalno ime datoteke slike.

en: Disabled: Show placeholder images.
sl_SI: Onemogočeno: Prikaži nadomestne slike.

en: Disables the %s. While this may maintain compatibility with certain existing setups, we strongly recommend leaving this option OFF for optimal functionality and future compatibility.
sl_SI: Onemogoči %s. Čeprav to lahko ohrani združljivost z določenimi obstoječimi nastavitvami, močno priporočamo, da to možnost pustiš IZKLOPLJENO za optimalno delovanje in prihodnjo združljivost.

en: Disallowed keyword found
sl_SI: Najdena nedovoljena ključna beseda

en: Discard
sl_SI: Zavrzi

en: Discarded
sl_SI: Zavrženo

en: Disconnect
sl_SI: Prekini povezavo

en: Dismiss
sl_SI: Opusti

en: Dismissable
sl_SI: Možnost zavrnitve

en: Display
sl_SI: Prikaz

en: Display name
sl_SI: Prikazno ime

en: Display names as
sl_SI: Prikaži imena kot

en: Display on breakpoints
sl_SI: Prikaži na prelomnih točkah

en: Display the object type (e.g. "acf_related_writers", "mb_page-to-user") in the query loop type dropdown.
sl_SI: Prikaži tip objekta (npr. „acf_related_writers“, „mb_page-to-user“) v spustnem meniju tipa poizvedbene zanke.

en: Displayed in URL. All lowercase. Use dashes instead of spaces.
sl_SI: Prikazano v URL-ju. Samo male črke. Uporabi vezaje namesto presledkov.

en: Displayed in search results, social networks and web browser. Recommended: Max. 60 characters.
sl_SI: Prikazano v rezultatih iskanja, družbenih omrežjih in spletnih brskalnikih. Priporočeno: Največ 60 znakov.

en: Divider
sl_SI: Ločilnik

en: Do not close this window, the process is running in the background.
sl_SI: Ne zapiraj tega okna, postopek se izvaja v ozadju.

en: Do not set this interaction on a Toggle element.
sl_SI: Te interakcije ne nastavljaj na elementu za preklop.

en: Do not track
sl_SI: Ne sledi

en: Do you really want to delete this sidebar?
sl_SI: Ali res želiš izbrisati to stransko vrstico?

en: Do you want to unlink all nestable global elements?
sl_SI: Želiš odklopiti vse gnezdljive globalne elemente?

en: Document title
sl_SI: Naslov dokumenta

en: Documentation
sl_SI: Dokumentacija

en: Don't auto focus on first focusable element when offcanvas opens.
sl_SI: Ne fokusiraj samodejno na prvi element, ki ga je mogoče fokusirati, ko se stranska plošča odpre.

en: Don't close on click outside mini cart
sl_SI: Ne zapri ob kliku izven mini košarice

en: Don't focus on first focusable element inside popup when popup opens.
sl_SI: Ne fokusiraj na prvi element, ki ga je mogoče fokusirati, ko se odpre pojavno okno.

en: Don't render in builder
sl_SI: Ne prikaži v graditelju

en: Done
sl_SI: Opravljeno

en: Dots
sl_SI: Pike

en: Dotted
sl_SI: Pikčasto

en: Double
sl_SI: Dvojno

en: Double opt-in
sl_SI: Dvojna privolitev

en: Double-click
sl_SI: Dvakrat kliknite

en: Download
sl_SI: Prenesi

en: Download %s
sl_SI: Prenesi %s

en: Downloaded
sl_SI: Preneseno

en: Downloading
sl_SI: Prenašanje

en: Downloads
sl_SI: Prenosi

en: Draft
sl_SI: Osnutek

en: Draft font deleted successfully.
sl_SI: Osnutek pisave je bil uspešno izbrisan.

en: Drag & drop
sl_SI: Povleci in spusti

en: Drag and drop .JSON or .ZIP template file(s) in here ..
sl_SI: Povleci in spusti .JSON ali .ZIP datoteke predlog sem ..

en: Draggable
sl_SI: Premično

en: Dragging
sl_SI: Vlečenje

en: Drop file(s) here
sl_SI: Spusti datoteke sem

en: Dropdown
sl_SI: Spustni meni

en: Drops
sl_SI: Kaplje

en: Dual ring
sl_SI: Dvojni obroč

en: Duplicate
sl_SI: Podvoji

en: Duplicate classes detected
sl_SI: Zaznane podvojene razrede

en: Duplicate classes detected. Resolve conflicts before importing.
sl_SI: Zaznane so podvojene razrede. Pred uvozom razreši konflikte.

en: Duplicate content
sl_SI: Podvoji vsebino

en: Duplicate content is available to all users with the %s capability. Use this feature for any post or page to ensure that all relevant WordPress and/or Bricks data is duplicated accurately.
sl_SI: Podvajanje vsebine je na voljo vsem uporabnikom z zmožnostjo %s. Uporabi to funkcijo za katerokoli objavo ali stran, da zagotoviš natančno podvajanje vseh relevantnih WordPress in/ali Bricks podatkov.

en: Duplicate elements
sl_SI: Podvajanje elementov

en: Duplicate entries not allowed.
sl_SI: Podvojeni vnosi niso dovoljeni.

en: Duration
sl_SI: Trajanje

en: Dynamic Data
sl_SI: Dinamični podatki

en: Dynamic data
sl_SI: Dinamični podatki

en: Dynamic data is empty.
sl_SI: Dinamični podatki so prazni.

en: Dynamic data tag
sl_SI: Oznaka dinamičnih podatkov

en: Dynamic dots
sl_SI: Dinamične pike

en: Dynamically retrieve map addresses from a connected query on the same page, allowing real-time updates with query-based content, including query filter support.
sl_SI: Dinamično pridobi naslove za zemljevid iz povezane poizvedbe na isti strani, kar omogoča sprotne posodobitve z vsebino, ki temelji na poizvedbah, vključno s podporo za filtre poizvedb.

en: Eager
sl_SI: Željno

en: Echo tags: Allow functions via filter
sl_SI: Oznake Echo: Dovoli funkcije preko filtra

en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Edit Custom Font
sl_SI: Uredi prilagojeno pisavo

en: Edit Template
sl_SI: Uredi predlogo

en: Edit Template Bundle
sl_SI: Uredi paket predlog

en: Edit Template Tag
sl_SI: Uredi oznako predloge

en: Edit WordPress content (WP admin).
sl_SI: Uredi WordPress vsebino (WP skrbništvo).

en: Edit account
sl_SI: Uredi račun

en: Edit address
sl_SI: Uredi naslov

en: Edit capability
sl_SI: Uredi zmogljivost

en: Edit component
sl_SI: Uredi komponento

en: Edit components
sl_SI: Urejanje komponent

en: Edit content
sl_SI: Uredi vsebino

en: Edit dropdown to set icon individually.
sl_SI: Uredi spustni meni za individualno nastavitev ikone.

en: Edit elements
sl_SI: Urejanje elementov

en: Edit footer
sl_SI: Uredi nogo

en: Edit global classes
sl_SI: Urejanje globalnih razredov

en: Edit header
sl_SI: Uredi glavo

en: Edit icon
sl_SI: Uredi ikono

en: Edit in WordPress
sl_SI: Uredi v WordPressu

en: Edit link
sl_SI: Uredi povezavo

en: Edit linked products to add product upsells or cross-sells.
sl_SI: Uredi povezane izdelke za dodajanje dodatne ali navzkrižne prodaje.

en: Edit palette
sl_SI: Uredi paleto

en: Edit product content in WordPress.
sl_SI: Uredi vsebino izdelka v WordPress-u.

en: Edit product short description in WordPress.
sl_SI: Uredi kratek opis izdelka v WordPress-u.

en: Edit properties
sl_SI: Urejanje lastnosti

en: Edit templates
sl_SI: Urejanje predlog

en: Edit title: Settings > Page Settings > SEO
sl_SI: Uredi naslov: Nastavitve > Nastavitve strani > SEO

en: Edit with %s
sl_SI: Uredi z %s

en: Edit your WordPress menu item to enable multilevel functionality.
sl_SI: Uredi svoj WordPress element menija, da omogočiš večnivojsko funkcionalnost.

en: Edit your WordPress menu item to set a Bricks mega menu template.
sl_SI: Uredi svoj WordPress element menija, da nastaviš predlogo za Bricks mega meni.

en: Edited
sl_SI: Urejeno

en: Editing
sl_SI: Urejanje

en: Editing the base breakpoint width affects all media queries.
sl_SI: Urejanje širine osnovne prelomne točke vpliva na vse medijske poizvedbe.

en: Effect
sl_SI: Učinek

en: Element "%s" doesn't exist.
sl_SI: Element „%s“ ne obstaja.

en: Element %s not found.
sl_SI: Element %s ni bil najden.

en: Element - Video
sl_SI: Element - video

en: Element ID
sl_SI: ID elementa

en: Element ID that holds the live search results. Only visible when the live search is performed.
sl_SI: ID elementa, ki vsebuje rezultate iskanja v živo. Vidno samo ob izvedbi iskanja v živo.

en: Element Manager
sl_SI: Upravitelj elementov

en: Element actions
sl_SI: Dejanja elementov

en: Element breadcrumbs
sl_SI: Drobtinice elementov

en: Element can't be rendered as the connected component doesn't exist. Unlink this instance or import the missing component.
sl_SI: Elementa ni mogoče prikazati, ker povezana komponenta ne obstaja. Odveži to instanco ali uvozi manjkajočo komponento.

en: Element classes
sl_SI: Razredi elementa

en: Element doesn't exist.
sl_SI: Element ne obstaja.

en: Element editing & styling
sl_SI: Urejanje in oblikovanje elementov

en: Element has been disabled globally.
sl_SI: Element je bil globalno onemogočen.

en: Element is not visible in the builder elements panel, but still rendered in the builder and frontend.
sl_SI: Element ni viden v plošči elementov graditelja, vendar se še vedno izriše v graditelju in na spletni strani.

en: Element is not visible in the builder nor on the frontend.
sl_SI: Element ni viden ne v graditelju ne na spletni strani.

en: Element is visible in the builder and frontend. This is the default behaviour.
sl_SI: Element je viden v graditelju in na spletni strani. To je privzeto obnašanje.

en: Element margin
sl_SI: Rob elementa

en: Element not found
sl_SI: Element ni najden

en: Element structure name
sl_SI: Ime strukture elementa

en: Elements
sl_SI: Elementi

en: Elements without code signature. Review, then sign your code one-by-one or all-at-once.
sl_SI: Elementi brez podpisa kode. Preglej, nato podpiši kodo enega po enega ali vse naenkrat.

en: Ellipse
sl_SI: Elipsa

en: Ellipsis
sl_SI: Tropičje

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Email address
sl_SI: E-poštni naslov

en: Email address already exists.
sl_SI: E-poštni naslov že obstaja.

en: Email address in submitted form
sl_SI: E-naslov v oddanem obrazcu

en: Email address is not valid.
sl_SI: E-poštni naslov ni veljaven.

en: Email address required.
sl_SI: E-poštni naslov je obvezen.

en: Email content
sl_SI: Vsebina e-pošte

en: Email or username
sl_SI: E-pošta ali uporabniško ime

en: Empty
sl_SI: Prazno

en: Empty cart
sl_SI: Prazna košarica

en: Empty response from the API.
sl_SI: Prazen odziv API-ja.

en: Empty star color
sl_SI: Barva praznih zvezdic

en: Enable
sl_SI: Omogoči

en: Enable "%s" button
sl_SI: Omogoči gumb „%s“

en: Enable AJAX
sl_SI: Omogoči AJAX

en: Enable AJAX add to cart
sl_SI: Omogoči AJAX dodajanje v košarico

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout coupon" element
sl_SI: Omogoči Bricks WooCommerce element „Kupon za blagajno“

en: Enable Bricks WooCommerce "Checkout login" element
sl_SI: Omogoči Bricks WooCommerce element „Prijava na blagajni“

en: Enable Bricks WooCommerce "Notice" element
sl_SI: Omogoči Bricks WooCommerce element „Obvestilo“

en: Enable all
sl_SI: Omogoči vse

en: Enable all components automatically
sl_SI: Samodejno omogočite vse komponente

en: Enable code execution
sl_SI: Omogoči izvajanje kode

en: Enable code execution if your site uses Code elements, SVG elements (source: code), Query editors, or "echo" tags.
sl_SI: Omogoči izvajanje kode, če tvoje spletno mesto uporablja elemente Koda, elemente SVG (vir: koda), urejevalnike poizvedb ali oznake „echo“.

en: Enable form submission access for specific user roles. Edit the user's profile directly to grant access to a specific user.
sl_SI: Omogoči dostop do oddaj obrazcev za določene uporabniške vloge. Uredi profil uporabnika neposredno za dodelitev dostopa določenemu uporabniku.

en: Enable if image is cropped for a smooth lightbox image transition.
sl_SI: Omogoči, če je slika obrezana za gladek prehod slike v lightboxu.

en: Enable if the API supports pagination.
sl_SI: Omogoči, če API podpira paginacijo.

en: Enable if this popup template is for a map "Info Box".
sl_SI: Omogoči, če je ta predloga pojavnega okna namenjena „Info Box“ na zemljevidu.

en: Enable if you experience issues loading the builder in combination with Cloudflare Rocket Loader.
sl_SI: Omogoči, če imaš težave z nalaganjem graditelja v kombinaciji s Cloudflare Rocket Loader.

en: Enable if your archive pagination is not working.
sl_SI: Omogoči, če paginacija arhiva ne deluje.

en: Enable individual components manually
sl_SI: Ročno omogočanje posameznih komponent

en: Enable live search
sl_SI: Omogočite iskanje v živo

en: Enable log-in during checkout disabled. Check %1$sWooCommerce settings%2$s
sl_SI: Prijava med postopkom nakupa je onemogočena. Preveri %1$sNastavitve WooCommerce%2$s

en: Enable product variation swatches
sl_SI: Omogoči vzorce različic izdelkov

en: Enable this setting to preload custom fonts to avoid FOUT (Flash of unstyled text).
sl_SI: Omogoči to nastavitev za predhodno nalaganje prilagojenih pisav, da se izogneš FOUT (bliskovit prikaz neoblikovano besedilo).

en: Enable time
sl_SI: Omogoči čas

en: Enable to automatically generate template screenshots on every builder save, view them, and use the bulk generate button in the template manager.
sl_SI: Omogoči samodejno ustvarjanje posnetkov zaslona predlog ob vsakem shranjevanju graditelja, si jih oglej in uporabi gumb za množično ustvarjanje v upravitelju predlog.

en: Enable to automatically group markers that are close to each other into a cluster.
sl_SI: Omogoči za samodejno združevanje označevalnikov, ki so blizu drug drugemu, v grozd.

en: Enable to automatically log the user in after successful email verification.
sl_SI: Omogočite samodejno prijavo uporabnika po uspešnem preverjanju e-pošte.

en: Enable to make your templates public and viewable by anyone online. Disable to allow only logged-in users to view your templates.
sl_SI: Omogoči, da narediš svoje predloge javne in vidne vsem na spletu. Onemogoči, da dovoliš ogled predlog samo prijavljenim uporabnikom.

en: Enable to not load/render this element in the builder.
sl_SI: Omogoči, da se ta element ne naloži/prikaže v graditelju.

en: Enable to not load/render this element on the frontend.
sl_SI: Omogoči, da se ta element ne naloži/prikaže na spletni strani.

en: Enable to open & close an item without toggling other items.
sl_SI: Omogoči odpiranje in zapiranje elementa brez preklapljanja drugih elementov.

en: Enable to position in document flow (e.g. inside offcanvas).
sl_SI: Omogoči za pozicioniranje v toku dokumenta (npr. znotraj izvlečnega menija).

en: Enable to render the dynamic data text on the canvas to improve the preview experience.
sl_SI: Omogoči za prikaz besedila dinamičnih podatkov na platnu za izboljšanje izkušnje predogleda.

en: Enable to replace global classes set on the element with the classes set on the property.
sl_SI: Omogoči za zamenjavo globalnih razredov, nastavljenih na elementu, z razredi, nastavljenimi na lastnosti.

en: Enable to require user to verify the email after registration through an activation link.
sl_SI: Omogočite, da mora uporabnik po registraciji preveriti e-pošto prek aktivacijske povezave.

en: Enable to show the template thumbnail column under %s, displaying the featured image or screenshot.
sl_SI: Omogoči prikaz stolpca s sličicami predlog pod %s, ki prikazuje izbrano sliko ali posnetek zaslona.

en: Enable to sync global classes on every builder save between all open builder instances. Useful to avoid overwriting each others changes when multiple people work on the same dataset (e.g. adding, deleting, modifying global classes).
sl_SI: Omogoči sinhronizacijo globalnih razredov ob vsakem shranjevanju graditelja med vsemi odprtimi instancami graditelja. Koristno za preprečevanje prepisovanja sprememb drug drugega, ko več ljudi dela na istem naboru podatkov (npr. dodajanje, brisanje, spreminjanje globalnih razredov).

en: Enabled
sl_SI: Omogočeno

en: Enabled: Download template images to media library.
sl_SI: Omogočeno: Prenesi slike predloge v knjižnico medijev.

en: Enabled: Rename image before download.
sl_SI: Omogočeno: Preimenuj sliko pred prenosom.

en: Enabled: Replace existing content with template data.
sl_SI: Omogočeno: Zamenjaj obstoječo vsebino s podatki predloge.

en: End
sl_SI: Konec

en: End Size
sl_SI: Končna velikost

en: End date
sl_SI: Končni datum

en: End time
sl_SI: Končni čas

en: Endpoint
sl_SI: Končna točka

en: Endpoint URL
sl_SI: URL končne točke

en: Endpoints
sl_SI: Končne točke

en: Enjoy
sl_SI: Uživaj

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element and that a width is defined, especially when using a Div element.
sl_SI: Preveri, da na ta element niso uporabljeni nasprotujoči si CSS slogi in da je določena širina, še posebej pri uporabi elementa Div.

en: Ensure that no conflicting CSS styles are applied to this element.
sl_SI: Preveri, da na ta element niso uporabljeni konfliktni CSS slogi.

en: Enter Bricks IDs, separated by comma, of filter elements to exclude.
sl_SI: Vnesi ID-je elementov Bricks, ločene z vejico, ki jih želiš izključiti.

en: Enter CSS filters + value (learn more)
sl_SI: Vnesi CSS filtre + vrednost (več informacij)

en: Enter CSS variable definitions separated by semicolon
sl_SI: Vnesite definicije CSS spremenljivk, ločene s podpičjem

en: Enter SVG URL
sl_SI: Vnesite URL SVG

en: Enter URL of media file
sl_SI: Vnesite URL medijske datoteke

en: Enter a custom label for this attribute value (optional).
sl_SI: Vnesi prilagojeno oznako za to vrednost atributa (neobvezno).

en: Enter a dynamic data tag for ACF Icon Picker or MetaBox Icon fields
sl_SI: Vnesite dinamično podatkovno oznako za polja ACF Icon Picker ali MetaBox Icon

en: Enter a generic error message. Otherwise the reason why the login failed is displayed.
sl_SI: Vnesi splošno sporočilo o napaki. V nasprotnem primeru bo prikazan razlog za neuspešno prijavo.

en: Enter a search term or command
sl_SI: Vnesi iskalni izraz ali ukaz

en: Enter dynamic data tag or custom value
sl_SI: Vnesite dinamično podatkovno oznako ali vrednost po meri

en: Enter new template name
sl_SI: Vnesi novo ime predloge

en: Enter search term
sl_SI: Vnesi iskalni izraz

en: Enter shortcut name
sl_SI: Vnesite ime bližnjice

en: Enter the JSON body to be sent with the request
sl_SI: Vnesite telo JSON, ki se pošlje z zahtevo

en: Enter the name of your first global CSS class in the field above. Then hit enter to create it.
sl_SI: Vnesite ime vašega prvega globalnega CSS razreda v polje zgoraj. Nato pritisnite enter za ustvarjanje.

en: Enter viewport
sl_SI: Vstop v vidno polje

en: Enter width between 180 and 500.
sl_SI: Vnesite širino med 180 in 500.

en: Enter your Google Maps API key under %s to access all options.
sl_SI: Vnesi svoj Google Maps API ključ pod %s za dostop do vseh možnosti.

en: Enter your Google Maps ID, which you can find in the %s, to enable the latest Google Maps features.
sl_SI: Vnesi svoj ID Google Zemljevidov, ki ga najdeš v %s, da omogočiš najnovejše funkcije Google Zemljevidov.

en: Entire website
sl_SI: Celotno spletno mesto

en: Entries
sl_SI: Vnosi

en: Entries per page
sl_SI: Vnosov na stran

en: Entry animation
sl_SI: Animacija ob vstopu

en: Entry animation to interaction
sl_SI: Animacija vstopa v interakcijo

en: Equal
sl_SI: Enako

en: Error
sl_SI: Napaka

en: Error Tile URL
sl_SI: URL za ploščice z napako

en: Error deleting class
sl_SI: Napaka pri brisanju razreda

en: Error fetching site classes
sl_SI: Napaka pri pridobivanju razredov spletnega mesta

en: Error loading results
sl_SI: Napaka pri nalaganju rezultatov

en: Error message
sl_SI: Sporočilo o napaki

en: Error on save
sl_SI: Napaka pri shranjevanju

en: Error page
sl_SI: Stran z napako

en: Error processing font files
sl_SI: Napaka pri obdelavi datotek pisav

en: Error rendering component
sl_SI: Komponenta za upodabljanje napak

en: Error restoring class
sl_SI: Napaka pri obnavljanju razreda

en: Error uploading font
sl_SI: Napaka pri nalaganju pisave

en: Error: Could not load class
sl_SI: Napaka: Ni bilo mogoče naložiti razreda

en: Error: Could not load class control
sl_SI: Napaka: Ni bilo mogoče naložiti nadzora razreda

en: Error: Could not load gallery
sl_SI: Napaka: Ni bilo mogoče naložiti galerije

en: Error: Could not load image
sl_SI: Napaka: Slike ni bilo mogoče naložiti

en: Error: Could not load link
sl_SI: Napaka: Ni bilo mogoče naložiti povezave

en: Error: Could not load query
sl_SI: Napaka: Ni bilo mogoče naložiti poizvedbe

en: Error: Could not load select
sl_SI: Napaka: Ni bilo mogoče naložiti izberite

en: Error: Could not load toggle control
sl_SI: Napaka: Ni bilo mogoče naložiti preklopnega upravljalnika

en: Error: Invalid license key
sl_SI: Napaka: Neveljaven licenčni ključ

en: Error: License mismatch
sl_SI: Napaka: Neujemanje licence

en: Even background
sl_SI: Ozadje sodih

en: Events
sl_SI: Dogodki

en: Every 5 minutes
sl_SI: Vsakih 5 minut

en: Example
sl_SI: Primer

en: Example: {"Authorization": "Bearer token"}
sl_SI: Primer: {„authorization“: „bearer token“}

en: Example: {"name": "{{43f295}}", "email": "{{a5c626}}"}
sl_SI: Primer: {„name“: „{{43f295}}“, „email“: „{{a5c626}}“}

en: Excellent
sl_SI: Odlično

en: Exceptional
sl_SI: Izjemno

en: Excerpt
sl_SI: Izvleček

en: Excerpt length
sl_SI: Dolžina izvlečka

en: Exclude
sl_SI: Izključi

en: Exclude current post
sl_SI: Izključi trenutno objavo

en: Exclude filter IDs
sl_SI: Izključi ID-je filtrov

en: Exclude posts
sl_SI: Izključite objave

en: Exclude posts/pages
sl_SI: Izključi objave/strani

en: Exclude templates
sl_SI: Izključi predloge

en: Exclude terms
sl_SI: Izključiti pogoje

en: Excluded terms
sl_SI: Izključene kategorije

en: Execute code
sl_SI: Izvedi kodo

en: Exercise great caution with granting code execution privileges. Enable them sparingly and only for trusted roles or ideally only specific users. Grant the least permissions necessary to maintain tight security.
sl_SI: Pri dodeljevanju pravic za izvajanje kode bodite zelo previdni. Omogočite jih le redko in samo za zaupanja vredne vloge ali še bolje, samo za določene uporabnike. Dodelite najmanj potrebnih dovoljenj za ohranjanje visoke varnosti.

en: Exists
sl_SI: Obstaja

en: Expand
sl_SI: Razširi

en: Expand active element & scroll into view
sl_SI: Razširi aktivni element in ga pomakni v pogled

en: Expand all
sl_SI: Razširi vse

en: Expand first item
sl_SI: Razširi prvi element

en: Expand item indexes
sl_SI: Razširi indekse elementov

en: Expand panel when dropdown is visible
sl_SI: Razširi ploščo, ko je spustni meni viden

en: Expanded
sl_SI: Razširjeno

en: Experimental
sl_SI: Eksperimentalni

en: Export
sl_SI: Izvozi

en: Export Settings
sl_SI: Izvozi nastavitve

en: Export Template
sl_SI: Izvozi predlogo

en: Export Variables
sl_SI: Izvozi spremenljivke

en: Export all components first by clicking the "Export" icon above before deleting any. Once exported, hover over the component you'd like to delete, then click the "Delete" icon.
sl_SI: Najprej izvozi vse komponente s klikom na ikono „Izvozi“ zgoraj, preden izbrišeš katero koli. Ko so izvožene, se premakni nad komponento, ki jo želiš izbrisati, nato klikni ikono „Izbriši“.

en: Exquisite
sl_SI: Vrhunsko

en: Extend allowed tags through filter
sl_SI: Razširi dovoljene značke s filtrom

en: Extend contextual spacing to other elements within embedded content.
sl_SI: Razširi kontekstualni razmik na druge elemente znotraj vdelane vsebine.

en: External
sl_SI: Zunanji

en: External URL
sl_SI: Zunanji URL

en: External files
sl_SI: Zunanje datoteke

en: External product
sl_SI: Zunanji izdelek

en: Extra Bold
sl_SI: Zelo krepko

en: Extra Light
sl_SI: Zelo lahko

en: Extra large
sl_SI: Zelo velika

en: FAQ schema
sl_SI: FAQ shema

en: Facebook Page
sl_SI: Facebook stran

en: Facebook page URL
sl_SI: URL Facebook strani

en: Fade
sl_SI: Zbledi

en: Fade in
sl_SI: Postopno prikaži

en: Fade in animation
sl_SI: Animacija postopnega prikaza

en: Fade in down
sl_SI: Postopni prikaz navzdol

en: Fade in left
sl_SI: Postopni prikaz levo

en: Fade in right
sl_SI: Postopni prikaz desno

en: Fade in up
sl_SI: Postopni prikaz navzgor

en: Failed to clean up orphaned elements.
sl_SI: Čiščenje osirotelih elementov ni uspelo.

en: Failed to create font
sl_SI: Ni uspelo ustvariti pisave

en: Failed to create font draft.
sl_SI: Ni uspelo ustvariti osnutka pisave.

en: Failed to delete classes
sl_SI: Brisanje razredov ni uspelo

en: Failed to delete draft font.
sl_SI: Ni uspelo izbrisati osnutka pisave.

en: Failed to delete font
sl_SI: Ni uspelo izbrisati pisave

en: Failed to fetch Instagram account details.
sl_SI: Ni uspelo pridobiti podrobnosti Instagram računa.

en: Failed to fetch Instagram posts.
sl_SI: Ni uspelo pridobiti Instagram objav.

en: Failed to move font to trash.
sl_SI: Ni uspelo premakniti pisave v smeti.

en: Failed to process any font files.
sl_SI: Ni uspelo obdelati nobene datoteke pisave.

en: Failed to publish font.
sl_SI: Ni uspelo objaviti pisave.

en: Failed to restore font.
sl_SI: Ni uspelo obnoviti pisave.

en: Fallback
sl_SI: Nadomestna možnost

en: Fallback applies to elements in embedded content without a specific spacing rule.
sl_SI: Nadomestni razmik velja za elemente v vdelani vsebini brez specifičnega pravila za razmik.

en: Fallback color
sl_SI: Nadomestna barva

en: Fallback fonts
sl_SI: Nadomestne pisave

en: Fallback image
sl_SI: Nadomestna slika

en: Fallback label
sl_SI: Nadomestna oznaka

en: Fallback label for terms without a specific label
sl_SI: Nadomestna oznaka za izraze brez določene oznake

en: Fallback preview image
sl_SI: Nadomestna slika za predogled

en: Fallback spacing
sl_SI: Nadomestni razmik

en: False
sl_SI: Napačno

en: Fantastic
sl_SI: Fantastično

en: Farthest corner
sl_SI: Najoddaljenejši kot

en: Farthest side
sl_SI: Najoddaljenejša stran

en: Fast
sl_SI: Hitro

en: Fast forward
sl_SI: Hitro naprej

en: Favorites
sl_SI: Priljubljene

en: Featured
sl_SI: Izpostavljeno

en: Featured image
sl_SI: Izbrana slika

en: Featured image height
sl_SI: Višina predstavitvene slike

en: Featured image sizes
sl_SI: Velikosti predstavitvene slike

en: Featured image tag
sl_SI: Oznaka predstavitvene slike

en: Featured image width
sl_SI: Širina predstavitvene slike

en: Featured products
sl_SI: Izpostavljeni izdelki

en: Featured products only
sl_SI: Samo izbrani izdelki

en: Features
sl_SI: Funkcije

en: Features typography
sl_SI: Tipografija funkcij

en: February
sl_SI: Februar

en: Fetch content via AJAX
sl_SI: Pridobi vsebino prek AJAX

en: Fetch data
sl_SI: Pridobi podatke

en: Fetch priority
sl_SI: Prioriteta nalaganja

en: Fetching
sl_SI: Pridobivanje

en: Field
sl_SI: Polje

en: Field ID
sl_SI: ID polja

en: Field mapping
sl_SI: Kartiranje polj

en: Field type
sl_SI: Vrsta polja

en: Fields
sl_SI: Polja

en: Fieldset
sl_SI: Skupina polj

en: Figure
sl_SI: Slika

en: File
sl_SI: Datoteka

en: File %s not accepted. File limit exceeded.
sl_SI: Datoteka %s ni sprejeta. Presežena omejitev datotek.

en: File %s not accepted. Size limit exceeded.
sl_SI: Datoteka %s ni sprejeta. Presežena omejitev velikosti.

en: File URL
sl_SI: URL datoteke

en: File URL, YouTube/Vimeo URL/ID.
sl_SI: URL datoteke, YouTube/Vimeo URL/ID.

en: File not uploaded due to a sanitization error. Please verify the SVG file or get in touch.
sl_SI: Datoteka ni bila naložena zaradi napake pri čiščenju. Prosimo, preveri SVG datoteko ali nas kontaktiraj.

en: Files
sl_SI: Datoteke

en: Fill
sl_SI: Polnilo

en: Fill - Dark
sl_SI: Polnilo - temno

en: Fill - Light
sl_SI: Polnilo - svetlo

en: Fill - Primary
sl_SI: Polnilo - primarno

en: Fill color
sl_SI: Barva polnila

en: Fill grid
sl_SI: Zapolni mrežo

en: Filter by
sl_SI: Filtriraj po

en: Filter by parent term
sl_SI: Filtriranje po nadrejenem izrazu

en: Filter by parent term ID
sl_SI: Filtriranje po ID starševskega izraza

en: Filter for more advanced duplicate content rules
sl_SI: Filter za naprednejša pravila podvajanja vsebine

en: Filter input
sl_SI: Vnos filtra

en: Filter media by mime type
sl_SI: Filtriraj medije po MIME tipu

en: Filter title
sl_SI: Naslov filtra

en: Filter type
sl_SI: Vrsta filtra

en: Find
sl_SI: Najdi

en: Fine
sl_SI: V redu

en: Finish
sl_SI: Končaj

en: First name
sl_SI: Ime

en: First post full width
sl_SI: Prva objava čez celotno širino

en: Fit map on markers change
sl_SI: Prilagodi zemljevid ob spremembi označevalcev

en: Fix corrupted database
sl_SI: Popravi pokvarjeno podatkovno bazo

en: Fixed
sl_SI: Fiksno

en: Flag size
sl_SI: Velikost zastave

en: Flex basis
sl_SI: Flex osnova

en: Flex direction
sl_SI: Smer prilagajanja

en: Flex grow
sl_SI: Flex rast

en: Flex shrink
sl_SI: Flex krčenje

en: Flex wrap
sl_SI: Prelom fleks

en: Flip
sl_SI: Obrni

en: Float
sl_SI: Plavajoča vejica

en: Fluid typography
sl_SI: Tekoča tipografija

en: Fluid typography scale
sl_SI: Lestvica tekoče tipografije

en: Fluid typography variable added
sl_SI: Dodana spremenljivka tekoče tipografije

en: Focus
sl_SI: Fokus

en: Focus outline
sl_SI: Oris fokusa

en: Focused
sl_SI: V fokusu

en: Follow
sl_SI: Sledi

en: Follow this %1$slink%2$s to edit the product archive description or edit the product category/tag descriptions
sl_SI: Sledi tej %1$spovezavi%2$s za urejanje opisa arhiva izdelkov ali uredi opise kategorij/oznak izdelkov

en: Font Family
sl_SI: Družina pisav

en: Font Manager
sl_SI: Upravljalnik pisav

en: Font deleted permanently
sl_SI: Pisava trajno izbrisana

en: Font download failed
sl_SI: Prenos pisave ni uspel

en: Font downloaded
sl_SI: Pisava prenesena

en: Font downloaded successfully.
sl_SI: Pisava uspešno prenesena.

en: Font family
sl_SI: Družina pisav

en: Font file selected
sl_SI: Izbrana datoteka s pisavo

en: Font manager
sl_SI: Upravitelj pisav

en: Font moved to trash
sl_SI: Pisava premaknjena v smeti

en: Font moved to trash successfully.
sl_SI: Pisava uspešno premaknjena v smeti.

en: Font name
sl_SI: Ime pisave

en: Font not found.
sl_SI: Pisava ni bila najdena.

en: Font preview
sl_SI: Predogled pisave

en: Font restore error
sl_SI: Napaka pri obnavljanju pisave

en: Font restored
sl_SI: Pisava obnovljena

en: Font size
sl_SI: Velikost pisave

en: Font size at the largest viewport. Acts as the upper bound—text will not grow beyond this.
sl_SI: Velikost pisave v največjem prikaznem polju. Deluje kot zgornja meja - besedilo se ne bo povečalo prek te meje.

en: Font size at the smallest viewport. Acts as the lower bound—text will not shrink below this.
sl_SI: Velikost pisave pri najmanjšem prikaznem polju. Deluje kot spodnja meja - besedilo se pod njo ne bo skrčilo.

en: Font style
sl_SI: Slog pisave

en: Font variants
sl_SI: Različice pisave

en: Font variation settings
sl_SI: Nastavitve variacije pisave

en: Font variations
sl_SI: Variacije pisave

en: Font weight
sl_SI: Debelina pisave

en: FontAwesome - Brands
sl_SI: FontAwesome - blagovne znamke

en: Fonts
sl_SI: Pisave

en: Fonts synced! It might take a few minutes to sync a font project you just published or updated.
sl_SI: Pisave sinhronizirane! Lahko traja nekaj minut za sinhronizacijo projekta pisav, ki si ga pravkar objavil ali posodobil.

en: Foot
sl_SI: Noga

en: Footer
sl_SI: Noga

en: Footer scripts are added right before closing %s tag.
sl_SI: Skripte v nogi so dodane tik pred zaključno oznako %s.

en: For better preview select content to show.
sl_SI: Za boljši predogled izberi vsebino za prikaz.

en: For frontend SEO purpose only. Not overwriting Post title. Recommended: Max. 60 characters.
sl_SI: Samo za SEO namen na sprednji strani. Ne prepisuje naslova objave. Priporočeno: Največ 60 znakov.

en: For product category or product tag archive descriptions edit each term description.
sl_SI: Za opise arhiva kategorij ali oznak izdelkov uredi opis vsake oznake.

en: For questions about Bricks please send an email to help@bricksbuilder.io. If you want to know what is currently in development head over to our public roadmap. There you can also submit your own feature requests for others to upvote and comment on.
sl_SI: Za vprašanja o Bricks pošlji e-pošto na help@bricksbuilder.io. Če želiš vedeti, kaj je trenutno v razvoju, obišči naš javni načrt. Tam lahko tudi predložiš svoje lastne predloge za funkcije, da jih drugi glasujejo in komentirajo.

en: Force home
sl_SI: Vsili domačo stran

en: Form
sl_SI: Obrazec

en: Form ID
sl_SI: ID obrazca

en: Form Submissions
sl_SI: Oddaje obrazcev

en: Form data
sl_SI: Podatki obrazca

en: Form name
sl_SI: Ime obrazca

en: Form submission access
sl_SI: Dostop za pošiljanje obrazcev

en: Form submission table could not be deleted.
sl_SI: Tabele oddaj obrazca ni bilo mogoče izbrisati.

en: Form submission table deleted successfully.
sl_SI: Tabela oddaj obrazca je bila uspešno izbrisana.

en: Form submissions
sl_SI: Oddaje obrazcev

en: Form submissions could not be deleted.
sl_SI: Oddaj obrazca ni bilo mogoče izbrisati.

en: Form submissions deleted.
sl_SI: Oddaje obrazca izbrisane.

en: Form submissions table could not be resetted.
sl_SI: Tabele oddaj obrazca ni bilo mogoče ponastaviti.

en: Form submissions table resetted successfully.
sl_SI: Tabela oddaj obrazca je bila uspešno ponastavljena.

en: Form title
sl_SI: Naslov obrazca

en: Format
sl_SI: Oblika

en: Format to send the data in.
sl_SI: Format, v katerem se pošljejo podatki.

en: Friday
sl_SI: Petek

en: From email address
sl_SI: E-naslov pošiljatelja

en: From name
sl_SI: Ime pošiljatelja

en: Front
sl_SI: Spredaj

en: Front page
sl_SI: Naslovna stran

en: Frontend
sl_SI: Sprednji del

en: Full
sl_SI: Polno

en: Full access
sl_SI: Poln dostop

en: Full response
sl_SI: Celoten odziv

en: Full size
sl_SI: Polna velikost

en: Fullscreen
sl_SI: Celozaslonsko

en: Fullscreen Control
sl_SI: Nadzor celozaslonskega prikaza

en: Function name
sl_SI: Ime funkcije

en: Function names
sl_SI: Imena funkcij

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the %s filter.
sl_SI: Imena funkcij, ki se kličejo prek oznake „echo“, morajo biti na belem seznamu prek filtra %s.

en: Function names called through the "echo" tag must be whitelisted via the new %s filter.
sl_SI: Imena funkcij, klicanih prek oznake „echo“, morajo biti na belem seznamu prek novega filtra %s.

en: Function names must pass the check through the %s filter.
sl_SI: Imena funkcij morajo prestati preverjanje skozi filter %s.

en: Galleries
sl_SI: Galerije

en: Gallery
sl_SI: Galerija

en: Gallery layout
sl_SI: Postavitev galerije

en: Gap
sl_SI: Razmik

en: General
sl_SI: Splošno

en: General settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Generate FAQPage structured data (JSON-LD).
sl_SI: Ustvari strukturirane podatke FAQPage (JSON-LD).

en: Generate custom image sizes
sl_SI: Ustvari velikosti slik po meri

en: Generate password
sl_SI: Ustvari geslo

en: Generate review schema
sl_SI: Ustvari shemo recenzije

en: Generate screenshots
sl_SI: Ustvari posnetke zaslona

en: Generate variables
sl_SI: Ustvarjanje spremenljivk

en: Generating variables will delete all existing variables in this category. Do you want to proceed?
sl_SI: Generiranje spremenljivk izbriše vse obstoječe spremenljivke v tej kategoriji. Ali želite nadaljevati?

en: Get In Touch
sl_SI: Stopi v stik

en: Get current post author
sl_SI: Pridobite trenutno delovno mesto avtorja

en: Get started here
sl_SI: Začni tukaj

en: Get terms from current
sl_SI: Pridobite pogoje iz trenutnega

en: Get terms from current post
sl_SI: Pridobite pogoje iz trenutnega delovnega mesta

en: Get terms that are children of specified term
sl_SI: Pridobi izraze, ki so otroci določenega izraza

en: Get the author of current post
sl_SI: Pridobite avtorja trenutne objave

en: Getting Started
sl_SI: Začetek

en: Global
sl_SI: Globalno

en: Global class
sl_SI: Globalni razred

en: Global class import manager
sl_SI: Upravitelj uvoza globalnih razredov

en: Global classes
sl_SI: Globalni razredi

en: Global data sync
sl_SI: Sinhronizacija globalnih podatkov

en: Global element
sl_SI: Globalni element

en: Global elements
sl_SI: Globalni elementi

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and must be converted to components or unlinked.
sl_SI: Globalni elementi so zastareli od različice 2.0 in jih je treba pretvoriti v komponente ali odklopiti.

en: Global elements are deprecated since version 2.0 and will be removed in the near future. Please convert them into components as soon as possible under %s. Once done, please delete all global elements by hovering over a global element below and clicking the "Delete" icon.
sl_SI: Globalni elementi so zastareli od različice 2.0 in bodo v bližnji prihodnosti odstranjeni. Prosimo, čim prej jih pretvorite v komponente pod %s. Ko končate, izbrišite vse globalne elemente tako, da se pomaknete nad globalni element spodaj in kliknete ikono „Izbriši“.

en: Global elements converted to components.
sl_SI: Globalni elementi pretvorjeni v komponente.

en: Global elements review
sl_SI: Pregled globalnih elementov

en: Global queries
sl_SI: Globalne poizvedbe

en: Global query
sl_SI: Globalna poizvedba

en: Global settings
sl_SI: Globalne nastavitve

en: Global styles & settings
sl_SI: Globalni slogi in nastavitve

en: Go back
sl_SI: Nazaj

en: Go to
sl_SI: Pojdi na

en: Go to first slide
sl_SI: Pojdi na prvi diapozitiv

en: Go to last slide
sl_SI: Pojdi na zadnji diapozitiv

en: Go to slide %s
sl_SI: Pojdi na diapozitiv %s

en: Go to: Settings > Template Settings > Populate Content
sl_SI: Pojdi na: Nastavitve > Nastavitve predloge > Napolni vsebino

en: Go to: WooCommerce > Products > Inventory
sl_SI: Pojdi na: WooCommerce > Izdelki > Zaloga

en: Good
sl_SI: Dobro

en: Google Maps API key required! Add key in dashboard under: %s
sl_SI: Zahtevan je API ključ Google Maps! Dodaj ključ v nadzorni plošči pod: %s

en: Google fonts
sl_SI: Google pisave

en: Google fonts have been disabled
sl_SI: Google pisave so bile onemogočene

en: Google reCAPTCHA API key required! Add key in dashboard under: %s
sl_SI: Potreben je Google reCAPTCHA API ključ! Dodaj ključ v nadzorni plošči pod: %s

en: Google reCaptcha: Invalid site key.
sl_SI: Google reCaptcha: Nepravilen ključ spletnega mesta.

en: Got it
sl_SI: Razumem

en: Gradient / Overlay
sl_SI: Gradient / prekrivanje

en: Grand
sl_SI: Veličastno

en: Greater than
sl_SI: Večje kot

en: Greater than or equal
sl_SI: Večje ali enako

en: Grid
sl_SI: Mreža

en: Grid (Round)
sl_SI: Mreža (okrogla)

en: Grid (Square)
sl_SI: Mreža (kvadratna)

en: Grid auto columns
sl_SI: Samodejni stolpci mreže

en: Grid auto flow
sl_SI: Samodejni tok mreže

en: Grid auto rows
sl_SI: Samodejne vrstice mreže

en: Grid column
sl_SI: Stolpec mreže

en: Grid item
sl_SI: Element mreže

en: Grid row
sl_SI: Vrstica mreže

en: Grid template columns
sl_SI: Predloga stolpcev mreže

en: Grid template rows
sl_SI: Predloga vrstic mreže

en: Groove
sl_SI: Vdolbeno

en: Group
sl_SI: Skupina

en: Group already exists
sl_SI: Skupina že obstaja

en: Grouped
sl_SI: Združen

en: Grouped product
sl_SI: Združen izdelek

en: Groups
sl_SI: Skupine

en: HTML email
sl_SI: HTML e-pošta

en: HTML tag
sl_SI: HTML oznaka

en: HTML tag not allowed
sl_SI: HTML značka ni dovoljena

en: HTTP method
sl_SI: Metoda HTTP

en: Hamburger toggle
sl_SI: Preklopnik hamburger menija

en: Has conflict
sl_SI: Ima konflikt

en: Has inherited settings
sl_SI: Ima podedovane nastavitve

en: Has no styles
sl_SI: Nima slogov

en: Has pagination
sl_SI: Ima paginacijo

en: Has styles
sl_SI: Ima sloge

en: Head
sl_SI: Glava

en: Header
sl_SI: Glava

en: Header location
sl_SI: Lokacija glave

en: Header scripts
sl_SI: Skripte v glavi

en: Header scripts are added right before closing %s tag.
sl_SI: Skripte v glavi so dodane tik pred zaključno oznako %s.

en: Header width
sl_SI: Širina glave

en: Headers
sl_SI: Glave

en: Heading
sl_SI: Naslov

en: Heading selectors
sl_SI: Izbirniki naslovov

en: Heading typography
sl_SI: Tipografija naslova

en: Headings
sl_SI: Naslovi

en: Headings offset
sl_SI: Odmik naslovov

en: Height
sl_SI: Višina

en: Help
sl_SI: Pomoč

en: Here goes my text ...
sl_SI: Sem pride moje besedilo ...

en: Here goes your caption ...
sl_SI: Sem vpiši svoj napis ...

en: Here goes your text ... Select any part of your text to access the formatting toolbar.
sl_SI: Tukaj gre vaše besedilo ... Izberite katerikoli del besedila za dostop do orodne vrstice za oblikovanje.

en: Hero
sl_SI: Junak

en: Hidden
sl_SI: Skrito

en: Hide
sl_SI: Skrij

en: Hide "All" option
sl_SI: Skrij možnost „Vse“

en: Hide "View cart" button
sl_SI: Skrij gumb „Poglej košarico“

en: Hide %s
sl_SI: Skrij %s

en: Hide CTA button
sl_SI: Skrij gumb CTA

en: Hide additional information
sl_SI: Skrij dodatne informacije

en: Hide at breakpoint
sl_SI: Skrij pri prelomni točki

en: Hide cart details to link directly to the cart.
sl_SI: Skrij podrobnosti košarice za neposredno povezavo na košarico.

en: Hide close
sl_SI: Skrij zapiranje

en: Hide count
sl_SI: Skrij število

en: Hide count bracket
sl_SI: Skrij oklepaj s številom

en: Hide cover
sl_SI: Skrij naslovnico

en: Hide current
sl_SI: Skrij trenutni

en: Hide current post
sl_SI: Skrij trenutno objavo

en: Hide dynamic data label in dropdown
sl_SI: Skrij oznako dinamičnih podatkov v spustnem meniju

en: Hide element
sl_SI: Skrij element

en: Hide empty
sl_SI: Skrij prazne

en: Hide if empty
sl_SI: Skrij, če je prazna

en: Hide if no active filter
sl_SI: Skrij, če ni aktivnega filtra

en: Hide if no translation
sl_SI: Skrij, če ni prevoda

en: Hide if not open
sl_SI: Skrij, če ni odprto

en: Hide image
sl_SI: Skrij sliko

en: Hide info
sl_SI: Skrij informacije

en: Hide label
sl_SI: Skrij oznako

en: Hide labels
sl_SI: Skrij oznake

en: Hide message
sl_SI: Skrij sporočilo

en: Hide out of stock
sl_SI: Skrij izdelke, ki niso na zalogi

en: Hide password
sl_SI: Skrij geslo

en: Hide placeholders
sl_SI: Skrij nadomestno besedilo

en: Hide popup
sl_SI: Skrij pojavno okno

en: Hide regular price
sl_SI: Skrij redno ceno

en: Hide reviews link
sl_SI: Skrij povezavo do ocen

en: Hide stock
sl_SI: Skrij zalogo

en: Hide the form by default, and show it only when the toggle is clicked.
sl_SI: Privzeto skrij obrazec in ga prikaži samo ob kliku na preklop.

en: Hide title
sl_SI: Skrij naslov

en: Hierarchical
sl_SI: Hierarhično

en: High
sl_SI: Visoko

en: Highlight
sl_SI: Poudarek

en: Highlight label
sl_SI: Oznaka poudarjenega

en: Highlight on focus
sl_SI: Poudarite fokus

en: History
sl_SI: Zgodovina

en: History deleted
sl_SI: Zgodovina izbrisana

en: Hold down CMD/CRTL to select multiple images.
sl_SI: Drži tipko CMD/CTRL za izbiro več slik.

en: Home
sl_SI: Domov

en: Home URL
sl_SI: Domači URL

en: Home page
sl_SI: Domača stran

en: Honeypot: Create form field(s) and enable the "Honeypot" checkbox. Those honeypot fields aren't visible to users, but add an extra layer of protection against spam submissions.
sl_SI: Honeypot: Ustvari polje(a) obrazca in omogoči potrditveno polje „Honeypot“. Ta honeypot polja niso vidna uporabnikom, vendar dodajo dodatno plast zaščite pred neželeno pošto.

en: Hook
sl_SI: Kavelj

en: Horizontal
sl_SI: Vodoravno

en: Horizontal align
sl_SI: Vodoravna poravnava

en: Horizontal alignment
sl_SI: Vodoravna poravnava

en: Horizontal order
sl_SI: Vodoravni vrstni red

en: Hover
sl_SI: Lebdenje

en: How Editing With Bricks Works
sl_SI: Kako deluje urejanje z Bricks

en: How long to keep
sl_SI: Kako dolgo hraniti

en: How long to keep the same random order (in seconds)
sl_SI: Kako dolgo se ohrani enak naključni vrstni red (v sekundah)

en: How many numbers on either side of the current page.
sl_SI: Koliko številk na vsaki strani trenutne strani.

en: How many numbers on either the start and the end list edges.
sl_SI: Koliko številk na začetku in koncu robov seznama.

en: How many numbers to either side of the current page.
sl_SI: Koliko številk na vsaki strani trenutne strani.

en: How to create a footer template
sl_SI: Kako ustvariti predlogo noge

en: How to create a header template
sl_SI: Kako ustvariti predlogo glave

en: How to get your Adobe fonts project ID
sl_SI: Kako pridobiti ID projekta Adobe pisav

en: How to get your Facebook App ID
sl_SI: Kako pridobiti tvoj Facebook App ID

en: How to get your Google Maps API key
sl_SI: Kako pridobiti tvoj Google Maps API ključ

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Secret key
sl_SI: Kako pridobiti tvoj Google reCAPTCHA v3 API skrivni ključ

en: How to get your Google reCAPTCHA v3 API Site key
sl_SI: Kako pridobiti tvoj Google reCAPTCHA v3 API ključ spletnega mesta

en: How to get your Instagram Access Token
sl_SI: Kako pridobiti tvoj Instagram dostopni žeton

en: How to get your MailChimp API key
sl_SI: Kako pridobiti tvoj MailChimp API ključ

en: How to get your SendGrid API key
sl_SI: Kako pridobiti tvoj SendGrid API ključ

en: How to get your Turnstile secret key
sl_SI: Kako pridobiti tvoj Turnstile skrivni ključ

en: How to get your Turnstile site key
sl_SI: Kako pridobiti tvoj Turnstile ključ spletnega mesta

en: How to get your Unsplash API key
sl_SI: Kako pridobiti tvoj Unsplash API ključ

en: How to get your hCaptcha secret key
sl_SI: Kako pridobiti tvoj hCaptcha skrivni ključ

en: How to get your hCaptcha site key
sl_SI: Kako pridobiti tvoj hCaptcha ključ spletnega mesta

en: How to use the fluid typography
sl_SI: Kako uporabljati tekočo tipografijo

en: How to use the global query manager
sl_SI: Kako uporabljati globalnega upravitelja poizvedb

en: How to use the global variable manager
sl_SI: Kako uporabljati upravitelja globalnih spremenljivk

en: Hue
sl_SI: Odtenek

en: Hybrid
sl_SI: Hibridni

en: I am a button
sl_SI: Jaz sem gumb

en: I am a heading
sl_SI: Jaz sem naslov

en: I am a slide
sl_SI: Jaz sem diapozitiv

en: I am a so called subtitle.
sl_SI: Jaz sem tako imenovani podnaslov.

en: I am an alert.
sl_SI: Jaz sem opozorilo.

en: I don't know how to use this Bricks
sl_SI: Ne vem, kako uporabljati Bricks

en: I found a better site builder
sl_SI: Našel sem boljši graditelj spletnih strani

en: I no longer need Bricks
sl_SI: Ne potrebujem več Bricks

en: I.e.: 200px / 50% etc.
sl_SI: Npr.: 200px / 50% itd.

en: IP address
sl_SI: IP naslov

en: Icon
sl_SI: Ikona

en: Icon Box
sl_SI: Polje z ikono

en: Icon List
sl_SI: Seznam ikon

en: Icon Size
sl_SI: Velikost ikone

en: Icon align
sl_SI: Poravnava ikone

en: Icon background
sl_SI: Ozadje ikone

en: Icon background color
sl_SI: Barva ozadja ikone

en: Icon border
sl_SI: Obroba ikone

en: Icon box shadow
sl_SI: Senca ikone

en: Icon collapsed
sl_SI: Ikona zloženo

en: Icon color
sl_SI: Barva ikone

en: Icon expanded
sl_SI: Razširjena ikona

en: Icon expanded typography
sl_SI: Tipografija razširjene ikone

en: Icon height
sl_SI: Višina ikone

en: Icon manager
sl_SI: Upravitelj ikon

en: Icon margin
sl_SI: Razmik ikon

en: Icon only
sl_SI: Samo ikona

en: Icon padding
sl_SI: Odmik ikone

en: Icon position
sl_SI: Položaj ikone

en: Icon rotate in °
sl_SI: Rotacija ikone v °

en: Icon rotation for expanded accordion.
sl_SI: Rotacija ikone za razširjeno harmoniko.

en: Icon set
sl_SI: Nabor ikon

en: Icon size
sl_SI: Velikost ikone

en: Icon source
sl_SI: Vir ikone

en: Icon spinning
sl_SI: Vrtenje ikone

en: Icon transform
sl_SI: Transformacija ikone

en: Icon transition
sl_SI: Prehod ikone

en: Icon typography
sl_SI: Tipografija ikone

en: Icon width
sl_SI: Širina ikone

en: Icon(s) deleted successfully
sl_SI: Ikona(e) uspešno izbrisana(e)

en: Icon(s) imported successfully
sl_SI: Ikona(e) uspešno uvožena(e)

en: Icons
sl_SI: Ikone

en: If enabled Bricks will try to use the image of the matching product variation when no term-specific image swatch is set.
sl_SI: Če je omogočeno, bo Bricks poskušal uporabiti sliko ustrezne različice izdelka, kadar ni nastavljene specifične slike vzorca za izraz.

en: If enabled an additional JS & CSS file is loaded.
sl_SI: Če je omogočeno, se naloži dodatna JS in CSS datoteka.

en: If enabled, form submission will succeed even if the webhook fails. Errors will be logged to the server error log.
sl_SI: Če je omogočeno, bo oddaja obrazca uspela tudi, če webhook ne uspe. Napake bodo zabeležene v dnevniku napak strežnika.

en: If no form field is selected, the first password field in the form is used.
sl_SI: Če ni izbrano nobeno polje obrazca, se uporabi prvo polje za geslo v obrazcu.

en: If no template conditions are set Bricks shows published templates (header, footer, etc.) on the frontend of your site. Select this setting to disable this behavior. Make sure to set template conditions instead.
sl_SI: Če ni nastavljenih pogojev za predloge, Bricks na čelnem delu tvojega spletnega mesta prikazuje objavljene predloge (glava, noga itd.). Izberi to nastavitev, da onemogočiš to vedenje. Namesto tega nastavi pogoje za predloge.

en: If the shape doesn't take up all available space add %s to the "svg" tag.
sl_SI: Če oblika ne zapolni vsega razpoložljivega prostora, dodaj %s v „svg“ značko.

en: If the video is unlisted, you will need to enter the video privacy hash.
sl_SI: Če je videoposnetek neobjavljen, boste morali vnesti hash zasebnosti videa.

en: If this account exists, a password reset link will be sent to the associated email address.
sl_SI: Če ta račun obstaja, bo povezava za ponastavitev gesla poslana na povezan e-poštni naslov.

en: Iframe title
sl_SI: Naslov iframe

en: Ignore selector
sl_SI: Prezri izbirnik

en: Ignore sticky posts
sl_SI: Prezri prilepljene objave

en: Ignored when posts per page set to "-1".
sl_SI: Se prezre, ko je število objav na stran nastavljeno na „-1“.

en: Image
sl_SI: Slika

en: Image Gallery
sl_SI: Galerija slik

en: Image ID (%s) no longer exist. Please select another image.
sl_SI: Slika z ID-jem (%s) ne obstaja več. Prosimo, izberi drugo sliko.

en: Image Overlay
sl_SI: Prekrivanje slike

en: Image align
sl_SI: Poravnava slike

en: Image border
sl_SI: Obroba slike

en: Image box shadow
sl_SI: Senca slike

en: Image caption
sl_SI: Napis slike

en: Image click action
sl_SI: Dejanje ob kliku na sliko

en: Image gallery
sl_SI: Galerija slik

en: Image height
sl_SI: Višina slike

en: Image link alt text
sl_SI: Nadomestno besedilo za povezavo slike

en: Image not found
sl_SI: Slika ni najdena

en: Image position
sl_SI: Položaj slike

en: Image ratio
sl_SI: Razmerje slike

en: Image size
sl_SI: Velikost slike

en: Image width
sl_SI: Širina slike

en: Images
sl_SI: Slike

en: Images file types
sl_SI: Vrste datotek za slike

en: Images of the same lightbox ID are grouped together.
sl_SI: Slike z isto ID številko lightboxa so združene skupaj.

en: Import
sl_SI: Uvozi

en: Import CSS variables
sl_SI: Uvozi CSS spremenljivke

en: Import Settings
sl_SI: Uvozi nastavitve

en: Import classes
sl_SI: Uvozi razrede

en: Import images
sl_SI: Uvozi slike

en: Import of "%s" failed: Name already exists.
sl_SI: Uvoz „%s“ ni uspel: Ime že obstaja.

en: Import of "%s" failed: Wrong format.
sl_SI: Uvoz „%s“ ni uspel: Napačen format.

en: Import pasted images/SVGs
sl_SI: Uvozi prilepljene slike/SVG-je

en: Import settings
sl_SI: Uvozi nastavitve

en: Import template
sl_SI: Uvozi predlogo

en: Import/export components
sl_SI: Uvoz/izvoz komponent

en: Import/export templates
sl_SI: Uvoz/izvoz predlog

en: Imported
sl_SI: Uvoženo

en: Imports
sl_SI: Uvozi

en: Impressive
sl_SI: Impresivno

en: In case you are a developer you can customize Bricks even further with custom hooks, filters, or by creating your own elements.
sl_SI: Če si razvijalec, lahko Bricks še dodatno prilagodiš z lastnimi kljukami, filtri ali z ustvarjanjem lastnih elementov.

en: In same term
sl_SI: V isti kategoriji

en: In stock
sl_SI: Na zalogi

en: Inactive
sl_SI: Neaktiven

en: Include
sl_SI: Vključi

en: Include children
sl_SI: Vključi podrejene elemente

en: Include posts
sl_SI: Vključite objave

en: Include terms
sl_SI: Vključite pogoje

en: Incoming
sl_SI: Prihajajoče

en: Incoming changes
sl_SI: Prihajajoče spremembe

en: Incorrect configuration might cause unwanted side effects. Only use these settings if you know what you are doing.
sl_SI: Nepravilna konfiguracija lahko povzroči neželene stranske učinke. Te nastavitve uporabljajte le, če veste, kaj počnete.

en: Incorrect password.
sl_SI: Nepravilno geslo.

en: Incredible
sl_SI: Neverjetno

en: Indent
sl_SI: Zamik

en: Independent toggle
sl_SI: Neodvisno preklapljanje

en: Index
sl_SI: Indeks

en: Index of the item to expand on page load, start at 0.
sl_SI: Indeks elementa, ki se razširi ob nalaganju strani, začne se z 0.

en: Indexes of the items to expand on page load, separated by comma, start at 0.
sl_SI: Indeksi elementov, ki se razširijo ob nalaganju strani, ločeni z vejico, začenši z 0.

en: Indexing in progress.
sl_SI: Indeksiranje v teku.

en: Indexing job is stuck?
sl_SI: Je opravilo indeksiranja obtičalo?

en: Individual
sl_SI: Posamezno

en: Individual users with code execution capability
sl_SI: Posamezni uporabniki z zmožnostjo izvajanja kode

en: Infinite
sl_SI: Neskončno

en: Infinite scroll
sl_SI: Neskončno drsenje

en: Info
sl_SI: Informacije

en: Info Box
sl_SI: Informacijsko okno

en: Info Box template enabled.
sl_SI: Predloga info okvira je omogočena.

en: Info color
sl_SI: Barva za informacije

en: Infobox
sl_SI: Info okvir

en: Infobox appears on map marker click.
sl_SI: Info okvir se pojavi ob kliku na označevalnik na zemljevidu.

en: Inherited from
sl_SI: Podedovano od

en: Initial
sl_SI: Prvotno

en: Initial slide
sl_SI: Začetni diapozitiv

en: Inline styles (CSS) are added at the end of the %s tag.
sl_SI: Vrstični slogi (CSS) so dodani na koncu oznake %s.

en: Inline styles (default)
sl_SI: Vrstični slogi (privzeto)

en: Inner background color
sl_SI: Barva notranjega ozadja

en: Inner container
sl_SI: Notranji vsebnik

en: Input
sl_SI: Vnos

en: Input background
sl_SI: Ozadje vnosnega polja

en: Input border
sl_SI: Obroba vnosnega polja

en: Insert
sl_SI: Vstavi

en: Insert "Toggle" element after "Nav items" to show/hide your mobile menu.
sl_SI: Vstavi element „Preklopnik“ za „Elementi navigacije“, da prikažeš/skriješ svoj mobilni meni.

en: Insert after
sl_SI: Vstavi za

en: Insert components
sl_SI: Vstavljanje komponent

en: Insert element
sl_SI: Vstavi element

en: Insert elements in Emmet-like syntax.
sl_SI: Vstavi elemente v Emmet-podobni sintaksi.

en: Insert layout
sl_SI: Vstavi postavitev

en: Insert media
sl_SI: Vstavi medij

en: Insert of the same component is not possible.
sl_SI: Vstavljanje iste komponente ni mogoče.

en: Insert section
sl_SI: Vstavi razdelek

en: Insert template
sl_SI: Vstavi predlogo

en: Insert templates
sl_SI: Vstavljanje predlog

en: Inserted
sl_SI: Vstavljeno

en: Inserted template uses theme style "%s"
sl_SI: Vstavljena predloga uporablja slog teme „%s“

en: Inserting any template overwrites your data. We recommend to save your changes first.
sl_SI: Vstavljanje katerekoli predloge prepiše tvoje podatke. Priporočamo, da najprej shraniš svoje spremembe.

en: Inset
sl_SI: Vstavi

en: Instagram access token required! Add in WordPress dashboard under %s
sl_SI: Potreben je Instagram dostopni žeton! Dodaj ga v WordPress nadzorni plošči pod %s

en: Instagram feed
sl_SI: Instagram vir

en: Installed version
sl_SI: Nameščena različica

en: Instance
sl_SI: Primerek

en: Instances
sl_SI: Primerki

en: Interaction
sl_SI: Interakcija

en: Interaction ID
sl_SI: ID interakcije

en: Interactions
sl_SI: Interakcije

en: Interactions don't run in the builder.
sl_SI: Interakcije se ne izvajajo v graditelju.

en: Interface
sl_SI: Vmesnik

en: Internal post/page
sl_SI: Interni prispevek/stran

en: Interval in ms
sl_SI: Interval v ms

en: Invalid
sl_SI: Neveljavno

en: Invalid CSS response from Google Fonts.
sl_SI: Neveljaven CSS odgovor od Google Fonts.

en: Invalid SVG files
sl_SI: Neveljavne SVG datoteke

en: Invalid action
sl_SI: Neveljavno dejanje

en: Invalid element names
sl_SI: Neveljavna imena elementov

en: Invalid font ID.
sl_SI: Neveljaven ID pisave.

en: Invalid font file
sl_SI: Neveljavna datoteka pisave

en: Invalid form token.
sl_SI: Neveljaven žeton obrazca.

en: Invalid license key.
sl_SI: Neveljavna licenčna ključ.

en: Invalid password reset key
sl_SI: Neveljaven ključ za ponastavitev gesla

en: Invalid post ID or form ID.
sl_SI: Neveljaven ID objave ali ID obrazca.

en: Invalid pseudo class. Must start with a colon (:)
sl_SI: Neveljaven pseudo razred. Mora se začeti z dvopičjem (:)

en: Invalid request
sl_SI: Neveljavna zahteva

en: Invalid signature
sl_SI: Neveljaven podpis

en: Invalid total pages value "%1$s" extracted from path "%2$s". Expected a numeric value.
sl_SI: Nepravilna vrednost skupnih strani "%1$s", pridobljena s poti "%2$s". Pričakovana je bila številčna vrednost.

en: Invalid webhook URL.
sl_SI: Neveljaven URL spletnega kavlja.

en: Invalid webhook payload format.
sl_SI: Neveljavna oblika podatkov spletnega kavlja.

en: Invert
sl_SI: Obrni

en: Invisible
sl_SI: Nevidno

en: Is
sl_SI: Je

en: Is archive main query
sl_SI: Je arhiv glavna poizvedba

en: Is main query
sl_SI: Je glavna poizvedba

en: Isolation
sl_SI: Izolacija

en: It's just a temporary deactivation
sl_SI: To je samo začasna deaktivacija

en: Italic
sl_SI: Poševno

en: Item
sl_SI: Element

en: Item width
sl_SI: Širina elementa

en: Items
sl_SI: Elementi

en: Items to scroll
sl_SI: Število elementov za pomik

en: Items to show
sl_SI: Število prikazanih elementov

en: January
sl_SI: Januar

en: JavaScript function name without parentheses or window object.
sl_SI: Ime JavaScript funkcije brez oklepajev ali window objekta.

en: JavaScript is automatically wrapped in script tags.
sl_SI: JavaScript je samodejno ovit v značke script.

en: Join Us
sl_SI: Pridruži se nam

en: July
sl_SI: Julij

en: June
sl_SI: Junij

en: Just another slide
sl_SI: Še en diapozitiv

en: Justify
sl_SI: Poravnaj

en: Justify content
sl_SI: Poravnaj vsebino

en: Justify items
sl_SI: Poravnava elementov

en: Keep formatting
sl_SI: Ohrani oblikovanje

en: Keep open while styling
sl_SI: Ohrani odprto med oblikovanjem

en: Key
sl_SI: Ključ

en: Keyboard
sl_SI: Tipkovnica

en: Keyboard shortcuts
sl_SI: Bližnjice na tipkovnici

en: Label
sl_SI: Oznaka

en: Label text
sl_SI: Besedilo oznake

en: Label typography
sl_SI: Tipografija oznak

en: Labels
sl_SI: Oznake

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Language codes
sl_SI: Jezikovne kode

en: Language switcher
sl_SI: Preklopnik jezikov

en: Languages
sl_SI: Jeziki

en: Laptop
sl_SI: Prenosnik

en: Large
sl_SI: Veliko

en: Last fetch
sl_SI: Zadnje pridobivanje

en: Last generated
sl_SI: Nazadnje generirano

en: Last name
sl_SI: Priimek

en: Last order
sl_SI: Zadnje naročilo

en: Last refresh
sl_SI: Zadnja osvežitev

en: Latest
sl_SI: Najnovejše

en: Latitude
sl_SI: Zemljepisna širina

en: Layers
sl_SI: Sloji

en: Layout
sl_SI: Postavitev

en: Lazy
sl_SI: Leno

en: Lazy load offset
sl_SI: Odmik lenega nalaganja

en: Lead
sl_SI: Vodilno

en: Learn more
sl_SI: Več informacij

en: Learn more about CSS filters
sl_SI: Več o CSS filtrih

en: Learn more about CSS transform
sl_SI: Več o CSS transform

en: Learn more about CSS transform-origin
sl_SI: Več o CSS transform-origin

en: Learn more about CSS transitions
sl_SI: Več o CSS prehodih

en: Learn more on wordpress.org
sl_SI: Več o tem na wordpress.org

en: Learn which %1$s you should to add to the fields above via the %2$s dynamic data tag.
sl_SI: Izvedi, katere %1$s moraš dodati v zgornja polja prek oznake %2$s dinamičnih podatkov.

en: Leave empty to apply template to all archive terms.
sl_SI: Pusti prazno, da uporabiš predlogo za vse arhivske izraze.

en: Leave empty to apply template to all post types.
sl_SI: Pusti prazno, da uporabiš predlogo za vse tipe objav.

en: Leave empty to update the current post.
sl_SI: Pustite prazno, če želite posodobiti trenutno objavo.

en: Leave empty to use WooCommerce default list.
sl_SI: Pusti prazno za uporabo privzetega WooCommerce seznama.

en: Leave empty to use the default WordPress home URL.
sl_SI: Pusti prazno za uporabo privzete WordPress domače URL.

en: Leave options empty to use the options of the first connected control.
sl_SI: Pusti možnosti prazne, če želiš uporabiti možnosti prvega povezanega kontrolnika.

en: Leave the first comment
sl_SI: Pusti prvi komentar

en: Leave viewport
sl_SI: Zapustitev vidnega polja

en: Leave your comment
sl_SI: Pusti svoj komentar

en: Left
sl_SI: Levo

en: Left to right
sl_SI: Od leve proti desni

en: Left with space
sl_SI: Levo s presledkom

en: Lesser
sl_SI: Manjši

en: Lesser or equal
sl_SI: Manjši ali enak

en: Letter spacing
sl_SI: Razmik med črkami

en: License
sl_SI: Licenca

en: License activated.
sl_SI: Licenca aktivirana.

en: License key format
sl_SI: Oblika licenčnega ključa

en: Light
sl_SI: Lahko

en: Light color
sl_SI: Svetla barva

en: Lightbox Animation
sl_SI: Animacija svetlobnega okvirja

en: Lightbox ID
sl_SI: ID svetlobne škatle

en: Lightbox Image
sl_SI: Slika v svetlobni škatli

en: Lightbox Video
sl_SI: Video v svetlobni škatli

en: Lightbox id
sl_SI: Id svetlobnega okvirja

en: Lightness
sl_SI: Svetlost

en: Limit how often this popup appears.
sl_SI: Omejite, kako pogosto se to pojavno okno prikaže.

en: Limit the number of webhook requests that can be sent per hour.
sl_SI: Omeji število webhook zahtev, ki se lahko pošljejo na uro.

en: Line cap
sl_SI: Zaključek črte

en: Line height
sl_SI: Višina vrstice

en: Line width in px
sl_SI: Širina črte v px

en: Linear
sl_SI: Linearno

en: Link
sl_SI: Povezava

en: Link & status
sl_SI: Povezava in stanje

en: Link To
sl_SI: Povezava na

en: Link attributes
sl_SI: Atributi povezav

en: Link configured
sl_SI: Konfigurirana povezava

en: Link entire post
sl_SI: Poveži celotno objavo

en: Link entire product
sl_SI: Poveži celoten izdelek

en: Link image
sl_SI: Poveži sliko

en: Link rendered as
sl_SI: Povezava prikazana kot

en: Link styles apply only to specific elements. Overwrite them via the %s filter or extend them via the CSS selectors setting below.
sl_SI: Slogi povezav veljajo samo za določene elemente. Prepiši jih prek filtra %s ali jih razširi prek nastavitve selektorjev CSS spodaj.

en: Link title
sl_SI: Naslov povezave

en: Link to
sl_SI: Povezava do

en: Link to lightbox
sl_SI: Povezava do lightboxa

en: Link to post
sl_SI: Povezava do objave

en: Link to product
sl_SI: Povezava do izdelka

en: Link to website
sl_SI: Povezava do spletne strani

en: Link type
sl_SI: Vrsta povezave

en: Linked
sl_SI: Povezano

en: Links
sl_SI: Povezave

en: List
sl_SI: Seznam

en: List item
sl_SI: Element seznama

en: List item #1
sl_SI: Element seznama #1

en: List item #2
sl_SI: Element seznama #2

en: List items
sl_SI: Elementi seznama

en: Live search
sl_SI: Iskanje v živo

en: Live search info
sl_SI: Informacije o iskanju v živo

en: Live search wrapper selector
sl_SI: Selektor ovitka za iskanje v živo

en: Load Block editor data into %s
sl_SI: Nalaganje podatkov urejevalnika blokov v %s

en: Load all matching theme styles
sl_SI: Naloži vse ujemajoče se sloge teme

en: Load more
sl_SI: Naloži več

en: Load templates from any another Bricks installation you have access to in your template library.
sl_SI: Naloži predloge iz katerekoli druge Bricks namestitve, do katere imaš dostop, v svojo knjižnico predlog.

en: Loading
sl_SI: Nalaganje

en: Loading component preview
sl_SI: Nalaganje predogleda komponente

en: Loading font data
sl_SI: Nalaganje podatkov o pisavi

en: Loading method
sl_SI: Način nalaganja

en: Loading templates
sl_SI: Nalaganje predlog

en: Local storage
sl_SI: Lokalno shranjevanje

en: Location
sl_SI: Lokacija

en: Location content
sl_SI: Vsebina lokacije

en: Location subtitle
sl_SI: Podnaslov lokacije

en: Location title
sl_SI: Naslov lokacije

en: Lock
sl_SI: Zakleni

en: Lock selected
sl_SI: Zakleni izbrano

en: Lock/unlock global classes
sl_SI: Zaklepanje/odklepanje globalnih razredov

en: Locked
sl_SI: Zaklenjeno

en: Log in to %s to retrieve your license key or copy & paste it from your purchase confirmation email.
sl_SI: Prijavi se v %s za pridobitev licenčnega ključa ali ga kopiraj in prilepi iz potrditvenega e-poštnega sporočila o nakupu.

en: Log in user after successful registration. Tip: Set action "Redirect" to redirect user to the account/admin area.
sl_SI: Prijavi uporabnika po uspešni registraciji. Nasvet: Nastavi dejanje „Preusmeritev“ za preusmeritev uporabnika na območje računa/skrbnika.

en: Logged in
sl_SI: Prijavljen

en: Logged out
sl_SI: Odjavljen

en: Logged-in users
sl_SI: Prijavljeni uporabniki

en: Logged-in users with role
sl_SI: Prijavljeni uporabniki z vlogo

en: Login
sl_SI: Prijava

en: Login URL
sl_SI: URL za prijavo

en: Login form
sl_SI: Obrazec za prijavo

en: Login message
sl_SI: Sporočilo za prijavo

en: Logo
sl_SI: Logotip

en: Logo inverse
sl_SI: Inverzni logotip

en: Logout URL
sl_SI: URL za odjavo

en: Longitude
sl_SI: Zemljepisna dolžina

en: Loop
sl_SI: Zanka

en: Lost password
sl_SI: Pozabljeno geslo

en: Low
sl_SI: Nizka

en: Low stock
sl_SI: Nizka zaloga

en: Lowercase
sl_SI: Male črke

en: Lowercase removes leading zeros
sl_SI: Mala črka odstrani vodilne ničle

en: Magnificent
sl_SI: Veličastno

en: Mailchimp API key required! Add key in dashboard under: %s
sl_SI: Potreben je Mailchimp API ključ! Dodaj ključ v nadzorni plošči pod: %s

en: Main
sl_SI: Glavno

en: Main query
sl_SI: Glavna poizvedba

en: Maintenance
sl_SI: Vzdrževanje

en: Maintenance mode
sl_SI: Način vzdrževanja

en: Make sure not to use the "Product tabs" element on the same page.
sl_SI: Poskrbi, da na isti strani ne uporabljaš elementa „Zavihki izdelka“.

en: Make sure the remote website entered above has granted you "My Templates Access".
sl_SI: Prepričaj se, da ti je oddaljeno spletno mesto zgoraj odobrilo dostop „Moje predloge“.

en: Make sure there are no elements with links inside your linked container (nested links).
sl_SI: Prepričaj se, da v povezanem vsebniku ni elementov s povezavami (gnezdene povezave).

en: Make sure to save settings after closing this modal to apply changes
sl_SI: Ne pozabi shraniti nastavitev po zaprtju tega modalnega okna, da uporabiš spremembe

en: Make sure to set "%1$s" in your "%2$s" definitions below.
sl_SI: Prepričaj se, da si nastavil „%1$s“ v tvojih „%2$s“ definicijah spodaj.

en: Manage
sl_SI: Upravljaj

en: Manage global elements
sl_SI: Upravljaj globalne elemente

en: Manage my menus in WordPress.
sl_SI: Upravljaj moje menije v WordPressu.

en: Manage your custom font files
sl_SI: Upravljaj svoje datoteke prilagojenih pisav

en: Mandatory
sl_SI: Obvezno

en: Manually regenerate CSS files
sl_SI: Ročno ponovno ustvari CSS datoteke

en: Map
sl_SI: Zemljevid

en: Map Connector
sl_SI: Povezovalnik zemljevida

en: Map ID
sl_SI: ID zemljevida

en: Map Type Control
sl_SI: Nadzor vrste zemljevida

en: Map center
sl_SI: Središče zemljevida

en: Map style
sl_SI: Slog zemljevida

en: Map type
sl_SI: Vrsta zemljevida

en: March
sl_SI: Marec

en: Margin
sl_SI: Rob

en: Mark
sl_SI: Označi

en: Mark all as read
sl_SI: Označi vse kot prebrano

en: Mark as active
sl_SI: Označi kot aktivno

en: Mark as inactive
sl_SI: Označi kot neaktivno

en: Marker
sl_SI: Označevalec

en: Markers
sl_SI: Označevalniki

en: Markers set on individual addresses or map connectors precede these settings.
sl_SI: Označevalci, nastavljeni na posameznih naslovih ali povezavah na zemljevidu, imajo prednost pred temi nastavitvami.

en: Marvelous
sl_SI: Čudovito

en: Mask
sl_SI: Maska

en: Masonry
sl_SI: Zidak

en: Max
sl_SI: Maks

en: Max Zoom
sl_SI: Največja povečava

en: Max payload size
sl_SI: Največja velikost podatkov

en: Max requests per hour
sl_SI: Največ zahtev na uro

en: Max resolution
sl_SI: Največja ločljivost

en: Max results
sl_SI: Največje število rezultatov

en: Max upload size: %s
sl_SI: Največja velikost nalaganja: %s

en: Max. entries
sl_SI: Največ vnosov

en: Max. files
sl_SI: Maks. datotek

en: Max. height
sl_SI: Največja višina

en: Max. items
sl_SI: Največ elementov

en: Max. length
sl_SI: Maks. dolžina

en: Max. post width
sl_SI: Največja širina objave

en: Max. price
sl_SI: Maks. cena

en: Max. products
sl_SI: Največ izdelkov

en: Max. rating
sl_SI: Najvišja ocena

en: Max. related posts
sl_SI: Največ sorodnih objav

en: Max. size
sl_SI: Maks. velikost

en: Max. time
sl_SI: Maks. čas

en: Max. value
sl_SI: Maks. vrednost

en: Max. width
sl_SI: Največja širina

en: Maximum
sl_SI: Največ

en: Maximum number of entries reached.
sl_SI: Doseženo največje število vnosov.

en: Maximum number of results to display for each query loop in the builder. Applies only to Bricks-native queries. Leave blank to use the default value.
sl_SI: Največje število rezultatov za prikaz za vsako poizvedbeno zanko v graditelju. Velja samo za Bricks-native poizvedbe. Pusti prazno za uporabo privzete vrednosti.

en: Maximum number of webhook requests allowed per hour.
sl_SI: Največje število webhook zahtev dovoljenih na uro.

en: Maximum size of the webhook payload in kilobytes.
sl_SI: Največja velikost webhook podatkov v kilobajtih.

en: Maximum value
sl_SI: Maksimalna vrednost

en: May
sl_SI: Maj

en: Media
sl_SI: Mediji

en: Media File
sl_SI: Medijska datoteka

en: Media URL
sl_SI: Medijski URL

en: Media library
sl_SI: Knjižnica za medije

en: Media query
sl_SI: Medijska poizvedba

en: Medium
sl_SI: Srednje

en: Mega menu
sl_SI: Mega meni

en: Member
sl_SI: Član

en: Menu
sl_SI: Meni

en: Menu bar
sl_SI: Menijevska vrstica

en: Menu order
sl_SI: Vrstni red menija

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Message sent from:
sl_SI: Sporočilo poslano od:

en: Message successfully sent. We will get back to you as soon as possible.
sl_SI: Sporočilo je bilo uspešno poslano. Odgovorili ti bomo v najkrajšem možnem času.

en: Messages
sl_SI: Sporočila

en: Meta Data
sl_SI: Meta podatki

en: Meta Key
sl_SI: Meta ključ

en: Meta description
sl_SI: Meta opis

en: Meta key
sl_SI: Meta ključ

en: Meta keywords
sl_SI: Meta ključne besede

en: Meta query
sl_SI: Meta poizvedba

en: Meta robots
sl_SI: Meta roboti

en: Meta typography
sl_SI: Tipografija meta podatkov

en: Meta value
sl_SI: Meta vrednost

en: Meta value num
sl_SI: Meta vrednost num

en: Metadata
sl_SI: Metapodatki

en: Mid Size
sl_SI: Srednja velikost

en: Middle center
sl_SI: Sredina center

en: Middle left
sl_SI: Sredina levo

en: Middle right
sl_SI: Sredina desno

en: Mime type
sl_SI: MIME tip

en: Min Zoom
sl_SI: Min. povečava

en: Min. PHP version to run Bricks is PHP 5.4
sl_SI: Najnižja različica PHP za zagon Bricks je PHP 5.4

en: Min. characters
sl_SI: Min. znakov

en: Min. dimension: Twice the value under logo height / logo width for proper display on retina devices.
sl_SI: Najmanjša dimenzija: Dvakratna vrednost pod višino logotipa / širino logotipa za pravilen prikaz na retina napravah.

en: Min. height
sl_SI: Najmanjša višina

en: Min. height is 70.
sl_SI: Najmanjša višina je 70.

en: Min. length
sl_SI: Min. dolžina

en: Min. price
sl_SI: Min. cena

en: Min. time
sl_SI: Min. čas

en: Min. value
sl_SI: Min. vrednost

en: Min. width
sl_SI: Najmanjša širina

en: Min/max date
sl_SI: Min/maks datum

en: Mini cart
sl_SI: Mini košarica

en: Minimum
sl_SI: Najmanj

en: Minimum value
sl_SI: Minimalna vrednost

en: Misc
sl_SI: Razno

en: Miscellaneous
sl_SI: Razno

en: Missing sidebar name.
sl_SI: Manjka ime stranske vrstice.

en: Mobile
sl_SI: Mobilno

en: Mobile first
sl_SI: Najprej mobilno

en: Mobile landscape
sl_SI: Ležeči mobilni telefon

en: Mobile menu
sl_SI: Mobilni meni

en: Mobile portrait
sl_SI: Pokončni mobilni telefon

en: Mode
sl_SI: Način

en: Modified
sl_SI: Spremenjeno

en: Modified date
sl_SI: Datum spremembe

en: Monday
sl_SI: Ponedeljek

en: Month: %s
sl_SI: Mesec: %s

en: Monthly
sl_SI: Mesečno

en: More about meta robots directives.
sl_SI: Več o direktivah meta robotov.

en: More content to come ..
sl_SI: Več vsebine prihaja ..

en: More layouts
sl_SI: Več postavitev

en: More text
sl_SI: Več besedila

en: Most Popular
sl_SI: Najbolj priljubljeno

en: Most specific
sl_SI: Najbolj specifičen

en: Mouse enter
sl_SI: Miška vstopi

en: Mouse leave
sl_SI: Miška zapusti

en: Mouse leave window
sl_SI: Miška zapusti okno

en: Move
sl_SI: Premakni

en: Move elements
sl_SI: Premikanje elementov

en: Move selected
sl_SI: Premakni izbrano

en: Move to trash
sl_SI: Premakni v smeti

en: Moved
sl_SI: Premaknjeno

en: Moved to trash
sl_SI: Premaknjeno v smeti

en: Multilevel
sl_SI: Večnivojski

en: Multiple options
sl_SI: Več možnosti

en: Must match with the format saved in database.
sl_SI: Mora se ujemati s formatom, shranjenim v bazi podatkov.

en: Mute
sl_SI: Utišaj

en: Muted
sl_SI: Zatemnjeno

en: Muted color
sl_SI: Zamolkla barva

en: My Templates
sl_SI: Moje predloge

en: My account
sl_SI: Moj račun

en: My templates
sl_SI: Moje predloge

en: My templates access
sl_SI: Dostop do mojih predlog

en: MySQL version
sl_SI: Različica MySQL

en: Name
sl_SI: Ime

en: Name already exists
sl_SI: Ime že obstaja

en: Name is required
sl_SI: Ime je obvezno

en: Name is reserved
sl_SI: Ime je rezervirano

en: Name to display instead of the remote template URL in the template source dropdown.
sl_SI: Ime, ki bo prikazano namesto URL-ja oddaljene predloge v spustnem meniju vira predlog.

en: Native actions on this hook
sl_SI: Izvirna dejanja na tej kljuki

en: Native elements
sl_SI: Izvorni elementi

en: Nav Menu
sl_SI: Navigacijski meni

en: Nav items
sl_SI: Elementi navigacije

en: Navigate through the different query pages without reloading the page.
sl_SI: Navigiraj skozi različne strani poizvedbe brez ponovnega nalaganja strani.

en: Navigation
sl_SI: Navigacija

en: Neat
sl_SI: Urejeno

en: Need help? Found a bug? Suggest a feature?
sl_SI: Potrebujete pomoč? Ste našli napako? Predlagate funkcijo?

en: Nestable
sl_SI: Gnezdljivo

en: Nestable elements can't be converted to components. You can either unlink them manually by right-clicking the global element in the builder or convert them automatically by clicking the "Convert to components" button above and then confirm the prompt.
sl_SI: Gnezdljivih elementov ni mogoče pretvoriti v komponente. Lahko jih ročno odklopiš z desnim klikom na globalni element v graditelju ali jih samodejno pretvoriš s klikom na gumb „Pretvori v komponente“ zgoraj in nato potrdiš poziv.

en: Never
sl_SI: Nikoli

en: New
sl_SI: Nov

en: New Custom Font
sl_SI: Nova prilagojena pisava

en: New Template
sl_SI: Nova predloga

en: New Template Name
sl_SI: Ime nove predloge

en: New capability
sl_SI: Nova zmogljivost

en: New category name
sl_SI: Ime nove kategorije

en: New class name
sl_SI: Novo ime razreda

en: New classes detected. Resolve conflicts, if any, to import or skip.
sl_SI: Zaznani so novi razredi. Reši morebitne konflikte za uvoz ali preskoči.

en: New color could not be saved.
sl_SI: Nove barve ni bilo mogoče shraniti.

en: New color palette name
sl_SI: Ime nove barvne palete

en: New feature
sl_SI: Nova funkcija

en: New group name
sl_SI: Ime nove skupine

en: New query name
sl_SI: Novo ime poizvedbe

en: New sidebar created.
sl_SI: Ustvarjena nova stranska vrstica.

en: New tab
sl_SI: Nov zavihek

en: New theme style name
sl_SI: Ime novega sloga teme

en: New variable name
sl_SI: Novo ime spremenljivke

en: Newer Comments
sl_SI: Novejši komentarji

en: Next
sl_SI: Naprej

en: Next Icon
sl_SI: Naslednja ikona

en: Next arrow
sl_SI: Naslednja puščica

en: Next label
sl_SI: Oznaka za naslednjo

en: Next page
sl_SI: Naslednja stran

en: Next post
sl_SI: Naslednja objava

en: Next slide
sl_SI: Naslednji diapozitiv

en: Nice job
sl_SI: Dobro opravljeno

en: Nicename
sl_SI: Lepo ime

en: Nickname
sl_SI: Vzdevek

en: No
sl_SI: Ne

en: No Bricks data found.
sl_SI: Ni najdenih Bricks podatkov.

en: No CSS variable found.
sl_SI: Ni najdene CSS spremenljivke.

en: No Custom Font found in Trash
sl_SI: V smetnjaku ni najdenih prilagojenih pisav

en: No Custom Fonts found
sl_SI: Ni najdenih prilagojenih pisav

en: No Facebook page URL provided.
sl_SI: Ni podanega URL-ja Facebook strani.

en: No HTML markup defined.
sl_SI: Ni definirane HTML označbe.

en: No Instagram account found.
sl_SI: Ni najdenega Instagram računa.

en: No Instagram posts found.
sl_SI: Ni najdenih Instagram objav.

en: No Polylang languages found.
sl_SI: Ni najdenih jezikov Polylang.

en: No SVG selected.
sl_SI: Ni izbranega SVG-ja.

en: No Template Bundle found
sl_SI: Ni najdenih paketov predlog

en: No Template Tag found
sl_SI: Ni najdenih oznak predlog

en: No Template found in Trash
sl_SI: V smetnjaku ni najdenih predlog

en: No Templates found
sl_SI: Ni najdenih predlog

en: No URL parameters are generated or read, even if filter elements are present.
sl_SI: Parametri URL se ne generirajo ali berejo, tudi če so prisotni elementi filtra.

en: No Vimeo ID provided.
sl_SI: Vimeo ID ni naveden.

en: No Vimeo URL provided.
sl_SI: URL Vimeo ni podan.

en: No WordPress added content found.
sl_SI: Ni najdene WordPress vsebine.

en: No WordPress widget type selected.
sl_SI: Ni izbrana vrsta WordPress gradnika.

en: No YouTube ID provided.
sl_SI: YouTube ID ni naveden.

en: No YouTube URL provided.
sl_SI: URL YouTube ni podan.

en: No access
sl_SI: Brez dostopa

en: No accordion item added.
sl_SI: Ni dodanega elementa harmonike.

en: No action has been set for this form.
sl_SI: Za ta obrazec ni bilo nastavljeno nobeno dejanje.

en: No active icon set selected
sl_SI: Ni izbrane aktivne zbirke ikon

en: No additional information to show.
sl_SI: Ni dodatnih informacij za prikaz.

en: No audio file selected.
sl_SI: Ni izbrane zvočne datoteke.

en: No caption
sl_SI: Brez napisa

en: No checkout fields defined.
sl_SI: Ni definiranih polj za blagajno.

en: No classes found
sl_SI: Ni bilo najdenih razredov

en: No classes specified for deletion
sl_SI: Nobeni razredi niso določeni za brisanje

en: No classes to import.
sl_SI: Ni razredov za uvoz.

en: No code found.
sl_SI: Ni najdene kode.

en: No components found.
sl_SI: Ni najdenih komponent.

en: No conflict
sl_SI: Ni konflikta

en: No connectable property found.
sl_SI: Ni najdene povezljive lastnosti.

en: No content
sl_SI: Ni vsebine

en: No date/fields set.
sl_SI: Ni nastavljenega datuma/polja.

en: No default value
sl_SI: Ni privzete vrednosti

en: No dynamic data found.
sl_SI: Ni najdenih dinamičnih podatkov.

en: No dynamic data set.
sl_SI: Dinamični podatki niso nastavljeni.

en: No effect with loop enabled
sl_SI: Brez učinka z omogočeno zanko

en: No elements found for the selected filter.
sl_SI: Za izbrani filter ni najdenih elementov.

en: No email address provided.
sl_SI: E-poštni naslov ni naveden.

en: No excerpt found.
sl_SI: Ni najdenega izvlečka.

en: No file URL provided.
sl_SI: URL datoteke ni podan.

en: No file selected.
sl_SI: Ni izbrane datoteke.

en: No files were uploaded.
sl_SI: Nobena datoteka ni bila naložena.

en: No filter source selected.
sl_SI: Ni izbran vir filtra.

en: No fluid typography category selected. Please create and select a category, then generate your fluid typography variables.
sl_SI: Ni izbrana kategorija tekoče tipografije. Ustvarite in izberite kategorijo, nato pa ustvarite spremenljivke tekoče tipografije.

en: No fluid typography variables found. Configure the scale generator on the right-hand side as per your requirements. Once done, click the "Generate variables" button to automatically create your fluid typography variables.
sl_SI: Ni bilo najdenih spremenljivk tekoče tipografije. Generator lestvice na desni strani konfigurirajte v skladu s svojimi zahtevami. Ko je to opravljeno, kliknite gumb "Ustvari spremenljivke", da samodejno ustvarite spremenljivke tekoče tipografije.

en: No font files found in the CSS.
sl_SI: V CSS-ju ni najdenih datotek pisav.

en: No form field added.
sl_SI: Ni dodanega polja obrazca.

en: No found rows
sl_SI: Ni najdenih vrstic

en: No hook selected.
sl_SI: Ni izbrane kljuke.

en: No icon selected.
sl_SI: Ni izbrane ikone.

en: No image selected.
sl_SI: Ni izbrane slike.

en: No instances
sl_SI: Ni primerkov

en: No languages found.
sl_SI: Ni najdenih jezikov.

en: No latitude/longitude or address provided. Use dynamic data tags to retrieve the coordinates/address from your query loop results.
sl_SI: Zemljepisna širina/dolžina ali naslov nista podana. Uporabi dinamične podatkovne oznake za pridobivanje koordinat/naslova iz rezultatov zanke poizvedbe.

en: No license for provided license key found.
sl_SI: Za podani licenčni ključ ni najdene licence.

en: No link
sl_SI: Brez povezave

en: No list items defined.
sl_SI: Ni definiranih elementov seznama.

en: No locations found
sl_SI: Ni najdenih lokacij

en: No menu items
sl_SI: Ni elementov menija

en: No meta data selected.
sl_SI: Ni izbranih meta podatkov.

en: No name
sl_SI: Brez imena

en: No native actions on this hook
sl_SI: Ni izvirnih dejanj na tej kljuki

en: No nav menu found.
sl_SI: Navigacijski meni ni najden.

en: No options found
sl_SI: Ni najdenih možnosti

en: No order found or the order is not suitable for this element.
sl_SI: Naročilo ni bilo najdeno ali pa ni primerno za ta element.

en: No orphaned elements found.
sl_SI: Ni najdenih osirotelih elementov.

en: No pagination on singular posts/pages.
sl_SI: Ni paginacije na posameznih objavah/straneh.

en: No pagination results.
sl_SI: Ni rezultatov paginacije.

en: No permission
sl_SI: Ni dovoljenja

en: No post ID provided.
sl_SI: ID objave ni podan.

en: No posts found
sl_SI: Ni najdenih objav

en: No previous or next posts found..
sl_SI: Ni najdenih prejšnjih ali naslednjih objav.

en: No pricing table defined.
sl_SI: Ni definirane tabele cen.

en: No product archive description found.
sl_SI: Ni najdenega opisa arhiva izdelkov.

en: No product selected
sl_SI: Noben izdelek ni izbran

en: No products in cart
sl_SI: V košarici ni izdelkov

en: No products to show.
sl_SI: Ni izdelkov za prikaz.

en: No progress bar created.
sl_SI: Ni ustvarjene vrstice napredka.

en: No properties connected.
sl_SI: Ni povezanih lastnosti.

en: No properties found.
sl_SI: Ni najdenih lastnosti.

en: No property groups found.
sl_SI: Ni najdenih skupin lastnosti.

en: No query selected
sl_SI: Ni izbrane poizvedbe

en: No rating
sl_SI: Brez ocene

en: No ratings
sl_SI: Brez ocen

en: No ratings yet.
sl_SI: Še ni ocen.

en: No related products to show.
sl_SI: Ni sorodnih izdelkov za prikaz.

en: No repeat
sl_SI: Brez ponavljanja

en: No results
sl_SI: Ni rezultatov

en: No results found
sl_SI: Ni najdenih rezultatov

en: No scroll
sl_SI: Brez drsenja

en: No sharing option selected.
sl_SI: Ni izbrane možnosti za deljenje.

en: No shortcode provided.
sl_SI: Ni podane kratke kode.

en: No sidebar selected.
sl_SI: Ni izbrane stranske vrstice.

en: No signature
sl_SI: Brez podpisa

en: No slide added.
sl_SI: Ni dodanega diapozitiva.

en: No social icon added.
sl_SI: Ni dodane nobene ikone družbenih omrežij.

en: No spaces. No pound (#) sign.
sl_SI: Brez presledkov. Brez znaka lojtra (#).

en: No tabs added.
sl_SI: Ni dodanih zavihkov.

en: No target query selected.
sl_SI: Nobena ciljna poizvedba ni izbrana.

en: No team members added.
sl_SI: Ni dodanih članov ekipe.

en: No template selected.
sl_SI: Nobena predloga ni izbrana.

en: No templates found.
sl_SI: Ni najdenih predlog.

en: No testimonials added.
sl_SI: Ni dodanih pričevanj.

en: No text added.
sl_SI: Ni dodanega besedila.

en: No valid font files were processed.
sl_SI: Nobena veljavna datoteka pisave ni bila obdelana.

en: No variables found. Create a CSS variable using the input at the bottom or in bulk by clicking the "Import" icon at the top.
sl_SI: Ni najdenih spremenljivk. Ustvari CSS spremenljivko z uporabo vnosa na dnu ali množično s klikom na ikono „Uvozi“ na vrhu.

en: No video selected.
sl_SI: Noben video ni izbran.

en: No wrap
sl_SI: Brez ovijanja

en: No-repeat
sl_SI: Brez ponavljanja

en: None
sl_SI: Brez

en: Normal
sl_SI: Normalno

en: Not allowed
sl_SI: Ni dovoljeno

en: Not allowed: Infinite template loop.
sl_SI: Ni dovoljeno: Neskončna zanka predlog.

en: Not applied in the builder.
sl_SI: Ni uporabljeno v graditelju.

en: Not empty
sl_SI: Ni prazno

en: Not equal
sl_SI: Ni enako

en: Not exists
sl_SI: Ne obstaja

en: Not featured
sl_SI: Ni izpostavljeno

en: Not found
sl_SI: Ni najdeno

en: Not new
sl_SI: Ni nov

en: Not on sale
sl_SI: Ni v akciji

en: Not possible while bulk-editing.
sl_SI: Med skupinskim urejanjem ni mogoče.

en: Not supported
sl_SI: Ni podprto

en: Not supported on mobile devices
sl_SI: Ni podprto na mobilnih napravah

en: Nothing found
sl_SI: Nič ni bilo najdeno

en: Nothing found.
sl_SI: Nič ni bilo najdeno.

en: Nothing found. Please try again with a different keyword!
sl_SI: Nič ni bilo najdeno. Poskusi znova z drugo ključno besedo!

en: Nothing to copy
sl_SI: Nič za kopiranje

en: Nothing to paste
sl_SI: Nič za prilepiti

en: Notice
sl_SI: Obvestilo

en: Notice from %1$s: But don't worry. %1$s regularly updates all WooCommerce template files with each new release. If you are on the latest version and see this message, any necessary compatibility enhancements will be included in the next update.
sl_SI: Obvestilo od %1$s: Ampak brez skrbi. %1$s redno posodablja vse predloge datotek WooCommerce z vsako novo izdajo. Če si na najnovejši različici in vidiš to sporočilo, bodo vse potrebne izboljšave združljivosti vključene v naslednji posodobitvi.

en: Notices
sl_SI: Obvestila

en: Notifications
sl_SI: Obvestila

en: Number
sl_SI: Številka

en: Number of comments
sl_SI: Število komentarjev

en: Number of posts
sl_SI: Število objav

en: Number of users to retrieve
sl_SI: Število uporabnikov, ki jih želite pridobiti

en: Numbered list
sl_SI: Oštevilčen seznam

en: Numeric
sl_SI: Številski

en: Numeric meta value
sl_SI: Številčna meta vrednost

en: Object fit
sl_SI: Prileganje objekta

en: Object position
sl_SI: Položaj objekta

en: Oblique
sl_SI: Nagnjeno

en: October
sl_SI: Oktober

en: Odd background
sl_SI: Ozadje lihih

en: Off
sl_SI: Izklop

en: Off-Canvas
sl_SI: Stranski meni

en: Offcanvas
sl_SI: Stranski panel

en: Offset
sl_SI: Zamik

en: Offset key
sl_SI: Ključ za odmik

en: Offset key location
sl_SI: Odmik lokacije ključa

en: Okay
sl_SI: Okej

en: Older Comments
sl_SI: Starejši komentarji

en: On
sl_SI: Vključeno

en: On backorder
sl_SI: Možno prednaročilo

en: On blur
sl_SI: Ob izgubi fokusa

en: On input
sl_SI: Ob vnosu

en: On input, blur and submit
sl_SI: Ob vnosu, izgubi fokusa in oddaji

en: On sale
sl_SI: V akciji

en: On sale products only
sl_SI: Samo za izdelke v prodaji

en: Once done editing, click the "Save Settings" button at the bottom below to persist your changes.
sl_SI: Ko končaš z urejanjem, klikni na gumb „Shrani nastavitve“ na dnu, da ohranite svoje spremembe.

en: Once you are familiar with how Bricks works its a good idea to learn about templates. This is how you create your website header, footer and any other type of reuseable content such as blog post layouts, archives, your search result and error pages.
sl_SI: Ko se seznaniš z delovanjem Bricks, je dobro, da se naučiš o predlogah. Tako ustvariš glavo in nogo spletnega mesta ter vse ostale vrste večkrat uporabljive vsebine, kot so postavitve blogov, arhivi, rezultati iskanja in strani z napakami.

en: One Page Navigation
sl_SI: Navigacija ene strani

en: One Result
sl_SI: En rezultat

en: One feature per line
sl_SI: Ena funkcija na vrstico

en: One or more of the selected classes conflict with existing classes on your site. You must either override the existing classes on your site or discard these imported versions.
sl_SI: Eden ali več izbranih razredov je v konfliktu z obstoječimi razredi na tvoji strani. Moraš ali prepisati obstoječe razrede na svoji strani ali zavreči te uvožene različice.

en: One or more webhook requests failed.
sl_SI: Ena ali več zahtev spletnega kavlja ni uspelo.

en: One post found
sl_SI: Najdena ena objava

en: Only added if none of your product fields contains any links.
sl_SI: Dodano samo, če nobeno od polj izdelka ne vsebuje povezav.

en: Only applicable for purchasable simple products with in stock status.
sl_SI: Velja samo za enostavne izdelke, ki jih je mogoče kupiti in so na zalogi.

en: Only applicable if the add to cart display as form (e.g. on single product page).
sl_SI: Velja samo, če je dodajanje v košarico prikazano kot obrazec (npr. na strani posameznega izdelka).

en: Only applied in builder and template preview.
sl_SI: Uporablja se samo v graditelju in predogledu predloge.

en: Only applies to Image, Image Gallery, and SVG elements. Images will not be imported if the source is a custom URL or a dynamic data tag.
sl_SI: Velja samo za elemente Slika, Galerija slik in SVG. Slike ne bodo uvožene, če je vir URL po meri ali dinamična podatkovna oznaka.

en: Only applies to new items added to the DOM.
sl_SI: Velja samo za nove elemente, dodane v DOM.

en: Only applies to top level dropdown elements.
sl_SI: Velja samo za elemente spustnega menija na najvišji ravni.

en: Only empty draft fonts can be deleted.
sl_SI: Izbrišete lahko samo prazne osnutke pisav.

en: Only grant access to your templates to the websites entered above. One URL per line.
sl_SI: Dostop do tvojih predlog dovoli samo spletnim mestom, vnesenim zgoraj. En URL na vrstico.

en: Only muted YouTube videos will autoplay on iOS Safari.
sl_SI: V brskalniku Safari za iOS se samodejno predvajajo samo utišani videoposnetki YouTube.

en: Only one "Table of contents" element can be visible on a page at a time.
sl_SI: Na strani je lahko viden samo en element „Kazalo vsebine“ naenkrat.

en: Only parent terms
sl_SI: Samo nadrejeni izrazi

en: Only post queries are supported in this version.
sl_SI: V tej različici so podprte samo poizvedbe objav.

en: Only rendered if link is set.
sl_SI: Prikaže se samo, če je nastavljena povezava.

en: Only return terms
sl_SI: Samo pogoji za vračilo

en: Only set if you experience problems with the default rendering in the builder (REST API disabled, etc.)
sl_SI: Nastavi samo, če imaš težave s privzetim upodabljanjem v graditelju (REST API onemogočen itd.)

en: Only supports Post, Term, and User context. More context are available inside the "Interaction" settings that open this popup.
sl_SI: Podpira samo kontekst objave, izraza in uporabnika. Več kontekstov je na voljo v nastavitvah „Interakcija“, ki odpirajo to pojavno okno.

en: Only the first assigned term will be displayed.
sl_SI: Prikazan bo samo prvi dodeljeni izraz.

en: Only works if the first assigned term is a child term.
sl_SI: Deluje samo, če je prvi dodeljeni izraz podrejeni izraz.

en: Opacity
sl_SI: Prosojnost

en: Open
sl_SI: Odpri

en: Open accordion
sl_SI: Odpri harmoniko

en: Open icon manager
sl_SI: Odpri upravljalnik ikon

en: Open image in lightbox
sl_SI: Odpri sliko v lightboxu

en: Open in new tab
sl_SI: Odpri v novem zavihku

en: Open mobile menu
sl_SI: Odpri mobilni meni

en: Open on add to cart (AJAX)
sl_SI: Odpri ob dodajanju v košarico (AJAX)

en: Open on page load
sl_SI: Odpri ob nalaganju strani

en: Open tab index
sl_SI: Indeks odprtega zavihka

en: Open tab on
sl_SI: Odpri zavihek ob

en: Operating system
sl_SI: Operacijski sistem

en: Opposites linked
sl_SI: Nasprotja povezana

en: Option
sl_SI: Možnost

en: Optional
sl_SI: Neobvezno

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: Options (one per line)
sl_SI: Možnosti (ena na vrstico)

en: Options type
sl_SI: Vrsta možnosti

en: Or
sl_SI: Ali

en: Order
sl_SI: Vrstni red

en: Order by
sl_SI: Uredi po

en: Order date
sl_SI: Datum naročila

en: Order details
sl_SI: Podrobnosti naročila

en: Order email
sl_SI: E-pošta naročila

en: Order id
sl_SI: ID naročila

en: Order matters. Start at smallest breakpoint. If using mobile-first start at largest breakpoint.
sl_SI: Vrstni red je pomemben. Začni pri najmanjši prelomni točki. Če uporabljaš pristop 'najprej mobilno', začni pri največji prelomni točki.

en: Order meta key
sl_SI: Uredi meta ključ

en: Order number
sl_SI: Številka naročila

en: Order overview
sl_SI: Pregled naročila

en: Order payment method
sl_SI: Način plačila naročila

en: Order receipt
sl_SI: Potrdilo naročila

en: Order review
sl_SI: Pregled naročila

en: Order total
sl_SI: Skupni znesek naročila

en: Order updates
sl_SI: Posodobitve naročila

en: Ordered list
sl_SI: Urejen seznam

en: Orders
sl_SI: Naročila

en: Organize your properties in groups. Reorder your groups via drag & drop. Click to rename. Create a property group using the form below.
sl_SI: Organiziraj svoje lastnosti v skupine. Prerazporedi skupine s povleci in spusti. Klikni za preimenovanje. Ustvari skupino lastnosti z obrazcem spodaj.

en: Original price
sl_SI: Prvotna cena

en: Original price typography
sl_SI: Tipografija prvotne cene

en: Orphaned elements
sl_SI: Osiroteli elementi

en: Orphaned elements detected (%s). Please back-up your site or at least copy all elements in the structure panel, then click the "Clean up" button below to remove all orphaned elements.
sl_SI: Zaznani zapuščeni elementi (%s). Prosim, naredi varnostno kopijo svoje spletne strani ali vsaj kopiraj vse elemente v strukturnem panelu, nato klikni gumb „Počisti“ spodaj, da odstraniš vse zapuščene elemente.

en: Orphaned elements removed.
sl_SI: Zapuščeni elementi odstranjeni.

en: Orphaned elements review
sl_SI: Pregled osirotenih elementov

en: Other
sl_SI: Drugo

en: Other (URL)
sl_SI: Drugo (URL)

en: Other classes
sl_SI: Drugi razredi

en: Other pages
sl_SI: Druge strani

en: Other styles
sl_SI: Drugi slogi

en: Others
sl_SI: Drugo

en: Out of stock
sl_SI: Ni na zalogi

en: Outer width of the info box popup.
sl_SI: Zunanja širina pojavnega okna z informacijami.

en: Outline
sl_SI: Obroba

en: Outline - Dark
sl_SI: Obroba - temna

en: Outline - Light
sl_SI: Obroba - svetla

en: Outline - Primary
sl_SI: Obroba - primarna

en: Output PHP function
sl_SI: Izhodna funkcija PHP

en: Outset
sl_SI: Izbočeno navzven

en: Outstanding
sl_SI: Izjemno

en: Overflow
sl_SI: Prelivanje

en: Overlay
sl_SI: Prekrivanje

en: Overlay content
sl_SI: Prekrivna vsebina

en: Overline
sl_SI: Nadčrtaj

en: Override
sl_SI: Prepiši

en: Override local class
sl_SI: Prepiši lokalni razred

en: Overwrite
sl_SI: Prepiši

en: PHP class does not exist
sl_SI: PHP razred ne obstaja

en: PHP execution time limit
sl_SI: Časovna omejitev izvajanja PHP

en: PHP max input vars
sl_SI: Največje število PHP vhodnih spremenljivk

en: PHP max upload file size
sl_SI: Največja velikost PHP nalaganja datotek

en: PHP memory limit
sl_SI: PHP omejitev pomnilnika

en: PHP post max size
sl_SI: Največja velikost PHP pošiljke

en: PHP safe mode
sl_SI: PHP varni način

en: PHP version
sl_SI: Različica PHP

en: Padding
sl_SI: Odmik

en: Page
sl_SI: Stran

en: Page %s
sl_SI: Stran %s

en: Page ID
sl_SI: ID strani

en: Page background
sl_SI: Ozadje strani

en: Page date
sl_SI: Datum strani

en: Page layout
sl_SI: Postavitev strani

en: Page modified
sl_SI: Spremenjeno strani

en: Page not found
sl_SI: Strani ni mogoče najti

en: Page number
sl_SI: Številka strani

en: Page order
sl_SI: Vrstni red strani

en: Page parameter
sl_SI: Parameter strani

en: Page settings
sl_SI: Nastavitve strani

en: Page title
sl_SI: Naslov strani

en: Page-specific styles are loaded inline by default. Select "External files" to load required CSS only and to allow for stylesheet caching.
sl_SI: Slogi, specifični za posamezne strani, se privzeto nalagajo v vrstici. Izberi „Zunanje datoteke“ za nalaganje le zahtevanih CSS in omogočanje predpomnjenja slogovnih datotek.

en: Pages
sl_SI: Strani

en: Pages:
sl_SI: Strani:

en: Pagination
sl_SI: Številčenje strani

en: Pagination method
sl_SI: Metoda paginacije

en: Pagination parameter location
sl_SI: Lokacija parametra paginacije

en: Pane
sl_SI: Podokno

en: Panel
sl_SI: Plošča

en: Panel width could not be saved.
sl_SI: Širine plošče ni bilo mogoče shraniti.

en: Paragraph
sl_SI: Odstavek

en: Parameter name for the page number (e.g., "page" or "offset"). This parameter will only be added when AJAX enabled pagination element are used.
sl_SI: Ime parametra za številko strani (npr. "page" ali "offset"). Ta parameter bo dodan samo, če se uporablja element za določanje strani z omogočenim AJAX-om.

en: Parameters
sl_SI: Parametri

en: Parent
sl_SI: Nadrejeno

en: Parent term
sl_SI: Izraz za starše

en: Parent term ID
sl_SI: ID starševskega izraza

en: Parent theme URI
sl_SI: URI nadrejene teme

en: Parent theme author URI
sl_SI: URI avtorja nadrejene teme

en: Parent theme name
sl_SI: Ime nadrejene teme

en: Parent theme version
sl_SI: Različica nadrejene teme

en: Parse dynamic data
sl_SI: Razčleni dinamične podatke

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Password accepted. You can now access the protected content.
sl_SI: Geslo sprejeto. Zdaj lahko dostopaš do zaščitene vsebine.

en: Password min. length
sl_SI: Najmanjša dolžina gesla

en: Password protect your templates.
sl_SI: Zaščiti svoje predloge z geslom.

en: Password protected
sl_SI: Zaščiteno z geslom

en: Password protection
sl_SI: Zaščita z geslom

en: Password protection limits access to content on the rendered frontend only. It does not restrict alternative access methods (e.g. REST API). For sensitive data, consider stricter security controls.
sl_SI: Zaščita z geslom omejuje dostop do vsebine samo na prikazanem čelnem delu. Ne omejuje alternativnih načinov dostopa (npr. REST API). Za občutljive podatke razmisli o strožjih varnostnih kontrolah.

en: Password required.
sl_SI: Zahtevano je geslo.

en: Password source
sl_SI: Vir gesla

en: Password toggle
sl_SI: Preklop gesla

en: Paste
sl_SI: Prilepi

en: Pasted
sl_SI: Prilepljeno

en: Path that contains the total item count. Use "body" to target the response path root and "header" for the response headers. Required for the pagination to work. Use "header.x-wp-totalpages" for WordPress REST API calls.
sl_SI: Pot, ki vsebuje skupno število elementov. Uporabite "body" za koren poti odgovora in "header" za glave odgovora. Potrebno za delovanje paginacije. Uporabite "header.x-wp-totalpages" za klice WordPress REST API.

en: Path to extract nested data. Leave empty to use full response. Example: "data.results" to get results from {data: {results: [...]}}
sl_SI: Pot za izpis gnezdenih podatkov. Pustite prazno, če želite uporabiti celoten odgovor. Primer: "data.results" za pridobitev rezultatov iz {data: {results: [...]}}

en: Pattern
sl_SI: Vzorec

en: Pause autoplay
sl_SI: Prekini samodejno predvajanje

en: Pause on focus
sl_SI: Premor ob fokusu

en: Pause on hover
sl_SI: Premor ob prehodu miške

en: Paused
sl_SI: Ustavljeno

en: Pay
sl_SI: Plačaj

en: Payment
sl_SI: Plačilo

en: Pending message
sl_SI: Sporočilo o čakanju

en: Per page load
sl_SI: Na nalaganje strani

en: Per session
sl_SI: Na sejo

en: Percent
sl_SI: Odstotek

en: Percentage
sl_SI: Odstotek

en: Percentage typography
sl_SI: Tipografija odstotka

en: Performance
sl_SI: Zmogljivost

en: Permalink
sl_SI: Trajna povezava

en: Permanently delete this icon? This action cannot be undone.
sl_SI: Želiš trajno izbrisati to ikono? Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Picture in picture
sl_SI: Slika v sliki

en: Pie Chart
sl_SI: Tortni grafikon

en: Pin
sl_SI: Pripni

en: Pin/unpin elements
sl_SI: Pripenjanje/odpenjanje elementov

en: Pinned
sl_SI: Pripeto

en: Pinned elements
sl_SI: Pripeti elementi

en: Place and configure a "Map Connector" element inside the query loop to enable dynamic address retrieval. On the frontend, actual location markers will be displayed based on the retrieved addresses. In the builder, a placeholder marker will be shown using your Map Center settings for styling purposes.
sl_SI: Postavi in nastavi element „Povezovalnik zemljevida“ znotraj zanke poizvedbe, da omogočiš dinamično pridobivanje naslovov. Na spletni strani se bodo prikazali dejanski označevalniki lokacij na podlagi pridobljenih naslovov. V graditelju bo prikazan nadomestni označevalnik z uporabo nastavitev središča zemljevida za oblikovanje.

en: Place this query on the cart page.
sl_SI: Postavi to poizvedbo na stran košarice.

en: Place this query on the product page.
sl_SI: Postavi to poizvedbo na stran izdelka.

en: Place this query on the single product page.
sl_SI: Postavi to poizvedbo na stran posameznega izdelka.

en: Placeholder
sl_SI: Nadomestno besedilo

en: Placeholder color
sl_SI: Barva ograde

en: Placeholder image shown.
sl_SI: Prikazana nadomestna slika.

en: Placeholder typography
sl_SI: Tipografija nadomestnega besedila

en: Placeholders
sl_SI: Nadomestni znaki

en: Play inline
sl_SI: Predvajaj v vrstici

en: Play interaction
sl_SI: Predvajaj interakcijo

en: Play once
sl_SI: Predvajaj enkrat

en: Please check your email to confirm your subscription.
sl_SI: Prosimo, preveri svoj e-poštni predal za potrditev naročnine.

en: Please click the button below to generate all required CSS files.
sl_SI: Klikni spodnji gumb za generiranje vseh zahtevanih CSS datotek.

en: Please click the link below to activate your account
sl_SI: Za aktivacijo računa kliknite spodnjo povezavo

en: Please connect your Instagram account.
sl_SI: Prosimo, poveži svoj Instagram račun.

en: Please copy & paste your license key in here ..
sl_SI: Prosim, kopiraj in prilepi svoj licenčni ključ sem ..

en: Please create a full-site backup and perform a "Code review" (see above) before generating code signatures globally.
sl_SI: Prosim, ustvari varnostno kopijo celotnega spletnega mesta in izvedi „Pregled kode“ (glej zgoraj) pred globalnim ustvarjanjem podpisov kode.

en: Please create a full-site backup before running the converter.
sl_SI: Prosimo, ustvari polno varnostno kopijo spletnega mesta, preden zaženeš pretvornik.

en: Please ensure SMTP is set up on this site so all outgoing emails are delivered properly.
sl_SI: Prosimo, poskrbi, da je SMTP nastavljen na tem spletnem mestu, da bodo vsa odhodna e-sporočila pravilno dostavljena.

en: Please ensure that the SVG code you paste in here does not contain any potentially malicious code. You can run it first through a free online SVG cleaner like %s
sl_SI: Prosimo, zagotovite, da SVG koda, ki jo prilepite sem, ne vsebuje potencialno zlonamerne kode. Najprej jo lahko preverite z brezplačnim spletnim čistilnikom SVG, kot je %s

en: Please enter a password of at least %s characters.
sl_SI: Prosimo, vnesi geslo z vsaj %s znaki.

en: Please enter at least 2 characters
sl_SI: Prosimo, vnesi vsaj 2 znaka

en: Please enter the latitude/longitude when using multiple markers.
sl_SI: Prosim, vnesi zemljepisno širino/dolžino, ko uporabljaš več označevalnikov.

en: Please fetch the data again as the API settings have changed.
sl_SI: Ponovno pridobite podatke, saj so se nastavitve API spremenile.

en: Please make sure to set the "Scale X" value inside the transform setting above to "-1".
sl_SI: Prosimo, da v zgornjih nastavitvah transformacije nastavite vrednost „Merilo X“ na „-1“.

en: Please provide a new password
sl_SI: Prosimo, vnesi novo geslo

en: Please review all code instances found on your site page by page to ensure they don't contain any malicious or faulty code. Click on the title to edit the page, template, etc. with Bricks.
sl_SI: Prosim, preglej vse primerke kode, najdene na tvojem spletnem mestu, stran za stranjo, da zagotoviš, da ne vsebujejo nobene zlonamerne ali napačne kode. Klikni na naslov za urejanje strani, predloge itd. z Bricks.

en: Please review your code and generate code signatures.
sl_SI: Prosimo, preglej svojo kodo in ustvari podpise kode.

en: Please select a filter input.
sl_SI: Prosimo, izberite vnos filtra.

en: Please select rating icons.
sl_SI: Prosimo, izberite ikone za oceno.

en: Please set at least one product filter.
sl_SI: Prosimo, nastavite vsaj en filter izdelkov.

en: Please share your reason(s) for deactivation Bricks. The more details, the better :)
sl_SI: Prosimo, deli svoj(e) razlog(e) za deaktivacijo Bricks. Več podrobnosti, bolje :)

en: Please update your WordPress URLs under Settings > General to use https:// instead of http:// for optimal performance & functionality. Valid SSL certificate required.
sl_SI: Prosimo, posodobi svoje WordPress URL-je v Nastavitve > Splošno, da uporabljaš https:// namesto http:// za optimalno delovanje in funkcionalnost. Potrebno je veljavno SSL potrdilo.

en: Please use your Bricks account email address for all customer support requests. To attach larger files, please send an email directly to %1$s. To see what is currently in development or submit/upvote feature requests please visit our %2$s.
sl_SI: Za vse zahteve za podporo uporabnikom uporabljajte e-poštni naslov računa Bricks. Če želite priložiti večje datoteke, pošljite e-poštno sporočilo neposredno na naslov %1$s. Če si želite ogledati, kaj je trenutno v razvoju, ali oddati/glasovati zahteve za funkcije, obiščite našo spletno stran %2$s.

en: Popular
sl_SI: Priljubljeno

en: Popularity
sl_SI: Priljubljenost

en: Populate Content
sl_SI: Zapolni vsebino

en: Populate the query loop address above through dynamic data tags.
sl_SI: Izpolni naslov zanke poizvedbe zgoraj z oznakami dinamičnih podatkov.

en: Popup
sl_SI: Pojavno okno

en: Popup data not found
sl_SI: Podatki pojavnega okna niso najdeni

en: Popup limit
sl_SI: Omejitev pojavnega okna

en: Position
sl_SI: Položaj

en: Positioning
sl_SI: Pozicioniranje

en: Post
sl_SI: Objava

en: Post Content
sl_SI: Vsebina objave

en: Post ID
sl_SI: ID objave

en: Post Navigation
sl_SI: Navigacija po objavah

en: Post Title
sl_SI: Naslov objave

en: Post author
sl_SI: Avtor objave

en: Post comments
sl_SI: Komentarji objave

en: Post comments count
sl_SI: Število komentarjev objave

en: Post content
sl_SI: Vsebina objave

en: Post could not be duplicated
sl_SI: Objave ni bilo mogoče podvojiti

en: Post count
sl_SI: Število objav

en: Post date
sl_SI: Datum objave

en: Post excerpt
sl_SI: Izvleček objave

en: Post link
sl_SI: Povezava objave

en: Post meta typography
sl_SI: Tipografija meta podatkov objave

en: Post modified date
sl_SI: Datum spremembe objave

en: Post navigation
sl_SI: Navigacija po objavah

en: Post parent
sl_SI: Nadrejena objava

en: Post parent ID
sl_SI: ID starševske objave

en: Post password
sl_SI: Geslo objave

en: Post slug
sl_SI: Kratek naslov objave

en: Post status
sl_SI: Status objave

en: Post time
sl_SI: Čas objave

en: Post title
sl_SI: Naslov objave

en: Post title typography
sl_SI: Tipografija naslova objave

en: Post to update
sl_SI: Objava za posodobitev

en: Post type
sl_SI: Vrsta objave

en: Post types
sl_SI: Vrste objav

en: Poster
sl_SI: Plakat

en: Poster image
sl_SI: Naslovna slika

en: Poster size for YouTube
sl_SI: Velikost naslovne slike za YouTube

en: Postmeta table meta_value type
sl_SI: Vrsta stolpca meta_value v tabeli postmeta

en: Posts
sl_SI: Prispevki

en: Posts per page
sl_SI: Objav na stran

en: Posts per row
sl_SI: Objav na vrstico

en: Posts should be in a same taxonomy term.
sl_SI: Objave morajo biti v isti taksonomski kategoriji.

en: Powered by %s
sl_SI: Omogoča %s

en: Precedes "Link Image" setting.
sl_SI: Ima prednost pred nastavitvijo „Povezava slike“.

en: Precedes image height setting.
sl_SI: Ima prednost pred nastavitvijo višine slike.

en: Prefix
sl_SI: Predpona

en: Prefix block
sl_SI: Predpona bloka

en: Prefix with a dot (.) to filter results that start with this string, or suffix with a dot (.) to filter results ending with this string.
sl_SI: Predpono s piko (.) uporabite za filtriranje rezultatov, ki se začnejo s tem nizom, ali predpono s piko (.) za filtriranje rezultatov, ki se končajo s tem nizom.

en: Preload
sl_SI: Prednalaganje

en: Preload custom fonts
sl_SI: Predhodno naloži prilagojene pisave

en: Prev
sl_SI: Prejšnja

en: Prev arrow
sl_SI: Prejšnja puščica

en: Prev label
sl_SI: Oznaka za prejšnjo

en: Prevent duplicates
sl_SI: Prepreči dvojnike

en: Preview
sl_SI: Predogled

en: Preview autosave
sl_SI: Predogled samodejnega shranjevanja

en: Preview image
sl_SI: Predogled slike

en: Preview mode
sl_SI: Način predogleda

en: Preview notice type
sl_SI: Predogled vrste obvestila

en: Preview order ID
sl_SI: Predogled ID-ja naročila

en: Preview template
sl_SI: Predloga predogleda

en: Previous
sl_SI: Prejšnji

en: Previous Icon
sl_SI: Prejšnja ikona

en: Previous interaction ID
sl_SI: ID prejšnje interakcije

en: Previous page
sl_SI: Prejšnja stran

en: Previous post
sl_SI: Prejšnja objava

en: Previous slide
sl_SI: Prejšnji diapozitiv

en: Price
sl_SI: Cena

en: Price meta
sl_SI: Meta podatki cene

en: Price prefix
sl_SI: Predpona cene

en: Price suffix
sl_SI: Pripona cene

en: Price typography
sl_SI: Tipografija cene

en: Pricing
sl_SI: Cena

en: Pricing Tables
sl_SI: Cenovne tabele

en: Pricing table
sl_SI: Cenovna tabela

en: Primary
sl_SI: Primarno

en: Primary color
sl_SI: Primarna barva

en: Priority
sl_SI: Prioriteta

en: Privacy
sl_SI: Zasebnost

en: Privacy policy
sl_SI: Pravilnik o zasebnosti

en: Product
sl_SI: Izdelek

en: Product ID
sl_SI: ID izdelka

en: Product SKU
sl_SI: SKU izdelka

en: Product additional information
sl_SI: Dodatne informacije o izdelku

en: Product archive
sl_SI: Arhiv izdelkov

en: Product attribute
sl_SI: Atribut izdelka

en: Product badge "New"
sl_SI: Značka izdelka „Novo“

en: Product badge "Sale"
sl_SI: Značka izdelka „Razprodaja“

en: Product badge new
sl_SI: Značka novega izdelka

en: Product categories
sl_SI: Kategorije izdelkov

en: Product category
sl_SI: Kategorija izdelka

en: Product category image
sl_SI: Slika kategorije izdelka

en: Product content
sl_SI: Vsebina izdelka

en: Product content is empty.
sl_SI: Vsebina izdelka je prazna.

en: Product featured
sl_SI: Izpostavljen izdelek

en: Product gallery
sl_SI: Galerija izdelka

en: Product gallery images
sl_SI: Slike galerije izdelka

en: Product images
sl_SI: Slike izdelka

en: Product is out of stock.
sl_SI: Izdelek ni na zalogi.

en: Product meta
sl_SI: Meta podatki izdelka

en: Product new status
sl_SI: Status novega izdelka

en: Product on sale
sl_SI: Izdelek v akciji

en: Product price
sl_SI: Cena izdelka

en: Product purchased by user
sl_SI: Izdelek, ki ga je uporabnik kupil

en: Product rating
sl_SI: Ocena izdelka

en: Product ratings are disabled.
sl_SI: Ocene izdelka so onemogočene.

en: Product regular price
sl_SI: Redna cena izdelka

en: Product reviews
sl_SI: Ocene izdelka

en: Product sale price
sl_SI: Znižana cena izdelka

en: Product sale status
sl_SI: Status popusta izdelka

en: Product search
sl_SI: Iskanje izdelkov

en: Product short description
sl_SI: Kratek opis izdelka

en: Product sold individually
sl_SI: Izdelek se prodaja posamično

en: Product stock
sl_SI: Zaloga izdelka

en: Product stock management
sl_SI: Upravljanje zaloge izdelka

en: Product stock quantity
sl_SI: Količina zaloge izdelka

en: Product stock status
sl_SI: Status zaloge izdelka

en: Product tabs
sl_SI: Zavihki izdelka

en: Product tag
sl_SI: Oznaka izdelka

en: Product tags
sl_SI: Oznake izdelkov

en: Product title
sl_SI: Naslov izdelka

en: Product type
sl_SI: Vrsta izdelka

en: Product up/cross-sells
sl_SI: Navzkrižna/dodatna prodaja izdelkov

en: Products
sl_SI: Izdelki

en: Products archive description
sl_SI: Opis arhiva izdelkov

en: Products filter
sl_SI: Filter izdelkov

en: Products orderby
sl_SI: Razvrščanje izdelkov

en: Products pagination
sl_SI: Številčenje strani izdelkov

en: Products per page
sl_SI: Izdelkov na stran

en: Products total results
sl_SI: Skupno število rezultatov izdelkov

en: Products with the same category or tag.
sl_SI: Izdelki z isto kategorijo ali oznako.

en: Profile picture
sl_SI: Profilna slika

en: Progress
sl_SI: Napredek

en: Progress Bar
sl_SI: Vrstica napredka

en: Project ID
sl_SI: ID projekta

en: Project not found.
sl_SI: Projekt ni najden.

en: Properties
sl_SI: Lastnosti

en: Properties found, but none are conneted to any setting of your main component.
sl_SI: Lastnosti najdene, vendar nobena ni povezana z nastavitvami tvoje glavne komponente.

en: Property
sl_SI: Lastnina

en: Property groups
sl_SI: Skupine nepremičnin

en: Property name
sl_SI: Ime lastnosti

en: Property value
sl_SI: Vrednost lastnosti

en: Provide the element ID that holds the live search results below.
sl_SI: Spodaj navedi ID elementa, ki vsebuje rezultate iskanja v živo.

en: Provide your own options in JSON format
sl_SI: Navedite lastne možnosti v obliki JSON

en: Provider
sl_SI: Ponudnik

en: Pseudo class
sl_SI: Pseudo razred

en: Pseudos
sl_SI: Pseudo razredi

en: Public templates
sl_SI: Javne predloge

en: Publish
sl_SI: Objavi

en: Published
sl_SI: Objavljeno

en: Published date
sl_SI: Datum objave

en: Quantity
sl_SI: Količina

en: Queries
sl_SI: Poizvedbe

en: Queries of the types "Post", "Term", and "User" are supported.
sl_SI: Podprte so poizvedbe tipov „Objava“, „Termin“ in „Uporabnik“.

en: Query
sl_SI: Poizvedba

en: Query API
sl_SI: API za poizvedbe

en: Query Bricks data in search results
sl_SI: Poizveduj po podatkih Bricks v rezultatih iskanja

en: Query Results Summary
sl_SI: Povzetek rezultatov poizvedbe

en: Query configured
sl_SI: Konfigurirana poizvedba

en: Query editor
sl_SI: Urejevalnik poizvedb

en: Query editor in use. But not accessible due to lack of code execution rights.
sl_SI: Urejevalnik poizvedb je v uporabi. Vendar ni dostopen zaradi pomanjkanja pravic za izvajanje kode.

en: Query filters
sl_SI: Filtri poizvedbe

en: Query filters are disabled
sl_SI: Filtri poizvedb so onemogočeni

en: Query filters reindex job started.
sl_SI: Opravilo ponovnega indeksiranja filtrov poizvedb se je začelo.

en: Query loop
sl_SI: Zanka poizvedbe

en: Query loop index
sl_SI: Indeks zanke poizvedbe

en: Query loop results in the builder are limited to %1$s.
sl_SI: Rezultati zanke poizvedb v graditelju so omejeni na %1$s.

en: Query manager
sl_SI: Upravitelj poizvedb

en: Query name
sl_SI: Ime poizvedbe

en: Query object type not supported
sl_SI: Vrsta poizvedbenega objekta ni podprta

en: Query results count
sl_SI: Število rezultatov poizvedbe

en: Query settings
sl_SI: Nastavitve poizvedbe

en: Query type
sl_SI: Vrsta vpita

en: Query with this name already exists.
sl_SI: Poizvedba s tem imenom že obstaja.

en: Quick Feedback
sl_SI: Hitra povratna informacija

en: Quick View
sl_SI: Hitri pregled

en: Quotes
sl_SI: Citati

en: REST API Prefix
sl_SI: Predpona REST API

en: Radial
sl_SI: Radialno

en: Radio
sl_SI: Radio gumb

en: Radio list
sl_SI: Seznam z izbirnimi gumbi

en: Radius
sl_SI: Polmer

en: Random
sl_SI: Naključno

en: Random order
sl_SI: Naključni vrstni red

en: Random seed TTL
sl_SI: TTL naključnega semena

en: Random seed ttl
sl_SI: Naključno seme ttl

en: Range
sl_SI: Razpon

en: Rate limit exceeded. Please try again later.
sl_SI: Prekoračena omejitev števila zahtev. Prosimo, poskusi znova kasneje.

en: Rate limit for this hour reached. Please wait until the next full hour for it to be resetted.
sl_SI: Dosežena je omejitev zahtevkov za to uro. Počakaj do naslednje polne ure, da se ponastavi.

en: Rate limiting
sl_SI: Omejevanje hitrosti

en: Rated %s out of 5
sl_SI: Ocenjeno %s od 5

en: Rating
sl_SI: Ocena

en: Rating icon
sl_SI: Ikona ocene

en: Rating typography
sl_SI: Tipografija ocene

en: Raw
sl_SI: Surovo

en: Raw HTML
sl_SI: Neobdelani HTML

en: Read more
sl_SI: Preberi več

en: Read more about %s
sl_SI: Preberi več o %s

en: Reading progress bar
sl_SI: Vrstica napredka branja

en: Reading time
sl_SI: Čas branja

en: Ready to publish your first post?
sl_SI: Si pripravljen objaviti svojo prvo objavo?

en: Recent comments
sl_SI: Nedavni komentarji

en: Recent posts
sl_SI: Nedavne objave

en: Recommended column type
sl_SI: Priporočena vrsta stolpca

en: Recommended length: 55 characters. Default: Post/page excerpt.
sl_SI: Priporočena dolžina: 55 znakov. Privzeto: Izvleček objave/strani.

en: Recommended length: 95 characters or less. Default: Post/page title.
sl_SI: Priporočena dolžina: 95 znakov ali manj. Privzeto: Naslov objave/strani.

en: Recommended max_execution_time: 180 (or more)
sl_SI: Priporočeno max_execution_time: 180 (ali več)

en: Recommended size: Large. Default: Featured image.
sl_SI: Priporočena velikost: Velika. Privzeto: Predstavitvena slika.

en: Recommended upload_max_filesize
sl_SI: Priporočeno upload_max_filesize

en: Recommended wp_memory_limit: 64M (or more)
sl_SI: Priporočeno wp_memory_limit: 64M (ali več)

en: Redirect
sl_SI: Preusmeritev

en: Redirect after (ms)
sl_SI: Preusmeri po (ms)

en: Redirect is only triggered after successful form submit.
sl_SI: Preusmeritev se sproži šele po uspešni oddaji obrazca.

en: Redirect to
sl_SI: Preusmeri na

en: Redirect to admin area
sl_SI: Preusmeri v skrbniško območje

en: Redirect to custom authentication page
sl_SI: Preusmeri na prilagojeno stran za avtentikacijo

en: Redirect to product page
sl_SI: Preusmeri na stran izdelka

en: Redirect to specific page
sl_SI: Preusmeri na določeno stran

en: Redo
sl_SI: Ponovi

en: Referrer
sl_SI: Vir napotitve

en: Referrer URL
sl_SI: URL napotitelja

en: Regenerate CSS files
sl_SI: Ponovno ustvari CSS datoteke

en: Regenerate code signatures
sl_SI: Ponovno ustvari podpise kode

en: Regenerate code signatures whenever your WordPress salts (secret keys) change.
sl_SI: Ponovno ustvari podpise kode vsakič, ko se spremenijo tvoje WordPress soli (skrivni ključi).

en: Regenerate filter index
sl_SI: Ponovno ustvari indeks filtra

en: Register form
sl_SI: Obrazec za registracijo

en: Registered
sl_SI: Registrirano

en: Registered sidebars
sl_SI: Registrirane stranske vrstice

en: Registration
sl_SI: Registracija

en: Regular expression to validate the input.
sl_SI: Regularni izraz za preverjanje vnosa.

en: Regular price typography
sl_SI: Tipografija redne cene

en: Rel attribute
sl_SI: Rel atribut

en: Related Posts
sl_SI: Sorodne objave

en: Related posts
sl_SI: Sorodne objave

en: Related products
sl_SI: Povezani izdelki

en: Related videos from other channels
sl_SI: Povezani videoposnetki z drugih kanalov

en: Relation
sl_SI: Relacija

en: Reload
sl_SI: Ponovno naloži

en: Reload canvas
sl_SI: Ponovno naloži platno

en: Remarkable
sl_SI: Izredno

en: Remember me
sl_SI: Zapomni si me

en: Remote
sl_SI: Oddaljeno

en: Remote playback
sl_SI: Oddaljeno predvajanje

en: Remote templates
sl_SI: Oddaljene predloge

en: Remove
sl_SI: Odstrani

en: Remove all index jobs
sl_SI: Odstrani vsa opravila indeksiranja

en: Remove attribute
sl_SI: Odstrani atribut

en: Remove billing fields
sl_SI: Odstrani polja za zaračunavanje

en: Remove default margins
sl_SI: Odstrani privzete razmike

en: Remove file
sl_SI: Odstrani datoteko

en: Remove from favorites
sl_SI: Odstrani iz priljubljenih

en: Remove from icon set
sl_SI: Odstrani iz nabora ikon

en: Remove image
sl_SI: Odstrani sliko

en: Remove selected
sl_SI: Odstrani izbrano

en: Remove shipping fields
sl_SI: Odstrani polja za dostavo

en: Removed
sl_SI: Odstranjeno

en: Removed from cart
sl_SI: Odstranjeno iz košarice

en: Rename
sl_SI: Preimenuj

en: Rename images
sl_SI: Preimenuj slike

en: Renamed
sl_SI: Preimenovano

en: Render
sl_SI: Upodabljanje

en: Render dynamic data text on canvas
sl_SI: Prikaži besedilo dinamičnih podatkov na platnu

en: Render footer
sl_SI: Prikaži nogo

en: Render header
sl_SI: Prikaži glavo

en: Render on the front-end without the div wrapper.
sl_SI: Upodobi na sprednji strani brez div ovojnice.

en: Render popups
sl_SI: Prikaži pojavna okna

en: Render with %s
sl_SI: Izriši z %s

en: Render without wrapper
sl_SI: Upodobi brez ovojnice

en: Rendered with %s
sl_SI: Izrisano z %s

en: Repeat
sl_SI: Ponovi

en: Repeat-x
sl_SI: Ponavljaj-x

en: Repeat-y
sl_SI: Ponavljaj-y

en: Replace
sl_SI: Zamenjaj

en: Replace content
sl_SI: Zamenjaj vsebino

en: Replace element classes
sl_SI: Zamenjaj razrede elementa

en: Replace image
sl_SI: Zamenjava slike

en: Replace with
sl_SI: Zamenjaj z

en: Replace with this string
sl_SI: Zamenjaj s tem nizom

en: Reply
sl_SI: Odgovori

en: Reply to email address
sl_SI: E-naslov za odgovor

en: Request
sl_SI: Zahteva

en: Request body
sl_SI: Telo zahtevka

en: Request body type
sl_SI: Vrsta telesa zahteve

en: Required
sl_SI: Obvezno

en: Requires enabling of "%1$s" and/or "%2$s" permission.
sl_SI: Zahteva omogočanje dovoljenja „%1$s“ in/ali „%2$s“.

en: Resend activation email
sl_SI: Ponovno pošljite e-poštno sporočilo za aktivacijo

en: Reset
sl_SI: Ponastavi

en: Reset Settings
sl_SI: Ponastavi nastavitve

en: Reset all
sl_SI: Ponastavi vse

en: Reset database table
sl_SI: Ponastavi tabelo podatkovne baze

en: Reset filters
sl_SI: Ponastavi filtre

en: Reset password
sl_SI: Ponastavi geslo

en: Reset styles
sl_SI: Ponastavi sloge

en: Reset text after .. seconds
sl_SI: Ponastavi besedilo po .. sekundah

en: Resetting all breakpoints deletes all custom breakpoints and resets all default breakpoints.
sl_SI: Ponastavitev vseh prelomnih točk izbriše vse prilagojene prelomne točke in ponastavi vse privzete prelomne točke.

en: Resize
sl_SI: Spremeni velikost

en: Resolve all conflicts listed below to save your changes.
sl_SI: Reši vse spodaj navedene konflikte, da shraniš spremembe.

en: Resolve all conflicts listed below, highlighted in red, to continue with importing those classes.
sl_SI: Reši vse spodaj navedene konflikte, označene z rdečo, da nadaljuješ z uvozom teh razredov.

en: Response
sl_SI: Odziv

en: Response path
sl_SI: Pot odgovora

en: Response settings
sl_SI: Nastavitve odziva

en: Responsive breakpoints
sl_SI: Odzivne prelomne točke

en: Responsive control indicator
sl_SI: Indikator odzivnega nadzora

en: Restart
sl_SI: Ponovno zaženi

en: Restore
sl_SI: Obnovi

en: Restore all
sl_SI: Obnovi vse

en: Restore icon
sl_SI: Obnovi ikono

en: Restored
sl_SI: Obnovljeno

en: Result Count
sl_SI: Število rezultatov

en: Results
sl_SI: Rezultati

en: Results for: %s
sl_SI: Rezultati za: %s

en: Results per page
sl_SI: Rezultatov na stran

en: Return query parameters in PHP array. Learn more about the query parameters for %1$s, %2$s, %3$s
sl_SI: Vrni parametre poizvedbe v PHP tabeli. Več o parametrih poizvedbe za %1$s, %2$s, %3$s

en: Reveal animation
sl_SI: Animacija razkritja

en: Reverse
sl_SI: Obrni

en: Review
sl_SI: Recenzija

en: Review all Code element (PHP & HTML), SVG element (code), Query editor, and "echo" tag instances.
sl_SI: Preglej vse primerke elementa Koda (PHP in HTML), elementa SVG (koda), urejevalnika poizvedb in oznake „echo“.

en: Review author
sl_SI: Avtor recenzije

en: Reviewed
sl_SI: Pregledano

en: Reviewed item name
sl_SI: Ime ocenjenega predmeta

en: Reviewed item type
sl_SI: Vrsta ocenjenega predmeta

en: Revision applied
sl_SI: Revizija uporabljena

en: Revision by
sl_SI: Revizija avtorja

en: Revision deleted
sl_SI: Revizija izbrisana

en: Revision discarded
sl_SI: Revizija zavržena

en: Revisions
sl_SI: Revizije

en: Rewind
sl_SI: Previj

en: Rewind by drag
sl_SI: Previj z vlečenjem

en: Ribbon
sl_SI: Trak

en: Rich Text
sl_SI: Obogateno besedilo

en: Rich text
sl_SI: Bogato besedilo

en: Ridge
sl_SI: Izbočeno

en: Right
sl_SI: Desno

en: Right to left
sl_SI: Od desne proti levi

en: Right with space
sl_SI: Desno s presledkom

en: Ring
sl_SI: Obroč

en: Ripple
sl_SI: Valovanje

en: Roadmap
sl_SI: Načrt

en: Role
sl_SI: Vloga

en: Roles
sl_SI: Vloge

en: Roller
sl_SI: Valjar

en: Root container margin
sl_SI: Rob korenskega vsebnika

en: Root container padding
sl_SI: Odmik korenskega vsebnika

en: Root container width
sl_SI: Širina korenskega vsebnika

en: Rotate
sl_SI: Zavrti

en: Rotate X
sl_SI: Zavrti x

en: Rotate Y
sl_SI: Zavrti y

en: Rotate Z
sl_SI: Zavrti z

en: Round
sl_SI: Okroglo

en: Row
sl_SI: Vrstica

en: Row gap
sl_SI: Razmik med vrsticami

en: Rows
sl_SI: Vrstice

en: Run only once
sl_SI: Zaženi samo enkrat

en: Run this interaction if the following conditions are met.
sl_SI: Zaženi to interakcijo, če so izpolnjeni naslednji pogoji.

en: Running the %s detects any outdated Bricks data and automatically updates it to the latest syntax.
sl_SI: Zagon %s zazna vse zastarele podatke Bricks in jih samodejno posodobi na najnovejšo sintakso.

en: SSL certificate
sl_SI: SSL certifikat

en: SVG URL
sl_SI: URL SVG

en: SVG code
sl_SI: SVG koda

en: SVG files describe images in XML format and can therefore contain malicious code. With %s enabled Bricks will try to sanitize SVG files during upload.
sl_SI: SVG datoteke opisujejo slike v formatu XML in lahko zato vsebujejo zlonamerno kodo. Ko je %s omogočen, bo Bricks poskušal očistiti SVG datoteke med nalaganjem.

en: SVG files not imported for security reasons.
sl_SI: SVG datoteke niso uvožene zaradi varnostnih razlogov.

en: SVG logo: Set "Height" & "Width" in "px" value.
sl_SI: SVG logotip: Nastavi „Višino“ in „Širino“ v vrednosti „px“.

en: SVG uploads
sl_SI: SVG nalaganja

en: Sale
sl_SI: Razprodaja

en: Sale price typography
sl_SI: Tipografija akcijske cene

en: Sale!
sl_SI: Akcija!

en: Sample text
sl_SI: Vzorčno besedilo

en: Sanitization method
sl_SI: Metoda razkuževanja

en: Satellite
sl_SI: Satelitski

en: Saturation
sl_SI: Nasičenost

en: Saturday
sl_SI: Sobota

en: Save
sl_SI: Shrani

en: Save %s data as Block editor data
sl_SI: Shrani podatke %s kot podatke urejevalnika blokov

en: Save IP address
sl_SI: Shrani IP naslov

en: Save Settings
sl_SI: Shrani nastavitve

en: Save Variables
sl_SI: Shrani spremenljivke

en: Save as
sl_SI: Shrani kot

en: Save as component
sl_SI: Shrani kot komponento

en: Save as template
sl_SI: Shrani kot predlogo

en: Save changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save draft
sl_SI: Shrani osnutek

en: Save file
sl_SI: Shrani datoteko

en: Save form submissions in database
sl_SI: Shrani oddaje obrazcev v podatkovno bazo

en: Save in custom directory
sl_SI: Shrani v poljubno mapo

en: Save in media library
sl_SI: Shrani v medijsko knjižnico

en: Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment.
sl_SI: Shrani moje ime, e-pošto in spletno stran v tem brskalniku za naslednjič, ko komentiram.

en: Save new style
sl_SI: Shrani nov slog

en: Save new title/permalink
sl_SI: Shrani nov naslov/trajno povezavo

en: Save style
sl_SI: Shrani slog

en: Save submission
sl_SI: Shrani oddajo

en: Saved
sl_SI: Shranjeno

en: Saved as template
sl_SI: Shranjeno kot predloga

en: Scale
sl_SI: Merilo

en: Scale X
sl_SI: Razširi x

en: Scale Y
sl_SI: Razširi y

en: Scale color
sl_SI: Barva lestvice

en: Scale down
sl_SI: Pomanjšaj

en: Scale length in px
sl_SI: Dolžina lestvice v px

en: Scale type
sl_SI: Vrsta lestvice

en: Scales
sl_SI: Lestvice

en: Scan complete: %1$d orphaned elements found across %2$d posts.
sl_SI: Pregled končan: najdenih %1$d osirotelih elementov v %2$d objavah.

en: Scan your site for orphaned elements that may cause issues.
sl_SI: Preglej svoje spletno mesto za osirotele elemente, ki lahko povzročijo težave.

en: Scanning your entire site. This may take a moment.
sl_SI: Pregledovanje celotnega spletnega mesta. To lahko traja trenutek.

en: Schedule
sl_SI: Urnik

en: Schema
sl_SI: Shema

en: Scope
sl_SI: Obseg

en: Screen reader label for the marker. Set for better accessibility.
sl_SI: Oznaka za bralnik zaslona za označevalec. Nastavi za boljšo dostopnost.

en: Screen width
sl_SI: Širina zaslona

en: Screenshots generated
sl_SI: Posnetki zaslona ustvarjeni

en: Scroll
sl_SI: Drsenje

en: Scroll offset
sl_SI: Odmik drsenja

en: Scroll snap
sl_SI: Pripenjanje ob drsenju

en: Scroll to
sl_SI: Pomakni se do

en: Scroll to notice
sl_SI: Pomakni se do obvestila

en: Scroll to top
sl_SI: Pomakni na vrh

en: Scroll to top of popup when popup opens.
sl_SI: Ob odprtju pojavnega okna se pomakni na vrh pojavnega okna.

en: Scroll to top when offcanvas opens.
sl_SI: Pomakni na vrh, ko se stranska plošča odpre.

en: Scrolling background
sl_SI: Ozadje ob drsenju

en: Scrolling box shadow
sl_SI: Senčenje okvira ob drsenju

en: Scrolling text color
sl_SI: Barva besedila ob drsenju

en: Search
sl_SI: Išči

en: Search ...
sl_SI: Išči ...

en: Search Custom Fonts
sl_SI: Išči prilagojene pisave

en: Search Template Bundles
sl_SI: Išči pakete predlog

en: Search Template Tags
sl_SI: Išči oznake predlog

en: Search Templates
sl_SI: Išči predloge

en: Search and replace label value.
sl_SI: Išči in zamenjaj vrednost oznake.

en: Search background color
sl_SI: Barva ozadja iskanja

en: Search border
sl_SI: Obroba iskanja

en: Search classes
sl_SI: Iskanje razredov

en: Search documentation
sl_SI: Išči po dokumentaciji

en: Search elements ..
sl_SI: Išči elemente ..

en: Search for
sl_SI: Iskanje

en: Search for posts, pages, or custom post types
sl_SI: Iskanje objav, strani ali tipov objav po meri

en: Search options
sl_SI: Možnosti iskanja

en: Search or create post
sl_SI: Išči ali ustvari objavo

en: Search pages ..
sl_SI: Išči strani ..

en: Search posts
sl_SI: Iskanje delovnih mest

en: Search posts/pages
sl_SI: Išči objave/strani

en: Search results
sl_SI: Rezultati iskanja

en: Search results for:
sl_SI: Rezultati iskanja za:

en: Search settings
sl_SI: Nastavitve iskanja

en: Search site
sl_SI: Preišči spletno stran

en: Search tag
sl_SI: Išči oznako

en: Search templates ..
sl_SI: Išči predloge ..

en: Search term
sl_SI: Iskalni izraz

en: Search variable
sl_SI: Išči spremenljivko

en: Searching
sl_SI: Iskanje

en: Secondary
sl_SI: Sekundarno

en: Secondary color
sl_SI: Sekundarna barva

en: Section
sl_SI: Odsek

en: Security warning
sl_SI: Varnostno opozorilo

en: Select
sl_SI: Izberi

en: Select Color
sl_SI: Izberi barvo

en: Select HTML tags
sl_SI: Izberi HTML oznake

en: Select SVG Icons
sl_SI: Izberi SVG ikone

en: Select a slide to show
sl_SI: Izberi diapozitiv za prikaz

en: Select a template or provide a custom text to show if this query doesn't return any results.
sl_SI: Izberi predlogo ali vnesi besedilo po meri, ki se prikaže, če ta poizvedba ne vrne rezultatov.

en: Select a theme style or create a new one to style your website (%s).
sl_SI: Izberi slog teme ali ustvari novega za oblikovanje svojega spletnega mesta (%s).

en: Select action(s) you want to perform after form has been successfully submitted.
sl_SI: Izberi dejanje(a), ki jih želiš izvesti po uspešni oddaji obrazca.

en: Select an icon library
sl_SI: Izberite knjižnico ikon

en: Select and import your settings JSON file from your computer.
sl_SI: Izberi in uvozi datoteko JSON z nastavitvami s svojega računalnika.

en: Select and import your template JSON/ZIP file from your computer.
sl_SI: Izberi in uvozi svojo JSON/ZIP datoteko predloge iz računalnika.

en: Select any revision to preview it. Click "Apply" to continue editing the selected revision. Click "Discard" to continue editing the current revision.
sl_SI: Izberi katerokoli revizijo za predogled. Klikni „Uporabi“ za nadaljevanje urejanja izbrane revizije. Klikni „Zavrzi“ za nadaljevanje urejanja trenutne revizije.

en: Select archive term
sl_SI: Izberi arhivski izraz

en: Select archive type
sl_SI: Izberi tip arhiva

en: Select author
sl_SI: Izberi avtorja

en: Select class
sl_SI: Izberite razred

en: Select classes
sl_SI: Izberite razrede

en: Select color
sl_SI: Izberi barvo

en: Select color palette
sl_SI: Izberi barvno paleto

en: Select condition
sl_SI: Izberi pogoj

en: Select content type
sl_SI: Izberi tip vsebine

en: Select dynamic data
sl_SI: Izberi dinamične podatke

en: Select element structure
sl_SI: Izberi strukturo elementa

en: Select end date
sl_SI: Izberi končni datum

en: Select file
sl_SI: Izberi datoteko

en: Select file(s) to import
sl_SI: Izberi datoteko(-e) za uvoz

en: Select font file
sl_SI: Izberi datoteko pisave

en: Select icon
sl_SI: Izberi ikono

en: Select icon library
sl_SI: Izberite knjižnico ikon

en: Select icon set
sl_SI: Izberi nabor ikon

en: Select image
sl_SI: Izberi sliko

en: Select images
sl_SI: Izberite slike

en: Select individual
sl_SI: Izberi posamezno

en: Select items
sl_SI: Izberi elemente

en: Select link type
sl_SI: Izberi vrsto povezave

en: Select multiple images
sl_SI: Izberite več slik

en: Select nav menu
sl_SI: Izberi navigacijski meni

en: Select option
sl_SI: Izberi možnost

en: Select options
sl_SI: Izberi možnosti

en: Select post
sl_SI: Izberite delovno mesto

en: Select post type
sl_SI: Izberi tip objave

en: Select post types to edit with %s.
sl_SI: Izberi vrste objav za urejanje z %s.

en: Select post/page
sl_SI: Izberi prispevek/stran

en: Select posts
sl_SI: Izberi objave

en: Select posts/pages
sl_SI: Izberi objave/strani

en: Select product type
sl_SI: Izberi vrsto izdelka

en: Select products
sl_SI: Izberi izdelke

en: Select query loop
sl_SI: Izberi zanko poizvedbe

en: Select shape
sl_SI: Izberi obliko

en: Select smallest breakpoint that this video should play at. Preview on frontend.
sl_SI: Izberi najmanjšo prelomno točko, pri kateri naj se predvaja ta video. Predogled na spletni strani.

en: Select sort
sl_SI: Izberi razvrščanje

en: Select start date
sl_SI: Izberi začetni datum

en: Select taxonomies
sl_SI: Izberi taksonomije

en: Select taxonomy
sl_SI: Izbira taksonomije

en: Select template
sl_SI: Izberi predlogo

en: Select template tags
sl_SI: Izberi oznake predloge

en: Select template to update
sl_SI: Izberi predlogo za posodobitev

en: Select template type
sl_SI: Izberi tip predloge

en: Select templates
sl_SI: Izberi predloge

en: Select templates to exclude from remote template access.
sl_SI: Izberi predloge, ki jih želiš izključiti iz oddaljenega dostopa do predlog.

en: Select term
sl_SI: Izberi pogoj

en: Select terms
sl_SI: Izberi pogoje

en: Select text on canvas to format it. To add headings, paragraphs, and images use the "Rich Text" element.
sl_SI: Izberite besedilo na platnu za oblikovanje. Za dodajanje naslovov, odstavkov in slik uporabite element „Obogateno besedilo“.

en: Select the elements for which you want to remove the default margins.
sl_SI: Izberi elemente, za katere želiš odstraniti privzete razmike.

en: Select the node that you want to style inside the currently active element on the canvas.
sl_SI: Izberi vozlišče, ki ga želiš oblikovati znotraj trenutno aktivnega elementa na platnu.

en: Select the query this filter should target.
sl_SI: Izberi poizvedbo, na katero naj ta filter cilja.

en: Select the type of template you want to create:
sl_SI: Izberi vrsto predloge, ki jo želiš ustvariti:

en: Select type of content to show on canvas, then click "APPLY PREVIEW" to show the selected content on the canvas.
sl_SI: Izberi vrsto vsebine za prikaz na platnu, nato klikni „UPORABI PREDOGLED“ za prikaz izbrane vsebine na platnu.

en: Select which post types can be edited using Bricks.
sl_SI: Izberi, katere vrste objav je mogoče urejati z Bricks.

en: Select/enter unit
sl_SI: Izberi/vnesi enoto

en: Select/upload font variation
sl_SI: Izberi/naloži variacijo pisave

en: Selected
sl_SI: Izbrano

en: Selected classes
sl_SI: Izbrani razredi

en: Selected elements
sl_SI: Izbrani elementi

en: Selected field
sl_SI: Izbrano polje

en: Selected posts/pages will be accessible even when maintenance mode is active.
sl_SI: Izbrane objave/strani bodo dostopne tudi, ko bo aktiven način vzdrževanja.

en: Selected sidebar has no active widgets.
sl_SI: Izbrana stranska vrstica nima aktivnih gradnikov.

en: Selected variables
sl_SI: Izbrane spremenljivke

en: Selecting an element in the structure panel scrolls it into view on the canvas.
sl_SI: Izbira elementa v plošči strukture ga pomakne v pogled na platnu.

en: Selection
sl_SI: Izbira

en: Selector
sl_SI: Izbirnik

en: Selector detector
sl_SI: Detektor izbirnika

en: Selector exists
sl_SI: Izbirnik obstaja

en: Selectors
sl_SI: Izbirniki

en: Self
sl_SI: Sam

en: Semi Bold
sl_SI: Polkrepko

en: Send
sl_SI: Pošlji

en: Send WordPress notification
sl_SI: Pošlji WordPress obvestilo

en: Send an email to every newly registered user with an activation link that must be clicked to activate their account.
sl_SI: Vsakemu novo registriranemu uporabniku pošljite e-poštno sporočilo z aktivacijsko povezavo, ki jo mora klikniti, da aktivira svoj račun.

en: Send email to %s
sl_SI: Pošlji e-pošto na %s

en: Send to custom email address
sl_SI: Pošlji na poljuben e-naslov

en: Send to email address
sl_SI: Pošlji na e-naslov

en: Sendgrid API key required! Add key in dashboard under: %s
sl_SI: Potreben je Sendgrid API ključ! Dodaj ključ v nadzorni plošči pod: %s

en: Separate keywords by comma. Helps search engine to determine topic of a page.
sl_SI: Loči ključne besede z vejico. Pomaga iskalniku določiti temo strani.

en: Separate value & label by ":".
sl_SI: Loči vrednost in oznako z „:“.

en: Separate values by comma.
sl_SI: Loči vrednosti z vejico.

en: Separated by space. Without class dot.
sl_SI: Ločeni s presledkom. Brez pike za razred.

en: Separator
sl_SI: Ločilo

en: Separator color
sl_SI: Barva ločila

en: Sepia
sl_SI: Sepija

en: Server Environment
sl_SI: Strežniško okolje

en: Server info
sl_SI: Informacije o strežniku

en: Server-side render not available
sl_SI: Renderiranje na strani strežnika ni na voljo

en: Service
sl_SI: Storitev

en: Session storage
sl_SI: Shranjevanje seje

en: Set "Align items" under "Mobile menu" instead.
sl_SI: Nastavi „Poravnaj elemente“ pod „Mobilni meni“ namesto tega.

en: Set "ID" on items above to open via anchor link.
sl_SI: Nastavi „ID“ na zgornje elemente, da jih odpreš preko sidrne povezave.

en: Set "ID" on tab menu "Div" to open a tab via anchor link.
sl_SI: Nastavi „ID“ na meniju zavihkov „Div“ za odpiranje zavihka prek sidrne povezave.

en: Set "Icon" as video play button for a better user experience.
sl_SI: Nastavi „Ikono“ kot gumb za predvajanje videa za boljšo uporabniško izkušnjo.

en: Set "Top" value to make this element "sticky".
sl_SI: Nastavi vrednost „Zgoraj“, da ta element postane „lepljiv“.

en: Set %s per user role. To define access for a specific user edit the user profile directly.
sl_SI: Nastavi %s za vsako uporabniško vlogo. Za določitev dostopa za določenega uporabnika neposredno uredi uporabniški profil.

en: Set Unsplash API Key
sl_SI: Nastavi Unsplash API ključ

en: Set a specific height for your template manager thumbnails in the builder. Thumbnails exceeding this height auto-scroll on mouseover.
sl_SI: Nastavi določeno višino za sličice v upravitelju predlog v graditelju. Sličice, ki presegajo to višino, se samodejno pomikajo ob prehodu miške.

en: Set attribute
sl_SI: Nastavi atribut

en: Set clause name to be used as "Order by" parameter.
sl_SI: Nastavi ime klavzule, ki bo uporabljeno kot parameter „Razvrsti po“.

en: Set code execution capability for individual users by editing their user profile.
sl_SI: Nastavi zmožnost izvajanja kode za posamezne uporabnike z urejanjem njihovega uporabniškega profila.

en: Set condition(s) to apply selected theme style to your entire website or certain areas.
sl_SI: Nastavi pogoj(e) za uporabo izbranega sloga teme na celotnem spletnem mestu ali določenih področjih.

en: Set condition(s) to show template on specific areas of your site.
sl_SI: Nastavi pogoj(e) za prikaz predloge na določenih delih tvojega spletnega mesta.

en: Set conditions
sl_SI: Nastavi pogoje

en: Set custom link destination for builder toolbar logo.
sl_SI: Nastavi cilj povezave po meri za logotip orodne vrstice graditelja.

en: Set for better in-builder performance. Using dynamic data tags like {cf_my_wordpress_field} is still possible.
sl_SI: Nastavi za boljšo zmogljivost v graditelju. Uporaba dinamičnih podatkovnih oznak, kot je {cf_my_wordpress_field}, je še vedno mogoča.

en: Set for better performance if you don't run any jQuery code older than version 1.9.
sl_SI: Nastavi za boljšo zmogljivost, če ne uporabljaš nobene jQuery kode starejše od različice 1.9.

en: Set for better performance if you don't use embeds, such as YouTube videos, on your site.
sl_SI: Nastavi za boljšo zmogljivost, če ne uporabljaš vdelav, kot so YouTube videi, na svoji strani.

en: Set for better performance if you don't use emojis on your site.
sl_SI: Nastavi za boljšo zmogljivost, če ne uporabljaš emojijev na svoji strani.

en: Set for video SEO best practices via poster attribute on the video tag. If the source is Youtube or Vimeo, it will be used as preview image.
sl_SI: Nastavi za najboljše prakse SEO videa prek atributa plakat na video oznaki. Če je vir YouTube ali Vimeo, bo uporabljen kot slika predogleda.

en: Set globally under %s
sl_SI: Nastavljeno globalno pod %s

en: Set if this element doesn't contain any descriptive text.
sl_SI: Nastavi, če ta element ne vsebuje nobenega opisnega besedila.

en: Set if you don't use Google Fonts or you've uploaded and self-host Google Fonts as "Custom Fonts".
sl_SI: Nastavi, če ne uporabljaš Google pisav ali si jih naložil in gostil sam kot „Pisave po meri“.

en: Set if you have problems with Bricks built-in lazy loading.
sl_SI: Nastavi, če imaš težave z vgrajenim lenim nalaganjem v Bricks.

en: Set if your dynamic data in AJAX popup is rendered incorrectly.
sl_SI: Nastavi, če se dinamični podatki v AJAX pojavnem oknu ne prikažejo pravilno.

en: Set individual video player controls under: Settings > Theme Styles > Element - Video
sl_SI: Nastavite posamezne kontrole video predvajalnika pod: Nastavitve > Slogi teme > Element - Video

en: Set interactions for this popup.
sl_SI: Nastavi interakcije za to pojavno okno.

en: Set maximum number of form submissions that you want to store in the database.
sl_SI: Nastavi največje število oddaj obrazca, ki jih želiš shraniti v podatkovno bazo.

en: Set number of columns on smaller breakpoints.
sl_SI: Nastavi število stolpcev na manjših prelomnih točkah.

en: Set only width generates 16:9 ratio videos.
sl_SI: Nastavitev samo širine ustvari video razmerja 16:9.

en: Set options as %s
sl_SI: Nastavi možnosti kot %s

en: Set source image at base breakpoint to use main image as fallback image.
sl_SI: Nastavi izvorno sliko pri osnovni prelomni točki, da uporabiš glavno sliko kot nadomestno sliko.

en: Set template style
sl_SI: Nastavi slog predloge

en: Set the builder language direction.
sl_SI: Nastavi smer jezika graditelja.

en: Set the builder language.
sl_SI: Nastavi jezik graditelja.

en: Set the default field value/content.
sl_SI: Nastavi privzeto vrednost/vsebino polja.

en: Set the key you used for the offset. Example: limit = 20 set on query parameter, Page parameter is "skip", set this offset key as "limit". Clicking page 3 on the pagination element will generate the final URL as https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20
sl_SI: Nastavite tipko, ki ste jo uporabili za zamik. Primer: limit = 20 je nastavljen na parametru poizvedbe, parameter strani je "skip", nastavite ta ključ za zamik kot "limit". S klikom na stran 3 na elementu paginacije se bo končni naslov URL ustvaril kot https://api.example.com/endpoint?skip=40&limit=20

en: Set the required password under Settings > Template settings > Password protection for template-wide protection, or set an individual password directly for each post/page.
sl_SI: Nastavi zahtevano geslo v Nastavitve > Nastavitve predloge > Zaščita z geslom za zaščito celotne predloge, ali nastavi posamezno geslo neposredno za vsako objavo/stran.

en: Set the status of each element, native and custom, in the builder and frontend.
sl_SI: Nastavi stanje vsakega elementa, izvornega in prilagojenega, v graditelju in na spletni strani.

en: Set to "0" to disable default animations.
sl_SI: Nastavi na „0“ za onemogočenje privzetih animacij.

en: Set to "0s" to disable open/close animation.
sl_SI: Nastavi na „0s“ za izklop animacije odpiranja/zapiranja.

en: Set to "50%" to scroll active element into center or "off" to disable auto-scroll.
sl_SI: Nastavi na „50%“ za pomik aktivnega elementa na sredino ali „izklopi“ za onemogočanje samodejnega pomikanja.

en: Set to "Fixed" for parallax effect.
sl_SI: Nastavi na „Fiksno“ za učinek paralakse.

en: Set to 0 to disable caching. Default is 300 seconds (five minutes).
sl_SI: Nastavite na 0, če želite onemogočiti predpomnjenje. Privzeta vrednost je 300 sekund (pet minut).

en: Set to improve performance by caching query loops. This is particularly useful when your query loop arguments remain relatively unchanged. For optimal functionality, ensure that server object caching is enabled for persistent caching. Disable this setting if you experience any unexpected query results.
sl_SI: Nastavi za izboljšanje zmogljivosti s predpomnjenjem zank poizvedb. To je še posebej uporabno, ko argumenti zank poizvedb ostanejo relativno nespremenjeni. Za optimalno delovanje zagotovi, da je predpomnjenje strežniških objektov omogočeno za trajno predpomnjenje. Onemogoči to nastavitev, če izkusiš nepričakovane rezultate poizvedb.

en: Set to load %s in the builder to improve compatibility in older browsers. Not recommended to enable for modern browsers due to potential performance impact.
sl_SI: Nastavi, da se naloži %s v graditelju za izboljšanje združljivosti v starejših brskalnikih. Ni priporočljivo omogočiti za moderne brskalnike zaradi morebitnega vpliva na zmogljivost.

en: Set to show the responsive indicator next to controls that can have different values at each breakpoint.
sl_SI: Nastavi, da se prikaže indikator odzivnosti poleg kontrolnikov, ki lahko imajo različne vrednosti pri vsaki prelomni točki.

en: Set up your own capabilities with the exact permissions you want to allow. Then assign it to specific user roles from the "Builder Access" dropdown below.
sl_SI: Nastavi svoje lastne zmogljivosti s točno tistimi dovoljenji, ki jih želiš dovoliti. Nato jih dodeli določenim uporabniškim vlogam iz spustnega menija „Dostop do graditelja“ spodaj.

en: Set who can bypass maintenance mode. To grant bypass privileges to a specific user, modify the user's profile settings directly.
sl_SI: Nastavi, kdo lahko zaobide način vzdrževanja. Za dodelitev pravic zaobida določenemu uporabniku spremeni nastavitve profila tega uporabnika neposredno.

en: Sets direction to row
sl_SI: Nastavi smer na vrstico

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Settings imported
sl_SI: Nastavitve uvožene

en: Settings resetted
sl_SI: Nastavitve ponastavljene

en: Settings saved
sl_SI: Nastavitve shranjene

en: Shape
sl_SI: Oblika

en: Shape Dividers
sl_SI: Oblikovni delilniki

en: Shape dividers
sl_SI: Delilniki oblik

en: Share on %s
sl_SI: Deli na %s

en: Share via
sl_SI: Deli preko

en: Share via email
sl_SI: Deli preko e-pošte

en: Shop template
sl_SI: Predloga trgovine

en: Shortcode
sl_SI: Kratka koda

en: Shortcode content is empty
sl_SI: Vsebina kratke kode je prazna

en: Shortcuts
sl_SI: Bližnjice

en: Show
sl_SI: Prikaži

en: Show After Grid
sl_SI: Prikaži po mreži

en: Show Before Grid
sl_SI: Prikaži pred mrežo

en: Show again after .. hours
sl_SI: Ponovno prikaži po .. urah

en: Show all
sl_SI: Pokaži vse

en: Show all fonts
sl_SI: Prikaži vse pisave

en: Show arrows
sl_SI: Prikaži puščice

en: Show artist
sl_SI: Prikaži izvajalca

en: Show at breakpoint
sl_SI: Prikaži pri prelomni točki

en: Show author
sl_SI: Prikaži avtorja

en: Show avatar
sl_SI: Prikaži avatar

en: Show badge if product is less than .. days old.
sl_SI: Prikaži značko, če je izdelek mlajši od .. dni.

en: Show bio
sl_SI: Prikaži biografijo

en: Show cart cross-sells
sl_SI: Prikaži navzkrižno prodajo v košarici

en: Show count
sl_SI: Prikaži število

en: Show cross-sell products
sl_SI: Prikaži izdelke za navzkrižno prodajo

en: Show custom element names
sl_SI: Prikaži imena elementov po meri

en: Show date
sl_SI: Prikaži datum

en: Show default element names
sl_SI: Prikaži privzeta imena elementov

en: Show different images per breakpoint.
sl_SI: Prikaži različne slike glede na prelomne točke.

en: Show dots
sl_SI: Prikaži pike

en: Show dynamic data key in dropdown
sl_SI: Prikaži ključ dinamičnih podatkov v spustnem meniju

en: Show element
sl_SI: Prikaži element

en: Show empty
sl_SI: Prikaži prazno

en: Show empty stars
sl_SI: Prikaži prazne zvezdice

en: Show empty terms
sl_SI: Prikaži prazne izraze

en: Show excerpt
sl_SI: Prikaži izvleček

en: Show favorites only
sl_SI: Prikaži samo priljubljene

en: Show featured image
sl_SI: Prikaži predstavitveno sliko

en: Show flags
sl_SI: Prikaži zastave

en: Show for class conflicts
sl_SI: Prikaži za konflikte razredov

en: Show for new & conflicting classes
sl_SI: Prikaži za nove in konfliktne razrede

en: Show for new classes
sl_SI: Prikaži za nove razrede

en: Show friends' photos
sl_SI: Pokaži fotografije prijateljev

en: Show fullscreen
sl_SI: Prikaži celozaslonsko

en: Show if any value exists
sl_SI: Prikaži, če obstaja kakršna koli vrednost

en: Show if non-base breakpoint value exists
sl_SI: Prikaži, če obstaja vrednost za ne-osnovno prelomno točko

en: Show image
sl_SI: Prikaži sliko

en: Show info
sl_SI: Prikaži informacije

en: Show label
sl_SI: Prikaži oznako

en: Show labels
sl_SI: Prikaži oznake

en: Show link to author posts
sl_SI: Prikaži povezavo do avtorjevih objav

en: Show name
sl_SI: Prikaži ime

en: Show names
sl_SI: Prikaži imena

en: Show navigation
sl_SI: Pokaži navigacijo

en: Show notice
sl_SI: Prikaži obvestilo

en: Show on all responsive controls
sl_SI: Prikaži na vseh odzivnih kontrolnikih

en: Show on hover
sl_SI: Prikaži ob prehodu miške

en: Show only active dropdown. Toggle on click. Inner dropdowns inherit multilevel.
sl_SI: Prikaži samo aktivni spustni meni. Preklop ob kliku. Notranji spustni meniji podedujejo večnivojskost.

en: Show only featured
sl_SI: Prikaži samo predstavljene

en: Show parent posts
sl_SI: Prikaži nadrejene objave

en: Show parent terms
sl_SI: Prikaži nadrejene izraze

en: Show password
sl_SI: Pokaži geslo

en: Show percentage
sl_SI: Prikaži odstotek

en: Show popup
sl_SI: Pokaži pojavno okno

en: Show post type archive
sl_SI: Prikaži arhiv vrste objave

en: Show products related
sl_SI: Prikaži povezane izdelke

en: Show quantity input field in product loop
sl_SI: Prikaži polje za vnos količine v zanki izdelkov

en: Show query loop type
sl_SI: Prikaži tip poizvedbene zanke

en: Show required asterisk
sl_SI: Prikaži zvezdico za obvezna polja

en: Show tabs
sl_SI: Prikaži zavihke

en: Show taxonomy
sl_SI: Prikaži taksonomijo

en: Show tips
sl_SI: Prikaži namige

en: Show title
sl_SI: Prikaži naslov

en: Show under
sl_SI: Prikaži pod

en: Show up-sell products
sl_SI: Prikažite izdelke za prodajo navzgor

en: Shows when popup content is fetched via AJAX.
sl_SI: Prikaže se, ko je vsebina pojavnega okna pridobljena prek AJAX-a.

en: Shows when using infinite scroll, load more interaction, AJAX pagination.
sl_SI: Prikaže se ob uporabi neskončnega drsenja, interakcije 'Naloži več' ali AJAX številčenja strani.

en: Shuffle
sl_SI: Premešaj

en: Sidebar
sl_SI: Stranska vrstica

en: Sidebar deleted.
sl_SI: Stranska vrstica izbrisana.

en: Sidebar name *
sl_SI: Ime stranske vrstice *

en: Sidebars
sl_SI: Stranske vrstice

en: Sign all
sl_SI: Podpiši vse

en: Sign code
sl_SI: Podpiši kodo

en: Simple
sl_SI: Enostaven

en: Simple product
sl_SI: Preprost izdelek

en: Single
sl_SI: Posamezno

en: Single product
sl_SI: Posamezen izdelek

en: Single product template
sl_SI: Predloga posameznega izdelka

en: Site
sl_SI: Spletno mesto

en: Site Address
sl_SI: Naslov spletnega mesta

en: Site URL
sl_SI: URL spletnega mesta

en: Site background
sl_SI: Ozadje strani

en: Site border
sl_SI: Obroba strani

en: Site layout
sl_SI: Postavitev strani

en: Site tagline
sl_SI: Slogan spletnega mesta

en: Site title
sl_SI: Naslov spletnega mesta

en: Size
sl_SI: Velikost

en: Size - Default
sl_SI: Velikost - privzeto

en: Size - Extra Large
sl_SI: Velikost - zelo velika

en: Size - Large
sl_SI: Velikost - velika

en: Size - Medium
sl_SI: Velikost - srednja

en: Size - Small
sl_SI: Velikost - majhna

en: Sizing
sl_SI: Velikost

en: Skew
sl_SI: Poševnost

en: Skew X
sl_SI: Nagni x

en: Skew Y
sl_SI: Nagni y

en: Skillful
sl_SI: Spretno

en: Skin
sl_SI: Izgled

en: Skip
sl_SI: Preskoči

en: Skip & Deactivate
sl_SI: Preskoči in deaktiviraj

en: Skip class import
sl_SI: Preskoči uvoz razreda

en: Skip to footer
sl_SI: Preskoči na nogo strani

en: Skip to main content
sl_SI: Preskoči na glavno vsebino

en: Slide
sl_SI: Drsnica

en: Slide from left
sl_SI: Drsenje z leve

en: Slide from right
sl_SI: Drsenje z desne

en: Slide up after
sl_SI: Zdrsi gor po

en: Slider
sl_SI: Drsnik

en: Slides
sl_SI: Diapozitivi

en: Slow
sl_SI: Počasi

en: Small
sl_SI: Majhno

en: Small header
sl_SI: Majhna glava

en: Smooth scroll
sl_SI: Gladko drsenje

en: Snap
sl_SI: Pripni

en: Snapping elements selector
sl_SI: Izbirnik elementov za pripenjanje

en: Social Sharing
sl_SI: Deljenje na družbenih omrežjih

en: Social media
sl_SI: Družbena omrežja

en: Solid
sl_SI: Polno

en: Something went wrong.
sl_SI: Nekaj je šlo narobe.

en: Sorry, but no site URL has been provided.
sl_SI: Oprostite, URL spletnega mesta ni bil posredovan.

en: Sorry, but we could not subscribe you.
sl_SI: Žal te nismo mogli naročiti.

en: Sort
sl_SI: Razvrsti

en: Sort by
sl_SI: Razvrsti po

en: Sort by average rating
sl_SI: Razvrsti po povprečni oceni

en: Sort by latest
sl_SI: Razvrsti po najnovejših

en: Sort by options
sl_SI: Možnosti razvrščanja

en: Sort by popularity
sl_SI: Razvrsti po priljubljenosti

en: Sort by price: high to low
sl_SI: Razvrsti po ceni: od najvišje do najnižje

en: Sort by price: low to high
sl_SI: Razvrsti po ceni: od najnižje do najvišje

en: Sort options
sl_SI: Razvrsti možnosti

en: Source
sl_SI: Vir

en: Sources
sl_SI: Viri

en: Space
sl_SI: Prostor

en: Space around
sl_SI: Prostor okoli

en: Space between
sl_SI: Prostor med

en: Space between header and footer.
sl_SI: Prostor med glavo in nogo.

en: Space evenly
sl_SI: Prostor enakomerno

en: Space-separated list of CSS classes to add to the <body> tag of this page.
sl_SI: S presledki ločen seznam CSS razredov za dodajanje oznaki <body> te strani.

en: Spacing
sl_SI: Razmik

en: Spam protection
sl_SI: Zaščita pred neželeno pošto

en: Speed
sl_SI: Hitrost

en: Speed in ms
sl_SI: Hitrost v ms

en: Spellcheck
sl_SI: Preverjanje črkovanja

en: Spinner
sl_SI: Vrtavka

en: Spread
sl_SI: Razširi

en: Square
sl_SI: Kvadrat

en: Standard
sl_SI: Standardno

en: Standard fonts
sl_SI: Standardne pisave

en: Star color
sl_SI: Barva zvezdic

en: Stars
sl_SI: Zvezdice

en: Start
sl_SI: Začetek

en: Start animation
sl_SI: Začni animacijo

en: Start autoplay
sl_SI: Začni samodejno predvajanje

en: Start date
sl_SI: Začetni datum

en: Start delay in ms
sl_SI: Začetna zakasnitev v ms

en: Start display at breakpoint
sl_SI: Začni prikazovati pri prelomni točki

en: Start index
sl_SI: Začetni indeks

en: Start play at
sl_SI: Začni predvajanje pri

en: Start time
sl_SI: Začetni čas

en: Starting angle in º
sl_SI: Začetni kot v º

en: Static
sl_SI: Statično

en: Static dropdown content always toggles on click, not hover.
sl_SI: Statična vsebina spustnega menija se vedno preklopi ob kliku, ne ob prehodu miške.

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Status bar
sl_SI: Vrstica stanja

en: Statuses
sl_SI: Statusi

en: Step
sl_SI: Korak

en: Sticky
sl_SI: Lepljivo

en: Sticky header
sl_SI: Lepljiva glava

en: Sticky on scroll
sl_SI: Lepljivo ob drsenju

en: Stock
sl_SI: Zaloga

en: Stock management not enabled for this product.
sl_SI: Upravljanje zalog ni omogočeno za ta izdelek.

en: Stop
sl_SI: Ustavi

en: Stop on last slide
sl_SI: Ustavi na zadnjem diapozitivu

en: Street View Control
sl_SI: Nadzor pogleda ulice

en: Stretch
sl_SI: Raztegni

en: Strike
sl_SI: Prečrtaj

en: Strikethrough
sl_SI: Prečrtano

en: Strings
sl_SI: Nizi

en: Stroke
sl_SI: Poteza

en: Stroke #2
sl_SI: #2 poteze

en: Stroke color
sl_SI: Barva obrobe

en: Stroke width
sl_SI: Širina obrobe

en: Structure
sl_SI: Struktura

en: Structure panel
sl_SI: Plošča strukture

en: Stunning
sl_SI: Osupljivo

en: Style
sl_SI: Slog

en: Style notices globally under Settings > Theme Styles > WooCommerce - Notice.
sl_SI: Globalno oblikuj obvestila v Nastavitve > Slogi teme > WooCommerce - Obvestilo.

en: Style saved
sl_SI: Slog shranjen

en: Styles
sl_SI: Slogi

en: Stylesheet
sl_SI: Slogovna predloga

en: Stylesheets (default)
sl_SI: Slogovne datoteke (privzeto)

en: Sub menu
sl_SI: Podmeni

en: Sub menu, mega menu, or multilevel area.
sl_SI: Podmeni, mega meni ali večnivojsko območje.

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Submission failed. Please reload the page and try to submit the form again.
sl_SI: Oddaja ni uspela. Prosimo, ponovno naloži stran in poskusi znova oddati obrazec.

en: Submit
sl_SI: Pošlji

en: Submit & Deactivate
sl_SI: Oddaj in deaktiviraj

en: Submit Comment
sl_SI: Oddaj komentar

en: Submit button
sl_SI: Gumb za pošiljanje

en: Subtitle
sl_SI: Podnaslov

en: Subtitle goes here
sl_SI: Tukaj gre podnaslov

en: Subtitle typography
sl_SI: Tipografija podnaslova

en: Subtitles typography
sl_SI: Tipografija podnaslovov

en: Subtotal
sl_SI: Vmesni seštevek

en: Success
sl_SI: Uspeh

en: Success color
sl_SI: Barva za uspeh

en: Success message
sl_SI: Sporočilo o uspehu

en: Successful
sl_SI: Uspešno

en: Successfully removed %1$d orphaned elements across %2$d posts.
sl_SI: Uspešno odstranjeno %1$d osirotelih elementov v %2$d objavah.

en: Suffix
sl_SI: Pripona

en: Suffix block
sl_SI: Pripona bloka

en: Sunday
sl_SI: Nedelja

en: Superb
sl_SI: Vrhunsko

en: Supported field types
sl_SI: Podprte vrste polj

en: Supported filters
sl_SI: Podprti filtri

en: Suppress PHP errors
sl_SI: Zatreti PHP napake

en: Sure thing
sl_SI: Seveda

en: Sure?
sl_SI: Res?

en: Swatch type
sl_SI: Vrsta vzorca

en: Sweet
sl_SI: Sladko

en: Switch
sl_SI: Preklopi

en: Sync fonts
sl_SI: Sinhroniziraj pisave

en: Sync global classes
sl_SI: Sinhroniziraj globalne razrede

en: Sync with query
sl_SI: Sinhroniziraj s poizvedbo

en: System Information
sl_SI: Sistemske informacije

en: T-shirt
sl_SI: Majica

en: Tab
sl_SI: Zavihek

en: Tab 1
sl_SI: Zavihek 1

en: Tab 1 label
sl_SI: Oznaka zavihka 1

en: Tab 2
sl_SI: Zavihek 2

en: Tab 2 label
sl_SI: Oznaka zavihka 2

en: Tab content
sl_SI: Vsebina zavihka

en: Tab menu
sl_SI: Meni zavihkov

en: Table
sl_SI: Tabela

en: Table background
sl_SI: Ozadje tabele

en: Table border
sl_SI: Obroba tabele

en: Table box shadow
sl_SI: Senčenje tabele

en: Table of contents
sl_SI: Kazalo vsebine

en: Tablet
sl_SI: Tablica

en: Tablet portrait
sl_SI: Pokončni tablični računalnik

en: Tabs
sl_SI: Zavihki

en: Tag
sl_SI: Oznaka

en: Tag cloud
sl_SI: Oblak oznak

en: Tag: %s
sl_SI: Oznaka: %s

en: Tags
sl_SI: Oznake

en: Take over
sl_SI: Prevzemi

en: Target
sl_SI: Cilj

en: Target a "CSS selector" on "Hide popup", but not a popup directly! As this action runs after the popup has been closed.
sl_SI: Cilja na „CSS selektor“ pri „Skrij pojavno okno“, ne pa neposredno na pojavno okno! Ta akcija se izvede po zaprtju pojavnega okna.

en: Target form selector
sl_SI: Selektor ciljnega obrazca

en: Target interaction ID
sl_SI: ID ciljne interakcije

en: Target query
sl_SI: Ciljna poizvedba

en: Target query has not been set. Without connecting a filter to a query, the filter has no effect.
sl_SI: Ciljna poizvedba ni nastavljena. Brez povezave filtra s poizvedbo filter nima učinka.

en: Taxonomies
sl_SI: Taksonomije

en: Taxonomies related posts must have in common.
sl_SI: Taksonomije, ki jih morajo imeti sorodne objave skupne.

en: Taxonomy
sl_SI: Taksonomija

en: Taxonomy query
sl_SI: Poizvedba taksonomije

en: Taxonomy slug
sl_SI: Slug taksonomije

en: Team Members
sl_SI: Člani ekipe

en: Team member
sl_SI: Član ekipe

en: Team members
sl_SI: Člani ekipe

en: Telephone
sl_SI: Telefon

en: Template
sl_SI: Predloga

en: Template & post password
sl_SI: Geslo predloge in objave

en: Template Bundle
sl_SI: Paket predlog

en: Template Bundles
sl_SI: Paketi predlog

en: Template Tag
sl_SI: Oznaka predloge

en: Template Tags
sl_SI: Oznake predlog

en: Template bundle
sl_SI: Paket predlog

en: Template created
sl_SI: Predloga ustvarjena

en: Template deleted
sl_SI: Predloga izbrisana

en: Template has not been published.
sl_SI: Predloga ni bila objavljena.

en: Template imported
sl_SI: Predloga uvožena

en: Template insert failed: This template has no data
sl_SI: Vstavljanje predloge ni uspelo: Ta predloga nima podatkov

en: Template inserted
sl_SI: Predloga vstavljena

en: Template manager thumbnail height
sl_SI: Višina sličice v upravitelju predlog

en: Template overridden
sl_SI: Predloga prepisana

en: Template password
sl_SI: Geslo predloge

en: Template saved
sl_SI: Predloga shranjena

en: Template screenshot generation is disabled.
sl_SI: Generiranje posnetkov zaslona predloge je onemogočeno.

en: Template screenshots
sl_SI: Posnetki zaslona predloge

en: Template screenshots deleted
sl_SI: Posnetki zaslona predloge izbrisani

en: Template settings
sl_SI: Nastavitve predloge

en: Template tag
sl_SI: Oznaka predloge

en: Template tags
sl_SI: Oznake predloge

en: Template thumbnail column
sl_SI: Stolpec sličice predloge

en: Template title
sl_SI: Naslov predloge

en: Template type
sl_SI: Vrsta predloge

en: Templates
sl_SI: Predloge

en: Term
sl_SI: Pogoj

en: Term archive URL
sl_SI: URL arhiva izraza

en: Term count
sl_SI: Število izrazov

en: Term description
sl_SI: Opis izraza

en: Term group
sl_SI: Terminska skupina

en: Term id
sl_SI: ID izraza

en: Term meta
sl_SI: Meta podatki izraza

en: Term name
sl_SI: Ime izraza

en: Term slug
sl_SI: Slug izraza

en: Term taxonomy ID
sl_SI: ID taksonomije termina

en: Term taxonomy slug
sl_SI: Slug taksonomije izraza

en: Terms
sl_SI: Pogoji

en: Terrain
sl_SI: Teren

en: Testimonial
sl_SI: Priporočilo

en: Testimonials
sl_SI: Priporočila

en: Text
sl_SI: Besedilo

en: Text align
sl_SI: Poravnava besedila

en: Text block
sl_SI: Besedilni blok

en: Text color
sl_SI: Barva besedila

en: Text decoration
sl_SI: Dekoracija besedila

en: Text editor
sl_SI: Urejevalnik besedila

en: Text link
sl_SI: Besedilna povezava

en: Text list
sl_SI: Seznam besedila

en: Text padding
sl_SI: Odmik besedila

en: Text shadow
sl_SI: Senca besedila

en: Text to display when hovering over the field.
sl_SI: Besedilo, ki se prikaže ob premikanju nad poljem.

en: Text transform
sl_SI: Preoblikovanje besedila

en: Text wrap
sl_SI: Prelom besedila

en: Textarea
sl_SI: Besedilno polje

en: Thank you
sl_SI: Hvala

en: Thank you for your message
sl_SI: Hvala za tvoje sporočilo

en: The "Enable AJAX add to cart buttons on archives" WooCommerce setting must also be active.
sl_SI: WooCommerce nastavitev „Omogoči gumbe AJAX za dodajanje v košarico v arhivih“ mora biti prav tako aktivna.

en: The "Features" articles covers topics such as the Unsplash integration, custom code (CSS & JS), gradients, sidebars, shape dividers, global elements, etc.
sl_SI: Članki v razdelku „Funkcije“ obravnavajo teme, kot so integracija z Unsplash, prilagojena koda (CSS in JS), prelivi, stranske vrstice, oblikovni ločilniki, globalni elementi itd.

en: The URL to send the form data to.
sl_SI: URL, kamor se pošljejo podatki obrazca.

en: The active theme has no sidebars defined.
sl_SI: Aktivna tema nima določenih stranskih vrstic.

en: The custom video player is only applicable to "Media" or "File URL" video source.
sl_SI: Prilagojen predvajalnik videa je uporaben samo za vir videa „Medij“ ali „URL datoteke“.

en: The dynamic data is empty.
sl_SI: Dinamični podatki so prazni.

en: The executed code will run on your site! Only add code that you consider safe.
sl_SI: Izvedena koda se bo izvajala na tvojem spletnem mestu! Dodaj samo kodo, ki jo imaš za varno.

en: The field "%s" exceeds the allowed maximum length of %2$d characters.
sl_SI: Polje „%s“ presega dovoljeno največjo dolžino %%2$d znakov.

en: The following classes have been modified by the user below since your last save. Accept or discard those changes to continue your save.
sl_SI: Naslednje razrede je spremenil spodnji uporabnik od tvojega zadnjega shranjevanja. Sprejmi ali zavrzi te spremembe, da nadaljuješ s shranjevanjem.

en: The form is not rendered if the current user is lacking the required capability.
sl_SI: Obrazec se ne prikaže, če trenutni uporabnik nima zahtevanih zmogljivosti.

en: The full URL of the API endpoint you want to retrieve data.
sl_SI: Polni URL končne točke API, iz katere želite pridobiti podatke.

en: The query element doesn't exist.
sl_SI: Element poizvedbe ne obstaja.

en: The query filter database is outdated. Please click "Regenerate filter index" button to update it.
sl_SI: Podatkovna baza filtra poizvedb je zastarela. Prosimo, klikni gumb „Ponovno ustvari indeks filtra“ za posodobitev.

en: The site you are requesting templates from has access to their templates disabled.
sl_SI: Spletno mesto, s katerega zahtevate predloge, ima onemogočen dostop do svojih predlog.

en: The site you are requesting templates from requires a remote templates password.
sl_SI: Spletno mesto, s katerega zahtevate predloge, zahteva geslo za oddaljene predloge.

en: The style name entered already exists. Please choose a different name.
sl_SI: Vneseno ime sloga že obstaja. Prosim, izberi drugo ime.

en: The value is automatically populated based on the font-size in percentage that you have set under Theme Styles > Typography > HTML: font-size. For an HTML font-size of 100%, the value is 16, if the HTML font-size is 62.5%, the value is 10, and so on. If left empty, your fluid typography unit will be "px" instead of "rem".
sl_SI: Vrednost se samodejno izpolni na podlagi velikosti pisave v odstotkih, ki ste jo nastavili v razdelku Slogi teme > Tipografija > HTML: velikost pisave. Če je velikost pisave HTML 100 %, je vrednost 16, če je velikost pisave HTML 62,5 %, je vrednost 10 itd. Če ostane prazna, bo enota tekoče tipografije "px" namesto "rem".

en: The video <iframe> is lazy loaded after clicking the preview image.
sl_SI: Video <iframe> se lenobno naloži po kliku na sliko predogleda.

en: The webhook endpoint(s) to send the submitted form data to.
sl_SI: Končna(e) točka(e) webhook-a za pošiljanje oddanih podatkov obrazca.

en: Theme
sl_SI: Tema

en: Theme Information
sl_SI: Informacije o temi

en: Theme Style
sl_SI: Slog teme

en: Theme Styles
sl_SI: Slogi teme

en: Theme author
sl_SI: Avtor teme

en: Theme author URI
sl_SI: URI avtorja teme

en: Theme is child theme
sl_SI: Tema je podrejena tema

en: Theme name
sl_SI: Ime teme

en: Theme style created
sl_SI: Slog teme ustvarjen

en: Theme style deleted
sl_SI: Slog teme izbrisan

en: Theme styles
sl_SI: Slogi teme

en: Theme version
sl_SI: Različica teme

en: There is an "Activation status" column under "Users", where you can manually set the status to active/inactive and resend the activation email.
sl_SI: V rubriki "Uporabniki" je stolpec "Stanje aktivacije", v katerem lahko ročno nastavite stanje na aktivno/neaktivno in ponovno pošljete e-poštno sporočilo za aktivacijo.

en: There is an autosave more recent than the version you are currently viewing.
sl_SI: Obstaja novejše samodejno shranjevanje od različice, ki jo trenutno gledaš.

en: There is no excerpt because this is a protected post.
sl_SI: Izvlečka ni, ker je to zaščitena objava.

en: These parameters will be added to the API request URL.
sl_SI: Ti parametri bodo dodani v naslov URL zahteve API.

en: These styles also apply to all Gutenberg captions.
sl_SI: Ti slogi veljajo tudi za vse napise Gutenberg.

en: These styles will also apply to all Gutenberg captions.
sl_SI: Ti slogi bodo veljali tudi za vse napise Gutenberg.

en: Thin
sl_SI: Tanko

en: This %s component is not enabled for use in the block editor. Ask your site administrator to enable this component for use in the block editor.
sl_SI: Ta komponenta %s ni omogočena za uporabo v urejevalniku blokov. Za omogočanje te komponente v urejevalniku blokov prosite skrbnika spletnega mesta.

en: This content is password protected. To view it please enter your password below:
sl_SI: Ta vsebina je zaščitena z geslom. Za ogled prosim spodaj vnesi svoje geslo:

en: This data will be used in your query.
sl_SI: Ti podatki bodo uporabljeni v poizvedbi.

en: This dataset has unsaved changes
sl_SI: Ta nabor podatkov ima neohranjene spremembe

en: This element works alongside a "Map" element when "Sync with query" has been set. An invisible <template> node is generated that stores location data. Allowing the map to retrieve and display markers dynamically.
sl_SI: Ta element deluje skupaj z elementom „Zemljevid“, ko je nastavljena možnost „Sinhroniziraj s poizvedbo“. Ustvari se nevidno vozlišče <template>, ki shranjuje podatke o lokaciji. To omogoča zemljevidu, da dinamično pridobi in prikaže označevalnike.

en: This feature affects all new user registrations, not just those submitted via the Form element.
sl_SI: Ta funkcija vpliva na vse nove registracije uporabnikov, ne le na tiste, ki so oddane prek elementa Obrazec.

en: This icon set is currently disabled and hidden from the icon dropdown menu. However, any existing icons from this set will still display on your site.
sl_SI: Ta nabor ikon je trenutno onemogočen in skrit iz spustnega menija ikon. Vendar se bodo vse obstoječe ikone iz tega nabora še vedno prikazovale na tvoji strani.

en: This is an experimental feature. Query filters and components are not supported when using API requests.
sl_SI: To je eksperimentalna funkcija. Filtri poizvedb in komponente niso podprti pri uporabi zahtevkov API.

en: This page is built with %s.
sl_SI: Ta stran je zgrajena z %s.

en: This post has no %s terms.
sl_SI: Ta objava nima %s izrazov.

en: This post has no related posts.
sl_SI: Ta objava nima sorodnih objav.

en: This post is already being edited.
sl_SI: Ta prispevek že ureja nekdo drug.

en: This query type doesn't support pagination.
sl_SI: Ta vrsta poizvedbe ne podpira paginacije.

en: This template contains a color palette. Would you like to import it?
sl_SI: Ta predloga vsebuje barvno paleto. Jo želiš uvoziti?

en: This template contains color palettes. Would you like to import them?
sl_SI: Ta predloga vsebuje barvne palete. Jih želiš uvoziti?

en: This template contains global variables. Would you like to import them?
sl_SI: Ta predloga vsebuje globalne spremenljivke. Jih želiš uvoziti?

en: This template contains the following theme styles. Would you like to import them?
sl_SI: Ta predloga vsebuje naslednje sloge teme. Jih želiš uvoziti?

en: This template is currently not rendered on pages that meet the template conditions as no password has been set.
sl_SI: Ta predloga trenutno ni prikazana na straneh, ki ustrezajo pogojem predloge, ker geslo ni nastavljeno.

en: This template type is automatically rendered on the correct page.
sl_SI: Ta vrsta predloge se samodejno prikaže na ustrezni strani.

en: This text is displayed when the "Registration privacy policy" text is filled in WooCommerce.
sl_SI: To besedilo se prikaže, ko je v WooCommerce izpolnjeno besedilo „Pravilnik o zasebnosti pri registraciji“.

en: This text is displayed when the "When creating an account, send the new user a link to set their password" option is enabled in WooCommerce.
sl_SI: To besedilo se prikaže, ko je omogočena možnost „Ob ustvarjanju računa pošlji novemu uporabniku povezavo za nastavitev gesla“ v WooCommerce.

en: This user role has %s capability, and therefore full builder access. Effectively overriding this setting.
sl_SI: Ta uporabniška vloga ima zmogljivost %s in zato poln dostop do graditelja. To učinkovito preglasi to nastavitev.

en: Thousand separator
sl_SI: Ločilo tisočic

en: Thumb
sl_SI: Slikica

en: Thumbnail
sl_SI: Sličica

en: Thumbnail navigation
sl_SI: Navigacija s sličicami

en: Thumbnail size
sl_SI: Velikost sličice

en: Thursday
sl_SI: Četrtek

en: Tick if this popup is for WooCommerce Quick View.
sl_SI: Označi, če je to pojavno okno namenjeno hitremu pregledu WooCommerce.

en: Tick if you do not display any post meta fields. Reduce additional queries.
sl_SI: Označite, če ne prikazujete nobenih polj meta objave. Zmanjšajte dodatne poizvedbe.

en: Tick if you do not display any taxonomy terms. Reduce additional queries.
sl_SI: Označite, če ne prikazujete nobenih taksonomskih izrazov. Zmanjšajte dodatne poizvedbe.

en: Tick if you do not need pagination, load more or infinite scroll. Performance boost.
sl_SI: Označite, če ne potrebujete paginacije, več nalaganja ali neskončnega pomikanja. Povečanje zmogljivosti.

en: Tilt
sl_SI: Nagib

en: Time
sl_SI: Čas

en: Time in minutes that the random seed will last. Avoid duplicate posts when using random order.
sl_SI: Čas v minutah, koliko bo trajalo naključno seme. Izogni se podvojenim objavam pri uporabi naključnega vrstnega reda.

en: Time zone
sl_SI: Časovni pas

en: Timeline
sl_SI: Časovnica

en: Timezone
sl_SI: Časovni pas

en: Timing function
sl_SI: Časovna funkcija

en: Title
sl_SI: Naslov

en: Title Tag
sl_SI: Oznaka naslova

en: Title margin
sl_SI: Odmik naslova

en: Title tag
sl_SI: Oznaka naslova

en: Title typography
sl_SI: Tipografija naslova

en: To add decorative text, but not user input. Runs through %s.
sl_SI: Za dodajanje okrasnega besedila, ne pa vnosa uporabnika. Obdela se skozi %s.

en: To distinguish markers in the builder.
sl_SI: Razlikovanje označevalcev v graditelju.

en: To ensure showing a marker please provide the latitude and longitude, separated by comma.
sl_SI: Za prikaz označevalnika prosim vnesi zemljepisno širino in dolžino, ločeni z vejico.

en: To select a default value you have to first connect this property with the select control.
sl_SI: Če želite izbrati privzeto vrednost, morate to lastnost najprej povezati z izbirnim elementom.

en: To trigger the interaction when 50%% of the element is in the viewport, set the rootMargin to %s.
sl_SI: Da sprožiš interakcijo, ko je 50 %% elementa v vidnem polju, nastavi rootMargin na %s.

en: Toggle
sl_SI: Preklopi

en: Toggle attribute
sl_SI: Preklopi atribut

en: Toggle controls
sl_SI: Preklopi kontrole

en: Toggle coupon form
sl_SI: Preklopi obrazec za kupon

en: Toggle dropdown
sl_SI: Preklopi spustni meni

en: Toggle login form
sl_SI: Preklopi obrazec za prijavo

en: Toggle mini cart
sl_SI: Preklopi mini košarico

en: Toggle offcanvas
sl_SI: Preklopi stranski panel

en: Toggle on
sl_SI: Preklopi ob

en: Toggle search
sl_SI: Preklopi iskanje

en: Toggle width
sl_SI: Širina preklopnika

en: Toggleable form
sl_SI: Preklopni obrazec

en: Toolbar
sl_SI: Orodna vrstica

en: Toolbar logo link
sl_SI: Povezava logotipa orodne vrstice

en: Tooltip
sl_SI: Namig orodja

en: Top
sl_SI: Najboljše

en: Top / Start
sl_SI: Zgoraj / začetek

en: Top center
sl_SI: Zgoraj na sredini

en: Top left
sl_SI: Zgoraj levo

en: Top level
sl_SI: Najvišja raven

en: Top level terms only
sl_SI: Samo izrazi najvišje ravni

en: Top right
sl_SI: Zgoraj desno

en: Total
sl_SI: Skupaj

en: Total items path
sl_SI: Skupna pot elementov

en: Total jobs
sl_SI: Skupno število opravil

en: Track color
sl_SI: Barva sledi

en: Track resize
sl_SI: Spreminjanje velikosti skladbe

en: Transform
sl_SI: Preoblikuj

en: Transform origin
sl_SI: Izhodišče transformacije

en: Transition
sl_SI: Prehod

en: Translate X
sl_SI: Premakni x

en: Translate Y
sl_SI: Premakni y

[ctx: Translators: %s = the number of comments]
en: %s comment | %s comments
sl_SI[0]: %s komentar

en: Transparency
sl_SI: Prosojnost

en: Trash
sl_SI: Smetnjak

en: Trash is empty
sl_SI: Smetnjak je prazen

en: Triangle
sl_SI: Trikotnik

en: Triangle concave
sl_SI: Trikotnik vbočen

en: Triangle convex
sl_SI: Trikotnik izbočen

en: Triangle double
sl_SI: Dvojni trikotnik

en: Trigger
sl_SI: Sprožilec

en: Trigger "register_new_user" action to send WordPress notification. %s
sl_SI: Sproži dejanje „register_new_user“ za pošiljanje WordPress obvestila. %s

en: True
sl_SI: Resnično

en: TrueType Font: Uncompressed font data, but partial IE9+ support.
sl_SI: TrueType pisava: Nestisnjena podatkovna pisava, vendar delna podpora za IE9+.

en: Tuesday
sl_SI: Torek

en: Type
sl_SI: Vrsta

en: Type keyword, hit enter.
sl_SI: Vpiši ključno besedo, pritisni enter.

en: Type name, hit enter
sl_SI: Vpiši ime, pritisni enter

en: Type scale ratio
sl_SI: Razmerje lestvice tipa

en: Type speed in ms
sl_SI: Hitrost tipkanja v ms

en: Type to search
sl_SI: Vpiši za iskanje

en: Type to search for ..
sl_SI: Tip za iskanje ..

en: Typography
sl_SI: Tipografija

en: Typography active
sl_SI: Aktivna tipografija

en: URL parameters
sl_SI: URL parametri

en: URL redirect to after applying the filter. Leave it empty if not intended to.
sl_SI: URL za preusmeritev po uporabi filtra. Pusti prazno, če ni potrebno.

en: Unable to calculate total pages for offset pagination. Items per page not found for element "%s".
sl_SI: Ni mogoče izračunati skupnega števila strani za ofsetno paginacijo. Elementi na stran niso najdeni za element "%s".

en: Unable to determine items per page for offset pagination. Check offset key settings.
sl_SI: Ni mogoče določiti elementov na stran za ofsetno paginacijo. Preverite nastavitve ključa offset.

en: Unable to fix corrupted filter element database
sl_SI: Ni mogoče popraviti pokvarjene podatkovne baze elementov filtra

en: Uncategorized
sl_SI: Nekategorizirano

en: Unconnected
sl_SI: Nepovezano

en: Unconnected properties detected. Edit your component or any of its children to connect your properties to a specific setting.
sl_SI: Zaznane so nepovezane lastnosti. Uredi svojo komponento ali katerega od njenih podrejenih elementov, da povežeš lastnosti s specifično nastavitvijo.

en: Underline
sl_SI: Podčrtaj

en: Understanding the layout
sl_SI: Razumevanje postavitve

en: Undo
sl_SI: Razveljavi

en: Unique lightbox identifier
sl_SI: Edinstven identifikator svetlobnega polja

en: Unknown
sl_SI: Neznano

en: Unlimited websites
sl_SI: Neomejeno število spletnih strani

en: Unlink
sl_SI: Odstrani povezavo

en: Unlink component
sl_SI: Odstrani povezavo komponente

en: Unlinked
sl_SI: Nepovezano

en: Unlock
sl_SI: Odkleni

en: Unlock password protection
sl_SI: Odkleni zaščito z geslom

en: Unlocked
sl_SI: Odklenjeno

en: Unordered list
sl_SI: Neurejen seznam

en: Unpin
sl_SI: Odpni

en: Unpinned
sl_SI: Odpeto

en: Unsigned code
sl_SI: Nepodpisana koda

en: Unsplash API key required! Add key in dashboard under: %s
sl_SI: Potreben je Unsplash API ključ! Dodaj ključ v nadzorni plošči pod: %s

en: Unused elements
sl_SI: Neuporabljeni elementi

en: Unused on this page
sl_SI: Neuporabljeno na tej strani

en: Unused on this site
sl_SI: Neuporabljeno na tem spletnem mestu

en: Unwrap
sl_SI: Odvij

en: Up sells
sl_SI: Prodaja se navzgor

en: Up-sells
sl_SI: Dodatna prodaja

en: Update
sl_SI: Posodobi

en: Update Template Bundle
sl_SI: Posodobi paket predlog

en: Update Template Tag
sl_SI: Posodobi oznako predloge

en: Update cart via AJAX
sl_SI: Posodobitev košarice prek AJAX-a

en: Update filter index
sl_SI: Posodobi indeks filtra

en: Update post
sl_SI: Posodobitev post

en: Updated
sl_SI: Posodobljeno

en: Updating references to %s global variable(s) across the entire site...
sl_SI: Posodabljanje sklicev na %s globalno spremenljivko(e) po celotnem spletnem mestu...

en: Upload
sl_SI: Naloži

en: Upload .%s file
sl_SI: Naloži datoteko .%s

en: Upload SVG
sl_SI: Naloži SVG

en: Upload/Add image
sl_SI: Naloži/Dodaj sliko

en: Uploaded file type is not allowed.
sl_SI: Naložena vrsta datoteke ni dovoljena.

en: Uppercase
sl_SI: Velike črke

en: Upsells
sl_SI: Dodatna prodaja

en: Usage
sl_SI: Uporaba

en: Use "%root%" to target the element wrapper.
sl_SI: Uporabi „%root%“ za ciljanje ovojnice elementa.

en: Use "ip" to prevent multiple entries from the same IP address.
sl_SI: Uporabi „ip“ za preprečevanje večkratnih vnosov z istega IP naslova.

en: Use %s to pass data such as the source and target elements to your custom function.
sl_SI: Uporabi %s za posredovanje podatkov, kot sta izvorni in ciljni element, v svojo prilagojeno funkcijo.

en: Use %s when adding columns/rows
sl_SI: Uporabi %s pri dodajanju stolpcev/vrstic

en: Use AJAX instead of WP REST API calls to render elements.
sl_SI: Uporabi AJAX namesto klicev WP REST API za upodabljanje elementov.

en: Use PHP constant
sl_SI: Uporaba konstante PHP

en: Use a prefix to avoid conflicts with plugins or WordPress reserved parameters.
sl_SI: Uporabi predpono, da se izogneš konfliktom z vtičniki ali rezerviranimi parametri WordPressa.

en: Use any form field value via it's ID like this: {{form_field}}. Replace "form_field" with the actual field ID.
sl_SI: Uporabi katerokoli vrednost polja obrazca prek njegovega ID-ja tako: {{form_field}}. Zamenjaj „form_field“ z dejanskim ID-jem polja.

en: Use block editor
sl_SI: Uporabi urejevalnik blokov

en: Use brand colors
sl_SI: Uporabi barve blagovne znamke

en: Use field IDs to personalize your message.
sl_SI: Uporabi ID-je polj za personalizacijo tvojega sporočila.

en: Use for sticky scrolling header etc.
sl_SI: Uporabi za lepljivo drsečo glavo itd.

en: Use in block editor
sl_SI: Uporaba v urejevalniku blokov

en: Use min/max
sl_SI: Uporabi min/max

en: Use min/max date from index table.
sl_SI: Uporabi min/maks datum iz tabele indeksa.

en: Use product variation image
sl_SI: Uporabi sliko različice izdelka

en: Use the builder to add custom code to a specific page.
sl_SI: Uporabi graditelja za dodajanje prilagojene kode na določeno stran.

en: Use the date format as set under Settings > General > Date format
sl_SI: Uporabi format datuma, kot je nastavljen pod Nastavitve > Splošno > Format datuma

en: Use the dynamic picker in the "Meta key" control below to select the desired custom field. The dynamic data tag is used to retrieves the field settings, it is not parsed.
sl_SI: Uporabi dinamični izbirnik v kontrolniku „Meta ključ“ spodaj za izbiro želenega polja po meri. Dinamična oznaka podatkov se uporablja za pridobivanje nastavitev polja in se ne razčleni.

en: Use the generated variables in your design (theme styles, elements, etc.)
sl_SI: Uporabite ustvarjene spremenljivke v oblikovanju (slogi teme, elementi itd.)

en: Use valid HTML syntax. No spaces.
sl_SI: Uporabi veljavno HTML sintakso. Brez presledkov.

en: Use vertical position of target node.
sl_SI: Uporabi navpični položaj ciljnega vozlišča.

en: Use width & horizontal position of target node.
sl_SI: Uporabi širino in vodoravni položaj ciljnega vozlišča.

en: Used if default or custom preview image can't be loaded.
sl_SI: Uporabljeno, če ni mogoče naložiti privzete ali prilagojene slike predogleda.

en: Used if logo image isn't set or available.
sl_SI: Uporablja se, če slika logotipa ni nastavljena ali na voljo.

en: Used on this page
sl_SI: Uporabljeno na tej strani

en: Used on this site
sl_SI: Uporabljeno na tem spletnem mestu

en: Used to creat visual hiarchy between nested dropdowns.
sl_SI: Uporablja se za ustvarjanje vizualne hierarhije med gnezdenimi spustnimi meniji.

en: User
sl_SI: Uporabnik

en: User ID
sl_SI: ID uporabnika

en: User Login
sl_SI: Prijava uporabnika

en: User Registration
sl_SI: Registracija uporabnika

en: User activation
sl_SI: Aktivacija uporabnika

en: User author URL
sl_SI: URL avtorja uporabnika

en: User login
sl_SI: Uporabniško ime

en: User meta
sl_SI: Meta podatki uporabnika

en: User name
sl_SI: Uporabniško ime

en: User portrait
sl_SI: Portret uporabnika

en: User profile
sl_SI: Uporabniški profil

en: User registered
sl_SI: Uporabnik registriran

en: User registered date
sl_SI: Datum registracije uporabnika

en: User registration
sl_SI: Registracija uporabnika

en: User role
sl_SI: Vloga uporabnika

en: User roles
sl_SI: Vloge uporabnikov

en: User roles with code execution capability
sl_SI: Uporabniške vloge z zmožnostjo izvajanja kode

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Username already exists.
sl_SI: Uporabniško ime že obstaja.

en: Username is not valid.
sl_SI: Uporabniško ime ni veljavno.

en: Username required.
sl_SI: Uporabniško ime je obvezno.

en: Users
sl_SI: Uporabniki

en: Users could upload potentially malicious files through your form. To minimize this risk, please specify the "Allowed file formats" below.
sl_SI: Uporabniki bi lahko prek tvojega obrazca naložili potencialno zlonamerne datoteke. Za zmanjšanje tega tveganja prosimo določi „Dovoljene formate datotek“ spodaj.

en: Using "Auto height" might lead to CLS (Cumulative Layout Shift).
sl_SI: Uporaba „samodejne višine“ lahko povzroči CLS (kumulativni premik postavitve).

en: Using Cloudflare Bot Fight Mode? Try disabling it
sl_SI: Uporabljaš način Cloudflare Bot Fight? Poskusi ga onemogočiti

en: Valid
sl_SI: Veljavno

en: Valid JSON data required to run the importer
sl_SI: Za zagon uvoznika je potrebna veljavna JSON vsebina

en: Valid code signatures are required for all Code (element), SVG (element) and Query editor instances to run.
sl_SI: Veljavni podpisi kode so potrebni za zagon vseh primerkov elementov Koda, SVG in urejevalnika poizvedb.

en: Valid signature
sl_SI: Veljaven podpis

en: Validation failed
sl_SI: Preverjanje ni uspelo

en: Value
sl_SI: Vrednost

en: Value type
sl_SI: Vrsta vrednosti

en: Variable
sl_SI: Spremenljiv

en: Variable dropdown: Hide value
sl_SI: Spustni meni spremenljivk: Skrij vrednost

en: Variable name
sl_SI: Ime spremenljivke

en: Variable name already exists
sl_SI: Ime spremenljivke že obstaja

en: Variable name missing
sl_SI: Manjka ime spremenljivke

en: Variable product
sl_SI: Spremenljiv izdelek

en: Variables
sl_SI: Spremenljivke

en: Variables duplicated
sl_SI: Spremenljivke podvojene

en: Variables imported
sl_SI: Spremenljivke uvožene

en: Variables renamed
sl_SI: Spremenljivke preimenovane

en: Variation swatches
sl_SI: Vzorci različic

en: Variations
sl_SI: Različice

en: Verification failure page
sl_SI: Stran z neuspešnim preverjanjem

en: Verification success page
sl_SI: Stran za uspešno preverjanje

en: Vertical
sl_SI: Navpično

en: Vertical - Cloud
sl_SI: Navpično - oblak

en: Vertical - Drops
sl_SI: Navpično - kaplje

en: Vertical - Pixels
sl_SI: Navpično - piksli

en: Vertical - Stroke
sl_SI: Navpično - poteza

en: Vertical - Stroke #2
sl_SI: Navpično - poteza #2

en: Vertical - Tilt
sl_SI: Navpično - nagib

en: Vertical - Triangle
sl_SI: Navpično - trikotnik

en: Vertical - Triangle double
sl_SI: Navpično - dvojni trikotnik

en: Vertical - Wave
sl_SI: Navpično - val

en: Vertical - Wave brush
sl_SI: Navpično - valovit čopič

en: Vertical - Waves
sl_SI: Navpično - valovi

en: Vertical - Zigzag
sl_SI: Navpično - cikcak

en: Vertical align
sl_SI: Navpična poravnava

en: Vertical alignment
sl_SI: Navpična poravnava

en: Very fast
sl_SI: Zelo hitro

en: Very slow
sl_SI: Zelo počasi

en: Very well
sl_SI: Zelo dobro

en: Video URL
sl_SI: URL videa

en: Video file URL
sl_SI: URL video datoteke

en: Video url
sl_SI: URL naslov videoposnetka

en: Videos
sl_SI: Videi

en: View
sl_SI: Ogled

en: View %s
sl_SI: Oglej si %s

en: View Custom Font
sl_SI: Ogled prilagojene pisave

en: View Custom Fonts
sl_SI: Ogled prilagojenih pisav

en: View Template
sl_SI: Ogled predloge

en: View Template Bundle
sl_SI: Ogled paketa predlog

en: View Template Tag
sl_SI: Ogled oznake predloge

en: View Templates
sl_SI: Ogled predlog

en: View cart
sl_SI: Ogled košarice

en: View changelog
sl_SI: Ogled dnevnika sprememb

en: View classes
sl_SI: Prikaži razrede

en: View on frontend
sl_SI: Prikaži na spletni strani

en: View order
sl_SI: Ogled naročila

en: View products
sl_SI: Oglej si izdelke

en: Vimeo privacy hash
sl_SI: Vimeo zasebni hash

en: Vimeo video ID/URL
sl_SI: Vimeo ID videa/URL

en: Visibility
sl_SI: Vidnost

en: Visible
sl_SI: Vidno

en: Visible after
sl_SI: Vidno po

en: Visible on scroll up
sl_SI: Vidno ob pomiku navzgor

en: Visit docs
sl_SI: Obišči dokumentacijo

en: Visit the website %s
sl_SI: Obišči spletno stran %s

en: Visual
sl_SI: Vizualno

en: Visual grid builder
sl_SI: Vizualni graditelj mreže

en: WP debug
sl_SI: WP razhroščevanje

en: WP language
sl_SI: WP jezik

en: WP memory limit
sl_SI: WP omejitev pomnilnika

en: WP multisite
sl_SI: WP večspletišče

en: WP version
sl_SI: Različica WP

en: Warning
sl_SI: Opozorilo

en: Warning color
sl_SI: Barva za opozorilo

en: Wave
sl_SI: Val

en: Wave brush
sl_SI: Valovit čopič

en: Waves
sl_SI: Valovi

en: We recommend setting a padding for your lightbox to accommodate the thumbnail navigation.
sl_SI: Priporočamo, da nastaviš odmik za svoj lightbox, da se prilagodi navigaciji s sličicami.

en: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType font with even better compression than WOFF 1.0, but no IE browser support.
sl_SI: Web Open Font Format 2.0: TrueType/OpenType pisava z še boljšim stiskanjem kot WOFF 1.0, vendar brez podpore za IE brskalnik.

en: Web Open Font Format: Compressed TrueType/OpenType font with information about font source and full IE9+ support (recommended).
sl_SI: Web Open Font Format: Stisnjena TrueType/OpenType pisava z informacijami o viru pisave in popolna podpora za IE9+ (priporočeno).

en: Web design
sl_SI: Spletno oblikovanje

en: Webfont loading method
sl_SI: Metoda nalaganja spletnih pisav

en: Webfonts (such as Google Fonts) are loaded via stylesheets by default. Select "Webfont Loader" to avoid FOUT (Flash of unstyled text) by hiding your website content until all webfonts are loaded.
sl_SI: Spletne pisave (kot so Google Fonts) se privzeto nalagajo prek slogovnih datotek. Izberi „Nalagalnik spletnih pisav“ za preprečevanje FOUT (bliskanja neoblikovanega besedila) s skrivanjem vsebine tvoje spletne strani, dokler se vse spletne pisave ne naložijo.

en: Webhook payload too large.
sl_SI: Prevelika količina podatkov spletnega kavlja.

en: Webhook request failed with status code
sl_SI: Zahteva spletnega kavlja ni uspela s kodo stanja

en: Website
sl_SI: Spletna stran

en: Wednesday
sl_SI: Sreda

en: Weekday
sl_SI: Dan v tednu

en: Welcome to %s
sl_SI: Dobrodošli v %s

en: What is the name of this site builder? And why did you choose it?
sl_SI: Kako se imenuje ta graditelj spletnih strani? In zakaj si ga izbral?

en: When a Map ID is present, map styles are controlled via the %s.
sl_SI: Ko je ID zemljevida prisoten, se slogi zemljevida nadzirajo preko %s.

en: When editing your popup template, you have to enable the "Info Box" setting under "Template Settings > Popup".
sl_SI: Pri urejanju predloge za pojavno okno moraš omogočiti nastavitev „Informacijsko polje“ v „Nastavitve predloge > Pojavno okno“.

en: When enabled, this field acts as a spam trap. It will not be visible to users, but will capture any bots that fill it out.
sl_SI: Ko je omogočeno, to polje deluje kot past za neželeno pošto. Uporabniki ga ne bodo videli, vendar bo ujelo vse bote, ki ga izpolnijo.

en: When enabled, this query only runs when a live search is performed.
sl_SI: Ko je omogočeno, se ta poizvedba izvede samo ob iskanju v živo.

en: When pasting elements from another site that contain image or SVG files, placeholders are used by default. Enable to download the image from the source site. If the current user lacks SVG upload permissions, a placeholder SVG is used.
sl_SI: Pri lepljenju elementov z druge strani, ki vsebujejo slike ali SVG datoteke, se privzeto uporabljajo nadomestki. Omogoči za prenos slike z izvorne strani. Če trenutni uporabnik nima dovoljenja za nalaganje SVG-jev, se uporabi nadomestni SVG.

en: When rendering without wrapper your settings under the style tab won't have any effect.
sl_SI: Pri upodabljanju brez ovojnice tvoje nastavitve v zavihku slog ne bodo imele učinka.

en: When someone visits a default WordPress authentication URL (%s), they are redirected to this selected page.
sl_SI: Ko nekdo obišče privzeti WordPress URL za avtentikacijo (%s), je preusmerjen na to izbrano stran.

en: When using dynamic data that contains formatted text (e.g. WYSIWYG field, or any other HTML tags such as p, div, headings, etc.), set the HTML tag to "div", not "p". Alternatively, use the Rich Text element.
sl_SI: Ko uporabljate dinamične podatke, ki vsebujejo oblikovano besedilo (npr. Polje WYSIWYG ali druge HTML oznake, kot so p, div, naslovi itd.), nastavite HTML oznako na „div“, ne na „p“. Alternativno lahko uporabite element Obogateno besedilo.

en: Where to set the pagination parameter in the request.
sl_SI: Kje v zahtevi nastaviti parameter paginacije.

en: Where you defined the offset key. Bricks will retrieve the value from there.
sl_SI: Kjer ste določili ključ za zamik. Zidaki bodo od tam pridobili vrednost.

en: White space
sl_SI: Prazen prostor

en: Whitelist URLs
sl_SI: Seznam dovoljenih URL-jev

en: Whoops, that page is gone
sl_SI: Ups, ta stran je izginila

en: Wide
sl_SI: Široko

en: Widget
sl_SI: Gradnik

en: Widget margin
sl_SI: Robovi gradnika

en: Widget title
sl_SI: Naslov gradnika

en: Widget title border
sl_SI: Obroba naslova gradnika

en: Widget title typography
sl_SI: Tipografija naslova gradnika

en: Widgets
sl_SI: Gradniki

en: Width
sl_SI: Širina

en: Window
sl_SI: Okno

en: Window storage
sl_SI: Shranjevanje okna

en: Wireframes
sl_SI: Osnutki

en: Wireframes provide basic structural templates that serve as a starting point for designing a layout. They are based on classes and variables.
sl_SI: Osnovne strukturne predloge, ki služijo kot izhodišče za načrtovanje postavitve, so ogrodja. Temeljijo na razredih in spremenljivkah.

en: Without attributes
sl_SI: Brez atributov

en: Wonderful
sl_SI: Čudovito

en: WooCommerce Template Hook
sl_SI: WooCommerce kljuka predloge

en: WooCommerce template hooks
sl_SI: Kljuke predlog WooCommerce

en: Woohoo
sl_SI: Jupiii

en: WordPress Environment
sl_SI: WordPress okolje

en: WordPress authentication page access
sl_SI: Dostop do WordPress strani za avtentikacijo

en: WordPress field
sl_SI: Polje WordPress

en: Words limit
sl_SI: Omejitev besed

en: Words per minute
sl_SI: Besed na minuto

en: Words per minutes
sl_SI: Besed na minuto

en: Would you like to import the variable categories as well?
sl_SI: Ali želiš uvoziti tudi kategorije spremenljivk?

en: Wrap
sl_SI: Ovij

en: Wrap element
sl_SI: Ovij element

en: Wrap reverse
sl_SI: Ovij obratno

en: Wrap your scripts in %s tags.
sl_SI: Ovij svoje skripte v oznake %s.

en: Wrapper
sl_SI: Ovojnica

en: X axis
sl_SI: Os X

en: Y axis
sl_SI: Os Y

en: Yeah
sl_SI: Ja

en: Year: %s
sl_SI: Leto: %s

en: Yearly
sl_SI: Letno

en: Yep
sl_SI: Jep

en: Yes
sl_SI: Da

en: You
sl_SI: Ti

en: You are about to delete all form submissions (including the database table). Do you wish to proceed?
sl_SI: Izbrisati želiš vse oddaje obrazcev (vključno s tabelo v bazi podatkov). Želiš nadaljevati?

en: You are about to delete all form submissions of form ID %s. Do you wish to proceed?
sl_SI: Izbrisati želiš vse oddaje obrazcev z ID-jem obrazca %s. Želiš nadaljevati?

en: You are about to delete all form submissions. Do you wish to proceed?
sl_SI: Izbrisati želiš vse oddaje obrazcev. Želiš nadaljevati?

en: You are about to delete all template screenshots. Not your featured images, though. Do you wish to proceed?
sl_SI: Izbrisati želiš vse posnetke zaslona predlog. Ne skrbi, tvojih glavnih slik ne bo izbrisalo. Želiš nadaljevati?

en: You are about to delete this capability. Do you wish to proceed?
sl_SI: Izbrisati želiš to zmogljivost. Želiš nadaljevati?

en: You are about to fix the element database. Do you wish to proceed?
sl_SI: Popraviti želiš bazo podatkov elementov. Želiš nadaljevati?

en: You are about to regenerate code signatures for all executable code on your website. Please ensure you have a recent backup before continuing. Do you wish to proceed?
sl_SI: Ponovno želiš ustvariti podpise kode za vso izvršljivo kodo na svoji spletni strani. Prosimo, preveri, ali imaš nedavno varnostno kopijo, preden nadaljuješ. Želiš nadaljevati?

en: You are about to regenerate indexes for all query filters. Do you wish to proceed?
sl_SI: Ponovno želiš ustvariti indekse za vse filtre poizvedb. Želiš nadaljevati?

en: You are about to remove all index jobs. Do you wish to proceed?
sl_SI: Odstraniti želiš vsa indeksna opravila. Želiš nadaljevati?

en: You are about to remove all selected icons from this set. Do you wish to proceed?
sl_SI: Nameravaš odstraniti vse izbrane ikone iz tega nabora. Želiš nadaljevati?

en: You are about to reset all Bricks global settings. Do you wish to proceed?
sl_SI: Ponastaviti želiš vse globalne nastavitve Bricks. Želiš nadaljevati?

en: You are about to trigger Index Job. Do you wish to proceed?
sl_SI: Sprožiti želiš indeksno opravilo. Želiš nadaljevati?

en: You are editing the selected global query settings. Changes to this global query apply to all instances throughout your website.
sl_SI: Urejate izbrane globalne nastavitve poizvedbe. Spremembe te globalne poizvedbe veljajo za vse primere na vašem spletnem mestu.

en: You are missing out!
sl_SI: Veliko zamujaš!

en: You are not allowed to add scripts.
sl_SI: Nimate dovoljenja za dodajanje skriptov.

en: You are not allowed to uploads SVG files.
sl_SI: Nimaš dovoljenja za nalaganje SVG datotek.

en: You are now running the latest version
sl_SI: Zdaj uporabljate najnovejšo različico

en: You are viewing the first 1000 results. Perform search to see more.
sl_SI: Prikazuješ prvih 1000 rezultatov. Izvedi iskanje za prikaz več.

en: You can manage code execution permissions under: %s
sl_SI: Dovoljenja za izvajanje kode lahko upravljaš pod: %s

en: You can manage your license, update payment method and view your invoices right from %s.
sl_SI: Svojo licenco lahko upravljaš, posodobiš način plačila in si ogledaš račune neposredno iz %s.

en: You can now manage your custom fonts using the new %s in the builder.
sl_SI: Zdaj lahko upravljaš svoje prilagojene pisave z novim %s v graditelju.

en: You can render API response data through dynamic data tags. Create custom-labeled dynamic data tags for the {query_api} tag by hovering over any key in the response above and and click the "+" icon. Those labeled tags are stored for you in your browser local storage, not in the database. They are therefore not available on other devices or browsers.
sl_SI: Odzivne podatke API lahko prikažete z dinamičnimi podatkovnimi oznakami. Ustvarite po meri označene dinamične podatkovne oznake za oznako {query_api} tako, da se pomaknete nad kateri koli ključ v zgornjem odgovoru in kliknete ikono "+". Te označene oznake so shranjene v lokalnem pomnilniku brskalnika in ne v zbirki podatkov. Zato niso na voljo v drugih napravah ali brskalnikih.

en: You can use the title attribute to provide a description of the expected input value to meet the "pattern" requirement set above.
sl_SI: Z atributom title lahko zagotovite opis pričakovane vhodne vrednosti, da izpolnite zgoraj navedeno zahtevo "vzorec".

en: You did not select any action(s). So when this form is submitted nothing happens.
sl_SI: Nisi izbral nobenega dejanja. Zato se ob oddaji tega obrazca ne bo zgodilo nič.

en: You do not have the required capability to perform this action.
sl_SI: Za izvedbo tega dejanja nimate potrebnih zmogljivosti.

en: You don't have permission to perform this action.
sl_SI: Nimaš dovoljenja za izvedbo tega dejanja.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can create posts through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
sl_SI: Onemogočili ste preverjanje zmogljivosti. Zdaj lahko vsakdo, tudi neprijavljeni obiskovalci, ustvarja objave prek tega obrazca. To lahko privede do nepooblaščenega ustvarjanja vsebine, neželenih in zlonamernih objav, onesnaženja podatkovne zbirke in morebitnih kršitev varnosti. To nastavitev uporabite le, če imate vzpostavljene druge varnostne ukrepe, če je obrazec na zaščiteni strani ali če v celoti razumete varnostne posledice.

en: You have disabled the capability checks. Now anyone, including non-logged-in visitors, can edit the post through this form. This can lead to unauthorized content creation, spam and malicious posts, database pollution, and potential security breaches. Only use this setting if you have alternative security measures in place, the form is on a protected page, or you fully understand the security implications.
sl_SI: Onemogočili ste preverjanje zmogljivosti. Zdaj lahko vsakdo, tudi neprijavljeni obiskovalci, ureja objavo prek tega obrazca. To lahko privede do nepooblaščenega ustvarjanja vsebine, neželenih in zlonamernih objav, onesnaženja podatkovne zbirke in morebitnih kršitev varnosti. To nastavitev uporabite le, če imate vzpostavljene alternativne varnostne ukrepe, če je obrazec na zaščiteni strani ali če v celoti razumete varnostne posledice.

en: You have set an icon, but no text. Please provide the "aria-label" for accessibility.
sl_SI: Nastavil si ikono, a brez besedila. Prosim, dodaj „aria-label“ za dostopnost.

en: You have to add the "Checkout coupon" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout coupon is removed when this setting is enabled. The "Enable the use of coupon codes" WooCommerce setting under "General" must be active.
sl_SI: Sam moraš dodati element „Kupon za blagajno“ na strani Blagajna, saj je izvorno WooCommerce polje za kupon odstranjeno, ko je ta nastavitev omogočena. WooCommerce nastavitev „Omogoči uporabo kod za kupone“ pod „Splošno“ mora biti aktivna.

en: You have to add the "Checkout login" element yourself on the Checkout page as the native WooCommerce checkout login is removed when this setting is enabled. The "Enable log-in during checkout" WooCommerce setting under "Accounts & Privacy" must be active.
sl_SI: Sam moraš dodati element „Prijava na blagajni“ na strani Blagajna, saj je izvorna WooCommerce prijava na blagajni odstranjena, ko je ta nastavitev omogočena. WooCommerce nastavitev „Omogoči prijavo med nakupom“ pod „Računi in zasebnost“ mora biti aktivna.

en: You have to add the "Notice" element yourself wherever necessary as all native WooCommerce notices are removed when this setting is enabled.
sl_SI: Sam moraš dodati element „Obvestilo“ povsod, kjer je potrebno, saj so vsa izvorna WooCommerce obvestila odstranjena, ko je ta nastavitev omogočena.

en: You haven't registered any custom sidebars, yet.
sl_SI: Še nisi registriral nobene prilagojene stranske vrstice.

en: YouTube video ID/URL
sl_SI: YouTube ID videa/URL

en: YouTube, Vimeo or file URL.
sl_SI: YouTube, Vimeo ali URL datoteke.

en: Your CSS files were automatically generated in the background.
sl_SI: Vaše CSS datoteke so bile samodejno ustvarjene v ozadju.

en: Your Email
sl_SI: Tvoj e-naslov

en: Your Message
sl_SI: Tvoje sporočilo

en: Your Name
sl_SI: Tvoje ime

en: Your Unsplash API key is not valid.
sl_SI: Tvoj Unsplash API ključ ni veljaven.

en: Your account is inactive
sl_SI: Vaš račun je neaktiven

en: Your attached files exceed the max. upload limit of 25 MB.
sl_SI: Priložene datoteke presegajo največjo dovoljeno velikost nalaganja 25 MB.

en: Your attached files exceed your server max. upload size of %s.
sl_SI: Priložene datoteke presegajo največjo dovoljeno velikost nalaganja na strežniku, ki znaša %s.

en: Your browser does not support the audio tag.
sl_SI: Tvoj brskalnik ne podpira zvočnega elementa.

en: Your browser does not support the video tag.
sl_SI: Tvoj brskalnik ne podpira video elementa.

en: Your builder capability doesn't allow you to access these settings.
sl_SI: Tvoje pravice graditelja ti ne dovoljujejo dostopa do teh nastavitev.

en: Your comment is awaiting moderation.
sl_SI: Tvoj komentar čaka na odobritev.

en: Your comment is awaiting moderation. This is a preview; your comment will be visible after it has been approved.
sl_SI: Tvoj komentar čaka na odobritev. To je predogled; tvoj komentar bo viden, ko bo odobren.

en: Your message goes here. The more details, the better ;)
sl_SI: Tvoje sporočilo gre sem. Več podrobnosti, tem boljše ;)

en: Your name (optional)
sl_SI: Tvoje ime (neobvezno)

en: Your password
sl_SI: Tvoje geslo

en: Your provided license key is invalid. Please deactivate and then reactivate your license.
sl_SI: Tvoj vneseni licenčni ključ je neveljaven. Prosim, deaktiviraj in nato ponovno aktiviraj svojo licenco.

en: Your remote templates password is incorrect.
sl_SI: Tvoje geslo za oddaljene predloge je napačno.

en: Your selected template is empty.
sl_SI: Izbrana predloga je prazna.

en: Your theme (%s) contains outdated copies of some WooCommerce template files.
sl_SI: Tvoja tema (%s) vsebuje zastarele kopije nekaterih predlog datotek WooCommerce.

en: Your uploads directory writing permissions are insufficient.
sl_SI: Dovoljenja za pisanje v tvojo mapo za nalaganje so nezadostna.

en: Your user role "%1$s" is not allowed to edit this post type with %2$s. Please get in touch with the site admin to change it.
sl_SI: Tvoja uporabniška vloga „%1$s“ nima dovoljenja za urejanje te vrste objave z %2$s. Prosimo, obrni se na skrbnika spletnega mesta za spremembo.

en: Your website (%1$s) has no permission to access templates from %2$s
sl_SI: Tvoje spletno mesto (%1$s) nima dovoljenja za dostop do predlog iz %2$s

en: Your website does not match your license key. Please deactivate and then reactivate your license.
sl_SI: Tvoje spletno mesto se ne ujema s tvojim licenčnim ključem. Prosim, deaktiviraj in nato ponovno aktiviraj svojo licenco.

en: Z-index
sl_SI: Z-indeks

en: Zigzag
sl_SI: Cikcak

en: Zoom
sl_SI: Povečava

en: Zoom Control
sl_SI: Nadzor povečave

en: Zoom in
sl_SI: Povečaj

en: Zoom level
sl_SI: Raven povečave

en: Zoom or close
sl_SI: Povečaj ali zapri

en: Zoom out
sl_SI: Pomanjšaj

en: add key after
sl_SI: dodaj ključ za

en: after
sl_SI: po

en: alphanumeric characters only
sl_SI: samo alfanumerični znaki

en: auto
sl_SI: samodejno

en: before
sl_SI: pred

[ctx: bricks]
en: %1$s on %2$s
sl_SI: %1$s na %2$s

en: builder access
sl_SI: dostop do graditelja

en: by
sl_SI: od

en: carousel
sl_SI: vrtiljak

en: cloned
sl_SI: klonirano

en: contains
sl_SI: vsebuje

en: dashed
sl_SI: črtkano

en: deprecated
sl_SI: zastarelo

en: does not contain
sl_SI: ne vsebuje

en: double
sl_SI: dvojno

en: email
sl_SI: e-pošta

en: experimental
sl_SI: eksperimentalno

en: hCaptcha key required! Add key in dashboard under: %s
sl_SI: potreben je ključ hCaptcha! Dodajte ključ v nadzorno ploščo pod: %s

en: is
sl_SI: je

en: is empty
sl_SI: je prazno

en: is not
sl_SI: ni

en: is not empty
sl_SI: ni prazno

en: learn more
sl_SI: več informacij

en: legacy
sl_SI: zapuščina

en: new templates have been released since you cancelled Bricks.
sl_SI: novih predlog je bilo objavljenih, odkar si preklical Bricks.

en: not set
sl_SI: ni nastavljeno

en: official roadmap
sl_SI: uradni načrt

en: per month
sl_SI: na mesec

en: posts
sl_SI: objave

en: results for:
sl_SI: rezultati za:

[ctx: revision date format]
en: M j @ H:i
sl_SI: J. M @ H:i

en: set
sl_SI: nastavljeno

en: slide
sl_SI: diapozitiv

en: will be using this constant
sl_SI: bo uporabljal to konstanto

en: wp_remote_post request failed. Please check your server configuration. Required for query filters.
sl_SI: zahteva wp_remote_post ni bila uspešna. Preverite konfiguracijo strežnika. Zahteva se za poizvedbene filtre.

en: x-axis
sl_SI: x-os

en: y-axis
sl_SI: y-os

en: your account
sl_SI: tvoj račun
